PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN'de En Beğenilen Mesajlar

bordo61
03.10.2011, 14:46
BMN'de gerçekten hoşunuza giden ve büyük beğeni toplayan mesajları burada arşivleyebiliriz. Forumuzda her gün yüzlerce mesaj atılıyor tabi bazı mesajlar arada kaynıyor bu mesajları burda arşivlersek herkesi daha seviyeli daha güzel yazmaya teşvik edebiliriz sanırım

Lütfen Yazı kurulunda yada gazete vb. sitelerde yazılan yazıları taşımayınız. Forumda konuların içinde gözünüze çarpan ve gerçekten takdir toplayan mesajları paylaşalım

-Samet
03.10.2011, 14:50
Yani şart birçok kişi tarafından beğenilmesi mi yoksa bizim beğendiğimiz de olur mu :)

bordo61
03.10.2011, 14:53
Beğeni konusu biraz göreceli bir kavram olduğundan üzerinde uzlaşılmış mesajların taşınması daha mantıklı daha arşivlik bir konu olmasını kolaylaştırır diye düşünüyorum.

Ama yinede çok beğendiğiniz ve diğer üyelerin mutlaka görmek istediğiniz mesajları taşıyabilirsiniz.

bordo61
03.10.2011, 14:55
Bu konunun amacı güzel mesaj yazan üyeleri takdir etmek ve diğer üyeleri buna yönlendirmek

Yasin Altuntas
03.10.2011, 23:13
Burdaki José Mourinho´lara seslenmek istiyorum. Senol Günes sizlere haddini bildirdikce siz utanmiyorsunuz özelestiri yapmiyorsunuz...yine haddinizi bildiriyor yine yok...hala daha elestiri elestiri...mantikli düsünen yok. Umut Bulut cok iyi forvetmiydi? Hayir! Kötü Forvetmiydi? Hayir! Her futbolcunun ayri ayri özellikleri var ve bizim taraftar olarak göremedigimiz seyler var. Ama bunu bir Senol Günes yapabiliyor o görüyor o biliyor. Biz ne zaman sonuna kadar senol hocamizin arkasinda duracagiz? Ne zaman hoca böyle yaptiysa vardir bir bildigi diyecegiz? Ne zaman ona sonuna kadar güvenecegiz??? Bir Fatih Tekkeyi Gökdenizi Selcuk Inani Burak Yilmazi Bir Onuru bir Tolgayi kim kazandirdi türk futboluna? Kim emek verdi ugrastida vitrine cikardi? Bir Volkan Sen, bir halil altintop bir aykut akgün bir mustafa yumlu cikamazmi vitrine? Olamazmi? Diger örnekler gibi yildizi parlayamazmi tekrar? Mustafa Yumluyu bende elestiririm su anki futbol anlayisini begenmem ama diyorumki senol hoca bunu oynatiyorsa vardir bir bildigi. Bu cocugun burak gibi iyice pistigini yanlislarindan ders cikardigini ve kendisini gelistirdigini düsünün boyuda uzun trde alternatifi olurmu??? Bir Colman bir Adrian bir Celutska sampiyonlar liginde boy göstermeyecekmi? Hangisi bizleri utandirdi avrupada?
Arkadaslar Senol hocamiza sahip cikalim ona deger verelim deger verdigimizi hissettirelim burnumuzu her ise sokmayalim onu ümeyelim elestirilerimizi yapici yapalim o is yapmaz bu is yapmaz demeyelim. Halil Altintopa ayri bir parantez aciyorum
Halil Altintop su an takimda en cok mücadele eden ayaginda top tutabilen oyunculardan birtanesi. Bana sorarsaniz mevkisi tam ona göre. Tek forvet oynatsan is yapamaz diger özelliklerinden faydalanamazsin su an bence cok iyi götürüyor isi...

Iste bu kadar.

Yasin Altuntas
16.12.2011, 19:54
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918206233&postcount=121501

hamdi_61
16.12.2011, 22:30
keşke like butonu olsa mesajlarda. şimdi hangi birini yazayım

Onur Şeref
17.12.2011, 02:32
Futbolcular ve Teknik Kadro bölümünde Onur Şeref adında başlık açıp kendimi attığım mailler ve ekran başında verdiğim taktiklerle teknik kadroda olduğumu iddaa ettiğim başlık en bombasıydı.

ibrahim
16.03.2012, 22:45
..........

Takım , seviyorum be seni.

Sahaya çıktığında gözlerim nemleniyor iki haftadır.

Ha ligin heyecanı , önceki sezonlar kadar içimde mi? Hayır diyorum buna genelde. Ama gol attığımızdaki sevincim, soğuduğum bi oyunun sevincine benzemiyor hiç. Çelişkidir farkındayım.

Dürüstlüğüne inanmadığımız, inanmamak için dosyalarca gerekçemizin olduğu bi ligde, girebilme konusunda tereddütlü olduğumuz abidik bu uygulama olan play off için kafa patlatıyoruz. Üzülüyoruz. Sinirleniyoruz belki. Söylenip duruyor ve durmadan bi suçlu arıyoruz. Her defasında bi suçlu mutlaka buluyoruz. Ve her şeyi bırakıp ona yükleniyoruz. İnsanoğlunun yapısından mıdır bilmem ki.

Soğuduğu ifade ettiğim bu ligde, play offa kalamama durumunun endişesi içindeyim ben de. Tuhaf!

Durum ne olur, olaylar neleri getirir bilmiyorum. Her maçta dik oyna! Göğsündeki armayı hissederk oyna! Her şeyi geçtim, o arma için oyna!

Senden , ne gelirse kabulüm...

Şansımız bol olsun.

Emirhan Makul
16.03.2012, 22:53
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918088069&postcount=1

Yasin Altuntas
19.03.2012, 13:41
egri oturub dogru konusalim. ben de bu may i sevmem ama son sampiyonlukta o baskandi. 84 yilinda.:mad:

Ben 84'u gormedim ama 3 tane calinan sampiyonlugumuzu gordum.

Bu adam ozamanlar ne yapti ?

..................