PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

vatandas61
26.10.2011, 23:12
bugün elestirdigim hocanin suan yaptigi aciklamalari beni fazlasiyla tatmin etmistir. Bundan dolayi da hocayi kutluyor.
Yanliz son sözleri suanki takimi halini anlatiyor "Ne ligle ilgileniyorum nede playoffla, biz maclarimizi oynamak icin cikiyoruz sahaya"

Nevzat KAĞAN
26.10.2011, 23:12
Senol hoca:oyucu tercihlerinde yanildim hata benim ancak yaniltanlara da maddi manevi bedelini odeyecek.lig tv

yanliz kovboy
26.10.2011, 23:13
Hoca da yanlış tercih yaptığını kabul ediyor.

memozcan
bu muhammet demiri devre arası ne yapıp edip almalıyız,adam bize gelmediğine göre baya akıllı biriymiş:)

61_Hasan_69
cCc Şenol Baba cCc

balli_kuymak
Bize karşı oynayanların taktiğine bir bakın tam saha pres ilerde baskı kurup bize oyun kurdurmuyorlar bizde uzun toplarla gol atmaya çalışıyoruz nereye kadar böyle gider bilemiyorum...

anth
26.10.2011, 23:14
Tekrar 2. gölü tekrar izledim de Serkan nerede?

memozcan
26.10.2011, 23:14
Senol hoca:oyucu tercihlerinde yanildim hata benim ancak yaniltanlara da maddi manevi bedelini odeyecek.lig tv
bu sene hoca bu jargonu 4-5 kez kullanıyo alıştık artık...

AYYILDIZ
26.10.2011, 23:15
Senol Hoca muthis konusmus.Acilen Henrique'nin de donmesi lazim.

yavuzbaha
oyundan Volkan mı yoksa Adrian mı çıkmalıydı....bu Adrian nasıl oyuncu böyle.....ilk maçlarından itibaren söyledim...ya adamın yürümeye mecali yok...bunu nasıl en flaş transfer diye almışlar...top ayağında önü bomboş,adam ilerliyemiyor...bu ne hal,bu nasıl transfer...bunun uyumla felan ilgisi yok....

61Cem61
Şenol Hoca çok kızmışta bu herifleri kim aldırdı şenol hocaysa kendine kızsın eğer yok yönetimse hem kendine hem yönetime kızsın.

Ahmet Öztürk
Eren-Sercan bu ligde henüz oynayamaz.Tayfun iki yıldır yok.Takımda yerli oyuncu alternatifi kalmadı.Yönetim acilen devre arası için en az 3 tane ilk 11 oynayacak yerli oyuncular almalı....

Bence bu akşam özellikle ilk yarıda ki 11'de bu ligde oynayamaz.. Bari bu çocukları deneyelim..

hodlu
Şenol hoca gerçekten çok sinirlenmiş.Hocam acıma kimseye.Beyefendiler Trilyona imza atıp,top oynamaya bile nazlanıyorlarsa acıma.Kes cezayı giydikleri formanın kıymetini anlasınlar...

ccd6167
26.10.2011, 23:16
2. Gole laf demeyin cok guzl goldu

alfadog61
macin ozeti ne zaman verilir ?

sametaydin
Hoca güzel konuştu. Umarım gerekli tedbirleri alır.

Cem Akyüz
Maçı izlemedim ama Eren Albayrak keşke şans bulsaydı.Sercan Kaya'nında yetenekli olduğunu düşünüyorum.İnşallah ilerleyen haftalarda şans bulurlar

ThePatriot61
26.10.2011, 23:17
Ersun Yanal dönemindeki gibi sabretmeliyiz simdi ki takim birbirine alisabilsin. En önemli as oyuncularimizi sattik. Senol hoca zamanla bunlarin yerini dolduracak oyuncular getirir ben inaniyorum Senol hocaya.

Istifa da bagirmayi birakin derim artik rezil oluyorsunuz. Senol hoca yokken yerlerde sürünüyorduk unutmayin. Bende bazen kiziyorum Senol hocaya bazen cok gereksiz oyuncular getirtiyor,anlamsiz oyuncu degisikligi,serkan takintisi, sacma kadrolar da kurabiliyor ama Senol hocadan baska bize basari getirebilecek td yok gercekten yok. Kactane adam denedik akillanmadik mi?

Cafer Bulur
26.10.2011, 23:17
Senol hocayi elestirmeyi dogru bulmuyorum,kötü gidiste aslan payi futbolculardadir.

Eger sizin takim denizi baris gibi bir oyuncudan orta saha slamomuyla gol yiyorsa hocayi elestirmek yersizdir.

inadina61_08
26.10.2011, 23:18
penaltı pozisyonunu tekrar izledim, topa vurulduğu an glo topa yükselmek isterken formasından çekiyorlar yükselemiyor bıraktıktan sonra yarım ayak yükseliyor gibi, penaltı olurmu a.gücü ve eski maçında burağa yapılanların %70 i kadar ağır değil...

yalniz adam
26.10.2011, 23:19
şenol hoca ölünce de kurtulamayacaksınız mutlu gün taraftarı...ruh çağırıp onu takımın başında tutacağız yine...siz ise kendinize avrupadan takım bakacaksınız...

Chiko
26.10.2011, 23:19
Su Antep'in ilk iki golleri neymis öyle ya!!!!
Popov Quaresma'dan iyi trivela yapmis.

anth
26.10.2011, 23:20
Muhammet ne gol atmış, biraz şans ama akıl dolu vuruş, tebrik etmek lazım.

gtem
Şenol Hocayı eleştirmek bazılarına göre günah ama yinede sormak lazım;
Alanzinho'nun ilk 11 oyuncusu olmadığını anaokuluna giden çocuklar bile biliyor ama niye ilk 11'de ısrar ediliyor?
Volkan bütün camiaya saç baş yolduruyor ama ısrarla bencil oynamaya devam ediyor, acaba böyle oynaması mı söyleniyor yoksa kimseyi takmam deyip bildiğini mi yapıyor?
Deplasmanda olsak anlayacağım ama, kendi sahamızda antalya gibi bir takıma karşı neden tek santfor Burak oynuyor?
Adrian çok fazla tercih hatası yapıyor ve hayatında hiç orta yapmamış gibi oynuyor, bütün ortaları auta atıyor, kornerleri bile hep ilk direkteki adama nişanlıyor, özellikle mi böyle yapması isteniyor da bütün kornerleri o kullanıyor?
İkisi yabancı 3 tane sol bekimiz var ve biz 3. sol beki neden oynatmak zorunda kalıyoruz?
Lig maçlarında Burak hariç hemen hemen bütün futbolcularımız gayet rahat, gamsız ve sıfır hırsla oynuyorlar, belli ki motivasyon eksikliği var, bunun düzeltilmesi gerekmiyor mu?
Trabzonsporun başına Şenol Hoca'dan daha iyi bir teknik direktör gelebileceğine pek umut vermiyorum ama Şenol Hoca'nın ben artık verebileceğim herşeyi verdim demesinden sonra, heyecanını ve motivasyonunu yitirmesinden endişe ediyorum.
Not: Hocanın maç sonu demeci beni ümitlendirdi....

Fatih
Şenol Hoca'nın her kararının altına imzamı atarım...

Taner Uykuçeken
Şenol Güneşi eleştirmek tabiki haddimize değil
ama
bazı oyunculardaki ısrarlarını anlayamıyoruz özellikle Alazinho da
açıklamasını dinlemedim ama kendiside yanlış tercih yaptığını söylemiş zaten zararın neresinden dönsek kardır

Davut Özdemir
Şu oyuncu olsaydı şöyle olurdu, şu şunun yerini tutamaz.. bunlar bana inanılmaz anlamsız yorumlar olarak geliyor.
Şenol hocayı eleştirmek kimsenin haddine değil fakat bu kadro seçimleri inanılmaz anlamsız gelmeye başladı bana.
Her şeyi bir yana bıraktım, zokoranın yedeği Sapara mıdır? Aykut neden düşünülmez acaba, koy oynasın hocam görelim.
Orta alanda yaratıcı oyuncu olarak kullanacağımız kişi Alan mıdır? Ben bu Alan sevdasından vazgeçilmesi taraftarıyım artık, inanın hazmedemiyorum bu adama.
Gerçi şu an hocayı dinliyorum. Hoca oyuncu seçimlerini yanlış yaptık diyor. Bunu da ancak şenol hoca der diye düşünüyorum.Ama hocam artık yeter.

Halil, Adrian ve Volkan a bu takımın ihtiyacı var bu adamların bir an önce kendilerini toplamaları lazım. Serkan a ise ne desem bilemiyorum.
Oynayanlardan Alan, Pawel, oynamayanlarında Barışlar, Sezer,tayfun, vsvs.. uzatmayacağım bu adamların acilen en yakın fırsatta verdikleri emeklere teşekkür edip bu klüpten defetmek lazım

yanbeyi61
26.10.2011, 23:21
şenol hoca....elifi bilmeyip ! ... kurandan başla diyen imamlar gibi......maça başlattı........

evde ve dışarda daha çok puan kaybederiz.....güzel konuşmak insanları yönetse idi....Allahın sözünden güzel söz yokdur ona kimse isyan etmezdi.............

isyanım sana şenol hoca..............!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmet F. Zengin
Ben Hayırlı Olduğunu Düşünüyorum.Antep Ve Cska Maçlarında Çok Daha Konsantre Olmak Zorundayız.

Şenol Hoca Ağır Cezalar Verecek. Akılları Başına Gelsin Topçuların.

Şenol Hocayı Suçlayamayız Kadroda Rotasyon Yapmak Gerekiyordu İki İhtimal Vardı Fakat Ters Tepti.

Devre Arası Büyük Değişikliklere Hazırlıklı Olalım. 5-6 Futbolcu Gider .

Semih AYDIN
Amacımız ne peki ? Gol atmak değil mi gol atabiliyor muyuz biz ?

Fatih
Oyuncular kadroda tutulurken eleştirmiyorsunuz oynatılınca eleştiriyorsunuz biraz tutarlı olun...

Mert Özsarı
26.10.2011, 23:22
Derbi macı haftası puan kaybetmek üzücü. CL macını düsündük herkesin aklı oradaydı. Tam adapte olamadık.

hodlu
26.10.2011, 23:22
Bu lig,bu yarış kadroda bulunan genç oyuncuların oynamasını kaldırmaz.Onun için hoca ne yapacağını bilir.Bekleyelim hocamızı izleyelim...

seyduna_efil
26.10.2011, 23:23
Cska maçında atak futbol oynayıp bu maçta kontrol futbol oynamak akıl almaz iş..Şenaol Hoca,takımı çok geride başlatıyor,takım ısırmıyor..

Nzdrovia
Ben Hayırlı Olduğunu Düşünüyorum.Antep Ve Cska Maçlarında Çok Daha Konsantre Olmak Zorundayız.

Şenol Hoca Ağır Cezalar Verecek. Akılları Başına Gelsin Topçuların.

Şenol Hocayı Suçlayamayız Kadroda Rotasyon Yapmak Gerekiyordu İki İhtimal Vardı Fakat Ters Tepti.

Devre Arası Büyük Değişikliklere Hazırlıklı Olalım. 5-6 Futbolcu Gider .

Bence cska macı daha önemli.. zaten play-offa kesin kalırız:D

Murat Altun
Yine kasip kavuruyor yorumlar Takimin yarisindan cogunun futbolcu olmadigi ilan edilmis Sezer i filan niye oynatmiyor diye elestirilmis hoca vs vs vs İnsaf yahu
Yedek sayilanlardan biri oyunda olsa simdi vay efendim su adam dururken aykutmu erenmi sumu bunu oynatilirmis diye yikiliyordu forum

Abartili elestrileri birakalim artik Su oyuncumu bu bize buyuk kazik bu hocami bu takimdan birsey olmaz gibi bla bla bla bla
Yeter yahu

yorumsuz6117
Burak'ı bırak sezon sonunu devre arası tutabilirsek iyidir..

jeepeers
disiplinsiz diye gönderilen adamlarrın yerinde oynayanların ne kadar iyi oynadıklarını görüyoruz
bu iş disiplinle olmuyor sadece şenol paşa yetenek olmadan olmuyor bu işler
sadece iyi niyetle olsaydı umut barcelonanın değişilmez adamı olurdu ama malesef fransada şu an
taraftarla dalga geçer gibi adamları disiplin sebeplerinden ötürü yollayıp başka takımın scandal prone unu(fifa manager oynayanlar bilir) aldırmak da neyin nesi
jaja elinde şarap şişeleriyle dolaşıyomuş ta hiç yakışıyo muymuşta bilmem ne
adamın brezilyalı olduğunu müslüman olmadığını içkinin hayatının bir değeri olduğunu eğlenmyi sevdiğini bilmeyen ya da anlayamayanlardan mısın yoksa sen de
bilirsin belki bizi şampiyonlar liginde yenen takımın golcüsü olan vagner love ın kaç sene önce robinho ile birlikte bir videosu çıktı kadınlar ile birlikteliklerini gösteren ama hala cska da oynamakta heralde rusyada futboldan anlayan yok ondandır
yazık bu yaştan sonra mantaliten de değişmez senin

Mert Oğuzlu61
maddi manevi cezalarını ödeyecekler diyorsunda şenol hocam, 300-400 bin kazanan adamlara yıllık en az 1m € garanti sözleşme imzalattık şu halil altıntop denen etkisiz eleman kahpeşehir e 400-500 bin € paraya gelecekken gidip 1.5m € verdikte sözleşme imzalattık, eee yetenekli adamlarını üç kuruşa gönder yok o alemci yok o disiplinsiz, aldıklarınıda görüyoruz işte..... hocam devre arası ne yap et kaliteli yerli + yabancı takviyelerini iste söke söke aldırt yönetime, boş boş adamları topladınız takıma bir burak ayakta tutuyor bizi ayıptır yaw valla üzücü bir durum.

ccd6167
Su artik bi gercek basarili olmak istiyirsan iki stoper ve kalecin ayni dili bilecek.. Glo giray berbatlr hele giray cok kotu

r9emre
Cska maçında 2. gol,Bursaspor'un golü ve bugün yediğimiz 2. gol bu 3 golde tamamiyle Serkan'ın hatasıdır.Kendi kanadından olan bu golllerin hepsinde imzası ve hatası vardır.Bunu biz görüyoruz da hoca nasıl görmüyorum hayret ediyorum.Ama inşallah bahsettiği maddi ve manevi bedel ödeyeceklerin en tepesinde Serkan Balcı vardır.

Ahmet Öztürk
Derbi macı haftası puan kaybetmek üzücü. CL macını düsündük herkesin aklı oradaydı. Tam adapte olamadık.

O zaman Antep maçınıda unutalım..

Numan Yerlikaya
26.10.2011, 23:24
Burakı Sene Sonu Tutamayız Diyim Yani

Başkanın Açıklamaalrına Felan Güvenmeyelim

Davut Özdemir
26.10.2011, 23:25
Çok karamsar da değilim, fakat gitgide çok kırılgan bir hal alıyoruz, çok kritik bir süreç yaşıyoruz.
CSK maçı çok kritik bir anlam taşıyor bu sezona tutunabilmek açısından.
HAyırlısı olsun hakkımızda

bASTURk
Burak Yilmaz tek basina ciksin sahaya o zaman. Taraftar ne merakliymis Trabzonsporu yerin dibine batirmaya. Burakspormus. Bir oyuncuyu öveyim derken digerlerini yermeyelim. Burak en az 6 golü asist üzerinden atti. Bu bir takim oyunu.
Bu bi takım oynu ee ıı

İnter maçının kredisi bitti.Burak da durunca millet bir birine girmeye başlar.

Mert Özsarı
O zaman Antep maçınıda unutalım..

Hadi git takıma anlat bunu işte. Yoksa ben anlam veremiyorum zokoranın halilin yedek oynamasına.

Ahmet F. Zengin
Aynısını yazdım.Zokora dinlensin diye bas bas bağırdık.Yedeğe aldı diye İSTİFA yazan oldu.

Tamam Şenol Güneş'i eleştirin ama birazda anlayışla karşılayın.Kadroda boş oyuncular var .+ Takımın iskeleti bozulmuş.Yeniden yapılanma içine girdi takım.Şenol Güneş'in yaptıklarını unutmayalım.Tekrar gönderirsek Trabzonspor çok zor toparlanır !!

Son Derece Katılıyorum.

Bu Akşam Beraberliğe Üzülmeyelim. Şu Anda 1 Puanlarla Gidelim Yenemiyorsak Yenilmeyelim Ligin İkinci Yarısında Çıkışa Geçeriz. 17de 16 Yaparız Nolcak Sanki.

Hocaya Da Kimse Kızmasın. Adam Çıkıp Kendisimi Oynıcak Ruhsuz Topçular Sahada. Hocanın Elindeki Hamurdan Bu Kadar Ekmek Çıkıyor.

sametaydin
Burak yılmaz son 10 dakika kala filan çok yoruldu. Eğer yorulmasaydı o sonlarda yakaladığı pozisyonları da bana göre atardı.

x_man
şu erene bir şans ver hocam zafer yelen gibi olmasın

yalniz adam
26.10.2011, 23:26
habertürk..BURAKSPOR...başka söze gerek yok...

Nzdrovia
şampiyonluk parolasıyla lige başlayıp daha ligin 9. haftasında ilk 5'e girebilir miyiz raddesine gelmek acı bir durum.

ilk 4 play-offa katılıyor biliyorum ama yanlışda olabilir tabi..

5. olana ne veriyolar ??

yorumsuz6117
Adrian , Alanzinho , Volkan havaya giden 12 Milyon Euro..

hodlu
Bu ülkeye ne anlı şanlı hocalar geldi.Dünyaca ünlü hocalar geldi arkalarına bile bakmadan kovuldular.Renkdaşlarıma yalvarıyorum.Herkes bu takım daha iyiye gitsin diye çalışıyor.Birde hocalarımızın TS sevgisinden şüphe edemiyeceğimize göre Şenol Hocaya hep destek tam destek........

ccd6167
26.10.2011, 23:27
O degilde gayseye koydulr hemde 4 tane muhahahaaa fatih terim naber.... Server 33 de girmis 45 de kirmizi goruyir bu adam milli takimda bnko oynuyor siz daha neyi tartisiyorsunuz turk futbolunun durumu bu

Cengiz Çubukcu
evet bu sene ilk 4'e gireriz...

yorumsuz6117
habertürk..BURAKSPOR...başka söze gerek yok...

Doğru yazmışlar..

anth
26.10.2011, 23:28
şu erene bir şans ver hocam zafer yelen gibi olmasın

Şenol Hocadan en büyük beklentimdir. Futbolcu bazında tabi.

Ahmet F. Zengin
Cska maçında atak futbol oynayıp bu maçta kontrol futbol oynamak akıl almaz iş..Şenaol Hoca,takımı çok geride başlatıyor,takım ısırmıyor..

Çok Geride Başlatıyor Ve 25 Dk'da 2-0 Oluyor Maç İlginç. Demekki İlerde Başlatsa 4-0 Olcaktı ..

hamdi_61
sıkıldım yahu.futboldan soğudum.

Aker
O degilde gayseye koydulr hemde 4 tane muhahahaaa fatih terim naber.... Server 33 de girmis 45 de kirmizi goruyir bu adam milli takimda bnko oynuyor siz daha neyi tartisiyorsunuz turk futbolunun durumu bu

Cumartesi biz de yeriz gibi bu oyunla.
Gülme komşuna gelir başına demiş atalarımız.

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:29
Ligin Hiç Önemi Yok !!

Bugun Statüyü Tekrar Değiştirmiş Federasyon !!

34 Haftayı Lider Bitiren Ş.Ligine Gitmeyecek Playy-Off Da İlk İkiye Girenler Gidecekmiş.

Play-Off'a Kalırız İstanbul Eziklerine Çakarız Rahat Olun.

yalniz adam
26.10.2011, 23:30
hey millet,maçı 10 kişi bitirdiğimizi unutmadan yazın..eleştirikolikler...

hüseyin1975
26.10.2011, 23:31

Deplasmanda daha kolay olur bence.

yavuzbaha
uyduruk bir penaltı ile 1 puanı aldığını da unutma

Rahmi Akkurt
Bu futbolla çok açık antep ve cska da farklık oluruz. duygusal olmaya gerek yok. çok çok kötü oynadık, her maç sonrası diyoruzdur -burak da olmasa..!- takım hücumda etkisiz,ataklara her zaman ağır çıkıyor ağır oynuyoruz. -şenol hocamı seviyorum da Allah aşkına hocam sene başından beri neyin notunu alıyorsun? hep aynı kötü oyunu oynuyoruz ligde. inş. cska bizi böyle bulmaz yoksa rusyadan daha farklı olur.

ccd6167

Bugun yenseydk antep bizi yenerdi ama bizim ynmemiz lazm

Senol hoca yaptirim uygulayacagi icin bn alirz diyorum hocayi sinirli gormesek evt yenerlerdi ama alirz gibime geliyr

jeepeers
26.10.2011, 23:32
siz de sakın eleştirmeyin kuzucuklar
herşey mükemmel gidiyor şu an

Nihat Güneş
26.10.2011, 23:32
Her fırsatta söylüyorum dilimde tüy bitti 4-2-4 oynuyoruz iyi etmiyoruz. Hatta bugün ŞEnol Hocam 4-1-5 oynattı.

şikebahçenin ideal ortasahası: emre,mehmet,christian
bejeke: necip-ernst-aurelio
gese: engin-selçuk-melo

Bizim ortasaha : Colman-Zokora(lig geneli) yada Colman-Sapara(antalya maçı) ya da Zokora-sapara (ankaragücü maçı)

Bu taktik anlayışla her maç kabuslar görmeye hazır olmak lazım.

Misina
26.10.2011, 23:33
Geçen yıl hücümda Umutun yaptığı insanüstü hücüm presinden çok kaçırdığı gollerin ardından Umutun kulakları çınlatılıyordu.Selçuğun savunmanın arkasına attığı toplarla pozisyonlar buluyorduk.Bu sezon Adrianla yapmaya çalıştığımız göbekten gelme işini geçen yıl Jaja ile yapıyorduk,Geçen yıl olduğu gibi bu yılda kanatlara inememe sorunumuz var.

Sefa Murat Dokuz
Bu adamın hakemliği iptal edilmeli, Kırmızıda oyunu bir süre izliyor sonra bir anda esiyor atıyor Zoko yu , sonrada penaltı. Bu çalınan penaltı gibi 1000 tane var ligde her maç. Maç içinde bütün takdir haklarını antalyaya verip Zokoyu da saçma şekilde atınca böyle mi dengeliyor oyunu bu hakemin hakemliği bitirilmeli.

biltrabzon
hakemler tam komedi das üclüsü mü desem, artik kac kisiyseler.Ulan beyinsiz hakem verdigin penaltiya bak.sen her macta 15 penalti calmazsan adam degilsin.Adama gösterdigi kirmiziya bak.Yenilen takim tabiki atislari kullanmada acele edecek,cok acemi hakemler.Eskileride kasar yok mu bunun ortasi?

yalniz adam
26.10.2011, 23:34
uyduruk bir penaltı ile 1 puanı aldığını da unutma

geçen sene verilmeyenlere saydım..ama hala 5-10 gol alacağımız var...;)bu senekiler hariç...

Kara Mert61
Burağı attığı gol dışında pek beğenmedim.Bu maçta çok durgundu.Topsuz oyunda hiç yoktu.Takımda hırs adına hiçbirşey yok.Kötü oynayabiliriz ama koşmamak mücadele etmemek nedir?Hırslı oyuncu sayımız çok az.Giray ve serkan dışında yok.

yorumsuz6117
Playoffa ligdeki puanların yarısı taşınacak 4 takım arasında iki maçlı lig olucak.. Bazıları hala daha playoffu eleme falan zannediyor.. 34 haftada toplanan puan önemli yani..

Misina
26.10.2011, 23:35
Herşeyi geçtim rakibin stoperinin elini kolunu sallaya sallaya tüm savunmayı ipe dizerek gol atmasını kabul edemiyorum.

nakzo
26.10.2011, 23:35
Ligin Hiç Önemi Yok !!

Bugun Statüyü Tekrar Değiştirmiş Federasyon !!

34 Haftayı Lider Bitiren Ş.Ligine Gitmeyecek Playy-Off Da İlk İkiye Girenler Gidecekmiş.

Play-Off'a Kalırız İstanbul Eziklerine Çakarız Rahat Olun.

kardeş aldığın puanların yarısıyla girececsin 10 puan yersen 5 puan fark olur hepsini yensen yine şampiyon olamazsın ;çünkü lider takım sana kaybeder diğer ikisini yenerse yine şampiyon o olur.

yalniz adam
26.10.2011, 23:36
siz de sakın eleştirmeyin kuzucuklar
herşey mükemmel gidiyor şu an

her şey mükemmel gitsin isteseydik,18de 17 yapan şikebahçeli olurduk...yenmek var yenilmek var...

hüseyin1975
Burak Kardesime Tesekkür ederim ama yinede daha dikkatli olmasini dilerim.
Ilk Golde neredeyse topu ayagindan fazla aciyordu, orada bos olan Volkana verebilirdi.

Bordo_MaviM_61
O bu değil de maç içinde Burak kaç defa Volkanı çocuk gibi azarladı el kol hareketi çekti..

Davut Özdemir
Girer... Elinde oyuncun varsa kullanacaksın. Burak gözbebeğimiz önüne de atacaksın arkasına da.. Bu anlamda sıkıntı yok. Anlıyorum takım oyunu,oyun karakteri vs gibi olgulara dikkat çekmek istiyorsun.
Göz ardı etmememiz gereken bir yer var, İyi oyun iyi oyucularla oynanır.
Dolayısıyla elinde Alanzinho varsa,Pawel varsa, Sezer varsa, Tayfun varsa hiç düşünmeden bu adamları teşekkür edip ardından defedeceksin.
Ondan sonra da Burağın önüne topları atıp ilk 5 e de gireceksin, CL gruplarında da çıkacaksın..
Aykutu kullanacaksın, Volkana Adriana ve Halile akıllı olmaları için ayar vereceksin, bak o zaman nasıl kendini topluyor bu takım.
Devre arası da kaliteli bir stoper, Olcan ve Muhammet Demir transferlerini paraya kıyıp yapacaksın, bak bakalım bu takım tutuluyor mu daha

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:37
Playoffa ligdeki puanların yarısı taşınacak 4 takım arasında iki maçlı lig olucak.. Bazıları hala daha playoffu eleme falan zannediyor.. 34 haftada toplanan puan önemli yani..

Sen Bizim Play-Off'a Kalamayacağımıza İhtimal Veriyormusun.

Peki Ligi 1.bitiren Takımın 20 Puan Önde Bitireceğine İhtimal Veriyormusun.

Böyle İhtimaller Olmadığına Göre Sen Play-Off'da Rakiplerini Yenersen Şampiyon Olursun.

yorumsuz6117
26.10.2011, 23:39
Alanzinho , Pawel , Serkan bu adamların gödnerilmesi lazım devre arası..

Ahmet F. Zengin
kardeş aldığın puanların yarısıyla girececsin 10 puan yersen 5 puan fark olur hepsini yensen yine şampiyon olamazsın ;çünkü lider takım sana kaybeder diğer ikisini yenerse yine şampiyon o olur.

10 puan yersen 5 puan fark olur diyosun. Peki sen o takımı içerde dışarda yenersen 6 puan alıp onun 0 puan alacağını nasıl hesaplayamıyorsun.

ophius
22:30 da sağ açık ile sol açığı yer değiştiriyor ikinci taktiğimiz de bu
üçüncü silahımız ise maçın sonlarına doğru ferhatı alıp celutskayı sağbeke çekip sağ bek serkanı ortasahanın sağ iç bölgesine çekmek

magicyattara
Zokora neden 2. sarıyı gördü arkadaşlar..maçtaydım çözemedim olayı..

Travelair
26.10.2011, 23:40
İşi sıkı tutmazsak playoffa katılmamız zor gözüküyor

Oğuzhan
O bu değil de maç içinde Burak kaç defa Volkanı çocuk gibi azarladı el kol hareketi çekti..

Haksız mı ya her pozisyon aynı şeyi yapıyor topu kesmek varken rahat pozisyonda çizgiye inip kalecinin kucağına atıyor topu direk.

Orta yapmayı hiç beceremiyoruz, onu da Burak yapacak ondan bekliyorlar onuda.

Adrian'dan ümidimi yavaş yavaş kesmeye başladım ben, adam eksiltme şut yaratıcılık bir şey göremiyorum. Yetenekli olduğunu düşünüyordum ama fikrim değişmek üzere 1-2 maçlık kredisi var benim gözümde.

hüseyin1975
10 puan yersen 5 puan fark olur diyosun. Peki sen o takımı içerde dışarda yenersen 6 puan alıp onun 0 puan alacağını nasıl hesaplayamıyorsun.

Play-Off'da önüne geleni yenmek pek kolay olmasa gerek.
Öyle 5 Puan farki kapatmak orada gayet zor olur.
Ligi önemsemek lazim.

Rahmi Akkurt
Herşeyi geçtim rakibin stoperinin elini kolunu sallaya sallaya tüm savunmayı ipe dizerek gol atmasını kabul edemiyorum.

Ayrıca deniz röportajında da golü nasıl attığını gülerek anlattı ,ibretlikti! anlattıklarında da çıkaracağımız dersler vardı. ben Eksikliklerimizi söylediği için denize teşekkür ediyorum.bunu tüm futbolculara izletsinler.

h@msi61
26.10.2011, 23:41

Dudukten once atisi kullandigi icin... Hakemin dudugu yani Adrian degil.

yorumsuz6117
Burak kimi azarlasa hakkıdır..

sametaydin
Walla şöyle bir bakınca bu playoffa biz girmeyeceğiz de kim girecek diyorum?

Ama oyuna bakınca da bu takım playoffa kalabilir mi diye soruyorum kendi kendime.

Ahmet Öztürk
Sen Bizim Play-Off'a Kalamayacağımıza İhtimal Veriyormusun.

Peki Ligi 1.bitiren Takımın 20 Puan Önde Bitireceğine İhtimal Veriyormusun.

Böyle İhtimaller Olmadığına Göre Sen Play-Off'da Rakiplerini Yenersen Şampiyon Olursun.

Şu anki durumda Orduspor'u dahi geçebileceğimize inanıyor musun ? Kabul edin artık takım kötü. Polyanacılık oynamakta bi yere kadar.. Yatalım kalkalım Burak'a dua edelim..

serkanholep
26.10.2011, 23:42
bu takım 3 günde bir maç yapıyor

ve oldukça sakatı var

cezalısı var formsuzu var

bence iyi dayanıyor takım

ama daha iyi bir transfer dönemi geçirseydik harika olurdu

bu takımda jaja,selçuk,egemen,ceyhun,yattara kalsaydı çok geniş ve müthiş takım olurdu

Sefa Murat Dokuz
10 puan fark yersen şampiyonluk falan unutun, umarım play off u 2.bitiririz de Ş.Ligi için ön eleme oynarız belki puanımız artmıştır kolay takım gelir bu sefer. Kimi yeniyorsun içerde dışarda 6 puan alıcakmışız. Bırakın bu işleri.
Normal sezonu 8 puandan fazla geride kapatırsak Uefaya gideriz en fazla.

Nihat Güneş
HAkemin Zokora kartı komikti, Glowackinin posizyonu enteresan.Ama Burak atılmadıysa yatalım kalkalım şükredelim.

nakzo

Sen bu oyunla bu rezalet oyunla feneri,gsyi,bjk veya bursayı içerde dışarda yeneceksin hemde playfta.... İlk yedi hafta götünü dahi kaldıramayan bu futbol kabiliyetsizleriyle..... ne kokluyorsunuz bende koklasamda o hayal aleminnden çıkmasam...

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:43
Play-Off'da önüne geleni yenmek pek kolay olmasa gerek.
Öyle 5 Puan farki kapatmak orada gayet zor olur.
Ligi önemsemek lazim.

E Lig Yarışsa Sende Yarıştığın Adamları Yenemiyorsan Demekki Şampiyon Olmayı Haketmiyorsun Demektir Zaten.

Geçen Sene Bütün Rakiplerimizi Yenmedik Mi. Evet Yendin Ve Bunun İçin Haketmiştik Şampiyonluğu.

Oğuzhan
26.10.2011, 23:43
Henrique dönse şu takıma sağlam haliyle oynadığı maçlarda ben beğenmiştim o adamı. Benfica maçında özellikle çok iyi oynamıştı, tek başına sürüklemeye çalıştı oyunu. Daha sonra ki maçlarda sakat sakat oynadığını düşünüyorum, ondan o kadar kötü oyun çıkarıyordu. Burak'ın üstünden bu yükü birinin alması gerekiyor artık, o çocuk da bir yere kadar dayanabilir.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 23:44
Henrique Benfica ve Bilbao maçlarında çok iyiydi. Dönse gerçekten çok faydalı olur.

Murat'
Biz en çok Umut'u arıyoruz, ilerde rakibe baskı yapacak tek adam bile yok.

magnumm
takım kötü değil sadece ritim eksikliği var..ritim yapacak ileriye topu gümbür gümbür getirecek adam yok..jaja vardı gecen sene adam olamadıki kahraman olurdu şu takımda..ben takımı 2. yarı beğendim kim ne derse desin..bu ligde ilk 4 de rahat oynayacak takım..

61Cem61
Volkan'a ihtiyacımız var ya kaç tane hücum oyuncumuz var ki küstürmeseler hemen

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:45
Sen bu oyunla bu rezalet oyunla feneri,gsyi,bjk veya bursayı içerde dışarda yeneceksin hemde playfta.... İlk yedi hafta götünü dahi kaldıramayan bu futbol kabiliyetsizleriyle..... ne kokluyorsunuz bende koklasamda o hayal aleminnden çıkmasam...

Yaw Rezalet Oynuyorsan Şampiyon Olamazsın Zaten Haketmemişsin Demektir.

Kendinizi Ne Perişan Ediyosunuz Burda. Biz Bu Sezon 5. Oluruz De Bunu Kabullen Kimseyide Eleştirme..

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 23:46
Jaja'yı ve Egemeni arıyoruz, Egemenin yerine adam alınabilirdi ama bir Jaja bulmak öyle kolay değil. Adamlar Keita'yı 8.5 a satıyorlar sen Jaja gibi bir oyuncuyu 5 m€ ya satıyorsun. Of yönetim off !

Ahmet F. Zengin
Şu anki durumda Orduspor'u dahi geçebileceğimize inanıyor musun ? Kabul edin artık takım kötü. Polyanacılık oynamakta bi yere kadar.. Yatalım kalkalım Burak'a dua edelim..

Tamam O Zaman Ne Sıkıntı Yapıyorsunuz 5. Oluruz Anca Deyin 1 Puana Sevinin Ozaman.

lazibere
Şenol Hoca'nın açıklamalarına takıldım..????

Kendi hatasını kabul ediyor??

Hani burda Şenol Güneş'i eleştiridğimiz zaman, Bazı arkadaşların zoruna gidiyor ya, Hani Şenol Hoa'nın bir bildiği var diyorlardı ya.. Demek kı her zaman doğru bilmiyormuş...Bunu kendisi de söyledi, Bende söyledim..

Bu takım takım oyunu oynayamıyor.. BUnun zamanla da alaksı yok...Kımse kendini kandırmasın, Süre hep elehimize işliyor, Çunku takımda yetersiz oyuncular var...Bu akşam Şenol Hıca bunu itiraf etti...TRABZONSPOR FORMASINI HAK ETMEYENLER VAR

Sapara
Glowacki
Brozek
Alanzinyo

Sefa

Düdüğü beklemediği içinmiş. Halbuki hakemin düdüğümü bekle dediğini görmedim ben bu durumda sarı gösteremez.. Bir de oyun başlıyor hakem izliyor izliyor nerdeyse yarım saat sonra çalıyor düdüğü veriyor kartı..

jeepeers
her şey mükemmel gitsin isteseydik,18de 17 yapan şikebahçeli olurduk...yenmek var yenilmek var...
burda insanlar neden her maçı kazanamıyoruz diye eleştirmiyolar takımı
derdimiz başarı olsaydı 27 senedir(geçen seneyi katmadım malum durumdan)şampiyonluk görmemiş takımın forumda bulunan bu insanların acaba %10 u olurmuydu burda şu an
eleştirilerin neden yapıldığını dahi anlayamıyorsunuz malesef
bu takım iyi futbol oynamıyor ve ışık falan da vermiyor
rakibin kendi sahasına kapanması ve bizim zoraki baskımız aldatmasın kimseyi
bu sene en iyi maçımız olan cska deplasmanında maç kaç kaç bitti ortada
sanıyorum maç sonunda sert konuşmuş hoca
umarım dank etmiştir bazı şeyler kendisinde

futbalski60
26.10.2011, 23:47
Hücumda yine fiyaskoyduk 15 şut çekiyoruz 4'ü kaleyi buluyor Burak dışında baskın forvetimiz yok. Forvet diye oynattığımız oyuncular hep top taşıyan oyuncular,ceza sahasından uzak duruyorlar, yardımlaşarak oynayamıyorlar ortalarımız hep boşa gidiyor bu toplara vuracak oyuncusu da yok Trabzonspor'un. Yan toplara vurabilecek, ön direğe koşu yapabilecek oyuncu eksikliği bariz bir şekilde ortada.

sametaydin
O değil de gol yemediğimiz maç var mı? En iyisinden en kötüsüne oynadığımız tüm takımlardan gol yedik. Bu da takım her maça 1-0 geride başlıyor demektir. Yani her maç en az 2 gol atmalıyız ki maç kazanalım. Bir tek burak var haricinde gol atabilecek oyuncumuz yok. Kısacası işimiz hiç kolay değil.

yalniz adam
trt 3 maçları verecek birazdan..

Bera B.
Bence girer.

gtem
26.10.2011, 23:48
Alan ikinci yarı oyuna girecekse kalmasını isterim, yoksa gitsin. Volkan her topu aldığında çalım düşünüyor, mutlaka uyarılıyordur ama demekki kulak asmıyor, bence kulağını çekmek lazım. Adrian'a bir daha korner attırılmasın, hepsini ön direkteki adama atıyor ve yaptığı diğer ortalar hep isabetsiz. Burak hariç tüm futbolcularımız çok gamsız, biraz hırs, biraz agresif olmaları sağlanmalı.

Sefa
Bir stoperin savunmamıza kadar gelip savunmayı komple geçip gol atması da skandaldır..

Ayıptır ya böyle gol mü olur..

Nihat Güneş
Adrian , Alanzinho , Volkan havaya giden 12 Milyon Euro..

Adrianı savunan biri olarak imzamı atıyorum.

murat
iyi bir stoper ve forvetle bu takim is yapar. Adrianinda cok fazla usunte gidiyoruz iyi olacak biraz daha zaman taniyin. Yani bukadar kotu orta yapmasi anormal cunku en iyi yaptigi is bu. Ortasahada saparayi hicbir mac begenmedim ama illada yabanci oynatacagiz. Madem Zokorayi kesiyorsun Aykutu oynat. Senol hocayi elestirmek degil maksadim bence bazi futbolcularda israr etmekte hakli. Bir futbolcuyu 5-10 mac devamli oynatmadan iyi bir kanaas getiremezsin hatta bazen eger kabiliyetine inaniyorsun bir futbolcuyu kotu oldugu halde 1 sezon bile tahammul edebilirsin ama alternatifler icin genclere yonelmemiz lazim.

sametaydin
26.10.2011, 23:49
Düdüğü beklemediği içinmiş. Halbuki hakemin düdüğümü bekle dediğini görmedim ben bu durumda sarı gösteremez.. Bir de oyun başlıyor hakem izliyor izliyor nerdeyse yarım saat sonra çalıyor düdüğü veriyor kartı..

Ben gördüm hoca serbest vuruştan önce net bi şekilde düdüğümü bekleyin diyor oyuncunun yanına gelip.

sedatterzi
Bu ne ya Maçın özetini bile izleyemiyoruz

Ahmet F. Zengin

Hakem Adriana Düdüğümü Bekle Dedi. Zokoraya Değil.

Sonra İzledi Pozisyonu Mal Gibi.

Bi Anda Aklına Geldi Düdük Çalmadım.

Bi Sarı Vereyim Dedi.

Bi Baktı Zokora Kullanmış Sarısıda Var.

Sonra Eywah Naptım Ben Bi Penaltı Çalıyımda Durumu Kurtarayım Dedi.

Olay Bu !!

MahmutHSO
26.10.2011, 23:50
Ligi ve Şampiyonlar ligini aynı anda nasıl goturebilecegimizi düşünürken şikebahçe yüzünden Çarşamba macları oynamak,çok geniş ve birbirine denk bir kadro gerektirir .Koy üzerine birde sakatlıkları .Al sana bu tablo.Supriz olmasa gerek dimi arkadaslar.

Oğuzhan
26.10.2011, 23:50
Sol kanat oyuncumuz olmadan maç oynuyoruz, bak atmış Abdullah hoca sahaya Muhammed'i attı golünü. Hem de Henry golü attı öyle bir vuruş yok yani zeki futbolcu belli.

Eren'i koy bakalım bir maç görelim arkadaş 20 dakika koy bari onu da geçtim kadroya al adamı bir kez yahu 3-4 savunmacıya ne gerek var kulübede. Tayfun Cora'yı alacağına al o çocuğu otursun.

Ahmet Öztürk
26.10.2011, 23:51
Tamam O Zaman Ne Sıkıntı Yapıyorsunuz 5. Oluruz Anca Deyin 1 Puana Sevinin Ozaman.

1 puana sevinen sizlersiniz yani sorun yok ikinci yarı hallederiz play off'da çekeriz fişlerini diyenler. Bu takım bu oyunla Play Off falan OYNAYAMAZ ! Kötü olana kötü demeyip "amaaan olsun, yok ya iyiydi" demekle bir yere varamayız. Eleştiri yapıcı olduğu müddetçe faydalıdır. Sizin yaptığınız pembe gözlük takma meselesidir.

Oğuzhan
26.10.2011, 23:53
1 puana sevinen sizlersiniz yani sorun yok ikinci yarı hallederiz play off'da çekeriz fişlerini diyenler. Bu takım bu oyunla Play Off falan OYNAYAMAZ ! Kötü olana kötü demeyip "amaaan olsun, yok ya iyiydi" demekle bir yere varamayız. Eleştiri yapıcı olduğu müddetçe faydalıdır. Sizin yaptığınız pembe gözlük takma meselesidir.

iyi futbol oynayan bir tane takım söyleyin bana o zaman ?

Beşiktaş mı ?

Galatasaray mı ?

Yoksa saçma sapan gollerle lider bulunan Fenerbahçe mi ?

Bu kadar eksikle böyle mücadele edebilmekte önemli. Kutluyorum bütün futbolcularımızı.

Sefa Murat Dokuz
Ligde artık hakemlerin doğru düzgün maç yönetmesi lazım, bugun Bursaspor'da puan kaybetsin diye çok kötü yönetti hakem, Bursa'ya faul bile çalmadılar. Orduspor kazansın istiyordum ama nasıl bir maç yönetiyor hakemler gerçekten ligin içine ediyorlar.

krdnz
Bu günkü sonuçları gördük ki Ligtv nin oyuncağı olmuş bir ligin "marka değeri" paspas olmuş insanlar futbol heyecanını yitirmiştir.

Ben hiçbir futbolcumuza suç bulamıyorum.

Çünkü ben her hafta sonu için işyerinde,serviste maç heyecanını yaşar arkadaş sohbetleri haftanın ilk günleri oynanmış maçlar iken son günlerinde oynanacak maçların tatlı tartışmalarıyla geçerdi.

Bugün kimle oynayacağımızını bile bilmeyişi futbolun ne hale geldiğini göstermeye yeter.

Murat'
Muhammed iyi ki gelmemiş buraya, yoksa o da A2'ye mahkum olacaktı.

DNA-TS
26.10.2011, 23:56
şu duran topları adam akıllı kulşlansak gene işi götürürüz ama nerde attığımız kornerler serbst vuruşlar hep rakibe.şu ikinci yarılardaki oyunu neden maça yayamıyoruz anlayamadım.

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:56

Pembe Gözlük ?

Kimse Burda Bugun Takım İyiydi Dedi Mi ?

Bence Siz At Gözlüklerinizi Çıkartın.

2.9 Günde Bir Maç Ortalamasına Sahibiz.

Avrupada Oynamayan Takımlar Bile Tel Tel Dökülüyor.

İddaa Ediyorum Geçen Seneki Takım Olsa Bile Bu Periyotta O Da Çuvallardı.

Sadece Ligde Gidebilmek İçin Türkiye Kupasından Vazgeçmedik Mi Geçen Sene.

Sonrasında Haftada Bir Maç Yaptık. Çoğunu Son Dk'da Aldık. Hepsini Tek Farkla Yendik. Bi Hafta Hazırlanıp Konya'yı 1-0 Zor Yendik Geçen Sene.

Etrafa Bi Bakın Sonra Eleştirin. Takım İyi Demiyorum. Kötü !!

Ahmet F. Zengin
26.10.2011, 23:57

Beşiktaş mı ?

Galatasaray mı ?

Bu kadar eksikle böyle mücadele edebilmekte önemli. Kutluyorum bütün futbolcularımızı.

+ Hakemler. Sadece Bizim Maçlar Değil Her Maçta Hakemler Facia.

memmedaga
26.10.2011, 23:58
sezon basinda bu takimda ancak ikinci yarinin baslarinda form tutar uyum saglar demistim tepki almistim ama ne yazikki durum bizim yapmamiz gereken fazla beklentiye girmemek, o yuzden fazla uzulmeyin.

bir durum varki cok tajikomik bir durum 32 tane futbolcunun sadece 23nden yararlaniyoruz en dusunu artik....

Ahmet Öztürk
26.10.2011, 23:59

Beşiktaş mı ?

Galatasaray mı ?

Niye taktınız bu fenere galatasaraya beşiktaşa anlamadım gitti. İBB, Ordu hatta Manisa. Bizden çok çok daha kaliteli futbol oynuyorlar. Bu kadar eksikle mücadele demişsinizde, bu akşam ilk yarı bir mücadele mi gördük ? Sahada resmen yürüdü futbolcularımız..

zahido
27.10.2011, 00:00
Alanzinho ta ilk geldiginde ondan bi cacik olmayacagi belliydi ama para verdik diye oynatip durduk..

Insallah ayni hatayi adrianda yapmayiz..

Adriandan bi cacik olmaz.. Gucsuz durarak oynuyor, vurdumduymaz, top pesinden kosmayan bi adam..

5.5 milyon avroyu nasil oluyorda bu adama veriyorlar gercekten anlamak cok zor..

Yazik gunah..

Sefa Murat Dokuz
Tolga 6, Bu defansın arkasında kaptana üzülüyorum.
Ferhat 6, Oyunda varmıydı yokmuydu bilmiyorum ama hata yapmadı en azından.
Serkan 5, Nerde geçen senenin ilk devresindeki serkan, milli takıma seçilen serkan nerde bu Serkan !
Glowacki 4, Bu adam polonyada gitsin çocuklara defansif antrönörlük yapsın bıraksın futbolu falan. 3 haftadabir oynatacaksın yada.
Giray 4, Birşeyler yapacak da defansta nereye koşacağını bilmiyor yanında sağlam biri olmadığı sürece oda ?
Volkan 5, Rezil değildi ama yaptıkları şeyler çook ama çook gereksiz.
Adrian 2, Sabotaj adlı filmin çekimlerinde başrolde oynuyordu ben başka oynadığı birşey görmedim bugun. 1 metreden bile topa vuramıo
Alan 3, İlk 11 oyuncu değil !
Sapara 3, Yürümeye mecali yok.
Zokora 8, Oyuna girdi top kapabilecek, mücadele gücü yüksek tek adam olduğunu gösterdi
Colman 5, Adrian , Alan, Saparadan iyidir ama kötüydü.
Burak 9, Helal olsun , Burak olmasa heralde 2-3 golden fazla atamazdık bu sene
Pawel ? Satın gitsin, bizim ayarımızın topçusu değil.
Halil 6 , eh işte ama gol atacak adam değil, Orta saha oynasın. Yada kayarak topa vurmayı öğrensin.

Ahmet Öztürk
Pembe Gözlük ?

Kimse Burda Bugun Takım İyiydi Dedi Mi ?

Bence Siz At Gözlüklerinizi Çıkartın.

2.9 Günde Bir Maç Ortalamasına Sahibiz.

Avrupada Oynamayan Takımlar Bile Tel Tel Dökülüyor.

İddaa Ediyorum Geçen Seneki Takım Olsa Bile Bu Periyotta O Da Çuvallardı.

Sadece Ligde Gidebilmek İçin Türkiye Kupasından Vazgeçmedik Mi Geçen Sene.

Sonrasında Haftada Bir Maç Yaptık. Çoğunu Son Dk'da Aldık. Hepsini Tek Farkla Yendik. Bi Hafta Hazırlanıp Konya'yı 1-0 Zor Yendik Geçen Sene.

Etrafa Bi Bakın Sonra Eleştirin. Takım İyi Demiyorum. Kötü !!

O zaman yanlış anlamışım özür dilerim..

Berk
Yine üstün zeka öğeleri içeren analizler hortlamış.Play-off'a giremezmişiz de girsek bile birşey yapamazmışız.Şu ligde oynadığı futbolla play-off'a bırak 10'u 5-6 puan farkla bile girebilecek bir takım yok.Bu berbat futbolla Gs'yi, Bjk'yi, fb'yi nasıl yenecekmişiz.He yavrum madem o kadar iyi analiz yapıyorsun şu saydığın takımların oynadığı maçlara da bi göz gezdir, sanki her biri oynadığı futbolla herkesin takdirini kazanmış, ligde ve Avrupa kupalarında yoluna dolu dizgin devam eden takımlar.Allah aşkına bi çekilin gidin.

inadına_Trabzon
27.10.2011, 00:01
Adrian'da yetenek var da , kondüsyonu ESKİ GS'Li İLİÇ gibi. her pozisyon sonu ölecek gibi nefes nefes kalıyor.

VOLKAN ; arkadaş orta açmak için sıfıra inmene gerek yok, ayrıca sol ayağını da geliştir,çek sola sollada ortala biraz.

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:02
şenol hocam yalvarıyorum sana takıma kesinlikle sen söylemiyorsun söylesen takım trabzonda h.avni akerde maçlara hızlı başlar presli başlar
bunu söylemediğin için çalıştırmadığın için takım
kanıgibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kncyalcin
27.10.2011, 00:02
Alan kadar Sapara kadar Aykut da oynar, Eren de oynar.. Millet gençleri çatır çatır oynatıyor. Ben demiyorum ki bir maçta hepsini birden oynatalım ama yavaş yavaş ısındıralım, deneyelim. İnanın Sercan da Eren de bugün sahadaki bazı oyunculardan daha iyi oynarlardı.

Selim Turan
27.10.2011, 00:03
Trabzonspor sahaya çıkarken çalan müziğin adı nedir. Eskiden Burak Yeter Cendere Remix idi ama şu an farklı bir şey çalıyor...

Numan Yerlikaya
27.10.2011, 00:03
Maçın özetini izledim.
Ligin en kötü savunmalarından birine sahibiz

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:04
ANTEPE
-volkanı
-adrianı
-saparayı
-brozeği
götürmeyeceksin

Nihat Güneş
27.10.2011, 00:05
TAkımın iyiliğinde kötülüğünde değiliz , olabilir..Oyuncular gününde olmayabilirler, formsuz olabilirler.Amenna.Ama mesele başka. Sahaya tek defansif ortasaha ile çıkarsanız -hatta bahsettiğimiz adam Colman ne kadar defansif olduğu tartışılır- elin defans oyuncusuna 100 metre top sürdürüp skandal bir gol yersiniz.Benim kaldıramdığım şey bu, yoksa şahsen puan kaybı filan anormal değil.

Bu arada alanzinhonun galiba20 küsürncü defa ikinci yarının başında oyundan çıkmasından artık bana gına geldi. Maçın en kötüsü ise Adrian ve Volkan. Volkan'ın Alanzinhonun yerli versiyonu olduğuna kanaat getirdim.Bal yapmayan arı, oyun bilgisi zayıf, final pasları yetersiz.

Oğuzhan
Burak Yılmaz'ı ders kitaplarına eklemeleri lazım artık bu kadar geliştirebilir bir insan kendini bir senede. Top ayağına gelince tamam diyorum kaptırmaz ya faul alır ya geçer adamları. Topu ayağına aldı gol olacağından adım gibi emindim. Kendine güvenen adam her zaman için başarılı olur. Zokora'nın yokluğunda bu yüzden çok sıkıntı çektik.

Burak Sahin
trt 3 maçları verecek birazdan..

özet mi tekrar mi

kncyalcin
S-to-per, Sol Kanat, - Sağ Kanat,- Santrafor, Kanatlara girmiyorum hiç. Eee n'olcak ki bu takımdan yarısı eksik.. Ancak bu kadar olur..

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:08
şenol hocam sitem ediyor burası çiftlik değil diyor çok haklı
----------------------------------------------------------
abdullah ercandan sonra sol beke bir oyuncu bulamayan sezon maçı cehc alıp formsuzluk ve yetersizliğine dayanarak oynatmayanlara sitem yokmu ferhata sol beki bırakanlara sitem yokmu sayın sevgili şenol hocam
-----------------------------------------------------------

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:09
Burak sonda o golü ataydı varya zor pozisyonda uzak köşeye çok iyi vurdu ama işte BURAKSPOR olurdu gerçekten. Colman'ın maçtaki en olumlu hareketiydi. Gerçi burak'a laf edemeyiz adam korner bile attı, adrian sağolsun nasıl bir vuruşla kaçırdı onu, yine halile ortaladı dokunamadı halil. Burak bence en iyi yerli futbolcu. İlk golde o topla gidişi falan denizin kafası allak bullak oldu 2 dk da.

tarsus
antalyanın attığı ilk golde glo ve giray içeriyi kapatacağına açıyorlar ve colmanda asist yapıyor denize!!!hayatının en ilginç ve bidaha aynı şekilde gol atamayacaklar listesine denizide soktuk ya bu defansa ne söylesem boşşş.halı sahada bile böyle defans hatalarından gol yenmez.her hafta alan bu takımın oyuncusu değil diyoruz ama yinede bize inat olsun gibi ilk 11de çıkıyor takımıda frenliyor,şenol hocadan rica ediyoruz türkiye kupasına kadar bu alan dinlensin artık.takım yeni dedik oturması lazım dedik ama oturmaya niyeti yok gibi ve böyle giderse her maçtada bizi yerimizde rahat oturmamızı engelleyecek

Numan Yerlikaya
buradan izleyebilirsiniz http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri/trabzonspor2-antalyaspor2/68 görüntü güzel

lazzz61
Burağı attığı gol dışında pek beğenmedim.Bu maçta çok durgundu.Topsuz oyunda hiç yoktu.Takımda hırs adına hiçbirşey yok.Kötü oynayabiliriz ama koşmamak mücadele etmemek nedir?Hırslı oyuncu sayımız çok az.Giray ve serkan dışında yok.
hangı macı ızledın dedıklerıınn tam tersını dusunuyorum giray bu takımın oyuncusu deyıl aynı sekılde serkan burak bugun YİNE çok iyidi ayakda kalıyo calım atıyo paslar olumlu daha neyapsın

Nihat Güneş
27.10.2011, 00:10
Cech konus çok önemli, ayağına hakim geriden oyun kurabilen tek defans oyuncumuz. O da malesef yedek ki bana göre Ferhat*10= Cech.

futbalski60
27.10.2011, 00:12
Maçı izleyemeyenlerin maç kritiği yapması da ayrı bir komedi yahu kimi kandırmaya çalışıyosunuz ? İlla yüzünüze mi vuralım

Selim Turan
27.10.2011, 00:12
Trabzonspor sahaya çıkarken çalan müziğin adı nedir. Eskiden Burak Yeter Cendere Remix idi ama şu an farklı bir şey çalıyor...

Neyse buldum Balkan Mix'miş :)

http://www.youtube.com/watch?v=6ZIt1m_T5-4

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:13
----
kesinlikle kızgın olduğum için yazmıyor ve söylemiyorum
volkanın,alanzinyonun,adrianın,brozeğin, cehcin ,saparanın bir sorunu var
bunlar oynamak istemiyor ciddi söylüyorum ya adamlar koşmuyor koşmuyor arkadaşlar 8 hafta buyunca aklınızda ne kaldı adrianın manisa maçındaki gol pası başka 8 hafta bıyunca bişey hatırlıyormusun?

exelans_25
27.10.2011, 00:14
takımımız rezalet durumda rezalet.alternatifsiz kadro var.denizden o golü yediğimizde yerin dibine girdim

Ahmet F. Zengin
27.10.2011, 00:14
Transferler Her Zaman Tutmayabilir.

Genelde Bize Gelen Futbolcular Gelmeden Önce Messi Ronaldo Bize Gelince Hepsi Serkan Balcı Kesiliyor.

Örneğin Jaja Gelmeden Önce 40 Metreden Attığı Golleri Geçtim Ceza Sahası Dışından Bile Doğru Dürüst Golü Olmadı.

Bugün Gs'de De Gördük Bu Durumu. Muslera Resman Kova Çıktı.

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:15
futbol mücadele işi koşu işi bizim oyuncular koşmuyor deniz elini kolunu sallıyarak gol atıyor bir oyuncumuz dur demiyor

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:15
Girayın nesini beğendiniz, denizle beraber koşsa belki kaleciyle beraber kapatırlardı orda denizi. Bakıyorlar deniz top yöneliyor kaleye doğru peşine gidiyor. Ayıp ya nasıl defans bunlar Glo ve Giray !
Burak 2.yarı gayet istekliydi. Evet sonda 2 pozisyon kaçırdı ama ilkinde iyi vurdu diğerinde zaten önünde kalmadı.

halil ibo
27.10.2011, 00:16
En önemli transfer elindekini kaybetmemektir.Bilnçli bir yönetim böyle yapardı.Hocada öyle istiyordu.Olmadı !
Yerleri doldu mu ? Hayır dolmadı.Devre arası transferler ilaç olabilir mi ? Bana göre hayır.
Yapılacak şey herşeyin normal akışına dönmesini beklemek.Bu yoğun trafikte puan kayıplarını normal karşılayalım.
Ligi,play-off'u istiyorsak Ş.Liginden eleneceğiz başka yolu yok.Zaten bu şartlarda orada da başarı zor görünüyor.
Bir federasyonun bir takıma verebileceği cezanın en ağırını yaşıyoruz.İnsan canı dayanmaz buna.Futbolcularımız seyyah oldu dünyayı ve ülkemizi dolaşıp duruyorlar.Sabır az daha sabır...

Delibas
27.10.2011, 00:17
Maçı izleyemedim, youtubeda da bir tek penaltının görüntüleri var ki onun nesine penaltı verdi anlayamadım :confused:

Golleri izleyebileceğim bir yer varmı?

Edit: Buldum: http://www.youtube.com/watch?feature=iv&src_vid=AWVaYbUnvrI&annotation_id=annotation_134644&v=jKb3ZSKCvJE

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:18
Penaltı falan değil zaten, Delibas.
Yeniliyoruz, Zoko tabi oyunu çabuk başlatacak. Ordan 2.sarıdan attı onu. Sonrada uyduruk bir penaltı çaldı. Hafif çekme varda her maçta 10 tane olur böyle.

Bülent AKBULUT61
27.10.2011, 00:18
takımımız rezalet durumda rezalet.alternatifsiz kadro var.denizden o golü yediğimizde yerin dibine girdim

aklıma geldi bende diyorum benim aklımda ne vardı.Valla deniz gibi kazmadanda gol yedik ya adam tam kendi sahasından aldı geldi gol attı ya helal olsun bizim defansa ben tv'den nasıl seyrediyorsam bizim defansta öyle seyretti.ben yerin dibine girmekle kalmadı kendimden utandım

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:19
Yediğimiz 2.goldede Colman'ın pası attıktan sonra Alanzinho'ya bir bakışı var dönmeden önce küfür eder gibi.

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:19
umuta çok kişi kızıyordu zaman zaman bende kızıyordum .umut pres yapıyordu koşuyordu kaleci panik halinde topu dışarı atıyordu presi görünce defans oyuncuları topu ras gele vuruyorlardı......
şimdi bu haretleri kim yapıyor?kimse
burak milli takımda pres yapıyor kaleciyi ve defans oyuncuyu rahatsız ediyor bizde bu hareketleri yapmıyor
bence takımın şu haliyle serkan bu takıma şart.

Nihat Güneş
27.10.2011, 00:21
YAhu tamam defansa sallayalım da orda Deniz taş çatlasa 10 metre mesafe katetti, peki geriye kalan 90 metreyi bu adam nasıl tıngır mıngır geldi kardeşler. Defans dediğiniz şey takım halinde oluyor malesef.

Sefa
27.10.2011, 00:21
buradan izleyebilirsiniz http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri/trabzonspor2-antalyaspor2/68 görüntü güzel

Ligtv'nin sitesinden daha güzel görüntü.. Acun efendiye bak kapmış özetleri..

irfan61
27.10.2011, 00:22
aklıma geldi bende diyorum benim aklımda ne vardı.Valla deniz gibi kazmadanda gol yedik ya adam tam kendi sahasından aldı geldi gol attı ya helal olsun bizim defansa ben tv'den nasıl seyrediyorsam bizim defansta öyle seyretti.ben yerin dibine girmekle kalmadı kendimden utandımAbi Deniz kazması da gol normal ama Messi gibi orta saha dan alıp savunmayı yürüyerek geçmesi ve onu izleyen 4-5 odun bu takımın formasını giyiyor.

MahmutHSO
27.10.2011, 00:23
Sanırım Pawel ve Sapara uzun süre forma yüzü göremeyecek .

UĞUR DURTAŞ
bizim başkan çok yorum yapıyor hapishanedeki başkan konuşuyormuydu kocaman hayır bizim başkan her yere espriler yaparak konuşuyor demedimi selçuk egemen bizde diye merak etmeyin imza sözü aldık diye bugün dedi haftaya dedi bir ay sonra dedi devre arası dedi lig sonu dedi bizi yanılttı.....
isimlerini yazmak istemiyorum karar almıştım ama giden oyuncular dursaydı herşey farklı olurdu.

memozcan
acaba halil bayramdan önce gol atar mı?

UĞUR DURTAŞ
27.10.2011, 00:26
adriana verilen paradan haberi varmı acaba

bir tane ortası bizim oyunculara gitmedi ön direkte rakip karşıladı

kardeşim bir maçtada ortaya çık maçı al be ayıp ya

aynı şey volkan içinde halil içinde alanzinyo içinde,brozek içinde olmaz böyhle şey

kalavara
27.10.2011, 00:28
ilk maçtan beri söyleniyor burada, zokora,colman alternatifsiz. geçen maçta zokoranın dili dışarıdaydı, bu maç dinlendirelim dedik, bu sonuç ortaya çıktı. bu oyuncuların da kötü günü olacak, sakat olacaklar vs...göbekteki ikilin sağlam ve iyi olacak...sonra defansa iyi bir stoper ve iyi de bir santrafor alacaksın iş bitecek...
bu oyunla bu skor normal, kızmaya gerek yok, takımın haşadı çıktı neredeyse...bizim ligimiz asla bu kadar maç temposunu kaldırmaz arkadaş! bir de şl var ki, off ki ne off!

kızmaya gerek yok, düzelecektir!!!

Harun-61
Penalti Hikaye yani..

Burak penalti atmamali...!

Yine Antalya yine 1 puan :(

Sefa Murat Dokuz
Zokonun kırmızı gördüğü pozisyonda bile Adrian yanaşıp alıyor topu, açtığı orta ne öyle ortamı o, birde Colmanın duran toptaki ortasına bakın. Adrianda güçte yok mecal de yok. O Burakın kornerden gelen topu göz göre göre ona geliyor atamıyor vuruş komedi zaten.

yalniz adam
şimdi özete baktım...abicim çok acımasızsınız trabzonumuza karşı...biz 11 kişi devam etseydik büyük ihtimal maç bizimmiş...ha maçın tamamını izleyince bireysel sıkıntıları daha iyi kavrayacağım..ama var ya burak...ne adamsın ya...ne diyeyim gözlerim doluyor...bütün takımlar bizi kıskanmıyorsa ne olayım...sonuç olarak burak var problem yok...

Delibas
27.10.2011, 00:29
Nasıl gol yemişiz öyle ya anlamak mümkün değil, ya ciddiye almıyorlar maçları, ya da ciddi konsantre bozukluğu yaşıyorlar, öyle yorgunlukla, becerisizlikle açıklanacak birşey değil, takımın sorunu kafada, yoksa bence şampiyonluğa oynayacak bir kadro bu kadro. Erken toparlanabilirsek, devre arası da iyi iki üç takviye yaparsak şampiyonluğu sonuna kadar kovalar bu takım. Ama işte bu mental sorun neyse artık, ona bir derman bulmak lazım.

TS-Tiryaki
27.10.2011, 00:29
yedigimiz ilk gol tam komedi

Hamza Öztürk
27.10.2011, 00:32
acaba halil bayramdan önce gol atar mı?

hangi bayram? :) kurbani diyorsan zor ama ramazani diyorsun...belki derim

yalniz adam
27.10.2011, 00:33
bence denizin golünde defans doğru olanı yapmış...ofsayt taktiğini bozan durum topun çarpıp denizin önünde kalması...yani şans..ikinci golde zeytin efendi harika vurmuş tolganın yapacağı bir şey yok...

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:35
bence denizin golünde defans doğru olanı yapmış...ofsayt taktiğini bozan durum topun çarpıp denizin önünde kalması...yani şans..ikinci golde zeytin efendi harika vurmuş tolganın yapacağı bir şey yok...

Abi yapma deniz 70 metre top sürüyor yakınlaşıp bozmaya çalışan yok, Colman ucuyla dokunuyor 2 defansta denizle koşmuyor 1i bile denizle koşsa tolgayı öyle rahat geçemez , tolgayla 1 defans kapatır en azından.

2.golün başlangıcına bak Colman Alana atıyor alanda top alacak mecal yok rakip kapıyor tak tak gol zaten. Colman'ın arkasına dönmeden Alan'a bakışı gözlerden kaçmasın orda, sana pas atmaz olaydım der gibi.

Travelair
27.10.2011, 00:35
Yükü kaldıracak futbolcular bulmalıyız. Yükün altında kalanlar değil. Elbette takım yorgun. Ama hedefin neyse ona göre kadronu oluştur o zaman. Transferlerini de hoca yapsın, başkan veya x menejer değil

magicyattara
27.10.2011, 00:36
Penaltıda çekme mi var itme mi..sanki Giray'ı arkasından itmiş Uğur..kafaya çıkarken itilip pozisyonunu kaybetmiş..ben mi yanlış gördüm..:)

Armağan Dere
bu takım sadece Egemen'i arıyor..
Adrian acayip kötü oynadı ama,Colman da öleydi..
Bu akşam maçı Burak'tan başka kimse istemedi..

Ertan1982
Denizin golünde hata 100% ortasaha oyuncularda.Adamlar resmen Cezasahasina kadar koridor aciyorlar denize.Deniz onlari gectikten sonra kosmuyorlar bile.2 Gol güzel gol ama orda Zitouniyi tutacak adam nerde?

yanbeyi61
27.10.2011, 00:37
en iyi adamını satmak..........elindeki malın zekatını vermek gibidir...takımın içini temizler zakat gibi..........
tabi buna herkes inanmaz...inansa zaten burda kalkıp maç kritiği maç yorumu yapmaz....

elimizden gidenlerle ve bugun kazandıklarımıza bakalım...................bence kazançlıyız....ama tek sorun benim için .....şenol hoca...!!!

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:38
Colman'ın şu kötü hali 10 tane Adrian kadar oynadı yine.

SALDIRAY
27.10.2011, 00:39
Biz yoğun maç tempomuza göre iyiyiz. Sadece bireysel olarak Alanzinho,Pawel ve Adrian çok etkisiz. Keza Volkan'da eski Volkan değil. Bu adamlar adam gibi oynasa maçları rahat kazanırız. Adrian o paraları haketmiyor. Biz yorgun bir takımız. Peki gayse? Onlar bile evinde 4 yedi.

İsa
Volkan-Sapara-Colman-Alanzinho-Adrian

Hayranım Şenol Hocanın bu cesaretine:)

İbrahim Gökhun Öztürk
Adam topa basar çalım yer servete neden güldük dersiniz...Adam oyuncuyu karşılar hamle yapmasını beklerken kendi adamı topa girince rakibin önünde kalır suc yine girayda öyle mi? gülerek takip ediyorum bu yorumları...

Sürekli geçmişteki oyuncular olsaymış söyle olurdu yok böyle olurdu...Nerden biliyoruz? Bursa satmadı en iyi oyuncularını da ne yaptı şampiyon olduktan sonraki sezon?

Halil forvette oynamıyor ki gol atar mı endişesindesiniz...Sorunu bu konuda transfer edilirken ne için alındıgına bakarak bulabilirsiniz...Forvet oldugu için mi alındı? yoksa komple bir oyuncu oldugu için mi? ya da ne için alındı?

Paweldn sonra saparanında Şenol hocanın kararları sonucu alınmadıgını gördüm bugün..Sonunu da tıpkı pawel ya da m.çakır gibi görüyorum..Şenol hocamın, şu top kaybından baska birşey yapmayan alanzinho ya da vasatın bile altına inmiş serkana verdiği sansı, sapara için verdiğini göremiyorum malesef ...

Ferhatın üstüne gidilirse solbek sıkıntısı yaşamayız türk statüsü olarak...Bir R.Carlos olmaz ama vasatın altında da oynamaz düşüncesindeyim yıllardan bu yana..

Takımın en büyük sorununun mental oldugunu düşünüyorum..Ne yapacaklarından ya da yapmak istediklerinin farkında değilmişler gibi davranıyorlar..Haftalar geçiyor ama bir gram iyileşme yok taktik anlamında...Sistem yerini futbolcuların doğaçlamasına bırakmış...Zevk alınmayan bu görüntü iyileşir umarım en kısa zamanda..

Hamza Öztürk
27.10.2011, 00:40
Bu arkadaşın yorumlarını ilgiyle takip ediyorum. Hakikaten ince ayrıntılar yakalayan, sorgulayan, kendine ait fikirleri korkmadan endişelenmeden paylaşabilen birisi.

Ayrıca ağdalı sözcüklerden kaçınarak anlama akıcı bir hava katıyor. Yani yazdıklarını okuyunca insan içinden ister istemez seslendiriyor, o kadar duygulu anlatmış yani

Ekşide falan yazıyor musun kardeşim?

Tüm arkadaşlara selamlar.

yedik numarani ....ilk mesajda birini bukadat met ediyorsun vay be....tamam güzel yazmissinda sahte profille kendini övme

Armağan Dere

evet 2 gole neden oldu o cesaret..
Hani 96'da bastırın da bastırın..
ne diyim maça zokora ve halille başlasaydı yenerdik..

Ertan1982
Birde su haftada 2 mac muhabbetti var.Dünyada sadece bizimkiler sanki haftada 2 Mac yapiyorlar.Beyzadeler yoruluyor,kaldiramiyor.Asgari Ücretlen Günde 8-10 saat makine basinda durmuyorlar.Kaldirsinlar kiclarini ve Dolgun maaslarini hak etsinler.

Yasin Altuntas
Benim anlamadigim Hakem önce oynatiyor sona Orta geliyor top disari atiliyor ve Hakem ardindan Zokora'ya Sari Kart'i veriyor ??? Hani düdükten önce baslatti sen oynattin ve gol oldu diyelim sen o Stadtan nasil cikacaksin ???

Hakem bize karsi degil genel anlamda berbat ötesi bir mac yönetti.

tarsus
27.10.2011, 00:41
inşallah cl gruptan çıkarızda transferler yeniden şekillenir.alan ve tüm polonyalıları göndermeliyiz.antalya maçında ilk yarıdaki futbol bize yakışmadı,2.yarı burak sayesinde yüzümüz güldü.zokorayı yan hakemin uyarısıyla atan hakem kırımızıyı gösterdikten sonra yanlış yaptığını düşünerek uyduruk bir penaltıyla gönül almaya çalıştı.bu takımın böyle dandik penaltıyla değilde çatır çatır oynayarak puan almasını isterdim ama nerdeee:(

hüseyin1975
27.10.2011, 00:41

Bu YÜREK ancak biz Trabzonsporlularda var;)

İsa
27.10.2011, 00:43
Yoğun tempo fılan hıkaye

Ne ofansın nede defansın hakkını veremeyen oyuncuların çokluğu.

Stoperlerin yetersız oluşu.

Devre arasına kadar bu işkenceye devam...

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 00:43
yedik numarani ....ilk mesajda birini bukadat met ediyorsun vay be....tamam güzel yazmissinda sahte profille kendini övme

Hamza abi, yemin ediyorum o kişi ben değilim. Bugun kayıt olmuş birisi olarak girip kendimi mi öveceğim. Adminler burdaysa sesleniyorum, İP den falan girilen bilgisayardan o kişiler aynı kişi mi anlayabiliyor. Asla ve asla o kişi ben değilim. Gören bir admin varsa söylesin bunlar aynı kişi değil desin. Ben yıllardır bu forumda yazıyorum , kalkıp kendimi mi öveceğim.

lazibere
27.10.2011, 00:45
1 golde glovackının nasıl yanından geçtiğini gördunuz mu.. ya küfür etmek istemiyorum

İsa
27.10.2011, 00:45
Volkan bana bir sezonda 10 gol atamayacaksa yerim onun kabiliyetinı.

Volkan'ın bugun yaptığı isi ortalama bır sağ bek oyuncusu fazlasıyla yapar...

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 00:47
şenol güneş'in bahsettiği yorgunluk maçın 2. devresi olsa anlarız.

yorgunluk değil, kalite bu kadar

serkan, alanzinho, sapara, adrian , volkan

bu 5 li takımı ileriye götüremiyor.

Fatih Öztürk
Devre arasında bı kaç parazit,şenol hoca ıstıfa!dıyordu.nerde o parazıtler.

Nihat Güneş
Is madem yurek isi Cska macina da bu yurekle cikalim,nasil?

Ceyhun Dündar
27.10.2011, 00:49
denizin golünden sonra diyecek konuşacak söz bulamıyorum ayıptır böyle bir rahatlık nedir ya adam yaklasınca düşüreceksin

yalniz adam
27.10.2011, 00:49
Biz yoğun maç tempomuza göre iyiyiz. Sadece bireysel olarak Alanzinho,Pawel ve Adrian çok etkisiz. Keza Volkan'da eski Volkan değil. Bu adamlar adam gibi oynasa maçları rahat kazanırız. Adrian o paraları haketmiyor. Biz yorgun bir takımız. Peki gayse? Onlar bile evinde 4 yedi.

milyon yuroluk gs bir de değil mi...arkalarından ağıt yaktığımız selçuk ceyhun enginin oynadığı salatasaray...biz mükemmeliyetçi taraftarız...bazen kızıyorum ama bu tavır bizi zinde tutuyor...

asilhamsi
27.10.2011, 00:50
hakem beni cok guldurdu..

Bize verdigi penaltı neydi oyle..Rezaletin daha ne sekillerini görecegiz acaba..

Fatih Öztürk
27.10.2011, 00:52
Görüldüğü gibi çift ön liberoyla orta sahayı rahat forse edıyoruz.şenol hocada insan hata yapabılır.Alanzınhodan derhal kurtulmamız lazım.bu kadar gereksız futbolcu olurmu.zokora süper lıgın en domıne oyuncusu.kırmızı kart onun değıl hakemın salaklığıydı.

Yaşar
27.10.2011, 00:52
Birde su haftada 2 mac muhabbetti var.Dünyada sadece bizimkiler sanki haftada 2 Mac yapiyorlar.Beyzadeler yoruluyor,kaldiramiyor.Asgari Ücretlen Günde 8-10 saat makine basinda durmuyorlar.Kaldirsinlar kiclarini ve Dolgun maaslarini hak etsinler.

Dünyada sadece bizim oyuncular haftada 3 maç yapmıyor.
Ama haftada 3 maç yapan Dünya takımlarının 25-30 kişilik geniş kadroları olduğundan sıkıntı yaşamıyorlar.
Biz 14-15 kişiden yararlanmaya çalışıyoruz.
O yüzden ilk yarıda takım yürüyemiyecek vaziyetteydi.

asilhamsi
27.10.2011, 00:54
bu arada ne oldu bizim genis kadro..

Meger okadar da genis degilmis..

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 00:54
4 maç 8 gol yedik , bu hiçte normal değil..

artık , takım çok kont atak yiyor.

gollerin çoğu basit top kayıplarından

İbrahim Gökhun Öztürk
27.10.2011, 00:55
Dünyada sadece bizim oyuncular haftada 3 maç yapmıyor.
Ama haftada 3 maç yapan Dünya takımlarının 25-30 kişilik geniş kadroları olduğundan sıkıntı yaşamıyorlar.
Biz 14-15 kişiden yararlanmaya çalışıyoruz.
O yüzden ilk yarıda takım yürüyemiyecek vaziyetteydi.

Kadromuz geniş 30 kişi var..Yöneticilerimizin övündüğü bir şey bu :)

Sefaenes
27.10.2011, 00:55
Deniz Barisin attigi gol takimin forvet disinda hepsinin sucu var hepsi bakiyor Deniz gibi kazma ne yapacak diye. Hayatinda böyle rahat gol atmamistir deniz. Kac oyuncuyu rezil etti öyle teknik sifir olan biri.
Alan, serkan, Pavel oynadigi futbolu selcuk, eren oyniyamazmi. Pavel yaptigi hareketlerini paf dan bir gence versek daha iyi olur.

Fatih Öztürk
27.10.2011, 00:56
penaltı pozısyonunda Antalyasporlu 7 numara her kımse,frıkıkte top havadayken Gırayın üzerıne çullanıyor.penaltının ağababasıdır bu hareket.

Mustafa Ayazoğlu
son 4 maç yenilen 8 gol farklı olsa bile rakibin taktiği aynı

ilerde top kaybı, pres yapmıyor orta saha (zokora hariç)

KONTRATAK oynuyor rakipler.

yorumsuz6117
Sapara yatmaya gelmiş......

Furkan Dündar
27.10.2011, 00:57
Geniş kadro dedikleri nerelerde gören duyan ?
benim gördüğüm kişileer hep aynı yazık adamlar yorgunlukdan ölecekk

Yaşar
27.10.2011, 00:57
Kadromuz geniş 30 kişi var..Yöneticilerimizin övündüğü bir şey bu :)
Kadro geniş idi.
Oynayabilecek ve takıma katkı yapabilecek oyunculardan yararlanamıyoruz.
Vittek, Henrique, Barış Özbek ve Piotr sakat.
Hele bu maçta 2. yarıdaki baskıda Vittek olsaydı maçı çevirirdik.

yorumsuz6117
27.10.2011, 00:58
Şenol Güneş : Takım yok ki ilk yarıda sahada

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 00:59
1. serkan
2. alanzinho
3. sapara
4. adrian
5. volkan
6. pawel

çok az verim alıyoruz !

serkan geçen yıl ilk yarı neydi öyle? kaç asist ile oynuyordu ? şimdi ?

Fatih ÇOLAK
27.10.2011, 00:59

Belki erken olacak ama bencede...

Yaşar
27.10.2011, 01:00
Sol tarafı Ferhat ve Cech'e emanet etmemiz gerekiyor ara transfer kadar.

matrix5782
27.10.2011, 01:00

tesisleri görünce sığır çoban domates organik tarım...:) Çiftlik Sanmış Diğerleri gibi.

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 01:02
burak , arkasında çok iyi bir 10 numara lazım.. adrian yetersiz.

yattara'nın yeri dolmadı.. takımı ileri taşıyan tutan futbolcu yok.

lee sonrası , sol açığımız hiç olmadı onu eksiklik saymıyorum.

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 01:02
5 yıldır bu forumda yazıyorum, başıma ilk kez böyle birşey geldi. Kötü hissettim kendimi, gerçekten bir admin varsa İP'den falan açıklama yapsa sevinirim. 5 senedir Trabzonspor maçlarının çoğunu izlerim, eleştirileri,övgülerimi bu forumda yazıyorum. Genelde oyuncular hakkında çoğu kişiyle aynı görüşte olmam diye de defalarca eleştirilirim. Beni forumda olup , BMN organizasyonlarından tanıyan büyüklerimiz de var, böyle anlamsız bir hareketi yapacak birisi asla değilim. Şu anda Ankara Cebeci Süngübayır TT NET 78.161.165.159 http://www.ip-numaram.com/ burası böyle gösteriyor burdan bağlanıyorum.

Bir admin varsa gerçekten bu saçmalığı gün yüzüne çıkarsın gerçekten , canımı sıktı bu saçmalık.

exelans_25
27.10.2011, 01:05
ah jaja ah yerine aldıkları adam birebirde adam geçmekten aciz.burak da bir yere kadar artık resmen burakspor olduk bu durum canımı sıkıyor

Yaşar
27.10.2011, 01:07
Adrian ve jaja kıyaslanmaması gereken oyuncular.
Hem mevki olarak, hem de hatkı olarak.
jaja gizli forvet gibi oynuyordu bu takımda.
Adrian ise klasik ortasaha oyuncusu.
Ama ben hala yeteneklerini göstereceğini ve sabredilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 01:07
SAPARA

Transfer olduğum dönemde fizik olarak hazır değildim. Takım haricinde kişisel idmanlar yapmak gerekiyordu. Hala da yapıyorum. Yavaş yavaş tempoyu yakalamam lazım. Fiziksel olarak kapatmam gereken açıklar var

ADRIAN

Kendi performansım hakkında şunu söyleyebilirim. Daha iyi olabileceğimi düşünüyorum. Maçın ilk yarısında pas yerine şut atmayı denedim. Kötü bir şut oldu. Bu durumu performansımla bağdaştıramayız. Daha iyi olabileceğimi düşünüyorum”

PAWEL

Son haftalarda aldığımız puan kayıplarının ardından biraz sorunlarımız olduğu söylenebilir. Defansif pozisyonda eksiğimiz olabilir ama girdiğimiz pozisyonları da değerlendiremiyoruz.

Suçlu aramaya gerek yok.

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 01:09
jaja , ayağındaki topu faul almadan kaptırmıyordu.. ve topu ileriye taşıyabiliyor, tutabiliyordu.

şuanda bu özellikte oyuncumuz yok.

exelans_25
he bir de umutu kesinlikle arıyor bu takım ne olursa olsun

TAMTÜRK61
Deniz Barisin attigi gol takimin forvet disinda hepsinin sucu var hepsi bakiyor Deniz gibi kazma ne yapacak diye. Hayatinda böyle rahat gol atmamistir deniz. Kac oyuncuyu rezil etti öyle teknik sifir olan biri.
Alan, serkan, Pavel oynadigi futbolu selcuk, eren oyniyamazmi. Pavel yaptigi hareketlerini paf dan bir gence versek daha iyi olur.

evet, böyle saçma bir gol yenilir mi? Bizim 1461 Trabzonspor bile böyle bir gol yemezdi.. Bu takım geçen yılı mumla arıyor. Özellikle Jaja olsaydı , daha kolay gollre atardık,şimdi ise Burak' a bağlıyız...

yüregimts
27.10.2011, 01:10
Hoca artık şu ereni sercanı aykutu oynatsın pawel pas vermeye korkuyo göksunu alsınlar yapsın bişeyler artık alternatip yok..Volkanın bişey yaptııgı yok Alan buna keza...

lazibere
27.10.2011, 01:10
Kötü oynuyoruz Futbolculamızı yorgun değiller sadece kötü oynuyorlar

TOLGA: Bu defansın arkasında yıldızlaşırsın yada bl gol yersin, ıkısıde var..

GLOWACKİ : Lütfen bu adamı oynatmayın, Bu adamın stoper olduğunu falan da sanmıyorum. Sürekli yer ve adam kaçırıyor. 2 yıldır takımda yaşı da kemale erdi ama bir defans oyuncusunun bu yaşta bu kadar etkisiz ve pasif olmasını hazmedemiyorum. Bir kere el kol hareketi yapar bir adam , nede olsa ağabeysin ayıp yaaa..Yerine biziris bulunmalı

GİRAY: Üzgünüm ki, sürekli farkı kişilerle ve acemi kişilerle oynuyorsun.Bu takıma katkını ve ınancını biliyorum. Şansın Glovackı ve Mustafa gibi acemilerle oynmak zorunda kalman

FERHAT: Şu ana kadar sol bekte oynayanlar içersinde en azından oynayanlardan daha iyisin..As olamayacaksın ama asla da kadro dışında olmaman lazım. Geçen hafta maç boyunca yaptığın ortalar bike benım için yeterli. 3 senedir oynayanların yapamadığı kadar cesaretlisin

SAPARA: Ne zaman Ankaragücünden oyuncu aldık da işe yaradı.. Murat Tosun, Mehmet Çakır , Sapara, Vittek, kesinlikle trabzonspor forması sana bir kaç gömlek fazla geliyor..Attınız imzaları ve yattınız.. Son gun ve son saatte aldığın topçu bu kadar olur. vay beım taraftarıma ki, Dunya yıldızı almış kadar sevindik.

VOLKAN: En çok ben sevindim alınmana ama maalesef halı saha topçususun. Pres yapmıyor, topa basmıyor ve kendini çok büyük oyuncu sanıyorsun ama Biz yattara gibi top canbazını bile koşmuor diye takımdan kesitk..O varken her maçta 5-6 orta ve rtkili orta yapmasına , Rüzgar gibi adam geçmesine rağmen. Sen onun yarısı bile değilsin ama o bücür boyunla 5 kişinin içinden geçmeye kalkıyorsun. Umarım bu tavrın taım içinde sana karşı bircepheleşmeye yol açmaz. Ayrıca ayda yılda bir maç oynamana, Bursa maçında neden oynatılmadığın konuşulmasına rağmen, Yani önemli oyuncu vasfi verilmesine rağmen, Bugun yaptıkların daha doğrusu yapmadıklarınla ne kadar sıradan oyuncu olduğunu göstermiş oldun

COLMAN: Bu sene sadece İnter maçında top oynadın, Mücadele gücün eskisi gibi değil, Top kapmıyor ve hızlı çıkmıyorsun. Sana çok güveniyorum ama sen bu guvenleri lakait tavırlarla sabote ediyorsun.. Tabi kiminle oynadığında da onemli, Bu akşam Denizin senın yanında geçerek topu oraya kadar sürmesine müsade etmemeliydin. Ceza sahasına girerken topa dokunmamalıydın. Dokunayım da nereye gderse gitsin paslarından. Tıpkı CSKA da yaptığın pas hatası gibi.

SERKAN: Kım ne düşünürse düşünsün.. Yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen, yetenekli lanların neler yaptıklarını görünce, En azndan topa basıp, koşan ve iyi işler ve yürekten oynadığı için sana kızmıyacağım.. Tekrar ediyorum. 30 küsür yaşındakı ve yeteneklerizaten kısıtlı olan bir oyuncuya kızacağınıza... VOLKAN denen top canmazına kızın....

ADRİAN: maalesef benı yanıltıyorsun. korkak oynuyorsun, İleriyi destekleyemiyor ve Yoruluyorsun. Ne zaman 90 dakka aynı tempooda kalacaksın. Bursa maçında çıktın...Şimdi de tamamladın ama sadece 50 dakka oynayabiliyorsun.. Ne yiyor ve neyle besleniyorsunuz. Sizi alanlar, Sizin Fiik gücünüzü görmüyorlar mı?? Görüyorlarsa neden artmıyor, Artmıyorsa neden bizdesin???

BURAK: Söyleyecek fazla lafım yok, Bu akşam, CSKA maçını düşünerek pasf modda bekleyen bir oyuncu gbi başladın Buna da hakkın vardır. kendini orda da ispat etmek için.. Sana iş düzşmez sandın ama 2 tane yiyince mecburen daha fazla koşmak zorunda kaldın.. SEnden başka gol atacak yok bu takımda.. Bari sen kendine iyi bak... Sakın şımarma:))

ZOKORA: Bir maç oynamadın , dandık goller yedik.. Devre arasında ne bok yiyeceğiz bilmiyorum gideceksin ya...sana dinlenmek haram, kart cezalısı olmaktan başka... En iyisini yaptın.. SEn değil Şenol hoca düşünsün...

HALİL: Umut'un gidişine sevinenler, senden sezonda 30 go atmanı beklediler..Umut her sene 15 gol atar 10 asist yapardı.. Halıl sen kaç gol atacaksın.. Yada senı umut tan iyi yapan ne?? Yada UMuta küfredenler??? Bu takımda Buraktan başka 6-7-8 gibi gol atacak bir tane oyuncu söyleyin..Hepsine razıyım

BROZEK: Kaç maç oynadın, kaç dakka oynadın bilmiyorum, Ama bu halinle bize yaramazsın. Bir ekre dizlerini büküp yerde yatttığını görmedim. Forman bile kirlenmiyor.. Yürek yok sende birader.. Siz Polonyalıları bize kım kakaladı bilmiyorum ama Glowackı de sizden iyi para kazanmıştır...

ALANZİNYO: jaja nın yaptığını, Yani kendini göndertmek için herşeiy yapıyorsun. G...t kadar boyunla uydyruk toplara çıkıyor, Ölümcül yerlerde pas hataları yapıyorsun. Senın kadar kötüoynasam bana halı sahada bile forma vermezler

memmedaga
27.10.2011, 01:11
bunyamin sen nasil bir hiyarsin

yalniz adam
bir jajamız yok artık niye kabullenmiyorsunuz...yok gitti..attaya gitti...ne yapalım... :)

Fatih Öztürk
ilk yarıda sahaya çıkarılan kadro şenol hocanın fıyaskosudur.volkan her pozısyonda yalnız bırakıldı.keza Burak orta alana çok geldı top almak icın.5'lı orta sahada Alanzınho,colman,sapara,Adrian,volkan..ne alakaysa.top kullanan çok ama kapan yok.Antalya gıbı pasıf ötesı orta alanı durduramadık.zokora gıbı top çalan,oyunu çıft yönlü düşünen adamı nasıl kulübede tutar hoca anlamıyorum.dakıka 2,Alanzınho 40 sanıyede 3 kere pas hatası yapıyor.takım resmen 10 kışı oynadı.

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 01:12
he bir de umutu kesinlikle arıyor bu takım ne olursa olsun

% 100

gol atmasa bile ilerde basıyor, rakibin ileri fazla çıkmasını engelliyordu.

yanbeyi61
27.10.2011, 01:13
penaltı konusunda çok yanılan oldu...........penaltı haklı kararmış...çok net çıkdı yorumda..ve farklı kamera çekiminde

Sefa Murat Dokuz
27.10.2011, 01:16
Bir admin çıkıp da gerçeği açıklayana kadar, Ganita hariç Foruma yazmayı bırakıyorum. KAYA adlı yöneticiye mesaj attım umarım ilgilenir.

SEDAT
27.10.2011, 01:16
- Jaja yokmuş felan filan , siz nasıl bir taraftarsınız yahu , bazen utanıyorum bazı adamlarla aynı renklere aşık olduğum için , Şenol Hoca bazı şeyler yapmaya çalışıyor bu kısıtlı kadroyla , İnter'i yendimi iyiydi ama değilmi , nankör insanlar...

Fanatik34
27.10.2011, 01:18
Senol Hoca elestirilmez degil belki ama burada yapilan elestiriler...komik diyeyim! Haaa transfer konusunda düdügünü öttüremiyor maalesef...

Her ne kadar futbolcular milyonlar kazaniyorsa da 3-4 günde bir mac yapmak, cok zor. Futbolcular Makine degil, kaldi ki makineler bile yeri geldiginde bozuluyor!
Örnek mi? Zokora...yilda 50-55 mac yapmaya alismis biri, eger dili disarida oynuyorsa:rolleyes:

Diger kisma gelelim:

Haftada 2 mac demek -> 5 gün antrenman demek -> 2 gün taktik desek -> kaldi geriye 3 gün

Bu 3 günde futolculara izin mi verceksin, onlara özel calisma mi yaptiracaksin, onlari maclara motive mi edeceksin???

Fatih Öztürk
27.10.2011, 01:19
Burak Yılmaz kardeşımiz şampıyonlar Liginde bızı gruptan çıkaracak.

Mustafa Ayazoğlu
27.10.2011, 01:21
Senol Hoca elestirilmez degil belki ama burada yapilan elestiriler...komik diyeyim! Haaa transfer konusunda düdügünü öttüremiyor maalesef...

Her ne kadar futbolcular milyonlar kazaniyorsa da 3-4 günde bir mac yapmak, cok zor. Futbolcular Makine degil, kaldi ki makineler bile yeri geldiginde bozuluyor!
Örnek mi? Zokora...yilda 50-55 mac yapmaya alismis biri, eger dili disarida oynuyorsa:rolleyes:

Diger kisma gelelim:

Haftada 2 mac demek -> 5 gün antrenman demek -> 2 gün taktik desek -> kaldi geriye 3 gün

Bu 3 günde futolculara izin mi verceksin, onlara özel calisma mi yaptiracaksin, onlari maclara motive mi edeceksin???

şenol güneş eleştirilmez değil,
sapara fiziksel olarak iyi değilim diyor sen 11 de oynatıyorsun , elinde daha iyi olan yok mu ?

barış ataş falan var, savaşçı

eren var !

sercan var !

yalniz adam
27.10.2011, 01:23
Burak Yılmaz kardeşımiz şampıyonlar Liginde bızı gruptan çıkaracak.

inşallahurrahman...klavyemden aldın..:D

Travelair
27.10.2011, 01:24
Basıp top alacak ve kullanacak futbolcularla futbol yürür. Gerisin geriye gidenlerle ya da sürekli top ve mücadele kaybedenlerle değil

Hasan Cubukcu
27.10.2011, 01:26
- Jaja yokmuş felan filan , siz nasıl bir taraftarsınız yahu , bazen utanıyorum bazı adamlarla aynı renklere aşık olduğum için , Şenol Hoca bazı şeyler yapmaya çalışıyor bu kısıtlı kadroyla , İnter'i yendimi iyiydi ama değilmi , nankör insanlar...

fazla söze gerek yok :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

bügün mci izlerkene biriris senol hocaya basladi küfür etmeye ondan sonra ben ona dedim bir daha küfür edersen bende sana küfür ederim diye bir daha sesini duymadim !!! nebicim taraftariz biz iyiykene iyi biraz kötü oldumu hemen yik yak la biraz sabir yahuu pilot takim cikarmaya ugrasiyor laaaaa biraz sabir daha yavas yavas oturur takim ama bizim insan 1 mac lan 6 puan istiyor !!!

Mert Oğuzlu61
27.10.2011, 01:27
eren sercan aykut diyorsunuzda, birisi geçen sene buca da kadroya giremiyordu diğeri bank asyadan geldi ceyhun un tank versiyonu ne kadar katkı yapabilirki ? geriye eren kalıyor, solda onu ozan ipek gibi kullanabiliriz belki bir yıldız kazanırız o konuda haklısınızda şimdi boş yere bağırmayada gerek yok kulübede doğru düzgün adam yok ! hafta boyunca antremanda şenol hoca izliyor bu adamları biz değil !

Fanatik34
27.10.2011, 01:28
şenol güneş eleştirilmez değil,
sapara fiziksel olarak iyi değilim diyor sen 11 de oynatıyorsun , elinde daha iyi olan yok mu ?

barış ataş falan var, savaşçı

eren var !

sercan var !Eren´i daha hazirlik kampinda cok zayif buldum..takima girebilmesi icin daha cok zamana ihtiyaci var. Yasadigi sakatlik yüzünden iyi bir yükleme de yapamadi yanilmiyorsam.

Hoca Sercan´i daha cok forvet hattinda degerlendiriyordu ama simdi niye oynatmiyor? Antrenmanlari seyredeneler daha iyi bilir!

Ortada bir gercek var: Su an lig icin 15-16 oyuncuya, CL icinde sadece 12 oyuncuya sahibiz!

DeAgLeMaNyAq
27.10.2011, 01:29
Dikkat ediyorum da ne zaman puan kaybı yaşasak yerli futbolcularımızın hiçbiri flaş röportajlara ve basın toplantılarına katılmıyor hep yabancılar ortaya atılıyor. Bu oyuncuları Altuğ Atalay belirliyor lâkin yerli oyuncuların da baskısıyla bu durumun gerçekleştiğini zannediyorum. Galip gelince konuşmak güzel ama puan kaybında da ortaya çıkıp kameraların karşısında özeleştiri yapmayı bilmek gerek...

Armağan Dere
27.10.2011, 01:31
Şenol Hocanın vardır bi bildiği
Egemen gittikten sonra bi stoper aldıramadı..
vardır bi bildiği!..
Mustafa+Giray+Glovacki<2.Egemen..
Mustafa çeyrek egemen diğerlerini siz hesaplayın..

yalniz adam
27.10.2011, 01:31
deniz diyor ki şans eseri önümde kaldı colmanın dokunuşuyla...millet defansın ağzına etti...