PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?da Gruplasma!

FANATIK61
09.04.2006, 18:02
Bugün cok acik ve net görüldiki, Futbolcular arasinda büyük guruplasma var. Kim ne derse desin...

Görüslerinizi bekliyorum !!!

Emre Emiroğlu
09.04.2006, 18:06
Mesela ? Gruplari Sölermisin ?

Naim
09.04.2006, 18:06
Konya Maçindan beri söylüyorum ama olmuyor
Takimini Rehabilite edilmesi lazim çok çok acele
Lütfen Avrupa ya gitmek isteyenlere Tesekkür edilip gönderilsin
Sikeden Ceza alan Gökdenizin kluble ilisigi kesilip yurtdisina gönderilsin
Hüseyine de Tesekkür edilip önü açilsin
Erdinç Djokay Halilhodziç e de klub bulunsun
Ve allah askina bizi Kanser etmekden Vazgeçilsin
Geliyorsa Lucescu Gelmiyorsa da Giray bulak gibi bir Trabzonluyl Çok uzun süreli bir anlasma büyük yetkiler Verilsin
Senol Hoca Futbol A.S nin basina geçip gördügü pislikleri Açiklasin yeter artik
20 yil daha Sampiyon olmak için beklerim
ama 2 maç daha böyle karaktersiz bir kadro sahada görmek istemiyorum

irfanköse276
09.04.2006, 18:16
gruplasma diyebilecek kadar bilgimiz yokki...

takimlar Kötü gittigi dönemlerde bu tür düsünceler hep artar. 100. yilnda hüsran yasayan galatasarayda dageçen sene bu iddaalar wardi. ribery gitti, heinze geldide mi gruplasma yikildi... Bence bos iddialar bunlar.

morientes
09.04.2006, 18:16
Takimda bir grup var.. kazma gurubu,1- hüseyin,2- tayfun,3- erdinç,4-lee,5-hasan,6-adini bile söyleyemedigim sol kanat,7- kaleci.... bu kadar büyük bir kazma gurubuyla sen kaçan3.. üzülmede küme düsmedigimize sevin..

Hasan Cubukcu
09.04.2006, 18:18
morientes cok hakli bu kazma grubuna bide yiyici gurup eklersek tam olur bence smileys/smiley11.gif

The Legend
09.04.2006, 18:21
Takimda bir grup var.. kazma gurubu,1- hüseyin,2- tayfun,3- erdinç,4-lee,5-hasan,6-adini bile söyleyemedigim sol kanat,7- kaleci.... bu kadar büyük bir kazma gurubuyla sen kaçan3.. üzülmede küme düsmedigimize sevin..

durumu çok güzel özetlemissin.smileys/smiley32.gif

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 18:27
ilk önce su büyük kral dedgimiz f.tekkenin gitmesi gerek sonra topun ne oldugunu bilmeyen hüseyininn

ctmeoy
09.04.2006, 18:31
ne gruplasmasi yaa olsa ne güzel olur onlar en azindan kendilerine pas verirler belki oyun oynariz

keske gruplasma olsa da belki takim oluruz

Recep Çaltepe
09.04.2006, 18:37
Evet takimda bir gruplasma var: Futbolcular ve Halilhodziç.

Punisher-61
09.04.2006, 18:39
Takim savasmiyor... elinde degil..Trabzonspor Rakib ne kadar izin veriyorsa o kadar oynuyor...smileys/smiley18.gif

divranli
09.04.2006, 20:57

evet ya yazik ediyoruz adama. birakalim önü açilsin gitsin artik madrid'e. smileys/smiley18.gif

canim TS
09.04.2006, 21:05
Evet bilmiyorum, artik basliklan ne anlama geliyor, ama bügün Yattara pas verilmedigini gördüm, bunu son haftalardan beri, takip eden maclari 90 dakika seyreden görmüstür. Dogru dürüst Pas verilmiyor. Djokaj bile Yattaradan daha cok topla buluyor. Bencede var birseyler.

samway
09.04.2006, 21:15
huseyin hasan a sahip bir orta saha da top yapmak imkansiz bir de formsuz symek olunca is hepten sansa kaliyor bana solermisiniz huseyin kac senedir bu takimda top oynuyo hemen hemen her maca cikiyo kaç tane golü var hadi geçtim kaç tane asisti var hadi geçtim kaç tane olumlu pasi var (yana attigi paslar hariç) hadi geçtim onuda peki rakibi durdurabiliyomu bazen iste eeee bu adam hala nasil bu takimda ????? hemde milli takimda da oynuyo kusura bakmasinlar ama hüseyinden olsa olsa yedek olur bence hasanla birlikte kulubeye gerci hasan gitsede olur nerden yapti gs macinda o asistti yaaaa gerçi ayri bi konuda hocada yasaniyo yok artik bence gitmeli sene sonunda adam oyun okuyamiyo degisiklikler yanlis zamanlama yanlis olmuyo malesef olmuyo hersene ayni tantana sikildim artik ya

salihismet
09.04.2006, 23:36
Evet bilmiyorum, artik basliklan ne anlama geliyor, ama bügün Yattara pas verilmedigini gördüm, bunu son haftalardan beri, takip eden maclari 90 dakika seyreden görmüstür. Dogru dürüst Pas verilmiyor. Djokaj bile Yattaradan daha cok topla buluyor. Bencede var birseyler.

Artik Yattara konusunu taraftar birakmasi lazim. Kendi milli takiminda bile 90 dk oynamiyor. Hic bir hoca onu devamli oynatmadi, seyirciye ho$ gelen iki haraket yaptimi i$ bitiyor. takim oyunu oynayan bir oyuncu deyil i$ine geldigi zaman oynuyor. Bu konuda yönetim bile zor durumda.

imported_cagatay
09.04.2006, 23:39
gokdeniz yattarayi sevmiyo benceeeee

canim TS
09.04.2006, 23:45

Artik Yattara konusunu taraftar birakmasi lazim. Kendi milli takiminda bile 90 dk oynamiyor. Hic bir hoca onu devamli oynatmadi, seyirciye ho$ gelen iki haraket yaptimi i$ bitiyor. takim oyunu oynayan bir oyuncu deyil i$ine geldigi zaman oynuyor. Bu konuda yönetim bile zor durumda.

Öylemi gecen sene nasil takir takir oynadi Senol Günes zamaninda. Onu oynatmak meselle, öyle bir oyuncun varsa oynatmasini bileceksin. O zaman teknik adamin görevi nedir orda. Baktin Yattara oynamiyor, o zaman ver gitsin, zaten ondan iyileri cok var. Hepsi bekliyor Trabzonspor dan teklif gelsin. Yattara takim oyniyan oyun da oynar merak etmegin siz.
Ayrica bu sezon Szymek sakat Fatih sakat ve Gökdeniz cezayliyken Yattara takimi ayak tutmak icin elinde geleni yapti. Neyse herkesin görüsüne saygilim.
Edited by: canim TS

zahido
09.04.2006, 23:55
Bu takimdaki sorunlari en iyi atay aktug be senol günes biliyor Bunlar konusmadigi sürece biz üzülmeye mahkumuzsmileys/smiley5.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 00:08
bu baslik bence saçma
yattara ilk yari oyunda olsa da son 10 dk daki oyunu sergilesek en az 3 gol bulurduk..
bsaslik zararli ve kapatilmali bence
maglubiyetlerin sebebi Halilhodziç den baskasi degildi...

izmirdenayhan
10.04.2006, 00:10
Geliyorsa Lucescu Gelmiyorsa da Giray bulak gibi bir Trabzonluyl Çok uzun süreli bir anlasma büyük yetkiler Verilsin

Aynen katiliyorum...Elestiri yazinca bozguncu istikrar düsmanio oluyoruyz amam bizim istedigimiz bir isik,ümit görmek.....

Gereken operasyon yapilsin....

FANATIK61
10.04.2006, 02:05
bu baslik bence saçma
yattara ilk yari oyunda olsa da son 10 dk daki oyunu sergilesek en az 3 gol bulurduk..

Niye sacma !!!

Gercek Trabzonspor Taraftari son 6-7 Maca bakarsa görür bunlari, siz yedek Külübesine Vahid'e bakacaginiza Sahaya bir göz attin, neler oluyor...

Yattara gecen sene Fatih'e en az 14-15 Kafa gölünün asistini yapti, 1-2 aydir ses seda yok, niye acaba.

cakirahmed
10.04.2006, 03:00
yattara oyuna girdi 15 dakka adama top atmadilar. oynamiyo bu adamlar oynamiyo deplasmanda hiç oynamiyolar biliyolar çünkü trabzonda böle oynasalar baslarina ne gelecegini

cakirahmed
10.04.2006, 03:08
karadenizden günebakis diye bi gazete müsveddesi var trabzonda asil grup orda trabzonsporu parçalamak için ellerinden geleni yapiyolar hüseyinden para alip haber yapiyolar adamlar siz duydunuzmu arkadaslar bizim zidane hüseyin i ingiltereden izliyorlarmis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif bu gazete haber yapmis niye aslinda hüseyin çok iyi topçu!!!!! bütün suç hocanin imaji veriyo futbolcularin hiç suçu yok gibisinden yönetim bu yerel basina çeki düzen vermezse vay haline yakindir yönetimin kuyusunu da kazmaya baslarlar

selçukabi
10.04.2006, 08:23
Gruplari kafa kafaya tokusturalim bence......

zafercalikoglu
10.04.2006, 08:54
ne dogruisu ne yanlisi ben anlamam ama yillarir süre gelen bu kelime artik midemi altüst ediyor,artik yeter,

sabrimiz tasiyor,

Samsa
10.04.2006, 08:58
bu baslik bence saçma

sadece hoca suçlu DEGILDIR.

Samsa
10.04.2006, 09:00
Takimda bir grup var.. kazma gurubu,1- hüseyin,2- tayfun,3- erdinç,4-lee,5-hasan,6-adini bile söyleyemedigim sol kanat,7- kaleci.... bu kadar büyük bir kazma gurubuyla sen kaçan..

evet smileys/smiley32.gif. bu grup bizi mahvetti. smileys/smiley7.gif

Sevgi
10.04.2006, 09:16
böyle bir konu 1,5 yil önce açilmisti ve büyük kavgalara sebep olmustu :)) siz siz olun besmele çekmeden Tekke yi agziniza almayin sagdan soldan gelen saldirilarla neye ugradiginizi sasirirsiniz.Gökdeniz in zaten dokunulmazligi var , Hüseyin de bizim evladimiz simdi ona sahip çikmamakta olmaz.

Evet gruplasma çalismalari var en azindan simdilik tek kisi çalisiyor bunun içinFatih Akyel Stepanov uda yanina alarak TRABZONSPOR lu nasil oynamali dersi vererek bu gruplasmaya öncülük yapmaya çalisiyor.

metehan
10.04.2006, 10:11
Gruplasma falan yok da Trabzonlu oyuncularin hissedilir agirligi var. Mesela Hüseyin'in mevcut form durumuyla takimdan kesilememesinin baska izahi olamaz. Bu takimda Szymek, Yattara gibi adamlar "formsuz" diye yedek kalirken bazilarinin 90 dk boyunca tek bir olumlu hareket yapmamasina ragmen "formda" olarak nitelendirilmesinin baska izahi olamaz.

Daha önce de yazmistim. TS'da 2 temel sorun var ve yönetimin önünde dag gibi duruyor. Birincisi yukarida bahsettigim olayi da içeren genel kasdro sorunu. Yani TS'un kadrosunun iyilesitirlmesi geregi. Digeri de tabi ki teknik direktör problemi. Bunlarin sadece birini çözmek TS'u basariya götüremez, ikisini birlikte çözmek sart.

kudu_61
10.04.2006, 11:00
maçlari dikkatlice izleyin grubu göreceksiniz hüseyin kesinlikle yattara ya pas atmiyor bu iki kere iki nin dört ettigi gibi dikkatli izlerseniz anlarsiniz her topu aldiginda yattara bosken onu görmüyor bile fatihi ariyor sözüm ona asist yapicak kaç kez yaptin ki hüseyin

poetricus
10.04.2006, 11:09
Evet bilmiyorum, artik baslik ne anlama geliyor, ama bügün Yattara'ya pas verilmedigini gördüm, bunu son haftalardan beri, takip eden maçlari 90 dakika seyreden görmüstür. Dogru dürüst Pas verilmiyor. Djokaj bile Yattara'dan daha cok topla buluyor. Bence de var bir seyler.

Iste uyumayan bir baska taraftar. Merak ediyorum; Vahid Halilhodziç futbolculara Yattara'ya pas atmama talimati mi verdi. Kaç maçtir benim de dikkatimi çekiyor. Yattara sag tarafta bombos top beklerken inadina defansin en kalabalik oldugu göbege sisirme toplar gönderiliyor. Gruplasma var mi, yok mu? Ispattan mahrum iddia iftira hükmünde oldugu için elimde bir delil olmadan bir sey diyemem ama sahada görülenlerte ne ad verilmeli onun takdirini de taraftarimizin sagduyusuna(!) birakiyorum.

Naim
10.04.2006, 11:12
Bireysel takintilari birakalim lütfen
sonuçlar sadece nedenleri analiz ettigimiz ve önlem alip engelledigimiz sürece isimize yarar
Geçen senelerde ki gibi top oynayan bir fatihe Gelen topu kesip oyuna sokabilen bir hüseyine kimse laf demezdi
ama iyiyken Yüceltilmeyi beklerken Kötüyken elestrilmeyi hazmedeceksin
Gruplasma Meselesine gelince bunun en kolay anlama yolu son iki haftadir fatih Yattara ve simekin durumu
daha öncede yazdim dikkat çekmedi
Simekin çizgideki topuna dokunup adina gol yazdiran fatih tenezzül edip adama bir sarilma ihtiyaci duymadi ama Denizli maçindan sonra Hüseyin ve Trabzon menseli arkadaslarla sarilmalari görülmeye degerdi
mesele neden bu böyle oluyor
veya digeri neden böyle olmuyorda
gerisi bos oluyor biraz

TSunami
10.04.2006, 11:19
maçlari dikkatlice izleyin grubu göreceksiniz hüseyin kesinlikle yattara ya pas atmiyor bu iki kere iki nin dört ettigi gibi dikkatli izlerseniz anlarsiniz her topu aldiginda yattara bosken onu görmüyor bile fatihi ariyor sözüm ona asist yapicak kaç kez yaptin ki hüseyin
iyi de hüseyin kimseye pas atmiyor/atamiyor ki. râkip(serdarbali'yi de anmis olalim)hariç.

poetricus
10.04.2006, 11:20
Karadenizden Günebakis diye bir gazete müsveddesi var Trabzon'da. Asil grup orda; Trabzonspor'u parçalamak için ellerinden geleni yapiyolar. Hüseyin'den para alip haber yapiyor adamlar. Siz duydunuzmu arkadaslar bizim zidane Hüseyin'i Ingiltere'den izliyorlarmis. Bu gazete haber yapmis. Niye? Aslinda Hüseyin çok iyi topçu! Bütün suç Hoca'nin imaji veriyor.Futbolcularin hiç suçu yok gibisinden. Yönetim bu yerel basina çeki düzen vermezse vay haline! Yakindir yönetimin kuyusunu da kazmaya baslarlar.

Sevgili dost yazilabilecek her seyi yazmis, hatta daha da fazlasini. Diger mahalli gazetelerin hakkini yemeyelim bu arada. Gazete demeye bin sahit ister. Büyük boy tuvalet kâgidi diyecegim ama yine de o niyetle kullanmayin. Malum mürekkepli kâgit sihhi açidan zararli olabilir. Hüseyin'den para aldiklarina dair bir sey bilmiyorum. Daha önce de belirttigim gibi ortada delil olmadan bu tip iddialari ortaya atip kimseyi zanla mahkûm etme taraftari degilim. Bu arada sadece gazeteler mi? Ya mahalli televizyonlara ne demeli? Spor muhabiri bozuntulari ve anli sanli spor adamlarimiz, eski futbolcular, eski yöneticiler, mahallitakimlarda uluslararasi kariyer yapmis spor otoriteleri. Hepsi bu pisligin sinekleri. Kemerlati 66 Numara, Maçka'daki alabalik tesisleri, McDonalds, Trabzonspor'lu Futbolcular Dernegi... Iste mikrop yuvalari. Yönetimim mahalli basin üzerinde bir yaptirimi yok. Yapilmasi gerekn takimi en az iki yil Istanbul'a tasimak. Bu arada artik Trabzonspor'a sigmayan Zidane... gibi futbolculari da pantolonlarinin arkasinda bir tekme iziyle ve kendileri de pantolonun içinde olarak bu takimdan göndermek sart.

Muhabbetle...

ozcan_asanoglu
10.04.2006, 11:27
ne olursa olsun bu kadro böye rezil durumlara düsmemeliydi..biz disaridan gözlemlerle yok futbolcu diyoruz yok oynamadi diyoruz yok hoca falan diyoruz...

yönetim eger yönetimse bunun sebebini arastirir bulur ve geregini yapar..hocaysa hoca futbolcuysa futbolcu..kim olursa olsun..bu yüzden yöneticiler, bu yüzden ordalar..yönetmek, idare etmek budur...

yoksa yarin isimler degisir ama sonuçlar degismez..ve yönetim de geldigi gibi gider..

yönetim!..basarisizligin sebebini bul ve çöz...

frango
10.04.2006, 13:04
gruplasma trabzonda varmi tartismasiz ve kesinlikle var
simdi arkadaslar diyecekki daha oncede hami ve unalin zamaninda da vardi evet o donemdede vardi ama bu donem onlardan cok daha kotu bi gruplasma var
fatih bgokdeniz huseyin kurmuslar grubu istediklerini yaptiriyolar devre arasinda kimin gidecegine karar veriyolar
yok yok temizlik sart temizlik yapacak yonetimde sart insallah bunlar temizligi yaparlar

Sacit
10.04.2006, 13:12
yalan da degil yani olabilir diye de süpheleniyom elimde olmasa da.ama bence de var.fatih maç esnasin da bi hata yaptigin da kimsebise diyemiyo niye bana atmadinv.s.yattara yaptigi zaman o hatayi fatih yada hüseyinçekinmeden bagiriyo

laz_hayri_61
10.04.2006, 13:29
arkadaslar artik TRABZONSPORUMUZ da bir seylerin degismesi gerekiyor artik bazi futbolculara taviz verilmemeli bu takimdan ayrilmak gitmek isteyen varsa getirsin kulübün istedigi parayi nereye gidecekse gitsin ARTIK YETER REZIL ETTILER BIZI

coach
10.04.2006, 13:49

Güzel yazmisin kardesim.

cakirahmed
10.04.2006, 13:54
sevgili arkadaslar ben üniversite ögrencisiyim. okul zaten kötü gidiyor, parasizlik baska bir dert, ben cebimdeki son parayla maç seyretmeye gidiyorum kahveye etraf fenerli galatasarayli ve bilumum .bne dolu kahrolmamak içten degil konustuklarini duyunca çekip vurasim geliyor hepsini ama ben her sartta kazanan bi trabzonsporda istemiyorum bazi takimlar gibi istegim sadece mücadele eden bi takim, ezilmeyen bi takim, isinin hakkini veren bi takim bu takim bunu yaparsa bizi yenecek olan takimi zaten tebrik etmesini de bilirim ama bu oyunu kabul edemiyorum etmek istemiyorum ben(ve biliyorumki sizler) trabzonsporun resmi sitesinde ki trabzonspor reklam filmini seyrederken agliyorum bunu hiç mi seyretmemis bu adamlar takimdaki her oyuncunun bu filmden bise anlamasini da beklemiyorum ama anlamasi gerekenler anlasa zaten bizi kimse tutamaz ne ligde ne avrupada herkesi sagduyulu olmaya davet ediyorum baskada bir diyecegim yok herkese saygi ve sevgilerimi sunuyorum

o kadar sikintimin içerisinde bana hayati zehir eden futbolcularada çok tesekkür ediyorum

coach
10.04.2006, 13:57
Gruplari kafa kafaya tokusturalim bence......

BOMBASIN ABIsmileys/smiley20.gif

Nytre
10.04.2006, 14:01
gruplari takimdan atalim...

Emre GÜRDAL
10.04.2006, 14:17
bencede var o kutuplasma gokdeniz fatih mesela acikca ortada

Tahsin Armutcu
10.04.2006, 15:28
mactaki arkadaslar yattaranin devre arasinda isinirken ve daha sonra da klubeden isinmak icin saha kenarina gelirken aldigi tezahurati bilirler.ve yattara bir arkadasin dedigi gibi oyuna girdikten 13 dakika sonra topla bulustu.bence yattara KISKANILIYOR!!!!

Burçak
10.04.2006, 15:35
yattarayi kiskanan varsa onun gibi olmayi denesin

serseerii
10.04.2006, 15:36
ya yapmayin gözünüzü seviyim yattara ya her maç tezarat byapiliyom bende maçtaydin ve yattara oyuna girince onu çok dikkatli izledim o girdi baki mercimek girdi direk ona gitti ve resmen adami tutarak oynadi önünede diger adam geldi kimse yattaraya pas atamadi zaten bu sirada onlarin 1 adam eksik oynamasindan faydalanip pozisyonlar bulmaya basladikk

lutfu61
10.04.2006, 16:18
ben geçen haftalardada böle bir konu açtim ama arkadaslar sagolsun burnumdan getirdiler

daha hala neyi savunuyosunuzki

bunlarin hepsi milyarlik .......

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 16:21
hocayi istemeyenler grubu : fatih , gökdeniz, symek,yattara, hüseyin , erdinc

hocanin cocuklari : ferhat,djokaj,tayfun,hasan,jefferson

arada kalanlar : stephanov,fatih akyel,ufukhan,ömer,ali,tolga

TSunami
10.04.2006, 16:29

+ perisanlar grubu = taraftar

Küçükalioğlu
10.04.2006, 16:37
bencede gruplasma var takimdan 3 kisinin hesabi garanti bankasinda 4 kisinin akbank 5 kisinin yapi kredide buna karsilik digerleri banker kastelli yanlisi.smileys/smiley2.gif

canim TS
10.04.2006, 17:06
ya yapmayin gözünüzü seviyim yattara ya her maç tezarat byapiliyom bende maçtaydin ve yattara oyuna girince onu çok dikkatli izledim o girdi baki mercimek girdi direk ona gitti ve resmen adami tutarak oynadi önünede diger adam geldi kimse yattaraya pas atamadi zaten bu sirada onlarin 1 adam eksik oynamasindan faydalanip pozisyonlar bulmaya basladikk

dostum biz sadece GB macini konusmuyoruz burda. Kac haftadan beri var diyoruz. Yattara sikisik zamanda bile pas vermiyor bazi kisiler. Saymim simdi burda. Yattara bir hatta yapti, herkes Yattara el kol hareketi yapabiliyor, ama Hüseyin veya Fatih olsun onlara kimse tepki veremiyor. Bende böyle seyleri dikkat ediyorum ve bunu takip edim.
Edited by: canim TS

TrabZonSpor_.61
10.04.2006, 19:10
hadi ya size oyle geliyorsmileys/smiley7.gif

her yenilgiden sonra inla bisey ortaya atacaksiniz ama ya yenseydik boyle bise konusulmazdi bile smileys/smiley7.gif

FANATIK61
10.04.2006, 20:20
Hic alakasi yok, sizler bu tür seyleri gözetlemiyorsunuz. Ancak Mac sonuclarina bakiyorsunuz. Niye bazi arkadaslar dogrulari görmek ve söylemek istemiyor anlamiyorum...

TrabZonSpor_.61
10.04.2006, 22:17
senin gibi mi sen de simdi dogrulari soylemiyorsun

61-firtina
10.04.2006, 22:21

+ perisanlar grubu = taraftar aynen prisanlar grubu biz yine biz

FANATIK61
11.04.2006, 02:37
Tek umudum Asbaskan Hasim Sayitoglu'nun kararliligi ve kimsenin gözünün yasina bakmayacagidir.Çünkü geçmisten gelen hastalik hala devam ediyor.Yönetimler,hocalar gidiyor futbolcular kaliyor.
Artik nester vurmaktan korkulmamali.

lutfu61
11.04.2006, 02:57
gerçekleri inkar edemezsiniz gruplasama var iste

bu herifler trabzonsporu çte haline getirdi

artik biraz sag duyulu olun be

birakin kim istiyosa gitsin bölesi daha mi iyi herif açikça istemiyo iste bu takimi XXXXX fatih sultan tekkeEdited by: Kaya

Adem Erdoğan
11.04.2006, 22:33
gerçekleri inkar edemezsiniz gruplasama var iste

bu herifler trabzonsporu çte haline getirdi

artik biraz sag duyulu olun be

birakin kim istiyosa gitsin bölesi daha mi iyi herif açikça istemiyo iste bu takimi defol git artik fatih sultan tekke

Yavaaaassss.

armagan67
11.04.2006, 22:41
giray bulakin bu takima verdigi zarari kimse vermemistir adinin anilmasi bile tuylerimi diken diken ediyor

Adem Erdoğan
11.04.2006, 22:57
giray bulakin bu takima verdigi zarari kimse vermemistir adinin anilmasi bile tuylerimi diken diken ediyor

zonguldaktan hemsom bende eregliliyim ama giray bulak döneminde sartlar öyleydi.yönetim faktörüde vardi yani.

liginefendisi
11.04.2006, 23:34
Selam

Herkes fikirlerini beyan etmekte hürdür öyle olmalidir da hakaret özgürlügü diye birsey de mi var?Gtisin demek baska sey ,Defol git demek baska bunun adina fikir denmez!!

Fatih Tekke gibi emsalsiz kabiliyetlere sahip ve Milli takimda T.S. yi temsil eden tek oyuncumuza hemde en kalabalik taraftar sitesinde bu sözler söylenmememli en azindan buna müsaade edilmemeli....

Defol git Fatih ne demek ne münasebet!!!!Gruplasma konusunda ne hocadan,ne yönetimden,ne eski hocalardan,ne de topçulardan bir sikayet var.Bu konuda sadece Thijs biraz serzeniste bulundu ama ne hikmetse vatandaslari D'heane ve Sommers neredeyse aglayarak gittiler Trabzon'dan....Kendimiz yaziyoruz,sonra inaniyoruz,sonra hakim olup hemen kelleleri istiyoruz....

Fatih gibi bir oyuncu Zeki Çol'a göre (ki bana görede )daha önce Türk futboluna gelmedi...Böyle bir adamin oyunla ilgili sorunlari varsa onu çözmeye ugrasirsiniz adami harcamaya degil!!!Hangimiz mükemmeliz?Hangimizin isyerinde ya da okulda favori arkadaslari yok?Bunlar sadece Türkiye'ye ve özellikle de T.Sye has tartismalar.Her 3 senede bir yenisini yaziyoruz....Allah(c.c.)sonumuzu hayir etsin (amin)

antifatih
12.04.2006, 00:35
Kimsenin Fatihin Futbolculugunu Tartistigi yok sanirim XXXXX Sizin onu düsündügünüz kadar O Trabzonu Düsünmüyor.Edited by: Kaya

Emre Emiroğlu
12.04.2006, 01:02
smileys/smiley7.gifNe diosun Arkadasim Yavas Ol

salihismet
12.04.2006, 01:05
Grupla$manin kime ne faydasi olabilirki?

salihismet
12.04.2006, 01:12
Her halde bizde iki grup var, silahlilar grubu ve silahsizlar grubu.

My
12.04.2006, 02:26
Kimsenin Fatihin Futbolculugunu Tartistigi yok sanirim

XXXXX

Sizin onu düsündügünüz kadar O Trabzonu Düsünmüyor.

Bu nasil bir kullanici adi böyle! anti fatih! Takimda gruplasmadan bahsederken taraftarlar kendi aralarinda bu keskin ifadeleri sebebiyle gruplasip bölünüyor zaten.

Her zaman yaptigimiz en büyük hata biseyleri tartisirken keskin ifadelerle, kafa koparircasina hüküm vermek. Fatih'in futbolculugu tartisilir, vermis oldugu kararlari yada söyledikleri tartisilir fakat insanligina sifir çekmek!... Hep derler ya Trabzonlu'nun tek rakibi yine kendisi diye...Edited by: Kaya

ctmeoy
12.04.2006, 02:59
takimda tek bi grup var oda ruhsuzlar grubu grup üyelerinin sayisi ise 20 ye yakin

Adem Erdoğan
12.04.2006, 11:38
Kimsenin Fatihin Futbolculugunu Tartistigi yok sanirim XXXXX

Sizin onu düsündügünüz kadar O Trabzonu Düsünmüyor.

Ne ayaksin bakalim sen arada bir çikip saçmaliyosun.Kullanici adinin ne oldugu belli degil.Burada biz genelde bizli konusuruz.Sen siz falan diyosun hayirdir eziklerin siteleri dar geldi galiba.
Edited by: Kaya

Murat Acar
12.04.2006, 11:48
kimsin sen antimisin antenmisin nesin.git kendi sitene biz burda kendi isimize bakariz.siz dedigin bizleriz bu takimin sahibi hemde gerçek sahibi.Sen kimsin hangi ezigin ajanisin.Takimimizin kaptanligina getirdigimiz bir degerin insanligina sifir diyen adami siteden atin sevgili yönetici gurubu.Ne olursa olsun kim olursa olsun kötü oynadigi zaman elestirilir ama kisiliklerine hakaret etmek sana düsmez.smileys/smiley7.gif

Ayhan Yüksek
12.04.2006, 12:04
kimsin sen antimisin antenmisin nesin.git kendi sitene biz burda kendi isimize bakariz.siz dedigin bizleriz bu takimin sahibi hemde gerçek sahibi.Sen kimsin hangi ezigin ajanisin.Takimimizin kaptanligina getirdigimiz bir degerin insanligina sifir diyen adami siteden atin sevgili yönetici gurubu.Ne olursa olsun kim olursa olsun kötü oynadigi zaman elestirilir ama kisiliklerine hakaret etmek sana düsmez.smileys/smiley7.gif Kardes bu ve bunu gibi insanlar aslinda gruplasmanin bas mimarlaridir, katilis ve yazis amaçlarida budur sadece, adamin nicki bile maksatli bikere. Neolursa olsun elestirirken haddimizi asmayacagiz o kisinin bu kutsal formanin bir üyesi oldugunu, herseyden önce insan oldugunu unutmayacagiz

Adem Erdoğan
12.04.2006, 12:49
@antifatih

bu üye gruptan atilsin.</font>
</font>

Samsa
12.04.2006, 12:58
üye çöpe lütfen smileys/smiley21.gif

FANATIK61
12.04.2006, 13:03
antifatih güle gülesmileys/smiley36.gif

ahmetto
12.04.2006, 13:53
antifatih ne bu ya böyle nick mi olurmus.fatihi sevmeyebilirin ama bunu nick le veya hakaretlerle belirtemessin .sadece elestirebilirsin kardes.smileys/smiley7.gif

Jeffer
12.04.2006, 13:55
Kimsenin Fatihin Futbolculugunu Tartistigi yok sanirim XXXXX

Sizin onu düsündügünüz kadar O Trabzonu Düsünmüyor. ulan sen kendine bak smileys/smiley7.gif Edited by: Kaya

Adem Erdoğan
12.04.2006, 13:59
Neyse birakalim bu ezigi.Konuyu saptirmayalim.Konuyu açan arkadas gruplarida söylesin o zaman.Kim ne üzerine gruplasmis.

Samsa
12.04.2006, 14:02
morientes açikladi gruplari smileys/smiley36.gif7 kisilk bir kazma grubu var takimimizda smileys/smiley11.gif

cakal 61
13.04.2006, 16:52
bencede grup yoksmileys/smiley20.gif kazma grupu var ama smileys/smiley36.gif

saka bir yana trabzon da trabzona kapasite olarak yakismayan 6-7 tane futbolocu var bence bunlar iyi niyetli ama trabzona zarar veriyor

cakirahmed
13.04.2006, 17:24
evet arkadaslar bazen asklar zarar verir iki tarafada bahsedilmesi gereken sey bu galiba trabzonsporumuz dada bu oluyor galiba kimse inanmaz zaten adi geçen degerlerimizin takimi sabote etmek istediklerine imkansiz ask gibi oldu artik bu olay arkadaslara vede takima zarar vermeden çözülür umarim bu olay tek temennim bu...

(antifatih denen kimliksiz kisiyede gereginin yapilmasini yönetici grubundan arz ederim)

KuĞu
13.04.2006, 18:12
trabzonspordaki gruplar

1. grup ben niye az aliyorum

2. grup seyirci baskisi yüzünden oynayamiyorum

3. grup çömlekçi

4. grup birakin gideyim

5. grup allah bu kadar yetenek vermis

6. grup dayisi olanlar

7. grup bu forma için savasirim

8. grup taraftar bizi desteklesin

9. grup üzgünüz sebebini bizde bilmiyoruz

10. grup seneye sampiyonuz

11 grup hepsi

Mollasalihoğlu
13.04.2006, 18:35
yok ama tek sorun fatih tekke,kardesim geçen sene 31 gol nie atiyosun,bu sene sakat sakat nie oynuyosun,ne hakkin var ??

ts20
14.04.2006, 01:32
SENOL GÜNESIN BÜTÜN BILDIGINI AÇIKLAMSI LAZIM. SENOL GÜNES BEN BILDIKLERIMI AÇIKLARSAM TRABZON DA ÇOK SEY DEGISIR GIBI BIR IFADE KULLANIYOR.BUNLARIN ÇOK IYI ARASTIRILMASI, ETÜD EDILMESI GEREKMEKTEDIR.

antifatih
14.04.2006, 03:25
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=373290></A>ts20
Yeni Kullanici
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Denizli (TS Üye No: 12969)

Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 12 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 14-Nisan-2006 Saat 01:32 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/report_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/report_post.asp?PID=373290&amp;FID=3&amp;TID=5523&amp;TPN=5) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=373290&amp;TPN=5) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>SENOL GÜNESIN BÜTÜN BILDIGINI AÇIKLAMSI LAZIM. SENOL GÜNES BEN BILDIKLERIMI AÇIKLARSAM TRABZON DA ÇOK SEY DEGISIR GIBI BIR IFADE KULLANIYOR.BUNLARIN ÇOK IYI ARASTIRILMASI, ETÜD EDILMESI GEREKMEKTEDIR.

Bence Senol Günes Hicbirsey bilmiyor Kendini Temize cikarmak icin öyle konusuyor.

enmavi61
14.04.2006, 06:59
gruplasmanin olmasi normaldirr,,,ama bunun takima kötü etki yapmasi normal degildir takim oyunu oynamayan bi, takimin sampiyon olmasi iseee muhtemel degildirrr

ofluoglu
14.04.2006, 07:47
anti-fatih icimden gecenleri okuyabiliyor musun ..............smileys/smiley7.gif

ts_fan
14.04.2006, 08:07
Yalnizca Trabzonspor'un futbol takimi içerisinde degil, maalesef camianin tamaminda, her bir parçasinda kendi içinde gruplasmalar vardir ve bu hep var olmustur.Herkes ilk önce kendi içindeki gruplasmalari çözüp, kendi içindetek yumruk olmali, sonra bu parçalar birlesmeli.Oysa biz daha en olmasi gereken yerde (tribünde)birlik-beraberliktensöz edemeyecek durumdaysakkimse kusura bakmasin bir arpa boyu yol alamayiz.

FANATIK61
10.05.2006, 18:09
Söylediklerim yavas yavas ortaya cikiyor. Vahid Hocanin aciklamalarini herkes duydu....

zedboysts
10.05.2006, 21:09
Bu takimda en büyük guruplasmayi ban göre kim ne derse desin fatih tekke yapiyor hocayi sevmedigini ilk belli eden de o bu durumda kendini takimdaki kisilere karsi aga olarak göstermis durumda

bumepaf
10.05.2006, 21:19
Fatih TEKKE Gülen cemaatinin adamidir. Ayni Hakan SÜKÜR gibi. Gruplasma da bu yüzden oluyor. Sonra bu adam 31 gol atmista ne olmus. Yattara olmadan atabilir miydi. Cenk ISLER de bu sezon 20 gol atti. Türkiye Ligi dünya siralamasinda 16. 31 gol atsan ne olur.

legorakis61
10.05.2006, 22:22
Fatih Tekke Türkiyenin en büyük golcüsüdür bunu kimse inkar edemez... Fatih tekke düzeni bozuyor diyenlerilk dönemki ardarda 4-5 mac kaybetmistik onlarin kacinda vardi bir baksin fatih bu sene olmasaydi birak uefa sansimizi 12-13 lerde sürünüyor oluduk...Gülen cemaatiyle ne alaka fatih tekke... olabilirde olmayabilirde ama kafanizdan seyler uydurmayin... olsa bile bir bildigi vardir fatihin..

h@msi61
10.05.2006, 22:47
kaptanimiz bile laf yiyorya dumur oluyorum. kariyerini riske atip anortosis maçinda sakat ve idmansiz girip gol atan, sezon önceci hazirliklarina katilamayan, gerçekten yüregiyle ve Trabzonspor askiyla oynayan, herkesin imrenerek izledigi kaptanimiza laf edebiliyosunuzya gerçekten bisi diyemiyorum. ve sunu bilin eger Trabzonlu olmasa böyle bir futbolcunun bu takimda oynamasi imkansizdir. eger bu sene Avrupaya giderse görürsünüz Fatihin Trabzonspor için ne demek oldugunu...

Cenkhan
10.05.2006, 23:23
Fatih TEKKE Gülen cemaatinin adamidir. Ayni Hakan SÜKÜR gibi. Gruplasma da bu yüzden oluyor. Sonra bu adam 31 gol atmista ne olmus. Yattara olmadan atabilir miydi. Cenk ISLER de bu sezon 20 gol atti. Türkiye Ligi dünya siralamasinda 16. 31 gol atsan ne olur.

31 gol atmis da n'olmus diyorsunuz bir de.. Buralara kadar geldi Fatih düsmanligi demek ki.. Biz 2. olurken 31 gol atti. Bu degerini arttirmaz mi?

Paranoya üzerinden yorum yapmayin Allah askina.. Kim kimin adamiymis? Telegol yorumu bunlar; Trabzonspor'a zarar verir sadece. Hami de takimi bölüyordu, o da yeniçeri agasiydi, her firsatta formasini çikarip firlatiyordu.. Futbolu birakinca "ey gidi Hami" oluyor. Neden? Çünkü rant pesinde kosanlar için bir tehlike olmuyor artik..

TSelif
10.05.2006, 23:32
Bu takimda ne oluyosa hep TEKKE ye fatura çikariliyo.. Iyi olan hiç biseyde TEKKE yok azicik olumsuzlukta vurun kafasini..Herkeste sütten çikmis ak kasik FATIH disindasmileys/smiley5.gif

Iyi ki bu takim 3.lüge oynuyo yaa . Yoksa nolurdu TEKKE düsünemiyorumsmileys/smiley5.gif

Ibo61
11.05.2006, 01:01
Bende bu Fatih Tekke düsmanligini anlayamiyorum.

Yok Gülen cemaatindenmis filan filan. Kardesim hangi cemaatten olursa olsun. Trabzonsporun kaptani ve en iyi futbolcusu. Hala daha Fatihe bu kadar yükleniliyorsa yuhhhhh demekten baska birsey demek gecmiyor icimden!

Dua edelimki böyle bir futbolcuya sahipiz.

Kusura bakmayin ama burada bazi arkadaslar futbolun f sinden anlamiyor. Hayatlarinda belki futbol topuna vurmus degiller. Ama sanki dünya futbolundan anlayan bir tek onlar. Ben kendimi burada futbol ilahi olarak lanse etmek istemiyorum. Sakin yanlis anlasma olmasin.

Ben kendim az cok futboldan anliyorum. Burada hem bir takimda oynuyorum hemdeAntrenör diplomamda da, hakem diplomamda var.

Bu demek degildirki ben futbolu cok iyi biliyorum vs.

Ltf. burada degerlerimize sahip cikalim.Fatih Tekkede bizim en büyük degerimiz. Sezon sonunda avrupaya giderse hic sasirmayin.

Ltf. Fatih Tekkeyi elestirmeyi birakin. Elestirlmesi gereken futbolcularin en sonu Fatih Tekke olmasi lazim.

smertkan
11.05.2006, 08:44
Trabzonlu Sair Ressam Bedri Rahmi Eyüboglu bir siirinde derki ne zaman bir Türkü duysam Sairligimden utanirim.Öyledir Türkülerimiz.

Iste öyle bir Türküde Trabzona içi Kalayli Kazan Demisler; saniyorum temizlginden vurgu yapiyor yada memleket özleminden sehrini isil isil hatirliyor ve onu yüceltiyor.En azindan bulundugu mekana karsi(Büyük olasilikla Istanbul)

ben kazanin kalayindan ziyade Trabzonun Bir kazana benzetilmesini begenmisimdir.Trabzon bir kazan gibidir ve o kazan hep ates üstünde kaynar durur. Altinada odun atani çoktur. Herkes yarisir durur o kazanin altina odun atmaya kazanda kaynar durur.

Ogünün dövülmesi, Mehmet TAN in vurulmasi, Ahmet AGAOGLUNUN kaçirilmasi, Özkan SÜMERIN kaçmasi, Gökdenizin Halt etmesi, Atay AKTUGUN pes etmesi, Fatih TEKKE nin daga kaldirilmasi kazanin tasdigi anlardan örneklerdir.Ama yagmuru bol Trabzonda o kazan hep dolar hiç susuz kalmaz susuz kalipda eriyip gitmez.

Tabi yagmur Allahin nimeti odunda öyle Kazanin altina odun atanlar ise kim olduklarikime ve neye hizmet ettikleri hiç önemli degil, kendi nefislerine yenilmis gözü ve kalb gözü kör olmus Allahin Gazabini hakeden cinsten adamlardir.Ve Maalesef bizim elimizden onlari Allaha havale etmekten baska bir sey gelmiyor.

Grublasma iste böyle bir sey.Bilmem anlatabildim mi?

divranli
11.05.2006, 09:38
SENOL GÜNESIN BÜTÜN BILDIGINI AÇIKLAMSI LAZIM. SENOL GÜNES BEN BILDIKLERIMI AÇIKLARSAM TRABZON DA ÇOK SEY DEGISIR GIBI BIR IFADE KULLANIYOR.BUNLARIN ÇOK IYI ARASTIRILMASI, ETÜD EDILMESI GEREKMEKTEDIR.

ne biliyormus? biliyorsa bisey söylesin bilmiyorsa sussun konusmasin smileys/smiley7.gif

böyle ithamlarla camianin üzerine gelmesin.smileys/smiley7.gif

eger bunu gerçekten senol günes söylemisse tabi.

zafercalikoglu
11.05.2006, 10:21
Gruplasma nerde basliyor onu bullmak lazim ve ben buldum gruplasmanin hammaddesi taraftar

takimin kaptanina saygisizlik yapacak kadar gruplasma var,ne demek ..... gitsin benim aklim fikrim ermiyor,bu tür düsüncelere türkiyede kime sorarsaniz sorun türkiyenin en iyi oyuncusu kimdiye %90 Fatihin adinisoyler,

Bizse kendi degerimize sahip cikmak tan yoksunuz ,

Tabiki de fatihin en dogal hakki avrupada kariyer yapmak istemesi,bende olsam bende isterim

onun için konuyu tartisirken lütfen trabzonspor formasini tasiyan futolculara hakaret ve kufur kullanmayin,

Benim gibi düsünen taraftar lar sizlere sanal ortam olsa dahi size bu hakki verceklerini sanmiyorum ,

Gelin ilk once taraftar olarak kendi içimizdeki gruplari bulup birlestirelim,onun için çözüm olusturalim .

Uğurtan
11.05.2006, 10:38
Skorcu taraftar istemiyorum!smileys/smiley18.gif

İslam Sezer
11.05.2006, 11:10
üst üste 2.olurken her maca baslarken omuz omuza veren bu takimda en az suclu kaptan fatih tekke dir.suclu haketmediginden fazlasini daha mukavelesi bitmeden talep eden oynadigi futbola bakmayip takimin yildizlarinin aldigina göz diken bazi futbolculardir.hamdolsun onlarini bir kismini küme düsmek üzere olan takimlara yolladik.söyle bir grup olusturan futbolcular istiyorum.2.olduk diye sevinmeyip üzülen,seneye nasil sampiyon oluruz diye plan yapan hirslanan,kendine güvenen,takimini ve taraftarini seven bir grup.zaten böyle bir grupta çalisir,eninde sonunda basariya ulasir.hakettigini ise mutlaka alir.ya sampiyonluk,sampiyonlar ligi en büyük ödüldür.bunu anlamak bu kadar zor mu bir futbolcu için.trabzonsporda sampiyon olmak,sampiyonlar liginde oynamak isteyenleri,bu amaç için elinden geleni yapacagina yemin edenleri alip bir grup yapalim.bu grup sel olur irmak olur tasar okyanus olur.bak bakalim o zaman önümüzde kimse durabiliyor mu?

cIlgInIm
11.05.2006, 11:16
takimin idman , maca giderken mac sonu vs resimlerinden bunu anlamak cok kolay yanyana olanlar her zaman ayni kare icinde mesela lee nin olupta erdincin yaninda olmadigi fotograf karasi cok azdir.. veya hüseyin fatih bunun bir cok örnegi varr

Külünkoğlu
11.05.2006, 11:39
Futbolcular bir insandir, insan.

Onlarin da tipki sizin gibibu forumda yada baska platformlarda, sosyal hayatinizda iyi anlastiginiz arkadaslari olabilir. Bunu bir grup olarak nitelemek paranoya'dan baska bir sey degildir.

Kim kiminle ne konusuyor ?kim kiminle ne kadar samimi ?bu bizi zerre kadar ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren kismi kendi aralarinda iyi geçinmeleri, takimin aleyhine olacak her türlü davranis sekillerinden uzak durmalaridir.

Faik Yılmaz
11.05.2006, 11:43
sahada birbirleriyle yardimlastiktan sonra hiç bir sorun yok.....

ama gökdenizi izlediyseniz yattaraya özellikle pas atmiyor.... böyle seylerde olmamali.... sahsi ememllerini takimdan üstün tutmamali kimse.....

halil ibo
11.05.2006, 11:47
@ Külünkoglu

Bir ilavem olacak kardesim.Fatih Tekkedüsmanligi artikinsafsizliga dönüstü.Meyve veren agaç taslanir amasahibi tarafindan degil.Rakipler bile onun büyüklügünü kabul etmisken içimizden bazilari ne yapmaya çalisiyor.Rakibe hizmeti bir görev biliyorlarsa yaziklar olsun onlara.

Adamsahada kendisine verilen görevi delikanli gibi yapacak.Sen onu ahlaksizca elestireceksin.Bundan böyle attigi golleri rakiplerle birlikte burada kendisini ahlak sinirlarini asarak ne cüretle elestirdigini bilemedigim kisilerin kalesinede atmaya devam edecektir Fatih Tekke.

TSelif
11.05.2006, 11:54
FATIH TEKKE gol atmaktan daha ötesini yapmali ..Mesela jeff'in yerine geçip topun kaleye girmesini önlemeli.. ya da kendi golünün önce asistini yapip sonra golünü atmalismileys/smiley7.gif

Faik Yılmaz
11.05.2006, 11:57
evet bu kadar özverili sakat sakat oynayan baska bi futbolcumuz varmi be......

olmuyor kendi öz degerlerimizi bu kadar çabuk harcamayalim.....

yattara bir çok maçta oynamadi neden kimsenin sesi çikmiyor.....

demekki ne yapacaksin profesyonelsen her zaman oynamayacaksin....smileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
11.05.2006, 11:58
Rakipler bile onun büyüklügünü kabul etmisken içimizden bazilari ne yapmaya çalisiyor.

Valla bende merak ediyorum ne yapmaya çalisiyorlaraziz yildirim bile "Türkiye'de ondan baska büyük golcü yok" diyor.Zavalli fatih kendi taraftarina bir türlü yaranamadi.

Simdi çikarlar "aziz Fatih'i niye övdü ? " diye söylenmeye baslarlar, hazir olun.

Ayşe Aygün
11.05.2006, 12:05
Neden Fatih'in üstüne bu kadar gidiliyo yada ondan nedne bu kadar fazla beklentimiz var adam yapacaginin zaten yapiyo bundan fazlasini istemek hakkimiz olamaz çünkü o zaten görevini fazlasi ile yerine getiryor.Takim 11 kisi ile oynanir ve esit oranda bölünür görev kimse kimsenin yükünü çekmek zorunda degil ve bu yüküde fatihe yükleyemeyiz.O kdara görevini yapmayan adam var ki birzda onlari elestirin. Fatih golcu ve gollerini zaten atiyo.attigi gollerle bize yaranamiyosa dahabaska ne diyeyim bilmiyorum.o zaman gitsin fb yaransin o zaman ona kizmayada hakkimiz olmaz.önce biz sahipçiklaim sonranasil olsa digerleri övgüleri yolluyor zaten fatihe.

Aslıhan
11.05.2006, 12:24
konu gruplasma ama sadece ve sadece fatih elestiriliyo bu topicte acaba diyorum bu takimi bu hale getirende fatih olabilir mi ?

yani ; s.ligine fatih yüzünden mi gidemedik ya da T.kupasini fatih yüzünden mi alamadik yada sampiyon fatih yüzünden mi olamadik yada ne bileyim iste bütün olumsuzluklar fatih yüzünde mi oldu ?

daha ne diyeyim ki bu adam herkese yarandi da bir tek kendi taraftarina yaranamadi

Edited by: aslihan

imported_Suha
11.05.2006, 12:37
ben takimin içinde bir gruplasma olduguna inanmiyorum..burada sirf konu olsun diye bir yazi yazilmisss.. yoksa konuyu açan arkadas trabzonspor takiminada mi oynuyoda?? ben bilmiyorum?? yada bilmiyoruzzzz.

temelyilmaz
11.05.2006, 12:46
bu trabzonda yillar yili konusulur insanin oldugu heryerde gruplasma olur fenerbahçede yokmu besiktasta yokmu galatasarayda yokmu var bütün takimlrda vardir ama önemli olan aradaki farki anlayabilmektir birini zorla sevmek zorunda olmazsiniz gökdeniz yattarayi sevmeyebiliri bu onun en dogal hakki ama oyunda ona bile bile pas atmiyorsa veya çesitli sekillerle oyundan düsürüyosa o onun kisiligini gösterir kandirdigida keninden baskasi olamaz

bide artik su fatih olayi sikinti verdi (kendi sahsima )ya bu adam gitsinde artik oda kurtulsun bizde adama uluorta artik küfür edecez edemiyoruz biyere gitsinde transferolsunda bahaneliküfür edelim simdi edemiyoruz nasil olsa ..ya arkadaslar bu adam daha n yapsin erdinç deseniz anlarim tayfun deseniz anlarim bu adam daha n yapsin çok çabuk unutulluyo bazi seyler bu adam degilmiydi caniyla tehdst edilen çogunuzun hakli olarak çolugunuzun çocugunuzun tehdit edildigi bi yerde 30 sn durmassiniz adam çikmis takir takir top oynuyo daha n yapsin kendinimi kurban etsin m.ali yilmaz i adama yamyam dedi adam arkasina dönüp bakmadi 3 gol atti diye ahlanip vahlaniyoduk kendi adamimiz olunca vuralim yokedeilim onu tabiki eletirecegiz kurumdaki herkesi ama böyle deil takimin yarisi top oynamiyo ruhsuz bunlar kim yapti fatih yapti böyle bisi yokEdited by: temelyilmaz

TSelif
11.05.2006, 12:51
konu gruplasma ama sadece ve sadece fatih elestiriliyo bu topicte acaba diyorum bu takimi bu hale getirende fatih olabilir mi ?

yani ; s.ligine fatih yüzünden mi gidemedik ya da T.kupasini fatih yüzünden mi alamadik yada sampiyon fatih yüzünden mi olamadik yada ne bileyim iste bütün olumsuzluklar fatih yüzünde mi oldu ?

daha ne diyeyim ki bu adam herkese yarandi da bir tek kendi taraftarina yaranamadi

Guruplasmayi (varsa ) yapanin FATIH TEKKE oldugunu düsünenler var sanirim aslihan. O yüzden konu buralara kadar geldi..Bu takim ligi iki yil 2. sirada bitirirken böyle bir guruplasma yokmuydu acaba..

Valla suan hatirlamiyorum nerde hangisitede yada formda oldugunuama öyle bir yorum okumustum ki bir ara adeta kanim dondu.."Bakalim kaç hoca yiyceksn Fatih "diyesmileys/smiley5.gif

ofluhalit
11.05.2006, 13:48
Trabzonsporda gruplasma var diyenler yildizlari(fatihi,gökdenizi,symeki)kastediyorsa onlar olmasaydi bu takim her sene küme düsemeye oynardi.özellikle de fatih!!

Tahir
11.05.2006, 14:14
kim ne derse desin FATIH SULTAN TEKKE.

BOZOHAN
11.05.2006, 16:59
ilk önce su büyük kral dedgimiz f.tekkenin gitmesi gerek sonra topun ne oldugunu bilmeyen hüseyininn

fatih tekke bir kraldir. bu sehrin yetistirdigi en futbolcularindan biridir. trabzonsporda neler yaptigi ortadadir. anlamayan varsa gol sayisina baksin 61

sweetrose
11.05.2006, 18:19
kim ne derse desin FATIH SULTAN TEKKE. gerisi yalansmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

POYRAZ
11.05.2006, 18:59
Ya Allah'tan belanizi mi istiyorsunuz? Fatih gibi kac futbolcunuz oldu? Utanmadan nasil o adama laf atabiliyorsunuz? O olmasaydi bugün küme düsme potasinda olurduk. Aklinizi basiniza devsirin. Sizin gibi insanlara Ronaldinho'yu getirseler yaranamazlar, cünkü sizlerin aklinda tek bir sey vardir. Elestirmek, elestirmek, elestirmek. Hakli da olsa haksiz da olsa sadece ve sadece elestirmek. Hayatin ve yasamanin tek anlami elestirmek icin. Allah kahretsin be. Sizin gibi taraftarlari gördükce lanet ediyorum be baska bir sey yapmiyorum. Sizin gibi insanlara cok fazla o futbolcu. Haksiz ere yapilan bu elestiriye izin verilmemeli bence.

Fatih bu formaya kurban oluyor, Fatih'i elestiren taraftarlar olarak siz ona kurban olun.

http://img242.imageshack.us/img242/3848/tekk8vs.png

Bülent Bayraktar
11.05.2006, 19:34
bu adama laf edenler bare buraya yazmasinlar

My
11.05.2006, 20:32
...Sonra bu adam 31 gol atmista ne olmus. Yattara olmadan atabilir miydi...

Yillar önce Cem ÖZER'in bi gösteri sirasinda Fatih Sultan Mehmet hakkinda aynisinin tipatip benzerini demisti smileys/smiley4.gif Fatih Sultan Mehmet Istanbul'u fetettide n'olmus smileys/smiley4.gif Aklima geldide yazamadan edemedim smileys/smiley2.gif

İHSAN
11.05.2006, 21:36
Gruplasma futbolcularda degil TARFTARLARIMIZDA.......Daha kendi oyuncusunun degerini bilmiyor insanlar. Bunlara ne demeli bilemiyorum....

Bu siteye sizan FB liler olabilir mi??????smileys/smiley7.gif

FANATIK61
11.05.2006, 21:44
Arkadaslar burda Kaptanimiza bu kadarelestiri yapilacagini bilseydim acmazdim bu Konuyu. Ben huzursuzluk olmasini istemedim. Yöneticiler isterse kapatsinlar konuyu.... Problem degil...

Yeterki Kaptanimiza laf gelmesinsmileys/smiley2.gif

FANATIK61
11.05.2006, 21:45
Arkadaslar burda Kaptanimiza bu kadarelestiri yapilacagini bilseydim acmazdim bu Konuyu. Ben huzursuzluk olmasini istemedim. Yöneticiler isterse kapatsinlar konuyu.... Problem degil...

Yeterki Kaptanimiza laf gelmesinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: Külünkoglu

Mollasalihoğlu
11.05.2006, 21:49

Gülen cemaatinin adami olunca gol atinca sayilmiyo mu??
Türkiye ligi 16. sirada diye 31 gol atmak az mi?Ispanya liginde oynamisligi olan Anelka kaç gol atmis bu ligde??

Saçmalamanin sinirlarini zorluyosunuz haa..

selcuk
11.05.2006, 22:01
ingilteredede oynadi anelka yamugu

EyüpKILIÇ61
11.05.2006, 22:14
bence fatihin o ve ya bu gruptan olmasi hiçbir seyi degistirmez çikar golünü atar maçi alir bize hediye eder...

Seyit Hoca
11.05.2006, 22:14
yillar sonra Fatih Tekke ..Trabzonsporun hatta Türkiye nin en iyi futbolcularindan birisi idi diye anilacak..YAKISIR...helal...

Ya Hüseyin?...Trabzon lu idi....Trabzonspor da orta aha oynayip ta , taraftara saç bas yoldurmaktan baska bi görevini yerine getirememis , ama mill takima kadar yükselmis ! yillarca nasil odugu bilinmese de ilk 11 de yer almis , anlamsizca ! ,belirli bir kitle tarafindan da hep kayrilmis ve korunmus , Trabzonspor da resmen yatan MEMURLAR gibi çalismis , yarari olmadan EMEKLI olmus bir futbolcu idi derler mi? acaba?

legorakis61
11.05.2006, 22:50
bence bu fatih tekkeyi elestirenler aslinda ultraslana veya antuya üyedir ve bizi karistirmak için aramiza giriyordur.

kendimizi düsünelim sinifta her arkadasimizla muhabbetimiz ayni degildir. kimisi ile kankasindir kimisi ile kavgali... onlar içindede olabilir böyle seyler ama ts içindeki hiç bir futbolcuda kavga olmamali...

Muhalif
11.05.2006, 22:58
bence bu fatih tekkeyi elestirenler aslinda ultraslana veya antuya üyedir ve bizi karistirmak için aramiza giriyordur.

vay hainler! çok dikkatli olmaliyiz.. aramizda ajanlar olabilir arkadaslar.. ajansspor.com dan alinti yapanlara özellikle dikkatinizi çekerim.. halbüse kralin önünde egilmek lazim bence de.. adam olmaz bu ultraslan ve antucu hainler yahu..

#10 Fietra
11.05.2006, 23:13

vay hainler! çok dikkatli olmaliyiz.. aramizda ajanlar olabilir arkadaslar.. ajansspor.com dan alinti yapanlara özellikle dikkatinizi çekerim.. halbüse kralin önünde egilmek lazim bence de.. adam olmaz bu ultraslan ve antucu hainler yahu..

Yine güldürdün abi benismileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
11.05.2006, 23:16
birileri sallami$ yine..

F. Tekke, Gülen cemaatine mensupmu$ filan filan...

1) F. Tekke kesinlikle F.Gülen'in (Nur Cemaatine mensup degildir), evet bir cemaate bagli oldugu dogrudur, ismi gerekmez...!

2) size ne karde$im, O insan degilmi, hür degilmi, özgür degilmi??? akli ba$inda degilmi ??? isterse A cemaatine , isterse X cemaatine bagli olur. ba$ka zaman dersiniz, Allah ile kul arasina girilmez, girmeyin o zaman karde$im, Fatih'in futbolunu ele$tirin, özel hayatina niye kari$iyorsunuz veya size o hakki kim veriyor ?????????

eminim F.Tekke sabah ak$am bar'dan cikmasaydi bu kadar acimasiz ele$tirmezdiniz !!!

smileys/smiley18.gifEdited by: AvniAker

Mollasalihoğlu
11.05.2006, 23:25
yillar sonra Fatih Tekke ..Trabzonsporun hatta Türkiye nin en iyi futbolcularindan birisi idi diye anilacak..YAKISIR...helal...

Ya Hüseyin?...Trabzon lu idi....Trabzonspor da orta aha oynayip ta , taraftara saç bas yoldurmaktan baska bi görevini yerine getirememis , ama mill takima kadar yükselmis ! yillarca nasil odugu bilinmese de ilk 11 de yer almis , anlamsizca ! ,belirli bir kitle tarafindan da hep kayrilmis ve korunmus , Trabzonspor da resmen yatan MEMURLAR gibi çalismis , yarari olmadan EMEKLI olmus bir futbolcu idi derler mi? acaba?

walla ben sahsen çogu kisinin faydasini anlayamadigi,oynadigi dönemde onsuz maçlarda o.sahamizin ''follos''a döndügü bir futbolcu olarak hatirlarim..

Emre Emiroğlu
11.05.2006, 23:38
Son Maclar Olmasada Genel Anlamda Hüseyinsiz Bir Ortasaha Düsünemiyorum Türkiyede Türk Onun Gibi Baska Bir Futbolcuda Yok.. Yerine Yabancisini Alirsak Ne Ala.. Ben Yinede Cok Yararli Oldugunu Düsünüyorum.

Ustaalioğlu
11.05.2006, 23:46

arkadasim, sen su yazdiklarini tekrar okuyup, halen ayni kanaatte oldugunu soyleyebilirsen takdir bile edbilirim seni...

TSelif
11.05.2006, 23:57

arkadasim, sen su yazdiklarini tekrar okuyup, halen ayni kanaatte oldugunu soyleyebilirsen takdir bile edbilirim seni...

Elin ezigismileys/smiley11.gif bile Türkiye deki alinacak tek golcünün TEKKE oldugunu kabul ederken su bizim yaptigimiz seye bak. Bu kadar da olmaz ya yuhh yani smileys/smiley5.gif

alakadar-61
12.05.2006, 00:08
fatih gibisi yok türkiyede yattara olmasada fatih gollerini atiyor örnegin türk Amilli takiminda attigi goller

Barış
12.05.2006, 00:12

yattaraolmadan gol atabilir miydi he? diger yazdigin saçmaliklar bir kenara,burda harbi uçmussun..adamin attigi her gol jeneriklik,cenk isler de kimdir..cemaat adami olsa ne olacak ,cemaat adaminin attigi goller gol sayilmiyor mu? ayrica takimda gruplasma falan yok.bazi futbolcular bilmem neci oldugu için bilmem neci x kisiye pas mi atmayacak ..yuh harbi yuh..

temelyilmaz
12.05.2006, 00:15
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.giftamam FATIH SCIENTOLOGY tarikatina bagli bu n yaa harbiden ya ben bu adamalrin ciddi ciddi trabzonsporlu oldugundan süphe ediyorum yahu size ne ateist olur dindar olur kime n bana n ben onu sadece oynadigi futbolla elestirirm bana n fethullh gülenin adamiysa ya arkadaslar böyle saçma biseyle elestilemez madem fatih takimda grup yaratiyo keske yaratsaydi gmkdeniz kumar oynamazdi maluum seyhya bundan sonrada seyh degil sih hazretleri diyelim fatihe ya fatih acaba nete girip bu satrilari okuyomu ben sayet onun yerinde olsaydim çok keyiflenirdim yok türkiye liginde 30 gol atmak marifetmi yok cenk yok o bu allah askina böyle saçma bi elestiri gese li salaklardan görmüstüm hakan sükür için simdi burada görüyorum ya fatihi sevmeyebiliriz hareketlerinide begenmeyebiliriz ama bu ona yok sen sihsin yok takimi böldün yok su yok bu daha n yapsin adam bi arkadasin yazdigi gibi kendikendine asist yapip gol mui atsin

TURHAN
12.05.2006, 00:38
Gidipte Fatihin neyini tartisiyorsunuz,Yahu adamin kondüsyonunu sakatliklarini tartisin bunlari tartisacak yere.

Kemal Musaoğlu
12.05.2006, 00:47
tamam iyi yada kötü tartisilirda yok su cemaate bagli yok bunun yüzünden guruplasma oluyor.falan filan.sanane.bunu yazan sahis burda milleti birbirine düsürmek istiyor.ben burdan bunu anladim.Edited by: tsasik

divranli
12.05.2006, 08:55
bumepaf ne ayaksin sen? sanane cemaatlerden? smileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
12.05.2006, 10:26
Size bir sir vereyim, inanmayacaksiniz ama Simkoviak da hiristiyanmis...

Faik Yılmaz
12.05.2006, 10:33

ya bi bi eksikti.....

fatihin futboluna bakin ya.....

baska seyi hiçmi hiç bizi alakadar etmez.....

mesela bunu yazan arkadasim belkide içki içiyosun sen...o zaman sende maça gelme..... lütfen böyle saçmaliklarla ugrasmayin....

Mollasalihoğlu
12.05.2006, 10:49

abi o bise mi,bundan önceki polonyali papa,bunun kapi komsusuymus,ondan fatih'e pas atmiyo,o da tarikatçi falan ya,fatih de yattara'yi sevmiyo müslüman ama gereklerini yerine getirmiyo diye,lee yong'ta budist geçen gün yoga yapayim derken antremani kaçirmis..

hey büyük allah'im...

Oruç
12.05.2006, 11:13

Inanmiyorum. Sok oldum yani. Acaba bir topic mi açsam Szymek Hristiyan'mis diye!!!

Her seyi hallettik sira Fatih'in bilmem nerelere mensub olmasi bizi düsündürmeye basladi öyle mi ?

E tabii adamin futbolculuguna 'adam gibi' elestiri yapamayinca bazilari özel hayatina saldirmaya basladilar. Beni seni yahut bir baskasini ne ilgilendirir Fatih'in nereye mensub oldugu. Isinize bakin lütfen.

Bir arkadasta 'TR ligi dünya siralamasinda 16. oldugu için Fatih 31 gol atti' diyor. Allah'im Ya Rabbim sen akil fikir ver. TR ligi madem 16 sirada neden TR liginde oynayan tüm futbolcular 31 gol atamiyor ? (bunun cevabini çok merak ediyorum). Anelka gibi bir 'Dünya stari (!)' neden 31 gol atamiyor ? Kusura bakmayin ama sizin bu yaptiginiza da insafsizlik denir. Arti Fatih'in attigi golleri de öyle herkes atamaz arkadas. Dünya'da kaç tane forvet hem gol atip, hem asist yapip hem de kendi savunmasina gelip top çikartiyor ?. Vu söylediklerime Sheva'da ,Eto'o da, Makaay'da dahil...

Agziyla kus tutsa yaranamaz bu adam size. Tekrar söylüyorum; Gelecek yil Fatih'in takimda kalmasi taraftari degilim.Gitsin kurtulsun bu anlamsiz ve de düsüncesiz insanlardan. Ben onun yerinde olsaydim dayanazmazdim valla, yine çok dayandi sizin gibi 'Futbol bilgin (!)lerine'
Edited by: thepatfhinder

POYRAZ
12.05.2006, 14:13

ya bi bi eksikti.....

fatihin futboluna bakin ya.....

baska seyi hiçmi hiç bizi alakadar etmez.....

mesela bunu yazan arkadasim belkide içki içiyosun sen...o zaman sende maça gelme..... lütfen böyle saçmaliklarla ugrasmayin....

Su "bumepaf" rumuzlu ezigin yazilarina bir bakin. Bir insan ezik oldugunu, Trabzon taraftari olmadigini bu kadar belli etmez.

"Fatih 31 gol atmissa ne olmus" diyor. Zikkimin kökü olmus. Senin tuttugun takimda 31 gol atan var mi be salako? Bazi ezikler bu siteye geliyor, ayni bir Trabzon taraftari gibi kendini belli etmeden yazip mesaj sayisini yükseltip insanlarin kendisini Trabzon taraftari gibi sanmasini sagliyor. Bu bumepaf nickli rezil eger bir ezik degilse ben hic bir sey bilmiyorum. Surada sayfalarca yazilan yazilara bakin, bunun kadar kendisinin ezik oldugunu belli eder sekilde yazi yazan baska birisini göremezsiniz. ezik diyorki "Türkiyeligi dünya siralamasinda 16. Fatih 31 gol atsa ne olur" diyor. Acaba kendi tuttugu takimdan birisi 31 gol atsa yine ayni sekilde söyleyecek miydi? Fatih'in bi tarafini ye senitEdited by: POYRAZ.61

temelyilmaz
12.05.2006, 14:37

vay takiyeciismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifya böyle bisi ben görmedim yaa tuttugu takimin oyuncusu gol krali olmus avrupada gümüs ayakkabi olmus ne olucak türkiye ligi diyo smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifo zaman sampiyon olmasin trabzon nasil olsa türkiye dünyada 16.mi artik hangs siradaysa bekleyelim 1. siraya yükselsin biz gururlu milletiz afedersiniz ama ben ceza almayada raziyim böyle aptalca bi yazi elestiri yazisi görmedim kusura bakmayin

külünkoglu espride çok hos ince olmus eline saglik artik birakalim isi gücü adamlarin özel hayatlarini didik edelim

Aslıhan
12.05.2006, 14:41
artik bu topik fatihi sevenler ve sevmeyenler diye ikiye bölünmeye basladi smileys/smiley7.gifyazik gerçekten çok yazik elimizdeki degerlerin kiymetini anlamamakta israr ediyoruz .smileys/smiley9.gif

adamin nerye bagli oldugundan bize ne çikip isini yapiyo mu ?yapiyo gerisi hikaye

sbay
12.05.2006, 14:41
FATIHIN GÜLEN CEMAATINDEN OLDUGU NERDEN CIKTI BISEYI BILMEDEN INSANLARIN ÜSTÜNE ITHAMDA BULUNMAYIN YA AYIPTIR.

sümela61
12.05.2006, 15:26
Fatih TEKKE Gülen cemaatinin adamidir. Ayni Hakan SÜKÜR gibi. Gruplasma da bu yüzden oluyor.

içimizde bu cümleleri yazabilecek kadar "tutarsiz" renkdaslarimiz var mi ya?... kalp kirmamaya özen göstermeye çalisirim ama bu yukardaki ne demek ya?... sen kimsin, ben kimim ki bir baskasinin özel hayatina karisabiliyoruz?... bu hak nereden geliyor ya?... çildiracam...

sevgili Külünkoglu "hep serbest kürsüye yazmayin" diyor... haklilik paylari elbette ki var... o ayri bir tartisma konusu ama yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor... su yukardaki cümleyi kuran adama ne yazabilirim ki?...

simdi bazi arkadaslar yine diyecek ki, görüs farkliligina açik olmak lazim, herkes seninle ayni fikirde yazmayabilir... benim sinirler yine oynayacak... smileys/smiley1.gifbunu en çok isteyenlerden birisi benim zaten, herkes kendi görüsünü yazip savunsun... gerekirse elestirsin... kaldi ki köse yazilarimda Fatih'i benim de elestirdigim oluyor... ama kalkip da Fatih "x tarikatina mensup" demedim hiç... çünkü bu beni zerre kadar ilgilendirmiyor... neymis Yattara (afedersiniz) kari-kiz pesindeymis... ben, bir futbolcu olarak üstüne düsen görevi yapip yapmadigina bakarim eger elestireceksem... antrenmanlardan kaytarmiyorsa, yatmasi gereken vakitte yatiyorsa, maçlarda disiplinliyse özel hayati beni ilgilendirmez... isterse 5 vakit camiden çikmasin, isterse kiliseden... bu kadar saçma bir elestiri olabilir mi ya?... yani bu tip bir söylem, görüs ayriligi degil özel hayata saygisizliktir... lütfen bunu görüs ayriligi olarak görmeyin, diger seviyeli ve akli basinda renkdaslara haksizlik etmis olursunuz...

ben hep Trabzonspor'un belirli bir kalitesi olduguna inanmisimdir... ama yalniz takimin degil... bütün camianin... taraftarin da elbette ki... bu tip söylemler taraftarin kalitesine gölge düsürüyor...

ayrica bu baslik neden Fatih Tekke basligina döndü anlamadim... basligi açan renkdasimiz "keske açmasaydim" diyor, yazilanlarin bir kisminin düzeysizligini görünce... ya biz bu kadar "aciz" miyizgerçekten ki, beraber iki çift laf edemiyoruz... elbette çok düzgün ve saygili sekilde yazilarini yazip, görüslerini sunanlar var... ama aradan bir iki kisi çikiyor, iki satir bisiler yaziyor, sonra hoooop kilit... kilit konuya degil, direkt olarak seviyesiz ve saygisiz yazilar yazan renkdaslara vurulmali, anahtari da denize atilmak üzere vurulmali hem de...

bence gayet güzelce üstünde tartisilabilecek bir konu açmis, bu konuyu açan renkdasimiz... ama öyle bir hale geliyor ki, o tutarsiz seyleri yazanlar utanip üzülecegine; konuyu açan renkdasim mahcubiyet duyup, "konu kapansin" diyor... bu böyle olmamali, utanmasi ya da üzülmesi gereken sen olmamalisin... surada iki kelam laf etmeyi beceremeyip, saçma sapan yazilar yazarak ortami gerenler utanmali senin yerine...

ama yine de her ne olursa olsun, ayni safta yer aldigimizi düsündügüm için (ki umarim öyledir), zaman zaman böyle tutarsizliklar yapabilen renkdaslarimizin bu yazdiklarimdan dolayi bana kirilmamalarini istiyorum... biz burada bir aileyiz, aile içinde açik açik düsündüklerimi belirttim ben de... ama disariya karsi her zaman birlik beraberlik... sevgilerimle...

POYRAZ
12.05.2006, 15:55
+ 1967

Külünkoğlu
12.05.2006, 16:28
sevgili Külünkoglu "hep serbest kürsüye yazmayin" diyor... haklilik paylari elbette ki var... o ayri bir tartisma konusu ama yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor..

Iste bu noktada itirazim var Mehmet, Birincisi ben "Hep serbest kürsüye yazmayin" demedim. Ordaki mesaj danisma bölümünde de belirttigim gibi açik ve net.Bütün bir yilda gözledigim hadiseye bir tepki,bazen farkinda olmadan istemeyerek ölçüyü kaçiririz ya (bu benim içinde geçerli) kendimize gelelim burda bulunus gayemizin Trabzonspor oldugunu unutmayalim manasinda yazilan bir mesajdi. Bazi arkadaslar yanlis anladi canlari sagolsun. Çogunluga ve özel mesajla bana ulasan arkadaslarima tesekkür ediyorum.

Gelelim 2. ve daha önemli sikka "yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor"cümlesi son derece yanlis bir cümle...

Bir an için herkesin senin gibi düsündügünü düsünelim. Birakalim Trabzonsporla alakali düsünceleri öyle mi ? hadi biraktin kime birakiyorsun ? Mehmet bunlar kanser düsünceler ve bizim agzimiza hiç yakismiyor.Burasi bizim, burasinin adina ne derseniz deyin, forum, sanal ortam,ortamimiz,bulusma yerimiz,evimiz, kalemiz... burayi da kimselere hele hele Trabzonsporlularin kabul edemeyecegi düsüncelere birakmayiz. çünkü burasi bizim! yerimiz. Edited by: Külünkoglu

ozcan_asanoglu
12.05.2006, 16:35
binlerce hatta milyonlarca taraftar içinde daha ne eksantrik düsünceli insanlar vardir, o yüzden dikkate almayin..

elimize 10 yilda bir zar zor bir iki yildiz geçiyor, yok birinin kasinin üstünde göz var, yok birinin sivilcesi var ugrasip durur ve harcarsak bu yillari mumla arariz..

kendilerini taniyanlara sorsak 100 tane kusuru çikacak olan adamlar kalkmis dört dörtlük degil on onluk adamlar ariyorlar..hayret birsey..

POYRAZ
12.05.2006, 16:44
Mehmet kardesimizin yazdigi konunun özeti, kimsenin kimseyi düsüncelerinden dolayi elestiremeyecegidir. Fatih'i futboldan taniyoruz ve ancak oynadigi futbol ile elestirebiliriz. Fatih'in sivil hayatta ne yaptigi degil, yesil sahada ne yaptigi bizi ilgilendirmeli yönündedir. Ve hak veriyorumda kendisine. Surada bir kac kisi cikmis bir insani düsüncelerinden dolayi elestirmeye kalkiyor, hem de acimasizca elestiriyor. Fatih hic birimizin ailesinden degil ve ona karisamayiz. Fatih, bizim gönül verdigimiz Trabzonspor kulübünde top oynuyor ve görevini de iyi yapiyor. Onu ancak oynadigi oyun ile elestirebiliriz, ama elestirileri ezikler degil, biz Trabzonspor taraftarlari yapmaliyiz, adil sekilde yapmaliyiz, yikici degil yapici yapmaliyiz. Fatih meselesi artik kapansin lütfen..

Dursun Ali Bahçekapılı
12.05.2006, 16:45
Buradan yönetime cagrida bulunuyorum bumepaf'in Trabzonsporlulugu arastirilsin yazilarinin tamamini Yönetimin tekrar okumasini istiyorum Tüm msjlarinda yönetimi kadroyu futbolculari teknik direktörü elestiriyor.Elestirmek elbette suç degil ama bunu yaparken ahlak sinirlarini gereginden fazla zorluyor.Kendisini birkaç kez ihtar edip uyarmama ragmen hareketlerinden bir degisiklik olmamistir.Hep Trabzonsporluyum diyerek olayi geçistirmistir.

Yönetimin geregini yapacagini saniyorum.Tesekkürler

sümela61
12.05.2006, 17:09
sevgili Külünkoglu "hep serbest kürsüye yazmayin" diyor... haklilik paylari elbette ki var... o ayri bir tartisma konusu ama yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor..

Iste bu noktada itirazim var Mehmet, Birincisi ben "Hep serbest kürsüye yazmayin" demedim. Ordaki mesaj danisma bölümünde de belirttigim gibi açik ve net.Bütün bir yilda gözledigim hadiseye bir tepki,bazen farkinda olmadan istemeyerek ölçüyü kaçiririz ya (bu benim içinde geçerli) kendimize gelelim burda bulunus gayemizin Trabzonspor oldugunu unutmayalim manasinda yazilan bir mesajdi. Bazi arkadaslar yanlis anladi canlari sagolsun. Çogunluga ve özel mesajla bana ulasan arkadaslarima tesekkür ediyorum.

Gelelim 2. ve daha önemli sikka "yukardaki türden yazilari görünce benim buraya yazasim gelmiyor"cümlesi son derece yanlis bir cümle...

Bir an için herkesin senin gibi düsündügünü düsünelim. Birakalim Trabzonsporla alakali düsünceleri öyle mi ? hadi biraktin kime birakiyorsun ? Mehmet bunlar kanser düsünceler ve bizim agzimiza hiç yakismiyor.Burasi bizim, burasinin adina ne derseniz deyin, forum, sanal ortam,ortamimiz,bulusma yerimiz,evimiz, kalemiz... burayi da kimselere hele hele Trabzonsporlularin kabul edemeyecegi düsüncelere birakmayiz. çünkü burasi bizim! yerimiz.

öncelikle ben yanlis anlamisim yazdiklarinizi ve kastetmediginiz bir seyi sizin agzinizdan yazmisim, bunun için özür dilerim...

bunun yaninda "yazasim gelmiyor" derken içimdeki heyecan ya da sevkin ister istemez törpü yedigini anlatmak istedim... ama elbette ki birakmak, yazmamak olmaz... bu törpülenmede belki takimin kötü bir sezon geçirmesi de etkili olmustur, bunu da bilemiyorum... ama böyle "kel alaka" yazilar oldu mu, insanin cani sikiliyor...

belki BMN'ye üye olali çok bir zaman olmadi ama ben burasi hakkindadiger arkadaslarima bahsederken gurur duyuyorum... çünkü gerçekten de bir kalite sözkonusu... yeri geldiginde "çevreci" yeri geldiginde "vatansever" yeri geldiginde "devrimci" olan renkdaslarim var diyorum... orada yalniz futbol degil hayat konusuluyor diyorum... haaa, ben diger takimlari tutan arkadaslarima karsi övünmek için mi buradayim?, elbette degil... ama buraya ait olmakla gurur duydugum da bir gerçek... beni üzen de bu oluyor zaten... yani buranin belirli bir çizgisi var ve herkes buraya bisiler yazarken önce bunu düsünsün... ama sizin de dediginiz gibi; yazmayi birakmak, pes etmek olmaz... benimkisi bir serzenisti, zaten yazmadan duramam ben de...

neyse konu çok dagilmadan keseyim... sevgilerimle...

frango
13.05.2006, 00:57
yonetimde takimdaki grulasmalardan haberi var ve benim kanima ore yonetim bu gruplasmayi halletmek icin takimdan bikac kisiyi sirf bu olaydan dolayi gonderecektir gruplasma her zaman oldu trabzonda ve olmaya devam edecek sadece az yada cok gruplasma var deyebilecez biz

Mustafa Mahmutoğlu
13.05.2006, 09:31
Fatih Tekke hakkinda bilmeden yorumlar yapmayin.Önce bir ögrenin lütfen ya.Nerden çikmis ki gerçekten??