PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu İmza İçin Açıklama Bekliyoruz !

SDanışmaz
17.10.2011, 12:03
http://www.trtspor.com.tr/Images/leventbicakcihaberici.jpg

Bu imzayı kulübümüzden kim, hangi amaca göre atmıştır?

Haber: http://www.trtspor.com.tr/Duyuru/kulupler-imzaladi-iste-belgesi_4128

ccd6167
17.10.2011, 12:05
atmışssak rezillik..durumda onu gösteriyo..neyse bence başlık kapatılsın yarın saat 21 de acılsın maça odaklanalım

buserkan61
17.10.2011, 12:07
haydaaaa !!!
bu yönetim ne yapmaya çalışıyor pek anlam veremiyorum.Bu nedemek oluyor anlamıyorum.Umarım bu konuda açıklama yaparlar.

Koray
17.10.2011, 12:09
Haber doğruysa,

YÖNETİMMM İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Selman
Trabzonspor kulübü başkanı "teşvik suç olmasın" diye imza atıyor.

O koltukta daha fazla oturmayın kardeşim.Mide bulandırıyorsunuz.Tiksiniyorum bunların hepsinden.

Ahmet Pulusoğlu
gerçekten şaşırdınız mı ?

Mollasalihoğlu
17.10.2011, 12:10
Kulüp hemen açıklama yapmak zorundadır..
Hemen...

LazAnisT
17.10.2011, 12:11
Galatasarayda imza atmiş gözüküyor oda ilginç

omer61
17.10.2011, 12:12
sadri şener atmış işte, imzadaki sadri yazısı okunabiliyor.

28TS61
17.10.2011, 12:14
bunlarin hepsi sahtekarlar. bakalim ne aciklama yapacaklar.

Yunus Emre SEYHAN
sadri şener atmış işte, imzadaki sadri yazısı okunabiliyor.
Soy ismi Tan olan birisi de olabilir ama Galatasaray'ın da imzası olması ilginç

ESER
Baskanin sozunun itibarinin ne kadar oldugunun belgesi . Trabzonsporun hakkini savunmak soyle dursun utanmadan boyle bir surecte febeye is kotarmaya calisanlari Allaha havale ediyorum..

tarsus
17.10.2011, 12:15
bizim yönetimin imzalaması gibi ordu ve gs yönetimide imzalamış.bunda bir iş var!!!!!!!

Ertan 51
Biz varız,gs ve Ordu'da var,
yanlışlık var diye kendimi şartlandırıyorum,bu belge düzmecedir diyorum,
belki ağır kaçacak ama aksi durum varsa başkanımızın azize den,takımımızın da şikebahçeden farkı yoktur diyorum.

SDanışmaz
Galatasarayda imza atmiş gözüküyor oda ilginç

Orduspor'u da unutmamak lazım. Başkanları o kadar konuşmuştu..

Ahmet KESKİN
17.10.2011, 12:17
Sporda sİddet ve dÜzensİzlİgİn Önlenmesİ İÇİn dİyor......

Mustafa Yılmaz.20
17.10.2011, 12:19
Bu şikeyle ilgili olan değil yöneticilerin hapis cezası almasıyla ilgili olan bir imza değilmiydi? Öyle diyorlardır yöneticiler. Hatta çok net bir şekilde şikenin cezasının olmasını savunuyorlardı.

yigits
17.10.2011, 12:19
Şayet doğruysa çıkarılacak tek yargı şudur. Sadri Şener kendinden şüpheleniyor bu davada?

Koray
17.10.2011, 12:20
Galatasaray'ın imza atması niye bu kadar ilginç geldi, biz önce kendimize bakalım.

Elinden şampiyonluğu çalınan gs sanki.

İlginçmiş.

Ömer Faruk61
17.10.2011, 12:21
Belge Nerden Alındı??

28TS61
17.10.2011, 12:22
Bu şikeyle ilgili olan değil yöneticilerin hapis cezası almasıyla ilgili olan bir imza değilmiydi? Öyle diyorlardır yöneticiler. Hatta çok net bir şekilde şikenin cezasının olmasını savunuyorlardı.

yapan her türlü cezasini cekmesi lazim. sonucta bunlar simit calmadi. ortda milyon dolarlar döndü ve halen dönüyor.
madem bu kadar korkuyorsun hapis yatmaktan o zaman böyle bir ise kalkismicaksin.
diyorlarki hapis cezasi kalksin ama ben yine sike yapayim ve parayi koparayim.

iso_4939
17.10.2011, 12:23
bu ne belgesi ve neyı acıklıyor ıyıce bır ögrenmek lazım sonra tepki..verilir dogruysa.

Kamil Çakmak
17.10.2011, 12:23
Ben bu olayı, sadece şiddet yasasının değiştirilmesi ile ilgili biliyorum. Küme düşme buna dahil değil.

SDanışmaz
17.10.2011, 12:24
Sporda sİddet ve dÜzensİzlİgİn Önlenmesİ İÇİn dİyor......

Sporda Şiddet Yasası çok geniş kapsamlı ve şike olaylarını da kapsıyor: http://www.mevzuat.adalet.gov.tr/html/31000.html
*

İnşallah olay sizin dediğiniz gibidir. Aksini düşünmek bile istemiyorum.

Samet Demir
17.10.2011, 12:26
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2011/04/20110414-6.htm

kanunun tam metni burada. soru şu olmalı bu hangi değişikliğe atılmış bir imza? sadece teşvikten bahsetmiyor çünkü kanun.

AKSOY_61
17.10.2011, 12:26
Sanırım bunu değiştirecekler

Belirli bir spor müsabakasının sonucunu etkilemek amacıyla bir başkasına kazanç veya
sair menfaat temin eden kişi, beş yıldan oniki yıla kadar hapis ve yirmibin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

Cezaları çok daha aza indirecekler.
Şike yapmayı kolaylaştırmak için.Azizi kurtarmak için.

İskender Çakmak
17.10.2011, 12:27
atmissak degil baya atmisiz zaten.
yonetim kivirmasin hic direk istifa etsin

SDanışmaz
17.10.2011, 12:27
http://www.trtspor.com.tr/Duyuru/kulupler-imzaladi-iste-belgesi_4128

Haberin aslı. Şike cezasını da değiştirmek istiyorlar.

Mustafa Yılmaz.20
17.10.2011, 12:29
yapan her türlü cezasini cekmesi lazim. sonucta bunlar simit calmadi. ortda milyon dolarlar döndü ve halen dönüyor.
madem bu kadar korkuyorsun hapis yatmaktan o zaman böyle bir ise kalkismicaksin.
diyorlarki hapis cezasi kalksin ama ben yine sike yapayim ve parayi koparayim.
Bende bu şekilde düşünüyorum.

Bu imzanın şikeyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı tv'ye çıkıp çok net bir şekilde şike yapan cezasını çeksin diyemezlerdi herhalde..

iso_4939
17.10.2011, 12:34
azizeyi kurtarma operasyonu devam edıyor...veya kendilerini.

Devrim Arslan
17.10.2011, 12:35
yahu niye anlamiyorsunuz formalite icabi bir imza !

18 degil 180 takim imzalasa birsey olacak degil

yasayi meclisten degistrirmek lazim onun icinde bulent arinc burasi yap boz tahtasi degil dedi

rahat oldun

yigits
17.10.2011, 12:38

yasayi meclisten degistrirmek lazim onun icinde bulent arinc burasi yap boz tahtasi degil dedi

rahat oldun

Bülent Arıç'tan ziyade bizim kulübün buna olumsuz bakması gerekiyordu kaldkı ki biz bile imza attıysak Arınç da döner,meclis de döner,Aziz gelir elini kolunu sallayarak şikesini yapar biz de isyan ederiz kimse bunları görmüyo mu diye...Görmüyorlar işte...

ESER
17.10.2011, 12:38
demek ki her kulup kendi tabanina goygoy yapmis..

bundan sonra taraftara sallarken iki kere dusun sayin baskan...

taraftar maca gitsin, taraftar yollara dussun, taraftar forma alsin, taraftar kombine alsin , taraftar kart alsin sen taraftara salla her firsatta ama sonra utanmadan bu belgeye imza atmamiz mumkun degil dedigin belgenin altina imza at,., hem de sampiyonlugunu calan takimin dotunu kurtarmak adina..

nedir kardesim korktugunuz? kimden korkuyorsunuz, neden korkuyorsunuz da hakkimizi savunmak soyle dursun utanmadan serefsizlik yaptigi pikup dolusu klasorlerle belgeli ve ustelik bunlari da bizim hayallerimizi calmak icin yapmis takimin pisligini ortmek icin is kotariyorsunuz..

kankim aziz ayaklari hala mi bitmedi yahu... bu neyin mucadelesi sayin baskan???

AKSOY_61
17.10.2011, 12:40
Teşvik primü suç olmaktan çıkıyor.
Yani parası olan kulüp bir takıma rakibini yenmesi için milyonlara sayabilir.
Fakir olan ezilsin anasını satıyım.

Ulan nasıl insanlarsınız siz ya.

murat
17.10.2011, 12:40
Onemli olan bu imzanin nicin atildigi. Yani sikeyle alakalimi yoksa baska yasalarlami alakali oldugu! Yani bunu yayinliyan ne icin imza atildiginida yayinlamali.

bkandil
17.10.2011, 12:41

rahat oldun

Ne icabı olursa olsun,

hakkı yenen kulübün başkanı hakkının daha fazla yenilebilmesi için çabalayacak,

bizler de meclis başkanının demecine bakıp rahatlayacağız.

Yok öyle yağma, gücün yetmese de (karınca misali) safını belli edeceksin...

Bugün bu değişikliğe imza atan, onay veren kişi, yarın bu değişiklik tasarısı kabul edilmezse sevinecek mi, üzülecek mi?

ESER
17.10.2011, 12:42

rahat oldun

prensibin formalitesi olur mu renktas? biz durus beklerken egilip bukuldukten , kulubun ismini iki paralik ettikten sonra her tarafi formalite olsa ne olur?

ben hakliyim ve magdurum . hatta bu davada tarafim ben bu belgeyi imzalamiyorum dese kim ne diyebilirdi?

Mollasalihoğlu
17.10.2011, 12:43
Yok öyle yağma, gücün yetmese de (karınca misali) safını belli edeceksin...

:alkış:

Aynen böyle düşünüyorum.

bkandil
17.10.2011, 12:46
Onemli olan bu imzanin nicin atildigi. Yani sikeyle alakalimi yoksa baska yasalarlami alakali oldugu! Yani bunu yayinliyan ne icin imza atildiginida yayinlamali.

Levent Bıçakçı'nın değişiklik raporu medyaya "şike cezasına indirim, teşvik suç olmaktan çıkıyor" başlıklarıyla düştü...

Bazıları diyecek ki, teşvik 6222 sayılı kanuna göre suç değil, fakat TFF disiplin talimatnamesinde suç, ve buna göre cezası var...

Bu kadar adamın içeri alındığı, dökümanların, tapelerin v.s. havada uçuştuğu bir ortamda "delil yok" diyenler, kanunda suç olmaktan çıkarılan kavram için ceza verirler mi?

bordo08
17.10.2011, 12:48
Bu hazırlanan tasarı hikaye kulüpler kendi kendilerine gelin güvey oluyor..

Göreceksiniz bu yasa değişmeyecek,aksi taktirde yürütülen bu soruşturmanın boyutu tamamen değişecektir...

Devlet şikecilerin değil savcının polisin yanında yer alacaktır..

Harun-61
17.10.2011, 12:51
Zihnimizden gecenler dogru ise vay halimize.

Yaziklar Olsun !!!

Biz Taraftarlar'da bunlara destek veriyoruz ?!

.

SEDAT
17.10.2011, 12:55
- Eğer bu imza doğruysa Allah ıslah etsin sizi.Ama yinede işin aslını bir öğrenelim hele...

sametaydin
17.10.2011, 12:59
Olum ne kandırıyosunuz lan bu milleti? Ya şimdi çok ağır konuşacağım ama belki bi yanlışlık vardır diye umut ediyorum. Bu belge gerçekse bu yöneticilerin hepsi sahtekardır. Futbolun da tamamen bir ekonomik faaliyet olduğuna inanacağım artık. Onun dışında demek ki bu spor camiasında hiç kimse samimi değil.

iso_4939
17.10.2011, 13:01
yaw az durun bakalım beyler nedır bu acelenız hemen basladınız ıstıfalara laflara bir ögrenelim nasıl bısey oldugunu bir fotograf konuldu herkes ınandı...sonradan dogru anlasılınca kimseden çıt cıkmıyor.

magicyattara
17.10.2011, 13:01
Bu yasanın bazı maddeleri ağır..adam şike yaparsa takımını "anında" küme düşürürsün olur biter..en büyük cezadır bu..extradan hapis cezası bana tuhaf geliyor..

Kulüpler bu tür maddelerin değiştirilmesi için imza vermiş olabilir..bence haklıdırlar..mesela eskişehirin bizim maçta çok koşmasına bir şey söylenemez..lakin fener maçında yürümeleri kabul edilemez..uefanın match fixing dediği şey budur..bilerek mücadele etmezsen ve bu açığa çıkarsa,yani şike yaparsan küme düşersin..bu ceza da bence yeterlidir..

ozturk
17.10.2011, 13:04
Tüm kulüplerin imzası var???

Badaloğlu
17.10.2011, 13:06
demek ki her kulup kendi tabanina goygoy yapmis..

bundan sonra taraftara sallarken iki kere dusun sayin baskan...

taraftar maca gitsin, taraftar yollara dussun, taraftar forma alsin, taraftar kombine alsin , taraftar kart alsin sen taraftara salla her firsatta ama sonra utanmadan bu belgeye imza atmamiz mumkun degil dedigin belgenin altina imza at,., hem de sampiyonlugunu calan takimin dotunu kurtarmak adina..

nedir kardesim korktugunuz? kimden korkuyorsunuz, neden korkuyorsunuz da hakkimizi savunmak soyle dursun utanmadan serefsizlik yaptigi pikup dolusu klasorlerle belgeli ve ustelik bunlari da bizim hayallerimizi calmak icin yapmis takimin pisligini ortmek icin is kotariyorsunuz..

kankim aziz ayaklari hala mi bitmedi yahu... bu neyin mucadelesi sayin baskan???

Korkmak değilde belki çok daha büyük bir güç bu direnen kulüplere baskı yapıyor olamaz mı? Birşey bildiğimden değil ama yaşanan bu süreç gözümüzün önünde cereyan ediyor. Koca koca insanlar önce imzalamadık dedikten sonra böyle bir belge ortalara dökülüyorsa o zaman bu dönekliği başka türlü yorumlarım ben.

Ayrıca bu belgenin devlet kanalı olan TRT haber tarafından patlatılmış olmasıda bana çoook garip geldi!!!

Gene söylüyorum bu işin içinde iş var...

yorumsuz6117
17.10.2011, 13:08
Yazıklar olsun..

Şahinoğlu
Korkmak değilde belki çok daha büyük bir güç bu direnen kulüplere baskı yapıyor olamaz mı? Birşey bildiğimden değil ama yaşanan bu süreç gözümüzün önünde cereyan ediyor. Koca koca insanlar önce imzalamadık dedikten sonra böyle bir belge ortalara dökülüyorsa o zaman bu dönekliği başka türlü yorumlarım ben.

Ayrıca bu belgenin devlet kanalı olan TRT haber tarafından patlatılmış olmasıda bana çoook garip geldi!!!

Gene döylüyorum bu işin içinde iş var...

Katılıyorum emir büyük yerden olunca mecbur imzalamışlar.

Şenol Altunsoy
Bu yasanın bazı maddeleri ağır..adam şike yaparsa takımını "anında" küme düşürürsün olur biter..en büyük cezadır bu..extradan hapis cezası bana tuhaf geliyor..

Kulüpler bu tür maddelerin değiştirilmesi için imza vermiş olabilir..bence haklıdırlar..mesela eskişehirin bizim maçta çok koşmasına bir şey söylenemez..lakin fener maçında yürümeleri kabul edilemez..uefanın match fixing dediği şey budur..bilerek mücadele etmezsen ve bu açığa çıkarsa,yani şike yaparsan küme düşersin..bu ceza da bence yeterlidir..

Nasılsa cezası yok yakalanırsak takım küme düşer ben ceza almam öyle mi.Bu açıkça şikeye çanak tutmaktır.

Artık herkes dener bunu başarırsa kahraman olur başaramazsa nasılsa kendine bir şey olmayacak.

Takım düşmüş kimin umurunda.Neyi savunduğumuzun farkında mıyız acaba?

matrix5782
17.10.2011, 13:09
Önemli Maçtan Önce bu tarz haber yapılmamalı.

Şahsi görüşüm, her şey beklerim bu yönetimden.

sessizkral_1
17.10.2011, 13:12
benimde bildiğim bu imza hapis cezaları ile ilgili.düşürme vs cezaları ile alakalı değil.

magicyattara
17.10.2011, 13:13
Yahu kardeşim ben hakkım olan şampiyonluğu alamadıktan sonra aziz yıldırım 40 sene yatsa bana ne..uefa diyor ki "şike yapıldığına dair kanaatin oluştuysa hemen küme düşür"..tff ne yapıyor;"sonuca yargı varsın" diyor..
Bu kanunlar şunlar bunlar hikaye..ne kadar değiştirilirse değiştirilsin..şike yapan takım eğer ilgili federasyon kararıyla düşürülmezse,uluslararası müsabakalardan men cezası alırsın..böyle bir durum da yapılan müsabakaların anlamını yitirmesi demektir..futbol özelinde futbolun o ülkede ölmesi demektir..

Ama hapis cezası vs bence gereksizdir..şike yapan düştü mü olay bence biter..isterse o yönetici görevine devam etsin..bundan büyük ceza mı olur..bunu da kimse değiştiremez..

Yiğit Gayretli
17.10.2011, 13:14
Bu işin iç yüzünün farklı olduğu konusuda ısrar ediyorum. Kimse imzaladığı şey için "Biz imzalamadık ki !" diye dolaşmaz ortalık yerde...

Bence çok köpürmeden gelişmeleri beklemek lazım. Unutmayalım ki yarın tarihi bir maça çıkacak takımımız !

SEDAT
17.10.2011, 13:16
- Valla bilmiyorum Başkan o kadar çıktı konuştu , hadi yalan konuştu diyelim ne yani belge sızmayacak diye güvencemi aldı ki , belkide sen imzanı at zaten siyasiler kabul etmeyecek diye tüyomu geldi nedir ...

Yiğit Gayretli
17.10.2011, 13:17
Mevcut teknolojilerle böyle kağıtlar hazırlamak çok basit. Bu başkanlardan hangisinin imzasını biliyoruz ?

Bu kadar basit olmamalı kapılıp gitmek. Sakin olalım. Herşeyden emin olunca tepkimizi koyarız !

iso_4939
17.10.2011, 13:18
adamlar şerefsizlik yapmış kanıtlanmış cezada yediler...gel gör ki halada bunda ısrarcılar yaptık ama hapis cezasını kaldırın sadece para cezası olsun biz serefsızlıgı kabul edıyoruz dıyorlar.....

magicyattara
Nasılsa cezası yok yakalanırsak takım küme düşer ben ceza almam öyle mi.Bu açıkça şikeye çanak tutmaktır.

Artık herkes dener bunu başarırsa kahraman olur başaramazsa nasılsa kendine bir şey olmayacak.

Takım düşmüş kimin umurunda.Neyi savunduğumuzun farkında mıyız acaba?

Şenol abi seninle neden anlaşamıyoruz anlamıyorum..bir takım için kümeye düşürülmekten daha büyük ceza nedir..
Yönetici takımın küme düşmesine sebebiyet verdikten sonra hapse düşse ne olur düşmese ne..söylediğinin tam tersini düşünüyorum..şike yapan takım düşmezse asıl o zaman şikeye çanak tutulur..yöneticinin hapis cezası alması caydırırcı bir ceza değil..karşılığında kazanılan milyonlar var..ama düşme olursa o yöneticiyi bir daha o kulüpten içeri sokmazlar zaten..

Devrim Arslan
Trabzonspor tarihinin en onemli macina yarin cikiyoruz ve bizim ugrastigimiz islere bakin

Tolga Kurt
17.10.2011, 13:19
Korktuğum başıma geldi.

Ahmet F. Zengin
17.10.2011, 13:19
Bu Belge Hapis Cezalarıyla İlgili. Küme Düşmeyle Değil.

Sadriyle Aziz Arkadaşdı Bi Aralar. Beklenir Yani Sadriden.

bordo61
17.10.2011, 13:21
En azından Ş.Ligi maçı sonrasını bırakılsa bu konu ne güzel olur.

Bence bu birilerinin tezgahı son 15 gün kala bu tarz haberler hep önümüze koyulacak

Travelair
İçeriği geniş olabilir. İyice incelemek gerek. Ondan sonra tepki veririz. Yalnız şaşırmanın alemi yok. Ankara'da Kulüpler Birliği siyasi partileri turlarken başkanımız da birlikte ordaydı

Şenol Altunsoy
Şenol abi seninle neden anlaşamıyoruz anlamıyorum..bir takım için kümeye düşürülmekten daha büyük ceza nedir..
Yönetici takımın küme düşmesine sebebiyet verdikten sonra hapse düşse ne olur düşmese ne..söylediğinin tam tersini düşünüyorum..şike yapan takım düşmezse asıl o zaman şikeye çanak tutulur..yöneticinin hapis cezası alması caydırırcı bir ceza değil..karşılığında kazanılan milyonlar var..ama düşme olursa o yöneticiyi bir daha o kulüpten içeri sokmazlar zaten..

Hapse düşse bu işi yapmaya çekinir bu kadar basit.Deneyip beceremezse o kulüpten içeri girse ne olur girmese ne olur.

Cevikoglu
17.10.2011, 13:22
bu imzayı ve tepkileri görünce Tayyip Erdoğan'a bundan 2-3 sene önce şunu sormuşlardı:
- Ya 90'lı yıllarda avrupa'ya, laikliğe karşıydınız. Şimdi ne oldu da bunların öneminden bahsediyosunuz?

cevabı ise:
- kazın ayağı dışarıdan göründüğü gibi değil...

yani arkadaşlar siz istiyosunuz ki bizim başkan atsın, kessin.
millet orduspor başkanını överken bi bakıyoruz o da imza atmış
demek istediğim buradan klavyenin başında asıp kesmekle olmuyo bu işler. o noktada farklı kararlar alınabilmekte, kamuoyuna yansımayan görüşmeler yapılabilmektedir.
belki de Başkan bu imza karşılığında geçen senenin şampiyonluğunu Trabzonspor'a getirdi.
bilemeyiz.
sakin olmakta yarar var...

sessizkral_1
Hapis ceza sürelerinin çok yüksek olduğu için (şike yapan 80 yıl ceza alıyor falan var galiba) ondan düşürecekler o sayıyı 2-3 yıla sanırım.

Ünal aysalın şike ile alakalı bir değişikliğin altına imza atacağını çok sanmıyorum.

Yiğit Gayretli
Açıkçası ben hiç tatmin olmadım. Üzerine de Trt logosunu yapıştırmışlar...

Bu belge bir bok değil diye çıktığı zaman birisi, yayınlayan kurum nasılsa devlet kurumu, en falza yayınlanmasına müsade edenleri görevden alırlar.

Zemin hazırlanmış, dolaylı yoldan yine Trabzonspor üzerine oyunlar oynanıyor. Bize sakin olmak düşüyor sadece sakin olmak. Derinlemesine düşünelim...

bordo61
17.10.2011, 13:24
TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel
Trabzon resmen hakkı olan ve elinden çalınan Şampiyonluğu alacak TFF de bunu onaylayacak diye düşünüyorum.

Great White
17.10.2011, 13:26
bu belgedeki imzaları resmî site aracılığıyla net bir şekilde yalanlamayan her kulüp suç ortağıdır, bu kadar net.

gazete köşesine verilen bir röportajla ya da kamera önünde verilen bir demeçle muğlak ifadeler kullanılaraktan yapılan her sözde yalanlama barsak gazından öte bi' anlam ifade etmez.

SEDAT
Trabzon resmen hakkı olan ve elinden çalınan Şampiyonluğu alacak TFF de bunu onaylayacak diye düşünüyorum.

- Kim bu adam , adını çok duyuyorum bu aralar ...

magicyattara
Hapse düşse bu işi yapmaya çekinir bu kadar basit.Deneyip beceremezse o kulüpten içeri girse ne olur girmese ne olur.

Yahu zaten yatacakları kaç ay topu topu..eğer işin içinde organize çete suçu yoksa..
Nerdeyse 100 milyon gelir elde edilen CL için bunu göze alırlar..yatar çıkar adam altı üstü..zaten bu iş için de maşa kullanırlar artık..

Çözüm direkt küme düşürmektir..bak bakalım bir daha yelteniyorlar mı..

Travelair
17.10.2011, 13:27
feybe'yi ekibiyle birlikte UEFA'ya şikayet eden bir adam

Mustafa Yüksek
17.10.2011, 13:27
Derhal bir açıklama yapılması gerekiyor.

ahamitokutan
17.10.2011, 13:29
bu kadar önemli maçımız öncesi bu belge de nereden çıktı acaba :-| !!!

bordo61
17.10.2011, 13:29
- Kim bu adam , adını çok duyuyorum bu aralar ...

Uefaya belgeleri yollayan adam.

Gazeteci

Yiğit Gayretli
17.10.2011, 13:31
bu kadar önemli maçımız öncesi bu belge de nereden çıktı acaba :-| !!!

Dilimden anlayan biri çıktı sonunda.

Travelair
Yalnız şu da var eğer olaya satranç oynanıyor diye bakarsak satrancın kurallarını, yapısını da bilmemiz lazım. Bu manada düşündüğümüzde imza ne getirir ne götürür, hangi stratejiye tabidir bunları bilmeden tepki vermek pek mantıklı olmaz. Fakat sonuçta yanlış yapanlar kurtulup mağdurlar mağdur olmaya devam edecekse bunun hesabını birilerinin vermesi lazım gelir

Mehmet Zeki

+

CUMHURBAŞKANIMIZ 29 EKİM de TRABZON SPORU Resmen KÖŞKE Davet edecektir. İşte o zaman bence dananın kuyruğu kopacak.

Diye yazmis...

Külünkoğlu
Neden arkadaş neden !

Neden benim camiam bir kez olsun huzur bulamıyor. Taraftarı bir alem, yöneticisi bir alem, takımı bir alem...
Neden hiçbir şey istediğimiz gibi olmuyor ?

Yapılan yapılmayan her bir iş için sayfalarca yazmak geliyor içimden. Her seferinde "değmeyecek ki" diyorum geri çekiliyorum. Kimbilir benim gibi kaç milyon Trabzonsporlu var bunu bize yaşatmaya ne hakkınız var arkadaş ?

Neden ben şu şerefsizler gibi "yapmamıştır arkadaş!" diyemiyorum neden bana bu çok görülüyor.

Yetmedi mi senelerce çektiğimiz eziyet sıkıntı. Yok mudur bunun son noktası son durağı...

iso_4939
17.10.2011, 13:33
+

CUMHURBAŞKANIMIZ 29 EKİM de TRABZON SPORU Resmen KÖŞKE Davet edecektir. İşte o zaman bence dananın kuyruğu kopacak.

Diye yazmis...

eyyy agzına sağlık be kardesım.....=)

LazAnisT
17.10.2011, 13:34
Galatasaray'ın imza atması niye bu kadar ilginç geldi, biz önce kendimize bakalım.

Elinden şampiyonluğu çalınan gs sanki.

İlginçmiş.$ike surecinde GS Trabzonspor'dan daha dik durmustu onun icin ilginc olabillirmi.

SEDAT
17.10.2011, 13:35
- Ordu ve Gs'de atmadık demişlerdi onlardamı yalan söylemiş yani...

Ahmet AYDIN-28
17.10.2011, 13:36
Belgenin kaynağı TrtSpor'daki haberde üç konuda değişiklikten bahsedilmiş.
Birincisi teşvik priminin "ADLİ" suç olmaktan çıkarılması. Bu disiplin suçundan da kaldırılması anlamına gelmez.
İkincisi taraftaraların kulübü bağlayıcılığı ile ilgili
Üçüncüsü da şikeye karışanlara verilen hapis cezasında indirim.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bu değişikliklerin "fb'nin KÜME DÜŞMESİNE ve ŞAMPİYONLUĞUMUZUN İADE EDİLMESİNE" hiç bir olumsuz etkisinin olmaması lazım. Çünkü bunlar federasyonun ve UEFA-FİFA'nın talimatlarına göre gerçekleşecek...

Yiğit Gayretli
17.10.2011, 13:36
Bu işin içinde net bir şekilde başka işler var. Sabır ve sükunet...

Mustafa Yüksek
17.10.2011, 13:37
Bu belgede bir iş var ama nedir çözmüş değilim. Yalnız ne olursa olsun, klübün derhal açıklama yapması gerekiyor.

bordo08
17.10.2011, 13:37
Hakketen yarın ş.ligi maçımız var medyasından taraftarına kimsenin umrunda değil..

Sabahki programlarda bjknin çetesiyle şikecilerin adanada izdihamdan ezilmesi konuşuldu..

Ne acımızı ne mutluluğumuzu yaşatmadılar bize..

Fatih Özkan
17.10.2011, 13:38
Bu böyle olmamalı. Sakin olmakta fayda var. Önemli bir maçımız var. Beklememiz gerek diye düşünüyorum.

SEDAT
17.10.2011, 13:39
- Medya benim umrumda bile değil , aman bizden bahsetmesinler zaten , medyada birkaç omurgalı adam var onlar konuşuyor zaten benim için yeterli , şerefsizler beni konuşsa ne olur konuşmasa ne olur...

ahamitokutan
17.10.2011, 13:41
forumun en tepesinde CSKA maçı olmalı.bu mesajla ben de bu başlığa katkıda bulunuyorum ama,gerçek neyse ortaya çıkar.bırakın biz işimize bakalım.yarın kazanalım şikeciler ve şakşakçı medyası iyice kudursun.

ESER
17.10.2011, 13:42
taklitci bunlar taklitciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

iso_4939
17.10.2011, 13:43
hayde hep beraber csk başlıgına....

bordo61
17.10.2011, 13:45
Trabzonspor Yonetim Kurulu uyesi Nevzat Aydin @zagortenay76 su an Moskova'dan Lig Radyo'da @ilkerdurali ile yayinda

TSezgin61
17.10.2011, 13:46
imzayi hangi sebeple atmis, hangi degisiklikler icin atmis aciklasin baskan!!!

ayrica zaten hükümet onay vermedigi icin düsmüstü bu olay.

en sinirlendigim nokta ise, fenerin imzasinin oldugu yerde bizim imzamizin ne isi var? adamlar kendilerini kurtarma derdinde bizde destek oluyoruz "yauuu bizden sampiyonlugu caldiniz ama canininiz sagolsun".. öylemi?

Gökhan BAYRAK
17.10.2011, 13:49
Orada 18 kulübün imzası var. kaldı ki o imzaların hiçbir bağlayıcılığı da yok. siz kulüp yönetmeyi ne zannediyorsunuz? forumlarda rakip takım taraftarlarıyla atışmaya girmek gibi birşeye benzer mi bu ?

sizin o atıp tuttuğunuz başkan, sırf bu kulübün başkanı olduğu için 3 gün nezarette kaldı, belki de ömründen ömür gitti. belki hiç suçu yoktu ama ufacık bir sözden dolayı aylarca içerde 4 duvar arasında hapis yatabilirdi.

peki niye, kim için, tabiki Trabzonspor için.

içimizde Sadri Şener için boğazına Trabzonspor'dan haram lokma girebileceğini düşünen var mı? şayet yoksa demek ki sırf kulübün bekası için bu adamlar darda veya zorda kalabiliyorlar.

varsayalım ki, başkanın gökçek ile telde konuştuğu: "feneri yenin" içerikli konuşma savcı tarafından kanun dışı bir görüşme olarak algılandı ve hakkında suçsuz yere bir dava açıldı, örgüte üyelikle suçlandı vs. ne olacak o zaman, o adam bir cümle yüzünden aylarca sırf Trabzonspor'un bekası yüzünden hapiste yatacak.

buradan böyle klavye başında konuşmak o kadar kolay ki.

ben yaptığım iş sebebiyle, o kadar şeyler görüyorum ki.bir telefon konuşmasında geçen, bizlerce gayet normal diye nitelendirebileceğimiz, sırf söylemek için söylenmiş bazı cümle veya cümleler yüzünden bir kişinin 5 yıl hapis yattığını biliyor musunuz?acaba içinizde cezaevinde 1 gün kalmış kişi sayısı kaçtır?

bu işler burdan "yönetim istifa" bağırılacak kadar basit işler değil arkadaşlar. o adamlar hayatlarını koyuyorlar bu işlere. kaldı ki bu belge ile sadri şener'in kulübün haklarını savunmadığı iddia edilemez. başka bir arkadaşın da dediği gibi, başkanın ne malum bu imza ile şampiyonluğumuzu garantiye almadığı ?

ünal aysal gibi bizim başkanın 7 sülalesini satın alabilecek güç ve paraya sahip bir kişi, hele de fb nin en büyük rakibi konumundaki kişi, o kadar şey söyledi etti ve bu belgeye imza atmışsa, varın gerisini siz düşünün.

iki satır yazı koyulmuş buraya, hurra herkes saldırılara başlamış. arkadaş ne biliyorsunuz da konuşuyorsunuz? federasyonda imzalar atılırken neler konuşulmuş, neler yapılmış, bu imzayı atmasaydık nasıl bir yaptırımla karşılaşabilirdik bunları düşünüyor musunuz? haykırışınız neden kulübün menfaatlerini korumadı yönünde ise, belki de en iyi bu şekilde koruyabilecekti. nerden biliyorsunuz ki, bir yandan suat kılıç, faruk özak, bülent arınç vs. gibi kişilerden duyumlar almadı? yani sağ gösterip sol vuramaz mı? bir tarafa yapıcı olmaya çalışırken aslında içten içe farklı şeyler planlayamaz mı?

bu iş cm de başkanlık yapmaya benzemez arkadaşlar, klavyeden racon kesmeye hiç benzemez.

yarın takımın önünde çok önemli bir maç var, ayıptır...

bu başkan olmasaydı yarın o maçı izleyebilecek miydiniz?

biraz vefa lütfen.

yöneticilerden ricam, başlığın kapatılıp maçtan sonra şike başlığı altında tartışmaların yapılması yönünde...

Devrim Arslan
17.10.2011, 13:53
bu baslik simdilik kilitlenmeli yarin moskova macimiz !

Great White
17.10.2011, 13:58
benim için böyle bir kumpasın dışarısında dimdik ayakta durabilmeyi başarabilmek bırakın lig şampiyonluğunu, şampiyonlar ligi şampiyonluğundan daha önemlidir..

bu kadar!

Koray
17.10.2011, 14:02
Başıma ağrılar girdi kulüp açıklama yapsın hemen.

Uğurtan
17.10.2011, 14:03
Ben bu imzayı hazmetmem arkadaş. Kim ne şekilde iyimser bakıyorsa baksın. Ya düzmece çıkacak ya da istifa edecekler. Bu da olmazsa imza toplar genel kurula gidilir o kadar.

Erman Akyüz
17.10.2011, 14:04
çıkıp yalanlayacaklardır ama belgenin aslını göstermeden yalanlama, sadece sadri şener şakşakçılarını tatmin edecektir..

My
17.10.2011, 14:05
Değişiklik istenilen sporda şiddet yasası. Yani takımların küme düşürülmesiyle ilgili olan bir yasa değil kişilerin cezalarıyla iligli bir yasa. Şike ile iligli cezaları verip takımları küme düşürecek, şampiyon ilan edecek olan TFF ve disiplin onun talimatları. Bu imzaların disiplin talimatlarına bir etkisi yok diye görüyorum ben. Bilmem yanılıyor muyum.

http://www.trtspor.com.tr/Images/kupur1haberici.jpg

http://www.trtspor.com.tr/Images/kupur2haberici.jpg

http://www.trtspor.com.tr/Images/kupur3haberici.jpg

Konuyu doğru anlamak için yazdım bunları. Başkanın buna imza atması ise tam anlamıyla bir skandal, fiyasko, rezalet...

DeAgLeMaNyAq
17.10.2011, 14:06
Değiştirilecek maddelerin son hali daha önce de ortaya atılmıştı yeni bir olay değil. Bazı spor programlarında 3 ay ceza mı olur diye dalgasını bile geçmişlerdi. Kaldı ki kulüp başkanları, kulüpler birliği ile zaten siyasi partileri gezip tek tek destek bu kanunu değiştirmek için uğraşıp duruyordu. O yüzden çok da sürpriz bir olay değil bana göre. Sadece içerdekilerin daha evvel tahliye olmasına yarar. Ama işin içine müsabaka talimatını değiştirmek de girerse, durum çok farklı yerlere gider...

Celal Demir
17.10.2011, 14:06
bu başlığın kilitlenmesini cska maçından sonra açılmasını talep ediyorum...

cahana
17.10.2011, 14:07
fenerle aynı kulvarda olmayı benim midem kaldırmaz umarım belge sahtedir.

SEDAT
17.10.2011, 14:17
- Başlık kilitlensin bence , bir kerede biz bazı şeyleri görmezden gelelim , bir kerede yanlış yapsalarda camiamıza sahip çıkalım , hep bizmi objektif olacağız ...

Celal Demir
17.10.2011, 14:20
- Başlık kilitlensin bence , bir kerede biz bazı şeyleri görmezden gelelim , bir kerede yanlış yapsalarda camiamıza sahip çıkalım , hep bizmi objektif olacağız ...

bu eğer yapılmışsa yanlışlıkla yapılabilecek birşey değil, ayrıca bu objrktif bakılacak bir konuda değil bence...

Mollasalihoğlu
17.10.2011, 14:22
Üzerinde çok konuşacağız.

Ama kişisel ricamdır, yarın maç bitimine kadar erteleyelim..

SEDAT
17.10.2011, 14:23
bu eğer yapılmışsa yanlışlıkla yapılabilecek birşey değil, ayrıca bu objrktif bakılacak bir konuda değil bence...

- Tamam doğru Ahmet öyle yapalım , yarın maç var ama önemli değil maç her zaman var , şimdi baktım bu haber hiçbiryerde yok birtek burda var , herkesin gözüde burda merak etmeyin yakında herkes öğrenir haberler rusyaya ulaşınca rahat ederiz hep birlikte...

Külünkoğlu
17.10.2011, 14:23
Ne dersiniz arkadaşlar şu maçı atlatalım ondan sonra bakalım ?

Celal Demir
17.10.2011, 14:25

kesinlikle katılıyorum abi lütfen kapatalım bu konuyu şimdilik...

SEDAT
17.10.2011, 14:25

- Abi bence bırakın maçı Medyada konuşulana kadar konuşmayalım bekleyelim derim ben , ama burda biz konuştukça dallanıp budaklanacak zararı yine bize olucak...

Adem Erdoğan
17.10.2011, 14:29

Bence de...

bkandil
17.10.2011, 14:29
Belgenin kaynağı TrtSpor'daki haberde üç konuda değişiklikten bahsedilmiş.
Birincisi teşvik priminin "ADLİ" suç olmaktan çıkarılması. Bu disiplin suçundan da kaldırılması anlamına gelmez.
İkincisi taraftaraların kulübü bağlayıcılığı ile ilgili
Üçüncüsü da şikeye karışanlara verilen hapis cezasında indirim.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bu değişikliklerin "fb'nin KÜME DÜŞMESİNE ve ŞAMPİYONLUĞUMUZUN İADE EDİLMESİNE" hiç bir olumsuz etkisinin olmaması lazım. Çünkü bunlar federasyonun ve UEFA-FİFA'nın talimatlarına göre gerçekleşecek...

Sormakta fayda var.

Ortada bir sürü döküman, tape, savcılıktan gönderilen belgeler v.s. var iken "delil yok" diyenler, kanunda suç olmaktan çıkarılan bir kavram için ceza verirler mi?

SDanışmaz
17.10.2011, 14:31

İyi olur. Takımın ve taraftarlarımızın motivasyonunu bozmayalım.

metehan
17.10.2011, 14:33
Tüm kulüplerin ortak kararı ile Levent Bıçakçı'ya bu konuda çalışma yapma yetkisi verilmişti, bunu hepimiz biliyorduk zaten. Bu döküman gerçekse, demek ki, Levent Bıçakçı'nın yaptığı çalışmayı tüm kulüpler kabul etti. Yani şikede kişilere verilecek cezanın azaltılması, teşviğin suç kapsamından çıkarılması ve kanunla ilgili diğer maddelerdeki değişiklikleri tüm kulüpler istiyor.

TS, GS, Ordu ve Ankaragücü'nün (ki bunlara daha sonra BJK ve Antep de katıldı) imza atmadığı şey, federasyona yapılan ve disiplin talimatında yer alan "küme düşme cezası"nın kaldırılmasına yönelik önerge idi.

İkisi farklı şeyler. Ama yine de şike cezasının azaltılmasını istemeyi ben doğru bulmuyorum. Şike yapmayı aklında bile geçirmiyorsan, cezasını neden azaltma ihtiyacı hissediyorsun?

yorumsuz6117
17.10.2011, 14:34
1 hafta öncenin haberi

http://www.internetspor.com/spor/super-lig/yasa-teklifine-trabzonspordan-sert-tepki-96748.html

Oğuzhan
17.10.2011, 14:35

Evet abi kilitle bencede maçtan sonra tartışalım yarın.

Ahmet KESKİN
17.10.2011, 14:39
Bencede kİlİtlİyelİm.. Konu zaten can sikici cska maci sonunda yapariz yorumu ..koyariz tavrimizi yÖnetİme karŞi....

Külünkoğlu
17.10.2011, 14:39
Konuyu genel istek üzerine CSKA maçından sonraya bırakıyoruz.

Külünkoğlu
19.10.2011, 08:51
Başlık söz verdiğimiz gibi açılmıştır.

metehan
19.10.2011, 08:55
Başlık söz verdiğimiz gibi açılmıştır.

Kapat, kapat :D

Celal Demir
19.10.2011, 09:16
eveeet şimdi gelelim fasülyenin faydalarına kim atmış bakim o imzayı :D

Celal Demir
19.10.2011, 09:21
6222 Sayılı “Sporda şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun”’da yapılması istenen değişikliklerle ilgili kamuoyunun aydınlanması adına kulübümüzün görüşlerinin açıklanması ihtiyacı doğmuştur.

Buna göre; söz konusu yasada kulübümüzün değişmesini talep ettiği öncelikli madde, taraftarların çıkardığı olaylar nedeniyle, kulüp başkanları ve yöneticilerinin sorumluluk altında tutularak ağır cezai müeyyidderle karşılaşmaları konusudur.

Türkiye Süper Lig Profesyonel Kulüpleri Birliği ve Vakfı’nın yetkilendirdiği Sayın Levent Bıçakçı’nın hazırladığı taslakta gündeme getirip, değişmesi üzerinde ısrarcı olduğumuz madde bu maddedir.

Bu gerçekten hareketle, işlenen suçun üzerinin örtülmesi ya da bahse konu suçu işleyenin cezasız kalması gibi bir yaklaşımımız hiçbir zaman olmamıştır, olmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

bu açıklada tuhafıma giden şeyler var şimdi o belgenin altına imzanı attıysan hepsine atmışsındır daha sonra yok ben ona atmamıştım deme lüksümüz yok tabi bu belge sahtemi değilmi bilmiyorum ama eğer gerçekten atıldıysa bu imza sportif başarı istikrar falan filan herşeyi bi kenara bırakıp yönetimin acilen istifa etmesi lazım...

Celal Demir
19.10.2011, 09:25
hakkaride 21 askerim şehit olmuş boş ilerler uğraşıyoruz vallahi ALLAH rahmet eylesin... ailelerine sabır versin... çok canım sıkıldı çok...

Burçak
20.10.2011, 09:01
NİYE Mİ İMZA ATTIK?
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Kulüpler Birliğinde şike-teşvik yasası kararı ile ilgili olarak attığı imzaya da açıklık getirerek, “Ben şike yapılanların affedilmesi yada yasanın değiştirilmesi için imza atmadım. Trabzonspor kulübünün böyle bir düşüncesi de yok zaten. Bizim attığımız imza şu. Yeni yasada seyirci olaylarından Kulüp başkanı da sorumlu tutuluyor. Eskiden ise seyirci olayından kulüp sorumluydu.

Ben başkan olarak seyircinin yaptığı olayın cezasını neden çekeyim. Trabzonspor kulübü başkanı olarak ceza aldığımda büyük üzüntü yaşıyorum.Biz yasada buranın düzeltilmesi için imza attık. Yasanın değişmesi ya da şikecilerin affedilmesi gibi bir olaya asla imza atmadık.
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=96140&page=4

Recep Alkan
20.10.2011, 10:11

rahat oldun

Bunda önemli olan devletin ne dediği değil.

Trabzonspor'un nerede durduğu.

Günlerce atmadım, atmam diye ahkam kes, sonra imzan çıksın ortaya.

Ömer Faruk61
20.10.2011, 10:32
Sadri Şener Yönetiminin samimiyetsizliği ikiyüzlüğü tamamen ortaya çıkmıştır.Ağızlarıyla kuş tutsalar yaranamazlar.Şu Yönetimde 4 senedir 1 Basın sözücüsü olmaz mı? Önüne gelen demeç veriyor ve bu beni inanılmaz derecede sinirlendiriyor.Allah Şenol Hocama sabır versin bu basiretsiz yönetimle...

Ertuğrul ATALAY
20.10.2011, 10:47
Taraftarımızla takımımızla ve yönetimle her zamankinden daha çok birlik olma zamanıdır.
İç tartışmaları daha sonraki dönemlere bırakmalıyız...
İstanbul basınının baskılarına federasyonun ayakoyunlarına fb nin lobiciliğine vb.. tekvücut karşı durma zamanlarındayız...
Bence bu başlık bize şu sıralar zarar verebilir diye düşünüyorum....
Hele hele Şl de 2 tur umudumuz bu kadar güçlü iken ve bu umudumuzun bitmesi için en ufak bir fırsatı yaygara haline getirenlerle dolu Trabzonspor karşıtları ile çevrili iken...

Mayls
20.10.2011, 12:00
Taraftarın dimdik bir duruşu var.
Eğer o dik duruş yönetimde yoksa, bizim görevimiz onlara sahip çıkmak olmamalı. Onların görevi, bizim istediğimiz gibi durmak olmalı.

TSezgin61
20.10.2011, 14:50
Şakar, 6222 Sayılı ''Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun''da yapılması istenen değişikliklerle ilgili Kulüpler Birliği tarafından yapılan çalışmaya verdikleri destekle ilgili olarak ise ''Başkanımız Sadri Şener, sadece taraftarlardan sorumlu yönetici konusuna imza atmıştır. Taraftardan sorumlu yönetici hiçbir takımda olmadığı için bu sadece başkanın üzerinde kalıyor. Stadyumda çıkabilecek bir olayda başkan sorumlu oluyordu. Hapis cezaları veriliyor bu konuda. Orada emniyet güçlerinin yapabileceği şeylerden kulüp başkanları neden sorumlu olsun diye onun altına imza attı sayın başkanımız. Bu konu bu şekildedir'' diye konuştu.

ajansspor.com

arkadaslar imza bu sebeple atilmissa dogru bir imza. taraftarin yaptigi yanlisi baskan kisisel olarak cekmemelidir tabiki...

ortada sike yapan cezasiz kalsin diye bir imza yok. sadri senerde acikladi zaten yine, böyle birseyi asla imzalamayiz. sadece siddet yasasi nedeniyle atilmistir bu imza diye...

Mollasalihoğlu
20.10.2011, 15:03
Orada öyle bir kayıt yok ama.
Böyle düşünüyorsan imzanın üstüne "sadece x maddesinin değişmesini onaylıyorum" dersin..

bahadır2561
20.10.2011, 15:16
Gizliden iş yapmaya kalkıştılar onda da yakalandılar..

Ahmet Pulusoğlu
20.10.2011, 15:39
hiç birşey olmaz. Devre arası yine 2 transfer yapar uyuturlar koyun taraftarı. bu adamlar iş adamı trabzonspor dan önce kendi ekonomik durumları daha önemli. sadri başkan gibi birisi karşısına azizi veya tüpcüyü alamaz ayağını kaydırırlar. o yüzden onların suyundan gitmek zorunda.

Mollasalihoğlu
20.10.2011, 15:54
hiç birşey olmaz. Devre arası yine 2 transfer yapar uyuturlar koyun taraftarı. bu adamlar iş adamı trabzonspor dan önce kendi ekonomik durumları daha önemli. sadri başkan gibi birisi karşısına azizi veya tüpcüyü alamaz ayağını kaydırırlar. o yüzden onların suyundan gitmek zorunda.

Yönetim bu imzayı attığı için en sinirli olanlardan birisiyimdir muhtemelen ama senin dediğin şey, eğer bilgi-belgeye dayanmıyor ise "iftira"ya girer.

Ahmet Pulusoğlu
20.10.2011, 16:11
Yönetim bu imzayı attığı için en sinirli olanlardan birisiyimdir muhtemelen ama senin dediğin şey, eğer bilgi-belgeye dayanmıyor ise "iftira"ya girer.

Benim şahsi görüşüm ustam. Aralarında derin bir aşk yok ise kimse en çok canını yakan/yakacak kişiyi böyle bir durumda kurtarmak için elinden geleni yapmaz. Pısıp kenara susmaz. Kükreyip bağırması lazım. Ortalığı kaldırması lazım. Senin canın yanmış emeklerin çalınmış.

Yada sana soruyu şöyle soruyim. Tüm rolleri değiştirelim. Trabzonspor ve fenerbahçe yer değiştiriyorlar. başkanından malzemecisine kadar.
Sence şu an biz nerde olurduk ? yada Sadri başkan ne olurdu ?

Ekonomik ranttan başka nereye cizebilirsin bu resmi merak ettim ?

Mollasalihoğlu
20.10.2011, 16:18
Kulübün ekonomisi için yapıyor dersen olabilir diyebilirim.

Kendisi için yapıyor dersen ben demesem de adam ispatla diyebilir.

SEDAT
20.10.2011, 16:24
- Belkide Siyasilerden "Siz imzayı atın zaten geri çekicekler Başbakan'ın kesin tavrı" var olayı olabilir , ısrarlada biz şuna imza attık diyoarlar yapıcak bişey yok artık , herşeye rağmen ben bu Yönetime güvenmeye devam edeceğim , kimse kusura bakmasında iyi şeyler yaptıkalrında bir Teşekkür edemezken bakıyorumda en ufak falsolarında boğuyoruz , işte o zaman tepkimiz hiç inandırıcı olmuyor...

Ali İhsan
20.10.2011, 17:43
Önceki yönetimler döneminde o kadar başarısızlıklar ve saçmalıklar yaşadık ki bu yönetimin onca saçmasapan hatasına rağmen hala en iyi yönetim bunlar, çünkü başarılı oluyorlar....

Benim aklımda kalan bir tek Özkan Sümer'in başkanlığı var, onurlu duruşuyla...

Nytre
20.10.2011, 17:59
acı ama gerçek....

burada ikiyüzlülük var !

bahadır2561
20.10.2011, 19:47
Arkadaşlar ilk sayfada ne diyor Allah aşkına bi bakın;

6222 Sporda Şiddet Yasası ... ve bu değişiklik önerilerinin tamamına katıldığımızı beyan ederiz..

Bizimkilerin attıgı imza '' şike yapana az ceza verin'' maddesini kapsamıyormuş!

Levent Bıçakçı yalakası ne için sarfediyor az biraz düşünün

Aşk,ihtiras,ikiyüzlülük,kıvırma herşey var bakalım daha ne çıkacak.

Mustafa AYDIN
20.10.2011, 20:30
Şakar, 6222 Sayılı ''Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun''da yapılması istenen değişikliklerle ilgili Kulüpler Birliği tarafından yapılan çalışmaya verdikleri destekle ilgili olarak ise ''Başkanımız Sadri Şener, sadece taraftarlardan sorumlu yönetici konusuna imza atmıştır. Taraftardan sorumlu yönetici hiçbir takımda olmadığı için bu sadece başkanın üzerinde kalıyor. Stadyumda çıkabilecek bir olayda başkan sorumlu oluyordu. Hapis cezaları veriliyor bu konuda. Orada emniyet güçlerinin yapabileceği şeylerden kulüp başkanları neden sorumlu olsun diye onun altına imza attı sayın başkanımız. Bu konu bu şekildedir'' diye konuştu.

ajansspor.com

Eğer imzanın sebebi gerçekten bu ise söylenecek bir şey yok.Yani bir kendini bilmezin cezasını yönetici çekmemeli.

Tolga
21.10.2011, 05:32
Şike medyası gerçekten gerekli altyapıyı oluşturuyor.Böyle bir olaydan bizim yönetimin bize kalleşlik yaptığını ima eden asılsız haber yapan bir medya var.Halbuki işin aslı ney şimdi görüyoruz.

61_Serhat_61
21.10.2011, 06:26
küme düsme olmayacak arkadaslar bunun nesini daha tartisiyorsunuz ki... imzalar atilmis... bitti... unutun... türkiye futbolunuda sehit verdik...

oflubektas
22.10.2011, 14:07
Yönetimden açıklama:

"6222 Sayılı “Sporda şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun”’da yapılması istenen değişikliklerle ilgili kamuoyunun aydınlanması adına kulübümüzün görüşlerinin açıklanması ihtiyacı doğmuştur.

Buna göre; söz konusu yasada kulübümüzün değişmesini talep ettiği öncelikli madde, taraftarların çıkardığı olaylar nedeniyle, kulüp başkanları ve yöneticilerinin sorumluluk altında tutularak ağır cezai müeyyidderle karşılaşmaları konusudur.

Türkiye Süper Lig Profesyonel Kulüpleri Birliği ve Vakfı’nın yetkilendirdiği Sayın Levent Bıçakçı’nın hazırladığı taslakta gündeme getirip, değişmesi üzerinde ısrarcı olduğumuz madde bu maddedir.

Bu gerçekten hareketle, işlenen suçun üzerinin örtülmesi ya da bahse konu suçu işleyenin cezasız kalması gibi bir yaklaşımımız hiçbir zaman olmamıştır, olmayacaktır."

"Vizontele" filminde "sen de bunu yedin, öyle mi" cümlesinin geçtiği bi sahne vardı. Yani ... "ona mahsuben" :)

Ozan Yazıcı
22.10.2011, 14:38
Soğudum artık.
Futboldan da, Trabzonspor'dan da.

hodlu
22.10.2011, 15:37
Şaşırmadım çünkü beklediğim bir hareket...