PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeter Artık PFDK! Bir Şeyler Yapılmalı!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Kaan
06.10.2011, 19:42
2011-2012 sezonu başından bu yana PFDK oldukça tarafsız (!) bir görüntü sergiliyor.

Yanılıyorsam düzeltin, geçen 5 haftada ceza yemediğimiz bir hafta olmadı. Buraya kadar her şey hoş, tamam. Haketmişizdir, vermişsinizdir...

AMAAAA....

Her hafta saha olayları ve çirkin, kötü tezahürat nedeniyle PDFK'ya sevkedilen Fenerbahçe'nin özellikle son 2 hafta bu işi üzerine basa basa yaptığı halde ceza almaması, artık sabrımı taşırdı. :mad: Tahmin ediyorum ki sizin de sabrınızı taşırmıştır...

Bu konu için bir harekete geçsek nasıl olur diyorum...

Ugur Kurucelik
06.10.2011, 19:45
Artık neyle uğraşacagımızı şaşırdım. Hergün yeni olay

ALLAH yardımcımız olsun

Kara Mert61
06.10.2011, 19:47
her maç küfredelim nasılsa pek bişey değişmiyor..

Oğuzhan
06.10.2011, 19:55
Deli olacağım ya adamlar küfür ediyor, biz etmiyoruz gene cezayı biz ödüyoruz. Lanet olsun yöneteceğiniz ülke futboluna.

Burçak
06.10.2011, 20:00
fener statına gidip orda topluca fenere küfür edersek kim ceza alır :D
kafayı yedirecekler bu satılmışlar

TSuha61
06.10.2011, 20:02
Aziz yıldırım bunlara ne icirmis cok merak ediyorum :) alayının kasetleri aziz yıldırımın elinde herhalde :D nasıl bir yusuf yusuftur bu. hala şarlatanlığa devam ediyorlar.

Kaan
06.10.2011, 20:04
Bu arada başlığı neden şimdi, bugün açtığımı söyleyeyim:

1- FENERBAHÇE A.Ş. hakkında, 01.10.2011 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, saha olayları nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan ihlalin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. hakkında, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan ihlalin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

4- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 02.10.2011 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına...

Kaynak: www.tff.org (PFDK Kararları - 06.10.2011)

Berat
06.10.2011, 20:09
Küfür için ceza sınırı 120 saniye mi? Biz de Mehmet Ali Aydınlar'a, Göksel Gümüşdağ'a ve türevlerine Ankaragücü maçında 118'er saniye ağız dolusu- ana/avrat- küfür edelim madem. Bakalım o zaman ihlalin unsurları oluşuyor mu oluşmuyor mu?

Bunlara bunların dilinden konuşmak lazım. Adamlık gerçekten yaramıyor.

selokal61
06.10.2011, 20:19
Lig bittikten sonra en celtinmen takıma verilecek olan 15 trilyon parayı bunlar Fener e vermezler ise bende birşey bilmiyorum..Feneri en celtinmen takım seçtirme amacının sonuçları bu cezalar .. herkese ceza var fakat fener e yok ..

SDanışmaz
06.10.2011, 20:26
Bunların çıktığı yerden başlayıp bir sövmeye başlayacağım sonra üstüm çizilerek süresiz..

Bizde her maç 118 sn küfür etmeylizi. Kısasa kısas.

Gökhan ARSLAN
06.10.2011, 20:29
Ne demiş elin gavuru ; Hepinizin canı cehenneme ! (:

Ahmet Öztürk
06.10.2011, 21:11
Yönetim bundan pek şikayetçi gibi durmuyor. 5 haftadır sadece Karabük maçında ceza almadık. Tribünlerimizde organize olarak tek küfür yok, bir taşkınlık yok her hafta ceza ödüyoruz. Elin yavşağı her hafta 61'de bizi boş geçmiyor, üstelik disiplin kuruluna sevk ediliyor ama o kurul cezaya gerek görmüyor. O zaman gözlemcilerinize tembihleyin feneri kötü tezahürattan dolayı sevk etmesinler kurula..

Yönetim para para para diyor da bunlara hiç ses çıkarmıyor. Anlaşılacak iş değil.

Ahmet Öztürk
06.10.2011, 21:15
Eskişehir bile haftayı cezasız kapatmış pes doğrusu.. Birşey sorayım ya. Bu küfürlü tezahüratlarda küfürün süresi nasıl ölçülüyor ? Yani;

Burası her yer değil
Burada olan bilir
Ulan .... Trabzon
Burası eskişehir

tezahüratında küfür olarak sadece ... kısmı mı ölçülüyor yoksa tezahüratın tümü mü ? Şayet tümü ise 120 sn'yi fazlasıyla aştı es es tribünleri. Ama ceza yok !

Dip Not: Her hafta bizi asla boş geçmeyen Samsun disiplin kuruluna sevk bile edilmemiş :)

Sibel
06.10.2011, 21:33
FBDK...
Kimi kime şikayet edeceğiz bilemiyorum ki.
Hepsi aynı, herkes aynı, her şey aynı, hırsızlığı, ççirkin işleri savunmak moda oldu bunlara.

amasya0561
06.10.2011, 21:37
her hafta bize ceza vermeleri kinlerinden.
fb ye vermemeleri ise lig sonunda verecekleri fier pley ödülünü şimdiden verecekleri takımı belli etmelerinden. şampiyon kadar para ödülü vereceklermiş. fb nin zararlarını karşılamaya çalışıyorlar.
sen ödül vereceksinde neye göre bunun kriterlerini açıkla bakalımda bizde bilelim. pfdk dan en az cezayı alanamı yoksa sarı ve kırmızı kartları en az gören takımamı verilecek bu ödül. ne biçimde olursa olsun bu ödül fb için çıkarıldı vede onlara verilecek.

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2011, 22:28
eskişehir maçından 5 bin TL ceza aldık

fener , belediye maçında ki küfürlerden ceza almadı ! midem bulanıyor artık

Sacit
06.10.2011, 22:33
Yönetim artk bişi yapsın, küfür etmemek için zor sabrediyorum :mad:

ne yaptıkta ceza alıyoruz, şikeci şerefsizler her maç bize küfür eder ama ceza almazlar ne demek oluyor bu neyin peşinde bu sözde pfdk.. alayınız satılmışsınız ulan

Sefaenes
06.10.2011, 22:50
fb küfür ederse suc sayilmiyor ama baskasi ederse suc orada edilen bütün küfürleri maal ailesine hediye ediyorum hatta edilmiyenleride

TSelif
06.10.2011, 22:53
satılmışşehir diye bağırdık diye mi 5000 tl :)

Sefaenes
06.10.2011, 23:04
yönetim 20 bin yatirsin nasil olsa herhafta ceza aliyoruz 5 bin ibb ne fb yaptiklari kar kaliyor birde ibb 50 bin ceza veriyorlar busene tff hakemlerde satilmis kimse birsey beklemesin Uefa olmasa kimse fb dokunmiyacaklar adamlar mafia agini iyi kurmuslar serefsiz birde Kutsal topraklara gitmisdi

Fatih Öztürk
06.10.2011, 23:05
anlayamadım!bize ceza veren ıtler eskısehıre neden ceza vermıyor?

Ceyhun Dündar
06.10.2011, 23:06
Anlayın artık da gerceklerı soylemek suc....
10 uncu koyu aramaktır trabzonsporlu olmak...

ibrahim
06.10.2011, 23:12
Daha top rakipteyken organize olup islik calamiyoruz. 118 saniye küfür edip aniden kesmeyi hayatta basaramayiz.

Mehmet Alemdar
06.10.2011, 23:17
en sonunda furacam ne kadar tff da adam varsa o olacak

Mehmet Alemdar
06.10.2011, 23:19
es es maçında saha olayı diyo ben maçtaydım hiçbişeyde olmadı maç. içinde ve maç dışında bizim yaptığımız ama gene ceza gene ceza bunlar neye göre ceza veriyorlar anlamış değilim

Yasin Altuntas
06.10.2011, 23:21
Bu 120 saniye Kurali zaten basli basina sacma. Ne yani 119 saniye küfür etsen küfür etmemismi oluyorsun ?? 120 saniyeden itibarenmi Küfür küfürolarak sayiliyor ???

Ne kadar sacma.

pReN@_61
06.10.2011, 23:23
58saniye kuralını ihlal etmişiz anlaşılan :)

Deniz53
06.10.2011, 23:39
FBDK, Sizi zengin ettiğimiz yeter yani :(

SEDAT
07.10.2011, 01:16
- Allah belanızı versin tez zamanda...

My
07.10.2011, 02:14
Ya hu zaten yiyoruz cezayı. Mesele edip etmediğimiz değilki. Bence mesele bu edenlerin de organize bir şeyler yapamadığı, tepkilerini dahi doğru düzgün yansıtamadığıdır. Nefret ettiğim bir benzetme yapıcam; bjk taraftarı olsaydı her hafta taraftarını konuşurduk şimdi. Bizimkilerde ise tık yok tık. Şike ve fb tezahüratını doğru düzgün duyan var mı? Yiyoruz zaten cezayı daha neyin kasması bu!

Berat Akçay
07.10.2011, 14:14
şeref..zler .Yeter artık ulan

ESER
07.10.2011, 14:18
sirtarik bir y....ak var ya hani fenerin kopegi. bu adamdan daha kisiliksiz,karaktersiz, kemiklenmek icin serefini satan baska bir medya ikonu gormedim bu ulkede.

aziz abisi dot ver dese kosa kosa verecek , miyminti sirtarik..

senin adamligina .......

ts_tuncay_ts
07.10.2011, 18:58
Yeni değilki...Geçen senede aynıydılar...Geçen seneydi galiba galatasaray maçı ve onların sahada üstüne üstün seyircisiz maç...O maçtada bize ceza vermişlerdi :D Adamlar para kaynağını bulmuş bi kere...

Bizim yönetimdede para bol galiba sesini çıkarmıyo...Çıkarsa bile suçu taraftara atıyo...

iso_4939
07.10.2011, 19:08
bunların hepsi fino köpeği olmuş kimi kime sıkayet edecez biz en iyisi hepsini toplayalım bir maç belırleyelım 90 dakika(artı 3 dakka uzatma) la birlikte birinci dakkadan girelim artı üçten çıkalım...

Ilelioglu
07.10.2011, 20:56
Ne olduklari belli degil...Otopsi gerek..

Travelair
07.10.2011, 21:55
Hatırladığım kadarıyla geçenlerde jenaratör bulundurmadığımızdan dolayı 7500 TL ceza almıştık. Bugün tv kanalının birinde altyazı geçti bjk'nin jenaratör bulundurmadığından dolayı aldığı 5000 TL'lik ceza iptal edilmiş. Ayrıntısını bilmiyorum

Ilelioglu
07.10.2011, 22:05
Hatırladığım kadarıyla geçenlerde jenaratör bulundurmadığımızdan dolayı 7500 TL ceza almıştık. Bugün tv kanalının birinde altyazı geçti bjk'nin jenaratör bulundurmadığından dolayı aldığı 5000 TL'lik ceza iptal edilmiş. Ayrıntısını bilmiyorum

Evet bende okudum TRT'de..

Hami-Ünal-Orhan
08.10.2011, 01:09
Devletin resmi organlarının yaptığı dinlemelerde şikebahçenin kodesteki asbaşkanı şekibe coşturoğlu Tahkim kurulu 6-1 PFDK 4-3 bizde diyor. Fakat bu adamlara kimse dokunamıyor. Ulan nasıl bir ülkede yaşıyoruz. Bu adamların alacağı kararlardan ne bekliyorsunuz. Bunlara göz yuman daha üst makamlardan hesap sormak lazım. Bu şerefsizlikler karşısında hakkını savunamayan yöneticilerden hesap sormak lazım.

Yaşar
08.10.2011, 01:34
Bizim forumumuz PFDK'dan daha disiplinli.
En ufak küfürde ceza alıyoruz.
Bunlar da Pislik Fenerbahçe'yi Dertten Kurtarma Kurulu olmuşlar resmen.
Kahvede bile sövmeye korkuyorum bunlara ceza verirler bize diye.

fatihmazlum
08.10.2011, 13:10
ezıkbahcenın sıkecılerın 61 dakıkada her maç yaptıkları tezahurata ne hıkmetse bu serefsızlerın kulağı tıkalı sanırım..

inadına_Trabzon
08.10.2011, 22:41
adamlar geçen 13 yılda müritleşmiş :)

lazibere
08.10.2011, 22:51
Valla bunun başka bir tarafı yok... BİZ ENAYİYİZ

Adamlar bize Planlı programlı küfrediyor biz ise centilmenlık peşindeyiz..

Ya a.k....

Parası neyse verelim.. Bunların sülalesinden başlayalım artık nerden çıkarsak

Millet bize gülmeye başladı... Her hafta küfür yiyoruz..

Şerefsizmiyiz lannn bizzzz

Sibel
08.10.2011, 22:54
Yönetim kusura bakmasın her şeyde dert yanıyoruz ama, lütfen artık bir şeyler yapılsın. Şuraya bak, dalga geçer gibi ceza kesiyorlar bize.
Biz de boyun büküyoruz. Sebep?

Cemalettin Taşkın
08.10.2011, 22:56
eskişehir maçından da ceza aldık.

cezasız maçımız oldu mu acaba?

lille maçından almadık galiba :))

Yaşar
09.10.2011, 01:23
eskişehir maçından da ceza aldık.

cezasız maçımız oldu mu acaba?

lille maçından almadık galiba :))
Eskişehir maçında ceza alma sebebimiz muhtemelen kahvelerde ve evlerde Yunus Yıldırım'a edilen küfürler olsa gerek.

irfanb
09.10.2011, 01:27
Trabzonspor,Sampiyonlar liginde puan ve puanlar,Eurolar kazandikca bu cezalar katlanarak artacaktir.Emin olunuz.
:)

güneyli
09.10.2011, 09:17
Bu hafta yırttık cezadan...Maç yok...

Ha-kan
09.10.2011, 10:13
sadri şener yönetimi mehmet atalay yerine may'ı destekledi.o ve onun ekipleride trabzonspora kazık atmaya devam ediyor.daha ne bekliyordunuz

Mustafa 42
09.10.2011, 10:40
selam dostlar pfdk isi biliyor yani kazin gelecegi yerden tavugu esirgemiyor isin sakasi tabiki pfdk niye durmadan bizden ceza parasi aliyor acaba para var diye yani sampionlar liginde oynuyoruz ya para var diye bizden alip sikecilere veriyor olay bu kadar basit yani bu fitbol federesyonun yaptigi basi basina sike zaten geldikleri günden beri belli yani herkez gördü ne mall olduklarini alin simdide milli takima bakin teltel dökülüyor bunlar isde böyle serefsiz tff deresyonun yeni sikeleri bunlar bir sey yapmazlar sikeden baska bosuna uyrasmayalim dostlar

Travelair
13.10.2011, 14:23
Öte yandan Aydınlar, Fair Play Ligi projelerinin ise çok daha kapsamlı olduğunu ifade ederek, “Bu uygulama daha fazla zaman alacak. Startı önümüzdeki haftalarda vereceğiz” dedi. Fair Play Ligi’ni birinci bitiren takıma 10 milyon TL ödül verilmesi düşünülüyor. Ancak “Fair Play birincisi lig şampiyonu kadar ödül almalı” görüşünü savunan Aydınlar’ın bu rakamı artırmaya çalıştığı öğrenildi. Çünkü Süper Ligi şampiyon bitiren takım 15milyon TL alıyor.

http://spor.bugun.com.tr/spor-haber/...di-haberi.aspx (http://spor.bugun.com.tr/spor-haber/169109-aydinlar-o-soruya-cevap-verdi-haberi.aspx)

Birinci Köşeyi Dönecek

TFF, Süper Lig’de fair-play sıralamasında da ilk sırayı alacak takıma verilecek büyük ödül vaat ediyor. Peki bu büyük ödül ne kadar? Türkiye Süper Liginde bu sezon pek çok yenilik var. Onlardan birisi de şampiyon olacak takımın dışında fair-play sıralamasında da ilk sırayı alacak takıma verilecek büyük ödül. TFF yaptığı düzenlemede Fair-play yarışında birinci olan takıma 10 milyon TL verecek. İkinci olan takım 5 milyon TL, 3. olacak ekip ise 2.5 milyon TL ödül alacak. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar bu rakamı artırmak için çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Bu arada fair-play ödüllerinde TFF, ‘En iyi seyirci’ ve ‘bireysel fair-play’ gibi dallarda da centilmenleri ödüllendirmeyi planlıyor

http://www.gunebakis.com.tr/haber/is...nir-62352.html (http://www.gunebakis.com.tr/haber/iste-bu-alkislanir-62352.html)

PFDK'dan çıkan cezalar iyi takip edilmeli ve gerekli itirazlar yapılıp hakkımız daha özenle aranmalı.

Fair play şampiyonunun lig şampiyonu kadar prim aldığı dünyanın neresinde görülmüş? Bunun ardında ne varsa takip edilip önlem alınmalı

ts_tuncay_ts
28.10.2011, 02:22
PFDK'dan Trabzonspor'a ceza
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kulübümüze 5 bin TL. para cezası verdi
Cezaya gerekçe olarak 22.10.2011 tarihinde oynanan Bursaspor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gösterildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=96797

Bu ne arkadaş...Her hafta her hafta ceza veriyolar bize...Deplasmanda olsun olmasın seyircili veya seyircisiz her türlü ceza alıyoruz...Millet ana avrat küfür ediyo onlara ceza yok ama her hafta cezayı yiyen biziz...

Ne bu anlamadımki...Harçlık niyetinemi alıyolar ne yapıyolar bilmem ama bizim bu yönetim artık buna dur demeli...5 bin tl bir klübe etkisi olmaz ama ortada bir adaletsizlik var...Bizim yönetim artık eğik olan başını kaldırsın yahu....

Ahmet Öztürk
28.10.2011, 04:11
PFDK'dan Trabzonspor'a ceza
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kulübümüze 5 bin TL. para cezası verdi
Cezaya gerekçe olarak 22.10.2011 tarihinde oynanan Bursaspor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gösterildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=96797

Bu ne arkadaş...Her hafta her hafta ceza veriyolar bize...Deplasmanda olsun olmasın seyircili veya seyircisiz her türlü ceza alıyoruz...Millet ana avrat küfür ediyo onlara ceza yok ama her hafta cezayı yiyen biziz...

Ne bu anlamadımki...Harçlık niyetinemi alıyolar ne yapıyolar bilmem ama bizim bu yönetim artık buna dur demeli...5 bin tl bir klübe etkisi olmaz ama ortada bir adaletsizlik var...Bizim yönetim artık eğik olan başını kaldırsın yahu....

Peşin peşin 50 bin lira ödeyelim. Her deplasmandan sonra 5 bin lira yazıyolar sağolsunlar..

My
28.10.2011, 05:09
Seni savunan olmaz da ortalığı ayağa kaldıran olmazsa, kuzu kuzu başını önlerine koyarsak kesen de olur biçen de.

Nytre
28.10.2011, 09:27
merak edıyorum bjk.ye ne kadar ceza verecek.. tum mac kufur ettiler.

Lazman
28.10.2011, 11:54
Küfür için ceza sınırı 120 saniye mi? Biz de Mehmet Ali Aydınlar'a, Göksel Gümüşdağ'a ve türevlerine Ankaragücü maçında 118'er saniye ağız dolusu- ana/avrat- küfür edelim madem. Bakalım o zaman ihlalin unsurları oluşuyor mu oluşmuyor mu?

Bunlara bunların dilinden konuşmak lazım. Adamlık gerçekten yaramıyor.
Bursa macinda yazmistim bunu. TFF standartlarina uygun kufur edilsin diye ama kufur falan duymadim :)))

Hatta kameralarin gorebilecegi buyuk bi saatle zaman tutulsun :D

navarro
28.10.2011, 12:07
fblilerin sahaya dalma olayından sonra bakalım ne ceza verecekler?

Travelair
28.10.2011, 12:10
Şampiyonluk primi kadar fair-play primi var Tff'den. 10-15 milyon TL arası. Yani bize her hafta ceza verilmesi lazım ki o "fair-play" primi başkalarına gitsin. Adaletli olsalar gam yemeyeceğim

zafer6161
28.10.2011, 12:14
AYNI GÜNDE
GALATASAY FENERBAHÇE MAÇI SAAT 20:00 DA
LİLLE TRABZONSPOR MAÇI SAAT 21:45 DE
TÜM GÖZLER GS FB MAÇINDA OLACAK,BİZİM MAÇ İSE FORMALİTE MAÇI OLARAK GÖRÜLECEK...işte tff ,,,:mad:

My
28.10.2011, 14:45
Şampiyonluk primi kadar fair-play primi var Tff'den. 10-15 milyon TL arası. Yani bize her hafta ceza verilmesi lazım ki o "fair-play" primi başkalarına gitsin. Adaletli olsalar gam yemeyeceğimKimse pek önemsemiyor bu durumu. Çok önemli bir mevzu esasında. fbye para aktarabilmenin başka bir yolunu bulmuşlar biz ise kuzu kuzu durmumuza razı bekliyoruz.

güneyli
28.10.2011, 18:28
Trabzonsporlu içinden bize karşı küfür etmiştir gerkçesiyle ceza veriyorlar herhalde...Yanılıyorlar aslında içimizden geçenler konusunda fena halde kardayız..

28TS61
28.10.2011, 21:54
fenevlilerden 8jk macinda yasanan olaylar hakkinda aciklamalari. utanma yok bunlarda

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/51362/spor-ruhuna-yakisacak-cozum-bulunmali

tarsus
28.10.2011, 22:00
madem küfüre karşı ceza yok her maçımızda 61sn şikeci eziklere,61sn fenerasyona,61sn satılmış şehire....vb şikecilere sövelim.

tturan
28.10.2011, 22:01
merak edıyorum bjk.ye ne kadar ceza verecek.. tum mac kufur ettiler.

Ben asıl sahaya dalan Fb lilere ne kadar ceza verecekler onu merak ediyorum. Kapıyı kıranlardan 800 ü biletli 1200 ü biletsizmiş.

yalniz adam
28.10.2011, 22:03
yetmez...daha adileşmeni bekliyoruz pfdk...fenerasyon ne ki sen ne olasın...

Berkan
28.10.2011, 22:05
Türkiye liginin hali ortada, bence artık boşuna üzülerek, sinirlenerek kendimizi kandırmayalım :)

M.S.SOFU
29.10.2011, 13:50
beyler pfdk nın vereceği cezaları açıklıyorum
trabzonspor:taraftarının yarattığı olaylar yüzünden 100 000 tl,zokoraya 3 maç oynamama cezası
fenerbahçe:taraftarının yarattığı olaylar yüzünden 5 000 tl para cezası
bjk:saha görevlilerinin ihmalliği yüzünden 20 000 tl para cezası
galatasaray:servet ve sabrinin kartlarının iptali,bir daha ki maç oyanyabilmelerine
karar verilecektir.

Sefaenes
01.11.2011, 18:44
Trabzonspor'a yine ceza!
01 Kasım 2011 / 17:57
PFDK yine ceza yağdırdı...

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 01.11.2011 tarih ve 25 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıdaki gibi;

1- GALATASARAY A.Ş.'nin, 26.10.2011 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEPSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 11.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle GALATASARAY A.Ş.'nin toplam 46.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş. antrenörü HASAN GÖKHAN ŞAŞ'ın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- MANİSASPOR Kulübünün, 27.10.2011 tarihinde oynanan MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

3- SİVASSPOR Kulübü sporcusu MICHAEL ENERAMO'nun, 27.10.2011 tarihinde oynanan SİVASSPOR - MERSİN İDMAN YURDUSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, formasının içine slogan içeren tişört giymesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

4- TRABZONSPOR A.Ş. 'nin, 26.10.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - M.P. ANTALYASPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

fb yine ceza yok ya bunlara toplu halde tel edelim icimizi bosaltalim en azindan yeter artik

SEDAT
01.11.2011, 18:49
* İçimden gelerek söylüyorum Allah cezanızı versin...

fteotdgs
01.11.2011, 18:52
Bildigim kadari ile bir kisiye, bir kuruma alenen "Allah belani(zi) versin" demek hakarete girmiyor, tazminat davasi filan acilamiyor, acilsa da bir sey olmuyor... (Yaniliyor olabilirim yine de, haberiniz olsun.)

TSuha61
01.11.2011, 18:53
Takım elbiseli eşşeklerin yönettiği bir kurumdan ne bekliyoruzki.

Onur Akyüz
01.11.2011, 19:13
insanda biraz utanma olur,ahlak olur ama yok!

takım otobüsüne binmeden Burak'a 1 maç ceza verip de fahişe emre'yi boş geçmek,beceke'ye şikebahçeye ceza vermemek namussuzluktur.

RepLay
01.11.2011, 19:13
Yeter artık bu ne dir yaa bu komedi nedir...

AKSOY_61
01.11.2011, 19:38
Nasıl ya ulan yine 61 de küfür ettiler yine mi ceza yok.
Ya allah belanızı versin sizin ya

Yaşar
01.11.2011, 22:54
Bari kırdıkları müze kapısının parasını alsalarmış Fb'den.

Sefaenes
01.11.2011, 23:04
pfdk onurlu insan varsa istifa eder hepsi fb köpegi olmus. köpek demekle hayvanlara hakaret ediyorum bunlar köpekde olamaz. Lig sonunda birde fb faurplay ödülü versinler tam olur

Ömer Kibar
01.11.2011, 23:09
PFDK görev değişimi yaptı bu sene anlaşılan.

Küfür et ceza alma , küfür etme ceza al.

Çok normal! bir durum şaşırmamak lazım. Ne de olsa PFDK'da insanlar takmışlar at gözlüklerini tiyatroya devam ediyorlar.

Yaşar
01.11.2011, 23:09
Olaya farklı bir açıdan bakıyorum ve Fb'ye ceza verilmeme sebebi olarak olmamaları gereken veya kısa bir süre sonra olmayacakları bir ligde yaptıklarından ötürü ceza verilmemesine bağlıyorum olayları.

Sibel
01.11.2011, 23:10
Allah'tan bulun siz. Yine ceza yok öyle mi? Vay be.

28TS61
02.11.2011, 07:18
platini abimizie bildirmek lazim bu durumu. hemde video ekleyerek.

güneyli
02.11.2011, 08:40
İdamlık mahkumun son arzuları yerine geliyor...Artık şaşırmıyorum....Bank asyaya kadar yolu var...

bariskaratas
02.11.2011, 09:20
Ya yok mu hiç tv de adam gibi bizi savunacak biri. Ya gazeteci yapacaklar beni de sonunad sırf bu yuzden.
Ya o akdar basit şeyler ki. Tek kelimeyle her konuda sus pus yapılır bunlar. Çünkü %100 haklıyız.
Ama yapacak kapasitede adam yok heralde meydanda olanlardan.

agahozlu
02.11.2011, 09:23
PFDK'nın ceza açıklamalarında "Trabzonspor A.Ş.'ye, ............. deplasmanında taraftarlarının sebep olduğu saha olayları nedeniyle ........... Tl para cezası verilmesine karar kılınmıştır." diye bir madde var muhtemelen. Boş geçmiyorlar.

komdere
02.11.2011, 09:25
Burak'a yok yere bir maç oynamama cezası verenler, feneri her maç görmezden gelenler. Size sesleniyorum, Allah size layıkınızı versin. Beter olun, perişan olun.

samway
02.11.2011, 09:47
bole damarlarımdan ıcımden bobreklerımden dalağımdan kalbımden tum ıc organlarımdan gelerek soluyorum topunuzun allah belasını versın .

İslam Sezer
02.11.2011, 11:14
Olaya farklı bir açıdan bakıyorum ve Fb'ye ceza verilmeme sebebi olarak olmamaları gereken veya kısa bir süre sonra olmayacakları bir ligde yaptıklarından ötürü ceza verilmemesine bağlıyorum olayları.
.
diğer başlığa yazmıştım aynen buraya da ekliyorum.bence sebep sadece
fenere maddi kaynak sağlamak.nasıl mı?
fair play ligi sayesinde.bu fair liginde şampiyon olan lig şampiyonu gibi para
alacak.
diğer mesajım:
(basit bir anlayışla ısrarla ve inatla şikeci fb ye 1 kuruş para cezası veremeyen maa yönetimindeki fenerasyon ısrarla takımımıza ceza yağdırıyor.
eften püften sebeplerle bize cezalar ver ama küfürden başka bişey yapmayan pardon maç içerisinde kapı kırıp sahaya dalan febeşe ceza verme.
olay 3 5 kuruş ceza meselesi değil beyler.
adamlar fair play ligi yapıp bu ligde febeşi lider yaparak şampiyona verilen para gibi havadan milyonlarca tl yi febeşe verip maddi destek olmak istiyorlarmış kötü günlerinde.
plana bakar mısınız?
normal ligde şike yap.
yetmez fair play liginde de şike yap.
this is Turkey.everything is normal.vay anasını sendeyiz ismet badem... )

Travelair
02.11.2011, 11:26
Hani nerde bu konuyu işleyecek medya?

Burock_17
02.11.2011, 11:57
fener statına gidip orda topluca fenere küfür edersek kim ceza alır :D
kafayı yedirecekler bu satılmışlar

Küfürü hangi tribünden edeceğine bağlı , eğer rakip tribünden küfür edersen sen ceza yersin yok onların tribününe girip küfredersen onlar seni cezalandırır.

Yani her ihtimalde cezayı yine sen yiyorsun.

Satılmış tff , fenerasyon Clden hakkımızla aldığımız parayı bizden böyle geri alıyorlar.

SEDER
02.11.2011, 12:02
bu şikebahçe kadar yavşak bir takım yok..adam allem etti kallem etti pfdk nın 6 üyesini kendi aldı..pfdk dan fener aleyhine karar çıkması mümkün değil..çıksa bile tahkim var oda o nların elinde..bunlar bunu yaparken diğer 3 büyük ne halt yiyordu çok merak ediyorum..şikebahçeli federasyon olacağın ags li bjkli federasyon olsun bir sonraki seçimde daha stratejik davranmalıyız..

Hüseyin Hatırlı
02.11.2011, 12:04
Allah belanı versin PFDK.

Harun-61
02.11.2011, 12:34
Raraftarlarının sebep olduğu saha olayları nedeniyle

cidden merak ettim, nedir bu cezanin asli, ne yapmis taraftar ???

.

dıbıç
02.11.2011, 12:41
uefaya da bi el atmamız lazım bizi buraksız oynattılar kaç maç..

Travelair
02.11.2011, 12:56
feybe Trabzonspor'a küfürlerinden dolayı ceza almıyor mu? Bildiğim kadarıyla küfürde 2 dakika boyunca organize edilme şartı da kaldırılmıştı

Travelair
02.11.2011, 13:00
feybe'ye küfürden ceza verseler 4. cezada puan silme var. Şike soruşturması kapsamında Tff kendisini sıkıştırmak istemiyor anlaşılan. Ama mağdur ettikleri yine Trabzonspor

LazBey
02.11.2011, 13:06
platini abimizie bildirmek lazim bu durumu. hemde video ekleyerek.
Mail faks ne varsa bildirmeliyiz.O da bizden biri sonuçta.

diplomat61
02.11.2011, 13:15
ya hiçbir şey yok ya... 15.000 tl ceza alıyoruz... ama adamlar saha basıyor en ufak bir şey yok.... kımseden tepkı de yok... ya resmen şiddet, yapanların yanında kar kalıyor

dıbıç
02.11.2011, 13:34
Mail faks ne varsa bildirmeliyiz.O da bizden biri sonuçta.

fransızca bilen varmı nası yollayacağız kardeş

LazBey
02.11.2011, 13:41
fransızca bilen varmı nası yollayacağız kardeş
Maili biliyorum fransızzam yok içimizde fransızca bilen yokmu en kötü googledan çeviriz

Burock_17
02.11.2011, 13:49
Maili biliyorum fransızzam yok içimizde fransızca bilen yokmu en kötü googledan çeviriz

sonra da bizimle dalga mı geçiyorsunuz diye cevap versinler dimi.

sevgili uefa , bizim oynamak var cl maçını çarşamba ama tff koymuş bir maç derbi aynı güne. sizin kriterlere göre oynanmaması gerek aynı saatte türkiye de bir maç.

lütfen el atın bu konuya.

LazBey
02.11.2011, 13:51
sonra da bizimle dalga mı geçiyorsunuz diye cevap versinler dimi.

sevgili uefa , bizim oynamak var cl maçını çarşamba ama tff koymuş bir maç derbi aynı güne. sizin kriterlere göre oynanmaması gerek aynı saatte türkiye de bir maç.

lütfen el atın bu konuya.
yaw birisi yazusın işte yoksa bu işin sonu kötü anca uefa durdurur bunları

Burock_17
02.11.2011, 13:57
yaw birisi yazusın işte yoksa bu işin sonu kötü anca uefa durdurur bunları

ya arkadaşım biz bir olduktan sonra alayı gelse ne fark eder. onlar daha trabzonumu tanıyamadılar ama onu da tam olarak hamsi beyinlerine sokacağız inşallah.

Berat Akçay
02.11.2011, 14:41
Her hafta her hafta ne yapıyoruz anlamıyorum !! Saha olayları nedeniyle ..

bariskaratas
02.11.2011, 14:57
ya klüp sorsun ya.
ne yapmış bizim taraftar?
ya da taraftarlar grubu fenerasyona sorsun. ne yapıyoruz her hafta diye?

Özge
03.11.2011, 21:10
Alex gördüğü kırmızı kart sonra sadece 1 maç ceza aldı.Takımlar ise Beşiktaş 95000 tl , Fenerbahçe ise 90000tl ceza almış!

DeAgLeMaNyAq
03.11.2011, 21:13
Alex'in tek maç ceza alacağını yazmıştım sürpriz olmadı...

Sefaenes
03.11.2011, 23:30
burakin sucu neydi 1 mac ceza aldi Bedavadan ceza yemisti. emrenin yaptiklarimi daha tahrik edici yoksa Burakin mi. Tff istifa etmesi Türk futbolu icin en iyi karar olur

DeAgLeMaNyAq
10.11.2011, 17:38
TRABZONSPOR A.Ş.'nin 06.11.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

Cezaya değil bu olaya müsaade edene tepki koymak lazım...

Külünkoğlu
10.11.2011, 17:42
7- TRABZONSPOR A.Ş.'nin 06.11.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada, TRABZONSPOR A.Ş.'nin stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Gurpas
10.11.2011, 17:43
Usullü seyirci hangi maçta alınıyormuş PFDK bunu bi araştırsın bakalım

Chiko
10.11.2011, 17:55
Birisi aciklayabilir mi?
Bu saha olaylari ne demek oluyor?

ofludurmuş
10.11.2011, 17:57
Arkadaşlar anlaşılan fener küme düşerse fedarasyonda aç kalacak bakasana şimdiden paraları toplamaya başlıyor.Yazıklar olsun böyle yönetimin içinde olanlara bu kararlara imza atan eller TAŞ OLSUN..AMİNNNNN...

a f s
10.11.2011, 17:58
Birisi aciklayabilir mi?
Bu saha olaylari ne demek oluyor?

Bizim varlığımız bile yeterli sebep onlar için. Bize gelince gol sevincine bile 2 maç ceza, onlarda ise dirsek atıp kırmızı kart görse bile 1 maç!

Defolup gitseler de Türk futbolu kurtulsa şunlardan.

Hürgün Aygün
10.11.2011, 18:09
Otomatik ceza verme işlemi tamamlanmıştır.Haftaya tekrar görüşmek üzere...:)

Memduh
10.11.2011, 18:10
Usulsüz seyirci stada nasıl girer, Beşiktaş-Fenerbahçe maçında gördük. Artık renklerini iyice belli etmiştir. Yönetimin bu konuda sesini çıkaracağı yok. Bizim spor programlarına ısrarla bağlanıp bunu sormamız lazım. Gündeme taşımamız lazım.

Sefaenes
10.11.2011, 18:48
bu serefsizler sonlara yaklastikca cezamisi da artiriyorlar bunlarin topunu Allah bildigini gibi yapsin. Maa ümreye gitmeden önce namuslu olmasini ogrensin hak yemegi biraksin

AKSOY_61
10.11.2011, 19:10
Susup herseye he dersen boyle olur.
cikip birisi hoop ne oluyoruz demiyoki
bu is inanilmaz rahatsizlik vermeye basladi artik.

adamlar her mac bize kufrediyor hicbise yok bizde ota b.ka ceza veriyolar.ezik hayranlari
hepiniz birlikte gidecesinz burnunuz b.tan ayrilmayacak

lazibere
10.11.2011, 19:19
Bu cezaları verenlere hukuk kurullarının nasıl itiraz ettiğini merak ediyorum....

Eğer itiraz etmiyorlarsa hiç umurumda değil.Demek ki hak ediyorlarlar.. Bizi germesine gerek yok

Alex'ın cezası maç görüntüleriyle azaltılıyorsa aynı maçta 2 kere kırmızı yemesi gereken Emre efendiye görüntülerle ceza verilmiyor ise esas sorgulanması gereken budur

Türkiye Fenerbahçe nın çiftliğidir.. Bunu bileceğiz ve buna göre hareket edeceğiz

esirgolge
10.11.2011, 19:21
Tffni gelir kalemlerinden biri olduk.Hiç bir haftada şaşmıyorlar

Emirhan Makul
10.11.2011, 20:13
fener yine ceza almadı değil mi şu küfür olayına hani saniye olayı kalkmıştı , ne saçma bir iş arkadaş ben anlamadım ya.

Doğukan Uçan
10.11.2011, 20:17
bu ocler Trabzona gelmiyecek mi ! o gunu bekliyoruz intikam cok kotu olacak !

ayrica 16.hafta da ordayiz !

Emre EFENDİOGLU
10.11.2011, 20:23
Bunlar en adi şerefsiz pislikler.
O yüzden normal yani bu durumlar.

Mustafa Ayazoğlu
10.11.2011, 20:27
2 milyon TL kardayız ya , yönetimde kabahat ne diye açıklıyorsun karda olduğunu :)

Alper Calik
11.11.2011, 12:13
Yöneticilerimiz gerekli tepkiyi göstermiyorlar. Ben fenerasyona değil, yönetimimize kızgınım bu konuda. fenerasyon un ne olduğu belli zaten. Bizimkiler ne yapıyor peki?

Badaloğlu
11.11.2011, 15:24
Usulsüz seyirci stada nasıl girer, Beşiktaş-Fenerbahçe maçında gördük. Artık renklerini iyice belli etmiştir. Yönetimin bu konuda sesini çıkaracağı yok. Bizim spor programlarına ısrarla bağlanıp bunu sormamız lazım. Gündeme taşımamız lazım.

Evet o maçta usulsüz stada nasıl girdiklerini gördük ve bu usuülsüzlüğün karşılığı olarak Fener'e ceza kesmişlerdir.

PFDK Kararları - 03.11.2011

1- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 27.10.2011 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, basın toplantısına 2. futbolcu katılımını sağlayamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve çirkin ve kötü tezahürat eyleminin aynı sezon içerinde 2. Kez gerçekleştirilmesi nedeniyle takdiren 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, ambulans ve itfaiyenin seyircilerin alınmasından sonra stadyuma gelmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, toplam 95.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 27.10.2011 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE A.Ş.'nin, toplam 90.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

3- BURSASPOR Kulübünün, 30.10.2011 tarihinde oynanan BURSASPOR - MANİSASPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve çirkin ve kötü tezahürat eyleminin aynı sezon içerinde 2. Kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

Anlamaya çalıştığım, Trabzon-Kayserispor maçında tribünlere usulsüz bir şekilde içeri taraftar nasıl alınmış? Benim merak ettiğim kısım bu... Bu durumu organize eden kulübümüz mü? Eğer öyleyse sorumluları kimler? Bunun hesabını bileri vermeli...

Yani olayı hemen fener'e bağlamayalım. Bizlerin sorgulaması gereken öncelikle kulübümüzün içeri usulsüz taraftarlarımızı nasıl soktuğu kısmıdır.

NOT: Gerçekten usulsüz içeri taraftar sokmak deyimini ben anlamadım. Bunu bilen varsa açıklarsa sevinirim. Ne demek! içeri usulsüz taraftar sokmak???

Tahir61
11.11.2011, 15:40
usulsuz giris: bayramin birinci günü yagmurda üstü acik statta hafta ici cska macinda kotü performans sergilemis takimin macina bayram havasinda gelmek

jeepeers
11.11.2011, 16:01
usulsuz giris: bayramin birinci günü yagmurda üstü acik statta hafta ici cska macinda kotü performans sergilemis takimin macina bayram havasinda gelmek
haklısın ne koymuştur bu deyyuslara o taraftar
4 günlük memleket ziyaretimin en güzel anlarıydı o stadda maç izlemek

Murat Altun
11.11.2011, 16:26
Alex e biri hiç ceza almayabileceğini bile söylemiş ki Açıklamasında cezamın kaldırılması ihtimali vardı o yüzdne sivasa gittim diyor Ulan adam dirsek atıyor kırmızı kart yiyor 2 maç cezasını neredeyse tümden kaldıracaklardı

cabri
11.11.2011, 17:41
Anlamaya çalıştığım, Trabzon-Kayserispor maçında tribünlere usulsüz bir şekilde içeri taraftar nasıl alınmış? Benim merak ettiğim kısım bu... Bu durumu organize eden kulübümüz mü? Eğer öyleyse sorumluları kimler? Bunun hesabını bileri vermeli...

Yani olayı hemen fener'e bağlamayalım. Bizlerin sorgulaması gereken öncelikle kulübümüzün içeri usulsüz taraftarlarımızı nasıl soktuğu kısmıdır.

NOT: Gerçekten usulsüz içeri taraftar sokmak deyimini ben anlamadım. Bunu bilen varsa açıklarsa sevinirim. Ne demek! içeri usulsüz taraftar sokmak???

Ben de takıldım buna... Haksız bir ceza verilmişse itiraz etsinler yok idari bir hata varsa sorumlular hesap versin.

Usulsüz seyirci sokmak nedir?

Bilet iadesi yapan taraftara söylemediğini bırakmayanlar 50 bin TL nin hesabını da versin. Dişinden tırnağından artırıp kulübe gelir sağlayan taraftar bilmek ister.

Berat
01.12.2011, 20:56
BJK maçında sadece 5.000 TL ceza vermişler,hayret.. Yalnız bu sefer de kulüp doktoru Hakan Ayaz 1 maç ceza almış.

Öte yandan BJK idarecisi 60 gün hak mahrumiyeti cezası almış! Ne LİG TV gösterdi maç esnasında,ne de sonrasında yerel basın dahil medyadan birileri araştırdı olayı! Tam da penaltı pozisyonundan sonra oldu - ki Melih Şendil o pozisyonda yan yakemin bayrak kaldırdığını söylemişti. Bu eleman muhtemelen o esnada kulubeden yan hakemin yanına gidip küfretti ya da hakaret etti.

Tunay ERDEM
01.12.2011, 20:57
celustka nın cezası belli değil mi?

Eren Karaahmetoğlu
01.12.2011, 21:03
Celustka'nın ceza hakkında neden bir şey yok? Bu arada Engin'in ya yanlış hesap yapıp bizim maçı denk getiremediğini, ya da gayse kontenjanından olduğu için max 2 maç ceza verileceğini yazmıştım geçen hafta. Zaten oynatmaz Fatoş Engin'i Trabzon'da.

Batuhan
01.12.2011, 21:12
BJK maçında sadece 5.000 TL ceza vermişler,hayret.. Yalnız bu sefer de kulüp doktoru Hakan Ayaz 1 maç ceza almış.

Öte yandan BJK idarecisi 60 gün hak mahrumiyeti cezası almış! Ne LİG TV gösterdi maç esnasında,ne de sonrasında yerel basın dahil medyadan birileri araştırdı olayı! Tam da penaltı pozisyonundan sonra oldu - ki Melih Şendil o pozisyonda yan yakemin bayrak kaldırdığını söylemişti. Bu eleman muhtemelen o esnada kulubeden yan hakemin yanına gidip küfretti ya da hakaret etti.

Hakan Ayaz demek ki tüm Trabzonsporluların sesi olmuş o maçta. Tebrik ediyoruz kendisini. :alkış:

Numan Yerlikaya
01.12.2011, 21:18
Engine 2 Maç Ceza Ulan Adrian 2 Maç Almıştı Hava Topunda Dirsek Attı Diye

En Az3 Olmalıydı

Berat
01.12.2011, 21:33
Federasyon'un sitesinde yayınlanan PFDK kararlarında yok.

Elmander ve Engin 2'şer maç ceza almışlar. Engin 3 maç ceza vermediklerine üzülmüş olabilir..Trabzon'a gelmekten yırtamadı.

fincher
01.12.2011, 21:53
Celutska'ya ne cezası,pfdk ya mı sevkedildi?Celutska'ya ceza olur mu öyle bir pozisyonda yapmayın Allah aşkına...Bu arada rakibe kafa atmak 2 maç cezaymış,tahkimle 1 'e düşer,vallahi günden güne daha fazla garip bir ülke oluyoruz...

Burçak
01.12.2011, 22:00
twitter
Muhittin Boşat
Alex kararı PFDK için tam bir eyyamdır.Alex e verilen cezayı "sportmenliğe aykırı harket"e sokup eyyam yaptılar

fincher
01.12.2011, 22:02
Aslında Engine verilen ceza 1 maç,2 maç değil.Kırmızı kart zaten 1 maç men demek.Dolayısıyla ceza toplam 2 maç.Yani rakibe kafa atıp oyundan atılmak ile çift sarı karttan oyundan atılmak arasında sadece 1 resmi müsabakadan men farkı var,onu da tahkim kaldırıp bu ikisini eşitleyebilir tabi...

DeAgLeMaNyAq
01.12.2011, 22:03
Celutska'ya ne cezası,pfdk ya mı sevkedildi?Celutska'ya ceza olur mu öyle bir pozisyonda yapmayın Allah aşkına...Bu arada rakibe kafa atmak 2 maç cezaymış,tahkimle 1 'e düşer,vallahi günden güne daha fazla garip bir ülke oluyoruz...

Dün aynı şeyi yazdım gole giden oyuncuya en ufak bir faul bile yapılsa ya da elle müdahale yapılsa, bunun karşılığında direk çıkan kırmızı kartın cezası sadece 1 maçtır. Bu tür direk kırmızı kartlarda PDFK'ya sevk yapılmıyor.

Bu arada Hakan Ayaz'ın yerine bakalım yedek kulübesinde kim olacak. Ahmet Çubukçu'ya Sivas yolları gözükebilir...

jako13
01.12.2011, 22:17
F. Aydınus, bütün kompleksleri kustu..nede olsa çarşının çoçuğu...! Çok büyük ahlaksızmış..! Kalıbına bakan adam sayar..!

admiral99
01.12.2011, 22:24
vaybe engin sadece ve sadece 2 mac ceza aldi, o zaman niye elmander 2 mac aldi? ikisinin arasinda cok fark var. bence enginin kirmizisi diger norma kirmizilardan afrkli olmaliydi ama iste pfdk'in adil omadiginin cok acik gostergesi.

Keleşoğlu
01.12.2011, 22:43
şimdi gole giden adamı pozisyon gereği nazikçe çekip düşürürsen de kırmızı kart 2 maç ceza, rakibine horozlanıp kafa atsanda kırmızı kart 2 maç ceza öyle mi? hay ben sizin adaletinizi!

DeAgLeMaNyAq
01.12.2011, 22:46
şimdi gole giden adamı pozisyon gereği nazikçe çekip düşürürsen de kırmızı kart 2 maç ceza, rakibine horozlanıp kafa atsanda kırmızı kart 2 maç ceza öyle mi? hay ben sizin adaletinizi!

1 maç diye yazdım 2 nereden çıktı?

Keleşoğlu
01.12.2011, 23:12
1 maç diye yazdım 2 nereden çıktı?

senin mesajına verilmiş bir cevap değildi benimki.. yazını sonradan gördüm.. direk kırmızı 2 maç diye biliyorum ben

SivasSpor_58
01.12.2011, 23:16
Sezon başından beri bizim 4-5 penaltımız verilmedi.. sizinki ne ki ? :(

Salpazarli
01.12.2011, 23:23
Celutskanin cezasi sabit 1 mac. Cezayi PFDK belirlemiyor...Sportmenlige aykiri hareket yapsa pfdkya sevkedilir ve geregi yapilir. Ama onun Kirmizi kartinin sabit oldugundan dolayi 1 mac cezasi var.

Bana sorarsaniz enginin en az 3 mac ceza almasi gerekiyor. Ne o öyle? Sen git rakibe kafa at 2 Mac ceza ya...Adrian kasitli olmayan dirsek hareketinden dolayi 2 mac ceza yedi...Burak ise kasitli olarak rakibine attigi tekmeden dolayi 3 mac ceza yedi. Avrupada bu böyle. Muz cumhuriyetinde ise 2 mac ceza verilir hatta karara itiraz edildikten sonra 1 maca düsürülür....

FC-ST-PAULI-61
01.12.2011, 23:25
Böyle daha iyi oldu Engin Trabzona gelecek.

Eren Karaahmetoğlu
02.12.2011, 00:23
Abi ne 1 maç cezasından bahsediliyor Celustka'ya?

Sahiden 1 mi kurallar mı değişti, ben mi bir şey kaçırıyorum?

Direk kırmızı kartın cezası 2 maçtır, çift sarının 1. Eğer direkse ve Engin örneğindeki gibi daha fazla cezayı gerektiriyorsa ve Anadolu takımlarındaysa oyuncular daha fazla ceza da verilebilir.

Kurallar böyle değil miydi?

Celustka direk kırmızı yedi. 1 maç mı cezalı şimdi? 2 değil mi?

Mustafa 42
02.12.2011, 00:28
selam bunlae sadece PFDK varya buda futbol federesyonuna baglidegilmi bence baygli yani demi neden hemen ceze kararlari aliyorlar jet hiziylan da neden sikecilere karsi 6 ay oldu halen karar alamiyorlar serefsizler bence bunlar buradan aldiklari ceza paralariylan kadinlara verilen cocuklara verilen bilet paralarini buradan cikariyorlar bu köpekler vallahi ne söyleyecegimi bilemiyorum baktiksira türk futbol federesyonu batiyor batsin ta dibine kadar

TS-FAN
02.12.2011, 00:30
Vurun kırın parçalayın ey futbolcular..
Ey İstanbul'un kendini dev aynasında görenleri;Korkmayın!!
Sizin PFDK'nız var..
Kafa kırsa da futbocunuz,bacak parçalasa da, cezanın en hafifini alacağından şüpheniz olmasın..
Rahat olun siz..
Rezillik,kepazelik diz boyu değil artık;Rezillik dizi aştı kafaların da üstüne çıktı..
Sevsinler sizin cezalarınızı PFDK,sevsinler...

Burhan61
02.12.2011, 00:33
Elmander'in cezası büyük ihtimalle 1 maça iner. ama fb maçı olduğu için indirmeyebilirler. başka maç olsaydı kesin inerdi.

DeAgLeMaNyAq
02.12.2011, 00:35
Abi ne 1 maç cezasından bahsediliyor Celustka'ya?

Sahiden 1 mi kurallar mı değişti, ben mi bir şey kaçırıyorum?

Direk kırmızı kartın cezası 2 maçtır, çift sarının 1. Eğer direkse ve Engin örneğindeki gibi daha fazla cezayı gerektiriyorsa ve Anadolu takımlarındaysa oyuncular daha fazla ceza da verilebilir.

Kurallar böyle değil miydi?

Celustka direk kırmızı yedi. 1 maç mı cezalı şimdi? 2 değil mi?

Direk kırmızı kartın cezası 2 maç diye bir kavram yok. Kurallar yıllardan beri böyle. Üstte de yazıldığı üzere direk kırmızı kart görüldüğünde normalde oyuncu PFDK'ya sevk ediliyor ve PFDK'da hakem hatası olmadığı müddetçe bu kartları en az 2 maçla cezalandırıyor. Ancak gole giden oyuncuya yapılan normal bir faulde veya kaleye giden topa elle yapılan müdahale sonrasında gösterilen direk kırmızı kartlarda PDFK'ya sevk edilmiyorsunuz dolayısıyla 2 maç ceza da söz konusu olmuyor...

Cihan-Ucar
02.12.2011, 00:37
Bence ganitada bir yarisma baslik acilsa ve herkes kac tl ceza yicegimizi tahmin etsin puanlamali olsa dahada sevkli ve cekismeli olur :)

Harun-61
02.12.2011, 03:06
Engin bu hareketi Bundesliga'da yapsa idi minimum 6 hafta yerdi...!

nesta61
02.12.2011, 03:24
55bin TL saka gibi OHAAAAA!! ulan belcikada iki bolge var bir walonlar fransizlar , birde vlaandere filamanlar , bir birini irkci sozler ederler n ayrimcilik laflari ederler, adamlarin aldigi ceza 1000 euroyu gecmezzz .... rezalett bu TFF napsin TFF binasinda gereksiz 1000 adam calisirsaaa napsinlar baska ceza kesecekler bol keseden , gecenlerde TFF de bir sahsin adi geciyordu MAA aynen sunu soyledi , ben nerden bileyim o adamin hala TFFde calistigini :) MAA boyle derse ALLAH bilir daha nekadar var boyleee .. kimin ne maas aldigi bile belli deyildir bunlarin babalarin ciftligi misali , TFF KENDINE BIR BANKA kursun 1 SENEDE ZENGIN OLUR. verdigi paralari faiziyle geri aliyor serefsizler!!

bilgehan83
02.12.2011, 11:09
enginin avrupada cezası 5 ile 8 maç arasında değişir
elmanderin ki de 3 ile 5 arasında değişir...

Sefaenes
02.12.2011, 11:21
Burak 1 mac ceza aldi ne seyirciyi tahrik ettigi icin Enginin yaptigi hareketi yapsa 5 mac alirdi zamaninda Fatih Tekke almisti hazirlik maclarinda kirmizi aldigindan ama Bysanz takim oyunculari yaptimi bu cezalar en az min indiriliyor yemisim ben böyle muz cumhuriyet adaletine

buserkan61
02.12.2011, 11:28
fenerın bır macında bolcana kufur ettıler ama hala ceza vermedıler.bu kadar aymazlık olmaz.fenerı koruyorlar arkadaslar.tek fenerımı trabzon dısındakı fb gs bjk yıde koruyorlar.ve korumak zorundalarda cunku marka degerını onlar olusturuyormus.artık anadolu kuluplerının ayaklanması lazım.bırlık butunluk saglanmalı ama yok maalesef.bırı fenerın yagcılıgını yapar diğeri bjk yı kollar olan bıze olur.benım ıstegım tek sudur.tff bınası ıstanbuldan anadoluya tasınmasıdır.mesela ankara olabılır.kayserı olabılır.tek merkezden yonetılmelıdır.ve kesınlıkle futbool takımlarından gelen yonetıcıler olmamalı.tarafsızlıgını bu sekılde yıtırıyorlar zaten.

DeAgLeMaNyAq
02.12.2011, 15:48
GS lobisi çalışıyor. Elmander'in cezasını 1 maça indirdiler...

Berat
02.12.2011, 15:50
"İzlenen müsabaka görüntüleri ve dosyada bulunan bilgi ve belgeler doğrultusunda Futbolcu Johan Erik Calvin Elmander'in rakip takım sporcusuna yönelik eylemini kasten gerçekleştirmediği anlaşıldığından ... "

Nasıl anlamışlar acaba kasten gerçekleştirmediğini? Elmander'i yalan makinesine bağlayıp "Kasten mi yaptın?" diye sordular heralde...

Cafer Bulur
02.12.2011, 15:52
GS lobisi çalışıyor. Elmander'in cezasını 1 maça indirdiler...
Böyle bir tahkim kuruluna yaziklar olsun,yuh diyorum baska bir sey demiyorum.

Ülke futbolunu bitirdiler,yerlerde süründürüyorlar,sürünüyorlar.

Oruç
02.12.2011, 15:54
Oyuncuya ödül vermediklerine şükredelim. 50 sene sonra falan artık ödül verirler.

Chiko
02.12.2011, 15:54
Vallah bu tür olaylar sadece Türkiye'de olur.
Gecen sene FB neyse bu sene GS o.

Eren Karaahmetoğlu
02.12.2011, 16:13
Direk kırmızı kartın cezası 2 maç diye bir kavram yok. Kurallar yıllardan beri böyle. Üstte de yazıldığı üzere direk kırmızı kart görüldüğünde normalde oyuncu PFDK'ya sevk ediliyor ve PFDK'da hakem hatası olmadığı müddetçe bu kartları en az 2 maçla cezalandırıyor. Ancak gole giden oyuncuya yapılan normal bir faulde veya kaleye giden topa elle yapılan müdahale sonrasında gösterilen direk kırmızı kartlarda PDFK'ya sevk edilmiyorsunuz dolayısıyla 2 maç ceza da söz konusu olmuyor...

Tamamdır, teşekkürler. Ben bunca yıldır direk kırmızı 2 maç ceza olarak biliyordum, hala şaşırmış durumdayım. Aksini kanıtlayacak örnekle de bugüne kadar hiç karşı karşıya kalmamıştım. İyi oldu bu. :)

Elmander'in de cezası 1 maça inmiş. O hareketi bilerek yaptığı ne kadar da belliydi oysa. Aynen devam şerefsizler, aynen devam..

Eren Karaahmetoğlu
02.12.2011, 16:14
"İzlenen müsabaka görüntüleri ve dosyada bulunan bilgi ve belgeler doğrultusunda Futbolcu Johan Erik Calvin Elmander'in rakip takım sporcusuna yönelik eylemini kasten gerçekleştirmediği anlaşıldığından ... "

Nasıl anlamışlar acaba kasten gerçekleştirmediğini? Elmander'i yalan makinesine bağlayıp "Kasten mi yaptın?" diye sordular heralde...

Berat abi hafif temiz yüzlü, kıvırcık, sarışın falan ya oradan anlamış olabilirler.

Bir de Fatih Terim, Elmander'i tanıyorum çok iyi çocuktur öyle şey yapmaz dediyse mesele tamamen hallolmuştur.

mkmoglu
02.12.2011, 17:17
senin yönetimin yönetim değilse pfdk sana ne yapsın..ödlekler..

MaHMuT_61
02.12.2011, 17:17
Berat abi hafif temiz yüzlü, kıvırcık, sarışın falan ya oradan anlamış olabilirler.

Bir de Fatih Terim, Elmander'i tanıyorum çok iyi çocuktur öyle şey yapmaz dediyse mesele tamamen hallolmuştur.

Bunlar elemalderi top oynasın diyemi aldılar harem için mi aldılar ?

Salpazarli
02.12.2011, 17:24
Adamin Kasitli hareket yaptigini 10 yasinda cocuga göstersem anlar...adam önce bir ayagina nisan aliyor bakti rakib o ayagi cekti diger ayagina basti...vve buna kasit yok diyorlar....ey gidi serefsiz pfdk üyeleri kim bilir kac lira para yediniz...

Mustafa Ayazoğlu
02.12.2011, 17:29
Sadri Şener in başkan olduğu yerde bunlar bize müstahak.

Burhan61
02.12.2011, 18:14
Engin'le aynı ceza verilmesinden belliydi indirileceği. Engine 3-5 verilseydi inmezdi.

Yüzkarası bir federasyonla karşı karşıyayız.

Hürgün Aygün
02.12.2011, 18:37
Vay be rakibin ayağına kasti bir şekilde basmak 1 maç ceza sadece...

brushfield
02.12.2011, 18:46
Bu ülkede futbol takip edende kabahat. Dur bakalım, az kaldı az...

Emirhan Makul
02.12.2011, 18:47
Elmanderin cezasının 1 maça inmesini bana bir Allah kulu açıklayamaz la o zaman celutskanın ki de insin diyecek kadar karaktersiz değilim elmanderin ki neden iniyor arkadaş neden neden bana bir sebep söyle adam faşist gibi bastı hayrettinin ayağına neden 1 maça iniyor.

Onur Muhcu
02.12.2011, 22:15
Sivasspor- Trabzonspor maçında 90 dakika küfür işittik. Bu kadar adi bir taraftar topluluğu olamaz. Bakalım PFDK ne karar verecek bu maç ile ilgili.

Sezen Aksu söylüyor ya İstanbul şarkısında ; Söverim Gelmişine Geçmişine Ayıpsa Ayıp ..

İçimden Umursamazca Günlerce Küfretmek geliyor Yavşaklara..

Ömer Faruk61
03.12.2011, 12:40
Burağa ve Trabzonspora edilen ağır küfürlerin cezası nedir 6-1 PFDK !!!!

Mustafa 42
03.12.2011, 14:57
selam hep bunlar cezandan para aliyorlar serefsiz PFDK cünkü paralari kalmadi sikecilerden kesildi simdi söylemesi türbünde osursak osuruk cezasida verecekler namuzsuzlar bunlar topuna bir tane kiptrit yeterde artar

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 20:07
GS maçındaki olaylardan dolayı sahamız kapatılmadı ama 50 bin TL ceza kesmişler. Her şey bir yana Zokora'ya 3 maç ceza şaka gibi. Tahkim 2 maça indirse bile umrumda değil. Elmander ve Engin'e yapılan eyyam ortadayken bu adamların niyetleri iyice açığa çıktı. Ah Zokora keşke parçalasaydın adamın suratını da hakkıyla cezanı çekseydin...

Yunus Danışmaz
15.12.2011, 20:13
3 maç mı??????????? nerede gülüyoruz? kameraa???

Mustafa Yılmaz.20
15.12.2011, 20:13
Yuhh be şerefsizler. Elmander 1 maç Engin 2 maç alıyor, Zokora yanlış bir karara rağmen 3 maç.. Bu y.vş.kların sezon başından beri yaptığı yetti.

Murat GENEL
15.12.2011, 20:14
3 maç mı ?? bunun itirazı falan olmuyor mu tam şerefsiz lan bunlar..Adama kafa atana 2 aşil tendona basana 1 hava topuna çıkana 3..futbolun.... neyse..

Canberk
15.12.2011, 20:15
Allah bin belanızı versin allahsızlar

MahmutHSO
15.12.2011, 20:15
3 Mac ceza dogrumu? Saka olsa bile inanmam

fincher
15.12.2011, 20:16
Bu ülkede futbol oynamamalıyız...

zahido
15.12.2011, 20:16
Arkadas resmen kendi ulkemizde 2. sinif muamele goruyoruz..

yok boyle bisi..

Tolga Okumuş
15.12.2011, 20:17
3 maç tabi ki.

İtiraz edersin olur 2 maç.

Ey gidi...

fincher
Kafa atma 2 maç,yanlış kırmızı kart 3 maç.Ben bu kadar adalet terazisinin şaştığını görmemiştim...

seçuk
aloooooooo bunu cevabını daha gır nasıl verebiliriz ona bakılmalı artık yeterrrrrrrrrrr...

Barış Burak
sınanıyoruz...Allah kötü teyze çocuklarını karşımıza çıkarıp bizi sınıyor... adam değil hiçbirisi... tasmalı insan evlatları.

newrocki
15.12.2011, 20:18
sadri başkan yine şakayla karışık cevap verir, 3 maç ceza da öyle kalır... trabzonsporun ensesine vurup ağzındaki lokmayı almaya çok alıştı bu federasyon-pfdk ikilisi..

e tabi taraftar çekirdek yerse olacağı bu, bir beşiktaş-stoke city maçına bak bir de trabzon inter maçına.. coşkuyu gör...

Yiğit Gayretli
15.12.2011, 20:18
Böyle şey olmaz yahu olmaz ! Bilerek dirsek atan Alex'in cezasını bir maça indirenler, az kalsın rakibin bileğini kıracak olan Elmander'in cezasında indirim yapanlar Zokora'ya 3 maç ceza verenlerle aynı adamlar !

Sizi tanıyoruz, sizi biliyoruz ! Siz de bizi iyi tanıyın... Önceden uyaralım da...

Tascaynar
15.12.2011, 20:20
İstanbul güdümlülerin bir haltı daha!3 maç hem de.

Thug!
15.12.2011, 20:24
O. cocugusunuz hepiniz.

DeAgLeMaNyAq
Ben 2 maç cezaya kesin gözüyle bakıyordum ve bunu da dile getirmiştim. Ama emsallere bakıldığında 3 gerçekten abartı olmuş. Ha tahkim 2'ye indirir ama ne önemi var. Hatta isterlerse 8 maç versinler zaten adam Afrika kupasına gidecek çok fark etmez...

Burak61
gidelim o binayi baslarina yikalim baska dilden anlamiyor o.c lari yeter artin lan yeter

MahmutHSO
Bence maca hiç çıkmayalım

Samet Türkmen
15.12.2011, 20:25
Sadri Başkan hukuka saygılıdır. Olur mu öyle şey . Bina basmalar, yıkmalar falan :D

Erdem Koltuk
Şike öyle olmaz böyle olur diyor birileri. Hiç itiraz bile etmiceksin aslında. Çürümüş Türk futbolunu UEFA görsün yeter. Ülkenin her kurumu bitik durumda.

Burak61
Ben 2 maç cezaya kesin gözüyle bakıyordum ve bunu da dile getirmiştim. Ama emsallere bakıldığında 3 gerçekten abartı olmuş. Ha tahkim 2'ye indirir ama ne önemi var. Hatta isterlerse 8 maç versinler zaten adam Afrika kupasına gidecek çok fark etmez...

fb macini unuttun heralde ? 2 mac alsa itiraz eder belki 1 e inerdi.... serefsizler gercekten sabrimizi yokluyorlar ....

SEDAT
* Allah belanızı versin TFF ...

Fanatik34
15.12.2011, 20:26
Uefa´ya okkali bir mesaj yazacagim...

Artik türk futbolunun Avrupa´dan, bizimde bu ligten cekilme zamanimiz gelmistir. Bu Adaletsizligi elin gavuruyla sonlandirabiliriz ancak...

Mustafa 42
15.12.2011, 20:27
selam gercekdende bu kadarina yani artik pest yani böyle giderse insallah olmazda futbol terejmi yapacaklar eski yillardaki gibi anlayamadik gitti bu ne yahu tuh yok bir erkek delikanli insan bu ise dur diyecek

zaten baskanmi desem yoksa tiyatrocumu desem bilemiyecegim kendine göre cok güzel aciklama yapmis trabzona gidecek zamanim yok diye dogru söylemis gelmesine gerek yok meillen yada faxlan geliyor haberler yada cevaplar baskan ne geregi varki saten hersey yolun gidiyor tikir titir sanada yada senin gibilerine bu yakisir baskan sener kolaymi olnuyor helal baskan kirbakalim findiklari birde findik yerine seni kirmasinlar aman ha dikkatli ol

Barış Burak
15.12.2011, 20:29
bunun adı onun bunun çocukluğu değil,bunun adı başka bir şeyin çocukluğu...adı konamaz...

Ha-kan
bunun adı tek ifadeyle TRABZONSPOR DÜŞMANLIĞIDIR!!!!

Mustafa AYDIN
Bu ne yaa.Resmen şerefsizlik yapıyolar faulün bile olmadığı bir poziyondan dolayı 3 maç ceza veriyolar.Ellerine fırsat geçmeye görsün anında linç etmeye bakıyolar.Alayı O....... çocuğu bunların.

Serdær
ELMANDER 1 MAÇ CEZA ! ( 2 maçtan düştü )

QnUk7vg9Ok0

ENGİN BAYTAR 2 MAÇ CEZA ! ( 3 maçtan düştü )

JdTKQNjuEBs

ZOKORA 3 MAÇ CEZA ! ( Muhtemelen 2 maç düşecek )

C_wSSxodlYY

Ogün YAZICI
15.12.2011, 20:30
hepsi sadri eşenrin eseridir.şu anda tff üzerindeki lobisi 0...

Ali Özcan
15.12.2011, 20:32
kıyamet çok yakın...bu olay bile dünyanın sonu geldi diyor bana...

Adalet gününün sahibi, adaletine sığınıyoruz...

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 20:32
fb macini unuttun heralde ? 2 mac alsa itiraz eder belki 1 e inerdi.... serefsizler gercekten sabrimizi yokluyorlar ....

Zaten FB maçı yüzünden 3 verdiler. Yoksa PDFK 2 verirdi tahkim de 1'e indirirdi... :)

A.Gökhan AKIN
15.12.2011, 20:33
Siz ne kadar rezil ve adi bir kurumsunuz...

Thug!
Bu maca cikmayalim! Bunlar isin bokunu cikardi!

Ömer Öztürk
hic maca falan cıkmaya gerek yok bunların pfdk dakı adaletı buysa hakemlerınden ne beklıoruzki pazar gunude cuneytcakır dogrıcak bızı

Travelair
15.12.2011, 20:35
Bunun önüne geçmek için 3 maç ceza:

cemalersen (https://twitter.com/#%21/cemalersen) Cemal Ersen

Trabzonspor Zokora'ya verilecek ceza için hemen itiraz etmeli. Tıpkı Alex ve Elmander gibi. Aksi takdirde Zokora FB maçında oynayamayacak

Önce direk kırmızı kart, şimdi de 3 maç ceza. Futbolun kirli yüzü işlerine devam ediyor

Ömer Kibar
3 maç ceza... Hiç bir mantıklı açıklaması yok.

Safınızı bu kadar belli etmenize gerek yoktu zaten kimin ne olduğunu biliyorduk tescillediniz.

Uğur Ö.
3 maç nedir şerefsizler sanki adamın ayağını kırdı şaka gibi resmen sırf itiraz yaparlarda cezayı 2 maça indiririz diye yapılmış çok büyük bir karaktersizlik şerefsizlik namussuzluktur

Cengiz Çubukcu
15.12.2011, 20:36
aklıma her türlü kötü sözü getiren pfdk'nın listesi.... http://www.tff.org/default.aspx?pageID=353

Ibrahim Gaygusuz
15.12.2011, 20:38
Bide vursaymis ne olacakmis :D

Ali Özcan
ulen 7 cihanın tüm köpeklerini üstümüze de salsanız Pazar günü orayı o şerefsizlere dar edeceğiz...

Biz Trabzonsporluyuz,boynumuz bükülmez...

Allah ım boynumuzu eğme, düşmana rezil etme...

Hakkımızı sana teslim ettik, emanetçisi, koruyucusu ol...

Ilelioglu
Ulan Engin bilerek kafa atti 2 mac ceza aldi...Bu ne yüzsüszlüktür, bu ne adaletsizliktir..!

temel_yilmaz
bunun adı onun bunun çocukluğu değil,bunun adı başka bir şeyin çocukluğu...adı konamaz...

Onun adı fenerbahçe çocukluğu.

Ömer Öztürk
15.12.2011, 20:39
o ceza tek maca ındırılmez ise maca cıkılmasın yeter bukadar serefsızlık isin tadı kactı artık
ayrıca mesela zokora meselesıde degıl mustafa yumluya da yapılsa aynı hareket yapılmalı ortada cıfte standart var hemde oyle boyle degıl

Mustafa 42
15.12.2011, 20:39
bu bize mustahak yani cikip birisi külübün haklarini savunmuyor yada basaramiyorlar olacagi buydu aslinda milletin vekilerine sormak lazim birde cumhurbaskanani isde olacagi buydu daha neler olacak daha durun yakinda kilit vurduracaklar külübün kapisina yürekleri ancak trabzonspora yetiyor bunlarin helal olsun pfdk ya yakisiyor 6 aydan beri tahkim kurulu ceza veremiyor ama pfdk veriyor yakisiyor bunlara

Ilelioglu
15.12.2011, 20:40
Zokora'nin hareketi kasitli degil ama Engin bilerek isteyerek vuruyor. Bu ne kö... ya...!

güneyli
15.12.2011, 20:40
Şekip ne demişti...7-3 bizde gibi bir şeyler...Fenerin seyircisinin yüreğini soğutmak Fenerli tff dekilerinde kendi g.t lerini soğutmak için yaptıkları hareketler bunlar...Şaşırmadım...Pazara takım için can güvenliği talebini yönetim hemen yapsın...Bunların arkalarındaki acı hala devam ediyor...Devamını bekliyoruz..

fteotdgs
15.12.2011, 20:41
Gerekcelerini okumadim ancak tahminim bahaneleri, Zokora'nin bu sezon daha once bir kere 4 sari karttan, bir kere de kirmizi karttan sabikasi olmasi. Yasa, talimatname ne kadar bulaniklasirsa, nedense, bize verilen cezalar hep maksimum oluyor.

Erdem Koltuk
15.12.2011, 20:41
Bu ülkeden Karadeniz'in gücünü sildiler....Artık güçlü falan değiliz. 3 maç ceza az. Silivride yargılansın Zokora.

Numan Yerlikaya
15.12.2011, 20:42
Şerefsizler Ya !

Başkan Çıkıp Bişey Demeli Diyebilirse Tabi

Serdær
15.12.2011, 20:43
TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 11.12.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren ve teşdiden 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA'nın, rakip takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Chiko
ertemsener (http://twitter.com/#%21/_ertemsener) ertem şener

zokora'ya 3 maç ceza !!! kesinlikle çok ağır ve haksız ...bence tekrar gözden geçirilmeli.çok yazık

Salpazarli
Enginin Yaptigi hareket kasitli apacik ortada süphe yok 3 mac ceza 2ye düsürüldü avrupada cezalar daha agir oluyor bu konuda...
Zokoranin yaptigi hareket kasitli degil ondada 3 mac ceza bu nasil bir anlayis anlamiyorum :)

Erkan
15.12.2011, 20:44
Oyle boyle degil cok agir bir mesaj yazilmali yonetim adina. Oyle de ceza yiyoruz boylede, en azindan enaye yerine girmedigimizi anlasinlar.

Fatih Öztürk
basalım federasyon binasını.niye yorum yapıyoruz.

OYılmaz
Artık şu fener'i ezerek,parçalayarak,kin kusarak yenme vakti geldi. Çok coştun arkadaş diyenlere bu maç bir savaş, ötesi yok diyorum.

Kadir
15.12.2011, 20:45
Adilik şerefsizlik diz boyu!

Ha-kan
aklıma her türlü kötü sözü getiren pfdk'nın listesi.... http://www.tff.org/default.aspx?pageID=353

mosturoğlunun adamları...telefon kayıtlarında bunların fenerli ve kendi adamları olduğunu vurguluyordu mosturoğlu.kendisi şu an hapiste morarmakta,bu heriflerde bizi her fırsatta haksız yere cezalandırmakta görevli

Serdær
"3 maç ceza ağır. Alex ve Elmander'e niye veremedin? PFDK ne yapacağını şaşımış. Kişiye takıma göre ceza veriyor. Durup dururken ortamı PFDK gerdi. Aslında kısa ve net. Bu ceza bır skandal. Trabzon avukatları kulübe gelmiş. Ceza tam bir şok etkisi yaratmış. Elmander ve Alex'de emsal olarak gösterilecekmiş."

- Murat Özbostan -

fteotdgs
TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 11.12.2011 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olaylarından dolayı takdiren ve teşdiden 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA'nın, rakip takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,
Zokora'nin daha onceki kartlarini bahane edeceklerini dusunmustum bu 3 mac icin ama beyler/bayanlar zahmet bile etmemisler buna. Kural disi hareket ve 3 mac ceza... Bravo! Bravo! Bravo! "Saka ise hic komik degil, gercek ise cok komik" derler ya, aynen oyle bu olay.

kelteminar
15.12.2011, 20:46
yanlış hedefe yöneldk. bu kararlar gs şerefsizinin sorumluluğundadır. ayıptır ya elmander ve enginin hareketlerinden ne farkı var. eksiği var fzlsı yok

Kara Mert61
15.12.2011, 20:46
Yönetim susuyorsa biz konuşmalıyız.Trabzon'da çok büyük bir organizasyon düzenlemeliyiz.2005 te olduğu gibi ses getirecek bi protesto.Hem şampiyonluğumuzun verilmesi için hemde ileride başımıza gelecek olanlar için..Bu şekilde susarak devam edersek ileride daha da vahim şeyler yaşatacaklar bize..

güneyli
15.12.2011, 20:47
Artık şu fener'i ezerek,parçalayarak,kin kusarak yenme vakti geldi. Çok coştun arkadaş diyenlere bu maç bir savaş, ötesi yok diyorum.
Biz onların torunlarına kadar anlatacakları ve unutmayacakları acılar yaşattık.Yenmekten beter vallahi.Yensek ne olur,yenilsek ne olur....Acı büyük beyler...

Oruç
Vay anasını sayın seyirciler...

Adamın biri futbolcunun ayağına basar 1 maç ceza alır bizimki elini kaldırdı diye 3 maç ceza alır.

Ses çıkmaz yine bizim yönetimden, başkan iki espri patlatır olur biter.

Allah hakkımızı bazılarından alıyor şu anda. Günü gelir sizden de alır hiç meraklanmayın.

Hürgün Aygün
Engin rakibe kafa atar 2 maç ceza, Lugano rakibin bileğine kasti olarak basar kırmızı bile yok(geçen sezon) Zokora'nın bırakın kırmızıyı faulün bile tartışılacağı bir pozisyona 3 maç ceza gelir!Neden mi itiraz edileceği taktirde cezası 2 maça indirilecek ve Şikebahçe deplasmanında yine olmayacak.Aaa pardon zaten tahkim 6-1 sizdendi.Hemen şu haberi hatırlatıyorum;
Allah belanızı versin şerefsizler!
http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/13/tahkim-61-bizden
Bodrum'da tatile devam et başkan...

Fatih Öztürk
15.12.2011, 20:48
bırakalım savsatayı.kontörü olmayana ben atayım.aşağıdaki pfdk ibnelerinin teli ve faxı var.

hadi bakalım iş görelim biraz.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)
Telefon Santral : 0-212 362 23 60
Faks: 0-212-323 49 75

kral 61
15.12.2011, 20:48
Evet basalım şunların binasını bileğimizi gösterelim yoksa bizi çok ezerler

Uğur Ö.
15.12.2011, 20:49
Art niyet olan bir karar.Yemin ediyorum o binayı yakmak geliyor içimden adresleride belli yakmaya mı gitsek acaba

Serdær
kydkxno0q68

Eyyam eyyam !

admiral99
Alex ve Zokora'nin kirmizilari gereksizdi, hadi Alex'i dusurdunuz 1 maca, Zokora'da dusmeliydi cezasi. Ama Engin resmen kafa atti yahu, daha otesi var mi? Peki Elmander? Arkadan kasitli tekme atti. Bu ligin bu sene sampiyonu belli artik ben bunu anladim.

zahido
yahu siz ne diyorsunuz..

fener sivas macinda hakeminonunde mehmet topuz ceyhuna yumruk atiyor sari kart bile yok..

gectim kirmizi verilip 3 mac cezayi..

bir sari kart bile cikmadi..

neyi konusuyoruz biz hala..

bu adamlarhaklarimizi gasp ediyorlar ayan beyan ortada,,

Cafer Bulur
15.12.2011, 20:50
Alexin kirimizi kart görmesine neden olan pozisyon ile zokora nin hareketi arasinda hicbir fark yok.

Alex 1 macla yirtarken zokora ya verilen ceza tam bir skandal,rezalet.

Bu kadar pasif bir yönetimimiz oldugu sürece bize bu cezalar hak.

Baskan ne demisti,ligin tadi tuzu yok,al sana baskan tuzu ama sen baskan degil baskanciksin.

iso_4939
allah askına ist.taraftarlar nasıl tepki verırsenız verın ama yeterkı verın ...........hala bu serefsız lıgde top oynuyoruz .

Travelair
gs maçında Zokora'yı atarak diyet ödediler gs'ye. Şimdi de cezalı maç sayısını yüksek tutarak itirazda dahi feybe maçında oynamamasının hesabı yapılıyor

doctorsurgeon
15.12.2011, 20:51
BU camia bu aşamadan sonra şu anki TFF ve PFDK denen müsvette heyetleri istifa ettirtemezse yazıklar olsun. Adamlar alanen Trabzonspor düşmanlığı yapıyorlar. Ligden çekilme dahil tüm alternatifler masada olmalı ama sonunda bu adamlar istifa etmeli.

Ali Özcan
15.12.2011, 20:51
daha ortalık ayağa kalkmazsa kapatın futbol şubesini...yetti...Allah belanızı versin...