PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milli Maçta Oynamamak İçin Bilerek Sarı Kart Görmek?

Vkgz
12.11.2011, 10:45
Dün Yalancıktan sinirlenen Arda Turan 2. maçta oynamamak için bilerek sarı kart gördü.

Burdan soruyorum o haketmediğiniz primleri alırken Milli forma kutsaldır sözleri dilinizden düşmüyordu. Şimdi milli takımı bu satışınız hainlikle eşdeğer değilmi?

Defolun sonradan görme şımarıklar!

Kaya
12.11.2011, 11:12
Arda Milli Takımdan men edilmeli...

Sabri'nin bilerek yaptığı hakkında net bilgim yok...

Emre zaten bırakıyor...

Ama, Arda adisi kesinlikle bu takıma alınmamalı!

Choosen61
12.11.2011, 11:14
Sabri bilerekden ziyade sonlara doğru sinirden sert oynamaya başladı o nedenden gördü ama Arda bariz ve net 2.maça gitmemek için kart gördü.Ama eminim bu adamlar olmadan oynamak isteyen futbolcularla daha onurlu,istekli oynarız.

Paksoy
12.11.2011, 11:17
Gökdeniz diye bir futbolcu vardı , adının bile hiç geçmemesi anormal değilmi. İddaa oynadı diye milli takıma almayanlar,fenerbahçe'nin kellesini nasıl kurtarırız derdinde .Arda bilerek sarı kart görmüş çok mu ..

A.Gökhan AKIN
12.11.2011, 11:19
futbolcu tirübünü tahrik eder,
tirübün futbolcuyu tahrik eder,
tirübün futbolcusuna koro halinde Küfür eder yuhalar
Böyle bir taraftar gürühunun böylede futbolcusu olur ötesini beklemek nedir?
futbolcu döner o da küfür eder,
kasti sarı kart görür,
tirübüne kol hareketi yapar..
son derece normal etki tepki meselesi... iki tarafta haklı :D

Kamil Çakmak
12.11.2011, 11:27
Burak yapsa demediklerini bırakmazlardı. Arda milli takıma ihanet etti bir bakıma. Arkadaşlarını yalnız bıraktı.

Yiğit Gayretli
12.11.2011, 11:30
Kim kovacak Arda'yı ? Dün gece Giray'ı günah keçisi ilan edenler mi ? Hiç sanmam...

Fatih Özkan
12.11.2011, 11:33
Haysiyetsizliktir!
Arda'yı hakkı ile cezalandıracak bir hoca gelmelidir takımın başına.

MonteCristo
12.11.2011, 11:39
Arda süresiz milli takımdan uzaklaştırılmalı. Çok ciddiyim hiç hoş görülecek bir tarafı yok.

Ne zaman pişman olur dönmek için yalvarır o zaman geri alınmalı. Tabi en az 1 seneden sonra... Eğer bunu yapmazsa hiç alınmamalı. İsterse Messi Ronaldo olsun farketmez !

Mahmut Keleş
12.11.2011, 11:40
arda ya katılıyorum ama Emre bilerek gördüğüne inanmıyorum..Ağır olmuş Emre için.. çünkü poaziyon gereği kaydı topa... hamitin kötü pasını rakibe kaptırdı ve adama o müdehaleyi yapmak zorundaydı..

cahana
12.11.2011, 11:44
ardanın men edilmesi için gördüğü karttan ziyade oynadığı futbol çok daha belirleyicidir gassaray ii kazıklamış madridi helal olsun

Emre Bekar
12.11.2011, 11:55
İyi günde herkes hırvatistana gider,kötü günde orda olmak istemeyen futbolcular defolsunlar,dahada alınmasınlar milli takıma

hüseyin1975
12.11.2011, 12:07
Dün Yalancıktan sinirlenen Sabri ve Arda Turan 2. maçta oynamamak için bilerek sarı kart gördü.

Burdan soruyorum o haketmediğiniz primleri alırken Milli forma kutsaldır sözleri dilinizden düşmüyordu. Şimdi milli takımı bu satışınız hainlikle eşdeğer değilmi?

Defolun sonradan görme şımarıklar!

Sabri konusunda katilmiyorum, bence canla basla mücadele eden nadir Futbolculardandi.
Yetenekleri sInirli ama en azindan mücadele ediyor cocuk.

Vkgz
12.11.2011, 12:10
konu metnini genel fikirlere gore guncelledim. Ardadan gerçekten tiksindim dün gece. Yazıklar olsun gerçekten

hisssizadam
12.11.2011, 12:13
arda ya katılıyorum ama Emre bilerek gördüğüne inanmıyorum..Ağır olmuş Emre için.. çünkü poaziyon gereği kaydı topa... hamitin kötü pasını rakibe kaptırdı ve adama o müdehaleyi yapmak zorundaydı..

Kesinlikle Arda ve Sabri konusunda haklısınız ama Emre konusunda arkadaşın dediği bence doğrudur. O müdehale kesinlikle gerekiyordu.

macka61
12.11.2011, 12:17
futbolcularımızın profesyonellik anlayışı bu kadar işte

MonteCristo
12.11.2011, 12:22
Yapmayın yahu Sabri takımda yenilgiyi kabullenmeyen didinen birkaç kişiden biriydi dün gece. Öyle arda volkan gibi pozlara da girmedi gerçekten uğraştı. Birşey becerebildi mi, hayır ama başkaları gibi hemen pes edip triplere girmedi. Aynı kefeye koymuyorum ben onları.

yektakurtulus
12.11.2011, 12:27
´gecici bir süre icin kadrodan uzaklastirilmasi lazim

alti aymi olur bir yilmi veya önümüzdeki turnuva icinmi bilemem

Peacemaker
12.11.2011, 12:33
Dun Burak'a etmediklerini birakmadilar.Alin size Messi dediginiz adam simdi ne yapti dediler.Peki bir dusunun ey cahiller, o adami orda kac kisi tutuyor?4-5 ve bazi pozisyonlarda 7.Bu Fenerbahceliler bu takimda fazla oldugu surece pek birsey yapamayiz sevgili arkadaslar.Artik bu Istanbul Karmasi yetti.

munzevil
12.11.2011, 12:45
Yapmayın yahu Sabri takımda yenilgiyi kabullenmeyen didinen birkaç kişiden biriydi dün gece. Öyle arda volkan gibi pozlara da girmedi gerçekten uğraştı. Birşey becerebildi mi, hayır ama başkaları gibi hemen pes edip triplere girmedi. Aynı kefeye koymuyorum ben onları.

Sabriyi eelimde olsa bizim takıma alırdım adam son nefesine kadar oynadı neredeyse.
arda nireee sabri nere
afedersiniz ama arda sabrinin sakalının kılı olamaz ( asıl kelime sakal değil:o anlayana)

Kaya
12.11.2011, 13:07
Bence Sabri'yi ayrı tutmak lazım.

Zira, sahada ezik bir Türkiye'nin olduğunu kavrayan tek oyuncu idi. Ve bunu bildiğinden dolayı da elinden geleni yaptı...

Bu bağlamda da sarı kart gördü...

Ama Arda'nın yaptığı ahlaksızlıktır...

Yazık ki; hiç gündeme getirilmeyecek bu hadise ve ilerleyen zamanda Arda'yı yine önümüze yıldız ve kahraman diye koyacaklar!

Onur Akyüz
12.11.2011, 13:08
Burak'ı bir çırpıda emek hırsızı ilan edenler,bakalım buna ne diyecekler?

En çok bunu merak ediyorum.

Milli takım derhal bu istanbul bebelerinden temizlenmeli derhal!

Anadolu'dan ve gurbetçilerden kurulmalı!

iso_4939
12.11.2011, 13:15
ilk iki golü zaten gökhan gönül tarafından ve bızzat onun yuzunden yedık rıdvan iti agzını bıle acmadı haysıyetsız...

Adem Erdoğan
12.11.2011, 13:18
Sabri dün akşamın en iyisiydi.

sametaydin
12.11.2011, 13:23
Arda bilerek sarı yedi. Bu bariz belliydi. Diğer oyuncular bence bilerek yemediler sarıyı. Arda, emre ve volkan milli takımdan ihraç edilmeli.

Bdeniz_61
12.11.2011, 13:23
Eğer yeni gelecek antrenör Arda'yı milli takıma almayacak kadar otoriter biri olursa işte o zaman başarıdan bahsedebiliriz.

Arda'nın yaptığı ihanet,bencillik,vurdumduymazlık vs.vs...

Hırvatistan'a gidecek oyuncu kadrosuna hakarettir.

Farzedelim es kaza Hırvatlar'ı eledik.Arda'nın milli takıma gelmeye yüzü olacak mı?

Arda'nın üzerine çok gidildiğini düşünüyordum Arda'yı haklı görürdüm ama dünden sonra "ne oldum delisi" olup çıkmış.

Travelair
12.11.2011, 13:24
ilk iki golü zaten gökhan gönül tarafından ve bızzat onun yuzunden yedık rıdvan iti agzını bıle acmadı haysıyetsız...

Söyleyecekti sonra vazgeçti

irfan61
12.11.2011, 13:28
ilk iki golü zaten gökhan gönül tarafından ve bızzat onun yuzunden yedık rıdvan iti agzını bıle acmadı haysıyetsız...İlk gol Gökhan'ın yüzün den 2. gol ise Hakan Baltası'nın ve kendini kaleci zanneden Volkan'ın yüzün den yedik.Ama dediğin gibi rıdvan özürlüsü illa çamur atacak ya döndü dolaştı savunmanın göbeğin deki Egemen-Giray ikilisine suçu buldu.

yektakurtulus
12.11.2011, 13:37
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=101769

bilerek sari kart görmenin cezasida yok tabikide...

macuka
12.11.2011, 13:39
Arda nin yaptigi "basaramamanin verdigi negatiflik". Insan yapmaya calistigi seyi yapamadikca "sinirlenir". Bunlar normal seyler. Milli takimda onun yerine oynayacak adam cok. Ancak kendine zarar verir.

Berat Akçay
12.11.2011, 14:24
Arda ihanet etmiştir .Bir daha kadroya alınmaması gerekir ama nerde .!

bahadır2561
12.11.2011, 14:26
Ne zaman Arda milli takıma alınmamaya baslar o zaman bişeyler değişir

28TS61
12.11.2011, 14:53
arda ve volkan demireli milli formadan ömür boyu men edeceksin dünki yaptiklari davranislardan dolayi

Hami-Ünal-Orhan
12.11.2011, 15:03
Bugüne kadar kime hekettiği ceza verildi ? Emre yıllar önceden bu takımdan kesilmeliydi. Şerefsizliklerle dolu futbol ve milli takım hayatı kaptanlıkla ödüllendirildi. Emreden sonra kaptan belli; Arda Turan. Volkan da olabilir.

sametaydin
12.11.2011, 15:09
arda ve volkan demireli milli formadan ömür boyu men edeceksin dünki yaptiklari davranislardan dolayi

Bunu kim yapabilir? Baktığımız zaman federasyon deriz. Ama onlarda böyle bir vizyon var mı? Bence yok.

28TS61
12.11.2011, 15:14
Bunu kim yapabilir? Baktığımız zaman federasyon deriz. Ama onlarda böyle bir vizyon var mı? Bence yok.

sorunda burda zaten, kim yapabilir diye. aslinda herkes yapmak ister ama elestiri alirim diye korkuyorlar.
bana dokunmayan yilan bin yasasin diyorlar akillari sira.

herkes gördü dün yasananlari, hani nerde bu "spor yazarlari" neden yerden yere vurmuyorlar bu kadar basitce hata yapip takimi yalniz birakanlari.

mesela neden kimse volkani elestirmiyor top auta cikinca sallana sallana topu alip aut atisi kullandi diye. neden hizli oynamiyor , en az 1 gol atalimda orda 2 gol yeter niye demiyorlar.

ayrica madem küfür den rahatsiz oldu. o zaman kadiköyde kendi taraftarlari baska bir takima yada futbolcuya küfrederken neden tribünlere dogru küfür etmeyin demedi hic bu zamana kadar.

Delibas
12.11.2011, 15:21
Ben gurbetçi oyuncalara çok yazık olduğunu düşünüyorum. Onların bu olan bitende hiçbir suçu yok. Hamit olsun, Nuri olsun, Ömer olsun, Gökhan Töre olsun.. gerçekten yazık oluyor onlara. 2004, 2006, 2010 ve 2012.. hemen hemen hiç turnuvalara katılmıyoruz son on yıldır. Artık Türkiye'yi tercih edecek oyuncular kendilerine Almanya Milli takımında şans görmeyen oyuncular olacaktır diye düşünüyorum.

Delibas
12.11.2011, 15:38
Erman Toroğlu'nun tam da bu konu hakkında ki yazısı:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19223073.asp

Ben kopyalayıp ekleyemedim, biriniz eklerse yazıyı iyi olur.

Ahmet Selvi
12.11.2011, 15:43
yuuuuuuuuuhhhh

Bera Algün
12.11.2011, 15:47
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=101769

bilerek sari kart görmenin cezasida yok tabikide...

bu adam da ha bire açıklama yapıp duruyor bu kadar çok konuşulur mu yahu ne geveze

zaten berbat durumda olan Türk futbolunu tamamen yok etmek üzere gönderilmiş olduğuna kuşkulandığım federasyona cuk oturmuş

Kaya
12.11.2011, 15:50
Sabri'nin adelesinde birince derecede yırtık tespit edilmiş.

Beşiktaş maçında da oynayamayacak.

Bu kapsamda Sabri'nin bilerek kart gördüğünü düşünmüyorum...

Elinden geleni yaptı adam.

Ömer TOPAL
12.11.2011, 15:51
ikinci yarıyı izleyebildim..ve gördügüm sabriye tek kelime laf edenin insanlıgından şüphe ederim..He becebildimi hayır...teknikmi hayır...Ama eminim dün akşam sabrideki kabullenememezlik ve hırs azim digerlerinde de olsaydı en azından 2 golümüz vardı...

Arda konusuna gelince kömun gitsin :)

Emirhan Makul
12.11.2011, 15:54
Ardanın yaptığı karaktersizliktir.

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 15:56
arda ve emre bilerek kart gördü

emre bu son maçım derken , elendiğimizi tarif ediyordu.

Erdogan
12.11.2011, 16:00
artik nasil top oynuyoruz tartismalari bitti topcularin karakter yapilari konusuluyor,..

düsdügümüz, düsürüldügümüz duruma bakin.

Taner Gündoğdu
12.11.2011, 16:03
sabri öyle bir hesap yapamayacak kadar saftır o yapmamıştır eminim :) emre zaten tartışmaya gerek yok tamamen pozisyon gereği oldu. arda ise her ne kadar bu takımın en iyi oyuncusu da olsa yaptığı ihanettir kellesi tez vurula

Kasım BEKTAŞ
12.11.2011, 16:06
maçtaki en kötü futbolcuydu bence

mahallenin zengin şımarık çocuğu gibi oynuyordu

Burak'a top atmamak için yemin etmiş gibiydi,

gol olacaksa ondan başkası atmaması gerekiyordu herhalde

bu tiplere prim verdiğimiz sürece ülke futbolu iki adım ileri gidemez

Sibel
12.11.2011, 19:34
Asıl soru şu, Burak yapsa ne olurdu?

Mustafa ÖZDEMİR
12.11.2011, 19:56
bunu yapan şerefsizin önde gidenidir...

Punisher-61
13.11.2011, 10:19
Arda büyük serefsizdir...o yedigi sari kartla beraber vatanini satti.. O formaya ihanet etti...

yalniz adam
13.11.2011, 10:34
bunu yapan travestidir...

Gurpas
13.11.2011, 10:36
çağırma bir daha kardeşim böyle şerefs..ri milli takıma onlardan gelecek hayır allahtan gelsin

altinkaya08
13.11.2011, 11:05
Vatana ihanettir.Başka bir açıklaması yok.

oksoholu
13.11.2011, 11:08
Bu ülkede böyle bir hareketi yapan futbolcuyu hoş görürsen bunun önünü alamazsın diğer futbolculara örnek olacak bir ceza vereceksin ki bu formanın kimsenin babasının malı olmadığını bilecekler
Bu hareketi burak’ın veya girayın yaptığını düşünsenize gökdeniz gibi süresiz ihraç olurlardı
Ama yapamazlar Aydınlar federasyonu varken biz çok daha hezimetler görürüz onların tek derdi feneri nasıl kurtarırız

Cafer KILIÇSOY
13.11.2011, 11:37
Bu takımın bu hale gelmesinin tek sorumlusu Oğuz Çetin'dir !!. Virüs gibi yapıştı milli takıma, hiçbir antivirüs programı da işlemiyor.

Taraftara ana avrat söven bir malukatı hâlâ daha takım kaptanı olarak görmemizin izahı varmı dır?

10 senedir bir arpa boyu yol alamadık. Hep aynı insanlar. Volkan, Servet, Sabri, Hakan Balta.. Mahalle maçında kadroya dahi almayacağımız insanlarla başarılı olmaya çalışmak kelimemin tam anlamıyla salaklıktır !! Hırvatistan maçındaki son iki gol Volkan'ın hatasıydı. Kale çizgisine bir metre mesafeden kafa vuruyor adamlar. Bunun taktiği falan yok, çıkıp yumruklayacaksın topu. Sabri zaten bildiğimiz Sabri! Hamit'in maçtan önce Selçuk, Emre, Sabri üçlüsünü görünce ''Üçlük oluruz'' dediği söyleniyor. Gökdeniz yıllardır kimsenin aklına gelmiyor. Tıpkı Fatih Tekke'de olduğu gibi. Türkiye'de her takımın gözdesi Hasan Ali Milli takımdaki dalkavukların gözüne giremiyor. Şuanda Türkiye'nin tartışmasız en formda kalecisi Tolga antremanlarda forvet oynatılıyor, kadroda ilk 18'e alınmıyorken daha neyini tartışacağız bu takımın. Canı cehenneme.. O kadar !!

Milli takımın İstanbul tekelinden kurtulmadığı sürece başarılı olma şansı sıfırdır. Mesut'u suçlayanlar şimdi ne hissediyorlar bilmiyorum. Yıllardır nice gençler küstürüldü milli formadan. Sebep olan kimse ALLAH belasını versin.

Şenol Hoca zamanında darağacına çıkartılırken şimdi Oğuz'a bir kelime etmeyenlerden midem bulanıyor!!

Olur da bu dalkavuklardan kurtulursak benim adayım Samet Aybaba'dır.

İyi pazarlar Trabzon'dan:)

Uğur Ö.
13.11.2011, 12:13
Millet o formayı giymek için nelerini vermiyor beyfendi oynamamak için kart görüyor.Bu şerefsizlikten de öte

umitçebi
13.11.2011, 12:17
Bu takımın bu hale gelmesinin tek sorumlusu Oğuz Çetin'dir !!. Virüs gibi yapıştı milli takıma, hiçbir antivirüs programı da işlemiyor.

Taraftara ana avrat söven bir malukatı hâlâ daha takım kaptanı olarak görmemizin izahı varmı dır?

10 senedir bir arpa boyu yol alamadık. Hep aynı insanlar. Volkan, Servet, Sabri, Hakan Balta.. Mahalle maçında kadroya dahi almayacağımız insanlarla başarılı olmaya çalışmak kelimemin tam anlamıyla salaklıktır !! Hırvatistan maçındaki son iki gol Volkan'ın hatasıydı. Kale çizgisine bir metre mesafeden kafa vuruyor adamlar. Bunun taktiği falan yok, çıkıp yumruklayacaksın topu. Sabri zaten bildiğimiz Sabri! Hamit'in maçtan önce Selçuk, Emre, Sabri üçlüsünü görünce ''Üçlük oluruz'' dediği söyleniyor. Gökdeniz yıllardır kimsenin aklına gelmiyor. Tıpkı Fatih Tekke'de olduğu gibi. Türkiye'de her takımın gözdesi Hasan Ali Milli takımdaki dalkavukların gözüne giremiyor. Şuanda Türkiye'nin tartışmasız en formda kalecisi Tolga antremanlarda forvet oynatılıyor, kadroda ilk 18'e alınmıyorken daha neyini tartışacağız bu takımın. Canı cehenneme.. O kadar !!

Milli takımın İstanbul tekelinden kurtulmadığı sürece başarılı olma şansı sıfırdır. Mesut'u suçlayanlar şimdi ne hissediyorlar bilmiyorum. Yıllardır nice gençler küstürüldü milli formadan. Sebep olan kimse ALLAH belasını versin.

Şenol Hoca zamanında darağacına çıkartılırken şimdi Oğuz'a bir kelime etmeyenlerden midem bulanıyor!!

Olur da bu dalkavuklardan kurtulursak benim adayım Samet Aybaba'dır.

İyi pazarlar Trabzon'dan:)
:alkış: Noktası,virgülüne kadar imzamı atarım..tek kelimeyle olay budur..samet aybaba tercihinede katılıyorum.ARDA yine fatih babasını istemiş 2008 de yürekliydik falan diye..sabriden yine kurtulamayacağız anlaşılan..

61trabzonomer
13.11.2011, 12:35
ihanettir ,fakat düşüncesi buysa zaten iyi kide yapmış derim,

Hürgün Aygün
13.11.2011, 15:53
Ohooo ayıp ettiniz şimdi kim gidecek Milli Takım için Hırvatistan'a da maç yapacak zahmetli iş.
Tek anlamıyla terbiyesizlik bu yaptıkları...