PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Gaziantepspor 0 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Ogün YAZICI
28.10.2011, 14:22
tolga
celustka giray mustafa cech
serkan aykut colman ferhat
pawel halil ......gibi mücadele gücü yüksek bir kadro bekliyorum...

Mert Oğuzlu61
28.10.2011, 14:22
iddaacılar için banko bir maç işte.

fatihmazlum
28.10.2011, 14:23
senol gunes resmen sacmalamıs ne yapmaya calısıyor anlamıs değılım zaten transfer ettığı oyuncular bellı kendını kovdurmak ıstıyor sanırım takımın en ıyısının kadroya alınmaması ne demek ya onudamı korletmeye calısıyor amacı ne..

FC-ST-PAULI-61
28.10.2011, 14:27
Burak ve Volkanii almiyor ya inanamiyorum serkan ve alanzinhoyu niye aliyorrrrrrrrrrrrrrrrr

Mahmut Keleş
28.10.2011, 14:28
Fener'le oynayacağımız iki maç hariç bu lig deki hiç bir maç umrumda olmaz. CSKA maçı tarihimizin en önemli maçlarından biri.

aynen katılıyorum.. gerçi hırvatistan maçı sonrası , iddaname açıklanacak ve fenev küme düşecek ama :) belki devreye kadar düşürmezlerse diye ;)

Mahmut Keleş
28.10.2011, 14:29
senol gunes resmen sacmalamıs ne yapmaya calısıyor anlamıs değılım zaten transfer ettığı oyuncular bellı kendını kovdurmak ıstıyor sanırım takımın en ıyısının kadroya alınmaması ne demek ya onudamı korletmeye calısıyor amacı ne..

Yazık diyorum.. Şenol hoca hakkında ki yorumlarına !

fatihmazlum
28.10.2011, 14:29
burağın performansı en ust duzeydeyken moralının bozulması bızı telef eder kumeye oynarız bu sezon takımda teknık heyet zafıyetı cok barız ortada..

Hürgün Aygün
28.10.2011, 14:30
Burak'ın sakat felan olduğuna inanmıyorum.:) Kesinlikle CSKA maçı öncesi dinlenmesi için kadroya alınmadı.Doğru bir karar bence her şeyi geçtim sakatlık felan olabilirdi iyi oldu...

irfan61
28.10.2011, 14:31
Bu maçta Burak kadro olsa ve sakatlansa adım gibi eminim Burak neden kadro yok diyenler o zaman diyecekleri söz %100 bu olurdu Burak neden kadroya alındı da dinlendirilmedi.Çarşamba günü kulüb tarihinin en önemli avrupa maçı var.Ve Şenol hoca o maça Burak'ı hazır tutmak için bi sakatlık olmasın diye kadroya almamıştır bunun başka bir sebebi olamaz bence doğru yaptı.

Aytaç Çakıroğlu
28.10.2011, 14:32
zOR AMA aLIRIZ BEYLER. GOL YERİZ HERZAMANKİ GİBİ AMA BU SEFER 1-2 OLUR GİBİME GELİYOR.

fatihmazlum
28.10.2011, 14:32
gecen sene aynı hatayı kuapdakı bjk maçı oncesı yaptı senol gunes fener macını dusunerek sonuc ne oldu sahada futbolcular fener kalesıne gıdemedı maça haddınden fazla onem yukledıler sımdı cska macı ıcın aynısı olcak bızım ne kent ne oyuncular ne teknık heyet streslı maçları kaldıramaz akıllanmadılar demkkı hala aynı hatalar..

TheCrow
28.10.2011, 14:34
Arkadaşlar, federasyon denen garabetler topluluğu zaten bu sene ülke futbolunun içine etti, maç olduğunu bilmediğim günler oluyor, bu hale geldik yani. Süper Lig'deki ilk hedef ilk dörde girmek artık, hele de son kural değişikliğinden sonra birinci bitirmek için yırtınmaya, Avrupa maçlarını riske atmaya değmez. Yine de futbolcu "hazırım" diyorsa oynatacaksın bence, ama yine de Şenol Hoca'ya kızamıyorum bu konuda, fenerin pisliğini örteceğiz diye Avrupa'da başarısız olmamızı göze alan bir federasyon var başımızda.

TheCrow
28.10.2011, 14:35
Volkan'ı da Sapara ile aynı nedenden almadığını düşünüyorum : düşek performans, zaten Volkan'ı dinlendirmek gib i bir amacı olamaz, Avrupa'da oynayamıyor, bu durumda sadece Burak'ı dinlendirmiş olacak.

fatihmazlum
28.10.2011, 14:39
ozaman bundan sonrakı her onemlı maç oncesı burak alınmasın kadroya cıt kırıldı olsun bırakın allah askına ya burak oynadıkca kendıne gelen kendını yenıleyen bır oyuncu kadroya almamk ne oluyor eğer rıske etmek ıstemıyorsankı cok sacma gunumuz futboludna yerı yok klubede oturtturur gıdısata gore oyuna alırsın yada baslar onunla yıne gıdısata gore skor avantajını ele gecırdınmı dısarı alırsın yaptığı cok buyuk yanlıs hocanın hemde cok..

Ali İhsan
28.10.2011, 14:39
Trabzonspor taraftarı da bitmiş okeye dönüyor...

Bekir
28.10.2011, 14:42
Diyelim ki Burak'ın hafif sakatlığı var riske etmedi,anlaşılabilir bir durum.

Volkan ve Sapara neden alınmadı?performanslarından dolayı alınmadı ise ilk alınmaması gerekenler Serkan ve Alanzinho olmalıydı.

Umarım Pawel,Serkan,Alanzinho'lu bir maç yerine Eren,Sercan,Paulo Henrique'li bir maç izleriz.

Hasan Cubukcu
28.10.2011, 14:44
Yazık diyorum.. Şenol hoca hakkında ki yorumlarına !

aynen san katiliyorum ! :alkış::alkış::alkış::alkış:
meyve veren agac taslanir !!!

sametaydin
28.10.2011, 14:45
Tolga-Celustka-Gİray-Glowacki-Cech-Serkan-Colman-Aykut-Eren-Adrian-Henriqe

Bence kadro böyle olmalı.

Bekir
28.10.2011, 14:46
Burak'ın Süper Ligde en kolay gol atıcağı takım bana göre Gaziantep.

Stoperleri yavaş,rahatlıkla defansın arkasına sarkıp pozisyonlar bulabilirdi.

Hasan Cubukcu
28.10.2011, 14:47
Trabzonspor taraftarı da bitmiş okeye dönüyor...

cokdan bitmis arkadas !!:(:(
malesef !!!:alkış::alkış::

exelans_25
28.10.2011, 14:48
iddaa yönetimi antebin oranını düşürebilir herkes yüklenir antebe

tarsus
28.10.2011, 14:49
burak antalya maçında acılar içinde oynuyordu yüzündeki ifadeyi görmedinizmi?dinlendirilmesi bana göre iyi olmuş neticede o takımın herşeyi,dinlenme sonrası benim bildiğim burak cska ya iyi patlar,rus gazeteleri maçtan sonra burak bizede geçirdi diye yazar

TheCrow
28.10.2011, 14:49
Dinlendirmek istiyorsa yedek çıkarabilirdi, baktın maç gidiyor alırdın oyuna son 20 dk. Dur bakalım, belki de adam gerçekten sakattır.

Fatih ÇOLAK
28.10.2011, 14:51
Hocaya yükleniyoruz ama Burak'ın hastalığı varmış ondan yoksa 18e kesin girerdi...

Hasan Cubukcu
28.10.2011, 14:52
Dinlendirmek istiyorsa yedek çıkarabilirdi, baktın maç gidiyor alırdın oyuna son 20 dk. Dur bakalım, belki de adam gerçekten sakattır.

alirdin maca ondan sonrada sakatlandimi vah senol hoca yaktin bizi zaten mac önemli degildi !!;););)

Karar Senol hocanin kimse ondan fazla bilemez Futbolcularini durumunu !!

Murat Erdem
28.10.2011, 14:55
NTV son dakika

Tahkim kurulu başkanı Hasan Gerçeker : bazı kulüp yöneticileri ve futbolcuların şikeye karıştıkları belgelerle somutlaştırıldı...

biz burada birbirimiz yiyelim "burak, neden kadro da değil" diye...olsa ne olmasa ne...ben Şenol hocanın ve futbolcularımızın yerinde olsam, futbolu bırakırım...neyin mücadelesini yapıyoruz ?

sametaydin
28.10.2011, 14:56
Şu maçta gol yemeyelim de ne olursa olsun. Benim için önemli olan bu takımın iyi konsantre olması ve defansını güzel kurarak gol yememesi.

mahmuter61
28.10.2011, 14:56

Şenol hoca değil ama sen bayağı bi saçma sapan yazı yazmışsın.

Hasan Cubukcu
28.10.2011, 14:58
Şenol hoca değil ama sen bayağı bi saçma sapan yazı yazmışsın.

hihihi Bravo:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Trabzonda Trabzonspord ve Türkiyede birini elestirecekseniz en son Senol Hoca gelir bence !!

Oğuzhan
28.10.2011, 15:00
Olamaz ya Burak yokmuş Pawel ile başlayacak şimdi kanser olacağız ofsayttan çıkmayacak bütün maç

TSelif
28.10.2011, 15:02
NTV son dakika

Tahkim kurulu başkanı Hasan Gerçeker : bazı kulüp yöneticileri ve futbolcuların şikeye karıştıkları belgelerle somutlaştırıldı...

biz burada birbirimiz yiyelim "burak, neden kadro da değil" diye...olsa ne olmasa ne...ben Şenol hocanın ve futbolcularımızın yerinde olsam, futbolu bırakırım...neyin mücadelesini yapıyoruz ?

Aynen öyle valla. Ligin dibi çıkmış verdiğimiz mücadeleye bak. Hırsızlarla aynı top oynuyoruz !!

Erbay
28.10.2011, 15:03
Valla kim gol atacak kara kara düşünmeye başladım desem inanmayın lig maçları artık benim de umrumda değil. Son 1-2 haftada tamamen soğudum ligden.

lazfather61
28.10.2011, 15:03
anlasildi ciftlik muhabbeti burak icindi ve bunda hakliydi senol hoca , burak bir quaresma olma yolunda ilerliyor, ozguven iyidir ama bu kibire donusurse hem takima zararlidir hemde kendine, burak takimi degil artik kendini on plana cikarir gibi oynamaya basladi... burak antalya macinda mac oynanirken volkani azarlar gibi hareketler yapiyordu, buyuk ihtimalle bu ikisi sozlu diyaloga girmis olabilir devre arasinda veya mac sonunda... volkan da bundan sebep kadro disi birakilmis olabilir,,,

Samet GÜVEN
28.10.2011, 15:04
Olamaz ya Burak yokmuş Pawel ile başlayacak şimdi kanser olacağız ofsayttan çıkmayacak bütün maç

pavel tribüne, halil cski maçındaki gibi burak ın yerine, ilerleyen dk larda maç sonucuna göre henrique ya halilin yerine. halil ya dışarı yada kanada. sonuca göre.

Şenol hoca yaptıysa vardır bi bildiği. idmanlarda olanlar ,konuşulanlar ve sahada yapılanlar hepsi hocanın süzgecinden geçiyo. ondan iyi kimse filtreliyemez bu işi.

harcamayın hocayı

tarsus
28.10.2011, 15:06
şenol hocaya saydıran arkadaşlar şenol hocadan daha çokmu takımı seviyor ve sahip çıkıyorlarda böyle yorumlar yapıyorlar.burak cl oynamadığı maçlardada bu takımı şenol hoca yapıyordu.bir rahatsızlığı var ki riske girmiyorlar.milyon eurolara aldığımız oyuncular aldıkları paranın hakkını verme zamanı gelmiştir.belli olmaz bakarsınız halil veya henriqe patlamayı yapar

Samet GÜVEN
28.10.2011, 15:06
anlasildi ciftlik muhabbeti burak icindi ve bunda hakliydi senol hoca , burak bir quaresma olma yolunda ilerliyor, ozguven iyidir ama bu kibire donusurse hem takima zararlidir hemde kendine, burak takimi degil artik kendini on plana cikarir gibi oynamaya basladi... burak antalya macinda mac oynanirken volkani azarlar gibi hareketler yapiyordu, buyuk ihtimalle bu ikisi sozlu diyaloga girmis olabilir devre arasinda veya mac sonunda... volkan da bundan sebep kadro disi birakilmis olabilir,,,

burağın hastalığı varmış arkadaşlar. volkanın da sakatlığı. haber siteleri hep böle yazıo. bırakalım lütfen senaryo yazmayı...

ramazan-54
28.10.2011, 15:07
Senol Hoca kumar oynuyor gibi Burak kadroda olmamasi yanlis. Alan ve serkan olmamasi gerekirdi aslinda neyse insallah mac bittikden sonra biz demistik demeyiz. Ama serkani ve alani ilk 11 oynatmasini anlamiyorum
kumar deil abi antalya maçının son anlarında sakatlığı vardı burak ın riske etmedi cska maçı öncesi

Hasan Cubukcu
pavel tribüne, halil cski maçındaki gibi burak ın yerine, ilerleyen dk larda maç sonucuna göre henrique ya halilin yerine. halil ya dışarı yada kanada. sonuca göre.

Şenol hoca yaptıysa vardır bi bildiği. idmanlarda olanlar ,konuşulanlar ve sahada yapılanlar hepsi hocanın süzgecinden geçiyo. ondan iyi kimse filtreliyemez bu işi.

harcamayın hocayı

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: iste bu !!

Gökhan KAN
Burak yok diye duydum şimdi Ntv'de.:( Allah hepimize sabır versin. O maç resmen işkence olacak.

Yavuz Selim Bal
28.10.2011, 15:08
Sercan ve Eren'in Antep'e götürülmüş olması beni sevindirdi inşallah birşeyler yapıp yer edinirler takımda....

lazfather61
28.10.2011, 15:09
burağın hastalığı varmış arkadaşlar. volkanın da sakatlığı. haber siteleri hep böle yazıo. bırakalım lütfen senaryo yazmayı...

ya bu yalanlara hala inaniyormusun:D saf olma bence.

Bülent AKBULUT61
28.10.2011, 15:10
bir acıklaması olması lazım kadroya almamazının İnşallah kötu bir olay yoktur.ama ne olursa olsun bir sakatlığı yoksa neden kadroya almadı anlaşılmazı zor bir durum.önceden bizim lige karşı bir heyecan vardı şimdi olsada olur olmasada bir gram heyecan durmuyorum şampiyonlar ligi hariç belkide burakı bunun için kadaroya almamıştır sakatlanmasın diye ama bir acıklama yapması lazım

Tolga Okumuş
28.10.2011, 15:14
Şenol Güneş'e niye kızıyorsunuz hemen?

Belki başkan söz vermiştir !

Samet GÜVEN
28.10.2011, 15:15
ya bu yalanlara hala inaniyormusun:D saf olma bence.

zürriyetin, zilliyetin yalanlarına inanıp deli danalar gibi kapıştık buralarda. bunada inanalım nolur. belki de perde arkasında fazla tepki çekmemek için yapılmış olabilir bu haber. ama bölesi işimize geliyo blesine inanalım.

size bişi sorcam, bana bi önem sıralaması yaparmısınız. maddeler şunlar

TRABZONSPOR, şenol hoca, futbolcu, başkan(yönetici), taraftar.

her ne olursa olsun nası bi seçim yaparsan yap futbolcu ismi şenol hocanın önüne geçemez.

geçmemeli de...

Yavuz Selim Bal
28.10.2011, 15:16
Doğrumudur bilmem ama haber61'de yazan habere göre ;

Burak neden kadroda yok!
28 Ekim 2011 / 13:21
Burak Yılmaz'ın gribal enfeksiyonlar neticesinde kadroya alınmadığı öğrenildi.

Golcü futbolcu Burak Yılmaz hastalığı nedeniyle Gaziantepspor maçı kadrosuna alınmazken Sapara ve Volkan Şen sakatlıkları nedeniyle deplasmana götürülmedi.

Trabzonspor’da Gaziantepspor maçı öncesi sürpriz gelişmeler yaşandı. Burak Yılmaz hastalığı nedeniyle, Volkan Şen ise sakatlığı nedeniyle 20 kişilik maç kadrosuna alınmadı. Sapara da performansı nedeniyle 20 kişilik kadroda yer almazken, sakatlığı geçen Henrique maç kadrosuna girmeyi başardı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=96838

Ligtv'de aynısını yazdı...

Chiko
28.10.2011, 15:17
Burak'in disiplin olaylari yüzünden kadro disi birakildigini sanmiyorum.

CSKA macina yetisip yine en iyi yaptigi seyi yapar. :)

tarsus
28.10.2011, 15:19
tff ligi kevgire döndürdü,istediğin kadar kendini parçala,kafan yarılsada,forman kan içinde kalsada rakibin şikeyi yapıyor elbirliğiyle ligi lider bitirilmesi sağlanılıyor sonra sana pardon deniliyor ama şampiyonluğun hala verilmiyor.böyle saçma bir ligde 1.olsan 2.olsan 3.olsan veya 4.olsan farkeden bişey yok sonunda şikeciler her ortamda üste çıkıyorlar.bu nedenle lig maçları gözümde kör döğüşü gibi oldu.şikenin olmadığı her takımın dürüstçe mücadele ettiği şampiyonların liginde oynamamız ve bir üst tura geçmemiz daha önemli.bu maçta burak varsın oynamasın dinlensin ama bize cska maçını kazandırsın yeter.nokta.............

Mahmut Keleş
28.10.2011, 15:20
bir acıklaması olması lazım kadroya almamazının İnşallah kötu bir olay yoktur.ama ne olursa olsun bir sakatlığı yoksa neden kadroya almadı anlaşılmazı zor bir durum.önceden bizim lige karşı bir heyecan vardı şimdi olsada olur olmasada bir gram heyecan durmuyorum şampiyonlar ligi hariç belkide burakı bunun için kadaroya almamıştır sakatlanmasın diye ama bir acıklama yapması lazım

gribal enfeksiyonu varmış.. bırakın gribal enfeksiyonu, toza alerjisi olduğu için hapşırmışsa bile :) Burak dinlensin ! çarşamba günü MAÇ var ! lig zaten KARIŞACAK , İddanameden sonra !

Emre GÜRDAL
28.10.2011, 15:20
yaw sene başında herkes konuşuyodu selçuk gitti burak daha gol atamaz diye ama burak şuan kral:) durun bakalım ya biizm takımda hücümcu oyuncumu yok brozek,halil,hanrıqe oynar nedir yani bekliyelim görelim...

yorumsuz6117
28.10.2011, 15:29
Burak'ı Cska'ya saklamışız..

Ilelioglu
28.10.2011, 15:30
Zor bir mac olacagini biliyoruz ama dogru bir ilk 11 ile hersey mümkün...

---------------------Tolga--------------------

Celustka-------Giray--------Mustafa------Cech

-----------Serkan---Aykut---Colman-----------

Halil----------------Adrian-----------Pawel/Henri

-----------------------------------------------

Bu ilk 11 kaybetmez ama kazanir mi oda yapacagimiz prese ve duran toplara bagli diye düsünüyorum.

..

sessizkral_1
28.10.2011, 15:38
LİGİN TELAFİSİ VAR AMA MOSKOVA MAÇININ YOK O YÜZDEN BURAK HAMLESİ DOĞRU

Bence Burak'ın csk maçına saklanması gayet olumlu

kızan taraftarları anlamıyorum

lig zaten playoff sisteminde devre arasında takviyelerini yaparsın bi şekilde ilk 4 de bulursun kendini formayı sahaya koysan ilk 4 e girer.

Ama Ş.ligi moskova maçını kaybedersen herşey biter Ş.ligi gruplardan çıkma yolunda en önemli maçımız Bu maç

Dolayısı ile BURAK Ş.ligi maçına saklanmalı

Sefaenes
28.10.2011, 15:40
Senol Hoca kumar oynuyor gibi Burak kadroda olmamasi yanlis. Alan ve serkan olmamasi gerekirdi aslinda neyse insallah mac bittikden sonra biz demistik demeyiz. Ama serkani ve alani ilk 11 oynatmasini anlamiyorum

tam haberi beklemeden yorum yaptim özür diliyorum . Burakkonusunda ama Alan ve serkan artik bence yinede dinlendirilmeli. Alani genelde 2 yari kullanmaliyiz 11 de oyniyacak oyuncu degil kendisi, ama 2 yari girerse daha basarili oluyor gecensenede öyle biraz öyle oynuyordu

lazfather61
28.10.2011, 15:40
zürriyetin, zilliyetin yalanlarına inanıp deli danalar gibi kapıştık buralarda. bunada inanalım nolur. belki de perde arkasında fazla tepki çekmemek için yapılmış olabilir bu haber. ama bölesi işimize geliyo blesine inanalım.

size bişi sorcam, bana bi önem sıralaması yaparmısınız. maddeler şunlar

TRABZONSPOR, şenol hoca, futbolcu, başkan(yönetici), taraftar.

her ne olursa olsun nası bi seçim yaparsan yap futbolcu ismi şenol hocanın önüne geçemez.

geçmemeli de...

senol hocaninda eksileri var her insan gibi, benim gibi senin gibi, kusursuz insan yoktur ama eksileri benim gozumde cok azdir, sunu diyebilirim senol hoca bu takimin alex fergusonu olmali ayrica ilaveten kisisel fikrim, futbolcuyu yuhalama ve futbolcuyu ilahlastirma huyumuzdan vazgecmeliyiz, hem bize hem futbolcunun kendisine zarar...

Gurpas
28.10.2011, 15:41
Trabzonspor sahada olduğu zaman burak olmuş olmamış farketmez

Samet GÜVEN
28.10.2011, 15:46
Trabzonspor sahada olduğu zaman burak olmuş olmamış farketmez

:alkış::alkış::alkış:

kncyalcin
28.10.2011, 15:46
Sene başında Antep'in oyuncularını istediğimizde eleştiren arkadaşlar için iyi bir kıyaslama maçı olacak. Bakalım maçtan sonra kim, kimleri beğenecek ve keşke bizim takımımızda olsaydı diyecek. Bu arada CSKA Moskova maçının telafisi yok .. gruptan çıkma açısından en önemli maçlardan biri.. O yüzden Burak oynamazsa saygıyla karşılamalıyız... Antep in kanat ataklarına mutlaka çare bulmalıyız..

Ömür Karadeniz
28.10.2011, 15:53
Kazanmamız mucize olur formda bir Antep karşısında,beraberlik alırsak bana göre yeterlidir...

sbay
28.10.2011, 16:06
antep muhammed'i oynatıyor...Bu maçta sercan ve ereni oynatırsa kaybedeceğin en fazla 3 puan olur...Bu taraftarda o adamları oynattın diye kimseye hesap sormaz...Hiç olmazsa adamlara bu maçta süre vermeleri lazım.

Mustafa'
28.10.2011, 16:12
Tamam Gaziantep bizden daha formda ama abartmayalım lütfen.Trabzonspor, formasını koysa o maça 1-0 önde başlar.Onlar çok formda olsun biz biraz formda olalım Gaziantep'i yeneceğimizden eminim.

10 numara
28.10.2011, 16:19
tayfun tek forvet oynasın...

hami08
28.10.2011, 16:20
Kazanmamız mucize olur formda bir Antep karşısında,beraberlik alırsak bana göre yeterlidir...

Bence biraz abartmışsınız.Görende biz gaziantepspor,onlarıda trabzonspor zanneder.Tabiki zor maç ama trabzonspor ne kadar formsuz,ne kadar sakat oyuncusu olursa olsun,ne kadar kötü oynuyor olursa olsun antep karşısında kazanması mucize olamaz.Gaziantepspor-Trabzonspor maçı bin kerede oynansa bence bin kere trabzonspor favoridir.

logitech
28.10.2011, 16:22
antep'i de gözünüzde amma büyüttünüz. alırız maçı işimize bakarız.

hami08
28.10.2011, 16:25
antep muhammed'i oynatıyor...Bu maçta sercan ve ereni oynatırsa kaybedeceğin en fazla 3 puan olur...Bu taraftarda o adamları oynattın diye kimseye hesap sormaz...Hiç olmazsa adamlara bu maçta süre vermeleri lazım.

Sizin için kaybedilen tek şey 3 puan olur.Ama üzülerek söylüyorum öyle taraftarlarımız var ki bir yenilgide bütün gemileri yakıp ''şenol hoca istifa,bu takımdan bir şey olmaz''gibi şeyler söyleyen.

sessizkral_1
28.10.2011, 16:25
http://img69.imageshack.us/img69/724/6c9e9bad60d144e182b7c80.png

geçmiş olsun

Uğur Kalyoncu
28.10.2011, 16:26
antep bu maçta açık ara favori büyük ihtimal de kazanacaklardır.Sahada eren olsun da kaybetmek hiç önemli değil bu adamda yetenek akıyor ama şenol güneş malesef her zaman ki göremiyor..ama olurda her zaman yaptığı gibi böyle zor bir maçta tek devre şans verip şansını iyi kullanamadı diyecekse eren hiç oynayıp kendini bitirmesin ...

Mert67
28.10.2011, 16:26
Onur'un kadroda olması da güzel. :)

10 numara
28.10.2011, 16:28
zaten burak ve zokora yok....alan pawel adrian oynayacağına....sercan , eren oynasın...

hami08
28.10.2011, 16:28
Antep açık ara favori demek.Hey allahım ya.

sedatterzi
28.10.2011, 16:31
Şenol Güneşin Burak kararı çok doğru hatta Tolga,Glowacki,Celuska ve Cehc gibi sakatlık riski olan oyuncular kısa süre oynatılsın.
Eren Albayrak direkt oynasın bakalım söylendiği kadar iyi mi.

TFF nin dünkü kararı ile Lig 1. si herhangi bir kupaya katılma garantisi yok yani Ligde 1. olmanın bir getirisi kalmadı
playofa katıldıktan sonra şampiyon belli olacak tabi Avrpa kupalarına katılacak takımlarda.

sedatterzi
28.10.2011, 16:37
Antep GS maçında çok yoruldu, hem yolculukta yapacaklar o nedenle bizim maçta fazla performans gösteremezler, Antepe giden kadro GS kadar kötü sonuç almaz.

Tahminim : 0-0

sedatterzi
28.10.2011, 16:38
G.Antep maçlarında her sene sakat veriyoruz inşallah bu sene sakat vermeyiz.

Necmettin ALTUNTAŞ
28.10.2011, 16:38
Belki böylesi daha iyi.Garanti gördüğümüz maçlarda çoğu kez hüsrana uğradık.Belki de şimdi Antep garanti gördüğü maçta hüsrana uğrar.Kim bilir...

lazzz61
28.10.2011, 16:41
%90 gol atamayız beraberlık ii sonuc

macka61
28.10.2011, 16:43
ben kesin antep galibiyeti diyorum

lazzz61
28.10.2011, 16:46
aslında buraksız bu takım ne yapar dıe merak etmıyor deıldım hemde guclu bı rakıp karsısında henrıkenın kadroda olması ii oldu henrıkenın burak kadar katkı yapcagını dusunuyorum çünkü iiyi futbolcu fakar zamana ıhtıyacı var

Uğur Kalyoncu
28.10.2011, 16:47
PLAYOFF UN olduğu bir ligde antep maçı için polemiğe girmeye hiç gerek yok..bu çocuklarda oynayanlar kadar bu formayı hakediyor..

----------------------------tolga----------------
celustka------------giray-----------------mustafa---------ferhat
--------------------------------------------------------------
--------------------sezer--------------aykut----------------
serkan-----------------------alan------------------------EREN
----------------------------------------------------------
----------------------------PAWEL-----------------------

unal.hso
28.10.2011, 16:48
Öyle yorumlar görüyorum ki sanki Barcelona'ya karşı oynuyoruz.

Burak'sız bu takım Inter'i yenmemişmiydi ?

Türkiyenin en iyi teknik direktörlerinden birine sahibiz.Hatta en iyisine.

Şenol hocayı eleştirenler

Şenol Hoca takımımıza geldiğinde takımın hali neydi ? Yani Hugo Broos gittiğinde takım ne durumdaydı ? Adam adeta uyuyan takımı uyandırdı.Onur'u takıma kazandırdı.Burak kimin sayesinde şuan Türkiyenin en iyi oyuncularından biri oldu?

Değerini bilelim hocamızın.

Hep eleştiri eleştiri nereye kadar.

Horispin
28.10.2011, 16:50
Takımına hiç güvenmeyen ancak buna rağmen büyük beklentiler içinde olan ender taraftar gruplarından birisiyiz. Trabzonspor en kötü zamanında bile çıktığı her maçta benim gözümde favori olmuştur, bu benim taraftar olmamın nedenidir zaten. Dikkatli ve idareli oynarsak Antep maçını kazanabileceğimizi düşünüyorum ve CSKA maçının bu maçtan kat kat daha değerli olduğuna inanıyorum.

sessizkral_1
28.10.2011, 16:51
bence Pawel etkili bir oyuncu değil maçı çevirebilecek vasıflara sahip değil

bu adamı kim izledi aldı hiç bilmiyorum piotr yabancılık çekmesin diye alındı belkide.

Paul Henruqie ye şans verilmeli.

Harun CAN
28.10.2011, 16:51
Serkan'ı izlemeye mahkumuz bu hafta da, ya sağaçık ya sağbek! Ee ne diyelim kendi düşen ağlamaz, Popov*Olcan*Ivan bizim sol tarafı otobana çevirirler atık...

Oruç
28.10.2011, 16:52
Burak CSKA maçını aldıracak inşallah. Ondan sonra her önüne gelene sallayanlar 'Şenol Hoca iyi ki oynatmamış...' diyecek. Adım gibi eminim.

sessizkral_1
28.10.2011, 16:54
bende bu maç AYKUT ve EREN e şans verilmesinden yanayım

ccd6167
28.10.2011, 16:56
rahat alırız..yeterki sakat işler yapmayalım..

Sefer A.
28.10.2011, 17:00
Burak hastaymis, geçmis olsun, onsuz da bakalim takimin durumuna, isimiz zor ama bakalim belli olmaz, çarsamba Burak cosar olur biter :)

Uğur Kalyoncu
28.10.2011, 17:02
Mümkünse colman da sahada olmasın,adamın top oynamaktan anası ağladı..antep maçının telafisi var ama cskanın hiç telafisi yok..

Necmi6161
28.10.2011, 17:05
Mümkünse colman da sahada olmasın,adamın top oynamaktan anası ağladı..antep maçının telafisi var ama cskanın hiç telafisi yok..

colman top mu oynuyor ? yada siz buna futbol mu diyorsunuz ?

Uğur Kalyoncu
28.10.2011, 17:07
colman top mu oynuyor ? yada siz buna futbol mu diyorsunuz ?
tamam güzel kardeşim o zman cska maçı için transfer yapalım..Var olan en iyi alternatif olduğu için colman dinlendirilmeli diyorum yoksa üst düzey top oynadığı için değil..

Ali YİĞİT
28.10.2011, 17:14
İddiacılar için banko berabere maç.

Sürpriz ise Trabzonsporumuzun galibiyeti olur.

Fatih ÇOLAK
28.10.2011, 17:15
Adam hasta hala hoca niye kadroya almadı diye elestiriyoruz...Bu kadroyla da yeneriz Antep'i, 2 galibiyetle Barcelona yaptınız adamları...

Ömer Faruk61
Onur

Celutska Tayfun Giray Ferhat

Aykut Serkan

Adrian Eren

Halil Pawel

metehan
Çanakkale geçilmez yaparız :D

DeAgLeMaNyAq
28.10.2011, 17:16
Sercan veya Eren'in 11'de olma ihtimali yok. Hatta ikisinden biri 18 dışında kalacaktır. Zokora'nın yokluğunda muhtemelen top kullanma becerisi sıfır olan Serkan ile başlayacağız. Belki Serkan dinlendirilip Aykut'la başlayabiliriz. Zeki, kafilede olduğuna göre Onur'un da oynayacağını sanmıyorum. Oynamayacağı halde yedek oturtup ceza ödemeyiz herhalde. Ha Tolga kadro dışı kalır, Onur kalede olursa da çok büyük sürpriz olmaz. Hücumda ise Pawel'den verim alamadığımız ortada o yüzden Henrique ile başlamalıyız. Burak'sız gol atma başarısı gösterirsek, ilerisi adına çok daha umutlu olabiliriz...

Ömer Faruk61
28.10.2011, 17:20
Sercan veya Eren'in 11'de olma ihtimali yok. Hatta ikisinden biri 18 dışında kalacaktır. Zokora'nın yokluğunda muhtemelen top kullanma becerisi sıfır olan Serkan ile başlayacağız. Belki Serkan dinlendirilip Aykut'la başlayabiliriz. Zeki, kafilede olduğuna göre Onur'un da oynayacağını sanmıyorum. Oynamayacağı halde yedek oturtup ceza ödemeyiz herhalde. Ha Tolga kadro dışı kalır, Onur kalede olursa da çok büyük sürpriz olmaz. Hücumda ise Pawel'den verim alamadığımız ortada o yüzden Henrique ile başlamalıyız. Burak'sız gol atma başarısı gösterirsek, ilerisi adına çok daha umutlu olabiliriz...

Usta Zaten temennimizi yazıyoruz.En iyisini Şenol Hoca bilir...Benim için önemsiz maç.CLde gruptan çıkalım.O önemli benim için...

lazibere
28.10.2011, 17:24
Burak bence de iyi ki kadroya alınmadı,

Ama ''hastalığı'' diye bir gerekçe sunmanın bir anlmı yok. Herkesi salak yerine koymanıza gerek yok.. Bu adamı dinlendireceğim demek yeterlidir.. Bu açıklamalar kesinlikle suçluluk psikolojisi ile yapılan açıklamalar...Yani hasta olmasa oynatacaktım mazaretine sığınmanın bir anlamı yok

Sapara nın zaten bu haliyle A2 de bile olmaması lazım

Volkan şen katkıları zaten tartışılıyordu

Tolga
celustka giray mustafa ferhat

serkan aykut colman alanzinyo

adrian

Halil

lazibere
28.10.2011, 17:27
Bence Colman oynamasın oda çok yorgun hatta Adrian bile oynamasın
Kı bana oynamayacaklar gibi geliyor

Onların yerine sercan ve aykutu koyabilir..

yenilmişiz veya yenmişiz bir anlamı yok

CSKA naçına kadar herkesin kredisi var.. CSKA maçını kaybdersek o zmaan başlar homurtular..

esasında biizm takım oyuncuları top oynamadığı zaman çabuk kopuyorlar.. Milli aralarda bunu zaten görüyoruz...Zokora ve Colman haricinde dinlenmesi gerekn oyuncu yok.. burak sadece sakatlanır korkusuyla oynatılmıyor..

yektakurtulus
28.10.2011, 17:27
yahu antep 10gs´li den baski yedi o macta hatta 9 kalinca bile bir iki kontraatak haric birsey yoktu onlarda

ne kadar abartiyorsunuz

tamam biz iyi degiliz ama antepte iyi degil, hatta bizden hic iyi degiller

İskender Çakmak
28.10.2011, 17:29
rotasyon yap hocam arkandayiz... sercan 'i eren'i aykut'u oynat hocam yenilelim arkandayiz... ama gorelim bu futbolculari icimizde kalmasin zafer yelen gibi

Oruç
28.10.2011, 17:34
Daha önce Hoca değişiklik yapmıyor diye eleştiriliyordu şimdiyse yaptığı için. İlginç insanlarız.

:)

Not: Serkan ve Alan konusunda yanınızdayım.

:)

Hüdai Pervaneli
28.10.2011, 17:46
Colmaaaaaaaaaaaaaaaan Birak Bizi Git Nolursun Sensiz Takim Izliyim Ne Kosuyorsun ne Pres Yapiyorsun Ne Sut Atiyorun Sende Kurtul Bizde

Dip.Ing.Mag.
28.10.2011, 17:48
keske söyle bir kadro ile ciksak;

......................Onur....................
celutska....giray........mustafa...cech
baris atas...colman....aykut....eren...
...........tosun7.......pawel........

böylelikle hem alternatiflerin kalitelerini katkilarini görmüs olurduk hemde diger oyunculara cska maci icin dinlenme firsati verilmis olurdu... su kadro ile ciksak bu maca sizce cok sey mi kaybederiz???

Necmi6161
28.10.2011, 17:48
tamam güzel kardeşim o zman cska maçı için transfer yapalım..Var olan en iyi alternatif olduğu için colman dinlendirilmeli diyorum yoksa üst düzey top oynadığı için değil..

belki geç kaldık ama, colman şuan en kötü dönemini yaşıyor bizde bence.

alternatifler denenmeli.

Ilelioglu
28.10.2011, 17:49
Colmaaaaaaaaaaaaaaaan Birak Bizi Git Nolursun Sensiz Takim Izliyim Ne Kosuyorsun ne Pres Yapiyorsun Ne Sut Atiyorun Sende Kurtul Bizde

Mahmut;

Alan ile Serkan'i yaninda yazsan birsey söylemeyecegim ama bu sekilde sanki sadece Colman'in bir sucu varmis gibi duruyor.

Ömer Faruk61

Colman Pres yapmıyor mu??? :rolleyes:

Uğur GEMİCİOĞLU
Takıma devre arasında nokta transferler yapılması lazım. Burak olmadığı zaman zor gol atıyoruz.

ahamitokutan
bi kadro da ben yapayım :)

tolga
celutska giray mustafa cech
sercan serkan aykut eren
halil henrique

ikinci yarı adrian,alanzinho ve colman oyuna girebilir.

Mehmet Cihan Kocaman
28.10.2011, 17:52
------------------Onur------------------

Serkan------Giray----Glowacki-------Cech

-------------Colman----Aykut------------

Alanzinho-----------Adrian-----------Halil

-------------------Henrique-------------

Necmi6161
28.10.2011, 17:52
şenol hoca barış özbek in üstünde durursa sakatlığı ne zaman geçeceği şüpheli, burak ile ilgilendiği kadar onunla ilgilenirse.

colmandan 10 gömlek üstü oyuncu olur.

henrique oynamalı en azından maç eksiğini gidersin, csk maçına oynar.

Hüdai Pervaneli
28.10.2011, 17:59
Mahmut;

Alan ile Serkan'i yaninda yazsan birsey söylemeyecegim ama bu sekilde sanki sadece Colman'in bir sucu varmis gibi duruyor.
Fatih Colman Sevdigim Oyuncularin Basinda gelir Adam Daha ne yapmali Ben Onu Anlamadim:)

Colman Pres yapmıyor mu??? :rolleyes:

Ömer Abi Pres Yapan tek Oyuncumuz bence

Ironi Yaptim beyler

Hüdai Pervaneli
28.10.2011, 18:00
şenol hoca barış özbek in üstünde durursa sakatlığı ne zaman geçeceği şüpheli, burak ile ilgilendiği kadar onunla ilgilenirse.

Su cirkef top oynamakdan Baska herseyi Yapan Baris Colmandan 10 gömlek üstü oyuncu Olucak

güneyli
28.10.2011, 18:12
Antebin kendi evinde ne kadar sıkıntılı maçlar oynadığını biliyorum...Yukarıdaki maç öncesi yorumların olumsuzluğu benim bu maçtaki galibiyet inancımı daha da pekiştirdi..Yarın tv başında güvenilmeyen oyuncularımızın onur maçını izleyeceğiz...Hayat Trabzonsporla güzel..Yenilme korkularının sevince,yenileceğimizi hesap edip sevinmek için bekleyenlerin de hüsrana uğramaları dileğiyle...

Jester
28.10.2011, 18:14
Bu tip maçları 0-0'a bağlayabiliyor olmamız gerekir.
Kimse 1 puana tepki göstermez.
Becerip de arada rakibin konsantrasyonu düştüğünde 1 de gol atarsan ballı kadayıf olur.
O yüzden kimin gol atabileceği değil, oyunu nasıl oynayacağımız önemli.
Biz doğru oynayalım, elbet biri gol de atar.
Öncelik gol yememek için çok kontrollü bir defans anlayışı olmalı.

Süleyman Baykan
28.10.2011, 18:14
Gaziantep Muhammed Demir'i kullanıyorsa bizde Eren Albayrak veya Sercan'ı kullanalım artık yahu Antalya maçındaki ilkyarıdan daha kötü bir oyun ortaya çıkmaz herhalde.

logitech
28.10.2011, 18:17
neyyy ????? yook paşam yok sen git elini yüzünü yıka. colman son maçta kötüydü kabul, colman'a gelene kadar ohooooo.tek başına oynadığı günleri ne çabuk unuttunuz hemen asacaksınız adamı durun bakalım.

Ibrahim Gaygusuz
28.10.2011, 18:23
Alanzinho yazmayinda hangi ismi yazarsaniz yazin ilk 11e

Taha Muhammet
28.10.2011, 18:25
celutska nerde oynarsa oynasın farketmez popovu tutsun yeter yoksa biz başka bir şeyi tutcaz celutskada tutamazsa diğer dafansta oynayanlardan bir şey beklemiyorum zaten, aykut oynarmı bu maçta ah bide alanzinhonun yerine ereni görsek

Berat Akçay
28.10.2011, 18:35
Takıma devre arasında nokta transferler yapılması lazım. Burak olmadığı zaman zor gol atıyoruz.
Burak'ın yükünü hafifletecek bir oyuncu lazım

sessizkral_1

bence colmanın pres yapmadığını söylemek barış özbekin colmandan 10 gömlek üstün oyuncu olmasından daha ironik :D

asimavi
...allah ın izniyle yarın bu maçta tribünlerde olacağım .....inşallah yenerük...

Emin Danışmaz
28.10.2011, 18:37
Hayal satmayalım.İlk yarısı skandal bir oyun ile başlayacak olan ANTEP maçı ekran başında başlayacağız yine kaptırmaya.Bu sene böyle devam edecek BURAK gibi bir kuvvetden yoksun bir takım diyorum buna bizleri mecbur eden beş kuruş etmeyen BROZEK ve Henrique acaba yarın ne halt yiyecekler.
Orta saha üstünlüğünü yakalamamız lazım yarın ama bizde COLMAN gibi bir gölge markajı yapan adam varken nasıl oyun kuracağız aklım almıyor.SERCAN süpriz'i bekliyorum.

Oğuzhan
28.10.2011, 18:40
Eren'i oynatması lazım hocanın bence. Genç oyunculara forma şansı verilmeli her takımın yaptığı gibi. Diğerleri bugün var yarın yok.

Asi Çaykaralı61
28.10.2011, 18:42
zor maç olacak 0-1 olsun bizim olsun

AYYILDIZ
28.10.2011, 18:46
Berabere bitsin iyidir.Su kadroyla yenmemiz imkansiz.En onemli iki adamimiz Zokora ve Burak yok.Volkan Sen gibi her an patlama yapacak adam yok.1 puan iyidir.

Taha Muhammet
28.10.2011, 18:58
.................Onur
Serkan Celutska Giray Mustafa Ferhat
................Aykut Adrian
Halil(colman)................... Eren(60 veya 70. dakikada alanzinho)
.........................Henrique
buda benim kadrom colman dinlendirilecekse halille başlayabiliriz hala 3 kaleciyle dolaşıyoruz oda işin başka tarafı :)

Necmi6161
28.10.2011, 19:06
Su cirkef top oynamakdan Baska herseyi Yapan Baris Colmandan 10 gömlek üstü oyuncu Olucak

yaklaşık 3-4 sene önce gs de mükemmel top oynuyordu, barış .

almanya altyapısıda var. milli takımındada oynadı gençken. mesutla

şenol hoca ile birlikte büyük şans yakalayacak. eğer hocamz özen gösterirse ben çok umutluyum.

ne demek istedin anlamadım ?

Necmi6161
28.10.2011, 19:09
bence colmanın pres yapmadığını söylemek barış özbekin colmandan 10 gömlek üstün oyuncu olmasından daha ironik :D

colman kötü oyuncu değil , ama gittikçe kötüye gidiyor,

bence barış şenol hoca ile parlayabilir.

zaten yetenekleri beli oyuncu. 10 gömlek derken biraz abartmış olabilirz ama.

colmandan kesinlikle iyi olacağına eminim. şenol hocanın üstünde durması lazım.

Oğuzhan
28.10.2011, 19:13
colman kötü oyuncu değil , ama gittikçe kötüye gidiyor,

bence barış şenol hoca ile parlayabilir.

zaten yetenekleri beli oyuncu. 10 gömlek derken biraz abartmış olabilirz ama.

colmandan kesinlikle iyi olacağına eminim. şenol hocanın üstünde durması lazım.

Barış ile Colman mı kıyaslanıyor burada :)

Taner Gündoğdu
28.10.2011, 19:20
Barış ile Colman mı kıyaslanıyor burada :)

o noktaya kadar geldik yani? bir sonraki adım adım barış mı hasan üçüncü mü olsun bari...

Sertan Danışer
28.10.2011, 19:20
trabzonspor için çok önemli bir maç bence kazanıp köpekleri susturmalıyız yoksa yine başlayacaklar burak yılmazsız trabzon.... diye

Oğuzhan
28.10.2011, 19:28
o noktaya kadar geldik yani? bir sonraki adım adım barış mı hasan üçüncü mü olsun bari...

Az önce bir sayfada Colman pres yapmıyor diye bir yazı okudum ironi yapmıyorsa arkadaş gerçekten sinirlerim oynar he :D

Her maç maçın en fazla koşan oyuncusuna pres yapmıyor diye eleştiri yapılmadı inşallah :)

oeince
28.10.2011, 19:29
-------------Tolga----------------
Celustka - Giray - Glowacki - Ferhat
----------Aykut - Zokora----------
Halil----------Adrian----------Eren
-------------Henrique------------
yed: onur, cech, serkan, sercan, colman, yümlü, alanzinho

Ömer Sak
28.10.2011, 19:31
----------Aykut - Zokora----------
yed: onur, cech, serkan, sercan, colman, yümlü, alanzinho

Zokora cezali

Mustafa Umut
28.10.2011, 19:36
Bu mantıkla gidersek hiç bir futbolcu yetiştiremeyiz. Barış la Colman kıyaslanamaz bile o zaman Barış'ı oynatma, Eren ile Alanzinho kıyaslanamaz o zaman Eren'i oynatma.. Bu adam 1 maç oynayıp yeteneklerini fışkırtamaz ya bi anda. 3-4 maç üst üste oynatacaksın hepsini öyle bakacaksın. Alt yapıdan ya da Anadolu kulüplerinden gelip, Mustafa Yumlu'dan başka yerli görmedim ben öyle ilk maçında fırtınalar estiren..

-Samet
28.10.2011, 19:37
Burak yok mu ?

Mustafa Umut
28.10.2011, 19:38
Burak yok mu ?

Hasta olduğu için götürülmemiş Antep'e..

Alihan Ertürk
28.10.2011, 19:39
Aykut ve Eren'in şans bulması gerektiğini düşünüyorum fakat Eren'in fiziksel durumundan haberim yok, sıkıntı olabilir.

oeince
28.10.2011, 19:41
Zokora cezali

doğru, sağol. düzeltiyorum.

----------Aykut - Colman----------
yed: onur, cech, serkan, sercan, pawel, yümlü, alanzinho

-Samet
28.10.2011, 19:43
Hasta olduğu için götürülmemiş Antep'e..

eyvallah.

doğru, sağol. düzeltiyorum.

----------Aykut - Colman----------
yed: onur, cech, serkan, sercan, pawel, yümlü, alanzinho

Bu kadro iyi olmus.Ama Şenol hoca serkanı oynatacaktır bence hem de ortasahada :)

fteotdgs
28.10.2011, 19:45
Alanzinho artik ilk 11 cikmamali. Bu bir. Sans verilen alternatifler bunu tepti. Cok cok kendilerini gostermedikleri, ya da sakatlik, hastalik nedeni ile cok cok mecbur kalinmadikca kendilerine ne lig, ne SL, kolay kolay sans vermemeli Senol hoca. Iki. Ideal, sabit bir 11 ile her kulvarda gidebildigimiz kadar gitmeliyiz diye dusunuyorum artik. Duruma gore ilk 11'de en fazla 1 (yazi ile 1) alternatife yer verilebilir. Bundan otesi olmuyor, gorduk kac kere.

oeince
28.10.2011, 19:49
şl'ne play off ikincisinin gideceği kesinleştikten sonra, ilk sezon oynanan oyundan ziyade transferdeki hamlelerimiz öncelik kazandı. şl guruplarından çıkalım, ara transferde direk oynayacak dört oyuncu alalım, ilk sezonu beşinci bitirsek de olur. yeter ki puan farkı çok açılmasın.

Kenan Berber
28.10.2011, 19:53
-----------------Tolga------------------

Serkan------Giray----Glowacki-------Cech

Halil-----------Adrian----------------Eren

-----------------Henrique-------------

bahadır2561
28.10.2011, 19:55
Adrian çık şu maçı al gözünü seviyim

FC-ST-PAULI-61
28.10.2011, 19:55
Serkan oynarsa Olcan Adin ve Ivan De Souza onu bitirir.

Hüdai Pervaneli
28.10.2011, 20:02
yaklaşık 3-4 sene önce gs de mükemmel top oynuyordu, barış .

almanya altyapısıda var. milli takımındada oynadı gençken. mesutla

şenol hoca ile birlikte büyük şans yakalayacak. eğer hocamz özen gösterirse ben çok umutluyum.

ne demek istedin anlamadım ?
Baris özbek denen Kisi benimgözümde pisligin tekidir Cirkef top oynamkdan cok rakip futbolcuyla hakemle ugrasir kasti rakibi sakatlamaya yönelik hareketler Sevmiyorum Arkadas bu Kisiyi

kudu_61
28.10.2011, 20:04
tolga
tayfun-giray-celutska-cech
aykut-colman
adrian-sercan-eren
henrique

benim bu maçlık 11 im güveniyormuyum hayır kanatsız uçmak kadar saçma bişey olamaz kaç maçtır kanattan adam gibi bir orta gelmedi kornerler heba oldu buraktan başka gol vuruşu yapanımız yok en tekniği adrian bari o oynasın sağda halil le kanat 0-0 maç demek eren inşallah utandırmazsın bu sene kadromuz çok ama çok kötü
ah jaja-egemen-selçuk-yattara bu 4 ü resmen 1 takım demek benim için duran top selçuk defans egemen orta yattara dripling top sürme adam eksiltme jaja ve GOL BURAK

abcabca
28.10.2011, 20:06
Henrique kanatlar dışında hiçbir bölgede yeterli katkıyı sağlayamaz, arkası dönük top saklama "0", geriden alıp gitmesi lazım..

Kara Mert61
28.10.2011, 20:21
Şu Pawel oynamasın da kim oynarsa oynasın..

Hüdai Pervaneli
28.10.2011, 20:27

Celutska------Giray----Glowacki-------Cech

-------------Serkan----Aykut------------

Volkan-----------Colman----------------Eren

-----------------Pawel-------------
:) Antepi Sallariz

Mustafa AYDIN
28.10.2011, 20:32
Çok zor maç.Antep coştu.Durdurabilirsek ne ala.

Chiko
28.10.2011, 20:33

-------------Serkan----Aykut------------

Volkan-----------Colman----------------Eren

-----------------Pawel-------------
:) Antepi Sallariz
Volkan, Burak ve Sapara yok kafilede.

Çetocan
28.10.2011, 20:35
.....Onur...
Celustka....Giray....Mustafa..... Ferhat
....Aykut..... Colman....
Halil.... Adrian..... Eren......
Henrigol
İlerleyen Dakikalarda Sercanı Görmek İsterim....

amasya0561
28.10.2011, 20:38
ligde yaptıgımız 8 maçın sadece birinde gol yememişiz (eskişehir maçı)
ankaragücü ve antalyadan 2 şer gol yedik.
bu defansla antepte gol yemememiz bir mucize olur. inşallah yedigimizden fazlasını atabiliriz.
ilk yarı sonunu az kayıpla bitirebilirsek transfer yapılacaktır sanırım.

matrix5782
28.10.2011, 20:43
Neyin ne olcağı belli olmayan bir maç...

lazzz61
28.10.2011, 21:12
lıgın en kotu defanslarından bırıne sahibiz bence

lazzz61
28.10.2011, 21:28
artık risk alma zamanı

Aleyna Yemenici
28.10.2011, 21:30
Eyvah diyorum..

Cafer Bulur
28.10.2011, 21:39
Puan kaybi disindaki her türlü sonuc su an itibariyle gercekcei gözükmüyor.

Takimin moralsizligi,yogun mac tempsundan yorgun düsmeler,carsamba günkü moskova maci, burak in yoklugu,takim savunmamizin icler acisi hali,hücumda hicbir organizasyona sahip olmayisimiz.

Ben önceden inadina rakipleri favori gösteriyordum ama yarin gercekten antep macin favorisidir.

Mutlaka kazanmamiz gereken bir mac ama cok ama cok zor...

berke_arda
28.10.2011, 21:39
..............tolga..............

celustka..giray..mustafa..ferhat

..........aykut...colman........

......halil...adrian...eren.....

............sercan.......

oyunun gidişatına göre henrigol ..cech..ali girebilir oyuna tolganın yerine onur'umuzun oynamasın'dada bir mahsur olmaya bilir bence bu benim naciz'ane fikirim

Mehmet Fatih Silik
28.10.2011, 21:49
Hic ama hic ümidim yok...Burak'in olmamasi da cabasi, ki bence cok dogru bir karar...bu lig öyle veya böyle bitmeyecek!
Muhakkak iddianameden sonra bir$eyler olacak...daha ne diye bi tarafimizi yirtalim ki...bizim ölümüz dördüncü olur bu ligde...
Onun icin hic ama hic kasmaya gerek yok...bu macta kesin puan kaybederiz...aksini ispat eden varsa buyursun tezlerinle gelsin (:
Önemli olan $L maclarimiz...in$allah haftaya CSKA'yi farkli geceriz ve moral olur bize...bence TR kupasindada hep yedek agirlikli kadrolarla cikalim...ki sanirsam elemeli olacak...ayni almanya veya ispanyada oldugu gibi...

Taner Uykuçeken
28.10.2011, 21:55
bir Topiç göremedim ilk yarının kalan haftalarının programı açıklandı TFF yine çok güzel bir fikstür açıklamış

bizim Lille ŞL maçımızın olduğu güne gs-fb maçını koymuş

o hafta oynayacağımız (14.Hafta) gençlerbirliği maçını 15. haftadan sonraya ertelemiş hafta içine Fener maçının tam önüne koymuş

o hafta herkes dinlenirken biz gene maç yapıcaz

Aleyna Yemenici
28.10.2011, 21:57
CSKA'da çok fena oldu. inşallah sandıklarım olmaz. inşallah.

tturan
28.10.2011, 21:59
bir Topiç göremedim ilk yarının kalan haftalarının programı açıklandı TFF yine çok güzel bir fikstür açıklamış

bizim Lille ŞL maçımızın olduğu güne gs-fb maçını koymuş

o hafta oynayacağımız (14.Hafta) gençlerbirliği maçını 15. haftadan sonraya ertelemiş hafta içine Fener maçının tam önüne koymuş

o hafta herkes dinlenirken biz gene maç yapıcaz

Yani Fb nin bizi yenmesi için her türlü yol yapılmış durumda. Ben o hafta ne yapıp edip bizim iş yapacak oyunculara ceza vermek için ellerinden geleni yapacaklarını hissediyorum. Gerek Hakemler gerek maçdan sonra rakip taraftarla münakaşaya girdi diye bazı oyuncularımıza fb maçı öncesi ceza verecekler.

oguzkoc
28.10.2011, 22:00
tolga
tayfun-giray-mustafa-ferhat
colman-aykut
sercan-adrian-alanzinho
pawel

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:04
Tff sitesinde antepin hic kart görmedigi yaziyor,dogru mu?

Asi Çaykaralı61
28.10.2011, 22:04
Tff sitesinde antepin hic kart görmedigi yaziyor,dogru mu?

Nerden bakıyorsunuz Cafer abi oraya ?

Nihat Güneş
28.10.2011, 22:06
Hocamız madem lig maçlarına sadece oynamak için çıkıyoruz diyor, sürsün tüm gençleri sahaya :) Aykut ,Sercan,Eren üçlüsünden en az ikisi oynasın artık. En azından Deniz barıştan yediğimiz şekilde gol yemeyiz.

MuratJ
28.10.2011, 22:07
Ferhat, Tayfun gibi isimler şu kadrolarda olmasın artık.

-------------------Tolga--------------------
----------Giray-----------Mustafa----------
-Celustka-------------------------Cech-----
--------------------------------------------
-----------------Aykut----------------------
---------Colman--------Adrian---------------
------Halil-------------------Eren------------
---------------Henrique----------------------

Mustafa'yı hiç beğenmem ancak Deniz'in golünde ki Glowacki'nin hali benim gözümde bu takımda ki son maçı olması gerektiğine inandırmıştır beni.

Bu maç ve Cska maçından sonra kaleye artık Onur geçmelidir.
Volkan değilde Alanzinho ve Serkan Balcı bi süre kadrodışı bırakılmalıdır. Alanzinho'dan ziyade Serkan kesinlikle bir süre dinlendirilmeli.

Devre arasına kadar liderden maksimum 10 puan geride olmalıyız. O süreye kadar ideal kadromuz şu şekilde olmalı;

----------------------Onur------------------------
-------------Giray-----------Mustafa--------------
--Celustka-----------------------------Cech-------
---------------------------------------------------
--------------Zokora---Colman---------------------
------------------Adrian---------------------------
------Volkan-------------------Henrique------------
------------------Burak----------------------------

Devre arasında Tayfun, Ferhat, Piotr, Sezer, Tosun, Pawel gibi isimler ile yollar hemen ayrılmalı. 2 stoper, 1 ofansif kanat, 1 santrafor transferi kesinlikle yapılmalıdır. Yazın zaten Glowacki, Sapara, Vittek gibi isimlerle de yollar ayrılmak zorundadır.

Doğukan Uçan
28.10.2011, 22:09
kesin gol yiyeceğimiz maç !

31 kişilik kadro var diyor her maç aynı adamlar oynuyor ben olsam sercan eren barış ataş tayfun corayı oynatırdım.

yalniz adam
28.10.2011, 22:10
ya batacağız ya çıkacağız...burakın yokluğu kötü oldu...:(

ANIL
28.10.2011, 22:10
eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren eren

MuratJ
28.10.2011, 22:11
kesin gol yiyeceğimiz maç !

31 kişilik kadro var diyor her maç aynı adamlar oynuyor ben olsam sercan eren barış ataş tayfun corayı oynatırdım.
31 kişiden kaliteli topçu sayısına baksan 15i geçmez. tarihin en dar en kalitesiz kadrolarından biri bu kadro.

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:13
Nerden bakıyorsunuz Cafer abi oraya ?
Tff nin sitesinden süper lig yazip cezalar kismini secip takimlarin kart cezalilarina bakiyorsun.

Ilelioglu
28.10.2011, 22:14
Beyler takim olgusundan uzaklasmayin lütfen. Burak sadece tek bir kisi. Biz gecen sezon takim oyunu ile basarili olduk ki bunun haricinde zaten zor basarili oluruz.

Onun icin su tek adam sevdasindan kurtulalim biran önce. Kadroda kim varsa onlar oynayacak ve en az Burak kadar tecrübeli ve iyi isimler mevcut. Takim oturdukca daha iyi olacaklar. Bu sezon istikrarsiz sonuclar alacagimizi "kadronun bozuldugu" an söylemistik. Takim olabilmek icin yine sabir gerekli.

Ahmet KESKİN
28.10.2011, 22:14
tolga
tayfun-giray-mustafa-ferhat
colman-aykut
sercan-adrian-alanzinho
pawel

gs den beter oluruz diyecegim ama gaziantepli oyuncular 2-3 günlük arda bu kadar performansı kondisyonu kaldıramaz.. cok yıprandı onlarda...

cok güzel top oynadı adamlar..

Doğukan Uçan
28.10.2011, 22:16
ama harbiden öyle 31 kişi diyor hoca ama çogu futbolcular 2.lig kalitesinde sezer badur,tayfun cora,sapara,serkan balcı,vittek,pawel ve piotr brozek,barış özbek,glowacki yi ben olsam devre arasında satarım bu adamların hiçbiri bize katkı vermez iyi bir paraya anadolu takımlarına satılır.bide bjk gs fb nin yedeklerine bak.

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:17
Beyler takim olgusundan uzaklasmayin lütfen. Burak sadece tek bir kisi. Biz gecen sezon takim oyunu ile basarili olduk ki bunun haricinde zaten zor basarili oluruz.

Onun icin su tek adam sevdasindan kurtulalim biran önce. Kadroda kim varsa onlar oynayacak ve en az Burak kadar tecrübeli ve iyi isimler mevcut. Takim oturdukca daha iyi olacaklar. Bu sezon istikrarsiz sonuclar alacagimizi "kadronun bozuldugu" an söylemistik. Takim olabilmek icin yine sabir gerekli.
Bende tek adam sevdasini hic sevmem ama burak disinda yarin gol bolgesinde tehlikeli olabilecek bir oyuncu görebiliyormusun takimimizda?

Doğukan Uçan
28.10.2011, 22:19
o değilde başkan transfer yaptık diyor forvete bakıyorum burak ayarında nokta santraforumuz yok devre arasında 1 tane kaliteli forvet lazım buraksız gol atamıyoruz çok bariz belli.

Ilelioglu
28.10.2011, 22:19
Bende tek adam sevdasini hic sevmem ama burak disinda yarin gol bolgesinde tehlikeli olabilecek bir oyuncu görebiliyormusun takimimizda?

Pawel ile Halil Burak'dan daha tecrübeli isimler. Orta saha saglam durdukca ve kanatlar daha iyi calistikca onlarin isi dahada kolaylasir diye düsünüyorum. Biz bir keren takim olamadik. Takim halinde defans nedir bilmiyoruz. Bunlari ancak zamanla asabiliirz.

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:22
Pawel ile Halil Burak'dan daha tecrübeli isimler. Orta saha saglam durdukca ve kanatlar daha iyi calistikca onlarin isi dahada kolaylasir diye düsünüyorum.
Bu isler sadece tecrübe ile olmuyor,özgüven gerekir beceri gerekir bu olgu su anda ne pawel ne halil ne alanzinho ne de adrianda var.

Yarin kanatlarin falan calisacagida yok defansi saglam tutup duran toplarlan gol bulmaya calismaliyiz.

yalniz adam
28.10.2011, 22:25
Pawel ile Halil Burak'dan daha tecrübeli isimler. Orta saha saglam durdukca ve kanatlar daha iyi calistikca onlarin isi dahada kolaylasir diye düsünüyorum. Biz bir keren takim olamadik. Takim halinde defans nedir bilmiyoruz. Bunlari ancak zamanla asabiliirz.

sen pawele gerçekten güveniyor musun...

Ilelioglu
28.10.2011, 22:28
Bu isler sadece tecrübe ile olmuyor,özgüven gerekir beceri gerekir bu olgu su anda ne pawel ne halil ne alanzinho ne de adrianda var.

Yarin kanatlarin falan calisacagida yok defansi saglam tutup duran toplarlan gol bulmaya calismaliyiz.

Defansi degil orta alani saglam tutmak daha önemli bence. Yukarida sonradan ekledim yazima. Zamana birakmaliyiz. Takim halinde defans ve kanatlarin islemesi zamanla olur. Ama duran toplara gereken önemi vermedigimizde bir gercek. Böyle maclarda cok önemli duran toplar.

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:30
Defansi degil orta alani saglam tutmak daha önemli bence. Yukarida sonradan ekledim yazima. Zamana birakmaliyiz. Takim halinde defans ve kanatlarin islemesi zamanla olur. Ama duran toplara gereken önemi vermedigimizde bir gercek. Böyle maclarda cok önemli duran toplar.
Defans zaten defanstan degil orta sahadan hatta forvetten baslar.

Gecen sezon bu konuda umuttan bile fayda görüyorduk rakip defansin rahat cikmasina engel oluyordu.

Umut olsaydi denizin golünü yemezdik antalya macinda.

Ilelioglu
28.10.2011, 22:31
sen pawele gerçekten güveniyor musun...

Kadroda o var. Onlarca kez milli olmus bir oyuncu. Performansi düsük bunu herkes kabul ediyor ama elimiz mahkum. Suan yapabilecegimiz hicbir sey yok. Sezon öncesi izlenen yanlis bir transfer politikasi maalesef bizi bu durumlara getirdi. Oynanan Futbol kötü ama sonuclar iyi olsun istiyoruz ki bunuda yapabilecegimizi SL'de gayet iyi gösterdik diye düsünüyorum.

Kadro bozuldu hemde öyle böyle degil. En iyi oyuncular gitti. Yeniden takim olabilmek icin sabir lazim. Bugün kadroyu bozanlardan hesap sormaya kalksak yine aleyhimize olur durum. Onun icin sabretmeliyiz.

Doğukan Uçan
28.10.2011, 22:35
Devre arasinda kayserİspordan amrabat ve gazİantespordan danny ve cenk tosun alinmalidir.yedek olarak ankaragÜcÜnden ÖzgÜr Çek ve rajnock !

Ilelioglu
28.10.2011, 22:36
Defans zaten defanstan degil orta sahadan hatta forvetten baslar.

Gecen sezon bu konuda umuttan bile fayda görüyorduk rakip defansin rahat cikmasina engel oluyordu.

Umut olsaydi denizin golünü yemezdik antalya macinda.

Cafer abi Umur varkende elestiri yagmuruna tutuyorduk cocugu. (Ara sira bende yapiyordum bunu) Oysa sadece kacirdigi golleri ve kötü top kontrolünü daha fazla ön plana cikariyorduk. Yaptigi presi ve dolaysiyla takimi rahatlatisini, her sezon ortalama attigi 15 golü daha az öne cikariyorduk. Bunlar geride kaldi. Ben en cok Egemen'i ariyorum ama. Oda hic arkasina bakmadan gitti. Hepsi geride kaldi. Tabi burada Yönetiminde cok büyük hatalari oldu. Artik önümüze bakacagiz.

erol-61
28.10.2011, 22:44
eğer csk maçını kazanacaksak ben bu maçı kaybetmeye razıyım

yalniz adam
28.10.2011, 22:46
Devre arasinda kayserİspordan amrabat ve gazİantespordan danny ve cenk tosun alinmalidir.yedek olarak ankaragÜcÜnden ÖzgÜr Çek ve rajnock !

dur,sapara ve vittek acısı henüz geçmedi...geçsin onlara da para bol..ankarayı kim kalkındıracak...

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:47
tolga
serkan colman aykut halil
adrian
pawel.

uemit
28.10.2011, 22:49
ts den önce kariierin de gol ve asist yapan cok adam var aslinda kadroda.. pawel alan, colman, adrian, burak, halil, vittek, henrique,sapara, volkan, bu kadar sayi baska bi takimda yok.. ama oynamiyor o baska :) erenle, sercani saymiom :)

bu macla ilgili... aslinda bir yandan da senol hoca gibi .. bu lig beni ilgilendiremiyor moduna girioz hepimiz.. islalah kazaniriz ama o eski sey yok... zaten arayi acmassak.. bu sefer senol hoca sanki devre arasinda yönetimden paranin dibine kadar transfer parasi isticek gibi.. ozaman gercek kadroyla.. ambargo koyariz bu ligde...

uemit
28.10.2011, 22:51
artik türkiyede halil kanatlarda oynamamli

burak olmadigindan 4 4 2 oynamaliyiz

tolga
cerlustka giray mustafa ferhat
serkan aykut sercan eren

brozek henrique

Ilelioglu
28.10.2011, 22:52

Bu ilk 11 kaybetmez ama kazanir mi oda yapacagimiz prese ve duran toplara bagli diye düsünüyorum.

..

tolga
serkan colman aykut halil
adrian
pawel.

Cafer abi yine kopya cekmissin...:D:p Saka maka hep ayni düsünüyoruz. :D

-Samet
28.10.2011, 22:56

..

Forvet kim ? Adrian mı ?

Ilelioglu
28.10.2011, 22:57
Forvet kim ? Adrian mı ?

Forvet yok esasinda. Iki tane gizli isim var: Halil ve Pawel yada Henri

;)

-Samet
28.10.2011, 23:01
Forvet yok esasinda. Iki tane gizli isim var: Halil ve Pawel yada Henri

;)

Adrianı orda görünce garipsedim bi an.

61_Hasan_69
28.10.2011, 23:43
içimden bir ses Eren ve Sercanın 11 başlayacağını söylüyo..

Şeref
28.10.2011, 23:44
şenol güneşin takımı yenilebilir ama ezilmez o yuzden bu sezon zaten play off oynayacaz 1. nınde kıymeti yok alabıldığımız kadar puan alıp ilk 4 un içine girmemiz lazım

evranosbey61
28.10.2011, 23:51
serkan balcı denen yeteneksiz futbol katili eğer oorta sahada oynayacaksa sercan oynasın başka bişey istemiyorum.ikinci hüseyin vakası serkan denen beceri yoksunu.şu kayseri maçını bekliyorum belki o maçtan sonra bırakır futbolu

FC-ST-PAULI-61
28.10.2011, 23:53
mustafa ve serkan oynamamali.Ve artik Kaleye Onur gecmeli !!!

yorumsuz6117
29.10.2011, 00:51
Bu kadroyla 1 puan alırsak şükredelim..

cendelsahinov
29.10.2011, 01:58
-----------------Onur------------------

Celutska------Giray----Mustafa-------Ferhat

Henrique-----------Alanzinho----------------Eren

-----------------Halil-------------

ibrahim
29.10.2011, 02:03
içimden bir ses Eren ve Sercanın 11 başlayacağını söylüyo..
Ayni ses banada aynisini söylüyor. :)

Armağan Dere
29.10.2011, 02:10
Doğruları söleyeni 9 köyden kovarlarmış..
Ben 10.köydenim arkadaş...
Bu takım top oynamıyor..
Burak'a bağımlı olmuşuz..
Bakalım Abdullah'ın sürprizleri neler..

Bordo_MaviM_61
29.10.2011, 02:18
Bu takım top oynamıyor..

Tamam da febenin alex e bagımlı olmasından ne farkı var?
Kötü mü yani takımı sırtlayan lider ruhlu bir adamın ileri çıkması takımda?
He tabi gönül ister ki ondan 4 5 tane daha olsun..

Armağan Dere
29.10.2011, 02:23
Fener'in kanatları ve Ortasahası da iyi..
Emre-Alex
Keza Ziegler,Gökhan ileri iyi çıkıyorlar...
bizim kanatlar ne alemde?..
stoper sorunu onlarda 1 iken bizde 2..
biz şimdi 2 takım mı kurduk..

Bera B.
29.10.2011, 03:54
kalede onur'u görürsek büyük sürpriz olur fakat ben tercihimi ondan yana kullanırdım. Tolga sürekli gol yiyor, az bi dinlenip kendine gelsin.
Forvette pawel ve halil olmalı. 4 4 2 veya 4 1 2 1 2 gibi bir taktik bize uyar. Forvet arkası adrian paweli de iyi bir şekilde besleyecektir. Aykut hemen defansın önünde colman ve muhtemelen serkan orta sahada olabilir. Alan yine 11 başlarsa maçı kapatabilirim :)
Gaziantep yorgun olacaktır ve kazandıkları için bize daha az direnç göstereceklerdir. Muhtemelen yeniliriz fakat içimden 2 1 galibiyet geçiyor. Cech de oynasın artık bu iş hiç hoşuma gitmiyor.

Fatih ÇOLAK
29.10.2011, 04:10
Alanzinho oynadıkça Adrian gerçek performansını gösteremeyecek...Çünkü sağa sola hapsediliyor sürekli...Bence yarın 2 forvet ve arkalarında Adrian ile çıkmalıyız...Umarım Henriqe direk oynar ama zor görünüyor...Ama şunu der şunu bilirim Alan ilk 11 de olmamalı...

sessizkral_1
29.10.2011, 04:17
Bu takım top oynamıyor..

takımın çok kötü oynadığını düşünmüyorum unutmayalımki 8 maçta 7-8 topumuz direkten döndü ve hiçbirisi burak şutu değil.tamam istatistiklerde burak öne çıkıyor ama bizim takım her maç en az yine burakdan bağımsız 5-6 pozisyona giriyor (bence şuan ligde en çok pozisyona giren takımlarda yine önlerdeyizdir)

Ha tabiki geçen yıla göre vasat bir oyun sergiliyoruz.Mücadele gücümüz arttığında her maçı kazanabiliriz (bkz:antalya maçının 2. yarısı) ama bu takımın en az 5 transfere ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bu sistemde İlk 4 e rahatlıkla girebileceğimizi düşünüyorum.

Benim için önemli olan Ş.ligi

orası içinse ciddi transferler gerek.Gruptan çıkmalıyızki Transfer kaliteleri dahada artsın ;)

Harun
29.10.2011, 08:48
Sahaya çıkılmsı gereken kadro ve diziliş şu şekilde olmalı diye düşünüyorum.

Tolga

Serkan-Celluska-Giray--Cech

Colman
Volkan----Alan-----Aderian

Halil-Pawel

İskender Çakmak
29.10.2011, 09:08

Tolga

Colman

Halil-Pawel
Hoca volkan'i da goturmemis Antep'e. Halil'i sag aciga alip ileride henriqueyi oynatabilir. Bir de Alanzinho ve Adrian 'i ilk onbirde baslatmayabilir.

mahmuter61
29.10.2011, 09:10
Neolursa olsun Eren ve Onur mutlaka oynamalı,yenilsek dahi bu 2 oyuncuyla başlamalıyız.

Harun
29.10.2011, 09:34
Hoca volkan'i da goturmemis Antep'e. Halil'i sag aciga alip ileride henriqueyi oynatabilir. Bir de Alanzinho ve Adrian 'i ilk onbirde baslatmayabilir.

Doğru unutmuşum.Aslında Volkan, kaliteli futbolcu fakat bir türlü bizde uyum sağlayamadı.
Bana Gökdeniz'i andırıyor her zaman.

Numan Yerlikaya
29.10.2011, 09:49
----------------Onur------------------
Celustka---Giray-----Mustafa----Cech
---------------Aykut------------------
-------Colman---------Adrian----------
Sercan------------------------Eren
-----------Henrique-----------

Böyle Başlarmıyız Ki ?

Bahtiyar Öztürk
29.10.2011, 10:14

Serkan-----------Adrian----------------Halil

-----------------Henrique-------------

Eren'in oynamasini cok isterim ama muhtemelen bu kadro ile cikariz

Tolga Okumuş
29.10.2011, 10:19
Bence Sercan'ı kadrolara yazmaya gerek yok.

Vasat altı.Yakın zamanda Sezer,Mehmet Çakır,Ferhat,Pawel muamelesi görmeye başlar.

Eto'o
29.10.2011, 10:45
Alanzinho kesin 11 de kadrolari ona gore yapin

Uğur Tüysüzoğlu
29.10.2011, 11:01
Orta sahayı Aykut , Sercan ,Colman'dan kurulsa hem gençlere fırsat vermiş olurduk hemde diri tutardık.
Forumuda hayretler içinde okuyorum mutlak galibiz bu maçta kimse canını sıkmasın.

Harun
29.10.2011, 11:09
Benim anlamadfığım nokta, efsana 3-5-2 taktiğini neden kimse uygulamıyor acaba? Dörtlü sistemde alternetif çok az aslında.

61trabzonomer
29.10.2011, 11:13
Benim anlamadfığım nokta, efsana 3-5-2 taktiğini neden kimse uygulamıyor acaba? Dörtlü sistemde alternetif çok az aslında.

onu bende düşündüm harun abide bizimkiler yapamaz çünkü bizde öyle ileri geri gidecek kanat oyuncusu yok cech ve celu yapar mı bilmem ama onun dışında yok,onu bırak orta sahadaki adamlarımızın yüzde 61 :p press yapmıyor geri gelecekler :S

yaranozlu
29.10.2011, 11:17
tolga
celutska giray glowacki ferhat
colman aykut
halil adrian henrique
pawel

yüksek ihtimalle puan kaybı yaşarız. şenol hocayı volkanı kadroya almamasından dolayı kutluyorum aynı başarıyı alanı ilk 11de başlatmayarak gösterirse en verimli şekilde en azından mücadele ederiz. bu maçta beraberlik kötü sonuç olmayacaktır. şenol hoca asıl hedef olarak cska maçını düşündü ve burakı getirmedi. saygı duymak gerekir ama geçen seneki beşiktaş kupa maçı aklıma geliyor. hem kupadan elenip hem de fenere yenilmiştik.

Eren Karaahmetoğlu
29.10.2011, 11:30
Abi Pawel uzak dursun o forvet mevkisinden lütfen başka bir şey istemiyorum.

DJTT
29.10.2011, 11:42
Bence Sercan'ı kadrolara yazmaya gerek yok.

Vasat altı.Yakın zamanda Sezer,Mehmet Çakır,Ferhat,Pawel muamelesi görmeye başlar.

Mehmet Çakır? :D Up to Date degilsin renkdas!;)

abcabca
29.10.2011, 11:45
henrique'yi forvete yazmayın olduğu yerde top bekleyen oyuncudan forvet mi olur.

Royal Heart
29.10.2011, 11:50
Ligtv'nin sitesinde yayınlan 11 : Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Ferhat, Serkan, Colman, Halil, Alanzinho, Adrian, Pawel.
Benim denenmesini istediğim 11 ise şu şekildeydi :
--------------------ONUR-------------------
CELUSTKA----GİRAY-----MUSTAFA----FERHAT
------------AYKUT------COLMAN----------
SERCAN----------ADRIAN--------------EREN
----------------HENRIQUE----------------

Royal Heart
29.10.2011, 11:53
henrique'yi forvete yazmayın olduğu yerde top bekleyen oyuncudan forvet mi olur.
Higuain'i yazmayı nasıl da unuttum :eek: Ne yapalım elde Pawel-Halil ve Henrique var, Pawel'in durumu ortada keza Halil de öyle; formdaysa şayet Henrique değerlendirilmeli. Formda bir Henrique bize çok katkı sağlayacaktır.

exelans_25
29.10.2011, 11:55
eren ilk 11 başlamalı ne kadar saçmalayabilir ki çok kötü oynasa bile.

Asi Çaykaralı61
29.10.2011, 11:56
-----------------Onur------------------

Celutska------Giray----Mustafa-------Ferhat

Henrique-----------Alanzinho----------------Eren

-----------------Halil-------------

Kadromuz bencede öyle olabilir.Ferhat'ın yerine Cech'de olabilir

tturan
29.10.2011, 12:01
Abi Pawel uzak dursun o forvet mevkisinden lütfen başka bir şey istemiyorum.

Burak yokluğunda bence Pawel iş yapar. En azından duvar pasları ve benzeri organizasyonlar da bence hiç de fena değil. Bu şekilde kullanılırsa arkadan gelecek oyunculara pozisyon hazırlayabilir. Ayrıca şu anda forvet olarak oynatılabilecek bir oyuncu da yok elimizde. Henrique sakatlıktan yeni çıktı. Zaten hazırlık maçları hariç çok da iyi oynamadı. Bence ayrıca sol açık da Eren de değerlendirilebilir.

delfino
29.10.2011, 12:02
aahh jaja ahhh onun yerine adrianı aldıkk adam daha çok kanat oynuyorr ben bu işten bu transfer metodundan hiçbişey anlamadım bu yönetim zaafiyeti sezon boyunca okadar adam izliyorlar bir tane adamm gibi adam bulamıyorlar suraya bak ya futboldan soğudum resmenn bu şike olaylarının üzerine bir de trabzonun forumsuzluğu hiç bir maçı zevkle izleyemedim umarım ve dilerim antep maçı da önceki maçlar gibi olmazz bir an önce dua ediorum devre arası gelsin vee bir sihirli değnek bizi şampiyonlar liginden bir üst tura çıkartsın sans bikerede bizden yana gülsünnn :(:( fenerliler birşeylerin geçen seneki şampiyonluğun kendi hakları olduğunu ispatlamak için var güçleriyle savaşıyolar bizimkilerde her maç saçma sapan gol yemeye devam ediyolar bu işte bir gariplik var demekki bu takımın herşeyi jaja selcuk egemen ve burak üzerinden gidiyomuşşş dierleri de onlara eşlik ediyomuşş acı gerçekler ...

Nihat Güneş
29.10.2011, 12:02

Tolga

Colman

Halil-Pawel

Şu kadroyla başlarsak heralde Colman'ın en az 20 km falan koşması lazım. YAhu anlayamıyorum, Barcelona dediğiniz takım bile ortasahada 3 ortsahasa özellikli adamla oynarken, geçen hafta Antalya rezaleti yetmedi ki hala tek ortasaha oyuncusuyla maça başlayalım diyenler var, Colman'ın da defansif ortsaha olduğu tartışma konusu iken.

Abartmıyorum şu kadroyla çıkarsak tarihimizin en ağır yenilgilerinden birini alırız.

tturan
29.10.2011, 12:04
Kadromuz bencede öyle olabilir.Ferhat'ın yerine Cech'de olabilir

Halil den forvet mi olur? Halil hareket edene kadar millet 50 defa topu alır onun önünden halil kenarda ya da forvet arkasında press yapar başkada bir faydası olmaz.

Mehdi
29.10.2011, 12:04
Farkettim ki artık maç öncesinde yorum yazmayarak kazanma totemim heba olmuş.
O yüzden 1-0 olsun Burak atsın.

Nihat Güneş
29.10.2011, 12:08
Halil'in ancak oynamaktan ziyade oynatmamaya çalıştığımız maçlarda faydası olur. Press yapar, topu tutar, defansına yardım eder, ama hücum anlamında koca bir soru işareti. İdeal kadroda ancak yedek olur.

zafer6161
29.10.2011, 12:12
Farkettim ki artık maç öncesinde yorum yazmayarak kazanma totemim heba olmuş.
O yüzden 1-0 olsun Burak atsın.

burak hasta oynamıyor;)

Harun
29.10.2011, 12:13
Şu kadroyla başlarsak heralde Colman'ın en az 20 km falan koşması lazım. YAhu anlayamıyorum, Barcelona dediğiniz takım bile ortasahada 3 ortsahasa özellikli adamla oynarken, geçen hafta Antalya rezaleti yetmedi ki hala tek ortasaha oyuncusuyla maça başlayalım diyenler var, Colman'ın da defansif ortsaha olduğu tartışma konusu iken.

Abartmıyorum şu kadroyla çıkarsak tarihimizin en ağır yenilgilerinden birini alırız.

Colman'ın tek başına orta alanda olacağıda yazmıyor hiç bir yerde.Sadece topu oyuna en iyi sokan oyuncu olduğundan defansa daha yakın olması gerektiğini düşünerek o dizilişi yaptım.
Kaldıki bahsettiğin Barca'da forvet yok.Villa bile kenar oyuncu olarak oynuyor.
Şimdi onlar böyle oynuyor diye bizde mi öyle oynayacağız?

Nihat Güneş
29.10.2011, 12:14
Ortasahada kesinlikle 3 gerçek anlamda ortsaha oyuncus ile başlamalıyız. HEr ne kadar Serkan ı beğenmesem de alternatif yok malesef.

-------------Onur----------

Celu-Giray-Mustafa-Cech

-Serkan-Aykut-Colman

---Sercan-Henri-Eren

iso_4939
29.10.2011, 12:16
alan kesınlıkle oynar bu macta adam hep zarar hayırlısı artık...

güneyli
29.10.2011, 12:23
İşimiz adriyan pawel ilişkisindeki verime kaldı...Olursa ne ala...Yinede şaşırtıcı bir galibiyet bekliyorum...

Erbay
29.10.2011, 12:24
Yine agresif-sert oynayamazsak, hele de orta sahada yumuşak kalırsak yenmemiz çok zor. Uzaktan falan gol atarsak iyi olur. Şenol Güneş çok sert konuşmuştu geçen maç sonu, tabii o konuşmanın etkisi maçın en önemli noktası.

ALDENİRO
29.10.2011, 12:24
hala yenebileceğimizi düşünenler var çok komik valla.

ALDENİRO
29.10.2011, 12:25
burak oynamıyor zaten.full defans çıkalım bari berabere bitsin.

Mollasalihoğlu
29.10.2011, 12:26
İNşallah Henrique riske edilmez ve CSKA maçında Henrique Burak ikilisini ağız tadıyla izleriz.

güneyli
29.10.2011, 12:26
hala yenebileceğimizi düşünenler var çok komik valla.

Yanılmayı ister misin?

ALDENİRO
29.10.2011, 12:28
Yanılmayı ister misin?
hemde çok isterim.şöyle 5-0 yensek ama....

Nihat Güneş
29.10.2011, 12:29
Colman'ın tek başına orta alanda olacağıda yazmıyor hiç bir yerde.Sadece topu oyuna en iyi sokan oyuncu olduğundan defansa daha yakın olması gerektiğini düşünerek o dizilişi yaptım.
Kaldıki bahsettiğin Barca'da forvet yok.Villa bile kenar oyuncu olarak oynuyor.
Şimdi onlar böyle oynuyor diye bizde mi öyle oynayacağız?

Harun kardeşim benim mesajında değinmek istediğim nokta Colman'ın nerde oynayacağı değildi, geçen sezonun ikinci yarısından itibaren oynamaya başladığımız bu 4-2-4 sistemi...

Şöyle ki geçen sezon elimizde Umut gibi bir pres canavarı, defansı sürekli rahatsız eden , ısıran bir oyuncu varken bile orta alandaki sayısal eksikliğimiz nedeniyle rakibe kolay pozisyon veren bir takım vardı. Karabük maçı hariç öyle eze eze yendiğimiz bir takım da hatırlamıyorum. Son dakikalarda gelen mucizevi galibiyetler. Gol yemediğimiz maç yok. Bunu üstüne elinizde Umut yokken, geride en azından çabukluk bakımından ligin en iyi stoperi Egemen yokken, ortasahaya Sapara, Volkan, Alan, Adrian gibi adamları ortasaha oyuncusu diye dizersiniz onlar da Deniz BArış'ı 70 metre elleri bellerinde seyrederler. Bu adamlar olaya forma aşkı ile bakan adamlar değil, kendilerini şartlandırmışlar ben kanat oyuncusuyum, ben forvetim, ben ofansif oyuncuyum...Senin benim gibi düşünmüyorlar, adamı zorlasan da defans yaptıramıyorsun, ya da yaptırdığın zaman da böyle saçma sapan goller yiyorsun.

Şimdi yakından takip ettiğimiz takımların avrupa lig farketmez, ortasaha oyuncularına bakalım:

Barca : Chavi-İniesta-Bousquets (diğer hücumcular hücum pres yapıyor messi dahil)

Real : Khedira- Alonso- Coentrao....Önlerinde deli gibi pres yapan Di maria (Ronaldo dahil hücumcular pres yapıyor)

febe : christian-emre-m.topuz-caner
bejeke : necip-aurelio-ernst
gese : engin-selçuk-melo

ve biz : senin kadroda sadece Colman
genelde ise : Colman -zokora (ilerde gerçek anlamda ve bilinçli olarak pres yapan adam yok Burak-Adrian-Volkan -Alan-PAwel-HAlil ) halili belki dunun biraz dışıdna tutabiliriz.

benim anlatmaya çalıştığım bu. İleride 4 tane presle alaksı olamayan ya da gölge pres, ya da kaçak dövüşen 4-5 oyuncu ortda 1 Colman, onun da ne kadar defansif olduğu tartışılır.
Kusra bakmayın biraz uzun oldu ama bu durumu yaklaşık 1 senedir söylüyorum :)

ALDENİRO
29.10.2011, 12:30
madem takım kuramıyoruz bari kontra atak oynayacak bir 11 ile çıksak orta saha yok, iki ön libero, uzun top kanatlar ve gol gelir.

Ogün YAZICI
29.10.2011, 12:30
sporx sitesinde dany cezalı yazıyor.ama onun dışında hiçbir yerde böyle bir haber görmedim ve kadrolarda gözüküyor.dany cezalı mı ?

bordo08
29.10.2011, 12:31
Şenol hocayı biraz tanıyorsak bildiği kadrodan şaşmayacaktır..

Onuru sercanı filan ilk 11 de düşünmek baya hayalcilik doğrusu..

güneyli
29.10.2011, 12:31
hemde çok isterim.şöyle 5-0 yensek ama....

Tamam işte ..İkimizde aynı şeyi istiyoruz.....Ama ben tek farklı galibiyete razıyım.Bari ikimizinde isteği gerçekleşse..

ALDENİRO
29.10.2011, 12:32
Harun kardeşim benim mesajında değinmek istediğim nokta Colman'ın nerde oynayacağı değildi, geçen sezonun ikinci yarısından itibaren oynamaya başladığımız bu 4-2-4 sistemi...

Şöyle ki geçen sezon elimizde Umut gibi bir pres canavarı, defansı sürekli rahatsız eden , ısıran bir oyuncu varken bile orta alandaki sayısal eksikliğimiz nedeniyle rakibe kolay pozisyon veren bir takım vardı. Karabük maçı hariç öyle eze eze yendiğimiz bir takım da hatırlamıyorum. Son dakikalarda gelen mucizevi galibiyetler. Gol yemediğimiz maç yok. Bunu üstüne elinizde Umut yokken, geride en azından çabukluk bakımından ligin en iyi stoperi Egemen yokken, ortasahaya Sapara, Volkan, Alan, Adrian gibi adamları ortasaha oyuncusu diye dizersiniz onlar da Deniz BArış'ı 70 metre elleri bellerinde seyrederler. Bu adamlar olaya forma aşkı ile bakan adamlar değil, kendilerini şartlandırmışlar ben kanat oyuncusuyum, ben forvetim, ben ofansif oyuncuyum...Senin benim gibi düşünmüyorlar, adamı zorlasan da defans yaptıramıyorsun, ya da yaptırdığın zaman da böyle saçma sapan goller yiyorsun.

Şimdi yakından takip ettiğimiz takımların avrupa lig farketmez, ortasaha oyuncularına bakalım:

Barca : Chavi-İniesta-Bousquets

Real : Khedira- Alonso- Coentrao....Önlerinde deli gibi pres yapan Di maria

febe : christian-emre-m.topuz-caner
bejeke : necip-aurelio-ernst
gese : engin-selçuk-melo

ve biz : senin kadroda sadece Colman
genelde ise : Colman -zokora

benim anlatmaya çalıştığım bu. İleride 4 tane presle alaksı olamayan ya da gölge pres, ya da kaçak dövüşen 4-5 oyuncu ortda 1 Colman, onun da ne kadar defansif olduğu tartışılır.
Kusra bakmayın biraz uzun oldu ama bu durumu yaklaşık 1 senedir söylüyorum :)
peki kaçak oynamayan futbolcu profilini kim sağlar arkadaş bi de bundan bahset.sorun kimde?

Mustafa Umut
29.10.2011, 12:34
Ortasahada kesinlikle 3 gerçek anlamda ortsaha oyuncus ile başlamalıyız. HEr ne kadar Serkan ı beğenmesem de alternatif yok malesef.

-------------Onur----------

Celu-Giray-Mustafa-Cech

-Serkan-Aykut-Colman

---Sercan-Henri-Eren

Nİhat abi çok güzel kadro olmuş, bende bu kadroyu izlemek isterim ama Serkan'a tahammül edemiyorum artık..