PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA EURO 2012 Play-Off | Türkiye 0 - 3 Hırvatistan

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6

Salih Kara
11.11.2011, 23:13
O değilde Hırvatistanı deplamsanda 4-0 yenip geri dönüşün kralını yapıomuşuz :D

Biz bu futbolla ancak Hırvatistan'dan Türkiye'ye geri döneriz.

sametaydin
11.11.2011, 23:13
Lan olum ne oluyor size? Volkan yüzünden burada birbirinize giriyorsunuz. Yapılanlar benim hoşuma gitmedi. Burada herkes fikrini söyler ama yok hayvanlaşıyoruz, yok sen küfür istedin bilmem ne gibi saçma sapan diyaloglar olmasın ya. Tartıştığınız oyuncu volkan. Herkesin fikri kendine.

Bana göre de volkana yapılan ayıptır. Ama burada da kimsenin kimseye milliyetçilik dersi vermeye hakkı yoktur.

SEDER
11.11.2011, 23:14
valla hiçkimse kusura bakmasın volkana yapılanlar az bile...biz kan ağlarken hırsızlık yapıp şampiyonluk kutladılar. yetmedi koyduk mu diye anırdı canlı yayında...

şimdi biz haykırıyoruz...KOYDUK MU VOLKAN...beter ol yaptıklarınız bir bir burnunuzda gelecek...

hamdi_61
O değilde Hırvatistanı deplamsanda 4-0 yenip geri dönüşün kralını yapıomuşuz :D

uyan Renkdaşım üstün açık kalmış :)

Tayfun Aydın
Son haftalarda dökülen,kendi taraftarının bile performansına şaşırdığı Volkan ve Gokhan'ı oynatırsan bu skor gayet iyidir,üstüne üstlük maç sabote eden Şikeci Emre de sahada ise bu skor olağanüstü güzellikte.

Rıdvan ilk golde ''gol sebep gereksiz faul'' diyerek,ilk golün suçunu Giray'a kesti,3. golün suçunu da Burak'a keserek şerefsizliğini gösterdi.

Volkan'ı ıslıklayanlara da helal olsun,Aziz babası çıkana kadar sakallarını kesmemeye devam etsin.

Tamam kendi topçumuzu koruyalım ama kimse kusura bakmasın 1.gol Volkan ın topu sektirmesini geçersek adamını kaçıran Giray ın 3. golde adamını takip etmeyen Burak ın yüzünden.
Sabri milli takımda hangi meziyetlerinden dolayı oynuyor Arda bir daha milli takımda oynayabilecek mi valla ilginç işler geçen senenin süperman i gökhan gönül ün bu haliyle oynayabilmesi.

Şentürk
Gs'lılık dan etkilenip, Milli takımdaki bir adamı eleştirenin psikolojisine gelmeden önce ADAMLIĞINI sorgularım ;)

pardonda Koyduk mu diyen volkan kime demişti bunu! bu çirkef her zaman aynını yapıyor!!
Yaa neyi savunuyorsun sen halen!

Burhan Açıkgöz
Ulan kimse şu Arda'yı konuşmuyor şaka gibi..

Arda kız gibi oynuyor

Full HD
Fenerlilerin hepsi beter olsun daha dün bizde Sike yoktur,bize iftira atiyorlar diyen volkanami saygi gösterexegim.Si.Gitsin!

Bülent AKBULUT61
biz bırakın orda 4 tane atmayı 5 tane yerde geliyiz

Cafer Bulur
uyan Renkdaşım üstün açık kalmış :)
:alkış::alkış::alkış:

Sefa Murat Dokuz
11.11.2011, 23:15
Kardeş sen neyden bahsediyorsun, ağzından küfür eksik olmayan bir adamdan sürekli seyircileri tahrik eden insan kılıklı birinden bahsediyorsun.

önce bir uslübunu düzelt!(yallah falan ne oluyor!)

İnsanlık bizde kalsın diye diye 27 yıldır bize ne yaptıklarını görüyorsun az çok ve maçın başından beri ridvanın suçlu bulmak adına yok egemen kaç maç oynadı giray kaç maç diye diye Trabzonluları karalayacak fırsatı kollarken her defasından ve g.tüyle topu tutan yine bu maç taraftarı alkışlayarak her zaman galyana getiren oyuncu için insanlık battısn.

Her bir taraftarın alnından öpüyorum.

Şu koyu yazılan kısmı temin okudum.
Ama burda MİLLİ TAKIM'ın anlamını bilmeden yorum yapıldığının altını çiziyorum.
GÖTÜYLE DEĞİL, neresiyle tuttuysa tuttu. Milli Maçta mı Yaptı ?

Fb-Gs maçıydı. O zaman Gs'liler de o ıslıkları Fb'ye 3 tane attıklarında yapsınlar.
TÜRK MİLLİ TAKIMININ KALECİSİ İken 3 gol yemiş takımın MİLLİ kalecisine Küfür etmesinler.

arahna
11.11.2011, 23:15
volkan federasyona inat bilerek gol yedi gibi geliyor bana
abartiyor muyum?
ilk golde elini bile uzatmadi
ikincide sadece seyretti hamle bile yapmadi

sametaydin
11.11.2011, 23:16
Ulan kimse şu Arda'yı konuşmuyor şaka gibi..

Aynen kardeş onunki gümbürtüye gitti. Bence tam bir şerefsizlik örneği sergilemiştir.

Numan Yerlikaya
Taraftar Volkan Kötü Oynadı Diye Küfür Ediyor E Bizde Serkana Edelim Maçlarda Madem Destekliyosunuz

Mustafa Çolak
Volkan ne kadar hak etsede yapılmaması gerken bir haraketti
hidinkin az onuru varsa zaten istifa eder.
olan yine bize olur şampiyonada favrovi takımlarımızı izleriz artık :(

Sefa Murat Dokuz
pardonda Koyduk mu diyen volkan kime demişti bunu! bu çirkef her zaman aynını yapıyor!!
Yaa neyi savunuyorsun sen halen!

Koyduk mu diye , Türk milli takımına mı demiş. :confused:

Ben Milli maçı izlerken, Trabzonspor kimliğimi kenara koyarım. Önce Milli takım gelir. Gs'liler kimlikleri ile maça gelmişler ama adamlıklarını kaybetmişler yolda demekki.

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar ne oluyor hepinize ya bir volkan satılmışı yüzünden nerdeyse birbirinize girceksiniz kendinize gelin volkan şerefsizinden bahsediyoruz az bile yapıldı ona ona yapılan herşey Helaldır

İskender Çakmak
Volkan a yapılanları kınamıyorum kızmıyorum üzülmüyorum az bile yaptılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

abcabca
hazır kaos çıkmışlar birileri cesaret edipte ligdeki şikeci takımları düşürsün..

metehan
11.11.2011, 23:17
Oyun açısından çok da söylenecek birşey yok. Azerbaycan ve Kazakistan'ı şansla yenebilen bir takımın bundan daha iyisini yapması mümkün değildi. Plansız, programsız bir federasyonla bu kadar olur. Fatih Terim sonrası bir planlama yapılmadı. Özetle bu konuda söylenecek çok şey var, uzun hikaye.

Volkan'a yapılan tabi ki ayıp. Rıdvan, bugünlere nasıl gelindiği konusunda topu şike soruşturmasına attı ama asıl sorun o değil. Bugünlere Türkiye'deki kısır çekişmelerle, amigo yöneticilerle gelindi. Bu medya da buna çanak tuttu. İkiyüzlü, herşeyi çıkar olmuş bir medya ile bu ülke futbolu ileri gitmez. Siz hala futbol ekonomisini düşünün, cebinizi düşünün, FB'yi nasıl kümede tutarız onun yollarını arayın. Emek harcayıp, birşeyler yapmaya çalışanlara sahip çıkmayıp aksine onların üstüne gidin. Ondan sonra ahlanıp vahlanmak ne işe yarar?

Uluç
Yerli Maicon?? maçın içine etti :)
Volkan ve Emre nin ağzından küfür düşmedi hiç..
Maçta iyi oynamasada Sabri reyizin hırsını sevdim,, Gökhan Töre'yi ise milli takımımızda en iyi oynayan olarak kenara ayırıyorum..
2012de başarılar Hırvatistan..

Ilelioglu
Evet ya su Arda Turan denen Futbolcu birdaha Milli Takima felan cagrilmamali. Kendini ne zannediyorsa...:mad:

FC-ST-PAULI-61
Bu bir Trabzonsporlu duruşu değil bize kesinlikle yakışmıyor.
Adamlar bize neler yaptilar neler.Fenerliye asla destek vermemeliyiz.20 Senedir Sampiyonluk bekliyorum bunlar caldilar Sampiyonlugumuzu.Hayatimizin en mutlu Günü olacakti Mayista.Biz üzülüyorduk bunlar ayni Zamanda Kupamizi kaldiriyordu.

Cafer Bulur
Volkan a karsi ciddi derecede sempatinin oldugunu düsünüyorum.

serdaracıl
11.11.2011, 23:18
Taraftar canla başla mücadele eden oyuncu istiyor saka gibi goller ye üzerine bide kudret karşılığını bulursun

tarsus
bir td e bu kadar para verip bu kadar saçma bir oyunu oynatan ve evinde rezil olan bizden başka bir ülke varmıdır??sanırım afrikada adı duyulmamış ülkelerde bile bu kadar saçma bir oyun tarzı yoktur

OzcanHan61
tamam 2012yede gidemiyoruz ama artik akilli isler yapmamiz lazim gelecegimiz icin, ilk önce oguz iti ve hindiK acilen kovulmali...
sabri, servet, hakan balta gibi yeteneksiz...volkan, emre gibi karaktersiz adamlar milli takima daha cagirmamali...
AKLI BASINDA bir TÜRK teknik direktörü takimin basina getirilmeli, mesela abdullah avci, veya senol günes derdim ama o bize lazim...
ve alper potuk gibi ömer toprak gibi genc oyuncularin gereksiz isi bitmis oyuncularin yerine oynatilmasi lazim, en önemlisi nuri sahini takima degilde, takimi nuri sahinin cevresinde kurmak lazim, o formaya nuri gibi ahlakli düzgün adamlar lazim, emre gibi cirkef adama kaptanlik verirsen sabri gibi ömründe düzgün hareketi olmayan adami 11in vazgecilmez oyuncusu yaparsan o takimdan ne beklenir...

en önemlisi fenerbahceyi hala düsürmeyen ve ligi temizlemeyen federasyon kendine gelmeli !
fener juventustan büyük takimmi ? derhal düsürülmeli ve trabzonspora hak ettigi emeginin karsiligi sampiyonluk verilmeli....

bence bugün oynayan ve gelecekte o formayi hak eden oyuncular sadece gökhan töre, burak ve mehmet topal...
tabi bunlarin hepsi hayal, biz trabzonsporumuza yogunlasalim ve senol günes gibi bir has adamin teknik direktörümüz olduguna sükredelim...

umut22
11.11.2011, 23:19
aslında arda ıslıklanmalıydı o hareketinden sonra

arahna
volkan mandasini birdaha milli takima alirlarsa milli mac seyretmeyecegim
mandaya bile hakaret ediyorum galiba

yaranozlu
volkan, emre ve arda gibi serserileri, sabri ve balta gibi yeteneksizleri milli takıma doldurursan hem hezimete uğrarsın, hem de böyle cümle aleme rezil olursun. kale arkasındaki rezil GS taraftarına da söylencek bir şey yok. Ya sen kimsin ki tribüne küfür etme cesaretinde bulunuyorsun. yok mu bunun cezas, alenen sövüyor onun bunun çocukları! taraftar küfür edince yer yerinden oynuyor, sen futbolcusun, atsınla içeri şerefsiz itleri! dönelim diğer ite, sen kimsin ki ikinci maçta oynamamak için kart görüyorsun, bre ahlaksız! sizde kabahat yok, sizi milli takım forması verenin yüzüne tüküreyim! ve rıdvan efendi, sen ne köpeksin ki volkanla emrenin küfürlerini duymuyorsun da yuhlamaları duyuyorsun! sen değil misin yorumculuğu bıraktım diyen! milli ruh falan kalmamış, derhal milli topçuların yenilenmesi gerekir, öncelikle hiddink ve çapulcu ekibinin biletini kessinler, hem de bu gece!

FC-ST-PAULI-61
Iddianame aciklasin.Fenerasyon artik KUPAMIZI VERMELI. Simdi Milli Takimla ugrasip yie bekletmesinler bizi!!!!!!!!!!
Biz Kupamizi istiyoruz yeter artik ya.

inadına_Trabzon
Volkan Bu ülkenin MİLLİ VATANDAŞLARINA KOYDUK MU diyor mu demiyor mu ?

VOlkan'ın Koydukları(!) Ermeni mi ?

h@msi61

fenerlidir fenerli...

zaferyıldız
11.11.2011, 23:20
Turk milli takımın kalesi estergon kalesi değil
rant kapısı ,İstanbul çiftliği , sikeyle var olunan bı yer
niye kutsuyoruz ki !!

Şentürk
11.11.2011, 23:20

Pislik her yerde aynı pisliktir. Adam her yerde adam olduğu gibi.Milli takıma zaten hiç bir şekilde karakter olarak yakışmayan birinin aynı hareketleri küfürleri laubaliliği milli takımda da yapma potansiyeli vardır. Ve bu akşam yapmıştır! o yüzden kardeşim seyirci tamamen haklıdır seyirci o formadaki ayyıldıza değil içindeki insanlık dışı birini yuhalamıştır. Rıdvan gibi ağlaklar hariç bunu herkes görür anlar. Sende öyle yapmalısın. Boşver volkanı beter olsun.

Bekir
11.11.2011, 23:21
Tamam kendi topçumuzu koruyalım ama kimse kusura bakmasın 1.gol Volkan ın topu sektirmesini geçersek adamını kaçıran Giray ın 3. golde adamını takip etmeyen Burak ın yüzünden.
Sabri milli takımda hangi meziyetlerinden dolayı oynuyor Arda bir daha milli takımda oynayabilecek mi valla ilginç işler geçen senenin süperman i gökhan gönül ün bu haliyle oynayabilmesi.
1. goldeki hata pay %90 Gokhan'a aittir bundan bahsetmeyerek,suçu direk Giray'ın faulune atmak şerefsizliktir.

Gollerde kalecinin yaptıuğı inanılmaz yan top hatasını görmeyip,bunu konuşmayıp Burak'ın adam kaçırmasını yakalaması da eyyamcılıktır.

Rıdvan bugün yorumculuk değil şerefsizlik yaptı.

Tyler Durden
volkanin yerinde baska bir adam olsa seyircileri elestirirdim ama bu volkan karaktersizi herseyi hakediyor.
bu degilmiydi kaba etiyle topu durdurup taraftarla dalga gecen..
butun bunlar olurken ardanin serefsizligi atlanmamalidir.federasyon federasyon olsa bu adami milli takimdan men eder.

SEDER
yaaa arkadaşlar çocukluk yapmayın..bu maçı gökhan gönül ve volkan ikilisi sabote ettiler..kesinlikle art niyetli bir şekilde akıllarınca türkiyeden intikam aldılar..ayrıca asıl volkan küfretmiştir taraftara..taraftar alkışladıktan sonra volkanın ağzını okuyun.. şu hırsızları savunmayın bize...

tturan
Adamlar bize neler yaptilar neler.Fenerliye asla destek vermemeliyiz.20 Senedir Sampiyonluk bekliyorum bunlar caldilar Sampiyonlugumuzu.Hayatimizin en mutlu Günü olacakti Mayista.Biz üzülüyorduk bunlar ayni Zamanda Kupamizi kaldiriyordu.

Unutma nasılsak öyle yönetiliriz. Biz böyle rakip takımın kalecisine(Volkan) yapılanı milli maçta yapılması hiç hoş değil hele bunun iyi olduğunun söylenmesi çok daha fena. Bu durum Ts-Fb maçında olsaydı sonuna kadar size katılırdım; ancak milli maçta olduğu için hiç tasnif etmiyorum. Bize yakışan mert olmak, dürüst olmak, sonuna kadar savaşmak, biz biz yapan bu dyugulardır.

Numan Yerlikaya
Hiddinktede Suç Yok Bütün Suç (O)ğuz (Ç)etinde

altinkaya08
11.11.2011, 23:22
Hiddink efendi tam bir fiyaskoydu oğuz la beraber.Bunu defalarca söyledik ama gelin görünki bunu henüz daha anlayamayanlar var.Türk milli takımının düştüğü hallere bakın.Yazık yazık çok yazık...

Ama milli takımımızı bu hallere düşürenler kesinlikle utanmazlar.Biraz onurları olsa zamanında çekip giderlerdi.

Cafer Bulur
fenerlidir fenerli...
Onu bilemiyorum 1 saattir volkani savunuyor bize.

Yahu insan hic anlamiyorsa volkan in ruh haline bakar ve ne kadar ezik bir durumda oldugunu anlayabilir.

Berk
Rıdvan denen angut her maç şikecilere laf söylememek ve söyletmemek için bi taraflarını yırtıyor.Git be adam, yorumcu desen yorumcu değilsin, 2 satırlık futbol bilginle analiz yapmaya çalışıyorsun, maç sırasında ah ıh uh gibi ne olduğu belli olmayan sesler çıkarıyosun ne mal bi adamsın sen arkadaş. Oraya buraya da laf sokmaya çalışıyor aklınca.Sen o sakallı insanımsıya edilen tezahüratlara ''burası küfür etmenin yeri değil rezalet felaket'' diyorsun da ''bu stadı yapanlar bile ıslıklandı'' lafını ne amaçla ediyorsun?Bi çık git şu ekranlardan.

Nihat Güneş
Sonuç gayet normal, Hırvatistan Fifa dünya sıralaması : 12. Türkiye : 26. Bizim şu halimizle ederimiz bu kadar. Ayrıca futbol dünyasında yaşanan asrın rezilliğinin ve bu rezilliğin üstünü örtmeye çalışan fenerasyonun ve onun destekçisi olan tüm unsurların hakettiği de bu.

metehan
Rıdvan, Egemen-Giray ikilisine ne zaman laf edecek diye maç başından beri bekliyordum, 3-0'dan sonra dayanamadı artık :)

Söylediği temelde doğru, böyle bir maça çok daha oturmuş bir kadro ile çıkmak lazımdı ama tecrübeli olanlar ne yaptı? Emre, Arda, Hamit, Gökhan ne yaptı?

Bu arada Hiddink'i dinliyorum da açıkça, "Bu ülke futbolu ve bu oyuncularla bu kadar" diyor adam, gayet rahat :)

lazzz61
arkadaslar ne olursa olsun volkana yapılan hareket yannıstı her ne olursa olsun !

Fatih Özkan
Hırv"ATIN" İntikamı!

Murat Altun
Volkana az bile yapildi Sikeciler serbest birakilsin diye Turk adaletini protesto amacli sakal birakan ve cuce arkadasi emre ile tribunlere kufur eden tahrik eden magara adaminin Türk milli takiminin kalesinde ne isi var
Emrenin kufurunun onda birini Trabzonspor lu bir futbolcu etseydi tvler yikiliyordu simdi

Ilelioglu
11.11.2011, 23:23

Aynen..........

ibrahim
Bende Volkanin seyirciye dönerek ettigi küfürü kabul ettigini düsünüyorum. Migde meselesi iste. Kaldirabilenlerde varmis demekki...

Dawsofield
Sabri'nin hırsını çok beğendim. Helal olsun. Arda, Gökhan, Emre vb şerefsizlerden değil, Allahı var koşuyor.

Ama bu Hakan Balta garip bi olay. Hem beceriksiz, hem koşmuyor. İkinci golün tekrarını dikkatli izleyenler anlayacaktır beni. Yemin ediyorum atak boyunca çalımı yedikten sonra oradaki yarım metrekarelik alanda dikildi. Sadece dikildi.

Arda desen ... Takımda ruh sıfır. TD zaten yabancı...

tüm bunların düzelmesi bize 2014 e mal olmasa iyidir.

yorumsuz6117
Şunu anlayamayanlar var.. Volkan kötü oynadığı için ıslıklanmadı tribünleri resmen tahrik etti..

MahmutHSO
Bu fb nin şike olayları Rıdvanın psikoljisini gerçekten çok bozdu.Bence bir süre ortalıkta görünmese çok iyi eder.Gerçi yorumculuğu bıraktım deyip,tükürdüğünü yalamıştı sanırım.

Sefa Murat Dokuz

Volkan'a hiç bir sempatim yok. Bizim takımda en sevmediğim adamla bile asla eş tutmam.

Ama topu alanın direk kaleye indiği bir maçta. 2.yarı orta sahayı geçemediğimiz, ilk yarı pozisyon bulamadığımız maçta. Kaleciye bu yapılanları kabul edemem.
Hele ki GS'li bir grup taraftarın kendilerinin bastırılmış duygularını MİLLİ maçta çıkarmalarını hiç kaldıramam.

Sempatim yok. Ama Volkan 2 tane de önemli kurtarışı var maçta iyi izleyin maçı.

Gökhan Gönül maçı katletti, kabak Volkan'a patlıyor. Ayıp, Gs 'lilerin bastırılmış EGO'larını savunmasın kimse.

barisb
11.11.2011, 23:24
Hırv"ATIN" İntikamı!

Kardesim, bu superdi.. :D

Murat Altun
arkadaslar ne olursa olsun volkana yapılan hareket yannıstı her ne olursa olsun !

Evet cok yanlisti bencede Okadar azmi protesto edilir sikeci pezo Sakali dokulene kadar bagirmak lazimdi pislige

A.Gökhan AKIN
statdaydım yeni geldim.. O seyirci profilini görünce kendimden utandım rezil hepsi rezil taraftar olarak neleri hakattiğimiz sorgulanmalı öncelikle.. karşınızdaki futbol oynayan bir adam en nihayetinde ne yapmış ki ağzınızdan salyalar akıtarak ana avrat yedi sülale küfür etmeyi gerektirecek.. yazık çok yazık hatta yazıktan öte karaktersizliğin daniskasıdır bu...

Fatih Özkan
11.11.2011, 23:25
Kardesim, bu superdi.. :D

Patenti bana ait :D
Kahvede geldi aklıma ;)

Fatih
Volkan'ın bu forumda savunulacağı aklıma gelmemişti..

3 golde de bariz hatası var alkışla protestoya küfürle karşılık verdi daha ne yapsaydı!

sametaydin
Rıdvan yavşağı diyor ki tecrübe lazım. Ulan senin hakan balta tecrübeli, gökhan gönül tecrübeli, volkan tecrübeli de ne oldu. Tüm golleri onların yüzünden yedik neredeyse.

canibus
Volkan'a hiç bir sempatim yok. Bizim takımda en sevmediğim adamla bile asla eş tutmam.

Ama topu alanın direk kaleye indiği bir maçta. 2.yarı orta sahayı geçemediğimiz, ilk yarı pozisyon bulamadığımız maçta. Kaleciye bu yapılanları kabul edemem.
Hele ki GS'li bir grup taraftarın kendilerinin bastırılmış duygularını MİLLİ maçta çıkarmalarını hiç kaldıramam.

Gökhan Gönül maçı katletti, kabak Volkan'a patlıyor. Ayıp, Gs 'lilerin bastırılmış EGO'larını savunmasın kimse.

yaw kötü oynadi diye isiklanmadi volkan taraftari tahrik etti hala savunuyorsun volkani.

inadına_Trabzon
Hiddink öle yorum yapıo ki sanki takımın teknik direktörü dğeilde, maç çıkışı röportaja çağrılan gazeteci :D

Ilelioglu
11.11.2011, 23:26

3 golde de bariz hatası var alkışla protestoya küfürle karşılık verdi daha ne yapsaydı!

Aynen ya..

Fatih Öztürk
yazık be kardeşım.gene turnuvalara gidemiyoruz.yılmaz vural bıle yabancı hocadan daha iyidir.

Sefa Murat Dokuz
Bende Volkanin seyirciye dönerek ettigi küfürü kabul ettigini düsünüyorum. Migde meselesi iste. Kaldirabilenlerde varmis demekki...

Adam olun biraz kardeşim adam olun. Adam yarım saattir arkasında küfür yiyor orda. Volkan orda küfürü bana mı etti. Ordaki GS'lilere yaptı. Yine MİLLİ maçın birini .ok ettiler. Banane GS FB BJK den arkadaş , Milli maçta kendi takımını bırakta git o maça. İşler kötü gitmeye başlayınca , başka hesapları görmeye çalışma. Milli amaç dışında gitmeyeceksin o stada !

yorumsuz6117
Hiddink : aldığımız sonuç normaldi beklenildiği gibi oldu

tarsus
yaaa arkadaşlar çocukluk yapmayın..bu maçı gökhan gönül ve volkan ikilisi sabote ettiler..kesinlikle art niyetli bir şekilde akıllarınca türkiyeden intikam aldılar..ayrıca asıl volkan küfretmiştir taraftara..taraftar alkışladıktan sonra volkanın ağzını okuyun.. şu hırsızları savunmayın bize...
çok haklısın renkdaşım şimdi ağır çekimde bidaha seyrettim volkan kurtarıştan sonra alkışlıyor ve a....k... cocukları diyor,emre ise susun susun o.... çocukları diyor.bu küfürleri kabullenenler volkanı savunmaya devam etsin!!!

Tayfun Aydın
1. goldeki hata pay %90 Gokhan'a aittir bundan bahsetmeyerek,suçu direk Giray'ın faulune atmak şerefsizliktir.

Gollerde kalecinin yaptıuğı inanılmaz yan top hatasını görmeyip,bunu konuşmayıp Burak'ın adam kaçırmasını yakalaması da eyyamcılıktır.

Rıdvan bugün yorumculuk değil şerefsizlik yaptı.

Yazdıklarını son cümlenden dolaya rıdvan a yazdığına inanıyorum...

Futbol 11 kişyle oynanır Gökhan her çalım yediğinde gol mü oluyor adam bastı çalımı geçti açık net bu kadar duygusal olma Giray kaçırdı adamını Burak ta takip etmedi.Rıdvan ı salla Bu milli takım Arda diye bir adam milli formayı giymemek için g.tünü yırttı kartı gördü.Tamamen temiz genç yürekli oynacak bir takımla 2. maça çıkmalıyız.

arahna
gokhan toreyi alalim

h@msi61
11.11.2011, 23:27

Inanilmaz gercekten.. Balik hafizali ve midesiz baya bir insan varmis.

Sefa
İlk golden sonra Rıdvan şerefsizi Gökhan'ın yediği boku görmezmiş gibi orada faul yapılır mı dedi ya Giray için dedim ne haliniz varsa görün..

Bekir
Bi geçen sezon sonu ''Koyduk mu'' diye anıran mahlukata bakıyorum,bi de bu maçta ağlamaklık olan masum çocuk rolündeki mahlukata bakıyorum..

Allahım beni daha mutlu edemezdin,şunu görmek yetti bana.

Tyler Durden
hey gidi davor suker..
ne yaslanmis adam yaa..cocuklugumun favori futbolcularindandi..
yaslanmisiz arkadas..

Ahmet Öztürk

Aynen öyle.. İki önemli pozisyon çıkarmışmış. Yediklerine bakın öncelikle..

Naçizene düşüncelerim;

‎- Hatrı sayılır bir süre İstanbul'da milli maç oynanmasın ! Çünkü Türkiye'yi değil kendi takımlarını destekleyenler milli takıma zarar veriyor.

- Milli takımın kalecisi, kaptanı taraftar için, her ne kadar kötü protesto ederlerse etsinler, oro... evlatları, a.. koduğumun çocukları lafını kullanmamalı, kullanamamalı. Zaten soğuk olduğum milli takımdan bu adamlar kovulmadıkça daha da soğuyacağım.

- Milli takımımızın beyni (!) Arda, rövanş maçın da oynamamak için bile bile sarı kart görüyorsa, bir daha o formaya aday dahi gösterilmemeli !

- Türk milli takımının hocası Türk olmalı !

- Şike soruşturmasını uzattıkça uzatan ve takımlardan sonra bireysel olarak oyunculara da nefret duyulmasını sağlayan yegane kuruluş TFF bu akşam ki rezaletin tek sorumlusudur !

yalniz adam
11.11.2011, 23:28

suç sende değil seni oraya getirende...:mad:

inadına_Trabzon
87 yaşındaki DEDEM : Bunları milli takımda değil , Türkiye de bile oynatmamak lazım.

erolizmts
Klasik bir söylem ama "ruh yok" sözü tam da Hiddink dönemi milli takımına yakışır bir söz. Özellikle Emre, Volkan, Hakan Balta gibi oyuncular tamamen milli takımdan kopuk oynadılar. Arda ise "lan siz tınlamıyorsanız ben de tınlamam" modunda oynuyor.

Bizim oyunculardan Giray için genel anlamda iyi maç oldu denebilir. Yenilen gollerde hatası yok. Aksine cılız olsa da 2 duran topta sanırım rakip kalede en tehlikeli pozisyonlarda o vardı.

Burak ise 3 Hırvat savunmacısının arasında yapabileceğinin maksimumunu yapmaya çalıştı. Golcü oyuncuya top getiremiyorsan ve ona boş alan yaratamıyorsan gol atman zaten zordur. Çıktığı dakikaya kadar 1 futbolcu olsun yanında ne depar attı ne de rakip savunmayı oyalayabildi. Kötü orta saha ve kötü kanat oyuncularının yetersizliğinin kurbanı edilmemeli. Lakin yediğimiz 3'üncü golde adamını takip etmeyi bırakınca golü yedik.

metehan
Taraftarın Volkan'a yaptığı ne kadar yanlışsa, karşılığında Volkan ve Emre'nin pis küfürleri de o kadar yanlış. Futbolcu bunu yapmayacak ama ne Emre, ne de VOlkan bu konuda kendini frenleyebilecek adamlar değil.

Batuhan
yaw kötü oynadi diye isiklanmadi volkan taraftari tahrik etti hala savunuyorsun volkani.

Önce taraftar Volkan'ı alkışladı tepki göstermek adına. Sonra Volkan sinirlendi. Ha yaptığı hareket doğru mu? Değil. Taraftarınki doğru mu? Değil. Böyle bir ortamda yapılmaması gereken hareketler. Gerçi taraftarı bu psikolojiye sokanlar düşünsün bunu.

Sefa Murat Dokuz
11.11.2011, 23:29
Bu maçta Volkan'dan başka , tartışılması gereken öncelik olarak 10.000 tane konu var.

Ahmet Öztürk
Hiddink:'Volkan Demirel'e yapılan protestoyu farketmedim'

Kelimelerin tükendiği an..

Şentürk
Adam olun biraz kardeşim adam olun. Adam yarım saattir arkasında küfür yiyor orda. Volkan orda küfürü bana mı etti. Ordaki GS'lilere yaptı. Yine MİLLİ maçın birini .ok ettiler. Banane GS FB BJK den arkadaş , Milli maçta kendi takımını bırakta git o maça. İşler kötü gitmeye başlayınca , başka hesapları görmeye çalışma. Milli amaç dışında gitmeyeceksin o stada !

sen bırak bu işleri volkanı rıdvan savunur merak etme

yalniz adam
volkanı savunan volkan olsun...:mad:

OzcanHan61

sakamisin sen ya, volkani savunacaksan git fener sitelerinde yaz yorumlarini...hayret bisey, gelmis millete yallah gibi seviyesiz kelimeler söylüyor...
tabiki islicaklar volkani, tabiki tepki göstercekler, üstündeki formayi hak etmeyen adam her zaman tepki görür...

zaferyıldız
Hiddink spor yorumcusu kadar bile ilgili değil..

Yiğit Gayretli
11.11.2011, 23:30
Volkan'a veyahut sahadaki herhangi bir oyuncuya ana avrat küfretmenin açıklaması olamaz. Bunu tartışmak bile ayıptır...

Sefa Murat Dokuz
Taraftarın Volkan'a yaptığı ne kadar yanlışsa, karşılığında Volkan ve Emre'nin pis küfürleri de o kadar yanlış. Futbolcu bunu yapmayacak ama ne Emre, ne de VOlkan bu konuda kendini frenleyebilecek adamlar değil.

MehmeTS_ADANA
Bu maçta Volkan'dan başka , tartışılması gereken öncelik olarak 10.000 tane konu var.

aynen öyle

Numan Yerlikaya
Yine Maçta En İyi Egemen Emreydi

Fatih
Herkesi savunun fenerlileri şu forumda savunmayın arkadaş haklı olsalar da savunmayın bırakın Doğrucu Davutluğu!

metehan
11.11.2011, 23:31
Geçen hafta Rüştü'yü dinledim LİG TV'de. Hiddink'in kariyerine elbette birşey diyemeyeceğini ama Türk Milli takımını mutlaka yerli bir hocanın çalıştırması gerektiğini söyledi. Milli takımın başarılı dönemlerinde kaleyi koruyan bir oyuncu bunu söylüyorsa, demek ki doğrusu bu, bize Türk hoca lazım.

yalniz adam
Herkesi savunun fenerlileri şu forumda savunmayın arkadaş haklı olsalar da savunmayın bırakın Doğrucu Davutluğu!

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Fanatik34
Herkesin görüsü kendine...

Sali günü hakedenler oynasin Hirvatistan´i eleriz. Ama Oguz´la degil, Hiddink´in bu kafasi ile hic degil!!!

Daha macin basinda yanlis kadronun sahada oldugunu gördük, seyrettiler Madmazelleri...Buna arti, takim birbirinden cok kopuk oynuyor.

Maci alman kanalindan izlemek en dogrusuymus. Sikeci fenerliler heryerde böyle, elin Almani bile herseyi gördü!

Yere saniyeler icinde yatan Volkan..., ayakta duramayan Gökhan G., ortada dökülen Selcuk!

Ileride Burak yalniz birkilmazsa rövansi aliriz.

Macin basinda atilacak bir gol, ikinciyi getirir. 3 sene önceki piskolojiye büründüler mt, tamamdir

Var mi baska inanan???

Ilelioglu
11.11.2011, 23:32

Süper ya...ççççççççç Adamin yaptigi aciklamaya bak. Vay arkadas...

Sefa Murat Dokuz
sakamisin sen ya, volkani savunacaksan git fener sitelerinde yaz yorumlarini...hayret bisey, gelmis millete yallah gibi seviyesiz kelimeler söylüyor...
tabiki islicaklar volkani, tabiki tepki göstercekler, üstündeki formayi hak etmeyen adam her zaman tepki görür...

Bak kardeşim, Klüp takımı ile Milli takım ayrımını yapamıyorsan yorum yapıp insanı sinir etme.

Eleştrebilirsin, kızabilirsin ama GS'li olan bir grubun , Volkan'a başka bir kızgınlıkları olduğu için MİLLİ MAÇ sırasında bunun hıncını çıkarmalarını TASVİP EDEMEM

ftunsal
2 ay önce yazmıştım.tff elinde kaybedecek birşey olmazsa feneri düşürmemek için herşeyi yapar diye..hırvatlar bizi elerse milli takım avrupada olmazsa uefa ceza verirmiş vermezmiş tff nin ve de maa nın şeyinde olmaz.

milli takım hırvatları elerse; uefa korkusu ve madya baskısı onlara hamle yapma şansını sıfıra indirecek. tff ve şerefszi maa gerekeni yapacak ve en başta yapması gerekeni mecburen ağlaya ağlaya yerine getirecek.yada istifa edip defolup gidecekler.

BENİM TEK KORKUM HAFTALARDI BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE MEDYAYA BEYANAT VEREN ,TV LERDE BIDI BIDI EDEN FB Lİ TOPÇULAR BUNU FARKINDA OLARAK MAÇI SABOTE EDEBİLİRLER. VOLKAN, EMRE ,GÖKHAN EN DİKKAT EDİLECEK İSİMLER.

İNŞAALLAH İNŞAALLAH İNŞAALLAH YANILIRIM.

dün yazmıştım malesef

annttiigs
11.11.2011, 23:33
Volkan'a kesinlikle üzüldüm. Volkan penaltı kurtardığında sevinenler işlerine gelmeyince bastılar küfür. Bastılar makarayı. Allah bin belalarını versin hepsinin. Milli takım oldu mu bakmam arkadaş ben kulüp adına. Bu yüzden güzelim Trabzonda maç izleyemediğimizi de ayrıten hatırlatırım. ( biraz şeytanın avukatlığı oldu ama kusura bakmayın)

Mehmet Alemdar
türkün türkten başka dostu yoktur teknij direktör değişmeli

Numan Yerlikaya
Bide Şak Şakcılar Türedi Forumda

Sefa
Hamit geçen maç demediğini bırakmadı yok kimse çalışmıyor ayakta duramıyorlar diye bu maç kendisini gören oldu mu ?

arahna
11.11.2011, 23:34
kufuru onaylamiyoruz ama bence kasitli gol yedi
kendilerini dusurecek olan ve samp liginden men eden federasyona guya protesto tavri var. sakali gibi . zaten manda gibi olmus .
seyircinin icinde her turden adam var bunu bilmeyen biri deil . volkan da emrede surekli kufur eden tipler . kasitli gol yersen adam yuhlar sonra seyirciye donup hareket yaparsan kufuru yersin
emre ve volkan gibi kufurbaz dengesiz tiplerin milli takimda olmamalari lazim artik
utanmadan volkani savunuyorsunuz
bazilarina o kufurler hafif geliyorsa kendilerini sorgulasinlar
adam olana volkann ve emrenin ettigi kufurler agir gelir
gelmeyenden suphe ederim

exelans_25
giraya da milli takım ağır geldi

Dawsofield
dün yazmıştım malesef
dikkati çekmeyecek gibi değil gerçekten.

Bülent AKBULUT61
bizim forum volkanı bile savundu ya rüyamda görsem inanmazdım gercektende cok ilginç bir taraftara sahibiz Valla helal olsun hepimize

Metin Sağır
Vay be....

cahana
sallayın şu volkanı olacağı vardı oldu bugün olmazsa yarın bu volkan bu küfürleri yiyecekti mevzu tamamen duygusal mantık aramamak gerek ortada madara olmuş bir milli takım var ve ileriye dönük hiçbir umut ışığı yok

bu arada gökhan töreyi henriqe benzettim hem tip hemde oyun olarak alalım habu uşaği

Tayfun Aydın
11.11.2011, 23:35
Herkesin görüsü kendine...

Sali günü hakedenler oynasin Hirvatistan´i eleriz. Ama Oguz´la degil, Hiddink´in bu kafasi ile hic degil!!!

Daha macin basinda yanlis kadronun sahada oldugunu gördük, seyrettiler Madmazelleri...Buna arti, takim birbirinden cok kopuk oynuyor.

Maci alman kanalindan izlemek en dogrusuymus. Sikeci fenerliler heryerde böyle, elin Almani bile herseyi gördü!

Yere saniyeler icinde yatan Volkan..., ayakta duramayan Gökhan G., ortada dökülen Selcuk!

Ileride Burak yalniz birkilmazsa rövansi aliriz.

Macin basinda atilacak bir gol, ikinciyi getirir. 3 sene önceki piskolojiye büründüler mt, tamamdir

Var mi baska inanan???

Kardeş tamamda gene Sabriler Hakanlar oynayacak gene Emreler olacak

Bu maç için Nuri Hamit in merkeze oturtulduğu bir milli takım kurulmalı.İsmail Köybaşı Necip gerikirse Deli İbrahim Umut Burak Tolga Egemenler oynamalı.

bariskaratas
milli takımda beraber oynadıkları arkadasları varken canlı yayında mikrofonla koyduk mu diye bagıran adamı zamanında eleştirmezsen böle olur.

Fatih
Aziz Yıldırım çıkana kadar sakalımı kesmeyeceğim diyor kim diyor Volkan diyor!

Taraftar küfretmiş sanki ilk kez küfrediyorlar...

annttiigs
bizim forum volkanı bile savundu ya rüyamda görsem inanmazdım gercektende cok ilginç bir taraftara sahibiz Valla helal olsun hepimize

savunduğumuz Volkan değil. Sapla samanı karıştırmayalım. Savunduğumuz kaybolmaya yüz tutmuş milli bilinç.

Ilelioglu
11.11.2011, 23:36
Hamit geçen maç demediğini bırakmadı yok kimse çalışmıyor ayakta duramıyorlar diye bu maç kendisini gören oldu mu ?

Eee bakti kimse oynamiyor bende oynamayim bare dedi.

Berk
Bu maçta Burak'ı izlemeye gelenler var mıydı?Adama pas atmama konusunda ant içmiş resmen diğerleri.Kayboldu gitti yarma gibi stoperlerin arasında.Diğerlerinin de hiç şeyinde değil, al topu dön sola, al soldan dön ortaya orta sahada paslaş dur..

Murat Altun
Hiddink neler diyor yahu Onu bu gece gondermeyecek olan mimit ili iydinlir senin.....

OzcanHan61
Bak kardeşim, Klüp takımı ile Milli takım ayrımını yapamıyorsan yorum yapıp insanı sinir etme.

Eleştrebilirsin, kızabilirsin ama GS'li olan bir grubun , Volkan'a başka bir kızgınlıkları olduğu için MİLLİ MAÇ sırasında bunun hıncını çıkarmalarını TASVİP EDEMEM

ne zaman ne yorum yapacagimi sana sorcak degilim, benim söyledigim yanlis kisilere kiziyorsun, bilmem gsli grupmusta bilmemneymiste, banane gsli gruptan, ben sahadaki takimin oyununa bakarim, o c ve hiddink gibi suclu kisiler varken gelmissin ülkenin en ahlaksiz kalecisini savunuyorsun millete artistlik yapiyorsun...dogrumu yaptigin...

Ogün YAZICI
avni akerde taraftarın volkanı alkışla protesto ettiğini düşünün ve volkanın dönüp seyirciyi tahrik etttiğini de...çıkacak olayları tahmin edebiliyormusunuz ?iddia ediyorum o maç tamamlanmaz...taraftara laf atmanın anlamı yok onlar alkışla protesto hakkını kullandı ama karaktersiz volkan seyirciyi tahrik etti küfür etti bu kadar...

İsa
Bu Volkan bu golleri yiyecek kaleci değil bunu bilir bunu söylerim....

arahna
volkana uzuldum diyenin volkani savunanin bu forumda ne isi var anlamiyorum

Sefa Murat Dokuz
Gökhan Gönül'ün uzun süre milli takım kariyeri bitmiştir, Fenerde'de rezil bir sezon geçiriyor. Serkan'ın çırağı olamaz bu haliyle.
Sabri yetenek falan yokda ruhuyla oynadı yine çocuk birşey demiyorum ama Milli takımın oyuncusu değil bu adam.

metehan
dün yazmıştım malesef
Hocam, o kadar basit değil. 2012'nin sonunda Dünya kupası elemeleri başlayacak. Alınacak ceza o dönemi de etkiler, o kadar kolay değil bence bu hesapları yapmak.

SEDER
11.11.2011, 23:37
milli formayı fener kontenjanından giyinen haysiyetsizleri alkışlayacak değiliz...bizim kalecimizi bile kullanarak bize onursuz diyen adileri mi savunuyosunuz...volkan-gökhan A.Ş. intikam için maçı satmıştır..

Ahmet Öztürk
Bu Türk Telekom Arena hevesinden kurtulamadık gitti.. Şike olaylarından dolayı gergin taraftarlar en ufak hatasında böyle kalecisini de yuhalar, küfür de eder. Allah aikına bu maç Trabzon'da oynansaydı (kendi hemşerilerimi övmek için söylemiyorum, fenere en zıt şehir olduğumuz için söylüyorum) bu akşam ki protesto Trabzon'da da olur muydu ? Milli duygular çok farklı..

Stadyumda bir ara dar ağacında olsak bile son sözümüz fenerbahçe sloganları yüksekdikten sonra Volkan'a protestolar başladı. Stadın yarısı galatasaraylı diğer yarısı fenerli, beşiktaşlı olursa bu durum kaçınılmaz oluyor. Bu akşam ki rezaletin yegane sorumlusu federasyondur.

Legolas77
maçın yorumunu yapayım naçizane görüşüm..
Fenerbahçe bu ligten düşerse Türkiye MARKA değerini kaybeder beyanatında bulunan ulusal medya yayın organları ve köşe yazarları eserinizle övünün Türkiye EURO 2012 gidemeyerek asıl markayı kaybetti yazıklar olsun bu kadar derim ben

SEDAT
* Şimdi Milli takımı bir yana koyalım , Volkan'ı seversin sevmezsin ama orası Milli takım dingonun ahırı değil , Milli Takım kalecisine terbiyesizlik yapılmıştır şahsiyetsiz bile olsa ...

Yiğit Gayretli

İş Volkan değil... Biz orada hem futbol olarak hem de karakter olarak rezil olduk...

Mustafa'
11.11.2011, 23:38
Bize ''Koyduk mu'' diyen bir adamı ne olursa olsun savunmam, durduk yere anasına bile sövseler çıtımı çıkarmam.Trabzonspor forumunda Trabonspor'a küfür eden adamı savunuyoruz.

Vay halimize...

cemoli5408

kaka şu vakit forumu geren sensin... volkan kim ya savunulacak nesi var. rıdvan-volkan-emre o.çocuğu üçgeni bunlar. adam burağa giraya yıktı maçın sonucunu ona ne diyosun?

Tangerine Dream
Konu ne olursa olsun bizim taraftar ikiye bölünmeyi bir şekilde başarır.:)

Enes Ünal Kaya
avni akerde taraftarın volkanı alkışla protesto ettiğini düşünün ve volkanın dönüp seyirciyi tahrik etttiğini de...çıkacak olayları tahmin edebiliyormusunuz ?iddia ediyorum o maç tamamlanmaz...taraftara laf atmanın anlamı yok onlar alkışla protesto hakkını kullandı ama karaktersiz volkan seyirciyi tahrik etti küfür etti bu kadar...

bende böyle düşünüyorum. alkışla protesto en güzelidir. sen futbolcusun sen niye dönüp alkışlıyorsun. ztn olaylar böle başlamadı mı.

Nihat Güneş
O zaman böyle ayıların sırtına o formayı vermeyeceksin, ne formaymış adamı müebbetten kurtaracak, abartmayın!

Yediği gollerde art niyet ararım, şimdi azize babası volkan çık aslanlar gibi oyna mı dedi, hadi ordan! Bugün milli takım birileri tarafından resmen sabote edilmiştir.

sametaydin
11.11.2011, 23:39
Bu arada rıdvanın ne kadar rezalet bir yorumcu olduğunu gördük. Bence yorumcu bile değil. Maçtaki söylediklerinden bazıları:

-Bunları yeneriz.
-Hırvatistanı beğenmedim.
-At pasını
-Aferin emre
-Koş burak
-orta kes
-biz bu değiliz.

Bu cümlelerim yorumla ne alakası var allah aşkına!!!

arahna
su yorumcularin birtanesi volkanin hatasindan bahsedemiyor
ne buyuk gucmus bu fener mafyasi kardesim
savciya helal olsun

Tayfun Aydın
1.golle ilgili fikrimi değiştiriyorum Gökhan sabri volkan ortak yapımı Giray orada adamını kaçırmasa farkını gösterebilecekti.

diskus
türkiye futbol federasyon baskani pardon fener yandasi baskanin nin istifasini bekliyorum.bi zahmet guus hiddink in de sözlesmesini feshetsin ve parayi cebinden ödesin.yeni gelecek federasyon ertugrul saglam i antröner yapsin.

Delibas
Hak eden kazandı ve hak eden Avrupa Kupası'na gidecek.

Az biraz hak ettiğimizi düşünsem üzülürdüm, ama haketmiyoruz, birbirimize düşmüşüz, oynadığımız futbol çok kötü, taraftar kötü, hele basından hiçbir .ok olmaz, basının bu duruma gelinmesinde katkısı büyük, şikeler örtbas edilmeye çalışılıyor, takımla ilgilenmeyen bir yabancıya milyonlarca para veriliyor ve kendi paramızla rezil oluyoruz..

Hırvatistan çok daha fazla hak etti Avrupa Kupası'na katılmayı.
Bu sefer sevinme sırası onlarda ve bunu fazlasıyla hakettiler.

Ilelioglu
Bos yere gerilmeyin arkadaslar.

Yillardir yasa disi yollarla ilerleyen takimlarin eseridir bu. Türk Futbolu hicbir zaman gelismez. Istikrari hicbir zaman yakalayamaz. Ilk önce ADALET olmali! Gerisi bos...

..

Aslinda bu gecenin özeti..

..

Ahmet Öztürk
Aziz Yıldırım çıkana kadar sakalımı kesmeyeceğim diyor kim diyor Volkan diyor!

Taraftar küfretmiş sanki ilk kez küfrediyorlar...

Abi o da hikaye ya. Adam 4 aydır içerde sakalı daha 15 günlük gibi :D

erol-61
ben haytım da böyle salkca bir oyun görmedim sanki kanatlardan gol atsak şampiyon olacaz ya adamlar sana bir tane top göstermedi havadan ısrarla havadan oynatıyorsun işin garibi burak yılmazı gol atsın diye koymuşun oraya ama taktiğin sanki burak golatmasın gibi maçı izlerken aklımdan neler geçdi neler bu takımı bırak kendi başına halı saha maçı yapar gibi oynasın daha iyi oynar hey gidi gudink ve yamakları siz bu işi biliyorsanız bende astronotum ................

Tyler Durden
hiddinkin mac sonu roportajiyla koskoca ulkeyle dalga gecti.
ve bu adam hala gorevde.sanirsin yorumcu.
hirvatlari brezilya yapti resmen..rakibi ov kendi futbolcularini itin bir tarafina sok.
her mac ayni taktik.
sonra ver elini amsterdam..ertesi gun bankadaki milyon eurolarla oyna..
vay adaletine tukurdugumun dunyasi.

Murat Altun
11.11.2011, 23:40
Beter olsun volkan iti İsi gucu milleti tahrik etmek gotuyle top tutmak koydukmu diye anirmak her mac sonrasi cikip sikecileri savunmak seyirciye donup kufur etmek say say bitmez
Herkes hakettigi muameleyi goruyor

Adem Erdoğan
Volkaaan fıçı fıçı, Sabriiii fıçı fıçı, Emreee fıçı fıçı...

Bu reklamları özleyeceğim. :)

umut22
:alkış: .................. :alkış:

SEDAT
* Bugün artık karar verdim Türkiye'de maçlar Bursada oynanmalı...

Barış Bağcıoğlu
Maçla ilgili tek yorum
Hiddink le ilgili bu takımı bu futbolcuları bu insanı bukadar aşağılayan bir adamın ne milli takımda nede bu ülkede işi yok bir
takım yenilir ama mücadeşle eder nerede 2-0 dan 17 dakikada maç çeviren takım bunun için türk insanını anlayan bir
hoca lazım bu takıma türk hoca lazım kötü fatih terime bile razıyım ama bu takıma Şenol hoca lazım trabzondan ayrılmadan

Futbolculara gelince

Volkan: Formsuzzdu tepkiler haklı ama artık maçlar anadoluda oynanmalı istanbulda değil
Eğemen: Maçın iyilerinden
Giray: Tecrübesiz kaldı ama yapacak fazla birşeyleri yoktu
Hakan Balta: Fasattı bindirmeleri iyiydi ama
G.Gönül: Maçı bitiren adamdı
Emre: Kötü kötü
Arda: Sen git kumda oyna bilerek sarı gördü
Hamit: Yanlız kaldı
Selçuk: Nerede trabzonumdaki selçuk
Sabri: Sadece Koştu ama yürekli idi
Burak:Yanlız Adam

arahna
İş Volkan değil... Biz orada hem futbol olarak hem de karakter olarak rezil olduk...

kufurler ve diger yapilanlari bir kenara volkani protesto etmek en olumlu davranisti sahada
ne diyim
volkana top gelse de keyfim gelse diye bekledim

bahadır2561
11.11.2011, 23:41
Bize ''Koyduk mu'' diyen bir adamı ne olursa olsun savunmam, durduk yere anasına bile sövseler çıtımı çıkarmam.Trabzonspor forumunda Trabonspor'a küfür eden adamı savunuyoruz.

Vay halimize...

aynen. ne ekersen onu biçersin

sametaydin
Bu Volkan bu golleri yiyecek kaleci değil bunu bilir bunu söylerim....

Sivas maçında yediklerine bak istersen. Volkanın kaleciliği bitmiş. Göbek yapmış adam kendini zor taşıyor. Bu nasıl kalecilik yapıyor hayret doğrusu.

61_Serhat_61
Çooooook güzel oldu volkana...
İyi yedi küfürleri... Ama en son olarak emreye okadar saymak istiyorumki burda ama onun gibi karektersiz ruhsuz bi kişi yüzünden ceza yemek istemiyorum...
Seyircilere dönup sakin olun diyip sonra kafasını sola çevirip "o....... Evladı" demesi beni dahada anti fenerci yaptı...
Ulan iblis sana o kaptanlığı verenin beynini yerim lan ben...

metehan
Hak eden kazandı ve hak eden Avrupa Kupası'na gidecek.

Az biraz hak ettiğimizi düşünsem üzülürdüm, ama haketmiyoruz, birbirimize düşmüşüz, oynadığımız futbol çok kötü, taraftar kötü, hele basından hiçbir .ok olmaz, basının bu duruma gelinmesinde katkısı büyük, şikeler örtbas edilmeye çalışılıyor, takımla ilgilenmeyen bir yabancıya milyonlarca para veriliyor ve kendi paramızla rezil oluyoruz..

Hırvatistan çok daha fazla hak etti Avrupa Kupası'na katılmayı.
Bu sefer sevinme sırası onlarda ve bunu fazlasıyla hakettiler.
Bravo, en kısa özeti bu mevcut durumun.

cemoli5408

:D:atki::meşale1:

Ahmet Öztürk
11.11.2011, 23:42
kaka şu vakit forumu geren sensin... volkan kim ya savunulacak nesi var. rıdvan-volkan-emre o.çocuğu üçgeni bunlar. adam burağa giraya yıktı maçın sonucunu ona ne diyosun?

Bir açıklaması mı var bu konuda ? Takip edemedim de..

Fatih Öztürk
salı günkü rovanşa serkan balcıyı oynatırsa faydalı olur.gökhan töre ile maça başlamalıyız.ılk 5 dakıkada bı gol bulalım şansımızı zorlayalım.olmaz dıye bırşey yok.3-4 değişıklıkle takım dırenç kazanır.

Sefa Murat Dokuz
ne zaman ne yorum yapacagimi sana sorcak degilim, benim söyledigim yanlis kisilere kiziyorsun, bilmem gsli grupmusta bilmemneymiste, banane gsli gruptan, ben sahadaki takimin oyununa bakarim, o c ve hiddink gibi suclu kisiler varken gelmissin ülkenin en ahlaksiz kalecisini savunuyorsun millete artistlik yapiyorsun...dogrumu yaptigin...

Adam gibi konuş, usluba laf atıyorsun da dinime küfreden müslüman olsa.

KÖTÜ OYNAMAK KÜFÜR YEMEYİ HAK ETMEK DEĞİLDİR.
Kaldı ki Volkandan kötü oynayan çok daha fazla oyuncu vardı onlar küfür yemedi.
Burda Volkan'a şahsi öc alma olayının MİLLİ forma altındayken yapılmasına SUSKUN KALAMAM.

fteotdgs

Vay halimize...

Aynen katiliyorum. Ben macta olsam asla boyle bir sey yapmazdim ama kufredilenler Volkan ve Emre olursa kilimi kipirdatmam, Gokhan'i dusunurum soyle bi, sonra ona da kilimi kipirdatmam. Bu macta oldugu gibi uste kufur ederseler ben de katilirim o taraftara, aynen kufur ederim bu adamlara. Bu adamlarin, bu adamlari tum terbiyesizliklerine ragmen israrla milli macta oynatanlarin hic sucu yok, kufur eden taraftarin sucu var sadece, oyle mi?

tarsus
volkanın hareketleri ve yediği gollerdeki duruşu pozisyon alışı geçen sezon sivasın son maçındaki kaleci korcanın hareketlerine benziyor.böyle basit goller yenmez eğer yersen seyircide sana alkışla tepki verir,karektersizlik yapar söversende seyirci gereğini yapar.

Legolas77
* Bugün artık karar verdim Türkiye'de maçlar Bursada oynanmalı...

:alkış: doğru dedin abi Bursa taraftarı ile Bjk taraftarı gerçekten etki edebiliyor istisnasız her maç adamlar Q7 yi ıslıklıyorlar maçta bjk sivastan atak üstüne atak yiyor onlar gücüne güc katmaya geldik diye yırtınıyorlar etkileyebiliyorlar uA ya bak fb gs düşmanlıgını göz edip milli formayı sırtına geçirmiş oyuncuya ıslık size o stadı yapana da ıslık yazıklar olsn size o zaman o stadı hak etmiyorsunuz

bariskaratas
11.11.2011, 23:43
sabriyi sevmem ama bu macta en iyi sabriydi
en kötü gökhan selcuk emre hamit

Enes Ünal Kaya

çççççç:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

umut22
http://img443.imageshack.us/img443/307/attachmenthglw.jpg

CAFER ÖZER
11.11.2011, 23:44
Bu medya ve Türk Milleti Bir Gün Şenol Güneşten ve Trabzonspor taraftarından özür dilemedikçe Beni Milli Takım İlgilendirmiyor.
Şenol Güneşe neler söylendi anlatmaya gerek Yok herkes biliyor Ve işin ilginç yanı Fenerasyonla hala mahkemesi devam ediyor.
Trabzondaki Gürcistan maçında Trabzonspor taraftarına ve Halkına ettikleri hakareti hele hele Trabzon halkının en hassas olduğu Bayrak konusunda İftira atan şerefsizler özür dilemedikçe
Ben Şahsım adına Cafer Özer olarak Milli Takımla ilgilenmiyorum.
Bazen Şenol Güneşe Haksızlık edildiğini söyleyenler çıktı.
Milli takımın başında Yerli hoca olmadığı müddetçede beniilgilendirmiyor.
Milli Takımda Küfürbaz Oyuncular Emre gibiler olduğu müddetçe Yine benim takımın değil.
Şikeciler Türk futbolundan temizlenmedikçe Yine ilgilenmiyorum.
Anadolu Takımlarından hakeden oyuncular bu takıma alınmadıkça yine ilgilenmiyorum.
hep beraber Bu akşam faciayı izledik Bu kafa ile Milli takım faci olmaktan öte gidemeyecektir.

yalniz adam
şu gereksiz istanbul avanesi futbol üzerindeki elini çekmeden futbolumuz düzelmeyecek...lan gökhan gönülü sokaktaki çocuk bile ilk on bire yazmıyordu..fenerasyon,o ç gitmeden bize huzur yok...

serdaracıl
İstanbul'a milli mac verilmesin

oflu engin
burda volkanı savunanlara karşı bende tepki koyan taraftarı savunayım.karşılıksız maça gelmiş takımını destekleyecek hemen gözü önünde yapılan hataya alkışla tepki veriyor.ama volkan ne yapıyor kamera ağzının içine girmiş anaavrat toplu halde küfür ediyor.bu yaptıkları bir değil iki değil totosuyla top tutmakmı dersin küfürmü dersin hakaretmi dersin sanal kabadayılıkmı dersin ne ararsan bu çirkeflerde var.burda savunulacak tarafı olmayan gözümde değeri sıfır olan adamı milli takım adına savunmaya geçen mekanizmanız madem bu kadar doğrucu davut olmuş.....o mekanizmanız neden şuanda ligin en iyisi ve avrupada adını liste başına yazan bizim kalecimizin TOLGA nın kalede olmadığı sorgusunu yapmaz

cemoli5408
11.11.2011, 23:45
Bir açıklaması mı var bu konuda ? Takip edemedim de..

0-3 geriye düştüğümüzde bütün gollerde hata yapan volkan ve gökan gönülden tek kelime bahsetmeyen rıdvan, giray dan lafı açlıp defansımızda oynayan adamlar daha 10 maç oynamamış adamlar dedi. yine burağada bi laf çaktı 2.gol pozisyonuydu galiba.

Yiğit Gayretli
kufurler ve diger yapilanlari bir kenara volkani protesto etmek en olumlu davranisti sahada
ne diyim
volkana top gelse de keyfim gelse diye bekledim

Protestoya eyvallah. Sonuçta o takımın sahibi Türk halkıdır... Ama küfür olmaz... Volkan'a da olmaz, Burak'a da olmaz, Selçuk'a da olmaz, Arda'ya da...

OzcanHan61

Burda Volkan'a şahsi öc alma olayının MİLLİ forma altındayken yapılmasına SUSKUN KALAMAM.

arkadas dinime küfreden müslüman olsa ne demek ya...hay allahim sana sorcak degilim nasil konusacagimi, hayret bisey...

umut22

Delibas
sabriyi sevmem ama bu macta en iyi sabriydi
en kötü gökhan selcuk emre hamit

Ben de bunu yazmak istiyordum şimdi. En iyi değildi belki ama yenilgiyi kabullenmeyen, amatörce de olsa sonuna kadar birşeyler yapmaya çabalayan, koşan, savaşan tek futbolcuydu ikinci yarıda.

Zafer Fidan
TePGU7bgSEc

sametaydin
11.11.2011, 23:46

Çok doğru bir tespit. :)

h@msi61

Suskun kalmayacaksan git protesto gosterisi filan yap. Sanki burdaki millet yuhaladi da burda konusup duruyorsun. Hadi bir kere soyledin fikrini, bu kadar sevilmeyen bir adami tekrar tekrar savunup ortami germeye hakkin yok. Muhtemelen bu dediklerimden yine bir sey anlamadin, senin anlayacagin dilden soyleyeyim; yeter, hadi yallah. Antuda kesin baslik vardir bunun icin, git icini dok orda....

Metin Sağır
Maçla ilgili doğru görüşler:

Şikeye bulaşmış bir Türk futbolu bu pislikleri temizlemediği süre içersinde her zaman kaybetmek mecburiyetinde.

*

Rövanş maçına gitmemek için kasten sarı kart görüp cezalı duruma düşen sözde milli oyuncuların küfredenlerden ne farkı var? #MilliRezalet

*

Biri soyunma odasına gidip şu sözü söyleseydi: "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim."

Murat Altun
Hiddinki bu gece gonderin Emreyi milli takimdan men edin Evde mac seyrediyoruz esimm aaa ne dedi terbiyesiz dedi Herkes acik net anladi bu adamin kufurunu İsterse messi olsun boyle adamlari milli takimdan temizleyecek irade istiyoruz

Ogün YAZICI
-hiddink ve O.Çetin istifa
-arda emre volkan milli takımdan men
-milli maçlar anadoluda
-türk teknik adam
şu 4 madde gerçekleşsin uzun vadede potansiyelli bir milli takım oluşur...

Sefa Murat Dokuz
11.11.2011, 23:47
Beni 2dk da Fenerbahçeli ilan ettiniz ya size de helal olsun. Ben Fenerbahçe'nin F si ile ilgilenmem. Sadece Avrupadayken Fenerbahçe'yi desteklerim.

Volkan değil bugün yapılan şey başka bir oyuncuya, yine Klüp takımlarındaki bir mesele yüzünden yapılırsa ona da karşı olurum. MİLLİ MAÇA, klüp takımlarındaki olaylarını birbirine karıştırmayacaksın. Bir kızgınlığın varsa bunu git GS-FB maçında çıkar. Dile getir.
Ama Milli maçta yapma.
Volkan'ı savunmuyorum , savunduğumuda düşünmüyorum. YAPILAN OLAY'A KARŞIYIM. HİÇ KİMSE fenerde oynuyor diye gs'nin stadında milli maçta küfür'ü haketmez.
Ben Emre Belözoğluna her fener maçında 1000 kez küfür ediyorum ama milli maçlarda hiç etmedim.

Ahmet Öztürk
11.11.2011, 23:48
Ya Allah aşkına yediği ilk iki golü açın bi izleyin. Yeter artık Volkan, Volkan, Volkan. Taraftar protesto da eder. Ne olursa olsun futbolcunun o taraftara ana avrat sövme hakkı yoktur ! Umut'un suçu neydi ? Garibim yıllarca protesto edildi Trabzon'da. Bir kere ağzından küfür mü duydunuz, gördünüz ? Lille maçında aynı şekilde Serkan Balcı. Maratonda 2-3 metre yanından onlarca kişi anasına sövüyordu, sinirlendi top toplayıcı çocuğu azarladı. Ama küfür etmedi ! Volkan'ın kabahati çok büyük çok !

Metin Sağır
Erman kanaltürk'de.

metehan
Bu arada, bazı yorumcuların sonuca çok şaşırmış olması da komik. Kazakistan'ı, Azerbaycan'ı şansla yenen takımın Almanya karşısında düştüğü durumu da görmüştük. O oyunlarla Hırvatlar karşısında şansımız olmayacağı açıktı. Ama bu bir playoff maçıydı, havası başka olacaktı diye düşünerek biraz daha umutlanmıştık tabi. Ama lafla da olmuyor bu işler, eleme maçlarındaki gibi oynadık ve sonuç da doğal olarak böyle oldu.

Sefa Murat Dokuz
Suskun kalmayacaksan git protesto gosterisi filan yap. Sanki burdaki millet yuhaladi da burda konusup duruyorsun. Hadi bir kere soyledin fikrini, bu kadar sevilmeyen bir adami tekrar tekrar savunup ortami germeye hakkin yok. Muhtemelen bu dediklerimden yine bir sey anlamadin, senin anlayacagin dilden soyleyeyim; yeter, hadi yallah. Antuda kesin baslik vardir bunun icin, git icini dok orda....

Benim yazımı alıntı yapıp, cevap yazanlar olursa elbet bende cevap vereceğim. Benim yazdıklarımı çarpıtma. Ne demek istediğimi anlamaya çalış tabi anlayabileceksen.

arahna
volkani hala israrla savunmaya utanmayanlardan utaniyorum

ftunsal
biraz empati yapalım..

normal milli takımı ne bozabilirdi?

1 erken gol

2 kırmızı kart

3 berbare gideken basit bir penaltı

bunların içnde ilk seçenek en ağırı gibiydi o da oldu

GULER
Evet arkadaslar kaka arkadasimiz cok dogru soyluyo. HEPIMIZ volkandan ozur dilemeliyiz, dagilin beyler

SEDAT
* Ben daha çok Volkan ve Emre'yi bu formaya layık görenlere küfür etme taraftarıyım...

Mustafa'
11.11.2011, 23:49
Volkan bu küfürleri yemeyi kendi milletinin insanlarına ''Koyduk mu'' demeden önce düşünecekti.

Adem Erdoğan
Hırvatlar sonuna kadar haketti.

Milli takımımızın kimyası bozuk; futbolcuların burnu havada, hoca desen ipinde değil, tff başkanı kendi poposunun derdinde zaten futboldan da haberi yok, taraftar şike mevzularıyla milli takımdan bile soğutuldu.

Temizlik şart.

serdaracıl
Taraftara küfreden adam milli forma giyemez

FC-ST-PAULI-61
Sadece Avrupadayken Fenerbahçe'yi desteklerim.

Yuh sana yaziklar olsun.

cemoli5408
Benim yazımı alıntı yapıp, cevap yazanlar olursa elbet bende cevap vereceğim. Benim yazdıklarımı çarpıtma. Ne demek istediğimi anlamaya çalış tabi anlayabileceksen.

kaka tamamen haksız değilsin bence de ama şuan zamanı değil bence dediğin şeyleri savunmanın, artı, söz konusu volkan ayısıysa boşver kardeş bunların hiçbirşeyi savunulmaya değmez.

furky
11.11.2011, 23:50
Maçlar Gümüşhane'de oynansın bundan sonra...

h@msi61

Seni ne anlayayim yahu, Allah korusun :) Ama ortami gerdigin yeter, bozuk plaga bagladin resmen...

Murat Altun
Kaka kardes milli takim formasi altindaki adama kufur edilmesin tamam da Milli takim firmasi giyen adam kilgindakilerde taraftara kufur etmesi veya tahrik etmesi cok daha abestir serefsizliktir
Gercekten Volkan i savunmak biraz abesle istigal

arahna
su selcugu bizdeyken de pek tutmazdim hala ayni
beni yaniltmiyor
temposuz yavas , oyuna katkisiz
gokhan toreyi alsak keske

Berk
11.11.2011, 23:51
TePGU7bgSEc

Bu kadar mı balık hafızalısınız be?Bunu diyen adam şike babası aziz başkanı hapisten çıkıncaya kadar sakallarını uzatacağını da söylüyor utanmadan.Şu şerefsizi savunanlara yazıklar olsun, rezalet.Senin elinden 10 tane şampiyonluğunu bile alsa bunlar yine savunmaya devam edersin.

Legolas77
M.A.A yönetimine ne demeli karar almayı doğru bulmuyoruz haksızlık olmasın diye
al ulan şerefs..z herif yazıklar olsn size

oflu engin
Bu medya ve Türk Milleti Bir Gün Şenol Güneşten ve Trabzonspor taraftarından özür dilemedikçe Beni Milli Takım İlgilendirmiyor.
Şenol Güneşe neler söylendi anlatmaya gerek Yok herkes biliyor Ve işin ilginç yanı Fenerasyonla hala mahkemesi devam ediyor.
Trabzondaki Gürcistan maçında Trabzonspor taraftarına ve Halkına ettikleri hakareti hele hele Trabzon halkının en hassas olduğu Bayrak konusunda İftira atan şerefsizler özür dilemedikçe
Milli Takımda Küfürbaz Oyuncular Emre gibiler olduğu müddetçe Yine benim takımın değil.
Anadolu Takımlarından hakeden oyuncular bu takıma alınmadıkça yine ilgilenmiyorum.
hep beraber Bu akşam faciayı izledik Bu kafa ile Milli takım faci olmaktan öte gidemeyecektir.

milli duruş diye ben buna derim benimde milli duruşum budur:alkış:

Tyler Durden

bu pozisyonu bir kac sayfa once yazdim..al iste bu adamin karakteri bu.
boyle serefsiz ahlaksiz adamlari savunmayin.
yahu arkadas bu volkani savunanlara kufur serbest olsun..
delirmek uzereyim.Ts forumunda bu ahlaksiz savunuluyor.
bu volkan degil miydi bize koyduk mu diyen..nasil insanlarsiniz siz.
dogrucu davut kesildiniz basimiza..
ayiptir.
gidin febe forumlarina eminim butun Trabzonsporlu futbolculara sovuluyordur.
siz burada bir ahlaksizi savunuyorsunuz..
volkan ve emre degilde ne bileyim gokhan isliklansa o terbiyesizlikler gokhana
yapilsa bende elestiririm ama boyle ahlaksiz adamlari savunmak
herseye ihanettir.

Tayfun Aydın
Maçlar Gümüşhane'de oynansın bundan sonra...

Rakip gelene kadar telef olur zaten ben destekliyorum :rolleyes:

tsloner
11.11.2011, 23:52

sen ne ucuz milliyetcisin ya birader, simdi Turk devletinin federasyonu yetkilileri sikecileri dusurmeyip odullendirse onlarada birsey demeyecekmiyiz milli mesele diye. Milli mesele diye taktigin adama bak tam fair play, onur, seref, ahlak timsali. Tum turk gencleri onu ornek almali. Gecin bu ucuz vatan millet edebiyatlarini. Tolga gibi volkanda ciksin sucu olan dussun desin gidip ilk ben alkislayayim. Turkluge ornek olarak daha degerli birseyler sec.

Sefa Murat Dokuz
Yuh sana yaziklar olsun.

Kardeşim Mancester Fb maçında kimi destekleyeceğim ?
Türk bayrağı var yahu o takımın üzerinde. Ben Milliyetçi bir insanım kusuruma bakma. Fener İngiliz alman takımı ile yaparken Feneri desteklerim elbette.

Şentürk

Ne dediğini kendinden başka kimse anlamıyor. O zaman sen biraz düşün ben ne diyorum diye!

Taner Tonbil
Alman spiker (eurosportdaki) Gökhan Göül ile resmen dalga gecti diyebilirim o derece kötüydü yani..

bahadır2561
11.11.2011, 23:53
MAA tutuştu yanıyor sıgınacagı son liman olan milli takımda battı. bakalım ne yapacak

Sefaenes
volkan taraftarla verdigi mücadelegi o gollerei yememek icin verseydiye ne yapti bügün Allah askina fb formasinda böyle oynamiyor bu sahis. Son oynadigi milli maclara bakin nasil isteksiz oynadigini. Kaleye ya sinan yada tolga gecmeli

Barış Bağcıoğlu
Beyler bırakın didişmeyi Bizim milli takım tarfatarına ihitiyacımız var

Şentürk

Ne dediğini kendinden başka kimse anlamıyorsa bir düşün bakalım ben ne diyorum diye!

ErtuGrul
Gokhan, gonul rahatligiyla uyur bu gece...

Numan Yerlikaya
Kimsenin Ülkeye Saygısı Yok Millet Yok Volkan Bize Böle Dedi Yok Şöle Dedi Volkan Şerefsiz Evet Ama Ülke Rezil Oluyo..Cahillik..

Oğuzhan
11.11.2011, 23:54
Gokhan, gonul rahatligiyla uyur bu gece...

Ya şöyle yapmayın o adam ister miydi kötü oynamak Allah aşkına ya. Elmayla armutu ayırmayı bilmiyoruz.

cemoli5408
11.11.2011, 23:54
Kimsenin Ülkeye Saygısı Yok Millet Yok Volkan Bize Böle Dedi Yok Şöle Dedi Volkan Şerefsiz Evet Ama Ülke Rezil Oluyo..Cahillik..

sizin ülke diye bildiğiniz şey bir avuç istanbul tefeci mafyası

OzcanHan61
11.11.2011, 23:55
kaka , söz biliyorsan konus alim sansinlar, söz bilmiyorsan SUSki adam sansinlar...

inadına_Trabzon
SİNE- i Mİllete dönün . Gelin ANADOLU ya :D

milli takım taraftarı olacak mış. Siz önce Milli tkaım yorumcusu çıkarın. Gökhanın maçı hırvatlara vermesini örtmek için diğerleirne çamur atan fbliyi çıkarmışlar yorumcu diye.

Sefaenes
Türk bayrağı var yahu o takımın üzerinde. Ben Milliyetçi bir insanım kusuruma bakma. Fener İngiliz alman takımı ile yaparken Feneri desteklerim elbette.

vallah sen destekle ben fb rakipi bundan sonra kim olursa onu desteklerim aynisini fb liler yapmiyorlarmi daha dün cska gidip desteklemedilermi. Ölürümde fb bundan sonra desteklemem cünkü onlar benim icin türk degil. Diger takimlari avrupada desteklerim ama fb asla

fteotdgs
Ben de kendimi zor tutuyorum su Emre, Volkan ve Gokhan konusunda. Baska bir oyuncu olsa ben de karsi cikar(d)im ama su sike konusunda israrla milletle dalga gecen, milleti beyinsiz yerine koyan demecler veren, sakal uzatan, daha onceki milli maclarda yapmadiklari terbiyesizlik kalmamasina ragmen acayip hesaplarla, hala israrla bu takimda oynatilan bu adamlara bu yapilanlar icin zerre uzulmuyorum. Bence hak ediyorlar. Hak etmedikleri milli formanin arkasina saklanmasinlar.

Joomla!
Milli maclar icin en uygun yer Bursa kanimca. İnsallah bundan sonra bu ilimizde oynanir.

umut22
11.11.2011, 23:56
hiçbirisini desteklemeden Gençlerbirliği-Ankaragücü maçı izliyor gibi izliyebilirsin (bu da bir öneri)

FC-ST-PAULI-61
Milliyetci olmanla alakasi yok mesela ben mhpliyim Feneri Avrupada desteklemiyorum Vatan Haini mi oluyorum simdi?
Tabiki Manchesteri destekleyeceksin Kardes.
fenerbahce bu fenerbahce Düsman.

Burhan Açıkgöz
TePGU7bgSEc
şike iddianamesi açıklanınca bu videoya özel başlık açacağım.
Başlığın adıda FENERE KOYDUK MU olacak.:D:D:D

Nihat Güneş
Taraftar başta sadece alkışlayarak protesto etti, ama volkan iti TARAFTARA ANA AVRAT KÜFÜRLE KARŞILIK verdi.

Şimdi tartışmaya devam edebilirsiniz.

yalniz adam
sizin ülke diye bildiğiniz şey bir avuç istanbul tefeci mafyası

aynen....:alkış:

Hürgün Aygün
Ne bekliyorduk ki?
Karakter yoksunlarının oynadığı hatta kaptan olduğu, sadece menfaatlerini düşünen O.Ç'nin yardımcı(!) antrenörü olduğu bir milli(!) takımdan ne beklersin ki?Kendi sahasında 3-4 şutu var takım yazık vallaha yazık...

Adem Erdoğan
11.11.2011, 23:57

Boşver kardeş takma kafana; ülke bundan rezil olacaksa varsın olsun.

Şikeciler hakettiklerini buldular sadece, hiç üzülmedim açıkçası.

Çorbayı ne kadar seversen sev içerisindeki ufak bir sinek bile insanı iğrendirir.

Bende milli takıma karşı aynen bu şekildeyim.

Legolas77
11.11.2011, 23:57
vallah sen destekle ben fb rakipi bundan sonra kim olursa onu desteklerim aynisini fb liler yapmiyorlarmi daha dün cska gidip desteklemedilermi. Ölürümde fb bundan sonra desteklemem cünkü onlar benim icin türk degil. Diger takimlari avrupada desteklerim ama fb asla

madalya yı taktı bence kaka nickli oyuncu nickinin Türkçe manasına dönüyor iş
cska macı ve benfica macındaki fblileri görmedin mi bu da mı milliyetçilik ha!!!
saçmalıyorsunuz bana ve forumdakilere kalırsa !!!

Barış Bağcıoğlu
11.11.2011, 23:58
Bu gün türk futbolu dibe vurmuştur
Artık bunu yönetenler ve bizler aklımızı başımıza almalıyız
10-15 milyonluk transferler yerine milli takıma yükselecek futbolcular lazım
Ey türk futbolunun lokomotifleri 2-3 sene bırakın takımlarınızı futbolcu çıkarın

Hani dünya 4. olan U17 takımından bu milli takımda kim var?

irfan61
11.11.2011, 23:58
Milliyetci olmanla alakasi yok mesela ben mhpliyim Feneri Avrupada desteklemiyorum Vatan Haini mi oluyorum simdi?
Tabiki Manchesteri destekleyeceksin Kardes.
fenerbahce bu fenerbahce Düsman.Bu kadar da abartmanın anlamı yok o zaman bizim o ş...sizler den farkımız ne ? izlemezsin maçlarını olur biter.Zaten iddaaname açıklansın bi daha avrupa yüzü zor görürler.

Tascaynar
11.11.2011, 23:59
Bazıları bu forumda Volkan'ı da savunanı gördük diyor.Anlamadığınız ya da anlamak istemediğiniz konunun Volkan değil her kim olursa olsun milli takım topçusunun ıslıklanması.Volkan hak etti diyenler,diyelim milli maçta Kadıköy'de Burak ıslıklansa bizim dediğimize gelmeyecek misiniz?Milli takım oyuncusunu ıslıklıyor şerefsizler demeyecek misiniz?Biraz fanatiklikten arınarak yorum yapın lütfen.

Sefa Murat Dokuz
Ben Feneri Avrupa'da, Biz CSKA'dan 3.golü yediğimizde Gülen FB'li birini görmeme rağmen desteklerim. O 3.gole gülen Fb'liye de yüzüne karşı bağırıp çağırdım yine onursuzluğunu yüzüne vururum. Ağzını bıçak bile açamaz.
Fb değil isterse Pendik Avrupa'da oynasın. Türk takımı benim için değişmez.

Emre gibi ş..siz futbolculardan da nefret ederim. Hatta en nefret ettiğim oyuncu Emre'dir. Ama milli maçta küfredemem. Volkan'a da Arda'ya da. O bayrak için penaltı kurtardığında bütün sahayı koşup turlarken zaferlerde onunla birlikte sevinirken , kötü günde ona ana avrat küfür ediliyorsa. Ben kaldıramam. Kaldırana da artık bundan sonra lafım yok.

Tyler Durden
milliyetciligin m'sinden bihaber olup kiytirik bir macta turk takimini destekleyince milliyetci oldugunu
sanan ergen beyinlerden nefret ediyorum..
koskoca milliyetcilik kavrami kiytirik bir maclardan ibaret ya sizde haklisiniz..
80 darbesinin sonucudur bu zihniyet.onun icin kaka6191'in uzerine gitmeyin.

Nihat Güneş
Beyler bırakın didişmeyi Bizim milli takım tarfatarına ihitiyacımız var

Milli takım taraftarı gökten zembille inecek değil, önce hakkın hukukun olduğu, adaletle formanın verildiği, istanbul mafyasının esaretinden kurtulmuş bir milli takım oluşur, o zaman taraftarı peşinden gelir.

cemoli5408
12.11.2011, 00:01
dönme misafirden devam et dönme. niye döndün lan halinden memnun değilmisin kara kafalı dönme. misafirden takılmaya devam et lan dönme. bu arada adanadan mı yazıyosun, ha şimdi git ananımı kesersin babanımı kesersin karar ver, git kes birilerini. sizin milli sporunuz ya adanalı:) fenerliysende git bi banka soy ya da kapkaça devam...

Barış Bağcıoğlu
Milli takım taraftarı gökten zembille inecek değil, önce hakkın hukukun olduğu, adaletle formanın verildiği, istanbul mafyasının esaretinden kurtulmuş bir milli takım oluşur, o zaman taraftarı peşinden gelir.
anadolu
anadolu
işte taraftar orada Saraçoğlunda arebada inönüde hatta avni akerde değil
anadoluda
Orduda
Rizede
Hatta Bursada

irfan61
milliyetciligin m'sinden bihaber olup kiytirik bir macta turk takimini destekleyince milliyetci oldugunu
koskoca milliyetcilik kavrami kiytirik bir maclardan ibaret ya sizde haklisiniz..
80 darbesinin sonucudur bu zihniyet.onun icin kaka6191'in uzerine gitmeyin.+1967 :alkış::alkış:

seyduna_efil
Olayları volkan başlatmadı..Kale arkasındaki bir grup taraftar 3.gölü yedikten sonra koro halinde Volkana küfretmeye başladı,belli bi yerden sonra da Volkan dayanamayıp alkış ve küfürle karşılık verdi ve sonra olanlar oldu..

Burada hiç bir Trabzonsporlu Volkan'ı sevmez,bunda hemfikiriz..Ama bugün Gs taraftarının yaptığı rezilliği savunan taraftarımızı anlamıyorum,Milli maçlarda yapılmaması gereken şeyler bunlar..Eminim ki maçı izleyen Hırvat taraftarlar "Adamları birbirine düşürdük,beter olsunlar" deyip keyf çatıyordur..Kısacası futbol rezilliğinin üstüne birde AHLAKİ rezilliğe maruz kaldık..

Bugun Burak'ta rezil bir futbol oynadı,yuhalansaydı "Bravo Gs taraftarına,alınlarından öpüyorum" diyebilir miydiniz??

Sefa Murat Dokuz
80 darbesinin sonucudur bu zihniyet.onun icin kaka6191'in uzerine gitmeyin.

Bu ülkede birilerini Darbeci diye suçlayanlar hep esas darbeci olduklarından seninle muhattap olmaya değmez.

Trapezunda
Eger Hirvatistanda anlin ak cikmak istiyorsa TFF ilk olarak Hiddink i kovacak hemen (bunu ilk Almanya macinda yapmasi gereken eski TFF) sokaktan da olsa herhangi bir Türkü Milli Takimin basina koyacak, Volkan denilen o herifi ve Gökhan Gönül´e ömür boyu Milli Takim yasagi konacak, ve Mehmet Ekici Gökhan Töre ve Umut Bulut lan baslican maca. En azindan güzel Futbolan veda edelim.

Numan Yerlikaya
Boşver kardeş takma kafana; ülke bundan rezil olacaksa varsın olsun.

Şikeciler hakettiklerini buldular sadece, hiç üzülmedim açıkçası.

Çorbayı ne kadar seversen sev içerisindeki ufak bir sinek bile insanı iğrendirir.

Bende milli takıma karşı aynen bu şekildeyim.

Herkesin Kendi Görüşü Tabikide

Mesela Lig Maçında Misal Bizim Zokora Bi Emreyi Dövse Diyebiliyorum

Ama Türkiye Maçında Aynısını Diyemiyorum

Tayfun Aydın
12.11.2011, 00:02
Bazıları bu forumda Volkan'ı da savunanı gördük diyor.Anlamadığınız ya da anlamak istemediğiniz konunun Volkan değil her kim olursa olsun milli takım topçusunun ıslıklanması.Volkan hak etti diyenler,diyelim milli maçta Kadıköy'de Burak ıslıklansa bizim dediğimize gelmeyecek misiniz?Milli takım oyuncusunu ıslıklıyor şerefsizler demeyecek misiniz?Biraz fanatiklikten arınarak yorum yapın lütfen.

Katılıyorum volkan ı sevmem emre yi söylememe gerek yok ama angut.com dan farkımız kalmamış.İlginç valla bizim hakkımızı aziz ve köpekleri yedi. Bu işin bu noktaya gelmesinin tek sebebi bu MAA dır febeş i koruyacam diye ülkeyi bölge şerefsiz.

CAFER ÖZER
Ne olursa olsun Milli Fornayı giyen adamı Yuhlamak hoş değil.
Fakat Milli formayı giyen futbolcununda Ne olursa olsun Millete küfür etmeye hakkı yok.

Ömer Faruk61

:alkış::alkış::alkış: Teşekkürler Abi.%100 katılıyorum..

umut22
Ben Feneri Avrupa'da, Biz CSKA'dan 3.golü yediğimizde Gülen FB'li birini görmeme rağmen desteklerim. O 3.gole gülen Fb'liye de yüzüne karşı bağırıp çağırdım yine onursuzluğunu yüzüne vururum. Ağzını bıçak bile açamaz.
Fb değil isterse Pendik Avrupa'da oynasın. Türk takımı benim için değişmez.

Emre gibi ş..siz futbolculardan da nefret ederim. Hatta en nefret ettiğim oyuncu Emre'dir. Ama milli maçta küfredemem. Volkan'a da Arda'ya da. O bayrak için penaltı kurtardığında bütün sahayı koşup turlarken zaferlerde onunla birlikte sevinirken , kötü günde ona ana avrat küfür ediliyorsa. Ben kaldıramam. Kaldırana da artık bundan sonra lafım yok.

o tür insanlar bayrak için penaltı kurtarmaz, prim yapmak için kurtarır ancak

Sefa Murat Dokuz
Olayları volkan başlatmadı..Kale arkasındaki bir grup taraftar 3.gölü yedikten sonra koro halinde Volkana küfretmeye başladı,belli bi yerden sonra da Volkan dayanamayıp alkış ve küfürle karşılık verdi ve sonra olanlar oldu..

Burada hiç bir Trabzonsporlu Volkan'ı sevmez,bunda hemfikiriz..Ama bugün Gs taraftarının yaptığı rezilliği savunan taraftarımızı anlamıyorum,Milli maçlarda yapılmaması gereken şeyler bunlar..Eminim ki maçı izleyen Hırvat taraftarlar "Adamları birbirine düşürdük,beter olsunlar" deyip keyf çatıyordur..Kısacası futbol rezilliğinin üstüne birde AHLAKİ rezilliğe maruz kaldık..

Bunu anlamak çok da zor olmasa gerek.

Ahmet Öztürk
12.11.2011, 00:03
http://www.youtube.com/watch?v=a7AqHEyADJ4&feature=player_embedded

fanatikdevri
Volkan'a küfretmek için bahane arıyorlardı sağolsun o da verdi,aynı golleri Tolga yiyebilirdi,
ama bu işin bu noktaya gelebileceğini hesap edemeyen kafalar,Volkan,Gökhan ve taraftar üzerine bütün pisliği yıkıp giderler.
Volkanın emrenin oynayacağını biliyorsun gitme maça,zorlamı götürüyorlar,
milli forma giyen adamı yuhlamak her türlü rezilliktir,evet o adamın milli forma giymesi daha büyük rezalettir her şey o kadar ayağı düşmüşki

SEDAT
* Günün en iyi adamı açak ara Sabri'ydi , durumu özetliyor sanırım :)

SEDER
Beni 2dk da Fenerbahçeli ilan ettiniz ya size de helal olsun. Ben Fenerbahçe'nin F si ile ilgilenmem. Sadece Avrupadayken Fenerbahçe'yi desteklerim.

Volkan değil bugün yapılan şey başka bir oyuncuya, yine Klüp takımlarındaki bir mesele yüzünden yapılırsa ona da karşı olurum. MİLLİ MAÇA, klüp takımlarındaki olaylarını birbirine karıştırmayacaksın. Bir kızgınlığın varsa bunu git GS-FB maçında çıkar. Dile getir.
Ama Milli maçta yapma.
Volkan'ı savunmuyorum , savunduğumuda düşünmüyorum. YAPILAN OLAY'A KARŞIYIM. HİÇ KİMSE fenerde oynuyor diye gs'nin stadında milli maçta küfür'ü haketmez.
Ben Emre Belözoğluna her fener maçında 1000 kez küfür ediyorum ama milli maçlarda hiç etmedim.

kardeş haklısın da konu volkan olunca milli takım hikaye..önce maçı dikkatle izle bu adam bu golleri bilerek yedi. ikincisi taraftar sadece alkış yaptı o ise döndü tüm tribünü tahritti. yetmedi alenen küfretti. yetmedi devam etti emre sakinleştirdi kimse emreyi veya maçı satan gökhanı yuhalamadı ama volkan kaşındı. bu yavşaklar dünyayı fenerin etrafında dönüyor sanıyolar.

Adem Erdoğan
Maçın en komik anı Emre'nin taraftarı yatıştırmaya çalışmasıydı.:)

Numan Yerlikaya
12.11.2011, 00:04
.................................................. ....................

Murat Altun
Medyasi federasyonu en kötüsü butun super lig kulupleri sikecileri kurtarmaya calisan bir ülkenin nasil bir futbol anlayisi olabilir ki ? Hırvatlar hak etti biz haketmiyoruz ne düşünce olarak nede oyun olarak

cemoli5408
Katılıyorum volkan ı sevmem emre yi söylememe gerek yok ama angut.com dan farkımız kalmamış.İlginç valla bizim hakkımızı aziz ve köpekleri yedi. Bu işin bu noktaya gelmesinin tek sebebi bu MAA dır febeş i koruyacam diye ülkeyi bölge şerefsiz.

koyduk mu diye bağıran mağara ayısı kılıklı hanzoları bu forumda savunmayın arkadaşım. ne küfür ettilerse bin mislini ben de ekliyorum volkana emreye rıdvana.

fanatikdevri
bugün ayıplnaacak tek kişi arda turandır,kötü oyna ama satma

Fatih
Bir soru soracam içinizden samimi cevap verin...

Maçlarda küfrediyor musunuz?

samway
12.11.2011, 00:06
şerefsiz arda