PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1461 Trabzon'un maçlarını izlemek istiyoruz

M.S.SOFU
03.10.2011, 11:29
buradan nereye kime nasıl ulaşağım bilmiyorum,ama biz 1461 trabzonun maçlarını izlemeliyiz.
bizim takımımız sadece a takımdan ibaret değil
gerekirse a2 ligininde maçlarını vereceksin ama öncelik 1461 trabzon da
taraftarlardan bu sıkıntıya katlanan olur mu?
çok zor,kimseyide suçlayamayız niye gidip maçları kameraya lamıyorsun diye
ancak madem ortada bir yayın hakkı olayı yok koy maçların özetini bir video ile resmi siteye bizim bu ihtiyacımızı gider

kulüp taraftar projeleri alıyordu bir ara
oraya filan mı başvursak?
bu adamlar bu hafta fethiyesporla maç yaptı sonuç 1-1
ben açıkçası çok merak ediyorum nasıl oynuyorlar diye
ayrıca başlarında mustafa akçay gibi bir futbol adamının olması bana heyacan veriyor
mesela sami diye bir adam almışız çorumdan ,sol bekmiş belki ileride takıma monte edilecek
izlememiz ve görüş bildirmemiz gerek

Burak Tokal
03.10.2011, 20:00
Evet aslında çok iyi olur yöresel kanallar aslında bu işi yapıp daha karlı çıkabilirler.Ama canlı yayınlama riskine girebileceklerini sanmıyorum.Ayrıca TFF 2.lig için bir yayın havuzu söz konusu değil bildiğim kadarıyla,keşke elini taşın altına koysa yöresel kanallarımız.

Aleyna Yemenici
03.10.2011, 20:16
Taraftar Projeleri çok da ilgi çekmiyor ve evet Yöresel Kanallarda bitiyor iş. Destek çıkmak lazım.

Misina
03.10.2011, 22:34
Tff 2.ligde ciddi oranda seyircisi olan il takımları var.Federasyonun 2.lig maçları içinde bir yayın işi yapması lazım.Reklamlar falan filan derken kulüplerede katkı olur

M.S.SOFU
04.10.2011, 15:23
yayın işi zor görünüyor bence
kulübün ufak kamera ile kaydedip antrenmanlar gibi özet geçmesi ve siteye koyması daha çok tık alacaktır diye düşünüyorum
ulaşamaz mıyız bu iş için kulüp yöneticilerine?
ya da kulüpte tanıdığı olan filan yok mu hiç,kulağına fısıldasın bakalım tepkileri bi ölçsünler
kulüp için kamera almak masraflıysa kamerayı biz alalım
antrenmanı kameraya çektirdikleri adama da maçı çektirsinler.
deplasman maçlarında da takımın malzemecisi filan illa ki bir şekilde çeker
benim bildiğin amatör de bile maçlar teknik direktör tarafından kameraya alınıyor
misal geçen sene anamurspor-konya darıca gençlerbirliği maçında konyalılar kameraya alıyorlardı
bildiğin handcam ile.
böyle bir iş çok mu masraflı olur

ayrıca yerel kanalları biz il dışındakiler nasıl izleyeceğiz
bizde uydu var
sadece karadeniz tv,mavi karadeniz tv,çay tv-bu rizenin gerçi-,kadırga tv,mesaj tv,kral karadeniz var

ysfemr
07.10.2011, 15:16
pazar günkü beypazarı sekerspor macını kadırga tv saat 15 de canlı verecek....

Samet Yildirim
08.10.2011, 01:23
Trabzonluların Gözü Bu Maçta Olacak…
Trabzonspor’un Pilot takımı Karadenizspor’un ikinci Lig Kırmızı Gurupta Pazar günü saat 15:00 de oynayacağı Beypazarı Şekerspor karşılaşması Kadırga Tv’den naklen yayınlanacak. Halil Şanlı’nın spor müdürlüğünü Serkan Genç’in editörlüğünü yaptığı Kadırga Tv son zamanlardaki hamlesiyle dikkat çekiyor. Trabzon Ahmet Suat Özyazıcı stadında oynanacak olan karşılaşmayı Halil Şanlı sunacak.

trabzonhaber.com.tr

reisoğlu61
08.10.2011, 02:07
halil sanli mactami sunardi ya

M.S.SOFU
08.10.2011, 13:07
helal olsun kadırga tv ye
alınlarından öpüyorum
allah kameralarınıza zeval getirmesin diyorum :D

Berkan
09.10.2011, 17:27
4-1 yendik helal olsun :D

Derbeder-53
18.08.2012, 03:47
helal olsun kadırga tv ye
alınlarından öpüyorum
allah kameralarınıza zeval getirmesin diyorum :D

Bu yıl bence maç TRT'den izlenir!

Malum Rize'deki, maça da rahat gidilebilirdi. Ama o karşılaşmaya gitmeyi çok istiyorum. Sonuçta babam Çaykur çalışanı :).

M.S.SOFU
18.08.2012, 14:12
Bu yıl bence maç TRT'den izlenir!

Malum Rize'deki, maça da rahat gidilebilirdi. Ama o karşılaşmaya gitmeyi çok istiyorum. Sonuçta babam Çaykur çalışanı :).

kadırga başkaydı be
öyle zoom yapmalar
sinyal yok yazması
havadan geçen uçağı çekmeler filan
bi kere spiker ve yorumcu şiveli konuşuyor o yeter :D
şimdi trt de bi istanbul türkçesi,bi resmiyet,ciddiyet filan olacak,tarafsız yorumlar,havadan uçak geçse çekmez trt ama kadırga çeker kaçırmaz :)

ibrahim
18.08.2012, 17:56
Valla ya Serkan Genc ve sayin Cavusoglu özlettirecekler kendilerini... :(

zafer6161
20.08.2012, 18:13
vay be biz yerel kanal verecekmi vermeyecekmi hesabı yaparken şimdi maçları trt verecek,,,nereden nereye :D

Tahir61
24.08.2012, 23:53
kadırga tv trabzondaki maçlarımızı eğer trt vermezse verebilirmi?

Yaldız61
25.08.2012, 08:03
bu takıma iyi destek olmak lazım herşeyi burda örenmeli oyuncular ki trabzonspora geldikleri zaman herşeyi öğrenmiş olarak gelsinler

Paulo Henrique
25.08.2012, 13:10
maçlar hangi kanalda

M.S.SOFU
25.08.2012, 13:34
kadırga tv trabzondaki maçlarımızı eğer trt vermezse verebilirmi?

yok hocam
yayın ve sponsorluk anlaşması gereği veremiyor diye biliyorum

bestrafer
25.08.2012, 16:11
Geçen sene Kanal Mavi ve Kuzey TV olması lazım, Giresun ve Rize'nin maçlarını verirdi. Hem de aynı anda TRT'de olmasına rağmen. Bu serbestse o da serbesttir bence.

OnurKul
25.08.2012, 22:27
TRT Web Tv Denizlispor maçını verecek. Daha doğrusu 1461 Trabzon maçları TV'de yayınlanmıyorsa TRT Web Tv'ye bakın, oradan yayını bulacaksınız.