PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonrası Kan Döküldü!

Batuhan
15.10.2011, 00:25
http://c1110.hizliresim.com/11/10/15/427.jpg

Trabzonspor’un Ankaragücü ile oynadığı maçın ardından tribünlerin boşaldığı sırada iki taraftar grubu arasında tartışma çıktı.

Bu sırada 18 yaşındaki Yalçın Tuncer adındaki taraftar, davul çaldığı gerekçesiyle kimliği belirsiz bir kişi tarafından 3 yerinden bıçaklandı.

Ağır yaralanan Yalçın Tuncer'in Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldüğü bildirildi. Tuncer'in tedavisine hastanede devam edildiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Fatih TURAN / TRABZON (DHA)

*

Söyleyecek söz bulamıyorum...

Sefa
15.10.2011, 00:26
Ancak bu kadar şerefsizlik olabilir. Ayıptır be!

Geçmiş olsun yaralı kardeşimize..

TSezgin61
15.10.2011, 00:27
Oha yuhhhhhh.... Yaziklar olsun beee

Emre Bekar
15.10.2011, 00:28
o bıçağı stada nasıl sokmuş!!!

Hamdi Karamahmutoğlu
15.10.2011, 00:29
Olay Ankaragücü taraftar gruplarının arasında mı olmuş yoksa evsahibi olan bizim taraftarlarımız da karışmış mı acaba?

Sefa
15.10.2011, 00:34
Tahminim şudur bu yaralanan çocuk muhtemelen davul çalarak maçı kutlamak istemiştir ama A.Gücü'ne saygıyı abartan bazı insanlar(!) buna karşı çıkmıştır tartışma derken olay bu boyuta gelmiştir.

Bilmiyorum nasıl ama tahminim yukarıdaki gibi öğreniriz yakında..

Mustafa Yüksek
15.10.2011, 00:36
Bıçak nasıl girmiş o tribüne?

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 00:36
Olay Ankaragücü taraftar gruplarının arasında mı olmuş yoksa evsahibi olan bizim taraftarlarımız da karışmış mı acaba?

Bizimkiler arasında oldu. Ankaragücü'nün hepi topu 4 taraftarı vardı zaten. Maç çıkışı davul çalmış eleman, vay efendim sen misin çalan diye bıçaklamışlar. Haberden anladığım o.

SEDAT
15.10.2011, 00:37
- O çocuğa bişey olmaz inşallah ...

Sefa
15.10.2011, 00:38
Bıçak nasıl girmiş o tribüne?

İsteyen öyle bir sokar ki Mustafa. Karabük maçında benim tesbihimi aldı güvenlik diyorum lan tesbihle ne yapabilirim neymiş kurallar böyleymiş eh tamam diyorum arkadaşımın anahtarlığına bakmadı bile ki arkadaşımdaki anahtarlık bilardo topunun hafif küçüğü ama o kale arkasından kalecinin kafasına 5 santimlik yarık açarsın o derece..

Samet Yildirim
15.10.2011, 00:39
Cok gereksiz isler buna...

18 yasinda daha genc bir cocuk...

Insallah düzelir.

Murat GENEL
15.10.2011, 00:39
Tahminim şudur bu yaralanan çocuk muhtemelen davul çalarak maçı kutlamak istemiştir ama A.Gücü'ne saygıyı abartan bazı insanlar(!) buna karşı çıkmıştır tartışma derken olay bu boyuta gelmiştir.

Bilmiyorum nasıl ama tahminim yukarıdaki gibi öğreniriz yakında..

yok alakası yok..

Uğur GEMİCİOĞLU
15.10.2011, 00:41
Bu olaya karışanlar ve ve kişilerin bulunduğu gruplar derhal staddan uzaklaştırılmalı.

Sefa
15.10.2011, 00:42
yok alakası yok..

Nasıl gelişti peki bir bilgin var mı ?

Bera Algün
15.10.2011, 00:43
sporda şiddet yasasını işletsinler bakalım

Hasan Cubukcu
15.10.2011, 00:43
grup taraftarlarina her zaman karsiyim helede türkiye !!!

Sibel
15.10.2011, 00:45
Doğru dürüst arama yapılmalı artık. Çok yetersiz. Mesela ayakkabı içlerine bakmıyorlar. Rahatlıkla içeri bıçak sokulabilir.
Bu eleman kimse gereken cezayı çeker inşallah bir daha da o stada girmez.
İnşallah genç arkadaşımız iyileşir.

Murat GENEL
15.10.2011, 00:46
Nasıl gelişti peki bir bilgin var mı ?

burada yazan tribünden arkadaşlar vardır mutlaka detaylı bir bilgisi olan..Benim bildiğim iki gruptan ziyade iki ''tayfa'' arasında problem oldugu ve kavganın nedeninin davul olmadıgı..davul tuzu biberi..Birbirne sataşmak için bahane arayan iki taraf düşün..

bordo61
15.10.2011, 00:49
Gencecik uşaklar dost olması gerekirken birbirlerine bıçak çekmesi çok acı

Umarım iyileşir durumu ağır ve ciddiymiş

E. Okan Bülbül
15.10.2011, 00:53
eskişehir maçındada gurbetçi gençlerin davulcusu , başka bir davulcuyla giderleşmişti

uzundurukan bay
15.10.2011, 00:53
ayıptır yahu. böyle taraftarlık olmaz. birde stadın içinde olduysa ? sahamız bile kapanabilir. bıcakla stada gelen kişiyi ömür boyu stada sokmasınlar. insanları maçtan soğutmasınlar.

uzundurukan bay
15.10.2011, 00:55
utnç ve esef verici bir durum.

Recep Alkan
15.10.2011, 00:55
Murat, biliyorsan aslını analt da kardeşim.

Hiçbir aklı evvel sadece bir davul nedeni ile adam bıçaklamaz...

Fatih
15.10.2011, 00:56
Özel güvenlikler taraftar gruplarından korkuyor hangi aramadan bahsediyorsunuz?

Yaralı kardeşimize geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur zanlı kameralardan bulunacaktır...

Sefa
15.10.2011, 00:58
Murat, biliyorsan aslını analt da kardeşim.

Hiçbir aklı evvel sadece bir davul nedeni ile adam bıçaklamaz...

Anlattı aslında 2 tayfa var TG'nin altında atıyorum X mahallesinden gelenler, Y mahallesinden gelenler. Bunların araları bozuk ve kavga için bahane aranmakta zaman içinde mutlaka sürtüşmeler de olmuştur olay burada patladı.

Yazık ya valla yazık..

Yiğit Gayretli
Yazık günah ulan ! Büyük geçmiş olsun...

Erman Akyüz
bizim en büyük düşmanımız kendimiziz diye boşuna demiyoruz

Berat Akçay
15.10.2011, 00:59
Amaç ne ? Ne zamandan beri birbirimize düşmanız .. ?

TSelif
15.10.2011, 01:01
Biz sizden daha çok bağırıyoruz... Biz daha çokuz... Siz kimsiniz ya ? tribünün kralı biziz
Yok ya asıl siz kimsiniz...... Bu böyle uzaaaaaaar gideeeeer .

Yazıklar olsun kendi renkdaşını öldürecek kadar gözünü bürümüş bunun adı her ne ise ...
Kimsenin umrunda değil TRABZONSPOR.

Umarın bıçaklanan arkadaş iyileşir... Diğeri de ömrü boyunca maçlara giremez .

Özge
15.10.2011, 01:02
Rezillik ya.İnsan bıçaklamakta nedir?Sen oraya maç izlemeye gidiyorsun.

uzundurukan bay
15.10.2011, 01:03
hıncal uluç haklı çıkıyor vallahi. adam trabzonda var 5 6 gurub hepsi ayrı telden calıyor, hepsi birbiriyle kavgalı diyordu. hıncal şimdi haklı çıkıyor yani. yuhhhhh.

uzundurukan bay
15.10.2011, 01:06
gurublar tek çatı altında birleşeceğine , birbirleryle kavga ediyor. ondan sonrada çekirdekciye cıkıyor taraftarımızın adı. helal olsun bizim istanbuldaki taraftara maç oldumu tek yürek tek çatı altında bağırıyor.

Mert67
15.10.2011, 01:06
Kulüp ileri bunlar geri gidiyor.

Sorumlular en ağır şekilde cezalandırlır, kardeşimizde sağlığına biran önce kavuşur inşallah.

Murat GENEL
15.10.2011, 01:08
Deniz tarafı kale arkası..TG ve Sürmeneli Piranalar arasında patlak vermiş olay..bıçaklanan kişi hakkında bilgim yok..Maç içinde belliydi bir şeyler olacağı aslında..

REMEDY_61
15.10.2011, 01:08
ya yeter bu neya! her önüne gelen tarftar grubu kurmasın şunun bir sınırlandırılması olsun..herkesin 1-2 grubu varken bizde 20-30 grup nedirya..her tribunde farklı grup hepsi kendi aleminde..derhal yönetimin bu grupları ortak çatıya toplaması lazım.

Armağan Dere
15.10.2011, 01:09
Ayıptır,yazıktır,günahtır..
Bunun hiçbir açıklaması olamaz..
İzahı yok bunun..

salihismet
15.10.2011, 01:09
Adam davul caldi diye bicaklanir mi? Artik ramazan davulculari korumayla gezerler.

pReN@_61
15.10.2011, 01:11
Çok yazık olmuş.Büyük geçmiş olsun o arkadaşa..

Armağan Dere
15.10.2011, 01:13
Sürmeneli Piranalar nedir yahu?

.

Yıllardır var..
Hatta 90'lı yıllarda da var bildiğim kadarıyla Bekir..
Sürmeneli Piranalar meşhurdur..
Ama bu olayın izahı yok..

pReN@_61
15.10.2011, 01:17
Yorumum neden siliniyor beyler..Adam şuursuzca konuşuyor burda cevap hakkı doğuyor.Adam hakaret ediyor Sürmeneye bu nasıl iş.Dellendirmeyin adamı

kral 61
15.10.2011, 01:18
Bıçaklayanlar hangi grubdan yazıklar olsun birbirimize düşmüşüz yakışmıyor bize bunlar. Bencede bir grup altında toplanması lazım TG altında toplanabilri Farozlularda olabilir inş renkdaşımız iyileşir geçmiş olsun...

sessizkral_1
15.10.2011, 01:20
Artık taraftar grupları kendilerinin TRABZONSPOR üzerinde birşey olmadıklarının farkına varmaları lazım.

Grupların birbirine karşı bu şekilde düşmanlık beslemeleri çok kötü bir durum

Armağan Dere
Arafilboylular adı altında birleşilsin..
zaten pankartları vardı Trabzondayken ''Arafilboylu Gençler Trabzonspor'a başarılar diler''..
Çolağın fırınının orada..
Şakası bi yana biz de kimse birleşmez,birleşemez..
Doğaya aykırı..

Mustafa Yüksek
Yorumum neden siliniyor beyler..Adam şuursuzca konuşuyor burda cevap hakkı doğuyor.Adam hakaret ediyor Sürmeneye bu nasıl iş.Dellendirmeyin adamı

Ya kardeşim azıcık da siz anlayışlı olun ne olur. O kadar zamandır forumdasın. Mesaj kötüyse raporla silelim. Cevap yazıp ikili tartışmaya girmenin ne anlamı var. Sabahtan beri birbiriyle kapışan kapışana. Bak alıntıladığın mesaj da silinmiş işte.

Azıcık anlayış, lütfen.

memozcan
15.10.2011, 01:22
önümüzdeki maç sadece kadınların alınması lazım stada.. zaten bu olay stad etrafında olmuşsa kesin seyircisiz oynama cezası gelir, o da bayan seyirciye çevrilir...

Murat GENEL
15.10.2011, 01:24
Birleşme şart değil.Ciddi söylüyorum.Ama bu kadar rant amaçlı grupta fazla.Herkesin ortak gayesi para değilde Trabzonspor olsa mevcut gruplar bilet sayılarıyla istenilen tribünü çok rahat yapar.

61_Hasan_69
15.10.2011, 01:25
olayın iç yüzü bilmeden yok TG miş yok sürmeneli piranalarmış sallamayalım bence..

Murat GENEL
15.10.2011, 01:27
yanlış anlaşılmasın başlık açılmış detayları veriyoruz neden siliniyor bence başlıkta silinsin o zaman..yoksa herkes ''yazık vallahi'' yazacaksa taziye başlıklarından farkı kalmıyor başlığın..

.....
15.10.2011, 01:28
Olayın aslı astarı nedir ?

Armağan Dere
15.10.2011, 01:29
stadın içinde mi dışında mı oldu bu olay?
Seyiricisiz Ceza alacak mıyız acaba?
Para cezası mı gelir?

Murat GENEL
15.10.2011, 01:29
olayın iç yüzü bilmeden yok TG miş yok sürmeneli piranalarmış sallamayalım bence..

sallamak ? girdiğim tribün deniz tarafı kale arkasıydı bugün.çıkışta olaylara şahit oldum 90'da zaten kavga çıkmıştı iki grup arasında.Deniz tarafı çıkışnda da oluyor olay zaten.sence ne olabilir mesela ? sallarsak şöyle ?

Hami_41
15.10.2011, 01:30
Allah ıslah etsin sizleri emi koskoca tribünü paylaşamıyorlar herkes kendi liderliğini ortaya koymak istiyor birlik olmak bu kadar zormu tüm stadı yaksan takım küme düşse umrumdamı o gencecik çocuk yaralanmasa keşke inş. iyileşir ve kalıcı bir zarar görmez...

Murat GENEL
15.10.2011, 01:31
Para cezası mı gelir?

stat dışında oldu olay.Deplasman tribününün önü.Numune acilinin biraz ilerisi.

61_Hasan_69
15.10.2011, 01:32
sallamak ? girdiğim tribün deniz tarafı kale arkasıydı bugün.çıkışta olaylara şahit oldum 90'da zaten kavga çıkmıştı iki grup arasında.Deniz tarafı çıkışnda da oluyor olay zaten.sence ne olabilir mesela ? sallarsak şöyle ?

Farozlular , Çılgınlar ,Gurbetçi Gençler , TRABZONLU GENÇLER , 1461 Meydan ,Sürmeniler bir sürü grup var orada

Mehmet Öztürk
15.10.2011, 01:33
YUH......
inanılır gibi değil

Sefa
15.10.2011, 01:34
Farozlular , Çılgınlar ,Gurbetçi Gençler , TRABZONLU GENÇLER , 1461 Meydan ,Sürmeniler bir sürü grup var orada

TG mensubu olduğun için bazı şeyler tuhaf geliyor olabilir ama zaten ilk başta isim vermedi daha sonra gördüklerini yani kimle kimin arasında olduğunu yazdı. Yani olayın iç yüzünü bilmese de dış yüzünü gayet görmüş.

Murat GENEL
15.10.2011, 01:34

gerçekten mi ? ama olay Sürmenelilerle TG arasında oldu diyorum ben de.çok mu zor hocam.

Hami_41
15.10.2011, 01:36
Para cezası mı gelir?

Yaw ne para cezası ne seyirci cezası 18 yaşında çocuk canının derdinde kardeşin olduğunu düşünsene bunun...

Armağan Dere
15.10.2011, 01:43
Koymayacaksın 2 grubu da stada..
Akılları başlarına gelsin..
Hayır düşünmediğimi nerden çıkardınız..
Sonuçta insan hayatı..
Yazdığımızdan dolayı tam duyguları tam ifade edemiyoruz sanırım..

Hami_41
15.10.2011, 01:50
Koymayacaksın 2 grubu da stada..
Akılları başlarına gelsin..
Hayır düşünmediğimi nerden çıkardınız..
Sonuçta insan hayatı..
Yazdığımızdan dolayı tam duyguları tam ifade edemiyoruz sanırım..

Anlıyorum dostum bende 18 yaşında çocuğun 3 bıçak darbesini aldığını okuyunca nevrim döndü neler yazmak geldi içimdende sıktım kendimi...
Trabzon insanını hiç anlıyamıyorum bazen.
Aslında tribünde 4 ayrı lider olucak herbiri bir tarafta olucak ve birbiriyle koordineli olarak yönlendirecekler stadı ama o liderleride seçmek ayrı bir mevzu her hafta onlar bıçaklanır bu sefer...

Sami Kuk
15.10.2011, 01:57
Haydaa neler olmuş ya..İçerdemi oldu öncelikle Allah acil şifalar versin..

Pis ceza yicez desene..Şu bizdeki Tribün kültürü 0 resmen

Yasin T.
15.10.2011, 02:03
Yani bizde de gerçekten dengesiz insanlar var.Dik başlı,canı sürekli kavga etmeyen gençlerimiz çok malasef Trabzon'da.Birbirimize karşı anlayışımız sıfır.

Tahir61
15.10.2011, 02:11
bazi gazetelerde a guclu bicaklandi yaziyor

ErtuGrul
15.10.2011, 02:18
Hicbir gerekce, bir cana kiymaya tesebbus etmeyi hakli cikartamaz...bicaklayan cani bir yetmemis uc yerinden bicaklamis, resmen oldurmeye tesebbus etmis, insallah enkisa zamanda yakalanir gereken cezayi alir...yaralanan genc kardesimize Allah sifa versin...durumu insallah ciddi deyildir...uc bes beyinsizin yuzunden medyaya yine bolca malzeme cikti...bir hafta bu konu islenir, onumuzdeki hafta medyada linc kampanyalari birbiri ardina gelir...

Canberk
15.10.2011, 02:36
tarafının da taraftarının da.
Bırakın bunları çocuğun durumu nasıl bilgisi olan var mı ?

Eren Karaahmetoğlu
15.10.2011, 02:36
Umarım çocuk iyileşir. Ceza alacak mıyız şu birkaç gerizekalı yüzünden biz şimdi? Kişiler, kurumlar? Olayı da detaylı öğrenen biri tam olarak yazabilirse sevinirim.

fteotdgs
15.10.2011, 02:46
Cok yazik. Insallah hasarsiz atlatir cocuk. Maca gidiyorsun savasa degil. Turkiye'de bu isin cok ciddi ele alinmasi lazim artik. Federasyon, kulupler, camialar, emniyet herkes bu isi "Senin takimin benim takimim" demeden cok ciddiye almali. Daha once Inonu'de insan oldu, Bursa'da, sonradan anlasilmaz bir sekilde affedilen, gecen sezonki olaylar; say say bitmeyecek onlarca olay. Tren kaciyor. Daha neyi bekliyor bu saydiklarim?

fteotdgs
15.10.2011, 02:47
Boyle bir olaydan sonra ceza hic aklima bile gelmedi, ne yalan soyleyeyim. Insan caninin yaninda kupa, sampiyonluk, sike, tesvik, tum bu isler o kadar bos geliyor ki.

Mustafa Yüksek
15.10.2011, 02:55
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=33628

r9emre
15.10.2011, 03:05
Trabzon'daki hiç bir maça erkek alınmasın tüm biletler bayanlara satılsın gerekirse 5 bine oynayalım yine onlara oynayalım nedir la bu?

Rezil bir tribünümüz var sözde hepsi kral..Yemin ederim bir Eskişehir'in,bir Bursa'nın,bir Beşiktaş'ın tribünlerine bakınca imreniyorum.Hakikaten helal olsun onlara.Bu zihniyetle devam ettikçe bu kulübü asla yukarıya taşıyamaz bu taraftarlar.

Ya arkadaş bu kadar boş,kültürsüz,vasıfsız insan nasıl yetiştiriyoruz anlamıyorum..Arkadaş o statta senin mensubu olduğun taraftar grubu söz sahibi olsa ne olacak? Ne geçecek sana? Sana ne verecekler? Ekmek parası mı kazanacaksın ondan? Sen renklerine gönül verdiğini takımını destekle git.Aynı sağ sol olayları gibi keriz yerine koyup sizi birbirinize düşürüyor bir kaç esnafı Trabzon'un onlar 2-3 kuruş kazanıyor sırtınızdan nüfuzları güçleniyor şehirde söz sahibi oluyor,siz ne oluyorsunuz peki yıllarca? Söyleyeyim ben kahvede ömür boyunca sürten boş insan sürüsü..Sözüm meclisten dışarı bu sözlerimin kimlere olduğunu anlayan anlar bence..Bunun için eğitimli,çok okumuş olmak da gerekmez.Azıcık 'adam' olan,azıcık zeki olan,azıcık düşünebilme yetisine sahip olan herkes anlar kullanıldığını.

Şu ana kadar sayısız maça gittim ve hiç bir taraftar grubuna mensup olmadım,ömrüm boyunca da olmayacağım..Oradakiler sadece birilerinin kuklası olacaklardır bu takımın peşinden gittiğini sanarak..

Bu ülke genelinde nasıl insanlar belli başlı kalıplarla damgalanıp birbirine düşürülüp,bazıları bunların sırtından,kaos ortamından mükemmel zengin ve güçlü çıksın diye insanlar birbirine nasıl kırdırılıyorsa Trabzonspor'un taraftar grupları arasındaki tamamen gerizekalıca olan bu didişmede aynı mantıkla gerçekleşiyor.

Hiç bir taraftar grubunu sevmiyor ve hepsine karşıyım.Bir tarafıma takarım bağırmasını da iyi desteklemesini de ben biliyorum hepsinin tek tek hangi Trabzon'lu iş adamına bağlı olduğunu,hangi grubu hangi insanların finanse ettiğini bilgisizleri kandırıp peşlerinden sürükleyebilirler ama bizim gibileri asla.Bu ve bu tarz nüfuzunu güçlendirmek için uğraşan iş adamları,yerel esnaflar ve benzerleri kitleleri kışkırtıp peşlerinden sürükleyebilir ta ki İmparator çıplak çağrısı onu işitecek kulakları bulana dek..

İyi geceler..

28TS61
15.10.2011, 03:21
olayin tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama malesef birlik saglayamiyoruz hic bir konuda. herkes kendini ön planda tutmaya calisiyor. ben ne dersem o olsun istiyor. stadta 50 tane taraftar grubunun pankartlari asili

Gizadam34
15.10.2011, 03:23
Trabzon'daki hiç bir maça erkek alınmasın tüm biletler bayanlara satılsın gerekirse 5 bine oynayalım yine onlara oynayalım nedir la bu?

Rezil bir tribünümüz var sözde hepsi kral..Yemin ederim bir Eskişehir'in,bir Bursa'nın,bir Beşiktaş'ın tribünlerine bakınca imreniyorum.Hakikaten helal olsun onlara.Bu zihniyetle devam ettikçe bu kulübü asla yukarıya taşıyamaz bu taraftarlar.

Ya arkadaş bu kadar boş,kültürsüz,vasıfsız insan nasıl yetiştiriyoruz anlamıyorum..Arkadaş o statta senin mensubu olduğun taraftar grubu söz sahibi olsa ne olacak? Ne geçecek sana? Sana ne verecekler? Ekmek parası mı kazanacaksın ondan? Sen renklerine gönül verdiğini takımını destekle git.Aynı sağ sol olayları gibi keriz yerine koyup sizi birbirinize düşürüyor bir kaç esnafı Trabzon'un onlar 2-3 kuruş kazanıyor sırtınızdan nüfuzları güçleniyor şehirde söz sahibi oluyor,siz ne oluyorsunuz peki yıllarca? Söyleyeyim ben kahvede ömür boyunca sürten boş insan sürüsü..Sözüm meclisten dışarı bu sözlerimin kimlere olduğunu anlayan anlar bence..Bunun için eğitimli,çok okumuş olmak da gerekmez.Azıcık 'adam' olan,azıcık zeki olan,azıcık düşünebilme yetisine sahip olan herkes anlar kullanıldığını.

Şu ana kadar sayısız maça gittim ve hiç bir taraftar grubuna mensup olmadım,ömrüm boyunca da olmayacağım..Oradakiler sadece birilerinin kuklası olacaklardır bu takımın peşinden gittiğini sanarak..

Bu ülke genelinde nasıl insanlar belli başlı kalıplarla damgalanıp birbirine düşürülüp,bazıları bunların sırtından,kaos ortamından mükemmel zengin ve güçlü çıksın diye insanlar birbirine nasıl kırdırılıyorsa Trabzonspor'un taraftar grupları arasındaki tamamen gerizekalıca olan bu didişmede aynı mantıkla gerçekleşiyor.

Hiç bir taraftar grubunu sevmiyor ve hepsine karşıyım.Bir tarafıma takarım bağırmasını da iyi desteklemesini de ben biliyorum hepsinin tek tek hangi Trabzon'lu iş adamına bağlı olduğunu,hangi grubu hangi insanların finanse ettiğini bilgisizleri kandırıp peşlerinden sürükleyebilirler ama bizim gibileri asla.Bu ve bu tarz nüfuzunu güçlendirmek için uğraşan iş adamları,yerel esnaflar ve benzerleri kitleleri kışkırtıp peşlerinden sürükleyebilir ta ki İmparator çıplak çağrısı onu işitecek kulakları bulana dek..

İyi geceler..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

sirkan
15.10.2011, 03:30
alin 3 puan sizin olsun....
simdi Trabzonspor taraftari oldugumdan utandim..!!!!

Selçuk Demircioğlu
15.10.2011, 03:30
Adamların yararı yok..Keyifleri gelince iki bağıracaklar diye şımarttılar iyice bunları...
Zaten beleş giriyorsunuz..Hadi onu geçtim size verilen kombineleri satıyorsunuz dışarda..Hadi onuda geçtim...Bari rahat durun da rezil etmeyin bizi...

SDanışmaz
15.10.2011, 04:03
Yazacak birşey bulamıyorum...
Bıcaklanan taraftarımıza Allah şifa versin, ailesine sabır versin.

TekfurÇayır 61
15.10.2011, 04:19
Trabzon'da yaşayıp taraftar gruplarını tanıyan arkadaşlar...

Grupların pankartları stada sokulmasa, bu çözümün ayaklarından bir tânesi olabilir mi?

Sefer A.
15.10.2011, 05:13

İyi geceler..

Helal olsun hemsehrim :) :alkış::alkış:

Cengiz Çubukcu
15.10.2011, 08:21
Bu olaya karışanlar ve ve kişilerin bulunduğu gruplar derhal staddan uzaklaştırılmalı.

hayır bu yetmez hapise tıkılmalı, ben sporda şiddet yasası gereği zaten cezalandırılacaklarını düşünüyorum....

Ömer Kibar
15.10.2011, 08:36
Utanç verici bir durum ama buna sebep olan durumlar da incelenmelidir.

Sezon başında malum kombine olaylarından sonra üzülerek belirteyim bu tarz olaylar bekliyordum..

Yönetim olarak kombinelerini şahsın! birine satarsan o şahıs! da istediği gruba! bedava dağıtırsa ondan sonra bu tarz olaylar yaşanır.

Yönetim de kombine olayından dolayı önayak olmuştur maalesef.

Bıçaklanan ben, siz ya da bir akrabanız da olabilirdi..

Ve maalesef bu olayların devam edeceğini düşünüyorum.

Yaralanan kardeşimiz de bir an önce sağlığına kavuşur inşallah.

Ertan 51
15.10.2011, 08:43
Şu başlığa yorum yaparken bile utancımdan yerin dibine giriyorum,bu kadar kanıma dokunuyor bu tür pislikler,olmaz olsun sizin taraftar grubunuz da gücünüz de,
aynı sevdanın peşinden stada gideceksin,kendi kardeşinin canına kast edeceksin.
Yazıklar olsun sizin gibi taraftara,önce okkalı bir ceza aldıktan sonra Allah ıslah etsin sizi.

yaranozlu
15.10.2011, 08:56
Anlıyorum dostum bende 18 yaşında çocuğun 3 bıçak darbesini aldığını okuyunca nevrim döndü neler yazmak geldi içimdende sıktım kendimi...
Trabzon insanını hiç anlıyamıyorum bazen.
Aslında tribünde 4 ayrı lider olucak herbiri bir tarafta olucak ve birbiriyle koordineli olarak yönlendirecekler stadı ama o liderleride seçmek ayrı bir mevzu her hafta onlar bıçaklanır bu sefer...

lider mi? maalesef Trabzondan artık sadece eline para karşılığı basına okuması için bildiri verilmiş, takımını ve şerefini satan liderler ve siyasi gücü bulunanlara yalakalık yapan liderler çıkıyor. bu şekilde aşağıladığımız istanbul takımlarının seviyesinlin de altına düşmüş oluyoruz. birazcık aklı olan biri ş.liginde ilk maçını kazanmış tek Türk takımı ve bunun gibi bir pankart asardı milli maçı yorumlayan ahlaksız için... ama durmak yok, yalakalığa devam!

yaranozlu
15.10.2011, 09:01
benim taraftarımın eline bıçak olmasını hazmedemmiyorum, bu kadar alçalabileceğimizi düşünmek istemiyorum. hele hele o bıçağı kardeşine sallaması nasıl bir psikolojidir aklım almıyor.

Metin Sağır
15.10.2011, 09:03
Çok yazık, geçmiş olsun...

angraf
15.10.2011, 09:23
Yazık kendi takımını desteklemeye gelmiş renkdaşını davul yüzünden bıcaklıyorsun bu kadar kolaymı adam bıçaklamak ne olsa kameralardan çıkacaksın ortaya yat biraz içeridede aklın başına gelsin genç kardeşimizin son durumu hakkında bilgisi olan varmı ?

ozturk
15.10.2011, 12:02
manyaklık...

Harun-61
15.10.2011, 12:11

İyi geceler..

Bu cümleleri sarf eden kardesimiz 21 yasinda.

Bazi ahmaklar bu genci kendine örnek alsin...

:alkış:

20'ye yakin pankart var, her mahaleden bir taraftar grubumu cikar Allah askina ?

Gelecek sezon bende Tanjant Taraftar Grubunu kuracam :o

murat
15.10.2011, 12:12
Utanç verici bir durum ama buna sebep olan durumlar da incelenmelidir.

Sezon başında malum kombine olaylarından sonra üzülerek belirteyim bu tarz olaylar bekliyordum..

Yönetim olarak kombinelerini şahsın! birine satarsan o şahıs! da istediği gruba! bedava dağıtırsa ondan sonra bu tarz olaylar yaşanır.

Yönetim de kombine olayından dolayı önayak olmuştur maalesef.

Bıçaklanan ben, siz ya da bir akrabanız da olabilirdi..

Ve maalesef bu olayların devam edeceğini düşünüyorum.

Yaralanan kardeşimiz de bir an önce sağlığına kavuşur inşallah.

Yonetimin onlarca hatisinin en buyuklerinden biride budur malesef. Bu yonetimi ayakta tutan tek sey Senol hoca ve siyasi destektir!

Sacit
15.10.2011, 12:15
Allah belanı versin dicem ama bela da okumak iyi değil..

yobaz bir toplum, bilgisiz aptal insanlar topluluğu..
Trabzon'un her mahallesinde böyle ot beyinli insanlar görmek mümkün..

bıçakladın da ne geçti eline, ne oldu şimdi şerefsiz mahluk..

Mehdi
15.10.2011, 12:21
Al şimdi çoluğunu çocuğunu maça git hadi.
Umarım yakalanır ve yakalandığıyla kalmaz.

Erdogan
15.10.2011, 12:23
Kabadayilik ruhu var insanimizda, hicbirsey denmicek yan bakilmicak.

Selman
15.10.2011, 12:29
Geç bile kalındı böyle bir olayın yaşanılması.Az çok deplasman ve oradaki taraftarları gördüm.Hiçbir takımın taraftarları birbiriyle bu kadar kanlı bıçaklı değil.Kavga zaten eksik olmuyordu da bıçaklanma da gelmiş sonunda.

Kim haklı kim haksız olayına girmeye gerek yok.Her iki taraında yüzüne tüküreceksin.

Yaralanan arkadaşa geçmiş olsun.

OYılmaz
15.10.2011, 12:34
Trabzon'daki maçlarda tribünlerde kin,nefret,öfke üstelik kendi taraftarlarımız arasında. Deplasman tribünlerimizde sevgi,kardeşlik,dostluk,eğlence.

Erdinç Dilek
15.10.2011, 12:36
bu konuyla ilgili yorum yapmıyorum zira yaptığım her yorumda konuyla ilgili düşüncelerimi yazdığım ''imzam'' peşimden geliyor

buserkan61
15.10.2011, 12:36
merak ettiğim takıma bir ceza gelirmi arkadaşlar?
Yaralı arkadaşa ALLAHTAN ŞİFA DİLİYORUM.

Murat 61
15.10.2011, 12:48
Neden, gelen her yönetim taraftarı birleştirmek adına bir adım atmaz anlamıyorum.

Sefaenes
15.10.2011, 12:53
yapan kimse insallah en kisa zamanda yakalanip en agir cezayi alir ömür boyu birde stadyumlara giris yasagi verilsin o grupda laf edilsin. ayni takimin renklerini destekleyip ayri grupda diye bicaklanma mi olur ya. Insan bu kadar mi cahil olur.

Hasan61
15.10.2011, 12:57
Umarım caniler bir daha günyüzü göremez.

toksoy61
15.10.2011, 12:57
maçın son anlarında deniz tarafı kale arkasının maratona yakın olan bölümünde kavga çıktı. ortalık baya karıştı orada. tribünde davul falanda vardı. TG ve Sürmeneli Piranalar yazan yerde çıktı olaylar. sonra hızla dışarıya çıkıyorlardı. dışarda daha büyük olaylar çıkacak diye tahmin etmiştim. bıçaklama stadın içinde olduysa iyi ceza yeriz. dışarda olduysada ceza yeriz yeni şiddet yasası gereğince.

çok değişik taraftar grupları var tribünlerde ve birbirleriyle çekişiyorlar. hakikaten ayıp ve utanılacak bir durum. 18 yaşında gencecik bir insanın başına gelmesi ise çok daha önemli bir durum. sportif başarı bir yana, kendi stadımızda güvenli, huzurlu bir şekilde maç izleyemiyorsak, bundan zevk alamayacaksak ne yapayım sporu? yönetimin artık bu grupların çekişmesine bir son vermesi lazım. bıçaklayan kişinin de derhal tespit edilip en ağır şekilde cezalandırılması ve bir dahada stsada sokulmaması lazım.

Ertuğrul ATALAY
15.10.2011, 13:06
Bu tür olaylar günlük yaşamın parçası..Kadına şiddet,çocuğa şiddet,çekemediğine şiddet vb...vb.... Bu tür davranışları Trabzonspor taraftarı ile özdeşleştirmek veya bu gibi insanlardan bizim tribinlerde çok var demek Taraftarımıza ve Trabzonsporumuza haksızlık olur....Tek çözüm bunların cezasız kalmaması...Asıl tapkiyi bu tür olaylara karıuşanları tribinlerde tekrar görünce varmek gerekir diye düşünüyorum....

Kaya
15.10.2011, 13:07
Bıçaklayan suçlu kişi yakalanıp 5 yıldan fazla ceza almazsa yazıklar olsun...

brushfield
15.10.2011, 13:08
Biz de saf saf taraftar grupları neden birleşmiyor diye yırtınalım. Adamların başlarındakiler para babalarının adamları, yeri ve zamanı geldiğinde para babaları için bağırmak, pankart açmak için mamalanıyorlar. Bu mamaların karşılığında da çoluk çocuğu 1 bilet, 1 atkı, en önemlisi Trabzonspor sevgisiyle kandırıyor kendi pis emelleri için kullanıyorlar. Asıl amacı rant olan bu grupların hiç bir zaman tek ses çıkaramamalarını hoş görmek lazım zira bu hizmet ettikleriyle çelişir.

Kaya
15.10.2011, 13:09
Bu işin getirisi var. Şahsılar birleşmez...

Murat GENEL
15.10.2011, 13:11
Trabzon'daki maçlarda tribünlerde kin,nefret,öfke üstelik kendi taraftarlarımız arasında. Deplasman tribünlerimizde sevgi,kardeşlik,dostluk,eğlence.

tribünden bihaber adamlar yazınca ve genelleyince de böyle oluyor..Trabzon'daki bazı şahıslar deplasman yapamıyordu güzelim Gurbetçi Gençler yüzünden..

Mehmet Cihan Kocaman
15.10.2011, 13:14
Allah belanızı versin futbol teröristleri.
Ne istiyosunuz birbirinizden.
Böyle saçmalık olabilir mi ya?
Geçmiş olsun yaralanan çocuğa.

yalniz adam
15.10.2011, 13:24
trabzonda böyle adilik olmaz biri yalan desin...

Batuhan
15.10.2011, 13:46
Trabzonspor'un Ankaragücü ile oynadığı maçın ardından tribünlerin boşaldığı sırada iki taraftar grubu arasında tartışma çıkmış ve bu sırada 18 yaşındaki Yalçın Tuncer adındaki taraftar kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanmıştı. Kaldırıldığı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hemen ameliyata alınan taraftarın, durumunun iyi olduğu ve hayati tehkileyi atlattığı belirtildi. Yoğun bakımda tedavisi süren Yalçın Tuncer'i bıçaklayanların bulunması için araştırmalar sürüyor.

Oğuzhan
15.10.2011, 13:48
Ayıptır be 18 yaşında çocuktan ne istedin hayvan herif.

Hüseyin Hatırlı
15.10.2011, 13:55
Haberi okudum ve Lanet ettim. Kendi içimizde birbirimize yaptığımız şu pisliğe bakın, ayıptır ya..

Sibel
15.10.2011, 14:00
Allah kahretsin ya! Her yerde bu haber. Aşağılık pislik ! Nedir bu kadar canilik yapmaya sebep?
Allah'ından bul inşallah! Yazıklar olsun. Bir pislik yüzünden hepimizn yüzü kızarıyor.

graylight
15.10.2011, 14:01
Gruptakilerine sahip çıkamayacak adamlar taraftar grubu kurmasın!

augustus
15.10.2011, 14:26
Neden, gelen her yönetim taraftarı birleştirmek adına bir adım atmaz anlamıyorum.

Belki de tek ve güçlü bir taraftar oluşumunun kendileri üzerinde etkili olabilceğinden korkuyorlardır..Böl, parçala, yönet misali..

Sibel
15.10.2011, 14:32
Çocuk nasıl acaba? Durumu hakkında bilgi var mı?

Kamil Çakmak
15.10.2011, 14:34
Siyasetten nemalanma, maddi çıkarlar. En büyük olma çabaları.
Traftar gruplarını lav edeceksin. Hiç bir şey bir canın yok olmasına devmez.
Ya o çocuk ölseydi allah göstermesin. Değermi sen ben kavgası yüzünden.
Bu taraftar grubu olayı. Klübe göre sorun belki değil ama. Avni Akerde büyük bir sorun.

Batuhan
15.10.2011, 14:36
Çocuk nasıl acaba? Durumu hakkında bilgi var mı?

Kaldırıldığı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hemen ameliyata alınan taraftarın, durumunun iyi olduğu ve hayati tehkileyi atlattığı belirtildi. Yoğun bakımda tedavisi süren Yalçın Tuncer'i bıçaklayanların bulunması için araştırmalar sürüyor.

*

Ek olarak Üni-TS'nin verdiği bilgiye göre bıçaklayan kişi Trabzonlu Gençler isimli gruptan, Yalçın Tuncer ise Sürmeneli Piranhalar isimli gruptanmış.

Bülent AKBULUT61
15.10.2011, 14:43
ayıptır ya genc bir arkadaşımız hayatım boyunca bizdeki şu taraftar gruplarından nefret etmişimdir yönetim bu taraftar olayına derhal bir el atması lazım bu böyle gitmez.
Büyük geçmiş olsun kardeşim İNŞALLAH tez zamanda sağlığına kavuşursun...

Sefer A.
15.10.2011, 15:08
tribünden bihaber adamlar yazınca ve genelleyince de böyle oluyor..Trabzon'daki bazı şahıslar deplasman yapamıyordu güzelim Gurbetçi Gençler yüzünden..

Trabzon'dakiler Trabzon'da islerini yapsin yeter, deplasmanlarda ister gg ister baskasi veya hiç bir grup olmadan gurbetçi taraftarlarimiz stadlari doldursun yeter, Trabzon'da sanki mükemmel taraftar var da bir de deplasmanda onlarin borusunu öttürecez baska ??

Sibel
15.10.2011, 15:20
Kaldırıldığı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hemen ameliyata alınan taraftarın, durumunun iyi olduğu ve hayati tehkileyi atlattığı belirtildi. Yoğun bakımda tedavisi süren Yalçın Tuncer'i bıçaklayanların bulunması için araştırmalar sürüyor.

*

Ek olarak Üni-TS'nin verdiği bilgiye göre bıçaklayan kişi Trabzonlu Gençler isimli gruptan, Yalçın Tuncer ise Sürmeneli Piranhalar isimli gruptanmış.
Çok şükür diyelim. Umarım iyileşir tez zamanda.

Grup konusunda bıktık usandık yeter demekten.
Bazıları artık Trabzonspor olayından çıkmış kendilerini desteklemek, göstermek adına gidiyor maça. Yazık...
Ben kimsenin peşinden gitmem. Aracım yok benim, amacım var. Oraya Trabzonspor'un peşinden gidiyorum.
Bıraksalar da hep gerçek Trabzonsporlular girse o stada.
Bu insan görünümlü cellatlar yolumuzdan çekilse de kurtulsak. Artık maça gitmeye de korkacağız.

Murat GENEL
15.10.2011, 15:24
Trabzon'dakiler Trabzon'da islerini yapsin yeter, deplasmanlarda ister gg ister baskasi veya hiç bir grup olmadan gurbetçi taraftarlarimiz stadlari doldursun yeter, Trabzon'da sanki mükemmel taraftar var da bir de deplasmanda onlarin borusunu öttürecez baska ??

Allah aşkına benim mesajlarımı alıntılama..Anlaşmıyoruz ben ne diyorum sen diyosun..

M.S.SOFU
15.10.2011, 15:40
o stada bıçak nasıl girdi onu sorgulamak lazım
taraftar holigan zihniyetli bu normal
ama o bıçağı adam kesin bir güvenliğin/polisin yardımıyla içeri soktu
adamın hangi kapıdan girdiği öğrenilirse o kapıyı tutan güvenlik sorguya çekilmeli ve görevi ihmalden ilgili işlem yapılmalı,stadın güvenliğiyse şutlanmalı,polis ise zaten dava açılır.

bu arada bu olaydan sonra kimse o stadın dolmasını beklemesin.
istersen bedava bilet sat,istersen maçlara erkekler alınmayacak de.
o bıçaklama olayı yaşandı ve artık insanların bilinçaltına güvenlik olmayan bir yer olarak kazındı.
kısacası bu sene taraftar gelme olayını unutun.
kişiliğini stadlarda kazanan bir grup ergenin insanların canlarını almaya bu kadar kolay teşebbüs edebilmesi güvenlik açığının ne düzeyde olduğunu gösteriyor.
taraftar grubu altında toplanan bu zihniyet çok tehlikelidirler.çakal sürüsüdürler ve yoldan geçene laf atarlar,ahlaksızdırlar,holigandırlar.fakat laaf açıldığında kendileri en trabzınsporludurlar.
bence taraftar grubu olayının yakalanması gerek bir şekilde ki bizim gibi tek başına maça giden vatandaşlar ve gerçek taraftarlar stadlardan uzaklaştırılmasın.
kamera sistemi olsa failde oldukça çabuk bir şekilde yakalanabilirdi tabi.
burası ortadoğu ve tesadüfen yaşatıyoruz
bunu bir kez daha hatırlattığınız için allah belanızı versin.

Helvacı61
15.10.2011, 15:52
onca küfüre hakarete ses çıkarmayan çıkaramayan benim trabzonum kendi adamına gelince azrail kesiliyor.yazık gelsinler bir davul alayım onlara bol bol tokmak vurdursunlar.

Sefer A.
15.10.2011, 15:53
Allah aşkına benim mesajlarımı alıntılama..Anlaşmıyoruz ben ne diyorum sen diyosun..

ya tamam kusura bakma da benim demek istedigim deplasmanlarda kimseye ihtiyaç yok pek Trabzon'dan, yani gurbettekiler doldurur ayrilan bölümü :) yo gg yok bilmem ne onlar ayri mesele benim gg ile bir baglantim bir seyim yok onlari savundugum da yok, orda burda zirt pirt gurbetçi geeençleer diye bagirmalarina da gicigim zaten ^^ biraz yanlis ifade ettim kendimi sanirim

erolizmts
15.10.2011, 16:02
.......
Arkadaş o statta senin mensubu olduğun taraftar grubu söz sahibi olsa ne olacak? Ne geçecek sana? Sana ne verecekler? Ekmek parası mı kazanacaksın ondan?

Aslında aynen dediğin gibi. Çok şey geçecek ellerine ve hatta geçimlerini ondan sağlayabilecekler. Çok uzağa gitmeye gerek yok. 3-4 ay geriye giderek bunun gerçekliğini görebilirsiniz.

ibrahim
15.10.2011, 16:14
Bir acigimizi arayan basina cok güzel yardimci oldunuz tebrik ederim. Bicaklayin birbirinizi, silah cekin birbirinize, vurun, kirin, parcalayin. Afferin hepinize. :alkış::alkış:

İlyas Özdemir
15.10.2011, 16:19
bu olay hakkında o kadar söylenecek söz varki hangisinden başlamalı bilemiyorum madem adam bıçaklamaya şiddete meyillisin o zaman rakip taraftarı bıçakla be ezik başkalarına kuzu ama kendi insanımıza aslan kesiliyoruz

TSunami_69
15.10.2011, 16:31
bu olay hakkında o kadar söylenecek söz varki hangisinden başlamalı bilemiyorum madem adam bıçaklamaya şiddete meyillisin o zaman rakip taraftarı bıçakla be ezik başkalarına kuzu ama kendi insanımıza aslan kesiliyoruz
ya bi de şöyle birşey var. bu adam niye bıcak getiriyor. niyeti besbelli. yoksa ne alaka ankaragücü maçı.....

TSunami_69
15.10.2011, 16:33
birçok şeyi yine kedi içimizde kaybediyoruz...ezik fener şikenin zararını kendi içinde halletsin bizimkiler durduk yere zarar çıkarsın. o gence de yazık değil miii???????

İlyas Özdemir
15.10.2011, 16:39
ya bi de şöyle birşey var. bu adam niye bıcak getiriyor. niyeti besbelli. yoksa ne alaka ankaragücü maçı.....

ortam gergin ve herkes birbirinden saldırı bekliyor ben eski bir tribüncü olarak bunu anlıyorum yoksa A.Güçlülerle aramız gayet iyi ve onlarla mevzü beklenmiyor

deneme61
15.10.2011, 16:41
bu tür haberler kimliğimiz lekeliyor. Allah acil şifalar versin..

Semih Aydın
15.10.2011, 16:43
Allah âcil şifâlar versin yaralı renktaşımıza.

İbrahim Gökhun Öztürk
15.10.2011, 16:46
Sporu teröre çevirenlere lanet olsun...Umarım herkesin stadlara silahlarıyla değilde forma ve atkılarıyla gittiği günler yakın olur...

Kasım Hilal
15.10.2011, 16:52
Ben futbolcularımızın taraftar baskısından şikayet etmelerine bir anlam veremiyordum açıkçası ama şimdi kavrayabiliyorum neden deplasmanda coşup evimizde tel tel döküldüğümüzü...

bordo08
15.10.2011, 16:54
Birde avni akerde niye birlik olmuyor düzgün tezarühat yapılmıyor derler..

Daha birbirimizi çekemiyoruz her blokta bir grup kurulmuş..

Herkes tek başına bir devlet adeta; sanki tezarühata eşlik etmek zorlarına gidiyor..

Yaralanan taraftarımıza acil şifalar umarım bu tip olaylar bir daha yaşanmaz..

MuratJ
15.10.2011, 17:23
Önceliği Trabzonspor olmayan futbolla alakası olmayan gerizekalı serseriler ne olacak!!! G*t kadar yerde onlarca taraftar grubu!! Ulan birde az da olsalar becerseler! Bunların alayını almayacaksın o stada! Zararlar sadece takıma! Serseriler!

gülsüm
15.10.2011, 17:52
yok daha neler !!!
Allah akıl fikir wersin, birazcık merhamet wersin şu sefillerin yüreğine....

Fatih
15.10.2011, 18:01
Trabzonspor- Ankaragücü maçında taraftarı bıçaklayan şahıs tutuklandı.

Trabzon'da maç çıkışında meydana gelen bıçakla yaralama olayının şüphelisi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Trabzonspor'un dün akşam Ankaragücü'nü 3-2 mağlup ettiği maç sonrası Yalçın Tuncer (18) isimli genç, stat çıkışında bir kişi tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı. Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yalçın Tuncer burada tedavi altına alınırken, şüpheli Y.A gece saat 02.00 sıralarında polis yakalanarak gözaltına alındı. Y.A çıkarıldığı nöbetçi mahkemece "Bıçakla adam yaralamak" suçundan tutuklandı.

Haber61

güneyli
15.10.2011, 18:18
Trabzonspor- Ankaragücü maçında taraftarı bıçaklayan şahıs tutuklandı.

Trabzon'da maç çıkışında meydana gelen bıçakla yaralama olayının şüphelisi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Trabzonspor'un dün akşam Ankaragücü'nü 3-2 mağlup ettiği maç sonrası Yalçın Tuncer (18) isimli genç, stat çıkışında bir kişi tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı. Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yalçın Tuncer burada tedavi altına alınırken, şüpheli Y.A gece saat 02.00 sıralarında polis yakalanarak gözaltına alındı. Y.A çıkarıldığı nöbetçi mahkemece "Bıçakla adam yaralamak" suçundan tutuklandı.

Haber61
Aşağılamak için birde Fener forması giydirin...Akıl firar edince Fener psikolojisine bürünüyor insan..Bıçağı meyve, ekmek, kurban kesmek için kullan..Allah yaralı gence sağlık,tutuklanana akıl versin..

ibrahim
15.10.2011, 18:19
Simdi kabadayiyim diye artislik taslar pislik..

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 18:26
Yaralı arkadaşa Allah acil sifalar versin. Bu lekeyi Trabzonspor'a bulastiranların da Allah belasını versin. Tribünlere taraftar çekme konusunda sıkıntılarımızin olduğu bir dönemde olan olaya bakın..

Bundan sonra maçlara çelik yelek giyerek mi gidelim? Millet deplasmanda olay olur diye maça gitmek istemezken biz içeride kan dokuyoruz.

Sen git Trabzonspor taraftarını bıçakla (her ne sebeple olursa olsun bunu haklı görmem), ondan sonra maraton senin tezahüratına katılmıyor diye küfür et, aklınca staddan kov, gole sevinince orta parmaklarla maratona işaretler yap. Herkes önce kendini düzeltsin ondan sonra başkalarını düzeltme peşinde olsun.

Bu olaya sebebiyet verenlere yazıklar olsun..

Uğur GEMİCİOĞLU
15.10.2011, 18:27
Sadece 1 kişi mi?

Onur Şeref
15.10.2011, 18:43
Birde avni akerde niye birlik olmuyor düzgün tezarühat yapılmıyor derler..

Daha birbirimizi çekemiyoruz her blokta bir grup kurulmuş..

Herkes tek başına bir devlet adeta; sanki tezarühata eşlik etmek zorlarına gidiyor..

Yaralanan taraftarımıza acil şifalar umarım bu tip olaylar bir daha yaşanmaz..

Bir kale arkasında 6 diğerinde 5 taraftar grubu var.

Tamam gruplar olsun fakat hepsi bir ağızdan bağırsın.

Sacit
15.10.2011, 18:56
Trabzon'da ne kadar taraftar grubu varsa hepsinin canı cehenneme..
onlar yüzünden bu durumlara düşüyoruz..
yok trabzonlu gençlermiş yok sürmeneli piranalarmış yok genç akçaabatlılarmış..
vay anasını...

kafanız çalışsa bir arada olurdunuz..

Mustafa ÖZDEMİR
15.10.2011, 19:27
normaldir burası türkiye...

Cafer Bulur
15.10.2011, 19:55
Utanc verici bir hadise,yaziklar olsun.

Umarim yaralanan kisi en kisa zamanda sagligina kavusur,yoksa basimiz agriyacak.

SEDAT
15.10.2011, 20:00
- Nuri Okutan süresiz kalmalıydı Trabzonda (Eski Vali ,Şuan Urfa Valisi sanırsam )

kürşat şen
15.10.2011, 20:31
dahada çoğalsın bu guruplar dahada böyle olaylar olsun..büyük trabzonspor nidaları atalım 5000tane taraftar gurubumuz olsun yeri gelelim pis hürriyet bağıralım yeri gelir şerefsiz rıdvan diye bağıralım ama hiç aynaya bakmayalım böyle devam edelim..bir çatı altında toplansa o tarafta gurupları o avni aker nasıl olur düşünebiliyormusunz?
sakın yapmasınlar,paraları ceplere indirsinler,o gurup üyelerinden bazıları bu forumlarda atar tutar büyük trabzonum der maçtan sonra cebine attığı paraları sayar!böyle devam edelim oldumu..hiç istanbul takımlarına sallamayalım hiç ulusal basına sallamayalım neden mi!
içimizde birlik kuramadıktan sonra neye yarar..yıllardan beri aynı tatava..dahada çoğalsın bu taraftar gurupları yetmezzzzz!!

İlyas Özdemir
15.10.2011, 20:32
içerden çıkınca bir grup kurup kafaya oynamazsa ben bişe bilmiyorum!!

Sibel
15.10.2011, 20:38
Y.A denilen şahıs kaç yaşındaymış? Sebep neymiş?

talsuv61
15.10.2011, 21:56
Geçen sene ki Buca maçında, taraftar gruplarının bi holiganı bağırmıyor diye başka taraftara tekme tokat saldırmıştı. Be şerefsiz; adam senin gibi beleş stada girmiyor ki niye sana uysun.
Hem bu olaydan hem de bu serserilerin maçlara beleş girmesinden dolayı stadda maç izlemekten soğudum.

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 22:17
Y.A denilen şahıs kaç yaşındaymış? Sebep neymiş?

Bıçaklanan şahıs davul çalmış (!) Y.A'nın yaşını okumadım hiç bir haberde. Sebebi çok farklı bile olsa bunu sadece 3-5 kişi bilir. Binlerce insan yani o haberi okuyanlar sebebi davul çalmak olarak biliyor.

h@msi61
15.10.2011, 22:22
Bu sebepten ceza alacak miyiz acaba...

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 22:37
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300180_261826747192064_128289837212423_749524_1385 026031_n.jpg

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 22:39
Bu sebepten ceza alacak miyiz acaba...

Olay stad dışında olduğu için yırtacağız muhtemelen.(Dua edelimde ilerleyen haftalarda maç içerisinde davul çalmasın başkaları. Allah göstermesin stadyumun içinde bıçaklama falan olacak, takımı izleyemeyeceğiz.) Bu haltı yiyen arkadaş bunu düşünmüş en azından (!).

Hem ceza alacak olsak istanbul basını cezanın oranını arttırmak için sabah akşam bu olayı konuşurdu..

komdere
15.10.2011, 23:01
Trabzon'un genel sıkıntısı budur. herkes "küçük olsun benim olsun" der. bu yüzden takım şampiyonluğa giderken bile en büyük darbeyi kendi içinden alır. yeri gelir, medyası idmanı iptal eden teknik direktörü için "istifa etti" balonunu uçurur, takım 3 gün kendine gelemez, şampiyonluğa giderken evinde tırışka takıma puan verir, yeri gelir bir grup bağırıyor diye diğer grup "susar ki" stadda ses olmasın ve karşı grup başarısız olsun. Yeri gelir sırf kendileri yönetimde olmadığı için "birilerine" para verilip sürekli yönetim aleyhine bağırtırılır, yeri gelir maça bedava girmek için her yol denenir. Yeri gelir grup liderlerine bedava bilet verilir, bazıları o biletleri satar, kendine her maçı rant yapar. Anlayacağınız herkes Trabzonspor'u aynı saf duygularla sevmez. Kimi için tanınma kapısı, kimi için geçinme kapısı, kimi için hava atma yeri, kimi için nemalanma yeri.... Trabzonspor Bizans oyunlarının babasının döndüğü sahnedir. Her şey çoğu taraftarın ruhu duymadan oynanır. Anlatacak çok şey var ama.. Neyse..

Biz kendi içimizde tek yürek olduğumuzda, birbirimize sımsıkı kenetlendiğimizde, karşımızda hiç bir şike gücü kalmayacaktır.

Önce Trabzonspor diyor, her ne isim altında olursa olsun kendi şahsi çıkar veya egosunu Trabzonspor'un önüne koyanları takdirinize bırakıyorum.

komdere
15.10.2011, 23:05
Bu arada bu işin Trabzonspor'la alakası yoktur, tamamen adli bir vakadır. Ceza almamız sözkonusu değil. Gerçi fenerasyon bu, çok da kesin konuşmamak lazım..

oeince
15.10.2011, 23:20
yaralanan kardeşimizie geçmiş olsun. inşallah sağ sağlim ailesine kavuşur.

taraftar grubu dediğin tribünleri ateşlemek için beste yapar, kulübü ile ilgili konularda baskı grubu görevini görür. tutup adam bıçaklamaz. amigonun görevi, tribüne gelenlerin beraber tezhurat yapmasını sağlamaktır. amigonun bir gençlik liderine dönüştürülmemesi gerekir. bu tip gruplaşmalardan dolayı kan dökülecekse, kulüp para verip amigo tutsun.

futbolun yığınları uyuşturan bir sosyal bombaya dönüştürülmesine izin verilmemeli.

ağasarlı emre
15.10.2011, 23:49
yazık sadece yazık ..

cabri
15.10.2011, 23:58
Baş sorumlu yönetim.

sn. şener,şakar,yener dışında transfer döneminde sn.bekiroğlu. 3+1 kişiyle koca kulüp yönetilir mi?

Bu olaydan sonra hangi adımlar atılacak bakalım.

mawro61
16.10.2011, 00:09
başkanlar,reisler,agalar;giderler,atarlar,bi.. bi.. pi sikopatlıklar,magandalıklar v.s v.s
malesef Trabzonumuz için derin ve ciddi bir sosyo-kültürel sorun!!
velhasıl eğitim şart. en çok bize şart.

krdnz
16.10.2011, 00:24
Yanlış hatırlamıyorsam Özkan Sümer grupları dağıtmış ve çok tepki toplamıştı ama şimdi bakıyoruz her geçen hafta yeni bir grup pankartı asılmış stada.

Gökhan Döner
16.10.2011, 01:54
buna birbirini yamaktan başka bişe denmez.
yazık ya yazık 18 yaşındaki çocuğun ne suçu var ki.

ph=61
16.10.2011, 02:05
Ayılığı, dangalaklığı, edepsizliği, tarzanca işleri adamlık sanıp caka satanlar, AFERİN SİZE !

oeince
16.10.2011, 02:43
taraftar gruplarındaki katı itaat kültürü istismara çok açık

uzunismail
16.10.2011, 02:55
Bu olayla anılan bir camianın mensubu olmak biraz ağır geldi..

Aklı olan insan takımını bu duruma düşürmez..

Aklı olan bir insan tribünde aynı fikre hizmet eden birine bunu yapmaz..

Ama tabi bunu yapan insanda akıl ne arasın, vicdan ne arasın..

Öfkesine hakim olamayan maça gitmesin....

6Şafak Aydın1
16.10.2011, 08:03
sporda şiddet yasasını işletsinler bakalım

+1967.. yazik be gencecik cocuga, vursaydiniz bari töbe töbe...

ilhan
16.10.2011, 11:11
Sadece sahadaki 90 dakikayı işte bu yüzden seviyorum.
Mide bulandırıcı olaylar bunlar. Ayıpladığımız şeylerin bizim taraftarlar arasında tek tük olsa dahi olmasını ise hazmedemiyorum.

Doğukan Uçan
16.10.2011, 11:36
her önüne gelen taraftar grubu kurursa öyle olur .

salihismet
16.10.2011, 11:37
Uzun süredir Trabzonda mac seyretmedim, ancak bizde biraz takintili seyircilrin oldugunu düsünüyorum. bir kac sene
önce hem agizdan dinledim hemde gazetelere aynen dinledigim gibi yansidi.
Taraftarimizin biri ramazanda saha kenarinda sigara icien bir basin mensubunu mactan sonra sigara icti diye dövmüs,
adam taxiye zor binip kacmis. Ona diyor ki; maci izlemeyi biraktim mac bitene kadar sirf seni izledim, sen mübarek günde
nasil sigara icersin deyip girismis adama.

Simdide adami gidip bicakliyorsun, neymis, yok davul calmis, yok siz az bagidiniz veya baska bir nedenden dolayi bicak
salliyorsun adama, hic kimsenin böyle bir hakki yoktur, ben bu gibi kisileri taraftar olarak bile kabül etmiyorum.
Eger bir takindiniz veya birileriyle bir hesaplasmaniz varsa bu hesaplasmayi Trabzonsporu disarda tutarak yapin.

Babam bu sezon Manisaspor macinda dayak yemekten zor kurtuldu. Trabzondan gelen taraftarlar oradaki taraftarlara
bagirmiyorlar diye saldiriyolar, babamda arada kaliyor zor kendini kurtariyor. Kardesim ben sizin istediginiz gibi bir
taraftar olmak zorundamiyim?

Fatih Öztürk
16.10.2011, 12:14
Hırsızdır bıçaklayan.hırsız şerefsiz.