PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'lu olan adam, ING Bank ile çalışmaz...

Badaloğlu
16.11.2011, 13:53
Arkadaşlar, bu başlığı açma sebebimiz sakın ola Ahmet Çakar'a destek mahiyetinde algılanmasın. Bu başlığı açmamızın nedeni, herkesin bildiği bir gerçeği seslendiren Ahmet Çakar'a, Fenerbahçeliler tarafından Hollanda'lı olan ING Bank'ı maillerle, fakslarla, baskı altına alarak Ahmet Çakar'ın söylediği ''Trabzon'un şampiyonluğu hayırlı olsun'' lafını geri aldırma girişimidir.

Dolaylıda olsa Trabzon'un şampiyonluğunu seslendirenlerin sesini kısma oalyıdır. Ahmet Çakar'ın işine son verilemsi kısmıyla inanın çok ilgilenmiyoruz. Zira Ahmet Çakar'ın bu işe ihtiyacı da olduğunu zannetmiyorum. Bizide çok ilgilendirmiyor.

Burada asıl üzerinde durulması gereken konu, her ne olursa olsun başkanları ve yöneticileri hapiste olan, bütün kamuoyunda vijdanen suçlu bulunan bir camianın şampiyonluk yarışında yaptıkları her türlü haksızlığa, iğrençliğe, çirkefliğe rağmen hala daha zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkması, asıl üzerinde durulması gereken konudur.

Hollandalı olan ING bank'ın bu baskılara boyun eğmesi ise asla affedilecek bir durum değildir.

Bu yüzden Trabzonspor taraftarları olarak bizlerde, eğer ING bank ile irtibatı olan kim varsa bugünden tezi yok irtibatını kesmesini istiyoruz. Kredi kartı kullanan taraftarlarımız kartlarını iptal etsin, bu bankayla çalışan arkadaşlarımızdan ricamız her türlü ilişkisini bu bankayla kessin.

Hatta Trabzonspor yönetimi eğer bu bankayla çalışıyorsa, kurumsal olarak ING bankasıyla bir sözleşmemiz varsa, derhal sözleşmeyi iptal etsin ve bu birlikteliği askıya alsınlar.

ING Bank'ın aldığı bu karar bir nevi Trabzonspor'un şampiyonluğunu bizde kabul etmiyoruz anlamı taşımaktadır...

Herkese saygılar... ING bankın iletişim bilgileri:

444 0 600 telefon

Bu da mail atmak için iletişim kutusu
https://www.ingbank.com.tr/iletisim.asp

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ahmet Çakar‘ın 3 Kasım tarihinde ING (http://www.milliyet.com.tr/index/ING)‘nin Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)‘da gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı konuşmalar bankanın başını ağrıttı.

Spor yorumcusu Çakar toplantıda şu konuşmayı yapmıştı:

“Normal şartlar altında Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor) geçen yılın şampiyonudur. Çok net söylüyorum. Artık iddianame (http://www.milliyet.com.tr/index/iddianame) hazırlanmak üzere. Eğer bundan sonra sıra dışı bir gelişme yaşanmazsa bu güzel şirin kentin şampiyonluğu kutlu olsun. 2010-2011 sezonun şampiyonu Fenerbahçe (http://www.milliyet.com.tr/index/Fenerbahce) olmayacak. Bu bilgiler bana nasıl ulaştı derseniz burası Türkiye (http://www.milliyet.com.tr/index/Turkiye). Bir şekilde ulaştı. 15-20 gün sonra hepiniz göreceksiniz.”

Ahmet Çakar’ın konuşmaları toplantı salonunda uzun süre alkış almasına karşın daha sonra krize dönüştü. Olayın ardından sosyal mecra üzerinden organize olan Fenerbahçe taraftarı, Hollanda (http://www.milliyet.com.tr/index/Hollanda)’daki ING ve ING Türkiye‘yi adeta mesaj bombardımanına tuttu.

ING SÖZLEŞMESİNİ FESHETTİ

ING Türkiye ise gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

KOBİ (http://www.milliyet.com.tr/index/KOBI)’leri bilgilendirmek amacıyla 2010 yılı içinde Anadolu’da başladığımız “Biz Bize Sohbetler” toplantıları kapsamında Saba Tümer (http://www.milliyet.com.tr/index/Saba%20Tumer), Asaf Savaş Akat ve Ahmet Çakar ile 3 Kasım 2011 tarihinde Trabzon’daki KOBİ’lerle buluştuk.
Spor yorumcusu Ahmet Çakar’ın burada yaptığı açıklamalar toplantı gündemimizin ve bilgimizin tamamen dışında geliştiği gibi maksadını aşan bir şekilde gündeme gelmiştir.

Bu gelişmeler sonrası, spor yorumcusu Ahmet Çakar da sözlerinin yanlış anlaşıldığı şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. Türkiye’de finans sektöründe faaliyet gösteren bir kurum olarak, tüm kurum ve kuruluşlara eşit mesafede duruyoruz. Bu duruşumuz futbol takımları için de geçerlidir.
Bu nedenle Ahmet Çakar’ın yaptığı açıklamalar kurum olarak sizleri üzdüğü kadar bizi de üzmüştür. Yapılan açıklamalar kurumumuzun görüşlerini yansıtmamaktadır. Tepkinizi anlayışla karşılıyoruz. Kontrolümüz dışında şekillenen bu durumu kapsamlı bir şekilde değerlendirdik ve “Biz Bize Sohbetler” kapsamında işbirliği içerisinde bulunduğumuz Ahmet Çakar ile karşılıklı mutabakata vararak ING Bank (http://www.milliyet.com.tr/index/ING%20Bank) olarak anlaşmamızı sonlandırma kararı aldık.

Konuyu bilgilerinize sunarız.

http://spor.milliyet.com.tr/f-bahcelileri-kizdiran-sozleri-ahmet-cakar-in-basini-yakti/spor/spordetay/16.11.2011/1463554/default.htm

Cengiz Çubukcu
16.11.2011, 13:55
bunu bildiğimiz iyi oldu, Ing bankın önünden bile geçmem artık...

SEDAT
16.11.2011, 13:55
* Çok şükür çalışmıyorum , zaten pek işim olacağınıda zannetmiyorum...

Külünkoğlu
16.11.2011, 14:18
Hesabı olanlar tası tarağı toplasın bu bankadan.

Canberk
16.11.2011, 14:23
Allah'tan Sinop'ta şubesi yok bu soysuzların .

Mustafa Önder
16.11.2011, 14:27
Bir yerden param bu bankaya yatıyordu. Biraz önce görüşüp başka bir banka için talimat verdim.

Badaloğlu
16.11.2011, 14:29
Bir yerden param bu bankaya yatıyordu. Biraz önce görüşüp başka bir banka için talimat verdim.

Gösterdiğin hassasiyetten dolayı, teşekkürler Mustafa. Arkadaşlar, bireysel tepkilerimizi genel müdürlüğe de ulaştıralım. Onları da, bu konudan haberdar edelim.

Gökhan Döner
16.11.2011, 14:36
Bende ev alırken memurlara güzel bir kampanya yapıp kredi kullanmıştık
bir 12 ay daha taksitlerimiz var bu aşamada ne yapabilirim bilemiyorum.
Ama bunları bildiğimiz iyi oldu bu bankaya yönelen arkadaşlarımızı en azından uyarırız.

Atalay
16.11.2011, 14:40
İnek bank geri adım atarsa iyi olur yoksa bu millet hesabını sorar...!!

Joomla!
16.11.2011, 15:19
Peder Beye söyleyeyimde mevduatını başka bir yere taşısın.

MahmutHSO
16.11.2011, 15:49
Ahmet Çakar ın neden kıvırdığı böylece anlaşılmış oldu.

Sefaenes
16.11.2011, 15:53
adamlar tehditle saibele herseyi yapiyorlar birde hakli olduklarini yaziyorlar. Img aziz den mi korktu yoksa taraftarlarindan mi. Insallah img batarda bizde seviniriz burada

Barış Burak
16.11.2011, 16:07
ING Bank'tan daha üst düzey kişilerin,en azından Kurumsal İletişimden ve ya Halkla İlişkilerden üst düzey bir kişinin mailini alıp burada ifşa etmeliyiz ki herkes o maile yüklensin....

Bulup ta koyabilecek olan varmı öyle üst düzey bir kişinin mailini?

Cem Akyüz
16.11.2011, 16:15
Bizim sokağın başında var bu bankadan.aksam bir operasyon yapayım oraya.Zaten canımda sıkılıyordu.Bi Trabzonspor bayrağı asmak gerekiyor

Fatih Öztürk
16.11.2011, 16:18
bu inek bankasından kredi kartım vardı.bugün itibariyle iptal ettiriyorum.

Barış Burak
16.11.2011, 16:31
Gül KARAMEMİŞOĞLU, ING Bank Basın ve Halkla İlişkiler: Tel: 212 335 12 56

Numarayı ING Bank sitesindeki basın bültenlerinin birinde buldum, bir arayalım bakalım:)

Lütfen arayan kişiler küfür etmesin,hakaret etmesin. Bağıran bağırsın ama hakaret ve küfür olmasın,geçen Hürriyet içinde aradık,benim şansıma düştü hat, kadın gün botyunca yediği küfür ve ölüm tehditlerinden bahsetmişti.

Haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

Fatih Yücel
16.11.2011, 16:38

Numarayı ING Bank sitesindeki basın bültenlerinin birinde buldum, bir arayalım bakalım:)

Lütfen arayan kişiler küfür etmesin,hakaret etmesin. Bağıran bağırsın ama hakaret ve küfür olmasın,geçen Hürriyet içinde aradık,benim şansıma düştü hat, kadın gün botyunca yediği küfür ve ölüm tehditlerinden bahsetmişti.

Senin bu duyarlı zihniyetine kurban olurum ben :D

Barış Burak
16.11.2011, 16:42
Senin bu duyarlı zihniyetine kurban olurum ben :D

sevgiye ihtiyacım var:D

Helvacı61
16.11.2011, 16:50
adamları aramanın ne anlamı var .hesabı olan kapatsın bankada kim arayıp konuşacağım hesabımı keserim niye diye sorarsa o zaman cevabını alır. aramak çok saçma

Serdær
16.11.2011, 16:53
raymond.vermeulen@ing.com

carolien.van.der.giessen@ing.com

victorina.de.boer@ing.com

Yukarıdakiler Hollanda Genel Merkezdeki yönetici kişilerin mail adresleri.

İngilizce olarak birşeyler yollayabiliriz.

Mustafa ÖZDEMİR
16.11.2011, 17:03
takmayın kafanıza .savcı bizden...

Badaloğlu
16.11.2011, 17:15

raymond.vermeulen@ing.com

carolien.van.der.giessen@ing.com

victorina.de.boer@ing.com

Yukarıdakiler Hollanda Genel Merkezdeki yönetici kişilerin mail adresleri.

İngilizce olarak birşeyler yollayabiliriz.

ING Bank Basın ve Halkla İlişkiler

Gül KARAMEMİŞOĞLU Tel: 212 335 12 56

raymond.vermeulen@ing.com (raymond.vermeulen@ing.com)

carolien.van.der.giessen@ing.com (carolien.van.der.giessen@ing.com)

victorina.de.boer@ing.com (victorina.de.boer@ing.com)

Toplayacak olursak protestoya devam arkadaşlar...

Barış Burak
16.11.2011, 17:18
Yabancı maillere tek bir mail atalım, güzel bir şekilde İngilizce kaleme alınsın,durumu açıklayan ve özetleyen.Herkes sonuna ismini yazsın göndersin,olur mu?

krdnz
16.11.2011, 17:35
Sen çalışmasan ne olacak Trabzon'da kuyruk olur önünde..bkz.pislitgv iptal kampanyası.

ferhat odabaş
16.11.2011, 17:51
a.çakar buna tepkisiz kalmaz şimdi.. cümbüşü seyrederiz artık..

Eren Karaahmetoğlu
16.11.2011, 18:12
Türk Bank mı kalmadı..

Samet Demir
16.11.2011, 19:27
başlığı genişletip "Türk olan adam yabancı kökenli bankalarla çalışmaz" yapabiliriz. ben öyle yapıyorum mesela

Bordo_MaviM_61
16.11.2011, 21:02
başlığı genişletip "Türk olan adam yabancı kökenli bankalarla çalışmaz" yapabiliriz. ben öyle yapıyorum mesela

Yabancı ortağı olmayan özel banka mı kaldı..
Var 1 tane aslında ama reklama girmesin:)

Şentürk
16.11.2011, 21:04

Onuda satarlar yakında, neyse Trabzonsporlu ING Bank kullanmaz.

Bordo_MaviM_61
16.11.2011, 21:09
Onuda satarlar yakında, neyse Trabzonsporlu ING Bank kullanmaz.

Hocam Kollektif sermayesi var yani o banka çalışanlarına ait % 42 ile o yüzden şimdilik zor ama burası Türkiye yarın ne olacağını bilemeyiz:)

ING Bank populist davranıp ayıp etmiş Trabzonsporlulara..
Tarafsız kalmalıydı.

Ilelioglu
17.11.2011, 00:09
Burada subeleri bile yok sanirim...;)

..

ylmzince
17.11.2011, 00:42
her duyarlı trabzonspor taraftarı gibi bende mailimi attım...

Mert M.
17.11.2011, 00:53
Ahmet Abi, arkadaşlar, öyle demeyelim şimdi. Öğrenciliğimiz bitsin ondan sonra bırakırız beraber çalışmayı. :D

ugurTS1989
17.11.2011, 12:05
vay be bunyesınde calıstıgımız bankada ne dumenler donuyormusta haberımız yokmus,napıyım yanı ısten mı cıkıyım....

Badaloğlu
17.11.2011, 12:18
vay be bunyesınde calıstıgımız bankada ne dumenler donuyormusta haberımız yokmus,napıyım yanı ısten mı cıkıyım....

Çıkma tabi, ama en azından bankanın bünyesinde çalışan biri olarak sende bu durumdan tuttuğun takım adına rahatsızlığını dile getirebilirsin. Kaldıki o bankada çalışan Fenerlilerde aynısını yapmıştır diye tahmin ediyorum;)

Süleyman Eruyar
17.11.2011, 12:41

evet hakısın, sadece 1 tane var..

her zaman bekleriz:)

murat
17.11.2011, 12:57
Bildim bileli ING bankasindayim, belki TR de yasasam degistirirdim ama ben memnunum ;)

bordolumavi
17.11.2011, 12:58
dün acılan bu baslıga bu kadarmı ılgı gosterıldı,sımdı ahmet cakar yada bır baskası bu tarz sorulara ıcınden geldıgı gıbı cvp verebılırmı boyle bır baskı varken

Badaloğlu
17.11.2011, 13:04
Bildim bileli ING bankasindayim, belki TR de yasasam degistirirdim ama ben memnunum ;)

Murat,

Biz bankanın verdiği hizmetlerden dolayı şikayetçi değiliz. Bizim derdimiz böyle bir mevzuda baskılara dayanamayarak alenen taraf olmasıdır, sıkıntı burada.

Yoksa sen Hollanda'da yaşıyorsun, bizde senden Hollanda'lıların bankanı değiştir, başka bankaya hesaplarını al demiyoruz. Senin anladığın tarzda bir sıkıntı değil bu.

Kimbilir? belkide sen bu bankayla çalıştığın için, hemde yurt dışında olduğundan dolay bizden daha çok bu konuda senin söyleyeceklerine, vereceğin tepkiye itibar ederler;)

murat
17.11.2011, 13:16
Murat,

Biz bankanın verdiği hizmetlerden dolayı şikayetçi değiliz. Bizim derdimiz böyle bir mevzuda baskılara dayanamayarak alenen taraf olmasıdır, sıkıntı burada.

Yoksa sen Hollanda'da yaşıyorsun, bizde senden Hollanda'lıların bankanı değiştir, başka bankaya hesaplarını al demiyoruz. Senin anladığın tarzda bir sıkıntı değil bu.

Kimbilir? belkide sen bu bankayla çalıştığın için, hemde yurt dışında olduğundan dolay bizden daha çok bu konuda senin söyleyeceklerine, vereceğin tepkiye itibar ederler;)

Ahmet abi dogrusu ben ING bankasini bu konuda hakli buluyorum. Onlarin amaci reklam yapmak urunlerini tanitmak ama Ahmet Cakarin soyledikleri once fenerlileri simdide bizleri soguttu bankadan. Yani ING boyle polemiklerle anilmak istemez buda dogaldir. Onlarin tek amaci daha cok kar yapmaktir.

TSelif
17.11.2011, 13:18
Şikeciler suçsuzdur aklanacak . Aziz iyi adamdır garibim komplo kurbanı olmuştur gibisinden laflar etseydi peki !!!

Gökçebey
17.11.2011, 13:25
Şikeciler suçsuzdur aklanacak . Aziz iyi adamdır garibim komplo kurbanı olmuştur gibisinden laflar etseydi peki !!!

Biz forumda köpürürdük, birkaç telefon onlarca mail birkaç faks, çok da umurlarında olurdu. :)

Badaloğlu
17.11.2011, 13:34
Ahmet abi dogrusu ben ING bankasini bu konuda hakli buluyorum. Onlarin amaci reklam yapmak urunlerini tanitmak ama Ahmet Cakarin soyledikleri once fenerlileri simdide bizleri soguttu bankadan. Yani ING boyle polemiklerle anilmak istemez buda dogaldir. Onlarin tek amaci daha cok kar yapmaktir.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz... Bilemeyiz, belkide bu ülkede bu tip reklamlarla ING bankasının anılmak işlerine geldiğini onlarda öğrenmişlerdir.

ING Bank, bu konuda her türlü kendi reklamını yapmış oluyor. Beğenselerde beğenmeselerde bankanın reklamı yapılmış oldu.

Şahsen, Ahmet Çakar'ın Trabzon'daki söylediklerinin arkasındaki sponsorun ING bank olduğunu bilmiyordum. Ne zamanki bu olay patladı adamın sözleşmesini fesh ettiler o zaman öğrendik bu ING bankasını...

Kişisel yorum: Murat, sen gel şu bankanı değiştir kardeşim. Türkiye'de adama bikini giydirdiler. Bende bu Hollanda'lıları akıllı zannederdim. Ahmet Çakar'dan başka adam mı bulamadılar da, ona sponsor oluyorlar? Bir dediği bir dediğini tutmayan bir adam. Banka nasıl oluyorda bu adamın arkasında durup, ona destek oluyor? Peeesss doğrusu:D

Sacit
18.11.2011, 00:13
Trabzon'daki ıng bank'ın camlarını mı indirsek..

Trabzon'da yaşayan insanları nasıl soğuturuz bu bankadan bilemem..

TAMTÜRK61
18.11.2011, 00:32
Geçtiğmiz yaz bir defa elektrik faturası yatırmıştım bu bankaya, bir daha uğramam bankalarına, bizi sevmeyeni biz de sevmeyiz o kadar!!!

Nytre
18.11.2011, 12:12
ing bankta çalışan trabzonsporlular da çıksın işten ... toplu istifa etsinler...

memmedaga
18.11.2011, 12:26
ing bankta çalışan trabzonsporlular da çıksın işten ... toplu istifa etsinler...

ya gardasim tamamda is bulmak kolaymi ne oldu simdi adam isten cikmaz ise hayn mi ilan edeceuk,

ben de ing bankta calisiyor olsa idim kendimi iyi hissetmezdim ama bu devirde kolay degil bu isler Turkiyede issizlik kimine gore yuzde 8 kimine gore %11

Mustafa Ayazoğlu
18.11.2011, 12:44
Ahmet Çakar bilerek sansasyon yarattı !

Reklam amaca ulaştı.

Barış BAKIRTAŞ
21.11.2011, 11:45
Bugun itibariyla kredi kartimi iptal ettirdim nedeni ahmet cakar diyince hic itiraz etmediler. Yarin itibariyla butun hesaplarimi iptal edicem

Oğuzhan Turhan
21.11.2011, 14:27
Yanliz sadece A.Cakar deyince, bunlar sizi fb li sanmista olabilir..

Barış BAKIRTAŞ
21.11.2011, 15:09
Hayir soyledim Ahmet Cakari isten cikarmanizdan dolayi diye :)

cemoli5408
21.11.2011, 17:31
bankamatiklerine kum dökecem lan

iso_4939
21.11.2011, 17:48
bu işten hıcbırsey cıkmaz zaten ıkı gun sonrada baslık kaybolur gıder maalesef......

bordoylamavi
21.11.2011, 20:30
o değil de Trabzonsporlu olan adam kiğılı giyer mi sizce

BOZOHAN
22.11.2011, 19:49
trabzondaki ing bankın önüne toplanalım. bi basın açıklaması. pretosto olsun bitsin. bu bankacılar parayı çok sever bak yarın hemen özür mesajı yayımlarlar.

Mehmet BAL
22.11.2011, 19:59
Trabzon'daki ıng bank'ın camlarını mı indirsek..

Trabzon'da yaşayan insanları nasıl soğuturuz bu bankadan bilemem..

camına fener bayrağı asarak :D