PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon'da Hürriyet Gazetesi Satılmasın

komdere
04.10.2011, 11:47
Aylardır yaşananları görüyorsunuz. Hürriyet gazetesi alenen fenerbahçenin yayın organı gibi çalışırken, her fırsatta bize hakaret içeren yazılar yayınlamaya devam ediyor. Şampiyonlar liginde İnter galibiyetimize bile sevinemeyen, geçen seneki süreçte şampiyonluk yolundaki takımı sürekli baltalamaya çalışan bu gazeteyi protesto edelim.
Hiç bir yerde satın almayalım. Bu tepkide Trabzon çok önemli, zira diğer şehirlerde tirajı fazla etkilenmese de, Trabzon'da gazetenin satış sıkıntısı kabak gibi ortaya çıkacaktır.
Sessiz kalmayın, tepkisiz kalmayın!

cem1990
04.10.2011, 11:49
Bende ole diyorum ama dinleyen yok:o
Ne kadar ararsak arayalim değişen hiçbirşey olmaz.
Küçük küçük kağıtlara basip duvarlara asmak lazim halkında bilgilendirilmesi için veya farklı birşey ufak bir öneri sadece.

Fatih Özkan
04.10.2011, 11:50
Trabzon halkı eskisi gibi değil. Aslında gidip Arsin'deki yerlerini basacaksın... Gerçi var mı bilmiyorum ama...

cahana
04.10.2011, 11:50
alan olmazsa satan da olmaz bizim insanımız hürriyeti neden alır ki anlayamıyorum

komdere
04.10.2011, 11:54
Ben almıyorum, sitelerine de girmiyorum. Reytingleri artmasın. Bunlar ki antep-fener maçından sonra fener otobüsünden canlı yayın yaptılar, İnter'i yenmişiz tık yok.

SEDER
04.10.2011, 11:55
hürriyet satan yerden değil gazete ekmek bile almayın..trabzonda artık hürrieyt devri kapanmıştır..

Ömer Faruk61
04.10.2011, 11:55
Şenol Hoca nelerle uğraşıyor? Halen daha kendi adamımıza dayanamıyoruz.Şenol Hoca bu kansızlara iyi sabır ediyorsun.Taş olsa çatlardı...

bordo61
04.10.2011, 11:58
Aynen katılıyorum.

Bayiler artık hürriyeti satmadan iade etsinler.

Rafa koymasınlar.

''Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.''

Bu lafı kendine yedirebiliyorsa koysunlar

Fatih Özkan
04.10.2011, 12:03
Bu zamana kadar bize yapılanları bir şekilde Trabzon'da milletin gözüne sokmalıyız ki anca... Belki o zaman millet uyanır...

tarsus
04.10.2011, 12:06
bu satılmış bizans gazetesini almayın aldırmayın kampanyası başlatalım.bizans basının herzamanki gibi yaptığı şerefsizliklerinden biri bu.nasıl bir kuyruk acısı var ki nasıl bir koyulmuşluk var ki ağızlarından köpükler eksik olmuyor

ErtuGrul
04.10.2011, 12:11
Ben hurriyet ve vatan'i internette bile tiklamiyorum...

bordo61
04.10.2011, 12:16
Yerel Medya Ayağı kalkarsa olur anca bu iş

Ömer Faruk61
04.10.2011, 12:20
haber61.net e mail atalım arkadaşlar....

Kara Mert61
04.10.2011, 12:21
Yerel gazeteler olmadan bu iş olmaz.Onları ayartmak lazım.Hem onlarında işine gelir.

ozturk
04.10.2011, 12:24
Aynen yerel medyanın yayınları çok önemli...

Emre EFENDİOGLU
04.10.2011, 12:27
Bir ara her dükkanda sabah gazetesi alınmaması için yazı yazıyordu, aynısı yapılsa bence uygun olur.

macuka
04.10.2011, 12:59
Boyle bir sey mumkun degil teknik olarak.. tek yolu Trabzonsporlularin gazeteyi almamasi...
Demek ki artik Trabzon da Trabzonspor disinda takimlar tutan genis bir kitle de var artik. Buyume dedikleri sey bu olsa gerek.:)

Fatih Özkan
04.10.2011, 13:06
Her yere konu ile alakalı yazılar koyarsak belki olur... Meydan, Uzun Sokak, Kunduracılar civarına... Eskiden hakkımızda atılan manşetler ve bu haberi koymak lazım görsel olarak...

komdere
04.10.2011, 13:07
biz tepkimizi vermez koyun gibi sessiz olursak, sonrasında "neden böyle?" diye sorma hakkımız olmaz! ben ligtv'nin dekoder satmasına rağmen trabzonumun maçlarını yayınlamadığı zamanları da unutmadım, sonrasında aynı anda 6,7 maçı canlı vermelerini de...
medyanın üzerine gitmezsek, istedikleri gibi at oynatırlar. hürriyet gazetesi bizden özür dilemeli!

meseco
04.10.2011, 13:09
Arkadaşlar yerel medya çok etkili aynı zamanda yönetiminde tepki dolu bir mesaj yayınlaması lazım. Ben her yere mail attım (şirket mailinden). İşinde çalışan varsa şu anda şirket mailini kullanın daha etkili olur. Gazete olayınıda söyledim bundan sonra hürriyet bitmiştir zaten çok okuduğum bir gazete değildi.

sessizkral_1
04.10.2011, 13:12
bir önceki konuda birisi yazmış yerel gazeteler hürriyetin trabzon matbasında basılıyor diye nekadar doğru bilmiyorum

bu iş gazete bayilerinde biter onlar satmamalı

Volkan
04.10.2011, 13:19
enisi bayilerin gazeteyi almaması

Koray
04.10.2011, 13:22
Çok büyük bi organizasyon yapılıp büfe büfe dükkan dükkan gezip bu paçavrayı şehirde sattırmayalım, işletme sahiplerinin buna kayıtsız kalacağını sanmıyorum.

magicyattara
04.10.2011, 13:28
10 küsur yıl aldım ben bu gazeteyi..ta ki bu yılın nisan ayına kadar..şampiyonluk yarışı sırasında yaptıkları şerefsiz yayından sonra alakayı kestim..

aziz yıldırıma buyur yaz desen bu kadar yazamaz..mehmet arslan,uğur dündar,ercan saatçi,altan tanrıkulu,ferudun niğdelioğlu,ahmet ercanlar..vs bu kadar adam sırf bizim elimizden şampiyonluğu kapmak için yalan haberden,ortamı germeye kadar yemedikleri halt kalmadı..

Bu gazete Trabzon sınırlarından içeri sokulmasın..bayiler bu gazeteyi satmayı reddetsinler..bayilere gelen gazeteler parası ödenip alındıktan sonra yakılsın..vs ama bu gazete Trabzon'da okunmasın..

graylight
04.10.2011, 13:30
Bir tek gazeteyi seçip bayinin satmak istememesi gibi bir durum hukuksal olarak mümkün değil. Yay-Sat bayisi olarak tüm bayiler tüm bağlı yayınların satışını yapmak zorunda ya da bayiliği bırakmak zorunda.

En iyi çözüm, satın almamak.

İnsanların haberi yok, çok iyi bir şekilde duyurmak lazım.

Onur neymiş göstermek lazım bu ilkesiz gazeteye!

bordo61
04.10.2011, 13:30
Abi iade diye bir sistem var Murat abi

Bayi isterse parasını geri alabiliyor satılmayan gazetenin.

Yani bayileri isterse satmayabilir , satmayabilir derken koymaz rafa satılmaz sonra satılmadı diye iade eder

Tabi bayileri buna ikna etmek gerekli

Harun-61
04.10.2011, 13:31
hayde, birkez daha Trabzonspor icin birlik olalim...!

.

fanatikdevri
04.10.2011, 13:37
almayın silahmı dayıyorlar alınması için,bu kadar olaya rağmen o gazetenin Trabzon şehrinde 1 tane bile satılıyor olması ayıptır.

irfan61
04.10.2011, 13:39
İstanbul da bulanan taraftarlarımız sadece TFF veya Hakemler için yürüyüş düzenlememeli bu konuda da bir yürüyüş düzenlemeli ve hürriyet gazetesinin yayın yaptığı binanın oraya gidip güzel bir pankart açarak ve slogan atarak cevap vermeli.

61_Hasan_69
04.10.2011, 13:42
bu konuda şehirde çalışma başlatılmalı herkez görmeli Trabzonun büyüklüğünü...!

Gökhan KAN
04.10.2011, 13:47
En iyi tepki bu..Kaçıcıncıya arıyoruz mail atıyoruz.Sonuç 0..

bordo61
04.10.2011, 13:56
Yerel Basına destek veririsek daha iyi sonuç alırız.

> 61Haber
> Akçaabat Haber
> Hizmet Gazetesi
> İlkhaber
> Günebakış
> Karadeniz
> Kuzey Ekspress
> Taka
> Türksesi
> Trabzondan Bak > Çay TV
> Kanal Mavi TV
> Kadırga TV
> Karadeniz TV
> Kaçgar TV
> Kuzey TV
> Trabzon TV
> Zigana TV
> Trabzon Net Haber > Haber61
> Medyatrabzon
> Viratrabzon
> Spor61
> Trabzonunsesi
> Türksesi
> TRT Radyo
> Radyo Bordomavi
> Trabzon Haber

Samet GÜVEN
04.10.2011, 13:59
hürriyet satan yerden değil gazete ekmek bile almayın..trabzonda artık hürrieyt devri kapanmıştır..

Evet çok doğru. bir şekilde organize olmalı bu işler. birileri başı çekmeli. Amir olmayada emir eri olmayada razıyım.

Ben iş gereği istanbuldayım ama zürriyetim Trabzonda. Amcamın çocukları teyzemin çocukları hepsini aradım. En yakın bayiye gidiyolar ve sen hürriyet sattıkça senden alışveriş yapmayacağız diyolar.

'Onur' kelimesi Trabzonlu için çok önemlidir. Bu cümleyi basıp göstermeliyiz. Halkımız kayıtsız kalmaz.

Not: Bayinin biri sormuş ne zorunuz var bu gazete ile. Amca oğlu anlatmış. ADam satarsam artık top olim demiş. kimse bişiy bilmiyo. bizim milleti uyandırmak lazım...

Yaşar
04.10.2011, 14:01
Trabzon'da en çok satılan gazete olur Hürriyet.
Bakınız Lig Tv satışlarına.
Trabzon tarihinin en çok satışı olmuş bu yıl.

gülsüm
04.10.2011, 14:30
okunmasın-okutturulmasın!

buserkan61
04.10.2011, 14:52
ONUR u olan insanlar bu gazeteyi ne okur ne duyar ne görürler alana da mani olurlar bu kadar açık ve nettir durum.

Ha-kan
04.10.2011, 16:39
hürriyet,milliyet,posta,fanatik,vatan gazetelerini ALMA - ALDIRMA !!!

SEDAT
04.10.2011, 16:41
- Böyle bir kampanya başlatılsın yeterli bakın görün nasıl tutuşur karaktersizler...

ThePatriot61
04.10.2011, 17:07
R.Songun yaptigi gibi "o" gazeteyi tuvalet kagidi olarak kullanmak lazim.

CAFER ÖZER
04.10.2011, 17:07
Çok büyük bi organizasyon yapılıp büfe büfe dükkan dükkan gezip bu paçavrayı şehirde sattırmayalım, işletme sahiplerinin buna kayıtsız kalacağını sanmıyorum.

En mantıklısı Bu Trabzonda Hürriyet aleyhine kampanya başlatıp esnafı gezip Hürriyet gazetelerini açmadan iade etmek.Sadece il merkezi değil İlçelerde de bunu yapmak..
Bak bakalım Hürriyet gazetesi Trabzonsporu manşetlerine taşıyıp yalamalık yapıyormu yapmıyormu
Bunu yapabilmek önemli
Sen istediğin kadar bağır Adam Trabzon ve ilçelerinde hala gazete satabiliyorsa diyecek bir şey Yok.

krdnz
04.10.2011, 17:09
Trabzonspor şehrin gücünü kullanmayı bilmiyor.Trabzoncell satışlarının az olması bunun en güzel örneğidir.

TSezgin61
04.10.2011, 17:17
Trabzonspor şehrin gücünü kullanmayı bilmiyor.Trabzoncell satışlarının az olması bunun en güzel örneğidir.

Trabzonspor Sehrin gücünü kullanmayi bilse, komple sehir bütün yazlik, kislik baharlik günlük giysi alisverisini TScluptan yapardi...

Trabzonspor Trabzonda tek marka olurdu...

sessizkral_1
04.10.2011, 17:18
Trabzondaki arkadaşlar;

Trabzonda gazete satan tüm market ve gazete bayilerine verilmek üzere güzel bir metin hazırlayalım.Bu metinin içerisinde Hürriyetin son olaydaki tavrına ait resimleride ekleyelim(Hatta Geçen sezon şenol hocanın Hürriyet hakkında söylediklerini vs de ekleyebiliriz)

Bu bayilerin Trabzon ve Trabzonspor a ağır hakaret eden bu gazeteyi satmamaları gerektiği konusunda bilinçlendirirsek eminim bir sonuca ulaşabiliriz.

Hürgün Aygün
04.10.2011, 17:18
Çok sinirlendim bugünkü olayı görünce.Kesinlikle katılıyorum hatta 90 dk. boyunca Avni Aker'deki ilk A.Gücü maçında dile getirelim maçlara,şehire sokmaylım şu şerefsizleri çok zor ama yapılması gerekli artık büyük bir boykot.

TSelif
04.10.2011, 18:31
Trabzonspor Sehrin gücünü kullanmayi bilse, komple sehir bütün yazlik, kislik baharlik günlük giysi alisverisini TScluptan yapardi...

Tsclup maaşallah öyle ucuz(!) satıyor ki ürünleri bir alan yanına 5 tane daha ekliyor :)

iso_4939
04.10.2011, 18:48
15 senedir gazete okurum para veripde bu serefsızlerın gazetesını aldıgımı hatırlamam son bir senedırde posta kara listede...

iso_4939
04.10.2011, 18:51

aynen helal...

Bera Algün
04.10.2011, 19:42
Şahsen salih memecanın karikatürlerini takip eden biriydim, ta ki fenerin şampiyonluğu çalmasının ertesi günü çizdiği karikatüre kadar hani şu kanaryalı, hamsili olan

o günden beri asla salih memecanın karikatürleriyle işim olmaz, (büyük konuşmak gibi olmasın ama) ölene kadar bakmam ben o adamın çizdiği şeylere

sonuçta iş kendimizde bitiyor, hürriyeti almayalım, alanı hoş görmeyelim

Mustafa AYDIN
04.10.2011, 19:44
Doğan grubuna ait hiç bir gazete satılmasın Trabzonda.
Onur üyesi olduğu kulüp aleyhinde bu kadar haber yapılan gazetenin patronu kulüp üyeliğinden de ihraç edilmedilidir.

yalniz adam
04.10.2011, 19:47
bayilere gelmesi engellenemez arkadaşlar..ama satın almayarak tepkimizi gösterebiliriz...

NEŞAT BAŞOĞLU
04.10.2011, 19:48
Doğan grubuna ait hiç bir gazete satılmasın Trabzonda.
Onur üyesi olduğu kulüp aleyhinde bu kadar haber yapılan gazetenin patronu kulüp üyeliğinden de ihraç edilmedilidir.

Aynen katılıyorum ...

ogeday6106
04.10.2011, 19:49
‎''Trabzonsporlular;
Onursuzluğun elçiliğini , şikecilerin köpekliğini yapan hürriyet gazetesini boykot ediyoruz...''

Arkadaşlar bu ifadeyi facebook ve twitter gibi ortamlarda elimizden geldiğince yayalım. Küçükte olsa bir katkısı olacaktır.

hburaksen
04.10.2011, 19:50
Aylardır yaşananları görüyorsunuz. Hürriyet gazetesi alenen fenerbahçenin yayın organı gibi çalışırken, her fırsatta bize hakaret içeren yazılar yayınlamaya devam ediyor. Şampiyonlar liginde İnter galibiyetimize bile sevinemeyen, geçen seneki süreçte şampiyonluk yolundaki takımı sürekli baltalamaya çalışan bu gazeteyi protesto edelim.
Hiç bir yerde satın almayalım. Bu tepkide Trabzon çok önemli, zira diğer şehirlerde tirajı fazla etkilenmese de, Trabzon'da gazetenin satış sıkıntısı kabak gibi ortaya çıkacaktır.
Sessiz kalmayın, tepkisiz kalmayın!

Sadece Trabzon'da değil,her nerde olursa olsun hiçbir Trabzonsporlu zürriyetsiz hürriyet ve yan mamüllerini almasın!!!

Pshycologist41
04.10.2011, 19:56
Bu arz talep meselesi iş satıcıda değil alıcıda biter. Satan satsın ama tiraj düşünce bariz bir şekilde anlarlar zaten. Mesele satmak değil almamak. Alınıyor ki satılıyor

colman
04.10.2011, 20:05
ben giresunluyum ama bu şehri ve bu takımı o kadar çok seviyorumki hayatımdan bir parça haline gelmiş o nedenle bu hakareti kendime olarak kabul ettiğimden elimden geldiği kadar da olsa hiçbir arkadşıma ve sevdiklerime bu gazeteyi aldırmayacağım benim icin hürriyet zaten yok tu artık en büyük düşmanımdır....

ysfemr
04.10.2011, 20:14
aslında bu buyuk bır fırsat trabzonspor ıcın o gazete bır daha trabzona gıremesın kı dost dusman trabzonun trabzonsporun buyuklugunu gorsun anlasın kabul etsın...

Kasım Hilal
04.10.2011, 20:16
Burada biraz gazete bayilerine de iş düşüyor ama. Tanıdıklar varsa konuşulmalı, rafa konulmamalı, soran olursa sert bir şekilde hatta "Yok!" denmeli.

Fatih Kuloğlu
04.10.2011, 20:25
Bana kalırsa bencede satılmasın sınırdan içeri sokulmasın ama şunu unutmayalım ki Trabzonda sadece Trabzonsporlular değil diğer takımlılarda var.Memurlar öğretmenler şehirdışıından gelen öğrenciler vs. bunların arasından biri Trabzonda Hürriyet gazetesi bile satılmıyo köy gibi yer fln derse açıkcası benim ağırıma gider ve Trabzonun imajı için güzel olmaz bunlarda düşünülmeli.

Bunun yerine tepkimizin sebebinin yazdığı küçük el ilanları dağıtılabilir ve Hürriyet gazetesine karşı SATIN ALMAMA akımı başlatılabilir.Hatta Ben Meydanda dağıtmak için gönüllüyüm

cyberentalpi
04.10.2011, 20:32
Abi iade diye bir sistem var Murat abi

Bayi isterse parasını geri alabiliyor satılmayan gazetenin.

Yani bayileri isterse satmayabilir , satmayabilir derken koymaz rafa satılmaz sonra satılmadı diye iade eder

Tabi bayileri buna ikna etmek gerekli

oyle bir sansin yok arkadasim.
ozgur gundem gazatesini bile rafa koyacaksin.
ha koymassan kasıt gorulurse ekmek parandan olursun

bunun cozumu su
Gazeteyi almamak. kampanya yapmak
gazete bayısinin yapabilecegi tek sey su.
al rafa koyar. almayın diye milleti tesvik eder.

cyberentalpi
04.10.2011, 20:34
Burada biraz gazete bayilerine de iş düşüyor ama. Tanıdıklar varsa konuşulmalı, rafa konulmamalı, soran olursa sert bir şekilde hatta "Yok!" denmeli.

yapamazsin arkadasim onu
bu gazete mufettis gonderir ve tespit ederse toptan kaldırır gazete grubunu

ha tum trabzon olarak Yay-sat satmayacagiz derseniz olur.

gazeteyi rafa kymamak cin bayiligi bırakmayı goze alacaksin.

ha ga<ete ile donen bir is yeri degilsen zaten kari yok bırak gitsin

cyberentalpi
04.10.2011, 20:35
Trabzon haklı olarak bilincli olun derim

Yahu ne olcak.
Hurriyet ve alternaflerini almayın.
Dt yi almayın.

gidip almak zorundamısınız. bakın almayın nasil kuzu oluyorlar.

Fatih Kuloğlu
04.10.2011, 20:37
oyle bir sansin yok arkadasim.
ozgur gundem gazatesini bile rafa koyacaksin.
ha koymassan kasıt gorulurse ekmek parandan olursun

bunun cozumu su
Gazeteyi almamak. kampanya yapmak
gazete bayısinin yapabilecegi tek sey su.
al rafa koyar. almayın diye milleti tesvik eder.

O kadar ya hem bu daha etkili olur birlikte bi güce karşı koymak

Fatih Kuloğlu
04.10.2011, 20:43
Karadeniz Tekniğin yanına Trabzonun yeni üniversitesi Avrasya yıda eklesene kardeşim ya herkes bizi unutuyo :( :D :D :D

Sibel
04.10.2011, 20:59
İlgili paragraf olan bir kağıt bastırıp elden dağıtabiliriz. Ben gördüğüm yerde gidip konuşacağım bayilerle. Yeter.

Tolga Kurt
04.10.2011, 21:09
Hürriyet gazetesi yanlı,kibirli,Trabzon düşmanı, Şerefini haysiyetini kaybetmiş,ülkemizde sadece Fenerlilere hitap eden ulusal bir gazetedir.Bu gazeteyi alan Trabzonlular veya Trabzonsporlular takımına, şehrine, klübüne ihanet etmiş demektir.

Heryerde yazdım bunu.. Face ( Sayfa+Profil) Twitter ve burası.

Erman Akyüz
04.10.2011, 22:42
70 milyonluk türkiyeyi baz alırsak 300 bin nufuslu trabzon da hürriyetin satılmaması onlara darbe vuracak bir kampanya değil.. önemli olan türkiye genelindeki 5 milyonu aşkın trabzonsporlunun bu gazeteyi almaması

Barış Kaptanoğlu
04.10.2011, 22:49
ferman 61 e katılıyorum...Trabzonla sınırlı kalmamalı bu eylem...Gerekirse tüm maçlarda taraftarlara bir şekilde ulaşılıp bu olayı büyütmeliyiz

Ilelioglu
04.10.2011, 22:55
Nasil bir adiliktir bu anlamiyorum. Gazetenin sanki baska isi gücü yok. Kafalarinda sadece biz variz sanirim.

Trabzon'da SATMASIN, SATILMASIN...!

Afis yaptirip yayinladiklari o cümleyi öne cikarip "GAZETEYI ALMAYIN" cagrisinda bulunmak lazim..! Ve bu Afisler Trabzonun her bir kösesine asilmali.

Murat Altun
04.10.2011, 23:11
Bu olay dillendirilirse kimse zaten almaz almak isteyende cekinir Nasil fenevbahce formasiyla gezilemiyorsa o topraklarda fenerbahce gazeteside okunamaz olur biter

Sibel
04.10.2011, 23:33
Gördüğüm kim varsa anlatacağım durumu. Bayilere de aynı şekilde. Böyle bir şey olabilir mi ya? Bir kuruş geçmesin onlara bizden.

pReN@_61
04.10.2011, 23:45
Köpek herifler

Fatih Kuloğlu
05.10.2011, 00:00
70 milyonluk türkiyeyi baz alırsak 300 bin nufuslu trabzon da hürriyetin satılmaması onlara darbe vuracak bir kampanya değil.. önemli olan türkiye genelindeki 5 milyonu aşkın trabzonsporlunun bu gazeteyi almaması

Burda yapılmak istenen maddi birşey değil ki en azından benim için

lazibere
05.10.2011, 00:10
Hiç birciddi kurum, bu denli bir tepki karşısında duyarsız kalmayacaktır...

Bu bile onlara yeter

uzunismail
05.10.2011, 00:25
Müzisyen mi yazar mı olduğu belli olmayan yaratık seni..

Ne kadar koymuş sana bu şampiyonlar ligi böyle..

Seni ve bayan uzantılarını böyle şeylerle gördükçe memnun oluyorum ve daha beter olun diyorum..

Mazinizde yazmayan küçücük bir ib...lik kalmadı artık....

StyLe
05.10.2011, 00:26
Bir aralar Trabzon da Sabah gazetesi satılmıyordu, Atv de çekmiyordu, bu o zamanlar nasıl sağlandıysa birileri tarafından da sağlanabilir.

StyLe
05.10.2011, 00:33
Hurriyet gazetesi spor müdürü Ercan Saatci'nin annesinin ellerinden öper, annesine sonsuz saygılarımı gönderiyorum. Ercan Saatci'nin annesini çok seviyorum, o kadar seviyorum ki, saygımdan ayağa kalkıyorum (!)

StyLe
05.10.2011, 00:39
Nihat GENÇ'in söylediklerini sizlerle paylaşmak istiyorum, bir çoğunuz biliyordur gerçi; "Bu İstanbul medyası bizi doğduğu günden beri ezmeye çalışıyor!! Lan 6 şampiyonluğunu aldığımız yıllarda bile, biz manşet olmazdık, Galatasaray ile Fenerbahçe maç yapardı, manşet olurdu!..."

Bu İstanbul medyası böyle, bu memleket de hak aramak, kırıp dökmeyle, sövmekle oluyor.. 16. hafta yapılacak olan pislikleri şimdiden düşünebiliyorum.

Tangerine Dream
05.10.2011, 00:51
Konunun seyrini değiştirmek istemem ama aynı Nihat Genç şike sürecinde Şikebahçe'yi öve öve bitiremiyordu. Onun siyasi kimliği Trabzonspor sevgisinin önüne geçmiştir.

SEDAT
05.10.2011, 00:52
- Nihat Genç denen kolpanın yazılarını getirmeyin lütfen buraya , onun adamlığını gördük , gavur parasıyla 5 para etmez...

robinhood61
05.10.2011, 01:26
o değil de delinin biri çıkıp bu şıllığın saçını başını yonacak...keşke sadece saç baş yonsa. bu gidiş iyi değil...

Ömer TOPAL
05.10.2011, 02:10
Amaç belli...Bu süreçte oluşturdugumuz ONUR lu duruşumuz mücadelemiz dik ve efendi duruşumuz birilerini acayip rahatsız etti...bizdeki fitili ateşlemek için nabız yokluyorlar...He hiç tepki vermeyelim demiyorum gazete alınmaz konu dillendirilir özür dilemeleri saglanır.. Tepki bence bu olmalı sadece...onlara istediklerini vermemeliyiz.

albatros
05.10.2011, 10:07
Yerel bizans medyası işte

Trabzon34
05.10.2011, 10:16
Almayın, aldırtmayın arkadaşlar.. Ben almıyorum.. Ailemden de almamasını rica ettim..

Hürriyet in Trabzon daki satışı "sıfır" olmalı..

Barış Çebi
05.10.2011, 10:38
%6 lık bir düşüş var Hürriyetin tirajlarında bakalım bu hafta ne olacak ? 400.000 tirajlı ulusal bir gazetenin böyle yanlı haberlerle 400.000 satması hakikaten komedi.

Gazete Tirajları (19.09.2011 - 25.09.2011)
GAZETE ADI SATIŞ ÖNCEKİ FARK
1. ZAMAN 770 755 15
2. POSTA 472 474 -2
3. HÜRRİYET 405 411 -6
4. SABAH 325 335 -10
5. HABERTÜRK 238 240 -2

Uğur Tüysüzoğlu
05.10.2011, 10:43
Ben çıktımı astım dükkanımın camına resim ilerleyen saatlerde :)

Haydi arkadaşlar en azından esnaf olanlar babası esnaf olanlar çıktıları assınlar.

Enes
05.10.2011, 11:37

Haydi arkadaşlar en azından esnaf olanlar babası esnaf olanlar çıktıları assınlar.

Herkes bunu yapabılse keske :alkış:

28TS61
05.10.2011, 11:44
ben aylardir bunlarin sayfasini bile tiklamiyorum

Harun-61
05.10.2011, 11:54
Nihat GENÇ'in söylediklerini sizlerle paylaşmak istiyorum, bir çoğunuz biliyordur gerçi; "Bu İstanbul medyası bizi doğduğu günden beri ezmeye çalışıyor!! Lan 6 şampiyonluğunu aldığımız yıllarda bile, biz manşet olmazdık, Galatasaray ile Fenerbahçe maç yapardı, manşet olurdu!..."

Bu İstanbul medyası böyle, bu memleket de hak aramak, kırıp dökmeyle, sövmekle oluyor.. 16. hafta yapılacak olan pislikleri şimdiden düşünebiliyorum.

N. Genc'in de ne m.. oldugu bu sürecde cikti ortaya !!!

Samet GÜVEN
05.10.2011, 12:53

helal sana üstat... herkes bu yolda devam etse halk konuyu tam bilse öğrense o gazete Trabzon a giremez...

fatihmazlum
05.10.2011, 13:04
bu gazete trabzona sokulmasın hıcbır yerde de satılmasın satan trabzonlu değıldır..

buserkan61
05.10.2011, 15:58
Kişilere ekle (http://bl150w.blu150.mail.live.com/mail/#)
Kime: seçil mekan

Kimden:Mehmet Arslan (marslan@hurriyet.com.tr)Gönderme tarihi:04 Ekim 2011 Salı 15:24:50Kime: seçil mekan (biricikaskimtrabzon@hotmail.com)

.ExternalClass .ecxhmmessage P{padding-bottom:0px;padding-left:0px;padding-right:0px;padding-top:0px;}.ExternalClass BODY.ecxhmmessage{font-family:Tahoma;font-size:10pt;}Merhaba;
Mailinizi okudum. Tepkinize sonuna kadar hak veriyorum. Ancak ben Hürriyet'in internetinden değil, sadece gazetesinden sorumluyum. Haklı tepkinizi gerekli yerlere ilettim, saygılarımla...

----- Original Message -----
From: seçil mekan (biricikaskimtrabzon@hotmail.com)
To: Enis Berberoğlu (eberber@hurriyet.com.tr) ; Mehmet Arslan (marslan@hurriyet.com.tr)
Sent: Tuesday, October 04, 2011 2:30 PM
Subject: MRB

Merhaba;
funda ayaz adlı şahısın trabzon ve trabzonsporla ilgili söyledikleri bizleri çok üzmüştür.Bu kadar seviyesiz bir kişi olamaz.Bu hakaretlerinden dolayı biz taraftarlardan dolayı özür dilemeli.Hurriyete ve doğan medyasına 1 kuruş dahi kazandırmayan ben bundan sonra daha da kötüleyerek hiç kimsenin almasını engelleeyceğim sizlere söz.Gerçi sizin umrunuz da olmaz eminim siz cebinize girene bakarsın ama yine de biliniz ki artık nefret ötesi oldunuz.

BİZE HER YER TRABZON.

İNADINA TRABZON.

yazdıgım maıle cevap yazmıslar.

freezenty
05.10.2011, 16:18
hmmm çok ilginç cevap yazmış olması bile güzel... demek ki bir yerlerde tepkimizi koyarsak illaki yankı buluyor demektir..

Fatih Özkan
05.10.2011, 16:52
O yanıt otomatik mesaj arkadaşlar.

Badaloğlu
05.10.2011, 17:45

Tebrikler... Aslında büyük bir ilan hazırlatıp Trabzon'da sokak sokak, el ilanları esnafa, dolmuşa, otobüse dağıtmak lazım. Herkesi bilinçlendirmek lazım...

Erdal DİLEK
05.10.2011, 19:12
ne fanatik nede hürriyet almıyorum okumuyorum. bi kadın yazarın yazdıklarından da burada haberim oldu. it ürür kervan yürür.

cıldıracaklar

orhan42
05.10.2011, 19:15
Alma aldırtma!!!!!!!

Berkan
05.10.2011, 19:16
Bunlar yüzünden Trabzonspor olumsuz sonuç aldığı her maç sonrası gazete almıyorum.

mavikan
05.10.2011, 19:30
ezelinden beri şerefsizdi bunlar!

inadına_Trabzon
05.10.2011, 22:39
funda ayaz kimki söyledikleri bizi üzsün :)

hürriyet almam alanada alma derim.

komdere
06.10.2011, 10:40
Trabzon'da bu konuda gösterilen herhangi bir tepki var mı? Sokaklarda insanların durumdan haberi var mı?

Napoli
06.10.2011, 10:44
Tarafım Taraftarım Hurrıyet gazetesı almıyıyorum.Internet sayfasını tıklamıyorum.

zafer6161
06.10.2011, 10:49
hürriyet gazetesini gennellikle 50-70 yaşındaki emekli vatandaşlar alıyor,onlarında bir çoğunun bu tepkiden haberi olacağını zannetmiyorum,

zafer6161
06.10.2011, 10:50
Trabzon'da bu konuda gösterilen herhangi bir tepki var mı? Sokaklarda insanların durumdan haberi var mı?

çoğu bayinin ya haberi yok yada takmıyor desem inan,,,

İdris Toksoy
06.10.2011, 11:50
broşürler basılıp tüm şehre afiş edilmeli. herkes bilmeli ne nane olduklarını.

Ilelioglu
06.10.2011, 13:00

Tebrikler...:alkış: Bunu herkes yapmali...

Aleyna Yemenici
06.10.2011, 13:04
Kimse almazsa,Kimse de satmaz. Adamlar enden zarar yapsın.
Esnaf'ın içini okşuyacaksın satma diyeceksin. Hayret bişey neden alıyorlarsa Hürriyer. Star al Sabah al bla bla..
Adamlar neyle uğraştıklarını bilmiyor .

TSelif
06.10.2011, 13:10

Bence takmamak değil. Kimsenin olandan haberi yok. Özellikle internet kullanmayanların :)

Hasan Habip Özbay
06.10.2011, 13:10
bi konuda da birlik olsak tepkimizi hep beraber göstersek ve anlasalar artık bizimle uğraşılamayacağını çok pasifiz çok

komdere
06.10.2011, 13:29

Adamlar alenen bize hakaret ediyorlar, mutlaka tepkimizi demokratik ortamlarda göstermeliyiz. Yoksa bunlar iyice çirkefleşecekler. Trabzon insanı bu gazetenin bize hakaret ettiğini bilmeli.

Fatih Özkan
06.10.2011, 13:37
Bir görsel olsa mahalledeki esnaflarla konuşur, camlarına asardım... Hürriyet'in bu zamana kadar bizim için kullandığı manşetler falan da olsa güzel olur...

Aleyna Yemenici
06.10.2011, 13:42
Kesinlikle Bu iş Esnafta bitiyor. Adamlar Gazeteyi satıyor ama içeriği hakkında hiçbir fikirleri yok. Önce onları bi bilgilendirmek lazım.

hevesli
06.10.2011, 13:45
gazeteyi satmamak ya da sattırmamak doğru değil..

he trabzon halkını örgütleriz hiç kimse almaz zate kendiliğinden satılmayacaktır.

Yaldız61
06.10.2011, 13:50
istanbul il temsilcisi onlinemi şuanda acil ulaşmam gerekiyor arkadaşa özelden yada burdan msj atarsn sevinirim yahud kim oldunu bilen varsa sölermisiniz takip edemiyorum tek tek sayfalara bakmak istemiyorum :)

kadeng
06.10.2011, 13:53
100 bin tane el ilani basilabilir. böylece herkesin haberi olur :)

bordo61
06.10.2011, 14:26
Bir görsel olsa mahalledeki esnaflarla konuşur, camlarına asardım... Hürriyet'in bu zamana kadar bizim için kullandığı manşetler falan da olsa güzel olur...

En yayınladıkları yazı

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Xt4_hfgAvFQJ:www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18888461.asp+biz+herkese+yeteriz&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

LazAnisT
06.10.2011, 14:28
Trabzon'da bu konuda gösterilen herhangi bir tepki var mı? Sokaklarda insanların durumdan haberi var mı?Uzun sokaktaki bir pideci Şampiyonlar ligi maçının olduğu gün bizim arkadaşlara ne maçı var diye sormuştu:)

Atalay
06.10.2011, 14:36
Trabzon şehri vede demokratik tepki.

Vah benim güzel memleketim..

Faik Yılmaz
06.10.2011, 14:43

özel olarak dikkat ettim ama maalesef her hangi bir tepkiyle karşılaşmadım en azından stadyumun yanından meydana kadar olan bölgede yok diyebilirim....

Atalay
06.10.2011, 15:23
Satılır bu şehirde Hürriyet korkum tirajını artırması..!!

Mertcan
06.10.2011, 15:51
Trabzon şehri vede demokratik tepki.

Vah benim güzel memleketim..

Agzina saglik guzel abim.

komdere
06.10.2011, 17:20
Ya insanımız iyice umursamaz oldu herşeyi ya da cidden durumdan kimsenin haberi yok . Ama ne olursa olsun bilinçlendirmeli ve bu gazetenin alenen üzerimize saldırdığını tanıdıklarımıza anlatmalıyız.

komdere
06.10.2011, 17:21
Uzun sokaktaki bir pideci Şampiyonlar ligi maçının olduğu gün bizim arkadaşlara ne maçı var diye sormuştu:)

O pideciyi bir görmek lazım, ne içiyor, hangi dünyada yaşıyor sormak lazım :)

Burçak
06.10.2011, 19:34
Bence takmamak değil. Kimsenin olandan haberi yok. Özellikle internet kullanmayanların :)

Olay bu sadece. Bu şimdiki duruma özel değil her konuda böyle.
Bizler sürekli netteyiz.
Bir şey olduğunda anında haberdar oluyoruz. Sanıyoruz ki herkesinde haberi var.
Emin olun çoğu kişinin haberi bile olmuyor bu tür olup bitenlerden.
Dikkat çekmek için neler yapılabilir bilemiyorum. Ama bu tür konularda yerel basın gazeteler çok önemli hatta en önemli roldeler bence..

Mustafa AYDIN
06.10.2011, 20:45
Hürriyet gazetesinin Trabzonda basım maatbaası yokmuydu.Orayı bir ziyaret etse taraftarımız.

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2011, 20:47
Tarafsızlık ilkesi Hürriyet'in buysa !!

Ben böyle tarafsız medyanın ...

yatmaztara
06.10.2011, 21:30
adamların internet sitesine bile girmiyorum :)

Sibel
06.10.2011, 21:45
Olay bu sadece. Bu şimdiki duruma özel değil her konuda böyle.
Bizler sürekli netteyiz.
Bir şey olduğunda anında haberdar oluyoruz. Sanıyoruz ki herkesinde haberi var.
Emin olun çoğu kişinin haberi bile olmuyor bu tür olup bitenlerden.
Dikkat çekmek için neler yapılabilir bilemiyorum. Ama bu tür konularda yerel basın gazeteler çok önemli hatta en önemli roldeler bence..
Kesinlikle katılıyorum. İnsanlar olup bitenden bihaberler.

Erman Akyüz
07.10.2011, 14:18
Burda yapılmak istenen maddi birşey değil ki en azından benim için

bugüne kadar duruşunu manevi darbeyle düzelten hiç bir kurum görmedim hocam :)) heleki türkiyede hiç sanmıyorum... Trabzonspor taraftarının ne kadar etkili bir çoğunluk olduğunu göstermek için bireysel çabalardan daha çok organize eylemler gereklidir... yoksa türk basınının bize karşı tavrı hiç bir zaman değişmez..

Ilelioglu
07.10.2011, 21:00
BMN Trabzon'un aday sehirler arasinda olmayisini afisler ile tüm sehire duyurmustu.

Yine benzer sey yapilabilir. Gereken maddi destek neyse veririz.

bordo61
07.10.2011, 23:30
Trabzonda genel olarak kimsenin haberi yok diyebiliriz.

Sonuç olarak herkes internet kullanmıyor.

Onur Muhcu
08.10.2011, 10:30
BMN Trabzon'un aday sehirler arasinda olmayisini afisler ile tüm sehire duyurmustu.

Yine benzer sey yapilabilir. Gereken maddi destek neyse veririz.

Güzel Fikir. Bu şekilde diğer medya kuruluşları da ayağını temkinli atar.

Ömür Karadeniz
08.10.2011, 10:47
Aynen,afiş olayı çok dikkat çekmişti.Aynı olay tekrarlanabilir maddi desteğe hazırız herhalde.

komdere
09.10.2011, 10:48
bu işi unutturmamalıyız, balık hafızası olayına dönecek. yaşadığımız olay, bozulan sinirler... değişen bir şeyler olmalı. mutlaka sokağa ulaşmalı, bu gazete bize alenen hakaret etmenin bedelini ödemeli. yoksa daha çok işitiriz!

Süleyman50
10.10.2011, 11:27
satılmamasından ziyade hiçbir Trabzonlunun bu vb. gazeteleri almamaları lazım, ayaklarını denk alsınlar diye...

Ahmet Pulusoğlu
10.10.2011, 12:11
ya zaten bu olaylardan haberdar olupta hala o lanet gazeteyi alan TS li kusura bakmasın ama adam değildir.

graylight
14.10.2011, 19:32
Adamlar hakeret ettiler, üstüne yattılar. Ne özür ne de başka birşey, ayıp yahu!!!