PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Hakemliğinde Yeni Dönem... Galatasaray'a Yanlış Yapan Yanar!!

Vkgz
28.10.2011, 19:27
Yusuf Namoğlu çok sevdiği Galatasaray'ını üzen iki hakemin futbolla ilişkisini kesti. Üstelik
Melo'ya verilmeyen kırmızı kartı Galatasaraylı oyuncuların Hakeme bitmek bilmeyen itirazlarını görmezden gelerek olaya sadece sevdiği takım Galatasaray yönünden bakarak ... Anlaşılan Namoğlu pek dik durabilen bir adam olamayacak.3 büyük ne isterse o olacak. Dün fenerbahçe bugün Galatasaray futbolu mahvediyor gene malesef.

Aleyna Yemenici
28.10.2011, 21:33
Galatasaray'ı Hakemler konusunda suçlu görmüyorum nedense. THK' da TFF'de ne halt ettiklerinin farkındalar.

Canberk
28.10.2011, 21:59
Bugün internette görünce söve söve bir hal oldum. Adam Trabzon bölgesi hakemi bununda etkisi vardır kesin .

Sefa
28.10.2011, 22:06
Böyle bir başlık açacaktım bende bugün sonra vazgeçtim..

Abdullah Yılmaz evet çok kötü bir yönetim gösterdi ama Galatasaray lehine hatalarda yaptı Melo pozisyonu en basiti.

Bir de ben ne kötü yönetimler gördüm ve tepkiler o tepkiler sonrası her MHK Başkanı çıkıp hakemi sahiplenmiştir Yusuf Namoğlu denen adam ise çıkmış milletin önünde cezasını kesmiştir. Ben böyle bir şey görmedim.

Anlaşılan bu sene Galatasaray'da sıra önce Bünyamin Gezer -ki günahım kadar sevmem bırakmasına sevindim- harcandı şimdi de Abdullah Yılmaz harcanıyor.

Kardeşim ben de Yunus Yıldırım'ı istemiyorum madem Abdullah Yılmaz bir daha Galatasaray maçı yönetmeyecek Yunus Yıldırım da benim maçlarımı yönetmesin!

Hürgün Aygün
28.10.2011, 22:14
Söyleyecek söz bulamıyorum.Rezillik!

Ahmet Pulusoğlu
28.10.2011, 22:35
bu adamlar kötü maç yönetti diye kellesini aldılar yunus yıldırımla cüneyt çakir hakemin diye ortalıklarda geziyor he. Vah benim ülkenin rezil futbolu.

Sibel
28.10.2011, 23:05
Çay kahve de ister miymiş gs acaba?
Herkes çok iyi yönetiyor da bu hakem suçlu oldu.
Cüneytler Yıldırımlar kol geziyor...Neyse.

Ilelioglu
28.10.2011, 23:09
Basligi acan arkadasa tesekkür ediyorum. Kesinlikle durum bu.

Bu sene gayse sampiyon yapilacak gibi bence. Feneri yakalamali ya.

:rolleyes:

Ahmet Öztürk
28.10.2011, 23:13
fener maçında ki hatalar için "birbirini telafi etti" yorumu yapan adam muhtemeldir ki önümüzde ki maçlarda galatasarayın bu mağduriyetini de telafi ettirecektir. Servet'in pozisyonunu anlamadım ama Sabri'nin özellikle ikinci kartta ki isyanını görünce ben olsam direkt kırmızı veririm dedim. Sitemi hoş görülecek sınırların çok üzerinde..

fener - Mersin maçını yöneten ve bir penaltıyı vermeyen hakem kızağa çekilmedi nedense. Bu hafta sonu maçı var yanılmıyorsam. Bizim Bursaspor maçını yöneten ve bir golümüzü vermeyip, ofsayttan yediğimiz golü veren abi bu hafta sonu Ordu maçına verildi.. Çok enteresan yahu..

leavemealone
28.10.2011, 23:21
Abdullah Yilmaz Trabzon hakemiydi sanirim..
Yediler adamin basini..

Canberk
29.10.2011, 00:07
Evet Abdullah hoca Trabzon bölgesi hakemi.

Cidden yediler adamı daha süper ligde maç alamaz böyle giderse.

Rezil kepaze adamlar ne kadar kolay harcıyorlar bir hakemi...

Yaşar
29.10.2011, 00:19
1. hafta Melo'ya çıkmayan kırmızı kart(melo 2. hafta Samsunspor maçında ve 3. hafta Karabükspor maçında attığı gollerle takımına 4 puan kazandırdı. halbuki bu maçlarda oynamamalıydı.)
2. hafta Ahmet Şahin' e gösterilen kırmızı kart ve verilen haksız penaltı(maç 2-1 Gs üstünlüğü ile devam ediyordu.)
3. hafta Baros'a yapılan harekete çalınan penaltı(Gs 1-0 mağlup durumdaydı)
6. hafta Turgay Bahadır'a yapılan penaltının çalınmaması( Maç gs'nin 1-0 üstünlüğü ile devam ediyordu.)
8. hafta servet'e çıkan haksız kırmızı kart. fakat Melo'ya, engin'e ve Ulfaluji'ye çıkamayan kırmızı kartlar. G.Antepspor'un verilmeyen penaltısı.
Kayserispor-Fb maçında verilmeyen 2 penaltı kararı ve hakem Kuddusi müftüoğlu. 4 hafta sonra maç verildi kendisine.
M.İdman Yurdu-Fb maçında verilmeyen Mersin penaltısı. Hakem halis Özkahya. Bu hafta Ankaragücü-İ.B.B maçında görev yapacak.
maçların sonucunu direkt etkileyen hakemlere 2 ile 4 hafta arası cezalar verilmiş.
Fakat bu hakemler 3 İstanbul takımı lehine karar verdiklerinde normal ceza kriterlerine göre cezalandırılmış veya cezalandılacak.
kararlar İstanbul takımları aleyhine olunca 2'nin karesi+4'ün karesi. 3 hafta ceza alacaklar.
Veya hakemliği bırakacaklar.
Sonumuz hayrolur inşallah.

halil ibo
29.10.2011, 00:35
Tüm olanlara şaşıyorsanız ben de sizlerin aklınıza şaşarım kardeşlerim.
Bir orta oyunu bir hisseli harikalar kumpanyasıdır bizim ligimiz haberiniz yok mu ? Al takke ver külah.
Şike soruşturmasında nasıl oldu da teknik takibe bir hakem takılmadı ? Hala anlamş değilim.
Anladığım tek şey 3 İstanbullunun her zaman emrinde olan kara cübbeliler ve onları yönlendiren adi medya.Sezon sonunu göremeyeceği belli olan fener safdışı kalacağı için aman cincona birşey olmasın,yarışın uzağında kalmasın.
Adi takımların aleyhlerine hata yapamazsınız ancak lehlerine oldu mu sınırsız sonsuz ikram beklerler.

sakaryalı54
29.10.2011, 16:30
penaltı pozisyonları her zaman yoruma açıktır ama servetin son adam olarak faulu tabiiki kural gereği kırmızıdır. ayrıca melo her hafta kırmızı kartlık oynuyor ama nedense gösterilmiyor antepi kutluyorum özellikle muhammet demir çok tehlikeli oyuncu çok beğendim dikkat edilmeli

TSelif
29.10.2011, 16:38
Bi tane gerizekalı geçen akşam telegolde , şikecilerin ve tff nin gsye komplo kurduğunu söylüyordu. Kim olduğunu yazmama gerek yok gsli gerizekalı işte.
Ben çok iyi hatırlıyorum ilk bir kaç hafta gs nin beleşten penaltılar aldığını !