PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nevzat Şakar: Onların Türk Kanı Taşıdıklarını Düşünmüyorum!

Koray
20.10.2011, 15:00
Fenerbahçe taraftarının verdiği destek-

Şakar, CSKA Moskova maçında Fenerbahçe formaları giyen kişilerin ellerindeki CSKA Moskova kaşkollarıyla Rus temsilcisine destek vermesine ilişkin olarak ise ''Onu ben şöyle yorumluyorum; o arkadaşlar bir avuç azınlık. Ben onların Türk kanı taşıdıklarını da düşünmüyorum. Biz Türkiye Cumhuriyeti'ni, bir ülkeyi temsil ediyoruz. Orada esas olan Trabzonspor değil. Biz Türkiye adına, ülkemiz adına başarı elde etmek için mücadele ediyoruz. Onları da Fenerbahçe kulübüne mal etmek istemiyoruz. Çünkü bunlar bir kaç azınlık. Amaç çok doğru bulmadığımı söylüyorum'' ifadelerini kullandı.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111020/nevzat_sakar_agir_konustu_.html

+ Tüm haber siteleri
---

Nevzat Şakar'ın Ağzına sağlık bizim düşündüklerimizi medyada dillendirmiş.

Devrim Arslan
20.10.2011, 15:03
neyseee !!!

Gurpas
20.10.2011, 15:05
Türk kanı taşımadıkları kesin..

inadına_Trabzon
20.10.2011, 15:05
Rus Çocuklari..

tarsus
20.10.2011, 15:08
nevzat başkan çok doğru konuşmuş.Türk bayrağı altında formasında türk bayrağı taşıyan takım yerine rakip takımı destekleyen,yediğimiz gollerde rus bayrağı altında sevinen 3-5 çapulcu kansızdanda öte serefsiz vatan hainidir.evet biz ezikleri hiç sevmeyiz,gol yediklerinde acayip zevk alırız ama avrupa maçlarında rakip takımları formamızı giyerek destekleyecek kadar yalaka olmadık olmayacağız.formamız başka takımların gollerinde figüran rolü oynamayacak kadar kutsaldır değerlidir onurludur..

TheCrow
20.10.2011, 15:26
Doğru veya yanlış, bence çok gereksiz bir demeç. Sanane kardeşim elin taraftarının CSKA'yı desteklemesinden, sen bir yönetici olarak niye bu konuda görüş beyan ediyorsun?.. Bırak kimi istiyorsa desteklesinler, bize ne?.. Adamların zaten amacı polemik çıkarmak, bırak kudursunlar, neden enerjini bunlara harcıyorsun...

kudu_61
20.10.2011, 15:36
Şu anda yapılması gereken tek şey : BU itlerin olduğu fotoyu alıp ş.l. maçlarında (moskova-inter-lille) ve bu maçların hazırlıklarında futbolcularımızın soyunma odasına asıp, bu itlere gereken cevabı verecek olan sadece sizlersiniz çıkın ve formanızın hakkını verin taraftarımızı itin kopuğun diline düşürmeyin diyeceksiniz ve alınacak 9 puan ile fotoyu gazetelere farklı şekilde bastıracağız mesela fotonun altına BU DA SİZE KAPAK OLSUN yazdıracağız....

Misina
20.10.2011, 15:37
Bu konuyu oldukça abarttığımızı ve duygulsal davrandığımızı düşünüyorum.Ben fbyi uluslar arası hiçbir maçta desteklemedim bizi de desteklemesini beklemedim.

SEDAT
20.10.2011, 15:38
- Tohumları farklı , doğru demiş...

Ahmet Pulusoğlu
20.10.2011, 15:41
Onlar Çocuk oldukları için böyle

KÖKSAL AYDIN
20.10.2011, 15:41
Bizim taraftar, fener avrupa kupası oynarken rakibi desteklemiyorsa Nevzat beye hak veririm.

ftunsal
20.10.2011, 15:45
Biraz anadan biraz babadan bozuk olunca bu görüntüler normaldir

MuratJ
20.10.2011, 15:55
ben paok-fb maçında bile paok'u destekledim. bu konuyu bu kadar takmak çokta doğru değil bence.

atlantis
20.10.2011, 15:59
Onursuzlar Türkiyeye ne mal olduklarının reklamını yaptılar..

Şahinoğlu
20.10.2011, 16:24
Bu şerefsizler , benim kardeşimin arkadaşının eniştesi , kardeşimin arkadaşı Rizeli koyu Trabzonspor'lu fakat bu kansız heriflerde Rizeli kardeşimin arkadaşıda Rusya'da eniştesiyle konuşmuyor Trabzonspor Fb mevzusundan, , bu adamlar Türkiye'de milleti dolandırıp paralarla Rusya'ya kaçmış kesin bilgidir, yani böyle kansız şerefsiz bir camianın taraftarıda böyle olur tarftarı hırsız başkanı hırsız topyekün hırsızlar.

ugurTS1989
20.10.2011, 16:38
bu konu hakkında yorum yapmıcam , cunku fenerın avrupa maclarında karsı takımı delıce desteklıyorum....

Mert Pasa
20.10.2011, 16:45
Bu kimseye degil de Gokhan Gonule kapak olsun,demek ki neymis

''Avrupanin seksenbesde seksendortu bize karsiymis,turu gecip seksenbesde birini mutlu edecegiz,biz bize yeteriz de ondan''

kimin bukalemun oldugu konusu artik kapanmisdir,o yonden de iyi oldu aslinda

Mert67
20.10.2011, 16:54
Bunlar neden adam yerine koyuluyor. Türk olmadıkları kesin, insan bile değiller.

Great White
20.10.2011, 17:05
emre belözoğlu' na, caner erkin' e, rıdvan dilmen' e, tribündeki birkaç zibidiye gelince aslan kesilen yönetim sıra tff, fenerbahçe, medya vb ne geldiğinde süt dökmüş kediye dönüyor.

bu nevzat şakar' ın ağzını açtıktan sonra beni bir trabzonlu olarak utandırmadan bitirdiği tek konuşmasını dahi hatırlamıyorum.

senin muhatabın mı kardeşim oradaki taraftar? bir de tam şehit ortamını fırsat bilip türk kanı üzerinden de liseli ergen tepkisi vermiş.

ben asıl şu demeci gördükten sonra tüyleri diken diken olup yüreği soğuyan trabzonsporlu var mı diye merak ediyorum. şayet varsa, eyvah ki ne eyvah..

o yüzden de yukarıdaki yorumların hiçbirini okumadan direkt yazayım dedim ki, varsa da görmemiş olayım diye.

yazık, kulüp kimlere kalmış..

zekeriyya
20.10.2011, 17:19
ne kanı taşıyorlarsa taşısınlar banane onun bunun çocuğundan

Adem Erdoğan
20.10.2011, 17:25
Ben desteklerdim geçen seneye kadar, yani bunların Türk takımı olmadığını öğrenene kadar.

Şu anda oynasalar desteklemem ama gidip rus fransız tribününe de Trabzonspor formasıyla çıkmam yani.

SEDAT
20.10.2011, 17:30
- Tamam evinde oturan adam desteklesin , herkes kafaında birilerini destekler , bende feneri desteklemem ama çıkıpta tribüne atkı ,Bayrak sallayacak kadarda düşmedik , Benfica maçınıda unutmayalım ...

cemoli5408
20.10.2011, 17:32
rus kızlarını severim

Ahmet KESKİN
20.10.2011, 17:46
bir laf var .....anne belli baba 250 diye...nerden geldiyse aklıma... başlıkdan etkilenmiş olabilirim belki ççç

Lazman
20.10.2011, 17:47
Bu konuyu oldukça abarttığımızı ve duygulsal davrandığımızı düşünüyorum.Ben fbyi uluslar arası hiçbir maçta desteklemedim bizi de desteklemesini beklemedim.

Duygusallikla alakasi yok. turk kaniylada alakasi yok. Tamamen kansizlikla alakasi var.

Kac fb macinda tribunde trabzonlular bayrak acip sadri sener maskesi takti?

Sapla samani karistirmamak lazim. Bence herseyede bisey demeleri lazim. O duzende en cok sesi cikan hakli.

cemoli5408
20.10.2011, 17:53
kakdela nataşa:D ya tibe yes kaza ti pacimu ni panimayis:D
fenerliler anladı:D

Murat Hızal
20.10.2011, 18:03
Bu nasıl bir açıklamadır biri bana izah etsin.

Senin muhattabın mı oradaki bir kaç adam. Sen koca Trabzonspor kulübünü temsil ediyorsun, ayıptır be.

Neymiş Türk kanı taşımıyorlarmış.

Neyse ben daha bir şey demiyorum!

Erman Akyüz
20.10.2011, 18:14
insan kanı taşıyorlarmış yani ?

Mayls
20.10.2011, 18:18
Doğru veya yanlış, bence çok gereksiz bir demeç. Sanane kardeşim elin taraftarının CSKA'yı desteklemesinden, sen bir yönetici olarak niye bu konuda görüş beyan ediyorsun?.. Bırak kimi istiyorsa desteklesinler, bize ne?.. Adamların zaten amacı polemik çıkarmak, bırak kudursunlar, neden enerjini bunlara harcıyorsun...
Kesinlikle. Yönetimin ihmal ettiği onca iş varken bu konuda demeç vermenin hiçbir anlamı yok. Sırf populizm.

yavuzbaha
20.10.2011, 18:20
saçma bi değerlendirme olmuş....bugune dek fenerin oynadığı tüm yabancı maçlarda rakiplerini hararetli şekilde destekledim....benim de mi kanım bozuk...

Koray
20.10.2011, 18:24
Adam durup dururken böyle bi açıklama yapmadı heralde, sordular ki o da düşüncesini söyledi.

Bizim düşüncemizi yani, ağzına sağlık tekrar tekrar.

İlker Akçay
20.10.2011, 18:27
Trabzonspor Asbaşkanlık makamının ağırlığına yakışmayan bir açıklama..Velev ki doğru bile olsa bu cümleleri Trabzonspor Asbaşkanı söylememeli...

Badaloğlu
20.10.2011, 18:40
Bende bu ''Türk kanı'' olayına yöneticilerinin girmesini doğru bulmuyorum. Her Türk kanı taşıyan Trabzonspor'lularda stad önlerinde doğru işler yapmıyor! O yüzden polemiğe açık bir konu... Bence enerjimizi daha pozitif işlerde kullanmakta fayda var. Özelliklede kulüp yöneticilerine basın mensuplarının sorduğu bu tip sorulara daha dikkatli cevap vermek zorunda olduklarını düşünüyorum. Tuzak soru bu...

O tribünde CSKA atkısını açan beş tane Fenerbahçe'linin kanının ne olduğu umrumda değil... Hayır ortaya birde CSKA atkısı açmayan ama o maçta CSKA'yı tutan Fenerbahçe'lilerin Türk kanı taşıdığı gibi saçma sapan bir anlam çıkıyor. O yüzden bin düşünüp, bir konuşmalıyız. Az laf, çok icraat...

Murat Altun
20.10.2011, 18:48
Ben ve benim gibi bir sürü renkdaşımda fenev kimle oynarsa oynasın rakibi yensin istemiştir çoğu zaman Ama hiç bir zaman bir zaman bir Türk takımıyla oynayan yabancı takımın tribünlerinde Trabzonspor formalı biri görülmemiştir

Bu kansızlar Türk milleti cephede savaşırken ingilizlerle İstanbul da futbol maçı yapıyorlardı Birde onunla gurur duyarlar

Hami_41
20.10.2011, 18:52
İyi demiş bence helal olsun...

Samet Demir
20.10.2011, 18:55
Şuanki yönetimi severim uzun süredir hasret olduğumuz şeyleri yaşattılar bize ama belki de tek eksi yönleri bu ve benzeri açıklamaları. Arkadaşıyla muhabbet eder gibi medyaya konuşmamalı insan kafasında bişeyler oluşturmalı önce her ağzına geleni söylememeli. ben de arkadaşlarım arasında böyle bi muhabbet yaparım duygusallıkla ama mikrofon uzatsa biri söylemem sadece taraftar olduğum halde. yöneticiysen bazen politik konuşmasını bileceksin dobralıkla patavatsızlığı karıştırmayacaksın.

Armağan Dere
20.10.2011, 18:59
Bu konuda görüş beyan edip topa girmenin mantığı nedir?.
Fenerliler istediklerini yapsınlar..
Üzerlerindeki çamuru başkasına atmaya çalışıyorlar..
Gereksiz..
Siz Şampiyonluğu isteyin bırakın 3-5 çapulcunun yaptığıyla uğraşmayı..

macka61
20.10.2011, 19:05
gereksiz bir açıklama olmuş

28TS61
20.10.2011, 19:36
ayni enerjiyi yönetim olarak sike olaylarindada gösterseler cok memnun olacagiz

Cengiz Çubukcu
20.10.2011, 19:38
bence çok yanlış ve gereksiz bir açıklama olmuş...asbaşkanımıza yakışmadı....

Mustafa'
20.10.2011, 20:14
Açıklamaya gerek var mıydı !

Mustafa AYDIN
20.10.2011, 20:26
Çok doğru söylemiş ama,hani derler ya kavgada söylenmez diye.Biraz ağır kaçmış gibi.Çok tepki çeker.Gerçi bütün eziklere mal etmemiş ama yinede tepki çeker.

sametaydin
20.10.2011, 21:23
Nevzat şakar zaten bilinen bir şeyi niye böyle tekrar etmiş ki? Hiç gerek yoktu böyle konuşmasına.

pazarkapılı
20.10.2011, 21:26
isteyen istedigi takimi tutmakta serbesttir....gerkesiz konusma yapmaya gerek yok....

ibrahim
20.10.2011, 21:32
Tam benim düsündügüm seyi söylemis. Ama bunu basina söylemekle iyimi etmis kötümü, o konuda kararsizim...

inadına_Trabzon
20.10.2011, 21:37
ben geçen seneye kadar avrupada feneri desteklerdim.

şimdi ise yenilmesini isterim, ama gidipte rakibin atkısıyla maça gitmem.

biz fener csk ya karşı bizi desteklesin demiyoruz ki , yenilmemizi de isteyebilirler ama,rakip takım tribününe girmek tam bi RUS ÇOCUKLUĞU..

Sibel
20.10.2011, 21:40
Neyse deyip, geçiştirmekte fayda var.
Neyse...

yatmaztara
20.10.2011, 21:58
hepsi normal fb li asbaşkanda farkında zaten :)

memozcan
20.10.2011, 22:32
onların kodu bozuk demek istemiş:)

mda61
20.10.2011, 22:40
5 tane Fenerli için kaç gündür tepki koyuyoruz. Saçmalamış asbaşkan.

gtem
20.10.2011, 23:02
Bence açıklama doğru ve haklıdır. Rakip takımın yenmesini istemek ayrı, stada gidip bayraklarını sallamak apayrı birşeydir, çünkü eyleme dökülmüş bu harekete halkımız ne olursa olsun sempati göstermez. Biz kendi aramızda tepki gösteriyoruz, ama yetkili birinin bunları açıklaması daha etkilidir çünkü halk bunu görür ve duyar. Bu gibi olayların akılda kalması ve her zaman hatırlanması, halkın gözünde fenerin imajını olumsuz etkiler.
Var gücüyle Trabzonumuzu ve Trabzonsporumuzu karalamaya çalışan veya yok sayan fenerin bu antipatik hareketinin de bizim tarafımızdan kullanılması çok isabetli olmuştur....

yavuzbaha
20.10.2011, 23:35
İnsanların değerler sıralaması vardır
-- Şahsen ben önce müslümanın,sonra Türküm,sonra Trabzonluyum,Sonra Trabzonsporluyum.....
-- ama bazısı 1nci sıraya futbol klubunu koyunca böyle pusulayı şaşırıyor maalesef.....

Tangerine Dream
21.10.2011, 00:00
Nevzat Şakar şu an TRT Spor'da.

ibrahim
21.10.2011, 00:04
"Pismanim" kelimesini zorla aldilar adamin agzindan... (!)

Ilelioglu
21.10.2011, 00:07
Avrupa'da bende Feneri desteklemiyorum. Dogruya dogru...

Bencede cok duygusal bakiyoruz. Asil tepki göstermemiz gereken onca yer varken (Gazeteler, vs.. ) neler ile ugrasiyoruz. Yazik..

Tangerine Dream
21.10.2011, 00:15
TRT, spor(futbol) konusunda son birkaç yılda gerek yorumcu, gerek sunucu anlamında ne yazık ki çok kötü.

Bu arada Nevzat Şakar'ın yayına telefonla bağlandığı dakikalar için;

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3&seekTime=20-10-2011%2023:54

memozcan
21.10.2011, 00:18
bu asbaşkan bence trabzonsporu taşıyamıyor, herkes hayrettin hacısalihoğlu nu eleştiriyordu inekle danayla uğraşıyor diye ama böyle açıklamalar yapmıyordu en azından...

azad53
21.10.2011, 00:21
canberk seni şiddetle kınıyorum. ne demek içlerinde bir tane de Rizeli var demek..Rizeliden de ne beklenirki der gibi.. üstelik koyu renkle belirterek. Ben bu yaşıma geldim ilkokula yeni başlamıştım bu renklere gönül verdiğimde. şimdi 10 yaşında çocuğum var o bile diyorki bu takım küme düşse de bırakmam. şimdi çıkmış sen ne diyorsun. haa şunu da söyleyim sana. 7 senedir Trabzondayım Ankaradan geldim. Yahu burda özbe öz adam Trabzonlu olup İstanbul takımı tutanları gördümki daha da birşey demiyorum. Ama hiçbiri önemli değil biz bu renklere aşık başladık aşık öleceğiz.

OLCAY ÇAKIR
21.10.2011, 00:22
Programı sunan kişi kim arkadaşlar?

Gökçebey
21.10.2011, 00:24
Canberk, amacını aşan bir ifade olmuş. Biraz daha özen göster lütfen.

Trabzon'da bile onlarca fbli varken, Rize'de de olsun bir zahmet.

azad53
21.10.2011, 00:27
TRT, spor(futbol) konusunda son birkaç yılda gerek yorumcu, gerek sunucu anlamında ne yazık ki çok kötü.

Bu arada Nevzat Şakar'ın yayına telefonla bağlandığı dakikalar için;

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3&seekTime=20-10-2011%2023:54

Evet bende dinledim. sonlarına doğru adamlar demediğini bırakmadı, 3 ay hak mahrumiyeti veren bile oldu ama Başkan pişmanım dedi. Bu TRT de son dönemde inanılmaz bir şekilde Fener lehine ama bizim aleyhimize yayınlar yorumlar yapılmaya başlandı !!!

Şenol Altunsoy
21.10.2011, 00:28

Gökçe silsek o mesajı hiç hoş olmamış mümkünse tabii

ibrahim
21.10.2011, 00:29

Oda ayni mantikla yazmis olabilir. Rizede bizim. Yani ben öyle anladim.

Oğuzhan
21.10.2011, 00:31
Gereksiz açıklama, onları takmadığımızı anlamaları açısından hiç bulaşmamamız lazım. Takılsınlar kafalarına göre, onlar destekledi diye mi mağlup olduk boş işlerle uğraşacak vaktimiz yok niye yenilmişiz onunla ilgilensin asbaşkan gitsin forvet falan baksın devre arası için takıma.

Tangerine Dream
21.10.2011, 00:33
Programı sunan kişi kim arkadaşlar?

Gökhan Dinç'miş Olcay.

POYRAZ
21.10.2011, 05:24
Iste savas yillarinda biz bilmem kac cephede ayni anda savasirken
bizi icimizde sirtimizdan kancikca hancerleyenlerin torunlari bunlar.
Hamurlari ve tohumlari ayni. Bir kac Rus fahisesine veya 3 otuz paraya
Rus'un kaskolunu acmislar. Aldiklari paradan fazlasini biz versek
bizim altimiza yatarlar. Cünkü genlerinde parayi verene düdüklettirme mantalitesi var.

61_Serhat_61
21.10.2011, 06:20
hay agzina saglik be... neden dogru söylemis... onlarin tohumuda türk degil ki zaten... yahudi tohumu var bütün fenerlilerde...
benim anlamadigim antu bizimle iyi dalga geciyor da burdaki yöneticiler neden o tarz baslik acmamiza izin vermiyor ????????
neden hemen siliniyor acilan basliklarin cogu...

Tolga
21.10.2011, 07:18
hay agzina saglik be... neden dogru söylemis... onlarin tohumuda türk degil ki zaten... yahudi tohumu var bütün fenerlilerde...
benim anlamadigim antu bizimle iyi dalga geciyor da burdaki yöneticiler neden o tarz baslik acmamiza izin vermiyor ????????
neden hemen siliniyor acilan basliklarin cogu...

Karakterini kişiliğini burda bozmaya ne gerek var ? Yöneticilerimiz bunu düşünüyor olabilir.

Ertan 51
21.10.2011, 07:32
fenerin rakibini tv başından desteklemek ayrı ülkemden başka bir ülkeye gidip Rus takımının formasını giyip desteklemek başka,
ayrıca o fotoğraf için burda söylemediğimiz kalmamışken yöneticimiz duygularımıza tercuman olunca kötü,
onu kaale alma,bunun seviyesine inme,ne gerek vardı diye diye ligin en mülayim takımı olduk,

Ara da bir kroşe çıkartmak gerektiğini düşünüyorum,ben beğendim,teşekkür ederim Sayın yöneticim.

Oruç
21.10.2011, 07:55
Koca Trabzonspor Kulübü yöneticisi 3-5 taraftarla muhattap oluyor.

Kulüpte yapılacak iş kalmamış herhalde.

güneyli
21.10.2011, 08:51
Nevzat beyin dediğini sen ben söyleyebiliriz...Kurumsal anlamda söz söyleyenlerin daha özenli konuşması gerek...Söylememeliydi,özür de dilememeliydi..

halil ibo
21.10.2011, 09:01
Yerini şaşırmış Nevzat Şakar.Yönetici değil taraftar olarak bakmış olaya.Halbuki bu olaya taraftarın cevap vermesi gerekiyor ve veriyorda zaten.
Örneğin ben taraftar olarak kafamda şöyle bir fantazi kurdum rus evlatları için;
mesela o atkılara demir boncuklar takıp sonra rus evlatlarının bir yerine ...

Ali İhsan
21.10.2011, 09:04
Çok yerinde bir açıklama olmuş.

Trabzon'u sevmeyebilirsin, Trabzonspor'un yenilmesini de arzulayabilirsin ama organize bir şekilde grup halinde önünde ay yıldız olan formayı giyip de bir Türk takımının maçında yabancı takımı desteklersen bu lafı da hakedersin. Madem çok seviyorsun CSKA'yı giy CSKA forması destekle, feneri bu işe alet edersen adam da sana böyle lafı koyar.

Badaloğlu
21.10.2011, 09:07
"Pismanim" kelimesini zorla aldilar adamin agzindan... (!)

Evet bende dinledim. sonlarına doğru adamlar demediğini bırakmadı, 3 ay hak mahrumiyeti veren bile oldu ama Başkan pişmanım dedi. Bu TRT de son dönemde inanılmaz bir şekilde Fener lehine ama bizim aleyhimize yayınlar yorumlar yapılmaya başlandı !!!

Ne oldu şimdi? Koca Trabzonspor asbaşkanına geri vites yaptırdılar(!) Baştan beri bizde bunu demeye çalışıyorduk. Bu tip konulara girmeye gerek var mı? Kim hangi takımı desteklerse desteklesin bize ne. Biz işimize bakalım ama yooookkk illa saçma sapan bir şeyler yumurtlayacağız. Aha ne oldi? Koca asbaşkan the end... Madem bir laf diyorsun, arkasında dur o zaman...

Bu arada antuda bizimle dalga geçilen başlıklar açılıyormuşta, burada neden açılmıyor diye sitem eden arkadaşlara bende sitem ediyorum. Bordomavi.net'i, antu'da yazılan saçma sapan konularla bir tutmaya çalıştıkları için... BMN, rakip takımlarla dalga geçmek, tabiri caiz ise geyik yapmak için kurulmadı.

nbay
21.10.2011, 10:54
ne kadar büyütüyoruz bu olayları,adamlar istedikleri takımı destekler istedikleri formayı da giyerler,biz sanki çok mu doğruyuz da yorum yapıyoruz bu duruma,sanki yıllarca fenerin avrupada oynadığı maçlarda gol yediği ve yenildiği zamanlarda kendimizden geçmedik mi? önce çuvaldızı kendimize batırmalıyız,özelliklede yöneticilerimizn bu konularda son derece dikkatli açıklamalar yapması gerekiyor,medyada ki kendini bilmez bir kaç yazara malzeme vermememiz gerek bakın selçuk yula denen adam ne demiş,türk kanı taşımıyorlar kısmını geçersek diğer kısımlarda malesef haklı adam

Önce taraftarına baksın' (SELÇUK YULA)
Trabzon-CSKA maçında açılan 'Moskovalı Aslanlar CSKA'yı kalpten destekler' pankartına rağmen sadece Fenerbahçe'yi görmek ne kadar doğrudur bilemem. Türkiye-Gürcistan maçında Fenerbahçeli futbolculara, ağza alınmayacak küfürler edip, yuhalayan ve Gürcistan bayrakları açıp Şota ile Arçil'i alkışlayan kendi taraftarlarına tek söz söyleyemeyenler, şu anda da tek söz etme hakkına sahip değiller. Kaldı ki bunlar kulüp takımı. Kulüp takımı taraftarlarının hiçbir platformda birbirlerine destek verme gibi zorunlulukları olamaz. Bana göre milli maçlarda kendi futbolcusunu yuhalayanlar, Türk kanı taşımayanlardır.

Emirhan Makul
21.10.2011, 11:03
Senim benim kuracağım cümleyi , asbaşkan kurarsa bu yezitler adama özür de diletir , kafasına da vurur. Hayır yani bize vuramaz da sana vurur be hacı çünkü yöneticilik ile taraftarlığın ayrı kavramlar olduğunu düşünüyorum , aslında aynı kavramlar gibi görünüyor ancak , aynı hisleri paylaştığına inanmıyorum , bu yüzdendir ki Trabzonsporun ve daha bir çok klübü taraftar menşeyli yönetimler kuşatmadıkça refaha kavuşacağını düşünmüyorum.

Faik Yılmaz
21.10.2011, 11:25
Bize bir tane Hacıosmanoğlu gibi yönetici şart....

istediğini söyleyecek ve gerekirse ceza alıcak ama sözünden dönmeyecek....

Harun-61
21.10.2011, 11:26
Nevzat Sakar ne güzel Kuyumcun var, bak gecen Anneme ne güzel bir Bilezik satmissin.
Birak yöneticiligi git hayatini yasa, bu görev sana agir geliyor. !!!

atlantis
21.10.2011, 11:29
selçuk yula çok adice yorum yapmış resmen Türkiye gürcistan maçında biz gürcistanı desteklemişize getirtiyor lafı .. provakatör gibi .. Trabzon Türk milliyetciliğinin kalesi bunu anlıyamamış pravakatör

Ertan 51
21.10.2011, 11:33
Nevzat abi çok güzel konuştun ama özür diledin yıktın beni.
Taraftar söylerse tınlayan olmuyor üstten gelen ses daha bir etkili,ne yani kanı bozuk değil mi bunların? selçuk yula denen boş teneke de çıkmış laf ediyor,son şike sürecinde gördük ki gerçekten spor da ileri gelen dümencilerin ve temsil ettikleri camianın 5 kişisinden altısının kanı bozuk;)

Mert Pasa
21.10.2011, 11:33
selçuk yula çok adice yorum yapmış resmen Türkiye gürcistan maçında biz gürcistanı desteklemişize getirtiyor lafı .. provakatör gibi .. Trabzon Türk milliyetciliğinin kalesi bunu anlıyamamış pravakatör

onun gibi orman cocugunu analar doguramaz daha.

Bosver ciddiye alma diyecegim ama ben de bosveremiyorum kan beynime sicramis vaziyette,Kaddafiden beter edilesice

kudu_61
21.10.2011, 11:51
geri adım atmayacaktın doğru söylemiştin tek hatan bunu camia ya mal etmemendi ben sokak ta hangi fener formalı eşorfmanlı görsem çalıştığım kuruma gelen hangi fenerli vatandaşa sorsam ve çalıştığım kurumda çalışan hangi fenerli arkadaşıma sorsam önce interliydi, sonra lille li oldu en son da cska lı oldu bu şu an da bütün eziklerin düşüncesi ben de onları hiçbir maçta desteklemedim değil sadece feneri cimconu ve karga yı da desteklemedim ve hatta bursa yı antebi de desteklemedim ama rakibi de tutmadım ne yaparlarsa yapsınlar dedim kim yenerse yensin dedim ben şu yaşıma kadar TRABZONSPOR umdan başka hiçbir rakibi alkışlamadım ve tebrik etmedim bu benim prensibim futbol anlayışım yapamıyorum yapmacık olamıyorum onlardan da bizi desteklemelerini beklemiyordum ama cska atkısıyla rakip tribüne girmelerini de beklemiyordum bu saatten sonra onlara zeytin dalı da uzatmak istemiyorum düşman kalsınlar ben daha çok memnun olurum onların bize dost olmasının ermenistanın bize eurovisyon da 12 puan vermesinden farkı yok gözümde
AMA LÜTFEN O RESMİ SOYUNMA ODASINA ASIN ve lütfen adrian lütfen tolga lütfen burak ve lütfen diğerleri bu itlere kapağı siz yapın bizi ite köpeğe bulaştırmayın mübarek cuma günü bunu Allah rızası için istiyorum sizden

My
21.10.2011, 12:02
Bize bir tane Hacıosmanoğlu gibi yönetici şart....

istediğini söyleyecek ve gerekirse ceza alıcak ama sözünden dönmeyecek....Hiç sevmezdim kendisini ama artık aynı fikirdeyim.

*

Nevzat başgan ufak balıkları dahi yeyemedin, geri vitese taktın. İtle köpekle uğraşacağına fb ile tff ile uğraş ta Trabzonspor'un haklarını koru.

Bu adamlar çakalların arasında Trabzonspor'u yönetiyor.

SEDAT
21.10.2011, 12:05
- Gazetelere baktım özürdiledi yazan yok en azından :) Şahsen Şakar'a kızmadım hatta hoşuma gitti söylediği , şimdi onlar kudursun , hep bizmi içimize atacağız ...

gtem
21.10.2011, 12:08
Ben bugüne kadar çoğu maçta şikebahçe hangi takımla oynamışsa rakibini destekledim. Ancak bu stada gidip yabancı takımın bayraklarını sallamakla aynı şey değildir. Hem de çok farklı şeylerdir. Bu adi yaratıklar belli ki sıradan taraftar değiller, bunu kendilerine görev edinmişler veya görevlendirilmişler. Adamlar üşenmeden oraya gidip, bayrak veya kaşkol bulup ve bunu büyük bir şevkle utanmadan sallayabilmişler. Bu ne kadar büyük bir kin veya öfkedir böyle. Şerefsizleri sanki biz şampiyonlar liginden attık. Mağdur olan biz, ama yine de suçlu olan biz.
Bu nedenle Nevzat Şakar'ın söylediği söz haklı ve doğrudur.
Trabzon'u ve Trabzonspor'u her ortamda, sporcusundan gazetecisine, her mensubuyla, bütün gücüyle karalayan veya yok saymaya çalışan ahlaksız şikebahçe camiasına bu sözler az bile sayılır.
Ancak bu sözleri nedeniyle takdir ettiğim Nevzat Şakar'ı eğer özür dilemişse şiddetle kınıyorum...

Bdeniz_61
21.10.2011, 12:21
Böyle durumlarda daha net ve kesin açıklamalar yapmalıyız.Öyle mikrofon uzatılarak yorumlar yapmamalıyız.Resmi siteden gerekli,güzel bir yazıyla karşılığını vermeliyiz.

Hee o maçtaki CSKA'lı (!) fenevliler zaten düşebilecekleri en alt seviyeye düştüler.Rezil olmuş durumdalar.Ama rezille rezil olmamak gerekir.

İdris Toksoy
21.10.2011, 12:26
nevzat reis gereksiz bir demeç.

batugol
21.10.2011, 13:07
görünce midemin bulandığı ender adamlardan biridir selçuk yula

ESER
21.10.2011, 14:29
akim derken b.kum demeye gerek yok. o makamda oturan birinin sozlerini ozenle secmesi gerekir.

Berat Akçay
21.10.2011, 15:51
Dün televizyonda özür dilemeni duyunca şok geçirdim .Ya söyleme ya da arkasında dur !

Bahattin Aydın
21.10.2011, 15:57
Nevzat Şakar'ın söylediklerini tasvip etmesemde söz konusu bordo mavi camiadan olunca sanırım haklı bulmaya çalışıyorum.

Murat'
21.10.2011, 16:09
Bu işi türklükle falan açıklamak bence de yanlış, bence insanlık taraflarına vurgu yapsaydı daha iyi olurdu.

Serdar A
21.10.2011, 16:42
Fanatizm körükleniyor , ve hiçte iyi olmuyor . Sözüm Trabzonspor taraftarına , arada fark gittikçe silikleşiyor . Bu tarz polemikler dengemizi bozar , işimize bakalım .

Murat SİSMAN
21.10.2011, 16:45
Şakar amcanın söylemesine gerek yokki.Açtıkları pankarttan belli oluyor.

winner
21.10.2011, 17:01
Sokaktan geçen adam gibi hakarete varan böylesi ırkçı yaklaşımlar bir yöneticiye yakışmıyor.

Bu tür durumlarda laf söyleyeceksen daha zekice daha nükteli cümleler kurmak lazım.

yalniz adam
21.10.2011, 19:06
nevzat beye sonuna kadar katılıyorum..az bile söylediğini düşünüyorum...lan ne zaman hümanist entel dantel oldunuz ya..yok yanlışmış felan..adamlar her maç bilmem ne trabzon olamazsın şampiyon diye tezahürat yapıyor federasyon da kılını kıpırdatmıyor..siz de nevzat beye haklı olduğu söylemde destek olmuyorsunuz...hayret bir şey...

Tolga Okumuş
21.10.2011, 20:37
Böyle konularda daha politik cevaplar vermek gerekir.
Böyle bir soru bana sorulsaydı; (Rakip tribünde ki Fener forması giyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?)
-Ben "asbaşkan" olarak Trabzonspor forması giyenlerle ilgileniyorum.
-Görmedim bizden başka Türk var mıydı?
-Burada ki maça da bekleriz...

Kelimeler önce ağıza değil beyine geldikten sonra çıkarsa daha çok cevap bulunur.
Hadi bütün bunları es geçip yaptın diyelim.
Ee bari geri vites yapma arkadaş.

yavuzbaha
21.10.2011, 21:02
her ne olursa olsun,moskovadaki fenerli taraftarın yaptığı iş ne kadar çirkin olursa olsun "Türk kanı" yakıştırması son derece çirkin,çok ama çok ağır...böyle şey olmaz...

gtem
21.10.2011, 21:13
Adamlar bizim için onursuz diye gazetelerde yayınlar yapıyor, her maç 61. dakikada küfür yiyoruz, yok sayılıyoruz, aşağılanıyoruz, hakkımız yeniyor ve bizim tek yaptığımız forumlarda kendi kendimize konuşup duruyoruz.
İnsanlara hakettikleri gibi davranacaksın ki bir daha adımızı duyunca korksunlar. Yaptıkları kimsenin yanına kar kalmamalı..

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 22:24
Bazen bazı insanlar Yönetici oldukları için konuşmalı. Sorumluluklarını gerçekleştirmeli. Medyadan Kormayıp İnsanları yüreklendirmeli. Bu gerek sporda gerek siyasette böyledir. Korkaksan Yönetmeyeceksin.

Cafer Bulur
21.10.2011, 22:26
Bence Sakarin Türk kani tasidiklarini düsünmüyorum aciklamasi gereksiz oldu fbli ler kendilerine yakisani yaptilar deseydi daha yerinde olurdu.

Bende istanbul takimlarini avrupa maclarinda desteklemiyorum,hickimse de bana Türk kani tasimiyorsun diyemez.

Ben fbliller gibi rakip takim taraftarinin formasini giyip tezahürat yapmam ayri bir konu...

komdere
21.10.2011, 22:44
Ben fbliller gibi rakip takim taraftarinin formasini giyip tezahürat yapmam ayri bir konu...

zaten can alıcı nokta bu. ben de fener köpeği kiminle oynarsa rakibini tutarım,amaa gidip asla forma/kaşkol falan giyip rqakibinin tribününde tezahurat etmem.

TheCrow
21.10.2011, 22:48
Ben, gereksiz bir açıklama diye kızmıştım, ama fenerlilerin kızıp cevap vermeleri çok hoşuma gitti, arayı hep böyle sıcak tutalım, her zaman savaş olsun, her zaman kafalarına çakacağız balyoz gibi, kabusları olacağız her zaman...

uzunismail
22.10.2011, 06:34
Ruslar demiştir ki biz Türkleri barbar diye tanıyorduk, meğerse salaklarmış..

Dün fenerlinin birisi bana; içinizdeki Ruslarız biz dedi... çok güldüm..

Biz içimizdeki rusları yıllardır çömlekçide görüyorduk, boşver sen içimizdeki ruslardan olma.. Hor kullanırlar..

TaraftaR
22.10.2011, 07:20
Soru üzerine söylenmis seylerdi Sakar`in dedikler. Cok da özür dilemeye gerek yoktu bence. Sakar in sözleri agir geldiyse CSKA tribünlerindeki Fenerbahceliler icin gerekli aciklamayi Fenerli yöneticiler yapsin öyleyse.

Aleyna Yemenici
22.10.2011, 10:08
Adamlar Şike'nin alasını yaptılar hala Aziz Yıldırım Babamızsın Büyüksün sloganları atıyorlar.
Eeee Yabancı takımla oynayan bir Türk takımına karşı Türkleri tutmalarıda beklenemezdi zaten.
Ki bu maçta bir Fenerlinin Trabzonspor'u tutmasınıda istemezdim. Uğursuzluk :D
FeneRUM, oldu FeneRUS. devamında Avni Akere de bekleriz CSKA Moskova kaşkollarıyla. Hiç utanmasınlar bir gelsinler oraya hadi bakalım :D

Tyler Durden
22.10.2011, 10:09
nevzat sakar sacmalamis resmen..
yahu sanane kandan bobrekten dalaktan..
cahil adami yonetici yaparsan boyle olur..
bizde istanbullulari desteklemiyoruz ne olacak..bjk haric cincon ve fbnin her avrupa macinda rakiplerini tutarim..
nevzat sakar istifa et artik..hem kendini hem kulubumuzu rezil etmekten baska bir ise yaradigin yok./.

asil suskun
22.10.2011, 11:09
sakar hakli onlar türk kani tasimiyorlar

asil suskun
22.10.2011, 11:11
adam dogruyu konusmus neden özür diliyor ki

tarsus
22.10.2011, 11:24
önce italyan cocuğu sonra fransız oğlanı ve en sonunda oRUS.. cocuğu olan şikeci eziklerden özür dileme nevzat şakar,sen önemli bir konuya işaret ettin bırak kuduranlar olsun zaten o kuduranlar her maçta rakibe yatan yalakalık yapan eziklerdir

asil suskun
22.10.2011, 11:26
yanlisa sahip cikan zihniyetleri kiniyorum

ccd6167
22.10.2011, 11:56
BENCE gereksiz tepki vermişler..

sonuçta babalrı biz olduguna göre annelerinin ülkerine destek vermiş köpekler..

Uğur Ö.
22.10.2011, 12:11
Keşke konuşmasaydın dicektim ozamanda niye susuyorsun diyeceklerdi aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali

gülsüm
22.10.2011, 12:17
her ne kadar yerinde ve doğru söylenmiş sözler olsa da Trabzonspor'u temsil eden 1 yöneticiye yakıştıramadım.
tepkimiz bile farkımızı yansıtmalı diye düşünüyorum.

sametaydin
22.10.2011, 12:24
Yaw bunlar nasıl yönetici? Bir laf ediyor sonra çıkıp özür diliyor. Yaw kardeşim özür dileyeceğin bişey yapma. Yapıyosan da arkasında dur.

En iyisi sen hiç konuşma nevzat şakar. Hatta bence istifa et. Şu olaylar başladı başlayalı zaten senin boşboğazlığından adımız kirleniyordu neredeyse.

batugol
22.10.2011, 13:21
''bu kadar zavallı bir takım ve taraftar grubu görmedim''
nevzat şakar'ı sadece ve sadece böyle demediği için eleştirebilirim

bahadır2561
22.10.2011, 13:24
Geri vites yapması yakışmadı madem bişey dedin delikanlı gibi de ki sözümün arkasındayım. .

Mayls
22.10.2011, 13:25
1 - İnsanları damarlarındaki kana göre sınıflandırmak ırkçılıktır.
2 - Farz edelim ki doğru, FB taraftarı Şakar'ın muhatabı değil. Şakar görevi onlara laf soktuğunu sanmak değil.

Emre Bekar
22.10.2011, 13:37
Bence Nevzat şakar en yakın devlet hastanesine gidip yöneticilik yapamaz raporu alsın kendisine!!!

hodlu
22.10.2011, 13:55
Sayın ŞAKAR önce sizi tebrik ediyorum.Yüreklilikle konuşup taraftara tercüman olduğunuz için.
Ama sonra ne oldu da çıkıp özür diliyorsunuz.Ne hakla özür diliyorsunuz.Birileri size baskı mı yaptı.Şimdide sizi kınıyorum.Ben özür dilemiyorum aksine o camia için içimdeki en kötü duyguları seslice istiyorum....

MahmutHSO
22.10.2011, 14:07
Moskova da yöneticilerle aynı otelde kaldım.Başkan dahil hepsiyle tanıştım sohbet ettim.Başkan,Nevzat Şakar,Hasan Yener,Tuncay Bekiroğlu,Nevzat Aydın.
İzlenimim şu oldu.Hepsi çok mütevazi insanlar,hepsi iyi Trabzonsporlu ve hiçbirisi öyle gayri ahlaki işlere (şike teşvik vs vs ) bulaşacak insanlar değil.Tabiri caizse şeker gibi insanlar hepsi :)
Bu arada bir not ;başkanın bire bir ağzından çıkmış bir bilgi,federasyon üyesine hakaretten 2 yılla yargılanacak ya başkan;başkanın dediği şu,öyle hakaret falan yok,hatta davayı açan federasyon yöneticisi,dava açmadan önce başkanı aramış ve "başkan ,olay kamuoyuna yansıdığı için dava açmam gerekiyor,kusura bakma vs gibi şeyler söylemiş"

Ertan 51
22.10.2011, 14:22

2 - Farz edelim ki doğru, FB taraftarı Şakar'ın muhatabı değil. Şakar görevi onlara laf soktuğunu sanmak değil.
Yav yapma arkadaş ne ırkçılığından bahsediyorsun sen,bu kadar da zorlama yakıştırmaların gereği yok yahu.
Yöneticinin muhatabı değil dersin tamam anlarım ama yanlış olmuş derken Nevzat Şakar'ı da ırkçılıkla bağdaştırmak ne alaka.

2. şıkkın da haklı olabilirsin,
onun için dur ben söyleyim basit sıradan bir insan olarak,
Rusya'da Csk'lı larla maç seyreden şikebahçecilerin kanından ben şüphe etmem,bir level atlar,direk kanının bozuk olduğunu bilirim,bu ırkçılıksa ben ırkçıyım.

Tyler Durden
22.10.2011, 14:43
isteyen istedigini destekler arkadas kime ne?
fbyi tutan adam bana gore eziktir.goygoycudur.guce tapiyodur.riyakardir.yuzsuzdur..
ama kalkip da kanlari bozuk demezsin..cunku bu irkciliktir arkadas..
her insanin kani aynidir.hicbir irkin kani digerinden ustun degildir.
koca koca adamlarsiniz kullandiginiz kelimelere bakin..
yarin turkiyede febenin yabanci bir takimla maci olsa gider o yabanci takimi desteklerim.onlarin yoneticisi cikip bu trabzonsporlularin kanlari bozuk derse ne yapacaksiniz.
bunun kanla manla ilgisi yok.
alt tarafi futbol.baska anlamlar yuklemeyin.savasta degiliz..
adamin kulubu buyuk bir pislige bulasmis onlarda hincini cska tribunlerine
girerek kinini nefretini disa vuruyor.bence anormal olan birsey yok.
ama sen koskoca kulup yoneticisi kalkıp kanlari bozuk dersen
o senin densizligini gosterir.muhattap alman ayri bir hata kanlari bozuk diye
irkcilik yapman ayri bir hata.
bari bunu savunmayin.

Mustafa'
22.10.2011, 14:43
Habertürk' deki selçuk yula'nın yazısı.

Tıkla (http://www.htspor.com/futbol/haber/681292-firtina-koptu)

Ertan 51
22.10.2011, 15:40
isteyen istedigini destekler arkadas kime ne?
fbyi tutan adam bana gore eziktir.goygoycudur.guce tapiyodur.riyakardir.yuzsuzdur..
ama kalkip da kanlari bozuk demezsin..cunku bu irkciliktir arkadas..
her insanin kani aynidir.hicbir irkin kani digerinden ustun degildir.
koca koca adamlarsiniz kullandiginiz kelimelere bakin..
yarin turkiyede febenin yabanci bir takimla maci olsa gider o yabanci takimi desteklerim.onlarin yoneticisi cikip bu trabzonsporlularin kanlari bozuk derse ne yapacaksiniz.
bunun kanla manla ilgisi yok.
alt tarafi futbol.baska anlamlar yuklemeyin.savasta degiliz..
adamin kulubu buyuk bir pislige bulasmis onlarda hincini cska tribunlerine
girerek kinini nefretini disa vuruyor.bence anormal olan birsey yok.
ama sen koskoca kulup yoneticisi kalkıp kanlari bozuk dersen
o senin densizligini gosterir.muhattap alman ayri bir hata kanlari bozuk diye
irkcilik yapman ayri bir hata.
bari bunu savunmayin.
Ben alındım bunu üzerime koca koca adamlar olarak,

Kimi savunup kimi savunmayacağımızı listele ona göre yazalım o zaman sevgili Durden,
her insan nasıl aynı kanı taşıyor aman diyim bi anlat ta anlayalım,
kan için damarda gezen kırmızı renkli sıvıyı diyorsan evet aşağı yukarı aynıdır ama her kan aynı ise 24 genci Şehit eden itlerin kanda aynı taaa Rusya ya gidip Rusların içinden TS düşmanlığı yapan kan da aynı,
benim ki aynı değil onu anlatmaya çalışıyorum,aynı olan varsa hissedersem ona da 2 çift lafım olur.

Tekrar kısaca özet geçiyim,adam doğru yaptı yanlış yaptı eleştirin ama şeyinizden element uydurmayın ırkçılık yapıyor felan diye.Yönetici konuşur suç,susar suç,nasıl yaranacak bizlere aklım almıyor.

Son olarak,
İlla ırkçılıktan bişiler tartışacaksanız ben Hitleri az biraz severim uygun bi başlık varsa haber ver oraya geliyim ordan sallayın bana.

SEDAT
22.10.2011, 16:15
- Konu ırkçılığa kadar gelmiş maşallah , aslında herkes Şakar'ın ne dediğini anladı ama işine gelmiyor herhalde , Her maç küfür yiyoruz ama bizim taraftarımızdan o küfürlere bu kadar tepki gelmedi , enteresan doğrusu ! Şakar'ın burda sonuna kadar arkasındayım...

asil suskun
22.10.2011, 16:20
avukatliga gerek yok fenerbahce taraftarinin ve istanbul basininin bizlere yönelik yapdiklari ortada onlarin cani canda bizimki patlican mi
düsmanlarinlan ayni yerlerde yer alanlara hain nankör derler onlarin cezasida idamdir kimse kusura bakmasin ama ben onlara türk diyemem

Tyler Durden
22.10.2011, 16:26
konuyu baska yerlere cekip ucuz milliyetcilik yapmana gerek yok.
24 askeri sehit edenler serefsizdir.haindir.kopektir diyelimde safimizi iyi anla.
yazdiklarimi ustune alinmissin iyi de yapmissin ama anlamadan yaziyorsun.
yasinada yakistigini dusunmuyorum.
kan uzerinden karakter tahlili yapabilecek donanima sahipsin anlasilan.
bunlar turk kani tasimiyor demek irciliktir.bunun tam olarak neresini anlamadin.
hicbir irk digerinden ustun degildir.onun icin kan gozumde senin deyiminle sadece kirmizi renkli sividir.
ruslarin icinde Ts dusmanligi yapmalari onlarin kani, bozuk oldugu anlamina gelmez.
cunku ayni seyi yarin obur gun benimde yapma ihtimalim var.
onlarinda ingilizlerin icinde fb dusmanligi yapiyorlar bunlarin kani bozuk dememeleri icin empati yapin diyorum.
empati iyidir hostur bazi seyleri daha iyi anlamaniza yardimci olur.
birde bu futbolu milli duygulari katarak izlemeyin.sonra boyle yan etkileri oluyor.
futbol sadece bir oyundur.
sizin yazdiklarinizi okuyan biri hafta icinde rusya-turkiye savasi gerceklesti sanir.
bu arada hitleri sevmekte ozgursun.istersen ciguliyi sev.bize ne..

Ertan 51
22.10.2011, 16:29
- Konu ırkçılığa kadar gelmiş maşallah , aslında herkes Şakar'ın ne dediğini anladı ama işine gelmiyor herhalde , Her maç küfür yiyoruz ama bizim taraftarımızdan o küfürlere bu kadar tepki gelmedi , enteresan doğrusu ! Şakar'ın burda sonuna kadar arkasındayım...
Benim üzüldüğüm de o,beğenen de olur beğenmeyen de herkeze saygı duyarız ama adamın hissiyatla söylediği ki o kadar haksızlığa uğradık o kadar gariplikler yaşanıyor ki en ağır bildiğimiz kelimeler bile onlara yetmiyor,adam hasbel kader o an için o kelimeyi kullanmış garibim Nevzat Abi olmuş ırkçı.

Şimdi ben selçuk yula ya ne demem lazım,
kanı bozuk desem ırkçıyım,sövsem sapığım
e bari şöyle diyim,
kaba adam seni,hatta ileri gidiyorum küstah selçuk:eek:

Süleyman Eruyar
22.10.2011, 16:32
Hep başka kulüplermi bizim canımızı sıkacak,

tebrik ediyorum böyle konuştuğu için,

ayrıcada eleştiriyorum, geri adım attığı için..

asil suskun
22.10.2011, 16:34
gazeteler bizim icin onursuz diye haber yaparken nerdeydiniz selcuk yula nerdeydi pisliklerin forumunda bu haberi kinayan oldu mu tam dersine sahip cikiyorlar sakarin lafini pislikbahceli bir yönetici demis olsa basin hemen savunur mesru yapar bizimkiler diyincede irkci milliyetci oluryor. bunlar yahudilerin kullandigi taktiklerdir sakari tebrik ediyorum aciklamalarindan dolayi özür diledigi icinde kiniyorum

Ertan 51
22.10.2011, 16:39
Edebiyat yapmışsın gine,farklı yöne çeken ben değil sensin,adamı ırkçı yaptın 2 dakkada.
cigulinin binnazını da severim tabi kanı bozuk değilse,güzel olan her şeyi severim,
hadi selametle.

Ertan 51
22.10.2011, 16:42
Hep başka kulüplermi bizim canımızı sıkacak,

tebrik ediyorum böyle konuştuğu için,

ayrıcada eleştiriyorum, geri adım attığı için..

gazeteler bizim icin onursuz diye haber yaparken nerdeydiniz selcuk yula nerdeydi pisliklerin forumunda bu haberi kinayan oldu mu tam dersine sahip cikiyorlar sakarin lafini pislikbahceli bir yönetici demis olsa basin hemen savunur mesru yapar bizimkiler diyincede irkci milliyetci oluryor. bunlar yahudilerin kullandigi taktiklerdir sakari tebrik ediyorum aciklamalarindan dolayi özür diledigi icinde kiniyorum
:) :alkış: valla ben de böyle düşünüyorum da anlatamadım mı ki:)

Helvacı61
22.10.2011, 16:44
şakarın dediklerini başta anlamsız bulmuştum. daha doğrusu her doğru her yerde söylenmez diye düşünmüştüm ama şikebahçenin moskova trübininde bulunan taraftarına sahip çıkması daha bir ilginç oldu. şakara hak verdim.

asil suskun
22.10.2011, 16:46
yillardan beri türk futbolunun kanini vampirler gibi emdiler yetmedi uefa sampiyonlar ligine almadi diye simdide mazlumlari oynuyorlar bize her firsatda küfür ediyorlar istenmeyen takim diye ilan ediliyoruz herkes susuyor
kadin taraftarlarida küfür ediyor bunlarin ne mal olduklari ortada neyi savunursunuz anlamiyorum

erolizmts
22.10.2011, 16:49
O görüntüleri görünce ben de "kansızlar" demiştim. Lakin bu tip açıklamaları yöneticilerin medya'ya yapması doğru değil. O yüzden diyorum, paralı yönetici kadar konuşmasını bilen, laf anlatabilen ve anlattığı anlaşılabilen yöneticiler de lazım. Ben Nevzat Şakar başta olmak üzere, diğerlerinin de kouştuklarını anlamakta güçlük çekiyorum.

SEDAT
22.10.2011, 16:58
- Ömer Çavuşoğlu bize ağzını geleni söylerken herkesin keyfi yerindeydi , ne hikmetse Nevzat Şakar konuşunca en çok bizim camia bozuldu , aslında anlayabiliyorum , yıllardır bize ağızlarına geleni söyledikleri için hep laf yemeğe alışmışken kavgada bile söylenmeyecek bir lafı duyunca :) sevinçten sevinçten hep bunlar ...

İlker Akçay
22.10.2011, 17:01
Sedat Abi,bozulmamız doğal değil mi? Biz böyle bir camia değiliz ki böyle bir camia olmadığımız için tepki gösteriyoruz..Trabzonspor Asbaşkanı söylememeli o cümleleri..He söylüyorsa da çıkıp özür dilememeli..Biz onlar gibi bir camia olmadığımız için bu tür lafları yakıştıramıyoruz kendimize,dolasıyla Trabzonspor'umuza..Bizim önümüzdeki isim ŞENOL GÜNEŞ...Onların ise önündekiler aziz yıldırım,ömer çavuşoğlu,selçuk yula..O kadar farkımız olsun be abi,olmalı..

İlker Akçay
22.10.2011, 17:03
Son sözde Nevzat Şakar'a..Eee be Nevzat Başkan çıkıp bu lafı ediyorsun bir hata ederek ikinci bir hata edip özür dilemekte neyin nesi..

SEDAT
22.10.2011, 17:05
Sedat Abi,bozulmamız doğal değil mi? Biz böyle bir camia değiliz ki böyle bir camia olmadığımız için tepki gösteriyoruz..Trabzonspor Asbaşkanı söylememeli o cümleleri..He söylüyorsa da çıkıp özür dilememeli..Biz onlar gibi bir camia olmadığımız için bu tür lafları yakıştıramıyoruz kendimize,dolasıyla Trabzonspor'umuza..Bizim önümüzdeki isim ŞENOL GÜNEŞ...Onların ise önündekiler aziz yıldırım,ömer çavuşoğlu,selçuk yula..O kadar farkımız olsun be abi,olmalı..

- Asbaşkan'ın Nevzat Şakar'sa doğal ama gerçek bu :) farkımız zaten açık onda bir sorun yok , ama ara sıra böyle tımar yapmakta fena olmaz hani , onlar zaten şuan şaşkınlıktan cevap bile veremiyorlar , ama hoşuma gidiyor gerçek bu ,içimde olan bu :)

İlker Akçay
22.10.2011, 17:07
- Asbaşkan'ın Nevzat Şakar'sa doğal ama gerçek bu :) farkımız zaten açık onda bir sorun yok , ama ara sıra böyle tımar yapmakta fena olmaz hani , onlar zaten şuan şaşkınlıktan cevap bile veremiyorlar , ama hoşuma gidiyor gerçek bu ,içimde olan bu :)

Abi bunu söylemenin ima etmenin çok daha güzel yolları varken direk olarak böyle bir cümle kullanmak doğru değil :) Dediğim gibi madem söyledin bir de çıkıp özür dileme be arkadaş :D

SEDAT
22.10.2011, 17:09
Abi bunu söylemenin ima etmenin çok daha güzel yolları varken direk olarak böyle bir cümle kullanmak doğru değil :) Dediğim gibi madem söyledin bir de çıkıp özür dileme be arkadaş :D

- İşte oda Nevzat abimize özgü bir davranış , ne geri vites yapıyosun Barış Burak gibi kibar olsana dimi :)

İlker Akçay
22.10.2011, 17:22
- İşte oda Nevzat abimize özgü bir davranış , ne geri vites yapıyosun Barış Burak gibi kibar olsana dimi :)

Hahaha :) İkisi de asbaşkan abi :)) Barış ayrıca Reyiz :)

AiCKRGL
22.10.2011, 17:24
nevzat sakarin kendi deyimiyle bir avuc fenerbahceliyi muhatap alip bide karakter uzerinden kan tahlili yapmasi bir asbaskana yakismaz.
Yabanci takimi desteklemeye gelince fb yabanci takimla mac yaparken ben karsi tarafida fb yide desteklemem.karsi tarafi tutanlar futbolu sadece bir oyundan ibaret gormeyenlerdir.

Doğukan Uçan
19.11.2011, 14:47
onlar türk değil o.. :