PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı A Milli Takımda... Giray Sakatlığı Nedeniyla Kadrodan Çıkartıldı...

lazibere
12.11.2011, 23:02
Balcı Milli Takım'da

EURO2012 play-off ikinci maçında salı günü Hırvatistan’la deplasmanda karşılaşacak A Milli Takım’da Trabzonsporlu Serkan Balcı aday kadroya çağrıldı. Serkan, akşam saatlerinde İstanbul’a geldi ve Milli Takım’ın kampına katıldı.

Hatırlanacağı üzere Emre, Sabri, Arda ve Hakan Balta kart cezaları nedeniyle kadrodan çıkarılmıştı.

Chiko
12.11.2011, 23:04
Hat-Trick yapip bizi Avrupa'ya götürecek Serkan Reis.

My
12.11.2011, 23:07
Sizin yaptığınız işin ben ta ....

Ömer Faruk61
12.11.2011, 23:08
Hat-Trick yapip bizi Avrupa'ya götürecek Serkan Reis.

Güzeldi :)

Metin Sağır
12.11.2011, 23:09
Umarım utandırmazsın, başarılar.

lazibere
12.11.2011, 23:11
Serkan mevcutların içerisinde özveri ile oynayan bir oyuncudur. Ama bu saatten sonra laf olsun diye bir oyuncu çağrılıyorsa ayıptır.

Keşke Genç bir yetenek çağrılıp alıştırılsa ..

Ama Bunlar sadece İstanbul takımlarını izlediği için bu kadar

Mert Oğuzlu61
12.11.2011, 23:12
tolga serkan burak giray hatta halil, amelelik işi bizimkilere kaldı dimi ?!

tarsus
12.11.2011, 23:13
g..t.. sıkışınca trabzonspora sarılan federasyona ve hindikk e sevgilerimi yolluyorum.noldu ruhsuz bizanstan futbolcu alımını durdurdunuzmu????

Emirhan Makul
12.11.2011, 23:20
Çok sakat var.

krdnz
12.11.2011, 23:22
İki sene Servet,G.Zan,Sabri v.s. kim varsa oynat direkt gitme hakkını Almanya'ya kaptır.Şimdi gel bizim oyuncuları başarısızlığına ortak et.

Fatih Öztürk
12.11.2011, 23:32
Şenol hocanın oyuncuları tuzağa gelmez!serkan gerekli uyarıyı almıştır.sıkmadan,orta şekerli..!

Erdogan
12.11.2011, 23:32
cok komik bir durum,

grup maclarinda o kadar topcumuz oynamadi, helede tolga. simdi
bizimkileri sonucu belli olan bir maca cikarip sonra aaa bakin oynattik sizi ama turu gecemedik mi dicekler.

baskan olsam topculari yollamam dicem ama o da olmaz simdi dimi .

Canberk
12.11.2011, 23:38
Çok sakat var.

Aynen sultan

Legolas77
12.11.2011, 23:40
acaba vay aaaa mı desem yoksa ooooo ile başlayan 2 kelimeli birşey mi desem
şimdi niye alıyorsunuz milli formayı hakkettiği zaman vermedinizde şimdi niye veriyorsunuz
ayrıca hiddink'in burak icin dedikleri çok hoşuma gitti onun gibi biri 2012 arenasında olmaması üzüntü verici olur demiş...

Bera B.
12.11.2011, 23:40
Gitme.
.
.
.

DeAgLeMaNyAq
12.11.2011, 23:45
Gökhan formsuz, Sabri cezalı ve sakat olunca mecburen çağırırlar tabii...

Bülent AKBULUT61
12.11.2011, 23:48
dalga geciyorlar şerefsizler

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 23:53
İş işten geçti :)

Gökhan verdi maçı , anlaşılan oynamayacak :)

Samet Yildirim
13.11.2011, 00:01
Cezali cok cagrilmasi süpriz degil.

Insallah oynarsa iyi oynar..

Sertan Danışer
13.11.2011, 00:11
oynamasın ya ne işi var aynı şekilde burak giray tolga halil üst üste mersin-inter-bjk maçları var o maçlar daha önemli benim için yemişim milli takımı bizansporun neyini destekleyeceğim

güneyli
13.11.2011, 00:12
Terbiyesizler, Hırvatların gece rüyalarına giren gizli gücümüz semihi çağırsanıza kadroya.Semihi ilk maç alsaydınız hırvatlar kalemize bile gelemezdi...Değil mi çok bilmiş futbol ulemaları...

Hüseyin Çümen
13.11.2011, 00:15
serkan maçta hep fenere sövsün sürekli sevdiğimin feneri öptümün feneri

lazibere
13.11.2011, 00:21
Fenerli futbolcular bu sene üst üste oynadıkları lig ve şampiyonlar ligi maçlarında çok yoruldular ve Hırvatistan maçında bekleneni veremdiler ve onların yerıne daha az maç yapan trabzonlu oyuncular çağrıldı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamdi_61
13.11.2011, 00:22
Serkan Milli takıma çağrıldı

Neden ?

Cafer Bulur
13.11.2011, 00:24
Son zamanlarda iyi oynuyordu,cagrilmayi hakediyordu.

Serkan,tolga,giray,burak ve halilin yeni olusturulacak milli takimda sürekli sans bulacaklarini düsünüyorum.

lazibere
13.11.2011, 00:25
Bu ahlaksızların varya............ çok büyük küfredeceğim

Eleme turlarında Egemen filan bir maç bile oynatılmadı ve Gelinen süreçte bütün sorumluluğu onların üzerine yıkıyorlar..

Giray ve Egemen Şampiyon olduğumuz zaman Ligi sallıyorlar ve neredeyse gol yemeden sezonu kapatıyorlardı ama Milli olamadilar...

Suçlusu Kım??

Hiddink mi yoksa yıllardır oray babasının tapulu malı haline getiren ve Fenerbahçe kontenjanından orda bulunan Oğuz mu??

Burdan ilan ediyorum

RIDVAN- AYKUT- OĞUZ

Türkiye'dekı futolcu pazarlama merkezinin başını çekiyorlar.. Şikenın ve bahsin odağındalar

Dogan
13.11.2011, 00:27
Çok sakat var.
Ya ne olursa olsun abi. Ben kupa maçından zerre kadar korkmuyorum. Lig abi yaa. :)

lazibere
13.11.2011, 00:27
Gokdeniz harikalar yaratıyordu neden çağrılmadı????

Tarihinin en iyi döneminde yaptığı hareketin cezasını çekmesine rağmen neden Milli takım ona dar edildi...Gerekçesi açık; Sporcu ahlaklı olacak

Peki...

Grup seks partilerine adları karışan ve ağzından küfürden başka birrşey çıkmayan Kazım ve Emre neden ordalardı??

Şimdi de iflasın nedenleri bunlar işte

lazibere
13.11.2011, 00:29
Giray... Ersun Yanal'ın enggelli listesinde olduğu için mi çağrılmamaıştı???

Bir sürü nedenler

Aklıma Fatih Tekke 'nın yıllar once Milli takımlar ile ilgili yaptığı açıklamalar geldi..

Orası torpillilerin yeridir demişti ya..

Şimdi işleri bitti, ligde çok daha önemlı maçları var ve kastı kart görererk oynamamak için ,,, Bizimklerin önemlı maçları yok mu??

Bu şartlarda milli takıma gitmem, Göndermem

CAFER ÖZER
13.11.2011, 00:36
Ben Serkan Balcı Olsam gitmem
İş bitmiş takım elenmiş Günahlarına Şuçlarına Ortakmı arıyorlar

Cafer Bulur
13.11.2011, 00:39
Ben Serkan Balcı Olsam gitmem
İş bitmiş takım elenmiş Günahlarına Şuçlarına Ortakmı arıyorlar
Milli görev kutsaldir renkdaslarim,sapla samani karistirmayalim.

Her ne kadar cok kötü bir dönemden gecsekde her oyuncumuzun milli takima cagrilmasiyla gurur duymaliyiz.

CAFER ÖZER
13.11.2011, 01:00
Milli görev kutsaldir renkdaslarim,sapla samani karistirmayalim.

Her ne kadar cok kötü bir dönemden gecsekde her oyuncumuzun milli takima cagrilmasiyla gurur duymaliyiz.

Ben Zaten Serkan Balcı olsam dedim.
Serkan zaten öyle bir şey yapmaz.
Milli forma kutsaldır.Ama Milli Forma Konusunda Haluk Ulusoy dahil Biz Trabzonsporlulara yapılmayan Şerefsizlik kalmadı.
Şenol Güneşe Yıllık 500 tl yi çok görenler onu mahkeme kapsıında hala süründürmektedir.
Bizde Oynayan Oyuncuları Milli takıma almazken İstanbul takımlarına geçtiği hafta Milli takıma alanlara o kutsallığı anlatmak lazım.
Gürcistan Maçında bizi yerden yere vuranların Trabzonda Türk bayrağına saygısızlık yapıldığı yalan haberi yapanlara sormak lazım o kutsallığı ben Bize karşı yapılanlara karşı dolu olduğum için bunu söylüyorum.
Elbette Milli forma kutsaldır.
Bayrak kutsaldır.
Ama Milli Formayı kutsallıktan Çıkartanlara karşıdır benim kinim ve nefretim.

Bekir
13.11.2011, 01:13
Milli maçtan 3 gün sonra zorlu bir maçımız var.

Milli maçta Burak,Giray,Tolga ve Halil'den en az 3'ü oynar,görünen o ki Serkan da oynuyacak.

4 futbolcun milli maça çıkıcak,Salı gecesi maç oynanıcak,Çarşamba yolculuk yapılsa bu oyuncular Trabzon'a döndüğü gün taktik idmanına çıkıp ertesi gün de maça mı çıkıcaklar?

Bu sıkışık zamanımızda milli takımı yönetenlerin en azından Giray ve Serkan aşkı kabarmasaydı.

Yunus Danışmaz
13.11.2011, 01:16
valla Arda gibilerin sırf hırvatistana gitmemek için gördüğü sarı kartlardan sonra, bizim futbolcularımız o milli takıma fazla bile gelir. gitsin ve futboluyla bizim yüzümüzü kara çıkartmasın inşallah.

Mucahid Erdogan
13.11.2011, 01:22
İyi hayırlı olsun ama buda adama koyar adamın olmadıgı yerde adamsın demişler bi yerde

Fatih Özkan
13.11.2011, 01:22
Ne gerek vardı ?

yalniz adam
13.11.2011, 10:10
kendini sakatlamasa bari zira cl maçlarımız için serkan çok önemli...

Punisher-61
13.11.2011, 10:13
Trabzonsporun maci cuma günü oldugu icin her iddiasina varimki burak giray tolga halil ve serkan hepsi ilk 11de oynatilacak... Bakin görün

altinkaya08
13.11.2011, 11:02
Suç bizde biz kaşındık.Bizim takımdan futbolcu alınmıyor diyen biz değilmiydik.Elin oğlu bunu çok iyi hesapladı ve kullandı işte.Bu kadar basit.

Kaya
13.11.2011, 11:16
Giray sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartıldı...

altinkaya08
13.11.2011, 11:17
Giray milli takımdan sakatlığı nedeniyle çıkarılmış.ntv spor

Emirhan Makul
13.11.2011, 11:19
Ciddi mi acaba ?

Asi Çaykaralı61
13.11.2011, 11:21
Giray sakatlığı sebebiyle kadrodan çıkarılmış

sbay
13.11.2011, 11:23
aykut abisinden oğuza talimat gelmiş, ne kadar Trabzonlu var zagrebe götürüyor...

Sefaenes
13.11.2011, 11:27
serkani yollamamak gerekir bencede. Sevdikleri adamlar resmen türk futbolunu satmisken bizim oyuncularimizi suclu göstermek icin bahane bulup yüklenmeye calisacaklar. Volkan sanki seyirciler yüzünden 3 gol yemis gibi göstermeye basliyorlar. Volkan-Arda türk futboluna hainlik etmistir bilerek oynamadilar diyorum

Erdogan
13.11.2011, 11:33
hidink in aldigi paraya ve masraflarina bakin Allah askina. inanamiyorum...

www.haber61.net/mobi/news_detail.php?id=98000

inadına_Trabzon
13.11.2011, 11:36
Fenerinbu sezon dökülen amelesi Gökhan form tutacak diye oğuz tarafından sahaya sürülmek yerine , Şampiyonlar liginde iyi oynayan serkan a şans verilseydi şimdi iyi bir skorla ikinci maça çıkacaktık.

ErtuGrul
13.11.2011, 11:44
Giray'ın kasıklarında zorlanma varmış,üç dört gün dinlenmesi lazimmis... Cuma gunü sahada olur büyük ihtimalle...

kadirgazioglu
13.11.2011, 11:50
Hırvatistan da 'ONUR' maçına çıkılacak tabiki bizim oyuncularımız olacak Tolga nın oynaması süpriz olmaz heralde artık

Tolga Kurt
13.11.2011, 11:55
Bunlar tam filmlik ya :)

Lazman
13.11.2011, 12:01
hafta sonu mac yoktu, serkan icin ter maci olur :))

yaranozlu
13.11.2011, 12:02
şaka mı bu? giray nasıl sakatlanır yaaa.... umarım ciddi bir şeyi yoktur, tedbir amaçlıdır.

yaranozlu
13.11.2011, 12:06
Bu ahlaksızların varya............ çok büyük küfredeceğim

Eleme turlarında Egemen filan bir maç bile oynatılmadı ve Gelinen süreçte bütün sorumluluğu onların üzerine yıkıyorlar..

Giray ve Egemen Şampiyon olduğumuz zaman Ligi sallıyorlar ve neredeyse gol yemeden sezonu kapatıyorlardı ama Milli olamadilar...

Suçlusu Kım??

Hiddink mi yoksa yıllardır oray babasının tapulu malı haline getiren ve Fenerbahçe kontenjanından orda bulunan Oğuz mu??

Burdan ilan ediyorum

RIDVAN- AYKUT- OĞUZ

Türkiye'dekı futolcu pazarlama merkezinin başını çekiyorlar.. Şikenın ve bahsin odağındalar

çok önemli bir konu, rıdvan-aykut-oğuz üçlüsü benim de midemi bulandırıyor, adım gibi eminim ki bu işlerden nemalanıyorlar. bu ülke enteresan bir ülke; i.tatlısesin vurulması sonrası çocukla yaptığı evlilikte nikah şahitleri f.terim oluyor. nikahı da sarıgül kıyıyor. nasıl bir ülke, nasıl ilişkiler var anlamak mümkün değil! bizler safız

bordo08
13.11.2011, 12:47
Yorgan gitti kavga bitti şimdi birazda mecburiyetten serkanı kadroya çağırdılar..

Başarıda Trabzonsporun adı okunmaz ama başarısızlıkta en öne sürülür..

bariskaratas
13.11.2011, 12:57
çok önemli bir konu, rıdvan-aykut-oğuz üçlüsü benim de midemi bulandırıyor, adım gibi eminim ki bu işlerden nemalanıyorlar. bu ülke enteresan bir ülke; i.tatlısesin vurulması sonrası çocukla yaptığı evlilikte nikah şahitleri f.terim oluyor. nikahı da sarıgül kıyıyor. nasıl bir ülke, nasıl ilişkiler var anlamak mümkün değil! bizler safız

ersun yanal bu üçünü kastederek açıklamalar yapacağım fenerliler hakkında dedi ama henüz bir şey yapmadı.

İskender Çakmak
13.11.2011, 13:07
gercekten cok komik. Serkan Balci bu zamana kadar oynadigi futbolla o milli formayi sirtindan cikarmamasi gerekiyordu. Milli takimda secilen futbolculara gore kat kat mucadelesi ozverisi olan futbolcuyu sakatlanan futbolcunun yerine cagiriyorlar. Alkislar oguz ve hiddink

Ahmet F. Zengin
13.11.2011, 13:24
Burak Hat-trick Yapsa Maç Uzatmalara Gitse Sonra Öyle Elensek Ne Güzel Olur.

Sonra Burak Dese Ben Bilerek Kart Yiyip Takımımı Yanlız Bırakmam.

O Arda Şerefsizi Morarır Utancından ..

lazkerem
13.11.2011, 13:50
konu milli takım tabi çağrılınca gitmek lazım ama
insanın içinden gitme demek geliyor

Taner Gündoğdu
13.11.2011, 14:38
bundan yıllar sonra karşımıza şöyle bir haber çıkar, 2012 elemelerinde ;Trabzonspordan 5 oyuncu+2 Trabzonspor kökenli oyuncu vardı ve play-offlarda elenmiştik!

Ömer Faruk61
13.11.2011, 14:49
Ula Giraya ne oldu???

Mehdi
13.11.2011, 14:58
Askerliğini yapanlar bilir.PDRM denilen bir posta veya tim olur.Ayak işlerine bakar.Genelde kaşı gözü kolu çizik olanları seçerler ve bu çöpü kim taşıyacak diye düşünmeye gerek kalmadan akla ilk onlar gelir.Şuan federasyonun gözünde PDRM bir postadan farkımız yok.

logitech
13.11.2011, 15:16
inşallah ciddi bir şeyi yoktur takıma lazım olan oyuncu.

Helvacı61
13.11.2011, 15:28
cuma mersin maçı var salı milli takımın maçı var bu kadar adilik. o.ç ğunu anca oğuz yapardı. serkanı en iyi olduğu dönemde önemli maçlara almayıp takımı bu hale sokanlar şimdi gitmemek için sar kart gören oyuncuların yerine gazozuna olan maça cuma günü maçı olan bir oyuncuyu çağırıyor. bu adiliğe kimse ses çıkarmıyor. acaba bir mucize olurda elersek şampiyonaya götüreceklermi hayır. işte bu zihniyet çirkefliğin adiliğin son noktası bundan ötesi yok

Ozan Yazıcı
13.11.2011, 15:41
Ben ki 8-0'ları, 5-0'ları görmüş bir nesildenim, milli takımdan hiç bu kadar soğumamıştım. Ali Şen demek ki haklıymış bu Sakarya Çetesi'ni Fenerbahçe'den kovarken..

macka61
13.11.2011, 16:02
giray için iyi olmuş böyle ortamda kimse olmak istemez inşallah mersin maçına yetişir

Esmoface
13.11.2011, 16:04
Giray'ın sakat olduğuna inanmıyorum, milli(!)takım içinde çıkmış olabilecek muhtemel kutuplaşmada yanlış(!) tarafta durmuştur muhtemelen.

Hüseyin Çümen
13.11.2011, 16:09
giray sakat falan değildir. nezaman gördük girayın sakatlandığını yorulmasın diye geri çağrldı türkiye zaten elendi önümüzde türkiyenin şerefini kurtarmamız gereken şampiyomlar ligi maçları var orda daha çok lazım giray

Ilelioglu
13.11.2011, 16:10
Yorgan gitti kavga bitti şimdi birazda mecburiyetten serkanı kadroya çağırdılar..

Başarıda Trabzonsporun adı okunmaz ama başarısızlıkta en öne sürülür..

Baska sözede gerek yok bence. ;)

bilgehan83
13.11.2011, 17:51

asıl sorun bu işte çarkın dişlerinde bir abeslik yok mu var işte bal gibi kabak gibi ortada.. fatih terim kim: milliyetçi,ülkücü bilinir; tatlıses: hem kürt hem kürtçü pkk ya yardım etmişliği de vardır sarıgül kim: solcu chp li bu resmi görünce ülkemdeki büyük resmi resimleri hiç düşünemiyorum..

pReN@_61
13.11.2011, 18:26
Umarım Giray'ın sakatlığı ciddi değildir.Serkan işi zaten komedi..

Gökhan Döner
14.11.2011, 12:48
milli formayı giymek güzelde bu şekilde değil.
Sen topa vuracaksın ve sarıkart cezalısı durumuna düşeceksin.
sonrada serkanı milli takıma çağıracaksın.
Vallahi ben bu şartlarda futbolcu olsaydım kesin oynamazdım kesin.

magicyattara
14.11.2011, 13:07
Salı günü Hırvatistanda maç var,cuma günü ligde miy maçı var,haftaya salı inter maçı var..5 adamın milli takıma çağrılmış,oynayan;son maçı saymazsak sadece Burak..komplo teorisi üretmek istemiyorum,yalnız;bu kadar adamı çağırıp 1 adamı oynatmak,bu kadar yoğun maç trafiği içerisinde işkencedir..bu adamlar 1 hafta sonra bu sezon için belki de türk futbolu açısından en önemli sınava çıkacaklar..interi yenersek futbolumuz nefes alacak..ama gel gör ki bu futbolcular ilk 11de düşünülmüyor ve o şehir senin bu ülke benim kamplarda gezdiriliyor..
Şikecilerin ceremesini Trabzonspor çekiyor açık açık..

tffnin derdi fb..gerisi hiç umurlarında değil..şu kadar sıkışık takvimin içine bir de playoff eklenmiş..ulan bu adamlar 1 sene boyu maçtan maça mı koşacaklar..bunlar nasıl insan..bunu kabul edenler nasıl yönetici..hayretle ve hasretle "kral çıplak" diyecek,bu olanlara dur diyecek bir akli baliğ bekliyorum..akıllarını kaçırmışlar fb yüzünden..

Numan Yerlikaya
15.11.2011, 20:01
Müthiş kramplarını ordada bekliyoruz Serkan.

Ömer Faruk61
15.11.2011, 23:27
Helal Olsun Serkan..Seni Eleştiriyordum.Toparlanmaya başladın.Teşekkür Ederim.Allah nazarlardan saklasın.Görevini yaptın Onurlu bir şekilde...