PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | Mersin İ.Y. 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

hami08
18.11.2011, 22:50
Bu kadroyla şu futbol bize izletiliyorsa eleştiririm. Böyle bir kadroyla daha önce herhangi bi teknik direktrün bişey başarıp başarmadığı beni bağlamaz.

11 maç oldu , takım hala kendine küfür ettirtecek futbol oynuyor. 3-4 maçtırda geriye gittik . Topu rakibe verip pas yapmalarını izlemeye başladık.

Trabzonspor u izlemeye gidiyorum,rakibi izliyorum.

Abi müsadenle birşey sorucam.''Bu kadroyla''dan kastın ne?Geçen seneki oynayan en iyi stoperini kaybetmiş ve o oyuncunun yerini dolduramamış takımımızdan mı bahsediyorsun.Yoksa geçen sene orta sahayı colmanla beraber domine eden,yaptığı ortalarla,attığı ara paslarla,takımın beyni olan oyuncuyu kaybedip yerini dolduramayan trabzonspordan mı bahsediyorsun?Ya da ne kadar eğlence düşkünü olursa olsun,ne kadar sorunlu olursa olsun bir hareketiyle maç kazandıran,gol atan,attıran oyuncunun yerini dolduramayan bu takımdan mı bahsediyorsun.Abi geçen seneki kadrodan sonra bu sene ''Bu kadroyla niye top oynatamıyor''diyorsan ben daha birşey söylemiyorum

Burhan Açıkgöz
TRT3 DE Feyyaz bordomavi.net den bahsetti. az önce

yavuzbaha
Yabancılarımız vasat
..alanzinho hariç alayı vasat,hele adrian vasat altı...Zokora ise ilk maçından beri söyledim sürekli kaçak güreşiyor...Halil Altıntop çizgide oynıycaksa kadroya hiç alınmasın bence...Serkan orta sahada çok daha verimli....Alanzinho ya uyum sağlayan bir tane adam yok bu takımda,adam 2 adamı ekarte ediyor ama yanına yanaşna,boşa kaçan 1 tane Allahın kulu yok,alanzinho dan 10 kişiyi geçip gol atması bekleniyor...ve Burak ın koşuyolunu kapatınca maalesef ortada Santrafor kalmıyor

inadına_Trabzon
neden arkadaş kadromuz çok mu iyi ? Bana egemenin selcugun jajanın yerinin dolduğunu söyleme sakın. küçük çocuk bile güler buna. yaralı bir takımız ve yeni olusumdayız. bana senol hocayı eleştiriosan önerilerinide söyleyeceksin. mesela kim olsa daha iyi olurduk bunu söyle bana

Bu kadro şu 11 maçta oynadığından daha iyisini çok rahat oynar.

Alanzinhoyu ikinci yarılar oyuna sokan.
Colmanın kulağını çeken.
Adrian ı tribüne çıkartan.
Eren ve Sercan ı takıma kazandıran.
Oyuna erken müdahale eden,sırıtan oyuncuda ısrar etmeyen.
Şenol Hoca olsaydı daha iyi olurduk ;)

yanbeyi61
18.11.2011, 22:51
tolga sekiz gol yese şenol hoca katlana bilirmi.....ama trabzonspor şenol hocaya futbol hayatından teknik hayatına kadar her şeyine katlanmışdır....birde bu gözle bakın..şenol hoca yanlıları

SALDIRAY
Cözüm nedir?

Çözümü adam akıllı bu işi bilen adamları görevlendirip çeşitli ülkelere salacaksın adam arayacak. aldığımız vasat adamlarında iyi olmasına bu kadar tahammül etmeden yollayacaksın. Adrian dan bi cacık olmayacak. geldiğinden beri bir katkısı yok. henrique gecirdiği sakatlıgın arkasına geçmiş öyle oynuyor.

Cech
Celu
Zokora
Colman
Henrique

dısında hiç bir yabancının kalmaması lazım bu takımda. diğer oyuncular sıradan kulüp oyuncuları bana göre.

Canberk
Cözüm nedir?

Satalım alayını .

Ilelioglu
TRT3 DE Feyyaz bordomavi.net den bahsetti. az önce

Ne dedi ki?

tarsus
18.11.2011, 22:52
maçtan şimdi eve döndüm,mersinliler maçı kaçırdık diye üzülüyorlardı.adrian tam bir fiyaskoydu.mustafa yumluda kesinlikle bu takımda oynayacak kapasitede değil.şenol hoca son dakikada volkana bir kızdı yakalasa tokatlayacak gibiydi.maç bitiminde mersin td nurullah sağlam sahaya girdi buak'ı tebrik ederek formasını aldı bu hareketi sevdim

zafer6161
18.11.2011, 22:52
http://www.haber61.net/images/gallery/1346/24.jpg

mersin taraftarınada alkış:alkış::alkış::alkış:

SAFA
18.11.2011, 22:53
Bir pozisyonda Adrian önü boşboş iken gitmedi ya, o an bitti benim için . Ancak açıkçası böyle bir oyun bekliyordum. İnter maçı kesinlikle çok farklı olur.

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar Şenol Hoca burayı okuyorsa eğer Valla onun yerine ben utanırım yapmayın ALLAH aşkına kızın tamamda bu kadarda abartılı olur yine diyorum bu takıma Şampiyon yaparsa Şenol hoca yapar şampiyonlar liginde iyiyiz ligde iyi durumdayız daha ne olsun uyanın artık bu takım TRABZONSPOR Barcelona değil

serdaracıl
tolga sekiz gol yese şenol hoca katlana bilirmi.....ama trabzonspor şenol hocaya futbol hayatından teknik hayatına kadar her şeyine katlanmışdır....birde bu gözle bakın..şenol hoca yanlıları

Adam zorlamı geliyor

SALDIRAY
18.11.2011, 22:54
Bu kadro şu 11 maçta oynadığından daha iyisini çok rahat oynar.

Alanzinhoyu ikinci yarılar oyuna sokan.
Colmanın kulağını çeken.
Adrian ı tribüne çıkartan.
Eren ve Sercan ı takıma kazandıran.
Oyuna erken müdahale eden,sırıtan oyuncuda ısrar etmeyen.
Şenol Hoca olsaydı daha iyi olurduk ;)

Eren sercan geldikleri takımda cok mu harikalar yaratıyordu ? Demekki var bişi hoca güvenmiyor bu adamlara..

Colman ilk yarı ruh gibiydi kosmuyor hareket yok adamda.

Alanzinho konusunda bir nebze haklısın.

Adrian topmu oynuyor? tabiiki yedek soyundurcak. Beğenmediğimiz Alanzinho bile daha iyi. Burakta zamanında sırıtıyordu ama suan en değerli oyuncumuz. hocamız direniyorsa vardır bir sebebi.

exelans_25
ya hocam halil çizgide oynamaz.sağda burak solda henrique ortada halil olursa bi nebze anlarız da çizgide hiçbirşey yapamıyor adam

inadına_Trabzon
Abi müsadenle birşey sorucam.''Bu kadroyla''dan kastın ne?Geçen seneki oynayan en iyi stoperini kaybetmiş ve o oyuncunun yerini dolduramamış takımımızdan mı bahsediyorsun.Yoksa geçen sene orta sahayı colmanla beraber domine eden,yaptığı ortalarla,attığı ara paslarla,takımın beyni olan oyuncuyu kaybedip yerini dolduramayan trabzonspordan mı bahsediyorsun?Ya da ne kadar eğlence düşkünü olursa olsun,ne kadar sorunlu olursa olsun bir hareketiyle maç kazandıran,gol atan,attıran oyuncunun yerini dolduramayan bu takımdan mı bahsediyorsun.Abi geçen seneki kadrodan sonra bu sene ''Bu kadroyla niye top oynatamıyor''diyorsan ben daha birşey söylemiyorum

Geçen sene ki kadroyla karşılaştırmanıza gerek yok. Geçen seneki Trabzonspor ile oynamadık. Bu kadro mersinin kadrosundan kötü mü iyi mi ? top onlarda pozisyon onlarda ,kapanan ezilen biz. bu sezon çoğu maçta böyle. Bizde daha kötü kadrolar bize üstünlük kuruyor futboluyla.Çünkü akıllı oynuyorlar.

DeAgLeMaNyAq
Bu arada her puan kaybından sonra yerli oyuncularımızın flaş röportajlarından ve basın toplantısından kaçma huyundan bıktım artık. Galip gelince çıkıp basına konuşmak güzel. Mühim olan puan kayıplarından sonra ders çıkarıp bunu taraftarlara anlatmak...

sametaydin
maçtan şimdi eve döndüm,mersinliler maçı kaçırdık diye üzülüyorlardı.adrian tam bir fiyaskoydu.mustafa yumluda kesinlikle bu takımda oynayacak kapasitede değil.şenol hoca son dakikada volkana bir kızdı yakalasa tokatlayacak gibiydi.maç bitiminde mersin td nurullah sağlam sahaya girdi buak'ı tebrik ederek formasını aldı bu hareketi sevdim

Mersinliler üzülecek tabi 3-0 bitecek maç 1-1 bitti. Hoca niye volkana kızmış anlamadım.

Volkana gelene kadar sahada kızılacak dünya oyuncu vardı.

lazzz61
oyuna sonradan gıren henrıke volkan takıma fayda sagladı bıraz yagmur engelledı bızı bırazda yorgunluk henrıkenın acılen takıma monte edılmesı lazım keske halıklle baslamasaydık ayrıca mustafa yumlu her cıktıgı kafa topunda faul yapıyor bırı ona dur desın gırayın her zaman canlı bomba oldugunu solemıstım zatenn ama oyunun genelıne bakarsak 1 puana uzulmemelıyız 2 haftadırda yan hakemlerden cekıoruz ben hakemlerın kasıtlı oldugunu dusunmuyorumm ama gercekten bu ısı bılmıyorlar.. bu kadar basıt

Cafer Bulur
18.11.2011, 22:55
Sampiyonlar ligi maclarinin öncesinde ve sonrasinda oynadigimiz temposuz,coskusuz maclarimizdan birini oynadik.

Bu futbolla kazanmamiz mümkün degildi,öyle de oldu.

Ben genel anlamda takimin kötü futbolunu inter macina bagliyorum,akillar daha cok o mactaydi.

Bunun üstüne mersinin kademeli savunmasi ve burakin etkisiz kalisi eklenince pozisyon üretemedik.

Gereginden fazla puan kaybettik ama yapacak bir sey yok,inter macina odaklanmamiz gerekiyor.

titanic
18.11.2011, 22:55
Kimisi vardır bulunduğu kurum onu besler,kimiside çalıştığı yeri var eder, şenol hoca trabzzonsporu tarihinden bugüne trabzonspor yapan unsurlardan biridir,kendisinin trabzonspordan beslendiğinden çok daha fazlasını trabzonspora vermiştir,yinede anladığım kadarıyla bazılarına yaranamamıştır.

Ilelioglu
18.11.2011, 22:56
Çözümü adam akıllı bu işi bilen adamları görevlendirip çeşitli ülkelere salacaksın adam arayacak. aldığımız vasat adamlarında iyi olmasına bu kadar tahammül etmeden yollayacaksın. Adrian dan bi cacık olmayacak. geldiğinden beri bir katkısı yok. henrique gecirdiği sakatlıgın arkasına geçmiş öyle oynuyor.

Cech
Celu
Zokora
Colman
Henrique

dısında hiç bir yabancının kalmaması lazım bu takımda. diğer oyuncular sıradan kulüp oyuncuları bana göre.

Adrian yada digerlerini satis listesine koymak lazim diyorsun yani. Peki ya satamazsak? Orasinida düsünmek lazim. Bedava göndermek olmaz elbette. Devre arasinda yapilmasi gereken en son is bence bu. Ha alici olursa teklifi degerlendirir elden cikarirsin ama yoksa yok. Ilk önce üst düzey bir Stoper alinmali. Giray yada Glowacki ikilisinden biri yedek olmali. Burak'in yanina Umut tarzinda ayni zamanda daha teknik bir isim alinmali. Bu ikisi alindiktan sonra kadro baya bir rahatlamis olur. Orta sahada cok isim var. Baris Özbek'te dönecek. Yani o bölgede sorun yasamayiz. Ikinci etap ise gereksiz isimleri elden cikarmak. Olmazsa yola aynen devam etmek lazim. Yönetim bu sekilde hareket etmeli bence. Ayrica transferde daha cok yerli isimler üzerinde durmali.

..

tarsus
18.11.2011, 22:56
tolga maçı kurtaran adamdı,alan aldığı her topta colmanı aradı neredeyse,kesinlikle şunu iddaa ediyorum adrian bomboş biri

Fatih ÇOLAK
18.11.2011, 22:57
Ben geçen seneki Burak'ı istiyorum 15 gol atsın ama geçen seneki Burak geri gelsin...

Şentürk
Kötü sartlarda kötü futbol..

1 puan..

Inter maci..

Tarih..

Üst tur..

Lige gelirsek...

23 mac..

Puanlar esit..

Play off...

Bide Sali günü 5 oyuncu milli mac yapti..
2 tane sakat..
1 tane odun..

1 puan iyidir iyi :D

:alkış::alkış: +1967

Eren Karaahmetoğlu
Hoca'nın değişikleri içimden geçirdiğim değişikliklerdi. Başlayan 11 farklı olabilir miydi, olabilirdi ama sonuç değişmezdi.

Bazı oyuncularımız yine maç seçme özelliklerini güzel bir şekilde gösterdi. Kayseri maçındaki arzunun onda biri yoktu.

Volkan 10 dakika da olsa hepimizin bildiği, beklediği Volkan'ı bizlere gösterdi.

Henrique ve Adrian da fena işler yapmadı.

Halil forvet olduğunu hatırlamalı. Antep maçının son saniyesinde attığı golü gerekirse defalarca izlemeli. Her pozisyonda gözleri Burak'ı aramamalı. Güven aşılanmalı.

Colman'a diyecek bir şey yok. Maç seçmemeli, ama seçiyor ne yazık ki. Değişmiyor.

Cech'i beğenmedim. Sık sık adam kaçırdı ve topları genelde olumsuz kullandı.

Stoperler ve Celustka her zamanki gibiydi. Tolga da. Zokora pek ortalarda yoktu. Öyle işte.

Son olarak Burak evet pek iyi değildi, ama özellikle kahvede bana 90 dakika, 90 dakika da değil kaç maçtır o küfürleri dinleten hıyar ağası, allah senin belanı versin. Burak yanında olsa da bir gol de sana taksa diye az dua etmiyorum. Kıskanıyor bence Burak'a küfredenler, başka bir açıklaması yok. Neyse zaten milyonlarca Trabzon taraftarının içinde birkaç yüz tane dangalak kabul edilebilir diyip geçelim.

SENİNLE DOĞDUK ULAN BİZ
SENİNLE ÖLECEĞİZ
BORDO MAVİ SEVDAMIZLA
PEŞİNDEN GELECEĞİZ BİZ

SALDIR TRABZONUM DURMA
INTER'E KOYACAĞIZ BİZ !!!!!

tarsus
18.11.2011, 22:58
son dakikada volkan eli belinde orta sahanın 10 m kadar sağ açığında bekliyordu tutması gereken adam bizim sahaya doğru koşu yaptı aynı anda senol hocada sahanın kenarından volkana doğru bağırarak koştu adamı işaret ediyordu niye bırakıyorsun diye

SALDIRAY
18.11.2011, 22:58
Adrian yada digerlerini satis listesine koymak lazim diyorsun yani. Peki ya satamazsak? Orasinida düsünmek lazim. Bedava göndermek olmaz elbette. Devre arasinda yapilmasi gereken en son is bence bu. Ha alici olursa teklifi degerlendirir elden cikarirsin ama yoksa yok. Ilk önce üst düzey bir Stoper alinmali. Giray yada Glowacki ikilisinden biri yedek olmali. Burak'in yanina Umut tarzinda ayni zamanda daha teknik bir isim alinmali. Bu ikisi alindiktan sonra kadro baya bir rahatlamis olur. Orta sahada cok isim var. Baris Özbek'te dönecek. Yani o bölgede sorun yasamayiz. Ikinci etap ise gereksiz isimleri elden cikarmak. Olmazsa yola aynen devam etmek lazim. Yönetim bu sekilde hareket etmeli bence. Ayrica transferde daha cok yerli isimler üzerinde durmali.

..

Haklısın kardeşim . Bedava olmasada biraz zararına gönderirsin . Zamanında Jun u falnda gönderdik. 5 milyona aldık diye kral muamelesi göremez kimse. Jaja gibi adamın gözünün yasına bakmayan yönetim böyle vasat top oynayan adamları elinde tutmamalı. İkizleri falan saymıyorum bile.

Mesut AKYILDIZ
18.11.2011, 22:59
Kanatlardan top getirip orta yapabilecek futbolcu sıkıntısı yaşıyoruz, Volkan bu kadar hazır durumdayken daha erken oyuna alınabilirdi.

Stoperlerimiz S.o.s. veriyor devre arası mutlaka en az bir stoper transfer etmeliyiz...

Rakip kaleye gitmekte zorlanıyoruz alternatif hucum organizasyonları denemeliyiz ve geçen yıl olduğu gibi çift forvet başlamalıyız maçlara...

Cafer Bulur
18.11.2011, 23:00
Colman ve zokora cok yorgun gözüküyorlardi,onlarin ciliz futbolu takimi cok etkiledi.

Isin kötü tarafi colman ve zokora nin alternatifleri yok,aykut ve digerleri onlarin yaptigi isi yapamaz.

Sezon basinda orta sahaya gercek anlamda üretken 1-2 oyuncu daha alinmasi gerekiyordu.

Ilelioglu
tolga maçı kurtaran adamdı,alan aldığı her topta colmanı aradı neredeyse,kesinlikle şunu iddaa ediyorum adrian bomboş biri

Oturmus bir kadroda is yapmazmiydi mesela? Adrian'dan bahsediyorum...

..

Taha Muhammet
Bu aralar bize yaramıyor

Burhan Açıkgöz
18.11.2011, 23:01
trt3vspor kanalında geniş özetiseyrediyorum. takım iyi oynamış.

tarsus
18.11.2011, 23:02
adrianın kullandığı tüm serbest atışlar ceza sahasının önüne geldi,burak elini kaldırıp arka direğe top istemekten bıktı ama adrian bir top atamadı.adrianı beğenen arkadaşlara şaşıyorum.aldığı tüm topları ezdi kaybetti,birebir gececeği adamlara takıldı

yanbeyi61
Kimisi vardır bulunduğu kurum onu besler,kimiside çalıştığı yeri var eder, şenol hoca trabzzonsporu tarihinden bugüne trabzonspor yapan unsurlardan biridir,kendisinin trabzonspordan beslendiğinden çok daha fazlasını trabzonspora vermiştir,yinede anladığım kadarıyla bazılarına yaranamamıştır.
şenol hoca şu an sadece trabzonspor a.ş çalışanıdır....verimli olup olmadığı tartışılır
eskiler karışdırıldığında altından çok bit yeniği çıkar...

şenol hoca geçen seneden bu senye verimi düşmüşdür....

(silah tek kurşun atıp adam vursa ve diğer kurşunlarda tutukluk yapsa verimli değildir)o silahı kimse kullanmaz kaldırıp atar ya da tamir eder.....bir kurşunla sen yola devam et ben etmem arkadaşım

Cafer Bulur
Burakin son maclardaki formsuzlugu heyecansizligi gözlerden kacmadi.

Milli mac dahil burakta ben oldum havasi sezdim,bu cok tehlikeli bir durum.

Eskiden zorlayan,yirtinan burak in yerini sahada gezinen bir burak almis.

Böyle düsünen sadece ben miyim?

serdaracıl
Hakem Allah belanı versin

TSelif
18.11.2011, 23:03
Yediğimiz golden önceki elle kontrolu görmediler...ama ne önemi varki kötü oynadık (!!)

inadına_Trabzon
18.11.2011, 23:03
Burak biraz sakat,inter maçını ve önünde ki yoğun maç temposunu düşünüyor. Bütün defans onu yıprattığına göre kendisini koruması gayet normal.

Burak ın o pres yapmayan hali onun futbol karakteri değil. Şımardığından değil. 35 günde 9 maç yapacak Trabzonspor'un tek silahının kendisini saklaması olarak bakın.

Burak Doğrusunu yapıyor.Bu 35 günlük periyotta kesin sonuç alamayacağı yalancı preslere gerek yok. hafif kas yırtığı vardı,zorlansa yırtılsa iyimi olacak ?

Burhan Açıkgöz
18.11.2011, 23:04
Ne dedi ki?

TS nin en iyi ve seviyeli taraftar sitesi dedi

tarsus
18.11.2011, 23:04
bişey dikkatimi çekti bizimkiler sakatlanmamak için topa sert girmediler özellikle burak biraz korkarak oynadı.alan ikinci yarı oyuna girecek şekilde başlansaydı sonuç daha farklı olurdu

serdaracıl
18.11.2011, 23:05
şenol hoca şu an sadece trabzonspor a.ş çalışanıdır....verimli olup olmadığı tartışılır

(silah tek kurşun atıp adam vursa ve diğer kurşunlarda tutukluk yapsa verimli değildir)o silahı kimse kullanmaz kaldırıp atar ya da tamir eder.....bir kurşunla sen yola devam et ben etmem arkadaşım

Git yat uyu milleti deli etme eleştiri sınırını astın

Fanatik34
18.11.2011, 23:06
Ben geçen seneki Burak'ı istiyorum 15 gol atsın ama geçen seneki Burak geri gelsin...Gecen seneki Burak´i istiyorsan, en ileride oynatacak bir oyuncun olmali!

Hoca´yi elestirmek icin yer arayanlar, 1-2 hafta önce yaptigi aciklamayi bir daha dinlesin..tiyo -> "son 2 sezonda direk oynayan 20 oyuncudan...gitti"

Elin Bizanslisi bile artik Senol Hoca´nin degerini anlamaya baslamisken...

Burda hickimse Hoca´nin kusursuz oldugundan bahsetmiyor ama anlayana...

Ilelioglu
18.11.2011, 23:06

Senol Hocanin formu düsmüs. Iyide niye düstü? Neden böyle oldu? Birazda olayin diger tarafina bakin. Tek tarafli degerlendirme yapmak yanlis. Bircok etken var. En büyük etken kadronun bozulmasi. Senol Hocayi elestirirken bunlarida göz önünde bulundurmak lazim. Kulüb calisani evet. Ama bunun Yönetimide var, Doktoru'da var, Futbolculari'da var. Kötü Futbolun sorumlusu kesinlikle teknik heyet degil.

..

tarsus
18.11.2011, 23:07
Hakem Allah belanı versin
mersinlilerde tam tersini düşünüyor.bizim önümüzdeki yan hakeme çok saydırdılar,özellikle attığımız golde volkana faul verince mersinliler çıldırdı.nurullah sağlam her pozisyonda hakeme tepki verdi

Ilelioglu
Gecen seneki Burak´i istiyorsan, en ileride oynatacak bir oyuncun olmali!

Hoca´yi elestirmek icin yer arayanlar, 1-2 hafta önce yaptigi aciklamayi bir daha dinlesin..tiyo -> "son 2 sezonda direk oynayan 20 oyuncudan...gitti"

Aynen öyle..

yavuzbaha
arkadaş herşeyden vazgeçtim,takım gol girişimi dahi yapamıyor...bu ne saçmalık,Buraktan başka kişi gol atsa sayılmıycak gibi bir oyun anlayışımız var...10 selçuk edecek zokora meğer 1/10 Selçukmuş,adam ne kadar önlibero oynarsa oynasın arada kaleyi yoklamaz mı ya...Colman-adrian-alanzinho arada kaleyi yoklayın be arkadaş

Bülent AKBULUT61
18.11.2011, 23:08
Alanzınho gibi dikine oynayan bir oyuncumuz daha olsa bu takım cok farklı olurdu adama dıkkat edin arkadaşlar alıyor topu gidiyor ileriye sağına bakıyor soluna bakıyor ileriye bakıyor hiç kimse yok dönuyor topu geriye veriyor ondan sonra kızıyorsunuz adama bence iyi bir oyuncu

sametaydin
Colman ve zokora cok yorgun gözüküyorlardi,onlarin ciliz futbolu takimi cok etkiledi.

Isin kötü tarafi colman ve zokora nin alternatifleri yok,aykut ve digerleri onlarin yaptigi isi yapamaz.

Sezon basinda orta sahaya gercek anlamda üretken 1-2 oyuncu daha alinmasi gerekiyordu.

Abi nasıl yapamaz? Gaziantep maçında zokoranın yerine oynayan aykut ondan daha iyi oynadı. Madem bu maçları önemsemiyoruz bu kadar angarya maç olarak görüyoruz o zaman bu adamları oynatmak lazım bu tür maçlarda. Soruyorum aykut, sercan, eren oynamadan nasıl kendilerini gösterecekler, nasıl kendilerini kanıtlayacaklar?

Yazık değil mi? Halil sol açık oynuyor, onun mevkisinde geleceğin yıldızı gösterilen eren kadroda yok!

Inter maçı var. Zokora zaten çok koşan bir oyuncu değil. Yorgun olduğu zaman sahada çekilmiyor. Koy aykut oynasın göstersin kendini. Rotasyon bu maçta yapılmayacak da hangi maçta yapılacak?

Soruyorum madem öyle bu oyuncular neden alındı? Madem kullanılmayacak, o zaman bu oyuncular neden alındı? ınter maçı var tarihimizin en önemli maçı öncesi daha rotasyona gidemiyoruz elimizde ve 31 kişilik kadro var ve hala hocayı eleştirmeyelim diyoruz. Eleştireceğiz arkadaş!

Sürekli aynı oyuncularla saha içinde yerleri değişiyor saçma sapan bişeyler oluyor bu takımda. Ya eleştirmeyelim diyoruz ama bu takımda takım oyunu denen bişey yok. Sistem hiç yok. Kimin nerede oynadığı belli değil.

lazzz61
adrıan gercekten 5 mılyon etmez ya

Tolga Okumuş
Pas tercihlerimiz o kadar yanlış ki !

Bence takımın bu yönde gelişmesi lazım.

Serkan'ın son dakikalarda Adrian'a kullandığı taç benim Nirvanaya ulaştığım andı.

Ilelioglu
Burakin son maclardaki formsuzlugu heyecansizligi gözlerden kacmadi.

Milli mac dahil burakta ben oldum havasi sezdim,bu cok tehlikeli bir durum.

Eskiden zorlayan,yirtinan burak in yerini sahada gezinen bir burak almis.

Böyle düsünen sadece ben miyim?

Kayseri macinda da öyleydi. Iki gol atinca kimse dile getirmedi. Bende senin gibi düsünüyorum. 9-10 sayfa arkada bundan bahsetildi zaten.

..

SDanışmaz
Çok haşlak maç geçti. Kim için ne yazacağımı bilemiyorum. Ama yenilmemek iyidir. Fikstür rahatlayana kadar liderle puan farkını az tutarsak büyük iş başarmış oluruz.

Cafer Bulur
Adrian su anda hatali transfer gibi duruyor,bugünde bekleneni veremedi.

5 milyon euro verdigin oyuncu su ana kadar gol atamamissa hatali transferden bahsetmeliyiz.

Jaja disiplinsizdi,sorunluydu ama 1-2 hareketiyle macin kaderini degistiriyordu.

bangkook_61
18.11.2011, 23:09
Akbabalar tünemiş yine :) İyi niyetli arkadaşlar anlatmaya çalışmak yerine kısaca "hee" dese puan kayıpları sonrası Capello'ları daha çabuk sustururuz .

Bu bir pasif direniş çağrısıdır.

yanbeyi61
Senol Hocanin formu düsmüs. Iyide niye düstü? Neden böyle oldu? Birazda olayin diger tarafina bakin. Tek tarafli degerlendirme yapmak yanlis. Bircok etken var. En büyük etken kadronun bozulmasi. Senol Hocayi elestirirken bunlarida göz önünde bulundurmak lazim. Kulüb calisani evet. Ama bunun Yönetimide var, Doktoru'da var, Futbolculari'da var. Kötü Futbolun sorumlusu kesinlikle teknik heyet degil.

..
diğerlerini göz ardı etmeyip önde olanla mücadele ediyoruz....sen kılıcını çekerken ilk önce arkadaki düşmana mı vurursun öndekine mi...!

lazzz61
ahh jaja ahhh tam senlık bı mactıı

Erbay
18.11.2011, 23:10
Burak'tan başka kim gol atacak diye düşünürken adamlar kendi kalelerine attı. Bir kere topa rakipten daha fazla sahip olma düşüncemiz tamamen ortadan kalktı. Her maç oyuna yön veren, topa sahip olan rakiplerimiz oluyor. Yenelim, berabere kalalım, yenilelim fark etmiyor bu.

gtem
Bize Şenol Güneş'ten daha iyi bir hoca gelme ihtimali pek fazla değil, tabii ki hataları var ama hata yapmak onun da hakkı. Tek problemi bazen hatalarında fazla ısrar ediyor.

Burak her maç iyi oynayacak diye bir kural yok, bir maçla değerlendirmek yanlış olur.

Bence bizim en önemli eksiğimiz, kadromuzun yetersizliği. Sol bekimiz yok, Celustka gerçek bir sol bek bulunana kadar her maç sol bek oynamalı. Stoperimiz yok, gerçekten yok, acilen iki iyi stoper alınmalı.

Katılmayanlar olabilir ama zokora bence yetersiz, belki dünya çapında bir futbolcu olabilir ama bizde pek faydalı değil, selçuk İnan ile onu kıyaslayamıyorum bile.
Alanzinho belki faydalı olabilecek birisi ama sadece ve sadece gol atmamız gereken maçlarda, son yarım saatlerde.
Colman bazen iyi, çoğu zaman vasat.
Diğer yabancı futbolcularımız hakkında pek yorum yapmak bile çok gerekli değil.

Yeni kurulan takım bahanesi kabul edilebilir ama yeni kurulup da bundan çok daha iyi oynayan çok takımlar gördük.

Kötü sonuç kabul edilebilir, taraftarı isyan ettiren isteksiz oyun.

yavuzbaha
Alanzınho gibi dikine oynayan bir oyuncumuz daha olsa bu takım cok farklı olurdu adama dıkkat edin arkadaşlar alıyor topu gidiyor ileriye sağına bakıyor soluna bakıyor ileriye bakıyor hiç kimse yok dönuyor topu geriye veriyor ondan sonra kızıyorsunuz adama bence iyi bir oyuncu
..bence süper ligde Alanzinho nun bir eşi dahi yok,kimse ona kızmasın...bugün çok çalıştı ama hep yanlız kaldı

tamuğ yamtar
Yediğimiz golden önceki elle kontrolu görmediler...ama ne önemi varki kötü oynadık (!!)

Kötü oynamamız konusunda aynı fikirdeyim.

Hakem kararlarının arkasına saklanmaya da gerek yok.

Ancak o pozisyonu yan hakemin görmemesi imkansız.

Klasik bir soz vardır ya, bunu da göremiyorsa artık, kusura bakmasın ama hakemliği bıraksın bı zahmet.

SAFA
18.11.2011, 23:11
Yesin,içsin,hatunlarla takılsın, helikopterden helikoptere atlasın...
Ama bu takım da Jaja olsun.

o maçtaydım
18.11.2011, 23:12
yaklaşık 3 aydır forumu takip ediyorum bu yanbeyi 61 denen adam sürekli ortalığı karıştırmakla meşgul. sanırım kendisi trabzonsporlu değil. trabzonsporlu adam müzeyi kuran ve içini dolduran şenol hocaya laf etmez.

şenol hoca alex ferguson gibi ölene kadar bu takımın başında kal bunlara da kapak olsun

Cafer Bulur
Abi nasıl yapamaz? Gaziantep maçında zokoranın yerine oynayan aykut ondan daha iyi oynadı. Madem bu maçları önemsemiyoruz bu kadar angarya maç olarak görüyoruz o zaman bu adamları oynatmak lazım bu tür maçlarda. Soruyorum aykut, sercan, eren oynamadan nasıl kendilerini gösterecekler, nasıl kendilerini kanıtlayacaklar?

Yazık değil mi? Halil sol açık oynuyor, onun mevkisinde geleceğin yıldızı gösterilen eren kadroda yok!

Inter maçı var. Zokora zaten çok koşan bir oyuncu değil. Yorgun olduğu zaman sahada çekilmiyor. Koy aykut oynasın göstersin kendini. Rotasyon bu maçta yapılmayacak da hangi maçta yapılacak?

Soruyorum madem öyle bu oyuncular neden alındı? Madem kullanılmayacak, o zaman bu oyuncular neden alındı? ınter maçı var tarihimizin en önemli maçı öncesi daha rotasyona gidemiyoruz elimizde ve 31 kişilik kadro var ve hala hocayı eleştirmeyelim diyoruz. Eleştireceğiz arkadaş!

Sürekli aynı oyuncularla saha içinde yerleri değişiyor saçma sapan bişeyler oluyor bu takımda. Ya eleştirmeyelim diyoruz ama bu takımda takım oyunu denen bişey yok. Sistem hiç yok. Kimin nerede oynadığı belli değil.
Bahsettigin seyler dogru ama aykutun iyi oynadigi antep ve bu mac farkli maclardi.

O macta inisiyatif almamiz gerekmiyordu ama bu mac daha farkliydi.

Aykut mücadele eden,kosan bir oyuncu ama oyunu yönlendirebilecek,ara paslari atacak hücuma zenginlik katacak bir oyuncu degil.

zafer6161
ahh jaja ahhh tam senlık bı mactıı

duygularımızla oynama :p
hatırlatmassan olmazdı dimi:D

Ilelioglu
18.11.2011, 23:13
diğerlerini göz ardı etmeyip önde olanla mücadele ediyoruz....sen kılıcını çekerken ilk önce arkadaki düşmana mı vurursun öndekine mi...!

Hepsine. Sen öndekine vursan bile en önde olan Senol Hoca degil. En önde yada yukarida Yönetim var.

..

Muhammed
18.11.2011, 23:15
Maçı statta izledim. Buradaki Burak yorumlarını görünce acayip şaşırdım. Bugün Burak maçı en çok kazanmak isteyen oyuncuydu. Kendini yırttı adeta sahada.

serdaracıl

Mücadele et aman geri kalma

Fanatik34
Defansta Mustafa´nin oynamasi Zokora´yi istemdisi geride tuttu. Bu yüzden hem o hemde Colman gereken tempoyu yakalayamadi. Son lig macindan bu yana takim belkide 3 antrenman yanyana yapmadi. Buna ilave kafalarda Inter macinda.

Bütün bunlara ve oynanan kötü futbola ragmen, o ...siz Aziz´in usagi yan hakem olmasa bugün belkide galip gelecektik. O topun ele degmis oldugunu görmemesi imkansiz, tam görüs acisinda...birde ikinci yari devam ettirdigi ofsayt pozisyonunu unutmayalim!!!!! Orta hakem ise bugün gayet iyiydi (hayret)!

Bülent AKBULUT61
..bence süper ligde Alanzinho nun bir eşi dahi yok,kimse ona kızmasın...bugün çok çalıştı ama hep yanlız kaldı

bende senin gibi düşünüyorum her zaman birde yalnız kalma konusunda sonuna kadar haklısın fazlasıyla çalışkan yanındakilerde bunun gibi çalışkan olsa çok farklı olur bu takım

Fatih ÇOLAK
Gecen seneki Burak´i istiyorsan, en ileride oynatacak bir oyuncun olmali!

Ben hocayı eleştirmedim...Ben Burak'ı eleştirdim...

Tamam uçta oynayacak adam lazım, onda hemfikiriz...Fakat son 2-3 maçtır...Ayağına top beklemeler, aldığı her topu ezmeler, maç boyunca en fazla 2 km koşmalar...Burak'a yakışmıyor...Burak bu değil...Kendini toparlamalı...

Sefa Murat Dokuz
18.11.2011, 23:16
Özette gördüğüm gibi yediğimiz golden önce mi oldu o elle oynama pozisyonu maçı izleyemedim birisi maçı özetlerse sevinirim, bu ara vizelerden kafayı kaldıramıyorum zaten.

yanbeyi61
18.11.2011, 23:18
Hepsine. Sen öndekine vursan bile en önde olan Senol Hoca degil. En önde yada yukarida Yönetim var.

..
yönetimi eleşdirdiğimizde de kızıyorsunuz....bu yönetimi faruk özak meclisde kurmuşdur.....onun eseridir....asıl sorumlu faruk özakdır...ama o öne çıkmıyor artık.....çıkarılmıyor...yenilgi veya galibiyet olduğunda şu an öne çıkan tek isim şenol hocadır....yönetim onun önune çıkamıyor....bunları uzun uzadıya tartışmak lazım....neyse ben konuyu çok uzatmıyım...başarı şenol hoca ile gelecekse katlanmak boyun borcumuz....
başarı gelmiyecekse kimseye katlanmak zorunda değiliz

Cafer Bulur
18.11.2011, 23:19
Yedgimiz golden önceki hakem hatasini kabul etmek mümkün degil.

Özellikle yan hakemin o pozisyonu görmemesi imkansiz,sanki vermek istemedi.

Hüseyin göcek de kötü bir mac yönetti,lehimize faul vermedigi pozisyonlar vardi.

Fatih ÇOLAK
18.11.2011, 23:21
.................

serdaracıl
18.11.2011, 23:23
Çok da pozisyon vermisiz Inter macında isimiz zor

ErtuGrul
18.11.2011, 23:26
Trabzon puan kaybetsede yandan yandan laf caksak diye pusuda bekleyenler var...

Fanatik34
18.11.2011, 23:28
Ben hocayı eleştirmedim...Ben Burak'ı eleştirdim...

Tamam uçta oynayacak adam lazım, onda hemfikiriz...Fakat son 2-3 maçtır...Ayağına top beklemeler, aldığı her topu ezmeler, maç boyunca en fazla 2 km koşmalar...Burak'a yakışmıyor...Burak bu değil...Kendini toparlamalı...Zaten Hoca icin söylediklerim ortaya idi.

Evet bende bugün Burak´i bu sekilde degerlendirdim ama Senol Hoca´nin Burak´a hic serzeniste bulundugunu görmedim! Simdi maci statta seyreden arkadasin yorumunu okuyunca:rolleyes:

Şentürk
18.11.2011, 23:29
Sadri Şenerin Şenol Güneşe 10 yıllık imza attırması gerekir, içimizdeki irlandalıların def olması için.

Fanatik34
18.11.2011, 23:31
Orta hakem hem aleyhimize, hemde lehimize olan bircok faulü devam ettirdi. Standardi olan hakemler her zaman iyidir! Ama yan hakem, özellikle o burusuk suratli...

Muhammed
18.11.2011, 23:32
Burak'ın sahada sinirlenmesi çok normal. Takım hiç ileriye çıkmıyordu o geriye gelmek zorunda kaldı. Maç boyu bir tane mi iyi pas atılmaz arkadaş adama?

yanbeyi61
18.11.2011, 23:32
çoğumuz hamd nedir manası nı bilmeyiz...ama müslüman geçiniriz.....hamd(meth etmek övmek demekdir)fatihada okuduğumuz hamd allahadır ...söznü unutup herşeyi övüyoruz...
şenol hocayı övmek onu eleşdirmemek ona eziyettir.....
hamdı bilmeyenler sporu futbolu bilmeyenler gibi müslüman ve spor yorumcusu görünür.....bizden tiskinir...neden çünkü övmedik...eleşdirdik...eziyet etmedik...suçumuz bu

Ilelioglu
18.11.2011, 23:33
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=33995

Bu maci kazanamayacagimiz yukaridaki basliktaki tahminlerden belli, ki bence berabere bitecek. Cok zor bir deplasman.

..

Bu maci unutmaliyiz artik. Ne bitecegini az cok biliyorduk zaten. Oyunda kötü olunca iyice üzüldük. Herseye ragmen teknik heyetin üstün cabalari sayesinde suanki konumda bulunuyoruz. Bunun degerini bilelim. Yönetim ilede devre arasi görüsecegiz.

..

Ilelioglu
18.11.2011, 23:34
çoğumuz hamd nedir manası nı bilmeyiz...ama müslüman geçiniriz.....hamd(meth etmek övmek demekdir)fatihada okuduğumuz hamd allahadır ...söznü unutup herşeyi övüyoruz...
şenol hocayı övmek onu eleşdirmemek ona eziyettir.....
hamdı bilmeyenler sporu futbolu bilmeyenler gibi müslüman ve spor yorumcusu görünür.....bizden tiskinir...neden çünkü övmedik...eleşdirdik...eziyet etmedik...suçumuz bu

Elestiri varsa cözüm arayisida olmali.

..

Fatih ÇOLAK
18.11.2011, 23:35
Zaten Hoca icin söylediklerim ortaya idi.

Evet bende bugün Burak´i bu sekilde degerlendirdim ama Senol Hoca´nin Burak´a hic serzeniste bulundugunu görmedim! Simdi maci statta seyreden arkadasin yorumunu okuyunca:rolleyes:

Umarım Inter maçında savaşçı modunda olur...Kendini o maça sakladığını düşünüyorum, hakkıdır da...Ama böyle ruhsuz gibi oynaması yakışmıyor...İnter maçını düşünüyor deyip geçelim...

tarsus
18.11.2011, 23:37
ikinci yarı iyi başladık ama yağmurun çok hızlanması oyun düzenimizi bozdu bunuda unutmamak lazım.alan biraz dikkatli olsaydı topu aldığında fazla oyalanmadan burağın gösterdiği yerlere atabilseydi burak kesin yazardı

6Şafak Aydın1
18.11.2011, 23:38
futbolun cok kurallari var ama iki tanesi Türkiyede uygulanmiyor bunlardan 1 - kornerlerde arka direk bos durmaz. 2 - nemli zeminde daima sut cekilir

Ilelioglu
18.11.2011, 23:39
Umarım Inter maçında savaşçı modunda olur...Kendini o maça sakladığını düşünüyorum, hakkıdır da...Ama böyle ruhsuz gibi oynaması yakışmıyor...İnter maçını düşünüyor deyip geçelim...

Sanmiyorum, cünkü CSKA macinda da böyle idi. Bilmem kac kere ofsayta düsmeside cabasiydi.

..

yanbeyi61
18.11.2011, 23:40
Elestiri varsa cözüm arayisida olmali.

..
o çözüm yine şenol hocanın elinde....medya(lig tv) alanzinyoyu övüyor diye ilk onbirde oynatıyor....medyayı değilde burayı takip etse şenol hoca asıl çözüm yerinin taraftarın arasına girmek olduğunu görecekdir...bir lider bir önder halkının arasında olmalıdır...benim çözümüm bu...bana o cevap vermeli siz değil...o zaman başarı da gelir saygı da sevgide kat kat artar

tarsus
18.11.2011, 23:40
burak bir ara oyuna küstü isyanları oynadı,ısrarla bana topu atın koşayım diyordu eli sürekli havada top bekliyordu ama ne colman nede alan o topları atmadı.burak istekliydi tek kötü hareketi ilk yarıda bir pozisyonda çok müsaitti kaleciyle çaprazda karşı karşıya kaldı inanılmaz kötü vurdu

Ilelioglu
18.11.2011, 23:43
o çözüm yine şenol hocanın elinde....medya(lig tv) alanzinyoyu övüyor diye ilk onbirde oynatıyor....medyayı değilde burayı takip etse şenol hoca asıl çözüm yerinin taraftarın arasına girmek olduğunu görecekdir...bir lider bir önder halkının arasında olmalıdır...benim çözümüm bu...bana o cevap vermeli siz değil...o zaman başarı da gelir saygı da sevgide kat kat artar

Ben burayi takip etsin istemem sahsen. Burada yazilanlari okursa Futboldan nefret eder herhalde. Ayrica bu isler senin düsündügün kadarda kolay degil. Ha birde elestiriyi yapan sensin yani cözümüde yine senin söylemen gerekir. Sen pasi Senol Hocaya atiyorsun, peki oda Yönetime atarsa? Yönetimde Futbolculara atarsa? Elestiri yapmasini bilen cözüm üretmesinide bilir.

..

amasya0561
18.11.2011, 23:45
bu yagmur altında bu kadar futfol. futbolcularımız istekliydi
İnter maçı çok farklı olacak inş.
bu takıma her zaman destek.

Murat Acar
18.11.2011, 23:48
İmzamı atıyorum bu cümlelere ...Beğenmediğim hatalı olduğunu düşündüğüm kararları yokmu var tabiki onuda yeri geldiğinde eleştiriyoruz ama bazıları olayı farklı boyuta taşıyor ...Bugun Şenol hoca bu takımda eleştirilecek en son kişidir eleştirileceksede transferlerde neden sözünü dinletemediğini istediği adamları aldıramadığı için eleştirilmelidir benceki ŞENOL HOCA sırf takımı sabote etmemek için susmaktadır yoksa yeryerinden oynar ...

tarsus
18.11.2011, 23:51
buradan bir alkışda staddaki taraftarımıza,mersin stadının misafir kısmı hariç heryerinin üzeri kapalı,üstü açık yerde bağırdığında sesde uçuyor ama buna rağmen özellikle 61.dakikada mersinlileri bastırdılar mersin sesi bastırmak için yırtındı.yağan o şiddetli yağmurun altında desteklemek hiçte kolay değildi.

yanbeyi61
18.11.2011, 23:53
Ben burayi takip etsin istemem sahsen. Burada yazilanlari okursa Futboldan nefret eder herhalde. Ayrica bu isler senin düsündügün kadarda kolay degil. Ha birde elestiriyi yapan sensin yani cözümüde yine senin söylemen gerekir. Sen pasi Senol Hocaya atiyorsun, peki oda Yönetime atarsa? Yönetimde Futbolculara atarsa? Elestiri yapmasini bilen cözüm üretmesinide bilir.

..
benim kendi çözümüm var elbet...onu da soyledim....bir teknikdirekdor sadece takımı değil taraftarı da yönetebilmelidir......sen trabzonspor csk maçında veya diğer içerdeki maçlarda taraftarı yönetemedin...sesi çıkmayan bir taraftarla devam ediyorsun...bunun nedeni ise oynadığın kötu ve ümit vermeyen futboldur.....kimse şenol hocanın takdiğiyle son anda maç kazanırız demiyor....maç doksan dakika allah büyükdür bir pozisyon çıkar elbet galibyet gelir gözü ile bakıyor

metehan
18.11.2011, 23:58
Konsantre olunmamış bir maç ve sonucunda kötü oyun. Buna rağmen yenilmeden, 1 puanla dönmek çok güzel. Sıradaki maça bakalım :)

Joomla!
18.11.2011, 23:59
Beraberlik mersin deplasmanı için beklenen sonuçtu. Yalnız arkadaşlar, gerçekten çok boş beleş yabancı oyuncularımız var.

sametaydin
19.11.2011, 00:01
Beraberlik mersin deplasmanı için beklenen sonuçtu. Yalnız arkadaşlar, gerçekten çok boş beleş yabancı oyuncularımız var.

Alanzinho hariç hemen hepsi beklenenin altında. Alanzinho da son birkaç maçtır iyi gidiyor. İnşallah böyle devam eder alanzinho.

Mesut AKYILDIZ
19.11.2011, 00:01
Şenol GÜNEŞ eleştrilebilir, eleştrilmelidir....

Ancak eleştri yapan kişiler hep aynı olunca samimi ve inandırıcı olmuyor...

Ömer Faruk61
19.11.2011, 00:02
Ne Yağmurdu bee Bereket Mübarek..:) Galibiyette ortada görünmeyen Büyük Teknik Direktör eleştirmenleri yine ortaya çıkmış anlaşılan..

Fanatik34
19.11.2011, 00:02
Bu arada macin en iyisi yine Alanzinho idi...nerdeyse onu heryerde gördüm bugün! Sezonsonu sözlesmesi bitecekken acaba..?

Fatih
19.11.2011, 00:04
Çok zor bir fikstüre girdik Mersin deplasmanından alınan 1 puan iyidir zaten maçın hakkı da beraberlikti.

Şenol Hoca ile ilgili tasarrufta bulunan arkadaşlar yerine düşündükleri Hocayı da söylesinler bir zahmet...

MahmutHSO
19.11.2011, 00:04
Sakin kimse yikici elestiri yapmasin.Her macta harikalar yaratacak hali yok bu takimin.Senol Hoca nin kiymetini bilmeyenlere sesleniyorum.Senol Hoca nin gittigini dusunup yerine bir tane isim soyleyin.Senol Hoca her yonuyle bu takimin olmazsa olmazidir.Abartmiyorum, belkide dunyadaki butun Trabzonspor ludan daha Trabzonspor ludur ve kredisi sonsuzdur.

Fatih
19.11.2011, 00:06
benim kendi çözümüm var elbet...onu da soyledim....bir teknikdirekdor sadece takımı değil taraftarı da yönetebilmelidir......sen trabzonspor csk maçında veya diğer içerdeki maçlarda taraftarı yönetemedin...sesi çıkmayan bir taraftarla devam ediyorsun...bunun nedeni ise oynadığın kötu ve ümit vermeyen futboldur.....kimse şenol hocanın takdiğiyle son anda maç kazanırız demiyor....maç doksan dakika allah büyükdür bir pozisyon çıkar elbet galibyet gelir gözü ile bakıyor

Şenol Hoca taraftarı da yönetebilsin diye tribüne çıkaralım eline de bir davul verelim nasıl olur?

yanbeyi61
19.11.2011, 00:07
fizik alimi albert einstein i hep çaykaralı fizikçi behram kurşun oğlu eleşdirmişdir...
eleşdiren hep aynıydı....sonuca ulaşdı mı ulaşmadımı onuda zaman gösterecek..

SefaÇetinKulak
19.11.2011, 00:08
buradan bir alkışda staddaki taraftarımıza,mersin stadının misafir kısmı hariç heryerinin üzeri kapalı,üstü açık yerde bağırdığında sesde uçuyor ama buna rağmen özellikle 61.dakikada mersinlileri bastırdılar mersin sesi bastırmak için yırtındı.yağan o şiddetli yağmurun altında desteklemek hiçte kolay değildi.

Elimizden gelenin iyisini yaptık , ama bağırmayan taraftar ne yazık ki her yerde ...

Joomla!
19.11.2011, 00:10
Zieglerin şb-mersin maçında soldan gelişlerini hatırlıyorum, bir de bizim cech'e bakıyorum bu gün. Arada dağlar kadar kalite farkı var.

Fanatik34
Yaptiklari ile takimin batmasi icin herseyi yapan Yönetimin ama özellikle bunlarin, Senol Hoca kadar elestirilmesi ise sadece.....sözün bittigi yerdeyim!!!!!!!!!

Muhammed
Sonuçtan daha önemli şeylerde vardı. Mesela hemen hemen hiç Trabzonlunun yaşamadığı Mersin'de misafir tribünü hınca hınç doluydu. Üstüne Mersin taraftarı arasında çok sayıda gizli Trabzonspor'lu vardı bizzat gördüm.

yanbeyi61
19.11.2011, 00:11
Şenol Hoca taraftarı da yönetebilsin diye tribüne çıkaralım eline de bir davul verelim nasıl olur?
güzel olur...:Ddavulu bir de ondan dinleriz;)

Ömer Faruk61
19.11.2011, 00:11
fizik alimi albert einstein i hep çaykaralı fizikçi behram kurşun oğlu eleşdirmişdir...

Abi Çaykarlı mısını? Ben Dernekliyim.Bugün Kahvede Babam Yaşında adama Takıma Ve Şenol Hocaya Küfür ettiği için ağız burun dalıyordum.Kendi Takımımıza küfür eden bizden değildir..Eleştiri olur Ancak Bu Takım Barcelona değil.Bu takımın ilk 11 inden 7 oyuncu değişmiş.2-3 ay daha sabır zor mu???

tarsus
19.11.2011, 00:21
tolga= ilk yarı 2 tane gol çıkardı ki milli takım kalesinde niye yok diye birçok insan düşünmüştür görevini eksiksiz yaptı yediği golde hiç hatası yoktu,resmen takımı ayakta tuttu.
serkan= bildiğimiz serkan çalışdı durdu,ilk yarıda becerisiyle ceza sahasına girdi sutu rakibe çarptı geri döndü
cech= vasattı,iıkinci yarı güzel bir şutu vardı kaleyi tutsa kesin goldü
celuska= ilk yarı iyiydi ikinci yarı yağmurla beraber ağırlaşan sahada yorgunları oynadı
mustafa= acemi ve güven vermeyen bir oyuncu,topu her aldığında acaba kaptıracammı diye panikledi,top tekniği olmadığı için dan dun vurmaya devam etti
giray= çalışkandı her hava topuna çıktı,nobreyi sindirmeye çalıştı,savaşcı oyununa devam etti,kalemize attığı gol tam bir talihsizlik
zokora=orta sahada didindi durdu mümkün oldukça ayağa pas yapmaya çalıştı
alan= hava durumu gibiydi bir esti gürledi bir kayboldu,çalım sevdası devam ediyor,kesinlikle iyi niyetli oynamaya çalıştı ama ikinci yarı oyuna girerse rakipte yorgun olursa çok olumlu işler yapar,aldığı her topda colmanı aradı burak'ı düşünseydi sonuç farklı olabilirdi
colman=vasattı,yağmurun etkisimidir bilemem ama pas hatalarını çok yaptı
halil=iyi niyetliydi pozisyonlara girmeye çalıştı,milli maçlardan dolayı yorgun olduğu çok belliydi
burak= istediği topları bir türlü alamadı,mersin td onu 2 adamla markaja alarak oyunu kilitlemeyi başardı
volkan şen= tek faydası golümüzden önce faulu aldırarak serbest atışı kazandırması,aklı sahada değilde başka yerde gibi oynadı
henrıque= çabaladı oda yağmurun ve markajın altında fazla bişey yapamadı,bir pozisyonda iki kişiyi çok güzel geçti kaleyi deneyebilirdi geriye çıkardı
adrian= çok gereksiz bankasya ligi seviyesinde biri,kullandığı serbest atışları arka direğe doğru yapmayı bir türlü öğrenemedi
taraftarımız= 10 numaraydı bize her yer trabzon olduğunu mersindede gösterdiler
hakemler= sanki maçı berabere bitirmekten zevk alır gibiydi,mersinlilerin zaman çalmalarını hiç cezalandıramadı
neticede böyle aşırı yağmurlu bir havada deplasmanda iyi oynamadan alınan 1puan iyidir.yenilebilirdikde:(

yanbeyi61
19.11.2011, 00:21
Abi Çaykarlı mısını? Ben Dernekliyim.Bugün Kahvede Babam Yaşında adama Takıma Ve Şenol Hocaya Küfür ettiği için ağız burun dalıyordum.Kendi Takımımıza küfür eden bizden değildir..Eleştiri olur Ancak Bu Takım Barcelona değil.Bu takımın ilk 11 inden 7 oyuncu değişmiş.2-3 ay daha sabır zor mu???
bir yanım çaykaralı .......biz eleşdiriyoruz küfür etmiyoruz....
şenol hoca bu maç hatalıysa...kul hata yapabilir deriz...
ama her maç aynı hata varsa buna sesiz kalmak ....asıl yanlış olandır
sen kavga dövüşle mücadele edersen bir gün sende o kavgada yok olur gidersin.....!

Necmi6161
19.11.2011, 00:22
Zieglerin şb-mersin maçında soldan gelişlerini hatırlıyorum, bir de bizim cech'e bakıyorum bu gün. Arada dağlar kadar kalite farkı var.

o günki mersine bakıyorum , bide bugünki mersine

arada dağlar kadar fark var.

not : fenerlisin değil mi

Bordo_MaviM_61
19.11.2011, 00:25
o günki mersine bakıyorum , bide bugünki mersine

arada dağlar kadar fark var.

not : fenerlisin değil mi

Kusura bakmayın da aynı şeyi maçta ben de düşündüm.
Ziegler denen arkadaş Cech in bir gömlek üstünde maalesef.

Fatih
19.11.2011, 00:26
Uzağa gitmeyin kadroda bulunan diğer solbeklerden fazlası yok Cech'in belki daha hızlı olabilir...

Necmi6161
19.11.2011, 00:26
Kusura bakmayın da aynı şeyi maçta ben de düşündüm.
Ziegler denen arkadaş Cech in bir gömlek üstünde maalesef.

ben cech daha iyi oyuncu demiyorum.

ama dağlar kadar kalite farkı nedir anlamadım ? bu kadarda belli etme kuş olduğunu

FEDAİ
19.11.2011, 00:28
İmzamı atıyorum bu cümlelere ...Beğenmediğim hatalı olduğunu düşündüğüm kararları yokmu var tabiki onuda yeri geldiğinde eleştiriyoruz ama bazıları olayı farklı boyuta taşıyor ...Bugun Şenol hoca bu takımda eleştirilecek en son kişidir eleştirileceksede transferlerde neden sözünü dinletemediğini istediği adamları aldıramadığı için eleştirilmelidir benceki ŞENOL HOCA sırf takımı sabote etmemek için susmaktadır yoksa yeryerinden oynar ...

fazla söze ne hacet

Bordo_MaviM_61
19.11.2011, 00:29
ben cech daha iyi oyuncu demiyorum.

ama dağlar kadar kalite farkı nedir anlamadım ? bu kadarda belli etme kuş olduğunu

Kuş dediğin bir başka arkadaştı ben araya girip fikrimi söyledim sadece:)
Dağları bilmem ama maalesef ikisi arasında kalite farkı var.

Joomla!
19.11.2011, 00:32
Brozek kardeşler,Cech,Henri; bunlar kesin gitmeli devre arası.

Adrian da böyle devam ederse bu listeye eklenebilir.

Muhammed
19.11.2011, 00:33
Cech konusunda beni en çok şaşırtan olay Inter maçı. San Siro'da Inter'le maç yapıyoruz, adam takım katılalı daha 1 hafta olmamış ama öyle bir oyun ortaya koymuştu ki. Öyle bir maçta sürekli ataklara katılmıştı. Çok soğukkanlı şekilde rakip yarısahada paslaşıyordu. Aynı şekilde oyuna girdikten sonra Sapara'da muhteşem oynamıştı. Aynı oyuncular o günden sonra çok daha kolay maçlarda bir daha o performansı gösteremediler malesef.

kalavara
19.11.2011, 00:37
şl maçları takımı her açıdan zorluyor, hem fizik hem de moral kondisyon açısından sıkıntı yaşıyoruz ki bu normal bence...sıkıntı yok...rahat olun!

lazibere
19.11.2011, 00:38
Sezon başından beridir top oynamıyoruz..

Bunun sorumluları kımler??

Ortada kurulu bir takım varken, Bunu tutmayanlardan tutun, Tutmayanlara karşı Hocalık görevini yaparak dur demeyenler, Bu kadroya u futbolcuları transfer ettirenler ve Mevcut kadro ile hala daha ligin yarısı kadar maç oynanmasına rağmen bir arpa boyu yol alınmıyorsa eleştirilir arkadaş??

Bu ligde bu puanları toplamayı marfet sayıyorsunuz??

Keendimiz kanırmayalım,Ligde adamakıllı takım olmadığı için hala zirvedeyiz ama oyun olarak maalesef çok kötü durumdayız...ben bunu istemiyorum,

Bir takım vardır, Sahaya kazanmak için çıkar ve kazanamayabilir ama top oynamaya çalışır???

Lütfen inceleyin...

Sezon başından beri bütün maçlarda kaybetmemeye oynuyoruz...
Lige yenı çıkmış ıkı takımla da berabere kaldık...( samsun - mersin)

Daha derbi maçı oynamadık ve toplamda 13 puan kaybettik,

Samsun, Mersin, Manisa ve bursa ile 1-1 berabere kaldık...( deplasmanda)

18 tane resmi maç oynadık bir maçta 3 gol attığımız tek maç Karabük maçı!!!!!!

Armağan Dere
19.11.2011, 00:38
Bu takım top oyna(ya)mıyor arkadaş.
Burak Yılmaz'da çatırdamalar başladı.
İlk yarı bitene kadar 30 puanı bulursak başarıdır benden sölemesi.
Orduspor,3 İstanbul maçları,Sivasspor hiç de kolay geçmeyecek..

sametaydin
19.11.2011, 00:41

Aynen ben de öyle düşünüyorum bu takım ilk yarı sonunda 30 puanı geçerse başarılı sayarım.

Yaşar
19.11.2011, 00:41
Türk futboluna yeni bir Yunus Yıldırım geliyor haberiniz ola.
Bu gece sahanın en kötüsü hakemdi.
Gollerdeki hatasını söylemiyorum, o pozisyonlarda ondan çok yardımcı hakemler hatalı.
Fakat ilk yarıda Zurita'nın Alanzinho'ya, Boom'un Burak'a arkadan yaptığı net kartlık faullerde kartlarını vermeyerek, maçın sonlarında tam baskıyı kurduğumuz anlarda, Alanzinho'nun topu alıp rakiplerinden sıyrıldığı ve gol pozisyonu olma ihtiamli yüksek pozisyonda Zurita'nın arkadan faul yapmasına olanak vermiştir.
Bir hakem maç içerisinde tutarlı kararlar vermek zorundadır ki hakemliğinin kalitesini görebilelim.
Fakat aynı 2 pozisyonda, birisine faaul çalıp, diğerini oynatan hakem üzgünüm ki kötü hakemdir.

Maçla ilgili Burak'ın sakatlıktan kaynaklı ürkek ve sebebini çözemediğim isteksizliği, Halil'in ve Colman'ın bu sezonki en kötü maçlarını oynamış olamaalrı; iyi oynayan bir Alanzinho olmasına rağmen kazanamamıza en öenmli faktördür.
Alanzinho iyi oynadığında maçların sonuçlarına direk tesir edebilecek bir oyuncudur.
fakat bugün ona ayak uyduran herhangi bir oyuncu yoktu sahada.
Celutska ve Tolga da diğer iyilerdi.

lazibere
19.11.2011, 00:42
31 futbolcumuz var, görelim

Tayfun
Piotr
barış ataş
barış özbek
sercan kaya
eren albayrak
tayfun
sezer badur
piotr brozek
onur kıvrak
murat tosun

Bu futbolcular 1 dakka bile oynamadılar

vittek 70 dakka
sapara 150 dakka
brozek 200 dakka
henrigue 300 dakka

oynadı

Bu mu iyi kadro!!!!!!

Bu futbolcuları ben mi aldım!!!

Kalanlar içerisinde ise kendi hesabınızı yapın

BURAK YILMAZ tek başına takımı sırtlıyor

Bu takım Başkanı Kim SADRİ ŞENER
Hocası kım ŞENOL GÜNEŞ
Antrenör'ü UNLA KARAMAN

eeeeee

Çok futbolcu almak mı, çok futbolcudan yararlanmak mı???

herhalde ben oynatmayacağım değil mi..

kalanlarla allah bereket versin

Armağan Dere
19.11.2011, 00:43

Behram Kurşunoğlu'nun teorisini Eınsteın kabul etmiştir onu da söleyelim..

SefaÇetinKulak
19.11.2011, 00:44
http://b1111.hizliresim.com/r/m/mbd3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Üretim ve dağıtım şahsıma aittir ;)

Fatih Öztürk
19.11.2011, 00:44

Armağan kardeşim en son ne zaman dayak yedin:)

Adam 13 gol attı.napsaydı amuda kalkıp kolbastımı tepseydi.

Trabzonspor bugün kötü oynadı doğrudur.ama bu takım şampiyonlar liginden hem gruptan çıkma yarışı veriyor hemde süper ligde zirve yarışı veriyor.zaman zaman kötü oynayabiliriz.bunu doğal karşılamayı öğrenmeliyiz.eksiklerimiz var.barcelona gibi kadro kursak yine bir eksik buluruz orası ayrı.inter maçında tribünleri dolduracağız Allahın izniyle.takımımızın gerçekten 12.adamı olmalıyız takımımızı ateşlemeliyiz.

sametaydin
19.11.2011, 00:46
http://b1111.hizliresim.com/r/m/mbd3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Üretim ve dağıtım şahsıma aittir ;)

:) verdiğin emek için teşekkürler. Çok iyi olmuş.

Berat Akçay
19.11.2011, 00:46
Yazıldı mı bilmiyorum .Rakiplerimizden Lille 0-0 berabere kaldı . Cska ise 2-1 mağlup oldu .

Yaşar
19.11.2011, 00:47
Son 20 dakikada skoru çevimek için gösterilen istek ve baskı, böyle bir sahada 90 dakika boyunca aynı baskıyı yapmış gibi yordu takımı.
İnşallah İnter maçına kadar toparlanırız.

Armağan Dere
19.11.2011, 00:48
12 günlük aradan sonra bu takım böle geri dönmemeliydi..
Şimdi İnter maçında yenilirsek ne olacak..
Ki muhtemelen yenileceğiz..
sanmayın ilk maç ki gibi olacak..

lazibere
19.11.2011, 00:49
şampiyonlar liginde aldığımız tesadüfi İnter galibiyeti ile gelen Umut ve Ligde Diğer takımların da kötü futbol ile puan kaybetmeleri nedeniyle ve Burak'ın inanaılmaz performansı ile Şu ankı durumumuz dikkat çekmiyor

Yoksa gerçekten fena halde kötüyüz..

11 maçta sadece bir maçta iyi top oynayan takım, Yenı kurulan bir takım olması munasebetiyle dahı olsa mazaret olarak alınamaz..

Bu sene Ligde kı bir çok takım yeni kuruldu ve bu takımların bir çoğu 11 maçın en az 4 unde çok iyi top oynadı....

Mersin- Ordu, Lige yeni çıktılar ve 11 futbolcusu da yeni ama çok çok çok iyi onadıkları maç çok fazla

Galatasaray, Ligde yenıden kurulan bir takım ve Ligde en az 5 maçta şahane oynadılar ama puan alamamış olabilirler

Fener, onlarda bir sürü şeyin üzerinden çok iyi top oynadıkları en az 3 maçları var...

Ama bizim sadece bir maç iyi oyunumuz var arkadaşlar

Bu takımın bu kadar kötü oynamaya hakkı yok

Bu futbolculara herkes kaliteli falan diyorsa ve kaliteli iseler bu takım kötü oynuyorsa bunun sorumluları lütfen gerekli eleştirilerini ve özeleştirilerini yapsınlar.. Kımseyi kandırmayalım..

Korkak ve kazanmayı sadece bir futbolcunun üzerine planlamak modern futbol değil,

Ömer Faruk61
19.11.2011, 00:50
Bu Takım Barcelona olsa gene eleştirilir Arkadaş..Futbol ulemasıyız mübarek.Şu Şaibeli Ligde Hangi Takım iyi futbol oynuyor onu hele bir desinler eleştiren arkadaşlar..

Fatih Öztürk
19.11.2011, 00:51

Tayfun
Piotr
barış ataş
barış özbek
sercan kaya
eren albayrak
tayfun
sezer badur
piotr brozek
onur kıvrak
murat tosun

vittek 70 dakka
sapara 150 dakka
brozek 200 dakka
henrigue 300 dakka

oynadı

Bu mu iyi kadro!!!!!!

Hocası kım ŞENOL GÜNEŞ
Antrenör'ü UNLA KARAMAN

eeeeee

sayın abim.kadromuzun dar olduğu konusunda haklısın.

zaten 30 kişilik kadromuzun hepsi kadroya girecek yeterlilikte olsaydı ligde 11'de 11 şampiyonlar ligindede 4'te 4 yapmıştık.çok kaliteli oyunculara sahip olmayabiliriz.ama çok sabırlı ve yürekli sporculara sahip olduğumuzun aksini kim ispat edebilirki.Burak yılmaz 13 gol atmıştır.helal olsun dahada atacaktır.fakat o gollerin pasları öteki dünyadan gelmiyor.bir alaniznho bir zokora bir halil bir colman.bu takım bütündür.eksikleri tartışılır her zamanda tartışılacaktır ama iyi takımdır.atanı ülkenin en iyisi.tutanıda ülkenin en iyisi.hocalarıda keza öyle.sabırla yolumuza devam ediyoruz.

yanbeyi61
19.11.2011, 00:52
Behram Kurşunoğlu'nun teorisini Eınsteın kabul etmiştir onu da söleyelim..
ben behram kurşun oğlu değilim..şenol hoca da alber einstein değil...

hocamız duran toplarda çok geri kaldı....geçen sene maçlarını tekrar izleyin en çok duran top kaybı taçlarda yapılıyor...
bir takım taç atamıyorsa hemen top kaybediyorsa benim eleşdirinin dozu az bile...
kornerleri saymıyaağım kazanılan korner sayısı ve gol başarısı araştırılsın 100 de 1 e denk gelmez...

PinkFloyd
19.11.2011, 00:56
Burakla ilgili olarak bir noktaya parmak basmak gerekir. Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 15. hafta falandı, Emenike hatrick yapmıştı ve ligdeki gol sayısını 12 veya 13'e çıkarmıştı. O hatrick yaptığı maçı yorumlarken Mustafa Denizli Emenikenin gollerden sonraki davranışlarını beğenmedim, hem bencildi hem de takımdaşlık ruhundan uzaktı dedi. Son Kayseri maçını hatırlayın. Alanzinho Burak'a boş kaleye gol attırdı. Burak direkt tribünlere doğru ama çok sevinmeden koştu. Her maç gol atıyorum havasında. O golü herkesten önce Alanzinho ile kutlamalı idi. İkinci golde biraz öyleydi. Kayseri maçındaki tavırları geçen seneki Emenikeyi bana hatırlattı. Naıl Emenike o attığı 12-13 golden sonra kalan 20 haftada 3-4 gol ancak atabildi. Tabiki sakatlık falan da var ama o kadar atabildi.

Armağan Dere
Yanbeyi,

Ben olaya bilimsel baktım.
Ama siz mübalağa yapmışsınız anladığım kadarıyla
Sizi eleştirmiyorum hatta katılıyorum da..

pReN@_61
İyi futbol oynasaydık hakeme isyan edecektim o el pozisyonunu devam ettirdiği için ama oyun berbattı.Yine de yenilmemek iyidir, needelum.

lazibere
19.11.2011, 00:57
Bu Takım Barcelona olsa gene eleştirilir Arkadaş..Futbol ulemasıyız mübarek.Şu Şaibeli Ligde Hangi Takım iyi futbol oynuyor onu hele bir desinler eleştiren arkadaşlar..

İyi futbol oynamayanlar, bir şekılde iyi puan alıyorlar burası Türkiye, Geçen seozn yaşadık bunu

Biz iyi oynamadığımız müddetçe iyi puan alamayız, farkımızı anlayın, Bizim lobimiz yok, Biz ancak iyi oynarsak ve sürekl yarış içerisinde olursak başarılı oluruz..

Evet çok takım iyi oynamıyor ama az once anlattım hemen hemen hepsi bizden daha iyi oynadıklaır maç sayıları daha fazla..

İyi oynamadıklaır için zirvedeyiz??

Hele kı Derbi oynamadan,,

Galata ile Fenerle ve Beşiktaş'la oynayacağımız maçlardan sonra, bakalım bu yorumları yapabilecekmısınız, umarım hep kazanan olacağız ama ya olamazsak!!!!!

kaybettiğimizi düşün bakalım,

bak ne diyeceğim,

ben şenol Hoca'yı kaybetmek istemiyorum, Ama korkuyorum, Bir yerde bir şeye takılacak ve basit bir başarızılık yada hedeften uzaklaşma durumunda onun da şevkı kaçacak ve çok sık dile getirdiği gibi, Kulubeyi Unal'a bırakabilir.. Esas o zaman sorunlar çıkacak işte

Ben diyorum k, Bu noktaya gelmesin, İşleir bir an once toparlasınlar,,

Yoksa Kımse kusura bakmasın, şenol hocayı kaybedeceğiz

Fanatik34
Sezon başından beridir top oynamıyoruz..

Bunun sorumluları kımler??

Ortada kurulu bir takım varken, Bunu tutmayanlardan tutun, Tutmayanlara karşı Hocalık görevini yaparak dur demeyenler, Bu kadroya u futbolcuları transfer ettirenler ve Mevcut kadro ile hala daha ligin yarısı kadar maç oynanmasına rağmen bir arpa boyu yol alınmıyorsa eleştirilir arkadaş??

Bu ligde bu puanları toplamayı marfet sayıyorsunuz??

Keendimiz kanırmayalım,Ligde adamakıllı takım olmadığı için hala zirvedeyiz ama oyun olarak maalesef çok kötü durumdayız...ben bunu istemiyorum,

Bir takım vardır, Sahaya kazanmak için çıkar ve kazanamayabilir ama top oynamaya çalışır???

Lütfen inceleyin...

Sezon başından beri bütün maçlarda kaybetmemeye oynuyoruz...
Lige yenı çıkmış ıkı takımla da berabere kaldık...( samsun - mersin)

Daha derbi maçı oynamadık ve toplamda 13 puan kaybettik,

Samsun, Mersin, Manisa ve bursa ile 1-1 berabere kaldık...( deplasmanda)

18 tane resmi maç oynadık bir maçta 3 gol attığımız tek maç Karabük maçı!!!!!!

****Avrupa liglerini bu sezon takip eden biri olarak;

haftada 3 mac üstüste oynayan takimlarin nasil döküldügünü görünce bu yaptiginiz elestiriler cok bos maalesef!

Yeni bir takimin bu kadar kisitli bir kadroyla, onca sakat oyuncusuna ragmen hala bu durumda olmasi, basaridir!

Yaşar
12 günlük aradan sonra bu takım böle geri dönmemeliydi..
Şimdi İnter maçında yenilirsek ne olacak..
Ki muhtemelen yenileceğiz..
sanmayın ilk maç ki gibi olacak..
Hiç birşey olmayacak.
Ligde muhtemelen düşecek olan Fb'nin arkasından 2. sıradayız.
Şampiyonlar Ligi'nde İnter'e yenilirsek son maçlara hala Avrupa iddiamız devam ederek gireceğiz.
ortada oturup ağlayacak bir durum göremiyorum.

reisoğlu61
19.11.2011, 00:58
bugünkü mactaki oyunla 3 puani haketmemistik zaten.

lazibere
19.11.2011, 00:59
ben behram kurşun oğlu değilim..şenol hoca da alber einstein değil...

hocamız duran toplarda çok geri kaldı....geçen sene maçlarını tekrar izleyin en çok duran top kaybı taçlarda yapılıyor...
bir takım taç atamıyorsa hemen top kaybediyorsa benim eleşdirinin dozu az bile...
kornerleri saymıyaağım kazanılan korner sayısı ve gol başarısı araştırılsın 100 de 1 e denk gelmez...

Evwt haklısın,

Colman korner atarken, '' gene on direğe ve çok kısa atacak '' diye düşünmekten ve her defasında haklı çıkmaktan bıktım. Sinirlerim geriliyor

Recep Alkan
19.11.2011, 01:00
Trabzonspor sezon başından beri FUTBOL oynamıyor.

Giden oyuncular ile birlikte herkesin umudu da bitmişti, beklentiler TABAN yapmış bir şekilde sezona başlandı.

Herkesi beklentiye sokan ise İNTER galibiyeti oldu.

Ne yazık ki kötü oynanan futbol bir İNTER galibiyeti kadar ilgi görüp, aklımızı başımıza getirmedi.

Trabzonspor bu sezon sadece tek maçta top oynadı. Kayserispor maçı...

memmedaga
19.11.2011, 01:01

Tayfun
Piotr
barış ataş
barış özbek
sercan kaya
eren albayrak
tayfun
sezer badur
piotr brozek
onur kıvrak
murat tosun

vittek 70 dakka
sapara 150 dakka
brozek 200 dakka
henrigue 300 dakka

oynadı

Bu mu iyi kadro!!!!!!

Hocası kım ŞENOL GÜNEŞ
Antrenör'ü UNLA KARAMAN

eeeeee

bu yaziya yuzde yuzde katiliyorum Kayseri macindan sonra bu kadar daginik oynamanin baska aciklamasi yok, birseyi unutmayalim Mersin hakikaten cok iyi takim bu seneyi gecen senelerle karistirmayin hic bir zaman kolay mac olmayacakmis gibi duruyor.

Bu kadro isi hakikaten komik 31 futbolcudan 10 tanesi simdiye kadar hic forma giymemis sakatlarin yorgunlarin tavan yaptigi sirada bile hadi diyelim 3-4 tanesi hep sakatti peki ya digerleri?

bu mantigi cozmek mumkun degil Senol Hocamizin ve yonetimin en agir yanlisi burda ozellikle eren,sercani niye aldiniz bu sene? hadi b.atas ve sezer elde kalanlardan en kotu zamanda kullanmayacaksan kadronda tutup niye para veriyorsun?
genc futbolcu hic bir zaman ama hic bir zaman oynamadan gelismez belki teoride birseyler kapar ama oynamazsa nafile . Muhammet Demiri yakindan taniyan bi arkadasim kendisine buyuk ihtimal oynamayicagini bildigi icin gelmedigini soylemis,isabet olmus.

Eren su an curumede....
----------------------------------------------------------------------------------
bu yaziniza katilmakla beraber elestiri sinirlarini zorlaya diger yazilariniza katilmiyorum :)

lazibere
19.11.2011, 01:02
Avrupa liglerini bu sezon takip eden biri olarak;

haftada 3 mac üstüste oynayan takimlarin nasil döküldügünü görünce bu yaptiginiz elestiriler cok bos maalesef!

Yeni bir takimin bu kadar kisitli bir kadroyla, onca sakat oyuncusuna ragmen hala bu durumda olmasi, basaridir!

Peki, siz haklısınız,

Brozek kendi ülkesinde verdiği bir roportajda '' Berabere kalsanız bile tepki alıyorsunuz '' demişti.. Sizde beraberliğe sevinenlerdensiniz.

Brozek gibi oyuncu kafalı oyuncularımız da var ve yenılmemeyi marifet sayıyorlar maalesef

Berat Akçay
Sadece Trabzonspor mu puan kaybediyor anlamıyorum ? Kötü futbol tamam .Kim iyi futbol oynuyor peki ? Şikeciler ,Gs , Bjk ? hangisi Antep,Kayseri ? Abartıyoruz

sametaydin
Walla ben burak'ı eleştirmek için yazmıyorum, yanlış yerde oynatıldığını düşünüyorum. ama şöyle bir laf var, bu takımı burak sırtlıyor denmesine karşıyım. Nedenleriyle açıklayayım.

Burak bu yıl ts ile kaç maçta oynamadı? Bilbao maçında oynamadı sayıyorum, ibb, antep, inter, lille, cska olmak üzere tam 6 maç bizimle oynamadı. Bu maçlarda biz ne yaptık?

Bilbao maçında 7. dakikada bizi 10 kişi bıraktı ona rağmen takım mükemmel mücadeleyle berabere kaldı ki neredeyse maçı kazanıyorduk.
ibb maçında toplarımız direkten döndü kötü oynadık diyemem şanssızdık.
antep maçında gayet iyi takım oyunuyla son dakikada da olsa maçı aldık.
Inter maçı çok iyi mücadele ile maçı aldık.
Lille maçı kötü oynadık ama az pozisyon verdik ve yenilmedik.
Cska maçı gole kadar çok iyi oynadık, yenilmiş olsak bile futbol iyiydi.

Bu maçları veri olarak kabul edersek ben trabzonsporun buraksız bir şey yapamayacağını düşünmüyorum kesinlikle.

Buradan şuna geleceğim. Şenol hoca daha çok cesaretli olmalı. Kim kötü oynuyorsa onu oyundan almalı. Bizim tek gol silahımız burak gözükebilir ama öyle değil işte. Bu takımda halil var, henriqe var. Bir oyuncunun takımı böyle 10 kişi bırakmasına müsaade etmek nasıl bir iştir?

Ömer Faruk61
19.11.2011, 01:03
Lazibere Ab Katılmıyorum Ama Saygı duyuyorum.Kusura Bakmayın Hani bir aralar Fatih Tekkesporlular vardı sürekli eleştiriliyordu.Ben Şenol Güneşsporluyum..Şenol Güneş 5.Defa aynı şekilde ayrılırsa bu klupten ve taraftar samimiyetsiz Şadri Şener yönetimine bunun hesabını sormazsa Futbolu takip etmeyi bırakırım yine bir süre...

Yaşar
19.11.2011, 01:04
Bazılarınızın neden sadece eleştiri yapmak için uğraştıklarını anlayamıyorum.
Takım top oynamıyor ise ligde 20 puanı, Şampiyonlar Ligi'nde 5 puanı hangi takım aldı?
Lig sıralamasında 2. sırada, Şampiyonlar Ligi'nde de Avrupa'da devam etme şansı hala devam eden takım bu takım değil midir?

lazibere
19.11.2011, 01:05
bu yaziya yuzde yuzde katiliyorum Kayseri macindan sonra bu kadar daginik oynamanin baska aciklamasi yok, birseyi unutmayalim Mersin hakikaten cok iyi takim bu seneyi gecen senelerle karistirmayin hic bir zaman kolay mac olmayacakmis gibi duruyor.

Bu kadro isi hakikaten komik 31 futbolcudan 10 tanesi simdiye kadar hic forma giymemis sakatlarin yorgunlarin tavan yaptigi sirada bile hadi diyelim 3-4 tanesi hep sakatti peki ya digerleri?

bu mantigi cozmek mumkun degil Senol Hocamizin ve yonetimin en agir yanlisi burda ozellikle eren,sercani niye aldiniz bu sene? hadi b.atas ve sezer elde kalanlardan en kotu zamanda kullanmayacaksan kadronda tutup niye para veriyorsun?
genc futbolcu hic bir zaman ama hic bir zaman oynamadan gelismez belki teoride birseyler kapar ama oynamazsa nafile . Muhammet Demiri yakindan taniyan bi arkadasim kendisine buyuk ihtimal oynamayicagini bildigi icin gelmedigini soylemis,isabet olmus.

Eren su an curumede....
----------------------------------------------------------------------------------
bu yaziniza katilmakla beraber elestiri sinirlarini zorlaya diger yazilariniza katilmiyorum :)

Diğer yazılarıma neden katılmadığınızı öğrenmek istiyorum...

Yada ben mi tahmın edeyim '' gerçekleri olduğu gibi ve bazılarımızın aklının ucuna geldiğinde bile üzüldükleri şeyleri açıkladığımdan '' haksızmıyım..

Gerçekler maalesef acıdır..

Katılmadığım bir yazımı lütfen paylaşın?

Ömer Faruk61

Eren su an curumede....

Geçen Sene 7-0 lık Kasımpaşa maçı hariç hangi Maç kolay geçmiş söyler misiniz???

sessizkral_1
bence Yenildiğimiz istanbul b.b maçı başta olmak üzere gaziantep ve kayseri maçlarında gayet iyi oynadık.Karabük maçında kötümüydük ?Ligde kim çok iyi oynuyorki

Kaldıki 3 günde bir maç yapıyoruz 2 aydır.

Bugünün bir mazereti olabilir çok yağmur yağdı.

Armağan Dere
Ha bu arada 5,5 milyon euroluk bir edriyın var...
bu adam ne yapar..
Hatta Colman..

Ömer Faruk61
19.11.2011, 01:07
Kendi Takımını Eleştirmekten Zevk Almaktır bazılarımızın yaptığı..(Tüm eleştirilere değil lafım)..Sanki Eleştiri Takımın Galip gelmesinden daha çok haz veriyor bazılarımıza....

Yaşar
Ha bu arada 5,5 milyon euroluk bir edriyın var...
bu adam ne yapar..
Hatta Colman..
Bir tarafta 5,5 milyon verilip 1 milyonluk oynamayan Adrian;
Diğer tarafta 1 milyon euro verilip 5,5 milyonluk oynayan Celutska.
Olumlu örnekler de verilebilir diye düşünüyorum.

sessizkral_1
tüm bunların yanında ;

Takımın en önemli mevkisinde oynayan oyuncumuz ADRİAN.tam bir hayal kırıklığı

O mevkide geçen yıl jaja oynuyordu düşünün.Kıyaslama yapmak zorunda bırakılıyoruz.

Devre arasına kadar ilk 3 de tutalım kendimizi devre arasındaki transferler önemli.

Bu takım her şekilde playoff a girerde mesele İNTER MAÇI..

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:08
Trabzonspor sezon başından beri FUTBOL oynamıyor.

Giden oyuncular ile birlikte herkesin umudu da bitmişti, beklentiler TABAN yapmış bir şekilde sezona başlandı.

Herkesi beklentiye sokan ise İNTER galibiyeti oldu.

Ne yazık ki kötü oynanan futbol bir İNTER galibiyeti kadar ilgi görüp, aklımızı başımıza getirmedi.

Trabzonspor bu sezon sadece tek maçta top oynadı. Kayserispor maçı...

Futbola bu pencereden bakman ne kadar doğrudur.
camia 82 puan almasına rağmen şampiyon olamamanın depresyonuna girmiş.burda geçen sene karabük maçı sonrası yaşananları bilmiyorum ama biz karabükte takım otobüse binerken şenol hocanın verdiği iki cümleye aşık ettik kendimizi.biz haklıyız.bu ligde iyi top oynayan varsa o biziz.evet çok pozisyona giremiyoruz.gollerimizi burak atıyor.gollerimiz herkes atsa golcumuz iyi değildir deriz.birisi attımı vay anasını bi adamdan başka gol atacak yokmu deriz.ligde en az pozisyon veren takım biziz.bunun yanında en çok pozisyona giren 3 takımdan biriyiz.en çok gol atanı yine biziz.ligin 2.sırasındayız.şampiyonlar liginde son maça kadar iddiası olan takımız.moskovada csk maçında çok iyi oynadığımız söylendi ama atamadan 3 yedik.akıllı oyun ile korkak oyunu karıştırmayalım!evet bugün kötüydük ama bu ligde zirveye oynayan takımlar içinde bugün oynadığımız futbol bile hepsine yeter.hakemin kasıtlı kararlarını saymıyorum bile.seyredeceğimiz çok şeyler olacak olumlu yönde.sabır ve destekle.

lazibere
19.11.2011, 01:10
Lazibere Ab Katılmıyorum Ama Saygı duyuyorum.Kusura Bakmayın Hani bir aralar Fatih Tekkesporlular vardı sürekli eleştiriliyordu.Ben Şenol Güneşsporluyum..Şenol Güneş 5.Defa aynı şekilde ayrılırsa bu klupten ve taraftar samimiyetsiz Şadri Şener yönetimine bunun hesabını sormazsa Futbolu takip etmeyi bırakırım yine bir süre...

Bende oyle olmasından korkuyorum.

Bir roportajında ''ligi önemsemiyorum '' demişti bile,

Şenol Hoca'yı, gerek felsefi gerek Siyasi Duruş itibariyle benım kadar anlayabilecek çok insan varmıdır bilmiyorum. Ama o karakterde ve o birikimde kı zeki kişiler, Bir anda hiçbirşey olmamaış gibi köşelerine çekilebilir ve süreci sadece izleyerek geçirebilirler..

Bu potansiyeli Şenol Hoca'da görüyorum..

Korkuyorum..

Olası başarısızlıklarda, Trübine çekilebilir ve Unal'a devredebilir..

Fanatik34
19.11.2011, 01:10
Peki, siz haklısınız,

Brozek kendi ülkesinde verdiği bir roportajda '' Berabere kalsanız bile tepki alıyorsunuz '' demişti.. Sizde beraberliğe sevinenlerdensiniz.

Brozek gibi oyuncu kafalı oyuncularımız da var ve yenılmemeyi marifet sayıyorlar maalesefbeni hakli cikmak gibi derdim yok, mesajimi iyi okuyun!

Pawel sistem ya da oyuncu portföyü geregi takima uymuyor! Evet dedigi dogru, taraftarimiz beraberlige niye razi gelsin, gelmedikleri zaten ortada degil mi? Pawel zaten bu kafada ise niye oynatilmadigi da ortada degil mi?

Ama böyle bir takimin, daha dogrusu dünya tarihinde 9 haftada 17 mac yapmis baska bir takim oyuncusu var mi? Ve bu daha ileriye gidecek...

yanbeyi61
19.11.2011, 01:12
arkadaşlar halk bir tek maçlarda sesini çıkara biliyordu ta ki düne kadar....halkın sesini soluğunu kesmek için çıkarılan bu yasalar ve yönetmelikler...kulupleri,yöneticilerini ve teknik heyet ile futbolcuya da aşırı zenginlikle susdurup amaç ülkeyi Avrupa gibi yönetmekdir.......halkı esir et ve yönet
ufak bir olay veya sataşma ile mahkum olan bir taraftar ...ömür boyu sabıkalı kalacakdır...
yasaların halkı korunduğunu söyleyenler ....bir de avukatı zengin ettirip susturmakda...
kısacası futbol yasası ve yönetmelikler ve diğer kanunlar adaleti halkı susturup tamamen esir etmekde buldu......

şimdi bu yazdığımı okuyan bir BMN yöneticisi siyaset yapıyorum diye beni yasaklıyabilir...o bile beni esir etmenin peşinde...onun gibi konuşmak onun gibi mücadele etmem için baskı kuracak..

asıl sorun.... ülkeyi amerikada ki zenciler gibi hapse girenleri elektirikli kelepce ile zapt etmek......artık tek yol bu kaldı...

taraftar ya şehit aşkı ile allah diyecek...ya da oturup çekirdek yiyecek.......milli takım ordu milli takımı ve diğer tüm futbol branşlarının hali ortada hiç bir yerde tek bir başarı yok...

yorum sizin

lazibere
19.11.2011, 01:13
Geçen Sene 7-0 lık Kasımpaşa maçı hariç hangi Maç kolay geçmiş söyler misiniz???

şikeciler sayesınde her maç fenerle oynamış gibi olduğumuzdan kolay geçmedı, ben değil iddalar öyle diyor

Ömer Faruk61
19.11.2011, 01:15
Vaybe Demekki Herşey Boş..Şimdi Bir Ağır yenilgi alsaymış bu yeni Takım buralar Toz Duman olacakmış..Skor Taraftarı olduğumuz sürece Günübirlik Başarılarla övünüp Geçmişi sorgulamayı,Geleceği planlamadğımız sürece bu döngü böyle gider..Trabzonun Fergusonu olacakmışşsın Güzel İnsan Şenol Hocam Bu taraftarla mı????

lazibere
19.11.2011, 01:16
beni hakli cikmak gibi derdim yok, mesajimi iyi okuyun!

Pawel sistem ya da oyuncu portföyü geregi takima uymuyor! Evet dedigi dogru, taraftarimiz beraberlige niye razi gelsin, gelmedikleri zaten ortada degil mi? Pawel zaten bu kafada ise niye oynatilmadigi da ortada degil mi?

Ama böyle bir takimin, daha dogrusu dünya tarihinde 9 haftada 17 mac yapmis baska bir takim oyuncusu var mi? Ve bu daha ileriye gidecek...

Kötü oyunu yorgunluğabağlıyorsanız buna hak verebilirim ama

Oyun içindekı amatörce davranışları ve tac bile atamamayı yorgunluğa bağlayamam...Yorgun olan takımın ayakları topa gitmez, ama beyni yine çalışır:)

Muhammed
19.11.2011, 01:20
Burak'ın bu kadar eleştirilmesine inanamıyorum. Maçı bırakıp Burak'ı izliyordum statta. Sahada onun kadar kazanmayı isteyen başka bir oyuncumuz yoktu.

Fanatik34
19.11.2011, 01:22
Mourinho ne diyor: "Ailesine ekmek getirmek icin calisan isci yorgun olur, benim futbolcularim degil"..ama maalesef futbol gercegi bu degil, gerci öyle olmali!

Trabzonspor´a bakin, Cl´de oynayacak potansiyele sahip kac oyuncusu vardi? 17-18

Mevcut sakatlarla bu sayi düstü 14-15´e..

Bu kadro kisitligi ile her hafta iki mac, yeni yapilanacak bir takim icin ne anlama gelir? Futboldan anlayanlara..bunu kac kez daha anlatalim sizlere...

Buna ilave olarak hakki yenmis, verilmemis bir takimin Hocasi, Yönetimi tarafindan yolda birakilmis bir Hoca..onun motivasyonunu hic düsündünüz mü?

Tabi sizler icin hersey hersey kolay, bunlari düsünürmüsünüz...

Matematik´te 2+2 nasil 4 ediyorsa bu takimdan cok iyi futbol beklemekte bunun gibi birsey.

Haaaa..bu takima Zokora´nin yaninda Klose ve Heinze gibi isimleri katmis olsa Yönetim, digerlerine hic gerek olmadan, ligte acikara yine lider olurdu!

Yaşar
19.11.2011, 01:22

Oyun içindekı amatörce davranışları ve tac bile atamamayı yorgunluğa bağlayamam...Yorgun olan takımın ayakları topa gitmez, ama beyni yine çalışır:)
Neymiş sebebi? çok merak ediyorum gerçekten.
Hoca mı öyle söylemiş?
Futbolcular mı taç atmayı bilmiyor?

matrix5782
19.11.2011, 01:23
Geçen Seneki takım Olsaydı ve üstüne yapılan Transferler Bu olsaydı eleştrilerimizin bazılarında Haklı Olabilirdik.

Ancak yeniden ve Sıfırdan takım Kuruldu.Ütüne Sık maç Takvimi mental olarak,Fiziksel olarak ve takım olma Yolunda Dalgalanma Yaşıyor Oyuncular.Bu gayet Normal.Aynı Gün Maç Takvimi olan takımız Unutmamak Lazım.

Marka değerini Yükseltmek Adına Futbolcuların Sık maçlarla Midesini Bulandırıp ,Taraftarları Futboldan Soğutan İnsanlara da Sormak Lazım..

Dalgalanmayı ve performans Düşüklüğünü Önlemenin bir yolu takım içi Rotasyon Bunu Alternatif Oyuncuların yetersizliği nedeiyle kısıtlı olarak yapıyoruz.

Farklı Ülkelerden gelen oyuncular Topluluğuna Sahip bir takımız Adamlar Polonyada, Çek Cumhuriyetinde,Belçikada vb..Bu Kadar Sıklıkla ve Bu Kadar Ağır tempoda Fiziksel olarak Çökmeleri Normal..

Bu Bir Zman bu Düznde Gidecektir,Bir iyi Bir kötü,Bir Vasat,takım üzerine de koyacaktır.Ta ki takım Olana Kadar..

Sabretmek Lazım İnter maçına odaklanalım..Eleştrilerimizi belirli kalıpların dılşına Çıkmadan yapmalıyız En azındna Devre Arasına kadar...

Recep Alkan
19.11.2011, 01:23

Tayfun
Piotr
barış ataş
barış özbek
sercan kaya
eren albayrak
tayfun
sezer badur
piotr brozek
onur kıvrak
murat tosun

vittek 70 dakka
sapara 150 dakka
brozek 200 dakka
henrigue 300 dakka

oynadı

Bu mu iyi kadro!!!!!!

Hocası kım ŞENOL GÜNEŞ
Antrenör'ü UNLA KARAMAN

Hocam birde bunların alınırken neler dendiğine bakalım isterseniz,

Tayfun Cora : Yıllardır Trabzonspor kadrosunda , ne faydalanıldı, nede adama şans tanındı. Yedek kulübesi gediklisi oturuyor. Mustafa Yumlu alttan geldi Forma kaptı, Tayfun efendi, kulübe koltuklarında rahatına bakıyor.
Piotr BROZEK : Yönetim tarafından iki yıl izlendiği, kesinlikle HOCA istemesi ile alındığı beyan edilen bir oyuncu. Ama hoca tarafından istenilen şansı bulamadı.
barış ataş : Sanırım bedava alınan oyunculardan. Emre'nin veliahtım dediği ve sanırım tek özelliği o olan, sahada iken ilk kez profesyonel top oynuyormuş gibi heyecanlı ve dakika alamayan, sadece kadro şişiren bir isim.
barış özbek : NEden alındığı, o kadar paranın neden verildiği hiçkimse tarafından bilinmeyen, kimine göre badana yaparken, kimine göre perde asarken sakatlanan, kimine göre ise sakat gelen bir oyuncu. İlk devre bitti, parası ödenirken, halen daha katkısı olmayan bir adam...
sercan kaya: Yönetimin çok büyüttüğü, gelecek vaad ediyor dediği, orta alana yeni selçuk olarak gelen bir isim. Daha yeşil sahada görmek nasip olmadı.
eren albayrak: Başka takımlarda iken bile Trabzonspor'a gelmek istediğini söyleyen ender oyunculardan. Milli formayı giymiş, belki de sorunlu kanadımıza çare olabilecek bir oyuncu, ama hala izlemek nasip olmadı.
sezer badur : En büyük özelliği son 5 dakika oyuna girse bile kart görebilmek olan, futbolcudan çok kasap gibi çalışan, Trabzonspor'un ikinci Hasan Üçüncüsü olan ve niye gelip, neden oynatılmadığı ve en enteresanı da neden satılmadığı asla bilinmeyen bir oyuncu.
onur kıvrak : Belki de 100-150.000 euro için Türkiye'de ki en iyi kaleciyi kaçırabiliriz. Umarım bu sefer bu hataya düşmeyiz. Kaldı ki bu adam zamanında gönderilmek istendi sadece transfer başarısını gösterip Tony'i kaleye koyabilmek için. Ersun Hocam iyi ki sen vardın...
murat tosun: Yine en büyük özelliği bedava olması olan bu kardeşimizi de aldık, gönderdik, getirdik ama bir türlü oynatamadık.

Bu futbolcular 1 dakka bile oynamadılar.

Hemen sormak isterim, oynamamalarında ki hata kimde ?

a) Yönetim
b) Teknik Ekip
c) Taraftar
d) Oyuncunun Kendisi

Hiç oynayamayan oyuncular için şunu söyleyebilirim ki, zamanı geldiğinde Mustafa Yumlu nasıl şans buldu ise, eminim ki diğer oyuncularımızda hak ettiklerinde yeterli şansı bulacaklardır. Benim burada takıldığım tek konu şu, bu adamlar madem hoca tarafından yeterli görülmüyor neden alındı ? Yada neden satılmıyor ?

Satılmamalarını büyük ihtimal hoca istemiyor. NEDEN ? Çünkü yönetim Hocanın isteklerini yerine getirmiyor. Hoca da yeni kazmalar ile uğraşmak istemediğinden elindekileri adam etmeye çalışıyor. Ara transferde 3 tane sağlam türk alın bakalım kimler gidecek bu takımdan ?

Gelelim az da olsa oynamış oyunculara...

vittek 70 dakka : Talihsiz sakalık geçirdi, kimse tahmin etmezdi.
sapara 150 dakka : Beklentinin çok olduğu ama tutmayan bir adam.
brozek 200 dakka : 2 yıl izlenen bir oyuncu. Yönetim harikası...
henrigue 300 dakka : İnternette süper golleri olan, güçlü fizikli bir adam, belçika ikinci liginden takımımızı sırtlamaya geldi. Bugün top çizgiyii geçmese az daha golünü de atacaktı...

oynadı

Bu kadar BOŞ yazıdan sonra sorulacak ana sorular şahsımca şudur :

1) Bu kadrıda kaç oyuncu ŞENOL GÜNEŞ isteği ile alınmıştır.

2) Türkiye'nin en iyi yerli oyuncuları nasıl bir beceriksizlik ile hemde rakiplere BEDAVAYA satılmıştır.

3) Elimizde 3 yıldır hiçbir işe yaramayıp, Trabzonspor'u sağmalı İnek gibi sağan oyuncular ne zaman takımdan gönderilecektir.

4) Her fırsatta futboldan anlamadığı belirten başkan gözünü ne zaman doyuracak ve transferden elini ayağını çekecektir.

yanbeyi61
19.11.2011, 01:24
burak gol atmanın peşinde kazanmanın peşinde değil..........kazanmak isteyen canını ortaya koyar....burak benim koşu yoluma top atın diye bekliyor....topa koşmuyor..
topa koşmayan futbolcu düşünemiyorum....
kaleci topa koşar...defans topa koşar..orta saha topa koşar....burak da boş alana koşar......yerse gol..

taktik bu...........

lazibere
19.11.2011, 01:25
Vaybe Demekki Herşey Boş..Şimdi Bir Ağır yenilgi alsaymış bu yeni Takım buralar Toz Duman olacakmış..Skor Taraftarı olduğumuz sürece Günübirlik Başarılarla övünüp Geçmişi sorgulamayı,Geleceği planlamadğımız sürece bu döngü böyle gider..Trabzonun Fergusonu olacakmışşsın Güzel İnsan Şenol Hocam Bu taraftarla mı????

Kazandığımız maçlar sonucunda da yazdıklarımı okursanız benim skor ve puan yorumcusu olmadığımı anlayacaksınız..

Sezon başlamadan yaptığım bütün eleştirilerim saha sonuçlaı ile alakalı değil, Ama

sizin gibi bazılarımızın da Bulunduğumuz konuma göre youm yapmalarını da ben hazmedemiyorum

Ben Takımımın ''barcelona ile bile dişe diş top oynama ihtimalini seviyorum''

Benım işim, Beyinle alakalı, Beyinde bunu hak ettiğine inanmalıyız. Yoksa mersin'i yenmek yada yenılmek değil...

İnte rmaçında aldığımız bir galibiyet üzerine Gruptan çıkmamız olası ihtimallerin en büyüğü iken

CSKA maçlarına çıkmadan evvel 4 puan bize yeter diyenlerin, 1 puana yetinmelerini hazmedemiyorum..

Umut fakirin ekmek kapısıdır ama artık Fukara ve Kendimizi küçük görme mantığındna çıkmış bir takım ve büyük düşünen bir takım olmak istiyorum..

Ben, top ayağına gelen topu, en yakın rakip oyuncu 20 metre uzaktayken, Topu direkt taca vurmayan stoper anlayışını seviyorum ordakı ince zekayı görmek istiyorum.

Ben, sadece antremanlarda çalışan değil, O giydikleri formaları giymeye nasp olduklaır için kaybetmeyi de istemeyecek ve idmanlar sonrası da çalışan ve çalışmayı seven oyuncuyu seviyorum

Ben, her kullandığı korneri kısa atan yada yaptığı 10 ortayı da rakibe işaretlediğini bilip, en az 5 seans doğru orta nasıl yapılır diye çalışan oyuncu istiyorum..

Siz Şenol Hoca'yı , Trabzonspor'un Hocası olduğu için seviyor olabilirsiniz ama ben Şenol HOca'nın hayat felsefesini de seviyorum, Ondakı aykırılığı ve aşırı dürüstlüğe bayılıyorum

Umarım anlatabiliyorum..

uemit
19.11.2011, 01:25
lazibere abi simdi takim siralama olrak iyi durumda.. biz manchester united degiliz.. her sene sampionlar liginde oyniyip sonra ligde oyniyan.. biz hic bri zaman bu kadar milli futbolcumuz olmadi yabancilarla birilikte.. takim komple dagildi.. senol hocaya yüklenmeden de cok doru degil.. isler iyi gidince hersey hocanin sayesinde.. kötü gidince de mi onun sayesinde.. senol hocaya 11111 kusur bulunur ama takimda mazerteci oyuncular cok.. türk liginde oyniyanlarin komple hastaligi bu.. zaten bizim topcular daha ruhla oynasa.. daha prof.. biz sampionlar liginde. 10 kisilik cska yi darma dagan ederdik.. kötü futbol... iyi futbol beklemek genelde baktigimiz zaman zaten cok normal degil ki.. bi almana sorsan.. takimda 31 oyuncu var.. 10 yaramaz.. 5 i hep sakat... gecen sendedn 5 topcu kalmis.. lig gecen sene saibeliydi.. ve ben kiziyorum takimima iyi oynamiyor diye.. adam gülmez mi bize??

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:27
burak gol atmanın peşinde kazanmanın peşinde değil..........kazanmak isteyen canını ortaya koyar....burak benim koşu yoluma top atın diye bekliyor....topa koşmuyor..
topa koşmayan futbolcu düşünemiyorum....
kaleci topa koşar...defans topa koşar..orta saha topa koşar....burak da boş alana koşar......yerse gol..

taktik bu...........

arkadaş yapmayın gece gece şu yorumları.yani fenerli bile yapmaz şöyle bi yorum.

Fanatik34
19.11.2011, 01:27

Oyun içindekı amatörce davranışları ve tac bile atamamayı yorgunluğa bağlayamam...Yorgun olan takımın ayakları topa gitmez, ama beyni yine çalışır:)Evet burda haklisiniz ama maalesef o kadar akilli oyunculara sahip degiliz! Mesela bugün, Volkan topu kapip ileriye dogru hamle yaptiginda, topu ayagindan hemen cikarsa Henrique kaleci ile karsi karsiya kalacakti..ama fazla tutunca arkadan hamleyi yedi!...Adrian akli ile oynayan bir oyuncu ama su an, bu trafikte bunu gösterebilmesi zor..ama bence kaliteli bir ayak, sadece sabir!

SEDAT
19.11.2011, 01:28
* Maçı Gerizekalı Radyo Kurumu (Kısaca Trt) den dinleyen biri olarak kendimce kısaca bir özet geçeyim.
* En çok Alan,Serkan ve Giray'ın adını duydum , yine canlanmak için gol yememiz gerektiğini hissettim.
* Maçı anlatan Cüneyt Kıran adlı şerefsiz Mersin'in golünde abartmıyorum adeta anırdı , bizim golümüzde resmen üzüldü , bilmiyorum başka dinleyen oldumu yada banamı öyle geldi.
* Bu takımı bu Yönetimi hala eleştiren varsa diyecek bişey bulamıyorum , ben çok rahattım yenilsek bile gurur duyucaktım çünkü millet dinlenirken bu çocuklar 3 günde bir maç yapıyorlar.
* Takımımız Barcelona değil sizde Dünyanın en iyi taraftarı değilsiniz şuraya bazı şeyleri yazarken azıcık düşünün...

yanbeyi61
19.11.2011, 01:30
akıllı fare bile deneylerde boş alana koşmaz....ya bir yerde gizlenir...ya da hedefe kilitlenir........hedef ödüldür........burak gol krallığı ödülüne kilitlendi...kazanmak veya kaybetmek artık umurunda değildir....takım ruhu yokdur...bencillik ön plandadır...ben boyle düşünüyom

Recep Alkan
19.11.2011, 01:32
Futbola bu pencereden bakman ne kadar doğrudur.
camia 82 puan almasına rağmen şampiyon olamamanın depresyonuna girmiş.burda geçen sene karabük maçı sonrası yaşananları bilmiyorum ama biz karabükte takım otobüse binerken şenol hocanın verdiği iki cümleye aşık ettik kendimizi.biz haklıyız.bu ligde iyi top oynayan varsa o biziz.evet çok pozisyona giremiyoruz.gollerimizi burak atıyor.gollerimiz herkes atsa golcumuz iyi değildir deriz.birisi attımı vay anasını bi adamdan başka gol atacak yokmu deriz.ligde en az pozisyon veren takım biziz.bunun yanında en çok pozisyona giren 3 takımdan biriyiz.en çok gol atanı yine biziz.ligin 2.sırasındayız.şampiyonlar liginde son maça kadar iddiası olan takımız.moskovada csk maçında çok iyi oynadığımız söylendi ama atamadan 3 yedik.akıllı oyun ile korkak oyunu karıştırmayalım!evet bugün kötüydük ama bu ligde zirveye oynayan takımlar içinde bugün oynadığımız futbol bile hepsine yeter.hakemin kasıtlı kararlarını saymıyorum bile.seyredeceğimiz çok şeyler olacak olumlu yönde.sabır ve destekle.

Hocam, daha dün Trabzonsporlu olmadık biz. 96 yıkımını da yaşadı bu yürek.
7-1 Beşiktaşa yenildiğimizde ilk okuldan kaçma nedenimdir Trabzonspor. Bu takımın peşinde en büyük yıkımı TARAFTARI yaşamıştır. Yaşamıştır ama hala daha en büyük desteği onlar verir.

Sanıyor musun o 82 puan ile kaan şampiyonluğa senden benden taraftardan başka çok üzülen vardı ?

Bu olayın yıkımının bu kadar büyük olduğunu bilen ADAM (Trabzonspor'un hakkını savunması gereken godamanlardan bahsediyorum) Trabzonspor'un hakkını savunacak arkadaş, yedirmeyecek o şampiyonluğu 82 puan ile.

Kaldı ki benim alıntıladığınız mesaj da belirttiğim futbol oynamıyrum söylemi, bu sezon başı ile başlayan bir durumdur. Yani takım DAĞITILDIKTAN sonra.

Evet arkasındayım, Kayseri maçı hariç, Trabzonspor top falann oynamamıştır.

Son olarak, bu futbolun her büyük takıma yeteceğini söylemişsiniz.

Geçen sene fırtınalar estiren Trabzonspor bakın bakalım derbi maçlarını hangi skorlar ile bitirmiş. O kadro ile bitmiş rakipleri tek farklar ile zor devirdik. Bu sene bu kadro ile, bu futbol ile nasıl bu kadar rahat oluyorsunuz anlamıyorum...

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:32
* Maçı Gerizekalı Radyo Kurumu (Kısaca Trt) den dinleyen biri olarak kendimce kısaca bir özet geçeyim.
* En çok Alan,Serkan ve Giray'ın adını duydum , yine canlanmak için gol yememiz gerektiğini hissettim.
* Maçı anlatan Cüneyt Kıran adlı şerefsiz Mersin'in golünde abartmıyorum adeta anırdı , bizim golümüzde resmen üzüldü , bilmiyorum başka dinleyen oldumu yada banamı öyle geldi.
* Bu takımı bu Yönetimi hala eleştiren varsa diyecek bişey bulamıyorum , ben çok rahattım yenilsek bile gurur duyucaktım çünkü millet dinlenirken bu çocuklar 3 günde bir maç yapıyorlar.
* Takımımız Barcelona değil sizde Dünyanın en iyi taraftarı değilsiniz şuraya bazı şeyleri yazarken azıcık düşünün...

kardeş sen ve senin gibi taraftarları takımına sahip çıkarken görmek beni mutlu ediyor.takımı yerden yere vurma vakti değil.

SEDAT
19.11.2011, 01:33
akıllı fare bile deneylerde boş alana koşmaz....ya bir yerde gizlenir...ya da hedefe kilitlenir........hedef ödüldür........burak gol krallığı ödülüne kilitlendi...kazanmak veya kaybetmek artık umurunda değildir....takım ruhu yokdur...bencillik ön plandadır...ben boyle düşünüyom

* Abi sen gerçekten Trabzonsporda oynayan Burak Yılmaz var cidden ondanmı bahsediyorsun , eğer aynı Burak'sa kendimi yerden yere atmak istiyorumda :)

Ömer Faruk61
19.11.2011, 01:34
Lazibere Abi Bunları kim istemez Şenol Hoca Eleştirilmez diye bir kural da görmüyorum..Ancak Eleştirirken sorguluyor muyuz? Bu takım geçen sene rakibinin 5 te 1 i bütçeyle üstelik rakibi şike ve teşvik yapmasına rağmen 82 puan aldı.Ulusal medya,fenerasyon rakibin yanında..Bu takımın en çok kazanananı Burak Yılmaz maç başı hariç 1,8 milyon euro alıyor..üç büyütülmüşler de ise en düşük maaş bu...Ha derseniz ki altyapı nerde ona katılırım..Dünya Şampiyonu olan Trabzon Lisesi oyuncuları neredeler???

Recep Alkan
19.11.2011, 01:35

Bu kadar katı düşüncelere sahip olamasam da, bu akşam Burak'ı çok yetersiz buldum. Ayrıca çok agresifdi.

Bilinmez, belki de sakatlığın etkisi vardı.

Ama BEN OLDUM havası en tehlikeli şeydir.

Umarım bu yolda değildir Burak. Ona çok ihtiyacımız var.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:35
lille berabere , cska mağlup olur böyle şeyler

önemli olan inter maçı

Ömer Faruk61
19.11.2011, 01:36

Düzeltilemez mi? Zor mu yani??

yanbeyi61
19.11.2011, 01:36
* Abi sen gerçekten Trabzonsporda oynayan Burak Yılmaz var cidden ondanmı bahsediyorsun , eğer aynı Burak'sa kendimi yerden yere atmak istiyorumda :)
yerden yer atma kendini...inşallah ben yanılırımda kendimi yerden yer atarım eski günlerde ki gibi....trabzonspor için...

İlker Akçay
19.11.2011, 01:39
Vur ama öldürme...

SEDAT
19.11.2011, 01:40
* Burda bir kitle var takımından her daim zevk alan ,bir kitle var sürekli bir sorun arayan , hah sürekli sorun arayan o kitleye sesleniyorum bu takım sizi hiçbir zaman mutlu edemez :) yol yakınken Barcelonayı tutun , gerçi siz ordada kendinizi mutsuz edicek birşeyler bulursunuz ya , neyse ...

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:40

Çok övgü aldı, aşırı övgü sonu hüsran

Takımda ki diğer oyuncularda kıskançlık var sanki
Pas zamanlamaları hep mi yanlış olur ? (Serkan, Alanzinho, Halil, Adrian)

Recep Alkan
19.11.2011, 01:41
lille berabere , cska mağlup olur böyle şeyler

önemli olan inter maçı

Önemli olan lig sonucu değil ki.

Çünkü ne yaparsanız yapın size vermiyorlar bu kupayı. Sonucunda mücadelenin de önemi yok. Adaleti daha yüksek yerlerde borumuzu öttürmeliyiz biz.

Ama bu takım top oynamıyor.

Başkalarının da oynamaması bizim bahanemiz değil, olamaz da...

yanbeyi61
Düzeltilemez mi? Zor mu yani??
bir hedefe kilitlendin mi...o hedefden ayrılmak zor ...ben oyleyim en azından...ama başkalarını bilmem..
inşallah düzelir de ben yanılırım..şenol hoca ile başarıdan başarıya koşarlar...kim istemez ki...hangi trabzonsporlu bu başarıyı gölgelemek isterki..

Armağan Dere
her topun başına koşmasından anlamıyormusunuz burak'ı..
zaten burak hep oydu..
at bana bana ben gol atayım..
böle artistleneceği belliydi..

matrix5782
19.11.2011, 01:42
Geçen Hafta Gol ,Bu hafta El Görülmedi hakemler kanatsız Uçuyor.Ha unutmadan Pfdk'dan Ceza bekliyorum.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:42
Önemli olan lig sonucu değil ki.

Çünkü ne yaparsanız yapın size vermiyorlar bu kupayı. Sonucunda mücadelenin de önemi yok. Adaleti daha yüksek yerlerde borumuzu öttürmeliyiz biz.

Ama bu takım top oynamıyor.

Başkalarının da oynamaması bizim bahanemiz değil, olamaz da...

Mersin maçında hafifletici bir çok sebep var.
Giray ve Burak milli takımdan morali bozuk ve sakat döndü.
Zokora, Adrian milli takımdaydı.

Yağmur unutulmamalı. İnter maçı hiç şüphesiz, etken.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:44
Geçen Hafta Gol ,Bu hafta El Görülmedi hakemler kanatsız Uçuyor.Ha unutmadan Pfdk'dan Ceza bekliyorum.

Yan hakem eli bariz görmedi, hadi geçen hafta hakem geride idi. Top 1. sn girdi çıktı.

Bu hafta hakem eli gördü bilerek vermedi, gol olduktan sonra suratında ki ifadeden belli oluyordu.

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:45
Hocam, daha dün Trabzonsporlu olmadık biz. 96 yıkımını da yaşadı bu yürek.
7-1 Beşiktaşa yenildiğimizde ilk okuldan kaçma nedenimdir Trabzonspor. Bu takımın peşinde en büyük yıkımı TARAFTARI yaşamıştır. Yaşamıştır ama hala daha en büyük desteği onlar verir.

Sanıyor musun o 82 puan ile kaan şampiyonluğa senden benden taraftardan başka çok üzülen vardı ?

Bu olayın yıkımının bu kadar büyük olduğunu bilen ADAM (Trabzonspor'un hakkını savunması gereken godamanlardan bahsediyorum) Trabzonspor'un hakkını savunacak arkadaş, yedirmeyecek o şampiyonluğu 82 puan ile.

Kaldı ki benim alıntıladığınız mesaj da belirttiğim futbol oynamıyrum söylemi, bu sezon başı ile başlayan bir durumdur. Yani takım DAĞITILDIKTAN sonra.

Evet arkasındayım, Kayseri maçı hariç, Trabzonspor top falann oynamamıştır.

Son olarak, bu futbolun her büyük takıma yeteceğini söylemişsiniz.

Geçen sene fırtınalar estiren Trabzonspor bakın bakalım derbi maçlarını hangi skorlar ile bitirmiş. O kadro ile bitmiş rakipleri tek farklar ile zor devirdik. Bu sene bu kadro ile, bu futbol ile nasıl bu kadar rahat oluyorsunuz anlamıyorum...

takımın başında şenol hoca oldumu rahat olalım.gerektiği yerde vites yükseltiriz.şimdi motoru rahat bırakıp rolantide gitme zamanı.şampiyonlar ligi yolunda hız sınırı yok.şimdi bu yola çıkıyoruz.direksiyonda şenol hoca var.bize emniyet kemerlerimizi bağlayıp izlemek düşer.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:46
6 maç kaldı, 4 galibiyet, 2 beraberlik

34 puan çok iyi. Bu yeni kadro ile.

yanbeyi61
19.11.2011, 01:46
hakem hataları olacak bunu şenol hoca da dedi..iş onlara rağmen kazanmakdır....
bu insanın içindeki vesveseye,insani cinni şeytana ,rağmen cenneti hak etmek gibi...
yıllardır hakem hatası oluyor...kasti olanları da var.........
ben kasıt olsa da yasalarla susturulduğumuzu düşünüyorum.......

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:47
her topun başına koşmasından anlamıyormusunuz burak'ı..
zaten burak hep oydu..
at bana bana ben gol atayım..
böle artistleneceği belliydi..

Armağan istanbulun hangi semtindesin:)

kardeşim git bi işkembecide kelle paça veya işkembe çorbası iç.

ama burak'a bu denli sallama:)

Recep Alkan
19.11.2011, 01:48
Mersin maçında hafifletici bir çok sebep var.
Giray ve Burak milli takımdan morali bozuk ve sakat döndü.
Zokora, Adrian milli takımdaydı.

Yağmur unutulmamalı. İnter maçı hiç şüphesiz, etken.

Askerde bir komutanımız vardı, hiç sevmezdim.

Bir lafı vardı,

Bahane popo gibidir, her askerde bulunur.

Sanırım her takımda da bulunuyor :)

ahamitokutan
eleştirirken biraz düşünsek keşke.şenol hoca bu takımda eleştirilecek en son kişidir.yanlışları yok mudur tabii ki vardır.ama bu kadar abartı oluyor artık.bence bu akşam burak ile başlamamalıydık.belli ki sakatlığın etkisi geçmemiş,yokları oynadı,bazı eleştirmek için hazırda bekleyenlere yem oldu.bir de şu gençlere sanş vermeme inadından vazgeçse şenol hocam.adrian denilen kazma yerine ereni sahada görmek istiyorum ben yahu.

Mustafa Ayazoğlu
cech ilk maçlarda iyiydi şimdi cale gibi oynamaya başladı..

Armağan Dere
19.11.2011, 01:50
evet 96'da da bu böleydi 30.hafta 4 puan önde olan 3-4 yılın birikimi takım şampiyon olamadı...
kenardan bastırın da bastırın elleriyle...
bu sene yine aynı verecekler mi vermeyecekler çünkü seni yok görüyorlar..devre arası ne zaman iyi geçti son yıllarda Trabzonsporda bi söleyin..
bu sene fazla bişe beklemiyorum artık ben.

Armağan Dere
19.11.2011, 01:51
Armağan istanbulun hangi semtindesin:)

kardeşim git bi işkembecide kelle paça veya işkembe çorbası iç.

ama burak'a bu denli sallama:)

gel abi beraber içelim fındıkzadedeyim..

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:51
manisa, belediye, samsun

bu maçlar kazanılabilirdi,

antalya ve mersin maçlar nedense takım halinde istenmedi kazanmak maçı.

Mustafa Ayazoğlu
19.11.2011, 01:52
Manisa 1-1 Trabzonspor sonrasında İnter'i 1-0 yendik.

Mersin 1-1 Trabzonspor , inşallah yine yeneriz.

Recep Alkan
19.11.2011, 01:53
takımın başında şenol hoca oldumu rahat olalım.gerektiği yerde vites yükseltiriz.şimdi motoru rahat bırakıp rolantide gitme zamanı.şampiyonlar ligi yolunda hız sınırı yok.şimdi bu yola çıkıyoruz.direksiyonda şenol hoca var.bize emniyet kemerlerimizi bağlayıp izlemek düşer.

Şenol Hoca iyidir, hoştur, ama yanlış yerleri de vardır.

Bu takım ne kadar onun elinde olsa da, iş sahada ki adamda biter.

Burak 2 topu ıska geçer atamazsın,

Tolga 1 topu elinden kaçırır yenilirsin.

Kısacası başarı her zaman hoca ile doğru orantılı değildir, iyi skor kesinlikle ve kesinlike takım işidir. Bir yerin aksarsa iş bieter ellerinden gider.

yanbeyi61
19.11.2011, 01:53
şenol hoca çok şansssız seveni çok....eleşdireni az....

Fatih Öztürk
19.11.2011, 01:55
gel abi beraber içelim fındıkzadedeyim..

eyvallah kardeşim içmiş kadar oldum.:)

Burak biziz şenol hoca biziz biz Trabzonsporuz.

memleketimizin takımıyla övünmeye devam...

SEDAT
19.11.2011, 01:59
* Armağan sana şu 96'yı sürekli hatırlattığın için bazen uçan tekme atmak istiyorum :)

Fatih Öztürk
19.11.2011, 02:00
Şenol Hoca iyidir, hoştur, ama yanlış yerleri de vardır.

Bu takım ne kadar onun elinde olsa da, iş sahada ki adamda biter.

Burak 2 topu ıska geçer atamazsın,

Tolga 1 topu elinden kaçırır yenilirsin.

Kısacası başarı her zaman hoca ile doğru orantılı değildir, iyi skor kesinlikle ve kesinlike takım işidir. Bir yerin aksarsa iş bieter ellerinden gider.

insanın doğasında yanlışlık olacakki ders alsın daha az yanlış yapsın.

ama unutmayalım.

hocamızın her gelişinde şampiyonluğa oynuyoruz.yönetimin onca yanlışlarına rağmen şenol hocamızın deyimiyle destek çıkmamız gerekiyor.

çıtayı birden yükseltmekle başarıya orantlı futbolu beğenmemezlik yapmamız mantıksız.

hocamız hatırlanacağı üzere geçen sene çok önemli bir örnek verdi.ingiliz fulham takımı 2000 senesinde önündeki 10 senede avrupa kupalarında final oynama hedefini 9 sene sonunda gerçekleştirdi.bizde bu modelden gitmeliyiz demişti.ve bum model hemen uygulanamazdı.doğru hamleler ve SABIR gerekiyordu.şimdi sabırla beklememiz gerekiyor.

uemit
19.11.2011, 02:01
senol hoca ne dedi : ilk yari bitene kadar inisli cikisli olacaz, öyle tahmin ediyorum.. cok doru bi tespit yapmisti... bunu da biz kabul edelim.. ya ne bekliyoruz biz.. her yil 82 puan alan bi takimmi? ilk defa katildimzi sampionada yari final oyamak mi.. interi milano da yendik diye her macimizi yenmek mi??

ibrahim
19.11.2011, 02:03

Bu yazidan sonra elime nasil bir kontrat verirsen ver, sonuc:

http://www.karacabeyblog.com/wp-content/uploads/2010/12/sahte-imza.jpg

:)

yanbeyi61
19.11.2011, 02:03

ama unutmayalım.

hocamızın her gelişinde şampiyonluğa oynuyoruz.yönetimin onca yanlışlarına rağmen şenol hocamızın deyimiyle destek çıkmamız gerekiyor.

çıtayı birden yükseltmekle başarıya orantlı futbolu beğenmemezlik yapmamız mantıksız.

hocamız hatırlanacağı üzere geçen sene çok önemli bir örnek verdi.ingiliz fulham takımı 2000 senesinde önündeki 10 senede avrupa kupalarında final oynama hedefini 9 sene sonunda gerçekleştirdi.bizde bu modelden gitmeliyiz demişti.ve bum model hemen uygulanamazdı.doğru hamleler ve SABIR gerekiyordu.şimdi sabırla beklememiz gerekiyor.

şenol hoca ile şampiyonluğa koşmamızın tek nedeni.....ona olan sevgimizdendir......trabzonlu ve trabzonsporlu olduğu için...

diğerlerine boyle bakmıyoruz...........!

61_Serhat_61
19.11.2011, 02:04
aslanim giray... buraki kiskandi mi ne yapti...
gol kralligina kendi isminide koydu...

ben girayi birakin sahayi,dügünümde bile oynatmam...

Yunus Emre SEYHAN
19.11.2011, 02:04
Onu bunu bilmem ama Adrian için verilen 5.5 milyon euro rezalet.
Tarihi bir kazık...

Recep Alkan
19.11.2011, 02:06

ama unutmayalım.

Eyvallah hatalarımızdan ders alalım.

Peki neden yönetim 4 yıldır Menejerlerin kulu kölesi ?

Peki neden Şenol Hoca açık açık isteklerini yerine getirmeyen insanları önümüze atmıyor ?

Peki neden Şenol Hoca isteklerini belirtip, istediğini aldırmıyor da, mucizeler peşinde başka Burak'ların peşinden koşuyor ?

Hocam, biz hatalarımızdan ders alabilecek bir millet değiliz.

Türk milleti olarak o kadar hata yapıyoruz ki, ya ders alacak olanın hangisi olduğunu unutuyoruz, yada ders almak işimize gelmiyor.

Çünkü düzensizlik herkesin işine geliyor.

Son bir sorum var.

Ben doğmuşum son şampiyonluk gelmiş, ALLAH kısmet ederse 6 ay soınra çocuğum olacak. Yani aradan geçmiş, 29 yıl. (Sezon sonu)

Daha ne kadar sabır ?

Fatih Öztürk
19.11.2011, 02:17
Eyvallah hatalarımızdan ders alalım.

Peki neden yönetim 4 yıldır Menejerlerin kulu kölesi ?

Peki neden Şenol Hoca açık açık isteklerini yerine getirmeyen insanları önümüze atmıyor ?

Peki neden Şenol Hoca isteklerini belirtip, istediğini aldırmıyor da, mucizeler peşinde başka Burak'ların peşinden koşuyor ?

Hocam, biz hatalarımızdan ders alabilecek bir millet değiliz.

Türk milleti olarak o kadar hata yapıyoruz ki, ya ders alacak olanın hangisi olduğunu unutuyoruz, yada ders almak işimize gelmiyor.

Çünkü düzensizlik herkesin işine geliyor.

Son bir sorum var.

Ben doğmuşum son şampiyonluk gelmiş, ALLAH kısmet ederse 6 ay soınra çocuğum olacak. Yani aradan geçmiş, 29 yıl. (Sezon sonu)

Daha ne kadar sabır ?

Allah inşallah sağlıklı doğum nasip eder.bahtı güzel olur inşallah.:)

yönetim kısmına katılmamak elde değil.herkes herşeyin farkında.

sabır herşeyin anahtarıdır.ben kendimden örnek vereyim.3 sene hamallık yaptım ev sahibi olmak için.3 öğünün herbirinde tavuk yumurtası yedim.tanesi 25 krş.1 milyar maaş alıyordum.900 tl aylık taksit ödemem gerekiyordu.afedersin yumurta olmuştu her yanım.yumurta geğirmekten bi hal olmuştum.her gün evden işe işten eve toplamda 14 km yol yürüyordum.kimseye güven etmeden onca zorluklara rağmen daire sahibi oldum.

şenol hocaya bu sefer sıkı sıkı sarılmamız gerekiyor.peşinden ünal hocayıda getiriyor.daha sabırlı olalım.mükafatını göreceğiz.

mutlaka!

Recep Alkan
19.11.2011, 02:23
Allah inşallah sağlıklı doğum nasip eder.bahtı güzel olur inşallah.:)

yönetim kısmına katılmamak elde değil.herkes herşeyin farkında.

sabır herşeyin anahtarıdır.ben kendimden örnek vereyim.3 sene hamallık yaptım ev sahibi olmak için.3 öğünün herbirinde tavuk yumurtası yedim.tanesi 25 krş.1 milyar maaş alıyordum.900 tl aylık taksit ödemem gerekiyordu.afedersin yumurta olmuştu her yanım.yumurta geğirmekten bi hal olmuştum.her gün evden işe işten eve toplamda 14 km yol yürüyordum.kimseye güven etmeden onca zorluklara rağmen daire sahibi oldum.

şenol hocaya bu sefer sıkı sıkı sarılmamız gerekiyor.peşinden ünal hocayıda getiriyor.daha sabırlı olalım.mükafatını göreceğiz.

mutlaka!

Amiin, ALLAH razı olsun. Sizi de tebrik etmek isterim.

Benim anlatmak istediğim Şenol Hoca değil. Ona tabiki sahip çıkalım, fakat artık o da değişmeli. Tepkiyi dile getirmeli, istemeli, istemediğini aldırmamalı.

Takımda o kadar fazla gitmesi gereken adam var ki.

Satmaya kalksanız satamazsınız bile.

Sıkıntılar bunlar. Hocaya kabahat bulmuyorum ki, adamın istediklerini almıyorlar, o da elindekileri çıkarmıyor. Sürünüp gidiyoruz.

Selçuk Demircioğlu
19.11.2011, 02:26
Şampiyonlar ligi öncesi her takımın puan kaybetme lüksü vardır...Bu adettendir de diyebiliriz.

Ör: lille-csk-lyon üçüde puan kaybetti...Yarında diğerleri kaybeder...Relaks olalım..

Belkide tarihin en önemli maçını çıkacağız salı günü...Destek zamanı...

İleli
19.11.2011, 02:28
canlari sagolsun...

Fatih Öztürk
19.11.2011, 02:56
Amiin, ALLAH razı olsun. Sizi de tebrik etmek isterim.

Benim anlatmak istediğim Şenol Hoca değil. Ona tabiki sahip çıkalım, fakat artık o da değişmeli. Tepkiyi dile getirmeli, istemeli, istemediğini aldırmamalı.

Takımda o kadar fazla gitmesi gereken adam var ki.

Satmaya kalksanız satamazsınız bile.

Sıkıntılar bunlar. Hocaya kabahat bulmuyorum ki, adamın istediklerini almıyorlar, o da elindekileri çıkarmıyor. Sürünüp gidiyoruz.

eyvallah teşekkür ederim benimde çocuğum var.:)

tek teselli Trabzonspor.

saygılar.

Canberk
19.11.2011, 03:03
* Armağan sana şu 96'yı sürekli hatırlattığın için bazen uçan tekme atmak istiyorum :)

çççççççççççç Abi çok güzeldi ya :D

Cem Zırıh
19.11.2011, 03:10
evet 96'da da bu böleydi 30.hafta 4 puan önde olan 3-4 yılın birikimi takım şampiyon olamadı...
kenardan bastırın da bastırın elleriyle...
bu sene yine aynı verecekler mi vermeyecekler çünkü seni yok görüyorlar..devre arası ne zaman iyi geçti son yıllarda Trabzonsporda bi söleyin..
bu sene fazla bişe beklemiyorum artık ben.

senin eger kayitli yasin dogruysa 96 yi nerden hatirliyorsun birader benim bi halam vardi oda eskiden 3 yasindaki anilarini anlatirdi sende ona benziyorsun ne hafiza var sizde arkadas 8-9 yasinda bile maclari kritike ettinizde simdide hatirliyor yaziyorsunuz helal olsun valla ne diyeyim :D

Muhalif
19.11.2011, 03:25
* Burak hedef forvet değil, olmamalı. Bir an önce de gol krallığı yarışından vazgeçmesini temenni ederim. Yoksa ligin ilerleyen günlerinde Burak'la sorunlar yaşayacağız. Halil en uçta, Burak sağda, Henriqe solda en ideal kurgu mevcut kadroda bence.
* Bence bu maça çok daha yedek ağırlıklı kadroyla çıkabilirdik. Zira as kadrodaki oyuncular maç seçiyor. İyi rakibe iyi oyun, zayıf rakibe kötü oyun. Volkan-Sapara-Henriqe-Aykut falan 11 de olabilirdi yani.
* Adrian'dan ümidi kesmek üzereyim. Tomas Jun gibi bir kazık olmasından korkmaya başladım.
* Kanatlar tamamen sıfır, hiç çalışmıyor. Hoş çalışsa da ortaları değerlendirebilecek forvet tipi yok elimizde şu an. Ama yine de kanatlardan hücumu genişletme bile denenmiyor doğru dürüst. Tüm oyun planımız göbekten ve defans arkalarına atılan toplar. Bu sistemi de rakipler çözü artık.
* Mersin taraftarına teşekkür ediyorum buradan. Güzel bir pankart açtılar ve karşılıklı Mersin-Trabzon tezahüratları yapıldı. Belki de hiç küfür duymadan bir staddan ayrıldım ömrümde. Her iki taraftar da gayet iyiydi bugün. Biz epey ıslansak da yine de sesimizi duyurmaya çalıştık işte.
* Önümüzdeki maçlara bakıyoruz:D

POYRAZ
19.11.2011, 05:41
Canin sagolsun firtinam, canin sagolsun.

Hüseyin İlkin
19.11.2011, 06:56
cech ilk maçlarda iyiydi şimdi cale gibi oynamaya başladı..

Şuan Cale'den eksiği var, fazlası yok.

sakaryalı54
19.11.2011, 07:44

:D:D fazla uçma hemşom

Yasin Altuntas
19.11.2011, 07:51
Allah icin güzel Gol atti MOritz valla :D

Bu aralar Mersin'de yer cekimi galiba iki katina cikmis. Mersin'li Oyuncular bir cadir kurmadiklari kaldi. Adamlar her Pozisyonda agridan yerde kamp yaptilar. Hakem'de takti hemen 3 dk. uzatmayi. Hey gidi sadece Zurita kendi basina 5 dakika yerde yatmistir.

SALDIRAY
19.11.2011, 08:56
Kötüde oynasak kaybetmiyoruz bu bile bizim büyük takım olduğumuzu kanıtlar. Önümüzde çok önemli maçlar var. Bunlardan en az kayıpla sıyrılırsak olası bir elenme durumunda (Avrupa'dan bahsediyorum) tek kulvar lig kalıyor ve rahat bir şekilde maçlarımıza devam edeceğiz. Ondan sonra daha güzel oyun oynar bu takım. Devre arasında gönderilmesi gereken oyuncular var bunları hepimiz biliyoruz.. Onların gönderilip 1 forvet 1 defans ve birde yaratıcı ortasaha transferi ile şampiyonluğu kovalarız. Olmadı gelecek senenin takımını devre arasında kurmuş oluruz.

Demek istediğim bir takım hem avrupada hem ligde aynı başarıda gitmesi gerçekten zordur. En yakın örnek İntere bakın.. İyiler avrupada ama liglerinde bizden çok çok kötü durumdalar. Zamanında bjk fbb gs avrupada oynarken ligde o kadar iyi değildi. Bursa gecen sene ne yaptı? Her 2 kulvarda da döküldü şampiyon gibi oynamadı. 2 kulvar zordur. Oyuncuların aklı hep diğer tarafta olur maçlarda.Biraz anlayış..

TSunami_69
19.11.2011, 09:35
takmayın kafanızaaa... mersini düşürecekler biz yine alacağız 3 puanı.. sıkıntı yokkk

Helvacı61
19.11.2011, 10:00
idman yapmak içinde taa mersine gidilmez o kadar yol tepmişsin a oynada al 3 puanını bu kadar kötü oynadığımız maç çok azdır. pozisyonsuz maç bitirdik

Samet GÜVEN
19.11.2011, 10:09
macı izleyecegim için kazanacagımızı pek sanmıyorum kazanırsakda 90+2 de atar kazanırız... izleyecegim artık izlemeye izlemeye artık sıkıntı geldi banada totem yapıp özetlerle idare ediyorum.. yine izlediğim halde puan kaybedersek bir daha canlı mac izlemeyecegim...

Üstat bu yapılır mı bize :D

takipteyim...

:p

ilbeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy :)

Bu beraberliğin sorumlusu sensin :D

ben totem yaparken donumu bile değişmiyorum be yawççç

tamam ben sorumluyu buldum. :D ( gücenmece yok)

Samet GÜVEN
19.11.2011, 10:13
]* Burak hedef forvet değil, olmamalı. Bir an önce de gol krallığı yarışından vazgeçmesini temenni ederim. Yoksa ligin ilerleyen günlerinde Burak'la sorunlar yaşayacağız. Halil en uçta, Burak sağda, Henriqe solda en ideal kurgu mevcut kadroda bence[/B].
* Bence bu maça çok daha yedek ağırlıklı kadroyla çıkabilirdik. Zira as kadrodaki oyuncular maç seçiyor. İyi rakibe iyi oyun, zayıf rakibe kötü oyun. Volkan-Sapara-Henriqe-Aykut falan 11 de olabilirdi yani.
* Adrian'dan ümidi kesmek üzereyim. Tomas Jun gibi bir kazık olmasından korkmaya başladım.
* Kanatlar tamamen sıfır, hiç çalışmıyor. Hoş çalışsa da ortaları değerlendirebilecek forvet tipi yok elimizde şu an. Ama yine de kanatlardan hücumu genişletme bile denenmiyor doğru dürüst. Tüm oyun planımız göbekten ve defans arkalarına atılan toplar. Bu sistemi de rakipler çözü artık.
* Mersin taraftarına teşekkür ediyorum buradan. Güzel bir pankart açtılar ve karşılıklı Mersin-Trabzon tezahüratları yapıldı. Belki de hiç küfür duymadan bir staddan ayrıldım ömrümde. Her iki taraftar da gayet iyiydi bugün. Biz epey ıslansak da yine de sesimizi duyurmaya çalıştık işte.

ilk paragrafına şiddetle katılıyorum. burak bu sene oyuna katkıda bulunmuyor sadece gol atıyor. ama geçen sene sağ açıktayken hem oyuna hem takıma katkı yapıyor ayrıca golde atıyordu.

SALDIRAY
19.11.2011, 10:18
İleri üçlü sistemi barça gibi yani geçen sene ki hucum hattımız gibi olmalı. Burak tek forvet oldukça işimiz kolay değil.

Burak-------------Henriue
--------Halil

şeklinde dizilmesi lazım. Burak ve henrique açıklarda olmalı

10 numara
19.11.2011, 10:24
burak ta eleştirildi ya pes yani!...serkan'ı çok beğenmem fakat adrian'ı gördükçe kimseye kızamıyorum...

ozzy!
19.11.2011, 10:31
Burak çok isteksizdi sanırım sakatlığınında etkisi vardı.Alanzinho bir çok pozisyonda gerekli pasları atamadı , Volkan ve Adrian ile başlasak bence çok rahat yenebilirdik.

CAFER ÖZER
19.11.2011, 10:34
Lider Fb en az hakemlerle 3,4 maç kazandı,Sadece Türkiyede mücadele ediyor.
Çok fazla desteği var,Medya desteği var,Taraftar desteği aşırı fazla,Fenerasyon yanında hazır ve nazır,Siyasiler FB nin yanında,Hakemler hala FB den korkuyor,
Anadolu Takımlarında bir sürü FB yalakası Yönetici başkan var.Kulüpler birliği Başkanı Tüpçü "Görevim Fb markasını korumak" diye kendini FB ye adamış durumda Buna rağmen adamlar bir kaç maçını hakemle kazandı ve kötü oynuyorlar, Tahkim 6-1 PDFK 4-3 fenerli
Trabzonspor FB nin Şuan 1 puan gerisinde
Medya desteği yok,Hakemler biçiyor,Fenerasyon ceza kesmek için Fırsat kolluyor,
Ligde mücadele,Şampiyonlar liginde Mücadele Yinede Kötü durumda değiliz
Ligde 2.sırada Şampiyonlar liginde Gruptan Çıkacak pozisyondayız.
Ama Şunuda gördükki Bu takımın Taraftar desteğide Yokmuş
Herkes Teknik direktör,
Herkes Süper Futbolcu,
Burak sanki her maç 2,3 gol atacak,Uzun yıllardan beridir İlk defa Çok gol atan bir golcü bulmuşuz,
Milletin bir sezonda attığı golü 9 maçta atmış bir golcü Bulmuşuz,Hemde Gökhanı verip Üstünede 2,5 milyon euro para alarak bir oyuncu gelmiş Burak bile idam edilecek nerdeyse.
Eğer Hakem Şrefsizi O gol öncesi eli verse Golü yemesek bir gol atsak herkes methiyeler düzecekti..
Skor taraftarlığını Bırakmadığımız Müddetçe Bir Arpa boyu yol almamız mümkün değil.
Ben Skor taraftarı değil Trabzonspor taraftarıyım.
Elbette Bende eleştiriyorum,
Benimde eleştirdiğim yönler var.
Yönetimi eleştiriyorum halada eleştiriyorum Bu takımda Elde Tutulması gereken 1,2 oyuncuyu elde tutmadı ve Şampiyonlar ligi için gerekli kadroyu kurmadı diye.
Ama Şu an eldeki mevcut Bu bunla yetinip desteklemek zorundayız.
Özellikle Bu günlerde bu takımı daha fazla desteklemek zorundayız.
Geçen sene Şike ile elinden Şampiyonluk çalınmış takım hala dim dik ayakta,
Fenerasyona karşı bu takımı desteklemek zorundayız,
Bizans medyasına karşı,Hakemlere karşı,FB hayranı anadolu takımlarına karşı,Şikecilere karşı FB li siyasitçilere karşı Tüm şer güçlere karşı Bu takımı 10.sırda bile olsa desteklemek zorundayız.
Mersinle berabere kaldı İdam edelim.
Alanzinho sahada basmadık yer bırakmamış Sahada en güzel Oynayan adamdı bana göre adamı bir idam etmediğimiz kaldı.
Adrian Girdikten Sonra Gol attkı gol poziasyonuna girdik adamı idam ettik.
Burakı at
Şenol İstifa
Halil gitsin
Henriqu yaramaz
Giray ne işe yarar
Serkan Topçu değil.
Buna benze bir sürü Zırva.
Gerçekten ayıp oluyor ve yazık oluyor,
FB liler bizle aynı durumda olsa Şike İle Şampiyonluk ellerinden alınsa Takım sonuncu bile olsa O oyuncuları alıp her maç omuzlarında gezdirirdi.
Biz 1 maçta idam sehpasına yolluyoruz Ondan sonra Kendimizi Başkaları ile kıyaslıyoruz.
Bu takım son 6-7 senedir hep zirveye oynuyor Arkadaşlar,
Bu 6-7 senede 3 kez Şampiyonluğu elinden gasbedildi.
1-2 kezde Yönetimin transfer hatalarından Şampiyonluk gitti.
Yeter artık bu kin öfke nefret nedir.

ophius
19.11.2011, 10:35
burak tek başına ilerde çok sıkıntı çekiyor ve resmen dayak yiyor...tabi hakemlerimiz de bunu seyrediyor...

yaranozlu
19.11.2011, 10:49
* Burak hedef forvet değil, olmamalı. Bir an önce de gol krallığı yarışından vazgeçmesini temenni ederim. Yoksa ligin ilerleyen günlerinde Burak'la sorunlar yaşayacağız. Halil en uçta, Burak sağda, Henriqe solda en ideal kurgu mevcut kadroda bence.

1,2 ve 4 yorumlara katılıyorum özellikle 1.yorumda kesinlikle hemfikirim. burak sağ açığa kaymalı, halil tek forvet oynamalı. adrian fiyatı kadar edip etmeyeceği tartışılır ama dün sert ve dönerek yaptığı ortayla golü bulduk, çok da kötü değildi. bizim beklentimiz yüksek olduğu için bekleneni veremiyor diye düşünüyorum.

Erbay
19.11.2011, 11:15
Şenol Güneş bile kötü oynadığımızı kimi zaman açık açık kimi zaman üstü kapalı şekilde söylüyor. Ama hala bunu kabullenemeyenler, belki takıma konduramayanlar var.

Selman
19.11.2011, 11:18
Maçı izlemedim, umrumda da değil zaten.

Birkaç yorum okudum da.Varsa zamanı olan bir arkadaş açsın, araştırsın.Türk Futbol tarihinde hiçbir takım bu kadar sık maç yapmamıştır.Beşiktaş bizden sonra maç yapmaya başladı.Sezonu açtığımız günden bugüne kadar kaç maç yapmış takım ?

İnter'i yenelim, herşey güzel olacak.Ligi sallayın gitsin.

Ahmet KESKİN
ilbeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy :)

Bu beraberliğin sorumlusu sensin :D

ben totem yaparken donumu bile değişmiyorum be yawççç

tamam ben sorumluyu buldum. :D ( gücenmece yok)

inter macını 108 ekrana karsı izlettirmeyin beni.... ..

takım dan ziyade burak ve halil cok yorgun ve isteksizdi ikiside ...takım iyiyidi...

bu ara yine ben mac izlememmeye devam etsem fena olmayacak... özetler le idare edecegiz artık...

SAFA
Henrique-Halil-Burak şeklinde olmalı ileri 3'lümüz.

Uğur Ö.
Burak sağda oynamalı sol oynamalı vs gibi şeyler değil sorun.Bizim sistemdeki ileri 3 lü sürekli yer değiştirmeli.Henrique-Halil-Burak sürekli yer değiştirmeli tabiki bunlar istikrar sayesin olacak şeyler geçen sene bunu çok ama çok güzen yapıyorduk Jaja Burak Umut sürekli yer değiştiriyordu ve mükemmelde oluyordu

Emirhan Makul
19.11.2011, 11:19
Maçı kazanamamızın nedenini geç gelen halil-volkan değişikliğine bağlıyorum.

Oyun olarak kötü olmamıza rağmen bu erken değişiklik ile maçı kazanabilirdik.

Yediğimiz gol öncesinde ki bariz eli yan hakem görmemezlikten geldi , kayseri maçında da yan hakem faciası vardı gariptir bize rastlıyor , önemlimi tabi ki böyle bir ülkenin böyle bir futbol camiasında çok normal şeyler sıkıntı etmemek gerek.

Futbol olarak sabaha kadar oynasak mersin idman yurdundan daha iyi top yapamazdık , imkanı mümkünatı yok yapamazdık , çünkü biz alanları kapatamayan bir takımız sezon başından beri , ve üstüne üstün pasda yapamayan ağır bir takımız mersin ise kısaca söylemek gerekirse Nurullah sağlam takımı , nurullah hocanın hiç bir takımını kolay kolay yenemeyiz.

Kötü futbol devam ediyor , kolay kolayda değişeceğini düşünmüyorum , çünkü oyunu muhteşemleştirecek adrian , burak , halil , volkan ve henriquenin birbiri ile alakası yok hatta kendileri ile bile alakaları yok herkes bağımsız bazıları iyi bazıları çok kötü oynuyor bu takımdan pas yapan basan alan kapatan marke eden bir takım beklemiyorum , beklemedikçede galibiyet seriside beklemiyorum her takım bizi yenebilir böyle bakmak gerek , hala takım olamadık.

onurts61
19.11.2011, 12:11
Malesef bizim tribünlerde bilet tükenince mersin kapalıdan bilet aldım tam bizimkilerin karşısındaki tribünde idim , öncelikle yağan yağmurda o insanların halini görünce içim acıdı ve futbolculara tepkim biraz daha arttı , profesyonellik denen olguyu anlıyorum ama be adam madem profesyonelsin o zaman konsantrenin ,mücadelenin maksimumunu ver olmazsa canın sağolsun ama 90 dakika sağnak altında ıslananları gördükçe sahada ruhu olan bir adam daha fazla savaşır , bundan dolayı oraya giden taraftarımızın ayaklarına sağlık tam karşınızda mersin kapalısında sizleri gururla izledim keşke bilet im olsaydıda yanınızda bende ıslansaydım...

* Öncelikle şunun herkes kavrasın lütfen , Burak eleştirilmez değildir malesef yeni Fatih Tekke olma yolunda gidiyor ve buna neden olan bizleriz , ilk geldiği günleri yuhalandığı günleri unutmayalım , son 1 yıldır üst düzey performans gösterdiği yadsınamaz fakat onda değişikliklere yol açmış bu performans , çok top eziyor ve herkesin ona top atmasını bekliyor bu durum takım olgusuna zarar veriyor ,ayakları biraz yere basmalı aynı kelimeleri Fatih içinde kullanmıştık , heryeri Trabzon zannetti rusya da gerçek değerinin ne olduğunu anladı , Burak ta bu seviyeye gelmeden uyarılmalı ...

*Takımımız malesef takım olamadı hala , top rakipte iken yapılan pres bile dengesiz biri prese başlarken diğerleri seyrediyor ,organize pres olmadı aslında yapılabilse Mersin defansında çok rahat top çalnabilinirdi .

*Kendisine her nekadar sevmesemde , halı saha topçusu olduğunu iddaa etsemde dün sahada temposu düşmeyen tek oyuncu Alanzinho idi yine gereksiz top kayıpları yaptı fakat kötünün iyisi idi.

*Colman arjantinli olduğundan dolayı bu takımda oynuyor , malesef belli bi kısım taraftarımızda yabancı hayranlığı mevcut elimizdeki pireyi deve görmek için kedimizi zorluyoruz , 2 adet korner attı bu kornerleri tekrar incelensin adamın vurdumduymazlığını daha net anlayacaksınız.

*Adrian ı kim kaç kere seyretti bu meblağlar verilebilir onayını kim verdi merak ediyorum.

*Mersin top rakipte iken 10 oyuncu mükemmel alan savunması yapıyorlar nerdeyse bize nefes aldırmadılar , bu tip takımlara karşı ya sıfıra ineceksiniz yada adam eksilten oyuncunuz olacak , ikiside malesef bizde yok , şimdi jaja nın kıymetini daha fazla anlıyoruz , disiplinli oyuncuyu herkes yönetir , iyi idareci arızalı personelden verim alabilendir Şenol Güneş bu konuda çok zayıf , geçmişte benzer örnekleride bulabilirsiniz...

*Bu ligde hiç bir takımı rahat yenemeyiz, alacağımız hiç bir mağlubiyet sürpriz sayılmaz , ligimizin ortalama üstü vasat takımıyız ve kimse bizde herangi bir maçta oyunu domine etmemizi beklemesin , bu kadro ve mantalite buna uygun değil.

*Mustafa nın yaşı çok genç belki iyi bir stoper olacak ama çok çalışması gerek , idmanlardan sonra ben A takım oyuncusuyum diye egosunu büyüteceğine bir ton eksiğim var onları kapatmalıyım deyip çalışmalı , sonu Tayfun gibi olur sırf nüfus cüzdanında Trabzon yazdığı için takımda tutulan oyunculardan olur.

*Tolga tüm futbolcular için güzel bir örnek , ben yıllarca eleştirdim bundan kaleci olmaz , korkak ,titrek dedim ama Tolga bizleri yanılttı demekki olabiliyormuş , diğer genç oynuncuların Tolga yı örnek alması gerek.

*Josep boum Mersin in stoperi lefkoşeden 25.000(Yirmibeşbin) € ya alınmış , bence sahanın yıldızı idi ve Mersinlilerle konuştum adam sezon başından beri böyle demekki milyon eurolar verip parayı saçacağımıza biraz daha fubolu bilen takip eden scoutlarımız olsa farklı yerlerde olurduk ama bu takım vakti zamanında Lemi yi brezilya ya göndermedimi futbolcu baksın diye...

* Emin olun golü yemese idik gol atamazdık , futbolcuların çoğu kafalarında maçı başladığı gibi bitirmeye gelmişlerdi...

Uğur Ö.
19.11.2011, 12:23
Şenol Hocanın kendinize dikkat edin sakatlanmayın İnter maçı var cümlesini kurduğuna kesinlikle inanıyorum.Eğer İnter maçı olmasa daha sert oynardık ve maçı alırdık.Ama anormal olan bu değil .Niye yedek oyuncuları koyamıyoruz bu maçlara yedek oyuncu ne işe yarar sorun bu bence

Ömer Faruk61
19.11.2011, 12:27
Maçı kazanamamızın nedenini geç gelen halil-volkan değişikliğine bağlıyorum.

Oyun olarak kötü olmamıza rağmen bu erken değişiklik ile maçı kazanabilirdik.

Yediğimiz gol öncesinde ki bariz eli yan hakem görmemezlikten geldi , kayseri maçında da yan hakem faciası vardı gariptir bize rastlıyor , önemlimi tabi ki böyle bir ülkenin böyle bir futbol camiasında çok normal şeyler sıkıntı etmemek gerek.

Futbol olarak sabaha kadar oynasak mersin idman yurdundan daha iyi top yapamazdık , imkanı mümkünatı yok yapamazdık , çünkü biz alanları kapatamayan bir takımız sezon başından beri , ve üstüne üstün pasda yapamayan ağır bir takımız mersin ise kısaca söylemek gerekirse Nurullah sağlam takımı , nurullah hocanın hiç bir takımını kolay kolay yenemeyiz.

Kötü futbol devam ediyor , kolay kolayda değişeceğini düşünmüyorum , çünkü oyunu muhteşemleştirecek adrian , burak , halil , volkan ve henriquenin birbiri ile alakası yok hatta kendileri ile bile alakaları yok herkes bağımsız bazıları iyi bazıları çok kötü oynuyor bu takımdan pas yapan basan alan kapatan marke eden bir takım beklemiyorum , beklemedikçede galibiyet seriside beklemiyorum her takım bizi yenebilir böyle bakmak gerek , hala takım olamadık.

Son Paragrafına Kesinlikle Katılyorum.Sabır Yok malesef Asıp keselim herkesi ama kendimizi hiç sorgulamayalım..