PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YETER ARTIK Hürriyet ! Siz Onur'dan Ne Anlarsınız !

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Külünkoğlu
04.10.2011, 09:42
Gününün çoğunu şerefsizliğe ayıran. Yazdığı yazılarla iletişim araçlarını adice kullananlar. Kendileri ile kıyaslandığında çok zeki sayılan kuş beyinli papağanlara özenenler. En şerefsiz, en kahpe, en kıvrak, en omurgasız görüşlerin sahipleri.

İliklerine kadar işleyen karaktersizlik halinin tezahürleri. Aptalca temelsiz kurulan cümlelerin üstadları. Kutsalı çıkarları olan tatlı su kurnazları. Gerçekleri adları gibi bilip inkar eden oryantalistler. Menfaatleri için beyin mülklerini işgal eden seviyesizlikleri alçaklıklarını ortaya dökmekten çekinmeyenler.

Bize bir şey söylemişler… o cümlede şu

-Trabzon'un Şampiyonlar Ligi'ne gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

- Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.

Gazetenin ismini tahmin edebiliyorsunuz. Yazarı ise bu mesajın sonundaki mail adresinin sahibi Funda Ayaz'dır. Bu onun ilk vukuatı değil daha önce EYOF'la ilgili yazısını tamamen Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığı üzerine kurmuştu.

Artık yeter ! bizde “bir şey” söyleyeceğiz.

Bu mail adreslerine kesinlikle HAKARET ETMEDEN üstüruplu mail yazıyoruz arkadaşlar aman bizi mahçup etmeyin.

eberber@hurriyet.com.tr
marslan@hurriyet.com.tr

Bu mail adresine yanı yazının sahibine ise dilediğinizi yazabilirsiniz.

fayaz@hurriyet.com.tr (fayaz@hurriyet.com.tr)

TSelif
04.10.2011, 09:46

............................................

Siz de "O" da yok !!!
TRABZONSPOR'un büyüklüğü altında ezileceksiniz... Boğulacaksınız !!!

fayaz dangalağına gönderilen mail . İşlem tamadır :)

ozturk
04.10.2011, 09:50
Öncelikle tepkiyi yeterli boyuta ulaştırıp bu olayı yerel / ulusal medyaya ve yönetime duyurmalıyız.

Tepki belli bir değeri aşınca kayıtsız kalamıyorlar..

Maili gönderiyorum şimdi ...

Talha.YILMAZ
04.10.2011, 09:52
Sizi çok ama çok seviyorum Funda Hanım,
Aynı zamanda takdir etmektende kendimi alı koyamıorum,
O kadar çok seviyorumki sizi Sevdiğimden çok değişik şeyler yapasım geliyor!

Külünkoğlu
04.10.2011, 09:52
212 677 00 00 Telefonu aradım, Hürriyet.com.tr'yi bağlamalarını istedim. Funda Ayaz hanım (!) yoktu. Ayşe Yaşlı hanımla görüştüm. Funda Ayaz olsaydı hakaret etmemek için kendimi zor tutardım belki de ederdim bilemiyorum. Ayşe hanımın bir suçu günahı yoktu belkide ama o da nasibini hakaretsiz bir şekilde aldı. Ne hale geldiğini az çok tahmin edersiniz.

esirgolge
04.10.2011, 09:53
Bugünler için hazırladığım özel cümlelerim vardı nasip Funda Ablamız içinmiş :) Hade Bismillah diyelim başlayalım.

Bu mail adresine yanı yazının sahibine ise dilediğinizi yazabilirsiniz.fayaz@hurriyet.com.tr

worldmaster
04.10.2011, 09:54
Üsturuplu bir cevap yazılacaktır...

TSelif
04.10.2011, 09:55
212 677 00 00 Telefonu aradım, Hürriyet.com.tr'yi bağlamalarını istedim. Funda Ayaz hanım (!) yoktu. Ayşe Yaşlı hanımla görüştüm. Funda Ayaz olsaydı hakaret etmemek için kendimi zor tutardım belki de ederdim bilemiyorum. Ayşe hanımın bir suçu günahı yoktu belkide ama o da nasibini aldı. Ne hale geldiğini az çok tahmin edersiniz.

40 güne gitmez desene abi :D:D

Hüseyin Bağdat
04.10.2011, 09:55
İşlem tamamlanmıştır...

Talha.YILMAZ
04.10.2011, 09:56
212 677 00 00 Telefonu aradım, Hürriyet.com.tr'yi bağlamalarını istedim. Funda Ayaz hanım (!) yoktu. Ayşe Yaşlı hanımla görüştüm. Funda Ayaz olsaydı hakaret etmemek için kendimi zor tutardım belki de ederdim bilemiyorum. Ayşe hanımın bir suçu günahı yoktu belkide ama o da nasibini aldı. Ne hale geldiğini az çok tahmin edersiniz.

Bana Sorsan ben söylerdim olmadığını :)
Yanlız Figen hanımla muhattap oldum ben,daha doğrusu o sustu ben Çemkirdim (;

TSelif
04.10.2011, 09:56
Hababam sınıfındaki gibi hepiniz aşk mektubu yazıp kafa mı yapsanız acaba :rolleyes:

metehan
04.10.2011, 09:57
maslan@hurriyet.com.tr

Bu adres hata veriyor. Sanırım doğrusu marslan@hurriyet.com.tr olacak.

m_akgun
04.10.2011, 09:58
haberin linki yok mu?? ayrıca toplanıp taminat davası açalım bence

Mollasalihoğlu
04.10.2011, 09:59
Funda Ayaz adlı çalışanınızın http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18889548.asp linkindeki yazısını hayret ve şaşkınlık içerisinde okumuş bulunmaktayım.

Kendisinin Ayça Alemdar adlı şahıs ile yaptığı görüşmeyi yayınladığı bu yazının, linkteki hali ile yayına çıkmasının sebebinin kontrolden geçmemiş ya da geçerken gözden kaçırılmış olması en büyük temennimdir.

Zira Trabzon gibi bir kentin "Onurunu" sınayan ve bu konuda görüş bildiren bir kişinin, hele ki bu görüşü hakaretlere varan bir biçimde ise, bunu yayınlayan kuruluşun da aynı bakış açısına sahip olduğunu düşünürüm.

Kaldı ki Funda Ayaz adlı çalışanınızın EYOF kapsamında gazetenizde yayınlanan yazısı da, amiyane tabir ile Trabzon ve Trabzonspor'a laf sokmaktan başka bir amaç içermemekteydi.

Sonuç olarak, popülarite kaygınızın ve bu kaygınızı yerle bir ettiğimizin farkındayız. Sizin için Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çeken bir Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan değerli olduğunun da farkındayız. Ama umarız ki, bundan sonra, Trabzonspor camiasını yerme amacı güden, taraftarını tahrik ederek pisliğin içine çekmeye çalışan yazı ve kişilere kurumlarınızda yer vermezsiniz.

Zorlama ile de olsa saygılarımla

Metin MOLLASALİHOĞLU
Avukat

532 462 -- --

Görev tamamlandı.

ozturk
04.10.2011, 09:59
Mail(ler) gönderildi..

Mollasalihoğlu
04.10.2011, 10:00
Yazının "onur" ile ilgili kısmı törpülenmiş..

ozturk
04.10.2011, 10:01
Yerel medyaya haberi düşerse önce resmi site sonra da ulusal medyada yer bulur..

ozturk
04.10.2011, 10:03
Yazının "onur" ile ilgili kısmı törpülenmiş..

tilki gibi kurnazlar. pislik atıp kaçmak gibi brirşey..

"dik duruşu olmamak", rüzgar gülü olmak böyle birşey olsa gerek...

Adem Erdoğan
04.10.2011, 10:04
Bu köpeklerin eceli yakındır. Komple gazete olarak yani.

Dereli
04.10.2011, 10:04
Enis Berberoğluna Yazdım:

Enis Bey Merhaba;

Sizinle aynı kurumda çalışan ama sizin aksinize omurgasız, temelsiz, kutsalsız yazılar yazarak kin ve nefret kusan biri var.
Evet Funda Ayaz dan bahsediyorum.

Bu kişiyi kaale alıp eposta göndermiyorum bile ama Trabzon ve Trabzonspor için yazdıklarına duyarsız kalamadım.
Sizden ve çalışma arkadaşlarınızdan ricam bu menfaat düşkününü aranızdan dışlamanızdır.

O sizin yanınıza, sizin çalıştığınız kuruma yakışmıyor.
Gerekeni yapın/yaptırın lütfen.

Saygılarımla.

cahana
04.10.2011, 10:05
resmi dairedeyim şimdilik yazamıyorum ama 5 e kadar yazacak çok hoş şeyler bulacağıma eminim

bu arada eminim ki yönetim her zamanki basiretli tavrıyla okkalı bir cevap döşeyecektir ya da kim bilir kendi kendimi avutuyorumdur

ozturk
Bu köpeklerin eceli yakındır. Komple gazete olarak yani.

Hayırlısıyla farklı bir gruba satılsaydı da defolup gitselerdi tirajı 20 binlerdeki kuytu köşelere..

Koray
Artık bunlara edecek küfür bulamıyorum bütün stoklarım tükendi, bi odaya kapanıp 1-2 gün bu konu üzerinde çalışma yapmam lazım.

Mehdi
04.10.2011, 10:07
Sinirimi çıkartacak birini arıyordum.Gel bakalım Mazlum.

TSelif
04.10.2011, 10:08
"dik duruşu olmamak",

Omurgasızlar DİK duramazlar !
Sülük gibi onun bunun eteğine yapışarak yaşarlar :)

ozturk
Acaba gasteye nasıl yansımış.Bu paçavrayı bugün alan var mı?

Külünkoğlu
Bu mail adreslerine kesinlikle HAKARET ETMEDEN üstüruplu mail yazıyoruz arkadaşlar aman bizi mahçup etmeyin.

eberber@hurriyet.com.tr
marslan@hurriyet.com.tr

Bu mail adresine yani yazının sahibine ise dilediğinizi yazabilirsiniz.

UğuR
04.10.2011, 10:12
Her iki mail adresine gerekli mail atıldı ...

ozturk
04.10.2011, 10:13
Sinirimi çıkartacak birini arıyordum.Gel bakalım Mazlum.

2. menekşe vakası olmasın ççç

Şaka bir yana bence fundaya da attığımız mailde küfretmemeliyiz..

Sert eleştirmeli aşağılamalı alay etmeli ama küfretmemeliyiz..

Şeref
04.10.2011, 10:13
Abİ ben dayanamadim sÖzdÜm napİyİm :)

a f s
04.10.2011, 10:14
İşlem tamamdır.

"Avukat arkadaşlar ilgili kanun gereği hakkınızda suç duyurusu yapmaya hazırlanıyorlar" diye de yazdım.

Terbiyesizler.

Yazıda geçen bir bölüm:

"-Kadınlar tezahürat edemez derler. Maçtaki ortam nasıldı?

Sahiden yapamadılar. Kağıtlara yazdık ellerine verdik onu da yapamadılar.

-Peki küfür ettiler mi?

Etmezler mi hem de nasıl...

-Ligin sonunda Fenerbahçe'yi ne bekliyor sizce?

Fenerbahçe'yi ligden asla düşüremezler. Fenerbahçe yoksa Türkiye yoktur, lig yoktur."

Gerizekalının önde gideni bunlar.

Cengiz Çubukcu
04.10.2011, 10:15
ben de adreslere mail attım, ama bu da yetmez telefonla aramak en iyisi....

ozturk
04.10.2011, 10:15
Siteden kaldırmışlar ama gasteye de aynı kısmı yazmışlarsa ...

Koray
04.10.2011, 10:19
Ben ağzıma geleni saydım sizi bilmem.

pazarkapılı
04.10.2011, 10:19
iyi de ropartaj yapan kizin bir sucu yok ki o da calisan orda....kadin soylemis....

ozturk
04.10.2011, 10:20
iyi de ropartaj yapan kizin bir sucu yok ki o da calisan orda....kadin soylemis....

Söyleneni aynen yazmak ?

Adem Erdoğan
04.10.2011, 10:21
Bunlara stadda bozbaykuşvari direk hedef almadan küçük düşürücü birşeyler düşünmek lazım.

Mahmut Keleş
04.10.2011, 10:21
mailler yollandı.. Ama yazının tamamını okuabileceğimiz link var mı ?

TSelif
04.10.2011, 10:23

Neden telefonlara çıkmıyor o zaman ?

Napoli
04.10.2011, 10:24
Yemın ederım darladım,delilendim.Bu gıbı zavallı hamam boceklerı ırkcı kopeklerı gorunce cıldrıyorum...

Artık Trabzonspor Trıbunlerınınde bukadar serefsılıge namuzusluga tepki verme gunu gelmıstır.FB-TS macından sonra kımse aglamasın..

Bu pisliklerin ırkcı kusmuklarını sayfalrına tasıyan Hurriyet gazetesinide allah bıldıgı gibi yapsın.Gun olur hesap doner

Yarabım bu gıbı hamam boceklerını,Lutfen gercek hayatta karsıma cıkarma.Bılıyorum tutamam kendımı...

bahadır2561
04.10.2011, 10:25
Derhal dava acacaksın

Donuna kadar alıcaksın

Sonra o donu alıp metrise göndereceksin.

Elbet bi giyen olur

Bayundur Han
04.10.2011, 10:26
Bilmem neresini ne yaptigimin karisi. Bu ne rezalet boyle? Bunlarin kadin seyircileride zaten Trabzona kufur ediyordu. ...ne trabzon olamazsin sampiyon. Gelin bakalim size ...ne kim gosterelim.

Hemen bir kac mail atiyorum. Serefsizler yav.

Napoli
04.10.2011, 10:26
Yahu bukadar serefsılık olmaz,Guzel allahım bizimi sınıyorsun ?

Muhsabecısne kadar hırsızlıktan,sikeden,pislikten ıceride olan bu hamam bocekkleri kosnuyor ya... Ya Sabır Sabır Sabır.!!!

Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”

Durum bundan ıbarettir

Mehdi
04.10.2011, 10:27
Ohhh..Böyle bir meditasyon şekli yok.Tibet'ten yazıyorum.

Külünkoğlu
04.10.2011, 10:27
Pazarkapılı konu bizim yazarlar olunca yazılarını didik didik edip yerden yere vuruyorsun.

Yazarda bir şey yok diyorsun. Biraz araştır. İlgili hanımefendi(!) nin 9 haziran 2011 tarihli sözde EYOF 2011 başlıklı yazısına bir bak, ondan sonra konuş istersen.

Bayundur Han
04.10.2011, 10:28
Twitterdan mesaj yollamak icin: https://twitter.com/#!/fndayaz

magicyattara
04.10.2011, 10:28
Üsturuplu yazamıyorum ki..

Tahrik tahrik nereye kadar..

Buyrun buradan da tepkinizi yöneltin.. http://twitter.com/#!/MarslanHurriyet hürriyet gazetesi spor müdürü mehmet arslan..

Faik Yılmaz
04.10.2011, 10:29
Sayın Hürriyet Gazetesi çalışanları ;

Bildiğiniz üzere Türk futbolu şike skandalıyla sarsılmaktadır. Daha düne kadar dokunulmaz sayılan kişiler hapse atılmış Fenerbahçe Spor Klübüde uluslararası karşılaşmalardan men edilmiştir.

Olayların en başından beri klübümüz Trabzonspor bu olayların içine çekilmek istenmiş " çamur at izi kalsın" mantığı ile bazıları kendi suçlarını örtmeye çalışmışlardır. Gelinen süreçte " güneş balçıkla sıvanmayacağı " gibi klübümüzede atılan iftiralar yargı tokatıyla engellenmiştir.

Oysa Fenerbahçe gibi diğer klüplerin başta siz medya ve tüm baskı mekanizmalarını kulllanmalarına rağmen ceza almaktan kurtulamamış ve süreç sonunda büyük ihtimalle daha büyük cezalara çarptırılacakları kuvvetle muhtemeldir.

Sizden bu süreçte bizi yani Trabzonsporluları kayırmanızı istemiyoruz. Sizden gerçeklere sadık kalmanızı istiyoruz. Fenerbahçe taraftarı olduğunu zanneden bayanların tüm stadda bize ettiği küfürleri yazmanızı istiyoruz. Sonra bu hafta şike ile ilgli tezahüratlar yasaklanmışken Fenerbahçerlilerin ettiklerinide yazmanızı istiyoruz. Kendilerinde gram onur yokken bizimkini sorgulamak isteyenlerin ve hakaret edenlerin sözlerini gazetenizde yayınlamamanızi istiyoruz.

Bu güne kadar objektiflik ve asgari gerçekler karşısında duruşununuzun doğru olmadığını hep birlikte görüyoruz. Gözlerinizle gördüklerinizi , gerçekleri yazamıyorsunuz. Belki yanlı oluşunuzdan belkide tepkilerden korkuyorsunuz.

Ancak gerçekler acıdır ve siz ne kadar istemesenizde bir şekilde yaptınız kötülüklerin yazmadığınız haberlerin vebaliyle karşılaşacaksınız.

Bugün Funda Ayaz isimli gazeteci olduğunu zanneden bir vatandaşın yazısını esfle okuduk. Eminim röportaj diye yazdıklarını ilkokul 5. sınıftaki bir kız öğrenci de yapardı. Ne yol biliyor ne yordam biliyor. Sadece amacı bize çamur atmak ve sizde bunlara çanak tutuyorsunuz maalesef....

Bu ve bunun gibi yanlı yazarları bünyenizde tuttukça daha çok tiraj kaybedersiniz. Belki Fenerbahlilere şirin göründüğünüzü zannediyorsunuz ama eminimki azıcık aklı selim olan insanlar yapılan küfürleri hoş gösteren bir gazeteyi bir daha ellerine almak istemezler. Tıpkı bizler gibi....

Bu konuda daha dikkatli olmanızı koskoca bir camiayla ilgili haber yaparken daha dikkatli olmanızı umarım.. Umarım içine düştüğünüz bu pislikten bir an önce kurtulursunuz.

Faik Yılmaz
Trabzonspor Üye No : 18025

az önce gazeteye gönderdiğim mesaj..... Mümkün olduğunca kendimi sıkarak kötü bir şey söylememeye çalışarak yazdım.....

ahamitokutan
04.10.2011, 10:31
enis berberoğlu ve mehmet arslana gerekli mail atıldı!

bahadır2561
04.10.2011, 10:31
Piyasa fiyatı hızla yükseliyor bunun da

winner
04.10.2011, 10:32
Hürriyet çok büyük risk aldı.

Bu ülkede milyonlarca Trabzon'lu insan var.

Röportaj hem Trabzon şehrinin insanlarını hem de Trabzonspo'luları hedef aldı, onursuz olmakla suçlandı.

Tam bir hakaret

Hem Trabzon'lular hem de Trabzonspor dernek üyeleri için manevi tazminat hakkı doğdu.

Yayımlayan Hürriyet'e,röportajı yapana ve bu lafları söyleyene karşı milyonları bulabilecek toplu manevi tazminat davası açılabilir.

Bayundur Han
04.10.2011, 10:36
kisa bir mesaj attim. Bu aksam twitterdan Funda hanimi biraz yoklayacagim.

Merhaba,

Gazetenizin "yazari" olan Funda Ayaz'in su sozlerinden utandim:

Bu ne demektir ya? Futbol oyundur. Boyle ortami neden geriyor? Hadi zaten Trabzonspor'un kendi kendini Sampiyonlar Ligine gitmedigini anlamadiginizi gectik. Sonra Fenerbahceli kadinlari ovup ovup bitiremediniz ama 5 dakika boyunca Trabzonspor'a kufur ettiler gazetenizde dogru durust yazmadiniz. Onuda gectik. Ama bu son yazi isi cigrindan cikardi.

Lutfen isin reyting yonune kacmadan durust gazetecilik ornegi gosterin ve Funda Ayaz hanim (!) gazetede bir ozur yazisi yazsin.

saygilarimla,

Adem Özdemir

Bayundur Han
04.10.2011, 10:37
Funda ayaz'ada gerekli mesaj yollamistir. Buraya yazamiyorum.

Mollasalihoğlu
04.10.2011, 10:37

benimle ropörtaj yapsa bütün dediklerimi yayınlayabilecek mi??

Mehdi
04.10.2011, 10:38
Keşke bir printscreen yapaydın Metin abi.Bunlar yazıyı editler ve öyle bir şey yazmadık der.

ozturk
04.10.2011, 10:39
Keşke bir printscreen yapaydın Metin abi.Bunlar yazıyı editler ve öyle bir şey yazmadık der.

Editlemişler zaten ;)

Napoli
04.10.2011, 10:39
edit neyse.

Acilem gerekli birseyler yapılmalı...

Hukuktan anlamam,ama gerenı yapılmalı

Külünkoğlu
04.10.2011, 10:41

eberber@hurriyet.com.tr
marslan@hurriyet.com.tr

http://twitter.com/#!/MarslanHurriyet (http://twitter.com/#%21/MarslanHurriyet)

Bu mail adresine yani yazının sahibine ise dilediğinizi yazabilirsiniz.

0212 677 00 00 Hürriyet.com.tr'yi isteyin ordan da spor servisini.

Badaloğlu
04.10.2011, 10:42
Derhal dava acacaksın

Donuna kadar alıcaksın

Sonra o donu alıp metrise göndereceksin.

Elbet bi giyen olur

Bu nasıl bir fantazi. Çok haşin gördüm seni :D

Faik Yılmaz
04.10.2011, 10:45
Buda fax numarası....

Br kaç top kağıtları bitsinde faxları kilitlensinde akılları başlarına gelsin.......

Fax No
0 212 677 08 46

Celal Demir
04.10.2011, 10:46
operation is completed...

hamdi_61
04.10.2011, 10:47
Bunlar usturuplu mailden ne anlarlar. Vereceksin odunu :yumruk:

Talha.YILMAZ
04.10.2011, 10:48
Trabzon halkı ve Trabzonspordan söz ederken cümlelerinizi çok dikkatli seçin derim,
Karektersizliğin,Onursuzluğun ve Şerefsizliğin Abidesi olarak gördüğüm Sen!
Bizim insanımızdan ve Renklerine aşık olduğumuz Takımımızdan neye dayanarak Bu kadar seviyesiz cümleler sarf edebiliyorsun?
Sen Bayılmakla Ölmeyi Karıştırıorsun sanırım!

İnsanlar Topluluk halinde yaşar ve o toplulukta illaki seni tanıyan bi Trabzonlu,Trabzonsporlu çıkar,o zaman seni kimse kurtaramaz!

Gönderildi!

Külünkoğlu
04.10.2011, 10:48
Sayfayı kaldırmışlar. Eğer tepki vermeye devam etmezsek bir anlamı da olmayacak.

DEVAM ARKADAŞLAR !

Celal Demir
04.10.2011, 10:49
insanlıktan nasibini almamış yaratık diye başladım gerisi malum şeyler işte :D

ozturk
04.10.2011, 10:51
Sayfayı kaldırmışlar. Eğer tepki vermeye devam etmezsek bir anlamı da olmayacak.

DEVAM ARKADAŞLAR !

Yok abi duruyor sayfa :S

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18889548.asp

Hasan Habip Özbay
04.10.2011, 10:51
daralacaksın ben ne yaptım kiminle uğraştım diyeceksin

Külünkoğlu
04.10.2011, 10:52
Yok abi duruyor sayfa :S

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18889548.asp
Aha ! özellikle baktım kaldırmışlardı şimdi tekrar koymuşlar.
E peki o zaman !

Nihal Ayvaz
04.10.2011, 10:55
Mehmet Arslan twitterdan yazdı:

MarslanHurriyet Mehmet Arslan
Trabzonlu arkadaslar haklisiniz. Bir kez daha aciklayayim ben hurriyetin sadece basili yayinlarindan sorumluyum

Selman
04.10.2011, 10:55
Yani kaç dakikadır şu başlıktayım. Bmn'de ilk cezamı alacak kadar sinirlendim.

Yeter ulan artık yeter. Bizim de bir sabrımız var.Bu işin peşine bırakmamalıyız.

Mailleri döşüyorum şimdi.

Bayundur Han
04.10.2011, 10:56
hocam sayfa duruyor ama yazi kalkti. Bidaha printscreen yapalim. Bunlar onemli seyler.

Hasan Habip Özbay
facebookta paylaşalım katılımın çok olmasını sağlayalım

Koray
Bunlar tatlı dilden anlamaz edebiyat parçalamaya gerek yok verin ayarı.

ertuuu
04.10.2011, 10:58
Diyen, sayın olmadığını düşündüğüm funda ayaz'a en temiz duygularımla;

tarafsız yayınıyla duruş sergilemesini beklediğim yarı resmi fb yayın organına bağlı,
muhtemelen işini torpille kazanmış ve/veya devam ettiren,
tarafsız olamadığındandan ötürü kendi "iş ahlakı" ve "onurunu" sorgulamasını beklediğim
ve son olarak severek takip etmediğim gazete editörüsünüz...
insan hayatının çeşitli evrelerinde saçmalayabiliyor. bunu bende, sizde yaşarsınız. ona diyeceğim birşey yok.
sizin pozisyonunuzda olan bir zatın daha az saçmalaması daha makbul olacaktır.
az konuşmakla az saçmalamak sizin için doğru orantıyla gitmektedir.(benim nacizhane görüşüm)
düşünceleriniz kirli, lütfen daha az dışarıya vurun.
mümkünse Trabzon ve Trabzonspor gibi dünyada onurun simgesi olmuş şeylerden de bahsetmeyin.
yanlı hayatınızda başarısızlıklar diliyorum...

Gönderildi!

Celal Demir
04.10.2011, 10:59
derhal bir şeylşer yapılmalı sadece bizden değil yönetimde birşeyler yapmalı ama :S

Celal Demir
04.10.2011, 11:00
onurla alakalı yeri kaldırmış ezikler :D

Celal Demir
04.10.2011, 11:01
sadece erkeklerin girebildiği bi sayfamız olsada orda içimizi dökebilsek ne güzel olurdu dimi :D

Mehmet Ç.
Enis bey ilen Mehmet bey bu gazetede tam olarak ne?

Mailime Güzin ablayida koyacagim :D

Travelair
İyi de bu email ile yapılacak iş değil. Eminim ki bu sözler birtakım kanun maddelerini ihlal ediyor. Suç duyurusunda bulunmak lazım :(

Serdær
Gazeteye yansıdı mı bu haber acaba ?

Olmadı oradan print yapıp sosyal ortamda paylaşabiliriz .

Celal Demir
04.10.2011, 11:02
funda mailimi okumuş okundu iletisi aldım :D

karaman6106
04.10.2011, 11:03
bu elemanın işleri bozuk galiba bu aralar...

müşterilerini artırmaya, yani reklama başvurmuş olmalı bizim üzerimizden...

Bayundur Han
04.10.2011, 11:03
Bu laflari soyleyen Ayca Alemdar:

http://twitter.com/#!/aycagfb

https://www.facebook.com/aycaalemdar

https://www.facebook.com/group.php?gid=29990884116

Röportajdan bir kesit: -Trabzon´un Şampiyonlar Ligi´ne gitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Başkasının hakkıyla Şampiyonlar Ligi´ne gidip bir de buna sevinen takıma "ezik" derim ben. Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.

VEEEEE

http://www.superfb.com/haber/47393/ucretsiz-mac-izlenmesin/

printscreende yaptim. isi misi biraktim bunlan ugrasiyorum.

Celal Demir
04.10.2011, 11:04
hürriyet binasını basalım bu karıyı dağa kaldıralım :D yaylalarda inek sağsın :D

l-m
04.10.2011, 11:04
Merhaba,
Funda Ayaz'ın "Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir." ifadesini yer verebildiği röportajı yayınlama cesaretini kendinde bulan Hürriyet ailesine teessüflerimi sunuyorum. Yasal olarak bu konunun takipçisi olacağımızı ve sizin bu konuyla ilgili atacağınız ya da atmayacağınız tüm adımları yakından takip edeceğimizi bilmenizi isterim.
Saygılarımla,
l-m

Üstteki maili gönderdim.
Funda Hn.'a henüz mail atmadım. Akşama doğru göndereyim şimdi yoğunluktan arada kaynamasın istiyorum. :)

ozturk
04.10.2011, 11:05
Mehmet Arslan twitterdan yazdı:

Trabzonlu arkadaslar haklisiniz. Bir kez daha aciklayayim ben hurriyetin sadece basili yayinlarindan sorumluyum

Hm büyük ihtimal gazetede yok bu röportaj..
Bu iyi olmadı..

Yine vur kaç taktiği uyguladılar..

TSuha61
04.10.2011, 11:05
Aramak farz bunları

Badaloğlu
04.10.2011, 11:08
Gazi Mustafa Kemal’in 15 Eylül 1924 tarihidne Trabzon’u ziyaretinde yaptığı tarihi konuşmadır.

“Trabzon ve Trabzonluları temsil eden yüce insanlarla Trabzon’da bir arada bulunduğumdan pek memnunluk hissediyorum. Bilhassa bugün yaptıkları sımsıcak karşılamadan gösterdikleri ciddi kıymet ve samimi muhabbetten dolayı muhterem (hürmete layık) Trabzon ahalisine arzetmeyi vazife bildiğim kalbi teşekkürlerimi yüce kişiliklerine hitap ile açıklamaya fırsat bulduğumdan pek bahtiyarım.

Efendiler! Hemen bütün Trabzon halkını tek parça (büsbütün) bir samimiyet kitlesi halinde gördüm. Kadınların, çocukların, ihtiyarların gözlerinde yaş gördüm. Bu ne aşırı duygulanma, bu ne şefkat, bu ne yüksek ahlaktır. İtiraf etmeye mecburum ki, gözlem ve özel hislerimin bu kıymetli memleket ve bu muhterem halk hakkında bende ortaya çıkardığı fikirleri, kanaatleri bugüne kadar hiçbir vasıta temin edememişti.

Emin olabilirsiniz ki Trabzon’u muhterem Trabzonluları ziyaret etmek senelerden beri bende hâkim olan büyük bir arzu, derin bir özlem halinde idi. Beni bu saadetten bugüne kadar mahrum eden, malumunuz olan durum ve şartlar idi. Bugün çok mesudum. Çünkü: Beni sevdiklerimi görmekten men eden kötü şartlar tamamen ortadan kalkmıştır.

Çok arzu ederdim ki sayısız telgraflarla beni görmek arzusunu açığa vuran Trabzon çevresini ve çevre ahalisini ziyaretle şeref bulayım. Fakat o kadar zaman ayrılmasına imkân olmayacaktır. Ne yazık ki onları şimdilik hürmetle yâd, selam ve muhabbetlerimi takdim eylemekle yetinmek mecburiyetinde bulunuyorum.

Arkadaşlar! Beş sene evvel Samsun’a (Trabzon’un ilçesine) ayak bastığım zaman bana kalp kuvveti veren vatandaşlarımın ilk safında kahraman Trabzonluların bulunduğunu asla unutmayacağım.

Sakarya büyük kanlı meydan savaşında 3. fırka ile yetişen Trabzon evlatlarının muharebe meydanında gösterdikleri kıymetli hatırası daima kafamın içinde nakşolmuş kalacaktır.

Bu vatanperver halka, o kahraman evlatlara malik olan bu kıymetli memleketimizi bir Ermenistan mahreci (çıkış yeri, üssü) veya hayali bir Pontus Krallığı ülkesi yapmak talep ve tehditleri; ne uğursuz idi. Şüphesiz o kâbuslar ilelebet hayal olmuştur.

Efendiler! Vatanın birliği, hürriyet ve bağımsızlığını temin eden milletimizi Cumhuriyet idaresine kavuşturan inkılâbımız, iktisadi refah ve saadetimizi medeniyet âleminde, layık olduğumuz mevkii de temin edecektir.
Bu bereketli, ahalisi zeki, girişken, çalışkan olan Trabzon’umuzu az zaman dahile (yurdun dörtbiyanına) demiryolu ile bağlanmış güzel bir rıhtım ve limanla teçhiz edilmiş görmek, son arzumdur.

Trabzon Türk camiasında Cumhuriyetin zengin kuvvetli, hassas, pek mühim dayanak yerlerinden biridir. Böyle bir Cumhuriyet şehri elbette gerekli bütün bayındırlık ve ilerleme sebep ve vasıtalarına malik olacaktır.

Sözlerime nihayet verirken muhterem Trabzonlulara muhabbet ve hürmetlerimin ve gösterdikleri samimi duygulanışlarından dolayı fikirlerimin ulaştırılmasına elçilik buyurmanızı rica ederim. ”

-----------------------------------------------------------------------

Ya Atatürk yalan söyledi bize yıllardır ya da bu ... :mad::mad:

bordo(61)mavi
04.10.2011, 11:08
Hürriyet Gazetesi spor müdürü Mehmet Arslana aşağıdaki twiti attım:

"basılı yayınlar sorumlusu olabilirsiniz ama o hanımyaratığa hesapsoracak insanlarla iletişim halindesinizdir gerekeni yapın!"

O da cevap verdi:

@ merak etmeyin bunu yaptim.

Samet GÜVEN
04.10.2011, 11:09
ONUR;

Trabzonlu ve Trabzonsporluların bildiği tek onur kaleci 'Onur' dur.

Sn ilgili;

Bunların arkaları kalktı diyip ağza alınmayacak sözler söylemek midir ONUR;

Yine ağza alınmayacak küfürleri edipte o insanlarla yanyana maç izlemek midir ONUR;

Ellerine para dolu çantalar geçirip kapı kapı dolaşmak mıdır ONUR;

Sonra bizi çok zorladılar diyip paranın yarısını geri istemek midir ONUR;

Hakemlerin odasına gidip ana avrat baba ecdat sövmek midir ONUR;

Kendilerine sövüldüğü kayıtlarla kanıtlı olduğu halde para için sövenlerin avukatlığını yapmak mıdır ONUR;

Şike yapan küme düşerse ekonomi biter demek midir ONUR;

Yoksa ;

BÜTÜN BU REZİLLİKLERİ GAZETECİ KİMLİKLERİ İLE SAVUNUP ONLARI DESTEKLER NİTELİKTE YAZILAR YAZMAK MIDIR ONUR

efendim varsın bizim öyle ONURumuz olmasın.

Saygılarımla.

Samet GÜVEN

LazAnisT
04.10.2011, 11:09
Bu arada Funda Ayaz 20 li yaşlarda bir bebe haberiniz olsun.

Kamil Çakmak
04.10.2011, 11:11
Hürriyet gazetesine yönetimin ciddi şekilde bir cevap vermesi lazım. Bu ne ilk di nede son olacak. Tedbiri alınması lazım. Trabzonspor lobisini ayağa kaldırmak lazımdır. Klüp tarafındanda kınama ve ihtar yazılmalıdır.

Bugün fikirlerini satan yarın herşeyini satar..

SEDER
04.10.2011, 11:12
bu yavşaklara tepki için neden mail gönderiyoruz..bunu yazan adam bunu göze almıştır..mail kutusuna bakıyomu sanki.bence diğer basın-yayın organlarına mail atmalıyız...ayrıca bu haberden dolayı dava açmalıyız..şikebahçe hemen her maçta şike yapıp hakkımızı çaldı..yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali şimdi onlar suçsuz bizmi suçluyuz? Allahtan korkmayan adiler..zerre şike yapmadan 82 puan aldık..şikeci köpekler onca şikeyle ancak 82 aldılar..onlar şampiyonlar ligine giderken iyide biz gidince mi kötü..allah belasını versin bunların...

Ömer Faruk61
04.10.2011, 11:12
Adi Köpekler......

bordo(61)mavi
04.10.2011, 11:13
resmi sitedende tepkiiiiiiiii bekliyoruuuuuuuuuuzzzzzz... hala abdullah ercana başarı dileği duruyor 10 saattir...

Burhan61
04.10.2011, 11:14
gereken yapılmıştır. dün de söyledim, şerefsiz bir değil ki uğraşmakla bitmiyor.

Özge
04.10.2011, 11:15
İşlem tamamdır.;)

Celal Demir
04.10.2011, 11:15
klübede bu konu hakkında gereği yapılması için mail yollamak lazım...

bordo(61)mavi
04.10.2011, 11:16
ONUR;

Sn ilgili;

Yine ağza alınmayacak küfürleri edipte o insanlarla yanyana maç izlemek midir ONUR;

Kendilerine sövüldüğü kayıtlarla kanıtlı olduğu halde para için sövenlerin avukatlığını yapmak mıdır ONUR;

Yoksa ;

BÜTÜN BU REZİLLİKLERİ GAZETECİ KİMLİKLERİ İLE SAVUNUP ONLARI DESTEKLER NİTELİKTE YAZILAR YAZMAK MIDIR ONUR

Saygılarımla.

Samet GÜVEN

İzninle aynı yazıyı bende maille kullanıcam... sonuna şunu ekledim...

Trabzonsporun onurunu ve şerefini ağzına alanların, ne kadar onurlu ve şerefli olduklarını tüm dünya çok iyi biliyor!!!

Kaya
04.10.2011, 11:16
Konu hakkında ilgili kurum tepki veren tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim...

:)

Elimize sağlık...

Gün gelir gerçek onursuzlara sağlam cevap veririz...

Burhan61
04.10.2011, 11:17
Bu tepkimiz internet ortamında kalmasın derim. Dava açalım topluca. Yapanın yanına kar kalmasın. Hukukçu arkadaşlar daha iyi biliri ancak açıkça ''halkı kin ve nefrete tahrik'' suçu işlenmiş gibi duruyor.

Açılacak davaya katılımcı olurum.

Napoli
04.10.2011, 11:18
Hayır Bu hırsızla Kadıkoyde her mac bıze kufur edıyor,bız hep suz pus.

Artık yazılı,yada seslı cok buyuk bır protesto yapmalıyız.

ah ulan su sıralar olimpiyatta bır mac olsaydı

Külünkoğlu

eberber@hurriyet.com.tr

hurriyet.com.tr'nin müdürü : ocan@hurriyet.com.tr

Bu da yazı sahibinin mail adresi fayaz@hurriyet.com.tr (fayaz@hurriyet.com.tr)

Bu da yazı sahibi Funda Ayaz'ın direk telefonu : 0212 449 61 52

Kaya
Ek olarak,

Kendisi Kadıköy'ün bayanlarından sadece biri...

Tüm Kadıköy'lü bayanları genellemiyoruz zira içerisinde yer alan bir Kadıköy'lü bayanın karaktersiz olduğunu görmüş olduk.

Bu karaktersizliği ortaya çıkaran Hürriyet'e de bir teşekkür edelim... :)

arifberkay
Yönetim az adam olun tepkinizi koyun

Ertan 51
SİZDEN İM ABİ,GÖREVİMİ YAPTIM (o çaşarat a da ayrıca yolladım bilginize:))

Enis bey bilmem farkındamısınız ama gazetenizin Trabzonspor düşmanlığı artık ayyuka çıktı.En son funda hanım ın Trabzonspor hakında kullandığı kelime kabullenilemez,lütfen buna bir dur deyin.Allah göstermesin Avukatlığını yaptığı takım gibi şike yapıp arsızlıkla hırsızlıkla şampiyonlar ligine gitsek onurlu mu olacaktık,kapasitesi doğruluğu dürüstlüğü algılayamıyor galiba ama bu ahlaksızlığının bedelini hukuki yoldan ödeyecektir.
Onur kelimesinin anlamını bilmeyen,kimlere kullanılırsa cuk oturacağını bilemeyen bu şahıs bir daha Trabzonspor'un adını ağzına almasın lütfen,başına iş açmasın.
Hassasiyetimize kulak verceğinize inanıyorum,
Selamlar
Ertan ELDEŞ

Samet GÜVEN
04.10.2011, 11:19
İzninle aynı yazıyı bende maille kullanıcam... sonuna şunu ekledim...

Trabzonsporun onurunu ve şerefini ağzına alanların, ne kadar onurlu ve şerefli olduklarını tüm dünya çok iyi biliyor!!!

Estağfirullah kardeşim ne izni. Al tepe tepe kullan. Hakaret içermeden yazabileceğim tek şey bu idi. Bundan bile dünyanın cümlesini çıkardım.

komdere
04.10.2011, 11:20
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18889548.asp linkinde yer alan yazınızı hayretle okudum. Trabzon kenti insanına ve Trabzonspor’u destekleyen insanlara hangi hakla “onursuz” dersiniz? Şike suçuyla yargılanan ve işlediği suçlardan dolayı Uefa’dan tokat yiyen bir takım taraftarının “ahlak, onur ve erdem” adına öğretebileceği bir şey yoktur. Kaldı ki hakaret etme hakkı hiç yoktur! Yazılanların milyonlarca kişiye ulaşabildiği bir haber sitesinden daha ciddi yazılar beklerdim.
Şimdi görüyorum ki yaptığınız terbiyesizlik tepki alınca, yazınızdan ilgili hakaret kısmını çıkarmışsınız. Ama bunu zihinlerimizden çıkaramayacaksınız.
Sizi Allah’a havale ediyorum. O, elbet hak ettiğinizi size verecektir.

Ceyhun Dündar
Mail işi tamamdır:D

Travelair
İnternetteki röportajdan o ifadeleri kaldırmışlar mı?

Bu yeni moda oldu. Aleyhimize yapılmış küfürlü tezahuratı tırnak içinde başlıklarına taşıyıp yorumsuz objektif (!) habercilik kisvesi takınanlar, birileriyle röportaj adı altında Trabzon ve Trabzonspor'a yapılan hakaretleri gazetesine taşıyanlar. Bel altı taktikler. Tekrar etmem gerek. Bu sözler davalık sözler, email, telefon ile tepkimizi hakaretsiz gösterebiliriz ama dava esas olmalı

Kaya
Yönetim az adam olun tepkinizi koyun

Evet, haydi kulüp!

Hürriyet Gazetesi'ni de ekleyerek bir kınama yazısı bekliyoruz...

Kulübün vereceği tepki çok çok önemli!

ertuuu
04.10.2011, 11:21

aklı başında biri;
şike soruşturması kapsamında uefa'nın şampiyonlar ligi'nden men ettiği, başkanı ve neredeyse tüm yönetim kurulu hapiste olan bir takımın taraftarı olarak başkalarının şerefine onuruna bok atarken bir saniye durup düşünürdü.
TRABZONSPOR CAMİASI ŞEREFLİ OLDUĞUNU SÜREC BOYUNCA KARARLARI ETKİLEMEMEK ADINA SESSİZLİĞİNİ KORUYARAK GÖSTERMİŞTİR.
talihsiz açıklamanızı kınıyorum. fb camiasının sizin gibilerinin eline kaldığı için çok üzülüyorum....
haa özür diliyorum söylenene göre 50 bin "onurlu kadındı" manisa maçında küfür eden değil mi? sizde onların içindeydiniz hiç şüphesiz...
gönderildi!

Mustafa Önder
04.10.2011, 11:21
Tazminat DAVASI AÇILMALI!!!!

Bayundur Han
04.10.2011, 11:23
Eveet. Simdiye kadar bulduklarimi siraliyorum konuyu acan abimizin bilgilerini ekleyerek:

Yazinin kendisi:
http://www.superfb.com/haber/47393/u...ac-izlenmesin/

Silinmisse: http://tinypic.com/r/2ibn3sy/7

Bu yaziyi yazan:

Funda Ayaz
Twitterdan mesaj yollamak icin: https://twitter.com/#!/fndayaz (https://twitter.com/#%21/fndayaz)
fayaz@hurriyet.com.tr
Fax No 0 212 677 08 46

Ayca Alemdar laflari soyleyen Genc fenerbahceliler kadin kolunun tribun o....usu eh lideri:

http://twitter.com/#!/aycagfb (http://twitter.com/#%21/aycagfb)

https://www.facebook.com/group.php?gid=29990884116

Ayca Alemdar'in bagli oldugu Genc Fenerbahceliler site sahibinin bilgileri:
Registrant Name:Genc Fenerbahcelile
Registrant Organization:Omer Ozkal
Registrant Street1:Kiziltoprak / Kadikoy
Registrant Street2:Kiziltoprak / Kadikoy
Registrant Street3:
Registrant City:Istanbul
Registrant State/Province:N/A
Registrant Postal Code:1907
Registrant Country:TR
Registrant Phone:+90.5368781907
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:+90.5368781907
Registrant FAX Ext.:
Registrant Email: omer@gencfb.org

Hurriyet gazetesi ilgili mail adresleri:

eberber@hurriyet.com.tr
[/EMAIL][email]ocan@hurriyet.com.tr (marslan@hurriyet.com.tr)

TSuha61
aa yüzüme kapattılar :) funda hanımı vermiyolar arkadaslar :)

LazAnisT

eberber@hurriyet.com.tr

Bu da yazı sahibi Funda Ayaz'ın direk telefonu : 0212 449 61 52Konunu direk muhattabı Orhan Can'dır.Ne tesadüf onunda annesi Trabzon'lu :)

Mustafa Önder
Tazminat Davası açmalıyız. Sembolik olarak 61 KURUŞ...

Mehmet Ç.
Sevgili Enis bey,
Sevgili Mehmet bey,
Sevgili Funda!

Bugün gazetenizde Funda Ayaz'in Ayca Alemdar ilen yaptigi röpotaji hayretler icinde okudum..

Gazetecilik, haberi doğru kaynaktan almakla yükümlüdür. Gazetecilik kulaktan dolma bilgilerle yapılmaz. Şantaj, karalama, kirletme, yalan haber, yıpratma gibi unsurları içermez. Gazeteci kanunlara saygılı, ahlaklı, namuslu, dürüst, çalışkan kişilerdir. Gazetecilik mesleğinin okullarından alınan eğitimli kişiler mesleklerinde başarılı, kurallarına uyan,uygun davranışlarda bulunan kişilerdir

Bu üstteki yazilanlara göre mesleginizi kötüye kullanmaktasiniz.. Ve bu bugün degil, uzunsüredir böyle! Sari-Lacivert gözlüklerinizi cikarin! Yada gazetenizin ismini "Fblilere Hürriyet" diye degistirin.

Belki Funda Hanim görevini yapti, ama sizin göreviniz bu olmamali.. O zaman Trabzonlularida konusturunda biraz da biz desarj olalim!

Mehmet CELIK (http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=198572)

Yolladim :D Ismimin üzerine tiklayin :D özellikle linkledim maildede :D

Burhan61
04.10.2011, 11:24

aklı başında biri;
şike soruşturması kapsamında uefa'nın şampiyonlar ligi'nden men ettiği, başkanı ve neredeyse tüm yönetim kurulu hapiste olan bir takımın taraftarı olarak başkalarının şerefine onuruna bok atarken bir saniye durup düşünürdü.
TRABZONSPOR CAMİASI ŞEREFLİ OLDUĞUNU SÜREC BOYUNCA KARARLARI ETKİLEMEMEK ADINA SESSİZLİĞİNİ KORUYARAK GÖSTERMİŞTİR.
talihsiz açıklamanızı kınıyorum. fb camiasının sizin gibilerinin eline kaldığı için çok üzülüyorum....
haa özür diliyorum söylenene göre 50 bin "onurlu kadındı" manisa maçında küfür eden değil mi? sizde onların içindeydiniz hiç şüphesiz...
gönderildi!

tuvaletçi sefa ile fotosunu profiline koyacak kadar da midesiz biri. Ben bunun derdini anladım da burda söylenmez.

Serdær
Bu olay bizim açımızdan tamam da , sosyal ortamda ispatlayacağımız şekilde yazıyı printscreen yapan yokmudur acaba ? :o

Kamil Çakmak
Funda hanım ofisinde yokmuş, telefona çıkan şahıs,"buyrun bana soyleyin"dedi. Yok kendisi ile görüşmek istiyorum dedim. Kapattım. Gün içinde yine arayacam tabi.

Mehdi
04.10.2011, 11:25
Bu da şöyle kenarda dursun.

http://img849.imageshack.us/img849/8431/sssssja.jpg

Ertan 51
04.10.2011, 11:25
ONUR;

Sn ilgili;

Yoksa ;

Saygılarımla.

Samet GÜVEN
Eline sağlık Samet çok güzel olmuş.
Diğer kardeşlerimiz de yollasın,tepki sadece bu başlıkta kalmasın hürriyetin tepesine insin.

Hüseyin Bağdat
04.10.2011, 11:26
Funda hanım telefonlara çıkamıyor herhalde:D

Telefona çıkan bey notunuzu alayım dediğinde'' Söyleyeceklerimi duymak istemezsiniz herhalde,hem kendisi duysa daha iyi olur'' dedim. Adam hemen anladı niçin aradığımı:D

Serdær
04.10.2011, 11:27
Buldum

Yazıyı trabzonspor.org.tr gönderip haberdar etmek lazım . Tepki verilmesi için.

-------------

Ayça Alemdar…
Eminim bu ismi hiçbiriniz tanımıyor, bilmiyorsunuzdur.
20 Eylül’de Türk futbol tarihine geçen tüm dünyanın hayranlıkla izlediği, yaklaşık 50 bin kadın taraftarın akın ettiği Fenerbahçe-Manisaspor maçının baş mimarlarından birisi o.
Fener’e gönül veren ve bunun uğruna birçok şeyden vazgeçebilen, GFB üyesi , sarı lacivert renklerin aşığı, Fenerbahçe’nin kadın tribün liderlerinden Ayça Alemdar.
Seyircisiz maç cezasının değiştirilip, sadece kadınların ve çocukların izleyebildiği bir sistem olarak ilk kez Fenerbahçe-Manisaspor maçında hayata geçirilen uygulama nasıl olmuştu da bu kadar ilgi görmüştü?

Peki nasıl olmuştu da futbolu sevmeyen hatta kocalarının bile maça gitmesini istemeyen kadınlar, üzerlerine çubuklu formaları geçirip çocuklarından elinden tutan hanımlar Şükrü Saracoğlu’na koşmuşlardı.
Kadınlar futboldan ne anlar, maçta ne işleri var, en fazla 35 bin olur diyenleri utandırıp sadece Türkiye’nin değil birçok ülkenin gündemine oturan bu çılgın taraftarlar nasıl örgütlenmiş ve maça gelmişlerdi?
Bizde merak edilen birçok sorunun cevaplarını öğrenmek için Fenerbahçe tribün liderlerinden biri olan Ayça Alemdar ile buluştuk, konuştuk.
İşte tarihe geçen maçın perde arkası…
- Öncelikle Ayça Alemdar’ın Fenerbahçe aşkı nasıl başladı?
Babam Beşiktaşlıydı beni de zorla Beşiktaşlı yapmaya çalışıyordu. Ben Fener'in renklerini seviyordum ve Fenerbahçeliliğim öyle başladı. Aslında yasak olan şeyleri sevdim hep.
- İzmir'deki yaşamınızı bırakıp İstanbul'a nasıl geldiniz?
İzmir'de yaşarken Fenerbahçe'nin maçlarına gelmek çok zor oluyordu. Her maç deplasman gibiydi. İstanbul'da abla dediğim bir insan vardı bana iş ayarladı ve İzmir'den İstanbul'a geldim yerleştim. Fenerbahçe için hayatımı değiştirdim. Hiçte pişman olmadım.
- Peki gelelim tarihi Fenerbahçe-Manisaspor maçına... Nasıl örgütlendiniz?
Manisa maçına bayanların gireceği iki gün önce belli olmuştu. Gece 1'e kadar toplantı yaptık. Koreografi hazırlamaya çalıştık, kadınlar çok fazla tezahürat bilmediği için tezahüratları yazdık hatta futbolcuların nasıl geleceğini bile kağıtlara yazdık. Tabi yapamadılar o ayrı...
-Peki 50 bin’e yakın taraftarın gelmesi sizi şaşırttı mı?
İlgiye çok şaşırdım. 6 senedir GFB ile maçlara gider gelirim kavgalar da olmuştur ama bayanların erkeklerden daha tehlikeli olduğunu gördüm. Maraton alt camlarını kırdılar. Maçta ilk defa telefonum kırıldı, kadın taraftarlar polislerle kavga ettiler, tartıştılar.
-Kadınlar tezahürat edemez derler. Maçtaki ortam nasıldı?
Sahiden yapamadılar. Kağıtlara yazdık ellerine verdik onu da yapamadılar.
-Peki küfür ettiler mi?
Etmezler mi hem de nasıl...
-Diğer takımlar için aynı durum olsa, kadın taraftarları sizin kadar maça ilgi gösterir miydi?
Galatasaray'ın yeni stadı açıldığında erkekleri bile gitmemişken bayanlarını hiç tartışmayalım bence.
KADINLAR ÜCRETSİZ MAÇ İZLEMESİN
-Alınan kararla artık kadınlar ve çocuklar maçları ücretsiz izleyebilecekler. Manisa maçından sonra bu uygulamanın iyi olduğunu düşünüyor musunuz?
Kesinlikle kabul etmiyorum. Bedava olunca bizim milletimiz suyunu çıkarır, çok kargaşa olur.
-GFB'den bize biraz bahseder misiniz? Neler yapılıyor, kadınlar bu grupta nasıl yer alıyorlar?
Genç Fenerbahçeliler olarak Sefa Ağabeyimizin liderliğinde 2000 yılında kurulduk. 2005’de de GFB'nin alt grubu bayan oluşumu GFB Angels kuruldu. Biz bayanlar olarak deplasman dahil tüm maçlara organize olmaya başladık. Sosyal hizmetlerde de öncülükler yaptık hep. Kardeşini seç kampanyasıyla doğudaki kardeşlerimize yardımlar ettik, ağaç dikme kampanyası yaptık. Çocuk Esirgeme Kurumları, Huzur Evleri ziyaretlerimiz oldu. Biz GFB olarak sadece taraftar grubu değil sosyal bir topluluğuz. Aslında tabi ki bizden manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ağabeylerimize teşekkür borçluyuz. GFB de kardeşlik vardır, birlik vardır bu da Sefa ağabeyin sayesindedir. Yalnız bu konuda değinmek istediğim bir şey var. Biz GFB olarak ilkleri yaptık, sosyal konulara değindik fakat Beşiktaş'ın ÇARŞI'sı toplanıyor televizyonlar onları gösteriyor. 3-5 kişi Taksim'de toplanıyor Çarşı Taksim'i ayağa kaldırdı deniyor. Neden onlara yer veriyorlar televizyonlarda da niye bize yer vermiyorlar. Tamam biliyoruz Lig TV Fenerbahçe'yi sevmiyor ama bu kadar da olmaz.
BİZ HERKESE YETERİZ
-Şike konusuna gelirsek, ne düşünüyorsunuz?
Şikeyi siyasi bir olay olarak görüyorum. Daha geçen gün atletizmde şike yapan Galatasaray'a neden bir şey yapılmadığını merak ediyorum. Herkesin derdi demek ki Fenerbahçe olmuş. Bizim üstümüzden prim yapılıyor. O kadar olay oldu şike vs. ama biz yine birliğiz, biz yine herkesi ezeriz. "Biz bize yeteriz" demişti Volkan ama aslında "Biz herkese yeteriz".
Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.

Kaynak : http://www.superfb.com/haber/47393/u...ac-izlenmesin/

Külünkoğlu
04.10.2011, 11:28

eberber@hurriyet.com.tr

TSuha61
Funda hanım telefonlara çıkamıyor herhalde:D

Telefona çıkan bey notunuzu alayım dediğinde'' Söyleyeceklerimi duymak istemezsiniz herhalde,hem kendisi duysa daha iyi olur'' dedim. Adam hemen anladı niçin aradığımı:D

galiba o adama ben baya bi patladım :) Funda kaşarı yokmuş sözde..

cem1990
Bu konu üzerinde fazla konuşuluyor diye düşünüyorum ne kadar tepki verirsek verelim yine aynisi olacak.Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir.Yapılacak tek şey Trabzon da hürriyet gazetesi almamak.Bunun için yazılar yazılıp ufak kağıtlara basalip duvarlara asılabilir halkın da bilgisi olmasi için.Biz almayalim yeter,onlara en büyük darbeyi vurmuş oluruz.

arifberkay
04.10.2011, 11:29
Funda Hanımı isteyince telefonu suratımıza kapatıyorlar

arifberkay
04.10.2011, 11:30
Yönetimin bu işi sahiplenmesi gerekir,yoksa böyle telefonları suratımıza kapatır dururlar

komdere
04.10.2011, 11:33
verilen telefonu aradım karşıma alican diye biri çıktı. funda hanım yokmuş, söz de ona değil röportajı verene ait dedi. Ben de kendisine bunu ne hakla sitenize koyarsınız, röportajı verenin hakaretlerini nasıl sitenize taşırsınız dedim. ne hala tüm trabzonlulara onursuz dersiniz? ve şimdi neden o kısmı sildiniz? gerekirse defalarca arayacağım ve funda hanıma ulaşacağım, karşılığını da göreceksiniz dedim yaklaşık 5 dakika konuştuk... bana da hakaret ediliyor deyince vatandaş, birilerinin terbiyesizlik yapması size terbiyesizlik yapma hakkı tanımaz dedim.

Erol Karadeniz
04.10.2011, 11:34
ok gönderildi

Ertan 51
04.10.2011, 11:35
Roportaj funda ayaz,bu sözü kullanan ayça alemdar öylemi,yanlış anlaşılma olmasın da.

magicyattara
Hesapta kadınlara çocuklara bedava maç izlettirip tribünleri doldurtacaklar..ulan gerizekalılar tribüne yolladığınız bayanların şekli ortada..bunlar mı tribünlere dostluğu getirecek..bunlar mı küfürü sona erdirecek..

TFF ACİLEN İSTİFA ETMELİDİR..böyle yamama anlayışıyla kurum yönetilmez..tutundukları her dal ellerinde kalıyor..

böyle karıları maça gönderip küfrettiriyorlar sonra da güzel bir b.k yapmış gibi manşetlere taşıyorlar..ülke medyası da bu orspulara sayfa ayırıyor,röportaj yaptırıyor..

Bunun hesabı maa'dan sorulmalı..

Sporda şiddete yasa yapanlar bunun hesabını sorsunlar..savcılığa şikayet edelim bu karıları..bu açıkça yasaya muhalefet..

Mehdi
-Orada olduğunu biliyorum.Funda hanımla görüşeceğim.
-Funda hanım yok beyefendi.Bize söyleyin biz iletelim.
-Ben Onur.Sakatlığım geçti haberi olsun yeter.Söyleyince anlar o.
-Anlayamadım beyefendi.
-Görüşürüz.

SEDER
04.10.2011, 11:36
bu kadına dava açılırsa benden 50 TL çalışır...açalım davayı ne uğraşıyoruz..

arifberkay
04.10.2011, 11:37
Alo Funda Hanımla görüşeceğim.
Funda hanım yok.
Ben Onur ona söyleyin bacağım iyileşti...Mehdi den kopya çektim ama aynen bunları söyledim

ertuuu
ocan@hurriyet.com.tr eberber@hurriyet.com.tr

Funda ayaz ın ayça alemdar ile yapmış olduğu talihsiz ropörtajı siz değiştirmeden okudum.
Eğer ropörtaj yapmak için karşı takım camiasına hakaret edecek kişiler arıyorsanız benle ropörtaj yapılmasını istiyorum.
Bende ayça alemdar kadar olmasa da seviyesiz ve çirkin söylemlerde bulunabileceğimi düşünüyorum.
gönderildi!

Külünkoğlu
- Funda Ayaz hanımla görüşecektim
- Kendisi iki gün yok bana söyleyin.
- Asıl dururken sana ne diye söyleyeyim ? sen kimsin ?
- Ali
- Soyadın yok mu senin ?
- Niye söylüleyim.
- Ben söyledim sende adamsan söylersin.
- Ali Can
- Söyle bakalım Ali Caan, nerde bu funda ayaz ?
- 2 gün yok.
- Oldu Ali Caaan.

Bundan sonrası bende ama hakaret yok emin olun. Dayanması zor biliyorum ama sizde etmeyin arkadaşlar.

Mustafa Önder
-Anlayamadım beyefendi.
-Görüşürüz.

:)
tek kelime ile mükemmell )

Burhan61
04.10.2011, 11:38
-Anlayamadım beyefendi.
-Görüşürüz.

Ben de Coşkun mu olsam:D

Ömer Faruk61
Dava açalım Mailleri takmaz bu şerefsizler.Yerel medyayı ayağa kaldıralım.Her ne kadar satılmış ta olsa Tsyd ye de yazalım.Hürriyet köpeklerine mail atmak çok fazla katkı sağlamaz.

ECvelek

.................................................. .................................................. ........
Bu mailin içeriği üstürupludur.

zira aklımdan geçenleri bilmek istemezsiniz

Bayundur Han
Buldugum tum bilgileri 5ci sayfada bulabilirsiniz. Konunun basina koyarsak belki daha guzel olur.

Bu trabzonspor dusmanligida iyice cigrindan cikti. Anlam veremiyorum. Ulkede bir Trabzon dusmanligi var.

http://www.youtube.com/watch?v=iDTENLalJfU

bordo61
04.10.2011, 11:39
Metin abi helal olsun sana ya böyle tepki organizsyon başlıklarını iyi açıyorsun.

Maillerimi attım ama bu iş böyle bitmemeli , Trabzondaki gazete bayilerine hürriyet gazetesini satmadan iade etmelerini istemeliyiz.

Bunlar anca paradan anlar onur nedir bilmezler onların onuru paraları

SEDER
04.10.2011, 11:40
Tazminat Davası açmalıyız. Sembolik olarak 61 KURUŞ...

ne 61 kuruşu yaa, kadın tüm trabzonlulara basın yoluyla hakaret etti..100 binden aşağı olmaz..kazanılan parayıda kulübe bağışlayalım...o daha fazla koyar..

bordo61
04.10.2011, 11:41
Birde Twitter için TT kelimesi bulalım #hürriyetalmaladırma

gibi herkesin haberi olsun gündem olsun

M.S.SOFU
04.10.2011, 11:42
beyler mail attım bay da gider yaptım
hakaret etmedim tabi ama
hakaret davası ve halkı kin ve düşmanlığa itme davası açacağımı söyledim
şimdi olay şu
trabzonspor lu olup avukat olan,asvcı olan tanıdıklarımız yok mu?
yoksa ben anamurdan gidip dava açsam bana ne kadara patlar
kıt hukuk bilgimle bu davayı ne kadar taşıyabilirim?

Serdær
04.10.2011, 11:43
info@trabzonspor.org.tr

Kulübümüze de bu durumu haberdar etmeliyiz.

bordo61
04.10.2011, 11:44
Direk Trabzon'a basın yoluyla hakaret var Trabzonun sivil toplum örgütlerini de ilgilendirir bu iş.

Bu köyün delisi bizmiyiz ya herşeyle biz uğraşıyoruz kimsenin gıgı çıkmıyor.

İskender
04.10.2011, 11:44
Enis bey merhaba,

Öncelikle ünvan olarak kullandığınız Amiral gemi açıkcası artık su alıyor...

Futbol üzerine onca oyun oynandığı şu dönemde, herkezin sinir uçları bu kadar hassasken böyle bir röportajı gazetenize ve sizin kibar duruşunuza hiç yakıştıramadım...

Doğrusu bu insanları galeyana getirmekten başka birşey değildir...Ben şahsen bunda art niyet ararım...Ben şahsen bunda hadi sokağa dökülün provakasyonunu ararım...

Böyle topluma mal olmuş bir gazetede kimin ne yazdığı hepimizi ilgilendirir.Bu gazete ben varsam vardır,yok isem bir hiçtir, o halde lütfen insanları tahrik etmeyin...

Saygılarımla...

ozturk
04.10.2011, 11:45
Direk Trabzon'a basın yoluyla hakaret var Trabzonun sivil toplum örgütlerini de ilgilendirir bu iş.

Bu köyün delisi bizmiyiz ya herşeyle biz uğraşıyoruz kimsenin gıgı çıkmıyor.

Evet yerel medyada da tık yok..

Onur Akyüz
Bütün taraftarın bilinçlenmesi lazım,hala o tuvalet kağıdını alan taraftarımız var biliyorum,

ama haberi yok,bilmiyor yedikleri naneleri.

Yerel basın,yönetim,taraftar kesinlikle bütün Trabzonspor taraftarını haberdar etmeli bilinçlendirmeli.

Mail attım ama ara ara kaydım biraz,dayanamadım tabi dolaylı yollardan.

Külünkoğlu

eberber@hurriyet.com.tr

ertuuu
04.10.2011, 11:46
info@trabzonspor.org.tr

Kulübümüze de bu durumu haberdar etmeliyiz.

hürriyet editörü funda ayazın ropörtajında ayça alemdar Trabzon a ve Trabzonspor a onursuz demiştir! Tüm camia tepkiye çağrılmalıdır...

GÖNDERİLDİ!

Külünkoğlu
04.10.2011, 11:47
Bu rezaletin sorumluları kimse hesap vermeli.

Funda denilen mahlukat bir daha o gazetede yazamamalı

Külünkoğlu
Avrupa Hürriyet'te olduğu gibi duruyor Röportaj !

Kamil Çakmak
Bu mücadeleyi sadece bizmi yapıyoruz. Başka forumlar taraftar dernekleri yada grupları yapıyormu?. Bilgisi olan varmı. Tabi diğerlerinin ne yaptığndan ziyade biz sorumluluğumuzu biliyoruz o ayrı olayda.

magicyattara
04.10.2011, 11:48
Arkadaşlar,hukukçu arkadaşlarımız daha iyi bilirler;61. dakika küfürleri olsun,bu röportajda söylenen hakaretler olsun;

Bu hakaretler sporda şiddet yasasına göre suç değil mi..

61trabzonomer
04.10.2011, 11:49
enis bey bende gönderdim hadi hayırlısı kulüpte bi açıklama yaparsa çok iyi olur ama, bekliyorz

Ömer Faruk61
04.10.2011, 11:50
Külünkoğlu Metin abi,

İlk Avni Aker Ankaragücü maçında bu şerefsizler için pankart yapalım lütfen...

ozturk
Bu mücadeleyi sadece bizmi yapıyoruz. Başka forumlar taraftar dernekleri yada grupları yapıyormu?. Bilgisi olan varmı. Tabi diğerlerinin ne yaptığndan ziyade biz sorumluluğumuzu biliyoruz o ayrı olayda.

Facebook ta "en aktif" bir kaç sayfaya üyeyim.

Tık yok şu ana kadar..

Ertan 51
Hesapta kadınlara çocuklara bedava maç izlettirip tribünleri doldurtacaklar..ulan gerizekalılar tribüne yolladığınız bayanların şekli ortada..bunlar mı tribünlere dostluğu getirecek..bunlar mı küfürü sona erdirecek..

TFF ACİLEN İSTİFA ETMELİDİR..böyle yamama anlayışıyla kurum yönetilmez..tutundukları her dal ellerinde kalıyor..

böyle karıları maça gönderip küfrettiriyorlar sonra da güzel bir b.k yapmış gibi manşetlere taşıyorlar..ülke medyası da bu orspulara sayfa ayırıyor,röportaj yaptırıyor..

Bunun hesabı maa'dan sorulmalı..

Sporda şiddete yasa yapanlar bunun hesabını sorsunlar..savcılığa şikayet edelim bu karıları..bu açıkça yasaya muhalefet..
Evet çok doğru tespit ler,
Tribünlere dostluğu-güzelliği-hanım nezaketini getirecek olanların profili ve tff nin bir an önce istifasının istenilmesi resmi ağzıdan dillendirilmeli,çok önemli
Murat'tı galiba,teşekkürler renktaş.

Külünkoğlu
Kamil Abi ne yapalım onlar yapmıyor diye biz geri mi duralım ?
Belki haberleri yoktur. Haberleri olunca katılırlar onlar. Çünkü ifade korkunç !

bordo61
04.10.2011, 11:51
Bu arada Funda Ayaz 20 li yaşlarda bir bebe haberiniz olsun.

İsterse on yaşında olsun bu gazete okul dergisi mi ?

Hiç kimse okumuyor mu bu yazılanları.

Serdær
04.10.2011, 11:51
http://www.hurriyet.de/haberler/futbol-turkiye/1013412/biz-herkese-yeteriz

Başkasının hakkıyla Şampiyonlar Ligi'ne gidip bir de buna sevinen takıma "ezik" derim ben. Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.

Samet GÜVEN
04.10.2011, 11:52
Roportaj funda ayaz,bu sözü kullanan ayça alemdar öylemi,yanlış anlaşılma olmasın da.

Abi burda öz olan zaten o yazının oraya o şekilde aktarılmasıdır. Binlerce insan rakip takıma ana avrat sövüyo ama niye hiçbirini gazetede okumuyoruz. Neden bunu okuduk neden yayınladılar.

Eline sağlık Samet çok güzel olmuş.
Diğer kardeşlerimiz de yollasın,tepki sadece bu başlıkta kalmasın hürriyetin tepesine insin.

Teşekkürler. Nicelerini yazarızda yeminle yazarken filan elim titriyodu nedense çok acele ediyodum sinirden napıcamızı bilemiyoruz. Bir tane daha hazırladım mail ama onu burda paylaşarak seviyeyi düşürmek istemiyorum.

Ama ne hakaret olursa o kadar haksız pozisyona düşeriz...

Fatih Özkan
04.10.2011, 11:53
İşlem tamamdır. Yarı uyur bir şekilde içimden geçenleri yazdım!

Onur Akyüz
04.10.2011, 11:54
Metin abi Allah aşkına Günahların Takımı pankartı kıvamında bir pankart yapalım,ne yardım gerekiyorsa hazırım,

maç boyu öylece gözlerinin önünde dursun!

Serdær
04.10.2011, 11:54
info@trabzonspor.org.tr

Merhabalar,

Bugün Hürriyet gazetesinde yayınlanan Ayça Alemdar’ın Funda Ayaz ile yapmış olduğu röportaj sonrasında Trabzon ve Trabzonspor için söyledikleri aşağıda linkte gözükmektedir.

BMN olarak Hürriyet gazetesine yapmış olduğumuz tepkiden sonra Türkiye’de ki yayını kaldırmalarına rağmen Avrupa yayınında bulunmaktadır.

Trabzonspor kulübü olarak bunun ile ilgili olarak ivedilikle cevap vermenizi beklemekteyiz.

http://www.hurriyet.de/haberler/futbol-turkiye/1013412/biz-herkese-yeteriz (http://www.hurriyet.de/haberler/futbol-turkiye/1013412/biz-herkese-yeteriz)

Başkasının hakkıyla Şampiyonlar Ligi'ne gidip bir de buna sevinen takıma "ezik" derim ben. Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir.

a f s
04.10.2011, 11:55
-Funda hanım yok beyefendi. Bize söyleyin biz iletelim.
-Ben Onur. Sakatlığım geçti haberi olsun yeter. Söyleyince anlar o.
-Anlayamadım beyefendi.
-Görüşürüz.

Mehdi Allah iyiliğini versin!

:alkış:

bordo61
Bu yazarın gazetenin , röpörtaj sahibinin hakkında YASAL İŞLEM BAŞLATIMALIDIR.

Bu ifadeler öyle internetten silinmeyle unutulmaz

ertuuu
şöyle saha kapattıracak bişeyler yapalım artık yeter. onlar da ceza almıyor. biz alırsak onlar niye almadı deriz...

Kamil Çakmak
04.10.2011, 11:57
Belki haberleri yoktur. Haberleri olunca katılırlar onlar. Çünkü ifade korkunç !

Metin kardeşim, zaten yazmışım bende onlar ne yıpıyorlar bilmiyoruz ama biz sorumlulğumuzu biliyoruz diye.

Biz esasında Funda ya tepkinin yanında Hürriyet gazetesine yapmalıyız. Çünkü gazete olarak bakış açıları hep aynı. Paranın basın özgürlüğünün önene onursuzca geçtiğini görüyoruz. Klüp bazında hürriyet gazetesine tepki anlamında bir açıklama yapmamız lazım.

Dediğin gibi yapılan ifade çok çirkefçe. Buna sayfasında yer veren zihniyetin bizden gelecek tepkileri küfürleri göze alması, kendinisin nasıl bir karektere sahip olduğunu gösterir. O kaşınmış bizde kaşıyoruz.

a f s
04.10.2011, 11:58
şöyle saha kapattıracak bişeyler yapalım artık yeter. onlar da ceza almıyor. biz alırsak onlar niye almadı deriz...

Yıllardır aynı düzen devam etmiyor mu, hala uyanamadınız mı?
Hukuk dedikleri şey onlara başka bize başka işliyor. Onların seviyesine inmeye hiç gerek yok.

Selman
04.10.2011, 11:59
Ben de aradım Alican çıktı.
İzinliymiş bizim hatun.
Ben de Trabzonluyum ben de Onur'um, elbet görüşürüz dedim kapattım.

Fatih Özkan
04.10.2011, 12:00
Aradım, mesaj bıraktım...
Şu an titriyorum...
Ovvvvvvvvv!

ertuuu
04.10.2011, 12:01
Yıllardır aynı düzen devam etmiyor mu, hala uyanamadınız mı?
Hukuk dedikleri şey onlara başka bize başka işliyor. Onların seviyesine inmeye hiç gerek yok.

galiba aklı selimlikten çıkıyorum. bizi bu hale düzen getiriyor...

Onur Akyüz
04.10.2011, 12:03
bu değil :)
ya kimdu?

aradım aradım hep bu çıktı karşıma.

heh neyse yanlış olmuş;

http://i53.tinypic.com/i36u88.jpg

bu vesileyle sine büyüka'dan özür dileyip babasına selam söylüyorum.O'nun fotoğrafını koymuşum galiba:)

Buğra Sekban

abi biz lobi yapalım biz haberdar edelim basını klübü diğer taraftar gruplarını bu menfi bir durum değiki hepimizi ilgilendiren bir gerçek birlik olmak gerekmezmi ?

arifberkay
Tekrar aradım telefona çıkan çocuk ben de Trabzonluyum dedi...Emre Belezoğlu gibi Trabzonlumusun sen dedim dondu kaldı....

Celal Demir
04.10.2011, 12:04
tipinde meymenet yokki. Zürafa caddesinde çalışanlara benziyor:)

çömlekçide iş yapar bu :D

Buğra Sekban
04.10.2011, 12:05
Tekrar aradım telefona çıkan çocuk ben de Trabzonluyum dedi...Emre Belezoğlu gibi Trabzonlumusun sen dedim dondu kaldı....

harikasın abicim :alkış::alkış:

Fatih Özkan
04.10.2011, 12:05
Kulübe de mail attım...
Resmi siteden tepkilerini belirtsinler.

a f s
04.10.2011, 12:06
galiba aklı selimlikten çıkıyorum. bizi bu hale düzen getiriyor...

Hele dur üzerimizde ne oyunlar oynadılar yıllardır.

Sabırla ve doğruluktan ayrılmayarak onların oyununu boşa çıkarmaya devam edeceğiz.

Tükürdüklerini yalayacaklar endişeniz olmasın. Tıpkı ligden düşecekleri gibi çıkıp yalandan da olsa özür dilemek zorunda kalacaklar.

Kendimiz olmaya devam.

federer61
04.10.2011, 12:07
Birde Twitter için TT kelimesi bulalım #hürriyetalmaladırma

gibi herkesin haberi olsun gündem olsun

Bence sesimizi ve tepkimizi kendi aramızda lokal olark değil,Twitter gibi sosyal platformlarda global olarak duyurmalıyız.#hürriyetalmaladırma güzel bir hasthag mesela.Bunu belli bir saatten itibaren,tüm Trabzonsporlular olarak organize birşekilde tweetlerimize eklemeliyiz.

Ertan 51
04.10.2011, 12:08
Dayanamadım funda mahlukatına bi daha yazdım,ben çıkıyorum gençler siz devam edin,hayal gücünüze güveniyorum:)

Effective61
04.10.2011, 12:09
Bmn önderliğinde Ortak bir dava açma şansımız var mı? Bunları yanına kar bırakmayalım.

TSelif
Başlayalım o zaman .. hürriyet alma aldırma

ErtuGrul
Onur'lu bir mesaj yolladim, kufur etmeden onurumla yazdim...

Ömer Faruk61
04.10.2011, 12:10
"Şike ve Şikecinin dostu hürriyet gazetesi ONURdan bahsederken 1000 defa düşünüp bahsetsin"

Hasan Habip Özbay
04.10.2011, 12:11
tepkiye devam sıkı durun bombalar geliyor

Selman
04.10.2011, 12:12
Bu arada Funda'nın orada olmadığını söyleyen Alican yalan söylüyormuş arkadaşlar. Kız oradaymış.Israrla isteyelim telefon açınca.

Zafer Fidan
04.10.2011, 12:13
Nedir bu "bayan"larndan cektigimiz. Bi ara BursasporTV'nin sunucusu vardi, S.Günese ayakkabi firlatan zilli, simdi'de bu mahlukat

Fatih Özkan
04.10.2011, 12:14
Bu arada Funda'nın orada olmadığını söyleyen Alican yalan söylüyormuş arkadaşlar. Kız oradaymış.Israrla isteyelim telefon açınca.

İlk aradığımda beni yanlışlıkla bağladılar. Funda durumu arayınca "Sizi yanlış bağlamışlar!" dedi. Tabi durumu anladım ve o başka yere bağlayana kadar beni bir kaç şey söyledim kulağına.

İskender Çakmak
04.10.2011, 12:16
islem tamamdir. ona insan olmadigini vurguladim

ertuuu
04.10.2011, 12:17
islem tamamdir. ona insan olmadigini vurguladim

birinin bu gerçeği söylemesi lazımdı değil mi..:)

Recep Alkan
04.10.2011, 12:18
oooo, iyiymiş bu yazı. Hoşuma gitti.

Demek Onur sadece kaleci ismi ?

Maşallah Maşallah Maşallah.

Götümün kenarı, sen de ulusal medyada yazıyorsun hemi ?

Sefaenes
04.10.2011, 12:19
funda yok diyorlar dallamanin biri cikti aslinda küfür edecektin yinede etmedim serefsizlere

mourner
04.10.2011, 12:19
arkadaşlar maille şikayetle ne uğraşıyorsunuz. daha önce de defalarca hakaret ettiler bize. bu onur cümlesi resmen hakarettir, davaliktir. belli bir zümreyi galeyana getirmek, aynı zümreye hakaret etmek suç değil mi ? hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir ama bu yazı hakkında kimliğinde trabzon yazanlar tazminat davası açamaz mı ? hiç birşey kazanamasak da en azından mahkeme de süründürelim, işinden edelim.

DURAS
04.10.2011, 12:20
yönetim olarak, camianın ileri gelenleri olarak, hırsızlara tepkini vermezsen, emeğimizi çaldılar ama uefa bunu düzeltti yerine, uefa gönderdi biz ne yapalım dersen, aman ortalık karışır, kaos olur feybe ne yaparsa ses çıkarmayalım dersen böyle yaparlar adamı...

Kara Mert61
Kampanya başlatmak lazım.Hürriyet aldırmamalıyız.Sesimizi herkese duyurmalıyız.

Özgür Öztürk
Tek hücreli olan bu canlıya hakaretten dava açılamaz mı ?
Bu tek hücreli amipin nefes alma yöntemi ve yeri değiştirecek bir uygulama şart.

TuAF2007
Şenol hocam çık yine basın toplantısına isim vererek çatır çatır konuş hesabını sor içimizin yağları erisin.

SEDER
04.10.2011, 12:23
dava açılırsa kazanmamak mümkün değil..çok yüklü tazminat öderler..isteyen hemen her trabzonlu dava açabilir..mahkeme masrafları ile bile bellerini bükeriz..yaa burdan dava açalım..yada herkes ayrı ayrıı dava açsın..görün bakın onca dava masrafını düşünmeleri bile o kadını işten attırmalarına yeter..ayrıca işten atsalar bile yetmez gene de dava açılmalıdır..mail falan hikayee..okumuyorlar bile..ben dava açılırsa 50 Tl vereceğim demiştim arttırıyorum 60 TL vereceğim...yeterki pankart organizasyonu gibi bir oganşzasyon yapılsın...

Dip.Ing.Mag.
-Ligin sonunda Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/)'yi ne bekliyor sizce?
Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/)'yi ligden asla düşüremezler. Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) yoksa Türkiye yoktur, lig yoktur. Fener'i ligden düşürseler, Bank Asya'da bile olsa yine gideriz destekleriz. Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) sokakta maç yapsın kaldırımda bile tribün yaparız.

aslinda bu yarim akillilari kale almaya bile gerek yok. hem bizi düsüremezler diyor hemde düsürürseler destekleriz diyor... beyin bedava! :))

TuAF2007
gidelim hürriyet binasına adam gibi sesimizi duyuralım biz burdayız mesajı verelim...

Samet GÜVEN
.ExternalClass .ecxhmmessage P{padding:0px;}.ExternalClass body.ecxhmmessage{font-size:10pt;font-family:Tahoma;}Sn ilgili;

ONUR;

Hürriyet gibi 'büyük' bir gazetede böyle bir yorumun yayınlanması (kim söylerse söylesin) ve ısrarla suç-suçlunun yandaşı olarak davranılması akıl alır şey değil...

Peki nedir ONUR;

Yoksa ;

Saygılarımla.

Samet GÜVEN

2 kere gönderdim mail gitmedi. en son ocan isimi maile gönderebildim.

arifberkay
04.10.2011, 12:25
Maille telefonla olacak iş değil bu

kalaylıoglu
04.10.2011, 12:25
mail atılmıştır şirket mailimden attım o yuzden fazla giremedim ama şirket maili kullanmak biraz daha etkili olur diye düşündüm

Sayın İlgili

Funda Ayaz röportajında kendisinin sarf ettiği sözleri hiçbir kontrolden geçmeden yayınladığınız için sizi protesto ediyorum. Bu tavırla Türkiye nin ulusal basını değil ancak Fenerbahçe nin resmi yayın organı gibi davrandığınız apaçık ortadadır ki Fenerbahçe resmi internet sitesin de ve Fenerbahçe tv de bile bu şekilde bir ropörtaj yayınlanmazdı. Şike soruşturması sonuçlandığında kimin hakkıyla şampiyonlar ligine gittiği ve kimin şampiyonluğu elinden alındığı belli olacaktır ve kimin küme düşürülmemesi gerekirken sırf maddi baskılardan dolayı küme düşürelemediği de.
Trabzonspor gibi büyük camia lara atıfta bulunan röportajlarda sizi daha dikkatli ve sorumlu olmaya çağırıyorum.

Samet GÜVEN
04.10.2011, 12:26
Kampanya başlatmak lazım.Hürriyet aldırmamalıyız.Sesimizi herkese duyurmalıyız.

KA-TI-LI-YO-RUM...

bir şekilde bu gazetenin satışlarına köstek olmak gerekiyor...

Emre EFENDİOGLU
Sayın! Funda Hanım;
Bugün ki yazınızda

ifadesinde bulunmuşsunuz.

Çok doğru bir tespit.
Örneğin geçen sene 5 Mayıs günü, Trabzonspor-Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı yaptı ve maçta tek bir çirkeflik olmadan o maç bitirildi ve Trabzon bileğinin hakkı ile o Türkiye Kupasını söke söke! aldı. ( Bu maçın Galatasaray-Fenerbahçe arasında olduğunu düşünün bakalım gözünüzün önüne nasıl sahneler gelecek! Hani Trabzonspor onursuz ya, o bakımdan bi düşünün)
Tabi bir dedikodudur gitti, Volkan’ın Alex’in göz yaşlarına bakmadan, bu maç anlaşılmıştı 16 Mayıs gecesi Trabzon Fenere yatacak denildi.
16 Mayıs gecesi geldi, Trabzon sahada yine tek bir çirkeflik yapmadan, oyunu soğutma çabalarına girmeden, “ADAM GİBİ!” 1-1 berabere kaldı ve Fenerbahçe taraftarı ve futbolcularını 2 dakikalık müthiş bir sevince boğdu!
Bu sene ise, 9 puan fark attığı rakibi, hakem desteği, sizin ulu İstanbul basınınızın desteği ile, Şansar! beyin desteği ile Trabzon’u yakaladı ve AYNI PUANDA, 1 gol AVERAJI ile şampiyon oldu(!) (Çok zeki bazı arkadaşlar Trabzon 9 puan farkı nasıl kapattırdı diye soruyor orası ayrı bir beyinsizlik örneği!)
Bu çok temiz Fenerbahçe takımı, maalesef ki, 3 Temmuz sabahı garip garip şeylerle karşılaştı(!)
Bu ülkenin çok çok temiz adamlarından Aziz Yıldırım ki -kendisi sahte çürük raporu ile askerden yırtmış birisidir, silah kaçakçısı olduğu bilinen bir gerçektir- Eskişehirspor teknik traktörü! çok temiz Bülü Bülü, birkaç yancısı v.s Metrisspor kadrosuna katıldı. Bu beyefendiler toplamda 19 maçta şike ve teşvik yapmışlar.
Tabi size göre bu adamlar çok temizdir bunlar yapmaz ama işte dalgınlıklarına gelmiş, arada 19 maçı kaçırıvermişler şeytana uymuşlar.
Bizim de ÇOK TEMİZ federasyonumuz (size göre ONURLU!), bir tarafı yemedi Feneri düşürmeye, salla babam salla mantığı ile kararı geciktirmeye çalıştılar.
Şampiyonlar ligine de öz oğlu Fenerbahçe’sini yollama kararı aldı.
Ama ne olduysa Platini amcamız, çok şanlı şerefli ONURLU Fenerbahçe yerine, ÇOK GÜÇLÜ LOBİSİ OLAN(!), FEDERASYONDA ONLARCA ADAMI BULUNAN(!), SEDAT PEKER-OLGUN PEKER GİBİ ADAMLARI ARKASINA ALAN(!), arkasında 30 milyona yakın taraftarı olan (!) ONURSUZ Trabzonspor’u aldı şampiyonlar ligine.

Demem odur ki, siz ve sizin gibi İstanbul takımı yalakalarının ONURLU olduğu yerde, bir Trabzonlu gibi ONURSUZ olmayı tercih ederim.

İmza:
ONURSUZ(!) bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu

Bunu döşedim gözüne(!), gözüne(!)

Koray
Sevmediğin! fahişenin sesi fazla çıkarmış.

Effective61
dava açılırsa kazanmamak mümkün değil..çok yüklü tazminat öderler..isteyen hemen her trabzonlu dava açabilir..mahkeme masrafları ile bile bellerini bükeriz..yaa burdan dava açalım..yada herkes ayrı ayrıı dava açsın..görün bakın onca dava masrafını düşünmeleri bile o kadını işten attırmalarına yeter..ayrıca işten atsalar bile yetmez gene de dava açılmalıdır..mail falan hikayee..okumuyorlar bile..ben dava açılırsa 50 Tl vereceğim demiştim arttırıyorum 60 TL vereceğim...yeterki pankart organizasyonu gibi bir oganşzasyon yapılsın...

Aynen destek. Ne gerekirse yapalım. Ortak bir dava sesimizi daha net bir şekilde duyurur.Bir organizasyon la bu işe halledilebilir.

Mahmut Keleş
04.10.2011, 12:27
.ExternalClass .ecxhmmessage P{padding:0px;}.ExternalClass body.ecxhmmessage{font-size:10pt;font-family:Tahoma;}Sn ilgili;

ONUR;

Hürriyet gibi 'büyük' bir gazetede böyle bir yorumun yayınlanması (kim söylerse söylesin) ve ısrarla suç-suçlunun yandaşı olarak davranılması akıl alır şey değil...

Peki nedir ONUR;

Yoksa ;

Saygılarımla.

Samet GÜVEN

2 kere gönderdim mail gitmedi. en son ocan isimi maile gönderebildim.

eline sağlık abi... güzel yazı yazmışın... aslında hepimiz bu şekilde bi yazı yollasak daha güzel olmaz mı ?

ozturk
04.10.2011, 12:27
Arkadaşlar sözü söyleyen funda değil..

funda röportajı yapan kişi..

Recep Alkan
04.10.2011, 12:28
Elinin Kalem tuttuğunu sanan, ama aslında bir hiç olan Sayın (!!!) Gazeteci,

İsminizi anmayı dahi kendime zulüm olarak görüyorum.

Gazetenizi hiçbir şartta alan ve okuyan bir insan değilim. Bugünkü yazınızı da Onurlu Trabzonsporluların bulunduğu bir platformda gördüm. Açıkçası o gazetenin bir ferdi olarak, yazdığınız yazıya çok da şaşırmadım. Neden şaşırayım ki ?

Çok uzun yazmayacağım, çünkü biliyorum ki, okumanız gereken binlerce Trabzonsporlu maili var.
Size sadece şunu hatırlatmak istiyorum. Bugün bahsetmiş olduğunuz ONUR, aslında Trabzonspor’un Şampiyonlar Liginde İnter’i yendikten sonra, gazetenizde atmış olduğunuz sürmanşettir (!). Lille maçından sonra yere göğe koyamadığınız Trabzonspor haberleridir (!). Aslında Onur, tarafsız olmanız gerektiği yerde, Trabzonspor’a karşı durup, Fenerbahçe Dergisi gibi yayın yapmanızdır. Aslında Onur, kalecimizin isminin değeri kadar bile etmeyecek elinizde tuttuğunuz kalemlerdir.

Şunu unutmayın ki, Trabzonsporlulara Onur dersi verecek son kurum ve kişi sizlersiniz.

Bu da benden gidecek olan mail...

ozturk
04.10.2011, 12:29
İşin üzücü tarafı BMN dışında hiç bir yerde (bizim camia için söylüyorum) tık yok..!

Serdær
04.10.2011, 12:29
Arkadaşlar sözü söyleyen funda değil..

funda röportajı yapan kişi..

Oda demek ki katılıyor ki buna kesme zahmetinde bile bulunmadan gazetede yayınlanıyor .

DNA-TS
04.10.2011, 12:31
Yeter ki onursuz olmasin aşk
Bu densize bir mail de ben attim

Emre EFENDİOGLU
04.10.2011, 12:32
Yalnız bu sözü söyleyen Funda değil, röportaj yaptığı kaşar GFB li Ayça Alemdar!

kalaylıoglu
Trabzonspor kulubune de mail attım
Sn Yetkili,

Hürriyet gazetesinde yayınlanan ve Fenerbahçeli kadın taraftarın Trabzonspor hakkında sarf ettiği sözler hakkında en kısa zamanda harekete geçmenizi ve gerekli tepkiyi vermenizi ve Trabzonsporun hakkını savunmanızı rica ederim .

TuAF2007
Maille telefonla bi yere kadar sesimizi duyurabiliriz artık daha somut bişeler yapalım yürüyüşse yürüyüş v.s yeter artık ya ceza almıyalım diye elmiz kolumuz bağlı oturamayız nereye kadar...

Travelair
Ben mesela birisiyle röportaj yapsam, gazetemde yayınlansa, o röportajdaki kişi herkese saysa sövse, ben gazeteci veya gazete olarak sorumlu değil miyim?

Bu mantık bir yerden tanıdık geliyor: Hani kişiler ceza alsın ama kulüpler almasın diyen mantık

recdodo
Funda'nın önceki yazısı
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=85446

Tunga
04.10.2011, 12:33
Acıyı anlat dersem, anlatamazsınız. Tanımlaması imkansızdır. Ancak kelimelerle tanımlanamasa da yaşayan bilir. Yine de tanımlanamaz. Zaten ne zaman ki acıyı kelimelerle tanımlayabilecek hale gelirsiniz, acının getirdiği rahatsızlıktan kurtulursunuz.

Çoğu renktaşımın aksine size kızmıyor, cehaletinize veriyorum yazdığınızı. Onur’un ne olduğunu tanımlayamazsınız elbette; ama bir de yaşamamışsanız, anlayamazsınız da. Kör kuyunuzdaki cifiri cehaletinizin üzerine bu kelimeyi kullanmanızı ve onun üzerinden ahkam kesmenizi ise daha şivesini dilinin üzerinden atamamış bir zavallının beni adam sansınlar diye bilmediği büyük kelimeleri kullanmasına benzetiyorum.

Bilmediğiniz büyük kelimeleri kullanmak sadece aslında sizin ne kadar minik olduğunuzu gösteriyor. Kelimeler ise siz kullandınız diye değer kaybetmiyor.

Soruşturma başlamış. Şikecilerin başkanı, asbaşkanı, yöneticisi, muhasebecisi içeri tıkılmış. Sadece maç ayarlamamışlar çünkü; bir çete ne yapmışsa hepsini yapmışlar. Delilleri tam göremedik daha. Kim gördü delilleri?

Savcı gördü, tuuklama istedi,
TFF Kukla Başkanı gördü, “durum vahim” dedi,
Hakim gördü, tutuklama kararı verdi,
Nöbetçi mahkeme gördü, tutuklama yerinde dedi,
Etik kurul gördü, “şike tespit edilmiştir” dedi,
UEFA gördü, “güle güle fener, hayde gel Trabzon” dedi...

Siz görmediniz, ben görmedim; görenlerin yalancısıyız.

Tüm bunlar olup biterken, fener “bana ne bana ne” diyen mahallenin arsızını oynadı. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım diye caka sattı. ONURLU olsa... “Madem hakkımda bu kadar iddia var, beni bu sene affedin, gitmeyeceğim” mi dedi? Yoo!

Sonra UEFA çıktı meydana. “Otur oturduğun yerde, şikeci” dedi. Ve dahası Trabzonspor’a, yani on küsur maç organize ederek fenerin anca puan puana yetişebildiği Trabzonspor’a, yani sadece 1 gol averajıyla önüne geçmeyi bşardığı Trabzonspor’a, “gel” dedi.

Trabzonspor gittiği yere davetle gitti; salya sümük ağlayarak değil. Kaldı ki, gittiği yerin hakkını da verdi.

Trabzonsporlular için Onur bir kaleci ismidir aynı zamanda; ama senin için o bile değil maalesef.

Tüm olan biten üzerine, senin onur kavramından nasiplenmediğin ortada. Bu nedenle ülke için tehlikesin. Onur, ahlak ve vicdanı olmayanlar her ülkede tehlikedir; arsızdır.

Umarım üremezsin. Önceden ürediysen de umarın devamını getirmezsin. Çünkü senden ne kadar az, ülke için o kadar iyi.

fener camiası için Resimli Türkçe Sözlük’te fenerli kelimesine resim olacak kadar iyi temsil ediyorsun camianı. Aynen böylesiniz. O nedenle başkaları şaşırsa da, şikeci, alavereci, dalavereci bir liderin peşinde ağlaşmanız şaşırtmıyor beni.

Kılavuz karga olunca, burnunuza sürekli kendi ter kokunuz geliyor.

Ter, alın teri olmayınca; bok gibi kokuyor.

Tliman

ozturk
04.10.2011, 12:34
Oda demek ki katılıyor ki buna kesme zahmetinde bile bulunmadan gazetede yayınlanıyor .

Evet, bazı arkadaşlar sözü söyleyen fundaymış gibi mail atmış o yüzden yazdım..

ErtuGrul
04.10.2011, 12:35
En guzeli taznminat tavasi acmak... bende 100$ ile desteklerim bu kampanyayi...

Emre EFENDİOGLU
04.10.2011, 12:35
Acilan ilk mesajı düzenlenmeli, hakareti eden Funda değil, GFB den Ayça diye bir kaşar!
Kadına tepki, böyle bir şeyi nasıl yayınladığı olmalı!
(farkedilsin diye kalın yazıyorum biliyorum kuralları)

Travelair
04.10.2011, 12:36
Bir de bu fanatik feybeli ilk önce bir kendisine bakması lazım değil mi? Onca bilgi belge vs ortadayken başkasına çamur atması nasıl bir ruh hali?

İskender Çakmak
04.10.2011, 12:36
birinin bu gerçeği söylemesi lazımdı değil mi..:)
evet bu yuce gorevi tum Trabzonsporlular yerine ben ustlendim. ve soyledim. Nasil soyledin diye sorarsaniz ? Hic zor olmadi :)

ozturk
04.10.2011, 12:37
Ve.. Haber61 olayı gördü..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=95027

zekeriyya
e-mailler gönderildi
lakin şimdilik sinirlerime hakim olmayı seçtim malum şirket e-mail gönderiyoruz
akşam eve gidince özel birşeyler yazacağım

bordolumavi
evet anlasılan sıteden bır ceza daha yıyecegım,ark lar bı sure ıcın yorum yapamıycam heralde burda kıb..

evet sımdı onur un bızım kalecımız oldugunu soyleyen bayan ark a gelıyorum

funda hanım satırlarıma baslamadan once sızı saygıyla selamlıyorum guzel yanaklarınızdan opuyorum...demek bızler ıcın onur sadece kalecımızın adı oylemı yanı bızler bız trabzonlular onursuz gurursuz serefsız ınsanlarız oylemı,,,funda hanım şu yazıyı boyle bıtırebılsem sıteden ceza almıycam ama valla napıyım artık katlanıcaz cezaya:)))

bızım kalecımızı cokmu begendın sen,yakısıklı cocuk dımı ıstermısın onurla sevgılı olmayı,onuru her cagırdıgında aklına onursuz gurursuz serefsız trabzonlular gelır ne dersın guzel olmazmı,onurda sana her ... aklına bız trabzonlular gelır ne dersın guzel olmazmı,alan memnun veren memnun olur hanı:))

sanatik
Fazla uzatmadim daha önce kopyaladigim ve profilimde kullandigim bunlarida ekledim:

TRABZONSPORLU OLMAK...

Kafa Tutmaktır...
İsyan etmektir...
Direnmektir....
10. köyü aramakla ömrün tükenmesidir...
Kara uşakların yazdığı destanla büyümektir...
Kendine güvendir...
Güçlü diye haksızın yanında olmamaktır...
Popüler diye özünden vazgecmemektir...
Sandıktan cıkan kumasla annenin diktigi rengi tam tutmayan formayı giymektir..
Düzene uymamaktır..
Haklılıgın verdigi güctür...

Furkan Dündar
#fbkopegihurriyet

arkadaşlar Twitterda da Tepkiyi gösteriyoruz su an 5. sıradayız takip etmek isteyenler etsin Ts ile ilgili birşiyoruz ts'li ts'li yi takip eder :))

http://twitter.com/#!/FurkanDundarFD

real_rock
04.10.2011, 12:38
Basın özgürlüğünü düşünen birisiyimdir ama bu şekilde değil. Hem bunu yayınlayacaksın, sonra gelen tepkiler üzerine Türkiye sayfandan kaldıracaksın; Almanya( ya da avrupa) sayfanda tutmaya devam edeceksin.. Bir kere bu omurgasızlıktır ve böyle medyanında topluma hiçbir yararı olmaz. Eğer bu röportajı yayınlayacak ve gelen eleştirileri göğüsleyecek gücün varsa durma devam et. Ama yoksa ne diye yayınlayıp sonra o kısmı siliyorsun. Sen devam et biz de tepkimizi gösterelim o gazeteyi münasip bi yerinize yerleştirelim, şehrimize sokmayalım..

TSuha61
04.10.2011, 12:39
‎'Metris'te günlük kontrol. Aziz! -Buvda. Şekip! -Burda. İlhan! -Burda. Cemil! -Burda. Ali! -Burda. ... Onur! -Trabzonspor'da.

Samet GÜVEN
eline sağlık abi... güzel yazı yazmışın... aslında hepimiz bu şekilde bi yazı yollasak daha güzel olmaz mı ?

TEşekkürler kardeşim. Naçizane ama son derece yetersiz bi tepki!

Acilan ilk mesajı düzenlenmeli, hakareti eden Funda değil, GFB den Ayça diye bir kaşar!
Kadına tepki, böyle bir şeyi nasıl yayınladığı olmalı!
(farkedilsin diye kalın yazıyorum biliyorum kuralları)

ARkadaşlar yine de tepki gösterilecek olan yer hürriyet gazetesi ve Funda dır.
Ben onla röportaj yapsam fenere sövsem sitesinde yayınlıcak mı? Bunlar elekten geçer, geçmelidir. dert o...

bordolumavi
ya ıyıde haber61 de ayca alemdar dıye bı kaşarın soyledıgı yazıyor hangısı soyledı kardesım bunu kaşarları karıstırdım:))

LazAnisT
04.10.2011, 12:40
Yazıyı yayınlayan elbette suçlu ama unutmayalım röportaj yapılan kişi bu kısım özellikle kalsın istemiş.Bunuda göz ardı etmeyelim.

Furkan Dündar
04.10.2011, 12:40
http://twitter.com/#!/fndayaz

kişisel yazılıarınızı twıtterdan bu kaşara yazabilirsin ;)

Recep Alkan
04.10.2011, 12:41
Gitmiştir Mail...

magicyattara
04.10.2011, 12:41
Acıyı anlat dersem, anlatamazsınız. Tanımlaması imkansızdır. Ancak kelimelerle tanımlanamasa da yaşayan bilir. Yine de tanımlanamaz. Zaten ne zaman ki acıyı kelimelerle tanımlayabilecek hale gelirsiniz, acının getirdiği rahatsızlıktan kurtulursunuz.

Çoğu renktaşımın aksine size kızmıyor, cehaletinize veriyorum yazdığınızı. Onur’un ne olduğunu tanımlayamazsınız elbette; ama bir de yaşamamışsanız, anlayamazsınız da. Kör kuyunuzdaki cifiri cehaletinizin üzerine bu kelimeyi kullanmanızı ve onun üzerinden ahkam kesmenizi ise daha şivesini dilinin üzerinden atamamış bir zavallının beni adam sansınlar diye bilmediği büyük kelimeleri kullanmasına benzetiyorum.

Bilmediğiniz büyük kelimeleri kullanmak sadece aslında sizin ne kadar minik olduğunuzu gösteriyor. Kelimeler ise siz kullandınız diye değer kaybetmiyor.

Soruşturma başlamış. Şikecilerin başkanı, asbaşkanı, yöneticisi, muhasebecisi içeri tıkılmış. Sadece maç ayarlamamışlar çünkü; bir çete ne yapmışsa hepsini yapmışlar. Delilleri tam göremedik daha. Kim gördü delilleri?

Savcı gördü, tuuklama istedi,
TFF Kukla Başkanı gördü, “durum vahim” dedi,
Hakim gördü, tutuklama kararı verdi,
Nöbetçi mahkeme gördü, tutuklama yerinde dedi,
Etik kurul gördü, “şike tespit edilmiştir” dedi,
UEFA gördü, “güle güle fener, hayde gel Trabzon” dedi...

Siz görmediniz, ben görmedim; görenlerin yalancısıyız.

Tüm bunlar olup biterken, fener “bana ne bana ne” diyen mahallenin arsızını oynadı. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım diye caka sattı. ONURLU olsa... “Madem hakkımda bu kadar iddia var, beni bu sene affedin, gitmeyeceğim” mi dedi? Yoo!

Sonra UEFA çıktı meydana. “Otur oturduğun yerde, şikeci” dedi. Ve dahası Trabzonspor’a, yani on küsur maç organize ederek fenerin anca puan puana yetişebildiği Trabzonspor’a, yani sadece 1 gol averajıyla önüne geçmeyi bşardığı Trabzonspor’a, “gel” dedi.

Trabzonspor gittiği yere davetle gitti; salya sümük ağlayarak değil. Kaldı ki, gittiği yerin hakkını da verdi.

Trabzonsporlular için Onur bir kaleci ismidir aynı zamanda; ama senin için o bile değil maalesef.

Tüm olan biten üzerine, senin onur kavramından nasiplenmediğin ortada. Bu nedenle ülke için tehlikesin. Onur, ahlak ve vicdanı olmayanlar her ülkede tehlikedir; arsızdır.

Umarım üremezsin. Önceden ürediysen de umarın devamını getirmezsin. Çünkü senden ne kadar az, ülke için o kadar iyi.

fener camiası için Resimli Türkçe Sözlük’te fenerli kelimesine resim olacak kadar iyi temsil ediyorsun camianı. Aynen böylesiniz. O nedenle başkaları şaşırsa da, şikeci, alavereci, dalavereci bir liderin peşinde ağlaşmanız şaşırtmıyor beni.

Kılavuz karga olunca, burnunuza sürekli kendi ter kokunuz geliyor.

Ter, alın teri olmayınca; bok gibi kokuyor.

Tliman

Eline sağlık üstad..kötü oturttun..:)

bordolumavi
04.10.2011, 12:42
anlasıldı ıkısını ust uste koymak lazım ark lar sorun yok koyarız bızde:))

ozturk
04.10.2011, 12:42
ya ıyıde haber61 de ayca alemdar dıye bı kaşarın soyledıgı yazıyor hangısı soyledı kardesım bunu kaşarları karıstırdım:))

ayça söyledi. funda aynen yazdı :D

ozturk
04.10.2011, 12:43
Fener'in liderinden TS'ye hakaret!

Yaptığı haber ve röportajlarla Trabzonspor'u her zaman kötüleyen ve neşterci basın olduğunu her defasında kanıtlamayı başaran Hürriyet Gazetesi, bu kez tek değil yanına bir eş de bularak yaptığı bir röportajla bunu ispat etti.

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet Muhabiri Funda Ayaz'a verdiği röportajda Trabzonspor için "Başkasının hakkıyla Şampiyonlar Ligi'ne gidip bir de buna sevinen takıma "ezik" derim ben. Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir" diyen Ayça Alemdar'ın bu sözlerine üzerine Trabzonspor taraftarları gazeteyi yorum yağmuruna tuttu. Ve bu tepkiye dayanamayan Hürriyet röportajdaki o kısmı geri çekmek zorunda kaldı.

Bu konuda; Trabzonspor camiası o kadının özrünü bekliyor.

Türkiye'de Trabzonspor'lulara karşıt olarak bilinen ve artık sağır sultanın bile duyduğu bu gazete Fenerbahçe Kulübü kadın tribün liderlerinden bir bayanı konuşturarak Trabzonspor üzerinden rant elde etmeye çalışıyor ve ağır suçlamalarda bulunuyor.

Hürriyet Gazetesi ile aynı kafada olan Ayça Alemdar isimli bayan röportajında "Trabzon'un Şampiyonlar Ligi'ne gitmesini nasıl değer değerlendiriyorsunuz?" sorusuna, "Başkasının hakkıyla Şampiyonlar Ligi'ne gidip bir de buna sevinen takıma "ezik" derim ben. Trabzon ve Trabzonsporlular için "Onur" sadece kalecilerinin ismidir" ifadelerini kullanarak nekadar aciz olduklarını ispat ediyor.

Bizim ONUR'umuz hem ONUR'umuz hem TRABZONSPOR'umuz...!

Türkiye ve Dünyada şike yaptığı bariz bilenen, Başkanları halen daha cezaevinde bulunan ve yargıda halen daha sürmekte olan davayı sanki hiç kaale almayan ve bu doğrultuda rahatça ifadeler savurabilen bu bayanı ve Hürriyet Gazetesi'ni siz Trabzonspor taraftarının görüşüne bırakıyor ve özür dilemesini kesinlikle ve kesinlikle yineliyoruz...

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=95027

Mahmut Keleş
04.10.2011, 12:44

kaşarları karıştırdım ççç abi biri eski biri tazeymiş sanırım ççç

ozturk
04.10.2011, 12:45
eyof ile ilgili yazıya tepki göstermeyince cesaret buldular..

Ömer Faruk61
04.10.2011, 12:46
Tunga Üstat müthişsin :)