PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

federer61
22.10.2011, 22:29
takımın en iyisi topu alıp ileriye doğru hamle yapan hemen alıp defansa vermeyen ne olursa olsun hucumu düşünen ALANZİNHO helal olsun herzaman sana

Valla sonunda Alanzinho yu bu maçta beğenen birine rastladım.Alannzinho bu maçta iyidi,savunmadan dönen bütün topları topladı Colman a ayak uyduran sahadaki tek futbolcuydu bu akşam

Erbay
22.10.2011, 22:30
at gözlüğünüzü çıkarın artık. alanzinho yu il 11 de oynatan ve direten nasıl iyi hoca olur. herkes kendi yerinde oynuyor, kimse atak yapmıyor. istediğim futbol ferhat-burak-ferhat verkaçıydı. bu olayı artık yapmıyoruz.hep yanpas.bu futbo bitti.hiçbir oyuncumuz adam eksiltmiyor, hep pas pas pas.sıkıcı ve tıkanan futbol.halbuki iş çok basit ver-kaç başka birşey yok.forvete atılan her top geri dönüyor genelde.hiç verkaç yok.tam kontra atak yapıyoruz.alan veya serkan geriye dönüyor topla.pozisyon kaçıyor. maç sonu şenol hoca çıkıyor."daha atak oynamalıydık, berberlik maçın hakkıydı falan, falan." .takımı atak oynatan teknik hocadır.dah bundan haberi yok.

Yazdıklarınıza katılıyorum ama Şenol Güneş'in yapacağı fazla bir şey yok, özellikle oyuncu tercihlerinde. Yedekte kimse yok ki. Takımın çok yavaş ve geriye oynaması nedeniyle ataklarımız çok cılız. Burak'tan başka gol planımız yok.

Ömer Faruk61
Beraberlik Kafi dedim Cska içinde bence iyi oldu.Hakem kötüydü ama yapacak bir şey yok.Şikeciler korunmaya devam ediyor biz içimizde birlik olamadıkça tepki veremedikçe bu böyle devam eder...

Fatih ÇOLAK
alanzinho'yu nasıl beğenmiyorlar diyenlere ben de aynı soruyu tersten soruyorum .

Renkdaş şöyle diyorum aldığı topları pas hatası minumum yaparak arkadaşlarına dağıttı...Kritik bir pozisyonda ceza sahası önünde top çıkardı...Bir ara solbekte adamı karşıladı...Bunlar Alanzinho'ya ters işler ama bugün gereğince görevini yaptı...Eski günlerine göre gayet iyiydi...

tturan
22.10.2011, 22:31
ilk 5-10 dk müthiş pas yaptı takım, sonra durdu, hakemin berbat maç yönettiği de ortada
hemen istifa naraları atmanın lüzumu yok ...

evet takım müthiş pas yaptı. Pası yapanlar Giray la Glowacki ara ara da Zokora ile Colman eklendi. Bizimkiler kendi kendine işe yaramayan paslar yaptık kendi yarı alanımızda.

Ömer Faruk61
at gözlüğünüzü çıkarın artık. alanzinho yu il 11 de oynatan ve direten nasıl iyi hoca olur. herkes kendi yerinde oynuyor, kimse atak yapmıyor. istediğim futbol ferhat-burak-ferhat verkaçıydı. bu olayı artık yapmıyoruz.hep yanpas.bu futbo bitti.hiçbir oyuncumuz adam eksiltmiyor, hep pas pas pas.sıkıcı ve tıkanan futbol.halbuki iş çok basit ver-kaç başka birşey yok.forvete atılan her top geri dönüyor genelde.hiç verkaç yok.tam kontra atak yapıyoruz.alan veya serkan geriye dönüyor topla.pozisyon kaçıyor. maç sonu şenol hoca çıkıyor."daha atak oynamalıydık, berberlik maçın hakkıydı falan, falan." .takımı atak oynatan teknik hocadır.dah bundan haberi yok.

Yedekte kim var???

magicyattara
Alanzinho ve Serkan'a bu maçta laf söyleyen adam gitsin yatsın..takımın en çok koşan adamlarıydılar..

arahna

sen trabzonspor taraftari misin ? yoksa birilerinin senol hocamiza saldirtmak yipratmak icin gorevlendirdigi bir mi ?

h@msi61
Alanzinho bugun iyi top oynadi, defansa yardimlari da cok iyiydi. Sahada gezen, takima zarar veren oyuncu arayan Adrian'a baksin.

Armağan Dere
Kaç gol pozisyonumuz var
Burak'ın kurnazlığı ile 1 puanı aldık..
1-0 ken Bursa 2'yi de bulurdu 3'ü de..
1 puana sevinin top mop oynamadık..
zaten oynamıyoruz..

arahna
22.10.2011, 22:32
henri volkan olsaydi daha hizli oynayabilirdik
sol acik sag acik yokken adrian ne yapacagini sasirdi

güneyli
22.10.2011, 22:32
Hiçbir oyuncumuza eleştiri getirmek istemem...Yorgun bir takımdık...1 puan Bursadan iyidir..Sakatlarımızın sorunu, umarım hafiftir..En tepedeki takımla aramızdaki puan farkının ne olursa olsun savcı berkin adliye sahasındaki sezonluk maçla ortadan kalkacağını düşünüyorum..

batugol
22.10.2011, 22:33
takımın zayıf bölgesi orta saha
pres yapan yok
oyuncular bu tempoyu kaldırmakta zorlanıyorlar
yedek klubesi de zayıf
bütün bu olumsuzluklara rağmen
hem şampiyonlar ligi hem de ligte iyi konumdayız bence

h@msi61
Kaç gol pozisyonumuz var
Burak'ın kurnazlığı ile 1 puanı aldık..
1-0 ken Bursa 2'yi de bulurdu 3'ü de..
1 puana sevinin top mop oynamadık..
zaten oynamıyoruz..

Bursa'nin kac pozisyonu var yahu, ciliz ataklardan baska hicbirsey yapmadilar.. Hakem adil olsa galibiyetle donmustuk ordan...

macka61
alanzinho kötü futbolcu mu sizce bence değil takımda kalmalı kötü performans gösterebilir ama takım olarak sanki çok iyiyizde sadece alnzinho kötüymüş gibi gösteriyorsunuz neden her maç alanzinhonun ismini ön plana atıyorsunuz

serdaracıl
Ben batasa'yi beğendim ;)

zafercalikoglu
22.10.2011, 22:34
kötü oynayıp 1 puan almak güzel,
takımda 2-3 oyuncu hariöç çok kötüydük..

yalniz adam
istatistiklere baktım da topla oynama yüzdemiz bursadan yüksek ama icraat yok...bal yapmayan arıyız...halil bu maçta çok etkisizdi...pavwel yine söylüyorum bank asyada bile oynamaz..arada yollar ayrılır sanırım...

Erbay
Alanzinho, Adrian çıkınca bi açıldı sanki böyle.

tturan
Valla sonunda Alanzinho yu bu maçta beğenen birine rastladım.Alannzinho bu maçta iyidi,savunmadan dönen bütün topları topladı Colman a ayak uyduran sahadaki tek futbolcuydu bu akşam

Ben bugün Alanzinho ile Serkan'ı beğendim. Serkan sağ tarafı baştan başa kullanmaya çalıştı. Bence tek mücadele etmeye çalışan adamdı Serkan. Keşke Halil de azcık cabalasaydı. Ama Halil çıkana kadar hiçbirşey yapmadı. Ayrıca Burak çok bencel oynamaya başladı. Orta sahadan kaleye şut atıyor. Bu iş böyle gitmez teknik direktörün önlem alması lazım. Bence artık yedekleri de kullanması lazım futbolcular haftada 2 maçı kaldıramıyor. Özellikle Zokora bugün bir tane olumlu hareketi olmadı.

Ömer Faruk61
22.10.2011, 22:35
Giriyıorum Buraya Sinirleniyorum arkadaş Maçlardan sonra buraya girmemek lazım herhalde.. Kahvedede OFlu emiceyle atıştım...Kendi Hocamıza küfür ediyoruz ayıptır.....

magicyattara
Zokora ve Colman maalesef bu maçta kımıldayamayacak haldeydiler..yorgunlar..mazeretlerini ben kendi adıma kabul ediyorum ve ses çıkarmıyorum..ama şu maçta orta sahanın pas trafiğini yöneten,Celustkanın kademesine defalarca giren,arı gibi çalışan Alanzinho'ya,ta ilk yarıdan laf sokan futbolseverleri anlayamıyorum..
Sürü psikolojisi dedikleri bu olsa gerek ya da şartlı refleks..takımın en çok koşan 2 adamı eleştirilerin hedefinde..komik..

Ertan1982
Boşuna bu sezon şampiyonluk beklemeyın.Avrupaya gidelim gelecek sezon kafi.Kadro yapısı halen berbat.Gelecek sezon coğu oyuncuları kadroda görmek istemiyorum.Jaja gibi ekstra birşeyler yapabilen mac kurtaran 1-2 oyuncu ihtiyacımız var.

tsloner
22.10.2011, 22:36
evet magic yattara dogruyu soylemis ligi durdurunderken. Ama burasi turkiye bunlar akan pisligi durdurmaz kiyisindan kosesinden nemalanmaya calisir. Neyse gorunen aralik-ocak gibi Turkiyeye oyle bir uefa yasagi gelecek ki, ne tayyip'in one minute abileri nede mehmet ali'nin delil yok; valla billa sezon sonu cezalar yoldalari fayda edecek. S.....siz fener.

ALDENİRO
22.10.2011, 22:37
Yazdıklarınıza katılıyorum ama Şenol Güneş'in yapacağı fazla bir şey yok, özellikle oyuncu tercihlerinde. Yedekte kimse yok ki. Takımın çok yavaş ve geriye oynaması nedeniyle ataklarımız çok cılız. Burak'tan başka gol planımız yok.
ferhat sahanın en iyisiydi.neden biliyormusun.çünkü farklı oynadı.verkaç olayı gibi.demek yedek yapabiliyorsa asıl oyuncuda yapar. sorun oyuncu kalitesi değil bak eziklere kaç eksik var ama maç alıyorlar ve tek yaptıkları inanın bana ver-kaç başka bişey değil.lütfen görelim artık bunu.şenol hocanın gitmesini bende istemiyorum.ama sinirden kuduruyorum.bari birigitsin bu yazdıklarımı şenol hocaya söylesin.

Bordo_MaviM_61
22.10.2011, 22:37
Devre arasında Umut geri gelse fena olur mu?

Not: Ben Batallayı geldiği günden beri beğeniyorum..

Fanatik34
22.10.2011, 22:38
at gözlüğünüzü çıkarın artık. alanzinho yu il 11 de oynatan ve direten nasıl iyi hoca olur. herkes kendi yerinde oynuyor, kimse atak yapmıyor. istediğim futbol ferhat-burak-ferhat verkaçıydı. bu olayı artık yapmıyoruz.hep yanpas.bu futbo bitti.hiçbir oyuncumuz adam eksiltmiyor, hep pas pas pas.sıkıcı ve tıkanan futbol.halbuki iş çok basit ver-kaç başka birşey yok.forvete atılan her top geri dönüyor genelde.hiç verkaç yok.tam kontra atak yapıyoruz.alan veya serkan geriye dönüyor topla.pozisyon kaçıyor. maç sonu şenol hoca çıkıyor."daha atak oynamalıydık, berberlik maçın hakkıydı falan, falan." .takımı atak oynatan teknik hocadır.dah bundan haberi yok.Kendi yazdigin mesaji iyi okursan, niye oynattigini anlarsin!!!

Mehmet Zeki
22.10.2011, 22:38
Golleri = Ofsayt

Penalti + Kirmizi Kart olmasi gerekirdi.

Gecmis olsun...

arahna
22.10.2011, 22:39
Devre arasında Umut geri gelse fena olur mu?

Not: Ben Batallayı geldiği günden beri beğeniyorum..

umut olsaydi buragin attigi gollerde paslarin yarisi ona atilirdi ve biz o gollerin yarisini atamamis olurduk muhtemelen de 5 puanda

Ilelioglu
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8627#Icerik

İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Bursaspor: 10

..

tturan
Bursa'nin kac pozisyonu var yahu, ciliz ataklardan baska hicbirsey yapmadilar.. Hakem adil olsa galibiyetle donmustuk ordan...

Burda pozisyon saymaya gerek yok. Ama adamların bizden daha çok pozisyonu var. Son dakikada İ. Öztürk'ün dokunduğu pozisyonu görmedin herhalde maçın başında sağdan gelip içeri çevirdikleri topu adam boş kaleye dışarı vurdu. 1-0 geriye düşünce takım kontra yemeye başladı. Şenol Hoca da Mustafa'yı oyuna aldı. Maç 1-1 iken serbest vuruşda ileri çıkan Glowacki ye geri gel çıkma diye bağıran Şenol Güneş di. düşün işte kim daha atak oynamış. Hakem le ilgili de bence kırmızı kart dan başka hatası yoktu. Yediğimiz gol yan hakemin hatası ama çok az ofsayt vardı. Kaçırılabilecek bir ofsayt.

champions
maçla alakasız yazıyorum;

koreden bi takım gelse, yönetimi, şenol güneşi, alanı, serkanı, colmanı alıp gitse. ahh ne güzel olurdu. 50 tane transfer yaptılar ama hala aynı dandik adamlara mahkumuz ve mok gibi top oynuyoruz.yazık, çok yazık.

inadina61_08
ne olursa olsun devre arasına kadar HEP DESTEK TAM DESTEK; bu maçta topu ayağımızda tutmaya çalıştık, pas sayısına bakmadım ama en çok pas yapan giray ve glo olmuştur, topu orta sahadan alıp taşıyacak adam konusunda problemlerimiz var,colman ve adrian yapacak ama bunlara sokulacak diğerleri, Halili keşke yeni doğmuş çocuğunun yanına gönderse Şenol Hoca, belli ki aklı orada,
alanzinho ve serkana kızsamda savunmak isterdim ikiside saçma sapan işler yüzünden koşuyorlar, geri dönmüyorlar döndüklerinde de adamlarına yakın değiller, bursa kanatları kullanmak istemeside bu sebepten genelde serkan tarafına yüklendiler...bal yapmayan arı gibiler iyi niyetlerinden şüphem yok...
Pek çok oyuncumuz formsuz, bir kısmı sakat, takım yeni, yerli Kalitesi çok düşük, yabancılar uyum sağlayamadı, maç temposu yoğun...vs hepsi bir araya gelice böyle birşey çıkıyor ortay...
Son olarak ilk golümüz Ofsayt, Penaltı kırmızı kart gerek, Maç içinde kartlar adil değildi Bursa 9 kişi Bizde serkan sayesinde 10 kişi kalabilirdik...FASÜLYEDEN bir sezon işte ciddiy alınacak bir yanı yok, birilerinii ipten almak, başkasına bir parmak bal çalmak, birilerini yeniden yükseltmek, anadolu takımlarının sesi çıkmayacağından bu sene idare edin işte paraları vermek...Neyin mücadelesini veriyorum sadece BORDO MAVİ'min Futbolunu izlemek...
Devre arası 2 yerli Kaliteli ve 1 yabancı alıp 2 yabancı göndersek desem pek çok kişi katılır herhalde...

cyberentalpi
22.10.2011, 22:40
ucuz yırttık. 2 puan kaybetmedik. 1 puan kazandik.

chener
adrian,görev olarak colman ve alanzinhonun gibi oynuyor.o halde aynı görev için 3 oyuncu sahada fazla.adrian ya colman ya da alanzinho varken sahada olmamalı.orta sahada kargaşa oluyor.adrian tercihini kanat oyuncusu yönündekullansak daha verimli olur.böylece yönetiminlüzumsuz bir transfer yaptığı ortaya çıktı.

Fanatik34
Birde genişlikten kasıt ne anlamıyorum, benim bildiğim geniş kadro takımda en az 15-16 futbolcunun kalite olarak birbirlerine çok yakın olmasıdır.

Futbolcu fazlalığıyla geniş kadro mu olur mu, takımda 50 tane Tayfun Cora olsa ne olur mesela.Inan, bunu anlayamayan cok ama cok taraftarimiz var...

Fatih ÇOLAK
geseliler uzatma dakikasına takmış...biz ne yapalım yahu? tamam iyi oynamadık ama hakem tarafından resmen doğrandık...

ALDENİRO
22.10.2011, 22:41
sen trabzonspor taraftari misin ? yoksa birilerinin senol hocamiza saldirtmak yipratmak icin gorevlendirdigi bir mi ?
maallesef gerçekler acıtıyor ve benide çok üzüyor.ama böyle.şenol hocanın gitmesini bende istemiyorum ama kendinide yenilemeli artık.bakmayın ben sinirden söylüyorum.

Travelair
22.10.2011, 22:41
ibrahim öztürk'üm ışık hızıyla yetişeceğini düşündü sanırım

Hakemler kendilerine hakemlikten fazlasını görev ediniyor ondan oluyor. Hep birşeyler düşünüyorlar. Gördüğünü çal neden çalmıyorsun?

ALDENİRO
22.10.2011, 22:42
adrian,görev olarak colman ve alanzinhonun gibi oynuyor.o halde aynı görev için 3 oyuncu sahada fazla.adrian ya colman ya da alanzinho varken sahada olmamalı.orta sahada kargaşa oluyor.adrian tercihini kanat oyuncusu yönündekullansak daha verimli olur.böylece yönetiminlüzumsuz bir transfer yaptığı ortaya çıktı.
güzel yaklaşım..

Sibel
22.10.2011, 22:43
Ölü bir Zokora'yı oyunda tutup Adrian'ı almak çok yanlış bir hareketti bana kalırsa Şenol hocam.
Yorgun, isteksiz, ruhsuz bir takım görüntüsü. Umarım son olur.
Antalya maçını alıp CSKA maçına moralle çıkmalıyız.

Serdær
22.10.2011, 22:44
Çoğu herkes 1 puan mutlaka sevinmiştir.

Bursasporun attığı gol ofsayt.

Penaltı pozisyonu kırmızı kart olduğunu söylersek.

1 puan sevinmek yerine üzülüyoruz.

Fakat bu futbol 1 puan fazlasını hak etmiyordu.

federer61
Ben bugün Alanzinho ile Serkan'ı beğendim. Serkan sağ tarafı baştan başa kullanmaya çalıştı. Bence tek mücadele etmeye çalışan adamdı Serkan. Keşke Halil de azcık cabalasaydı. Ama Halil çıkana kadar hiçbirşey yapmadı. Ayrıca Burak çok bencel oynamaya başladı. Orta sahadan kaleye şut atıyor. Bu iş böyle gitmez teknik direktörün önlem alması lazım. Bence artık yedekleri de kullanması lazım futbolcular haftada 2 maçı kaldıramıyor. Özellikle Zokora bugün bir tane olumlu hareketi olmadı.

Serkan ve Giray ın goldeki "amatörce" hatası dışında bariz bi hatası yoktu.Serkan a ben kızmıyorum,adam yetenekleri ölçüsünde daima en iyisini vermeye çalışan bi adam,mücadelesinden taviz vermiyo,bu kadar olur.Burak konusunda ben de bi önceki mesajımda aynı şeylere değindim.
Genel itibariyle Rusya gibi bi yerde şampiyonlar liginde maç yapmış yorgun bir takım üstüne bu kadar gitmememiz gerekiyor.Güzel günler göreceğiz inşallah :)

ALDENİRO

koreden bi takım gelse, yönetimi, şenol güneşi, alanı, serkanı, colmanı alıp gitse. ahh ne güzel olurdu. 50 tane transfer yaptılar ama hala aynı dandik adamlara mahkumuz ve mok gibi top oynuyoruz.yazık, çok yazık.
katılıyorum...

Erbay
22.10.2011, 22:45
Kadro geniş diyorlardı. Zokora-Colman-Serkan yerlerde sürünse bile, bu maç için demiyorum, yerlerine oynayacak oyuncu yok. Gelecek maç onları yedek bırakacak bir oyuncu yok. Zokora'yı dinleremedikten sonra yemişim geniş kadroyu adam takımın yaşlısı ama her maç oynamak zorunda.

Samet Yildirim
22.10.2011, 22:46
1 puan iyidir...

federer61
Kazanabilirdik diyen arkadaşlara geçen seneki kazanan kadrodan Selçuk,Egemen,Jaja,Ceyhun,Engin,Umut un olmadığını hatırlatır saygılar sunarım ;)

ALDENİRO
Kendi yazdigin mesaji iyi okursan, niye oynattigini anlarsin!!!
biraz açarmısın.

güneyli
22.10.2011, 22:47
fenevliler diyor ki Burak ayagini takti penalti yok :D
Burak Fenerlilere 2 yıldır takıyor..Fenerden bonus niyetine alınan oyuncunun Fenere takışı.Burak kasıktan saktlanınca kaç fenerli sevindi biliyormusunuz?.....Homurtuları ondan...Acı büyük beyler...Anlayışlı olalım...

Nihat Güneş
22.10.2011, 22:47
Hocamız madem Serkan'dan vazgeçemiyor, oynayacağı yer ortasağ. İkili ortasaha ile olmuyor, Colman Zoko ve önünde topa baskı yapmayan 4 adam. Çok hücum oyuncusuyla oynamak çok pozisyona gireceğiz anlamına gelmiyor,aksine hem pozisyona giremiyoruz hem Colman ve Zokora aşırı derecede yıpranıyorç Burak'ın kişisel gayreti haricinde pozisyonumuz yok. Henrique'nin dönmesi lazım, inşallah Celutska'nın ciddi bir şeyi yoktur.Ayrıca Cech'i lig maçlarında da kullanmalıyız, madem 32 yaşındaki Zokora lig Cl aralıksız oynuyor.Cech de oynar. Defans kurgusuyla sakatlıklar haricinde oynamamalıyız. Bu oyuna 1 puan iyidir.

Alihan Ertürk
22.10.2011, 22:48
Evdeyizz.. :)

vatandas61
22.10.2011, 22:48
Ne hakemi, iyi oynamiyoruz. Bu oyunla 1 puan iyi netice. Bu ligde hucüm presi yapmayan tek takimiz herhalde. Burak olmasa suan en alt siralarda olurduk. Ne zaman gol atacagimiz hic belli olmuyor ama yedigimiz goller bagira bagira geliyorum diyor. Suanki futbol ile hicbir önemli maci alamayiz. Ofsayt kacirilabilecek bir pozisyon, kirmiz kart 100% kirmizi.
Bu mac 11/10 da oynasak 120 dk da oynasak maci alamazdik

magicyattara
22.10.2011, 22:50

Hocam geçen sezon başı bana özel mesaj atmıştın hatırlarsan..ee takım şampiyon oldu..şampiyonlar liginde takım..dönmedin hala..:)

Ömer Faruk61
22.10.2011, 22:50
Ganzilis Tv (http://www.facebook.com/ganzilistv)
http://www.youtube.com/Ganzilistv (http://www.youtube.com/Ganzilistv)
http://www.facebook.com/ganzilistv
Arsene Wenger 15 yıldır Arsenal'in başında. Takımı 6 yıldır şampiyon olamıyor. Uzun bir süredir lig kupası da alamıyorlar. Oynadıkları iki Avrupa Finalini de kaybettiler... Buna rağmen Wenger'in ismi Londra'da tartışılmıyor...

Jerry Sloan 22 senedir Utah Jazz takımını çalıştırıyor. Utah, Malone ve Stockton'lu efsane kadrosuyla d...ahi şampiyon olamadı. Sloan 68 yaşında ancak taraftarları hala onu takımın başında görmek istiyor...

Şenol Güneş bu kulübün heykeli dikilesi 2 figüründen bir bence. Böyle bir figürü sudan sebeplerle 3 kez gönderdik ve nihayet 4. kez bizimle çalışıyor. İddiaların aksine hiçbir dönem ona gereken sabrı göstermedik ve kaybetme kredisi tanımadık Şenol Hoca'ya. Onun sahaya çıkardığı hiçbir takım silik futbol oynamadı, aksine Şenol Güneş takımları Trabzonspor'un hırçın ruhunu her dönem sahaya yansıtmayı başarmış oyunculardan kurulmuştu
Her beşer gibi onun da kusurları var tabii ki, ancak şundan adım gibi eminim, Şenol Güneş ve Wenger yer değiştirse, biri yine 15 yıl Arsenal'i yönetirdi ancak diğerinin Trabzonspor'u 4 ay çalıştırabileceğinden şüpheliyim.
Bu, modern zaman filozofundan yaptığımız alıntıları paylaşmayı istedim...

Şenol Hoca, seni çok seviyoruz, her zaman yanındayız...

h@msi61
22.10.2011, 22:51
Hocam geçen sezon başı bana özel mesaj atmıştın hatırlarsan..ee takım şampiyon oldu..şampiyonlar liginde takım..dönmedin hala..:)

Abi bosver sen yahu. O Kore kulubu gelse de, asil su mantiktaki taraftarlari alip goturse...

Samet Yildirim
milli maclar önce 18 günde 6 mac...milli maclar sonrasi 20 günde 6 mac...

Bu takimin iyi futbol oynamasi mucizedir...

fanatikdevri
geçen yıl 15 puan bu yıl 12 puan 4 te şamp.ligi puanları var.
kardayız yani
oyun olarak bu haftalarda daha hakim olmamızı bekliyordum ama bu kadar sakat adamımız oalcağını hiç ummuyordum sezerle barış ataş bile sakat olaya bak.tayfun esame listesine adını yazdırmaya başladı ona seviniyorum.

yalniz adam
22.10.2011, 22:53
Burak Fenerlilere 2 yıldır takıyor..Fenerden bonus niyetine alınan oyuncunun Fenere takışı.Burak kasıktan saktlanınca kaç fenerli sevindi biliyormusunuz?.....Homurtuları ondan...Acı büyük beyler...Anlayışlı olalım...

:alkış: :alkış: :alkış: :D

ALDENİRO
22.10.2011, 22:54
Arsene Wenger 15 yıldır Arsenal'in başında. Takımı 6 yıldır şampiyon olamıyor. Uzun bir süredir lig kupası da alamıyorlar. Oynadıkları iki Avrupa Finalini de kaybettiler... Buna rağmen Wenger'in ismi Londra'da tartışılmıyor...

Jerry Sloan 22 senedir Utah Jazz takımını çalıştırıyor. Utah, Malone ve Stockton'lu efsane kadrosuyla d...ahi şampiyon olamadı. Sloan 68 yaşında ancak taraftarları hala onu takımın başında görmek istiyor...

Şenol Güneş bu kulübün heykeli dikilesi 2 figüründen bir bence. Böyle bir figürü sudan sebeplerle 3 kez gönderdik ve nihayet 4. kez bizimle çalışıyor. İddiaların aksine hiçbir dönem ona gereken sabrı göstermedik ve kaybetme kredisi tanımadık Şenol Hoca'ya. Onun sahaya çıkardığı hiçbir takım silik futbol oynamadı, aksine Şenol Güneş takımları Trabzonspor'un hırçın ruhunu her dönem sahaya yansıtmayı başarmış oyunculardan kurulmuştu
Her beşer gibi onun da kusurları var tabii ki, ancak şundan adım gibi eminim, Şenol Güneş ve Wenger yer değiştirse, biri yine 15 yıl Arsenal'i yönetirdi ancak diğerinin Trabzonspor'u 4 ay çalıştırabileceğinden şüpheliyim.

peki o zaman söyle bakalım.ne zamana kadar şenol hocaya destek vericez veya ne olursa desteğimizi kesmeliyiz. sınır ne. yoksa kümede düşsek şenol hoca ile mi devam etcez.?

Taha Muhammet
ferhat iyimi oynadı bugün banamı öyle geldi bi haraket öğrenmiş sürekli onu yaptı ama gelişme var :)

Sefa Murat Dokuz
İyi top oynamıyoruz, Bursaspor bizden daha iyi oynadı. Ama Penaltı pozisyonu %100 kırmızı kart maçın akışı değişirdi.

fanatikdevri
22.10.2011, 22:55
arkadaş bu hakemlere biri çeki düze versin fener elle 4 paun vark yapıyor,geçen hafta buraka penaltılar verilmiyor adam gol atıp hem hakemleri hem takımı kurtarıyor.
bugün ofsaty go yiyoruz kalecinin son adam olmadığını öğreniyoruz.
sonra hocaya takıma sarıyor taraftar.

ALDENİRO
22.10.2011, 22:56
ferhat iyimi oynadı bugün banamı öyle geldi bi haraket öğrenmiş sürekli onu yaptı ama gelişme var :)
çok iyi değildi ama sahanın en iyisiydi.

Fatih ÇOLAK

İki adamı geçti Pawel'e bıraktı...Pawel'de ona bıraktı...Çok iyi pozisyondu ama topu kaçırdı, pozisyon eridi gitti...

Ömer Faruk61
peki o zaman söyle bakalım.ne zamana kadar şenol hocaya destek vericez veya ne olursa desteğimizi kesmeliyiz. sınır ne. yoksa kümede düşsek şenol hoca ile mi devam etcez.?

Bence Evet..Sizi Bilmem.Bu Şerefsiz Ligde Ne Olursa Olsun Clde Her Maç Fark da yese Ben Şenol Hocanın yanındayım.Ben de Eleştiriyorum Hocayı Ama ne olursa Bizim için Bu kadar büyük bir öneme sahip bir Hocadan önce İnsana edilen laflar kanıma dokunuyor.Milli Takımda kendisine yapılanlardan sonra Trabzonun ona tam anlamıyla sahip çıkmayışı içimi yiyor..

nakzo
O güzelim takımı viran edip bıraktılar. Ziya doğan döneminden çok daha kötü futbol oynuyoruz.Başta büyük başkan ve konfüçyusumuz olmak üzere bütün herkese teşekkürler.

oeince
22.10.2011, 22:57

+1967 tamamen hemfikiriz

yalniz adam
22.10.2011, 22:58
ben o kadar futboldan anlıyorum ki şenol hocayı bile eleştiriyorum...hoca kenarda oturan messi ve ronaldoyu neden oyuna almadı..kusura bakmayın ama şenol hoca ölene kadar takımın başında...bence yanlış insanı eleştiriyorsunuz...devre arası neşteri vuracaktır..

Erbay
22.10.2011, 22:59
İki adamı geçti Pawel'e bıraktı...Pawel'de ona bıraktı...Çok iyi pozisyondu ama topu kaçırdı, pozisyon eridi gitti...
Pawel dedin de bir tık daha çabuk olsa golü atmıştı ya başka pozisyonda. Önce adaın geçerken geri döndü sonra tam vuracakken adam kapattı.

Fatih ÇOLAK
22.10.2011, 23:01
Puan kayıpları normal, olur...Ama bu memlekette febe kolay kolay puan kaybetmez...İyi oyunundan değil, rakipler yatışta...Samsun'u 5'ler yarın akşam...

serdaracıl
22.10.2011, 23:01

Şampiyonlar ligi kupasını alana kadar Şenol hocaya sabretcez

arahna
22.10.2011, 23:02

senol hoca agir hasta olmadikca yasi sagligi elverdikce bu takimin basinda olmalidir
degisecek bisey varsa bazi taraftar kafalari ve transfer politikalaridir

Asi Çaykaralı61
22.10.2011, 23:03
penaltı pozisyonunda kaleci kırmızı kart yemeliydi

kral 61
22.10.2011, 23:03
Şunu anlamıyorum ne hakla Şenol hocayı istifaya çağırıyorsunuz adam elindeki malzemeyi en iyi şekilde kullanıyor. bundan sonraki kötü sonuçlarda şenol hocayı deği istifa etmesi gereken yönetimdir bu böyle biline; Adama dayatırsan bu malzemeyi verdik sen bundan on numara işcilik çıkar desen yazık olur kalitesi düşük malzemden anca bu kadar...bence takım oturur daha da iyi oynarız

ALDENİRO
22.10.2011, 23:04
Şampiyonlar ligi kupasını alana kadar Şenol hocaya sabretcez
benim isteğim süper top oynayalım ama küme düşelim.

Sefa Murat Dokuz
22.10.2011, 23:05
İnsaf be, Bursanın golüne ofsyat diyen varsa insaf. 10 cm en fazla , hakem de insan.
Hakemin hatası Burak'ın penaltı pozisyonunda kaleciyi atmamasıdır.

fanatikdevri
22.10.2011, 23:05
bu arada maç bu sezonun en tempolu maçlarından biriyidi.dün antalya maçını izlemeyenler varsa uyku hapı niyetine yatmadan önce izleyebilir bundan sonra bir bir.
şamp.ligi oynayan 8 futbolcusu sakat ve biri başkanın fair playıne ruhuna takılmış bir takımın karşısında bursa vardı,bu maçı dönüm maçı olarak görüyordular.
fenerin balı ve hakem desteği olmasa kimse ses çıkarmaycaktı bu duruma ama şimdi biraz takım yorgun olunca şenol güneşe kadar vardırıyoruz işi.
şenol güneş kendi isteğiyle emekli olmadıpı sürece bu takımın başında kalsın maceraya aramaya gerek yok.

haltun
22.10.2011, 23:06
sanki siirtköyhizmetlerisporla oynadık bursa deplasmanı zordur, takımda sakatlar var, yoğun maç temposu var, anlamıyorum sizi nesini beğenmiyorsunuz takımın, barcelona bile ligindeki 7 maçta 2 beraberlik almış, takım puan kaybetmicek mi derdiniz bu mu ?
bugünkü kadroda zokoranın yerine aykut oynasa zokora biraz daha ileride daha iyi işler yapabilirmiydi acaba??

serdaracıl

Git barcayi izle

Ilelioglu
Istikrarsiz sonuclarin nedeni kadronun bozulmasi. Kadronun bozulmasini engelleyemeyen ise Yönetim. Istifa etmesi gereken birileri varsa oda Yönetimdir.

O kadar.

..

Sibel
Olmayan ofsaytlar görülür ama olanlar görülmez. Tebrikler yan hakem!

Semih Aydın
İnsaf be, Bursanın golüne ofsyat diyen varsa insaf. 10 cm en fazla , hakem de insan.
Bence bursa'nın golü veriliyorsa bizim gol de verilmeliydi. Çok fazla fark yoktu.

Fatih ÇOLAK

Peki hocam Glowacki'nin golündeki ofsaytı nasıl gördü hakem bey...

Ilelioglu
22.10.2011, 23:07
Git barcayi izle

Barca küme düsmüyor. :rolleyes::D

Koray
22.10.2011, 23:07

Kişisel fantazilerinizi kendinize saklayın.

Yok bence süper oynayalım en sonunda da kulübü kapatalım.

ALDENİRO
22.10.2011, 23:09
Git barcayi izle
benim tutkum trabzonspora barcaya değil. tutkum olmasa zaten trabzonsporu düşünüp yorumlamaz gider barcayı izlerdim.

ftunsal
bu maçta galip gelenler de var:

hafta boyu gerek nette gerekse gazetelerde maksatlı haberlerle bizi bursaya bursayı bize çatmak isteyenler.

moral motivasyonu bozup,konsatrasyonu başka taraflara çekmek isteyenler.

bumaçta puankaybımıza sevinmişlerdir.zira görevlerini yerine getirdiler.eskişehir maçındaki kadar dahi konsantrasyon bu maçı alırdı.ilk 7 dakikadan sonra şarjı biten pil gibiydik.yavaş yavaş eridik .

serdaracıl

1cm de olsa ofsayt ofsayttir görecek hakem glo'nun golü kaç cm idi onu goruyor

Taha Muhammet
70.dk da girdiğini ve kaç haftadır oynamadığını düşününce...

ALDENİRO
22.10.2011, 23:10
Kişisel fantazilerinizi kendinize saklayın.

Yok bence süper oynayalım en sonunda da kulübü kapatalım.
senin futbol anlayışın ne çok merak ettim. bursa ile berabere kalmak mı?

Ilelioglu
22.10.2011, 23:11
1cm de olsa ofsayt ofsayttir görecek hakem glo'nun golü kaç cm idi onu goruyor

Ben Glo'nun pozisyonunda ofsayt göremedim sahsen.

Fatih ÇOLAK
22.10.2011, 23:12
70.dk da girdiğini ve kaç haftadır oynamadığını düşününce...

Evet hatta Antalya maçında:

Defansı Celustka-Giray-Glowacki-Ferhat 4'lüsü ile denesek...

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 23:13
ozan ipek serkanla dalga gecti.
mustafa yumlu cok kötü.
adrian,halil de kötü oynadi.
glowackiyi begendim.
tolga ve giray da iyi degildi.
Colman MUHTESEM.
Hakem ise Sahanin en kötüsü.
Glowackinin Golünü vermeliydi ve Carsona Kirmizi Karti vermeliydil

Koray
22.10.2011, 23:13
senin futbol anlayışın ne çok merak ettim. bursa ile berabere kalmak mı?

Sizin mantıkla berabere bile kalamıyoruz.

Süper oynayalım küme düşelim ne demek oluyor, anlayan varsa beri gelsin.

Ömer Faruk61
22.10.2011, 23:14
Ben Glo'nun pozisyonunda ofsayt göremedim sahsen.

Bende Göremedim Ama Görenler Resimle aydınlatırlarsa seviniriz.

irfan61
22.10.2011, 23:14
Burda Şenol hocaya sallayanlar varya hâlâ daha ne diyeyim.Yedekler de zaten ronaldo-messi-xavi varda şenol hoca oynatmıyor dimi.Bu kadro'nun bu halde olmasının sebebi yönetimdir.Gidenlerin yerini dolduramadılar.ŞL den gelen para az para değil yapsınlar adam gibi transferler eksik yerlere.Hani bizde transfer hiç bitmiyor ya Hasan Yener öyle diyor.Devre arasın da görecez Trabzonspor da hiç transfer bitmez diyenleri.

nakzo
22.10.2011, 23:15

şampiyon oldukda kupa nerede ?

ALDENİRO
22.10.2011, 23:15

defans oyuncularında sorun yok. sorun aoyun anlayışında.koşmayan organize olamayan bu orta sahaya rağmen defans vallahi iyi dayanıyor.çim sahada oynayanlar bu dediğimi daha iyi anlar.

Sibel
22.10.2011, 23:16
Başlık değişmedi hâlâ. :)

Ömer Faruk61

:D:D Abimizi anlıyamadım Hocayı eleştirmek için demediiğini bırakmıyor.

chener
yahu neler tartışıyoruz.şampiyonlar liginde iddialı olan bir takımımız var.ligde iddialı olan bir takımımız var.sadece organize,uyumlu top oynamıyoruz.eksiklerimiz var.birbirine benzeyen oyuncumuz çok.özel yeteneği olan oyuncumuz yok.ama eldeki kadroyla çok iş yapabiliriz.özellikle yeni oyuncularımız bir türlü istikrarı yakalayamadılar,üzerine koyamadılar.ben bazı oyuncuların mevkiilerini değiştirerek bile çok farklı bir takım olabileceğimizi düşünüyorum.kimseyede kızmıyorum.sonuçta geçen yılın lig şampiyonluğunu biz yaşatan hiçkimseye kötü oynuyoruz diye kızacak kadar nankör olmamam gerektiğine inanıyorum

fanatikdevri
61.dakikayı kim düşündüyse Allah ondan razı olsun,Trabzonspor tarihine geçen harika bir görüntüydü.Taraftarlarımızla gurur duydum.
hep sıkıntılı şeylerden bahsetmeyelim güzellikleri görelim.
ben fotoyu bulamadım nete düşünce umarım bmn giriş sayfasına konur.

ALDENİRO
22.10.2011, 23:17

başını kaçırmış olabilirsin.demek istediğim.süper oynayalım ama kümeye düşersek bile şenol hocayı destekleyelim.yeterki iyi oynayalım.

61_Hasan_69
22.10.2011, 23:19
bu soğuk havada Dün gece 10 dan bu sabah 12 ye kadar Kültürparktaydık .. Sabah rezalet bi bilet kuyruğu vardı .. Bize bu çileyi çektirenlere lanet olsun

Murat Altun
22.10.2011, 23:19
Yahu her firsatta takima taraftara hocaya baskana sallayanlarin zihniyetlerini anlamakta cok zorlaniyorum

tarsus
22.10.2011, 23:20
böyle rezil bir hakeme karşı 1puan başarıdır bana göre.nizami golun verilmiyor,ofsayttan golü yiyoruz,penaltı pozisyonunda %100 kırmızı kartı vermiyor,son bursa frikiğinde kurallar 9,15 yerine bizim baraj 10,15 gibi geriye çekiliyor...örnekleri çoğaltabiliriz kısaca böyle bir hakemle bursa deplasmanında hemde 3gün öncesinde zorlu cl moskova deplasmanından gelip oynayıp 1puanla dönmek başarıdır

hodlu
Maçı izlemedim ama kötü oynadığımızı tahmin ediyorum.Bursa deplasmanı 1 puan iyidir.Ama kötü oyun hoş değil....

Ömer Faruk61
61.dakikayı kim düşündüyse Allah ondan razı olsun,Trabzonspor tarihine geçen harika bir görüntüydü.Taraftarlarımızla gurur duydum.
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/296335_262604160442314_200367233332674_692191_1362 838042_n.jpg

ALDENİRO
futbolda kazanmak bi yere kadar ama kaybetsende iyi oynamak ve çoşmak hiçbirşeyin yerini tutmuyor bence.

Erbay
CSKA'LI oyuncuları hatırlayın. Topu alan bir bakıyor kendi 3 arkadaşı fişek gibi koşuyor depar atarak hem de. Hatta maçta ulan bak yine koşuyorlar dedim koşanlardan birine bir pas bir pas daha ikinci gol oldu. Bizimkiler birbirinden baya bi uzak ve yavaş oynuyorlar. Paslar orta sahadan itibaren yangından mal kaçırır gibi atılıyor. Tek pas, duvar pası verkaç falan maç içinde de yazmıştım bunları tamamen unuttuk.

Hüseyin Hatırlı

Olayı birebir insan hatasına bağladık varsayalım, hakem de insan diyelim biz de 15 cm önde veya arkada iken verdikleri yanlış kararlara laf etmeyelim...
Ne kadar güzel olur de mi, hakemler laf yemez kimse haksızlıktan söz etmez.

HEMŞERİM SORUN ŞURADA, AYNI ADAMLAR BURSAYA Bİ BUÇUK METREDEN VERMEMİŞLERDİ OFSAYTI Bİ KAÇ SENE OLDU. AYNI İNSANLAR BU STANDARTLARLA DEĞİL LEYHİNE ARTI-EKSİ 10 CM DÜŞÜNEREK DÜDÜK ÇALABİLİYORLAR İST. TAKIMLARINA. Aynı pozisyonu biz istanbulda yakalasak bu varya sana kesin söyleyeyim onda dokuz düdükle biter.

saffet61
22.10.2011, 23:21
Kültürparktan yukarıya kacanlar;) harbı oglansın teksas !

Murat Altun
22.10.2011, 23:23
Buarada 61. Dakika Trabzonspor un buyuklugunu bir kere daha gosterdi Gozlerim yasardi izlerken
Bursalilara da yuzyilin kapagini takti
Birde her mac oyle yada boyle herkesi 61. Dk da bagirttiriyoruz oda ayri bir komedi :)

matrix5782
22.10.2011, 23:23
Takımın Büyümesi ,Güçlenmesi ve Daha iyi olması için İstikrar Çok önemli bir olgu.Bunun içinde takım için gayet yeterli Türkiye ligi üstü bir Hocaya Sahibiz.değerini bilelim daha önce Kimlere katlandığımızı hatırlayalım.

Adamın Elinde ne varsa en iyisini sahaya koymaya çalışıyor yedeklerimizde bilmediğimiz oyuncu mu var da biz mi görmüyoruz..

32 kişilk kadroda ilk 11 oynayabilecek kapasitede ve form düzeyi ile 15 oyuncu var.Hocada bunları döngüsel olarak kullanıyor.haftaiçi-Hafta Sonuda devamlı maç Yaptığımızı Düşünürsek Belli dalgalanmalar olacaktır.

Oyuncuları Koştuğu Mesafe ile değerlendirmek bana yanlış geliyor çok koşiabilir ancak bunun takıma Katkısı ve etkisi ne kadar bunu değerlendirmek lazaım.

o zaman Alex Etkisiz Oyuncu o İstatistiğe Göre..

Takım bu Eldekileri de Hoca Kullanmaya çalışıyor.. Beğenmeyen İngilreteye..

U.Sadıkoğlu
22.10.2011, 23:24
başını kaçırmış olabilirsin.demek istediğim.süper oynayalım ama kümeye düşersek bile şenol hocayı destekleyelim.yeterki iyi oynayalım.

22.07'de

şenol hoca istifa yeter artık

Demişsin ne oldu kafana bişeymi düştü neyi savunduğun belli değil yaw ?

Ahmet Öztürk
22.10.2011, 23:25

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/297422_294736013887625_116921181669110_1142440_158 1084289_n.jpg

ALDENİRO
22.10.2011, 23:25
22.07'de

Demişsin ne oldu kafana bişeymi düştü neyi savunduğun belli değil yaw ?
zaten iyi oynatmadığı için istifa etsin dedim.berabere kaldığımız için değil.

Ömer Faruk61
22.10.2011, 23:26
BASIN TOPLANTISI
Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ise sahaya mutlak kazanmak düşüncesiyle çıktıklarını, maça kontrollü başladıklarını, iyi pas yaptıklarını, ancak bu olumlu pas trafiğini hücuma dönük olarak kendileri açısından olumluya çeviremediklerini söyledi.

İkinci yarıda beklemedikleri bir anda gol yediklerini, gol sonrası kazanma adına oyuna ağırlıklarını koyduklarını ifade eden Güneş, ''Penaltıdan bir gol bulduk. Başka pozisyonlardan da gol bulabilirdik. Bursaspor da son dakikada galibiyeti getirecek gol bulabilirdi. Biz de kazanabilirdik, Bursaspor da kazanabilirdi. Aslında berabere kalarak iki takım da 2'şer puan kaybetti'' diye konuştu.

Şenol Güneş, hakemin yönetiminin sorulması üzerine, ''Hakemle ilgili konuşmak istemiyorum. Bunun ne bize ne hakemlere faydası olmuyor. Lehimize penaltı verdi, kaleci Carson'a kırmızı kart gösterebilirdi. Ancak, bunları konuşmak anlamsız. Biz özellikle bu sene hakemlere yönelik konuşmuyoruz'' yanıtını verdi.

Volkan Şen'in neden Bursaspor maçı için kadroya alınmadığına ilişkin soru üzerine ise Güneş, ''Volkan Şen'i ben isteseydim oynatabilirdim. Çünkü, sözleşmeyle bizi bağlayan bir durum yok. Ancak verilen sözler var. Bunu şimdi değil daha sonra konuşuruz'' diye yanıtladı.

Şenol Güneş, konuşmasının son bölümde ise terör saldırılarına değindi. Şehit haberlerine tüm Türkiye'nin üzüldüğünü vurgulayan Güneş, şunları söyledi:
''Bugün maç itibariyle sahada bir üzüntü hakimdi. Hepimizin başı sağ olsun ama bu iş sadece kınayarak çözülmez. Çocuklarımızı kaybettik. Gönül ister ki hiçbir insanımızı kaybetmeyelim. Ancak, bu konuda hepimiz sorumlu olmak zorundayız. Kendi sorumluluklarımız çerçevesinde devlete yardımcı olmalıyız. Devlet bunu tek başına yapamaz. Herkes kendi kapısının önünü temizlemeli. Yanlışlar olduğunda ihbar etmek zorundayız.''

Ilelioglu
22.10.2011, 23:27

Senol Hocadan daha iyisi mi var Türkiye'de?

..

Metin Sağır

Katılıyorum. :alkış:

yatmaztara
maalesef adrianla ilgili yanılmadım. alınmadan önce bu adamı alırsak yazıklar olsun demiştim. 1 2 maç parlar gibi olur 2 3 maç hiç bişe veremez bu adam :(

Fatih Öztürk
22.10.2011, 23:28
Futbolcularımız yoğun maç temposundan dolayı ınışli çıkışlı grafık çizmeleri normal.mesela Alanzınho moskovada kötü Bursada iyiydi.Gözüme takılan Halil Altıntop!3-4 haftadır tamamen yokları oynuyor.çok acıl Henrıque'nin Buraka partner olması lazım.

Sibel
22.10.2011, 23:28
Buarada 61. Dakika Trabzonspor un buyuklugunu bir kere daha gosterdi Gozlerim yasardi izlerken
Bursalilara da yuzyilin kapagini takti
Birde her mac oyle yada boyle herkesi 61. Dk da bagirttiriyoruz oda ayri bir komedi :)
Kesinlikle. Çok güzel bir görüntüydü. Allah razı olsun taraftarımızdan.
Trabzon taraftarını susturmak adına gürültü koparan Bursa taraftarı da ayrı bir güzeldi.:rolleyes:
Bie dahakine artık...

U.Sadıkoğlu
22.10.2011, 23:29

Ya abi bırak Allah'ını seversen ne diyorsun :D

ALDENİRO
22.10.2011, 23:29
BASIN TOPLANTISI
Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ise sahaya mutlak kazanmak düşüncesiyle çıktıklarını, maça kontrollü başladıklarını, iyi pas yaptıklarını, ancak bu olumlu pas trafiğini hücuma dönük olarak kendileri açısından olumluya çeviremediklerini söyledi.

İkinci yarıda beklemedikleri bir anda gol yediklerini, gol sonrası kazanma adına oyuna ağırlıklarını koyduklarını ifade eden Güneş, ''Penaltıdan bir gol bulduk. Başka pozisyonlardan da gol bulabilirdik. Bursaspor da son dakikada galibiyeti getirecek gol bulabilirdi. Biz de kazanabilirdik, Bursaspor da kazanabilirdi. Aslında berabere kalarak iki takım da 2'şer puan kaybetti'' diye konuştu.

Şenol Güneş, hakemin yönetiminin sorulması üzerine, ''Hakemle ilgili konuşmak istemiyorum. Bunun ne bize ne hakemlere faydası olmuyor. Lehimize penaltı verdi, kaleci Carson'a kırmızı kart gösterebilirdi. Ancak, bunları konuşmak anlamsız. Biz özellikle bu sene hakemlere yönelik konuşmuyoruz'' yanıtını verdi.

Volkan Şen'in neden Bursaspor maçı için kadroya alınmadığına ilişkin soru üzerine ise Güneş, ''Volkan Şen'i ben isteseydim oynatabilirdim. Çünkü, sözleşmeyle bizi bağlayan bir durum yok. Ancak verilen sözler var. Bunu şimdi değil daha sonra konuşuruz'' diye yanıtladı.

Şenol Güneş, konuşmasının son bölümde ise terör saldırılarına değindi. Şehit haberlerine tüm Türkiye'nin üzüldüğünü vurgulayan Güneş, şunları söyledi:
''Bugün maç itibariyle sahada bir üzüntü hakimdi. Hepimizin başı sağ olsun ama bu iş sadece kınayarak çözülmez. Çocuklarımızı kaybettik. Gönül ister ki hiçbir insanımızı kaybetmeyelim. Ancak, bu konuda hepimiz sorumlu olmak zorundayız. Kendi sorumluluklarımız çerçevesinde devlete yardımcı olmalıyız. Devlet bunu tek başına yapamaz. Herkes kendi kapısının önünü temizlemeli. Yanlışlar olduğunda ihbar etmek zorundayız.''
her maç sonu aynı şeyleri söylüyor. sanki teknik direktör başkası, kendiside taraftar.takımı eleştiriyor.ben ne diyorsam onu diyor.çok klasik oldu artık...

Ilelioglu
22.10.2011, 23:30

..

Bekliyorum.

..

Koray
Kültürparktan yukarıya kacanlar;) harbı oglansın teksas !

Ne oldu tam olarak ?

Ömer Faruk61
her maç sonu aynı şeyleri söylüyor. sanki teknik direktör başkası, kendiside taraftar.takımı eleştiriyor.ben ne diyorsam onu diyor.çok klasik oldu artık...

Ne Demesini beklerdik???:rolleyes:

Ahmet Öztürk
BASIN TOPLANTISI

Hocam, sonradan konuşmaya çok konu bırakıyorsun çooooook. Hakemler sert dille eleştirilmeli. Her ne kadar kötü bile oynamış olsak Glowacki'nin pozisyonunda olmayan (varsa bile çok çok ince) ofsaytı gören hakem 15-20 cm'den Ozan'ın pozisyonunu görmek zorunda ! Basketbol kuralları ile maç yönetti resmen. Dokunmalara bile faul çaldı. Top oynatmadı iki takımada..

Taha Muhammet
22.10.2011, 23:31

celustka nın durumu belirsiz olduğunu piotr un eksiklikleri olduğunu ve cechide oynatmak istemediğine göre tayfunu oynatacak hali yok

ALDENİRO
22.10.2011, 23:31

..
tolunay kafkas...

Özge
22.10.2011, 23:32
Öncelikle hakemin hataları maça etki etti. Carson'a neden kırmızıyı çıkartmadı hala anlamış değilim. Onun dışında attığımız gol temizdi bana göre ve tabi Bursa'nın golü de ofsayttı.

Bursa deplasmanı , maç yoğunluğu derken 1 puan iyidir. Colman'a değinmek istiyorum , nasıl bir ciğere sahipsin ne çok koştun yine.:)

irfan61
22.10.2011, 23:33
zaten iyi oynatmadığı için istifa etsin dedim.berabere kaldığımız için değil.Bende sizin futbol dan ne kadar anladığınızı merak ediyorum.Kadro geçen seneki kadroya göre çok değişti.Şenol hoca bu yüzden sezon başından beri dertli,güzel bir kadro kuruldu ve istikrar yakalamıştık ama kadro dağıldı veya dağıtıldı.Bu sene Şenol hoca'nın elinde yeni ve bambaşka bir kadro var.Bu yeni kadro dan nasıl iyi futbol bekleniyor anlamak mümkün değil.Önce iyi kadroyu korursun ondan sonra o kadronun üstüne 2-3 tane kaliteli oyuncu alırsın.Ondan sonra o kadro kötü oynarsa hocayı istifaya çağırırsın.

Alihan Ertürk
1) Penaltımız penaltı mıydı?

2) Oğlanların golü ofsayt mıydı?

3) 61. dakika şovunu beğendiniz mi?

:)

yalniz adam
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/297422_294736013887625_116921181669110_1142440_158 1084289_n.jpg

bir trabzonsporlu görmedim ki vatan düşmanı olsun..gsnin sekiztaşın şikecilerin forumlarında sayfalarında bir sürü terörist var..ve açıkça vatana millete sövüyorlar..sayfa yöneticileri de müsamaha gösteriyor aynı takımlı oldukları için..adamsınız be..sonsuza dek trabzon...:alkış:

Ilelioglu
tolunay kafkas...

Normalde gülmem gerekiyor ama gülemiyorum cünkü komik bile degilsin.

..

Bordo_MaviM_61
tolunay kafkas...

Yuhhhh.. diyorum affına sığınarak..

Ahmet Öztürk
tolunay kafkas...

:d:d:d:d:d

ALDENİRO
22.10.2011, 23:34
Ne Demesini beklerdik???:rolleyes:
haftalardır kendi hatasını kendisine söyleyen adamın diyecek bir şeyi yok.hatalarını düzeltemiyorsa, istifa edecek o kadar.

saffet61
22.10.2011, 23:34
Ne oldu tam olarak ?
Bizim küçük grupları kıstırmaya çalıştılar ... Biz toplu bi yükleninca kültürparktan bi yardırdılar yakalayabilene aşk olsn

Koray
22.10.2011, 23:35
tolunay kafkas...

'' Çakıyla aslan mı öldürdün Ziyaa ''

TSelif
22.10.2011, 23:36
haftalardır kendi hatasını kendisine söyleyen adamın diyecek bir şeyi yok.hatalarını düzeltemiyorsa, istifa edecek o kadar.

Bak sen :D

Ahmet Öztürk
1) Penaltımız penaltı mıydı?

2) Oğlanların golü ofsayt mıydı?

3) 61. dakika şovunu beğendiniz mi?

:)

1) Penaltı, penaltıydı. Hatta kalecinin atılması gerekiyordu.

2) Onların golü ofsayttı.

3) 61. dakika muhteşemdi. Özellikle bursalıların sizin sesinizi bastırmak için çektikleri 3'lünün üzerine o sessizlik ve o hareket çok güzel bir kapaktı.

Ayağınıza, yüreğinize sağlık..

ALDENİRO
Bende sizin futbol dan ne kadar anladığınızı merak ediyorum.Kadro geçen seneki kadroya göre çok değişti.Şenol hoca bu yüzden sezon başından beri dertli,güzel bir kadro kuruldu ve istikrar yakalamıştık ama kadro dağıldı veya dağıtıldı.Bu sene Şenol hoca'nın elinde yeni ve bambaşka bir kadro var.Bu yeni kadro dan nasıl iyi futbol bekleniyor anlamak mümkün değil.Önce iyi kadroyu korursun ondan sonra o kadronun üstüne 2-3 tane kaliteli oyuncu alırsın.Ondan sonra o kadro kötü oynarsa hocayı istifaya çağırırsın.
geçen sene ilk yarı ile ikinci yarı kadrosu aynı değilmiydi.evet aynıydı. bi bak bakalım.ilk yarı kaç gol atmışız.ikinci yarı kaç gol.ilk yarı nasıl oynuyorduk ikinci yarı nasıl bi de bu açıdan bak.

h@msi61
22.10.2011, 23:37
tolunay kafkas...

Tobe tobe... Sabrimiz sinaniyor...

Taha Muhammet
tolunay kafkas...
uyku vakti gelmiş ii geceler:D

Sefaenes
araldeniro kardes diyelim ki senol hoca gitti ve tolunay geldi ve 5 mac besbese kaybettik ozaman ne yazacaksin ne diyeceksin. Senol hoca dan iyisi mi var. Suc aranacaksa yönetimde ara hangi istedigi oyuncuyu aldi.

Koray
Bizim küçük grupları kıstırmaya çalıştılar ... Biz toplu bi yükleninca kültürparktan bi yardırdılar yakalayabilene aşk olsn

Vay i.neler vay, o küçük gruplara iş oluncada videoya çekerdi bu ezikler sonra facede dağıtırdılar Trabzonlulara dayak diye, çok kancık bunlar.

yalniz adam
22.10.2011, 23:38
Normalde gülmem gerekiyor ama gülemiyorum cünkü komik bile degilsin.

..

hadi gülümse :D

Ilelioglu
22.10.2011, 23:39
uyku vakti gelmiş ii geceler:D

Bak bu iyidi iste.

ççççççççç

ALDENİRO
trabzonspor nasıl oynamalı diyenler için geçen seneki manisa ile oynadığımız kupa maçını izlesinler süper oynadık ve o maçtan sonra hiç böyle oynamışmıyız bi bakın.ya da boşuna bakmayın hiç oynamadık maalesef.

oeince

Şenol Hoca lafı gediğine koymuş yine. Toplumda ayrılıkları körükleyenler, nefret tohumları ekenler, stad dışında cana kast edenler kendilerini sorgulasın.

irfan61
celustka nın durumu belirsiz olduğunu piotr un eksiklikleri olduğunu ve cechide oynatmak istemediğine göre tayfunu oynatacak hali yokCech'i neden oynatmak istemiyor.Yada nereye kadar oynatmayacak Antalyaspor maçında Cech'in oynaması lazım.Savunma Serkan---Giray---Celutska---Cech şeklinde olabilir.Celutska oynayamacak durumda ise Glowacki olur.

Murat Altun
22.10.2011, 23:40
tolunay kafkas...

Guzel kardesim git biraz uyu dinlen bence Belliki cok kizmissin oyuna ama biraz zaman gecsin daha mantikli dusunecegine inaniyorum

Ilelioglu
22.10.2011, 23:41
Aynen Cech'in neden oynamadigini anlayan yada bilen varsa yazsin lütfen.

federer61
22.10.2011, 23:41
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/296335_262604160442314_200367233332674_692191_1362 838042_n.jpg

Bugüne kadarki 61.dakika kutlamalarının en anlamlı olanıydı,gözlerim doldu,tüylerim diken diken oldu.Helal olsun uşaklara ...:alkış::alkış::alkış::alkış:

Mert Oğuzlu61
22.10.2011, 23:42
ccc Aldeniro reyiz ccc

http://www.swfcabin.com/swf-files/1280579203.swf

boşver tolunay ı ahmet i mehmet i, aç sesi gecenin bu vakti dinle şunu. iyi gelir.

matrix5782
Cech Sakat değil mi ?

@Aldeniro

Şenol Hocaya gelene kadar Eleştirlecek Çok isim var Sen sondan Başladın.

Gözlemine Katılmıyorum.

Taha Muhammet
Aynen Cech'in neden oynamadigini anlayan yada bilen varsa yazsin lütfen.
cech sakatmış

61_Hasan_69
22.10.2011, 23:43
Vay i.neler vay, o küçük gruplara iş oluncada videoya çekerdi bu ezikler sonra facede dağıtırdılar Trabzonlulara dayak diye, çok kancık bunlar.

aynen..delikanlı olsalardı gece kültürparka gelirlerdi..

Ilelioglu
Cech Sakat değil mi ?

Resmi sitede öyle birsey yazmiyor ki.

TSunami_69
Bu Konuyu 68 Aktif Üye Görüntülüyor 68 (61 Üye ve 7 Misafir) . KİMSE DAHA ÜYE GİRİŞİ YAPMASIN

ALDENİRO
22.10.2011, 23:44
araldeniro kardes diyelim ki senol hoca gitti ve tolunay geldi ve 5 mac besbese kaybettik ozaman ne yazacaksin ne diyeceksin. Senol hoca dan iyisi mi var. Suc aranacaksa yönetimde ara hangi istedigi oyuncuyu aldi.
transfer politikamız kötü olabilir.zaten yönetimi çok tutmuyorum.ama oyuncu kalitesi olarak şu liğde 3 yada 5inci sıradamıyız.evet.ama oyuncu kalitesi düşük olan belediyeden bile daha iyi oynayamıyoruz. bak eziklere kaç oyuncu sakat ama hala oynuyorlar ve yeniyorlar.artık anlayalım oyunucu kalitesi vasat bile olsa iyi bir taktik ile bu ligde herkesi yenebilirsin.

irfan61
trabzonspor nasıl oynamalı diyenler için geçen seneki manisa ile oynadığımız kupa maçını izlesinler süper oynadık ve o maçtan sonra hiç böyle oynamışmıyız bi bakın.ya da boşuna bakmayın hiç oynamadık maalesef.Sen bide o maçtaki kadroyla bu maçtaki kadroya bak.Kimler gitmiş gidenlerin yerine kimler gelmiş ondan sonra yorum yapalım.Geçen seneki kadro ile bu seneki kadro arasında dağlar kadar fark.Bi kere o kadro ile istikrar yakalamıştık.Bu kadro ile henüz o istikrarı yakalamayadık bununda sebebi Şenol hoca değil.O kadro'nun önemli oyuncuları elinde tutamayan yönetim ve bizi satan karaktersiz oyunculardır.

Ahmet Öztürk

Ole demayun adamdule onlar (!).

Geçen sene 10 otobüsle Trabzon'a gelip atkıları ile formaları ile Uzun Sokak'ta gezdiler ya (!) bu sene de aynısını yaparlar artık :D

Ilelioglu
lille maçındaki hatasından dolayı diye biliorum öyle bir muhabbet dönüodu

Ufacik bir hata yüzünden mi oynamiyor? Sacmalik...O zaman Alanzinho 18 kisilik kadroya bile alinmamali.

..

fernandez
22.10.2011, 23:46
lille maçındaki hatasından dolayı diye biliorum öyle bir muhabbet dönüodu
Lille maçında hata yaptı diye ligde oynatılmıyor da Şampiyonlar Ligi'nde Cska'ya karşı oynatıldı öyle mi.. Her dönen muhabbete aldırış edersek Şampiyon Bursa!

Ömer Faruk61
transfer politikamız kötü olabilir.zaten yönetimi çok tutmuyorum.ama oyuncu kalitesi olarak şu liğde 3 yada 5inci sıradamıyız.evet.ama oyuncu kalitesi düşük olan belediyeden bile daha iyi oynayamıyoruz. bak eziklere kaç oyuncu sakat ama hala oynuyorlar ve yeniyorlar.artık anlayalım oyunucu kalitesi vasat bile olsa iyi bir taktik ile bu ligde herkesi yenebilirsin.

Ezikler Voleybol oynayarak şikecileri koruyan hakemlerle çok güzel gidiyorlar doğru diyorsun...

Bordo_MaviM_61
Ufacik bir hata yüzünden mi oynamiyor? Sacmalik...O zaman Alanzinho 18 kisilik kadroya bile alinmamali.

..

Oynamamasının sadece bir hatayla ilgisi olamaz en azından o kadar tanıyoruz Şenol hocayı.

Ya yabancı kontenjanına takılıyor ya da formsuz Cech başka bir açıklaması olamaz.

Punisher-61
22.10.2011, 23:47
bu birkere daha yazmistim senol günesin öyle kredisi varki kimse elestirmeye yanasmiyor cünkü hemen sagdan soldan millet üstüne gidiyor bazilarida tabi ayni duruma düsmemek icin günesten taraf olanlarin yanina cekiliyorlar ama su bi gercek bu takim hala adam gibi bir mac cikartamadi...

o kadar topcu alindi yarisindan bi b.k olmaz bunu senol hoca görmedi mi??
o kadar topcu alinirken hoca defanstaki problemleri görmedi mi?????
trabzonsporun maclarini alman TVsinde izlerken alman spiker bile her macta senol günesin cok ilginc oyuncu degisikliginden bahsediyor..
maclardan sonra verdigi her röportaj sacmaliklarla dolu...herseyide sonraya birakiyor söyleyecek bisey varsa söyle adam gibi....neden hep soru isareti birakiyorsun..
futbolcularin fitness durumu iyi degil sonlara dogru dökülüyor takim son dakikalarda az puan kaybetmedik bu sezon..
kimsede sanssizliktan bahsetmesin bazen kendi sansini kendin zorlayacaksin..
birde Futbolcular teker teker sakatlaniyor...bu nedeni ya kötü beslenme ( sanmiyorum cünkü bizde barbekü partileri bitmiyorki yagli etler falan)
yada asiri agir gecen idmanlardan dolayi onuda sanmiyorum yoksa serkanin göbegi coktaaaaaann erimisti...

ben senol günes gitsin falan demiyorum ama takima derhal ceki düzen vermesi lazim böyle bu lig gitmez..sezon sonu millet kupalarini kutlarken bizde tarnsfer dosyasinda zamanimi gecirmeyelim bosa---

irfan61
cech sakatmışÖyle bişey olduğunu zannetmiyorum.Dediğin gibi olsaydı CSKA maçında oynatmazdı.

yavuzbaha
eğri oturup doğru konuşacağım,tepki gösteren olabilir ama nihayetinde ben düşüncelerimi söylüyorum

1.) iptal edilen golumuzde glowacki ozan ipeki çok net şekilde çekip indiriyor,buna nasıl nizami gol dersiniz hayret ediyorum

2.) Bursa golunde Ozan ofsayt ama santimlerle ofsayt,hakem kitabında emin değilsen oynat der,ben burada art niyet görmüyorum ve Ozan ofsayttan gol atmadı 2 kişiyi bi sağa bi sola 3 kez yatırdı ve asist yaptı,ofsayt olayını geçiniz

3.) hakemin en önemli hatası,penaltı poazisyonunda kırmızı kart göstermeliydi

4.) Alanzinho yu hiçbir maçta bu kadar güzel görmedim,harikaydı

5.) Adrian ve Zokora yıldız felan değil

6.) her zaman söylüyorum,eğer biz hızlanıp oyuna tempo kazandırmasak sıradan bir takım görüntüsü veriyoruz,öyle Hüseyin Çimşir paslarıyla ne yaptığımız anlayan var mı,bir takım 1 futbolcu üstüne kurulur mu ??? Burak yok,gol yok...

ALDENİRO
22.10.2011, 23:49
Sen bide o maçtaki kadroyla bu maçtaki kadroya bak.Kimler gitmiş gidenlerin yerine kimler gelmiş ondan sonra yorum yapalım.Geçen seneki kadro ile bu seneki kadro arasında dağlar kadar fark.Bi kere o kadro ile istikrar yakalamıştık.Bu kadro ile henüz o istikrarı yakalamayadık bununda sebebi Şenol hoca değil.O kadro'nun önemli oyuncuları elinde tutamayan yönetim ve bizi satan karaktersiz oyunculardır.
bu seneye bakma geçen sene ikinci yarıya bak var mı güzel oynadığımız maç. ama ikinci yarı bizi satan varmıydı bence vardı...

Taha Muhammet
22.10.2011, 23:51
Öyle bişey olduğunu zannetmiyorum.Dediğin gibi olsaydı CSKA maçında oynatmazdı.
kusura bakmayın bende gazetede baktımda sonra henrique'yi henrige diye yazdıklarını görünce yanlış kaynaktan baktığımı anladım:)

Taha Muhammet
22.10.2011, 23:53
bu arada alanzinho o adamın üstene nasıl çıktı:)

Ahmet Öztürk
eğri oturup doğru konuşacağım,tepki gösteren olabilir ama nihayetinde ben düşüncelerimi söylüyorum

1.) iptal edilen golumuzde glowacki ozan ipeki çok net şekilde çekip indiriyor,buna nasıl nizami gol dersiniz hayret ediyorum

2.) Bursa golunde Ozan ofsayt ama santimlerle ofsayt,hakem kitabında emin değilsen oynat der,ben burada art niyet görmüyorum ve Ozan ofsayttan gol atmadı 2 kişiyi bi sağa bi sola 3 kez yatırdı ve asist yaptı,ofsayt olayını geçiniz

3.) hakemin en önemli hatası,penaltı poazisyonunda kırmızı kart göstermeliydi

4.) Alanzinho yu hiçbir maçta bu kadar güzel görmedim,harikaydı

5.) Adrian ve Zokora yıldız felan değil

6.) her zaman söylüyorum,eğer biz hızlanıp oyuna tempo kazandırmasak sıradan bir takım görüntüsü veriyoruz,öyle Hüseyin Çimşir paslarıyla ne yaptığımız anlayan var mı,bir takım 1 futbolcu üstüne kurulur mu ??? Burak yok,gol yok...

1) Çekip indirdi demişsiniz de indiremedi ki ? Çektiği doğrudur ama o pozisyonun aynısı ters formalarla olsa penaltı çalar mıydı hakem onu sormak lazım.

2) http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293353_294744290553464_116921181669110_1142550_192 9088015_n.jpg

Bu pozisyonu göremeyen hakem attığımız ve sayılmayan golümüzde Glowacki'yi ofsayt olarak yorumladı. Ne kadar eminmiş ? O pozisyonu görüp bunu görmüyorsa art niyet ararım.

diğer maddelerinize katılıyorum. Zokora'yı sıyırarak..

ALDENİRO
bu birkere daha yazmistim senol günesin öyle kredisi varki kimse elestirmeye yanasmiyor cünkü hemen sagdan soldan millet üstüne gidiyor bazilarida tabi ayni duruma düsmemek icin günesten taraf olanlarin yanina cekiliyorlar ama su bi gercek bu takim hala adam gibi bir mac cikartamadi...

trabzonsporun maclarini alman TVsinde izlerken alman spiker bile her macta senol günesin cok ilginc oyuncu degisikliginden bahsediyor..
maclardan sonra verdigi her röportaj sacmaliklarla dolu...herseyide sonraya birakiyor söyleyecek bisey varsa söyle adam gibi....neden hep soru isareti birakiyorsun..
futbolcularin fitness durumu iyi degil sonlara dogru dökülüyor takim son dakikalarda az puan kaybetmedik bu sezon..
birde Futbolcular teker teker sakatlaniyor...bu nedeni ya kötü beslenme ( sanmiyorum cünkü bizde barbekü partileri bitmiyorki yagli etler falan)
yada asiri agir gecen idmanlardan dolayi onuda sanmiyorum yoksa serkanin göbegi coktaaaaaann erimisti...

ben senol günes gitsin falan demiyorum ama takima derhal ceki düzen vermesi lazim böyle bu lig gitmez..sezon sonu millet kupalarini kutlarken bizde tarnsfer dosyasinda zamanimi gecirmeyelim bosa---
bravo. demek almanyadan bakılınca hocanın ve takımının yetersiz olduğu görülüyor. ben buradakilere anlatamadım bi türlü.

Fatih Öztürk
22.10.2011, 23:54
Maç kazanılır.bazen ınsanın canı sıkılıyor.canı cehenme puanların.falan filan hepsını bır kenara kaldıralım.61.dakikada taraftarlarımızın Asker selamı hepımızı duygulandırdı.ağladık.yarın manşetı bu olmalı bu geceye daır.

biltrabzon
22.10.2011, 23:55
bizim golde ofsayti gören satilmis yan hakem,bursa nin golündeki acik ofsayti nasil görmüyor.bu bir hata olamaz,kesinlikle bilerek ve isteyerek yapilan hareketler.

irfan61
bu seneye bakma geçen sene ikinci yarıya bak var mı güzel oynadığımız maç. ama ikinci yarı bizi satan varmıydı bence vardı...İyi de abi bu seneye bakma diyorsun da bursa maçında kötü oynadık diye.Şenol hoca istifa diyen sensin ben değilim. :)

ALDENİRO
Maç kazanılır.bazen ınsanın canı sıkılıyor.canı cehenme puanların.falan filan hepsını bır kenara kaldıralım.61.dakikada taraftarlarımızın Asker selamı hepımızı duygulandırdı.ağladık.yarın manşetı bu olmalı bu geceye daır.
zaten tesellimiz bu.

Kara Mert61
22.10.2011, 23:58
Bu takım sene başından beri azimli hırslı oynamıyor.Kötü oynarız eyvallah fakat takımda hırs yok pres yok.Kazanma isteğimizi göremiyorum.Bugün alınan 1 puana sevinmeliyiz.

ALDENİRO
İyi de abi bu seneye bakma diyorsun da bursa maçında kötü oynadık diye.Şenol hoca istifa diyen sensin ben değilim. :)
ben kaç maçtır içimden söylüyordum istifa etsin diye ama artık dayanamadım yazdım. ne zaman söylemeye başladım dersen ikinci yarı üçüncü maçımız olan sivas maçı 3-2 almıştık.ama kötü oynamıştık.o maçtan beri bunları düşünüyorum.

Fatih

Yanlış da yapsa Hocamızın arkasındayız çok mu önemli sezon sonunda verilecek Kupa?

Punisher-61
bravo. demek almanyadan bakılınca hocanın ve takımının yetersiz olduğu görülüyor. ben buradakilere anlatamadım bi türlü.

hayir demek istedigim sadece bize tuaf gelmiyor senol hocanin degisiklikleri...bu sezon hangi macta kötü oyuna iyi bi degisikliklle müdahale edebildi????????????????

zaten moskova macinda turnayi gözünden vurdu..mantiksiz oyuncu degisiklilten sonra 2 gol yedik..

Koray
Alderino abinin hesabını bu gecelik küçük çocuğu kullanıyor sanırım.

irfan61
22.10.2011, 23:59
1) Çekip indirdi demişsiniz de indiremedi ki ? Çektiği doğrudur ama o pozisyonun aynısı ters formalarla olsa penaltı çalar mıydı hakem onu sormak lazım.

2) http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293353_294744290553464_116921181669110_1142550_192 9088015_n.jpg

Bu pozisyonu göremeyen hakem attığımız ve sayılmayan golümüzde Glowacki'yi ofsayt olarak yorumladı. Ne kadar eminmiş ? O pozisyonu görüp bunu görmüyorsa art niyet ararım.

diğer maddelerinize katılıyorum. Zokora'yı sıyırarak..Valla Ahmet 3 sene önceki bu pozisyona devam deyip gol yediysek o pozisyon bunun yanında sinek gibi kalır.
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/12/14/fft17_mf147813.Jpeg

Fatih Öztürk
punısher-61..bır Alman Şenol hocayı garıp bulduysa o onun sorunu.bız hocamızdan memnunuz.beğenmeyenler zıya doğan veya Ersun yanalı alıp play statıonda kadro kurup egolarını tatmın edebılırler..Şenol hoca varsa zirve vardır.kupa vardır,Avrupa vardır.Vızyon vardır.Istıkrar vardır.

inadına_Trabzon
Alanzinho'nun olduğu kanattaki defans oyuncusu ayvayı yemiştir.

Ferhat celutska (Cale) 'ye 2 kat yük biniyor(du)

Adam pres yapıyormuş gibi gözüküp yap(a)mıyor ya , o daha fena.

Alanzinho ya sabredeceğine genç oyunculara sabret,olmadı saparayı form a sok.

Punisher-61
Yanlış da yapsa Hocamızın arkasındayız çok mu önemli sezon sonunda verilecek Kupa?

yok abi kupa önemli olur mu??? biz armuduna oynuyoruz..

FC-ST-PAULI-61
23.10.2011, 00:00
Bursanin Golü net Ofsayt.Bizim Golümüz verilmedi.Carsona Kirmizi kart verilmedi.Süleyman Abay zaten ts Düsmani.
Gecen Seneki Trabzon-antalya Macini izleyin ne demek istedigimi anlarsiniz.Bu Ligde Hakemlerin hepsi kötü.
Gerci kötü degiller de bilerek yapiyorlar.

Bordo_MaviM_61
23.10.2011, 00:00
Eğer Bursanın golü ofsaytsa bizim İntere attığımız golde Halil de ofsayttı. Objektif bakarsak Bursanın golünde ofsayt yok renktaşlar.

gülsüm
23.10.2011, 00:01
61. dk selamı ! mükemmeldi.helal olsun uşaklar...

ALDENİRO
23.10.2011, 00:01
Alderino abinin hesabını bu gecelik küçük çocuğu kullanıyor sanırım.
yooo.ne oldu ki.

Ahmet Öztürk
23.10.2011, 00:02
Valla Ahmet 3 sene önceki bu pozisyona devam deyip gol yediysek o pozisyon bunun yanında sinek gibi kalır.
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/12/14/fft17_mf147813.Jpeg

Abi tamam da bu olay bu akşam ki hakemin maçın kaderini etkilediği gerçeğini değiştirmez ki..

Alanzinho'nun ikinci yarı sol kanatta bi pozisyonu var. Ofsayt diye kesildi. 3 sene evveldi sanırım fenerbahçe maçında da aynı pozisyon da ofsayt bayrağı kaldırmıştı yardımcı hakem. Alanzinho neredeyse 2-3 metre geriden geliyor ama hakem ofsayt bayrağı kaldırıyor. Bu akşam hakemlerin beceriksizden ziyade art niyetli olduklarını düşünüyorum.

Fatih
yok abi kupa önemli olur mu??? biz armuduna oynuyoruz..

Armuduna oynadığımızı düşün rahatla bence.;)

FC-ST-PAULI-61
Eğer Bursanın golü ofsaytsa bizim İntere attığımız golde Halil de ofsayttı. Objektif bakarsak Bursanın golünde ofsayt yok renktaşlar.
Nasil yok Renktas? Net Ofsayt.

Punisher-61
punısher-61..bır Alman Şenol hocayı garıp bulduysa o onun sorunu.bız hocamızdan memnunuz.beğenmeyenler zıya doğan veya Ersun yanalı alıp play statıonda kadro kurup egolarını tatmın edebılırler..Şenol hoca varsa zirve vardır.kupa vardır,Avrupa vardır.Vızyon vardır.Istıkrar vardır.

sen hayal kurmaya devam et...senol hocanin oyuncu degisikliklerini sen hepsini mantikli buluyorsun yani??? hic hata görmedin???

zaten türkiye liginde vizyon kelimesi düstügü zaman akla ilk gelen takim trabzonspor olur dimi...böyle cimrilile sacma transfer politikasinda ne vizyonu ariyorsun sen söyler misin????

sattigin ve bedava yolladigin oyuncularin hepsi MILLI TOPCUYDU..

Taner Uykuçeken
Serkan, Hocam ısrar etme dinlendir şu adamı hem ona hem bize yazık gol gene onun tarafından geldi şu an formsuz dönemde belli

Colman, kaçak güreşiyor sorumluluk almaktan kaçıyor yalandan koşuyor, defansif sorumluluğu Zokora ya bırakmış Hücum
sorumluluğunu Adrian'a, Colman bu takımın lideri sensin Adrian değil artık ona göre oyna

Alanzinho, takımı 10 kişi oynatıyor, maçına göre son 20 dakikalar düşünülmeli, Şenol Hocam bireysel yeteneklerinden
faydalanayım diyor ama olmuyor işte ısrar gereksiz

Halil, iki maçtır düşüşte golcülüğünü geçtim, ilerde top saklama oyunu açma orta sahaya yardımlardada artık yok

Stoper, bize acil stoper lazım üstelik 2 tane biri as biri yedek

Zokora, yoruldu belli ama çok yoğunuz

Sadri Şener, Volkan saçmalığın saçmalalar(Kızan kızsın ama gerçek) listene bir yenisini ekledi

Şenol Güneş, aynı oyuncularda ısrar gereksiz Sercan, Eren, Barış veya başkası alındıysa değerlendir be Hocam beğenmiyorsan
gönder hocam hem onlara yazık hem bizim paramıza

Armağan Dere
23.10.2011, 00:03
hayir demek istedigim sadece bize tuaf gelmiyor senol hocanin degisiklikleri...bu sezon hangi macta kötü oyuna iyi bi degisikliklle müdahale edebildi????????????????

zaten moskova macinda turnayi gözünden vurdu..mantiksiz oyuncu degisiklilten sonra 2 gol yedik..

Yedek klübesinde adam mı var?
Sapara bir tek..
Volkan'ı zaten çağırmadı..
Bu takıma 2 tane ciddi stoper 1 tane santrafor almalıyız..
Barış Özbek,Brozekler hemen gönderilmeli..
Vittek de gidebilir..

irfan61
23.10.2011, 00:05
ben kaç maçtır içimden söylüyordum istifa etsin diye ama artık dayanamadım yazdım. ne zaman söylemeye başladım dersen ikinci yarı üçüncü maçımız olan sivas maçı 3-2 almıştık.ama kötü oynamıştık.o maçtan beri bunları düşünüyorum.Geçen sezon 2. yarı kötü maçlar oynadık ama hırsımızla,yüreğimizle maçları kazandık.O kadro bozulmasaydı ve o kadronun üstüne 2-3 tane kaliteli transfer yapıp bu sezona girseydik.Çok daha iyi futbol oynardık bu sezon ama önceki senelerde olduğu gibi kaçan(çalınan) şampiyonluğun ardından dağılan kadro ve istikrarsızlık.Bunların sebebi Şenol hoca mı ? değil dediğim gibi önemli oyuncuları elinde tutamayan yönetim ve bizi satan karaktersiz futbolcular.

FC-ST-PAULI-61
23.10.2011, 00:05
Sapara bir tek..
Vittek de gidebilir..
Vittek hicbir yere gidemez.Vittek gibi bir Santraforumuz mu varda göremiyorum?
Vittek süper bir Futbolcu.

Fatih
23.10.2011, 00:06
Yumlu-Ferhat ve Pawel değişiklikleri sayesinde 1 puanı kurtardık daha ne istiyorsunuz?

ALDENİRO
Sapara bir tek..
Vittek de gidebilir..
belediyeyi yenmek için messiye mi ihtiyaçın var?! çok merak ettim kimi alsak?!

Ahmet Öztürk

Bu iki pozisyon aynı diyorsunuz yani ??

http://galeri4.uludagsozluk.com/107/trabzonspor-un-inter-e-att%C4%B1%C4%9F%C4%B1-gol%C3%BCn-ofsayt-olmas%C4%B1_181391.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293353_294744290553464_116921181669110_1142550_192 9088015_n.jpg

Punisher-61
Sapara bir tek..
Vittek de gidebilir..

kadro genis diye diye adamlarin agizindan bal aktii....o zaman göstersinler genis kadroyu...
sapara güzel örnek saparayi ilk 11de deneyebilir aslinda ama yapamaz neden yapamaz???

5 milyonluk adriani kenara cekip 400.000lik saparayi oynatamaz...bilmem anlatabildim mi

-Samet
23.10.2011, 00:08
Yedek kulübesinde sapara varken sağ beke mustafayı alıp serkanı orta sahaya çekmenin mantıklı bir yanı yok.Adam orta bile yapamıyor.

Sapara bu şekilde bile oynayamayacaksa ne demeye duruyor anlamadım.

ALDENİRO
Yumlu-Ferhat ve Pawel değişiklikleri sayesinde 1 puanı kurtardık daha ne istiyorsunuz?
harbiden ha...süper değişiklik...:D:D:D

ARAF
ne dik oynuyoruz ne dikine oynuyoruz

birisi bugün ilk yarı sakın ileri gitmeyin dese ancak bu kadar oynanırdı

hoca birde iyi başladık demesin mi

aynen böyle ozaman hocam bakalım nereye kadar

Armağan Dere
23.10.2011, 00:09
belediyeyi yenmek için messiye mi ihtiyaçın var?! çok merak ettim kimi alsak?!

stoper bu takım bas bas Egemen'i arıyor..
Kimse aramıyor demesin..
Kadro yeterli değil hiçbir türlü..
Cech'e de yer açmalıyız..

Alihan Ertürk
23.10.2011, 00:10
Hoca Sapara'yı alacaktı oyuna, hatta kulübeye bile geldi soyunmaya. Ama ne olduysa vazgeçildi.

Bordo_MaviM_61
23.10.2011, 00:10
Bu iki pozisyon aynı diyorsunuz yani ??

http://galeri4.uludagsozluk.com/107/trabzonspor-un-inter-e-att%C4%B1%C4%9F%C4%B1-gol%C3%BCn-ofsayt-olmas%C4%B1_181391.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293353_294744290553464_116921181669110_1142550_192 9088015_n.jpg

Bursalı oyuncunun sağ kolu çizginin sağında değil mi? Bedenen bakınca ben bizim oyuncuyla hizadalar olarak görüyorum.
Kendimden şüphe etmeye başladım cidden:)

Mert Oğuzlu61
23.10.2011, 00:11

2010 dünya kupasından beri sakat olan adamı aldık bizde yine sakatlandı iç yan sağ sol ön arka ters düz ne kadar bağı varsa kopmuş adamın 6 ay yok kısaca sezonu kapadı diyebiliriz, yaşı gelmiş 30 a bu adamdan faydalanabilecek miyiz böyle bir ümidin var mı ? bu adam sık sık sakatlanacak iyileştikten sonrada faydalı olacağını düşünmüyorum, yıllık 1 150 000 € alıyor bizden paraya bakar mısın, şunu yattığı yerden veriyor muyuz adama gerçekten merak ediyorum ! devre arası brozeklerle birlikte bunuda bir şekilde yollamalıyız oraya nokta atışı bir yaratık transferi şart, adam gibi golcümüz yok bir burak a bakıyoruz......

ALDENİRO
Geçen sezon 2. yarı kötü maçlar oynadık ama hırsımızla,yüreğimizle maçları kazandık.O kadro bozulmasaydı ve o kadronun üstüne 2-3 tane kaliteli transfer yapıp bu sezona girseydik.Çok daha iyi futbol oynardık bu sezon ama önceki senelerde olduğu gibi kaçan(çalınan) şampiyonluğun ardından dağılan kadro ve istikrarsızlık.Bunların sebebi Şenol hoca mı ? değil dediğim gibi önemli oyuncuları elinde tutamayan yönetim ve bizi satan karaktersiz futbolcular.
mantıklı bir yorum ama katılmıyorum.bence çok şey değişmezdi.

Armağan Dere

Mart'a kadar oynayamayacak bir santraforumuz..
Form tutacak,ya da aynı yerinden bi daha sakatlanırsa futbol hayatı bitme ihtimali olan vs vs..
Henrıque de yeterli değil..

-Samet
stoper bu takım bas bas Egemen'i arıyor..
Kimse aramıyor demesin..
Kadro yeterli değil hiçbir türlü..
Cech'e de yer açmalıyız..

Yedeği de ferhat olmalı.Piotr yollanmalı.

Ayrıca bir şekilde serkanın yerine celustka oynamalı.

Stoperde egemen ve serdar aziz.

Uf ne müthiş olurdu...

Fatih
23.10.2011, 00:12
harbiden ha...süper değişiklik...:D:D:D

Kağıt üzerinde '':D'' böyle komik durabiliyor ancak saha içinde çok iyi durdu Bursaspor doğru dürüst kalemize gelemedi.;)

ALDENİRO
ne dik oynuyoruz ne dikine oynuyoruz

birisi bugün ilk yarı sakın ileri gitmeyin dese ancak bu kadar oynanırdı

hoca birde iyi başladık demesin mi

aynen böyle ozaman hocam bakalım nereye kadar
aha benim gibi düşünen biri daha çıktı.

irfan61
Abi tamam da bu olay bu akşam ki hakemin maçın kaderini etkilediği gerçeğini değiştirmez ki..

Alanzinho'nun ikinci yarı sol kanatta bi pozisyonu var. Ofsayt diye kesildi. 3 sene evveldi sanırım fenerbahçe maçında da aynı pozisyon da ofsayt bayrağı kaldırmıştı yardımcı hakem. Alanzinho neredeyse 2-3 metre geriden geliyor ama hakem ofsayt bayrağı kaldırıyor. Bu akşam hakemlerin beceriksizden ziyade art niyetli olduklarını düşünüyorum.Dediğin doğru benim de demek istediğim 3 sene önce ki maçta olduğu gibi hakemler bu maçında kaderini etkiledi.Gerçi hangi maçta bizim kaderimizi hakemler etkilemiyor ki!! bakalım çarşamba günki maçın hakemi kim olacak.

Ahmet Öztürk
23.10.2011, 00:13
Bursalı oyuncunun sağ kolu çizginin sağında değil mi? Bedenen bakınca ben bizim oyuncuyla hizadalar olarak görüyorum.
Kendimden şüphe etmeye başladım cidden:)

Valla ben bakınca Glowacki'nin sağ kolunu ve Ozan'ın kafasını çizgi üzerinde görüyorum..

ALDENİRO
23.10.2011, 00:14
Kağıt üzerinde '':D'' böyle komik durabiliyor ancak saha içinde çok iyi durdu Bursaspor doğru dürüst kalemize gelemedi.;)
anladımda biz bursaya berabere kalmayamı gittik lütfen.

futbalski60
Hocanın bu maçta en iyi yaptığı sey tempoyu ayarlamasaydı tempolu başlasak bu maçı zor alırdık Bursaspor iyi organize olamadı ama iyi koştu tempo olarak bizden çok daha öndeydi tempolu başlayıp ilerleyen dakikalarda oyundan düşseydik Bursaspor için çok kolay bir maç olurdu. Bunun dışında oyuncu değişiklikleriyle filan maçı aldığımızı düşünmüyorum oyun Bursa'nın kontrolündeyken basit bir hatadan golü bulduk o hata olmasa bu maçı zor alırdık.

Ahmet Öztürk
Dediğin doğru benim de demek istediğim 3 sene önce ki maçta olduğu gibi hakemler bu maçında kaderini etkiledi.Gerçi hangi maçta bizim kaderimizi hakemler etkilemiyor ki!! bakalım çarşamba günki maçın hakemi kim olacak.

Bence Süleyman Abay olsun :D

Eskiden hakemlerin gözlemci puanları açıklanırdı. Devam ediyor mu o uygulama ?

ALDENİRO
23.10.2011, 00:16
Hocanın bu maçta en iyi yaptığı sey tempoyu ayarlamasaydı tempolu başlasak bu maçı zor alırdık Bursaspor iyi organize olamadı ama iyi koştu tempo olarak bizden çok daha öndeydi tempolu başlayıp ilerleyen dakikalarda oyundan düşseydik Bursaspor için çok kolay bir maç olurdu. Bunun dışında oyuncu değişiklikleriyle filan maçı aldığımızı düşünmüyorum oyun Bursa'nın kontrolündeyken basit bir hatadan golü bulduk o hata olmasa bu maçı zor alırdık.
şenol hoca gibi konuştun.:D

Fatih
anladımda biz bursaya berabere kalmayamı gittik lütfen.

ŞL maçı sonrası Bursa deplasmanında alınan 1 puan iyidir.;)

serdaracıl
Hoca istifa futboldan anladığımız bu

Fatih Öztürk
23.10.2011, 00:17
he punısher-61.kardeş bu takım neredeyse ben oradayım.2 gün önce moskovadaydım.çanağı ùşüttüm bursaya gidemedım bı kerede tv karşısında sıcak sıcak ızledım.mılanoda,moskovada bınlerdık.senol hocaya herkes ınanıyor.yabancılar şenol hocaya olan hayranlıklarını nasıl anlatıyor bılıyormusun?takmışsın oyuncu değışıklıklerıne.görmüyormusun kardesım kaç tane sakatımız var.rakıplerımızden 7-8 fazla maç yaptık.maçı bırak takım seyahat yapmaktan bıktı.kım takar selçuk engın ceyhun.egemen olsa nolacak?gıray glowackı canla başla oynamıyormu.eksıkler olacak tabı.çıtamız yükseğe çıktıkca eksıkler çıkacak.şenol hocada hata yapacak,bızde yapacaz.bırakalım takım bı kac haftaya rayına otursun.destek verelım.

serdaracıl
23.10.2011, 00:18
Ozan ipek ders verdi resmen

murat
Bursa deplasmaninda gayet iyidir 1 puan almak. Bence cok kotu oynamadik sadece kotu gol yedik ve kotu gol attik. Burak orada ayagini kaleciye takmamamliydi rahat kurtarirdi kendini ve golu atardi. Burak bizim icin cok onemli ama bazen cok gereksiz isler yapmaya basladi, olmiyacak yerden sutlar atiyor... Hakeme fazla yuklenilecek bir mac degildi bence...

ertuuu
şenol hoca gibi konuştun.:D

vallahi de öyle şenol güneş maçtan sonra bunları dedi diye başına yapıştırsalar ben şahsen klasik açıklamalarından biri derdim...

Armağan Dere
Bi şey soracağım Moskova maçından sonra Zokora Dumbia'yı tebrik mi etti..

ALDENİRO
23.10.2011, 00:19
ŞL maçı sonrası Bursa deplasmanında alınan 1 puan iyidir.;)
zaten sorun burda amacımız kötü oynayıp 1 puan almak mı yoksa çok iyi oynayıp kazanmak yada kaybetmek mi?

Cabri61
23.10.2011, 00:19
bu maçta aklımda kalan sadece 61.dakika.helal olsun

ertuuu
23.10.2011, 00:20
bu arada kusura bakmayın takip edemedim burak ın sakatlık durumu ciddi miymiş?...

-Samet
23.10.2011, 00:21

bunu söylerken birşeyi unutuyorsunuz.

biz baskılı ve tempolu oynadığımızda rakibi bunaltıp hataya zorluyoruz ve golü buluyoruz.

nitekim burağın golü de bunu gösterdi.

şenol hoca aşırı tempolu başlayıp oyunu ilk yarıda da bitirebilirdi.

çünkü bursanın defans ve kalecisi arasında inanılmaz bir uyumsuzluk var. bunu sadece bu maçta değil daha önceki maçlarda da gördük.

araya atacağımız toplar onları zorlayabilirdi.

şenol hoca ilk yarı işi bitirip ikinci yarı da kontraya dayalı bir futbol oynatabilirdi.

tabi bu da risk . bence denenebilirdi.

ALDENİRO
23.10.2011, 00:21
Bursa deplasmaninda gayet iyidir 1 puan almak. Bence cok kotu oynamadik sadece kotu gol yedik ve kotu gol attik. Burak orada ayagini kaleciye takmamamliydi rahat kurtarirdi kendini ve golu atardi. Burak bizim icin cok onemli ama bazen cok gereksiz isler yapmaya basladi, olmiyacak yerden sutlar atiyor... Hakeme fazla yuklenilecek bir mac degildi bence...
kötü oynamadıysak eğer peki kaç golpozisyonumuz var saydın mı acaba?

Fatih
23.10.2011, 00:22
zaten sorun burda amacımız kötü oynayıp 1 puan almak mı yoksa çok iyi oynayıp kazanmak yada kaybetmek mi?

Bu kadro hem ligi hem Avrupayı götüremiyor önce bunu görmeniz gerek.;)

irfan61
mantıklı bir yorum ama katılmıyorum.bence çok şey değişmezdi.İnan çok şey değişirdi abi.Çünkü oyuncular birbirini daha iyi tanıyor olacaktı ve nerde ne yapacaklarını bileceklerdi.Örnek; Burak-selçuk ikilisi milli takıma bile yansıyor bu ikilinin birbilerini ne kadar iyi tanıdıklarını ve ne yapacaklarını iyi biliyorlar.

Punisher-61
he punısher-61.kardeş bu takım neredeyse ben oradayım.2 gün önce moskovadaydım.çanağı ùşüttüm bursaya gidemedım bı kerede tv karşısında sıcak sıcak ızledım.mılanoda,moskovada bınlerdık.senol hocaya herkes ınanıyor.yabancılar şenol hocaya olan hayranlıklarını nasıl anlatıyor bılıyormusun?takmışsın oyuncu değışıklıklerıne.görmüyormusun kardesım kaç tane sakatımız var.rakıplerımızden 7-8 fazla maç yaptık.maçı bırak takım seyahat yapmaktan bıktı.kım takar selçuk engın ceyhun.egemen olsa nolacak?gıray glowackı canla başla oynamıyormu.eksıkler olacak tabı.çıtamız yükseğe çıktıkca eksıkler çıkacak.şenol hocada hata yapacak,bızde yapacaz.bırakalım takım bı kac haftaya rayına otursun.destek verelım.

neymis rayina oturacak???tabi oyuncu degisikligine takacam kafayi...takima mac esnasinda dogur dürüst müdahale edemeyen taknik direktöründen daha ne bekliyorsun???

bir takimda bu kadar sakatin olmasi normal degil bunun nedeni arastirilmali..oyuncularin fitness durumu nasil?? adamlar bisey dayanamiyor iyi beslenmiyor demek iyi idman yapmiyor demek gücsüs kaliyorlar biri dokundu mu sag solu kopuyor sakatlaniyor....

ve mazeret her zaman yogun mac trafigi olacaksa...o zaman trabzonspor bundan sonra ne sampiyonlar ligi oynasin neden uefa ligi..böylece sadece lige konsantre olsun belki yine 2-3 güzel mac izlerin..

Ahmet Öztürk
23.10.2011, 00:23

abi merkez hakem kurulu başkanı beyler :D

Mert Oğuzlu61

sen bu ''iyi oynama'' olayını bu gece biraz fazla irdeledin :) la ligada barçayı madridii izleyip bunlarla mı kıyaslıyorsun takımı bilmiyorum ama şu moktan ligde iyi oynayan bir takımı örnek gösterebilir misin ? şikebahçe 3 temmuz vakasının gazıyla iyi başlangıç yaptı ama patlaması yakındır, diğerlerinin bizden üstün bir oyun oynadıklarını sanmıyorum zevksiz bir lig izlemekteyiz şuan.

61Cem61
Hakemler bilgisayar falan olsa keşke anında görebilen bi cihaz adil futbol istiyoruz

TS-FAN
23.10.2011, 00:25
Son birkaç maçta bizim takımda en çok rahatsız olduğum konu "yalandan top kapmaya çalışma,yalandan bastırma,yalandan rakibin yanında koşmak"..

Acaba ben mi yanlış yorumluyorum,ya da yanlış mı görüyorum diyeceğim ama değil..Tekrar tekrar izliyorum ve evet,yalandan..

Rakipler çok rahatlar ve bu rahatlık bizim yalandan müdahelelerimiz! yüzünden..

"Yapar gibi yapmak" nasıl bir profesyonelliktir anlamıyorum..

Bordo_MaviM_61
23.10.2011, 00:26
Yalnız ciddi ciddi Burak'ta bir havalanış seziyorum. Takımla arasında biraz problem var gibi. Umarım ben yanılıyorumdur.
Zaten sakatlanıp orta sahadan şut çekince arkadaşları da biraz serzeniş gösterdiler:)

Bordo_MaviM_61
23.10.2011, 00:27
Son birkaç maçta bizim takımda en çok rahatsız olduğum konu "yalandan top kapmaya çalışma,yalandan bastırma,yalandan rakibin yanında koşmak"..

Acaba ben mi yanlış yorumluyorum,ya da yanlış mı görüyorum diyeceğim ama değil..Tekrar tekrar izliyorum ve evet,yalandan..

Rakipler çok rahatlar ve bu rahatlık bizim yalandan müdahelelerimiz! yüzünden..

"Yapar gibi yapmak" nasıl bir profesyonelliktir anlamıyorum..

Aynen benim de dikkatimi çekiyor özellikle Alan ile Adrian çok yalandan pres yapıyorlar. Bir deHalilin eskişehirde kaptığı topu düşünün Burağın attığı ikinci golde..

irfan61
Bence Süleyman Abay olsun :D

Eskiden hakemlerin gözlemci puanları açıklanırdı. Devam ediyor mu o uygulama ?Bilmiyorum ki devam ediyordur heralde bu yüzden Bünyamin Gezer hakemliği bıraktı zaten.Adam geçen sezon hangi maçtı bilmiyorum ama haftanın en düşük notunu alınca sezon bitene kadar bir daha maç vermediler adama oda dayanamadı bıraktı. :)

serdaracıl
İyi futbol izlemek isteyen gs-Antalya, fb-Mersin maçına falan baksin

ALDENİRO
Bu kadro hem ligi hem Avrupayı götüremiyor önce bunu görmeniz gerek.;)
keşke dediğiniz gibi olsa veya umarım öyledir.

Fatih
Yalnız ciddi ciddi Burak'ta bir havalanış seziyorum. Takımla arasında biraz problem var gibi. Umarım ben yanılıyorumdur.
Zaten sakatlanıp orta sahadan şut çekince arkadaşları da biraz serzeniş gösterdiler:)

Üzülerek söylüyorum yanılıyorsun.;)

pazarkapılı
23.10.2011, 00:28
hazirlik maclarina devam....lig aklansin oyle konusalim....