PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 4.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 C.Moskova

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

exelans_25
31.10.2011, 16:14
tarihimizin en önemli maçı.ilk maçta kesinlikle 3 maç içindeki en iyi oyunumuzu oynamıştık ama gol atamamıştık.bu maçta akıllı oynamalıyız kesinlikle vatan millet sakarya hücuma çıkmamalıyız.doumbiayı zokoranın stoperlere yardımı ve zokoranın göbekten gelen topları kesmesiyle durdurabiliriz aksi takdirde doumbia stoperlerle birebir kaldığında gol şansı hayli yüksek.şu kadro bence iyi olabilir:

...................................tolga.......... ........................
celustka...........giray...............glowacki... .............cech
.........................serkan..........zokora... .....................
burak........................colman............... ............adrian
................................halil............. ........................

legurhan
31.10.2011, 16:27
İleri uç oyuncuları çok kaliteli.....

Geri dörtlüsü vasat hatta vasatın altında....

İleri uç oyuncuları bizim defans ile teke tek kalmamalı...

18 civarı mümkünse faul yapılmamalı...Frikikleri kullanan çocuğun kaleye isabat ortalaması %87...

Orta saha ve ileri uç çok çalışmalı ki uzun toplarla forvetlerine pas yapamasınlar...

İleri ikilisine benzer oyunculara karşı adam markajı yapmak olmaz...

Alan savunması yapmalı koşu yolları kapatılmalı kademeli defans yapılmalı...

Birde bu tür maçlarda bulduğunu atacaksın hep kontrollü oynayacaksın ufak bir dikkatsizliğin sonuçu tabelaya yansır...

İlk golü bulan biz olmalıyız..

Yok eğer onlar önce geçer ise Moskova'daki maçtan farksız olmaz diye düşünmekteyim...

ŞL maçları kontrollü oyun ve nadir yakaladığın fırsatları değerlendirme üzerine kurulu...

Bunun için sağlam sinir disiplin son vuruşu yapacak olanların rahatlığı gerekli...

Bu maçın aktörleri herkesin beklediği gibi Burak felan değil defans oyuncularımız olacak diye düşünmekteyim...

Kalemizi başarıyla korumalarının yanında duran toplardan gol bulacağız galiba...

Seyircimize çok iş düşüyor ..

Yıllardır alıştıkları lig havalarında maçı izlemezler umarım...Şl nin seyirci tavrı da farklıdır..

Karşımızda süper lig takımı ve süper lig maçı yok malum...

Sonuç olarak defanslarının kötü olduğunu gözönünde bulundurarak saha ve seyirci avantajıyla erken olursa bol gollü bir maç izleyeceğimizi ve kazanacağımızı düşünüyorum...

Maç şansı yanımızda olur umarım...

canna52
31.10.2011, 16:30
Rusya'da ki maçta yediğimiz gollere bakarsak; love-doumbia ikilisinin verkaçlarıyla pozisyonlar ve goller buldular. Arkalarında bunlara destek veren Dzagoev vardı ama onu bir nebze durdurmayı başardık.

Öncelikle love-doumbia ikilisinin verkaç yapmasını engellememiz gerekiyor. 5'e 2 pozisyonda bir verkaçla defansımızı geçtiler ve golü yaptılar. Bu gibi pozisyonlarda duvar olan oyuncuyu (bu genelde love oluyor) fiziksel temasla bozmamız gerekiyor. Bu yüzden ilk müdahalede başarılı olmamız bizim için hayati öneme sahip. Zaten top arkaya geçerse doumbia'nın insafına kalmış oluruz.

Cska yine defansa çekilip kontra arayacaktır. kontra yememek için ilerde gereksiz top kayıpları yapmamamız lazım ve "nasıl top kaybedilir"in sözlük anlamı olan alanzinho'nun bu maçta oynamaması hocadan tek temennimdir.

Turgay Atalay
31.10.2011, 16:34
Benfica rövanşı gibi bir maç izleyeceğimizi zannediyorum nedense. 1 puan

Bdeniz_61
31.10.2011, 16:36
İpler bizim elimizde.Gol pozisyonlarına girebilirsek kazanırız.Eğer rakibe boyun eğersek Lille maçı gibi bizim için güzel bir akşam olmaz.

mc123
31.10.2011, 16:38
2nin üstünde gol attığımızda kazanırız.Gol çok olur biz kendi payımıza kalanı atıp bekleyelim

mc123
31.10.2011, 16:40
onlar burak'ı tanımıyor anlayana kadar goller atılabilir sonra savunmaya odaklanıp kontra yaparız

sessizkral_1
31.10.2011, 16:41
cska moskova deplasmanında bence oyun olarak biz daha üstündük.moskova ilerideki 2 oyuncusuna topları yolladı organize olarak pek etkili olabildiklerini söylemem.

skor taraftarlığı yapan arkadaşlar olduğu için maç 3-0 bitince adamlar bizi ezdi sanıyorlar.

halbuki yediğimiz çok kötü bir golle takım ciddi riskler aldın ve maç koptu.eğer halilin pozisyonunu rakip boş kaleye giderken kesemese biz öne geçeceğiz ve belki biz 3-0 alacaktık maçı.

bu maç için söylenecek birşey varsa DİSİPLİNDEN taviz vermememiz gerektiği.Bu maçı alacağız ve gruptan çıkacağız !!

Harun
31.10.2011, 16:43
CSKA ,sen saldırsanda saldırmasanda oyun sitili kontraya dayalı bir takım.Yani İBB den farkı yok.Bizim kontrollü oynanamız onların işine gelir.Gol ne kadar geç gelirse biz o kadar daha risk alarak açılacağız.O yüzden gölü erken bulup ,biz rakibin açık vermesini beklemeliyiz.
CSKA da aynı sı olmadı? Son dakikarda skoru yakalamak için risk aldığımızda adamlar her geldiğinde gol attı. O yüzden vakit geç olmadan baskı kurup erkenden golü bulmayız.Aksi halde beraberlik işine yarayan CSKA sana saldırmaya tenezzül bile etmez.

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 16:44
Şenol Hoca serkandan vazgeçmeyeceğine göre henrique bu maçta ilk 11 çıkmayacaktır. serkan colman zokora üçlüsünün önünde halil adrian burak ile sahaya çıkacağız muhtemelen. ilerisini çok fazla düşünmüyorum açıkcası bir şekilde gol buluruz cska'ya karşı ama defansif anlamda çok ama çok dikkatli olmalıyız. giray ve glo kadar beklerin kademeye girip ara topları kesmesi, serkan ve zokoranın defans arkasına top attırmamaları, colman ve adrianın ise ileri de basarak oyun kurdurmamaları gerekiyor. bunu oyun içerisinde zaman zaman yapıyoruz ama bu maçta süreyi oldukça uzatmak gerekecek ve ben yapabileceğimize inanıyorum

okg_53
31.10.2011, 16:47
________________tolga_________________

__celustka____giray____glowacki_____cech

_____________colman__zokora reyiz

_______halil_______adrian______henrique

__________________burak

risk budur. halil yerine serkan da oynayabilir.
Aynen. Ama şöyle daha iyi olurdu. Doumbai tehlikesini hafifletmek adına.

Glowacki yerine Celutska, Sağa Serkan ;)

ahamitokutan
31.10.2011, 17:04
Aynen. Ama şöyle daha iyi olurdu. Doumbai tehlikesini hafifletmek adına.

Glowacki yerine Celutska, Sağa Serkan ;)

artı orta sahayı daha diri tutabilme adına adrianın yerine colmanı,colmanın boşalttığı yere de aykutu monte edebiliriz.

navarro
31.10.2011, 17:40
bu arada interin hocası gasperini kovuldu mu? yerine kim geldi?

Fanatik34
31.10.2011, 17:46
Herkesin atladigi en önemli sey ise macin Ispanyol Hakemi..Nasil bir hakemdir, neye düdük calar neye calmaz? Kolay mi kart gösterir yoksa zor mu? vs vs vs

Ben illa da galibiyet diye cikmamizin en büyük hata olacagini düsünüyorum! CSKA´nin Lille´i yenmesi kolay olmayacak, hatta sanslar esit!

Ilk CSKA macini seyredemedim. Su an en büyük avantajimiz, onlarin Burak, Henrique ikilisini hic tanimamasi..zaten Burak´tan yeteri derece korkmuslardir :D

Hüseyin Sahtiyan
31.10.2011, 17:46
..........................Tolga................... .........
Celustka.......Giray..........Glowacki......Cech
..........................Zokora.................. .....
.................. Aykut.......Colman...............
..............Halil..................Henrique..... ....
...........................Burak.................. .......

Bu kadrodan başka hiçbir kadroyu kabul etmiyorum. Ama Adrian'ı Serkan'ı Alanzinho'yu kesmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Bizim göremediğimiz ne var bu adamlarda onu da anlamadım gitti.

Chiko
31.10.2011, 17:47
Herkes Doumbia'dan korkuyor ama asil tehlikeli adam Vagner Love.
Doumbia golleri atiyor, VL paslari veriyor. :)

Yardim et Allahim.

Fatih ÇOLAK
31.10.2011, 17:51

Yardim et Allahim.

Bence de...Aslında adam devre arasında %90 ayrılacak, oynama işte arkadaş...Piyasan var zaten, her türlü gidersin bir yerlere :)

İlk maçta bizi yıkan ilk golde Wagner inanılmaz işler yapmıştı...Zaten sonrası geldi...

Mehmet Ç.
31.10.2011, 17:53

Yardim et Allahim.

Doumbia'nin ayagini kirmak daha mantikli..

O olmazsa VL kendi basina oynar..

VL'yi sakatlarsak Dzagoev atar paslari...

Seytan diyorki git macdan bir gün önce 3ünüde kacir..

magicyattara
31.10.2011, 17:58
Love ve Doumbia adam eksilterek de gole giden adamlar..bire bir pozisyona kalırlarsa stoperlerimizin işi gerçekten çok zor..güçlüler ve hızlılar..maç içinde kademeli olarak,alan savunmasıyla bu oyuncular durdurulabilir..aralarında ki kontakt koparılabilir..
Bu durumda önümüze çıkacak başlıca sorun;duran toplar olacaktır bence..duran toplardan kesinlikle gol yemememiz gerekiyor..

Çok kontrollü oynayacağımızı düşünüyorum..orta sahamız bu maçta çok etkin olacaktır..bilhassa Colman'dan çok iyi bir performans bekliyorum bu maçta..defansında problemleri olan CSKA karşısında gol bulacağımızı ve yemediğimiz-ki bence çok zor- takdirde galip geleceğimizi düşünüyorum..1-1,2-1 veya 2-2lik skorlar bekliyorum..umarım kazanan biz oluruz..

KoRNea
31.10.2011, 18:06
İlker Yasin anlatsın maçı :) İnter maçını anlattı kazandık, Lille maçında yorumcu oldu 1 puan aldık, Moskova'da yoktu sıfır çektik. Belkide bu adam bize uğurlu geliyordur :)
Maça gelince beraberlik benim için kafidir. Galibiyet tur getirir.

Dip.Ing.Mag.
31.10.2011, 18:11
İlker Yasin anlatsın maçı :) İnter maçını anlattı kazandık, Lille maçında yorumcu oldu 1 puan aldık, Moskova'da yoktu sıfır çektik. Belkide bu adam bize uğurlu geliyordur :)
Maça gelince beraberlik benim için kafidir. Galibiyet tur getirir.

aynisini bende düsündüm. ayrica medya bizi kale almasin, bizim türkiyeyi rezil edecegimizi yazsin cizsin biz iste o zaman basarili oluyoruz onlara inat... bizde cok yaygara yaptik bos yere ne guzel onlar yerdikce biz gucleniyorduk...

Nzdrovia
31.10.2011, 18:11
Doumbia'nin ayagini kirmak daha mantikli..

O olmazsa VL kendi basina oynar..

VL'yi sakatlarsak Dzagoev atar paslari...

Seytan diyorki git macdan bir gün önce 3ünüde kacir..

abi kaçırıp napıcan :D

doumbia ya markaj yapmak lazım

Dip.Ing.Mag.
31.10.2011, 18:13
kadronun aciklanmasi icin mac gununu beklemeye gerek yok merak eden arkadaslar icin yaziyorum;

kalede tolga, defans celutska, giray, glowacki, cech, ortasaha serkan, zokora, colman, adrian, halil ve ilerde de burak...

Numan Yerlikaya
31.10.2011, 18:43
Serkan oynamazsa kazanırız..
Maçı kim anlatacak ?

navarro
31.10.2011, 18:44
ah ah, Egemen olsaydı doumbiayla güreşirdi :D göz açtırmazdı

Sami Kuk
31.10.2011, 18:45
doumbia ürkütücü zokora stoper oynarsa anca durdururuz

Sami Kuk
31.10.2011, 18:48
________________tolga_________________

__celustka____giray____zokora_____cech

____________serkan___colman__________

_______halil_______adrian______henrique

__________________burak

Yaşar
31.10.2011, 18:54
Kesinlkle Serkan-Zokora ve Colmanlı dirençli bir ortasaha ile maça başlamak lazım.
Önlerinde Adrian ile Halil; en ileride Burak Yılmaz.
Cska'ya karşı oynayarak değil, bozarak kazanabiliriz.
Önde oynamaya çalışırsak, Doumbia ve Love her pozisyonda tehlike yaratırlar kalemizde.
Oyunu tutup, 2. yarıda Henrique, Alanzinho ve skora göre Aykut hamleleriyle maçı kazanabiliri diye düşünüyorum.

Oğuzhan
31.10.2011, 18:58
Egemen Beşiktaş takımını her maç ipten alıyor resmen :)

O gittikten sonra özledik cengaver gibi adam kovalayan yatıp adamları parçalayan bir adamı :)

Ömür Karadeniz
31.10.2011, 19:01
Aynen Egemen olsaydı bütün bütün yutardı Doumbiayı...

Metin Sağır
31.10.2011, 19:04
5-3-2 yapabiliriz...

İbrahim Gökhun Öztürk
31.10.2011, 19:07
Arkadas senin egemenin daha tazameta'yı tutamadı kaldı ki doumbiayı yutacak...Çok komiksiniz gerçekten sesli gülüyorum şu geçmişte kalan kişilerin yorumlarına ;)

Metin Sağır
31.10.2011, 19:10
---------Henrique-Burak----------

---Zokora----Colman----Adrian---

Cech-Glowc-Giray-Celutska-Serkan

--------------Tolga--------------

yektakurtulus
31.10.2011, 19:17
yahu sizin o egemen doumbiyayi canli canli yutarmis güldürmeyin beni allah askina

adam ilk önce gignaclarla ugrassin sonra doumbiyayi canli canli yer
touluse maclarinda ne hallere düstügünü cok iyi hatirliyorum

Fatih ÇOLAK
31.10.2011, 19:17
Arkadas senin egemenin daha tazameta'yı tutamadı kaldı ki doumbiayı yutacak...Çok komiksiniz gerçekten sesli gülüyorum şu geçmişte kalan kişilerin yorumlarına ;)

Bizde öyle bir durum var maalesef...

Selçuk-Xavi, Egemen-Ferdinand oldu...

Bizden gidenlerin hepsi, son senelerinde üstün performans gösterdi...Çünkü takımı tamamlayan tüm 11 iyiydi...Ayrıca serbest kalacaklarından dolayı, piyasalarını arttırmak için üstün performans gösterdiler...

Egemen Doumbia'yı durdururdu evet, bacağını eline verirdi çünkü...

güneyli
31.10.2011, 19:24
Keşkeler şeytan tesellisidir...Şeytana uymayın...Alternatifleri hali hazırdaki oyunculardan arayın...Gitmişle gaçmışa çare yok...

Sefer A.
31.10.2011, 19:26
Egemen gignac ve tazemeta ile ugrassin diyorsunuz da, o senesi zaten kimse begenmiyordu ki onu :) geçen sene Senol Günes'in hazrilik kamplariyla idmanlariyla her seyiyle gelistirdi kendini, Egemen geçen sene kime karsi aciz duruma düstü ki ?? Selçuk ta öyle ilk 1-2 sene kötüydü zaten, geçen sene üst düzey oynamaya basladi, 2 sene önce ki durumlarini karsilastirmayin simdi ile, Egemen Doumbia'yi durduracak biri degil belki ama rahat top oynatmayarak rakibini bozardi, yani pesine kosarak degil de hizli hamleleriyle doumbia'ya pek top göstermezdi diye düsünüyorum......

Ömür Karadeniz
31.10.2011, 19:30
Egemen için önceki seneleri örnek gösteren birkaç zihniyete,bende Burakın önceki senelerini örnek göstermek isterim...

erdeme61
31.10.2011, 19:32
Keşkeler şeytan tesellisidir...Şeytana uymayın...Alternatifleri hali hazırdaki oyunculardan arayın...Gitmişle gaçmışa çare yok...

Evet arkadaşa katılıyorum.Şuan durum bu yani urfada oxford vardıda biz mi gitmedik misali.Elimizdeki oyunculardan cska karşısında en iyi sonucu(3 puan) alacak oyuncularla 2 kasımda saat 21.45 de avni akerde hazır kıta olacağız, saat 23.30 da mutlu bir şekilde sahadan ayrılmak için.

Sefer A.
31.10.2011, 19:34
Egemen için önceki seneleri örnek gösteren birkaç zihniyete,bende Burakın önceki senelerini örnek göstermek isterim...

e yani, Egemen ve Selçuk 2 sene önce en çok sövülen topçulardi ;)

Fatih ÇOLAK
31.10.2011, 19:42
SiTufEBt1iA

Hafta sonu ligin vasat altı takımlarından Nalchik'i 4-0 yendikleri maçın özeti...

Adamların kendilerinden kat ve kat zayıf takıma karşı organize bir atakları yok...Yakaladıkları pozisyonların hemen hepsi kontra...Biz bu tuzağa nasıl düştük ilk maçta...

Varlıbaş61
31.10.2011, 19:57
Egemen egemen egemen ... Gitti artık ... Ben Giray ve Glowacki' ye güveniyorum, güvenmekten başka yapabilecek bir şey de yok ...

Tascaynar
31.10.2011, 19:59
Doumbia ile Vagner'i durdurursak başka bir numara yok Moskova'da.

Sami Kuk
31.10.2011, 20:07
Ahaa dakka 6 Alex kırmızı kart:D ne oluyo:)

Sami Kuk
31.10.2011, 20:08

Sami Kuk
31.10.2011, 20:13

Numan Yerlikaya
31.10.2011, 20:17
________________Tolga_________________

__Celustka____Giray____Glowacki_____Cech

____________Zokora___Colman__________

_______Halil_______Adrian______Henrique

__________________Burak______________

Bu kadroyla yeriz yer...

unal.hso
31.10.2011, 20:48
http://img708.imageshack.us/img708/1483/unled2qhf.jpg

Bence kadro böyle olmalı.2.yarı Alanzinho - Henrique dahil olursa ezeriz gibime geliyor :) Ancak Şenol Hoca Serkan'ı keser mi bilinmez :) Çünkü Antep maçında Serkan kötü değildi.

Furkan Dündar
31.10.2011, 21:00
staddayız :)

Koray10
31.10.2011, 21:01
yarin biletler tükenmeli

zafercalikoglu
31.10.2011, 21:07
Allahın izniyle yakaladıgımız fırsatları değerlendirrisek rahat alırızz macı..maca gidip destek veren herkesin ayagına sağlık

İskender YILMAZ
31.10.2011, 21:31
Doumbia'yla Vagner'i çıkarınca CSKA'dan geriye vasat bir takım bile kalabilir mi bilmiyorum ama bu çok saçma bi yaklaşım olur tabiki. Çünkü ne yazıkki Doumbia'yla Love CSKA'da. :)

Kontratak olayını kusursuz uygulayabilen ve tehlike deposu 2-3 oyuncusu olan bi takıma karşı yapılacak en iyi olay topa mümkün olduğunca fazla sahip olmak ve şuursuzca, hayasızca hücum etmemektir. Çünkü onları kendi silahıyla vurabilme durumundayız Burak'la. Topa sahip olabilecek, kontrollü oynayabilecek ve Burak'ı kullanabilecek bir takımla sahaya çıkmalıyız, inşallah kazanırız.

B.AKDEMİR
31.10.2011, 21:56
İlk maçta adamlar kendi sahalarında defans yapıp kontra ile bize gol attılar.Bu tuzağa göz göre göre düştük ve maç esnasında dahi izlerken saç baş yolduk.

Tuzaklarına düşmemeliyiz.Burak,Halil,Henrique,Colman,Zokora ve Adrianın performansları çok önemli.

------------Tolga-----------
-Celustka-Giray-Glow-Cech-
---Serkan-Zokora-Colman---
------Burak----Adrian-------
-----------Halil--------------

11 i ile çıkacağımızı düşünüyorum.Fakat Serkan yerine Aykut'un oynaması tercihim.

logitech
31.10.2011, 22:41
sahanın her yerinde baskı uygulamalıyız. iki gol lazım bize bir tane garanti yeriz. burak ters koşularla cesekalıları şaşkına çevirir. orta sahamız yüklenirse süpriz isimler bile gol atabilir. tek şart nefes aldırmamak.

Semih Aydın
31.10.2011, 22:43
Ölüm kalım maçı resmen.

Emre GÜRDAL
31.10.2011, 22:46
geliorum ta 1000 km yol kat edip benim boynumu bu yaşıma kadar egdirmeyen takımıma destek olmaya geliorum...

yalniz adam
31.10.2011, 22:50
şu burak ı clde oynarken göreyim de...

Mustafa Ayazoğlu
31.10.2011, 23:03
Trabzonspor - CSKA Moscow

2,45 - 3,00 - 2,15

Liverpool, Benfica, A.Bilbao maçlarında bile oran daha düşüktü, iddia umutsuz !

61trabzonomer
31.10.2011, 23:06

2,45 - 3,00 - 2,15

para kazansın millet diye yapıodur :)

Cafer Bulur
31.10.2011, 23:07
Hasan yenerin bu tip maclari camialar kazanir aciklamasi cok dogru.

Bu macta avni akerde daha önce hic olusmamis bir atmosfer olmalli.,taraftar takimi ileri sürüklemeli.

Geriye düssek bile taraftar susmamali,takimi son saniyeye kadar ateslemeli.

Cok mu sey istedim?

Sibel
31.10.2011, 23:07
Uzaktan gelecek olanlara küçük bir hatırlatma, hava felaket soğuk. Hele o saatte çok daha soğuk olacak. Tedbirli gelmekte çok fayda var.:)

oğ 61 efsanesi
31.10.2011, 23:12
doumbia da doumbia nerede oynuyor rusya da

Cem Akyüz
31.10.2011, 23:14

Helal sana ççç

Sibel
31.10.2011, 23:16
Helal sana ççç
Hani alkış:alkış::alkış::alkış::D

Cafer Bulur
31.10.2011, 23:18
Bu macta geriye düsersek cevirmemiz nerdeyse imkansiz olur.

Beraberligin bile bizim icin kötü olmadigini düsünerek oynamaliyiz.

Bu demek degildirki takim geride beklemeli,sadece savunma yapmali.

Topun bizde kalmasini saglamaliyiz, rakibin orta sahadan ileriye top atmasina engel olmaliyiz.

Senol hocam isini bilir ilk macta gerekli dersleri almistir ama futbolcularimizinda onun taktiklerine harfiyen uymasi lazim.

hodlu
31.10.2011, 23:24
Bu macta geriye düsersek cevirmemiz nerdeyse imkansiz olur.

Beraberligin bile bizim icin kötü olmadigini düsünerek oynamaliyiz.

Bu demek degildirki takim geride beklemeli,sadece savunma yapmali.

Topun bizde kalmasini saglamaliyiz, rakibin orta sahadan ileriye top atmasina engel olmaliyiz.

Senol hocam isini bilir ilk macta gerekli dersleri almistir ama futbolcularimizinda onun taktiklerine harfiyen uymasi lazim.

Aynen katılıyorum.İlk maçta iyi oynadık ama geniş alanda oynadık ve geride açık verdik.Bu maçta sakin,beraberliği garantiye alıp Antep maçı gibi oynamalıyız. Atarsak 3 olmassa 1 puan taktiği denemeliyiz. Ş.L. alınmış her puan altındır...

lazibere
31.10.2011, 23:33
Maç d smarttan yayınacak öyle mi?

lazibere
31.10.2011, 23:35
-[ooD;1918126048']kadronun aciklanmasi icin mac gununu beklemeye gerek yok merak eden arkadaslar icin yaziyorum;

kalede tolga, defans celutska, giray, glowacki, cech, ortasaha serkan, zokora, colman, adrian, halil ve ilerde de burak...

Başka bir alternatifimiz de yok..

İlerleyen dakikalarda , Alanzinyo girer adrian çıkar. halil çıkar henrigue girer

erkankoc
31.10.2011, 23:53
arkadas buragi one koyucan yigincan orta sahaya defansa...onlar saldirmasi lazim..biz saldirirsak bizi beslerler...onlarin arkasina top aticaz..tek burak yeter...

colman aykut serkan colman adrian yada sapara...ortada bunlar olmali..ileride sadece burak gerisi lux bu macta--

adamlarin 8 numarasi ferrariden hizli..sakaya gelmez

Armağan Dere
31.10.2011, 23:53
http://a1110.hizliresim.com/q/z/8j80.jpg

fanatikdevri
01.11.2011, 00:13
---------------------tolga----------------
celustka------giray--------glo--------cech
---------------zokora---------------------
---------adrian------------colman---------
burak-----------henriqe----------------halil

zaferyıldız
01.11.2011, 00:15
Benim beraberlige razi oldugum mac ,, kizan kizsin

sanatik
01.11.2011, 00:21
Evimizde mac denildigi zaman hemen aklima ilk golü bizim yememiz geliyor.

Umarim ama bu sefer biz atar iyi baslariz.

Yiğit Gayretli
01.11.2011, 00:24

Adam "efsane" yapacak bir şey yok... Dağılın !

toksoy61
01.11.2011, 00:26
cska yı trabzonda yenmek rusyada yenmemizden daha zor. rusyadaki maçta geriye yaslanıp kontra atak oynamalıydık. ama beceremedik. şimdi onlar kapanacak ve kontraya çıkacaklar. bizim defans çok ağır. love ve dombia çok süratlı ve tam kontra oyuncuları. hemen saldırmamamız lazım. sakin oynamalıyız. dakika 70-80 e kadar maçı ortada ise baskıyı artırıp ileri çıkmalıyız. o saate kadar baskı kurmaya kalkarsak kötü olur bizim için. helede erken bir gol yersek iyice batarız. çünkü bizde kontra atak takımıyız. özellikle burak defans arkasına yaptığı koşulara ihtiyacımız olacak

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2011, 00:27
cska moskow ile rakip ceza sahasında oynadık , cezamız 3-0

defans yaparak , kazanmayı denemeli.. inter maçı gibi

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2011, 00:28
cska yı trabzonda yenmek rusyada yenmemizden daha zor. rusyadaki maçta geriye yaslanıp kontra atak oynamalıydık. ama beceremedik. şimdi onlar kapanacak ve kontraya çıkacaklar. bizim defans çok ağır. love ve dombia çok süratlı ve tam kontra oyuncuları. hemen saldırmamamız lazım. sakin oynamalıyız. dakika 70-80 e kadar maçı ortada ise baskıyı artırıp ileri çıkmalıyız. o saate kadar baskı kurmaya kalkarsak kötü olur bizim için. helede erken bir gol yersek iyice batarız. çünkü bizde kontra atak takımıyız. özellikle burak defans arkasına yaptığı koşulara ihtiyacımız olacak

son 20 dk değil

ilk 20 dk ŞİDDETLİ baskı ile 1-0 öne geçip

70 dk pusu da beklemeliyiz.

~UniCef~
01.11.2011, 00:30
Ortayi daraltarak ve kanatlari bos birakarak zarafe ulasabilirz.

FC-ST-PAULI-61
01.11.2011, 01:00
Cska nin Defansi kötü.Kesinlikle Goller atacagiz ama yiyecegimizi de düsünüyorum.Serkan Balci oynamamali.

lazibere
01.11.2011, 01:05
Cska nin Defansi kötü.Kesinlikle Goller atacagiz ama yiyecegimizi de düsünüyorum.Serkan Balci oynamamali.

serkan oynamamalı diyorsun??

serkan kötu oynamasın ama kım iyi kım oynasın bunu da söyleyeceksın arkadaşım...

daha topa vurnamış tayfun mu oynasın
adrıan- alanzinyo- sapara 3 lüsü mu oynasın hepsinin de savunması kötuyken

kım oynasın..

istersen bu maç için barcelonada alvesı koyalım ne dersın.

laf olsun diye yorum yapmayın

FC-ST-PAULI-61
01.11.2011, 01:10
serkan oynamamalı diyorsun??

serkan kötu oynamasın ama kım iyi kım oynasın bunu da söyleyeceksın arkadaşım...

daha topa vurnamış tayfun mu oynasın
adrıan- alanzinyo- sapara 3 lüsü mu oynasın hepsinin de savunması kötuyken

kım oynasın..

istersen bu maç için barcelonada alvesı koyalım ne dersın.

laf olsun diye yorum yapmayın
Ya Abi Allah Askina Serkan 1 Senedir sifir.
Tamam söylüyorum Aykut oynasin Fizigi müthis Orta Sahada 3 kisiyle oynasak daha iyi olur.

----------------------------Tolga-------------------------
celustka--------Giray----------Glowacki--------Cech-------------
-------------Aykut-------zokora---Colman-------------------------
----Burak--------------Henrique------------Halil----------------------

Barcali Alves diyorsun ne yani Serkandan baskasi oynayamaz mi?
Koskoca Trabzon Serkana mi kaldi.

sessizkral_1
01.11.2011, 01:23
serkan son maçta iyiydi bence ?

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2011, 01:26
celuska - giray - glowacki - cech

serkan - halil - zokora - adrian - colman

burak

serkan ve adrian performansına göre maçın sonucu değişir..

2 oyuncunun katkısı önemli, maçı aksi durumda 9 kişi oynarız..

FC-ST-PAULI-61
01.11.2011, 01:28
serkan son maçta iyiydi bence ?

Iyimi Abi Allah Askina yan pas ve geriye Pas yapmaktan baska ne yapiyor?
Ha Her Macta 5 Dakika yatiyor.
Tamam Gecen Sezonun ilk Yarisinda süperdi.
Ama artik bitmis.
Orta yapamiyor,Sut cekemiyor,Rakibi durduramiyor.
Ozan Ipek , Amrabat Serkanla Sahada resmen Dalga gecti.
Zoran Tosici nasil durduracak?Bence kesinlikle 3-4 Mac dinlenmeli.

Fatih Öztürk
01.11.2011, 01:28
umuyorumki Alanzinho ilk 11'de sahaya çıkmaz.bu aralar şenol hocamız sahaya sürdüğü kadrolarda sürekli şaşırtıyor.

lazibere
01.11.2011, 01:30
Ya Abi Allah Askina Serkan 1 Senedir sifir.
Tamam söylüyorum Aykut oynasin Fizigi müthis Orta Sahada 3 kisiyle oynasak daha iyi olur.

----------------------------Tolga-------------------------
celustka--------Giray----------Glowacki--------Cech-------------
-------------Aykut-------zokora---Colman-------------------------
----Burak--------------Henrique------------Halil----------------------

Barcali Alves diyorsun ne yani Serkandan baskasi oynayamaz mi?
Koskoca Trabzon Serkana mi kaldi.

Serkan bencede yetersiz ama maalesef serkana kaldık, Daha iyisi de yok,, Uzgunum ama bu böyle.

Serkan için böyle konuşuyorum ama bence şu anda en azından 80 dakka kapasite ile oynayabilen 3 oyuncudan biri

sadece 30 dakka koşabilen Adrian a mı güveneceğim...

sadece topla kendi kendine çalıp yapıp duvara toslar gibi rakibe anlamsız tp veren alanzinyo ya mı güveneceğim

Yürüyecek mecalı olmayan Saparaya mı güveneceğim

Daha bir maç oynamış, Ve esas görevi ön libero olan ve kanat bindirmesi yapma özelliği olmayan Aykut'a mı güveneceğim..

Bazı şeyleri doğru konuşmak lazım..

Bu takımın hala en dinamo oyuncusu beğensekde beğenmesekte SERKAN..

Serkan en azından mücadele ediyor hata yapmıyor mu yapıyor.. orta açmasını bilmiyor mu bilmiyor ama kım biliyor???

Serkan rakibin kovalayan ve rakibini bozabilen bir oyuncu...

Onun kadar kımse rakibe basmaz...

Gerçekler acıdır..Ama baklava tatlıdır o halde baklava bir gerçek değildir:))

lazibere
01.11.2011, 01:37
Maça gelince..

Hızlı başlayacağız ve Futbolcularımızın gününe ve fizikne hazır olmalarını dilemekten başka yapacak birşeyimiz yok..

Yakaladığımız fırsatları harcamasak, Defans anlayışı çok iyi olmayan CSKA ya gol atabilirz..

Ondan sonra yermiyiz.. İşte sorun burda...

On Lierodakı Colman ve Zokora ikilisi birbirine yakın oynar ve alan daraatabilirlerse, Colman son maçlarda rakipten korkarak bir futbol oynamazsa ve Glovackı anlamsız adam kaçırmaları yapmazsa maçı alırız..

Zamanı ekonomık kullanarak, Geçen maçta yaptğımız gibi delı danalar gibi saldırmazsak

Hem ilerde hemde ortada çoğabilir ve komple pres yapabilirsek kazanırız

Son maçlarda yaptığımız en buyuk hata. Özellıkle defans oyuncularımız, Sadece topun önunu kapatmaya çalışıyorlar ve rakip her şartta topa vuruyor.. Rakibe daha yakın ve karşılamtansa topa girmeyi ve rakibi bozmaya dönuk oynamalıyız..

Dombia denen karın ağrısı ancak bu şekılde ekarte edilir.. Yoksa araya atacakları her top pozisyon olur kalemizde

lazibere
01.11.2011, 01:40
Maça

kalabalık orta saha ile başlarız

Adrian çıkar - Alanzinyo girer

Skor avantajı alırsak

Halil çıkar- Aykut girer

SeRHaD
01.11.2011, 02:13
Allah'ım yardım Ya Rabbim...

L.Burrows
01.11.2011, 08:37
Benim en büyük merakım buragın performansı. Şu an yaptıklarıyla türkiyede tek geçiliyor avrupa maçlarında da buna yakın performans gösterebilirse eğer çok iyi bir piyasa yapar kendine. Allah yardımcımız olsun kazanıp avantajlı duruma geçmeliyiz. Öyle yada böyle ligi sonuna kadar götürebileceğiz yedek kadroyla çıksak dahi. Birde şampiyonlar liginde gruptan çıkıp 1 tur atlarsak mükemmel olur bu sezon bizim için.

Semih58
01.11.2011, 09:13
Avuc içi kadar 3 puan yeter

praximuns61
01.11.2011, 09:19
Şenol hoca inadından vazgeçti alan 2. yarı girdi son maçta. inş. düşündüğüm olmaz hoca alanı yine bu maçta ilk onbire almaz

mc123
01.11.2011, 09:20
emenike doumbia birbirine benziyor. wlove daha insan gibi

Hüseyin Sahtiyan
01.11.2011, 09:27
Serkan'ın alternatifinin olmadığını düşünenler ne kullanıyor ya (:

Tolga
Celustka
Giray
Glovacki
Cech
Zokora
Colman
Aykut
Halil
Henrique
Burak

Şu kadrodan daha iyi bir kadro bu maç için yok. Ortasahayı üçlü tutup üç tane hızlı hücumcuyla CSKA'ya gol de goller de atabiliriz. Alanzinho bu maç kesinlikle oynamamalı. Adrian maçın gidişatına göre belki.

Cengiz
01.11.2011, 09:36
Önemli olan bayrağı ikinci kez Avni Aker'de görmek :)

Alican Altunbaş
01.11.2011, 09:37
Adrian ile Alan aynı anda sahada olmasın yeter:)
Fizik açıdan rakip bizi eziyor.Halil ve Aykut son maçta fizik olarak iyiydiler ama bu maçta Serkan orta sahanın sağında oynayacaktır.Serkan formsuz evet ama haksızlık yapmayalım mücadelesinde bir eksiklik görmüyorum ben.. Sahada mücadele bile etmeyenler olunca..

tolga
celustka
giray
glowacki
cech
serkan
zokora
colman
adrian
halil
burak

benim tahminim..

ozgurkilic
01.11.2011, 10:01
Arkadaşlar bu maçı Star Tv de kim anlatıyor bilgisi olan varmı???? Ertem Şenere anlatsa bari..

61trabzonomer
01.11.2011, 10:20
Arkadaşlar bu maçı Star Tv de kim anlatıyor bilgisi olan varmı???? Ertem Şenere anlatsa bari..

muhtemelen yine o anlatır,ilkere falan kalmaz bu iş

Serdar Dilekoğlu
01.11.2011, 10:21

Star TV spikeri Cem Yılmaz anlatıyor.

Serdar Dilekoğlu
01.11.2011, 10:39
ilk 20 dakika kuracağımız baskı ile golü bulursak Cska dağılır ve bu maçtan galibiyet ile ayrılırız.

Emirhan Makul
01.11.2011, 10:41
Sen istiyor üjj puan , oynatmayacak serkanı orta sahada.

Eaydin
01.11.2011, 11:24
İlk maçtaki önde defansı kurma hatasına düşmezsek csk yı yenebiliriz..aksi taktirde yine araya atılan toplarda sıkıntı çekeriz buda bize pahalıya mal olabilir....tabi bizim yenip interinde galibiyet alması en büyük dileğimiz....

Kara Mert61
01.11.2011, 11:28
Umut gitti şimdi Serkan'a mı sardınız..Serkan son maçta gayet iyiydi.Orta sahada pres yapmaya ihtiyacımız var.Bunu da en iyi yapan adam Serkan.Şu takımda sağbek olarak değil de orta sahada güçlü olmamız gereken maçlarda Serkan'a ihtiyacımız var.Ben dua ediyorum Pawel'ı kadroya almaz inşallah.Böyle vasat bir futbolcu olamaz.

Devrim Arslan
01.11.2011, 11:31
gol yersek yine defansı ortasahaya kurmayız umarım yeniliyorsak 1-0 yenileleim yoksa bir 3 gol daha grupta sonuncu yapar bizi

inadına_Trabzon
01.11.2011, 11:44
1)top rakibe geçtiği anda , TÜM TAKIM AYNI ANDA FOULSÜZ PRES yapmalı.

2)Maraton tribünün altında put gibi oturanlarda tezahürat yapmalı.

3)Şenol güneş maça hatasız kadroyla çıkmalı , hatalı çıktığını anlarsa 60.dk yi beklemeden hemen müdahale etmeli.

4) Oyun kurma işi Giray ve SErkan a kalmadan halledilmeli.

5) Colman yırtıcı ve agresif olmalı.

ertuuu
01.11.2011, 11:52
biz oyunumuzu oynayalim, başka işlerle uğraşmayalim, bize yeter. kadro kalitemiz şl de kora kor mücadele edecek vaziyette değil. ilk iki maçtaki oyunumuzu oynayalim, kazaniriz...

İskender Çakmak
01.11.2011, 11:59
Sen istiyor üjj puan , oynatmayacak serkanı orta sahada.
:D:D:D:D:D:alkış::alkış:

ThePatriot61
01.11.2011, 12:19
Bu maci aldik mi son macta interle gazosuna mac yapariz.

cotanak61
01.11.2011, 12:24
Inter maci son mac degil. Lille maci son mac.

kaan61
01.11.2011, 12:25
----------------- TOLGA-------------------

CELUSTKA --- GİRAY --- GLOVACKİ --- CECH

----- SERKAN----- ZOKORA -----COLMAN ---

-----------ADRİAN ------ HALİL ----------

--------------- B U R A K ------------------

Giray ve Glovacki en zayıf halka gibi duruyor. Colman 'ın Zokora gibi yırtıcı olması rakibe eskordluk değil engel olması ve lakayıt pas değil en basit pası bile ciddiyetle atması lazım. Top rakipdeyken alanı iyi daraltıp top bizdeykende iyi paslarla oyunu açabilirsek kazanırız. Bu maçı kazanmamız için mucizeye gerek yok. En önemli faktör futbol şansı yanımızda olsun. Hakemde adam gibi maç yönetsin. Futbolun temel felsefesi iyi paslaşma , iyi yardımlaşma ve oyun disiplini ... Futbolcularımız işin bilincindeler Allah yardımcımız olsun. 3 puan Trabzonsporumuzun olsun.

Serdar Dilekoğlu
01.11.2011, 12:27
Eğer Henri ilk 11 performansına hazır ise risk durumu yoksa kesinlikle sahada olmalı.

ThePatriot61
01.11.2011, 12:29
Inter maci son mac degil. Lille maci son mac.

Pardon Lille maci tabiki. :)

Nzdrovia
01.11.2011, 12:32
gol yersek yine defansı ortasahaya kurmayız umarım yeniliyorsak 1-0 yenileleim yoksa bir 3 gol daha grupta sonuncu yapar bizi

bence atak oynamalıyız, gol yesek bile..

kalkanbalığı
01.11.2011, 12:34
----------------- TOLGA-------------------

CELUSTKA --- GİRAY --- ZOKORA --- CECH

--------- AYKUT -----COLMAN ---

----HENRİQE-------ADRİAN ------ HALİL ----------

--------------- B U R A K ------------------

Biliyorum böyle bir kadro ile oynamak hayal ama olması gereken bu... Şu oyun kurgusunu oturtmak gerekiyor takıma Dombia gibi adamı Glowaçki ile mi durduracağız... ? Şu kadro çıkıp da yenilirse fenerli olayım.... Zokora ön libero biliyorum ama Defans yönü çok güçlü Colman ilk geldiğinde nasıl ofansif orta sahadan defansife çekildi aynı şey Zoko reis içinde yapılmalı... takıma maksimum faydayı ancak öyle sağlar...

güneyli
01.11.2011, 13:17
Bu stratejik maçların eğer oynanırsa play offta faydasını göreceğiz diye düşünüyorum.Eğer ders çıkarılırsa...

.....
01.11.2011, 13:35
Allah yardımcımız olsun. Bu maçtan 3 puan bekliyorum. Haydi çocuklar tarih yazma zamanı.

yunushanilce
01.11.2011, 13:38
1-0 olsun bizim olsun fark mark istemiyorum ben yeter ki gruptan çıkalım bizim için hayırlısı budur.

Fatih ÇOLAK
01.11.2011, 13:39

2,45 - 3,00 - 2,15

Bence oranlar normal 4 puanlı 2 takım ve ortada bir maç...

Adamlar evinde Apoel'e 3.45 oran vermişler, rakibi Porto ki Apoel evinde oynadığı Zenit karşılaşmasını kazandı ve diğer 2 deplasmandan 2 puan aldı...

Ayrıca Avrupa'da Trabzonspor'un oranı çoğunda Cska'dan daha düşük...

Bu maçı tek maç yapmışlar...Yüklenme olacak gibi, yüklenenlerde genelde febeliler olacak ve cska'ya oynayacak ve sonunda kazanan yine iddaa ve biz olacağız :p:D

Ömer Faruk61
01.11.2011, 14:01
Bu maç ölüm kalım maçı değil Yenilmemeliyiz sadece Berabere kalsak bile Lille bana göre Cskaya yenilmez.İnteri kendi evimizde de yeneceğiz.Bu konuda iddialıyım.Yeterki İnter Lille i yensin, Lille Cskaya yenilmesin..Nasıl??

canna52
01.11.2011, 14:04
yanlış hatırlamıyorsam, zokora sevilla'da stoper oynamıştı bazı maçlarda. bu maçlık zokorayı stopere çekip hızından faydalanabiliriz. artı olarak geriden oyunu sağlıklı başlatıp, ataklarımızın verimini artırırız.

aksi halde doumbia'nın bir şekilde 1v1 kalacağını düşünüyorum.

Sefaenes
01.11.2011, 14:05
fb liler acaba bu macta rus babalarini desteklemeye geleceklermi.

Yasin Altuntas
01.11.2011, 14:07
fb liler acaba bu macta rus babalarini desteklemeye geleceklermi.

Trabzon'a gelene biletler bedava ;)

okg_53
01.11.2011, 14:15
yanlış hatırlamıyorsam, zokora sevilla'da stoper oynamıştı bazı maçlarda. bu maçlık zokorayı stopere çekip hızından faydalanabiliriz. artı olarak geriden oyunu sağlıklı başlatıp, ataklarımızın verimini artırırız.

aksi halde doumbia'nın bir şekilde 1v1 kalacağını düşünüyorum.
Milli takımında da bir dönem stoper oynadı diye biliyorum.

Fatih ÇOLAK
01.11.2011, 14:31
Burak hayatının maçını oyna...4 maçlık oyna bu maçta...Çıkacak her türlü 11'e desteğimiz tam ama anahtar Adrian-Burak ikilisinde...

Ilelioglu
01.11.2011, 14:41
Son 3 macta hedef "kaybetmemek" olmali. Bu durumda önemli olan "gol atmak" degil "gol yememek".

..

ccd6167
01.11.2011, 14:41
celo...gıray.glo..cech
......serkan...zokora
halil........colman...........henrique
..........burak...

ortasaha pres yapabilir..fizik olarak üstün takım..

duran toplarda 6 tane uzun adamımız var..bence böyle bi kadroyla cıksak 70 kadar 0-0 gitse alan maçı çevrebilir..

Kamil Çakmak
01.11.2011, 14:49
Rakiplerin ve bizim oynayacağmız diğer maçların matematik hesabını yapmaya gerek olmadan 3 puan almalıyız. Pres yapıp forvetlerinin top almasını engellememiz lazım. İnşallah kazanacağız.

Uğur Kalyoncu
01.11.2011, 15:10
----------------------tolga-----------------
celustka------giray-------------zokora--------cech
--------------------------------------------------
--------------aykut------------colman------------
serkan----------------adrian-----------------halil
---------------------------------------------------
----------------------BURAK-----------------------

Doumbia ve love gibi suratli oyuncuların olduğu bir takıma deplasmana oranla defansı kısmen önde kurduğun iç sahada giray ve glowacki gibi bir 2 li ile çıkmak bir intihar olabilir..zokora zaten geride ki tehlikeden dolayı istanbulda ki benfica maçı gibi öne hiç yardımcı olamıyor ve ofansta etkili olamıyoruz..zokorayı geride oynatıp daha güvenilir ve daha dengeli bir takım olabiliriz.,yoksa cskanın her hızlı çıktığı pozisyon tolga ile son bulabilir..Allah yardımcımız olsun...

lazibere
01.11.2011, 15:10
Umut gitti şimdi Serkan'a mı sardınız..Serkan son maçta gayet iyiydi.Orta sahada pres yapmaya ihtiyacımız var.Bunu da en iyi yapan adam Serkan.Şu takımda sağbek olarak değil de orta sahada güçlü olmamız gereken maçlarda Serkan'a ihtiyacımız var.Ben dua ediyorum Pawel'ı kadroya almaz inşallah.Böyle vasat bir futbolcu olamaz.

Aynen öyle UMUT u beğenmeyen bir taraftarımız var maalesef..

Bunlar istiyorkı takıma habire forvet koyalım..

Heryerde forvet oyuncularımız olsun..

baksan birisi yazmış..

halıl
Henrigue
Burak

Diye..

Çok forvet oyuncusu olunca çok gol atacağımızı sananlar da var söylemeye gerek yok

Ama Mücadele eden, koşan rakibe pres yapan adam sevilmez..

Bu takımda Serkan , bencede artık misyonunu doldurdu ama Bu kadroda o yoksa kımse koşmaz demektir..

Bunlar, serkan neden orta yapamıyor diye eleştireceğine..

Adrian neden adam gibi koşmuyor..
Adrian neden asist yapamıyor
Alanzino neden bütün topları eziyor
Glovackı yıllardır burda oynamasına rağmen hala lacemi gbi oynuyor.
Cech..neden maçların birinde var birinde yok

Bunları konuşsunlar..

SERKAN BU TAKIMIN EN YAŞLILARINDAN OLMASINA RAĞMEN EN ÇOK MÜCADEL EDEN OYUNCUSUDUR.

Bari buna laf etmeyin..

Bu takımın da koşmayan oyuncualrı olduğuna göre o halde serkan bize lazım.. en azından yerine transfer yapılana kadar...

Aykut'u onun yerinde oynat diyenler bence futboldan anlamıyor

Uğur Kalyoncu
01.11.2011, 15:17
cska da akınfeev ve honda dışında eksik var mı ? oliseh geldi mi acaba ?

61_Serhat_61
01.11.2011, 15:36
----------------------tolga-----------------
celustka------giray-------------zokora--------cech
--------------------------------------------------
--------------aykut------------colman------------
serkan----------------adrian-----------------halil
---------------------------------------------------
----------------------BURAK-----------------------

Doumbia ve love gibi suratli oyuncuların olduğu bir takıma deplasmana oranla defansı kısmen önde kurduğun iç sahada giray ve glowacki gibi bir 2 li ile çıkmak bir intihar olabilir..zokora zaten geride ki tehlikeden dolayı istanbulda ki benfica maçı gibi öne hiç yardımcı olamıyor ve ofansta etkili olamıyoruz..zokorayı geride oynatıp daha güvenilir ve daha dengeli bir takım olabiliriz.,yoksa cskanın her hızlı çıktığı pozisyon tolga ile son bulabilir..Allah yardımcımız olsun...

zokorayi defansa mi koydu nsen renkdas ya :)

fikriliman
01.11.2011, 15:38
Yılın maçı bu maç hiçbir maçın bukadar önemli olcağını sanmıyorum bizim açımızdan telafisi kesinlikle yok.Tekmeye kafa sokacak cesarette hırsta azimle oynamamız lazım sadece 90dk. Haydi çocuklar Karadeniz ruhuyla. İNŞALLAH KAZANICAĞIZ.

61_Serhat_61
01.11.2011, 15:40
skor tahmin yeri degil ama benim aklimdan gecen skor maalesef Trabzonspor 0:2 cska moskova...
ama icimden gecen skor ise tam tersi Trabzonspor 2:0 cska moskova....
Insallah aklimdan gecen skor degilde icimden gecen skor olur.....

Oğuzhan
01.11.2011, 15:45
Çok umutluyum ya bu maç inanılmaz şeyler yapacağız gibime geliyor bu ruslara

h@msi61
01.11.2011, 15:55
Cimlere gomecegiz bu adamlari...

Ömer Faruk61
01.11.2011, 15:56
Trabzon'daki dördüncü TS Club açılışına katılan Başkan Şener'in, Lig TV muhabiri Can Karyağdı'ya yaptığı açıklamayı Ajansspor.com derledi;
“Trabzonspor tarihinde böyle önemli bir maç olmadı. Kazanırsak yüzde 70-80 turu geçeceğimizi garantileriz. Kaybedersek de dünyanın sonu değil, önümüzde 6 puan daha var”.

“Seyirci desteğine ihtiyacımız var ama şuana kadar 1700 bilet satılmış. Sanırım bedava yapmamız lazım ama o da yasak. Fiyatları düşürdük, inşallah stat dolar, daha yarın da var.. Karşıdaki rakip, seyirciye alışık değil. Moskova’da az sayıda taraftara oynuyorlar. Taraftarın gelmesi lazım. Eskiden İstanbul’dan misafirler olurdu, jenerasyon değişti, gençler artık meraklı değil. Çağ değişti, seyirci tipi ve sayısı da değişti. Trabzon dışındakiler daha çok meraklı Trabzonspor’a. Burayı, formayı daha çok özlüyorlar. Ben de İstanbul’da yaşıyorum ve daha çok özlem duyuyorum”.

“Hocayla görüştüm, takımda sakat yok, cezalımız da yok. Volkan prosedür gereği yok. İnşallah iyi bir sonuç alırız. Akşama oyuncuları görürüm. Burak’ı da daha göremedim, bir rahatsızlığı vardı, akşama görüşürüm onla da. Bu tip maçların iyi oyuncusu Burak. CSKA gibi takımlara iyi iş yapacak bir isim. Ama Burak atmazsa başkası atsın. 3 puan alalım da ona da razıyım”.

“Primi maçtan sonra düşünürüz. Galibiyet alırlarsa imkanlar dahilinde ciddi bir prim vereceğiz, daha önce de verdik. Bu maçı alsınlar da, onu hallederiz”.

“TS Club toplamda 15 mağaza oldu. Ts Club ciroları 10 milyon euroya ulaştı. Artık 15-20’ye çıkarmak için çabalayacağız. Yakında marka olacak, belki ileride halka da açılır, bu tür değişik formatlar olabilir. Şuan bize bir oyuncu aldırıyor, iki tane aldırsa daha iyi olur..”

Başkan Akıllı Ol.Taraftrı eleştirmekten vazgeç.Kendi özeleştirini yap sürekli....

h@msi61
01.11.2011, 15:58
Trabzon'daki dördüncü TS Club açılışına katılan Başkan Şener'in, Lig TV muhabiri Can Karyağdı'ya yaptığı açıklamayı Ajansspor.com derledi;
“Trabzonspor tarihinde böyle önemli bir maç olmadı. Kazanırsak yüzde 70-80 turu geçeceğimizi garantileriz. Kaybedersek de dünyanın sonu değil, önümüzde 6 puan daha var”.

“Seyirci desteğine ihtiyacımız var ama şuana kadar 1700 bilet satılmış. Sanırım bedava yapmamız lazım ama o da yasak. Fiyatları düşürdük, inşallah stat dolar, daha yarın da var.. Karşıdaki rakip, seyirciye alışık değil. Moskova’da az sayıda taraftara oynuyorlar. Taraftarın gelmesi lazım. Eskiden İstanbul’dan misafirler olurdu, jenerasyon değişti, gençler artık meraklı değil. Çağ değişti, seyirci tipi ve sayısı da değişti. Trabzon dışındakiler daha çok meraklı Trabzonspor’a. Burayı, formayı daha çok özlüyorlar. Ben de İstanbul’da yaşıyorum ve daha çok özlem duyuyorum”.

“Hocayla görüştüm, takımda sakat yok, cezalımız da yok. Volkan prosedür gereği yok. İnşallah iyi bir sonuç alırız. Akşama oyuncuları görürüm. Burak’ı da daha göremedim, bir rahatsızlığı vardı, akşama görüşürüm onla da. Bu tip maçların iyi oyuncusu Burak. CSKA gibi takımlara iyi iş yapacak bir isim. Ama Burak atmazsa başkası atsın. 3 puan alalım da ona da razıyım”.

“Primi maçtan sonra düşünürüz. Galibiyet alırlarsa imkanlar dahilinde ciddi bir prim vereceğiz, daha önce de verdik. Bu maçı alsınlar da, onu hallederiz”.

“TS Club toplamda 15 mağaza oldu. Ts Club ciroları 10 milyon euroya ulaştı. Artık 15-20’ye çıkarmak için çabalayacağız. Yakında marka olacak, belki ileride halka da açılır, bu tür değişik formatlar olabilir. Şuan bize bir oyuncu aldırıyor, iki tane aldırsa daha iyi olur..”

Başkan Akıllı Ol.Taraftrı eleştirmekten vazgeç.Kendi özeleştirini yap sürekli....

Neyi yanlis soylemis baskan? Su maca bile ilgi olmuyorsa kimsenin baskana bir soz soylemeye hakki yok...

Ömer Faruk61
01.11.2011, 16:01
Neyi yanlis soylemis baskan? Su maca bile ilgi olmuyorsa kimsenin baskana bir soz soylemeye hakki yok...

Hakkımızı aramıyorken, Şikeciler için imza atıyorken Bu taraftarı eleştirme hakkı yoktur Sadri Şenerin.Takım için gitmek gerekir evet bu takım bunu haketmiyor.Ama 50 bin kişilik stadımız yok zaten 15 bin kombine 7000 biletin 1700 ü satılmış.Geri kalanıda satılır bugün yarın..

sercan 61>34
01.11.2011, 16:03
1700 bilet satılmış e zaten 17000 kombineli var kapasite zaten 20000 civarı o geriye kalan kısımda kapalıdaki boşluklar millet sonra boş tribüne oynuyo diyor

h@msi61
01.11.2011, 16:05
Hakkımızı aramıyorken, Şikeciler için imza atıyorken Bu taraftarı eleştirme hakkı yoktur Sadri Şenerin.Takım için gitmek gerekir evet bu takım bunu haketmiyor.Ama 50 bin kişilik stadımız yok zaten 15 bin kombine 7000 biletin 1700 ü satılmış.Geri kalanıda satılır bugün yarın..

Ayni sekilde su takimin maclarinda bir bosluk bile oluyorsa o taraftarin da baskani elestirmeye hakki yoktur. Hele hele sampiyonlar ligi maci yahu....
Takim nasil haketmiyor, gecen sene onca rezalete ragmen 82 puan toplayan, sahaya kanini bile akitan bu takim degil mi? Sampiyonlar ligine UEFA renklerimizi seviyor diye mi katildik, daha nasil hakedecek bu takim birseyleri. Suan iyi futbol oynamiyor degil mi haketmiyorlar, ayiptir yahu... Takim taraftarin cok cok onunde, bu taraftar bu takimi kesinlikle haketmiyor.

Rahmi Akkurt
01.11.2011, 16:05

katılıyorum, şikeci şikeci dediğimiz takımın taraftarı bile (her ne kadar şikeci olsalarda) takımına küsmeyip her maçta stadı dolduruyor.

sonra avni aker cehennemi felan filan..

Ömer Faruk61
01.11.2011, 16:06
Ayni sekilde su takimin maclarinda bir bosluk bile oluyorsa o taraftarin da baskani elestirmeye hakki yoktur. Hele hele sampiyonlar ligi maci yahu....
Takim nasil haketmiyor, gecen sene onca rezalete ragmen 82 puan toplayan, sahaya kanini bile akitan bu takim degil mi? Sampiyonlar ligine UEFA renklerimizi seviyor diye mi katildik, daha nasil hakedecek bu takim birseyleri. Suan iyi futbol oynamiyor degil mi haketmiyorlar, ayiptir yahu... Takim taraftarin cok cok onunde, bu taraftar bu takimi kesinlikle haketmiyor.

Takım Stadın boş olmasını haketmiyor dedim yanlış anlaşılma olmasın :)

h@msi61
01.11.2011, 16:09
Takım Stadın boş olmasını haketmiyor dedim yanlış anlaşılma olmasın :)

"Takım için gitmek gerekir evet bu takım bunu haketmiyor" sozunu yanlis anladim o zaman, kusura bakma. Kesinlikle bu takim bir boslugu bile haketmiyor o stadda. Ayrica onca sike yapan, boyunca boka bulasan kulubun taraftarlari halen yonetimlerini, baskanlarini nasil savunuyor goruyoruz. Super bir baskanimiz yok belki, ama en azindan kazandigimiz puanlarin helal oldugunu biliyoruz. Buna da sukur.

Baskan heyecanli bir adam, biletlerin hemen satilmasi, kombinelerin tukenmesi kendisini motive ediyor. Fakat ne yazik ki bir cok taraftar kendisinin heyecanina sahip degil...

Tascaynar
01.11.2011, 16:11
Savunmamız gününde olursa alırız bu maçı.

Ömer Faruk61
01.11.2011, 16:14
"Takım için gitmek gerekir evet bu takım bunu haketmiyor" sozunu yanlis anladim o zaman, kusura bakma. Kesinlikle bu takim bir boslugu bile haketmiyor o stadda. Ayrica onca sike yapan, boyunca boka bulasan kulubun taraftarlari halen yonetimlerini, baskanlarini nasil savunuyor goruyoruz. Super bir baskanimiz yok belki, ama en azindan kazandigimiz puanlarin helal oldugunu biliyoruz. Buna da sukur.

Baskan heyecanli bir adam, biletlerin hemen satilmasi, kombinelerin tukenmesi kendisini motive ediyor. Fakat ne yazik ki bir cok taraftar kendisinin heyecanina sahip degil...

Vallahi benim Yönetimden Beklentim Sportif başarıdan önce samimiyettir.ve malesef 3,5 senedir Sadri Şener yönetimlerden samimiyet yerine basiretsiz davranışlar gördüm.Elbetteki klube çok önemli katkıları oldu ama samimiyet yok..

tahsinsever
01.11.2011, 16:19
bu maçta en büyük sınavı takım değil taraftar verecek o stad tıklım tıklım dolmalı bence en önemlisi bu gerisi gelir zaten.

Tolga Kurt
01.11.2011, 16:24
Avniaker Tarihinin en önemli maçına çıkacak.. Bakalım atmosfer nasıl olacak.

Ilelioglu
01.11.2011, 16:24
17 000 kombine mi var? Kaynak?

1700 bilet satilmis...Bu konuda ne kadar elestirse haklidir bence. Böyle bir maca gidilmez mi arkadas?

..

falcon_61_
01.11.2011, 16:26
onu bunu bilmem de bu maç colman in oyunuyla paralel bi skor alacağız eminim. kız gibi oynamayı bırakıp oynadığı mevkinin taş fırın erkeği yeri olduğunu anlaması lazım.çok zayıf çooooook.mücadeleye hiç gelemiyor.tabi onun suçu değil.ofansif oyuncuyu önlibero yaptık bu kadar oldu

Chiko
01.11.2011, 16:28
Bu sene maclara 1-2 saat kala heyecan basardi beni.
Mac yarin oynanacak ama ben simdiden mac havasina girdim :)

~UniCef~
01.11.2011, 16:34

Taraftari elestirmek suc mu oldu?

Biz herkezi ve herseyi hakli ve haksiz bir sekilde elestirelim , ama bizi hic kimse elestirmesin , öyle mi?

Esas Özerlestiriyi kendimiz yamamiz gerek.

iso_4939
01.11.2011, 16:38
1700 bilet satılmış bir günde ıyı rakam ne beklıyordu baskan acaba bugunle beraber ıkı gun var satılır merak etmeyın...

Tunay ERDEM
01.11.2011, 16:42
elindeki kombinesini parayla kiralayanları da unutmamak lazım.

Ömer Faruk61
01.11.2011, 16:44
Taraftari elestirmek suc mu oldu?

Biz herkezi ve herseyi hakli ve haksiz bir sekilde elestirelim , ama bizi hic kimse elestirmesin , öyle mi?

Esas Özerlestiriyi kendimiz yamamiz gerek.

Taraftarı ve Şehri Sürekli eleştirip küçümseyen bir Başkanı kabul etmiyorum..

The Legend
01.11.2011, 16:47
bu maç burak yılmaz'ın maçı olacak. kendisinden 3 gol bekliyorum.

Ilelioglu
01.11.2011, 16:49
bu maç burak yılmaz'ın maçı olacak. kendisinden 3 gol bekliyorum.

Yok artik...:) Bir tane atsa iyidir. ;)

Ogün YAZICI
01.11.2011, 16:50
şu başkanın açıklamalarını gören de stadyum boş kalacak zanneder.çıkmış lig tv ekranlarında stadın kaçta kaçının kombine olduğunu bile bilmeyenlere sadece 1700 bilet satılmış açıklaması yapıyor.yapma başkan zaten satışa çıkan 4-5 bin bilet var...onlardan da makul fiyatlarla sattıklarınız bitecektir yrına kadar sen 700'e satışa çıkarıpta satılmayan biletlerin hesabını ver...kime güvenip 700 liraya bilet satıyorsun.eminim maraton biletleri bitmek üzeredir belki de bitmiştir...

Mustafa Ayazoğlu
01.11.2011, 17:21
17 bin kombine dışında
5 bin bilet var , ortalama 100 TL den satsan 500 Bin TL

uefa zaten paraya boğuyor birde bu sürekli maç trafiğinde soygun gibi bir şey.

İslam Sezer
01.11.2011, 17:21
inşallah kazanacağız...
.
-------------tolga----------
serkan----glovaçki-----giray--------celutska
burak----colman----zokora---halil
---------adrian-------
---------henrique-----

Koray
01.11.2011, 17:23
Kalan biletlerin çoğu vip ve kapalı biletleri.

Sadri Başkan konuşacağına zengin tanıdıklarına kombine satsın.

Ogün YAZICI
01.11.2011, 17:28
Kalan biletlerin çoğu vip ve kapalı biletleri.

Sadri Başkan konuşacağına zengin tanıdıklarına kombine satsın.
:alkış::alkış::alkış::alkış: aynen katılıyorum.zaten halkın alabileceği yerler satılmış. daha neden bahsediyor.500-700 liraya bilet satışa çıkaırken kime güvendiyse onlara satsın kalanları...

exelans_25
01.11.2011, 17:37
maç yarın ama biletlerin çoğu satılmamış.şampiyonlar ligi bu şampiyonlar ligi kaç yılda bir gidiyoruz bu maça gitmeyip hangi maça gideceksiniz.bu maçlar istanbulda oynansaydı günler öncesinden biterdi biletler yazıklar olsun

bangkook_61
01.11.2011, 17:40
Maraton bittiyse amenna ama bitmediyse Başkan son derece haklı. 16 bin kombine 24 bin toplam kapasite. 1700 bileti 8000'den çıkarınca geri kalıyor 6000. Bunların hepsi kapalıdan olamaz ya. Hala maraton biletleri bitmemiş demekki.

Oğuzhan
01.11.2011, 17:43
http://www.youtube.com/watch?v=QknZc74UuOA

Bayıliyrum şua maçtan önce ya :D

Furkan S.
01.11.2011, 17:54
............edit

Firtina52
01.11.2011, 18:03
Beyler bana biz yarin oyniyoruz demeyin.

Offfffff bütün gün bu maca sevinmistim :(

lazzz61
01.11.2011, 18:06
baskan bazen ropartaj verırken dıor kı trabzon fakir şehir ama bıletere sıra gelınce 50 lıra 100 lıra basksan trabzonda herkes veremıyor o parayı malesef

Onur Akyüz
01.11.2011, 18:25
Başkan 1700 bilet satıldî diyor ligtv deki yorumcu da gaza geliyor başlıyor atıp tutmaya!

Kombine dışı biletlerin önemli kısmı satılmış,yarin da kalanı satılır,bu maçta tribün dolar okadar da değil Başgaaan:)

Onur Akyüz
01.11.2011, 18:26
Beyler bana biz yarin oyniyoruz demeyin.

Offfffff bütün gün bu maca sevinmistim :(

Biz yarın oyniyoruz :D

Eren Karaahmetoğlu
01.11.2011, 18:27
Sadri Şener'in habire ulusal basına bilet satılmıyor diye adeta zırlamasına inanılmaz derece uyuz oluyorum. Trabzonlu değilim ve birçok şehirde Trabzonspor'un peşinde olmama rağmen Avni Aker'e hayatımda bir kez bile gitmedim. Yine de kendi başkanımın, medyanın ne kadar yavşak olduğunu ve insanların diline sakız olacağını bilmesine rağmen şehri bunların önüne atması sinirlerimi fena halde bozuyor.

He neden yine biletlere gereken ilgi yok konusuna gelirsek, inanın bunu anlayamıyorum. Bitmiş olması gerekirdi. Derdiniz ne sahiden Trabzon'dakiler? Bilet almayanlar? Var mı aramızda?

Mehmet Zeki
01.11.2011, 18:28
Şenol Güneş ve Leonid Slutsky Basın Toplantısı Canlı Yayın haber61.tv/yayin.html

Armağan Dere
01.11.2011, 18:31
Dinamo Kiev maçı geliyor aklıma ve
Korkular sarıyor beni..
Bari şu maç stoperler iyi olsunlar..

KoRNea
01.11.2011, 18:31
17 bin kombine dışında
5 bin bilet var , ortalama 100 TL den satsan 500 Bin TL

uefa zaten paraya boğuyor birde bu sürekli maç trafiğinde soygun gibi bir şey.

Şampiyonlar ligi maçı izliyorsun, bi zahmet 100 lira ver kardeşim. Ekonomik durumdan falan da bahsetmeyin lütfen. Bu maça git lig maçlarına gitme.

yorumsuz6117
01.11.2011, 18:33
Şampiyonlar ligi maçı izliyorsun, bi zahmet 100 lira ver kardeşim. Ekonomik durumdan falan da bahsetmeyin lütfen. Bu maça git lig maçlarına gitme.

Mesele o değil mesele başkanın sürekli taraftara .. atması yeter artık..

Numan Yerlikaya
01.11.2011, 18:34
Serkan oynamasın alırız bukadar açık net.

worldmaster
01.11.2011, 18:35
Şu arkadan gelen saçma ses de nedir öyle . Haber 61 tv radyo karışık yayın yapıyor heralde :)

worldmaster
01.11.2011, 18:38
Burak kardeşmizden gol bekliyorum yine :)

worldmaster
01.11.2011, 18:44
Barış Yurduseven ne yapmaya çalışıyor :D

h@msi61
01.11.2011, 18:48
Dinamo Kiev maci mi :) Yarin stoperde D'Haene ve Tayfun oynayacak da bizim haberimiz mi yok :)

Vural Kuyumcu
01.11.2011, 19:00
haber61 canli yayin yapiyor su an stadan istiyen cska nin antremanini izliye bilir

gtem
01.11.2011, 19:04
http://www.haber61.tv/yayin.html

anerchy
01.11.2011, 19:07
sağ bek serkan,celustka stoper oynasın.

glowacki çok rezil

Yasin Altuntas
01.11.2011, 19:21
Adamlar el ele tutusup antreman maci yapiyor. Yarin bizim Stoperler cok ceker diye adamlar önlemlerini almis :D

iso_4939
01.11.2011, 19:22
bilet kaldımı arkadaslar bılgısı olan varmı netten biletixten alınmıyor.

Asi Çaykaralı61
01.11.2011, 19:23
Haydi Trabzon'um inşALLAH bu kritik mücadeleyi kazanacağız

Fatih Özkan
01.11.2011, 19:26
bilet kaldımı arkadaslar bılgısı olan varmı netten biletixten alınmıyor.

Şimdi baktım da Maraton'dan bilet almak mümkün...

necmiati61
01.11.2011, 19:31
Hava atmak gibi olmasın ama maratondan kombinem var:)) gerçi hala taksitlerini ödüyorum:(

gtem
01.11.2011, 19:31
Burak ve Şenol Hoca basın açıklaması yapıyorlar..haber61tv de

Nihat Güneş
01.11.2011, 19:45
sağ bek serkan,celustka stoper oynasın.

glowacki çok rezil

RAkip takımın forvetlerini düşününce Celutskanın çabukluk ve hızından stoperde yarralanmak şart zaten.

Süleyman Baykan
01.11.2011, 19:55
Bizim için tarihi bir maç bu maçı alırsak en kötü 3. olup UEFA Avrupa liginde olacağız.Belkide bir üst tura çıkacağız.Serkan Balcı bu yıl pek iyi değil birbirde çok çabuk geçiliyor. ve geri dönüşleri sıkıntı bence şöyle bir 11 ile sahada olmalıyız.

___________________TOLGA__________________

CLEUSTKA_____GİRAY______GLOWACKİ____CECH

_____________ZOKORA_____COLMAN__________

BURAK______________ADRİAN___________HALİL

___________________HENRİQUE____________

Maç içinde Burak-Halil ve Henrique yer değiştirerek pozisyon bulma adına etkili olabilirler herşeyden önce bu maçta savunmada boş alan bırakmadan hücumu ve defansı dengeli takım halinde yapmalıyız aksi halde rakibin forvetleri çok etkili olabilirler.

oğ 61 efsanesi
01.11.2011, 19:57
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8746
sevgili arkadaşlar bu haberi başlık yapmak için neyi bekliyorsunuz

cevdetaykan
01.11.2011, 20:04
1-0 olsun bizim olsun.

Semih Aydın
01.11.2011, 20:05
Bizim için tarihi bir maç bu maçı alırsak en kötü 3. olup UEFA Avrupa liginde olacağız.Belkide bir üst tura çıkacağız.Serkan Balcı bu yıl pek iyi değil birbirde çok çabuk geçiliyor. ve geri dönüşleri sıkıntı bence şöyle bir 11 ile sahada olmalıyız.

___________________TOLGA__________________

CLEUSTKA_____GİRAY______GLOWACKİ____CECH

_____________ZOKORA_____COLMAN__________

BURAK______________ADRİAN___________HALİL

___________________HENRİQUE____________

Maç içinde Burak-Halil ve Henrique yer değiştirerek pozisyon bulma adına etkili olabilirler herşeyden önce bu maçta savunmada boş alan bırakmadan hücumu ve defansı dengeli takım halinde yapmalıyız aksi halde rakibin forvetleri çok etkili olabilirler.
İnşAllah böyle çıkarız maça ama bence sağ açıkta Serkan, forvette Burak olur, Henrique yedeklerde.

Cem Erginay
01.11.2011, 20:05
allah yardımcımız olsun. inşallah yüzümüzün akıyla çıkar bu maçı alırız.

Cafer Bulur
01.11.2011, 20:07
Beraberlik bizim iyi sonuctur,daha fazlasini riske etmemek lazim.

Moskova tam bir deplasman takimi cok dikkatli olmaliyiz.

0-0 olsun bizim olsun diyorum ben.

Asi Çaykaralı61
01.11.2011, 20:11
yenemiyorsan yenilmeyeceksin

ama içimde bir his var 3 puanı alacağız hayırlısıyla

h@msi61
01.11.2011, 20:26
Beraberlik bizim iyi sonuctur,daha fazlasini riske etmemek lazim.

Moskova tam bir deplasman takimi cok dikkatli olmaliyiz.

0-0 olsun bizim olsun diyorum ben.

Beraberlik eger Inter ile berabere kalamayacaksak hicbir ise yaramayacak bir skor. Bu macta berabere kalip Inter'e maglup olursak 5 puanla Lille karsisina cikariz. Lille'nin onumuzdeki iki mactan da puan alamayacagini farzetsek bile bizi yendiler mi bizi grubun son sirasina yollarlar. Gruptan cikmak istiyorsak %100, ucuncu olmak istiyorsak ise %90 kazanmamiz gereken bir mac... Beraberligin maglubiyetten pek de farki yok.

61trabzonomer
01.11.2011, 20:27
beraberlik bize yaramaz ,galibiyete odaklanmalıyız.

SEDAT
01.11.2011, 20:28
* Bu maçı taraftar alır diyeceğimde hangi taraftar ...

fteotdgs
01.11.2011, 20:31
Beraberlik eger Inter ile berabere kalamayacaksak hicbir ise yaramayacak bir skor. Bu macta berabere kalip Inter'e maglup olursak 5 puanla Lille karsisina cikariz. Lille'nin onumuzdeki iki mactan da puan alamayacagini farzetsek bile bizi yendiler mi bizi grubun son sirasina yollarlar. Gruptan cikmak istiyorsak %100, ucuncu olmak istiyorsak ise %90 kazanmamiz gereken bir mac... Beraberligin maglubiyetten pek de farki yok.
Cok dogru. "Yenemezsek yenilmeyelim" luksunu son macta Moskova'da biraktik. Gruptan cikmak istiyorsak, hatta 3. bile olmak istiyorsak bu maci mutlaka ama mutlaka kazanmamiz lazim. Kazanirsak ilk once aramizdaki maclarda Moskova ile ancak esit puanlara geliyoruz. Sonra 7 puana cikiyoruz, son iki mac kala Moskova'dan 3, Lille'den en kotu ihtimalle 2 puan farkla onde oluyoruz. "Yenemezsek yenilmeyelim" luksune son iki mac yine kavusuyoruz. SL'de bizim ayarda bir takim icin bir maca o luks ile baslamak cok buyuk bir avantaj.

Berk
01.11.2011, 20:37
Beraberlik yeter nasıl bir anlayıştır ya.Sanki ilk maçı galip yada berabere bitirmişiz.Devirip çıkacaksın işte gruptan, olay bu kadar net.Diğer maçlarda puan hesabı yapmaya gerek yok..

Chiko
01.11.2011, 20:39
Alanzinho'nun golü var. :D

h@msi61
01.11.2011, 20:43
Beraberlik yeter nasıl bir anlayıştır ya.Sanki ilk maçı galip yada berabere bitirmişiz.Devirip çıkacaksın işte gruptan, olay bu kadar net.Diğer maçlarda puan hesabı yapmaya gerek yok..

Yenmek cikmak icin garanti degil ama sart. Biz bu maci kazanip onumuzdeki 2 maci kaybedersek CSKA'nin evinde Lille'yi yenmesi sonucu yine cikamiyoruz, ikili averajda onlerine gecebilecek bir skor alabilecegimizi sanmiyorum. Yani diger maclari hesaplamadan bu maci alirsak cikariz gibi rahat bir pozisyonda degiliz.

bangkook_61
01.11.2011, 20:50
İyi de CSKA'yı yenemezsek zaten ikili averajda gerideyiz. Yenip puan farkı yapmamız lazım. CSKA'ya beraberliğe yatıp Inter maçına ve deplasmanda ki Lille maçına mı kazanmak için çıkacağız ? Böyle bir düşünce saçma değil mi ? CSKA bu grupta en dişimize göre takım. Yenip son 2 maçta beraberlik hakkı kazanmalıyız.

h@msi61
01.11.2011, 20:53
Gruptan cikmamiz icin CSKA'yi yenip son iki mactan bir beraberlik cikarmak buyuk ihtimalle yeterli olacaktir. Tabi Inter cikmayi garantileyip son macta CSKA'ya maci kolay bir sekilde vermezse.

reisoğlu61
01.11.2011, 20:54
son 3 macimizda bize gruptan cikmak icin 4 puan yeterli olabilir.

calavera
01.11.2011, 20:56
yine linksiz kalıcam diye ödüm kopuyo, lütfen herkes en azından özelden paylaşımcı olsun. Yurtdışını da düşünün

Cafer Bulur
01.11.2011, 20:58
Dogrudur ama ben domubia aklima geldikce mutlaka kazanmaliyiz diyemiyorum.;)

Galibiyeti cok istiyorum ama yenilmek de istemiyorum.

oğ 61 efsanesi
01.11.2011, 20:59
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8746
sevgili arkadaşlar bu haberi başlık yapmak için neyi bekliyorsunuz

kabahatunuz yok hiç kabahatunuz yok

reisoğlu61
01.11.2011, 21:01
star tv yine maca 10 dakka kala baglanir kesin

ALDENİRO
01.11.2011, 21:03
eğer ilk 15 dakika bir gol atarsak maçı 3-2 alırız.ilk golümüz geçikdikçe maç skoruda kısırlaşır.hatta yenilebilirizde. o yüzden ne kadar erken atarsak o kadar iyi.

h@msi61
01.11.2011, 21:03
Dogrudur ama ben domubia aklima geldikce mutlaka kazanmaliyiz diyemiyorum.;)

Galibiyeti cok istiyorum ama yenilmek de istemiyorum.

Dusuncenizi anliyorum ama maci riske etmemek gorusunuze katilmak mumkun degil. Sonucta bu tek basina bir mac degil, 2. veya 3. olmamiz icin mutlaka kazanmamiz gereken bir mac. Beraberligin grup sonuncusu oldugumuzda teselli olacagini sanmiyorum. Maci gerektigi sekilde riske edip kazanmak icin her seyi yapmaliyiz.

Ömür Karadeniz
01.11.2011, 21:05
oğ 61 efsanesi başlamış yine.ççç

Cafer Bulur
01.11.2011, 21:06
Dusuncenizi anliyorum ama maci riske etmemek gorusunuze katilmak mumkun degil. Sonucta bu tek basina bir mac degil, 2. veya 3. olmamiz icin mutlaka kazanmamiz gereken bir mac. Beraberligin grup sonuncusu oldugumuzda teselli olacagini sanmiyorum. Maci gerektigi sekilde riske edip kazanmak icin her seyi yapmaliyiz.
3.cü olmak icin beraberlik bize yeter.

Lille önümüzdeki inter ve cska deplasmanlarini kazanamaz ise bizde cska ve inter ile berabere kalirsak bize son lille macinda beraberlik yetiyor.

Ama bizim hedefimiz sampiyonlar liginde devam etmek,3.cülük bizi tatmin etmez acikcasi.

calavera
ya arkadaşlar,

4. torbadan girmiş bi takımız. 3. torba takımını evimizde yenmeye oynamayacaksak ne anlamı var şampiyonlar liginde oynamanın?

ALDENİRO
cska düz oynayan bir takım alman ekolüne daha yakın futbol oynuyorlar.maçın her dakikası ciddi oynamalıyızve sabırla.iyi oyun beklemiyorum.

Cafer Bulur
01.11.2011, 21:08
Yarinki mac ancak macin bölümlerine riske edilebilir.

Ilk yarida geriye düsersek maci cevirecegimize sen inaniyormusun?

h@msi61
01.11.2011, 21:08
ya arkadaşlar,

4. torbadan girmiş bi takımız. 3. torba takımını evimizde yenmeye oynamayacaksak ne anlamı var şampiyonlar liginde oynamanın?

3. torba takimini evimizde yenemedik, CSKA 2. torba takimi.

ALDENİRO
01.11.2011, 21:09
alan ilk 11 de başlamasın nolur.eksik başlayalım daha iyi.

Harun Karadeniz
Zor maç olacak, inşallah kontra atak silahlarına kafamızı dayayıp tetik düşürmelerini beklemeyiz.

Cafer Bulur
ya arkadaşlar,

Cska 2.torbadan girdi,lille degil.

Ayrica sadece isme bakmak dogru degil,su anda cska interden daha formda bir takim.

ALDENİRO
01.11.2011, 21:10
zokoro tam bir ön libero oynasın ileri hiç çıkmasın bence kilit nokta burası.

Semih Kırsüleymanoğlu
01.11.2011, 21:10
arkadaslar konu disi olucak ama benim bi sorum olucak.
Ahmet Agaoglu benim benim sevdigim bir kisilik. Iyi bir Trabzonsporlu diye biliyorum kendisini. Trabzonsporda da üst düzey yöneticilik de yapti.
Fakat benim bir arkadasim Ahmet Agaoglunun Besiktasli oldugunu söylüyor ve sikca Haber1903 sitesine cikiyormus?

Besiktaslilik varmi kendisinde bilen biri?

FC-ST-PAULI-61
01.11.2011, 21:11
Cska kim ya kesinlikle kazanmaliyiz

SEDAT
01.11.2011, 21:13
Ahmet Agaoglu benim benim sevdigim bir kisilik. Iyi bir Trabzonsporlu diye biliyorum kendisini. Trabzonsporda da üst düzey yöneticilik de yapti.
Fakat benim bir arkadasim Ahmet Agaoglunun Besiktasli oldugunu söylüyor ve sikca Haber1903 sitesine cikiyormus?

* Pazar günü beraber kahvaltıdaydık başlığa bakabilirsin :)eğer öyle çok iyi rol yapmıyorsa hepimizden çok Trabzonsporlu ,sen arkadaşına her türlü gideri yap şahidin benim tamamı kardeşim :)

ALDENİRO
01.11.2011, 21:14
Cska kim ya kesinlikle kazanmaliyiz
şampiyonlar ligine katılmış her takımı ciddiye almalıyız.interde bizim için kim bu takım deyip aşağılamıştır bizi herhalde.

Semih Kırsüleymanoğlu
01.11.2011, 21:15
* Pazar günü beraber kahvaltıdaydık başlığa bakabilirsin :)eğer öyle çok iyi rol yapmıyorsa hepimizden çok Trabzonsporlu ,sen arkadaşına her türlü gideri yap şahidin benim tamamı kardeşim :)

bende dedigini yapicaktim ama destikli konusmada fayda var:) Tesekkürler abicim

FC-ST-PAULI-61
01.11.2011, 21:16
şampiyonlar ligine katılmış her takımı ciddiye almalıyız.interde bizim için kim bu takım deyip aşağılamıştır bizi herhalde.
Tamamda kendi Sahamizda oynuyoruz beraberlik yetmez.
Kazanmaliyiz.

gokhan_61_
--------------Tolga---------------

Celustka----Giray---Glo-----Chech

----------Colman---Zokora-------

----Halil-------Adrian----Henrique---

--------------Burak---------------

Bu kadroyla cikalim cskayi yeneriz.

böyle cikalim 2-0 yeneriz :meşale2:

bangkook_61

Ali Ağaoğlu arkadaşının bahsettiği.

ALDENİRO
01.11.2011, 21:17
Tamamda kendi Sahamizda oynuyoruz beraberlik yetmez.
Kazanmaliyiz.
bence de ama ciddi ve sabırlı oynamalıyız.

ALDENİRO
01.11.2011, 21:18
böyle cikalim 2-0 yeneriz :meşale2:
kadroda sorun yok.asıl olan ciddi ve sabırlı oynamak.

vatandas61
01.11.2011, 21:21
bu gurup cekildiginde en cok interden cekiniyordum onu yendik. Ama gördük ki moskova cok iyi ve formda bir takim.
Suanda da grubun favori takimi. Evimizde inter ve deplasmanda lille maclarindan fazla cekinmiyorum ama bu mac cok önemli.
Ama illa galibiyet diye saldirip kaybetmemiz lazim. Yenemeyeceksek yenilmeyelim yine iyidir.

Numan Yerlikaya
01.11.2011, 21:21
Burak Defans Arkasına Çok Sarkacak Ben En Az 1 Gol Bekliyorum.

vatandas61
01.11.2011, 21:22
Ali Ağaoğlu arkadaşının bahsettiği.

ali agaoglu ahmet agaoglunun agabeyi oluyor yanilmiyorsam. Eminmisin ali agaoglu oldugundan, o adam insaatci

Berat Akçay
01.11.2011, 21:22
Sabır ...Herkes sabretmeli.Zevkli maç olacak gibi Burak'ta gelince

evonon
01.11.2011, 21:23

Bence komik olmuş biraz

Koray10
01.11.2011, 21:33
simdiye kadar 1.700 bilet satilmis cok az cok..sanki hergün sampiyon liginde oynuyoruz..

Furkan S.
01.11.2011, 21:35
maçı kim anlatacak bilen varmı

Numan Yerlikaya
01.11.2011, 21:36
maçı kim anlatacak bilen varmı

Star Tv Spikeri Cem Yılmaz

yorumsuz6117
01.11.2011, 21:36
Alanzinho 11 başlarsa izlemeye gerek yok..

Furkan S.
01.11.2011, 21:38

benfica maçını anlatan adammı

Cafer Bulur
01.11.2011, 21:38
simdiye kadar 1.700 bilet satilmis cok az cok..sanki hergün sampiyon liginde oynuyoruz..
Gercekten öyle,taraftarin ilgisizligine anlam veremiyorum.

Bircok taraftar gruplari var,bu sekilde tribünde homojen bir yapi olusmuyor.

Herkes ayri telden caliyor,takimi atesleyemiyorlar.

Yarin tribünler dolsa bile hep bir agizdn destegi yine göremeyebiliriz.

Numan Yerlikaya
01.11.2011, 21:39

O Sabri Ugan Deilmiydi Tam Hatırlayamıyorum Olabilir

Fatih ÇOLAK
01.11.2011, 21:40

Evet o...Bugün ki konuşmalarından anladığım adam Paulo Henrique'ye hayran kalmış :)

SEDAT
01.11.2011, 21:41

* Kardeşim herkes işini yapsın ne işi var Cem Yılmaz'ın bizim maçta o gitsin GORA felan çeksim ne bileyin standup yapsın yahu :p :)

Koray10
01.11.2011, 21:45
Gercekten öyle,taraftarin ilgisizligine anlam veremiyorum.

Bircok taraftar gruplari var,bu sekilde tribünde homojen bir yapi olusmuyor.

Herkes ayri telden caliyor,takimi atesleyemiyorlar.

Yarin tribünler dolsa bile hep bir agizdn destegi yine göremeyebiliriz.

yeni stat neyimize...ondan sorna biz her yer trabzon...n....trabzon.gel stata öyle konus...:mad:

Fatih ÇOLAK
01.11.2011, 21:46
* Kardeşim herkes işini yapsın ne işi var Cem Yılmaz'ın bizim maçta o gitsin GORA felan çeksim ne bileyin standup yapsın yahu :p :)

Abi forumu, sonu engellenemez bir kaos ortamına sokmak üzeresin :D

Mustafa AYDIN
01.11.2011, 21:46
Tarihi maçta Tarih yazarız inşAllah.

Numan Yerlikaya
01.11.2011, 21:47

Hehe....:p