PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Fatih
26.10.2011, 22:30
''Bu sene takımdan bir şey beklemeyin''

Şenol Güneş

Batuhan
26.10.2011, 22:31
Glowacki, Colman, Zokora, Celustka kalsın; Pawel, Piotr, Alanzinho gitsin. Gerisi koskocaman bir soru işareti.

batugol
valla ben adrianla aynı takımda oynasaydım
maç sonunda bir güzel döverdim

Sefa Murat Dokuz
Burak'la Zokora'yı çekeceksin kenara ötekilere çok sağlam para cezası vereceksin bu ne yahu, bitsede gitsek edası 5. dk da olur mu oyuncularda !

nakzo
bitti yenilmekten iyidir
Ne hallere düştük koca Trabzon kendi sahasında kıçı kırık antalyadan aldığı beraberliğe seviniyor .Olsun yüce konfiçyusumus var ya o bize yeter hallere bak ya hasta ediyosunuz admı yemin ederim ulan sizi izleyince hayattan soğuyorum.

sametaydin
Adrian beni çıldırttı.

Şenol hoca demekki yanlış kadro çıkartmış. 2. yarıdaki kadroyla maça çıkmış olsak maçı rahat alırdık.

Hakem bana göre zokorayı saçma şekilde dışarı attı. Bize verdiği penaltı bana göre penaltı değildi. Daha doğrusu ben bişey göremedim orada çok karışıktı.

pReN@_61
o isi gec sen...
3 haftadir herkes forumda oyuncular dinlensin diye haykiriyor.
hocamiz oyuncuyu dinlendirince de suclu oluyor.
Cok güzel taraftariz, helal olsun bize.
Ne güzel söyledin.Ağzına sağlık..

yorumsuz6117
Burak 2-0 Antalyaspor

DePaR
ıdriyın + alanzi + sapara yı toplasak bir jaja edermi ÇOk bilinmeyenli denklem :)

calavera
Burak şampiyonlar liginde son 3 maçta 2 tane gol atsın, seneye tutamayız, kesin Avrupa'ya gider.

cemoli5408
4-2-3-1 iptaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaallllllllllllllll şenol hocam duy sesimi

4-4-1-1 veya 5-3-2 tam bize göre sistemler. bu 4-2-3-1 sisteminde resmen 6-0-0-4 oynuyoruz orta saha yok. jaja tarzı adam olsa bu sistmimiz iş yapar ama orta sahada ofansif beyin yok.

zaferyıldız
Turkiyedeki futbol takimi yoneticilerinin
futbol takimi taraftarlarina layik olmadiklari
kesin
AMA her klupte ayni

Erbay
Burak hariç ileride iyi bir tane adamımız yok.

Barış Burak
26.10.2011, 22:32
Ben sezonun başından beri söylediğimi söylüyorum, stoper mevkiisi hariç her mevkiinin oyuncuları geçen seneki oyunculardan daha iyi. yine söylüyorum daha iyi.

Sorun oyuncu kalitesinde değil,sorun takım görüntüsünde,takım olamadık ve olamamak doğaldır.Bu yeni kurulan bir takımın ilk senesi.

Reddedebilirsiniz ama gerçek şudur ki yeni kurulan takımlar bir sezon geçmeden oturmaz.

Ben yine bunu söylüyorum,yenilsekte bunu söyleyecektim.

Ve bazen geriden gelmek önemlidir.Puan kaybedebilirsin ama yeni bir takım geriden geliyorsa takım olma yolunda adımlar atıyor ve bu adımlar büyük adımlar demektir...

Sen dik oyna Trabzonsporum.Dik oynayasın hep.

Burak Yılmazda güzel bir cevap vermiş oldu ama; bu ülkenin hakemleri hakem olmadan önce adam olabilmeli.

Kendimce son bir dipnot: Devre arasında bu takımın geçen seneden iyi olduğunu söyleyen mallar nerde demişti birisi,isim verip teşhir etmek de gururumdur,Helvacı61.

Sinirlenip insanlara hakareti herkes edebilir,örneğin sana,senin dediğin gibi bir hakaretle cevap verebilirim.Ama o zaman ikimizin birbirimizden bir farkı kalmaz,sen düşünmek istemeden cevap veriyorsun ve ya düşünemeden cevap veriyorsun diye ben sana aynı terbiyesizliği yapmam RENKTAŞIM.

Ne kadar futbol uleması olursanız olun,bu oyunu çok iyi bilmeyen biri olarak şunu diyebilirim ki, bu takım iyi takım ve kötü oynadığı zamanda bile geri gelebilmesi mesafe aldırır.

Saygılar.

Serdar A
İyi günde ve iyi günde , sağlıkta ve sağlıkta seni hep seveceğime söz veriyorum Trabzonsporum .

Salidani
umarım polonyalılar en yakın zamanda ülkelerine dönerler.yakıma bir olumlu katkıları yok.takımda sonucu değiştirecek oyuncu var mı? cevap belli çok düşünmeye gerek yok.

Helvacı61
bu takım play ofa kalamaz anca orta sıralarda oynar oda burak yılmaz iyi olursa 30 yıldır bu kadar kötü trabzonspor ilk defa izledim
hakem kötü maç yönetti birde penaltı yarattı.

yorumsuz6117
Burak'la Zokora'yı çekeceksin kenara ötekilere çok sağlam para cezası vereceksin bu ne yahu, bitsede gitsek edası 5. dk da olur mu oyuncularda !

Yönetimin Allah belasını..

Taha Muhammet
kime ceza veriyosa versin hoca kimi kadro dışı bırakıosa bıraksın böyle gol yenmez herkes bireysel oynuyor gidip kahveden adamm toplasan defans daha sağlam olur

Necmi6161
halil ve zokorayı dinlendiriyor kendine göre, 30 dkdan sonra oyuna alıyor. 11 de başlatsana be! ha 30 dk dinlenmiş ha oynamış ne fark edecek.

marek cech i niye oynatmazsın onuda anlamam. adama bir garezin mi var anlamadım ?

Berat Akçay
26.10.2011, 22:33
o isi gec sen...
3 haftadir herkes forumda oyuncular dinlensin diye haykiriyor.
hocamiz oyuncuyu dinlendirince de suclu oluyor.
Cok güzel taraftariz, helal olsun bize.
Aynısını yazdım.Zokora dinlensin diye bas bas bağırdık.Yedeğe aldı diye İSTİFA yazan oldu.

Tamam Şenol Güneş'i eleştirin ama birazda anlayışla karşılayın.Kadroda boş oyuncular var .+ Takımın iskeleti bozulmuş.Yeniden yapılanma içine girdi takım.Şenol Güneş'in yaptıklarını unutmayalım.Tekrar gönderirsek Trabzonspor çok zor toparlanır !!

Vkgz
alternatiflerimiz olması lazım adam nezamana kadar kurtaracak bizi
kesinlikle çok kötüyüz. kadro tercihleri çok kötü hocanın

MaDDoX_61
İyi günde ve iyi günde , sağlıkta ve sağlıkta seni hep seveceğime söz veriyorum Trabzonsporum .

herkes mücadele etti sadece ilk yarım saat ciddiye almadılar o kadar.

ahamitokutan
ben ikinci yarıda 10 kişi ile ilk yarı alanzinho ile 11 kişi! nin oynadığı oyunda pek fark göremedim.hatta 10 kişi daha iyi oynadık.hala 11de oynatmaya devam edecek mi şenol hoca bilmiyorum ama alanzinho bankasyada bile 11 çıkamaz.bu kadar söylüyorum.ve adrian.kesinlikle yılın kazığısın buna kanaat getirdim.senin yaptığın kadarını eminim sezer badur da yapardı.aranızdaki fark sen 5 milyon euroluk bi adamsın...

balli_kuymak
Adrian,Colman,Volkan ve Alanzinho takımı sabote ediyor rezalet top oynuyorlar..

Punisher-61
ne diyorsn kardeşim sen kime ne anlatıyorsn çözüm yolu şenol güneş istifa mı saçma sapan akıl tutlması geçirmeyin futbolu ve istikraırı öğrenin ondan sonra yorum yaın bişe bildinz yok anca konusun

hani istikrar??? gecen sene nerdeydik simdi nerdeyiz??? neyse bosver... senol hocanin tek istikrari serkan ve alanzinho...

ve sunuda söylim ben senol hocanin istifa etmesini istedigim falan yok...ama elestirmek yasak degil bazi konularda takimi düzeltmesi lazim... bence bircok hatalari oluyor ve bu hatalari nedense hep tekrarlaniyor.

macka61
26.10.2011, 22:34
o kadar değil u takıma zaman vermeliyiz geçen seneki takım 3 seneden beri birlikte oynuyolardı tamam bazı olumsuzluklar var ama düzeltilemeyecek şeyler değil

Ilelioglu
Transfer icin devre arasini beklemeliyiz mecburen. Yönetim ne desek bos suan icin.

Ama teknik heyet kendine bir ceki düzen vermeli...

Bu mactaki su orta sahaya bir bakin...

--------Sapara------Colman-------

------Adrian-----------Alan--------

:rolleyes:

Tam 3 hatta Colman'i da sayarsak aslinda 4 tane hücümcü orta saha ile ciktigimizi görebiliriz.

Peki ya mactan önce ne demistik?

Beraberlik kokuyor. Karambolden yiyebiliriz yanliz.

Duran toplar büyük önem tasiyorlar bu macta. Özellikle orta saha direncli olmali. Orta sahada duvar örmeliyiz ve ileride baski kurmaliyiz. Cok zor bir mac daha.

Bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

------------------------Tolga----------------------

Celustka-------Giray--------------Mustafa-----Cech

-----------Serkan------Aykut------Colman----------

Burak-----------------Adrian------------------Volkan

-----------------------Halil-------------------------

..
..

Özge
Nasıl bir hakemdi yaa?Hatalarını penaltıyı vererek ödemeye çalıştı resmen.

Barış Burak
Yahu nerde bu Adrian top saklayamıyor fizik yok derken, çok iyi top saklıyor diyen futbol dehaları.

Ben burdayım...Estagfirullah deha diyemem kendime,ama iltifatın için teşekkür ederim...

yalniz adam
geçen seneden sonra böyle olumsuz yorumlar yapmanız normal...araya kadar sabredeceğiz arkadaşlar...ha aldeniro sen anladın :)

yorumsuz6117
Burak olmasa ligin dibindeydik..

UĞUR DURTAŞ
--biz avrupa maçlarını kaldıramıyoruz kondisyon yok
--adrian bir adam gibi orta yapamadı hepsi rakibe
--kaç tane korner var hepsi sıfır
--onur iyileşmeli tolga bulutların üstünde
--ferhata kalmış sol bek vaybe
--burak süper değilmi bence değil milli takımda pres var bizde yok niçin?
--brozek kim arkadaşlar
--volkan ligin şu anda en formsuz oyuncusu
--lütfen arkadaşlar serkana sitem etmeyin takımın tek koşan mücadele eden kişi
--hiç beğenmemedim takımı şenoş hoca ve ekibi bir şey vermiyor takıma
hocalar olmasa takım bundan kötü oynayamaz

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 22:35
Şenol Hoca takımı dinlendirmek zorundaydı , oyunculardaki ruhsuzluğa bakın ya, bu adamların yarısı bizim takımda oynayacak seviyede değil yarısıda ruhsuz !

Ali Yerlikaya
1-şükredelim bu maç için.

2-eğer şikebahçe yarınki maçı kazanırsa bu senenin şampiyonu olur.

Bu senenin sampiyonumu...???

Fener bu ligde misafir, yani siralamadiki yerine ciddiye almayin rakibimiz olan GS bu hafta yenildi biz 1 puan aldik, yarinki macin sonucu pekde muhim degil nede olsa skor ne olursa olsun en gec bir ay sonra bu maci BJK yenmis sayilcak...

FC-ST-PAULI-61
Ne Serkani ya hala serkani mi ilk onbire yaziyorsun.Gerci Takimda Adam gibi Oyuncu yok neredeyse

balli_kuymak
Adrian ikinci ligde anca oynar kardeşim kendinizi boşuna kandırmayın..

vatandas61
herkes mücadele etti sadece ilk yarım saat ciddiye almadılar o kadar.

okadar dedigin 30 dk zaten is bitti

komdere
ilk yenilen golü sadece halısahada eşekler yer
maçla ilgili konuşacak çok şey var ama yenilen ilk golü abim gibi sevdiğim Şenol Hoca'ya adıyorum.
Bravo hocam...
Bravo...

Taner Uykuçeken
Maçın en kötüsü Hakemin Perfonmansı, Alanzinho nun bie önüne geçti bu haliyle
bizim takımda herkesiz aksine Adrian değil ben Colman diyorum
kötü bile denmez oyununa yerlerde resmen

Vkgz
26.10.2011, 22:36
elbetteki düzeltilmeyecek şeyler değil ama hocanın daha akıllı kadro secimleri yapması lazım, daha alternatifli taktik belirlemesi lazım

Taha Muhammet
jajaya verilen 5 milyonla adrina verilen 5.5 milyonu ciddi şekilde düşünmeye başladım volkana zaten birşey demiyorum 3 çalım atıor ya 3. de kaptırıyor yada sıfıra inip kaleciye orta açıo colman naptığı belirsiz defans hattı yok orta saha yok takımda burak olmasa küme düşeriz herhalde

Cem Zırıh
Evet sizde farketmişsinizdirki bu seneki tek taktiğimiz Burağın önüne atılan uzun toplar... Yani bir nevi küçük takım taktiği... Geçen seneki gibi hücumdan başlayan pres anlayışının yerlerinde de Volkan gibi yerden kalkamayan, Alanzinho gibi sözde kıvrak ama pas atma becerisi minimum olan oyuncular yüzünden yeller esmekte. Burağa attığı goller nedeniyle verilen haklı destek onuda biraz şımartmış görünmekte 30-40 metreden rasgele vuruşlar yapma alışkanığında.
Velhasıl kelam maçtan puan çıkartsak bile -ki zor- sanki bizi kötü bekliyor.

cokmu seviyorsun mourinho yu ?

sessizkral_1
kusura bakma ama SAÇMALAMIŞSIN !!

Bu mantığa göre tek taktiği messinin ayağına top atmak olan barcelona..

tek taktiği alex in önüne top atmak olan fenerbahçe

tek taktiği ronaldonun önüne top atmak olan real madrid ?

Her takımda bazı oyuncular öne çıkar.Burak da onlardan birisi.

Bugün maçın 2. yarısında 16 tane şut çekmişiz.Maçın toplamında en az 20 pozisyonumuz var. (bu bu sezon en çok pozisyona girme rekoru sanırım)

ve bunların bir çoğunda burak yok.

Mesela adrianın , halilin volkanın bir çok pozisyonu vardı.

Golleri burağın atması Trabzonspor = Burak anlamına gelmez.Bu bir takım oyunudur.

Bugün en az 15 kanat akını vardı bunları görmemek saçmalık.

Ayrıca varsın senin dediğin olsun ve tek işi burağın önüne top atmak olan bir takım olsun.Elinizde Türkiyenin en iyi en formda forveti varsa bunu yapmıyorsanız bu işi bilmiyorsunuz.

sametaydin

Evet bugün hepsi kötüydü.

Onun dışında ben halile değinmek istiyorum. Ya arkadaş sen bomboş durumdası önüne çok güzel toplar atıldı onlara vuramıyorsan hangi toplara vuracaksın merak ediyorum. Topa dokunamıyorsun bile.

Bu takımda buraktan başka gol atacak adam yok buna bir çare bulunması lazım. o da şenol güneşin işi.

lazibere
Geçen sezon bu haftalarda neden oynuyor diye küfür yiyen BURAK

Bu sene bu hafta eğer takımın en iyisi ve tek oyuncusu oluyorsa bu Trabzonspor'un iyiliğini değil ne kadar geri gittiğimizi gösterir..

Burak yoksa İlk 5 e girmek bile hayal

vatandas61
bize acilen serkan, adrian ve alanzinho nun yerine adam lazim.

ilyskm
Colman 1. Golde asist yaptı, alanzinho da 2. Golde asist yaptı ts2 as2
Tebrikler şenol hoca bize bu heyecanı yaşattığın için...

Sefa Murat Dokuz
Ben burdayım...Estagfirullah deha diyemem kendime,ama iltifatın için teşekkür ederim...

Adrian futbol topunu gerçek manada bile saklayamaz, 5 milyon euro verdiğin adamın bir yeteneği olur be. Şahsi tavrım yok kimseye, bu adamı alanlara ve körü körüne bağlanıp birşey bekleyenlere tepkim !

A.Kemal Göksu
Ya adrian dediğin adamı Polonya'dan almışsın, yetenekli olduğu belli. Fakat Polonya ile bizim ligin temposu bir değil. Birde 3 günde maç oynuyor adam zaten maç oynamadığı zamanda yolculuk yapıyor. Keza diğerleride öyle.Zokora gibi adam son haftalarda yorgunluktan dolayı formu düştü, ona birşey yok. Ama Adrian'a gelince yaramaz.

Erbay
En büyük sorun orta sahada. Hem atak başlatırken hem de rakibi karşılarken takım görüntüsünü kaybettirecek kadar kötü orta sahamız.

MuratJ
26.10.2011, 22:37
ersun yanal tarafından kurulan sağlam iskelette başarı yakalayan şenol güneş yazın yönetimin yanlışlarına ses çıkarmayarak onlara uyarak belkide tarihin en iyi iskeletlerinden birinin yok olmasına izin verdi. kendisi bir kadro kurdu. zokora ve burak olmasa kurduğu kadro geçen sene ki gs den fazla iş yapamaz. bu bir gerçek. ya bi kere jaja gibi adamın gönderilmesine kabul eden bir hoca hakkında, adrianı o paraya illa aldıran bi hoca hakkında ne diyebilirim ki. şampişyonlar liginden oynayacaksın giray glo ve mustafa dan oluşan stoperlerle sezona başlamayı kabul edeceksin. hocam baştan vermişsiniz siz bu sezonu.

Tunay ERDEM
26.10.2011, 22:38
aynen öyle, takımın bütün amacı topu burak'ın önüne atıp posizyona sokmak. yıl 2011 ve futbol dehası hocamızın taktiği ne yazıkki bu.

vatandas61
jajayi bize 8 milyona teklif etseler alirmisiniz almazmisiniz?

Barış Bağcıoğlu

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış: başkabirşey değil

TheCrow
ilk yenilen golü sadece halısahada eşekler yer
maçla ilgili konuşacak çok şey var ama yenilen ilk golü abim gibi sevdiğim Şenol Hoca'ya adıyorum.
Bravo hocam...
Bravo...

Pardon hoca ne yapacaktı bu gole?.."Arkadaşlar rakip stoper kendi kale önünden yürüyerek gelip topla bizim kaleye girebilir, aman dikkat" mı diyecekti, ne gibi bir önlem alacaktı?.. Bu golü sahadakilere izletip bir aylık maaşlarını keseceksin, Giray'ın 5 aylık maaşını keseceksin, beyfendi kendisi son adam rakibin önünden çekildiği yetmiyormuş gibi diğerlerine de girmeyin diye işaret ediyor, sanki arkasında takımın kalesi değil de babasının fındık harmanı var...

Chiko
Ayrica yeni geldiginde ben de dahil bir cok kisi, Halil'in aradigimiz golcü olmadigini söyledik.
Mücadelesine bayiliyorum ama son vuruslari ayni Umut gibi. Halil'den bu sene cok gol beklemeyelim.

Ilelioglu
halil ve zokorayı dinlendiriyor kendine göre, 30 dkdan sonra oyuna alıyor. 11 de başlatsana be! ha 30 dk dinlenmiş ha oynamış ne fark edecek.

marek cech i niye oynatmazsın onuda anlamam. adama bir garezin mi var anlamadım ?

Halil yoksa Pawel oynar. Zoko yoksa ya Serkan ya Aykut yada Baris oynar.

Ama Halil'in yerine Alan, Zoko'nun yerinede Sapara'yi oynatirsan, Celustka varken Serkan'i sag bek oynatirsan 20 dakikada 2-0 yenik duruma düsersin.

Yoksa Zoko'nun dinlenmesi kadar dogal birsey olamaz.

..

Yasin Altuntas
ALanzinho'ya HER mac sonra küfür eden Taraftarimiz simdi Adrian'i yine begenmitir. DIle kolay 5 Milyon saydik bu Oyuncuya ama hic bir özelligi yok. Saka maka 78 Hafta bekledik ama bir elde sayilacak kadar birak iyi maci iyi poziyonu var.

sametaydin
Jaja, umut, egemen, selçuk.

Hepsini bu yıl arıyoruz...

GULER
26.10.2011, 22:39
Arkadaslar golleri yukleyecek birisi var mi?

Taha Muhammet
--biz avrupa maçlarını kaldıramıyoruz kondisyon yok
--adrian bir adam gibi orta yapamadı hepsi rakibe
--kaç tane korner var hepsi sıfır
--onur iyileşmeli tolga bulutların üstünde
--ferhata kalmış sol bek vaybe
--burak süper değilmi bence değil milli takımda pres var bizde yok niçin?
--brozek kim arkadaşlar
--volkan ligin şu anda en formsuz oyuncusu
--lütfen arkadaşlar serkana sitem etmeyin takımın tek koşan mücadele eden kişi
--hiç beğenmemedim takımı şenoş hoca ve ekibi bir şey vermiyor takıma
hocalar olmasa takım bundan kötü oynayamaz

tek bir tane korner tehlikeliydi oda burağın adrina kullandığı korner kaleye valdes de gelse bu defansla birşey yapamaz serkana laf etmiceksek ferhata nasıl edelim o da koştu

komdere
Maçın kahramanı olarak Colman'ı seçiyorum. Süper oynadı, iki gol attırdı, trabzon'un bir gollük pozisyonunu da müthiş kesti. Aferin ona, seneye bize gelsin. Bir de ayna veriririz eline, saçını tarar durur..

Eto'o
Dedigim cikti omer

littlebighorn
herkes adriana takmış ama sapara, alanzinho, volkan hatta colman'a ne demeli?

Fatih
Zokora dinlendirilsin diyenler şimdi neden oynatılmadı diyor ilginç...

Erbay
İnanın başka hiçbir planımız yok.

lazibere

Kesinlikle katılıyorum

Bu futbolcular kesinlikle hesaplarını başka maçlaragöre yapıyorlar..

Adrian 'ın zaten gücü de yokya

Alanzinyo bence gitmek istiyor

Volkan, top oynamayı unutmuş kendini halı sahada sanıyor

Colman sadece şampiyonlar ligini düşünüyor

inadina61_08
burada alan hakkında yazılanlara katılsamda sabır ile düzelir diyordum; benim için de artık alan defteri kapanmalı, boşuna kontenjan dolduruyor, adrian hakkında mücadele adam kovalamam olayı var, Şenol Güneş değilmi Burağı burak tolgayı tolga; Onuru Onur yapan, Colmandan defansif ve ofansif işler yaptıran, Adrian konusunda da Şenol Hoca Olmasa bir dakika durmasın derim...
Volkan'ı bu akşam beğendim birileri kızacak belki ama daha iyi olacaktır çok yoruldu, onunda Adam kovalaması gerekiyor, eksikleri var ama yerli kalitesi açısından çok önemli olacak...
Zokora takımda bire birlerde güçlü tek futbolcu sanki bizim oyuncular kibar aile çocuğu gibi girmiyorlar dişe dişlere...
Şenol GÜneş bir 5 yıl daha bu takımda kalmalı sonra yönetici olsun isterim, tek eksiği artık transferler konusunda para yetki herşeyi eline almalı, sadri Şenerin transfer peşine düşmesi engellenmeli...
bu futbolu oynamaya devam edersek taraftarlar GELMEZZZZ...

vatandas61
26.10.2011, 22:40
alan + adrian 9 milyon €. 9 milyona ne topcu alinir be.

MuratJ
anasını sattığımın defans hattıda lütfen artık değişmesin yeter. her maç en az 2 gol yememizin nedeni bu!

celustka-giray-glo-cech

önce bu hat yazılsın kalanlar sonradan seçilsin.

tayfun, ferhat, glowacki, sezer, barış, barış, piotr, pawel, sapara, vittek bu tarz adamlar bizim takımızda diye utanıyorum. aralarında hiçbir takımın bonservis parası bile vermeyecek olduğu isimler var. devre arasını beklemeden fesh işlemleri başlasın. bunlardan herhangi biri devre arasından sonra bu takımda kalsın. bu takımdan hiçbirşey olmaz.

2 stoper, 1 solbek, 1 ortasaha, 1 kanat, 1 santrafor transferleri yapılmalı devre arasında

Nytre
rahatsız bu takım !

Ahmet KESKİN
arkadaşlar penaltı pozisyonu nasıl oldu elle mi kestiler kimi düşürdüler anlatırmısnız....

memozcan
Maçın en kötüsü Hakemin Perfonmansı, Alanzinho nun bie önüne geçti bu haliyle
bizim takımda herkesiz aksine Adrian değil ben Colman diyorum
kötü bile denmez oyununa yerlerde resmen
renktaş yapmayın ayakta kalan tek oyuncu oydu...

Engin Koltuk
süper harika muhteşem Şenol hocayı anında yerin dibine sokmuşsunuz? nasıl oldu bu? Geçen seneki aynı Şenol Hoca değil mi? Uyanalım artık bu takım başka takım geçen seneyle alakası yok ve yapacakları belli. Dua edelim de ilk 4 e girelim ara transferde de bir iki takviye ile belki bir şeyler olur.

Ayrıca şunu unutmayalım iki kulvarda yarışmak kolay iş değil..

Taner Uykuçeken
Pardon hoca ne yapacaktı bu gole?.."Arkadaşlar rakip stoper kendi kale önünden yürüyerek gelip topla bizim kaleye girebilir, aman dikkat" mı diyecekti, ne gibi bir önlem alacaktı?.. Bu golü sahadakilere izletip bir aylık maaşlarını keseceksin, Giray'ın 5 aylık maaşını keseceksin, beyfendi kendisi son adam rakibin önünden çekildiği yetmiyormuş gibi diğerlerine de girmeyin diye işaret ediyor, sanki arkasında takımın kalesi değil de babasının fındık harmanı var...

Deniz kendi yarı sahasından aldı topu Giraydan önce Orta sahada basmamız lazımdı yani yine Colman yine Colman

ÇaGaTaY
26.10.2011, 22:41
Zokora nın yediği sarı kartı sorgulamalıyız...

Ligde 1 maçta kaç defa bir böyle pozisyon olur? Bir oyuncu hakem düdüğünü beklemeden topa vurduğunda sarı kart gördüğünü ben ilk defa görüyorum. Hele ki bu oyuncu sarı kartı olan bir oyuncu.. Kesinlikle kasıtlı verilen bir karar..

Aynı kartı emre belezoğluna verebilir miydi acaba??

lazibere
Bu takımda

BURAK ve ZOKORA haricinde Kım oynanarsa oynasın benım için bir diğerinden artısı yoktur

Sefa Murat Dokuz
Şenol Güneş'e , Yönetimin yaptığı her transfere okey dediği için kızıyorum. Sahaya çıkardığı 11 için değil. Mutlaka dinlendirmesi gereken zaman gelmişti artık Zoko yu falan.
Yönetime Jaja gibi adam gönderilip yerine Adrianı aldıkları için çok ama çok kızıyorumü, yahu madem Jaja'yı sattın orta sahaya bir tane kuvvetli adam al, Adrian kim ya, Topu 3 saniye ayağında tutsa 4.saniye rakip kesin allır. Fizik olarak 0.
Oyunculardada gram ruh yok. Gs 4-2 yenildi ama bizim topçulardan çok daha fazla mücadele etti.

EROS87
colman-sapara-alanzinho-volkan-adrian 5 lisinin aynı andan sahaya çıkması savunulacak birşey değil bana kalırsa.
denizin attığı golün izahı yok. slolom yaptı herif.

çok yanlış bir orta sahayla çıktık. zokorayla başlamadı diye hocaya sallamak doğru değil, dinlendirmek istemiştir ancak onun yerine doğru tercihi sahaya sürdüğünü düşünmüyorum.

stoper transferinin yapılmamasından daha çok geçen sene colman-selçuk un alternatifsziliğinden yakınırken aynı tablonun bu sezon da colman-zokora alternatifsizliğiyle yaşanması tartışılmalıydı.

Helvacı61
inanamıyorum bu kadar rezil bir takım bir daha trabzonspor göremez hatta trübindeki taraftarlar bile çok rezil 2-0 olana kadar kimse maçal ilgilenmedi. sanki memeleketi o çok bilmişler kurtaracak

batugol
bu ''geniş'' kadro maç temposunu kaldıramıyor
şenol hoca oynatmadıklarını ligde oynatmaya başlamalı artık
bu adamlar sahadakilerden daha kötü olamaz

Berberoğlu
Tek taktiğin Burak'a top atmak olmasını eleştirebilirsin belki ama "ilk 5'e girer mi?' sorusu ağır kaçmış bence, hem de başlığa yazmışsın o soruyu..

Ayrıca Henrique düzeldiğinde oyun taktiğimizde epeyce değişiklikler olacağını düşünüyorum...

bordo08
26.10.2011, 22:42
Bu akşamın özlü sözü adriyana 5 miliyon verilirmi...;)

Cska maçında ayakta kalan ve birşeyler yapan tek oyuncuydu..

Kesinlikle kalitesiz bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum daha çok yorgun gibiydi..

Antep maçında zokora yok ama bu maçtan daha kolay geçeceğini düşünüyorum sakin olup top tutmayı başarabilirsek kazanırız...

Uzun zamandır avni akerde hangi maçı rahat kazandıkki şimdi şaşırıp küplere biniyorsunuz enteresansınız...

Toraman
Takımda her biri lider özellikli Egemen'i Selçuk'u Jaja'yı Engin'i sudan sebeplerle elden kaçıracaksın elinde kala kala bir Burak kalacak transfere Zokora ve Celutska haricinde dişe dokunur bir oyuncu transfer etmeyeceksin koskoca sezona Giray Glowacki'yle başlayacaksın. Sonra her gördüğün kameraya şaka yapacaksın. Sadri Başkan artık senden de şakalarından da sıkıldım

komdere

pardon takımı ben mi kurdum, baştan sona kabahatli, fena çuvalladı bu maçta. futbolcuların kötü olması hocanın kötü olması gerçeğini değiştirmez. bu maç ona hiç yakışmadı.

ThePatriot61
Yine Burak, helal olsun. Bu gidisle Fatih Tekke gibi 30 gol barajini asacak.

mahmuter61
Antep'in aldığı Muhammet Demir bu çocuk bize gelmek icin Bursa da kadro disi kaldi Eren ile! Biri Antep'te şov yapıyor, digeri bizde tribünde sanirim amigoluk yapıyor! Hocaya bundan kızıyoruz, bunda art niyet aramaya gerek yok. Bukadarda eleştiri olacak elbette.

ilyskm
Jajanın bacakları sadrinin ve şenolun gözüne girsin gözüne

Ahmet KESKİN
arkadaşlar penaltı pozisyonu nasıl oldu elle mi kestiler kimi düşürdüler anlatırmısnız....

vatandas61

yerlerde bile sürünse kötü bir zokorayi herzaman tercih ederim.
Orta sahanin yükünü cekiyor, yeri geliyor taktik fauller yapip oyunu sogutuyor.
Oynamayinca da neler oluyor gördük. Alanzinhoyu bu haliyle kadroya bile almam.
adriani da yedek oynatirim, yerine kim oynarsa oynasil fark etmez, bundan kötü oynamaz

Ilelioglu
26.10.2011, 22:43
Şenol Güneş'e , Yönetimin yaptığı her transfere okey dediği için kızıyorum. Sahaya çıkardığı 11 için değil. Mutlaka dinlendirmesi gereken zaman gelmişti artık Zoko yu falan.
Yönetime Jaja gibi adam gönderilip yerine Adrianı aldıkları için çok ama çok kızıyorumü, yahu madem Jaja'yı sattın orta sahaya bir tane kuvvetli adam al, Adrian kim ya, Topu 3 saniye ayağında tutsa 4.saniye rakip kesin allır. Fizik olarak 0.
Oyunculardada gram ruh yok. Gs 4-2 yenildi ama bizim topçulardan çok daha fazla mücadele etti.

Zoko dinlensin zaten ya adam kac mactir öldü ama onun yerine Sapara oynar mi Halil'in yerine Alan oynar mi ya? Akil var mantik var. Sorun burada.

Emirhan Makul
Bu ne ya yine herkes sevgilisinlen kavga edince eski sevgilierini anar gibi başlamış jajaya selçuğa egemene felan :D

Barış Burak
Adrian futbol topunu gerçek manada bile saklayamaz, 5 milyon euro verdiğin adamın bir yeteneği olur be. Şahsi tavrım yok kimseye, bu adamı alanlara ve körü körüne bağlanıp birşey bekleyenlere tepkim !

Ben Adrian'ın bir yeteneği olduğuna inanıyorum.Nasıl Jaja'ya Teofilo'ya inanıyorsam.

Teofilo ilk geldiğinde ofsaytın ne olduğunu bilmiyor dediler,takıma uyum sağlıyamıyor dedik,bu koşamaz dediler,bir kampa girsin dedik,ama şunu söyleyeyim biz Teo'yu anlayanlar azınlıktaydık...

Ne oldu peki? Teo kampını gördü, ve gerçek bir santrofor olduğunu gösterdi,onun gibi bitirici vuruşa sahip kaç oyuncu geldi? Ne oldu peki? Teoya laf giydirenler,ofsayt bilmiyor diyenler Teo avatarı yaptı profillerinde,gittiğinde ise hata Teonun dedik,bu sefer de herkes Teoya sahip çıktı hatalı olmasına rağmen...

Jaja geldi,bu adam iyidir bekleyin dedik,Liverpool maçından sonra demedikleri kalmadı,ısınana kadar takıma neler söylenmedi,ne oldu sonra? Jaja disiplinsizlik yaptığında,Trabzonspor sistem takımı olmalıdır,disiplinsiz oyuncunun sistem takımında işi yok dedik,bu sefer de herkes Jajaya sahip çıktı...

Demek istediğim şey,''bak renktaş ben her zaman doğru biliyorum'' demek değil,asla öyle bir kibrim olamaz.Ama oyuncuya hemen bu karar verilemez..Takım daha takım olamamış ki oyuncu kalitesini nasıl göstersin?Gerçekten sabretmek gerekir.

Ben belki Adrian hakkında yanlış gözlem yapıyorum,bunun farkına şimdi varamam,ama farkına varıp kesin olarak emin olduğum birşey var ki; Adriana bugün ne deniyorsa dün Jajaya dendi,evvelsi gün Teofiloya...

BMNde de tarih sürekli tekerrür ediyor yani.Demek istediğim bu.

highlander
2-0 geriden 2-2'ye ulaşmak takdir edilmeli.Ama eleştirilecek de çok şey var sanki.Giray ve Glowacki iyi değiller.Ferhat iyi değil.Serkan iyi değil.Ortasaha çok top kaybediyor.Pres yapamıyor.Adrian kaleye iyi yaklaşıyor ama bir türlü etkili ortalar yapamıyor.Volkan Şen'e neden o kadar para verdik anlamak zor.Oyuncularımız isteksiz.Mücadele etme arzusu az.Şenol hoca (senelerce hocamız olarak kalır umarım.) isteksiz görünüyor.O sakin,olgun ve akil tavırları daha sinirli ve inatçı bir hale dönüşmüş gibi.Yöneticilerden bazıları gereksiz polemik yaratıyorlar.Akıllı ve mantıklı konuşmuyorlar.Sanki klübümüz topyekün bir sıkıntı içinde.Biz taraftarlar dahil herkes bir silkinmeli.Yoksa geriye gidiyoruz gibi...

Mustafa Ayazoğlu
şenol güneş anlamak mümkün değil

takımı sürekli 9 kişi oynatıyor

alanzinho ve serkan ilk 11 oynayacak durumda değil.

memozcan
26.10.2011, 22:44
şenol hocaya bu oyunculara sabrından dolayı altın plaket ve yılın sabır adamı ödülü verilmesini teklif ediyorum, ben olsam sahaya girer alana tekme tokat, volkana sille tokat...

Barış Bağcıoğlu
ersun yanal tarafından kurulan sağlam iskelette başarı yakalayan şenol güneş yazın yönetimin yanlışlarına ses çıkarmayarak onlara uyarak belkide tarihin en iyi iskeletlerinden birinin yok olmasına izin verdi. kendisi bir kadro kurdu. zokora ve burak olmasa kurduğu kadro geçen sene ki gs den fazla iş yapamaz. bu bir gerçek. ya bi kere jaja gibi adamın gönderilmesine kabul eden bir hoca hakkında, adrianı o paraya illa aldıran bi hoca hakkında ne diyebilirim ki. şampişyonlar liginden oynayacaksın giray glo ve mustafa dan oluşan stoperlerle sezona başlamayı kabul edeceksin. hocam baştan vermişsiniz siz bu sezonu.

bırak kalmak isteyen kalırdı paraya ve istanbula satan futbolculculardan mı bahsediyorsun adamlar 2.000.000 imza atmadılar siz ne diyorsunuz.

transferler için denecek tek söz zokora celuska ve ceh diğerleri kaldır at adrian ? hala

lazibere
CSKA maçını kesin kazanacağımızı düşünerek, Ligdekı butun kazanımlarımızı yemeye devam

Aynı şeyi geçen sezon Türkiye kupasında yaptık

Beşiktaşa komple yedek çıktık ,, Fener karşı madara olduk

Şimdi de habire yedeklerle oynaya devam et şenol Hoca..

KÖKSAL AYDIN
Bence takıma taktik verilemediği için başka çare olmadığından tek bunu yapabiliyorlar.

TheCrow
Deniz kendi yarı sahasından aldı topu Giraydan önce Orta sahada basmamız lazımdı yani yine Colman yine Colman

Adam kaleye girene kadar topa tek dokunan kişi Colman idi. Stoper dediğin uyanık olur, kaya gibi durur, üzerine gelen rakibe yol açmaz.

hüseyin1975
Sürekli cikardigi Oyuncuyu neden yinede ISRARLA ilk 11'de oynatiyor?
Demekki Kadro derinligi ve Kalitesi HIKAYE.

Mustafa Ayazoğlu
alanzinho ve serkan

takımın performansını olumsuz etkiliyor, gerek top kayıpları gerek hantal oluşları

sessizkral_1
26.10.2011, 22:45
Bence ne giray ne glowacki bu takımın stoperi değildir.

h@msi61
Bu ne ya yine herkes sevgilisinlen kavga edince eski sevgilierini anar gibi başlamış jajaya selçuğa egemene felan :D

Emirhan gordun mu Sedat Agcay'i, bir komutan gibi yonetti takimini...

memozcan
orda colmanın yanındaki kişi zokora olmayınca orayı kullanacak kişi yani saparayı ben o pozisyonda karede bile göremedim...

sametaydin

Hocam ben son birkaç maçtır zokorayı iyi bulmadım. Ama bunun yolu bu mudur? Bizim takımın hangi kadroyla maça çıkacağını maç saati öğreniyoruz. Şenol hoca üst üste iki kere aynı kadro ile maça çıkmamıştır. Böyle takım kurulur mu?

Her ne kadar kötü olursa olsun alternatifsiz mevki de zokora ilk 11 başlamalıydı bir kere. Sapara o mevkinin oyuncusu olmadığı belli. Benim bildiğim sapara ofansif bir oyuncu zaten. Geriden top bile alamadı. Ben diğer kadroyu iyi buldum ama eldeki kadronun da bu şekilde iyi kullanılmadığı yönünde düşüncem var.

vatandas61
tolgayada iki cift laf etmek gerekiyor, su real madrid haberleri ciktigindan beri kurtardigi birtek top yok. Süper oynadigi maclarda tebrik etmesini biliyoruz ama artistlik yaparsa da elestirmek gerek.
Gecen hafta müthis zamanlama hatasi yapip golü yedik, bugün de hicbirtane top cikaramadi

bariskaratas
zokora yı oynatmıyorsa hoca neden aykutu oynatmadı yerine
colman resmen tek basına mucadale etti orta sahada
ondan sonra da colmana sallayanlar cıkar

MaDDoX_61
maçı 30.dakikadan sonra tekrar izleyin

haltun
başarılı bir sistemi niye eleştiriyorsunuz, tek sistemizide yok etmek yerine bekleyin burak zaten bizim uzaylılar mı kaçırcak anlamıyorumki, daha henrique de gelecek
bi sakin olun

Meydan 08
ya bu takıma karşı gol yiyor ya takımlar aklım almıyor ya oynamak yok topa basmak yok ileri top taşıyım yok dakika 80i geçmişş takım daha yana geri oynuyo böyle bişey yok ya çıldıracam ya kafaları neyin yiyeceem :) bu iş böyle gitmeyecek valla maç falan kazanamyız söylenecek söz yok sadece küfür ediyorum gelişi güzel :)

lazibere
sadri Şener '' Çok geniş bir kadromuz var '''

Evet geniş kadro...

Zokora ve yedek takım yoklarda

cemoli5408
bizim takıma üç tane at gibi zaanci(bakın zenci demiyorum) alacaksın, serkan alanzinho gibi fizik gücü çok altta olan adamları yollayacaksın, sistemi 4-4-1-1 veya 4-5-1 e çevireceksin, bak ozaman antalyayıda alayınıda mahfetmiyomuyuz..

Erbay
İçeride maça başlayışımıza ne denir bilmiyorum. Bildiğin cenaze havası.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2011, 22:46
antep maçının bir önemi yok

hedef maçı cska moskova maçı

fakat alanzinho ve serkan ile başlarsa hoca işimiz zor.

ysfemr
yönetim mac biletlerinin yarı parasını taraftara iade etse bari her mac ilkyarılar podyuma cıkmas manken gibi geziyor topcular taraftara karsı bu kadar terbiyesizlik yapılmaz ya ondan sonra yalvar dur sahada ömercim az acele titacım yatma kalk bu nedir ya bizim ekranda verdigimiz mucadeleyi futbolcuyum diye sahaya cıkan topcu vermıyo senol hoca artık adam gıbı bır uyarı yapmalı takıma...

A.Kemal Göksu
La nedir Jaja Jaja. Şimdi kötü birşey diyeceğim ceza verecekler bana. Ulan adam elinde şampanya şişesiyle araba sürüyordu. Azmı sövdük Jaja'ya da.Ha dersin bir Egemen,Selçuk onları anlarım. Yemişim Jaja'yı Jaja kim?

Taner Uykuçeken
renktaş yapmayın ayakta kalan tek oyuncu oydu...

ayakta kalan derken yediğimiz gollere bir daha bakalım 2 sindede sebep Colman
ilkinde Denize refaket ediyor tam ceza sahamıza gelince topa ayağını uzatıyor Denize pası veren Colman orda Deniz geçmedi Stoperleri

ikinci Goldede pozisyonun başlangıcında yine Colman var

hücumda Colmanla başlayan bir pozisyonumuz varmıydı Saparada çıktıktan sonra Orta sahada oyunu yönlendirmesi lazım hep kaçak güreşiyor

haltun
2 avansı fazla verdik zaman yetmedi !!

Fatih
26.10.2011, 22:47
yerlerde bile sürünse kötü bir zokorayi herzaman tercih ederim.
Orta sahanin yükünü cekiyor, yeri geliyor taktik fauller yapip oyunu sogutuyor.
Oynamayinca da neler oluyor gördük. Alanzinhoyu bu haliyle kadroya bile almam.
adriani da yedek oynatirim, yerine kim oynarsa oynasil fark etmez, bundan kötü oynamaz

Ben de oynatılmasından yanayım da adamın dayanma gücü var değil mi?

Nytre
futbolcu izle(yeme)me komitesi ne iş yapar ? acaba şimdi yaptıklarından memnunlar mı ? cukkaladıkları parayı rahat yiyebiliyorlar mı ?

vicdansız insan çok var trabzonsporda !

TSunami_69
yaa her hafta aynı senaryo bu nedir yaaa... alanzinho ilk 11 topçusu değil değil değil. şenol hocaya saygım sonsuz ama ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim... hep söylüyorum alan ilk 11 başladı mı etkisiz eleman ,, 70 den sonra girdi mi kurtarıcıdır

Taha Muhammet
Ben Adrian'ın bir yeteneği olduğuna inanıyorum.Nasıl Jaja'ya Teofilo'ya inanıyorsam.

Teofilo ilk geldiğinde ofsaytın ne olduğunu bilmiyor dediler,takıma uyum sağlıyamıyor dedik,bu koşamaz dediler,bir kampa girsin dedik,ama şunu söyleyeyim biz Teo'yu anlayanlar azınlıktaydık...

Ne oldu peki? Teo kampını gördü, ve gerçek bir santrofor olduğunu gösterdi,onun gibi bitirici vuruşa sahip kaç oyuncu geldi? Ne oldu peki? Teoya laf giydirenler,ofsayt bilmiyor diyenler Teo avatarı yaptı profillerinde,gittiğinde ise hata Teonun dedik,bu sefer de herkes Teoya sahip çıktı hatalı olmasına rağmen...

Jaja geldi,bu adam iyidir bekleyin dedik,Liverpool maçından sonra demedikleri kalmadı,ısınana kadar takıma neler söylenmedi,ne oldu sonra? Jaja disiplinsizlik yaptığında,Trabzonspor sistem takımı olmalıdır,disiplinsiz oyuncunun sistem takımında işi yok dedik,bu sefer de herkes Jajaya sahip çıktı...

Demek istediğim şey,''bak renktaş ben her zaman doğru biliyorum'' demek değil,asla öyle bir kibrim olamaz.Ama oyuncuya hemen bu karar verilemez..Takım daha takım olamamış ki oyuncu kalitesini nasıl göstersin?Gerçekten sabretmek gerekir.

Ben belki Adrian hakkında yanlış gözlem yapıyorum,bunun farkına şimdi varamam,ama farkına varıp kesin olarak emin olduğum birşey var ki; Adriana bugün ne deniyorsa dün Jajaya dendi,evvelsi gün Teofiloya...

teofilo geldiğinde dünyanın en çok gol atan 4. oyuncusuydu adrian ne peki

memozcan
şenol güneş anlamak mümkün değil

takımı sürekli 9 kişi oynatıyor

alanzinho ve serkan ilk 11 oynayacak durumda değil.
kardeş serkanı bayılarak oynattığını sanmıyorum, yerli kadrodan adam yok ki başka... kontenjandan dolayı mecburen serkan oynamak zorunda...

cemoli5408
haftaya kalede alanzinho, defansta alanzinho, orta sahada alanzinho

Nevzat KAĞAN

Genel olarak ben de oyle dusunuyorum.ne yazik ki cok sevdigimiz hoca transferi bilmiyor.

Ahmet KESKİN

lazibere
26.10.2011, 22:48
Defans kurgumuz rezil durumda

İlk yediğimiz golu bu Ligde değil bank asya da yiyicek takım göremiyorum..

Her hafta söylediğim gibi

Defans sadece topu karşılamayı düşünüyor..

18 ın içinde, Rakibe vur diyerek olanak veren bir defans anlayışı olamaz.

Fatih
Hocam ben son birkaç maçtır zokorayı iyi bulmadım. Ama bunun yolu bu mudur? Bizim takımın hangi kadroyla maça çıkacağını maç saati öğreniyoruz. Şenol hoca üst üste iki kere aynı kadro ile maça çıkmamıştır. Böyle takım kurulur mu?

Her ne kadar kötü olursa olsun alternatifsiz mevki de zokora ilk 11 başlamalıydı bir kere. Sapara o mevkinin oyuncusu olmadığı belli. Benim bildiğim sapara ofansif bir oyuncu zaten. Geriden top bile alamadı. Ben diğer kadroyu iyi buldum ama eldeki kadronun da bu şekilde iyi kullanılmadığı yönünde düşüncem var.

Haklısın belki de Şenol Hoca kadroyu değerlendiremiyor...

Sefa Murat Dokuz

Teofilo ve Jaja başlıkları duruyorsa , Teofilo'ya Kayseri'de plasesi direğe vurduğu gün ilk kez izlediğimden beri hep destek verdim ve bu adam yetenekli dedim. Bu adamın vuruş tekniği var dedik.
Jaja Avni Akerde bir maçta sonradan girdi o da kalitesini orda kanıtlamıştı.Bu adamın creatifi çok yüksek dedik.
Adrian bu 2 oyuncudan çok daha çabuk formayı aldı, onlar çok bekledi alabilmek için. Ama adam benim şu özelliğim var diyemiyor. Adrian tam bir futbolcu değil. Jaja ve Teofilo güçlüydü bir kere Adrianda fizik bile yok. Ne olduğu belirsiz.
Jaja 4.5 m € , Teofilo 3 m€ ya alındı , Adrian 5.25 İkisinin de tek bacağı etmez.

Barış Bağcıoğlu
BMN de yazan lar iyiki tribünde değil sanki tribündekiler az farklı ama onlarda orada olsaydı rakip taraftarın avni akere gelmesine gerek kalmazdı.

Maçı izlemedeim ama belliki Şenol hoca taktiksel hata yapmış fakat 2. yarıdaki oyuncu değişiklikleriyle en azından 1 puanı kurtarmış.

Şenol hoca istifa diyenler Tarihe dönüp bir bakın şenol hoca hangi sezonda takımı başa oynatmamış biraz insaf şenol gitsin, yanal gitsin, iyi siz geçin takımın başına el insaf

h@msi61

Adrian Polonya'daki zengin baskaninin biricik futbolcusuydu. O baskan transfer ettigimizde verdigimiz parayi saymaya basladiysa halen bitirememistir herhalde.

komdere
rezalet bir maçtı, tüm takdir haklarını aleyhimizde kullanan hakemin kulaklarını bolca çınlattım. adam bizi ince ince doğradı sonra da .oktan bir penaltı verdi. tokatlasam tutamam kendimi, süzme çay!

Murat'
Bu takım bu sene kolay maç kazanamaz.

carolo
26.10.2011, 22:49
Alanzinho ilk onbirde baslamamali hala ogrenemedi bunu senol hoca! vede volkan çiksin çiksin deyip durdum yerine giren Brozek koca sifir olacak is deyil kulubedede oyuncu yok zaten

memozcan
yaa her hafta aynı senaryo bu nedir yaaa... alanzinho ilk 11 topçusu değil değil değil. şenol hocaya saygım sonsuz ama ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim... hep söylüyorum alan ilk 11 başladı mı etkisiz eleman ,, 70 den sonra girdi mi kurtarıcıdır
hah şunu anlayan bi bin kişi olsa ve sürekli dillendirse anca işe yarayacak...

inadına_Trabzon
ŞENOL GÜNEŞ'in yanlış kadro seçimi.

Orta sahamız çok zayıf başladık.

ALANZİNHO : Dalga geçer gibi giriyor toplara. Alamayacağını bildiği hava topuna dalga geçer gibi adamın üstüne zıplıyor.rakibe gidiyor toplar.
Alamayacağını bildiği topa dalga geçer gibi ayak uzatıp rakibe foul yapıyor.sarı kart gördüğü saçma pozisyon buna örnek. bir başka örnekte Zituniye sanki onla denk fiziği varmış gibi girip,önünde kalmadı önünü boşalttı.
Böyle çok pozisyon laubalilikleri yapıyor. Takıma katkısı felanda yok.
ALANZİNHO = dk 80 de son bişans veya şov için oyuna girecek futbolcudur. RİVALDO mu yaratacaksın Şenol Hoca ne bu inat. Ona verdiğin şansı gençlere ver. Saparaya ver. bugün sapara yoktu,niye ?, oynatılmıyorki adam akıllı.

BURAK'ın bir golü FENEVE, penaltısı GÖ.MEN'e ;)

Mustafa Ayazoğlu
adrian çabalıyor ama , boşu boşuna

10 numara gibi değil, burak ile iyi anlaşamıyor.

volkan şen hala vasat

sessizkral_1
maçın 30. dakikasından sonraki Trabzonspor Ligi 10 farkla şampiyon bitirir.30. dakikadan önceki trabzonspor düşmeye oynar.

böyle bir maçtı işte

lazibere
antep maçının bir önemi yok

hedef maçı cska moskova maçı

fakat alanzinho ve serkan ile başlarsa hoca işimiz zor.

CSKA maçını kaybedersek ne diyeceksın merak ediyorum???

İnter mi??

sametaydin

Usta kenardan serbest vuruş kullandık kalabalık içinde hiçbişey belli olmuyor. Hakem birden penaltı verdi yavaş çekimde de bişey gözükmüyor çok karışık pozisyon ben bişey göremedim ama sanırım çekmeye penaltı verdi.

anth
26.10.2011, 22:50
Adama müdahale eden tek isim Colman'dı, topa müdahale etti ama Giray top kaleciye gidecek diye bıraktı. Bu Colman düşmanlığı gözleri de kör etmiş.

Sefa Murat Dokuz
Alan CSKA maçına da 2.yarı girmeliydi bu maçtada sonrada girecekse girmeli. 11 de başlayacağı maçlar sadece iç sahadaki derbiler.

bordo08
Her puan kayıbının ardından arkasına bile bakmadan kaçan adamlar için ahlanıp vahlanan taraftara ne desek boş..

Adrian sarhoş jajadan zokora hain selçuktan on kat kaliteli topculardır..

ysfemr
orda colmanın yanındaki kişi zokora olmayınca orayı kullanacak kişi yani saparayı ben o pozisyonda karede bile göremedim...

ben gördüm deniz üstüne gelirken sola kacıyordu aman onla ugrasmım nede olsa bırı keser dıye işte takımdakı sorun burda yumurta dayanana kadar mucadele yok takımda ondan sonra yırtın dur takım istedimi oynuyor da nasıl işteyecek o meçhu onuda biz degil hoca baskan yonetim birileri bulsun...

vatandas61
Ben de oynatılmasından yanayım da adamın dayanma gücü var değil mi?

zokora yillarca üst düzey liglerde oynadi. Takimda haftada iki maca dayanacak bir oyuncu varsa buda zokoradir. Hafta sonu dinlenseydi cska maci öncesi ok derdim ama bu macta ne alaka anlamadim gitti.

memozcan
Alanzinho ilk onbirde baslamamali hala ogrenemedi bunu senol hoca! vede volkan çiksin çiksin deyip durdum yerine giren Brozek koca sifir olacak is deyil kulubedede oyuncu yok zaten
peki volkanın çıkarken kafa sallamasına ne demeli, sanki oyundan en sok ben çıkmalıydım bu maçı çevirecek adam benim der gibiydi...

Barış Burak

ee biz bunu derken,bırak yaa arjantin liginde herkes gol atıyor diye cevaplar vardı renktaş?

Adrian orta saha oyuncusu,santrofor değil.Jajayla karşılaştırılabilir transfer edildiği ülke bakımından,soğuk iklimler yani,o kadar işte.

Şunu düşünüyorum ki,Trabzonspor sistem takımı olabildiğinde Adrianın değeri anlaşılacaktır.Adrianın bir potansiyeli olduğu belli,bunu bazı maçlarda gördük,yani potansiyeli olmayan bir oyuncu değil.

Ve şunu neden düşünmüyoruz? Bu adamlar kaç haftadır haftada 2 maç yapıyorlar,premier lig bile su kaçırmıyor mabadına statü gereği, oyuncuların performanslarının düşmesi tabi normal...

Punisher-61
26.10.2011, 22:51
cok ofansif bir kadroyla basladik maca..orta sahaya bakinca hepsi ofansif agirlikli oynayan futbolcular..

durum böyle olunca defans ne yapsin.. 2-0 geri düsmen normal..

zokora oyuna girince hem orta sahayi rahatlatti hemde defansi..

MahmutHSO
Göbekte Sapara, yanlarında Alan ve Adrian ne demek be Şenol Hocam.Madem Zokora yi dinlendireceksin, koy yerine Aykut u al maçı

ilyskm
Şenol hocaya bize bu heyecanı yaşattığı için teşekkürler

Metin Sağır
4-2-3-1 sistemi değişmeli bence...
4-1-3-2 deneyebiliriz.

Bülent AKBULUT61
Teofilo ve Jaja başlıkları duruyorsa , Teofilo'ya Kayseri'de plasesi direğe vurduğu gün ilk kez izlediğimden beri hep destek verdim ve bu adam yetenekli dedim. Bu adamın vuruş tekniği var dedik.
Jaja Avni Akerde bir maçta sonradan girdi o da kalitesini orda kanıtlamıştı.Bu adamın creatifi çok yüksek dedik.
Adrian bu 2 oyuncudan çok daha çabuk formayı aldı, onlar çok bekledi alabilmek için. Ama adam benim şu özelliğim var diyemiyor. Adrian tam bir futbolcu değil. Jaja ve Teofilo güçlüydü bir kere Adrianda fizik bile yok. Ne olduğu belirsiz.
Jaja 4.5 m € , Teofilo 3 m€ ya alındı , Adrian 5.25 İkisinin de tek bacağı etmez.

doğru söyluyorsun şimdiye kadar giden hiç bir futbolcuya üzülmedim ama biri hariç dahale içimde bir yara var teofilonun gitmesi bu adam gibi oyuncumu vardı yeryüzünde ah ulen ah

h@msi61
adrian çabalıyor ama , boşu boşuna

10 numara gibi değil, burak ile iyi anlaşamıyor.

volkan şen hala vasat

Volkan Sen kotuydu, ozellikle her pozisyonda sifira inme cabasini cidden anlamiyorum. Fakat o haliyle bile 2-3 tane iyi pozisyon hazirladi. Adrian'in ise 90 dakikada yaptigi tek bir olumlu hareket yok.

hüseyin1975
Herhalde Akillar simdiden Moskova Macinda.Tabi o Maci kazandiklarinda önleri acik ama Ligi simdiden boslamak BÜYÜK Hata.

jeepeers
bu serkan ile alan ısrarı artık çekilmez bir hal aldı
yeter da müslüman sabır taşları bile çatladı be
şenol hocanın ideal onbiri rakip takım oyunu kendi sahasında kabul etmedikçe oyunu rakip sahaya yıkamıyor bu sene
ayrıca jaja yı ne kadar aradığımızı anlatmaya gerek var mı bilmiyorum
bir takım maç boyunca kullandığı 20 ye yakın duran topun 1 yazı ile "bir" ini dahi arka direğe atmaz mı ya da organize bir şekilde kullanamaz mı antrenmanda ne çalıştırıyolar bunlara
ama tabi skor kötü oldu ya biz de fırsat bulduk eleştiricek kimilerine göre
bizler eleşrirmeyip herşeyi kabullenince düzelecek işler
nasıl olsa maçtan sonra hoca güzel konuşuyor kalbini kırmamak lazım

sessizkral_1

serbest vuruşta colman orta yaparken rakip glowackiyi çekip yere indirdi hakem penaltı var.

Mustafa Ayazoğlu
26.10.2011, 22:52
CSKA maçını kaybedersek ne diyeceksın merak ediyorum???

İnter mi??

cska maçını kaybedersek , artık tek hedef lig olur

şu aşamada antep maçının telafisi var, cska maçının yok.

cska maçında ilk 11 de alanzinho ve serkan varsa izlemem ben o maçı

komdere
Bir de bana Burak'ın neden ısrarla Volkan'ı görmediğini anlatın lütfen????????

anth
Şahsen Zokara dinlendirildi diye değil; Zokora yerine Sapara oynuyor diye eleştiri yapıyorum. Bu iki durum arasındaki fark futbolun en temel unsuru zaten: Topun kendinde kalması.

hüseyin1975
Göbekte Sapara, yanlarında Alan ve Adrian ne demek be Şenol Hocam.Madem Zokora yi dinlendireceksin, koy yerine Aykut u al maçı

Rakibe Davet demek:(

Erbay
26.10.2011, 22:53
Rakip bizim 1 oyuncumuza 4 kişi basıyor, biz 4 kişi 1 adama basmıyoruz. Lanet olsun.

ophius
volkanı 4 e aldık 1 e satabilirmisin?
adrian ı 5 e aldık 1 e satabilirmisin?

nedir bu ya ne ?

h@msi61
Kazandigimiz penalti acik eyyamdi.

Sevindiniz di mi misafirler, hadi lan kendi coplugunuze, sikeci kopekler sizi...

cemoli5408
beyler az önce suat arslanboğa aradı, trabzon taraftarısın dedi sarıyı çıkarttı, bende ona kırmızıyı gösterdim o korkuyla kapattı

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 22:54
Volkan Şen'in bu hali Yattara'dan kötü. Toparlanmalı.
Bu defansla bunları yaşayacağız ama devre arası kaliteli yabancı stoper almazsa yönetim bu taraftarda maçlara giderse yazık. Tepki şart ya bu adamlara mı bırakacaksın defansı. Sonra Tolga değil Onur geçsin deniyor. Abi Onur olsa ne olacak bu defansın arkasında Casillas olsa ne olacak çıldırır.

brnclhn
Bu sene 4.luk başarı bu oyunla.ama Guneş senin her zaman yanındayız. Istikrar istikrar istikrar...

sessizkral_1
şu aşamada antep maçının telafisi var, cska maçının yok.

kimseye anlatamazsın.bu takımın ölüsü ilk 4 e girer.mesele Ş.ligi bunu anlayın

~UniCef~
Vayyy beee . . . Mourinho ve Ferguson dolu bu Forum.

Senol Günes kim sizin yaninizda?

Her Toplum , hak ettigi Lider ile yönetilir. Ama biz Senol Günesi hak etmiyoruz.

memozcan
Her puan kayıbının ardından arkasına bile bakmadan kaçan adamlar için ahlanıp vahlanan taraftara ne desek boş..

Adrian sarhoş jajadan zokora hain selçuktan on kat kaliteli topculardır..
kardeş yazının ilk kısmına sonuna kadar katılıyorum ama ikinci kısmının ise sonuna kadar karşısındayım..

yani gidenin arkasından yaş dökmek büyük takıma yakışmaz bende çok hayıflandım çok üzüldüm ama artık önümüze bakmalıyız, elimizdekilerle ne yapabiliriz...

elimizdeki oyuncuların kalite sorunu olduğu muhakkak ama bana kalırsa aynı kalite ve oyun anlayışına sahip olsa bile saparanın yerine aykutun oynamasından yanayım, kaldıkı aykutun geliştirilebilir yanı daha fazla...

Legolas77
26.10.2011, 22:55
söyleyecek laf bulamıyorum ki ocak ayı gelse de transferleri yapsak da takıma farklı hava kazandırsak inş cska maçını öyle ya da böyle alırız burak'ı da Allah nazardan korusun!!!

balli_kuymak
Kardeşim herkes bizim oyunumuzu çözmüş tam saha baskı yapıyorlar 90 dakika önde pres yapıp bizi çıkarmıyorlar bizde oyun kuramadığımız için uzun toplarla pozisyon bulmaya çalışıyoruz...böyle bir futbol anlayışı yok ne pres yapıyoruz ne birbirine yakın oynuyorlar yardımlaşma yok anlaşma yok bu işe bir çözüm bulması lazım hocamızın...

Ilelioglu
Şahsen Zokara dinlendirildi diye değil; Zokora yerine Sapara oynuyor diye eleştiri yapıyorum. Bu iki durum arasındaki fark futbolun en temel unsuru zaten: Topun kendinde kalması.

Bizde bunu diyoruz zaten ki bunu sadece sen ben görmedi. Bu yanlisi herkes gördü. Görmeyenlerde anlasinlar artik.

Zoko'nun yerine Sapara, Halil yerine Alan oynadi ve 20 dakikada 0-2 oldu.

Sapara cikti Alan cikti...Ne oldu? 2-2

..

Barış Burak

Dediğim gibi ben şu anda ne desem havayı elimle yakalamak gibi gelir,zaman gösterir ama benim düşüncemde yanılıp yanılmadığımı...

Yanılıyorsam anlarım ve düşüncelerim geri alırım,ama ben kendimce söyleyeyim,takım olmayı oturtamamış bir sistemin içinde yeteneğini 90 dakikaya yaymanda 10 dakikada göstermen de zordur.

sessizkral_1
Bu sene 4.luk başarı bu oyunla.ama Guneş senin her zaman yanındayız. Istikrar istikrar istikrar...

fener gs bjk bursa çokmu iyi ? anlamadım

Kim süper oynuyorda bu oyunla..ilk 4 bşarı diyosunuz

en azından rakiplerimizden çok daha fazla pozisyona giriyoruz.

61_Lazzzo_11
Ligtv de ki hayvan nerdeyse bayram edecek.

agahozlu
26.10.2011, 22:56
Sapara-Alanzinho-Adrian bunların üçünü aynı anda sahada tutarsan öyle ya da böyle gol yersin. Türkiye liginde eğer puan almak istiyorsan top oynamayacaksın kavga edeceksin. Eğer bu takımda Zokora oynamayacaksa Aykut oynayacak,Sezer oynayacak ama Alanzinho ya da Sapara onun yerine oynamayacak.

Tolga'nın iki golde de yapacak bir şeyi yok. Senin hiç bir oyuncunu Deniz gibi o kadar ayakta tutmazlar. Bir sürü faul yaparlar.

Biz Trabzonspor olarak bu ligi, bu hakemleri, bu futbolu düzeltmeye çalışıyoruz. Sert oynamıyoruz, gole giden adama faul yapmıyoruz, kontraları kesmiyoruz. Belli başlı takımların oyun anlayışları ise yukarıda saydıklarım üzerine kurulu. Rakip güzel futbol oynarken onları izlemeyi seven bir takımın taraftarı olarak nefret ediyorum bu tip oyun anlayışlarından.

Gelelim hakeme. Bize karşı kurallar o kadar iyi işliyor ki düdükten önce topa vurduğu için Zokora sarı görüyor. Ama düdükten sonra topa vuran Antalyalı oyuncu sarı görmüyor.
Musa Nizam yerdeyken arkadan Volkan'ı çekiyor ikinci sarı gelmiyor.
Bizim gördüğümüz kartların hepsi doğru kurallar çerçevesinde en ufak bir hata yok. Ama sahada kişiliksiz bir hakem var. Penaltı pozisyonunda penaltı veren hakem bütün duran toplarda,kornerlerde penaltı vermesi gerekir. Bana karşı işleyen kurallar rakibe de işlesin arkadaş.

komdere
sen ortasahayı kızlar takımından kurarsan, böyle şaşırıp kalırsın.
Asla mücadele etmeyen Sapara,Alan,Adrian,Volkan aynı anda sahada. Bir de saçlarım nasıl diye bakınan Colman. Bir de topsuz oyunda hiç presi olmayan Burak.Buyur burdan yak.
Takımın yarısından çoğunun eli belinde, sen maç kazanmanın peşinde.
Hocam, Allah için ne içtin söyle? Ben de içmek istiyorum. O hayal alemine dalmak istiyorum.

Selçuk Aydın61
yazıklar olsun bu takıma.... utandım

Mustafa Ayazoğlu
1. serkan , alanzinho
2. adrian , volkan

bu 4 lü vasat ise maç kazanamıyoruz.

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 22:57
Beğenmeyen beğenmesin ama Fenerbahçe'nin net bir oyunu var. Golcü sıkıntıları var. Hakemlerde yanlarında kaç haftadır. 2 puan kayıpla liderler sonuçta.
Senin 8 haftadır ne oynadığın belli değil.

A.Kemal Göksu
26.10.2011, 22:57

Adrian'ın sonuna kadar arkasındayım. Haklısın adama çok çabuk forma şansı verildi. Yetenek sonradan kazanılmaz ama fizik gücü kazanılır.Adrian bu eksikliğini giderirseki ki gidereceğine inanıyorum o zaman gerçek futbolculuğunu göreceksiniz. Adam ayağına topu aldınmı güven veriyor. Zokora'nın performansı düştü bunu hepimiz görüyoruz. Koskoca Zokora yoruluyorda Adrian yorulunca mı yaramaz oluyor. Hepiniz ayakta alkışlayacaksınız ayakta!

MahmutHSO
26.10.2011, 22:58
Rakibe Davet demek:(

Colman in yanında ,Zokora nin yerine, Aykut varken , Sapara yi oynatmayı aklım almıyor .Şenol ve Ünal Hoca , hemde ikisi beraber nasıl böyle bir hata yaparlar.Ben bu konuda takıldım kaldım .Düşünüyorum düşünüyorum mantıklı bir gerekçe bulamiyoru

cyberentalpi
Vayyy beee . . . Mourinho ve Ferguson dolu bu Forum.

Senol Günes kim sizin yaninizda?

Her Toplum , hak ettigi Lider ile yönetilir. Ama biz Senol Günesi hak etmiyoruz.

valla hak etmis olsak tek laf edemezdik

adamın degerini yemine Bjk Gs forumları daha iyi biliyor

r9emre
Bursaspor maçı ve Antalyaspor maçı 2 maçında beraber bitmesinde tek sorumlu teknik heyettir.Her zaman objektif baktım her zaman haklarını verdim ama eleştiri zamanı da eleştiri..İki maçtır hatta Cska maçını da katalım,Şenol Hoca'nın Serkan ısrarı ve Alanzinho'yu ilk 11 başlatma sevdası 2 maçında galibiyetle sonuçlanmasına engel oldu.Hele ki Bursaspor ve Cska maçlarında Serkan oynasın da kim çıkarsa çıksın mantığıyla bir orta saha bir sağ bek oynatılıp sırf Serkan oynasın diye bahaneler yaratılmasından dolayı kaç tane gol yedik.Bu sene Trabzonspor'un yediği gollerin %80'inde Serkan Balcı imzası ve katkısı var,abartısız..Bu maça Serkan ve Ferhat bekleriyle başlamak resmen harakiri denemesiydi teknik ekibin sanırım dua edelim de Burak ve Zokora çıktı sahneye 2.yarı ve 1 puan alabildik.

memozcan
geçen hafta s. abay bu hafta s. aslanboğa bu nedir ya kalibresi düşük hakemler maçı öldürüyo, bir maç bu kadar sağurmu zaten maçı soğutma şampiyonu ömer çatkıç var rakipte...

Mustafa Ayazoğlu
alanzinho, sapara, volkan, serkan, adrian

ilk 30 dk. takımın orta sahası yoktu, 6 kişi oynuyordu takım.

UmutBaykan
bu şenol hoca gençlere ne zaman şans vermeye başlayacak,aykut u koy da izleyelim.Sercanı koy da izleyelim.nedir ya

ozcan_asanoglu
26.10.2011, 22:59

Artı Volkan.yapma be hocam pes mi oynuyoruz Allah aşkına.ayrica bu alan ile ilk 11'e başlama sevdası nedir anlamadım her mac fiyasko ama ısrar yazık tek kelime ile.adrian ve Halil de fiyasko.transfer yetersizliğin artık tarihe gecti hocam..

Saglık olsun

Cafer Bulur
maçın 30. dakikasından sonraki Trabzonspor Ligi 10 farkla şampiyon bitirir.30. dakikadan önceki trabzonspor düşmeye oynar.

böyle bir maçtı işte
Katilmiyorum,macin her aninda kötüydük bize yakismayan bir futbol oynadik.

Hücum oyuncularimiz burak haricinde yoklari oynadi,hemen hemen her orta yerini bulmadi.

Özellikle ilk yarida bank asya takimi gibiydik,denizin golünü amatör takim bile yemezdi.

Takimda eksiler o kadar cokki hangisinden bahsetsek bilemiyorum.

sametaydin
Yediğimiz ilk gol komedi bir tane futbolcu 70 m top sürüp kaleciyle karşı karşıya kalıp onuda çalımlayıp gol atıyor hayatımda böyle gol görmedim ben. Orta saha ve defans oyuncuları kendilerini çok sorgulamalı. Özellikle iki golde de hatası oldugunu düşündüğüm colman...

Taner Uykuçeken
Colman konusu yanlış yerlere gitmeden susayım ben yoksa Colmana Düşman ilan edilicez ama ben Bu Colman ın perfonmansından hiç memnun değilim geçen senelerdeki Colman YOK

gelelim ALANZİNHO ya :) aslında hiç gelmesek mi ne

kesinlikle ama kesinlikle İLK 11 oyuncusu değil neden bu ısrar anlamıyorum

biltrabzon
26.10.2011, 23:00
tff aciklama yapti su saatlerde.sampiyonlar ligine playoff da 1. ve 2. olan gidecek.Onun icin 34.haftayi 1.bitirmek bir anlam ifade etmiyor.

Sefa Murat Dokuz
Bu takım, maçlarda 2 devre arası olmadığı sürece kolay maç kazanamaz. Burak'da sezon sonu gider aptal değil, Adrian'la aynı takımda oynamam ben yahu, hocaya derim ya beni çıkar ya o çıksın.

Vkgz
başarılı bir sistemi niye eleştiriyorsunuz, tek sistemizide yok etmek yerine bekleyin burak zaten bizim uzaylılar mı kaçırcak anlamıyorumki, daha henrique de gelecek
bi sakin olun

henrinin dönmesi yetmez ki zaten oynarken yetersiz oldugunu hepimiz görmüştük. sorun takıma taktik verilememesinde. takım sahada bi karmaşa içinde gözüküyor malesef. düzeltilir bu yanlışlarda vazgeçilir umarım.

Legolas77
Colman in yanında ,Zokora nin yerine, Aykut varken , Sapara yi oynatmayı aklım almıyor .Şenol ve Ünal Hoca , hemde ikisi beraber nasıl böyle bir hata yaparlar.Ben bu konuda takıldım kaldım .Düşünüyorum düşünüyorum mantıklı bir gerekçe bulamiyoru

belki macera olsn istediler hani birazda hedeflerine ulaştılar 2 0 :eek: sonra 2 2 maçı izleyemedim ama skor macera gibi

Mustafa Ayazoğlu
eren ve aykut

neden oynamaz? kaybedeceksek bile onlarla kaybedelim böyle maçları gençler oynasın.

Chiko
Serkan yerine Tayfun oynasin daha iyi....

chener
artık gözümüzü şl çevirme zamanı geldi.az çok futbolcu ve takım kalitemiz belli oldu.bizde bu kaliteye uygu hayaller kurmalıyız.ben ligden vazgeçtim.şl üst tura çıkalım yeter.ısrarla söylüyorum.ya colman ya da adrian ilk onbirde oynasın.ya alan ya da volkan ilk onbirde oynasın.eşleşme bunlar.hepsi sahadayken bir cacık olmaz.

Selçuk Aydın61
burak bizi ilk 5 e sokarda serkan kümeye oynatır.. denge

hodlu
26.10.2011, 23:01
Antalyanın attığı ilk gol tam mahalle takımının yiyeceği gol.Ancak acı olan Allahın kazması Deniz'in slalom yaparak şansının da yardımı ile gol atması.Kötü geceden 1 ouan çıkardık buda iyidir.
Takım genel olarak yorgun görünüyor.Allah hepsinin yaardımcısı olsun.Kolay değil,seyehat,maç,kamp,Ş.L. maçları.
Biraz da olumlu tarafından bakalım.Kimse bizden çok çok iyi oynayıp maç kazanmıyor.
Şenol hocam Allah sana güç kuvvet versin.Bu işi senden çok daha iyi bilen Trabzonlular var nede olsa...

61_Hasan_69
Volkan tam maça ısındı anlamsız bi şekilde oyundan çıktı

Barış Burak
Ama eleştirim şu olabilir; Sercan Kaya, Trabzonsporun orta sahasında oynayabilecek ve oynaya oynaya kendisini geliştirebilecek bir oyuncu...

Keza Eren Albayrakta öyle...neden denenmezler,bilmiyorum.

Zaten bu sene lig DENEME LİGİ.Deneyin hocam.Neyse inşaallah Türkiye Kupasında.

cerebrum
yazık oldu kopunuma bari bunun hatrına atsaydık 1 tane daha..

http://c1110.hizliresim.com/q/u/5dtm.jpg

Yunus Emre SEYHAN
Bence problem bu kadar basit değil. Top tekniği sıfır olan, topu oyuna sokma ve oyun kurma yeteneği sıfırın altında olan stoperlerimiz var. Yetmemiş gibi bek oyuncularımızında ofansif olarak çok kötü. Bir tane düzgün orta açtıklarına şahit olamadık. Şahsen ben Serkan ileri çıktığında rahatsız oluyorum çünkü biliyorum pozisyonun içine edeceğini.

Geçen yıl topu oyuna sokma işini Egemen yapıyordu, şimdi bu işi yapacak olan eleman yok. Bir an önce sol ayaklı bir stoper transfer etmeliyiz.

Bunların dışında Jaja'yı 4.5 milyon euro'ya bırakıp Adrian'a 5.5 milyon euro vermek rezaletin daniskası.

Olaya şimdilik hucum olarak bakamıyorum. Çünkü bir takımın hucumu defanstan başlar, önce defanstaki sorunları halledip hucuma yönelmeliyiz. Henrique bir an önce hazır hale gelmeli.
Pawel'i 5 yıl izleyip alındıktan sonra kötü çıkması ayrı bir komedi.

Geçen yılki kadroya bakıp çıldırmamak elde değil!

Son olarak Barcelona'nın taktiği de çok farklı değil. Biraz pas yapıp, arkaya adam kaçırmak..

ramazan-54
çok merak ediyorum alanzinho nun yaptığı işi eren yapamaz mı? yazık deil mi bu çocuklara ( sercan-eren- aykut ) .bide muhammed e bize gelmedi diye kızan arkadaşlara gelse ne olcaktı ?

sametaydin
Bana göre iyi bir oyuncu kazanıyoruz. Bu da ferhat bana göre takımdaki en iyi oyuncuydu burak dışında. Ferhat hemen hemen hiç top kaybetmedi gayet iyi oynadı.

Cafer Bulur
Takimin hali icler acisiydi,mac boyunca tel tel döküldük.

Kimse 2-0dan maci cevirdik demesin,kirmizi kart görmesi gereken burak cevirdi maci.

Kesinlikle 1 puan bile hakkimiz degildi,burak atilmaliydi.

Penaltimiz ise penalti degildi,böyle bir penalti aleyhimize verilse ne yapardik?

komdere
Marek Cech nerede arkadaşlar, denize mi düştü? Bilen cevap versin. Solbek Ferhat oynayacaksa sağbek de malzemeci oynasın. Ben de en az adrian kadar koşarım.

bariskaratas
26.10.2011, 23:02
Yediğimiz ilk gol komedi bir tane futbolcu 70 m top sürüp kaleciyle karşı karşıya kalıp onuda çalımlayıp gol atıyor hayatımda böyle gol görmedim ben. Orta saha ve defans oyuncuları kendilerini çok sorgulamalı. Özellikle iki golde de hatası oldugunu düşündüğüm colman...

el insaf be ya.
takımın orta sahada tek mucadele eden adamı
ne yapmasını bekliyordun adamın. çatlamasını mı?

h@msi61
Volkan tam maça ısındı anlamsız bi şekilde oyundan çıktı

Adrian dururken Volkan'in cikmasini anlayamadim cidden... Iki uc tane iyi pozisyon hazirlamisti en azindan...

Kara Mert61
Sahada Şenol Güneş katliamı vardı..Ve de ruhsuz futbolcuları..

r9emre
26.10.2011, 23:03
He bu arada yine diyorum bu takımın kaybı ne Selçuk ne Egemen ne Engin'dir kesinlikle ve kesinlikle Jaja'dır.Şu an takımda Jaja olsaydı sene başından bu yana 7 maçta 4 gol 4 asisti filan banko vardı en kötü haliyle.Adrian,Jaja'nın 4'te 1'i koşmuyor net koşmuyor canlı da izledim 3 maç canlı izleyince hele bildiğin sırıtıyor koşmaması..Ben Adrian'ın tek özelliği olduğuna inanmıyorum Jaja'dan üstün.Jaja'nın bölgesinden inanılmaz bir yaratıcı oyuncu eksikliği hissediyoruz.

oguzkoc
tolga artık kapak tadı vermeye başladı, bizi çıldırtçak pozisyonlar yakındır. Onuru bir an önce kaleye monte etmeliyiz.
glowacki geriden pas yapmayı mustafa yumlu kadar bile beceremiyor.
ferhat bu maçta çok sırıtmadı. böyle devam ederse solda yabancı oyuncu oynatmak zorunda kalmayabiliriz.
alanzinho bu takımın son son 15 dakikalık oyuncusudur bunu dünya alem gördü şenol hocam niye hala ısrar ediyor anlayamıyorum.
sapara zokora yerine değil colman yerine oynasaydı daha efektif bir ortasahamız olabilirdi.
volkan şen futbol olarak benim gözümde bir engindir. bi gün gelir inanılmaz bir futbol oynar bigün gelir bizi çıldırtır.

genel olarak takımı futbol adına değil ama ayakta kalma ve mücadele adına alkışlıyorum. bu kadar yoğun maç trafiğine rağmen bu maçtaki diri görüntü takdir toplamalı. antalya bile bizden daha erken koptu oyundan.

ve en önemli sözlerim mehmet özdilek için. Futbolunu teknik oynayan bir adamın, takımında bu kadar teknikten uzak futbol oynatması türk futbolu adına bir faciadır. bu tarz futbol anlayışıyla hiçbiyere varamayız, ilerleyemeyiz. Antalya, sivas vb. türk futbolu için ızdıraptır!

Bera B.
Her şeyi geçtim, ben böyle berbat bir hakem görmedim.

Ne penaltımız penaltı ne verdiği diğer kararlar karar. Adam ince ince içine etti oyunun. Kırmızı konusunda hak veriyorum adam gözlerine sokmuş düdüğü, ben olsam verir miyim vermem ama ikisinin de gözüne gözüne sokmuş düdüğü. Adama o hakkı vermeyeceksin işte.

Sefa Murat Dokuz
Colman'ı severim ama kötüydü be arkadaşlar yapmayın

anth
Alan+3 milyon versek Alper'i verirler mi? Zokora kupaya gidince yerine biri lazım...

KÖKSAL AYDIN
26.10.2011, 23:04
Biri Şenol hocaya

"Maçların 1. yarıda başladığını,1. yarıda da hırslı oynanabileceğini, 2. yarı iyi oyunun yetmeyeceğini" anlatsın.

memozcan
tek avuntumuz play off , fener bjkyı yenerse alır başını gider, bayramdan sora düşerse o zaman bizde ortak oluruz maç trafiğide azalırsa işler biraz yoluna girer...:)

takım 2. golden sora bariz yoruldu asıl gücüme giden tüm maçlar ilk 11 oynayan colman 88de kaleciye pres yapıyordu ama adrian ve volkan ve sapara neden bu kadar cılız ayakta duramıyo anlamak zor...

Tunay ERDEM
Antep bile aşama kaydetti, bizim takımda geriye gidiyor.

yalniz adam
He bu arada yine diyorum bu takımın kaybı ne Selçuk ne Egemen ne Engin'dir kesinlikle ve kesinlikle Jaja'dır.Şu an takımda Jaja olsaydı sene başından bu yana 7 maçta 4 gol 4 asisti filan banko vardı en kötü haliyle.Adrian,Jaja'nın 4'te 1'i koşmuyor net koşmuyor canlı da izledim 3 maç canlı izleyince hele bildiğin sırıtıyor koşmaması..Ben Adrian'ın tek özelliği olduğuna inanmıyorum Jaja'dan üstün.Jaja'nın bölgesinden inanılmaz bir yaratıcı oyuncu eksikliği hissediyoruz.

selçuk engin bu gece arenada harikalar yaşattı 2-4...:p

Taner Uykuçeken
Eren, Barış, Sezer, Sercan, Aykut, Murat Tosun

bunlar kim diye soranlar olabilir hemen söyleyeyim bunlar bizim oyuncularımız kadromuzda bulunuyorlar şu an

Salih Kara
antepteki muhammet demir'i gördükçe onun adına seviniyorum.Bize gelmemekle en doğru işi yapmış akıllı adammış.

Sefa Murat Dokuz
Burak'ın arkasında Jaja olsaydı, Burak şu anda gol krallığını garantilemişti.

Giallorossi
Bu takim 30 dakika oynayacagina 70 dakika oynasin, sampiyonlukta gelir, SLde turda..

Kara Mert61
26.10.2011, 23:05
Burak tek forvet olmuyor.Çünkü pres yok baskı yok.2. forvet oynamalı.

Eren Karaahmetoğlu
Tam bir haftadır diyorum. Bu hafta herkes puan kaybedecek diyorum. Kazanacağız ve haftanın en avantajlı takımı olacağız diyorum. Ama kazanamıyoruz.

Bakın bir şey diyeceğim, kimse yanlış anlamasın. Şehitler için protesto yapılmasına karşı falan değilim. Ancak hangi stadda maçın başındaki sessizlikle protesto edildi bu durum? En kritik haftalardan birine çıkıyor takım, ve ilk 15 dakika sessiz, çıt çıkmıyor. Hatta iyi de başlıyor takım. Sonra konsantrasyon bozukluğu ve hamle eksikliğine Colman'ın lakayıtlığı da eklenince saçma sapan bir gol yeniyor. Takım frenliyor. Ardından Colman'dan bir lakayıtlık daha geliyor ve Zitouni bir vuruyor, kariyerinin en güzel golünü atıyor. Sonrasında Antalya pozisyon bile bulamıyor. Peki Trabzonspor sahada neler yapıyor? İlk yarıda hiçbir şey. Volkan kendini göstermek için habire çalım atmak istiyor. Volkan biz seni zaten biliyoruz be abicim. Sen neden topunu oynamıyorsun? İkinci yarıda ise bana göre Volkan iyi oynuyordu. Neyse, gelelim Colman'a. Colman, en çok sana kızmaya başladım. Senin nasıl bir adam, nasıl bir oyuncu olduğunu bildiğim için daha da fazla kızıyorum. İstediğinde, ciddiye aldığında nasıl oynadığını bildiğimiz için daha da kızıyorum. İkinci yarıda iş ciddiye binince nasıl oynayabildiğini gördüğümüz için daha da daha kızıyorum.

Zokora ikinci yarıda takıma adeta liderlik etti. Hakem bunu fark etmiş olacak ki, önce bir pozisyona baktı, o sırada düşündü. Evet düşündü. Trabzonspor haftaya kimle oynuyor ve bu maçın devamında ne olur diye düşündü. Kurdu, ardından bastı kırmızıyı. Sonra da çaktı penaltıyı. Bu kombine yavşaklığın başka bir açıklaması yok, olamaz.

'Hepimiz Burak Yılmaz'îz.' diyerek Burak'tan da bahsediyorum ve Adrian'a geçiyorum. Sapara'yı 30 dakikadan fazla izleyemediğimiz için ondan bahsedemiyorum bile. Adrian maçın sonlarında öyle bir yoruldu ki, topa vuracak dermanı kalmadığından orta yapmayı tercih etti, onu da yapamadı. Onun haricinde elinden geleni yapmaya çalıştı. Volkan'ın yerine Adrian çıkmış olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Gelelim Şenol Güneş'e. Maçın başında kadroyu beğendiğimi söylemiştim. Geçen hafta sonradan girip öyle top oynayan Ferhat'ı neden oynatmasın ki? Her maç oynayan Zokora'yı neden dinlendirmesin ki? Hatta bir türlü forma şansı bulamayan Sapara'ya bu maçta neden şans vermesin ki? Ben Hoca'yı bu maçta eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Ki yeri geldiğinde onu oldukça eleştirebilen ama her daim Trabzonsporumda bulunmasını isteyen biri olarak.

Daha fazla da konuşmak istemiyorum. Antep maçı çok çok zor bir maç Beklediğim gibi Galatasaray'ı parçalamışlar. Formda olan Antep'e gidiyoruz. Ve Zokora'sız gidiyoruz. Bir yönden de iyi oluyor. Tamamen motive ve zinde bir Zokora olacak CSKA karşısında. Antep maçında Aykut'la başlamasını bekliyorum Hoca'nın. Neyse, onları o başlıkta yazayım.

Ilelioglu
Bu sezon istikrarsiz sonuclar alacagimizi biliyorduk ama teknik heyetin yaptigi hatalar inanilir gibi degil. Bu hatalara bir son verilirse evet bence girebiliriz.

Yönetimin kadroyu toparlamasi gerekiyor ama. Devre arasi adam gibi transferler yapti yapti yoksa bavulunu toplasin.

..

Legolas77
26.10.2011, 23:06
Evet sizde farketmişsinizdirki bu seneki tek taktiğimiz Burağın önüne atılan uzun toplar... Yani bir nevi küçük takım taktiği... Geçen seneki gibi hücumdan başlayan pres anlayışının yerlerinde de Volkan gibi yerden kalkamayan, Alanzinho gibi sözde kıvrak ama pas atma becerisi minimum olan oyuncular yüzünden yeller esmekte. Burağa attığı goller nedeniyle verilen haklı destek onuda biraz şımartmış görünmekte 30-40 metreden rasgele vuruşlar yapma alışkanığında.
Velhasıl kelam maçtan puan çıkartsak bile -ki zor- sanki bizi kötü bekliyor.

abi k.bakma ama katılmıyorum sana ve biraz skora baglı ve durumun vahim oldugunu düşünüyorsun ilerisi icin herhalde

şöyle diyelim burak'ın 11 gol atması sadece ona bakmamız düşündürücü ama şunuda kabul edelim defans orta saha forvet ten 4 tane as adam gitti 2 tane yarı as adam gitti takıma yeni adam geldi sen halı saha macına cık hiç tanımadıgın 4 adam olsn sadece kaleci ve orta sahadan birini tanıyor ol macta ne yaparsın kopuk kopuk olursun herhalde ee bu halı saha futbolu degil profesyonel futbol ve böyle takımlar bizim takım kötü olsn iyi olsn kontra atak gol mantıgı var oynadıgımız takımlarda hali ile kötü oynuyormusuz gibi duruyor ama sabretmeyi bilemiyoruz actıgın baslık tartısmasını gidersn mac sonu yorumda yazardın anlam veremiyorum buna care bulunmalı gibi derdin geri dönüşü olurdu bence ama gerçekten gereksiz bu başlıgın durum tespitin dogru olabilir ama devre arasına kadar sabır inş iyi 4 transfer ile ve biraz daha oturmus takım ile zirveye oynarız hemde avrupada devam ederiz inş.

memozcan
renktaş yanılıyosun bu golün bir örneğini geçen sene gökhan gönül antalyaya atmıştı:)

sametaydin
el insaf be ya.
takımın orta sahada tek mucadele eden adamı
ne yapmasını bekliyordun adamın. çatlamasını mı?

Usta bana göre iki golde de hatası var. 2. gol kesin hatalı zaten. İlk golde de rakibe eşlik ediyor başka da bişey yapmadı. Bana göre bu maçta colman kötü oynadı, yeterince mücadele etmedi.

ccd6167
26.10.2011, 23:07
İlk yari 30-33 puan arasi iyidir..

Alirsak yeterli

Yonetime birsy demk istiyrum serefsz serefsz yorumlar yapip yok 2 takim kafaya oynr yok cok kaliteli takimiz gibi bos bos konusmasnlr. Bktk artk

hodlu
Eren-Sercan bu ligde henüz oynayamaz.Tayfun iki yıldır yok.Takımda yerli oyuncu alternatifi kalmadı.Yönetim acilen devre arası için en az 3 tane ilk 11 oynayacak yerli oyuncular almalı....

albatros
şampiyonluk parolasıyla lige başlayıp daha ligin 9. haftasında ilk 5'e girebilir miyiz raddesine gelmek acı bir durum.

yanbeyi61
elinde gümüş olsa altın dilersin...........altın olsa pırlanta.....pırlanta bulsan,gelsin krallık....krallık bulsan toprak istersin... halkı bulan ilahlığını göstersin.....(firavun kanunu)
ne ele kul ol...ne ağlayan dul
Allah allah deyip....benim gibi taraftar bul.........
.................................................. .............................maç özeti.........hırs,hırs,hırs.............Türkiye sadece benden tırs

ccd6167
26.10.2011, 23:08
İlk yari 30-33 puan arasi iyidir..

Alirsak yeterli

Yonetime birsy demk istiyrum serefsz serefsz yorumlar yapip yok 2 takim kafaya oynr yok cok kaliteli takimiz gibi bos bos konusmasnlr. Bktk artk

Ahmet Öztürk
26.10.2011, 23:08
Çok zor maç. Kadroda biraz rotasyon şart. En azından puan kaybedersek bahanemiz olur..

Aykut, Eren ve Sercan'ın oynamasını isterim..

Maç öncesi tahminimdi.. Onlar oynasa Antalya bize 5 tane mi atardı ? Böyle bir oyunu kabul etmiyorum ben arkadaş ! 2 haftadır sahada yürüyor futbolcularımız, 2 haftadır beraberliğe amenna diyoruz ! Trabzonspor kendisi gibi oynamıyor o kadar ! Deniz Barış bize GOL ATTI !

Bu arada Gökçe Abi tahminin için tebrik ederim.. Atacağımızı tutturdun da keşke yemeseydik o kadar..

Cafer Bulur
26.10.2011, 23:10
Taraftarlarin önce susup sonra sehitler slogani atmasi yanlisti.

Takimi etkiledi,maca konstantre olmalarini engelledi.

Avni akerde taraftar degil sadece seyircimiz olduguna bir kez daha sahit olduk.

Nerde ne zaman ve nasil bagirmalari gerektigini bilmiyorlar.

Sefa
Ligtv'nin sitesine koyduğu videoda penaltılık bir durum yok ama 2 açıdan göstermiş ve tam gözükmüyor maç içinde farklı açılardan verilmiştir penaltı mıydı pozisyon ?

Harun CAN
Serkan gibi birinden vazgeçemeyip 90 dakika sahada tutan bir Şenol Güneş değil mi bu takımı kuran, sene başında ben mi vardım takımın başında, bu ruhsuz futbolun, Antalyaspor gibi bir takımdan dahi 3 dakika boyunca topu alamayışımızın en büyük sorumlusu Şenol Güneştir, sebebi ise yaptırdığı ve yaptırmadığı transferlerdir. Onunla Sadri Şener arasında ne tür bi çekişme veya uyum var onu bilemem ama Şenol Güneş nasılki geçen sene takımı yapan adamdı, bu sene de yıkan adam olma yolunda ilerliyo...

anth
İlk yarıdaki oyunun cezasını çok ağır vereceğim diyor Şenol Hoca.

Bilâl ÇOBAN
Takım otobüsünü ateşe verelim, başta Şenol hoca dahil hepsi yansın ne dersiniz ?

Ertan1982
Transferdosyasina da yazdim

Bu sezonun su ana kadar performans tablosu.Genis kadromuza bir bakin (Bugün ki mac yok)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/trabzonspor/leistungsdaten/verein_449.html

sametaydin
Ben adrianın yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Fakat bu oyuncuda bir kere 90 dakikayı çıkarabilecek fizik yok şu anda. Dİğer ve en dezavantajı ise golcü özelliği yok. Gol üretmesi gereken bir yerde oynuyor ama gol atamıyor. Hem de baya müsait pozisyonlar da yakalamıştı. En kısa sürede gerekli katkıyı sağlamalı takıma. Bugün adrianın yerinde jaja olsaydı heralde 3 tane filan gol atardı.

ErtuGrul
26.10.2011, 23:11
Senol hoca cok kizmis, kadro disilara hazirlikli olun..cezasi agir olacak dedi...

Rdinh0
bu Adriani bosyere almislar harbiden

ophius
volkanın takıntısı var...çizgiye inmeden orta yapmıyor
adrian enteresan bi adam ama bence faydasız..
alanzinho kaptırdığı her top bize karşı tehlike oluyor zaten yıllardır

bi de kendi evinde tek forvet nedir ya? yazık değil mi burağa
rakip bizim evimizde şeyini sallaya sallaya ortasahaya kadar geliyor pres falan olmadığı için..
rezalet

Chiko
Bir kac oyuncu atilir kadrodan.. Senol Hoca cok sinirliydi.

bariskaratas
Usta bana göre iki golde de hatası var. 2. gol kesin hatalı zaten. İlk golde de rakibe eşlik ediyor başka da bişey yapmadı. Bana göre bu maçta colman kötü oynadı, yeterince mücadele etmedi.

ilk golde de 2. golde de adamı takip edip basmaya calısan tek oydu.
ilk golde mudahelesini de yaptı ama giray ve glo seyretti.
adam orta saha da tekti colman girene kadar