PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | Mersin İ.Y. 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6

Canberk
18.11.2011, 21:54
Mersin İdman Yurdu 1 Trabzonspor 1
Maç sonucu

Metin Sağır
Bu futbolla bir puan iyidir.

Batuhan
Haftaya;

Volkan ve Henrique'yi ilk 11 oynatmalıyız. Adrian ve Halil <

zahido
18.11.2011, 21:55
Adrina biri orta yapmayi ogretsin artik..

5 milyon avro verdik bari onu yapabilsin..

Ilelioglu
şimdi bu futbolun ve maçın sonucunun sorumlusu yine futbolcular vs yöneticiler falan mı

yoksa şenol güneş mi.

yine yanlış zamanda yanlış değişiklik yapıyor.

Yönetim tabiki. Niye mi? Senol Hoca Mustafa'yi oynatmak zorunda kaliyor, cünkü elinde baska biri yok! Senol Hoca Burak'i oynatmak zorunda kaliyor, cünkü elinde baska bir isim yok!

YÖNETIM...!

..

h@msi61
Adrian senin kesecegin ortanin icine tukureyim. Kazmanin en onde gideni bu herif... Daha topu havalandirmaktan aciz...

Taner Uykuçeken
Bu maçta 1 puan çok bile
takımın oynamaya niyeti yoktu sanki zorla oynatılıyormuş gibiydiler
kimse maçı ciddiye dahi almadı
İnşallah sebebi İnter maçıdır

jeepeers
insanda utanma olmadıktan sonra ne desen boş bunlara

Emirhan Uludüz
Korner çalışmaları lazım. Her korneri yerden direğin dibine gönderiyoruz. 1 tane bile öyle golümüz yok..

bordo08
Bu şartlarda hiç yoktan 1 puan iyidir..

Yediğimiz golden önce elle müdahale vardı görmediler maçta sürekli durdu 3 dakkika uzatma iyi bakalım...

İnter maçı daha önemli iyi antreman oldu bizim için çokta takmayın bu şikeli lanet ligi..

cyberentalpi
Biliyor musunuz Trabzonspor'un düşmana ihtiyacı yok .Taraftarı zaten düşman..

Neden hep karalama kampanyası.Burak bir maçla neden yok ediliyor.Belki bir sorunu var .Her maç iyi olması beklenemez dimi

ustelik kadro ve enerjimizi bu kadar idareli kullanmanmamız gerekirken
ustelik carsamba gunu tarihe gecebilecek bir macimiz varken
ustelik haftaya bjk maci varken

valla bu play - off sisteminde 1 puan cok iyidir. hemde kotu oynayıp.

bu macta yenilsek farketmez. Cl de interi bir kez daha yenelim de.

Burak insallah cl de devam eder gollere.

yalniz adam
devre arasına kadar sabredeceğiz...yalnız volkanın hırsı hareketleri hoşuma gitti...

mourner
ulan şerefsiz lig tv,volkana yapılan faulu,faul değilmiş gibi 1000 kez göstereceğine,adamların elle aldığı topu ve o toptan gelen golünü göster 2 kere..

Batuhan
18.11.2011, 21:56
senol gunes artik sabrimi cok zorluyorsun.offf offfff offffff bizi yine yaktin

Ne varsa Trabzon'daki taraftarda var(!) Ne o, yine mi söve söve göndereceksiniz kendisini?

Arda'
Bu adrian orta açmayı bilmiyor abi ya. Son pozisyonda içerde 10 kişi var gidiyor yerden orta açıyor. Golde de aynısı oldu ama şansa moritze çarptı.

serdaracıl
Canımız sagolsun cokta önemli degil

Necmi6161
Gol atsaydı yüzde yüz olarak kahraman ilan edilirdi orası doğru.Burak acaip yeteneklere sahip ama laubali hareketleri artmaya başladı bu bir sorundur bunu dile getirenlere biraz saygı göstermeliyiz
sonunda mantıklı bir yorum.

herkez buraksporlu olmuş burda trabzonsporu önemseyen yok heralde.

bütün gelen toplara abanıyor bakmadan. frikik oluyo geçiyo başına başkasına bırakmıyor ,bugün 2 kere peşpeşe saçma saçma vuruşlar yaptı.

arkadaşlarına bağırıp duruyor.

şenol hoca cezasını kesmeli.

Ilelioglu
senol gunes artik sabrimi cok zorluyorsun.offf offfff offffff bizi yine yaktin

Senol Hoca Mustafa'yi oynatmak zorunda kaliyor, cünkü elinde baska biri yok! Senol Hoca Burak'i oynatmak zorunda kaliyor, cünkü elinde baska bir isim yok!

YÖNETIM...!

..

Bu kadro ile 2. siradayiz + SL'de 5 puan topladik. Teknik heyetin basarisiz oldugu felan yok!

..

Madshine
Burak'a sallayan ayıp eder de şenol hoca'ya sallamakta özgür herkes. Bu sene kayseri maçı hariç futbol oynamadı trabzonspor. şunu bi kabul edelim artık.
tolunay kafkas'da iyi teknik direktördü ama zamanı geldi bıraktı gaziantep'i. niye bilmiyorum ama geçen senenin devre arasından beri ruhunu kaybetti trabzonspor.

Mustafa Ayazoğlu
Bu maçın bir önemi yoktu.

Mersin küme düşecekse, 3 puan zaten bizum :)

Önemli olan İNTER maçı

ahamitokutan
18.11.2011, 21:57
yağmur ve inter maçı dolayısı ile takıma çok kızamıyorum ve susuyorum.

not : bizim takımda düzgün bir tane orta açabilen adam yok!adrian kaç tane top kesti,gol olan top dahi saçma sapan yerlere gitti...

Punisher-61
83494589423 tane adam içerde beyfendi kısa orta yapıyor la gir topun dibine havalandır

Aynen kardes bunu bende anlamiyorum...

Yaninda kimse yok bütün konsantrasyonun o vurusta ve her zaman bu toplar bizde kisa düsüyor...neden????

Duran topa vurmak cok mu zor???? Bizim goldede top kisa dstü bakmayi rakibin ters vurusuyla havalandi yine

Batuhan
Adrian sen git Polonya Ligi'nde oyna bir zahmet...

lazfather61
su buragı pofpoflayanlar, yuhlayarak en sonunda geri gonderecektir. rezaletsin burak arkadasların kosarken sen izliyorsun, onune atılan topta arkadan adam seni yetisiyor pası atan arkadasını sucluyorsun, kraldan cok kralcı olmussun reisss sen bu takımdan yuhşanarak gonderileceksin,, maca gelince defansı begendim serkan son dakikalarda oyundan dussede, zokora vasat colmanın ne yaptıgı belli degil, takımın en iyisi gene alanzinho kayseri macında oldugu gibi, buragı konusmak bile istemiyorum, adam resmen sandalye cekmiş arkadaslarını izliyor.

AYYILDIZ
Takima Adrian yerine Antep'ten ayrilan Wagner'i alsak stoperede Mustafa yerine bir adam alsak tamamdir.Moral bozmaya gerek yok arkadaslar.Lig maclarindan ne bekliyorsunuz ki.Hedef Inter.

tamuğ yamtar
Geçen hafta 2 gol atarken kraldı ? O maçta da laubali hareketleri vardı .Şimdi ki fark gol atamaması .Gol atsın kral C.Ronaldo sözcüklerini utanmadan kullanacaklar !

Kullananlara söylersin. Onlarda yanlış yapıyor demek ki.

Kayseri ye 10 gol atsanda farketmez.

Gecen haftada eleştirdim kendi adıma.

Ben aynı takımda oynasam, bu hareketlerinden dolayı tokatlarım herhalde.

Sefa
devre arasına kadar sabredeceğiz...yalnız volkanın hırsı hareketleri hoşuma gitti...

Devre arası gerçekten iyi transferler yapılacağına inanıyorsunuz yani.. :)

calavera
Keşke paf takımla çıksaydık. Mersin küme düşünce zaten bu maçtan 3 puan alacağız kayıp filan yok kimse merak etmesin.

Erbay
18.11.2011, 21:58
Kayseri maçında ümitlenmiştim ama yine vasat ötesi futbola geri döndük. Beraberliğe razı, kapanan bir takım görüntüsünden bıktım artık. Şu futbolu Ziya Doğan oynatsa ne derdik kim bilir.

Ümit Küçük
Adrian sen git Polonya Ligi'nde oyna bir zahmet...

kumda oynasın

Tyler Durden
oynanan oyuna gore skor normal.
yalniz baslik harika gidiyor.tolga disinda her futbolcu icin en az bir kere satilsin dendi:):)
harikasiniz beyler,aynen devam..
arkadas karadeniz insanini seviyorum..herkes ayni tepkiyi verir mi ya:)

Mustafa Ayazoğlu
Bu maçın bir değeri yok.

Sakat vermedik, en önemlisi buydu.

Batuhan
Takima Adrian yerine Antep'ten ayrilan Wagner'i alsak stoperede Mustafa yerine bir adam alsak tamamdir.Moral bozmaya gerek yok arkadaslar.Lig maclarindan ne bekliyorsunuz ki.Hedef Inter.

Oyuncu portföyümüz bu kadar dar olmamalı. Ne Wagner'ı ya? Başka adam mı kalmadı? Ayrıca ligden aldığımız hangi yabancı futbolcu iyi performans sergiledi. Şu an aklıma sadece Song geliyor bu tanıma uyan.

Selçuk Sarı
Volkan formayi cok istiyor...

AYYILDIZ
Ayrica bu takimdan cogu futbolcu milli takim kamplarindan geldi.Futbolcular makina degil.Her maci kazanacak miyiz arkadas.Inter maci hedeftir.

Ilelioglu
Burak'a sallayan ayıp eder de şenol hoca'ya sallamakta özgür herkes. Bu sene kayseri maçı hariç futbol oynamadı trabzonspor. şunu bi kabul edelim artık.
tolunay kafkas'da iyi teknik direktördü ama zamanı geldi bıraktı gaziantep'i. niye bilmiyorum ama geçen senenin devre arasından beri ruhunu kaybetti trabzonspor.

Kadro bozuldu...! Bunu anlamak icin Futboldan anlamaya gerek yok.

..

Bera B.
18.11.2011, 21:59
Bu maçın bir önemi yoktu.

Mersin küme düşecekse, 3 puan zaten bizum :)

Önemli olan İNTER maçı

Bire bir bunu yazmaya gelmiştim.

Sıkmayın canınızı. Bu havada gol olması bile mucize.

Hami-Ünal-Orhan
Bu maçta as futbolcular hiç oynamasa daha iyiydi. A2 takımda bir beraberlik kotarırdı zaten.

lazibere
Bu senenin klasik Şenol Güneş futbolu, Kaybetmemeye oynayan ve sadece Burak'la gol arayan bir takım... Düşmemeye oynayan deplasmandan alınacak bir puan kardır felsefesi.. Yazık çok üzgünüm

Dereli
Allah Şenol Hoca ya sabır versin.

Ne futbolcu futbolculuğunu biliyor, ne yönetim yöneticiliğini biliyor, ne taraftar taraftarlaığını biliyor

Mustafa Ayazoğlu
Yağmur futbolu bitirdi.

Normal sonuç. İnter böyle oynarsak affetmez gerçi.

savas avci
Bu Burak çok havalandı hiç kimse kusura bakmasın topu kaybediyo acayip bi şekilde bari kaybettiğin topun peşinden git laubali laubali hareketler filan...

Murat Hızal
su buragı pofpoflayanlar, yuhlayarak en sonunda geri gonderecektir. rezaletsin burak arkadasların kosarken sen izliyorsun, onune atılan topta arkadan adam seni yetisiyor pası atan arkadasını sucluyorsun, kraldan cok kralcı olmussun reisss sen bu takımdan yuhşanarak gonderileceksin,, maca gelince defansı begendim serkan son dakikalarda oyundan dussede, zokora vasat colmanın ne yaptıgı belli degil, takımın en iyisi gene alanzinho kayseri macında oldugu gibi, buragı konusmak bile istemiyorum, adam resmen sandalye cekmiş arkadaslarını izliyor.

Seni nasıl göndersek buralardan bilemedim valla.

must61
18.11.2011, 22:00

bütün gelen toplara abanıyor bakmadan. frikik oluyo geçiyo başına başkasına bırakmıyor ,bugün 2 kere peşpeşe saçma saçma vuruşlar yaptı.

Bu eleştirileri yaptığınız adam takımın 16 golünün 13ünü atmış kişi.Ayıptır bir maç gol atamadı diye yapılan yorumlara bak.
Acayip bi taraftar kitlesiyiz.

Bordo_MaviM_61
Burağın da hareketlerine dikkat etmesi lazım.
Bazen top kaybedince yaptığı hareketler bana jaja başkanı hatırlattı:)
herkes mücadele edecek Burakta dahil..

Tolga Kurt
Maçın iyileri Tolga, Serkan, Volkan. Kötüleri tüm oynayanlar.

Berk Eren
Her zaman ki gibi ligin kırılma maçlarından birinde daha kötü oynayıp galip gelemedik.Önümüzde ki kırılma maçlarına inşallah..

Berat Akçay

Bir forvet kendine güveni gelince şut çeker.Burak kendine güveniyor artık.Deneyecek.Eskişehir'deki gibi.

Frikik kullanma yeteneğini geliştirdi.1 i sayılan biri ise sayılmayan gol attı.Başka kim vurucak frikik söylesene bana ? Güveni varken sahip çıkın da özgüveni kaybolmasın.

Engin Koltuk
Burak sakat sakat oynadı ne bekliyordunuz ki? 1 puan iyidir. Moralimizi bozmayalım.

jeepeers
takımın yaptığı ortaların %90'ı ön direği geçmezken kenardaki taktik dehası bir kez olsun uyarmaz mı adamı kısa oynayın bari diye
bu takım duran top organizasyonunu en son ne zaman yaptı
bu tip topun t'sini oynamadığın maçlarda duran topların ne kadar önemli olduğunu bilmiyor mu teknik heyet
ama boşver biz nasıl olsa kötü taraftarız sonuç kötü olduğunda eleştiririz nasıl olsa bir bildiği vardırr şenol hoca'nın

yorumsuz6117
18.11.2011, 22:01
İnter maçında çıkması gereken kadroyu görmüş olduk..

SALDIRAY
:alkış:

Birader senin futbol bilgin gerçekten 0 yada dalga geçiyorsun. Bir kaç sayfa önce neredeyse tüm kadro gönderilsin diyorsun şimdide hoca öyle mi? Ya bi git

sessizkral_1
burak sakatlıktan yeni çıktı performansının düşük olması normal

lazibere
Ayrica bu takimdan cogu futbolcu milli takim kamplarindan geldi.Futbolcular makina degil.Her maci kazanacak miyiz arkadas.Inter maci hedeftir.

Her maçı kazanacakmıyız sorusu, Ligden düşmemeye oynayan bir taraftar felsefesidir..Buna hakkınız yok

70 dakka kaybetmemeye oynayan..

Sol bek ve sol açığı defansiz olan..

Sağ bek ve sağ açığı defansizf olan

Ikı tane on libero ile maça başlayan,

Ve butun bunlar varken, kalecinin kurtardığı mutlak 3 tane gol pozisyonu veren bir takım, Sahada hiç bir şey yapmamaıştır.
Beraberliğe oynamak da bir onur erdemdir.. Ama tesadüfen ve amatörce yenen bir gol ile maçtan alınana bir puan.. ne diyim

Mustafa Ayazoğlu
Bu Burak çok havalandı hiç kimse kusura bakmasın topu kaybediyo acayip bi şekilde bari kaybettiğin topun peşinden git laubali laubali hareketler filan...

Bence en önemli nokta burası.. Burak baya havalandı.
Çok şişirince medya normal.

Şuda gerçek ki, Alanzinho, Serkan iyi paslar atmadı.

Özge
Kötü oynadık.Kafa olarak maçta değildi oyuncular.İleride hareketli olan bir Alan vardı.Volkan oyuna girdikten sonra faydalı oldu.Yenemiyorsan yenilme diyelim bari :)

Necmi6161
18.11.2011, 22:02
Bir forvet kendine güveni gelince şut çeker.Burak kendine güveniyor artık.Deneyecek.Eskişehir'deki gibi.

Frikik kullanma yeteneğini geliştirdi.1 i sayılan biri ise sayılmayan gol attı.Başka kim vurucak frikik söylesene bana ? Güveni varken sahip çıkın da özgüveni kaybolmasın.

orda alanzinho varken , hemde tam sol ayaklı birinin vurması gerekirken.

sen 1. yi vurmuşsun . 2 ye ne gerek var ?

Hürgün Aygün
Maçı yediğimiz gole kadar radyodan dinleme imkanı buldum.Maçın son 10 dakikasına yetişebildim.Baya yağmur vardı.Büyük ihtimalle etkilemiştir bu da oyunu izleyemediğim için yorum yapamayacağım.İzlediğim bölümde Volkan bir şeyler yapmaya çalıştı.Çok istekliydi.Umarım İnter maçını kazanırız artık taraftar,camia olarak yarından itibaren İnter maçına konsantre olmalıyız.

Berk Eren
Volkan formayi cok istiyor...

Evet öyle gerçekten ama formayı giymek istiyorsa takım oyunu oynamak zorunda,o pası atmak zorunda!!!

Tsikopat61
Enseyi karartmayalim..1 puan iyi bu maca..

Mehmet Uludüz
Şenol Güneş koşmayan mücadele etmeyen adamı oynatmaktan vazgeç bu kim olursa olsun yada maçın belirli bir dakikasına kadar sabret ondan sonra çıkar oda kabulümüzdür ama yeter ki çıkar
İkinci olarakda neden inatla her top Burak'a atılıyor anlam verebilmiş değilim,unutmadan bazılarının onu C.Ronaldo'ya benzettiğini okuyorum yada duyuyorum abartmayın mümkünse saçmalamayın

Ilelioglu
Burak konusuna gelince...

Kayseri macinda da laubali idi ama attigi goller herseyi ört bas etti. Umarim biran önce kendini toparlar.

..

Berat Akçay
Herşey çok kolay sanıyoruz.Takımın iskeleti dağılmış ve bu sene iyi futbol bekliyoruz.Geçen seneden kaç kişi oynuyor arkadaşım.Takım bir alışsın kendine dimi

yektakurtulus
burakin kötü oynama kredisi var AMA kosmamak, mücadele etmemek kimsenin haddine degil...

colman yoklari oynadi

en saglam adamlar alanzinho ve serkandi bugün

lazibere
18.11.2011, 22:03
Şenol Güneş, eleştirilmez diye düşünen burdakı bazı şenol Güneş aşıkları,, Üzgünüm ki.. Şenol hoca bu sene bu takıma Burak'ın oyunuun üzerine bir şey katmadı katmayacak

Şampiyonlar Liginde hadi defansif oynarsın ve bir puana oynarsın ama bir Lig maçına ve her lig maçına gol yememeye oynamak kımse kusura bakmasın korkaklıktır

Selçuk Sarı

Katiliyorum ama 2 sebebe veriyorum. 1.si ufak bir sakatlik gecirdi ve inter maci icin biraz kendini kolladi hem fiziksel hem kondisyonel anlamda. 2. sebepte biri buna demiski senin macin inter maci yorma sakin yavas yavas kovala golu diye...Yoksa Burak bu karekterde degil..

İsa
Allah bereket versin.

komdere
ben o pozisyonu defalarca tekrarlayan ligtv'ye taktım.
şansal karşıma gelse "ulan soytarı" der üzerine yürürdüm şu an
az sonra yatışabilirim ama :)

böyle ligin, böyle federasyonun, böyle hakemlerin, böyle yayıncının, böyle basının.........

batugol
18.11.2011, 22:04
ntv radyodaki spiker bugün kötü olduğumuzu söylüyordu dakika 75 iken
MİY dirençli takım
eğer kötü oynadısak 1 paun iyidir

h@msi61
Maçın iyileri Tolga, Serkan, Volkan. Kötüleri tüm oynayanlar.

Bizim icin oyundaki en iyi oyuncu acik ara Moritz idi.

Necmi6161
Bu eleştirileri yaptığınız adam takımın 16 golünün 13ünü atmış kişi.Ayıptır bir maç gol atamadı diye yapılan yorumlara bak.
Acayip bi taraftar kitlesiyiz.

burak attığı golleri yarısına yakınını boş kaleye salladı , diğerleri frikik penaltı falan işte.

ben her zaman eleştiriyorum, 2 gol attığı zamanda kötü oynadı burak.

ama bu sefer bi umursamazlık şimarıklık laubali tavırlar içindeydi.

arkadaşlarına bağrıyor bide yanlış pas attın falan filan, topa koştuğuda yok.

titanic
oynanan oyuna gore skor normal.
yalniz baslik harika gidiyor.tolga disinda her futbolcu icin en az bir kere satilsin dendi:):)
harikasiniz beyler,aynen devam..
arkadas karadeniz insanini seviyorum..herkes ayni tepkiyi verir mi ya:)
O da benden gelsin o zaman, çocuğun emeğine yazık hakettiği yerde oynasın,tolgaa satılsın

lazibere
Başla maça

Volkan ve henrigue ile ama gerekirse yenil ama yenmeyi düşün...

Yenilmemeye oynayıp , hemde gol yiyerek maçı kaybetmek de vardı..

Basit ve isteksiz oynayan, Futbol zekası kıt oyuncularımız çok,,,

yalniz adam
Devre arası gerçekten iyi transferler yapılacağına inanıyorsunuz yani.. :)

inanıyorum demiyorum..sonuçta play off var...takım hem clde hem ligde oynuyor...yenemiyorsan yenilmeyeceksin...ideal 11 bulunana kadar transfer sürer...;)

lazfather61
Seni nasıl göndersek buralardan bilemedim valla.

ne diyorsun kardesim, macı izlednimi buragın tavırlarını gormedinmi, kendini begenmis kibirli adamın teki, arkadasın sana kotu pas atsa bile sen arkanı donup adama kızamassın sende bu takımın sıradan bir futbolcususun, bu kadar basit.

yaranozlu
kesinlikle iyi mücadele ettik, hakemlerin hayvanlığından bir gol yedik. hava şartları top oynamk için müsait değildi, pek de iyi oynamadık, akıllar başka yerde oldğu gibi bariz bir yorgunluk var. fakat volkan sarı kart almak yerine topu sol açığa atsa, adrian ve colmon bu tip maçlarda en önemli şey olan korner ortalarını düzgün yapsa, burak azıcık ciddi oynasaydı yine de maçı kazanabilirdik. bu tip maçlarda kaybetmemek önemlidir ama burakı anlayamadım. koşmamamk için direndi, bu tip maçı teknik olarak kazanamazsınız, mücadeleyle kazanırsınuz. artık büyük maça konsantre olalım, zorlu maçlar öncesi inter maçıyla düzlüğe çıkalım da aklımız rahat olsun.

yektakurtulus
orta, sut kimse cekemiyor bu takimda

Sacit
18.11.2011, 22:05
Şenol hoca lütfen şu huyundan vazgeç, bu inadından vazgeç..
çünkü sana yakışmıyor, Trabzonspor'a yakışmıyor

Erbay
Inter maçında atağa çıkamama krizleri yaşayabiliriz. Kapanmayı çok abartıyoruz.

cubido
Yok arkadas yok boyle ruhsuz futbol oynamaya da oynatmaya da kimsenin hakki yok. Bastan soyleyeyim ben dunya uzerinde Trabzonspor'u Senol Gunes'ten daha iyi yonetecek kimse yok ama Senol Hoca'nin CL ile turkiye ligini birbirinden ayirmasi lazim. Maca oyle bir kadroyla basladi ki sanki İnter deplasmanina cikiyoruz takimda ofansif iki adam var. Sakin halil demeyin halil'in yuruyecek hali yok. Bu adama nasil bu kadar tahammul edebiliyor anlayamiyorum. Mersin ligde en kolay yenilebilecek takimi. Hem yumusak hem de kapanmiyor. Ama biz o kadar defansa cekildik ki sanki adamlar top oynuyormus gibi bir oyun ortaya cikti. Mac 1-0 oluncaya kadar kalecilerinin kurtardigi bir pozisyonumuz bile yok.ne zaman ki oyuncu degisiklikleri oldu takim kipirdadi. Hoca bence Volkan'a haksizlik yapiyor. Halil bu takimda yer buluyorsa Volkan cok rahat oynar. Gelelim Adrian'a bu adami bize 5 milyona iyi cakmislar. Adamin ayakta duracak hali yok. Ne kosuyor ne mucadele ediyor, yazik paralara cok yazik.
Sonuc olarak cok am cok rahat kazanabilecegimiz bir rakibe karsi maalesef hic oynama istegi gostermeden 2 puan biraktik. Cok arariz bu puanlari.

Tascaynar
Yok arkadaş bizim taraftarımıza ne Şenol Güneş ne Burak Yılmaz ne de başka biri yaranabilir.Messi gelse onu bile yerden yere vurursunuz.Bizim taraftarımıza her maç galibiyet lazım,her maç gol atan,her maç çılgın gibi oynayan topçular lazım öyle 9 haftada 13 gol atmakla,yarısı değişen kadrosuyla ligde yine de iyi konumda olmakla ŞL'de beklenilenden daha çok puan toplamakla yaranılmıyor.Ha bire atacaksın kazanacaksın.

Murat Hızal
18.11.2011, 22:06
Şenol Güneş, eleştirilmez diye düşünen burdakı bazı şenol Güneş aşıkları,, Üzgünüm ki.. Şenol hoca bu sene bu takıma Burak'ın oyunuun üzerine bir şey katmadı katmayacak

Şampiyonlar Liginde hadi defansif oynarsın ve bir puana oynarsın ama bir Lig maçına ve her lig maçına gol yememeye oynamak kımse kusura bakmasın korkaklıktır

Korkaklık mı?

Son yarım saate bir bak istersen - Alanzinho, Adrian, Henrigue, Burak ve son on dakika Volkan. Bu mu korkak kadro?

Orta sahadan topu ileriye taşıyamıyoruz bu bir gerçek fakat, sizin dediğiniz gibi sahada korkak bir hocanın çıkaracağı kadro yoktu.

Asi Çaykaralı61
Beraberlik bu havada ve kötü oyuna rağmen 1 puan iyidir

lazibere
Maç boyunca kaleye isabetli bir şutu olmayan bir takım olamaz...

Burak an başka ceza sahasına girmeyi düşünmeyen bir takım olamaz..

Girmek istersin de rakip sokmaz bunu anlarım, ama girmeme üzerine oynanan bir maç olur mu

Colman, Zokora, Halil, ????

Berat Akçay
orda alanzinho varken , hemde tam sol ayaklı birinin vurması gerekirken.

sen 1. yi vurmuşsun . 2 ye ne gerek var ?
Alanzinho vursa mı ? Alanzinho topu kaldırsın önce. !

Selçuk Sarı
boom mu ne kara herif...Abi soyle bi stoperimiz olmadi hala alternatifimiz yumlu ya...

sessizkral_1
bence 45. dakkada girmeliydi henruqie ve adrian

OzcanHan61
duran toplari artik adrian kullanmasin !

abcabca
18.11.2011, 22:07
serkanın oyun kurduğu 45 dakika zaman kaybından başka bir şey değildi, bu hakem kafilesi bir espriyi haketti sadri şener tarafından..

bahadır2561
Ben sağ kanadımızda Serkan'ı görmek istemiyorum artık.

CL'de büyük maçlarda filan oynarsın da her maçta olmaz ki ayıptır

Erbay
Kanatlar Halil-Serkan olunca her seferinde kısır kalıyoruz.

Doğukan Uçan
volkan şen gibi bir adam nasıl yedek kalır hoca ?

inadina61_08
18.11.2011, 22:08
bizim oyuncularımız yürüyerek maç kazanamayacaklarını artık öğrenmeleri gerekirdi son maçta yürümek yerine topu ve kendilerini koşturdular bu maçta top peşinde koştular, geneli iyi değildi, inter maçına yoralım kafaları orada falan diyelim inşallah öyle olurda 34 maç daha koşmasınlar razıyım, bu arada hırsından dolayı volkanı beğendim koştu mücadele etti, colman kötü değildi ama volkanın artısı vardı,bizde gazla çalışan bir adam lazım takımı ateşleyecek... alanz hala diyorum ki 90 dakikanın oyuncusu değil bence, adrian konusunda ne desen !!!! (ünlemle biter); ama bundan önceki maçla bu maç arasında çokkk büyük fark vardı...Herşey güzel olacak, diye umut ediyorum diğer takımların oynadıkları üç kuruşluk futbola bakınca çok şeymi bekliyoruz diyorum bazen, bu nasıl bir lig ...

lazibere
Korkaklık mı?

Son yarım saate bir bak istersen - Alanzinho, Adrian, Henrigue, Burak ve son on dakika Volkan. Bu mu korkak kadro?

Orta sahadan topu ileriye taşıyamıyoruz bu bir gerçek fakat, sizin dediğiniz gibi sahada korkak bir hocanın çıkaracağı kadro yoktu.

lafımı dikkatli oku lütfen..

Maça 8 tane defansiz bir oyuncuyla başlayan takım korkak futbol oynatır

Son 20 dakka maçı almaaya yetmez..

şampiyonluğa oynayan takım sadece son 20 dakka mı atağa çıkacak????

Bu mu hucum futbol anlayşın

Batuhan

Serkan'la bi' sorunun mu var merak ediyorum?

Hamza Öztürk
evet beyler ben ilk söylemiyorum bunu burak yilmaz cok simartilmisdir....tamam iyi futbolcu ona lafimiz yok takimin bel kemigi olabilir ama bi topa kosmuyor top ona gelecek gelen paslara yanasmiyor bunu görmedinizmi?

Murat Hızal
ne diyorsun kardesim, macı izlednimi buragın tavırlarını gormedinmi, kendini begenmis kibirli adamın teki, arkadasın sana kotu pas atsa bile sen arkanı donup adama kızamassın sende bu takımın sıradan bir futbolcususun, bu kadar basit.

Evet izledim, ilk gittiğim maçta da Burak'ı yuhlayarak göndermek için elimden geleni yapacağım:)

Beraber takılırız, elimizde çekirdekler, Burak'ı yuhlayarak göndereceğimiz o günü iple çekiyorum:)

Doğukan Uçan

aynen öyle !

titanic
18.11.2011, 22:09
Zor bir sürecin belkide en kolay maçıydı,kazanma ihtimalimi yüksekti olmadı, bu zor maçlardan galibiyetle çıkamayacağımız anlamına gelmez. Tıpkı kolay rakibiimiz cska da heimete uğrayıp,interi devirdiğimi gibi...

lazibere
80 dakka rakibin, Orta sahada top çevirmesine seyiri kaldık..

Topa basan yok.. Adam kovalayan yok..

Top çalmamamış yok

İlk faulumuzu 44 dakka da aldık...

Size de enteresan gelmiyormu beyler

Mustafa Ayazoğlu
açıkcası, beklenmedik sonuç değil

İnter maçı öncesi normal. İntere karşı böyle oynarsak fark yer takım.

Asi Çaykaralı61
Sonuçlar ne olursa olsun her zaman SENİNLEYİZ.Kötü futbola rağmen 1 puanda iyidir bunu alamayanlarda var ;)

limpb82
18.11.2011, 22:10
bravo şenol hocam bu puan kaybı senin eserin...

Murat Hızal
lafımı dikkatli oku lütfen..

Maça 8 tane defansiz bir oyuncuyla başlayan takım korkak futbol oynatır

Son 20 dakka maçı almaaya yetmez..

şampiyonluğa oynayan takım sadece son 20 dakka mı atağa çıkacak????

Bu mu hucum futbol anlayşın

Yok yahu ben futboldan anlamam, izliyorum sadece.

Onun için futbol anlayışım yok benim, sizler daha iyi bilirsiniz tabi.

memozcan
kesin olan tek bi şey varsa geri dörtlüdür, bu takımın geri dörtlüsü serkan-giray- glo-celutska şeklinde olmalıdır, sabrinin milli takımda orta sahada oynamasına ne kadar karşıysam serkanın da ortada oynamasına o kadar karşıyım, bir kişi eksik oynuyoruz...

bahadır2561
Serkan'la bi' sorunun mu var merak ediyorum?

Sen ilk önce terbiyeni takın sonra cevap yetiştirirsin,işine bak.

Top tekniği 0

Sıfıra inip orta yapamaz

Orta ac diye top verirler önündeki adama nişanlar

Ben artık bıktım bu adamdan

serdaracıl
burak attığı golleri yarısına yakınını boş kaleye salladı , diğerleri frikik penaltı falan işte.

ben her zaman eleştiriyorum, 2 gol attığı zamanda kötü oynadı burak.

ama bu sefer bi umursamazlık şimarıklık laubali tavırlar içindeydi.

arkadaşlarına bağrıyor bide yanlış pas attın falan filan, topa koştuğuda yok.
Boş kaleye öyle mı allahım sana geliyorum

OzcanHan61
bizim takimda bi acayip, bir hafta süper futbolla kayseriyi yeniyoruz, bir dahaki mac mersinle berabere kaliyoruz...

hami08
İki gün önce burağa neler deniliyordu,şimdi neler.Adamın attığı 13 golün çoğunu boş kaleye attığını söyleyen bile var.Harbiden bir ilginciz biz ya.

Canberk
Hey yavrum eleştirilere bak yaaa . Sizde haklısınız sonuçta düşme potasındayız koskoca klüp buradan nasıl çıkacak. Allah yardımcımız olsun

lazibere
Mıllı takımda oyuncularımız varmış???

Kım vardır sahada oynayanlardan????

Zokora ve Serkan haricinde Milli takımda top oynayan kımdi???

Colman mı, Volkan mı,Henrigue mi. Adrian mı, Burak mı, Cech mi, celustra mı, kımmm???

Kendimizi kandırmayalım.

Şenol Hoca beraberliğe çıktı ve aldı beraberliğini hayırlı olsun..

nakzo
Kimse kendini kandırmasın bu takımdan bir halt olmaz. Fener küme düşecekmişte, bizim beceriksizler şampiyon olcakmıış mış mış mış. Masallara devam. Daha ikinci lig takımından aldığımız puana seviniyoruz vay düştüğümüz hallere,ya kardeşim bu kadar çok zayıflamışız çok çok.. Bu takımın geçen seneki takımı yakalaması hayal ,Allahtan fener,bjk,gs kötü yoksa bu kadar çok puan kaybıyla çoktan havlu atmıştık.

Erbay
18.11.2011, 22:11
Derbilerde falan böyle oynamayalım da. Yoksa bu maçta takımın yarısını gönderenler o maçtan sonra herkesi postalar :)

lazfather61
Evey izledim ilk gittiğim maçta Burak'ı yuhlayarak gindermek için elimden geleni yapacağım:)

Beraber takılırız, elimizde çekirdekler, Burak'ı yuhlayarak göndereceğimiz o günü iple çekiyorum:)

kurusa bakma ama anlama ozurlusun abicim, burak boyle yapmaya oynamaya devam ederse gelecekte olacakları soyluyorum, gidip buragı yuhlayalım demiyorum ama boyle gidersen eninde sonında olcagı budur. bakınız: gokhan unal.

Asi Çaykaralı61
Volkan'ı ya baştan oynatmalıydı yada 50'den sonra almalıydı Hoca

Berat Akçay
Maç 1-1 bitti ya .Henrique girseydi yok Volkan yok Veli ,Ahmet tabi ya .O kadar kolay tabi.

.....
Çok yorum yapılır ama gerek yok. İnter maçı sonrası genel durumumuzu daha iyi görebiliriz.

Batuhan
18.11.2011, 22:12
Sen ilk önce terbiyeni takın sonra cevap yetiştirirsin,işine bak.

Sorunun mu var deyince terbiyesizlik mi oluyormuş. Tüh! Çok özür dilerim ne yazmışım ben öyle!

Doğukan Uçan
serkan ofsporda oynasın

inadına_Trabzon
ŞENOL GÜNEŞ 1-1 Trabzonspor

1) Şenol Hoca bu sezon formunda değil.11 maç oldu takımda ışık yok.Ne oynadığımız belli değil,ne yaptığımız belli değil.Bireysel patlamalara dayalı bir takımız.Sistem denen bişey yok.Sistemi geçtim sistem ışığı bile yok. Küme düşmemeye oynayan bir takım gibi oynuyoruz.

2) Avrupa maçlarında diyoruz ya Hiddink Türk olsaydı ne olurdu ? Şenol Hoca yabancı olsaydı ne olurdu ? Cevap: Bu futbolla eleştiri yağmuruna tutulurdu. İnter galibiyeti hürmetine,biraz da Buraklı galibiyetlerin hürmetine kimse ses çıkarmıyor. Yoksa takım berbat.

3) Alanzinho ilk 11 de başlamaz ,bunu hala anlayamadı. Adrian dökülüyor kurtarıcı diye onu oyuna alıyor,ortalama 80 dk oynatıyor. Colman sahada yok ama müdahale etmiyor.(Alanzinho kız gibi şut çekmeye devam ediyor. Hangi pozisyon olduğunu biliyorsunuz )

4) Bu takımın başarıya aç gençlerine neden şans vermiyorsun ? EREN , SERCAN nerde ? Adamlar neden çürütülüyor.

5) Trabzonspor'un başında herhangi bir hoca olsaydıda bu aldığı puanı alırmıydı ? Tabiki Alırdı.

Özetle Şenol hoca çok formsuz . Takıma sistem oturtamadı,iyi oynamıyoruz,oyuncu tercihleri yanlış,zamanlamaları yanlış. Şenol Hocanında forma girmesi lazım.

Not: Alanzinho nerdeydi ? geçen haftanın messisi(!) ?

Serkan ile giray a laf etmiyorum. Suç onları oyun kurmak zorunda bırakan colman ve alanzinho gibi futbolcularda ve bu oyuna müdahale etmeyen ŞENOL GÜNEŞte.

Ahmet Öztürk
Akıllar Şampiyonlar Liginde diye böylesine inançsız, hırssız oynadıysak yazıklar olsun öyle Şampiyonlar Ligine. Koskoca 90 dakika boyunca "işte bu pozisyonda gol atarız" dediğim hiç bir pozisyon yoktu. Bu akşam bizim adımıza sahanın en iyisi tartışmasız Serkan'dı. Tolga, Colman ve Volkan diğer iyi sayılabilecek adamlarımızdı. Burak Yılmaz dahil çoğu oyuncumuz da müthiş bir isteksizlik söz konusuydu.

Tamam hava şartları cart curt ama böyle futbolu kabul etmiyorum. En azından Mersin İdman Yurdu kadar oynayabilmeliydik..

titanic
Burak şımarma eğilimine girmiştir artık,Bugün daha bir şımarmıştır içten içe; demiştirki: Ben gol atamayınca takımda gol atabilecek adam yok,atarsa rakip kendi kalesine atıyor ya da ben ...

Hamza Öztürk
Sonuçlar ne olursa olsun her zaman SENİNLEYİZ.Kötü futbola rağmen 1 puanda iyidir bunu alamayanlarda var ;)

bu laflari gecin ya...hepimiz takimin yanindayiz....burda olmazdik yoksa...böyle ufugu genis olmayan anadolu takimlarina uyan laflarin miladi gecti....avrupayi örnek almak lazim...burak yilmaz bugün sergiledigi kibiri gidermesi gerek ....ha suc sade ondami? tabiki degil...ama ona bukadar ihtiyac varken su an böyle yapmamasi lazim...13 gol atti, ama bi ronaldo degil...o bile bukadar kibirli havali oynamiyor

gtem
son dakika gol atıp yensek ne olacak, zaten şimdiye kadar çoğunlukla böyle oldu, sonra iyi oynadığımızı zannediyoruz. bu sene iyi oynadığımız bir tek kayseri maçı var. onu da şota sağolsun rahatça yenelim diye açıldıkça açıldı?
sonra, böyle oyun anlayışı mı olur, ille yumurta bi tarafımıza dayanınca mı oyun oynayacağız, ne biçim iştir bu, her maç aynı, 60. dakikalardan sonra veya gol yedikten sonra gol atmayı aklımıza getiriyoruz. ha yeni takım kuruldu, zamana ihtiyacı var dersek belki ama, sonuçta bu takımdan fazla birşey beklememeli, çok eksiğimiz var ve kötü oynuyoruz. en başta oyun anlayışımız yanlış...
Bir de; Türkiye 'de stoperleri sağlam olan takımlar şampiyon olur, kuraldır bu (Şike yapsan bile böyledir). gidip de iki tane ayı gibi zenci stoper biz niye alamıyoruz?

Mustafa Ayazoğlu
zokora - colman

çok sıkmadı kendini, alanzinho ve serkan ileride iyi top taşıyamadı..

halil , burak vasattı.

her şey normal. bu YAĞMURLU HAVADA

İnter maçı daha önemli

lazibere
18.11.2011, 22:13
açıkcası, beklenmedik sonuç değil

İnter maçı öncesi normal. İntere karşı böyle oynarsak fark yer takım.

Başka türlü oynadığımız bir maç söyle??

Kayseri maçı hariç

Yanı 17 maçta sadece bir maç...???

Düşünün hele bir derinden.. O açıdan İnter maçında ne kadar iyi olabileceğimizi tahmin edemiyorum..

Hayır bi futbolcu maç seçer, Yorgun olabilrisin de bu kadar kişiliksiz ve Acemice oyun da oynanmaz ki, Defanstakı mudahalele rolsun, Orta sahada kı paslaşmalar falan olsun Olumlu bir tne harket yoktu maçta.. İş yapmaya çalışırsın da beceremeyebilirsin,, yanı düşünmüyorlar bile

Asi Çaykaralı61
Giray kendi kalesine gol attı ama gene mücadelesini etti unutmayalım !!!

Erbay
Halil'in her maç banko oynamasını anlamıyorum. Her maç oynuyor her maç!

jeepeers
almanya'dan hiçbir takımın halil ile ilgilenmemesinin nedenleri her geçen gün daha da açığa çıkıyor
colman kendini sanıyorum sadece avrupa maçlarına saklıyor gerçi maçın başında sıkça pres yaptı ama arkasındaki en yakın adamla 20 metre mesafe olduğu için hiçbir etkisi kalmadı presin
adrian hakkında yorum yapmaya gerek yok sanıyorum
alanzinho oynanan 15 i aşkın resmi maç içinde tek bir maç kalburüstü performans gösterdi ve yetti kendisine bir 10 maç daha bekleriz heralde
mustafa yumlu'ya Rabbim sadece boy vermiş
teknik heyetse bizim gibi maç izliyor dakika 70 olmadan müdahale etmek günah heralde takıma

memozcan
bugün bir kez daha görüldü ki , sol bekimiz yok ve orada oynayabilen tek kişi celutskadır, dolayısıyla takımın kurgusu oradan başlamalı...

Mehmet Zeki
18.11.2011, 22:14
Dikkatimiz pek bu macta degildi. - Senol Gunes

titanic
Sanada Brovo suçluyu bulmussu hemen, adamlar rusuz şenol hoca ne yapsın

SALDIRAY
Bravo arkadaşlar devam edin tüm sorumlu şenol hocadır asın o adamı. size yakısanı yapın

bahadır2561
Halil'in her maç banko oynamasını anlamıyorum. Her maç oynuyor her maç!

Serkan'da.. sağ bek oynasa anlarım tamam da şimdi bide sağ acık cıktı başımıza Allahım büyüksün

lazibere
bu laflari gecin ya...hepimiz takimin yanindayiz....burda olmazdik yoksa...böyle ufugu genis olmayan anadolu takimlarina uyan laflarin miladi gecti....avrupayi örnek almak lazim...burak yilmaz bugün sergiledigi kibiri gidermesi gerek ....ha suc sade ondami? tabiki degil...ama ona bukadar ihtiyac varken su an böyle yapmamasi lazim...13 gol atti, ama bi ronaldo degil...o bile bukadar kibirli havali oynamiyor

Senınleyiz laflarına gerçekten uyuz oluyorum... Sonuna kadar haklısın...

Burda Bu takımın menfaatini düşünmeyen mi var..

Sorsan bu adamlar senede bir maç seyrederler ama lafa geldimi senınleyiz lafları ederler deli oluyorum..

Asi Çaykaralı61

Biz içimizden geçenleri geçiyoruz ne olacaktı sadece iyi günde mi beraber olacağız ? ben şahsen her zaman takımımın yanındayım bazıalrı puan kaybettik mi damlıyorlar eleştiri için eleştiri iyi zamanda da kötü zamanda da olmalı işte gerçek taraftar budur

zahido
Ben artik ciddi ciddi adrianin ne ilk 11de baslamasini ne de sonradan oyuna girmesini istemiyorum..

Pas veremiyor, adam gecemiyor, ince dusunemiyor, orta acamiyor..

Be adam sen ne halta yararsin ozaman?

cubido
Cale'yi begenmedik, brozek'i aldik o da yetmedi cech'i aldik ama sol bekimiz sag bek olarak aldigimiz oyuncumuz sizce de garip bir durum degil mi? Ve allah
askina bana biri cech'in Ferhat'tan ve cale'den artisini soyleyebilirmi.

Murat Hızal
18.11.2011, 22:15
kurusa bakma ama anlama ozurlusun abicim, burak boyle yapmaya oynamaya devam ederse gelecekte olacakları soyluyorum, gidip buragı yuhlayalım demiyorum ama boyle gidersen eninde sonında olcagı budur. bakınız: gokhan unal.

Kardeşim ben senin hiç bir özrünü yüzüne vuruyor muyum.

Burada okuduklarımı gördükçe Sakin kalmaya çalışıyorum, ama ne mümkün.

Üstüne alınma ama Burak ile Gökhan Ünal'ı kıyaslamak en hafif tabiriyle zeka özrüne delalettir. (Sen kıyaslıyorsun diye demiyorum, genel anlamda diyorum:))

yorumsuz6117
18.11.2011, 22:15
Inter maçında atağa çıkamama krizleri yaşayabiliriz. Kapanmayı çok abartıyoruz.

Pozisyon bulabilirsek kazandık sayıcam..

Sefer A.
18.11.2011, 22:16
evet beyler ben ilk söylemiyorum bunu burak yilmaz cok simartilmisdir....tamam iyi futbolcu ona lafimiz yok takimin bel kemigi olabilir ama bi topa kosmuyor top ona gelecek gelen paslara yanasmiyor bunu görmedinizmi?

evet bir ara Volkan Sen topu aldi Burak'a verdi hizla ilerleyip topu geri isteyecekti kiiii Burak topa bile dokunamadi uyusuklugundan, hemen kaptirdi topu rakibe......

80 dakka rakibin, Orta sahada top çevirmesine seyiri kaldık..

Topa basan yok.. Adam kovalayan yok..

Top çalmamamış yok

İlk faulumuzu 44 dakka da aldık...

Size de enteresan gelmiyormu beyler

yaz yaz anlatamazsin agabey, ilk yari bir ara her ne kadar fuzuli ve ise yaramayan top alis verisi yapsa da rakip takim, 2 3 dakika top bizim oyuncularin ayagina bile degmedi, ulan :bikmiyors musunuz skilmiyor musun mal mal rakibin top çevirmesine bakarken ?? izliyorlar tiyatro gibi

nbay
Duran top duran top duran top.yok arkadas duran top kullanamıyoruz. Golde bile rakibin hamlesi olmasa top yine amacsıız yere gidiyordu.hep aynı ve kotu duran toplar ve 5 milyon euroluk adrıan

Asi Çaykaralı61
Burak bugün sakatlığından kaynaklanabilir bir durgunluk vardı

yorumsuz6117
Bu Adrian ne işe yarar..

titanic
18.11.2011, 22:17
Bu Adrian ne işe yarar..
lisanslı topçu işte

inadına_Trabzon
11 maçtır takımda tık yok , aman Şenol Hocaya dokunmayın . Yok ya.

Ogün YAZICI
burakın maç boyu takımı 10 kişi oynatması benim zoruma gidiyor...artık burak gol atınca sevinemiyorum çünkü sadece kendisine çalıştığını düşünmeye başladım...şu da var haftalardır buralarda eleştiri oklarının hedefi olan alanzinho ve serkan sahada olumlu birşeyler yapmaya çalışan nadir oyunculardandı.artık yapıcı eleştiri yapılsın bu forumda.burak colman vs. oyuncuları da eleştirme zamanı geldi...

Asi Çaykaralı61
Bu Adrian ne işe yarar..

daha ne yapsın kaç dakika oynadı ki ? burası daha önemli

lazibere
ŞENOL GÜNEŞ 1-1 Trabzonspor

1) Şenol Hoca bu sezon formunda değil.11 maç oldu takımda ışık yok.Ne oynadığımız belli değil,ne yaptığımız belli değil.Bireysel patlamalara dayalı bir takımız.Sistem denen bişey yok.Sistemi geçtim sistem ışığı bile yok. Küme düşmemeye oynayan bir takım gibi oynuyoruz.

2) Avrupa maçlarında diyoruz ya Hiddink Türk olsaydı ne olurdu ? Şenol Hoca yabancı olsaydı ne olurdu ? Cevap: Bu futbolla eleştiri yağmuruna tutulurdu. İnter galibiyeti hürmetine,biraz da Buraklı galibiyetlerin hürmetine kimse ses çıkarmıyor. Yoksa takım berbat.

3) Alanzinho ilk 11 de başlamaz ,bunu hala anlayamadı. Adrian dökülüyor kurtarıcı diye onu oyuna alıyor,ortalama 80 dk oynatıyor. Colman sahada yok ama müdahale etmiyor.(Alanzinho kız gibi şut çekmeye devam ediyor. Hangi pozisyon olduğunu biliyorsunuz )

4) Bu takımın başarıya aç gençlerine neden şans vermiyorsun ? EREN , SERCAN nerde ? Adamlar neden çürütülüyor.

5) Trabzonspor'un başında herhangi bir hoca olsaydıda bu aldığı puanı alırmıydı ? Tabiki Alırdı.

Özetle Şenol hoca çok formsuz . Takıma sistem oturtamadı,iyi oynamıyoruz,oyuncu tercihleri yanlış,zamanlamaları yanlış. Şenol Hocanında forma girmesi lazım.

Not: Alanzinho nerdeydi ? geçen haftanın messisi(!) ?

Serkan ile giray a laf etmiyorum. Suç onları oyun kurmak zorunda bırakan colman ve alanzinho gibi futbolcularda ve bu oyuna müdahale etmeyen ŞENOL GÜNEŞte.

Alanzinyo eleştirilerine katılmıyorum, Bugun bile sahada neredeyse top tutan tek oyuncuydu.. Ama ılk devre mi ikinci devre mi bu tartışılabilir..

Serkan gibi defans oyuncusundan orta sahada harikalar yaratmaya çalışıyorsa Hoca, O zaman burdan çıkan sonuç şu

ALDIĞIMIZ BUTUN GENÇLER BİZİM SANDIĞIMIZ GİBİ YETENEK FALAN DEĞİLLER, BENCE HEPSİ KOF ÇIKTI VE ŞENOL HOCA GÜVENMİYOR..

DOLAYISIYLA ; YÖNETİM ÖYLESİNE KURU KURUYA FUTBOLCULARI TOPLAMIŞ

yalniz adam
18.11.2011, 22:18
3.lig takımı gibi oynayıp yenilmiyorsun ya..helal olsun trabzonum...herkese iyi geceler...

Erbay
İlk yarıları çöpe atıyoruz, sonra 70'e kadar değişiklik yok. Golü ye saldırmaya başla :)

yorumsuz6117
5.5 Milyon Euro verdik bu adama ya..

cubido
Senol Hocam yapma iste sunu. Cikip persembe gunu milli takimlardan donen oyuncularimiz vardi dersen ben de takimdaki 32 oyuncuyu tutma nedenimiz bu gibi durumlarda rotasyon yapma ihiyaci degilmi diye sorarim.

hami08
Takımın teknik direktörü olmak her zaman kolay olmuştur bizim taraftar için.Misal volkanı daha erken alsa hoca ve volkan kötü oynasa neler neler konuşulurdu burda.Ben dün bu forumda ''volkanı bize kakaladılar,bursa iyi olsa zaten bırakmazdı''tarzında bin tane yorum okudum.Ama nedense şimdi belli bir kesim sanki volkan fun clup üyesi niteliğine bürünmüş.''Şenol şunu yap,şenol onu çıkar,şenol onu neden geç aldın,şenol neden defansif oynadın''Bu takım iki gün sonra interi yensin gene burası bayram olur.Kazara bir puan kaybetsin asalım keselim.

memozcan
geçen sene böyle tıkanan maçları duran toplarla açmıştık, bu maçta kullandığımız korner ve duran toplar berbat ötesiydi, goldeki duran topta bile adamlar çok uğraştı...

Sefa
Futbolcular kazanırız Burak atar bir tane havasından kurtulmalı yardımlaşma diye bir şey yok takımda..

Ruh gibi dolaşıyorlardı sahada.. Ha pardon akıllar Inter maçındaydı değil mi..

Ahmet Öztürk
18.11.2011, 22:19
Ah be hocam o zaman dikkati bu maçta olabilecek adamları oynatsaydın ya. Eren, Sercan, Aykut hatta Onur..

Mehmet Ç.
Kötü sartlarda kötü futbol..

1 puan..

Inter maci..

Tarih..

Üst tur..

Lige gelirsek...

23 mac..

Puanlar esit..

Play off...

Bide Sali günü 5 oyuncu milli mac yapti..
2 tane sakat..
1 tane odun..

1 puan iyidir iyi :D

yanbeyi61
:alkış::alkış::alkış::alkış:

serdaracıl
Halil çok kotuydu

lazibere
18.11.2011, 22:20
Takım halinde kötü oynadık..

Yağmuru kımse mazaret saymasın

kayseri maçında da yağmur vardı..

Berbetin berbatiydik,

Lig tv yorumcularının mücadeleden bahsetmelerini de anlamıyorum... Böyle amaçsız ve bam güm oynana bir maçta mücadele konuşulmaz.. Hiç bir teknık olmayan bir maç..

madem yorgunsun??

O zaman topa sen sahip ol ve rakibi sen yor,,

Habire koşturdular bizi ve resmen döküldük

memozcan
geçen gün bayram olduğu için konuşamamıştı şenol hoca , şimdi de ş.l. maçı var ve devre arasına kadar bu sıkıntılar devam edecek dedi hoca, arkadaşlar hoca bizden daha dertli...

Tolga Okumuş
Saha içerisinde kafasını kullanamayan çok adamımız var !

Basit bir pası,bir hamleyi,bir çalımı vs. yapamıyorlar.

Bugün Adrian'ın ayağına öyle iki top geldi ki,biraz bonservisinin adamı olsa 2 adet %100 lük gol pozisyonumuz olacaktı.

Aynı şekilde Volkan, Zurita'ya sarı kart gösterttiği pozisyonda verse açıktaki adama al sana 3. %100

Harun CAN
18.11.2011, 22:21
Sahada takım yok, sistem yok, bu sene futbol denen şeyden çok uzak bizim takım.Burak Yılmaz'a çok bel bağlarsak daha çok baş ağrıtacak. Süper bi forvet- Jaja tarzı adam- kaliteli stoper kesinlikle şart, ayrıca sol ayaklı sol kanat da lazım.

cubido
İnter macinda avni aker'de burak'in yuhalanmasini bekliyorum.
Adam daha ne yapsin be kardesim nerdeyse her mac gol atiyor neymis simarmismis. Size simarmayan umut'tan verrelim isterseniz. He burak umut karisimi bisey istiorsaniz onu bize yedirmezler kardesim...

inadına_Trabzon
SERKAN a kızmıyorum . Adamı oyun kurmak zorunda bırakıyorlar. Yanlış yerde oynatıyorlar.

GİRAY a kızmıyorum . O da oyun kurmak zorunda kalıyor.

BURAK a kızmıyorum. Sakatlığı var,İnter maçı var,Attığı gollere hürmeten.O olmasa orta sıralardaydık.

HALİL e kızmıyorum . Adamı forvet diye aldık, enerjisi orta sahanın sağında açıkları kapatmakla harcanıyor. orta sahada topla buluşuyor.

ADRİAN 'a kızıyorum . devre arası gitmeli. Türkiye liginde oynayamaz,oynatmazlar,balkan ligleriyle kendini kandırır.

ŞENOL HOCA ya kızıyorum. Takımı hala kuramadı,kötü oynatıyor,tercihleri yanlış.

Tolga Okumuş
18.11.2011, 22:22

Bugün Adrian'ın ayağına öyle iki top geldi ki,biraz bonservisinin adamı olsa 2 adet %100 lük gol pozisyonumuz olacaktı.

Aynı şekilde Volkan, Zurita'ya sarı kart gösterttiği pozisyonda verse açıktaki adama al sana 3. %100

yorumsuz6117
Halil İnter maçında da 11 başlarsa altında bişey arıcam artık..

Bordo_MaviM_61
Takımda tek dikine hızlı ve etkili oynayan adam Alanzinho.
Hoca muhtemelen bu yüzden ona da bel bağlamış durumda.

Mehmet Ç.

Tik yok..???

2. Yiz Ligde

SLde üst tur sansi var

Tik olsa Barcelona olacaz yani...

lazibere
18.11.2011, 22:23
Bu Adrian ne işe yarar..

İş olsun diye eleştirdiğiniz bir oyuncu

Başka maçlar için söyleyebilirsin ama

Bu maçta hiçbirşey yapmayan takımda, Onun ortası ile gelen bir gol var..

Colman,,, Bir tane Korneri bile 18 e sokamadı...Ona neden laf yok

yada Kım iyi oynadı da,, Adrianı günah keçisi yapıyosunuz????

Celustra,,, kaç paraya geldi..

Henrigue kaç paraya geldi..
Volkana az mı verdik..

burak az mı kazanıyor

Kım az kazanıyor????

para ile bedel biçmeyin..

Bu akşam Messi olsa sahada ne yazardı

lazfather61
Kardeşim ben senin hiç bir özrünü yüzüne vuruyor muyum.

Burada okuduklarımı gördükçe Sakin kalmaya çalışıyorum, ama ne mümkün.

Üstüne alınma ama Burak ile Gökhan Ünal'ı kıyaslamak en hafif tabiriyle zeka özrüne delalettir. (Sen kıyaslıyorsun diye demiyorum, genel anlamda diyorum:))

gokhan unal da kraldan cok kralcı oldugu icin futbol hayatı bitmistir neyse ben daha hicbirsey demiyorum abicim bu futbolcuları boyle sımartıyorsunuz ondan sonra adam kendini tanrı sanıyor, kibirleniyor, zaten bir insanı tanrılastıran sey kendisi degil etrafındakilerdir, neyse ama burda zamanı gelince gorecegiz neyin ne oldugunu. ben sadece burak boyle devam ederse olacak olanları soylemek istemistim sen nerelere getirdin olayı tamamen laf ebeligi yapıyorsun.

Murat Hızal

Gayet yerinde tespitler.

Özellikle Volkan ve Adrian'ın pozisyonları maçın kırılma anlarıydı.

lazibere
18.11.2011, 22:24
Takımda tek dikine hızlı ve etkili oynayan adam Alanzinho.
Hoca muhtemelen bu yüzden ona da bel bağlamış durumda.

Aynen öyle, Top ayağına geldiğinde bir iş yapar dediğimiz tek oyuncu maalaesef Alanzinyo

Bu onun ayıbı değil, Ondan başka birini çıkartamayanların kabahati..

CAFER ÖZER
18.11.2011, 22:25
Isınız gücünüz boş boş konuşup takımı eleştirin
8 maçta 13 gol atan adamı eleştirin
Senol Gunes kötü
Kim iyi
yeter ya gercekten pes yani
Su an ligde süper oynayan takım soyleseneniz
Hakemlere mücadele ediyoruz
Fenerasyonla mücadele ediyoruz
Saçma sapan playof yüzünden bir suru mac oynuyoruz
Buna rağmen ligde ikinciyiz şampiyonlar liginde iddialiyiz
Hala eleştirin bu takım eleştiri yapanlara bir numara büyük bir takım

yektakurtulus
alanzinho, serkan, giray´a laf atan futboldan anlamiyor arkadas...

Oruç
Burak'ın her maç gol atacağını düşünen, düşünmekle kalmayıp atmasını bekleyenler var aramızda.

Bu şartlarda 1 puan iyidir. İşleri 'görmek' olup pozisyonları 'görmeyip' hakemlerimiz 'korunsun' anlayışında olan hakemler için söylenecek söz yok.

Akıllar İnter maçındaydı. Maçın başından sonuna kadar. Hal böyleyken ıncığına kadar teknik yorum yapmanın manası yok.

cubido
Tamamkizginligim gecti biraz:)Herseye ragmen bu takim kolay kolay yenilmez artik. Bu kadar kotu oynadigimiz maclarda bile yenilmiyorsak bazi seyleri becerebiliyoruz demektir. Yani playofflardabu takim enteresan sonuclar alabilir.
Devre arasi 2-3 direkt oyncuya bakar bu is. İnter ve bjk maclarinda iyi sonuc alirsak o gazla devreyi lider bitiririz.

Tangerine Dream
Altı kaval üstü şikehane olan bu lige fazla takılmayın. Hem gördüğünüz gibi, şikeyi temizleseniz bile kara gömlekliler bir şekilde geçit vermiyorlar.

Tyler Durden
18.11.2011, 22:26
ligde kayseri maci haric dogru duzgun top oynadigimizi hatirlamiyorum..
onemli olan kotu oldugumuz maclarda puan toplayabilmemizdi bunu basardik.
bence yeni kurulmus bir takim icin iyi puan topladik.
bu takim bu kadar elestiriyi haketmiyor.bazi seyleri cok kolay harciyoruz.
erken elestirmeye basliyoruz.
misal burak..
bende oyununu hic begenmedim,
hatta bana gore takimin en kotusuydu ama bu elestirileri haketmiyor.
iki hafta once takimin en elestirileni alanzinho son iki mactir bana gore en iyi oynayan futbolcuydu.
yani demek istedigim gunluk yorumlar yapmayalim..
kotu oynadigi mac sonrasi her oyuncu eletirilebilir ama bununda bir adabi var.
yani burdaki yorumlara gore takimi komple satmamiz lazim.
bu takimin iyi bir stopere,burak'in kotu oynadigi zamanlarda oyuna girebilecek iyi bir golcuye ve kanatlari kullanabilmemizi
saglayacak iyi bir volkana ihtiyaci var.bugun ki volkani cok istekli buldugumuda belirtmek isterim..
karalari baglamaya gerek yok.cunku kaybedilen birsey yok.

SALDIRAY
Bana bir takım gösterin hem şampiyonlar ligiyle beraber ligide götürsün ? + Biz yeni bir takımız. Bu kadar ağır eleştirileri haketmiyor bu takım. Bireysel olarak vasat topçular var doğru: Yumlu,Alanzinho ,Giray gibi.. Ama yerlerine koyacak bir adam gösterin ? Birazcık sabır edeceksiniz. İyi oynamıyoruz ama ligde şuan olması gereken yerdeyiz. Bu sezon ligden bir cacık olmaz bizden. bunu kabullenın. şampiyonlar liginde ne kadar kariyer yapabilirsek bize kar kalacaktır bu kadro ile. Seneye bu yönetim bu teknik adamla şişen kadro yumusatılacak ve yerlerine kalite nokta transferler yapılınca ozaman görün fırtınayı. bunları her mac yazıyoruz ama kimse anlamıyor. ne istiosunuz yeni kadro her mac super top 3 puan mı alsın. peh

Mehmet Ç.
Sallamalar baslamiz...

Ne yazikki..

Inter'i yendigimizde bu oyunculara yine aslan kaplan diyecekler siz olacaksiniz...

O okadar almis.. Iyi oynayinca "helal olsun"

Kötü futbolcu.. Iyi oynayinca "Messi"

Murat Hızal
18.11.2011, 22:27
gokhan unal da kraldan cok kralcı oldugu icin futbol hayatı bitmistir neyse ben daha hicbirsey demiyorum abicim bu futbolcuları boyle sımartıyorsunuz ondan sonra adam kendini tanrı sanıyor, kibirleniyor, zaten bir insanı tanrılastıran sey kendisi degil etrafındakilerdir, neyse ama burda zamanı gelince gorecegiz neyin ne oldugunu. ben sadece burak boyle devam ederse olacak olanları soylemek istemistim sen nerelere getirdin olayı tamamen laf ebeligi yapıyorsun.

Kardeşim ben neden şımartayım bu adamları, işini yaptığı sürece benim açımdan sorun yok.

Burak işini yapıyor, en azından ben bu sene Burak'ın işini layığıyla yerine getirdiğine inanıyorum.

Ama şimdiden, doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Kendinizi sürekli olumsuz olabilecek durumlar için şartlandırmayın.

Biraz olumlu düşünün, bu hafta kötü oynar, İnter maçında çakar golünü, unutturur bu maçı.

inadına_Trabzon
Tik yok..???

2. Yiz Ligde

SLde üst tur sansi var

Tik olsa Barcelona olacaz yani...

Süper lig de her teknik adam bu kadroyla bu puanı alır mı alır ? hatta daha iyi futbol seyrettirir mi seyrettirir. Ligde Şenol Hocanın farkıyla bu maçı aldık dediğimiz maç var mı yok. Şenol hocanın yanlışlarıyla kaybettik dediğimiz maçlar var mı var. Takım her maç kendisine küfür ettirtecek futbol oynuyor mu evet. Şampiyonlar liginde ki şansımız ilk maçtaki süpriz inter galibiyetinden ibaret mi evet. interi yeneceğine evinde lille yi yensen daha makbule geçmezmiy di geçerdi.

Evet TIK YOK.

Ogün YAZICI
ligde 2.yiz ,cl 'de 5 puan aldık gibi söylemler takımın başarılı olduğunu ispatlamıyor bana göre...italyadaki pozisyonsuz galbiyetten sonra kendi ayarımızda oynadığımız 3 maçtan sadece 2 puan alabildik ve işi zora soktuk.lige gelirsek de kalite ortada . her neyse...takımda ciddi bir sistem yanlışı var.bu sistemde burak dışında bir oyuncunun gol atması olası gözükmüyor.burak da olaya armut piş ağzıma düş mantığıyla bakınca gol gelmiyor bugünki gibi...

Oruç
Her topicte takımın eksik yanlarına vurgu yapacaksınız, puan kayıplarından sonra 'yok bu takımdan bir şey olmaz...' diyeceksiniz.

Bordo_MaviM_61
18.11.2011, 22:28
Anlaşılmayan bir şey var.
BEN BURAK GOL ATMADI diye kızmıyorum.
Hırsını, ruhunu sahaya koymuyor diye kızıyorum..
Hele bazen jaja gibi top kaptırıp arkasını dönüp yürümeye başladığında..

carolo
bu gidis gidis degilhakem trabzonspora futbol oynatmiyor her rakibe temasta faul veriyor yan hakemin onunde nobre topu el ile aliyor hakem GORUYOR ama devam diyor ayrica bu adrian geldiginden beri hangi maçta iyi oynadi adam sifir bi profesyonel topçu bi orta yapamazmi???????? bu adama 5.5milyon euro bonservis parasi veren bu hakem hatalari karsisinda sesini çikarmiyan azizi kurtarma operasyonuna destek veren bu yonetimi allah bildigi gibi yapin daha yazacagim çok sey var ama gelde yaz!

hami08
Süper lig de her teknik adam bu kadroyla bu puanı alır mı alır ? hatta daha iyi futbol seyrettirir mi seyrettirir. Ligde Şenol Hocanın farkıyla bu maçı aldık dediğimiz maç var mı yok. Şenol hocanın yanlışlarıyla kaybettik dediğimiz maçlar var mı var. Takım her maç kendisine küfür ettirtecek futbol oynuyor mu evet. Şampiyonlar liginde ki şansımız ilk maçtaki süpriz inter galibiyetinden ibaret mi evet. interi yeneceğine evinde lille yi yensen daha makbule geçmezmiy di geçerdi.

Evet TIK YOK.

Hangi hocayla 82 puan aldı senin takımın bir sezonda ?

kudu_61
18.11.2011, 22:29
ya arkadaşlar şunu bir karara bağlayalım ben şimdiye kadar hiç eleştirmedim şenol hocamı ama bu takıma da bir bmn üyesinin orta açmasını, duran top çalıştırmasını ve bu konuda en iyisini bulmasını beklemiyorum ne kornerlerden nede ceza sahasına yakın olan serbest vuruşlardan faydalanabiliyoruz top kaldıramıyoruz orta açamıyoruz gol atabilecek pozisyonumuz yok gibi akıllar inter maçında gibiydi biraz da yorgunluk vardı hava şartları iyi değildi iyi oynamadık ama bu şartlarda 1 puan iyidir interi yenelim başka bişey istemem

SALDIRAY
18.11.2011, 22:29

Evet TIK YOK.

yeni kurulan bir takımı ilk senesinde kafaya oynatan bir teknik adam söyle bana? Hani oynatır diyorsun ya NAH oynatır.

sametaydin
18.11.2011, 22:30
Böyle orta sınıf bile olmayan bir takıma karşı hiç bir varlık gösteremeyip böyle rezalet bir oyun oynamışsak bunun bir mazereti olmalı.

Sahada varını yoğunu ortaya koyan tek adam alanzinho.

Volkan girdikten sonra iyiydi.

Diğer oyuncular kötüydü.

adem73
var mi senol hoca ya alternatif biri yok.hala akillanamadik.

Canberk
Sallaaaa'mayın arkadaşlar . Eleştirinin de bir dozu olmalı.

Ilelioglu
18.11.2011, 22:31

Ilk defa katildigimiz SL'deki 5 puanda onun eseri. Suan ligdeki 2.lik'de onun eseri. Kazandigimiz Türkiye Kupasida onun eseri. Süper Kupada onun eseri. Illegal yollarla elinden alinan Sampiyonluguda onun eseri.

Ama sezona 3 tane vasat Stoper ile baslayan Yönetimde suc yok degil mi? Ileriye yapilan Adrian-Henri takviyeleride ortada. Kadronun en iyi oyunculari gitti sen halen neden bahsediyorsun? Bu takim halen buradaysa teknik heyetin sayesinde. Yedek Kulübende Ziya Dogan olsaydi suan ligde orta siralarda, SL'de sifir cekmistin.

Duran top duran top duran top.yok arkadas duran top kullanamıyoruz. Golde bile rakibin hamlesi olmasa top yine amacsıız yere gidiyordu.hep aynı ve kotu duran toplar ve 5 milyon euroluk adrıan

Aynen öyle..

Murat Hızal
Böyle orta sınıf bile olmayan bir takıma karşı hiç bir varlık gösteremeyip böyle rezalet bir oyun oynamışsak bunun bir mazereti olmalı.

Sahada varını yoğunu ortaya koyan tek adam alanzinho.

Volkan girdikten sonra iyiydi.

Diğer oyuncular kötüydü.

Tolga oyuncu değil mi yani:)

Hamza Öztürk
Anlaşılmayan bir şey var.
BEN BURAK GOL ATMADI diye kızmıyorum.
Hırsını, ruhunu sahaya koymuyor diye kızıyorum..
Hele bazen jaja gibi top kaptırıp arkasını dönüp yürümeye başladığında..

aynen konu budur adam atacagini atmis bir iki mac atmasin onu sorun yapan olmaz ama ruhsuz artist sekilde dolanmanin anlami yok

serdaracıl
18.11.2011, 22:32
Serkan ortasaha oynamasın artık

Oruç
Bu ülkede moda olmuş zaten puan kayıpları sonrası hocalara sallamak. Futboldan anlıyormuşuz. Hadi ordan.

hofsaale
SENOL HOCANIN NE YAZIKI DEGERINI BILMIYORUZ!
Oyuncularin kafalari avrupa maclarinda, cogu milli kamptan geldi, hic sasirmadim sonuca!
Moskau kendi evinde Rubin Kazana yenildi, Lille suan Toulose u yenemiyor, sadece biz degil rakiplerimizdede böyle sonuclar olacaktir!
Bu oyuncularda sadece insan, elestiri olacaktir ama dozunu kacirmayalim arkadaslar, lütfen!
Senol hocaya laf attanin ben Trabzonsporu tuttuguna inanmiyorum, bizim Senol Hocamiz olmasaydi birak Sampiyonlugu ilk 4 zor girerdik!

inadına_Trabzon
Hangi hocayla 82 puan aldı senin takımın bir sezonda ?

Ben Geçen sezonu eleştirmiyorum. Bu sezon Şenol hoca fomrsuz. Geçen sezon ki başarısı sebebiyle bunu görmezden gelecek değilim.

hami08
18.11.2011, 22:33
Normal zamanlarda foruma uğramayıp bir puan kaybında,kötü sonuçta buraya damlayıp ona buna yağdıran asıp kesen insanlar bu yaptıklarından ne zevk alıyor anlamıyorum.

ylmzince
kayseri maçına bakıyorum birde mersin maçına bu takım ne yemiş ne içmiş milli maç arasında

Murat Hızal
Ben Geçen sezonu eleştirmiyorum. Bu sezon Şenol hoca fomrsuz. Geçen sezon ki başarısı sebebiyle bunu görmezden gelecek değilim.

Tamamen cahilliğime verin, teknik direktör ne zaman formsuz olur ne zaman formda olur.

Bunun kıstası nedir, gerçekten çok merak ediyorum.

inadına_Trabzon
var mi senol hoca ya alternatif biri yok.hala akillanamadik.

Alternatifi yok diye, susulacak mı ? Yanlış yaptın denmeyecek mi ? Şenol HOCA bu sezon FORMSUZ.

Murat'
O sahada ancak bu kadar oynanırdı diyeceğim fakat olmayacak, maçın başlarında da çok tutuk oynuyorduk.Bu takım bu sene iyi maç oynayamıyor, ben bunu bilir bunu söylerim.

carolo
18.11.2011, 22:34
seneye bedava nereye gondericez adrian soruyorum? satsan satilmaz 5.5 milyon euro çopeeeeeee hobaaa zengin kulubuz nasil olsa

kudu_61
Duran top duran top duran top.yok arkadas duran top kullanamıyoruz. Golde bile rakibin hamlesi olmasa top yine amacsıız yere gidiyordu.hep aynı ve kotu duran toplar ve 5 milyon euroluk adrıan4
çok fazla eleştirecek yer yok bu konu haricinde kesinlikle ve kesinlikle selçuk gitti ben duran top ile gelen bir orta görmedim gibi bir şey korner bile atamıyoruz

unal.hso
Şenol hocaya sallayanları görüyorum ya uyuz oluyorum.Adam geldiğinde takım ne haldeydi ? Hiç düşünmüyorsunuz.Bizi şampiyon yaptı.Kimsede inkar edemez.Eden zaten ' fenerli'dir.Yediğimiz gol zaten hakem'in hatası.Yenemiyorsanda yenilmeyeceksin.Hafta içi tarihimizin en önemli maçına çıkacağız.Doğal olarak akıllar o maçta.Haa bu arada Burak'a sallayanlarda var.Gidin dolaşın da gelin siz.Size söylenecek laf yok !

bahadır2561
Takım olarak pres yapsak bişeler olacakta herkes geriye yaslanmış bekliyor

lazfather61
18.11.2011, 22:35
Kardeşim ben neden şımartayım bu adamları, işini yaptığı sürece benim açımdan sorun yok.

Burak işini yapıyor, en azından ben bu sene Burak'ın işini layığıyla yerine getirdiğine inanıyorum.

Ama şimdiden, doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Kendinizi sürekli olumsuz olabilecek durumlar için şartlandırmayın.

Biraz olumlu düşünün, bu hafta kötü oynar, İnter maçında çakar golünü, unutturur bu maçı.

adamın tavrından bahsediyorum kotu oynundan degil anlatamıyorum galiba, sadece bu macta bunu yapmadı ´´ tavır´´ kraldan cok kralcılar hem takıma hem kendine zarar veriri...neyse abi ben cıkıyorum iyi aksamlar size insallah bir dahaki macta bu takımın futbolcusu oldugunu unutmaz kendini dev aynasında gormez insallah burak...

Doğukan Uçan
GIRAY Bu kac oldu oglum ya ne bu hep kendi kalene atiyorsun? gecen senede yaktin bizi Liverpool macinda.

SALDIRAY
3 sene önce Şenol hoca gelsin bizi anca o kurtarır die ağlayanlar şimdi eleştiri yağmuruna tutuyor:) ne diyelim ki

inadına_Trabzon
Tamamen cahilliğime verin, teknik direktör ne zaman formsuz olur ne zaman formda olur.

Bunun kıstası nedir, gerçekten çok merak ediyorum.

Oyunu okuyamıyor. Oyuna müdahale edemiyor. Çıkardığı 11 ler verimsiz. Oynattığı futbol Trabzonspor a yakışmıyor. ve en az 60 dk bu futbolu seyrediyoruz. Oyuna pozitif etkisi yok. sahaya bırakılan 11 oyuncu kendilerince top çeviriyor bizde izliyoruz.

Ilelioglu
18.11.2011, 22:36
Puan kaybi olunca hemen Hocaya salla..! Peki o 20 puani ben mi topladim? SL'deki 5 puani ben mi topladim? Inter'i deplasmanda ben mi yendim?

Kendinize gelin yahu...Her puan kaybi ayni seyler...Sacmalik...Kadro bozulmus herhalde kötü oynayacagiz. Herhalde istikrarsiz sonuclar alacagiz. Ya ne bekliyordunuz? Yeni kurulmus bir kadro ile ligde 1. olmayi mi? SL'de 1. olmayi mi?

..

Mustafa'
Çok kafaya takmaya gerek yok.

Önümüzde sezonun en önemli maçı olan İnter maçı var.Yarından itibaren İnter maçına odaklanmalıyız.

Ayrıca yan hakem'in o el pozisyonunu %100 görmesi gerekirdi.Evet 2 haftadır yan hakemlerden çekiyoruz.Bakalım daha neler görücez.

Bu arada Adrian'a artık duran top kullandırılmasın.

serdaracıl

Hoca formsuz ne ya

CAFER ÖZER
Ligde Fener lider en az 2-3 macı hakemle kazandı
Biz ikinciyiz hakemler bizi biçiyor
Adamların KIRMIZI kart gören adamına bir mac ceza verilirken
Bizde kart bile görmeyen Burak ceza alıyor
Emre herkese küfür ediyor ne sahada ne saha dısında ceza yok
Adamlar ölümüne takımına sahip çıkarken
Biz bur maçta puan kaybettimi hemen darağacını kuruyoruz
Ondan sonra Fenerle kendimizi kıyaslıyoruz
Yine söylüyorum bu takım bu taraftara bir numara bol geliyor

sametaydin
18.11.2011, 22:37
Tolga oyuncu değil mi yani:)

Onu unuttum. :) Tolga da iyiydi. Serkan'da kötü değildi. Celustka bişeyler yapmaya çalıştı.

adem73
Alternatifi yok diye, susulacak mı ? Yanlış yaptın denmeyecek mi ? Şenol HOCA bu sezon FORMSUZ.
denilecek tabi.ama dozunda olmali yikici degil yapici olmali.olur ligde puan kayiplari.haftaya bjk yi yener durumu düzeltiriz.

Bülent AKBULUT61
tamam arkadaşlar Şenol hocaya yükleniyorsunuz anladık ta iki sonra bırakıp gidecek ondan sonra çıkın bakalım işin içinden bu takıma Şenol hocadan başkası yalan onsuz olmaz bu kadarda yüklenmeyelim

Kasım BEKTAŞ
GIRAY Bu kac oldu oglum ya ne bu hep kendi kalene atiyorsun? gecen senede yaktin bizi Liverpool macinda.

daha 2 olmuş görende 10 tane gol kendi kalesine

abartmayın...

Ogün YAZICI
lille veya cskanın yaşadığı puan kayıplarıyla bizimkini karşılaştırıp sağduyuya davet etmek nasıl bir ölçü... bir spor toto süper lig takımına as kadronla çıkıp oyunun tamamında 30 metreye gömülüp oynamanın hiçbir açıklaması olamaz.eğer akıllar inter maçındaysa sercanı aykutu barışı paweli onu bunu şunu oynat ama 30 metreye kapanıp bizlere işkence etme...

bahadır2561
18.11.2011, 22:38

Yönetime yazıklar olsun.

Korkularından agızlarını acamıyorlar

hami08

Kimse sana gördüğün yanlışı eleştirme demiyor.Ama herşeyin de bir ölçüsü,bir ayarı vardır.Şu an takımdan ayrılsa şenol hoca kim gelecek allah aşkına bir söyleyin?''Olmuyor arkadaş olmuyor.Şenol hocadan başkası bu takımı ayağa kaldıramıyor.Bu ikiyle ikinin toplamının dört olduğu kadar gerçek bir yargı.Az sabredin da kardeşim.Geçen senenin iskeleti gitmiş,giden oyuncuların yeri dolmamış ama siz yine 20 puandasınız ve ikincisiniz.Şampiyonlar liginde 5 puandasınız ve ikinci tura çıkma şansınız var.Hemen asıp kesmenin alemi yok.

Ali Yerlikaya
Benim lig icin beklentim cok düsük ondan dolayi stress yapmiyorum...
Canlari sagolsun Senol hocada benim gibi ligi sallamiyor ama niye genclere sans vermiyor onu anliyamiyorum, birtek o konuda elestirim var yoksa suan ligde top oyniyan takimmi var...?

Yeşil
Eskiden maçtan 1 saat önce kurulurdum Tv başına, ama şu anda uşaklara ayıp olmasın diye izliyorum lig maçlarını. O kupa gelene kadar durum bu bende.. Sıkmayın canınızı, nasıl olsa 3 yılda bir şampiyonluğumuz çalınmayacak.. Artı, 3 "hikayesizler" can çekişiyor..

ophius
gayet kötü oynadık ama serkan ortasahada oynadıkça daha iyi bir oyun beklenemezki...
keza inanılmaz yağmur vardı..
maçın hakkı beraberlikti...yediğimiz gol öncesi esgeçilen elle oynama ortada..
neyse 1 puana üzülmedim deil

Ilelioglu

Bu sezonda basarisiz degil. Ilk defa katildigimiz SL'de Inter galibiyeti ve 5 puan. Ligde 2. siradayiz. Basarisizlik buysa basarilik ne?

Kadroyu bozan Yönetim gidenlerin yerini doldurdu mu? Yok...Senol Hoca ne yapsin?

..

Mehmet Ç.
18.11.2011, 22:40

Evet TIK YOK.

Dününü unutan bir kimse yarinini bulamazmis..

Ayip be abi...

Bu arada Inter galibiyeti daha makbule gecti...

Gol sevincinde, agzim acik ama ses cikmadini daha ben biliyorum..

Kendimi 4-5 sira asagida buldugumu ben bilirim ;)

O galibiyet sans degil.. Senol Günes eseri idi..

Canli canli görünce daha cok belli oluyor

kudu_61
a2 maçında bişey verememiş bu arkadaşları dinlendirip sercana erene aykuta şans verme zamanıydı bu maç

Ilelioglu
tamam arkadaşlar Şenol hocaya yükleniyorsunuz anladık ta iki sonra bırakıp gidecek ondan sonra çıkın bakalım işin içinden bu takıma Şenol hocadan başkası yalan onsuz olmaz bu kadarda yüklenmeyelim

Burada yazanlarin yaslari kac bilmiyorum ama dönüp bir arkaya baksinlar. Tarihimize bir baksinlar. Sampiyon olacaksak Senol Hoca ile olacagiz. O kadar.

..

Doğukan Uçan
18.11.2011, 22:42
50 kİŞİlİk kadro var dedİ her maÇ ayni adamlari oynatiyor

serdaracıl
18.11.2011, 22:42
Volkan çok iyi oynamış

inadına_Trabzon
18.11.2011, 22:43
yeni kurulan bir takımı ilk senesinde kafaya oynatan bir teknik adam söyle bana? Hani oynatır diyorsun ya NAH oynatır.

Bu kadroyla şu futbol bize izletiliyorsa eleştiririm. Böyle bir kadroyla daha önce herhangi bi teknik direktrün bişey başarıp başarmadığı beni bağlamaz.

11 maç oldu , takım hala kendine küfür ettirtecek futbol oynuyor. 3-4 maçtırda geriye gittik . Topu rakibe verip pas yapmalarını izlemeye başladık.

Trabzonspor u izlemeye gidiyorum,rakibi izliyorum.

Ali Yerlikaya

Isde olay budur be Cafer abi...
Fenerliler sikecide olsa serefsizde olsa takimini destekliyor ve bagliliklarindan hic birzaman süphe etmiyor, biz ise her mac sonrasi taraftar arasinda kavga etmekden baska bisey yapmiyoruz sonrada bu Fener niye kollaniyor tutuluyo diye kendi kendimize soriyoruz...

Fenerlilerden nefret ederim ama adamlar takimina sahip cikiyor, bisey karar verince onu herkes kabul ediyor ve uyguluyor...
Burda neler görmedik LigTV iptal kampanyasinda kiviranlarimi dersin, baska bir olayimi dersin herkes menfaati icin TS yi destekliyor herzaman seni mutlu edemez hic bir klub edemez...

Bizim taraftardan harbi bir cacik olmaz ya ayrani eksik olur yada salataligi(hiya agir kacabilir diye yazmadim :D), ama bu zihniyetle biz daima bir yerlerden acik veririz ve hic bir zaman ne saha icinde ne disinda güclü olabiliriz...

adem73
Bu sezonda basarisiz degil. Ilk defa katildigimiz SL'de Inter galibiyeti ve 5 puan. Ligde 2. siradayiz. Basarisizlik buysa basarilik ne?

Kadroyu bozan Yönetim gidenlerin yerini doldurdu mu? Yok...Senol Hoca ne yapsin?

..
bazi taraftara göre su an lider olmamiz.cl de de lider olmamiz lazimdi.basari budur.

Ogün YAZICI
18.11.2011, 22:44
şimdi bu takım salı gecesi 90 dakika 1 puana yatacak . belki onu da beceremeyip gol yiyip kaybedecek.maç sonrası oklar yine avni akerdeki taraftarı hedef alacak...

SALDIRAY
18.11.2011, 22:45
Böyle yağmurda kulübesinden çıkmayan şeker teknik direktörler biliyorum ben. Ama Şenol hocanın umrunda değil direktifleri veriyor bağırıyor kızıyor uyarıyor ama oyuncular hatalarından ders cıkarmıyorsa hoca napsın. hocayı begenmeyebilirsiniz ama haksız yere bu kadar ağır eleştirilere gerek yok.ilk puanımızı vermiyoruz.

daha bu maçta hocaya bu kadar yükleniyorlar acaba önümüzdeki 1 ayda alınacak sonuclardan sonra ne yapacak bu adamlar? 3 derbi ve aralarda şampiyonlar ligi maçları var. büyük ihtimal istediğimizin altında sonuclar alacaz kesin gonderin dersiniz.

Mustafa 42
selam ben bukadar isteksiz bir fitbol görmedim ne bicim top oynuyoruz bizim takimda alenziyo birde tolga vardi gerisi nafile ayip yani bence birde bugün yöneticinin birisi transfer calismasi yok diye yada yapilmiyacak diye aciklamasi var ne bicim aciklama mecburen transfer yapilmasi gerekiyor yüzde yüz transfer sart hemde golcü golcü lazim yazik giden puanlara bunlari arariz ama bulamayiz yazik vallahi yazik

Transfer Çalışmamız Yok

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=5333

Ilelioglu
Bu kadroyla şu futbol bize izletiliyorsa eleştiririm. Böyle bir kadroyla daha önce herhangi bi teknik direktrün bişey başarıp başarmadığı beni bağlamaz.

11 maç oldu , takım hala kendine küfür ettirtecek futbol oynuyor. 3-4 maçtırda geriye gittik . Topu rakibe verip pas yapmalarını izlemeye başladık.

Yönetime söyleseydin Kadroyu bozmasaydilar madem. Oynanan Futbolu bizde begenmiyoruz ama ortada bir basarisizlik yok. Güzel Futbol bekliyorsan git Egemen'in yerini doldurmayan, Umut'un yerini doldurmayan Yönetime isyan et.

..

DNA-TS
milli takımlardan gelenler var cuma maç salı maç hafta sonu maç futblcularda robot değil kafa olarak konsantre sorunu yaşadıklarını düşünüyorum.kim nederse desin akılları inter macında.ben kabahatlide görmüyorum onları psikolojik bir şey.beraberlik kötü değil özelllikler kendi kalene attığın golden sonra gol bulmak galibiyet gibi. ben maçtan önce beraberlik beklediğim için sıkıntı olmadı çünkü yukarıda yazdığım şeyleri düşündüm.
@ nbay
dediklerini samsun maçından beri burada paylaşıyorum bu takımın çok büyük bir duran top kullanma eksikliği var. bütün toplar yerden vede daha adam geçmeden rakip tarafından stop ediliyor mersinin golündeki korner atışı gibi kullanabilsek şu topları abartısız her maç golümüz olur ne colman nede adrian yapamıyor güzel orta işte bu noktada geçen seneki elemanları arıyorum.
kısacası beraberlik kötü sonuç değil.

Fanatik34
Hoca´yi elestirenler, bir zahmet hangi takimi calistirdiklarini söylesinler?

serdaracıl
18.11.2011, 22:46
Yabancılarımız vasat

Ilelioglu
18.11.2011, 22:47
bazi taraftara göre su an lider olmamiz.cl de de lider olmamiz lazimdi.basari budur.

O bile acmazdi bunlari. Gruptan ciktiktan sonra Final oynamadan olmazdi degil mi? :rolleyes: Sirf elestiri var cözüm arayisi yok. Sifir!

..

SALDIRAY

neden arkadaş kadromuz çok mu iyi ? Bana egemenin selcugun jajanın yerinin dolduğunu söyleme sakın. küçük çocuk bile güler buna. yaralı bir takımız ve yeni olusumdayız. bana senol hocayı eleştiriosan önerilerinide söyleyeceksin. mesela kim olsa daha iyi olurduk bunu söyle bana

Doğukan Uçan
aldıgımız transferler hiç katkı vermiyor takıma celusta hariç

Ilelioglu
18.11.2011, 22:48
Yabancılarımız vasat

Cözüm nedir?

sametaydin
18.11.2011, 22:50
selam ben bukadar isteksiz bir fitbol görmedim ne bicim top oynuyoruz bizim takimda alenziyo birde tolga vardi gerisi nafile ayip yani bence birde bugün yöneticinin birisi transfer calismasi yok diye yada yapilmiyacak diye aciklamasi var ne bicim aciklama mecburen transfer yapilmasi gerekiyor yüzde yüz transfer sart hemde golcü golcü lazim yazik giden puanlara bunlari arariz ama bulamayiz yazik vallahi yazik

Transfer Çalışmamız Yok

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=5333

Ben de duydum çıldırdım. Bu takıma banko 4 transfer gerekiyor. Çıkmış transfer çalışması yapmadık diyor. Şenol hoca da bir yere kadar oynatır mal ortada bu takım ilk 4 e girer ya da girmez pozisyonunda. İlk 4 ü kesin görmeyin. Ligin 3te 1'i bitti. Kayseri hariç en vasat takımlar bile bize kök söktürdü. Puan kaybetmeyi geçtim her maç yenilme korkusu yaşadık. Şimdi de çıkmış transfer çalışması yok diyor. Ayıp be ayıp.

zafer6161
18.11.2011, 22:50
http://www.haber61.net/images/gallery/1346/9.jpg

doğulu kardeşlerimizin TRABZON sevgisi:alkış::alkış: