PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA EURO 2012 Play-Off | Türkiye 0 - 3 Hırvatistan

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Ertan 51
12.11.2011, 08:43
İki taraf ta birbirine gol atamaz gibime geliyor.Maçtan önceki tahminim:eek:
tutsaydı alıntı yapardım tutmadı gine alıntı yapıyım da bi daha ki sefere yüzüm olsun:)

İşin aslına kalırsa zaten hak etmiyorduk ama insan madara duruma düşünce üzülüyor.

Sefaenes
12.11.2011, 08:49
resmen dün macta satildik baska isayi yokinsada onur olur ve mücadele eder. Bu macin rövansi var tur gitmemis ama hic birsey yapmatik. fb oyuncular basta olmak uzere arda bile hainlik yapmistir. Bunlara asla milli formayi vermiyeceksin. Para icin degil forma aski icin oyniyanlar oynamali. Bastürk zamaninda harcadik simdi diger gurbetcileri harcamiyalim. Ekici,töre,tunay,toprak bu milli takimda rahat oynar. Dün kalede sinan yada tolga olmaliydi. Hiddink gidici ona herkez emin ama oguz kalirsa hic birsey degismez.

Reha
12.11.2011, 09:08
İnanılmaz yorumlar okuyorum özellikle genç kardeşlerimden.Milli forma Trabzondanda Fenerden de üsttedir hatta en üsttedir.Trabzonu milli formaya tercih edenler gaflet ve hatta hıyanet içindedir.Bu bilinçsiz bu ezberletilmiş taraftarlık yapısı Trabzon taraftarının arasına nasıl yerleşti bilmiyorum?

Seçiciler adaletsiz kadro yapabilir,sahadaki futbolcu istenen oyunu oynayamayabilir,hatta senin nefret ettiğin bir Fenerlide olabilir(bkz.Emre ve Volkan) ama hiç bir done senin milli takımı kendi takımından üstte tutmaya veya o futbolcuyu yuhlamaya aile hayatına kadar saldırmaya hak tanımaz.

Sen sırp,Yunan ya da İngiliz değilsin sen Türk'sün; duygusallığın,geçmişin,ahlakın diğerlerinden farklıdır.Adam Arsenal'i,Olimpiakos'u,Lyon'u veya Madrid'i milli takımın üstünde görebilir veya önemser ama sen yapamazsın hissedemezsin; yok ben yaparım ben hissederim diyorsan sen bu Ulus'a bu bilince ait değilsin demektir!

Ya bu forumda Türkiyenin çimentosu ve T si bir Trabzonlu gibi davranın ya da gitgide dönüşmeye başladığınız Antu,Ultraslan gibi forumlara gidip üye olun...

Daha söylenecek çok şey var ama söylenecek hiç bir şey de yok sizin gibilere!!!!

Tekke
12.11.2011, 09:35
Hiç milli takımın bu kadar ezildiğini, kaleye bile şut atamadığını görmemiştim, Almanya da ezmişti bizi ama yine de pozisyon bulmuştuk :(((

Şikecilerin kafası sahada değildi, tribüne kızgınlardı sanki...

Sami Kuk
12.11.2011, 10:23
Nedense varya içim hiç cız etmedi hiç üzülmedim.2008 senesinde yerimde duramazdım evi altına üstüne getirirdim maçlarda.Dün hiç heycan yok tu ondan öncede yoktu...

Bu emre volkan sabrinin ne ayrıcalıkları var anlamıyorum illa her maçta alınacaklar.Ayrıca Rıdvan şeytanı durmadan laf soktu şike olayına volkanın ıslıklanmasıda zoruna gitmiş iyice..

esirgolge
12.11.2011, 10:35
Neresinden tutarsan tut elinda kalan bir maç oldu. Son Almanya ve Azeri maçında milli takımın oynadığı vasat ve ruhsuz futbolla bu işin olmayacağı belliydi.

sanatik
12.11.2011, 10:36
Esas suclu Federasyon.

Gerisi beni ilgilendirmez.

macuka
12.11.2011, 10:37
Artik milli takimin basarisizliklarina bile sevinenler var!

Ne oluyor lan, ne yaptiniz memleketim insanlarina???
Insanim boyle dusunmeye baslamissa, bu ulkede kurt devleti de kurulur, ermeni devleti de...

orhan42
12.11.2011, 10:43
Slaven Biliç yıllık ücreti 210 bin euro
Hiddink Yıllık ücreti:4 milyon euro
Aradaki fark 3 gol ve iyi futbol..Ulan bu fark için 3.8 milyon euro ödenir mi be insafsızlar...

Cengiz Çubukcu
12.11.2011, 10:46
İnanılmaz yorumlar okuyorum özellikle genç kardeşlerimden.Milli forma Trabzondanda Fenerden de üsttedir hatta en üsttedir.Trabzonu milli formaya tercih edenler gaflet ve hatta hıyanet içindedir.Bu bilinçsiz bu ezberletilmiş taraftarlık yapısı Trabzon taraftarının arasına nasıl yerleşti bilmiyorum?

Seçiciler adaletsiz kadro yapabilir,sahadaki futbolcu istenen oyunu oynayamayabilir,hatta senin nefret ettiğin bir Fenerlide olabilir(bkz.Emre ve Volkan) ama hiç bir done senin milli takımı kendi takımından üstte tutmaya veya o futbolcuyu yuhlamaya aile hayatına kadar saldırmaya hak tanımaz.

Sen sırp,Yunan ya da İngiliz değilsin sen Türk'sün; duygusallığın,geçmişin,ahlakın diğerlerinden farklıdır.Adam Arsenal'i,Olimpiakos'u,Lyon'u veya Madrid'i milli takımın üstünde görebilir veya önemser ama sen yapamazsın hissedemezsin; yok ben yaparım ben hissederim diyorsan sen bu Ulus'a bu bilince ait değilsin demektir!

Ya bu forumda Türkiyenin çimentosu ve T si bir Trabzonlu gibi davranın ya da gitgide dönüşmeye başladığınız Antu,Ultraslan gibi forumlara gidip üye olun...

Daha söylenecek çok şey var ama söylenecek hiç bir şey de yok sizin gibilere!!!!

Artik milli takimin basarisizliklarina bile sevinenler var!

Ne oluyor lan, ne yaptiniz memleketim insanlarina???
Insanim boyle dusunmeye baslamissa, bu ulkede kurt devleti de kurulur, ermeni devleti de...
çok haklısınız, giderek istanbul takımlarının taraftarlarına benzemeye başladı bizim taraftarımız da... burda bile herkesin tek derdi Trabzonsporun oyuncusunun milli maçta performansı olmuş, takım 3 yemiş biz hala ''girayın suçu yok, burak'a top gelmedi''lerin peşindeyiz... kimse bir milli maçta dünyaya rezil olduğumuzu görmüyor bu durumdan vazife çıkarıp '' volkan ne güzel oldu, emre gitsin'' vb söylemlerde bulunuyor...tam bir istanbul taraftarı davranış biçimi...

orhan42
12.11.2011, 10:46
"Kenardan yönetilen bir takım ile kenar yönetimi olmayan iki takımın maçıydı. Oyuncularını tanıyan bir teknik heyetle takımı hakkında hiçbir bilgisi olmayan teknik heyetin maçıydı. İşi futbolu yönetmek olan bir federasyonla futbolu kişisel ilişkiler ekseninde yöneten bir federasyonun karşılaşmasıydı."
Okay Karacan Zaman

Murat Erdem
12.11.2011, 10:55
Gabric aşkına...go Croatia !!! bu maçta hiç bir oyuncumuzun oynamasını istemiyorum...olası kötü neticenin ihalesi, döner dolaşır bizimkilerin üzerine yıkılır...
aklıma gelen başıma geldi...gökhan gönül-sarbi-volkan gibi facialar dururken...giray'ın ilk defa milli olmasına sardılar.

Ertan 51
12.11.2011, 11:04
Slaven Biliç yıllık ücreti 210 bin euro
Hiddink Yıllık ücreti:4 milyon euro
Aradaki fark 3 gol ve iyi futbol..Ulan bu fark için 3.8 milyon euro ödenir mi be insafsızlar...
Biliç bize gelse yıllık 210 alsa yine bizim futbolun üstüne koyacağını zannetmiyorum ama en azından değmeyen adamlara milyon yurolarımız gitmezdi,3.dünya ülkesi muamelesi görmeyiz o Hiddink gibilerden.
Ertuğrul hoca veya Tolunay hoca kafama yatan isimler onlar da bırak Bilic i nerdeyse Hiddink e yakın para isterler,yani çok karışık bir iş.:confused:

Helvacı61
12.11.2011, 11:23
anlamadığım şey bu hiddink devamlı bizi aşağılıyor. ama trabzonsporun şl de daha bir kez yenildiğini unutuyor. üstelik hiçbir takıma ezilmedik adam gibi takım kurup oynatamıyor. e napalım sizin futbolunuz bu kadar diyor. bu kadar sığır bir adam görmedim. 3 metre pas veremeyen sabriyi oynatıp valenci yanın oyuncusu mehmet topalı oynatmıyor sonrada sizi busunuz diyır tam dayaklık. oğuz çetin zaten karaktersizin teki

Lazman
12.11.2011, 11:23
dun aksam oguzun takiminin hiddinkin sistemine uymadigini gorduk :)) hiddink takimi tamamen yurt disinda oynayan turklerden kurmasi lazim. En azindan futbolun sistemini bilen adamlar. Takimin hepsi berbatti ama adamim giraya ufak bi parantez acip gececem. 1. golde bombos yerde gogsuyle topu adama indirdi pesine bide el ense cekti. orta gelene kadar olici cekti durdu, adam kendini kurtarip etrafindan dolandi arkaya gecti golu atti giray cekecek adam ariyo hala ayni yerde :) Mantik hatalari.

devre arasi yanimdakilere dedimki topraklari satin hirvatlarin 2. yari gol atacagina yatirin hatta ilk 10 dakka bile dedim :D tak dak. 51 gol .

Aci ama gercek futbolumuz 50 sene geriden geliyo, allah ne verdiseyle her zaman olmaz. Medya 1 haftadir macla yatip kalkiyo,butun dunyanin ekonomik kriz derdine dustugu zamanda.
Bundan once 50 kere dedim bidaha diyim. Turk futbolcularinin futbol bilgisi yok,pas nasil verilir,top nereye verilir,nasil vurulur bic haberleri yok. Iyi oyuncu olmalari tamamen cok yetenekli olmarindan. Orta sahada saga sola 20 pas atmayla top cevirmeyle iyi futbol oynanmaz. Hele 2-0 arkadaysan. Ama oda istediklerinden diil mecbur olduklarindan. Cunku ilerde pas atacak bos adam yok. Yazacak cok sey varda bisey degismeyecek olan bizim klavyenin dugmelerine olacak :)

10 numara
12.11.2011, 11:26
antrenöründen kadro seçimine kadar yanlışlar silsilesi....ve volkan komedyası...

kalkanbalığı
12.11.2011, 11:30
Burakın yanına Umutu koymak yerine Burakı alıp Umutu koyanların maçı bu sonuca şaşmamak gerek...

MonteCristo
12.11.2011, 11:46
Sabri sana helal olsun. Diğer futbolcularda senin kafanda olsaydı yenilsek bile rezil olmazdık ezilmezdik bu kadar. Yenilgiyi kabullenmeyip tek başına didinen Sabri. Moralim bozuk hesabına bilerek sarı kart gören çakma Beckham senin totonu yesin.

cahana
12.11.2011, 11:55
bir musibet bin nasihatten iyidir dün gece herşey rezaletti.körlere yol gösterildi dün gece.istanbul takımı zihniyeti ve şımarık futbolcu yapısıyla bir başarı elde edilemeyeceği anlaşılmıştır.küfür ne yazık ki futbolumuzun gerçeği bir şekilde hakkında gelmeliyiz artık.

volkan sana veya bir başkasına küfür edilmesi son derece yanlış ve çirkin bir durum ama nedense hiç üzülemedim bir daha ki sefer sen daha fazla küfür edersin ve ödeşirsiniz artık...

inadına_Trabzon
12.11.2011, 11:59
Giray Şampiyonlar Liginde oynayan stoper. Aslan gibide oynuyor. Gökhan Gönül e tek kelime edemeyen Rıdvan Giray'a ..k atmasın

3.golde kırk kere Burak dedi. 1.golde kaç kere Gökhan dedi ?

Vkgz
12.11.2011, 12:00
Volkan; Fenerbahçe cumhuriyetinin topçuluğuyla yetinme derdinde.
Gökhan; Bu seneki kötü performansı devam ediyor.
Giray; Daha toy adam boyle bir maçta direkt oynatılması ilginç
Hakan; Zaten rezildi.
Emre; Bitmiş
Sabri; Zaten kapasitesi belli
Arda; Şımarıklık bitirmiş adamı bu yaşta.
Selçuk; Silik
Burak; Deplasman golcüsü iç sahada yanına ceza alanında etkili bir forvet bulunmalı.

OFLU_79
12.11.2011, 12:00
Su milli takimi ayaga kaldiracak tek kisi var o da Senol Günes. Hem Trabzonsporu hemde Milli takimi calistirsa keske.

Cok Yanlis hamle olur. S.Günese yapilanlardan sonra Milli TakImin basIna gitmez.

Gecende bir sözü verdi: "Türk futboluna daha birsey veremem, uzatmalari oynuyorum"

Tatar Kemal
12.11.2011, 12:02
milli takımın tek kurtuluş reçetesi var: Şenol Güneş.

Şenol Güneş hem Trabzonspor'u hem de milli takımı çalıştırabilecek kapasitede bir hocadır. Milli takım tesisleri olduğu gibi Trabzona taşınmalı. istanbul'dan ve istanbul medyasından bir an önce uzaklaşılmalı. federasyon tüm yetkileri Şenol Güneş'e vermeli ve Şenol Güneş Trabzon'dan hem Trabzonspor'u hem de milli takımı idare edebilmeli.

Abdullah Avcı ismini dillendiren de yine bizans medyası. o sebeple abdullah avcı çok yanlış bir tercih olur. bizans medyası ağzına sakız yapabilecek, yerden yere vurup tv ekranlarında rayting yükseltebilecek bir yem arıyor ve buldukları yem de abdullah avcı. milli takımın tek kurtuluş reçetesi Şenol Güneş ve Trabzon'dur. bunun dışında hiç bir çözüm yolu yoktur.

Oğuzhan
12.11.2011, 12:02
2. gol neydi Allah aşkına adam sıfırdan kale vurdu Volkan ön direğin arkasına geçmiş orada ne işin var arkadaş olduğu yerde dursa kucağına gelecekti top.

zafercalikoglu
12.11.2011, 12:04
oguz çetinin oldugu yerde basarı beklemek salaklık olurdu,
gokhan formsuz kadroda --
elemelerde 6 ay top oynamayan gokhanla servetle mucadele ettiler,yazıklar olsun size d,diğer anadolu takımlarında mucadele eden insanların hakkını yediniz...

bir sözüm de volkan a ,adam ol o sakalları kes ,senin azize epeydaha içeride ,kaleciymiş,tolga bu golerrden 2 sini yemezdi..

SensitiveLord61
12.11.2011, 12:06
Bu gökhan Gönüllü Fenerbahçeyi darmadağan ederiz biz

SensitiveLord61
12.11.2011, 12:09
milli takımın tek kurtuluş reçetesi var: Şenol Güneş.

Şenol Güneş hem Trabzonspor'u hem de milli takımı çalıştırabilecek kapasitede bir hocadır. Milli takım tesisleri olduğu gibi Trabzona taşınmalı. istanbul'dan ve istanbul medyasından bir an önce uzaklaşılmalı. federasyon tüm yetkileri Şenol Güneş'e vermeli ve Şenol Güneş Trabzon'dan hem Trabzonspor'u hem de milli takımı idare edebilmeli.

Abdullah Avcı ismini dillendiren de yine bizans medyası. o sebeple abdullah avcı çok yanlış bir tercih olur. bizans medyası ağzına sakız yapabilecek, yerden yere vurup tv ekranlarında rayting yükseltebilecek bir yem arıyor ve buldukları yem de abdullah avcı. milli takımın tek kurtuluş reçetesi Şenol Güneş ve Trabzon'dur. bunun dışında hiç bir çözüm yolu yoktur.
Şenol Güneş Milli takıma şu TFF varken teknik drektor olmaz. Önce şampiyonluğumuzu verecekler.

Tatar Kemal
12.11.2011, 12:12
Şenol Güneş Milli takıma şu TFF varken teknik drektor olmaz. Önce şampiyonluğumuzu verecekler.

bu tff, şampiyonluğu bize vermez. daha doğrusu veremez. yine devreye uefa girerse şampiyonluğu belki alabiliriz. ama söz konusu olan milli takımın geleceği.

eğer söylendiği gibi abdullah avcı'ya teslim edilecekse milli takımın en az 4-5 senesi daha kayıp demektir. tek çözüm Şenol Güneş ve Trabzon şehri. milli takımın geleceğini kurtarmak için bundan başka çözüm maalesef yok.

Asi Çaykaralı61
12.11.2011, 12:14
Bu pozisyon gol olsaydı maçı çevirebilirdik diyebileceğimiz pozisyon bile yok malesef

Ertan1982
12.11.2011, 12:15
Yemisim Milli takimini.Türk Futbolun tek kurtulusu var o da Gurbetci Futbolcular.Türkiyede yetisen Topcular yetenekliler ama en basit seyleri beceremiyorlar.Taktik anlayisi zaten 0.Antrönör olarak Senol Hoca(Imkansiz bence) veya Tolunay Hoca.Su Istanbul yalakali birisi basa veya yardimci olarak gelirse zaten basa döneriz.

Tatar Kemal
12.11.2011, 12:19
Şenol Güneş, Tolunay Kafkas, Ünal Karaman üçlüsü... hem Trabzonspor'u hem de milli takımı çalıştırabilir. bu üçlü, milli takımı da Trabzonspor'u da uçururlar. abdullah avcı, arif erdem, okan buruk'la olacak iş değil bu.

Vkgz
12.11.2011, 12:20
Gökhan Gönül hem kendini rezil eti hemde milli takımı.
Zaten hiddinkte en fazla 45 dk dayanabildi.

Rahmi Akkurt
12.11.2011, 12:22
ben maçı izlemedim çünkü eleneceğimizi biliyordum .
Takım Hiddink'ten beri top mu oynuyordu?
Hiddink'i çok mu aradık? Al yahu bir Türk teknik adam al !
İlla bir Şenol Güneş mi gelsin? Bir Fatih Terim mi gelsin? Ruh denen şeyi bu "adam"lar oluşturur. Hiddink gibi takımı uzaktan kumandayla yöneterek hiç şey elde edilmez.

Ertan1982
12.11.2011, 12:23
Türk Futbolcusunda klasik problem 2-3 sene parlar ondan sonra söner.gg Emre Volkan Servet Hakan vs uzar gider.

Vkgz
12.11.2011, 12:24
ben maçı izlemedim çünkü eleneceğimizi biliyordum .
Takım Hiddink'ten beri top mu oynuyordu?
Hiddink'i çok mu aradık? Al yahu bir Türk teknik adam al !
İlla bir Şenol Güneş mi gelsin? Bir Fatih Terim mi gelsin? Ruh denen şeyi bu "adam"lar oluşturur. Hiddink gibi takımı uzaktan kumandayla yöneterek hiç şey elde edilmez.

ruhla mula olmaz bu işler. sistem kuracak bir adam. ruhçu terim kaçkere götürmüş milli takımı dünya kupasına.

Peacemaker
12.11.2011, 12:25
Hiddink zaten mac sonu ''Elendik'' dedi.Kendi agziyla?Yeter artik,bir Turk gerekiyor bu takimin basina,ruhlu bir adam!

Rahmi Akkurt
12.11.2011, 12:29
ruhla mula olmaz bu işler. sistem kuracak bir adam. ruhçu terim kaçkere götürmüş milli takımı dünya kupasına.

tabi ki, sen de haklısın. ama milli takıma Hiddink'ten daha yararlı olduğu aşikar.

Tekke
12.11.2011, 12:34
çok haklısınız, giderek istanbul takımlarının taraftarlarına benzemeye başladı bizim taraftarımız da... burda bile herkesin tek derdi Trabzonsporun oyuncusunun milli maçta performansı olmuş, takım 3 yemiş biz hala ''girayın suçu yok, burak'a top gelmedi''lerin peşindeyiz... kimse bir milli maçta dünyaya rezil olduğumuzu görmüyor bu durumdan vazife çıkarıp '' volkan ne güzel oldu, emre gitsin'' vb söylemlerde bulunuyor...tam bir istanbul taraftarı davranış biçimi...

Ben birkaç ay evvel Türk futbolunu Trabzon kurtarsın dediğimde vizyonsuz arkadaşlar, Timsah ile ÇArşıyı ortak bir noktada buluşturalım, BİZ ONLAR OLMAYALIM demiştim, tabii her zaman olmazcılar bin tane bahane bulmuştu.

Ben hep yazıyorum, Trabzon halkı da takımı da hep farklı olmuştur, inatçıdır, ihtilal yapar, Trabzonspor bu ligde olmasa 50 SENE ŞİKE ortaya çıkarılamazdı, Anadoludan şampiyon çıkamazdı, 61. dk şovu-kolbastı şov olmazdı. Daha çok ilk yazılır, temiz futbolda da öncü oluruz İnşallah...

SEDAT
12.11.2011, 12:39
* Bizim oyuncularımızın kötü gözükmesi normal, çünkü biz takım oyunu oynuyoruz , Milli takımda herkes kendi egolarını tatmin etmek isteyince ortaya bu çıkıyor...

hüseyin1975
12.11.2011, 12:41
Macin basinda yedigimiz Gol bizi elbette sarsti ama uluslararasi maclarda bunu bahane edemezsin, bunun arkasina sihinamazsin!
Kendini toparlamalisin fakat biz bu isi beceremiyoruz isde.
Sebepi nedir peki?
Bana göre yetersiz altyapi egitimi!
11 tane Gurbetci Futbolcu oynatsan asla böyle REZIL olmazdin.

Barış Burak
12.11.2011, 12:52
Ben üzülmeyin derim.

Futbolu yönetenler ve yöneticilert ile haşır neşir olan medya güruhlarını hepimiz biliyoruz,bugünkü milli takım onların eseri.Ve bu yüzden ben bu milli takımı desteklemiyorum.Alınan sonuca da üzülmeyin bence; her işte bir hayır vardır derler ya onun gibi birşey buda.

Eğer Hırvatistanı eleseydik, bir dediği bir dediğini tutmayan yalancı insanlar,kendilerini başarmış gibi görüp yine o yöneticilerin elemanları medya tarafından büyük iş başarmış gösterilecekti.

Bu mağlubiyette bir hayır var.İnşaallah bu işin sonunda,şike soruşturmasının da sonunda, hem bu teknik heyet( ki bu teknik heyet içinde en az suçlu hiddink) hem bu tff yönetimi gider.Bunların yerine daha temiz insanlar gelir inşaallah.Eğer bunlar gittiğinde gelenler yine aynı dışkının laciverti olacaklar ise ben yine milli takımı desteklemem çünkü o benim milli takımım değil.

Temiz insanların yöneteceği Türk Futbolu temiz olur ve inanın temiz Türk Futbolunun yetiştirdiği elemanlar,oyuncular şampiyonaya gitmeyi başarı olarak görmezler,şampiyonada derece almayı standart olarak gözlerine kestirirler.

Sıkmayın canınızı hayır var bu işin sonunda.

Gruplarda yenilen onca hatalı gole rağmen hala mı volkan?

Ne yaptığı belirli olmayan standart tuturamamış oyununa rağmen hala mı Selçuk?

fb taraftarından başka kimsenin sevmediği,samimi olmadığı attığı adımdan belli olmasına rağmen hala mı emre?

Giden hocalara rağmen o kulübede garanti almış gibi oturup zerre işe yaramamasına rağmen hala mı oğuz çetin?

yavuzbaha
12.11.2011, 13:04
İLK 2 GOLDE bariz gökhan gönül hatası varken,Rıdvan denen şeytan ilk golde Girayın anlamsız faulu var diyor...yok ilk kez milli forma giymiş felan...Gökhan Gönülle ilgili tek kelime etmedi...taraflı ve yanlı olmanın bu denlisi görülmüş şey değil

ccd6167
12.11.2011, 13:08
akşam maç noldu hırvatistanın??

Onur Akyüz
12.11.2011, 13:18
Şenol Güneş Trabzonspor'un yanında milli takımı yanında da Brezilya'yı da çalıştırır ama o adamı bidaha yedirmeyiz size avucunuzu yalayın!

önce yönetim ve teknik kadrodaki ucubeler temizlensin,adaletli ahlaklı bir yönetim gelsin,şampiyonluğumuz da verilsin ondan sonra bakarız!

Başka kapıya,he birde zamanında yaptığınız şeregsizliklerden dolayı Şenol Hoca'dan özür dilemeniz de gerekiyor.

iso_4939
12.11.2011, 13:19
İLK 2 GOLDE bariz gökhan gönül hatası varken,Rıdvan denen şeytan ilk golde Girayın anlamsız faulu var diyor...yok ilk kez milli forma giymiş felan...Gökhan Gönülle ilgili tek kelime etmedi...taraflı ve yanlı olmanın bu denlisi görülmüş şey değil

simdi dıger baslıkta aynısını yazdım renktaş..bu kadar yalaka haysıyetsız adam olurmu be gökhana laf yok gıraya laf sokuyor.i.ne.

ccd6167
12.11.2011, 13:19
şenolhoca lafını yemez

volkan_627
12.11.2011, 13:20
şenol güneş milli takımın başına geçerse bende taksim meydanında bikiniyle gezerim...

Steril61
12.11.2011, 13:23
Milli takımın başına iyi bir ekiple birlikte Abdullah Avcı'nın getirilmesi lazım. Ancak bu adama da en az Hiddink kadar sabredilmesi ve zaman verilmesi lazım. O zaman görülecek Milli takım nasıl Avrupa ve Dünya şampiyonu oluyor. Yeterki Abdullah Avcı kaliteli ve tarafsız bir ekiple Milli takımı çalıştırsın. Türkiye'de kaliteli oyuncu çok fakat oyanatabilecek cesarette olan yok!

Travelair
12.11.2011, 13:25
İşin özeti:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19223073.asp
http://fanatik.ekolay.net/Cocuklarla-erkekler-arasinda-oynandi_3_Detail_91_243497.htm

Onur Akyüz
12.11.2011, 13:25
Aslında denizin bittiğinin farkına varmaya başlamaları güzel,

M.Demirkol:Şenol Güneş hem Trabzonspor'u hem milli takımı çalıştırsın..

ilker yagcioglu:Şenol Güneş olmasaydı 2002'de dünya şampiyonu olurduk diyen köşe yazarı gördüm ben!

Devam devam iyi gidiyorsunuz da toparlanmanız 5 seneyi filan bulur!

macuka
12.11.2011, 13:34
Kabul etmek lazim, bizim oyuncularimiz gunluk performanslarla oynuyorlar. Bizim oyuncu malzememizden "sistem" cikmaz! Takimda 3-4 kisi formda ise herkesi yenebilir, kotu ise san marinoya yenilebilecek bir oyuncu durumu var.
Antrenorluk is degil bu, egitim isi bu. milyonlarca euro yu cebine indiren bir turk gencinden fazla bir sey beklememek lazim.
Su anda parayi bulsam "neler yapmam ki" diyen insanlar arasindan cikiyor bu topcularda.

Samet Yildirim
12.11.2011, 13:42
Ilk 11 zatenkötüydü grup maclarinda da böyleydi.

Oynadigimiz futbol her macta berbatti.

Hiddink-Oguz ve ekibi defolup gitsin.

Oyuncu degesiklikleri faciadi !

Erbay
12.11.2011, 13:44
Hiddink geldiğinde çok sevinmiştim ama şimdi keşke gelmeseydi diyorum. Bir hoca hiç mi takıma bir şey katamaz ya. Rijkaard falan diyorlar ya tamam bizde sistem yok da Rijkaard en azından 15 maç iyi oynatmıştır gs'de. Hiddink bir maç iyi oynatamadı bir maç. Kazakistan'a karşı ıkına ıkına oynayıp son dakikada Arda'nın frikiği adama çarptı da kazandık. Bütün maçlarda oyun kurmakta zorlandık. Takım ruhunu bırak iskeleti yok daha nereye girecek o ruh.

volkan_627
12.11.2011, 13:48
hiddink milli takımı çalıştırsa belki bir şeyler yapardı. ama bu milli takım tamamen O.Ç nin eseri. hiddink bu takımın ne başında durdu, ne maçını izledi ne de takım için birşeyler yaptı. sadece 4 milyon € u aldı ve şimdi de tazminatını düşünüyor. O.Ç de bu takımı bu kadar yönetebildi...

Sefa Murat Dokuz
12.11.2011, 13:57
Türk oyuncularının bir taraflarını da çok kaldırdık. Dünyanın en karlı takımı Porto'da oyuncuların aldığı paralara bakın bir , birde Türkiye'deki milyonluk eşşeklere. İsterseniz ben söyliyim.

Helton 800.000€ Volkan Demirel 2.500.000€ , 4 kat
Otamendi 775.000€ Servet Çetin 1.500.000€ , 2 kat
Rolando 600.000€ Egemen Korkmaz 1.300.000€ , 2 kat
Defour 1.500.000€ Emre Belözoğlu 4.300.000€ , 3 kat
Moutinho 1.000.000€ Selçuk İnan 2.700.000€ , 3 kat
Guarin 600.000€ Gökhan Gönül 1.700.000€ , 3 kat
Hulk 1.300.000€ , Semih Şentürk 2.100.000 , 2 kat

Bizde en az alan Egemen gibi oyuncular, onlarda dünya yıldızı HULK'la eş parayı alıyor :D

Travelair
12.11.2011, 14:05
Hiddink'in umrunda mıyız sanıyorsunuz? Adamı Türkiye'ye zar zor maçtan maça getiriyoruz. Çuvalla para alıyor ha bir de bilge laflar edip Al Pacino sesiyle bize ders veriyor

Delibas
12.11.2011, 14:23
Türk oyuncularının bir taraflarını da çok kaldırdık. Dünyanın en karlı takımı Porto'da oyuncuların aldığı paralara bakın bir , birde Türkiye'deki milyonluk eşşeklere. İsterseniz ben söyliyim.

Helton 800.000€ Volkan Demirel 2.500.000€ , 4 kat
Otamendi 775.000€ Servet Çetin 1.500.000€ , 2 kat
Rolando 600.000€ Egemen Korkmaz 1.300.000€ , 2 kat
Defour 1.500.000€ Emre Belözoğlu 4.300.000€ , 3 kat
Moutinho 1.000.000€ Selçuk İnan 2.700.000€ , 3 kat
Guarin 600.000€ Gökhan Gönül 1.700.000€ , 3 kat
Hulk 1.300.000€ , Semih Şentürk 2.100.000 , 2 kat

Bizde en az alan Egemen gibi oyuncular, onlarda dünya yıldızı HULK'la eş parayı alıyor :D

Portekizde nasıldır bilmiyorum, ama Türkiye'de vergi de alınmıyor değilmi? Yani o verdiğin kat oranları belki daha da fazladır.

Armağan Dere
12.11.2011, 14:27
Kalan Net paraları sölemiş olabilir..

ccd6167
12.11.2011, 14:32
sil baştan başlayacaksın kardeşim başka yolu yok...

emre volkan sabri hakan balta gokhan zan semıh kazım gönderilmeli..

muhammet demir cenk ozan ipek burak selcuk nuri şahin gökhan töre arda turan gokhan gönül tlga onur kıvrak bu takımın iskeleti olmalı derim ben..

2 tane iyi stoper yetiştirlmeli bi sol bek..yoksa ben milli takımın gerçekten iyi takım oldğuna inanıyorum..

..........................tolga
gokhangonul.....ömer toprak..egemen......ismail

g.töre.......selcuk.............nuri.............. ..arda.

................burak....muhamet..

td sıkıntısı yaşamaya devam bana göre denizliyi getirir bu federasyon demedi demeyin.

Ömer Faruk61
12.11.2011, 14:33
Milli Takıma Raşit Çetiner Gelsin....

Akif Gür
12.11.2011, 14:36
hiddink'in bizi küçük duruma düşürecek laflar etmesinden bıktım artık..yanın daki O.Ç. kod adlı şahsıda alıp gitsinler şu takımın başından..

Akif Gür
12.11.2011, 14:38
Demirkol: Güneş'i çok özlüyorum!
12 Kasım 2011 / 13:07
Mehmet Demirkol, "Şenol Güneş'i çok özlüyorum!"

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'in Milli takımlardaki başarılarına değinerek, "Güneş'i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol, "Saha kenarında garip şovlar, korkunç kavgalar yapan Terim’in sergilediklerini, temsil ettiklerini değil, İlhan’ın golünden sonra küçük bir çocuk gibi zıplayarak sahaya koşan Şenol Güneş’in anlattıklarını seviyorum. Varsın vizyonu, misyonu olsun ve karizması olmasın. Ve ona yaptığım bir haksızlık varsa bir kez daha özür diliyorum.
Terim basın mensubu, şovmen ayırt etmiyor, ama ben ediyorum. Ben Emre ve benzerlerini değil, Hamit gibileri seviyorum ve bu takımı bunun için seviyorum. Ve inanın Güneş’i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol ayrıca, Milli takımı Şenol Güneş çalıştırsın dedi vede ekledi: "Trabzonsporu bırakmadan hem Milli Takımı hemde Trabzonsporu çalıştırsın..."

Travelair
12.11.2011, 14:41
Yılmaz Vural gelsin bence

Akif Gür
12.11.2011, 14:44
Yılmaz Vural gelsin bence

çıkar konuşmaya başlar zaten akın abi..

Buğra Dege
12.11.2011, 14:46
Demirkol: Güneş'i çok özlüyorum!
12 Kasım 2011 / 13:07
Mehmet Demirkol, "Şenol Güneş'i çok özlüyorum!"

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'in Milli takımlardaki başarılarına değinerek, "Güneş'i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol, "Saha kenarında garip şovlar, korkunç kavgalar yapan Terim’in sergilediklerini, temsil ettiklerini değil, İlhan’ın golünden sonra küçük bir çocuk gibi zıplayarak sahaya koşan Şenol Güneş’in anlattıklarını seviyorum. Varsın vizyonu, misyonu olsun ve karizması olmasın. Ve ona yaptığım bir haksızlık varsa bir kez daha özür diliyorum.
Terim basın mensubu, şovmen ayırt etmiyor, ama ben ediyorum. Ben Emre ve benzerlerini değil, Hamit gibileri seviyorum ve bu takımı bunun için seviyorum. Ve inanın Güneş’i çok özlüyorum" dedi.
Demirkol ayrıca, Milli takımı Şenol Güneş çalıştırsın dedi vede ekledi: "Trabzonsporu bırakmadan hem Milli Takımı hemde Trabzonsporu çalıştırsın..."

Ne kadar samimi acaba???

Buğra Dege
12.11.2011, 14:49
bnce milli takımın başına ertuğrul sağlam gelmelidir..milli takım bi şekilde istanbul tayfasından uzaklaşmalıdır.abdullah arif okan la olcak iş diil bu.

Hami-Ünal-Orhan
12.11.2011, 14:51
Milli takım diye kendini kandıranlar var. Türkiye'nin milli takımı filan yok kardeşim. Geçen sene senin emeğini, şampiyonluğunu çalan şerefsizlerin yönettiği bir futboldan milli takım mı olur. Şu an Fenerbahçe organize suç örgütünün eşbaşkanı Türk futbolunun başında. O şerefsizi gidip hapiste ziyaret eden kişilerden milli takım oyuncusu filan olamaz. Bu şerefsizleri milli takıma davet edenlerden adam olamaz. Bunlar yaptıkları şerefsizliklerden, şikelerden, maç satın almalardan utanmayan insanlar. Volkan denen it gerek sakalıyla gerek hapishane ziyaretleriyle biz geçen sene sizin şampiyonluğunuzu, şike yaparak, tehdit ederek, türlü şerefsizlikler yaparak elinizden aldık. Yaptıklarımızın arkasındayız. Biz buyuz diyor. Hiç utanma arlanma yok. Sonra bir de milli takımı sabote ediyor. Bu millet salak mı görmüyor mu yaşananları.
Burda milli takım edebiyatı yapanlar. Her Trabzonspor taraftarı milli takımın ne olduğunu bilir. Bizim ülkemizi temsil ettiği söylenen bir takımımız var ama milli olmadığı kesin. Türkçe konuşmayı bilmeyen adamlardan milli takım olmaz. Fener forması giyince her türlü ecnebi milli oluyor ne hikmetse. Yıllarca bizde forma giyen bir Egemen vardı. Daha beşiktaşa transfer olduğu söylentisi yayıldı. Milli forma garanti oldu.
Dün o şerefsiz sakallı ve diğer fenerli köpekler yerine adam gibi milli futbolcularla çıksaydık şimdi umudumuz devam ediyordu. Milli takıma ihanet edenler işte bunlar, bunları davet edenler, bunları savunanlardır.

a f s
12.11.2011, 14:53
http://medya.zaman.com.tr/2011/11/12/milliayip.jpg

Kalede moralsiz, formsuz Volkan ile başlamak hataydı. Tolga'yı yedeklere bile layık görmeyen milli takım hocalarından da bu beklenirdi zaten.

Kalede Tolga olsaydı hem kaleci olarak hem de insan olarak aradaki kalite farkını herkes görürdü. Bu şımarıklara ne desen boş.

Volkan ya da herhangi bir futbolcu o milli formayı giyiyorsa o formanın hakkını verecek. Futbolcu da insan, hata yapabilir, kötü de oynayabilir sorun değil, fakat hiçkimse ayyıldızlı formaya yakışmayan tavır ve hareketler içinde olamaz.

Bu adamların mesleği bu değil mi? Volkan hayatında ilk kez mi gol yedi veya ilk kez mi küfür işitti. Küfürü mazur görmüyorum tasvip etmiyorum ama taraftarla polemiğe girmeyi onlara küfür etmeyi hiç kimse hoş göremez.

İşin bir acı yanı da kimsenin saha içinde Volkan'a sahip çıkmaması. Milli takımın asla takım olamadığının bir göstergesi de bu değil mi?

Olayı hemen Fener düşmanlığı olarak değerlendirip kendilerine yontacaklardır yine. Asıl çirkinlikler gene konuşulmayacak ve düşmanlık tohumları ekmeye devam edecekler, yazık.

Emre'nin de Volkan'ın da bu anlamda geçmişte yaptıkları ortada. Dün akşamki hareketleri ilk değildi son da olmayacak.

Milli takım madem Türkiye'yi temsil ediyor seçilirken karakter de önemli bir kriter olmalı değil mi?

Milli futbolcular böyle kriz anlarında nasıl davranılır bilmiyorlar mı? O maçı sadece staddakiler değil, televizyon başında milyonlar izliyor. Milli futbolcu attığı her adıma dikkat edecek. Bu işten kazandıkları paralar bir yana bu kutsal görev bu şekilde istismar edilemez. Ayıptır.

Ayrıca Volkan'ın sakallarını neden bırakarak neyi protesto ettiğini, kafasının nerede olduğunu da biliyoruz.

Saha içinde kart görmek için çırpınan milli takıma yakışmayan başka futbolcular da gördük.

0-3 lük skor beni hiç şaşırtmadı.

Hırvatlar ikinci maçı da aynı ciddiyetle oynayacaktır.

Ne ekersen onu biçersin, ekinler, tarlalar...

inadina61_08
12.11.2011, 14:58
Yok ya Şenol Güneşi Özleyenler isteyenler; yeme bunları hocam seni o kadar çok seven biri olarak sen bize idol, abi, dede oldun; bu kurtların önüne atmaya çalışıyorlar yeme ne olur, Onların İmparatoru var, küçük emrahları(aykut), Muhteşem denizlileri var onları getirsinler 6-8 miyon euro versinler başarı gelir belki;
yok kardeşim hatırlıyoruz karizmasına,denizlinin, hiddinkin, fatih terimin aldığı paranın 3 te birini alırken laf edenlerin önce yedirdikleri paraların hesabını versinler..
Çok günah işledin Medya önce Kabul et bence...
Şenol Güneş'in ellerini öpsünler önce, sonra özür dilesinler, sonra ayaklarına kapansınlar belki gözümdeki değerleri sıfırdan bire yükselir ama Şenol Hocam Babalık yapar affeder de Tarih affetmez...Sakın gitme Hocam Ne olur gitme...
Önce dün akşam taraftarlıklarını bırakıp giraya, topla bir türlü buluşturulamayıp çıkarılan Burağı değil Gökhan g.yi, emrenin rezil futbolunu, formda olan halilin gökhan törenin neden oynamadığını söyleyin, yada 100 de 1 orta yapma ortalamasına sahip Sabrinin neden hep oynadığını...vs Milli Takım Hakedenin değil Reklamı olanın oynadığı bir takım haline getiren tüm taraftarları ve medyayı Tebrik ediyorum, yediğiniz b.kları başkasına temizletin...NOT: Ersun Yanalıda son dakikada yediler adamlar kendilerinden olmayanı kovmak gibi fantazileri var...

Armağan Dere
12.11.2011, 15:02
Emre dememişmiydi canlı yayında Kemalettin Göktaş'a

''1 aylık oğlumun üstüne yemin ediyorum o mesajı ben çekmedim''
Sonra Kağan ne dedi..Menejer ne dedi..Yok ben çektim de Emre yanımda yoktu..
Hadi lan ordan..

M.S.SOFU
12.11.2011, 15:09
milli takımın sorunu belli
takımda gönüllüğ oynamak isteyenleri çağıracaksın
isteyen gelir isteyen gelmez
gelenlerde en azından varıyla yoğuyla oynar
bir ülke milli takımında ki futbolculara niye para verir ki zaten?

Hami-Ünal-Orhan
12.11.2011, 15:10
Türk futbolu Şenol Güneş gibi bir teknik adamı, bir insanı haketmiyor. Şenol Güneş Türkiye'ye fazla lüks. İki beden büyük gelir.
Adaletin olmadığı, şikecilerin, maç satmanın, mafyanın yüceltildiği bir futbolda sözde milli takıma da aykut, rıdvan, bülent uygun gibileri tavsiye ederim.

bordo08
12.11.2011, 15:20
Volkan kaba sakallarından topu görememiştir adam yasta hoş görmek gerek..

Yenilen gollerden sonra telekulak rıdvanın egemen ve girayı günah keçisi göstermesi ise ayrı bir aymazlıktı..

Gökhan gönül 2 goldede açık net hatalıydı ama bunu söylemediler söyleyemediler..

Adam çıkmış bu çocukları bu hale getirenler düşünsün utansın diyor sorumlular metriste rıdvan o tarafa bak suçluyu başka yerde arama..

İskender Çakmak
12.11.2011, 15:27
azerbaycan da ans tv simdi Turkiye Hiddink 'i gonderdi diye haber gecti...

ThePatriot61
12.11.2011, 15:30
Bu pankart olayi nedir?

Delibas
12.11.2011, 15:34
Bu pankart olayi nedir?

Maçta Volkan aleyhine hiçbir pankart yokmuş, ama internette fb taraftarları eski bir pankartın fotoğrafını göstererek Volkan'ı haklı göstermeye çalışıyorlar, o kadar.

freezenty
12.11.2011, 16:06
tebrik ederim bu yorum Gercek Trabzonspor Taraftar bilincini yansitiyor eger biz bize yapilan cirkinlige ayni karakterde karsilik verirsek hicbir farkimiz kalmaz

sağolasın kardeşim biz gerçek trabzonsporluların yapması gereken de budur zaten ; yıllardır trabzonlular trabzon şehri futbolun beşiği diyorlar boşunamı 7'den 77'ye herkes birşeyler söylüyor ama bu izlenimi arada sırada yaptığımız garip yorumlarla yıkmaya hakkımız da yok...

freezenty
12.11.2011, 16:09

ne güzelde aktarmışsın yazına sağlık...

Armağan Dere
12.11.2011, 16:14
Soru:En az 5 maçtır orada küfür yiyen milli oyuncular(!)
Emre ve Volkan
sabote için neden bu maçı seçtiler?...

Sami Kuk
12.11.2011, 16:16
Suc TFF de gerizekalılar b.k var ikide bir arenada maç yaptırıyosun..Soguttular Milli takımdan ya Türk Futbolu gerçektende bitmek üzere..

Sacit
12.11.2011, 16:21
Dünyanın en iyi sağ beki !!!!!! diye gösterilen gökhan gönül sahtekarını dün akşam yatırıp kaldırdılar, yatırıp kaldırdılar.. :D küfürbaz soytarı emre sahada gezdi durdu, top benden gitsin havasındaydı..

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 16:46
maçlardan sonra küme düşecek denen takımın futbolcusu milli takımda oynar mı?

volkan , emre ve gökhan ne oynadı?

3-0 dan sonra taraftar ile atışan kaleci MİLLİ TAKIM kalecisi değildir.

Gökhan ARSLAN
12.11.2011, 17:29
3 Temmuz'da başlayan sürecin sonu budur işte!
Sen gerekenleri yapmazsan elin Hırvatı gelir Platini gibi gerekeni yapar gider...
Tebrikler hepinize!

keles76
12.11.2011, 17:37
bakiniz bu futbolcular sahada oynadiklari futbolla hic hakketmeden milli takima geldigini ispatladilar eskiden iyi olabilirler ama su andaki formlari berbat
Bence Hiddink iyi bir tercihti ama kesinlikle kendi ekibiyle gelmeliydi oguz serefsizi hem milli takimi hemde hiddinki baltalamistir
Oguz hiddink ilk geldiginde amerikaya goturdugu fatih terimden kalma antikalarla birsey olmuyacagini anlayip tunay omer gokhan ve mehmet ekici hamlelerini yapmis fakat gec kalmistir takim olmak icin gerekli sureyi beraber geciremediler
bence sadece oguzu kovsak dunya kupasina gideriz bu kadarda net soyluyorum.
burak 13 gol atabilmis olabilir ama bir gercek anlamda mevlut erdinc gibi forvet degildir burak sagda mevlut forvet olmaliydi
necip aurelio nuri sahin gibi adamlar varken sabri salaginin ortaya alinmasi hiyanettir
bence ersun yanal tekrar milli takimin basina alinmalidir yada ertugrul saglam

Süleyman Eruyar
12.11.2011, 17:52
A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Hırvatistan'ın dün akşam 3-0 kazandığı 2012 Avrupa Şampiyonası play-off ilk maçını, Hollanda'nın önde gelen gazetelerinden De Telegraaf'taki köşe yazısında kaleme aldı.

Bugün yayınlanan köşe yazısında Hiddink, "2012 Avrupa Şampiyonası play-off karşılaşmalarının ilkinde Hırvatistan'a 3-0 yenildik. Artık Avrupa şampiyonasına gitmemiz çok zorlaştı. Salı günü Zagreb'de oynanacak olan rövanş maçında onur mücadelesi vereceğiz. Gerçekçi olmak gerekirse, bu iş bitti. Hırvatlar bizden dört gol yiyecek bir takım değiller. Bu futboldur, olur ya şayet Hırvatları elersek o zaman bir mucizeyi gerçekleştirmiş oluruz. Ama Hırvatların çok güçlü bir kadrosu olduğunu unutmamak gerekir.

"BURAK YILMAZ'DAN ONUR DUYUYORUM"

Hırvatlar gibi Türkiye'de de milli takımı gençleştirme operasyonu devam ediyor. Türkiye, benim gelişimden sonra kendini çok iyi geliştiren, dikkat çeken bir futbolcu var. O da Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz'dır. O, söylenenleri çok iyi dinliyor. Ayrıca onda kendini gerçekten geliştirmek istediği bir hırs var. Ben Burak'ın kendini geliştirmesinden dolayı, gurur duyuyorum. Aslında Avrupa Şampiyonası onun için iyi bir tecrübe olacaktı. Artık onun bunu yaşaması için Zagreb'te biri mucize olması gerekir" şeklinde duygu ve düşüncelerini köşe yazına aktardı.

Ozan Yazıcı
12.11.2011, 18:50
Maçın özeti "Sabotaj ve Montaj", fazla söze gerek yok bence..

Sefa Murat Dokuz
12.11.2011, 19:04
Hala milli takım oyuncularına küfür edenleri savunanlar varya diyecek birşey yok. Şahıs bireyi unutup, yapılan olayın rezilliğinin farkına varın artık. Eleştirmek ıslık kabuldür ama Daha 1.dk dan itibaren bi insana ağza alınmayacak küfürler edersen elbette odun değil tutamaz kendini !
Gs tribünleri bu polemikleri Arda ile de yaşamışlardı, Telekomda asla milli maç yapılmamalı bir daha !

Ömer Faruk61
12.11.2011, 19:09
http://www.ajansspor.com/yazarlar/hakancerrahoglu/h/20111112/trajedi_de_bir_zaferdir.html

şu onun bunun çoçuğunu ajansspora şikayet edelim yazıları yayınlanmasın...

kayseriliyiz
12.11.2011, 19:14
bir milli takim futbolcuya n poposuyla top durdurmak ve koydukmu diye tezahurat yaptirtmak yakisiyorda
onu yuhalamak taraftara yakismiyor öyle mi?
bazi yayin organlari volkani hakli çikarma ugrasida bizim arkadaslarda ona uyuyor
unutulmamali ki bir milli futbolcu yaptigini bilecek
bugün volkan yaptiklarinin cezasini çekiyor ve malesef bunu hak ediyor
kimse volkani savunmasin çünkü o bunu hak etmiyor

kayseriliyiz
12.11.2011, 19:17
sonuna kadar hirvatlar maçi hak etti istedi ve aldi bizde e hirs ne istek vardi malesef
ve bunu düzeltecek olan bir türk hocadir baska kimse yapamaz
250bin avro kazanan hirvat biliç ve 8M avro kazanan hidding kim daha basarili?

Sibel
12.11.2011, 19:32
Volkan muhteşem goller yedi. Tebrikler ona...
Artık en baştan aşağıya doğru temizlensin bu Milli takım.

DURAS
12.11.2011, 19:57
hakka, hukuka riayet etmeyen önüne gelene racon kesen, küfür eden insanları milli takıma alan zihniyeti yok etmek lzım önce. başarıdan ziyade o formayı, şerefiyle onuruyla ve ahlakıyla giyen ve böyle insanları seçen kişilere ihtiyaç var.
netice, böyle ahlak yoksunu insanlarla doldurursan milli takımı, halkımızda o takımı içselleştirmez hiçbirzaman

Emre GÜRDAL
12.11.2011, 19:59
milli takım da herkes kötüydü ama 3 maymun hepten kötüydü....götüyle top tutan volkan 6 pasın içinde 2 topu çıkıp alamadı almadı....kendini dani alves sanan gökhan efendi adam ccalım atmadan kendini yerde buldu ve golu yedik... emre ye bişe demiyorum zaten....bir çift lafımda acun efendi için olucak onur bir maçta hatalı gol yedi diye canlı yayında rencıde ettı ama nednese ayı yawrusu için agzını açmıyo nerdesin ey acun...

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 20:39
Maçın özeti "Sabotaj ve Montaj", fazla söze gerek yok bence..

Kesinlikle.

Gökhan, Volkan ve Emre takımı sabote etti.

Bilerek sarı kart gören Arda'nın yaptığı ihanettir.

uzunismail
12.11.2011, 20:41
Hiç sağa sola iyi niyet mesajları vermeye çalışmayın derim.

Bu süreçte milli takıma zarar verenlerden olursunuz..

Trabzonsporlu her zaman doğruları söylemeli

Bu yenilgi iyi oldu, belki bişeyleri değiştirir.. Volkan isteye isteye o duruma düştü.. Milli takımda bariz sorunlar var bu gerçek..

Sabote durumları konuşmakta haksız sayılmaz bu millet. Emre naptı maç boyunca, hepsi top kaybı, ya gönül, ya volkan

Bunun en gerçekçi kanıtı Giray- egemen ikilisi hiçbir maçta 3 gol yemedi..

uzunismail
12.11.2011, 20:49
Bu gökhan Gönül ve Emre fenerde de böyle oynasınlar da göreyim pop..larını,

Hep top kaybı hep rezalet, şimdi haklı duruma çıkacaklar aklı sıra, rezil ettiler milli takımı, şimdi yok gs taraftarı şöyle böyle,

Hepiniz aynı b-ksunuz, ama gokhan emre b-kun en pis kokanıdır. Bu fenerli tek oyuncuyu amayacaksın milli takıma bu süreçte..

Türk futbolunun bu şekilde de kaosa sürükleyecek bunlar, ligi rezil ettiler, kupayı rezil ettiler, milli takımı rzil ettiler.

Mustafa Ayazoğlu
12.11.2011, 20:51
Rıdvan Dilmen : "Fenerbahçe'yi bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler"

Fenerli oyuncuların neden oynamadıklarını anlatan bir yaklaşım. Biz bittik Türk futbolu da bitsin.

Özgür Öztürk
12.11.2011, 21:20
Rıdvan Dilmen : "Fenerbahçe'yi bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler"

Fenerli oyuncuların neden oynamadıklarını anlatan bir yaklaşım. Biz bittik Türk futbolu da bitsin.

Yakında ritfan efendi sende biteceksin. az kaldı böyle fazla öten horozun kafasını gün doğmadan keserler bknz. azize hanım

6Şafak Aydın1
12.11.2011, 22:19
düzene bak milli maclari bile özel kanallara veriyorlar. bir atv bir star ntv vs tarihte burda milli maclari devlet kanallarindan baskasi yayinlamamistir dünya kupalari avrupa kupalari dahil.

Kenan Berber
12.11.2011, 22:57
Serkan Balcı rövaş maçı için kadroya çağrılmış

Cagdas Topal
12.11.2011, 23:08
2 maçtır TT Arenada milli futbolcularımızı ıslıklasınlar sen git yine o stada maç ver . Dünkü olayların mimarı o statta maç oynatmaya devam edenlerdir . Dün utandım Milli takıma yapılanlardan sonra . Milli takımı ıslıklamak da ne demek toplu halde ? Yazıklar olsun ... Bu kale arkası tribünü sırf maça bizi demoralize etmek için gidiyor bundan eminim . Futbolcularımızın psikolojisinin ne kadar bozulduğunun kanıtıdır bu pozisyon , Egemen ' in müsait durumda geri pas vermeyip topu kaptırması gibi .

Artık ceza verilmesi lazım hemde cok büyük bir ceza ben artık Milli takım futbolcusuna küfreden tüm takımı ıslıklayan ve milli maçta kendi takımları aleyhine tezahurat yapanlara çok ağır cezalar verilmesi gerek !

O tribündekiler TÜRK kanı taşıyor öyle mi ?

güneyli
12.11.2011, 23:24
Bir milli maç seyrettim ki,adı milli, oyunumuz mahalli..Ezildik büzüldük üzüldük..Akılda yoktu ,duyguda...İçgüdüsel hareketler egemen oldu saha içi ve dışına...İnsanlıktan uzaklaştıkça içindekini döktü herkes...Milli takımın yalnızca forması vardı saha da...Herkes o formaya yabancıydı..En başta hiddink...Gerisi lafü güzaf...

Berk
13.11.2011, 00:43
Gören de ıslıklananları adam yada işini ahlaklı bi şekilde yapan efendi mi efendi, şerefli mi şerefli futbolcular sanacak.Boş milli takım edebiyatı ve milli takım üzerinden milliyetçilik analizi yapma gibi saçma sapan işlere girişmekten vazgeçin.90 dakika kaleye tek isabetli şutun yok, taraftarı heyecanlandıracak tek pozisyonun yok, sahada yürüyecek, mücadele edecek halin, içinde maçı kazanmak için en ufak bir ruh, azim kırıntısı bile yok ama uzaktan çekilen bi şutu zar zor kurtardıktan sonra alkışlı protesto alıyorsun ve sen küfürle karşılık veriyorsun, senin yediğin nane yüzünden oluyor bu olaylar ve sonra da masum ayaklarına yatıyorsun.Yetmiyor yanına da 2. bi dallama olarak futbol tarihinin en şerefsiz figürlerinden birini alıp taraftara küfrediyorsun sonra suçlu yine tribünler oluyor.Şu 2 insanlıktan nasibini almamış herifi şu forumda savunup da adamı deli etmeyin ya..

Sefaenes
13.11.2011, 11:36
ya sanki volkan o 3 golu taraftar yüzünden yedi sanki milli takim taraftar yüzünden yenildi. Kimse sormuyor bu takim neden 3 kadar hatta 90 dakikada döküldü. Prime paraya geldimi en cok alan milliler acaba neden bu kadar kötü. 4 milyon verdigimiz bir insan ne verdi simdiye kadar. Fb busene milli takimda hangisi iyi oynadi bilerek oynamiyorar. onlar icin milli takim onemli degil onlar icin aziz önemli. Fb birden milli takimi destekler oldu mac yorumlarina bakin onlarin forumunda nasil seviniyorlar.

Ertan1982
13.11.2011, 12:16
Prim isine girmek istemiyorum ama cok büyük bir yanlislik bence.Ben Normal bir Federasyonun maclar icin Prim verdigini duymadim.Adamlar Turnuvada Basariya göre prim verir.O kadar.Almanya Dünya sampiyonu oldugu zaman 200-300 bin Euro veriyorlardi ksi basina sanirim.

Tamam prim aliyorsun ben olsam o primi baska bir yerlere bagislardim Sehit/Gazi Derneklerine Kimsesizler yurduna veya baska projelere.Belki yapan vardir bilemem günah almiyalim.Ama cogu oyuncuda böyle bir düsünce oldugun sanmiyorum.

umitçebi
13.11.2011, 12:25
Bence kaleci volkana yüklenmek haksızlık....şu an kaleyi o hakediyor..ama diğerleri için tam anlamıyla döküldüler diyebiliriz..özelikle gökdeniz neden çağrılmaz..sabrininm yerine mehmet topal,baltanın yerine ismail yada hasan ali neden oynamaz anlamış değilim..
saygılar

28TS61
13.11.2011, 13:48
90 dakikada hic mi bir sut cekilmez kaleye ? hic mi bir sut kaleye isabetli olmaz ?
sanki sut cektik girmedi sanssizdik diye isten siyrilcaklar

Turgay Atalay
14.11.2011, 08:59
Bence kaleci volkana yüklenmek haksızlık....şu an kaleyi o hakediyor..ama diğerleri için tam anlamıyla döküldüler diyebiliriz..özelikle gökdeniz neden çağrılmaz..sabrininm yerine mehmet topal,baltanın yerine ismail yada hasan ali neden oynamaz anlamış değilim..
saygılar

Birinci golde asist yapan, ikinci golde ağaçta armuta bakar gibi bakıp 1 metre önündeki topu almayan Volkan mı hakediyor...Peki Tolga Real Madriti neden hakediyor?

- Hiddink danası Türkiye ligini takip ediyor olsaydı,Gökhan Gönülü aday kadroya almazdı, adam bitik, iki golde de hatası vardı.Olması gereken Sabrinin orada oynaması, sol da ise Hakan Baltazarın yerine Canerin(fenerin tek formda oyuncusu) oynamasıydı. Bizi Almanya maçında yakan da bunlar değil miydi zaten...

L.Burrows
14.11.2011, 09:21
Hiç kimse milli formayı giyen oyuncuya küfür edemez. İster volkan olsun ister emre olsun. O forma giydiği an desteklemek zorundadır. Volkana böyle bişey yapılması tabi geçmişte yaşanan bi maziden dolayı topu kıçıyla tutması falan. Ama ne olursa olsun gs-fb maçında istediklerini yapabilirler fakat milli maçta bu yapılmaz. Volkanın maçtan önceki röpörtajını izlemiştim. Beni sevmiyo olabilirler ama bu maç için bize destek versinler demişti. Zaten sahaya cıkarken tedirgindi sonrasındada komik hatallı goller yedi. Ya bu maç arenaya verilmeyecekti yada kalede volkan oynatılmayacaktı. İkisi birden olunca böyle bi rezil skor cıktı ortaya.

Nihat Güneş
14.11.2011, 12:50
Şu gollerde Volkan'ın hatası yok diyen arkadaşlara sadece gülüyorum, 3 golde de bariz şekilde hatası var.

ESER
14.11.2011, 13:28
grup maclarinin acik ara en kepaze performansini gosteren gokhan gonul icin iki kelime etmedi yalaka fener medyasi.

Turgay Atalay
14.11.2011, 13:34
grup maclarinin acik ara en kepaze performansini gosteren gokhan gonul icin iki kelime etmedi yalaka fener medyasi.

Etti ya.Çok derdi varmış beyzadenin...Çok üzüldüm dertlerini okuyunca çookk

muratali
14.11.2011, 13:35
Birinci golde asist yapan, ikinci golde ağaçta armuta bakar gibi bakıp 1 metre önündeki topu almayan Volkan mı hakediyor...Peki Tolga Real Madriti neden hakediyor?

- Hiddink danası Türkiye ligini takip ediyor olsaydı,Gökhan Gönülü aday kadroya almazdı, adam bitik, iki golde de hatası vardı.Olması gereken Sabrinin orada oynaması, sol da ise Hakan Baltazarın yerine Canerin(fenerin tek formda oyuncusu) oynamasıydı. Bizi Almanya maçında yakan da bunlar değil miydi zaten...

Mehmet Topuz da buna ilave edilebilir. O da çok formdaydı son zamanlarda.

Turgay Atalay
14.11.2011, 13:42
Mehmet Topuz da buna ilave edilebilir. O da çok formdaydı son zamanlarda.

Kesinlikle

ESER
14.11.2011, 13:49
Etti ya.Çok derdi varmış beyzadenin...Çok üzüldüm dertlerini okuyunca çookk

neymis derdi? lombarghinisinin bujisi meme mi yapmis:)

cahana
14.11.2011, 14:17
volkanın yediği golleri tolga yeseydi tefe koyup çalarladı tolgayı

Ömer Faruk61
14.11.2011, 14:20
Şu Volkanın Avukatı kesilen kendi renktaşlarım Allah o izbandut gibi fiziği niye vermiş bu mağara adamına..Hadi ilk golü geçtim diğer iki golde boyuyla zıplasa alamaz mıydı o topları...

Samet GÜVEN
14.11.2011, 14:38
serdar aziz , h.ali kaldırım, caner erkin, mehmet topuz form durumlarına göre kadroda olmalılar.

11 de,

s.bolat
serkan serdar egemen h.ali kaldırım
g. töre hamit selçuk caner (ozan)
umut burak

Turgay Atalay
14.11.2011, 14:49
neymis derdi? lombarghinisinin bujisi meme mi yapmis:)

Daha kötü motor su kaynatmış:D

ozturk
14.11.2011, 14:52
belçika maçında yenilen gollerde yapma onur etme onur diyen rıdvan hırvatistan maçında sessizdi.

Sertan Danışer
14.11.2011, 15:00
....................tolga...................
serkan......ömer....egemen...ismail
..............selçuk...mehmet.........
hamit................................halil
..............umut.....burak............

4 tsli 3 eski tsli zaten şenol güneş taktiği ayrıca hiç fbli yok doğru olan kadro bu en azından onurumuzu kurtarırız

Sefaenes
14.11.2011, 15:23
milli takimi para icin oyniyanlar son macta nedense sattilar bilerek sari yiyenler asla milli formayi giymemeli ama bu cesaret malesef yok. Bunu ancak Trabzon kökenli oyunculara uygularlar adi Fatih olan gökdeniz olursa yapiyorlar,ama bir emreye bir ardaya bunu yapamazlar

krdnz
14.11.2011, 15:38
8 Ay Hiddinki bekleyip saçma sapan sözleşme yapıp milli takımı Oğuzla Hidinkin oyuncağı yapan,şerefsizlerin 19 maçta şike yapmasına izin ve cesaret veren,Aziz Yıldırım korkusundan Türk futbolunun içine eden Mahmut Özgenere sevgilerimi(!) yolluyorum.

mc123
14.11.2011, 15:42
milli takımın başına genç adam getiremezsiniz. Sözünü dinletecek adam Şenol Güneş'dir. Ek iş Milli Takım tdlüğü

Ertan1982
14.11.2011, 16:27
Ertugrul Saglam bence Milli takimda basarili olamaz.Avrupa da Kulüplerlen aldigi sonuclar ortada.Fazla taktik dehasi felanda yok gözümde.Hadi Aslanim, Bas aslanim, Parcala kaplanimla bu isler artik yürümüyor.Gördük Türk oyuncularin cogunun Milli Askini.Asklari Prim üzerine.Bilerek Sari Kart yiyen artik bu Milli takimda isi yoktur.Bu Takim arkadaslarina,Türk Milli takimi destekleyenlere(Bosna,Makedon vs.) ve Türk Milletine saygisizliktir.

Belki hatirlayan olur.Almanyanin Amerikada ki Dünya Kupasinda Berti Vogts vardi Milli takimin basinda.O zamanin Almanlarin En büyük Yildiz adaylarinda Effenberg Seyirciye orta parmak göstermisti.Adamlar direkt sepetlediler onu 10 yil Milli takimin yüzünü göremedi.Bayern Lobisi araya girdi ve son döneminde oynaya bildi.Bizde Küfür eden mi ararsin,Tribüne Hareket ceken mi ararsin,Bilerek kart gören mi ararsin.Sec, begen ,al.

Milli takim komple bir temizlik olmali.Hak eden, Prim icin degil gönülden Türk Milleti icin oynamak isteyen kisiler cagirmalilar.

Mehmet Ç.
14.11.2011, 16:43
Milli takimin basina getir Ünal Karaman'i.. Teknik danisman olarak Senol Günes..

Hem milli takimi hem Trabzonspor'u calistirsinlar :)

inadına_Trabzon
14.11.2011, 17:26
Gökhan Gönül ve onun reyting i düşmesin diye milli takımı kurban eden OĞUZ ÇETİN suçludur.

ozturk
14.11.2011, 17:51
oğuz çetin gider inşallah..

azelea
14.11.2011, 18:38
Her işi hall ettiği gibi, bu işide fenerasyon hall eder arkadaşlar, takmayın kafaya bu kadar.

Chiko
14.11.2011, 18:50
Kicker'de Hiddink'in yerine Berti Vogts getirilecegi yaziyor......
http://www.kicker.de/news/fussball/em/startseite/560620/artikel_vogts-als-hiddinks-nachfolger-im-gespraech.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#omrss_news_fussball

Carsamba günü aciklanabilirmis. Yanisira Abdullah Avci'nin ismi de gectigi belirtiliyor.
Nuri Sahin de Hiddink'e karsi cikmis ve Oguz Cetin rövans maci icin takimi yönetecekmis.

h@msi61
14.11.2011, 18:51
Oguz denen adam gitmedigi surece gelecek hocanin onemi yok...

ibrahimkara29
14.11.2011, 18:52
Insallah Abdullah Avci veya Erturul Saglam gelir basimisa

Badaloğlu
14.11.2011, 18:57
Oğuz Çetin'in ne başarısı vardı da onu milli takımın başına kadar getirdiler kendisini. Vakti zamanında hocalık yaptığı Gençlerbirliğini neredeyse küme düşürecekti ama İlhan Cavcav onu kovmasıyla bu fırsatı bulamamıştı. Bu sayede Gençlerbirliği o sene kümede kalmıştı:D

Kimden torpillisin sen Oğuz Çetin?

Yusuf BALCI
14.11.2011, 19:36
Burağı eleştirme haysiyetsizliğinde bulundu bazı yazarlar. Maçta Burağı topla buluşturmaktan aciz bir ortasaha vardı. Burak ne yapacaktı? Ortasahadan alıp çalımlarla gidip gol mü atmalıydı? Bazı insanlarda öyle bir hazımsızlık sorunu var ki, nereye saldıracaklarını şaşırıyorlar.

marcusjava
14.11.2011, 19:56
çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taam mı.

hırvatistanı eleseydik bu pislikler biraz daha zaman kazanacaklardı.

Yasin Altuntas
15.11.2011, 02:12
Oğuz Çetin'in ne başarısı vardı da onu milli takımın başına kadar getirdiler kendisini. Vakti zamanında hocalık yaptığı Gençlerbirliğini neredeyse küme düşürecekti ama İlhan Cavcav onu kovmasıyla bu fırsatı bulamamıştı. Bu sayede Gençlerbirliği o sene kümede kalmıştı:D

Kimden torpillisin sen Oğuz Çetin?

Bence torpilli degil sadece bir Piyon. Ilan veriyorsun bana Piyon lazim benim dedigimi yapacak ama cok küfür yiyecek ve serefsizlik yapacak. Oguz Cetin'de hemen evet demis :D

Sefa Murat Dokuz
29.11.2011, 14:28
Denizli'yi isterdim açıkcası ama A.Avcı eğer İstanbul etkisinde kalmazsa yepyeni bir milli takım gelebilir.Geleceği çok parlak oyuncularımız var.
Kaleci:Onur Kıvrak(1988-TS),Sinan Bolat(1988-S.Liege),Cenk Gönen(1988-BJK)
Stoper:Ömer Toprak(1989-Leverkusen), Kemal Tokak(1989-Samsun),Serdar Aziz(1990-Bursa)+Egemen Korkmaz(1982-BJK)
Sol Bek:Hasan Ali Kaldırım(1989-Kayseri),Caner Erkin(1988-FB),İsmail Köybaşı(1989-BJK),Gökhan Süzen(1987-İBB),Özgür Çek(1991-A.Gücü)
Sağ Bek:Gökhan Gönül(1985-FB), Okan Alkan(1992-Kayseri),Orhan Şam(1986-FB)
Orta Saha: Mehmet Topal(1986-Valencia),Nuri Şahin(1988-R.Madrid),Mehmet Ekici(1990-W.Bremen),Necip Uysal(1991-BJK),
Okay Yokuşlu(1994-Kayseri),Furkan Özçal(1990-Kayseri),Alper Potuk(1991-E.Şehir)+Hamit Altıntop(1982-R.Madrid)+Arda Turan(1987-A.Madrid)+Ozan İpek(1986-Bursa)+Selçuk İnan(1985-Gs)
Forvet:Burak Yılmaz(1985-TS),Mustafa Pektemek(1988-BJK),Cenk Tosun(1991-G.Antep),Muhammed Demir(1992-G.Antep)

30 kişilik havuz.
Henüz 20'li yaşlarda bir çok oyuncumuz var, yeterki üzerlerinde durulsun ve İstanbul'a transfer olmadan Anadolu'da kalarak milli olabileceğine emin olsun.
Kadroda,
Fenerbahçe'den 3
Beşiktaş'tan 5
Galatasaray'dan 1
Trabzonspor'dan 2
Kayserispor'dan 4
Gaziantepspor'dan 2
İ.B.Belediye'den 1
Eskişehir'den 1
Ankaragücü'nden 1
Samsun'dan 1
Bursaspor'dan 2
+Gurbetçiler:Arda,M.Ekici,Nuri,Hamit,S.Bolat,M.Top al,Ö.Toprak

İnşallah Milli takımda gençleşmeye gidilir yoksa Servetlerle cartlarla curtlarla bu iş olmaz.