PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 4.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 C.Moskova

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Murathan
29.10.2011, 14:29
Tolga

Celustka Giray Glowacki Cech

Zokora Colman

Halil Adrian Henrique

Burak

Tahir61
29.10.2011, 14:35
3-2 alicaz insallah

Fatih Özkan
29.10.2011, 14:53
Aklım hep bu maçta...
Ligin tadı yok, sonunda ne olacağı belli değil...
Gruptan çıkmamız gerek...

Full HD
29.10.2011, 14:55
Zor mac olacak.Orta sahamiz saglam olmali yoksa koridor olur ve gerisini siz düsünün.Orta saha cok ama cok kosmali ve hic acik alan birakmamali!

Mert Özsarı
29.10.2011, 14:58
Bu macı kesinlikle yenmemiz lazım. Şampiyonlar liginde hedefimiz devam etmesi icin mutlaka almalıyız.

oeince
29.10.2011, 15:00
bu maçı alıcaz başka yolu yok!

TheDayAfter61
29.10.2011, 15:04
İyi bir futbolla iyi bir skor şahane olur.
Benim 11'im böyle olurdu.

Tolga

Aykut Zokora
Colman

Henrique(Tamamen İyiyse) Halil

Burak

yatmaztara
29.10.2011, 16:43
en önemli maçımız inşallah kazanacağız

inadina61_08
29.10.2011, 16:47
Bu arada az önce tv de söylediler inter'in kalecisi de sakatlanmış bizim maça yetişemez miş..Keşke Liillie maçından sonra sakatlansaydı bari yenilmesinler dimi.

Ogün YAZICI
29.10.2011, 16:48
tolga
celustka giray glowacki cech
serkan zokora colman
burak xxxx adrian ....... 11. adam muhtemelen halil olur. ama sağlam bir henriqueyi tercih ederdim...

Fatih Öztürk
29.10.2011, 17:34
Antep mantep hikaye.akıllar bu maçta.yeneceğiz inşallah.

Hürgün Aygün
29.10.2011, 22:15
4 gün nasıl sabredicem bilmiyorum.:) Takımın çok iyi motive olması lazım bu maça...

Ogün YAZICI
29.10.2011, 22:27
tarihimizin en önemli maçı...futbolcular bunun farkında, şehir bunun farkında.hiç yaşamadığımız türden bir atmosfer olabilir.inşallah maç sonrası sevinen biz oluruz...

tsloner
29.10.2011, 22:39
burada yazmisda arkadaslar, cska son 14 deplasmanda rusya'da 5 gol yemis. Adamlar deplasmanda daha iyi alan kapatmakta berezuski kardesler iyi. Asil acik oyunu iyi oynayamiyorlar. Yani burak yilmazdan once orta alanda cok kontrollu olmak lazim hele alan, colman filan dalga gecerse cska forveti hemen cezayi keser. Beraberlik onlarin avantajina ama bizede cok seyi kaybettirmez onun icin deli gibi saldiracagimizi hic zannetmiyorum.Cska defansini zorlamak icin kanatlardan hizli sifira inmek lazim duzenleri dagilinca sacmalamaya basliyorlar ama onu kim yapacak serkan balci mi?

sametaydin
29.10.2011, 22:47
Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Serkan-Zokora-Colman-Halil-Henriqe-Burak

Ahmet F. Zengin
29.10.2011, 22:55
Tolga

Zokora Colman

Halil Adrian Henrique

Burak

Bu Kadro Çıkar Yüzde 80.

Ama Serkan ? Umarım Oynamaz.

Mustafa Umut
29.10.2011, 22:58
Her ne kadar çıkmayacağını bilsem de gönlümden geçen 11 şu şekilde;

_____________________BURAK__________________
HENRİQUE________________________________HALİL
___________ADRIAN___AYKUT___COLMAN_________
CECH_________________________________CELUSTKA
___________ZOKORA________GİRAY______________
___________________TOLGA_____________________

Dounbia'nın hakkından ancak Zokora gelir diye düşünüyorum. Milli takımda stoper olarak görev yapıyor sanırım Zokora, bu yönden de yabancı değil. Hızı ve mücadeleci yönüyle Doumbia ve Love ikilisini durdurabilir..

Eren Karaahmetoğlu
29.10.2011, 23:01
Serkan hakkında biraz fazla önyargı oluştu. Bugün ofanstaki eksiklikleri dışında çok çok istekli ve verimliydi.

Tarihimizin en önemli maçlarından birine çıkıyoruz. Zokora dinlendi, Burak dinlendi. Heyecan şimdiden başladı. Moraller de yerinde. Daha ne olsun, gelsin galibiyet. Uyuma Trabzon, tribünler de ful ve maçın içinde olmalı.

------------------Tolga------------------------

Serkan------Giray------Glowacki-------Celustka

------------Zokora------Colman---------------

-------Halil----------------------Adrian--------

------------Burak------Henrique---------------

Necmi6161
29.10.2011, 23:02
ortasahada colman zokora aykut , ileride halil henri burak duruma göre adrian alanzinho .

böyle bir kadroyla çıksak.

aykut oynamalı .

yorumsuz6117
29.10.2011, 23:05
Fena kontraya çıkıyorlar erken gol bulamazsak işimiz zor.. yersek yine farka gidebilir çeviremeyiz..

Cafer Bulur
29.10.2011, 23:05
Tribünler dolmali ve cayir cayir yanmali.

Gerisi kendiliginden gelecektir.

Mustafa'
29.10.2011, 23:10
Hadi Fırtınam esmenin zamanı geldi !

apachi61
29.10.2011, 23:15
Bu mactan umudum yok ama 8 puan yeterliyse gruptan cikma adina kotu durumda ki interi evimizde yenebilecgimizi dusunuyorum cunku hic parlak degil durumlar son olarakda lille deplasmanindan alinacak bir veya uc puan bizi ust tura cikartir herkese gore favori inter ama ben cska yi daha guclu ve diri goruyorum bu mactaki maglubiyet bizi sonuncu yapmaz aksine kamcilar ve gruptan cikma sansimiz daha artabilir yeterki lille yenilmesin intere 2. Kez cok sanssizlar cunku

DeAgLeMaNyAq
29.10.2011, 23:28
Garip ama taktiksel anlamda maçın kaderi tek oyuncunun elinde. O kişi de Serkan Balcı. Ya önceki şampiyonlar ligi maçlarındaki gibi kontrollü bir oyun tercih edip Serkan Colman Zokora üçlüsüyle oynayacağız ya da Serkan'ı kesip Adrian, Halil, Burak ve Henrique dörtlüsüyle risk alacağız. Açıkçası Şenol Hoca'nın ikili orta saha ile başlayacağını pek düşünmüyorum. O yüzden Adrian veya Henrique ikilisinden biri yedek başlayıp, oyunun durumuna göre ikinci yarıda oynayabilir...

ağasarlı emre
29.10.2011, 23:28
işimiz zor haydi bakalım

güneyli
29.10.2011, 23:31
Abooooov maçın kralına geldik....Bütün consantre bu maça...Allah utandırmasın...Dostlar sevinsin düşman çatlasın...

h@msi61
29.10.2011, 23:34
Tolga-Celustka-Giray-Glo-Cech-Serkan-Zokora-Colman-Halil-Henrique-Burak 11'inin cikmasi beni mutlu eder bu macta...

ahamitokutan
29.10.2011, 23:34
böyle oynayacaksa adrian oynamasın.yok ilk cska maçındaki gibi olacaksa oynasın :)

Cafer Bulur
29.10.2011, 23:36
Tolga-Celustka-Giray-Glo-Cech-Serkan-Zokora-Colman-Halil-Henrique-Burak 11'inin cikmasi beni mutlu eder bu macta...
Bende bu ilk 11 den yanayim.

Maci ne kadar uzun bir süre golsüz götürebilirsek bizim icin kardir düsüncesindeyim.

Hasan61
29.10.2011, 23:40
Tarihimizin en önemli maçı.

oeince
29.10.2011, 23:41
---------------------------Tolga--------------------------
Celustka---------Giray-------------Glowacki----------Cech
--------------------Colman-------Zokora------------------
Halil-----------------------Adrian-----------------Henrique
---------------------------Burak--------------------------

Yardım et ya Rab!

oeince
29.10.2011, 23:44
şenol hoca halili sola, serkanı sağa alıp, henriqueyi skora göre oyuna ikinci devre sokabilir.

navarro
29.10.2011, 23:45
Burak Reyizzzz

tahirdemir
29.10.2011, 23:46
Arkadaşlar çok acil yardım!! Biletix'ten bu mac için bilet almaya çalıştığımda taraftar kart istiyor. Taraftar kart başvurusu yapsam yine biletixten ödeme sonunda bana kart no ve pin verebilir mi yoksa teslimat gerçekleştikten sonra mı bu bilgiler aktifleşiyor ?

Hürgün Aygün
29.10.2011, 23:49
Arkadaşlar çok acil yardım!! Biletix'ten bu mac için bilet almaya çalıştığımda taraftar kart istiyor. Taraftar kart başvurusu yapsam yine biletixten ödeme sonunda bana kart no ve pin verebilir mi yoksa teslimat gerçekleştikten sonra mı bu bilgiler aktifleşiyor ?
Sakin olun.:):)
Taraftar kart olayı sadece bugün için geçerliydi.Avni Aker'deki maçlar için satışa çıkan ilk gün biletler sadece taraftar kartı olanlara satılıyor yani yarından itibaren biletinizi alabilirsiniz gerek yok taraftar karta felan...:)

tahirdemir
29.10.2011, 23:50
Sakin olun.:):)
Taraftar kart olayı sadece bugün için geçerliydi.Avni Aker'deki maçlar için satışa çıkan ilk gün biletler sadece taraftar kartı olanlara satılıyor yani yarından itibaren biletinizi alabilirsiniz gerek yok taraftar karta felan...:)

00.00'dan itbaren alabilecez yani ? Zaten biletix'den taraftar kart formunda da sıkıntı var sanırım adres bilgilerini girmeme rağmen doldur diyor anlamadım. Neyse bilgi için çok tşk. renktaş bu maçı kaçırmamam gerek...

Mert
29.10.2011, 23:55
İlk maç da bir ara rus ruletine dönmüştü. Yine bol pozisyonlu bir maç bekliyorum.
Rulet onların icadı belki ama bu sefer kazanan biz olalım.

Burak ve Zokora'nın dinlenmiş olması, Burak'ın ilk Ş.Ligi maçı olması avantajımız...

FC-ST-PAULI-61
29.10.2011, 23:56
Bu Mac 3-2 biter.

mit_o
29.10.2011, 23:58
---------------------------Tolga--------------------------
Serkan---------Giray-----------Celustka---------------Cech
--------------------Colman-------Zokora------------------
Halil-----------------------Adrian-----------------Henrique
---------------------------Burak--------------------------

mit_o
29.10.2011, 23:59
vagner love ve doumbia'yı tutalım her türlü deviririz bunları her türlü !
bu maçı alırsak 2. olarak çıkma şansımız yüksek olur onun dışında anca 3.olarak avrupa ligine kalırız...

crazyman_61
29.10.2011, 23:59
sonunda en ideal kadromuzla sahada olabileceğiz

Oğuzhan
30.10.2011, 00:02
Burak ve iyi bir Henrique ile gol atarız bunlara rahat. Arka tarafları çok kötü, fakat öndeki adamlara top gelmemesi gerekiyor. Bu yüzden topun bizde kalması lazım.

yaranozlu
30.10.2011, 00:22
tolga
celutska giray glowacki cech
zokora colman
halil adrian henrique
burak

başka bir 11 düşünmek istemiyorum, hele hele alanzinholu ve serkanlı 11 aman yani. sonradan duruma göre değerlendiririz. kesin galip gelmeliyiz ki kalan maçlarda kafamız rahat oynayalım. love ve dombia mıdır nedir, bir de ortasahada hızlı bir çocuk vardı, sonradan çıktı oyundan. bu adamlara dikkat, başka bir esprileri yok zaten.

oğ 61 efsanesi
30.10.2011, 00:25
Arkadaşlar, Burak deyip durmayalım.Takım olarak iyi oynamazsak bizi hiçbir oyuncu tek başına kurtaramaz.

ibrahim
30.10.2011, 00:29
Tolga
Celustka Glowacki Giray Cech
Serkan Colman Zokora
Adrian
Halil Burak

ilk 11i ile cikmazsak bende bir sey bilmiyorum. :)

denizlisporlu
30.10.2011, 00:36
Belcikadan selamlar onumuzdeki hafta memlekete gidecektim mac haftasina denk geldigi icin once trabzonda maci izleyip denizliye gidecem inter milan macini gitmistim trabzon kazanmisti insallah bu mactata kazanir. Trabzonda yasayan arkadaslar mac gunu trabzonda dolaşan denizlispor formalı bir genç gorurseniz o benim.

Hasan Habip Özbay
30.10.2011, 01:00
fenerlileri üzme zamanıeb lkide son yılların en ömenli maçı benim içinde kazanırsak değeri çok büyük olacak ve kazanırız ada

jetair
30.10.2011, 01:08
http://img607.imageshack.us/img607/4017/championsleagueg.jpg

http://img845.imageshack.us/img845/3563/cskakova.jpg

Cafer Bulur
30.10.2011, 01:23
Ridvan dilmen i hic sevmem ama Trabzonspor icin moskova maci inter macindan daha zor gececek derken hakli.

Umarim futbol sansi yanimizda olur bu macta,mükemmel oynasak bile kazanamayabiliriz.

Ceyhun Dündar
30.10.2011, 01:28
Zor ve en önemli maç...
Allah yardımcımız olsun...

Fatih Özkan
30.10.2011, 01:31
Burak burak deyİp durmayin lÜtfen.tamam İyİ topÇu gol makİnesİ ama her top ona atiliyor atsin yanİ..acimsiz olacaĞim ama kusura bakmasinlar.antlaya maÇinda tam ayaĞina top atilmiyor dİye el kol hareketlerİ yapti,koŞmadi,basmadi ve kÜskÜn davrandi.bence azcik Öz eleŞtİrİ yapmasi lazim.İnanin brozek bİle bugÜn antep maÇinda ondan daha Çok baski yapti.burak lÜtfen erken havaya gİrme.medya gazliyor,taraftar gazliyor gelme gaza..

Fatih Özkan
30.10.2011, 01:35
Ayrıca sayın yöneticiler..ne yapın edin ve lütfen taraftarı bu maça çağırın kampanya yapın.utanıyorum boş koltuklar görünce.Avrupada en ucuz şam.ligi maç bileti 80 avro..bizde 100 tl oldu diye kıyamet koptu.fiyatı indirdi yönetim bakalım ne olacak.taraftar taraftarlığını göstersin.bilet fiyatından şikayet edenler kombine alsaydı ya.koca sezonu 300 tl ye izlemediler şimdi cart curt ediyorlar..
Ayrıca şu maçlara artık formayla gelelim.Stad rengarenk olmasın..forma giysin artık herkes.uyuz oluyorum her taraf rengarenk ama bordo mavi değil,renk cümbüşü var ayıp ya..

Fatih Özkan
30.10.2011, 01:37
AYRICA BU MAÇ NEDEN ÖLÜM KALIM MAÇIYMIŞsinir oluyorum buna.csk bizi yendi sayalım.eee diğer 2 maçını alacağı garantimi?biz onu yendik sayalım bizimki garantimi?Tek bildiğim korkmadan hemrige ve burak ikilisi bu maçta oynatılmalı ilk 11 de.O berbat moskova defansını kesin parçalarız.korkmayalım yeter..lille bunlara 2 tane attı 5 tane net kaçırdı.

Fatih Özkan
30.10.2011, 01:39
DOMBİA VE WAGNERE ÖNLEM ALDIKMI moskova makinesi çalışmaz, durduralım yeter..2 siyaha el koydukmu bakın gecemiz nasıl bembeyaz oluyor..HAYDİ TRABZONSPORUM..

Haktan Tonyalı
30.10.2011, 02:02
cska moskovaya karsı oyunu gerıde kabul ederek baslamasak illede gol atacaz dıye saldırırsak yıne husran yasarız...insallah alnımızın akıyla cıkarız..

matrix5782
30.10.2011, 02:13
Kilit Maç, Anahtarı Ruslarda !!!

Koray10
30.10.2011, 02:22
stat full cekmeli

Emirhan Yazıcı
30.10.2011, 02:26
Şuni Soyliyeyim Bu Macdan Galip Ayrılıcaz Ve Dualarımız İnterin Kazanmasında....

reisoğlu61
30.10.2011, 03:09
bu maci alirsak büyük ihtimalle inter ve lille maclarindan iki puan yeter en azindan ikincilik icin

6Şafak Aydın1
30.10.2011, 03:45
bu maci alirsak tamamdir sl

sessizkral_1
30.10.2011, 03:45
bu maci alirsak büyük ihtimalle inter ve lille maclarindan iki puan yeter en azindan ikincilik icin

Neye göre hesap yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence bu maçı alırsak %90 çıkarız.

6Şafak Aydın1
30.10.2011, 03:46
DOMBİA VE WAGNERE ÖNLEM ALDIKMI moskova makinesi çalışmaz, durduralım yeter..2 siyaha el koydukmu bakın gecemiz nasıl bembeyaz oluyor..HAYDİ TRABZONSPORUM..

bunlari durduramayiz makineyi nasil durdurcan, gomez gibi ,goller lazim yani Burak oynamasi lazim

Tolga Kurt
30.10.2011, 03:49
Beyler benim düşüncem CSKA ile İnteri Burada yenicez lille yenilicez deplasmanda..

Sefer A.
30.10.2011, 03:54
Beyler benim düşüncem CSKA ile İnteri Burada yenicez lille yenilicez deplasmanda..

bence cska ile berabere kalip inter'i yenip lille'e yenilip 2. bitirecez :)

6Şafak Aydın1
30.10.2011, 03:20
bu firsat kacarmi ya cskayi yenersek isimiz garanti gibi olur

onur_alabuga_61
30.10.2011, 03:32
cska yı yendikmi uefa garanti olyo ama cl için net değil diğer maçlardaki performansımz önemli ama bu maçı almamız şart

SALDIRAY
30.10.2011, 05:12
CSKA yı yenersek İnter Lille'ye çakarsa iş biter.

7 puana çıkıyoruz. Lille ile 5 puan fark kalıyor kalan 2 maçta.. Lille bizi ve CSK yı yenmek zorunda kalıyor. Bizi yenerler ama csk uefa ya gitmek için canla basla oynar lilleden puan koparabilir.:) Yada biz işi sansa bırakmicaz önce csk yı sonrada lille beraberliği :) Ver elini 2. tur

Sefer A.
30.10.2011, 05:12
.................................Tolga
Serkan....Mustafa.........Giray........Glowacki... ...Celustka
...........................Zokora......Colman
Halil..............................Burak.......... .............Henrique

Sefer A.
30.10.2011, 05:14
.................................Tolga
Serkan....Giray............Zokora........Glowacki. .....Celustka
...........................Colman...Adrian
Halil............................Burak............ ...........Henrique

hasancebi81
30.10.2011, 05:59
------------------Tolga------------------------

Serkan------Giray------Glowacki-------Celustka

-----------------Zokora-----------------------

------------Aykut------Colman----------------

--Halil----------------------Henrique(Adrian)---

-------------------Burak----------------------

Boyle ebir kadro kurarsak yenilmeyiz gibi geliyor bana. Dumbea ve Love cok hizli ve guclu adamlar, Giray ve Glo cok yavas kaliyor. Zokora stoperlerin arasina kadar girerek kademe yaparsa adamlarin araya atacagi toplari ve adamlari :)) keser. Zaten orta sahadan gelirken Colman ve Aykutu gecene kadar yeterince yipranacaklardir. Gecselerde Giray Glo biraz daha yordugunda kalanlar Zokora icin ekmek peynir gibi olur ve hepsini toplar gibi geliyor bana.

Tabi simdi 3 onlibero oldu, bukadar defansif takim dogrumu diyeceksiniz ama CSKA ya karsi hucum takimi cikarmak bence cok yanlis bir karar olur. Antalya ve gecen sene Manisa macindaki ve hatta CSKA ilk mactaki husrana ugrariz. Kontrollu savunma yonu agirlikli bir kadro ile, duran toplardan yada hizli hucumlardan gol aramamiz lazim. En azindan yenemiyorsakta yenilmememiz lazim.

Oyunun gidisatina gore Adrian - Aykut, Alan - Aykut, Halil - Serkan, Henrique - Alan degisiklikleri olabilir. Tabi ben Henriquenin tam iyiesip ilk 11 de cikacagini dusunuyorum. Gucune ihtiyacimiz var. Yine Alanzinho filan olursa ortasahada adamlar mac boyu yerde surundurur bizimkileri. Avrupada oynuyorsan gucu olacaksin. Ayakta duracaksin.

Ogün YAZICI
30.10.2011, 08:43
maraton fiyatları 50 tl ye çekilmiş.biletlerin maç gününe kadar biteceğini düşünüyorum.kapalı 150'den başlıyor orda boşluklar olabilir ama oranın varlığı yokluğu belli değil zaten.neyse şimdiden maçı yaşamaya başladım içimde.müthiş bir baskı kurmalıyız.ayrıca taraftar şunu bilmeli lille maçından çok farklı olacak.o maçta gol atmak çok zordu ama bu maçta her an skor bulabiliriz gerçekten savunmaları kötü...

Cem Erginay
30.10.2011, 08:56
.......................tolag...................... ...........
celustka...........giray........glowackhi......... ..cech
halil..........zokora........colman............adr ian
.........................hengrique................ ..........
............................burak................. ...........

Cem Erginay
30.10.2011, 09:01
cska maçını alırsak bu iş allahın izniyle tamamdır. çünkü lille interi yenemez. o maç berabere biter bizde cska yı yenersek daha süper lider oluruz o hafta. içerde intere yenileceğimizi düşünmüyorum. allah yardımcımız olsun. şenol hoca inşllah inat edip yine alanzinho ile başlamaz. 60 dan sonra girsin oyunun gidişatına göre. cska savumnmasını yarar geçer inşallah

ANIL
30.10.2011, 10:03
Tarihimizin avrupadaki en önemli maçı

Mesut AKYILDIZ
30.10.2011, 10:14
Biletimizi aldık çok şükür maç oldukça çekişmeli geçecek ama mutlaka çok dikkatli oynamalıyız rakip yapılacak en ufak hatayı affetmeyecek cinsten oyunculara sahip...

zafercalikoglu
30.10.2011, 10:19
tribünlerde boş yer olmayacaktır inşallah,müthiş taraftar desteğimizle bu maçtan 3 puanı aldıkmı uefa kesin garanti arkadaşlar,
hadi hayırlısı ...

seçuk
30.10.2011, 10:31
Ersun hocayla 2008 deki kadroyu bi dusunun arkadaşlar.

Serkan Song Egemen Cale

hüseyin Selçuk

Colman

burdan yola cıkarak Hüseyinin yerine Aykut Selçukun yerine de Aykutu dusunsek ön tarafta da daha ofans oynayabilecek Colman. Hatırlayın o sene takımımız muthiş futbol oynuyordu. Acaba boyle bi dizilim denenemez mi hem orta saha daha saglam olur hem de Colman daha rahat ileri destek olup gol-asist sayısını arttırır. Tabi bu Csk macında denenmesin de ilerde iyi bir alternatif olbilir.

tturan
30.10.2011, 10:33
Ersun hocayla 2008 deki kadroyu bi dusunun arkadaşlar.

Serkan Song Egemen Cale

hüseyin Selçuk

Colman

burdan yola cıkarak Hüseyinin yerine Aykut Selçukun yerine de Aykutu dusunsek ön tarafta da daha ofans oynayabilecek Colman. Hatırlayın o sene takımımız muthiş futbol oynuyordu. Acaba boyle bi dizilim denenemez mi hem orta saha daha saglam olur hem de Colman daha rahat ileri destek olup gol-asist sayısını arttırır. Tabi bu Csk macında denenmesin de ilerde iyi bir alternatif olbilir.

Forveti unutmuşsun Gökhan Ünal ve Umut Bulut; iki saç baş yoldurma adamı. Onların yüzünden başımda saç kalmadı.

seçuk
30.10.2011, 10:37
Forveti unutmuşsun Gökhan Ünal ve Umut Bulut; iki saç baş yoldurma adamı. Onların yüzünden başımda saç kalmadı.

Yok kale ile forveti yazmadım cunkuu konumuz o deil. Orta saha kurgusundan bahsediyodum daha çok.

Atakan
30.10.2011, 11:08
Büyük ihtimal böyle çıkacağız. Alanzinho, Henrique, Aykut ve Pawell gibi hamle şanslarımız da olacak bu sefer.
Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
Serkan-Zokora-Colman-Halil
Adrian
Burak

worldmaster
30.10.2011, 11:22
Ortayı Aykut'la üçlemeliyiz diye düşünüyorum. En önemli nokta ilk yarı maçı gol yemeden tutmak CL maçlarında. Ki Aykut son derece basit oynuyor. Serkan gibi kendi etrafında bi defa dönmeden pas atmayan birini oynatacağıma kes-ver yapan Aykut'u oynatırım. Böyle oyuncular çok kıymetlidir de değerini bilemiyoruz maalesef elimizdeyken.

Ama Şenol Güneş'i tanıyorsak çıkacak 3'lünün Serkan-Colman-Zokora olacağına adım gibi eminim. Bu üçlüyle Serkan yine tüm hızlı hücum girişimlerimizi mahvedecektir. Bu inat ve takıntılarını yenebilse Şenol Güneş çok daha kaliteli bir teknik adam olurdu dünya sahnesinde...

İleri 3'lüde de yine büyük ihtimal Halil-Adrian-Burak olacak. Henri'yi ikinci yarı denemek daha iyi olacaktır. Ki öyle yapacağına da eminim Hocamızın. Hem Adrian'ın ikinci devre yaşadığı düşüşü hem de Henri'nin maç eksiğini bu şekilde yamayabiliriz.

Defans hattında ise her yer problemli. Umarım iyi bir gecede oluruz takım olarak yoksa Defans hattımız komple el bombası vaziyetinde. Ligin belkide en vasat bek oyuncularına sahibiz. Hiç ileri çıkmıyorlar. Temel görevlerinden bi haberler. Bindirme denen aktiviteden haberleri yok. Yahu insan merak ediyor kim nasıl yetiştirdi bunları. Hani bazen Türk altyapısına laf atıyoruz ki son derece haklıyız ama yabancılarda da aynı problem var. Bu noktada transfer komitemizi de kutlamak gerek nereden buluyorlar böyle hücum yönü sıfırın altında olan adamları anlamak güç.

Umarım hayırlı bir sonuç ve skorla ayrılırız CSKA maçından. Sakatsız,cezalısız bir gece olması dileğiyle...Allah yardımcımız olsun!

magicyattara
30.10.2011, 11:26
Dün akşam ki Antep maçı sonrası Şenol Güneş,çok tempolu oynayacağız dedi..anladığım kadarıyla görülmemiş bir tempo ve mücadele koyacak ortaya takım..dört gözle beklediğimiz bir maç..eksiğimiz yok..inşallah güzel bir oyun ve güzel bir skorla çıkacağız sahadan..gol atacağız dedi Şenol hoca..
Sanırım tüm takım bu maçı bekliyor..haydi uşaklar bu maçta taktik olmaz..Ahmet Suat'ın "faroz-ayasofya" taktiğiyle oynayın ve bu maçı alın..

pReN@_61
30.10.2011, 11:26
Müjde!

Burak'sız ne yapacağı merakla beklenen Trabzon, Antep'ten zaferle ayrıldı. Grip olduğu için forma giyemeyen tecrübeli forvetin ise CSKA'ya karşı oynayacağı bildirildi.
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/10/29/fft1mm1543506.jpg
Süper Lig’de son haftalarda kendisinden beklenen performansı gösteremeyen Trabzonspor, oldukça formda olan
Gaziantepspor karşısında galibiyete son dakikalarda attığı golle uzanmasını bildi. 2 hafta sonra tekrar ligde 3 puanla tanışan Bordo-Mavililer’de 11 gol atan Burak Yılmaz, Pawel Brozek ve Celutska dışında ilk kez başka bir futbolcu; yani Halil Altıntop, rakip fileleleri havalandırmayı başardı! Gribe yakalanan ve teknik direktör Şenol Güneş’in bu sebepten kadroya almadığı Burak’ın yokluğunda zorlanması beklenen Karadeniz temsilcisinde elde edilen galibiyet, herkesi çok memnun etti.
İki sevinç birden...
Bir tarafta kazanılan zaferin sevinci yaşanırken, diğer tarafta Burak’tan gelen sevindirici haber, camianın yüzünü güldürdü. Karadeniz ekibini adeta bu sezon tek başına taşıyan Milli futbolcunun, çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’ndeki CSKA Moskova karşılaşmasında oynayacağı öğrenildi.
Ondrej Celutska geçit vermedi
Bordo-Mavililer’in bu sezon kadrosuna kattığı tecrübeli futbolcu Ondrej Celustka, dün savunmadaki görevini eksiksiz yerine getirdi. Mücadelede Bordo-Mavililer’in savunmasının sağında görev yapan Celutska, Gaziantepspor’un atak oyuncularına karşı kendi bölgesini başarıyla savundu. Fazla hücuma çıkmayan ve
yerini kaybetmemeye çalışan Celutska, ikili mücadelelerden de üstünlükle çıkmasını bildi.

pReN@_61
30.10.2011, 11:27
....................

Erbay
30.10.2011, 11:37
Tempolu oynayacak halimiz yok gibi oynarsak çok şaşırır ve acayip sevinirim :) Çok gömülerek oynamaya başladık, açıldığımız anda CSKA'ya pozisyon veririz. Ligde bile artık topa sahip olma oranlarında üstün olamıyoruz. Ki Şenol Güneş geldiğinde topa rakibinden fazla sahip olan, pas yapan bir takım oluşturmak istediğini söylemişti. Sonra gittikçe bu özelliklerimizi kaybettik, geçen sezon son maçlardan beri kapanıp mucizevi gollerle maç kazanma alışkanlığı edindik. Oyuncular da gidince hepten bocaladık. Bu maçta istisnasız şekilde kanat oyuncuları rakiplerini kovalamalı, orta sahada dirençli ve sert olmalıyız. Lille maçındaki gibi oyuna başlarsak ve o düzeyde oynarsak bu maçta puan almamız bile zor. CSKA'nın forvet hariç bizden hiç ama hiç üstün olmadığını düşünüyorum. Geçen maç çok kolay üstlerine gidebilmiştik. Bunlar aslında hikaye, takım inançlı mücadeleci tempolu şekilde bir oynayabilse her şey hallolacak. Zokora-Aykut oynarsa fuzuli kaçabilir.

Mustafa AYDIN
30.10.2011, 11:37
Antep maçı bu maç için itici bir güç oldu.Tribünler iyi bir desdek verirse bu maçı almamamız için bir neden kalmaz.Kazandığımız takdirde gruptan çıkma şansımız % 99.

Asi Çaykaralı61
30.10.2011, 11:55
taraftarımız ve futbolcularımız maça çok iyi kenetlenmeli tribünlerin desteğinin önemide çok büyük

Dip.Ing.Mag.
30.10.2011, 12:02
........................Tolga..................... .
Celutska...Giray......Glowacki.....Cech
Serkan...Zokora....Colman....Halil
......Burak.......Henrique..........

büyük bir ihtimal bu ilk 11 ile baslayacagiz maca... Serkan yerine Aykut'un oynamasi daha iyi olurdu ama Senol hocanin 11'i bu olacaktir...

CEMEFKER
30.10.2011, 12:12
Kadro şöyle olmalı:

---------------------Burak-------------------

Henrike-------------Adrian--------------Halil

-------------Colman-----Zoko-------------

Cech------------------Giray-----------Celutska
----------------Glo-------------------------

-----------------Tolga-----------------------

Şimdi burda önemli olan gerideki klasik diziliş 4'lüden bahsetmekten çok sağ ve sol kanatlarda gözüken
Halil ve Henrike'nin hem fizik olarak mücadeleleri sonucu takım defansına yapacakları katkı,i
hem de ileriye dönük olarak verecekleri katkıdır. Adrian serbest adam olarak göbekten, sağdan ve soldan ekstra bindirmeler yapabilir.
Burak zaten oranın adamı . (Henrike ilk 11 için hazır değilse yerine Halil, Halil'in yerine Serkan olur.)

bahadır2561
30.10.2011, 12:17
------------------ Halil(Henrique)--------------------

Adrian--------------------------------------Burak---

-----------Colman-----------Aykut------------------

--------------------Zokora------------------------

Cech--------Glowacki--------Giray--------Celustka---

--------------------Tolga---------------------------

Samet Yildirim
30.10.2011, 12:20
----------------Tolga-------------
Celu-----Giray------Glo------Cech
---------------Zokora------------
--------Aykut-------Colman--------
Adrian------------------Halil------
--------------Burak-------------------

Furkan Dündar
30.10.2011, 12:21
Henrique İlk 11 başlamalı

Yunus Emre SEYHAN
30.10.2011, 12:26
Tempolu oynayalım ama Giray - Glo 'nun ortasahaya gelip top yapmasına gerek yok. Bir stoperin ortasahaya gelip oyun kurmaya çalışması güzel birşey ama bizim stoperlerimizin bu yetenekleri sıfırın altında. Hatta Zokora'da geride dursun top kessin, ileri yardırmasına hiç gerek yok.
Yanii Cska maçının 2. yarısında olduğu gibi şuursuzca baskıya hiç gerek yok. Rakip takımın arzuladığı oyun stili de bu.

Ayrıca karamsarlığa hiç gerek yok.

Inter maçında deplasmanda yenildiğimizi, Lille maçında kendi sahamızda 3 puan aldığımızı, Cska deplasmanından 1 puan aldığımızı farz edelim. Yani bize grup maçları başlamadan önce bu 3 maç için 4 puan verseler peşinen kabul ederdik.

fikriliman
30.10.2011, 12:31
çok önemli maç.Pankart fln yokmu?

Hürgün Aygün
30.10.2011, 12:34
Serkan'ı defansın sağına stoperde Celu-Giray'ı oynatsa Şenol hoca orta sahada da Aykut-Zokora-Colman üçlüsü olsa nasıl olur?

Alihan Ertürk
30.10.2011, 12:55
Henrique'yi Alanzinho'da olduğu gibi sonradan oyuna sokarak etkili bir şekilde kullanabiliriz bence.

magicyattara
30.10.2011, 12:55
---------------Tolga--------------

Serkan---Giray---Glowacki---Celustka

-------------Zokora---------------

-------Colman-----Adrian-----

-------------Halil---------

-----Burak------Henrique------

İskender Çakmak
30.10.2011, 12:57
Kontraya cok iyi cikiyorlar. Kesinlikle sabirli oynamaliyiz. Acele yok mac 90 dakika. Bunu futbolculara defalarca soylemek lazim.

Arda'
30.10.2011, 13:07
---------------Tolga-------------
Serkan--Celustka----Giray---Cech
Halil----Zokora----Colman--Adrian
--------Burak-----Henrique-------

Forvetleri hızlı olduğu için Celustka stopere koydum. Glowacki ağır kalabilir.

Alihan Ertürk
30.10.2011, 13:23
Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimizden İnter'in Brezilyalı kalecisi Julio Cesar'ın sakatlığının ciddi olduğu açıklandı.

Atalanta maçında sol uyluk kemiğinden sakatlanan tecrübeli file bekçisi 1 ay sahalardan uzak kalacak. Cesar, Şampiyonlar Ligi'nde Trabzon'da oynanacak maçta da forma giyemeyecek.

Mehmet Cihan Kocaman
30.10.2011, 13:29
--------------------Tolga-----------------------

Celustka------Giray--------Glowacki---------Cech

----------------Colman----Zokora---------------

Serkan--------------Adrian--------------Henrique

--------------------Burak-----------------------

nasıl kadro? Henrique'nin yerine moralli bi halil de olabilir.

İbrahim Gökhun Öztürk
30.10.2011, 13:33

----------------Aykut----Zokora---------------

Halil--------------Colman--------------Henrique

Ahmet F. Zengin
30.10.2011, 13:40
Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimizden İnter'in Brezilyalı kalecisi Julio Cesar'ın sakatlığının ciddi olduğu açıklandı.

Atalanta maçında sol uyluk kemiğinden sakatlanan tecrübeli file bekçisi 1 ay sahalardan uzak kalacak. Cesar, Şampiyonlar Ligi'nde Trabzon'da oynanacak maçta da forma giyemeyecek.

Çok Güzel. Lille Deplasmanında Coşmuştu Trabzonda Coşamayacak .

Ahmet F. Zengin
30.10.2011, 13:41

----------------Colman----Zokora---------------

Serkan--------------Adrian--------------Henrique

nasıl kadro? Henrique'nin yerine moralli bi halil de olabilir.

Halilsiz Bi Kadroya Nasıl Kadro Diye Sorulurmu. Kötüüü.

+ Serkanda Olmasın.

Mehmet Cihan Kocaman
30.10.2011, 13:43
Halilsiz Bi Kadroya Nasıl Kadro Diye Sorulurmu. Kötüüü.

+ Serkanda Olmasın.

gol attı diye mi :D

arahna
30.10.2011, 13:52

guzel ve ideal bir kadro
ancak
hocamiz serkandan vazgecmeyecektir malesef . ayrica henriqe ilk 11 icin yeterli guze sahip mi bilmiyoruz
adrian veya alanzinhonun uretkenligine hep ihtiyacimiz oldu colman bunu yapabilir mi bilmiyorum ama bence daha faydali olur
ilk 11 de henri yerine adrian
aykut yerine serkan olacaktir
duruma gore alanzinho aykut ve henri degisikligi olacaktir

arahna
30.10.2011, 13:53

gol atti diye kendine guveni artmistir tabiki ancak halilin uluslararasi tecrubesi ve caliskanligi oynamasi icin yeterli bence
hatta serkanin yerine sagda oynarsa harika olur

Oğuzhan
30.10.2011, 13:57
Tolga - Cech - Celusta - Glowacki - Giray - Zokora - Colman - Adrian - Halil - Henrique ( Alanzinho ) - Burak budur kadro %100 doğru :D

evrents
30.10.2011, 13:58

Çok iyi bir kadro.Colman ofansta daha fazla etkili olur arapaslarıyla bu kadroyla.Diğer türlü mecburen defansı daha çok düşünüyor.

Ahmet F. Zengin
30.10.2011, 14:13

Hayır. Farkındaysanız 90 Dakika Defansa Yardım Eden Pres Yapan Ayağında İyi Top Tutan Yüreğiyle Oynayan Bir Oyuncu.

FC-ST-PAULI-61
30.10.2011, 14:16
serkan balci oynamaz insallah.

6Şafak Aydın1
30.10.2011, 14:23
neyse fazla büyütmiyeyim 3 ihtimalli mac

bariskaratas
30.10.2011, 14:40

henrique yerine adrian olabilir
ama hoca serkanı keser mi?

Gökhan KAN
30.10.2011, 14:41
Henrique'nin dönüşü çok iyi oldu. Burak ve Henrique rakibe zor anlar yaşatabilir. Zaten Moskova takımı aynı Bjk gibi. Ön tarafla arka taraf birbirinden habersiz maç yapıyorlar.

Murat Erdem
30.10.2011, 15:03
gol yemezsek kazanırız...ilk 60-65 dakikayı inter-lille maçlarında olduğu gibi topun arkasında durarak kontrollü geçirmeliyiz...vatan-millet-sakarya yüklenirsek, cska cezayı keser...son yarım saat, gerekli hamlelerle bir gol atıp...cska ne olduğunu anlamadan maçı bitirmeliyiz...

Sibel
30.10.2011, 15:06
Burak atar 2 gol.:) 3.yü de atarız. 3-0ın intikamı çıkar.

erolizmts
30.10.2011, 15:29
İlk maçtan daha zor bir maç. Moskova'nın kadrosu deplasman mücadeleleri için biçilmiş kaftan gibi. Savunmamızın arkasına atılacak her top bence büyük sıkıntılar yaşatacaktır.

ysfemr
30.10.2011, 15:44
adamlardak, doumbia bıraz insan olsa rahat yeneriz dicemde adam tam bi hayvan love ile isterlerse canavar haline geliyorlar bence ıcerde de oynasak durdur vur denemelıyız cunku biz o savunmaya burak varken illa gol atarız...

angraf
30.10.2011, 15:54

Bu maçı alacaz başka yolu yok.

Telha TANYILDIZI
30.10.2011, 15:58
ölüm alım maçımız bu maçı alırsak yolun sonundaki ışığı görmüş oluruz berabere kalırsak ünitler devam eder ama yenilirsek lille 3. lük maçına çıkarız :)

asimavi
30.10.2011, 16:36
...garip garip gol yemezsek bu maçı alırız....

...adamlarda sadece love ve doumbia danası var bu ikisini marke ettikmi...gerisi sıradan topçular....

...orta saha olarak bariz üstünüz...rusyada ki futbolu oynayalım...yeter....o maçta burak veya iyi bir golcümüz olsaydı ...en az iki gol de biz atardık....

....bu maçın favorisi kesinlikle biziz....belki ilk maçı moskova farklı kazandı ama oyun olarak kesinlikle biz daha üstündük bunu herkes gördü....

Mustafa'
30.10.2011, 16:41
Tarihi bir maça çıkacaz, Allah yar ve yardımcımız olsun.

Mustafa Umut
30.10.2011, 16:50
Serkan yerine Aykut sanki daha faydalı olur. Tecrübesi az ama yinede daha faydalı olabilir.

İstediğim kadro;

---------Henrique-------Burak------------
Halil-------Zokora------Aykut------Colman
Cech-----Glowacki-----Giray------Celustka
------------------Tolga-------------------

Çıkacağını düşündüğüm kadro;

---------Henrique-------Burak------------
Halil-------Zokora------Colman-----Serkan
Cech-----Glowacki-----Giray------Celustka
------------------Tolga-------------------

brushfield
30.10.2011, 16:57
Çok zor maç. Bence beraberliğe oynayıp, kontradan gol aramalıyız. Yanlız adamlar kontradan gol yer mi orasını bilemiyorum.

Alihan Ertürk
30.10.2011, 16:58
Aykut'un üzerinde durulmalı, şans bulmalı. . .

Oğuzhan
30.10.2011, 17:05
Aykut'un üzerinde durulmalı, şans bulmalı. . .

Kayserispor'da sahada 17 yaşında çocuk var.

Ayrıca Bursaspor'da da genç bir isim oynuyordu. Bizde artık Eren gibi oyunculara şans vermeliyiz. Oyuncu kazanmamız gerekiyor, sadece parayı basıp oyuncu almakla başarı gelmiyor malesef. Belediyespor'un transfer politikasına hayranım. Doka diye bir adam almışlar, şu ana kadar oynadığı oyunla 3 tane Adrian eder gözümde.

Bizde aylarca bekliyoruz uyumdu oydu buydu diye.

hodlu
30.10.2011, 18:13
Sen şampiyonluğa oyanayan,Ş.L. oynayan bir takımsın.Öyle 17 yaşında 18 yaşında olan gençleri oynatamassın.Gençleri yavaş yavaş takıma monte edersin ki bence bu ancak gelecek yıl olur.
Ama Brozek denen sahada görünmez adam olan bir polonyalı oynayacağına M.Tosun oynasın, bari bu çocuk koşar seni eksik oynatmaz.Aykut bu takıma yavaş yavaş monte oluyor ki onunda yaşı 24 galiba.

Efendioglu
30.10.2011, 18:15
Trabzonspor tarihinin en önemli maçını inşallah kazanırız...

Alihan Ertürk
30.10.2011, 18:19
http://img521.imageshack.us/img521/5832/adszjk.png

hodlu
30.10.2011, 18:21
Maçı kazanmak zorundayız, hatta grup 2. liği için bu bile yetmeyebilir.Takıma güvenim sonsuz.Ama kaybetseler bile canları sağolsun.
Türkiye liglerinde tarihte 'ilk' kez hafta içi de lig maçları oynanıyor. Trabzonspor düşmanı TFF herşeyi bizim alehimize kullanıyor.Bu da bizim için büyük bir dezavantaj oldu.Ama takım her türlü dezavantaja rağmen yoluna devam ediyor....

Kasım Hilal
30.10.2011, 18:21
Net bir galibiyet bekliyorum...
İnşallah 3-0'ın rövanşı olacak bir skorla ayrılacağız.

güneyli
30.10.2011, 18:24
Wagner denen oyuncu nalçik maçında 75 de kırmızı görmüş...Son maçları olduğu için fizik olarak iyi görmedim..Yalnız dombia denen herifin 10 kişiyle 75 den sonra 3 gol atmasıda ne kadar tehlikeli olduğunun bir kanıtı...Ben dombiayı tutan iyi tutarsa maç bizim diyorum...Adam zorlu ishal olsa bari..

Bordo_MaviM_61
30.10.2011, 18:28
İyi de Doumbia denen arkadaşı adam adamada tutamayız ki ancak alan savunmasıyla birşeyler yapabiliriz:)

Mustafa Umut
30.10.2011, 18:30
İyi de Doumbia denen arkadaşı adam adamada tutamayız ki ancak alan savunmasıyla birşeyler yapabiliriz:)

Her ne kadar çıkmayacağını bilsem de gönlümden geçen 11 şu şekilde;

_____________________BURAK__________________
HENRİQUE________________________________HALİL
___________ADRIAN___AYKUT___COLMAN_________
CECH_________________________________CELUSTKA
___________ZOKORA________GİRAY______________
___________________TOLGA_____________________

Dounbia'nın hakkından ancak Zokora gelir diye düşünüyorum. Milli takımda stoper olarak görev yapıyor sanırım Zokora, bu yönden de yabancı değil. Hızı ve mücadeleci yönüyle Doumbia ve Love ikilisini durdurabilir..

Ben de öyle düşünüyorum..

hodlu
30.10.2011, 18:31
Geride geniş alan bırakıp,ailece hücum edip gol ararsak, bu takım bizi kevgire çevirir.Sabırla oynayıp,geniş alan bırakmadan maçı kazanacağımıza inanıyorum...

Adem Erdoğan
30.10.2011, 18:50
Bu maçta kötü oynamalıyız.

tswonder
30.10.2011, 18:54
Bu maçta kötü oynamalıyız.

İyi oynarsak kazanamayız diyorsun :) Hak vermiyor değilim!

yatmaztara
30.10.2011, 19:32
kazanacağız başka yolu yok

ANIL
30.10.2011, 19:42
...........................................tolga
celustka...............giray.....................g lowacki.............cech
.......................................zokora
........................colman.................... adrian
halil............................................. ..........................henrique
.......................................burak

Bordo_MaviM_61
30.10.2011, 19:47
Acaba Snejder i inter maçında kilitlediği gibi Zoko reis Dombiyi de kilitleyebilir mi?

Bahattin Aydın
30.10.2011, 19:52
Bu maça gitmeyi dört gözle bekliyordum.Ancak Çarşamba günlerim çok yoğun geçiyor ve gidemeyeceğim.3 puanı alan biz olacağız.

Fatih ÇOLAK
30.10.2011, 20:00
Acaba Snejder i inter maçında kilitlediği gibi Zoko reis Dombiyi de kilitleyebilir mi?

Sneijder demişken grubun diğer maçında bana göre şartlar biraz değişti...Inter'in topladığı puanlarda büyük pay sahibi olan Julio Sezar sakat, oynayamayacak...Inter çok kötü durumda, bir darbede Juventus vurdu onlara...Buna karşın Lille çok formda, umarım Inter yener ama çok zor görünüyor...Bizim yenmemiz kadar Inter'in de yenmesi önemli...

fteotdgs
30.10.2011, 20:06
http://img521.imageshack.us/img521/5832/adszjk.png
Bu adam bu takimdan hic forma yuzu gormeden ayrilabilir. Oyle bir transfer ve oyuncu kendisi. Umarim yanilirim.

Emre Bekar
30.10.2011, 21:19
Tarihimizin en önemli maçı.Umarım futbol şansı yanımızda olur...

Necmi6161
30.10.2011, 21:28
barışın antremana çıkması çok çok iyi haber, ligde forma bulmalı, herkezi şaşırtabilir.

trab61
30.10.2011, 21:44
Baris ozbek ciktimi antramanlara??

Eto'o
30.10.2011, 21:47
Baris ozbek ciktimi antramanlara??
evet http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8730-2B9M1W2Y.jpg

Trabzon34
30.10.2011, 22:14
Şenol Hocam "Tarihi bir maça çıkacakmış gibi hazırlanacağız" dedikten sonra tüylerim daha bir diken diken oldu.. Daha dört gözle bekler oldum.. Kazanmaktan başka hayalim, rüyam yok.. Belki de her gece rüyama giriyor maç.. Rüyalarımdaki gibi olması dileğiyle.. Başarılar Trabzon.. Bir kez daha ekran başında sevinçten ağlamak, sesimi kısana kadar bağırmak istiyorum.. Haydi haaydi haaydi..

Gökhan KAN
30.10.2011, 22:20
Dışardakinden daha zor maç. Biz şimdi önde oynayıp arkada az adam bırakıp boşluklar bırakırız. Onların öndeki 3 lüsüde bunu çok iyi değerlendiriyor. Savunma oynamalıyız diye düşünüyorum. Dün Fatih'le de konuştuk. Lucescu stayla demişti. Lille maçı gibi oynarsak 3 puanı alırız.

jako13
30.10.2011, 22:24
Bu maçtan çok umitliyim. İnşallah hak ederek kazanacağız...!

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2011, 22:28
Doumbia ve Vagner Love
Pas trafiği kesersek gol atamazlar
Burak 1 tane atar 1-0
Halil de atar mı? 2-0
Henrique 3-0 :)
Olur mu olur

GULER
30.10.2011, 22:34
Doumbia ve Vagner Love
Pas trafiği kesersek gol atamazlar
Burak 1 tane atar 1-0
Halil de atar mı? 2-0
Henrique 3-0 :)
Olur mu olur

Bence ucmayalim arkadaslar, ayaklarimiz saglam yere basmali. Ilk macta takimimiz uctu netice ortada. 1-0 olsun bizim olsun

Sinan Ayaz
30.10.2011, 22:36
Bu sezon ki en önemli maçımız

Necat Ulusoy
30.10.2011, 22:38
bu maçta her futbolcu kapasitesini ve yeteneğini zorlamalı.
iyi bir taktik ve kontrollü oyun.
hücumdayken seri oyun ve ayağa pas...
top rakipteyken takım olarak topun arkasına geçmek...

bu fırsta tarihi bir fırsattır, her yıl kapımızı çalmaz.

haydeyn uşaklar gösterin kendinizi...

Cafer Bulur
30.10.2011, 22:38
Ben cska nin bu macta da favori oldugunu ve beraberligin bizim icin iyi bir sonuc oldugunu düsünüyorum.

Burhan Açıkgöz
30.10.2011, 22:44
kaleden ve defanstan pasla çıkabilirsek oyun bizim olur. dan dun olursa sıkıntı.

cendelsahinov
30.10.2011, 22:44
Fazla ümitli olmamak gerek. Öncelik her zaman defansı tutmak ve kontra atakla pozisyon üretmek olmalı.

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2011, 22:47
2011

CSKA Moscow 0 - 1 Spartak Moscow
CSKA Moscow 0 - 2 Zenit St. Petersburg
CSKA Moscow 0 - 4 Dinamo Moscow
CSKA Moscow 2 - 3 Inter
CSKA Moscow 0 - 1 Volgar-Gazprom

2010

CSKA Moscow 1 - 2 Spartak Nalchik
CSKA Moscow 0 - 1 Zenit St. Petersburg
CSKA Moscow 0 - 1 Porto
CSKA Moscow 1 - 2 Porto
CSKA Moscow 0 - 1 Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow 0 - 1 Rostov

2009

CSKA Moscow 0 - 1 Inter
CSKA Moscow 0 - 1 Inter
CSKA Moscow 0 - 1 Rubin Kazan
CSKA Moscow 0 - 2 Rubin Kazan
CSKA Moscow 0 - 1 Manchester United
CSKA Moscow 0 - 1 Rostov
CSKA Moscow 1 - 2 Rostov
CSKA Moscow 1 - 2 Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow 1 - 2 Spartak Moscow
CSKA Moscow 0 - 1 Kuban
CSKA Moscow 0 - 1 Tom Tomsk
CSKA Moscow 0 - 2 FC Moscow
CSKA Moscow 1 - 3 Wolfsburg

1-0 veya 2-1 yenilgide en çok aldığı skor. 3 yılda Yenildiği 22 maçta sadece 7 maçta gol atabilmiş.

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2011, 22:48
Bu maçın skor 1-0 olur. Sağlam defans yapmalıyız. İstatistikler onu söylüyor

PinkFloyd
30.10.2011, 23:01
tüm tarihimizin belkide en önemli maçı. avrupanın en iyi 16 takımından biri olma ihtimalimiz çok yüksek eğer galip gelirsek. yenersek 7 puan yapıyoruz. muhtemelen inter 9 lille 2 puan olacak. sonraki maçta trabzon - inter maçına, hem inter hemde biz beraberlik için çıkarız çünkü 2 takımada yarar. ne şiş yansın ne kebap. cska-lille maçının sonuçlarını irdelersek, cska yenerse, biz 8, cska 7 olur. son maçta lille in 3. lük şansı bile yokken, muhtemelen fransa gurbetçilerin önünde umduğumuzdan kolay bir maç oynarız. cska da interi deplasmanda yenemez. cska-lille berabere biterse , bizim için en iyi skor olur. yine çıkarız gruptan. tek kötü sonuç lille in cska yı moskovada yenmesi olur. bu durumda bizi fransada yenerler. gol averajı ile bizi geçerler. ama en olsası sonuçlar gerçekleşirse cska yı yendiğimizde avrupanın en iyi 16 takımından biriyiz.

Berat
30.10.2011, 23:28
Bu maçın skor 1-0 olur. Sağlam defans yapmalıyız. İstatistikler onu söylüyor

İstatistik??? CSKA bu sezon deplasmanda hiç maç kaybetmemiş...

Hasan Cubukcu
30.10.2011, 23:36

biz zaten ilklerin takimiyiz !!!;)

Mert Özsarı
30.10.2011, 23:40
İnsallah mactayım insallahhhhhh.. İple cekiyorum o günü :)

Mustafa Ayazoğlu
30.10.2011, 23:47

Yenilgilerin üzerine inceledim. Takım nasıl yeniliyor ?
İçerde dışarda fark etmez önemli olan nasıl yenilmiş.
Zenit 3 yıldır galip geldiği maçlarda gol yemeden yeniyor !

İlk yarıları 0-0 bu yenilgilerin çoğunda.

Bu bilgiler çok değerli, CSKA Moscow nasıl oynuyorlar ki gol yemeden galip gelebiliyorlar.

Şenol hocam bunları araştırmıştır sanırım.

hodlu
30.10.2011, 23:53
Maça gitmek isterdim.İnşallah tarihimizdeki şanlı maçlara yenisini ekleriz...............

Oğuzhan
31.10.2011, 00:04
Adamların uçta oynayan adamlarına top gelince resmen içim titriyor ya. Sezon başında stoper olarak bizimle adı geçen Milito gibi bir isim gelseydi en az 3 maç fazla kazanırdık lig ve şampiyonlar ligi dahil.

Ahmet KESKİN
31.10.2011, 00:21
totem yapacagım ... macı izlemeyecegim...

inter macında gece vardiyasındaydım..forumdan takip ettim ..kazandık...

lille macında yine vardiyadaydım... berabere kaldık...

cska macında mekandaydım.. 3. birayı masada bırakdım kaltım...

bu defaki macda yine vardiyadayım .. forumdan takip edecegim.. ve biliyorum ki.. kesinlikle kaybetmeyecgiz..

neden mi gecen sene şampiyonluk yarısında hangi macı izlesem cogunda puan kaybettik... izlemesem forumdan takip etsem hep kazanıyorduk.. bu yüzden cok macı izlemiyorum .. heyecanın babasını yasıyorum anlıyacagınız.. bir gün kalbden gidecem su mac sevdasından cok fena heyecan yapıyorum..( gerçi bir gün gidecegiz zaten )

velhasıl biz bu macda kesinlikle diyorum kaybetmeyecegiz...

..............tolga..............

celustka....giray....glock....cech

........zokora.........aykut..........

burak.......colman..........adrian

.................halil...........

Ömer TOPAL
31.10.2011, 00:42
tarihi fırsat...sakin olup bu maçı alacak bizim uşaklar...GÜVENİYOR ve İNANIYORUM.

Oğuzhan
31.10.2011, 01:19
Burak Yılmaz'ın kafadan golü var ilk 25 dakikada hemde alıntı yapıcam bu mesajı 17. sayfada tamam :D

uemit
31.10.2011, 01:51
ilbey_26 abinin kadrosu bana göre de cok olumlu bi kadro.. henrique tam hazir olsa adrianin yerine oynatilirdi

Aleyna Yemenici
31.10.2011, 01:54
Penaltımı olur , Biri yere düşer kart mı olur bilmiyorum ama Yenilme ihtimali olamayan bir maç.

Fatih Özkan
31.10.2011, 02:06
Bu tür maçlarda tribünde olmanın tadı başka...
Kalp daha hızlı çarpıyor, elim ayağım buz kesiyor...
Bağırmaktan sesim kısılıyor ama yine de yeteri kadar bağırdığıma inanmıyorum...

zahido
31.10.2011, 02:06
cska ve lille ile en kotu berabere kalsak, en kotu 3. olup uefaya gitme ihtimalimiz cok yuksek.. (interin rakiplerini yendigini baz aliyorum..)

Bu iki macin herhangi birinden galip cikarsak 2.lik sansimizin onemli derecede articagina inaniyorum..

yektakurtulus
31.10.2011, 02:48
hava toplarinda etkili olmustuk rusyada

giray, glo, burak kafa golü atabilirler eger ortalar iyi gelirse

tolga
celustka giray glowacki
serkan zokora colman halil
adrian
burak

ziyaretci
31.10.2011, 03:06
ileri ikiliden ziyade en cok korktuklarim rus oyun kurucu oyunculari.. inter macinda da harikaydi. oldukca tehlikeli sutlar atiyor.. en buyuk korkumda frikikler... bu kadar iyi frikik kullanan oyuncu cok fazla gormedim

İskender Çakmak
31.10.2011, 08:39
Tarih Avni Akerdeki Moskova galibiyetimizi de yazacak

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 09:20
4 maçta 14 gol atan bir rakibe karşı oynayacağız. hücum oyuncuları müthiş formda ve etkililer. ama diğer taraftan defans hatları da en az bizimkisi kadar aksıyor. hava toplarında zayıflar. burak, giray, glo bu üçlüden en az 2 gol çıkar diyorum :)

inadına_Trabzon
31.10.2011, 09:26
AYKUT yıldız adayımızdı , antep maçında beklediğimden kötü gördüm.

EREN ALBAYRAK ve SERCAN KAYA'yı da ilk 11 de sahada görmek istiyorum. Bunlar yedek kulübesinde çürümemeli.

Şenol Güneş neyi bekliyor ? Alanzinhoya gösterdiği şansı sabrı bunlarada göstersin. adamları göremedik nedir necidir nasıl oynar. OYNAT OYNAT !!!

Taraftar tezahürat yapsın oynattırsın. YOKSa çürüyecekler.

Faik Yılmaz
31.10.2011, 09:27
Bu maç için bilet fiyatları yarıya indirilmiş....

UMarım stadyum tıklık tıklım olur...

Hüseyin Sahtiyan
31.10.2011, 09:48
Yendiğimiz zaman başka puana ihtiyacımız olmayabilir. Ama yenilirsek grup sonuncusu da olabiliriz. Bilinçsiz saldırmamamız lazım, çok hızlı hücum yapıyorlar.

Burak ve Henrique'den çok fazla yararlanabiliriz hücum güçleri etkili olduğu kadar defansları zayıf.

Artık oynansa bitse de çıksak çıkamasak ne olcaksa olsa da rahatlasak (:

İnter CSKA ve Lille'i yener inşAllah. CSKA - Lille maçı da berabere biterse herşey istediğimiz gibi olur. Ama bizim CSKA'yı yenmemiz lazım muhakkak.

halukozcelik
31.10.2011, 09:49
olmak yada olmamak.

Süleyman50
31.10.2011, 09:57
tarihi bir maç, kazanırsak gruptan çıkarız diye düşünüyorum rakibin hızlı oyuncularına dikkat etmeli ve kontrolü elden bırakmamalıyız golü bir şekilde buluruz ...

Ali İhsan
31.10.2011, 10:07
Temkinli olmalıyız, kontra yememeliyiz, fütursuzca saldırmak yerine kontrollü ve bilinçli saldırmalıyız. Zaten öne geçersek bütün planları bozulur.

Faik Yılmaz
31.10.2011, 10:11
Doumbianın formu...

Bizim defansın bu aralar formsuzluğu doğrusu beni düşündürüyor...

Oğuzhan İnce
31.10.2011, 10:15
Foruma yazmıyordum ama fazlaca etkilendim bunu yazayım.
Pek huyum değildir maç rüyası görmek ama rüyamda 1-0 kazanıyorduk

Punisher-61
31.10.2011, 10:20
Cska moskovanin bir tek forveti iyi adam gibi oynarsak bunlari 3-0 eve göndeririz..

En cok is senol günese düsecek bence dogru oyuncu secimi ve yerinde taktik bize kesin galibiyet getirir diye düsünüyorum...

Orta saha saglam durdugu zaman defansimizda rahatlar..

Uğur Tüysüzoğlu
31.10.2011, 10:51
Taktiksel ve oyuncu değişikliği konusunda zaman zaman eleştirdim kendi düşüncelerim dahilinde Şenol Hocamı
Sağolsun hiç bir zaman yüzümü yere eğdirmedi bir Şenol Güneş Klasiği izleyeceğiz makine gibi.
Tek hedef galibiyet gazamız mubarek olsun.

Yunus Emre SEYHAN
31.10.2011, 11:06
Maçı Cem YILMAZ anlatacak.

navarro
31.10.2011, 11:17
Maçı Cem YILMAZ anlatacak.

haydaaa ? futbol spikeri yok mu ülkede be kardeşim ne alaka ?

stand up maçına mı çıkacağız

yav bir tanede iyi bir haber duysak şampiyonlar ligi maçlarını komediye çevirdiler bundaki amaç nedir ?

Mehmet Ç.
31.10.2011, 11:19

yav bir tanede iyi bir haber duysak şampiyonlar ligi maçlarını komediye çevirdiler bundaki amaç nedir ?

O Cem Yilmaz Stand'up CMYLMZ degil..

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 11:20
bu maçtan alınacak 3 puan lille ve inter maçlarından 1 belkide sıfır puan alarak gruptan çıkmamızı sağlar. alınacak beraberlik ise lille maçında mutlak 3 puan demek olur. bu sebeple çok kritik. ilk maçtaki izlenimler bu takımı yenebileceğimiz yönünde. inşallah bir aksilik yaşamayız

Taner Gündoğdu
31.10.2011, 11:21

ne olur şaka yaptım de :D

Yunus Emre SEYHAN
31.10.2011, 11:31

Abi :D
Allahını seven üzerime toprak atsın.

Sacit
31.10.2011, 11:41

:D:D

iyi espriydi.. bilmeden de olsa

yigits
31.10.2011, 11:43

Yorum sil,yorumu silll :)

Mehmet SELEN
31.10.2011, 11:51
AYKUT yıldız adayımızdı , antep maçında beklediğimden kötü gördüm.

EREN ALBAYRAK ve SERCAN KAYA'yı da ilk 11 de sahada görmek istiyorum. Bunlar yedek kulübesinde çürümemeli.

Şenol Güneş neyi bekliyor ? Alanzinhoya gösterdiği şansı sabrı bunlarada göstersin. adamları göremedik nedir necidir nasıl oynar. OYNAT OYNAT !!!

Taraftar tezahürat yapsın oynattırsın. YOKSa çürüyecekler.

Bir oyuncunun form durumunu Şenol Hocadan iyi bilmemiz mümkün değil.Hoca yeterli görse mutlaka oynatacaktır.Bizler teknik direktörlük yapacağımıza iyi bir taraftarlık yapmalıyız.

Serdær
31.10.2011, 11:59
http://www.sporx.com/img/3/2011/albertoundianomallenco_hakem1.jpg

Trabzonspor-CSKA maçının hakemi .

Trabzonspor-CSKA Moskova maçının hakemleri belli oldu.

UEFA (http://www.sporx.com/uefa/) Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)'un, Rusya'nın CSKA (http://www.sporx.com/cska/) Moskova (http://www.sporx.com/moskova/) takımı ile 2 Kasım Çarşamba günü oynayacağı B Grubu maçının hakemleri belli oldu.

Hüseyin Avni Aker (http://www.sporx.com/huseyin-avni-aker/) Stadyumu'nda saat 21.45'te başlayacak karşılaşmayı İspanya (http://www.sporx.com/ispanya-futbol-federasyonu/) Futbol (http://www.sporx.com/futbol/) Federasyonu'ndan Alberto Undiano Mallenco yönetecek. Mallenco'nun yardımcılıklarını Fermin Martinez Ibanez ve Juan (http://www.sporx.com/juan/) Carlos Yuste Jimenez yapacak. İlave yardımcı hakemlik görevini Fernando Teixeira Vitienes (http://www.sporx.com/fernando-teixeira-vitienes/) ve Cesar Muniz Fernandez'in yapacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Ignacio Iglesias Villanueva.

SporX

Oğuzhan
31.10.2011, 12:10
By17 değerini 20 milyon € yapacak bu maçta :)

Ömer Faruk61
31.10.2011, 12:28
Bu Mallenco daha önce maçımızı yönetti diye hatırlıyorum Yanlış mıyım??

Mollasalihoğlu
31.10.2011, 12:40
Antep maçı çok iyi bir prova oldu. Zokora olmamasına rağmen, zaman zaman baskı yesek de, ortasahayı tutabildiğimizi gördük.

Kaldı ki, bu şartlar altında ilk 11'de Henrique ve Burak'ın olması gibi bir ihtimalde Antep çok çaresiz durumlara düşebilirdi.

Sonuç olarak, inşallah sabırlı ve sağlam bir oyunla, tek farklı bir galibiyet alarak bu gruptan çıkma yolunda en büyük adımı atacağız.

okg_53
31.10.2011, 12:40
Fiziksel anlamda Doumbai ile mücadele edebilecek 2 oyuncumuz var. Bunlar; Celutska ve Zokora. Bu ikisinden biri stoper oynatılabilir.

Travelair
31.10.2011, 12:43
Doumbia ile bence kimse başedemez. Onun top almasını engellemeye yönelik çalışma yapılmalı

theo
31.10.2011, 12:47
Maç için nedense içimden hep 4-0 geçiyor... hatta burak 3 tane atcak gibi hissediyorum.

Bilâl ÇOBAN
31.10.2011, 12:54

Orta hakem de Charlie Chaplin imiş, doğru mudur ?

( anlayışına sığınarak :) )

bordo08
31.10.2011, 13:06
Alınacak galibiyetde bir üst turu beraberlik halinde ise avrupa ligini garantileyeceğimizi düşünüyorum..

Tıpkı ilk maçta olduğu gibi cskanın oyununa gelip şuursuzca üzerlerine gidersek ne olduğunu anlamadan sonuç hiç istemediğimiz bir hal alır..

Sakin oynamalı ve mümkün olduğunca topu ayağımızda tutmalıyız beraberlik kötü olmaz...

Mert Pasa
31.10.2011, 13:10
Tarihi mac falan deyip kimseyi germemek lazim ama gercekten tarihi bir mac,insallah sakin bir futbol ile maci kazaniriz,sonrasinda onumuzde cok guzel gunler gorecegiz

Ogün'
31.10.2011, 13:20
Bu maç gerçekten çok çok çok önemli eğer bu maçı kazanırsak gruptan %80 ihtimal çıkarız.Gruptan çıkmamız yapılacak transferlerin şeklini değiştirecek Türkiyede oynayan oyuncuların Trabzona gelme ihrimalini arttıracak;ayrıca gruptan çıkarsak kaliteli bir yabancı oyuncu(yıldız demiyorum) transferide yapılacaktır kanımca buda kulübün 4-5 yılını garanti altına almak demek

Murat SİSMAN
31.10.2011, 13:24
Burak'ın olması çok rahatlatıcı.

sametaydin
31.10.2011, 13:31
Yenelim de nasıl yenersek yenelim. Vagner love ve dombiyi iyi tutumamız lazım onun haricinde bi sıkıntı olmaz.

oğ 61 efsanesi
31.10.2011, 13:32
http://a1110.hizliresim.com/q/z/847r.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Çağrı Bilici
31.10.2011, 13:36
Ah şu maçı bir alsak.

bASTURk
31.10.2011, 13:41
Doumbia ve Love'u durduramayız.İlk maçtaki alanları verirsek Cannavaro olsa yine fayda etmez.Bu oyunculara gidecek topları ve koşu alanlarını iyi kapatabilmeliyiz.Göbekte Aykut-Zokora ve önlerinde 10 numara pozisyonunda Colman,ileri üçlüyü'de Henrique,Halil ve Burak'tan oluşturup sahanın her yerinde basan bir takım kurmalıyız.

Adrian'ı ikinci yarı koz olarak kullanabiliriz.

..........Tolga
..........Zokora Aykut
..............Colman
Henrique..... Burak...... Halil

türkiyem61
31.10.2011, 13:43
gruptan cikma beklentisi icerisinde olmamiz ne kadar ilerledigimizin göstergesidir

colman
31.10.2011, 13:59
merak etmeyin burak fişi çekecek...

Muhammed
31.10.2011, 14:04
Takımda 10 tane oyuncunun yeri banko. Bunlar ;

Tolga
Celustka
Giray
Glowacki
Cech
Zokora
Colman
Adrian
Halil
Burak

Bunlara 1 oyuncu daha eklemeliyiz. İhtimaller Serkan ve Henrique gibi görünüyor. Tercih şansı bende olsa hiç düşünmeden Henrique'yi oynatırdım fizik olarak hazır olsa da olmasada.

apachi61
31.10.2011, 14:15
Neden herkes bu maca ya tamam ya devam gozuye bakiyor ki ben iddia ediyorum interi burda, lilili de deplasmanda yenicez yeter ki boyle hersey bitecek gozuyle bakilmasin maclara

güneyli
31.10.2011, 14:28
Dombyiya ya karşı eski Türk savaş taktiği dombra..Alan savunması...

vatandas61
31.10.2011, 14:31
Doumbia topu aldimi is bitiyor. Ona markaj yapmak neredeyse imkansiz.
Onu tek durdurmanin yolu, topa sahip olmasini engellemek. Bu da hücüm presi demek.
Dzagoev ortada, doumbia ve love önde. Baska adam gibi topculari yok zaten.

engin_yücel61
31.10.2011, 14:35
dirençli bir orta saha ile maça başlarsak ve acele hücum etmeden hatta ilk etapta beraberlik bize yeter havasında dikkatli olursak maçı kazanma şansımız çok yüksek... sabırlı oyun.. maçı kazanmanın anahtarı sabırlı ve dirençli oyun... orta sahaya aykut takviyesi yapılabir... adrian 60. dk dan sonra kullanılabilir..
...........tolga....
celustka..giray..glowacki...cech
....zokora.....aykut..
serkan....colman.......halil....
...........burak...............

Oğuzhan
31.10.2011, 14:36
Doumbia ve Zokora eşleşmesi yapabilir hoca nefes aldırmaz maç boyu ama bu bizim arkadan oyun kurmamızı da olumsuz etkiler, Zokora maç boyu bağımlı oynamak zorunda kalır çünkü. Ama kesinlikle önlem alınması gereken bir futbolcu.

gudoz81
31.10.2011, 14:38
zoko kaart cezalısı değilmi?

Yunus Emre SEYHAN
31.10.2011, 14:40
Doumbia topu aldimi is bitiyor. Ona markaj yapmak neredeyse imkansiz.
Onu tek durdurmanin yolu, topa sahip olmasini engellemek. Bu da hücüm presi demek.
Dzagoev ortada, doumbia ve love önde. Baska adam gibi topculari yok zaten.
Hucum presi yapabilmek için defans oyuncularımızı da ileri çıkartmamız gerek.
Yani Bir nevi Barcelona gibi oyunu dar alana sıkıştırmak. (Rakip cezasahası ile ortasaha arası ki yer)

Bunu yapabilecek yetenekte futbolcularımız yok. Cska maçının 2. yarısında bu taktiği denedik 5 dakikada 2 net pozisyon verdik. Aslında doğru taktikti çünkü Cska 'nın savunma zaafını biliyorduk.

İbrahim Gökhun Öztürk
31.10.2011, 14:41
Doumbiaya adam verip çag dısı bir futbol oynamanın alemi yok..Kaldı ki kimi verirsen ver her zaman daha avantajlı olacaktır..Pas yollarını tıkayarak halledilebilir bu sorun...Top rakipteyken 3 lü sıkıstırma ve presle top yaptırmazsan her türlü istediğini alırsın..Hayatlarının en önemli maçlarından birine cıkacak futbolcular ne yapıp edip ellerinden gelenin fazlasını vermeliler..

engin_yücel61
31.10.2011, 14:50
doumbia gibi oyunculara adam markajı yapmak bizi bir kişi eksik oynattığı gibi hızlı bir oyuncu olduğu için adam markajının işe yaramayacağını en geç 30.dk dan sonra atacağı golle bize gösterir.. böyle oyuncuların etkinliğini azaltmanın yolu ona gelecek pasları önlemek.. bunun için kalabalık ve koşan dirençli oyuncular orta sahada görev almalı... ayrıca defans oyuncuları da doumbia ya özelikle ceza sahası çevresinde yakın oynamalı.. ona gelen topları kesmeli yada pozisyonunu bozmalı... bizim oyuncularımız gerektiği gibi oynarsa zaten bu maçı alabilecek kaliteye sahipler..

vatandas61
31.10.2011, 14:52
isin kötüsü ilk maci 3-0 kaybetmemiz. Ikili averaj da kaybediyoruz. Beraberlik pek bir isime yaramayacak.
Mutlaka 3 puan gerekli.

Mehmet Ç.
31.10.2011, 14:57
Doumbia'yi tutarsak maci kazanirmiyiz?

vatandas61
31.10.2011, 14:58

doumbianin kankasi wagner love var birde. Bunun ikisini tutup ceza alanimiz etrafinda gereksiz faul yapmazsak kazaniriz. Dzagoev topa mermi gibi vuruyor, frikikler cok tehlikeli olacak

Yunus Emre SEYHAN
31.10.2011, 14:59
Bizim işimiz beli olmaz Vagner ile Doumbia 'yı tutarız duran toptan karambolde saçma bir gol yeriz. Şansın yanımızda olması gerek.

futbalski60
31.10.2011, 15:06
Doumbia ile bence kimse başedemez. Onun top almasını engellemeye yönelik çalışma yapılmalı

Doumbia'yı durdurmanın yolu da bu zaten defans ilk hamlelerde başarılı olursa Doumbia fazla pozisyona giremez ama bire birde bırakarsak çok rahat pozisyona girer bizim defans oyuncularımız ağır bire birde zor durdururlar Doumbia'yı, zaten ilk maçta bunu görmüştük. Orta alan ve defans, dönen topları alabilirse yerinde müdehaleler yaparsa bu maçta avantajlı konuma geçeriz.

Bilâl ÇOBAN
31.10.2011, 15:08
Kalede Onur olabilir..

Turgay Atalay
31.10.2011, 15:09
Doumbia'yı durdurmanın yolu da bu zaten defans ilk hamlelerde başarılı olursa Doumbia fazla pozisyona giremez ama bire birde bırakarsak çok rahat pozisyona girer bizim defans oyuncularımız ağır bire birde zor durdururlar Doumbia'yı, zaten ilk maçta bunu görmüştük. Orta alan ve defans, dönen topları alabilirse yerinde müdehaleler yaparsa bu maçta avantajlı konuma geçeriz.

Alan ve Adrian gibi savunma yönü çok zayıf olan oyunculardan her ikisini de aynı anda sahada tutmak yerine orta sahaya Aykutu monte edip, sadece Adrian(ilk tercih) veya Alan ile başlamak daha mantıklı olmaz mı?

vatandas61
31.10.2011, 15:15
Alan ve Adrian gibi savunma yönü çok zayıf olan oyunculardan her ikisini de aynı anda sahada tutmak yerine orta sahaya Aykutu monte edip, sadece Adrian(ilk tercih) veya Alan ile başlamak daha mantıklı olmaz mı?

bence ikiside ilk 11 de olmasin mümkünse. Alan ilk 11 deki maclarin hicbirinde iyi oynamadi. Adrian nin da kondisyonu 15dk. Henri nin kesin oynamasi lazim, aykut da olabilir

Mollasalihoğlu
31.10.2011, 15:17
Zokora Aykut Colman
Halil Burak Henrique olur mu? :)

Mehmet Ç.
31.10.2011, 15:20
Is Doumbia ilen hal olacaksa.. Mac baslar baslamaz verelim ayagini eline..:)

Tolga Kurt
31.10.2011, 15:21
Zokora Aykut Colman

Aslında olurda kazanmamız gerekli gol atmalıyız golü bulana kadar adrian oynamalı golü attıktan sonra Adrian Aykut değişikliği olur :)

Erbay
31.10.2011, 15:25
CSKA'nın hücumcuları kapalı defansa da duvar pasları yaparak şok ataklar yapabiliyor. Rakipten 10 metre uzak durursak duvar pası da yapar bilmem ne pası da. Yapışacaksın adama, döndürmeyeceksin.

futbalski60
31.10.2011, 15:30

Bizim orta sahamız CSKA'nın orta sahasından çok daha iyi, yeter ki yerinde müdehaleler yapalım. Mamaev ve Aldonin hem kalite hem de verim açısından Zokora-Colman ikilisin altında ama defans için aynı şeyleri söyleyemiyoruz mesela hücuma çıkarken defans takıma ayak uyduramıyor dönen topları alamıyolar ve rakip kolay bir şekilde ani atağa çıkabiliyor ve ani ataklarda da hemen pozisyon alabilen bir defans hattımız yok bunların üzerinde durmamız lazım.

Bir de şu duran toplar ve yan toplar konusunda dikkatli olmamız gerek CSKA yan toplardan ve duran toplardan kolay pozisyon veriyor ilk maçta pozisyonlar bulmuştuk ama gole çevirememiştik. Forvetlerimiz yan toplarda etkisiz ön direğe koşu yapamıyolar, sıçrama yetenekleri yok denecek kadar az ayrıca zamanlama sorunları da var. Giray ve Glowacki bu konuda skora katkı yapabilir bunun için özel çalışma yapmışızdır umarım.

Tolga
31.10.2011, 15:31
Zokora Aykut Colman

olmaz bence.edriyın oynar kesinkes

lazibere
31.10.2011, 15:37
Şu anda bu takımda Giray ve burak ve Zokora haricinde kım oynarsa oynasın birinin bir diğerinden artısı yok..

Onun için plan yapmayı bırakın...

sahaya ıkacaklar ve oynayacaklar, şapkadan civciv çıkarmaya da gerek yok, kapasitemiz belli maçı almamız bence mucizelere bağlı..2 gol atsak bile bu takım 2 tane gol yiyecek kadar kötü bir orta sahaya ve kötü bir savunmaya sahip

sadece dua edelim şans yanımızda olsun

1 ay evvel grup birincisi olur dediğimiz takım ne hale geldi şimdi dumbiayı nasıl durdururuzun hesabını yapıyoruz

Mert Özsarı
31.10.2011, 15:38
İlk maçta cok iyiydik , iyi olan taraf bizdik ama kazanamadık , şans yanımızda degildi. Ama bu sefer kazanacagız insallah. Cok önemli bi maç bizim icin.

Ömür Karadeniz
31.10.2011, 15:41
Doumbiayi tutacak kalitede ve yetenekte bir savunma oyuncumuz yok o yüzden işimiz bence alan savunmasına kalmış....

Fatih ÇOLAK
31.10.2011, 15:46
Onların Doumbia'sı varsa, bizim de Henrique'miz var...

Burak demiyorum çünkü ona kesin önlem alacaklar, zorlanabilir...Ama sağ kanatlarını felç edecek adamı henüz bilmiyorlar...Yanıltma beni Henrique...

cengizalioğlu
31.10.2011, 15:53
bu maç kadromuz
TOLGA
CELUTSKA GİRAY GLO CECH

ZOKORA AYKUT

COLMAN

BURAK HALIL ADRİAN
olması lazım ama senol hoca aykutun yerine serkanı oynatır banko henriqe 90 çıkaramaz adrian 60 kadar ölümüne oynayıp henriqeyle değişir

Harun
31.10.2011, 15:59
Arkadaşlar bırakın rakibe göre yorum yapmayı.Bu maçı mutlak kazanmak zorundayız.Onu tutar mıyız, bunu tutmalıyız gibi rakibe göre oyun tarzı korkak takım psikolojisinden öte değildir.
Bizim düşüncemiz,Burak'ı nasıl kaçırırız, beklerden nasıl bindirme yapabiliriz, gibi kendi oyun planımızı sahaya yansıtmaktır.

h@msi61
31.10.2011, 16:00
Kalede Onur olabilir..

6 aylik bir sakatligin ardindan boyle bir macla sahalara dondurmez hoca herhalde...

Ha-kan
31.10.2011, 16:01
kazanmamız gereken maç.oyuncular her şeyden önce kendileri için oynarsa,ki sonuçta ŞL'de oynuyorlar,bu maçı kazanırız.cska öyle ahım şahım bir takım değil.bunu kendileride biliyor.

ahamitokutan
31.10.2011, 16:02
Zokora Aykut Colman

keşkeeee.adriansız ve alansız bi kadro.rüya gibi :D

Ahmet AYDIN-28
31.10.2011, 16:04
Arkadaşlar bırakın rakibe göre yorum yapmayı.Bu maçı mutlak kazanmak zorundayız.Onu tutar mıyız, bunu tutmalıyız gibi rakibe göre oyun tarzı korkak takım psikolojisinden öte değildir.
Bizim düşüncemiz,Burak'ı nasıl kaçırırız, beklerden nasıl bindirme yapabiliriz, gibi kendi oyun planımızı sahaya yansıtmaktır.

Ben de Trabzonspor'un hep böyle olmasını düşünen biri olarak bu seferlik değil diyorum.
İki hafta önce yapmaya çalıştık ve iyi de oynadık ama sonucu gördük. Cesur oyun CSKA'nın işine yarar. Tamamen beklemek ve fırsatını bulunca atmak üzerine kurulu bir takım CSKA. Bu sefer galibiyet zorunlulukları da yok. İlk ve son kez bir maçta temkinli oynamamız gerektiğini düşünüyorum. Lille ve İnter maçlarında dahi kendi futbolumuzu oynamamız gerektiğini savunacağım.

Fatih ÇOLAK
31.10.2011, 16:09
Alan savunması, başka yolu yok...4 lü orta saha...

Serkan-Zokora-Colman
--------Adrian--------

İleri ikilisine topu ulaştırmamalıyız, gerisini ilerisi halledecektir...

Mert Oğuzlu61
31.10.2011, 16:10
________________tolga_________________

__celustka____giray____glowacki_____cech

_____________colman__zokora reyiz

_______halil_______adrian______henrique

__________________burak

risk budur. halil yerine serkan da oynayabilir.