PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal'ın görevine son verildi.

lizarazu
04.10.2011, 12:35
Ersun Yanal'ın Milli Takımlardaki görevine son verilmiş arkadaşlar aslında Trabzonspor için altyapıda veya futbolcu izleme komitesinde bir görev alsa çok güzel olur.

Sefa
04.10.2011, 12:36
İzmirliler teker teker kovuldu.. Nasıl ki geldiklerinde Trabzonlu Hocalar teker teker gittiyse ettikleri başlarına geldi..

Cengiz Çubukcu
04.10.2011, 12:39
Ersun Yanal'ın Milli Takımlardaki görevine son verilmiş arkadaşlar aslında Trabzonspor için altyapıda veya futbolcu izleme komitesinde bir görev alsa çok güzel olur.

bence müthiş bir şey olur ama bunu Trabzonsporda düşünecek birisinin olduğunu zannetmiyorum....

Harun-61
04.10.2011, 12:42
Ersun Yanal bir deger dir.

Hatalari olabilir ama kesinlikle bi sekilde onu Kulübe tekrar kazandirmaliyiz.

.

Sefa
04.10.2011, 12:44
Ben Ersun Yanal'ın Teknik Direktörlükten başka bir görevde kulübe geleceğini sanmıyorum..

macuka
04.10.2011, 12:57
Ersun Yanal in gorevinin basinda kalamamasinin nedenlerini arastirmak lazim. Uzun soluklu olarak neden kalamadi milli takimda entersan...
Sorunlu bir tip mi, yoksa baska seyler mi var anlamak ta gucluk cekiyorum.
Bizim alt yapimiza gelmesi iyi olur ama bizim eskiler yerler onu.

sessizkral_1
04.10.2011, 13:45
Herzaman derim Ersun Yanal bu ülkeye fazla.

Misina
04.10.2011, 13:49
Bir tane kupası bir tane şampiyonluğu olmayan bir adama Milli takımın en kilit noktalarından birini emanet etmek zaten yanlıştı.İsabet olmuş.

Ertan1982
04.10.2011, 13:52
Genc yetenek bulma ve yetistirme 1.Ersun yanal 2 Samet Aybaba.Tabi Altyapi koordinasyon calismak isterler mi baska konu Süper Ligte Takimlar calistirip basarili olupta birdaha altyapiya gidmezler bence.

sessizkral_1
04.10.2011, 14:33
Bir tane kupası bir tane şampiyonluğu olmayan bir adama Milli takımın en kilit noktalarından birini emanet etmek zaten yanlıştı.İsabet olmuş.

Dünyanın en büyük klübünün başına birtane kupa birtane şampiyonluğu olmayan Guardiola'nın getirilmeside yanlıştı.:rolleyes:

DeAgLeMaNyAq
04.10.2011, 14:37
Serhat Ulueren daha dün TFF'nin Ersun'u göndermek istediğini ama tazminat konusunda anlaşamadığını söylüyordu. Demek ki orta yolu bulmuşlar...

Mustafa Yüksek
04.10.2011, 19:23

Katılmıyorum. sürekli proje üretip, bir sistem kurmuştu. Bizzat Ntvspor'a çıkıp bir kısmını anlatmıştı. Çok beğenmiştim. Meyvelerini almaya başlıyorduk.

Neden ayrıldığını merak ediyorum.

Hüseyin Hatırlı
04.10.2011, 19:26
Ersun Yanal bence Trazbzonspor için teknik analizler için hizmet edebilecek, yedek klübesinde olmadan antremanlara ve futbolcu alım satımına karışmadan Şenol Hocaya yardım edebilecek, taktiksel ve oyuncular açısından eksiklerimizi rakip takımların kilit noktalarını analiz edebilecek biridir. Bu pozisyonda çalışmayı kabul eder mi kendisi neleri ister bilmiyorum ama ben şu an Trabzonspor'un başarısı çatısı altına girerse faydalı olacağını düşünüyorum.

Hüseyin Hatırlı
04.10.2011, 19:27
Katılmıyorum. sürekli proje üretip, bir sistem kurmuştu. Bizzat Ntvspor'a çıkıp bir kısmını anlatmıştı. Çok beğenmiştim. Meyvelerini almaya başlıyorduk.

Trabzonspor proje üretibilecek, uzun vadede meyve toplanabilecek bi yer olmadı hiç bir zaman ve bu gidişle de olmaz. Ersun Hoca her konuşmasında Trabzonspor sevgisini hem diline hem gözlerine rahatlıkla yansıtmıştır gittikten sonra da.

Armağan Dere
04.10.2011, 19:32
Mustafa biz de kelle çok alınır biliyorsun..
her maç sonrası ''Hocaya Sorun'' diyen başkan
olası kötü sonuçlarda aynısını Şenol Hocaya diyebilir mi sence?...

Cengiz Çubukcu
04.10.2011, 19:34

kesin sadece işini yapmış, ona buna yalakalık yapmamıştır.....

Trabzonspor proje üretibilecek, uzun vadede meyve toplanabilecek bi yer olmadı hiç bir zaman ve bu gidişle de olmaz. Ersun Hoca her konuşmasında Trabzonspor sevgisini hem diline hem gözlerine rahatlıkla yansıtmıştır gittikten sonra da.

işte ondaki Trabzonspor sevgisi Trabzondakileri rahatsız ediyor, o kulüp sadece onların çünkü....

Pshycologist41
04.10.2011, 19:41
Beşiktaş haberleri dolanmaya başladı sağda solda giderse başarılı olabilir inancındayım.

macka61
04.10.2011, 20:49
ben kendisini beğeniyorum keşke faydalanabilsek

Mustafa Yüksek
04.10.2011, 21:50
Arkadaşlar, ben milli takımlar alt yapı koordinatörlüğü ile ilgili yazmıştım. Bizden ayrılması tamamen klasik bir başkan hareketiydi, başarısız sonucun faturasını hocaya kesip taraftarın kızgınlığını dindirmekti.

Ama Milli takımdan neden ayrıldığı önemli. Kimsenin işine karışmadan işini yapıyordu.

Cafer Bulur
04.10.2011, 21:54
Arkadaşlar, ben milli takımlar alt yapı koordinatörlüğü ile ilgili yazmıştım. Bizden ayrılması tamamen klasik bir başkan hareketiydi, başarısız sonucun faturasını hocaya kesip taraftarın kızgınlığını dindirmekti.

Ama Milli takımdan neden ayrıldığı önemli. Kimsenin işine karışmadan işini yapıyordu.
Eminmisin,ersun yanal ayrildiktan sonra sampiyonda olsak takimi birakacaktim seklinde bir aciklamasi oldu diye hatirliyorum.

Mustafa Yüksek
04.10.2011, 22:00
Eminmisin,ersun yanal ayrildiktan sonra sampiyonda olsak takimi birakacaktim seklinde bir aciklamasi oldu diye hatirliyorum.

Haklı olabilirsiniz, ben öyle olduğunu düşünüyordum.

Dediğim gibi, milli takımda bir çok proje üretiyordu. Küçük yaş gruplarında şampiyonaların düzenlenmesini sağladı. Hepsini Coca-Cola sponsorluğunda gerçekleştirdi. Bunun gibi bir çok projesi vardı.

Milli takımın geleceği adına çabalıyordu. Neden ayrıldığını merak ediyorum.

Aleyna Yemenici
04.10.2011, 22:01
Yazık oldu. Değerini bilseler takıma tekrar kazandırsalar en iyisi.

pazarkapılı
04.10.2011, 23:21
akli varsa buralara ugramaz....takimimizin gidisini bu anlamda saglikli bulmuyorum....

bence avrupayi dusunmeli....

M.S.SOFU
04.10.2011, 23:39

kesinlikle katılıyorum
bizim takım proje takımı değil
antepte kayseride mersinde orduda proje takımı kurabilirsiniz
ama türkiyede şu 4 takıma proje kurmak için yanaşmamak gerek
trabzonspor,bjk,gs,fb
çünkü şampiyonluk baskısı var
ersun hoca arsene wenger gibi bir adam
tutmazlar onu buralarda
kesin milli takımdada yanlış olana yanlış demiştir ondan kovmuşlardır
adım gibi eminim

Hüseyin Hatırlı
05.10.2011, 10:01
kesinlikle katılıyorum
bizim takım proje takımı değil
antepte kayseride mersinde orduda proje takımı kurabilirsiniz
ama türkiyede şu 4 takıma proje kurmak için yanaşmamak gerek
trabzonspor,bjk,gs,fb
çünkü şampiyonluk baskısı var
ersun hoca arsene wenger gibi bir adam
tutmazlar onu buralarda
kesin milli takımdada yanlış olana yanlış demiştir ondan kovmuşlardır
adım gibi eminim

İki arada bi derede kalmışız. Biraz daha büyük bütçeli bi takım olsak bi kaç farklı planın olur, çalışman olur.. Bi gelecek vadeden yatırımlar yaparsın, bi de bugün için bi şeyler yaparsın. Biz de kurşun tek ve taraftar sabırsız. Allah yardım etse de CL'den biraz para kazanıp kendimizi geliştirsek.

Emirhan Makul
05.10.2011, 10:15
Sansasyonel bir ayrılık süreci var , çok sular götürür bu iş.

MAA Bir Kuruş para vermeyiz demiş
Ersun Yanal bir çok klüpten teklif geldi 4 milyon euro mu alırım demiş.

Kapışma devam ediyor.

M.S.SOFU
05.10.2011, 10:57
İki arada bi derede kalmışız. Biraz daha büyük bütçeli bi takım olsak bi kaç farklı planın olur, çalışman olur.. Bi gelecek vadeden yatırımlar yaparsın, bi de bugün için bi şeyler yaparsın. Biz de kurşun tek ve taraftar sabırsız. Allah yardım etse de CL'den biraz para kazanıp kendimizi geliştirsek.

tek çözüm yolu trabzon şehrine çok iyi yatılı bir altyapı tesisi kurarsın
şehrin önde gelenlerine gider abi çeker o tesisisn yanına bir de devlet okulu açtırırsın
o okulda hem eğitimini devam ettirir,hem sosyal ortama girer hemde bilinçli insanlarca çalıştırırlır
okulda ki psikolojik destekte cabası
benim düşündüğüm,taraftarımızın itiraz etmeyeceği tek çözüm yolu bu
mevcut şartlar içerisinde yapılacak bir şey bu

eğer büyük adam olursam bizzat siyasi baskı yapıp bu işi hallettireceğim :D
ama olamazsam ya başka biri yapacak,ya da bu projede çöpe gidecek
çok maliyetli görünüyor ama türkiyede son bütçe rakamlarına göre gençlik spor müdürülüğünden en fazla pay alan şehir trabzon(eye of ile oldu bunlar tabi)(yaklaşık 46 milyon tl)
tabi bu parayla diğer tesisler yapıldı
ama bu düşündüğüm şeyin üzerine gidilirse çok fazla masraf çıkmaz
hem bölgene katkın olur hemde anadolu insanına değer katarsın
hepsi topçu olacak diye bir şey yok
o yüzden antrenman tesisinin yanına okul kuruyoruz
yatılı yapıyoruz çünkü çocuklar özgüven kazansın,toplum içine daha fazla katılsın,kültürünü unutmasın diye(bende liseyi yatılı okudum)

neyse daha konuşacak çok şey var ama
sabır etmek ve bir babayiğidin bu işleri yapmasını beklemek gerek

Cengiz Çubukcu
06.10.2011, 19:56
Ersun Yanal ''Beni Fb'liler yedi'' demiş, onu sevmeyen Trabzonsporlulara hatırlatmak isterim....