PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Inter

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

UgurAk61
23.11.2011, 01:42
http://www.onlineticketexpress.com/event/losc_lille_vs_trabzonspor_tickets

ne yaptin abi ya 130€ ögrenciyim ben:)

yektakurtulus
23.11.2011, 01:44
serkan bugün muhtesemdi
ortasahanin ortasinda oldugu müddetce maca cok daha iyi hakim olduk

carolo
23.11.2011, 01:45
adrianin o kafa vurusu aklimdan gitmiyor gitmiyecek

FC-ST-PAULI-61
23.11.2011, 01:47
Celustkanin da aklimdan gitmiyor.

Fatih ÇOLAK
23.11.2011, 01:49
İnter'in 15-20. dakikadan sonra Colman'ı Zanetti ile kitlemeye çalışması :) ah Colman büyük adamsın :)

Esmoface
Alanzinho'nun bu takımda yeri yok diyenler,Halil'i ilk fırsatta yere vuranlar,Adrian'a yeteneksiz yaftasını yapıştırmaya çalışanlar...

''Gördünüz mü?'' demeyeceğim, diyeceğim şu ki, bu adamların hepsi bu takıma lazım.Bu takımın Alanzinhoya ihtiyacı var.Ne zaman ne yapacağını bilmiyoruz belki ama emin olun rakip te bilemiyor...Bunun değerini bilmek lazım.En ufak hatada Halil'i küçümsememek lazım...Bunları öğrenecek kadar çok ders aldık ama öğrenemedik hala....

Küçük hatalarla bu oyuncuları küçük görmemek lazım.Hep dedik, bu takım geçen seneden daha iyi diye...Uyum sorunu yaşıyor,takım olamıyor,hala olamadı.

Ama bugünkü futbolu bir istanbul takımı oynasaydı 1 hafta manşetten inmezdi...Yapıcı eleştiri yapmayıp sürekli yıkıcı eleştiriden zevk alan renktaşlarımza söylüyorum,artık hayatınızla barışın lütfen ve şu kadronun önemini anlayın.Bu takım oturduğunda geçen senekinden iyi olacak.Bu maç bunun sinyalidir...Inter yahu karşındaki,ikinci yarı çıkamadılar,kontraya bağlı kalmak zorunda kaldılar...

Ben çok üzüldüm çünkü kendimi 3 puana hazırlamıştım ama nasip değilmiş...Aldığımız 6, direklerde bıraktığımız 4 puan var.O 4 puan Avni Aker'in direklerinde kaldı...Sonsuza kadar orada,o direkte olacak o 4 puan...Şampiyonlar liginden hatıra olarak alınan 4 puan...

Teşekkürler Trabzonspor'um... Ezilecek diyenleri ezdiğin için.

Düşünceleriniz düşüncelerimdir, tebrik ederim adıma.

yorumsuz6117
Lille maçını izleyemedim ben nasıl maç oldu ??

sanatik
23.11.2011, 01:50

üstelik kaleciye carpip iceriye girebilecekdi. oda olmadi.

ne yapalim. olmadi ama beni halilin golü yeterince sevindirdi. Ilk macdaki golü atmis gibi oldum.

Macin adamida benim icin Halil. Golü attigi icin degil sadece.

Delibas
23.11.2011, 01:53
@UgurAk61 Almanya'nın neresinde yaşıyorsun?

Heidelberg'de bu tür organizasyonlar düzenleyen bir taraftar grubu var, ben Milan maçına onlarla gittim.
Heidelberg'e yakınsan veya Heidelberg Lille arasında yaşıyor ve yol üzerinde onlara katılabilirsen onlara bir
sor derim. İtalya için bilet dahil 100 Euro ödemiştik. Bileti de onlar ayarlıyorlar. Yolculuk otobüslen.

Chiko
23.11.2011, 01:54
Lille maci domine etti, Moskova cok kötü oynadi.
Ilk yari 0-0 bitti, aslinda cok farkli olabilirdi.
Ama Lille kesinlikle hak etti maci.

TaraftaR
23.11.2011, 01:55

Lille gayet güzel bir oyunla 3 puan aldi. Isimizin kolay olmadigi kesin. Bugünkü futbolu Fransa da da oynamamiz gerekiyor.

yorumsuz6117
23.11.2011, 01:56
Lille maci domine etti, Moskova cok kötü oynadi.
Ilk yari 0-0 bitti, aslinda cok farkli olabilirdi.
Ama Lille kesinlikle hak etti maci.

Cska Doumbia'sız hiçbişey zaten.. Bizim 90 dakika tempoyu düşük tutmamız lazım..

UgurAk61
@UgurAk61 Almanya'nın neresinde yaşıyorsun?

Kölnde.......

Tayfun Aydın
Bu akşam için Celustka yı bize satan takım üstüne bir bardak soğuk su içsin değil Avrupa nın Dünyanın sağ beklerinde biri.Burak Yılmaz gol atmış atmamış büyük yetenek bence onun üstüne de febeşliler bolca soğuk su içsin.Bu maç berabere bitti İtalyan olsam ancak bu kadar sevinirdim..............

Murat Acar
23.11.2011, 01:57
Lille kazanmak zorunda bize beraberlik yetiyor.

Biz açık takımlara karşı daha iyi oynuyoruz.

Bu denklem bana bu maçı kazanmamızın süpriz olmadığını söylüyor.

Canlı bir örnek Şampiyonlar ligindeki ilk maçımızda ki İNTER MAÇI bende aynı fikirdeyim sağlam oynarsak ki oynayacağız 3 puanla dönmek içten bile değil...

Delibas
23.11.2011, 01:58
Kölnde.......

Heidelberg'de bu tür organizasyonlar düzenleyen bir taraftar grubu var, ben Milan maçına onlarla gittim. Heidelberg'e yakınsan veya Heidelberg Lille arasında yaşıyor ve yol üzerinde onlara katılabilirsen onlara bir sor derim. İtalya için bilet dahil 100 Euro ödemiştik. Bileti de onlar ayarlıyorlar. Yolculuk otobüslen.

leavemealone
23.11.2011, 02:01
Affiniza siginarak bir sey sormak istiyorum.

Bizim taraftar 80 dakka boyunca kahvede seyreder gibi mac mi seyretti, yoksa sadece bana mi öyle geldi?

Ben niyeyse hic bir cosku, ses, baski göremedim ama kimseninde günahini almak istemem.

UgurAk61
23.11.2011, 02:02
Heidelberg'de bu tür organizasyonlar düzenleyen bir taraftar grubu var, ben Milan maçına onlarla gittim. Heidelberg'e yakınsan veya Heidelberg Lille arasında yaşıyor ve yol üzerinde onlara katılabilirsen onlara bir sor derim. İtalya için bilet dahil 100 Euro ödemiştik. Bileti de onlar ayarlıyorlar. Yolculuk otobüslen.

mesaj attim cvp alamadim
heidelberg bana zaten uzak!!!
lille daha yakin sirf biletler icin müracaat ettim ama
dedigim gibi cvp yok

agahozlu
23.11.2011, 02:05
Affiniza siginarak bir sey sormak istiyorum.

Bizim taraftar 80 dakka boyunca kahvede seyreder gibi mac mi seyretti, yoksa sadece bana mi öyle geldi?

Ben niyeyse hic bir cosku, ses, baski göremedim ama kimseninde günahini almak istemem.

Bu maça İstanbul'dan gitmek kısmet oldu. Tribündeydim yani, ilk yarı taraftar iyiydi, ikinci yarı ise maçı izledi. Görüşüm bu şekilde.

Bu takıma,teknik ekibe ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler bu arada.

Chiko
23.11.2011, 02:07
mesaj attim cvp alamadim
dedigim gibi cvp yok
Telefon ile dene istersen abi, bende böyle ulastim.

Mehmet Öztürk - 017619676161

Ali Yerlikaya
23.11.2011, 02:07
mesaj attim cvp alamadim
dedigim gibi cvp yok

Renktas Stuttgartdan kalkan bir otobus var Franktfurtda durucak herhalde Köln civarida durucak diye biliyorum ama emin degilim...
Gidis dönus + bilet 80€ olmasi lazim...

Delibas
23.11.2011, 02:11
mesaj attim cvp alamadim
dedigim gibi cvp yok

Heidelberg'e git demedik ya kardeşim, Heidelberg'den yola çıkacak otobüs Köln yakınından geçecek, yer varsa seni de yarı yol fiyatına alırlar. Bir Rasstätte için anlaşırsınız, orda alırlar seni, ben de öyle yaptım. Ben de Mehmet Abinin telefon numarası var, özel mesajla yazarım şimdi sana. Bileti de deplasman takımı için ayarlanan kontenjan üzerinden, yani kulüb üzerinden ayarlamışlardı, biletleri de Milano'da almışlardı kulüb yöneticisinden. Neyse daha fazla konu dışı yazmış olmayayım. Mesajla atıyorum sana numarasını.

Yazmama gerek kalmamış, yazılmış zaten az önce, ordan ara sor, yardımcı olurlar.

leavemealone
23.11.2011, 02:12
Bu maça İstanbul'dan gitmek kısmet oldu. Tribündeydim yani, ilk yarı taraftar iyiydi, ikinci yarı ise maçı izledi. Görüşüm bu şekilde.

Bu takıma,teknik ekibe ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler bu arada.

Iste tamda ikinci yari sehirci bir baski kurabilse, golü kesin atardik.

Ama maalesef herkes maci seyretmeye gelmis. Yani böyle mac her 28 senede bir oynaniyor misalinden, o yüzden herkes taraftarliktan cok seyirci olmak istemis gibi geldi bana.

Salpazarli
23.11.2011, 02:14
Mac süperdi tamimimi ayakta alkisliyorum ligde ayri sampiyonlar liginde ayri performans yani demekki tamimimiz ligine göre oynuyor...
Berbat olan Spor Toto Süperligde berbat futbol Sampiyonlar Liginde ise Sampiyon gibi futbol :D bukalemun gibiyiz mübarek her ortama ayak uyduruyoruz :P
Taraftarada pek kizmiyorum 1-1e kadar fena degildi ondan sonra pek destek olmadi sonucta onlarda sasirmistir bu futbola o yüzden öyle donup kalmislardir :D:D:D bize yeni stad sart...özellikle iyi ambiyansli stad sart cünki ambiyans iyi oldugu sürece 20.000 taraftarin 1000i bagirsa bile 20000i bagirmis gibi olur :D

leventturksoy
23.11.2011, 02:16
seyirci maca deyil sinamaya gitmis gibi utanıyorum resmen oturdular sinemaseyrettiler

yorumsuz6117
23.11.2011, 02:18
Bu gruptan sonuncu bile çıksak başarılıyız..

Emirhan Uludüz
23.11.2011, 02:18
Basında İnter teknik direktörünün demeçiymiş gibi "Trabzonspor rahat olsun CSKA yı yeneceğiz" yazılmış. Ulan sanki biz adamı dinlemedik. Böyle birşey söylemedi basına bak anasını satayım osur osur ipe diz.

Tayfun Aydın
23.11.2011, 02:19
Bu maçta gerçek futbol u izleyen staddaki seyrcileri kınamak hakkızlık olur sahada muhteşem bir mücadale vardı

Ahmet Öztürk
23.11.2011, 02:27
Maçın oyuncusu Colman

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8958-8V5G7Q8S.jpg

12345
Bu habere 19 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !
Takımımız Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda Inter ile oynadığı maçta, UEFA karşılaşmanın adamı olarak başarılı oyuncumuz Gustavo Colman'ı gösterdi.

TS-FAN
23.11.2011, 02:29
Takımımızla gurur duyuyorum..
Yüz binlerce ,milyonlarca taraftarımız gibi..

İleli
23.11.2011, 02:38
futbolcu kadromuzla teknik heyetle gurur duyuyoruz 6.maca 2.sirada giriyoruz fransaya tur icin gidiyoruz daha ne olsun!

yorumsuz6117
23.11.2011, 02:39
Ranieri Cska'ya karşı kazanmak için oynayacağız dedi.. Trabzonspor rahat olsun gibi bişey sölemedi..

Yeşil
23.11.2011, 02:40
Bünye alışık değil arkadaş..Top rakibe geçince ıslıklayalım dedik, o ara dalmışım. Top bize geçmiş, sonra bir daha Inter'e, sonra bir daha bize, sonra bir daha Inter'e geçmiş, o ara uyuandım ben. Bu saydıklarım öyle anlık top kayıpları falan da değil.. Hayır arkadaş, aklı başında bir adam da çıkıp demez mi bilader ne yapıyorsun diye :)))

Şuraya bağlıycam, taraftarı eleştirelim ama anlamaya da çalışalım. Heyecandan, stresten ne yapacağını şaşıran bir topluluktuk..

OFLU
23.11.2011, 03:00
Bu taraftara ne denirki? Yuh be kardeşim yuh yuh! , Takımın inter gibi bi takımı sahadan siliyor az biraz gazlasan maç 3 olacak stad da çıt yok, hadi ordan be!

Ahmet KESKİN
23.11.2011, 03:01
macın yıldızı

colman 5 yıldız

alanzinyo
halil
celustka 4 yıldız
serkan
cech

gerisinede 3 yıldız veriyorum

DeAgLeMaNyAq
23.11.2011, 03:02
FB'lilerin neler dediklerine kısa bir göz attım hemen kapadım. Onlar olsa açık ara grup birincisi olurlarmış. Bizim ligdeki Anadolu takımları bile Inter'i yenermiş. Avrupa Ligi'nde bile böyle kolay grup yokmuş... :D

yorumsuz6117
23.11.2011, 03:15
FB'lilerin neler dediklerine kısa bir göz attım hemen kapadım. Onlar olsa açık ara grup birincisi olurlarmış. Bizim ligdeki Anadolu takımları bile Inter'i yenermiş. Avrupa Ligi'nde bile böyle kolay grup yokmuş... :D

çok sakat var.. :D

lazzz61
23.11.2011, 03:16
bu fenerlileri anlamak hakkatten zor aslında feneri anlamak dıe bı kıtap cıksa kapıs kapıs satılır :)) bunlar harbı dıplomalı gerızekalı :)

Erbay
23.11.2011, 03:27
Ne mücadele ettik ya uyumak yok :)

eraytaskin61
23.11.2011, 03:35
ya hastalık derecesinde nefret etmeye başladım fenerden.benim gibi tafartar sayısı çoksa eğer bi gün çok kötü cıngar çıkacak bunu görmek zor değil bildiğin nefret etmekten alamıyorum kendimi

Erbay
23.11.2011, 03:43
fblileri kafaya takmayın 40 kere dünyaya gelseler düşenemeyecekleri kadar acı çektiriyoruz onlara.

Salpazarli
23.11.2011, 04:04
çok sakat var.. :D

sakatlara neden hakaret ediyorsun :D

Tsikopat61
23.11.2011, 04:13
Renkdaslar maçın büıününü izleyebilecek bir yer var mi? Bir link atabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler

taraf61
23.11.2011, 04:24
kapatalım dükkanı beyler :)
deplasmandaki inter macında 5 bin kişi sansiroyu yıkıp gecerken...
Avni Akerde takım tarihinin en önemli macını oynarken
bırakın tezahüratı kimsenin agzını bıcak acmıyordu...
konusana ceza kesiyolar sanki tövbe est. .....
takım ise sanki taraftara inat SAHADA RESİTAL YAPIYORDU cok ilginççç

hocam maçta mıydın yoksa maçı tv den mi izledin?

biz staddaydık da, taraftar gayet iyiydi...

61_Serhat_61
23.11.2011, 04:46
zaten bu fenerlilerde beyin oldugundan ben sahsen süphe ediyorum... hani inter bize 5-6 cekerdi... ne oldu... lan elimizden ucuz kurtuldular be... sans onlardan yanaydi... ezikler... mac 1-1 bitince mi türkiyenin herhangi bi takimi interi yener oldu... lan sizlerin beyninizi bi kusa taksak kus ters ucar kardesim... kahvaltilik beyin var sizde be...
-------------------------
maca gelince: mac bittikten sonra yeminle söylüyorum 20 dakika kendime gelemedim... neler oldu neler bitti diye düsündüm öyle... beynim resmen durdu acikcasi... direkten dönenler... girmeyen sutlar... pisi pisine bi gol yedik.. iki dakika defans dikkat etmedi geldi atti... ikinci yari inter top bile oynamadi veya biz oynatmadik... ben haaala saskinim... yeminle söylüyorum eger yalanim varsa fenerli olim... mac bittikten sonra gözlerim doldu sinirden... aglayacaktim inanin... ama kendimi zor tuttum... cünkü sahada gercek FIRTINA gercek TRABZONSPOR vardi... helal olsun herbirine... ben sunu der sunu söylerim... eger Trabzonspor dünkü intere karsi oynadigi futbolu her macta oynasin disimize göre takim kalmaz...
daha cok seyler yazmak isterdim ama "olminca olmuyor" demekle yetinmek zorunda kaliyor insan bazen :( :( :( offff allahim neden sans bizden degildi ya... insallah o sans lille´e karsi bizden yana olur...

61_Serhat_61
23.11.2011, 04:50
ya hastalık derecesinde nefret etmeye başladım fenerden.benim gibi tafartar sayısı çoksa eğer bi gün çok kötü cıngar çıkacak bunu görmek zor değil bildiğin nefret etmekten alamıyorum kendimi
valla renkdas ben o dedigin cingari cikarttim bile... sülalemde ne kadar fenerli varsa birakin konusmayi selam bile vermiyorum... adam yerine koyuyorsam bu fenerlileri benden adi insan olmasin... topu ezik bunlarin... aynen bende senin kadar hatta belkide senden dahada fazla nefret ediyordurum... fener diyince tüglerin diken diken oluyor kan beynime cikiyor....

cahana
23.11.2011, 05:13
herkesin eline yüreğine sağlık koltuklarımız kabardı sağolasın varolasın trabzonsporum

ozturk
23.11.2011, 08:37
bjk lılara teşekkürler.Neredeyse 1 tane olumsuz yorum yok bizim için. taraftarı eleştirmişler haklı olarak..

Hüseyin Bağdat
23.11.2011, 08:38
seyirci maca deyil sinamaya gitmis gibi utanıyorum resmen oturdular sinemaseyrettiler

Bu tür maçlarda seyirciye pek kızamam. İlk yarı çok iyi bir taraftar vardı. İkinci yarı heyecandan onlarda bağırmak yerine maça kendilerini kaptırdı. Ben olsam bende bağıramaz maça bakardım herhalde.

Ben şahsen taraftardan utanmadım...

tataroglu99
23.11.2011, 08:42
Hep aynı direkten dönüyor toplar, Lille maçında da aynı yerden döndü top... O direkler gol olsa çok farklı olurdu durumlar... İNŞALLAH çıkacağız gruptan...

Faik Yılmaz
23.11.2011, 08:43
Fenerlilerin forumlarına bakıyorumda....

- Fenerliler resmen kudurmuş..... Daha iki yıl önce aynı kadroyla şampiyonlar ligi kupasını kazanan takıma kazma diyenimi , Umutlarını son maça bırakıp Lille bunları farklı yener diyenlerimi her türlü boş konuşan hazımlık kişilik var forumlarında...

Velhasıl...

Bazı Şahıslar....

Rus oldular....

Fransız oldular....

Hatta İtalyan bile oldular....

Ama Adam olamadılar.....

Ranierinin yarısı kadar objektif olsalar yeterdi doğrusu....

barisb
23.11.2011, 08:45
dün akşam "inter"i yenemediğimize kahroldum. hala için buruk. işte tam da bu bana müthiş bir gurur veriyor :)

çevremdeki fblileri ağızlarını bile açamaması cabası...

Turgay Atalay
Sahada mücadele eden tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum.

Gamze_TS
az hata yapan futbolcular bu takımda herzaman iyi oynar.....şenol hocanın takdiğine gerek yok........
takım en kötüsü şenol hocaydı........:D

Ya Allah askina alin sunu, birdaha da girmesin buraya! Her mactan sonra hocaya, takima sallar. Ceza vermekle olmuyor atin da rahat rahat yazsin angut forumda.
Febesim diye bagiriyor her mactan sonra, gormek istemiyorum bunu burda birdaha yoksa ben kacacagim.

Faik Yılmaz
23.11.2011, 08:49
bjk lılara teşekkürler.Neredeyse 1 tane olumsuz yorum yok bizim için. taraftarı eleştirmişler haklı olarak..

Aynen öyle bende okudum ve dikkat ettim....

Futbolumuza ve hocamıza saygı duyuyorlar.....

Kimse kusura bakmasın ama Beşiktaş taraftarının çeyreği kadar ses çıkaramıyor ve rakibi baskı altına alamıyorum... bu zamanından beri kanayan yaramız.....

Bu arada bende Beşiktaş'ın Avrupa Arenasında başarılı olmasını canı gönülden istiyorum...... Hem Türk takımı hemde yakasındaki Ayyıldızımızdan dolayı.....

Gamze_TS
23.11.2011, 08:50
Yattim kalktim hala gozumun onunde Adrian'in kafasi....
Bir de Burak'in o tingir mingir gidip diregin hemen yanindan cikan topu.
Vay be ne macti! Gerci cok da uzulmuyorum, asil macimiz Lille bizim. İnter'den alinan bir puan bir adim one cikardi bizi.
Super oynadik. Gurur duydum takimimla!

Serdar Dilekoğlu
23.11.2011, 08:50
Gustavo Colman.

Seni anlatmaya şuan kelimeler yetmez benim açımdan.

Senin sahada bulunmam bana güven veriyor.

Sanki topla ayrı boyutlarda buluşuyorsun.

Ayrıca diğerleri yüreklerinize sağlık.

diplomat61
23.11.2011, 08:53
yine anlaşıldı ki trabzondaki "seyırcılerımız" sadeec macı ızlemeye odaklı destege değil... kurban bayramının 1.gunu kayserı maçına bende gıtmıstım ınanılmaz bır seyırcı desteğı vardı hemde o yağurda o kadar yağmuru yedık ve 2. yarı yağmurluk aldık zor bela ....

ama o ınanılmaz destegı verenler, bağıranlar; cogunluğu benım gıbı dısardan memleketlerıne bayrama ızne gelen gurbetcılerdı... ve bu sezonkı en ıyı futbolu (akamkı ınter maçı harıc) ve taraftarı vardı her anlamda o maçta...

akşam maçı izlerken ınanamdım ılk 15 dk cok guzel taraftar vardı golu yedık mıllet resmen sessız ısnemaya basladı... golu attık dedımkı ıste tamam baslarlar destege ama yok yıne..... sonra adrıanın dırekten donen topu atesler bızım seyırcılerı dedım ama yok... o pozisyonlar ve boyle şahane futbol oynayan takım bjk yada fb olsa taraftarları nasıl destek verırıdı hepımızın malumudur.... bızımkıler 61.dk da bır saman alevı gıbı oooooleeyyy vvssss bağırdılar o kadar... takım şamp. liginde destan yazıyor.... ama taraftar...

Akşamkı maç İnönüde yada Saraçoğlunda olsaydı sonucu siz düşünün ne olurdu...

Trabzondaki taraftarımız malesef bu takımı ve bu başarıyı hak etmıyor.... tabı sosyal yapı ekonomık yapı onemlı ama en azından madem stadı doldurdunuz barı destek de olun... ,

maç sonu futbolcular ve şenol hocanın seyırcılerımıze çok tesekkur edıyoruz dememsınde bence ınce mesajlar vardı yada basın onunde kendılerını elestırmek ıstemedıler istanbul ve dunyaya karsı...

Gamze_TS
23.11.2011, 08:55

Evvelki maclarda da oyleydi zaten. Esim de bjk'li, benim kadar heyecanla seyretti maci. Adrian'in kafasinda yerleri yumrukladi.
Artik resmilesti bence febes cumhuriyeti ayrilmistir bizden. Fener'li olmayan herkesin oyle bir nefretini kazandilar ki...
Ama sonuna kadar da hakettiler bu nefreti!

Faik Yılmaz
23.11.2011, 08:57
Bazı Beşiktaşlıların yorumları.....

Dışarıdan nasıl göründüğümüz konusunda fikir vermesi açısından yayınladım.....

ts interi paspas yaptı
-------------------
Helal olsun Trabzona. Belki gruptan çıkamayacak ya da sonuncu olacak. Ama Ezilmediler ilk kez katıldıkları şu arenada.

Bursa nın halini hatırlayın.

Şenol Güneş Farkı. http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_clap.gif
---------------
bravo trabzon helal olsun skor ne olursa olsun bir türk olarak gurur duydum bu oyundan
-----------------
Yahu Tribündeki adamlar ne iş yapar yazıklar olsun.. bir takım kazanmak için daha ne yapsın , ne uyuyosunuz be kardeşim.
--------------------
Çok iyi oynuyor da taraftar da böyle oynarken, bir alkışlasa, bir gaza getirse ama nerede? http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_smile.gif Bizim taraftarın en çok sevdiğim yönlerinden birisi de bu işte. Takım böyle pas yapınca tezahürat ve alkış sesi hemen artıyor
----------------------
yahu şu trabzona helal olsun ne güzel oynuyor, hepsi birbirine yakın pas yapa yapa...böyle futbol oynamak için kadronda süperstar olmasının da lüzümu yok
-------------------

diplomat61
23.11.2011, 08:59
yine anlaşıldı ki trabzondaki "seyırcılerımız" sadeec macı ızlemeye odaklı destege değil... kurban bayramının 1.gunu kayserı maçına bende gıtmıstım ınanılmaz bır seyırcı desteğı vardı hemde o yağurda o kadar yağmuru yedık ve 2. yarı yağmurluk aldık zor bela ....

ama o ınanılmaz destegı verenler, bağıranlar; cogunluğu benım gıbı dısardan memleketlerıne bayrama ızne gelen gurbetcılerdı... ve bu sezonkı en ıyı futbolu (akamkı ınter maçı harıc) ve taraftarı vardı her anlamda o maçta...

akşam maçı izlerken ınanamdım ılk 15 dk cok guzel taraftar vardı golu yedık mıllet resmen sessız ısnemaya basladı... golu attık dedımkı ıste tamam baslarlar destege ama yok yıne..... sonra adrıanın dırekten donen topu atesler bızım seyırcılerı dedım ama yok... o pozisyonlar ve boyle şahane futbol oynayan takım bjk yada fb olsa taraftarları nasıl destek verırıdı hepımızın malumudur.... bızımkıler 61.dk da bır saman alevı gıbı oooooleeyyy vvssss bağırdılar o kadar... takım şamp. liginde destan yazıyor.... ama taraftar...

Akşamkı maç İnönüde yada Saraçoğlunda olsaydı sonucu siz düşünün ne olurdu...

Trabzondaki taraftarımız malesef bu takımı ve bu başarıyı hak etmıyor.... tabı sosyal yapı ekonomık yapı onemlı ama en azından madem stadı doldurdunuz barı destek de olun... ,

maç sonu futbolcular ve şenol hocanın seyırcılerımıze çok tesekkur edıyoruz dememsınde bence ınce mesajlar vardı yada basın onunde kendılerını elestırmek ıstemedıler istanbul ve dunyaya karsı...

evonon
23.11.2011, 09:02
2. olursak muhtemel rakiplerden biri Benfica adamlar grup lideri olarak bitirecekler

Serdar Dilekoğlu
23.11.2011, 09:04
Bir teknoloji sitesinin maç ile alakalı yazılan iki yorum

"62 lıra kazancaktım yazık ettı ınter keske kazansaydı..."

Buna verilen cevap :

"62 liralık adamsın işte. onu kaybetmişsin zaten."

yunushanilce
23.11.2011, 09:07
2. olursak muhtemel rakiplerden biri Benfica adamlar grup lideri olarak bitirecekler
şans işte inşallah olur büyük bir kinim var benficaya henrique yi sakatladılar kendine gelemedi adam

UmutBaykan
23.11.2011, 09:09
Herkes oyununa şapka çıkardı,inter den bir puan alınmasına üzüleceğim aklımın ucundan geçmezdi,ama hep bir umut berabere bitecek bu maç dedim.Bize yaşattığın gurur için teşekkürler Trabzonsporum...

zafercalikoglu
23.11.2011, 09:09
güzel oynadık,umarım sürekliliği de olur,bu şekilde uynarsak bileğimiz zor bükülür,tebrikler Trabzonum,seyirciyede fazla suc bulmayalım biz Tv basında nutkumuz kesildi,onları düşünemiyorum,gönül isterdirki destek cok olsun ama olmadı,boş trübünlere oynamaktan daha iyidir,gidenlerin ayagına sağlık,
umarım ;Fransada büyük iş çıkartırız,keza Fransızlar bizi bilir,Lyon macından ,hayırlısı inşallah,bide yenilmemizi ve ezilmemizi bekleyen ezikler,bir kere daha ters köşe oldular,,,

Buğra Sekban
23.11.2011, 09:10
akşam ilk golü yerken herkes TAKIM dahil seyrettik ama takım bir uyandıki sormayın ik yarı tarftar 2 golle biraz irkildi titredi (soğuktan herhalde ) biraz ıslık felan derken 2 yarı hepsi uyuştu sanki ses yok adamların saha içindeki konuşmaları duyuldu mikrofonlardan okadar yani.. pesss vallahi pesss ... bende trabzonluyum ama bazen önemli maçların olimpiyatta oynanması gerektiğini düşünüyorum en azından ıvır zıvır sesler çıksada SES çıkıyor....

Dereli
23.11.2011, 09:11
Şenol hoca nın teknik başarısı maça damgasını vurdu.

Burak hafif geriye gelip yüksek topu indirip colman yada alanzinyoya bırakıp tekrar ileri geçiyordu bu taktik acayip yordu Interi.

Bu şekilde oynıyalım ligde cok can yakarız.

Süleyman50
23.11.2011, 09:12
uzun zamandır seyrettiğim en iyi Trabzonspordu...

temel_yilmaz
23.11.2011, 09:13
Dün akşamdan beri celutska nın ortasına kafa vuruyorum düzeltip ayak ile vuruyorum vuruyorum oğlu vuruyorum.

Faik Yılmaz
23.11.2011, 09:17
Para basıyoruz para...

-10 milyon euro şampiyonlar ligi selamun aleyküm :) ücreti..... 25 trilyon....

- 1 galibiyet 3 beraberliğe 2 milyon euro...... 5 trilyon....

- 3 maçın hasılatı 1-1,5 trilyon....

- Naklen yayın ücretleri , reklam ggelirleri, Ts clup gelirleri 8-9 trilyon...

Daha şimdiden 40 trilyonu geçtik.....

Şampiyonlar ligi bu anlamdada fazlasıyla tatmin edici.......

Mehmet Ç.
23.11.2011, 09:17
Bosverin fblileri.. biz yari final oynardik diyorlar....

e tutan mi var? gecen sene ben mi elendim PAOK'a ondan sonra YB'a??

Lille yenilsek bile Avrupa Trabzonspor'u taniyor artik..

Puan ortalamamiza bakarsak...

Barcelona, Manchester, Bayern, Real gibi güclülerin arkasinda...

Bizde Sharktar, Porto, Lille, Moskova, Ajax ayarinda takimiz demis olduk :D

Elensek bile seneye yine o sahnede olmaliyiz :D

Ama artik transferde cita yükselmeli :D

ozturk
23.11.2011, 09:20
Arkadaşlar maçlarımızdan önce çalan bir müzik var. war chant değil diğeri o müziğin adını bilen var mı?

Burada 4:40 ta ki müzik.

o5kpv_JK3vU

Blackseaa
23.11.2011, 09:22
ŞAmpiyonlar ligi başlarken . Trabzon sıfır çekip geri gelecek diyenler için ve ilk defa katıldığı bir kupada bu kadar güzel bir başarı için . Güzel futbol için . Bu güzellikler için .

TEŞEKKÜRLER TRABZONUM .

Bu başarıda Şamp.Ligine gidipte avaraj takımı olarak geri dönen takımlara kapak olsun . 1 puan alıp en fazla gol yiyen takımlarıda biliyoruz .

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER. Daha bitmedi . LİLLE ile en az beraberlik var inşallah .

winner
23.11.2011, 09:28
Sahte istanbul kahramanlarına tapan başta istanbul medyası olmak üzere tüm futbol camiasına bu ülkenin tek futbol gerçeğinin Trabzonspor olduğunu bir kez daha gösterdik.

Elenmek filan hiç önemli değil artık.

memmedaga
23.11.2011, 09:33
Bu nedir arkadas sadece kendisini en fanatik Trabzonlu ilan eden adamlar surekli elestiri ayni puanla ve cesitli oyunlarla sampiyonlugu kacirirsin olumune elestirirler,kayseri macinda dokturursun elestirirler, Sampiyonlar ligi sampiyonu olan Inter kadrosunda 8'nin oynadigi grub lideri olan Interden daha iyi daha baskin oynarsin yine elestirecek biey bulurlar bi d...n gidin artik su forumdan

Gamze_TS
23.11.2011, 09:33
Zokora ile ilgili tespitine katılacağım, Ama bence gücünu kaybetti ve çok yorgun, yada Tamamen markaja aldığı için kötü görünüyor

Ben de Zikora'yi hic begenmedim, golde de adami kaciran o.
İnsallah Lille macinda affettirir kendini, guveniyorum

Celal Demir
23.11.2011, 09:37
artık herşey bizim elimizde lilleyi yen çık...

Blackseaa
23.11.2011, 09:43
Ama en büyük handikapımız golu yedikten sonra taraftardan çıt çıkmadı . Yıkılması gerekirdi o stadın .

cahana
Maçta federasyondan yada meclisten destek amaçlı kimse var mıydı?

sanatik
CSKA kazanmasi bizim kazanmamizi gerekdirecekdi. Interde macdan önce grupdan cikma garantisi ile kazanmasi gerekmedi. Önemli bir faktördü. Aslinda bu maci kazanip liderlige oynayabilirdik. Olurduk demiyorum ama interi liderlikden edebilecek tek takim bizdik cska - lille maci ardindan. Taraftarada yüklenmemek gerek. Öne gecince bagiriyorlar. Anlayis biraz degismesi gerek.

irfanb
23.11.2011, 09:45
Tolga dün kalemizdeydi.
Tolga`yı antremanlarda stoper,bek,forvet oynatanlar neredeydi ?

CAFER ÖZER
23.11.2011, 09:46
Dün Öğle satlerinde Sabiha Gökçende başlayan Yolculuğumuz Trabzon havalimanına inip Direk Akçaabata Köfte yemeye gidince Başlamış Oldu.
Benim dikkatimi çeken bir şey var.
Trabzonda İnsanlar Parasal sıkıntı var diye maçlara gitmiyor ama maşallah Taksiler İstanbuldan pahalı
havalimanından Şehir merkezi 30-40 tl arası değişiyor.
Bordo mavi Cafede Bir Çay 3 tl maşallah yer yok tıklım tıklım.
Köfteden sonra Trabzon merkeze geri döndük ama gördüğüm Şu idi Şehirde Hiç maç havası yoktu.
Geçen sene Bursa Maçındaki o hava Tüm araçların sanki Konvoy yapar gibi Kornalar Tüm Araçları süslemişler şehir bordomavi idi ama Bu maçta Şehirde Hiç maç havası göremedim.
Stad Tıklım tıklım idi benim anlamadığım Biletler belli satılan bilet koltuk belli ama Bir sürü İnsan ayakta Habire içeri giriyorlar Merdivenler bile doldu Kapalı Üstte manzara böyle idi Merdiven yüzünden Ceza gelebilir.
Maça Giderken 1 puan iyidir diyerek gittik büyük Çoğunluk satada girekenden beraberlik iyidir diyordu berabere kaldık Herkeste bir homurtu,
Ve bazen seyirciyi anlamakta güçlük çekiyorum,Dünyanın en iyi defans oyuncuları arasında Yalnız kalan Burak Çok yoruldu Maçın sonlarında adete döküldü Seyirci Bir Pozisyonda Kale arkası Buraka tepki gösterdi.Burakta ne oluyor diye döndü bir baktı sonra bir grup Burak diye bağırdı.
Burak Onemli değil Oyuncuya tepki göstermekte üzerimize Yok,
Aynı Tepkiler ilk devre Alanzinhoya yapıldı 2.yarı Bu sefer herkes alkışlamaya başladı.
Bunlar yanlış şeyler
Takım ne olursa olsun iyi mücadele etti direkten dönen top eğer gol olsa herkes methiyeler düzecekti.
Her maç nedense Direğe Nişanlamada üzerimize yok.
OFSAYT ta Hem Türkiye hem avrupada biriciyiz Direğe nişanlamada kaçıncıyız acaba merak ettim.
Ne olursa olsun ben beraberlikten memnunum,
Şampiyonlar ligi maçı izlemekten memnunun,
Yalnız Kulübe sitemim olacak.
Ürün konusunda her seferinde sınıfta kalıyorlar
Trabzon-İnter maç atkıları daha saat 2 de bitmiş kimbilir kaç tane yaptılar Aynısı Liverpol maçındada olmuştu Şimdi Liverpol atkısı satılıyor 7 tl bu kadar saçma bir şey olurmuya
Doğru dürüst ürün Yok.Şampiyonlar ligi Topu 80 tl çok pahalı
Ben dün kızdım resmen Çakma bere alıp başıma onun takıp girdim.
Kardeşim hem fiyatlar uçuk hemde doğru dürüst ürün yok nasıl iş çözemedim.
Bize Stadda o güzel futbolu seyrettiren herkese teşekkürler.

Serdar Dilekoğlu
23.11.2011, 09:47
Maçta Zokora ile Stankovic arasında ki bağlantıyı çözen var mı. Sürekli bir gülüşme ve oynaşma sezdim aralarında.

halil ibo
23.11.2011, 09:47
Moskova'daki mücadelemizden sonra Ş.L.'nde oynadığımız maçlar içersinde
galibiyeti en çok hak ettiğimiz mücadeleydi.Fakat direkler nedense önümüzdeki en büyük engel.
İnşallah olacak,Fransa'dan istediğimiz alacağız.
Fransa denilince aklıma hep Lyon zaferi geliyor :)

Ali İhsan
23.11.2011, 09:49
Maçta Zokora ile Stankovic arasında ki bağlantıyı çözen var mı. Sürekli bir gülüşme ve oynaşma sezdim aralarında.

Klasik Zokora, rakibin en etkili silahlarından birini pasifize etme görevini alıyor ve dün sahada Stankovic'i gören oldu mu, ilk maçtaki Sneijder gibi :)

Uğur Ö.
23.11.2011, 09:52
Bunu cidden söylüyorum Stankavicin oynadığını 70dk da galiba bir şut çekti sonra arkadaşlarına bağırdı ozaman farkettim

Bu arada malum sitedeki fb lilerin yorumlarını okudumda sahinden bunu da cidden söylüyorum :) hepsi gerizekalı bildiğin şeref yoksunu hepsi (belki aralarında 1000 kişiden biri insanlık seviyesine çıkmıştır)

delikoyun
23.11.2011, 09:52
zokora bence iyi oynadı alternatifi bu ligde yok avrupada az var zokora kart görmemek için fazla asılmadı o yüzden önceki maçlardan daha etkisiszdi lille maçı onun maçı olucak hazard ona emanet hazardı sahada kaybet zokora

Napoli
23.11.2011, 09:53
Colman ve Alanzınho tabıkıde ıyı oynıyacak,pres yapmayan,takım halınde savunma takım halınde hucuma cıkan takımlara karsı bu adamlar top oynar,orta sahada at kostururlar...

bknz: ıkı ınter macı bknz: kayserı macı bknkz: eskisehirspor macı

bu takımlar kapalı savunma yapan takımlar degıl,aynı zamanda pres yapmıyrolar ortasahada.

Dun yazık oldu,ama Trabzonspor tam bir avrupalı gibi top oynadı...Tesekkurler Aslan parcaları...!

Serdar Dilekoğlu
23.11.2011, 09:54
zokora bence iyi oynadı alternatifi bu ligde yok avrupada az var zokora kart görmemek için fazla asılmadı o yüzden önceki maçlardan daha etkisiszdi lille maçı onun maçı olucak hazard ona emanet hazardı sahada kaybet zokora

Bence de kart sınırında olduğunu bildiğinden fazla müdahale etmedi ama saha içinde yine de çok iyi mücadele verdi.

memmedaga
23.11.2011, 09:58
Tolga dün kalemizdeydi.
Tolga`yı antremanlarda stoper,bek,forvet oynatanlar neredeydi ?

güzeeeel :)

bariskaratas
23.11.2011, 10:01
La gazzetta della sport: "zaten bu hayatta bİ mahmut hocadan bİ de trabzonspordan Çekİyoruz ne Çekİyorsak..."

temel_yilmaz
23.11.2011, 10:05
Birde Metin Tekin'e değinicem adam harbiden adam yani piyasadaki yalakalardan sonra çok iyi oldu.

bahadır2561
23.11.2011, 10:06
La gazzetta della sport: "zaten bu hayatta bİ mahmut hocadan bİ de trabzonspordan Çekİyoruz ne Çekİyorsak..."

:D :D çaldım bunu abi

Ertan 51
23.11.2011, 10:08
Yaz bir kenara Ertan abi.İnşallah yenelim atkını gönderirim:D

Röportaj yapıyorlar herkes yeneriz diyor anlamadım gitti:D :S

Adem baba gördünmü bak galibiyeti kaçıran bizdik,atkıyı kurtaramadım ama düşüncemde haklı olduğumu anladın değilmi:)
Adrian'ın topu direkten dönene kadar hiç şüphe etmedim bu maç bizim 3 puan bizim dedim,top direkte patladı frene bastım beraberliğe razı oldum,sonraki dakikalar kabustu benim açımdan.

Takım genel olarak çok iyi idi,bu zamana kadar oynadığımız en komple futbol du.Özellikle Tolga-Çelu-Çeh-Halil-Colman çok ama çok hoşuma gitti,
bir tek Alan ın son pasları ve şut hızı ayar ediyor beni,mücadelesi samimiyeti 10 numara ama çocuk etkisindeki son hamleleri deli ediyor beni.
Taraftarımıza sonsuz şükranlar sevgiler saygılar,harikaydılar hepsinden Allah razı olsun.
Çok yaşa Trabzonsporum,sen Ülkemin ender güzelliklerinden birisisin.

bariskaratas
23.11.2011, 10:09
:D :D çaldım bunu abi

çal çal
ben de başkasından çaldım zaten :)

inadına_Trabzon
23.11.2011, 10:09
Trabzonspor grupta averaj takımı olacak zanneden fbliler ..t oldu. Bu grupta yapabileceğimizin en kötüsü bu. bu halde bile son maçta gruptan çıkma durumu %100 bizim elimizde ;)

Ölümüz yeter.

a f s
23.11.2011, 10:10
http://trabzonspor.org.tr/Upload/intro/23_11_2011-6F3R.jpg

Teşekkürler Şenol Hocam, teşekkürler Trabzonsporum.

yunushanilce
23.11.2011, 10:12
bu celutska nasıl oynuyor arkadaş hiç beklemediğim hareketler yaptı helal olsun

Kamil Çakmak
23.11.2011, 10:18
Çok güzel futbol oynadık. Türkiyenin gururu olduk. Biz ne çektiysek şu direklerden çektik bu şmp.ligi grubunda. Son maçta ta bu onurlu mücadele ve güzel futbol oynayacağımızı ve guruptan çıkacağımızı ümit ediyorum.

Samet GÜVEN
23.11.2011, 10:19
Dün akşamdan beri celutska nın ortasına kafa vuruyorum düzeltip ayak ile vuruyorum vuruyorum oğlu vuruyorum.

aynennnnn...

Uyudum uyandım hala pozisyonun içindeyim. topu istop ediyorum ayağımdan açılıyor pozisyon kayboluyor olmuyor kafayla yerden sektiriyorum kaleciye çarpıyor ama bir türlü girmiyorrr...

hanım sabah dürtüyo kalk geç kalcan diye dur şu golü bi atim gitcem diyorum .

ah be yaa ahhhhhhhhhhhhhh..

ozturk
23.11.2011, 10:19
Adem baba gördünmü bak galibiyeti kaçıran bizdik,atkıyı kurtaramadım ama düşüncemde haklı olduğumu anladın değilmi:)
Adrian'ın topu direkten dönene kadar hiç şüphe etmedim bu maç bizim 3 puan bizim dedim,top direkte patladı frene bastım beraberliğe razı oldum,sonraki dakikalar kabustu benim açımdan.

Takım genel olarak çok iyi idi,bu zamana kadar oynadığımız en komple futbol du.Özellikle Tolga-Çelu-Çeh-Halil-Colman çok ama çok hoşuma gitti,
bir tek Alan ın son pasları ve şut hızı ayar ediyor beni,mücadelesi samimiyeti 10 numara ama çocuk etkisindeki son hamleleri deli ediyor beni.
Taraftarımıza sonsuz şükranlar sevgiler saygılar,harikaydılar hepsinden Allah razı olsun.
Çok yaşa Trabzonsporum,sen Ülkemin ender güzelliklerinden birisisin.

Valla Ertan abi Adrianın kafa direkten dönünce kahırdan yerleri yumrukladım :)

Şaka bir yana takımı bu kadar iyi beklemiyordum itiraf edeyim. TV başında 90 dakika gururlandım.

Bu saatten sonra 4. olsak bile önemli değil benim için.Türkiyenin 4 te 3 ü bizi takdir ediyor.4 te biri de sinirden deli oluyor:D

komdere
23.11.2011, 10:20
çok heyecanlı bir maçtı, galip gelebilirdik.. ama olmadı.. sağlık olsun
çektiğim videoları az sonra paylaşacağım..

Napoli
23.11.2011, 10:41
Interin samuel kazmasini gören oldu mu?

Adam her pozisyonda topa cikarken elini kolunu disari cikardi.

Hatta ilk yarida böyle bir pozisyonda penaltimiz verilmedi.

Burak kendını alıstırması lazım boyle defanslara,avrupada oynarsan karsında samuel gibi hayvan adamlar olucak,ıkı dokunsuta ucurdu seni.. oyle kolay değil avrupda oynamak...

sanmasınlarki orada,özden,deniz barıs,hurriyet gibi adamlar var

ama bana gore dunyanın en ıyı ıkı stopere arasında burak sut vurmussa,pozsıyona gırmısse ıyı oynamıstır

Cem Erginay
23.11.2011, 10:45
şampiyonlar liginde trabzon sıfır çeker deyip ellerini sıvazlayanlar şimdi nerelerini sıvazlıyorlar allah bilir :) ama bi gerçek varsa dün trabzonspor interle berabere kaldığı için üzüldü ve inter trabzonla 2 maçta 1 puan aldığı için seviniyor. allah inşallah bizi utandırmazsa bu guruptan çıkacağımıza da inancım tam. son maçların 2 side berabere bitecek gibi bir his var içimde. allah yardımcımız olsun. trabzonlu olmaktan, trabzonsporlu olmaktan yine gurur duydum.

gudoz81
23.11.2011, 10:46
Arkadaşlar maçlarımızdan önce çalan bir müzik var. war chant değil diğeri o müziğin adını bilen var mı?

Burada 4:40 ta ki müzik.

o5kpv_JK3vU
seven natıon army

Külünkoğlu
23.11.2011, 10:50
Adrian'ın pozisyonu rüyama girdi. Top ilk önce direğe vurup biraz daha falso alıp ağlara gidiyor. Sonra aynı pozisyonda bir daha vuruyor kafayı tekrar direğe çarpıyor kalecinin sırtına çarpıyor içeri giriyor. Ve ben bağırıyorum "edriıııııııınnnnn ! eddriiiiıııııııınnnnnn !"

altinkaya08
23.11.2011, 10:52
Uefa daki takımlar sıralamasında kaç puanımız var ve kaçıncıyız bilen varmı ?

bariskaratas
23.11.2011, 10:53
http://img4.imageshack.us/img4/3218/lagazetta.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/4/lagazetta.jpg/)

Ben den bu kadar

Bir Mahmut Hocadan çekiyoruz bir de Trabzonspor :)

UĞUR DURTAŞ
23.11.2011, 10:55
takım böyle oynasın bizleri çok mutlu eder.herkese teşekkür ederim.emeği geçen herkese özellikle maça gelenlere teşekkürlerimi iletiyorum.

dün akşam bütün futbolcularımız çok iyidi yanlız burak ve zokora biraz daha
çıtayı üst seviyeye çıkarabilirlerdi.

son maçta istediğimiz skoru alırız inşallah.

Celal Demir
23.11.2011, 10:55
trt sporda bizi konuşuyorlar...

Tekke
23.11.2011, 10:57
Dünkü maçta inanılmaz iyi oynadık, defansta zaafiyetimiz sürüyor, ÇOK KOLAY POZİSYON veriyoruz. Lucio Burağa adım attırmadı, hep kontra toplarla buldu Burak pozisyonu, ama harika oldu,

Diğer gruplara lütfen bakın, 4. torbadan gelip de BİZİM KADAR PUAN ALAN YOK, hep SIFIR var. Bu durumda, İnter CSKA ya ASLA yenilmez, biz Lille ile beraberlikte çıkarız.

Samet GÜVEN
23.11.2011, 10:59
takım böyle oynasın bizleri çok mutlu eder.herkese teşekkür ederim.emeği geçen herkese özellikle maça gelenlere teşekkürlerimi iletiyorum.

dün akşam bütün futbolcularımız çok iyidi yanlız burak ve zokora biraz daha
çıtayı üst seviyeye çıkarabilirlerdi.

son maçta istediğimiz skoru alırız inşallah.

ben ara sıra bu forumda burak ı koşmayıp takımı eksik bıraktığı yönünde eleştirdiğim için tepki alıyorum. ama dün akşam hakkını yemeyelim. yanındaki defans oyuncuları sıradan adamlar değil. tek başına onlarla boğuşmak kolay değil. hatta lig maçlarına nazaran çok daha aktifti.

bi ara o yürürken alan yanından iki kere geçip rakibe baskı yaptı. garipsemedim desem yalan olur. hemde alan..

bu arada eski serkan geri mi dönüyo ne?

ozturk
23.11.2011, 11:00
http://img4.imageshack.us/img4/3218/lagazetta.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/4/lagazetta.jpg/)

Ben den bu kadar

Bir Mahmut Hocadan çekiyoruz bir de Trabzonspor :)

Bu gerçek mi yoksa photoshop mu????

ozturk
23.11.2011, 11:01
seven natıon army

Teşekkürler, saolun.

L.Burrows
23.11.2011, 11:01
Zokora müthiş tecrübeli vede çok çakal bi oyuncu. Çok sert faul yaptığı zaman bile bi anda ortadan kaybolabiliyor hiçbişey yokmuş gibi. Maç esnasındada ona verilen görev genellikle 1 oyuncuyu kitlemek oluyor oda baya bi uğraşıyo o oyuncuyla. Dünkü göreviyde buydu ve bence görevini kusursuz yaptı.

bariskaratas
23.11.2011, 11:03

paint :D:D:D

ozturk
23.11.2011, 11:05
paint :D:D:D

Güzel düşünülmüş :D:D

bariskaratas
23.11.2011, 11:06
zurriyetin maç için manşeti "hiç yoktan iyidir" di

zafer6161
23.11.2011, 11:08
dk 24 0-1 dk 66 burak 1-1,maç sonu burdayım :))

lille maçı,,,dk 18 hazard 1-0 dk 41 2-0 dk 73 alanzinyo 2-1 :(( :D

sercan 61>34
23.11.2011, 11:08
bize lille maçında bir puan yeter inter kendi sahasında cskya yenilmez

Celal Demir
23.11.2011, 11:10
eziklerin yrumlara bakınya yök böyle bişey :D

zafer6161
23.11.2011, 11:14
eziklerin yrumlara bakınya yök böyle bişey :D

ama bjk lıları kutlamak gerekir,çarşı formunda hemen hemen hepsi bizi destekledi,bizde bu akşam onları destekleyeceğiz:p
yanlız bizim taraftarlardan onlarda çok şikayetçi,,,

Celal Demir
23.11.2011, 11:18
ulan şu bjk taraftarına helal olsun adamlar kendileri yenmiş gibi sevindiler aynı şekilde bize destek veren herkeze teşekkürler...

Celal Demir
23.11.2011, 11:19
ama bjk lıları kutlamak gerekir,çarşı formunda hemen hemen hepsi bizi destekledi,bizde bu akşam onları destekleyeceğiz:p
yanlız bizim taraftarlardan onlarda çok şikayetçi,,,

doğrudur bizde şikayetçiyiz kendi taraftarlarımızdan bu doğal bence...

Onur Civelek61
23.11.2011, 11:20
Şu maçı 90dk hd kalite indirebilme şansımız nedir :)

güneyli
23.11.2011, 11:20

Arkadaş dikkat literatüre geçeceksin...:D:D

zafer6161
23.11.2011, 11:21
ulan şu bjk taraftarına helal olsun adamlar kendileri yenmiş gibi sevindiler aynı şekilde bize destek veren herkeze teşekkürler...

bazıları da yayın konusunda biz destekledi,,:D
mesela biz uefaya gidersek eğer iki maç tan biri şifreli yayınlanacağı ,o maçlarında kendi maçları olmaması için bizim 2 tura yükselmemizi istiyorlar :p

Celal Demir
23.11.2011, 11:25
http://s7.directupload.net/images/111122/w89bses5.swf kapak olsun birilerine :D

Mehmet Ç.
23.11.2011, 11:33
Yaptigim hesaplar üzerine... Trabzonspor'u x ve Inter'i de y olarak koyarsak islemimize.

X=2
Y=1

Uzun hesaplarin sonucudur bu..

X=1
Y=0

da olabilir, ama ihtimali yüzdeye vurdugumda cok düsük :D

Diregi hesap edemedim :D

Inter'in ligde durumu kritik.. Rainieri mi ne... Hocalari artik ligde kazanmayi tercih edecekdir.. Moskoca macina yedek agirlikli cikabilir..

O macta hersey olabilir..

Lille macina gelirsek.. Bizim fransada fransizlara sansimiz tutuyor..

Mac sonu bütün röp. i dinledim.. Futbolcular bendende ümitli.. Hepsi artik kendi elimizde.. Lille'ye karsi ayni mücadeleyi verecegiz diyor..

Tarihimizin en önemli maci var gelcek ayin 7nde.. O macta nasil bir motivasyon olur artik siz düsünün..

Macin tek sifresi var... "Canakkale"

champions
23.11.2011, 11:35
Oyun olarak çok net bir üstünlük kurmakla beraber pozisyon konusunda biraz daha az.Bunda en önemli pay her an pozisyon verecek izlenimi veren savunmamıza ait. İlk 4 maç itibariyle berbat durumda olan hücum performansımız nihayet bu maçta istediğimiz seviyeye geldi. Tabi bunda Avrupa'da Buraktan ilk kez ciddi katkı almamızın önemli rolü var. Yerleşik İnter savunmasına karşı iyi pozisyona girdik. Atamadık çünkü sahada Burak dışında o bölgeleri zorlayan gole yakın bir oyuncumuz yoktu. Alan yerine Buraka sağlam bir partner ve Serkan yerine nitelikli bir oyuncu ile çok daha rahat sonuç alma imkanımız olabilirdi.

Gayet iyi oyun ve şansı son maça taşıyan bir sonuç. Burada sıkıntı yok fakat tartışmamız gereken içerdeki Cska ve Lille maçlarında bu oyunun yarısını dahi görememiş olmamız. Neden şimdiye kadar rakip kaleye gitmekten korktuk da yumurta kapıya dayanınca bunu yaptık? İnter'den 4 puan çıkardık, İnter bizim dışımızda 3'de 3 yaptı. Şartlar bu kadar müsaitken biz direkt rakibimiz olan Cska ve Lille ile oynadığımız 3 maçta yalnızca 2 puan alabildik. Bu takım bugün gruptan çıkmış olmalıydı ama gel gör ki sonuncu olma ihtimalimiz dahi var.

Umarım son maçta İnter maçı sallamadan kazanır da biz de en kötü ihtimalle Avrupa'da yolumuza devam ederiz. Aksi halde büyük fırsat kaçmış olacak.

Gamze_TS
23.11.2011, 11:36
Diregi hesap edemedim :D

Inter'in ligde durumu kritik.. Rainieri mi ne... Hocalari artik ligde kazanmayi tercih edecekdir.. Moskoca macina yedek agirlikli cikabilir..

O macta hersey olabilir..

Lille macina gelirsek.. Bizim fransada fransizlara sansimiz tutuyor..

Mac sonu bütün röp. i dinledim.. Futbolcular bendende ümitli.. Hepsi artik kendi elimizde.. Lille'ye karsi ayni mücadeleyi verecegiz diyor..

Tarihimizin en önemli maci var gelcek ayin 7nde.. O macta nasil bir motivasyon olur artik siz düsünün..

Macin tek sifresi var... "Canakkale"

Ah Fransa'daki Lyon macini hatirladim simdi. Eger oyle bir mac olursa benim kalbim kaldirmaz onu soyliym.
Skor oyle olsa muthis olur tabi

güneyli
23.11.2011, 11:43
Arap spiker çoştu akşam...ALLLLAAAAAAHHHH ŞUT ŞUT ŞUT GOOOOOOOOOOL HALİL ALTİNTOP..

L.Burrows
23.11.2011, 11:44
Arap spiker çoştu akşam...ALLLLAAAAAAHHHH ŞUT ŞUT ŞUT GOOOOOOOOOOL HALİL ALTİNTOP..

Videosu varmı üstad:)

güneyli
23.11.2011, 11:51
Videosu varmı üstad:)
Hayır tv de canlı izledim..Ama yakında internete düşer..

Celal Demir
23.11.2011, 11:57
bazıları da yayın konusunda biz destekledi,,:D
mesela biz uefaya gidersek eğer iki maç tan biri şifreli yayınlanacağı ,o maçlarında kendi maçları olmaması için bizim 2 tura yükselmemizi istiyorlar :p

yadırgamamak lazım bende olsam aynı şeyleri düşünürdüm :D

Mustafa ÖZDEMİR
23.11.2011, 11:58
elimizden zor kaçtı inter...

iso_4939
23.11.2011, 11:59
ahhhhh ulan adrıan ahhhhh gece 3 de uyudum ulannnnnnn...

must61
23.11.2011, 12:02
Kötü oynadığımız ilk inter maçından aldığımız 3 puandan sonra iyi oynadığımız bu maçta aldığımız 1 puan kafidir.Şansın hep yanımızda olmasını bekleyemeyiz neticede.son maçtan alınacak beraberlik bizi üst tura taşır

Onur Civelek61
23.11.2011, 12:02
Direkten dönen topun tekrarını izlerken hala daha gol olsun diye dua ediyorum :D

muratt
23.11.2011, 12:09
Zokora müthiş tecrübeli vede çok çakal bi oyuncu. Çok sert faul yaptığı zaman bile bi anda ortadan kaybolabiliyor hiçbişey yokmuş gibi. Maç esnasındada ona verilen görev genellikle 1 oyuncuyu kitlemek oluyor oda baya bi uğraşıyo o oyuncuyla. Dünkü göreviyde buydu ve bence görevini kusursuz yaptı.

Bize Zokora gibi, Cech gibi, Glowacki gibi, Serkan gibi akıllı, tecrübeli, kurnaz ama iş ahlakı da olan oyunculardan lazım..

güneyli
23.11.2011, 12:10
ahhhhh ulan adrıan ahhhhh gece 3 de uyudum ulannnnnnn...
1 puan galibiyet kadar değerli.3 puan aldığımızda da aynı sonuçlarla tur atlıyorduk..tek istisnası cska nın interi yenmesi ihtimali bizi rahatsız ediyor şimdi.Cska interi yenerse zaten bizimde galip gelmemiz gerekiyordu..O halde uykusuzluk çekmeye gerek yok..Bu akşam bunları hatırla ,oyunumuzun güzelliğini hatırla,fenerlilerin kahrolmasını hatırla mutlu ol..Mutlu olmak için o kadar sebebimiz var ki...Seni uykusuz gecelerden kurtaracak bu reçetininde sahibine dua etmeyi unutma..:D

ispiroğ61
23.11.2011, 12:11
Nerde saçlarınıza taç yaptığımız yapraklar, hani nerde "0" çeker dönersiniz diyen yavşaklar :)

Murat Erdem
23.11.2011, 12:14
hayatımın en zevkli maçını izledim...bunda yayın kalitesi 1.faktördü..."çıt çıkmıyor" diye eleştirdiğimiz A.Aker...meğersem, dürüstçe olması gerektiği gibi efekt mikrofonları yerleştirilir ve ses kısılmassa nasılda o ambiyans tv başında yaşanıyormuş akşam görmüş oldum...maç öncesi yayın...gerek stad önü, gerek saha içi...gerekse yukarda stadın içinde ki yayın odasından yapılan program 4/4 lüktü...akşam ki yayıncılık, bana bunca sene nasıl hor görülüp, ötekileleştirildiğimizi ispatladı...her ne kadar Doğuş-NTV medyasını haz etmesem de...dün akşam bizim hakkımızı verdiler...emeği geçenlere teşekkür borçluyuz...

Gamze_TS
23.11.2011, 12:20
Direkten dönen topun tekrarını izlerken hala daha gol olsun diye dua ediyorum :D

Aynen! Hatta ayagimla, kafamla topu durter gibi yapiyorum elimde olmadan

iso_4939
23.11.2011, 12:22
beyler uefa haberleri ne dıyor mac hakkında bılgısı olan varsa......

CAFER ÖZER
23.11.2011, 12:28
Altan Tanrıkulu Uzun süre sohbet ettik dediği kişilerden birinci sırada ben varım.
Yan yana gittik Gidene kadar sohbet ettik.
Şike Konusunda ve
Geçen Sene Antalyada takımda Işığı gördüm konusunda anlaşamadık.
Bana Geçen sene FB nin kadorus Çok süperdi dedi.
"Bende Trabzonsporda süper
Ama BARCELONA dahil getir Türkiyeye 18 de 17 yapması Mümkün değil,
Bak FB bu sene neden 11 maçta 7 maç kazandı size göre hepsini kazanamadı o ışık nerde "
dedim
A.T "Ama geçen sene kadrodan Lugano gitti,Bir sürü Oyuncu gitti Bu sene Lugano olsa hepsini kazanabilirdi,Buna rağmen Lider" dedi.
Bende" Lugano dediğin adam Avrupada her maça kart görüp takımını yakıyor Türkiyede Hakemler Luganonun Yaptığı Güreşlere kart verse Fener her maçta yenilir.
Emre hakeme vuruyor ses yok Rakibe vuruyor sen yok Küfür ediyor ses yok Emre Normalde her maç kart görür ama göstermiyorlar"
A.T Emre Konusunda hak veriyorum emre biraz agresif
Ben O Zaman nasıl Oluyorda Fb nin kadro süper Bu kadro her maçı kazanıyor,
Siz Antalyada Işık Görmüşsünüz Biz tam tersi Eğer Bir teknik direktörün Açıklamaları ile Bu ligin seyri Bu kadar değişip FB 11 penalatı kazanırken Trabzonspora hiç penaltı verilmez ise Asıl Bunu irdelemek lazım.
A.T Aykut hoca Eleştiri yapabilir.
Ben Aykut Eleştiri yapar Trabzonspor-FB maçı olur onunla ilgili Hakem hakkımızı yedi de der,Hakemler kötü İdi Trabzonsporu Kolladılar da der.Ama Trabzonsporun Başka maçları hakkında Yorum Yapmak Aykutun haddi de değildir.Aykut Kimki Trabzonsporu Konuşuyor.
A.T Bak her konuyu yanlış biliyorsunuz Aykut kocaman Onu Feridun Niğdelioğlu ile özel sohbetinde söylüyor Ama yazmamak kaydı ile diyor Buna rağmen Feridun bunu yazıyor Bu Hata Aykutunmu Feridununmu.?
Ben Aykut Kocaman o zaman kimi dost seçtiğini bilecek madem Yanlış yaptığının farkında O zaman Konuşmasın ama
Buna benzer bir çok Konuda konuştuk
Şike Konusuna girmek İstemedi
Ben FB nin Şikesinden bahsedince
Sanki Trabzonsporun hiç bir şeyi Yokmu dedi.
Bende VARSA TRABZONSPORUN onuda düşürsünler,
Düşürmek çözümmü Düşürünce ne olacak dedi.
Bende Düşürünce bak neler olacak Bundan sonra Anadoludan Bir sürü Şampiyon Çıkacak FB şike yapamayacağı için artık o kadar kolay Şampiyon olamayacak dedim.
Özellikle Şike konusun konuşmak istemedi.
Ben Birilerinin Eleştirileri ile değil Kendi doğrularımıa göre yorum yaparım dedi.
Trabzona 20 kez gittiğini Pazar Gün BJK maçına gideceğini,C.TESİ Ordu maçını izleyeceğini söyledi.
Trabzonspor Taraftarı ile gidiş gelişlerde sorun yaşayıp yaşamadığını sordum.
Trabzonspor taraftarı ile hiç bir problemi olmadığını,En fazla Sorunu FB taraftarı ile yaşadığını anlattı.
Bayağı bi muhabbet ettik.
O aşağıdaki yazıdaki Muhabbetin Büyük Çoğunluğu yapan bendim.
O ara gerçekten Uçakta Fenerli varsa İnsin diye espiri yaptılar.
Altan Tanrıkulu Ben FENERBAHÇE liyim ama Canu Gönülden Trabzonsporu destekliyorum ve Bu akşam Trabzonsporluyum ben Türk takımlarından her kim olursa olsun Ülkemizin adının Yücelmesi adına Türk takımlarının hepsini Tutuyorum Başkalarının yaptığı beni bağlamaz dedi.
Uçak Durduğunda Birisi ALTAN BEY sizden tarafsız yazı bekliyoruz yarın ne yazacaksınız dedi.
O da Espiri yaparak SÖZ VEREMEM dedi.
Bende Takım daha oynamadı nasıl oynarsa ona göre yazacaktır Dedim.
Sonra Vedalaştık ayrıldık.
Kendisi Sakaryalı İmiş.Yalnız Hoşuma Giden bir özelliğini Gördüm.
Ben Diğer Trafta Koridorda idim O yanımdaki Koridorda yan yana idik Onun Yanında Bir yaşlı Çift vardı,Onlara yardım etti Bayağı ilgilendi,
"Hacıamca sen rahatsız olma ben veririm senin Eşyalarını" dedi o Üsteki eşyaları verdi.
Sonra Yaşlı Amca ve Hanımına ısmarlaşırken
"İnşallah Bu Akşam İyi bir sonuç Olur,Dua Edin" dedi O yaşlı Çift bayağı yüzleri gülerek İNŞALLAH dediler öyle vedalaştı.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19306068.asp

iso_4939
23.11.2011, 12:29
1 puan galibiyet kadar değerli.3 puan aldığımızda da aynı sonuçlarla tur atlıyorduk..tek istisnası cska nın interi yenmesi ihtimali bizi rahatsız ediyor şimdi.Cska interi yenerse zaten bizimde galip gelmemiz gerekiyordu..O halde uykusuzluk çekmeye gerek yok..Bu akşam bunları hatırla ,oyunumuzun güzelliğini hatırla,fenerlilerin kahrolmasını hatırla mutlu ol..Mutlu olmak için o kadar sebebimiz var ki...Seni uykusuz gecelerden kurtaracak bu reçetininde sahibine dua etmeyi unutma..:D

evet abi bir anda mutlu oldum allah razı olsun...:D

hüseyin1975
23.11.2011, 12:29
Trabzonsporumu cok ama cok seviyorum ve Futbolcularimiz ile GURUR duyuyorum.
Rakiplerimizin Maddi Gücü bizden cok daha fazla, Sampiyonlar Ligine katilacaklarini bizden Haftalar ve hatta Aylar öncesinde biliyorlardi ve ona göre hazirlandilar, Kadrolari kagit üzerinde daha iyi.

Herseye ragmen biz öyle bir Mücadele sergiledik ki, 2 Hafta BIRINCI, 2 Hafta IKINCI ve 1 Hafta ÜCÜNCÜ olduk.
Son Hafta son siraya gerilersek cok üzülecegiz! Italyanlar Insallah onuru ile oynarlar.

Ayrica Trabzondaki Kardeslerime sesleniyorum.
Allah Rizasi icin Oflu Hocayi bulun ve Kale Direklerini okutun yahu, nedir bu hem Ligde hem Sampiyonlar Liginde direklerden cekdigimiz :-)

hüseyin1975
23.11.2011, 12:31
Biz yenilirsek ve CSKA Puan alirsa ikimizin Puani 6 olacak ve Grup sonuncusu olacagiz.
Bu yüzden dün galip gelmemiz önemliydi ve bizi iyice rahatlatacakdi.
Ama Insallah biz Fransada YENILMEYECEGIZ!

Paksoy
23.11.2011, 12:40
Avni Aker'de ilk maç harika futbol süperdi .

Gamze_TS
23.11.2011, 12:41
Altan Tanrıkulu Uzun süre sohbet ettik dediği kişilerden birinci sırada ben varım.
Şike Konusunda ve
Bak FB bu sene neden 11 maçta 7 maç kazandı size göre hepsini kazanamadı o ışık nerde "
dedim
A.T "Ama geçen sene kadrodan Lugano gitti,Bir sürü Oyuncu gitti Bu sene Lugano olsa hepsini kazanabilirdi,Buna rağmen Lider" dedi.
Bende" Lugano dediğin adam Avrupada her maça kart görüp takımını yakıyor Türkiyede Hakemler Luganonun Yaptığı Güreşlere kart verse Fener her maçta yenilir.
Emre hakeme vuruyor ses yok Rakibe vuruyor sen yok Küfür ediyor ses yok Emre Normalde her maç kart
görür ama göstermiyorlar"
Siz Antalyada Işık Görmüşsünüz Biz tam tersi Eğer Bir teknik direktörün Açıklamaları ile Bu ligin seyri Bu kadar değişip FB 11 penalatı kazanırken Trabzonspora hiç penaltı verilmez ise Asıl Bunu irdelemek lazım.
Ben Aykut Eleştiri yapar Trabzonspor-FB maçı olur onunla ilgili Hakem hakkımızı yedi de der,Hakemler kötü İdi Trabzonsporu Kolladılar da der.Ama Trabzonsporun Başka maçları hakkında Yorum Yapmak Aykutun haddi de değildir.Aykut Kimki Trabzonsporu Konuşuyor.
A.T Bak her konuyu yanlış biliyorsunuz Aykut kocaman Onu Feridun Niğdelioğlu ile özel sohbetinde söylüyor
Ama yazmamak kaydı ile diyor Buna rağmen Feridun bunu yazıyor Bu Hata Aykutunmu Feridununmu.?
Ben Aykut Kocaman o zaman kimi dost seçtiğini bilecek madem Yanlış yaptığının farkında O zaman Konuşmasın ama
Bende Düşürünce bak neler olacak Bundan sonra Anadoludan Bir sürü Şampiyon Çıkacak FB şike yapamayacağı için artık o kadar kolay Şampiyon olamayacak dedim.
Ben Birilerinin Eleştirileri ile değil Kendi doğrularımıa göre yorum yaparım dedi.
Trabzona 20 kez gittiğini Pazar Gün BJK maçına gideceğini,C.TESİ Ordu maçını izleyeceğini söyledi.
Trabzonspor taraftarı ile hiç bir problemi olmadığını,En fazla Sorunu FB taraftarı ile yaşadığını anlattı.
Altan Tanrıkulu Ben FENERBAHÇE liyim ama Canu Gönülden Trabzonsporu destekliyorum ve Bu akşam Trabzonsporluyum ben Türk takımlarından her kim olursa olsun Ülkemizin adının Yücelmesi adına Türk takımlarının hepsini Tutuyorum Başkalarının yaptığı beni bağlamaz dedi.
Uçak Durduğunda Birisi ALTAN BEY sizden tarafsız yazı bekliyoruz yarın ne yazacaksınız dedi.
Ben Diğer Trafta Koridorda idim O yanımdaki Koridorda yan yana idik Onun Yanında Bir yaşlı Çift vardı,Onlara yardım etti Bayağı ilgilendi,
"Hacıamca sen rahatsız olma ben veririm senin Eşyalarını" dedi o Üsteki eşyaları verdi.
"İnşallah Bu Akşam İyi bir sonuç Olur,Dua Edin" dedi O yaşlı Çift bayağı yüzleri gülerek İNŞALLAH dediler öyle vedalaştı.

Iyi hos da, bu Aykut efendi kendi agziyla soylememismiydi Trabzonspor'un penaltilari irdelensin diye. Yoksa benim hafizam mi yaniltiyor beni?

Ömer Faruk61
23.11.2011, 12:42
Trabzonsporumu cok ama cok seviyorum ve Futbolcularimiz ile GURUR duyuyorum.
Rakiplerimizin Maddi Gücü bizden cok daha fazla, Sampiyonlar Ligine katilacaklarini bizden Haftalar ve hatta Aylar öncesinde biliyorlardi ve ona göre hazirlandilar, Kadrolari kagit üzerinde daha iyi.

Herseye ragmen biz öyle bir Mücadele sergiledik ki, 2 Hafta BIRINCI, 2 Hafta IKINCI ve 1 Hafta ÜCÜNCÜ olduk.
Son Hafta son siraya gerilersek cok üzülecegiz! Italyanlar Insallah onuru ile oynarlar.

Ayrica Trabzondaki Kardeslerime sesleniyorum.
Allah Rizasi icin Oflu Hocayi bulun ve Kale Direklerini okutun yahu, nedir bu hem Ligde hem Sampiyonlar Liginde direklerden cekdigimiz :-)

Aynen Abi..Cska ve inter Maçlarındaki direkler olmasa şimdi lider bizdik :D

AKSOY_61
23.11.2011, 12:43
Fb, Sivas, Es-Es ve Samsunsporlu lu ezik,şikeci ve ya.şak taraftarlara da geçmiş olsun.
Biliyoruz ts nin her atağında içiniz cız ediyor, rakibin ataklarında kalbiniz güp güp atıyor.
Yorumcular ts yi övdüklerinde sinir oluyorsunuz, eziliyorsunuz. B.k atmak için anadolu takımlarının yattığını düşünüyorken
Ts nin onlardan kat kat güçlü rakiplerini dize getirmesini kabullenemiyorsunuz.

Biz devam ediyoruz, turu sona bıraktık işkence henüz bitmedi.
Kudurun ip.eler.

Oruç
23.11.2011, 12:44
Çok güzel ve akıllı oynadık. Galibiyeti kaçırdık ama gururlu, onurlu mücadelemizden hiç taviz vermedik. Üstelik bu arenada ilk kez boy gösteriyoruz. Takım da hoca da alkışı hakediyor. Çıksak da çıkmasak da.

CEMEFKER
Oyuna bakarsak; Moskova - Lille maçının sonucu her iki takım adına maçın stratejisini etkilediğini gösterdi. İnter Milan ilk maçının aksine topu tüfeği (Zannetti maçta var mıydı, bindirmelerini hiç görmedim. Cambiasso, Stankovic ........Lucio yine aynı şekil. ) gelmedi. Daha önce burda yazdığım şekilde Alvarez ve Zarate'ye özel dikkat demiştim. Gol tekinden geldi.

Biraz dikkat ile bu maçtan 3 puan almak zor değildi. Nitekim Şenol Hoca bunun farkına varmış olacakki büyük bir cesaret ile Serkan'ı çıkartıp 4. bir forvet olarak Adrian'ın oyuna soktu. Colman'ı da hücuma yüklenen olarak düşünürsek ortanın gerisi Zoko'ya kalmıştı. Büyük cesaret örneği ve oyunu iyi okuma.....Şenol Hoca tebrikler....Taktik, strateji, oyunu okuma adına yapılacak olanın en iyisini yaptı.

Bizim bu maçtan 3 puan ile 1 puan alınmasının pek de özel bir avantaj getirmediği Lille'nin Moskova'yı yenmesi ile ortaya çıkmıştı aslında. İnter maçından 3 puan alsak dahi Lille'den mutlaka 1 puan lazımdı , şimdi de. Değişen bir tek kasaya girecek paradaydı. Üzülecek fazla bir durumu yok aslında puan olarak.

İnter'i yenmemiz halinde gruba bakarsak;

İnter Milan-------10 -bize yenilseydi > 9

Trabzonspor------6- İnter'i yenseydik > 8 - son maçta 1 puan alamazsak > 8 olurdu

Lille------------ 5 >>>>>>>>>>>>>>> 5 - bizi yenerse >>>>>>>>>>>>> 8 olur (ikili averajda bizi geçer, ilk maçta gollü beraberlik ile ayrılmıştı.)

Moskova--------5 >>>>>>>>>>>>>>>> 5 - İnter'i yenerse veya beraberlik alırsa>>>>>>>>>>>> 8 veya 6 olur (ikili averaj ile bizi geçer, kendi evinde bizi 3 fark ile yendi.)

Yukardaki senaryoya göre biz İnter'i yenseydik dahi sonuncu olurduk 1 puan alamazsak Lille'den. Değişen hiçbirşey yok.

Barış Burak
Çekilen çoğu şutun tehlike oluşturup oluşturamayacağını top ayaktan çıktıktan max.bir saniye sonra anlayabiliyorduk İlkerle(İlker Akçay) dün...Belki de okuduğumuz bölümün kattığı analiz yetisiydi bu...

Ama dün o kafa vuruşu...O kafa vuruşunu bana milyon kere izletsinler yüzde 200 gol derdim,o top direğe çar-pa-maz...

Adrian dün çok zor bir kafa pozisyonunda olağanüstü güzellikte bir kafa çıkardı,muhteşem bir kuvvet verdi topa ve yemin ediyorum o pozisyon gol olmalıydı...O topun direğe çarpma ihtimali düşüktü...Direğe çarpsa bile kalecinin sırtına çarpma ihtimali yüksekti, o da olmadı...

Direğe çarpa ihtimali düşüktü,direğe çarptı.Direkten sonra kalecinin sırtına çarpmama ihtimali düşüktü,kaleciye de çarpamdı...Son olarak sektiği yerde Interli vardı...

Bu işte bir hayır var arkadaş,başka açıklaması yok.

exelans_25
23.11.2011, 12:45
ah be masayı parçalıyordum 2. yarı kaçar mı o goller hepinize teşekkürler çocuklar

Onur Akyüz
23.11.2011, 12:45
Şike Konusunda ve
dedim
Emre hakeme vuruyor ses yok Rakibe vuruyor sen yok Küfür ediyor ses yok Emre Normalde her maç kart görür ama göstermiyorlar"
A.T Bak her konuyu yanlış biliyorsunuz Aykut kocaman Onu Feridun Niğdelioğlu ile özel sohbetinde söylüyor Ama yazmamak kaydı ile diyor Buna rağmen Feridun bunu yazıyor Bu Hata Aykutunmu Feridununmu.?

Cafer Abi Altan iyidir hoştur da keşke şu Barca ile ilgili yaptığı komplo teorisini soraydın...

Hani şu şikebahçenin Barca'yla baş edecek duruma gelmesini hazmedemeyen güçlerin şikebahçe'yi bu şike operasyonuyla durdukları...

ne içmişti o sıra sorsaydın,hala güldüğümüzü ileteydin,yapma diyeydin açaydın kollarını gitme diyeydin :)

komdere
23.11.2011, 12:47
http://youtu.be/brOwFX8m3T4

bu da benden diğer videoları da atmaya çalışıyorum

hüseyin1975
23.11.2011, 12:47
Çekilen çoğu şutun tehlike oluşturup oluşturamayacağını top ayaktan çıktıktan max.bir saniye sonra anlayabiliyorduk İlkerle(İlker Akçay) dün...Belki de okuduğumuz bölümün kattığı analiz yetisiydi bu...

Ama dün o kafa vuruşu...O kafa vuruşunu bana milyon kere izletsinler yüzde 200 gol derdim,o top direğe çar-pa-maz...

Adrian dün çok zor bir kafa pozisyonunda olağanüstü güzellikte bir kafa çıkardı,muhteşem bir kuvvet verdi topa ve yemin ediyorum o pozisyon gol olmalıydı...O topun direğe çarpma ihtimali düşüktü...Direğe çarpsa bile kalecinin sırtına çarpma ihtimali yüksekti, o da olmadı...

Direğe çarpa ihtimali düşüktü,direğe çarptı.Direkten sonra kalecinin sırtına çarpmama ihtimali düşüktü,kaleciye de çarpamdı...Son olarak sektiği yerde Interli vardı...

KADER Takimdasim KADER.
Insallah HAKKIMIZ olani alacagiz ve yolumuza ama ikinci ama ücüncü olup devam edecegiz.

Devrim Arslan
23.11.2011, 12:53
arkadaşlar şimdiye kadar istanbul takımları kaç kere gruplara kaldı ve kaçı gruplardan çıktı haberi olan var mı ?

Murat Erdem
23.11.2011, 12:54

Barış, işte sorun bu...çok sert vurdu kafayı ve direğe çarpan top ölüp içeri dönmedi...biraz daha yumuşak vursaydı o top direğe çarpıp içeri düşerdi...

komdere
23.11.2011, 12:56
inter'in hocası "Trabzonspor taraftarı emin olsunlar ki CSKA maçını da ciddiye alıcaz" diyerek guruptan çıkmalarının garanti oluşunun bizi endişelendirmemesini belirtmiş oldu...

Gurpas
23.11.2011, 12:56
yol tarafındaki kale direği bizi o kadar çok üzdüki aynı yer Moskova maçı aynı yere çarpan top dışarı çıktı aynı yer inter maçında aynı yere çarpıp dışarı çıktı o kale direği acilen değiştirilmeli

iso_4939
23.11.2011, 13:01
KADER Takimdasim KADER.
Insallah HAKKIMIZ olani alacagiz ve yolumuza ama ikinci ama ücüncü olup devam edecegiz.

ya elenmemıze tabıkı üzülürüm ama şu y.vşak şikecilerin yorum yapmasına delırıyorum inş sevındırmeyız su rumları..

iso_4939
23.11.2011, 13:02
arkadaşlar şimdiye kadar istanbul takımları kaç kere gruplara kaldı ve kaçı gruplardan çıktı haberi olan var mı ?

gavurbahce ceyrek fınal olynamıstı yanlıs hatırlamıyorsam.

SARGONALI61
23.11.2011, 13:02
Kötü oynadığımız ilk inter maçından aldığımız 3 puandan sonra iyi oynadığımız bu maçta aldığımız 1 puan kafidir.Şansın hep yanımızda olmasını bekleyemeyiz neticede.son maçtan alınacak beraberlik bizi üst tura taşır

kötü oynadığımız ilk ilk inter maçı mı ?. Maçın ikinci yarısında adamlar top görmedi neredeyse. Haa, tolganın kurtardıkları diyecek olursanız o kadar da olsun langa ile oynamadık.

Barış Burak
23.11.2011, 13:03
Barış, işte sorun bu...çok sert vurdu kafayı ve direğe çarpan top ölüp içeri dönmedi...biraz daha yumuşak vursaydı o top direğe çarpıp içeri düşerdi...

Abi onu da düşündük sonra, ama vurduğu pozisyon çok sıkıntılı bir pozisyon, yani düşerken vuruyor gibi birşey,yavaş vursa o doğrusallığı sağlar mı?, o kadar net gider mi?, yavaş vursa kalecinin refleksini aşabilirmiydi? daha doğrusu o şekildeyken istediği gibi şiddeti ayarlayabilir mi?

İşte bunlar bilmediğimiz sorular... ama direğe çarpan topun dönüş açısı geliş açısına göre tuhaf... kalecinin sırtına bacağına vs çarpmalıydı,çok ilginç pozisyon çok:(

Celal Demir
23.11.2011, 13:05
yol tarafındaki kale direği bizi o kadar çok üzdüki aynı yer Moskova maçı aynı yere çarpan top dışarı çıktı aynı yer inter maçında aynı yere çarpıp dışarı çıktı o kale direği acilen değiştirilmeli

kaleyi komple değiştirsek daha iyi olur bence :D

Fatih ÇOLAK
Celustka'nın Adrian'a kestiği ortada müthişdi...Hakkını yemeyelim...Adamı birkez geçemedi, garibim Nagamoto, ama kademe hatasından Zarate'yi 1-2 pozisyonda kaçırdı...O kadarda olsun...

Barış Burak
KADER Takimdasim KADER.

abi şunu gerçekten düşünüyorum,

Avrupa Liginde, ŞL ye göre daha uzun yol alırız ve yarı final bile görme imkanımız var.

Ama buna rağmen ben ŞL de 2. Tura kalıp,eleneceksem orda elenmeye razıyım.Muhteşem bir reklam,muhteşem bir tanıtım...

Hakkımızda hayırlısı olsun.

bordo08
23.11.2011, 13:06
Tüm futbolcularla gurur duyduk dün gece..

2 sene öncesi ş.ligi şampiyonu intere oyunumuzu kabul ettirdik..

Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum ama kısmet değilmiş...

Bir üst tura çıkarsak türk futbol tarihinde yerli bir antrenörle bunu başaran ilk türk takımı olacağız..

kopuk61
23.11.2011, 13:09
Evet aksamki Trabzonsporum cok keyif verdi oynanan fotbolu bir daha ne zaman görürüm bilmiyorum.Buradan dogus gurubunada ayrica tesekkür ediyorum mac öncesiyle devre arasiyla sonrasiyla spikeriyle ancak bu kadar tat verirdi islerini hakkiyla yapiyorlar.

ESER
23.11.2011, 13:11
zurriyetin maç için manşeti "hiç yoktan iyidir" di

rumenige den aciklamalar yapmamislar, bu da iyi bir gelisme

ozturk
23.11.2011, 13:11
İnşallah 2. tura çıkarsak dumanı üstünde 20 milyon euro kazanıyor muyuz?? :)

güneyli
23.11.2011, 13:13
ya elenmemıze tabıkı üzülürüm ama şu y.vşak şikecilerin yorum yapmasına delırıyorum inş sevındırmeyız su rumları..
Elendiğimiz gün ilk yazacağım cümleyi şimdiden yazayım..Yiğit bir gün ,ya...şak hergün ölür..

Burhan61
23.11.2011, 13:16
Abi onu da düşündük sonra, ama vurduğu pozisyon çok sıkıntılı bir pozisyon, yani düşerken vuruyor gibi birşey,yavaş vursa o doğrusallığı sağlar mı?, o kadar net gider mi?, yavaş vursa kalecinin refleksini aşabilirmiydi? daha doğrusu o şekildeyken istediği gibi şiddeti ayarlayabilir mi?

İşte bunlar bilmediğimiz sorular... ama direğe çarpan topun dönüş açısı geliş açısına göre tuhaf... kalecinin sırtına bacağına vs çarpmalıydı,çok ilginç pozisyon çok:(

Maç içinde aynı şeyleri düşündüm. Normalde bu tip pozisyonlarda kaleciye çarpma ihtimali hayli fazla.

Top 1cm sola gitse kaleye girerdi, 1cm sağa gitse kaleciye çarpıp girerdi o derece yani. Çünkü topun şiddeti iyiydi.

iso_4939
23.11.2011, 13:17
Elendiğimiz gün ilk yazacağım cümleyi şimdiden yazayım..Yiğit bir gün ,ya...şak hergün ölür..

aynen abi aynen...:alkış:

SARGONALI61
23.11.2011, 13:18
Ben de Zikora'yi hic begenmedim, golde de adami kaciran o.
İnsallah Lille macinda affettirir kendini, guveniyorum

Arkadaşlar zokora interin en etkili adamlarından stankovic'i bitirdi. bunu görmemiş olamazsınız, stan neredeyse burnundan soluyordu.

Süleyman50
23.11.2011, 13:19
gurur duyuyorum Trabzonsporumla...

Murat Erdem
23.11.2011, 13:23
zoko ve stankoviç...bazı görüntülerde resmen cilveleşiyordu...acaba ne geçti aralarında ?

Süleyman50
23.11.2011, 13:26
zoko ve stankoviç...bazı görüntülerde resmen cilveleşiyordu...acaba ne geçti aralarında ?
maç sonunda da birbirlerine sarılıyorlardı...

SARGONALI61
23.11.2011, 13:27

Zokora sürekli Ford'daydı :))

Celal Demir
23.11.2011, 13:28

ne demek istiyon murat abi cilveleşiyor derken :D

carolo
23.11.2011, 13:30
o samuel nedir oyle bi ayara burak'in kaburgalarini kirdi sandim penaltiydi 100% ama hakem faulu intere verdi bakalim daha neler gorecez ..

Murat Erdem
23.11.2011, 13:31
ne demek istiyon murat abi cilveleşiyor derken :D
stanko, zoko'ya devamlı "dünürcüsü gelmiş kız" gibi cilveleniyordu...kariyerlerinde yolları mı kesişti daha önce...onunla ilgili miydi...bilemedim...

cahana
23.11.2011, 13:35
puan almak veya gruptan çıkmak belki de elenmek hepsi bir yana cl maçları bize çok ayrı bir tecrübe kattı takım bir başka oynuyor artık futbolcuların oyun görüşü bile değişti mükemmel bir özgüven depoladılar öyle ki geçen senenin şampiyonlar şampiyonu interi yenemediğimiz için üzülüyoruz.dün gece o kadar çok gururlandım koltuklarım o kadar çok kabardı ki kanatlanıp uçasım geldi.

bu arada maç boyunca 5 aylık oğlumu kucağımda taşıdığım için tüm duygularımı oğlumu korkutmamak adına olabildiğince sessiz ve ağır çekimde yaşadım baya zor oldu ama olsun oğlumun da trabzonsporumun da canı sağolsun.

Turan AKYILDIZ
23.11.2011, 13:37
Moskova'daki mücadelemizden sonra Ş.L.'nde oynadığımız maçlar içersinde
galibiyeti en çok hak ettiğimiz mücadeleydi.Fakat direkler nedense önümüzdeki en büyük engel.
İnşallah olacak,Fransa'dan istediğimiz alacağız.
Fransa denilince aklıma hep Lyon zaferi geliyor :)

renktaş ha lyon ha lille ne olacak alırız bir zafer daha olur biter...o lyon maçı varya o maç yüzünden ben neler çektim neler izleyememek radyodan dinleyememek delirtmişti beni...ptt lojmanında ourduğumuz için cihazlar orta dalga radyosunun frekenslerını bozuyordu...saçımı başımı yolmuştum...2. maçta okuldan kaçmıştım gündüz olduğu için maç.. bir yağmur yağıyodu rizede akıl almazdı amcamlara dosmaya çıkana kadar şemsiyem paramparça olmuş bende sırılsıklam olmuştum..çıktım bide baktım evde yoklar delirmiştim ...allahtan ev sahipleri evdeydi onlara girdim koşa koşa...evde erkek yok bayanlar vardı... orda izlemiştim 4-1 lik maçı..ben bağırıyorum hiç tanımadığım kadınlar bana bakıyodu bu ne yapıyo diye...hey gidi ne günlerdi be...haydii çocuklar bir fransa zaferi daha yaşatın bize...

SARGONALI61
23.11.2011, 13:43
macın yıldızı

colman 5 yıldız

alanzinyo
halil
celustka 4 yıldız
serkan
cech

gerisinede 3 yıldız veriyorum

Burak'a biraz haksızlık yapıyorsunuz gibi geldi. 90 dk.iki kurtla mücadele etti, daha önceki maçlarında olduğu gibi ara toplara koşu yapmanın yanıda rakibe sırtı dönük olarak aldığı bütün topları iyi değerlendirdi. Bence O'da en az 4 yıldızlıktı.

ozturk
23.11.2011, 13:48
yalanzinho hariç herkes iyiydi bence..

exelans_25
23.11.2011, 13:48
zokoranın açık ara dışarı giden şutundan sonra stankovicin ona göz kırpması vardı o anın fotoğrafı var mı acaba:D maçtan sonra da sarıldılar birbirlerine

muratt
23.11.2011, 13:50
Gruptan çıkarsak peki kura mı çekilecek, yoksa diğer grubun lideri Bayern ile mi oynayacağız direk acaba ?

Erdinc912
23.11.2011, 13:57
arkadaslar maci indirme ikmani var mi acaba? dünkü maci izleyemedim. yardim ederseniz sevinirim. selamlar

Helvacı61
23.11.2011, 13:59
maçla ilgili video yokmu yoksa benmi kaçırdım.

bordo08
23.11.2011, 14:03
Özellikle maçın 2. yarısında interi kalesine hapsettik bir bölümde o anlarda tarafardan ses çıkmadı..

Güzel futbola rağmen seyirci takım itemedi golü bulsak bir üst turdaydık böyle maçları sanki her yıl oynuyoruz avni akerde..

İnteri karşılamaya gelen arkadaşlar neredeydi acaba..

Yasin Altuntas
23.11.2011, 14:03
zokoranın açık ara dışarı giden şutundan sonra stankovicin ona göz kırpması vardı o anın fotoğrafı var mı acaba:D maçtan sonra da sarıldılar birbirlerine

http://img827.imageshack.us/img827/6787/stankovicd.png

Enes Ünal Kaya
23.11.2011, 14:17

uefa maçın adamı seçicek sen yine böyle konuşcaksın o yüzden sorun yok takıl böyle yazmaya bir adamı sevmiyorsun diye

hüseyin1975
23.11.2011, 14:18
Tolga yine MÜTHISDI.
Glowackinin kritik hamleleri vardi.
Colman cok iyi oynadi.
Halil yine ari gibi calisdi ve kritik bir Gol atti.
Burak cok ugrasdi ama Avrupada tecrübe eksikligi var henüz ve bence acik oynayan Takimlara karsi daha basarili oluyor.
Alan cokm ugrasdi ama sansizdi.
Herkes elinden geleni yapti.

metehan
23.11.2011, 14:21
Stankovic şöyle demiştir : Sen kim oradan gol atmak kim, o benim işim :)

Sefa
23.11.2011, 14:33
Sıradaki Parça Metris'teki kader mahkumlarına gelsin.. :)

Inter maçı Seramoni: http://www.facebook.com/video/video.php?v=2081777537716&notif_t=video_processed

sanatik
23.11.2011, 14:39
renktaş ha lyon ha lille ne olacak alırız bir zafer daha olur biter...o lyon maçı varya o maç yüzünden ben neler çektim neler izleyememek radyodan dinleyememek delirtmişti beni...ptt lojmanında ourduğumuz için cihazlar orta dalga radyosunun frekenslerını bozuyordu...saçımı başımı yolmuştum...2. maçta okuldan kaçmıştım gündüz olduğu için maç.. bir yağmur yağıyodu rizede akıl almazdı amcamlara dosmaya çıkana kadar şemsiyem paramparça olmuş bende sırılsıklam olmuştum..çıktım bide baktım evde yoklar delirmiştim ...allahtan ev sahipleri evdeydi onlara girdim koşa koşa...evde erkek yok bayanlar vardı... orda izlemiştim 4-1 lik maçı..ben bağırıyorum hiç tanımadığım kadınlar bana bakıyodu bu ne yapıyo diye...hey gidi ne günlerdi be...haydii çocuklar bir fransa zaferi daha yaşatın bize...

hahhaaha :D önemli olan trabzonspor. Benimde böyle buna benzer bir hikayem var. Senin kadar perisan olmadik ama ilk trabzonspor macini (gs ile) izlemek icin dayioglullari ile Istanbuldan izmite gittik ama mac basladi stad dolu. Dayioglu yandaki yüksek binadaki bir balkondan izleyelim dedi. Gittik sorduk müsade etmediler. Izleyemedik ama geri dönüsde arabada radyodan dinledik. 0:1 kazanmisdik.

Tahsin Armutcu
23.11.2011, 14:39
2 macta dırekten donen 2 topu ınsallah aramayız.. Gruplara baslarken uefayı basarı sayan bız su anda grup 2.yız ve gruptan cıkmanın hesaplarını yapıyoruz. Bunun için Allaha şükretmek lazım ki ediyoruz. Maçta bütün takım çok iyiydi. Kötü olan tek şey ise taraftardı. Böyle maçlar taraftarın kendisini göstermesi için bir şanstır. Sen böyle maçta hiçbir varlık gösteremiyorsan yarın birgün kalkıp maç istanbulda oynansın dediğinde küplere binip,ağzını açamazsın.

Delibas
23.11.2011, 14:48
Şöyle internet sitelerine bakıyorum da hiçbir spor sayfasında ana sayfadan haberimiz yapılmamış... içimden öyle şeyler geçiyorki, en iyisi yazmıyayım buraya... yatıp kalkıp Trabzonlunun milliyetçi, vatansever olduğuna dua etsinler...

Giallorossi
23.11.2011, 14:48
Gruptan çıkarsak peki kura mı çekilecek, yoksa diğer grubun lideri Bayern ile mi oynayacağız direk acaba ?

16 aralikta kura cekilecek.

Tahsin Armutcu
23.11.2011, 14:52
Şöyle internet sitelerine bakıyorum da hiçbir spor sayfasında ana sayfadan haberimiz yapılmamış... içimden öyle şeyler geçiyorki, en iyisi yazmıyayım buraya... yatıp kalkıp Trabzonlunun milliyetçi, vatansever olduğuna dua etsinler...

Allah görüyor ya yukardan. İnşallah Allahın izni ile gruğtan çıkacağız. Ve o zaman şike şike yazacaklar!!!

Badaloğlu
23.11.2011, 14:53

Ademciğim,

Vallahi yakıştıramadım sana. Alanzinho'nun oyununu beğenmeyebilirsin ama bu yerel medya ağzıyla yazılan çizilen lakap takma hastalığına seninde yakalanman hiç hoş olmadı.

Kişisel olarak düşüncem Alanzınho akşam çok iyiydi. Bir top kaptırdığında geriye nasıl koşup hatasını telafi etme gayreti benim bu maçı kaybetmeyeceğimiz yönündeki düşüncelerimi arttırdı.

Alanzinho akşam o kadar iyi oynadı ki, Şenol hoca Henrıque'yi bu yüzden oyuna geç aldı. Yani iyi oynayan bir Alanzinho'yu dışarı almadı.

Bunları boşverin, bir tarafa atın... Bu saatten sonra kim iyi oynamış, kim kötü oynamışın çok önemi yok. Önemli olan bize böyle bir keyfi yaşıtmışlar mı kardeşim? Buna bakın... Trabzonsporumuz ilk katıldıkları şampiyonlar ligin'de millet 0 puan çekerken biz 6 puan(şimdilik) toplamşız. Bundan daha güzel bir gurur var mı? Etrafınızdaki Fener'li (uyuz oluyorlar), Galatasaray'lı, Beşiktaş'lıların size nasılda gıpta, kıslançlık ve birazda ulan helal olsun adamlara bakışlarını hissetmiyormusunuz?

Takımımıza her zaman sahip çıkmak durumundayız, yensede yenilsede bütün futbolcularımıza desteğimizi hissettirmek durmundayız. Futbolcular sahada ellerinden geleni yaptılar ama top direkten döndü, gol olsaydı çok güzel olurdu ama son maçta gene garanti bir durumumuz olmuyordu. Olaya birde bu taraftan bakın. Bz her türlü İnter'i yenseydik bile Lillie ile Fransa'da final oynayacaktık.

Bir avantajımız var. O da İnter'in, CSKA'yı yenme ya da berabere kalma olasılığı. Bizimde berabere kalma ihtimalimiz gerçekleşirse bu guruptan çıkıyoruz. Çıkarsak ne olur? süper olur:D çıkamazsakta futbolcuların hepsinin canları sağolsun...

ccd6167
23.11.2011, 14:53
ben glowaskiye hayran kaldım açıkcası.2 yıldır ilk defa boyle bi stoper izledim golde hatasıda olsa azıcık..

kötü oynayan bi tane topçu yoktu takımda aman nazar deymesin...

dediğim olay devam ediyor elensekte çok öenmli değil .. ilkyarı ligd 32-33 puan toplayalım yıne şampıyon oluruz inş.

senın ilk 11 den 7 topcun gitsin.sen çık 6 puan al.saygılar şenol hoca

Badaloğlu
23.11.2011, 15:00

Turan kardeşim,

Anlattıklarında bir karışıklık, yanlışlık var. Olimpic Lyon maçını (4-1) ben tribünde izledim ve güneşten brozlaşmıştık. Rize ile Trabzon arasında bu kadar iklim farkının olacağını zannetmiyorum. Yanlış mı anladım? Maç günü sen Rize'de yağmur yağdığını mı söylüyorsun :eek:

Bir şey biliyorum, o da Lyon maçının olduğu gün Trabzon'da hava çok sıcaktı. Maraton tribününde güneşten pişmiştik:D

Barış Burak
23.11.2011, 15:04

Renktaş yapma Allah aşkına, Alanzinho dün sahanın açık ara en iyisiydi...Dün ınter orta sahasını duman etti adam...hatası çok azdı.

Hayatımda izlediğim çok iyi performanslarından biriydi.Harika iş becerdi dün.

Chiko
23.11.2011, 15:07
_4nvuYVz-Lk

Buldum seni adamim :D
30 dk aradim vallah internet'te.
Hepimiz taniyoruz bu adami hahaha ilk macta aglatmistik bunu yahu :D

1:07'den sonra izleyin, Halil atiyor ve bu adamin yine morelini bozuyor hahahaha

Murat Acar
23.11.2011, 15:10
Ula damat yaşlanıyomusun nee :)) badaloğlu sana neler yazmış ey oku hee bi bak bakım hafızana tekrar yokla ne iştür açıklama beklyrum haburda :)) yağmurmu vardi güneşmi biri açıklasın yoksa tarih yazın google amcaya soracağım :))HANGİNİZ ŞİKE YAPIYOSUNUZ DEYÜN BAA DAA :))

Badaloğlu
23.11.2011, 15:17
Ula damat yaşlanıyomusun nee :)) badaloğlu sana neler yazmış ey oku hee bi bak bakım hafızana tekrar yokla ne iştür açıklama beklyrum haburda :)) yağmurmu vardi güneşmi biri açıklasın yoksa tarih yazın google amcaya soracağım :))HANGİNİZ ŞİKE YAPIYOSUNUZ DEYÜN BAA DAA :))

Yağmur olan maç, Lazıo maçıydı. Kalede Vıctor'un olduğu maç. Hatta Vıctor topu taca atmak yerine çalım atmaya kalkınca kaptırdığı topla golü yemiştik. Yenildiğimiz (1-2) maç. Bu maçla karıştırmış olabilir. O maçta da kale arkasında 6 saat ıslanmış, sırtımdan o kadar yağmur geçmişti. Bu maçıda çok iyi hatırlıyorum :)

Hafızam iyidir:D

Murat Acar
23.11.2011, 15:21
Yağmur olan maç, Lazıo maçıydı. Kalede Vıctor'un olduğu maç. Hatta Vıctor topu taca atmak yerine çalım atmaya kalkınca kaptırdığı topla golü yemiştik. Yenildiğimiz (1-2) maç. Bu maçla karıştırmış olabilir. O maçta da kale arkasında 6 saat ıslanmış, sırtımdan o kadar yağmur geçmişti. Bu maçıda çok iyi hatırlıyorum :)

Bende Turanı tanırım Badaloğlu kendisi Enişte oluyo benim damat derim ona hep Kardeşimi istediklerinde TRABZONSPORLU olduğunu duyunca babama ne düşünüysun verdum ciddi demiştim ama onunda hafızası iyidir gollerde bağırdıms evindim diyor var bu işte bi iş kesin :))yaşlandi yaşlandi artuk bizim damat :))

Badaloğlu
23.11.2011, 15:27
Bende Turanı tanırım Badaloğlu kendisi Enişte oluyo benim damat derim ona hep Kardeşimi istediklerinde TRABZONSPORLU olduğunu duyunca babama ne düşünüysun verdum ciddi demiştim ama onunda hafızası iyidir gollerde bağırdıms evindim diyor var bu işte bi iş kesin :))yaşlandi yaşlandi artuk bizim damat :))

Haaa... Birde Fransa'da oynadığımız ilk maçımızlada karıştırıyor olabilir. O gün yağmur vardı doğru ama yukarda yazdığı 4-1'lik skoru görünce haliyle insanın aklına ilk maç geliyor. Trabzon'daki maçı 4-1 kazanmıştık ve ortalık günlük güneşlikti. Sıcaktan bunalmıştık, çok net hatırlıyorum. Ama sevindim diyorsa o zaman ilk maç ile karıştırıyor da olabilir

Orhaaannn 90
orhaaannn 90

Bu da radyodan maçı anlatan spikerin ağlayarak anlattığı son dakika golü (3-4):D

Asi Çaykaralı61
23.11.2011, 15:34
"Artık Avrupa takımıyız"

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=102462

Turan AKYILDIZ
23.11.2011, 15:36
Turan kardeşim,

Anlattıklarında bir karışıklık, yanlışlık var. Olimpic Lyon maçını (4-1) ben tribünde izledim ve güneşten brozlaşmıştık. Rize ile Trabzon arasında bu kadar iklim farkının olacağını zannetmiyorum. Yanlış mı anladım? Maç günü sen Rize'de yağmur yağdığını mı söylüyorsun :eek:

Bir şey biliyorum, o da Lyon maçının olduğu gün Trabzon'da hava çok sıcaktı. Maraton tribününde güneşten pişmiştik:D

yemin ediyorum o okuldan kaçışımla rize lisesini bilirsiniz ordan at meydanı yani dosmaya hatta ordan da az ilerisine gidene kadar bi yağmur yağdı hala aklımdan çıkmaz... amcam hala hatırlatır bana nasıl ıslandığımı bir anlık bastıran yağmurdu ve 18 yıl rizede yaşayan biri olarak o yağmuru hiç yagırgamam...yengem bile kızar bana hala bu maç tutkun ne senin diye o kadar ıslanmıştın hala akıllanmadımı der bana...ama dediğim gibi bir anlık yağmurdu..trabzondaki hava yı görünce şaşırmıştım maçta bende ama sonra dışarda da aynı hava olmuştu yarım saat içerisinde...

Asi Çaykaralı61
23.11.2011, 15:40
Hayalleri gerçek oldu!
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=102463

TheCrow
23.11.2011, 15:40
Turan kardeşim,

Rize'de yılın herhangi bir zamanı deli gibi yağmur yağabilir, buna şaşırmamak lazım.

Turan AKYILDIZ
23.11.2011, 15:43
Haaa... Birde Fransa'da oynadığımız ilk maçımızlada karıştırıyor olabilir. O gün yağmur vardı doğru ama yukarda yazdığı 4-1'lik skoru görünce haliyle insanın aklına ilk maç geliyor. Trabzon'daki maçı 4-1 kazanmıştık ve ortalık günlük güneşlikti. Sıcaktan bunalmıştık, çok net hatırlıyorum. Ama sevindim diyorsa o zaman ilk maç ile karıştırıyor da olabilir

Orhaaannn 90
orhaaannn 90

Bu da radyodan maçı anlatan spikerin ağlayarak anlattığı son dakika golü (3-4):D

fransadaki ilk maçı rizenin veliköy adlı köyünde oturduğumuz için tv den izleyememiştim çanak anten olayımız yoktu..trt 1 de victoria guimares --şikebeş maçı vardı ona bakıyodum bir yandanda ptt lojmanında olduğumuz için santrallerin frenkansları bozduğu orta dalda radyodan haşu huşurların içerisinde bizim maçı dinliyordum sadece spiker murat ünlünün gooll bağırışı anlaşılıyordu...rövanş 4-1 maç hiç aklımdan çıkmaz çünkü okul hayatımda tek kaytardığım gündür...o yarım saatlik yağmuru yiyişimi unutmam hiç...

magicyattara
23.11.2011, 15:50

Biz Lazio maçında maratondaydık..üstü kapalıydı..:)

Bir de biletler çok pahalıydı hatırladığım kadarıyla..yani pahalı derken öyle böyle değil epey pahalıydı..maratonun yanları boş kalmıştı..

Asi Çaykaralı61
23.11.2011, 15:55
Hak ettik ama kazanamadık olsun gende beraberlikde iyidir inşALLAH Lille deplasmanından iyi bir sonuçla grupdan çıkacağız

Badaloğlu
23.11.2011, 15:57
yemin ediyorum o okuldan kaçışımla rize lisesini bilirsiniz ordan at meydanı yani dosmaya hatta ordan da az ilerisine gidene kadar bi yağmur yağdı hala aklımdan çıkmaz... amcam hala hatırlatır bana nasıl ıslandığımı bir anlık bastıran yağmurdu ve 18 yıl rizede yaşayan biri olarak o yağmuru hiç yagırgamam...yengem bile kızar bana hala bu maç tutkun ne senin diye o kadar ıslanmıştın hala akıllanmadımı der bana...ama dediğim gibi bir anlık yağmurdu..trabzondaki hava yı görünce şaşırmıştım maçta bende ama sonra dışarda da aynı hava olmuştu yarım saat içerisinde...

Enteresaaannn:D

Rize'de yılın herhangi bir zamanı deli gibi yağmur yağabilir, buna şaşırmamak lazım.

Valla bu kadar yakın iki ilin arasında böyle bir iklim farkının olması :eek:

fransadaki ilk maçı rizenin veliköy adlı köyünde oturduğumuz için tv den izleyememiştim çanak anten olayımız yoktu..trt 1 de victoria guimares --şikebeş maçı vardı ona bakıyodum bir yandanda ptt lojmanında olduğumuz için santrallerin frenkansları bozduğu orta dalda radyodan haşu huşurların içerisinde bizim maçı dinliyordum sadece spiker murat ünlünün gooll bağırışı anlaşılıyordu...rövanş 4-1 maç hiç aklımdan çıkmaz çünkü okul hayatımda tek kaytardığım gündür...o yarım saatlik yağmuru yiyişimi unutmam hiç...

Tamam üstad, anlaşıldı sende zehir gibi bir hafıza var, daha anlatma... :D

Biz Lazio maçında maratondaydık..üstü kapalıydı..:)

Bir de biletler çok pahalıydı hatırladığım kadarıyla..yani pahalı derken öyle böyle değil epey pahalıydı..maratonun yanları boş kalmıştı..

Vaaayy burjuva heee :D Biz kale arkalarında ıslanırken acaba aklına hiç geldim mi? :D

Ertuğrul ATALAY
23.11.2011, 15:58
Helal olsun..

Artık tur zamanı...

magicyattara
23.11.2011, 16:00
Vaaayy burjuva heee :D Biz kale arkalarında ıslanırken acaba aklına hiç geldim mi? :D

:)

Gerçekten yağmur yağmış mıydı o maçta..hiç hatırlamıyorum..gün içinde yağmıştı diye hatırlıyorum..siz 6 saat önce girdiğinize göre,maçtan önce ıslanmışsınız..:)

Delibas
Benim merak ettiğim bir konu var, o da Colman'ın her iki İnter maçında maçın adamı seçilmesi. İki maçtada başarılı buldum Colman'ı, ama onu bulduğum gibi başka futbolcularda vardı tabii başarılı bulduğum ve şahsen maçın adamı seçebileceğim. Bu UEFA maçın adamını acaba hangi kriterlere göre belirliyor, Colman tam olarak ne yaptı da iki maçta maçın adamı seçilmeyi hak etti?

Lazman
* Lille deplasmanında Çanakkale geçilmezi yapmalıyız , bu kadroyla başlayıp , eminimki kontra bulacağız...

BU takimla canakkale gecilmez yapamazsin. Takimin gucu orta saha bide ilerde. orta sahayla ilersini kullanip maci bitirmek lazim. sakat temele evi kurarsan ilk firsatta lil ceker ayirir bacagini.

Kesinlikle ustlerine gitmemiz lazim. Korkak futbol sonumuz olur,fransiz kaliriz.

Benim icin takim bu sene yapacagini yapti.Basari alinmistir. Tabi gruptan cikarsak daha bi bomba olur :)

magicyattara
23.11.2011, 16:02
Bu arada maçta yağmur demişken,geçen yıl ki Liverpool maçında yağan yağmur unutulmaz..bir de 95 yılında (95-96 sezonu) Samsun'a gidenler bilir yağan yağmuru..:)

Ertuğrul ATALAY
Artık Burak maçı olacak...
Onun bu maçta mutlaka gol atacağını düşünüyorum....

AyhanPe
inter i yenmis olsaydik bile lille de kaybetmemiz gerekirdi..sonucta pekte degisen birsey olmadi..

TheCrow
23.11.2011, 16:05
@Badaloğlu,

Yıllık yağış miktarları, aylara göre :

Rize:

210.5 175.7 144.1 92.3 99.6 135.7 148.5 182.6 249.7 300.5 256.4 246.0

Trabzon:

74.0 60.7 58.8 58.8 50.9 49.2 37.3 46.5 78.4 119.5 100.2 85.3

Arada çok büyük fark var...

(meteoroloji genel müdürlüğü web sitesi)

Turan AKYILDIZ
23.11.2011, 16:07
badaloğlu güldürdün beni he..trabzonsporum dennce akla ilk o maçlar gelir o yüzden hafızamda ve de şuna inan rizede şarıl şarıl yağmur yağarken trabzonda teyzemler oturur onlar burda hava günlük güneşlik derlerdi...bide lazio maçını rize merjkezde köhne bi kahvede izlemiştim..göz problemim olduğu için o sigara dumanı altında zaten normalde uzaktan tv göremiyodum iyice görünmez olmuştu ortam sadece izleyen diğer kişilerin tepkilerine göre bende tepki veriyordum...evet o maçtada vardı yağmur maç bitimi ıslanmıştık çünkü kahveden durağa gidene kadar...hey gidi ne günlerdi o ya...aston villa maçlarının ardından bayiden tüm gazeteleri almıştım ne varsa bayide şaşırmıştı gazeteci sen ne yapıyon diye...deöiştim ne yapayım tv den izleeyemedim bari bu muhteşem zaferleri basından takip edeyim...ne gülmüştü adam ya..he he bir anda nostalji forumuna çevirdim burayı yaf...:))

Samet GÜVEN
23.11.2011, 16:09
ben size bi senaryo yazayım keyiflenelim.

7 aralık günü cim bom fenere çakar fener kahrolur, 1 saat sonra bizde lille e çakarız hepsinin gözleri şişer dumur olurlar. hemen ertesi gün savcı berk iddanameyi çakar ak totoş kara totoş ortaya çıkar.

hemen ardından platini federasyona hemşerim ne bekliyosun der. MAAl feneri düşürür, şampiyonluğu bize verir.

:D

Türkiyeden bi fener nüfusu eksilir:D

Sefa Alış
23.11.2011, 16:11
Ben dün maçtaydım .Eve geldim foruma göz atıyodum herkes taraftardan şikayetçiydi.Ama bence taraftar o kadar kötü değildi maçta " Trabzonlu Gençler " 90dk boyunca susmadan bağırdı. Star TV sesi çok kısıyor,o yüzden taraftar sanki hiç bağırmamış gibi gözüküyor. Bazı lig maçlarından sonra taraftar bugün mükemmeldi deniliyor .Lig TV seslerde herhangi bi oynama yapmadığı için olduğu gibi geliyor ekrana.

sanatik
23.11.2011, 16:14
inter i yenmis olsaydik bile lille de kaybetmemiz gerekirdi..sonucta pekte degisen birsey olmadi..

Aslinda öyle ama kazanabilseydik, buna baya yakindik, inter ile liderligine oynuyacakdik ve milanoda cska biraz zor kazanirdi. Su andada kazanma ihtimali düsük ama yinede dün aksam 3 puan almamiz bize daha cok sey katacakdi, cska dün kaybetmeseydi kazanmamiz gerekecekdi ancak.

komdere
23.11.2011, 16:16
kaçıranlar için şampiyonlar ligi seramonisi (kapalı tribünden)

http://youtu.be/brOwFX8m3T4

Sefa Alış
23.11.2011, 16:17
Bu arada dünki maçın 90dk sınıda izleyebileceğim link varmı? Forumdaki bölüme koyulmamış hala.

komdere
23.11.2011, 16:20
ben maçtan çok keyif aldım, keşke yenebilseydik. o zaman süper olacaktı ama sağlık olsun.
sonuçta oynadığımız takım 8 oyuncusu şampiyonlar kupasını kaldırmış tecrübe ve kalitede.
hiç sırıtmadık ve başımız dik maçtan çıktık...

Berat
23.11.2011, 16:26
Direkten Dönmek

Ligin 1. haftası. Manisaspor deplasmanının 2. yarısında Serkan'ın vuruşu direkten döndüğü anda maçın skoru 1-0 Trabzonspor lehine. Maç skoru 1-1.

Ligin 2. haftası. Avni Aker'deki İBB mücadelesinde maç 0-0 devam ederken ilk yarıda Volkan'ın, 2. yarıda Alanzinho'nun vuruşalrında direk gole izin vermiyor. Maç skoru 0-1 İBB.

Ligin 3. haftası. Samsunspor deplasmanının 2. yarısında Colman'ın plasesi direkten döndüğü anda maçın skoru 1-0 Trabzonspor lehine. 2 dakika sonra gol yeniyor ve maç 1-1 sona eriyor.

Ligin 10. haftası. ......

http://www.antistatuko.com/

Semih Aydın
23.11.2011, 16:32
Ah be yine direğe takıldık, 10 puanda olmamız işten bile değildi şu an.

asi_mavi_ts
23.11.2011, 16:37
badaloğlu güldürdün beni he..trabzonsporum dennce akla ilk o maçlar gelir o yüzden hafızamda ve de şuna inan rizede şarıl şarıl yağmur yağarken trabzonda teyzemler oturur onlar burda hava günlük güneşlik derlerdi...bide lazio maçını rize merjkezde köhne bi kahvede izlemiştim..göz problemim olduğu için o sigara dumanı altında zaten normalde uzaktan tv göremiyodum iyice görünmez olmuştu ortam sadece izleyen diğer kişilerin tepkilerine göre bende tepki veriyordum...evet o maçtada vardı yağmur maç bitimi ıslanmıştık çünkü kahveden durağa gidene kadar...hey gidi ne günlerdi o ya...aston villa maçlarının ardından bayiden tüm gazeteleri almıştım ne varsa bayide şaşırmıştı gazeteci sen ne yapıyon diye...deöiştim ne yapayım tv den izleeyemedim bari bu muhteşem zaferleri basından takip edeyim...ne gülmüştü adam ya..he he bir anda nostalji forumuna çevirdim burayı yaf...:))

Bırak Rize- Trabzon arasını, Araklı- Trabzon arasında bile ne kadar fark var. Araklı'da yağmur, fırtına vardı, İstanbul'a dönüyürduk o gün otobüsle otobüsün üzerine ağaç devriliyordu nerdeyse o kadar rüzgar vardı ki ağaçları yerinden söküp atmıştı. Trabzon'a bir geldik hava günlük güneşlik.

Emirhan Uludüz
23.11.2011, 16:39
Bu maçın 90 dakikasını nereden indirebiliriz?

Celal Demir
23.11.2011, 16:42
ben size bi senaryo yazayım keyiflenelim.

7 aralık günü cim bom fenere çakar fener kahrolur, 1 saat sonra bizde lille e çakarız hepsinin gözleri şişer dumur olurlar. hemen ertesi gün savcı berk iddanameyi çakar ak totoş kara totoş ortaya çıkar.

hemen ardından platini federasyona hemşerim ne bekliyosun der. MAAl feneri düşürür, şampiyonluğu bize verir.

:D

Türkiyeden bi fener nüfusu eksilir:D

ülke nüfusu hızla düşer valla :D

Delibas
23.11.2011, 16:44
Maç sonu Röportajlar NTVSpor:

jkmKzr0CsN0

iOUCpKYZP7A

Oh0er08GnRc

9vyHkP0dBRE

Badaloğlu
23.11.2011, 16:52
:)

Gerçekten yağmur yağmış mıydı o maçta..hiç hatırlamıyorum..gün içinde yağmıştı diye hatırlıyorum..siz 6 saat önce girdiğinize göre,maçtan önce ıslanmışsınız..:)

Mecburen erken girdik. Zira şimdiki gibi değildi o zamanlar içeri girmek. Hep sıkıntı. Bilet almak için kuyruk, stada girmek için kuyruk hemde saatler süren bir kuyruktu. Bir kaç tane kapısı vardı stadın oy üzden. Saatler süredi bu seramoni.Şimdi millet en fazla 1 saat erkenden gelip yerine oturuyor. Kapalıda 15 dakika kala bile gelen oluyor. Ey gidin eeeyy...

Bu arada maçtan evveld ıslandıkta, tribündede ıslanmıştık. Bir tane amca vardı yanımda tek başına şemsiyenin altında maç izliyordu. Az kıvranmadım kafayı o şemsiyenin altına sokmak için. Delikanlıyız ya, cıscıbıl geldik maça, su olduk:D

@Badaloğlu,

Yıllık yağış miktarları, aylara göre :

Rize:

210.5 175.7 144.1 92.3 99.6 135.7 148.5 182.6 249.7 300.5 256.4 246.0

Trabzon:

74.0 60.7 58.8 58.8 50.9 49.2 37.3 46.5 78.4 119.5 100.2 85.3

Arada çok büyük fark var...

(meteoroloji genel müdürlüğü web sitesi)

Bu verilere göre Trabzon, Rize'nin yanında Sina çölü gibi kalıyor:D

Harbiden senin hafızan dehşet :D

Bırak Rize- Trabzon arasını, Araklı- Trabzon arasında bile ne kadar fark var. Araklı'da yağmur, fırtına vardı, İstanbul'a dönüyürduk o gün otobüsle otobüsün üzerine ağaç devriliyordu nerdeyse o kadar rüzgar vardı ki ağaçları yerinden söküp atmıştı. Trabzon'a bir geldik hava günlük güneşlik.

Tamam tamam kabul ediyorum, coğrafyadan sınıfta kaldık :D

selcuk
23.11.2011, 16:55

benim evlen firma arasi viyanada 20 kilometre var
dün ise giderken bizim burda normal yagissiz hava varken metrodan ciktigimda kar yagdigini gördüm
bir sehirde hava durumu bukadar farkliysa rize trabzon arasindaki hava durumu farkini tartismak bosuna

yorumsuz6117
23.11.2011, 17:01
Arap spikeri bulan var mı ?? :D

Ilelioglu
23.11.2011, 17:03
Defansta yapilan basit bir kac hata disinda cok iyi oynadik. Bütün takimi kutluyorum. Teknik heyeti özellikle kutluyorum.

Tek üzüldügüm sey Inter'den 4 puan almamiza ragmen halen sonuncu olma ihtimalimizin olmasi.

Ha birde o direkler yokmu ah ah...CSKA macinda ve bu macta o pozisyonlar gol olsaydi suan 10 puanimiz vardi...Futbol iste...Önümüze bakacagiz artik..

..

ISTS
23.11.2011, 17:04
Daha öncede yazdım galiba, Colman oynarsa Trabzonspor takım halinde iyi oynuyor ama Colman gününde değilse bütün takım çuvallıyor.

Dün maç başladı daha ilk saniyelerde Colman'ın koşuşunu, presini gördüm; dedim tamam.

yorumsuz6117
23.11.2011, 17:30
fBzBjH95OQA&feature=related