PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

Semih AYDIN
05.11.2011, 11:57
İntikam Alınmalı kayseriden gecen sene nasıl oynadılar herkes biliyor !

Asi Çaykaralı61
05.11.2011, 11:59
Yedeklerde hiç yokgtan bir genç oyuncu bekleyecektir diye düşünüyorum

yaranozlu
05.11.2011, 12:18
arkadaşlar lütfen geçen sene kayseri nasıl oynadı, nasıl mücadele etti gibi yorumlar yapmayalım. yatacak mıydı yani, elinden gelen oyunu oynayacak tabi ki kaldı ki o maçta umutun boş kaleye gol kaçırdığını çok iyi hatırlıyorum. kayseri her sene içerde iyi maçlar çıkarır, fener,gs,bjk canını yakar, zaman zaman da deplasmanda iyi oynar. geçen sene iç saha maçında feneri yendiler, deplasmandaki maçta da kiralık v.babacanın hediyesiyle fenere yenildiler. olayı yok bize iyi oynadılara falan getirmek bize yakışmıyor. biz isteriz ki rakibimiz bize her zman elinden gelenin en iyisini oynasın, rakiplerimize de böyle oynasın. kayseri bu tür ekiplerden biridir. bir sivas değildir! geçen seneden tepki gösterebileceğimiz tkaımların başında eskişehir, sivas gelir. bu nedenle kayseriye puan kaybettik diye haksızlık yapmak bize yakışmaz. biz Trabzonsporuz, rakibimiz en iyi futbolu bize oynasın isteriz, hakem en adil maçını biizm maçta yönetsin isteriz. hakemler konusu çok daha üzerinde durmamız gereken kritik bir konudur.

tkaımıza gelince volkanın bütün maçlarda ilk 18e alınmaması gerekir. hikayeden topçu. benim ideal 11im;

tolga
celutska giray yumlu ferhat
zokora colman
halil adrian henrique
burak

UmutBaykan
05.11.2011, 12:20
yarın çok rahat kazanırız,sıkıntı yok,sıkıntı bayram nedeniyle stadın dolmayacak olmasıdır.

Ömer Faruk61
05.11.2011, 12:22
arkadaşlar lütfen geçen sene kayseri nasıl oynadı, nasıl mücadele etti gibi yorumlar yapmayalım. yatacak mıydı yani, elinden gelen oyunu oynayacak tabi ki kaldı ki o maçta umutun boş kaleye gol kaçırdığını çok iyi hatırlıyorum. kayseri her sene içerde iyi maçlar çıkarır, fener,gs,bjk canını yakar, zaman zaman da deplasmanda iyi oynar. geçen sene iç saha maçında feneri yendiler, deplasmandaki maçta da kiralık v.babacanın hediyesiyle fenere yenildiler. olayı yok bize iyi oynadılara falan getirmek bize yakışmıyor. biz isteriz ki rakibimiz bize her zman elinden gelenin en iyisini oynasın, rakiplerimize de böyle oynasın. kayseri bu tür ekiplerden biridir. bir sivas değildir! geçen seneden tepki gösterebileceğimiz tkaımların başında eskişehir, sivas gelir. bu nedenle kayseriye puan kaybettik diye haksızlık yapmak bize yakışmaz. biz Trabzonsporuz, rakibimiz en iyi futbolu bize oynasın isteriz, hakem en adil maçını biizm maçta yönetsin isteriz. hakemler konusu çok daha üzerinde durmamız gereken kritik bir konudur.

tkaımıza gelince volkanın bütün maçlarda ilk 18e alınmaması gerekir. hikayeden topçu. benim ideal 11im;

tolga
zokora colman
halil adrian henrique
burak

İşte Yorum budur.Tebrik ederim.Ben ne olursa olsun Şotayı çok seviyorum..

Aleyna Yemenici
05.11.2011, 12:23
Kayseri acayip hırslı takım

Oynamıyor oynamıyor Trabzonspora gelince Kaplan kesiliyorlar .

ThePatriot61
05.11.2011, 12:28

tolga
zokora colman
halil adrian henrique
burak

Bize karsi aslan kesildikten sonra gelen gidene kaybettiler. Beter olsunlar. Intikam alinmali. Ayni satilmissehirden aldigimiz gibi. :mad:

sametaydin
05.11.2011, 12:30
Maçla alakalı değil. Takımımız için yapılan genel değerlendirmelerde takımın üç günde bir maç yaptığı, haliyle de yoğun maç trafiği içerisinde çok yorulduğu ve sahada fiziki olarak kötü durumunun bundan kaynaklandığını öne sürenler var.

Ben de soruyorum bu futbolcuların işi nedir? Adı üstünde bunlar futbolcu. Yani işleri futbol oynamak. Bundan başka ağır iş mi yapıyorlar da 3-4 günde bir maç yapınca yorgun düşüyorlar. Üstelik sene başından beri aynı haldeler. Bana göre bu oyuncular hiç çalışmıyorlar maçlara düzgün hazırlanmıyorlar ve çok tembeller bunun başka izahı olamaz. Ya da lig öncesi hazırlık çalışmaları yetersiz kalmış, bana göre bunun ihtimali çok az. Ama bir gerçek var ki oyuncularımız güçsüzlükten kaleye şut bile çekemiyorlar doğru düzgün.

Oğuzhan
05.11.2011, 12:38
Değişik bir kadro ile çıkarız bence. Hoca dinlendirmesi lazım artık bazı isimleri.

Mustafa ÖZDEMİR
05.11.2011, 12:40
yönetimden ses seda çıkmıyor hala...

.....
05.11.2011, 12:47
-------------Onur--------------
-------------------------------
-Celustka-Giray-Mustafa-Ferhat-
-------------------------------
Volkan-Aykut-Zokora-Adrian-Halil
--------------------------------
-------------Burak-------------

Yunus Emre SEYHAN
05.11.2011, 12:58
Yazılan kadrolara baktığımızda genelde 3 yabancı oluyor ilk 11'de. Bu da yönetimin başarısızlığını gösteriyor.

ANIL
05.11.2011, 13:04
......................tolga
celu.........giray..........glow......cech
.....................zokora
volkan.......colman........adrian...halil
....................burak

.....
05.11.2011, 13:15
Yazılan kadrolara baktığımızda genelde 3 yabancı oluyor ilk 11'de. Bu da yönetimin başarısızlığını gösteriyor.

6 yabancıyla bir kadro da kurabilirim. Lig maçı olduğu için ve oyuncularımız yorgun olduğu için böyle bir kadro yaptım mesela ben.

Fatih ÇOLAK
05.11.2011, 13:20
Artık orta sahayı, kimle oynarsak oynayalım...

Serkan-Zokora-Colman

veya

Aykut-Zokora-Colman

diye kurmalıyız...Böyle olunca takım çok az pozisyon veriyor...Pozisyon zaten buluruz...Birini atsak yeter...

Yunus Emre SEYHAN
05.11.2011, 13:24
6 yabancıyla bir kadro da kurabilirim. Lig maçı olduğu için ve oyuncularımız yorgun olduğu için böyle bir kadro yaptım mesela ben.
Şu durumda Pawel-Piotr(Sakatlıktan yeni çıktı ama oynadığı bölgede cok fazla oyuncu var) - Alanzinho - Sapara yedek oyuncu konumundalar.
Yedek kulubesi için bu sayı çok fazla. Yabancı alıp yedekte bekleyeceğine Eren gibi futbolcular şans bulsun. Takımda 7-8 yabancı olsun, hiç biri de tartışılmasın.

mekatronik
05.11.2011, 13:24
......................tolga
celu.........giray..........glow......cech
.....................zokora
volkan.......colman........adrian...halil
....................burak

Ideal kadronun bu olmasi gerek ozellikle defans hatti bozulmamali

lazoli06
05.11.2011, 13:31

tolga
zokora colman
halil adrian henrique
burak

Volkan konusunda söylediklerin külliyen yanlış. Ayrıca Kayseri geçen sene bizle oynamadan 2 hafta önce Fb ile de yaptı 2 pas yaptıklarını hatırlamıyorum.Bizden sonra yaptıkları maçlarda aldıkları sonuçlarda ilahi adalet değilse güçlerinin kalmadığındandır,çünkü tüm güçlerini bize karşı ortaya koydular

pReN@_61
05.11.2011, 13:35
Maçın saati şahane

ccd6167
05.11.2011, 13:40
Maçla alakalı değil. Takımımız için yapılan genel değerlendirmelerde takımın üç günde bir maç yaptığı, haliyle de yoğun maç trafiği içerisinde çok yorulduğu ve sahada fiziki olarak kötü durumunun bundan kaynaklandığını öne sürenler var.

Ben de soruyorum bu futbolcuların işi nedir? Adı üstünde bunlar futbolcu. Yani işleri futbol oynamak. Bundan başka ağır iş mi yapıyorlar da 3-4 günde bir maç yapınca yorgun düşüyorlar. Üstelik sene başından beri aynı haldeler. Bana göre bu oyuncular hiç çalışmıyorlar maçlara düzgün hazırlanmıyorlar ve çok tembeller bunun başka izahı olamaz. Ya da lig öncesi hazırlık çalışmaları yetersiz kalmış, bana göre bunun ihtimali çok az. Ama bir gerçek var ki oyuncularımız güçsüzlükten kaleye şut bile çekemiyorlar doğru düzgün.

dediğin doğru..futbolcuların işi bu .. avrupada da bi dunya maç yapan takım var senede 50-60 maç hatta.

ama manu gibi takım welbeck vb genc oyuncalrı oyntabılıyo..

ama bizde bu olay yok..neden yok çünkü lig ve kulupler buna hazır değil daha..

o yüzden mental olarak bakın fizik olarak demiyorum mental olarak hazır olmak için topcuların 2-3 sene bu olaya alışmaları lazım.

bn bu tempod devam edersek yonetım kulubeye yanı şenol hocaya destek olursa en geç 3 sene içinde büyük takımlar gibi mental ve fiziksel olrak maç seçeğimizi düşünmüyorum ama biraz sabır

.....
05.11.2011, 13:47
Şu durumda Pawel-Piotr(Sakatlıktan yeni çıktı ama oynadığı bölgede cok fazla oyuncu var) - Alanzinho - Sapara yedek oyuncu konumundalar.
Yedek kulubesi için bu sayı çok fazla. Yabancı alıp yedekte bekleyeceğine Eren gibi futbolcular şans bulsun. Takımda 7-8 yabancı olsun, hiç biri de tartışılmasın.

Eren'in ya da genç oyuncularımızın oynamasını bende istiyorum. Keşke Şenol Hoca bu konuda birşeyler yapsa...

nemo_61
05.11.2011, 13:51
Bize karsi aslan kesildikten sonra gelen gidene kaybettiler. Beter olsunlar. Intikam alinmali. Ayni satilmissehirden aldigimiz gibi. :mad:

bende şimdi buna baktım.. bizim maçtan sonra 6 maç üst üste kaybetmişler sonra Gs ile berabere kalarak puan almışlar..

macka61
05.11.2011, 14:02
çok zor bir maç olucak inşallah kazanırız

BEYTEKİN61
05.11.2011, 14:17
BMN kayseri maçında nerde olacak... bende maça gideceğim..

Ilelioglu
05.11.2011, 15:18
Bu maca hizli ve baskili baslamaliyiz. Hatta mac boyunca Kayserispor'a top bile yaptirmamaliyiz diye düsünüyorum.

Sakin, disiplinli ve sabirli ama 90 dakika pres yapan bir takim görmek istiyorum ki, buda bize galibiyeti getirir zaten.

Benim bu mac icin ideal on birim söyle...

-------------------------Tolga-------------------------

Celustka--------Giray-------------Glo--------------Cech

-------------Aykut--------------------Colman-----------

Burak--------------------Adrian------------------Volkan

--------------------------Halil--------------------------

Yedekler:

Onur, Mustafa, Ferhat, Zoko, Eren, Alan, Serkan

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Nihat Güneş
05.11.2011, 15:27
Aykut'un 11 başlaması lazım her lig maçında. Elinizde bir Umut yoksa ortasahanızın 3 lü olması şart.

Aykut-Colman-Zokora

Ilelioglu
05.11.2011, 15:30
Aykut'un 11 başlaması lazım her lig maçında. Elinizde bir Umut yoksa ortasahanızın 3 lü olması şart.

Aykut-Colman-Zokora

Zokora ile Colman oynamasa ancadir bence. Adamlarda derman denen birsey kalmadi. Ama Colman'in yerine kimi yazabiliirz? Yedegi yok bence.

Zoko'nun yerine Aykut olabilir. Üclü orta saha böyle maclarda önemli evet. Bu durumda Serkan oynasin. Aykut-Colman-Serkan

..

tturan
05.11.2011, 15:35
Zokora ile Colman oynamasa ancadir bence. Adamlarda derman denen birsey kalmadi. Ama Colman'in yerine kimi yazabiliirz? Yedegi yok bence.

Zoko'nun yerine Aykut olabilir. Üclü orta saha böyle maclarda önemli evet. Bu durumda Serkan oynasin. Aykut-Colman-Serkan

..

Bence de yavaş yavaş bazı maçlarda Zoko nun yerine Aykut'un süre almaya başlaması gerek. Çünkü Zoko bir ara 1 aylık Afrika kupası maçlarına gidecek şimdiden Aykut'un alışması gerek. Ayrıca bazı arkadaşlar Aykut dan ofansif fazla işler yapmasını istiyorlar ancak bu oyuncunun ofansif katkısından çok defansif katkısı olur takıma mücadel gücü son derece iyi, yaratıcı yanı olmadığı için defansın önüne monte edilmesi şu an için en mantıklısı.

tturan
05.11.2011, 15:41
Bu maca hizli ve baskili baslamaliyiz. Hatta mac boyunca Kayserispor'a top bile yaptirmamaliyiz diye düsünüyorum.

Sakin, disiplinli ve sabirli ama 90 dakika pres yapan bir takim görmek istiyorum ki, buda bize galibiyeti getirir zaten.

Yedekler:

Kimle ilerde press yapacan, şu an senin kadronda ilerde press yapacak tek oyuncu Halil. Volkan mı press yapıyor, ya da Adrian, ya da Burak bu üçü de hazırcı tipler. Burak arkaya atılan toplarda etkili oluyor, başka da varyasyonlarımız yok. Ben artık rakiplerin bizi çözdüklerini düşünüyorum, bu taktikle devam edersek işimiz çok daha zorlaşacak.

SDanışmaz
05.11.2011, 15:46
Adrian ve Colman varken takımıma güvenemiyorum. Bir yandan da yorgunluk var tabi..

Neyse yenilmeyelim bari.

sessizkral_1
05.11.2011, 15:48
Adrian ve Colman varken takımıma güvenemiyorum. Bir yandan da yorgunluk var tabi..

Neyse yenilmeyelim bari.

Adrian neysede Colman en kötü oynadığı maçta bile en çok top kapan en çok koşan adam yine.Bu adam forvet arkası olarak geldi ön liberoya döndü bunun suçlusu colman mı?

Bera B.
05.11.2011, 15:51
Adrian'ın sürekli oynayıp gol veya asist yaparak kendine olan güvenini ve takım arkadaşlarının ona olan güveninin artırılması lazım.

x_man
05.11.2011, 15:55
berabere biter gibi geliyor erenle volkan ilk onbirde oynaması gerek

cemoli5408
05.11.2011, 16:03

Aykut-Colman-Zokora

kesinlikle katıldığım düşünce budur. bizim 4-3-2-1 oynamamız lazım. 4-2-3-1 de takım oyunu oynayamıyorz

.....
05.11.2011, 17:37
Ligde takımların puanları birbirine çok yakın. Bu maçı alıp üst sıralara çıkmalıyız.

kadirgazioglu
05.11.2011, 17:58
serkan - aykut ikilisinden colman - zokora alternatifi denense

h@msi61
05.11.2011, 19:16
Adrian'in oynamadigi her hangi bir 11 maci kazanmamiz icin yeterli olacaktir.

sessizkral_1
05.11.2011, 19:20
Gs semih kayayı oynatıyor biz niye Ereni oynatmıyoruz ?

Eto'o
05.11.2011, 19:54
hemde stoper gibi riskli yerde

Cafer Bulur
05.11.2011, 19:55
Taraftarlar olarak lig maclarina konsantre olamiyoruz,bunun nedeni nedir?

Daha sonrada takim puan kaybettigi zaman veryansin ediyoruz,bu böyle olmaz.

Hadi yarinki mac bayram nedeniyle az ilgi görüyor,daha önceki maclarda da durum ayniydi.

Taraftar ve takim olarak toparlanmamiz gerekir,aksi takdirde lige sarilamayiz.

zafercalikoglu
05.11.2011, 19:58
zor mac,yenilmemiz gereken bir maç,yeterince puan kaybettik zaten,
yenelimde bayramımız olsun...

.....
05.11.2011, 20:45

Galipken oyuna almak zor iş mi anlamıyorum. 2 farklı maçlarda sok Eren'i bir gol yersek bile Eren'i kazanırız belki.

Bu forumda Onur içinde aynı şeyler söylendi. 1 tane hatalı gol yese bile geleceğimizi sağlam temellere atmış oluruz diye ve Onur Türkiye'nin en iyi kalecilerinden birisi şuanda.

Ilelioglu
05.11.2011, 20:53
Kimle ilerde press yapacan, şu an senin kadronda ilerde press yapacak tek oyuncu Halil. Volkan mı press yapıyor, ya da Adrian, ya da Burak bu üçü de hazırcı tipler. Burak arkaya atılan toplarda etkili oluyor, başka da varyasyonlarımız yok. Ben artık rakiplerin bizi çözdüklerini düşünüyorum, bu taktikle devam edersek işimiz çok daha zorlaşacak.

Bunu teknik heyet saglayacak. Aksi taktirde kesik yerler. O kadar.

Sefa
05.11.2011, 20:57
Maçın önemi çok büyük rakipler puan kaybediyor 3 puan alamazsak işimiz zor. Çıkış için 3 puan şart..

Fatih ÇOLAK
05.11.2011, 21:03
Takılan takılana, bu bana hiç sarmıyor...Böyle olunca 4 büyük birden puan kaybediyor ya hadi hayırlısı...

Maç çok önemli hale geldi çokkk...

Eren Karaahmetoğlu
05.11.2011, 21:06
Puan kaybı falan öyle bir ihtimal yok. Ne yap et, kazan.

Chiko
05.11.2011, 21:08
Henrique'den cok sey bekliyorum. Kendisini cok begenmesemde artik zamani geldi.

Cafer Bulur
05.11.2011, 21:08
Puan kaybı falan öyle bir ihtimal yok. Ne yap et, kazan.
Zor mac eren,kayseri bize hep ters geliyor.

Yogun mac trafigi,hücumda yasadigimiz sikintilar puan kaybi ihtimalini ortaya koyuyor.

Tabiiki fb ve gs nin puan kaybettigi bir haftada kazanmamiz cok ama cok önemli...

Ilelioglu
05.11.2011, 21:13
Zor mac eren,kayseri bize hep ters geliyor.

Yogun mac trafigi,hücumda yasadigimiz sikintilar puan kaybi ihtimalini ortaya koyuyor.

Tabiiki fb ve gs nin puan kaybettigi bir haftada kazanmamiz cok ama cok önemli...

Kesinlikle öyle. Bu maci gercektende kazanmaliyiz. Sahaya en iyi 11 cikmali. Kayseri'de dikkat edilmesi gereken oyuncu Amrabat. Duran toplarada calismak lazim. Umarim calisilmistir.

Baskili oynamaliyiz.

..

Ilelioglu
05.11.2011, 21:15

Yedekler:

Rakiplerin puan kaybettigi haftada riske gerek yok bence.

Ilk 11 söyle olmali...

-------------Zoko--------------------Colman-----------

Onur, Mustafa, Ferhat, Aykut, Eren, Alan, Serkan

..

volkan_627
05.11.2011, 21:15
adrian ı kes. colman ı adrian ın bölgesine çıkar. aykut u zokora nın yanına koy. sol tarafa eren, sağ tarafa volkan ı yerleştir. burak ı en uca gönder. defansta artık rotasyon yapma. celustka-giray-glowacki-cech... bu dörtlü artık her maç oynamalı. uyum çok öenmli bu bölgede. biraz da sahada savaş. al galibiyeti. bu hafta gs nin ve fb nin kayıplarından sonra çok önem kazandı...

Mustafa Umut
05.11.2011, 21:22
-------------Tolga---------
Serkan-Celustka-Giray-Cech
--Zokora--Aykut--Colman--
Volkan-----Burak------Halil
(Alan)---(Henrique)---(Eren)

Ilelioglu
05.11.2011, 21:23
Trabzonspor yarın saat 16 00 da kendi saha ve seyircisi önünde Kayserispor’u konuk ediyor
Yoğun maç temposu nedeniyle kadroda sürekli değişiklik yapmak durumunda kalan Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, Kayserispor karşısında da 1-2 nokta dışında değişikliğe gitmesi beklenmiyor.
Bordo-mavili takımın yarın sahaya Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Zokora, Colman, Serkan, Adrian, Halil Altıntop ve Burak Yılmaz şeklinde çıkması bekleniyor.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=97479

..

Böyle cikarsak en azindan kaybetmeyiz. Kazanmak icin daha azimli daha hirsli daha baskili oynamak gerekiyor. Insallah bunu basarir yolumuza devam ederiz.

Berberoğlu
05.11.2011, 21:23
Umarım 3 puanı alırız bu maçtan....

Aleyna Yemenici
05.11.2011, 21:24
Serkaaaan ah serkan.

Cafer Bulur
05.11.2011, 21:24
2 li orta sahayla oynadigimiz zaman ofansif etkinligimiz olmuyor.

Senin 3 lü orta sahan ile nasil gol bulacagiz?

Ilelioglu
05.11.2011, 21:26

Neden Celustka Stoper mevkiinde oynasin? Glowacki sakat degil Mustafa sakat degil...

..

ylmzince
05.11.2011, 21:29
aklım almıyor trabzonspor gibi türkiyenin en büyük takımının 11 inin değişmez oyuncusu

SERKAN BALCI

halil ibo
05.11.2011, 21:30
Evet ezeli ezikler puanları kaybettikten sonra daha anlam yüklü bir maç oynayacağız.Kazanmaktan başka çaremiz yok.
İnşallah neticede kazanan biz oluruz.Taraftarımızın görüntüleri hafta içi güzel olsa da Şenol Hocanın dediği gibi etkili bir destek bekliyoruz...

Eto'o
05.11.2011, 21:31
----------tolga----------------
celustka--giray--glowacki--cech
-----aykut-----zokora----------
---------colman---------------
volkan----burak-----halil(eren)

.....
05.11.2011, 21:31
Oyuncularımızı küçük görmeye gerek yok. Trabzonspor'umuz gerçek performansıyla ligin zirvesinde olacağına eminim. Bu maçı alarak liderliğe çıkışımız başlasın inşAllah.

.....
05.11.2011, 21:33
------------------Onur-------------------

Celustka-----Giray-----Mustafa-----Ferhat

Volkan---Aykut----Zokora---Sapara--Halil

------------------Burak-------------------

Cafer Bulur
05.11.2011, 21:34
tolga
celustka giray glowacki cech
serkan zokora colman
volkan halil
burak.

Ben bu kadrodan yanayim.

Aleyna Yemenici
05.11.2011, 21:34
Ben korkuyorum.. Kayseri oynamıyor oynamıyor Trabzonspor'a gelince fıldır fıldır.. bunun örneklerini önceki senelerde görebiliriz.

Haaa birdee 'Serkan' ..

Mustafa Umut
05.11.2011, 21:35
2 li orta sahayla oynadigimiz zaman ofansif etkinligimiz olmuyor.

Senin 3 lü orta sahan ile nasil gol bulacagiz?

Kontrollü oyun iyidir. Colman biraz daha ofansif oynar, Halil daha rahat olur.. 3 lü orta saha ile oynamamız şart bu sene. Umut Bulut olsaydı aynı şey geçerli olmazdı.

Neden Celustka Stoper mevkiinde oynasin? Glowacki sakat degil Mustafa sakat degil...

..

Amrabat ile mücadele edebilecek oyuncu Serkan olabilir ancak. Yani kafamda öyle şekilleniyor.. Sürekli kovalayacak, hızlanacak vs.. Glowacki son maçta çoğu oyuncudan fazla efor sarf etmişti o yüzden yazmadım. Celustka ile başlayıp 70. dakikalarda eğer 1-0 mağlup durumda olursak Mustafa'yı alırız oyuna (!)

Sefa
05.11.2011, 21:36
Amrabat ile mücadele edebilecek oyuncu Serkan olabilir ancak. Yani kafamda öyle şekilleniyor.. Sürekli kovalayacak, hızlanacak vs.. Glowacki son maçta çoğu oyuncudan fazla efor sarf etmişti o yüzden yazmadım. Celustka ile başlayıp 70. dakikalarda eğer 1-0 mağlup durumda olursak Mustafa'yı alırız oyuna (!)

Sen geçen yıl ki maçı izlemedin sanırım.. :rolleyes:

.....
05.11.2011, 21:37
Colman'ı ve Adrian'ı hoca dinlendirebilir. CSKA maçında ayakta durmaya takatleri yoktu.

Mustafa Umut
05.11.2011, 21:39

Geçen senenin 2. yarısında ki ve bu seneki Serkan şuan ancak Samsunspor'da ilk 11 başlayabilir.. Toparlanmış bir Serkan düşünerek yazdım, düzelecek inşallah ama bu hallerine daha fazla tahammül edemiyorum....

Cafer Bulur
05.11.2011, 21:42
Amrabati serkan degil celustka ile kontrol etmeliyiz.

Celustka cok seri,kademe anlayisi iyi kolay calim yemeyen bir oyuncu amrabatin hakkindan gelecektir.

Asi Çaykaralı61
05.11.2011, 21:47
Amrabati serkan degil celustka ile kontrol etmeliyiz.

Celustka cok seri,kademe anlayisi iyi seri bir oyuncu amrabatin hakkindan gelecektir.

Cafer abi'ye aynen katılıyorum Celustka nefes bile aldırmaz ona birde maç öncesinde uyarırsın maçın kader futbolcularından bir tanesi

Mustafa Umut
05.11.2011, 21:49
Amrabat'ı birisi tutsun da kim tutarsa tutsun :D

Necmi6161
05.11.2011, 21:53

ahahaha serkanın geçen seneki maçtan sonra futbol hayatı bitti. o maç neydi öyle :)

DeAgLeMaNyAq
05.11.2011, 21:55
Celustka'nın kademe bilgisi ve top kullanma becerisi Serkan'dan çok daha iyi lâkin daha süratli olduğunu hiç zannetmiyorum...

Fatih ÇOLAK
05.11.2011, 21:57
Celustka'nın kademe bilgisi ve top kullanma becerisi Serkan'dan çok daha iyi lâkin daha süratli olduğunu hiç zannetmiyorum...

Hocam o sürat geçen sene hiç işe yaramadı, bırak Ambarat'ı, Ozan İpek veya başka birisi de Serkan'ı pert etti...Serkan son 2 maçta orta sahada gözüme girdi...Artık sağ bek oynamasın, orta saha oynadığında takım daha az açık veriyor...

Berat Akçay
05.11.2011, 21:59
Celustka Amrabat'ı rahat tutar.En azından Serkan'ın durumuna düşmez

.....
05.11.2011, 21:59
Serkan ilk müdahalelerde başarılı değil. Celustka Serkan'a göre daha komple bir sağbek.

ziyaretci
05.11.2011, 22:00
bu sene ligteki ilk kritik macimiz.. kazanirsak lige ciddi sarilacagiz.. kaybedersek sahiden cok seylerin baslangici olabilir.. insallah kazanirz ve devre arasina cok ciddi iddiali girer ve ona gore transferler yapariz

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:02
Kayseride amrabat disinda furkan,abdullah ve gökhan ünal skora etki edebilen oyuncular,dikkatli olmaliyiz.

Sadece amrabata yogunlasmak dogru olmaz,komple bir takim oyunu ile kayseriyi alt edebiliriz.

Mustafa Umut
Serkan'ın yedek kalmayacağını düşünürsek; sağ bek olarak mı orta saha olarak mı oynamasını istersiniz?

Sağ açıkta aldığı her topu geriye attığı zaman kafamı koltuklara vurduğum anları düşününce, sağ bek diyorum. Yanına da stoper olarak Celustka'yı koysak biraz daha rahat olabilir. Tabi böyle bi dizilişin çıkma ihtimali sıfır.

Hamza Yilmaz
Halil ve Colman dinlenebilir bu macta... Mesela böyle cikabiliriz yarinki maca
---------------Tolga-----------
Celustka----Glo-----Giray-----Cech

----------Zokora-----Aykut------

Volkan----Sapara------Adrian

-----------Burak----------

Erbay
05.11.2011, 22:03
Serkan son 1-2 yılda öyle yavaşladı ki bildiğin ağır futbolcuya dönüştü.

Ilelioglu
05.11.2011, 22:04
Serkan'ın yedek kalmayacağını düşünürsek; sağ bek olarak mı orta saha olarak mı oynamasını istersiniz?

Sağ açıkta aldığı her topu geriye attığı zaman kafamı koltuklara vurduğum anları düşününce, sağ bek diyorum. Yanına da stoper olarak Celustka'yı koysak biraz daha rahat olabilir. Tabi böyle bi dizilişin çıkma ihtimali sıfır.

Orta sahada oynasin. Gününde oldugu zaman cok top caliyor ve iyi pres yapiyor.

..

ziyaretci
05.11.2011, 22:05
bakin iki sene onceki alanzinho-Engin handikapini bu sene Adrian-alanzinho-Volkan olarak yasiyoruz... takim savunmasi cok zayif kaliyor.. hucumda da bireysel fizik gucleri ve kondisyonlari cok dusuk.. bu ucluden mac icinde 1 i oynadigi surece kazanma sansimiz daha fazla!!!

xxxxxxxxxxxxxTOLGAxxxxxxxxxxxx
Celutska__Giray__Glo___Marek
_____Zokora____Aykut_____
_________Colman_________
Halil________________Alanzinho
_________Burak_____________

bu kadro gol yemez.. gol atar mi? gormek lazim ama en azindan hucum hattini bozan Serkan yok

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:06
Simdiye kadar beni en cok hayal kirikligina ugratan futbolcu sapara oldu.

Sizce bu durumun nedeni ne olabilir?

ziyaretci
05.11.2011, 22:08

herseyin nedeni KONDISYON!!

Volkan in sebebi Kondisyon -

Adrian in sebebi Kondisyon -

Burak in sebebi KONDISYON +

İbrahim Gökhun Öztürk
05.11.2011, 22:10

sol açıkta diyorum..zaten orda kim oynarsa verim alamıyoruz...hiç değilse böylece diğer taraf rahat eder...

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:10
herseyin nedeni KONDISYON!!

Volkan in sebebi Kondisyon -

Adrian in sebebi Kondisyon -

Burak in sebebi KONDISYON +
Yogun mac trafigi mi futbolculari etkiliyor diyorsun?

Asi Çaykaralı61
05.11.2011, 22:11

Benimde Sapara'dan çok beklentim vardı hala sürüyor bakalım inşALLAH karşılar ben kondisyon eksiği ve güçsüzlükden kaynaklandığını düşünüyorum

.....
05.11.2011, 22:13
Sapara bir iki maç oynasın şöyle kendine gelsin hele. Doğru düzgün üst üste iki maç oynamadı.

Ilelioglu
05.11.2011, 22:15
Yogun mac trafigi mi futbolculari etkiliyor diyorsun?

Hayir...:) Adamlarda zaten kondisyon yok. Yani kampa ihtiyaclari var. Kondisyon depolamalari lazim. ;)

Aslinda sadece Volkan ve Sapara'da degil, takimin genelinde öyle. Burak'ta bile kondisyon sorunu var bence. CSKA macinda en az kosanlardandi.

..

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:18
Hayir...:) Adamlarda zaten kondisyon yok. Yani kampa ihtiyaclari var. Kondisyon depolamalari lazim. ;)

Aslinda sadece Volkan ve Sapara'da degil, takimin genelinde öyle. Burak'ta bile kondisyon sorunu var bence. CSKA macinda en az kosanlardandi.

..
Kondisyon sorunu oldugu kadar düsünce yorgunlugu da futbolculari etkiliyor olabilir.

Tempomuzun düsük olmasini anlayabiliyorum ama bazi oyuncularimiz(Adrian,sapara) fizik olarak cok kötü durumdalar.

Nihat Güneş
05.11.2011, 22:22
Defans dörtlümüz belli, Cl maçlarındaki dörtlü. Ortasahada eğer iki oyuncu bırakırsak kusura bakmayın ama Ambarat otobana çevirir orayı, ayrıca Furkan ve Gökhan Ünal gibi arkaya iyi sarkan oyuncuları varken ikili ortasaha oynamak intiharla eşdeğerdir. Bu maçta önemli olan takım ve kademeli savunma, bu da ancak takım oyununa uygun oyuncularla sağlanabilir. İleriye dizdiğiniz 4 hücumcuyla takım savunması filan yapamazsınız .Bknz.Antalya maçı.Çok hücumcuyla oynamak çok pozisyona gireceğiz anlamına gelmiyor malesef.Antalya maçında 5 hücum özellikli oyuncu varken pozisyona dahi giremedik neredeyse.

Biz ne zaman sakatlıklar vs . başka nedenlerle Engin-Selçuk-Colman üçlüsünü bozduk o gün bugündür oyunu domine edemiyoruz. Şu an elimizde bunu yapabilecek 3 oyuncu var. Aykut-Colman ve Zokora. Serkan iyi hoş koşuyor mücadele ediyor ama top hücum anlamında ayağına geldiğinde ben şahsen kendisinden bir şey beklemiyorum ve beklediğim gibi de çoğu pozisyon heba oluyor. Ama top Aykut'un ayağına geldiğinde her an derinlemesine çok güzel paslar çıkarabileceğini biliyorum. Bknz.Benfica maçı, Bknz.Antep maçı.

Ama şunu da unutmamak gerekir ki bu takım neredeyse 3 günde bir aralıksız maç yapıyor, evet oyuncuları dinlendirmek şart ...Fakat dün ve bugün yaşanan puan kayıplarından sonra yarınki maça çıkabileceğimiz en iyi ve kaliteli kadromuzla çıkmak şart. 7 puanlık maç. İnşallah kazanırız.

Ilelioglu
05.11.2011, 22:26
Pazar maci oynadiktan sonra haftaya Cuma maci oynayacagiz. Oysa Besiktas Pazar ve yine Pazar oynayacak.

Her iki takimda Avrupa'da mücadele ediyor. Neden bize daha az zaman veriliyor? Cuma oynayan Fener yine Cuma oynasin arkadas. Adamlar Avrupa'da degiller ama daha fazla dinleniyorlar. Farkindasmisiniz?

..

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:28
Pazar maci oynadiktan sonra haftaya Cuma maci oynayacagiz. Oysa Besiktas Pazar ve yine Pazar oynayacak.

Her iki takimda Avrupa'da mücadele ediyor. Neden bize daha az zaman veriliyor? Cuma oynayan Fener yine Cuma oynasin arkadas. Adamlar Avrupa'da degiller ama daha fazla dinleniyorlar. Farkindasmisiniz?

..
Haftaya cuma mac yok renkdas,rahat ol.;)

Ondan sonraki hafta cuma oynamamiz iyi,daha sonra sali günü inter le oynayacagiz.

Ilelioglu
05.11.2011, 22:32
Haftaya cuma mac yok renkdas,rahat ol.;)

Ondan sonraki hafta cuma oynamamiz iyi,daha sonra sali günü inter le oynayacagiz.

Milli macmi var?

.....
05.11.2011, 22:34
Defans dörtlümüz belli, Cl maçlarındaki dörtlü. Ortasahada eğer iki oyuncu bırakırsak kusura bakmayın ama Ambarat otobana çevirir orayı, ayrıca Furkan ve Gökhan Ünal gibi arkaya iyi sarkan oyuncuları varken ikili ortasaha oynamak intiharla eşdeğerdir. Bu maçta önemli olan takım ve kademeli savunma, bu da ancak takım oyununa uygun oyuncularla sağlanabilir. İleriye dizdiğiniz 4 hücumcuyla takım savunması filan yapamazsınız .Bknz.Antalya maçı.Çok hücumcuyla oynamak çok pozisyona gireceğiz anlamına gelmiyor malesef.Antalya maçında 5 hücum özellikli oyuncu varken pozisyona dahi giremedik neredeyse.

Biz ne zaman sakatlıklar vs . başka nedenlerle Engin-Selçuk-Colman üçlüsünü bozduk o gün bugündür oyunu domine edemiyoruz. Şu an elimizde bunu yapabilecek 3 oyuncu var. Aykut-Colman ve Zokora. Serkan iyi hoş koşuyor mücadele ediyor ama top hücum anlamında ayağına geldiğinde ben şahsen kendisinden bir şey beklemiyorum ve beklediğim gibi de çoğu pozisyon heba oluyor. Ama top Aykut'un ayağına geldiğinde her an derinlemesine çok güzel paslar çıkarabileceğini biliyorum. Bknz.Benfica maçı, Bknz.Antep maçı.

Ama şunu da unutmamak gerekir ki bu takım neredeyse 3 günde bir aralıksız maç yapıyor, evet oyuncuları dinlendirmek şart ...Fakat dün ve bugün yaşanan puan kayıplarından sonra yarınki maça çıkabileceğimiz en iyi ve kaliteli kadromuzla çıkmak şart. 7 puanlık maç. İnşallah kazanırız.

Çok güzel özetlemişsin abi. Bende sana katılıyorum. Sadece Colman'ı ve Adrian'ı hoca dinlendirebilir belki. Ayrıca Aykut'a ayrıca bir parantez açmak istiyorum bu çocuğun üstüne gitmeliyiz.

Cafer Bulur
05.11.2011, 22:35
Milli macmi var?
11-15 kasimda milli maclar var,lige ara veriliyor.

.....
05.11.2011, 22:43
Maçın önemi çok büyük. Galibiyet serisine ligde başlamamız lazım. Gaziantep'te attığımız golün bir anlamı olmalı :)

Ilelioglu
05.11.2011, 22:52
Bende ikili orta sahadan vaz gectim an itibari ile. Aykut-Zoko-Colman üclüsü olmali...Önlerinde Adrian, Burak ve Halil. Golü atariz bir sekil bence. Önemli olan gol yememek.

.....
05.11.2011, 22:58
Alanzinho bütün maçlara sonradan girsin lütfen :)

Asi Çaykaralı61
05.11.2011, 23:01
Kayserispor takımının orta sahası ve hücum hattı iyi.Ama defans ve kalede sorunlar yaşıyorlar hücum hattımızın gününde olması demek maçı erkenden koparmak anlamına gelir diye düşünüyorum

Mert Oğuzlu61
05.11.2011, 23:04
adrian mirjrjryjvjwwywyzki den patlama bekliyorum.

burak a arkadakilerinde iyi destek olması lazım, şu uşağa yüklüyoruz bütün yükü, adrian halil özellikle henrique reyiz... başlayın artık.

Samet Yildirim
05.11.2011, 23:04
Kayserinin ne oynayacagi belli hucumda sadece ve sadece amrabata bagli kalacaklar...

4 savunma arti 3 defansif orta saha bana dogru gelmiyor...

volkan--------------halil
--------burak-pawel-----

Olabilir.

anth
05.11.2011, 23:12
Eren için yapılan yorumlar zamanında Onur'a da yapıldı. Forumda herkes Onur oynasın diyordu. Biraz şans ile o fırsatı buldu ve çok iyi kullandı. Eren'e de şans verilirse çok iyi değerlendireceğini çoğu kişi düşünüyor. Ama Antep maçında kadroya alınmadıktan sonra artık bolca sakatlık ve cezalı olmadan kadroya girebileceklerine ne yazık ki inanmıyorum.

Tolga CSKA maçından sonra fiziksel olarak değil ama 3 günde bir oynamak bizi zihinsel olarak çok yordu demişti. Bu maç ve ligdeki bütün maçlarımızdaki en büyük sorunumuz bence bu.

Ogün YAZICI
05.11.2011, 23:12
umarım şenol hoca burakı tek forvet sürüp arkasında ne yaptığını bilmeyen 5 orta saha oyuncusundan kurulu bir sistemle çıkmaz.henrique halil burak üçlüsü sahada olmalı.orta sahayı nasıl şekillendireceği ise merak konusu.benim tercihim zokora colman alanzinho olur.

Atakan
05.11.2011, 23:13
Onur mu oynar acaba :D

Kara Mert61
05.11.2011, 23:14
Colman artık oynamasın ya.Bu kadar kötü oynayan bir futbolcu neden her maç 11 başlar.Takımın en büyük problemi takım koşmuyor.Koşsa bile düşük tempoda koşuyor.

Özkan Şentürk
05.11.2011, 23:16
Celustka ve serkan için zor maç olacak Ambrabat karşısında.Kademeli şekilde savunmamız lazım bu adamı.

Atakan
05.11.2011, 23:17
Tolga-Serkan-Giray-Glowacki-Celustka-Zokora-Colman-Adrian-Volkan-Halil-Burak 11'i çıkacak büyük ihtimal. Belki Onur olur :D

Ilelioglu
05.11.2011, 23:19
Alanzinho bütün maçlara sonradan girsin lütfen :)

Aynen katiliyorum. ;)

Oruç
05.11.2011, 23:21
1-0 mı olur, yarım-0 mı olur bilemem ama kesinlikle kazanmamız lazım yarın. Fırsat kaçmamalı.

Gelecek hafta bejeke-gese maçı da var üstelik. Önümüzdeki iki hafta 6 puan almak şart.

AYYILDIZ
05.11.2011, 23:24
Bu maci alirsak ligde 2.oluyoruz.Fb ile fark 2 puana iniyor.Cok onemli bir mac bizim icin.Avrupa icin ilk 4e girmek sart.

MDanışmaz
Büyüklerin puan kaybettiği haftada bizde onları kırmayıp puan kaybediyoruz umarım bu hafta 3 puanı alırız..

Cem Akyüz
Vay arkadaş bu ne Amrabat'mış ya.Vallahi Ronaldo'yu Messi'yi bu kadar konuşmuyorsunuz.Yakında yazılır Ambrabat Messi'den iyi diyenler falan

Rahmi Akkurt
05.11.2011, 23:31
Üst sıralardaki takımlar puan kaybetmişken bu maçı kesinlikle almamız lazım .

Dikkat : Amrabat geçen sene "poşet etti" defansımızı.

Behçet61
05.11.2011, 23:37
Bence rahat alırız maçı 2-0 biter,hayırlı bayramlar arkadaşlar

ph=61
Bayramın 1. gününe rastlaması kötü olmuş futbolcu psikolojisi açısından. Bi an önce bitsinde aileme kavuşayım telaşı içinde olacakları kaçınılmaz. İnşallah bu heyecanla golleri de peşpeşe atarlar. Yoksa 1 tane atacaklarsa onu da son dakka atarlarsa sevinirim, sonra yiyeceğimiz garanti gibi bişey.

Oğuzhan
Alırsak Fenerbahçe ile aramızda 2 puan fark kalıyor. Milleti susturmak adına kesinlikle kazanmalıyız.

krdnz
05.11.2011, 23:41
Kalan iki maçı kaybetsek bile çok büyük iş başarmış oluruz.Bu maçın sonucu kötü olursa hiç üzülmem.Takım fazla stres yapmasın derim ilk ŞL maceramızda 5 puan bizim için yeterlidir.Fazlası olursa Allah bereket versin der devam ederiz.

FC-ST-PAULI-61
05.11.2011, 23:44
Alırsak Fenerbahçe ile aramızda 2 puan fark kalıyor. Milleti susturmak adına kesinlikle kazanmalıyız.
Fener zaten düsecek.

irfan61
05.11.2011, 23:44
Kalan iki maçı kaybetsek bile çok büyük iş başarmış oluruz.Bu maçın sonucu kötü olursa hiç üzülmem.Takım fazla stres yapmasın derim ilk ŞL maceramızda 5 puan bizim için yeterlidir.Fazlası olursa Allah bereket versin der devam ederiz.Abi yanlış başlığa yazdın sanırım. :) Burası STSL Trabzonspor-Kayserispor maç başlığı.

Nihat Güneş
05.11.2011, 23:46
Fener bence de düşecek ama onların ensesinde olmak hatta belki bir iki hafta sonra lig liderliğine oturmak rakip taraftarın gireceği psikoloji açısından paha biçilemez :)

lazibere
05.11.2011, 23:46
Kayseriyi eze eze yeneceğiz.Hiç bir maç için bu kadar net konuşmadım.

Amrabat bu maçta asla yıldızlaşamayacak.

Goller

2 burak ve Volkan

Oruç
05.11.2011, 23:47
Hatta galibiyet golünü son sakikalarda atalım.

Çıldırsınlar.

:D

lazibere
05.11.2011, 23:48
Bize hucum yapmaya kalkan takımlardan belki gol yiyebiliriz ama defans hattını ilerde tutmya çalşacak her takım bizden bol gol yer. En çok Burak'ın fazla atmasını istiyorum

lazibere
05.11.2011, 23:49
Kazanırsak Lige yenıden damga vururuz.Fenerin düşüşünün devam edeceğini düşünüyorum.

pReN@_61
05.11.2011, 23:52
Ambarat'ı kitlersek pastırmacıların hücum gücünü bitirmiş oluruz.Geçen hafta gsye karşı ambarat haricinde çok kötüydüler.O da zaten bireysel bişeyler yapmaya çalışmıştı.

krdnz
06.11.2011, 00:05
Abi yanlış başlığa yazdın sanırım. :) Burası STSL Trabzonspor-Kayserispor maç başlığı.

Operanın acemisiyim ondan oldu galiba :)

Osman Yavuz
06.11.2011, 00:05
Ambarat'ı kitlersek pastırmacıların hücum gücünü bitirmiş oluruz.Geçen hafta gsye karşı ambarat haricinde çok kötüydüler.O da zaten bireysel bişeyler yapmaya çalışmıştı.
Takım kurgumuzda Amrabat'ı durdurabilecek bir adam yok. O yüzden alan savunması yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

Armağan Dere
06.11.2011, 00:30
Kayseri ve Mersin maçları çok tehlikeli..
Mersin bu akşam Gs ile başabaş oynadı..
İşimiz Mersin deplasmanında da zor..
İyi takım kurmuşlar..

Yaşar
06.11.2011, 00:32
Ligde kolay maç yok.
Her maç zor.
İyi- kötü; ağır-aksak kazanmak önemli.
Kazanacağız inşallah.

Ilelioglu
06.11.2011, 00:32
Kayseri ve Mersin maçları çok tehlikeli..
Mersin bu akşam Gs ile başabaş oynadı..
İşimiz Mersin deplasmanında da zor..
İyi takım kurmuşlar..

Hem Mersin hemde Ordu gercektende lig icin iyi bir kadroya sahipler.

..

sessizkral_1
06.11.2011, 01:42
Trabzonspor, Kayserispor maçıyla birlikte 23 gün içerisindeki 7. karşılaşmasını oynayacak.

cendelsahinov
06.11.2011, 02:55

Toplam oynadığı süre bir maçın tamamı kadar bile değil. Ayrıca zaten Sapara forvet arkası, ofansif bir oyuncu fakat Şenol Güneş ondan defansif görevleri yapmasını istiyor. Örneğin Alex'i yada Hagi'yi ön liberoya koymak gibi. Sadece akılsızlık. Adrian bu kadar vasatken faydalanmak gerekir.

Sefa
06.11.2011, 02:58
Öyle ve ya böyle kazanmalıyız bu maçı. Oynanacak futbol umrumda değil bu maç. Çok kritik bir viraj..

Tolga - Celustka - Giray - Glowacki - Cech - Aykut - Zokora - Colman - Adrian - Halil - Burak.. İyi bir 11 ama Hoca'nın Serkan aşkı malum. Ona yer açmak lazım. Aykut ve ya Cech dışarıda kalır..

FC-ST-PAULI-61
06.11.2011, 03:03
Volkan Sen sakat degil galiba .Degilse kesin oynar.

İleli
06.11.2011, 04:26
Volkan Sen sakat degil galiba .Degilse kesin oynar.

tam onu yazmaya geldim beklenti buyuk artik oynamaya baslasin artik Trabzonspor taraftarinin sabri cabuk tukenir, nerde bursadaki volkan nerde Trabzondaki volkan hala guveniyorum bu cocuga baslicak ama nezaman ...

.....
06.11.2011, 04:42
Trabzonspor, Kayserispor maçıyla birlikte 23 gün içerisindeki 7. karşılaşmasını oynayacak.

Buna can mı dayanır Allah aşkına. Oyuncularımız böyle bir programda ilk defa oynuyor. Fazla yüklenmemek lazım...

Ogün YAZICI
06.11.2011, 07:36
sezon başından beri en yoğun maç temposuna sahibiz hem CL hem süper lig oynuyoruz milli takıma çok sayıda oyuncu veriyoruz ve bugün kazanırsak 2.liğe yükseliyoruz ...bu müthiş bir iş sene başında bu takım ilk 4'e giremez komedilerine iyi bir cevap şu durum bile...

Mert Pasa
06.11.2011, 07:46
Toplam oynadığı süre bir maçın tamamı kadar bile değil. Ayrıca zaten Sapara forvet arkası, ofansif bir oyuncu fakat Şenol Güneş ondan defansif görevleri yapmasını istiyor. Örneğin Alex'i yada Hagi'yi ön liberoya koymak gibi. Sadece akılsızlık. Adrian bu kadar vasatken faydalanmak gerekir.

Genelde Saparanin bize ofansif faydali olacagina katiliyorum.Ama su anki haliyle oynamamasina akilsizlik,Adriani vasat bulup Saparayi bulmamak cok abartili olmamismi renkdas?

Mert Pasa
06.11.2011, 07:49
Buna can mı dayanır Allah aşkına. Oyuncularımız böyle bir programda ilk defa oynuyor. Fazla yüklenmemek lazım...

kesinkes haklisin,valla ben bile izlemekten yoruldum,heyecanim azaldi onlar nasil oynasin?Ah TFF ah MAA yatacak yeriniz yok

thetruth61
06.11.2011, 07:55
amrabatı durdurmu gerisi boş rahat raha yenrız savunamalrı çok kötü

.....
06.11.2011, 08:21
Bu maçı alırsak 2.liğe kadar yükselme şansımız olabilir. Lider fb ile aramızdaki puan farkıda 2 ye iner. Süper fırsat. İyi değerlendirmemiz lazım.

abcabca
06.11.2011, 08:45
Öyle ve ya böyle kazanmalıyız bu maçı. Oynanacak futbol umrumda değil bu maç. Çok kritik bir viraj..

Tolga - Celustka - Giray - Glowacki - Cech - Aykut - Zokora - Colman - Adrian - Halil - Burak.. İyi bir 11 ama Hoca'nın Serkan aşkı malum. Ona yer açmak lazım. Aykut ve ya Cech dışarıda kalır..

Aynen bu kadro en iyi kadromuz sadece son performans durumuna göre Adrian yerine Aykut'ta geride olduğu için Henrique ile başlanabilir, yoksa Burak dışında kaleye şut çeken oyuncumuz yok.

Enes Ünal Kaya
06.11.2011, 08:53

kötü futbol için mazeret olur mu bilmiyorum ama kızamıyorum onlara..

ciddi söylüyorum maçları izlemeye yetişemiyorum onlar nasıl oynuyor anlamadım

.....
06.11.2011, 08:55
Cech yerine Ferhat'ın oynamasını istiyorum. Eski Ferhat'tan eser yok. Ayakları yere sağlam basıyor artık. Ona güvenmeliyiz.

thetruth61
06.11.2011, 09:10
bence zokorayı cska maçında oldugu gıbı oynatırsak yenerız wagner durdurmakta yardım etmişti aynı şeiklde bgun ambarata yardım savunmasıyla durduruz

thetruth61
06.11.2011, 09:12
yenersek çok iyi olur çünkü zor fiktür geliyor

Yunus Emre SEYHAN
06.11.2011, 09:25
Bugun 3 puanı alamazsak;
İnişli çıkışlı bir şekilde sezona devam ederiz, sene sonunda da ilk 4'e gireriz.
Bugun 3 puanı alırsak;
Şampiyonluğa oynarız. Play offlarda ne olur belli olmaz
Sonuc;
Hiç birinin önemi yok. Çünkü Hırvatistan maclarından sonra büyük ihtimalle 3 takım düşecek. Lig karışacak, Resmileşmemiş olan şampiyonluğumuz resmileşecek vs.

Bugun takımımız bize bayram hediyesi verse hiç fena olmaz.

.....
06.11.2011, 09:30
Ağırlığımızı koyduğumuz anda bu maçı kazanırız Allah'ın izniyle. Lakin Manisa maçı aklıma geliyor. 1-0 öndeyken 2. golü atamadık ve 1-1 olduktan sonra nasıl topa basmıştı bizim oyuncular.Yine aynısı olmaz inşAllah. Hep zor durumdayken iyi oynamaya başlıyoruz. Zora düşmeden işimizi garantiye alsak çok güzel olacak.

Vkgz
06.11.2011, 09:32
zor maç ama zianiden sonra orta sahaları bozuldu.

.....
06.11.2011, 09:36
Taraftar inşAllah maça ilgi gösterir.Kurban telaşından tribünlerde boşluklar olabilir.

.....
06.11.2011, 10:39
Victory Forma ile sahada olacağız
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8811-6J3U5E6G.jpg
Takımımız bu akşam oynayacağı Kayserispor maçında Victory forma giyecek.

Buna göre takımımız Kayserispor karşısında victory forma, bordo şort ve bordo çorapla sahada mücadele edecek. Kalecimiz ise siyah forma, siyah şort ve siyah çorap giyecek.

kemaLAZ61
06.11.2011, 10:56

Yazik günah arkadas ya! TFF ISTIFA!

TSezgin61
06.11.2011, 11:09

Bu ne yaa... Ben tarafar olarak yoruldum yemin ederim, futbolcu napsin

Mustafa Umut
06.11.2011, 11:12
90+3 de penaltıdan atıp kazanırsak şu mübarek bayram gününde fenerli sayısında azalma olabilir :D

OYılmaz
06.11.2011, 11:14
Fulbolcu oynasın 23 günde 7 maç birşey değil. Ben geçen 6 günde 4 halısaha maçı yaptım buna ne demeli. :)

Asi Çaykaralı61
06.11.2011, 11:21
Haydi Trabzonsporum inşALLAH 3 puanı alacağız

Fatih ÇOLAK
06.11.2011, 11:27
Victory ile çıkacakmışız, güzelll :)

Mustafa Umut
06.11.2011, 11:35
Furkan ve Sefa da dikkat etmemiz gereken isimler diye düşünüyorum..

güneyli
06.11.2011, 11:50
Bjk puan kaybederse maçı aldığımız takdirde lideriz...Nasıl diye sormayın.

ANIL
06.11.2011, 11:51
...................................tolga
celu..............giray...................mustafa. ........ferhat
...............................aykut
..................colman................adrian
volkan....................sercan.................. ........eren
..............................burak

Asi Çaykaralı61
06.11.2011, 11:53
Kayserispor mücadelesinde Furkan'ı savunmanın arkasına kaçırmamaya dikkat etmemiz lazım her ne olursa olsun hedef 3 puan zorlu fikstürde 3 puanı inşALLAH alıp yolumuza devam edeceğiz

Yiğit SARI
06.11.2011, 11:58
Eren'i izlememiz lazım artık.

GULER
06.11.2011, 12:07
Gecen senenin intikamini alacagiz insallah

61trabzonomer
06.11.2011, 12:10

hükmen yenildik desene :p +1 fazla kardeş ama erenle sercanı görmek için varsın yenilelim hükmen :p

Oğuzhan
06.11.2011, 12:10
Bayramın birinci günü 4 de maç tam komedi ya :)

Evine giren insan yok akşama kadar bayramın ilk günü.

.....
06.11.2011, 12:15
Eren'i yedek kulübesinde görsek belki izleyebiliriz. Daha resmi maçlarda 18 kişilik kadroda görmedim ben.

Eto'o
06.11.2011, 12:18
celustkanin yerinede koy serkani yada tayfunu al sana 100% yerli takim
yenermiyiz ? orasini bilmem :)

Eto'o
06.11.2011, 12:19
biz gine 16h00 oynuyoruz bursa 13h00de
TFF MAA ISTIFAAAAAA

.....
06.11.2011, 12:26
Maç saatlerini 19:00 yapabilirlerdi. Bursa'nın durumu bizden daha kötü. Bayram namazını kılıp istanbula yolculuğa çıksalar ancak maça varırlar. Bayram günlerine neden maç koyarlar anlayamıyorum.

SensitiveLord61
06.11.2011, 12:27
Maça saatler kala forumda hareket yok

Koray
06.11.2011, 12:31
Bu maçı mutlaka kazanmalıyız rotasyon yapılacak bi maç değil, en iyi kadromuzla çıkmalıyız.

Bayram hediyesi istiyoruz.

Eren Karaahmetoğlu
06.11.2011, 12:33
Kurban niyetine Kayseri'yi keselim, pastırmasını yiyelim. Vurduğun gol olsun Trabzonum.

Zafer Fidan
06.11.2011, 12:35
biz gine 16h00 oynuyoruz bursa 13h00de
TFF MAA ISTIFAAAAAA

Anlamadim..

DeAgLeMaNyAq
06.11.2011, 12:38
Fanatik, Glowacki'nin dinlendirileceğini Celustka'nın ise sakatlığı sebebiyle kadroda olmayacağını yazmış. Eyvah ki ne eyvah...

Eto'o
06.11.2011, 12:40
Anlamadim..
nasii :)
yani demek istedigim bu saate mac mi olur

.....
06.11.2011, 12:40
Fanatik, Glowacki'nin dinlendirileceğini Celustka'nın ise sakatlığı sebebiyle kadroda olmayacağını yazmış. Eyvah ki ne eyvah...

Glowacki değil de Celustka'nin yokluğu bizi zor durumlara sokabilir.

Celustka-Giray-Mustafa-Ferhat

Bence böyle çıkmalıyız.

Zafer Fidan
06.11.2011, 12:43
nasii :)
yani demek istedigim bu saate mac mi olur

Tamamda 13 daha iyi bir saat mi? :D

Koray
06.11.2011, 12:45

Umarım böyle bişey yoktur.

Eto'o
06.11.2011, 12:46
Tamamda 13 daha iyi bir saat mi? :D
yooo TFF kafayi yedi bari sabah camiden hemen sonra maci verselerdi daha iyi olurdu :)

GULER
06.11.2011, 12:46
Bu maci alirsak 2. siraya yerlesebiliriz, tabi IBB ve BJK nin puan kaybetmesi sartiyla.

Eto'o
06.11.2011, 12:47
bu macta aliriz yada berabere
kaybetmeyiz bugun ruya gormedim :)

Ahmet F. Zengin
06.11.2011, 12:57
Millet Puan Kaybetti Ya Bizde Kaybederiz Kesin :)

Ama Bi Kazanırsak Varya Off Süper.

Nihat Güneş
06.11.2011, 12:58
90+3 de penaltıdan atıp kazanırsak şu mübarek bayram gününde fenerli sayısında azalma olabilir :D

Kesinlikle Mustafacım :) Şu yaşananlardan sonra artık 3-0 4-0 vb. net skorlar yerine son saniyelerde gelen tek farklı galibiyetleri daha çok tercih ediyorum :)

Eto'o
06.11.2011, 12:59
henrique oynayabilecekmi ??

Eren Karaahmetoğlu
06.11.2011, 13:20
Celustka sakat mı? Hayda. Neyse, Serkan geçen seneden dersini almıştır. Sıkıntı olmayacak.

Tolga, Serkan, Mustafa, Giray, Cech, Zokora, Colman, Adrian, Volkan, Burak, Halil

tarsus
06.11.2011, 13:30
burak bugün cska maçında boş geçmenin acısını çıkarır.2gol kesin atar 3.gol belki:))

Atakan
06.11.2011, 13:42
Tolga-Serkan-Giray-Mustafa-Cech-Aykut-Colman-Adrian-Alanzinho-Halil-Burak 11'i çıkar heralde. Aykut-Zokora değişikliği olabilir. İnşallah kazanırız ihtiyacımız var.

Samet Yildirim
06.11.2011, 13:48
Simdi gelde sunu deme...

23 günde 7.macina cikan takim yorgunluk hisetmez...

23 günde 7.mac cok zor cok...bitik olmamak elde degil.

Kara Mert61
06.11.2011, 13:49
Kim kendini yüzde yüz hazır hiisediyorsa o oynasın.Koşamıcak mücadele edemicek durumda olan varsa hiç oynamasın..Yine birşey yapamadğımız bir ilk yarı olmasın artık.

yatara
06.11.2011, 13:53
Hayirli Bayramlar, insAllah alacagiz su maci haydi be Trabzonum al su maci

FC-ST-PAULI-61
06.11.2011, 13:56
Simdi gelde sunu deme...

23 günde 7.macina cikan takim yorgunluk hisetmez...

23 günde 7.mac cok zor cok...bitik olmamak elde degil.
Samet En iyi Kadro bizde diyordun.
Yedeklerimiz oynasin ozaman.:D

Atakan
06.11.2011, 14:18
Tolga-Serkan-Giray-Mustafa-Cech-Aykut-Colman-Adrian-Alanzinho-Halil-Burak 11'i çıkar heralde. Aykut-Zokora değişikliği olabilir. İnşallah kazanırız ihtiyacımız var.
Şöyle oynasak merak ediyorum nasıl olur. :D
------------------Tolga------------------
-------Celustka---Giray---Glowacki-------
-------------Zokora--Aykut--------------
-----------------Colman-----------------
Volkan Şen--------------------------Halil
------------------Adrian------------------
------------------Burak------------------

Murathan
06.11.2011, 14:21
Şöyle oynasak merak ediyorum nasıl olur. :D
------------------Tolga------------------
-------Celustka---Giray---Glowacki-------
-------------Zokora--Aykut--------------
-----------------Colman-----------------
Volkan Şen--------------------------Halil
------------------Adrian------------------
------------------Burak------------------
Amrabat gibi hızlı bir oyuncu varken beksiz oynamak.:rolleyes:

Mustafa Umut
06.11.2011, 14:26
Amrabat gününde olmazsa çok güzel olacak.. Top kayıpları vs..

Mert Pasa
06.11.2011, 14:28
sag bek Serkan stoper Mustafa Yumlu.mac sirasinda yesil cay oneririm sakinlestiriyor

Jester
06.11.2011, 14:30
sag bek Serkan stoper Mustafa Yumlu.mac sirasinda yesil cay oneririm sakinlestiriyor

Hocam bir de ortada Alanzinho var, ona ne öneriyorsun?

inadına_Trabzon
06.11.2011, 14:31
Bu adrian kimden torpillidir ? böyle bir forma sahip olan TÜRK oyuncusu olsa sözleşmesini feshederler oyunu sabote ediyor diye. Bu sabır niye ? Eren'in Sercan'ın günahı Türk olmaları mı ? Polonyalı veya Brezilyalı olsalardı,aldıkları paranın hakkını vermeselerdi KRAL mı olacaklardı ?

Şimdi adrian 1 gol atsa ,işte adrian mı diyecez ? yoksa ona sabrediliyor diye kaçan puanların hesabını mı sorcaz ?

Alanzinho ilk 11 oyuncusu değil. Bu gün ilk 11 de başlayıp gol de atsa asistte yapsa DEĞİL. çünkü ilk 11de çıkacak fiziki yapısı yok. 1-2 maç iyi oynar sonra yine dökülür. Bu adam 2.yarı ortalarında oyuna girecek adam.

Şenol Hoca alanzinhodan messi yaratmaya çalışıyor. bunu yaparkende takıma zarar verdi.veriyor,verecek.

Alanzinho SONBİRŞANS veya ŞOV oyuncusu.

Mustafa Umut
06.11.2011, 14:45
Hocam bir de ortada Alanzinho var, ona ne öneriyorsun?

Bir yastık ve her top kaybedişinde yastığa yumruk atın ya da kafa

hofsaale
06.11.2011, 14:49
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Cafer Bulur
06.11.2011, 14:51
Stad ve cevresinden haber var mi,maca ilgi nasil acaba?

bordo08
06.11.2011, 14:51
Bayramın ilk günü saat 16 ya maç koyan üstün zekalıyı gerçekten tebrik etmek gerekir..

Hele bursanın durumu daha fena adamlar zulumpiyat stadyumunda deplasmandalar maçta 13-00 te başladı...

Türk futboluna dışardan birini getirip yerin dibine sok desen bundan iyisini yapamazlardı..

Yabancılar yılbaşında evinde olsun diye kılı kırk yaran tff yönetimi bizim bayramlarımızı görmezden geliyor..

Bugün kazanırsak çok güzel olacak ama avni akerde bize her maç zor...

.....
06.11.2011, 14:52
Tolga
Volkan-Zokora-Aykut-XXXX-Halil
Burak

XXXX 'i bilemiyorum :)

bordo08
06.11.2011, 14:54
Stad ve cevresinden haber var mi,maca ilgi nasil acaba?

Forumdaki cansızlığı görünce stadyumuda tahmin etmek zor olmasa gerek..

Kombinesi olanlar bile gitmezler ya da koyununu danasını alan yatıracak girişte kesecek...

Cafer Bulur
06.11.2011, 14:55
Kanimca giray-glo ikilisinin degismemesi gerekir,hatta defansin hic degismemesi gerekir.

Defans fazla oynamaya gelmiyor,defansta uyum sart.

Cafer Bulur
06.11.2011, 14:56
Forumdaki cansızlığı görünce stadyumuda tahmin etmek zor olmasa gerek..

Kombinesi olanlar bile gitmezler ya da koyununu danasını alan yatıracak girişte kesecek...
Umarim sirf bayram diye maca gitmemezlik olmaz.

Takimin bu macta yogun bir taraftar destegine ihtiyaci olacak.

Oğuzhan
06.11.2011, 14:56
Kanimca giray-glo ikilisinin degismemesi gerekir,hatta defansin hic degismemesi gerekir.

Defans fazla oynamaya gelmiyor,defansta uyum sart.

Çağdaş dün süper oynadı bence, Mustafa'dan çok daha iyi bir oyuncu zaten ona göre çok daha tecrübeli. Adam o kadar dedi Türkiye'de öncelikli Trabzonspor'da oynamak isterim diye.

Boş adamlara milyonları sayacaklarına, alsalardı en azından yüreğiyle oynuyor ve kaliteli bir stoper.

Murathan
06.11.2011, 14:57
Tolga
Burak

Sapara olabilir.
Sapara zaten oynayacaksa Alan veya Adrian'la birlikte oynamamalı.

.....
06.11.2011, 15:01
Sapara olabilir.
Sapara zaten oynayacaksa Alan veya Adrian'la birlikte oynamamalı.

Alanzinho mümkünse ikinci yarı oyuna girsin :)

danger00
06.11.2011, 15:02
Kayserispor maci 11imiz: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Serkan, Zokora, Colman, Halil, Alanzinho, Burak #Trabzonspor

FC-ST-PAULI-61
06.11.2011, 15:02
Tolga
Burak

Neden ? Colmani unuttun

Cafer Bulur
06.11.2011, 15:03
Stada baglandilar,maca ilgi gercekten cok az.

SEDAT
06.11.2011, 15:04
* Ambarat ferhat'a fenalık geçirtir , ilk yarı geriye düşmessek iyidir , önündeki Alan'ı saymıyorum bile !

Cafer Bulur
06.11.2011, 15:05
* Ambarat ferhat'a fenalık geçirtir , ilk yarı geriye düşmessek iyidir , önündeki Alan'ı saymıyorum bile !
Hayirdir,ferhat ve alanzinho kesin ilk 11 demi?

bordo08
Cech 11 de yok sakatmı acaba...

FC-ST-PAULI-61
Kayserispor maci 11imiz: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Serkan, Zokora, Colman, Halil, Alanzinho, Burak #Trabzonspor
Ferhat ve Serkan Balci...
Bu Serkan Balci Messi mi anlamiyorum Mahalle Macina da cagirir onu Senol Hoca :D :D Her Macta oynuyor . Oynamadigi Maci hatirlamiyorum.

.....
06.11.2011, 15:06
Alanzinho keşke yedek başlasaydı...

SDanışmaz
06.11.2011, 15:07
Adrian yerine keşke Aykut'u koysadı, ikinci yarı da Alan'ı oyuna soksaydı.

Cafer Bulur
06.11.2011, 15:07
tolga celustka giray glowacki ferhat zokora colman serkan halil alanzinho burak

MuratJ
06.11.2011, 15:08
Şu defans hattı neden değişir arkadaş anlamıyorum. Defans bölgesinde istikrarımız olmadığından kaybettik tüm puanları. Hoca çok oynuyor bu bölge ile. Bu sebep oluyor puan kayıplarına. Glowacki'nin dinlendirilmesini anlarım ama Celustka-Giray-X-Cech şu 4'lü bozulmasın artık. Cech'i neden aldırdın hocam o zaman Cale'nin yedeğini oynatacaksan???? Kadro iyi değil. Serkan olacağına orada Aykut olsa ne olurdu. Saçma bir kadro. Alanzinho Halil Burak ise bence yanlış bir ileri üçlü. Hiç beğenmedim kadroyu. Yeneriz inşallah ki yenerizde orası ayrı ama kadro seçimi çok yanlış.

gtem
06.11.2011, 15:08
evet alanzinho ilk 11'de. bu adamın ilk 11 başlayıp da iyi oynadığı bir maç yok. bunu bütün camia, beşikteki bebekler bile öğrendi ama ............

Sefa
06.11.2011, 15:09
Kötü bir 11 dirençsiz ve yorgun.. Sonumuz hayrola..

FC-ST-PAULI-61
Ilk 11 begenmedim.

MuratJ
Çok merak ediyorum Şenol hoca neden Cech'i aldırdı?? Eleştirilen Cale'nin yedeğini oynatıyor Cech'i oynatmıyor. Cech iyi bir sol bek. Takıma monte edilmeli ama hoca sadece takımı bozuyor. Ortasahada Serkan yerine Aykut olsa ne olurdu ben anlamıyorum.

ahamitokutan
bu ne sevgi aaaaaahhh(alanzinho) bu ne ızdıraaaaap(serkan) :S

Cafer Bulur
Ne olursa olsun maci kazanabilecek kadronun sahada oldugunu düsünüyorum.

Önemli olan takim ve taraftarin maca motive olabilmesi,gerisi kendiliginden gelecektir.

.....
Ferhat'ın oynamasına sevindim. Çocuğa şans vermemiz lazım.

Keşke Alanzinho yerine Volkan'la başlasaydık ama Şenol Hocamız daha iyisini bilir.

Başarılar Trabzonspor'um!

Salih Kara
06.11.2011, 15:10
volkan şen kadroda yok.Sakat mı acaba?

MuratJ
06.11.2011, 15:10
Çok yanlış bir ilk kadro kesinlikle.

ahamitokutan
06.11.2011, 15:11
volkan 18de yoksa geçmiş olsun,şenol hoca kafayı arkadaşa takmış.sene sonunda ayrılır muhtemelen!

bordo08
Alanın ilk 11 başladığı tüm maçlarda diğer oyuncular aşırı yoruluyor çok kritik yerlerde inanılmaz top kayıpları yapıyor...Sonradan girmesi bencede mantıklı olandı ama umarım hocanın planı tutar...

MuratJ
volkan şen kadroda yok.Sakat mı acaba?
Yuh. Sakat falan değil. Hocanın yeni takıntısı başladı sadece. Acıyorum Volkan'a yazık olacak bu çocuğa.

FC-ST-PAULI-61
06.11.2011, 15:12
--------------------------------Tolga--------------------------
celustka--------giray---------------glo-----------ferhat-----------
-----------------colman-----------zokora--------------------------
serkan------------------Alan----------------Halil--------------------
---------------------Burak-------------------------------------------

Serkan orada oy-na-ya-maz!

Orada Engin gibi Doka gibi Oyuncuyu gecebilen ne yapacagi belli olmaya Adam oynamali.
Volkan Sen sakat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MuratJ
06.11.2011, 15:12
volkan 18de yoksa geçmiş olsun,şenol hoca kafayı arkadaşa takmış.sene sonunda ayrılır muhtemelen!
Hocanın takıntıları her zaman bu takıma zarar vermiştir. Bu konuda da öyle olacak gibi. İnşallah bu saçma sapan takıntılarından döner.

Bordo_MaviM_61
06.11.2011, 15:13
Çok merak ediyorum Şenol hoca neden Cech'i aldırdı?? Eleştirilen Cale'nin yedeğini oynatıyor Cech'i oynatmıyor. Cech iyi bir sol bek. Takıma monte edilmeli ama hoca sadece takımı bozuyor. Ortasahada Serkan yerine Aykut olsa ne olurdu ben anlamıyorum.

Yabancı kontenjanından 3 oyuncuyu defansta kullanmak istemiyor sanırım. Yani Glo Cech Cellu olsun istemiyor. Avrupada kontenjan sıkıntısı olmadıgından sureklı oynatıyor.

Alanzinho konusu çok komik bir hal aldı cidden:) Adam 60 tan sonra girince rakibi dağıtıyor ama ilk 11 oyuncusu değil. Buna açıklamam da Adrian inanılmaz yorgun olduğundan dolayı oynatamadığından mecburen Alan ile başlıyor.

Ama Aykut neden oynamaz onu anlamadım.

My
Colman - Aykut - Zokora orta üçlüsüyle başlasıydık daha iyi oluru bence.

gtem
Bu kadroyla zor maç olacak, Allah hepimize sabır versin, sakin olalım... :(

ErtuGrul
İki yedek kaleci var sanırım, biraz lüks olmuş bu tercih...

Sefa
06.11.2011, 15:14
Yedekler kimler ?

My
06.11.2011, 15:14
Bir de şuraya kendi olmusuz, karamsar fikirlerini kimse pompalamaya kalkmasın, lütfen. Pozitif sinerji. Negatifin oğl negatif değil.

Hamza Yilmaz
06.11.2011, 15:16
Senol Hoca sanirim Ferhati kazanmaya calisiyor. Artik is Ferhatta bitiyor. Ya iyi performans gösterip bu takimda kalici olacak ya da seneye siradan bir Anadolu takimda oynayacak.

Bordo_MaviM_61
Bu arada febe dusecegınden dolayı bu maçı alıp 19 puanla gizli lider olmalıyız. 4 5 Sıra birden atlayacağımız bir maç bu çok önemli!!

MuratJ
Yabancı kontenjanından 3 oyuncuyu defansta kullanmak istemiyor sanırım. Yani Glo Cech Cellu olsun istemiyor. Avrupada kontenjan sıkıntısı olmadıgından sureklı oynatıyor.

Alanzinho konusu çok komik bir hal aldı cidden:) Adam 60 tan sonra girince rakibi dağıtıyor ama ilk 11 oyuncusu değil. Buna açıklamam da Adrian inanılmaz yorgun olduğundan dolayı oynatamadığından mecburen Alan ile başlıyor.

Ama Aykut neden oynamaz onu anlamadım.
Tamamda ilk 11de 5 yabancı var bugün. Cech oynayabilirdi. Volkan ve Aykut'u hocanın takıntılarından kurtarmak zorundayız Trabzonspor'u düşünüyorsak. Ortasahada Serkan yerine Aykut olsa, Alanzinho yerine Henrique veya Volkan olsa çok daha iyi olurdu buna da eminim. Bu takıntılar işte çok zarar verir takıma.

Chiko
06.11.2011, 15:17
Ya bu ne ya Serkan ne yapacak sag acikta.. Bal gibi Volkan Sen'i aldik, oynatin iste orda da!!

Cafer Bulur
Bir de şuraya kendi olmusuz, karamsar fikirlerini kimse pompalamaya kalkmasın, lütfen. Pozitif sinerji. Negatifin oğl negatif değil.
Bazi yorumlara bakildiginda ben bile pozitiflikte enerji saciyorum degil mi?:D

Mustafa Umut
Alanzinho ilk 11 ve Serkan orta sahada. Herkese bol sabır.. İnşallah yanılırım

Hamza Yilmaz
06.11.2011, 15:18
İki yedek kaleci var sanırım, biraz lüks olmuş bu tercih... O zaman her mac ceza ödeyecez cünkü kadroda genc oyuncu bulundurma zorunlulugu var. Ve kaleci Zeki bu kritere uyan tek oyuncumuz yanilmiyorsam.

Sefaenes
06.11.2011, 15:18
yedeklerde kim var belli mi insallah bu maci alip 2 siraya yerlesecegiz. Alan bende ilk 11 oynatmazdim ama Hocamiz öyle görüyor kabullenecegiz. Erene ve Sercana sans verilmeli bence gencler yönelmeliyiz. Muhammet Demir bizde olsa Karadenize yollardik.

MuratJ
06.11.2011, 15:19
Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Aykut, Zokora, Colman, Volkan(Eren), Halil, Burak

Al sana 11.