PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ligi Forse Eden “Trabzonspor” Olursa...

Külünkoğlu
11.11.2011, 16:53
Geçtiğimiz sezon sayısız örneklerin gösterilebileceği gibi yazılı ve görsel basının, hakemlerin hatta Tff’nin haksız ve yanlı tutumlarını hep beraber gördük.

Bu sezon Trabzonspor için ligin başı pek de iyi geçmedi, dolayısıyla Trabzonspor yazılı ve görsel basın için (onlara göre) bir tehlike oluşturmuyordu.

Fakat işler bir anda tersine dönmeye başladı. As kadrosundan 7 futbolcuyla yollarını ayıran Trabzonspor Şampiyonlar Liginde 5 (beş) puanla iddalı, Süper Lig’de de 2. (ikinci) sırada. Bu rahatsız edici durumu bertaraf etmek için bir şeyler yapılması gerektiği malümunuz.

Önce Burak Yılmaz sonra Jaja ve son olarak Glovacki...

Şaşıran var mı ?

Soru açık ve net “Trabzonsporlu bu dolmayı yutar mı ?”

sametaydin
11.11.2011, 16:55
Onur kıvrak hakkında da şu sıralar haberler çıkıyor.

Ibrahim Gaygusuz
11.11.2011, 17:01
Sezon basi Burak Bilbao'da kirmizi gorunce resmen bitirmek icin haberler yaptilar ama o bomba gibi baslayinca sezona sustular.

Badaloğlu
11.11.2011, 17:03
Geçtiğimiz sezon sayısız örneklerin gösterilebileceği gibi yazılı ve görsel basının, hakemlerin hatta Tff’nin haksız ve yanlı tutumlarını hep beraber gördük.

Bu sezon Trabzonspor için ligin başı pek de iyi geçmedi, dolayısıyla Trabzonspor yazılı ve görsel basın için (onlara göre) bir tehlike oluşturmuyordu.

Fakat işler bir anda tersine dönmeye başladı. As kadrosundan 7 futbolcuyla yollarını ayıran Trabzonspor Şampiyonlar Liginde 5 (beş) puanla iddalı, Süper Lig’de de 2. (ikinci) sırada. Bu rahatsız edici durumu bertaraf etmek için bir şeyler yapılması gerektiği malümunuz.

Şaşıran var mı ?

Aga,

Dolma, kara lahana dolmasıysa hem yeruk, hemde yutarız. Ama bu dolma zamanında yapılırsa, aşçı da iyi olursa o zaman başka.

Yoksa senin bahsettiğin aşçıların elinden daha önce çıkan dolmaların hiçbiri yenecek lezzette bir dolma pişirmediler:) Hepsi hazır gıda kullanıyor, kullandıkları ürünler derin dondurucu ürünü. Ben pek sevmem şahsen, herşeyi zamanında yemeli insan.

Dondurulup dondurulup sonra önümüze koyulan kara lafhana dolmasını bu haliyle yemezuk. Kimseyede tavsiye etmem, sizde yemeyin:D

ibrahim
11.11.2011, 17:06
Soruya cevabim: Yutar. Biz belki sabah aksam TS ile yatip kalkiyoruz ama baskalari öyle degil. Belkide taraftarimizin yüzde 80i bile öyle degil. Seviyoruz hemen galeyana gelmeyi. En besit örnegi Facebooktaki taraftar gruplarinin altinda yazan mesajlar. Hemen basliyorlar asip kesmeye.

Su an bir grup bile bulamazsin altinda Onura sövülmeyen...

Ömer Faruk61
11.11.2011, 17:16
Yakında Afrika kupası var.Zokora dönmeyecek de derler....Tarafsız Basın !!!

Cengiz Çubukcu
11.11.2011, 17:19
Glovackide ne çıktı yahu? :)

zafer6161
11.11.2011, 17:22

milan talipmiş:D

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.11.2011, 17:25
Ben atasözlerini çok seviyorum;
mesela:
"it ürür kervan yürür..."
ne kadar doğru söylemiş sevgili atalarımız,
o günden bu gün medyanın nasıl rezil olacağını görmüşler sanki...

Külünkoğlu
11.11.2011, 17:34
Egemen hakkında ileri geri konuşmuş muş muş...

Helvacı61
11.11.2011, 17:36
bu basın mensuplarına fenerlilerin yaptığını yapacaksın. kıymetli olasın bunlar sopadan tehditten anlar gerisi boş laf

Külünkoğlu
11.11.2011, 17:40
bu basın mensuplarına fenerlilerin yaptığını yapacaksın. kıymetli olasın bunlar sopadan tehditten anlar gerisi boş laf
Şikeciler bu dediğini yapmadı ki. Parayla satın aldılar teker teker ikişer ikişer. Bu isimleri basında yazarlık yapan herkes biliyor. Şikecilerin yazarlığını yapıp da para almayan ikiden fazla adam varsa kıyamet alametleri ortaya çıkmaya başlamıştır.

İbrahim Gökhun Öztürk
11.11.2011, 17:48
Biz dolmayı yutmakla kalmayıp, dolmanın lezzetini artırmak için de elimizden geleni yaparız..

Legolas77
11.11.2011, 17:51
bence de basındaki haberler can sıkıcı sürekli bizim takıma olumlu değil olumsuz yansıyacak haberler
tek canımı sıkan burak'ın sözleşmesindeki 5milyon euroya serbest kalır maddesi ve medya o kadar ballandırarak yazıyor ki
yok milan yok napoli ooo canı sıkılıyor insanın ister istemez ya giderse diye
onur holosko takasınıda eklemek lazım bu medyanın işlerine :) imzalar umarımda kapak olur takası gerçekleştirmek isteyenlere

Serdær
11.11.2011, 17:52
Glowacki değil miydi yahu :) :p

Selim Turan
11.11.2011, 17:52
İstanbul medyasının bizans entrikaları

metehan
11.11.2011, 17:57
O zaman ne diyoruz?

"Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" :)

winner
11.11.2011, 18:01
Trabzonspor 28 yıldır neden şampiyon olamadı?

Kulübün çoğu zaman kötü yönetimi bunda etken evet.

Ama iyi dönemlerde oldu.İyi kadrolar,şampiyonluğa yakın zamanlar.

Ama olmadı,oldurmadılar.

Medya,siyaset,ticaret,tff,pfdk,mhk el ele, kol kola futbol rantından pay uğruna şampiyonluğu İstanbul'da tuttular.

Bir dönem gs gol atana kadar sürerdi maç.Hem futbolu, hem iktidarı, hem de derin siyaseti yönetenler böyle isterdi.

Sonra fb.

Güçlü iç ve dış ilişkileri olan başkan çözerdi her şeyi.Şampiyonluğun saha içinde kazanılmadığını öğrendiğini kendi ağzıyla söylemiş,işi kuralına görer oynamaya başlamıştı.

bjk ise hep piyondu.5-6 uılda bir ağzına bir parmak bal çalınırdı.

Medya'nın çoğu zaten kalemini pazara çıkarmıştı. Başkanlarının emir eri, amigodan daha amigoydular.

Düzeni biz bozduk.

Önce 70'li yıllarda.

Sonra Bursa'nın şampiyonluğunun önünü açarak ilk tokadı attık,geçen sezon ikinci tokadı atacakken ellerinden geleni artlarına koymadılar.Bu kadar işbirliğine rağmen averajla ancak alabildiler şampiyonluğu.Daha doğrusu aldıklarını sandılar.

Tam "veli nimetimiz" şampiyon oldu derken bu sefer önce devlet sonra uefa şamar üstüne şamar attı.

Hazmedemiyorlar.

Trabzonspor'un tek başına bu kadar güce,paraya göğüs germesini ve düzenlerini bozmasını 30 yıldır yediremiyorlar kendilerine.

Canberk
11.11.2011, 18:09
Metin abi bunlara Onur'u da eklemeli. Bizim taraftarımız bile şaşırmış durumda Onur başlığının son mesajlarına bakarsanız durumun ne kadar vahim olduğunu anlarsınız .

Ama hiç boşuna çırpınmasınlar 1 haftaya kıyamet kopar fenev düşünce :) Bizle uğraşmayı filan unutur bunlar bir anda :D

Emirhan Uludüz
11.11.2011, 18:11
milan talipmiş:D

basın bile demez böyle birşeyi :D :D

SensitiveLord61
11.11.2011, 18:17
Şu derbileri de bi atlatalımda .Susturacagız hepsini

Hürgün Aygün
11.11.2011, 18:26
Durun yahu daha her şey yeni başladı.Bunlar hiçbir şey...:)

ugurTS1989
11.11.2011, 19:12

Şaşıran var mı ?

abı guzel yazmısında bızım taraftarlar o dolmayı yutmus galıba , baksana burak ıcın acılan baslıklar,jaja ıcın acılan baslıklar, taraftar ıst medyasının sımdıden hıpnozu etkısıne gırmıs...

DeAgLeMaNyAq
11.11.2011, 19:14
İstanbul medyasının bizans entrikaları

İşin içinde sadece İstanbul medyası yok ne yazık ki. Birçok haber, Trabzon'lu gazeteciler tarafından servis ediliyor...

macka61
11.11.2011, 19:23
yutarmıyız Metin abi yazsınlar şampiyonuluğumuzu engelleyemeyecekler

Kaya
11.11.2011, 19:24
İrili ufaklı Trabzonspor'u aşağıya çekmek için her türlü işe gireşiyorlar... Alıştık, ama çok fazla olacağız inşallah!

deneme61
11.11.2011, 19:26
ya az daha okusamda gazete sahibi mi olsaydım.. ellerınden gelenı yapsınlar bu sene o sene

Armağan Dere
11.11.2011, 19:34
Hem diyorsunuz sallamayın hem de kaale alıyorsunuz basını..
Basın özgürlüğü var..Yapsınlar bırakın..
Bu arada Glovacki'nin ne dediği de Egemen'i bağlıyor mu?
Egemen'i eleştirmek haddine bile değildir..
Bi Egemen kadar oynasın bakalım..
hatta yalanlamış Glovacki..

İbrahim Gökhun Öztürk
11.11.2011, 19:47
Hem diyorsunuz sallamayın hem de kaale alıyorsunuz basını..
Basın özgürlüğü var..Yapsınlar bırakın..
Bu arada Glovacki'nin ne dediği de Egemen'i bağlıyor mu?
Egemen'i eleştirmek haddine bile değildir..
Bi Egemen kadar oynasın bakalım..
hatta yalanlamış Glovacki..

Basın özgürlüğü denen şeyden ne anladığını merak ediyorum..Basın özgürlüğü demek aslı astarı olmayan şeyi milyonlara haber yapmak değildir..Eğer ki bir şeyi ispatlayamıyorsalar onu haber yapmamalılar..Dedikodu gazeteleri değiller hiçbiri..Yok şöyle duymuş,böyle demiş şöyle olacakmış...Haber demek kişinin kendi düşüncelerinden oluşan sanal duygular demek değildir..

Glowacki zaten söylenildiği gibi birşey yapmamıştır ve bunu da açıklamıştırlar..Yapmadığı birşey için yorum yapmakta çok saçma..Sen burda profesyonel bir futbolcuya haddi bile değildir diyerek densizlik yaparken o futbolcunun kendisi gibi profesyonel futbolcu hakkında da yorum yapmasında ne olabilir!

Yeter artık bu takımın futbolcularına gereken saygıyı gösterin..Bi egemen kadar oynasınmış! Gözünüz korkmuyor belli hiç değilse vicdanınız korksun...Yeter artık istanbul oyuncuları peşinden hayıflandığınız,ağladığınız..Bu takımın büyüklüğüne ayak uydurun azıcık...

Armağan Dere
11.11.2011, 19:54
Ooo büyük stoperlerimiz varmış..
Alkış hepsine..Mustafa,Giray,Glovacki..bu takımı 5 sene daha taşırlar(!)..
Haa Egemen'in nası gittiği hala açıklanmıyor dikkat ediyormusun?
Selçuk parayı seçti deniyor ya Egemen için böle bişey var mı?
hatta görüşme odasından ağlayarak çıktığı söleniyor..

İbrahim Gökhun Öztürk
11.11.2011, 20:00
Ooo büyük stoperlerimiz varmış..
Alkış hepsine..Mustafa,Giray,Glovacki..bu takımı 5 sene daha taşırlar(!)..
Haa Egemen'in nası gittiği hala açıklanmıyor dikkat ediyormusun?
Selçuk parayı seçti deniyor ya Egemen için böle bişey var mı?
hatta görüşme odasından ağlayarak çıktığı söleniyor..

Senin zihniyetinde ki insanlara ne verirsen ver yetinmezler..Beğenmiyorsan gidersin sende paşa paşa egemen abinin peşinden;) Ağlamana da gerek yok giderken ...

O kadar ne söylediğinden habersizsin ki sana laf anlatmaya bile değmezsin..Git tekrar oku yazdıklarımı stoperlerimizin kalitesinden bahsetmiş miyim..Konuyu nerelere getirmiş art niyetin gör..

Armağan Dere
11.11.2011, 20:01
Zihniyet konusuna girmeyelim..
Kimse,kimseyi yargılamasın..
Sen de kimlerle yetiniyorsun..
İnsanoğlu bu
haklısın..

İbrahim Gökhun Öztürk
11.11.2011, 20:07
Şükür ki Trabzonspor bana yetiyo...İçindeki oyuncular benim için teferruat..Sokaktan üç beş adam toplasanda, o formayı giydiğinde sahaya cıkınca ne yapmasını bilir...Bize onur,gurur şeref yeter...

esirgolge
11.11.2011, 20:08
Panik yapmaya gerek yok.Trabzonspor taraftarının bu tür haberlere alışık olması gerekir ve bunların sayısı arttıkça doğru yolda olduğumuza emin olabilirsiniz :cool:

Tolga Kurt
11.11.2011, 20:08
Bunları geceleri don atlet sokakta dolaştıracaksın fenerliler arasında.

Ilelioglu
11.11.2011, 20:41
Baslik süper ya....:D

Aynen katiliyorum bu arada. ;) Aslinda bilindik seyler bunlar..

brushfield
12.11.2011, 00:13
Şükür ki Trabzonspor bana yetiyo...İçindeki oyuncular benim için teferruat..Sokaktan üç beş adam toplasanda, o formayı giydiğinde sahaya cıkınca ne yapmasını bilir...Bize onur,gurur şeref yeter...
:alkış::alkış::alkış:

Taner Gündoğdu
12.11.2011, 16:37
yutarız hatta yuttuk da Metin abi. biz gazetedeki iki habere Burak'ı da sileriz. biz o gazete haberleri için Şenol Hocayı da harcarız. Jaja bizim için efsane de olur glowacki paçavra da olur. biz Onur'un o gazetelerdeki söylediklerine inanmayız ama beşiktaşa gideceğine anlaşma imzalamadığına inanırız. acı ama gerçek biz Lazız ve çabuk gaza geliyoruz :)

yaranozlu
12.11.2011, 19:11
bizde ne dolmalar var onların yutamayacağı büyüklükte. arı kovanını kurcalamanın anlamı yok! onlar kurcaladıkça biz sokuyoruz zaten :)

Emre GÜRDAL
12.11.2011, 20:05
kara lahana dolması yapıp gönderelim bu basına:)

alicengiz
12.11.2011, 20:10

helal katılıyorum sonuna kadar,,,,:alkış::alkış:

DeAgLeMaNyAq
12.11.2011, 21:48
Glowacki haberini ortaya atan Fotomaç'ın, sanki bu haberi kendileri yapmamış gibi Glowacki kendini savundu şeklinde haber yapması da enteresan...

lazibere
12.11.2011, 21:54
Bizim taraftarda bizde oynayan futbolcularda bu zokayı yerler, Bu konuda hiç inancım yok,

Ben yuttum bile

Neden mi??

Onur'la masaya oturulduğuna göre neden anlaşma sağlanamaz. Onur bir kelci ve 6 aydır oynamayan bir kaleic olarak nasıl br rakam istiyordur ve bu rakama neden evet denmez..

Bugun Türkiye'de 2 tae ıyı kaleciden biris bizdeyse bu futbolcunun kafasının karışmasına neden olacak gelişmelerin olmasına neden musade edilir..

Yönetimden kimse, Onur'la anlaşmada sorun çıkmayacak lafından başka neden bir açıklama gelmez..

Bu transfer görüşmesine neden sezon başlamadan yapılmaz..Yada sezon bitmeden neden anlaşılmaz.. Sakat olduğu için anlaşmada zorluk çıkarmaz mı diye düşününüz..

Ve son soz

Bu takımda

PARA İÇİN YADA BAŞKA BİR SEBEPLE KESİNLİKLE BAŞKA BİR KULUPLE MASAYA OTURMAZ DİYEBİLECEĞİMİZ KAÇ TANE OYUNCU YARATABİLDİNİZ...

Her futbolcumuz bizi satacak karakterde mi..

Her futbolcu için Trabzonspor bir basamak mı??

Yönetimin basamak olmak durumu konusunda ileriye dönük bir çalışması olacak mı?

robinhood61
12.11.2011, 21:55
bu tür haberler özellikle 2.yarı daha çok çıkacak yönetim olarak sert tepki gösterilmeli

arminas61
12.11.2011, 21:56
http://www.guncel61.com/genel/ambrabat-ve-veysel-trabzonda.html

lazibere
12.11.2011, 22:12
Onur bizimdirhttp://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/11/12/290x174/30436337126.jpg?114749561442 (http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/11/12/652x324/107161290750.jpg?114808156317)

Bordo-mavili yönetim, çıkan transfer haberlerine tepkili. Nevzat Şakar, "Onur Kıvrak en az 3 yıl daha bizimle" dedi.

Trabzonspor yönetimi, kaleci Onur Recep Kıvrak hakkında ortaya atılan transfer iddialarına yanıt verdi. Geçen sezon performansıyla A Milli Takım'a kadar yükselen ancak dizinden sakatlanan Onur'un Beşiktaş ve Galatasaray'ın takibinde olduğuyla ilgili iddialara yanıt veren asbaşkan Nevzat Şakar, "Sözleşmesi 2013'te bitiyor. Bir yıl da opsiyonumuz var. Yani Onur en az 3 yıl daha bizde" diye konuştu.

SON VERİLSİN ARTIK
Onur'a çok güvendiklerini belirten Şakar, "Bu haberler bizi çekemeyenlerden çıkıyor. Çok kaliteli 2 kalecimiz var. Onur bizim ve Türk futbolu için büyük bir değer. Zaten sakatlandığında onu dünyanın en iyi doktoruna tedavi ettirmek için Amerika'ya gönderdik. Kendisi de Trabzon'u bırakıp gitmez. Bu iddialara son verilsin artık" dedi.

ONUR: ÖNCELİĞİM TRABZON
Genç kaleci Onur Recep Kıvrak da geçtiğimiz günlerde hakkındaki transfer haberleriyle ilgili bir açıklama yapmış ve "Şu an sadece formayı geri almak için çalışıyorum. Gitmek gibi bir niyetim yok. Sözleşmem sürüyor. Bittiğinde de öncelik tabii ki Trabzonspor'da olacak" demişti.

Great White
12.11.2011, 23:14
glowacki ile milan nereden çıktı yahu?

glowacki' nin milan için uyan tek kriteri yaşı olsa gerek :)

Uğur BULUT61
12.11.2011, 23:24
''

TRABZONSPOR un Büyüklüğünü Anlayamayan Bazı İstanbul Yalakalarını Boşverelim. Biz Bu Şehir.. Bu Takım.. İçin Neler Yapabiliriz Onu Düşünelim. Emin Olunki Böyle Büyük Bir Topluluğu Çoğu Gazeteci Takip Ediyor İzliyor. Bizim Başımız Dik Anlımız Ak Olduğu Sürece Birlik Olduğu Sürece Kardeşliğin Bozulmadığı Sürece.. Herşeyin Ötesinde TRABZONSPOR..

Haklının Yanında, Haksızın Karşısında. Onurluyuz Gururluyuz TRABZONSPORLUYUZ.

hamdi_61
13.11.2011, 00:16

öyle bir yutar ki yutmakla kalmayıp üstüne birde su içer.

memmedaga
13.11.2011, 06:02
Trabzonspor 28 yıldır neden şampiyon olamadı?

Kulübün çoğu zaman kötü yönetimi bunda etken evet.

Ama iyi dönemlerde oldu.İyi kadrolar,şampiyonluğa yakın zamanlar.

Ama olmadı,oldurmadılar.

Medya,siyaset,ticaret,tff,pfdk,mhk el ele, kol kola futbol rantından pay uğruna şampiyonluğu İstanbul'da tuttular.

Bir dönem gs gol atana kadar sürerdi maç.Hem futbolu, hem iktidarı, hem de derin siyaseti yönetenler böyle isterdi.

Sonra fb.

Güçlü iç ve dış ilişkileri olan başkan çözerdi her şeyi.Şampiyonluğun saha içinde kazanılmadığını öğrendiğini kendi ağzıyla söylemiş,işi kuralına görer oynamaya başlamıştı.

bjk ise hep piyondu.5-6 uılda bir ağzına bir parmak bal çalınırdı.

Medya'nın çoğu zaten kalemini pazara çıkarmıştı. Başkanlarının emir eri, amigodan daha amigoydular.

Düzeni biz bozduk.

Önce 70'li yıllarda.

Sonra Bursa'nın şampiyonluğunun önünü açarak ilk tokadı attık,geçen sezon ikinci tokadı atacakken ellerinden geleni artlarına koymadılar.Bu kadar işbirliğine rağmen averajla ancak alabildiler şampiyonluğu.Daha doğrusu aldıklarını sandılar.

Tam "veli nimetimiz" şampiyon oldu derken bu sefer önce devlet sonra uefa şamar üstüne şamar attı.

Hazmedemiyorlar.

Trabzonspor'un tek başına bu kadar güce,paraya göğüs germesini ve düzenlerini bozmasını 30 yıldır yediremiyorlar kendilerine.

baslardaki kisma katilmiyorum Trabzonumuz uzun yillar sampiyon olamamisini nedenlerinden biride Trabzondaki ve hatta aslinda Turkiyedeki futbol kulturunun cok buyuk etkisi vardir.

Senol hocamiz 96nda sonra kalabilseydi (ki nasil kalsin ne kufurler ne hakaretler edilmis cok buyuk bir baski ortami olusmus)

ayni sekilde milli takimin basindan ilk basarizliginin ardindan ayrilmasaydi biz cok basarilar gorurduk.

Turkiyede ve hatta Trabzonda futbolu bilen mantikli dusunen insan cok az oldugunu dusunuyorum, dunyada butun basarili orneklere bakin hepsi uzun soluk bir calisma ve yapilanma ile olmus neredeyse.

mesela alex ferguson ilk zamanlarinda cok zorlanmis. ama ? o zamanlar M.U Liverpoolu yakalamasi hayaldi!!

sen Teknik Direktorunu ilk bassarizliginda yollarsan hic bisey olmaz,
en az 5 sene sabredeceksin

Ertan 51
13.11.2011, 07:38

Yutanlar oluyor malesef,ama bizim Bmn ailesi gibi bilinçli ve dönen dolaplardan haberi olan oluşumlar sayesinde taraftarımız bilinçlendirilip tuzaklara düşülmeyeceğini tahmin ediyorum.

Ligin en mağrur,en gururlu,en dik takımının taraftarı artık eskiye göre çok çok daha bilinçli,genel anlamda bu çirkefliklere papuç bırakmayız diyorum.

(başlıktan alıntı yapınca benim yazıda büyük oldu,küçültemedim affola)

61_Serhat_61
13.11.2011, 08:51
Ne yaptını z siz ya...
Sabah sabah vallahi canım dolma çekti be...
Kim yapacak şimdi bana dolma?
Offf offf...

Barış Burak
13.11.2011, 09:29
Trabzonspor bu dolmayı yutabilir Metin Abi, amacı Trabzonspor'un başarısından çok kendisinin ve yandaşının Trabzonspor içindeki konumu olan güruhlar, bu yalan haberleri alıp,yerel medyada gündem oluşturabilirler gayette.

Burada taraftarın aklı ortaya çıkar.BordoMavi.Net forumlarındaki Trabzonspor taraftarının yüzde 90'ı bu dolmayı yutmaz,çünkü sürekli fikir alışverişindeyiz...Ama dışarıdaki taraftarın bu gazeteleri okuyup bilgi edindiğini sanması maalesef hala gerçek.

Bu yüzden dolmaya ağzımı açmamakla birlikte, bu haberleri okuyan kişilere de '' o dolma değil'' diyebilmeliyiz, yoksa yerel medyada ve bazı çok akıllı isimlerin köşelerinde bunların yalan olduğu bilinmesine rağmen ortaya atılacağı aşikar.

yalniz adam
13.11.2011, 10:15
forse etmek yerine başka ifadeler olabilir...baskılayan vs...

umitçebi
13.11.2011, 12:13
gereksiz başlık!,abartıyoruz!,kıldan nem kapıyoruz! diye ortaya çıkan BÜYÜK OTORİTELER ! nerdesiniz? metin abinin açtığı başlığa YEMİYOR dimi gereksiz yazmak..halbuki aynı konu..İSTANBULUN BİZİ ÇEKEMEMESİ VE YAPTIĞI AYRIMCILIK VE DİĞER HİNLİKLER..
AZ DELİKANLI OLUN BURAYADA YAZIN GEREKSİZ DİYEDE GÖRELİM AYARINIZI!

SDanışmaz
13.11.2011, 13:09
Bu sene yer miyiz la bunları :)

Eren Karaahmetoğlu
13.11.2011, 13:15
Trabzon'la uğraşmak senin neyine

:D

Çağatay_
13.11.2011, 13:37
Bir soru da benden, "Şaşıran var mı ? " :D

İskender Çakmak
13.11.2011, 13:46
ligi forse eden Trabzonspor olursa??? bize bu ligi forse ettirmezler kesinlikle.... Kafa kafaya gider hersey.. sonu play off bile olsa

Hami-Ünal-Orhan
13.11.2011, 13:58
Adamlar akıllı şöyle bir baktıklarında bu senenin şampiyonunun Trabzonspor olacağını rahatlıkla görebiliyorlar. Darısı bizim taraftarın başına. Bence hedeflerine Şenol Güneşi alacaklardır. Çünkü kadroda o gitmiş bu gelmiş çok da önemli değil. Şenol Güneş başımızda oldukça şampiyonluk bize yakındır.

lazkerem
13.11.2011, 14:02
maalesef bu dolmayı hepimiz yutuyoruz çünkü bu tarz dolmalar hep tatlı olmuştur.
maalesef futbolu çok iyi bildiğini sanan taraftar kitlemiz bir araya geldiğinde ancak 30 sn futbolun teknik ve taktik yönü hakkında yorum yapabilme becerisine sahipken konu bu tarz dolmalara geldiğinde dakikalarca konuşabilmektedir ....
buyüzden bu dolmayı herkes yer fakat BARIŞ BURAK kardeşimizin dediği gibi BMN forum üyeleri istisna olabilir.

Selçuk Aydın61
13.11.2011, 14:04
türk medyasının ve fenerbahçenin enbüyük düşmanıyız tff dadil NE MUTLU BİZE bütün pislikler karşımızda...

tolgayıda real ister.. girayı barca ceyhunda geri döner m.A.yılmazda başkan adayı olur.....İNADINA hayde bakalım...

Uğur Ö.
13.11.2011, 14:32
Medya ne zaman ist takımlarını göklere çıkarmaktan vazgeçerse ne zaman adalet olursa ozaman türk futbolu ilerler.fb maçına fb aleyhine hata yapınca o hakemi bir sezon yedeğe çekmek değildir adalet.Yada ist takımlarını iyi oynadıkları zaman göklere çıkarmakta değildir.Ben inanmıyorum bu düzenin biteceğine sadece kişiler değişiyor okadar

İskender YILMAZ
13.11.2011, 14:38
Hep söylerim; 'İt ürür, kervan yürür.' :)

Allah hocamızın, futbolcularımızın, teknik heyetemizin yardımcısı olsun. Henüz bişey başarmadık, çok şey başarırırz umarım.