PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OSC Lille - Trabzonspor Maç Organizasyonu! Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maçı!

Sayfa : [1] 2

Mehmet Öztürk
07.11.2011, 03:02
Otobüsümüz hazır, biletleri ayarlıyoruz!

www.bordomavi-hd.net

E. Cumur61
07.11.2011, 03:15
Benden söylemesi Paris Trabzonlular Derneği 500tane bilet ayırtmış diye söylentiler var. Biletler satışa çıkar çıkmaz elinizi çabuk tutun çünkü, bize ayrılan bilet sayısı %5 ten hesaplarsak 1000 bile değil .

Yasin Altuntas
07.11.2011, 03:24
Benden söylemesi Paris Trabzonlular Derneği 500tane bilet ayırtmış diye söylentiler var. Biletler satışa çıkar çıkmaz elinizi çabuk tutun çünkü, bize ayrılan bilet sayısı %5 ten hesaplarsak 1000 bile değil .

Öyle birsey olabilirmi ya ??

Ibrahim Gaygusuz
07.11.2011, 03:34
Satisa ne zaman sunuluyor biletler ? Ayirtma gibide bisey olacagini sanmiyorum netten tek pasaport tek bilet aliyor

61_Serhat_61
07.11.2011, 04:02
Mehmet abi sen gelsenkirchene yakın mı kalıyorsun? Bu organize eğer duyduğum organize ise bende varım...

Ibo61
07.11.2011, 09:37
Mehmet abi sen gelsenkirchene yakın mı kalıyorsun? Bu organize eğer duyduğum organize ise bende varım...

Hayir, Gelsenkirchene uzak...Heidelberg ten kalkacak otobüs.....Gelsenkirchen yaklasik 350 km uzak. Heidelberg den....

Ertan Simsek
07.11.2011, 10:11
Almanya'dan katılmak istiyoruz ne yapabilirim ???

61_Serhat_61
07.11.2011, 19:24
Hayir, Gelsenkirchene uzak...Heidelberg ten kalkacak otobüs.....Gelsenkirchen yaklasik 350 km uzak. Heidelberg den....

350 km var mı ya... Tüh beee :( bana bi arkadaş bi organizasyon daha olacağını söylemişti... Otobüs ile gidiş geliş bilet dahil 80€ demişti... Aslı var mı bilmiyorum... Aslında 110€ hiç bişey değil ya... Şu 350 km bozdu işimi :(

leavemealone
07.11.2011, 20:00
Mehmet abi bende icimden dua ediyordum bir organizasyon daha olsun diye. Milano organizasyonu süperdi.

Abi biz yine 2 kisi gelmeyi düsünüyoruz, yani bizi listeye ekleyebilirsin. Umarim biletler tükenmez.

melodicforce
08.11.2011, 00:02
maca yine gidiyorum hanau/fulda bölgesinden (frankfurt dogu bölgesi)

macera amacli gezme, eglenme, takilma ayari birileri var ise haber etsin. milano yolculugu tek basina baya güzel gecti, ama birileri olsa daha da iyi olur....

hee birde bu sefer az bilet var, 1000 civari. yine internet üzerinden tek tek satisa cikarilacak.
önceden ayirtma falan filan birsey yok.

hayden usaklar firansiya.

selamlar...
DROGHEDALI

UgurAk61
08.11.2011, 01:55
arkadaslar kölnden en az 5-6 kisi gelecegiz!
burdan organize edebilirmiyiz biletleri!!!!

Sefaenes
08.11.2011, 02:05
arkadaslar kölnden en az 5-6 kisi gelecegiz!
burdan organize edebilirmiyiz biletleri!!!!

kardes bildigime göre dernek organize yapiyor sezgine zor yardim eder. Bende nasip olursa köln den gidecem kardesimle

OSC Lille – Trabzonspor

Carsamba 07.12.2011 - Saat 20:45 - Lille Métropole – Lille

Sevgili Trabzonspor Taraftarlari,

Aachen Trabzonsporlular olarak OSC Lille – Trabzonspor Sampiyonlar Ligi macina otobüs kaldiriyoruz. Otobüsümüz 44 kisi ile sinirlidir. Bizimle gelmek isteyenler lütfen Ismini – Soyadini – Kimlik numarasini ve Telefon numarasini bize bildirsin.

Bordo Mavi renklere gönül vermis taraftarlarimiz takimimizi bu macta yanliz birakmayacagindan eminiz. Ayrintili bilgiler icin bizleri arayin veya Facebook Sayfamizi ‘‘Aachen Trabzonsporlular‘‘ takip edin.

Basvuru son tarihi 15.11.2011.

Mac Bileti + Otobüs 60 Euro

Bulusma ve Otobüs kalkis yeri: Aachen Rothe Erde Bahnhof Parkplatz

Saat: 15:00

Sezgin Cansiz - Tel.: 0176-21937075
Coskun Öztürk – Tel.: 0176-25737651

Macta bordo mavi ile kirmizi beyaz giyinmeye özen gösterelim. Herkes Türk Bayraklari ile gelsin lütfen !!!

avrupa syfasinda var

vatandas61
08.11.2011, 14:52
mac biletleri hakkinda fiyat bilgisi olan var mi? Tahmimen kac € olacak biletler?

Alihan Ertürk
08.11.2011, 14:55
LOSC Lille değil miydi bu takımın adı.? :)

TS61_NL
08.11.2011, 14:58
Aachenden mi kalkacak otobus? Biz bir kac arkadasla maca gitmeyi dusunuyoruz....Aachen bize 200 km kadar, belki gelebiliriz...

FANATIK61
08.11.2011, 17:16
Aachen'dan kalkan otobüs dolmustur !

Sezgin Cansiz

E. Cumur61
08.11.2011, 18:02
Az yavaş olun bize yer kalmayacak stadda

Ilelioglu
08.11.2011, 22:36
Bu arada mac ne zaman?

Edit: 07.12

UgurAk61
09.11.2011, 02:53
bana 10 tane bilet lazim!

Teogol
10.11.2011, 15:20
Bana 5 bilet lazim. Nerden alabiliriiim??

Chiko
10.11.2011, 15:37
Yer var mi daha acaba Mehmet Abi?
Ben ve iki diger arkadas gitmeyi düsünüyoruz. Yalniz Türk degiller, biri Irakli digeri Kosovali ama ikisi de Fanatik Trabzonsporlu.
Mannheim ile Heidelberg zaten ayni sayilir. :)

sirkan
11.11.2011, 18:12
biletler bir hafta onceden cikiyor herhale.... ama facebook'da elinde bilet olan bile var anlamadim gitti...:(

E. Cumur61
11.11.2011, 18:48
biletler bir hafta onceden cikiyor herhale.... ama facebook'da elinde bilet olan bile var anlamadim gitti...:(

Ya sacmaliyorlar ya da Lille tarafından bilet aldılar

asil suskun
11.11.2011, 19:51
maci izleyecekler arasinda olacagim insallah

sirkan
11.11.2011, 19:57
Ya sacmaliyorlar ya da Lille tarafından bilet aldılar

yaaa biletin resmini cekmis eklemis vallahi...:)

Yasin Altuntas
12.11.2011, 05:22
Hamburgtan gidecegim ama yapayanliz olmuyor ?? Önerilere acigim :)

Yasin Altuntas
12.11.2011, 05:45
Bu arada biletler 22 Kasim'da Inter macindan sonra satisa cikacak.

Kaynak: Atif Ömrüden (Yönetici)

UgurAk61
13.11.2011, 02:11
Kölnden giden yokmu yada forum olarak fransada bize bilet alipda vardikmi verebilecek yokmu?

reisoğlu61
13.11.2011, 02:25
Hamburgtan gidecegim ama yapayanliz olmuyor ?? Önerilere acigim :)
iki üc kisi gitmeyi düsünüyoruz kiel tarafindan. gecerken senide aliriz hamburgtan. ama tabi önemli olan önce mac bileti bulmak

Yasin Altuntas
13.11.2011, 02:57
iki üc kisi gitmeyi düsünüyoruz kiel tarafindan. gecerken senide aliriz hamburgtan. ama tabi önemli olan önce mac bileti bulmak

Eger bu mümkünse cok süper olur. Gercekten cok makule gecer ben gitmeyi o kadar istiyorumki ama sartlar cok zor (yalniz araba 1400km zor yapar) Abicim eger senin arabada bana bir yer ayirtirsan cok iyi olur. Tabiki Ne kadar benzin fiyati yapar onuda bir kararlastirip bana söylersen cok iyi olur.

Bilet dedigim gibi 22.11'de mactan sonra satisa cikacak. ilk iki deplasmandaki gibi internetden Kimlik no ile yapilacak. Problem cikmaz bence.

Yasin Altuntas
13.11.2011, 21:17
Eger bu mümkünse cok süper olur. Gercekten cok makule gecer ben gitmeyi o kadar istiyorumki ama sartlar cok zor (yalniz araba 1400km zor yapar) Abicim eger senin arabada bana bir yer ayirtirsan cok iyi olur. Tabiki Ne kadar benzin fiyati yapar onuda bir kararlastirip bana söylersen cok iyi olur.

Bilet dedigim gibi 22.11'de mactan sonra satisa cikacak. ilk iki deplasmandaki gibi internetden Kimlik no ile yapilacak. Problem cikmaz bence.

Abi arkada kalmasin unutma lütfen :D

oflubektas
13.11.2011, 21:19
Moskova kadar ilgi görmüyor bu başlık :)

Berat
13.11.2011, 21:21

Bir hukukçu olarak Moskova'ya gidenleri zan altında bırakan bu mesajından dolayı -üzülerek de olsa- seni kınıyorum Hasan Abi :)

Yasin Altuntas
13.11.2011, 21:37

Herkes FB üzerinden Oragnize oluyor. INan bana izin verilse biz o Stadyumu yanliz bile doldururuz cünkü moskova hem uzak hemde sadece ucakla gidilebilecek bir yer. Lille ise Arabayla tren ile otobüs ile gidilebilir ve cok gürbetcinin sadigi Fransa Haollanda ve Almanyaya yakin (veya icinde)

sirkan
14.11.2011, 23:16
Herkes FB üzerinden Oragnize oluyor. INan bana izin verilse biz o Stadyumu yanliz bile doldururuz cünkü moskova hem uzak hemde sadece ucakla gidilebilecek bir yer. Lille ise Arabayla tren ile otobüs ile gidilebilir ve cok gürbetcinin sadigi Fransa Haollanda ve Almanyaya yakin (veya icinde)

o mac gunu herhalde Lille Trabzonlularlan dolar tasar bile...
bilet bulamasam bile gene gidecegim Lille sehirine... o coskuya katilamk icin...
bana 200km uzaklikta Lille... ve biletleri Lille tarafindan alacagim..
ingilizce mail mail attim geri fransizca mail attilar :D

Bonjour,

Les places pour le match LOSC - TRABZONSPOR sont uniquement vendues aux guichets du Stadium.
Les informations sur l'évolution des ventes seront disponibles sur le site www.losc.fr dans la semaine du 23 novembre 2011.

Cordialement.

E. Cumur61
15.11.2011, 00:45
o mac gunu herhalde Lille Trabzonlularlan dolar tasar bile...
bilet bulamasam bile gene gidecegim Lille sehirine... o coskuya katilamk icin...
bana 200km uzaklikta Lille... ve biletleri Lille tarafindan alacagim..
ingilizce mail mail attim geri fransizca mail attilar :D

Bonjour,

Les places pour le match LOSC - TRABZONSPOR sont uniquement vendues aux guichets du Stadium.
Les informations sur l'évolution des ventes seront disponibles sur le site www.losc.fr dans la semaine du 23 novembre 2011.

Cordialement. ben girdim onların sitesine tribünlerinin %90 i kombine ama birde şöyle bir durum var lille önümüzdeki maci berabere biter ya da kaybederse gruptan çıkma şansı kalmayacağı için maça gelmeyebilirler o zaman kontenjan disından bilet alabiliriz diye düşünüyorum.

Hasan Cubukcu
15.11.2011, 01:37
biletler ne zaman satisa cikiyor haberi olan varsa bana özelden yazarsa sevinirim !!!

Canberk
15.11.2011, 01:43
Şimdiden ayaklarınıza sağlık

Ceyhun Öncü
15.11.2011, 02:26
yarin parayi yatircam
Allah nasip ederse hayatimdaki ilk Trabzonspor macim olacak
cok heycanliyim :)

UgurAk61
15.11.2011, 03:48
bana en azindan 10 tane bilet lazim !!!1
kölnden hicmi giden yok ya????

cakir28
15.11.2011, 07:33
bana en azindan 10 tane bilet lazim !!!1
kölnden hicmi giden yok ya????
Biz de Köln den kadiliyoruz..Aachen den kalkan otobüslen gideceyiz. Oda su an malesef doldu .

UgurAk61
15.11.2011, 17:08
hadi yaaa yapma bunu bana ya ne güzel olacakdi!!!!
yokmu bizim icin yapabilecegin birsey bilet acisindan olsa yeterdi ya

Yasin Altuntas
15.11.2011, 19:43
@ reisoglu

Abi suraya bir yazsanda icimi rahatlatsan :D Gelirsin dedin cok heyecanlandim simdi birsey yazmiyorsun be abi

Fransali61
16.11.2011, 01:17
selamlar arkadaslar, Fransada yasiyorum ve biletlerin çocunlugu bitti sanirim, 1-2 hafta once stadin %75'nin bittigini Lille 'in resmi sitesinden duyurdu.
Bileti olmayan arkadaslarimiza yardimci olabilirim, bilgi olarak koln bana 300 km..isteyenler bana yazsin

UgurAk61
16.11.2011, 02:56
selamlar arkadaslar, Fransada yasiyorum ve biletlerin çocunlugu bitti sanirim, 1-2 hafta once stadin %75'nin bittigini Lille 'in resmi sitesinden duyurdu.
Bileti olmayan arkadaslarimiza yardimci olabilirim, bilgi olarak koln bana 300 km..isteyenler bana yazsin

selam abi
ben yarin yada öbürgünü biletleri alip alamayacagimi ögrenecegim!!!!
Alamassam sen bana ayarlayabilirmisin???

İleli
16.11.2011, 05:34

cogunlugu bitti dedigin biletler bize ayrilanmi yoksa lille tarafi icinmi kastettin?

Fransali61
16.11.2011, 19:44
selam abi
ben yarin yada öbürgünü biletleri alip alamayacagimi ögrenecegim!!!!
Alamassam sen bana ayarlayabilirmisin???

su anda bilet var arkadaslarda, temi edebilirim sadece nasil gorusuruz onu dusunuruz.

Fransali61
16.11.2011, 19:46
cogunlugu bitti dedigin biletler bize ayrilanmi yoksa lille tarafi icinmi kastettin?

butun stad itibariyle satilanlarmis, siteden verilen bilgiye gore. bizim elimizdekiler zaten Turklere ayrilan kisimdan

Fransali61
16.11.2011, 20:35
ben girdim onların sitesine tribünlerinin %90 i kombine ama birde şöyle bir durum var lille önümüzdeki maci berabere biter ya da kaybederse gruptan çıkma şansı kalmayacağı için maça gelmeyebilirler o zaman kontenjan disından bilet alabiliriz diye düşünüyorum.

Fransizca mesajda : 23 kasim haftasinda biletlerle ilgili son durumu yazacagini ve biletlerin sadece giselerden alinacagini yazmis.
bu arada Lille taraftarinin maça ilgisi fazla yok gibi goruluyor, internette bilet satislarindan bu anlasilabiliyor. bilet için bana ulasmak isteyen arkadaslar, o_suleyman@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.

Vural Kuyumcu
16.11.2011, 21:57
Fransali abi biletleri kimden temin etiniz o aldiniz biletleri kaca satiorsunuz ??? ben böyle tahmin ediorum bu biletleri lille kulubunden aldiniz ve Trabzonspor kulubu resmi satisi baslatmadan satis yapmaya basladiniz bunu UEFA duyarsa Lille ve o alinan biletlerde sorun cikar ben diyim

sirkan
16.11.2011, 22:43
ben girdim onların sitesine tribünlerinin %90 i kombine ama birde şöyle bir durum var lille önümüzdeki maci berabere biter ya da kaybederse gruptan çıkma şansı kalmayacağı için maça gelmeyebilirler o zaman kontenjan disından bilet alabiliriz diye düşünüyorum.

galiba kombine biletler sampiyonlar liginde gecerli degil...
burdaki bazi kisiler nerden aldilar biletleri anlamis degilim....

sirkan
16.11.2011, 22:44
yarin parayi yatircam
Allah nasip ederse hayatimdaki ilk Trabzonspor macim olacak
cok heycanliyim :)

nerden alacaksin bileti...?

Chiko
17.11.2011, 15:19
Yer var mi daha acaba Mehmet Abi?
Ben ve iki diger arkadas gitmeyi düsünüyoruz. Yalniz Türk degiller, biri Irakli digeri Kosovali ama ikisi de Fanatik Trabzonsporlu.
Mannheim ile Heidelberg zaten ayni sayilir. :)
Günler geciyor fakat henüz cevap gelmedi. :)

leavemealone
17.11.2011, 17:20
Günler geciyor fakat henüz cevap gelmedi. :)

Telefondan sms at veya ara, kesin cevap alirsin ;).

Chiko
17.11.2011, 17:30
Telefondan sms at veya ara, kesin cevap alirsin ;).
haklisin aslinda, orasini hic düsünmedim :D

Fransali61
17.11.2011, 20:04
Fransali abi biletleri kimden temin etiniz o aldiniz biletleri kaca satiorsunuz ??? ben böyle tahmin ediorum bu biletleri lille kulubunden aldiniz ve Trabzonspor kulubu resmi satisi baslatmadan satis yapmaya basladiniz bunu UEFA duyarsa Lille ve o alinan biletlerde sorun cikar ben diyim

merhaba kardes, Lille etrafinda yasayan Turk vatandaslari olarak, resmi bir sekilde, Lille stadium'un giselerinden aldik, hatta diyanet camisi bile 700 kadar aldi, Lille kulubu Fenerbahce maçinda oldugu gibi deplasmandan gelen seyircilerin yanina (kale arkasi,GUNEY) turklere ayiriyor ve o sekilde biz taraftarlari ve turkleri yonlendiriyor. TS'un kendi sitesinden satacagi biletler onlara ayrilan yerden olabilir ancak, oda deplasman takimlarina ayrilmis yerden (hafif capraz,GUNEY kale arkasi bolgesine yakin) bu biletleri TS ister turkiyede satar isterse inter maçinda oldugu gibi internetten verir. 18 000 kapasiteli ve genelde kombineli bir stattan TS kulubune ayrilan kapasite bellidir, biz o biletleri bekleseydik riske sokmus olurduk kendimizi. Yani sozumun ozu biz TS biletlerini satmiyoruz:)
Bilgi için bile olsa yazabilirsiniz, yardimci oluruz..

Fransali61
17.11.2011, 20:11
sanirim Almanyadaki arkadaslar uzak oldugu için ve fransizcaya fransiz kaldiklari için biletleri takip edemediler. Buradaki vatandas aldi alacagini..

Yasin Altuntas
17.11.2011, 20:19
merhaba kardes, Lille etrafinda yasayan Turk vatandaslari olarak, resmi bir sekilde, Lille stadium'un giselerinden aldik, hatta diyanet camisi bile 700 kadar aldi, Lille kulubu Fenerbahce maçinda oldugu gibi deplasmandan gelen seyircilerin yanina (kale arkasi,GUNEY) turklere ayiriyor ve o sekilde biz taraftarlari ve turkleri yonlendiriyor. TS'un kendi sitesinden satacagi biletler onlara ayrilan yerden olabilir ancak, oda deplasman takimlarina ayrilmis yerden (hafif capraz,GUNEY kale arkasi bolgesine yakin) bu biletleri TS ister turkiyede satar isterse inter maçinda oldugu gibi internetten verir. 18 000 kapasiteli ve genelde kombineli bir stattan TS kulubune ayrilan kapasite bellidir, biz o biletleri bekleseydik riske sokmus olurduk kendimizi. Yani sozumun ozu biz TS biletlerini satmiyoruz:)
Bilgi için bile olsa yazabilirsiniz, yardimci oluruz..

Yani hem deplasman Tribün'ü hemde deplasman tribünün yanindaki tribün türklere ayrildi ve siz o yandaki tribünden bilet aliyorsunuz öylemi ??

Kaca aldiginizi sorabilirmiyim lütfen. Birkac bilgi verirseniz cok mükemmel olur (Stad resmi ile vesayre) ÖM'dan da olabilir :)

Vural Kuyumcu
17.11.2011, 20:30
fransali abi sikinti yapma demeki size satilan biletler ek kontejandir lille kulubunden size yapilan bi kiyak ......eger fransadaki vatandaslar aldiysa sikinhti yok biz almanyadakilere ozaman hayda hayda kalir bizde sikintisiz resmi online sitesinden aliriz ;-)

Vural Kuyumcu
17.11.2011, 20:36
bide bilet ücreti nedir ???

E. Cumur61
17.11.2011, 20:52
Bilgi için bile olsa yazabilirsiniz, yardimci oluruz.. abi şimdi biz BMN olarak toplu olarak oturmak istesek bize ne kadar bilet ayarlayabilirsiniz birde bilet fiyatları

Fransali61
17.11.2011, 21:03
iste stadi resmi :

http://www.google.fr/search?tbm=isch&hl=fr&source=hp&biw=1024&bih=580&q=stadium+nord+lille+m%C3%A9tropole&gbv=2&oq=stadium+nord&aq=1&aqi=g7g-S3&aql=&gs_sm=e&gs_upl=4498l7758l0l9146l12l11l0l2l2l0l241l1480l0.7 .2l9l0

Turk takimlarina hep ayni yerleri tahsis ediyorlar, guney kale arkasi.
Gisede kale arkasi biletler 30, maraton 50-55,seref 70-100 euro.
stad çok eski bir stad, yeni stadi hala yetismedi Lille takiminin, eskiden UEFA bu stada avrupa maçi izni vermiyordu. simdi ne olduda izin çikti bilmiyorum.
Stadin adi Stadium Nord Lille Metropole, Villeneuve d'Asq sehrinde bu stad, Lille merkeze 10-15 km.
Her yerden ruzgar aliyor, kapali tribunleri maraton ve seref tribunu için geçerli.

İleli
18.11.2011, 14:48
sanirim Almanyadaki arkadaslar uzak oldugu için ve fransizcaya fransiz kaldiklari için biletleri takip edemediler. Buradaki vatandas aldi alacagini..

bilseydim boyle bise oldugunu 200km yol gelip bileti alir geri donerdim...
peki internetten kac bilet satilacak haberin varmi kardesim?

Fransali61
18.11.2011, 19:34
Onu bilmiyorum akçaabatli kardes..stadin kapasitesi 18 000 olduguna gore, deplasman takima yuzde kaç veriyorlarsa hesabini çikarirsin..

Hüdai Pervaneli
18.11.2011, 19:49
Vural Mac Biletlerini Ayarla Vururum:)

UgurAk61
20.11.2011, 03:25
su anda bilet var arkadaslarda, temi edebilirim sadece nasil gorusuruz onu dusunuruz.

usta msn adresini verebilirmisin?????
bak ben ciddi diyorum! biz 15 kisiyiz!

birde otobüs yokmu ya giden biz de gitsek yaaa
bir yardimci olun lütfen

TS_2011_TR
20.11.2011, 17:47
almanyadan bende katilmak istiyorum, hangi tarihlerde ve fiyat bakimindan bilgi verirseniz sevinirim.

melodicforce
20.11.2011, 18:48
millet stres yapmayin.
bilet bi cesit bulunur. biraz internet sitelerini, haberleri takip edin. biraz cabalayin, halledersiniz....
bilet bulamassaniz bile maca gidin, orda elbet bi cesit bulunur, bi cesit maca girilir, bunlar kücük sorunlar...

sonucta biz de öyle yapacagiz!!

Fransali61
20.11.2011, 21:39
arkadaslar selamlar..
ben Lilledeki haberleri en yakindan alma imkanim oldugu için yaziyorum, su anda stadda biletlerin bittigini soyledi arkadas. bu hafta ortasi veya basi resmi bilgi lille 'in sitelerinden verilir.

Vural Kuyumcu
21.11.2011, 01:28
arkadaslar selamlar..
ben Lilledeki haberleri en yakindan alma imkanim oldugu için yaziyorum, su anda stadda biletlerin bittigini soyledi arkadas. bu hafta ortasi veya basi resmi bilgi lille 'in sitelerinden verilir.
sizin aldiniz biletler bitmis olabilir ama daha resmi satis sitesinden satisa cikmiyan biletler nasil biter lütfen insanlari yanlis yönlendirmiyelim

Chiko
21.11.2011, 01:39
Biletler bildigime göre yarin cikacak satisa, nasil bitmis olsun?

E. Cumur61
21.11.2011, 01:59
Biletler bildigime göre yarin cikacak satisa, nasil bitmis olsun?

Lille gişelerinde kalmadı.

UgurAk61
21.11.2011, 02:32
biz simdi bilet bulamiyacagiz öylemi????

Chiko
21.11.2011, 02:33
Lille gişelerinde kalmadı.
Sadece ev sahibi takim biletleri mi bitti yoksa Trabzonspor taraftarina ayrilan biletler de mi bitti?

6Şafak Aydın1
21.11.2011, 06:47
la ne sanssiz adamim meazzayada gidemedik lilledede stad ufak

6Şafak Aydın1
21.11.2011, 06:48
misafir takima 17500 kisilik stadda olsa olsa 1000 kisilik yer verirler

61_ts
21.11.2011, 11:14
üc bilet aldim..... ;)
http://s7.directupload.net/images/111121/azukvim7.jpg (http://www.directupload.net)

Fransali61
21.11.2011, 22:00
sizin aldiniz biletler bitmis olabilir ama daha resmi satis sitesinden satisa cikmiyan biletler nasil biter lütfen insanlari yanlis yönlendirmiyelim

yaza yaza elimde tuy bitti :)

Lille giselerinde bitmis, oyle dedi arkadas..
yoksa Trabzon sitesinden satisa çikmayan biletler var, orda bir sansiniz var yanii
yanlis yonlendirme yok, forumda yazilarima bakarsan her sey açik ve seçik;)

UgurAk61
22.11.2011, 01:15
abi bana 13 tane bilet lazim hemde acil!!!!!!!!!!!!!!

Metin Ural
22.11.2011, 14:08
istanbul'dan maca gitmeyi dusunen var mi?

melodicforce
22.11.2011, 14:12
alin iste, biz diyoruz ya sürekli, strese girmeyin....
....ama milletin tüyü bitmis ;)

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8946#Icerik

bilet alamazsaniz, bulamazsaniz bile fransaya gelin. sorun olmaz, elbet bi cesit girilir, gireriz iceriye....
rahat olun, ne o kadar kafa yoruyorsunuz?!?!

E. Cumur61
22.11.2011, 14:40
Burda satılan biletlerin cogunu dernekler almış onlarda istediği fiyata satıyor. Resmi siteden almak en iyisi

Yasin Altuntas
22.11.2011, 14:42
@ reisoglu

Abi bizim is ne oldu Hafta sonu geldi gecit ama ses yok ;)

Mehmet Ç.
22.11.2011, 14:50
Zürich - Lille 800 km. Almanya üzerinden.. Gaza yüklensek 6 saat..

Gidim mi gitmim mi karar veremedim. :S

melodicforce
22.11.2011, 14:57
Zürich - Lille 800 km. Almanya üzerinden.. Gaza yüklensek 6 saat..

Gidim mi gitmim mi karar veremedim. :S

elbette git!!! 6-7 saatlik yol, ne ki...
zürich deyince, milano maci sonrasi zürich üzerinden almanyaya döndüm ve orda da zürich - lissabon macini izledim, güzel sehir!!

yarin biletini al ve lille'de bekliyoruz seni!!
alamazsan bile bekliyoruz, bizler ordayiz...

Ibrahim Gaygusuz
22.11.2011, 16:59
Londra'dan gelecegiz tabi bizede bilet nasip olursa yarin buyuk ilgi olacak o kalan biletlere .

E. Cumur61
22.11.2011, 17:11
Site Çökmese yarın. Saat kaç gibi başlayacak satışlar acaba

TS_2011_TR
22.11.2011, 17:35
lille bize 350 km,

interle en az berabere biterse Allahin izniyle gidecez.

Doğukan Uçan
22.11.2011, 17:56
bileti alanlar bile var heralde bize ayrılan yer doldu :D :D

ibrahim
23.11.2011, 01:22
Ya su pasaport olayi ne? Hala cözemedim onu.. Süresi bitti benimkinin. Numarasini versem bir sey olurmu??

melodicforce
23.11.2011, 01:25
Ya su pasaport olayi ne? Hala cözemedim onu.. Süresi bitti benimkinin. Numarasini versem bir sey olurmu??

numara isi sadece öylesine prosedür.
yaz gitsin, birsey olmaz!

Sefaenes
23.11.2011, 01:31
insallah bilet bulup bu maca gitmek nasip olur

irfanb
23.11.2011, 01:31
http://www.viagogo.de/Sport-Tickets/Fussball/Fussball-International/Ligue-1/Lille-OSC-Karten/E-378071

Bir hafta önce 50 Euro idi biletler,simdi 120 Euro olmus. Ne is ?

UgurAk61
23.11.2011, 01:33
biletleri nerden aliyorsunuz yardimci olun yaaaa

UgurAk61
23.11.2011, 01:34

nerden alacaksinki ???
ve kaca???
yardimci olda bizde gelelimda

E. Cumur61
23.11.2011, 01:37
nerden alacaksinki ???
ve kaca???
yardimci olda bizde gelelimda
Biletler yarın resmi sitemizden satışa sunulacak.

UgurAk61
23.11.2011, 01:38
Biletler yarın resmi sitemizden satışa sunulacak.

tamam güzelde sanki ordan biz bulabilecegiz ve kacda sunulacak
sen biliyormusun orda nasil oluyor islem para ödeme felan?

E. Cumur61
23.11.2011, 01:39
Süresi yoksa pasaportun, şansına polis kontrol ederse alır içeri ona göre dikkatli olun.

UgurAk61
23.11.2011, 01:40
Süresi yoksa pasaportun, şansına polis kontrol ederse alır içeri ona göre dikkatli olun.

cumur abi msnin varmi ordan bir görüssek???????

E. Cumur61
23.11.2011, 01:42
tamam güzelde sanki ordan biz bulabilecegiz ve kacda sunulacak
sen biliyormusun orda nasil oluyor islem para ödeme felan?
Hepsi oradan yapılıyor yarın resmi sitede bir kare biletler için ayrılacak şahsen ben yaymayacak bütün gün nobetteyim sırf bu biletler için. Kişibaşi 1 bilet alınabiliyor ve bütün kimlik ve pasaport bilgileri stada hangi yolla gelecegi(kara, hava, tren) bütün bilgileri yazmanız gerekiyor.

UgurAk61
23.11.2011, 01:44
Hepsi oradan yapılıyor yarın resmi sitede bir kare biletler için ayrılacak şahsen ben yaymayacak bütün gün nobetteyim sırf bu biletler için. Kişibaşi 1 bilet alınabiliyor ve bütün kimlik ve pasaport bilgileri stada hangi yolla gelecegi(kara, hava, tren) bütün bilgileri yazmanız gerekiyor.

abi neden lille stadindan almiyorsun????

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 01:47
https://www.724bilet.com/ep/checkout/?LOSC-Lille-Metropole---Trabzonspor-54923_ciid54923

E. Cumur61
23.11.2011, 01:48
abi neden lille stadindan almiyorsun????

Birincisi stad bana 230 km uzak, gitmem imkansız. 2. si orda bilet kalmamış kulübe verilenlerden hariç. 3. su resmi siteden satılacağını zaten biliyordum onun için kardesim .

UgurAk61
23.11.2011, 01:48
https://www.724bilet.com/ep/checkout/?LOSC-Lille-Metropole---Trabzonspor-54923_ciid54923

ibrahim sen burdanmi aldin???

UgurAk61
23.11.2011, 01:52
Birincisi stad bana 230 km uzak, gitmem imkansız. 2. si orda bilet kalmamış kulübe verilenlerden hariç. 3. su resmi siteden satılacağını zaten biliyordum onun için kardesim .

ben 13 tane almam lazim o nasil olacak????

birde kaca olur sence biletler????????

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 02:05
yok biri bana gonderdide pek emin degilim o siteden ama baska alan varmi diye soracaktim resmi siteyi bekliyecegim

E. Cumur61
23.11.2011, 02:06
ben 13 tane almam lazim o nasil olacak????

birde kaca olur sence biletler????????

Bilet fiyatları zaten belli bize ayrılan yer yani Güney kalearkasi eğer bizim yoneticiler uyanıklık yapmazsa 30€. Bu arada alacağın 13 kisinin bütün bilgilerini tek tek girmen lazım

Salpazarli
23.11.2011, 02:09
Bir kisi cesitli isimler ve pasaport numaralari üzerinden bilet alabiliyormu? Biletleri nerden teslim aliyoruz? ödeme nasil oluyor?

UgurAk61
23.11.2011, 02:13
neler lazim ???? hangi bilgiler temin edebilirim !!!

zafercalikoglu
23.11.2011, 09:11
gurbetçiler iş başına gösterin desteğinizi,uşaklar,

Metin Ural
23.11.2011, 09:38
az once trabzonspor'un resmi sitesinden biletimi aldim. anladigim kadariyla sadece tek pasaport numarasi ile tek bilet alinabiliyor deplasman tribunune.

murat
23.11.2011, 09:48
az once trabzonspor'un resmi sitesinden biletimi aldim. anladigim kadariyla sadece tek pasaport numarasi ile tek bilet alinabiliyor deplasman tribunune.

Aynen oyle, bende aldim biletimi keske maximum 3 felan olsaydi simdi isin yoksa milletin pesinden dolas bilet icin!

melodicforce
23.11.2011, 10:10
bizde aldik simdi.
bu kadar kolaymis iste :-)

46, 63 ve 70 numaralar.... hadi bakalim simdi maca, kim bekleyecek 2 hafta!!!

vatandas61
23.11.2011, 10:21
bilet alinmistir. Bize kac bilet satisa cikti bilen var mi?

murat
23.11.2011, 10:24
Yarim saat aralikla aldim 150 numara birden artti. Acele edin arkadaslar...

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2011, 10:27
Stad 3 te 1 inde Trabzonspor ve Türkiye bayrakları görmek istiyorum.

Milli maç gibi bir hava olsun.

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 10:35
Bilet nosu nerde yaziyor bende aldimda :)

Jala84
23.11.2011, 10:37
Arkadaslar ben Almanyanin Bielefeld kentinden Lille - Trabzonspor macina gitmek istiyorum... Eger Almanyadan kalkan otobüslerde yer varsa, lütfen bana yazin....almanyanin neresinden olursa olsun, ben gelirim oraya....

Yada bilet satan arkadaslar varsa aramizda, bana yazarlarsa cok sevinirim...
Yada maca gitmek isteyen, bileti olan ama arabasi olmayanlar varsa aramizda, onlar da yazsin...benim arabam var...

Trabzonspor sitesinden almak istedim, ama kredi kartim olmadi icin alamadim :mad:

Alper

Metin Ural
23.11.2011, 10:45
Bilet nosu nerde yaziyor bende aldimda :)

zannedersem trabzonspor'un sitesinden aldiginiz zaman deplasman tribunune gideceginizden belirli bir numara verilmiyor.

ayrica lille'in internet sitesinden de bilet satislari basladi diye anliyorum (siteye giremiyorum, yogunluktan olsa gerek). oyle alindigi takdirde istediginiz bolumu secip, bileti aldiginiz zaman size blok-koltuk-sira no gibi bilgiler veriliyor.

Külünkoğlu
23.11.2011, 10:53
Onay Numaranızı saklayın unutmayın arkadaşlar.

Yasin Altuntas
23.11.2011, 10:58
Arkadaslar ben Almanyanin Bielefeld kentinden Lille - Trabzonspor macina gitmek istiyorum... Eger Almanyadan kalkan otobüslerde yer varsa, lütfen bana yazin....almanyanin neresinden olursa olsun, ben gelirim oraya....

Yada bilet satan arkadaslar varsa aramizda, bana yazarlarsa cok sevinirim...
Yada maca gitmek isteyen, bileti olan ama arabasi olmayanlar varsa aramizda, onlar da yazsin...benim arabam var...

Trabzonspor sitesinden almak istedim, ama kredi kartim olmadi icin alamadim :mad:

Alper

Renkdas benim Araba var ama taa Fransaya kadar gidebilecegini sanmiyorum. Özelden bir yazissak diyorum

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 11:03
Uyku girmedi gozume dunden beri habire resmi siteye baktim bilet icin ve aldim :) fransiz topraklarinda Trabzonsporumla bulusacam

Salpazarli
23.11.2011, 11:22
Bende Biletlerini alan Mutlu Insanlardan biriyim :D
5 Tane Bilet aldim. Kisi basi bir bilet alinabiliyor her bilet icin kredi kartindan bir ödeme yani 5 kez ücret kesilecek maalesef. Olsun Trabzonspora deger...
Dedigim gibi kisi basi bir bilet aliniyor o yüzden almak istediginiz kisilerin pasaport numaralari lazim.

40 Dakika araliginda 120 bilet satilmis :D

E. Cumur61
23.11.2011, 11:22
ya ben alamiyorum aktivite limiti asildi yaziyor ne zaman bitti bu biletler

murat
23.11.2011, 11:25
ya ben alamiyorum aktivite limiti asildi yaziyor ne zaman bitti bu biletler

Valla renktas cok istek var biletlere! saatte 300-400 bilet satildi tahminimce.

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 11:34
yeni 5 tane aldim 300 gecmisdi 10 dakikanin icinde 70-80 tane artti hemen belki simdi bitmisdir bile !!!

Salpazarli
23.11.2011, 11:35
Tükendimi biletler?

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 11:35
:bayrak3::sevinç::sevinç::sevinç:ol

tsk61_24
23.11.2011, 11:36
Pasaport no dedikleri türk pasaport no mu oluyor ???

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 11:37
olabilir deminden birisi yaziyordu bilet kalmadi diye

Şuşoğlu
23.11.2011, 11:37
o kadar cabuk bıtmez ben 15 dk once aldım ama cok cabuk ılerlıyor

Salpazarli
23.11.2011, 11:38
Benim bildigim kadariyla bize 1000 bilet ayrildi degilmi?

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 11:39
Benim bildigim kadariyla bize 1000 bilet ayrildi degilmi?

benim bildigim 400 bilet

Yasin Altuntas
23.11.2011, 12:05
Ödeme islemi basarisiz. Hata olsutu ! Bu istek fra (ORTA ALANI KAPALI GÖZÜKMÜYOR) marasi) fraud kontrolünü gecemedi.

Bu ne demek ?????

Salpazarli
23.11.2011, 12:09
Ödeme islemi basarisiz. Hata olsutu ! Bu istek fra (ORTA ALANI KAPALI GÖZÜKMÜYOR) marasi) fraud kontrolünü gecemedi.

Bu ne demek ?????

Kredi Karti bilgisinde bir yanlis var galiba...tekrar bilgilerini düzelt ve yaz

Yasin Altuntas
23.11.2011, 12:14
Kredi Karti bilgisinde bir yanlis var galiba...tekrar bilgilerini düzelt ve yaz

Denedim simdide baska bir hata veriyor ama su sag taraftaki Info Box yüzünden okuyamiyorum :mad: :mad: :mad: :mad:

Salpazarli
23.11.2011, 12:16
Yukarida istenen tüm bilgileri verdin degilmi? Onun disinda kredi kartinda kart numarasi gecerlilik süresi ve arka tarafindaki son 3 hanedeki rakami yaziyorsun heyecandan karistirmis olabilirsin

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 12:16
Demekki bitti biletler !!! ; )

murat
23.11.2011, 12:17
5 dk once birtane daha aldim. Arkadaslar kredi kart bilgilerinizi iyi girin!

E. Cumur61
23.11.2011, 12:20
Kredi Karti bilgisinde bir yanlis var galiba...tekrar bilgilerini düzelt ve yaz ayni sorunla bende karsilastim kartiniz visa electron ve ya maestro ise gecmeyebilir

vatandas61
23.11.2011, 12:22
biletini alan onay numarasini yazarsa almak isteyenlerde nekadar biletin kaldigini ögrenebilir

61Serkan4828
23.11.2011, 12:24
Bende geliom yaaaa,bekleyin daaa

Vural Kuyumcu
23.11.2011, 12:24
Kulube verilen bilet sayisi 1050 bilet

61Serkan4828
23.11.2011, 12:25
Bana bilet lazim;berlin den gelcem; yardimci olun lÜtfen

61Serkan4828
23.11.2011, 12:26
Berlin den gelcem

Mehmet Ç.
23.11.2011, 12:27
Yüklenmeyin la biletlere aksama bende alacakdim...

61Serkan4828
23.11.2011, 12:28
Tek basima gelcem gerekirse,bana her yer trabzon ve tirebolu

murat
23.11.2011, 12:28
Onay numarami veremem ama sabah 8 de aldim ve 15 dk once aldim arada neredeyse 400 numara fark var. Yani aksami bulamayabilirde!!

E. Cumur61
23.11.2011, 12:30
verilen bilet sayisi 1050 onay numarasi ise 10bin kusur

Vural Kuyumcu
23.11.2011, 12:31
e.Cumhur sifirdan baslamadi zaten onay numara dagitimi :)

E. Cumur61
23.11.2011, 12:34
e.Cumhur sifirdan baslamadi zaten onay numara dagitimi :)
yav uzerine alinmada bu benim soyadimi herkes yanlis yaziyor cumhur degil CUMUR olacak abiler kardesler

Yasin Altuntas
23.11.2011, 12:35
Fraud kontrölü neyin nesiymis bir türlü gecemedik su fraud kontrolünden. Her seyide dogru yazdim aslinda.

61Serkan4828
23.11.2011, 12:35
BU MACI KACIRMAK ISTEMEM,
O GECE TÜRKIYENIN GECESI,SIKEBAHCENIN GECESI OLMACAK,
BIZ GRUPTAN CIKIORUZ,ezik olanlar avcunu yalasin,
benim icin: fb = pkk , kusura bakmayin

61Serkan4828
23.11.2011, 12:36
yasin sen bana yardim et lütfen , ne frausu?

E. Cumur61
23.11.2011, 12:37
Fraud kontrölü neyin nesiymis bir türlü gecemedik su fraud kontrolünden. Her seyide dogru yazdim aslinda.
kartin visa electron ya da maestro ise gecmiyor galiba ya visa olacak ya da mastercard

Vural Kuyumcu
23.11.2011, 12:37
yav uzerine alinmada bu benim soyadimi herkes yanlis yaziyor cumhur degil CUMUR olacak abiler kardesler
kusura bakma
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Yasin Altuntas
23.11.2011, 12:41
kartin visa electron ya da maestro ise gecmiyor galiba ya visa olacak ya da mastercard

Master Card :( :(

Yarin'a bari bilet biraksanizda yarin bir daha denesem. ALmayin la biletleri :D

61Serkan4828
23.11.2011, 12:45
cumur kardes bana yardimci olun lütfen,hepiniz yardim edin,
ben bu son maci yasamak istioyurum(cünkü tarihi yazacaz),bana lütfen bir bilet bul,ben berlinden kesin gelicem,frei bile aldim patrondan ogün icin,cevap verin lütfen

berlinden giden varmi acaba yaaa????

E. Cumur61
23.11.2011, 12:51
cumur kardes bana yardimci olun lütfen,hepiniz yardim edin,
ben bu son maci yasamak istioyurum(cünkü tarihi yazacaz),bana lütfen bir bilet bul,ben berlinden kesin gelicem,frei bile aldim patrondan ogün icin,cevap verin lütfen
tam olarak neyi yapamiyorsun

FANATIK61
23.11.2011, 13:03
Degerli Trabzonspor taraftarlari,

okudugum kadariyla maca ilgi yüksek bu cok sevindirici ama üzüntü veren haberlerde var. Dün aksam mactan sonra yogun telefon, kisa mesaj, ve email aldim bir cok arkadastan neden bizler forumu daha ayrintili bir sekilde takip etmiyoruz. Yaklasik 1 ay önce BMN Avrupa bölümüne baslik actim (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=33781) Lille maci icin bir Allah'in kulu ugramadi yazmadi (benimle özelden devamli irtibat olanlar haric) illa gruptan cikma asamasina geldik mi maca gitme istekleri artmasi gerekiyor ???

Almanyadan 4 otobüs kaldiriyoruz maca. Yerlerimiz dolmustur ve mac biletleri bugün alinmistir. Bu macta bizimle beraber olamayan arkadaslar bundan sonra Trabzonspor ile hertürlü Organizasyonlarda bizlere daha erken basvursun. Simdi yari yolda kalan taraftarlarimiz icin gercekten üzülüyorum kim bilir bir daha ne zaman Sampiyonlar Ligin'e gitmemiz nasip olacak.

Siz Trabzonsporsunuz takiminiz gibi biraz uyanik olun !!!

Külünkoğlu
23.11.2011, 13:12
Kalabalık bir ekiple geliyoruz...

Toplanma yerimiz organizasyon detaylarımız yakında açıklanacak arkadaşlar.

murat
23.11.2011, 13:13

Ooooo Metin abi sendemi geliyorsun??

nesta61
23.11.2011, 13:20
Bilet.trab.... Kac bilet satildi Haberiii olan varmi?

Ibo61
23.11.2011, 13:49
Bizlerde BORDOMAVI HEIDELBERG olarak 40 kisi icin biletlerimizi alip LILLE otobüsle gelecegiz.....

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 13:58
Londradan 20 kisi kadar geliyoruz :)

Mehmet Ç.
23.11.2011, 14:00
Lan bitirmeyin la biletleri...

anasini sattigim 800 km git gel 1600 bitmezde...

Lille 'de havalimani bile yokmus..

bu ucaklar nereye iniyor?

Murat Hızal
23.11.2011, 14:00

Detayları merakla bekliyorum:)

İleli
23.11.2011, 14:03
cok kalabalik olucaz cok almanya fransa hollanda belcikadan otobusLER kalkacak kendi imkanlariyla gelenlerde cabasi...

Mehmet Ç.
23.11.2011, 14:06
ucak bileti ariyorum...

brüksel havalimani en yakini galiba...

yardim lazim...

nereye iniyor bu millet :D

murat
23.11.2011, 14:08
ucak bileti ariyorum...

yardim lazim...

http://www.lille.aeroport.fr/aller_a_lille.asp

E. Cumur61
23.11.2011, 14:09

metin abi listeyi yapalim

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 14:11
biletler hemen hemen bitmisdir zanedersem sabah saat 10 da 300 tane satilmisdi

vatandas61
23.11.2011, 14:19
500 civari biletin bitmis olmasi lazim, az önce arkadas da aldi.

Mehmet Ç.
23.11.2011, 14:22
http://www.lille.aeroport.fr/aller_a_lille.asp

Tesekkürler...

bu ne ya :( 800km yolu aktarmali veriyor..

london'a gidecem, ordan lille'e geri dönecekmisim :D

arabayla daha hizli giderim :D

ben arastirmaya devam edim :)

Metin Ural
23.11.2011, 14:24
ucak bileti ariyorum...

yardim lazim...

bruksel epey yakin, tren ile yaklasik yarim saat.

paris'den ise tgv-europe treni ile yaklasik 1 saat suruyor.

Yasin Altuntas
23.11.2011, 14:55
Isteyenlere duyurulur:

Touring.de Paris'e gayet makul Otobüs seferleri düzenliyor. Ordan Lille'e zaten tgv.europe üzerinden ucuz bilet alinabilir

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 14:59
Mac gunu simdi gelmek bilmez :)

UgurAk61
23.11.2011, 16:10
berlinden giden yokmu?
ben lille geliorum renkdaslar,beni orada bekleyin

niye siteden almiyorsun abi???

Salpazarli
23.11.2011, 16:12
az önce konustum fatih beyle bilet satisi su an 700deymis asagi yukari...

UgurAk61
23.11.2011, 16:14
daha bilet var yani bende yarim saat sonra alacagim biletleri
insallah aksilik cikmaz!!!

birsey soracam birtane kredi kartiyla degisik kimliklere bilet alabilirim degilmi???

Salpazarli
23.11.2011, 16:46

birsey soracam birtane kredi kartiyla degisik kimliklere bilet alabilirim degilmi???

evet bir kredi kartiyla istersen yüz bilet al kredin varsa :)

Metin Ural
23.11.2011, 17:07

eger trabzonspor sitesinden ise benim anladigim degisik kimlik ve pasaport numaralari ile istedigin kadar bilet alabilirsin.

ancak biletleri teslim alirken her bir kimlik kartini gostermen gerekebilir (daha dogrusu kimliklerde isimleri yazan kisilerin yaninda olmasi gerekecektir)

Ha-kan
23.11.2011, 17:14
gruptan çıkmak için ayağımıza kadar gelen bu tarihi fırsatı kaçırmak olmaz.

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 17:46
Bittimi biletlet

UgurAk61
23.11.2011, 17:48
bitti ya bana da acil 7 tane bilet lazim!!!
sende varmi
?

Hasan Cubukcu
23.11.2011, 17:51
gruptan çıkmak için ayağımıza kadar gelen bu tarihi fırsatı kaçırmak olmaz.

Önemli Olan Gruptan cikmak degil Trabzonsporlunun gücünü orada göstermek , tabiki gruptan cikarsak dahada güzel olur ama biz trabzonsporu basarili oldugu icin tutmuyoruz !!!

Su bilet isinde size biraz yardimci olayim Kredi karti olmadigi sürec bilet alamazsiniz önemli 1 Kredi karti üzerine istediginiz kadar bilet alabilirsiniz .

Siteden biletleri alirkene en cok önemli olan Tc kimlik Nr. Pasapaort isim soyadi ve dogum tarihi gerisine istediginizi yazabilirsiniz onlara kimse dikkat etmiyopr
tek kisiye tek bilet veriyorlar !!! amac karaborsa da satilmasin diye biletler tabiki bu ara pasaportlarinizi unutmayin yaniniza almaya , neler gördük Milanoda !!!

UgurAk61
23.11.2011, 17:51
sitedeki biletler bitti

Yasin Altuntas
23.11.2011, 17:54
ALlah Kahretmesin Biletler bitti :( :( :( :( :(

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 18:23
Bi arkadas daha aldi :S

murat
23.11.2011, 18:32
Evet biletler tukenmis, bukadar cabuk bitmesi normaldi.

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2011, 18:34
Valla sabah 3 saat kurdum, 6 ya ,7ye ve 8 e son saate uyandim baktim biletler hemen yerimizi aldik

Vural Kuyumcu
23.11.2011, 20:05
Orda olacagiz

pirana61
23.11.2011, 20:29
kardesime bilet aldim.1 dakika sonra kendi bilgilerimi verdim biletler bitti yazdi.böyle bir sans olabilir mi ya?
yani birader gidecek ben gidemiycem.allah kahretsin.vuraaaaal kurtar beni

UgurAk61
23.11.2011, 22:04
abi bana fransadan 7 tane bilet ayarlaminiz lazim 30€ bilete 61€ veririm yani para mesele degil yeterki bilet olsun

irfanb
24.11.2011, 00:20

Kalabalık bir ekiple geliyorsaniz,kalabalik biletlerle geliyorsunuz demektir.
3-5 tane fazladan bulunur degil mi Metin ? :)
Kulübün sitesinden alirim dedim ise gittim geldim,baktim ki biletler tükenmis.
Siz biletleri ayarlayin ben cikolatalari...
:)

E. Cumur61
24.11.2011, 00:27
2 gün icinde haber gelecek bilet konusunda olursa yazarım buraya

yektakurtulus
24.11.2011, 00:29
lille kazanmasi gerekiyor ve üzerimize gelecek
insallah defansta dikkatli olup takim savunmasini iyi yapip ataklara hizli cikariz
alanziho/adrian maci olabilir
bu macta adrianin ara paslarindan yararlanabiliriz

Ahmet KESKİN
24.11.2011, 00:31
3-2 kazanırız macı

vatandas61
24.11.2011, 00:39
Lille tribününü de doldurun usaklar. Deplasmanda oynadigimiz belli olmasin

Hüdai Pervaneli
24.11.2011, 00:46
Orda Olacakmisiz:)

Chiko
24.11.2011, 00:46
Özellikle Fransa'da yasayan renkdaslara olacak sorum;

Bize ayrilan bölüm kale arkasi olacak sanirim, kosu pisti de var heralde.
Dogru dürüst izleme sansimiz olacak mi?

irfanb
24.11.2011, 00:47
Orda Olacakmisiz:)

Sen de mi Mahmut ?

Salpazarli
24.11.2011, 01:08
Bilet bulma ihtimalimiz varmi? Ben biletlerimi aldimda bir arkadas alamamis kredi kartinda sorun cikmis taraftar gruplarinda acaba fazladan bilet varmidir?

Hüdai Pervaneli
24.11.2011, 01:19
Sen de mi Mahmut ?
Evet Abi bende:) Kandirdilar beni:(

Mehmet Öztürk
24.11.2011, 01:23
Özellikle Fransa'da yasayan renkdaslara olacak sorum;

Bize ayrilan bölüm kale arkasi olacak sanirim, kosu pisti de var heralde.
Dogru dürüst izleme sansimiz olacak mi?

Maç izlemeye gitmiyruk, bağırmaya, şarkılar söylemeye, TRABZONSPOR'umuzun tur atlamsı için bize düşen görevi tamamlamaya gidiyruk!

cerebrum
24.11.2011, 02:08
acaba lille tarafından da bilet alınır mı? o bölge de yaşayanlar düşünüyor mu böyle bir şey? çünkü pankart doğru diyo:sığmıyoruz ... görünen bu ha samsun ha fransa... sığmıyoz işte..

nesta61
24.11.2011, 03:06
maca gelecek olan arkadaslar stadyum cok eski lille yeni stadyum yapiliyor , oyniyacamiz stadyumun kosu pisti var ve biz 19 blok sud tribununde oturucazz ve karsiki kaleye zor gorucezz .. mac izlemeye deyil BAGIRMAYA GDIYORUZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ibrahim Gaygusuz
24.11.2011, 12:38
Lille tribununden bilet alinmaya basladi londrada :) sigmiyoruz !

fikriliman
24.11.2011, 12:58
Lille tribununden bilet alinmaya basladi londrada :) sigmiyoruz !

Trabzon tarafına yakın olan yerden alınsın bari birde toplu alım olsada bölünmese taraftarlar :s

nesta61
24.11.2011, 13:50
Trabzon tarafına yakın olan yerden alınsın bari birde toplu alım olsada bölünmese taraftarlar :s

bize ayrilan taraf sud tribun 19 blok.... sud tribun 18 17 16 bloklara lara yuklenin beyler

Atalay
24.11.2011, 14:43
bize ayrilan taraf sud tribun 19 blok.... sud tribun 18 17 16 bloklara lara yuklenin beyler
Kardeşim o biletleri bize ayır bizde istanbuldan geliyoruz...

Tekke
24.11.2011, 14:44
Ya beraberlik yeter kardeşim, gidin-bağırın-yıkın gelin :)))

Chiko
24.11.2011, 14:53
Maç izlemeye gitmiyruk, bağırmaya, şarkılar söylemeye, TRABZONSPOR'umuzun tur atlamsı için bize düşen görevi tamamlamaya gidiyruk!
Senede bir kez maca gidiyorum, sesler bitene kadar bagiracagiz zaten :)
Bizi tur atlatan golleri görelim, yeter. :D

Ibrahim Gaygusuz
24.11.2011, 15:02
Bir tane daha "sigmiyoruz" pankarti olsunmu :D

kayseriliyiz
24.11.2011, 15:21
ben biletimi lille tribïnünden aldim arkadas sagolsun fransiz
beraber gidiyoruz inter maçinda bizimkilerle beraberdik
bu kez daha yakindan izleyecegim maçi

Hasan Cubukcu
24.11.2011, 15:36
maci izlemek yok bagirmak var !! :sevinç::sevinç:
arkdaslar benim yanimda olaklar zaten bagiracak yoksa rahat birakmiyorum olari !! ya bagiracan yada yanimda durmiycaksiniz ;)

kayseriliyiz
24.11.2011, 15:42
fakat kulüp fiyatlari abartmis biraz 85tl inter maçi 55tl idi

TS_2011_TR
24.11.2011, 15:43
bilet isi bitti mi yani.

alma sansimiz yok mu daha.

Hasan Cubukcu
24.11.2011, 15:46
bitti bitti

Sefa Murat Dokuz
24.11.2011, 15:48
İnter maçının motivasyonu gibi motive olursa bizim çocuklar, ilk yarı bu işi bitiririz.

UgurAk61
24.11.2011, 15:52
niye alma sansimiz olmazmi yani kulüpten?

yigits
24.11.2011, 17:14
Arkadaşlar biletler bitti ancak Lille tribünlerinden bilet alın bence. Bir çok tanıdığım ve forumdan takip ettiklerim ordan aldı ve sanıyorum tribünün büyük çoğunluğunu Türkler oluşturacak.

murat
24.11.2011, 17:51
fakat kulüp fiyatlari abartmis biraz 85tl inter maçi 55tl idi

35 euroya SL maci abartilimi? Bence aksine cok cok ucuz!!

kayseriliyiz
24.11.2011, 17:55
35 euroya SL maci abartilimi? Bence aksine cok cok ucuz!!
yok degil usta da ben lille tribününde aldim 35euroya sahaya daha yakin
bence misafir tribünü için fazla inter maçi 55tl idi o yüzden yoksa 100euro olsada gidecem sorundegil yani;)

kayseriliyiz
24.11.2011, 18:04
lille stadindaki bilet yerini aradim
bilet alimi sadece giselerden yapiliyor maç günü veya simdiden ve kimlik istiyorlar her kisi için yani internet satisi yokmus
çünkü maç yüksek risk olarak geçiyormus
bilginize

SEDAT
24.11.2011, 18:15
* Gurbetçi renkdaşlar hepinize helal olsun be :)

Laz_61
24.11.2011, 18:21
40 kisilik grub ile avusturyadan carsamba sabahi 4 de hareket edecez milanoyu salladik lilliyide saliycaz Allahin izniyle.Varmi böyle takimina asik olan taraftar biletler tükenmis bile.

Salpazarli
24.11.2011, 18:53
Yani desenize Bize ayrilan bölümden bilet almamiz gerekmiyordu diye...mac günü erkenden gidildigindede lille tarafindanda bilet alabiliyoruz öylemi?
Acikcasi ben biletimi aldim ama kale arkasindan dogru kosu pisti sayesinde maci nasil izleyecegiz bilmiyorum...

asil suskun
24.11.2011, 18:56
biletleri bugün aldim bende orada olacagim

asil suskun
24.11.2011, 18:57
oley oley maca fransaya gidiyoruzzzzzzzzz

murat
24.11.2011, 18:59
40 kisilik grub ile avusturyadan carsamba sabahi 4 de hareket edecez milanoyu salladik lilliyide saliycaz Allahin izniyle.Varmi böyle takimina asik olan taraftar biletler tükenmis bile.

Ekrem yasiyormusun sen? goruselim Lille de ;)

Seyfi_B
24.11.2011, 19:10
Arkadaşlar. Almanya'dan yazıyorum. Bilet alma imkanımız kalmadı mı? Son fırsat nedir acaba?

Vural Kuyumcu
24.11.2011, 19:49
Yani desenize Bize ayrilan bölümden bilet almamiz gerekmiyordu diye...mac günü erkenden gidildigindede lille tarafindanda bilet alabiliyoruz öylemi?
Acikcasi ben biletimi aldim ama kale arkasindan dogru kosu pisti sayesinde maci nasil izleyecegiz bilmiyorum...
izlemeye mi gidiórsun:eek:

TS_2011_TR
24.11.2011, 20:38
arkadaslar, bilgisi olan yazarsa sevinirim

malum bizim sitede ki biletler bitti, ama mac günü lille tarafindaki yerlerden bilet alma imkanimiz ne kadar.
ve fiyatlari belli mi.

kayseriliyiz
24.11.2011, 20:58
arkadaslar, bilgisi olan yazarsa sevinirim

malum bizim sitede ki biletler bitti, ama mac günü lille tarafindaki yerlerden bilet alma imkanimiz ne kadar.
ve fiyatlari belli mi.

ben billet yerini aradim kalirsa maç günü satacaklarmis kisi basi 1 tane ve kimlikle su an almak istiyorsan lille'e gitmek lazim oda zor malum
kadin dedi çok istek varmis kalirmi bilmem diye.
benim biletim lille tribününden maraton tribünü 35euro verdim arkadasa lille'de oturuyor yani benim sansima

Salpazarli
25.11.2011, 00:39
izlemeye mi gidiórsun:eek:

Hem izlemeye hemde taraf olmaya :)

Vural Kuyumcu
25.11.2011, 01:03
ondan sonra Trabzondaki taraftara kizin niye mac izlionuz diye

Hüdai Pervaneli
25.11.2011, 01:09
Vural Kadirdin beni maci izlemeye gidicez dedin:) üstüneüstelik Paralarmida aldin:) ne bicim dost sun sen :)
Ilk defa deplasman yapicam sayende:) Ilkdefa avrupada CL de bir mac izlicem canli canli sayende:)

Simdi birde sen beni en iyi sekilde agirlarsin:) Olmuyorrr Dostum hep sana hepsana yükleniyorum:)

sirkan
25.11.2011, 01:59
Insallah bi aksilik cikmasa bende Oradayim....
Ilk Trabzonspor'un sampiyonlar ligi macina gidecegim...

nesta61
25.11.2011, 02:48
beyler sakin olun kale arkasindaki 1800 gercek taraftar bu sefer lillede firtina etkisi yapacak izlemeye deyil sesimiz kisilana kadar BAGIRMAYA GIDIYORUZ... kaybetmemeye gidiyoruzzz ... TURKIYEDE KAC TAKIM KAC KERE 2 CI TURA CIKMIS HAYDE TRABZONUM ILK KEZ KATILDIGIN SAMPIYONADA BIR TARIH DAHA YAZZ ...

Tunay ERDEM
25.11.2011, 03:04
hayy Aslan parçalarına bak be, helal olsun size.

İleli
25.11.2011, 03:23
bende resmei siteden alicaktim ama gecen hafta oflu bi arkadas haber verince hemen belcika trabzonlular derneginden ayarlattim biletimi...

Melek
25.11.2011, 14:09
Gurbetçi renkdaşlarımız teşekkürler...

gokhan_61_
25.11.2011, 16:15
nezeman cikti biletlerde bitti hemen

melodicforce
25.11.2011, 17:08
carsamba sabahi bileti alirken ilk sefer bi uyari geldi, yani sayfa mi tazelenmedi ne olduysa... tekrar bi daha doldurdum ve bilet aldim.
bugün bankada kartimi bastim ve gördüm ki iki bilet parasi (34euro + 34euro) cekilmis!
yani bi biletim var extradan, mac günü görecegiz....

"61" euroya satiyorum, ee maca talip cok, bilet arayanlar var. bende macerali yolculuk yaptigim icin, bari geri dönüs trenle rahat gecsin...

Doğukan Uçan
25.11.2011, 17:20
biletler bitmiş zaten :D

Serap G.
25.11.2011, 18:09
Renktaslar bilet kalmamis, 11 kisi magduruz. Fazladan bileti olan veya satan biri taniyan lutfen bana haber versin..

Fransali61
25.11.2011, 22:20
selamlar arkadaslar, bazilari biletleri var diye mutlu bazilari alamadiklari için uzgun. keske herkese bilet olsaydi, dun turklere verilen kale arkasi biletleri gisede kalmamis, onceden kalmadi diye haberi çikmisti ama gittigimizde oldugunu gorduk hatta kolnden bir arkadas 70 tane aldi, kisi basina 5 bilet veriyorlar. oda arkadaslarinla alabildi, onlar simdi bitti ama sanirim hala bir sans var, "honneur latéral" tarafindan maraton dedigimiz yerden turklere bilet veriyorlar, bu biletlerin yerleri stadin deplasman takiminin taraftarlarina verilen yerlerden..
bu bilet 50 euro. 55,70,100 euroluk biletlerin oldugunuda saniyorum. tabiki giseden alabilene.
Biletleri olan arkadaslara sesleniyorum : bu biletlerle maç gunu maçtan 2 saat once ve 2saat sonrasina kadar Lille sehrinin ve civarinin otobus, metro, tramway sebekesini bedava kullanabilirler. konrol oldugunda biletleri gostermek kafi. Lille'e yakin Villeneuve d'asq sehrinde oldugu için stat, Lille'e gidip geriye arabayla gelmeye gerek yok, çunku her buyuk sehir gibi orasiniinda trafigi berbat. Trafige takilmak istemeyenler toplu tasitlara yonelebilir.
bilet isteyenlere olumlu cevap veremiyorum artik, benim gidipde almam olanaksiz. ama olursa burdan ilan ederim.

Fransali61
25.11.2011, 22:23
duzeltme : Honneur lateral biletleri trabzonspor sitesinden satilan yerlerin yanibasinda ama arasinda duvar var. buranin turkler tarafindan doldurulacagini saniyorum, FB maçinda tamamen dolmustu

E. Cumur61
25.11.2011, 22:40
duzeltme : Honneur lateral biletleri trabzonspor sitesinden satilan yerlerin yanibasinda ama arasinda duvar var. buranin turkler tarafindan doldurulacagini saniyorum, FB maçinda tamamen dolmustu

Olursa bilet bana 5 tane lazım yazarsın bana