PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz Sahipsiz Değil !

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:14
23 ve 24 ekim tarihlerinde KanalTürk'ün Telegol adlı programında futbolcumuz Burak yılmaz hakkında hakarete varacak derecede sözler söylenmiştir.

Bursaspor - Trabzonspor maçındaki pozisyonu değerlendirirken pozisyonun penaltı olmadığını Burağın kendini yere attığını karaktersiz bir oyuncu olduğunu '' HIRSIZ '' diyerek o çirkin düşüncelerini canlı yayında tüm Türkiyeye söylemişlerdir.

Geçen sezondan bu yana takımını sırtında taşımış bu sezon 6 maçta 9 gol atmış kafası yarılmış aldırmamış burnu kırılmış aldırmamış bir futbolcu için '' HIRSIZ '' , '' EMEK HIRSIZI '' dedirtmeyiz dedirtmeyeceğiz. ÖZÜR DİLEYECEKLER.. Ahmet Ağaoğlunun dediği gibi Burak YILMAZ'ın fotoğrafını rozet yapıp göğsümüzde taşırız biz, o sahipsiz değil TRABZONSPOR CAMİASI ARKASINDA..!

BUNU GÖSTERELİM VE O KANAL'A ÖZÜR DİLETTİRELİM

Tel : 0212 355 85 00

E-posta: info@kanalturk.com.tr

İzleyici Temsilcisi : www.kanalturk.com.tr/izleyici_temsilcisi/

Burak için emek hısrsızı diyen, işi utanmadan Van'daki depremde çöken evlerin çimentosundan, demirinden çalarak inşaat yapan mütahitlerle ismini Burak ile bir tutmaya çalışan bu vicdansıza gereken cevabı medeni bir şekilde verelim.

Ben bu adamın geçen hafta Mersin İdmanyurdu- Fenerbahçe maçında, Fenerbahçe'li Bekir'in voleybol oynar gibi topu ceza sahasında eliyle kesmesine rağmen mersin'in verilmeyen penlatısı sonrası bu kadar öğürmemişti!!! Bekir için emek hırsız dediğini duymadım.

Bu da Gökmen efendinin Burak ile ilgili yazdığı bugünkü yazısı...

http://www.bugun.com.tr/images/yazar/byk/69.jpg

Burak'a cevabım...

Hiçbir zaman ön yargılı olmadım. Tecrübem, deneyim birikimimi doğru dürüst ve yorumları eyyam katmadan yaparım. Bu yorumlulardan eleştirdiğim kişilerin ne aldığı önemlidir. Tekrar ediyorum. "Bursaspor-Trabzonspor maçında Burak'ın pozisyonu peanlatı değil! Burak emek hırsızlığı yapmıştır." Ha cepteki parayı çalmışsın ha sahada hakemi kandırarak puanı...

Benim için ikisi de bir. Fark etmiyor.

Beğendiğim ve takdir ettiğim bir oyuncusun. Kendini geliştirmeni ve attığın golleri takdir ediyorum. Sen nasıl saha içinde görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsan, ben de yorumculuktaki görevimi yapmaya çalışıyorum. Senin ayakta göremediğini ben oturarak görüyorum evlat.

Geçen sezon gol atacağın pozisyonlarda hakemi aldatmaya yönelik artistiklik yapmasaydın Trabzonspor puan farkıyla şampiyondu!

Sana bir ağabey tavsiyesi, insanların güvenini kaybedeceğine para kaybet evlat...

İş adamı Bosch'un bu sözlerini ömür boyu aklından çıkarma Burak...

gozdenak@bugün.com.tr

Yaşar
25.10.2011, 15:16
Yılın en iyi spor programı Telegol seçilmişti forumumuz tarafından yanlış hatırlamıyor isem.

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:17
Yılın en iyi spor programı Telegol seçilmişti forumumuz tarafından yanlış hatırlamıyor isem.

Evet ne yazık ki..

magicyattara
25.10.2011, 15:20
Burak'ın performansı gözlerine batmamış,girmiş..kör olmuşlar..o pozisyona penaltı değil diyen adam art niyetlidir..hırsızlık konusuna gelince;Burak zaten gereken açıklamayı yaptı o konuda..ne kadar hırsız ve hırsız koruyucusu varsa o programda yan yana oturuyor..

Süleyman50
25.10.2011, 15:21
karekterden yoksun insanlar grubu...

navarro
25.10.2011, 15:22
dev bir Burak posteri asmalıyız antalya maçında

winner
25.10.2011, 15:22
Oyuncu için kendisini yere attı,hakemi kandırdı diyebilirsin ama hele de bu tip yoruma açık konularda "hırsız" yakıştırması çok çirkin ve ahlak dışı.

Aynı pozisyon için Selçuk Dereli penaltı ve kırmızı kart yorumunda bulunmuştu.

Herkesin gözünün önünde elle, kolla gol atıp sonra sırıtarak inkar eden ne emek hırsızları gördüler ama bir gün olsun söylemeye cesaret edemediler.Şimdi milli takımın Avrupa şampiyonasına katılabilmek için tek tutar dalı, tek umudu oyuncuyu akılları sıra insanların gözünden düşürecekler.

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:23
Söyledikleri benim çok ağırıma gitti Burağı düşünemiyorum.. :s

samway
ya bu bunu dedı saldıralım bu bunu yazdı saldıralım maıl atalım dovelım kufredelım !!!

ya bırakalım artık her olaya bole tepkıler vermeyı arkadas ızlemessın olur bıter o programda herkese sallıyolar zaten programın formatı bu !!! sende gıdıp sıte olarak en ıyı program secıyosun odul verıyosun sımdı bu baslık bu ne perhıs ne bıcım lahana tursusu ?

bence bu tepkı olayını cok abartmaya basladık !!!

TheDayAfter61
Bunlar ve bunlar gibilerin alayı köprüaltı çocuğu.

Süleyman50
25.10.2011, 15:24
hani derler ya düşmanında delikanlı olsun diye işte bunlar o gruba girmiyorlar...

ESER
25.10.2011, 15:26
emek calan namussuz aziz ve tayfasi icin is kotaran yuzsuz ve kisiliksizlerin Burak a b.k atmalari tam bir kara mizah.

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:26
ya bu bunu dedı saldıralım bu bunu yazdı saldıralım maıl atalım dovelım kufredelım !!!

ya bırakalım artık her olaya bole tepkıler vermeyı arkadas ızlemessın olur bıter o programda herkese sallıyolar zaten programın formatı bu !!! sende gıdıp sıte olarak en ıyı program secıyosun odul verıyosun sımdı bu baslık bu ne perhıs ne bıcım lahana tursusu ?

bence bu tepkı olayını cok abartmaya basladık !!!

Futbolcumuza hırsız diyip gerçek emek hırsızlarına bir şey demedikleri halde tepki göstermeyelim öyle mi.. ?

Hasan Cubukcu
25.10.2011, 15:29
Arkadaslar herkes hakli bu durumda ama biz herzaman futbolcumuza sahip cikmamaiz lazim iyde oynasa kötüde oynasa !!!
hatta pisman olmalari bile gerekmeli !!

Ömer Faruk61
25.10.2011, 15:29
Ne yanar döner şerefsizler bunlar arkadaş.. Geçen Sene Rüştü ile aynı pozisyonda penaltı ve kırmızı diyen erman şimdi ne oldu.Kimden emir geldi.Burağı bitirin diye..Allah Büyüktür...

samway
25.10.2011, 15:31
Futbolcumuza hırsız diyip gerçek emek hırsızlarına bir şey demedikleri halde tepki göstermeyelim öyle mi.. ?

guzel kardesım senelerdır bu programdakıler boyle eee farklı bısey mı ızledın yooooo pekı sorun nerde ? yanı ıt urur kervan yurur her sene oldugu gıbı ama benım tepkım su ; bizler bakın bizler dıyorum gıttık o programa odul verdık !!!

Badaloğlu
25.10.2011, 15:33
23 ve 24 ekim tarihlerinde KanalTürk'ün Telegol adlı programında futbolcumuz Burak yılmaz hakkında hakarete varacak derecede sözler söylenmiştir.

Bursaspor - Trabzonspor maçındaki pozisyonu değerlendirirken pozisyonun penaltı olmadığını Burağın kendini yere attığını karaktersiz bir oyuncu olduğunu '' HIRSIZ '' diyerek o çirkin düşüncelerini canlı yayında tüm Türkiyeye söylemişlerdir.

Geçen sezondan bu yana takımını sırtında taşımış bu sezon 6 maçta 9 gol atmış kafası yarılmış aldırmamış burnu kırılmış aldırmamış bir futbolcu için '' HIRSIZ '' , '' EMEK HIRSIZI '' dedirtmeyiz dedirtmeyeceğiz. ÖZÜR DİLEYECEKLER.. Ahmet Ağaoğlunun dediği gibi Burak YILMAZ'ın fotoğrafını rozet yapıp göğsümüzde taşırız biz, o sahipsiz değil TRABZONSPOR CAMİASI ARKASINDA..!

BUNU GÖSTERELİM VE O KANAL'A ÖZÜR DİLETTİRELİM

Tel : 0212 355 85 00

E-posta: info@kanalturk.com.tr

İzleyici Temsilcisi : www.kanalturk.com.tr/izleyici_temsilcisi/ (http://www.kanalturk.com.tr/izleyici_temsilcisi/)

Liste galiba genişleyecek anlayacağınız...
Burak için emek hısrsızı diyen, işi utanmadan Van'daki depremde çöken evlerin çimentosundan, demirinden çalarak inşaat yapan mütahitlerle ismini Burak ile bir tutmaya çalışan bu vicdansıza gereken cevabı medeni bir şekilde verelim.

Ben bu adamın geçen hafta Mersin İdmanyurdu- Fenerbahçe maçında, Fenerbahçe'li Bekir'in voleybol oynar gibi topu ceza sahasında eliyle kesmesine rağmen mersin'in verilmeyen penlatısı sonrası bu kadar öğürmemişti!!! Bekir için emek hırsız dediğini duymadım.

Burak'a cevabım...

Hiçbir zaman ön yargılı olmadım. Tecrübem, deneyim birikimimi doğru dürüst ve yorumları eyyam katmadan yaparım. Bu yorumlulardan eleştirdiğim kişilerin ne aldığı önemlidir. Tekrar ediyorum. "Bursaspor-Trabzonspor maçında Burak'ın pozisyonu peanlatı değil! Burak emek hırsızlığı yapmıştır." Ha cepteki parayı çalmışsın ha sahada hakemi kandırarak puanı...

Beğendiğim ve takdir ettiğim bir oyuncusun. Kendini geliştirmeni ve attığın golleri takdir ediyorum. Sen nasıl saha içinde görevini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsan, ben de yorumculuktaki görevimi yapmaya çalışıyorum. Senin ayakta göremediğini ben oturarak görüyorum evlat.

Geçen sezon gol atacağın pozisyonlarda hakemi aldatmaya yönelik artistiklik yapmasaydın Trabzonspor puan farkıyla şampiyondu!

Sana bir ağabey tavsiyesi, insanların güvenini kaybedeceğine para kaybet evlat...

gozdenak@bugün.com.tr

Helvacı61
25.10.2011, 15:35
pozisyona erman dışında herkes penaltı dedi. onlar ise emek hırsızı

Oğuzhan
25.10.2011, 15:36
Burak Yılmaz koyunca hopluyor medya :)

Marcus %100 penaltı dedi daha ağır çekimde izlemeden bunlar penaltı olabilmesi için ayağı alıp eve götürmesi lazım adamın.

sessizkral_1
Burağı yıpratma çalışmaları başlamış.Bu sezon biraz erken başladılar.Adamlar işi gücü bırakmış Burakla uğraşıyor.

Rıdvan dilmenin bile kaleci kırmızı kart görmeliydi dediği bir pozisyon üzerinden böyle bir saldırı artniyetlidir.

http://img534.imageshack.us/img534/789/c130c55e32e54b5abf93ec7.png

Burak yılmazda konuyla ilgili twitter de mesaj yazmış.Adamın psikolojisini bozuyorlar.Umarım sahadaki oyununu etkilemez bu

Tolga Kurt
guzel kardesım senelerdır bu programdakıler boyle eee farklı bısey mı ızledın yooooo pekı sorun nerde ? yanı ıt urur kervan yurur her sene oldugu gıbı ama benım tepkım su ; bizler bakın bizler dıyorum gıttık o programa odul verdık !!!

Gamze Ablanın dediği gibi bizler '' Yılın Fahri Trabzonlusu " olarak Selçuk İnan'ı seçtik. Bunlar olabilir ama oyuncumuz bu kadar formdayken nereden çıktı bu ? Bitirmeye çalışıyorlar oyuncumuzu sahip çıkmayalım mı oturup hırsız demelerini mi izleyelim benim bile psikolojim bozuldu bide Burağı düşünün Allah aşkına :/

Aleyna Yemenici
25.10.2011, 15:37
AAAAHHHHH.

Erman Toroğlu neyin peşinde biliyorsunuz.. Zamanında Bursaspor'u küme düşüren adam .
Onların sevgisini tekrar kazanmaya çalışıyor. Bu yüzden de onlara taraf çııkıyor.

Ayrıca.. Sorarım sana Toroğlu. O Penaltı değilse. İlk yarıdaki Ofsayt mı sence? güzel hakem seniiii..

Sacit
25.10.2011, 15:41
Ödül verilen kanal değil mi, evet o kanal..
bu adamlara ve bu kanala ödül verilmişti..

şimdi de kızıyoruz
vay anasını !

Gökçebey
25.10.2011, 15:44

şimdi de kızıyoruz
vay anasını !

Sacit sana demiyorum, genel konuşuyorum,

Yahu arkadaş dilimizde tüy bitti anlatamadık.

Anket sonucu, senin benim bizim oylarımızla 1. seçildi o program. Şike davasında önce son sıradaydı. Şike davasıyla beraber magazini seven insanımız abandı Telegol programına.

Eee? Bu programa ödül verdik diyenler verdi ödülü.

Kime neyi anlatıyorsam. :) Niyet iyi değil ki.

KÖKSAL AYDIN
25.10.2011, 15:46
Bence Burak bu eleştirilerden daha da hırslanarak çıkacaktır.

zaten 2 haftadır bayağı bir durgundu.Belki hareketlenir :)

DeAgLeMaNyAq
25.10.2011, 15:49
AAAAHHHHH.

Erman Toroğlu neyin peşinde biliyorsunuz.. Zamanında Bursaspor'u küme düşüren adam .
Onların sevgisini tekrar kazanmaya çalışıyor. Bu yüzden de onlara taraf çııkıyor.

Ayrıca.. Sorarım sana Toroğlu. O Penaltı değilse. İlk yarıdaki Ofsayt mı sence? güzel hakem seniiii..

Erman Toroğlu Bursaspor'u nasıl küme düşürdü?

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:50
Liste galiba genişleyecek anlayacağınız...

Burak'a cevabım...

gozdenak@bugün.com.tr

Teşekkürler bu yazıyı görmemiştim ekledim başlığa.. Ne denebilir ki bunların ikisinede sıkacaksın ibret olsun ama elden bişey gelmiyor tepki göstermekten başka :|

zx61
25.10.2011, 15:50
dün programı izlerken farkettim de sadri şener futbolcusunun hakkını hiç iyi savunamadı..koskoca trabzonspor camiasına burak yılmazı sahipsiz bırakmak yakışmıyor..lütfen twitterdan olsun maillerle, telefonlarla olsun varlığımızı belli edelim..

Gamze_TS
25.10.2011, 15:52
Tam boyle bir baslik acacaktim, ellerinize saglik!
Delirdim dun seyredince zaten mail de attim. Van'da malzemeden calan insaatcilara benzetti Burak'i. Olmaz boyle dangalaklik!

Külünkoğlu
25.10.2011, 15:53

Evet ne yazık ki..

şimdi de kızıyoruz
vay anasını !
Hey aslanlar be. O zaman ki konjektür neydi diğer programlarda kimler vardı nasıl yayın yaptılar demeden girişelim BordoMavi.Net'e urun koman yiğitlerim !

Badaloğlu
25.10.2011, 15:54

şimdi de kızıyoruz
vay anasını !

Bu mudur kriterin? Bir önceki sene Egemen'le, Selçuk ödül almıştı. Ne yapalım şimdi? Adamlara verdiğimiz ödülü geri mi isteyelim? Her verilen ödülün bir karşılığı mı olmalı? Kabul etmek zor ama taraftarlarımızın takdiri bu yönde gelişti, yapacak bir şeyimiz yok yani...

Mübarek kavun değilki koklayalım...

Tolga Kurt
25.10.2011, 15:55
Hey aslanlar be. O zaman ki konjektür neydi diğer programlarda kimler vardı nasıl yayın yaptılar demeden girişelim BordoMavi.Net'e urun koman yiğitlerim !

Ben bizler verdik diye zaten ne yazık ki dedim. Sonuçta oy çokluğu ile veriliyor ödül.

Yaşar
25.10.2011, 15:57
Telegol programına oy verenlerden birisi olmadığım için, ödül almasını eleştirmek en doğal hakkım olmalı diye düşünüyorum.
Ha yaptığınız herşey doğruysa ve eleştiriye açık değilse onu da bilelim de ona göre davranalım.

Külünkoğlu
25.10.2011, 15:59
Telegol programına oy verenlerden birisi olmadığım için, ödül almasını eleştirmek en doğal hakkım olmalı diye düşünüyorum.
Ha yaptığınız herşey doğruysa ve eleştiriye açık değilse onu da bilelim de ona göre davranalım.

Bildiğin ve anladığın biçimde davran bakalım ortaya neler çıkacak.
Ayrıca bende telegol'e oy vermedim.

halil ibo
25.10.2011, 15:59
''Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına'' atasözünü abartıyoruz herhalde.
Vurulması gereken yer tamda bu iğrenç insanımsıların gözünün üstü iken.

gudoz81
25.10.2011, 16:01
samsun maçının son dakkalarında samsun kalecisine dirsek atan semih neden hiç eleştirilmez de Buraga kendini atıyor yaftası yapıştırarak olası penaltı pozisyonlarında hakemleri etki altına almaya uğraşır bizim bu fubol ulemalarımız hiç düşündünüzmü....?

inanın hepsi (neredeyse hepsi ) sahtekar. bu sahtekarlar sizi bizi üzmesin kardeş ve arkadaşlarım. tarih bunu da yazar.

Yaşar
25.10.2011, 16:05
Yanlış anlaşılmaktan neferet ediyorum Metin Abi.
Benim hiçbir amacım yok.
Sadece Telegol programının bizim forumumuz tarafından ödül almasını kabullenemediğimi söylemek istedim.
Belki sen de o programa vermemişsindir oyunu.

Koray
25.10.2011, 16:06
Bizim taraftar harbi enteresan şu adamlarda ne gördülerde 1. seçtiler çok merak ediyorum.

magicyattara
25.10.2011, 16:06
Aslında bu dalda ödüle layık program olmadığını söylemek en doğrusuymuş..

Cihan-Ucar
25.10.2011, 16:07
Yarinki macda burak gol atarsa ( Insallah) gol sevincesine dikkatle izlemek lazim bazilerini güzel mesaj yollar :)

Gökçebey
25.10.2011, 16:07
Bizim taraftar harbi enteresan şu adamlarda ne gördülerde 1. seçtiler çok merak ediyorum.

Şike davasının başladığı zamanlardı. En hararetli tartışmalar vb Telegol'de olunca insanların eli ona oylamaya gitti.

Adem Erdoğan
25.10.2011, 16:08
Taraftar ödülleri olayı kalksın o zaman. Sonuçta ilerde kimin puştluk yapacağı belli değil.

halil ibo
25.10.2011, 16:12
''Sapla samanı karıştırıyoruz'' daha iyi mi uyuyor yoksa şu anki durumumuza.
Yahu lanetler ve çukurlar, takımımızı geçen sezondan beri sırtlayıp götüren adamın moralini bozmak,rakipleri ve hakemleri ona karşı cephe almakla karşı karşıya bırakmışken niye tartışmayı başka yönlere çekiyoruz anlamakta zorlanıyorum.
Şu onun bunun çocuklarına kulüp basın açıklaması yapmayacak mı ? Durup düşündükçe nefretim ve kinim daha da artıyor aşağılık köp.klere...

Gökçebey
25.10.2011, 16:13
Pireye kızıp yorganı mı yakalım? :)

Spor programı kategorisi gözden geçirilebilir.

zafer6161

neden seçildiğinide anlamış değilim,gecen sene bize 5 dk yer ayırmayan program neden yılın spor programı seçildi,mantık hatası :confused:

halil ibo
İnanın Aykut'un ''penaltıları irdelensin'' kusmuğundan farkı yok bu rezillerin ağzından çıkanların.

Aleyna Yemenici
Erman Toroğlu Bursaspor'u nasıl küme düşürdü?
Başarısızlık nedeni demek istiyoruuum. Zamanında Bursaspor'a az çektirmedi.

O Programda Futbol'u Magazin gibi işliyorlar. Adamsızlık bu resmen. Ne biliyim Ardanın aşk hayatı Gutinin gece hayatı. Banane canım bunlardan. Kalitesizler.!

engin_yücel61
25.10.2011, 16:16
her hafta fb nin rakiplerinin penaltılarını es geçen hakemlerin yaptıkları emek hırsızlığı olmuyor mu erman toroğlu gökmen gözdana...bunları neden konuşmuyorsunuz...hala kimlerden aldığınız talimatlarla yorum yapıyorsunuz...
bence bu şeref haysiyet yoksunu insanların yaptığı 5 kuruş etmez yorumlarını fazla dikkate4 almamak lazım.. tepki gösterelim.. burak a sahip çıkalım ama bu şuursuz beyinleri çok fazla önemsemeyelim...

sametaydin
25.10.2011, 16:18
Penaltı almaya çalışmanın neresi hırsızlık. Eğer öyleyse istanbul takımları zaten hırsızdan geçilmiyordur.

Aleyna Yemenici
25.10.2011, 16:19
Erman Toroğlu gibi yanar döner bir adamdan da başka bir şey beklenmezdi.
Hani 10 numara bir adam ya zaten kendiside..

ESER
25.10.2011, 16:21
telegol de yorum yapanlari hayvanat bahcelerindeki fistik atana yavsayan sempazelere benzetiyorum, fistik atmayinca haliyle bizden kotusu yok

Ali Özcan
25.10.2011, 16:29
O Burak olmasaydı ne Milli Takım kalmıştı ortalıkta, ne Federasyon ne Hiddink ne Oğuz...Ne de o adamı eleştirebilmek için gol atamamasını bekleyecekleri bir Hırvatistan maçı olabilecekti...

Mal bunlar, mal...

komdere
25.10.2011, 16:29

ne çabuk hiddetlenir benim insanım
;)

Yasin Altuntas
25.10.2011, 16:30
Her zaman arkandayiz Burak Yilmaz. Adamlar Bos bos konusuyor. Korkma sen sahipsiz degilsin. Arkanda bütün bir Camia var.

Numan Yerlikaya
25.10.2011, 16:30
Ulan bursanın kalecisi bile itiraz etmedi pozisyona senin ne haddine şerefsiz

halil ibo
25.10.2011, 16:40
Ey utanmazlar Burak üzerinden nemalanmaya çalışmayın !
Adı sanı duyulmamış yada hep skandallar ve türlü çirkefliklerle gündeme gelmiş soytarı bunlar.
Kara cehaletleri futbol bilgilerini fersah fersah aşmış dinozor bunlar.

inadına_Trabzon
25.10.2011, 16:40
BURSA kalecisi topa doknamadı ,ama Burak'ın pozisyonunu bozdu, futbolun meyvesi olan gol görmemizi engelledi.

Şimdi bursa kalecisi sahtekar mı ? bizi bir golden mi etti ?

Burak , üzerine kontrolsüz çıkan ve kontorlsüz çıkışıyla net pozisyonunu zorlaştıran bursa kalecisini futbol içinde cezalandırmıştır, ÇOK ZEKİCEDİR.

Sergen , Alex, Emre , Hagi yapsa futbol zekasını konuşturdu olur. Burak yapınca hırsızlıkmışş..

BURAK sen bakma bunlara , bunlar ARDA'ya küfür ettirecek kadar tribünleri gaza getirten gazcılar ;)

BURAK YILMAZZZZZZ OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Badaloğlu
25.10.2011, 16:41
Asıl emek hırsızı maçın hakemleridir!!! Hem orta hem de yan hakem emek hırsızıdır. Benim anlamadığım yediğimiz gol ofsayt, attığımız golde (Glowachkı) bir faul yokken golün iptal edilmesi. Penaltı çalan hakemin kaleciye kırmızı kart gösterememesi, bunlar emek hırsızlığı olmuyor ama son sürat ceza sahasına dripling ile dalan, topu kaleciden kurtaran Burak kardeşime eliyle yatıp topu çelmesi gereken kalecinin ayaklarıyla yaptığı faul neticesinde çalınan penaltının suçlusu Burak öyle mi? Allah cezanızı versin sizin bunaklar sürüsü...

Yaşar
25.10.2011, 16:45
Telegol programının tarihinden beri kaç tane trabzonspor maçı yorumlandı?
Kaç tane Trabzonsporlu yorumcu yorum yaptı?
Sürekli gündem değiştirme ve reyting için garip garip uğraşılar peşinde olan bir program.
bu da onlardan biriydi işte.

onur_alabuga_61
25.10.2011, 16:49
dev burak yılmaz posteri açılmalı ....

Arda'
25.10.2011, 16:50
Baktılar Burak coştu durmuyor. Kendileri durdurmaya çalışıyorlar.

Celal Demir
25.10.2011, 16:52
kiminle uğraşacağımızı şaşırdık biyandan medya biyandan şikeciler bize peygamber sabrı var vesselam...

iso_4939
25.10.2011, 16:52
[QUOTE=inadına_Trabzon;1918117034]BURSA kalecisi topa doknamadı ,ama Burak'ın pozisyonunu bozdu, futbolun meyvesi olan gol görmemizi engelledi.

Sergen , Alex, Emre , Hagi yapsa futbol zekasını konuşturdu olur. Burak yapınca hırsızlıkmışş..

...........:alkış:

sessizkral_1
25.10.2011, 17:06
şerefsiz fenerliler twitterde gündem yapmışlar.kendileri 2 maçı rakibe verilmeyen penaltılarla elle kestikleri toplarla almamışlar gibi asıl hırsız onlar.

bir twitter çalışmasıda biz yapmalıyız

ESER
25.10.2011, 17:09
bursa kalecisi kadar adam olsalardi bu polemiklere gerek kalmazdi.

Tolga Kurt
25.10.2011, 17:20
#hirsizBurakYilmaz

Buyrun fenerliler TT yapmış beğendin mi yaptığını KANAL TÜRK !

sessizkral_1
25.10.2011, 17:22
arkadaşlar
#hirsizlarmetriste (http://twitter.com/#%21/search?q=%23hirsizlarmetriste) yi top tweet e taşıyoruz destek verin

Külünkoğlu
25.10.2011, 17:27
ne çabuk hiddetlenir benim insanım
;)
Herkes herşeyi söyleyebilir fakat bizim duygularımız olamaz, androidiz biz.

Koray
25.10.2011, 17:28
Hırsızlar Metriste.

Fatih Özkan
25.10.2011, 17:29

Katılıyorum. Bu konuda eleştiri yapmak çok normal. Bazen toz kondurmamazlık yapıyorsunuz...
Bu son derece eleştiriye açık bir konu. Eğer kulüple ilgili davranış olsaydı, ağır eleştiri yapacak olan kişilerin başında kimler gelirdi tahmin edebiliyorum (:
---
Yarına arayıp bu adamları güzelce kalaylamak şart! İnsan gibi konuşmaktan da anlamaz bunlar... Direk arayıp küfretmek gerek!

bASTURk
25.10.2011, 17:30
Burak nasıl koyduysan artık 2 senedir inim inim inliyorlar.

A.Gücü maçında Hürriyet'in Burak'a yaptığı %100 penaltı pozisyonuna bakın.Hakeme dönüp ağzını bile açmadı.Bursa'daki pozisyon net penaltı kırmızı kart.fenerlilerden haysiyet beklemeyin.Kendilerine verilen penaltılara baksınlar Antep maçındaki.Bilica'nın Selçuk'un elle oynamaları...

Başkanı yöneticisi içerde hala konuşurlar utanmadan.Üstüne millete hırsız falan diyorlar ya hayret...

Berat Akçay
25.10.2011, 17:32
Ben böyle bir rezillik görmedim ya.Emek hırsızıymış.Başka bir futbolcu yapsa arkadaşın dediği gibi zeki futbolcu fln diye söz ederler.

Sonuna kadar BURAK YILMAZ:tsatkı:

Hürgün Aygün
25.10.2011, 17:36
Dün izlerken çıldırdım ben de.Çekemiyorlar..Burak gol attıkça çekemiyorlar, yıldırmaya çalışıyorlar ama bir şeyi unutuyorlar Burak Yılmaz!

Mert67
25.10.2011, 17:38
Burak bunları kafasına takmaz, işine bakar.

Bera B.
25.10.2011, 17:39
buraka laf edenler önce ayna karşısına geçsinler. Bakalım adama benzer bir şey görebiliyorlar mı? Ben onlara baktığımda teneke görüyorum, davul görüyorum tokmağı başkalarının ellerinde. Hayat kadınları görüyorum onun bunun altına yatan. Ben onlara baktığımda tiksiniyorum başka bir şey değil.

Tolga Kurt
25.10.2011, 17:39
Burak bunları kafasına takmaz, işine bakar.

Tek dileğim bu inşallah takmaz

a f s
25.10.2011, 17:42
Asıl emek hırsızı maçın hakemleridir!!! Hem orta hem de yan hakem emek hırsızıdır. Benim anlamadığım yediğimiz gol ofsayt, attığımız golde (Glowachkı) bir faul yokken golün iptal edilmesi. Penaltı çalan hakemin kaleciye kırmızı kart gösterememesi, bunlar emek hırsızlığı olmuyor ama son sürat ceza sahasına dripling ile dalan, topu kaleciden kurtaran Burak kardeşime eliyle yatıp topu çelmesi gereken kalecinin ayaklarıyla yaptığı faul neticesinde çalınan penaltının suçlusu Burak öyle mi? Allah cezanızı versin sizin bunaklar sürüsü...

Arkada kalmasın.

Burak Yılmaz yalnız değil.

Köpekler havladı diye atlar ölmez.

Bazıları laf ettiğini sanır böyle ona buna çamur atarak gündemde olmaya çalışır, bazıları da işini yapar Burak gibi.

MonteCristo
25.10.2011, 17:45
İlk 2 adrese gönderdim ama Bugün gazetesine gönderemiyorum adres tanınmadı diyor.

Neden gitmiyor ?

Adres mi yanlış ? Direk linke tıkladım ve açılan adrese yazdım halbuki.

Bera B.
25.10.2011, 17:45
Yarinki macda burak gol atarsa ( Insallah) gol sevincesine dikkatle izlemek lazim bazilerini güzel mesaj yollar :)
Takımda kim atmış olursa olsun birleşip ellerini kelepçelenmiş gibi yapmalı.

Lumcera
25.10.2011, 17:46
Bir filmden esinlenerek bu adam için ve geneli için " O. Çocukları " desek,sanırım yanlış olmaz.

Emek gösteren Burak yılmazı hırsızlıkla suçlamak,benim gözümde " O Çocukluğundan" başka bişey değildir.

Tolga Kurt
25.10.2011, 17:48
İlk 2 adrese gönderdim ama Bugün gazetesine gönderemiyorum adres tanınmadı diyor.

Neden gitmiyor ?

Adres mi yanlış ? Direk linke tıkladım ve açılan adrese yazdım halbuki.

gozdenak@bugün.com.tr

yazının böyle çıkmamasına dikkat et

Yaşar
25.10.2011, 17:50
Benim anlamadığım mesele şu.
Şike soruşturması süresince gerçekleri konuşmalarından fakat bizim lehimize konuşmalarından dolayı bunlara methiyeler dizmedik mi?
Fakat geçmişten beri yaptıklarının, bundan sonra yapacaklarının teminatı olduğunu unuttuk .
Ayrıca Telegol'ün futbol programı olduğunu düşünmüyorum.
Eğlenceli bir açık oturum programı olabilir.

MonteCristo
25.10.2011, 17:54
gozdenak@bugün.com.tr (gozdenak@bug%C3%83%C2%BCn.com.tr)

yazının böyle çıkmamasına dikkat et

Yok öyle çıkmadı. Taslaklara kaydettim gazetenin sitesinden linke girmeyi deniycem. İnş. olur.

Edit: Dediğim gibi yaptım gitti =)

A.Gökhan AKIN
25.10.2011, 17:54
allah sizin başınıza burak kadar taş düşürsün inşallah gereksiz insanlar topluluğu...

colman
25.10.2011, 17:58
penaltı dersin demessin ama bizim futbolcumuza kimse hakaret edemez burak yanlız değil milyonlarca taraftar var arkasınsda aklınızı başınıza alın yoksa aklınızı biz alırız başınızdan şerefsizler...

matrix5782
25.10.2011, 18:00
Burağın Yükselişi karşısında bu insanların bu şekilde hareket etmesi normal,Bunların sınırı iStanbul takımları Üç Ezikler,Anormal Olan Biz bu İnsanlara Protokolde Başkan Dahil jkalkıp yer vermemiz,Bizi 2 Dakika konuşacaklar diye Hürmet Göstememiz.

Bu kadar Küçülmeye gerek yok...Hırsız Aranıyorsa Metirste..Bu İnsanlrdan Trabzonsporun T sini Ağızlarına Alamalarına Gerek yok.

Burağın Resmini Rozet Yapıp Göğsümüzde taşırız.(Ahmet Ağaoğlu)

ESER
25.10.2011, 18:02
emek hirsizi nedir kimdir gormek istiyorsa acsin baksin gokmen efendi arif erdem isimli pislige calinan duzinelerce penaltiya..

colman
25.10.2011, 18:03
ahmet ağaoğlu nezaman dedi ben izleyemedim renkdaşlar geniş detaylı anlatırsanız sevinirim..

KÖKSAL AYDIN
25.10.2011, 18:06
Burayı fb liler de takip ediyorlardır illaki.

16. hafta bizle oynayacakları maçı iple çekiyorlarmış.Korkudan sahaya bile çıkamayacakmış Burak!Dolayısıyla da Trabzonspor...

Bunlar Trabzonsporu gerçekten diğer 80 ilin takımıyla karıştırmaya başladılar galiba.

İstersek 100.000 kişi ile kadıköyü ablukaya alırız o zaman kim korkudan çıkamaz olur acaba?

MonteCristo
25.10.2011, 18:07
Benim burda bir eleştirim de bmn'ye olucak. Biz bu programa ödül vermişiz malesef.

MonteCristo
25.10.2011, 18:11
Burayı fb liler de takip ediyorlardır illaki.

16. hafta bizle oynayacakları maçı iple çekiyorlarmış.Korkudan sahaya bile çıkamayacakmış Burak!Dolayısıyla da Trabzonspor...

Bunlar Trabzonsporu gerçekten diğer 80 ilin takımıyla karıştırmaya başladılar galiba.

İstersek 100.000 kişi ile kadıköyü ablukaya alırız o zaman kim korkudan çıkamaz olur acaba?

Fenerli kelimesi gerizekalı kelimesiyle eşdeğer olmaya başladı benim için. Tamam çekemiyorlar onu anlayoruzda bir tane mantıklı argüman üretin arkadaş. Hayatımda bu kadar çok saçmalayabilen başka bir gurüh daha görmedim. Sahaya bile çıkmıycakmışız demek... Allah akıl fikir versin.

Haluk Pehlivan
25.10.2011, 18:23
#hirsizlarmetriste

twitterdan da destekleyelim arkadaşlar..

FC-ST-PAULI-61
25.10.2011, 18:37
Ne 16 Haftasi sikeciler düsecek.Fenerliler resmen gerizekali.Bizmi dedik bu Pisliklere Sike yapin diye.

ferhat odabaş
25.10.2011, 18:38
'evlat' ne demek lan..
gökmen dangalak....

Lazman
25.10.2011, 18:42
serefsiz kokusmus beyinli adam toplulugu bunlar. arif galatada oynadiginda adamin adi cikmisti, ruzgara kapilip duserdi penalti verirdiler, yuruyecek hali olmayan febeliler dustulermi penalti oldu. Burak dustu adam hirsiz oldu. Okadar yuzsuzlestilerki artik tvlerde hirsiz demeye basladilar. Senelerdir bu ruh ucuzleri ligde calmadik sey birakmadilar, hirsiz bizim oyuncu oldu. Ama soyle 2 avuc malafat olan bi yoneticimiz yokki cikipta agizlarinin payini verse. Bizimkiler sanki terazinin ayari,heryerde adalet,dosluk,kardeslik. Birakin bu isleri.

Berat Akçay
25.10.2011, 18:44
Taraftar Antalya macında destek olmalı ..

Ümit Tekşan
25.10.2011, 18:46
Bu adama mail göndersek ne olurki ? Bu adam iki kelimeyi bir araya getiremeyen futbol yorumunu tamamen katleden ve inanın bu ve bunun gibi futbol fukarası insanları izlemek gülmek amaçlı olmaktan baska bir sey değil.

Dolayısıyla bu ve bunun gibi insanlara yorumcu demiyecem çünkü değil en güzel cevap tirübünlerde açılacak anlamlı pankartlar olacaktır.

asil suskun
25.10.2011, 18:49
emek hirsizlari yan uclarinda ama göremiyor istanbul basini

Eren Karaahmetoğlu
25.10.2011, 18:53
Gökmen, kan alırlar evladım kan. Bilmem farkında mısın? En çok da bu tarz cinconlu ibişlerden nefret ediyorum. http://www.youtube.com/watch?v=HnNaXFlLmXk Şunun bi şekle şemale tipe bakın allanızı severseniz.

Burak keşke bunu kale alıp cevap vermeseydi. Bizim de pek fazla büyütmemize gerek yok. Burak koydukça bu herifler hissediyor. Şimdi daha da koyacak.

Fatih ÇOLAK
25.10.2011, 18:54
Burak'ın attığı twit çok anlamlıydı...Telegoldeki gargamel ona buna burda ne demek istedi sizce diye sordu durdu dün akşam...

Ne demek istediği belli işte hırsızlar metriste...

ferhat odabaş
25.10.2011, 18:54
arkadaşlar sabırla bekleyelim.. böyle bir penaltı illa ki üç kızkardeşlerden birine çalınacaktır.. o zaman bu namussuz sürüsünü göreceğiz..

bkandil
25.10.2011, 18:55
Yarın ki maç için Burak'a forma altına "Kem Söz Sahibine Aittir." yazılı bir T-Shirt yaptıralım.

Barış Burak
25.10.2011, 18:57
İş adamı bosch un sözünü emsal teşkil ettiren bir boş ancak bu kadar boşluk doldurabilirdi...

sen yazdıysan biz de yazarız,seni gidi adam gibi adam...

Metin Sağır
25.10.2011, 19:08
Yarınki Antalyaspor maçında Burak Yılmaz için 25 metrelik anlamlı bir pankart açılacak.

http://twitter.com/#!/dogancanuzunn/status/128864986176036864

Özge
25.10.2011, 19:35
Burak golleri attıkça nasıl da sinirleniyor İstanbul medyası :) Ohhh , inşallah Burak golleirne devam eder de daha beter olurlar.

cyberentalpi
25.10.2011, 19:39
bu gokmen ozDANA neyse de orda
kaan Cilingiroglu denen cirkef oyle bir laf etti ki

neymis hem calmıs hem ŞEHİTlere armagan etmis.
bakın şehit dusunene

Yahu bu daha iki gun once tenis oynarken şehitler var yorumuna
kürtlerdende var gibi igrenc laf eden zil... Hülya Avşarın eski esi degil mi

Boyle bir kadınla evlenecek kadarsan Burak a sen kimsin laf ediyırsun sahsiyetsiz

M.S.SOFU
25.10.2011, 19:48
meyve veren ağaç taşlanır beyler

dağılın :D

ha oyuncumuza sahip çıkalım o ayrı mesele tabi

Travelair
25.10.2011, 19:48
Burak'a emek hırsızı diyenlere yıllardır yorumlarıyla ne yaptıklarını sormak lazım

Sefa Alış
25.10.2011, 20:02
Burakla ilgili bi pankart bir yazı asılsa antalya maçında iyi olurdu aslında.

Murat 61
25.10.2011, 20:03
Hemen bir dilekçe yazıp Telegol'e verdiğimiz ödülü geri isteyelim !

Sibel
25.10.2011, 20:04
Evet çaldı!!! Has etti, iyi etti, oh etti. Çal Burak daha çok çal ki bunlar daha iyi oynasın.

sanatik
25.10.2011, 20:06
Dengesiz adamlarin dengesiz laflari diyecegim ama arkasinda maalesef birseyler var, ve burakada helal olsun diyorum. gereken cevabi vermis.

Metrise göndermis herkesi ama anlamak istemiyorlar kac ay oldu.

memozcan
25.10.2011, 20:12
burak çaldı; gökmen oynadı, kaya kıvırdı, erman hani bana hani bana dedi:)

sanatik
25.10.2011, 20:16
Ahmet Agaoglu 20 dakika burada yanilmiyorsam, twitterde yaziyor.

http://www.cine5.com.tr/canli-izle.html

Ömer Kibar
25.10.2011, 20:18
Hırsızlık yapıyorlar. Utanacakları yerde çamuru etraflarına sıçratmaya çalşıyorlar.

En kolay şeyi yapıyorlar. Başkalarına iftira atmak. Şimdi de hedefte Burak var. Bizim için en değerli futbolcu konumunda olduğu için var güçleriyle

uğraşıyorlar ama nafile.

Burak gollerini atmaya devam edecek ve sizler de pisliğinizde boğulmaya devam edeceksiniz.

Necmettin ALTUNTAŞ
25.10.2011, 20:21
Bütün bu gürültünün nedeni hakemlere bir nevi uyarıdır. Burak 'a penaltı çalmayın hatırlatmasıdır bu.

Travelair
25.10.2011, 20:35
Erman Toroğlu futbolcuların bağıra çağıra kol hareketleriyle, yüzlerinde cinnet ifadeleriyle hakemin yüzünden yukarı durmalarına "Futbolcunun itiraz hakkı var kardeşim, küfür etmediyse rapora ne yazacaksın" şeklinde destek çıkıyor. Ama el hareketiyle sarı kart isteyen futbolculara hemen sarı kart çıkıyor. Nedeni tribünler hakeme karşı o kart hareketiyle tahrik olabilir, yanlış anlayabilirmiş. Peki kudurmuş bir şekilde hakemin üstüne çullanan futbolculardan tribünler galeyana gelmiyor mu? Neden ona kart yok? Bu da bir emek hırsızlığı.

Erman Toroğlu geçen programlardan birinde aynı takımdan 2 futbolcu birbirleriyle küfürleşiyorlar, kitapta ikisini de atacaksın yazıyor ama ben atmam, atmadım da diyordu gerine gerine. Kurallar açıksa uygulayacaksın, aksi taktirde başkasının emeğini çalmış, emek hırsızı olmuş olursun Erman hocam

hodlu
25.10.2011, 20:41
Bir futbolcuyu emek hırsızlığı ile suçlayan zat-ı muhterem, yıllarca Trabzonspor'un puanlarını çalan adamdı.Kara gömlekli emek hırsızı şimdi kendince dürüstlük abideliği sergiliyor.İstanbul takımlarının yalakalığını herkim yapıyorsa boyunları altında kalsın hepsinin...

inadına_Trabzon
25.10.2011, 20:54
Bütün bu gürültünün nedeni hakemlere bir nevi uyarıdır. Burak 'a penaltı çalmayın hatırlatmasıdır bu.

AYNEN BÖYLE.

BURAK'a penaltı çalınmaması için HAKEMLERE uyarıdır.

+

Rakip Futbolculara da, BURAK'a sert girebilirsiniz,penaltı çalamazlar ,biz hakemlere baskıyı kurduk MESAJIDIR.

Bu mesaj gelmeliydi,yoksa adam koptu gidiyor. Hem Trabzonu sırtlıyor,hem kendi değerine değer katıyor. Yarın 20 milyon eurolara avrupaya giderse TRABZONUN kasasına parar girer,zaten şamp liginden para aldık , hani metrislinin ifadesiyle .tümüz kalkar(!)

Ekonomik gelirimiz artar.

Mustafa Umut
25.10.2011, 20:54
Bu adamın(!) dedikleri beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Saçma sapan cümleler, yerli yersiz kelimeler, sokak ağzı ile bağırıp çağırmalar, karşısındakini dinlemeden sürekli kendisiyle çelişmeler.. Bu programı ne zaman izlesem bu adamda bunların hepsini görüyorum. Ve bu program futbol dışında her şeyin konuşulduğu bir program. Magazin bunların işi, kendilerine birisini yahut bir takımı hedef alırlar o gün o program boyunca tutturur giderler..

Şu cümlesinde de görüyoruz ki yine kendisiyle çelişmiş bey efendi ;

''Sana bir ağabey tavsiyesi, insanların güvenini kaybedeceğine para kaybet evlat... ''

İronik bir cümle olmuş. Aynaya geçsin ve şu cümleyi kendisine bir söylesin bakalım.

SDanışmaz
25.10.2011, 20:56
#hirsizlarmetriste Daha ötesi var mı?

Mustafa'
25.10.2011, 21:12
Ahmet Ağaoğlu'na tamamen katılıyorum.Eğer her kendini yere atan futbolcu ''emek hırsızı'' ise ki Burak Yılmaz kendini yere de atmadı, Türkiye'de hırsız olmayan futbolcu kalmaz.

Bırakın bunlar konuşsunlar, bunlar Arda'nın sevgilisine aylarca takmıştı.

Ayrıca geçen hafta Hürriyet'in Burak'a yaptığı hareketi bir dakika bile konuşmayan insanlar şimdi niye bu kadar konuşuyorlar merak ediyorum(!)

Selçuk Aydın61
25.10.2011, 21:22
erman türkiyenin parlayan yıldızını çamurla sıva maya çalışıyor gündem benim dedigimle olsun diye çamur.....

Sefa
25.10.2011, 21:26
Yarın Burak'a penaltı çalınmayacak bu seferde kendini çok yere atıyor ondan hakemler inanmıyor diye bahane uyduracaklar ki amaçları da bu..

Şerefsiz sürüsü..

ibrahim
25.10.2011, 21:39
Gecen seneki Besiktas macinda agzi kanamasina ramen hakem göz göre göre faulü vermemisti. Disarda tedavi olduktan sonra sahaya bi girisi vardi 4 kisiyi seri calimlarla yere sermisti ama kaleyi bulamamisti. Golü atana kadar agresif tavirlariyla dikkat cekiyordu. Golü attiktan sonraki gol sevinci ve mactan sonra "Bize her yer Trabzon" diye bagirmasi aklimdan cikmiyor. Valla bana öyle geliyorki Buragi kizdirmakla hata yaptilar. Bundan sonra iki mislisini yapmaya gayret edecek. Hatta sezon sonu bu medya lavuklarina tesekkür bile edebilirz. :)

güneyli
25.10.2011, 21:50
Kontra bir düşünce...Umarım olur...Hırvatistan -Türkiye maçı..2. maç. Benzer bir pozisyon ..Burak kendini yerde bulur...veya zorla da olsa düşmez ayakta kalır...Yorumları duyar gibiyim...

Yılmaz
25.10.2011, 21:51
burak'a hırsız diyen parazitler ;

şayet penaltı olsaydı ( bana görede değil ya ) ve hakem devam kararı verseydi ne olacaktı , üç puanı hanene yazdıramadıktan sonra ne anlamı kalır yaptıklarının . o zman çıkıp burak'ın Trabzon'un hakkını kim nasıl temin edicekti !!

Şu saatten sonra ligimizde Adalet diye Hak diye birşey yoktur !!

Trabzonspor'un hakkı alabildiği kadarıdır !!!

Tangerine Dream
25.10.2011, 21:54
Ahmet Ağaoğlu, şu an Gürcan Bilgiç'e ağzının payını veriyor. Cine 5.

güneyli
25.10.2011, 22:04
Burak sen iki yıldır Fenerin hayallerini çalan birisin...Sen olsa olsa robin hood(Burakhood)sun..

Murat KARAKURT
25.10.2011, 22:04
ahmet ağaoğlu, şu an gürcan bilgiç'e ağzının payını veriyor. Cine 5.

neler sÖylÜyor paylaŞabİlİr mİsİnİz acaba????

Osman Yavuz
25.10.2011, 22:07
Amaç kesinlikle çok net ortada.Burak'ı pisikolojik olarak yıpratmak ve performansını düşürmek.Trabzonspor'u aşağı çekmek için yapılabilecek en kolay yöntem olduğunu sanıyorlar.Bu emellerine ulaşamayacaklarını aslında onlar da biliyor ya. Nasreddin hoca misali, YA TUTARSA...

tarsus
25.10.2011, 22:17
şikeci serefsizler ve bizans basını birlikte istediklerini yapsalar da BURAK YILMAZ gereken cvp attığı gollerle veriyor.milli takım söz konusu olunca aslanım kurtarıcım oluyor trabzonspor olunca hırsız diyor satılmış ruhsuz serefsizler.bunların alayını ............

Semih AYDIN
25.10.2011, 22:18
Bu kadar cekememezlik olur arkadaş bu herifler ne kadar kanı bozuk...

Burhan Açıkgöz
25.10.2011, 22:29
tdkarlıbel bu programı vede meditörünü yerden yere vuruyor.

Tangerine Dream
25.10.2011, 22:33
neler sÖylÜyor paylaŞabİlİr mİsİnİz acaba????

Şuradan izleyebilirsiniz

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=cine5&seekTime=25-10-2011 21:38

Zurawski
25.10.2011, 22:43
@ermanhoca
#hirsizlarmetriste

böyle bir pankart mükemmel olur

Sefa
25.10.2011, 22:45
Burak'a Hırsız diyenlerin değil de Burak'ın ima ettikleri konuşuluyor medyada.. Satılmış köpekler..

İlker Akçay
25.10.2011, 22:51
Sahipsiz değildin,değilsin ve kalmayacaksın..

61trabzonomer
25.10.2011, 22:56
şu ahmet ağaoğlu keşke bizim yönetimde olsa

uzunismail
25.10.2011, 23:08
Burak'a hırsız diyenler hırsızın en önde gidenidir.. Evet belki zamanında biraz atmıştır kendini ama Arifleri düşündükçe onları pohpohlayıp Burak'a hırsız demek şerefsizliktir bu kadar açık..

Zorunuza mı gitti İstanbul medyası, inadınıza atacak Burak.. Zamanında Arif atınca futbolun içinde olan şeyler oluyordu şimdi hırsızlık öyle mi? Alayınınzın beynine üflerim... Küçük beyinli Istanbul medyası sizi, Sizin futbol anlayışınız bu kadar işte.. Şöyle böyle insanlarsınız..

Mahmut Keleş
25.10.2011, 23:11
Ahmet Ağaoğlu giydiriyor aradan ççç

61trabzonomer
25.10.2011, 23:18

her kanala lazım :)

Sibel
25.10.2011, 23:19
Diyorum işte, birinin ağzını burnunu kıracaksın görecek dünya kaç bucakmış.

Mahmut Keleş
25.10.2011, 23:20
her kanala lazım :)

kesinlikle :) Susturmak için ara verdiler.. Ama ayküt ün irdelenmesini araya iyi sıkıştırdı :D gürcan laf söyleyemeden kaynadı arada :D

Hamza Öztürk
25.10.2011, 23:21
kesinlikle :) Susturmak için ara verdiler.. Ama ayküt ün irdelenmesini araya iyi sıkıştırdı :D gürcan laf söyleyemeden kaynadı arada :D

sifresiz seyrediliyormu o kanal arkadaslar link gibi bisey varmi acaba?

krdnz
25.10.2011, 23:22

Giyim sektöründe yeni marka :)

Tolga Kurt
25.10.2011, 23:24
AhmetAğaoğluna nasıl ulaşabilirim ? 1.500 rozetten 1 tanesini istiyorum :)

Mahmut Keleş
25.10.2011, 23:24
sifresiz seyrediliyormu o kanal arkadaslar link gibi bisey varmi acaba?

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=cine5&seekTime=25-10-2011%2021:38
ğs ye geçtiler :)

61trabzonomer
25.10.2011, 23:28

sende farkettin dimi bende o kısma çok güldüm :D sonra aykut penaltılar irdelensin :D :D adam çok iyi konuşuor üslup çok iyi :)

Tolga Kurt
25.10.2011, 23:29

Geri sardırıp izleyebilirsiniz tabi :)

Ilelioglu
Antalya macinda Gökmen'e küfür etsek diyorum. Kac saniye edebiliyoruz? :rolleyes:

Mahmut Keleş
Geri sardırıp izleyebilirsiniz tabi :)

tabi o da var :) aklıma gelmedi ;)

TS-FAN
25.10.2011, 23:30
Burak,hırslı ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip..
Bazen de kontrolsüz..

Ama bu tür saldırılardan yılmayacağına eminim..
Soyadı gibi:O bu insancıklardan ve benzerlerinden "YILMAZ"!

Tolga Kurt
25.10.2011, 23:30
Antalya macinda Gökmen'e küfür etsek diyorum. Kac saniye edebiliyoruz? :rolleyes:

Kalkmadan önce 59 sn'di galiba :D Ama şimdi 10 sn bile olsa cezası varmış :rolleyes:

Hamza Öztürk
25.10.2011, 23:31

tsk ederim

Ilelioglu
25.10.2011, 23:32
Kalkmadan önce 59 sn'di galiba :D Ama şimdi 10 sn bile olsa cezası varmış :rolleyes:

Fenerlilere yok tabi...:rolleyes: Bizde 9 saniye ederiz. 1 saniye susariz. Sonra yine 9 saniye. Öyle öyle mac boyu yani 90 dakika küfür ederiz. Cezada almayiz.

inadına_Trabzon
25.10.2011, 23:33
fenevin en büyük destekçisi yine bir cinconlu

Tolga Kurt
25.10.2011, 23:39
Yarın ki maçta Burağa tezahürat yapılsa süper olurdu..

Sami Kuk
25.10.2011, 23:41
Zamanında pis koymuş fenrlilerde hemen başlamış sallamaya..

Bende olsam bende sallarım, adam gelsin son hafta atsın gölü hemde eski futbolcum şampiyonlujtan etsin:9

Kadikoyde burak fena koyacak yine:)

yalniz adam
25.10.2011, 23:43
burak yılmaz engellenemez :)

altinkaya08
25.10.2011, 23:53
Bir lafa bakarım birde söyleyene....Gökmen mi?? salla gitsin...

Özge
26.10.2011, 00:05
Ahmet Ağaoğlu harika konuştu gerçekten :)Rozetten biz de istiyoruz.:cool:

Ilelioglu
26.10.2011, 00:06
Ahmet Ağaoğlu harika konuştu gerçekten :)Rozetten biz de istiyoruz.:cool:

Nerede konusuyor ?

Mustafa'
26.10.2011, 00:20
Zamanında pis koymuş fenrlilerde hemen başlamış sallamaya..

Bende olsam bende sallarım, adam gelsin son hafta atsın gölü hemde eski futbolcum şampiyonlujtan etsin:9

Kadikoyde burak fena koyacak yine:)

Unutamam o golü, nasıl Koymuştuk ama !

yalniz adam
26.10.2011, 00:22
Unutamam o golü, nasıl Koymuştuk ama !

yüz yılın maçıydı...100e yakın fenerlinin yanında sessizce izlemiştim...

Yaşar
26.10.2011, 00:34
Burak'ın hırsız lafını Fenerbahçe'ye söylediğini herkes anladı ve Burak da o lafı Fb'ye söyledi.
Hırsız, çalan kimseye denir.
Fb geçen yıl bizim kırık burunlarla, kopmuş liflerle oynayan futbolcularımızın emeğini çaldığına göre Fb kulübü hırsızdır.
Bunların hırsız olduğu kararını da futbolun patronu Platini vermiştir.
Burak'ın, Fb takımına hırsız demesi günümüüz koşullarında doğru bir sözdür.

SALDIRAY
26.10.2011, 00:38

ulan şerefsiz siz değilmisiniz canlı yayında mahalle karıları gibi konuşup küfürler eden. hanginiz insan acaba. burak mal mı o kadar kaleciyi geçmiş zaten rahat atacagı bir golü kendini yere atarak neden riske atsın. allah belanızı versin. medya yine boş durmuyor. gecen sene gibi yine üstümüze oyunlar oynuyorlar.

TSezgin61
26.10.2011, 00:39

öküz hava yollari

yalniz adam
26.10.2011, 00:43
şaka maka adama milyonların önünde hırsız dediler da...iiki defa fenerin şampiyonluğunu ç/aldı..kuduruyor adiler..

Armağan Dere
26.10.2011, 00:53
Bişe soracağım Burak hırsız diyor ya
Peki Arif Erdem neydi?..
Gs'li Gökmen Özdenak'a sorunuz?..
Ki orada hangi santrafor olsaydı zaten atlardı..Kurnazlık kaleciyi attırıp maçı almaktı..kötü de oynasak..Ama Süleyman Abay kaleciyi atamadı..

Fanatik34
26.10.2011, 00:53
Bu saldirilar sadece hakemleri etki altina almak degil, oyuncularimiza da yipratmak..sahip cikmak sarttt!

Ama bizim o cok ama cok önemli, sahada kazanilan her basari da böbürlenip gezen Yöneticiler nerede? Yönetici dedigin bu zamanlarda görevini yapar ama ara ki bulasin böylesini...

Tangerine Dream
26.10.2011, 00:59
Bu Gökmen Özdönek, Vahşi Batı'da "cebinden en hızlı kına çıkartan adam" adıyla anılır.

http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/Su_iiP3G0KI/AAAAAAAAGIs/1DmsQTFrBFc/s400/gokmen_jr_ozdenak.jpg

Legolas77
26.10.2011, 01:02
geçen sene bjk macında ki rüştünün pozisyonuyla aynısı tek adam burak ve kaleci rüştününki de kırmızı penaltıydı bu pozisyonda aynı ikisindede her 2 kaleci ayagını acıyor burak ayagına takılıp düşüyor her 2side penaltı bjk macında vermemişlerdi burada verdiler penaltı ve kırmızı dogru karardı! şerefsiz bunlar ya neyle gündeme geliyor umarım yarın burak patlar 3 tane falan cakar da

yalniz adam
26.10.2011, 01:02
Bu Gökmen Özdönek, Vahşi Batı'da "cebinden en hızlı kına çıkartan adam" adıyla anılır.

http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/Su_iiP3G0KI/AAAAAAAAGIs/1DmsQTFrBFc/s400/gokmen_jr_ozdenak.jpg

bknz.rüzgara karşı i...yen adam...

sessizkral_1
26.10.2011, 01:07
tamam artık burağa kolay kolay penaltıda verilmez!!

Armağan Dere
26.10.2011, 01:08
Soru:Alex'in Kadıköy'deki Ankaragücü maçında aldığı ilk penaltının öyküsünü bir hatırlayalım.
topu terse atıp kendini adamın üstüne atıyor..ki ona kimse gık dememişti medyada...

http://i297.photobucket.com/albums/mm229/papazincayiri/pen01.jpg

Berberoğlu
26.10.2011, 01:10
Olayı başlatanın bir GS'li olması da ayrıca enteresan...

Son 2 yıldır Fener'e çektirdiklerimizi önümüzdeki 2 yıl GS şerefsizlerine çektirsel ne de güzel olur...

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2011, 01:18
niyet farklı
gerçek hırsızlar tartışılmıyor, burak iyi gönderme yaptı !

hala jetonları düşmedi , hırsızın kimler olduğu belli ! tartışmaya cesaretleri yok.

bugüne kadar bu lig ne numaracılar gördü ama hiç birine hırsız denmedi !

alayı şerefsiz

yalniz adam
26.10.2011, 01:20
Olayı başlatanın bir GS'li olması da ayrıca enteresan...

Son 2 yıldır Fener'e çektirdiklerimizi önümüzdeki 2 yıl GS şerefsizlerine çektirsel ne de güzel olur...

avatarındaki asaleti kelimelerin naçiz kollarına yüklemek mümkün değil...:alkış:

Tascaynar
26.10.2011, 02:32
Ne yüzle konuşuyorlar anlamak mümkün değil.

lazside61
26.10.2011, 04:16
Arda Turandan sonra hedef Burak gorunuyor . serefsizler

POYRAZ
26.10.2011, 05:16
Burak kucaklasin bunlarin hepicigini teker teker,
hatta daha sonrada öpsün.
Sadri baba sevsin sizi. :D

yorumsuz6117
26.10.2011, 06:09
Burak kucaklasin bunlarin hepicigini teker teker,
hatta daha sonrada öpsün.
Sadri baba sevsin sizi. :D

Akşam kucaklayacak..

inadına_Trabzon
26.10.2011, 09:32
ARDA'yı yediler sıra BURAK'a geldi.

Gamze_TS
26.10.2011, 09:39
Mesaj atin bol bol kanalturk'e. Boyle terbiyesizlik, kendini bilmezlik olmaz, ozur dileyin diye. Ben attim oyle, gayet sert.' Bu ne curet, siz kendinizi ne zannedoyorsunuz? Sikecilere bile hirsiz diyemediniz, diger butun hakemlerin ve yorumcularin penalti ve kirmizi kart dedigi pozisyonda Burak'a hirsiz doyorsunuz. Haddinizi bilin' dedim
herkes usenmeden atsin mailini

mahmuter61
26.10.2011, 09:50
Şerefsizler siz fenevin aleyhine çalınmayan penaltıları konuşun.Bikere kalecinin ayağı yere paralel değil kalkık.Buraka ikram ediyor pozisyonu zaten kaleci direk Serdara kızıyor giren çıkanda yorumcu müsveddelerine olsun.

ozturk
26.10.2011, 10:01
Allahın kıroları

http://www.youtube.com/watch?v=r4Wk49Zd2nc

özellikle son 5 dk

ççç ççç

a f s
26.10.2011, 10:21
Önümüzdeki günlerde alacakları haksız penaltılara zemin hazırlama çalışmaları bunlar.

Hırsızlıkta o kadar ustalaşmışlar ki kendi yaptıkları pislikleri kimse konuşmasın diye sağa sola çamur atıyorlar.

Burak en güzel cevabı sahada veriyor zaten.

bilgehan83
26.10.2011, 10:58
Alex yapinca akilli topÇu oluyor Şerefsİz bunlarin alayi ankaragÜcÜ maÇinda alex raymonh daha kendİsİne dokunmamiŞken atmaya hazirladi kendİ ne dedİler: Alex penaltiyi aldi kudursun hepsİ Şİmdİ Öyle bİr Şey İstİyorum kİ Şu alİ aĞaoĞlu baŞkan olsun ahmet aĞaoĞlu da futbol Şube sorumlusu..Şenol hoca ve Ünal a takimin baŞinda tolunay kafkas'i da bÜtÜn alt yapinin baŞina getİrmek.barcelona gİbİ 20 yil lİge ambargo koymak en İyİ yerlİlerİ toplayip mİllİ takima 8 on bİr oyuncusu vermek...onur-serdar azİz-Ömer toprak-hasan alİ-burak yilmaz-alper potuk-muhammed demİr-mehmet ekİcİ ve daha bİr Çok yerlİnİn yanina 6 tane colman ÜstÜ yabanci...delİrsİn İstanbul Çocuklari Çildirsinlar Öyle top oynayalim kİ her maÇ ve her yerde ezelİm bunlari ondan sonra yerel medyaya dÖnÜŞsÜn bu İstanbul tv lerİİİ....

Travelair
26.10.2011, 11:16
Soru:Alex'in Kadıköy'deki Ankaragücü maçında aldığı ilk penaltının öyküsünü bir hatırlayalım.
topu terse atıp kendini adamın üstüne atıyor..ki ona kimse gık dememişti medyada...

http://i297.photobucket.com/albums/mm229/papazincayiri/pen01.jpg

Ben de bunu diyorum. Hakkı savunduklarını iddia edenler ikiyüzlülük yapıyor

Süleyman Eruyar
26.10.2011, 11:34
Alex yapınca profesyonel, Burak yapınca hırsız..

Bu arada sahipsiz değil naraları filan atmayın,

bal gibi sahipsiz bu adam,

bu yönetim kime sahip çıktı ki, buna sahip çıkacak..

Mustafa ÖZDEMİR
26.10.2011, 11:37
has.........ibne...

Travelair
26.10.2011, 11:43
Artık bundan sonra iş taraftara düşüyor. İlk maçta Burak için "Bizim için oyna" tezahuratı yapmalıyız. Görsünler bakalım sahipsiz mi değil mi

Koray
26.10.2011, 11:43
Alex yapınca profesyonel, Burak yapınca hırsız..

Bu arada sahipsiz değil naraları filan atmayın,

bal gibi sahipsiz bu adam,

bu yönetim kime sahip çıktı ki, buna sahip çıkacak..

Başkan geçen gün Telegol'e bağlandı gerekenleri söyledi, medyada demeçler var başka nasıl sahip çıklmasını bekliyorsun stüdyoları mı basalım.

Taraftar her türlüarkasında zaten, bu akşamki maçta 25 metrelik pankart asılacakmış Burak için bilip bilmeden sallıyorsunuz, kendi kendinize muhalefet oluyorsunuz.

Sahip çıkılmıyormuşmuş...

komdere
26.10.2011, 11:48
Herkes herşeyi söyleyebilir fakat bizim duygularımız olamaz, androidiz biz.

4.0 Ice Cream Sandwich ??
Şakası bir yanı, sabah sabah güldürdün beni, Allah da seni güldürsün.
Tabi ki haklısın, benim aslında söylemek istediğim, karadeniz insanının bu tepkilerini özlemiş olmam. Yaşadığım gri şehirde insanlar öyle durağan ki.
Bazen bu tepkisizlik veya uyuşuk tepkiler çok canımı sıkıyor. Sitede yöremin insanın tavrı bile bir parça özlemimi gideriyor.

Burak Yılmaz olayına gelince, adamların yaptığı sadece "ahlaksızlık". Kendilerine yakışır düzeyde davranıyorlar. Sadece iğreniyorum!

Külünkoğlu
26.10.2011, 12:22
Dünya futbol tarihinde kalecinin üzerinden atlayıp yerde takla atmaya penaltı verilen kaç maç vardır ?

Gençlerbirliği maçında kalecinin 15 -20 cm yukarısından atladı Niang zırt penaltı !

Yorumcular temasın olmadığını görünce kalecinin topa karşı çok hızlı hareket ettiğini söyleyerek penaltıyı masum göstermeye çalıştılar. Hem de gözümüzün içine baka bakaaa...

Burak bu ülkede hırsız diye adlandırılmayacakta hangi ülkede adlandırılacak ?

Murat'
26.10.2011, 12:34
Arkadaşlar şu anda twitterda Burak Yılmaz'a karalama kampanyası başlatılmış, bizim de bir hashtag yapıp bu şerefsizlere cevap vermemiz gerekiyor.

KÖKSAL AYDIN
26.10.2011, 12:44
Bir yorum.

Burak "hırsız kim" diye sordu.

Parmak kaldıranlara bakınız.

bordolumavi
26.10.2011, 12:54
aslında onlara en guzel cvb ı burak verdı''gercek hırsızları bende bılıyorum sızde'' dıyerek gereken cvb ı verdı,,,serhat ulueren buragın atmıs soylemıs oldugu o sozu soyleyıp burda ne demek ıstedı cvp vermek ısteyen varmı dedı hepsı ne demek ıstedıgını bıldıgı halde bılmıyoruz dedı,,cunku lafı yerıne oturttu burak...bence bu lafı pankart yapıp bı macta acalım...

Süleyman Eruyar
26.10.2011, 12:57
Başkan geçen gün Telegol'e bağlandı gerekenleri söyledi, medyada demeçler var başka nasıl sahip çıklmasını bekliyorsun stüdyoları mı basalım.

Taraftar her türlüarkasında zaten, bu akşamki maçta 25 metrelik pankart asılacakmış Burak için bilip bilmeden sallıyorsunuz, kendi kendinize muhalefet oluyorsunuz.

Sahip çıkılmıyormuşmuş...

Telegol programına katıldıda ne dedi, hanginizi tatmin etti,
Hırsız diyenlere, "iyi çocuktur Gökmen ama böyle laflar olmaz falan da filan"
herhalde hırsız özellikle emek hırsızı lafını pek önemsemiyorsun,
hafif geliyor, o zaman diyecek birşey yok zaten ..

ayrıca taraftar ile ilgili birşey demedim zaten,
Okuduğunu anlayamama gibi bir sorun, zor çözülür, Allah kolaylık versin,Bol bol paragraf sorusu çözersen bunu üstesinden gelebilirsin.

Mustafa'
26.10.2011, 13:04
Angut bu konuyu konuşuyor.Yarası olan gocunur muş.

Bu İstanbul medyası nereye bir çomak soksam diye düşünüyor.Hepsini hangi takımlı olduğu belli.

Şu lafın her zaman arkasındayım, ''Trabzon'un Trabzon'dan başka dostu yok''

Travelair
26.10.2011, 13:06
Burak feybe'ye hırsız dedi diye kim haber servis ettiyse o kişileri bulup sormak lazım. Çünkü gazeteler tvler bu haberi birbirlerinden kopyalıyorlar. Haberin kaynağına bakmak lazım

Burak feybe'nin adını anmadı. "Kimin hırsız olduğunu ben de siz de çok iyi biliyorsunuz" dedi

Cem Zırıh
26.10.2011, 13:15
bu adama kufretsen ne olur kansiz serefsiz

Gamze_TS
26.10.2011, 13:29
Burak feybe'ye hırsız dedi diye kim haber servis ettiyse o kişileri bulup sormak lazım. Çünkü gazeteler tvler bu haberi birbirlerinden kopyalıyorlar. Haberin kaynağına bakmak lazım

Burak feybe'nin adını anmadı. "Kimin hırsız olduğunu ben de siz de çok iyi biliyorsunuz" dedi

Ee, iste herkes biliyor demek ki! Adres gostermeye gerek yok, cok iyi oldu bence.
Hirsiz kim?
Fenev!
Soru basit, cevap basit!
Kus beyinliler bile yanitlayabilir, o kadar kolay!

a f s
26.10.2011, 13:29

Yarası olan gocunur hırsız olduklarını bildikleri için mesajı hemen almışlar.
Bunlar iyi günleri daha beter olacaklar.

Murat Altun
26.10.2011, 13:33
Burak yılmaz nasıl canlarını yakıyorki deliye dönüyor hırsızın önde gidenleri

Koray
26.10.2011, 13:36
Telegol programına katıldıda ne dedi, hanginizi tatmin etti,
Hırsız diyenlere, "iyi çocuktur Gökmen ama böyle laflar olmaz falan da filan"
herhalde hırsız özellikle emek hırsızı lafını pek önemsemiyorsun,
hafif geliyor, o zaman diyecek birşey yok zaten ..

ayrıca taraftar ile ilgili birşey demedim zaten,
Okuduğunu anlayamama gibi bir sorun, zor çözülür, Allah kolaylık versin,Bol bol paragraf sorusu çözersen bunu üstesinden gelebilirsin.

Tamam.....

Emre Bekar
26.10.2011, 13:36
Kimin hırsız olduğunu herkes çok iyi biliyor #HirsizlarMetriste (https://twitter.com/#%21/search?q=%23HirsizlarMetriste)

Fatih Özkan
26.10.2011, 13:39
3 kere aradım...
Bağlamıyorlar bilerekten...
"Telegol" dediğim zaman direk meşgule düşüyor telefon!

ThePatriot61
26.10.2011, 13:44
Adamlar hakli niye kiziyorsunuz? Sonucta Burak fenevin 2 sampiyonlugunu aldi ellerinden.

Travelair
26.10.2011, 13:47
Bileğinin hakkıyla

Gamze_TS
26.10.2011, 13:54
HirSiz kim biliyoruz diyoruz. 'Biziz'diye ortaya cIkiyorlar...
Serefsiz kim? desek , 'biziz!' diyecekler...
Sikeci kim? O da biz'
Futbolun yuz karasi ' Burdaaaa!'...........

Sorular cogaltilabilir tabi ama cevap hep ayni SIKEBAHCE!
Onlar da biliyorlar, biz de...

Helvacı61
26.10.2011, 13:56
ilgili birime şikayetimi aktardım. herkesin penaltı dediği pozisyona zorlama bir yorum yaparak hakemleri baskı altına almaya çalışmak doğru değil geçen haftaki daki hürriyetin futbolu katleden davranışlarını bu kadar konuşmadı kimse

61_Lazzzo_11
26.10.2011, 13:56
Burak kocaman koymus normaldir çildirmalari.

Travelair
26.10.2011, 14:11
Futbol sahasında futbol oynatmamak için elinden gelen herşeyi yapan, dışarıda yöneticisiyle, içeride futbolcu ve seyirci baskısıyla, hakem kurnazlıklarıyla, teknik direktör yönlendirmeleriyle, sert futboluyla horoz dövüşüne dönen mücadele ve ona izin verenler, müsamaha gösterenler, göz yumanlar, ondan beslenenler emek hırsızı değil de Burak emek hırsızı öyle mi? Suçlu olsa bile kulüpler düşmesin diyenler neden bunu diyor? Kirli paralarla büyüyen pasta küçülmesin diye öyle mi? Siz helalden ne anlarsınız?

Berberoğlu
26.10.2011, 14:17
#HirsizlarMetriste Burak Yılmaz ise akşam 20:30'da Avni Aker'de

Uzun bir aradan sonra ilk tweet'im... :)

Alper Calik
26.10.2011, 14:27
Bu olay geçen seneki aykut un irdelenmeli açıklamalarının benzeridir hatırlatırım.
En formda oyuncumuza saldırmaya başladılar.

Bence BMN ana sayfasına:

Alex in Ankaragücündeki penaltısı konulup

"İrdelemeye buradan başlayın"

denmeli.

Kulüp veya Burak bu olayın içine çekilirse (Şenol hoca akıllıca davranıp Burak ı uyarmış) geçen seneki gibi olur.

O yüzden bu sene BMN buna duyarlı olmalı bence ve cevabımızı vermeliyiz.

bangkook_61
26.10.2011, 14:31
Tribünler bugün Burak'ı bağırlarına basmalı. O duygusal bir çocuk bunu bekleyecektir.

Travelair
26.10.2011, 14:31
Burak plase vursa da gol olsa, Burak sert vurmadı, sakat numarası yapıyor diyecekler. Kafa belli çünkü

KOSİFOĞLU
26.10.2011, 14:40
Burak'a bugün oynanacak maçta taraftar olarak arkasında olduğumuz vereceğimiz destek ile gösterilmelidir.

Travelair
26.10.2011, 14:42
Eğer bu eleştiriyi yapanlar samimi olsalar Trabzonspor'un onca hakkı yenirken de çıkar konuşurlardı. Başkan programa bağlanıp yumuşak konuştu diyoruz ama anlamayana sert konuşsan ne yazar? Başkan ne dedi? Neden Bursaspor'un ofsayt golünü konuşmadınız da Burak'a taktınız dedi. Onlar ne dedi? Atlamışız. Ne yapsın başkan oraya gidip kavga mı etsin?

selcuk
26.10.2011, 14:46
70 milyonun önünde adamlar in dedigi lafa bak

niye gidib biz bu adami savciya sikayet etmiyoruz anlamiyorum
buragin ismini resmen herkes önünde kirlediler
burada suc olarak gecen olay hakaretin daha yüksegi saha daki futbolcuya yapilamaz

bordo08
26.10.2011, 15:06
Biz bunlara boşuna günahların takımı demedik..

Asıl emek hırsızı şu anda metriste yatıyor..

Burak golleri sıraladıkça hepsi kuduruyor birde saraçoğğluna nasıl gelecek diye akılları sıra tehtid ediyorlar..

Daha önce yaptığı gibi Gollerini atıp hepinizi susturduğunda anlayacaksınız şikeci hırsızlar sürüsü..

bordolumavi
26.10.2011, 15:14
Haksız yere burak yılmaz hakkında yorum yapan kısılere en guzel cvb ı burak kendısı vermıstır fakat bızler hem burak a saldıranlara hemde şikecılere guzel bır cvp vermek için burak ın twitter dan soylemıs oldugu bu sozu pankart yapıp trıbune asabılırız,gecen senekı bjk macında burnunun kırıldıgı formasındakı kan olan resmıde pankartın uzerıne bastıralım,,,bu sekılde yonetımın şikecılere veremedıgı cvp ları bız vermıs oluruz ve burak a da sahıp cıkmıs oluruz...

Erdal DİLEK
26.10.2011, 15:30
bu akşam burak sahada topu boş kaleye ıskalasa bile alkışlanmalı her hareketi tabi diğer futbolcularında gönlü alınarak.

istanbul yalaması bunlar, cilingir oğlu birde trabzonlu diyorki bide onlardan bahsetmediğimizi söylüyorlar bağlansın burak bahsedelim, Allah(C.C.) seni bilidği gibi yapsın kaya. . .

Emre Bekar
26.10.2011, 15:41
TRT Trabzonspor Muhabiri Barış Yurduseven “Burak Yılmaz Hırsızdır Kardeşim” adlı yazısını kaleme aldı. İşte Barış Yurduseven’in bugünkü köşe yazısı;

BURAK YILMAZ HIRSIZDIR KARDEŞİM

Hırsızdır kardeşim Burak…
Nasıl olmasın ki ?
Ona hırsız diyen adamı daha iki hafta önce Trabzon’a çağırıp baş tacı etmediniz mi ?
Üstelik o adam size “ Bu Trabzonspor Zonguldakspor’a falan tarihte maç satmıştır” demişken
Ve yine o adam, Trabzonspor kalecisi, Trabzonspor Teknik Direktör’ü ve Trabzonspor’un sembolü Şenol Güneş’e geçmişte o kadar da hakaret etmişken çağırdınız.
Kim çağırdı ?
TÜFAD
Hadi TÜFAD dedi ki ben bağımsızım, ben tarafsızım yada ben o tarihleri hatırlamadım bilmiyorum.
Sonrasında ne oldu ?
Başkanımız aldı kulübe getirdi, tesisleri gezdirdi.
Yani bey efendinin maç sattılar dediği kulübü, o alın teriyle kazanılmış, yada haksız yere kupaları elinden alınmış Trabzonspor takımının resimlerinin asıldığı kulübe…
O adam kulüpte gezerken, Şenol Güneş hoca ne düşünmüştür acaba ?
Söyleyeyim mi ?
Üzülmüştür,
Belki kızmış, belki de şaşırmıştır,
Canı yanmış, kendine bile kızmıştır.
Ama besbelli yaşadıkları da içindedir,
Sonra tesislerden maça gelinmiş,
Dürüstlük ve ahlak abidesi ve Trabzon’un Onur konuğu, fahri hemşerisi, eski hakem zademiz stadyumumuza teşrif etmişler.
Etmişler teşriflerini de yalnız bir sorun var…
Oturacağı koltuk pis…
Hemen yöneticilerimiz içinden en genç ve başkanımıza en yakın olanlarından birisi elinde temizlik bezi ile koşmuş ve değerli yok yok çok çok değerli konuğumuzun koltuğunu sili vermiş.
Çok da güzel silmiş, şimdi Allahı var yöneticimizin, hakkını vermeliyiz…
Vay be ne acı değimli ?
Esprili bir yazı yazayım dedim, yüzüme gözüme bulaştırdım,
Çünkü canım yandı,
Ağlanacak halimize gülmeye kalktık, yapamadık ne diyeyim.
Geçmişe gitti de aklım ondan,
Kimler yöneticilik yapmış bu kulüpte diye düşündüm,
Aklıma gelenleri kendi kendime sayınca, şimdikiler bıraktıkları mirası ne güzel temsil ediyorlar diye düşündüm.
Yine canım yandı, sonra utandım, en sonunda da bu yazıdan sıkıldım.
Sonrası mı ?
Sonrası malum işte,
Adam gitti,
Televizyon programında, Trabzonspor’un en değerli futbolcusuna hırsız, emek hırsızı, Bursaspor’un puanını çaldı gibi laflar etti.
Siz kızabilirsiniz,
Onu baş tacı edenler de kızabilirler,
Ona forma veren eski yöneticimiz, koltuğunu silen yeni yöneticimiz de kızabilir…
Ama ben kızmıyorum,
Hem de şükrediyorum.
Çünkü, Allahtan bu şam babası çıkıp da “ ben Trabzonspor yöneticilerine oturduğum koltuğu sildirdim, sonra da seminerlerine gidip ahlak ve futbol dersi verdim, onlardan hırsız çıkmaz, ben bazı şeyleri öğrettim onlara” demedi.
Çok şükür Yarabbi
Çok şükür ki adam sadece hırsız dedi.
Ya yukarı da söylediğim gibi, kefil olsa idi bize ne olacaktı.
İşte onu da sizler ve bizler düşüneceğiz, Trabzonspor’un yaptığı davranışın ne anlama geleceğini düşünemeyen yöneticileri değil.
Çok şüküüüüür yarabbi…
O yüzden kabul kabul yüz bin kere kabul, Burak hırsızdır kardeşim…

bordo08
26.10.2011, 15:44
"Günahların Takımı Fenerbahçe" ve a.bilbao maçı için hazırlanan pankart neden açılmıyor stadyumda..

Adamlar her maç durmadan küfür ediyorlar yavuz hırsız hesabı bir yüzsüzlükleri var üstelik mağdur görüntüsü çiziyorlar..

Biz sustukça onlar devam ediyor hak edene hak ettiği cevabı esirgememeliyiz..

Ilelioglu
26.10.2011, 15:45
"Günahların Takımı Fenerbahçe" ve a.bilbao maçı için hazırlanan pankart neden açılmıyor stadyumda..

Adamlar her maç durmadan küfür ediyorlar yavuz hırsız hesabı bir yüzsüzlükleri var üstelik mağdur görüntüsü çiziyorlar..

Biz sustukça onlar devam ediyor hak edene hak ettiği cevabı esirgememeliyiz..

Pankart calindi diye biliyorum.

KÖKSAL AYDIN
26.10.2011, 15:57
TFF nin aldığı karara göre 4 büyükler arasındaki maçlara deplasman taraftarı alınmayacak.

Mustafa Demir
26.10.2011, 16:13
gokmen ozdenak denen karisini kizini satan gavatin dediklerinimi ciddiye alcam puff

bangkook_61
26.10.2011, 16:35
Burak koyunca bak neler oldu ? hoptirninaynaaayyyynaynayninaynom :) Böyle bir tezahurat düşünülebilir

Barıs Yurduseven yazın Trabzon'da bir kafede şikeyi Fenerbahçe değil Trabzonspor yaptı görmediniz mi Buca'ya attığımız golü diyen birisidir. Kaynak benim 2 kulağım.