PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Ömer Faruk61
06.11.2011, 21:52
Son senesi derken?

Son senesi dışında Selçuk mu vardı??

AKSOY_61
06.11.2011, 21:54
Yalnız selçuk bambaşka bir takıma gitti.
Seneye şimdiki selçukdan farklı olur büyük ihtimalle.
Tabi umarım olmaz Allahın sorunlu karakteri!

Bordo_MaviM_61
06.11.2011, 21:55
Son senesi dışında Selçuk mu vardı??

Ben Şenol hocanın son senesi sandım korktum :)

Legolas77
06.11.2011, 21:56
Yalnız selçuk bambaşka bir takıma gitti.
Seneye şimdiki selçukdan farklı olur büyük ihtimalle.
Tabi umarım olmaz Allahın sorunlu karakteri!

selçuk istemedigi pozisyonda oynuyor ama üretken ya 2 gol attı 2 ya da 3 asist yaptı herhalde tam istatistiklerini bilmiyorum ama sazı eline alamıyor bizde öyle degil di insiyatif selçuk taydı

yatara
06.11.2011, 21:56
uff helal olsun size vallah bu takim ligin 2ci yarisinda tam oturursa müthis günler bizi bekliyor
seneyede iskeleti koruyup

pawel,piotr,chech,glo,sapara,vitteki yollayip kalteli 3 tane yabanci alirsak ilerki senelere damga vururuz hem avrupada hem türkiyede

murat
06.11.2011, 21:59
Yeri geldi elestirdik yeri geldik takimdan kovduk ama haksizda degildik. Bugun cok iyi oynadi cunku kafasini kullanarak oynadi ayrica Kayserispor oynamaya izin verdi, Alanzinho kafasini kullandigi muddetce her takima lazim. Neyse guzel bir mac guzel bir sonuc takimi kutluyorum..

Cem Akyüz
06.11.2011, 22:00
Maçı izleyemedim ama yendiğimizi duyunca çok sevindim.Konuştuğum arkadaşlarım çok iyi futbol oynadığımızı söyledi daha da sevindim.Burak'ın golünü nasıl vermemiş hakem anlamadım gitti mükemmel gol güme gitti

yatara
06.11.2011, 22:00
özlemisim be mac sonrasi bu sevinc gösterilerini

nesta61
06.11.2011, 22:01
Yeri geldi elestirdik yeri geldik takimdan kovduk ama haksizda degildik. Bugun cok iyi oynadi cunku kafasini kullanarak oynadi ayrica Kayserispor oynamaya izin verdi, Alanzinho kafasini kullandigi muddetce her takima lazim. Neyse guzel bir mac guzel bir sonuc takimi kutluyorum..

bugun goklere cikar , intere yenilelim kopruden asa atarsiniz SENOL GUNESI!!!! :mad:

sessizkral_1
06.11.2011, 22:02
Bugün birtek Jajayı aradım (adrianın okadar boşluk bulmasına rağmen hiçbirşey yapamaması sonucunda)

Koray
06.11.2011, 22:03
Alanzinho her maç böyle oynasın Jaja ismini daha ağzıma almam.

matrix5782
06.11.2011, 22:05
Şenol Güneşin Yapmış olduğu Basın Toplantısındaki Son paragraftaki Son Sözleri resmi Sitede Sansür yemiş :

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8820#Icerik

Yazık!!!

murat
06.11.2011, 22:06
bugun goklere cikar , intere yenilelim kopruden asa atarsiniz SENOL GUNESI!!!! :mad:

Senol Gunesle ne alakasi var yazdiklarimin onu cikaramadim? Ayrica Senol hocanin gitmesini hic istemem bazen bana gore "yanlis" bir tercih yaptigini yazarim.

temel_yilmaz
06.11.2011, 22:07
Olaya bakarmisiniz bu sene takimin hucum gucu yok diyoruz ama ligin en fazla golu atan takimiyiz :)
Ilahi Burak takim gibi adamsin

Ömer Faruk61
06.11.2011, 22:08
Adrianı eleştirenler 2.golde Zokoraya attığı pası neden konuşmuyorlar??

Sacit
06.11.2011, 22:08
Adrian'ın ceza sahası içinde kaleye vuracak yerde Burak'a pas vermesi bana göre tam bir felaket..

Adrian'ın psikolojik problemleri olduğuna inanıyorum.

Ömer Faruk61
06.11.2011, 22:09
Bugün hiç ofsayta düştük mü?

Semih Aydın
06.11.2011, 22:10
Olaya bakarmisiniz bu sene takimin hucum gucu yok diyoruz ama ligin en fazla golu atan takimiyiz :)
Ilahi Burak takim gibi adamsin
Evet ama yine de bana 1,6'lık gol ortalaması az geliyor. Ligdeki diğer ekiplerde de iş yok demek ki. Daha çok atmamız lâzım. :)

Premier Lig'de mesela maç başına gol ortalaması 2,0'ı geçen tam beş tane takım var. :)

umitçebi
06.11.2011, 22:11
ya bu HAKAN ÜNSALIN nesi var??? ne bu trabzon düşmanlığı...ulan kayseriyi ezdik..herşeyimizi kayserinin hatasına bağladı..kendi gs si yapsa kral olurdu..trt deki stadyumda rezalet hemen hemen geçiyolar..hemen beşiktaşa gelmek için REZALET....

Ömer Faruk61
06.11.2011, 22:12
Ferhatın Sakatlığı konusunda bilgisi olan var mı?

Legolas77
06.11.2011, 22:14
sitenin yaptıgı terbiyesizliktir saygısızlıktır . yazıklar olsn size laf söylenmiyecek mi lan

Yaşar
06.11.2011, 22:18
ya bu HAKAN ÜNSALIN nesi var??? ne bu trabzon düşmanlığı...ulan kayseriyi ezdik..herşeyimizi kayserinin hatasına bağladı..kendi gs si yapsa kral olurdu..trt deki stadyumda rezalet hemen hemen geçiyolar..hemen beşiktaşa gelmek için REZALET....

Haklı bence.
Kayserispor çok kötü savunma yaptı bugün.
her aldığımız top, her geliştirdiğimiz atak tehlike oldu.
Bu nedenle göze hoş gelen bir futbol oynadık.
Ayrıca bu kadar eleştirilen ve kötü oynayan takımımız 10. hafta itibari ile lider durumda.
Atanlar tutanlar atmaya tutmaya devam edecekler mi?

Ömer Faruk61
-''Başarısızız''-
Güneş, ligde 19 puanlarının bulunduğunu anlatarak, ''Bakıldığında 1 maçta 2 puan ortalamasında oynadık. 2 küsur olmalıydı. Ama biz yepyeni bir kadroyla yarış içindeyiz. Sıkıntılarımız, sizin beklediğiniz her şeyin iyi olması çok kolay değil. Biz sihirbaz değiliz. Çok iyi oynayıp, kötü oynayabiliriz. Maç kazanabilir, kaybediliriz. Bunlara biraz alışacağız. Bu sene bizim için çok zor dönem. Ben dün bir resme baktım. Geldiğim günden bu yana 2 seneye yakın süre içinde 22 oyuncudan 15'i gitmiş. Bunların hepsi direkt oynayan oyuncular. Böyle bir durumdayız. Şimdi konuşmuyorum, bunlara hiç girmek istemiyorum. Çünkü çok ağır konuşacağım bazıları için. Kırarım diye, onun için kimseyi kırmak istemiyorum. Çünkü bugün bayram'' diye konuştu.

Tunay ERDEM
volkan sakat mı?

agahozlu
06.11.2011, 22:19
Herkesin dediği gibi en iyi oyunumuzu oynadık. İlk yarı rakibin top ile oynamasına izin verdik. İkinci yarı ise sahanın tek hakimiydik. 2. golümüz hazırlanış açısından mükemmel bir gol.
Zokora ve Alanzinho ön plana çıkan oyunculardı. Alanzinho, bu şekilde oynarsa iyi işler yapar. Tabi her takımda bu kadar açık bir oyun oynamaz onu da göz önüne almamız gerekiyor.
Bu güzel oyunu bize izlettiren futbolculara,bu hava ve şartlarda desteklemeye gelen taraftara sonsuz teşekkürler.
Son not Burak'a, Allah seni nazarlardan korusun.

Legolas77
06.11.2011, 22:19
volkan sakat mı?

tepki görmemesi icin oynatılmıyor abi ...
bursa da ondan cekinmiş ya :confused:

Ilelioglu
06.11.2011, 22:21
Teknik heyetin cikardigi ilk 11 belki oyunu domine edemedi ama skoru cok rahat buldu. Yanliz bu sefer Futbolcularinda hakkini yememek lazim. Gercektende cok iyi oynadilar.

Özellikle Alan ile Serkan'i ayakta alkisliyorum. Hep böyle oynasalar ilk 11'deki yerleri garanti olur zaten. Umarim Kayserispor'un acik oyunu beni yaniltmis olmaz. Insallah böyle devam ederler.

Cok önemli bir galibiyet aldik.

:alkış:

GULER
06.11.2011, 22:24
Zokora Reis mac sonu fena dokturmus ya, muthis goruntuler :):):)

Koray
06.11.2011, 22:29
Bugün takımı izlerken geçen sezon askeriyenin gazinosunda izlediğim maçlar geldi aklıma.

Geçen sezonki futbola ilerleyişimiz var son iki maçtır.

umitçebi
06.11.2011, 22:32
Haklı bence.
Kayserispor çok kötü savunma yaptı bugün.
her aldığımız top, her geliştirdiğimiz atak tehlike oldu.
Bu nedenle göze hoş gelen bir futbol oynadık.
Ayrıca bu kadar eleştirilen ve kötü oynayan takımımız 10. hafta itibari ile lider durumda.
Atanlar tutanlar atmaya tutmaya devam edecekler mi?
Ya Allah aşkına istanbul yorumcuları gibi konuşmayın..takım sezonun en iyi topunu oynadı alanzinho colman nasıl koştu görmedin mi? kayseri kötü oynayınca mı böyle koştular?? 89.dakkada alanzınhı pres yapıyordu..kayserı kötü olduğu için mi?? bu hafta ya yakın oynasın takım ortalama hep açık ara şampiyon oluruz...

SEDAT
06.11.2011, 22:35
* Ayrıca deyinmeden geçemeyeceğim , böyle bir haftada böyle bir günde bile eleştiricek birşeyler bulan klavye başındaki taraftarımıza canı gönülden sevgilerimi yolluyorum , hepinizi öpüyorum , anladınız siz onu !

matrix5782
06.11.2011, 22:37
* Ayrıca deyinmeden geçemeyeceğim , böyle bir haftada böyle bir günde bile eleştiricek birşeyler bulan klavye başındaki taraftarımıza canı gönülden sevgilerimi yolluyorum , hepinizi öpüyorum , anladınız siz onu !

Kimi ? Takımı mı ?

Legolas77
06.11.2011, 22:38
Bugün takımı izlerken geçen sezon askeriyenin gazinosunda izlediğim maçlar geldi aklıma.

koray abi ondan daha ileride gitmemiz lazım :) dimi

Tunay ERDEM
06.11.2011, 22:38

Sevgili kardeşim, geçen seneki futbol diye bir şey yok. Bu takım farklı o takım farklı. İkisinin yaptığı işler, oynadığı futbol da farklı. Bence bu seneki takım geçen senki takımdan daha iyi bir oyun çıkardı bugün.

sessizkral_1
06.11.2011, 22:42
"rakip kötü defans yaptı" hayatımda duyduğum en saçma yorum.

Eğer siz iyi organize olursanız rakip defans allakbullak olur.Bir taraf iyi oynarsa bir taraf kötü oynar.Dünya dengesi bu.

TAKIMI HAKKINDA BUKADAR ÖN YARGILI OLAN TARAFTAR GÖRMEDİM BEN.

Yani şöyle birşey olabilirmi ;

Barcelona 6-0 yendi, çünkü rakip defans çok kötüydü.

Komikleşmeyin daha fazla.

Ben bu sezon bugünkü yaptığımız MÜCADELE kadar herhangi bir takımnı takım olarak mücadele ettiğini görmedim.

Herşeyi bir kenara bırakın MÜCADELEYE SAYGI DUYUN.

Antep maçından önce ANTEP MÜTHİŞ TAKIM FARK YERİZ..

Kayseri maçından önce KAYSERİ MÜTHİŞ TAKIM BERABERLİK İYİ SKOR OLUR.

Ya arkadaşlar siz kimsiniz ? Amacınız ne ?

Fatih Öztürk
06.11.2011, 22:44
sürekli zirvede durup sonunda kupalar kaldırmak müthiştir.bir takımın eksiği her zaman bulunur.Barcelonalı valdez zaman zaman çok tepki görebılıyor!bizimde eksıklerimiz var ama gediklerimizi erken teşhis edip ılacını bulan büyük düşünür hocamız var.çok şükür.

Samet Yildirim
06.11.2011, 22:44
Herzaman her yerde söylerim..Bu seneki kadro gecen seneden daha iyi o kesin...

Bu seneki dezavantaj cok yeni oyuncu, ligin SIKISMIS olmasi ve avrupa maclari olmasi...Yoksa gecen seneki gibi olsa su an Takim baska seviyede olabilirdi.

Mustafa Hazıroğlu
06.11.2011, 22:45

Eğer siz iyi organize olursanız rakip defans allakbullak olur.Bir taraf iyi oynarsa bir taraf kötü oynar.Dünya dengesi bu.

Ben bu sezon bugünkü yaptığımız MÜCADELE kadar herhangi bir takımnı takım olarak mücadele ettiğini görmedim.

Katılıyorum rakip takım kötü savunma yapıyorsa bjk niye gol atamadı bu takıma ?

nakzo
06.11.2011, 22:45
-''Başarısızız''-
Güneş, ligde 19 puanlarının bulunduğunu anlatarak, ''Bakıldığında 1 maçta 2 puan ortalamasında oynadık. 2 küsur olmalıydı. Ama biz yepyeni bir kadroyla yarış içindeyiz. Sıkıntılarımız, sizin beklediğiniz her şeyin iyi olması çok kolay değil. Biz sihirbaz değiliz. Çok iyi oynayıp, kötü oynayabiliriz. Maç kazanabilir, kaybediliriz. Bunlara biraz alışacağız. Bu sene bizim için çok zor dönem. Ben dün bir resme baktım. Geldiğim günden bu yana 2 seneye yakın süre içinde 22 oyuncudan 15'i gitmiş. Bunların hepsi direkt oynayan oyuncular. Böyle bir durumdayız. Şimdi konuşmuyorum, bunlara hiç girmek istemiyorum. Çünkü çok ağır konuşacağım bazıları için. Kırarım diye, onun için kimseyi kırmak istemiyorum. Çünkü bugün bayram'' diye konuştu.
başkana sallamış güzelde yapmış ;ama ne faydası var. Zamanında söyleyeceksin bunları sayın hocam, takımın yarısı gittikten sonra değil.

Yaşar
06.11.2011, 22:49

Kayserispor'un çok kötü bir takım olduğunu geçen hafta 7 eksikli Galatasaray'a 2-0 yenilmelerinden anlayabiliriz.
Bugün de aynı Karabükspor gibi defansını önde kurdu ve ortasahada dirençsiz bir oyun oynayınca çok rahat bir futbol oynamamıza neden oldular.
Fakat takmın iyi oynamadığını hangi mesajımdan anladı isen o mesajı görmek isterim.
Sahada gördüklerimi buraya yazıyorum.
Herkes iyi oynadık dedi zaten, aynı şeyleri yazmaya gerek yok.

Koray
06.11.2011, 22:54
Sevgili kardeşim, geçen seneki futbol diye bir şey yok. Bu takım farklı o takım farklı. İkisinin yaptığı işler, oynadığı futbol da farklı. Bence bu seneki takım geçen senki takımdan daha iyi bir oyun çıkardı bugün.

Abim, sanırım ben anlatamadım aslında ne demek istediğim açık, bende biliyorum sahadakilerin aynı futbolcular olmadığını ama geçen sezon orta sahada ve hücumdaki etkinliği bu maçtada gördüm, sezon başından beri oynadığımız berbat futbol malum :)

@Legolas77

İnşallah.

Özellikle devre arasını bekliyorum defans hattımızıda güçlendirdik mi işlem tamamdır.

ozcan_asanoglu
06.11.2011, 22:57
Ne ilginç arkadaslar var. Kayseri kötüymüş.tam tersi Kayseri gecen sene olduğu gibi en iyi maçını oynadı.Trabzon bu sene takım defansını daha iyi yaptı ve rakibin sonuç alıcı oynamasına izin vermedi

Berkan
06.11.2011, 22:58
Önde olduğumuz maçlardaki kalan son 5-10 dk disiplinsizliğine çözüm bulursak ve devre arasında kaliteli bir stoper alırsak bu iş tamam demektir :D

Yaşar
06.11.2011, 23:01
Harika futbol oynadık.
O kadar güzel oynadık ki Kayserispor takımını hatalar yaptırmak zorunda bıraktık.
Şimdi oldu işte.

Armağan Dere
06.11.2011, 23:04
İlk yarıyı ne kadar çöpe attıysak
2.yarı o kadar güzel oynadık..
daha farklı bitmesi gerekirdi..
ama olmadı sağlık olsun..ama şu takıma bir stoper lazım..
Başarılar Trabzonspor..

Hami-Ünal-Orhan
06.11.2011, 23:05
Helal olsun.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
İyi bir oyun ve galibiyet. Çok güzel bir bayram hediyesi oldu bizim için.
Bu haftayı çok avantajlı kapattık. Zaman bizim lehimize işliyor. Daha da iyi olacağız.
Şimdi bayramın tadını çıkaralım.

Mustafa Ayazoğlu
06.11.2011, 23:06
herkez iyi oynadık diyor,

çok iyi oynamasak bile takım artık kendine güveni geliyor.. önemli olan bu, yardımlaşma ve dayanışma üst seviyedeydi.

serkan , alanzinho ve colman önce rakibe çok bastı.

serkan uzunca süreden sonra berbat futboldan uzaktı.

asıl iyi olan kötülerin kıpırdaması

vuralkara
06.11.2011, 23:08
maçı izleyememiştim daha yeni özetleri izledim. takım güzel oynamış tebrik ediyorum. ama burak'ın o müthiş frikiğini yiyen yan hakemin gözüne ..... diyor kendisini en derin sevgilerimle öpüyorum.....

Harun CAN
06.11.2011, 23:08
Bugünki skora bazı futbol yorumcularının " Kayseri çok kötü defans yaptı o yüzden böyle oldu" şeklindeki demeçlerine katılmak mümkün değil ama bi gerçeği görmek lazım ki biz kapalı oynayan her takıma karşı çok çok zorlanıyoruz ve bunu bilip çarelerini üretme yoluna girmeliyiz. Bugün takım herşeyden önce takım gibi oynadı ve en büyük artımız da buydu.

Defans oyuncularımızı çok zorlayan Amrabat için ise Zokora'nın devreye girip " Gel bakim sen bi hesabını keseyim" der gibi Amrabatla mücadeleye girişmesi ve ona dersini vermesi çok çok zevk verdi bana.

Mustafa Ayazoğlu
06.11.2011, 23:10
egemen gol atmış

aferin :)

Yaşar
bu arada attığımız 2. gol baştan sona kadar bir şaheser.

lazkerem
Öncelikle herkese selamlar. Yeni katıldım aranıza, Trabzonlu kardeşlerimle burada birlikte olabilmek çok güzel...

Maça gelirsek, 3-1 kazanırız diyorum. Adrian'ın performans yükseltmesi gerek. Golleri zaten Burak atar gerçi. :)

Bu arkadas maci onceden seyretmiş galiba , ama hakemin golü vermediğini farkedememis :)

Mustafa Ayazoğlu
06.11.2011, 23:16
şok şok şok

Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Kayserispor: 0

Uluç
06.11.2011, 23:18
" colman pas verdiğinde Burak bariz ofsayttaydı... ofsayttayken topu alıp biraz sürdü... alanzinyoya verdi‚ alanzinyo da buraka geri verdi‚ burak da golü attı
YORUMSUZ "

Yukardaki amele maçı neresiyle izliyor sizce :D
Mal olunurda bu kadar mı olunur be :D yazık :D

orhan42
06.11.2011, 23:20
özetlerden ve okuduğum yorumlara bakarak sezonun en iyi topunu oynadığımızı söyleyebilir miyiz acaba?Kötü olan serkan,Alan gibi oyuncular biraz kıprdayınca fırtına sert esmiş anlaşılan..Bu arada egemen gol atmaya iyi alışmış:)Aynı performansı göster çakma gladyatör:)

tarsus
06.11.2011, 23:24
burak bugün cska maçında boş geçmenin acısını çıkarır.2gol kesin atar 3.gol belki:))
gündüz böyle tahmin etmiştim hakemin vermediği 3.golüde bilecektim ama belki dedim:))

Berkan
06.11.2011, 23:27
bu arada attığımız 2. gol baştan sona kadar bir şaheser.

Evet renkdaş zokora, adrian çok zeki ve yetenekli oyuncular

Numan Yerlikaya
06.11.2011, 23:27
Hoca maç sonu ne demek istedi ?

Hasan Ayvenli
06.11.2011, 23:28
Topu bu kadar efektif kullandığımız bir maç hatırlamıyorum uzun zamandır. Topa sahip olduğumuz anlarda hiç eveleyip gevelemeden direk sonuca, ileriye oynadığımız bir oyun vardı bugün.

Çok önemli noktalardan birisi de her hücumumuzda hep doğru tercihler yaptık, bol pas yapmamıza rağmen her hücumda hep doğru adamı bulduk ve sürekli pozisyona girdik.

Bu akşamki özellikle de 2. yarıdaki futbolu görünce 4 gün daha erken oynayamadınız mı diyesi geliyor insanın :)

İnanılmaz zevk aldım bugün oynadığımız oyundan. Her maç şu futbolu oynayalım, aldığımız sonuçlar pek de umrumda olmaz. 3.-4. olalım mühim değil. Ama hep böyle DİK oynayalım.

Devre arasındaki transferleri merak ediyorum artık. Bu takımın uyumu yakaladığında oynayabileceği futbolu gördük. Şimdi eksikleri tamamlandığında nasıl bir oyun ortaya koyarız bunu hayal etme zamanı :)

yatara
06.11.2011, 23:29
Senol Hocamizi tebrik ediyorum müthis akili bir hamle yapti Ferhatin Sakatligindan sonra Halili sag tarafa cekdi ( Halil geriye cok yardim ediyor amrabati serkanlan bile adeta kilitlediler)

İsa
06.11.2011, 23:30
Hoca maç sonu ne demek istedi ?

Gönderilen oyuncuların gönderilmesine kızmış.

Ve kuvvetle muhtemel Egemen'le anlaşılamaması kızdırmış...

Numan Yerlikaya
06.11.2011, 23:32

Yönetime mi Oyuncuya mı sitemi

İsa
06.11.2011, 23:32
özetlerden ve okuduğum yorumlara bakarak sezonun en iyi topunu oynadığımızı söyleyebilir miyiz acaba?Kötü olan serkan,Alan gibi oyuncular biraz kıprdayınca fırtına sert esmiş anlaşılan..Bu arada egemen gol atmaya iyi alışmış:)Aynı performansı göster çakma gladyatör:)

Uzun zamandır takımın bu kadar coşkulu oynadığı bir maç hatırlamıyorum.

İnanılmaz keyfliydi.

Alanznho ve Burak farkı ortaya çıkan oyuncular oldu...

İsa
06.11.2011, 23:33
Yönetime mi Oyuncuya mı sitemi

Elbette yönetime...

Numan Yerlikaya
06.11.2011, 23:35
Elbette yönetime...

Hadi ya:eek:

Şaşırdım yani Şenol hoca pek diyemezdi öyle şeyleri

yatara
06.11.2011, 23:39
arkadaslar bizim stadda bitane melodi caliyoya maclardan önce "didididiiriridird" diye ismi ne onun?

yigits
06.11.2011, 23:48
arkadaslar bizim stadda bitane melodi caliyoya maclardan önce "didididiiriridird" diye ismi ne onun?

........... :D

Fatih ÇOLAK
06.11.2011, 23:50
Enteresan bir istatistik paylaşacağım...

Resmi kayıtlara göre Zokora bugün 470. resmi maçını oynadı...Bizimle birlikte çıktığı 16. maçtı...

Bizden önceki 454 maçtaki istatistikleri:

3 gol, 13 asist...

Ve bu sezon ki 16 maçlık istatistikleri:

2 asist...

Belki daha çok erken ama ben Zokora'nın bu sezon en az 4-5 asist daha yapacağını düşünüyorum...Çünkü Şenol Hoca'nın el attığı orta sahalar bir anda çift yönlü oyuncuya dönüşüyor :) tam bir ön-libero olan Zokora yavaş yavaş, ofans yönünü de ön plana çıkarıyor...

evonon
06.11.2011, 23:52
Valla yeni geldim kimsenin ne yazdığına bakmadım henüz ama maçı seyrederken geçen seneki müthiş takımdan esintiler gördüm sahada müthiş zevk aldım tüm takımı tebrik ederim herkes harikaydı bence

murat3861
06.11.2011, 23:53
inşallah burağı selçuk ve egemen gibi bizden koparmazlar. takım bugün heryönüyle çok iyiydi.şenol hocam eline sağlık.sen bizim fergunosumuz olmalısın.

GULER
06.11.2011, 23:55

bu mu

0J2QdDbelmY&ob=av3e

evonon
06.11.2011, 23:57

Bence kesinlikle oyunculara ettiği laf yönetime değil

Yaşar
06.11.2011, 23:58
Benim çalıştığım dönemde 15 oyuncu gitti sözünün yönetime olduğunu düşümüyorum
O sözü yüksek ihtimalle kendisini acımasızca eleştirenlere söyledi.

TS-FAN
07.11.2011, 00:00
Maçta Fatih Tekke diye bağırıldı gibi geldi...Doğru mu duydum? Bilen cevaplarsa çok memnun olurum...

L.Burrows
07.11.2011, 00:01
Berbat bi maç yönetti hakem. Kaleci dışarda topu kucakladı benim bildiğim direk kırmızı kart. Eren güngör adriana arkadan baldırdan aşşa tabanla aldı götürdü oda kırmızı. Golümüzüde vermedi. Çok kötüydü.
Oyuna gelincede 2. yarı müthiş keyif veren bi futbol oynadık.

Oğuzhan
07.11.2011, 00:04
Colman,Zokora,Alanzinho futbol resitali sundular orta sahada helal uşaklar.

Defansımız da gayet başarılıydı, uzun süredir eleştirilen Serkan sahada en iyi cevabı verdi herkese.

Burak'ı konuşmaya gerek yok zaten :)

canibus
07.11.2011, 00:05
Berbat bi maç yönetti hakem. Kaleci dışarda topu kucakladı benim bildiğim direk kırmızı kart. Eren güngör adriana arkadan baldırdan aşşa tabanla aldı götürdü oda kırmızı. Golümüzüde vermedi. Çok kötüydü.

aynen adriana yapilan foul NET kirmizi tartismasiz orda foulu verse hakem golüde yemiyorduk.

TS-FAN
07.11.2011, 00:06
Maçta Fatih Tekke diye bağırıldı gibi geldi...Doğru mu duydum? Bilen cevaplarsa çok memnun olurum...

Bilen birisi yok mu? Yanılmak istiyorum..

Oğuzhan
07.11.2011, 00:09

Ben maça gitmedim televizyondan izledim ama duyamadım öyle bir şey.

TS-FAN
07.11.2011, 00:14
Ben maça gitmedim televizyondan izledim ama duyamadım öyle bir şey.

Teşekkürler...Ama ben de senin gibi evden izledim...
Bana staddan biri lazım :)

Uğur Ö.
07.11.2011, 00:20
:D:D şarkının ismini bilmiyorum ama güldürdün

Bugün oyun olarak belkide Kayserinin yarısı kadar topla oynamamıza rağmen onların 2 kat sürede yaptığını biz yarısınıda daha çok hatta baya çok yaptık.Yani topa sahip olmak iyi oynamak anlamına gelmiyor.Kayseriyi ezdik hemde baya ezdik ancak yüzde 38 topla oynadık gerçekten çok enteresan birşey

Bilâl ÇOBAN
07.11.2011, 00:24

Korna diyorlar ismine, birçok araçta standart olarak mevcut :)

macka61
07.11.2011, 00:36
uzun süreden sonra müthiş bir futbol izledik özellikler ikinci yarı inşallah bu futbolu her maçta 90 dakkaya yayarız

Fanatik34
07.11.2011, 00:45
Taraftarin cogunun algilama sorunu oldugu icin bugün Senol Günes, körlere resmen yol gösterdi. Haaa bunun üstüne söyledikleri Resmi Site´de sansürlenince iyice emin olmuslardir herhalde!!!

Bugün niye bunu söylemek zorunda hissetti kendini? Eger G.Antep macinda galip gelemesek ve bunun üstüne Kayseri´ye de takilmis olsak, kac kisi sizce Hoca´nin istifasini isterdi???

Aykut´la cok iyi bir alternatif yakaladik. Buna bir isim daha eklenirse, Hoca bu yarinin sonuna kadar sistemi az cok oturtabilir. Cünkü bundan sonra ne kadar yorulurlarsa yorulsunlar, yoluna 13-14 oyuncu (kaleciler haric) ile devam edecektir

yatmaztara
07.11.2011, 00:52
bu arada aklıma geldi adrian bu sezon 2 golden fazla atamıcak.

Chiko
07.11.2011, 00:55
Evet, bende farkina vardim.

Uğurtan
07.11.2011, 00:58

Kırmızı değil sarı dahi verilmez o pozisyonlarda.

Doğru karardı serbest vuruş olması sadece...

Diğer pozisyonlara birşey diyemiyorum.

Yasin T.
07.11.2011, 01:00

Stadda izleyen birisi olarak F.Tekke tezahuratlarının yapıldığını duydum.Çok kısa sürdü.Trabzonlu Gençler tarafından yapıldı ve amaç neydi çözemedim.

yavuzbaha
07.11.2011, 01:00
" colman pas verdiğinde Burak bariz ofsayttaydı... ofsayttayken topu alıp biraz sürdü... alanzinyoya verdi‚ alanzinyo da buraka geri verdi‚ burak da golü attı
YORUMSUZ "

Yukardaki amele maçı neresiyle izliyor sizce :D
Mal olunurda bu kadar mı olunur be :D yazık :D
...yorumu kim yazdı bilmiyorum ama bu pozisyonda yardımcının kesinlikle bayrak kaldırması gerekirdi..her ne kadar topa Alanzinho girdiyse de Burak çok net bir şekilde aktif alandaydı...neyse verilemeyen gole sayalım...ben genelde puan kaybettiğimiz maçtan sonra yorum yapmıyorum..bu maç için şunu söyleyebilirm,son zamanlarda oyunu böyle sirkülase eden bir Trabzon izlemedim ama hiçbir takımın deplasamana gelip te kayseri kadar çok adamla hucum yapıp bu kadar boş alan bırakacağını zannetmiyorum...buna rağmen,bu kadar etkili oyunumuza rağmen bu maçta 1 puanla yetinebiliridik...deniz barış ve bugün troisinin attığı golleri amatör takımlar bile yemez

EROS87
07.11.2011, 01:03
fatih tekke diye bağrılmadı, ayrıca niye de bağırılsın zaten:)

fatihe bağırdığımız melodiyle sadri şener diye bağrıldı, sonra da büyük başka el salla diye devam etti dikkat ettiyseniz

TSelif
07.11.2011, 01:04

Fatih Tekke değil Sadri Şener diye bağırıldı. Ardından da büyük başkan el salla diye bağırıldı .

TSelif
07.11.2011, 01:06
Top Alanzinho'ya geliyor ne ofsaytından bahsediyorsunuz arkadaş :D

TS-FAN
07.11.2011, 01:09
fatih tekke diye bağrılmadı, ayrıca niye de bağırılsın zaten:)

fatihe bağırdığımız melodiyle sadri şener diye bağrıldı, sonra da büyük başka el salla diye devam etti dikkat ettiyseniz

Ben de yanıldığımı düşündüm zaten..Çünkü eğer öyle bir şey olsaydı çok komik olurdu...
Sahada 13 gollü bir adam oynarken komik olurdu..
İyi ki yanılmışım..

yavuzbaha
07.11.2011, 01:10
...Colman pası Alanzinho ile Burakın arasına atıyor,hatta top bariz şekilde Burak a daha yakın gidiyor ve Burak hareketleniyor ama topu alanzinho alıp taşıyor...işte tam burada burak aktif alandadır ve o pozisyon ofsayttır...(maçı 2 hakem arkadaşla berbaer izledim)...yani burada Burak için pasif ofsayt yorumu yapılamaz...yarın başımıza gelir,golu attık diye gerçeği inkar edecek halim yok...

Uğurtan
07.11.2011, 01:10

Abla yüzde yüz ofsayttı ama boşverelim. :)

Burak topa daha yakın ve ilk başta hareketleniyor zaten. Dokunmasına gerek yok

aktif alan içerisinde pasif değil yani...

Gole saysınlar önemsiz :)

Yaşar
07.11.2011, 01:13
O pozisyon ofsayt falan değildi yahu.
Burak topa hareketlenmedi, koşusuna devam etti sadece.
Bariz gol.

TSelif
07.11.2011, 01:13
Hiç kimse ofsayt demiyor ama e iyi sizi dediğiniz olsun. Biz zaten anlamayız futboldan falan :D

GULER
07.11.2011, 01:14
Markus Merke gore ofsayt, ne kadar dogru tartisilir :D

yavuzbaha
07.11.2011, 01:14
Abla yüzde yüz ofsayttı ama boşverelim. :)

Burak topa daha yakın ve ilk başta hareketleniyor zaten. Dokunmasına gerek yok

aktif alan içerisinde pasif değil yani...

Gole saysınlar önemsiz :)
hatta..işin doğrusu bence Burak a cezaalanı içinde yapılan net şarj var ve net penaltı..adam dirseğini Burakın beline basıp itiyor...forma çekme penaltı da bu değil mi

sessizkral_1
07.11.2011, 01:21
Rıdvan Dilmen "Trabzonsporlu taraftarlar 2-1 e aldanmasın, Trabzon bugün sezonun en iyi futbolunu oynadı"

sessizkral_1
07.11.2011, 01:23
bişi dicem kayserinin golünde ofsayt yokmu sizce?

Ligtv de gösterdilermi ?

Yasin Altuntas
07.11.2011, 01:24
...Colman pası Alanzinho ile Burakın arasına atıyor,hatta top bariz şekilde Burak a daha yakın gidiyor ve Burak hareketleniyor ama topu alanzinho alıp taşıyor...işte tam burada burak aktif alandadır ve o pozisyon ofsayttır...(maçı 2 hakem arkadaşla berbaer izledim)...yani burada Burak için pasif ofsayt yorumu yapılamaz...yarın başımıza gelir,golu attık diye gerçeği inkar edecek halim yok...

Saniyelik topa dogru hareketlenmesi onu aktif hale getirmez. Ne rakibi sasirtiyor nede topa degiyor. Bence dogru karar.

Mustafa Ayazoğlu
07.11.2011, 01:27
hakem bariz golü vermedi , gördü vermedi..

sonra hafiften pişman oldu.

Bordo_MaviM_61
07.11.2011, 01:31
Saniyelik topa dogru hareketlenmesi onu aktif hale getirmez. Ne rakibi sasirtiyor nede topa degiyor. Bence dogru karar.

Üstadın dediği gibi yarın başımıza gelir. Orada hakem Burakı aktif alanda kabul edip ofsayt verse itiraz edecek birşeyimiz yok.

Not: Frikik sonrası seyircinin muhteşem baskısı olmasa Burağın 2. golünü ofsayt diye keserlerdi. İşte seyirci baskısı bundan dolayı çok önemli1..

Bordo_MaviM_61
07.11.2011, 01:33
edittttttttttttttttttttttttttttttttttt......

Armağan Dere
07.11.2011, 01:42

Ligtv de gösterdilermi ?

ofsayt var gibi duruyor..
anlık..tam anlayamadım..
diğer açı lazım..

http://hizliresimyukle.com/showoriginal-132547/kayseri_gol.jpg

kalavara
07.11.2011, 01:42

Ligtv de gösterdilermi ?

az önce başka bir başlıkta ben de aynı şeyi yazdım!

sessizkral_1
07.11.2011, 01:43
ligtv de tartışmadılar mı o pozisyonu ? tam pas anında durdurmaya çalıştım ama beceremedim ben pas çok hızlı olduğu için :)

durdurabilen arkadaş varsa cidden çok merak ettim

kalavara
07.11.2011, 01:47
maçla ilgili olarak izlediğim en iyi maçtı diyebilirim bu sezon için (pozisyon zenginliği ve heyecanı açısından)...yanlız dikkat etmemiz gereken başka bir şey var: ligde dişli her rakibe puan kaybettik! yendiğimiz takımların tümü lig içindeki en sorunlu takımlar. manisa, ibb, antalya, bursa... sert ve düzgün takımlar ve hiçbirini yenemedik, ibb mağlup etti bizi! bence buna dikkat etmeliyiz!

6Şafak Aydın1
07.11.2011, 01:53
ks kalecisinin degerini 1 milyon arttirmisizdir bugün.

sessizkral_1
07.11.2011, 01:55
maçla ilgili olarak izlediğim en iyi maçtı diyebilirim bu sezon için (pozisyon zenginliği ve heyecanı açısından)...yanlız dikkat etmemiz gereken başka bir şey var: ligde dişli her rakibe puan kaybettik! yendiğimiz takımların tümü lig içindeki en sorunlu takımlar. manisa, ibb, antalya, bursa... sert ve düzgün takımlar ve hiçbirini yenemedik, ibb mağlup etti bizi! bence buna dikkat etmeliyiz!

1.cisi istanbul maçında iyi oynadık şansız bir gol yedik.

2.cisi kayseri,antep ligin en dişli takımlarının başında gelir.

3.cüsü antalya maçını ayırmak lazım.ilk 20 dakkada yenen saçma 2 gol ondan sonrasında üst düzey mücadele ve futbol 2-2 ve belki 3-2 bile alabilirdik.

bursa ve manisa maçlarına katılıyorum.o maçlarda kötü oynadık.

ama bursa ve manisa asla antep ve kayseriden iyi değil.

Mesele takımın mücadele ve temposu.bunu en yukarı çıkardığımızda zaten teknik ve disiplini üst düzey olan takımın neler yapabildiğini gördük.

demekki ş.ligi maçları olmasa her lig maçında bu tempoda oynayabiliriz ve maç kaybetmeyiz kolay kolay.

TheCrow
07.11.2011, 01:59

Ligtv de gösterdilermi ?

Gösterdi, ofsayt yok.

Yasin Altuntas
07.11.2011, 02:06
http://s7.directupload.net/images/111107/8fgfw8tb.png

Pozisyonda ofsayt yoktu.

FC-ST-PAULI-61
07.11.2011, 02:11

Pozisyonda ofsayt yoktu.

Ya Serkan bugün süperdi ama Resime bakin yine sakat...Her Macta 50 defa yatiyor.Ingilterede 2 Dakika dayanamaz:D

sametaydin
07.11.2011, 02:11
Bu pozisyonda girayın çok büyük hatası var.

Yasin Altuntas
07.11.2011, 02:14
http://s7.directupload.net/images/111107/k437xs7f.png

http://s1.directupload.net/images/111107/nvzhmmpf.png

Bunu aklim almiyor Hakem bu Pozisyonu görüyor ve sadece Sari kart veriyor. Eren'in uzaktan yakinda top ile alakasi yok.

sessizkral_1
07.11.2011, 02:18
evet defans hattı, bugün iyi oyununa malesef yenen golle gölge düşürdü

girayın orda çıkmasını anlamadım arkayı boşalttı

adamlarda açık buldu golu attılar

takımda defans anlamında hiçbirzaman konsantrasyon ve disiplinden taviz vermememiz gerekir.

sessizkral_1
07.11.2011, 02:19
Bunu aklim almiyor Hakem bu Pozisyonu görüyor ve sadece Sari kart veriyor. Eren'in uzaktan yakinda top ile alakasi yok.

evet son dakkalar olduğu için gözden kaçtı ama bu pozisyon %100000000 kırmızı kart

sametaydin
07.11.2011, 02:22
evet defans hattı, bugün iyi oyununa malesef yenen golle gölge düşürdü

girayın orda çıkmasını anlamadım arkayı boşalttı

adamlarda açık buldu golu attılar

takımda defans anlamında hiçbirzaman konsantrasyon ve disiplinden taviz vermememiz gerekir.

Takımla alakalı beni en çok kaygılandıran konu takım neredeyse her maç gol yiyor. 10 lig maçında sadece antep maçında gol yemedik öyle hatırlıyorum, o maçta da rakip beceriksizdi. En iyi savunma yaptığımız maçlar samsun ve kayseri maçları bu maçlarda da gol yemişiz. Savunma şakaya alınmayacak bir konu. Gol yemeyi alışkanlık haline getirmemeliyiz.

Yasin Altuntas
07.11.2011, 02:25
Takımla alakalı beni en çok kaygılandıran konu takım neredeyse her maç gol yiyor. 10 lig maçında sadece antep maçında gol yemedik öyle hatırlıyorum, o maçta da rakip beceriksizdi. En iyi savunma yaptığımız maçlar samsun ve kayseri maçları bu maçlarda da gol yemişiz. Savunma şakaya alınmayacak bir konu. Gol yemeyi alışkanlık haline getirmemeliyiz.

Satilmislar'da atamamisti ;)

yalniz adam
07.11.2011, 02:35

Pozisyonda ofsayt yoktu.

zemin kaymak kaymak...:alkış:

yatara
07.11.2011, 02:35
bu mu

0J2QdDbelmY&ob=av3e

yok hocam bak su videoda http://www.youtube.com/watch?v=JyDg48OMAw0&feature=player_embedded#! 1:40 ci dakikada söyliyor , bu bizim maclardada hep caliyor hatta bunun üzerine hep Bordo - Mavi cekiliyor ama ismini bilmiyorum :(

kadirgazioglu
07.11.2011, 02:45
yok hocam bak su videoda http://www.youtube.com/watch?v=JyDg48OMAw0&feature=player_embedded#! 1:40 ci dakikada söyliyor , bu bizim maclardada hep caliyor hatta bunun üzerine hep Bordo - Mavi cekiliyor ama ismini bilmiyorum :(

http://www.youtube.com/watch?v=C7CSBGSjxkU

http://www.youtube.com/watch?v=ZJZeqds_jQI

SALDIRAY
07.11.2011, 03:37
Zokora her maç oynaması gerektiği gibi iyi oynuyor. Buna Colman,Alanzinho ve Serkan'da katıldığı zaman kazanmasını biliyoruz. Ah şu Adrian gereken patlamayı yapsa artık uçacak takım ama olmuyor.. Bugün biraz daha iyi gözüktü bana Adrian. Sabır etmekten başka çaremiz yok. Şenol Hoca yedek soyundurarak akılını başına getirir onun:) Henrique tam iyileşip bekleneni verirse çok güzel günler bizi bekliyor.. Bu yoğun maç trafiğine rağmen bence harika bir takımımız var. Ligde 1 puan geride 2.yiz. Avrupa'da herkesi yanıltarak iyi kötü gidiyoruz:) Şansımız var. Daha ne olsun be arkadaşlar:) Takıma inanıp desteklerimizi verelim. Stadı fulleyelim. Deplasman yapalım. 2. yarıya üst sıralardan kopmadan girersek 2. devreye bomba bir şekilde başlarız. Ben güveniyorum.

Ertan 51
07.11.2011, 08:19
Güzel bir futbolla galip geldikten sonra söylemiyorum,yenildiğimiz zaman ve yenmemiz gereken maçtan berabere ayrıldıktan sonra yine yazmıştım bu takım coşacak diye.Tam kapasite oynamak zaten zor %80 yeterli ve şuan hala %60 lardayız,Volkan ve Adrian da kendini buldumu bu takım tutulmaz Allahın izni ile.Az sabır,biraz destek ve devre arası sadece 2 takviye ile bu ligin çok çok üstünde oluruz.

güneyli
07.11.2011, 08:37
Ligin gizli lideriyiz....İddianemeden bankasyanameye..Dün iyiydik..Üstteki her takım puan kaybettiği için aldığımız puan 15 -16 gibi oldu...

temel_yilmaz
07.11.2011, 08:39
Geliyor az kaldi ,yine kopmaya hazirlaniyor.

Doğukan Uçan
07.11.2011, 08:49
beyler takım sahaya çıkarken çalan müzigin adını bilen var mı ?

hüseyin1975
07.11.2011, 09:01
aynen adriana yapilan foul NET kirmizi tartismasiz orda foulu verse hakem golüde yemiyorduk.

Hakemin BARIZ Hatalari vardi ama biz Trabzonsporlular bunun arkasina asla siginmasik.
Bu Macda Alanda atilabilirdi.
1. Orta sahada rakibe tabanla girdi
2. Elle oynama.

hüseyin1975
07.11.2011, 09:03
Real Madrid bizden Tolga'yla birlikte başkalarını da alır mı? :)

Hazir Maurinho oradayken ve Türk meraki varken bence Devre arasi hemen Tolgayi 25 Milyon Avroya ve Burakida 35 Milyon Avroya KAPTIRALIM:p

hüseyin1975
07.11.2011, 09:05
amravat bu adamı kesinlikle almamız lazım.

Kalsin bence.
Bu kadar BENCIL bir Futbolcu Takimin bütün dengesini bozar.

SEDAT
07.11.2011, 09:13
* Kendi adıma konuşayım Burak'ın şut'unun gol olduğunu şurdan anladım , pozisyon sonrası 5-6 oyuncumuz ilk defa yan hakeme yoğun itiraz yaptı işte orda dedimki bu gol ,çünkü bu çocuklar gerçekten düzgün insanlar , bu takımla her türlü gurur duyuyorum...

Mustafa Ayazoğlu
07.11.2011, 09:45
Bu kadar da iyi olmayalım sonra elimizde topçu kalmayacak. Başkan olsam Burak 20 milyon euro satmam :)

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2011/11/7/fft96mm1550523.jpg

TSezgin61
07.11.2011, 09:55
Bu sezonda Allahin izniyle sampiyonlar ligi derecesi alsak cok süper olur. Futbolcularin ilk tercihi olma yolunda hizla ilerliyoruz...

Mustafa Ayazoğlu
07.11.2011, 09:57
Dinamo Kiev’e attığı altın golle Kartal’ı perşembe gecesi zafere uçuran Egemen dün adeta stop etti.

Milli futbolcu bu sezon kendi kalesine gol atan ilk Beşiktaşlı oldu.

En muhteşem haber bu

GULER
07.11.2011, 10:07
Yanliz Egemenin kendi kalesine attigi golde Cenk fena sacmaladi.

Emre Yavuz
07.11.2011, 10:13
beyler takım sahaya çıkarken çalan müzigin adını bilen var mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=RkoKNBz-TZ8
(http://www.youtube.com/watch?v=RkoKNBz-TZ8)
bu olabilir mi ?

Alper Calik
07.11.2011, 10:20
Tespitinde haklısın, doğru ama durum kötü değil.

Samsun maçındaki golde bir defans hatası var demek haksızlık olur.

Gol yemeye devam edeceğiz maalesef. Geri dörtlü en az 2-3 sene birlikte oynamalı. Bizde Egemen gitti, Celustka ve Cech 2 yeni adam var geride. Biraz sabır. İnanın bu kadar değişikliğe rağmen defansımızın bu halde olması bu kadar iyi olması bir mucizedir, Şenol hocanın ve oyuncularımızın üstün başarısıdır.

Kaldı ki defans forvette başlar mantığı ile bakarsak. Önde defans yapan Umut yok, ortada Selçuk yok, orada da yeni insanlar var.

Dolayısıyla önde de defans yapamıyoruz geçen yılki gibi.

Ama tüm bunlara rağmen şu anki oyuncularımı, kadromuz geçen yıldan 1 gömlek daha iyi. Biraz sabır. Bu takım gerçekten fırtına gibi esecek, hatta kasırgaya dönecek.

Destekleyelim çocukları.

Selam sevgiler.

Ömür Karadeniz
07.11.2011, 10:30
Egemenin pek bir hatası yok o Cenk denen adamı kaleci diye kaleye koyarsalar sonuç böyle olur...

Turan AKYILDIZ
07.11.2011, 10:36
Serdar BALİ

Burak Yılmaz’ın inanılmaz yükselişi
Kendi sahanda oynuyorsan daha hücuma dönük oynamak kadar doğal bir şey olamaz. Doğal olmayan, bunun tersini yapmaktır. İşin gerçeği bu ama Trabzonspor sahaya çıkıyor ileri uçta oynayacak olan tek Burak var. Burak önde, sol tarafta Halil, sağda Serkan, arkada Alanzinho. İnanın Spor Toto Süper Lig’in en zayıf hücum hattı. Hatta daha da ileri gideyim, hücum hattı bile değil! Ve ben bu satırları yazarken zannetmeyin maç sonu diye, bu bölümü maçın 15’inci dakikasında yazıyorum.
Burak’a yazık. Taraftara yazık. Buna rağmen Trabzon gol pozisyonu yakalıyor. Hem de yüzde yüz. Bir an için insan diyor ki; ileri hattı zayıf olan takımın bari savunması ayakta dursun, ama yok. Rakip her kontra topta pozisyon buluyor. Bir yerde hata var!

Maç Kayserispor’un dengeli oyunu ile başladı, 5 dakika Trabzonspor top yüzü görmedi. Ama ilk pozisyon Alenzinho gol kaçırdı. Ferhat sakatlanınca Şenol Güneş oyuncu değiştirmek zorunda kaldı. Adrian oyuna dâhil oldu. Bu değişiklik Trabzonspor’a canlılık getirdi. Ve golde bu canlılıktan sonra geldi. Alanzinho çok güzel bir pasla Burak’a golü attırdı. İlk yarıdaki tek enterasan durum; Şenol hocanın tek değişiklikle takımdaki DÖRT oyuncunun yerini değiştirmesiydi!

İkinci yarıda maç öyle bir hale geldi ki, belki de son haftaların en süratli ve zevkli maçı oldu. Kayserispor kalecisi adeta devleşti. Biraz şansıyla biraz da iyi yer tuttuğu için inanılmaz kurtarışlar yaptı. Burak serbest vuruştan inanılmaz bir gol attı ama orta ve yan hakem oyunu devam ettirdi.

Adrian’ın oyuna girmesi Trabzonspor’un oyununu yüzde yüz değiştirdi. Geldiği günden beri eleştiriliyor ama dikkatli bakılırsa araştırmacı oyuncu kişiliğiyle bana göre faydalı olabilecek bir futbolcu. Adrian’ın oyuna girmesi Alanzinho’yu maçın yıldızı yaptı.

Açıkca söylemek gerek. Sevgili Mehmet Ali Aydınlar, sayın başkan. Zor bir dönem size rastladı. Ligi güzelleştirmek adına play-off sistemini yaptınız. Çok sıkıştık, çarşamba pazar maç dediniz. Bunlar yetmedi maçlara çocuklar ve bayanlar bedava girecek parasını biz vereceğiz dediniz. Siz bütün bunları ligimizin kalitesi yükselsin, daha heyecan olsun diye yaptınız. Ama bir şeyi unuttunuz. HAKEMLER. Maalesef sizin yapmaya çalıştığınız her şeyi hakemler, verdikleri kararlarla çirkinleştiriyor.

gelde gülme şimdi...süper ligin en kötü hücüm hattı diyo...ey büyük Allahım şu ligin en fazla gol atan ekibi değilmiyiz ben mi yanlış biliyom...keza boş kalelere kaçan gollerde cabası arada...eee ne diyo bu akılı ben bişe anlamadım...

Sertan Danışer
07.11.2011, 10:41
adrian beklendiği gibi oynasa henrique benfica-ath.bilbao maçlarındaki gibi dönse volkan bursadaki performansını yakalasa daha sapara vittek falan ligin tozunu attıracak seviyeye gelebiliriz bence

yavuzbaha
07.11.2011, 10:43
adrian beklendiği gibi oynasa henrique benfica-ath.bilbao maçlarındaki gibi dönse volkan bursadaki performansını yakalasa daha sapara vittek falan ligin tozunu attıracak seviyeye gelebiliriz bence
..Adrian Türkiye ye gelmiş en kötü yabancılardan bir tanesi...zaman ve uyum hikaye...zokorayı pas verdi felan diyceksiniz de...onu bile geç verdi...maçlar oynandıkça daha net ortaya çıkacak ...adrian tam bir fos

Hürgün Aygün
07.11.2011, 10:46
Sezonun en iyi futbolunu oynadık bana göre.Hücum hattımız gerçekten mükemmrldi Adrian dışında.Alanzinho geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı diyebilirim, çok iyiydi.

Sami Kuk
07.11.2011, 10:53
3 ezikler puan kaybetmişken mükemmel futbolla kazanmamız çok büyük doping oldu.Fazla değil 3 hafta sonra 2-3 puan farkla lideriz

Fatih
07.11.2011, 11:06
Trabzonspor'un şu anki yetersiz kadrosu bile büyük takımlar hariç bütün takımları yenecek hatta fark atacak güce sahip o yüzden Kayserispor'a karşı 2. yarı oynanan futbolu çok abartmamak lazım.Geçen seneki takımdan çok oyuncu değişti taşlar yerine oturdukça daha iyi futbol oynayacağımızı ve daha çok gol atacağımızı düşünüyorum.

Bu maçla Şenol Hocanın bazı futbolculardaki ısrarı sonuç verdi vermek zorundaydı çünkü yeni takım oluşturuldu bu takımın uyum sürecine katkı yapacak futbolcular eski futbolcular.Serkan'daki,Alanzinho'daki,Colman'daki ısrarı böyle açıklayabiliriz.Şenol Hoca da Sercan'ı Eren'i oynatmak ister ama oturmamış bir takımda böyle genç oyuncuları oynatmak her zaman risktir.Hocanın garantici olduğunu yıllardır biliyoruz görüyoruz %50 ile oynayanı %75 performans gösterebilecek oyuncuya tercih edebiliyor tecrübesi buna itiyor çünkü.

Maç sonunda yönetime de gönderme yaptı 15 direkt futbolcum gitti diye umarım yönetim bu mesajı alır da takıma direkt oynayacak yerli futbolcular alır.

Onur Civelek61
07.11.2011, 11:12
Topla oynama yüzdemiz düşük ama etkiliydi :) Direk sonuca giden bir oyun oynadık.Alanzinho özellikle rakibi pes ettirdi.Çalım atabiliyorsan çok rahat pozisyon bulursun.Dün akşam herkes çalım atabildi ilerde.Bizim takım böyle oynamalı.Dünkü oyun çok güzeldi keyifle izledik :)

My
07.11.2011, 11:23
Orada yönetimemi yosa medyayamı çattı acaba?

Erbay
07.11.2011, 11:31
Bu maçta eleştirilere baktığımızda en önemli nokta Kayseri'nin açık oynaması ve diğer rakiplere oranla orta sahada az pres yaptığı düşüncesi var. Biz her maçta böyle kontra şansları buluyorduk ama kullanamıyorduk. Ben 3 gün önce buraya kontra özürlüyüz yazdım CSKA maçı sonrası. Peki ne oldu da oldu böyle şelale gibi ataklar nasıl geldi. Etkili kullandığımız oyuncu sayısı arttı. Alanzinho her rakibini geçip direkt atak oluşturdu. O pres yapan rakibini görünce geri dönmedi, maymuna çevirdi. Colman daha etkiliydi, ileri net paslarını görmeye başladık. Zokora daha etkiliydi, ileri gitti asist yaptı. Halil önceki maçlara göre çok daha ince hareketlerle ataklara destek verdi. Serkan desek ilkyarı hücumdaydı o da eski 80 metrelik bindirmelerini yaptı. Oyuncular eski formlarına dönerse rakibin nasıl oynadığının çok fazla bir önemi yok.

komdere
07.11.2011, 11:37
burak'ın enfes golünü, "son adam penaltı noktasında olmasına rağmen göremeyen" yan hakemin eline simit tablası verip yollara salmak lazım, tabi bayrağını bayram hediyesi olarak monteledikten sonra...

~UniCef~
07.11.2011, 11:44
Bir Trabzonspor klasiği : Kaçan goller ve rahat maç yok.

Şenol Hoca'nın Adrian aşkı devam ediyor.Adrian yine kötü oynadı.
Alanzinho kız gibi topa vurmaya devam ediyor.
Eren ile Sercan çürümeye devam ediyor.
Taraftar uyumaya devam ediyor.
Burak gollere devam ediyor.
Değişen bişey yok.

Bu kadar`da olmaz.

Stat`daokadar güzel Taraftar varken , neden böyleler bizi burda sinirlendimeye calismak`ta ?

Berat Akçay
07.11.2011, 11:52
Bu kadar da iyi olmayalım sonra elimizde topçu kalmayacak. Başkan olsam Burak 20 milyon euro satmam :)

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2011/11/7/fft96mm1550523.jpg
Çok iyiymiş başlık :D

Mustafa K. Demirbaş
07.11.2011, 11:55
Takımımız Maç Sonunda Yine Bizleri Selamlamadan Çıkmadı...

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388995_10150378164634849_288214984848_8742785_1778 716120_n.jpg

Semra
07.11.2011, 12:03
Takımımızdan bayram hediyesi oldu, hepsinin emeklerine sağlık...
Rakiplerimizin puan kaybettiği bir haftada çok değerli bir maçı kazandık hem de iyi oynayarak! İnşallah zamanla çok daha iyi olacağız.

Taraftarımız da muhteşemdi, teşekkürler :)

ferhat odabaş
07.11.2011, 12:15
beşiktaşla Avni akerde bir senesinde topla oynamamız yüzde seksene yüzde yirmiydi.. o maçı 2.0 kaybetmiştik.. trt3 de mal mal yorum yapanlara sözüm...

SARGONALI61
07.11.2011, 12:16
eski manager oynayanlar iyi bilir, CM 3'te tsigalko diye bi eleman vardı. hangi takıma alırsan al her maç gol atardı mutlaka oyunun hilesi gibi bişeydi. burak yılmaz gerçek tsigalko oldu :D

O oyuncu zaten , TS (Trabzonsporlu) İgalko (İgalko afrika dilinde Burak demek) :):):)

Napoli
07.11.2011, 12:18
Slovak ve Polonyalıları,sezer-barıs atac gonderılmelı 3 yabancı 2 yerlı alalım,kadroyu koruyalım,seneye bu lıgde cok şike olur

Ogün'
07.11.2011, 12:29
inşallah bu futbolumuz hep daim olur ama başkan sakın takım çok iyi diye transfer yapmamazlık yapma

Lazman
07.11.2011, 12:29
...yorumu kim yazdı bilmiyorum ama bu pozisyonda yardımcının kesinlikle bayrak kaldırması gerekirdi..her ne kadar topa Alanzinho girdiyse de Burak çok net bir şekilde aktif alandaydı...

Kesin ofsayt yok. Kaleciye uzak,sasiramaz,rahatsiz edecek biyerde diil. defansinda arkasinda, onlarada zarari yok. Boyle pozisyonlara bayrak kaldiran yan hakemleri duduk etmek lazim.

Bu sezon iyi futbola siftah yaptik,bakalim bundan sonrasi nasil gidecek.

Su zokora tam futbol alimi yaaa:alkış: baska birisi olsa ya ayagindan kacirirdi yada kaleye vururdu golde.

Mesut
07.11.2011, 12:37
Çocukları nazar olmasın diye pasaklı gezdiren yüzüne kömür süren aileler gibiyiz takımımız iyi ama nazara gelmesin diye karalıyoruz :)

Royal Heart
07.11.2011, 12:38
Dün taraftar bayram sebebiyle gurbetçilerin Trabzon'a akın etmesinden midir nedir bilmem ama harikaydı! Çok iyiydiniz Trabzonspor taraftarı, bu performansın artarak gitmesini temenni ediyorum. Islık ve destek olayı takıma ve maça müthiş etki etti. Takım çok akıcıydı, tekrar tebrikler Trabzonsporum; Bravo Trabzonspor Taraftarı!

yavuzbaha
07.11.2011, 12:38
Kesin ofsayt yok. Kaleciye uzak,sasiramaz,rahatsiz edecek biyerde diil. defansinda arkasinda, onlarada zarari yok. Boyle pozisyonlara bayrak kaldiran yan hakemleri duduk etmek lazim.

Bu sezon iyi futbola siftah yaptik,bakalim bundan sonrasi nasil gidecek.

Su zokora tam futbol alimi yaaa:alkış: baska birisi olsa ya ayagindan kacirirdi yada kaleye vururdu golde.
..aktif ve pasif ofsayt olayını iyi incele bence...kaleciyle ne alakası var...burak topla oynama mesafesinde topa doğru hareketlendi

Erdem Keser
07.11.2011, 12:44
..aktif ve pasif ofsayt olayını iyi incele bence...kaleciyle ne alakası var...burak topla oynama mesafesinde topa doğru hareketlendi
Sizde artık aktif ve pasif diye bir kavram mı kalmış onu inceleyin:)

Eren Karaahmetoğlu
07.11.2011, 12:45

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388995_10150378164634849_288214984848_8742785_1778 716120_n.jpg

Burada olan eleştiriler çoğu zaman Trabzonlu Gençler grubuna yönelik olmuyor. Hele bazı maçlarda sadece kale arkası bağırdığından komple tribün eleştiriliyor. Tabi gruba yönelik başka eleştiriler var, onlar olacak, nedenlerini siz de biliyorsunuz.

Tribündeki destek konusuna gelirsek bu kale arkasının üzeri kapalı olsa muazzam bir ses olur. Çarşı çarşı deniyor, şu tribün komple Beşiktaş Kapalısı'nda olsa yine harika bir atmosfer olur.

Geçtiğimiz sene herkes gibi ben de Trabzon'daki tüm grupların Trabzonlu Gençler adı altında birleşmesini istiyordum, hala da birliktelik olmasını istiyorum tabi.. Ama sene sonunda ve yazın olanlar nedeniyle herkesin sempatisi ciddi derecede azaldı. Buna rağmen bir gün Avni Aker'de maça gelirsem maça gireceğim tribün tabiki yine kale arkası olacak. Siz desteğinize, daha da iyi bir atmosfer sağlamaya bakın. Hepimiz Trabzonsporluyuz. Kimsenin kimseye düşman olduğu yok.

61_Lazzzo_11
07.11.2011, 12:56
hic fark etmez. kac macta benzer pozisyon gördüm buragin yerinde olan adam topun üstünden bile zipladi ve ofsayt yine verilmedi. topa deymeyince ofsayt olmuyor iste. sadece sut cekip kalecinin önünde durup onu sasirtirsan verebilirsin ofsayt ama buragin pozisyonunda alakasi yok.

L.Burrows
07.11.2011, 12:56
Kırmızı değil sarı dahi verilmez o pozisyonlarda.

Doğru karardı serbest vuruş olması sadece...

Diğer pozisyonlara birşey diyemiyorum.

Adrianın pozisyonuna sarı dahi verilmezmi sence? Şakamı bu

Onur Şeref
07.11.2011, 13:07
Baskı kurmuşuz sonra rakip atağa kalkmış fakat bizim staddan ıslık yerine hala lalalalalala Trabzon sesleri geliyor. Önce bunun düzelmesi gerek.

AKSOY_61
07.11.2011, 13:23
Adrianın pozisyonuna sarı bile az kırmızı verilebilir.
Arkadan direk ayağa giriyor.
Adrian bağırıp kendini yere atsaydı hakem kırmızı verirdi

fero
07.11.2011, 13:28
..Adrian Türkiye ye gelmiş en kötü yabancılardan bir tanesi...zaman ve uyum hikaye...zokorayı pas verdi felan diyceksiniz de...onu bile geç verdi...maçlar oynandıkça daha net ortaya çıkacak ...adrian tam bir fos

abicim 4 5 ay sonra böyle yorum yapıcan mı bakalım :D belkide bakış açın başkadır..

bariskaratas
07.11.2011, 13:33
Sizde artık aktif ve pasif diye bir kavram mı kalmış onu inceleyin:)

topa hareketlenmedi işte
olay orda. bi daha izle net görürsün. alan kosuyorken burak durakladı ilk başta. sonra koşuya başladı ve yan hakem bunu çok net süzdü.
önemli olan ordaburağın ben topla oynamayacağım tercihini hissetirmesi.
görmediysen bi daha izle duraklamasının manasını anlarsın. bu göremeyen fenerli gözüyle yorum yapan ligtv yorumcuları gibi olmaya gerek yok.
markus merk gibi bir hakem o duraksamadan hiç bahsetmeden pozisyonu anlatırsa ben art niyet ararım.

Fatih
07.11.2011, 13:35
Burak topa çok yakındı bence ofsayt.

Gökhan KAN
07.11.2011, 13:36
Bende öyle düşünüyorum akşam Markus Merk te öyle bişey dedi galiba.

Murat Hızal
07.11.2011, 13:39
Federasyona başvuralım ofsayttan gol attık, iptal etsinler bizim golümüzü.

Ne tartışıtınız arkadaş yok ofsayttı değildi, ne dert oldu size.

Burak'ın attığı ve verilmeyen gol,içinize bu kadar dert olmadı:)

Yaşar
07.11.2011, 13:41
Yeni ofsayt kuralına göre top ofsaytta bulunan futbolcuya gelene kadar bayrak çekmiyor yardımcı hakemler.
Dünkü pozisyonda da Burak ofsaytta olmasına rağmen, topa hareketlenmediği ve koşusuna devam ettiği için ofsayt kaldırılmamıiş ve poz,syon ofsayt değil.

bariskaratas
07.11.2011, 13:42

isterse 10 santim yanından geçsin, durup topla oynamayacağını hissetirirse ofsayt olmaz. markus bu duraklamadan bahsetmedi hiç.
ama önemli olan oydu

SEDAT
07.11.2011, 13:44
* Allahım sen bana sabır ver Yarabbim , nasıl bir taraftarız biz anlamıyorum hocam yemin ederim anlamıyorum...

gudoz81
07.11.2011, 13:46
güzel bi Burak YILMAZ tezahüratı zamanı geldi de geçiyor bile rabzondaki renktaşlarrrrr.........

.....
07.11.2011, 13:50

Takımımızdan desteğini esirgemeyen bütün taraftarımıza ve Trabzonlu Gençlere teşekkür ederim.

bariskaratas
07.11.2011, 13:53
bu maçta halil süperdi. yaptığı hareketler, verdiği paslar inanılmazdı.
ayrıca bu maçta sıfıra iniğ geriye çıkarmayı en az 5 kere yaptık, gol olmadı ama her maç yapmalıyız. bu kadar şansız olmayız diğer maçlarda.

bariskaratas
07.11.2011, 13:55
topa en iyi vuran oyuncumuzun da halil olduğunu düşünüyorum artık.

.....
07.11.2011, 14:00
bu maçta halil süperdi. yaptığı hareketler, verdiği paslar inanılmazdı.
ayrıca bu maçta sıfıra iniğ geriye çıkarmayı en az 5 kere yaptık, gol olmadı ama her maç yapmalıyız. bu kadar şansız olmayız diğer maçlarda.

Sadri Başkan yanılmayacak anlaşılan. İkiz kardeşten biri iyiyse diğeride iyidir :)

mourner
07.11.2011, 15:28
bence dünki maçın yıldızı tartışmasız alanzinho..ama bizim bu kadar çabuk atak yapabilmemizin ve çok sayıda pozisyon bulmamızın tek sebebi serkanın zorunluluktan da olsa defansa geçmesi..ortasahada sırf pres gücü yüzünden oynatıyoruz ama takımı yavaşlatıyor,pas organizasyonlarını yapamıyor..hucüma fren oluyor..ama savunma oyuncusu için hucüma verdiği katkı üst düzeydi dünkü maçta..bir bakıma amrabattan da rovanşı aldı..kısacası savunmada oynadığı zaman hucüm bindirmeleri iyi,ortasahada ise yetersiz kalıyor.

colman
07.11.2011, 16:12
ben dün gece takımı çok beğendim inşallah böyle devam ederler hadi çocuklar gurur duyuyoruz sizinle kaznmaya devam....

Serdær
07.11.2011, 16:31
İlk golde Burak kesinlikle ofsayt değil.

Sebebi ise topa haraketlenmemiş olması.

Aktif alanda olabilir fakat topa haraketlenmediğinden dolayı gol nizamidir.

.....
07.11.2011, 16:34
İkinci golde Adrian'ın Zokoraya attığı top ofsayt mı ? Net gören var mı o pozisyonu ?

Fatih ÇOLAK
07.11.2011, 16:40
İkinci golde Adrian'ın Zokoraya attığı top ofsayt mı ? Net gören var mı o pozisyonu ?

Akşam Lig Tv de gayet net gösterdiler, ofsayt yok...Az da olsa Kayserili önde, onların attıkları golde de ofsayt yok mesela...

.....
07.11.2011, 17:07
Akşam Lig Tv de gayet net gösterdiler, ofsayt yok...Az da olsa Kayserili önde, onların attıkları golde de ofsayt yok mesela...

Hı tamam sağolasın. Ofsayt olmaması güzel. Ofsayttan gol atınca hiç sevinemiyorum. Bütün gollerimizin tertemiz olmasını istiyorum. Ne bize ne de karşı tarafa haksızlık yapılsın. Eşit şekilde adil maçların yönetilmesini istiyorum.Burak'ın verilmeyen frikiğine halen daha yanıyorum. O verilmeliydi.

avukat
07.11.2011, 17:15
Alanzinho yu dün seyrederken mest oldum bana futboldan böyle adamlar zevk aldırıyor ..Zoko reis müthiş transfer her haliyle güven veriyor takım çok iyi oynadı bence celutska yı elimizde zor tutarız takım çok daha iyi olacak...

Samet Demir
07.11.2011, 17:48
pes oynarken bile hakemler vermiyor böyle ofsaytları biz neden bahsediyoruz hala:)

Erdal DİLEK
07.11.2011, 18:16
güzel mac oldu, özellikle 2-0 dan sonra oynadığımız futbol harikaydı, sanırım baskı böyle oynamamızı engelliyor genelde, ama bana kalırsa hep öyle oynasınlar canımı yesinler

Koray
07.11.2011, 18:30
Ofsayt değil ama,

Ofsayt olsada koyduk olmasada koyduk umrumda değil.

Cafer Bulur
07.11.2011, 20:38
isterse 10 santim yanından geçsin, durup topla oynamayacağını hissetirirse ofsayt olmaz. markus bu duraklamadan bahsetmedi hiç.
ama önemli olan oydu
Burak o pozisyonda defansin dengesini bozdu,dolayisiyla ofsayt olmaliydi.

Dün aksam markus merk ofsayt,bünyamin gezer ise degil dediler ama bence ofsaytti.

Fanatik34
07.11.2011, 21:13

Dün aksam markus merk ofsayt,bünyamin gezer ise degil dediler ama bence ofsaytti.Pekiyi Burak topun 1,5 metre degilde 5 metre solunda olsa yani defans oyuncusununda solunda, ofsayt olurmuydu? Hayir degil mi? Pekiyi Burak orada defansin dengesini bozmus olmayacakti mi?

O yüzden bu pasifdi, aktifdi maalesef bos..kimi hakeme göre ofsayt, kimine göre degil, simdi cik isin icinden!!!

2007´de ki yeni ofsayt kurali cikmadan önceki sezon (bakin kura cikmadan diyorum) bir Sikebahce oynadik. Top Tuncay ile Ümit Özat´in önüne atildi. Ikisi de topa kostu ama Tuncay sonra birakti, Ümit Özat gitti golünü atti (ofsayt olan Tuncay´di ama iste). Sonra bütün hakemler ne dediler, tahmin edin??? Golll

Samet Yildirim
07.11.2011, 21:14

Dün aksam markus merk ofsayt,bünyamin gezer ise degil dediler ama bence ofsaytti.
Ofsaytla alakasi yok.

Adam topa degil bos alana kosu yapiyor.

Savunma ayakta uyuyorsa Burakin kabahati ne ?

Cafer Bulur
07.11.2011, 21:18
Pekiyi Burak topun 1,5 metre degilde 5 metre solunda olsa yani defans oyuncusununda solunda, ofsayt olurmuydu? Hayir degil mi? Pekiyi Burak orada defansin dengesini bozmus olmayacakti mi?

O yüzden bu pasifdi, aktifdi maalesef bos..kimi hakeme göre ofsayt, kimine göre degil, simdi cik isin icinden!!!

2007´de ki yeni ofsayt kurali cikmadan önceki sezon (bakin kura cikmadan diyorum) bir Sikebahce oynadik. Top Tuncay ile Ümit Özat´in önüne atildi. Ikisi de topa kostu ama Tuncay sonra birakti, Ümit Özat gitti golünü atti (ofsayt olan Tuncay´di ama iste). Sonra bütün hakemler ne dediler, tahmin edin??? Golll

Ofsaytla alakasi yok.

Adam topa degil bos alana kosu yapiyor.

Savunma ayakta uyuyorsa Burakin kabahati ne ?
Burakin nerde oldugundan ziyade defansin dengesini bozup bozmadigi belirleyicidir.

Burak o pozisyonda kosusunu geriye yapsaydi ofsayt olmazdi ama defans oyunculari alanzinhoyami burakami yöneleceklerini kestiremediklerinden ofsayt olmus oldu.

Cok vahim bir hata denilemez ama ofsaytti bence.

yatara
08.11.2011, 00:18
http://www.youtube.com/watch?v=C7CSBGSjxkU

http://www.youtube.com/watch?v=ZJZeqds_jQI

tskler hocam

TSelif
08.11.2011, 00:26
Zorla ofsayt yaptıracaksınız pozisyonu :)

yavuzbaha
08.11.2011, 00:44
Zorla ofsayt yaptıracaksınız pozisyonu :)
kesin olan bişey varsa Burak burada aktif alanda sayılırsa ofsayttır,pasifse ofsayt değildir...önemli olan aktif mi pasif mi ???...markus merk bu pozisyon için biçok kişi pasif ofsayttır diyecek ama burada Colmanın pası Burak a gidiyor ve Burak çok net biçimde topa hareketleniyor ve bu durum kayseri defansını da birden şaşırtıyor...yarın aynı pozisyondan gol yiyebiliriz...burada burak'ın durumu pasif ofsayta girmez,çünki çok ama çok net hamlesi var...gerçi yardımcı için de çok zor pozisyon...bunları sohbet babından yazdım yoksa 3 puan anasütü gibi hakkımız...gol verilmedi,net kırmızı kart verilmedi ve burak ın düşürülüşü kesinlikle penaltı

TSelif
08.11.2011, 00:47
Merak etme o pozisyon ofsayt olsa da olmasa da sen öyle ve daha bir çok hatalı gol yiyeceksin !! Tıpkı öncekiler gibi
Tirübinde ofsayt diye gole sevinemedim. Ofsayt değil diye mesaj geldikten sonra rahatladım ... bitti :)

yüregimts
08.11.2011, 01:23
Ezikler bizden az inceliyodur valla gollerinde ofsayt var mı yok mu diye etmeyin da :D

Ömer TOPAL
08.11.2011, 01:38
hee var gollerin alayı ofsayt....Ne yapmamızı önerirsiniz şimdi... Konuştugumuz şeye bak...

3 puan hanemize yazılmış...Alanzinyo diye yeni bir transferimiz ortaya çıkmış, bir ikiz iyiyse digeri kötü olamaz lafı dogrulanmış, colmanımız şahlanmış, buragımız bu maçta attıgı gollerin sadakasını vermiş defansımız çanakkale geçilmez demiş alayı istekli oynamış taraftarımız harikaymış...Bakın konuşulacak ne kadar olumlu konu var.....!

SALDIRAY
08.11.2011, 02:05
Burakin nerde oldugundan ziyade defansin dengesini bozup bozmadigi belirleyicidir.

Burak o pozisyonda kosusunu geriye yapsaydi ofsayt olmazdi ama defans oyunculari alanzinhoyami burakami yöneleceklerini kestiremediklerinden ofsayt olmus oldu.

Cok vahim bir hata denilemez ama ofsaytti bence.

kusura bakma ama bos bi yorum. o posizyona ofsayt diyen adamın ofsayt kuralını bildiğinden süphe ederim. buz gibi ataktı ve golü attık. ofsayt falan yok.

Nzdrovia
08.11.2011, 03:04
s.a renktaşlar kurban işiyle uğraşıyodum maçı izleyemedim takımda çok güzel oynamış maçı 90 dkka izleyebileceğim bir site var mı?

bilmem ki 90 dk cok uzun

Nzdrovia
08.11.2011, 03:12
Real Madrid bizden Tolga'yla birlikte başkalarını da alır mı?

Takas yapabiliriz aslinda, Tolga > Higuain olurdu mesela

Bence üstüne Burağıda verelim Ronaldoyu alalım :confused::confused::confused:

İbrahim Gökhun Öztürk
08.11.2011, 04:00
La markus ne adisin sen...Bunca yıl hakemlik yaptın hala ögrenemedin mi? yoksa o yanında ki sansar mı söyletiyo sana bunları...Madem öyle,maçlarda yan hakemler neden ofsayttaki bir oyuncu topa dogru hareketlendiğinde bazen dokunmadan kaldırmıyo bayragını? Bizim pozisyonda ofsaytla alakalı hiçbir şey yokken neden bu gürültü...Her maçımızdan sonra yok penaltı değildi,gol ofsayttı gibi şeyler konusuluyor...Birkez olsun kazandıgımız zaferin sevincini yaşayalım...

memmedaga
08.11.2011, 09:43
arkadas ben kesin kanaat getirdim icimizde irlandalilar cok fazla!!
ama onlar bile irlandali olduklarinin farkinda degil,
en fanatik fenerli arkadasim bile ofsayt olmadigini soyledi ve takimin cok guzel hareketli top oynadigini soyledi,
buna ragmen burda hala agir elestiriler yapan yok efenim gayseri acik oynamista falan filanda brakin bu isleri yarin kotu olunca ben dediydim deyip ortaya cikan sizofren tipler hepinizin... umrumda degilsiniz sevgili bmn yoneticilieri foruma fitne sokmaktan yargilayip sizi atmalari lazim ama gayet demokrat bi forum ondan dolayi konusurda konusursunuz.

Kayseri macin hersey gulluk gulistanlik degildi elbet oyuncular hocamiz yuzde yuz kusursuz degildi ama en fanatik fenerliler bile kabul etti cok iyi oynadigimizi peki siz neyin nesisiniz?

memmedaga
08.11.2011, 09:48
* Allahım sen bana sabır ver Yarabbim , nasıl bir taraftarız biz anlamıyorum hocam yemin ederim anlamıyorum...

al benden o kadar nedi bu isler

ONUR BEKAR
08.11.2011, 09:57
en fanatik fenerli arkadasim bile ofsayt olmadigini soyledi ve takimin cok guzel hareketli top oynadigini soyledi,
buna ragmen burda hala agir elestiriler yapan yok efenim gayseri acik oynamista falan filanda brakin bu isleri yarin kotu olunca ben dediydim deyip ortaya cikan sizofren tipler hepinizin... umrumda degilsiniz sevgili bmn yoneticilieri foruma fitne sokmaktan yargilayip sizi atmalari lazim ama gayet demokrat bi forum ondan dolayi konusurda konusursunuz.

Kayseri macin hersey gulluk gulistanlik degildi elbet oyuncular hocamiz yuzde yuz kusursuz degildi ama en fanatik fenerliler bile kabul etti cok iyi oynadigimizi peki siz neyin nesisiniz?

bir o pozisyonda ofside yok, hadi ofside verilmeyen gole ne diyeceklerrr..

yavuzbaha
08.11.2011, 11:37

... biz ne olduğumuzdan önce bence sen nesin ??? ben söyliyim,sen ve senin gibiler düşüncelere saygısı olmayan,yaftacı kişisiniz...ne yani bir pozisyon hakkında doğru yada yanlış farklı düşününce İrlandalı mı oluyoruz...tekrar söyliycem kayseri karşısında 3 puanı değil 5 puanı bile hakettik,Ana sütü gibi hak bir galibiyet kazandık ama ilk golde bence Burak çok net aktif pozisyondaydı,çünki topa ince bir hamle yaptı,sonra Alanın koştuğunu görünce koşmaya devam etti..pozisyonu iyi izlerseniz colman da topu direk ona attı,topa dokunmadı diye pasif ofsayt sayılmaz...

Mustafa ÖZDEMİR
08.11.2011, 11:47
gol ofsayt değil .olsa bile verilmeyen gole saysınlar ...

Oğuzhan
08.11.2011, 12:00
Alakası yok pozisyonun ofsaytla ya Burak aktif alanda değil. Aktif alana geçebilmesi için topun üstünden falan atlaması lazım bana göre. Eğer böyle düşünürsek her golde ofsayt buluruz o zaman.

Emre EFENDİOGLU
08.11.2011, 12:05
Cska macindan sonraki acimasiz yorumlara bakin, birde bu maçtan sonraki abarti yorumlara bakin. Ben taraftarimizi anlamiyorum.

Harun-61
08.11.2011, 15:56
Reis mac sonu cosmus :)

kesinlikle izleyin: http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=101568 ;)

.

chener
08.11.2011, 18:19
antalyadan pazar sabahı gelip doğruca maça gititm.herkes yorumunu yapmış ama ben ancak fırsat bulduğum için bayatlamış olsada maç yorumumu yapmak isterim.öncelikle biz hep avni akerden şikayetçiyiz ya çözümü buldum.her maça gurbette yaşayan taraftarlarımızı getirebilirsek avni aker hayalimiz gibi olabilir.istanbulda yaşadığım dönemde olimpiyattaki maçlarda seyirci olmanın tadına bu maçtada vardım.serkan ve alanzinho maçın yıldızıdır.adrianın bu takımın orta saha oyuncusu olamayacağına kesin kannat getirdim.yağmur bekleniyormuydum bilmem ama bizi sucuk gibi ıslatıp yağmur dinince yağmurlukları dağıtan stad görevlilerine de daha duyarlı olmalarını tavsiye ederim

Yunus Emre SEYHAN
08.11.2011, 18:51
Bence Burak'ın pozisyonu tamamıyla tartışmaya açık bir pozisyon. Hakemin keyfine kalmış... Ofsayt verse kimse niye verdin demez, Ofsayt vermese de kimse çıkıp gol ofsayt dememesi lazım.
Hadi diyelim gol ofsayt, Burak 'ın verilmeyen golüne saysınlar..

.....
08.11.2011, 20:36
Özeti izledim de dünyaları kaçırmışız bu maçta. Çok bonkör davranıyoruz. Bulduğumuz pozisyonları harcamadan gole çevirmemiz lazım. 6 tane nerdeyse net gol pozisyonumuz var. Alanzinho ilk yarım saat çok kaçırdı :)

zeki gursoy
08.11.2011, 20:45
son zamanlarda izlediğim en nefis Trabzon...
hala lama cime meil eden arkadaşlara sözüm:
oynanan futbola bak galibiyet sadece buişin süsü idi..
çok beğendim çok...

amasya0561
08.11.2011, 21:38
bu sezonki en müthiş maçımız olmuş. özetini izleyebildim.
cska maçıntaki takımla bu maçtaki takım arasında daglar var.
inşallah bundan sonra bu tempo devam eder.
Burak için bir not medya takımın önüne çıkartıyor ts demek burak demek felan evet büyük katkısı var inkar edilemez. ama burakında golden sonra asist yapan arkadaşına koşması gerekmezmi onu onure etsin
özetlerde göremedim yapıyordur inşallah yoksa futbolcular aslan payının Buraga cıkmasından rahatsız olmasınlar. Bundan sonra takımımızın böyle güzel futbol oynamasını canı gönülden dilerim.

Mehmet Atalar
09.11.2011, 00:10
Artik UEFA nin Karariyla yan kakemler ceplerinde mesafe olcmek icin metre bulunduracakmis
Ofsayit aninda cebinden metreyi cikarip olcecekmis hangi oyuncu topa daha yakin
Mesafeler olculdukten sonra hakem kararini verecekmis
Ben inanmadim ama Merkus Merk soyledi

Sefa
09.11.2011, 00:13
Artik UEFA nin Karariyla yan kakemler ceplerinde mesafe olcmek icin metre bulunduracakmis
Ofsayit aninda cebinden metreyi cikarip olcecekmis hangi oyuncu topa daha yakin
Mesafeler olculdukten sonra hakem kararini verecekmis
Ben inanmadim ama Merkus Merk soyledi

Çok saçma ve mantıksız..

mekatronik
09.11.2011, 00:41
Hasan Ali fanatikleri nerde acaba

Yasin Altuntas
09.11.2011, 01:04
Hasan Ali fanatikleri nerde acaba

Cogu Atagimiz o taraftan geldi. Bir arkadas demistiki Hasan Ali'nin önünde biri oynamadigi zaman cok kötü. Amrabat'da hic geri gelmedigi icin Hasan Ali Kanadi yol gecen hani oldu :D

Sibel
09.11.2011, 19:25
Bu zamana kadar oynanan en zevkli maça gidemediğim için kendimi yedim bitirdim evde. Hele o Zokora'yı kolbasti oynarken izledim, futbolcuları 3lü çektirirken gördüm ya, içim gitti içim.
Güzel maçtı. Keşke bayram günü olmasaydı.:(

Hürgün Aygün
10.11.2011, 00:15
Bu zamana kadar oynanan en zevkli maça gidemediğim için kendimi yedim bitirdim evde. Hele o Zokora'yı kolbasti oynarken izledim, futbolcuları 3lü çektirirken gördüm ya, içim gitti içim.
Güzel maçtı. Keşke bayram günü olmasaydı.:(
Abla seni ne zaman görsem isyanlardasın.:D :D

carolo
10.11.2011, 04:58
arkadaslar 61 dakika kutlamalari farkediyorum artik yapilmiyor nedeni nedir acaba?

Süleyman50
10.11.2011, 08:32
izleyemedim, özetlerden gördüğüm kadarıyla baya etkili oynamışız, inşallah böyle devam ederiz...

legorakiss
10.11.2011, 08:40
1 maçla takımı süper yapıyorsunuz, 1 maçla ligin en dandik takımı oluyor. Bir gerçek var bu takımın zamana ve 3-4 tane üst düzey oyuncuya ihtiyacı var

ibrahimkara29
14.11.2011, 18:50
Son zamanlarda Kayserispor'a şansımız tutmuyor.Umarım bu sefer kazanırız.Takımımıza başarılar...
:sevinç::sevinç::ts::tsbayrak:
bu mac tamam saten beligidi yenecegimiz:D

Burçak
14.11.2011, 21:04
Trabzonspor - Kayserispor maçı sonrası Polisimizden Kolbastı şov :) (https://www.facebook.com/photo.php?v=10150389494249654)

Madshine
18.11.2011, 20:21
Halil futbolcu mu?

*_6ordoMav1_*
21.11.2011, 20:42
Hakem hatalarına maruz kalmayalım derken golümüz sayılmadı.Yinede kazandık ama berabere kalsak halimiz ne olacaktı??Merak ediyorum doğrusu