PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş'i Anlayamamak

Burhan Açıkgöz
09.11.2011, 13:39
Şenol Hoca ligin en dürüst hocası. İşler iyi giderkenken bile özeleştiri yapabilen, galibiyet içindeki hatalardan bille ders çıkaran, oyunun sürekli okuyan, sürekli oyun içinde varyasyonlar yapan velhasıl Türkiye'nin en iyi hocası.
Lakin hoca uzun zamandır yalvarış ve yakarışlar içinde. Çaresizlik içinde kıvranıyor.
Geçen sezon şike yapılıyor diye basbas bağırdı, kimse ilgilenmedi. Direkt söylemedi ama bir antrenör olarak daha fazlasını söyleyemedi. Sezon sonundaki açıklaması tek başına mücadele eden Don Kişot gibiydi.

Açıkça olmasada bu senede hoca kıvranıyor. Lakin yakın dostlarını ve yönetimi kırmamak için bazı şeyleri açıkça söyleyemiyor. Anladığımız kadarıyla yönetimden talep ettiği bazı şeyler gerçekleşmiyor.

Biz Trabzonspor taraftarı olarak Şenol Hocamızın arkasında dik durmalıyız.

yunushanilce
09.11.2011, 13:43
biz millet olarak şenol hocayı (allah uzun ömür versin) gidince anlarız hep böyledir
sonrada arkasından ağlarız yaptığımız hatalardan dolayı anlamadığımız için

Ömer Faruk61
09.11.2011, 14:52
Ah be Abi.Şenol Hoca hep kendini öne atar.Hepte kendi yanar.Basın sözcüsü olmayan bir yönetim kendi popularitelerini artırmak için sürekli demeçler veren yöneticiler.Şenol Güneş bir daha aynı şekilde ayrılırsa kendi camiamdan soğuyacağım..

Dereli
10.11.2011, 10:36
Kendi iradesiyle, mantığıyla olayları irdelemeyip, medyanın peşi sıra giden bir "futbol camiası" için Şenol güneş 'i anlamak mı??
Böyle bişey mümkün değil. İstanbul takımalarının taraftarları yıllarca yozlaştırılmışlar, bir hafta benim hakkım yendi bir hafta senin hakkın yendi. Futbolcular, Hocalar çıkmış sisteme paralel yorumlar yapmış.

Ama sonra Şenol Güneş geldi. Yorumları sisteme uygun değil, biraz düşününce evet bu adam doğruyu söylüyor denecek kadar da berrak.
Ama işte sorun orda başlıyor "düşünmek".

Hep söylüyorum, yine söyliyim:
İngiltere yada Almanya da yaşasaydı ya kraliyet ünvanı verilirdi yada dünyanın en saygı duyulan hocalarından biri olarak gösterilirdi.

Erdogan
10.11.2011, 10:39
senol gunes biz gibi taraftara fazla.

onu tasiyiyamiyoruz.

Erdogan
10.11.2011, 10:46
moskova macinda kahvede oturuyoruz 52. dakika ve iceri bir trabzonsporlu giriyor sadece skora bakarak söyle diyor. hay ben bu hocanin...., bu adam hoca deyil, hic birseyden anladigi yok diyor.

dünyanin, aralarinda en ahmak tarafari bulunan yerindeyiz.

Emre EFENDİOGLU
10.11.2011, 11:05
moskova macinda kahvede oturuyoruz 52. dakika ve iceri bir trabzonsporlu giriyor sadece skora bakarak söyle diyor. hay ben bu hocanin...., bu adam hoca deyil, hic birseyden anladigi yok diyor.

dünyanin, aralarinda en ahmak tarafari bulunan yerindeyiz.

Hay ben öyle taraftarın!

Külünkoğlu
10.11.2011, 11:17
Ahı gitmiş vahı kalmış takımı Şenol Güneş'e emanet edersen, o Şenol Güneş'de yarım sezonda Türkiye kupasını ve Süper kupayı kazandırırsa üstüne üstlük bir sonraki sezonda şampiyonluğa oynatırsa bazılarının beyin devreleri kısa devre yapar tabii.
Doğaldır.

Hürgün Aygün
10.11.2011, 17:41
Şenol hocayı kim anlıyor ki.Ah hocam ah senin değerini biliriz inşallah.Bizler taraftar olarak biliyoruz gerçekten değişti taraftar açısı.Ancak yönetim de bilmeli.Tekrar göreve başladığından beri onun verdiği emeği kimse vermedi takıma, büyüksün hocam...

Celal Demir
10.11.2011, 17:54
Ahı gitmiş vahı kalmış takımı Şenol Güneş'e emanet edersen, o Şenol Güneş'de yarım sezonda Türkiye kupasını ve Süper kupayı kazandırırsa üstüne üstlük bir sonraki sezonda şampiyonluğa oynatırsa bazılarının beyin devreleri kısa devre yapar tabii.
Doğaldır.

ağzına sağlık abi...

sanatik
10.11.2011, 17:58
Senol Günes gibi bir Futbol Adami yeniden Trabzona gelebilecekmi ?

Degeri hep gidince anlasilir.

cyberentalpi
10.11.2011, 18:55
Senol Günes gibi bir Futbol Adami yeniden Trabzona gelebilecekmi ?

Degeri hep gidince anlasilir.

Senol Gunes gibi futbol adamı Turkiye ye gelecek mi ?
Gecen senenin Trabzonu ve milli olanlara baksak yeter herhalde ?

Tolga Zengin
Egemen Korkmaz
Giray Kacar
Selcuk İnan
Burak Yılmaz
Umut Bulut
Halil Altıntop

Bunlar Senol Hoca ile zorla da olsa milli olanlar Ayrıca

Serkan Balcı
Ceyhun Gulselam
Engin Baytar
Onur Recep Kıvrak

Bitmis bir Trabzondan 10 milli Turk
yabancıları da saysam yol olur.

Bir forumda soyle denmisti
senol gunes oyle bir adamki

Onur ve Tolga dan iki super kaleci
Egemen ve Giraydan super defasns
colman ve Selcuktan iki super orta saha
Burak tan super bir forvet yarattı.

kalkanbalığı
10.11.2011, 19:02
Kadroda 3 tane kaleci var. 2 yedek kaleciyle maça çıkan bir tek biz varız...!!!! Neden gençlerin önünü açmıyor... Hadi ilk 11de başlatmıyosun bari yedeklere al... A takımına yükselt...!!!!!!!!!

Ilelioglu
10.11.2011, 19:55
Doğaldır.

Begendim bunu...;)

Oğuzhan
10.11.2011, 20:12
İstedikleri yapılmıyor hocamızın, Egemen ve Selçuk'un kalmasını en fazla o isterdi. Her şeyi onların üzerine düşünüyordu belki ama bu ayrılık adamın bütün planlarını alt üst etti. Egemen ile Selçuk kim ne derse desin çok önemli oyuncular ve bu oyuncular bu sene bizde olsaydı şuan berabere bile kalmadan lider götürüyor olabilirdik ligi.

Burhan Açıkgöz
10.11.2011, 20:35
Senol Gunes gibi futbol adamı Turkiye ye gelecek mi ?
Gecen senenin Trabzonu ve milli olanlara baksak yeter herhalde ?

Tolga Zengin
Egemen Korkmaz
Giray Kacar
Selcuk İnan
Burak Yılmaz
Umut Bulut
Halil Altıntop

Bunlar Senol Hoca ile zorla da olsa milli olanlar Ayrıca

Serkan Balcı
Ceyhun Gulselam
Engin Baytar
Onur Recep Kıvrak

Bitmis bir Trabzondan 10 milli Turk
yabancıları da saysam yol olur.

Bir forumda soyle denmisti
senol gunes oyle bir adamki

Onur ve Tolga dan iki super kaleci
Egemen ve Giraydan super defasns
colman ve Selcuktan iki super orta saha
Burak tan super bir forvet yarattı.

Celutska ilkdefa Çek A Milli oluyor.

Bide TS de olduğu için milli takıma alınmayanları katarsak bi dünya insan onun zamanında yetişti.

Yaşar
10.11.2011, 22:46
Kadroda 3 tane kaleci var. 2 yedek kaleciyle maça çıkan bir tek biz varız...!!!! Neden gençlerin önünü açmıyor... Hadi ilk 11de başlatmıyosun bari yedeklere al... A takımına yükselt...!!!!!!!!!
Gençler kulübeye alındığında milyon dolarlar verdiğin adamlar tribüne çıkacaklar.
O zaman da o kadar para verdik, adam tribünde oturuyor diyerek vururlar şenol hocaya.
Ben bilmez miyim taraftarımı?
Hala Selçuk ve Egemen diye ağlayanlar var.
Onların gidişini Şenol hoca'ya mal edenler var.
Bu zihniyetten ''Şenol Güneş'i anlamayı'' beklemek mantığa aykırı geliyor.

Mehmet SELEN
10.11.2011, 22:54
Büyük insanlar yaşadığı zamanda çok iyi anlaşılamazlar.Tarih boyunca bu hep böyle olmuştur.Biz değerini onu kaybettiğimiz zaman anlayacağız.Yeni yapılacak stadın adı Şenol Güneş olmalıdır.Avni Aker başka bir tesise verilerek yaşatılmalıdır.

İbrahim Gökhun Öztürk
10.11.2011, 23:34
Ne yazık ki yaşları ilerlemiş bir kesim var hocanın açığını kollayan...Özellikle de Trabzon'da ki taraftarlar bunca şeye rağmen güvenmiyorlar hocamıza...İnsanların ön yargısını kırmak atom parçalamaktan zor diye de boşuna söylememişler...Ön yargılarımızdan arınarak,hocamıza her zaman desteğimizi vererek,düşüncelerde de devrim yapabilirsek işte o zaman hocamız kulübümüze gerçek anlamda çağ atlatır..Yönetim de artık hatalarından ders alsın ve oturdukları yerde rahatça oturabiliyorsalar bunu Şenol Güneş'e borçlu olduklarını bilsinler..Hocanın isteklerini de yerine getirin artık...

Burhan Açıkgöz
10.11.2011, 23:47
http://www.youtube.com/watch?v=_mQuI0kNAPw

unutma unutturma

Burhan Açıkgöz
11.11.2011, 12:48
http://www.internetspor.com/spor/super-lig/anzhi-kulubunden-gunese-muthis-teklif-101490.html

Mehdi
11.11.2011, 12:52
Trabzon'un Güneş'i

1- İlk yıl 3 kupadan 2'sini kazandı
2- İkinci yıl Devler Ligi'ne soktu
3- Fırtına’yı hep zirveye oynattı
4- Oyuncuların değerini artırdı

705 GÜNDE DEVRİM
Trabzonspor'da 705 gün önce göreve getirilen teknik direktör Şenol Güneş, bordo-mavili camiadaki 4. döneminde takıma adeta çağ atlattı. 2009-10 sezonunun 14. haftasında Hugo Broos'tan takımı devralan tecrübeli çalıştırıcı, bugüne kadar Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa kupalarında çıktığı 87 maçta 51 galibiyet, 22 beraberlik ve 14 yenilgi aldı.

YÜZDE 58'İNİ KAZANDI
Fırtına bu maçlarda rakiplerine 144 gol atarken, kalesinde sadece 63 gol gördü. Yüzde 58.62'lik müthiş bir başarı oranı yakaladı. Trabzonspor, Şenol Güneş ile ilk yıl finalde Fenerbahçe'yi yenerek Türkiye Kupası'nı ve Bursaspor'u devirip Süper Kupa'yı müzesine götürdü. Güneş 2. yılında da başarısını sürdürüp ligi Fenerbahçe'nin ardından averajla ikinci bitirdi.

İLKLERİ YAŞATIYOR
Şike olaylarının patlak vermesiyle UEFA, Trabzonspor'u Şampiyonlar Ligi'ne davet etti. Bir ilk daha yaşandı. Şampiyonluk için de TFF'nin kararı bekleniyor. Trabzonspor ligde bu sezon da 2. sırada yer alırken, Devler Ligi'nde de grupta 3. durumda. Şenol Güneş ayrıca Burak, Selçuk, Onur, Tolga, Egemen ve Umut'u da yıldız yapıp, Türk futboluna armağan etti.

Fotomaç

Tunay ERDEM
11.11.2011, 12:54
insani yönünü çok iyi anlıyor taktir ediyoruz da teknik ve taktik açıdan hala çözemedik hocamızı.

bordolumavi
11.11.2011, 13:20
zaman zaman mecburıyetten dısarda mac ızlerken bızım taraftarın senol gunes ıle ılgılı ılerı gerı konusmalarına o kadar uyuz oluyorumkı bencede bı ark ın dedıgı gıbı senol gunes bızlere cok fazla,ve ccok ıyı bılıyorumkı bırgun gelecek kendını bılmez bı boktan anlamayanlar salyaları akar sekılde senol gunese kufur edıp ıstıfasını ısteyecekler sonucta mutlaka zaman zaman basarısız olucaz kotu oynayacagız 3-4 uncu olacagız ama bızdekı kadir kıymet bılmez ınsanlar gecmısın hatırına olsun hocaya saygısızlık etmeyelım dıye dusunmeyecekler,umarım senol gunes zırvede oldugu bır zamanda bırakırda o kufurlerı haksız elestırılerı duymadan gıder...

bordolumavi
11.11.2011, 13:22
insani yönünü çok iyi anlıyor taktir ediyoruz da teknik ve taktik açıdan hala çözemedik hocamızı.
teknık taktık acıdan nasıl cozemedın ya senol gunes geldıgınden beri hangı cok kalıtelı oyuncuyu yanlıs yerde oynattıda o adamdan verım alamadı aksıne takımdan bırı gıdıyor baskası gelıyor ama oyun sıstemı aynı senol hoca duzenı kurmus gelen bıraz ıyı olsun duzen işlemeye devam edıyor

Külünkoğlu
11.11.2011, 13:36
Trabzon'un Güneş'i

1- İlk yıl 3 kupadan 2'sini kazandı
2- İkinci yıl Devler Ligi'ne soktu
3- Fırtına’yı hep zirveye oynattı
4- Oyuncuların değerini artırdı

Üstüne bir de 87 maçta 51 galibiyet aldı ha ?
Vurun ! indirin ! indiremiyorsanız hata araştırmalarına başlayın, didik didik edin, hatasını bulursanız "insanoğludur hata yapar" demeyin !
Fener'in şike yapmasını da daha sonra üstüne yıkarsınız...

Gökhan ARSLAN
11.11.2011, 13:38
Şu adamı eleştiren zihniyetler bile oluyor ya.. Utanıyorum!
Millet bu adama sahip olabilmek için nelerini vermezdi...
Tamam ara sıra yanlış oyuncu değiştirebilir,yanlış kadroyla çıkabilir yada ufak tefek hataları olabilir.. (ki bence yok)
Ama unutulmamalıdır ki bu adamın bir felsefesi var ve hiçbir zaman ondan vazgeçmiyor
Sir Alex Ferguson bile manu ilk geldiğinde kaç sene şampiyon yapamadı o takımı.. Adam şimdi Sir oldu :)))
Biraz daha geniş açıdan bakalım şu pencereye arkadaşlar...
Şenol Hoca sadece Türkiye için değil Dünya için örnek bir profil olarak incelenecek bir karaktere sahip!
Allah onu başımızdan eksin etmesin.... (Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn)

inadına_Trabzon
11.11.2011, 20:58
Şenol Güneş e destek olmak eleştirmemek susmak demek değildir. Şenol Güneş başarılıdır. Eleştirilecek noktalarıda var.

Adrian ve Alanzinho tercihleri çoğu zaman yanlış.
Maçlarımızın tamamına yakınında ilk yarılarımız ÇÖPE gidiyor.
Gençlere şans vermiyor.

Erdogan
11.11.2011, 21:10
Şenol Güneş e destek olmak eleştirmemek susmak demek değildir. Şenol Güneş başarılıdır. Eleştirilecek noktalarıda var.

Adrian ve Alanzinho tercihleri çoğu zaman yanlış.
Maçlarımızın tamamına yakınında ilk yarılarımız ÇÖPE gidiyor.
Gençlere şans vermiyor.

kimse elestirilmesin demiyor. ancak elestirirken haddini bilmek gerek.

Burhan Açıkgöz
11.11.2011, 23:32
Koskoca milli takımın usta hocalarla ne hale geldiği ortada. Biz en azından ezik oynamadık. Şenol hocanın sizin saçma olarak değerlendirdiğiniz şeyleri zorunluluktan yaptığını unutmayın.

Unutmayın stoper eksiğimiz doldurulamadı.
Sol defans yok. (marek sakat mecburen arada sırada celustka mecburen solda oynuyor.) Piotr Sakat, Sol açık yok. Orta sahanın solu yok.
Forvetler sakat. Burak 4 maç onamadı. (kırmızıyı 6. akikada aldı) ligde bir maç cezadan birmaç hastalıktan oynamadı.
Sapara sapara dedik herhalde sakat.
Vittek sakatlandı.
Henrique sakatlandı.
Maç yapmadan sakatlanan 2 oyuncumuz daha var.
Hakemler hala taraf tutuyor.
Medya İstanbulda.

HOCA DAHA NE YAPSIN.

bASTURk
11.11.2011, 23:49
Türk oyuncularının kapasitesi sınırlı.Sahayı görme,taktik teknik çok çok az.Buna karşın:

Erdinç'le Tolga Seyhan'ı en iyi stoperler haline getirip piyasa yaptıran,

Hasan Üçüncü'lerden,Hüseyin Çimşir'lerden,İbrahim Ege'lerden orta saha kuran,

Giray'a Pique,Burak'a Ronaldo,Selçuk'a Xavi dedirten,

Ve her defasında bu son derece kısıtlı kadrolara,basiretsiz beceriksiz yöneticilere,adaletsiz düzene rağmen Trabzonspor markasını hep yukarıda tutan adam,adamın hasıdır,antrenörün babasıdır!

yalniz adam
11.11.2011, 23:54
hey gidi şenol hocam...istanbula 50 yıl fark attın...canımızsın...

Ömer Faruk61
12.11.2011, 01:15
2000'de geçtin millî takımın başına, 2 yıl sonra Dünya Kupası'nda yer aldık sayende. E kolay değil, dile kolay 48 sene geçmiş üstünden. Türkiye'yi en son Dünya Kupası'nda gören isimler, ikinci baharlarını yaşıyordu o dönem. Dünya Kupası'na katılmak bile büyük bir başarıyken, ülkemizi dünya 3.sü yaptın! 2003 Konfederasyon Kupası'nda yine 3.'ydük. Tabiri caizse, 'altın dönemini' yaşadı millî takımımız seninle hocam.

Fakat hep bir şeyler eksikti! Saçın bozuk, ayakkabın ve takım elbisen markasızdı. Karizmatik değildin hocam, dolayısıyla yakışmıyordunuz millî takıma(!) Bu yüzden UEFA tarafından 2002'de Yılın Teknik Direktörü seçildin...

Allah sizi bizim başımızdan eksik etmesin hocam!..

61_Serhat_61
12.11.2011, 02:31
Senol Günes´i tartisan zihniyet(!) bu "ADAM" AY YILDIZ´i DÜNYA 3üncüsü yapti...
Trabzonspor´a geldi bizlere "2" kupa kazandirdi...
gecen sene bizi (resmi olmadi ama olacak insallah) "SAMPIYON" yapti...
DEVLER LIGINDE "TARIH" yazdirdi...
aaah ah... Senol Hoca´yi tartisan zihniyet(!) utanacaksiniz...

Yaşar
12.11.2011, 02:44
Sene başında kulübeden dışarı çıkmıyor diye bile eleştirilmişti; çok iyi hatırlıyorum.
Her geçen gün kendisini geliştirmeye ve hatalarını azaltmaya çalışırken, daha da çok belden aşağıya vurulmaya başlanıyor hocamıza.
Tekniğini taktiğini geçtim, ''kulübeden çıkmıyormış da, kulübede somurtuyormuş da, saçını sağa doğru taraken neden sola doğru taramış da '' giibi abuk sabuk cümlelerle karşılaştık ve karşılaşacağız.
Ha, hazır kadrolara geldiği, yukarıda sayılan başarıların ondan ziyade, oturmuş kadronun başarısı olduğunu da söylüyorlar.

Bordo_MaviM_61
12.11.2011, 02:46
Senol Günes´i tartisan zihniyet(!) bu "ADAM" AY YILDIZ´i DÜNYA 3üncüsü yapti...
Trabzonspor´a geldi bizlere "2" kupa kazandirdi...
gecen sene bizi (resmi olmadi ama olacak insallah) "SAMPIYON" yapti...
DEVLER LIGINDE "TARIH" yazdirdi...
aaah ah... Senol Hoca´yi tartisan zihniyet(!) utanacaksiniz...

İyi niyetle eleştirenlere bir şey demiyorum da ona şenol diye hitap edip kötü bir sonuç bekleyip ortaya birden çıkıverenlere uyuz oluyorum..

Çıksın bir tane daha ondan ortaya da görelim..

annttiigs
12.11.2011, 02:56
Büyük insanlar yaşadığı zamanda çok iyi anlaşılamazlar.Tarih boyunca bu hep böyle olmuştur.Biz değerini onu kaybettiğimiz zaman anlayacağız.Yeni yapılacak stadın adı Şenol Güneş olmalıdır.Avni Aker başka bir tesise verilerek yaşatılmalıdır.

Kazım abimin cenaze töreninde söylemişti Şenol hocam. Doğum şansları eşitler, ölüm seçkinleri belirler. hep böyle olmuştur bu.

SALDIRAY
12.11.2011, 03:02
Gençler kulübeye alındığında milyon dolarlar verdiğin adamlar tribüne çıkacaklar.
O zaman da o kadar para verdik, adam tribünde oturuyor diyerek vururlar şenol hocaya.
Ben bilmez miyim taraftarımı?
Hala Selçuk ve Egemen diye ağlayanlar var.
Onların gidişini Şenol hoca'ya mal edenler var.
Bu zihniyetten ''Şenol Güneş'i anlamayı'' beklemek mantığa aykırı geliyor.

Maçlara genellikle yedek olarak Mustafa,Ferhat ve Tayfun'u görüyoruz. Bu adamlara milyonlar falan verdiğimiz yok. Ayrıca son iki maçtır da 2 yedek kaleci var. Alt yapıdan en iyilerden 1-2 tanesini seçip yedek kadro arasına koyması lazım. Kimse sesini çıkarmaz buna. En azından Tayfun ve Ferhat gibi sırıtmaz.

Bu benim tatlı dilli eleştirimdir. Bunun dışında eli öpülesi adamdır ADAM.

61_Serhat_61
12.11.2011, 03:02
İyi niyetle eleştirenlere bir şey demiyorum da ona şenol diye hitap edip kötü bir sonuç bekleyip ortaya birden çıkıverenlere uyuz oluyorum..

Çıksın bir tane daha ondan ortaya da görelim..
ama artik "iyi niyet" ile degil resmen yerden yere vurulacak sekilde tartisiliyor Hocamiz...
Senol Günes gibi bi tane daha gelsin Türkiyeye ayni isleri yapsin (yalansiz yanlisiz haramsiz hilesiz) adimi degistirecem...
biz dua edelimki Senol Günes Trabzonsporda... egerki baska takima gitmis olsaydi onu cok kiskanacaktik cooook...

SALDIRAY
12.11.2011, 03:40
Koskoca milli takımın usta hocalarla ne hale geldiği ortada. Biz en azından ezik oynamadık. Şenol hocanın sizin saçma olarak değerlendirdiğiniz şeyleri zorunluluktan yaptığını unutmayın.

Unutmayın stoper eksiğimiz doldurulamadı.
Sol defans yok. (marek sakat mecburen arada sırada celustka mecburen solda oynuyor.) Piotr Sakat, Sol açık yok. Orta sahanın solu yok.
Forvetler sakat. Burak 4 maç onamadı. (kırmızıyı 6. akikada aldı) ligde bir maç cezadan birmaç hastalıktan oynamadı.
Sapara sapara dedik herhalde sakat.
Vittek sakatlandı.
Henrique sakatlandı.
Maç yapmadan sakatlanan 2 oyuncumuz daha var.
Hakemler hala taraf tutuyor.
Medya İstanbulda.

HOCA DAHA NE YAPSIN.

Aynen katılıyorum. Takımda tonla eksik var. Eksik olmayan bölgelerde hep sakat şuanda. Her şeyi geçtim bu takım bu sezon resmen yeniden kuruldu buna rağmen ilk kez katıldığımız şampiyonlar liginde 5 puanımız var. Her türlü şansımızda var. ligde de 2.yiz. :)

Egemen,Selçuk,Ceyhun,Umut,Engin,Jaja,Yattara,Cale, Gabriç neredeyse bir takım gitti ve bu giden oyuncuların yanına tane normal adam koy şu ligimizde ilk 3 ü garantidir. Bu giden adamlardan sonra Trabzon bitti artık toparlanamaz diyenlere inat şuan bu konumdayız. Şenol Hoca elbet eliştirilir ancak yerli yersiz eleştirenler büyük konuşuyorum ama günah işler :D

Tekke
12.11.2011, 09:37
Şenol Hoca ligin en dürüst hocası. İşler iyi giderkenken bile özeleştiri yapabilen, galibiyet içindeki hatalardan bille ders çıkaran, oyunun sürekli okuyan, sürekli oyun içinde varyasyonlar yapan velhasıl Türkiye'nin en iyi hocası.
Lakin hoca uzun zamandır yalvarış ve yakarışlar içinde. Çaresizlik içinde kıvranıyor.
Geçen sezon şike yapılıyor diye basbas bağırdı, kimse ilgilenmedi. Direkt söylemedi ama bir antrenör olarak daha fazlasını söyleyemedi. Sezon sonundaki açıklaması tek başına mücadele eden Don Kişot gibiydi.

Açıkça olmasada bu senede hoca kıvranıyor. Lakin yakın dostlarını ve yönetimi kırmamak için bazı şeyleri açıkça söyleyemiyor. Anladığımız kadarıyla yönetimden talep ettiği bazı şeyler gerçekleşmiyor.

Çok güzel bir başlık, doğru-dürüst insanlara sahip çıkmak lazım.

KURBAN BAYRAMINDA maç mı oynanır diye feryat eden birtek Senol Hocam ve Hakan Ünsaldı, ben çok üzüldüm, eloğlu 23 Aralıkta Cristmasa gidiyor, bizim Anadolu köylüsü topçular Dini Bayram kutlayamıyor.

Akif Gür
12.11.2011, 14:39
Demirkol: Güneş'i çok özlüyorum!
12 Kasım 2011 / 13:07
Mehmet Demirkol, "Şenol Güneş'i çok özlüyorum!"

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'in Milli takımlardaki başarılarına değinerek, "Güneş'i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol, "Saha kenarında garip şovlar, korkunç kavgalar yapan Terim’in sergilediklerini, temsil ettiklerini değil, İlhan’ın golünden sonra küçük bir çocuk gibi zıplayarak sahaya koşan Şenol Güneş’in anlattıklarını seviyorum. Varsın vizyonu, misyonu olsun ve karizması olmasın. Ve ona yaptığım bir haksızlık varsa bir kez daha özür diliyorum.
Terim basın mensubu, şovmen ayırt etmiyor, ama ben ediyorum. Ben Emre ve benzerlerini değil, Hamit gibileri seviyorum ve bu takımı bunun için seviyorum. Ve inanın Güneş’i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol ayrıca, Milli takımı Şenol Güneş çalıştırsın dedi vede ekledi: "Trabzonsporu bırakmadan hem Milli Takımı hemde Trabzonsporu çalıştırsın..."

orhan42
12.11.2011, 18:11
Şenol Güneş bu takım için bir nimet ülke için de büyük bir değerdir..Gözümde futbolun filozof takımından ik,i insan vardır biri hocam diğeri Lucescu'dur..Şimdi Osmanlıyı özleyen Ortadoğu halkları gibi ahhh Osmanlı dedikleri gibi Ahh Şenol hoca diyecekler..Durun daha yeni başlıyor..Estonya'ya o kara günde 2-0'dan maçı vermeyeydik Şenol Güneş Avrupa şampiyonasonda da destan yazacaktı adımın İlyas olduğu kadar eminim..Hocam kızsak da eleştirsek de bazen seni hep arkandayız bunu bil ve buna inan...

blacksea35
13.11.2011, 00:09
İŞTE ŞENOL GÜNEŞ VE ONUN HAKKINDA BİR SPOR YAZARININ YAZDIKLARI, BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI?
Türkiye'nin Trabzon ve Trabzonspor'a ihtiyacı olduğunu söyleyen Güneş, kendisine yönelik eleştirilere de, "Kitap yazmadım ama okudum. 'Oyunu okuyamıyorsun' dediler. Yazmaya bu yüzden hiç girmedim bir şey demesinler diye" şeklinde yanıt verdi.
Şenol Güneş, kitap yazmanın çok farklı bir duygu olduğunu belirterek, "Kitaplara baktığımızda geçmişi bir kez daha hatırlıyoruz. Özellikle ben çocukluğumu hatırlıyorum. Sahilleri hatırlıyorum. Sotka mahallesini hatırlıyorum. Geçmişe dönük baktığımızda farklı bir dünyaya gidiyoruz. Ama ben yazmadım. Hata ettiğimi biliyorum ama niye yazmadım; çünkü okudum. Ama bu seferde, 'Okuyamıyorsun dediler. Yani 'Oyunu okuyamıyorsun' dediler. Konuştum, 'Konuşamıyorsun' dediler. Yazmaya bu yüzden hiç girmedim bir şey demesinler diye. Herkes kendi işini yapmalı ve iyi yapmalı"dedi.
"Çocukluğumdan beri hep aynı şeyi söylüyorum. Bazen 'Acaba milleti mi kandırıyorum?' diye kendime kızıyorum. Türkiye'nin iyi bir Trabzonspor'a ve Trabzon'a ihtiyacı var. Ama Trabzon'un da birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Yaşım 10 aynı şeyi söyledim, yaşım 59 aynı şeyi söylüyorum. Her halde mesafe alamadık, öyle düşünüyorum. Çok da üzülüyorum. Bu niye böyle oluyor anlamıyorum. Trabzonspor yönetimleri kurulurken, İstanbul'da iki yönetici birlikte gelirlerdi. Burada kavga edip ayrılırlardı. Burada da aynı şey oluyor. Oysa birleşmesi gerekiyor. Ne oluyor anlayamıyorum. Çocuklarımıza güzel şeyler sunmamız gerekiyor. Onlara dostluğu sevgiyi ve barışı vermek için spor ve sanatı birlikte kullanalım diyorum."
Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'in Milli takımlardaki başarılarına değinerek, "Güneş'i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol, "Saha kenarında garip şovlar, korkunç kavgalar yapan Terim’in sergilediklerini, temsil ettiklerini değil, İlhan’ın golünden sonra küçük bir çocuk gibi zıplayarak sahaya koşan Şenol Güneş’in anlattıklarını seviyorum. Varsın vizyonu, misyonu olsun ve karizması olmasın. Ve ona yaptığım bir haksızlık varsa bir kez daha özür diliyorum.
Terim basın mensubu, şovmen ayırt etmiyor, ama ben ediyorum. Ben Emre ve benzerlerini değil, Hamit gibileri seviyorum ve bu takımı bunun için seviyorum. Ve inanın Güneş’i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol ayrıca, Milli takımı Şenol Güneş çalıştırsın dedi vede ekledi: "Trabzonsporu bırakmadan hem Milli Takımı hemde Trabzonsporu çalıştırsın..."
Şenol Güneş'i, 2050 veya 2100 yılından sonra daha iyi anlayacaklardır... Onun ülke futboluna ve futbol mantalitesine bakışını insanlar ancak yıllar sonra anlayacaklardır...
Seviyorum seni Şenol Hocam... ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN....

Burhan Açıkgöz
13.11.2011, 19:10
:alkış::alkış::alkış:
İŞTE ŞENOL GÜNEŞ VE ONUN HAKKINDA BİR SPOR YAZARININ YAZDIKLARI, BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI?
Türkiye'nin Trabzon ve Trabzonspor'a ihtiyacı olduğunu söyleyen Güneş, kendisine yönelik eleştirilere de, "Kitap yazmadım ama okudum. 'Oyunu okuyamıyorsun' dediler. Yazmaya bu yüzden hiç girmedim bir şey demesinler diye" şeklinde yanıt verdi.
Şenol Güneş, kitap yazmanın çok farklı bir duygu olduğunu belirterek, "Kitaplara baktığımızda geçmişi bir kez daha hatırlıyoruz. Özellikle ben çocukluğumu hatırlıyorum. Sahilleri hatırlıyorum. Sotka mahallesini hatırlıyorum. Geçmişe dönük baktığımızda farklı bir dünyaya gidiyoruz. Ama ben yazmadım. Hata ettiğimi biliyorum ama niye yazmadım; çünkü okudum. Ama bu seferde, 'Okuyamıyorsun dediler. Yani 'Oyunu okuyamıyorsun' dediler. Konuştum, 'Konuşamıyorsun' dediler. Yazmaya bu yüzden hiç girmedim bir şey demesinler diye. Herkes kendi işini yapmalı ve iyi yapmalı"dedi.
"Çocukluğumdan beri hep aynı şeyi söylüyorum. Bazen 'Acaba milleti mi kandırıyorum?' diye kendime kızıyorum. Türkiye'nin iyi bir Trabzonspor'a ve Trabzon'a ihtiyacı var. Ama Trabzon'un da birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Yaşım 10 aynı şeyi söyledim, yaşım 59 aynı şeyi söylüyorum. Her halde mesafe alamadık, öyle düşünüyorum. Çok da üzülüyorum. Bu niye böyle oluyor anlamıyorum. Trabzonspor yönetimleri kurulurken, İstanbul'da iki yönetici birlikte gelirlerdi. Burada kavga edip ayrılırlardı. Burada da aynı şey oluyor. Oysa birleşmesi gerekiyor. Ne oluyor anlayamıyorum. Çocuklarımıza güzel şeyler sunmamız gerekiyor. Onlara dostluğu sevgiyi ve barışı vermek için spor ve sanatı birlikte kullanalım diyorum."
Şenol Güneş'i, 2050 veya 2100 yılından sonra daha iyi anlayacaklardır... Onun ülke futboluna ve futbol mantalitesine bakışını insanlar ancak yıllar sonra anlayacaklardır...
Seviyorum seni Şenol Hocam... ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN....
:alkış::alkış::alkış:

SARGONALI61
13.11.2011, 19:29
Şenol Hocam Sen Bize güvenme, bu yolda hep yanlız yürüyeceksin, gidebildiğin yere kadar dayan bize yeter.

ozturk
14.11.2011, 15:20
İnşallah daha uzun yıllar teknik direktör olarak hizmet vermeye devam edersin.

Kıymetini bilemedik.Bari erken kaybetmeyelim...

F.Levent Yavuz
14.11.2011, 15:37
Önceki senelerde sahada ne yaptığını bilmeyen oyunculardan, milli takıma bugün itibariyle 8 oyuncu kazandırmış ancak tüm başarılarında olduğu gibi bu da görmezden gelinmeye çalışılan büyük hocadır kendisi.

Burhan Açıkgöz
14.11.2011, 17:14
...............................................

Burhan Açıkgöz
22.11.2011, 10:13
http://www.youtube.com/watch?v=SNVribkg3LA

Ertuğrul ATALAY
22.11.2011, 10:31
Şenol hocanın gerek futbolcıluk gerekse hocalık kariyeri herkesin dersler çıkarması gereken bir süreçtir....
1.istikrar
2.başarı
3.diriliş
4.futbola kattığı değerler

En önemliside tüm bunları uğradığı ihanete ve aşağılamalara rağmen gerçekleştirdi...

Yeni yetmelerin,başkalarının cilalamasıyla ortaya çıkanların,sahiplerinin ağzıyla konuşanların ortamında Şenol Hocamızı ayrı bir yere koymalıyız....

sanatik
22.11.2011, 10:33
Senol Günes olmasa bu sezon ne sampiyonlar liginde olur nede sampiyon olurduk.

Herhangi baska bir hoca ile bu durumda olurmuyduk ?

Kiminle mesela ?

Burhan Açıkgöz
23.11.2011, 00:52
ŞENOL Hoca sen bu takımın GÜNEŞisin.

ByAliiTR
23.11.2011, 00:59
Takımımız gol atınca seviniyor ya hani, ben o sahneyi görünce bu adamın ne kadar babacan, ne kadar iyi bir insan olduğunu görüyorum o sahnede.. Şenol hocamın Allah yüzünü hep güldürsün, o Türk futboluna gelmiş en iyi, en bilgili, en dürüst insanların başında geliyor. Her türlü güzelliği hakediyor.

Uşağım benim..

Eren Karaahmetoğlu
23.11.2011, 01:20
Ben hiçbir Hoca'yı bu kadar sevmedim.

:)

Burhan Açıkgöz
23.11.2011, 11:17
http://www.internetspor.com/video-galeri/3677/umutlar-fransaya-kaldi.html

Burhan Açıkgöz
09.12.2011, 18:55
Şampiyon takımın GÜNEŞ'i

Hoacam nekadar haklıymışsınız. Sizi eleştirenler utansın. 82 Puanımız tekinde bile lekemiz yok.
Alnımız ak
Omurgamız dik.

Burhan Açıkgöz
20.12.2011, 12:58
http://spor.bugun.com.tr/spor-haber/178744-gunes-kabullenmem-mumkun-degil-haberi.aspx

Güneş: Kabullenmem mümkün değil

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, bordo - mavili kulübün internet sitesinden taraftarlara seslendi.

Trabzonspor (http://spor.bugun.com.tr/etiket/trabzonspor.aspx) Teknik Direktörü Şenol Güneş (http://spor.bugun.com.tr/etiket/senol-gunes.aspx), puan cetvelindeki sıralamada bulundukları konumu kabullenmelerinin mümkün olmadığını bildirdi.

Güneş, bordo - mavili kulübün internet sitesinden taraftarlara yönelik yaptığı açıklamada, “Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısının son haftasına girildiğinde takımımızın puan cetveli itibariyle sıralamada bulunduğu konumu kabullenmemiz mümkün değildir.'' diyerek, şunları söyledi:

''Teknik sorumlu olarak ekibimizin bugün itibariyle oynadığı oyundan da, aldığı sonuçlardan da memnun değilim. Farklı bir lig statüsü içerisinde, yoğun maç trafiği nedeniyle lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarının üst üste gelmesinin performansımızı olumsuz yönde etkilediğini düşünüyorum. Dolaysıyla beklenenin altında kaldık ve hepimiz çok üzüldük.”

Göreve ilk geldiği gün paylaştığı gibi takımın sembolü ve gururunun her zaman için taraftarları olduğuna değinen tecrübeli teknik adam, bordo - mavili taraftarlara da şöyle seslendi:

“Sizlerin takım sevgisi, desteği ve tahriklere kapılmadan sergileyeceğiniz örnek duruş bu zorlu süreci aşmamızda önemli rol oynayacaktır. Gün, sağduyulu ve soğukkanlı olmayı gerektirmektedir. Elbette fair-play'in dışına çıkmadan, kurallara bağlı kalarak eleştiri yapmalı ve hakkımızı aramalıyız. Ayrıca sükunetimizi kaybetmeden yanlışları ortaya koyup kendimizi de sorgulayabiliriz. Ama bu noktada ölçüyü dikkatli belirlemeliyiz.”

SONUÇLARIN SORUMLUSU BENİM

Takım sorumluluğunu taşıyan kişi olarak elde edilen başarısız sonuçların sorumlusu olarak da kendisini gördüğünü ifade eden Güneş, “Bu süreçten en sağlıklı nasıl çıkmamız gerekiyorsa yeri geldiğinde bu doğrultuda gereken tavrı göstereceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. Bu aşamada işimizi iyi ve özveriyle yapmamızın yanı sıra Trabzonspor (http://spor.bugun.com.tr/etiket/trabzonspor.aspx)’un başarısı için hangi kararın alınmasını gerekiyorsa bunu rahatlıkla alacağımız da bilinmelidir. Geleceğe yönelik vereceğimiz kararlarda duygularımızın esiri olamayız.” ifadelerini kullandı.

Güneş, Trabzonspor (http://spor.bugun.com.tr/etiket/trabzonspor.aspx)'un bugünlere yıllarca büyük bedeller ödeyerek geldiğini ama bunlara rağmen hiçbir zaman doğru yoldan sapmadığı, yeri geldiğinde de tepkisini gösterdiğini kaydetti.

Sahada alınan sonuçların her zaman değişebileceğinin altını çizen başarılı çalıştırıcı, şu uyarılarda bulundu:

“Ancak bunun üzüntüsü içerisinde bize yakışmayacak davranışlarda bulunmamalıyız. Trabzonspor (http://spor.bugun.com.tr/etiket/trabzonspor.aspx)’un haksızlığa uğradığı noktada ilgili kurumlara gerekli uyarıların ve eleştirilerin yapıldığından ve yapılacağından da kimsenin endişesi olmasın. Geçmişte, yaşadığımız haksızlıklardan sıyrılıp nasıl yeni başarılar inşa ettiysek bundan sonra da aynısını yapabilecek gücümüz vardır.

Takım olarak da, şehir olarak da kanunsuz işlerin içinde hiçbir zaman bulunmadık, bulunmayız da. Bugüne kadar nasıl düzgün gelmişsek bundan sonra da aynı vakur ve sağduyulu tavrımızla yolumuza devam edeceğiz. Ancak bizim bu onurlu duruşumuz başkalarının da bize haksızlık yapmasını gerektirmez. Kimse bizi kötü niyetlerine alet etmek istemesin. Camia olarak eksiklerimizi görmeli ve bunları giderebilmek için güçlü olmalıyız.”

Şimdi taraftarlarının her zamankinden daha fazla desteğine ihtiyaçları olduğunu hatırlatan Güneş, onların da bunu kendilerinden esirgemeyeceğine yürekten inandığını sözlerine ekledi

------------------------------
Biz sizi seviyoruz.

Berke6198
20.12.2011, 13:04
Şenol Güneş bize verilen bir nimettir. Ancak biz taraftarlar olarak bunu taşıyamıyoruz. Bizim taraftarımız gerçekten "bencil". Gerçekten Şenol Hoca'mız bizim başımızda olduğu için yatıp kalkıp dua etmemiz lazımken saçma sapan laflar sarf ediyoruz. Şenol Güneş'in değerini bilmeliyiz.

iso_4939
20.12.2011, 13:19
her ne olrsa olsun senol hocanın kalması lazım.

61kralfatih
20.12.2011, 13:24
bazen bende anlıyamıyorum

Turgut Altun
20.12.2011, 14:46
Hami'de anlamamış, anlayamamış, belki de anlamak işine gelmemiş.

Blackseaa
20.12.2011, 14:58
ŞENOL HOCA Gibi yürekli bir adam daha çıksın başka birşey demiyorum . İYİ Kİ VARSIN ŞENOL HOCA . ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN .

Emirhan Uludüz
20.12.2011, 15:37
Hami Mandıralı bile anlayamamış Şenol hocayı, diğer angutlar nasıl anlasın.

Mora
20.12.2011, 16:22
Hami kesinlikle bu zor durumdan çıkar sağlama, fırsatçılık peşinde.

Acaba ben böyle konuşsam, kamuoyu yaratıp teknik adamlık için konuşulan isimler arasına girer miyim düşüncesinin peşinde.

Şenol Hoca edebiyat yapmasınmış! Keşke Şenol Hoca'nın okuduğu kitapların yarsını okusaydın da, sen de aklı başında konuşssaydın Hami.

Burhan Açıkgöz
20.12.2011, 16:51
Hami kesinlikle bu zor durumdan çıkar sağlama, fırsatçılık peşinde.

Acaba ben böyle konuşsam, kamuoyu yaratıp teknik adamlık için konuşulan isimler arasına girer miyim düşüncesinin peşinde.

Şenol Hoca edebiyat yapmasınmış! Keşke Şenol Hoca'nın okuduğu kitapların yarsını okusaydın da, sen de aklı başında konuşssaydın Hami.
------------------------------

Tamamen katılıyorum

Sefaenes
20.12.2011, 17:23
ya su fb liler baskanlari okadar pislik yaptigi halde medyasinla taraftarinla destekliyor ama biz hakli oldugumuz davada eski oyuncumuz bizi elestiriyor düne kadar kendisini seviyordum okadar istiyorsa gitsin feneriuma hami sari lacifert formasi alsin

Hürgün Aygün
20.12.2011, 17:39
Hami'ye yakışmamış gerçekten.
Şenol Hoca ne yapsın?Tek başına gidip federasyon binasını mı bassın?Çok çok yerinde ve anlamlı açıklamalar yapıyor gerçekten ama anlayan kim ya da şöyle söyleyeyim;anlamak isteyen kim?
Yeşil sahaya gelince kulübede Xavi var da hoca oyuna mı almıyor bu kadroyla bu kadar yoğum maç trafiğinde bu kadar ki takımın Avrupa maçlarında nasıl oynadığı mâlum bu başarıda en büyük katkı Şenol Hocamındır...

Ahmet Erkan Sezgün
20.12.2011, 17:58
Adamın hası,hası benim hocam.Ne mutlu ki bana hem Trabzonspor'luyum hemde böyle bir insan benim takımımın hocası.İyi ki varsın Şenol Hocam,iyi ki Trabzonspor'lusun iyi ki bizden birisin.Maç kazanır kaybeder bunlar fani şeyler ama sahada ve dışarıda adam gibi olmak kolay iş değildir,benim hocam adam gibi adamdır.Koca Yürek koydum senin adını ve seviyorum seni.

Tekke
20.12.2011, 18:54
Adam gibi adam Şenol Hocam, gerisi yalan. İnşallah uzuuuun yıllar bize hizmet eder.

BİLMEDİĞİM İÇİN BÖYLE YAZIYORUM, TEK EKSİĞİ YABANCI TRANSFER POLİTİKASI, EĞER KENDİ SEÇİYORSA ADAM ALMAYI BİLMİYOR, AMA BU PARAYA ADAM AL DİYE ZORLANIYORSA BİLEMEM...

SADECETRABZON61
20.12.2011, 18:59
Şenol Güneşi anlıyoruz ama Yenildiği haftalarda ders almasını maalesef Bilmiyor senelerdir oyuncu değişiklikleri beni Fıtık ediyor ne zaman Şenol Güneş Takımda olsa şu oyuncu değişikliği işini bi bilmiyor.

Kasım Hilal
20.12.2011, 20:06
Kadro olarak düzenli bir kaybımız var ve yönetimin suçu.. Teo(gerçi o kendi gitti), Egemen, Jaja, Umut ve Selçuk'un yeri dolmuş değil. Hatta Yattara'nın bile açtığı boşluk dolmadı. Aldığımız adamlar gidenlerin yerini tam olarak doldudu diyemeyiz. Tüm bunlara Vittek ve Barış'ın sakatlığını da ekleyin. Üstüne Henrique'nin sakatlığını da sayarsak, şansımız da yaver gitmedi bu sakatlıklardan ötürü. Şenol Hoca onun için iyi bence. Devre arasında çok sıkı transferler yapmamız lazım.

Bordo_MaviM_61
20.12.2011, 20:38
Ben Şenol hocayla aynı dönemde yaşama fırsatını bulduğum için kendimi mutlu adlediyorum..

Mustafa Çolak
20.12.2011, 20:53
Biz Şenol hocayı bundan 10 yıl sonra katıldığı tv programlarında yapacagı açıklamalarda anlarız.

Samet Yildirim
20.12.2011, 21:01
Senol Günesi 3 defa yendiler, hepsinde de saha icinde degil saha disinda savasarak mücadele ettiler...95-96, 04-05, 10-11 sezonlari...Demeki Istanbulun gücü Senol Günesi takim kadrosunu saha icinde yenmek icin gücü yetmiyor mecburen masa basina oturmalari gerekiyor..."Böyle bir adamin heykeli dikilir"....Ancak buna ragmen elestiriliyor...Yazik Günah be kardesim...

mawro61
20.12.2011, 23:08
elin şikecileri her türlü namussuzluk hırsızlık gibi pek çok haysiyetsiz iş yaparken bile birbirlerini nasıl savunduklarını görmüyormusunuz.
Şu durumda takımın başarısızlığından bağımsız olarak koşulsuz olarak kenetlenmeli,başta şenol güneş olmak üzere yönetimi,futbolcusu ve hatta çekirdekçi taraftarı bile her şekilde ve her platformda savunulmalı. Gönül istemese dahi hiçbir Trabzonsporluya laf söyletmemeli toz kondurmamalıdır. Bugün tek ses olma günüdür. Takımı temiz bir lig olduğunda oturur eleştiririz.

İslam Sezer
21.12.2011, 00:02
öyle kritik bir dönemdeyiz ki elin oğlu hırsızını bile allayıp pullayıp överken hocamıza yok şu oynamadı yok bu yanlış yerde,yok istifa etsin gibi laflar duymak adamı deli ediyor.Allahtan çoğunluk aklı başında.

manypoor
21.12.2011, 09:02
Şenol Güneş hiç bir iddiası olmayan bir takımı şampiyonluğa oynar hale getirip şampiyonlar liginde oynattı. Ömrü yettiği sürece Trabzonun başında durması lazım , bir alex ferguson olması lazım bizim için, kim ne derse desin, biz uzakta olanlar bir şey yapamayız belki ama Trabzonlu kardeşlerimizin sonuna kadar sahip çıkması lazım.
Ben şahsen artık bir ingiliz taraftarı gibi hissediyorum kendimi, Trabzon yensin veya yenilsin, her maç benim için yeni bir heyecan, maç izlerken her ne kadar duygularıma hakim olamasamda, maç bitince takımla ilgili hiç bir olumsuz düşüncem kalmıyor.
Lakin benimde Şenol hocayla ilgili anlıyamadığım şeyler var. Trabzonspor bence 3 yıldır golcü sorunu yaşıyor. Umut olsun Gökhan olsun ve şimdi Burak bana göre güvenilir golcüler değil, olsa bile bir takıma bir tane golcü yetmez. Bu adam dünyanın en iyi forveti bile olsa sakatlandığı, hastalandığı, özel sorunlar yaşadığı, ceza aldığı zamanlar olacak. Ve bu yıl oynadığımız bütün maçlarda hücum geliştirme sorunu yaşadık, bunu sadece biz mi görüyoruz ?
Alınan henrique büyük fiyasko, ligin küçük takımları bile bi dolu yetenekli golcü barındırıyor. Orta sahada Colmann 2 maç oynuyorsa 7 maç geziniyor. Lütfen ara verilince bu bölgelere bir iki oyuncu alsınlar..

inadına_Trabzon
21.12.2011, 12:11
Trabzonspor da kargaşa çıkartıp güçsüz bırakmak istiyorlar,bu yüzden kimseyi eleştirmiyorum .

Ne şenol güneş
ne sadri şener
ne adrian
ne alanzinho
ne burak

halil ibo
21.12.2011, 12:23
@ inadına_Trabzon

Son derece haklısın.Bu geçiş sürecinde bir süreliğine eleştiri hakkımızı,askıya alsak !
Şenol Güneş;kendisine -neden böyleler bilinmez- garezi olanlar tarafından sürekli eleştirilir.Eleştiri hakaret sınırlarını zorlar çoğu zaman.Halbuki şampiyonluklardan sonraki sürecin en başarılı hocası ''O''dur.
Sadri Şener;sıkıntılı dönem sonrası işbaşına gelip Ersun hocanın kadro taleplerine olumlu cevap vererek yeniden ''şampiyonluk sürecini'' başlatan başkandır.Çok eleştirdiğimiz dönem sonrası gereken -hak eden- kesimleri topa tutmaya başlamıştır.
Futboluyla en çok tenkit edilen isimler ise hocamız tarafından ''iyi futbolcular fakat kötü dönemleri olabilir,eleştirerek değil sahip çıkarak kazanalım'' diyor.

Burhan Açıkgöz
09.01.2012, 15:10
http://www.uefa.com/community/news/newsid=1584678.html#team+year+2002

Dünya kupası

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/games/Teamoftheyear/01/58/46/87/1584687_w2.jpg
Coach: Senol Günes (Turkey)

İnşallah böyle sevinmelerin devam eder .

Burhan Açıkgöz
29.03.2012, 13:23
http://www.futbolistan.net/images/haber/senol-gunes-trabzonspor-futbolistan-e1302617314130-280x210.jpg (http://www.futbolistan.net/images/haber/senol-gunes-trabzonspor-futbolistan.jpg)

“Unutulmasın ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur”

TekfurÇayır 61
29.03.2012, 13:32
Akl-ı selim hâkim olmuş.

Bu süreçte kulübü güçsüz düşürecek, çetelerin ekmeğine yağ sürecek söz ve davranışlardan kaçınılmalı.

İlker Yazıcıoğlu
29.03.2012, 13:34
Akl-ı selim hâkim olmuş.

Bu süreçte kulübü güçsüz düşürecek, çetelerin ekmeğine yağ sürecek söz ve davranışlardan kaçınılmalı.

üstad ne zamandır gözükmüyordunuz!

Ahmet Karaman
29.03.2012, 14:28

yönetimi kırmamak adına trabzonspora kötülük yapıyorsa orada ne işi var. orada kimin için var ? inisiyatif kullanmadan etliye sütlüye dokunmadan bir yere kadar çekiliyor şenol güneş. şenol güneş gibi tüm camianın desteğini almış biri hala inisiyatif kullanamıyorsa 1 numaralı suçlu kendisidir.

Tekke
01.04.2012, 23:46
Şenol Babaaaaaaa....

Serkan ile, aykut ile, Mustafa ile, Giray ile , Celutska ile (hepsi 2. lig topçusu)

Alexe-Emreye-Gökhana-Sowa ve Selçuğa-Meloya-Elmandere-Musleraya hatta Fernandese-Quaresmaya-Egemene-Hilberte kafa tutuyorsun ya, ne diyeyim.

Sadece Colman ve Burak 3 istanbulluda BELKİ 11 oynar, ama sen onların yedek klubesini alsan 10 puan fark atarsın...

Seni anlamayanlara da denecek "söz " yok..

Burhan Açıkgöz
03.05.2012, 00:20
http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

mda61
03.05.2012, 00:29
Bu adama ömür boyu sözleşme yapacaksın. Adamın hası!

Gurcan Yilmaz
03.05.2012, 10:01
Şenol Güneş'in cesur açıklamalarının ne yönetimde ne de Türk Spor medyasında etki bıraktığını üşünmüyorum. Çünkü Yönetim olarak Şenol Güneş'e bir ilgisizlik hissediyorum ve bu hislerimde yanılmadığımı düşünüyorum. bu takımın Başında Şenol Güneş gibi bir yetenek varken transferde Tuncay Bekiroğlu'nun hurdalığından futbolcu çıkarmaya mahkum bırakılıypr bu takım. Bu yüzden diyorum ki önce yönetim olarak hocaya tam destek veremeyen bir ekibin şike sürecinde Şenol Güneş kadar dirayetli ve Güneş kadar net olduğunu göremedik olacağına dair de inancım sıfırdır.

melekcilingir
03.05.2012, 11:18
Senin canın, benim canım...

Ömer Faruk61
03.05.2012, 12:12
10 Senedir Yaptığın Tüm Açıklamaları Kitap Yapmak isterdim Hocam..Belki o zaman seni tam anlardık...

Ts Gebze
03.05.2012, 13:00
Cemaatte çark etti başbakan gibi oda kıvırmaya başladı

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1282471&title=kocaman-terim-ve-gunesten-talihsiz-aciklamalar&haberSayfa=0

http://www.samanyoluhaber.com/spor/Cok-yanlis-hareketler-bunlar/749192/