PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

okg_53
25.10.2011, 21:03
Hücum gücü zayıf bir takım. Ortasahası çok savaşan ve agresif futbolculardan kurulu. Rahat alırız. En az 2 fark...

Merve H.Oğlu
25.10.2011, 21:33
Rahat alırız gibi geliyor, umarım yanılmam.. :)

Atakan
25.10.2011, 22:05
İlk yarı 0 gibi gözüküyor. Antalya her maç gibi kapanır 11 kişi ile ilk yarıdan açamayız gibi. İnşallah yanılırım.

yaranozlu
25.10.2011, 22:28
sağlam defans yapıyorlar, biz de o derece etkisiziz hücumda. az adamla hücum yapıyoruz ve adrian ve buraka dokunmadan gol atmamız mümkün değil. kanatlar sıfıra yakın. necati ve u.incemana dikkat etmeliyiz.

tolga
celutska giray glowacki ferhat
aykut colman
halil sapara adrian
burak

61trabzonomer
25.10.2011, 22:41
sağlam defans yapıyorlar, biz de o derece etkisiziz hücumda. az adamla hücum yapıyoruz ve adrian ve buraka dokunmadan gol atmamız mümkün değil. kanatlar sıfıra yakın. necati ve u.incemana dikkat etmeliyiz.

tolga
celutska giray glowacki ferhat
aykut colman
halil sapara adrian
burak

necati bu maçta yok die açıklama yapmışlardı kendileri,olmıycak yani maçta diye biliyorum.

Bu forumdaki bir çok kişi saparaya çok güveniyor ama benim hiç ümidim yok,geçen sonradan girmesine rağmen ölü gibi koşmadı(güvenimi azalttı dürzü :D ) inş yanılırım tabii ki, ama bunlar yerine erene sercana aykuta şans verilse daha iyi olur hatta bana kalsa bu hafta tolga-onur , serkan-tayfun , glo-yumlu , ceh-ferhat ,zokora-aykut, colman-sercan, adrian-eren, değişiklikleri olsa çooooook sevinirim ve yenilgi bile alsak sanmam ki bir kişi çıkıp itiraz eder.gerçi bizim forum eder ama neyse :D

Eto'o
25.10.2011, 22:48
-----------tolga-------------
celustka-giray-glowacki-ferhat
------zokora aykut--------
volkan--colman --adrian
----------burak----------

Cem Akyüz
25.10.2011, 22:58
Eren Albayrak'ın oynaması dileğiyle.İnşallah şans bulur Eren.

Sibel
25.10.2011, 23:14
Yarın büyük ihtimal stadda fazla boşluk olacak.
Şimdiden hazırlıklı olalım.

cerebrum
25.10.2011, 23:23
bana bizim maçların hepsi üst bitecekmiş gibi geliyor
...

Ilelioglu
25.10.2011, 23:30
Bana 0-0 bitecekmis gibi geliyor yine. Duran toplar cok önemli bu macta.

TS-FAN
25.10.2011, 23:34
Hızlı top çevirmeden o defansa zorlanırız.
Maçın anahtarı hızlı oyun ve kanat ortaları bana göre.

exelans_25
25.10.2011, 23:35
0.0 biter şifo büyük hoca ilan edilir tarafsız medyada

yalniz adam
25.10.2011, 23:44
yeter da bu maçta ya 4 atalım ya 4 yiyelim...pısık pısık top çevirmeseler şut atsalar bari..

Tascaynar
26.10.2011, 02:34
Antalyaspor çok acayip bir takım.Ne yapacakları belli olmuyor.Kolay da kazanabiliriz,zorlu da geçebilir.

Selçuk Demircioğlu
26.10.2011, 03:26
Bana 3-0 rahat alırız gibi geliyor..
Çünkü herkes tedirgin maç için...

İskender Çakmak
26.10.2011, 06:39
Eren, Aykut ve Sercan insallah bu macta sans bulurlar. Artik yedek kulubesini de oynatma zamani geldi diye dusunuyorum. Insallah hocamizda dusunuyordur.

Gurpas
26.10.2011, 08:40
Eren, Aykut ve Sercan insallah bu macta sans bulurlar. Artik yedek kulubesini de oynatma zamani geldi diye dusunuyorum. Insallah hocamizda dusunuyordur.

Neye dayanarak artık oynarlar diyorsun ben hiç ihtimal vermiyorum onların oynayacaklarına bence Türkiye kupası maçlarında oynarlar.. İnşallah

Faik Yılmaz
26.10.2011, 08:44

Yazdıklarından bir tek Aykutu oynatır hoca.....

Oda son 2-3 dakika....

Hüseyin Sahtiyan
26.10.2011, 09:03
0-0 başlayan bir maçta üstelik puan kaybı lüksümüz kalmamışken Eren, Aykut, Sercan vs. gibi henüz takımda oynamamış adamlarla başlamayı istemek pek mantıklı gelmiyor bana.

İdeal onbir çıkarmalı hoca sahaya. Rakibin oyunu çirkinleştirmeye yönelik futbol yapısını ancak ideal onbirin ısıra ısıra açabilir. Golü atarsan zaten ikiyi de atarsın bu tarz maçlarda. Ondan sonra istediğini çıkar al zaten rakibi psikolojikman yenersin.

Yalnız olağanüstü kapalı oynayan, futbolu olağanüstü çirkinleştiren bir takıma karşı rotasyon deneyip henüz onbir başlamamış gençlerden kurulu kadro çıkarırsan maçı kazanma oranın fazlasıyla azalır. Zaten böyle birşey olursa rotasyon diyenler niye Zokora'yla başlamadın, niye Colman'ı kestin diye isyan eder.

Umarım ilk on dakikada gol atarak rakibi açarız da 4-5 tane atarız 90 dakika sonunda.

vse61
26.10.2011, 09:07
Zokoya antep ve moskova maçlarında daha çok ihtiyaç olacak gibi.Aykut la başlasak bugün diyorum.

hamdi_61
26.10.2011, 09:14
1-0 olsun ama bizim olsun.

mahmuter61
26.10.2011, 09:52
Bu akşam şöyle rahat rahat maç seyretsek uzun zaman oldu !!! Birde Şenol Hocam şu Ereni bir göster bize.yanınada Aykutu koy artık.

Koray
26.10.2011, 09:54
Geçen sezon iki maçtada yenememiştik bunları.

Berberoğlu
26.10.2011, 10:08
Umarım rahat bir galibiyet alırız...

Bu yoğun programda arada bir sakin maçlar oynamamız gerek.
Yoksa takım hem fizik hem kafa olarak çok yoruluyor...

Koray
26.10.2011, 10:19
Kusan adam Doğa bu maçta oynayamayacakmış.

Aytaç Çakıroğlu
26.10.2011, 10:57
Kusan adam Doğa bu maçta oynayamayacakmış.
Bak şimdi üzüldüm bu .... haysiyetsiz herife. ES ES maçındaki o halini hi. unutmaycağım :mad::mad::mad::mad: köpek gibi oynamıştı.

Mustafa ÖZDEMİR
26.10.2011, 11:16
burak varsa sorun yok...

iso_4939
26.10.2011, 11:17
alan oynayacakmı......

Asi Çaykaralı61
26.10.2011, 11:18
inşALLAH 3 puanı alan taraf biz olacağız bu akşam

hamdi_61
26.10.2011, 11:25
tolga
serkan-giray-aykut-cech
zokora
colman-sapara
burak-adrian-volkan

Asi Çaykaralı61
26.10.2011, 11:26
maçı erkenden koparabiliriz istekli ve arzulu başlamalıyız

DJTT
26.10.2011, 11:32
Görevli sayisi biraz fazla degil mi? 790 görevli görev yapacakmis.

Normal bir sayi mi? yada fazla mi? Fazlaysa niye bu macda o kadar görevli olacak.
:confused:

İslam Sezer
26.10.2011, 11:39
Onur,Piotr ve Tayfun iyileşmedi mi tam olarak.en azından bu tür maçlarda görev almaya başlasalar artık.
.
-----------onur---------------
tayfun---giray---celutska---piotr
----------aykut-------
adrian--colman-sapara-----volkan
---------burak------------

a f s
26.10.2011, 11:40
http://www.trabzonspor.org.tr/images/formalar/2011-12-altin-forma.jpg

Takımımız Yüksekova ve Çukurca'daki hain saldırılarda şehit olan askerlerimiz ve Van’da hayatını kaybeden depremzedeler nedeniyle bu akşam oynayacağı Antalyaspor maçına gold forma, siyah şort ve siyah çorapla çıkacak.

Kalecimiz ise siyah forma, siyah şort ve siyah çorapla mücadele edecek. Taraftarlarımızı da bu maça gold forma giyerek gelmeye ve takımımıza destek vermeye davet ediyoruz.

Gold formayı online mağazamızdan temin etmek için http://trabzonspor.com.tr/Urunler_gold-forma_MzI=.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8662-3C0N2X3Z.jpg

61trabzonomer
26.10.2011, 12:27
oo gold forma ilk galiba umarım şans getirir

Faik Yılmaz
26.10.2011, 12:38
maça gideceklerin dikkatine......

Avni Aker'de kapılar kaçta açılacak

Trabzonspor- Antalyaspor maçı için kapılar açılıyor.

Trabzonspor'un Antalyaspor'la bugün saat 20.30'da oynayacağı 8. hafta müsabakası için Hüseyin Avni Aker Stadı'nın kapılarının 18.30'da açılacağı belirtildi.

hos_cocuk61
26.10.2011, 12:55
________________Tolga

Serkan____Giray______Glowacki___Cech

__________Zokora____

__________________Colman

Alanzinho________________________Volkan

______________Sapara

______________Burak

Faik Yılmaz
26.10.2011, 13:02
Colman bu maçta yok bildiğim kadarıyla....

Emre Yavuz
26.10.2011, 13:02
-----------tolga-------------
celustka-giray-glowacki-ferhat
------zokora aykut--------
volkan--colman --adrian
----------burak----------

süpeer kadro

Yunus Danışmaz
26.10.2011, 13:06
-----------------Tolga----------------

Serkan-----Giray------Celutska-------Ferhat

-------Zokora-----------Aykut-------------

Volkan---------Colman-----------Adrian----

-----------------Burak---------------------

Colman'ın kaleye daha yakın oynaması gerektiği kanaatindeyim ben..

Sefa Murat Dokuz
26.10.2011, 13:08
Burak'a artık çok fazla önlem alıyorlar tek hedef, Henrique iyileşsede şu 2sini aynı anda sahada görsek artık...

Mustafa'
26.10.2011, 13:12
http://www.trabzonspor.org.tr/images/formalar/2011-12-altin-forma.jpg

Takımımız Yüksekova ve Çukurca'daki hain saldırılarda şehit olan askerlerimiz ve Van’da hayatını kaybeden depremzedeler nedeniyle bu akşam oynayacağı Antalyaspor maçına gold forma, siyah şort ve siyah çorapla çıkacak.

Kalecimiz ise siyah forma, siyah şort ve siyah çorapla mücadele edecek. Taraftarlarımızı da bu maça gold forma giyerek gelmeye ve takımımıza destek vermeye davet ediyoruz.

Gold formayı online mağazamızdan temin etmek için http://trabzonspor.com.tr/Urunler_gold-forma_MzI=.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8662-3C0N2X3Z.jpg

Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene bordo forma ile oynadığımız bütün maçları kazanmıştık.Bu forma da o forma gibi uğurlu gelir inşALLAH.

Süleyman50
26.10.2011, 13:18
gs maçıyla aynı saate denk geldiği ,için malesef yine seyredemiyeceğim...

buserkan61
26.10.2011, 13:28
Arkadaşlar necati ateş oynayacakmı bilgisi olan var mı

Trabzon34
26.10.2011, 13:30
Kendi sahamızda bir seri yakalamak adına kazanmamız gereken bir maç.. Kazanıp "derbideki her sonucun yarayacağı" duruma geçip beklememiz gerek.. Her şeyin güzel olacağı bir akşam olur inşallah.. Başarılar Trabzon'um..

ESER
26.10.2011, 13:57
fenerin metresi doga'l kisiliksiz sakatmis. fenere kopeklik etmek icin saha ortasina kusan ozverili metresin bize karsi oynamayacak olmasina cok uzuldum. kemik atilacak mac olsaydi tek bacakla bile oynardi da iste , ama bu maca sponspor babasi aziz kopek mamasi yatirmamis belli ki..

bordo08
26.10.2011, 14:26
Takım bu dönemde inanılmaz yoğun bir maç trafiğine girdi..

Ligde iddamızı korumak istiyorsak daha önemlisi moral kazanmak gibi düşüncemiz varsa antalya maçı kazanılması muhakkak arz ediyor..

İçerde oynadığımız hiç bir maç kolay geçmedi bu maçta öyle olacaktır şüpesiz..

Antalya takımının futbol oynamama düşüncesi ve sürekli faul yapma isteğii işimizi daha zorlaştıracaktır..

Maça hızlı başlayıp rakibin direncini kırmalıyız boşa geçen bir ilk yarı görmek en son isteyeceğimiz şey..

Doğa denen miğdesizin bu maçta oynamaması beni sevindirdi avni akerin çimlerine kusmayacak hiç yoktan...

Koray
26.10.2011, 14:27
Ofspor'un altın çağı.

10 numara
26.10.2011, 14:52
tolga
celustka,,,giray......glo.......ferhat
aykut......colman....
....sapara....
volkan......burak.....brzek

Berberoğlu
26.10.2011, 15:03
Geçen sezonun sonlarındaki İBB maçında olduğu gibi; ilk yarıda 45 dakika rakibi boğacak şekilde baskı uygulayıp maçı 2-0, 3-0 gibi bir skora getirsek ne güzel olurdu.

Böylece 2. yarıda bazı futbolcularımızı dinlendirmiş olurduk..

Ertan 51
26.10.2011, 15:13
Burak bu hırs la atar diye tahmin ediyorum ama ben Halilcan ile Adrian gol atsın kendisini bulsun istiyorum.Lafın özeti biz bu Antalya'yı yeneriz:)

Ömer Faruk61
26.10.2011, 15:19
hırsızlar Metriste Buraklar burada gibi bir pankart süper olurdu....

Turgut Altun
26.10.2011, 15:24
Burak'a alınan önlemler, alternatif gölcülerimizin önemini artırıyor, bütün ofansif oyuncularımızın skora katkı yapacak fırsatları kollaması gerekir.

federer61
26.10.2011, 15:27
Barış Yurduseven in "Burak Yılmaz Hırsızdır Kardeşim" başlıklı yazısı :

BURAK YILMAZ HIRSIZDIR KARDEŞİM
Hırsızdır kardeşim Burak…
Nasıl olmasın ki ?
Ona hırsız diyen adamı daha iki hafta önce Trabzon’a çağırıp baş tacı etmediniz mi ?
Üstelik o adam size “ Bu Trabzonspor Zonguldakspor’a falan tarihte maç satmıştır” demişken
Ve yine o adam, Trabzonspor kalecisi, Trabzonspor Teknik Direktör’ü ve Trabzonspor’un sembolü Şenol Güneş’e geçmişte o kadar da hakaret etmişken çağırdınız.
Kim çağırdı ?
TÜFAD
Hadi TÜFAD dedi ki ben bağımsızım, ben tarafsızım yada ben o tarihleri hatırlamadım bilmiyorum.
Sonrasında ne oldu ?
Başkanımız aldı kulübe getirdi, tesisleri gezdirdi.
Yani bey efendinin maç sattılar dediği kulübü, o alın teriyle kazanılmış, yada haksız yere kupaları elinden alınmış Trabzonspor takımının resimlerinin asıldığı kulübe…
O adam kulüpte gezerken, Şenol Güneş hoca ne düşünmüştür acaba ?
Söyleyeyim mi ?
Üzülmüştür,
Belki kızmış, belki de şaşırmıştır,
Canı yanmış, kendine bile kızmıştır.
Ama besbelli yaşadıkları da içindedir,
Sonra tesislerden maça gelinmiş,
Dürüstlük ve ahlak abidesi ve Trabzon’un Onur konuğu, fahri hemşerisi, eski hakem zademiz stadyumumuza teşrif etmişler.
Etmişler teşriflerini de yalnız bir sorun var…
Oturacağı koltuk pis…
Hemen yöneticilerimiz içinden en genç ve başkanımıza en yakın olanlarından birisi elinde temizlik bezi ile koşmuş ve değerli yok yok çok çok değerli konuğumuzun koltuğunu sili vermiş.
Çok da güzel silmiş, şimdi Allahı var yöneticimizin, hakkını vermeliyiz…
Vay be ne acı değimli ?
Esprili bir yazı yazayım dedim, yüzüme gözüme bulaştırdım,
Çünkü canım yandı,
Ağlanacak halimize gülmeye kalktık, yapamadık ne diyeyim.
Geçmişe gitti de aklım ondan,
Kimler yöneticilik yapmış bu kulüpte diye düşündüm,
Aklıma gelenleri kendi kendime sayınca, şimdikiler bıraktıkları mirası ne güzel temsil diyorlar diye düşündüm.
Yine canım yandı, sonra utandım, en sonunda da bu yazıdan sıkıldım.
Sonrası mı ?
Sonrası malum işte,
Adam gitti,
Televizyon programında, Trabzonspor’un en değerli futbolcusuna hırsız, emek hırsızı, Bursaspor’un puanını çaldı gibi laflar etti.
Siz kızabilirsiniz,
Onu baş tacı edenler de kızabilirler,
Ona forma veren eski yöneticimiz, koltuğunu silen yeni yöneticimiz de kızabilir…
Ama ben kızmıyorum,
Hem de şükrediyorum.
Çünkü, Allahtan bu şam babası çıkıp da “ ben Trabzonspor yöneticilerine oturduğum koltuğu sildirdim, sonra da seminerlerine gidip ahlak ve futbol dersi verdim, onlardan hırsız çıkmaz, ben bazı şeyleri öğrettim onlara” demedi.
Çok şükür Yarabbi
Çok şükür ki adam sadece hırsız dedi.
Ya yukarı da söylediğim gibi, kefil olsa idi bize ne olacaktı.
İşte onu da sizler ve bizler düşüneceğiz, Trabzonspor’un yaptığı davranışın ne anlama geleceğini düşünemeyen yöneticileri değil.
Çok şüküüüüür yarabbi…
O yüzden kabul kabul yüz bin kere kabul, Burak hırsızdır kardeşim…

Burak_52
26.10.2011, 15:47
Burak'a alınan önlemler, alternatif gölcülerimizin önemini artırıyor, bütün ofansif oyuncularımızın skora katkı yapacak fırsatları kollaması gerekir.
olayı çok güzel özetlemişsin

ozturk
26.10.2011, 15:48
Vay bee ne ara 8. haftaya geldik:)

Forvetsiz takım da hiç heyecan vermiyor..

Ilelioglu
26.10.2011, 15:49
hırsızlar Metriste Buraklar burada gibi bir pankart süper olurdu....

Evet sevdim bunu. :)

"Hirsizlar Metris'te Burak YILMAZ burada!"

Hirsizlarida sari lacivert yazmak lazim.

..

DNA-TS
26.10.2011, 15:50
Artik antalya ismini duunca aklima sadece beraberlik geliyor.

KÖKSAL AYDIN
26.10.2011, 15:55
TFF nin aldığı karara göre 4 büyükler arasındaki maçlara deplasman taraftarı alınmayacak.

Sefer A.
26.10.2011, 15:55
Ofspor'un altın çağı.

:confused: :D

Kara Mert61
26.10.2011, 15:58
Artık zokora dinlensin..Adamın performansı sürekli düşüyor.Belliki adam yorgun.Aykut oynasın bu maçta artık.

Ömer Faruk61
26.10.2011, 16:05
TFF nin aldığı karara göre 4 büyükler arasındaki maçlara deplasman taraftarı alınmayacak.

Nasiiiii??

Alihan Ertürk
26.10.2011, 16:11
TFF Fenerbahçe'yi ve taraftarını korumak için her şeyi yapıyor.

Muhammed Ayaz
26.10.2011, 16:14
arkadaşlar ben lig tv şampiyonlar paketine üyeyim de şuanda kanal kapandı lig tv.
acaba ibb eskişehir maçı var diyemi kapandı?

trabzon maçında ligtv 3 açılırmı???

Ilelioglu
26.10.2011, 16:16
arkadaşlar ben lig tv şampiyonlar paketine üyeyim de şuanda kanal kapandı lig tv.

Arayip sor bence. ;)

Muhammed Ayaz
26.10.2011, 16:17

bilen varsa söleyebilirmisiniz arkadaşlar

Ilelioglu
26.10.2011, 16:18
Beraberlik kokuyor. Karambolden yiyebiliriz yanliz.

Duran toplar büyük önem tasiyorlar bu macta. Özellikle orta saha direncli olmali. Orta sahada duvar örmeliyiz ve ileride baski kurmaliyiz. Cok zor bir mac daha.

Bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

------------------------Tolga----------------------

Celustka-------Giray--------------Mustafa-----Cech

-----------Serkan------Aykut------Colman----------

Burak-----------------Adrian------------------Volkan

-----------------------Halil-------------------------

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 16:19
Öncelikle bizim maç Lig TV 2'de. Şampiyonlar paketin varsa Lig TV 2 veya 3'de yayınlanacak şampiyon takımların karşılaşmaları maç saatinde açılır...

Bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

------------------------Tolga----------------------

Celustka-------Giray--------------Mustafa-----Cech

-----------Serkan------Aykut------Colman----------

Burak-----------------Adrian------------------Volkan

-----------------------Halil-------------------------

Mustafa cezalı. Celustka sakat olduğu için büyük ihtimal oynayamayacak ama tam belli değil...

Mustafa'
26.10.2011, 16:20
Artık zokora dinlensin..Adamın performansı sürekli düşüyor.Belliki adam yorgun.Aykut oynasın bu maçta artık.

Sonuna kadar katılıyorum.Aykut bildiğim kadarıyla doğuştan Trabzonspor'lu onun gibi oyunculara ihtiyacımız var.

Ilelioglu
26.10.2011, 16:23
Tabi Cech'in yerine Ferhat'da olabilir bence. Bursa macinda iyi oynamis.

Ilelioglu
26.10.2011, 16:24
Mustafa cezalı. Celustka sakat olduğu için büyük ihtimal oynayamayacak ama tam belli değil...

Serkan oynar ve onun yerinede Baris Atas oynar o zaman. Yeterki Alan oynamasin gerisi önemli degil.

Aleyna Yemenici
26.10.2011, 16:25
Mümkünse Serkan da oynamasın. Gerçe o zaman adam kalmıyor. Olsun. :D

Taner Tonbil
26.10.2011, 16:27
Mümkünse Serkan da oynamasın. Gerçe o zaman adam kalmıyor. Olsun. :D

Avatarindaki fotorafi koyma sebenini ögrenebilirmiyim?

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 16:28
Serkan oynar ve onun yerinede Baris Atas oynar o zaman. Yeterki Alan oynamasin gerisi önemli degil.

Barış Ataş mı kaldı? Adamı en son Bilbao da gördük o günden beri 18'e giremedi. Sezer gibi o da sakatmış. Adamları oynatmadan bile sakat veriyoruz. Gerçi asıl tartışılması gereken Eren ve Sercan'ın durumu...

Ilelioglu
26.10.2011, 16:29
Barış Ataş mı kaldı? Adamı en son Bilbao da gördük o günden beri 18'e giremedi. Sezer gibi o da sakatmış. Adamları oynatmadan bile sakat veriyoruz. Gerçi asıl tartışılması gereken Eren ve Sercan'ın durumu...

O zaman Sercan oynasin. :)

Sefer A.
26.10.2011, 16:29
Avatarindaki fotorafi koyma sebenini ögrenebilirmiyim?

sebep ein reich ein volk ein führer :D ççç Tövbe yaaa :) gerçekten yöneticilerin de gözünden kaçiti herhalde veya dikkat etmediler farkina varmadilar, ben çok daha basit bir resim koymustum düzeltilmisti :confused::rolleyes:

Hüseyin Bağdat
26.10.2011, 16:52
Antalya maçı diğer maçlara göre daha kolay geçecek diye düşünüyorum.İnşALLAH yanılmam:)

nbay
26.10.2011, 17:05
bu maçta cech oynasın artık,celstka oynamasın sol bek yaw

bASTURk
26.10.2011, 17:08
Başlıkta hata var, düzeltelim.

Spor Toto Süper Lig 8.Hafta | Burakyılmazspor - Antalyaspor...

Ogün YAZICI
26.10.2011, 17:32
maratonda olacağım ve maç saati yağmur yağmasını istiyorum...avni akerde en atmosferli ve en keyifli maçlar her zaman yağmurluydu...

Fatih Özkan
26.10.2011, 17:36
maratonda olacağım ve maç saati yağmur yağmasını istiyorum...avni akerde en atmosferli ve en keyifli maçlar her zaman yağmurluydu...

Kesinlikle. Hele bir Liverpool maçı izledik ki... Teo golü attıktan sonra yağmurluğu paramparça etmiştim (: İnsanın tribünde donuna kadar ıslanması güzeldir! :rolleyes:

berke_arda
26.10.2011, 17:38
bu seneki maçlara ( burak = gol ) 1_0 önde başladığımızı düşünürsek kolay olmasa'da ki artık kolay maç yok. kazanırız

kaan61
26.10.2011, 17:41
...................... Tolga .......................

Serkan .....gİray ....glovackİ ..... Ferhat

.........zokora ......colman ....................

Volkan ............ Adrİan ..............burak

....................... Halİl ..........................

Hamza Yilmaz
26.10.2011, 17:42

Burak Yilmaz tek basina ciksin sahaya o zaman. Taraftar ne merakliymis Trabzonsporu yerin dibine batirmaya. Burakspormus. Bir oyuncuyu öveyim derken digerlerini yermeyelim. Burak en az 6 golü asist üzerinden atti. Bu bir takim oyunu.

61trabzonomer
26.10.2011, 17:45
necatinin olmadığı bir takımda titayı tuttunuz mu antalyanın gol atma ihtimali yok gibi birşey bence bu zamana kadar ki en rahat maçımız olcak.61 den sonrasını rahat keyifli bir şekilde geçirebilceğimiz bir maç yadaaa hocanın eren sercan aykut gibi gençlere yer verebilceği bi maçta olabilir kadroya alırsa tabii.

ANIL
26.10.2011, 17:58
....................tolga
serkan.....giray........glowacki......ferhat
.............aykut.........colman
burak........................................volka n
......................adrian
........................pawel

yalniz adam
26.10.2011, 18:01
birazdan on tane klip izleyeceğim..kanım bordodan maviye dönecek...

Chiko
26.10.2011, 18:08
Heyecan sifir.
Maci TV'den izleyemeyecegim diye hic heyecanli degilim.

Umarim Zokora ve Celustka oynamaz.
Zokora yerine Aykut ve Celustka yerine Ferhat.
Cech de oynamasin diyecem ama adam gecen hafta da kadroya alinmadi.
CSKA maci cok önemli, aslinda bir kac yedekler ile ciksak hic fena olmaz.
Bugün kadroda Tayfun olabilir. :)

TheCrow
26.10.2011, 18:10
necatinin olmadığı bir takımda titayı tuttunuz mu antalyanın gol atma ihtimali yok gibi birşey bence bu zamana kadar ki en rahat maçımız olcak.61 den sonrasını rahat keyifli bir şekilde geçirebilceğimiz bir maç yadaaa hocanın eren sercan aykut gibi gençlere yer verebilceği bi maçta olabilir kadroya alırsa tabii.

Adamların gol atmak gibi bir niyeti olduğunu da zannetmiyorum. Geçen sene bize her iki maçta 11 kişi defans yaparak iki maçı da 0-0 bitiren antalya, amma velakin fenere karşı "pozitif futbol oynayacaz biz hacı" diyerek 4 tane yiyen yine aynı antalya. Gıcığım hala geçmedi şu takıma.

Fatih Öztürk
26.10.2011, 18:15
ligde kolay takım yok.maçı kazanabilmemiz için bizim günümüzde olmamız gerekiyor.artık değişik ayaklarımız gol aramalı.heyecanla henrigueyi bekliyorum.volkan şen,colman artık gole yakın oynamalılar.

murat
26.10.2011, 18:16
Inanin bugun macimiz oldugunu yeni hatirladim. Ne hallere dusurduler bizi, Allahinizdan bulun ulan!!

Eto'o
26.10.2011, 18:18
galibiyet imkansiz gibi
ya beraberlik yada maglubiyet olacak kesin ):
aha da buraya yazdim
insallah yanilirim ama tahminlerim hep tutuyor

yatmaztara
26.10.2011, 18:19
Geçen sene Trabzondaki maçta 11 kişi defans yaptıklarını ve bi ara mehmet özdileği top kaparken gördüğümü unutmadım.

Ömer Faruk61
26.10.2011, 18:21
galibiyet imkansiz gibi
ya beraberlik yada maglubiyet olacak kesin ):
aha da buraya yazdim
insallah yanilirim ama tahminlerim hep tutuyor

Ne Dersun? :D

Eto'o
26.10.2011, 18:24
Ne Dersun? :D
vallah omer ruyamda her trabzonu gordugumde ya yeniliyoruz yada berabere kaliyoruz

Erbay
26.10.2011, 18:24
Her rakibimiz gibi Antalya da bize sert oynayıp her adamımızı döndürmeye çalışacak ve dönenleri de orta sahada faulle durduracaktır. Biz de saçma sapan şekilde kullanırız o duran topları.

cerebrum
26.10.2011, 18:25
ilk yarı 2 ikinci yarı 1 oynadım..

Emirhan Uludüz
26.10.2011, 18:27
Beyler şimdi digiturk web tvyi aldığı dakikadan itibaren izleyebiliyorsun değilmi?

yatmaztara
buraktan 3 gol bekliyorum hadi hayırlısı :)

Gurpas
vallah omer ruyamda her trabzonu gordugumde ya yeniliyoruz yada berabere kaliyoruz

Abi mümkünse Trabzonsporu görmemeye çalış rüyalarında :D

Mert Oğuzlu61
26.10.2011, 18:29
gs ile niye aynı saate koyuyorlar şu maçları anlamıyorum, gs ninde maçını izlemek isterdim o maçta güzel olacak... anlamıyorumki niye aynı saat ??? veya git bjk nin fb nin maçını aynı saate koy niye gs ? fıstık gibi maçı kaçıracam yaw.

yatmaztara
26.10.2011, 18:29
Beyler şimdi digiturk web tvyi aldığı dakikadan itibaren izleyebiliyorsun değilmi?

evet kardeşim

yalniz adam
26.10.2011, 18:30

üstün açık kalmıştır :D sen yine de pozitif düşün...

alpi53
26.10.2011, 18:40
selam millet. macı internetten seyretmek zorundayız maalesef cunku ankarada her yer gs nin macını veriyor. saglam calısan bir link i benim özelime gonderebilecek bir arkadas arıyorum. şimdiden cok tesekkurler.

Emirhan Uludüz
26.10.2011, 18:41
evet kardeşim

eyvallah alayım ozaman. kalite nasıl biliyormusunuz? net 16mbit

61_Hasan_69
26.10.2011, 18:41
selam millet. macı internetten seyretmek zorundayız maalesef cunku ankarada her yer gs nin macını veriyor. saglam calısan bir link i benim özelime gonderebilecek bir arkadas arıyorum. şimdiden cok tesekkurler.

Üni TS nin maç izleme organizasyonu var eğer adres yakınsa gidebilirsin abi ?

Akşam Oynanacak Olan TRABZONSPOR-Antalyaspor Karşılaşmasını 'Üni-Ts Ankara' Olarak Her Zamanki Yerimiz Olan Beşikdüzlüler Derneğinde İzliyoruz..! ( Saat 8 de Herkes Dernekte Olsun) Adres: izmir caddesi ülküalan pasajı yanı kat 8

federer61
26.10.2011, 18:43

Senin bu Alanzinho takıntını çözebilmiş değilim.Bence Bursa maçında çok iyi bir maç çıkardı

balli_kuymak
Bakalım evimizde oynadığımız bu maçta ilk yarı 0 biticek mi :D

Armağan Dere
Antalyaspor'a başarılar:):)..
Umarım maçı alırız..

Eren Karaahmetoğlu
26.10.2011, 18:44
Kadrolar açıklansa da yorum yapsak.

:)

Kereşenli
26.10.2011, 18:45
Hafta içi maç mı olurmuş ya? Millet sabahtan akşama kadar çalışıp eve gelecek sonra da maçı izlemek için kahveye mi gidecek. :S

Özge
26.10.2011, 18:46
Burak medyayı kızdırmaya devam hadi göreyim seni :)

yavuzbaha
26.10.2011, 18:54
Senin bu Alanzinho takıntını çözebilmiş değilim.Bence Bursa maçında çok iyi bir maç çıkardı
..evet katılıyorum...herkes Alanzinhoyu kötülüyor ama bana göre Alan takımdaki en klas oyuncu ama ona ayak uyduran yok...

Erdem Keser
26.10.2011, 18:55
Yine Serkan'ı oynatacaktır dahi hocamız.Muhtemelen rakibini 12534. kez Alanzinho ile vurmayı planlayacaktır.İlerleyen dakikalarda sağbek ile sol bekin yerini değiştirecektir.Sakın defasın kurgusunu bozmak olarak algılamayın; tamamen taktik.

yatmaztara
26.10.2011, 18:56
eyvallah alayım ozaman. kalite nasıl biliyormusunuz? net 16mbit

bence çok tatminkar hd izliyosun zaten sitesinde test videosu var izle aynı onun gibi :)

Armağan Dere
26.10.2011, 18:56
..evet katılıyorum...herkes Alanzinhoyu kötülüyor ama bana göre Alan takımdaki en klas oyuncu ama ona ayak uyduran yok...

Yetersiz bir adam Alanzinho..
Son paslarda ne yapacağını bilmiyor ve her adamı geçebileceğini sanıyor..
yani kendini bişey sanıyor kısacası bu da en kötü şeydir..
Tek oynasa en iyisi ama her pozisyonu zorluyor..

Jester
26.10.2011, 18:58
Gollerde oyuncularımız ne yapacaklar merak ediyorum.

MaDDoX_61
26.10.2011, 19:05
antalya vatan millet sakarya oynarsa işimiz zor yine

Armağan Dere
26.10.2011, 19:07
FC Porto, Teofilo için 7.5 milyon € değer biçmiş. Teofilo devre arasında Porto'ya Transfer olabilir.Transfer gerçekleşirse Teofilonun satısından gelecek paranın yüzde 20 'sini Racing Club Trabzonspora Ödeyecek.

Tunay ERDEM
26.10.2011, 19:08
midemi bulandıran maçların takımıdır antalyaspor. kusası geliyor insanın antalya maçlarını izlerken.

Taner Uykuçeken
26.10.2011, 19:18
Cumartesi Gaziantep
Çarşamda Cska
maçları var önümüzde aynı kadroda ısrar etmez inşallah Şenol Güneş
sonuçta bunlarda insan

evrents
26.10.2011, 19:19
gs ile niye aynı saate koyuyorlar şu maçları anlamıyorum, gs ninde maçını izlemek isterdim o maçta güzel olacak... anlamıyorumki niye aynı saat ??? veya git bjk nin fb nin maçını aynı saate koy niye gs ? fıstık gibi maçı kaçıracam yaw.
Aynen katılıyorum o maç da güzel olur.

ophius
26.10.2011, 19:22
Yine Serkan'ı oynatacaktır dahi hocamız.Muhtemelen rakibini 12534. kez Alanzinho ile vurmayı planlayacaktır.İlerleyen dakikalarda sağbek ile sol bekin yerini değiştirecektir.Sakın defasın kurgusunu bozmak olarak algılamayın; tamamen taktik.

şeyi unuttun
22.dakikada 30.saniyede ileri uçta oynayan sağ ve sol kanat oyuncularımız yer değiştirecek
çok abandone oluyor rakiplerimiz bu hareketlerle :)

Mora
26.10.2011, 19:23
arkadaşlar yav, sadece bizim maçı anlatacak bir radyo bişi var mı? gs maçına bağlanmadan...

Tunay ERDEM
26.10.2011, 19:24
Cumartesi Gaziantep
Çarşamda Cska
maçları var önümüzde aynı kadroda ısrar etmez inşallah Şenol Güneş
sonuçta bunlarda insan

bu avrupalı futbolcu insanı ne yiyip içiyor diye düşünüyorum hep. nasıl kaldırıyorlarsa o maç temposunu. biz başımızı uzattıkmı hemen çizik yiyoruz halbuki.

Sefa
26.10.2011, 19:30
http://www.ligtv.com.tr/

Maç hala manşette yok.. Ne desek az..

Armağan Dere
26.10.2011, 19:32
Bahattin Çamurali'den Ela Ela Leose'yi dinleyin...
Ne maç stresi kalır...ne bişe:)
Haydi iyi akşamlar..Umarım alırız maçı

İbrahim Gökhun Öztürk
26.10.2011, 19:35
ilk 11'ler belli oldu mu ? gs'nin ki belli olmuş lick tv sitesinde..

lazoli06
26.10.2011, 19:35

Kullanıcı adında hata var,esprispor.

evrents
26.10.2011, 19:37
Bahattin Çamurali'den Ela Ela Leose'yi dinleyin...
Ne maç stresi kalır...ne bişe:)
Haydi iyi akşamlar..Umarım alırız maçı
Abi benim bildiğim o söylediğini kazım koyuncu söylüyor.Bahattin Çamurali de mi söylüyor?Söylüyorsa linkini verir misin :)?Bahattin Çamurali'nin dertliyim veremliyim yar sorma nereliyim açtı ağaçlar yaprak kız ben gene kederliyim ben gene kederliyim bunu dinle stres sıkıntı hepsi tavan yapar :).

Samet Yildirim
26.10.2011, 19:40
Trabzonspor ilk 11: Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Colman, Volkan, Gomes, Adrian, Burak

Gomes sanirim Alanzinho oluyor.

Twitterden...

alfadog61
26.10.2011, 19:41
Takimimiz Antalyaspor macinda Tolga, Serkan, Glowacki, Giray, Ferhat, Colman, Adrian, Sapara, Volkan, Alanzinho, Burak onbiriyle mucadele edecektir.

Murat KARAKURT
26.10.2011, 19:42
Zokora dinlenme fırsatı bulabilcek sonunda...

ophius
Tolga
Serkan
Giray
Glowacki
Ferhat
Sapara
Colman
Alanzinho
Volkan
Adrian
Burak

Hürgün Aygün
Tolga,Serkan,Glo,Giray,Ferhat,Colman,Sapara,Adrian ,Burak,Alanzinho,Volkan 11'iyle çıkıyoruz TrabzonCell resmi kadro.Cech yine yok neden acaba?
Zokora'yı dinlendiriyor hoca sonunda iyi oldu.

ophius
26.10.2011, 19:43
http://www.ligtv.com.tr/

Maç hala manşette yok.. Ne desek az..

diyecek bişiy yok
spor müdürü fenerbahçeli olan bir kanaldan bahsdiyoruz...lanet olsun onlara

inadına TRABZON:alkış:

Kereşenli
Celustka da yok.

Serkan var..

sametaydin
Cech ve celustka sakat mı o yüzden mi oynamıyorlar?

Yedeklerde kimler var acaba?

Özge
26.10.2011, 19:44
Zokora'nın dinlendirilmesi iyi oldu.Cech ve Celustka riske edilmedi anlaşılan.Halil'de de 2 maçta form düşüklüğü vardı biraz dinlensin o da.

Taner Uykuçeken
Alanzinho ve Serkan ısrarının sebebini gerçekten çok merak ediyorum

İbrahim Gökhun Öztürk
sağ bekte volkan mı oynuyor acaba...malum takımdan kesilmeyen bir sağ açığımız mevcut ilk 11 de ;) Bulunmaz göbek lifi...

h@msi61
Kadroyu begendim ben...

ophius
26.10.2011, 19:45
ortasahanın ortası biraz sıkınntılı olmuş gibi geldi bana

alfadog61
hic kimse dinlenmesede olurdu yeterki su serkan bi dinlesin hem bize yazik hem ona yazik hocam

Dip.Ing.Mag.
Tolga,Serkan,Glo,Giray,Ferhat,Colman,Sapara,Adrian ,Burak,Alanzinho,Volkan 11'iyle çıkıyoruz TrabzonCell resmi kadro.Cech yine yok neden acaba?
Zokora'yı dinlendiriyor hoca sonunda iyi oldu.

6+2 yüzünden olabilir

tturan
Zokora nın dinlendirilmesi iyi oldu. Umarım Sapara da iyi işler yapar yapamazsa yerine ya Zoko yu ya da Aykut'u alacağını düşünüyorum. İnşallah yeneriz.

Nizam
Trabzonspor ilk 11: Tolga, Serkan, Giray, Glowacki, Ferhat, Sapara, Colman, Volkan, Gomes, Adrian, Burak

Gomes sanirim Alanzinho oluyor.

Twitterden...

Kolay maçı zora sokar bu kadro !

Samet Yildirim
26.10.2011, 19:47
Yedeklerimiz...

Zeki, Cech, Halil, Tayfun, Aykut, Zokora, Brozek

Eren Karaahmetoğlu
26.10.2011, 19:47
Kadro güzel. Gelsin galibiyet.

Hakan Karadirek
26.10.2011, 19:48
Ilac varsa alabilirmiyim.

Eren Karaahmetoğlu
26.10.2011, 19:48
Celustka'nın hafif sakatlığı vardı. Zokora'nın artık dinlenmesi gerekiyordu. Halil geçen hafta iyi değildi. Ferhat da çok iyiydi. Cech o nedenle bir kez daha yedek kalma durumunda kaldı.

Saldır Fırtınam.

Samet Berber
26.10.2011, 19:49
Yine Alanzinho he :) .. Ne diyelim helal olsun .

alfadog61
26.10.2011, 19:51
piotr nerelerde hala sakat mi ?

Bera B.
Gomes kim lan demek istiyorum.
Kadrodı iste yine sadece Burak'ın ayaklarına bakacağız. Gerçi geçen haftalara göre daha dengeli buldum.

sametaydin
Sapara defansif oynayabilen bir oyuncu mu? İnşallah orta sahada sıkıntı yaşamayız.

Bera B.
26.10.2011, 19:52
bu arada maçı hangi radyodan izleyebilirim yardım bekliyorum. :)

Metin Sağır
26.10.2011, 19:52
Diziliş nasıl olur sizce?

h@msi61
26.10.2011, 19:56
Alanzinho gecen macin en iyilerindendi, oynamasi neden bu kadar tuhaf geliyor anlamiyorum...

Samet Yildirim
26.10.2011, 19:56
Tolga
Serkan-Giray-GLo-Ferhat
------Sapara-Colman-----
---------Adrian----------
Volkan----------Alan
--------Burak-----------

Togrul
26.10.2011, 19:57
Antalya özellikle Trabzonspor maçlarında daha ilk dakikalardan zamana oynayarak oyunu hep çirkinleştiren taraf oldu. İlk yarım saate gol bulabilirsek işimiz kolay.

leavemealone
Bir kac oyuncunun degismesi iyi olmus..
Öyle böyle yenecegiz insallah..

Erbay
Bıçak sırtı bir kadro. Orta saha tamamen bizim de olabilir, Antalya'nın da.

DeAgLeMaNyAq
Nihayet Zokora'yı dinlendirmeyi akıl edebildik. İnşallah Sapara ve Colman ikilisi uyumlu bir görüntü sergiler. Ferhat'ın geçen maçtaki görüntüsünden sonra forma giymesini bekliyordum ama kontenjan da müsaitken Cech gibi adamı niye oynatmıyoruz anlamıyorum. Belki kadroda yer alır diye düşündüğümüz Eren ve Sercan yine kadroda yoklar. Antalya'da Tita'nın 11'de olmaması da enteresan...

Giallorossi
26.10.2011, 19:58
Diziliş nasıl olur sizce?

--------------Tolga

Serkan--Giray--Glowacki--Ferhat

--------Sapara-----Colman

Volkan-----Alanzinho-------Adrian

--------------Burak

Böyle olsa gerek

Metin Sağır
26.10.2011, 19:58
Sapara - Colman nasıl olacak bakalım.

ibrahim
26.10.2011, 19:59
Zokorasiz oyuna alisma acisindan iyi oldu. Bakalim Sapara bu isi becerebilecekmi...

yalniz adam
26.10.2011, 20:01
link bulamayanlarda kuzey güneye karşı :)

Chiko
26.10.2011, 20:02
DigiturkWebTV'de tek mac 7,37€
Inanilir gidi degil. :)

Cengiz Çubukcu
26.10.2011, 20:04
Alanzinho gecen macin en iyilerindendi, oynamasi neden bu kadar tuhaf geliyor anlamiyorum...

gol atmadı ya ondandır :)

Hami-Ünal-Orhan
26.10.2011, 20:05
Şöyle arkamıza yaslanıp rahat, keyifli bir maç izlesek. İlk yarıdan koparsak maçı. Olur mu öyle bir şey acaba ?

tomislav
26.10.2011, 20:06
saha süper

güneyli
Ilac varsa alabilirmiyim.

Ben belgesel için istedim..Yazım çıkmamış bile...Çözümleme yapılamamış..Terminolojiyi bilmediğimden..Ben de arkadaşın istediğinden istiyorum..

sametbey
link varmi? yada Digitürk web tv den tek mac satin alma ile ilgili, hemen yayin geliyormu? ve yayin nasil,donuyormu?

Kadir
26.10.2011, 20:07
Web tv den yayını şimdi alsak maçı sorunsuz izleyebilir miyiz ?

Sami Kuk
26.10.2011, 20:08
Ben tv den maçı izleyemiyorum imkanım yok şuanda:) Trabzonsporsuz bırakmayın beni..Sizlerden yardım bekliyorum..

Chiko
link varmi? yada Digitürk web tv den tek mac satin alma ile ilgili, hemen yayin geliyormu? ve yayin nasil,donuyormu?
10dk önce aldim, hemen acildi.
Yayin su an cok iyi. Sanirim Türkiye'de fiyatlar daha makul, tavsiye ederim.

Onur Şeref
Maç hangi kanalda? Trabzon paketi var açılmadı daha.

Merve H.Oğlu
Ben tv den maçı izleyemiyorum imkanım yok şuanda:) Trabzonsporsuz bırakmayın beni..Sizlerden yardım bekliyorum..

Aynen bana da lazım, kendim için değil, bir tanıdık için :)

SensitiveLord61
26.10.2011, 20:09
Lig tv 2 şuan yayında mı maç başlayıncamı yayında olacak birisi cevaplayabilir mi?

Chiko
26.10.2011, 20:10
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308931_283892878298319_193141957373412_930403_2791 04020_n.jpg

Lig tv 2 şuan yayında mı maç başlayıncamı yayında olacak birisi cevaplayabilir mi?

Yayinda su an, ropörtajlar var.

Napoli
Renjide et Trabzonspor

Enes Ünal Kaya
Alanzinho Sözleşmesi Bitmek Üzere.. Gayret Gösteriyor Şenol Hocada Şans Veriyor.

Kaldıki Bu Takım 2 Kulvarda Mücadele Ediyor

3 Olucak Hatta T.K ile.. Biraz Mantıklı Düşünün Revizyon Şart Sürekli .. Alanzinho Bu Takıma Gerekli Hatta 2 3 Tane Daha Adam Lazım Çok İyi Hem 11 E hem klübeye katkı sağlıcak

sessizkral_1
ferhatın kanadı savunma anlamında çok zayıf.ofansif anlamda güçlü.

aynı zamanda orta sahada zokora savunma anlamında iyi iken sapara ofansif anlamda güçlü.

sonuç: savunma zaafiyetlerimiz olacaktır.ancak ofansif anlamda etkinliğimizin artacağı bir kadro.

leavemealone
Cech e ne oldu acaba ?
Ferhat bile oynuyor o oynamiyor..
Sakatmi acaba..

Hürgün Aygün
Yayında...

h@msi61
26.10.2011, 20:11
gol atmadı ya ondandır :)

Dogrudur abi. Adrian'in gol atmaktan sirtina agrilar giriyor her mac zaten.

Onur Şeref
26.10.2011, 20:12
Nasıl yayında oğlum bende paketi kapsamamaktadır diyor. Trabzon paketim var.

Samet Yildirim
26.10.2011, 20:13
Cech yedek...

5 yabanci oynuyor...örnek yerli bir oyuncu sakatlik yasadigi zaman yabanci oyuncu sokma konusunda sikinti olmasin diye.

Örnek.

Cech oynuyor ferhat oynamiyor. 6yabanci oluyor.

Giray sakatlanirsa ne yapcan ? Mecbursun yerli sokmaya buna mecbur kalmamak icin 5 yabanci oynatiyor hoca genelde.

sametaydin
26.10.2011, 20:13

aynen benim de var bende de şu an yayın yok.

Merve H.Oğlu
26.10.2011, 20:14

Kanalı değiştirmeden bekleyin bir süre, ya da cihazın fişini çekip takın. Ondan sonra geliyor yayın..

Napoli
26.10.2011, 20:16
malum lig tv'yi iade ettik biz : )

pascalli
trabzonspor abonelerine
maç başlayınca açıyorlar

Numan Yerlikaya
Saparanın 11 de olması çok iyi oldu en etkili isim olacak bugün

Nihat Güneş
26.10.2011, 20:18
Tar?ftar paketi olanlar 205 acsinlar.

Onur Şeref
26.10.2011, 20:18
Kanalı değiştirmeden bekleyin bir süre, ya da cihazın fişini çekip takın. Ondan sonra geliyor yayın..

205'e geldi yayın. Teşekkürler

Ömer Kibar
26.10.2011, 20:20
Link istemek , paylaşmak yasak arkadaşlar.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 20:22
Cech yedek...

5 yabanci oynuyor...örnek yerli bir oyuncu sakatlik yasadigi zaman yabanci oyuncu sokma konusunda sikinti olmasin diye.

Örnek.

Cech oynuyor ferhat oynamiyor. 6yabanci oluyor.

Giray sakatlanirsa ne yapcan ? Mecbursun yerli sokmaya buna mecbur kalmamak icin 5 yabanci oynatiyor hoca genelde.

Hoca'nın böyle bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa bundan böyle her maça 5 yabancıyla çıkmamız lazım. Zaten Giray da Serkan da sakatlansa yedeği Tayfun, yabancı değil yani...

Bera B.
26.10.2011, 20:23
Her şeyi geçtim hakikaten hangi radyodan yayınlanıyor bulabilecek değiliz bari dinleyelim.

h@msi61
Ordu atti, 1-1. Guzel oldu.

Kadir
yayın süper web tv den 6 liraya rahat rahat maç keyfi :) kahvede izlemekten iyidir :)

Samet Berber
26.10.2011, 20:24
Orta sahada sıkıntı yaşamamız muhtemel , en azından Aykut oynayabilirdi çünkü Sapara ofansif orjinli bir oyuncu onu geride kullanmaya kalkarsak olan bize olur .Colman'ın da gününde olmasını bekleceğiz artık yapacak birşey yok aksi takdirde 2.bölgede çok ciddi sıkıntılar yaşayabiliriz.

Sakatsız ve sonuca gittiğimiz bir maç olur umarım .

Enes Ünal Kaya
26.10.2011, 20:25
yayın süper web tv den 6 liraya rahat rahat maç keyfi :) kahvede izlemekten iyidir :)

6 küsür çok pahalı bea 2 3 lira olmalıymış

mourner
26.10.2011, 20:25
eziklerin maçıyla aynı saatte olduğu zaman maçımız Ligtv2 de yayınlanıyor ve link bulunmuyor..2 hafta önce sanırım,ilk yarı sonuna kadar link aradım ama bulamadım,ikinci yarı digitürk webtvden satın aldım..mobil ödemeyle alabilirsiniz..
ben bu hafta hiçbiryere bakmadan direk webtvden satın aldım.

Chiko
26.10.2011, 20:26
Avrupa'dakiler icin yaklasik 20 lira :)

----

http://img440.imageshack.us/img440/6061/56340263.png

umitçebi
ts:2 ant:1
tahminim..

evonon

Nasıl alınıyor ve üye olunuyor kısaca anlatabilir misin

İbrahim Gökhun Öztürk
26.10.2011, 20:27

http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/24332/Ana_Sayfa/Trabzonspor_Taraftar_Paket

Bunu alırsan 3 liraya gelir sana tek maç ;) 4 maç var bir ayda...

oğ 61 efsanesi
26.10.2011, 20:27
bari yalnızca ts maçını veren radyo bilen var mı?

Salih Edip
26.10.2011, 20:28
Radyodan dinleyek bari yapacak birşey yok :(

Enes Ünal Kaya

----

o da pahalı.. hele öğrenciye 6 lira varya ne demek = ) web hizmeti için diyorum pahalı diye ya.. evde ligtv varda. ünideki evde yok neyse :)

mahmuter61
Su stad nezaman dolar cok merak ediyorum? Bedava olsa bile bu stad dolmaz.

fetvaci
26.10.2011, 20:29
lıgtv de tek takım uyelıgım var ama mac acılmıyor ıletısım numaralarıda mesgul calıyor sureklı tek takım abonelıgı olupda ızleyebılen var mı suanda

Chiko
26.10.2011, 20:30
o da pahalı.. hele öğrenciye 6 lira varya ne demek = ) web hizmeti için diyorum pahalı diye ya.. evde ligtv varda. ünideki evde yok neyse :)
Bende WebTV'yi diyorum. :)

Burda LigTV ayda 24€
WebTV 7€ tek mac....

Sefer A.
26.10.2011, 20:31

----

http://img440.imageshack.us/img440/6061/56340263.png

kredi karti ile mi ödeme yaptin sen lo ? :)

canna52
26.10.2011, 20:32
ya kardesim mor menekselerle ayni saatte olunca maci izleyemiyorum ya.

Nihat Güneş
26.10.2011, 20:32
205 nolu kanal acik, normalde 204 nolu kanal Ts taraftar paketi.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 20:33
Ben böyle bir zemin görmedim...

Chiko
26.10.2011, 20:33
kredi karti ile mi ödeme yaptin sen lo ? :)
paypal.. :D

Mac basladi. Takimimiza basarilar.
Ayrica stad bombos.

Sefa Alış
26.10.2011, 20:35
anlaşıldı izleyemicez bu akşam

Mustafa Umut
26.10.2011, 20:36
Tamam bende izleyemiyorum maçı ama bu mesajlarla doldurmayalım şurayı da maçı izleyenler bir şeyler yazsın en azından takım nasıl, maç nasıl biraz bir şeyler öğrenelim

Sefer A.
26.10.2011, 20:37
paypal.. :D

Mac basladi. Takimimiza basarilar.
Ayrica stad bombos.

of yaaa anlamam o islerden kredi kartim da yok izleyemiycm herhal

Ali Yerlikaya
26.10.2011, 20:38
Arkadaslar bosuna stress yapmayim maci bakmamiz olanaksiz gibi duruyor eziklerin macini veriyor tüm linkler, aci olan o kadar kisiden hicbirinin TS li olmayisi...

Eziklerin macini istiyen baksin istemiyen takilsin, cok uzun bir aradan sonra Trabzonsporumuzun macini bakamiyorum bakmadigim maclarin cogunda puan kaybi yasadik...

TFF serefsizlerinide andigimi anmakda fayda var...

Giallorossi
paragöz selcuk atmis gsde

Dip.Ing.Mag.

yurt disina 9 dolar yok böyle bir pazarlama anlayisi

Hürgün Aygün
Sessiz tepki var ancak bunlar maç içinde değil dışında yapılması lazım.Oynanan futbolu da etkiler maalesef çok yanlış bence...

umitçebi
26.10.2011, 20:40
bu nasıl stad ya böle bunlar niye bağormıyor ya...avniaker cehennemine bahk hele..

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 20:41
İlk defa baskı kurduğumuz bir maç oynuyoruz...

Murat Acar
http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/24332/Ana_Sayfa/Trabzonspor_Taraftar_Paket

Bunu alırsan 3 liraya gelir sana tek maç ;) 4 maç var bir ayda...

Aldım ama açılmadı maç sıyah modda beklıyor ekran anlamadım beklıyorum açılsın dıye :S

Chiko
bu nasıl stad ya böle bunlar niye bağormıyor ya...avniaker cehennemine bahk hele..
Taraftar gruplari aralarinda anlasmis.
Ilk dakika üclü cekip 30'ncu dakikaya kadar Sehitlerimiz icin susacaklarmis.

YARIN STATTA OLACAK GRUPLAR VE TARAFTARLARA DUYURU !

- Trabzonspor Taraftarına Duyuru! organizasyonumuz ;

* Santrayla 3'lü çekiyoruz ve 30.dakikaya kadar susuyoruz.

* 30.dakika "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!"

* 31.dakika "Hepimiz askeriz Pkk'ya yeteriz!"

* 32.dakika "Genelkurmay duy bu sesi askere al hepimizi!"

* 34.dakika "Yol tarafı kale arkası ve deniz tarafı kale arkası karşılık Emekleri Çaldın Yine bestesini söyleyeceğiz!"

* 61.dakika Bütün stad "Asker Selamı!"

Not : Bütün taraftar grupları tarafından bu organizasyon onaylanmıştır, bu hafta hep bir ağızdan haykırıyoruz!

FC-ST-PAULI-61
26.10.2011, 20:42
Demek ki kimsede Link yok bu ne banada banada,izleyenler anlatsin neler oluyor diye

Onur Şeref
26.10.2011, 20:42
Maç seyircisiz oynanıyorda benim haberim mi yok?

MuratJ
26.10.2011, 20:43
Trabzon şehri Trabzonspor'u haketmiyor. Bedava olsa biletler o stad yine dolmaz. Ayıp artık yeter be!

Onur Şeref
26.10.2011, 20:43
Dakika 11 seyirciden çıt sesi çıkmadı.

alfadog61
26.10.2011, 20:44
kafayi yicem hic bir yerde link yok bizim evde lig tv tirtladi anasini sattim kahvelerde gs macini gosteriyo baslicam boyle ise

yalniz adam
sabote edildik...gol felan bari deyin izleyenler..gs atmış..

Mehmet Fatih Silik
Yayin yok bir$ey yok 13 bin ki$i neyi izliyor acaba cok merak ettim...hey allam...

umitçebi
26.10.2011, 20:46

* 34.dakika "Yol tarafı kale arkası ve deniz tarafı kale arkası karşılık Emekleri Çaldın Yine bestesini söyleyeceğiz!"

Not : Bütün taraftar grupları tarafından bu organizasyon onaylanmıştır, bu hafta hep bir ağızdan haykırıyoruz!
ya maçın içinde neden yapıyorlar..yaw bizim bu insanımız varya...30 dakka neden ya 10 olursa daha az mı sevıyoruz? 24 olsun bari 24 şehit için..puan kaybedecez ya..

Mehmet Fatih Silik

Ke$ke Van'in plakasinda da saygi duru$u yapsaymi$iz...bence tam olurdu

Onur Şeref
Dakika 15. Alanzinho'nun olumlu hareket sayısı 0, olumsuz hareket sayısı 2173891798739812793071983712

TSezgin61
26.10.2011, 20:47
arkadaslar sessizlik 30. dakikaya kadar sürecek...

Erbay
Alanzinho her maç banko oynuyor ya ne desek boş.

Devrim Arslan
ilk 3 dakika neyse ama 30 dakika nerden cikti yahu sapla samani karistirdik iyice

Varlıbaş61
30 dk. Biraz fazla olmadı mı ?

Giallorossi
Dakika 15. Alanzinho'nun olumlu hareket sayısı 0, olumsuz hareket sayısı 2173891798739812793071983712

Normaldir..

DeAgLeMaNyAq
26.10.2011, 20:48
Ferhat yediriyordu golü...

Chiko
26.10.2011, 20:48
Alanzinho'ya yine tepkiler geliyor. Alistik. ;)

Erbay
26.10.2011, 20:49
Organize atak yapamıyoruz yine. Topu alanın başında 3 adam oluyor yardıma gelen olmuyor bizden.

Samet Berber
Olur mu ya Alanzinho takımın en iyisi :) ..

ahamitokutan
artık alanzinhonun oynamaması adına sakatlanması için dua etme noktasına gelmeye başlıyorum!!!

Hürgün Aygün
Maçın ilk sarı kartı:Alanzinho.