PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basındaki "Jaja" Haberleri

Mehmet Cihan Kocaman
11.11.2011, 13:40
Fotomaç ve Sabah gazetelerinde Al Ahli takımının Jaja'yı bize önerdiği yazıyor.
Ne kadar doğru bilmiyorum ama inanmak istiyorum bu haberlere.
Jaja'ya çok ihtiyacımız var şuan.
Engin'in yaptıklarına 2 sene tahammül ettik, her seferinde şans verdik. Jaja da haketmiyor mu bu şansı?

ozgurkilic
11.11.2011, 13:44
Sonuna kadar hakediyor inş.bu haber doğrudurda. Ortasahadan topu alıp dikine giden ve direk şut çeken bir oyuncumuz olur.

hüseyin1975
11.11.2011, 13:45
Trabzonsporumun Formasi KUTSALDIR, herkese yakismaz!
Kalsin oldugu yerde.

Ömer Faruk61
11.11.2011, 13:46
Gelsin bilicanın şikeci takımına Bank Asyada kardeş kardeş takılırlar....

Kamil Çakmak
11.11.2011, 13:47
Trabzonspora geri kabul edileceğini sanmıyorum.

Yunus Emre SEYHAN
11.11.2011, 13:49
Gelsin. Hatta sadece sahaya çıksın yeter. İdman yapmasa bile Adrian'dan daha iyi işler çıkartır.

Mollasalihoğlu
11.11.2011, 13:50
Gelsin.. Henrique falan da devre arasında geç gelmeye başlasın..

My
11.11.2011, 13:54
İyi de kendisine çok şams verildi. Kendisi gitmek istedi. Jaja'yı çok severim ama maalesef o defter kapandı. Biz istesek te Şenol hoca istemez. Keşke biraz olsun adam olsa da gelse.

AKSOY_61
11.11.2011, 13:54
Tekniğine oyun zekasına hiçbişey diyemem kesinlikle ligin üzerinde bir oyuncu.
Ama futbolculuğu şüpheli.Daha genç yaşında arapları seçmesi nasıl bir zihniyete sahip olduğunu gösteriyor.
Üzerine bişey koymak gibi bir amacı olmayan, kendini takımına veremeyen günü yaşayan bir oyuncu.
Koyarsın ilk 11 e ne yapacağı belli değil.İzin konularına hiç girmeyelim zaten.

Yalnız takımda o kadar gereksiz yabancılar varki, bu adamın da maçı anında çevirebilecek bir oyuncu olduğunu düşünürsek...
yine de bu konuda nötrüm hoca isterse gelir.

Murat'
11.11.2011, 13:55
Jaja çok yenetekli bir oyuncu, hatta Trabzonspor'a gelen en yetenekli yabancı oyuncu diyebiliriz kendisi için, fakat Şenol Güneş ile sorunları var, Şenol hoca da onu bu takımda görmek istemiyor.Keşke uslansa da gelse, fakat ben buı ihtimali sıfır olarak görüyorum.

Murat'
11.11.2011, 13:57
Tekniğine oyun zekasına hiçbişey diyemem kesinlikle ligin üzerinde bir oyuncu.
Ama futbolculuğu şüpheli.Daha genç yaşında arapları seçmesi nasıl bir zihniyete sahip olduğunu gösteriyor.
Üzerine bişey koymak gibi bir amacı olmayan, kendini takımına veremeyen günü yaşayan bir oyuncu.

Yalnız takımda o kadar gereksiz yabancılar varki, bu adamın da maçı anında çevirebilecek bir oyuncu olduğunu düşünürsek...
yine de bu konuda nötrüm hoca isterse gelir.

Arapları kendisi seçmedi, Trabzonspor seçti.Galatasaray taraftarı sene başında neredeyse eski oytuncuları Keita'yı geri getirtiyordu son anda olmadı, keşke biz de böyle bir şey yapabilsek fakat takımın patronu Şenol Hoca, böylebir şeye asla müsaade etmez.

Şahinoğlu
11.11.2011, 13:57
Şenol Güneş gidenin geri gelmesini asla istemez. Boşuna tartışmayalım.Ayrıca Jaja'nın topçuluğuna kimse laf edemez ama işte keyfi gelip oynarsa yolu açık olsun bundan sonra.

My
11.11.2011, 14:01
Ama ne topçuydu be kardeşim :)

http://medya.zaman.com.tr/2011/09/10/jaja.jpg

Mehmet Yusuf
11.11.2011, 14:02
Trabzonspor iyi oynamaya başladı ya hemen maksatlı haberler de yapılmaya başlandı.
bence jaja nın bir daha bizim takımımıza gelme ihtimali sıfır...

volkan_627
11.11.2011, 14:07
geri alacak olan adam gönderir miydi? bu haberlerin yalan olduğu ortada. jaja bu takıma geri dönemez...

SEDAT
11.11.2011, 14:09
* Gelsin tabi ya ! Bir helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmemişti o eksik kalmıştı gelsin onuda tamamlasın ...

AKSOY_61
11.11.2011, 14:09
Arapları kendisi seçmedi, Trabzonspor seçti.Galatasaray taraftarı sene başında neredeyse eski oytuncuları Keita'yı geri getirtiyordu son anda olmadı, keşke biz de böyle bir şey yapabilsek fakat takımın patronu Şenol Hoca, böylebir şeye asla müsaade etmez.

Tabiki yönetim seçecek sonuçta jajanın bonservis konusunda pazarlık edecek hali yok.Ama akıllı olsaydı gitmezdi.

Sonuçta öyle ya da böyle jaja bu yaşında araplara giden bir oyuncudur.
Orda yetişmiş bir oyuncu değil avrupadan gitmiştir niye?

Oraya giden oyuncuları biliyoruz.Ya sorunlu olduğundan kulübü istemez, parayı görünce bırakır.Ya da yaşı geçmiştir 34 yaşından sonra bi vole daha vurmak ister.

Berat Akçay
11.11.2011, 14:11
İyi futbolcu ama neden gönderilmek isteniyor ? Bunu taraftarımız hala anlamıyor veya anlamak istemiyor !

Ömer Faruk61
11.11.2011, 14:12
* Gelsin tabi ya ! Bir helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmemişti o eksik kalmıştı gelsin onuda tamamlasın ...

Abi Allahta seni güldürsün.ççççççççç

TuAF2007
11.11.2011, 14:19
sorunluydu ama çatır çatır oynuodu.Gs'Li neil'i nasıl bakkala gönderdiği hala gözümün önünde.iyide gol atmıştı ligte... profesyonel biri olarak gelmesini isterim.içsin eğlensin barlara gitsin ona bişey diyemem ama idmana geç katıma kamplara geç gelme gibi bi durumlarda tabi ki istemeyen adam olur...

Mehmet Cihan Kocaman
11.11.2011, 14:23
Kaç tane yabancı oyuncu ilk geldiği sene 10'un üzerinde gol attı Trabzonspor'da?
Engin'in 2 sene boyunca bi Şenol Hoca'ya sövmediği kalmıştı. Ama her seferinde şans verilmişti.
Bu şansı Jaja da hakediyor, hem de fazlasıyla.

Misina
11.11.2011, 14:24
Sezon başı da yattarayı geri getiriyordu bu fotomaç

Gamze_TS
11.11.2011, 14:25
Senol Hoca'm ne derse o olur. İyi futbolcuydu ama karakteri de cok bozuktu. Eger hoca isterse geri bir bildigi vardir, istemezse de. Aralarinda ne gectigini bilmiyoruz sonucta. Gelirse ve adam gibi oynarsa cok faydasi olur tabi.
Gerci haber asparagas gibi geldi bana...

matrix5782
11.11.2011, 14:27
Siz, Size ihanet eden, Sizi Satan Arkadaşınızla Bir Araya gelirmisiniz ?

A.Gökhan AKIN
11.11.2011, 14:29
yahu içimden gelmesin diye geçiyor ama aklıma oynadığı futbol gelince gelsin gelsin illa ki gelsin. Şenol hoca'nın elini öpsün. sarılıp, barışssınlar sonra bi 15 gol daha atsın gitsin :D

Emirhan Ömeroğlu
11.11.2011, 14:29
Arkadaş tamam süper bir topçu ama ben bu durumun çok aciz bir durum olduğunu düşünüyorum. Ne yani Jaja dışında topçu mu yok bizim takımda oynayabilecek? Çok sıkıştık acil kurtarıcımız olur musun Jaja?

Bende seviyorum Jaja'yı gelirse yok demem ama gelmesse de gel demem peşine düşmem böyle haberlere itibar etmem.

DNA-TS
11.11.2011, 14:30
Donen tekere comak sokmaktan baska bise degil.

ESER
11.11.2011, 14:31
oyle bir bas belasindan herkes kurtulmak ister ki oyle de oldu. metalist bize kakaladi, biz de araplara. geri almak sadece kerizlik olur.

Mehmet Yusuf
11.11.2011, 14:31
sorunluydu ama çatır çatır oynuodu.Gs'Li neil'i nasıl bakkala gönderdiği hala gözümün önünde.iyide gol atmıştı ligte... profesyonel biri olarak gelmesini isterim.içsin eğlensin barlara gitsin ona bişey diyemem ama idmana geç katıma kamplara geç gelme gibi bi durumlarda tabi ki istemeyen adam olur...

GaSE4NWOo-k

lig tarihinde ilk kez böyle bir çalım izlemiştim bende :)

Ömer Faruk61
11.11.2011, 14:33
Türkiyede Eküri Brezilyalı olarak oğlan bilicadan başka Brezilyalı bulamayan adamı bekliyoruz halaa.Allah akıl fikir versin..

Araplar bile gönderiyor adamı.

matrix5782
11.11.2011, 14:34
Taraftar önce Tuttuğu takımın Değerlerini bilip öna göre Hareket etmeli.

Selçuk İnan gelsin!!!

Engin Baytarı isterim !!!

vse61
11.11.2011, 14:38
Amaç buradan yönetime sallatmak.. Vaaay jajayı niye almadınız havası yaratmak.

worldmaster
11.11.2011, 14:42
Çok iyiyse Araplar niye geri paketliyorlar?

Hoş haber asparagas da yine de benim aklıma geen ilk soru bu...Kötü mal iade edilir ancak.

MuratJ
11.11.2011, 14:46
Jaja'nın ölüsü bu takıma sınıf atlatır. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Kıvırmaya gerek yok. Jaja bu forma altında izlediğim en büyük topçulardan birisiydi. Hele geçen senenin ikinci yarı takım olarak formumuzun düştüğü anlarda Burak Yılmaz ile birlikte takımı sırtladılar. Jaja hakkında yok takımı sattı yok sarhoştu tarzı söylentiler bilinçli olarak çıkarıldı. Bunun sebebide beyler takımın en büyük oyuncusunu bir hiç yüzünden göndermesiydi. Taraftarlardan bazı kesim anca böyle yatıştırılırdı. Konu böyle büyük topçu olunca kimse yatıştıralamazda en fazla onun kaybının verdiği üzüntüden iyi oldu gitti ya takımı satıyordu tarzında konuşmalarla kendini kandırma yapılabilir. Ki bazılarınızda aynı bu şekilde kendisini kandırıyor. Adrian+Henrique yaklaşık 10 milyon euro ama onlara 2 sezon versem Jaja'nın 1 devrelik yaptığı katkıyı yapabilir mi? Böyle gerçekçi olun konu Jaja olunca ona göre yorum yapın derim. Keşke gelse. Bu takım direk sınıf atlar. Zaten onun gibi oyuncunun gönderilmesi son zamanlarda bu takıma yapılan en büyük kötülüklerden birisiydi. Jaja hiçbir zaman Trabzonspor'u satmadı, her zaman işini yani futbol oynamayı çok iyi yaptı.

GULER
11.11.2011, 14:48
Bu asparagas haberlerle camiayi yine karistirma pesindeler

Külünkoğlu
11.11.2011, 14:49
Ünal Karaman'ı futbola kazandırsak ?

SEDAT
11.11.2011, 14:49
* Ne yani kampa geç katılması , ışıklarda kadeh tokuşturması göz yanılmasımıydı şimdi :)
* Şuan bu takım ayaktaysa bunun tek nedeni Disiplindir beyler , artık tüm mesimizi takıma harcıyoruz onu bunu adam etmekle uğraşarak değil...

Serdær
11.11.2011, 14:50
Şota'ya teklif etsek geri gelir mi acaba ?

-Samet
11.11.2011, 14:52
neden ayrı başlık açıldı onu anlamıyorum zaten transfer başlığı var ... Katarda bol içkili günler..

ESER
11.11.2011, 14:52

çççççç

eyvah eyvah

Çetocan
11.11.2011, 14:53
Bizim Jaja Yaptıgımız Suanda Besiktas Ne Yazikki Gutiye Yapıyor
Sunu Söyleyim Adriandan Daha İyi....

CAFER ÖZER
11.11.2011, 14:54
JAJA Trabzonspor için bir daha açılmamak üzere bitmiştir.
Şampiyonluğa oynayan takımda Rakip takım oyuncuları ile beraber olup adı Alex le şikede anılmış.
Blica ile alem yapmış bir oyuncuyu içinize sinderebiliyorsanız,Futbol ahlakından bahsetmeyin.
O zaman FENER KÜME DÜŞÜNCE Emreyi alıp kaptan yapalım.
İsterese Trabzonspora Yüz tane kupa kazandırsın ahlak olmadıktan sonra Benim için beş para etmez.
AYRICA bu haberlerin doğru olduğunada inanmıyorum

Oğuzhan
11.11.2011, 14:54
Sergen anlatıyordu geçen ligin başlamasına 5 gün kala gelmiş idmanlara. Hoca demiş bu 2,5 ay oynayamaz kilosu var hazır değil diye. 5 gün sonra lig maçında ilk 11 çıkmış. Futbolcunun sahada ne yaptığı önemlidir. Jaja sahada yapması gerekeni fazlasıyla yapıyordu.

Mollasalihoğlu
11.11.2011, 14:55
eldeki kuşlara çamur atıyoruz daldaki kuş için :)

My
11.11.2011, 14:56
Takımı sattığına pek inanasım gelmiyor açıkçası. Yapmamıştır diye düşünüyorum.

Samet Yildirim
11.11.2011, 14:58
Senol Hoca zaten istemez...

Yola devam...

Cihan_61
11.11.2011, 14:59
Gelsin tabii...Jaja sarhos top oynasa Adriandan iyidir .!

brushfield
11.11.2011, 15:00
Gelsin gelsin. Uzun zamandır futbolcular antremanlara zamanında ve ayık geliyorlardı. Colman ve Alanzinyo'ya o gideli bişeyler oldu, eski profesyonel günlerine geri döndüler. Jaja'nın eksikliği çok hissediliyor. Henrique de iyi bir gece arkadaşı edinmiş olur.

ESER
11.11.2011, 15:02
ne jajaymis bee. herif siz kimsiniz ulan dedikce sevildi ilah ilan edildi. bu cok sevilen arkadasi biz oynamasi gereken maci varken gorememistik Trabzonda.neredeydi bu arkadas? Umre'ye mi gitmisti yoksa.

arkadasin da dedigi gibi fenerin totos oglani ile sampiyonluk yarisi at basi giderken disco pavyon takilan bir adama gosterilen bu hurmeti gorunce " formamiz , askimiz . tavrimiz " soylemlerinin trastan ibaret oldugu hissine kapiliyorum nedense.

hani kutsaldi bu forma? hani kimseye nasip olmazdi ? herifin bi Trabzonun meydanina s.cmadigi kaldi ama masallah fahri Trabzonlu ve Trabzonsporlu ilan edildi neredeyse.

Çetocan
11.11.2011, 15:02
Jajanın Takıma Hiyanet Ettigini İddaa Etmek
Fenerbahcenin Biz Temiziz Demesi Arasında Bir Fark Yok Benim Gözümde...

Rama61
11.11.2011, 15:05
kim ne derse desin,trabzon tarihinde orta sahada ilk sezonda 10 golun üzerine cikan baska bir oyuncu varmi Allah askina,özel hayati söyleymis yok böyleymis adi üstünde yabanci,kültürü farkli topunu oynasin,gerisi önemli degil,her takimda bir deli oyuncu olmasi lazim.Saygilarimla

aloha_61
11.11.2011, 15:05
Gittiğine en çok üzüldüğüm oyuncular biri Egemen diğeri Jaja.. Adam disiplinsiz olabilir ama sonuçta oyuna katkısı tartışılmazdı gerek asist olsun gerek golleri olsun ve şovlarıyla maça güzellikte katıyordu bence takımda kalmalıydı ama gitti Şenol Hoca yolladı onu geride alacağını sanmam..

Ceyhun Öncü
11.11.2011, 15:08
Devre arasi gsye gider
adamlarin kreatif futbolcu eksiklikleri var
karaktersiz bir camia olduklari icin onuda rahatca kabullenirler

az karakterli olsaydin keske jaja..

ESER
11.11.2011, 15:09
Jajanın Takıma Hiyanet Ettigini İddaa Etmek
Fenerbahcenin Biz Temiziz Demesi Arasında Bir Fark Yok Benim Gözümde...

ikinci yarinin basinda patur kutur kaybedilen puanlarin da benim gozumdeki tek sorumlusu odur.

Metin Sağır
11.11.2011, 15:10
Takımı sevmeyen, ihanet eden adam, İnter maçından sonra 'Galibiyete çok sevindim keşke sizinle orada olabilseydim.' dermiydi?

Helvacı61
11.11.2011, 15:13
fotomaçın trabzonspor trajı iyi bu yüzden ortaya dikkat çekici palavra attılar. böyle şeylere takılmamak lazım şu an trabzonspor haberleri demek daha cazip

ESER
11.11.2011, 15:13
Takımı sevmeyen, ihanet eden adam, İnter maçından sonra 'Galibiyete çok sevindim keşke sizinle orada olabilseydim.' dermiydi?

cildiriyordu Trabzonda oynamak icin ama ayagini kaydirdilar bebek gibi masum usagin:rolleyes:

fernandez
11.11.2011, 15:15
Takımı sabote edecek oyuncu eksikliği çekiyoruz bekletmeden gelsin biz de onun muhteşem yeteneğini nasıl heba ettiğini izlemeye devam edelim

Ertan 51
11.11.2011, 15:15
Millet heyecan için başlık ararmış bulmuş:)
euro 2012 için hayati maç olan başlıkta bu kadar renktaş yok:confused:

ESER
11.11.2011, 15:19
Allahina yakin olsun, Allah sansina gore pazar eylesin. gevsek gevsek takilsin iste katarda.

worldmaster
11.11.2011, 15:19
Konuya hakim değilim ama şu Jaja'nın takımı satma meselesi Kadıköy'deki maçla alakalı ise çok dandik bir iddia. O maçta ayakta kalan tek oyuncuydu...

Chiko
11.11.2011, 15:22
Ah keske gelse....
Ama ihtimal vermiyorum.

Erbay
11.11.2011, 15:25
Kudurdu orada herhalde.

bordolumavi
11.11.2011, 15:27
evet bı delı kuyuya taşı attı sızde ugrasın sımdı cıkarmak ıcın,jaja cok kalıtelı ama karakterı cok zayıf bır oyuncu boyle adamlara guvenırsem nerde ne zaman senı yarı yolda bırakacagını bılemezsın,bugun onun yerıne alınan adrıan takıma cok sey veremedı ama benım gordugum sahada elınden gelenıu yapmaya calısıyor ben jaja yı bu takımda ıstemem takımda problemlı oyuncu yok kalkıpta ne dıye sorunlu dıye sattıgım adamı gerı alıyım

kalkanbalığı
11.11.2011, 15:28
Ölüsü 10 gol atabiliyor... Dirisini siz düşünün... Dirisi zaten Barça realde olurdu.... :)

Aleyna Yemenici
11.11.2011, 15:29
Siz, Size ihanet eden, Sizi Satan Arkadaşınızla Bir Araya gelirmisiniz ?
Yok artık.

ibrahim
11.11.2011, 15:31
Zokora
Colman Adrian
Jaja
Halil Burak

Ben kadroyu kurdum bile. :D

Saka bir yana zamaninda sarhos futbolcu bile oynatmisligimiz vardir. Jaja gene saha disinda iciyodu. :)

Gelse bile Senol Hocanin kabul edecegini hic sanmiyorum. (Tabi bilerek akli basina gelsin diye Arabistana gönderilmediyse)

Gittiginden beri bundan süpheleniyorum nedense...

Onur Şeref
11.11.2011, 15:32
Feneri yakaladık ya ondandır ondan.

zafer6161
11.11.2011, 15:34
adrian daha iyi ya,ne buluyorsunuz şu jajadan :)

adrian başlığına hitaben,ironi

x_man
11.11.2011, 15:34
jaja bu takımı sattı demek çok komik

ESER
11.11.2011, 15:39
jaja bu takımı sattı demek çok komik

jaja takimi satmadi sadece kisiliksiz tavirlariyla sabote etti.

ayrica jaja ya bu formanin yakistirilmasi daha da komik, hatta kara mizah

Çetocan
11.11.2011, 15:46
ikinci yarinin basinda patur kutur kaybedilen puanlarin da benim gozumdeki tek sorumlusu odur.

İlk Yarı Ve ikinci Yarı Kaybedilen Puanlara Bir Baksak O Zaman Daha Net Anlarız....
İlk Yarı 9 Puan İkinci Yarı 11 Puan Kaybettik Kaybettigimiz Puan Kayıplarıda Genellikle Aynı Takımlardıörnek Kayseri Ve Antalya

Bera B.
11.11.2011, 15:49
Gökdeniz'e gelsin diyenlerin Jaja'ya istemezük demesi ne büyük bvir çelişkidir.

x_man
11.11.2011, 15:50
jaja takimi satmadi sadece kisiliksiz tavirlariyla sabote etti.

ayrica jaja ya bu formanin yakistirilmasi daha da komik, hatta kara mizah

Hiç bir katkısı olmayan fatih akyel giyebiliyorda jaja neden giymesin bjk sergene tahammül etti semeresini gördü bizde jajadan çok fazla yararlanabiliriz

OYılmaz
11.11.2011, 15:52
Genel kısmında adını duyduğum an heyecanlandığım haber çeşidi.

Tolga
11.11.2011, 16:07
Olayın tam detayını bilmiyorum ama apar topar yollanan bir adamın gelmemesi en doğrusudur.Trabzonspor nice Jaja'lar bulabilir.Mükemmel bir futbolcuydu ama vardır yönetimin bir bildiği.

Giallorossi
11.11.2011, 16:09
Trabzonsporumun Formasi KUTSALDIR, herkese yakismaz!
Kalsin oldugu yerde.

Olay budur.

okg_53
11.11.2011, 16:14
jaja yı Türkiyeden alan olur.

Murat Altun
11.11.2011, 16:14
Jaja reyiz bizi diskoya götür :) Sorunlu futbolcular hiç bir zaman uzun vadede takıam bir faydaları olmamıştır Amaa abi ben bu adamı izlemekten keyif alıyordum Buarada neil bakkaldan dönmüşmü bilen varmı :)))

jimnastik kulübünün şu günlerdeki hali bize biraz ışık tutabilir

Bera B.
11.11.2011, 16:27
Jaja reyiz bizi diskoya götür :) Sorunlu futbolcular hiç bir zaman uzun vadede takıam bir faydaları olmamıştır Amaa abi ben bu adamı izlemekten keyif alıyordum Buarada neil bakkaldan dönmüşmü bilen varmı :)))

jimnastik kulübünün şu günlerdeki hali bize biraz ışık tutabilir

Abi yapma Allah aşkına BJK kulübüyle Jaja'nın ne alakası var? adamların tüm portekizlileri pert ve gruplaşmış durumda.

Jaja eğlenceyi seven bir kişilikti ve bazı maçlarda hiçbir şey yapmamasının haricinde öyle takımı sabote eden, birilerinin dediği gibi ihanet eden bir durumunu hatırlamıyorum.

jeepeers
11.11.2011, 16:28
elin brezilyalısına,bizlerden farklı kültür ve değerler ile yetiştirilmiş bir insana karaktersiz demenin ne kadar aptalca olduğunun farkına varamamış kişiliklerle aynı forumda yorum yazıyoruz
sizin değer yargılarınıza göre mi karar verilmekte kimin ahlaklı kimin ahlaksız olduğuna
yazık insanların algıları nasıl da yönlendirilmiş
ihanet ile suçlanılan adamın geçen sene yaptıklarını bu takımın tarihinde kaç kişi yapmış bir zahmet söyleyiversinler
adamın dönmemesini istememek başka bir şey hakaret edip insanların gözlerinde değer kaybetmesini sağlamaya çalışmak bambaşka
ahlaksızlığı acaba kim yapmakta farkında mısınız acaba

Ibrahim Gaygusuz
11.11.2011, 16:48
Ihanet etti

Ömer Faruk61
11.11.2011, 16:48
elin brezilyalısına,bizlerden farklı kültür ve değerler ile yetiştirilmiş bir insana karaktersiz demenin ne kadar aptalca olduğunun farkına varamamış kişiliklerle aynı forumda yorum yazıyoruz
sizin değer yargılarınıza göre mi karar verilmekte kimin ahlaklı kimin ahlaksız olduğuna
ihanet ile suçlanılan adamın geçen sene yaptıklarını bu takımın tarihinde kaç kişi yapmış bir zahmet söyleyiversinler
adamın dönmemesini istememek başka bir şey hakaret edip insanların gözlerinde değer kaybetmesini sağlamaya çalışmak bambaşka

Bana şampiyonluktaki rakibinin totoşu bilica ile takılmasının mantıklı açıklamasını yapar mısın??

Hamza Öztürk
11.11.2011, 16:50
bu takima gelmis gecmis en iyi yabanci futbolcunun jaja oldugunu söylemek nekadar akillica bilemiyorum....bu takima Sota Arveladze diye bi topcu gelmisdi bi aralar unutulmasin

Tolga
11.11.2011, 16:51

Abi Jaja'nın menajeri çıktı iyi mi :)

sametaydin
11.11.2011, 16:52
bu takima gelmis gecmis en iyi yabanci futbolcunun jaja oldugunu söylemek nekadar akillica bilemiyorum....bu takima Sota Arveladze diye bi topcu gelmisdi bi aralar unutulmasin

Ben ali kemal denizcileri filan görmedim ama şota ve ondan sonrasını biliyorum. Bana göre bizde oynamış en iyi oyuncu şotadır kesinlikle.

Helvacı61
11.11.2011, 16:53
ben teknik direktör olsam jaja ile maç başına anlaşırdım. onun gibi bir oyuncu takımımda olsun isterdim.

Ali Şahin
11.11.2011, 16:55
cincon alırsa hepimiz kahroluruz başka ülkeye gidecekse sorun yok ama türkiyeye dönecekse kesinlikle almalıyız

hodlu
11.11.2011, 16:58
Jaja yürü anca gidersin.TS forması sana sunuldu sen kendini Messi zannettin.Kendine başka kapı bul............

ahamitokutan
11.11.2011, 17:02
Bana şampiyonluktaki rakibinin totoşu bilica ile takılmasının mantıklı açıklamasını yapar mısın??

bildiğim kadarıyla aynı ülke vatandaşları.beraber takılmalarından doğal ne var?şu futbolcuların özel hayatlarına karışma hakkına nerden sahip oluyoruz?adam görevini yapıyor muydu evet.gerisi kimseyi ilgilendirmez.jajayı geçtim şurda içki içmeyi savunduracaksınız adama ya.size ne ne kimle ne yaparsa yapar adam yahu!

Ömer Faruk61
11.11.2011, 17:07
bildiğim kadarıyla aynı ülke vatandaşları.beraber takılmalarından doğal ne var?şu futbolcuların özel hayatlarına karışma hakkına nerden sahip oluyoruz?adam görevini yapıyor muydu evet.gerisi kimseyi ilgilendirmez.jajayı geçtim şurda içki içmeyi savunduracaksınız adama ya.size ne ne kimle ne yaparsa yapar adam yahu!

Ben içki içmesne laf etmedim.Elin totşuyla takılması bana dokundu.Ben bu adamın yeteneğine laf etmem.Ki Stilini Rivaldoya benzetmiş adamım ben.Ancak isterse messi olsun,şikecilerle oynadığımız maç sonrası resmen kendisine yapılan kasaplıklardan sonra bile şikecilerin brezilyallıları ile takılıyorsa benim için bu adam bitmiştir...Ki Takımda disiplin istiyoruz.Şimdi düşünün Bu adam alkollü geldi dendi idmana hadi yalan diyelim akşamdan kalma geldi.Bu diğer futbolcuları rahatsız etmez mi? Şenol Hoca bize çok katı ama Jajaya aynı tavır yok dmezler mi??

Murat Altun
11.11.2011, 17:17
Abi yapma Allah aşkına BJK kulübüyle Jaja'nın ne alakası var? adamların tüm portekizlileri pert ve gruplaşmış durumda.

Jaja eğlenceyi seven bir kişilikti ve bazı maçlarda hiçbir şey yapmamasının haricinde öyle takımı sabote eden, birilerinin dediği gibi ihanet eden bir durumunu hatırlamıyorum.

Ben Jaja yı seyretmekten keyif aldım ve gidişine çoook üzüldüm geri gelsinde isterim kalsı tartışılmaz Amaa birde şunu düşünmeden edemiyorum ben şimdiye kadar problemli oyncu diye anılıpta herhangi bir takıma gidip düzelen çok iyi işler yapan birini görmedim

ahamitokutan
11.11.2011, 17:23
Ben içki içmesne laf etmedim.Elin totşuyla takılması bana dokundu.Ben bu adamın yeteneğine laf etmem.Ki Stilini Rivaldoya benzetmiş adamım ben.Ancak isterse messi olsun,şikecilerle oynadığımız maç sonrası resmen kendisine yapılan kasaplıklardan sonra bile şikecilerin brezilyallıları ile takılıyorsa benim için bu adam bitmiştir...Ki Takımda disiplin istiyoruz.Şimdi düşünün Bu adam alkollü geldi dendi idmana hadi yalan diyelim akşamdan kalma geldi.Bu diğer futbolcuları rahatsız etmez mi? Şenol Hoca bize çok katı ama Jajaya aynı tavır yok dmezler mi??

bazı şeyleri aşamazsak biz çok daha bekleriz.misal engin.ne kadar sabredildi kendisine.bir gram faydası dokundu mu takıma.ama artislikte bir numaraydı kendisi.hocaya bile küfretti herif.ne oldu sabredelim kazanalım falan filan.engin jajanın yarısı kadar faydalı olsaydı bu takıma kesinlikle bırakmazdı şenol hoca.ama adam olmayacağını gördüğü için sepetlediler.jaja öyle değil.eminim şenol hoca gönderilmesine karşı çıkmıştır.
ben şuna bakarım ki normali de o dur:bir adam işini yapıyorsa,yaptıkları işini yapmasına engel olmuyorsa ne yaparsa yapsın umrumda değildir.haa ne zaman ki jajanın içtiği içki,beraber olduğu kadın performansını etkilemeye başlar hiç durma vur tekmeyi.ama değilse hiç kimseyi ilgilendirmez yaptığı,isterse totoşla takılır isterse fatoşla...

SensitiveLord61
11.11.2011, 17:23
Al yedek oturt en azından. Şu anda ihtiyacımız var bu oyuncuya. Avrupa kupalarında gol atabilme yüzdesi %90 bence . Alır 30 metreden vurur.Hiç olmadı asist yapar.

vatandas61
11.11.2011, 17:27
jaja yi zaten hoca göndermek istemedi, yönetim yolladi. Bizim bilmedigimiz seyler olabilir ama bence geri gelmesinde bir sakinca yok. Jaja gibi adami arasakda bulamayiz birdaha.

tarsus
11.11.2011, 17:27
jajanın gitmesine üzülmemiştim ama lig ilerledikçe bütün yükün burak üzerinde olduğunu ve yapılan transferlerin yetersiz olduğunu görünce takımı ve kenti çok yakından tanıyan bu oyuncunun geri dönmesinin bize çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.

SensitiveLord61
11.11.2011, 17:31
Abi bana Jaja demeyin ya duygulanıyorum :D

sessizkral_1
11.11.2011, 17:32
arkadaşlar Şenol hocanın Sezon bittikten sonra Basın mensuplarıyla yaptığı toplantının tamamını nerden izleyebiliriz ?

Orada jaja ile alakalı 1-2 şey diyordu

Helvacı61
11.11.2011, 17:33
benim futbolcu kriterim sahada başlar sahada biter. eğer bir oyuncu çıkmış golünü atmış asıstını yapmışsa o gece kimle ne yaptığına bakmam jaja gibi adamları bütün maçlara konsantre edemezsin ama konsantre edip hazırladığın maçları alırsın. bu tür oyunculara büyük paralar vermeden anlaşılmalı. jaja trabzonspora geçen yıl çok faydalı oldu. adam tek başına 5-6 tane maç kazandı. bunun yanında asistleriyle 3-4 maç kazandırdı. onun yerine alınan oyuncuların hiçbiri bu katkıyı yapamadı. şu halde jaja yı verip adrıanı almanın hiçbir mantıklı yanı yok bana jajayı versinler adrianı veririm üstüne henrige yi de veririm. adamın bir sezonda yaptıkları ortada

SensitiveLord61
11.11.2011, 17:43
Jaja Gelirse ikinci yarı play off maçlarınının 4 te 3 ünü kazanırız bunla da 7 gelir cok rahat

Bülent AKBULUT61
11.11.2011, 17:45
mac başına anlaşılırsa niye olmasın faydası büyük olur

zaferyıldız
11.11.2011, 17:49
sezon sonuna kadar kiralayın yeter be

ama hiç beklemiyorum böyle birşey

giddi giden ...

Mehmet Uludüz
11.11.2011, 17:53
Tabi tabi geri alsınlar oldu olacak benide alsınlar zaten işten sıkılmıştım biraz hava değişikliği olur gelirken Teofiloyuda getiriyim takımın isminide hovardaspor olarak değiştiririz,ya siz ne yorum yaptığınızın farkındamısınız,bu adam kafasına esip şehri terketmedimi,alkollü istanbul gece alemlerinde takılmadımı o zaman Engin manyağını niye verdi bu takım?
Oldu paşalar koskoca takımı sirke,hocayı soytarıya çevirecek taraftarda geri gel diyecek, sebep iyi oynamışmış, zihniyete bak eğer bu zihniyetse tabi

CAFER ÖZER
11.11.2011, 17:59
Adam olsa Arabistana değil Avrupaya giderdi.Millet emekli olunca Arabistana gidiyor.
Bana göre tartışmak başlık açmak bile yanlış.
Ne zaman Kişileri tartışmayı bırakırsak daha başarılı oluruz diye düşünüyorum.
Kişileri tartışmak yerine enerjiyi takıma harcarsak bence daha iyidir.

exelans_25
11.11.2011, 18:01
kesinlikle ama kesinlikle dönmeli

exelans_25
11.11.2011, 18:03
pardon bir dk ya bu adam nasıl bir satış yaptı takıma bilen açıklasın da biz de bilelim adam sahada işini yaptı mı yaptı en zor maçlarda sahneye çıktı mı çıktı o zaman sorun yok geçen sene adam en az 2 gömlek yükseltti takımın kalitesini

Mert Oğuzlu61
11.11.2011, 18:06
millet takmış adamın içkisine hala bilica da bilica, adam seni 30 sene sonra şampiyon yapan golleri sıralarken sahada rakiple ..... geçerken iyiydi ? havalara uçuyordunuz adam golleri attıkça, yeteneklerini sergiledikçe ?

içkici miçkici bizi 27 sene sonra şampiyon yapan kadroda jaja da vardı, hani diyorduk ya o kadro efsane olacak adlarını şak diye yazacağız felan, gerçi efsaneleştiremedik o kadroyu nasip olmadı ama olsun o kupa bize gelecek ve hain main yine selçuklarla egemenlerle buraklarla jaja ve umutlarla felan bu takım şampiyon oldu ? adamın dünya umrunda değil, tarzı bu jaja nın arkadaş niye bu kadar takılıyorsunuzki bu ufak ayrıntılara...

herşeyi geçtim bu adama ihtiyacımızda var, adrian bir cacık yapamıyor görüyoruz işte ? burak burak burak burak, ee nereye kadar burak ? oyun tarzımız gereği burak ın arkasına bir yaratık bulmalıyız, jaja var işte... ama almazlar biliyorum boşuna yazıyoruz bunları şenol hoca zaten jaja nın adını bile duymak istemiyordur ama adım gibi eminim jaja yı sahada arıyordur.

exelans_25
11.11.2011, 18:08
millet takmış adamın içkisine hala bilica da bilica, adam seni 30 sene sonra şampiyon yapan golleri sıralarken sahada rakiple ..... geçerken iyiydi ? havalara uçuyordunuz adam golleri attıkça, yeteneklerini sergiledikçe ?

içkici miçkici bizi 27 sene sonra şampiyon yapan kadroda jaja da vardı, hani diyorduk ya o kadro efsane olacak adlarını şak diye yazacağız felan, gerçi efsaneleştiremedik o kadroyu nasip olmadı ama olsun o kupa bize gelecek ve hain main yine selçuklarla egemenlerle buraklarla jaja ve umutlarla felan bu takım şampiyon oldu ? adamın dünya umrunda değil, tarzı bu jaja nın arkadaş niye bu kadar takılıyorsunuzki bu ufak ayrıntılara...

herşeyi geçtim bu adama ihtiyacımızda var, adrian bir cacık yapamıyor görüyoruz işte ? burak burak burak burak, ee nereye kadar burak ? oyun tarzımız gereği burak ın arkasına bir yaratık bulmalıyız, jaja var işte... ama almazlar biliyorum boşuna yazıyoruz bunları şenol hoca zaten jaja nın adını bile duymak istemiyordur ama adım gibi eminim jaja yı sahada arıyordur.

jaja geçen sene gelen şampiyonlukta en önemli paya sahip adam zorlu bursa deplasmanı galatasaray deplasmanı unuttuğum birçok maçta adam tek hareketiyle maçları aldı bize ne içkisinden aleminden

SensitiveLord61
11.11.2011, 18:11
Tamam fotomaç bi haber ortaya attı gerçekleşme ihtimali %1 bile değil ama İstemeyen arkadaşlar 2. yarı da anadolu takımları Burak a markaj verecek örnek (ankaragücü - hürriyet ) bu maçlarda elimizde bi koz daha olması gerekiyor şuan kadroda varmı ?

Ayrıca play off oynayacağız sezon sonunda Besiktas Fenerbahçe Gs vs.... Devre arasında ne kadar yetenekli oyuncu alabiliriz tartışılır .

Bülent AKBULUT61
11.11.2011, 18:12
jaja geçen sene gelen şampiyonlukta en önemli paya sahip adam zorlu bursa deplasmanı galatasaray deplasmanı unuttuğum birçok maçta adam tek hareketiyle maçları aldı bize ne içkisinden aleminden

olurmu ya ne içki içmesi 5 vakit namaz kılacak okuyacak üfleyecek ondan sonra bizim takımda yerini alacak yoksa olmaz yoksa kızarlar

SensitiveLord61
11.11.2011, 18:16
pardon bir dk ya bu adam nasıl bir satış yaptı takıma bilen açıklasın da biz de bilelim adam sahada işini yaptı mı yaptı en zor maçlarda sahneye çıktı mı çıktı o zaman sorun yok geçen sene adam en az 2 gömlek yükseltti takımın kalitesini

Satış hikaye kardeş . Adam tek hareketle maçı kurtarıyordu . Takımdaki yabancılarda şuan böle bir ozelliği olan varmı ?

Ankaragücü,Gaziantep,Kasımpaşa,Galatasaray,Manisas por,Kayserispor,Bursaspor.
Aklıma gelenler. Tek başına bu maçları kopardı adam.

Özkan Şentürk
11.11.2011, 18:18
Adamın alkolünden bize ne, biz sahadaki topuna bakarız diyen arkadaşları anlamıyorum. Bu adam şimdi gelsin bize, takar peşine Alan'ı, Henrique'yi alır yanına bilica kankisini alemlere akar. Adamın zararı sadece kendine olsa eyvallah da adamın bütün takım disiplinine zararı var. Hiç gerek yok huzuru bozmaya.

SensitiveLord61
11.11.2011, 18:21
Adamın alkolünden bize ne, biz sahadaki topuna bakarız diyen arkadaşları anlamıyorum. Bu adam şimdi gelsin bize, takar peşine Alan'ı, Henrique'yi alır yanına bilica kankisini alemlere akar. Adamın zararı sadece kendine olsa eyvallah da adamın bütün takım disiplinine zararı var. Hiç gerek yok huzuru bozmaya.

Colman la Alanzinho da harbiden salaklık yapmıştı ona uyup.

güneyli
11.11.2011, 18:27
Jajanın kahrını şenol hoca çekmeyecekse kimse heveslenmesin.Şenol hoca faydalanacağını bilse gönderirmiydi..Haber yalan haber de..Takım organize oynamaya başlayınca bu ihtiyaçta rafa kalkar...Fatih Tekke gelir mi acaba?

jacek cyzıo
11.11.2011, 18:32
gelmeli ama gelmez

İbrahim Gökhun Öztürk
11.11.2011, 18:46
Basında Hamit haberleri de var...Onun için de ayrı başlık mı açmak gerek acaba...

Ben de jaja'yı beğenir severim ama artık bu takım için oynamıyor..Her karamsarlığa düşüldüğünde,boşlukta hissedildiğinde eski sevgilinin aklı kurcalaması gibi jaja'yı gündeme getirme işinden vazgeçsek çok güzel olacak artık...

Şenol hocanın bu takımdan ayrılan oyuncuların geri dönmemesi gerektiğini düşündüğünü bilmeyen kaldı mı?

sametaydin
Biz adrianı çok eleştiriyoruz beğenmiyoruz. Jaja ile kıyaslıyoruz ve haliyle jajanın çok daha üstün olduğunu söylüyoruz. Hatta jajayı çok aradığımızı söylüyoruz. Yani gidene oranla çok çok kötü oyuncu alındı demek istiyoruz. Jaja geri gelsin demek başka bir şey. Bence jaja geri gelmesin.

Bera B.

Biraz haklısın bu konuda da o adamlarda da azıcık otokontrol yoksa ne yapalım? Koca koca adamları Jaja mı yoldan çıkardı yani? İçlerinde varmış demek ki adamların da. Tüm suç Jaja'da oh ne ala. Benim adam gibi izleyebildiğim en yetenekli yabancıydı Jaja. İlk sezonunda böyle katkı veren birini daha hatırlamıyorum.

Hatta iddia ediyorum Bursaspor maçındaki ilk golünü atacak biri de daha kolay gelmez, o vuruş tekniği, sol ayak başkaydı.

Disipline daha dikkat edecek olsa dakika durmasın gelsin derim. Hoş disiplinsiz olacaksa da gelsin be adam.

Bekir
11.11.2011, 18:51
Bir sürü mesaj atılmış ama herkes olaya yanlış yerden yaklaşmış.

Yok Jaja ihanet etti,yok Jaja Bilica'yla takılıyodu,yok Jaja en iyi yabancıydı gelsin.

Gelip gelmemesini tartışmadan önce şu soruyu sormak lazım Jaja niye gitti?

Trabzonspor'un Jaja'yı satarak elde ediceği 3-5 Milyon euroya ihtiyacı yoktu,yıllık ücret olarak da düşük bir ücret alıyordu,oyun sistemimize de tam anlamıyla uyuyordu.

Jaja bunlara rağmen gittiğine göre ortada bilmediğimiz başka şeyler var,bence boş bir tartışma içerisindeyiz.

Murat GENEL
11.11.2011, 19:00
Şenol Güneş varken zor ha ona rağmen geldi alsın ceketini gitsin Şenol Hoca o derece yani..adam işini yapmışmış yok yahu ne işi hangi iş bak rakibinin 10 numaraya senin on numarana hem istatistik olarak bak hem de karakter olarak..Elin Alex'i cezalı oldugu halde Sivas'a gidiyor bizim beyefendi hazretleri memleketine bir akşam yemeği yedikten sonra gidemiyor..Bol seyahat ve cinsel içerikli bir küfür varya s ile başlayıp ''go'' diye biten ondan Jaja

cem1990
11.11.2011, 19:02
gayet iyi bir fiyata bir oyuncu bulduk ve resmen beleşe yolladik.Boyle bir oyuncu bu takima 10 yılda 1 anca gelir yoksa adrianlardan medet umariz bu takimda sinif atlamaz.Şl maçlarinda jaja olsa idi maçlar daha bambaşka olurdu bizim için.Adam eğleniyormuş bilica ile takiliormuş beni ilgilendirmez ben saha da ki durumuna bakarim.Adam koşmuyor etmiyor 1 pas veriyor maçı kurtariyor örnek gs maçi.Ben gelmesini isterdim.

Berkan
11.11.2011, 19:05
Yetenekli ama disiplinsiz bir futbolcu.

muratyuksel
11.11.2011, 19:08
BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARINA
Taraftarlar, nasip olmazsa görmek o günü,
ölürsem şampiyonluktan önce yani,
alıp götürün
Avni akerin karşısındaki beleştepeye gömün beni.
Tanjantta koşarken ölen dozer cemil yatsın bir yanımda
ve Göreleli Mehmet öbür yanımda.
Davullarla taraftarlar geçsin altbaşından mezarlığın,
seher aydınlığında taze insan, ve şampiyonluk kokusu,
kale arkası çoşmuş, maraton hiç durmuyor
ne polis, ne candarma korkusu.
Biz bu marşları elbette işitecek değiliz,
toprağın altında yatar upuzun,
çürür kara dallar gibi ölüler,
toprağın altında sağır, kör, dilsiz.
Ama bu marşları söylemişim ben
daha onlar düzülmeden,
görmüşüm şampiyonluk kupasını
daha onun resmi bile çizilmeden.
Benim sessiz komşulara gelince,
dozer cemille Göreleli mehmet
çektiler büyük şampiyonluk hasretini sağlıklarında
belki de farkında bile olmadan.
taraftarlar, ölürsem şampiyonluktan önce
- öyle gibi de görünüyor -
Avni akerin karşısındaki beleştepeye gömün beni.
ve de uyarına gelirse,
tepemde bir de bordo mavi bayrak olursa
taş maş da istemez hani... MURAT YÜKSEL

Tolga Kurt
11.11.2011, 19:39
Jaja gelirse kulübü meyhaneye çevirir Henriqueyle

matrix5782
11.11.2011, 19:53
Hayret verici yazılar var nasıl bir taraftar Kitlesi geliyor Alttan...

Tuttuğun takımın Değerleri nerde , transferde de böyle Adam Alsınlarda 30-40 milyon versinler vb..

nasıl Koruyacaksın,nasıl Savunacaksın..

Geçen Sene İBB maçından Önce Bu Adam Çekip Gitmedi mi Diğer G.Amerikalı Oyuncuları Etkilemedi mi.

Şenol Hocanın Devre Arası Sınkıntısı ne idi.Serzenişleri ne Çabuk unuttunuz.Bunun Sıkıntısı yaşanmadı mı.

Şampiyonluk Mücadelesinde tüm uyarılara rağmen Evde partiler,İstanBul kaçamakları,Rakip Takım Oyuncuları ile samimi davranışlar,Diğer G.Amerikalıları Etkilemek Performanslarını Düşürmek,İdmana Sarhoş gelmek vb..

Karabük maçından sonra Şenol Hocanın Tüm Uyarı ve ikazlarına rağmen Çekip Giden Colmanı Etkileyen Kimdi.

Bütünlük Adına buraya gelen takımda jaja yoktu malesef.

Bu Oyuncuyu neden lucescu Almadı,Kulübü neden Gönderdi yada biz neden Gönderdik yada şimdiki kulübü neden Satmak istiyor...

Hiçbir oyuncu Takımdan üstün Değildir.

Samet Demir
11.11.2011, 19:58
maçında idmanında değilim ama bizim g. amerikalıları yoldan çıkarmıştı bu yüzden istemem gelmesini.

UNiVeRSeLoRD
11.11.2011, 19:59
Gelirse gelir...
Takımı sırtlarsa sırtlar o ayrı konu...

Ama gelmesini bi sebepten dolayı istiyorum o da ;
Glirse ADRİAN'dan daha iyi işler yaparda o yüzden...
Orta alanda yaratıcı , ne yapacağı belli olmayan , düz mantık topçusu olmayan adama ihtiyacımız var...
Kim ne derse desin bu takımda (alanzinho'dan başka adam akıllı) teknik kapasitesi yüksek olan , bire birde çok etkili olan , uzaktan isabetli kaleyi bulan şutlar çeken bu tarz da bi oyuncumuz yok MİLLET...!!!
Bu adam da illa Jaja olacak diye bi kaide de yok...! (Ama kim ne derse desin bu tarz bi adam lazım.!!!)

Şenol Güneş'in çok istediği ama adam akıllı oynatmadığı ve oyuncunun kendisinin oynayamadığı Adrian'la ; Geldiği zaman Jaja ile kıyaslanan hatta karşılaştırma şeklinde videoları yapılan teknik kapasitesi yetersiz olan Henrique ile olacak iş değil bunlar BEYLER...!

Bordo_MaviM_61
11.11.2011, 20:41
Yahu ne Jajası???
Gelip bilicayla mı takılsın..
Önümüze bakalım yahu dünyada topçu mu kalmadı!..

inadına_Trabzon
11.11.2011, 21:00
Jaja dan daha iyisini alacak paramız artık var. Jaja yı neden çekelim ki ?

Denize mi düştük ki jaja ya sarılıyoruz.

Şutla adrian ı pawel i avrupada topçumu yok.

sessizkral_1
11.11.2011, 21:01
Bu Oyuncuyu neden lucescu Almadı,Kulübü neden Gönderdi yada biz neden Gönderdik yada şimdiki kulübü neden Satmak istiyor...

birşeyi düzeltelim

Lucescu almadı değil alamadı.

Jajanın takımı rakibe satmak istemediği için shaktar a vermedi.

Hatta Lucescu "Trabzonspor'a gitmesine inanamadım. Çok büyük transfer."

dedi.

SALDIRAY
12.11.2011, 00:19
Gelsin ya:)

Fanatik34
12.11.2011, 00:27
Jaja´nin satilmasina niye karsiydim, hele hele 5 milyon €´ya?

Bu adami satmazdin, her disiplinsizliginde gerekli cezayi uygulardin! Bu cezalarin bir kisminin affi icin senede 15 mac kazandirsa, yeterli olurmuydu? Arttirabilirsiniz..

Simdi de Burak´in sözlesmesindeki 5 milyon € maddesi...bu Yönetim´e ben ne diyeyim??? Sirf

Medya´da bir kere alkollü yakalandi diye adami kestiniz..ben futbolcunun sahadaki performansina bakarim, gerisi hikayedir! Bu yüzden sahada geziyorsa, basarim cezayi..sana maci kazandiriyorsa, basarim primi!

Ahmet Öztürk
12.11.2011, 00:50
Ben istemem. Formsuz Adrian'ı tercih ederim..

Bera B.
12.11.2011, 01:23
Hayret verici yazılar var nasıl bir taraftar Kitlesi geliyor Alttan...

Tuttuğun takımın Değerleri nerde , transferde de böyle Adam Alsınlarda 30-40 milyon versinler vb..

nasıl Koruyacaksın,nasıl Savunacaksın..

Geçen Sene İBB maçından Önce Bu Adam Çekip Gitmedi mi Diğer G.Amerikalı Oyuncuları Etkilemedi mi.

Şenol Hocanın Devre Arası Sınkıntısı ne idi.Serzenişleri ne Çabuk unuttunuz.Bunun Sıkıntısı yaşanmadı mı.

Şampiyonluk Mücadelesinde tüm uyarılara rağmen Evde partiler,İstanBul kaçamakları,Rakip Takım Oyuncuları ile samimi davranışlar,Diğer G.Amerikalıları Etkilemek Performanslarını Düşürmek,İdmana Sarhoş gelmek vb..

Karabük maçından sonra Şenol Hocanın Tüm Uyarı ve ikazlarına rağmen Çekip Giden Colmanı Etkileyen Kimdi.

Bütünlük Adına buraya gelen takımda jaja yoktu malesef.

Bu değer muhabbetini bırakın. Onu Engin saha içinde küfrederken hocaya, göndermeyenler düşünecekti. Alttan gelen taraftar kitlesinde bir şey yok. Madem çok şey biliyorsunuz yazın öğrenelim. Başından beri ihanet muhabbeti edip duruyorsunuz açıklayın ne biliyorsanız.

Eğer Jaja'nın adı Temel, memleketi de artık başkan nereliyse orası olsa şu anda takımda olurdu. Değer muhabbetini adam kayırmayanların yapması lazım. Yönetim sınıfta kaldı bu konuda.

Ahmet Öztürk
12.11.2011, 01:32
Jaja'nın saha içinde ki katkısını öne çıkararak, özel hayatını ve takım olma olgusunu olumsuz etkilemesini görmezden gelenler Emre Belözoğlu'na, Volkan Demirel'e hiç bir şey söylemeyi hak etmiyorlar. BENCE

SDanışmaz
12.11.2011, 01:34
Üşüyoruz Jaja Reyiz :(

61_Serhat_61
12.11.2011, 02:12
"akillanmis ise eger" diye baslamak isterdim cümlelerime ama akillanmis olsaydi oradan buraya ISTERMISIN diye bi yazi gelmezdi...
ah jaja ah... iyisin hossun... futbolcunun futbolcususun ama seni su gece hayatin vurdum duymazlar bitirecek... lan pezo yasin daha genc hele bi 33-34 felan ol istedigin yap...
ama su yasinin kiymetini bil futbolunu oyna be kardesim...

talsuv61
12.11.2011, 09:31
İyi oynuyorsa disiplinsizliğini affederim ama, umursamazlığını affetmem.
Karabük maçından sonra, hepimiz yakını ölmüş gibi yastayken o tatile çıkmak istedi ve çıktı da.
Boşverin TS için üzülmeyen messi de olsa, bu takımda olmamalı.

Mehmet Cihan Kocaman
12.11.2011, 11:17
Nasıl bir taraftarımız var bizim ya.
Hayret ediyorum. Ne var adam bilicayla içip eğlendiyse. Vatandaşı değil mi?
Arda ile Mehmet Topal İspanya'da eğlenmiyorlar mı sanıyorsunuz?
İlla adamın özel hayatını karıştıracaksınız.
Geçen sene takımın en iyi oyuncularındandı. İlk senesinde 10'un üzerinde gol attı.
Ama yok. Herkes bilica ile eğlendi diye hain ilan etti adamı.
O hain ise, canımızdan çok sevdiğimiz Şenol Hoca'ya 2 senede yapmadığı hakaret bırakmayan Engin Baytar ne?
Ona verilen şansları hak etmiyor mu Jaja? Fazlasıyla hakediyor!

MonteCristo
12.11.2011, 11:41
Bu başlıktan sonra Jaja efsaneleşmeye başlar artık.

ESER
12.11.2011, 12:22
asparasgas haber amacina ulaşmiştir an itibariyle. adamin ne ismi var ortada ne cismi ama polemikler yapilmaya baslandı bile.

bu adamın Trabzona gelmeyecegi ve hocanın da onu kapidan iceri sokmayacagi ortadayken neyi tartisiyoruz acaba?

Steril61
12.11.2011, 13:28
Jaja çok iyi ve ihtiyacımız olan bir futbolcu. Ancak herkes bilsin ki geçen sezonun sonlarında takımı satmıştır. Şenol hoca bunu çok iyi bildiği için kendisini istemiyor. Trabzonsporun böyle şikecilerle işbirliği yapan yamyamlara tenezzül etmemesi gerekir. Paf takımla oynamak böyle çıkarcı futbolcularla oynamaktan daha hayırlıdır.

Mayls
12.11.2011, 13:29
Jaja tarzında bir futbolcuya ihtiyacımız var gerçekten. Ama bu futbolcu Jaja olmamalı.

Alihan Ertürk
12.11.2011, 13:42
Yahu ne Jaja'sı?.. Alabiliyorsan Şaktar'ın Brezilyalılar'ını alacaksın bu saatten sonra. Meschini Alex'i alacaksın!.. Jaja işi bitti...

Hüseyin Çümen
12.11.2011, 14:07
okadar iyi bir topçuydfuki haberi görünce keşke gelse diyor insan ama adam disiplinsizdi febe li oyuncularla takıldı ligin 2. yarısı resmen sattı takımı o yüzden matıken gelmesin

tsemre34
12.11.2011, 14:14
arkadaşlar geçen sezon jaja bu takıma çok önemli puanlar kazandırdı aksini iddaa etmeye gerek yok ...

bahadır2561
12.11.2011, 14:21
Shaktar'ın Brezilyalılarını almak toto ister fazla ucmayalım

Cabri61
12.11.2011, 14:28
Tamam jaja geri gelsin.

Yarın bir gün önemli bir maçtan sonra kaçıp giderse küfür yerine "Jaja reis" yazılarını görmek
isterim. jaja brezilya semalarında gezip tozarken takım ter döküyordu. enayi mi diğer oyuncular.

kusura bakmayın çok balık hafızalıyız.

Ömer Faruk61
12.11.2011, 14:30
metalist de gerizekalıydı bu adamı bize yolladı değil mi? Hey gidi Hey..

Mollasalihoğlu
12.11.2011, 14:34
Arkadaşlar haberin asparagas olması muhtemel.

Dünyadan Futbol kısmında da Jaja'ya ilişkin başlık var.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=24605

Oradan devam edelim..