PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

.....
21.10.2011, 14:18
Volkan'ın olmaması bizi zora sokabilir. Takım beraber ligde oynamaya alıştı.

sessizkral_1
21.10.2011, 14:21
Volkan'ın olmaması bizi zora sokabilir. Takım beraber ligde oynamaya alıştı.

?volkan hangi maçta iyi oynadıki son oynadığı tüm maçlarda aşırı etkisizdi.zora sokacağı falan yok.

ThePatriot61
21.10.2011, 14:26
Serkani izlemeye devam ozaman (!)

Oğuzhan
21.10.2011, 14:32
Bence çok saçma bir durum. Egemen 90 dakika küfür yedi orada onun günahı neydi madem. Adamlar tepki gösterecek diye adamımızı götürmüyoruz böyle saçma bir şey olur mu ya. Götürürsün gene yedek başlar oyuna müdahele etmek için elinin altında futbolcun bulunur en azından. Gerekmezse oynatmazsın.

kaan61
21.10.2011, 14:34
Zor maç . Bi jaja çıkıp maçı bize verebilecekmi? . İçimizdeki Jaja yı bizde öğrenmiş oluruz :) Gerçi versiyonu farklıda olsa onu bilmeyen kalmadı yine tek umudumuz o . Kimmi o ? BURAAAKKKK :)

..................................... TOLGA.................................

SERKAN .......... GİRAY ..............GLOVACKİ ....... CELUSTKA

S A P A R A ......... COLMAN ......ZOKORA .......... H A L İ L

............................. A D R İ A N ..............................

...............................B U R A K .................................

Ilelioglu
21.10.2011, 14:36
Cech neden kadroda yok?

Oğuzhan
21.10.2011, 14:38
Belki Volkan çok hırslı oynayıp puan getirecekti bize arkadaş deli olacağım ya nasıl bir zihniyettir bu nasıl götürmezsin sen Volkan'ı sırf rakip takımın başkanı aradı diye. Nerede görülmüş böyle bir şey ya. Oyuna gelmez arkadaş oynadığın takım Bursa bütün futbolculardan yararlanmak zorundasın. Tam bir fiyasko.

Murat Hızal
21.10.2011, 14:42
Biz geçen sene Emenike'nin oynamamasına neden bu kadar tepki verdik o zaman.

Böyle saçma bir şey olabilir mi, eğer bu Volkan'ın talebiyse bir daha Trabzonspor formasını üstüne giymesin.

Ömer Faruk61
21.10.2011, 14:44
Zor maç . Bi jaja çıkıp maçı bize verebilecekmi? . İçimizdeki Jaja yı bizde öğrenmiş oluruz :) Gerçi versiyonu farklıda olsa onu bilmeyen kalmadı yine tek umudumuz o . Kimmi o ? BURAAAKKKK :)

..................................... TOLGA.................................

SERKAN .......... GİRAY ..............GLOVACKİ ....... CELUSTKA

S A P A R A ......... COLMAN ......ZOKORA .......... H A L İ L

............................. A D R İ A N ..............................

...............................B U R A K .................................

7 yabanci Mustafayla oynamak lazım..

Emirhan Makul
21.10.2011, 14:58
Taş devrinden kalma bir düşünce resmen , bu kadar kro bir futbol camiamız var işte. Türkiyede futbol anlayışı bu , sanki kız kaçırdıkda babası "Gelmesin o artık benim kızım değil" diyor ne bu tripler ya. Ne yapalım yani volkanı acı umuta çıkarıp bursa taraftarına mı seslenelim "Nee Olüür çok pişmanım affet beni bak çocuklarım var dede de yavrum dede dede" mi dedirttirelim , bu kadar saçma birşey ben görmedim.

Oğuzhan
21.10.2011, 15:01
http://static.medyaspor.com//images/journal/big/4ea0fdd589a506.07695670.jpg

Rezillik ya neler yapıyoruz Allah aşkına.

lazoli06
21.10.2011, 15:30
Volkan'ın oynatılmaması ne kadar saçma birşey.Diyelim ki Bursa'yla biz 4.lük için kapışacağız,geçen seneki gibi puan eşitliği olacak averajla onlar gidecek.O zaman demeyecek miyiz bu maçta oynatılsa belki gol atacaktı vs.

Chiko
21.10.2011, 15:46
------------Tolga-------------
-Serkan-Giray-Musti-Celustka-
--Sapara--Zokora--Colman---
------------Adrian--------------
----Burak-----------Halil--------

4-3-1-2

Yedekler:
Zeki
Tayfun
Ferhat
Aykut
Alan
Pawel

61yusuf
21.10.2011, 15:49
Biletler hazır

Sırada maç var

yektakurtulus
21.10.2011, 16:07
tolag
celustka giray mustafa ferhat
serkan zokora colman halil
adrian
burak

orta sahanin sagina adamimiz olmadigi icin ferhat sol beke serkan sag aciga gecer

Sacit
21.10.2011, 16:14
tolag
celustka giray mustafa ferhat
serkan zokora colman halil
adrian
burak

orta sahanin sagina adamimiz olmadigi icin ferhat sol beke serkan sag aciga gecer

bu savunma dörtlüsü tam bir intihar olur..
özellikle giray ve mustafa'nın yan yana olması facia dır..
zaten her maç görüyoruz giray'ın ölümcül hatalarını..

sametaydin
21.10.2011, 16:17
Bu maçta kadro şöyle olmalı:

-----------------Tolga------------------

Serkan----Giray------Glowacki---Celustka

Zokora---------Aykut--------Colman

Halil----------Burak----------Adrian

Taner Uykuçeken
21.10.2011, 16:25
Marek Cech niye yok
Serkan biraz dinlense kötü mü olur
hem Serkan a hem bize yazık
Serkan formsuz verim alamıyorsun sürekli kızıyoruz adama
niye taraftarın önüne atıyorsunuz adamı sürekli

sametaydin
21.10.2011, 16:30
Marek Cech niye yok
Serkan biraz dinlense kötü mü olur
hem Serkan a hem bize yazık
Serkan formsuz verim alamıyorsun sürekli kızıyoruz adama
niye taraftarın önüne atıyorsunuz adamı sürekli

Cech burada okuduklarıma göre sakatlığı varmış. Yabancı kontenjan sorunundan dolayı serkan sahada olmalı çünkü oynatacak başka oyuncumuz yok.

Hüseyin Sahtiyan
21.10.2011, 16:45
Biletler hazır

Sırada maç var

Biletler nasıl hazır sorması ayıp ?

Cihan-Ucar
21.10.2011, 16:57
Sehit haberlerden dolayi maca hic heycan kalmadi.

Cafer Bulur
21.10.2011, 17:10
Cech neden kadroda yok?
Cech bir var bir yok,bu sezon basindan beri böyle.

Volkan in kadroya alinmamasi da anlamsiz ve kabul edilemez.

3.6 milyon euro vereceksin ve senin icin kilit olan bir macta adami oynatmayacaksin böyle sacmalik mi olur?

Bu maca camia olarak iyi hazirlanamadik,puan kaybi yasamamiz olasi görünüyor.

sercan 61>34
21.10.2011, 17:13
burak halleder yine sıkmayın canınızı

zafercalikoglu
21.10.2011, 17:17
zor mac kazanan biz oluruz inşallah

Eren Karaahmetoğlu
21.10.2011, 17:45
Marek Cech'i sadece Şampiyonlar Ligi'nde oynasın diye mi aldık biz? Sakat diyenler neye dayanarak söylüyor bunu? Ben zannetmiyorum sakat olduğunu. Sakatlığın devamlı lig maçlarına denk gelecek hali yok. Neden ligde oynatılmıyor gerçekten anlam veremiyorum.

Volkan olayı ise tamamen rezillik. Bonservisiyle aldığın oyuncuyu aldığın takımın deplasmanına götüremiyorsun. Ulan kiralık mı bu adam? Allah bilir Avni Aker'deki maçta da oynayamaz. Saçmalık.

Serkan dinlenseydi yerine Cech oynasaydı güzel olurdu. Tekrar aynı yere geliyorum ama yine düşündüm ve Cech neden yok yine anlayamadım. Sapara'ya da 11 yolu gözüktü sanırım artık.

Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Celustka, Zokora, Colman, Sapara, Adrian, Halil, Burak

Dip.Ing.Mag.
21.10.2011, 17:57
Belki Volkan çok hırslı oynayıp puan getirecekti bize arkadaş deli olacağım ya nasıl bir zihniyettir bu nasıl götürmezsin sen Volkan'ı sırf rakip takımın başkanı aradı diye. Nerede görülmüş böyle bir şey ya. Oyuna gelmez arkadaş oynadığın takım Bursa bütün futbolculardan yararlanmak zorundasın. Tam bir fiyasko.

eger bu olay gercekten böyle olduysa fiyaskonun daniskasidir... rakiplerini bizden baska dusunen bir takim daha yok ...

Cafer Bulur
21.10.2011, 18:00
-[ooD;1918112475']eger bu olay gercekten böyle olduysa fiyaskonun daniskasidir... rakiplerini bizden baska dusunen bir takim daha yok ...
Benim anlamadigim senol günes gibi bilge bir hocanin baskanin bu tutumuna nasil onay verdigidir.

Metin Sağır
21.10.2011, 18:11
Gabric oynadı, golde attı...

Napoli
21.10.2011, 18:12
Renjıde et trabzonaspor

Mert Pasa
21.10.2011, 18:18
Bu olay bugunun olayi gibi gozuksede belkide Volkanin transferinde saglamis olduklari bir onceligin diyeti olabilir,diger takimlar bunu aleni yapiyor,sattiklari ve kiraladiklari oyunculari kendilerine karsi oynatmama garantisine gidiyorlar

Cafer Bulur
21.10.2011, 18:20
Bu olay bugunun olayi gibi gozuksede belkide Volkanin transferinde saglamis olduklari bir onceligin diyeti olabilir,diger takimlar bunu aleni yapiyor,sattiklari ve kiraladiklari oyunculari kendilerine karsi oynatmama garantisine gidiyorlar
Ne önceligi,volkan sen e bizden baska ciddi talip yoktu ki.

Ilelioglu
21.10.2011, 18:25
Cech bir var bir yok,bu sezon basindan beri böyle.

Volkan in kadroya alinmamasi da anlamsiz ve kabul edilemez.

3.6 milyon euro vereceksin ve senin icin kilit olan bir macta adami oynatmayacaksin böyle sacmalik mi olur?

Bu maca camia olarak iyi hazirlanamadik,puan kaybi yasamamiz olasi görünüyor.

Sol tarafimiz yol gecen hani olmaz ama Serkan'in performansindan süpheliyim.

Neden herkes yerinde oynamaz anlamam. Serkan sag bek degil bunu ne zaman anlayacagiz acaba. Celustka'da sol bek degil.

Cafer Bulur
21.10.2011, 18:27
Sol tarafimiz yol gecen hani olmaz ama Serkan'in performansindan süpheliyim.

Neden herkes yerinde oynamaz anlamam. Serkan sag bek degil bunu ne zaman anlayacagiz acaba. Celustka'da sol bek degil.
Serkan sagbek degilse bizim sagbekimiz yok demektir.;)

Koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi mi derler diyorsun ?

Ilelioglu
21.10.2011, 18:29
Serkan sagbek degilse bizim sagbekimiz yok demektir.;)

Koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi mi derler diyorsun ?

Cafer abi Celustka kendi agzi ile sag bek oldugunu söyledi. Cech'de sol bek zaten. Serkan'da orta saha oyuncusu. Ama gel görki Serkan sag Celustka sol bek oynuyor, üstelik Cech yada Ferhat dururken.

Cafer Bulur
21.10.2011, 18:35
Cafer abi Celustka kendi agzi ile sag bek oldugunu söyledi. Cech'de sol bek zaten. Serkan'da orta saha oyuncusu. Ama gel görki Serkan sag Celustka sol bek oynuyor, üstelik Cech yada Ferhat dururken.
Ferhat cok ciliz,bu takimda alternatif bile olamaz.

Cech in lig maclarinda neden oynatilmadigini ben dahil hickimse anlamiyor zaten.

Atakan
21.10.2011, 18:40
Büyük ihtimal böyle çıkacağız. Sapara'yı bekliyorum Alan yerine ama 3 Şl maçında da oynayan Alan burda da oynar heralde.
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Celustka
Zokora-Colman
Alanzinho-Adrian-Halil
Burak

Furkan Dündar
21.10.2011, 18:44
Volkan oynamıyormuş allahınızı severseniz Şu olayın mantığını bana anlatın ben bizim kadar geri bi klub görmedik gecen sene gabriç bize o golu atmasa belki direk sampıyonduk
ya tek salak bizim klub ya da gerçekten çok safız anlayamadım

TheCrow
21.10.2011, 18:45

Son zamanlarda aldığımız belki de tek güzel haber.

İbrahim Gökhun Öztürk
21.10.2011, 18:51
Serkan hırsla beraber, hakemlerin tolere edilmiş kararlarıyla, idare eden bir oyuncu bana göre..Sağ bek oldugunu da kimse anlatamaz bana..Gerçek sağ bekleri ele alarak düşünürsek bir sağ bek ne yapar; defans anlamında iyidir, kademe anlayışı iyidir,ani kontralarda pozisyon bilgisi iyidir,serkanda hangisi var hiçbiri...ömer aysan zamanında az idare eder sag bekle bile aa sag bek denen kişide buymuş olayını gördük..Gelelim hücüma... süratli değil,topla beraber bindirmeleri etkili değil,ha arada bindirmiyo da değil Allah için..Ama sonra ne oluyo hemen geri pası...en cok yaptıgı sey geri pası...Bir tane doğru,bakarak,bilerek orta yaptıgına denk gelmedim uzun zamandır...Kıssadan hisse benim gözümde sıralamaya bile giremez sağ bek konusunda...Ha göbeğini eritir,fit bir vucuda kavusur koyarsın ortasahanın ortasına direnc kırmasını beklersin..Zaten parladığı yerde orta saha...

Bu takımda celustka gibi bir sag bek ve cech gibi de bir sol bekin varken bu diziliş dışında neden ısrar edilir bilmiyorum...Yabancı kontenjanımız dolmamasına ragmen...

Stoper konusuna da değinmek istiyorum..Tayfun sağ bekte düşünülmüyor artık belli ki..Peki bu kadar stoper sıkıntısı cekilen bir dönemde kendi mevkisinde ona neden sans verilmiyor..Mustafa da kendini geliştirsin eyvallah ama bu yedek kulübesindekilerde artık oturmak dısında görevlere bürünsünler...Hiçbir katkı alamadıktan sonra kadro sayın 50 olsa nolur 30 olsa nolur...

Mustafa AYDIN
21.10.2011, 18:57
Bu maçta Volkan'dan patlama bekliyodum ama elimizde patladı.Yönetim bugüne kadar neden sakladı.Bu durumdan Volkan'ın dahi haberi yok.Adam Bursa maçında patlama yapıcam diye demeç veriyor.Bonservisi ile alınan bir oyuncu için böyle sözler verilmesi ilginç,neyse.....

İnşAllah kazanırızda bu durum çabuk unutulur.

Alihan Ertürk
21.10.2011, 18:59

Abi sanırım yanlış anlamışsın, yada ironi yapmışsın.

Metin, Gabric bize karşı oynadı Ankaragücü'nde, Volkan neden oynayamıyor gibisinden bir mesaj yazmış.
...Belirtmek istedim.

worldmaster
21.10.2011, 19:00

Gabriç bize gol atmıştı onu demek istedi arkadaş sanırım...

sessizkral_1
21.10.2011, 19:01

gabric oynamasa şampiyonduk ?

Fatih ÇOLAK
21.10.2011, 19:06
Bu kafayla gidersek daha çok gol yeriz....

Bir maça Serkan-Giray-Mustafa-Celustka...

Bir maça Celustka-Giray-Glowacki-Cech...

Yani her maç farklı kombinasyonlar yapıyoruz...Yeri ve ismi değişmeyen tek adam Giray...

Alihan Ertürk
21.10.2011, 19:08
Bu arada Bursaspor yönetiminin Allah bin belasını...İşkenceden başka bir şey değil milleti kuyruğa sokmak!

İbrahim Gökhun Öztürk
21.10.2011, 19:08
Tabiki oynayacak ve elinden geleni yapacak..Gabric'in gol atmasında bir sıkıntı yok ..Ama şu oyuncunun satışı sonrası gelinen durum saçmalık ötesi..

lazibere
21.10.2011, 19:09
Bursapor'un böyle bir ricada bulunması ve bizim de kabul etmemiz bence suçtur..

Böyle bir şeyi kesinlikle kimseye izah edemezsiniz..

Rica ile futbolcu oynatılmayacaksa maç ta verilir...Bu kadar basit...

Bu maç sezon sonlarına doğru olsa ve Bursa şampiyonluğa oynarken olsa ne derdi millet yada???

14 Kulup başkanı Fenerbahçe Kongre delegesi..

Şimdi Fenerbahçe Yönetimi... Diğer takım yöneticilerinden '' falanca oyu7ncuyu oynatma diye bir ricada bulunsa ve onlarda kabul etse bizimkiler ne derdi merak ediyprum

Kiralık bir futbolcu için sözleşmeye böyle bir madde koyarsın bunu anlayabilirim ama bonservisi ile beraber alınmış bir futbolcu için bu istek nedendir anlamam

Tamamen fiyasko... tamamen amatörce

Bu hareket diğer kuluplere de bir örnek olacak ve göreceksınız neler olacak

TFF yi Göreve çağırıyorum.. bu yaptıkları salaklığın bedelini ödesin herkes ...

memozcan
21.10.2011, 19:10
volkanı oynatmama karşılığında ek kontenjan alsaydın bari başkan....

İbrahim Gökhun Öztürk
21.10.2011, 19:12

Bu maç sezon sonlarına doğru olsa ve Bursa şampiyonluğa oynarken olsa ne derdi millet yada???

Şimdi Fenerbahçe Yönetimi... Diğer takım yöneticilerinden '' falanca oyu7ncuyu oynatma diye bir ricada bulunsa ve onlarda kabul etse bizimkiler ne derdi merak ediyprum

Kiralık bir futbolcu için sözleşmeye böyle bir madde koyarsın bunu anlayabilirim ama bonservisi ile beraber alınmış bir futbolcu için bu istek nedendir anlamam

Yukardaki olay zaten başlı başına saçmalıktan ibaret...Böyle durumların olduğu ligde tabiki şike olacaktır...

Konuyla alakasız oldu biraz ama bu ülkenin sporda köklü değişikliklere ihtiyacı var...

memozcan
21.10.2011, 19:16

haklısın renktaş sana katılıyorum ama şimdi biri çıkıp bu etik değildir falan derse bizim yönetim de geçen seneki; kayseri, fenerbahçe maçını emsal gösterir, malum o maçtada bonservisiyle verilen önder turacı fenere karşı oynamamıştı özel anlaşmaya binaen...

Metin Sağır
21.10.2011, 19:18

Ankaragücü maçını kastettim. :)

İdris Toksoy
21.10.2011, 19:29
hadi güzel bir galibiyet :)

Hüseyin Hatırlı
21.10.2011, 19:30
Egemen de bizdeki ilk senesinde oynamamak için kart görmüştü, bizim Türk seyircisi problemli ayrılan oyuncuyu affetmiyor...bu sene Selçuk'la Engin Trabzona nasıl gelecek merak ediyorum ...

Bence bu seyircinin problemi değil, oyuncunun problemi. Ben kalacağım, öncelikli takımım sizsiniz, sizi çok seviyorum diyerek paranın sıcağına kendini kaptıranlar AF-FE-DİL-MEZ!

Nihat Güneş
21.10.2011, 19:31
Zokorayı dinlendiremedikten sonra "rotasyonun" ne anlamı var ?

Hüseyin Hatırlı
21.10.2011, 19:37
Zokorayı dinlendiremedikten sonra "rotasyonun" ne anlamı var ?

Bizimki rotasyon değil hemşerim, bizimkisi ideali aramak. En iyi hangi kombinasyon oynuyor onu bulmaya çalışıyor şu anda hoca ama çok fazla formsuz oyuncumuz var malesef.

Fatih ÇOLAK
21.10.2011, 19:38
Kendi tarafımızdan bakalım...Şimdi taraftarın çok sevdiği (vakti zamanında) has Trabzonlu(!) Engin her türlü pisliği yapıp GS'ye transfer oldu...Çok sevilen oyuncular böyle bir kazık attımı nefret kat kat fazla oluyor...Şimdi diyorum Engin o Avni Aker'e nasıl çıkacak? Keza Selçuk?

Volkan'da Bursa'da çok seviliyordu...Bence bu istek Volkan'dan gelmiş olabilir...Ben öyle düşünüyorum şahsen...

bahadır2561
21.10.2011, 19:43
İşlerine gelince profesyonel olan futbolcular işlerine gelmeyince hemen amatör ruha bürünüyorlar...

Talebin Volkan'dan gelmesi çok bişeyi değiştirmiyor aksine daha da vahim hale getiriyor olayı. .

Hami-Ünal-Orhan
21.10.2011, 19:48
Ligde ayakta kalmak adına çok önemli bir maç. Gücümüzü sahaya yansıtırsak zorlanmayız diyorum.

Nihat Güneş
21.10.2011, 19:48
Bizimki rotasyon değil hemşerim, bizimkisi ideali aramak. En iyi hangi kombinasyon oynuyor onu bulmaya çalışıyor şu anda hoca ama çok fazla formsuz oyuncumuz var malesef.

Valla ideali aramaya çalıştığımızı hiç sanmıyorum değerli renktaşım, çünkü ideali belli.Bunu hoca da biliyor taraftar da.

İdeal geri dörtlü Celu-Giray-Glo-Cech...Çünkü Cl kadrosu. Herhalde Trabzonspor gibi takımın ideal defansı gerçek bir sağbek olmayan Serkan , asıl yeri sağbek olan solbek oynatılan Cech ve Mustafa olamaz :)

Özetle bu değişiklikler rotasyon amacıyla yapılıyor ve ben de diyorum ki : Takımın en yorucu bölgesinde oynayan ve yaş olarak da takımın en yaşlı 2. oyuncusu olan Zokorayı dinlendiremedikten sonra her lig maçında Cech'i kadroya almamanın veya rotasyon yapmanın mantığı ne? Eğer rotasyon yapmak istiyorsanız öncelikli bölge ortasaha , defans değil.Geçen sene aynı hatayı Schuster yaptı rotasyon yapıyorum diye ortasaha hariç her bölgede değişik oyuncularla oynadı.Sonuç ortada.

Armağan Dere
21.10.2011, 19:57
gabric oynamasa şampiyonduk ?

Alakası yok..
Senin santraforun boş kaleye topu dışarı atar,dünyaları kaçırırsa
olacağı budur..Atamayana atarlar..Ki Burak da kötüydü o maçta

Bknz:Trabzonspor-Vanspor 19 Nisan 1996..

Hüseyin Hatırlı
21.10.2011, 20:09
Valla ideali aramaya çalıştığımızı hiç sanmıyorum değerli renktaşım, çünkü ideali belli.Bunu hoca da biliyor taraftar da.

İdeal geri dörtlü Celu-Giray-Glo-Cech...Çünkü Cl kadrosu. Herhalde Trabzonspor gibi takımın ideal defansı gerçek bir sağbek olmayan Serkan , asıl yeri sağbek olan solbek oynatılan Cech ve Mustafa olamaz :)

Özetle bu değişiklikler rotasyon amacıyla yapılıyor ve ben de diyorum ki : Takımın en yorucu bölgesinde oynayan ve yaş olarak da takımın en yaşlı 2. oyuncusu olan Zokorayı dinlendiremedikten sonra her lig maçında Cech'i kadroya almamanın veya rotasyon yapmanın mantığı ne? Eğer rotasyon yapmak istiyorsanız öncelikli bölge ortasaha , defans değil.Geçen sene aynı hatayı Schuster yaptı rotasyon yapıyorum diye ortasaha hariç her bölgede değişik oyuncularla oynadı.Sonuç ortada.

Bana halen daha takım uyumu açısından hoca ideali yakalamaya çalışıyor gibi geliyor :) Bilmediğimiz bi şeyler dönüyor kesin ama hayırlısı olsa keşke.

TheCrow
21.10.2011, 20:45
Abi sanırım yanlış anlamışsın, yada ironi yapmışsın.

Metin, Gabric bize karşı oynadı Ankaragücü'nde, Volkan neden oynayamıyor gibisinden bir mesaj yazmış.
...Belirtmek istedim.

Evet yanlış anlamışım, sağolasın. Son Haber olarak verdi arkadaş zannettim. Üzüntüden ne okuduğumuzun farkında değiliz ki.

güneyli
21.10.2011, 21:37
Hakemler mercek altında
A.A.21 Ekim 2011

UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu ve UEFA Mentörü Jorn West Larsen, bu hafta sonu oynanacak Spor Toto Süper Lig maçlarını seyretmek üzere Türkiye'ye geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) alınan bilgiye göre, Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) daveti üzerine 3 günlük ziyaret için gelen Larsen'in, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile üst klasman yardımcı hakemlerin seminer programına ve mentör uygulamalarına yönelik görüşmelerde bulunacak.

Yapılan açıklamada, Larsen'in ayrıca TFF Hakem Gelişim Müdürü Burçin Keskin ile beraber Bursaspor-Trabzonspor ve Gaziantepspor-Gençlerbirliği maçlarını yerinde izledikten sonra maçta görevli hakemler ile maç sonu toplantıları gerçekleştireceği kaydedildi.

Saracoğluna gönderin adamları....Bir takım nasıl kollanır yol yöntem öğrensinler...Uefa nın da bazı Türk hakemlerinden öğrenecekleri var...

hos_cocuk61
21.10.2011, 21:47
______________Tolga

Serkan_____Giray___Glowacki_____Celustka

____________Zokora

____________________Colman

Adrian________Alanzinho

___________________________Halil

_____________Burak

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 21:53
Çelik Palas'ta kalıyorlar. Daha da yakınlaştılar şehrin içine.
Yarın Maçtayıımmmm. CSKA Moskova'dan sonra Umarım yeneriz.
Bursa'da gittiğim her maçta yeniliyoruz. Ya ben lanetliyim. Ya da bu işte bir iş var. Haydi bakalım.

yalniz adam
21.10.2011, 22:00
bir patlayacağız ama kime rast gelecek bilmiyorum...moskovadaki oyun güzeldi ama skora yansımadı..inş bursadan 3 puanla döneriz...salatasaray puan kaybetti...

Koray
21.10.2011, 22:02
Bursa'da gittiğim her maçta yeniliyoruz. Ya ben lanetliyim. Ya da bu işte bir iş var. Haydi bakalım.

Geçen sene yenmiştik.

Lütfen maça gitme.

Cafer Bulur
21.10.2011, 22:03
Bizim icin varsa yoksa 3 puan önemli.

Ilk haftalarda kaybettigimiz gereksiz puan kayiplarini bu maci alarak telafi etmeliyiz.

Avrupa dönüsü zor olacak ama oyuncular kendilerini iyi konsantre ederlerse bunu basarmamiz cok zor degil.

Devrim Arslan
21.10.2011, 22:03

sen maca gitme :D

Erbay
21.10.2011, 22:04
Bursa diyince aklıma pres geliyor. O presi kıracak atakları yaptığınız anda bocalıyorlar. Geçen hafta gs 3 tek pas yaptı ve gol attı Bursaya. Burak hariç ilerideki oyuncuların ataklarda aktif olması önemli. Pasif Pawel, düz oynayan Halil, güçsüz Alanzinho kendilerine gelirler inşallah.

Ilelioglu
21.10.2011, 22:09
Üclü orta saha ve kontrollü bir oyun bize en az bir beraberligi getirir ki, buda kötü bir sonuc olmaz.

Macin baslarinda cok dikkatli olmaliyiz, cünkü Bursaspor maclarin baslarinda cok atak oynuyor.

Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle..

-------------------------Tolga------------------------

Celustka--------Giray--------------Glo------------Cech

------------Serkan-------Zoko-------Colman-----------

Burak--------------------Adrian------------------Volkan

--------------------------Halil-------------------------

Maalesef Cech ile Volkan 18 kisilik kadroya alinmadilar, bu durumda ise söyle..

-------------------------Tolga------------------------

Serkan----------Giray--------------Glo---------Celustka

------------Aykut--------Zoko-------Colman-----------

Burak--------------------Adrian-----------------Sapara

--------------------------Halil-------------------------

..

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

..

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 22:09
sen maca gitme :D
sorma.. Şu an bütün Trabzonsporlu arkadaşlar yakarıyor aley dur maça gitme diye.
Ama yılda bir kez geliyorlar. ayıp. Fatmagülün suçu ne'ye döndüm resmen.

Cafer Bulur
21.10.2011, 22:14
Bursa diyince aklıma pres geliyor. O presi kıracak atakları yaptığınız anda bocalıyorlar. Geçen hafta gs 3 tek pas yaptı ve gol attı Bursaya. Burak hariç ilerideki oyuncuların ataklarda aktif olması önemli. Pasif Pawel, düz oynayan Halil, güçsüz Alanzinho kendilerine gelirler inşallah.
Moskova macinda rakibe uyguladigimiz presi bursay uygularsak kazaniriz.

Herseye ragmen bu macinda favorisi bursaspor daha zinde olmanin avantajiyla oynayacaklar.

Biz ise kontrollü ve tam konsantreyle sahada olmaliyiz,yarin takimdan iyi futbol degil 3 puan bekliyoruz.

magicyattara
21.10.2011, 22:16
Vay be Bursa maçına 1 günden az kala 300 mesaj..:)

Ne Bursa eski Bursa ne de ortada maç havası var..fasulyesine oynanan ligin sıradan bir maçı bizim için..

Takım yorgun,konsantreler ne durumda bilemiyorum..normal oyunumuzu oynarsak kazanacağımız bir maç..

yatmaztara
21.10.2011, 22:17
inşallah kazanırız :)

Cafer Bulur
21.10.2011, 22:20
Vay be Bursa maçına 1 günden az kala 300 mesaj..:)

Ne Bursa eski Bursa ne de ortada maç havası var..fasulyesine oynanan ligin sıradan bir maçı bizim için..

Takım yorgun,konsantreler ne durumda bilemiyorum..normal oyunumuzu oynarsak kazanacağımız bir maç..
Sehit haberleri biz taraftarlari dogal olarak etkiledi bu nedenle mac ikinci plana atildi.

Profesyonel olmasi gereken oyuncularimizin duygusal olmamasi lazim,sahaya girince herseyi unutup varlarini yoklarini ortaya koymalari lazim.

Seneye sampiyonlar liginde oynamak istiyorsak bir galkibiyet serisine ihtiyacimiz var.

Ali Yerlikaya
21.10.2011, 22:22
Zor bir maci olicagi kesin ins. bu maci alirizda sezon basi kaybettigimiz gereksiz puanlari telafi etmis oluruz...

Orta sahaya hükmeden maci alir diyorum, umarim Colman ve Zokora yorgun olmazlar...

Cemalettin Taşkın
21.10.2011, 22:29
kesinlikle çok kötü bir hakemle maç oynayacağız.

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 22:29
Bizim Defans iyi olsun sorun yok. Onlarında orta sah hükmedecek güçleri yok.
Maçı Bursaspor Tribününden izleyeceğim. İnşallah ani tepkiler vereceğim olaylar olmaz. :D

Cafer Bulur
21.10.2011, 22:32
Dogru,sülayman abay simdiye kadar hangi kritik maci yönetmisde bizim maca veriliyor anlamak mümkün degil.

Umarim hakeme is düsecek fazla pozisyonlar olmaz,yoksa isimiz daha da zora girer.

lazibere
21.10.2011, 22:33
Bu akşam galatasaray maçını seyrettikten sonra Kımı neden ve ne kadar eleştirdiğimizi sorgulamak gerek.. Maalesef biz fazlasıyla Ligimizden kalite bekliyoruz.. İçlerinde en sağlam takım hala biziz.. En azından gol kovalıyoruz

Canberk
21.10.2011, 22:33
Bizim Defans iyi olsun sorun yok. Onlarında orta sah hükmedecek güçleri yok.
Maçı Bursaspor Tribününden izleyeceğim. İnşallah ani tepkiler vereceğim olaylar olmaz. :D

Sen yine de dikkat et Reis :D Bursalı bu sağı solu belli olmaz olay çıkmasın :D

lazibere
21.10.2011, 22:35
Bursapor'u 2-0 yeneriz yada 0-0 biter

Ben bizim kazanmamaızdan ziyade Fenere yazılan senaryonun bozulmasını diliyorum

Ilelioglu
21.10.2011, 22:41

Kim ki....?

Emin Danışmaz
21.10.2011, 22:48
Trabzon çakar.Bakın işinize rahat olun.Sıkıntı yok.

Aleyna Yemenici
21.10.2011, 22:51
Sen yine de dikkat et Reis :D Bursalı bu sağı solu belli olmaz olay çıkmasın :D
Merak etme Yiğidim.Trabzon deplasmanında ölürsen Şehit oluyormuşsun. Öyle diyorlar :D

Cafer Bulur
21.10.2011, 23:18
tolga
serkan giray mustafa celustka
zokora colman
adrian sapara halil
burak.

Can karyagdi yarin bu kadroyu bekliyoruz dedi.

Canberk
21.10.2011, 23:23
Merak etme Yiğidim.Trabzon deplasmanında ölürsen Şehit oluyormuşsun. Öyle diyorlar :D

Bizim hiç deplasman maçımız olmayacak ki :( Biiiize Heer Yeer Traabzooon :meşale1:

Ömer TOPAL
22.10.2011, 00:42
neden bilmiyorum ama benim içimde geçen sezonki heyecan kalmadı....Kendimi konsantre etmeye çalışşamda zorlanıyorum....

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 01:19
tolga
zokora colman
adrian sapara halil
burak.

Mustafa mi? Bursa Macinda kesinlikle Glowacki oynamali bence.

Armağan Dere
22.10.2011, 02:11

Bursa'da öğrenciyken okulda Holiday Inn'de kalıyorlardı..
Ziya Doğan teknik direktördü..
2-1 yenilmiştik..
hatta Sercan'ın ofsayt golü attığı maça da gittim..
yine 2-1 mağluptuk..
yendiğimiz maç yoktu diye hatırlıyorum geçen seneye kadar..
ters deplasman..

Terzioğlu
22.10.2011, 02:18
Bu mac stoperde yine Giray-Glowacki oynasin carsamba günki macta ise artik Tayfuna o mevkide sans verilmeli.

sessizkral_1
22.10.2011, 02:27
bir stoperin kademe anlayışı iyi olacak
kolay kolay çalım yemeyecek
alakasız yerlerde faul yapmayacak.

Bu konuda bana en çok güven veren İsim Celustka.

Eğer Cech sakat değilse Bence Celustka yı stoperde ısrar etmeliyiz.

Şenol Altunsoy
22.10.2011, 02:38
bir stoperin kademe anlayışı iyi olacak
kolay kolay çalım yemeyecek
alakasız yerlerde faul yapmayacak.

Bu konuda bana en çok güven veren İsim Celustka.

Eğer Cech sakat değilse Bence Celustka yı stoperde ısrar etmeliyiz.

Bir on dakika hariç stoper oynamadı ki ısrar edelim :) İyi bir sağbekimiz olsa bende olabilir diyorum aslında.

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 02:44
VOLKAN Şen'in durumuyla ilgili haberi son dakikada alan ve yıldız futbolcuyu kadrodan çıkaran Şenol Güneş'in yönetime kızgın olduğu öğrenildi. Geçen sezon Gabriç'in kendilerine gol attığını hatırlatan Güneş'in, "Bu ne tezat iş. Kiralık gönderdiğimiz adam bize gol atıyor. Satın aldığımız adamı ise oynatamıyoruz" diye tepki gösterdiği ifade edildi.
fotomac

İskender Çakmak
22.10.2011, 07:51
zor mac olacak. Bursa da galip gelmek isteyecektir. Takim yorgun, millet olarak da uzgun ve yorgunuz.

Volkan
22.10.2011, 08:42
inş kayıpsız atlatırız

Cengiz Çubukcu
22.10.2011, 08:48
Bursa'da öğrenciyken okulda Holiday Inn'de kalıyorlardı..
Ziya Doğan teknik direktördü..
2-1 yenilmiştik..
hatta Sercan'ın ofsayt golü attığı maça da gittim..
yine 2-1 mağluptuk..
yendiğimiz maç yoktu diye hatırlıyorum geçen seneye kadar..
ters deplasman..

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 70 lig maçında, bordo-mavililerin galibiyetlerde 37-8 üstünlüğü bulunuyor. 25 maçta ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı. Trabzonspor, söz konusu karşılaşmalarda 104 gol atarken, kalesinde 46 gol gördü. Karadeniz ekibi, geçen sezon ligin ilk yarısında Bursa'da yapılan karşılaşmayı 2-0, ikinci yarıda Trabzon'da oynanan karşılaşmayı ise 1-0 kazanmıştı.

BURSA'DAKİ MAÇLAR
Bursa'da yapılan maçlarda Trabzonspor 14 galibiyet elde ederken, Bursaspor ise 8 kez sahadan galibiyetle ayrıldı. 13 maç ise beraberlikle sonuçlandı. Trabzonspor, 44 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 33 gol gördü.

İki takım arasında oynanan maçlarda en farklı galibiyeti ise 1988-1989 sezonunda 6-0'lık sonuçla bordo-mavililer elde etti.

Ustaalioğlu
22.10.2011, 09:02
Evet bazı arkadaşlar yanlış hatırlıyor, Bursa ligde olması gereken bir takım, bizim için her yıl 4 ila 6 puan demek...

61yusuf
22.10.2011, 09:05
Biletler nasıl hazır sorması ayıp ?

Biz her sene açık kale arkası alırız oradan bizim tribüne akarız.

Ertan 51
22.10.2011, 09:08
3-0 dan dolayı bir öz güven kaybı olmamışsa,Şenol hocam rehabiliteyi iyi yapmışsa ezer geçeriz,içiniz rahat olsun.

yigits
22.10.2011, 09:34
Basketbol maçını daha bi heyecanla bekliyorum...Bu sene zevk alarak izleyeceğim maçlar rövanş niteliğindeki Fenev maçları olacaktır...

Serdar Dilekoğlu
22.10.2011, 09:45
Lige kolay kolay motive olamıyoruz.

Motivesiz halimiz bile tüm takımları yenecek güçte.

Bugün Bursa dan dagalibiyet ile ayrılacağımız inancındayım

KÖKSAL AYDIN
22.10.2011, 09:49
Yine dönüm maçlarından biri daha.

Alırsak zirvenin adayıyız diyeceğiz.

Alamazsak bu sene ligde bir öyle bir böyle olacağız.

Büyük maç ama Şenol hoca bu maçlarda malisef takımı konsntre edemiyor.

Ne zaman kritik bir maç olsa katybediyoruz.

Bu maç da onlar gibi olacak galiba.

Aleyna Yemenici
22.10.2011, 09:53
Turandan bir gol bekliyorum ne yazık ki.
Adamalr yemiyor içmiyor Trabzonspor'u yenelim diye her şeyi yapıyor.
Yok ama.. yeneceğiz. Ben maça gitmezsem tabii.

Hürgün Aygün
22.10.2011, 09:59

Katılmıyorum.Tam tersine Şenol hocayla büyük maçların büyük çoğunluğundan galibiyetle ayrıldık.Geçen sezon şikebahçe deplasmanı dışında Bjk,Gs ve Bursa'yı her iki maçta da yendik.Şikecileri de kendi evimizde yendik.Türkiye Kupası finalinde yine 2 sezon önce kritik bir maçta şikecileri yendik yine 1-0 gerideyken hem de.Büyük maçlara daha iyi hazırlanıyor takım.Kazanırız inşallah.

Biz de 1 saate yola çıkarız Allah'ın izniyle.3 puanla dönmek dileğiyle...

hamdi_61
22.10.2011, 10:04
Tolga
Serkan-Giray-Mustafa-Celustka
Zokora
Colman-Aykut
Adrian
Burak-Halil

Aleyna Yemenici
22.10.2011, 10:04
Katılmıyorum.Tam tersine Şenol hocayla büyük maçların büyük çoğunluğundan galibiyetle ayrıldık.Geçen sezon şikebahçe deplasmanı dışında Bjk,Gs ve Bursa'yı her iki maçta da yendik.Şikecileri de kendi evimizde yendik.Türkiye Kupası finalinde yine 2 sezon önce kritik bir maçta şikecileri yendik yine 1-0 gerideyken hem de.Büyük maçlara daha iyi hazırlanıyor takım.Kazanırız inşallah.

Biz de 1 saate yola çıkarız Allah'ın izniyle.3 puanla dönmek dileğiyle...
Katılıyorum. Sorun aranacak son Kişi Şenol Hoca'dır.
CSKA Mskova maçından sonra hedefleri küçültmek yersiz. Bir kere Burak farkı olacak. Ah bir de Serkan mevkii'sine korusa. Savunmadan kaleye şut çekmese güzel güzel paslarını verse. Eğleniriz bizde..

sessizkral_1
22.10.2011, 10:05

bu görüşe katılmıyorum çünkü bence şenol güneş büyük maçların büyük hocası..dünya kupasından beri takip eden bu süreçte şenol güneşin takımları oynadığı büyük maçlarda yenemese bile çok iyi futbbol oynamıştır...büyük maçların büyük hocasıdır şenol güneş benim için...

Metin Sağır
22.10.2011, 10:18
Twitter'de yazılmış:

Şenol hoca volkan konusunda haklı olarak kızmış:"Kiralık gönderdiğimiz adam bize gol atıyor. Satın aldığımız adamı ise oynatamıyoruz"

Murat GENEL
22.10.2011, 10:21
bu görüşe katılmıyorum çünkü bence şenol güneş büyük maçların büyük hocası..dünya kupasından beri takip eden bu süreçte şenol güneşin takımları oynadığı büyük maçlarda yenemese bile çok iyi futbbol oynamıştır...büyük maçların büyük hocasıdır şenol güneş benim için...

Bu sene CL ve Lig maçları da ortada..Bence bu takım bu maçı istesin yeter..

Metin Sağır
22.10.2011, 10:21
Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener Volkan Şen'i neden Bursa'ya getirmediklerini açıkladı. Şener bu tip girişimlerin futbolcuyu koruma adına yapıldığına dikkat çekerek, "Mesela ben Galatasaray'ın yerinde olsam Trabzon'daki karşılaşmada Selçuk'u oynatmam. Bu doğru bir şey mi diye sorarsanız, 'hayır' derim. Ancak futbolcunun karşılaşabileceği yoğun tepkiyi önlemek için bazen böyle davranmak gerekebilir" ifadelerini kullandı.

angraf
22.10.2011, 10:24
BU akşam maç var içimde gram heyecan yok hem şehitlerimiz hemde ligdeki haksızlıklar benim gibi acaba kaç renkdaşımı etkiledi bilmiyorum ama tadı kalmadı orası kesin.

magicyattara
22.10.2011, 10:29

Süleyman Abay oyunu sık sık kesen bir hakem..geçen yıl içerde 0-0 biten eskişehir maçının hakemiydi..maçı oynatmadı desek yeridir..ikinci bir Yunus Yıldırımdır denilebilir..oynamak isteyen taraf bu hakemle sıkıntı yaşar..

ANIL
22.10.2011, 10:38
.........................tolga
serkan........giray............musti..........celu
.........................zokora
................colman............adrian
burak............................................. EREN
.........................halil

Samet GÜVEN
22.10.2011, 10:49
Süleyman Abay oyunu sık sık kesen bir hakem..geçen yıl içerde 0-0 biten eskişehir maçının hakemiydi..maçı oynatmadı desek yeridir..ikinci bir Yunus Yıldırımdır denilebilir..oynamak isteyen taraf bu hakemle sıkıntı yaşar..

bu sen ligde pek oynamak isteyen taraf modunda deiliz. bu hakem bugün bize yarayabilir. gerçekten kötü bi hakem.

inşallah kötülüğü bursaya yansır. yoksa en güzel maçılinç edebilecek yapıya sahip bi adam.

tarsus
22.10.2011, 10:58
bu maçı kazanırız,burak ve adrian düğümü çözer ancak benim hala defanstan yana biraz korkum var.1-0 olsun bizim olsun

memozcan
22.10.2011, 11:00
arkadaşlar merak etmeyin benim gittiğim hiç bi maçı kaybetmedik, (giray bulak döneminde bi göztepe maçı hariç).. okur üflerim maçı lehimize çeviririm:) ha bu arada gittiği hiç bi maçta kazanamadığımız bi arkadaş vardı aley galiba, sular kesik falan değilse önlemini al:)

KÖKSAL AYDIN
22.10.2011, 11:04
Dönüm maçı bu maç. Bu tür maçlar Şenol hocalık değil.

Yanılmayı çok isterim.

Eren Karaahmetoğlu
22.10.2011, 11:24
Dönüm maçı bu maç. Bu tür maçlar Şenol hocalık değil.

Yanılmayı çok isterim.

Abi o zaman geçen sene yeterince yanılmadın mı ?

Eren Karaahmetoğlu
22.10.2011, 11:30
Bu arada Sadri Şener'in malum sitedeki röportajı doğruysa çok saçma. Volkan Bursaspor'dan kendi zorla gideceğim diyerek ayrılmadı. Yönetim kan değişikliği için Volkan'ı satış listesine koydu. Yan Bursasporlular Egemen'de olduğu gibi Volkan'a kızgın falan değiller. Sadri Şener'in verdiği örnekteki Selçuk hıyarının durumu ise bambaşka. Trabzon'da oynarsa olacak tezahuratları, tepkileri sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım alkışlamaya çalışanlar çıkmaz.

Neyse, yine koy geç Fırtınam.

yavuzbaha
22.10.2011, 11:44
ya kızmayın ama Sadri Şener başkan olduğundan beri kurduğu garip cümlelerden gına geldi...yok efendim gökdeniz yıldız değil,yok efendim zokora 10 selçuk eder..vesaire vesaire...ben Başkanım daha öz cümleler kurmasını isterdim...Volkan konusuna gelince böyle saçma şey olmaz,böyle ayıp şey olmaz,Futbolcu ait olduğu klüpte oynar,dünyanın neresinde böyle bir uygulama var...abicim yöneticilerimiz bu kulubün büyüklüğünü taşıyamıyor,kulubü aşağı çekiyor

Mollasalihoğlu
22.10.2011, 11:46
HAdi bırakalım başkanı da CSKA'yı da bir kenara.. Maça çok az kaldı, rakibe konsantre olalım..

Bdeniz_61
22.10.2011, 11:47
Bu Volkan muhabbeti tam rezillik.Kısıtlı yerli oyuncu kadromuz varken böyle detaylar uğraşmamak lazım.Bahanesi ortam gerilirmiş.Geçen yıl ki Bursa maçında da gerilmişti.Egemen de oynadı.Her maç gergin ortamda oynanıyor zaten.

Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.Bursa şu görünümüyle pek takım görüntüsü vermiyor.

Eren Karaahmetoğlu
22.10.2011, 11:56
Ay, ayol !

yaranozlu
22.10.2011, 11:59
tolga
celutska giray glowacki ferhat
zokora colman
burak adrian halil
pawel

ugere
22.10.2011, 12:02
haydi trabzonum galibiyet bizi bekliyor !

MahmutHSO
22.10.2011, 12:03
Şu Pawel i bu kadroda tutacağına,altyapıdan bir genç al kadroya çok daha iyi olur.Hiç değilse gelecek için bir ümit olur.Devre arasında kesinlikle gönderilmeli Pawel.

KÖKSAL AYDIN
22.10.2011, 12:06
Abi o zaman geçen sene yeterince yanılmadın mı ?

Fb-TS maçı?

Pek de yanılmadım.

Berabere bile kalsak şamp.duk.

Ankara, Antalya maçları?

Alınsalardı 4 puan farkla şamp.duk. vb vb vb

Bu vb ler Şenol hoca tarihinde çok vardır.

logitech
22.10.2011, 12:09
murat tosun goller atmaya devam ediyor a2 de. kontenjan sıkıntısı da yok.

gülsüm
22.10.2011, 12:10
kazanma olasılığımız daha yüksek gibi geliyor bana.
Allah utandırmasın, alalım 3 puanımızı dönelim ewimize inş.

Muhammed Ayaz
22.10.2011, 12:15
...................................tolga.......... .........................
...........serkan........giray.......mustafa...... .celustka.......
...........................zokora....colman....... ....................
...............................sapara............. .......................
...........alanzinho.............................. halil.................
...........................burak.................. ......................

Mollasalihoğlu
22.10.2011, 12:27
Fb-TS maçı?

Pek de yanılmadım.

Ankara, Antalya maçları?

Bu mantıkla 102 puan almaya kadar gider bu iş..

bingolts
22.10.2011, 12:30
...................................tolga.......... .........................
...........serkan........giray.......mustafa...... .celustka.......
...........................zokora....colman....... ....................
...............................sapara............. .......................
...........alanzinho.............................. halil.................
...........................burak.................. ......................

Adrianı unutmuşun

yatara
22.10.2011, 12:31
dün trabzondan geldim allahin izniyle aliriz bu maci

bingolts
22.10.2011, 12:37
.................................................. ........Tolga..................................... ..........................
Giray.................Celustka.................... ........Glovacki.................................. ........Marec Cech
......................................Zokora...... .......................Aykut...................... .......................
.................................................. ....Colman........................................ .........................
Adrian .................................................. .................................................. ...Halil Altıntop
.................................................. .....Burak YILMAZ............................................ ..........

NOT: Uzun Bie Süre serkanı görmek istemiyorum....

altinkaya08
22.10.2011, 12:43
Biletimizi aldık maç saatini bekliyoruz..

SensitiveLord61
22.10.2011, 12:46
Ay . Ayol . 6 Maçtır yenilmiyoruz Bursaspor a Puan kaybı yaşamayız rahat olalım

Berke6198
22.10.2011, 12:47
Mümkünse artık hoca Serkan'ı kessin ilk 11 den uzunca bir süre. Onun hatalarına katlanmak çok zor oluyor ekran başında saç baş yolduruyor bize resmen. Bence ilk 11 böyle olmalı

Tolga,Giray,Celustka,M.Cech,Glovacki,Adrian,Zokora ,Colman,Aykut,Halil,Burak.

Chiko
22.10.2011, 12:47
.................................................. ........Tolga..................................... ..........................
Giray.................Celustka.................... ........Glovacki.................................. ........Marec Cech
......................................Zokora...... .......................Aykut...................... .......................
.................................................. ....Colman........................................ .........................
Adrian .................................................. .................................................. ...Halil Altıntop
.................................................. .....Burak YILMAZ............................................ ..........

NOT: Uzun Bie Süre serkanı görmek istemiyorum....
Cech kadroda yok, Ferhat sans alamaz. O yüzden mecburen Serkan'i görecegiz. :)

lazo1967_61
22.10.2011, 12:52
fb-ts maçı?

Pek de yanılmadım.

Ankara, antalya maçları?

Alınsalardı 4 puan farkla şamp.duk. Vb vb vb

bu vb ler Şenol hoca tarihinde çok vardır.

34te 34 yapsak sampiyonduk

ylmzince
22.10.2011, 12:57
bu maçın organizasyonu için nereden bilgi alabilirim ?

Mollasalihoğlu
22.10.2011, 12:59
Mümkünse artık hoca Serkan'ı kessin ilk 11 den uzunca bir süre. Onun hatalarına katlanmak çok zor oluyor ekran başında saç baş yolduruyor bize resmen. Bence ilk 11 böyle olmalı

Tolga,Giray,Celustka,M.Cech,Glovacki,Adrian,Zokora ,Colman,Aykut,Halil,Burak.

Cech'i de götürmediler kardeşim ;)

Eren Karaahmetoğlu
22.10.2011, 13:02
Fb-TS maçı?

Pek de yanılmadım.

Ankara, Antalya maçları?

Yok artık. Geçen sene 6 derbinin 5'ini kazandı bu takım. Bursa'yı içeride dışarıda yendi. Hepsi de birbirinden dönüm noktasıydı. Mesela Avni Aker'deki Beşiktaş maçı 7-0'lık Paşa galibiyetinden sonra seriyi başlatan maçtı. O zamana kadar yine puan kayıpları yaşamıştık.

İnönü'deki Beşiktaş maçından bahsetmeye gerek var mı? O maçla şampiyon olduk belki de. O maç ve devamındaki zaferlerle.

Bu adam geçen sene rakiplerini eze eze şampiyon yaptı bu takımı, şuan da Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkma mücadelesi veriyoruz. Bilmem farkında mısınız?

Ne dönüm maçı sorunluymuş Şenol Hoca arkadaş, ne yapsa kurtulamıyor şu laftan.

Bugün de Bursa'yı eze eze yeneceğiz. Döndüre döndüre.

sametaydin
22.10.2011, 13:04
Bana göre orta sahayı 3 önlibero ile tutarak sağlam oyun oynamalıyız. Kontraatak futbolunu tercih etmeliyiz. Burakın avantajlarından faydalanmalıyız. Bana göre kadro şöyle olmalı:

Tolga-Serkan-Giray-Glowacki-Celustka-Zokora-Aykut-Colman-Adrian-Halil-Burak

sethfilo
22.10.2011, 13:10
Serkan Colman ve Alanzinho ile başlanacak her 11 maça 9 kişi ile başlamaktır umarım Ş.Güneş aynı hataları tekrarlamaz

Taner Gündoğdu
22.10.2011, 13:12
Bana göre orta sahayı 3 önlibero ile tutarak sağlam oyun oynamalıyız. Kontraatak futbolunu tercih etmeliyiz

ziya doğan detected! :D

61trabzonomer
22.10.2011, 13:13
serkan eskisi gibi değil katılıyorum ama ilk 3-4 maç gibi de aşırı kötü deil sanki biraz toparladı gibi :/ mesela ondan daha önce kesilcekler var pawel gibi

61trabzonomer
22.10.2011, 13:15
ziya doğan detected! :d

:d :d :d ....

Doğukan Uçan
22.10.2011, 13:17
stad full kırmızı beyaz olacakmış şehitlerimiz varken maç o kadar gündemde degil .

Selçuk Demircioğlu
22.10.2011, 13:18
Artık bundan sonra hiçbir maçımızı gol yemeden bitirmeyeceğimize göre en az 2 gol atmalıyız kazanmak için...

Armağan Dere
22.10.2011, 13:36
Fb-TS maçı?

Pek de yanılmadım.

Ankara, Antalya maçları?

2011 Eskişehir maçını alsak Şampiyonduk...(Kayseri maçını geçtim)..
1996 Vanspor maçını alsak Şampiyonduk...(Fenerbahçe maçını geçtim)..

mda61
22.10.2011, 13:46
2011 Eskişehir maçını alsak Şampiyonduk...(Kayseri maçını geçtim)..
1996 Vanspor maçını alsak Şampiyonduk...(Fenerbahçe maçını geçtim)..

Kusura bakma da boyle bir mantik yok. Iki takim birbirinden habersiz oynayipta 82 puan almiyor. Biz 75te kalsaydik, fener de o civarda klirdi muhtemelen. Biz satilmissehiri yensek, baska macta ayagimiza dolanirlardi. Ayrica, sampiyonduk degil, SAMPIYONUZ

Armağan Dere
22.10.2011, 13:50
Fener kıçını da yırtsaydı 82'yi geçemeyecekti..3 puanlık sistemde..
ayrıca ankaragücünü yenemeyip,Fener'e Kadıköy'de kaybeden de sensin..Fener'i canlandıran..
demek istediğim bu..

hodlu
22.10.2011, 14:01
Bu gece zor maç olacak ama kazanacağımızı umuyorum.Futbolcularımıza ve hocamıza güvenim sonsuz.........

U.Sadıkoğlu
22.10.2011, 14:16
Sezonun en güzel maçlarından birisi olacak ve kazanacağız..

zaferyıldız
22.10.2011, 14:20
bursa da maç için çok güzel bir atmosfer var

bursa taraftarı daha çok terör ve şehitlere odaklanmış gibi bir kaç gündür

aferini hakediyorlar şimdilik

umarım maç içinde de böyle olurlar !!

Emre Yavuz
22.10.2011, 14:34
tolga
zokora colman
adrian sapara halil
burak.

bence Colmanin be Saparanin yeri degismeli

cemoli5408
22.10.2011, 14:52
bu sene kolay maçlar zor, zor maçlaqr kolay geçecek umduğunuzdan. bu lafı eskişehir maçı öncesinde söyledim yine söylüyorum.

hüseyin1975
22.10.2011, 15:02
Yenmemiz lazim.

61trabzonomer
22.10.2011, 15:10
seyirci durumu nedir bilen var mı acaba?

Armağan Dere
22.10.2011, 15:11
seyirci durumu nedir bilen var mı acaba?

Sen izleme sakın
kesin kaybederiz:):)..

hodlu
22.10.2011, 15:47
Kadromuzun iyi olduğuna inanıyorum.Tek eksik ileride gol vuruşu yapacak Burak harici oyuncumuz yok.

lazibere
22.10.2011, 15:56
Çok güzel bir maç olduğunu söyleyen arkadaşlara katılamayacağım.Maç orta sahada geçecek ve 0-0 a kilitlenmiş bir oyun olacak. Golu atan kazanır.Gol yiyen atmaya kalkarsa fark olur ama güzel bir oyun olmayacak

Dileğim golu atan biz oluruz...Burak tan başka güveneceğim adam yok

Bursaspor defansinı geçebilecek başka oyuncu yok

lazibere
22.10.2011, 15:58
Colman kötü ise orta sahamız top yapamıyor..Atağa çıkamıyor ve hep geride kalıyor..Iyı bir Colman özlüyorum

Buğra Dege
22.10.2011, 16:04
zor bi mac olacak inşlh kazanan taraf biz oluuruz..

SEDAT
22.10.2011, 16:08
- Zor maç hemde çok zor...

Necmi6161
22.10.2011, 16:16
bursanın şansı bize tutmaz, sorun yok yener geçeriz

Helvacı61
22.10.2011, 16:26
şu ortamda maça konsantre olmak gerçekten zor. maçailgi olmaması gayet normal ama hayat devam ediyor o yüzden en bir beraberlik diyorum

TsLaZo
22.10.2011, 16:27
link varsa özelden atabilirmi renkdaşlar.

6Şafak Aydın1
22.10.2011, 16:35
Volkan Senin oynamamasinin Sadri Senerin Selcuguda oynatmayin aciklamasinin ardindan kendisini istifaya davet ediyorum. Benim icin baskanlik sifatini kaybetmistir.

yatara
22.10.2011, 16:39
Onnuuuuur oynamasi lazim artik

61trabzonomer
22.10.2011, 16:43
Sen izleme sakın
kesin kaybederiz:):)..

:p ben izliyince kaybetçeğimizi bilsem bile izlerim laa :) izlemezsem çatlarım :) bi f1 bi ts kaçırmam ;)

Helvacı61
22.10.2011, 16:48
Onnuuuuur oynamasi lazim artik
sana katılıyorum. tolga görevini laikiyle yaptı. iyi bir kaleci ve iyi bir trabzonsporlu olduğunu kanıtladı. ancak son maçlarda bana göre hatalı çok gol yedi özellikle çıkması gerektiği anlarda bence geç kaldı.

onurts61
22.10.2011, 16:52
Colman kötü ise orta sahamız top yapamıyor..Atağa çıkamıyor ve hep geride kalıyor..Iyı bir Colman özlüyorum

Bir olguyu özlemek için önce ona sahip olup kaybetmek gerekir , Colman hiç bir zaman iyi olmadı çünkü kapasitesi bu kadar , eğer kaybettiği topların peşinden çok koşuyor savunmasını yapacaksanız diyecek bir şey bulamıyorum , bu arkadaş Türk ve adıda Cemal olsaydı çoktan şehirden kovulmuştu...
Ortasahada bugünde basit toplar kaybedecek , atağa çıkaren ağır kalacak ama maç sonunda koştu denilecek ,
Daha beter versiyonu için (bkz alanzinho)...

Mustafa Umut
22.10.2011, 17:06
Bir olguyu özlemek için önce ona sahip olup kaybetmek gerekir , Colman hiç bir zaman iyi olmadı çünkü kapasitesi bu kadar , eğer kaybettiği topların peşinden çok koşuyor savunmasını yapacaksanız diyecek bir şey bulamıyorum , bu arkadaş Türk ve adıda Cemal olsaydı çoktan şehirden kovulmuştu...
Ortasahada bugünde basit toplar kaybedecek , atağa çıkaren ağır kalacak ama maç sonunda koştu denilecek ,
Daha beter versiyonu için (bkz alanzinho)...

:ok

Katılıyorum Onur abi. Alanzinho'nun ismi Ali ya da Ahmet olsaydı şuan Trabzonspor'da olabilir miydi acaba?

Süleyman Eruyar
22.10.2011, 17:10
sana katılıyorum. tolga görevini laikiyle yaptı. iyi bir kaleci ve iyi bir trabzonsporlu olduğunu kanıtladı. ancak son maçlarda bana göre hatalı çok gol yedi özellikle çıkması gerektiği anlarda bence geç kaldı.

Tolga ciddi ciddi 1 değil, 1 keç defa hata yapmadığı sürece Onur'un kaleye geçmesi bana göre haksızlık olur,

Tolga nasıl sabrettiyse, Onur da sabredecek, çalışacak ..

Mustafa Calik
22.10.2011, 17:16
Mac mi var .. daha yeni yani 1-2 saat önce ögrendim valla. Bu sartlar altinda mac mi olur Allah askina birakin gidin ya moral 0 hic umurumda degil :(

Sefa
22.10.2011, 17:21
Tolga ciddi ciddi 1 değil, 1 keç defa hata yapmadığı sürece Onur'un kaleye geçmesi bana göre haksızlık olur,

Tolga nasıl sabrettiyse, Onur da sabredecek, çalışacak ..

Katılıyorum. Onur'u çok severim ki kaleye geçmesini o nasıl beklediyse neredeyse ben de öyle bekledim geçti işini yaptı bir talihsizlik yaşadı. Ama onun arkasında bekleyen Tolga resmen Kahraman olarak çıktı takımı taşıdı Kaptan oldu. Son zamanlarda sadece Lille maçındaki golde hatası var diyebilirim. Yoksa normalde pek hatası yok gol kurtarıyor. Onur ile aynı işi yapıyor ekstra olarak Onur'un yan toplarda zaafiyeti varken Tolga armut toplar gibi topluyor topları ki defansımızın hali vaziyeti ortadayken Tolga ile devam edilmesinden yanayım. Ha formsuz olur Onur yeniden geçer kaleye ama şimdi değil.

Şu anda şunu anladım Tolga gol yedikçe hatası olsun olmasın yere vurulacak herkes eski haline dönecek. Tolga'yı eleştirelim de Onur kaleye geçsin diye fırsat kollayanlar var..

Metin Sağır
22.10.2011, 17:24
Halil Yazıcıoğlu:

Bırazdan stada dogru yol alacagız, stratejık ve moral degerı cok yuksek bır 3 puanın pesındeyız, kazanmalıyız.

61Cem61
22.10.2011, 17:24
Tolga iyi kalecide ekstrası az son maçlarda onur birebirde daha ekstra işler yapıyo gibi geliyo bana oyunu başlatmaşı falanda daha iyi ama tolgaya göre yan toplarda zayıf baya

Trabzon34
22.10.2011, 17:33
Hala mı onur -tolga tartışması.. Ne kadar vefa lıyız.. onur un sözleşmesi bitiyor.. İmzalamadan kaleye geçmesine karşıyım.. Bu Trabzon'un aleyhine bile olsa.. Sıkıldım bizi bırakıp giden yıldızlardan.. İmzalasın, sonra bakarız.. Ama onur un sakatlıktan yeni çıktığı ve maç eksiği olduğu da bir gerçek..
Bu arada kimse maçla ilgili yazmamış.. halbuki ben sabırsızlanıyorum.. kadroyu merak ediyorum.. Volkan ın olmaması kosununda görüşlerinizi merak ediyorum.. Bu maçı kazanırsak güzel olur diye kafamda maçı oynuyorum.. (Kazanıyoruz tabii.. kafamda oynadığında Trabzon hiç yenilmiyor. Oyuncularımızın benim kafama yetişmesi için biraz daha çalışması lazım..:) Bırakın didişmeyi..
Hayde Trabzon... Oyna... Dik oyna..

61trabzonomer
22.10.2011, 17:42
bursa başkanı yazıcı ,stadın yarısı dolmamış dedi bu güzel haber

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 17:44
bursa başkanı yazıcı ,stadın yarısı dolmamış dedi bu güzel haber

Maca daha 75 Dakika var.

evrents
22.10.2011, 17:46
Bonservisiyle aldığımız volkan şeni özel sebeplerden dolayı(başkanlar birbirine söz vermiş) bu maçta oynatamıyormuşuz.Ben bunu anlayamıyorum.O zaman geçen hafta galatasarayda sercan yıldırım bursaspora karşı neden oynadı?

61trabzonomer
Maca daha 75 Dakika var.

valla isterse 1 gün olsun o stad artık bu saatten sonra dolmaz.

Sefa
Maca daha 75 Dakika var.

Bilet sayılarını kastetmiştir yoksa şu anda stadın yarısının dolacağını sanmam..

evrents
22.10.2011, 17:52
İlk defa bir maç öncesi bu kadar az sayfa (18) görüyorum ya da ben yanlış hatırlıyorum.

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 17:52
Neden acaba? Ertugrul Saglam da her Mactan sonra Taraftarlarimiz lütfen Stada gelin diyor.

61trabzonomer
22.10.2011, 17:53
Bilet sayılarını kastetmiştir yoksa şu anda stadın yarısının dolacağını sanmam..

aynen öle sefa.Stadın yarısı dolmıycak ama onlarda çıkış arıyor zor maç olacak erken bir gol buluruz inşallah.hoş 2008 de ki türkiye gibiyiz geri düşünce daha iyi oynuyoruz ama bu sefer rahat bi maç izlemek istiyorum geçen haftaya nazaran.

zaferyıldız
22.10.2011, 17:57
volkan konusunu çokda büyütmeye gerek yok. zaten formsuz ve maçın atmosferini boşuna gerecekti, bize mi yarardı belirsiz!

belli ki bizim nazik başkan, en nazik başkan ödülü almaya çalışıyor. başka alacağı bir ödül göremiyorum zaten

My
22.10.2011, 18:06
Yanlış mı söyledi adam yoksa gerçekten Onur kalede mi?

Murat SİSMAN
22.10.2011, 18:06
Kalede önce Onur 2. saydığında Tolga dedi Lig tv'de.

Cihat K
22.10.2011, 18:07
tolga-serkan-giray-glo-celustka-zokora-colman-adrian-alan-halil-burak ilk 11

Helvacı61
arkadaşlar bursa maçını tabiki kazanmak istiyorum. ama bir takıma yenileceksek bunun bursaspor olmasını isterim geçen yıl bursa fener maçını unutamıyorum. herkesin fenerin altına yatmak için sırada beklediği bir ortamda dik duran tek takım oldu.inşallah bursaspor bizimle play ofa kalır. üçüzlerden biri kalamaz

FC-ST-PAULI-61
Yanlış mı söyledi adam yoksa gerçekten Onur kalede mi?
INSALLAH dogrudur

Cihat K
22.10.2011, 18:08
onuru yanlış soledi 18 de yok

My
INSALLAH dogrudurSanıyorum dili sürçtü düdüğün.
Kalede önce Onur 2. saydığında Tolga dedi Lig tv'de.

Necmi6161
tolga-serkan-giray-glo-celustka-zokora-colman-adrian-alan-halil-burak ilk 11

hala alanzinho .

yorum yapamıyorum artık, şenol hoca ne istiyor anlayamıyorm.

bu kadar berbat bir performans gösteren 2 oyuncuda ilk 11 de,

saparayı oynatamıyor ama.

Fatih Özkan
22.10.2011, 18:09
Marek Cech neden yok ilk 11'de ?

My
22.10.2011, 18:09
Şenol hoca Alan'i Jaja gibi kullanıyor. Yalnız bir sorun var. Alan'le jaja arasında çok ciddi fark var. Ah Jaja ah :)

Semih Kırsüleymanoğlu
22.10.2011, 18:10

Cech kadroda bile yok!

iso_4939
alan yıne oynuyor öylemi.....

Fatih Özkan
Cech kadroda bile yok!

Bunu ilk defa senden duydum...
Nasıl oldu da gözden kaçırdım ?
Şaşırdım kendime. :o

sametaydin
22.10.2011, 18:11
Maç ortada hiç belli olmaz umarım kazanırız.

Semih Kırsüleymanoğlu
Şenol hoca Alan'i Jaja gibi kullanıyor. Yalnız bir sorun var. Alan'le jaja arasında çok ciddi fark var. Ah Jaja ah :)
Jaja cok acagip idi ya. Gözüm aramiyor degil.

Murat SİSMAN

Sapara ve Cech ısrarı neden bende anlamıs değilim.

My
Cech sanırım sakat. Yoksa neden olmasın kadroda. En beğendiğim futbolcularımzdan.

Samet Yildirim
22.10.2011, 18:12
Mustafa olmamasi iyi umarim yakinda serkan-giray kendilerine ceki düzen verirde onlar icinde ayni dilekde bulunmam.

Ilk 11 güzel...

Sapara-Cech de oynayabilirdi tabiki ama kadro genel olarak güzel...

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 18:12
Bursanin ilk onbiri belli oldumu?

Cafer Bulur
22.10.2011, 18:13
Kadromuz:tolga
serkan giray glo celustka
zokora colman
adrian alanzinho halil
burak.

ibrahim
22.10.2011, 18:14
Bu yabanci sinirlamasi en cok Cechi yakti. Ayni oranda en cok Serkanin isine yaradi...

Semih Kırsüleymanoğlu
Bursanin ilk onbiri belli oldumu?
BURSASPOR: Carson, Basser, İbrahim, Stepanov, Vederson, Turgay, Adem, N'Diaye, Ozan, Battalla, Sestak

yorumsuz6117
Bıktım şu halı saha topçusunu 11'de görmekten artık..

My
Şenol hocayla Ertuğrul Sağlam çok samimi bir şekilde sohbet ediyorlar :)

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 18:15
BURSASPOR: Carson, Basser, İbrahim, Stepanov, Vederson, Turgay, Adem, N'Diaye, Ozan, Battalla, Sestak
Tesekkürler.Alanzinho Ndiayeyi gecemez

yaranozlu
22.10.2011, 18:16
arkadaş alanzinhhonun ilk11de ne işi var? 60dan önce oynayacak bir adam değil maalesef. güçlü ve diri oyuncular arasında ve hava toplarında eziliyor. brozekin oynaması gerekirdi.

DeAgLeMaNyAq
22.10.2011, 18:16
Alanzinho şaka maka bu sene baya bir şans buluyor. İnşallah Karabük maçındaki performansına yaklaşır. Aslında Sapara'yı da deneyebilirdik ama henüz istenilen düzeyde gözükmüyor...

yektakurtulus
22.10.2011, 18:17
cek aykutu ortaya oynasin be yahu

Helvacı61
22.10.2011, 18:18
bu sene daha iyi bir kadromuz var diyen arkadaşların maçtan sonraki yorumlarını merak ediyorum.

Cafer Bulur
arkadaş alanzinhhonun ilk11de ne işi var? 60dan önce oynayacak bir adam değil maalesef. güçlü ve diri oyuncular arasında ve hava toplarında eziliyor. brozekin oynaması gerekirdi.
Kadromuz cok genis dendi ama bunun nitelik degil nicelik oldugu gözüküyor.

Sapara hazir degil,pawel in akli sahada degil bu durumda alanzinho nun oynatilmasi normal.

FC-ST-PAULI-61
Alanzinho daha cok Gol atmali.Jaja ile ayni Pozisyonda oynuyor.Jaja 15 tane atiyordu.Alanzinho 3 Senede 15 tane atamamistir.

61trabzonomer
22.10.2011, 18:19
taraftar pakati olanlar maçı nerden izliyorsunuz acaba ?? bende açılmıyor :S

Mustafa Çolak
22.10.2011, 18:21
taraftar pakati olanlar maçı nerden izliyorsunuz acaba ?? bende açılmıyor :S
203-204. kanallara bak arkadaş

Cafer Bulur
22.10.2011, 18:21
Alanzinho daha cok Gol atmali.Jaja ile ayni Pozisyonda oynuyor.Jaja 15 tane atiyordu.Alanzinho 3 Senede 15 tane atamamistir.
Alanzinhodan cok gol beklememek lazim,gereksiz top kayiplari yapmasin yeter

Asistide gectim asit öncesi paslari atarsa bile yeterli bizim icin.

61trabzonomer
22.10.2011, 18:22
203-204. kanallara bak arkadaş

baktım onlarada izlemeye yetkili deilsin dio deli edecek bu lig tv beni

Mustafa Çolak
22.10.2011, 18:23
204. kanalda 5 dakika kanalı deigştirmeden bekle açılacaktır

Sefa
22.10.2011, 18:24
Hoca'nın Alanzinho'yu oynatması Adrian'ın işine gelir Alan iyi kötü 2 kişiyi peşine takar Adrian boş alan bulur.

Ama bu dediğimin bizim lehimize olması için Alan'ın gereksiz top kaybı yapmaması gerekir. Pasları zamanında atarsa çok işimize yarar. Öteki türlü yine saç baş yolarız..

Samet Yildirim
Cafer abi kadro tabiki genis...

Henrique, Vittek, Volkan Sen yok...Ona ragmen sapara-pawel yedek olarak is yapabilecek oyuncular...GS engin-kazim yok agladilar...

Alanzinho örnek yedege cekip...Sapara-zoko-colman 3 lüsüde yapabilirdi...

Imkan cok...

Kadro genis...

Stoper-forvet(Vittekden dolayi) 2 saglam oyuncu aldik mi is tamam...

FC-ST-PAULI-61
Aynen benide deli ediyolar carsamba Günü Ligtv gsnin Macini verecekmis.
Ts-antalya Maci ligtv2 de.Okadar Para ödüyoruz bunlara ama bende sadece ligtv var.

hüseyin1975
Katılıyorum. Onur'u çok severim ki kaleye geçmesini o nasıl beklediyse neredeyse ben de öyle bekledim geçti işini yaptı bir talihsizlik yaşadı. Ama onun arkasında bekleyen Tolga resmen Kahraman olarak çıktı takımı taşıdı Kaptan oldu. Son zamanlarda sadece Lille maçındaki golde hatası var diyebilirim. Yoksa normalde pek hatası yok gol kurtarıyor. Onur ile aynı işi yapıyor ekstra olarak Onur'un yan toplarda zaafiyeti varken Tolga armut toplar gibi topluyor topları ki defansımızın hali vaziyeti ortadayken Tolga ile devam edilmesinden yanayım. Ha formsuz olur Onur yeniden geçer kaleye ama şimdi değil.

Şu anda şunu anladım Tolga gol yedikçe hatası olsun olmasın yere vurulacak herkes eski haline dönecek. Tolga'yı eleştirelim de Onur kaleye geçsin diye fırsat kollayanlar var..

Katiliyorum.
Lille Macinda daha iyi olabilirdi o Pozisyonda.
Onun disinda öyle hatali Gol yedigini hatirlamiyorum.
Bizim Taraftar Kaleciden MUCIZELER bekliyor herhalde.
Abartmayalim.
Tolga su anda Türkiyenin en Formda Kalecisi.

anerchy
22.10.2011, 18:26
celustka stoper oynamalı bence. glowacki çok rezil. serkanı kendi mevkisinde oynatırsa daha iyi olur.

evonon
22.10.2011, 18:27
Cech kadroda bile yok!

Antrenmanda sakatlandı

Cafer Bulur
Cafer abi kadro tabiki genis...

Henrique, Vittek, Volkan Sen yok...Ona ragmen sapara-pawel yedek olarak is yapabilecek oyuncular...GS engin-kazim yok agladilar...

Alanzinho örnek yedege cekip...Sapara-zoko-colman 3 lüsüde yapabilirdi...

Imkan cok...

Kadro genis...

Stoper-forvet(Vittekden dolayi) 2 saglam oyuncu aldik mi is tamam...
Yahu sapara ve pawel in yürüyecek hali yok,nasil is yapabilecek oyuncular oluyorlar?

Bu aksamki yedek kulübemizde oyunun kaderini degistirecek oyuncumuz yok.

61trabzonomer
204. kanalda 5 dakika kanalı deigştirmeden bekle açılacaktır

zaten hep öyle yapıyorum her maç yok fişi çıkar sok,bekle yarım saat , birsürü uğraş ne dandik iş bee,neyse eyv kardeş inş açılır :/

Aynen benide deli ediyolar carsamba Günü Ligtv gsnin Macini verecekmis.
Ts-antalya Maci ligtv2 de.Okadar Para ödüyoruz bunlara ama bende sadece ligtv var.

zaten öle çakışma durumlarında derdimizde 2 ye katlanıyor ne diyelim çekecez mecbur :S

hüseyin1975

Her iki Takimda 3 Yabanci defans oyuncusu var.
Ülkemizde defans oyuncusu yetistiremiyoruz.
Yazik!

yektakurtulus
22.10.2011, 18:29
serdar aziz cezalimi?

Samet Yildirim
22.10.2011, 18:29
Yahu sapara ve pawel in yürüyecek hali yok,nasil is yapabilecek oyuncular oluyorlar?

Bu aksamki yedek kulübemizde oyunun kaderini degistirecek oyuncumuz yok.
Pawel son macta halile göre daha etkiliydi ama bekledigimiz seviyede degil tabiki.
Sapara gayet olumlu oynuyor...

Ben olsam büyük ihtimalle oynatirdim ama olsun halolur bisürü oyuncu var...

Yeneriz insallah...

Mustafa Çolak
22.10.2011, 18:30
Taraftar paketinde maçlar 203-204. kanallarda olur. İlk kanala geldiginizde acılmıyorsa bi 5 dakika o kanal uzerinde beklemeniz yeterli olur açılması için.

Samet Yildirim
22.10.2011, 18:30
Bursasporun kesin 11 i bu...

BURSASPOR: Carson, Basser, İbrahim, Serdar, Vederson, Turgay, Adem, N'Diaye, Ozan, Battalla, Sestak

Cafer Bulur
22.10.2011, 18:31
Pawel son macta halile göre daha etkiliydi ama bekledigimiz seviyede degil tabiki.
Sapara gayet olumlu oynuyor...

Ben olsam büyük ihtimalle oynatirdim ama olsun halolur bisürü oyuncu var...

Yeneriz insallah...
Sapara iyi olsa colman ve zokoraya asiri yük bindigi su günlerde oynatilirdi.

Sen nedense bir türlü elestiri yapamiyorsun,biraz gercekci ol gözüm.:D

Samet Yildirim
22.10.2011, 18:34
Sapara iyi olsa colman ve zokoraya asiri yük bindigi su günlerde oynatilirdi.

Sen nedense bir türlü elestiri yapamiyorsun,biraz gercekci ol gözüm.:D
Mustafa, Giray, Serkan cok elestirdim hatta baya baya ama okumadin sanirim :)

Aykutun yüzüne bakilmayacak kadar kötü mü mesela ? Asla...

Sapara girer haleder abi :)

cerebrum
tişörtlerdeki cümle SON SÖZ TÜRKİYE...

yine çakmışız fenere...

Fatih Öztürk
bu maça gitmeyi arzuluyordum.kısmet değilmiş gidemedim.atmosfer güzele benziyor.inşallah güzel oyun ve skorla evimize döneceğiz.

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 18:35
Sapara hicte olumlu oynamiyor Samet.
Pawelde gücsüz mü sakat mi bilmiyorum ama iyi oynamiyor.
Aykut Akgünü Zokoranin yaninda oynat Colmani Alanzinhonun yerine cek rahat rahat izle Maci :D

Ibrahim Gaygusuz
Varmi goruntu paylasabilecek, tshirtlari merak ettim

61Cem61
Senol hocanın yeni emir eri alanzinho mu acaba umuttan sonra

Samet Yildirim
22.10.2011, 18:37
Sapara hicte olumlu oynamiyor Samet.
Pawelde gücsüz mü sakat mi bilmiyorum ama iyi oynamiyor.
Aykut Akgünü Zokoranin yaninda oynat Colmani Alanzinhonun yerine cek rahat rahat izle Maci :D
Sapara inter-lille maclarinda felan etkili olmadi mi ? Alala ben haketten baska maclar izliyorum...

Son 1-2 mac iyi oynamadi diye iyi durumda degil demek dogru degil...

Pawel icin zaten yazdim istedigimiz seviyede degil diye ama inanilmaz berbat rezalet felanda kesinlikle degil. Moskowa macinda pawel halilden daha etkili oldu santrafor bölgesinde.

Aykutu zaten yazdim...

Erbay
22.10.2011, 18:39
Alanzinho iyi oyna da işe yara artık. Bursa 3 tane düz adam koysa bile orta sahada rahatlıkla bozacak bizi öyle geliyor bana.

FC-ST-PAULI-61
22.10.2011, 18:39
Saparayi begeniyorum samet ama hazir degil.Inter ve Lille karsi ne yapti ben kacirdim