PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaptanimizin bir derdi mi var ?

bodehter
05.04.2006, 00:04
beyler bu konuyu ben açtim baya bi tepki gelmis arkadaslardan. bence çok önemli bir konu fatih bugun çok ii olablir ama yarin ne olur belli degil. gzetelere gitmek istedigi yönünde açiklamalar yapiyo tamam gidebilirsin ama bunu niye gündeme getisriyosun sen trabzon gibi büyük bir kulubun kaptanisin bu takimda olumsuz bi hava estirir. tamam takimdan gitmekisteyen gidebilir ama takimi yipratmadan.denizli amçinin 3, golunde smky e vermedigi pasla bi çok sey anlatmak istiyor.geçen bi gazetedeki açiklamada trabzonda yabanci oyunculara daha çok ilgi gösteriliyor diyor. ve yattara içinde gereksiz çalimlari var diyor ve bir sürü olumsuz açiklama tamam belki dogru olabilir ama bunlari gündeme getirmesi yanlis.bence fatih kafasinda tarbzonu bitirmis olabilir.

sizce fatihin bi derdi yokmu????Edited by: bodehter

canim TS
05.04.2006, 00:11
wayne ?

Vallah Fatihin derdini en iyi kendisi bilir.
Edited by: canim TS

Kaya
05.04.2006, 00:12
Fatih nerede huzursuzluk çikartti. Hangi futbolcu ligin 34 maçinda devamli olarak iyi performans gösterebilir. Adam ligin basindan beri top oynuyor. Son 1-1.5 ay performasi düstü sadece. Kaldi ki diger oyuncularimiz çok mu iyiydi bu süre zarfinda. Adam 2 gol ve 1 asist ile döndü iste. Edited by: Kaya

onurkaradeniz
05.04.2006, 00:15
ya birakin artik kaptanla ugrasmayi ya onun söyledikleri degil de sizin burda onun hakkinda olumsuz konusmaniz huzursuzluk yaratiyor!!!

onurkaradeniz
05.04.2006, 00:16
kardesim adam çikip görevini yapiyo mu yapiyo o zaman ne sorun sizin için???

kuzey_lee
05.04.2006, 00:18
adam diyor ki gençlere sahip çikmaliyiz,onlara örnek olmaliyiz,sampiyonluk ugruna 10 milyon dolari teperim..bu da gelmis derdi ne diyo..

töbe bismillah.dün de birisi ''gecen hafta szymek gol attirdi ona kosmadi bu hafta gol atinca huseyine kostu kesin fatihle szymek'in aralarinda bi sorun var'' dedi..derken bilmiyo ki fatih en çok pas aldigi szymek'e sonsuz minnettar

bos beles konusan isanlardan gina geldi artik yahu

Harun-61
05.04.2006, 00:19
1) sizin derdiniz ne ?

2) bu aralar, bu topic'ler moda oldu...

3) Fatih Tekke, abimizdir, en degerli oyuncumuzdur...o kadar !!!!

canim TS
05.04.2006, 00:22
kardesim adam çikip görevini yapiyo mu yapiyo o zaman ne sorun sizin için???

yaw son zamanda nedense Gökdeniz Yattara Szymek ve Fatih bunlar cok tartisiliyor, negativ yöndende. Bir yandan elestiri tahtasi, öbür yandan süper dörtlü. Anlamadim gitti bu olayi.
Rahat birakalim yaw, kolaysa sakat sakat top oynamak, biz o zaman oyniyalim, kiralim belimizi, ayamizi, kolumuzu sonra oyniyalim, Trabzonspor icin. Fatih takim icin cok fedarkarlik yapmisdir.

Neyse tartismaya devam edin, sonu yoktur bunun.

Miraç Atalay Çiftçi
05.04.2006, 00:24
yaw sizleri anlamak mümkün degil valla arada bi lazlik tutuyo canim bizi

:) hahaha.

fatihin derdi ap açik belli neden görmek istemiyorsunuz ki

SAMPIYONLUK bunun ötesi varmi sizce fatih için

ctmeoy
05.04.2006, 00:46
ne istiyonuz fatih tekkeden takimin en kötü oynadigi bu dönemde bile takimini o sirtliyo asil böyle topicleri acanlarin derdi ne birlik beraberlik zamani iken yok yattaranin katkisi yok gökdenizin katkisi ve sonunda fatihin derdi neymis birakin bu isleri....

SessizKral
05.04.2006, 01:18
ya varya bizi anlamak mümkün degil nerde ya admin yok mu bu sitede kapatirmisin bu konuyu...hu huuuuuuuuuuuuuuuuu

Emre Emiroğlu
05.04.2006, 01:21
beyleer konuyu acan bi trabzonsporlu.. takimin kötülügünü istedigi için acmadiya.. bi tezi varsa konussun tartisarak cürütelim kapatsin die neden yargisiz infaz yapiyoruz.. acaba fatihin bu haftaki performansi ii olmasa bu kadar muhafazakar olacakmiydik.. fatihin benimde hosuma gitmeyen yanlari var. kaptanimiz die fatihimin die elestiremicekmiyiz

Y.Sert
05.04.2006, 01:31
konu açanlara tepki gösterenleri anlamiyorum.adam açmis bi konu söylenmeyen kalmamis...konu hakkinda pek yorum yok.neyse bende fazla kurcalamadan yorumuma geçeyim.

bence fatihin derdi:su son olan olaylar galiba....kursunlanma meselesi.isin aslini bilmedigimiz için hakli yada haksiz diyemiyoruz.

bende fatihe hayran olanlardanim.ondan bir tane daha bulamayiz gibime geliyor.insallah bize sampiyonluk yasatir ve efsane kaptanlar arasina girer.gerçi çogumuza göre o kategoriye girdi bile zaten.

kisaca:fatihin derdi hepimizi gerdi....Edited by: yomrali73

Kaya
05.04.2006, 01:32
Konuyu kapatmaya gerek yok. Tartisalim hep birlikte.

Yanliz kaptan bu takim için çok sey yapti arkadaslar. Son dönem verimli bir futbol oynamadi diye haketmedigi elestiriler aldi. Simdi son maçinda 2 gol ve 1 asist yapti. Allah'in izniyle bu performansini daha da yükseltecek.

http://www.bordomavi.net/bmn/haberfoto/233/ftekke-denizli.jpg

Bu adam KRAL ya...

Emre Emiroğlu
05.04.2006, 01:38
abi kimse yaptiklarini inkar edemez ama fatihinki form düsüklügünden farkli bisi gibi.. seno sonunda kesinlikle dönüyorm gibi demesler verdi hemde bi kac tane.. bi golcü haftalarca form düsüklügüne bagli olarak gol atamayabilir. ama birak gol atmayi gol atmaya calismayan mücadele bile etmeyen bi kaptal izledik sahada.. arkadan dokunuldugunda pat yere düsen gol atincaaa sevinmeyenn yüzü gülmeyen bi fatih izledik.. formsuzlugun ötesinde bisiler var gibi. bunu eminim herkes sezdi.. fakat kimisi dile getiriyor kimisi kaptanin yaptiklari ortada artik ne yapsa yeridir gibi bi düsünceyle susuyor yada savunma yapiyor

ctmeoy
05.04.2006, 01:44
ya bence de topicigin gerekli veya gereksiz olusunu yöneticilere birakmak ta fayda var

konuya gelince fatih tekkenin amaci bütün dünyaya ne kadar büyük bir futbolcu oldugunu göstermektir.bunu da suana kadar trabzonsporda layikiyla yapmistir fakat bu ona yetmemektedir. o sampiyonluk istiyo.avrupaya gitmek istemesinin de nedeni orada daha rahat bi ortamda buradaki sözde mafya bozuntularindan kurtulmak. bilmeyenler için tolga seyhanin da bu takimdan gitmesinin gercek nedeni mafya bozuntularidir.

selcuk
05.04.2006, 03:05
fatihin bu sene bi derdi varsa oda takimin basarisiz olmasidir o bu takiminkaptani hic medyada takib ediyormusunuz en cok hangi kaptan takimini toplayip toplanti yapan öbür takimlarin adam gibi bi kaptani bilem yokken bizimki seflik yapip üstüne sucu aliyor sonuc iyi olsada basarisizik diyor kendini yipratiyor

üsteki arkadasda yazmis szimeklen fatihin su an bir derdi olabilir evet olabilir nedenide dünyadaki gözlemciler dünya kupasina katilan takimlarin önemli oyuncularini izletiyor adamlar gelib fatihlen onu yan yana gördükten sonra alcak düsüyor szimek icin bu sene belkide son sans büyük bir avrupa takiminda oynamaya ama avrupa takimlarinin listelerinde bulunan oyuncular fatih gökdeniz ve gülmeyin ama hüseyin ve bunun yakinda gercek oldugunuda göreceksinizEdited by: selcuk

FANATIK61
05.04.2006, 04:11
Ben Fatih'i cok iyi anliyorum. Simdi tam dönüm noktasinda.

Burada kalayim ve Kariyerimi burda bitiriyim, yada Avrupa Macerasini deneyim mi??

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.04.2006, 05:00
adam diyor ki gençlere sahip çikmaliyiz,onlara örnek olmaliyiz,sampiyonluk ugruna 10 milyon dolari teperim..bu da gelmis derdi ne diyo..

töbe bismillah.dün de birisi ''gecen hafta szymek gol attirdi ona kosmadi bu hafta gol atinca huseyine kostu kesin fatihle szymek'in aralarinda bi sorun var'' dedi..derken bilmiyo ki fatih en çok pas aldigi szymek'e sonsuz minnettar

bos beles konusan isanlardan gina geldi artik yahu

Allah senden razi olsun, aynen katiliyorum...

Oruç
05.04.2006, 11:18
Maksat 'yesillik' olsun diye açilmis bir topic.Hani bu aralar bu konu moda ya,O'nu elestirenler de 'gündem' yarattiklarini saniyorlar ya,bu topici açan 'dertli' arakadasta onlara özenmis anlasilan...

metehan
05.04.2006, 12:05
Geçen yil 31 gol atarken"Sultan" idi, bu sene isler kötü gidince "Huzursuzluk çikaran adam" oluverdi. Bizde isler maalesef böyle, olaylara böyle bakmayi seviyoruz.

Umut Uzunoglu
05.04.2006, 12:22
Fatih Tekke hayatinda ki hedefleri açik yüreklilikle söylemis ve avrupada oynamak istedigini belirtmistir.Fatih Tekke suan da sakat olmasina ragmen görevini en iyi sekilde yerine getirmeye çalismaktadir.Fatih Tekke nin görevi gol atmaktir arkadaslari maçlarda onu destekledigi sürece iyi oynamaktadir vene zaman ki pas alacagi takim arkadaslari kötü günlerinde olunca performansi düsmektedir.Her futbolcunun hedefinde avrupada oynama istegi vardir.Ayrica bizler bir sirkette çalisirken diger sirketlerden teklif geldigi zaman kendi hedefimiz dogrultusunda is degisiklikleri yapmiyor muyuz? Fatih'de hepimiz gibikendisine sunulan teklifleri en iyi sekilde degerlendirme hakkina sahiptir.

Jeffer
05.04.2006, 12:32
Fatih nerede huzursuzluk çikartti. Hangi futbolcu ligin 34 maçinda devamli olarak iyi performans gösterebilir. Adam ligin basindan beri top oynuyor. Son 1-1.5 ay performasi düstü sadece. Kaldi ki diger oyuncularimiz çok mu iyiydi bu süre zarfinda. Adam 2 gol ve 1 asist ile döndü iste. smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Külünkoğlu
05.04.2006, 12:38
Bazi arkadaslar Gol sayisina bakip yorum yapiyorlar.Sezon basinda sakatligi yüzünden kaç maç oynamadigini biliyormusunuz ? Yada sakat sakat oynamadigi maçlari ?

Her maç sonrasi "gelecek sezon sampiyon bir Trabzonspor için çalismalar yapacagiz o kadroyu olusturmamiz gerek" diyenTrabzonspor'un Kaptani'nin dedikleri iyi anlamak gerekir.

kisacasi sallamayin...

eys_61
05.04.2006, 12:42
fatih tekkeyi tartismak bile anlamsiz ama artik avrupa seferinin zamani geldi bence

Sevgi
05.04.2006, 12:42
Her maç sonrasi "gelecek sezon sampiyon bir Trabzonspor için çalismalar yapacagiz o kadroyu olusturmamiz gerek" diyenTrabzonspor'un Kaptani'nin dedikleri iyi anlamak gerekir.

bunu sadece son maç sonrasi söyledi.Gerekli uyariyi aldigini düsünüyorum kendisinin.Yoksa bizim Tekke hem çikip görevini yapacak hemde maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsedecek.(kimseyi attigi gol sayisina göre elestirmedigimi umarim biliyorsunuzdur.)

halil ibo
05.04.2006, 12:44
Çok sükür Fatih'in derdi falan yok.Derdi olan mum yakip kendi derdine yansin...Allah dermansiz dert vermesin.

Külünkoğlu
05.04.2006, 12:46
Her maç sonrasi "gelecek sezon sampiyon bir Trabzonspor için çalismalar yapacagiz o kadroyu olusturmamiz gerek" diyenTrabzonspor'un Kaptani'nin dedikleri iyi anlamak gerekir.bunu sadece son maç sonrasi söyledi.Gerekli uyariyi aldigini düsünüyorum kendisinin.Yoksa bizim Tekke hem çikip görevini yapacak hemde maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsedecek.(kimseyi attigi gol sayisina göre elestirmedigimi umarim biliyorsunuzdur.)

Sevgi, Bana inanmayabilirisin ama her maç sonunda yapilan röportajlarien az 8-10 arkadasla beraber dinliyoruz.

Sevgi
05.04.2006, 12:56
bu nasil bir çeliski o zaman her maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsederken her ropörtajinda önümüzde ki yil Avrupa da oynamak istiyorum diyor(oynama isteigine her hangi bir sey söyledigim yok oynayabilirse oynasin sevinirim ) o zaman burda gerçekten sormak lazim ne yapmaya çalisiyorsun ?

zafercalikoglu
05.04.2006, 13:03
faTIHN DERDI NE DIYE BIR TOPIC OLMAZ,bence çok ayip bir baslik ,bu sene Fatih tekke,veya fatihin form durumu diye olabilir,bence biraz argo baslik,adminlere duyurulur,onun için yorup yapmiyacam,

zanoylu
05.04.2006, 13:05
Görüyorumki konuyu açan yeni bir arkadasimiz konu açma hakkinada yeni ulasmis o hevesle açilmis ama yanlis bir to.....: Konuya gelen tüm mesajlar aksi yöde oldugundan oda anlamistir hatasini,Fatihse çok yetenekli ve çok iyi bir trabzonsporlu bundan heralde kimsenin süphesi yoktur ,onun psikolojik durumunda olupta form düsmemesi yasamamak insan üstülülük olurdu.Oysa herseye ragmen gollerinede asistlerinede devam ediyor. Iyiki varsin KAPTAN....smileys/smiley32.gif

İskender66
05.04.2006, 13:11
Bu takimda aldigi paranin hakkini veren futbolcularin en basinda Fatih Tekke geliyor... Kalsa da Avrupaya gitse de ona olan sevgimiz bitmez...

Mollasalihoğlu
05.04.2006, 13:44

bunu sadece son maç sonrasi söyledi.Gerekli uyariyi aldigini düsünüyorum kendisinin.Yoksa bizim Tekke hem çikip görevini yapacak hemde maç sonrasi önümüzde ki sezondan bahsedecek.(kimseyi attigi gol sayisina göre elestirmedigimi umarim biliyorsunuzdur.)

sevgi abla,kaptanin sana borcu var da ödemiyor mu??

mahmuter61
05.04.2006, 15:17
Fatih derdini açikça söylüyo ilgisizlikten siyayetçi elin yabancilari için stad inliyo Fatihten hangisi daha faydali?Alex denen soytariya papazinçayirinda gösterilen ilgiden haberiniz varmi?Bizim Fatih oheriften daha kalitesiz?Bizim ona olan sevginin azaldigi kanaatine varmis bu davranis bizlere yapilsa o ortami çoktan terketmezmiyiz?Bu çocukta sonuçta Karadenizli ve insan biraz hosgörü!Bu bizde varmi Senol hocaya ve Giray hocaya yapilanlari unuttukmu!Biz bu kisilere ne veriyoz ne bekliyoz hep taraftarmi hakli?Fatihinde haksiz oldugu yön vardir ama yinede gerçekten BÜYÜK FUTBOLCU.Kesinlikle gönlü alinmali çünkü yeri dolmaz.Onun yerine lider kimi yapacaksiniz?

Nytre
05.04.2006, 15:24
fatih tekkeyi çok seviyorum.. kisiligi ile trabzonsporlulugu ile ve futbolcu özellikleri ile takdir edilecek ve parmakla gösterilecek birisi..

ancak fatih tekkemizin kariyeri trabzonsporda noktalanmamalidir.. trabzonspor ve trabzonspor camiasi bu konuda bencillik yapmamalidir..

f.tekke eger bu transfer döneminde kulübünde menfaatlerine uygun bir teklif alirsa avrupaya gitmelidir.

enmavi61
05.04.2006, 15:27
bodehter kardesimm üzme sen canini fatiin bi derdi falan yokk arada olur öle seylerrr

selcuk
05.04.2006, 15:29
en azindan gelen sezonun ilk yarisini daha ts de oynayacagina eminim eger sampiyonluga oynarsagik gelen sezonu bizde bitirir oynamasak yarida gider avrupayi darmandagin yapar büyüksün kaptan

TSelif
05.04.2006, 15:32
Her ropörtajinda Avrupa da oynamak istiyorum diye bir sey söyledigine pek inanmiyorum. Ama bunda gazetecilerin televizyoncularin...vs hiç mi suçu yok acaba . Her maç sonrasi bi adama hedefin ne , Avrupa olayina nasil bakiyosun diye sorular sorulmuyo mu sizce...bence evet . ve bunlar bulanik suda balik avliyo. FATIH le taraftarin arasini açmak için herkes elinden gelen çabayi sarfediyo bravoooo!

Ben kesinlikle KAPTAN in tartismasiz hem Türkiye nin hem de dünyanin ender bulunan sayili yildizlarindan biri oldugundan eminim.smileys/smiley10.gif.Birçok renkdasim gibi...

Iyi ki varsin FATIHsmileys/smiley20.gif

Guests
05.04.2006, 15:37
ya sizinkide ...... altinda buzagi aramak.bu takim bu hale düserde kimin derdi olmaz allahaskina.eee en çok üzülende takimin kaptanidir tabi.fatihin derdi hepimizin derdi o kadar.ne yani adam zil çalip oynasamiydi düstügümüz su duruma.geçen yil bu takim için seneye kesin sampiyon diye bakanlar bu durmudan memnunmu önce onu düsünün bikere.

Samsa
05.04.2006, 16:09
Fatih her zaman ayni, her zaman Kral

Emre GÜRDAL
05.04.2006, 18:06
kralolmasina kralda oynadigi oyun onu vezir yaptirdi bence kaptanin sikintisi avrupaya gitmek istiyo bunuda bagira bagira soluyo birakin beni artik diye ama baskan birakmiyo gordukku kaptanin oyununu 3 haftadir susukundu ama bu hafta ne hikmetse gol atti sevinmdm nedeni ise fatih artik trabzonspor icin biseler yapamiyo eskisi gibi degil nerde gecen seneki kaptan nerde bu seneki kaptan ama insallah kaptaneskisi gibi olurda trabzonsporda gene kral olur

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 18:13
fatih kafasina koymus avrupaya gidecek bizde onu zorla tutamayiz

Hasan Ayvenli
05.04.2006, 18:21
yasadiklari da kolay seyler degildi
kursunlanma olayi filan avrupaya gitmeyi de istiyo belki biraksalar da gitsem diye düsünüyosmileys/smiley5.gif

Kalkinmali
05.04.2006, 18:33
Hayir olamaz !!!

Kaptanimiz Fatih Tekke bizi birakamaz... O birakirsa tekbendeyilbutun TRABZONSPOR taraftarlari uzulur..!!smileys/smiley18.gif

Bir daha Duymum usaklar.!!

ctmeoy
05.04.2006, 18:53
bu topc fatihin bi derdi mi vardi simdi kaptanimiz oldu sanirim

yaw ne derdi olacak adamin parasini fazlasiyla aliyo gerci onun gibi birine yillik 5 milyon avro versek yine de emeginin karsiligini veremeyiz adam rahat bi ortamda sampiyon olmaktan ve dünyaya ne kadar iyi bir futbolcu oldugunu kanitlamak istiyo baska da bi derdi oldugunu zannetmiyorum

bendee hiç istemiyorum gitmesini ama giderse de kendisine fazla kizmam

giderse trabzon kolay kolay daha toparlanamaz

Jackdaniels
05.04.2006, 18:57
Bende yakinda kaptanimiz neden hapsurdu veya Niye gözünün üstünde kasi var diye bi baslik açicam bu ne yaa!!!

immortal_TS
05.04.2006, 19:02
Sabah görmüstüm topigi dedim aksam silinir hala burda sasirdim vallasmileys/smiley4.gif

Bu konu hakkinda yorum yapilmazki derdi falan yok adamin okadar.

selokal61
05.04.2006, 19:27
kralimizda maç esnasinda isteksizlik var bu herkes tarafindan fark ediliyor eger önümüzdeki yillardada böyle devam edecekse birakalim istedigi avrupa klubüne gitsin

kutoz
05.04.2006, 19:31
Muhabir; Fatih, Avrupa'da futbol hayatini sürdürmek istermisin?

Fatih; Evet, imkanim olursa futbol hayatimi Avrupa'da sürdürmek isterim.

Yakisir, Fatih'ime bir ispanya, italya ligi. Avuçlarim patlarcasina alkislarim onu. Hele su Denizli'ye attigi kafa golünün, Villareal aglarina gittigini düsünsenize...

Birakin bu isleri, gurur duyun Fatih'le. O bizim sultanimiz, ona hersey yakisir.

bodehter
05.04.2006, 20:06
beyler bu konuyu ben açtim baya bi tepki gelmis arkadaslardan. bence çok önemli bir konu fatih bugun çok ii olablir ama yarin ne olur belli degil. gzetelere gitmek istedigi yönünde açiklamalar yapiyo tamam gidebilirsin ama bunu niye gündeme getisriyosun sen trabzon gibi büyük bir kulubun kaptanisin bu takimda olumsuz bi hava estirir. tamam takimdan gitmekisteyen gidebilir ama takimi yipratmadan.denizli amçinin 3, golunde smky e vermedigi pasla bi çok sey anlatmak istiyor.geçen bi gazetedeki açiklamada trabzonda yabanci oyunculara daha çok ilgi gösteriliyor diyor. ve yattara içinde gereksiz çalimlari var diyor ve bir sürü olumsuz açiklama tamam belki dogru olabilir ama bunlari gündeme getirmesi yanlis.bence fatih kafasinda tarbzonu bitirmis olabilir.

sizce fatihin bi derdi yokmu????

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 20:10
Bende fatih tkkenin sorunu olduguna inanmiyorum ayricada onurkaradnzi kardesimize kaltiliyorum...

Fatih Sultan tekke artik bir idol, Ve herzman heryerdede Kraldir..smileys/smiley4.gif

kuzey_lee
05.04.2006, 20:10
fatih yattara için yaptigi açiklamada ''yattara çok sempatik ve iyi bir oyuncu..bazen pas vermesi gereken yerlerde çalim yapabiliyor.bu da gol pozisyonlarimizi etkiliyor..biraz daha bu konulara dikkat etse kendisi için de takim için de daha yararli olacak..onu çok seviyoruz'' dedi..simdi sen bu açiklamanin içinden tutup da bir cümlesini çikartirsan ben sende art niyet ararim..

fatih'in hiçbir derdi yok..ya senin?

Mehmet_Mercanlı
05.04.2006, 20:14
Bende yakinda kaptanimiz neden hapsurdu veya Niye gözünün üstünde kasi var diye bi baslik açicam bu ne yaa!!! smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gif

bodehter
05.04.2006, 20:31
Görüyorumki konuyu açan yeni bir arkadasimiz konu açma hakkinada yeni ulasmis o hevesle açilmis ama yanlis bir to.....: Konuya gelen tüm mesajlar aksi yöde oldugundan oda anlamistir hatasini,Fatihse çok yetenekli ve çok iyi bir trabzonsporlu bundan heralde kimsenin süphesi yoktur ,onun psikolojik durumunda olupta form düsmemesi yasamamak insan üstülülük olurdu.Oysa herseye ragmen gollerinede asistlerinede devam ediyor. Iyiki varsin KAPTAN....smileys/smiley32.gif

birakta konunun gereksiz olup olmadigina adminler karar versin

perfectstorm
05.04.2006, 20:54
premier ligde fatihin gollerini siralamasi müthis olur...bu sansi ona vermeliyiz.avrupaya gitmek kafasinda..hayranlikla izledigimiz yabanci ligdeki topçular fatihten çok üst düzeyde degil.çikip avrupada isim yapma vakti geldide geçiyor bile..yolu simdiden açik olsun...smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
05.04.2006, 21:03
Bu konu gereksiz bi konu degil.Samsun maçinda bende ayni seyi sezdim.Fatihin gerçekten bi derdi var.Fatih o maçta gol atinca hiç bir tepki vermedi.Bu konuda krali karalamak gibi bi niyette yok.Sadece kralin kafasinda neler var onu tartisalim.Oda çok yiprandi çünkü.Eger gitmek istiyorsa kaliteli bi takima gitsin tabiki.Bence oi trabzonspora verebileceginden fazlasini verdi.Sonuçta gidecegi yerde bizim avrupadaki takimimiz olacaktir.Ayni sekilde yine onun gollerine sevinecegiz.

kuzey_lee
05.04.2006, 21:12
aklima arsenal taraftari geliyor..henry'nin gol attiktan sonra sevinmeyen tavrini tartisiyorlar aralarinda.sonra henry'nin arsenal'den man.u'ya gidecegini düsünüp sinirleniyorlar...ardindan kan ter içinde kabustan uyaniyorum..

bunu sadece biz yapariz heralde

kutoz
05.04.2006, 21:17
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Günesi seviyorsun, günes çiktiginda gölgeye kaçiyorsun <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Rüzgari seviyorsun, rüzgar çiktiginda pencereni kapatiyorsun [/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Yagmuru seviyorsun, yagmur yagdiginda semsiyeni açiyorsun. [/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">Korkarim ki sevdicegim, beni de seviyorsun?[/I]

Fatih olayimiz da bu siir gibi. Seviyoruz ama öldürüyoruz yavas yavas? Keske sevmeseydik?

Kemal Musaoğlu
05.04.2006, 21:35
adam lige sakat girdi.bazi olaylardan arabasi kursunlandi.yine sakatliklar.valla ben olsam üzülürüm.bunlar basli basina bir dert zaten.

gitmek istiyorsa eger tabiki gidebilir.onun basarisi bizim için bir onurdur.biz Fatih i çok sevdik ve her zaman sevecegiz.

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 21:39
tsasik

adam lige sakat girdi.bazi olaylardan arabasi kursunlandi.yine sakatliklar.valla ben olsam üzülürüm.bunlar basli basina bir dert zaten.

gitmek istiyorsa eger tabiki gidebilir.onun basarisi bizim için bir onurdur.biz Fatih i çok sevdik ve her zaman sevecegiz.

Haklisin fatih tekke bizim onurumuzsmileys/smiley32.gif

Ne mutlu tukum,trabzonsluyum ve trabzonsporluyum diyene

zky_ts
05.04.2006, 21:43
tsasik

Haklisin fatih tekke bizim onurumuzsmileys/smiley32.gif

Ne mutlu tukum,trabzonsluyum ve trabzonsporluyum diyene

dogru söze ne denirki...smileys/smiley32.gif

serdarahmett
05.04.2006, 21:49
FATIH 2 SENE ÖNCE YENI SÖZLESMEYE IMZA ATARKEN AVRUPADAN TEKLIF GELDIGINDE BIRAKACAKSINIZ DIYE TEKLIF ALDI...ONA VERILEN BU SÖZÜN TUTULMASI LAZIM..AVRUPAYA GIDIP OYNAMA VAKTI GELMISTIR.. JÜBILESINI DE TS DE YAPAR MÜTHIS OLUR VALLA....

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 21:50
zky_ts biz de yalan yoksmileys/smiley4.gif

biz siradan olamayiz cunku biz trabzon luyuzsmileys/smiley32.gif

zky_ts
05.04.2006, 21:55
tabiki yalanolamaz...dedigin gibi Trabzonluyuz ve Trabzonsporluyuz...sonuna kadar...smileys/smiley2.gifHerzaman kaptanin destekçisiyiz.

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 22:23
tabi herzaman fatih tekkenin arkasindayiz biz ona atilan laf bize atilmistir

ÖLÜMÜNE SEVDIK TRABZONSPORUhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TSelif
05.04.2006, 22:51
O yürüdügü bu zorlu yolda asla yalniz kalmayacak...

Bizler hep onun yaninda olacagiz

BÜYÜKSÜN TRABZON'MEdited by: tselif

Emre Emiroğlu
06.04.2006, 01:34
Fatihin Derdi Yok Diyen Arkadaslara Sasiyorum.. Adam Avrupaya Gidicem die Elinden Geleni Yapmaya Basladi Bazi Arkadaslar Güzel Güzel Düsler Kurmaya Baslamis. Fatih Italya Ligini Asla Kaldiramaz.. Ingiltereye Göre ise Agir Kalir.. Belki Ispanyada Is Yapabilir.. Ama Gidecegi En Büyük Kulüp Deportivo Villareal BIlbao Gibi Takimlar oLur Heralde.. Fatih Burda 3 Atiyorsa Orda En Fazla 1 Atar.. Fatihin Gönlü akli Artik Avrupada.. Trabzona Doymus.. Böyle Düsünen Bi Futbolcu Bence Sene Sonunda Gitmeli

Samsa
06.04.2006, 08:44
Fatih'in Avrupaya gitmek hakkidir. Giderse kimse birsey diyemez.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.04.2006, 08:54
Ama gitmezsse bütün Trabzon Büyük kaptana
"Allah Razi olsun" der smileys/smiley36.gif

Birakin adami gitmesin bi yana yahu...

ahmetto
06.04.2006, 08:54
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Avrupa?ya izin çikti </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Fatih Tekke ve Gökdeniz gibi futbolcularin isimleri Avrupa'daki bazi takimlarla birlikte anilirken bu konudaki resmi açiklama genel sekreter Zekai Dülger'den geldi. </TD></TR></T></TABLE>

Yildizlarimiz rahat olsun" diyen Dülger, "En basta kentin dogrudan tanitimi saglanir. Oyuncularimiz çok daha iyi düzeyde futbol oynar. Kesinlikle yildizlarimizin hizmetlerinin ardindan, belirli bir asamada yurt disina açilmalarina taraftariz" ifadesini kullandi.

Aslinda gitmesini istemem Kaptanimizin ama gideceksede Siradan bir Avrupa Takimi degilde (Barselona ,Real Madrit,Inter ,Milan ) gibi bir takima gitsin.Yoksa diger takimlara gidecekse hiç gitmesin bence.

40.Yilda Sampiyonluk için Sana Ihtiyacimiz var Kaptan Hiç bir yere gitme.

zafercalikoglu
06.04.2006, 12:02
faTIHN DERDI NE DIYE BIR TOPIC OLMAZ,bence çok ayip bir baslik ,bu sene Fatih tekke,veya fatihin form durumu diye olabilir,bence biraz argo baslik,adminlere duyurulur,onun için yorup yapmiyacam,

Dikkate alindigi için adminlere tesekkür ediyorum ,Fatih sahada bence yalniz kaln bir topçu onun ayarinda ve onun özelliklerine yakin bir futbolcu olsa çok daha rahat oynar ve formsuz oluncada hoca oyundan alir ,fatihi oyundan aldigi zaman kötü oynasa bile herkes tepki gösterir,neymis fatihin ölüsü yeter diye,

bence o sekilde degil fatihin yarinda bir forvetim olmadigi için,

Aslıhan
06.04.2006, 12:31
Fatih'in Avrupaya gitmek hakkidir. Giderse kimse birsey diyemez.

evet kimse birsey demez diyemez ama çok ta üzülürüz smileys/smiley19.gifsmileys/smiley9.gif

Tekke
06.04.2006, 18:04
BU ADAM BUNCA BADIREYE 14 GOL SIGDIRMISSA, VE SANKI LIGE BIRAZ ASILIRSA TAKIMIN DIGER UYELERI YINE GOL KRALI OLMA IHTIMALI VARSA, BU KADAR DA KOTU OYNAYAN TAKIM ARKADASLARI MEVCUTSA HELAL OLSUN SANA BE KAPTAN. DUNYADA ESIN BENZERIN YOK, KLASIN BAMBASKA. ETOO GIBI SENIN DE KENDINE HAS BIR STILIN VE FUTBOL MANTALITEN VAR.

trapzonely_54
06.04.2006, 18:06
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
06.04.2006, 19:01
Fatih avrupaya giderse üzülmem aksine sevinirim.Ama eziklerden birine giderse Büyük Konusuyorum BEN BU TAKIMI BIRAKIRIM.

legorakis61
06.04.2006, 19:16
hasan(topici acan arkadasimiz)sen birak bu konulari da iç banc çalismalari nasil gidiyor ona cevap ver

legorakis61
06.04.2006, 19:17
hasan(topici acan arkadasimiz)sen birak bu konulari da iç basinç çalismalari nasil gidiyor ona cevap ver

bodehter
06.04.2006, 19:18
trabzon futbolcu yetistirip satmak içinmi oynuyo. biz ne olacaz fatih de giderse ötekiler hepten gider.

ama düzgün bbi takima gidecekse bi sorun yok.

Adem Erdoğan
06.04.2006, 19:25
BODEHTER bi iç basinç olayi nedur.

bodehter
06.04.2006, 19:34
BODEHTER bi iç basinç olayi nedur. iç basincin kisaltmasiyla alakali bise bne sana sonra sölerim

Bulut61-34
06.04.2006, 20:39
Bir zamanlar Ünal-Hami arasinda böyle seyler konusulurdu. Daha sonra Hami-Sota tratismasini çikardilar, hep bir sorun yaratma amacinda bazilari.

Fatih akilli bir futbolcu onunla birilerinin sorunu olsa bile Fatihin onlarla sorunu olmaz. Bunu da her futbolcu basaramaz. Örnegin Hami bu konularda sinifta kaldi hep.

Fatihin gollerden sonra sevinememesini anliyorum, bende o iddasiz , sirdan ve kolay görünen maçlarda atilan gollerde sevinemiyorum. Zaten öaçin basinda gelen bir gol ve devamini atacagini düsünüyorsun. Böle bir gole çok sevinmekte biraz küçük kaflarin isi gibi geliyor bana. Hadi maç 0-0 ve son dakka da gol atiyorsun, eger bu gole sevinmezse haklisin derim. Bu basligi açan arkadasida hiç iyi niyetli bulmuyorum.

Birine 40 yil deli dersen deli olur , diyor ve lafimi bitiriyorumsmileys/smiley2.gif

TSelif
06.04.2006, 23:03
Fatih avrupaya giderse üzülmem aksine sevinirim.Ama eziklerden birine giderse Büyük Konusuyorum BEN BU TAKIMI BIRAKIRIM.

O ogün mü ki abdullah mi ki gitsin.. FATIH e dünyalari versen 3 ist. ezigine yan dönüp bakmaz bile ..Buna adim gibi eminim ben

Tigana FATIH i istiyorum demis Demirörene zaten . Demirören de "FATIH konusunda TRABZON camiasinin kati tutumu var . Bu oyuncuyu alamayiz" demis..smileys/smiley36.gif

Sen FATIH i rüyanda bile göremezsinsmileys/smiley36.gifEdited by: tselif

Kemal Musaoğlu
06.04.2006, 23:23
aynen fatihin F sini bile göremezler.smileys/smiley2.gif

ts_fan
06.04.2006, 23:24
Herkesin bir derdi var durur içerisinde,

Kimse kimsenin yanginini bilemez di mi Tekke?

İleli
07.04.2006, 04:48
onlarin derdi bizimkinin yaninda 0 kalir!!!

Muhalif
07.04.2006, 07:41
onlarin derdi bizimkinin yaninda 0 kalir!!!

Bence de yahu.. yedigi önünde, yemedigi arkasinda ne derdi olacak kismileys/smiley1.gif

Emorfo
07.04.2006, 10:23
Fatih Tekke'nin bir derdi var mi yok mu bilemiyorum ancak bu sene bir garip oldugu bir gerçek. Son aylarda yasanan olumsuz seyler onu futboldan sogutmus olabilir. Futbola konsantre olamiyor olabilir. Ancak herseye ragmen sahaya çikiyorsa aldigi parayi kurusuna kadar haketmek zorunda. Sadece Fatih degil bütün futbolcular aldiklari paranin karsiligini vermek zorunda. Senol Günes ITÜ'de güzel bir lafi vardi. "Biz önce oynar basarili olup parayi öyle kazanirdik. Simdi öyle degil oynamadan para veriliyor."

Geçen seneki Fatih'le bu seneki Fatih arasinda çok büyük farklar var. Yukarda yazdigim gibi belki kendince hakli nedenleri vardir. Ancak her futbolcu için geçerli olan bir sey var o da o formayi giyen o formanin hakkini verceek... Fatih ile ilgili benim bir kaç gözlemim su ki eminim bir çok arkadas bunu görmüstür. Kosmuyor, artist gibi sahada dolasiyor. Hakemlerle çok oynuyor küçük daglari ben yarattim edasi var. Bir yöneticimizin Fatih olsun Gökdeniz olsun bu takimdan gitmek isteyeni tutmayiz göndermek için yardimci da oluruz açiklamasindan kisa bür süre geçmeden bu açiklamaya içerlemis olacak ki yapilan röportajda saçmalayip durdu... kendinin vaz geçilmez oldugunu felan düsünüyorsa çok degil en yakin tariha bakmasi yeterlidir. Fatih Tekke iyi bir futbolcu olmasinin yaninda iyide bir Trabzonsporludur fakat bazen bu Trabzonsporluluk kendine ve takima zarar verebiliyor. Bir yerde kasarlanmak diye bir söz vardir. Kasarlandikça kendini peynirci sanar farkli davranislar farkli düsünceler içine girer... haddi olmayan seylere burnunu sokmaya baslar. Bazi arkadaslarin Fatih askini da anlamak güç.Has olan Trabzonspor'dur Fatih Tekke olsun Gökdeniz olsun Trabzonspor kurumu altinda yildiz olmus varliklarini Trabzonspor'a borçlu olan futbolculardir. Önümüzdeki yillarda Alilerden Ufuklardan bahsedecegiz. vaz geçilmez hiç bir futbolcu yoktur. Trabzonspor futbolcusu saha içinde saha disinda hareketlerine dikkat etmek zorundadir.

Aslinda fazla bir sey istemiyoruz. Futbolcu futbolunu oynasin taraftar taraftarligini yaptsin yönetici isini düzgün yapsin... Futbolun geregi de budur. Fatih Tekke'nin derdi felan yoktur. Trabzonsporlulugundan dolayi bir kasarlanmasi vardir herseyi sikinti eder bir hali vardir, kendisiyle alakali olmayan herseye burnunu sokmamalidir. Sahada hakemlere artislik yapmasin saçlarini kestirsin.... formanin hakkini o dahil bütün futbolcular versin...

Konuyla alakali degil ancak bu takimda neden bir hoca barinamiyor bunun da sorgulanmasi gerek.

Külünkoğlu
07.04.2006, 10:26
hakemlere artislik yapmasin saçlarini kestirsin....

Faruk Allah iyiligini versin, ula sabah sabah :))

Emorfo
07.04.2006, 10:37
Sahada Hülya Koçyigitvari dolasip saçlariyla ugrasmasi beni deli ediyor...

selcuk
07.04.2006, 10:42
smileys/smiley36.gif

Muhalif
07.04.2006, 14:49
Emorfo'nun(Faruk) yazdiklari çok hosuma gitti ve tamamina katiliyorum.. Son cümlenin konuyla alakasi yok ama neyse<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /> smileys/smiley4.gif</V:STROKE></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:F></V:ULAS></V:PATH><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:LOCK aspectratio="t" v:ext="edit"></O:LOCK></V:SHAPE></V:IMAGE></V:SHAPE>

Geçen aksam Barca-Benfica maçini izledim.. 35 yasinda Henrik Larsson'a dikkat ettiniz mi bilmem.. benim eskiden beri en sevdigim forvetlerdendir.. 35 yasindan sonra adam sag açik yapildi ki gol rekorlarini alt üst etmis bir oyuncudur vakti zamaninda.. ama giki çikmadan oynadi.. geriye yardim etti, özellikle 2. yari çok güzel paslar atti aralara v.b.. 80 küsürüncü dakikada oyundan çikarken 90 bin kisi Larsson sesleriyle inletti stadi.. bu sezon da forma giydigi maçlarda bir çok gol atti ki takimda Etoo gibi bir asiri bencil bir forvet olmasa çok daha fazla gol atardi..

Fatih'in geçen sene gol krali olurken attigi gol 31, bu sene de 20 atsa 50 gol vivari birsey yapar.. bu adam Celtic de bir sezonda atmis neredeyse bu kadar golü.. Simdi bakiyorum 35 yasinda bu adam Barca formasi giyiyor.. (hatta Rijkard gitmemesi yönünde baski yapmasina ragmen dogdugu sehre vefa borcunu ödemek babinda Isvec'in Helsinborg takimina gidecekmis sene sonu ve futbolu orada birakacakmis) Fatih'i isteyen en büyük takim da Wigan Athletic..

Bireysel yetenekler açisindan kiyaslayin Fatih, Larsson'dan daha üstündür.. ama fark su ki Larsson en kisa yoldan gol atmayi düsünür, Fatih 3 kisiyi geçip, asirtma yapmadan attigi gollere gol demez...

Hasili kelam Fatih'in bir sorunu mu var? Evet var.. Mentalite sorunu.. kaybolan yillarinin hesabini da sagda solda arayacagina kendi özelestirisini yapsin derim ben...Edited by: Muhalif

metehan
07.04.2006, 14:54
Cenk, o bahsettigin sorun sadece Fatih'te degil pekçok oyuncumuzda var. Zaten futbola bu kadar meraki olan, bu kadar kalabalik bir ülkede, dünya çapinda marka olmus futbolcularin çikamamasinin nedeni de bu. Yoksa tüm yeteneksizler bizde toplanmis degil herhalde, yetenek var hem de fazlasiyla ama iste o dediginden yok smileys/smiley1.gif

pasha_61
07.04.2006, 15:59
Fatih Tekke böylemiydi sorusuna söyle bir cevap verilebilir diye düsünüyorum.Altay'a gönderilme sebebini bilmem hatirlarmisiniz, bügünlerde yaptigi gibi idmanlarda yok suramda agri var diye izin istemeler, maçlarda hakemlerle oynamalar, bencillik...Umarim eskiye dönmez.Yoksa avrupada rezil olup döner.!!!!

metehan
07.04.2006, 16:09
Fatih Tekke böylemiydi sorusuna söyle bir cevap verilebilir diye düsünüyorum.Altay'a gönderilme sebebini bilmem hatirlarmisiniz, bügünlerde yaptigi gibi idmanlarda yok suramda agri var diye izin istemeler, maçlarda hakemlerle oynamalar, bencillik...Umarim eskiye dönmez.Yoksa avrupada rezil olup döner.!!!!

Yok, o günleri çoktan asmistir Fatih. 2 senedir sakat sakat oynayan bir adamin, idmanlardan kaytarmak istemesini düsünmek komik olur.

Mayls
07.04.2006, 16:36
<DIV>Süperligde süphesiz en iyi forvet fatih. ama avrupada hicbisey yapamaz bence. mesela nihat bence fatih tekkeden cok daha üstün bi forvet (yüksek toplar haric) ama o bile ispanyada ligde kalma mücadelesi veren bi takimda oynuyo. yani kaptan hicbir zaman avrupada türkiyeyi iyi bi sekilde temsil edemez bence. Siradan takimlara zorlanmadan gol atar ama baski biraz arttimi bisey yapamaz.</DIV>

ShadoW
07.04.2006, 16:47
Fatih'in yanina golcü olarak alinan kaliteli isimlerin neden barinamadigi da ilginç degil mi?

Mayls
07.04.2006, 16:56
<DIV>Bence Fatihin yanina dogru dürüst bi forvet alinsa yani fatihin kapasitesinde biri uyu saglarlar. Ömer riza kaptanin 10% falan eder. djokaj kaptanin 5%. yani bunlarla uyum saglamasi cok zor. adam gibi bi forvet alinsa uyum saglar. mesela milli maclarda herkesle uyum sagliyabiliyor (Hakan sükür haric)</DIV>

ShadoW
07.04.2006, 17:08
Kardesim, bir de su yönden bak. Madem bu Adamlar Fatih'in %10u 5 i falan. Neden bu adamlari daha oynanabilir hale getirmiyor Fatih? Neden fatihle oynayanlar rahatlamiyor da, illa fatihin yanina alacagimiz adam rahatlacak onu? Göstersin yetenegini. Yanina alinan adamlari da parlatsin. Çok mu yani?

selcuk
07.04.2006, 17:13
<DIV>Süperligde süphesiz en iyi forvet fatih. ama avrupada hicbisey yapamaz bence. mesela nihat bence fatih tekkeden cok daha üstün bi forvet (yüksek toplar haric) ama o bile ispanyada ligde kalma mücadelesi veren bi takimda oynuyo. yani kaptan hicbir zaman avrupada türkiyeyi iyi bi sekilde temsil edemez bence. Siradan takimlara zorlanmadan gol atar ama baski biraz arttimi bisey yapamaz.</DIV>

vay vay sen almanyada kaliyon almanyada bilen fatihin klasinda tek bir oyuncu var oda ballack yaw ne konusuyorsunuz ben burda herkeslen iddaaya girerim fatih bu dünyada gittigi her takimin starlarinin icine girer nihat kadar iyi degilmis nihat nezaman fatihin yaninda düz durabildi bi takimi sirtinda tasidiki nihatlan klaslama cürrtei gösterebiliyorsun kimdi yaw nihat

Mollasalihoğlu
07.04.2006, 17:22

Yok, o günleri çoktan asmistir Fatih. 2 senedir sakat sakat oynayan bir adamin, idmanlardan kaytarmak istemesini düsünmek komik olur.

Fatih ALtay'a gitmeden önce bizde Hüseyin'in yerinde adam markaji yapmasi için oynatiliyordu ve hatta bizim büyük taraftarimizTayfun'a yaptiklarini o zaman Kaptan'a da yapiyolardi.Biraz da kendimize bakalim..

Badaloğlu
07.04.2006, 18:17

Ben size daha net bir ifade ile '' bizden daha iyi 3 futbolcu alsinlar bu takim sampiyon olur '' sözünü söylesem yeterlimidir?smileys/smiley1.gif

Sevgi
07.04.2006, 18:23
Tamam Ahmet Abi yaptigi hiç bir açiklamayi yok saymayarak diyorum ki bu adam niye her ropörtajinda içerigi farkli mesajlar veriyor bir derdimi var gerçekten :))

Fatih kendinden daha iyi olani o takimda yasatmaz KRAL da odur AGA da smileys/smiley2.gif

ahmetto
07.04.2006, 18:29
Dertsiz insan mi var allah askina herkesin bir derdi vardir illaki

Kralin da derdi vardir tabiki ama yinede en iyisini yapmaya çalisiyor

Samsa
07.04.2006, 18:29

Fatih ALtay'a gitmeden önce bizde Hüseyin'in yerinde adam markaji yapmasi için oynatiliyordu ve hatta bizim büyük taraftarimizTayfun'a yaptiklarini o zaman Kaptan'a da yapiyolardi.Biraz da kendimize bakalim..

evet Fatihin alana takim bedava tezahüratlari vardi smileys/smiley5.gif

Badaloğlu
07.04.2006, 18:31
Tamam Ahmet Abi yaptigi hiç bir açiklamayi yok saymayarak diyorum ki bu adam niye her ropörtajinda içerigi farkli mesajlar veriyor bir derdimi var gerçekten :))

Fatih kendinden daha iyi olani o takimda yasatmaz KRAL da odur AGA da smileys/smiley2.gif

Benim kasd ettigim yabanci 3 futbolcu...smileys/smiley2.gifFatih bunu açik yüreklilikle söylemis, bu gerçek degilmi.Takimdaki yabancilarin kaç tanesi bu 3 kisilik kadroda yer bulabilir?

Yattara,Szymek baska??? bu adamlarinda bu sene takima katkilarina bir bakmak lazim...

ahmetto
07.04.2006, 18:31
Yok ya çok ayip etmis yapanlar

Ama sunu kabul etmek lazim Fatih le Tayfun arasinda çok fark var bence

ahmetto
07.04.2006, 18:34
Lee yi de ekleyebiliriz bunlara (geriye 3 kontenjan bos ) 3 kaliteli isim

ve iç transferdede 3-4 kisi genis kadro ile alternatifi bol o zaman sampiyonluk gelir zatensmileys/smiley2.gif

bodehter
07.04.2006, 22:26
Bir zamanlar Ünal-Hami arasinda böyle seyler konusulurdu. Daha sonra Hami-Sota tratismasini çikardilar, hep bir sorun yaratma amacinda bazilari.

Fatih akilli bir futbolcu onunla birilerinin sorunu olsa bile Fatihin onlarla sorunu olmaz. Bunu da her futbolcu basaramaz. Örnegin Hami bu konularda sinifta kaldi hep.

Fatihin gollerden sonra sevinememesini anliyorum, bende o iddasiz , sirdan ve kolay görünen maçlarda atilan gollerde sevinemiyorum. Zaten öaçin basinda gelen bir gol ve devamini atacagini düsünüyorsun. Böle bir gole çok sevinmekte biraz küçük kaflarin isi gibi geliyor bana. Hadi maç 0-0 ve son dakka da gol atiyorsun, eger bu gole sevinmezse haklisin derim. Bu basligi açan arkadasida hiç iyi niyetli bulmuyorum.

Birine 40 yil deli dersen deli olur , diyor ve lafimi bitiriyorumsmileys/smiley2.gif köyü bi niyet yok sadece kaptanimizi kaybetmekten endise duyuyorum....

bodehter
07.04.2006, 22:32
Fatih Tekke'nin bir derdi var mi yok mu bilemiyorum ancak bu sene bir garip oldugu bir gerçek. Son aylarda yasanan olumsuz seyler onu futboldan sogutmus olabilir. Futbola konsantre olamiyor olabilir. Ancak herseye ragmen sahaya çikiyorsa aldigi parayi kurusuna kadar haketmek zorunda. Sadece Fatih degil bütün futbolcular aldiklari paranin karsiligini vermek zorunda. Senol Günes ITÜ'de güzel bir lafi vardi. "Biz önce oynar basarili olup parayi öyle kazanirdik. Simdi öyle degil oynamadan para veriliyor."

Geçen seneki Fatih'le bu seneki Fatih arasinda çok büyük farklar var. Yukarda yazdigim gibi belki kendince hakli nedenleri vardir. Ancak her futbolcu için geçerli olan bir sey var o da o formayi giyen o formanin hakkini verceek... Fatih ile ilgili benim bir kaç gözlemim su ki eminim bir çok arkadas bunu görmüstür. Kosmuyor, artist gibi sahada dolasiyor. Hakemlerle çok oynuyor küçük daglari ben yarattim edasi var. Bir yöneticimizin Fatih olsun Gökdeniz olsun bu takimdan gitmek isteyeni tutmayiz göndermek için yardimci da oluruz açiklamasindan kisa bür süre geçmeden bu açiklamaya içerlemis olacak ki yapilan röportajda saçmalayip durdu... kendinin vaz geçilmez oldugunu felan düsünüyorsa çok degil en yakin tariha bakmasi yeterlidir. Fatih Tekke iyi bir futbolcu olmasinin yaninda iyide bir Trabzonsporludur fakat bazen bu Trabzonsporluluk kendine ve takima zarar verebiliyor. Bir yerde kasarlanmak diye bir söz vardir. Kasarlandikça kendini peynirci sanar farkli davranislar farkli düsünceler içine girer... haddi olmayan seylere burnunu sokmaya baslar. Bazi arkadaslarin Fatih askini da anlamak güç.Has olan Trabzonspor'dur Fatih Tekke olsun Gökdeniz olsun Trabzonspor kurumu altinda yildiz olmus varliklarini Trabzonspor'a borçlu olan futbolculardir. Önümüzdeki yillarda Alilerden Ufuklardan bahsedecegiz. vaz geçilmez hiç bir futbolcu yoktur. Trabzonspor futbolcusu saha içinde saha disinda hareketlerine dikkat etmek zorundadir.

Aslinda fazla bir sey istemiyoruz. Futbolcu futbolunu oynasin taraftar taraftarligini yaptsin yönetici isini düzgün yapsin... Futbolun geregi de budur. Fatih Tekke'nin derdi felan yoktur. Trabzonsporlulugundan dolayi bir kasarlanmasi vardir herseyi sikinti eder bir hali vardir, kendisiyle alakali olmayan herseye burnunu sokmamalidir. Sahada hakemlere artislik yapmasin saçlarini kestirsin.... formanin hakkini o dahil bütün futbolcular versin...

Konuyla alakali degil ancak bu takimda neden bir hoca barinamiyor bunun da sorgulanmasi gerek. fatihin geçen sene ve daha önceki senelerdeki hirsini simdi göremeyoruz. trabzonsporda önemli ama fatih gökdenizede kaybetmemmiz lazim futbolcularimizi elimizde tutamadigimizdan bu hallere düstük sota döneminmdeki kadroya sahip çikabilseydik simdi trabzonspor daha farkli olurdu. su an oturan bi iskelet var. gene ayni senaryoyu yasamamliyiyiz. fatih gökdeniz giderse ötekiler niye dursun.biz daha daa takviye yapacagimiz yere gidip iskelet kadromuzu bozuyoruz.

Bulut61-34
07.04.2006, 22:45
Yine söylüyorum bir adama 40 yil deli dersen deli olur,

Biraz daha devam edersek Fatih'inde nur topu gibi derdi olur.

Elestirmeye kalktinmi herkesin bir kusurunu bulursun. Dedikoducu kadinlar gibi biseyler uydurup-uydurup, sonra kendi yalanlarimiza dönüp kendimiz inanmayiz insallahsmileys/smiley9.gif

Emre Emiroğlu
07.04.2006, 22:46

Konuyla alakali degil ancak bu takimda neden bir hoca barinamiyor bunun da sorgulanmasi gerek.

Yazinin Her YErine Katiliyorum... Cok Dogru Tespitler. Biz bunlari KOnusunca Olumsuz Tepkiler aliyoruz.. Burada kimse Trabzonsporumuzun Aleyhine Yorum Yapmiyor.. Herkes Trabzonsporun Menfaatleri Dogrultusunda Düsüncelerini Yaziyor

Ama Nedense Sitede Fatihe Dil Uzatilamaz Havasi Estiriliyor.. Fatihde Bir Futbolcu Digerleride.. Ki Fatih Kaptan .. En Yildiz Oyuncumuz En Göz Önündeki Oyuncumuz.. Fatihin Takima Verdiklerini Inkar Edemeyiz. Nankörlük Yapmiyoruz Fakat Hakli Veya Haksiz Degistigi Bir Gerçek..Nedense Bazi Arkadaslarimiz Bunu Görmek IStemiyor.. Biz Fatihi ElestirincedeBize Tepki Gösteriyolar.bunu anlayamiyorum...

Kanimcca SAmpiyon oLmadikca Fatih Efsane oLamaz.. Yani Iyi Bir oyuncu Ve Kaptan Sifatiyla Kalir..

kaplan6161
07.04.2006, 23:58
Kaptanimiz hertakimin oynatmak istedigi gözde bir oyuncu. Fakat basinin yapmis oldugu uydurma haberler takimida kaptanida olumsuz etkiliyor. Aslinda Fatih'inTürkiyedisinda güzel bir takima gitmesi bence iyi olur. Bunu kendide istiyor. Son iki senedir Trabzonspor gibi büyük bir takimin kaptanligini yapiyor. Ama hedefi olan bir kisi oldugu için tek bir hedefi kaldi Türkiye disinda oynamak. Tabi kaptan giderse yeni gelecek kaptan kim olur o çok tartismaya açik bir konu. Siz kendinizi onun yerine koyun bakalimkal diye taraftar size baski yapiyor ama siz gitmek istiyorsunuz. Böyle bir hengamede oynayabilir misiniz. Zaten zorla güzellik olmaz kaptanin amaci hem Trabzonspor kazansin hem kendi kazansin. Bundan dogal ne var. Bir kisiye bu kadar yüklenmek önce yüceltir, zirveye ulastiktan sonra tökezletir veçökertir. Buna izin vermeyelim. Bu kadar insaninüstüne gitmeyelim.

TrabZonSpor_.61
08.04.2006, 00:14
dogru konustunsmileys/smiley32.gif

Berat
08.04.2006, 00:20
menajerinden de olumsuz etkilendigini düsünüyorum.. Kendi hatalari var,yanlis davranislarda bulunuyor ama transfer konusunda kafasini ceylan çaliskanin karistirdigina inaniyorum...

omerkucuk
08.04.2006, 03:37
öyle bir dertti ki bu anlatilamiyor...

Bazen hakemin verdigi yanlis bir karara aglamakli gözlerle yumruk sikiLarak ifade edilmek isteniyor!!!

Bazen hersey yolunda iken ters bir hareketle herseyin darmadagin olabilecegini gördügünden takim arkadaslarina bir serzenisle ortaya çikiyor...

Kimi zamanda tam tersi oluyor kötü giden seyleri düzeltmek için verilen çabanin karsiligi bir türlü gelmiyor...ameliyat olunuyor dogru düzgün bir idman bile yapilmadan maça çikiliyor hatta bunun da ötesi bazen ameliyat masasi yerine yesil zemine kosuluyor...

Evet Fatih Tekke'nin sikintilari var ama bu sikintilari bizimkilerden farkli degil olamaz da o en az bizim kadar Trabzonlu ve TrabzonsporLu(Ki yapabiLdikLeriyle gösteriyor ki bizden de iyi)

simdi gitmesi ya da kalmasi tartisiliyor ve karar net degil...

YanLiz su bir gerçek ki o gitse de kalsa da ben hep ayni seyi söyleyecegim...

O Trabzonspor askinin derdiyLe terletti formasini!!!

Trabzonspor gururuydu ve çignetmedi o nu bordo-mavi forma sirtinda hiç egreti durmadi aksine çok yakisti o na...

NecmiLer hüseyinLer Ali kemaL ler anLatiLir ya bize bende Fatih'i anLatacagim...

Trabzonpor sevgisini yesiL zemine dökerdi her seyi orada yapardi kizar di agLardi ama düdük bitti deyince basi hep dikti...

O beLki de inaniLmayacak kadar gerçekti ve bu formayi giyiyordu öyLesine de yakisiyor du ki o na!!!Biz ise o na sifatLar buLmak için yarisiyorduk

t-sat
08.04.2006, 13:01
Bu kaybolan yillar da sakiz omaya basladi insanlarin agzina.Ne var arkadas,adam bir kez söyledi bunu.Olamaz mi yani?Heryerde kaybolan yillarin hesabini soruyormus Fatih!Kendi futbolcumuza saldirmak için firsat kolluyoruz.

Fatih'in açiklamalarindan Avrupa için can attigini çikarmak da bence art niyettir.Adama soruyorlar O da cevaben ancak Avrupanin büyük bir kulübü-Barselona gibi- diyor teklif ederseoynamak isterim.Ayrica kulübüm de iyi kazanirsa diyor.Biz hala yok wigan,bilbao...

Fatih Avrupada gol atamaz diyenlere de katiliyorum.Derler ya gülmekten.

Bence biz Fatih Tekke'yi hak etmiyoruz artik.

Mollasalihoğlu
08.04.2006, 13:03
Bu kaybolan yillar da sakiz omaya basladi insanlarin agzina.Ne var arkadas,adam bir kez söyledi bunu.Olamaz mi yani?Heryerde kaybolan yillarin hesabini soruyormus Fatih!Kendi futbolcumuza saldirmak için firsat kolluyoruz.

Fatih'in açiklamalarindan Avrupa için can attigini çikarmak da bence art niyettir.Adama soruyorlar O da cevaben ancak Avrupanin büyük bir kulübü-Barselona gibi- diyor teklif ederseoynamak isterim.Ayrica kulübüm de iyi kazanirsa diyor.Biz hala yok wigan,bilbao...

smileys/smiley32.gif

mitralyoz61
08.04.2006, 13:21
yaw sizleri anlamak mümkün degil valla arada bi lazlik tutuyo canim bizi

:) hahaha.

fatihin derdi ap açik belli neden görmek istemiyorsunuz ki

SAMPIYONLUK bunun ötesi varmi sizce fatih için

Çok dogru dedin kardes.Artik yeter yaw tartismayin yildizlarimizi Onlari hep biz yipratiyoruz :YETER ARTIK....

Fanatik28
08.04.2006, 16:06
Bence Fatih´in derdi, gelen ve gelecek Yönetimlere tam olarak güvenememesi. O bizim gibi Trabzonsporumuzun Sampiyon olmasini cok istiyor. Gecenlerde yaptigi Röportaj´inda dedigi cok önemli birsey vardi.

Dedigi suydu, iki sezondan beri bu takima yildiz bir oyuncu ( Hagi gibi )sart diye serzeniste bulunuyorum. Eger gerekli takviyeler yapilmis olsa, simdi Sampiyonduk. Sampiyonluk haric, bütün duygulari yasadim. Avrupa´da iyi bir kulüpten teklif gelirse degerlendirmek istiyorum. En büyük hedeflerimden biri, Avrupada büyük bir kulüpte oynayip, hem Trabzonspor´u, hemde Türkiye´yi en iyi sekilde temsil etmek.

Fatih´in yerinde olsam, herhalde bende ayni sekilde düsünürdüm.

uslanmazlaz
08.04.2006, 16:28
bence fatih artik sezon sonu kesin gitmeyi düsünüor ama olan olaylarla ilgisi yok sadece burada misyonu tamamladigini düsünüor ama sampiyon olmadan misyon olmaz diye düsünüorum

cakal 61
08.04.2006, 18:24
*SAMPIYOLUK ICIN CANIMI VERIRIM *SOZ FATIH TEKKE

SENEYE YONETIM COK IYI FUTBOLCULAR ALACAGIZ DIYOR YILDIZ ALACAGIZ DIYOR SENEYEDE TRABZONSPORDA KAL BAKDIN SAMPIYON OLAMADIK ISTEMEM AMA O ZAMAN GITsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

BENCE KAPTAN BIR OTURAKLA SAHANIN YANINDA OTURSA BILE TRABZONSPORA FAYDALI KAPTAN BIZIM HERSEYIMIZ HIC BIR YERE GITMESINI ISTEMEM INSALLAH GITMEZsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

bodehter
08.04.2006, 20:00
fatih avrupaya giderse trabzondaki ortami çok arar.

orda tutunamayabilir o zamanda trabzona döner.

artik futbol hayatinida tarbzonda bitirmek ister herhalde...

bence senaryo bu sekilde olur fatih avrupaya giderse...

Edited by: bodehter

pisiko
08.04.2006, 21:27
kaptanimiza laf yok en büyük ts lihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Emre Emiroğlu
08.04.2006, 22:41

Bence biz Fatih Tekke'yi hak etmiyoruz artik. Fatihin Aciklamasi : Wiganin Teklifi Tarihi Bir Firsatti Fakat TRen Kacti...

selcuk
08.04.2006, 23:38

Fatihin Aciklamasi : Wiganin Teklifi Tarihi Bir Firsatti Fakat TRen Kacti...

nerde bunu dedi kaynak istiyorum ispat ed dave whelan tekke bizlen ilgilenmedi bile bbc ye demisti (biliyorum bu adamin kim oldugunu biliyorsun ama ben yine bilmeyen arkadaslar icin yaziym dimi wiganin sahibi)

kudu_61
10.04.2006, 11:13
evet bir derdi var trabzonsporu kafa olarak bitirmis baska bir derde ne gerek var

frango
10.04.2006, 13:06
seneye avrupada insallah basarili olur

Mehmet Alemdar
10.04.2006, 13:11
Fatih sezon sonu kafasina gitmeyi koymus trabzonspordan ama gidecekse bu oynadigi futbolla hangi takima gider bilinmez avrupada futbol oynamayi kolay zannetmesin...

Nytre
10.04.2006, 13:17
fatihin maçta kaçirdigi golü hayretle izledik... nasil yapabildi bunu ? demek oluyormus....

fatih tekkenin gitme vakti gelmistir.. tabi golü kaçirdigi için degil...

ama gitmesi gerektigine inaniyorum.. bunu kötü niyetle söylemiyorum çünkü forumda fatih tekke gitsin diyen insanlara bazilari sen futboldan anlamiyorsun diyolar...

ben onun için gitsin demiyorum...

Sacit
10.04.2006, 13:17
onun ne derdi olabilir ki artislikten baska smileys/smiley4.gif

Şentürk
10.04.2006, 17:06
biz çizgideki toplara dokunup kendi hanesine gol yazdiran,sirf kendisi gol aticak diye 3 pozisyonda arkadaslarina topu atmayipta takimin üzerinde düsünen tekke istemiyoruz!!

ben geçen yilki tekkeyi istiyorum!! eger ki bu olmayacaksa tekke artik gitmeli..

Selman
10.04.2006, 23:31
biz çizgideki toplara dokunup kendi hanesine gol yazdiran,sirf kendisi gol aticak diye 3 pozisyonda arkadaslarina topu atmayipta takimin üzerinde düsünen tekke istemiyoruz!!

ben geçen yilki tekkeyi istiyorum!! eger ki bu olmayacaksa tekke artik gitmeli..

Tabi hiç pozisyon yokken attiklari goller ne olacak.Hangi forvet gol kaçirmiyor ya.Geçen haftada kaçirdi ama 2 tanesini atti.

Gol pozisyonumu vardi attigi ilk golde?

Birakin arkadaslar lütfen kaptanla ugrasmayi.

Bu topic neden açilmis onuda bilmiyorumya...

Saygilarimla,

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 23:53
ne kadarda iyi niyetli yapiyorsun olaya.. fatih 22 yasindayken trabzonspor dan cok bencil diye gönderilmisti.. sonra fatihi tekrardan aldigimizda ve gol krali oldugunda gol attirmayi gol atmaktan cok seviyoruim demisti.fakar son bi kac mactir hiçte öyle gözükmüyorr..bi artistlik bi bencillik cökmüs üzerineeee..bunu görmeyen adam kördür..

gurbetçi 61
11.04.2006, 00:52
sadece fatih degil onun gibi takimda üç bes kisi daha var,hepsinin yollanmasi lazim,fatih iyi futbolcu ama bu saatten sonra bize faydasi olmaz,iki maç çok iyi ama bes maç yok,takimda gurupculuk oldugu sürece bu takimda basari olmaz

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 00:58
bravo...
fatihi satip raulü alcaz sanki...

bravo diyorum o zihniyete baska bisey demiyorum...

ctmeoy
11.04.2006, 01:05
fatih bu takimin herseyidir gitmesini kesinlikle istemiyorum ama kendisi de gitmek isterse ALLAH yolunu acik etsinn gittigi yerde insaalah altin ayakkabiyi alir

Colakoglu
11.04.2006, 01:12
BENCE KAPTAN BIR OTURAKLA SAHANIN YANINDA OTURSA
BILE TRABZONSPORA FAYDALI KAPTAN BIZIM HERSEYIMIZ HIC BIR YERE
GITMESINI ISTEMEM INSALLAH GITMEZsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Kim olursa olsun bi futbolcunun hakkinda böyle düsünmekle yanlis
yapiyoruz,biz böyle düsündükce gectigimiz pazar yasadigimiz tabloyu
daha cok yasicaga benziyoruz.....

lutfu61
11.04.2006, 03:03
herif gitmek istiyo iste ne derdi olacak saçmalamayin

XXXXXartik fatih sultan tekke hizmetlerin için tesekkürlerEdited by: Kaya

gilimalı
11.04.2006, 09:47
birakalim gitsin sanki onsuz bu takim olmaz verirsin parayi alirsin sota gibi bi golcü bakalim kaptan o zaman aranirmi onu alanada yaninda hüseyin'i tayfun'u veririz birileri sunlari alsada bizde kurtulsak

Cüneyt Canlıca
11.04.2006, 11:03
Fatih kalir ama nasil kalir... kulubun anahtarini,teknik direktörlügü,kaptanligi falan herseyi ona vermek iktiza eder yararli olsun denilirse..o zaman istedigi olur pasamin..

lazkopat_52
11.04.2006, 13:07
evet bir derdi var trabzonsporu kafa olarak bitirmis baska bir derde ne gerek var

dogru diyosun kardes walla,fatih olayi kafasinda bitirmis:sirf oynamak için oynuyo...

ahmetto
11.04.2006, 13:20
git sin gitmesine de onun boslugunu kim dolduracak türkiyede kolay kolay santrafor yetismiyor disardan aliriz diyorsaniz onun da uyum sorunu çekip çekmeyecegi ne malum

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 13:22
Gitsin tabiii aaa
bu kulüp zaten yilda 10 tekke yetistiriyo ya gitsin...
nasilsa yerine raulü alcaz... smileys/smiley7.gif

Mehmet Alemdar
11.04.2006, 13:37
arkadaslar ben anlamiyorum zaten trabzonspora gelip ii bir grafik sergileyen bir kaç sezon dabüyük futbolcu oluyo Bide ben anlamiyorum son zamanlarda yeni moda ben misyonumu doldurdum diyorlar misyon nedir ilk önce onu sormak lazim futbolcular gitmek isteyen gitsin trabzondan gidip de rezil olan futbolcu çok Senollar hamiler ali kemal ler o zamanda misyon lafi mi ediyorlarda ilk önce trabzonsporda oynuyorsun onun geçmisini ii bileceksin o zaman futbolcu ve trabzonsporluolursun o futbolcular 10-15 sene trabzonsporda oynadilar hangisi böyle misyon lafi etti trabzonsporda oynamak istemeyene güle güle onlarin yerinde olmak isteyen onlarca kisi varken trabzonspor onlara muhtaç olmamali büyük futbolcu olmak o kdar kolay degil ilk önce takimini yalniz birakmayacan sonrada takimin bir hedefi varsa takimi ona kilitleyecen daha lig bitmeden benim hedefim avrupa diyosan hemen gitsin bu saatten sonra takima senin yararin olmaz Güle güle Fatih tekke seni bu takim adam etti ilk önce bu takima borcunu ödedindemi gitmek istiyosun istiyosan güle güle...Edited by: lazandozlu

Mehmet Alemdar
11.04.2006, 13:41
ben trabzonsporluyum demekle trabzonsporlu olunmuyor birde

bodehter
11.04.2006, 13:44
gitsin ler dönüp dolasip gelecegi yer gene trabzondur. ama olan trabzona oluyor.

trapezus61
11.04.2006, 14:12
Fatih TEKKE Trabzonspor demek degildir... Gitmek isteyene ugurlar olsun... Bu camiadan ne Ali Kemaller, Nejdetler, Tuncaylar, Ogünler, Abdullahlar, Hamiler geldi geçti...

TRABZONSPORUM hep baki kaldi... Hep de öyle olacak. Gitmek isteyen her kim olursa olsun, yolu açik olsun... Büyük ve daimi olan her zaman TRABZONSPORDUR...

Mehmet Alemdar
11.04.2006, 14:23
Fatih TEKKE Trabzonspor demek degildir... Gitmek isteyene ugurlar olsun... Bu camiadan ne Ali Kemaller, Nejdetler, Tuncaylar, Ogünler, Abdullahlar, Hamiler geldi geçti...

TRABZONSPORUM hep baki kaldi... Hep de öyle olacak. Gitmek isteyen her kim olursa olsun, yolu açik olsun... Büyük ve daimi olan her zaman TRABZONSPORDUR... aynen sana katiliyorum hiç kimse trabzonspordan büyük degildir...

Şentürk
11.04.2006, 14:54

Tabi hiç pozisyon yokken attiklari goller ne olacak.Hangi forvet gol kaçirmiyor ya.Geçen haftada kaçirdi ama 2 tanesini atti.

Gol pozisyonumu vardi attigi ilk golde?

Birakin arkadaslar lütfen kaptanla ugrasmayi.

Bu topic neden açilmis onuda bilmiyorumya...

Saygilarimla,

bende geçen yilki tekke olmayacaksa gitsin diyorum farkli bisey demiyorum arkadasim!!zaten sürekli avrupada oynamak istiyorum diyor demekkki kafasi trabzonsporda degil onun içinde ts içinde en iyisi bu!!

zafercalikoglu
11.04.2006, 14:56
yaw üzülmeye gerek yok adam kendini hazirlamissa ,zorla bu is olmaz fatihler olmazsa,kendimize ali,ler ,osmanlar,..vs bulmamizin zamani geldi de geciyor bile,

serseerii
11.04.2006, 15:27
iyi dogru diyosunuz da mesela hami gitmek istemedimi trabzondan istedi ama sonra oda bismen oldu bence fatih de bu hatasini anladi insallah seneye takimdaki yerini gene alir ama sakat olmadann

Mehmet Alemdar
12.04.2006, 14:35
ama hami sahaya çiktigi zaman elinden gelen herseyi yapiyordun ama fatih tekkeyi görüyoruz son zamanlarda neler yaptiigini

Samsa
12.04.2006, 14:40
yine bir fatih basligi smileys/smiley11.gif

ctmeoy
12.04.2006, 16:44
fatih lig bitsede yönetimle anlasip avrupaya gitsem diye düsünüyo bence seneye kalsa da en ufak bir basarisizlikta keske gitseydim demeye baslar bu da takima zarar verecektir istiyosa gitsim kimse trabzonsprdan büyük degildir

morientes
12.04.2006, 18:28
Tek derdi var aldigi,1,5 trilyonu 2,5 trilyona çikartmak.Bes sene üniversite okudum ayda 800 ytl ile yasamaya çalisiyorum tipki milyonlarcasi gibi,ve senden çok çokçok daha fazla trabzonu seviyorum .O paradan arttirip takimimin ürünlerini aliyorum ki senin cebine para girsin.Yanlizca etrafina bak sevgili fatih. Trabzonda ayagi lastikli adamlari, kadinlari, lahanayla aksami eden çocuklari düsün.Sende onlarin arasindan geldin .Simdi altinda bmw jip,bankalarda trilyonlarca paran var .Sen bu hale bu fakir insanlarin sevgisiyle ve hayalleriyle geldin.Bir sehrin kahramani oldun.YATAGA GIRDIGINDE GEÇMISINI VE SIMDIYI BIR DÜSÜN VE ÖYLE UYU..

bodehter
12.04.2006, 19:28
Tek derdi var aldigi,1,5 trilyonu 2,5 trilyona çikartmak.Bes sene üniversite okudum ayda 800 ytl ile yasamaya çalisiyorum tipki milyonlarcasi gibi,ve senden çok çokçok daha fazla trabzonu seviyorum .O paradan arttirip takimimin ürünlerini aliyorum ki senin cebine para girsin.Yanlizca etrafina bak sevgili fatih. Trabzonda ayagi lastikli adamlari, kadinlari, lahanayla aksami eden çocuklari düsün.Sende onlarin arasindan geldin .Simdi altinda bmw jip,bankalarda trilyonlarca paran var .Sen bu hale bu fakir insanlarin sevgisiyle ve hayalleriyle geldin.Bir sehrin kahramani oldun.YATAGA GIRDIGINDE GEÇMISINI VE SIMDIYI BIR DÜSÜN VE ÖYLE UYU..

keske bunu futbolculardaanlasa .

önceden trabzonda ruh vardi niye çünkü para degildi dertleri dertleri trabzondu.

madem fatih trabzonu seviyor o zaman sahip çikacak o olmadimi takimda olmuyor.

yada fatih trabzonu gerçekten sevmiyor.

liginefendisi
12.04.2006, 22:13
Selam

Yazilanlari saygiyla karsiliyor bir o kadar da garipsiyorum...Bu baslikta Fatih'in agzindan çikmamis o kadar çok yalan yanlis sey yazildi ki benkendimce hangisini düzeltecegimi sasirdim

Öncelikle Fatih dünyanin en iyi topçusu ve Yunus Emre karakterli bir dervis de olsa sevmeyebilirsiniz...Benim kimsenin kimseyi sevmemesiyle ilgili bir takintim yok...Konu anladigim kadariyla Fatih'in topçulugu da degil karakteri(!!??)

Fatih Tekke kendisiyle yapilan sonmülakatta aynen sunlari söylemisti"

T.S.de henüz hiçbirsey basarmadim ne gol kralligi,ne S.L ye gitme hakki ve 2 yil üstüste 2.lik,ne de kazandigimiz Türkiye Kupalari hiçbiri beni tatmin etmiyor...Tek istedigim sey bu takimla sampiyon olmak bunu için CANIMI BILE VEREBILIRIM....Türkiye'de tek oynayacagim kulüp T.S.dir Avrupa'da oynamayi da tabii ki isterim......"

Bumülakatta sanirim 2 ay önce yapilmisti...Bizim bu mülakkatan çikardigimiz sonuçlarsa gerçekten akillara zarar...Bazi arkadaslar Fatih'in T.S. de misyonumu tamamladim seklinde seyler söylediklerini yaziyor...Avrupa hayali için takimi önemsemedigini iddia eden arkadaslar da var iyi ama kanitiniz nedir???Adam Denizli maçinda 2 gol bir asist yapiyor o zaman iyi Gençler'e kaybedince vurun Fatih'e

Bir de su "kimse T.S.nin üzerinde degildir" beylik lafi artik olur olmaz yerde kullaniliyor ki iyice can sikmaya basladi...Tabii ki kimse T.S.den üstte degil bu negarip bir laf... Burada Fatih Tekkespor'u ya da Albayrakspor'u tutan mi var???

Bir oyuncunun kötü oynamaya hakki olamaz mi?Yani sadece formsuz oldugu için gol atamiyor olamaz mi?Hangimiz karnesi hep en iyi notlarla doluydu egitim hayati boyunca?Ya da hangimiz isyerine her gün ayni istekle gidiyoruz?Arkadaslar bir insandan bahsediyoruz!! Üstelik sampiyonluk için canimi veririm diyen bir adami biz takima ihanetle suçluyoruz; kanit olarak da tamamen kendi kuruntularimizi gösteriyoruz.

Geçen sene bu forumda ya da diger forumlarda Fatih'in aleyhine biri bir kelime etse herhalde tükürüge bogulurdu ama hayat ne garip Vefa'da boza yapilan bir semtti herhalde.....

TSezgin61
13.04.2006, 14:32
fatihi böyle yapan biziz. o yüzden kimse ona suc atmasin.
yok fatih sultan, yok imparator, yok padisah....

eee adam sultan, ne yaparsa yapsin artik göz yumalim dimi....istedigini yapar... ama tabi kendide biliyor biraz abarttimi nelerin olacagini. cünkü orasi bizans degil, orasi trabzon. trabzonsporumuza zarar veren kim olursa olsun tahttan indirilir....

Mustafa Önal
13.04.2006, 20:49
yaklasik on gündür bmn ye yazmiyorum. bakiyorum bizim millet hemen istanbul medyasina uymus trabzonun degerlerine karsi atik tutuyor. yok fatih bitirmis kafa olarak trabzonu yok szymekle sorunlari var...... denizli maçindan önce lig tv de bordomavi programini izledim. fatih diyorki''iki yildir yönetime yavlariyorum bu takima yildiz alin diye ve bu sezondan çok umutluyduk özelliklede ben kendi adima sampiyonluk sansimiz çok yüksekti '' diyor. fatih söyle böyle diyoruz simdi ben biseyler söylicem. geçen yil 34 maçta full oynayan ve bir çogunda igne ile oynayan sirf sampiyonlar ligi ve sampiyonluk hedefi için amaliyatini erteleten. oda yetmezmis gibi milli takim için amaliyatini 15 erteleten bunlarda yetmezmis gibi sakatligi geçmedigi halde bu takim için anartosis maçi için sakat sakat kadroya giren ve sakat sakat oynayan kim????????????????????? acaba yattara,hüseyin , erdinç yada baskasi bunlari yaparmiydi. bizim takimda önce yöneticiler sampiyonluga inancak . herkes tek yürek tek vucut olup sampiyonluga inancak . yoksa fatih i yollamak kaybetmek kolay. unuttugum bir sözü daha var fatih in '''''' sampiyonluk için canimi veririm''' ve diyorkiben futbolu birakinca evimde otururken sampiyonluk kupasi kaldirmamis bir kaptan olarak anilmak beni kahreder fotoraflara baktigimda sampiyonluk kupasi fotosu görmemek beni öldürür diyor. o yüzden sampiyonluk için canimi veririm diyor ve eger sampiyon olursak ambargo koyariz . ben suna inaniyorum fatihler çok bulunur ama kimse fatih sultan mehmet ve fatih sultan tekke olamaz. lütfen bizi birazcik olsun degerlerigmizi koruyalim.

Mustafa Mahmutoğlu
13.04.2006, 20:51
FATIH GIDER,TAKIM BITER smileys/smiley7.gifne gitmesi be:@@

k_o_m_a_n_d_o
14.04.2006, 15:06
Hiçbir derdi olmamakla beraber misyonunu tamamlamistir.Kesinlikle avrupa sevdasina sezon sonu ulasip bizi de kendini de kurtarir diye düsünüyorum en azindan öyle istiyorum.Takimda ki üstünlügünü olumsuz yönde kullandigi sürece sampiyonluk yolunda hiçbir katki saglayamyacagi görüsündeyim keza son maçlarda ki performansi ile bunu açikca ortaya seriyor.Sanirim gidisi bizi sevindirse de bazi futbolcularin üzüntüsüne yol açabilir.Bu futbolcular da takimda ki yerini tekke ile her maçta garanti altina alan çimsir,ve 61'dir.

Şentürk
14.04.2006, 15:35
yaklasik on gündür bmn ye yazmiyorum. bakiyorum bizim millet hemen istanbul medyasina uymus trabzonun degerlerine karsi atik tutuyor. yok fatih bitirmis kafa olarak trabzonu yok szymekle sorunlari var...... denizli maçindan önce lig tv de bordomavi programini izledim. fatih diyorki''iki yildir yönetime yavlariyorum bu takima yildiz alin diye ve bu sezondan çok umutluyduk özelliklede ben kendi adima sampiyonluk sansimiz çok yüksekti '' diyor. fatih söyle böyle diyoruz simdi ben biseyler söylicem. geçen yil 34 maçta full oynayan ve bir çogunda igne ile oynayan sirf sampiyonlar ligi ve sampiyonluk hedefi için amaliyatini erteleten. oda yetmezmis gibi milli takim için amaliyatini 15 erteleten bunlarda yetmezmis gibi sakatligi geçmedigi halde bu takim için anartosis maçi için sakat sakat kadroya giren ve sakat sakat oynayan kim????????????????????? acaba yattara,hüseyin , erdinç yada baskasi bunlari yaparmiydi. bizim takimda önce yöneticiler sampiyonluga inancak . herkes tek yürek tek vucut olup sampiyonluga inancak . yoksa fatih i yollamak kaybetmek kolay. unuttugum bir sözü daha var fatih in '''''' sampiyonluk için canimi veririm''' ve diyorkiben futbolu birakinca evimde otururken sampiyonluk kupasi kaldirmamis bir kaptan olarak anilmak beni kahreder fotoraflara baktigimda sampiyonluk kupasi fotosu görmemek beni öldürür diyor. o yüzden sampiyonluk için canimi veririm diyor ve eger sampiyon olursak ambargo koyariz . ben suna inaniyorum fatihler çok bulunur ama kimse fatih sultan mehmet ve fatih sultan tekke olamaz. lütfen bizi birazcik olsun degerlerigmizi koruyalim.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

tüm dediklerine katiliyorumda benim üzüldügüm nokta ve endise etigim nokta fatihin kendi istiyor gitmek biz zorla göndermiyoruz ki!! bence kimseninanlamak istemediginokta bu!!

Mustafa Önal
14.04.2006, 15:53

tüm dediklerine katiliyorumda benim üzüldügüm nokta ve endise etigim nokta fatihin kendi istiyor gitmek biz zorla göndermiyoruz ki!! bence kimseninanlamak istemediginokta bu!! fatih trabzonumuzdan küçük bir takima gitmek istemiyorki . gidip trabzonu ve trabzonsporumuzu en iyi sekilde temsil etmek istiyor. iki ,üç yildir yildiz alin diye yönetime yavlariyorum diyor. simdi onun yerine kendinizi koyun sampiyonluga inanmayan yöneticiler , sanki babasinin parasini harcarmis gibi kulubün parasini bosa harcayan insanlar varken oda yetmezmis gibi 2 sezon boyunca sampiyonlar ligi için mücadele eden futbolcularin emegini yapilmayan transferler yüzünden bosa gitmesine neden olan insanlar , maddi olarak iki yilda sampiyonlar liginden gelcek 10 milliyon dolarin üzernde paranin bosa gitmesine neden olan insanlar en ufak bir yüz kizarmasi olmadan , transfer yapti desinler diye transfer yapan insanlar varken ,, fatih in gitmek istemesi çok dogal. suna inaniyorumki fatih e kal sampiyonluga oynicak kadro kurcaz desinler hemen kalir.

Şentürk
14.04.2006, 16:00

tüm dediklerine katiliyorumda benim üzüldügüm nokta ve endise etigim nokta fatihin kendi istiyor gitmek biz zorla göndermiyoruz ki!! bence kimseninanlamak istemediginokta bu!!

fatih trabzonumuzdan küçük bir takima gitmek istemiyorki . gidip trabzonu ve trabzonsporumuzu en iyi sekilde temsil etmek istiyor. iki ,üç yildir yildiz alin diye yönetime yavlariyorum diyor. simdi onun yerine kendinizi koyun sampiyonluga inanmayan yöneticiler , sanki babasinin parasini harcarmis gibi kulubün parasini bosa harcayan insanlar varken oda yetmezmis gibi 2 sezon boyunca sampiyonlar ligi için mücadele eden futbolcularin emegini yapilmayan transferler yüzünden bosa gitmesine neden olan insanlar , maddi olarak iki yilda sampiyonlar liginden gelcek 10 milliyon dolarin üzernde paranin bosa gitmesine neden olan insanlar en ufak bir yüz kizarmasi olmadan , transfer yapti desinler diye transfer yapan insanlar varken ,, fatih in gitmek istemesi çok dogal. suna inaniyorumki fatih e kal sampiyonluga oynicak kadro kurcaz desinler hemen kalir.

yönetimden bahsetme zaten sinir basima vuruyor o yüzdensmileys/smiley7.gif

fatihin avrupaya gitmek istemesi kadar dogal bir sey yok o ayri..

belkide haklisin yada ben hakli olmani dilerdim eger sampiyonluk kadrosu kurulacaksa fatih ikna edilebilirsmileys/smiley1.gif

Alptuğ
15.04.2006, 14:42
erciyes ve gencler deplasmaninda cok kotu oynadi denizli macinda bom bos szymeke pas vermedi gencler macinda da yine szymeke pas vermedi kaptanima yakistiramadim bi durgunluk var

fanatikdevri
15.04.2006, 21:51
ne olursa olsun degerlerimizi korumaliyiz kaptan bu takima canini verir.Bundan kimsenin suphesi yok ama yonetimin artik birseyler yapmasi lazimsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Fanatik28
17.04.2006, 00:36
Zamaninda Hami´ye yapilan baskilar, su anda Kaptanimiza yapiliyor. Eger Yönetimimiz gercekten Sampiyonluga oynayacak bir kadro olusturaksa, Fatih Kaptanimizhicbiryere gitmez. Bu böyle biline. Siz onun yerinde olsaniz ne yapardiniz? merak ediyorum dogrusu. Gecen Sezon Hakemleride yenen bir Trabzonspor olusacakti, pekiyi sonra ne oldu? Lütfen kendinizi futbocularin yreine koyun. Burada Futbolcular derken, sadece parayi düsünmeyen futbolculardan bahsediyorum. Su anki takimizda maalesef parayi düsünen futbolcu cok. O yüzden bunlardan kurtulup, yüregiyle oynayan futbolculari takimimiza katmamiz gerek

daytime
17.04.2006, 00:45
bence hem fatih hemde gökdeniz bu takimdan gitmelidir beyler hiç kimse trabzonsporun önüne geçemez herkesi biraz sag duyulu davranmalarini istiyommm bu isler herkesin düsündügü gibi deil....!

İskender66
17.04.2006, 13:10
Fatih ve Gökdeniz bizim degerlerimizdir. Sahip çikmaliyiz. Onlarin bugüne kadar Trabzonspora sagladigi katkilari inkar etmek nankörlüktür!!...

Ali İhsan
17.04.2006, 13:53
Kaptanimiz derdi oldugu sakat baslayip iyilesmeden devam ettigi ve her türlü eksige ragmen ki bazen çok da kötü oynadigi bir sezonda bitime 4 hafta kala 15 gol atti ve ben hala inaniyorum gol kralliginda 5 gol eksigi olmasina ragmen iddiali. Bence kaptan elinden geleni yapiyor. Ama iki sezondur dinlenemeden hem de ciddi sakatliklardan iyilesmeden kalkarak basliyo ve bu sezon çok yalniz kaldi bi de gökdeniz silah mafya olaylari yikti. Hele ............ galatasaray taraftari onu çok üzdü. Bence kaptana tesekkür edelim

daytime
18.04.2006, 01:41
Fatihin trabzonspora verdigi katki tartisilmaz ama adam gitmeyi kafasina koymus gitmek isteyen kaptanimizin trabzonspora ne kadar faydali olacagi tartisilir bence kaptan takimda görevini tamamlamistir

BOZOHAN
18.04.2006, 16:14
GELENE CANIM FEDA GIDENE ELVEDA

Adem Erdoğan
19.04.2006, 08:15
Herkesun bir derdi var durur içerisinde

Adem Erdoğan
19.04.2006, 08:18
Kaptanimiz derdi oldugu sakat baslayip iyilesmeden devam ettigi ve her türlü eksige ragmen ki bazen çok da kötü oynadigi bir sezonda bitime 4 hafta kala 15 gol atti ve ben hala inaniyorum gol kralliginda 5 gol eksigi olmasina ragmen iddiali. Bence kaptan elinden geleni yapiyor. Ama iki sezondur dinlenemeden hem de ciddi sakatliklardan iyilesmeden kalkarak basliyo ve bu sezon çok yalniz kaldi bi de gökdeniz silah mafya olaylari yikti. Hele ............ galatasaray taraftari onu çok üzdü. Bence kaptana tesekkür edelim

la iki günde hincal uluç oldun çiktin la.bide bana yorum yapiyosun.

Ali İhsan
19.04.2006, 20:28
@fromTheRApBZONe
Pardon??? Yazdiklarimin senle ne alakasi var. Buraya Trabzonsporlu olanlar fikirlerini belirtir saniyodum. Kusura bakma ama Hincallik yapan sensin...

Ali İhsan
19.04.2006, 20:32
Len adem ne laf sokuyosun. Yoksa bi derdin mi var Fatih gibi. Seni Hincal seni...

Murat Acar
20.04.2006, 10:04

fatih trabzonumuzdan küçük bir takima gitmek istemiyorki . gidip trabzonu ve trabzonsporumuzu en iyi sekilde temsil etmek istiyor. iki ,üç yildir yildiz alin diye yönetime yavlariyorum diyor. simdi onun yerine kendinizi koyun sampiyonluga inanmayan yöneticiler , sanki babasinin parasini harcarmis gibi kulubün parasini bosa harcayan insanlar varken oda yetmezmis gibi 2 sezon boyunca sampiyonlar ligi için mücadele eden futbolcularin emegini yapilmayan transferler yüzünden bosa gitmesine neden olan insanlar , maddi olarak iki yilda sampiyonlar liginden gelcek 10 milliyon dolarin üzernde paranin bosa gitmesine neden olan insanlar en ufak bir yüz kizarmasi olmadan , transfer yapti desinler diye transfer yapan insanlar varken ,, fatih in gitmek istemesi çok dogal. suna inaniyorumki fatih e kal sampiyonluga oynicak kadro kurcaz desinler hemen kalir.

yönetimden bahsetme zaten sinir basima vuruyor o yüzdensmileys/smiley7.gif

fatihin avrupaya gitmek istemesi kadar dogal bir sey yok o ayri..

belkide haklisin yada ben hakli olmani dilerdim eger sampiyonluk kadrosu kurulacaksa fatih ikna edilebilirsmileys/smiley1.gif

Evet bende sieninle ayni görüsteyim geçen yil anortosis gibi bi takima lelenmemizin sampiyonlar ligine kalamamamizin ve en önemlisi 3-5 yil sampiyonluga ambargo koayamamamizin en büyük nedeni yönetimdir. ay brezilyalarda tatil yapip 5yillik gelecege ipotek koyduracak kaliteli 3 futbolcu alamdan gelip takimi 10 yil öncesine götüren bveceriksiz ve sorumsuz yönetimin isidir.

Fatih gibi kulübü için amatörce mücadele edecek futbolcular kolay kolay bulunmuyor.O sadece sampiyon olabilecek bir kulübe giderim diyor.Avrupanin siradan bir takimaina giderim demiyor.Bu söylediklerine dikkat edin.Eger bu takima 2-3 kaliteli futbolcu alinsin takim sampiyon olacak havisana sokulsun ne fatih nede baska biri bu takimdan gitmek ister.

hersey Yönetimin elinde sözlerinde duracak öncelikle kaliteli adi duyulmus bir hoca getirecek(ki wahit gidiyomus dedikleri için)Pesinede hocanin adini kullanarak 3 kaliteli topçu alacak.Hersey yönetimde bitiyor yani...

bodehter
20.04.2006, 16:06
fatihi sirdan degilde baska hangi takim alacak.avrupadaki büyük klüpler zaten almaz fatihi. bakalim ne olur insallah dandik bi klübe gitmez. büyüklere de gidemezzse bize kalir...

Özsu
20.04.2006, 18:51
zaman gösterecek

Selman
20.04.2006, 19:08
Ya kim demis gidiyorum diye.Nereden uyduruyorsunuz bunlari.Fatih'le oda arkadasi filan degilsiniz degilmi?

sinancan
20.04.2006, 23:05
Böyle topici açan kardesimin zihniyetindekiler zamaninda hamiyde böyle gönderdi

YORUM YOKKKK

orgsav
21.04.2006, 00:18
FATIH TEKKE GIBI BIR OYUNCU HER TAKIM IÇIN BULUNMAZ BIR NIMET. HERKES GIBI ODA BIE INSAN ONONDA IDEALLERI OLABILIR SAYGI DUYMAK LAZIM. TAKIM IÇIN YAPTIKLARI ORTADA..........

Emre Emiroğlu
21.04.2006, 00:22
Hosgeldin Aramiza orgsav Kardes..Forum Kurallari Geregince Büyük Fontla Ve Kalin Yazamassin.. Tabi Bu Söylediklerim Yazinin TAMAMIYLA gecerli. Vurgu Yapacagin Zaman Istedigin Gibi yap... Tekrar Hosgeldinsmileys/smiley2.gif

orgsav
21.04.2006, 00:32
tesekkür ederim kardesim yeni yaziyorum da kusura bakmayin. smileys/smiley2.gif

TSezgin61
21.04.2006, 02:06
faithe nolursa olsun sahip cikilmasi lazim, iyide yapsa kötüde yapsa, bizim malimiz. onun derdi avrupa aslindaya bakmayin simdi kivirdigina. gitmek istiyorsa gidecek tabi. daha önce yazildigi gibi. biz ne futbolcular gördük. kimler geldi gecti...kalici olan trabzonspordur

geronimo_61
21.04.2006, 11:43
faithe nolursa olsun sahip cikilmasi lazim, iyide yapsa kötüde yapsa, bizim malimiz. onun derdi avrupa aslindaya bakmayin simdi kivirdigina. gitmek istiyorsa gidecek tabi. daha önce yazildigi gibi. biz ne futbolcular gördük. kimler geldi gecti...kalici olan trabzonspordur

nerden duyuyorsunuz böyle seyleri tarzinda yazilarin yeterince konuyu genisletmedigine inaniyorum ve bu konunun genislemesini istiyorum.. kendi adima fatihin gitmek istedigini düsünüyorum yada fatih oynadigi oyunla böyle düsünmemi sagliyo...

gitsin mi kalsin mi tercihimin de her zaman oldugi gibi gitmesi gerek yönünde kullaniyorum. açik konusmak gerekirse futbolcuya dayali düzenden biktim usandim sistemi yerli yerine oturtmamiz lazim tipki lyon gibi.

o takdirde iyilestirmeler son dakka da ikna edildiler türü haberleri de pek fazla duymayiz gibime geliyor

Murat Acar
21.04.2006, 11:48
ne kadar kolay adam harciyoruz ii gitsin diyenler hadi onun yerine alinabilecek bi futbolcu ismi söleyinde bakalim oluru nekadar

TSelif
21.04.2006, 11:53
Oldu olacak bir anket düzenleyelim FATIH i bitirmek için pardon göndermek için ..çikan oya göre karar veririz artikgitsin mi kalsin mi ??? diyesmileys/smiley13.gif

sinancan
21.04.2006, 11:59
Biz adam harcariz göndeririz, yapariz ederiz bir seyi bozmakta üzerimize yok ya konustugumuz adam bir sezon boyunca belinden fitikla oynadi trabzon için futbol hayatini tehlikeye atti arabasi kursunlandi, basina gelmeyen kalmadi EVET KAPTANIMIZIN BIR DERDI YOK BIRÇOK DERDI VAR !!!!

TSelif
21.04.2006, 12:12
Sadece TRABZONSPOR için mi (ki TS için oynamali tabi ki ama yalniz biraktilar onu tek forvet)..milli takimin maçi oynanmadan ameliyat olmadi. Kimse yapmazdi onun yaptigini bence

Diyarbakir maçindan sonrada "..3-4 haftadir belimde bir rahatsizlik var ..ona ragmen oynuyorum. Ama olsun görevimizi sonuna kadar yapacagiz ..." diye bir demeci var.

sinancan
21.04.2006, 12:42
Diyorum ya adam harcamakta üzeimize yok dedigim gibi yorumda yok !

bodehter
21.04.2006, 14:07

nerden duyuyorsunuz böyle seyleri tarzinda yazilarin yeterince konuyu genisletmedigine inaniyorum ve bu konunun genislemesini istiyorum.. kendi adima fatihin gitmek istedigini düsünüyorum yada fatih oynadigi oyunla böyle düsünmemi sagliyo...

gitsin mi kalsin mi tercihimin de her zaman oldugi gibi gitmesi gerek yönünde kullaniyorum. açik konusmak gerekirse futbolcuya dayali düzenden biktim usandim sistemi yerli yerine oturtmamiz lazim tipki lyon gibi.

o takdirde iyilestirmeler son dakka da ikna edildiler türü haberleri de pek fazla duymayiz gibime geliyor

bizde 20 yildir biktik artik her sene yeni bi kadro kurmaktan.haklisin ama tutamiyoruz futbolcuyu iste fatih giderse ötekiler hayli hayli gider

biz futbolcuya endeksli bi takimmi tutuyoruz anlamadim ...

bodehter
21.04.2006, 14:12
Diyorum ya adam harcamakta üzeimize yok dedigim gibi yorumda yok !

adam harcamakla ne alakasi var adam gitmek istedigini söyliyor bizde onu tartisinca adami harcamismi oluyoruz yani....

nasil sahip çikabiliriz onu tartisalim o zaman gittimi is is den geçecek.......

sinancan
21.04.2006, 14:13

Kesinlikle hayir, öyle olsa bu tip söylentiler zaten olmazdi, futbolcuya endeksli degiliz ama birakinda kaptanin biraz diger futbolculara göre farki olsun

bodehter
21.04.2006, 14:13
Böyle topici açan kardesimin zihniyetindekiler zamaninda hamiyde böyle gönderdi

YORUM YOKKKK ii o zaman biz konusmayincaa fatih kalacakmi yani onumu söylüyosun....

sinancan
21.04.2006, 14:14
Ben zaten kendimi bildim bileli fatih gitmek istiyor.. da ne hikmetse kaç sezondur gitmez, ama bu tür söylentiler çiktigi zaman adamin duracagi varsada gidiyor

sinancan
21.04.2006, 14:16
Kaptanimzin bir derdimi var ne demek ?

Tahir
21.04.2006, 14:17
Gidecekse gitsin ama bizim ona duydugumuz sevgiyi bu tür sözlerle azltmasin.Kötü oynadigi maçlarda kötü niyetlilere sebep vermesin

bodehter
21.04.2006, 14:21

Kesinlikle hayir, öyle olsa bu tip söylentiler zaten olmazdi, futbolcuya endeksli degiliz ama birakinda kaptanin biraz diger futbolculara göre farki olsun fatih in bi ayriciligi olsun, gökdenizinde olsun yattaraninda olsun fatih gitiikten sonra ötekiler de kalmayacak bunu 95 li senelerdede gördük güzelim takimi dagittik simdide ayni senaryo olacak.en azindan iskeleti korumaliyiz.

sinancan
21.04.2006, 14:22
Ya kaç sezon sakat oyanimis, Arabasi kursunlanmis, Ölüm tehlikesi yasamis, herkeze soruyorum siz böyle bir sehirde kalip futbol hayatinizi devam ettirirmisinzi ?

Ama o buna ragmen oynuyor, ve bu geminin kaptanligini yapiyor kaptan olmak ne demek ; Gemi batsa bile terketmeyecek kisidir, o da terkederse, o gemi batmis demektir, Bu her takim için böyledir, Kiymetini bilelim illaki elestiri olur karsi degilim ama elestiride yerinde olmali

Ali İhsan
23.04.2006, 16:19
Sakat ve sorunlu bi sezonda 16. golünü atti aslanim. Helal olsun onun yüreginin yarisi baskalarinda olsa...

bordoomavii
23.04.2006, 16:21
18 oldu smileys/smiley1.gif

Ali İhsan
23.04.2006, 16:24
17 de geldi

TSelif
23.04.2006, 17:02
Hala sansi var KRAL in smileys/smiley2.gif

Selman
23.04.2006, 18:41
Derdi yok.Ona hirsi yok diyenler attigi golden sonra formasini smileys/smiley32.giföpmesini iyi izlesinler.

Alemin KRALI Fatih Sultan Tekke

bodehter
23.04.2006, 21:50
fatih i hep böle görmek dilegi ile smileys/smiley32.gif

sinancan
24.04.2006, 13:37
Kardesim kaptanimizn derdimi var ne demek taktim ben buna biri adam akilli bana mantikli sekilde açiklasin bunu yada topici kapatsin, bir anlik sinirle topic açmak bizlere yakismiyor, bütün takim kötüyken sadece onu hedef almak ayiptir. o zaman takim kötüyken, hasanin derdimi var yattarinin deridimi saçma sapan seyler.............. simdide yazin kaptainin derdimi var diyeeeeeeeee

ahmetto
24.04.2006, 13:51
Fahihin derdi gol krali olmak olamassa dertli olur olursa kralligini 2.kez ilan eder

sinancan
25.04.2006, 11:17
CEVAP BEKLIYORUMMMMM

Murat Acar
25.04.2006, 12:18
CEVAP BEKLIYORUMMMMM

Sevgili sinancan bosuna cevap bekleme....

içimizdeki çürük elmalari sayfalari okuyarak görmen lazim yoksa birileri çamur at izi kalsindan baska bisey yapmiyor.

Onlari kaale almadan kaptanimiz SULTANIMIZ TEKKE mize ve diger tüm futbolcularimiza her zaman her yerde bu takima hizmet ettikleri sürece skora bakarak degil gönül bagimizla bagli oldugumuz takimimiz için hepsine TOPYEKÜN DESTEK olalim diyorum

TrabZonSpor_.61
25.04.2006, 12:36
FATIH SULTAN TEKKE odulunu de aldi kocum benimsmileys/smiley32.gif

bodehter
25.04.2006, 13:18
Kardesim kaptanimizn derdimi var ne demek taktim ben buna biri adam akilli bana mantikli sekilde açiklasin bunu yada topici kapatsin, bir anlik sinirle topic açmak bizlere yakismiyor, bütün takim kötüyken sadece onu hedef almak ayiptir. o zaman takim kötüyken, hasanin derdimi var yattarinin deridimi saçma sapan seyler.............. simdide yazin kaptainin derdimi var diyeeeeeeeee arkdasim bir anlik sinirle açilmis topic degil bu takip ettiysen bu topik denizli maçindan sonra açildi bu ve forumun ilk basinda ki yaziyi okursan baya bi açiklama var orda neden açildigi konusunda

bodehter
25.04.2006, 13:28
CEVAP BEKLIYORUMMMMM

Sevgili sinancan bosuna cevap bekleme....

içimizdeki çürük elmalari sayfalari okuyarak görmen lazim yoksa birileri çamur at izi kalsindan baska bisey yapmiyor.

Onlari kaale almadan kaptanimiz SULTANIMIZ TEKKE mize ve diger tüm futbolcularimiza her zaman her yerde bu takima hizmet ettikleri sürece skora bakarak degil gönül bagimizla bagli oldugumuz takimimiz için hepsine TOPYEKÜN DESTEK olalim diyorum

arkadaslar saçmalamaya basladiniz. kime çamur atilmis ve nasil atilmis bunu sölesenize.

sankifatihin kötülügünü istiyoruz bizbi kaç seyini elestiriyoruz sadece...

sinancan
25.04.2006, 17:50
Eyvallah,, benim taktigim topicin adi disaridan bakinca içindekiler çok farkli

Adem Erdoğan
28.04.2006, 11:27
evet fatih tekkenin bir var.
http://rapidshare.de/files/19113435/fatih_sultan_tekke.wmv.h (http://rapidshare.de/files/19113435/fatih_sultan_tekke.wmv.html) tml

18.7MB