PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtiraflarımız

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

sümela61
13.04.2006, 22:25
evet arkadaslar... bu baslik altinda itiraflarimizi paylassak, nasil olur?...

inaniyorum ki; bazen komik, bazen duygusal, bazen de ilginç seyler paylasmis olacagiz...

kendimden baslamak gerekirse; su an aklima gelen ilk itiraf bu oldu:

küçükken kütüphanede duran "Dede Korkut Hikayeleri" isimli kitabi okumaya çok korkardim ve uzunca bir süre o kitabi, bir korku kitabi sanmistim... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

aklima geldikçe yazacagim buraya...

zafer6161
13.04.2006, 22:41
smileys/smiley36.gifitiraf ediyorum çiktigim kiz yoksmileys/smiley36.gif

İ.Öztel
13.04.2006, 22:45
üniversite sinavini hiç çalismadan kazandim ve hiç çalismadan da üniden bu yil mezun olacam. En büyük itirafim bu olsa gerek.

Kemal Musaoğlu
14.04.2006, 09:36
babamin hediye kontürlerini ben kullaniyorum.

Emre B.
14.04.2006, 09:42
Kopya çektigim sinavlardan 1 aliyorum

immortal_TS
14.04.2006, 09:42
Cumartesileri kursum var diye ise gitmiyorum Napim gelsemde bisey yaptigim yok patronla muhabbetsmileys/smiley4.gif

Erdinç Dilek
14.04.2006, 09:46
smileys/smiley36.gifitiraf ediyorum çiktigim kiz yoksmileys/smiley36.gif

bunu çikmadigin kizlar itiraf etsin zafer onlar kaybediyorrr beee bosveerrsmileys/smiley1.gif

eee birsey mi itiraf etmem gerekiyor. bi düsüneyim himmm...

anorthosis maçinda esimin önünde hüngür hüngür agladim he mi de bögüre bögüresmileys/smiley19.gifEdited by: erdinç67

Mayls
14.04.2006, 09:47
itiraf ediyorum bu sezon kaptani gecen sezonki kadar sevmiyorum

Adem Erdoğan
14.04.2006, 11:43
itiraf ediyorum yurtta download yasak olmasina ragmen su anda download yapiyorum.

Mollasalihoğlu
14.04.2006, 11:45
itiraf ediorum,artik ask yok

forever çapkinlik smileys/smiley36.gif

ahmetto
14.04.2006, 12:31
Itiraf ediyorum hiç asik olmadim sadece öyle davrandimsmileys/smiley36.gif

Oğuzhan Görkan
14.04.2006, 13:09
itiraf ediyorum 1. sinifta iken yapilan hizli okuma yarismasinda hoca sinifi susturmak için ayaga kalktiginda 1 sayfayi hiç okumadan çevirdim ve 1. oldumsmileys/smiley36.gif

ahmetto
14.04.2006, 13:19
vay uyanik vay smileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
14.04.2006, 13:29
itiraf ediyorum ben çok romantik bi taraftarim.....

kim gelirse gelsin çiçekle karsilamak istiyorum....

makusla
14.04.2006, 18:38
itiraf ediyorum ögretmenler odasindan sinav sorularini ben çaldimsmileys/smiley1.gif

Sevgi
14.04.2006, 20:15
her konunun cilkini çikarmakta üstünüze yok tebrik ediyorum.

itiraf ediyorumsmileys/smiley4.gif

evin önünde bulununan 40 kiloluk çuvali annemim '' hadi kizum git getur oni , usaklar gelene kadar alirlar oni ordan'' türünde ki israrlarina dayanamayarak çuvali almak için asagiya indim saga çevirdim olmadi sola çevirdim olmadi iki basamak çikardim kollarim koptu ve bana ''iyi aksamlar Sevgi abla '' deme gafletinde bulunan çocuklara çuvali evin kapisina kadar çikarttiktan sonra ''öldüm bittim'' diyerekten içeri girdim ve bir ay boyunca bende 40 kiloluk çuvali 2. kata çikarmanin yorgunlugu var diyerekten parmagimi bile kipirdatmadimsmileys/smiley36.gif(hala daha 40 kiloluk çuvali tasiyorum bee havasiyla geziyorumsmileys/smiley4.gif)

sümela61
14.04.2006, 20:21
itiraf ediyorumsmileys/smiley4.gif

evin önünde bulununan 40 kiloluk çuvali annemim '' hadi kizum git getur oni , usaklar gelene kadar alirlar oni ordan'' türünde ki israrlarina dayanamayarak çuvali almak için asagiya indim saga çevirdim olmadi sola çevirdim olmadi iki basamak çikardim kollarim koptu ve bana ''iyi aksamlar Sevgi abla '' deme gafletinde bulunan çocuklara çuvali evin kapisina kadar çikarttiktan sonra ''öldüm bittim'' diyerekten içeri girdim ve bir ay boyunca bende 40 kiloluk çuvali 2. kata çikarmanin yorgunlugu var diyerekten parmagimi bile kipirdatmadimsmileys/smiley36.gif(hala daha 40 kiloluk çuvali tasiyorum bee havasiyla geziyorumsmileys/smiley4.gif)

çok kötüsün ya... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif ama süpermis hikaye... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

immortal_TS
14.04.2006, 20:57
Aklima geldi bi itiraf dahasmileys/smiley4.gif

Isyerindeyiz, YMM Mustafa abi var bir is için bizim büroya geldi oda sigara içiyor bende, tam çikis saatime yakin alel acele sigarayi söndürdüm ve çöp kutusuna attim, aradan 5 dak.geçti biyerden yanik kokusu geliyosmileys/smiley36.gifTabi ben içerdeyim patron girdi çocuklara soruyor ne yaniyo yaw diye bi baktilar çöp kutusundan geliyo koku, patron da pipiriklinin tekidir kim atti bunu yaa olurmu öyle seyatilirmisöndürmeden,tabi bana gelip firça atamiyosmileys/smiley16.gifbi bakti mustafa abinin önünde küllük bizim çocukda çaktirmadan onu gösterdi mustafa senmi attin abi olmaz ki ama yaa falan Mustafa abi yok ben atmadim falan demeden tamam yaa tamam dedismileys/smiley36.gifEyy patron ben attiydim onu laasmileys/smiley36.gif

Bartuğ13
14.04.2006, 21:11
itiraf ediyorum dersane ödevlerini dogru dürüst yapmiyorum.hep arkadan bakip isaretliyorum ve ya yapanlardan aliyorum.

toshiba
14.04.2006, 22:54
BMN'de hala daha aktif olarak kullandigim birden fazla nickim varsmileys/smiley4.gif

ts_fan
15.04.2006, 01:21
Itiraf etmek çok zormus, itiraf ediyorumsmileys/smiley36.gif

Emre Emiroğlu
15.04.2006, 02:06
..........

ts_fan
15.04.2006, 02:12
Sert bir dille seni uyarirdim ama mizacima uymuyor.Kardes bu siteye bayanlarda giriyor, biraz daha edepliitiraflarda bulunursandaha güzel olur.

sümela61
01.10.2006, 13:12
itiraf ediyorum...

son dönemde yaşadığım bir sürü olumsuzluğun üst üste gelmesi nedeniyle yaklaşık 1 ay kadar önce bir kutu uyku hapı içmeyi düşündüm, eczaneden aldım, eve gittim...

sonra sevdiklerim aklıma geldi (en çok da annem); bir de "ebediyyen affedilmeyecek" bir olay olduğu... vazgeçtim, çöpe attım hepsini... şimdi düşünüyorum da; gerçekten bana yakışmayacak saçmalıkta bir fikre kapılmışım...

çok mu büyük bir itiraf oldu? :confused:

AtalaY_BuğrA
01.10.2006, 13:14
Abi ne yaptın sen ya aman gözünü seveyim.

evliya
01.10.2006, 13:22
itiraf ediyorum...

son dönemde yaşadığım bir sürü olumsuzluğun üst üste gelmesi nedeniyle yaklaşık 1 ay kadar önce bir kutu uyku hapı içmeyi düşündüm, eczaneden aldım, eve gittim...

sonra sevdiklerim aklıma geldi (en çok da annem); bir de "ebediyyen affedilmeyecek" bir olay olduğu... vazgeçtim, çöpe attım hepsini... şimdi düşünüyorum da; gerçekten bana yakışmayacak saçmalıkta bir fikre kapılmışım...

walla bnde zehirli bi ağaç yaprağını okuduum kitabın arasnda teşıdım hep yaşadıım şeyler yznden ama son bir umut dedm ve bekliorum :confused: umarm beklediime değecekkkk

artı itiraf ediorum onu dövdürtmeyi düşündm ama farkettmki elime böle bişey geçmz:mad: AMA hakediodu:D

OFLU
01.10.2006, 14:52
itiraf ediyorum...

Aman hocaam bosver yaa degmez bi anlık sıkıntı için ebedi hayatı riske etmeye ayrıca yaş 29 daha dur bakalım ne şampiyonluklar görecek o gözler uyumak nerden cıktı at o hapları gitsin...

Adem Erdoğan
01.10.2006, 17:13
@sümela

hocam sen imanlı adamsın uyma böyle şeytani düşüncelere.Can dan daha önemli bişemi var

OYılmaz
01.10.2006, 21:40
itiraf ediorum S... seni aldattım geri dön ne olur :(

sweetrose
02.10.2006, 07:07

ne yaptın sen ya?? Burası ağlama duvarına dönde bea ya..:D:D:D

Mehmet_Mercanlı
02.10.2006, 12:57
itiraf ediyorum

bjk kombinesi aldım.
tüm arkadaşlarım bjk'li .. hepsi kombine aldı benide kandırıp banada aldırdılar. ve şimdi tum maçlarına gidiyorum ...

Naim
02.10.2006, 13:02
itiraf ediyorum

bjk kombinesi aldım.
tüm arkadaşlarım bjk'li .. hepsi kombine aldı benide kandırıp banada aldırdılar. ve şimdi tum maçlarına gidiyorum ...

Bu itirafından Sonra gözümden Acaip bir şekilde düştün
Yazıklar olsun:mad: :mad:

sweetrose
02.10.2006, 13:09
itiraf ediyorum

bjk kombinesi aldım.

vay bea ya... yazıklar olsun.... böyle tongaya düşülmez... düşülse bile gidilmez bejenin maçlarına...

Naim
02.10.2006, 13:11
vay bea ya... yazıklar olsun.... böyle tongaya düşülmez... düşülse bile gidilmez bejenin maçlarına...

Hayır birde adam utanmadan bjk -TS maçında Yanımızdaydı
3.golde üzerine düşmemek için elim kopuyordu ulan ne zorluyon kendini bırak çök üzerine
Mehmet büyük arkadaşlarınla 17 maça gidiyorsun bjk li arkadaşlarında gelse idi bir maça?? seni onere etmek

galyanlim
02.10.2006, 13:25
eyyyyyyyyyyeeeeeeeeyyyyyyyyy
yanduk burası ağlama duvarı olmuş be
ağlayan ağlayana

Gamze
02.10.2006, 13:28
itiraf ediyorum..bugün okula gitmem gerekliydi gitmedim!!hem de okulun ilk günü :)

Naim
02.10.2006, 13:30
itiraf ediyorum..bugün okula gitmem gerekliydi gitmedim!!hem de okulun ilk günü :)

Sen şu sınavı Kazanmak için çalışan sonra kazanınca 1 ay burada sevinen kişi değilmisin??
Erken Alıştın Üniversiteye
:rolleyes:

İtiraf Eleştirme Modundayım :D
Mercanlı o kartı yutturucam lem sana :mad:

galyanlim
02.10.2006, 13:34
bunu bir itiraf olarak kabul edebilirsiniz ama babama göstermeyin ben okula bile gidemiyorum sınıfta kaldım hemde ing hazırlıkta çömlerle aynı sınıfta allah sen koru yarabbi

AtalaY_BuğrA
02.10.2006, 13:34

Üni.yi kazanacam diye o kadar uğraş yırtın sonra da gitme işte üni. gençliğine hoşgeldin :D

galyanlim
02.10.2006, 13:41
bunu bir itiraf olarak kabul edebilirsiniz ama babama göstermeyin ben okula bile gidemiyorum sınıfta kaldım hemde ing hazırlıkta çömlerle aynı sınıfta allah sen koru yarabbi
baba itiraf ediyorum busene senden habersiz yeniden öss ye hazırlanacam
kazanırsam eğer bunu babama gönderirsiniz galyandadur erginde

Gamze
02.10.2006, 13:42
gelmeyin üstüme yaa..zaten vicdani huzursuzluklar içindeyim...

AYYILDIZ
02.10.2006, 14:12
Olimpiyattaki maça gitmek için matematik sınavını ektim.Önemli sınavdı ama Trabzonspordan önemli deği tabi.

zedboysts
02.10.2006, 16:18
İtiraf ediyorum okulum 3. seneye uzadı :(:(:(:(:(:(:

ts_fan
02.10.2006, 16:35
İtiraf ediyorum:)
Askerden yeni dönmüştüm.KTÜ'de bahar şenlikleri münasebetiyle spor karşılaşmaları devam ediyordu.Mezun olduğum İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (TİTİA) ile Mühendislik Mimarlık Fakültesi (mmfıs:p )arasında basketbol final karşılaşması oynanıyordu.Hakem maçı çok kötü yönetiyordu ve ben askerden yeni geldiğim için kendimde değildim, agresiftim (savunma psikolojisi işte:rolleyes:her maç böyle oluyor)Hakemin hatalı bir kararı sonrası kontrol dışı bir şekilde elimdeki madeni parayı salladım, çath çups:eek:tam sol kaşından.Hoca kendin kaşındın, doğru düdük çalsaydın:o

İslam Sezer
02.10.2006, 17:04
bunu çikmadigin kizlar itiraf etsin zafer onlar kaybediyorrr beee bosveerrsmileys/smiley1.gif

eee birsey mi itiraf etmem gerekiyor. bi düsüneyim himmm...

anorthosis maçinda esimin önünde hüngür hüngür agladim he mi de bögüre bögüresmileys/smiley19.gifEdited by: erdinç67

sana da batı karadenizin duygusallığı bulaşmış kardeş aynen benim gibi,
bende bikaç kez hüngür hüngür ağladım eşimin önünde,(gs ye penaltılarla elendik hırsımdan)dinamo kiev,anorthosis maçları...

Mesut AKYILDIZ
02.10.2006, 17:46
İtiraf ediyorum hiç kız arkadasım olmadı fakat bu olmasını istedigim anlamına gelmez çünkü böyle çok iyi ve her istedigimi istedigim zaman yapıyorum. KİMSEDEN İCAZET ALMIYORUM.

OYılmaz
02.10.2006, 17:59

duy sesimii duyyy :( nikimdeki o(S)e nin sebebide bu işte :o

Mehmet_Mercanlı
04.10.2006, 11:29
Bu itirafından Sonra gözümden Acaip bir şekilde düştün
Yazıklar olsun:mad: :mad:

ayıp ettin naim benim onlarla birlikte maçlara gitmediğğimi biliyorsun... arkadaşların zoruyla aldım yeminlen. zaten parasınıda onlar verdi. ben tüm maçlarına gidiyorum lafınıda işin espirisi olarak yazdım . TRABZON SPOR'un deplasman maçlarına gitmek için elimden geleni yaptıhımı biliyorsun.
şimdiye kadar 2 macına gittim onuda bi köşede. oturup izledim.
onlar benim arkadaşım farklı takımları tutabiliriz ama hepsi cocukluk arkadaşlarım . kııramadım. barı sen yapma zaten bin pişmanım. barı sen anlayış göster.;) :)

İslam Sezer
04.10.2006, 11:35
ayıp ettin naim benim onlarla birlikte maçlara gitmediğğimi biliyorsun... arkadaşların zoruyla aldım yeminlen. zaten parasınıda onlar verdi. ben tüm maçlarına gidiyorum lafınıda işin espirisi olarak yazdım . TRABZON SPOR'un deplasman maçlarına gitmek için elimden geleni yaptıhımı biliyorsun.
şimdiye kadar 2 macına gittim onuda bi köşede. oturup izledim.
onlar benim arkadaşım farklı takımları tutabiliriz ama hepsi cocukluk arkadaşlarım . kııramadım. barı sen yapma zaten bin pişmanım. barı sen anlayış göster.;) :)

gidip gitmemen değil parasını vermemen önemli.yani parayı vermediğine göre gayet iyi yapmış arkadaşların teşekkür etmen lazım hediye için...

Mehmet_Mercanlı
04.10.2006, 11:35
Hayır birde adam utanmadan bjk -TS maçında Yanımızdaydı
3.golde üzerine düşmemek için elim kopuyordu ulan ne zorluyon kendini bırak çök üzerine
Mehmet büyük arkadaşlarınla 17 maça gidiyorsun bjk li arkadaşlarında gelse idi bir maça?? seni onere etmek
üzerime duşseydin galıba tum kemiklerim kırılırdı.:)
öncelikle tekrar teşekkür ediyorum.
ama şimdi kalbimi kırdın . :( :)
8. hafta daha 2 macına gittim
TRABZON macı olduhu gunler gitmiyorum
inkan bulursam TRABZON maçlarına gidiyorum.
TRABZON macı olmadıhı bir gün satti uygun ise hava güzel ise arkadaşlar israrr eder ise gidiyorum.
anlayış istiyorum ;)

Mehmet_Mercanlı
04.10.2006, 11:39
gidip gitmemen değil parasını vermemen önemli.yani parayı vermediğine göre gayet iyi yapmış arkadaşların teşekkür etmen lazım hediye için...
manyakmıyım ona 130 milyon verim... ne işim olur .. zaten arkadaşlar emri vakı yaptı . benim haberim olmadan alıp gelmişler bende bişey diyemedim .
şimdi zaten maçlarada gitmiyorum .
2 macına gittim oda arkadaşlar cok israr eeti kıramadım. bundan sonra onada gitmem.:D

immortal_TS
04.10.2006, 12:30
gelmeyin üstüme yaa..zaten vicdani huzursuzluklar
içindeyim...

Yaw ne yaşayacan huzursuzluk kim gitmiş ilk gün okula bi onu deyiver bana?? En iyisini yapmışın boşversene:D Vicdanın gitmediğin için harbiden rahat olması lazım :D

Hüseyin Sahtiyan
04.10.2006, 12:33
Yaw ne yaşayacan huzursuzluk kim gitmiş ilk gün okula bi onu deyiver bana?? En iyisini yapmışın boşversene:D Vicdanın gitmediğin için harbiden rahat olması lazım :D

bu sımdı okuldan kactıgı ıcınmı vıcdanı sızlıomus ayy yazık yavv :D:D

immortal_TS
04.10.2006, 12:55
bu sımdı okuldan kactıgı ıcınmı vıcdanı sızlıomus ayy yazık yavv :D:D

Yaa ben öle anladım ama öylede değilse şimdiden özür dilerim:D:D

Hüseyin Sahtiyan
04.10.2006, 13:04
valla bende oyle anladım gamze ıntıhar etme hee :D

BOZOHAN
04.10.2006, 14:35
iitiraf ediyorum ben trabzonludan başkasını sevmiyorum.

keramiya
04.10.2006, 14:55
itiraf ediyorum okulum uzadı..

Beytullah
04.10.2006, 21:28
itiraf ediyorum hernekadar zor olsada artık dayanacak gucum kalmadı saklayamayacagım

hasan sen sugursun olum bunu itiraf edecegim:D:D bide ati sen ,insan degilsin olmassın:) bide huso yaramaz ınsaın bi karatasın cd getirmedin:D
ve son olara onur cıkolataları ben yedım kanka hepsini:D:D

adada itiraflarım bunlardır sonunda rahatladım:D

SiNo
04.10.2006, 21:30
itiraf ediyorum

bu sene trabzonspor şampiyon:D

immortal_TS
04.10.2006, 22:24
Beytu boğazında kalsın o çikolatalar:D:D
Bende patrona bi itiraf yapıyım bari:D
Ali bey sizi pazartesi kandırdım:D ama napıyım maça gitmek zorundaydım Amcaoğlum kaza falan geçirmedi hee bide ertesi gün beni sıkıştırmanız yok yaa ufak bişeymiş falan demem de iki gün boyunca yaptığım beyaz yalanların sonuydu:D Heee şimdi de baştan bi itiraf yapıyımki sonra duymadım demeyin Önümüzdeki hafta pazartesi öğleden sonra bi yalan daha bulacam Ali bey ama ne dicemi bilmiyom neyse buluruz bişeyler öğleden sonra acil bi işim var gitmem gerekiyo napıyım Ahh patron ahh :D:D

Beytullah
04.10.2006, 22:37
kanka iyi hatırlattın bende anlatmassam ızdırap gunler bitmeyecek:D

yetkilim pazartesi gunu dısı yaptıracagım yalandı maca gitmek içindi hepsi bunların kusura bakma hernekadar siz dişimi yaptırmamı beklesenızde yalan walla doktora gitmedim kalıp işide yalan :D bidakı maca baska yalanlar solemem inşallah yetkilim:D

immortal_TS
04.10.2006, 22:39
Ben bi itiraf daha yapım yaw gaza geldim:D Beytu çok yalancı ve kolpa bi adamsın olum sen:D:D

Beytullah
04.10.2006, 22:44
kanka uzum uzeme baka baka kararırmıs :D

Gamze
04.10.2006, 23:32
şşşt dedikodumu yapmayın arkamdan laa..

itiraf ediyorum bugün de gitmedim okula :D:D:D

aman bee ne gitcem gittiğim ilk gün adamlarla tartışmışım zaten yanduk :D

MrbLack
04.10.2006, 23:35
itiraf ediyorum.seni seviorum :D

immortal_TS
04.10.2006, 23:37
itiraf ediyorum.seni seviorum :D

Sağol janum bende seni seveyrum:D

Gmz he şöyle yaa gitme yaw:D

Gamze
04.10.2006, 23:38
hönk!!!oolum böle deme millet üstüne alınır bak immo alındı bile:D:D:D:Dgeçmiş olsun bu arada :D:D:D

itiraf ediyorum...

dün gece sahura kadar pc başındaydım..annemin sahura uyanmasına bikaç dakika kala yattım sora annem kaldırınca da uyumuşum rolü yaptım :)yoksa bu saate kadar oturdun mu die kızardı: :D:D özür dileriiimm...

Beytullah
04.10.2006, 23:39

kanka sen adammısın laaa:d

gamze unv ogrencisinin ne işi var okulda:D

Gamze
04.10.2006, 23:41
bilmem ki.:) bi işimiz yok işte o yüzzden gitmios :D

bu arada siz immo-beyto başlık kirletme A.Ş. olarak görevinize bu gece de devam etmişsiniz gördüm :D:D:D saboteciler siziiii :D

TSelif
04.10.2006, 23:42

bu arada siz immo-beyto başlık kirletme A.Ş. olarak görevinize bu gece de devam etmişsiniz gördüm :D:D:D saboteciler siziiii :D

Bi aralar bi adres vermiştin ya Gamze ;) ..daha bu akşam ekledim seni msn adresime:D

Gamze
04.10.2006, 23:45
anaaaa...o adres sen miydiiin??

itiraf ediorum seni reddettim :D kim bu uğraşamam die :D

sen özelden adresi yollasana ablacım kusura bakma :D

immortal_TS
04.10.2006, 23:46
Bi aralar bi adres vermiştin ya Gamze ;) ..daha bu akşam ekledim seni msn adresime:D

Güzel bir itiraf harbiden güzeldi:D:D

Defterini tuttuğumuz mükellefler genellikle sen yokmusun cadı ukraynalı; hep sen aradığında veya sevmediğim biri aradığında yokum numarası yapıyorum, inşallah bi gün anlarsınızda bidaha aramazsınız:D

Mesut AKYILDIZ
04.10.2006, 23:47
itiraf ediyorum BMN'nin iftar organizasyonu listesi kendimi öylesine yazdırmıştım ama katılımın yogun oldugunu gördükten sonra ilk günden daha fazla önemsemeye başladım bu organizasyonu.

MrbLack
04.10.2006, 23:47

ben saga dememiştum ama eyvallah kanka,kalp kalbe karşı
bu arada beytu seni de

Beytullah
04.10.2006, 23:48
Güzel bir itiraf harbiden güzeldi:D:D

Defterini tuttuğumuz mükellefler genellikle sen yokmusun cadı ukraynalı; hep sen aradığında veya sevmediğim biri aradığında yokum numarası yapıyorum, inşallah bi gün anlarsınızda bidaha aramazsınız:D

kanka sen bunları dokturmeye devam et ben bi gidim alı beyin yanına:D

Beytullah
04.10.2006, 23:49

yok daha neler bizmi kanka varmı ole bişe :D

Gamze
04.10.2006, 23:50
yok daha neler bizmi kanka varmı ole bişe :D

yok cnm olur mu hiç!!!! en belirgin özeliğiniz bee :D

MrbLack
04.10.2006, 23:50

insanlığı :D

Beytullah
04.10.2006, 23:51

yane gamze duyanda gercek sanacak:D

immortal_TS
04.10.2006, 23:52

Vayy buda bi itiraf çeşididir, kanka görüyonmu millet istemey bizi :D

Mesut AKYILDIZ
04.10.2006, 23:54
İtiraf ediyorum şu an msn de kuzenimi kız msn adresi kullanarak işletiyorum valla çok zevkli oluyor gülmekten öliyrum....

Gamze
04.10.2006, 23:55
Vayy buda bi itiraf çeşididir, kanka görüyonmu millet istemey bizi :D

yane gamze duyanda gercek sanacak:D

topluca hade ordan deyirım :D:D

itiraf ediyorum..ben bu uşaklara başlıkları sabote etmeyin diorum ama aslında çok güsel oluo :D:D:D devam devam :D:D:D

ts_fan
05.10.2006, 00:00
İtiraf ediyorum...
Galatasaray maçında rakip seyirciye yaptıklarımı izledim ve bu hareketlerden çok utandım:(:o

Cyzio
05.10.2006, 00:01
Bir üniversite hocası olarak, Gamze'yi kınıyorum. :)

İşte bu da benim itirafım.

Gamze
05.10.2006, 00:02
amanın :D

bir öğrenci olarak diorm ki hocalara kıl oluyorum :p

ehuehuehue TSlu olmadıkça tabe :D

Cyzio
05.10.2006, 00:04
Ben ise, hangi takımı tutarlarsa tutsunlar, bütün öğrencilerimi çok seviyorum (gerçekten).

Bu da gene ilginç bir itiraf oldu.

Gamze
05.10.2006, 00:06
itiraf ediyorum..

hocam bu cevabınızdan sora çok utandım:(

Beytullah
05.10.2006, 00:06
yaa hocam bırak walla yaa bu zamane ogrenciler cok isyankar oldu :D

Gamze
05.10.2006, 00:08
yaa hocam bırak walla yaa bu zamane ogrenciler cok isyankar oldu :D

bana baak akıllı ol :D

itiraf ediyorum...

iftara %90 ihtimalle geliorum bu beytu gelirse vururum habu uşağı :D:D:D

Mesut AKYILDIZ
05.10.2006, 00:09
Ben üniversitede bütün derslerimize asistanların girmesinden ötürü derslere hiç girmiyorum. Buda bir itiraf olsa gerek.

galyanlim
05.10.2006, 00:10
Bir üniversite hocası olarak, Gamze'yi kınıyorum. :)

beniğm itirafımda üniversite hocalarını kınıyorum çünkü öğrenciden 1 sene daha çalmak için ellerinden geleni yapıyorlar

A.Hilal Çakıroğlu
05.10.2006, 00:11
itiraf ediyorum Mehmet abinin itirafına çok şaşırdım ve yakıştıramadım :(
yine itiraf ediyorum ki üniversiteye ilk başladığım gün bırakmak istedim :D
zamane çocukları denmişken bu akşam haberlerde izlediğim olayda öğretmene çok üzüldüm. o öğrencilerden nefret ediyorum :(

Cyzio
Bir itiraf daha:

Hayatım hep "Trabzonspor'un başına yerlinin yerlisi bir hoca gelecek" korkusuyla geçiyor.

Beytullah
bana baak akıllı ol :D

itiraf ediyorum...

iftara %90 ihtimalle geliorum bu beytu gelirse vururum habu uşağı :D:D:D

hocam bakın gorun zamane oıgrencilerine kalem tutacagı yerine silah tutuyorlar ne kadar ayıp:D

Cyzio
05.10.2006, 00:12
zamane çocukları denmişken bu akşam haberlerde izlediğim olayda öğretmene çok üzüldüm. o öğrencilerden nefret ediyorum :(

Benim bundan haberim yok. Olay kısaca nedir? Özele de yazabilirsin.

Gamze
05.10.2006, 00:13
ititraf ediyorum...

beytu seni vurmak şart oldu!! :D

Cyzio
05.10.2006, 00:14
beniğm itirafımda üniversite hocalarını kınıyorum çünkü öğrenciden 1 sene daha çalmak için ellerinden geleni yapıyorlar

Vallahi şimdi bütün hocaları savunma durumuna düştüm. Ama her sene geçen bir takım öğrenciler oluyor. O gruba girmeye çalışsanıza. :)

Beytullah
05.10.2006, 00:15
ititraf ediyorum...

beytu seni vurmak şart oldu!! :D

birisi savcı cagırsın mumkunse bide olay yeri inceleme ekibi:D

Gamze
05.10.2006, 00:15
off hocam çok ii cevaptı :D

Cyzio
05.10.2006, 00:16
İtiraf ediyorum: Gamze'ye de Beytullah'a da eşit mesafedeyim (Kendimizi sağlama alalım).

Gamze
05.10.2006, 00:16
birisi savcı cagırsın mumkunse bide olay yeri inceleme ekibi:D

:D:D:D

ya bak işte ne güsel cesedin yakışıklı olur genç ölüm:D

Tabi Hasan'ı da kurtarmış olurum bu durumda :D

immortal_TS
05.10.2006, 00:19
İtiraf ediyorum, başlık koptu gidiyo biri bizi durdursun:D

Beytullah
05.10.2006, 00:20
sen ınsanmısın hasan:Dkolpa hasan cık cık hasan:D

buda itiraf:D

Barış
itiraf ediyorum bi işi beceremedik :D ama suç bizde değil :sinirli :

Gamze
itiraf ediyorum..

itiraf edecek bişey bulamıorum:D:D:D

Beytullah
:D:D:D

ya bak işte ne güsel cesedin yakışıklı olur genç ölüm:D

Tabi Hasan'ı da kurtarmış olurum bu durumda :D

mumkunse fazla kan akmasın malum üstüm fazla kırlenmesin:D

Gamze
05.10.2006, 00:21
mumkunse fazla kan akmasın malum üstüm fazla kırlenmesin:D

yoo temizlicekler zaten rahat ol :D töbee yaa...

itiraf ediyorum iyice saçmalamaya başladım:D

galyanlim
05.10.2006, 00:22
ama hocam 23 kişilik sınıfta 7 kişi geçtiyse ne düşünelim

Beytullah
05.10.2006, 00:24
yoo temizlicekler zaten rahat ol :D töbee yaa...

itiraf ediyorum iyice saçmalamaya başladım:D

gamze mumkunse yılların teyzesi ayse teyzenın vazgeçilmez camasır suyu olsun:D

Cyzio
05.10.2006, 00:25
Bu konuyu galiba başka bir başlığa taşısak iyi olacak. Belki yakında açarım.

Gamze
05.10.2006, 00:26
gamze mumkunse yılların teyzesi ayse teyzenın vazgeçilmez camasır suyu olsun:D

yoo o çıkarmaz sendeki kirleri...kezzap dökelim :D:D

ititraf ediyorum..saçmalıyorum demiştim ya..ciddiydim :D

galyanlim
05.10.2006, 00:27
itiraf adiyorum hocam ben çalışmadım ama kitap bitiren arkadaşım var 60 geçer 58 le bıraktılar bu insafsızlık değilmi

galyanlim
05.10.2006, 00:28
bide 55 ve üstü sınıfı yaptılar hakaret gibi

galyanlim
05.10.2006, 00:42
hocam nerdesin ititraf ediyorum ilk defa bu akşam bu konuyla ilgili konuşmaya çalışıyorum kendi isteğimle

Cyzio
05.10.2006, 00:57
Ben şu anda sahura doğru gidiyorum. Ama yakında bu konuyu açacağım, inşaallah.

Beytullah
05.10.2006, 01:21
yoo o çıkarmaz sendeki kirleri...kezzap dökelim :D:D

ititraf ediyorum..saçmalıyorum demiştim ya..ciddiydim :D

yaa tamam işte git yat dicem zaten yatmısın sen:D

Dilek
05.10.2006, 17:05
itiraf ediyorum 1. sınftayken bana çömez veya cik demnesinden nefret ediyodum.
ama bu sene bende 1. sınıflara çöm,cik diyorum....biliyorum çok kötüyüm

MrbLack
06.10.2006, 19:18
itiraf ediyorum 1. sınftayken bana çömez veya cik demnesinden nefret ediyodum.
ama bu sene bende 1. sınıflara çöm,cik diyorum....biliyorum çok kötüyüm
sen fazla konuşuyorsun dilek :D

Dilek
06.10.2006, 19:34
kimin çok konuştuğu belli...

galyanlim
06.10.2006, 19:39
baba itiraf ediyorum sınıfta kaldım

zanoylu
06.10.2006, 20:16
Hiç bir itirafım yoktur..Çünkii arasıra yengenizde benlen takıliy siteye dumur olamayalım :) :) :) :)

MrbLack
06.10.2006, 20:19
Hiç bir itirafım yoktur..Çünkii arasıra yengenizde benlen takıliy siteye dumur olamayalım :) :) :) :)

bisey olmaz

zafer6161
07.01.2007, 02:34
itiraf ediyorummmmm....as sonraaa:D

Lapina
07.01.2007, 08:06
itiraf ediyorum su anda cebimde 1 YTL bile yok..:D :D

Talat YAVUZ
07.01.2007, 17:27
betül bursa ya senin için gelmiştim

Mehmet Fırat
07.01.2007, 23:41
itiraf ediyorum üniversitemi hiç sevmiyorum ve hukuktan hiç birşey anlamadım!!

zafer6161
08.01.2007, 00:04
itiraf ediyorum albayrağı hiç sevmiyorum:D

UtkUOnuR
08.01.2007, 01:03
itiraf ediyorum lisede tavandaki ayak izini ben yapmıştım :D

Faik Yılmaz
08.01.2007, 08:30
itiraf ediyorum 4-3 yendiğimiz fener maçında kostadinovun kafasına demir 50 bin ytl atmıştım. isabet etmedi ama :(

Lapina
08.01.2007, 08:46

Hukuk okumakla anlanmaz.Yasadikca ogrenirsin.

Itiraf ediyorum komsu ADSL'ni ben kestim.

Cafer KILIÇSOY
08.01.2007, 16:59
İtiraf ediyorum istanbulu hiç sevmiyorum

zafer6161
08.01.2007, 17:14
itiraf ediyorum cafer benden motor alırken kazıkladım onu:D

A.Alper
08.01.2007, 17:52
itiraf ediyorum 3 yıldır aptal aptal bekliyorum salak salak seyler yapıp sonra pişman oluyorum uuuufff aaslında beni adam sanıyolar bi b*k değilim ben!!!

Ömer SEVİNÇ
08.01.2007, 18:32
İtiraf ediyorum Trabzonspordan bıktım!!

A.Alper
08.01.2007, 18:36
İtiraf ediyorum Trabzonspordan bıktım!!

oha yani ne işin var burda o zaman tsden bıkılmaz kardesim nefes alamayınca be bi daha nefes almıcam diyo musun yoooo!!!!çatır çatır alıyosun yani...

guci 29
08.01.2007, 19:10
İtİraf Edİyorum: Tufan I Sevmİyordum!
Hakemİn Arkasi DÖnÜkken Rakİp 10 Numarayi BEN Yumrukladim!

zafer6161
08.01.2007, 22:15
itiraf ediyorummmm.........hayır hayır edemem döver beni:D

Cafer KILIÇSOY
08.01.2007, 22:41
itiraf ediyorum cafer benden motor alırken kazıkladım onu:D

İtiraf ediyorum. Zafer'den şüphelenmiştim zaten:D :D :D

Ömer SEVİNÇ
08.01.2007, 22:47

Seversin kardeş seversin. Ben de çok yırtındım ama 3 sene geçti ve bir baktım sevmişim:D

İlk geldiğimde nefret ediyordum. 3 sene geçti sevmeye başladım. Daha 3 sene daha var. Herhalde biterken ayrılamayacağım buradan:)

Serap
11.01.2007, 10:05
itiraf ediyorum..bu sabah saçlarımı taramadan işe geldim :D

gülmeyin beeeeeee çünkü bölede çok güzellerr :D :D :D hıh :p

sheva
11.01.2007, 10:14
Seversin kardeş seversin. Ben de çok yırtındım ama 3 sene geçti ve bir baktım sevmişim:D

İlk geldiğimde nefret ediyordum. 3 sene geçti sevmeye başladım. Daha 3 sene daha var. Herhalde biterken ayrılamayacağım buradan:)

Hukuk 4 senelik değil miydi?:rolleyes:

Cyzio
12.01.2007, 10:04
Öğrencilerimi motive etmek için sık sık kullandığım bir taktiğim var: Benim verdiğim derslerden herhangi birinin sınavının notlarını açıkladığımda, öğrenciyle ettiğimiz sohbetlerde benim sınavımdan kaç aldığını soruyorum ve verdiği cevaptan sonra, ona şöyle söylüyorum:

-"Sen daha iyi almalıydın."

Bu, çok sihirli bir lâf. Bakın nasıl sonuçlar doğuruyor:

1-) Hoca beni tanıyor.

2-) Beni şu anda olduğumdan daha yüksek bir yerlerde görüyor.

3-) Öyleyse, ona mahcup olmamak için bundan sonra çok daha çalışıp, daha iyi notlar almalıyım.

Ve alıyorlar da. Hem de ilk notları kaç olursa olsun. Vizesi 90'lı bir not olan öğrencime bile aynı lâfı söyledim ve finalden 100 aldı.

zafer6161
12.01.2007, 10:05
çok yakında edeceğim:D

Cyzio
12.01.2007, 10:07
çok yakında edeceğim:D

Pek anlayamadım:( .

Nebiye
12.01.2007, 10:11
Başlık itiraflarımız başlığı ya.Zafer de ben çok yakında edeceğim demiş.Yani yakında şok bi itiraf görünüyo.:yattara:

Serap
12.01.2007, 10:13
itiraf ediyorum bugün tam emin değilim ama sanırım 20. falan ayakkabımı almaya gidicem :D

Cyzio
12.01.2007, 10:17
Başlık itiraflarımız başlığı ya.Zafer de ben çok yakında edeceğim demiş.Yani yakında şok bi itiraf görünüyo.:yattara:

Tamam şimdi anladım. Teşekkürler.

Nebiye
12.01.2007, 10:19
İtiraf ediyorummm ki ben bu Serapı şiddetle kınıyorum.Ablasının iki çift ayakkabısı varken bu gün kendine 20. çifti almaya gitmesi çok ayıp değil mi?Yuhhhhhhhhhh :mad:

zafer6161
12.01.2007, 10:20
10 kişi var elimde...bi itiraf etsem yeryerinden oynar:D

Cyzio
12.01.2007, 10:21
10 kişi var elimde...bi itiraf etsem yeryerinden oynar:D

Vaaayyyy.... Şenol taktiği...:alkış:

Serap
12.01.2007, 10:21
İtiraf ediyorummm ki ben bu Serapı şiddetle kınıyorum.Ablasının iki çift ayakkabısı varken bu gün kendine 20. çifti almaya gitmesi çok ayıp değil mi?Yuhhhhhhhhhh :mad:

ablacımın eşinin kaç çift ayakkabısı var :D

zafer6161
12.01.2007, 10:22
ama etmicem ....:rolleyes:

Cyzio
12.01.2007, 10:25
ama etmicem ....:rolleyes:

Şenol taktiği devam ediyor... :D :D

zafer6161
12.01.2007, 10:27
şenol güneş ne zaman ederse bende o zaman edecem:rolleyes:

Cyzio
12.01.2007, 10:29
şenol güneş ne zaman ederse bende o zaman edecem:rolleyes:

Boynuz sonradan çıktı, ama kulağı geçti. Şenol, pabucun dama atıldı. Burada senin taktiği iyice geliştirdiler.:alkış: :alkış:

Serap
12.01.2007, 10:49
itiraf ediyorum;uyusam uyusam uyusam uyusam.. şöle 3-5 gün sonrada hayata bambaşka bir ben olarak başlasam istiyorummm...

Cyzio
13.01.2007, 22:18
Avrupa Yakası'ndaki Makbule'nin de etkisiyle, 1o yaşındaki oğlum, yılbaşından bu yana, eve gelen ajandalardan birini günlük olarak tutmaya başladı. Buraya kadar güzel. Annesiyle bana da "silah zoruyla :cool: " günlük yazdırıyor (Maalesef iki ajandamız daha vardı :( ). Buna da ses çıkarmıyoruz.

Ama kendisi bütün günlere "Sevgili Günlük" diye başlıyor ve bu lâf, her günkü hatıralarda bir kaç defa geçiyor. İşin kötüsü, buna bizi de zorlaması. Her günkü yazılarımız "Sevgili Günlük"le başlayıp, "Sevgili Günlük"le bitmeliymiş.

Günlüğüm birinin eline geçecek diye ödüm patlıyor. 45 yaşında bir adam, günlük tutmuş. Bütün sayfaları "Sevgili Günlük"le başlayıp, "Sevgili Günlük"le bitiyor. Tefe korlar, vallahi.

Ama, oğlum için yapıyorum; yapacağım da...

sümela61
13.01.2007, 22:21
Avrupa Yakası'ndaki Makbule'nin de etkisiyle, 1o yaşındaki oğlum, yılbaşından bu yana, eve gelen ajandalardan birini günlük olarak tutmaya başladı. Buraya kadar güzel. Annesiyle bana da "silah zoruyla :cool: " günlük yazdırıyor (Maalesef iki ajandamız daha vardı :( ). Buna da ses çıkarmıyoruz.

Ama kendisi bütün günlere "Sevgili Günlük" diye başlıyor ve bu lâf, her günkü hatıralarda bir kaç defa geçiyor. İşin kötüsü, buna bizi de zorlaması. Her günkü yazılarımız "Sevgili Günlük"le başlayıp, "Sevgili Günlük"le bitmeliymiş.

Günlüğüm birinin eline geçecek diye ödüm patlıyor. 45 yaşında bir adam, günlük tutmuş. Bütün sayfaları "Sevgili Günlük"le başlayıp, "Sevgili Günlük"le bitiyor. Tefe korlar, vallahi.

Ama, oğlum için yapıyorum; yapacağım da...

içinizdeki çocuk ölmesin... ;)

DKaraduman
13.01.2007, 23:03
İtiraf ediyorum kitap okumanın çok gerekli olduğunu çok iyi bildiğim halde kitap okumaktan nefret ediyorum...

zafer6161
13.01.2007, 23:08
itiraf ediyorum ,ben cok yalancıyımdır ,kimse bana inanmasın:D
yani olurda ağzımızdan ilerde bi sır falan kaçırırsak anlayınki yalan:D

Gamze
14.01.2007, 00:10
itiraf ediyorum..

Küçükken hep bir gün ben de annemler gibi çikolata yemek istemeyeceğim diye korkardırm!Çikolatadan bıkmaktan korkardım...Ve sanırım korktuğum başıma geldi :)

SiNo
14.01.2007, 00:13
itiraf ediyorum
küçükken top oynamak yerine basketbol a devam etseydim şimdi efes de oynuyor olacaktım:D

Erdem Keser
14.01.2007, 00:13
itiraf ediyorum okumayi 3.sinifta soktum

Selman
14.01.2007, 00:15
İtiraf ediyorum.Hep şöyle beni kızdırmayan, söz dinleyen bir kuzenim olsun isterdim.Ama nerdeeeeee:D :D

Gamze
14.01.2007, 00:16
itiraf ediyorum ben aslında kuzenimi severim hastur :D biliyorum çok utanç verici :D:D bunu itiraf ettiğime inanamıyorum :D:D:D

Lapina
14.01.2007, 00:23
Cop gunu Cuma olmadigi halde copu disari aksamdan cikarttim komsu, ustelik sizin kamyonetin uzerinede ben biraktim.Nerden bilirdim aylardir orada duran araba ile Cumartesi sabahi gezmelere gideceginizi.Ettiginiz kufurleride duydum.:D

zanoylu
14.01.2007, 00:40
Bizim çocuğa hergün rutin olarak aldığım çikolata ve şekerlerin hemen hemen hepsini kendim yiyorum.Bugün Hanımda Tamer artık alma çok yiyor dediğinde olsun çocuktur dedim. :D:D:D

Gamze
14.01.2007, 00:42
Cop gunu Cuma olmadigi halde copu disari aksamdan cikarttim komsu, ustelik sizin kamyonetin uzerinede ben biraktim.Nerden bilirdim aylardir orada duran araba ile Cumartesi sabahi gezmelere gideceginizi.Ettiginiz kufurleride duydum.:D

Bizim çocuğa hergün rutin olarak aldığım çikolata ve şekerlerin hemen hemen hepsini kendim yiyorum.Bugün Hanımda Tamer artık alma çok yiyor dediğinde olsun çocuktur dedim. :D:D:D

gece gece ne güldüm yau :D:D:D:D

Erdem Keser
14.01.2007, 00:45
son bir itiraf daha kucukken kanalizasyona dusmustum
dusme bir yana zaten batmis ustum basim bide nie dustum die annemde beni dovdu
dayak yedigimemi aglim dustugumemi yanimmm anamin beni yikarken kafama sabunla vurmasina mi yaniim

Adem Erdoğan
14.01.2007, 00:45

demek sendin haaaaaaaaaa:mad:

zanoylu
14.01.2007, 00:59
Geçen ayda vardı bi vukuatım.Bizim oğlana top sektirmeyi öğretiyom odanın içinde hanım mutfakta,abi ben kazma git hamınım kristal vazosuna vur kırıılsın hanım içerden koptu geldi.Çocuk bana bakıyo ben ona Abi yemedi ben kırdım demek çeyizlikti bide,galdı bizim oğlanın üstüne çocuk allahtan konuşmayı tam sökmedi.Habu oğlanın günahından ne edecem ben bilmem :D:D:D

nesta61
14.01.2007, 02:04
yazin trabzona tatile gelmisim ben ve kuzenim fb macINA gitcez hesabi yaparak avni akere gittik mac biletlerini maraton tribununden aldik eve dogru gidiyoz ben eve gittim oda eve gitti mac saati bulusuruz dedik heheh iTiRAF EDiYORUM KUZENIM BENI DURMADAN ARIYORDU HADI MAC GIDEK BENDE KUZENIMLE GITMEK ISTEMIYORDUM TELEFONU KALDIRMADIM BEN maraton tribununde yerimi aldim baktim o geldi ve o gun ona gozukmemek icin tuvalete kactim disari ciktigimda mac bitmisti herkezin moreli sifir daha sonradan skoru ogrendim yenilmisizz. kuzen insallah bunu okumaz:D :D beni affet buyuk esseklik ettim :D

Sevgi
26.03.2007, 17:58
Sevgili arkadaşım ..... (ismini şimdilik yazmaya korkuyorum )kendileri forum üyesi olurda :p itiraf ediyorum dışarı yalnız çıkmak istemediğim zaman seni arıyorum ve hadi bugünü sana ayırdım diyorum :D
Seni Seviyorum biliyorsun dimi ;)

Serdar ÖZCAN
26.03.2007, 18:38
küçük bi kardesim var ikimizde futbol hastasıyız evde top oynamaya bayılırdık annem her evden cıkarken uyarırdı bizi oynamayın diye itiraf ediyorum her evden cıktıgında top oynardık anne... kırılan vazolarında celladı bizdik hep...

immortal_TS
26.03.2007, 18:45
Arşivi düzenliyorduk haliyle muhasebe bürosunun arşivi kalabalık olur, dedim bugün bi temizlik yapıyım çıkardım bütün eski evrakları patron geldi dedi şu şu şu bunları atmayalım bakarsın lazım olur, tamam dedim çöpe attım hepsini affet patron:D

A.Hilal Çakıroğlu
26.03.2007, 18:47
Arşivi düzenliyorduk haliyle muhasebe bürosunun arşivi kalabalık olur, dedim bugün bi temizlik yapıyım çıkardım bütün eski evrakları patron geldi dedi şu şu şu bunları atmayalım bakarsın lazım olur, tamam dedim çöpe attım hepsini affet patron:D
Hasan sen yaz buraya yaz. işten kovulup "bmn insan kaynakları"ndan yararlanmaya kalktığında görürüm ben seni :D

Cafer KILIÇSOY
26.03.2007, 20:54
Saat gece yarısı. İstanbulun altını üstüne getirdiğimiz bir gece. Hanım arıyor.
- Nerdesin
- İşteyim hayatım çalışıyorum
- Offf ya. Dikkat et kendine ne olur. Yorma kendini bu kadar

Özür dilerim Aşkım

zafer6161
26.03.2007, 21:16
itiraf ediyorum ..sonraaaaaaaaa:D

Cyzio
26.03.2007, 22:14
tiraf ediyorum ..sonraaaaaaaaa:D

Shenol the second, reloaded!.... :D

Cyzio
26.03.2007, 22:16
Yaklaşık bir ay önce televizyonlarda bir reklam vardı. Dijital (ya da mekanik) bir ses

-"Teknolojik... Teknolojik..."

deyip duruyordu. Ben o lâfı, yaklaşık bir hafta müddetle, (affedersiniz)

-"Eşşeoğlueşşek.... Eşşeoğlueşşek...."

şeklinde anladım. Gerçeği ise oğlumdan öğrendim.

#10 Fietra
26.03.2007, 22:24
İlkokuldayken bizim için top sahası Fatih Camii idi.Bilenler bilirler.Yine günlerden bir gün okuldan döndükten sonra Camii'ye çıktık.Top oynuyoruz kalemizin arkasında da abinin biri cam,porselen türü şeyler satıyor.Yere bir muşamba sermiş üstümde ürünler var işte.Benim de gol atacağım kalenin arkasında bu abi var.Tahmin edebileceğiniz üzere bir şutumda kırdım vazosunu.Şansa o sırada başkasıyla muhabbet ediyordu farketmedi.Sonrasında pırr uçtum tabii.Buradan o abiye sesleniyorum yine olsam yine kaçarım.

Mehdi
27.03.2007, 07:46
Yaklaşık bir ay önce televizyonlarda bir reklam vardı. Dijital (ya da mekanik) bir ses

-"Teknolojik... Teknolojik..."

deyip duruyordu. Ben o lâfı, yaklaşık bir hafta müddetle, (affedersiniz)

-"Eşşeoğlueşşek.... Eşşeoğlueşşek...."

şeklinde anladım. Gerçeği ise oğlumdan öğrendim.
http://img89.imageshack.us/img89/1581/m08cx8.gifhttp://img89.imageshack.us/img89/1581/m08cx8.gifhttp://img89.imageshack.us/img89/1581/m08cx8.gif

sabah sabah okumaz olaydım.karnıma ağrı girdi:D

safakkocbıyık
27.03.2007, 09:57
mehdi kim bilir sen de neler vardır:D
anlat da baba bize bişiler sabah sabah iyi gider:D

guci 29
08.04.2007, 18:55
İtiraf ediyorum korka korka!:( Bi kaç yıl önce sırf babamı sinir etmek için bi kaç günlüğüne bjkli olmuştum.. amacıma ulaştım. çok da iyi oldu. ama o günlerde yeni tanıştığım arkadaşlarım da beni bjkli sandılar. sonra babamı sinir ettikten sonra bıraktım. işin kötü yanı o arkadaşlarım beni bkj den Tsye geçtiğimi sanıyorlar. bir türlü inandıramıyorum:(:(

A.Alper
08.04.2007, 18:56
n itirafı herseyim ortada benim!!

Cyzio
15.04.2007, 21:15
Yıl: 1999. İnter-Toto Kupası'nda, Peruggia ile oynuyoruz. İlk maçı Trabzon'da oynayıp, 2-1 kaybetmişiz. Deplasmanda oynayacağımız maçı TV naklen yayınlıyor.

Hatırlarsanız, o maçı ilk dakikalarda yediğimiz golle 1-0 mağlup duruma düşmemize rağmen, Vugrineç ve Selahattin'in golleriyle 2-1'e taşımış; böylece maçı uzatmış, uzatma dakikalarında da Hami'nin golüyle durumu 3-1 yapmıştık. Ondan sonra da İtalyan seyirciler taşkınlık yapınca, maç tamamlanmamış ve hükmen tur atlamıştık. Bu da, bir Türk takımının, bir İtalyan takımını ilk defa deplasmanda yenmesi ve elemesi şeklinde sonuçlanmıştı.

Gelelim itirafa:

Maçın sonucu: Peruggia: 1 - Trabzonspor: 3

Toplam 4 gol. Ve bu satırların yazarı o gece atılan dört golde de havalara sıçradı. TV'nin başına geçtiğimde, takımlardan biri bordo-mavi biri beyaz formalı iki takım gördüm ve daha yerime oturmadan, bordo-mavili takım gol atmıştı. :atki:

Maçı benden evvel seyretmeye başlayan kardeşim, gerçeği söyleyince,...:( :( :(

Neyse, sonra beyazlı takım 3 gol daha attı....:tsbayrak:

İşte böyle, o gece dört gole de sevinmiştim. Allah'tan sonuç çok güzeldi.

antagonist
15.04.2007, 21:55
İlkokuldayken kitaplarda testler oluyordu ve kitabın en arkasında da cevap anahtarı :D

Anlamışssınızdır artık :D

Özkan
15.04.2007, 22:19
Ayşe, sırf seninle girdiğim iddiâ* yüzünden ders çalışıyorum, yoksa geçmem garanti gibi ve şu ân yatıyor olurdum. A2'de kalırsam birşeyler yap.:o

Aşk adama neler yaptırıyor be!

Yeri gelmişken, gayse taraftârı birini sevdiğimi de i'tirâf edeyim.

*Aylardır peşinde koştuğum Ayşe'nin de olduğu bir ortamda bir haftalık çalışma ile A1 alabileceğimi iddiâ ettim. O da "Eğer A1 alırsan seninle çıkmaya başlayacağım." dedi.

Lapina
15.04.2007, 22:32
Ayşe, sırf seninle girdiğim iddiâ* yüzünden ders çalışıyorum, yoksa geçmem garanti gibi ve şu ân yatıyor olurdum. A2'de kalırsam birşeyler yap.:o

Aşk adama neler yaptırıyor be!

Yeri gelmişken, gayse taraftârı birini sevdiğimi de i'tirâf edeyim.

*Aylardır peşinde koştuğum Ayşe'nin de olduğu bir ortamda bir haftalık çalışma ile A1 alabileceğimi iddiâ ettim. O da "Eğer A1 alırsan seninle çıkmaya başlayacağım." dedi.

Yaşasın AŞK ! Kazanacaksın ..

28_bordomavi_61
15.04.2007, 22:43
itiraf ediyorum ayrıldığım ve hala unutamadığım eski kız arkadaşım kayserili olduğu için kayseriden nefret ediyorum ve erciyes maçına gitmek için inadım 2 kat artıyor..kayseriye yenildiğimiz her maç fb ye yenilmiş kadar canımı sıkıyor.......

Gürkan
15.04.2007, 22:49

"cop" u "çöp" yerine "jop" anladım.:) .yazanda polis olunca:cool: . "kamyonetın üzerinede ben bıraktım" cümlesine kadarda jopun günü mü olurmuş dedim kendi kendime. :rolleyes:

yahu noktalı harfleri kullanalım.turkcell gibi fazla ücreti yok,forumun.:D

28_bordomavi_61
16.04.2007, 22:33
itiraf ediyorum vizeler bitmek üzere ama elimde 1 tane kitap var(o dersin sınavı perşembe günü) ancak olduğum sınavlardan iyi bekliyorum.........

Hüseyin Bağdat
17.04.2007, 10:08
Ezikbahçeden nefret ederim.Evde o renkler hayatta bulunmaz(dı).Eniştem eziklerden, ama çok fazla ilgilenmez yeğenime sarılacivert renklerde tişört almış. Ablama onu giydirmesini yasakladım.Çocuğa o renkleri giydirmeye devam ediyorlardı ama tişört birden ortadan kayboldu.Abla yıkayıp astığında onu rüzgar uçurmadı...:D Ama ben size onu giydirmeyin o renklerde de birşey almayın demiştim dimi...

bordoylamavi
17.04.2007, 20:58
itiraf ediyorum Türk takımları kazandığı zaman herkesin birlikte sevindiği günlerde bende gs monaco maçından sonra bir sürü her takımdan insanla birlikte kutlamalara katılmıştım

Alberto
17.04.2007, 21:01
İtiraf ediyorum

Trabzonspor'u cok seviyorum :P

Serap
17.04.2007, 21:17
itiraflık hali kalmadı yakalandık gerçi..hani yalancının mumu yatsıya kadar yanar davası... :D

pazar günü nebiye aplam ve 3 kız arkadaş daha vakfıkebire bir arkadşın çocuğunun doğum gününe gidicez ama evdekiler merak etmesin diye(Akçabatı öteye geçmemiştim yani uzaklara gitmemiştim daha önce) babamı arayıp baba biz akçabata gidip gelces dedimdi..:D babam bugün eve geldiğinde diğer kardeşimize "arkadaş bugün bana senin arabayı vakfıkebirde gördüm sellektör yaptım sana görmedin mi demiş" :eek: tabi babamda yok canım yanlış görmüşündür demiştir garanti..:D sora tabi foyamız ablamın alttan gülüşleriyle ortaya çıkmış oldu :D babamında diline düşmeye gör :S :)

Alberto
17.04.2007, 21:23
:D aaaaa paket olmu$$unuz :) söbeee

:atki: :alkış:

Serap
17.04.2007, 21:29
tabi bu arada yeni yapılan sahil yolu nedeniyle vakfıkebiri geçip üstüne birde beşik düzünü geçtik :D sonra bir yerlerden geri döndük durup yolda giden bir grup amcalara vakfıkebiri sorduk bize "doğru yoldasınız"demezler miiii :D :D

Alberto
17.04.2007, 21:34
hahahaha tam hediyelik :)

göreleye gelseydin pide yerdik:D :D :D

:atki: peh:)

Cyzio
14.05.2007, 00:43
İnşaallah beni aforoz etmezsiniz ama, bu gece TRT1'de çalına FB marşını çok beğendim. Daha evvel hiç duymamıştım. Yıllardır hep Nesrin Sipahi'ninkini dinlerdik. "Bir gün Fenerbahçe'nin herhangi bir şeyini beğeneceksin" deseler, güler geçerdim ama, demek ki büyük konuşmamak lâzımmış.

Oğuuz
14.05.2007, 01:06
bende itiraf edeyrum ki, febe li tuncay şanlı'nın hırsı ve futboluna hayranım ...

Misina
14.05.2007, 01:12
Her gördüğüm fb forması giyene sövüyorum

tsakrep61
14.05.2007, 07:03
unıversıteye hazırlanırken deplasmanlara gıtmek ıcın babama hep dershanenın kampına ders calısmaya gıdıyorum derdım ...pişman degilim...

Serdar ÖZCAN
14.05.2007, 08:51
İtiraf ediyorum fener macının ilk 20 dksını bi kız yüzünden izleyemedim yazıklar olsun bana:mad:

zafer6161
07.06.2007, 21:01
itiraf ediyorum .edimmi http://www.resimload.com/070915/W9u_blush.gif

Samet Berber
07.06.2007, 21:05
itiraf ediorummm esra seni ölesiye sewiorum ..... :P

Misina
08.06.2007, 00:44
iiraf ediyorum bugünkü deneme sınavında kopya çektim

Mustafa
08.06.2007, 01:00
itiraf ediyorum horon tepmeyi bilmiyorum serap ın avatardaki coşkuyu yaşamayı nasılda isterdim ama :D

KUTADGU
08.06.2007, 01:22
İtiraf ediyorum
her sınav dönemi fakülte sekreterinden
sınav salonlarına hangi hocaların gireceğine dair yazıları dostane ilişkilerimi kullanarak ben fotokopiyle çoğaltıyordum...

çok mu sevaba girdim acep
çok mu günaha....

kaç. kişi geçti benim sayemde be...

Ba®ış
04.07.2007, 15:02
itiraf ediyorum eskiden Ramazanda teravi namazına gidiyorum diye evden çıkardım ama namaza gitmezdim

Can basten
04.07.2007, 15:15
Münafık deniyordu sanırım senin gibilere... :D

Ba®ış
04.07.2007, 15:17
Münafık deniyordu sanırım senin gibilere... :D
o yüzden az daha karakolluk oluyoduk ilerleyen zamanda "başınızdan geçen ilignç olaylar" başlığında yazarım :D

guci 29
04.07.2007, 15:28
İtiraf edemiyorum.. aslında etmeyi çok istiyorum ama yüzünün o halini görünce gülmekten karnıma ağrılar gireceğini bildiğimden itiraf edemiyorum. ama bunu okuyunca anlamıştır sanıyorum..:D:D

tslove
04.07.2007, 15:53
:tsbayrak:itiraf ediyorum ulen bir kızı çok sevdim o beni hiç sevmedi:tsbayrak:

tslove
04.07.2007, 15:54
:tsbayrak:bir itiraf daha kendilerini çok sevdiğin sanan arkadaşlarımın yüzde 90ından nefret ediyorum:tsbayrak:

zafer6161
04.07.2007, 15:55
itiraf ediyrim ,etmirim sonra oda eder:D

Mehdi
04.07.2007, 16:04
itiraf ediyrim ,etmirim sonra oda eder:D
İtiraf ediyorum birileri bugünlerde epey bi kaşınıyo:rolleyes:

Neyse ben daha fazla itiraf etmiym.Noolur noolmaz.Başka bişe kaçmasın ağzımdan:cool:

AYAN61
11.07.2007, 02:18
itiraf ediyorum ne horon biliyorum nede kemençe ama bir yolunu bulup öğreneceğim

A.Alper
11.07.2007, 14:04
itiraf ediyorum güzel bir oyundu :)

kübraTs
11.07.2007, 14:46
itiraf ediyorum kitap okumaktan nefret ediyorum ve hayatimda okul disinda 1 tane bile kitap okumadim okumayida düsünmüyorum

Misina
11.07.2007, 16:25
itiraf ediyorum.vlenza maçına fotoğraf makinemin yedek pillerini ayakkabımın içinde koyarak girdim.

Oğuuz
11.07.2007, 16:32
bende itiraf edeyrum ki, febe li tuncay şanlı'nın hırsı ve futboluna hayranım ...
artık Midlesbrough'lu :)

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2007, 16:37
İtiraf ediyorum bugün Yunanistana gitmem gerekliydi ama sevgilimi yalnız bırakmamak adına gitmedim...

Yine olsa gene gitmem...

OYılmaz
11.07.2007, 16:59
İtiraf ediyorum Carlosun Fbye gelmesine sevindim Dünya çapındaki yıldızı Süper Ligte izlemek güzel olacak ; )

Mehdi
11.07.2007, 17:02
İtiraf ediyorum.Kafam bozuk,ücrete tabi dayak yiyecek sağlam eleman aranıyor

Ba®ış
11.07.2007, 17:05
İtiraf ediyorum.Kafam bozuk,ücrete tabi dayak yiyecek sağlam eleman aranıyor
ne kadar veriyosun :D

Mehdi
11.07.2007, 17:11
ne kadar veriyosun :D
Mazlummmmhttp://www.onlineyasam.net/forum/images/smilies/kucakk.gif

Sen benden para almazsın dimi:cool:

Ba®ış
11.07.2007, 17:12
Mazlummmmhttp://www.onlineyasam.net/forum/images/smilies/kucakk.gif

Sen benden para almazsın dimi:cool:
para lazım para :D

Hüdai Pervaneli
11.07.2007, 17:13
itiraf edeiyorum febe gayse ve bjk takimlarina gicigim neden se hec te isinamadim :D

A.Alper
11.07.2007, 18:15
İtiraf ediyorum Carlosun Fbye gelmesine sevindim Dünya çapındaki yıldızı Süper Ligte izlemek güzel olacak ; )

bi daha böle itiraflar duymayalım :D (itiraf ediyorum seinle aynı düşünüyorum)

Cyzio
16.07.2007, 21:26
Çoook eskiden beri; hep klâsik, sarkaçlı, ağırlıklı ve guguklu bir duvar saatim olsun isterdim. Geçen hafta nihayet aldım.

Allah 45 yaşımda nasip etti.

A.Hilal Çakıroğlu
16.07.2007, 21:29
Çoook eskiden beri; hep klâsik, sarkaçlı, ağırlıklı ve guguklu bir duvar saatim olsun isterdim. Geçen hafta nihayet aldım.

Allah 45 yaşımda nasip etti.
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın :)

Cyzio
16.07.2007, 21:48
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın :)

Teşekkür ederim ablacığım: İnşaallah sağlıklı günlerde...

Onur
16.07.2007, 22:20
İtiraf ediyorum.

Ferrari F2007 ile 50 km gitmek için hayatımın bir yılını feda edebilirim :)

mehmet83
17.07.2007, 07:37
itiraf ediyorum. benim hanim fenerbahceli:(

Cyzio
17.07.2007, 08:02
itiraf ediyorum. benim hanim fenerbahceli:(

Benimki de....

eren_61
17.07.2007, 11:24
itiraf ediyorum gecen sene yıldız-ts olarak resmen yüzümüze bulaştırdık.ama bu sene farklı olacak:D

Hüdai Pervaneli
17.07.2007, 15:04
itiraf ediyorum burdaki arkadaslarimin cogundan nefret ediyorum:D

kübraTs
17.07.2007, 17:26
Itiraf ediyorum arkadaslarimin bayildigi o pastalari aslinda ben degil yengem yapiyor:D:D:D

Özkan
17.07.2007, 17:30
İ'tirâf ediyorum, Trabzonlu olmadığım gibi ömrümde Trabzon'a gitmedim. aslında Samsun Çarşamba'dan sonmrasını görmedim.

woollss
28.07.2007, 17:47
itiraf ediyorum FENERden nefret ediyorum....bu bi itiraf deği ama olsun yinede hrkes bilsin

A.Alper
28.07.2007, 17:56
İtiraf ediyorum ceza geenel hariç tüm derslerden kaldım :(

umraniye34
28.07.2007, 18:04
itiraf ediyorum abimi hiç sevmiyorum okullar başlasa da kurtulsam ondan :)))

S@K@RON_61
28.07.2007, 21:44
İtiraf ediyorum.Artık böyle bir Trabzonspor İstemiyorum.(Çok SEvdiğim Halde)

guci 29
17.09.2007, 14:26
İtiraf ediyorum!
Malatya'da (şampiyon olduğumuz sene) takımca yapılan kahvaltılarda, oda arkadaşlarımla beraber aynı masada oturup ve masamıza gelen 2 adet kutu meyve sularını yeterli görmeyip herzamanki fırlamalığımızla bi kaç meyve suyu daha alıyorduk. Sonra onları odamızdaki dolaplarımıza saklayıp neşeyle geceleyin yiyip içiyorduk. Oda açık büfe ayarındaydı :DMillet aç kaldığında bizim odamıza geliyoırdu.
Federasyondan da özür dileriz. :D Çok masraf etmişti o yıl o masa!:D

#10 Fietra
21.09.2007, 13:51
İtiraf ediyorum ben bir malım.

zafer6161
21.09.2007, 14:03
İtiraf ediyorum ben bir malım.

estağfurlahh http://www.resimload.com/071229/BXD_13.gif

Adem Erdoğan
21.09.2007, 16:38
itiraf ediyorum okulu son sene uzatmadım.taa 1. sınıftayken sınıf tekrarı yapmıştım.Kusura bakma baba.

Cyzio
21.09.2007, 18:01
itiraf ediyorum okulu son sene uzatmadım.taa 1. sınıftayken sınıf tekrarı yapmıştım.Kusura bakma baba.

Baban zaten başından beri biliyor :rolleyes:.

Adem Erdoğan
21.09.2007, 18:11
Baban zaten başından beri biliyor :rolleyes:.

:confused::confused: