PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lille-Trabzonspor Ş.L. Maçına Alternatif Maç İcat Edildi

hodlu
30.10.2011, 23:48
TFF bir skandala daha imza attı. Fiyaskonun,rezilliğin son perdesi. Trabzonspor düşmanlığının son versiyonu. Türkiye adına mücadele eden bir takımına yapılan saygısızlığın son hali.
Lille-Trabzonspor maçının olduğu gece istanbulda FB-GS süper lig maçı oynanacak!
UEFA der ki; Ş.L. maçının olduğu gece aynı ülkenin yerel ligine ait canlı yayınlanan bir maç oynatılamaz. Ama TFF sadece fener yararına-Trabzonspor zararına kurulmuş bir derneğe dönüştü.
Türkiye Futbol tarihi böyle eyyamcı,rezil bir federasyon görmemişti. Ancak bu federasyona en başta destek veren ve halen daha çıkıp eleştiremeyen benim sevgili başkanım, artık susmaya devam edecekmisiniz....

Vkgz
31.10.2011, 00:04
şampiyonlar ligi haftasına lig haftasını denk getirmek hangi aklın işi :) ilginç cidden

İbrahim Gökhun Öztürk
31.10.2011, 00:10
Tebrik ediyorum bu federesyonu... Yaptıkları her şey insanların kırk yıl düşünseler akıllarına gelmeyecek hamleler...

pReN@_61
31.10.2011, 00:12
Düzeltirler onu.Pardon düzelttirirler.

ozcan_asanoglu
31.10.2011, 00:12
UEFA kuralı varsa bunu nasıl yapıyorlar gerekirse şikayet etmek lazım

hodlu
31.10.2011, 00:16
UEFA uyarı göndermiş diye duydum ancak bu yapılan rezilliği kurtarırmı sizce.Bu ne cürret, aynı şeyi bir ist. kulübüne yapabilirlermiydi.
Trabzonspor camiasını bu kadar hafife almaları beni çıldırtıyor...........

Sacit
31.10.2011, 00:16
Ben böyle rezil bir karar dünyanın başka hiç bir ülkesinde görmedim..
utanç verici aşşalık bir karar..
şampiyonlar ligi maçı varken, lig maçı ne alaka, ne alaka..

ülke futbolunu ne hale soktular satılmışlar, günü kurtarmak için geleceği harcıyor bu sözde federasyon..

hodlu
31.10.2011, 00:20
Bu tff tamamen alaylık konusu oldu.İnanılır gibi değil, yaptıkları şaka gibi.........

Mert Oğuzlu61
31.10.2011, 00:21
şu yaşıma kadar böyle bir olayla karşılaşmamıştım, iğreniyorum artık. ne desek boş...

navarro
31.10.2011, 00:21
ya şimdi bi saniye, bizim lille maçımız yayınlanmayacak mı şimdi? bu işin bize zararı nedir?

bizim kulüp uyuyor mu afedersiniz?

serdaracıl
31.10.2011, 00:22
kuzu kuzu düzeltirler.

Fatih Özkan
31.10.2011, 00:23
Gereken tepki en sert şekilde verilmeli...

navarro
31.10.2011, 00:23
bizim maçın starda şifresiz yayınlanmasına mani olabilir mi bu olay?

Mehmet Ç.
31.10.2011, 00:25
CL maclarini bari öglene alsin UEFA..

Yüz yillik..

Yüz ulkeden canli yayinlanan..

Dünyanin sayili derberinden olan..

50'000 kisilik statda nasil oluyorsa dünyanin her tarafindan 15'000 basin mesubunun takip ettigi bir mac var iken..

Uefanin ne haddine CL oynatmak!!

Bu dünyada futbol kurallari Fifa koyar, TFF yeniden yazar..

Mert Oğuzlu61
31.10.2011, 00:25
ya şimdi bi saniye, bizim lille maçımız yayınlanmayacak mı şimdi? bu işin bize zararı nedir?

öyle bir ihtimal yok önce derbi, derbi bittikten sonrada star da bizim maç işte... ama bizim maçı takan kim ?! derbi konuşulur saatlerce, bizim maçın önemi varmıki ?! Türkiye ye puan gelecekmiş, Türk temsilcisi avrupanın en iyi 16 sına kalacakmış vs.. bunlar önemli mi onlar için, ist takımı değilki Trabzon işte salla gitsin (!) cska yı yensek büyük ihtimal en iyi 16 ya kalıcaz ama adım gibi eminim 2 dk konuşulur sonra derbiye geçilir, fanatikte fotomaçta ana manşet derbi olur bizimkine yer ayırmakta zorlanırlar !

Sacit
31.10.2011, 00:26
bizim maçın starda şifresiz yayınlanmasına mani olabilir mi bu olay?

ne alaka

tabiyki hayır

Fatih Özkan
31.10.2011, 00:27
Madem kural var, bizim TFF eşek gibi düzeltir bu durumu!

navarro
31.10.2011, 00:29
biz ŞL kupasını alsak yine 2 dk konuşurlar, basın vs ilgilendirmiyor beni, cskyı yenip çıkalımda o zaman en büyük acıyı yaşatmış oluruz onlara

Ahmet Öztürk
31.10.2011, 00:32
Bu hafta oynamamız gereken maçın ertelendiği tarihte de beşiktaşın avrupa ligi maçı var ççç

Kılavuzu karga olanın burnu ... çıkmazmış. O misal bizimki de..

Eren Karaahmetoğlu
31.10.2011, 00:33
Biz Lille'le oynuyorken bunlar lig maçı falan mı yapacak şimdi? :D

Bi de o maçı erteleyip iki gayle olan maçlarımızın arasına sokmuşlar. Yakışmış gerçekten başka bir şey beklenemezdi. Bakalım kulüp tepki verecek mi.

Ahmet Öztürk
31.10.2011, 00:34
Madem kural var, bizim TFF eşek gibi düzeltir bu durumu!

Tövbe de. :) TFF hata yapar mı hiç ya. Hata UEFA'da. fener-cimbom derbisinin olduğu güne dikkatsizlik sonucu Şampiyonlar Ligi maçı koymuşlar. Ertelenir bizim Lille maçı :D

Ömer TOPAL
31.10.2011, 00:36
bırakın oynasınlar o maçdan fener 3 puan alırsa şikayet ederiz tekrar oynatırlar felan :) belki gs alır puanı...o ezikler almasın da

Harun-61
31.10.2011, 00:49
CNN Türk'de konustular bu konuyu 1-2 saat önce.
dalga gectiler TFF ile ...!

Hersey beklenir bunlardan..!

Bera Algün
31.10.2011, 00:50
may ve tayfası türk futbolunun içine daha fazla etmeden kovulmaları lazım

krdnz
31.10.2011, 00:53
Gelen gideni arattı..Mözgener olsaydı bu kadar rezil olamazdı..

Emre Bekar
31.10.2011, 00:57
Böyle bir şey ancak Türkiye'de olur.Tff yönetimini tebrik etmek lazım!!!

DeAgLeMaNyAq
31.10.2011, 01:14
Bu yeni bir durum değil aslında 1 ay önce belli olmuştu. Sadace FB-GS maçının aynı güne denk getirilmesi geçtiğimiz hafta belli oldu. Yalnız buradaki rezilliğin ayrıca bize zararı dokunacak gibi gözüküyor. Bizim o hafta Gençlerbirliği ile oynamamız gereken maçı bir sonraki haftaya attılar. O maçın ardından da FB ile oynayacağız. Onların maçı ise Pazartesi. Belki çok önemli bir etken değil ama bizden 2 gün fazla dinlenecekler...

Aleyna Yemenici
31.10.2011, 01:46
Ne kadar rezil bir kurum olduğunu heer fırsatta ortaya koyan atik serzeş bağnaz kurum. Şu aldığı kararlara bak..

Fatih Öztürk
31.10.2011, 02:04
federasyon 1 aya kadar istifasını verecek,kafalarına göre takılıyorlar.fenerı hakem destekli zirvede tutuyorlar.bize yapılanları çok görmemek lazım.pok muncurlı şıkecıler.

GULER
31.10.2011, 02:16
bu serefsizlerden hersey beklenir ki bizi engellemek icin ellerinden ne geliyorsa yapiyorlar satilmislar

Onur Akyüz
31.10.2011, 02:24
tam sirke çevirdiler futbolu.

gerizekalılar!

Hüdai Pervaneli
31.10.2011, 02:40
Kafalarina göre Birsey Yapmaya Calisiyorlar

Uğur GEMİCİOĞLU
31.10.2011, 03:23
Şu Avrupa' dan 5-10 yıl falan men edilsek de rahatlasak bari :)

Dereli
31.10.2011, 08:07
kuzu kuzu düzeltirler.

Seve seve düzeltirler.

İskender Çakmak
31.10.2011, 08:14
Bu olayi skandal kelimesi bile anlatamaz. Kafalari hic mi basmiyor bunlarin.
UEFA da acaba TFF icin ne konusuyorlardir? Cok merak ediyorum.

Emre GÜRDAL
31.10.2011, 09:12
yaw ıkı hanımefendi bizim maçı izleseler ne olur izlemeseler ne olur çokta tın...

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 09:13
harbi gerizekalı çıktı bunlar yahu! ligi çok dar bir takvime, üstelik play-off sistemiyle uzatarak, sığdırmaya çalışıyorlar sonra da abidik gubidik işler yapıyorlar. hele bir de kardan yağmurdan maç oynanmasın bir hafta görün bak neler oluyor :D ben avrupa ve lig maçımızın aynı güne denk geldiği bir ayarlama bekliyorum şahsen federasyondan :)

bahadır2561
31.10.2011, 09:16
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk

Kasım Hilal
31.10.2011, 10:19
Şükredin, aynı gün bize maç yazmamamışlar..
Yoksa onu da yaptılar mı?

oflum61
31.10.2011, 10:26
Böyle rezil bir yönetim görülmemis. Yuuuuuuuuuuuuh serefsizler. Alayindan nefret ediyoruuuum. Istanbul takim saka saklari...
Bazilari hala ADAM olmak istemyor!!!!!

Sefaenes
31.10.2011, 10:27
tff yaptigi hangi is olumluki adamlarin!!! derdi tek fb kurtarmak gerisi bos. maa kadar gümüsdag tehlikeli bu adamda icin icinde ama kimileri bunun iceriye girmesini engelledi. insallah tur atlar bu fenerasyonu daha cok kizdiririz

navarro
31.10.2011, 11:19
uefa kuralına göre aynı gün süper lig maçı varsa ŞL maçı canlı yayınlanamaz

Adem Erdoğan
31.10.2011, 11:21
Nuri Albayrak bile bunlardan daha iyi yönetirdi.

krdnz
31.10.2011, 12:11
GS ve FB'ye böyle olmazdı!

Lille maçının akşamına derbinin konması için Şener, "Program yoğun. TFF çıkamamış işin içinden.. Ama G.Saray ya da F.Bahçe'nin Şampiyonlar Ligi maçı olsa bir derbi olmazdı aynı akşam!" dedi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gaziantep galibiyetine çok sevindiğini söyledi. İş yoğunluğu nedeniyle G.Antep'e gidemediğini ifade eden başkan Şener, "İyi bir takım olduğumuzu bir kez daha yaşadım maçı TV'den izlerken. İki ya da üçüncü golü de atabilirdik. Biz iyi bir ekibiz, iyi bir takımız" dedi. Halil Altıntop'un golü için de başkan, "Güzel bir gol attı. Kardeşi Hamit Altıntop kadar başarılı bir futbolcu benim gözümde.. Trabzon'da daha da iyi olacak. Henrique için de 'Sezonu kapadı. Boşuna aldılar' diye yorumlar yapıldı. Şimdi o da takıma döndü. Her şey yolunda inşallah daha iyi olacak" yorumunu yaptı. Söz CSKA Moskova ile yapılacak Çarşamba günkü maça geldiği zaman Trabzon Başkanı, "Bu maçta galip gelmek önemli. Ama çok da keskin bir viraj olarak bu karşılaşmayı görmüyorum. Sonra Inter ve Lille maçları var. Fakat kazanmak bir çok şeyi çözer. Grupta önemli bir avantaj olur" ifadesini kullandı.

'BİZİM DEĞİL TÜRKİYE'NİN MAÇI'
Trabzonspor'un Lille ile deplasmanda 7 Aralık'ta oynayacağı maçın akşamına Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin TFF tarafından konması için de başkan Şener, "Program yoğun. Federasyon çıkamamış işin içinden belli ki.. Bir gün sonra olur muydu? Olabilirdi. Aynı gün Fenerbahçe ya da Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı olsaydı. O gün bir de ligde derbi maçı olur muydu? Olmazdı. O zaman Federasyon yapmazdı böyle bir program" diyerek ilginç bir yorumda bulundu. "Peki siz TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile görüştünüz mü?" sorusuna Şener, "Hayır görüşmedim. Aramam.. Bu Türkiye'nin önemli bir Avrupa sınavı. Bizim değil hepimizin maçı" yanıtını verdi

Link (http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/10/31/gs-ve-fbye-boyle-olmazdi)

Oruç
31.10.2011, 12:12
Adamlar açık açık 'bize ne sizin CL maçınızdan...' diyorlar.

Travelair
31.10.2011, 12:15
Tff ama Türkiye olmadığı kesin

M.S.SOFU
31.10.2011, 12:15
adamların niyeti belli
köpekliklrei belli
böyle bir olayı kulüp ya da taraftar sineye çekerse kendimizi ve yönetimimizi sorgulamamız gerekir.

Selman
31.10.2011, 12:16
Bu davranışın bir açıklaması var ama forum kuralları o iki kelimeyi kullanmama müsaade etmiyor.

Ayıp !

Travelair
31.10.2011, 12:17
Şampiyonlar Ligi'nde, yayın hakları açısından elde edilecek para izlenme oranları esas alınarak dağıtılıyor olabilir.

Eğer bu yüzden Trabzonspor zarar edecekse Tff'ye dava açmalı.

Ayrıca UEFA'nın bu konuda kuralı varsa da uygulanmalı

Özge
31.10.2011, 12:19
Ellerinde olsa Lille maçının 1 gün önce veya sonrasına bize maç koyacaklar.

ESER
31.10.2011, 12:23
yapsinlar yapsinlar. uefayi iyice kil etsinler kendilerine. ne mal olduklarini da gormus olur uefa .

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2011, 12:30
susmaya devam.bunlar şampiyonluğu bursaya verirler bizimkiler yine susarlar...

Sefa
31.10.2011, 12:37
Ne yaptıkları belli değil ki gündemi, değiştirme adına bi play-off attılar ortaya Digiturk ile onun da içine ettiler ellerinde kaldı..

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2011, 12:46
uefa el atar bu duruma...

Enes Ünal Kaya
31.10.2011, 12:50
uefa ya şikayet edilebilir sonuçda uefa aynı anda aynı ülkedeki yakın şehirlere uefa maçı bile vermiyor.

dünyada böyle birşey yoksa duruma el atabilirler

Yiğit Gayretli
31.10.2011, 12:54
Bilmiyorum yazıldı mı ama; Bjk'nin Avrupa Ligi maçı olduğu gün de bizim lig maçımız var sanırım...

Murat GENEL
31.10.2011, 13:06
problem yok biz Lille,İnter,CSKA takılırken onlar oynasın aralarında işte :):)

zafer6161
31.10.2011, 13:30
UEFA, TFF'yi TS için uyarıyor!
31 Ekim 2011 / 13:12
UEFA, TFF'yi Trabzonspor için uyarıyor...

Lille - Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasıyla aynı güne Fenerbahçe - Galatasaray derbisi koyan TFF'ye UEFA müdahalesi geliyor...

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 7 Aralık'ta oynanacak olan Lille - Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasının olduğu güne Galatasaray - Fenerbahçe derbisini koyması Türkiye Futbol Federasyonu'nun başını derde soktu…

2010 yılında gönderdiği üç ayrı mektupla ulusal federasyonları Avrupa kupası maçlarının olduğu güne maç koymamaları konusunda uyaran UEFA’nın bazı ülkeler tarafından buna uyulmamasının ardından o ülke federasyonları için yaptırım uygulama kararı aldığı öğrenildi.

UEFA’nın Avrupa kupası maçlarının olduğu güne tv yayınlı maç koyan ülke federasyonlarına yaptırım uygulama kararını alındığını 8 Temmuz 2011 tarihinde ülke federasyonlarına gönderdiği sirküleri ile bildirildiği ortaya çıktı.

Sezon başında uygulamaya koyduğu play off sistemi konusunda UEFA’nın şampiyonlar ligi talimatını atlayarak bir gafa imza atan, daha sonra UEFA’nın uyarısıyla bu yanlışını düzelten Türkiye Futbol Federasyonu'nun UEFA’dan 8 Temmuz günü hem başkanlık hem de genel sekreterlik makamına gelen bu sirküler de atlaması dikkat çekti.

Türkiye’nin yaklaşık bir haftadır gündemini meşgul eden TFF’nnin Lille – Trabzonspor karşılaşmasının olduğu güne G.Saray – F.Bahçe derbisini koymasından UEFA’nın bu sabah itibariyle haberdar olduğu öğrenildi.

UEFA’nın Türkiye Futbol Federasyonu'ndan öncelikle derbi maçının gününü değiştirmesini isteyeceği bunun mümkün olmaması halinde derbi maçının Şampiyonlar Ligi müsabakasından en az bir saat önce bitmiş olması şartıyla programında değişiklik yapmasını talep edeceği belirtildi.

Bu yıl Avrupa kupalarına katılım ve play off sistemi konusunda Türkiye Futbol Federasyonunun uygulamalarına “ayar” yapmak zorunda kalan UEFA’nın bu kez fikstür konusundaki yanlışlık konusunda “ayar” yapacak olması ilginç bir durum ortaya çıkartmış oldu.

bordo08
31.10.2011, 13:37
Biz dünya takımlarıyla maç yaparken onlarda sözde dünya derbilerini oynasınlar çokta dert değil..

Platini bu durumdada ihtarı çeker halen akıllanmadı reziller..

En sonunda tüm türk takımları ihraç edip kendi kendinize takılın diyecekler ondan korkuyorum..

Külünkoğlu
31.10.2011, 13:41
Bu kadar kıvırdıkça kıvıran, iş bilmez ve aciz TFF heralde Türk Futbol tarihinde yoktur.

Devrim Arslan
31.10.2011, 13:45
yorumları baştan sona okudum ama birşey sormak istiyorum yahu bize ne onların maçından :D oynasınlar kendi aralarında bize bunun ne kötü sonucu olacak ki? zaten yanlı istanbul basını bizim şampiyonlar ligi maçımızı diğer maçlarda da önemsemedi adı üstünde tekelci basın

Tunay ERDEM
31.10.2011, 14:01
tff, Türkiye'deki kurumların nasıl yönetildiğinin en güzel örneğidir. ne kadar iş bilmez adam varsa önemli mevkilere geliyor bu ülkede. arada çıkan bir-iki kişi de kurunun yanında yanıp gidiyor işte böyle.

Yiğit Gayretli
31.10.2011, 14:05
Türk Futbolu'na kasıt unsuru var ! İddia ediyorum... Bu federasyon Fener'i kurtarmaktan çok daha fazlasını yapıyor. Zihinlerde futbol ilgisi ve algısı değiştiriliyor...

sametaydin
31.10.2011, 14:09
Aman çok mu önemli sanki... Onlar için türk futbolu fb, bjk ve gs den ibaret. Onların düşünce yapılarını tahmin edebildiğimden bu yaptıklarını yadırgayamıyorum.

Enes Ünal Kaya
31.10.2011, 14:20
UEFA, TFF'yi TS için uyarıyor!
31 Ekim 2011 / 13:12
UEFA, TFF'yi Trabzonspor için uyarıyor...

Lille - Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasıyla aynı güne Fenerbahçe - Galatasaray derbisi koyan TFF'ye UEFA müdahalesi geliyor...

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 7 Aralık'ta oynanacak olan Lille - Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasının olduğu güne Galatasaray - Fenerbahçe derbisini koyması Türkiye Futbol Federasyonu'nun başını derde soktu…

2010 yılında gönderdiği üç ayrı mektupla ulusal federasyonları Avrupa kupası maçlarının olduğu güne maç koymamaları konusunda uyaran UEFA’nın bazı ülkeler tarafından buna uyulmamasının ardından o ülke federasyonları için yaptırım uygulama kararı aldığı öğrenildi.

UEFA’nın Avrupa kupası maçlarının olduğu güne tv yayınlı maç koyan ülke federasyonlarına yaptırım uygulama kararını alındığını 8 Temmuz 2011 tarihinde ülke federasyonlarına gönderdiği sirküleri ile bildirildiği ortaya çıktı.

Sezon başında uygulamaya koyduğu play off sistemi konusunda UEFA’nın şampiyonlar ligi talimatını atlayarak bir gafa imza atan, daha sonra UEFA’nın uyarısıyla bu yanlışını düzelten Türkiye Futbol Federasyonu'nun UEFA’dan 8 Temmuz günü hem başkanlık hem de genel sekreterlik makamına gelen bu sirküler de atlaması dikkat çekti.

Türkiye’nin yaklaşık bir haftadır gündemini meşgul eden TFF’nnin Lille – Trabzonspor karşılaşmasının olduğu güne G.Saray – F.Bahçe derbisini koymasından UEFA’nın bu sabah itibariyle haberdar olduğu öğrenildi.

UEFA’nın Türkiye Futbol Federasyonu'ndan öncelikle derbi maçının gününü değiştirmesini isteyeceği bunun mümkün olmaması halinde derbi maçının Şampiyonlar Ligi müsabakasından en az bir saat önce bitmiş olması şartıyla programında değişiklik yapmasını talep edeceği belirtildi.

Bu yıl Avrupa kupalarına katılım ve play off sistemi konusunda Türkiye Futbol Federasyonunun uygulamalarına “ayar” yapmak zorunda kalan UEFA’nın bu kez fikstür konusundaki yanlışlık konusunda “ayar” yapacak olması ilginç bir durum ortaya çıkartmış oldu.

Şampiyonlar Ligine Kim Gitsin UEFA Belirliyor.

Play Off Sistemi Yapılıyor UEFA Düzeltip oLması Gerekdiği Gibi Yapıyor.

CL Maçı iLe Aynı Saate Maç Koyuluyor UEFA Düzeltiyor.

PARDON ! Benim Sorum oLucak TFF Ne İş Yapıyor ?

DeAgLeMaNyAq
31.10.2011, 14:26
UEFA'nın FB-GS maçı diye ayırım yapacağını hiç zannetmiyorum. O gün başka maçlarda oynanacak. Bir yaptırım olursa hepsi için gerçekleşir. Ayrıca Şampiyonlar Ligi oynandığı gün o ligde maç oynatılmaz diye bir kaide yok. Ancak o ülkenin temsilcisinin maçı varsa, bulunduğu ligin maçları oynatılmaz...

ahamitokutan
31.10.2011, 14:41
Platini reyis.seviyoruz seni :)

fincher
31.10.2011, 14:45
UEFA'dan TFF'ye bir ayar daha!
Lille–Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasıyla aynı güne Fenerbahçe-Galatasaray derbisi koyan TFF'ye UEFA müdahalesi geliyor.

Türkiye Futbol Federasyonunun 7 Aralık'ta oynanacak olan Lille-Trabzonspor Şampiyonlar Ligi karşılaşmasının olduğu güne Galatasaray-Fenerbahçe derbisini koyması Türkiye Futbol Federasyonu'nun başını derde soktu…

Sporx'in haberine göre; UEFA’nın Avrupa kupası maçlarının olduğu güne tv yayınlı maç koyan ülke federasyonlarına yaptırım uygulama kararını alındığı, 8 Temmuz 2011 tarihinde ülke federasyonlarına gönderdiği sirküleri ile bildirdiği ortaya çıktı.

Sporx

http://www.rotahaber.com/uefadan-tffye-bir-ayar-daha_220866.html

fındıkoğlu
31.10.2011, 14:46
Valla ne yalan söyleyeyim aslında benim hiç umurumda değil bu olay..
Ogün içersinde bizim maçın olduğu saatte bile oynatmalarının benim açımdan hiçbir sakıncası yoktur.....;)
İsteyen onu tercih eder isteyen bizim maçı yani...
Şunada katılmam mümkün değil Trabzonspor'a yapılmış bir tuzak bu...
Ben olaya şu yönüyle bakarım arkadaş. Herkez üzerine ne düşüyosa yapmalı o maçın oynacağı satte bütün herkez sadece trabzonsporlu olan değil olmayan arkadaşlarınıda ayartarak lig tv nin verdiği derbi maçını izlemesin.. Alın size enbüyük tepki... Bakın ertesi gün çıkacak haberlere...
Bunu başarabiliyomuyuz aslında tartışılacak asıl mesele bu bence.....;)

Yaşar
31.10.2011, 14:59
Durun bir dakika beyler.
Gs-Fb derbisi iptal olacak ve oynanmayacak.
Bayramdan sonra idianame hazır.
Seve seve karar alınacak.
Platini amca dört gözle bekliyor iddianameyi.

Ha-kan
31.10.2011, 15:53
mevcut TFF, fenerbahçe avukatlığının yanına birde Trabzonspor Düşmanlığı özelliği ekledi.her kararları Trabzonspor aleyhine mi olur arkadaş! Trabzonspor yönetimide uyumaya devam etsin

krdnz
31.10.2011, 16:42
Ligi geç başlatan federasyon neden bu kadar maçı üst üste sıkıştırıdı?

a)Digitürk zarar etmesin

b)Soruşturma unutulsun

c)"Türk futbolu zarar görmesin" yalanı

d)Feneri kurtarma opersyonu

MonteCristo
31.10.2011, 16:56
Utanmaları yok, olsa bu kadar aşağılık olamazlardı.

Berberoğlu
31.10.2011, 16:57

a)Digitürk zarar etmesin

b)Soruşturma unutulsun

e) HEPSİ....

okg_53
31.10.2011, 16:59
UEFA dan korkmasalar, bunlar Trabzonspor'u ligden men eder, bir yol bulup...

ESER
31.10.2011, 17:05
illa ki kasiniyorlar . bizi samarla,madara et diye yalvariyorlar .

Nzdrovia
31.10.2011, 17:06
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk

al işte gırdın gırdın

Sefa
31.10.2011, 17:10

a)Digitürk zarar etmesin

b)Soruşturma unutulsun

Asıl soru şu olmalıydı madem korkak olacaktın düşüremeyecektin ne diye ligleri geç başlattın..

hodlu
31.10.2011, 18:02
Bu kadar kıvırdıkça kıvıran, iş bilmez ve aciz TFF heralde Türk Futbol tarihinde yoktur.

Al benden de o kadar. Örümcek kafalılar,ne yaptıklarını bilmiyorlar.Ya da bu kararları alırken kafaları yerinde değil bu zeka özürlülerin...

TS-FAN
31.10.2011, 18:17
UEFA gerekeni yapar diye düşünüyorum.
Bu ülkede bunlara laf geçirilemediği belli.
Diğer bir deyişle, TFF, Türkiye'de sadece belli kesimin konuşmalarını duyuyor.

Sami Kuk
31.10.2011, 18:31
Lan kabus gibi lig ve tff bu ne ya rezil herifLer:)

My
31.10.2011, 18:43
Al benden de o kadar. Örümcek kafalılar,ne yaptıklarını bilmiyorlar.Ya da bu kararları alırken kafaları yerinde değil bu zeka özürlülerin...Bence kesinlikle biliyorlar. Ben tüm bu yapılanların kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Resmen artık ar damarları çatladı bunların. Trabzonspor'a karşı kasıt, kin, nefret...

Murat Altun
31.10.2011, 18:48
Önceleri çok kızıyor sinirleniyordum ama Benim artık hoşuma gidiyor bunalrın bu acizlikleri işbilmezlikleri en çokda Trabzon un şampiyonalr liginde oluyşundan zorlanmaları mest ediyor beni Birde tükürdüklerini hep yalıyorlaa ya değmen benim keyfime

Yaşar
31.10.2011, 18:49
M.A.A'ın artık çok saf bir insan olduğunu düşünmeye başladım.
Be adam ş,imdiye kadar kendi başına aldığın çoğu karar sana düzelttirildi.
Art niyetli olsaydı daha farklı şekillerde yapardı bu işleri.
Ne bileyim Şampiyonlar Ligi'ne giderken ''Trabzonspor da suçlu derdi.'' falan.
Ama o kadar saf ve iş bilmez bir adam ki garip garip kararlar alıyor, sonra Uefa düzelttiriyor daha sonra da TFF sitesinden bir çok açıklama yapıyor.
Yzık adama yahu.

Murat Altun
31.10.2011, 18:51
Siz asıl gümbürtüyü biz gruplardan çıktığmız da görün Biz elenmeyip Avrupa da turlar atladıkça bunalrın planları alt üst olacak Bakın görün daha ne abukluklara imza atacaklar

Onur Akyüz
31.10.2011, 18:53
ırkıdışlar,Tırıbzınsıpırı şımpıyınlar ligine biz göndermidik,o nedenle mıçlırının bizim için bir önemi yok,

bizi bizim ligimiz ilgilindirir,ınların şımpıyınlar ligi varsa bizimde süper ligimiz var,dünya dirbimiz var.

Murat Varol
31.10.2011, 19:02
ırkıdışlar,Tırıbzınsıpırı şımpıyınlar ligine biz göndermidik,o nedenle mıçlırının bizim için bir önemi yok,

bizi bizim ligimiz ilgilindirir,ınların şımpıyınlar ligi varsa bizimde süper ligimiz var,dünya dirbimiz var.
daha öncede söylemiştim ancak bu kadar güzel anlatılır

Murat Varol
31.10.2011, 19:04
bu uefanın federasyonu uyardığını sadece trabzon sitelerinden okudum işin aslı var mı. fanatik gfotomaç ve diğer ..... ...medya haber yapmamış

Sibel
31.10.2011, 19:08
Saçmalığın da bir dozu var. Rezillik bunlar. İyice dibe battı TFF. Biz nerenin takımıyız acaba!!!

Koray
31.10.2011, 19:10
Bu Tff'nin yüzünden maç günlerini bilmediğim zamanlar oluyor düşünün.

Cagdas Topal
31.10.2011, 20:07
UEFA TFF ' ye yaptırım uygulamaya hazırlanıyor . Ya maç gününü değiştirin yada ŞL maçlarından en az 1 saat önce maçın bitmiş olması gerektiği yönünde TFF ' ye fax çekmişler !

Canberk
31.10.2011, 21:22

Hocam olay anca bu kadar güzel özetlenir. Ağzına sağlık

yalniz adam
31.10.2011, 21:56
futboldan soğumak istiyorsan şikecilerin maçını izle...sonucunu biliyorsun...

h@msi61
31.10.2011, 21:57
Bize ne yahu, biz isimize bakalim. tffden bugune kadar ne gorduk ki ne bekliyoruz...

Emirhan Uludüz
31.10.2011, 22:11
Olur mu öyle şey? fb-gs maçı geçen seneden belliydi, UEFA bilerek Lille-TS maçını aynı güne ve aynı saate koymuştur.

MahmutHSO
31.10.2011, 22:14
Olur mu öyle şey? fb-gs maçı geçen seneden belliydi, UEFA bilerek Lille-TS maçını aynı güne ve aynı saate koymuştur.

Bu iyiydi :)

Ömer Kibar
31.10.2011, 22:20
fb-gs dünyadaki sayılı ! derbilerden

Lille-Trabzonspor maçı da gazoz kupası !

TFF aciz olduğunu bu kadar belli etme.

Gülüp geçiyorum artık TFF'nin yaptıklarına , çok fena koymuşuz .

sbay
31.10.2011, 22:22
platini bizim yönetimden daha çok hakkımızı savunduğu için yine umudum uefa başkanında..Bizim başkan da sadece işin içinden çıkmadılar deyip işin içinde çıkıyor..

bordo(61)mavi
31.10.2011, 22:23
kimse kusura bakmasın yaa yeter ama ceza alacaksamda alayım (o.ç. tff) bu ne yaaa yazıklar olsun bu kadarda olmaz... kendi ülkenin takımı deplasmanda ülkeni temsil ederken son o güne maç koymuşsun başlarım lan böle işe... acil ayaklanmak isyan etmek lazım....

admiral99
31.10.2011, 22:31
Fahri baskan Platiniye yine is dusuyor burada.

yalniz adam
31.10.2011, 22:35
savcı orta platini gol...

macka61
31.10.2011, 22:38
bunlar gerçekten futbolun f sinden anlamıyolar yazık çok yazık koskoca ülke futbolunu kimler yönetiyor

ftunsal
31.10.2011, 23:07
bunda ne var anlamıyorum.fener, gs maçına kadar ömrü var mı ki..

61trabzonomer
31.10.2011, 23:09
bunda ne var anlamıyorum.fener, gs maçına kadar ömrü var mı ki..

güzel yorum ..

hodlu
31.10.2011, 23:14
Ama öyle güzel tükürdüklerini yalayacaklar ki işin en zevkli yanı da o olacak. UEFA olmasa vay halimize.Trabzonspor yönetimi de kafalarını kuma gömmüş uyumaya devam ediyor...

Onur Akyüz
31.10.2011, 23:30
daha öncede söylemiştim ancak bu kadar güzel anlatılır
maa'L başımızda olduğu sürece anlatacak çok şey çıkar.

Hocam olay anca bu kadar güzel özetlenir. Ağzına sağlık

sağolasın canberk,face arkadaşım:)

tsloner
31.10.2011, 23:33
arkadasim uefa sampiyonlar ligine yuzmilyonlarca euroyu yayinci kurulus veriyor yani burada star tv lig tv ise bunu baltalayacak bir is yapiyor. Yani UEFAnin gelirini parsellemeye ugrasiyorlar. UEFA bunu yedirecek mi bunlara. Bence iki uc gun icinde ya mac saati erkene alinacak yada gunu degistirilecek. M.ali bir kez daha tukurdugunu yalayacak. Adamin dili duyusunu yitirecek artik ayni seyi defalarca yapmaktan. Sanirim araligin basindan itibarende Platini sifonu cekecek, M.ali diyecek ki ya abi bu seyi ben yalardim sen niye sifonu cektin. Bence mali aydinlarin takma ismi vidanjor hortumu olsun ayni islevi goruyorlar.

Ahmet KESKİN
01.11.2011, 06:23
mehmet ali aydınlar demeyin arkadaşlar kısaca möö

Taner Gündoğdu
01.11.2011, 09:09
dün bir arkadaş yazmıştı uefanın konu ile ilgili bir yazılı kuralı var ŞL maçlarının olduğu gün yerel ligde tv de yayınlanan bir maç olamaz diye. bugünkü fanatik gazetesinde ise en az 1 saat önce bitmeli diye belirtmiş. şimdi hangisi doğru? eger ikincisi doğruysa uefa herhangi bir yaptırım uygulayamaz fenerasyon saat 19:00 a çeker maçı olur biter. inşallah birincisi doğrudur da hep beraber tff nin tekrar g.t oluşunuşu izleriz

28TS61
01.11.2011, 12:11
gazoz derbisi kesinlille ayni gün oynanmayacaktir

winner
01.11.2011, 12:36
Uefa bu gidişle yönetime de el koyacak.

Adamların mesaisi Tff'nin skandal kararlarını düzeltmekle geçiyor.

Bu kadar iş bilmez bir Tff tarihte yok.

güneyli
01.11.2011, 13:15
Akşam fener, Real karabükü 10 kişiyle yendi..Zedelenen onur ve şerefleri için oynamışlar...onur ve şerefleri 100 maç kazansalarda temizlenecek gibi değil..Gelecek haftada Atletico sıvası da yenerler...Bizde şampiyonlar ligi diye hersene Türkiyeden bir takımın katıldığı bir eten püften bir ligde oynayalım...Rakibimizde cska,lile,inter gibi sıradan takımlar işte...

Tunay ERDEM
01.11.2011, 13:19
en fazla başlama saati 19.00 olur.

Yasin Altuntas
01.11.2011, 13:28
en fazla başlama saati 19.00 olur.

SL Maci baslamadan en az 1 saat önce macin bitmesi lazim. Ve maci 18:00'de oynatmayacagini düsündügüm icin bence TFF yine tükürdügünü yalayacak.

Tunay ERDEM
01.11.2011, 13:34
SL Maci baslamadan en az 1 saat önce macin bitmesi lazim. Ve maci 18:00'de oynatmayacagini düsündügüm icin bence TFF yine tükürdügünü yalayacak.

19.00 da başlayınca 20.45'te bitiyor zaten, şl maçından bir saat önce. :)

Taner Gündoğdu
01.11.2011, 13:36

saat 19:00 da başlayan maç 20:45 de biter, bizim maçta 21:45 de olduğu için fenerasyon yırtar ;)

Yasin Altuntas
01.11.2011, 13:45
Ahh pardon Almanyada 20:45'de basladigi icin kafam karisti. Cok özür diledim :)

Koray
01.11.2011, 14:27
Platini göreve.

Yollasın gene bi elçisini fermanını açıklasın.

M.S.SOFU
01.11.2011, 14:34
Uefa bu gidişle yönetime de el koyacak.

Adamların mesaisi Tff'nin skandal kararlarını düzeltmekle geçiyor.

Bu kadar iş bilmez bir Tff tarihte yok.

haydi şanlı uefa,genç trabzonlular rahatsız.yap darbeyi el koy tff'ye.
düşür feneri.
eğer biz şike yaptıysak bizide düşür
ligteki bütün takımlar şike yaptıysa hepsini düşür.
kır dök...
yoksa ne futbol yazarlarının, ne de türk halkının aklı başına gelmeyecek.
türk futbolu çöküyor.
artık stadlara kimse gitmiyor.
bedava bilet satıyorsun yine dolduramıyorsun.
insanlar hayvanlaşmış,her derbide 3-5 bıçaklama olayı,stadlara bıçak sokuluyor,eskiden %50 %50 izlenen derbilere şu ada seyirci götürmek yasak.
olay sadece tff dede değil,türk insanının inanılmaz değişiminde.
eskiden medeniyet götürdüğümüz avrupa bize şimdi medeniyet öğretiyor,barbar diyor(nispeten haklılar).
bu iş zor hacı.

Oruç
01.11.2011, 15:11
Bizim ligde İstanbul takımlarının kendi aralarında oynadıkları mahalle maçlarının, hele hele dünyanın 3. büyük (!) derbisinin tam saatinde başlayıp tam saatinde bittiği ne zaman görülmüş ?

19.00'da başlasa 21'den önce bitmez, imkanı yok yani.

O maçların bir sonraki hafta içine toptan ertelenmesi lazım.

zafer6161
01.11.2011, 17:30
http://www.ajansspor.com/video/v/20111101/gsarayfener_maci_oynanamaz.html

hodlu
01.11.2011, 22:58
Aynı olayı bir fener ya da gs Ş.L. maçı gecesi yapabilirmiydi bu eyyamcı tff. Tabiki koocaman Hayır...
Camia olarak ses getiremiyoruz,gücümüz yetmiyor.Etkilki-yetkili yerlerde ki Trabzonsporlular uyuyor.Bunun başka bir izahı olamaz.
Mesela; 28 saniye kala Avni Akerde bir maçın tatil edilmesi de aynı nedene dayanıyor.Dönemin tff başkanı Haluk Ulusoy,Faruk ÖZAK da yanılmıyorsam Bayındırlık bakanıydı o tarihte. Trabzonspor sayesinde etkili-yetkili yerlere gelenler malesef Trabzonspor için kılını kıpırdatmıyor.Acı ama gerçek................

irfan61
01.11.2011, 23:02
UEFA en sonunda MAA'ya seni TFF başkanı yapanın.Sizinle mi uğraşacam diyecek basacak TFF'ye cezayı milli takım,kulüb takımları hepinizi men ediyorum diyecek sonunda.

volkan_627
01.11.2011, 23:13
19.00 da başlayan maç hiç bir zaman 20.45 de bitmez. en erken bitiş saati uzatmalarla beraber 21.50 olur ki bu durum 1 saat kuralını bozar. sorun bu değil ama. platini o maçı da iptal edecek. bu fener in mahkemeye vermesi, siyah çelenk olaylarından platini manyak kıl kaptı bu rezillere. ne işlerine gelmiyorsa onu emrediyor. bizim maa da köpek gibi tükürdüğünü yalıyor...

Taner Gündoğdu
02.11.2011, 08:53
19.00 da başlayan maç hiç bir zaman 20.45 de bitmez. en erken bitiş saati uzatmalarla beraber 21.50 olur ki bu durum 1 saat kuralını bozar. sorun bu değil ama. platini o maçı da iptal edecek. bu fener in mahkemeye vermesi, siyah çelenk olaylarından platini manyak kıl kaptı bu rezillere. ne işlerine gelmiyorsa onu emrediyor. bizim maa da köpek gibi tükürdüğünü yalıyor...

bu mantıkla karar verilecekse saat 18:00 de başlayacak maçın 19:50 de biteceğinin garantisini kim verebilir? elektrik kesilir, su kesilir kıl olur tüy olur maç saat 22:00 de bitebilir değil mi? maç 90 dakikadır ve 19:00 da başlayan maç 20:45 de biter nokta :)

bariskaratas
02.11.2011, 12:09
bu mantıkla karar verilecekse saat 18:00 de başlayacak maçın 19:50 de biteceğinin garantisini kim verebilir? elektrik kesilir, su kesilir kıl olur tüy olur maç saat 22:00 de bitebilir değil mi? maç 90 dakikadır ve 19:00 da başlayan maç 20:45 de biter nokta :)

ben bir şey yazdım ama kimse bir şey demedi

Bugunki milliyette Cemal Ersen in haberi var.
fenerasyon aynı güne mac koydu diye UEFA bize ceza verip yayın gelirlerimizin %10 unu kesecekmiş

DeAgLeMaNyAq
02.11.2011, 12:30
ben bir şey yazdım ama kimse bir şey demedi

Bugunki milliyette Cemal Ersen in haberi var.
fenerasyon aynı güne mac koydu diye UEFA bize ceza verip yayın gelirlerimizin %10 unu kesecekmiş

Bu cezanın tazminini TFF karşılar ya da sıkışık maç takvimi gerekçe gösterilerek ceza kesilmez...

bariskaratas
02.11.2011, 12:33
Bu cezanın tazminini TFF karşılar ya da sıkışık maç takvimi gerekçe gösterilerek ceza kesilmez...

sıkışık maç takvimi uefayı bağlamaz ki.
tani resmen ihracatı engelleme yapıyor fenerasyon.
yurt dışında ülkeye girecek parayı engelliyor.

bahadır2561
02.11.2011, 19:02
Eğer öyle bişey olurda bizimkiler ses cıkarmazsa çok kötü şeyler olur

navarro
02.11.2011, 19:08
biz uefayı ve uefanın ligi ŞL yi takmıyoruz, bizim için önemli olan febedir

yaptıklarının tercümesi budur

hodlu
02.11.2011, 20:51
Tff başkanı, 4-5 ay öncesinin fener başkanlığı için aday gösterilen adamı.Yani şuan açık açık fener başkanı tff başkanı.Attığı her adımda Trabzona nasıl kazık atabilirim diye düşünen bir adam bozuntusu.Ama ona kızmıyorum onu o koltuğa oturtan Trabzonspor başkanına kızıyorum.Bu adam torbadan çıkmadı ya.Yılların fenerlisi.................

Emirhan Makul
04.11.2011, 21:57
Şampiyonlar ligi maçı oynayacağımız gün , saati değişikde olsa derbi maçının oynanmasını hazmedemiyorum.

Saatler öncesinden stad önü , şehir turu , tüm tanınan insanlarla röpörtaj yapılan bir şampiyonlar ligi tarihinde ki televizyon yayıncılığı , bizim oynadığımız süreçte seramoni olurken yayına bağlanan bir yayıncı anlayışı ve aynı saate maç koyan ancak dış müdahale ile saati değiştiren bir zihniyet.

Direniyoruz,direneceğiz tüm karanlık beyinlere karşı.

legurhan
04.11.2011, 22:03
O maç oynanmayabilir sıkıntı yapmayın....

Hem bizi ötekileştiren zihniyet için üzülmeye gerek yok....

Biz çıkar oynarız....

Umarım kazanırız...

Eğer o maç oynanırsa ve biz kazanırsak bizim maçtan bahsetmeyecekler bile biliyorsunuz...

Yok saymalıyız bunları...

Ahlaksızlıklar ançak yok sayılarak yok olurlar...

Neden dert edİyoruz ki...

Varsın diledikleri gibi yapsınlar.

Biz işimize bakalım...SU AKAR YATAĞINI BULUR...

Emirhan Makul
04.11.2011, 22:05
Herkesin kansız olduğu bir ortamda o su gerçekten yatağını bulur mu be abi ?

legurhan
04.11.2011, 22:34
Herkesin kansız olduğu bir ortamda o su gerçekten yatağını bulur mu be abi ?
Bu sözün günümüze varmış olması suyun daima yatağını bulmuş olduğunun kanıtıdır...
Nedendir bilmem bizimkilerde ısrarla karşı tarafa kendimizi anlatma anlatabilme kabul ettirebilme uğraşı var ...
Hem sevmeyiz kabul etmeyiz asla onlar gibi değiliz biz farklıyız deriz..
Bir yandanda aynı kesimi sorgular eleştiririz...
TFF yerinde olsaydım maç saatini değiştirmezdim hatta TS maçı ile aynı saate koyardım...
Ts maçının olduğu her akşam futbol oligarşisinin üyeleri acı içinde kıvranıyor yüzlerine vuruyor terbiyesizliklerini....
Bizim oynadığımız her şl maçı aldığımız her puan onlar için utançlarının belgesi ki ondan bu yok saymalar...
Bu terbiyesizler bizi yok saymaya uğraşıyor diye kızacak yerde doğrusunu yaparak ahlaklı bireyler olarak tümünü bizim yok saymamız lazım...
Star neden maçı doğru yayınlamıyor yok bilmem o şu yorumu yaptı yok bu bilmem ne dedi...Geçelim bunları arkadaşlar...
Terbiyesizleri bizim yok saymamız gerekiyor onlar için biz ''uzak da olsa doğuda da olsa Van'da deprem oldu üzgünüz'' noktasındayız...
Bu durum için ağlamamalı onlar ile aynı potada olmadığımız için övünmeli kıvanç duymalıyız...
Tarih su kenarlarında yazılmaya başlanmıştır unutmayalım...

hodlu
05.11.2011, 18:50
Bu reziller Trabzonspor'umuzun lig maçını da o geceye koymuşlar, sonra birisi uyanmış değiştirmişler.Bunların ömrü azaldı arkadaşlar.Bu rezil tff 2012 yılını göremeyecek.Tv'ler bu rezilleri belgesel yaparak gelecek nesillere aktaracak.
Unutma ey rezil tff yönetimi, kim ki Trabzonspor ile uğraştı sonu felaket oldu,sizin de sonunuz felaket olacak....

Yaşar
06.11.2011, 01:02
Fb-Gs maçı, Fb'nin küme düşmesi sebebiyle oynanmayacağı için, o gün tüm Türkiye Lille-Trabzonspor maçına odaklanacak.
16. hafta Fb ile olan maçımızın da aynı nedenden oynanmayacağını düşünürsek, 14.hafta oynamamız gereken G.birliği maçını da Fb ile oynayacağımız hafta oynayabiliriz.

Erdal DİLEK
07.11.2011, 18:19
Böyle durumları severim ben, hayalim onlar bizi hiç sayarken bizim avrupayı dize getirmemiz, genelde böyle durumlarda bunu yapıyoruz. örnek mi; inter macı

Ahmet Selvi
07.11.2011, 19:48
içinizi ferah tutun hemşehrilerim bu maç zaten oynanamyacak :D:D

hodlu
17.11.2011, 22:58
Yeryüzünde görülmüş en eyyamcı,en kötü tff.Bunlar ancak eyyama kılıf bulurlar.Yuh hepinize.......

hodlu
22.11.2011, 23:46
O biryerlerinizden çıkardığınız fb-gs maçı o gece oynanmayacak.Eyyyy eyyamcı tff hadi bakalım ne kadar yüreklisin göreceğizzz....

Harun-61
22.11.2011, 23:48
Mehmet Demirkol:

Derbi ertelenmeli!!!

61OKTAY
23.11.2011, 00:16
ey federasyon efendi sakın ha sözüm ona büyük olan bize göre mahalle derbisinin gününü ve saatini değiştirme biz futbol izliyeceğiz fransada siz istanbulda top toplarsınız saha kenarından..BİZ BÖYLE SEVİNECEĞİZ TÜM DÜNYADA!! SİZDE KINA YAKACAKSINIZ İSTANBULDA.

Hami-Ünal-Orhan
23.11.2011, 00:48
Türk futbolu Metris Cezaevinden yönetiliyor. Ne bekliyordunuz ki ?

ozturk
23.11.2011, 08:50
Arkadaşlar bu konu çok önemli.gs-fb maçının gününün değişmesi için elimizden geleni yapmalıyız..

Faik Yılmaz
23.11.2011, 09:07
Herkese büyüklüğümüzü gösteriyoruz...

Hatta kendi federasyonumuza bile.....

ErtuGrul
23.11.2011, 09:09
Macın gunü değişmez, önce gs feneri perişan eder, sonra biz Fransızlara takarız, febesliler icin unutulmaz bir gece olur...

hodlu
23.11.2011, 22:28
Eyyamcı tff senden zaten dürüstlük beklemiyoruz.Siz kendinize yakışanı,mal olduğunuz camiaların size öğrettiklerini yapıyorsunuz.Ama unutmayın siz Trabzonspor rezil olacak diye bekledikçe Trabzonspor şahlanıyor...

Cafer Bulur
23.11.2011, 22:36
Tff derbinin 6 aralik sali günü oynanabilmesi icin fb ve gsye yalvaracakmis.

Ulan nerde görülmüs federasyonun mac tarihini kulüplere danisarak aldigi,yaziklar olsun.

DeAgLeMaNyAq
23.11.2011, 22:42
Neden derbiyi inatla Çarşamba günü oynatmak istiyorlar. Çarşamba'ya BJK'nin maçını Perşembe'ye de GS-FB maçını koymalarının kime ne zararı var? Muhtemelen Bursa - FB maçı Pazartesi olduğu için, GS Perşembe FB ile oynarsa Pazar'da bize karşı yorgun olarak oynamasın diye gününü değiştirmiyorlar...

Oruç
23.11.2011, 22:44
NtvSpor.net'te 6 Aralık olarak değiştirileceği yazıyor.

Volkan
23.11.2011, 23:29
hatta saatini aynı saat yapsınlar bizi ilgilendirmez

Harun-61
24.11.2011, 10:31
Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin gününü değiştirmek için kolları sıvadı.

Milliyet'in haberine göre Spor Toto Süper Lig'deki Galatasaray-Fenerbahçe maçının daha önce 7 Aralık çarşamba günü oynanacağı açıklanmıştı. Ancak aynı gün Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi'nde Lille ile karşılaşacak. Daha önce UEFA'nın uyarısı ile Futbol Federasyonu, derbinin saatini 20:00'den 19:30'a almıştı. Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkma şansını Lille maçına taşıması sonrası Federasyon, derbinin aynı gün oynanmaması için kulüplerle görüşmelere başladı.

Kulüplere ilk olarak maçın 6 Aralık gününe alınması önerildi. Federasyonun bu kanudaki kararını bu akşam açıklaması bekleniyor

Burhan Açıkgöz
24.11.2011, 10:42
bfuse (http://twitter.com/#!/bfuse)
Kişiye özel (Aziz Yıldırım) kanun çıkarılıyor algısı var TS taraftarında.@cbabdullahgul (http://twitter.com/#!/cbabdullahgul)
47 saniye önce (http://twitter.com/#!/bfuse/status/139623459859861504)

@cbabdullahgul (http://twitter.com/#!/cbabdullahgul) Sporda şiddet yasasının değişmesi şiddeti artırır, şikeyi artırır.
38 saniye önce (http://twitter.com/#!/bfuse/status/139623432177451009)

@cbabdullahgul (http://twitter.com/#!/cbabdullahgul) Sporda şiddet tasası kişiye özel ve kişi ve zümreleri korumak için tekrar değiştiriliyor. Lütfen onaylamayınız
2 dakika önce (http://twitter.com/#!/bfuse/status/139623037992570883)

@RT_Erdogan (http://twitter.com/#!/RT_Erdogan) Şike yapanların hakkını kollamak kadar bu işten zarar gören ve taraftarın da hakkını koruyunuz. FB (suçluysa) niye düşürülmüyor.
3 dakika önce (http://twitter.com/#!/bfuse/status/139622706365743104)

@RT_Erdogan (http://twitter.com/#!/RT_Erdogan) Satın Başbakanım sporda şiddet yasasını değiştirerek bu işleri yapanların kollandığını düşünüyorum.
5 dakika önce (http://twitter.com/#!/bfuse/status/139622315192356865)

eyupkarakus (http://twitter.com/#!/eyupkarakus) Eyüp Karakuş
CHPveMHP'ye alışmıştık ama AKP'ye ne oldu?Sanırım,Emine hanımın abisinin damadı olan G.Gümüşdağ da olaya karışınca AKP çark etti.Yazık!

8 saat önce (http://twitter.com/#!/eyupkarakus/status/139500180960587776)
---------------------------------
Nacizane, birkaç twit. Elimizden Başka birşey gelmeyecek gibi. Hayır gibi görünen şeylerde şer, şer gibi görünen şeylerde hayr olabilir. Tepki kaba söz ve davranış olmadan da gösterilir. Bir sonraki mesajlarımız UEFA' ya.

TSelif
24.11.2011, 10:45
7 Aralık akşamı saat 21:45'te oynatmazsanız adisiniz ulan !!!

irfanb
24.11.2011, 10:49
O güne Milli Takim icin özel bir mac da ayarlarsiniz siz.
:)

Mehmet BAL
24.11.2011, 11:32
7 Aralık akşamı saat 21:45'te oynatmazsanız adisiniz ulan !!!

uefa izin verse yapacaklar da izin vermiyor

a f s
24.11.2011, 11:53
Aradaki kalite farkını bu körler hariç tüm dünya görecek. Biz şampiyonlar liginde bir üst tura çıkarken dünya derbisi(!) ile kendilerini kandırmaya devam edecekler. Biz avrupada ilerleyelim beni ilgilendirmiyor diğerlerinin maçları İstanbul takımlarını sevmezdim iyice tiksinmeye başladım hepsinden ve yalakalarından.

61kralfatih
24.11.2011, 12:59
Mal Aydınlar ne yapsa yeridir

Çağdaş DENİZ
24.11.2011, 13:19
arkadaşlar bu maçın tarih ve saatinin değiştirilmesi gündeme geldi çünkü birincisi medya bu olayın üzeriine gitti,ikincisi ise şenol güneş inter maçı sonrasındaki röpörtajında ağır ama hakaret etmeyerek düzdünce konuştu.

güneyli
24.11.2011, 13:24
arkadaşlar bu maçın tarih ve saatinin değiştirilmesi gündeme geldi çünkü birincisi medya bu olayın üzeriine gitti,ikincisi ise şenol güneş inter maçı sonrasındaki röpörtajında ağır ama hakaret etmeyerek düzdünce konuştu.
Birde kanalların para mücadelesi...

DeAgLeMaNyAq
24.11.2011, 13:43
Bu konuda en doğru yorumu Mehmet Demirkol yaptı. TFF, bizim son maçta böylesine önemli bir maç oynayacağımıza inanmadı. Trabzonspor kesin formalite maçı oynar diye düşündüğü için ilk planlamada bu maçı aynı güne koydular...

hodlu
27.11.2011, 23:58
Yahu aynı gece böylesi önemli iki maç olurmu.Neden bir Allahın kulu çıkıp konuşmuyor.Sadri Şener-Hasan Yener-Nevzat Şakar yahu nedir derdiniz. 7 Aralık tarihi tff için kara bir gün olarak geçecek tarihe............

Enes
28.11.2011, 08:46
Aynı gün maç olması yanlış ama biz bunu neden bu kadar gündeme getiriyoruz ki bırakalım bizim dışımızdaki sağduyulu futbolseverler bunu dile getirsin.
Maçın aynı gün oynanması onların hazımsızlığını gösterir ,akılları sıra bizim ŞAMPİYONLAR LİGİ maçımızı çokta önemsemediklerini ima etmeye çalışırlar.
Biz çıkar ŞAMPİYONLAR LİGİNDE maçımızı oynarız,onlarda kendi aralarında eğlenirler...Kaybeden yine onlar olurlar...

hodlu
05.12.2011, 23:26
Başkan nihayet konuştu bizlerin adına haklarımızı savunuyor.Ama tff için biraz daha açık konuşsa daha iyi olacak.......

federer61
05.12.2011, 23:28
Sadri Şener trt spor da yılın ayarını verdi! Siz GS-FB maçını konuşun,ben size Lille maçının sonucunu yine telefondan arar söylerim.Sonra da Oğuz Toksir in sıvazlama sözlerini dinlemeden telefonu kapattı :)

hodlu
05.12.2011, 23:34
Ya şu maç haftası manşetlerde olmamız gerekirken,şike olayları,tff-fb atışması,fb-gs maçı,yasanın vetosu derken Başkan da haklı olarak ben arar size skoru söylerim dedi.Ne rezil bir ülkedeyiz yarab.Ama sayın başkan bu tff seçilirken sende destek verdin.Bile bile fenerliyi başkan yaptırdın....

ekrembulut
06.12.2011, 20:43
walla ben bugün bu yüzden lig tv mi kapattırdım. lig tv aynı durumda bir istanbul takımı olsaydı cırlar dururdu. kız sordu kapatma sebebinizi öğrenebilirmiyim diye bende dedimki;
ya bizim işimiz devler ligi, onuda siz yayınlamıyorsunuz.o yüzden ligtv almanın bir esprisi yok. :)))
kız fenerliyse eğer kudurmuştur :)

61viya
06.12.2011, 21:17
Bütün spor haberlerinde bile, ilk haberin Türkiye'nin El Clasico'suna (!) ayrılıyor olması, bu ülkenin ayıbıdır! En büyük ayıbıdır demiyoruz, zira buna gelene kadar ne ayıplar var ..

Yazık!

Canberk
06.12.2011, 21:20
Bütün spor haberlerinde bile, ilk haberin Türkiye'nin El Clasico'suna (!) ayrılıyor olması, bu ülkenin ayıbıdır! En büyük ayıbıdır demiyoruz, zira buna gelene kadar ne ayıplar var ..

Yazık!

Abla Dünya Derbisi(!) olduğu için ilk sırada yer alıyor kız kardeşlerin mahalle maçı...

volkan_627
06.12.2011, 21:20
oysa ne kadar korkuyorlarmış bizden. göz önünde olmamızı, herkesin bizi konuşması ne kadar zorlarına gidiyormuş. büyümemizden ne kadar korkuyorlarmış... yazık bunlara. gerçek yüzleri ortaya çıkıyor birer birer...

Berke6198
06.12.2011, 21:21
Yazıklar olsun... Allah bildiği gibi yapsın sizi..

61kralfatih
07.12.2011, 02:04
ingilizler FAcup curling cup lig kupaydı o sanırım lig var bide şampiyonlar ligi odan sonra uefada var onlar bu çakışmayı yapamıyo ama türkiyede tek lig oynanırken bile bu kaçışma yapılıyo

Metin Ural
07.12.2011, 02:12
hatfaici bir tek turkiye'de lig ve kupa maclari oynaniyor. bizimle beraber sadece kibris'da kupa maclari oynaniyor. geri kalan tum ligler sampiyonlar ligini izliyor.

Sibel
07.12.2011, 19:00
Hemen hemen bütün izlenen kanallarda Gs-şike derbisi konuşuluyor.
Hiç ŞL maçı yok, hiç- bir Türk takımı tur atlamaya bu kadar yakın değil, hiç...
Umrumda mısınız? Hayır... Allah'tan bulun.

ErtuGrul
08.12.2011, 01:25
Macın gunü değişmez, önce gs feneri perişan eder, sonra biz Fransızlara takarız, febesliler icin unutulmaz bir gece olur...
Franszilara takamadik ama gruptan ciktik, $ikeciler icin kabus gibi bir gece oldu...