PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Inter

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Sibel
23.11.2011, 17:46
Güzel bir maç, güzel bir atmosferdi. İyi oynadık, şanssızlık yakamızı bırakmadı.O Halil'in golü yok mu? Ağır çekimde izliyor gibi saniye saniye yaşadım. Ben de dahil bir çok kişi stadda, topun oyuncuya çarptığını görmedi.Direk kaleye gitmiş gibi göründü, ekrandan bakınca öyle olmadığını anladık.:)Yorucu bir gündü. Hâlâ daha yorgunum ama değer tabii ki.Kazanmayı fazlasıyla hak ettiğimiz maçtan sadece 1 puan almak beni çok üzdü. Hayırlısı diyorum ve İnter'e CSKA maçında booooool şans diliyorum.:)

hüseyin1975
23.11.2011, 18:03
inter i yenmis olsaydik bile lille de kaybetmemiz gerekirdi..sonucta pekte degisen birsey olmadi..

Grubdan cikma adina Evet ama eger yenilirsek sonuncu olma ihtimalimiz var.
Dün yenseydik sansimiz artacakdi cünkü CSKA Interden bence ancak 1 Puan alabilir.

DNA-TS
23.11.2011, 18:10
ben çok çok uzun bir aradan sonra şehirde böyle bir atmosfer gördüm. havaalanı ucaklar oteller restoranlar cafeler minübüsler tıkabasa dolu trabzonspor bulvarı herzamankinden daha hareketli tribünler full cakılı hava güzel oyun güzel. bir futbol maçının trabzon şehri için nekadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm. yaşattıkları için şenol hocaya vede futbolculara teşekkür ediyorum muhteşem bir salı günü geçirdim sayelerinde.

Murat Acar
23.11.2011, 18:15
Enteresaaannn:D

Valla bu kadar yakın iki ilin arasında böyle bir iklim farkının olması :eek:

Tamam üstad, anlaşıldı sende zehir gibi bir hafıza var, daha anlatma... :D

DEDİM BEN hafızası çok iyidir damat mamatta olsa ona şüphem yok yani:)):D

worldmaster
23.11.2011, 18:19
Mest oldum maçta :) Oyun olarak bu seviyelerde oynamayı alışkanlık haline getirmek lazım. Lig ve Avrupa maçları arasında çok büyük bir seviye farkı yaşıyoruz...

Mehmet Ç.
23.11.2011, 18:19
Uefa listesinde 100'den 96'ya ciktik... SL öncesi 150 mi 130 mu neydi...

Inter 11.

CSKA ilk 20'de...

Lille ilk 50'de ...

Lille'yi yenecegiz ve ilk 50'de yer bulacagiz :D

galibiyet 3000

tur atlamakda puan getirir ...

:D

amasya0561
23.11.2011, 18:26
Bu takımımla gurur duyuyorum. şl maçlarında bizi hiç mahcup etmediler.
bize böyle mutluluklar yaşatan yönetim teknik heyet
ve futbolcularımıza binlerce teşekkürler.
birde gruptan çıkarsak havamıza bak beeee çatlasın şikebahçeliler

İleli
23.11.2011, 18:34
kaçıranlar için şampiyonlar ligi seramonisi (kapalı tribünden)

http://youtu.be/brOwFX8m3T4

arsivlik yeminle

Enes Ünal Kaya
23.11.2011, 18:42
_4nvuYVz-Lk

Buldum seni adamim :D
30 dk aradim vallah internet'te.
Hepimiz taniyoruz bu adami hahaha ilk macta aglatmistik bunu yahu :D

1:07'den sonra izleyin, Halil atiyor ve bu adamin yine morelini bozuyor hahahaha

AHAHAhaha = ) Bunu Görünce Aklıma Yine BU Geldi :D

http://a1111.hizliresim.com/r/r/pz0d.jpg

Tatar Kemal
23.11.2011, 18:44
zgCMzvzYoDQ

macka61
23.11.2011, 19:02
tebrik ederim takımımızı gururlandırdılar bizleri

Enes Ünal Kaya
23.11.2011, 19:14
e19JdPtKePU

Çocuklar Duymasın TRABZONSPOR İnter Galibiyeti vs Fenerbahçe ATışması = ) Çok Komik Ya

Ömer Faruk61
23.11.2011, 19:14
Vay be Daha önce Tecrübesi olan takımlar Villareal,Dinamo Zagreb,Oteul Galati nin 5 maç sonunda 0 puanı var.Trabzonum Beni bu kadar mutlu ettin.Allah da sizleri ömür boyu mutlu etsin..Yönetiminden Çaycısına...

Mert67
23.11.2011, 19:31
Helal olsun tüm takıma ve teknik heyete, gururumuzsunuz.

Tunay ERDEM
23.11.2011, 19:37
her zaman kendi takımımızdan inter'in attığı gol gibi bir gol atmasını beklemişimdir. bakalım dünya gözü ile görebilecek miyiz bunu.

Ömer Faruk61
23.11.2011, 19:39
her zaman kendi takımımızdan inter'in attığı gol gibi bir gol atmasını beklemişimdir. bakalım dünya gözü ile görebilecek miyiz bunu.

Abi Kayseri Maçında attığımız 2.gol benzemiyor mu? :)

Tunay ERDEM
23.11.2011, 19:49
Abi Kayseri Maçında attığımız 2.gol benzemiyor mu? :)

biz orda hızlı çıktık, defansı az adamla yakaladık. burda adamlar resmen "örnek" verir gibi göstere göstere o kadar adamın içinde pozisyon hazırladılar. :)

Emre GÜRDAL
23.11.2011, 19:51
yenilsek bukara üzülmezdim bu maça...colman sahanın en iyisiydi ama colman neden iyiydi tek sebebi var karşıısndaki takımda arjantinli oyuncu çoktu o yüzden.. teşekkürler trabzonspor'um.... benim alnımı temiz başımı dik tuttugun için...

Semra
23.11.2011, 19:53
Şenol hoca başta olmak üzere bize bu gururu yaşatan herkese çok teşekkürler...
İnşallah gruplardan çıkarız çünkü bunu fazlasıyla hak ediyoruz, Allah utandırmasın.

Mustafa AYDIN
23.11.2011, 19:58
Dik oynadık,dikine oynadık ama direğe takıldık.olsun.Fransada tur atlayıp geliriz.

Tunay ERDEM
23.11.2011, 19:59
evet colman, bu arkadaşımız piyasa yapmak istediği zaman iyi oynuyor nedense.

Armağan Dere
23.11.2011, 20:03
Tüm takıma teşekkürler..
Saolun uşaklar
İnter'e futbol dersi verdiler..
Şans biraz daha yanımızda olsaydı 3'lemiştik İnteri..
Bu arada Burak Yılmaz'da ki düşüşü bi tek ben mi gördüm acaba?

Emirhan Yazıcı
23.11.2011, 20:05
Murat Kosova Simdide Efes Maçını Anlatıyor :)

selcuk
23.11.2011, 20:05
2 macta gol atamayisi düsüs sayiliyorsa evet

Eren Karaahmetoğlu
23.11.2011, 20:19
Tüm takıma teşekkürler..
Saolun uşaklar
İnter'e futbol dersi verdiler..
Şans biraz daha yanımızda olsaydı 3'lemiştik İnteri..
Bu arada Burak Yılmaz'da ki düşüşü bi tek ben mi gördüm acaba?

Bir tek sen gördün bence. :)

lazkerem
23.11.2011, 20:26
Aksam Burak'ı canlı seyrettiğimde sunu gördüm ki Burak'ın pres diye bı derdi yok 3 Mt yakınına müdahale etmiyor ileride pozisyona girdikten sonra geri dönmesi( tekrar top gelmesi halinde ofsayttan çıkması ) 3 dk sürüyor
Bence Burak'ı medya iyi şişirdi bizde ( umarım öyle olmaz ) patlamasını seyredeceğiz ...

ispiroğ61
23.11.2011, 20:49
Bu maçın tekrarını nerden izleyebilirim?

selcuk
23.11.2011, 21:13
Trabzonspor

29Tolga Zengin
Torhüter

6.0

5Marek Cech
Verteidiger

5.5

6Arkadiusz Glowacki
Verteidiger

5.0

23Giray Kaçar
Verteidiger

5.0

28Ondřej Čelůstka
Verteidiger

5.0

30Serkan Balcı
Mittelfeldspieler

4.5

15Didier Zokora
Mittelfeldspieler

5.5

20Gustavo Colman
Mittelfeldspieler

6.0

25Alanzinho
Mittelfeldspieler

7.5

9Halil Altintop
Stürmer

6.5

17Burak Yılmaz
Stürmer

7.5

FC Internazionale Milano

7.0

1Julio César
Torhüter

6.0

4Javier Adelmar Zanetti
Verteidiger

6.5

6Lucio
Verteidiger

6.5

25Walter Adrian Samuel
Verteidiger

5.0

26Cristian Chivu
Verteidiger

5.5

55Yuto Nagatomo
Verteidiger

5.5

5Dejan Stankovic
Mittelfeldspieler

7.0

11Ricardo Gabriel Álvarez
Mittelfeldspieler

6.5

19Esteban Matias Cambiasso
Mittelfeldspieler

6.0

22Diego Alberto Milito
Stürmer

6.5

28Mauro Matías Zárate
Stürmer

goal un notlari dün icin

buragi elestiren bol goal a göre macin stari

Cafer Bulur
23.11.2011, 21:20
Ben dünkü macta taraftarimizin ciddi anlamda takimi destekledigini duymadim.

Yanlisim mi var ,stadda olanlar ne diyebilirler bu konuda?

asimetrik
23.11.2011, 21:24

Çok güzel bir atmosferdi. Destek oldukça iyiydi.

TSunami_69
23.11.2011, 21:29
Alanzinho'nun bu takımda yeri yok diyenler,Halil'i ilk fırsatta yere vuranlar,Adrian'a yeteneksiz yaftasını yapıştırmaya çalışanlar...

''Gördünüz mü?'' demeyeceğim, diyeceğim şu ki, bu adamların hepsi bu takıma lazım.Bu takımın Alanzinhoya ihtiyacı var.Ne zaman ne yapacağını bilmiyoruz belki ama emin olun rakip te bilemiyor...Bunun değerini bilmek lazım.En ufak hatada Halil'i küçümsememek lazım...Bunları öğrenecek kadar çok ders aldık ama öğrenemedik hala....

Küçük hatalarla bu oyuncuları küçük görmemek lazım.Hep dedik, bu takım geçen seneden daha iyi diye...Uyum sorunu yaşıyor,takım olamıyor,hala olamadı.

Ama bugünkü futbolu bir istanbul takımı oynasaydı 1 hafta manşetten inmezdi...Yapıcı eleştiri yapmayıp sürekli yıkıcı eleştiriden zevk alan renktaşlarımza söylüyorum,artık hayatınızla barışın lütfen ve şu kadronun önemini anlayın.Bu takım oturduğunda geçen senekinden iyi olacak.Bu maç bunun sinyalidir...Inter yahu karşındaki,ikinci yarı çıkamadılar,kontraya bağlı kalmak zorunda kaldılar...

Ben çok üzüldüm çünkü kendimi 3 puana hazırlamıştım ama nasip değilmiş...Aldığımız 6, direklerde bıraktığımız 4 puan var.O 4 puan Avni Aker'in direklerinde kaldı...Sonsuza kadar orada,o direkte olacak o 4 puan...Şampiyonlar liginden hatıra olarak alınan 4 puan...

Teşekkürler Trabzonspor'um... Ezilecek diyenleri ezdiğin için.:alkış::alkış::alkış::alkış: tek kelimeyle muhteşem. sonlara doğru gözlerim doldu gerçekten

Cafer Bulur
23.11.2011, 21:44
Çok güzel bir atmosferdi. Destek oldukça iyiydi.
Ben neden tv basindan destek duymadim,hoparlörlerin sesini mi kismislardi.:D

Şahinoğlu
23.11.2011, 21:46

Abartamaya gerek yok , interin attığı gol bizim defansımızın hatası . Fatih Tekke Gökdeniz böyle çok gol attılar şu zamanlarda bile takımı eleştirmek neyin nesidir , yapmayın etmeyin, Barcelonayla kafa kafaya oynasak yine eleştirecek taraftarımız çıkar ,bu anlamda taraftar olarak türkiyenin 1 numarasıyız.

Cafer Bulur
23.11.2011, 21:50
Mac öncesi interi havaalaninda karsiladik diye taraftarimizi yerden yere vuranlar halen daha ayni fikirdemi?

Taraftarimizin o karsilamasinin cska macinda interin,hocasinin aklina gelecegini hic düsündünüz mü?

bbyanik
23.11.2011, 22:14
http://www.radyotvonline.com.tr/play/?ID=583 Birazdan takvim gazetesi editörü Onur Koçhan Kardeşimiz objektif yorum programına konuk olarak katılacak isteyen arkadaşlar izleyebilir dinleyebilir ....

Tunay ERDEM
23.11.2011, 22:16
Abartamaya gerek yok , interin attığı gol bizim defansımızın hatası . Fatih Tekke Gökdeniz böyle çok gol attılar şu zamanlarda bile takımı eleştirmek neyin nesidir , yapmayın etmeyin, Barcelonayla kafa kafaya oynasak yine eleştirecek taraftarımız çıkar ,bu anlamda taraftar olarak türkiyenin 1 numarasıyız.

ben eleştirmiyorum ki, sadece kendi takımımızdan rakip defansı böyle ablak ablak baktırarak bir gol atmasını bekliyorum.

hodlu
23.11.2011, 22:19
Havaalanındaki karşılamasıyla,konukseverliği ile,maç içindeki mücadele-iyi oyun ve alınan skor ile birlikte mükemmel bir Trabzonspor-İnter maçı yaşadık. Hayat yaşadığın andan zevk almaktır.Sonraki hesaplar ile kafayı yormaya gerek yok.Nasıl olsa iş olacağına varıyor. Trabzonspor'uma yaşattığı hazlar için sonsuz teşekkürler..........
*Metristeki şikeciler dua ettikçe Trabzonspor şaha kalkıyor,şahlanıyor, göklere çıkıyor. Metrise selam yola devammmm...

jacek cyzıo
23.11.2011, 22:35
alanzinyo bu takımın rengidir.sözleşmesi sezon sonu bitiyor.acilen sözleşme yenilenmeli.yoksa selçuk gibi arkasından ahlar vahlar çekeriz.

ispiroğ61
23.11.2011, 22:39
Bu maçın tekrarını nerden izleyebilirim?

Yok mu yardımcı olacak?

Samet Yildirim
23.11.2011, 23:06
Yok mu yardımcı olacak?
https://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari

Daha eklenmemis ama bu aralar eklenir kesin.

Mesut AKYILDIZ
23.11.2011, 23:39
0Hd5MlmB45g

Sadece bu sahne için gitmiştim....

Cafer Bulur
23.11.2011, 23:44
0Hd5MlmB45g

Sadece bu sahne için gitmiştim....
Bu sarki bjk maci öncesi söylensin,bjk yi kevgir gibi avlariz.;)

Bordo_MaviM_61
23.11.2011, 23:53
Trabzonspor fans can rest assured that we will be taking the last game against CSKA seriously. We want to close out the campaign in style at San Siro.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/round=2000263/match=2007636/postmatch/quotes/index.html

İnterin hocası Trabzonspor taraftarlarını son maçı ciddiye alacağımız konusunda temin ederim. Grup maçlarını güzel bir şekilde bitirmek istiyoruz mealinde bir şeyler söylemiş.

Sefa
23.11.2011, 23:54
Şimdi Ntv Spor da Rıdvan'ı izliyorum iyi yakaladı ben farketmemiştim ki zaten maçta görmem zordu. İlk yarı bir saerbest vuruşta Interli oyuncunun kırmızı yemesi lazımdı Zokora'ya dirsek atıyor ama neredeyse gol yiyecektik o pozisyonda..

cerebrum
24.11.2011, 00:02
futbolcuların koşu mesafelerini nereden bulabilirim???

Punisher-61
24.11.2011, 00:06
alanzinyo bu takımın rengidir.sözleşmesi sezon sonu bitiyor.acilen sözleşme yenilenmeli.yoksa selçuk gibi arkasından ahlar vahlar çekeriz.

Bugün is yerinde almanlar alanzinhoyu sordular bana nerden aldik diye falan filan adamlar hayran kalmis

trab61
24.11.2011, 00:08
Ben onu bunu bilmem. Senol günes basimizda olmasaydi bu takimla 0 cekerdik. Senol gunesin degerini bilelim. Senol gunesin eseridir bu takimla bu basari. Insallah bi 10 sene daha kalir basimizda. Unal Hoca yaninda cok iyi pisiyor. Bizim icin buda buyuk bir sans.

worldmaster
24.11.2011, 00:34
Bu maçla yine gördük ki şurada "Colman topçu değil,bizim mahallede bundan 5 tane var" tarzı söylemler yine saçma yorumlar olarak kayda geçti.

Şu forum da bir kavram ve anlam problemi yaşanıyor açıkça. Kötü oyuncuyla kötü oynayan oyuncunun ayrımını yapmak bu kadar zor ve ağır gelmemeli insana.Colman sadece bir örnekti...

Oğuzhan
24.11.2011, 00:38
Colman ya adamım benim ay lav yu :D

cerebrum
24.11.2011, 00:43
futbolcuların koşu mesafelerini nereden bulabilirim???
...........................................

TAMTÜRK61
24.11.2011, 01:24
Güzel maçtı, İnter'i resmen elimizden kaçırdık, ah o direk yok mu ah!

tolga1461
24.11.2011, 01:29
Sevgili Renkdaşlarım, Maçı Full Türkçe ya da Hd bulma şansımız var mı?
ancak bmn sayfasındaki gibi part part videolar istemiyorum. İlk yarı 2. yarı şeklinde.
Teşekkürler şimdiden

lazzz61
24.11.2011, 02:08
colman yıllık en az 1.5 mıllıon almalı

cerebrum
24.11.2011, 02:09
Sevgili Renkdaşlarım, Maçı Full Türkçe ya da Hd bulma şansımız var mı?
ancak bmn sayfasındaki gibi part part videolar istemiyorum. İlk yarı 2. yarı şeklinde.
Teşekkürler şimdiden

valla ben de koşu mesafelerine taktım da tık yok...

Yasin Altuntas
24.11.2011, 11:38
...........................................

http://www.youtube.com/watch?v=jkmKzr0CsN0

Direk videonun baslangicinda iki Takiminda Kosu mesafeleri var.

Kara Mert61
24.11.2011, 11:56
Colman'ı uyarmak lazım..Şampiyonlar ligine farklı bir motivasyonla hazırlanmasını normal karşılıyorum ama ligdeki maçlarıyla şampiyonlar ligindeki maçları arasındaki fark çok büyük.Maç seçtiği aşikar.

Yasin Altuntas
24.11.2011, 12:19
Diger Sampiyonlar Ligi Maclarina bakiyorumda acaba biz bizim Defans'a cokmu haksizlik yapiyoruz diye düsünüyorum. Bizimkiler Sinek ucurmazken bazi Takimlarin Defansi evlere senlik valla

memoFli
24.11.2011, 13:38
On numara top oynadık.Malzemecisinden teknik heyetine kadar herkese sonsuz teşekkürler.
GECENİN TEK VE EN KÖTÜSÜ MAALESEF TARAFTARIMIZDI..basında ki taraftar için yapılan övgülere anlam veremedim.Ben başka stadda mı maç izledim diye düşündüm.Çok uzun yıllar sonra böylesine önemli bir maça çıktık..Taraftar rakibi baskı altına almak,takımıza destek 90 dakika destek vermek yerine adeta
cambiasso,zanetti milito vs..izlemeye gelmiş.Kimse alınmasın gocunmasın fakat taraftar olarak çok kötüyüz..Bankasya takımlarının taraftarı daha iyi destekliyor takımlarını..

Selçuk Sarı
24.11.2011, 14:08

İsanbuldan gittim maça bir arkadaşımla belki 5 yıl olmuştur avni akere gitmeyeli...Kapalıdaydım...Maç başladı arkadaşımla beraber bikaç genç daha toplandık başladık tezahuratlara arkadan bir çığlık bir kıyamet..."la oturun yerinize, la kime diyrumm oturr ulaaaa" şeklinde bağrışmalarla hep beraber oturduk..Gol harici kalkıp bağırdığımız her fırsat aynı çığlıklar geldi arkalardan...He bide sık maça giden renkdaşlara sorum...tribünlerin zemini ne renk? Zira çekirdek kabuğundan göremedim de...

mc123
24.11.2011, 14:59
İsanbuldan gittim maça bir arkadaşımla belki 5 yıl olmuştur avni akere gitmeyeli...Kapalıdaydım...Maç başladı arkadaşımla beraber bikaç genç daha toplandık başladık tezahuratlara arkadan bir çığlık bir kıyamet..."la oturun yerinize, la kime diyrumm oturr ulaaaa" şeklinde bağrışmalarla hep beraber oturduk..Gol harici kalkıp bağırdığımız her fırsat aynı çığlıklar geldi arkalardan...He bide sık maça giden renkdaşlara sorum...tribünlerin zemini ne renk? Zira çekirdek kabuğundan göremedim de...

ntvspor' yayını yapılırken de ilk kez kamera görmüş insanlarda cabası.

Emrah60
24.11.2011, 15:38
İntar maçında çok güzeldik. İnşallah lille maçındada aynı futbolu oynarız.

Sefa Murat Dokuz
24.11.2011, 15:46
İnter'i farklı yenecek kadar iyi oynadık diyebilirim. Adamlar 2 duvar pası hariç kalemize gelemedi birde Coutinhonun şutu var. 2 sene öncenin Ş.Ligi şampiyonunu ezmiş olmamız çok iyi ama oyuncularımızın özellikle Colman'ın maç seçmesi çok kötü bir durum. Şu oyununu sürekliliğe kavuştursa zaten Avrupa hayali bile varsa 1-2 seneye kalmaz 10m€ ya gider. Hemde istediği takıma.

tarsus
24.11.2011, 16:17
maçtan bugün eve dönebildim ama trabzonda fazladan 1 gün kaldığım için hiç üzülmedim,sevdiğim takımı destekledikten sonra her caddesinde bordo mavi formalı renkdaşlarımın heyecanını sevgisini gördükce bu renklere aşkım dahada arttı.heyecandan yerimize oturamadık inşallah fransadada bu oyunu tekrarlarız ve sevincimizi katlarız.inter maçında tüm oyuncularımız iyiydi ama özellikle colman daha iyiydi,resmen arabanın direksiyonu elinde gibi oyunu bir sağa bir sola çeviriyordu ben çok beğendim.burak istediği topları yine alamadı ilk elini kaldırdığında o toplar atılsaydı italya şimdi onu ve pası atan alanzinhoyu konuşuyordu ama olmadı

Aleyna Yemenici
24.11.2011, 16:19
Bu gurupta bizden daha iyi oynayan yok. Çıkmamak ahmaklık olur,şanssızlık olur. Şanssızlık demişken,İnter maçında o kaleyi sanki biri okudu.Hiç mi bir şut bile girmez allah aşkına. Neyse işte..

Buğra Sekban
24.11.2011, 16:28
Ben onu bunu bilmem. Senol günes basimizda olmasaydi bu takimla 0 cekerdik. Senol gunesin degerini bilelim. Senol gunesin eseridir bu takimla bu basari. Insallah bi 10 sene daha kalir basimizda. Unal Hoca yaninda cok iyi pisiyor. Bizim icin buda buyuk bir sans.

şenol hoca ile ilgili değerlendirmene aynen katılıyorum o olmasa biz 0 çekerdik ne zaman şenol hoca bizimle biz o seneler tavan yapmışız birde yönetim onun istediği yerlere değilde onun istediği adamları alsa düşünemiyorum bu takımı...keşke dediğin gibi 10 sene imzalasa

Ibrahim Gaygusuz
24.11.2011, 16:41
Inter 28 sene sonra Trabzona gitti geldi, Fener halen Turkiye kupasini alacak :D

Süleyman50
24.11.2011, 17:05
son yıllarda izlediğim en zevkli ve güzel maçtı, birde kazansak daha güzel olacaktı...

atf61
24.11.2011, 18:21
Colman'ı uyarmak lazım..Şampiyonlar ligine farklı bir motivasyonla hazırlanmasını normal karşılıyorum ama ligdeki maçlarıyla şampiyonlar ligindeki maçları arasındaki fark çok büyük.Maç seçtiği aşikar.
bencede maç seçiyo

CAFER ÖZER
24.11.2011, 19:31
Colman ı Uefa Maçın adamı seçmiş ama Ben Maçta Colmanı beğenmedim.
Kötü oynadığı için değil Kapasitesinin altında Oynadığı için.
Colman eğer kapasitesini biraz daha artırsa Bir kaç tane iş bitirici ara pası atsa Gol atmak İçin biraz uğraşıp Burağı ilerde yalnız bırakmasa Maçı çok rahat kazanırdık,
Hatırlayın bir ara en fazla Gol atan oyuncumuz Colman iken Hücüma verdiği desteği ve Attığı golleri Ersun Yenal döneminde idi
Eğer Colman O zamanki Colman gibi olsa iddia ediyorum şu an avrupanın Bir çok takımının Transfer listesine girerdi.
Evet Colman iyi oynadı ama Çok daha iyi olabilirdi.

zekeriyya
24.11.2011, 21:04
bende colman'ı beyenmeyenlerdenim kime neyin adamı seçmiş anlamamzor yerlere başarısız paslar vermeye çalıştı.oyunu kuramakta zorlandı gibi..

Tahir61
24.11.2011, 22:47
maçın tamamını nereden bulabiliriz?

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 22:52
colman yıllık en az 1.5 mıllıon almalı
Niye 1.5 million almalı,hayırdır?

Fatih Öztürk
24.11.2011, 23:05
bende colman'ı beyenmeyenlerdenim kime neyin adamı seçmiş anlamamzor yerlere başarısız paslar vermeye çalıştı.oyunu kuramakta zorlandı gibi..

pardon!

colman dediğiniz şu gustavo olandı dimi?

Şentürk
24.11.2011, 23:12

Genel olarak beğenmeyebilirsiniz sizin futbol görüşünüz olabilir bir şey diyemem.

Ama bu maç için şu yazdığınız eleştiriler futbol görüşünüzün ne denli kısıt olduğunu gösteriyor.Maçı 90 dk canlı izleyen biri olarak yok denecek kadar az hata ile oynayan toplu topsuz oyunda takımın en iyisi olarak izleyen herkesin tabi benimde taktirimi kazanan bir oyuncu hakkında oyunu kurmakta zorlandı, gereksiz paslar verdi diye eleştirmek, enteresan!

Kusura bakmayın ama başka maçlardan örnek verseniz tamam da bu maç son derece üst düzey oyun oynayan colmanı elestirmek sadece ön yargının getirdiği düşüncelerden ibarettir.

Onur Civelek61
24.11.2011, 23:45
Maçın tamamını indiriyorum. x7.to » Download: 22.11.2011.Sampiyonlar.Ligi.Trabzonspor.1.1.Inter. rar
743 mb http://x7.to/y9n1j9

sanatik
25.11.2011, 00:01
Bugün Lille CSK'yı yener, biz Inter ile berabere kalırız. İki hafta sonra Inter CSK'yı yener biz Lille ile berabere kalırız. Bu durumda puan durumu:

1. Inter: 13
2. Trabzonspor: 7
3. Lille: 6
4. CSK: 5

Macdan önce sonucu bilmis, umarim grupda böyle biter :D

Cafer Bulur
25.11.2011, 12:03
Okay Karacan:Trabzonspor sampiyonlar ligi evreninde kendisini gelistirmis en iyi Türk takimidir.

TSelif
25.11.2011, 12:27
Üstelik 3 günde hazırlandık devler ligine:)

Cafer Bulur
25.11.2011, 12:31
Üstelik 3 günde hazırlandık devler ligine:)
Evet,daha önceden bilseydik daha iyi bir kadro olusturup daha iyi sonuclar alabilirdik.

28TS61
25.11.2011, 12:32
bide hazirlikli gitseydi neler olacakti. belkide gruptan coktan cikmistik

tolga1461
25.11.2011, 16:36
Maçın tamamını indiriyorum. x7.to » Download: 22.11.2011.Sampiyonlar.Ligi.Trabzonspor.1.1.Inter. rar
743 mb http://x7.to/y9n1j9

teşekkürler bu bende de vardı. daha kaliteli görüntü arıyorum ama yok sanırım. paylaşım için tekrar teşekkürler birilerinin işine yarar mutlaka. bişey belirteyim gom playerda kötü gözüküyo donuyo falan ama media playerda sorun yok. eğer daha iyi görüntü bulamazsam bunla idare edecez artık :D

Fatih Öztürk
25.11.2011, 21:15
bu başlığı forumun en nadide köşesine koymak lazım.
zira avrupa ve dünya, Trabzonsporumuzun interi resmen madara ettiğini ve Trabzonsporun önümüzdeki yıllarda avrupada önlem alınabilmesi gereken bir kaç takımdan biri olacağını iyi idrak etti.

Mehmet Ç.
25.11.2011, 21:19
Hazirlikli gitseydik kesin elenmisdik simdi :D

Biz ters milletiz :D

TheCrow
25.11.2011, 21:26
Geçen sene Liverpool'a elendiğimiz maçlar sonrası "bizden çok güçlü birinden iyi dayak yedik ama mahalledeki herkesi de dövebilecek duruma geldik" demiştik. Nitekim aşağılık yaratıklar şike yapmayıp şerefleriyle oynasaydılar en az 20 puan farkla şampiyon olacaktık. Bu seneki Inter maçları da aynı durumu gösteriyor. Inter'e sahayı dar eden takımın dandirik süper ligde ezemeyeceği takım yoktur. Hele de takımdaki taşlar iyice yerine otursun, kolay kolay mağlubiyet almadan ligi tamamlarız.

Tolga Kurt
25.11.2011, 22:35
Arkadaşlar bu maçın ingilizce anlatımı var mı ? Şöyle ; http://www.facebook.com/video/video.php?v=2205948559600

Alper Calik
26.11.2011, 00:02
Tüm takıma tebrikler, Allah hepinizden razı olsun.

Çok gururlandım sizlerle.

Adem Erdoğan
26.11.2011, 00:07
http://www.youtube.com/watch?v=4KFO00p2XDE

Garip bir özet.

Doğan BULAT
26.11.2011, 00:12
İstanbuldan yıllar sonra maça gittim. Özlemişim Trabzon'u :) Trabzon'a vardığımda "Kutsal topraklara geldim" diye eşe dosta haber verdim :D Avni Aker de maç seyretmek bi başka keyif, sokaklarda o yüzlerce binlerce bordo mavi forma giyen insanlar görmek müthiş heyecan verici benim için.. O kadar güzel bir duygu ki tarif edemem..Ya Maçta kale arkalarında karşılıklı 2 ayrı grup vardı. Valla helal olsun hepsine .. Maç boyunca tezahurat yapıp desteklemeye çalıştılar.. Tek eleştirim var sadece..Ahh bi de diğer taraftarlarımız destekleyebilselerdi keşke.. :( Bağırmak için her kalktığımızda ayağa "oturun oturun göremiyoruz" diyenler keşke maçı seyretmek için stata değilde evde tv başına geçselerdi keşke ooraya seyirci değilde taraftar gelebilseydi işte o zaman herşey çok daha güzel olurdu eminim.. Ama herşeye rağmen seviyorum bu rengi ben yaa :D

Sibel
26.11.2011, 13:27
Okay Karacan:Trabzonspor sampiyonlar ligi evreninde kendisini gelistirmis en iyi Türk takimidir.
Üstelik, bütün zorluklara ve sıkışıklığa rağmen bunu başarmış tek Türk takımıdır.

taraf61
02.12.2011, 14:27
Trabzonsporumuzun Ş.Ligi maçları tanıtımlarını nerden bulabiliriz, bir bilgisi olan var mı?

Mustafa ÖZDEMİR
04.12.2011, 13:05
bu maçta trabzonspor taraftarı serkana baraj ayarlatıyordu .maraton tribününde ...

Sibel
26.03.2014, 23:01
Bu maçta kaçan pozisyonları hiç unutmayacağım...
Hele direği sıyıran o top.
Ah!

B.Yiğit
24.05.2015, 23:18
Adrianin direkten dönen kafasi :) ah ahh

Berke6198
11.12.2015, 00:28
:(

http://i.hizliresim.com/q8nm7Q.png (http://hizliresim.com/q8nm7Q)