PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Gaziantepspor 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Burçak
30.10.2011, 11:53
Yahu bu Muhammed Demir değilmiydi Bursadan aldık alıyoruz geldi gelecek denen adam. kesin olarak aldık deniyordu o dönemler..

Asprilla
30.10.2011, 11:54
1-) Halil'e ceza sahası içinde yapılan hareket çok hafif. Bence devam kararı doğru.

2-) Emre Güngör'ün Halil'e yaptığı hareket bence kesin kırmızı kart. Çünkü çok tehlikeli, sakatlayıcı bir bölgeye direkt tekme atıyor. Sadece sarı çıkarttı.

3-) Aykut'un Serdar'a ceza sahası içindeki hareketinde topa vuramıyor. Her ne kadar kasıt yoksa da, kontrolsüz hareket var. Penaltı verse itiraz edilmez, vermese de birşey söylenemez. Şahsi görüşüm: Penaltı.

4-) Henrique'nin ofsayt kararı tam bir yan hakem rezaleti. Maraton'da Mustafa Denizli bizim başka bir oyuncunun (Serkan olabilir) Alanzinho'yu perdelediğini, dolayısıyla onun topa vurma anını kaçırdığını söyledi. Bence mazeret değil. Çünkü bildiğim kadarıyla yan hakemler ilke olarak gözlerini en ilerideki oyuncuya, kulaklarını topa vurma sesine göre ayarlıyorlar. Yani o durumda senin takip etmen gereken oyuncu Alanzinho değil, Henrique olmalıydı.

5-) Henrique'nin uzatma dakikalarında topu göğsüyle almasını elle oynama olarak değerlendirmesi bir yanlış, eğer öyleyse bu sefer de bunu sarı kartla değerlendirmemesi ayrı bir yanlış.

Sonuç: Bence art niyetli bir hakem değildi. Ama hemen hemen bütün kritik konularda yanlış karar verdi.

Asprilla
30.10.2011, 11:55
Bu arada, bence dün gece bu sezonun en kontrollü oyununu oynadık.

Murat Erdem
30.10.2011, 11:56
ben 3 puanıma bakarım arkadaş...ne şampiyonlar izlemek zorunda kaldım ben senelerce...yürüyerek, hakemle, şikeyle 90.dakika golleriyle...çok avuttum kendimi...gönüllerin şampiyonu diye...yemişim iyi futbolu...başkaları avutsun kendini...gönüllerin şampiyonuyuz hesabııııı...aferin çocuklar...delirtdiniz istanbulun haramilerini...çok zevkliydi...negzel oldu 90+3 golü...ohhh miss gibi...

serdaracıl
30.10.2011, 11:58
Çok iyi futbol oynadık bence

Murat Erdem
30.10.2011, 12:00
eziklerin esas isyanı...yırttırdığımız iddia kuponları....zuhahahaahhhhhhaaaaaaa

İskender Çakmak
30.10.2011, 12:03
Emre Gungor 'un Halil'e yaptigi faulu tekrar izledim. Hafta ici Melo 'nun Olcan 'a yaptigi faul bazen savunma futbolcularinin karsisindakinin insan oldugunu unutmasini anlamiyorum.

Murat Erdem
30.10.2011, 12:05
Emre Gungor 'un Halil'e yaptigi faulu tekrar izledim. Hafta ici Melo 'nun Olcan 'a yaptigi faul bazen savunma futbolcularinin karsisindakinin insan oldugunu unutmasini anlamiyorum.
emre güngör, o hareketi alex'e yapsaydı... emre'ye futbolu bıraktırırdı istanbul medyası..

ophius
30.10.2011, 12:24
1-) Halil'e ceza sahası içinde yapılan hareket çok hafif. Bence devam kararı doğru.

2-) Emre Güngör'ün Halil'e yaptığı hareket bence kesin kırmızı kart. Çünkü çok tehlikeli, sakatlayıcı bir bölgeye direkt tekme atıyor. Sadece sarı çıkarttı.

3-) Aykut'un Serdar'a ceza sahası içindeki hareketinde topa vuramıyor. Her ne kadar kasıt yoksa da, kontrolsüz hareket var. Penaltı verse itiraz edilmez, vermese de birşey söylenemez. Şahsi görüşüm: Penaltı.

4-) Henrique'nin ofsayt kararı tam bir yan hakem rezaleti. Maraton'da Mustafa Denizli bizim başka bir oyuncunun (Serkan olabilir) Alanzinho'yu perdelediğini, dolayısıyla onun topa vurma anını kaçırdığını söyledi. Bence mazeret değil. Çünkü bildiğim kadarıyla yan hakemler ilke olarak gözlerini en ilerideki oyuncuya, kulaklarını topa vurma sesine göre ayarlıyorlar. Yani o durumda senin takip etmen gereken oyuncu Alanzinho değil, Henrique olmalıydı.

5-) Henrique'nin uzatma dakikalarında topu göğsüyle almasını elle oynama olarak değerlendirmesi bir yanlış, eğer öyleyse bu sefer de bunu sarı kartla değerlendirmemesi ayrı bir yanlış.

Sonuç: Bence art niyetli bir hakem değildi. Ama hemen hemen bütün kritik konularda yanlış karar verdi.

emre güngör'ün ikinci sarı karttan atılması olayı var bir de onu atlamışsın..diğer tespitlere penaltı hariç katılıyorum..penaltı pozisyonunda rakip oyuncunun amacı tamamen hakemi yanıltmak başka bişiy değil bence...o denli düşmesine neden olacak bir müdahale yok orada..iyi pazarlar

fikriliman
30.10.2011, 12:27
Bence Dün gecenin en önemli 2 olayı Bir Halil i kazanmış olabiliriz,onun goalüyle kazanmamız halilin özgüvenini artırır bence daha çok insiyatif alır birde orta sahada aykut un performansı geleceğe yönelik umut verdi uzun yıllar faydalanabileceğimiz bir oyuncu olacağını düşünüyorum.

shcebi
30.10.2011, 12:28
Istemek var,bir de istemek var sedat.;)

Nasil yani,muhammet bizi degilde antepimi tercih etti yani?

Aynen öyle oldu. Şimdi görüyoruzki çok doğru bir karar vermiş.

mourner
30.10.2011, 12:31
kazanmak güzel..ama benim dikkatimi çeken geçen sene maç boyunca 450-500 arası pas yapan takım,dünkü maçta 300 pas yapamadı..290 küsürlerde kaldı.
daha fazla pas yapıp topa daha fazla sahip olmalıyız.

Asprilla
30.10.2011, 12:36
emre güngör'ün ikinci sarı karttan atılması olayı var bir de onu atlamışsın..diğer tespitlere penaltı hariç katılıyorum..penaltı pozisyonunda rakip oyuncunun amacı tamamen hakemi yanıltmak başka bişiy değil bence...o denli düşmesine neden olacak bir müdahale yok orada..iyi pazarlar
Dediğim gibi, her iki karar da ciddi olarak eleştirilemez. O sizin görüşünüz, bu benim. Size de iyi pazarlar.

@FLU
30.10.2011, 12:38
arkadaşlar diz ile kaleciye verilen pas geri pas degerinde degilmidir ?

İskender Çakmak
30.10.2011, 12:41
Aynen öyle oldu. Şimdi görüyoruzki çok doğru bir karar vermiş.
Genc futbolcularin bizi tercih etmemesi cok normal. Aldigimiz butun genc futbolculara o zaman ki adiyla Karadenizspor 'a verdik. Hatta orasi icin aldik. Niyetimiz orada pisecek sonra Trabzonspor da oynayacakti. Bir tane bile cikaramadik Trabzonspor 'a. Sadece konustuk bu cok iyi su super falan falan. Bruls ve Papy de diger goz agirlarimizdi. Genc futbolcularin Trabzonspor da oynamasi icin kendilerini geldikleri takimda fazlasi ile kanitlamasi gerekiyor. Yoksa cok cok cok zor. Burada tek suclu teknik direktor falan degil. Biz de taraftar olarak biraz kendimizi degistirmeliyiz.

İskender Çakmak
30.10.2011, 12:43
geri pas degerinde degildir.

calavera
30.10.2011, 12:43
en az 3 puan kadar Halil'in gol atmasına da sevindim. Zaten çok özverili oynuyodu.Çok da anlamlı bi gol attı:

-Topu ortasahada kendisi kaptı
-gitti 30 metre top sürdü
-Henrique yle çok güzel bi ver-kaç. Burda pasın hakkını da vermek lazım, mükemmeldi.
-Çok da temiz bi son vuruş
-üstelik 90+3'te galibiyeti getiren gol.

Daha anlamlı bir ilk gol olamazdı. Tekrar hoş geldin halil

Asprilla
30.10.2011, 12:44
Diz ve üstü tam olarak kontrol bölgesi olmadığı için geri pas sayılmıyor. Dün öyle bir durum mu oldu?

@FLU
30.10.2011, 12:50
Diz ve üstü tam olarak kontrol bölgesi olmadığı için geri pas sayılmıyor. Dün öyle bir durum mu oldu?

aynen danny dizi ile geri pas verdi kaleci tuttu bende geri pas degerinde oldugunu düşündügüm için ekran başında çıldırdım :)

asimavi
30.10.2011, 12:52
Maç sonu etkinlik oldu mu 3'lü vs. ?? video var mı ?

...benim telefonla çektiğim kısa bi video var....takımı çağırdık...bordo mavi çektik.....buraya yüklemeyi bilmiyorum ama isterseniz faceye yüklerim...

Taha Muhammet
30.10.2011, 12:56
ideal kadro sekillendi gibi

-------------tolga--------------
celustka---giray----glowacki----cech
----aykut-----zokora-----colman-----
burak--------halil-----------henrique

bu kadro zorlu maclarda is yapar.

onur,Adrian,volkan,mustafa,serkan,sapara kadroyu zorlar.
Sercan,eren eger Senol hoca cesaret edebilirse kadroyu zorlar.

Bunun dısındaki oyuncuların kuru gürültü oldugunu dusunuyorum..Yani neymis hicte genis bir kadromuz yokmus.
cech yerine ferhatı koydukmu lig için iyi oluyor 6 yabancı oluyor yoksa

Asprilla
30.10.2011, 13:01
cech yerine ferhatı koydukmu lig için iyi oluyor 6 yabancı oluyor yoksa
Ligde altı yabancıya izin var :).

Asprilla
30.10.2011, 13:02
Bu arada, Halil Türk vatandaşı, değil mi? İnşaallah yanlış bilmiyorumdur.

Armağan Dere
30.10.2011, 13:08
Bu arada, Halil Türk vatandaşı, değil mi? İnşaallah yanlış bilmiyorumdur.

Evet türk vatandaşı
hatta Milli takımda da oynadı..

Asprilla
30.10.2011, 13:10
Evet türk vatandaşı
hatta Milli takımda da oynadı..
Teşekkürler. Milli takımda oynayan sadece ikizi zannediyordum.

Taha Muhammet
30.10.2011, 13:57
pardon altıymış :)

Fatih Öztürk
30.10.2011, 13:59
kötü giden sürece DUR demenin tam zamanıydı dün gece.bu moralle devre arasına kadar zirveye tutunuruz.

yatmaztara
30.10.2011, 14:01
halilin böyle bir golle döneceği belliydi :)

yatmaztara
30.10.2011, 14:15
ya beyler ya golü atan hamitse :):):)

Asi Çaykaralı61
30.10.2011, 14:26
...benim telefonla çektiğim kısa bi video var....takımı çağırdık...bordo mavi çektik.....buraya yüklemeyi bilmiyorum ama isterseniz faceye yüklerim...

bekliyoruz linkini atarsanız sonradan seviriniz

Enes Başkaya60
30.10.2011, 15:03
Helalin var Trabzonum AYKUT iyi oyuncu...

Sibel
30.10.2011, 15:49
Pozisyondan 1dk sonra gol olacak korkusuyla ofsayt kuruntusu kurarak bayrağını kaldıran yan hakemi Allah'a havale ediyorum.
Dua etsin gol olmadı.

yektakurtulus
30.10.2011, 17:01
mücadele disinda hic bir sey yoktu bizim takimda

hodlu
30.10.2011, 18:09
Takımı dün gece beğendim.G.Antep takımı ile deplasmanda ancak bu kadar oynanırdı.Tüm takıma,Teknik heyete,maçtaki taraftarımıza teşekkürler...

SEDER
30.10.2011, 18:29
bu maç bize şunu gösterdi ne olursa olsun halil in herzaman 11de yeri var..bunu sadece bu maç için söylemiyorum.halil bence trabzona çok şey katacak..açık söyliyeyim bu seneki en büyük transferlerimizden biri halildir. birde volkan eski volkan olsa bu takım tutulmaz...

hodlu
30.10.2011, 18:38
Şenol hocadan acil isteğim, şu Polonyalıyı sabaha bırakmadan göndersin.Ben böyle rezillik görmemiştim.Adam uzayda futbol oynamış gibi acayip şeyler yapıyor...

Adem Erdoğan
30.10.2011, 18:49
Takımı dün gece beğendim.G.Antep takımı ile deplasmanda ancak bu kadar oynanırdı.Tüm takıma,Teknik heyete,maçtaki taraftarımıza teşekkürler...

Katılıyorum; yükselişe geçen bir takıma karşı alınan deplasman galibiyeti çok önemli.

Şenol hocadan acil isteğim, şu Polonyalıyı sabaha bırakmadan göndersin.Ben böyle rezillik görmemiştim.Adam uzayda futbol oynamış gibi acayip şeyler yapıyor...

Katılmıyorum; Brozek iyi bir forvet fakat sağının solunun iyi çalışması lazım.

Ayrıca geçen sezon Şenol hoca çokça eleştirildi Brozek'e haksızlık yapıp Umut'a tahammül ettiği yönünde.

Umut sisteme daha uygundu ve Şenol hoca da haklıydı.

Bordo_MaviM_61
30.10.2011, 18:53
Maçında başında Adrianın uzun topunda Brozek in gelişine yaptığı düzgün vuruş klasını gösterir Brozekin.
Brozek kaliteli oyuncu ancak bizim oyun sistemimize uygun değil. Brozek ileride pres yapıp, savunmayı rahatsız edecek özellikle TEK FORVET oynayacak adam değil.

Ilelioglu
30.10.2011, 19:30
Uzun bir aradan sonra yine macimizi izledim ve kazandik. Demekki sorun bende..:D

halil ibo
30.10.2011, 19:34
Uzun bir aradan sonra yine macimizi izledim ve kazandik. Demekki sorun bende..:D

Ben de izleyemedim ve kazandık.Şimdi sorun bende mi sende mi ? Onu çözemedim :)

Ilelioglu
30.10.2011, 19:39
Gerektigi gibi oynadik ve sans biraz yanimizda oluncada galibiyet ile döndük..:)

Bu kadar basit iste. 5 orta saha ve defensif bir oyun anlayisi ile Burak'siz Zokora'siz da galip gelinebiliyormus Antep deplasmaninda demekki.

;)

Fatih ÇOLAK
30.10.2011, 20:03
Pawel ancak Barcelona'da oynar...Birileri ona kale dibinde top verecek, karşı karşıya bırakacak, oda atacak...Bizim tarzımız adam değil, bize yırtıcı adam lazım, dün uzun bir top atıldı ona o topa gidene kadar Karcemarkas yetişti...O pozisyonda Burak olsaydı, her türlü o topu alırdı...

inadına_Trabzon
30.10.2011, 20:08
TRABZONSPOR'un forveti gerektiğinde ekmeğini taştan çıakrtıp kendi pozisyonunu kendi yaratabilecek bir forvet olmalı. Örn : Henrique

inadına_Trabzon
30.10.2011, 20:14
Eren de süperdi nerde bu eren ?

Sefer A.
30.10.2011, 20:15
Teşekkürler. Milli takımda oynayan sadece ikizi zannediyordum.

oynamasa da sorun yok, yabanci sayilmaz, mesela Ekrem Dag avusturya için oynuyor ama yabanci sayilmiyor, veya Mesut gelse Türkiye'de oynasa yabanci sayilmaz, eger vatandasligi varsa, olmasa da çikartiyorlar pasaportu hop is bitiyor, geçen sene Billy Mehmet için yapmistilar bunu mesela yanilmiyorsam :)

türkiyem61
30.10.2011, 20:55
ah bursa ahhhhhhhhhhhhh yaktin beniiiiiiiii

lazzz61
30.10.2011, 21:54
kaya cılıngıroglu basladı gene ben trabzonluyum ayaklarına adam tam trabzon dusmanı neden bahsedıor anlamıorum

jako13
30.10.2011, 22:09
Halil attığı gol kadar son bölümdeki defansa ve orta sahaya katkısı ile de takdiri hak etti. Bu çoçukta ışık var. Fakat Adrian hiç iyi sinyaller vermedi.Keza colman ve serkanda mücadele azmini gösteremediler. Giray,Glowacki, Cech,Celustka,Aykut sahadayken bu kadar çok pozisyon vermekte akla zarar...!! Daha göreceğimiz çok gün var ))

Trabzon34
30.10.2011, 22:21
Trabzon'um için gol atıyorsa kim atıyorsa atsın sevinirim, mutlu olurum.. Halil in atması ise ayrı bir hoşluk oldu.. Burak yokken atması hem takım için hem kendi için iyi oldu.. Moral oldu.. İnşallah üzerindeki şansızlığı da bu golle atar ve gollerine devam eder.. Maçın skoru ne olursa olsun sonuna kadar mücadele eden bu adam daha fazla başarılı olmayı hak ediyor diye düşünüyorum..

albatros
30.10.2011, 22:39
şikecilere iyi kapak oldu son dakika golü.

lazibere
30.10.2011, 22:45
Maçında başında Adrianın uzun topunda Brozek in gelişine yaptığı düzgün vuruş klasını gösterir Brozekin.
Brozek kaliteli oyuncu ancak bizim oyun sistemimize uygun değil. Brozek ileride pres yapıp, savunmayı rahatsız edecek özellikle TEK FORVET oynayacak adam değil.Katılıyorum..

Brozek, Altı pas içerisinde fırsatçı özellikleir olan bir forvet..
Oyunu sadece duran toplar ve kontra oynamaya çaışan bir takımda elbette brozeler iş yapamaz..

Sağ ve sol kanat çalışmaz ve oyun içerde oynanmasa, Maç boyunca 18 içine kımse girmese bu adam nasıl fırsat bulsun

Cafer Bulur
30.10.2011, 22:48
Katılıyorum..

Oyunu sadece duran toplar ve kontra oynamaya çaışan bir takımda elbette brozeler iş yapamaz..

Sağ ve sol kanat çalışmaz ve oyun içerde oynanmasa, Maç boyunca 18 içine kımse girmese bu adam nasıl fırsat bulsun
Katilmiyorum,brozek oynadigi tüm maclarda gol vurusu konusunda isik vermedi.

Cok bariz,net firsatlari harcadi bundan sonra da atacak gibi görünmüyor.

Pawel kendi capinda kaliteli olabilir bunu bizde hicbir zaman gösteremedi.

hodlu
30.10.2011, 23:31
Sağ ve sol çalışacak, beyefendiye alda at top getirecek, Brozek efendi de bi zahmet topu dürtüp gol yapacak.Yok yaa, sahada canla başla koşan,icabında ayağını tekmeye karşı uzatan diğer futbolcuların suçu ne.Yok kardeşim bu adam oynayacksa 10 kişi oynayalım bari takım ona göre oynar.Şenol Hoca da onu paketledi zaten de hani elde patlamasın diye reklam yapıyor, belki bir enayi çıkar da satarız...

Mert Özsarı
30.10.2011, 23:39
ALTIN degerinde gol ALTIN degerinde puan. Pozisyonu baslatanda sen oldun bitirende helal olsun halil..

lazibere
31.10.2011, 00:45
Sağ ve sol çalışacak, beyefendiye alda at top getirecek, Brozek efendi de bi zahmet topu dürtüp gol yapacak.Yok yaa, sahada canla başla koşan,icabında ayağını tekmeye karşı uzatan diğer futbolcuların suçu ne.Yok kardeşim bu adam oynayacksa 10 kişi oynayalım bari takım ona göre oynar.Şenol Hoca da onu paketledi zaten de hani elde patlamasın diye reklam yapıyor, belki bir enayi çıkar da satarız...

Taraftarlar bazan çok nankör oluyor..

34 maçın 33unde oynamış, Hiç sakatlanmamış.. Her sezon 15 gol ve 10 aisstle tamamlayan UMUT BULUT.. Neden küfür yedi???

Siz varmıydınız bunda???

O halde,,

Kimi istiyorsunuz, Mücadele eden mi.. Gol atan mı??

Her ikisi olan oyuncu zaten barcelonaa oynuyor...

Armağan Dere
31.10.2011, 00:48
Santrafora Şota ..
Sol Beke Abdullah
Stopere Osman
Ortasahaya Tolunay

bangkook_61
31.10.2011, 01:04
Armağan kuruttun beni yemin ediyorum.

Aleyna Yemenici
31.10.2011, 01:49
Halil tek başına mimarı oldu golün de puanın da maçın da.

Bizim ilk 11 KANATSIZ Uçan bir melek gibi zaten..

GULER
31.10.2011, 02:19
Son dakika golu cok tatli geliyor be :D Bu gol Halilden gelmesi dahada guzel :)

h@msi61
31.10.2011, 05:21
Santrafora Şota ..
Sol Beke Abdullah
Stopere Osman
Ortasahaya Tolunay

96'nin kiymetini biliyorsunuz ama bu adamlari adam yapan Senol hocanin basimizda olmasina nedense sukretmiyorsunuz...

memmedaga
31.10.2011, 08:43
Katilmiyorum,brozek oynadigi tüm maclarda gol vurusu konusunda isik vermedi.

Cok bariz,net firsatlari harcadi bundan sonra da atacak gibi görünmüyor.

Pawel kendi capinda kaliteli olabilir bunu bizde hicbir zaman gösteremedi.

Katılıyorum..

hem katiliyorum hem katilmiyorum :)

brozek gol vurus ozellikleri kotu degil gibime geliyor,milli takimda ve polonya liginde attigi goller oyle olmadigini kanitlar nitelikte ama bu adam su siralar bizi cildirtiyor hani ben Burak'a kizdigim zamanlar onu yanlis yerde oynatildigini dusuniyordum ve ileride tek adam yada wing forward seklinde oynatilirsa faydali olacagini dusunuyordum nitekim oyle oldu ve bir takim isaretler veriyordu ama arkadas

bu pawelin sorunu ne anlamadim,sanki olay teofilonunki gibi psikolojik alisamadi yada baska sorun .
hirs,azim,istek sifir yani umrunda degil bi tavri var

Süleyman50
31.10.2011, 08:54
çok önemli bir galibiyetti yoksa çok gerilerde kalacaktık...

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 09:16
Santrafora Şota ..
Sol Beke Abdullah
Stopere Osman
Ortasahaya Tolunay

saydığın isimlerin hepsi oynadıkları dönemlerde yığınla küfür yemiştir (Şota hariçtir belki) :)

Hüseyin Sahtiyan
31.10.2011, 09:58
Takım aslında çok iyi değildi ama Antep bizden daha kötüydü kesinlikle. Biz iyi olsak çok rahat kazanırdık.

Yalnız Adrian konusunda çok ciddi kazık yediğimiz konusunda her hafta daha emin oluyorum.
Pawel Brozek hakkında düşüncelerim her hafta netleşiyor ki, yemin ederim bir kuruş almadan ondan daha faydalı olurum şu takımda.
Colman son zamanlarda inanılmaz kötü. Kırılgan, nazik, ağır, iplemeyen hareketleri fln aşırı can sıkıyor. Devam ederse kesilmeli artık. Ne de olsa kesik yemiyorum düşünerek daha da cıvıtıyo gün geçtikçe. İnşallah CSKA maçında geçen seneki performansıyla oynar da alır gönlümüzü.

Herşeye rağmen Antep'ten üç puanla dönmek son derece güzel orası ayrı.

Armağan Dere
31.10.2011, 18:42
96'nin kiymetini biliyorsunuz ama bu adamlari adam yapan Senol hocanin basimizda olmasina nedense sukretmiyorsunuz...

Buna katılmam..
o kadroyu kadro yapan Leekens'dir..
Şenol hoca ilk defa kadro yaptı..
96,2004,2011 hep hazır kadrolara geldi Şenol Güneş..

oflubektas
01.11.2011, 10:16
Buna katılmam..

Kardeş o saydığın 4 isimden sadece Abdullah'ı Leekens parlatmıştır. Onu da 17 yaşında ilk kadroya koyan Özkan Sümer'dir. Aydın'dan Osman'ı, Altay'dan Cengiz'i ve Konya'dan Tolunay'ı alıp milli takıma kadar yükselten Şenol Güneş'tir. Ogün ve Hami'nin gösterdiği müthiş gelişme Urbain Breams'ın, Cyzio ve B.Orhan fırtınaları ise Leekens'in eserleridir. Şota ile Ünal ise geldiklerinde kendilerini kanıtlamış oyunculardı. Zaten Şenol Hoca hep hazıra konuyor. 1996'da Avrupa Şampiyonası Finalleri ve o takımın teknik direktörü Fatih Terim milat olarak kabul edilir (ancak turnuvada 0 çekmiştik) ama o kadrodaki Trabzonspor patentli 7 oyuncu hatırlanmaz pek. 2002 Dünya Kupası'nda Şenol Hoca "hazıra konmuş" olur ama takımın oyun düzenini iki ayda değiştirip dünya 3.'sü yapan Şenol Hoca'dan sonra Milli Takım'ın ne hale geldiği pek sorgulanmaz.

"Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür"

h@msi61
01.11.2011, 18:47
Buna katılmam..

Tabi Leekens'tir, 96 'da firtina gibi futbolu da zaten Leekens oynatiyordu... Bu adamin hakkini bizim taraftar veremezken baskalari tabi ki vermez..