PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA EURO 2012 Play-Off Rövanş Maçı | Hırvatistan 0 - 0 Türkiye | Euro 2012'de Yokuz!

Sayfa : [1] 2

Cafer Bulur
11.11.2011, 23:24
Umarim serefimizle mücadele edip en iyisini yapariz.

Mehmet Alemdar
11.11.2011, 23:51
şerefinle çık oyna yen veya yenil hiç önemli değil

Hürgün Aygün
12.11.2011, 00:06
Tek dileğim Burak'ın gol atması ve sakatlanmaması tabi Giray için de geçerli...

Canberk
12.11.2011, 00:13
Gerek yok böyle şeylere maça filan Burak'la Giray oynamasa keşke. Bırakın ne yaparlarsa yapsınlar

hodlu
12.11.2011, 00:36
Akıllılar sarı kart görüp yatışa geçti.Şimdi angarya maç kaldı, amele Anadolu takımı oyuncularına.Bu ülke ulusal takımı işte bu yüzden tek yürek olamıyor trübünlerde.Yazık, şimdi sahaya Trabzonspor patentli 7-8 oyuncu çıkacak ama maç gazozuna olacak.......

reisoğlu61
12.11.2011, 01:08
Tolga
Giray,Ömer,Egemen,Caner
Hamit,Selcuk,Topal,G.Töre
Burak,Umut

Fatih Özkan
12.11.2011, 01:11
1-5 biter. Eleriz.

Fatih Erdemir
12.11.2011, 01:14
1-5 biter. Eleriz.

son golu Seyhmuz atar

Gökhan ARSLAN
12.11.2011, 01:16
Rahat alırız..

SEDAT
12.11.2011, 01:20
* Yinede bir umudum var , her şeye rağmen biz Türk'üz ...

Delibas
12.11.2011, 01:26
* Yinede bir umudum var , her şeye rağmen biz Türk'üz ...

Benim de var. Bu hırvatlar neden bir kaç tane daha atmak için saldırmadılar ikinci yarıda anlayamadım. Daha önce başlarına gelenlerden bir ders çıkarmamışlar demekki. Tam garantiye alabilirlerdi. Dediğin gibi biz Türküz. Ne olacağı belli olmaz :)

Ahmet Öztürk
12.11.2011, 01:26
Arda, Emre, Hakan ve Sabri yok. Yerlerine hak edenler oynatılırsa sadece kazanabiliriz.. Eleme şansımız bana kalırsa yok.

Ömer Faruk61
12.11.2011, 01:29
Umarım Kalede Sinan Stoperde Servet oynar Tolga ve Girayın yıpranmasını istemiyorum bu reziller yüzünden...

Sefa Murat Dokuz
12.11.2011, 01:33
0-3 alır uzatmaya götürürz, Dünya'yı bir kez daha g.t edip oturtabiliriz yine k.çlarının üstüne :)
Ah şu Türk olmak, imkansızı hayal ederken bile neden olmasın biz yaparız diye bakabilmek. Ertesi gün Uefa.com'da Crazy Turks never back down !

-----------Tolga-------------
Sabri--Ömer----Egemen-Caner
-------M.Topal-Selçuk-------
Gökhan Töre--------Ozan İpek
--------Halil--Burak----------

SDanışmaz
12.11.2011, 01:35
Bari bir maçı alın da şerefinizi bir nebze düzeltin..

dozer
12.11.2011, 01:38
son golu Seyhmuz atar

Habu iyiydi:D

yanbeyi61
12.11.2011, 01:39
milli takım çok güzel oynadı ama yenildiler...amaçları burağa gol attırmamakdı...ve bunu da başardılar

Şentürk
12.11.2011, 01:48
Benim de var. Bu hırvatlar neden bir kaç tane daha atmak için saldırmadılar ikinci yarıda anlayamadım. Daha önce başlarına gelenlerden bir ders çıkarmamışlar demekki. Tam garantiye alabilirlerdi. Dediğin gibi biz Türküz. Ne olacağı belli olmaz :)

Gerisi kendi sahalarında atarlar merak etmeyin. İstanbul takımı oyuncuların maça çıkmamak için bilerek kart gördüğü küfürler yağdığı milli takımdan utanıyorum .Neden? çünkü yarın öbür gün yine onlar oynayacak! hiç bir sey olmamış gibi!

yanbeyi61
12.11.2011, 01:49
Türkiye cumhuriyeti devletinde bir bayrak ve tek millet kalmadığı için...milli sornlar daha çok yaşanacakdır.........her şehrin bir bayrağı var....her müslümanın bir mezhebi olduğu gibi.....
bu ülke bölünmeye yüz tutmuş kurtuluşu ve refahı parada ve işde aramakdayız...sosyal yaşam ve sitelerde aramakdayız....sporda, kahvede ve kafelerde aramkadyız....
bu ülke milli birliğini yitirmiş ..
her alanda başarısız.....
dış devletler tarafından aşağalanılan hoyratlanan..
bayrağı yerden kaldırınca gökde dalgalanacağını sananlar....ahmaklar diye anılmakdadır...
.................................................. .................................................. ......................teror devletin kendi olmuşdur.......
milli haysiyet onur hiç br mevkide makamda yer almamakdadır..her şey menfaat içindir...

DeAgLeMaNyAq
12.11.2011, 01:56
Revizyon olabilir ama fayda edeceğini sanmıyorum. Zaten bir sürü cezalı var. Volkan yerine Sinan, Giray yerine Ömer, Hakan yerine İsmail, Sabri yerine Gökhan Töre, Emre yerine Mehmet Topal ve Arda yerine de Caner oynayabilir...

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 01:59
elendiğimiz kesin. bari yenilmesek ülke puanı fayda sağlasak.

Cihan_61
12.11.2011, 02:02
Kazaniriz.. Goller: Sabri,Servet, Selcuk sahin...

Onur Akyüz
12.11.2011, 02:06
Ntv mac sonunda Bilic'le roportaj yaptı,

ama eleman doğru düzgün çeviremedi,Biliç henüz ilk yarı bitti,2.maç bitmeden hiçbirşey bitmiş sayılmaz dedi sonra da gülerek hele Türkiye'ye karşı dedi.

Amma tırsmış ya :)

Sahaya çıkan 11 kişi şerefiyle oynasın elinden geleni yapsın elememiz mümkün değil ama galibiyet alabiliriz en azından.

Samet Yildirim
12.11.2011, 02:07
Hiddink nebicm hoca ?

Rezalet...

Onur Akyüz
12.11.2011, 02:11
Türkiye cumhuriyeti devletinde bir bayrak ve tek millet kalmadığı için...milli sornlar daha çok yaşanacakdır.........her şehrin bir bayrağı var....her müslümanın bir mezhebi olduğu gibi.....
bu ülke bölünmeye yüz tutmuş kurtuluşu ve refahı parada ve işde aramakdayız...sosyal yaşam ve sitelerde aramakdayız....sporda, kahvede ve kafelerde aramkadyız....
bayrağı yerden kaldırınca gökde dalgalanacağını sananlar....ahmaklar diye anılmakdadır...
.................................................. .................................................. ......................teror devletin kendi olmuşdur.......
milli haysiyet onur hiç br mevkide makamda yer almamakdadır..her şey menfaat içindir...

Hoca nedir sendeki bu amansız siyasi içerik hastalığı?

Hangi mesajını okusam kürsüden biri halka sesleniyor sanıyorum,

Siyasetini başka yerlerde yapsan da spor filan konuşsak hani taraftar forumu ya burası bordo mavi,futbol filan?

61_Serhat_61
12.11.2011, 02:14
insallah bu macta Trabzonspordan bi futbolcu bile oynamaz...
rezil ettiler bizi be... Burak daha ne yapsaydiki dünkü macta...
3 kisi tuttu nefes aldirmadilar adama valla...
hirvatistan Türkiye milli takimina degil resmen Burak yilmaza hazirlanmislar ya...

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 02:16
insallah bu macta Trabzonspordan bi futbolcu bile oynamaz...
rezil ettiler bizi be... Burak daha ne yapsaydiki dünkü macta...
3 kisi tuttu nefes aldirmadilar adama valla...
hirvatistan Türkiye milli takimina degil resmen Burak yilmaza hazirlanmislar ya...

sahada 33 burak olsa da gol atamazdık , maçı kazanamazdık..

yenilmişlik maça başlamadan futbolcularda hakim güçtü.

Yasin Altuntas
12.11.2011, 05:28
O Formayi SERFEIYLE giyenler oynasin varsin 5:0 kaybedelim.

Reha
12.11.2011, 08:53

Siyasetini başka yerlerde yapsan da spor filan konuşsak hani taraftar forumu ya burası bordo mavi,futbol filan?
Doğru söyleyeni burdan da kovuyolar galiba...Aslında konu çok derin ve tartışılması gereken bir konu ama arkadaş kısaca belirtmiş çünkü burası forum ortamı; kaldı ki burada biz bizeyiz herkes fikrini paylaşıp,tartışabilir burada,neye takıntılısın anlamadım?

Onur Akyüz
12.11.2011, 11:15

Doğru söyleyeni burdan da kovuyolar galiba...Aslında konu çok derin ve tartışılması gereken bir konu ama arkadaş kısaca belirtmiş çünkü burası forum ortamı; kaldı ki burada biz bizeyiz herkes fikrini paylaşıp,tartışabilir burada,neye takıntılısın anlamadım?

Basit bir forum kuralı sadece ve ben alakasız başlıklarda bu içerikte mesaj görmekten cidden rahatsız oluyorum,sen takıntı da diyebilirsin.

Paksoy
12.11.2011, 11:22
Rıdvan Dilmen ; eyvah eyvah yapma yapma
-dikkat eyvah biz bu değiliz
-eyvah eyvah eyvah sınırdamıydı,kaç sınırda oyuncuları var ,eyvah eyvah

inadına_Trabzon
12.11.2011, 11:54
bugünkü oyundan daha iyi oynarız. berabere biter. yazın yine başka tkaımları destekleriz. sonra sonbaharda dünya kupası elemeleri başlar. ordada ikinci olup dünya kupasına gideriz. dünya kupasında yarı final oynarız. sonra bi-iki turnuva daha kaçırırız :)

Doğukan Uçan
12.11.2011, 11:56
bılerek kart gördüler zaten as adamlarda yok 4-0 yeniliriz ve euro 2o12 de ispanya yı desteklemeye başlarız.

Vkgz
12.11.2011, 11:57
Arda Emre Gökhan Gönül oynamasın yenebiliriz.
Arda zaten yok sattı milli takımı
Emre cezalı ilk maç çok top kaybetti, bitmiş.
Gökhan çok ezildi sağ kanatta 2 golde hatası var.

Rahmi Akkurt
12.11.2011, 12:27
hiç konuşulmaması gereken maç. 15 dk. baktım ancak maça ve hırvatlar acımazsa ki acımazlar bizi orda da yenerler.

Peacemaker
12.11.2011, 12:30
Macin sonucunu hepimiz biliyoruz-yenilecegiz.Teknik kadro,Volkan,G.Gonul denilen adamlar olmazsa belki bir sansimiz olurdu.

Dursun Vural
12.11.2011, 14:23
-------------------------tolga-------------------------
gökhan-------giray----------------egemen--------ismail
-------------------------------------------------------
hamit--------selçuk------------m.topal-----------ozan i
-------------burak-------------umut-------------------

Atakan
12.11.2011, 14:28
Şöyle çıkıp şansımızı deneyelim.
Tolga
Hamit-Giray-Egemen-İsmail
Mehmet Topal-Selçuk
Gökhan Töre-Ozan İpek
Burak-Halil

Ha-kan
12.11.2011, 14:49

bu kadar saçma,rezil ve provakatif bir yazı olamaz :D :D herif maç başlığında neler kusmuş.dünya siyasetinde her geçen dün güçlenen ve sesini yükselten Türkiye,bu herife göre aşağılanıyormuş da bilmem ne ...

28TS61
12.11.2011, 14:54
gökhan gönül barcelonada oynayacak kapasitede diyen fenevliler dün görmüstürki gökhan türkiye disinda oynayamaz

Metin Sağır
12.11.2011, 15:02
Arda, Sabri, Emre yok.
Dün gemiden kaçan fareleri gördük.
Belki hırslanır kazanırız ama skor yetersiz olur.
1-0, 2-0 gibi...

vatandas61
12.11.2011, 15:04
emrenin yerine topal, ardanin yerine halil, sabrinin yerine de töre oynar büyük bir ihtimalle.
Hakan baltanin yedegi gelmiyor aklima. Her haliyle artik cok hayal oldu maci almak

vatandas61
12.11.2011, 15:05
volkanin yerine de büyük ihtimalle tolga oynar

Armağan Dere
12.11.2011, 15:11
bu kadar saçma,rezil ve provakatif bir yazı olamaz :D :D herif maç başlığında neler kusmuş.dünya siyasetinde her geçen dün güçlenen ve sesini yükselten Türkiye,bu herife göre aşağılanıyormuş da bilmem ne ...

Pardon,
biz nerde güçlenmişiz?..
Ne bakımdan güçlenmişiz?
Cari açığın,işsizliğin hat safhada..

OYılmaz
12.11.2011, 15:13
Arda,Sabri,Hakan Balta ve Emre'nin olmadığı milli takımı seyretmek için sabırsızlanıyorum. İlk defa doğru düzgün Türkiye maçı izleyeceğim. Tavsiye ederim.

Formayı hakedenlerin oynayacağı bizim şımarık,kendini bilmez,Avrupa'da oynuyorum ben yeeaa diyen futbolcumsu oyuncuları görmeden koltuğuma yaslanıp rahat rahat ve zevkle Ozan İpek'i,Gökhan Töre'yi,Mehmet Topal'ı,büyük ihtimal Tolga'yı, kötü oynadığında bile kötü oynadığı kabul edip daha iyisini oynamak için emek harcayacak olan dürüst ve ahlaklı Hamit'i, Trabzonspor'da durmaz Trabzonspor kim ki sıradan bir Anadolu takımı. Devre arasında bize gelir yok bize gelir kesin yok yok o doğuştan Beşiktaş'lı bize gelir diyen üç eziklere karşı her zaman her yerde ben Trabzonspor'luyum. Bize her yer Trabzon diyen Burak'ı,Giray'ı,Egemen'i. Çok konuşmayan sadece futbol oynaması gerektiğini bilen,elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan oyuncuları hep beraber ilk 11'de göreceğimin heyecanını yaşıyorum. Herkesin aksine bu maçı iple çekiyorum.

Atakan
12.11.2011, 15:18
Arda, Sabri, Emre yok.
Dün gemiden kaçan fareleri gördük.
Belki hırslanır kazanırız ama skor yetersiz olur.
1-0, 2-0 gibi...
2-0 falan olursa gerisini getiririz biz. Ama orda da yeniliriz veya berabere biter diye düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 16:16
kadroyu fenerlilerden temizlemek lazım.

2014 için, revizyon şart. ERTUĞRUL SAĞLAM, ve yeni TFF

Taner Gündoğdu
12.11.2011, 16:23
eufa'ya başvurup rövanşa çıkmama gibi bir ihtimal var mıdır acaba :)

Sami Kuk
12.11.2011, 16:24
Bazı yerlerde Burak'a sallayan var nerde golcü burak diye:) Kıcımdan gülüyorum ya:) Messide olsaydı gol atamazdı orda sanki burak Orta kesicek gidicek o ortaya kafa vurucak mal bunlar ya:)

Samet GÜVEN
12.11.2011, 16:53
O Formayi SERFEIYLE giyenler oynasin varsin 5:0 kaybedelim.

Ağzına sağlık kardeşim. artık fazlalıklar olmadığına göre hakedenleri izleyelim milli takımda. ozanı, töre yi, her zaman hamit i, ilerde deli dana gibi basan umutu ,baltayı küreği değil ne kadar kötü olsada genç ismaili..

yeter artık kusacam emreden sabriden ...

ziyaretci
12.11.2011, 17:05
--------------tolga------
Gokhan__O.Toprak__Egemen__Caner
_____Selcuk_____M.TOPAL____
Halil_________________GokhanTORE
__________Hamit_______________
______________BURAK____________

keles76
12.11.2011, 17:40
bence hic umut yoktur ayni kadroyu sahaya surup siz yaptiniz temizleyin demek gerekiyor gerci uyanik serefsizler sari alip kactilar ama yerlerine gokhan zan servet alinir

Sushi07
12.11.2011, 19:08
Hiddink geleli bir düzgün maç oynamadık. Hırvatistanı yenemiyeceğimizi biliyorudum, sadece bukadarını değil.

Şimdiki maç artık rahat, nasıl olsa gidemeyeceğiz, ve belirli kişiler zaten cezalı.

Emre'ye gelince: 1 sene evvel Almanya / Azer. maçından sonra giderim dedi gitmedi, yine aynı sözleri söylüyor yok yorgunmuş falan filan: Kardeşim git artık senden kurtulalım. Sinirli ve hırçın halinle sana zaten kaptanlık yakışmıyor. Dostluk maçında bile takımını kırmızı kart görüp yalnız bıraktın.

Oynayacak takım dünden kötü olamaz, bence deplasmanda olsa bile daha iyi oynayacaktır. Hamit kaptan olmalı ve kalmalı. Takımda futboluyla, duruşuyla ve insanlığıla tam bir örnek.

Takımda şu kişileri görmek istiyorum: Hamit - Halil - Tolga - Burak - Egemen - Giray - Ömer - İsmail - Selçuk İnan - Caner ve Ozan

Sibel
12.11.2011, 19:26
Oyuncularımız sakatlanmaz dönerler inşallah.

Fanatik34
12.11.2011, 20:45
Isin piskolojik kismina gelelim,

kaybedecek hicbirseyimiz yok, rahatiz..en azindan onlardan daha cok!

Onlar ilk maci 3:0 kazanmalarina ragmen arka kafalarinda mutlak hala "acaba mi" diye düsünüyorlar, düsüneceklerdir.

Macin basinda atacagimiz bir gol, onlarda panik yaratabilir..hatta pesinden ikinciyi getirebilir. Bu da turu...biz Dünya´da olmazlarin takimiyiz. hicbir sistemimiz yok ama türküz iste, adimiz mucize :)

Isin amasi bu golü atabilmek iste, buna inanmak. Hiddink ve "OC" ikilisi bu takimin basindayken buna futblculari inandirabilmek??? Futbolcular ipi ele almali, Hamit basta olmak üzere özellikle gurbetcilerimiz ve bizim oyuncularimiz bunu yapabilecek gücte.

lazkerem
12.11.2011, 21:20
Her ne olursa olsun Hırvatistan macından sonra hiddink'in gideceği kesin gibi
Ben olsam şimdi Hiddink'i gönderirim yerine kim gelirse gelsin takıma en azından yeni bı heyecan gelir

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 23:59
fenerlilerin olmadığı bir kadro ile çıkalım maç 3-0 kazanalım maç uzatmaya gitsin

:)

güneyli
13.11.2011, 00:07
Semihi götürsünler....Hırvatlar korkusundan yarı sahayı geçemezler...Basındaki bazı bilge kişilerin mantığına göre fikir yürüttüm..

Mustafa Ayazoğlu
13.11.2011, 00:10
burak - umut

ozan , topal, halil, hamit

hakan, egemen ,giray, serkan

tolga

semih fikri fena değil hani :)

Helvacı61
13.11.2011, 00:39
burak yılmaz milli takımda hiçbir zaman trabzondaki gibi olmaz aynen messinin arjantın milli takımında yaşadığı sıkıntı messi nasılki barcelonada messi burakta trabzonsporda burak mesele bu kadar basit. milli takımda colman gibi adammı var. colman istanbul eziklerinde olsa şimdiye 50 defa türk yapıp milli takıma alırlardı. it sürüleri

Dogan
13.11.2011, 00:45
Şu maça ümit milli takım çıksın daha iyi sonuç alır.

gri_gokkusagi
13.11.2011, 00:45
milli takım çok güzel oynadı ama yenildiler...amaçları burağa gol attırmamakdı...ve bunu da başardılar naptın abi ya

İsa
13.11.2011, 01:21
------Tolga------

Serkan-Giray-Egemen-Ozan

------Topal--Selçuk-------

Hamit-----------------Halil

------Burak---Umut-------

Hadi uşaklar götürün bizi avrupaya:)

el fanatico
13.11.2011, 02:29
hamit son 2 maçtır berbatları oynuyor bence.

el fanatico
13.11.2011, 02:31
---------------Tolga----------------

Serkan-Serdar Aziz-Egemen-Ozan(Caner)

-----------Topal--Selçuk------------

Gökhan Töre------------------Halil

-----------Burak---Umut---------

el fanatico
13.11.2011, 02:34
normalde bence milli takımı hakeden 11 ise şöyle:

-----------------Tolga------------------

Ömer Aysan-Serdar Aziz-Egemen-Hasan Ali

------------Topal--Selçuk-------------

Gökhan Töre----------------------Ozan İpek

---------------Gökdeniz-------------------

-----------------Burak------------------

Tolga Kurt
13.11.2011, 04:06
normalde bence milli takımı hakeden 11 ise şöyle:

-----------------Tolga------------------

Ömer Aysan-Serdar Aziz-Egemen-Hasan Ali

------------Topal--Selçuk-------------

Gökhan Töre----------------------Ozan İpek

---------------Gökdeniz-------------------

-----------------Burak------------------

Bu kadro çıksaydık elerdik hırvatları..

güneyli
13.11.2011, 11:04
hamit son 2 maçtır berbatları oynuyor bence.

Hamit son anda yenip play offa kaldığımız maç sonrası ne demişti...Ben yeni sakatlıktan çıktım en iyisini yapmaya çalıştım...Sahada koşmayan arkadaşlarını ima etmişti...Hırvat maçında baktı ki aynı tas aynı hamam o da ayak uydurdu....İlk gol deki acemilik ve vurdumduymazlık hamitin de dikkatini çekmiştir..

yaranozlu
13.11.2011, 12:30
olmayacak iş değil, onlar daha çok korkudan defansı düşünecekler ki öyle iyi defans falan yaptıkları yok. düşününki defanslarının belkemiği kör diye BJKden gönderilen gordon. ama sen hak etmeyenlerle ve korkarak sahaya çıkarsan olmaz tabi. bana göre ilk maç öncesinden şansımız yüksek çünkü balta, sabri, arda, emre yok! daha güzel haber olamaz. ben olsam şöyle kadro kurardım ki bunların hepsi formayı hak etti bu sene.

tolga
ö.aysan(g.gönül) giray(ö.toprak) egemen h.ali(caner)
y.incedemir(m.topal) Selçuk
g.töre hamit o.ipek(halil)
burak

61trabzonomer
13.11.2011, 12:33
inanırsan herşey değişebilir.

Mustafa'
13.11.2011, 14:11
Hiddink Tolga Zengin’i forvet oynatmış!

Nereden nereye! Trabzonspor’da özellikle de Şampiyonlar Ligi maçlarında harika bir performans sergileyen ve Inter ile Milan gibi kulüplerin dikkatini çeken Tolga Zengin’in Hırvatistan ile oynanan ilk maçta 18’e bile alınmaması şaşkınlık yaratmıştı. Asıl şaşırtıcı bilgiye ise yeni ulaşıldı. Teknik direktör Guus Hiddink’in idmanlardaki çift kalede kaleci Tolga’yı forvet oynattığı ortaya çıktı. Hırvatistan mücadelesinde en azından 18’e alınmayı bekleyen başarılı eldivenin tribüne gönderilmesi nedeniyle moralinin bir hayli bozuk olduğu öğrenildi.

Hiddink sana sonsuz sevgilerimi yolluyorum.

Sacit
13.11.2011, 14:17
selçuk şahin'in oynadığı, kazım'ın oynadığı, Gökdeniz'in oynamadığı milli takımı ne yapayım ben, umrumda değil.. zaten sonuçları da görüyoruz..

hodlu
13.11.2011, 14:21
Üç tane de orada yer geliriz.Milli takımı da paketleyip Malili Ali'ye veririz..............

mehmetdoğan
13.11.2011, 17:52
tolga
serkan ö.toprak servet caner

hamit selçuk m.topal ozan

burak halil
....kesinlikle çift forvet oynamalıyız.

-Samet
13.11.2011, 18:09
hiddink o açıklamalardan sonra oyuncuları nasıl motive edecek merak ediyorum.

Helvacı61
13.11.2011, 18:16
------Tolga------

Serkan-Giray-Egemen-Ozan

------Topal--Selçuk-------

Hamit-----------------Halil

------Burak---Umut-------

Hadi uşaklar götürün bizi avrupaya:)
evet bu takım şu an türkiyenin gerçek milli takımı girayın yerinede koy serdar azizi bu takım hayalimin takımı

Helvacı61
13.11.2011, 18:20
ben milli takımda oyuncu olsam hiddinke derimki bi susta motorun soğusun.
3 sene önce avrupada çeyrek final oynayan takım bu kadar aşağılanırmı. geldi milli takımı 26 sıraya kadar geriletti şimdide diyorki siz 26 sıradasınıs hırvatistan 8. sırada. allahın mandofon ineği

pReN@_61
13.11.2011, 18:20
Hiddink ayda 375000 € maaş alıyormuş yeni öğrendim.Şaka gibi...

Eto'o
13.11.2011, 18:37
emrenin yerine topal, ardanin yerine halil, sabrinin yerine de töre oynar büyük bir ihtimalle.
Hakan baltanin yedegi gelmiyor aklima. Her haliyle artik cok hayal oldu maci almak
baltanin yedegi egemene olabilir

Ömer Faruk61
13.11.2011, 18:39
Giray yerine kim oynar acaba? 4 haftadır oynamayan Servet mi? Ömer Toprak mı?

Eto'o
13.11.2011, 18:39
Giray yerine kim oynar acaba? 4 haftadır oynamayan Servet mi? Ömer Toprak mı?
tabiki servet ):

sercan 61>34
13.11.2011, 18:59
hiddink 4 3 3 ten vazgeçmicektir . skor 3 0 olunca bile değişmedi taktiğini bana göre kadro böyle çıkartır.

sinan

serkan servet egemen ismail

selçuk ş.

selçuk i. mehmet t.

hamit burak caner

benim kadromda

-------------------tolga----------------

--gökhan-----giray----egemen----hasan ali---

---------------selçuk inan-----nuri----

----volkan şen-----mehmet ekici ------ozan ipek--

----------------burak yılmaz--------------

Ömer Faruk61
13.11.2011, 19:00
Giray yok arkadşlar...

tarsus
13.11.2011, 19:05
bir milli takımda ben yapayım:)
volkan
gökhan gönül bekir bilica caner
alex rıdvan oğuz sinan engin
aykut sergen

alex ve bilica acil türk vatandaşı yapılsın çünkü çoktan hakettiler.bizans basını ve şikecileri savunan zihniyet biraraya gelsin biz onları küfürlerimizle tirübinden destekleriz:))

Cafer Bulur
13.11.2011, 20:59
Mac saati 21 05 olarak düzenlenirse iyi olur.

Formalite maci oynayacagiz gibi gözüküyor,daha fazlasi cok zor.

Serkan,halil ve burak ilk 11 de oynar diye düsünüyorum,tolgada ilk 11 de düsünülmeli.

Tolga Kurt
13.11.2011, 22:17
____________Mert____________________
Gökhan____İbrahimT.____Egemen___Caner
______________Necip_________________
Engin____Selçuk Ş.___Selçuk İ.__Mehmet
___________Semih__________________

Gönlümden geçen 11

Tahir61
13.11.2011, 23:08
formalite maci olmayacak ilk yari yemeden iki gol bulacagiz

tolga

serkan omer toprak egemen ismail

mehmet topal

hamit gokhan tore

burak umut halil

marcusjava
13.11.2011, 23:18
jaja bize dönsün ve türk olsun.

Chiko
13.11.2011, 23:39
Hiddink zengin olmuş be. Yıllık 8 milyon euro alıyormuş. Istifa etmez ise kovulma olursa şayet tazminat 25milyon euro.

Bu dogru mu?

ThePatriot61
14.11.2011, 00:26
---------------------Tolga----------------------

Serkan------Ömer------Egemen----Ismail------

--Töre-------Topal------Selcuk------Caner----

---------------Burak----Umut-----------------

Kaya
14.11.2011, 00:48
4-0 olsun bizim olsun...

;)

Bordo_MaviM_61
14.11.2011, 00:58
Tek diyeceğim şey Hiddink hakkında..
Empatoreyi sevmem ama adam en azından gidip orada 4 5 atmak için elimizden geleni yapacağız derdi bu adam neredeyse bir 3 daha yer döneriz diyor yahu:)

uemit
14.11.2011, 01:13
tolga
gökhan g. ömer toprak egemen ismail köybasi

gökhan töre mehmet topal selcuk inan caner erkin

umut bulut burak yilmaz

Mustafa Ayazoğlu
14.11.2011, 01:38
dk 3
1-0 öne geçiyormuşuz..

dk 41 2-0

dk 61 3-0

goller Burak'tan

Fatih ÇOLAK
14.11.2011, 20:05
---------------Tolga--------------

Serkan - Ömer - Egemen - İsmail

---------------Topal--------------

--------Hamit----Selçuk.I--------

-------Umut---Burak---Halil------

Aslanlar gibi savaşacak bir kadro...

Ilelioglu
14.11.2011, 20:48
Beraberlik kokuyor..

.....
14.11.2011, 20:49
Allah yardımcımız olsun işimiz zor ama hiçbir şey imkansız değildir. Yüreğimizle oynayalım yeter.

yalniz adam
14.11.2011, 20:59
bu başlık yarın kendi kendini imha edecektir :)

OzcanHan61
14.11.2011, 21:32
burak yilmaz sakatlanmis :( kaynak: ntv spor, 90+

Ilelioglu
14.11.2011, 21:37
burak yilmaz sakatlanmis :( kaynak: ntv spor, 90+

Umarim ciddi degildir...

Ilelioglu
14.11.2011, 21:44
Sunuda belirtmek gerekiyor...

Bir zamanlar Emre ile kavga etti diye Milli Takima alinmayan Gökdeniz. Bir zamanlar Fatih Terim ile sorun yasadi diye alinmayan Fatih Tekke....Simdide Taraftarlara küfür eden Volkan ile Emre. Simdide Zagreb'e gitmemek icin bilerek sari kart gören Arda. Hey gidi hey...

Bakalim ayni tarife uygulanacak mi? :)

..

Berat Akçay
14.11.2011, 21:45
İnşallah ciddi değildir.

yorumsuz6117
14.11.2011, 22:05
Burak'ın kart görmesi için o kadar dua ettim ilk maç hafif sakatlığıda varmış Hiddink'in dediğini göre.. Oynamaz inş..

Ömer Faruk61
14.11.2011, 22:58
''Kart gördükleri için Arda ile Emre'ye kızgın mı'' sorusunu da Hiddink, şöyle yanıtladı:
''Kadromuzda bulunan 5-6 oyuncu ceza sınırındaydı. Toplantımızda aptalca kart görmeyin diye uyardık. Sabri ve Emre pozisyonla kart gördü. Arda'nın ki hiç hoş olmadı. Topa içgüdüsel olarak boş yere aptalca vurdu. Bu hiç hoşuma gitmedi.''

pReN@_61
15.11.2011, 00:45
Hiddink’in topa tuttuğu 6 futbolcu. Milli yıldızları isim vererek eleştirip öyle bir laf etti ki!

http://i.sabah.com.tr/sbh/2011/11/14/650x219/727571382381.jpg?728202175742
EMRE'YE:
Ezdiğin toplar takımı bitirdi
Sen Türk Milli Takımı'nın en tecrübeli ve yetenekli isimlerinin başında geliyorsun. Seni Real Madrid'e giden Nuri Şahin'in önünde gördüm ve forma verdim. Ancak beni hayal kırıklığına uğrattın. Hırvatistan karşısında kaybettiğin ve ezdiğin toplar bizi bitiren faktörlerin başında geliyor. Üstelik bir de arkadaşlarınla kavga ediyorsun.

VOLKAN'A:
Gollerde hatan yok zannetme
Göreve geldiğimden itibaren seni hep bir numaralı kalecim olarak gördüm. Her karşılaşmada da görev verdim. Hırvatistan karşısında yediğin gollerde hatan yok gibi görünüyor ama bence öyle değil. Sen tecrüebeli bir kalecisin maçta tutman gereken toplar vardı. Kale sahasına gelen toplarda sorumluluk payın var. Bunlardan kaçamazsın. Özellikle ikinci golde top başının üzerinden geçiyor. Çıkıp almalıydın. Sonra sen profesyonel oyuncusun. Seyirci ile neden muhatap oluyorsun. Futbolcular dünyanın hiçbir yerinde böyle hareket etmez.
ARDA'YA:
Bir yıldız gibi oynamadın
Seni yurt içinde ve yurt dışında verdiğim tüm röportajlarda Türk Milli Takımı'nın yıldızı olarak lanse ettim. Avusturya maçında son dakikada penaltı kaçırmana rağmen sana hep destek oldum. Ancak sen de diğer bazı oyuncular gibi beni Hırvatistan karşısında sergilediğin silik oyunla hayal kırıklığına uğrattın. Eğer sen Türkiye'nin yıldızıysan böyle silik oynamaya hakkın yok. İşler kötüye gidence sorumluluk alman gerekiyordu. Neden yapmadın? Bu şekilde devam ederken Atletico Madrid'de de kısa zamanda gözden düşersin. Çünkü onlar da seni yıldız olarak görüyor.

EGEMEN'E:
Hava toplarını armağan ettin
Rakibin attığı ilk golde yanındaki adama müdahele etmedin. İkinci golde hava topunu rakibe hediye ettin. Oysa ben sana güvenip görev verdim, sen de hayal kırıklığı yarattın. Oyuncu seçimlerinde hep aynı isimleri çağırdığım için beni eleştirenler oldu. Belki sen de onlara hak verdin. Son haftalarda iyi bir çıkış yakaladığın, formda olduğun için seni çağırdık. Hırvatistan karşısında bir savunma oyuncusu olarak sergilediğin performansı beğendin mi? Sanmıyorum. Bu kadar basit goller yenmez. Yenilirse tabii ki ilk olarak defans oyuncuları hatalı görülecektir.GÖKHAN'A:
2 gol yedirdin beni bitirdin
Bu kadar kötü performans sergileyeceğini söyleseler asla inanmazdım. Çünkü takımda en güvendiğim oyuncuların başında geliyordun, sürekli de görev yapıyordun. Senin gibi üst seviyeye gelmiş bir futbolcu rakibinden üst üste o kadar basit çalımları yer mi? İlk golde en büyük hatayı sen yaptın. İkinci golde de hava topuna çıkmadın. İki gol yedirerek adeta beni bitirdin. Bunlar yetmiyormuş gibi sana toparlanmanı söyleyen arkadaşlarınla saha içinde ağız dalaşına giriyorsun. Kötü futbolunun yanında yaptığın disiplinsiz hareketlerin asla affedilemez.

HAMİT'E:
Lider oyuncu gibi değildin
İkinci kaptan olarak sorumluluk alman gerekiyordu. Son birkaç maçtır bunu yapmıyorsun. Sakatlıktan yeni çıkmış olabilirsin. Fakat ben senin Hırvatistan karşısında herşeyini ortaya koymanı ve takımı ateşlemeni bekliyordum. Sen tam tersini yaptın. Kötü oynayanlara adeta ayak uydurdun. Ne doğru dürüst atağa destek verdin, ne pasların yerini buldu. Ne de kaleye tek bir şut attın. Bu kadar kötü oynaman beni çok şaşırttı. Uluslararası tecrüben üst düzeyde. Real Madrid'desin. Lider bir oyuncu gibi oynaman gerekiyordu ama sen böyle davranmadın.

Canberk
15.11.2011, 01:07
Hiddink reyiz kızdı dağılın beyler .

Emre'ye hâlâ ezdiği toplar için mi kızıyor paşam ?

Hüseyin Sahtiyan
15.11.2011, 08:47
Temennim bugünde fark yemelerinden yana.

Burak inşAllah oynamaz. Oynasa da pek kasmaz.

Serkan Balcı'nın yerinde olsam da kuran çarpsın gitmezdim bu milli takıma. Hani şimdi böyle birşey yaparsam bidaha çağırmazlar mı düşündü de gitti diyorum kendi kendime de, seni zaten bidaha almazlar kadroya be kardeşim. Yaşın da ilerledi zaten keşke gitmeseydin.

Bizim milli takımım Trabzonspor cidden.

memmedaga
15.11.2011, 08:53
Sizce Halil oynarmi bence ona olumlu yansiyacaktir

Celal Demir
15.11.2011, 08:55
Temennim bugünde fark yemelerinden yana.

Burak inşAllah oynamaz. Oynasa da pek kasmaz.

Serkan Balcı'nın yerinde olsam da kuran çarpsın gitmezdim bu milli takıma. Hani şimdi böyle birşey yaparsam bidaha çağırmazlar mı düşündü de gitti diyorum kendi kendime de, seni zaten bidaha almazlar kadroya be kardeşim. Yaşın da ilerledi zaten keşke gitmeseydin.

Bizim milli takımım Trabzonspor cidden.

şimdi senin bi fenerliden ne farkın kaldı ?

Hüseyin Sahtiyan
15.11.2011, 09:01
Arkadaş benim Fener'liden çok farkım var. Kasten sarı görmüyorum. Tribüne dönüp insanların anasına sövmüyorum.

Hakarettir Serkan'ı milli takıma çağırmak bu saatten sonra. Haberlerde çıkıyor Tolga stoper diye idmanlarda. Adam sarı görüyor ya akıllara zarar kuran çarpsın. Ne de olsa Arda, Sabri eşek gibi oynatacaklar bidaha ki maçta. Lan senin milliyetçi ruhuna s.çayım ister Arda ol ister başkası.

Volkan, Emre, Oğuz ve kişisel mevzulardan milli formayı hakettiği halde giyemeyen onca yetenek.

İsteyen istediği gibi görsün beni. Bu takım benim milli takımım değil. Vallahi de değil billahi de.

Celal Demir
15.11.2011, 09:09
Arkadaş benim Fener'liden çok farkım var. Kasten sarı görmüyorum. Tribüne dönüp insanların anasına sövmüyorum.

Hakarettir Serkan'ı milli takıma çağırmak bu saatten sonra. Haberlerde çıkıyor Tolga stoper diye idmanlarda. Adam sarı görüyor ya akıllara zarar kuran çarpsın. Ne de olsa Arda, Sabri eşek gibi oynatacaklar bidaha ki maçta. Lan senin milliyetçi ruhuna s.çayım ister Arda ol ister başkası.

Volkan, Emre, Oğuz ve kişisel mevzulardan milli formayı hakettiği halde giyemeyen onca yetenek.

İsteyen istediği gibi görsün beni. Bu takım benim milli takımım değil. Vallahi de değil billahi de.

herkezin tepkisi var bu olaylara ozaman herkez bıraksın milli takımı. böyle bişey olmaz olmamalı olanları bende tasvip etmiyorum ama sonuçta ülkemiz adına ordalar. sorgulanmaı gereken orada oynayan topçular değil o dediklerini orada oynatanlardır. tepki vereceksen bunlara ver milli takıma sırt çevirmek ne sana ne bana nede bir TRABZONSPOR luya yakışır. yeri geldiğinde en milliyetçi takım biziz diyoruz ama sözyelikerimiz yaptıklarımızla örtüşmüyor... bence düşüncelerini bidaha gözden geçir.

bariskaratas
15.11.2011, 09:34
Oğuz gidince yerine daha beteri gelecek.
Emre nin kankisi ve ortağı Okan.
teknik kadroya yardımcı olcakmıs.
Ya bunlar ne yapmışlarda bu seviyelere geliyorlar.???

Mehmet Ç.
15.11.2011, 09:40
Hiddink’in topa tuttuğu 6 futbolcu. Milli yıldızları isim vererek eleştirip öyle bir laf etti ki!

http://i.sabah.com.tr/sbh/2011/11/14/650x219/727571382381.jpg?728202175742

VOLKAN'A:
Gollerde hatan yok zannetme
Göreve geldiğimden itibaren seni hep bir numaralı kalecim olarak gördüm. Her karşılaşmada da görev verdim. Hırvatistan karşısında yediğin gollerde hatan yok gibi görünüyor ama bence öyle değil. Sen tecrüebeli bir kalecisin maçta tutman gereken toplar vardı. Kale sahasına gelen toplarda sorumluluk payın var. Bunlardan kaçamazsın. Özellikle ikinci golde top başının üzerinden geçiyor. Çıkıp almalıydın. Sonra sen profesyonel oyuncusun. Seyirci ile neden muhatap oluyorsun. Futbolcular dünyanın hiçbir yerinde böyle hareket etmez.

Kör lan bu adam... :)

Kör Schildenfeld'den sonra bide kör Hiddink cikti basimiza..

Körün gözü Oguz Cetin oluncada mac basi ortalama 2-3 gol yersin

Celal Demir
15.11.2011, 09:41

işte mesele bu bunun hakkında konuşmak lazım neden böyle oluyor buna neden taraftarlardan başka tepki veren yok...

bariskaratas
15.11.2011, 09:45

işte mesele bu bunun hakkında konuşmak lazım neden böyle oluyor buna neden taraftarlardan başka tepki veren yok...

buna tepki veren birkacı hariç taraftar da yok.
emre ile okan ahmet bulutun ortağı diye yazıldı çizildi.
istediğimiz oyuncuyu milli yapıp değerini artırıyoruz konuşmaları çıktı
ama tff naptı?
kaç gazeteci üstüne gitti?
.....

Celal Demir
15.11.2011, 09:53
buna tepki veren birkacı hariç taraftar da yok.
emre ile okan ahmet bulutun ortağı diye yazıldı çizildi.
istediğimiz oyuncuyu milli yapıp değerini artırıyoruz konuşmaları çıktı
ama tff naptı?
kaç gazeteci üstüne gitti?
.....

sorunda burda işte sen ben diğerleri yeterli tepkiyi vermeyince böyle devam ediyor... gerçi buna birazda klüplerin tepki vermesi lazım biz nekadar tepki verirsek verelm pek işe yaradığı yok... ama bu tip şeyler oluyor diye milli takıma sırt çevimeyi ne kendime nede başka bir TRABZONSPOR lu renktaşıma yakıştırmam...

Adem Erdoğan
15.11.2011, 10:12
Milli takımın hocası Tolunay Kafkas olmalı kesinlikle.

lazibere
15.11.2011, 10:15
Burak'da sakatlanmış ve oynaması zor deniyor

Celal Demir
15.11.2011, 10:18
Burak'da sakatlanmış ve oynaması zor deniyor

hem milli takımın hemde bizim ona ihtiyacımız var umarım ciddi bir şeyi yoktur...

ozturk
15.11.2011, 10:24
yenebiliriz ama turu geçemeyiz..

beraberlik ağır basıyor 0-0 ya da 1-1

Mustafa ÖZDEMİR
15.11.2011, 10:46
tolga burakla çift forvet oynarsa 3 atarız maç uzar uzatmalarda eleriz...

Samet GÜVEN
15.11.2011, 10:50
sorunda burda işte sen ben diğerleri yeterli tepkiyi vermeyince böyle devam ediyor... gerçi buna birazda klüplerin tepki vermesi lazım biz nekadar tepki verirsek verelm pek işe yaradığı yok... ama bu tip şeyler oluyor diye milli takıma sırt çevimeyi ne kendime nede başka bir TRABZONSPOR lu renktaşıma yakıştırmam...

Bu ülkede yüce medya neye isterse ona tepki olur. gerisi hikaye.

Sizin milli takıma sırt çevirmemekle alakalı bi kaç görüşünüzü okudum. çok haklısınız. zaten en son milli takıma sırt çevirecek topluluk bordo-mavililerdir.

Ancak haklılık paylarını hafife almayınız. o seçiciler birilerini seçiyolar, oraya koyuyolar. o insanlar 70 milyon Türk ün adına orada ter akıtıp başarılı olmaya çalışıyorlar. ama o adam napıyor, hakeme el kol sallıyor, rakibe tükürüyor, seyirciye dönüp o.. evlatları diyebiliyor. ve bu insan beni temsil ediyor. hemde bütün dünyanın gözü önünde.

Takımın en rezili Gökhan gönül yuhalandımı. neden o malum 2 şahıs sadece. neden hamit değil. hamit-gökhan ( fener çocuğu olmasına rağmen) öyle bir rezil karakterde değiller. Gökhan gönül beni Türk formasıyla her herde temsil edebilir.

Ama emre-volkan beni amatör ligde bile temsil etmemelidir. aksine gökdenize yapıldığı gibi yüzkarası olarak lanse edilmelidir.

Taraftarın tepkisi bunadır. taraftarın kendini milli takımdan soyutlaması ,onları temsil etmesi için oraya gönderilenlerin bizi dünya aleme rezil etmesindendir. (Futbol anlamında değil, ahlaki anlamda ...)

Celal Demir
15.11.2011, 11:05
Bu ülkede yüce medya neye isterse ona tepki olur. gerisi hikaye.

Sizin milli takıma sırt çevirmemekle alakalı bi kaç görüşünüzü okudum. çok haklısınız. zaten en son milli takıma sırt çevirecek topluluk bordo-mavililerdir.

Ancak haklılık paylarını hafife almayınız. o seçiciler birilerini seçiyolar, oraya koyuyolar. o insanlar 70 milyon Türk ün adına orada ter akıtıp başarılı olmaya çalışıyorlar. ama o adam napıyor, hakeme el kol sallıyor, rakibe tükürüyor, seyirciye dönüp o.. evlatları diyebiliyor. ve bu insan beni temsil ediyor. hemde bütün dünyanın gözü önünde.

Takımın en rezili Gökhan gönül yuhalandımı. neden o malum 2 şahıs sadece. neden hamit değil. hamit-gökhan ( fener çocuğu olmasına rağmen) öyle bir rezil karakterde değiller. Gökhan gönül beni Türk formasıyla her herde temsil edebilir.

Ama emre-volkan beni amatör ligde bile temsil etmemelidir. aksine gökdenize yapıldığı gibi yüzkarası olarak lanse edilmelidir.

Taraftarın tepkisi bunadır. taraftarın kendini milli takımdan soyutlaması ,onları temsil etmesi için oraya gönderilenlerin bizi dünya aleme rezil etmesindendir. (Futbol anlamında değil, ahlaki anlamda ...)

Milli takıma sırt çeviren birinin haklılık payı yoktur bence. evet onlar birbirlerini seçiyorlar ayrımcılık yapıyorlar bunda hemfikiriz ben bunu inkar etmiyorum zaten. fotbolcuların yaptığı doğru değil tabiki ama bence ilk sorgulanması gereken o tip karakter yoksunu futbolcuların neden oynatıldığı bu sözüm sadece volkan emre için diil ayrıca arda içinde. şimdi ibreti alem için volkanı, emreyi, ardayı birdaha kesinlikle milli takıma almayacaksın. bakın ozaman bir daha böyle şeyler yaşanıyormu ama biliyorumki cezaları bitince yine geri dönecekler o yüzden en büyük suç futbolcularda değil onları bu pisliklere rağmen orada oynatanlardadır. seninde dediğin gibi eziker şikayet ediyor neden bizim topçularımız yuhalanıyor diye ama sadece 2 karaktersiz topçuları yuhalanıyor. insan kötü oynayabilir nitekim takım halinde kötüydük zaten. neden sadece o iki malum şahıs yuhalandı bunu sorgulamalı şikayet eden ezikler. tepkiyi anlyorum bende çok tepkiliyim çok morilim bozuldu maçtan sonra. ama bu tepki kırmızı - beyaz renklere değil bu renklere göre hareket etmeyenlere olmalıdır hemde en ağır bi şekilde diye düşünüyorum...

bilgehan83
15.11.2011, 11:13

evet ben bunu söylemeye çalışıyordum, forumda milli takımla ilgili yorumlarda...avcı daha başa gelmeden okanın teknik ekibe dahil olacağı söylendi..geçmiş olsun inşallah hep yeniliriz de avcı da gider....

Ali İhsan
15.11.2011, 11:19
Abdullah Avcı, Okan Buruk, Emre Belözoğlu, Göksel Gümüşdağ....

Bu adamlar milli takıma çöreklenirse hakkaten bugünden bile daha kötü durumda oluruz. Sonuçta fb ve gsden fix 6-7 şer oyuncu alınır.

Kaledeki öküz dünyayı yer kimse eleştirmez, hakeden kaleci 3. kaleci olur, hakettiği halde defalarca çağrılmayan adam en kritik maçta ilk kez milli yapılıp mağlubiyetin sorumlusu gibi gösterilmeye çalışılır.

Bu devran böyle döner gider....

Samet GÜVEN
15.11.2011, 11:20
Milli takıma sırt çeviren birinin haklılık payı yoktur bence. evet onlar birbirlerini seçiyorlar ayrımcılık yapıyorlar bunda hemfikiriz ben bunu inkar etmiyorum zaten. fotbolcuların yaptığı doğru değil tabiki ama bence ilk sorgulanması gereken o tip karakter yoksunu futbolcuların neden oynatıldığı bu sözüm sadece volkan emre için diil ayrıca arda içinde. şimdi ibreti alem için volkanı, emreyi, ardayı birdaha kesinlikle milli takıma almayacaksın. bakın ozaman bir daha böyle şeyler yaşanıyormu ama biliyorumki cezaları bitince yine geri dönecekler o yüzden en büyük suç futbolcularda değil onları bu pisliklere rağmen orada oynatanlardadır. seninde dediğin gibi eziker şikayet ediyor neden bizim topçularımız yuhalanıyor diye ama sadece 2 karaktersiz topçuları yuhalanıyor. insan kötü oynayabilir nitekim takım halinde kötüydük zaten. neden sadece o iki malum şahıs yuhalandı bunu sorgulamalı şikayet eden ezikler. tepkiyi anlyorum bende çok tepkiliyim çok morilim bozuldu maçtan sonra. ama bu tepki kırmızı - beyaz renklere değil bu renklere göre hareket etmeyenlere olmalıdır hemde en ağır bi şekilde diye düşünüyorum...

zaten böyle olmadı mı renktaş?

Aslında aynı dili konuşuyoruz. şu kadar sölim. Apo şerefsizine milli formayı giydirdiklerini ve sahaya sürdüklerini düşün. Uç bir örnek belki ama derdimi anlatabileyim diye. adamın ne kadar şerefsiz haysiyetsiz olduğu ispatlı, kameralar herşeyi açık seçik gösteriyo ama sırtında ay yıldızlı forma var !!!

elbette ki suçlu onu oraya getirendir. doğrusuda bu kafanı değişmesidir. fakat ne zamandır değişmeyince şimdiki durum oluyo.

UtopyaTs
15.11.2011, 11:32
Ben başından beri biliyordum böyle olacağını.Bize yabancı teknik direktör olmaz.Adam parasını alır çeker gider, gerisi onu ırgalamaz nitekim oyle oldu adam parasını aldı avrupa kupasına gidiceğiz gitmiyeceğiz umurunda olmadı.

Celal Demir
15.11.2011, 11:33

zaten böyle olmadı mı renktaş?

Aslında aynı dili konuşuyoruz. şu kadar sölim. Apo şerefsizine milli formayı giydirdiklerini ve sahaya sürdüklerini düşün. Uç bir örnek belki ama derdimi anlatabileyim diye. adamın ne kadar şerefsiz haysiyetsiz olduğu ispatlı, kameralar herşeyi açık seçik gösteriyo ama sırtında ay yıldızlı forma var !!!

elbette ki suçlu onu oraya getirendir. doğrusuda bu kafanı değişmesidir. fakat ne zamandır değişmeyince şimdiki durum oluyo.

Aynı dili konuşuyorsak mesele yok desteğe devam ama kurulu olan düzene değil milli takıma :D

halil ibo
İnşallah Burak'ı riske edip sahaya sürmez kuş beyinliler.

Mehmet Ç.
turu gecebilirmiyiz aceba ?

cok sacma bir his var icimde..

Celal Demir
15.11.2011, 11:39
turu gecebilirmiyiz aceba ?

cok sacma bir his var icimde..

o saçma his bendede var nedense :D

Gökhan KAN
15.11.2011, 13:47
İşte Milliler'in 11'i:
Sinan, Serkan, Egemen, Ömer Toprak, İsmail, Selçuk Şahin, Hamit, Selçuk İnan, Caner, Kazım, Umut

Ömer Faruk61
15.11.2011, 13:47
Oh Be Tolga da yok Burakta Sevindim..

Delibas
15.11.2011, 14:10
Bu 11'le yine fark yeriz.

Şahinoğlu
15.11.2011, 14:13
Yine 3 atar Hırvat'lar bize değil ama kokuşmuş düzenin mili takımına.

Özgür Öztürk
15.11.2011, 14:15
Oh Be Tolga da yok Burakta Sevindim..

Serkanda olmasa çok güzel olacaktı.
Kendileri çalıp kendileri söylerdi.

Mehmet Ç.
Sinan Bolat
Serkan Balcı
Ömer Toprak
Egemen Korkmaz
İsmail Köybaşı
Selçuk Şahin
Hamit Altıntop
Selçuk İnan
Caner Erkin
Kazım Kazım
Umut Bulut

Kazim Kazim yerine Burak ve Selcuk S. yerine Mehmet Topal

Ideal 11imiz böyle olmaliydi gecen macta :(

en azindan bugün ona yakin bir 11 görecegiz..

------------------- Sinan -------------------
Serkan ---- Ömer ---- Egemen ---- Ismail
-------------- Topal -- Selcuk I. -----------
Burak ----------- Hamit ------------ Caner
------------------- Umut -------------------

Oyunun gidisatina göre Umut'u cikarip Tolga'yi alabiliriz forvete.

cahana
Yine 3 atar Hırvat'lar bize değil ama kokuşmuş düzenin mili takımına.

mümkün değil nede olsa orta sahada sigortamız var selçuk şahin !!!

Özgür Öztürk
15.11.2011, 14:18
o saçma his bendede var nedense :D

Yemeği fazla mı kaçırdınız.

bariskaratas
15.11.2011, 14:19
selçık şahin ve kazım hariç iyi kadro
adil en azından

bariskaratas
15.11.2011, 14:20
Sinan Bolat
Serkan Balcı
Ömer Toprak
Egemen Korkmaz
İsmail Köybaşı
Selçuk Şahin
Hamit Altıntop
Selçuk İnan
Caner Erkin
Kazım Kazım
Umut Bulut

Kazim Kazim yerine Burak ve Selcuk S. yerine Mehmet Topal

Ideal 11imiz böyle olmaliydi gecen macta :(

en azindan bugün ona yakin bir 11 görecegiz..

------------------- Sinan -------------------
Serkan ---- Ömer ---- Egemen ---- Ismail
-------------- Topal -- Selcuk I. -----------
Burak ----------- Hamit ------------ Caner
------------------- Umut -------------------

Oyunun gidisatina göre Umut'u cikarip Tolga'yi alabiliriz forvete.

bu kadro iyi

Mustafa Demir
15.11.2011, 14:21
hirvatlar bu 11 ile bize 3 degil 7 atar demedidemeyin

Mustafa Demir
15.11.2011, 14:22
Mehmet topalin bu takimdaoynamasi icin ne yapmasi lazim acaba halayanlis kadro selcuk sahin kimyaa

sessizkral_1
15.11.2011, 14:28
Umut,kazım 2 side son dönemde 1-2 den fazla gol attığını hatırlamadığım formsuz forvet oyuncuları

selçuk şahin zaten komedi

Ömer Faruk61
15.11.2011, 14:32
Burağın Yokluğunda forvette Tolgaya görev vermesini beklerdim OÇ den...

Fatih ÇOLAK
15.11.2011, 14:41
3 yetmedi, 5 istiyorlar galiba...

Selçuk Şahin :(

Celal Demir
15.11.2011, 14:46
Yemeği fazla mı kaçırdınız.

hayır rejimdeyim ve açım ondan olabilir sanırım :D

Chiko
15.11.2011, 15:02
Ya ne Sinan'i ya? Bu hoca Tolga'nin performansini görmüyor mu. Allah bin belasini versin, s.kti.sin gitsin serefsiz!
Selcuk Sahinmis.. Hadi lan ordan!

Ertan 51
15.11.2011, 15:04
Eleme imkanı yok ama hiç olmazsa galibiyetle veda etsek diye geçiyor içimden.

bASTURk
15.11.2011, 15:06
Burak kasığındaki sakatlıktan dolayı 18'de yokmuş.

Furkan S.
15.11.2011, 15:18
http://www.acunn.com/haber/son-dakika-ozel-haber-hiddinkin-sozlesmesi-feshedildi/2022

a f s
15.11.2011, 15:35
Tolga'yı yorup üzmemek için mi oynatmıyorlar? Çok ta dert değil nasıl olsa bu takım ve anlayış değişecek elbet.

Mehmet Ç.
15.11.2011, 15:36
http://www.acunn.com/haber/son-dakika-ozel-haber-hiddinkin-sozlesmesi-feshedildi/2022

Bu adam nasil takimi motive etsin simdi!

icimdeki sacma his'de kayb oldu..

ThePatriot61
15.11.2011, 15:36
Hrvatlarin 4 gol yiyecekleri kadar mal olacagini zannetmiyorum.

Bi üc tane daha cakarlar geri döneriz.

Furkan S.
15.11.2011, 15:37
mutluhan_suner Mutluhan Suner
SON DAKİKA...Şu an öğrendim; Milli takıma Abdullah Avcı olmaz ise yerine yabancı hoca olarak Alman Berti Vogts düşünülüyor...

TFF yetkililer Azerbaycan'ı çalıştıran Alman Berti Vogts ile Haziran ayından beri görüşüyorlarmış....

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=98187

Mehmet Ç.
15.11.2011, 15:40
SON DAKİKA...Şu an öğrendim; Milli takıma Abdullah Avcı olmaz ise yerine yabancı hoca olarak Alman Berti Vogts düşünülüyor...

TFF yetkililer Azerbaycan'ı çalıştıran Alman Berti Vogts ile Haziran ayından beri görüşüyorlarmış....

Ben dahada ileri gidim...

Milli Takimimizin yeni hocasi Vogts...

Nedeni Azerbaycan ile bizi 1-0 yendigi icin..

Ve biz sempati duyuyormusuz..

http://www.20min.ch/sport/fussball/story/26332706

halil ibo
15.11.2011, 15:42
Selçuk Şahin'in yer aldığı bir milli takım,benim milli takımım olamaz.
Hayır,hayır fenerli olduğu için değil yetenekleriyle değil torpiliyle futbol sahalarında bulunduğu için...

Uluç
15.11.2011, 15:54
Burak kasığındaki sakatlıktan dolayı 18'de yokmuş.

Sevindim.. Bitmiş bir maç için Burak riske edilmemeli

Gurpas
15.11.2011, 15:54
Umarım milli takımımız 3 tane daha yiyip döner umarım

Sacit
15.11.2011, 16:03
Yemin ediyorum 5 tane, 6 tane yiyelim.. hatta 6-1 bitsin, hırvatlar kazansın..
Bu milli takım hiç bir şeyi hak etmiyor, özellikle bu federasyon ve onun yönettiği milli takım yok olmaya mahkumdur.. adaletin olmadığı bu milli takım ve bu federasyonun kökten temizlenmesi Türk futbolunun yararına olacaktır.. inşallah fark yeriz..

Burak'ın kadrodan çıkarılması da güzel oldu..

FC-ST-PAULI-61
15.11.2011, 16:03
Gökhan Töre ilk 11 de yok yaziklar olsun selcuk sahin bile oynuyor.

Ertan 51
15.11.2011, 16:12
Vogts değil Brigel felan gelsin olmazsa,ulan ne akıllanmaz bir federasyonmuş hayret valla.

Aleyna Yemenici
15.11.2011, 16:19
Vogts mu? yahu ne akıllanmaz ne uslanmaz bir federasyonmuş bu..bilmesem bilerek yapıyorlar diyeceğim.

şu oğuz'da istifa etse.. hiddinkin gitmişliğinin yanında adam değilsin oğuz.

bencede 6-1 bitsin hiç olmazsa gole doyarız .

Ömer Faruk61
15.11.2011, 16:27
Vogts değil Brigel felan gelsin olmazsa,ulan ne akıllanmaz bir federasyonmuş hayret valla.

Abi Briegel İyi adamdı yahu :) Vahid Hoca gelsin madem yabancı olacak.O primleri bir taraflarına geçirir oyuncuların :D

Sefa Murat Dokuz
15.11.2011, 16:42
Selçuk Şahin 11 de diyorlar, Fenerda kadroya giremeyen adam Milli takımda 11 de oynayacak. Oğuz Çetin senin ben ...
M.Topal varken Selçuk Şahin kim ya !
Gökhan Töre bu maçta bile 11 de değil galiba.

Asi Çaykaralı61
15.11.2011, 17:02
haydi Türkiyee

ozturk
15.11.2011, 17:03
Milli takımın işi çok zor..

tutunamayız bence..

Jester
15.11.2011, 17:05
Hırvatlar ciddi oynarsa akşam sıkıntı olur.

gtem
15.11.2011, 17:45
Burak kadrodan çıkarılmış, acaba Mersin maçında oynayabilecek mi?

Lazman
15.11.2011, 18:11
burak in cikmasi iyi oldu :))

yorumsuz6117
15.11.2011, 18:20
Hırvatlar ciddi oynarsa akşam sıkıntı olur.

Bu süpermiş ya :D:D

Bu kadroyla 5 tane yemezsek iyidir bence.. :)

Ömer Faruk61
15.11.2011, 18:27
Bu süpermiş ya :D:D

Bu kadroyla 5 tane yemezsek iyidir bence.. :)

Formalite maçında 5 yemek bu şerefsizler için sorun değilde Serkan hata yaparsa İlk maç unutulup gene bize sarar bu adiler....:mad:

28TS61
15.11.2011, 18:30
alman sport1 kanali
hirvatistan - türkiye ve portekiz - bosna-hersek maclarini canli yayinlicaktir

Ilelioglu
15.11.2011, 18:36
Burak'in durumu ne?

..

Ömer Faruk61
15.11.2011, 18:50
Umut Hattrick Yapacak :) Ama eler miyiz onu bilemem :D

Hüdai Pervaneli
15.11.2011, 18:51
Alman Kanalindan izlemek gerekir :) Ilk yarisini Izler Sonra Rahat ise giderim

uemit
15.11.2011, 19:04
atv avrupa verirmi, gurbetciler?? atv avrupa reklamlarinda cikiodu fragman??

SARGONALI61
15.11.2011, 19:31
Umut Hattrick Yapacak :) Ama eler miyiz onu bilemem :D

bence fourtrick yakışır Umut'a :)

bladex61
15.11.2011, 19:41
allahtan ümidi kesenler varmı ? bence birşansımız var maçın başında bir gol bulsak neden olmasın

Numan Yerlikaya
15.11.2011, 19:48
Herksin içinde ufacıkda olsa umut vardır bu kesin..

mehmetdoğan
15.11.2011, 19:52
ilk yarı bi gol bi de kırmızı kart penaltı olursa eleriz inşallah.içimde bir umut var yinede

SALDIRAY
15.11.2011, 19:54
Gözler Umut Bulut'ta :D

Nihat Güneş
15.11.2011, 19:56
Yakaladığımız pozisyonu gol yapmamız lazım, peki ilerde Kazım ve Umut varken bu olabilir mi, hem de 4 gol :) Bu mucize gerçekleşirse hırvatların hepsi müslüman olur :)

Mustafa AYDIN
15.11.2011, 19:57
2012 hayalden öte bir şey değil.

Semih Aydın
15.11.2011, 20:04
Selçuk Şahin ilk 11'de. :S

Erbay
15.11.2011, 20:05
4 gol bir kenara 2 pas yaparsak elemiş sayacam takımı.

Doğukan Uçan
15.11.2011, 20:05
eger hirvatistan bugun elenirse adamlar milli takim olarak bir 1o sene uluslararasi organizasyondan cekilme karari alirlar heralde xD

FC-ST-PAULI-61
15.11.2011, 20:07
Ilk 11 de süpermis :D :D :D

Mehmet Zeki
15.11.2011, 20:09
Tolga'nin oynamamasi iyi bence :)

Eto'o
15.11.2011, 20:09
maci 2-1 aliriz

Bülent AKBULUT61
15.11.2011, 20:23
süper bir kadro kesin 5 atarız

güneyli
15.11.2011, 20:29
Körgözün parmağına diyoruz...Umut attığın şutların gol olası gelsin...

alfadog61
15.11.2011, 20:29
Omer topraga sans vermeleri guzel ama kadro bi boka yaramaz fark yeriz

Sacit
15.11.2011, 20:30
Allah aşkına kimi kandırıyorsunuz bu kafayla..

selçuk şahin, kazım :D

bunlar milli takım da malzemeci bile olamaz ama forma veriyor bazıları..

umrumda değil sadece keyfime bakıyorum bu şahısları milli takımda gördükçe..
rezilliği pekiştiriyor bu isimler..

Berkay Yılmaz
15.11.2011, 20:31
milli takımın başında hiddink olduğu sürece milli takımda bi cacık olmaz!

yorumsuz6117
15.11.2011, 20:36
2.53'de soldan çıkan adama dikkat.. :D

OEGtVGRnyJU

iso_4939
15.11.2011, 20:39
ne kadro yapmıs oğuz be........

Cafer Bulur
15.11.2011, 20:48
Ömer,umut dogru tercihler ama selcuk sahin ve kazim tercihleri tam bir felaket.

Mucize konusuluyor ama bu kadroyla imkansiz bence.

Yasin Altuntas
15.11.2011, 20:52

OEGtVGRnyJU

nCy7mePga5Y

2:35'e sol üst taraftaki adam acayip :D

kelkitli29
15.11.2011, 20:55
Allahim sen büyüksün. Nedense icimde umut var. 4-1 yenecegiz.

Ugur Kursad
15.11.2011, 20:58
Şu takımda arda , emre , volkan , gökhan gönül gibi paracı adamlar hiç olmasa idi
, ve oğuz çetin engin gibi febe fanatiği Trabzonspor düşmanı adamlar teknik kadroda bulunmasa idi bu takım bu durumlarda olmayacaktı ...

Delibas
15.11.2011, 21:02
Atv Avrupa maçi yayinliyormu Almanya"ya?

Mert Oğuzlu61
15.11.2011, 21:02
hangi kanal veriyor bu maçı ? atv demeyin sakın tek çekmeyen kanal o şuan.....

Varlıbaş61
15.11.2011, 21:03
maç hangi kanalda arkadaşlar ?

Bordo_MaviM_61
Adamlar acayip konsantre görünüyor.
Bir de iyi ki böyle bir milli marşımız var çok şükür..

bahadır2561
hırvatlar fenere opera yapıyor zannettim milli marşın girişi enteresandı

Sefa Alış
Atv'de maç

Taha Muhammet
Bizimkilere bişey olmasında ne oluyorsa olsun

Mustafa Ayazoğlu
15.11.2011, 21:04
Allahim sen büyüksün. Nedense icimde umut var. 4-1 yenecegiz.

Fazla umutlanmayın. 2-1 olur , 4-1 olmaz

Delibas
15.11.2011, 21:04
Ne 2-1 i fark yemesek íyidir.

Delibas
15.11.2011, 21:07
bir buçuk dakika geçti, spiker nasil basladik diye soruyor...

Sacit
15.11.2011, 21:09
Serkan gaza gelipte kendini kasmasın..
sakatlık çekilmez bu dönemde..

Emirhan Uludüz
15.11.2011, 21:10

OEGtVGRnyJU

hahhaa :D:D:D:D:D adam inanmış..

Aptal herifler kaçırdı. Amatör takım bile atardı..

Chiko
Kazim'a bak! Inanilmaz bir golü atamadi......

Giallorossi
Oha atiyorduk :D

Delibas
kazim, kazim, kesmek lazim...

DeAgLeMaNyAq
Bizim Türk hakemler olsa Umut kalecinin görüşünü engelliyor diye ofsayt çalarlardı...

Emirhan Uludüz
15.11.2011, 21:11
Canere bak. Ne yapmış kendi takımındada milli takıma seçilmiş. Öküz herif sövmemek elde değil.

Cafer Bulur
Yazik oldu,2 defa yüzde yüzü kacirdik.

Kazim o golü atmaliydi.

TSelif
Gerizekalı Caner , sanki gole gidiyor adam hakemin gözün önünde kat yiyor ... mal

Sefa Murat Dokuz
15.11.2011, 21:12
Kazım bileğini döndürse biraz daha goldü.

Cafer Bulur
15.11.2011, 21:13
Bu sefer fark yemeyecegiz,bu belli oldu.:D

Delibas
15.11.2011, 21:13
milli takimda 10 numarayi neden canere vermisler? ne alaka caner?

Chiko
15.11.2011, 21:14
Takim fena degil. Önde Burak, ortada da Topal ve Nuri olsaydi bugün iyi bir skor alabilirdik.

Emirhan Uludüz
15.11.2011, 21:15
milli takimda 10 numarayi neden canere vermisler? ne alaka caner?

Hiçbir organizasyona katılamıyoruz, eleme maçları oynuyoruz sadece o yüzden birkaç maç için sabit numara verseler ne olacak :D Mesela bir sonraki resmi maçta kadronun yüzde yetmişi değişecek.

Cafer Bulur
15.11.2011, 21:17
Iyi oynuyoruz,umarim böyle gider.

Sefa Murat Dokuz
15.11.2011, 21:17
İlk yarıda gol atamazsak bu maçtan hiç bir şey çıkmaz.

serdaracıl
15.11.2011, 21:18
Ömer toprak çok iyi

DeAgLeMaNyAq
15.11.2011, 21:18
Bizimkiler mi gaza geldi Hırvatlar mı kasmıyor anlamadım...

Emirhan Uludüz
15.11.2011, 21:19
İsmail elektronik alet olsa fiyat/performans olarak en kötü ürün olur herhalde..

Chiko
15.11.2011, 21:20
CRO %32
TUR %68

Alman spiker Umut'a Ümüt Bülüt diyor ya :D :D :D

Insallah sacma bir gol yemeyiz.

lazkerem
15.11.2011, 21:21
İlk dakikalarda kaçırdığımız pozisyonda hakem Umut'a ofsayt bayrağı kaldırmadı sanki toptan kaçmasa da kafa vursa nizamı gol gibi duruyor

Murat Altun
15.11.2011, 21:23
Benmi cok antifenevliyim yoksa selcuk sahinle caner harbiden cokmu giciklar ve milli takima yakismiyorlar

Murat Altun
15.11.2011, 21:24
İlk dakikalarda kaçırdığımız pozisyonda hakem Umut'a ofsayt bayrağı kaldırmadı sanki toptan kaçmasa da kafa vursa nizamı gol gibi duruyor

Toptan kactigi icin ofsayt vermedi hakem

DeAgLeMaNyAq
15.11.2011, 21:26

10 metre ofsayttaydı yahu topa dokunmadığı için vermediler ama Türkiye'de olsa kaldırırlardı...

Cafer Bulur
15.11.2011, 21:26
Srna müthis kullaniyor kornerleri.

Bu arada serkan cok kötü bir calim yedi.

Chiko
15.11.2011, 21:28
Serkan bacak arasi yedi :D

Hirvatlar dengeledi, ilk 20 dakikada gol atmamiz lazimdi.

lazkerem
15.11.2011, 21:29
10 metre ofsayttaydı yahu topa dokunmadığı için vermediler ama Türkiye'de olsa kaldırırlardı...
Ofsayt kamerasından pozisyonu görmedi ama kalecinin görüşünü engelliyor normalde kaldırması gerekiyordu diye düşündüm

Tyler Durden
15.11.2011, 21:29
bana da hamit cok kotu oynuyormus gibi geliyor.yada bilmiyorum belki
hamitten cok sey bekledigim icin..

Sacit
15.11.2011, 21:31
İsmail elektronik alet olsa fiyat/performans olarak en kötü ürün olur herhalde..

:D:D:D kesinlikle

DeAgLeMaNyAq
15.11.2011, 21:39
İsmail'de futbol zekası yok sadece koşuyor...

Chiko
15.11.2011, 21:41
Gökhan Töre oyuna girecek. Dakika 36

Caner cikiyor :)

Onur Akyüz
15.11.2011, 21:41
Töre-caner

iyi değişiklik mecburiyetten de olsa faydalı olacağını düşünüyorum.

Punisher-61
15.11.2011, 21:42
Caner cikti zaten ilk 11 de baslatanda kabahat...

Gökhan töre cok yetenekli daha fazla ilk 11de sans verilmeli bu cocuga

Cafer Bulur
15.11.2011, 21:42
Töre-caner

iyi değişiklik mecburiyetten de olsa faydalı olacağını düşünüyorum.
Sanki sakatliktan degil taktik icabi yapildi gibi geldi bana.

DeAgLeMaNyAq
15.11.2011, 21:43
Sakat adam öyle oyundan çıkmaz bence de taktik gereği...

Cafer Bulur
15.11.2011, 21:45
Takimin hirsi,mücadelesi olumlu ama hücum organizasyonlarimiz etkin degil.

Oyuncularimizin birbirleriyle uyumu yok,cabuk ve dikine de fazla oynayamiyoruz.

Onur Akyüz
15.11.2011, 21:45
Sanki sakatliktan degil taktik icabi yapildi gibi geldi bana.
spiker sakatlık diyince öyle sandım,yoksa caner-kazım çok kötü.

bahadır2561
15.11.2011, 21:46
Allah herkese selcuk şahin-tayfun cora şansı versin

Murat Altun
15.11.2011, 21:49
Atv seninde mahsun kirmizigulunde selcuk sahinin deeeeee