PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonlu Usta'dan Gs ve Fb'ye Dev Yatırım!

Sayfa : [1] 2

Batuhan
14.10.2011, 18:11
http://www.trabzonbasket.com/FileUpload/ks32864/HaberResim/225620.jpg

Muharrem Usta Galatasaray'ı Uçurdu

Galatasaray Spor Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu arasında, Erkek ve Kadın basketbol takımları ile tüm sağlık hizmetlerini kapsayacak 23 Milyon Dolarlık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Anlaşmaya göre Galatasaray erkek ve kadın basketbol takımları 3 yıl boyunca Galatasaray Medica Park ismi ile liglerde mücadele edecek. Medical Park bu anlaşma karşılığında sarı kırmızılı kulübe 3 yıl için 23 milyon dolar isim hakkı ödeyecek.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal konu ile ilgili yaptığı açıklamada: "Medical Park transfer sürecinde etkili olmadı. Burada imzalananan sözleşmenin ekonomik olarak pek bir önemi yok. Biz burada Medical Park ile daha geniş bir perspektifte anlaşma yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana en büyük hedefimiz kulüpler ve oyuncular arasındaki dostluğu geliştirmek yönünde oldu. Kalıcı başarılar hedefimiz" dedi.

http://www.basketbolig.com/galatasaray-da-23-milyon-dolarlik-anlasma.html?haber_id=2489

Gurpas
14.10.2011, 18:15
bu durumda ne desem bilemiyorum utanmadanda poz vermiş

bordo61
14.10.2011, 18:17
Ne mutlu ona

SEDAT
14.10.2011, 18:20
- Tam bunu yazacak bir yer arıyordum , bu adam Trabzonlumu şimdi ! Yazıklar olsun...Lütfen bu başlıkta silinmesin bu insnaların gerçek yüzlerini görelim , ayıp be ayıp...

Batuhan
14.10.2011, 18:21
Keşke basketbol takımımızı düşünseydi kendisi desteğini çekeceğine. Öyle 23 milyon dolarlık falan anlaşmaya da gerek yoktu. Sağol Muharrem Usta!

Eren Karaahmetoğlu
14.10.2011, 18:22
gaysenin çocuğu

Ilelioglu
14.10.2011, 18:25
yazik...........

cihayan
14.10.2011, 18:30
Ben birseyi merak ederim. Bu adamlarin Trabzon'da yok mudur ailelerinden kalanlari, aile buyuklerinin falan mezarlari, koyde yerleri? Bu adamlar hangi yuzle giderler o topraklara? Para desen yedi duvele yetecek paralari vardir, daha ne ararlar? Yahu insanda hic memleket sevgisi, dogdugu, geldigi yerin sicakligi, ozlemi olmaz mi? Adam aynaya bakar kim oldugunu dusunur utanir yaptigindan.

Ya biz boyle paramiz, pulumuz olmadigindan herseye cok romantik bakiyoruz, ya da bunlarin insanlik civisi hakkaten tamamen cikmis. Hayret ki hayret, bu adamlarin paradan, gucten baska onem verdigi hic bir degerleri yok herhalde.

SEDAT
14.10.2011, 18:31
- Yakında Usta'dan açıklama gelir Trabzonlulukta hepinizi cebimden çıkartırım ! tutmayın küçük enişteyi...

Mert Oğuzlu61
14.10.2011, 18:32
şu dünyada en sinir olduğum şeylerden biridir, trabzonlu olup istanbul hayranı olanlar.

ünivde sınıfımda var zaten birkaç tane sözde trabzonlu, millete ts lisin dimi demeye korkar oldum sınıf oflu dolu alayı istanbul hayranı. zaten futboldanda çaktıkları yok, üniv trabzonlu dolu ama sanki inadına bütün çürükler benim sınıfa yollanmış.

leavemealone
14.10.2011, 18:35
Bize 3-4 milyonu cok görüp cekilenler gs ye 20 milyonu hazir olda veriyor..
Bunlarda Trabzonlu iste..

10-61
14.10.2011, 18:42
kimse gereksiz alınganlık yapmasın ama yeminle bunların kanı bozuk..insanda bir memleket sevdası olur be kardeşim,ben hayatımda gitmediğim bir şehrin takımını verdiği mücadeleden dolayı kendi memleketim gibi seviyorum.ya bende bi anormallik var ya da bu dünya böyle kahpelerin dünyası olmuş.

macka61
14.10.2011, 18:47
bozuk az kelime böyle insanları Trabzon il sınırından içeri sokmayacaksın

10-61
14.10.2011, 18:49
bir de marifetmiş gibi utanmadan poz vermiş kişiliksiz herif.

Devrim Arslan
14.10.2011, 18:56
insanlari artik nereli olduguna gore degil sevgisine gore degerlendirelim derim ,

zira ben fanatik fenerli oflular gordum istanbulda ama antalyali ,sivasli ,manisali Trabzonsporlular da var

Tayfun Aydın
14.10.2011, 19:07
Peki MAA nın Acıbademiyle olan sponsorluk anlaşması yerine anlaştığı Universal grubu kimindir.Bakınız Azmi Ofluoğlu kendisi has be has Trabzon ludur.Doktorlarının maaşını ÖDEMEYEN BU ADAM febeş milyonlarca dolar aktaracak hala daha bu adamdan alacağı olan doktor arkadaşlarım var.Trabzonlu ama layığını bulmuş.

Chiko
14.10.2011, 19:08
Rezillik! ...

Aleyna Yemenici
14.10.2011, 19:42
Ben birseyi merak ederim. Bu adamlarin Trabzon'da yok mudur ailelerinden kalanlari, aile buyuklerinin falan mezarlari, koyde yerleri? Bu adamlar hangi yuzle giderler o topraklara? Para desen yedi duvele yetecek paralari vardir, daha ne ararlar? Yahu insanda hic memleket sevgisi, dogdugu, geldigi yerin sicakligi, ozlemi olmaz mi? Adam aynaya bakar kim oldugunu dusunur utanir yaptigindan.

Ya biz boyle paramiz, pulumuz olmadigindan herseye cok romantik bakiyoruz, ya da bunlarin insanlik civisi hakkaten tamamen cikmis. Hayret ki hayret, bu adamlarin paradan, gucten baska onem verdigi hic bir degerleri yok herhalde.
Aynen katılıyorum.
Beni sınırdışı ederlerdi böyle birşey yapsaydım.
Neyseki Galatasaray'ı uçurmuş. Bunun feneri felan var..

Sefa
14.10.2011, 22:29
Trabzonspor kulübü derhal Medical Park ile olan sponsorluk anlaşmasını fesh etmelidir. Ben bunu istiyorum. Trabzonlu olup seni yarı yolda bırakan adamlara az bile!

Emre GÜRDAL
14.10.2011, 22:31
saygı duymak lazım....

Murat'
14.10.2011, 22:32
Galatasaray ile birlikte adını Eurolig'de de duyuracak, hiç bu fırsat kaçırılır mı, adam sonuçta yapacağı reklamın peşinde.

Fatih Öztürk
14.10.2011, 23:56
sen fanatık fenerlı oflu gördün.benım 8 çalışanımın üçü Akçaabatlı fenerlı.ıkısı Arsınlı g.saraylı.bır oflu Trabzonsporlu.ıkı kardeşımızde rıze kalkanderelı ama sağlam Trabzonsporlular...sıkıntı 20 yaş altı bır çok hemşerımızin Trabzonsporla alakaları çok zayıf kalmış.gıdenlerı gerı getıremeyiz,gelecek olanları sevgiyle karşılayalım.

Mollasalihoğlu
15.10.2011, 00:00
Kimliğinde Trabzon yazması Trabzonlu, Trabzonsporlu olmaya yetmez, yetmiyor..

Burçak
15.10.2011, 00:06
Yemişim çakma Trabzonluyu. Trabzonsporluysa ben ona hemşerim derim. İster vanlı olsun ister edirneli.. İstanbul yalakaları hemşeri değildir. Onlar alçak kanı bozuklardır. Paranın satın alamayacağı değerlerden haberleri yoktur..

SEDAT
15.10.2011, 00:07
- Şampiyonlar Liginde oynayan memleketinin takımına tek faydası dokunmuyorsa kusura bakmasın kimse bunlar Trabzonlu felan olamaz başka bişey karışmış...

güneyli
15.10.2011, 00:11
Bize her yer Trabzon sözünü fazla abartmış..Şaşırmadım...Emsalleri var...

Fatih Özkan
15.10.2011, 00:14
Şimdi iş becermiş oldun hemi ?
Yazık!

Mert67
15.10.2011, 00:34
Başlıkta ki 'Trabzonlu' sıfatı kaldırılırsa daha hoş olur.

TSezgin61
15.10.2011, 00:36
Ne denirki. Sövsen degermi? Hadi onu gectim, aileside trabzonlumu, babasi falan?

pReN@_61
15.10.2011, 00:39
Ne desek boş..

Yasin T.
15.10.2011, 00:44
Ben gurbetten Trabzon'a geldim mi sevincimden havaya uçarım,Hayri Yaşar Karagülle'den ''selam Trabzonuma'' şarkısı dinler kendimden geçerim.Toprağımın kokusu,yaylası,havası bir başkadır yahu.Bunlarda böyle duygular yok mu şimdi :(

Ibo61
15.10.2011, 00:50
Bu Usta nin Trabzonspor dergisinde ropörtaji vardi yanilmiyorsam gecen yil.....Ne kadar Trabzonspor asigi oldugunu yaziyordu dergide!!!!ben 37 yasindayim.almanyada dogdum ve büyüdüm...ama TRABZONLU olmaktan her zaman gurur duyuyorum. Trabzon ve Trabzonspor asigiyim....Bizler elalemin memleketinde Trabzon askiyla yasarken, böyle serefsiz Trabzonlularda gider Istanbul takimlarina yardim ederler.....Benim enistem var, Akcaabatli ama fanatik Fenerli!!!!Istanbulda dogmus....Yok efendim istanbulda dogdugu icin feneri tutuyormus...Ben almanyada dogdum simdi almanlarimi tutacaktim???? Böyle Trabzonlularin ben.............!!!!!

Ömer TOPAL
15.10.2011, 00:59
Böyle adamlar da Trabzonluyum diye geçinirler ya..Kim bilir küçük oldugun günlerde "TRABZONLU" olman ne kadar çok etki etmiştir büyümene...Bunun farkında bile degil ezik....

Yiğit Gayretli
15.10.2011, 01:00
Bu Trabzonlu'ysa ben Kripton gezegenindenim !!!

Mert67
Basketbol şubemizin başkan yardımcılığınıda yapmış.

REMEDY_61
Trabzonlu olupta başka takımların peşinde koşanların Trabzonluluğu düşmüştür,geçmiş olsun..febeşlilerden bile daha fazla nefret ediyom şu kılıksızlardan.

Şahinoğlu
15.10.2011, 01:29
Böyle satılmış zihniyetlerin tek derdi paradır, adamın çok umurunda sanki gs para için herşey bu adamlar bize sponsor olsalar ne olur 1 verseler 5 geri isterler hayırlı olmuş böyle kişiliksizler uzak dursun camiamızdan.

TurnaSuyu
15.10.2011, 03:43
Muharrem Usta ve Nazmi Ofluoğlu gibi insanları artık Ts taraftarı tanısın. Bizim bu adamların hastanelerine taraftar olarak boykot uygulamamız gerek. Ayrıca Futbol takımının da sponsoruysa hukuki sorunlar yoksa anlaşma fesih edilsin! Bu arada Nazmi Ofluoğlunun sahibi olduğu Universal Hastaneleri de Fb Voleybol takımına yeni sponsor olmuştur!

pazarkapılı
15.10.2011, 10:24
tek muhasrrem usta tanirim....o da trabzondaki en iyi doneri yapan muharrem usta....olsa da yesek....

ccd6167
15.10.2011, 10:30
kusura bakmayında bu adam işin ticaret yönüne bakıyor..

kimse gidipte bu adama niye gayseye sponsor oldun dıyemez..

senin takımında euroligde olsa sana da her türlü sponsor olurlar..

böyle şeyleri kafamıza takmayalım arkdaşlar bence..ticaretin dini imanı rengi olmayan diyen insanlarla aynı topraklarda yaşıyoruz..

ah sponsor olayı almanyadaki gibi olacaktı o zaman görürdüm ben türkiye ligini.

fındıkoğlu
15.10.2011, 10:32
Yakışmış doğrusu....:alkış:
Vah benim Trabzonumun haline.. Bizim maçlarımıza gelen gariban taraftarımızdan başkası yalan...;)
İstanbulda yaşayıpta asimile olmayan iş adamlarımızı onore etmek lazım aslında...
Bir başlık açılsın onlar adına..;)

cemkılıç
15.10.2011, 10:47
Bende ist.da doğdum,büyüdüm..ee ne yani,üçüzlerden birini mi tutmam gerekiyo şimdi..Memleketimin her vilayetinden o kadar insan var,hiç alakası olmadığı halde Trabzonsporumu tutan.Birde trabzonlu olup başka takım tutmak ha..

Büyük konuşmiim ama benim uşağım olucak ta Trabzondan başka takım tutacak ha..Evlatlıktan ...tir ederim be..

Harun-61
15.10.2011, 11:01
Agaoglu icin de ayni seyleri düsünüyorum.

Istanbul'da dev projelere imza atiyor, milyon dollarlar harciyor...

ya memlektin de ???

mkmoglu
15.10.2011, 11:09
bilbao maçının bilet paralarıni almak için yarışanları ayni kefeye koyuyorum..trabzon sporumuza bir bilet hibe edemedik..

hodlu
15.10.2011, 11:11
Bence Nüfus kağıdından Trabzon şehrini sildirsin. Yazıklar olsun Trabzonlu olup da gs-fb-bjk yalakalığı yapanlara............

Nonserviam
15.10.2011, 11:12
Yazıklar olsun, nedir bu takımın trabzonlulardan çektiği. utanmadan birde poz vermiş.

Mehdi
15.10.2011, 12:19
İyiki bize yapmamış.Adamı(!) Trabzonspor'lu sanacaktık.

Murat'
15.10.2011, 12:24
Fenerbahçe'ye sposnsor olan Trabzonlu doktorun Trabzonsporlu olduğu konusunda emin değilim, hatta büyük ihtimalle de değildir, fakat Usta bildiğin Trabzonsporlu, para insanı böyle yapıyor demek ki.

Aslında arkadaşlar Usta'ya çok da kızmamak lazım, Sadri Şener ne kadar sahiplendi ki Trabzonspor'un basketbol takımını.Bugün istenilse Ts Clup markası ile birlikte bile Trabzonsor basketbol takımına katkı sağlayabilir.Versin 1 milyon lira para seneliki takımın da göğüs reklamı TS Club olsun.Kulübün yöneticileri basketbol takımına doğru düzgün sahip çıkmazken Muammer Usta'dan bunu beklemek hayalcilik olur.

Fatih
15.10.2011, 12:31
Para nereye biz oraya...

Turgay Şen
15.10.2011, 12:35
Bu Trabzonlu'ysa ben Kripton gezegenindenim !!!

bende marslıyım

Koray
15.10.2011, 13:12
Bunun raklamını yapmaya gerek yok.

Her yönden kendimizi rezil etmeye devam ediyoruz, bazı şeyleri görmezden gelmeliyiz kendimizi küçük düşürmemek babında.

bordo(61)mavi
15.10.2011, 13:24
Boşverin yahu böle bukelamun kılıklı adamların trabzonluluğuna ihtiyacımız yok...

Ömer Faruk61
15.10.2011, 14:03
Boşverin diyoruz ama 23 milyon dolar beee Allah sizi ıslah etsin Çakma Trabzonlular....

Taha Muhammet
15.10.2011, 14:16
gaysenin çocuğu
ne çocuğu olduğunu hepimiz biliyoruzda:mad:

A.Gökhan AKIN
15.10.2011, 15:51
Her ne kadar kızsamda, bu insanlar ticaret erbabı ve nerde daha fazla kar elde edebilecekleri bir ortam varsa oraya doğru kaymalarıda ticaret erbabı olmalarının gereği... herkes bizim gibi olaylara duygusal bakmıyor malesef ama herşeyde paradan ibaret değil birilerinin bunlar öğretmesi gerekiyor...

The Legend
15.10.2011, 15:55
şaşırmadım gerçek trabzonluluk bu işte.

SEDAT
15.10.2011, 17:31
- Bana kimse ticaret felan masalı anlatmasın ne yani bu herifin burdan gelicek paraya ihtiyacı varmı , aynı şartlarda bize sponsor olsa fakirleşirmi , bunlar gerçekten vatan haini...

bordo08
15.10.2011, 17:42
Ne güzel ne güzel gerçekten gurur duyduk..

Önce fenerin voleybol takımına trabzonlu sponsor şimdide gsnin basket takımına aynen devam..

Ilelioglu
15.10.2011, 17:50
Bunun raklamını yapmaya gerek yok.

Her yönden kendimizi rezil etmeye devam ediyoruz, bazı şeyleri görmezden gelmeliyiz kendimizi küçük düşürmemek babında.

Haklisin aslinda ama gel görki su herif ufacik bir destek verseydi bize Ali Karadeniz'i rahatlikla takimda tutabilirdik ama yok vermiyor iste.

Trabzonlu adam Trabzonlu ya. Olacak is degil ama oluyor maalesef.

gülsüm
15.10.2011, 17:56
zaten böyle kansızlar olmasaydı ohhhooooo alır yürürdük....

Helvacı61
15.10.2011, 18:11
benim için trabzonsporlu olmayan bir trabzonlunun hiçbir önemi yok burada da çıkıyor hemşerim ayakları ben trabzonsporlu olmayan birine hemseşrim demem ustada kim trabzonlu olmasının ne önemi var bu başlık bile gereksiz. cehennem olsun gitsin. bu adamlara trabzonlu demek çok büyük hata nufus cüzdanına trabzon yazmak başka bişey

Helvacı61
15.10.2011, 18:13
kaldıkı ünal aysal bu adamı parayla tartar gitmiş onun takımına sponsor olmuş allahın yalaka malı

UmutBaykan
15.10.2011, 18:18
çoğu Trabzonlu iş adamı ğs li zaten,ne bekliyorduk.

colman
15.10.2011, 18:18
ben bir giresunlu olarak benimde zoruma gidiyor trabzonlu olupta başka takımı tutmaları hatta her defasın da tartışıyorum bunun gibilerle bana diyorlar sen giresunlusun senin ne işin var diyolar trabzonla ben de diyorum ki benim trabzonsporluğum sizin trabzonlu oluşunuz dan bin kat daha şereflidir ben bu formayı giyip dışarı çıktığım zaman dünyada bütün gözler benim üzerimde sanıyorum...... -yani herkes paralı olabilir ama yürekli olamaz....

Mustafa ÖZDEMİR
15.10.2011, 18:41
para herşeye kadirdir...

Muhammet Kurt
15.10.2011, 19:40
Bu yorumlar ortaya koyuyorki biz bazi komplekslerimizden kurtulamadik. Nerde asli Trabzonlu bir buyuk is adami gorsek sanki onun kazandigi paralarda bizim de hakkimiz varmis gibi davraniyoruz. Arkadaslar, ben isin bu duygusal tarafina bakmam. Herhangi bir fert insanlik sucu islemedigi surece o kisiye hicbirimizin hakaret etmeye hakkimiz yok. Bu adam alninin teriyle bu parayi kazanmissa bize laf dusmez. Istedigi yerde tassaruf eder. Allahtan baksa hickemseye minnet borcu yok. Para onun parasi! Adam ticaret adami, is adami ve tabiki parayi dusunecek. Dusunmezse zaten bu derecede para kazanamaz. Hem para kazanmak suc mu? Helal oldugu surece istedigin kadar para kazan. Bu paradan sadece dinimiz geregi once fakir ailesine, sonra fakirlere zekat vermekte hukumlu. Geri kalan parasini istedigi gibi hibe eder, reklamda kullanir.

Birseyi artik kavrayin, kurtulun bu Trabzonlu is adamlar kompleksinden. Biz halen bunlari dusunmekle beraber kucuk bir takim taraftar profili ciziyoruz. Takimimiz buyusun, basarilar yakalasin, avrupada reyting yapsin sonra birkain Trabzonlu is adamlarini en koyu Fenerli is adamlari bile siraya girip bizde sponsor olmak isteyeceklerdir.

SEDAT
15.10.2011, 19:51
Bu yorumlar ortaya koyuyorki biz bazi komplekslerimizden kurtulamadik. Nerde asli Trabzonlu bir buyuk is adami gorsek sanki onun kazandigi paralarda bizim de hakkimiz varmis gibi davraniyoruz. Arkadaslar, ben isin bu duygusal tarafina bakmam. Herhangi bir fert insanlik sucu islemedigi surece o kisiye hicbirimizin hakaret etmeye hakkimiz yok. Bu adam alninin teriyle bu parayi kazanmissa bize laf dusmez. Istedigi yerde tassaruf eder. Allahtan baksa hickemseye minnet borcu yok. Para onun parasi! Adam ticaret adami, is adami ve tabiki parayi dusunecek. Dusunmezse zaten bu derecede para kazanamaz. Hem para kazanmak suc mu? Helal oldugu surece istedigin kadar para kazan. Bu paradan sadece dinimiz geregi once fakir ailesine, sonra fakirlere zekat vermekte hukumlu. Geri kalan parasini istedigi gibi hibe eder, reklamda kullanir.

Birseyi artik kavrayin, kurtulun bu Trabzonlu is adamlar kompleksinden. Biz halen bunlari dusunmekle beraber kucuk bir takim taraftar profili ciziyoruz. Takimimiz buyusun, basarilar yakalasin, avrupada reyting yapsin sonra birkain Trabzonlu is adamlarini en koyu Fenerli is adamlari bile siraya girip bizde sponsor olmak isteyeceklerdir.

- Objektif olucam diye baya bir saçmalamışsınız kusura bakmayın...

kürşat şen
15.10.2011, 20:35
ali ağaoğluda bunlardan birisiyle anlaşma yapar!!

Mustafa AYDIN
15.10.2011, 21:08
Biz bir tane bileti külübe hediye edemedikten sonra,bunlara söz söyleme hakkımız yok.Her seferinde karşılıksız seviyoruz naraları atarız iş paraya gelince 50 TL nin peşine düşeriz.Bu insanlar iş adamı elbette bazı ticari faaliyetlerde renk ayrımı yapmıyacaklar.Ticari menfaati neyi gerektiriyorsa onu yapması lazım.Duygusal davrandığı takdirde zaten ayakta kalamaz.

Bu adam geçen sene Trabzonspor'luyduda bu senemi dönek oldu.İnsanları yargılamaktan vazgeçelim.Herkesin sevgisi,aklı,parası kendine.

TS-FAN
15.10.2011, 21:57
Biz bir tane bileti külübe hediye edemediktren sonra,bunlara söz söyleme hakkımız yok.Her seferinde karşılıksız seviyoruz naraları atarız iş paraya gelince 50 TL nin peşine düşeriz.Bu insanlar iş adamı elbette bazı ticari faaliyetlerde renk ayrımı yapmıyacaklar.Ticari menfaati neyi gerektiriyorsa onu yapması lazım.Duygusal davrandığı takdirde zaten ayakta kalamaz.

Bu adam geçen sene Trabzonspor'luyduda bu senemi dönek oldu.İnsanları yargılamaktan vazgeçelim.Herkesin sevgisi,aklı,parası kendine.

Evet,malesef durum bu..Aynaya bakmalı bazen..

bordo61
15.10.2011, 21:59
4 Üyemizi izlemeye davet ediyoruz

http://webtv.tvbordomavi.com/

http://facebook.com/tvbordomav​i (Canlı Yayın Menüsü )

Uğur Tüysüzoğlu
15.10.2011, 22:10
Yerim Lan ticaretini !

3-5 sene önce Arsinspor ligden düşecek ve maç satın almak için para lazım takım esnafları dolaşıyor hatırı sayılır bir meblağ verdik,
O zamanda maddi durum gerçekden iç açıcıydı sordum baba neden o kadar verdin diye.
Bu bizim takımımız onun başarısı dolaylı yoldan bizede yansır her zaman dedi.
Her senede kombinesinden formasına alıyoruz bizde esnafız bizde ticaret yapıyoruz o şahsiyetsiz kadar büyük ölçekli olmasada.

DİNÇ
15.10.2011, 22:45
Trabzonlu olupta Trabzonspora bir faydası dokanmayanlar bir yanda...

Bir yanda da;

Diyarbakırlı (orjinal) Trabzonspor formasıyla midye satıp geçinmeye çalışan "Abi forma biraz pahalı ama kulübe bir faydamız olsun diyen"...Bunu duyunca 2 formada çocuklarına ben aldım ona helal olsun kardeşime.Bir baktım ki çocukları Trabzonspor formasıyla okula gidiyor...

Hataylı kardeşim vardı Buca maçında tanıştığım...Taa oralardan İzmire gelmiş 1 gece sokakta yatmış...

Simavlı bir öğretmen arkadaşım öğrencilerine eşofman yerine Bordomavi formayla beden eğitimi dersi verir...

Bu insanlar bırakın Trabzonu Karadenizli bile değil...

Ya ben...

Hayatımda Trabzonu görmedim...

Ailemde Karadenizli yok...

Trabzonspor yenilirse 1 haftam berbat geçiyor...

Ya yenerse...

İşte o zaman inanın hayatım şenleniyor...

Aşığım bu renklere bilmiyorum neden...

Boş verin siz onları...

Onlar iyi gün dostları...

Sefer A.
15.10.2011, 23:10
Trabzonlu olupta Trabzonspora bir faydası dokanmayanlar bir yanda...

Bir yanda da;

Diyarbakırlı (orjinal) Trabzonspor formasıyla midye satıp geçinmeye çalışan "Abi forma biraz pahalı ama kulübe bir faydamız olsun diyen"...Bunu duyunca 2 formada çocuklarına ben aldım ona helal olsun kardeşime.Bir baktım ki çocukları Trabzonspor formasıyla okula gidiyor...

Hataylı kardeşim vardı Buca maçında tanıştığım...Taa oralardan İzmire gelmiş 1 gece sokakta yatmış...

Simavlı bir öğretmen arkadaşım öğrencilerine eşofman yerine Bordomavi formayla beden eğitimi dersi verir...

Bu insanlar bırakın Trabzonu Karadenizli bile değil...

Ya ben...

Hayatımda Trabzonu görmedim...

Ailemde Karadenizli yok...

Trabzonspor yenilirse 1 haftam berbat geçiyor...

Ya yenerse...

İşte o zaman inanın hayatım şenleniyor...

Aşığım bu renklere bilmiyorum neden...

Boş verin siz onları...

Onlar iyi gün dostları...

tek tek hepinize Helal olsun :) :alkış:

cilamure_3453
15.10.2011, 23:15
kansız herif.

Sinan Ayaz
15.10.2011, 23:23
Trabzonspora faydası olmayan Trabzonlu değildir bunlar İstanbul köpeği olmuslar artık

Fatih Öztürk
16.10.2011, 00:04
Muşlu köftecı sırrı abimiz var.köfte arabası boydan boya bordo mavi.bayrak ve flamayla dolanıyor. Türkçeyi zor konuşuyor.bana böyle Trabzonsporlular yeter.gerısının koymuşum sepetıne ahpini.

Sefer A.
16.10.2011, 00:07
Muşlu köftecı sırrı abimiz var.köfte arabası boydan boya bordo mavi.bayrak ve flamayla dolanıyor. Türkçeyi zor konuşuyor.bana böyle Trabzonsporlular yeter.gerısının koymuşum sepetıne ahpini.

o kadar :)

B.AKDEMİR
16.10.2011, 01:09
Yıllardan beri şu gs deki karadenizlileri özellikle Trabzonluları görünce içim acıyordu.Adamlar deli gibi para harcadıkları yetmezmiş gibi yıllardır elimizdeki en iyi futbolcuların aklını çelip çalıyorlardı.En son Selçuk'ta olduğu gibi.Fb den aşağı kalır yanları yoktur bunların hatta fazlaları vardır.Fb hiç olmazsa düşmanlığını belli ediyor.Ama bu gs dost görünen bir Trabzonspor düşmanıdır.En tehlikelisidir.Tüm bu akbabalara yamyamlara rağmen Trabzonsporumuz hak ettiği başarıları ilahi adalet sayesinde kazanıyor.Allah her zaman doğrunun yanındadır.

Bülent Bayraktar
16.10.2011, 01:34
Acilen saglık sponsorumuzu değiştirmeliyiz kendi takımını bırakıp eziklere sponsor olan şahıslarla ısımız olmaz fb nasıl Acıbademle (farklı bı durum olsada) ortaklığı bitirdiyse bizde bitirmeliyiz ..
Tavır koymalıyız, bugünkü macdan sonra dahada sinirlendim bu duruma...

TSezgin61
16.10.2011, 01:49
simdi bu anlasmayi bize yapsaydi, yani sampiyonlar liginde güzel sonuclar alan bir takima, daha güzel olmazmiydi...?

yani Trabzonlu is adamlari böyle anlasmalari gider istanbul takimlariyla yapar, sonrada "Trabzonspor ve istanbul takimlari arasinda maddi anlamda ucurum var" yorumlari yaparlar...

ayip degilmi. sen bu anlasmayi bizle yapki o ucurum kapansin...

nerde digerleri? onursal(!) baskanimiz, agaoglu?...

sirf bu yüzden diyorum... yanlislarinda herzaman elestirdim. sonuna kadarda elestiririm. ama EN BABA BASKAN SADRI SENER...!!!!

Serhat
16.10.2011, 03:01
Benim için TRABZONLU'nun hiçbir önemi yoktur! Benim için TRABZONSPORLU'nun önemi vardır!

Hiç umrumda değil, Medikalmis, Üniversalmiş felan filan ... Çokta tınnnn ... Uzak dursunlar mümkünse bize, Trabzonspor Bunlar için sadece ticarethane olacaktır sponsor olsalar bile... Sonra 1 veriyosalar 5 isterler... Uzak dursunlar... Böylesi daha iyi...;)

Sefaenes
16.10.2011, 09:36
bizle anlasma yapsa bukadar vermezdi 2 milyon verirdi belki ve onuda cok görürdü. Trabzonlu olupda fb destekliyen bile var. maglubiyet aldigimizda sevine sevine geliyor beni sinir etmek icin Allah bizleri böyle 2 yüzlü insanlardan korusun

axelman
16.10.2011, 13:28
Olmuş ile ölmüşe çare yok.Boşverin bu adamları biz önümüze bakalım.Elbette gerçekten takımın seven işadamları vardır.Onları Trabzonspor'a kazandırmaya çalışalım.

Oğuz B.
16.10.2011, 13:49
Konu neden Trabzonspor'a yardım etmedikleri konusu değil arkadaşlar. Önce Trabzonspor demesi gereken insanların önce "İstanbul" demeleri..

Bu tavrın savunulur bir yanı bence yoktur..Olaya "ticaret" eksenli bakamadığımdandır belki de..

Trabzonsporluluk gönüllü bir harekettir.

"gönül" ister bu sevda kiminde vardır kiminde yoktur..

Muhammet Kurt
16.10.2011, 14:36
- Objektif olucam diye baya bir saçmalamışsınız kusura bakmayın...

Bu yanitim seninle polemige girmek icin degil, belki sacmalamis olabilirim ya da sacmaladigimi farkinda degilimdir ama oyle kisadan "sacmaladin" deyip kesip atmasan. Tek tek nerde sacmaladigimi beyan etsen belki bende dogruyu gorurum. Sen yaz, akil ve mantik cercevesinde senin argumanlarini degerlendiririm. Korkma benim oyle "ben bilirim" komplekslerinde bir yapim yoktur. Yeterki sen acikla ve ben sana sadece evet haklisin ya da hayir ben oyle dusunmuyorum cevabini veririm.

SEDAT
16.10.2011, 16:27
Bu yanitim seninle polemige girmek icin degil, belki sacmalamis olabilirim ya da sacmaladigimi farkinda degilimdir ama oyle kisadan "sacmaladin" deyip kesip atmasan. Tek tek nerde sacmaladigimi beyan etsen belki bende dogruyu gorurum. Sen yaz, akil ve mantik cercevesinde senin argumanlarini degerlendiririm. Korkma benim oyle "ben bilirim" komplekslerinde bir yapim yoktur. Yeterki sen acikla ve ben sana sadece evet haklisin ya da hayir ben oyle dusunmuyorum cevabini veririm.

- Bende paramı kendim kazanıyorum , ama Trabzonspor üst kimliktir bunu kimse unutmasın , argüman felan sunucak değilim bu başlıkta herkes herkesi gayet iyi anlıyor , lafa geldimi hepsi benden çok Trabzonlu oluyor ama nedense , Trabzon'unda heryerde ismini kullanmasını çok iyi biliyorlar .Şimdi sorarsan Trabzonsporlu değilmi bu adam , Trabzonsporlu.Ee sen Trabzonspor dururken GS'ye sponsor olursan kusura bakma ama ben bu adama söverim hocam kimse enayi değil...

Ertan 51
16.10.2011, 16:33
Trabzonspor'a faydan yoksa bari istanbulun şikeci pisliklerine de olmasın,
yazıklar olsun senin gibi Trabzonluya.

İdris Toksoy
16.10.2011, 16:44
kötü dileklerimiz seninle.

cihatöztürk
16.10.2011, 16:54
asimile olmuş trabzonlu.

SEDER
16.10.2011, 19:15
bir daha yazmakta fayda var: benim için hemşeri TRABZONlu olan değil, TRABZONSPOR lu olandır...

Burak_52
16.10.2011, 19:21
bu adam trabzon luyum demesin boşuna çünkü benim tanıdığım trabzonlular memleketini takımını severler delikanlı adamlardır işin özü

Sinan Ayaz
16.10.2011, 19:46
bunun bi türevide sahadaki engin şerefsizi uyuz oluyorum böle trabzonlulara insallah hayatlarında hersey ters gider bu ve bunun gibilerin..

Arda'
16.10.2011, 19:48
bunun bi türevide sahadaki engin şerefsizi uyuz oluyorum böle trabzonlulara insallah hayatlarında hersey ters gider bu ve bunun gibilerin..
Engin'in Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum zaten. Benim gözümde engin hiçbir zaman Trabzonsporlu değildi.

vendercan
16.10.2011, 22:10
medicalpark babAsinin malli degilki,medical park sahibi ethem sancaktir yani hedef alianza aittir ve adam Gs lidir muharem usta sadece o hastanenin yonetim kurulu baskanidir yani calisanidir,adami suclamamak lazim patrondan emir almistir

bordo61
16.10.2011, 22:50
Şu forumda okumayan araştırmayan insanları gördükçe sinirlerip zıplıyor. Arkadaş ne kadar zor olabilir ki yazmadan önce 1 dk araştırma yapmak

http://www.internetajans.com/default.asp?nid=86584 Link koydum ama
Okumayacağınızı bildiğimden önemli kısmı koyuyorum.

Medical Park Hastaneler Grubu ABD'li ortakla anlaştı...
Medical Park Hastaneler Grubu'nun bağlı bulunduğu Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş'nin, Amerikan özel sermaye fonu şirketi The Carlyle Group'a hisselerinin yüzde 40'ını sattığı bildirildi.

Muharrem Usta, bir basın mensubunun “Satış rakamı nedir?” diye sorması üzerine, Carlyle ile aldıkları karar gereği satış rakamını açıklamayacaklarını söyledi. Usta, her iki ortağın da eşit miktarda hisse sattığını, yeni yapılanmayla Sancak tarafının payının yüzde 30, kendi payının yüzde 30 olarak sürdüğünü dile getirdi.

Muharrem Usta Hastanenin yüzde 30 ortağı

İkinci bir Link :
http://www.attyiz.biz.tr/Haber/1488-emine-hanim-medical-parklarin-gizli-ortagi-efsanesi.aspx

Sefa
16.10.2011, 22:58
Şu forumda okumayan araştırmayan insanları gördükçe sinirlerip zıplıyor. Arkadaş ne kadar zor olabilir ki yazmadan önce 1 dk araştırma yapmak

Üzerinde hisse olması sahibi olduğunu göstermez Giray. Mesela Metro'nun sahibi Galip Öztürk gözükse de çok ortaklı bir yapısı vardır ki bu ortakların adı dahi geçmez. M. Usta öyledir demiyorum ama olabilir bilemeyiz. :)

bordo61
16.10.2011, 23:04
Üzerinde hisse olması sahibi olduğunu göstermez Giray. Mesela Metro'nun sahibi Galip Öztürk gözükse de çok ortaklı bir yapısı vardır ki bu ortakların adı dahi geçmez. M. Usta öyledir demiyorum ama olabilir bilemeyiz. :)

Sefa habu yazdıklarını bir daha oku lütfen ya :)

Şirketlerde sahiplik diye bişey mi var Allah aşkına bakkal mı bu , şimdi bu adamın yüzde 30 Hissesi var , Sancak grubunun %30 hissesi var , Amerikalıları %40 hissesi var sen çıkmış bana Filmlerde gördüğümüz gizli ortaklar muhabbetini yapıyorsun.

Metro Holding ise çok alakasız bir örnek o halka açık bir şirket.

http://www.kap.gov.tr burdan kim ortağı kim değil kolayca görürsün.

Ortağın Ticaret Unvanı/Adı Soyadı Sermayedeki Payı (TL) Sermayedeki Payı (%)
GALİP ÖZTÜRK 129.112.397,00 43,04
DİĞER 170.887.603,00 56,96

Sefa
16.10.2011, 23:12
Peki Giray bu adamın yakın arkadaşları yalan konuşuyor ve bir insan muavinlikten ulaşım şirketi patronluğuna kadar ulaşabilir.. :)

Bizde bakkal demedik en fazla hisselerin sahibi gözüküyor yani patron ama seni bunlara inandıramam.. :)

Bu arada bu yıl halka açıldı Metro.. Neyse derin konulara karşı bakışın belli.. :)

bordo61
16.10.2011, 23:16
Çok Kurtlar vadisi izliyorsun Sefa.

Sefa
16.10.2011, 23:18
Vadi'yi çok izlerim doğrudur da muavinlikten böyle bir servette genelde masallarda olur.. :)

bordo61
16.10.2011, 23:24
Vadi'yi çok izlerim doğrudur da muavinlikten böyle bir servette genelde masallarda olur.. :)

Tamam olum ya diğer firmaların Yönetim sırlarını açık etmeden dur :)

vendercan
16.10.2011, 23:32

İkinci bir Link :
http://www.attyiz.biz.tr/Haber/1488-emine-hanim-medical-parklarin-gizli-ortagi-efsanesi.aspx
muharrem usta gosteriste %30 abd firmaya satilan hisse degil bloke hissedir nakit ihtiyacini saglamak icin,ilerleyen zamalarda borclarini odeyince sancak grubu hisseleri geri alacaktir,bunu nerden biliyorum sancak ailesinden biri sinif arkadasimdir universiteden.onun demesi.Boyle her habere inanirsan isin zor senin bu is dunyasinda.

bordo61
16.10.2011, 23:34
Tamam alın başlığınızı eğlenin ya.

Sanki burda Şirket analizi yapıyoruz.

Biz göz önünde olan sitelere düşen yasal haberleri biliriz tutupta şirketin sırlarını bilecek değiliz ya

Hem bize ne

Mert Özsarı
16.10.2011, 23:36
Ayıp yani kendi basketbol takımımız nerelerden döndü. Kapatılacaktı , bir sponsor bulunamadı. Ne hallere geldik. Bizi düsünemedi de gitti galatasaraya yatırım yaptı. Yazık vallahi !

Oğuzhan
16.10.2011, 23:50
Şenol Güneş'in meşhur bir lafı vardır Trabzon'da doğup başka takımları destekleyenler için.

inadına_Trabzon
17.10.2011, 00:00
Usta kendisi için doğru olan bişey yapmış,eurolig de reklam yapıcak.

Trabzonsporlularda kendisi için doğru olan bişey yapabilir,bunun hastanelerine para kazandırmayarak.

Sefer A.
17.10.2011, 00:37
Tamam alın başlığınızı eğlenin ya.

Sanki burda Şirket analizi yapıyoruz.

Biz göz önünde olan sitelere düşen yasal haberleri biliriz tutupta şirketin sırlarını bilecek değiliz ya

Hem bize ne

Muharrem Usta, Fenerbahçe’nin geçen yıl sezonun son maçına 19 yaşındaki oğlu ile gittiğini belirtip çıkan dedikodulara da şöyle değindi:

“Arabamı Göztepe hastanemizin otoparkına bırakıp bir taksiye atladık. Taksi şoförüne şu hastanenin sahibini tanıyor musun?” diye sordum. Adam bir anlatmaya başladı ama ne hikaye. Nasıl bir efsane olmuşuz da haberim yok. Oğlum sürekli beni dürtüyor. Fakat ne yalan söyleyeyim Anadolu’nun en ücra noktasında bile bu hikayeyi duyuyorum.”

bu ne ya :D

28TS61
17.10.2011, 01:05
anasi babasi nereli bi arastirilsin :)

Selçuk Aydın61
18.10.2011, 00:41
belkide ben trabzonluyum demiyordur ozaman sıkıntı biter

trabzonluysan trabzonsporlu olacaksın 2.şık yok...

zafer6161
18.10.2011, 00:49
Trabzonlu iş adamlarının hepsini toplasan bir NAFIZ ZORLU etmez...........

http://www.ekoayrinti.com/images/news/23644.jpg

Sibel
18.10.2011, 00:52
Böyle çıkıyor ortaya işte, o çok meşhur olayların ardından''Ben de Trabzonluyum, niye böyle düşüneyim, yapayım ki?'' söylemleri...
Tebrik ediyorum kendisini.

zafer6161
18.10.2011, 00:55
bu arada trabzonlu diye geçinen ALİ AĞAOĞLUNUN sadece 15 tane arabasının değeri 110 milyon euro olduğunu biliyormuydunuz mu....

Sefa
18.10.2011, 01:06
bu arada trabzonlu diye geçinen ALİ AĞAOĞLUNUN sadece 15 tane arabasının değeri 110 milyon euro olduğunu biliyormuydunuz mu....

Neydi onlar Zafer Abi yanlış bilgi bu. 110 Milyon €, 283 Milyon TL yapıyor ve arabanın tanesi 18,8 Milyon TL'ye geliyor ki öyle bir araba yok.. :)

Hamza Öztürk
18.10.2011, 01:19
Neydi onlar Zafer Abi yanlış bilgi bu. 110 Milyon €, 283 Milyon TL yapıyor ve arabanın tanesi 18,8 Milyon TL'ye geliyor ki öyle bir araba yok.. :)

40 milyon dollara oldtimer bugatti var, ama o da dünyda tek :D

Bilhan Özhan
18.10.2011, 01:20
gs nasi olsa sagdan soldan mal toplamaya merakli bir klüp :) hic sasirmadim..

Ceyhun Öncü
18.10.2011, 01:20
Yeri gelir bir Trabzonludan daha Trabzonsporluyumdur dedigim zaman kiziyorsunuz bide..

TS-FAN
18.10.2011, 01:27
Ticarette memleket sökmüyor besbelli.
Malesef bu böyle.

Ha,keşke maddi sıkıntıda olan basketbol takımmıza da biraz destek verse..Ama zor..

zafer6161
18.10.2011, 09:29

valla bi sitede gördüm,sadece bi arabasının fiyatı 50 mil euroydu,yabancı araba

SEDAT
18.10.2011, 09:31
- Böyle adamları görünce miğdem bulanıyor tek kelimeyle...

Gamze_TS
18.10.2011, 10:08
- Böyle adamları görünce miğdem bulanıyor tek kelimeyle...

Degmez! Bizim ailede de var boyleleri ne yazikki! Valla gorusmuyorum artik o kuzenlerimle. Ben de dogma buyume İstanbul'luyum ama Allah'a sukur olmadik o doneklerden. İstanbul'lu annem ve anne tarafindan İstanbul'lu kuzenim hasta Trabzonspor'lu sadece, benim ve agabeylerimin sayesinde. Bir arkadas demisti daha evvel; Benim icin de onemli olan Trabzonspor'luluktur, Trabzon'luluk degil!
Ayrica agabeyim yonetici oldugundan biliyorum ne zorluklarla basketbol subesini acik tuttuklarini, hem maddi, hem manevi ne kadar savastiklarini, sponsor aradiklarini. Sonra bu haberi goruyorum 'Yaziklar Olsun!' diyorum. O verdigi paranin onda birini verse ihya olurdu basket takimimiz.

Neyse bu ve bunun gibiler icin konusmaya degmez, insallah o 23 milyon dolar fitil fitil burnundan gelir, İnsallah cok zarara girer gs yuzunden...

SEDAT
18.10.2011, 10:10
Degmez! Bizim ailede de var boyleleri ne yazikki! Valla gorusmuyorum artik o kuzenlerimle. Ben de dogma buyume İstanbul'luyum ama Allah'a sukur olmadik o doneklerden. İstanbul'lu annem ve anne tarafindan İstanbul'lu kuzenim hasta Trabzonspor'lu sadece, benim ve agabeylerimin sayesinde. Bir arkadas demisti daha evvel; Benim icin de onemli olan Trabzonspor'luluktur, Trabzon'luluk degil!
Ayrica agabeyim yonetici oldugundan biliyorum ne zorluklarla basketbol subesini acik tuttuklarini, hem maddi, hem manevi ne kadar savastiklarini, sponsor aradiklarini. Sonra bu haberi goruyorum 'Yaziklar Olsun!' diyorum. O verdigi paranin onda birini verse ihya olurdu basket takimimiz.

Neyse bu ve bunun gibiler icin konusmaya degmez, insallah o 23 milyon dolar fitil fitil burnundan gelir, İnsallah cok zarara girer gs yuzunden...

- Olsun abla yinede konuşmak lazım bu karakter yoksunlarını , herkes ona göre davransın , gün gelir bir yerde karşılaşırsak lafı gediğine oturturuz inşallah , abla senin abini tanırmıyız biz :)

Gamze_TS
18.10.2011, 10:15
Basketbol yoneticisi, Ahmet Gokhan, hani su ilk mac fb maci kurasini cekmisti İzmir'e gidip de herkes sallamisti sike var kurada diye. Ee ben de celallenmistim tabi, ' Ne sikesi agbim cekti, hasta Trabzonspor'ludur' diye. Sagolsun BMN yonetimi kaldirmisti sonra o yaziyi facebook sayfasindan.

SEDAT
18.10.2011, 10:20
Basketbol yoneticisi, Ahmet Gokhan, hani su ilk mac fb maci kurasini cekmisti İzmir'e gidip de herkes sallamisti sike var kurada diye. Ee ben de celallenmistim tabi, ' Ne sikesi agbim cekti, hasta Trabzonspor'ludur' diye. Sagolsun BMN yonetimi kaldirmisti sonra o yaziyi facebook sayfasindan.

- Hatırladım şimdi , hala yönetimde galiba , bi forma ayarlar artık herhalde :p

zafer6161
18.10.2011, 12:08
ulusoy firmasıda bugün gs ye otobüs hediye etmiş

SEDAT
18.10.2011, 12:09
ulusoy firmasıda bugün gs ye otobüs hediye etmiş

- Eder eder , onlardan hertürlüsünü beklerim ...

Gamze_TS
18.10.2011, 12:35
- Hatırladım şimdi , hala yönetimde galiba , bi forma ayarlar artık herhalde :p

İstedigin forma olsun, ben alirim da o ayarlamaz hayatta. Ne sana, ne bana, hatta kendi cocuklarina bile bir tane bedavadan forma almisligi yoktur. Gidip TSclub'dan alir parasiyla. E, iste bu yuzden bu Usta gibi olamayiz biz, Allah da benzetmesin zaten o yanardoner insanciklara!

SEDAT
18.10.2011, 12:40
İstedigin forma olsun, ben alirim da o ayarlamaz hayatta. Ne sana, ne bana, hatta kendi cocuklarina bile bir tane bedavadan forma almisligi yoktur. Gidip TSclub'dan alir parasiyla. E, iste bu yuzden bu Usta gibi olamayiz biz, Allah da benzetmesin zaten o yanardoner insanciklara!

- Abla abiye Allah sabırlar versin sen Trabzonspor yenilince evde gerilim üst düzeyde oluyordur :D

komdere
18.10.2011, 13:01
- Abla abiye Allah sabırlar versin sen Trabzonspor yenilince evde gerilim üst düzeyde oluyordur :D

Ablanı bilmem ama bizde ufak çaplı bir savaş çıkabiliyor
:D

Gamze_TS
18.10.2011, 13:54

Abin seyretmiyor zaten artik benle mac. Ne yalan soyliym, dayanilmaz oluyorum hakikaten : )

Badaloğlu
18.10.2011, 13:57
Trabzonlu iş adamlarının hepsini toplasan bir NAFIZ ZORLU etmez...........

http://www.ekoayrinti.com/images/news/23644.jpg

Doğru söylüyorsun Zafer...

Geçen hafta sonu ödül töreni için Trabzon'dan, İstanbul'a dönerken havaalanında karşılaştık. Daha doğrusu Nazif Zorlu'da bizim sıranın önüne çaktırmadan geçtiğinde tanıdık. Tabi bizim Gökhan Atalay'da hemen lafı yapıştırdı: ''Nazif bey, Trabzonspor'a sponsor olursanız sıramı size seve seve veririm'' deyince, Nazif bey'de hiç düşünmeden cevaben: '' daha ben ne yapayım bu şehre, yeterince o görevi yaptım, birazda Trabzon'lu iş adamları sponsor olsun, kulüplerine, şehirlerine sahip çıksınlar'' dedi...

SEDAT
20.10.2011, 15:42
- Bu başlık arkada kalmasın , unutmayalım içimizdeki İstanbulluluları !!

trabzonsporfana
21.10.2011, 09:12
herkes istediği takıma sponsor olabilir. fakat Muharrem ustanın yaptığı başka birşey. sen trabzonspor basket takımını yüz üstü borç içinde bırakacaksın koşarak galata saraya gideceksin. bunun adı başka birşey terbiyem elvermiyor söylemeye.
trabzonspor taraftarının gücünü görmesi lazım ulaşın mail atın, hastanelerini boykot edin yaptığının farkına varsın

trabzonsporfana
21.10.2011, 09:16
lütfen basketbol takımını yanlız bırakmayın.takım beklentileri karşılayacak düzeyde değil ama yeni salonu dolu görmek istiyoruz

Badaloğlu
02.11.2011, 13:08
23 milyon dolarlık risk başkan Aysal'ı çıldırttı

12:14 | 02 Kasım 2011
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/11/02/23-milyon-dolarlik-risk-baskan-aysal-i-cildirtti-1739648.Jpeg

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul-DHA
Yekta Kurtuluş'un Galatasaray (http://www.milliyet.com.tr/index/Galatasaray)'ın sponsoru Medical Park (http://www.milliyet.com.tr/index/Medical%20Park) dışında bir hastanede ameliyat olmasının yarattığı sponsorluk krizi büyüyor.
Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'nın, Yekta'nın ameliyatı sonrasında G.Saraylı yöneticilerin telefonuna bile çıkmadığı öğrenildi.
Yekta'nın Medical Park dışında bir hastanede ameliyat edilmesi G.Saray ile Medical Park arasındaki 23 milyon dolarlık anlaşmayı riske attığı öğrenildi. Medical Park'ın bu anlaşma dışında Galatasaray Engelli Basketbol (http://www.milliyet.com.tr/index/basketbol) Takımı'na yılda 500 bin dolarlık sponsorluk desteği de vereceği ancak bu anlaşmanın da iptalinin gündeme geldiği öğrenildi.
Yeniden sponsorluk krizi ise Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı adeta isyan ettirme noktasına getirdiği öğrenildi. Yekta'nın Kayseri (http://www.milliyet.com.tr/index/Kayseri) dönüşünün ardından pazartesi sabahı 8.30 ameliyat edildiği ve futboldan sorumlu yönetici olan 2. başkan Ali Dürüst ile futbol şube sorumlusu Abdürahim Albay'ın haberi ve onayı olmadan ameliyat edildiği öğrenildi...
ÜNAL AYSAL ÇILDIRDI!
Krizlerin hiç eksik olmadığı Galatasaray'da Medical Park ile yapılan sponsorluk anlaşması yeni bir krize daha yol açtı.
Kayserispor (http://www.milliyet.com.tr/index/Kayserispor) maçında sakatlanan ve çapraz bağ ameliyatı olan Yekta Kurtuluş'un sakatlığı, Galatasaray'a beklenenden de pahalıya malolacak gibi.
Yekta'nın kulübün sponsoru olan Medical Park Hastanesi'nde ameliyat olmayıp başka bir hastanede ameliyat olması, Medical Park ile 15 gün önce yapılan sponsorluk anlaşmasını ciddi tehlikeye attı. Galatasaray ile Medical Park ile yapılan sponsorluk sözleşmesinde sarı kırmızılı kulübün bütün sporcularının Medical Park Hastaneleri'nden birinde tedavi edilmesi zorunluluğu getiriyor. Ancak Yekta'nın ameliyatından önce de sarı kırmızılı kulüp ile Medical Park ile bazı anlaşmazlıklar olmuş ve başkan Ünal Aysal ile yönetici Adnan Öztürk'ün uzun çabaları sonucu krizler aşılmış ve sarı kırmızılı kulüp ile Medical Park ile son yılların en önemli sponsorluk anlaşmalarından biri gerçekleştirilmişti. Ancak Yekta'nın ameliyatının Medical Park'a rakip hastanede gerçekleştirilmesi, Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'yı fazlasıyla sinirlendirdiği ve Usta'nın artık Galatasaraylı yöneticilerin telefonuna bile çıkmadığı belirlendi. Bu gelişmeler karşısında şaşkına dönen ve neredeyse her gün yeni bir sürpriz sorunla boğuşmak zorunda kalan başkan Ünal Aysal'ı isyan ettirme noktasına getirdiği öğrenildi. Bu gelişmeye çok sinirlenen başkan Ünal Aysal'ın, 2.başkan Ali Dürüst ile futbol şubesi sorumlusu Abdürrahim Albayrak (http://www.milliyet.com.tr/index/Abdurrahim%20Albayrak)'tan bilgi aldığı ancak Yekta'nın pazartesi sabahı apar topar yapılan ameliyatından Ali Dürüst ile Albayrak'ın da haberi olmadığı anlaşıldı. Bu gelişmeler karşısında bir kez daha Galatasaray ile Medical Park arasındaki sponsorluk anlaşması tehlikeye girerken, bu krizin nasıl aşılacağı şimdilik bilinmiyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Yiyin birbirinizi, beter olun :mad:

bariskaratas
02.11.2011, 13:17
ooo
bunlardan çok var.
hepsi de el üstünde ilçelerinde köylerinde.
ulusoylar, ergun gürsoy, ali ağaoğlu, cevahirler,
bu polatların da bi kısmı trabzondan.

Burock_17
02.11.2011, 13:34
niye kızıyoruz anlamıyorum , kardeş takım diye bağrımıza bastıklarımız hep sırtımızdan vurmadı mı bizi ?

ESER
02.11.2011, 13:43
firıldak gsnın ısıdır eskıden berı. monser cakmaları ıyı bılır herturlu fırıldagı. gsnın pesınde elınde tuz ıle kosanlara mustehak boyle ısler. ne demısler ' acıma yetıme doner koyar gozune ':)

7can61
02.11.2011, 17:26
ustaya tek diyeceğimiz bu saatten sonra artık "haşırt the blackboard"

marcusjava
02.11.2011, 17:34
çilesiz bir günüm olmadı gitti, bilmedim ömrümün suçu ne usta

İsmail ALİOĞLU
02.11.2011, 22:44
Herkes baksın keyfine. Sonuçta adam para kazanacak, uluslar arası reklam yapacak. Gs ile anlaşmak demek bize sırtını döndü demek değildir...

Tolga
03.11.2011, 02:53
Arkadaş medya hep yandaş medya :) Albayrak ve Dürüst'ün haberi yokmuş :) Yalan olur da bu kadar olmaz.

Batuhan
25.06.2012, 14:25
Trabzonlu işadamı ve Medikal Park Hastaneleri sahibi Muharrem Usta Fenerbahçe kulübüne sponspor oldu.
Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'a sponspor olan ve Trabzonspor'dan spornsorluğunu çekmesi nedeniyle Basketbol takımının küme düşmesine neden olan Medikal Park sponsorluğu şimdi ise gidip Fenerbahçeye sponspor oldu.
Bugün saat 14:00'da imza töreni gerçekleşecek.

Faik Yılmaz
25.06.2012, 14:28
E Mehmet Ali Yılmaz İstanbul'da yapması her açıdan avantajlı iken 200-300 kişiyi iş sahibi yapacak baskı tesislerini Trabzon'da kuruyorda ne oluyor.....

milletin gözünde yine kötü hep kötü....

bence herkese kulp takarken herkesi hain ilan ederken birazda kendimize bakmalıyız.....

özeleştiri yapmalıyız......

Recep Çaltepe
25.06.2012, 14:36
Bu arkadaşları iyice zihinlere kazımak lazım.. Çünkü bu takım gün gelip de değil sadece Türkiye'de, Avrupa'da da önemli işler başardığında protkol koltuklarının yannda yöresinde tilki gibi dolaşacaklar.. O gün geldiğinde kendilerine kapıyı göstermesi için Osman Baydemir'den yardım alınabilir..

SEDAT
25.06.2012, 14:37
* Zaten böyle bişey bekliyordum, şaşırmadım...

Sefaenes
25.06.2012, 14:55
ya bu insanlarda ne mide var adamlar Trabzonlulara ana avrat küfüt ederlerken bunlar gidip oraya sponsor oluyor sonra utanmadan ben trabzonluyum derler bunlarin kani bozuk

Gamze_TS
25.06.2012, 14:57
* Zaten böyle bişey bekliyordum, şaşırmadım...

Ben sasirdim vallahi! Yani bu kadarini da beklemiyordum! Tasisin kutugunu lstanbul'a o zaman, utanmiyor mu "Trabzon'lu isadami" denmesine, ben utaniyorum bu ve bunun gibilerin "Trabzon'lu" sifatindan!
Yaziklar olsun, insan ozune bu kadar mi ihanet icinde olur!

Sefa
25.06.2012, 15:04
Emir böyük yerden.. Fener'e para gerek..

Ben daha bu şirketteki gibi bir büyüme hızı görmedim.. ;)

Erhan Atalay
25.06.2012, 15:15
Mesajımı neden sildiğinizide yazsaydınız. Noldu birilerinin ağırınamı gitti. Yoksa sizde burada koftiden konuşanların, aslında muharrem uslu dan pek te farklı adamlar olmadığını biliyorsunuz

Gökçebey
25.06.2012, 15:19
Erhan Atalay, saçmalama lütfen. Sinirden isimleri bile düzgün yazamıyorsun. Meramını forum kuralları içinde, hakaret etmeden, kimsenin anasına bacısına küfretmek için tehdit etmeden anlat.

SEDER
25.06.2012, 15:20
şimdi gelde benim imzama hak verme...

Erhan Atalay
25.06.2012, 15:39
Erhan Atalay, saçmalama lütfen. Sinirden isimleri bile düzgün yazamıyorsun. Meramını forum kuralları içinde, hakaret etmeden, kimsenin anasına bacısına küfretmek için tehdit etmeden anlat.

Evet sinirlendiğim doğruda kimin anasına bacısına küfür ettin sen bi onu söylesene. He birde Tehdit, Kimi tehdit ettim, Kazayla uçağınızı falanda düşürdümmü. Açıkça işimize gelmedi sildik deyin.

Siz daha kendi forumunuzda bu sürecin baş sorumlusuna söz söyletmiyorsunuz, kimseyi eleştirip kızmaya hakkınız yok.

SEDAT
25.06.2012, 15:40
Evet sinirlendiğim doğruda kimin anasına bacısına küfür ettin sen bi onu söylesene. Açıkça işimize gelmedi sildik deyin.

Siz daha kendi forumunuzda bu sürecin baş sorumlusuna söz söyletmiyorsunuz, kimseyi eleştirip kızmaya hakkınız yok.

* Başlığı niye açtık o zaman Erhan'ım :) Yoksa başlık açıldığı gün bize Deli Cesareti mi geldi :)

Erhan Atalay
25.06.2012, 15:42
* Başlığı niye açtık o zaman Erhan'ım :) Yoksa başlık açıldığı gün bize Deli Cesareti mi geldi :)

Başlıkta RTE ye girdiremiyorsunuz ama, çakma trabzonlu bir işadamına herkez giydirir, sıkıyosa tepeye doğru verin biraz dikkatinizi, bizden kupayı çalan sponsorlukla çalmadı, teşke o deli cesaretiniz her konuda işlese

SEDAT
25.06.2012, 15:44
Başlıkta RTE ye girdiremiyorsunuz ama, çakma trabzonlu bir işadamına herkez giydirir, sıkıyosa tepeye doğru verin biraz dikkatinizi, bizden kupayı çalan sponsorlukla çalmadı, teşke o deli cesaretiniz her konuda işlese

* Şike başlığında herkes söyleyeceğini söylüyor zaten yazılar orda duruyor. Euro 2016'ya alınmadığımız zaman Trabzonda bilbordlar'a afiş hazırlayan biz değilmiydik ?

Erhan Atalay
25.06.2012, 15:46
İyi o zaman bırakında bizde söyleyeceğimizi söyleyelim. Yazdıklarımı sileceğinize bilbordlara asın euro 2016 daki gibi

Kaan
25.06.2012, 15:47
Sadece başlığa yorum yapıyorum:

şb'nin f'si küçükse ğs'nin g'sinin de küçük olması taraftarıyım.

İlker Yazıcıoğlu
25.06.2012, 15:47

Erhan kardeşim,hakikaten o konuda Sedat haklı.Şike sayfasında giydiren giydiriyor.Bana düşmez ama böyle bence.

Samet Türkmen
25.06.2012, 15:57

Bu forumda RTE'ye sövüldü bile. Keşke zamanında şike başlığında bulunsaydınız. Bu sözün söyleneceği en son yer Bordomavi.net.

Siz Erdoğan şehire gelince peşinden giden yalaka taraftarlarımıza söyleyin bunları.

Kaan
25.06.2012, 15:58
Sadece başlığa yorum yapıyorum:

şb'nin f'si küçükse ğs'nin g'sinin de küçük olması taraftarıyım.

Yineliyorum...

Erhan Atalay
25.06.2012, 15:59
Bu forumda RTE'ye sövüldü bile. Keşke zamanında şike başlığında bulunsaydınız. Bu sözün söyleneceği en son yer Bordomavi.net.

Siz Erdoğan şehire gelince peşinden giden yalaka taraftarlarımıza söyleyin bunları.

Zaten bende onlara söyledim

Lafa gelince herkes gider yapmış USTA ya. Yaptığının savunulacak bir yanı yok orası doğru, Türkiye ermenistan savaşından ermeni ordusuna sponsor olmak neyse bu nüsfettenin de şuan yaptığı bunun aynısıdır.

Amma Velakinnnnnnnn

Burada kızıp ahkam kesen Trabzon'lular. Yapılacak olan ilk seçimde

-Kişilerle kurumlar ayrılsın. diyen
-Gerekirse 5 sene avrupaya gitmeyelim. diyenn
-Trabzon şampiyon olduda bizmi vermedik. diyenn
-Ben fenerliyim aynı zamanda kongre üyesiyim. diyennn
-Demirörenin cesaret haplığını yapan
-Uefa ya platiniye infantinoya ülkelerinin başkanlarınıda araya sokarak uluslar arası baskı uygulayan

O RTE NİN partisi Trabzon'dan gene açık ara farkla 1. parti olarak çıkarsa

işte o zaman ben bu muharrem usta'nın yerinde olsam

Bu foruma girer, Bir tane üyelik alır, Bu başlığı açar, Beni ne kadar eleştiren varsa hepsine SÖVERDİM.

Sen halk olarak bu takımı sahipsiz bırakanlara, hakkını yiyenlere KOL gibi bir cevap vereceksin, Ondan sonra işadamlarına gazetecilere atar gider yapıcaksın. Lafla Peynir Gemisi Yürümüyor Millet.

vendercan
25.06.2012, 16:02
Medicalparka laf atmak cok dogru degil,bizim kendi sponsorlarimiza bakalim acibadem mehmet ali aydinlar fenerli,Dogus holding Ferit sahenk hasta Fenerli fenerin gizli kasasi oldugu soylenir,arcelik ali koc Fenerli,ulker fenerli bundan cok emin degilim.Ve diger sponsorlar kisacasi bunlara takilmamak lazim isimize bakalim ,sampiyonluga odaklanalim.

Samet Türkmen
25.06.2012, 16:05
Zaten bende onlara söyledim

Lafa gelince herkes gider yapmış USTA ya. Yaptığının savunulacak bir yanı yok orası doğru, Türkiye ermenistan savaşından ermeni ordusuna sponsor olmak neyse bu nüsfettenin de şuan yaptığı bunun aynısıdır.

Amma Velakinnnnnnnn

Burada kızıp ahkam kesen Trabzon'lular. Yapılacak olan ilk seçimde

-Kişilerle kurumlar ayrılsın. diyen
-Gerekirse 5 sene avrupaya gitmeyelim. diyenn
-Trabzon şampiyon olduda bizmi vermedik. diyenn
-Ben fenerliyim aynı zamanda kongre üyesiyim. diyennn
-Demirörenin cesaret haplığını yapan
-Uefa ya platiniye infantinoya ülkelerinin başkanlarınıda araya sokarak uluslar arası baskı uygulayan

O RTE NİN partisi Trabzon'dan gene açık ara farkla 1. parti olarak çıkarsa

işte o zaman ben bu muharrem usta'nın yerinde olsam

Bu foruma girer, Bir tane üyelik alır, Bu başlığı açar, Beni ne kadar eleştiren varsa hepsine SÖVERDİM.

Sen halk olarak bu takımı sahipsiz bırakanlara, hakkını yiyenlere KOL gibi bir cevap vereceksin, Ondan sonra işadamlarına gazetecilere atar gider yapıcaksın. Lafla Peynir Gemisi Yürümüyor Millet.

O yalaka taraftarlardan Bordomavi.net'te elimizde kalmadı maalesef. Stoklarımız tükendi.

Malum taraftar gruplarının adı belli.Onları yine onların sitesinde eleştirin. Buradan renkli fontlu şeyler yazmaya gerek yok.

Muharrrem Usta ile bir akrabalığın mı var bilmiyorum ama Usta'nın değil senin sövmek istediğin belli. Senin gibilere az bile ediyoruz. Utanmak nedir bilmiyorsunuz. Terbiyesiz seni. Kalkmış bir de siyah yazıyorsun orayı. Haddini bilmez seni !

Vay be ! Hainleri eleştirmekte suç oldu.

atf61
25.06.2012, 16:05
ben yıllardır şunu savunurm trabzonspor istanbula taşınmalı...

nbay
25.06.2012, 16:10
bu hastanenin sadece bir ortağı muharrem usta.
Mehmet ali aydınlar gibi yüzde yüz sahibi değil.acıbadem de zamanında büyük takımlara sponspor olmuştu,biz stadımızda reklam panolarının işletilmesini saadettin sarana vermedik mi ? arkadaşın söylemiş doğuş grubu da fenerli,ülkerin sahibi murat ülker de fenerli, saçma sapan işlere takılıp duruyoruz,trabzonlu fenere sponsor olmuşmuş,onun için millet uzaya çıktı biz bir adım bile yol alamıyoruz işte
şirketler öncelikle kendi ticari çıkarlarını ve reklamlarını düşünürler.Böyle de olmak zorundadır.

toksoy61
25.06.2012, 16:13
eğer TS olarak sponsor arıyorsanız kulübü istanbula taşıyın. trabzona kimse gelipte sponsorluk vermez. bu kulüp ekonomik olarak büyümek istiyorsa istanbula taşınmalıdır. gittikçe istanbul kulüpleriyle aramızdaki ekonomik güç farkı artıyor. trabzonda kalarak bunlarla mücadele edemeyiz. buraya kimse gelmez, gelmek istemiyor oyuncuyu bile tutamıyoruz. ısrar etmenin bir anlamı yok.

2 takım çıkarırız. biri istanbulda biri trabzonda olur. istanbul ve çevresindeki taraftarımız oradaki takımı ihya eder. iddia ediyorum 3-5 sene içinde şampiyonluğa oynarlar. artık bu iş ciddi ciddi düşünülmeli. yoksa istanbuldaki taraftarımızda zamanla yok olacak. yeni nesil zaten ts yi bile tutmuyor oralarda

vendercan
25.06.2012, 16:13
Muharrem usta o hastanenin sahibi degil ceo su bir onu duzeltelim ,belki kucuk hissesi vardir onu tam bilmiyorum,Buyuk ortak ethem sancak hedef allianz firmasinin sahibi ,yanlis bilmiyorsam bu adam Gs li ,nerden mi biliyorum ethem sancak' in yegeni sinif arkadasim.

yldz_yn
25.06.2012, 17:17
Bu heriflere değilde yok istanbul yok para yok büyüklük yazanlara yanarım

Kasım Hilal
25.06.2012, 20:46
Sövmek hala yasak mı?

Oğuz ZEYTİN
25.06.2012, 21:17
Asıl sorun Trabzonlu bir girişimcinin bahse konu olan iki İstanbul takımına maddi destek veriyor olması değildir. Nüfus cüzdanında, doğum yeri hanesine TRABZON yazması ve/veya bazı kişilerin toplumda statü kazanmak için TRABZONLULUĞU kullanıyor olması, bu olayda sadece kenar süsüdür.

Düşündürücü olan, bu kuruluşun Trabzonspor Basketbol takımıyla olan 2,5 yıllık anlaşmasının bitimine bir yıl kala hiçbir açıklama yapmadan iptal edip o takımlara destek vermesidir.

Hem de destek paketlerinin maddi karşılıkları karşılaştırılamaz ölçüde Trabzonspor aleyhinedir.

Bu saatten sonra bize düşen şehir, kulüp ve taraftar olarak o kuruluşa yönelik tercihlerimizi gözden geçirmektir. Övmekle ya da sövmekle bu ezici çarkı tersine çeviremeyiz.

SORU : Bu kişi, 2011 yazında Trabzonspor Basketbol takımının yönetim kurulu başkanı olmak istemiş midir?

Bu amaca yönelik çalışmaları olmuş mudur?

Hedefine ulaşamamasının, Trabzonspor'dan ayrılıp İstanbul takımlarına destek vermesinde payı nedir?

Azınlık hissedarıymış, sahipmiş... Hiç önemli değil. Temsil noktasında, yönetim kurulu başkanı sıfatıyla yer almıyor mu!?

ibrahim
25.06.2012, 21:22
Muharrem gibilerinin alayinin acik mert korkusuz... ;)

(Icinde benim sülaledende var bi kac ziproz.. Onlarinda alayinin...)

M.S.SOFU
25.06.2012, 21:24
@ seder
Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

bu benim pampalar :D....beni şukulayın
medical parkın sahibini .üküleyin
o hastaneyede gitmeyin

.....
25.06.2012, 21:31
@ seder
Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

İşte bunu çok iyi dedin.

:)

axelman
25.06.2012, 21:35
Emir böyük yerden.. Fener'e para gerek..
Ben daha bu şirketteki gibi bir büyüme hızı görmedim.. ;)
Arkadaşlar şaşırmayın M.Park'ın %40 The Carlyle Group adlı Amerikalı fon şirketinin öyle bilmeden konuşmayalım.Sonuçta işin içinde büyük sermayeler varsa Trabzonluluk vs. gibi yerel değerler pek işe yaramıyor.Ben bunu M.Park'ı savunmak demiyorum işin realitesi budur maalesef.:mad:

Zafer Fidan
25.06.2012, 21:36
eğer TS olarak sponsor arıyorsanız kulübü istanbula taşıyın. trabzona kimse gelipte sponsorluk vermez. bu kulüp ekonomik olarak büyümek istiyorsa istanbula taşınmalıdır. gittikçe istanbul kulüpleriyle aramızdaki ekonomik güç farkı artıyor. trabzonda kalarak bunlarla mücadele edemeyiz. buraya kimse gelmez, gelmek istemiyor oyuncuyu bile tutamıyoruz. ısrar etmenin bir anlamı yok.

2 takım çıkarırız. biri istanbulda biri trabzonda olur. istanbul ve çevresindeki taraftarımız oradaki takımı ihya eder. iddia ediyorum 3-5 sene içinde şampiyonluğa oynarlar. artık bu iş ciddi ciddi düşünülmeli. yoksa istanbuldaki taraftarımızda zamanla yok olacak. yeni nesil zaten ts yi bile tutmuyor oralarda

Maclar TV'den izleniyor. Istersen Küba'da oyna yine ayni piyasa. Trabzonspor CL'de oynadi. Böyle bir külübe sponsor olmayacaksan kime olacaksin.

Trabzonspor = Trabzon

Istanbul'a tasinsak hic bir farkimiz kalmaz. Bu konuyu konusmak bile sacmalik.

Batuhan
27.01.2013, 19:30
Trabzonspor'dan desteğini çekip Galatasaray'la yüklü meblağda sponsorluk anlaşması imzalayan Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, şu an Galatasaray-Beşiktaş maçını Trabzonspor beresiyle izliyor.

Diyecek söz bulamıyoruz!

http://www.facebook.com/TrabzonsporBasket/posts/433283640077870

Rama61
27.01.2013, 21:42
Trabzonspor istanbul a tasinmadikca daha çok hayiflaniriz

ugrpnk
27.01.2013, 22:03
-Niye şaşırıyoruz ki ?

-1461 Trabzon karşısında Kartalspor'un göğüs reklamı Ulusoy değil miydi ?
-Ağaoğlu'nun 1461'i satın alacağı dedikodusu ortaya atıldığında "ben futboldan anlamam,o yüzden almam" diye jet açıklamasına ne demeli ?
-Cevahir'in bırak Trabzonspor'u Trabzon'a olan bir hayrı var mı ?
-Trabzon'un geleceğini kurtarır dediğimiz liman ihalesini alan Albayrak değil miydi?
-MAY kanal kurup spor programı yorumculuğuna Trabzon'u ve insanını aşağılayan Ömer Çavuşoğlu'nu getirmedi mi ?

ve aklıma gelmeyen niceleri..

Biz Trabzon'u Trabzonspor'u yürekten seven insanlarız..
Biz sevgimize "duygusal"lık katmıyoruz..

Hala niye bir şeyler bekliyoruz ki Trabzon'un Değer(!)lerinden ?

Sefer A.
28.01.2013, 05:47
-Niye şaşırıyoruz ki ?

-Ağaoğlu'nun 1461'i satın alacağı dedikodusu ortaya atıldığında "ben futboldan anlamam,o yüzden almam" diye jet açıklamasına ne demeli ?
-Trabzon'un geleceğini kurtarır dediğimiz liman ihalesini alan Albayrak değil miydi?
-MAY kanal kurup spor programı yorumculuğuna Trabzon'u ve insanını aşağılayan Ömer Çavuşoğlu'nu getirmedi mi ?

katiliyorum ne yazik ki..

zekeriyya
28.01.2013, 08:10
çıkar ilişkisinin bir ONUR'u olduğunu mu düşünüyorsunuz ?

Hamza Milet
29.04.2013, 17:15
Bu adammi baskan adayi :)

alper*
29.04.2013, 17:18
Bu yüzden twitter değil BMN Forum :)

BulentOzkul
29.04.2013, 17:26
Sistemin adamı geliyor, yandık ki yandık, şimdi iyi transfer yapıp sportif başarıyı ön plana çıkarma derdin de olacak ve $ike olayını kapatacak sadece bizler çabalayacağız her zaman ki gibi.

Alihan Ertürk
29.04.2013, 17:37
Bu yüzden twitter değil BMN Forum :)

Arşivimiz yederli.. :)

Ender Kuyumcu
29.04.2013, 17:40
Trabzonspor kulübüne başkan adayı olmuş birinin şu an futbol ve diğer branşlarda sponsor olduğu bir çok kulüp var.

Bunların içinde Şampiyonluğumuzu çalmış olan fenerbahçe de var ama

TRABZONSPOR YOK.

Zafer Fidan
29.04.2013, 17:43
Trabzonspor kulübüne başkan adayı olmuş birinin şu an futbol ve diğer branşlarda sponsor olduğu bir çok kulüp var.

TRABZONSPOR YOK.

Kongrede bunu soran biri cikar insallah. Saka gibi.

ÜNAL
29.04.2013, 17:45
Zerre faydası olmaz bize. Git başka kapıya hayde.

Hakiki Trabzonsporlu olduğuna yemin bile etse inanmam.

Hamza Milet
29.04.2013, 17:45
Basketbol takımını Muharrem Usta düşürmemişmiş. Sponsorluğu çekmemişmiş. Bu kadar olmaz. Her şey ortadadır. Trabzonspor'daki isim sponsorluğundan çekilip Galatasaray'a resmi isim sponsoru olmuştur. Hatta o anlaşmanın kapsamı çok çok geniştir. Bu anlaşmalar bir günde mi yapılıyor? Trabzonspor'a 500,000 Bin $ verdi diye yüceltilenler, Gs'yle tam 23 Milyon Dolar'lık anlaşma yapmıştır.

* "Beraber bir sağlık merkezi kuruyoruz. Adı Galatasaray Medical Park Sağlık Merkezi olacak."

* Florya'daki sağlık merkezinin Medical Park Sağlık Merkezi adıyla hizmetini sürdürdüğünü anlatan Muharrem Usta, ''Bunun ikinci boyutu olarak epey süredir tartıştığımız, adını koymaya çalıştığımız, projenin önemi nedeniyle de vakit alan sağlık merkezi konusu var. Nerede olsun konusunu tartıştık. Ciddi bir mekana ihtiyacımız var. Adını henüz koymadık ama muhtemelen Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da olacak. Uluslararası çapta ciddi bir sağlık merkezi oluşturacağız'' şeklinde konuştu.

Elin Gs'si bunları yaptırtabiliyor. Biz talep ettik mi?

2010 yılında demişiz ki:

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=3223107&postcount=43

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=3231217&postcount=53

Bunu o gruba olan hayranlığımızdan değil, sağlık sektöründeki şahsi beklentilerimiz için değil, şehre yatırımın önemi noktasında ele almıştık. Galatasaray sponsorun etinden sütünden faydalanmayı biliyor. Biz?

Söyledikleri içinde katıldığım tek nokta şu: "Basketbol ayrı bir oluşum gibi gözükse de birdir. Öyle de olmalıdır. Yani çatı Trabzonspor’dur. Tüm amatör branşlarda olduğu gibi basketbol da Trabzonspor’un bir branşı olmalıdır. Bunu oradaki arkadaşlarımızla oturup konuşacağız."

Biz bunu 1 Nisan 2011'de demiştik:

"İlk olarak, iki başlılık sona ermeli, kulüp içinde kulüp olma garipliği son bulmalıdır. Yani yuva, çatı… vs. ne derseniz deyin ayrı bir basketbol takımı değil Trabzon”SPOR” Kulübü’ne ait basketbol şubesi oluşturulmalıdır.

Şube, basketbolu bilen, yönetim kurulunda yer alan bir idareci tarafından temsil edilmelidir. Fakat basketbolu bilen bir profesyonel tarafından sportif işleri yürütülmelidir. Bu şubenin sponsorluk ve diğer gelirleri basketbola aktarılmalı, basketbol için harcanmalı."

http://kolbasket.blogspot.com/2012/06/degisim-zamani.html

:alkış: :alkış: :alkış:

Bud Spencer
29.04.2013, 17:49
gitsin fenere baskan olsun

olamiyorsa asbaskanlik veya gayse baskanligi denesin

Fatih Özkan
29.04.2013, 17:59
3 İstanbul takımlarından birine sponsor olmuş birini Trabzonspor Kulübü Başkanı olarak göreceksem keseyim bileklerimi daha iyi!

alper*
29.04.2013, 18:07

O kadar :D :cool:

aksamvakti
29.04.2013, 18:29
ALLAH AŞKINA sizler bu adyların bizim kadar Trabzonspor'u sevdıgını dusunuyormusunuz adamların amacı isim yapmak.. ne galıbıyetıne bızım kadar sevınır ne maglubıyetlerine..

Bunlardan kurtulmanın tek yolu forma almadan once gıdeceksın uye olacaksın oy hakkın olacak, Muharrem usta gıbı ısım pesınde kosanlarda boyunun olcusunu alacak

Eger sen basketbol lıgınden elını cekmeseydın su an Trabzonspor'a baskandın git şimdi gs karsılasın senı..

Ahmet Kuru
29.04.2013, 18:33
Bu tp durumlardan sebep baskanin Ibrahim Hacıosmanoglu olmasi taraftariyim. E bide hemseriyiz tabi:-)

D.Metin KULAK
29.04.2013, 18:58
Aslında kimliklerini değişmek içinde kaymakamlıkla anlaşmaya varsalar keşke. Bizi de yormamış olurlar.

ardasa61
29.04.2013, 19:32

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Bir başkan adayı Trabzonspor'a daha ne kadar fazla zarar verme potansiyeline sahip olabilir ki?

Murat'
29.04.2013, 19:40
Önce taraftar basketbol takımına çıksın sonra da sağa sola laf atsın.

Konu Galatasaray, Fenerbahçe vs. olunca hemen işin içine giriyorsunuz.

Talat YAVUZ
29.04.2013, 19:40
organıze işler bunlar adam sponsorluğunu bile çekerken iktidarın tek arzusu olan heryeri her kurumu ele geçirme çabalarını yerine getirme adına ortaya atılmış bir başkan adayıdır.saolsun okadar güzel hükümetiz okadar güzel spor bakanımız o kadar güzel siyasi ve spor liderlerimiz varki gözlerim doluyor ağlamak istiyorum mutlluluktan allah belanızı versin!

Cafer KILIÇSOY
29.04.2013, 19:47
30 yıldır şampiyon olamıyoruz demiş bu zatı muhterem..

Yazık... Başlamadan bitti..!

Murat'
29.04.2013, 19:50
Burda Muharrem Usta'ya kızanların yüzde 90'u basketbol başlıklarına uğramadı bile!

Sakın bu yazdığımdan bu adamı savunduğumu falan çıkarmayın.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41317&page=2

Şöyle bir başlık açtık birkaç gün önce, kaç kişi gelip de aman yeni yönetim basketbol için şunları düşünsün dedi, fikirlerini paylaştı.

S.ÖZKAN
29.04.2013, 19:54
Şike davasında adaletin tecelli etmesini engelleyen RTE ye siyasi iş gönül olarak 3 koldan bağlı ve aynı zamanda 2012 mayıs yada haziran ayında şikebahçeye hemde şike davasının en hararetli zamanında sponsor olan Muharrem Usta nın TS ye başkan olmayı bırakın aday olması bile TS ye hakarettir.Muharrem Usta ya oy vermek başkan olmasını istemek hakkını ve değerlerini satmaktır.

S.ÖZKAN
29.04.2013, 19:56
Burda Muharrem Usta'ya kızanların yüzde 90'u basketbol başlıklarına uğramadı bile!

Şöyle bir başlık açtık birkaç gün önce, kaç kişi gelip de aman yeni yönetim basketbol için şunları düşünsün dedi, fikirlerini paylaştı.

Geçen yıl şikebahçeye sponsor olması bile yeterli bırakın diğer vukuatları.Ben kaç senelik arkadaşlarımı şike davası sebebiyle hayatımdan çıkarttım.

uzungöllü
29.04.2013, 19:58

TRABZONSPOR YOK.

offffff... box maçında rakibi nakavt eden yumruk gibi bir laf....

bunu soracak yada yüzüne çarpacak bir delikanlı illaki vardır bu mecliste...

S.ÖZKAN
29.04.2013, 20:07
Erdoğan Bayraktarın kanser hastası vatandaşın eline para sıkıştırması ile Muharrem Usta nın TS ye başkan olması aynı şeydir.Her ikisinde de temel hedef para ile hakkı hukuku satın almaktır.

Benim bir Ts üyesi olarak hakkımı satılık değil

Murat'
29.04.2013, 20:17
Geçen yıl şikebahçeye sponsor olması bile yeterli bırakın diğer vukuatları.Ben kaç senelik arkadaşlarımı şike davası sebebiyle hayatımdan çıkarttım.

Ben bu adamı savunmuyorum yanlış anlaşılmasın, peki biz basketbol takımı için ne yaptık onu sorgulayın diyorum.

Zafer Fidan
29.04.2013, 20:18
Ben bu adamı savunmuyorum yanlış anlaşılmasın, peki biz basketbol takımı için ne yaptık onu sorgulayın diyorum.

Basketbol ile ne alakasi var?

Murat'
29.04.2013, 20:19
Basketbol ile ne alakasi var?

Hayırdır Muharrem Usta zamanında eskrim şubesinden falan mı sponsorluğunu çekmişti.

S.ÖZKAN
29.04.2013, 20:20

Bu konuyu basketbol ile ilgili başlıkların altında konuşup kendi öz eleştirimizi orada yapsak daha güzel olur kanımca.

Samet Yildirim
29.04.2013, 20:21
Adam is adami...parayi nerde kazanirsa oraya yatirim yapar...

Gereksiz tartisma...

Zafer Fidan
29.04.2013, 20:21
Hayırdır Muharrem Usta zamanında eskrim şubesinden falan mı sponsorluğunu çekmişti.

http://www.medicalpark.com.tr/i/Assets/2012-06-25_park1.jpg

Trabzon basketbol takimindan sponsorlugunu cekip cekmemesi konu degil. gs basketbol takimina sponsor olmasi ve TSL liginden bir cok takimina sponsor olmasi (Trabzonspor haric) sorun. şikebahceye bile sponsor oldu gecen yil.

ibrahim
29.04.2013, 20:24

O bahsettiğin yüzde doksanının kastettiği şey bu değilki. Bu örnekle Trabzonsporun bu adamın gözündeki değerini anlatmaya çalışıyoruz. Son beş sözde seçimde atananlardan farkının olmadığını, kendi isteğiyle değil, başkalarının direktifleriyle takımın başına getirtilmeye çalışıldığını vurgulamaya çalışıyoruz. Sapla samanı karıştırmayalım...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

S.ÖZKAN
29.04.2013, 20:25
Adam is adami...parayi nerde kazanirsa oraya yatirim yapar...

Gereksiz tartisma...

Ya hem rakibine para vereceksin hemde onunla yarışacaksın.Üstüne üstlük bu rakip şikebahçe.

Burçak
29.04.2013, 20:29
Devir değişti deviir..
Eskiden her şey amatörceydi..
Parası olan istediği gibi at koşturabiliyordu.
Şimdi zengin olmakta yetmiyor.
İkna edeceksiniz, inandıracaksınız.
Zaman çok değişti..
İnternet çağındayız.
Geçmişin şak önüne seriliyor..
Kimin ne zaman neler yaptığını herkes görüyor biliyor..

Hadi diyelim profesyonellik gereği ortağı olduğunuz şirket şu yada bu kulübe sponsor oldu.
Bunların içinde Türkiyenin 4 büyük takımından biri, başkan adaylığınızı açıkladığınız kulüp YOK.
Eski devirler sona erdi..

Ayrıca bu sizle alakalı eleştirim. Diğerlerine de var eleştiri.
Artıkbu kulüp Kuyumcular çarşısından kurtulacak.
Belki bir kaç yıl daha şekil verirsiniz bu düzeninize.
Ama unutmayın ki yeni bir jenerasyon geliyor.
GENÇ DÜŞÜNEN KARAR VEREBİLEN.

Murat'
29.04.2013, 20:49
Sizin için önemli olan Fenerbahçe'ye sponsor olması demek ki.

Çıkıp da bu adam Trabzonspor'u neden bıraktı demiyorsunuz da neden Fenerbahçe'ye sponsor oldu diyorsunuz.

Bence sizin gibiler yüzünden sponsorluğunu bitirdi, baksanıza bu sayede Fenerbahçe ve Medical Park daha çok konuşulur oldu.

http://4.bp.blogspot.com/_7etF5fu5dQ0/TSOtAXC5DVI/AAAAAAAAFlA/CxdNfamVA6o/s1600/galatasaray_man_starliner_hagi_adnan_sezgin_tuncay _bekiroglu.jpg

Şu yazdıklarımdan bu adamı savunduğum çıkmasın lütfen, ben başka bir yere vurgu yapmak istedim ama bazılarımızın yine umrunda bile değil.

Hamza Milet
29.04.2013, 21:44
http://4.bp.blogspot.com/_7etF5fu5dQ0/TSOtAXC5DVI/AAAAAAAAFlA/CxdNfamVA6o/s1600/galatasaray_man_starliner_hagi_adnan_sezgin_tuncay _bekiroglu.jpg

Resimdeki Tuncay Bekiroglu degilmi?
Onun ne isi var orda??????????????

Hamza Milet
29.04.2013, 22:03
Tiksiniyorum artik ya bu yönetimden ..
Sadri ve ekibi ..
Diyecek birsey bulamiyorum ..
Burak, Selçuk, Egemen gibi futbolcular bu insanlar yüzünden kasitli gönderildi ..
Amaçlari gizli gizli gsye yardimci olmakti, ve bunu basardilarda ..
2011-2012 Selçuk Inan sayesinde gs sampiyon oldu,
2012-2013 ise Burak Yilmaz sayesinde ..
Egemende feneri uefa kupasinda sirtliyor ..
Allahsizlar .. Ikiyüzlüler ..
Buraki Selçuku Egemeni yillardir taraftarin önüne atip durdunuz, ama kazin ayagi öyle degil ..
Artik herkez gerçekleri biliyor ve görüyor, tez vakit Trabzondan gidersiniz insallah!
Bu duruma sizin beceriksizliginiz yüzünden geldik, yok henrique yok janko yok brozek yok baris atas baris özbek, bunlar eger Trabzonsporun futbolcusuysa bende Madridin Barçanin Münihin Dordmundun futbolcusuyum demektir.
Reziller, utanmazlar, arsizlar ..
Size bundan fazlasini söylemek isterim ama neyse.

vendercan
29.04.2013, 22:38
Kendi sponsorlarimiza bakalim, ulker fenerli .dogus fenerli,arcelik fenerli,mng fenerli,acibadem fenerli,istikbal fenerli..vb
kisacasi bu tur olaylara takmamak lazim.Fenerin Sponsorlarida TRABZONLU .Kisacasi bu isler ticaret isidir olmasa guzel olurdu ama neyse.ADam sonucta ticaret yapiyor.

oflupisiko
29.04.2013, 22:44
git milli takıma sponsor ol bu kadar mı reklama muhtacsın.

ibrahim
29.04.2013, 22:47
Kendi sponsorlarimiza bakalim, ulker fenerli .dogus fenerli,arcelik fenerli,mng fenerli,acibadem fenerli,istikbal fenerli..vb
kisacasi bu tur olaylara takmamak lazim.Fenerin Sponsorlarida TRABZONLU .Kisacasi bu isler ticaret isidir olmasa guzel olurdu ama neyse.ADam sonucta ticaret yapiyor.

Üç sene önceki durumda olsaydık bende öyle düşünürdüm. Ama artık işler değişti. Bu adamlarla eyvallahı olmayan birinin verdiği güveni vermez bunlarla herhangi bir ticari ilişkisi olan adam. İnşaatçı sadri şenerin ticari korkusunun başımıza açtıklarını görüyoruz iki senedir. Aynı bir tip adama güvenemiyorum. Olmuyor...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ihsan candas
29.04.2013, 22:54
kime ne,ne yaparsa yapsın..

Oğuz ZEYTİN
29.04.2013, 22:59
Bizim taraftarımızın bir kısmı (herkes alınmasın diye bir kısmı diyorum) gerçekten enteresan.

Lafa gelince 1461 projesi, gelecek, alt yapı, Trabzonluluk vs.

İcraata gelince "paralı başkan", "ticaret", "adam para kazanmayacak mı?"... vs.

*

Yönetim Kurulu Başkanı olduğu şirketin Trabzonspor'la yapmış olduğu 2,5 yıllık anlaşmanın tamamlanmasına daha 1 yıl varken, anlaşmayı çeşitli bahanelerle iptal edip koşa koşa Galatasaray basketbol takımına sponsor olmuş birisine KURTARICI gözüyle bakıyorsak Allah sonumuzu hayreylesin.

Trabzonspor bu duruma düşmemeli, Trabzonsporlu bu kadar alçalmamalı.

Dün Trabzonspor'u yüz üstü bırakmış olanın yarın aynı davranışı sergilemeyeceği ne malum? Ne de olsa ticaret, para vs. ;)

RaşitCan
29.04.2013, 23:22
Her şeyi ticaret için yapan tacirliğine devam etsin keza ,TS nin başına geçse de tacir ; tacir olmaya ve kalmaya devam edecektir ,sadece ticaretine önceki başkanlarda olduğu gibi Trabzonspor teminatıyla devam edecektir , tacir zihniyetiyle sadri şener de olduğu gibi istanbulun ağaları! ve arkadaşlıkları ! varken pek başarılı olamayacaktır.

Anıl C
29.04.2013, 23:30

eeee. para para para

arahna
29.04.2013, 23:32
sırf bu sebelerden ülker basketbol takımını kapattı
şimdi nasıl olacak biri açıklayabilir mi?
rakibin gs antalya fb gibi takımlara sponsor parası verecek ve onlar başarılı oldukça reklamın getirin artacak hem de trabzonsporun başkanı olacaksın
tamam işadamı , ticaret de
rakibin kazanırsa daha çok kazanıyorsun bu nasıl olacak? neticede traftar sayımız daha az . taraftarımızın gelir düzeyi dah düşük?

hem rakibinle iyi olup hem yarışabilir misin?

tamam cümle alemle düşman olmayalım ama Sadri şenerin yaptığı en büyük yanlış aziz dostudur deyip beklentisi olması değilmiydi?

böyle bir hastaneler zinciri fener gese taraftarını küstürürsem ne olur ticaretim demez mi?

bir yandan da bakıyoruz koç canımıza okudu
ama trabzon minübs hatları ford dolu
ford bayii aday
arçelik beko gırla
tofaş herkesde

çık işin içinden

ne yani işsiz biri mi olsun
memur da olmaz

geçimi sadece trabzondan olan biri mi olsun

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2013, 23:33
şimdi bu ibrahim galatasaraylı mı

iyice alt yapı mı olacağız yeter yahu

alone_6161
29.04.2013, 23:45
Şike davasının en hararetli zamanında şikecilere sponsor oluyorsa (verdiği rakam 1 TL bile olsa), bu zatı klüp binasında içeri sokmamalıyız. Bu zat başkan olursa, şike davasının üzerine bir bardak soğuk su içelim.

Hasan Cubukcu
30.04.2013, 00:35
ceksin ellerini tsden cekmese cektireceksin !!!

Bie paracai degil akilli ve trabzonsporlu baskan ve yönetici lazim !!

cyberentalpi
30.04.2013, 00:40
adam Ts basketbol un dusmesine neden oldu
Bu adam gs basketbol takımının eurolig de oynamasına ve su an rekorlar kırmasına neden oldu

neden Ts basketten elini cekti.
Açıkca RTE işareti ile sanki aday gibi. Degilse bırakın baskanlıgı Ts taraftarı bile olamaz

gs ve sikecilere boyun egmek istemiyorum. Onların ayak takımı olmakta. Bu adamla olacagimiz budur. ileride kacar tff baskanlıgına tonla borcla.

o yuzden hyr. Bize gerekli olan dortmund gibi yapılanmak

Hasan Cubukcu
30.04.2013, 00:44
adam Ts basketbol un dusmesine neden oldu
Bu adam gs basketbol takımının eurolig de oynamasına ve su an rekorlar kırmasına neden oldu

neden Ts basketten elini cekti.
Açıkca RTE işareti ile sanki aday gibi. Degilse bırakın baskanlıgı Ts taraftarı bile olamaz

gs ve sikecilere boyun egmek istemiyorum. Onların ayak takımı olmakta. Bu adamla olacagimiz budur. ileride kacar tff baskanlıgına tonla borcla.

o yuzden hyr. Bize gerekli olan dortmund gibi yapılanmak

bende aynen öyle düsünüyorum ama biz sabirli insanlar degiliz , drtmundun yaptiginin yarisini yaptik bile biraz daha sabir dersek cok basarili oluruz .

Arif Timurcioğlu
30.04.2013, 01:02
Bu başlık iyi olmuş hangi yüzle bizim takıma başkan adaylığını koyuyor bu adam.

aksamvakti
30.04.2013, 01:37
Adam 2010* 2011 sampıyonu Trabzonspordur demiyor.. Averajla kaybettıgımız sampıyonluk dıyor bunu bırde konusturuyorlar Allahım yarabbım sen bana ve tum taraftarımıza sabır ver..

aaahmet61
30.04.2013, 06:10
adam ticaret yapıyor türkiyenin min. yarıdan fazlası gs ve fb taraftarı.bu adamın hastanesine fb li gs li gelmesin mi? sponsorluk yapması kadar doğal ne olabilir ki.basketbola en azından bir el attı ya diğer işadamlarımız onlar çok mu masum.onlar niye el atmadı.basketbol ölü yatırımdı daha futbola para aktaramıyoruz basketbol neyimize.borcumuz çok .bize para lazım.haa diyorsanızki bize 3. sınıf yabancı gelsin .bize her sene onunculuk kafi o zaman lafım yok.benim başkan adayım hem para kazandıracak projeleri olsun hem cebinde hibe edecek parası olsun hemde ticarete yatkın kafası olsun.kötünün iyisi muharrem ustadır realist olmak lazım.

Ahmet AYDIN-28
30.04.2013, 09:22
adam ticaret yapıyor türkiyenin min. yarıdan fazlası gs ve fb taraftarı.bu adamın hastanesine fb li gs li gelmesin mi? sponsorluk yapması kadar doğal ne olabilir ki.basketbola en azından bir el attı ya diğer işadamlarımız onlar çok mu masum.onlar niye el atmadı.basketbol ölü yatırımdı daha futbola para aktaramıyoruz basketbol neyimize.borcumuz çok .bize para lazım.haa diyorsanızki bize 3. sınıf yabancı gelsin .bize her sene onunculuk kafi o zaman lafım yok.benim başkan adayım hem para kazandıracak projeleri olsun hem cebinde hibe edecek parası olsun hemde ticarete yatkın kafası olsun.kötünün iyisi muharrem ustadır realist olmak lazım.

Bizim ölü yatırımımıza verdiği 3 kuruşun lafını ağzından düşürmeyip başkalarının ölü yatırımına 23 milyon dolar veren biri neden bize başkan olmak istiyor?

http://www.medicalpark.com.tr/medicalpark-ile-galatasaray-sponsorluk-anlasmasi-imzaladi
http://spor.mynet.com/haber/23-milyon-dolarlik-dev-anlasma/41686

http://www.medicalpark.com.tr/web/24-29123-1-1/medical_park_-_tr/batman/haberler/fenerbahcenin_sagligi_medical_parka_emanet

http://www.medicalpark.com.tr/sponsorluklar

delikoyun
30.04.2013, 10:31
para çok önemli ama sorunumuzu çözmez sadri şener de para yokmuydu vardı.ne yaptı septi resmen denize septi yanlış tranzsfer politikası izledi acilen trabzon kökenli oyuncu sayısı artırılmalı gerekirse avrupa taranmalı en az 14-16 trabzon kökenli oyuncu kadroda olmalı 5 yabancı oda ligde kendini ispat etmişlerden yana tercih kullanılmalı tüm yabancılar adrian dahil yollanmalı yerlerine kesinlikle eneramo bobo gekas kalu uche 4 lüsünden 2 si kesinkes alınmalı lua lua gibi merkez bir oyuncu alınmalı
beyler akılcı olun mevcut yönetim iktidara uzak muharrem usta iktidara yakın yeter mi yetmez işide bilmeli unutmayalım albayrak da yakındı ne oldu sıfır çekti

Ömer_
30.04.2013, 10:53
-Niye şaşırıyoruz ki ?

sevgili renkdaşım ulusoy bize tabiri caizse kurulduğumuz yıllardan beri yaklaşık 30-35 yıl sponsor olmuş az işmi bu,ağaoğlu toptan filan anlamaz cevahirin memlekette avm'leri yatırımları var,bize zamanında az maddi desteği olmamış,albayrak liman ihalesini almasaydı diyarbakırlı işadamıyla sivaslı işadamlarından biri alacaktı yani her halükalde trabzonspora yedirmeyeceklerdi,trabzonsporumuza işadamlarımızdan tarih boyunca önemli katkılar olmuştur inkar edersek ayıp etmiş oluruz diye düşünüyorumki bundan sonra bizim kişilere değil kulübün geleceğine odaklanmamız gerekiyor,trabzonspor dar olan vizyonunu geliştirmeli maddi kazanç için herkesin kapısı aşınmalıdır. trabzonspor 5-6 senedir çok önemli sponsorluklar aldı ama nerede bakın metin atasoy belgeleri inceledim 236 trilyon borç var ayrıca banka kredilerinde sıfırı tükettik diyor nereye gitmiş bu paralar nasıl harcamalar yapılmış bunların sorgulanıp sağlıklı adımlar atılması şart diye düşünüyorum.saygı ve sevgiler.

Tayfun
30.04.2013, 11:11
Bu adam Trabzonspor'un başkanı seçilirse yazıklar olsun bize !

Hüseyin Kurt
30.04.2013, 11:19
Trabzonspor'un en büyük düşmanı bu tarz düşünen Trabzonlulardır.
Trabzon'un öncelikle bunları içinden temizlemesi gerekiyor.
Yoksa kim gelirse gelsin fayda etmez.

Mert M.
30.04.2013, 11:26

Kavramlara çok takılmayı sevmem ama akademik hayatı edebi akımları anlamak ve yorumlamakla geçmiş biri olarak size naçizane şunu söyleyebilirim; realizm ile natüralizm veya sembolizmi birbirine karıştırmayınız.

Berat
30.04.2013, 11:28
Şimdiye kadarki izlenimlerim ve kendi söylemleri ışığında;

Muharrem Usta = (Mehmet Ali Yılmaz + Nuri Albayrak) / 2

Ömer_
30.04.2013, 12:06
Şimdiye kadarki izlenimlerim ve kendi söylemleri ışığında;

Muharrem Usta = (Mehmet Ali Yılmaz + Nuri Albayrak) / 2

mehmet ali yılmazı anladımda nuri albayrakın ne gibi kötülüğü olmuş kulübe bunu anlamadım.25 trilyon borçla aldığı hesabı 29 milyon borçla sadri şenere teslim etmiş.üstelik kulüpten kaç sene geçmesine rağmen resmi 8 trilyon alacağı var.

TSelif
30.04.2013, 12:36
Nuri Albayrak'ın en büyük kötülüğü Fatih Tekke'yi satması oldu:mad:

TSelif
30.04.2013, 12:37

Evet Bekiroğlu o. Tam da onu yazacaktım. Ne iş :rolleyes:

Ömer_
30.04.2013, 12:38

ablacım fatih tekke yurt dışına gitmek için o dönemki yönetime ne kadar yalvardı bilmiyormusun.üstelikte bizi avrupada çok iyi temsil etti.güzel para kazandırdı kulübe.hatta hatırladığım kadarıyla gelen parayla ersen martin umut bulut adem koçak alınmıştı.

Fatih Özkan
30.04.2013, 13:26

Ben bir sürü daha kötülük sayabilirim.
Tanık olduğum en kötü yönetim, Nuri Albayrak yönetimidir.

Ömer_
30.04.2013, 13:36
Ben bir sürü daha kötülük sayabilirim.
Tanık olduğum en kötü yönetim, Nuri Albayrak yönetimidir.

mesela?şampiyon kadroyumu dağıtmış yada borçsuz aldığı kulübü trilyonlarca borcamı sokmuş nasıl kötülükmüş bu.

Canikli
30.04.2013, 15:25
Arkadaslar, bu Sponsorluk olayi Ticari bir Marketing Stratejisidir. Bazen duygusal degil, akillica düsünmek gerekiyor, yoksa en büyük zarari yine kendimiz görecegiz.
Kulübümüzün Resmi Sayfasinin alt kisminda Resmi Sponsorlar bulunuyor, hic Kulübümüzün Sponsorlari kim diye analiz ediyormuyuz? Bu Sponsor olan Sirketlerdeki büyük Pay sahiplerinin , bizim rakiplerimizdeki Posizyonu nedir diye baktigimiz zaman ilginc sonuclara ulasacaksiniz. Asagidaki Resim, Kulüb´ün Resmi Sayfasindan alintidir. Sadece bildiklerimi hakkinda Resim üzerinde isaretledim.

http://img1.bildupload.com/af51bd0b35e84bf1235788848be8d45e.jpg

Anıl C
30.04.2013, 15:42
Arkadaslar, bu Sponsorluk olayi Ticari bir Marketing Stratejisidir. Bazen duygusal degil, akillica düsünmek gerekiyor, yoksa en büyük zarari yine kendimiz görecegiz.
Kulübümüzün Resmi Sayfasinin alt kisminda Resmi Sponsorlar bulunuyor, hic Kulübümüzün Sponsorlari kim diye analiz ediyormuyuz? Bu Sponsor olan Sirketlerdeki büyük Pay sahiplerinin , bizim rakiplerimizdeki Posizyonu nedir diye baktigimiz zaman ilginc sonuclara ulasacaksiniz. Asagidaki Resim, Kulüb´ün Resmi Sayfasindan alintidir. Sadece bildiklerimi hakkinda Resim üzerinde isaretledim.

http://img1.bildupload.com/af51bd0b35e84bf1235788848be8d45e.jpg

cok guzel bi tespit.
burda tuncay bekiroglu öve öve bitirilemiyodu.
dun gsye sponspor olurken resmi vardı.
yanlış anlamayın arkadaslar burda bicok kişi tam bağımsızlık deyip duygusallık yapmışta seçim gunu kim parasını masaya koyuyo ona bakacaklar.
malesef...

alper*
30.04.2013, 15:51
Hiç kimsenin bir futbol kulübünü çekip çevirecek kadar parası olamaz.
Petrolyedi Arap milyarderi ya da Rus oligarkı değilseniz tabi.
Paralı başkan arayanlara bu sözüm :)

Misina
30.04.2013, 15:57
mehmet ali yılmazı anladımda nuri albayrakın ne gibi kötülüğü olmuş kulübe bunu anlamadım.25 trilyon borçla aldığı hesabı 29 milyon borçla sadri şenere teslim etmiş.üstelik kulüpten kaç sene geçmesine rağmen resmi 8 trilyon alacağı var.

Fatih Tekke,Stepanov,Ersen Martin'i ben mi sattım.Hepinizin anasını s.. delikanlıysanız kadıköy'e gelin diyen fatih akyel i transfer edip kaptanlık veren benmiyim ?
Nuri Albayrak yönetimi Trabzonspor tarihinin en kötü yönetimidir.

Mert Oğuzlu61
30.04.2013, 16:06
mesela?şampiyon kadroyumu dağıtmış yada borçsuz aldığı kulübü trilyonlarca borcamı sokmuş nasıl kötülükmüş bu.

ahmet şahin, fatih akyel, djokaj, moawad, ömer rıza, ayman, risp, ceyhun dünya yıldızları marcelinho, avatarındaki musampa ! musa büyük, ersen martin dauba jabi adnan vs.. vs.. ismini sayamadığım onlarca adam.

takımı gençlerbirliği, kayserispor dan aşağı bir seviyeye getirip, sadri şener gelinceye kadar beddua üstüne beddua alan ben miydim ? o kara yılları asla unutamam.

onun döneminde konsolosluklar açtırıyorduk 1 saat için, ismini unuttuğumuz kıytırık topçuların aylarca peşinde koşup 100 binlik farklar yüzünden almıyorduk. bu kadar vasıfsız ve sıradan bir başkan kulüp tarihinde görülmemiştir diyorum ve konuyu kapatıyorum.