PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

murat3861
27.10.2011, 01:32
2. yarıya bakamadım.çok kötü oynuyoruz.sapara,alan ve glo çok kötülerdi.keşke aparanın yerine sestak alınsaydı.kadrodaki 30 oyuncudan 20 tanesi bizde oynayacak kapasitede değil.az ama öz oyuncu alınmalı.antep maçıda çok zor geçecek

Devrim Arslan
27.10.2011, 01:34
yedek klubemiz felaket

SEDAT
27.10.2011, 01:35
- Onu bunu bilmemde bu taraftarla bazı futbolcularla bugün aldığımız puan Altın tek kelimeyle...

Armağan Dere
27.10.2011, 01:39
Soru:
11'e-11 devam etseydi ve skor 1-2 olsaydı bu maçı çevirebilirmiydik?..Yani zokora atılmasaydı..

yorumsuz6117
27.10.2011, 01:39
Colman dokunmasa Deniz kaybedecekti o topu..

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:41
deniz diyor ki şans eseri önümde kaldı colmanın dokunuşuyla...millet defansın ağzına etti...

yooo arkadas sen bizim bilmis taraftardan daha mi iyi biliyorsun ;);)

adam sans eseri bir gol atti tsliler hemen defansa cullandilar zaten o kisilerin isi baski yapmatik , kiskanc herifler . adamlar milyonlar aliyor diyorlar sanki sizin cebinizden cikiyor para kiskanclikdan baska birsey degil sizinkisi !!
ne olursa olsun her zaman trabzonsporu desteklerim yenilse bile 10 sifir olsa bile davamdan vaz gecmem hele pes hayatta etmem ayni bugünki gibi 2 sifirdan sonra hep dedim yenecegiz bunlari diye ama az kalsa oluyordu , neyse insallah bir
dahakine biraz daha iyi oynariz !!!;)

SEDAT
27.10.2011, 01:45
- Hatırlarmısınız eskiden bu maçların hepsini kaybederdik , en azından artık çevirebiliriz diye bir rahatlık var içimde :) buda bir gelişme bence...

yalniz adam
27.10.2011, 01:46
yooo arkadas sen bizim bilmis taraftardan daha mi iyi biliyorsun ;);)

adam sans eseri bir gol atti tsliler hemen defansa cullandilar zaten o kisilerin isi baski yapmatik , kiskanc herifler . adamlar milyonlar aliyor diyorlar sanki sizin cebinizden cikiyor para kiskanclikdan baska birsey degil sizinkisi !!
ne olursa olsun her zaman trabzonsporu desteklerim yenilse bile 10 sifir olsa bile davamdan vaz gecmem hele pes hayatta etmem ayni bugünki gibi 2 sifirdan sonra hep dedim yenecegiz bunlari diye ama az kalsa oluyordu , neyse insallah bir
dahakine biraz daha iyi oynariz !!!;)

aynen öyle...millet diyor ki yedekleri niye oynatmıyorsun onlar da sakatlansa ne yapacak şenol hoca...şenol hoca araya kadar kadroyu idareli kullanıyor bence...burda yorum yapanların yaşı kadar şenol hocanın hocalığı var...hocanın gizli silahı bence aykut...zamanı gelince aykut ve sercanı sahaya sürecektir...

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:47
- Hatırlarmısınız eskiden bu maçların hepsini kaybederdik , en azından artık çevirebiliriz diye bir rahatlık var içimde :) buda bir gelişme bence...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Armağan Dere
27.10.2011, 01:48
Barış Özbek,Vittek sakat sakat alındılar farkında değilmisiniz hala..
Hele Barış Özbek..bari vittek 2 maç oynayabildi..

SEDAT
27.10.2011, 01:49
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

- Hasan abi seninde çok alkışını aldık bu akşam eyvallah :)

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:50

dogru diyorsun sonucda hata , bu daha düzelmez is isden gecti , elestirmek bu durumda huzursuzluk getiriyor cok haklisin !!

Salpazarli
27.10.2011, 01:50
Arkadaşlar bireysel futbolcuları eleştirmek yanlış.... Takım oyunu yok takım ruhu yok kanat yok taktik yok olay budur

Yaşar
27.10.2011, 01:51

Vittek de Barış özbek de alındıklarında sakat değildi.
Vittek'in yediği darbeyi kim yerse sakatlanırdı.
Bu takımda mevcut sakatlar içinde en çok aranılan adamdır.

yalniz adam
27.10.2011, 01:51
maçtan sonra şifonun bir sözü çok önemliydi,seyirciyi oyuna dahil etmemeye çalıştık ama olmadı...şimdi bazıları trabzon taraftarını soğutup stattan çekmeye çalışıyor..

yalniz adam
27.10.2011, 01:52
961. yorumum hayırlı olsun :)

İleli
27.10.2011, 01:54
acik acik fantezi yapti senol hcoa ilk yari, zokoranin yerine saparayi aldiki defansif yonu 0 hci geriye gelip top almadi rakibe basmadi..alanzinho desen fos bu adam 30-40 dakikalik topcu maca baslamasi hep hata..zokoranin oyuna girmesinden sonra oynadigimiz futbolu gorduk geriye gelip top alisi yonlendirisi takimin lideri olmus durumda onsuz bir hic bu takim...
baskan 32 tane futbolcumuz var demisti tayfun cora, murat tosun, sercan kaya, eren albayrak, mustafa yumlu, pawel brozek, piotr brozek, glowacki sirtimiz yere gelmez bunlarla yemin ediyorum...

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:56
- Hasan abi seninde çok alkışını aldık bu akşam eyvallah :)

Positif düsünüyorsun önemli olanda budur karamasar degilsin , yik yak mantigiyla yasayan seyirciler benim gözümde kiskanclardir trabzonun basarisini istemyiorlar !!
cafede mac izlerkene herkes antrenör kesiliyor , cildiriyorum coguda top bile oynamamislardir !!:mad::mad::mad::mad:

yavuzbaha
yeri değil ama gs maçının hakem triosu Trabzonluydu...utandım,bir maç bu kadar rezil mi yönetilir ya...meloya önünde cam gibi kırmızı kartı vermiyor,servete yanlış kırmız kart veriyor,yarımcısı serdar diyadin evlere şenlik...bu kadar saçma bir yönetim görmedim....bizim maça gelince,herşey bi tarafa Adrian bi tarafa...bir futbolcu bu kadar güçsüz olabilirmi ya

Armağan Dere
Barış Özbek evinde sakatlandı..damını aktarırken..
tamam(!)..ne zaman,nasıl,ne şekilde döneceği de tartışma konusu..

Armağan Dere
27.10.2011, 01:57
cafede mac izlerkene herkes antrenör kesiliyor , cildiriyorum coguda top bile oynamamislardir !!:mad::mad::mad::mad:

niye abi ata binmek için at mı olmak lazım..
görüyorsunuz dimi..takım topun T'sini oynamıyor..
Şimdi bu takım Cska'yı yenecek de üst tura çıkacağız he mi?
hiç de bel bağlamayın..
hep beraber üzülüyoruz yazık ettiler takıma

yavuzbaha
27.10.2011, 01:58
Barış Özbek evinde sakatlandı..damını aktarırken..
tamam..ne zaman,nasıl,ne şekilde döneceği de tartışma konusu..
.. usta almayıpta damını kendi tamir eden ilk futbolcu Barış Özbektir heralde :);)

SEDAT
27.10.2011, 01:59
Positif düsünüyorsun önemli olanda budur karamasar degilsin , yik yak mantigiyla yasayan seyirciler benim gözümde kiskanclardir trabzonun basarisini istemyiorlar !!

- 1-0 öndeyiz , olimpiyat stadında , adam arkamda Şenol Güneş'ten tut golü atan Burak'a kadar herkese ana,bacı ağzına ne gelirse sövüyor .Kimse kusura bakmasın bu şeref yoksunu ,ahlaksız,konuşurken ağzını sağa sola geyirten insanlarla benim hiçbir ortak noktam olamaz , ben takımımla şu dönemde özellikle şu son 2 senedir çok ama çok gurur duymaktayım...

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:59
hiç de bel bağlamayın..

ben üzülmüyorum vallahi ezdik ikinci yari !!! sen herhalde maci izlemedin !! hep yenmesimi lazim trabzonsporun !!!;)

Armağan Dere
27.10.2011, 02:01
ben üzülmüyorum vallahi ezdik ikinci yari !!! sen herhalde maci izlemedin !! hep yenmesimi lazim trabzonsporun !!!;)

Hayır
ben öle bişey sölemedim..
Ama pozitif düşündüğünüz kadar takım oynamıyor..
Burak Yılmaz 3 hafta sakatlansa kaç puan alırız..

yalniz adam
27.10.2011, 02:01
hiç de bel bağlamayın..

klavyemin tuşu beyaz, gel bize bazı bazı...bir csk maçını oynayalım sen ondan sonra salla...şu karamsarlığı atın üzerinizden..takımın yanında olmalıyız...şikeciler naşerif takımlarının yanında,biz niye olmayalım...

SEDAT
27.10.2011, 02:02
Hayır

- Ş.Liginde Burak oynamadı kaç puan aldın ?

61Cem61
27.10.2011, 02:03
Giray bize o golü yedirtti ya helal olsun colmana ne suç buluyonuz adam dokundu defansda topu ileri dikeceğine girayın şefliğinde adamın önünü açtılar bu giray yedek en fazla 2.defans olur gerçek bi stoper numunelik glo ile tnt giray her maç gol yememiz garanti

yalniz adam
27.10.2011, 02:03
.. usta almayıpta damını kendi tamir eden ilk futbolcu Barış Özbektir heralde :);)

damına kar yağdı şimdi...

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 02:06
Hayır

lide dördüncü siradayiz sl 4 puanimiz var ve gruptan cikma sansimzda yüksek !!

sen daha ne bekliyorusn bu takimdan , barcelona manchester bayern gibi büyük bir kulüb degilizki !!

SEDAT
- Golleri eve gelince izledim , Deniz Barış'ın golünde ben kabahati Glowackide buldum...

Sefer A.
penalti abuk subuk diyenler sasirdi :D ben yorum yapmadim görmedigim seye ne yazayim ki :) net penaltiymis yahu utanmadan penalti yok diyoruz ççç

Armağan Dere
27.10.2011, 02:07
- Ş.Liginde Burak oynamadı kaç puan aldın ?

:):)..
Sedat abi kontra başladın..
çekirge 1 zıpladı 2 zıpladı..
2 maçta toplam 10 pozisyon vermişizdir..
1 gol yedik..
sen hangi maçı rahat izledin bana onu söle abi..
Geçen seneki takımdan Egemen ve Jaja'yı koy bu takıma
1 santrafor,1 sol açık ligi de götürürdü..

yalniz adam
27.10.2011, 02:08
penalti abuk subuk diyenler sasirdi :D ben yorum yapmadim görmedigim seye ne yazayim ki :) net penaltiymis yahu utanmadan penalti yok diyoruz ççç

al gırdın gırdııııııın :D :D

SEDAT
27.10.2011, 02:09
:):)..
Sedat abi kontra başladın..
çekirge 1 zıpladı 2 zıpladı..
2 maçta toplam 10 pozisyon vermişizdir..
1 gol yedik..
sen hangi maçı rahat izledin bana onu söle abi..
Geçen seneki takımdan Egemen ve Jaja'yı koy bu takıma
1 santrafor,1 sol açık ligi de götürürdü..

- la Armağan ben bu takımı artık hep rahat izliyorum , hatta umduğumdanda iyiymişiz okadar şikeye rağmen kafa kafaya bitirmişiz , bu takımın kredisi çok seneye daha iyi transferler yapıcağız merak etmeyin ama şu takımı 1-2 sene rahat bırakın yeter la anladınmı :)

.....
27.10.2011, 02:10
Bıraktığımız 2 puanı çok arayacağız. Her maç final havasına büründü. Ligde iyi gitmiyoruz. Bir an önce kendimize gelmemiz lazım.

Armağan Dere
27.10.2011, 02:11
Tamam REİS ama şu var ki ben hiç rahat değilim..
Mustafa Yüksek'e sorabilirsin..Bu akşam Burak penaltı atarken ekrana bakamadım..

SEDAT
27.10.2011, 02:13
Tamam REİS ama şu var ki ben hiç rahat değilim..
Mustafa Yüksek'e sorabilirsin..Bu akşam Burak penaltı atarken ekrana bakamadım..

- Rahat olmak istiyorsan Barça'yı tutucaksın :) Trabzosporlu olmak zoru başarmak ne zaman Şampiyon olacağını bilememek , şikecileri bertaraf etmektir , rahat olman için önünde çok örnek var ama sen futbol mazoşisti olduğun için sürekli acı çekmek garip bir heyecan veriyor sana :)

Erman Akyüz
27.10.2011, 02:14
Sezon başından bu yana rakiplerin harcadığı akıl almaz poziyonlar ve Tolga'nın kendini aşıp mucize kurtarışları,takımın kötülüğünü gölgeledi..Maalesef "hep daha iyi olacak","gittikçe iyiye gidiyoruz" gibi yalanlarla kandırdık kendimizi..ama oyun olarak hiç istenilen düzeyde olmadık

TSezgin61
27.10.2011, 02:24
Bu 3 günde bir mac sacmaligi nezaman son bulacak. Takimin anasi agladi yeter...

lazzz61
27.10.2011, 02:28
bu takımm jajayla egemenı arar

sametaydin
27.10.2011, 02:32
Bu 3 günde bir mac sacmaligi nezaman son bulacak. Takimin anasi agladi yeter...

Usta antalyaspor da 3 gün önce maç yaptı üstelik antalyadan trabzona geldiler bir de. 31 kişilik kadromuz var. Mazeretimiz bu olamaz bence.

Kabul etmek lazım ki bu takımın baya eksiği var.

Gamze_TS
27.10.2011, 02:52
Bir admin çıkıp da gerçeği açıklayana kadar, Ganita hariç Foruma yazmayı bırakıyorum. KAYA adlı yöneticiye mesaj attım umarım ilgilenir.

Yahu ne alakasi var! Bir deli kuyuya bir tas atti iste! O yeni arkadas sizi ovmedi ki ayrica inceden elestirdi ,eksi sozluk falan diye. Yeni uye, belki Trabzonspor'lu bile degil. Ayrica niye kendinizi ovesiniz ki, burda binlerce mesaj yazmissiniz ve ben bile taniyorum sizi. Takmayin boyle seyleri kafaniza, degmez! Lutfen yazmaya devam edin, ben de ovuyorum sizi. Hadi bakalim bana da sahte profil desinler.

Sefer A.
27.10.2011, 03:19
al gırdın gırdııııııın :D :D

hirdin hirdin ççç penalti varmis ama ha bariz penalti, civcivler ötmeye basladi yine ama neyse ^^

matrix5782
27.10.2011, 03:27
Maç Takvimimizde Çok Sık Aralıklarla yapılan maçlar gereği Oyuncularımızda oluşan performans düşüklüğü,yorgunluk doğal bu kadro içinde rotasyonu gerektirir.

İlginçtir ki geçen hafta Zokoranın Dinlendirilmesi hakkında Görüşü Olanlar , bugün niye oynatılmıyor diye eleştirde bulunuyor.

Hocamız elindeki mevcut Oyuncular gereği bu rotasyonu belli oranda yapmaya çalıştı ancak olmadı.

Tek Tek bakdığımızda iyi Oyuncular var Ancak daha takım olamadık bunun sıkıntısını yaşıyoruz.

Sayısal olarak 32 kişilik Kadro olsada yetenek ve ihtiyaç doğrultusunda katkı verecek Oyuncu Sayısının Sayısal Yetersizliğini Hissediyoruz.

Takımda Bulunan Eksik Mevkişlere Oyuncu transferi yapılmadı..Bunun Sıkıntısını Özellikle defans hattında çekiyoruz.Bu Devre Arasına kadar Sürecek gibi.Bu Akşam yediğimiz kamik Goller Yiyebiliriz.

İlk Golde Denize Orta Alanda basan Bir Ön libero yoktu.Son Anda Colman Bir Müdahele yapsada bu rakibin işine yaradı.İki Stoperimizde müdahele yapamadı.

Takımda Formayı hak etmeyen ,Hocanında eleştirdiği gibi çok gevşek Oyuncular var.Alanzinho ,Brozek vb gibi..üst üste şans verilmesine rağmen bu şansı iyi Kullanamayan Oyuncular için devre Arası Bir Müdahale Gerekli.

kadro geniş ve derin değil Aksine şişkin ve luzümsüz...bunun bir şekilde Boşaltılması ve takımın eksikleri ve Hocanın Görüşü Alınarak Koordineli bir şekilde oyuncu transferi yapılmalı

Bir hoca Sizden devamlı Aynı mevkiye Oyuncu transferi istiyporso bu Sizin transferde başarılı olmadığınızı ve Hocayla koordineli çalışmadığınızı Gösterir. malesef biz işin Burasındayız.

Bundan Sonra yapacağımız şeyler Sınırlı Devre Arasına Kadar En yüksek verimi Almak lazım..

Bu Stoperlerle,Bu Orta Sahayla, Bu BURAKLA....

@Armağan Dere

Kardeşim Barış İmzadan Sonra Sakatlandı.

Vittek'in geçirmiş olduğu Sakatlık En ufak Bi darbede Nüksedecek bir Sakatlık Bunun Gerçekleşme İhtimali Çok Yüksekti.gerçeleşti.

Barış 1, Vittek 1.1 Oynamadan Sözleşmelerinde bulunan Garanti para nedeniyle Bu Milyon Eurocukları Alacaklar.

Devre Arası transfer Ligimizin marka Değerini Yükseltmek Amacıyla oluşturulan Play-Off Sisteminde Çok Büyük Önem Arz ediyor.Bunu BAşkanımız Ve yanındaki menejerler iyi değğerlendirmeli.Ancak bir Zorluğuda var iyi oyuncusunu kimse Satmaya yanaşmıyor,Satarsda 1 lik oyuncu 5'e Alınıyor.

Muhtemelen Alanzinho ve Brozeksler gSatılamaya Çalışılıcaka bunlara yerli bir kaç isimde ekleyebiliriz.yabancı Sıkıntısısı çektiğimiz için Vittek'in Sözleşmeside Dondurulabilir.

Desteklemeye devam...

Sefer A.
27.10.2011, 04:14
penalti pozisyonunun kale arkasindan görüntüsü lazim kesinlikle, fenevliler için kapak

DeAgLeMaNyAq
27.10.2011, 04:36
penalti pozisyonunun kale arkasindan görüntüsü lazim kesinlikle, fenevliler için kapak

http://www.yukleresim.com/di-G51H.jpg

Videoyu Lig TV'nin sitesi yarın koyar mı bilemem ama resmi son anda yakaladım. Yalnız TV'den çektiğim için net gözükmeyebilir...

Sefer A.
27.10.2011, 05:12
sagolasin agabey :) ama ligtv koysa çok iyi olacak herkes görsün yahu

İskender Çakmak
27.10.2011, 06:42
ikici yari zokora kirmiziyi gormeseydi bu maci her turlu alirdik. Ama daha onemli seyler var. Deniz baris kimse kusura bakmasin bize messi gibi gol atti. Geri geliyoruz ama her mac bu sekil geri gelemeyebiliriz.

ozturk
27.10.2011, 07:48
ligde ilk 8 e giremeyiz..

ŞL yi de 4 puanla tamamlarız..

bu yılın özeti bu..

Ertan 51
27.10.2011, 08:04
Çok rahat kazanacağımızı düşündüğüm bir maçtı şok oldum 2-0 olunca,yine de şükür ki beraberliği kurtardık.Ben hala umudumu yitermedim,vasata dahi ulaşamayan en az 4-5 tane topçumuz var bunlar devreye girecektir,yada bir an önce girmeli deyim.

Süleyman50
27.10.2011, 08:15
maçı seyredemedim ama az çok tahmin edebiliyorum bu sene çok kötüyüz, galiba playoff en çok bizim işimize yarayacak ilk 4 e girebilirsek tabiki...

Berberoğlu
27.10.2011, 08:19
ligde ilk 8 e giremeyiz..

ŞL yi de 4 puanla tamamlarız..

bu yılın özeti bu..

Güzel kardeşim...

Bence sen bu özetini al kendine sakla...

Böyle toplumun gözü önünde felaket tellallığı yapmak hiçbir delikanlı Trabzonspor'luya yakışmaz...

Biz her maça galibiyet için çıkarız...
Ama bazen olmuyor işte...

Bir kez olmaması bundan sonra hiç bir zaman olmayacağı anlamını doğurmaz...

inadina61_08
27.10.2011, 08:30
- Golleri eve gelince izledim , Deniz Barış'ın golünde ben kabahati Glowackide buldum...
Renkdaş deniz giderken son anda Colman ayağını sokuyor ve biraz dokunuyor bizim defans topu izlerken denizde hızını almış giderken top bir anda önünde kalınca şoka giriyor...Defansı yamultan Colman'ın tiklemesi...

Faik Yılmaz
27.10.2011, 08:36
Bu defansla her ortamda çok sıkıntı çekeriz....

Forvette de her zaman Burakın ayağına bakamayız......

Oruç
27.10.2011, 08:41
Bir çok şey söylenebilir maçla ilgili. 3 günde bir maç oynuyoruz, CL var, sakat var...

Ama yediğimiz ilk golün hiç bir izahı olamaz. Akıl alır gibi değil.

Bedavadan 2 puan daha verdik. Serkan, Alanzinho gibi isimler kriz sebebi. Volkan, Sapara yetersiz. Zokora gibi bilmem kaç dünya kupası oynamış bir oyuncunun gördüğü kırmızı ise rezalet.

Acilen toparlanmalıyız çünkü hafta sonu çıkışa geçmiş bir Antep'e konuk olacağız. İşimiz zor açıkçası.

Turgay Atalay
27.10.2011, 08:42
Trabzonsporun %70 i Burak, %29 u Zokora , geriye kalanların tamamı ise % 1...Bu % 1 lik kısmın tamamını bir çuvala koyup denize at, kimse nerede diye sormaz.Bu ne biçim kadro bu ne biçim transferler yahu, ilk yarıda izlediğimiz rezilliğin hiç bir açıklaması yok.2 kişi hariç diğerlerinin tamamı hayal aleminde yaşıyor.

Oruç
27.10.2011, 08:47
Henri, Barış ne zaman dönecek bilmiyoruz. Allah hiç bir futbolcumuzu bizim sağlık ekibimizin eline düşürmesin.

Şu Sercan, Eren gibi arkadaşların idmanlarda ne yaptıklarını da merak ediyorum gerçekten. Yatmaya mı geldinizi takıma ? Hiç mi insan hırs yapmaz kadroya girmek için, bıraktım oynamayı.

Antalya bu ligde sevmediğim takımlardan. Her sene puan veriyoruz bunlara olacak iş değil.

Erdem Keser
27.10.2011, 08:48
Rezil bir oyun, kepaze bir kadro ve aciz bir teknik yönetimle gelen 1 puan için Burak'a bir kez daha teşekkürler.Bakalım nereye kadar daha kurtaracak bizi.Hata bir kez yapılır , iki kez yapılır.Karabük maçını seyretmişsin; Alan, Volkan gibi iki tane mücadele gücü sıfır, oyun zekası yerin dibinde ve kreatif özellikleri olmayan kafası yerde adamla başladın.O maçta tek ortasaha Zokora geriye gömülü ve hazır olmayan Sapara'yla rakip seni kevgire çevirmiş, yine Burak'ın bireysel çabasıyla maçı çevirmişsin; halen daha ders almıyorsun, halen aynı kafayla devam ediyorsun ve yine çıkabileceğin en kötü kadro ve zayıf bir ortasahayla Antalya karşısına çıkıyorsun.Daha ağır yazacam olmayacak, bu kadar kafasızlık olmaz en kaba tabirle.Sapara-Halil değişikliği tam bir skandal, tam bir facia.Sapara denen adam senin kadronda topu en iyi kullanan adam, lig başlayalı 8 hafta olmuş ve oyuncu halen hazır değil.Marek Cech niçin sadece 2 lig maçında forma giydi, bu adamın sorunu ne.Kimse kusura bakmasın ama defans kurgusuyla bu kadar oynanan bir takımdan hiç bir halt olmaz; bu kafayla devam edilirse olmayacakta.

Alanzinho ve Volkan'ı seyrederken telefonu kırdım, televizyonuda kırdıracak bana çok dahi teknik direktörümüz.Dünkü rezil rüsva futbolun sorumlusu olarak tren kaçmadan umarım bir çözüm bulur zerre ümidim olmasada.

B.AKDEMİR
27.10.2011, 09:03
Öncelikle Zokoranın oyundan atılması ağır bir karardı.Zokoranın kırmızı kart sonrası tepkisi gerçekten onun tam bir profesyonel olduğunu ortaya koydu.Gs-Antep maçında dün gs li futbolcuların halleri maçın sonucunu etkilemeye yönelik saygısızca hareketlerdi.

Antep maçı zor olacaktır kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.Ama Antepin hücum hattı defansımızı zorlayacaktır.Çare bulmalıyız.

Burak Yılmaz 11 gole ulaştı.Maşallah.Allah nazardan saklasın.

10 numara
27.10.2011, 09:40
aykut akgün veremli falan mı anlamadım...

bordolumavi
27.10.2011, 09:43
Rezil bir oyun, kepaze bir kadro ve aciz bir teknik yönetimle gelen 1 puan için Burak'a bir kez daha teşekkürler.Bakalım nereye kadar daha kurtaracak bizi.Hata bir kez yapılır , iki kez yapılır.Karabük maçını seyretmişsin; Alan, Volkan gibi iki tane mücadele gücü sıfır, oyun zekası yerin dibinde ve kreatif özellikleri olmayan kafası yerde adamla başladın.O maçta tek ortasaha Zokora geriye gömülü ve hazır olmayan Sapara'yla rakip seni kevgire çevirmiş, yine Burak'ın bireysel çabasıyla maçı çevirmişsin; halen daha ders almıyorsun, halen aynı kafayla devam ediyorsun ve yine çıkabileceğin en kötü kadro ve zayıf bir ortasahayla Antalya karşısına çıkıyorsun.Daha ağır yazacam olmayacak, bu kadar kafasızlık olmaz en kaba tabirle.Sapara-Halil değişikliği tam bir skandal, tam bir facia.Sapara denen adam senin kadronda topu en iyi kullanan adam, lig başlayalı 8 hafta olmuş ve oyuncu halen hazır değil.Marek Cech niçin sadece 2 lig maçında forma giydi, bu adamın sorunu ne.Kimse kusura bakmasın ama defans kurgusuyla bu kadar oynanan bir takımdan hiç bir halt olmaz; bu kafayla devam edilirse olmayacakta.

Alanzinho ve Volkan'ı seyrederken telefonu kırdım, televizyonuda kırdıracak bana çok dahi teknik direktörümüz.Dünkü rezil rüsva futbolun sorumlusu olarak tren kaçmadan umarım bir çözüm bulur zerre ümidim olmasada.
aciz bır teknık yonetımmi ayıptır ya futbolcu olarak teknık adam olarak gecmısınde ve şu zamanda belkıde gelecektede sahıp oldugun en onemlı değer ıcın agır bır ıfade,senol hoca kendınıde elestırdı herkes zaman zaman hata yapar acızlık baska bırsey hata yapmak kotu oyuncu secımı baska sey,lutfen bıraz daha dıkkatlı konusalım bence senol hocamıza bu tarz yakıstırmalar cok buyuk bır saygısızlık oluyor...

Ertuğrul ATALAY
27.10.2011, 09:52
Evet sizde farketmişsinizdirki bu seneki tek taktiğimiz Burağın önüne atılan uzun toplar... Yani bir nevi küçük takım taktiği... Geçen seneki gibi hücumdan başlayan pres anlayışının yerlerinde de Volkan gibi yerden kalkamayan, Alanzinho gibi sözde kıvrak ama pas atma becerisi minimum olan oyuncular yüzünden yeller esmekte. Burağa attığı goller nedeniyle verilen haklı destek onuda biraz şımartmış görünmekte 30-40 metreden rasgele vuruşlar yapma alışkanığında.
Velhasıl kelam maçtan puan çıkartsak bile -ki zor- sanki bizi kötü bekliyor.

Yönetime takıma ve teknik heyete tam destek diyenlerdenim ....
Ama arkadaşın değindiği noktalar bence önemli....
Dedikleri doğru....

Ancak şampoiyonlar liginde 2.tura çıkma olasılığı güçlü olan bir takımdan bahsediyoruz...
Bu olasılık tüm taraftarı yönetimi takımıı ve teknik heyeti heyecanlandırdığı için takımın ligdeki konsantrasyonu tam olmuyor düşüncesindeyim.....

Ayrıca play offffffff gibi saçma bir sistem olan bir ligde bu takımın lige konsantrasyonu zor...

Ancak kadro derinliği ile kadro kalitesiyle ligin en iyi kulübü olduğumuzu düşünüyorum....

Takımımıza güvenmeliyiz...

Hüseyin Sahtiyan
27.10.2011, 09:53
Muhtemelen çok tepki alacağım ama takımı eleştirenlere aptal diyen insanlar hala aynı düşüncelere devam etsin.

Sezon başından beri Eskişehir maçını biraz ayrı tutarsak hiçbir maçta iyi futbol oynamadık. Takım berbat berbat berbat.

Tek tek bakalım mesela.

Adrian Jaja'nın yerine alındı ama onun işe yaramayan sağ bacağının yarısı bile değil.
Colman inanılmaz kötü, dün sahada olsam dövebilirdim onu. Yılışık, laubali, inanılmaz ağır hareketler sonucu gol yedik onun sayesinde. İlk golde de Deniz'in ayağına kayıp alabilecek pozisyondayken (bence) resmen pas attı adama.
Alanzinho'daki ısrarın sebebi ne bilmiyorum. Odun koysak ondan daha faydalı olur cidden.
Serkan, Sapara, Volkan, hepsi kötü aga. Hele Brozek yemin ediyorum bedavaya ondan faydalı oynarım, ahan da Kuran çarpsın.
Halil oyuna girdikten sonra birazcık toparladı, Zokora'da oynadığı 30 dakikalık periyotta kalitesini ıspatladı. Burak bence en iyimiz.

Maçtan önce rotasyon rotasyon rotasyon diye, Sercan'la, Eren'le, Aykut'la başlayalım diyenler, birtek Zokora'nın olmaması ortasahayı ne yaptı görsünler. Sanki Tophane Tayfunspor'la oynuyoruz anasını satayım.

Geçen sene 82 puan toplamış bu takım, cart curt triplerine girip eleştiremezsin demesin kimse, 8 maçta 3 galibiyetimiz var. 0,37 galibiyet yüzdemiz. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş üçlüsüyle henüz oynamadık. Üstelik Antep, Kayseri gibi zor takımlarla da oynamadık. Birtek Bursa ile oynadık onu da yenemedik zaten.

İçerde İBB, Karabük, Ankaragücü, Antalya ile oynadık 2 galibiyetimiz var. 8 gol attık 6 gol yedik. Böyle bir karne yok ya. Sen nasıl başarı yakalayacaksın arkadaş.

Dünkü Antep ile dışarda oynayacağız bu hafta. İçerde Antalyaspor'a karşı bile Zokora'sız dökülen ortasaha Antep'te ne yapacak bakalım.

Allah'a emanet ilerliyoruz vallahi.

metehan
27.10.2011, 09:54
Takımla ilgili yapılan her türlü eleştiri şu ortamda haklıdır, birşey diyemem. Değişen kadro nedeniyle takım oyununun oturması için 7-8 hafta gerekli olduğunu düşünüyordum sezon başında. Ama buna yoğun maç trafiği, sakatlıklar, vs gibi nedenler eklendi. Şu an görünen o ki, ligin ilk yarısı bu şekilde geçecek. Kısa vadede çok da yapacak birşey yok. Takım formsuz olduğu gibi Şenol hoca da formsuz olabilir.Zaten hocanın bu sezona keyifsiz girdiğini hepimiz biliyoruz. Yapacak birşey yok, herşeye rağmen takıma destek olmak lazım. Oyuncular ve Şenol hoca da umarım yanlışları en aza indirirler.

Emre GÜRDAL
27.10.2011, 10:04
ben bi anlam veremiyorum diyolarki burak takımın gol yükünü çekiyomuş evet çekiyo çünkü dogal olan bu adam en uçta oynuyo burak'a gelen pozisyonar ötekilere geldide atmadılarmı? celustka gol attı brozzek attı evet burak gol atıyo ama sadec burak mücadele etmiyo dün akşam zokora o pası atmasa burak kendi kendine pas atıptamı gol pozisyona girecekti...anlamsız bir başlık...bence

Taner Gündoğdu
27.10.2011, 10:05
dünkü maçın 20 ile 30. dakikalarını silin hafızalarınızdan, geriye kalan dakikalarda eleştirilecek ne var Allah aşkına? diyebilirsiniz ki antalya gelmedi. bakış açısıdır değişir ben de bizim takım çıkarmadı derim, öyle gördüm!

eleştirilcek birşey göremedim mi takımda? elbetteki var. giray ve glonun inanılmaz pozisyon hataları var mesela. colman ve alanın saçma sapan oyun kurma çabaları var mesela. volkanın hayret verici top sevdası var mesela... zokoranın amatörce kırmızı kartı var mesela... var da var işte... ama unutmayalımki, şampiyonlar liginde 4 puanla 2. olan takım bu! interi yenen takım bu! az daha sabredelim derim ben...

calypso
27.10.2011, 10:06
galiba futbolcular sakatlanmamak için kendilerini pek zorlamıyorlar, ne de olsa önemli olan şampiyonlar ligi..
playoff yüzünden liderliğe oynamak için kasmıyor çoğu takım, fener hariç, o kadar önemsememek lazım bu puan kayıplarını..

Ali İhsan
27.10.2011, 10:11
Takım eleştirilecek tabiki ama bu takımın daha yeni olduğunu ve takım halinde uyumsuzluk olduğunu, geçen seneki gibi yıllardır beraber oynayan bir kadro olmadığını unutmadan, bel altı yorumlar yapmadan eleştirilirse yapıcı olabilir.

calypso
27.10.2011, 10:18
tek taktik bu ise şampiyonlar liginde şimdiye kadarki taktik neydi ? bir turnuva oynuyorsanız ki (şu anda iki turnuvada oynuyorsunuz)oyuncu seçimleri dahil maç kurgularını sadece o maça özgü yapmazsınız..elinizdeki imkanları uzun vadede maksimum fayda verecek şekilde kullanırsınız, dolayısıyla maçları tek tek ve skor talebasındaki duruma göre yorumlarsak manisa maçından sonra yerin dibine sokulan futbolcuları inter maçında göklere çıkartır, sonraki maçta yine yerin dibine sokarız ki maalesef 5-10 kişi hep bunu yapıp duruyor..bundan çıkarları nedir acaba?

Ayrıca;
"Rakibi karşılamadık. Bu gol ne kadar koptuğumuzu gösteren bir olaydı. Benim yanlış tercihlerim vardı. Bunun sorumluluğumu üzerime alıyorum. Hatayı yaptım ve düzeltmek için elimden geleni yapacağım. Bazı oyuncu tercihlerini yorgunluğa dayalı yaptım. Katkı yapacağını düşündüğüm oyuncular bekleneni veremeyince sonuç aleyhte oldu.”

diyerek özeleştirinin en sağlamını kendisi için yapabilen başka teknik direktör var mı bu ülkede ?

Taner Gündoğdu
27.10.2011, 10:18
takımı eleştirmek herkesin hakkıdır, eyvallah. eleştiri önemlidir insanlara eksiklerini gösterir eyvallah. ama maçın daha 35.dakikasında maçı izlemeyi bırakıp takımı eleştirmek için foruma girip bu yazıyı yazmak marjinal olma çabasıdır ancak!

Cem Erginay
27.10.2011, 10:27
şenol hoca ilk defa öz eleştirisini yaptı ve hata yaptığını kabul etti. "ısrarla aynı futbolculara forma vermemem gerekirdi " dedi. sonunda hocam. şu alanzinho bu yıl bırakın bize puan kazandırmasını takıma hiçbir katkısı olmuşmu? ama her maç ilk 11 de çıkıyor. alanzinho 70. dakkadan sonra oyuna girebilecek bi oyuncu, orta sahada colman yorgunlugu artık laubaliliğine vurmuş. resmen dalga geçti. denizi arkadan seyretti. arkadaşlar bu takım belki 30 kişilik bir kadromuz var ama iskelet kadro alternatifsiz. zokora yoksa yandık. colman gününde değilse yandık. ayrıca colman çok yanlış yerde oynatılıyor artık forvet arkası denenmeli. ön libero oynayamıyor bu adam. devre arası acilen stoper ve santrofor. brozek içinde kampanya yapsınlar brozeki alana alanzinho bedava :) aykuta şans verilmeli, bu arada paul henrique iyileşmedimi?

winner
27.10.2011, 10:30
Komik penaltı ve klasik anadolu takımı korkaklığı olmasa puanı bile zor görürdük.

Bursa maçından sonra şükredilen bir beraberlik daha.

Takım gittikçe kötüye gidiyor.Rotasyon için düşünülen oyuncular o kadar formsuz ki şu an an mevcut klasik 11 her maçı oynayacak başka çare kalmadı.

Düzen,organizasyon sıfır.Hatlar kopuk.Çok pozisyon veriyoruz.

Gol için tek taktik var Burak'ın önüne topu bir şekilde at 10 savunmacı arasında olsa bile gölü yapar.

Nereye kadar gider bu tek oyuncunun sırtında.

Sefaenes
27.10.2011, 10:32
vallah artik kizmiyorum ligde 4 bitirsek bile yeridir. ligde 1 olsan play off da basarisiz olsan ancak uefa gidersin onuda basarirsan. 4 olup play off da sampiyon olursan sampiyon ligine gideriz. Play off da Takimlardan cok hakemler ve Tff sampiyonlugu belirliyecek. Türk futbolunu öldürdüler. Artik Trabzon disindaki maclari bakmiyorum genelde burada olursa bakiyorum

Hüseyin Sahtiyan
27.10.2011, 10:39
dünkü maçın 20 ile 30. dakikalarını silin hafızalarınızdan, geriye kalan dakikalarda eleştirilecek ne var Allah aşkına? diyebilirsiniz ki antalya gelmedi. bakış açısıdır değişir ben de bizim takım çıkarmadı derim, öyle gördüm!

eleştirilcek birşey göremedim mi takımda? elbetteki var. giray ve glonun inanılmaz pozisyon hataları var mesela. colman ve alanın saçma sapan oyun kurma çabaları var mesela. volkanın hayret verici top sevdası var mesela... zokoranın amatörce kırmızı kartı var mesela... var da var işte... ama unutmayalımki, şampiyonlar liginde 4 puanla 2. olan takım bu! interi yenen takım bu! az daha sabredelim derim ben...

Hiç objektif bakmıyorsun derim ben sana.

Bu takım İnter'i yendi diye diye kendimizi kandırıyoruz hala. Böyle devam edersek 30. hafta ligde 8. sıradayken hala İnter İnter der kendimizi avutmaya devam ederiz.

Galatasaraylılarda başarısız geçen her senenin ardından "ama bizim Uefa kupamız var" diye avutuyor kendilerini. Hatta makara yapıyoruz onlarla bu söylemlerden sonra.

Sen ne kadar yeni takım olursan ol, uyum olayını 2 aydır aşmış olman lazım. Her yeni transfer döneminde uyum sebebiyle bir sezon kaybedeceksen ne anladım ben öyle futboldan.

Hem istersen uyum sorununu aşamamış ol, içerde Antalya'yı, Belediye'yi yeneceksin arkadaş. Dışarda 10 kişi kalmış Manisa'dan 87 de gol yemeyeceksin. Bursa yense seni, Antep yense, Galatasaray yense eyvallah rakiplerin güçlü de oynadığımız takımlar ligdeki en kolay takımlar şuanda.

tahsinsever
27.10.2011, 10:40
ii futbol iyi oyuncuyla oynanır bizde bunlar yok malesef en başta berbatbi defans bir iyi bir kötü oynayan orta saha burak hariç doğru dürüst bir golcüsü olmayan bir takımız iyi bir kalecimiz (tolga) ve iyibir golcümüz (burak) olmasa şuan ne haldeydik düşünmek bile istemiyorum.

ozturk
27.10.2011, 10:40
Demekki interi tesadüfen yenmişiz..

gtem
27.10.2011, 10:43
Alanzinho'nun ilk 11 oyuncusu olmadığını anaokuluna giden çocuklar bile biliyor ama niye ilk 11'de ısrar ediliyor?
Volkan atmaya çalıştığı çalımlarla saç baş yolduruyor ama ısrarla bencil oynamaya devam ediyor, acaba böyle oynaması mı söyleniyor yoksa kimseyi takmam deyip bildiğini mi yapıyor?
Deplasmanda olsak anlayacağım ama, kendi sahamızda antalya gibi bir takıma karşı neden tek santfor Burak oynuyor?
Adrian çok fazla tercih hatası yapıyor ve hayatında hiç orta yapmamış gibi oynuyor, bütün ortaları auta atıyor, kornerleri bile hep ön direkteki adama nişanlıyor.
İkisi yabancı 3 tane sol bekimiz var ve biz 3. sol beki neden oynatmak zorunda kalıyoruz?
Celustka hariç yıllardır bu takıma alınan hiç bir genç oyuncu takıma giremedi çoğu hiç denenmedi bile, çok kötü gençler mi alıyoruz, yoksa biz mi bunları köreltiyoruz?
Lig maçlarında Burak hariç hemen hemen bütün futbolcularımız gayet rahat, gamsız ve sıfır hırsla oynuyorlar, belli ki motivasyon eksikliği var.
Burak'ı bu takımdan çıkarın, (ki böyle devam ederse çok fazla kalmayacak gibi) küme düşmemeye oynayan takımlardan bir farkımız kalır mı?

tahsinsever
27.10.2011, 10:47
ben tesadüf kelimesini doğru bulmuyorum ama biraz mücadale ve tabiyki şansımızında sayesinde kazandık ama çsk rovanşı bizim için ama çok önemli bu takımla naparız nasıl kazanırız bende bilmiyorum gerçek şuki zaman zaman rakip üzerinde baskı kursakta çok kötü oynuyoruz.

ozturk
27.10.2011, 10:48
yalanzinho, sapara, volkan şen, halil, adrian

bunların hiçbirisi pres yapabilen oyuncular değil..

biraz burak pres yapar

6 futbolcu kafadan gitti..

solda tecrübesiz ferhat

ortada ağır ve formsuz giray ve glo

Denizin 76 metre top sürmesi çok doğal..

cahana
27.10.2011, 10:49
alanzinho muhtemelen sözleşmesi biteceği için parlatılmaya sonrasında da pazarlanmaya çalışılıyor 4 milyon euro bonservis buhar olup uçacak yoksa

ozturk
27.10.2011, 10:50
Bence ilk 8 e bile giremez..

Burak, Adrian ve Tolga yı çıkar küme düşer bu takım..

iso_4939
27.10.2011, 10:53

:D yok yok 90 dakka baskı kurduk adamlar sahalarından bıle cıkamadı fark yıyecektıler 1 golle kurtardılar...

Turgay Atalay
27.10.2011, 10:53
Bence ilk 8 e bile giremez..

Burak, Adrian ve Tolga yı çıkar küme düşer bu takım..

Adrian ne yaptı bugüne kadar da oraya yazdın onu...Bu takımın oynadığı şey futbol falan değil.Burak olmasa şuan sadece 2-3 puanla son sıralarda olurduk.Hocanın taktiği falan da yok, Allah ne verdiyse, Burakın bileğine kuvvet.

Berberoğlu
27.10.2011, 10:54

Antalya maçına bakarak böyle bir kanıya nasıl vardığını çok merak ettim..

Açıklarsan sevinirim...

Külünkoğlu
27.10.2011, 10:54
Bu kadar met cezir bir başka takım var mıdır ?

Yahu tamam ilk 11'den 7 as oyuncusu gitti, doğrudur. Onlar varkende biz böyle değil miydik ? Oyun standardımızı bir türlü oturtamıyoruz. 2010 yılının ikinci yarısındaki oyunumuzun 10'da biri yok. Ne yapalım şimdi ? Şenol Güneş'i gönderelim sonra tekrar geri mi çağıralım ? Bu tansiyon ve disiplinsizlikle gelen kayıpları neyle telafi edeceğiz bilemiyorum.

winner
27.10.2011, 10:57
Rakipler bu sene çok kolay çıkabiliyor.

Bu sorun savunmadan değil ileri hattan başlıyor.Burak presi tek başına yapmaya çalışıyor ama imkansız.

Rakip savunmaya nefes aldırmayan bir Umut rakibin rahat çıkmasına ve top yapmasına izin vermiyordu.

Geçen seneye göre oyun düzeninde ki en temel eksiklik bu.

Faik Yılmaz
27.10.2011, 10:58
8. Hafta sonunda 24 puanın 12 sini alabilmişiz.....

Yani % 50 sini......

Her maçta hatalı goller yiyoruz....

Defans hattıımız evlere şenlik Deniz Barış bile elini kolunu sallayarak gol atıp gidiyor...

Forvet hattımız bir tek Burakın eline bakıyor.o gol atarsa sonuç alıyoruz....

Orta sahamız rakibe basmıyor...

kanatlar doğru dürüst çalışıyor....

kıssacası takımın her noktası sorunlu.....

ilerki haftalarda çok sıkıntı çekicez gibime geliyor.....

DNA-TS
27.10.2011, 11:00
hep eleştiriyorum ama madem zokora ve halili kullanacaktın yada kurtarıcı olarak onları sahaya sürecektin niye yedek başlattın.ben aykut la başlar diye düşünmüştüm olmadı , aykut fiziğiyle orta sahada diri duran toplarda hava hakimiyeti olan bir oyuncu sapara beklentilerin çok altında anlatıldığı gibi klas ortahasa değil.alanzinho kendi bile şaşırıyordur 11 başlamasına son 15 dakikanın adamı gösterdiği iyi performanslar hep son 15 dk larda.
bakalım şenol hoca neşteri vurabilecekmi manisa maçından sonrada sonradan girenler için bişiler sölemişti şimdi sonradan girenler iyi başlayanlar kötü ortası yokmu bu işin.

iso_4939
27.10.2011, 11:03
8. Hafta sonunda 24 puanın 12 sini alabilmişiz.....

Yani % 50 sini......

Her maçta hatalı goller yiyoruz....

Defans hattıımız evlere şenlik Deniz Barış bile elini kolunu sallayarak gol atıp gidiyor...

Forvet hattımız bir tek Burakın eline bakıyor.o gol atarsa sonuç alıyoruz....

Orta sahamız rakibe basmıyor...

kanatlar doğru dürüst çalışıyor....

kıssacası takımın her noktası sorunlu.....

ilerki haftalarda çok sıkıntı çekicez gibime geliyor.....

agzına sağlık faik abi işte takımın özeti budur ama sana katılmadıgım tek bir nokta....sıkıntı cekıcez gibisi.....az kalmış .:D

Turgay Atalay
27.10.2011, 11:04
alanzinho muhtemelen sözleşmesi biteceği için parlatılmaya sonrasında da pazarlanmaya çalışılıyor 4 milyon euro bonservis buhar olup uçacak yoksa

Altı delik, önü açık 35 numara ayakkabıyı parlatsak ne olur:)

bilgehan83
27.10.2011, 11:07
maçı izlemedim aynı anda maç olunca tokatta gsaray'ın maçını verdi bütün cafeler...maça sapara ve colman ön liberosuyla başlamak zaten maçı kaybetmek demektir. sapara ön libero olursa benden messi olur...maalesef bu takım yetersiz ve gereksiz oyuncularla dolu...kimse kimseyi kandırmasın..umut-jaja-engin-selçuk-egemen-yattara hatta ceyhun bu takımdan bir anda ayrılmamalıydı..biz intihar ettik bunları göndermekle. şenol hoca da alan-adrian-sapara-volkan ile aynı anda başlayarak intihar etti. takım çok kötü ve oyuncular umursamaz. oyuncularımız ikili mücadelelerde çok kırılgan ve güçsüzler..ben ısıran pres yapan bir takım göremiyorum umuttan sonra..eren,aykut,sercan neden bu takıma alındı merak ediyorum...oynatmayacaksak neden aldık. sezer,barış,tayfun,piotr,pawell,bora takımda neden tutuldu...volkan neden kendine oynar sadece.alandan yıldız olmaz topçu da olmaz...adrian da bu şekilde oynatılmaz. adrianı oynatmak için arkasında 4 tane basan ısıran adam olacak.. adrian serbest oynacaak burağın arkasında ancak öyle faydalı olur..defansımız berbat sol bekimiz ferhat bu zaten bizim geçen yıldan bu yıla nasıl yol kat ettiğimizi gösteriyor..geçen yıl cale olmadığı zman egemeni sol bek oynattık neden o zman bu adam takımda tutuldu cidden torpili nedir merak ediyorum.

işin özü/onur-celsutka-giray-cech-colman-zokora-adrian-sapara-burak-volkan dışında hiçbir adamın bu takımda yeri yok..

tahsinsever
27.10.2011, 11:09
arkadaşlar bu konuyla ilgili son birşey söylicem bu kalitesiz ve kötü oynayan kadorumuzla allah yardımcımız olsun ancak şunuda söylemeliyimki taraftar bu takımın arkasında durursa avniaker ful dolarsa özellikle şampiyonlar liginde bence yinde şansımız var aslında şöyle düşünmek lazım tamam eleştirelim ama takımı asla yalnız bırakmayalım unutmaylımki bizimde destekliyecek arkasından gidilecek başkabir takımımız yoook iyide olsa kötüde olsa bizim birtane trabzon sporumuz var.

SEDER
27.10.2011, 11:11
ahhhh jajaa ahhhhhh..meğer tarihimizdeki en kaliteli yabancıymışsında haberimiz yok..forvet umutken bile neler yaptıydın..burağın forvet olduğu takımdaa seni düşünemiyorum..seni satıp ne yaptığını 12 maçtır çözemediğim adrianı aynı paraya almanın mantığını bir ömür çözemeyeceğim..

Necmettin ALTUNTAŞ
27.10.2011, 11:14
Desenize öldükte ağlayanımız yok.

Lazman
27.10.2011, 11:19
yoneticilerin yapacaklari ilk is, avrupadan futbolun temel bilgilerini anlatacak birisini getirmektir. Cunki bizim oyuncularda futbolun temel bilgileri yok,yukarda yazmis bi vatandasimiz, allah ne verdiyseyle gidiyoz.

Egemenden sonra takimin zayif noktasi defans oldu. Hala anlamadigim niye okadar geride,kalenin onunde top oynamaya calisiyoz. Bi kac sene once galatanin defansida evlere senlikti(hala oylede neyse) ama 2 yediklerinde 3-4 atardilar. Biz bu takimla ancak atak oynayarak bisey yapariz. Defans zaten yok,kalenin onunde kaybediler toplardan kac gol daha yiyecez.
Bu oyuncular atak futboldan baska bisey oynayamaz.

iso_4939
27.10.2011, 11:22
bu takım mı interi.cska,lille yenecek, bir şanstı oldu beyler kendımızı kandırmayalım.bu haftaki g.antep macından umudu olan varmı.lig basladı baslayalı ıyı bır futbol izledınız mı.

kürşat şen
27.10.2011, 11:29
o kadar karamsar olmayalım arkadaşlar..ligde adam gibi top pynayan hangi takım var..o kadar kötü olmamaıza rağmen topladığımız bu puanlar bence iyi gözüküyor..galatasaray,beşiktaş ve fenerbahçeden iyi top oynuyoruz şl maçlarımız olamamıza rağmen..antalya maçı için rotasyon başımızı yaktı diyebiliriz..sapara yerine aykut yada sercan tercih edilebilirdi..ki eminim saparadan iyi oynardılar..bir diğer yanlış defans hattının zırt pırt değişmesi..sol bekteki cechin her maç oynaması lazım.aklı başında soğukkanlı bir futbolcu..dediğim gibi rotasyon canımızı yaktı..p.henrique ve özellikle barış özbeğin düzelmesi takımı olumlu yönde etkileyecektir..son olarakda eren albayrakı merak ediyoruz hocam ya..arsinli muhammet antepte atmaya başladı golleri ki bu adam bize transfer olcaktı acaba olsaydı kaderi eren gibimi olacaktı..ki bence öyle olcaktı

worldmaster
27.10.2011, 11:31
yoneticilerin yapacaklari ilk is, avrupadan futbolun temel bilgilerini anlatacak birisini getirmektir. Cunki bizim oyuncularda futbolun temel bilgileri yok,yukarda yazmis bi vatandasimiz, allah ne verdiyseyle gidiyoz.

Egemenden sonra takimin zayif noktasi defans oldu. Hala anlamadigim niye okadar geride,kalenin onunde top oynamaya calisiyoz. Bi kac sene once galatanin defansida evlere senlikti(hala oylede neyse) ama 2 yediklerinde 3-4 atardilar. Biz bu takimla ancak atak oynayarak bisey yapariz. Defans zaten yok,kalenin onunde kaybediler toplardan kac gol daha yiyecez.
Bu oyuncular atak futboldan baska bisey oynayamaz.

İşte bütün mesele bu,hakikaten futbolculuğundan şüphe ediyorum artık bazı oyuncularımızın. Bu sorun ülke futbolunun temel problemi olmakla beraber an itibariyle takımımızda tavan yapmıştır.

Serkan,Alanzinho,Volkan, hakikaten bu adamlar profesyonel futbolcu değiller benim gözümde. Football'un anlamı ayak topudur ama beynini kullanmayı öğrenemeyen ya da öğretilmeyen adamdan ayağını kullanmasını beklersen işte böyle oyuncular çıkar ortaya.

sercaninanc
27.10.2011, 11:31
şu takımda yattara dökdürürdü ama malesef kimse oynamıyor volkan gibi bi adam alınıyor yattara gönderiliyor giden adamların yeri dolmuyor jaja engin selçuk egemen umut malesef çok arıyoruz yazık ben yediremiyorum gecen sene neydik bu sene neyiz bir tek inanılmaz transfer zokora başkada yok selçuk u aratmayan zokora ama engini aratan volkan umut u aratan halil yokluğu dolmayan egemen cale aranmıyor takımda birde ceyhun okadar gerisi mumla

Taner Gündoğdu
27.10.2011, 11:38
Hiç objektif bakmıyorsun derim ben sana.

mevzu Trabzonspor olunca objektif olamıyorum doğrudur. ben hala bardağın dolu tarafına bakmak istiyorum. eğer bugün inter galibiyetini önemsiz kılmaya çalışırsak o gün medya bize gereken önemi vermedi diye bir yerlerimizi boşuna yırtmışız demektir!

Ömer Faruk61
27.10.2011, 11:39
Sabır Yok.Bu Takım ne yapacaktı Biri anlatsın Tepkiyse Yönetime tepki gösterilsin.Takviyeler nerede???

Samet GÜVEN
27.10.2011, 11:43
yalanzinho, sapara, volkan şen, halil, adrian

bunların hiçbirisi pres yapabilen oyuncular değil..

biraz burak pres yapar

6 futbolcu kafadan gitti..

solda tecrübesiz ferhat

ortada ağır ve formsuz giray ve glo

Denizin 76 metre top sürmesi çok doğal..

Katılıyorum.

Basit düşünelim arkadaşlar, top rakipteyken 4 defans 1 orta saha, 5 kişiyiz sahada. colman ve 4 lü defans. alan , adrian ve volkan baskının b sini bilmezler. saparayı ben anlayamadım bakıyorum sahada ama yok!! ne hücum da ne defasta! burak ın sırtına dünyanın yükünü vermişiz o da tek başına pres yapıcak diil. o da zaten kendisini kulüpten üstün görmeye başladı. her pas atana el kol hareketleri, kaptırınca yürümeler. ama ona kızamıyorum takımın tüm ofans yükü onun sırtında. tek skor adamı!

Geçen seneyi hatırlayın. jajadan pres beklemezdik zaten. Umut tek başına defansı dağıtırdı. burak o zamanlar kendini ispat peşinde olduğu için maçın genelinde olmasada önemli bir miktarda umut a eşlik ederdi. adamlara top yaptırmazdık.şimdi defans bloğumuz ve rakip başbaşa her topta.

Şenol Güneş in kabiliyet özürlü serkanda ısrar sabebi sadece budur. ne kadar kötü olursa olsun rakibi ısırıyor yiyor, düşürüyor acıtıyor.

Henrique nin iyileşip nokta santrafor olması lazım acilen. burak biraz onun yanında biraz da eskisi gibi sağ kanatta olmalı. şimdikinden daha rahat pozisyon bulup atıcaktır.

Hüseyin Sahtiyan
27.10.2011, 11:51
mevzu Trabzonspor olunca objektif olamıyorum doğrudur. ben hala bardağın dolu tarafına bakmak istiyorum. eğer bugün inter galibiyetini önemsiz kılmaya çalışırsak o gün medya bize gereken önemi vermedi diye bir yerlerimizi boşuna yırtmışız demektir!

Elbette ki İnter galibiyetini önemsiz kılmayacaksın.

Ama her mağlubiyetten veya beraberlikten sonra, bu takım İnter'i yendi naraları atarsak bir adım ilerleyemeyiz.

Dün yediğimiz ilk golü varya samimi söylüyorum bakın bırakın halısahayı mahalle arasında betonda top oynayan ufak çocuklar yemez.

Yanlışı görmeliyiz, görmeliyiz ki düzelsin zamanla o yanlışlar.

Tekke
27.10.2011, 11:53
Sadece Şenol hocam ve Burak için her maçın başına geçiyorum, kızımı bile hırpalıyorum maç anında, Digiturkten-hakemlerden-spikerden-Alanzinhodan-Colmandan(Burak'ın emeklerini çaldıkları için) ve fenerden nefret ediyorum her maçta.

Ama bu iki DELİ için üzülüyorum, her maç sonu gülüyorum bu iki deliye.

İşiniz mi yok kardeşim, Ocak ayından beri 25-30 maçtır tarih yazıyor-tabuları yıkıyorsunuz. İstemiyorlar-görmüyorlar işte.

Bi gidin işinize yaaa :(

61trabzonomer
27.10.2011, 11:55
defasn diyor ki yardım, sebebi sürekli değişen bir 4 lü .
orta saha çöktü, sebebi oyuncu seçimindeki yanlışlık
--- sapara berbat ötesinde koşmuyor,bi olumlu hareketi yok.
----şenol hoca mı görmüyor biz mi farklı anlıyorz ama alan ilk yarı topçusu deil 60 dan sonra anca oda bazenn.(alan)
----volkan basit oynamayı öğrenmeli ve ne var o kadar çizgiye inip kesecen her topu hiç anlamadım
----colman ve zokora olmazsa olmaz, ( bu maç colman çok yorgundu kötü oyun)
----alan kadar adrianda 2. yarı topçusu ama şuan saparaya falan 1000 çeker
----halil ve burak a laf yok

revizyonu yedek kulubesindekilerden çok şu eren sercan aykut ile yapsa hoca ,2 yönden kazanır, birinci muhakkak daha fazla koşacaklar ,2.si kendilerini göstermek için hırslı olacaklar,neden giremezler kadroya anlamıyorum ,o zaman alperin peşine nie düşüyoruz bu kadar ???

İslam Sezer
27.10.2011, 12:03
olay kondisyon meselesi.şampiyonlar ligi yıllardır var ama play-off ilk defa var.
ikisi bir arada gerçekten zor herhangi bir Türk takımı seviyesi için.
kısaca şanssızlık oldu şu play-off ve maçların geç başlaması olayı.
kondisyonunu ayarlamaya çalışıyor takım ama başarılı olduğu söylenemez.
tabi sakatların çok oluşu kalan oyuncularda sakatlık korkusuna sebep oluyor.
ısıran oyuncu zokora,serkan ve herşeye rağmen colman,eh birazda halil ve burak.
başka top çalan oyuncu pek yok.bu kadar top çalan oyuncu az olunca pres yapamayan
zayıf bir takım oluyoruz.pas yapmamız lazım ama onuda yapmaya mecal yok sanki.
ben herşeye rağmen takımın düzeleceğine inanıyorum.
şampiyonlar ligi önemli.
ordan gruptan çıkış başarısı göstersek bana yeter.

HDanışmaz
27.10.2011, 12:04
zokora'nın olmadığı takımda orta saha sapara ve colman'a bırakılmaz ,orta sahada zokora yoksa beğenmememe rağmen sezer badur yada aykut oynamak zorunda,yada alınmasını istememiş olmama rağmen barış özbek'in dönmesini beklemek zorundayız.

ertuuu
27.10.2011, 12:09
takımdaki oyuncular çok güçsüz.
colman pas atıcak adam bulamıyor.
çok gol yiyoruz.
serkan-giray tarafı bitik...

Travelair
27.10.2011, 12:34
Şansal Büyüka: Markus penaltı mı değil mi?

Markus Merk: Burda Uğur Glowacki'nin formasını çekiyor ve net bir penaltı...

Travelair
27.10.2011, 12:35
Hoca futbolculara kızdıysa haklıdır. Çünkü hoca yapısı itibariyle kötü oynayana kızmıyor, emek göstermeyene kızıyor. Demek futbolcular havalanmış maç seçiyor, pozisyon seçiyor. Tehlike burada

Ligos61
27.10.2011, 12:48
ortasahaya direnç getircek bir oyuncu monte etmeliyiz çünkü colman bu işi yapamıyor.

colmanı ise daha çok oyun kurucu olarak kullanmalıyız.

delfino
27.10.2011, 12:52
abiii her maçç gol yiyoruz her maçç gol yiyoruzz defansta savaşan bir egemenn ve ileride o çok sevilmeyen ama savaşan umutmuş demekki bu takımı saha içindee ayakta tutann ...

delfino
27.10.2011, 12:53
o denizin attığı goldenn sonraa zatennn sinirimde kapadım tvyii adam 75 metre sürerek gol attı hemde avni akerde amatörde bile yokkk buu :(:(:(

lazfather61
27.10.2011, 12:57

bence pozisyon penalti degil, o cekme zayif ve 2-3 saniyelik hareket, glowackinin bu yapilan hareketten etkilendigini sanmiyorum, hakem kotu mac yonetti hemde cok kotu.. cok gereksiz faul caldi ayrica antalyanin sol bekini ilk yarida atmaliydi ikinci saridan, volkana yaptigi faulden sonra, bence zokoraya verilen iknci sari kart da sacma hakemin kendi unuttu dudugu calmayi, baraji kurdurudu zokoraya hadi oyna der gibi bakti, sonra artik kim uyardiysa zokorya sari gosterdi,bence hakem burda kendine sari gostermeliydi.

Murat Erdem
27.10.2011, 12:59
maçın sonucunu bu sabah öğrendim...maçla ilgili notlarda dikkatimi çeken şey, 35.dakikada ki sapara-halil değişikliği oldu...maçın izleyenlere bir sorum var...bu değişiklik sakatlık sonucu mu...yoksa sapara'nın çok kötü oynaması yüzünden mi oldu ?

exelans_25
27.10.2011, 13:00
2 tane çok kaliteli stoper orta sahaya zokoraya alternatif bir adam ve de bir sol açık alınması lazım

lazfather61
27.10.2011, 13:08
o denizin attığı goldenn sonraa zatennn sinirimde kapadım tvyii adam 75 metre sürerek gol attı hemde avni akerde amatörde bile yokkk buu :(:(:(

golde defansin hatasi var ama birazda talihsizlik var, colman yapmasi gerekeni yapti ayak koydu defansta kontrapide kaldi.

colmani bu macta elestirenler bence ilk once diger futbolculara baksin hatta bu kadar pofpoflanan burak'a baksin, gol atiyor atmasina ama defansif anlamda takimina katkisi 0 hatta -1, defans oyuncusu deniz o koridora o kadar rahat nasil giriyor? buda arastirilmasi gereken bir soru, buraktan ricam milli macta gosterdigi defansif gayretin 3 de 1 inide ts maclarinda da gostersin.

Travelair
27.10.2011, 13:10
bence pozisyon penalti degil, o cekme zayif ve 2-3 saniyelik hareket, glowackinin bu yapilan hareketten etkilendigini sanmiyorum, hakem kotu mac yonetti hemde cok kotu.. cok gereksiz faul caldi ayrica antalyanin sol bekini ilk yarida atmaliydi ikinci saridan, volkana yaptigi faulden sonra, bence zokoraya verilen iknci sari kart da sacma hakemin kendi unuttu dudugu calmayi, baraji kurdurudu zokoraya hadi oyna der gibi bakti, sonra artik kim uyardiysa zokorya sari gosterdi,bence hakem burda kendine sari gostermeliydi.

Erman Toroğlu gibi konuşmayın rica ederim. Penaltı penaltı gibi olmalı gibi laflar hep mahvetti bu futbolu. Kusurlu hareketler cezalandırılır. Adam illa yıkılmak zorunda değil. Hava topuna çıkılıyor denge denilen birşey var. Hem o orta oraya kaç saniyede geliyor, hava topuna kaç saniyede çıkılıyor da 2-3 saniyelik hareket diyorsunuz. Aşağıda fotoğrafı:

http://www.yukleresim.com/di-G51H.jpg

Videoyu Lig TV'nin sitesi yarın koyar mı bilemem ama resmi son anda yakaladım. Yalnız TV'den çektiğim için net gözükmeyebilir...

Samet GÜVEN
27.10.2011, 13:12

şansal hakemler damga vurdu geceye filan diyince böğürünce kapamıştım. izlemedim.

Demek yüce merk öyle buyurmuş. şaşırdım.

o zaman ligde penaltısız maç kalmaz.

champions
27.10.2011, 13:14
Bundan yıllar önce Stepanov, Denizden çalım yediği için tukaka olmuştu. Şimdi aradan yıllar geçti, kendi sahanda oynadığın bir maçta Deniz sallana sallana geliyor ve topu kalenin içine iteliyor! 3 deplasmanda 1 gol atabilen ve en golcü adamı olmayan takımdan 4 dk. da 2 gol yiyorsun!

Sonra da bazıları çıkıyor şu rezil durumda dahi Şenol Güneş'in .suruğunda hikmet arıyor! Kraldan çok kralcılığın ulaştığı son nokta. Trabzonspor kimin umurunda?

Punisher-61
27.10.2011, 13:17

Kurallara göre ceza alaninin icinde forma cekmeye penalti verilir.. Ister uzun ceker ister kisa ister hafif ceker ister siddetli hic frk etmez..

Forma cekildigi an penaltidir..

ozturk
Adrian ne yaptı bugüne kadar da oraya yazdın onu...Bu takımın oynadığı şey futbol falan değil.Burak olmasa şuan sadece 2-3 puanla son sıralarda olurduk.Hocanın taktiği falan da yok, Allah ne verdiyse, Burakın bileğine kuvvet.

Genel manada söyledim adrianı. Diğerlerinden iyi ama bazen.

Antalya maçına bakarak böyle bir kanıya nasıl vardığını çok merak ettim..

Açıklarsan sevinirim...

Sadece antalya maçına bakarak varmadım bu kanıya.

Çok çok kötüyüz.

Santrforsuz oynuyoruz

Kanatlardan orta yapılmıyor.

Defansın göbeği çok ağır ve formsuz..

Colman etkisiz eleman

İleriye dönük orta saha elemanları pres yapmıyor.Pres yapmadıkları gibi etkili de değiller.

Sağ bek serkan Sadece koşuyor..

Rakip çok kolay ceza alanımıza kadar geliyor hiçbir müdahale ile karşılaşmıyor..

Kısaca bu takımın interi yenmesi büyük bir şans...

DİNÇ
Erman Toroğlu gibi konuşmayın rica ederim. Penaltı penaltı gibi olmalı gibi laflar hep mahvetti bu futbolu. Kusurlu hareketler cezalandırılır. Adam illa yıkılmak zorunda değil. Hava topuna çıkılıyor denge denilen birşey var. Hem o orta oraya kaç saniyede geliyor, hava topuna kaç saniyede çıkılıyor da 2-3 saniyelik hareket diyorsunuz. Aşağıda fotoğrafı:

Fotoğrafı görünce penaltı konusunda daha bir fikir sahibi oldum...
Evet penaltıymış...

Travelair
27.10.2011, 13:19
Bundan yıllar önce Stepanov, Denizden çalım yediği için tukaka olmuştu. Şimdi aradan yıllar geçti, kendi sahanda oynadığın bir maçta Deniz sallana sallana geliyor ve topu kalenin içine iteliyor! 3 deplasmanda 1 gol atabilen ve en golcü adamı olmayan takımdan 4 dk. da 2 gol yiyorsun!

Sonra da bazıları çıkıyor şu rezil durumda dahi Şenol Güneş'in .suruğunda hikmet arıyor! Kraldan çok kralcılığın ulaştığı son nokta. Trabzonspor kimin umurunda?

Deniz çalımları atarken oyuncularımız hareketlenmeyip bakakalıyorsa ben suçu futbolcularda bulurum

Burhan61
27.10.2011, 13:19
maçın sonucunu bu sabah öğrendim...maçla ilgili notlarda dikkatimi çeken şey, 35.dakikada ki sapara-halil değişikliği oldu...maçın izleyenlere bir sorum var...bu değişiklik sakatlık sonucu mu...yoksa sapara'nın çok kötü oynaması yüzünden mi oldu ?

takım çok kötüydü. birşeyler yapmak adına yapılmış değişiklikti. Burak hariç kim çıksa farketmezdi.

Yaşar
27.10.2011, 13:20
Pozisyon penaltı değil.
Çünkü Uğur İnceman, Glowacki'yi çekerken top oyunda değildi.
Top oyuna girdikten sonra çekmeyi bırakıyor Uğur İnceman.

Murat Erdem
27.10.2011, 13:21
5 milyon € maliyetli 4 oyuncu adrian-henriuge-zokora-volkan transfer edip...zokora hariç hiç birinden gram fayda görmemek kimsenin hesabında yoktu...cech-sapara-vittek..."ismi var cismi yok" oldular...eren-sercan-aykut...kayıplarda...şenol güneş'in yerinde olmak istemezdim...bu kadar negatif etmenlere bakarak, topladığımız cl ve lig puanını başarılı buluyorum...

TSunami_69
27.10.2011, 13:22
Fotoğrafı görünce penaltı konusunda daha bir fikir sahibi oldum...
Evet penaltıymış...
geçen hafta bursayda sayılmayan golümüz ne kadar faülse dünkü penaltı da o kadar penaltıııı

Burhan61
27.10.2011, 13:23
Maalesef oyuncu kalitemiz transfer sezonu sonunda kötüye gitti. Hadi Selçuk ve Egemen'in sözleşmeleri bitmişti. Başta Jaja olmak üzere Engin,Umut ve Ceyhun hatta Yattara takımda kalmalıydı. 3 yılda oluşmuş takımı bir transfer sezonunda dağıttık resmen.

fındıkoğlu
27.10.2011, 13:24
Şu sekan balcıyı artık kesmek lazım...
Hücüm özelliği olmayan bu adamda şenol güneş ne görüyoda ataklara bu kadar çıkıyor anlamış değilim...
Defans özelliği evet şimdilik; ama oyunu iki yönlü oynayamayan serkanın artık alternatifini bulmak lazım....;)

samway
27.10.2011, 13:26
kotu futbol .

Zafer Fidan
27.10.2011, 13:29
Inanmiyorum... nasil bir taraftar profilimiz var?! Daha bir kac hafta önce tüm oyuncularimiz laf dokundurmayn simdi yerden yere vuruyor. Yattaralar, Enginler, Ceyhunlar.. arayan var resmen :D :D :D

bordo08
27.10.2011, 13:34
zokora-aykut- colman üçülüsünün orta alanda denenmesi gerektiğini düşünüyorum..

Kadro yapımız şuursuzca hucum edecek durumda değil sakin ve dengeli oyunla gereken sonuçları yakalarız..

matrix5782
27.10.2011, 13:38
Yaşanılan Sıkıntının Bir Sebebi de Giden Oyuncuların yeri tam olarak Dolmadı veya aynı Özelliklerde değil?

Burada Sorun var ?

Umut yerine gelen Aynı Özellikte oyuncu yok.

Egemen yerine Gelen Oyuncu Yok.

Engin yerine gelen oyuncu yok.

Yattara Tarzı kanat Oyuncumuz Yok.

Jaja vb.. isimleri haliyle Arıyoruz.

Takım Oturana,Eksikler gideriline kadar veya Kimlik değiştirne kadar Arayacağız Gibime geliyor..

Nzdrovia
27.10.2011, 13:39
Zokora'dan başka CL için orta sahada bir tane yeterli futbolcumuzu söylermisiniz ?

Zafer Fidan
27.10.2011, 13:46
Zokora'dan başka CL için orta sahada bir tane yeterli futbolcumuzu söylermisiniz ?

Engin Baytar, Ceyhun Gülselam, Ibrahima Yattara

SEDAT
27.10.2011, 13:48
- Alper Potuk ve Olcan diyorum başka bişey demiyorum...

Zafer Fidan
27.10.2011, 13:49

Onlari transfer ettikten sonra'da Ah Colman, ah Adrian, vah Volkan diyip dururuz.

Asi Çaykaralı61
27.10.2011, 13:50

gücümüze güç katacak kesinlikle 2 futbolcu

forza61ts
27.10.2011, 13:51
allah askına su genclerı oynat hoca 30 kısılık kadro var hep aynı kısıler oynamasın artık...

kursat1313
27.10.2011, 13:51
niye herkes bu kadar olumsuz anlamıyorum unutmayın maçı 2-0 dan 2-2 ye çeviren yine aynı futbol takımı ve oyuncuları geçen seneden en büyük farkımız hemen hemen bütün maçlarımızın ilk yarıları rölantide geçiyor bu da yorgunluktan kaynaklanıyor eğer şampiyonlar ligi olmasaydı eminimki biz şu anda liderdik ama buna rağmen 1. ile aramızda şu anda 4 puan var isterse 10 olsun nasıl olsa play off var biz bence her türlü play offa kalırız takımımıza ve şenol hocaya sonuna kadar güveniyorum

bordo08
27.10.2011, 13:55
Aykut-Barış ataş-Barış özbek-eren albayrak-murat tosun-onur-henrigue-piotr brozek-vittek-sercan kaya-sezer badur-tayfun cora...

Bu oyuncular yaşıyorlarmı sakatlıkları ne durumda ne zaman dönecekler bilmiyoruz sağolsun resmi sitemizde tek satır bilgilendirme yapmıyor...

Yukarıdaki 12 futbolcudan sakatlık formsuzluuk yetersizlik kadro tercihi v.b sebeplerden dolayı yaraarlanamadık..

Ligde geride kalan 8 hafta ve ş.ligi maçlarıda bütün yük belli sayıda oyuncuların üzerine bindi..

Bu durum ister istemez hem fiziksel hem mental olarak oyuncuların yıpranmasına neden oldu..

Eleştiri yaparken futbolcularından etten kemikten olduğunu robot olmadıklarını akılda tutmakta fayda olduğu kanısındayım..

Hocamız dün bu durumu düşünerek revizyona gitti halil ve zokorayı oynatmadı fakat gördükki yerine giren oyuncular aynı kalitede değiller..

Yoğun maç trafiğini en az kayıpla atlatırsak işler rayına girecektir...

Devre arasına kendimizi atıp kadroda fazlalık yapan futbolcuların yerine kaliteli takviyeler yapıp istediğimiz noktaya gene ulaşacağımızdan şüphem yok..

SEDAT
27.10.2011, 13:56
Onlari transfer ettikten sonra'da Ah Colman, ah Adrian, vah Volkan diyip dururuz.

- Sen dersin ben demem...

Dip.Ing.Mag.
27.10.2011, 13:59

olcanin siddetle transfer edilmesi konusunda sezon basindan beri burada hem fikirdik. yabanci kontenjaninda sikintili oldugumuz bir dönemde sapara alindi ama olcan konusunda israrci olunmadi. kaldi ki sampiyonlar liginde oynayacagimiz aciklandiktan sonra bu transfer gerceklesebilirdi diye düsünüyorum. suanki performansi ile de bize transferi zor gibi gözüküyor. hele devre arasinda antep onu birakmaz. biraksa bile astronomik rakamlar ister. ama en azindan alanzinho ve üstüne para vermek kaydi ile bu transfer devre arasinda zorlanmali. herhalukarda biz yeni olcanlar bulmaliyiz. bulamiyorsak antep ve kayserinin scoutlarini transfer etmeliyiz.

matrix5782
27.10.2011, 14:02

Alternatif ve katkı Anlamında Güç katarlar..

Alper Colmanın yerine Zokora ile Daha iyi durur.

Sol tarafta Zaten Oyuncu Yok Olcan Burası için iyi olur.

Ancak Söylemeyle olmuyor Alper için istenilen Bonservis ücreti Çok yüksek,Olcan için gelme İhtimali Yüksek ancak Beşiktaş Araya girdi.

forza61ts
27.10.2011, 14:02
eren sercan barıs aykut bu hafta banko oynamalı...

SEDAT
27.10.2011, 14:06
- Valla Alper için istenen para ne olursa olsun o çocuk çok büyük yetenek , Colmanx2 diyorum , abartmıyorum , eskişehirin maçlarında her pozisyonda bu çocuk var.
- Olcan için şüphelerim vardı ama artık tamamdır bu çocuk alınmalı , alt yapıdan topçu gelmiyor o yüzden 3'üne 5'ine bakılmadan bu iki isim alınmalı...

Guroni
27.10.2011, 14:08
5 milyon € maliyetli 4 oyuncu adrian-henriuge-zokora-volkan transfer edip...zokora hariç hiç birinden gram fayda görmemek kimsenin hesabında yoktu...cech-sapara-vittek..."ismi var cismi yok" oldular...eren-sercan-aykut...kayıplarda...şenol güneş'in yerinde olmak istemezdim...bu kadar negatif etmenlere bakarak, topladığımız cl ve lig puanını başarılı buluyorum...

Şenol Güneş bile hatalı olduğunu söylerken biz daha oyunculara suç bulmayalım. Benim gözümde dünkü maçta iki yıldız vardı biri iyi biri kötü olarak bunların ikiside Şenol Güneş'ti. Takıma rotasyon yaptırıcam diye hep farklı kadrolar ve yerinde oynamayan oyuncular var. Şenol Hoca Halil kullanmadığı bir kale kaldı. Böyle yapılırsa illaki bir şeyler ters gider. Biz hala takım olamadık çünkü takım olmanın en başta kuralını yerine getirmiyoruz. Sabit olan ki sabitleri iyi olan bir kadromuz yok.

Rotasyon denilen şey aynı mevkideki iki oyuncudan herhangi biri oynasada farketmezse diyobiliyorsak yapılır. Marek Cech oynamıyacaksa Ferhat anlarım veya Zokara yorulacaksa maça başlar ikinci yarı Aykutu alırsın. Mantıklı olanda bu.

Sen Zokaranın yerine koşmayan ve o mevkinin adamı olmayan bir ortasaha kurarsan bu sonuç hocanındır. Ama tebrik ediyorum hatayı erken gördü ve skorun 2-2 ye gelmeside hocanın marifeti. Artık şu Alanzinho alışkanlığından vazgeçerse çok iyi olur. Adam süratli ve çok iyi adam geçebiliyor ama bunları rakip yoruldumu yani 70 sonra oyuna girerse yapabiliyor. Birde 11'de başladımı Adrianıda bozuyor. onun ortasahadan geri gelmemesi gerekir. Biz Alanzinho hastalığı yüzünden ondandan verim alamıyoruz. Birde Celustka varsa niye Glowacki oynuyor. Stoperlerden biri ağırsa diğeri hızlı olsun bari. Sonuçta ikiside yabancı. Şu an bu durumda olmamızın sebebi çok maç ve devamlı rotasyon böyle olması bizde kadro düzensizliğene sebep oluyor.

forza61ts
27.10.2011, 14:09
aslında halılın kacırdıgı pozısyonları golle sonuclandırsaydı 4 2 galıptık bu kadar elestırı olamayacaktı..

bordo08
27.10.2011, 14:09
Ne alperin nede olcanın devre arasında takımları tarafından bırakılacağını zannetmiyorum..

Orta alan için alınacak oyuncu galiba samuel holmen bizim gündemimizde olduğunu okumuştum...

Geçen yılın başından beri alınmasında ısrarcıydım belli bir standartı olan kaliteli bir oyuncu dünde 2 gol birden attı..

Yerli olarakta manisadan yiğit diyorum...

SEDAT
27.10.2011, 14:10
- Holmen ve Yiğit'den lahana yaprağı bile olmaz , bakın görüceksiniz Olcan için bilemem ama bu Alper çok ama çok pişman olacağız yazın kenara...

Guroni
27.10.2011, 14:10
- Valla Alper için istenen para ne olursa olsun o çocuk çok büyük yetenek , Colmanx2 diyorum , abartmıyorum , eskişehirin maçlarında her pozisyonda bu çocuk var.
- Olcan için şüphelerim vardı ama artık tamamdır bu çocuk alınmalı , alt yapıdan topçu gelmiyor o yüzden 3'üne 5'ine bakılmadan bu iki isim alınmalı...
Bende bir isim eklemek isterim dün oyuna giren Antalyasporda Emrah. Çok iyi bir geleceği var geçen hafta Galatasaray maçındada çok işler yaptı.

bangkook_61
27.10.2011, 14:12
Bugün Beşiktaş Feneri yenerse liderle aramızdaki puan farkı 4. Hatırlatayım dedim.

Takımsal savunma anlamında çok kötüyüz bununda farkındayım.

Emin Danışmaz
27.10.2011, 14:13
http://www.hizliupload.com/di-1CGR.jpg

Dun ARENA`da futbol izledim harika bir ANTEP vardi sahada GS rezil SELCUK rezil ENGIN freni bosalmis kamyon misali idi ANTEP`i ayaga topu cok iyi,bizim futbolcularda DENIZ denilen adama COLMAN efendi refakatinde gol`u yemisler neyini ve ne tarafini izleyecegim bunlarin takimda oynayanlar BURAK harici havalarda bak gelir elin oglu alir havani.Burak helal olsun lakin TOLGA beni korkutmaya basladi yine.
Muhammed`e diyorum ki bizi es gec bu hafta,YAKALARSAM cakarim abi dedi.
Herseye ragmen ARENA`da mac izlemek harika antep taraftari 26 kisi idi 10 kisi sadece biz TRABZONSPOR`lular vardi` MUHAMMED atti biz HORON oynamaya basladik.

bordo08
27.10.2011, 14:14
- Holmen ve Yiğit'den lahana yaprağı bile olmaz , bakın görüceksiniz Olcan için bilemem ama bu Alper çok ama çok pişman olacağız yazın kenara...

Olcan ile alper kötü demiyorum sadece alabileceğimizi düşünmüyorum..

Ayrıca holmenide lahana yaprağından kıymetsiz yaptınya ne desemki sana sedat abi.:)

ysfemr
27.10.2011, 14:15
borc 94 milyon 200 küsür olarak acıklanmıs 35 35 milyon euro falan ama cl parasını tamamı alınmıs mı gosterildi onu bilmiyorum bilen varsa yazabılırmı cunku orda daha toplam 50 trilyon gelecekti...

Ertan 51
27.10.2011, 14:16

Ayrıca holmenide lahana yaprağından kıymetsiz yaptınya ne desemki sana sedat abi.:)
Lahana yaprağı çok değerli,sen yanlış anladın bordo:)

Ula Sedat alemsin valla,lahana yaprağı hee,hiç güleceğim yoktu:)

SEDAT
27.10.2011, 14:17

- Emin ol o belediye takımından bir tane adam almam ben :) 50 tane holmen var bu ligde güven bana , ama emin ol Alper bir tane...

komdere
27.10.2011, 14:19
Halil ilk geldiğinde ayağında top tutuyor, gol atamasa bile oyunda bir anlam taşıyordu. Giderek öyle berbat hale geldi ki tanımakta zorlanıyorum. Umut bu haliyle Halil'e beş basar. Halil'in son sekiz sene ortalaması 6 gol. Dün fırsatları değerlendiremedi yine. Hepimiz onun 2006 yılı performansını ve küllerinden yeniden doğmasını bekliyoruz, iyi niyetinden de şüphem yok ama bu görüntüsü bana hiç umut vermiyor. Umarım kendini toparlar ve bize çok katkı yapar.

bordo08
27.10.2011, 14:21
Lahana yaprağı çok değerli,sen yanlış anladın bordo:)

Ula Sedat alemsin valla,lahana yaprağı hee,hiç güleceğim yoktu:)

Aslında doğru anladım ertan abi benim içinde lahana yaprağıda(özelikle karalahana) holmende çok kıymetli..:)

İnşallah bordo mavi formayı giyerde katkısını hep birlikte görürüz..

Şeref
27.10.2011, 14:24
hocam Çok doĞru tespİt

bordo08
27.10.2011, 14:25
- Emin ol o belediye takımından bir tane adam almam ben :) 50 tane holmen var bu ligde güven bana , ama emin ol Alper bir tane...

Demek 50 tane holmen var bizim takımada bir tanesi denk gelmemiş ne diyelim şansızlık olsa gerek..:)

Alperde kötü demedim gene tekrar edeyim ama malum şehirin durumu kritik satmazlar o yüzden alternatiflerine göz gezdirmekte fayda var..

Erdinç Dilek
27.10.2011, 14:27
ne yazırlır ki, her hafta sonu maç var diye o günü başka bir heyecan kaplardı beni, dün arkadaşıma döndüm dedim bu akşam maç var, var mı bi heyecan? yok... içine ettiler futbolun, özledik özledik dediler futboldan bıktırdılar beni. ha gelelim bize madalyonun diğer yüzüne gol yemesi lazım bizimkilerin futbolun gereklerini yerine getirmeleri için, arı kovanındaki arılar gibi bizim takım dokunmazsan sokmuyor bi dokunursan sokulmadık yer bırakmıyor sende...

Harun CAN
27.10.2011, 14:28

Belki ligde 50 tane Holmen var ama o 50 tanenin Colman'dan aşağı kalır yanları yok, mesela en iyi 30 forveti yazsak Pavel giremez, en iyi 10 sağbek desek Serkan giremez... O yüzden bence şu takıma Holmen bile fayda sağlar, sağlam adam, Colman gibi toptan korkmaz, şutu var, Colman o kadar gerilediki malesef sıradan bi ortasaha oyuncusu oldu, bizim yapacağımız en akıllı şey Gökdeniz-Noboa-Kanoute gibi 3 adam alıp sonra da Türkiye2den takas+ para yoluyla 2-3 yerli almak...

Takaslıklar

Sezer-Tayfun-Serkan-Murat Tosun
Yolla gitsin : Pavel-Piotr

ertuuu
27.10.2011, 14:32
takım komple yardımcı atak oyuncuları dolu, sonuca giden tek adam burak. sadece gol düşünen adamlar lazım ofansta...

matrix5782
27.10.2011, 14:33
3x=Stoper+Orta Saha+Forvet ise x Kaçtır ?

x= Zokora :)

Trabzonspor Haziran-Temmuz-Ağustos Ayında 13 Transfer Yapar.Bu Transferlerin 5'i Mithat Halisin Olduğuna Göre.Temmuz-Ağustos Ayı (Yani Sadece 2 Ay için ) Ödediğimiz Menejer Ücreti 6 trilyon 700 milyar ise Bu paranın Sadece Mithat Halis'e ödenecek tutarı ne kadardır.? :) :)

SEDAT
27.10.2011, 14:36
- Alper'i alırsak bölgesinde Selçuk kadar faydalı olur en az 5-6 sene o bölgede sıkıntı çekmeyiz , Holmen , Zayette gibi adamlar sadece kasaptır , ancak ve ancak belediye gibi takımlarda oynarlar , şu eskişehirde bile 2-3 tane transfer edilicek adam vardır , bana kimse belediyenin oynadığı oyundan zevk aldığını söylemesin , ayrıca Colman'la Holmen'i kıyaslayanlar görüyorum ve sadece tebessüm ettim...

Travelair
27.10.2011, 14:37
Zokora'ya kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın. Başkan Zokora'yı alırken ne diyordu? Selçuk'tan daha iyisini aldık. Zokora ile Selçuk'un ne alakası var? Hoca forvet isterken Jaja'yı alıp, canım ne olur forvet al dedi forvet arkası aldık, şunun şurası 10 metre gerisi derse... İşte başkan transfere haddinden fazla karışırsa böyle oluyor

matrix5782
27.10.2011, 14:40
Zokora'ya kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın. Başkan Zokora'yı alırken ne diyordu? Selçuk'tan daha iyisini aldık. Zokora ile Selçuk'un ne alakası var? Hoca forvet isterken Jaja'yı alıp, canım ne olur forvet al dedi forvet arkası aldık, şunun şurası 10 metre gerisi derse... İşte başkan transfere haddinden fazla karışırsa böyle oluyor

Tek Adamcılığı Oynuyor.

Hoca,Yönetim,Asbaşkan hepsi isyanlarda.

Tek Başına Yönetiyor Transferi..yanına Aldığı Kişilerle.

matrix5782
27.10.2011, 14:47
Başkan İmzayı Uefaya Uygun Olsun diye Attım demiş.

Hemen İnandım.

helal Başkan ,Süpersin ,İşte bu..

Kriter,Etik Değer...

Samet GÜVEN
27.10.2011, 14:52

kesinlikle,dibine kadar, baştan sona katılıyorum. şiddetle talep ediyorum.hatta dahada ileri gidip, pavel piotr glovacki yi gönderiyorum, alper ve olcan dan sonra dany ve ivan de souzayıda alıyorum. ama şu an için olmazsa olmaz alper ve olcandır.

maliyet filanda konuşmak istemiyorum.şimdiye kadarki transfer politikasını gördükten sonra, bu dediğimiz isimlere dünyaları versinler 3 sene transfer yapmasınlar!

Sefer A.
27.10.2011, 14:55
Belki ligde 50 tane Holmen var ama o 50 tanenin Colman'dan aşağı kalır yanları yok, mesela en iyi 30 forveti yazsak Pavel giremez, en iyi 10 sağbek desek Serkan giremez... O yüzden bence şu takıma Holmen bile fayda sağlar, sağlam adam, Colman gibi toptan korkmaz, şutu var, Colman o kadar gerilediki malesef sıradan bi ortasaha oyuncusu oldu, bizim yapacağımız en akıllı şey Gökdeniz-Noboa-Kanoute gibi 3 adam alıp sonra da Türkiye2den takas+ para yoluyla 2-3 yerli almak...

Takaslıklar

Sezer-Tayfun-Serkan-Murat Tosun
Yolla gitsin : Pavel-Piotr

bizi okuyan dikkate alan olmaz agabey :) Kanoute diyelim olmadi, Gökdeniz'i de almazlar, ama su Noboa var ya Noboa simdiden bile devre arasinda bize imza atacagi kesinlesmis olmasi lazimdi, sözlesmesi bitiyor, adam kalite kokuyor, bizimkiler uyuyoooorrrr, Zokora zaten bir süre olmayacak, Baris Özbek gelecek biraz fayda saglar oynarsa + Noboa'yi aldik mi tamamdir, Colman ile rekabete girer 2si için de faydali olur, ki Noboa hakikaten oyunun 2 yönünü de iyi oynayabilen bir oyuncu, güzel paslar da atiyor oyunu yönlendirebiliyor tam bir 2.oyun kurucu, ne bekliyorlar bizimkiler ne ne ne neeeee ???????????

Erbay
27.10.2011, 15:02
Bir takım içerideki maçlara bu kadar yavaş başlamamalı. Ölüm gibi ilk yarıydı. Her maç böyle ama bir maçlık bir şey değil. Rakip kapanıyor ve bizim stoperlerin oyun kurma ıkınmasını izliyoruz. Orta saha oyuncuları topu alıp dönemiyor. Dönseler faul oluyor. Faul olmasa bizden kimse olmuyor 2 kişi kişiyle hücum yapıyoruz. Tam kısır döngü yani. Bu futboldan bıktık, usandık yahu. Dünya üzerinde yeni kadro kuran tek takım biz miyiz? Millette bizi beğenmezlik yapıyoruz sanıyor, iyi oynamıyoruz diyince. Yav takım top oynamıyor top. "Futbol ulemaları" diyip dalga geçiyordunuz ama Şenol Güneş'in ilk yarı hakkındaki yorumlarını okumuşsunuzdur herhalde. Resmen futbol oynamıyoruz demiş. Oynamıyoruz da yani. Başka bir spor dalı. Taraftarların uhrevi imtihan sporu.

oflubektas
27.10.2011, 15:05
He he yediğimiz kazıklar yetmedi değil mi? Onu alalım bunu alalım, hiç durmayalım. İsterseniz Faty Papy, Christian Brüls ve Rood Boffin üçlüsünü geri çağıralım.

O değil de 2-2'den sonra ne baskı yaptık yaa, adamlar değil sahasından çıkmak kalelerinin içinde nefes bile alamadı (!) Son dakikada rakip üstüne gelirken topu taca atan oyucularımız var artık, ne mutlu bize.

inadina61_08
27.10.2011, 15:11
borc 94 milyon 200 küsür olarak acıklanmıs 35 35 milyon euro falan ama cl parasını tamamı alınmıs mı gosterildi onu bilmiyorum bilen varsa yazabılırmı cunku orda daha toplam 50 trilyon gelecekti...
Bir gazete yerel gazete haberinde;
Sadri Şener, "Trabzonspor Kulübü'nün ekonomik yapısı bana göre iyiye gitmekte borcu 42 trilyon civarında. Hep borcu anlatıyorsunuz geliri değil. Şampiyonlar ligi gelirlerimiz 30 milyon dolar bugün itibariyle turu geçersek daha da artacak bu rakam. 6 milyon dolar civarında başbakanlıktan yardım aldık stadyumu yenilemek için. Maaşlarımızı ayın 1'in de değil 29'unda öderiz biz böyle bir sıkıntımız da yok" ifadelerini kullandı.

bangkook_61
27.10.2011, 15:11
http://www.hizliupload.com/di-1CGR.jpg

Dun ARENA`da futbol izledim harika bir ANTEP vardi sahada GS rezil SELCUK rezil ENGIN freni bosalmis kamyon misali idi ANTEP`i ayaga topu cok iyi,bizim futbolcularda DENIZ denilen adama COLMAN efendi refakatinde gol`u yemisler neyini ve ne tarafini izleyecegim bunlarin takimda oynayanlar BURAK harici havalarda bak gelir elin oglu alir havani.Burak helal olsun lakin TOLGA beni korkutmaya basladi yine.
Muhammed`e diyorum ki bizi es gec bu hafta,YAKALARSAM cakarim abi dedi.
Herseye ragmen ARENA`da mac izlemek harika antep taraftari 26 kisi idi 10 kisi sadece biz TRABZONSPOR`lular vardi` MUHAMMED atti biz HORON oynamaya basladik.

Bize Trabzonsporlular çok gol attı abi Muhammed'de atsın ne olacak :) Tabi Trabzonsporlu diye düşünüyorum yanlışsam düzelt. Sevinmesin bari

Gurpas
27.10.2011, 15:14
Dün akşamki maçta yediğimiz o saçma golden sonra takımın dengesi bozuldu Deniz hayatında bu kadar beleş bir gol daha atmamıştır. Maçğ kazanabilirdik o saçma golü yemeseydik.

ozturk
27.10.2011, 15:18
Transfere dünya para harcıyoruz ama yine de ihtiyacımız olan mevkiler:

En az 2 satrfor + 2 kaliteli stoper + sol bek + sağ bek + sağ açık(gerçek sağ açık sıfıra inip orta yapabilecek) + sol açık(gerçek sol açık sıfıra inip orta yapabilecek)

iso_4939
27.10.2011, 15:22
Dün akşamki maçta yediğimiz o saçma golden sonra takımın dengesi bozuldu Deniz hayatında bu kadar beleş bir gol daha atmamıştır. Maçğ kazanabilirdik o saçma golü yemeseydik.

yapma allah askına aga hangi saçma hangi beleş gol ya....adam senın oyuncunun atamayacagı golü attı be...bızım oyuncuların salaklıgına tepki koyacagına adama laf edıyorsun...

Mehmet Cihan Kocaman
27.10.2011, 15:34
Ali Zitouni allah belanı versin lan. Aklımı okudu, yada ben onun aklını okudum.
Daha orta kesilmeden lan tutun şu adamı şimdi kesicekler ortayı gelişine yapıştırıcak köşeye dedim(hiç inanmıyordum böyle bişey olacağına), aynen de öyle oldu.

engin_yücel61
27.10.2011, 15:39
şu gelinen noktada orta saha yükünün tamamem zokora nın üzerinde olduğu anlaşıldı.. zokora nın kötü ya da vasat oynadığı maçlarda çok zorlanıyoruz ve pozisyon veriyoruz(cska maçı örnek ve dünkü maç).. colman bu sene oynadığı bir iki maç hariç eski görüntüsünden uzak... hal böyle olunca şu an için zokora ya bişey olmaması ve colmanın bir an önce eski formuna kavuşması için dua etmeliyiz.. bize düşen göev takımımıza en iyi şekilde desteklemek... takımın işi en iyi şekilde mücadele etmek.. yönetim işi de bir an önce devre arası yapacağı transferleri hallaetmek ... bu takıma yerli ve yabancı en az 4 oyuncu gerekli... alper, olcan yada ozan ipek,yabancı bir stoper ve bir de forvet yabancı olabilir..

Mehmet Cihan Kocaman
27.10.2011, 15:41
kusura bakmayın ama ferhat ileri çıktığında arkasını kollayan hep colman oldu. adam basmadık yer bırakmadı.

tarsus
27.10.2011, 15:58
hala sinirimden yerime oturamıyorum.antalya gibi bir takıma kendi evinde 2 gol hediye ediyorsun inanılacak gibi değil.böyle saçma defans olurmu?glo ve giray tam uyumsuz bir biçimde oynuyorlar.özellikle glo ofsayt taktiğinin uzaktan yakından ilgisi olmayarak oynuyor.biraz dikkatli olsa bir çok atak ofsayt olacak,aynı hatayı giray da yapıyor.burak gibi olmasada ona uyum sağlayacak bir yabancı forvet alamadık gittik.polanyalılara verilen payı toplarsak bu parayla kaliteli bir forvet alırdık ve burak üzerindeki yükü azaltırdık.son sözüm burak için tek kelimeyle helal olsun ona verilen paralara.gollük pasları veriyor arkadaşları kaçırıyor ama kendisi tam net olmayan pozisyonlarda golü atıyor daha ne yapsın.

Ertan1982
27.10.2011, 16:10
Alternatif ve katkı Anlamında Güç katarlar..

Alper Colmanın yerine Zokora ile Daha iyi durur.

Sol tarafta Zaten Oyuncu Yok Olcan Burası için iyi olur.

Ancak Söylemeyle olmuyor Alper için istenilen Bonservis ücreti Çok yüksek,Olcan için gelme İhtimali Yüksek ancak Beşiktaş Araya girdi.
bjk araya girdiyse bjk allir onu.Adamlar onca iyilik ettiler Antepe yaparlar bir güzellik tansferde.

Erdem Keser
27.10.2011, 16:59
Henrique bir şekilde faydalı olacaktır, yaşı genç ve kumaşı çok iyi ancak Adrian ve Volkan'dan ciddi kazık yedik.Verilen paralar çok büyük paralar.

lazfather61
27.10.2011, 17:23
bence eskisehirdeki veysel, alperden daha iyi futbolcu. alperi iyi futbolcu ama colmani/zokorayi filan kesemez.

h@msi61
27.10.2011, 17:24
Eskisehir bu gidisatiyla devre arasinda topcu filan satmaz, taraftarlari isyan cikartir.

Gamze_TS
27.10.2011, 17:37
Olcan'la Alper cok iyi olur da, yedirmezler gibi geliyor bize onlari. Insallah alinir da ben yanilirim.

Murat Erdem
27.10.2011, 17:37
yönetimin "işine gelen" topçulara sezon öncesi bastığı bonservis paraları ortada...transfer de önceliği, "işine gelen" değil de..."işine yarar" topçulara verdiğimiz an da bir çok sorunumuz hal olur...yurt içi tranferler de söz konusu yüksek bonservisler gözümü korkutmuyor...bir şekil de para harcıyoruz...daha doğrusu, yeter ki parayı işimize yarayacak topçulara basalım...

lazfather61
27.10.2011, 17:51
Henrique bir şekilde faydalı olacaktır, yaşı genç ve kumaşı çok iyi ancak Adrian ve Volkan'dan ciddi kazık yedik.Verilen paralar çok büyük paralar.

adrian csk macinda, lille macinda, manisa macinda, karabuk macinda takimin en iyilerindendi, futbolcuda potansiyel var sahada belli ediyor kendini, kotu oynadigi maclar oldu ama, ilk senesi ve bu anormal mac trafigi icinde kotu oynayacagi maclar elbet olacaktir, bence adrian iyi futbolcu, volkanada biraz zaman taniyalim cokda kotu oynamiyor bence evet kotu ama cokda kotu degil. sadece 1 macta iyi oynar gibi gozuktu.

cerebrum
27.10.2011, 18:06
adrian csk macinda, lille macinda, manisa macinda, karabuk macinda takimin en iyilerindendi, futbolcuda potansiyel var sahada belli ediyor kendini, kotu oynadigi maclar oldu ama, ilk senesi ve bu anormal mac trafigi icinde kotu oynayacagi maclar elbet olacaktir, bence adrian iyi futbolcu, volkanada biraz zaman taniyalim cokda kotu oynamiyor bence evet kotu ama cokda kotu degil. sadece 1 macta iyi oynar gibi gozuktu.

çok yerinde bir tespit olmuş...
+1

CEMEFKER
27.10.2011, 18:09
Defansın göbeği delik deşik. Moskova burdan maden çıkardı. Dün de Deniz bu madene daldı. Acil defansa çözüm lazım.

Tolga Okumuş
27.10.2011, 18:13
Pawel , Piotr , Sezer , Barış , Alanzinho , Glowacki , Tayfun , Tosun , Ferhat , Sercan ...

Bulup getirenlere beğenip alanlara selam olsun.

Rakibin Fener ve Bjk bugün kapışacak puan kaybı muhtemel,sen geçen sene averajla şampiyonluğu kaçıran takım olarak Antalya'dan sidik zoruyla 1 puan alıyorsun.

Off of.

Emin Danışmaz
27.10.2011, 19:27
Bize Trabzonsporlular çok gol attı abi Muhammed'de atsın ne olacak :) Tabi Trabzonsporlu diye düşünüyorum yanlışsam düzelt. Sevinmesin bari

Bize şansları tutmaz,çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçde olmaz :).Oynasın da biz onun kafasına bir şekilde gireceğiz ama bizimkiler BEDAVA oyuncu almak için uğraşırlar.Muhammed'in neden transferinin olmadığını bilseniz ağlarsınız.

Milletvekili CEVDET ERDÖL ile babası görüşüyor konuşma da babası diyor ki sayın vekilim TRABZONSPOR gitsin BURSASPOR'dan bonservis parasını versin biz her halükar da anlaşırız biz TRABZON'luyuz ve TRABZONSPOR'luyuz.Bizimkiler GURNAZ yaaaaa siz sezon sonunu bekleyin bedavaya düşsün çocuk alırız.

Buradan ne çıkar;Muhammed bedava'ya alınır elinede cüzi bir miktar para verilir sonra 1461 yolla kaybolsun elinde adrian brozekler kasacak adamlar çok olunca MUHAMMED 'de gider ANTEP'e istenildiği yere.Şimdi bizimkiler düşünsü ki biz nerde DOĞRU YAPACAĞIZ....

yavuzbaha
27.10.2011, 19:29
bu takımda eleştirilecek en son adam Colman dır....

İsa
27.10.2011, 19:34
Konuşulacak çok fazla bır sey yok.

Dun cıkan takımın lıgde herhangı bır takımı yenebılmesı mucıze olurdu.

Halıl,Zokoro,Burak tek bacaklarıylada olsa her zaman sahada olmalı...

OFLU
27.10.2011, 19:36
Dün akşam bana kafayı yedirten tek adam Adriandı, Bence sahanın en kötüsü idi. Adriandan ciddi ciddi kazık yediğimizi düşünür oldum

Armağan Dere
27.10.2011, 19:55
Soru:Zokorayı atmasaydı ve durum 2-1 olsaydı biz bu maçı çevirebilirmiydik..Dk 75 falandı..
Hakem zokorayı attığı için o penaltıyı verdi bu kadar basit..
Türkiye'de kaç maçta gördünüz öle bi penaltı uzaktan yakından alakası yok..

Sefer A.
27.10.2011, 20:15
Soru:Zokorayı atmasaydı ve durum 2-1 olsaydı biz bu maçı çevirebilirmiydik..Dk 75 falandı..
Hakem zokorayı attığı için o penaltıyı verdi bu kadar basit..
Türkiye'de kaç maçta gördünüz öle bi penaltı uzaktan yakından alakası yok..

kale arkasi görüntüsünden izledin mi olayi ?? net penalti, hürriyet Burak'i çekmisti penalti vermemisti ya, hatirlarsan, benzeri olmdu dün iste, kabak gibi hakemin gözüne girince mecbur çaldi, ki karar dogru

hüseyin1975
27.10.2011, 21:49
Dün yedigimiz Golleri tekrar izledim ve halen nasil olurda o ilk Golü yeriz anlamadim.
Bir Takim böyle beceriksiz oldugunu bildigimiz bir oyuncuda olsa öyle bos birakirmi ya.
Birde Colmanin son anda Topa dokunmasi resmen assist olmus Denize.

TAMTÜRK61
27.10.2011, 22:30
3.lig takımları böyle gol yemiyor ya! Deniz denilen adam köfteden yıldız oldu sayemizde.

TS-FAN
27.10.2011, 22:42
Maçı izleyemedim..
İyi ki izleymedim.
Yine sinir krizi,yine stres yaşamaktan kurtuldum..
Golleri izledim ve yediğimiz ilk gol tam bir rezalet..
İnsanın kafasını öne eğdiren cinsten..

Mert67
27.10.2011, 22:42
Taraftara laf atmak istemiyorum ama bu sene lig maçlarında bir türlü atmosfer oluşmuyor. Tabi tv başında öyle düşünüyorum, stadda farklı oluyor olabilir.

Sibel
27.10.2011, 23:04
Bir daha böyle bir maç izlemek, böyle bir atmosfer yaşamak istemiyorum.
İnsanın sinirleri bozuluyor.
Böyle olmaz. Yeter artık! Silkelensin ve Trabzonspor kendine gelsin. Zaten herkes bizim aleyhimizde ne olursa yapıyor.

inadına_Trabzon
27.10.2011, 23:06
Deniz'in geçtiği yerden Doumbia geçebilir mi ? Tüm mesele bu :=)

Samet Yildirim
27.10.2011, 23:37
Futbol böyle...fazla takmamak lazim...

Hep ileriye bakalim...

lazo1967_61
28.10.2011, 00:54
bazi taraftarlarda bu colman sevdasi nedir anlamadim.
Ilk geldigi sene oyle milimetrik pas atardi skora katkisi olurdu.
Adam bir tek inter macinda oynadi

trab61
28.10.2011, 01:00
Yaziklar olsun sizin gibi tarftara. Adriani hemen sildiniz. Ben adriana guveniyorum ve sonuna kadar arkasindayim. Kumasi belli. Ama maalesef bizim taraftar profilimiz cok farkli.

yavuzbaha
28.10.2011, 01:26
Yaziklar olsun sizin gibi tarftara. Adriani hemen sildiniz. Ben adriana guveniyorum ve sonuna kadar arkasindayim. Kumasi belli. Ama maalesef bizim taraftar profilimiz cok farkli.
.. bir futbolcuyu beğenmeyince niye yazıklar oluyor a kardeşim...ben şahsen Adrianı hiç yazmadığımdan,hiç silmedim...Adrianın güçsüz olduğu ilk maçlardan beri net görünüyor...el insaf

Burhan61
28.10.2011, 09:17
Inanmiyorum... nasil bir taraftar profilimiz var?! Daha bir kac hafta önce tüm oyuncularimiz laf dokundurmayn simdi yerden yere vuruyor. Yattaralar, Enginler, Ceyhunlar.. arayan var resmen :D :D :D

Geçen yıldan daha iyiyiz yani. Mesele yok o zaman.

Sen gülmeye devam et.:alkış:

Hüseyin Sahtiyan
28.10.2011, 09:44
kale arkasi görüntüsünden izledin mi olayi ?? net penalti, hürriyet Burak'i çekmisti penalti vermemisti ya, hatirlarsan, benzeri olmdu dün iste, kabak gibi hakemin gözüne girince mecbur çaldi, ki karar dogru

Hakem kırmızı kartı vermeseydi varya 698794165498116554 kere oynansın pozisyon. Hiçbirinde penaltı vermezdi. Zaten öyle bir penaltı da yok kendinizi kandırmayın. 2-1 galip olduğumuz bir maçta rakibimize o penaltının verildiğini düşünün. Ben o penaltıyı kabullenirim diyene eyvallah.

Geçen sene onun yerinde Jaja gibi bir adam olunca mecbur siliniyor. Sen arkasında durmaya devam et, yanlışları görme. Hızlı adımlarla gerilemek yolunda ısrarcı ol bravo.

Süleyman50
28.10.2011, 09:47
yediğimiz ilk gol halı sahada yenmez, bu sene savunmamız berbat işin özü gidenleri fazlasıyla arıyoruz...

28TS61
28.10.2011, 12:52
kadro aciklanmis. burak yilmaz yok

Takımımızın Gaziantepspor'la oynayacağı müsabakadaki seyahat kadrosu belli oldu.

Kafilede aşağıdaki 20 futbolcu yer aldı:

Tolga Zengin

Onur Kıvrak

Zeki Ayvaz

Marek Cech

Remzi Giray Kaçar

Ferhat Öztorun

Serkan Balcı

Arkadiusz Glowacki

Aykut Akgün

Halil Altıntop

Ondrej Celustka

Sercan Kaya

Alanzinho

Adrian Mierzejewski

Tayfun Cora

Pawel Brozek

Gustavo Colman

Eren Albayrak

Mustafa Yumlu

Paulo Henrique

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8701

Sefer A.
28.10.2011, 16:19
Hakem kırmızı kartı vermeseydi varya 698794165498116554 kere oynansın pozisyon. Hiçbirinde penaltı vermezdi. Zaten öyle bir penaltı da yok kendinizi kandırmayın. 2-1 galip olduğumuz bir maçta rakibimize o penaltının verildiğini düşünün. Ben o penaltıyı kabullenirim diyene eyvallah.

Geçen sene onun yerinde Jaja gibi bir adam olunca mecbur siliniyor. Sen arkasında durmaya devam et, yanlışları görme. Hızlı adımlarla gerilemek yolunda ısrarcı ol bravo.

kale arkasinda ki açidan izledin mi olayi renkdasim :)

leviathan_-1461
28.10.2011, 16:21
bu takımda eleştirilecek en son adam Colman dır....
Fantaziye kaçan pasları ve ön liboro oyunucusuna göre fazlasıyla hamurunun gevşek olması insanı çileden çıkarmaya yetiyor..Son zamanlarda birde buna umursamaz tavırları eklendi..

Cafer Bulur
28.10.2011, 21:51
Taraftara laf atmak istemiyorum ama bu sene lig maçlarında bir türlü atmosfer oluşmuyor. Tabi tv başında öyle düşünüyorum, stadda farklı oluyor olabilir.
Kesinlikle öyle.

Avni akerde taraftar ayri telden oynuyor,takim ayri telden.

Avni akerde bu taraftar profili oldugu sürece bizim icin sampiyonluk uzaklarda.

Buradan takimi hatasiz gördügüm sanilmasin,takimin zaten dag gibi sorunlari var.

Fatih Öztürk
28.10.2011, 22:00
Ligin zerre kadar tadı ve heyecanı yok.ilk dörde gırelım yeter.Avrupada derece yakalayalım,seneyede Avrupada olalım.nasıl olsa bu pezevenkler bizi şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacak.

Cafer Bulur
28.10.2011, 22:06
Ligin zerre kadar tadı ve heyecanı yok.ilk dörde gırelım yeter.Avrupada derece yakalayalım,seneyede Avrupada olalım.nasıl olsa bu pezevenkler bizi şampiyon yapmamak için elinden geleni yapacak.
8 macin 6 sini kazansaydik lig bizim icinde cok zevkli olurdu.

Hic transfer yapmamis manisa bile 4 kez galip geldiyse oturup düsünmek lazim.

Fatih Öztürk
28.10.2011, 23:07
Cafer üstadım; Bu sene hakem hataları (kasıtları) feneri ite ite yukarıda tutuyor.biz 8'de 8 yapsak feneri bi şekilde zirvede tutarlardı.Şenol hoca Ligi fazla düşünmüyor,bu inkar edilemez bir gerçek.biz şampiyonlar Lıgınde ayağımıza gelen "Tarihi fırsatı"değerlinderılım,iyi derece elde edelim,o coşkuyla avrupada ıstıkrarlı başarılara yelken açarız.

Samet Yildirim
28.10.2011, 23:16
Ligde sampiyonluga oynariz öyle yada böyle...

fazla takmamak lazim...

Ömür Karadeniz
28.10.2011, 23:28
O pozisyona penaltı diyenler var aramızda,iyi güldüm akşam akşam,istanbullulara verilseydi o penaltı şuan sağda solda asacak adam arıyorduk buna eminim,hani derler ya Trabzonspor taraftarı objektiftir,futboldan anlar.Onu diyene yazıklar olsun çünkü dünyanın en büyük yalanı o laftır...

Fatih Öztürk
28.10.2011, 23:41
Ne olmuş penaltıya?Girayın üzerine top hareket halindeyken çullanan,ıten Antalyalıyı görmedinmi.objektif olacaksın dıye kasılmana gerek yok arkadaş.penaltı değildi dersin geçersin o yana.

Fanatik34
28.10.2011, 23:43
Macin Özetlerini izledim ve galibiyeti kacirdigimizi gördüm. Her ne kadar berbat oynamis olsak bile herkese gereken korkuyu saldik.

Burada sacmasapan elestirenleri de anlamak mümkün degil:confused: Bu takimdan iyi futbol beklemek, Günes´in batidan dogmasi gibi birsey ama anlayana!

Takim bu mac trafiginde özel antrenman yapacak vakit bile bulamiyor iken, takima bu kadar yeni oyuncu katilmis iken, oyuncularin sakatlanmamasi ve yorgun düsmemesi icin rotasyon sart iken ve isin en acisi, bu Yönetim´in bize bahsettigi güya genis yani olmayan kadro ile bu kadar isteee!

Sükredecegimize..neyse!

Fanatik34
28.10.2011, 23:51
Pozisyon teknik olarak penalti ama bende o pozisyona penalti calmam! Eger calacaksan, bunu hep calacaksin..pekiyi caliyorlar mi? Hayir

Zokora´nin oyundan atilmasi da komik..zaten atilmasa bu maci kazanbilirdikde, en azindan yine berabere biterdi!

Samet Yildirim
28.10.2011, 23:51
Su an bu takim iyi oynamasi mucize.

S.ligi ve Lig genel olarak olumlu görünüyor puan olarak...

Fatih Öztürk
28.10.2011, 23:56
klasık bır futbol terimi vardır."bu pozisyona orta sahada faul verebilirsen,ceza alanı içinde penaltı vereceksın"ve dikkat edelim,(top hareket halinde)!

sametaydin
29.10.2011, 00:03
O pozisyon öyle bir pozisyon ki hakem çalmasa niye penaltıyı vermedi diye itiraz edemeyiz ama verince de bu ne biçim penaltı diyemiyorum. Ben hakem olsam ben de çalmam ama çalan hocayı da bu pozisyon yüzünden çok eleştirmem.

Diğer görüşüm antalya maçına as kadro ile başlasaydık daha ilk yarıda 3 puanı alıp oyunu bitirebilirdik.