PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Berat Akçay
15.10.2011, 00:31
Aman İlknur abla ne yaptın?:)
Bütün maç Tolga el salla, Burak el salla diye canları çıktı. Tolga artık nereye el sallasam diye karar kara düşünür olmuştur. İyi ki maratondayız:D
çççççççççççç

Ilelioglu
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=8537#Icerik

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8537-1C8O8N1A.jpg

Turan AKYILDIZ
renktaş bizde eşek şansı vardır gelir o golü yada golleri bize atarlar...o yüzden çok dikkatli olmalıyız tempolu ve coşkulu presli oynamalıyız...göz açtırmamalıyız bunlara...

bizde eşek şansı var gelir bize atarlar golleri dedik geldi attı adamlar yaf amma şom ağızlıymışım...

Murat GENEL
15.10.2011, 00:32
Deniz tarafında maçın sonlarına doğru bir kavga çıktı..orda mı bıçaklama olayı olmuş yoksa kavga dışarı mı taşmış..

dışarıda oldu olay.. numune acilinin önü..deplasman tarafının orası hatta..Ben dedim bizimkiler Ankaragüçlülere saldırdı heralde sonra kavga oldugu söylendi çevik kuvvet geldi falan..ben de devam ettim sonrasında yenimahalle tarafından..

pReN@_61

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8537-4N1Z3I4L.jpg
Buldun güzel çimleri uç bakalım :)

Bu arada sayfa 61 :)

Bekir
Stada girişlerde ciddi anlamda arama yapılmıyor,ceza alırsak bu aramadan sorumlu kişiler de suçludur.

Şimdiye kadar 10 farklı stadda maç izledim hepsine de rahatlıkla Silah sokabilirdim,Avni Aker'i bilemiyorum ama bıçak sokulduğuna göre orası da aynı.

Berat Akçay
15.10.2011, 00:33
Demek Celustka kadınların olduğu yere koştu golden sonra.Bide baklavalarını göstererek .Behlül ya :)

Ilelioglu
15.10.2011, 00:33

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8537-5K2V1U5H.jpg

Murat GENEL
15.10.2011, 00:34
Stada girişlerde ciddi anlamda arama yapılmıyor,ceza alırsak bu aramadan sorumlu kişiler de suçludur.

Şimdiye kadar 10 farklı stadda maç izledim hepsine de rahatlıkla Silah sokabilirdim,Avni Aker'i bilemiyorum ama bıçak sokulduğuna göre orası da aynı.

bıçak sokacak kadar tribünde söz sahibi adamı aramıyorlar bile..

Uluç
61 diyelim :)

Burak'ın 5 milyon euroya serbest kalır maddesi inşallah yurtdışı içindir

yüregimts
Buragın bi yere gittigi yok gitse digerleri gibi kaçar giderdi adam sözleşme uzattı kapatın şu konuyu Allahıınızı severseniz...

magicyattara
15.10.2011, 00:37
Tribün grupları kendilerine çeki düzen vermeli artık..oturup düşünsünler stadda coşkulu bir ambiyansı nasıl yaparız diye..deniz tarafı komple kombine olarak satılmış hesapta ama her maç epeyce boş koltuk kalıyor..kimde bu kombineler..
TG grubu maç başladığında yerini dolduramamıştı..ilk 20 dakika boyu ancak yerlerini doldurdular..tezahürata 20. dakikada başladılar..bu nasıl sorumluluk..liderleri jan neden maç başlamadan yerini almıyor..maç başlamış 20 dakika geçmiş sağdan soldan cılız grupların sesleri geliyor..maç atmosferi yok..

20. dakikada Başbakana taziye pankartı astılar..altına "Trabzonlu Geçler" yazıyordu..tam onların tarifiydi imzaları..

Oğuzhan
15.10.2011, 00:37
Colman'ın ufak uşağun şekli nedir öyle ya yanaklarını koparırım onun :D

Yaşar
15.10.2011, 00:38
Berabere biten maçı kazandık sana taraftar grubuna karşı;
Devre arası kolbastı oynayarak, maç içerisinde tezahüratlar yaparak, takımın eksikliklerini tartışarak takımımıza sonuna kadar destek veren bayanlarımızı tebrik ediyorum.

Tyler Durden
15.10.2011, 00:39
Helal olsun onlara o zaman 35 tane taraftar! grubuna rağmen seslerini dururdular demek. İyi yapmışlar içine etmişler futbolun. Tabi sizler birbirinizi bıçaklayarak çok güzelleştiriyorsunuz futbolu :alkış:

ben ankaradayim arkadasim macta degildim.kimseyi bicaklamadim:)
o cikan sesler hosuma gitmedi diye herkes bir elestiri yapiyor..sizin gibi
dusunmeye mecbur degilim.
ozellikle on sayfada bu dusunce cok cag disi diyen arkadas kibarliktan klavye basinda can verecek..

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 00:40

Herkese aynı muamele mi bilmiyorum ama bu sene sadece Lille maçında adam akıllı arandım. Bugün pantolon ceplerine ve polarımın ceplerine dokundu sadece. Sigaranın içine bakayım dedi, gösterdim girdim. Paçalardan, belden vs çok rahat istenilen şey içeri sokulabilir.. Birde bu arama iki kere yapılıyor..

Sibel
15.10.2011, 00:41
Girişteki aramalar gerçekten yetersiz. Böyle olmaz.
Bir insan kardeş diyebileceği insanı neden bıçaklar? Yazıklar olsun ya. Allah ıslah etsin.

Mert67
15.10.2011, 00:41
Bu futbolla ancak Ankaragücü'nü yenebileceğimizi düşünüyorum. Futbolcuların aklı Cska Moskova maçında mıydı bilmiyorum ama puan kaybı olsaydı önümüzeki fikstürün zorluğuna bakarsak çok büyük bir dezavantaj yaşardık.

Burak gidicek muhabbeti de çok sıktı. Ona yeniden yıldız olma şansı veren insanlara, camiaya ihanet etmez.

Murat GENEL
15.10.2011, 00:42
Tribün grupları kendilerine çeki düzen vermeli artık..oturup düşünsünler stadda coşkulu bir ambiyansı nasıl yaparız diye..deniz tarafı komple kombine olarak satılmış hesapta ama her maç epeyce boş koltuk kalıyor..kimde bu kombineler..
TG grubu maç başladığında yerini dolduramamıştı..ilk 20 dakika boyu ancak yerlerini doldurdular..tezahürata 20. dakikada başladılar..bu nasıl sorumluluk..liderleri jan neden maç başlamadan yerini almıyor..maç başlamış 20 dakika geçmiş sağdan soldan cılız grupların sesleri geliyor..maç atmosferi yok..

20. dakikada Başbakana taziye pankartı astılar..altına "Trabzonlu Geçler" yazıyordu..tam onların tarifiydi imzaları..

hadi birazda klübe yüklenelim..Kale arkasına 2 turnike var ve bugün saat 19.00'da bir turnike bozuldu o kadar adam tek turnike yapmak zorunda kaldı bugünkü gecikme o..Jan tribünündeki herkes girdikten sonra sete çıkıyor..

edit evet bir de yenimahalle tarafında 2 turnike var..

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 00:44

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Lig başından beri aynı senaryo. Lille maçı hariç. Madem ki turnikelerden geçiş zor oluyor, kardeşim 15 dakika erken girmeye başlayın stada.. Ayrıca oradaki arkadaşlar bağırmak için bir kişiyi bekliyor. Yani o bir kişi vaktinde gelse en azından tribünde tezahüratı başlatacak. Bugün 16. dakika da hareketlendi TG tribünü.

Gövde gösterisi kokan hareketler bunlar..

Yaşar
15.10.2011, 00:45
İlk 30 dakikalık futbol son zamanlarda gördüğüm en kötü futbol olmasına rağmen, Pawel'in pozisyonları girse 2 farklı galip girecektik soyunma odasına.
Karşımızda rakip falan yoktu.
Klasik Ziya Doğan takımı.
İleride tek adam, 4 önlibero ve 5 defans oyuncusu ile sadece bizi bozmak ve umut vaad eden ataklarda faul yapmak için sahaya çıktılar.
Faulleri de sürekli cepheden ve kart görmeyecek şekilde yaptılar.
15 dakika işi ciddiye alıp maçı kazandık.
ben bu kadar rahat gol atabileceğimizi düşünmüyordum.
Ankaragücü düşer bu kadroyla.

Ilelioglu
15.10.2011, 00:46
Adrian 6 Süper Lig macinda 4 asist yapti.

:alkış:

Murat Keçeci
15.10.2011, 00:46
Ahmet Öztürk
herkesı kendınız gıbı görmeyın sanayide çalışan adam 6 da maça gidecem derse işinden olur.

~UniCef~
15.10.2011, 00:48
Bu arada hakemin verdiği serbest vuruşta komediydi,hani şu bizim 3. golü attığımız serbest vuruş.Biz atınca sesimiz çıkmıyor,bende sevmiyorum bu işi işte...

Cok net bir Faul idi. Eger Futboldan anlamiyorsan burda insanlari bos yerine tahrik etmeye gerek yok.

Burak Topu kontrol etmeye calistigi zaman , belin`den tutup onu ona dogru cekiyor Ankaragücü`lü oyuncu , sonra`da Boynun`dan ve yine Belinden tutuyor.

Sonra`dan cikip alay ediyorsun burda sana karsi yazanalar ile. Ilk önce Kurallari ögren , sonra dpzgün ve objektif bir sekilde Oyunu gözetle sonra gel bize vaaz ver.

SEDAT
15.10.2011, 00:49
Ahmet Öztürk
herkesı kendınız gıbı görmeyın sanayide çalışan adam 6 da maça gidecem derse işinden olur.

- Şehir eksik , mantalite yok , kendini eleştirme yok , ben ne yapıyorum yahu demek yok , şu Trabzon'un tek kusuru bu işte sen yanlış yapıyorsun diyebilen kimse yok , o yüzden herkes kendi çapında büyük...

Murat GENEL
15.10.2011, 00:50
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Lig başından beri aynı senaryo. Lille maçı hariç. Madem ki turnikelerden geçiş zor oluyor, kardeşim 15 dakika erken girmeye başlayın stada.. Ayrıca oradaki arkadaşlar bağırmak için bir kişiyi bekliyor. Yani o bir kişi vaktinde gelse en azından tribünde tezahüratı başlatacak. Bugün 16. dakika da hareketlendi TG tribünü.

Gövde gösterisi kokan hareketler bunlar..

bugünkü maça kaçta girelecekti mesela 20.00'deki maça 18.00'de girip boş sahaya 2 saat bakmaktansa 2 turnike yapsın beyzadeler..donumuza kadar arıyorlar 3 yerde zaten bir kişinin stada girmesi 2 dk sürüyor kimse olmasa bile..hesabını sen yap..bir maça 2 saat önce bi kere girersin 2 kere girersin..

Ilelioglu
Cok net bir Faul idi. Eger Futboldan anlamiyorsan burda insanlari bos yerine tahrik etmeye gerek yok.

Burak Topu kontrol etmeye calistigi zaman , belin`den tutup onu ona dogru cekiyor Ankaragücü`lü oyuncu , sonra`da Boynun`dan ve yine Belinden tutuyor.

Aynen öyle.

;)

TSelif

hadi birazda klübe yüklenelim..Kale arkasına 2 turnike var ve bugün saat 19.00'da bir turnike bozuldu o kadar adam tek turnike yapmak zorunda kaldı bugünkü gecikme o..Jan tribünündeki herkes girdikten sonra sete çıkıyor..

edit evet bir de yenimahalle tarafında 2 turnike var..

hmmm evet evet turnikeler bozuldu !!! :)

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 00:52
Ahmet Öztürk

Kardeşim Mehmet Fındıkçı sanayide işe mi başladı ?

Doğru anladın aslında. Biraz önce ki mesajım tüm tribün içindi ama Mehmet Fındıkçı için de bu durum geçerli mi ? Maç başlarken grubun %60-70'i içeride oluyor ama bağırmak için tek adam bekleniyor. Diğer grupların yaptığı organizasyonlara katılmalarıda yasak belli ki. Tribünün en potansiyelli yeri maça 20 dk. dan sonra başlıyor. Biraz düşünseniz hak vereceksiniz bana emin olun..

Murat GENEL
15.10.2011, 00:52
hmmm evet evet turnikeler bozuldu !!! :)

!! ne oluyor bu ? yalan konuşmam için bir sebep mi var ? 3000 kişi 4 kapıdan giriyor sorun olmuyor bu oluyor..:) bak bende güldüm asortik oluyor böyle..

Mustafa Yüksek
15.10.2011, 00:53
Bu arada 3. golümüzde verilen faul rakibin yaptığı ilk harekete. Burak topu önüne alıyor, rakibi arkadan çekiyor. Sonra Burak avantajını kaybedip arkası dönük bir şekilde topu kontrol ediyor. Topu da kaybedince hakem faulü çalıyor. Sarı kart vermesinin sebebi de ilk hareketin arkadan çekme olması. Yani net faul var orada, hakem iyi süzüyor.

memozcan
15.10.2011, 00:57

bu güne kadar didik didik arandığım tek maç geçen hafta eses maçıydı, hatta kapıyı gören yere çıktım ordan izledim maçı, birçok kişiyi alkollü olduğu için geri çevirdiler, federasyonun bir temsilcisi de sürekli kapının önünde bekledi, ama girişler tek kapıdandı belki ondandır.. hele olimpiyat çok gevşek..

Bekir
15.10.2011, 01:00
bu güne kadar didik didik arandığım tek maç geçen hafta eses maçıydı, hatta kapıyı gören yere çıktım ordan izledim maçı, birçok kişiyi alkollü olduğu için geri çevirdiler, federasyonun bir temsilcisi de sürekli kapının önünde bekledi, ama girişler tek kapıdandı belki ondandır.. hele olimpiyat çok gevşek..
Olimpiyat'ı hiç söyleme,Olimpiyat'a hiç zorlanmadan roketatar bile sokulur.

Stad girişlerine Metal dedektoru falan koysalar,bir şekilde önlem alabilirler bence.

Mustafa Yüksek
İkili tartışmalara girmeyin arkadaşlar. Uzatanlara ceza verilecektir.

Ahmet Öztürk
bugünkü maça kaçta girelecekti mesela 20.00'deki maça 18.00'de girip boş sahaya 2 saat bakmaktansa 2 turnike yapsın beyzadeler..donumuza kadar arıyorlar 3 yerde zaten bir kişinin stada girmesi 2 dk sürüyor kimse olmasa bile..hesabını sen yap..bir maça 2 saat önce bi kere girersin 2 kere girersin..

Kardeş belli ki TG'nin içini dışını biliyorsun. Benim maratondan gördüğümü kale arkasından görmek bu kadar mı zor ? Maç başladığında kale arkası tribününe girişteki merdivenin altındaki boş yere (turnikeleri geçikten sonraki boş alan) bakıyorum bir sürü insan bir biri ile sohbet ediyor. Birbirlerini bekliyorlar. Ayrıca iki saat önce girmek gibi birşey söylemedim ben. Ben bugün saat 18:55'de stada girdim. Sadece Tg değil bütün kale arkaları neredeyse boştu. Abartmamak lazım 2 saat, 3 saat diye..

Şu anda görünen birşey var ki o da Trabzonspor tribünlerinin Tg'ye ihtiyacı var.(Her ne kadar duruşlarını beğenmesemde). Çünkü çok kalabalıklar. Maraton dahil tüm stadı ayağa kaldırabilen tek oluşum. Bu önemin farkına bazıları varmalı. "Biz tekiz, bakın biz yoksak tribünde sesde yok" gibi algılanıyor bu davranışlar. Sadece kendimden değil etraftanda duyduğum şeyler bunlar..

Cafer KILIÇSOY
15.10.2011, 01:05
Forum Kuralları dahilinde yazmanızı rica ediyoruz..

Lütfen !!

nesta61
15.10.2011, 01:07
Forum Kuralları dahilinde yazmanızı rica ediyoruz..

Lütfen !!

bayanlara futbol izlemeleri yasaklansin diyorum nevar bunda silecek eger kendimizi ozgur ifade edemiyeceksek burda ne isimiz var ozaman!

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 01:11
Cümleten iyi geceler. Allah rahatlık versin..

Sibel
15.10.2011, 01:14
Bayanlara maç izlemek yasaklansın demek nasıl bir fikirdir öyle? Şöyle diyebilirsiniz, bayanların topluca ses çıkarmasından rahatsız oluyorum. Keşke böyle hep bir arada ses çıkmasa, aynı yerde oturmasalar gibi. Çok mu zor?

TekfurÇayır 61
15.10.2011, 01:15
Haftayı 3 puanla açıp rakiplerin maçlarını beklemek güzel bir duygu. :)

İsa
15.10.2011, 01:18
Volkan yerine Halil'le oynasaydık daha üstün bir futbolla daha net bir skor alabilirdik...

Murat GENEL
15.10.2011, 01:19
Bayanlara maç izlemek yasaklansın demek nasıl bir fikirdir öyle? Şöyle diyebilirsiniz, bayanların topluca ses çıkarmasından rahatsız oluyorum. Keşke böyle hep bir arada ses çıkmasa, aynı yerde oturmasalar gibi. Çok mu zor?

evet ben buna katılıyorum mesela..yediğimiz 2.goldeki ses neydi öyle kulaklarım çınladı olmaz böyle ama :)

3000 kişiyi maratona yaymakta güzel fikir olabilir..Kapalı iki köşe,maraton alt sağ ve sol köşe..daha iyi olur sanki..

cihayan
15.10.2011, 01:22
Bu arada 3. golümüzde verilen faul rakibin yaptığı ilk harekete. Burak topu önüne alıyor, rakibi arkadan çekiyor. Sonra Burak avantajını kaybedip arkası dönük bir şekilde topu kontrol ediyor. Topu da kaybedince hakem faulü çalıyor. Sarı kart vermesinin sebebi de ilk hareketin arkadan çekme olması. Yani net faul var orada, hakem iyi süzüyor.

Dedigin gibi cok net faul olan bir pozizyondu. Ziya Dogan bile bu goldeki faul icin fauldu dedi. Hem de hakemin bizi kolladigini ve tum tercihlerini bizim lehimize kullandigini soylerken. Yani hakkiyla, futbol kurallarina gore faul olan bir faulden attik golu. Kendi kendimize kasinip gereksiz yere canimizi sikiyoruz.

Sefer A.
15.10.2011, 01:23
en son yazdigimda ne var da sildiniz yaauu :S

Canberk
15.10.2011, 01:39
İyi bir galibiyet olmuş. Özette anlayabildiğim kadarıyla yani :)

Ama defansın arkasına gelen 2 top 2 gol. Hemde önce 1-0 sonra 2-1 öne geçiyor rakibin. Olmamalıydı ama oldu neyse ki toparladık.

İlk haftalarda ki puan kayıplarını telafi etmeliyiz şimdi sıra Bursa deplasmanında.

lazibere
15.10.2011, 01:43
Ee ne olmus yani. Selcuk ile Egemen gitti de ne oldu????
Arayan varmi Allah askina?
Egemenle Selcukla Enginle ölmüs Liverpoolu yenemesken simdi Interi deplasmanda dagitiyoruz.

Son senelerde birsey ögrendiysem oda hic bir futbolcunun arkasindan aglamam arkadas. Kimler geliyor kimler gidiyor yeterki sistem olsun, Senol Günes olsun Ünal Karaman olsun

Kesinlikle yanılıyorsunuz
Gien futbolcunun arkasından neden gitti iye konuşmak elbette çok önemli değildir lakın Siz fark etmiyor olabilirsiniz ama kesinlikle ikisinide arıyoruz.. hatta jaja'yı da, Engin baytar gibi topla oyanayn bir oyuncuyu da arıyoruz.. hatta çok gol kaçırmasına rağmen Umut'uda ilerde topa bastığı için, rakip defansı rahatsız ettği için, orta sahamızı rhatlattığı için arıyoruz

Bunları fark etmek için sadece gözlerimizi biraz daha açmamız gerekiyor..

Elimizdekı oyunculaın bu ekskleri dolduracak yetenekte olduklarını düşünmüyorum..

Ya geçen sezon gibi oynamamalıyız yada onlar gibi oynamalıyız

Sorunumuz çok basit????

Orta saha da top tutamıyoruz.. Orta sahadakı en yetenekli oyuncumuz Adrian, Çok teknık olmasına rağmen, Jaja gibi adam eksiltecek ve 3 kişinin arasında fizik gücü ile pozisyon yaratıp etkili şutlar çekebilecek karakterde değil

Zokora, Oyunu çok iyi okumasına rağmen,oyun kurmakta sorun yaşıyor ve daha çok hep karşılayan konumunda, İleri çıktığında ise Bu kez de onun yerini alabilecek Egemen gibi bir stoperimiz olmadığı için, Toplar ya rakip sahada duruyor yada kaptırıldığında direkt defans oyuncularımızla karşılaşıyor..

Atağa çıkarken, Ayağa paslardan ziyade sırtı donuk orta sahamıza top atmayı tercih ediyoruz, Dikine oynamatan ziyade daha çok topu kontrol edip sağa sola ve hatta en geriye ta Giray'a kadar Mustafa'ya kadar gelerek oyun kurmaya çalışıyoruz. Böyle olunca da, Defanstan çıktığımız toplarda bile Kontra atağa yakalanıyoruz

Bunu sadece bu maç için söylemedim, Ilk maçlarda da orta alandakı top a sahip olmadakı ve geçen sezon gibi pas yapamadığımız ki( maç ortalamamamız 250 pas , Bu rakam geçen sezon 450 pas idi)

İlerde kaptırdığımız toplarda ise hucum oyuncularımız ( Volkan- Powel- Alan ) gibi oyuncularımıza sadece seyrediyorlar.. Dikkat edin bu maçta defanstan ileri atılan pasların hiç birisini alamadık..

Şimdi tekrar soruyorum, Biz Selçuk ve Egemen'i arıyormuyuz.. Evet kesinlikle arıyoruz

lazibere
15.10.2011, 01:44
İyi bir galibiyet olmuş. Özette anlayabildiğim kadarıyla yani :)

Ama defansın arkasına gelen 2 top 2 gol. Hemde önce 1-0 sonra 2-1 öne geçiyor rakibin. Olmamalıydı ama oldu neyse ki toparladık.

İlk haftalarda ki puan kayıplarını telafi etmeliyiz şimdi sıra Bursa deplasmanında.

Bu maç bu kadar masum hataların olduğu bir maç değildi..Neredeyse berbat oynadık

lazibere
15.10.2011, 01:47

Gecenın özeti:)

fteotdgs
15.10.2011, 01:47
bayanlara futbol izlemeleri yasaklansin diyorum nevar bunda silecek eger kendimizi ozgur ifade edemiyeceksek burda ne isimiz var ozaman!
Renkdas, Belcika'dan yaziyor gozukuyorsun. Belcika'da "Bayanlara futbol izlemeleri yasaklansin" demeyi, kendini "ozgur ifade etmeyi" denedin mi hic soyle kamuya acik bir yerde, ortamda? Merak etmeden duramadim...

.....
15.10.2011, 01:50
Onur'un kaleye geçme zamanı geldi de geçiyor :)

freezenty
15.10.2011, 02:08
Arkadaşlar kimse kusura bakmasında şuu maratonda oturan çekirdekçilerden isee orada ankaragücü gol atarken avazı çıktığıncaa bağırann güzel şehrimizin güzell hanımlarını tercih ederim...

Kaldı ki maçın ilk 15 dakikası sizin dediniz grup tg den ses soluk çıkmazken maraton derin uykudayken kadınlarımız terabzon trabzon diye bagırıyordu farkındamısınız !!!

Şimdi anlamadığım bir başka konu bu deniz tarafındaki iki grup nasıl ederde kavga eder bu kadar mı fütursuzca bir davranış olur... Ve merak ettiğim bir başka olay Bu çılgınlar grubuna ne oldu ?? kapalı kale arkası balkon teraslı yere geçtiler sesleri çıkmaz oldu ??? neden...

Ahmet F. Zengin
15.10.2011, 02:09
Nedir Bu Ya. Forumda Herkes Birbirini Yiyor. Statda Birbirini Bıçaklıyor.

Sanki 3-0 Yenildik Ne Bu Ya Nee .. Herkes Kendine Gelsin. Takkeyi Önüne Alıp Bi Düşünsün.

pReN@_61
15.10.2011, 02:10
Olay budur :alkış:

Semih Kırsüleymanoğlu
15.10.2011, 02:19
Kesinlikle yanılıyorsunuz
Gien futbolcunun arkasından neden gitti iye konuşmak elbette çok önemli değildir lakın Siz fark etmiyor olabilirsiniz ama kesinlikle ikisinide arıyoruz.. hatta jaja'yı da, Engin baytar gibi topla oyanayn bir oyuncuyu da arıyoruz.. hatta çok gol kaçırmasına rağmen Umut'uda ilerde topa bastığı için, rakip defansı rahatsız ettği için, orta sahamızı rhatlattığı için arıyoruz

Bunları fark etmek için sadece gözlerimizi biraz daha açmamız gerekiyor..

Elimizdekı oyunculaın bu ekskleri dolduracak yetenekte olduklarını düşünmüyorum..

Ya geçen sezon gibi oynamamalıyız yada onlar gibi oynamalıyız

Sorunumuz çok basit????

Orta saha da top tutamıyoruz.. Orta sahadakı en yetenekli oyuncumuz Adrian, Çok teknık olmasına rağmen, Jaja gibi adam eksiltecek ve 3 kişinin arasında fizik gücü ile pozisyon yaratıp etkili şutlar çekebilecek karakterde değil

Zokora, Oyunu çok iyi okumasına rağmen,oyun kurmakta sorun yaşıyor ve daha çok hep karşılayan konumunda, İleri çıktığında ise Bu kez de onun yerini alabilecek Egemen gibi bir stoperimiz olmadığı için, Toplar ya rakip sahada duruyor yada kaptırıldığında direkt defans oyuncularımızla karşılaşıyor..

Atağa çıkarken, Ayağa paslardan ziyade sırtı donuk orta sahamıza top atmayı tercih ediyoruz, Dikine oynamatan ziyade daha çok topu kontrol edip sağa sola ve hatta en geriye ta Giray'a kadar Mustafa'ya kadar gelerek oyun kurmaya çalışıyoruz. Böyle olunca da, Defanstan çıktığımız toplarda bile Kontra atağa yakalanıyoruz

Bunu sadece bu maç için söylemedim, Ilk maçlarda da orta alandakı top a sahip olmadakı ve geçen sezon gibi pas yapamadığımız ki( maç ortalamamamız 250 pas , Bu rakam geçen sezon 450 pas idi)

İlerde kaptırdığımız toplarda ise hucum oyuncularımız ( Volkan- Powel- Alan ) gibi oyuncularımıza sadece seyrediyorlar.. Dikkat edin bu maçta defanstan ileri atılan pasların hiç birisini alamadık..

Şimdi tekrar soruyorum, Biz Selçuk ve Egemen'i arıyormuyuz.. Evet kesinlikle arıyoruz

Yazdiklarinizin cogu dogru tespitler katiliyorum. Ama unutulmamali ki gecen senenin takimi 3 sene birlikte oynuyarak gelisen bir takimdi.
Alinan futbolcular ben cok kaliteli buluyorum ve gecen senin takimini aratmiyacak seviyede hatta daha üst seviyede futbolcular.

Celustkayi hayranlikla izliyorum bugün attigi gol ile kalitesini belli ediyor zaten. Ben Trabzonsporu takip ettigim sürece ilk defa bir bek oyuncun böyle bi gol attigina sahit oldum. Sanki dersin Chelsea nin, Barcelonanin bekini izliyorum zannettim.

Zokora icin birsey yazmama gerek yok herhalde. Gelmis en kariyerli ve kaliteli futbolcu bana göre.

Adrian gün gectikce, takimi benimsedikce daha iyi olucak. Bugün ikinci yari bunun izlenimlerini verdi. Zaten 2 assist de bunu ispatliyor (burakin frikigi cikardigi pozisyonda Adrianin pasi sonrasi oldu)

Henrique i daha izlemedik sayilir. En büyük kozlarimizdan biri de o olucak. gercek Henrique i sadece Benfica macinda sakatlana kadar izledigimizi düsünüyorum. Takimin en etkili ismiydi.

Halil desen beklentimin cok cok üstünde. Sanki halili degilde Hamiti almisiz. Müthis akilli oynuyor topu cok iyi sakliyor. Türkiye ligine uyum sagladikca cok daha iyi olucak eminim.

Volkan ise bana göre Enginin uslu olani. Istedigimiz de buydu. Zaman zaman faydali olucaktir.

Hepsini topladiginda öyle yada böyle bu takim is yapar. O sistemle olmaz bu sistemle olur ama kesinlikle olur.
Konzentrasyonu yüksek maclarda zaten bunu gördük. Bakiniz Inter maci, Lille maci.

lazibere
15.10.2011, 02:50
Yazdiklarinizin cogu dogru tespitler katiliyorum. Ama unutulmamali ki gecen senenin takimi 3 sene birlikte oynuyarak gelisen bir takimdi.
Alinan futbolcular ben cok kaliteli buluyorum ve gecen senin takimini aratmiyacak seviyede hatta daha üst seviyede futbolcular.

Celustkayi hayranlikla izliyorum bugün attigi gol ile kalitesini belli ediyor zaten. Ben Trabzonsporu takip ettigim sürece ilk defa bir bek oyuncun böyle bi gol attigina sahit oldum. Sanki dersin Chelsea nin, Barcelonanin bekini izliyorum zannettim.

Zokora icin birsey yazmama gerek yok herhalde. Gelmis en kariyerli ve kaliteli futbolcu bana göre.

Adrian gün gectikce, takimi benimsedikce daha iyi olucak. Bugün ikinci yari bunun izlenimlerini verdi. Zaten 2 assist de bunu ispatliyor (burakin frikigi cikardigi pozisyonda Adrianin pasi sonrasi oldu)

Henrique i daha izlemedik sayilir. En büyük kozlarimizdan biri de o olucak. gercek Henrique i sadece Benfica macinda sakatlana kadar izledigimizi düsünüyorum. Takimin en etkili ismiydi.

Halil desen beklentimin cok cok üstünde. Sanki halili degilde Hamiti almisiz. Müthis akilli oynuyor topu cok iyi sakliyor. Türkiye ligine uyum sagladikca cok daha iyi olucak eminim.

Volkan ise bana göre Enginin uslu olani. Istedigimiz de buydu. Zaman zaman faydali olucaktir.

Hepsini topladiginda öyle yada böyle bu takim is yapar. O sistemle olmaz bu sistemle olur ama kesinlikle olur.
Konzentrasyonu yüksek maclarda zaten bunu gördük. Bakiniz Inter maci, Lille maci.

Şampiyonlar liginde oynayan takımızın kadro kalitesini tartışmamlıyız. Elbette bahsettiğiniz futbolcuların yetenekli olmaları lazım, Aksi taktirde bizde değil Küçük takımlarda oynuyor olmaları gerekiyordu

Ama benım için yıldız oyuncu yada kaliteli oyuncu, Yetenekleri ortadayken, Şehir ve saha alışma donemını atlattıktan sonra dehal ve ivedilkle takıma adapte olmasıdır.. Bunu yapamayan yada sezon ortasında yapmayı becerebilen bir oyuncu benım için büyük takım oyuncusu değidir..

Bu anlamda eleştirlerimin nedeni ise? zar zor, Binbir eksikle oluşturduğumuz kadrolarımızın dağılması ve her defasında tekra yeni oyuncular ile Bir bütünleşme çabası içerisine girmemeiz..

Büyük takım oyuncularının takım olması için, Çok uzun zamanlar agerekiyor ise, olanları da bir çırpıda kaybetmemek gerek.. Kadro değişikliği yapıyorsak eğer, Ve hele hele mılyn dlarlar verip yıldız futbolcu almıyorsak beşiktaş gibi ve takım oyununa uygun oyuncuları tercih ediyorsak ve transferler bu doğrultuda yapılıyorsa o halde bu kadar süreye gerek olmamalı ve bir an once iyi futbol oynanmalıdır..

Sezon başladığından beridir yaklaşık 12 resmi maçta oynamış oyuncularımızın hala fizik kapasitelerinin düşük olmasının bana izahını yapabilecek varmıdır??

Volkan hala hazır değilse ve 25 dakka oynayabiliyorsa??

Adrian bugunku maç hariç 90 dakkayı tamamlayamıyorsa...

Powel Brozek, ara transferde kurtarıcı olarak alınmasına rağmen, Koca sezon geçtiği halde fizik olarak gelişmiyorsa....

Burak'ın olmayacağı maçlarda Lig de gol atmakta ciddi sıkıntılar yaşayacaksak????

Colman veya Zokora ikilisinden birinin oynamaması durumunda onların alternaitif konumundakı oyuncuları tanımıyor ve ne oynadıklarını hala bilmyorsak

Transfer adı altında onca futbolcuların çoğunun 18 e bile girmesi mumkun görünmüyorken...

Birde üstüne üstlük şansızlıklar yakamızı bırakmıyor ve sakatlık şokları yaşıyorsak...

Kızmamak- Öfkelenmemek- Üzülmemek elde mi

Bir an once devre arasınnın gelmesini ve Eksik mevkılerimize Ciddi oyuncular alınmasını beklemekten başlka umudum yok

Yumlu ve Giray'a teslim edilmiş bir defans kurgusunu tahmin bile edemiyorum. Yumlu bizde oynamasa hangi Takımda direkt oynar onu da tahmın edemiyorum..Ama Glowackı denen bir stoperimizin hala neden ortalarda olmaığını, 2 senedir bizde olmasın rağmen neden bu takımkın ağabeyisi olamadığını merak ediyorum

neyse

konuşacak çok şey var

Ceyhun Dündar
15.10.2011, 03:09
Zor olacagı bellıydı..Tahminim 2-2 ydi ,burak işi bozdu iyiki de bozdu 3-2 oldu:)

sessizkral_1
15.10.2011, 03:14
Zor olacagı bellıydı..Tahminim 2-2 ydi ,burak işi bozdu iyiki de bozdu 3-2 oldu:)

önceki haftalara nazaran takım hep önde basmaya rakibi kendi sahasına yıkmaya çalıştı bu çok pozitifdi ve geçen yılki Trabzonsporu hatırlattı bana

bu yüzdende zaten ciddi 1-2 kontra yedik ve gollerde bu şekilde oldu

bu maçı kaybedeceğimizi hiç düşünmedim

bazı yorumcular Trabzonspor gittikçe kötüyor demiş

ben katılmıyorum

bu takım Eskişehir ve samsun maçlarından çok çok daha iyiydi bugün.

skor yorumculuğu yapıyorlar.

DeAgLeMaNyAq
15.10.2011, 04:24
Rıdvan'ı yeni izleyebildim ama adamın maçı seyrettiğinden bile şüpheliyim. Hadi potları kırıp duruyor bari Güntekin biraz düzeltsin. Neymiş CSKA maçında Burak'a çok ihtiyaç varmış. Mustafa Yumlu 90 doğumluymuş. Celuskta ve Cech bu takımın oyuncuları değilmiş. Hadi Celustka'yı tanımıyorsun da Cech dediğin adam Porto'da ve Premier Lig'de yıllarca top oynadı. Gerçi Rıdvan Dilmen'in Avrupa bilgisinin Xavi-Iniesta ikilisinden öteye geçmediğini herkes biliyor. Ha bir de Hamit Halil'in ikiziydi değil mi diyerek işi iyice bulandırdı. Maçta Pawel'in golünde o kadar Halil'den bahsedilmesine rağmen adam Hamit'le konuştum Halil'in çocuğu olcakmış galiba diyor...

Sefer A.
15.10.2011, 05:22
Rıdvan'ı yeni izleyebildim ama adamın maçı seyrettiğinden bile şüpheliyim. Hadi potları kırıp duruyor bari Güntekin biraz düzeltsin. Neymiş CSKA maçında Burak'a çok ihtiyaç varmış. Mustafa Yumlu 90 doğumluymuş. Celuskta ve Cech bu takımın oyuncuları değilmiş. Hadi Celustka'yı tanımıyorsun da Cech dediğin adam Porto'da ve Premier Lig'de yıllarca top oynadı. Gerçi Rıdvan Dilmen'in Avrupa bilgisinin Xavi-Iniesta ikilisinden öteye geçmediğini herkes biliyor. Ha bir de Hamit Halil'in ikiziydi değil mi diyerek işi iyice bulandırdı. Maçta Pawel'in golünde o kadar Halil'den bahsedilmesine rağmen adam Hamit'le konuştum Halil'in çocuğu olcakmış galiba diyor...

galiba mi dedi ?? güya Hamit'le konusmus ha ? onun için mi galiba dedi ^^ he belli degil belki olacak belki olmayacak Tövbe yaaa :D manyak lan bu, içmis

h@msi61
15.10.2011, 06:07
Son dakikada Aybars bir cogumuzu altimiza pisletti herhalde :) Beklenmedigi kadar zor gecti mac, kazanmamiz sevindirici gercekten.

DeAgLeMaNyAq
15.10.2011, 06:26
galiba mi dedi ?? güya Hamit'le konusmus ha ? onun için mi galiba dedi ^^ he belli degil belki olacak belki olmayacak Tövbe yaaa :D manyak lan bu, içmis

Ben biraz egzajere ettim ama hakikaten çok tuhaf konuştu...

Oruç
15.10.2011, 06:29
Bir not; skor yorumcuları için, forumun büyük çoğunluğu için.

3 yıl boyunca bir arada oynayan takım, yani geçen senenin takımı ligin ilk altı haftasında 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi ile 11 puan toplamıştı.

Henüz bu sene kurulan takım yine ilk altı haftada 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi ile 11 puan topladı.

Geçen seneye oranla aynı golü yemişiz(6), iki gol eksik atmışız sadece.

Üstelik bu seneki takımın CL maçları ve yoğun fikstürde oynama gibi durumları da mevcut. Üstelik bu seneki takım CL'de yenilgisiz yoluna devam etmekte.

*

Maçın en iyi oyuncusu da bana göre Adrian'dı. Kondüsyonunu bayağı geliştirmiş. Böyle olunca da haliyle sahada fazla kaldı.

Net penaltımız verilmedi ayrıca. Neden acaba ? Burak olduğu için mi ?

ts_tuncay_ts
15.10.2011, 07:01
http://c1110.hizliresim.com/11/10/15/3254.jpg (http://goo.gl/mc9cY)

Bu adamlar acaba maçı nereleriyle izlemişler....

Ertan 51
15.10.2011, 08:01

3 yıl boyunca bir arada oynayan takım, yani geçen senenin takımı ligin ilk altı haftasında 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi ile 11 puan toplamıştı.

Henüz bu sene kurulan takım yine ilk altı haftada 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi ile 11 puan topladı.

Üstelik bu seneki takımın CL maçları ve yoğun fikstürde oynama gibi durumları da mevcut. Üstelik bu seneki takım CL'de yenilgisiz yoluna devam etmekte.

*

Maçın en iyi oyuncusu da bana göre Adrian'dı. Kondüsyonunu bayağı geliştirmiş. Böyle olunca da haliyle sahada fazla kaldı.

Olay budur,sağolasın renktaş satır satır katılıyor teşekkür ediyorum.
Bu takım çok daha iyi yerlere gelecek yeterki biz taraftarlık görevimizi layıkıyla yerine getirelim.

L.Burrows
15.10.2011, 08:49
Tüm maça giden ve takımı destekleyen bayan ablalarımızı kardeşlerimizi cani gönülden kutluyorum. Valla ben bu kadar destek beklemiyordum onlardan bana göre tribünlere renk kattılar.
Maça gelince baştan sona üstündük. Defans problemlerimiz devam ediyor. Kontra oynayan takımlara karşı her an gol yiyebilir görüntüsü veriyorduk coğundada yedik zaten. Adrianı çok beğendim. Bencillik sıfır adamda atmaktan çok attırmayı ve paylaşmayı seven bir futbol yapısı var. Tahminim 20 asist civarlarında yapabilir bu sene. Colman çok enteresan bu futbolcu dünde kayıplardaydı. Gün geçtikçe daha iyiye gidiyoruz keşke iyi bir stoper bulabilip transfer edebilseydik ama inş oda devre arasında olacak. Zeminde mükemmel olmuş o yağan yağmura rağmen hiçbir bozulma göstermedi. Gavurlar bu işleri baya iyi biliyor demekki.

Son olarakta lafım kendini farklı gruplar adında nitelendirip birbirini bıçaklayan dengesizlere. Hiçbirşey bir insanın hayatından daha önemli değildir. Çoçukta daha 18 yaşındaymış. Yazık anasına babasına ailesine.. İnşallah durumu ağır değildirde bir an önce sağlığına kavuşur. Onu bıçaklayan haysiyetsizide atsınlar ömür boyu içeri karaktersiz herif.

Koray
15.10.2011, 09:00
Arkadaşlar kimse kusura bakmasında şuu maratonda oturan çekirdekçilerden isee orada ankaragücü gol atarken avazı çıktığıncaa bağırann güzel şehrimizin güzell hanımlarını tercih ederim...

Kaldı ki maçın ilk 15 dakikası sizin dediniz grup tg den ses soluk çıkmazken maraton derin uykudayken kadınlarımız terabzon trabzon diye bagırıyordu farkındamısınız !!!

Şimdi anlamadığım bir başka konu bu deniz tarafındaki iki grup nasıl ederde kavga eder bu kadar mı fütursuzca bir davranış olur... Ve merak ettiğim bir başka olay Bu çılgınlar grubuna ne oldu ?? kapalı kale arkası balkon teraslı yere geçtiler sesleri çıkmaz oldu ??? neden...

Kale arkasında giriş rezaletinden haberin varmı senin, arkadaşlarımızın çoğu dışardayken Başkan dışardayken grup nasıl bağırsın kafasına göre.

Yönetim stada giriş konusunda bişeyler yapmalı artık her maç dünyanın rezilliğini yaşıyoruz.

ONUR BEKAR
15.10.2011, 09:49

*

:alkış::alkış::alkış:
ya şu yorumu tv ye çıkıpta afkuran yalakalara okutmak lazım...

Cem Zırıh
15.10.2011, 09:57

*

Helal olsun super tespit yeminlen tiksinti geldi su isyanci kesimin yazilarini gormekten gidin bi abdest alin !

Ertan 51
15.10.2011, 09:59
:)
Ben 2 gündür hasta yatıyorum. Boğazım şiş, sinüzit yedi bitirdi beni kaç gündür. Bu halimle maça gitmişim, bağırmışım, yağmurda ıslanmışım, halsizlikten ölürken 90 dk ayakta durmuşum...
Sence çekirdekçi gözü var mı bende Sedat abi?:rolleyes:
Önce geçmiş olsun sonra Allah razı olsun tüm bayan taraftarlarımızdan ve uşaklardan.
Bayan taraftarlardan şikayetçi olanlar var,ben hayret ediyorum gerçekten,
20 tane gurup olup tribünden her kafadan bir ses çıkana kadar,kardeşinin canına kast edene kadar keşke tüm stad bayan dolsa.

Murat Keçeci
15.10.2011, 10:12
Özellikle kale arkası taraftarlarımız çok destek oldular. Kazanacağımız hissini sahaya yansıttılar.

Şenol Güneş

Jade
15.10.2011, 10:15
Maça giden bayan taraftar olarak en azından ilk yarıyı sıfır konsantrasyonla izledim. Turnikelerden geçtik biletlerimize göre görevlinin gösterdiği yere yöneldik ama biletleriminizin olduğu sıra maalesef kombineli taraftar yeriymiş. Gelen bulduğumuz boş koltuktan bizi benim yerim diye kaldırdı. Mecburen merdivenlerde ayakta izlemek zorunda kaldık, bu seferde kombineli bir taraftar terslendi bütün maç boyu ayakta mı duracaksınız göremiyorum diye. Tekrar tek tek boş bulduğumuz koltuklara oturduk ama devre arasında bile gelip kaldıran oldu. Bütün ilk yarıyı ordan oraya göçerek geçirdik. Ancak ikinci yarı başlayınca artık bu koltuğun sahibi gelmez herhalde diye biraz huzurla maç izleyebildik. Bi daha bedava bilet hakkımdan yararlanmak istermiyim bilmiyorum açıkçası. Çoluk çocuk yaşlı genç gidince mağdur olduk, kombinelilerden azar işitince de çok moralim bozuldu. Ayrıca şunu söyleyeyim büyüklerimiz gençlerimizi beğenmiyor, saygısızlık diz boyu diyor ya inanmayın esas saygısız, görgüsüz, iletişim, nezaket bilmeyen kendileri. Dün maçta ben bunu gördüm maalesef.

mahmuter61
15.10.2011, 10:20
Giden gitti ölemeyiz,ağlayamayızda.Ama;Jaja kalmalıydı birde Umut!!!Gelenlere bakıyorumda,Adrian soru işareti,Zokora çok iyi hem takımı yönetiyor,diğerleride kurtarıcı değil.Devre arası çok çok kaliteli 1-2 oyuncu alınmalı Jaja ya hayır demem ama Şenol hoca hayır diyecek!

Ömer Faruk61
15.10.2011, 10:22
Taraftar Taraftar Taraftar :alkış::alkış::alkış: Dün Gece 4 bir yandan Yapılan Bordo- Mavi Şampiyon Trabzon tezaruhatında Trabzonu bayan taraftarımızın sesiyle duymak çok mutlu etti beni :)

Takıma Gelince

Serkan,Volkan ve Alanzinho ya kendilerine çeki düzen verecekler ya da forma istemiyecekler...

nbay
15.10.2011, 10:23
Bu takım. Cok buyuk bır duran top sıkıntısı yasıyor.pozısyonlarda hıc bır etkı yaratamıyoruz maalesef.ne kornerler ne de fauller.gecen seneden en buyuk kayıplardan bırısı bu aslında,gectımız sezon bırkac gol bulmustuk duran toplardn ama bu sene net bır gol tehhlıkesı bıle yok.gelecek addına uzerınde durulması gereken bır nokta bence

Murat Keçeci
15.10.2011, 10:23
Trabzonlu Gençler,
stadyum tribünlerinin havaya gireceği yok. Bunlar tribünleri organize ediyor ama aynı kale arkasında, batı tarafındaki köşede önlerinde “Gurbetçi Gençler” yazan küçük bir grup da, kendi çalıp kendi söylüyor orada. Kardeşim uysanıza stadyumun tümüne,Lütfen.

Turgay Beşyıldız

Burhan Açıkgöz
15.10.2011, 10:32
http://vimeo.com/30478928 (http://vimeo.com/30478928)
Kemal Belgin doğruları konuşmaya devam ediyor.
Biraz uzun ama olsun.
38 dk sonra idi sanırım, 4 forvetle oynatmak demek çok gol atmak demek değildir diyor.
takımın beyni ve en önemli noktanın geri dörtlü olduğunu çok defans oyuncusu demek az gol demek olmadığından bahsediyordu. Şenol güneşin geri dörtlü için ligleri özellikle ilk yarıda deneme tahtasına çevirmesini şimdi anladım. Oyun içindeki sakatlık ve kırmızı kart durumu için tüm varyasyonları deniyor. İş ciddiye binince sola çek sağa celustka ile ile yola devam.

ccd6167
15.10.2011, 10:32
takım iyidir iyi..daha da iyi olacak...

volkan sapara henrique adrian biraz daha ısınsın o zaman daha da iyi olacaz..

benım için bu sene play-off iyyidir..

seneye 3-4 türk 2 yabancıyla yıne sampıyon oluruz inş..

L.Burrows
15.10.2011, 10:41
Celustka tam bir joker. Acaba santraforda oynarmı:rolleyes:

İlyas Özdemir
15.10.2011, 10:42
bıçaklama hadisesi tribündemi olmuş ?

61_Hasan_69
15.10.2011, 10:45
bıçaklama hadisesi tribündemi olmuş ?

Stat dışında..

Ömer Faruk61
15.10.2011, 10:48
Burağın Pozisyonu penaltı değilse hangisi penaltı Allah aşkına...Birde utanmadan itiraz ediyor hürriyet ve ediz...

L.Burrows
15.10.2011, 10:52
Burağın Pozisyonu penaltı değilse hangisi penaltı Allah aşkına...Birde utanmadan itiraz ediyor hürriyet ve ediz...

Ne yazıkki böyle pozisyonlar bizim ülkemizde çok zor çalınıyor. Stoke-Bjk maçındaki pozisyondan bile daha bariz ama verilmedi.

Bu arada burağında hürriyete attığı bir dirsek var hakem görse 10 kişi kalabilirdik.

Salih Kara
15.10.2011, 10:53
dünkü ilk golümüz muhteşemdi.Hazırlanışı bakımından avrupai bir goldü.

Şenol hocama küçük bir eleştirim olacak.Hocam lütfen maçın son dakikalarında defansla bu kadar oynama.Defans bir uyum işidir bir oyuncunun bile yer değiştirmesi bütün defansı etkiler.Celustka her ne kadar sağ bekte olsa soldan sağa geçtiğinde oyuna alışması için en az 5 dakikaya ihtiyacı var keza sonradan giren Cech'in de oyuna ve defansın ona alışması için o kadar süreye ihtiyacı var.O yüzden aksama olmadığı sürece defansın değişmesine karşıyım çünkü çok kritik bir yer.Ayrıca Aykut gibi genç ve iyi performans gösteren oyuncuya bugün güvenmeyecen de ne zaman güvenecen? Geçen sezon böyle bir durumda Serkan'i oraya koymak yerine Ceyhun'u oyuna alırdın.Aykut, Ceyhun'dan kötü mu? Bence Aykut bir gömlek üstün bir oyuncu.Ceyhun'a güvenen birinin Aykut'u gözü kapalı sahaya sürmesi gerekir

Koray
15.10.2011, 10:54
Özellikle kale arkası taraftarlarımız çok destek oldular. Kazanacağımız hissini sahaya yansıttılar.

Şenol Güneş

Şenol hoca taraftar hakkında en ufak olumsuz bi serzenişte bulunmuş olsaydı bu mesajda, şimdiye kadar 10 tane alıntı yapılıp taraftara giydirilirdi.

Murat Keçeci
15.10.2011, 11:00
Koray
Aynen

Hasan Algan
15.10.2011, 11:04
ben maraton tribünde kombine sahibiyim.. resmen ölü toprağı sermiş gibi bir kitle var malesef tribünde.. kimse tezahürat yapmıyor ya da yapılanlara da katılan çok az.. 50-100 kişinin arasında 3-4 kişi de cırtlak cırtlak bağırmaya da açıkçası utanır olduk arkadaşlarla.. biz de susup oturuyoruz malesef..ayağa kalksak oturun oturun diye arkadan sürekli uyarı geliyor..malesef tribünlerimiz b.ktan..

Harun-61
15.10.2011, 11:13
Takımımızın Ankaragücü ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 3 – Ankaragücü: 2

Toplam Şut: Trabzonspor: 20 - Ankaragücü: 12

İsabetli Şut: Trabzonspor: 11 - Ankaragücü: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 1 - Ankaragücü: 4

Faul: Trabzonspor: 14 - Ankaragücü: 26

Korner: Trabzonspor: 4 - Ankaragücü: 3

Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Ankaragücü: 2

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 56 - Ankaragücü:% 44

hodlu
15.10.2011, 11:14
Takım hücumda çok dağınık,defansta çok açık veriyor.Ancak bu kadar oyuncusu değişen bir takım bence Şenol Güneş imzası ile mükemmel gidiyor.Allah nazardan korusun.
Sadri ŞENER efendiye sözüm olacak; geçen seneki kadroyu bozup ben halen Trabzonsporluyum diyebiliyorsan sana helal olsun...

Ogün YAZICI
15.10.2011, 11:18
bugüne kadar hep maraton tribünündekileri bile savunan birisiydim ama maraton tribününün anadolu takımları ile yapılan maçlardaki sakinliği,bağırmaması artık canımı sıkmaya başladı.belki dün iş günüydü günün yorgunluğu da vardı ama bu kadar pasif kalınmaz.var mı maratonda enerji dolu insanların olduğu bir bölüm o tarafa geçeyim...

hodlu
15.10.2011, 11:20
Dün gece taraftar gerçekten süperdi.Yağmura rağmen yılamadan takımı desteklediler.Maçı kazanmamız önemliydi ve bunu başardık...

İskender Çakmak
15.10.2011, 11:24
Iki kez geri dustugumuz maci cevirmek 3 puan almak cok guzel. Yalniz takimin biraz daha zamana ihtiyaci var. ilk 15 dakika kor dovusu gibi bir mac vardi. Volkan, Serkan biraz kendilerini toparlamali. Volkan kendi ispat etmek icin 3 4 kisinin arasina giriyor ama olmuyor. Takima da kendine de zarar veriyor.

Ömer Faruk61
15.10.2011, 11:29
Ne yazıkki böyle pozisyonlar bizim ülkemizde çok zor çalınıyor. Stoke-Bjk maçındaki pozisyondan bile daha bariz ama verilmedi.

Bu arada burağında hürriyete attığı bir dirsek var hakem görse 10 kişi kalabilirdik.

Dirsek demeyelim Tokat diyelim :) Peki o tokattan önce hürriyet nasıl çekiyor formasından Burağı?

Harun-61
15.10.2011, 11:34

Şenol Güneş

Burayi es gecmiyelim, Senol Hoca'ya tesekkürler.

Erbay
15.10.2011, 11:34
Dün de yazdım fizik kondisyon olarak ciddi sıkıntımız var. Şampiyonlar ligi arası falan olsa kimseye laf ettirmem bu konuda ama milli maç arasından sonra bile hiçbir gelişme yok. Zokora ve Burak'ı bir kenara ayıralım milli maçtaydılar. Colman yine en çok koşan oyuncu olmuştur ama bazı pozisyonlarda çıldırtıyor, önünde kıyamet kopuyor ama Colman'da tık yok. Her maçta rakip bizim oyuncumuza 3'e 1 pres yapıyor. Bir tane yardım eden yok. Ya adamın ağırına gider kendi oyuncunu dövüyorlar presle resmen git bir yardım et, yok. Defanstan oyun kuracağız diye stoperler çatladı. Bu düzenle 4 tane Pique oyun kuramaz. Herkes toptan kaçıyor stoper oyun kuracak. Pas isteyen yok, boşa kaçan yok. Orta sahada kademeli şekilde pres yapıyorlar diye oyun kuramıyoruz çoğu maçta. Stoper pas atacak arkadaşını arıyor, pas alacak olan oyuncunun arkasından fişek gibi pres yapan rakip geliyor. Bizim oyuncu da tekrar stopere dönüyor. Stoper de kaleciye dönüyor. Tempo düşüyor. Zar zor topu orta sahaya iletsek rakip hemen faul yapıyor ve oyunu soğutuyor. Samsun maçını hatırlayın, orta sahada tehlike yokken yaka paça indirip 3 sarı kart almayı göze almışlardı bunun için. Rakipler bizi ezberledi artık farklı bir şeyler denemek lazım. Birbirine yakın oynayacaksın, duvar pası yapacaksın aksi halde aşamazsın o presi. Ama bizim takımda o yardımlaşmayı göremiyorum. Tık faul tık faul. Frikiği böyle atacaksın ki bir daha faul yapamasınlar sana. Onun dışında tüm duran topları kötü kullandık. Rakip atak yaparken ne oluyor peki, bizden 3 kişi 1 adamdan top alamıyor. İçerideki maça başlayışlarımız tam bir fiyasko artık gına geldi. Biraz daha dikkat etmeliyiz artık ligi sallamıyor mu takım maçlara böyle başlıyor acaba, olabilir tabii ki. Ama maçtan hiç kopmayışımız da bu dediğime tamamen zıt olacak. İki kez geriye düştük açıkçası ben maç bitti dedim 2-1 olduğunda. Özellikle tam iyi oynarken gol yememiz etkiliydi bunda. Ama takım maçı bırakmadı ve söke söke aldı. İkinci yarı Adrian'ın etkili oyunu maçın bize dönmesinde en önemli noktaydı. Bu sorunlara bir çözüm bulamazsak içerideki her maç sıkıntı olacak.

Hasan61
15.10.2011, 11:35
Geçen senenin 6. haftasında topladığımız puanı yine bu sezonun 6.haftasında topladık.

Üstelik şike nedeniyle daralan fikstür,Cl maçları varken.

iso_4939
15.10.2011, 11:37
bence sapara ve alan cok kötüydü heleki alan adam maclarda kaptırdıgı bütün toplar kalemıze gol olacak.

61_Hasan_69
15.10.2011, 11:37
Geçen senenin 6. haftasında topladığımız puanı yine bu sezonun 6.haftasında topladık.

Üstelik şike nedeniyle daralan fikstür,Cl maçları varken.
İnşallah öyle devam ederiz..

61_Hasan_69
15.10.2011, 11:38
bence sapara ve alan cok kötüydü heleki alan adam maclarda kaptırdıgı bütün toplar kalemıze gol olacak.

Dünkü spiker öve öve bitiremedi Alanı..

bariskaratas
15.10.2011, 11:45

dirsek mi?
kosarken burak o da tuttugu için elini sağa koyuyor dudagına geliyor.
tarafsız olacağız ayağıyla böyle yorumlar yapmayın.

Oğuzhan
15.10.2011, 11:47

Övülecek yönü topu ilerde tutmamıza yardım etti, ama çok fazla top kaybı yaptı. Şampiyonlar liginde oynadığında daha az bulaşıyor sihirbazlık işlerine :)

Garanti oynayınca çok daha faydalı, arada bir adam falan eksiltirse işte maçın adamı oluyor zaten.

Oğuzhan
15.10.2011, 11:48

Dirsek derken ?

Dirsek dediğin Makukula'nın Giray'a yapıştırdığı gibi olur. Orda kolu çarptı arkası dönüktü zaten.

TSezgin61
15.10.2011, 11:53
Ya arkadaslar maci kazandik iyi güzelde, yönetime taraftar guruplari icin baski yapsak. Tek bir gurup altinda toplasa taraftarlari. Bide bununla ilgilenseler 1-2 hafta... Böyle olmuyor

Harun-61
15.10.2011, 11:55
Mac'dan kareler:
http://www.trtspor.com.tr/PhotoGallery.aspx?albumId=80

.

iso_4939
15.10.2011, 12:04

allah askına ne yaptı her maç aynı al topu boş alan olunca koş onu bende yaparım önemli olan o topu kullanmak bence beni yıldızım bu maçta adrian dı...

lazibere
15.10.2011, 12:07
Trübinlerimizin pasif oluşunun nedeni izlenen kombine satma yada dağıtma taktiği sayesindedir..

Kulup gelir elde etmek adına kombine sahiplerine kartları valilik v.s gibi kurumlar yada Zengin iş adamlarına birden çok kombine satarak katkı yapmaya çalışıyor ve dolyısıyla Futbol izleyecisi o noktalara ulaşamıyor. zaten Sadri şener için para herşeyin üzerinde olması bunun en tabi sonucu..

Adam istanbul dakı taraftarlara bile kombine alın çağrısı yapıyor.. İstanbul taraftarı nasıl kombine alsın yada neden alsın..Yardım amaçlı olarak kombine mi alınır...

Böyle olunca stadımız maalesef dolmuyor.. Dolmaz da...

23 bin kişilik stadın 15 bini kombine kart olursa. 3 bini bayan ve çocuklara olursa kalanlarıda kim alır merak ediyorum

Avni Aker de boş koltuk gördüğümde midem bulanıyor sinirleniyor utanıyorum

Sacit
15.10.2011, 12:10
Giray ve mustafa'nın yan yana oynaması tam bir felaket..
Giray'ın sonu gelmeyen hataları bakalım ne zaman son bulacak..
bunu bir de Şenol hoca görse ne iyi olur..

devre arası acil stoper alınması şart..

Cem Akyüz
15.10.2011, 12:12
Serkan balci ve alanzinho beni deli etti.alan cok laubali oynuyor insallah boyle devam etmez

Ömer Faruk61
15.10.2011, 12:16
Giray ve mustafa'nın yan yana oynaması tam bir felaket..
Giray'ın sonu gelmeyen hataları bakalım ne zaman son bulacak..
bunu bir de Şenol hoca görse ne iyi olur..

devre arası acil stoper alınması şart..

Giray Çok Pas Hatası yapıyor.Sabretmemiz lazım.Ama Acilen Hem Stoper Hemde Orta Sahay Kaliteli Yerli takviyesi şart..

lazibere
15.10.2011, 12:18
Lig tv yi saat 19 da açtım ve bir saat boyunca maç oncesi görüntüleri izledim..Elin takımları maç başlamadan stada geliyorken bizde 5 dakka kalaya kadar hiç bir hareketlilik yoktu

taraftarın stadlara gitmemsinin nedenleri olabilir,

Bunda en büyük faktör Birileri ülkede ekonomık anlamda işlerin iyi gittiğini söylesede tam tersi ınsanlarda maça gidecek veya maça ayıracak paranın olmamasıdır..

Bir diğer faktör, Türkiye'nın en yağışlı şehrinde 3 tarafı açık bir trübine insanlar neden her maç ıslanmaya gelsinler..hadi liverpol maçında islandık hadi bir başka büyük maçta ıslandık da, her maç yağış olması muhtemel her maç sonrası ınsanların sırılsıklam direkt evinin yolunu tutmak zorunda kalmak zorunda olması sizi rahatsız etmiyormu..Ben olsam yağışlı havalarda hele de ciddi bir maç yoka maça gitmeyi tercih etmem

stadda maçı izledikten sonra, Keyifle bunun tadını çıkartamayacaksam, maç sonrası Arkadaşlarla beraber maçın kritiğini yada ordan bir başka mekana geçip eğlenmek için fırsat bulamayacaksam, Donuma kadar ıslandığım için koşa koşa eve gitmek zorunda kalacaksam kusur abakmayaın ama bir saatten sonra kabak tadı vermeye başlar

Demeçlerini okuyorum Başkanın ''taraftarın maça neden ilgi göstermediğini anlayamıyormuş''

Bak işte anlatıyorum..satda girmek bir dert, ıslanmak bir dert, yerini bulmak bir dert, Fiyatlar yüksek ayda iki maç 100 TL bile bu gençlere fazla bu esnafa bile fazla, Büyük kentlerde belki herkes tek tabanca gezer, sadece kendi biletini alır maça gidebilir ama Karadenizde , hele hele trabzonda bir ailede 5 kişi Trabzonsporlu ise kım gidecek maça?? sadece baba mı??

Her ailede 3 kişinin maça gittiğini düşünrsenız bu ınsanların bu paraları nerden bulacağını hiç düşünüyormusunuz..
Düşünmezseniz, Stadalara neden gerçek futbolseverlerin giremediğini de anlayamazsınız

Hasılatı bir maçta kopartayım derdine düşeceğinize yap 15- 20 lira bilet paralarını, kalmasın boş koltuk ve full çek stadında ve sürümden kazan bu kadar basit.

.Hem taraftarın mutlu olsun hemde cebi mutlu olsun..

Sende zarar etmezsin merak etme...

Ömer Faruk61
15.10.2011, 12:20
Hasılatı bir maçta kopartayım derdine düşeceğinize yap 15 20 lira bilet paralarını, kalmasın boş koltuk ve full çek stadında ve sürümden kazan bu kadar basit..Hem taraftarın mutlu olsun hemde cebi mutlu olsun..Sende zarar etmezsin merak etme...

Bunu neden düşünmüyorlar bende anlamıyorum abi..

Fatih Kuloğlu
15.10.2011, 12:33
lazibere haklı. Ayrıca dün Trabzonlu gençler tarafında 77 nuamra lazibere yazılı forma gördüm o sizmiydiniz?

lazibere
15.10.2011, 12:50
lazibere haklı. Ayrıca dün Trabzonlu gençler tarafında 77 nuamra lazibere yazılı forma gördüm o sizmiydiniz?

Yok ben istanbul'dayım:)

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 13:05
Taraftarlık sadece tribünde bağırıp çağırmakla olmaz,Türkiyenin en iyi taraftarı Trabzonspordadır,kandırılan,küstürülmeye çalışılan taraftardır ama hiçbir zaman takımına küsmemiştir,kızmamıştır tribünleri hınca hınç doldurmuştur hazırlık maçı olsa bile.Burda işkembeden sallayanlar gitsinler o yağmurun altına bi hele.

cyberentalpi
15.10.2011, 13:16
macin guzel ve cirkin yonleri vardı
herseyden once bizim takım 2 yarı daha iyi bir takım olacak.
bu fikstur sıkısmasi en cok bizi etkiliyor. milli takımlar cl ve lig derken oyuncuncularımız ya sakat ya dinlenemiyor

Once Guzel yanlar
1- Halil in maca yetismesi. Gelmese de olurdu. Disiplin dedigin boyle olur. Bravo Halil'ime
2- brozek in golu Halil ' e hediye etmesi. Bunlar takım ici arkadaslıgı yukseltir. ki ben brozek i kopuk sanırdım.
3- Burak in yardımlasmalara cok girmesi. 8 gol atmıs adam. Helal Burak. Her gecen gun buyuyorsun gozumde.
4- Brozek in gol atmasi. Bu adam iyi golcu. ama guveni az sanki. Sıra volkanda. Haydi volkan
5- celustka. baslı basina bir guzellik zaten:)
6- Adrian ın oyun hakimiyeti. Adrian a kas yapmamıs lazım.
7- Burak ın frikiktende gol atmasi:)

Cirkinlikler

1- Ziya Dogan in mac kazanma hırsını anlarım. ama boyle sert oynayarak degil yahu. adrian az kalsin sakatlanacakti. allahtan takımımız sertlikte yılmıyor.
2- ben hakemi begenmedim. yahu adamlarib sertligine musade etti. kartları bize cikardı.

Birde uzuntum

tolga 2 gol yedi:( benim gozumde tolgada onurda en fazla 1 gol yer:(

bilgehan83
15.10.2011, 13:29
dünkü maçı tokatta izledim haliyle tokatta yaşadığım için.. zemin tam olarak oturduğunda daha iyi olacak ve bu sahada sadece yerden oynamamız gerektiğini hep beraber göreceğiz...stadın tek eksiği tribünlerin üzerinin kapanmaması her gün yağmurun düştüğü bir şehirde stadın üstü her tarafı kapalı olmaması tam bir komedi..artık seyirci de hep beraber hareket etmeli..tv den izlendiğinde ironik olaylar yaşanıyor resmen bize gülüyorlar..herkes ayrı tellerden çalıyor..tribün liderleri iş başına lütfen..
takıma gelince: alan,zokora,volkan ve giray dün gecenin kötüleriydi..adrian sahanın yıldızı idi. tolganın gollerde hatası vardı.tamam yersin bu golleri ara sıra ama tolganın topu oyuna sokması tam bir felaket kaleci antrenörün bunu görmemesi akıl alır gibi değil. bizim kalecimiz ligin son sırasındaki takım karşısında degajla oyuna başlıyorsa ben orda art niyet ararım her degaj bize pozisyon oldu. binlerce eoru çime para verdik hala yerden oynamayı pas yapmayı düşünmemek garip geldi..bize yerden oynayan ve pas yapan bir takımla şampiyon olabilirz, maç alırız..
ziya doğan forvetsiz maça çıktı ve bize iki gol attılar. çok kolay goller yiyoruz..lille maçındaki golün aynısını yedik dün böyle ofsayt taktiği olmaz..takımda pas isteyen yardıma giden oyuncu yok. rakip basıp alıyor topları.. zokora benim görüşüm ben beğenmiyorum saklanarak oynuyor. sorumluluk almıyor...biri zokoraya bizim büyük takım olduğumuzu söylesin.korkarak top oynamamalıyız artık.gol yeriz ama o sahada her rakibi ezen trabzonu görmek istiyorum ben..dün rakip burağı kilitledi biz gol atamadık. o zaman başka varyasyonlar denemeli, kanatlara inmeli uzun topu düşünmeliyiz..alan kesinlikle bu takımın topçusu değil devre arası satılmalı. pawell maalesf yetersiz iyi niyetli ama yetersiz..giray akşam kötüydü umarım düzelir..volkan çok çalışmalı bursadaki volkan bu değildi..serkan futbolun hıza ve güce değil biraz da aklılla oynandığını görmeli..sapara bu değil daha fazla sorumluluk almalı...eren ve sercan alandan daha faydalı takım oyunsu olabilirler onlara şans verilmeli..bora,sezer,barış ataş, barış özbek (istemiyorum bu sorumsuzu),murat tosun ferhat devre arası teşekkür edilip gönderilmeli..bu takıma bir yabancı sol ayaklı stoper bir de serdar aziz şart. orta sahaya zokora ya alternatif iki yönlü yabancı orta saha oyuncusu, alper potuk, orhan gülle,musa nizam ve serdar kurtuluş..forvete bir yabancı, şahin aygüneş ve necati ateş alınmalı...

Ahmet F. Zengin
15.10.2011, 13:49
macin guzel ve cirkin yonleri vardı
herseyden once bizim takım 2 yarı daha iyi bir takım olacak.
bu fikstur sıkısmasi en cok bizi etkiliyor. milli takımlar cl ve lig derken oyuncuncularımız ya sakat ya dinlenemiyor

Once Guzel yanlar
1- Halil in maca yetismesi. Gelmese de olurdu. Disiplin dedigin boyle olur. Bravo Halil'ime
2- brozek in golu Halil ' e hediye etmesi. Bunlar takım ici arkadaslıgı yukseltir. ki ben brozek i kopuk sanırdım.
3- Burak in yardımlasmalara cok girmesi. 8 gol atmıs adam. Helal Burak. Her gecen gun buyuyorsun gozumde.
4- Brozek in gol atmasi. Bu adam iyi golcu. ama guveni az sanki. Sıra volkanda. Haydi volkan
5- celustka. baslı basina bir guzellik zaten:)
6- Adrian ın oyun hakimiyeti. Adrian a kas yapmamıs lazım.
7- Burak ın frikiktende gol atmasi:)

Cirkinlikler

1- Ziya Dogan in mac kazanma hırsını anlarım. ama boyle sert oynayarak degil yahu. adrian az kalsin sakatlanacakti. allahtan takımımız sertlikte yılmıyor.
2- ben hakemi begenmedim. yahu adamlarib sertligine musade etti. kartları bize cikardı.

Birde uzuntum

tolga 2 gol yedi:( benim gozumde tolgada onurda en fazla 1 gol yer:(

14 Lig Maçında 1 Den Fazla Gol Yememişti Tolga.
15. Maçında 2 Gol Gördü Kalesinde. Fakat Bunun Sebebi Bence Önündeki Mustafa Yumlu ..

Sibel
15.10.2011, 13:52
Stada girişi sorun edenleri anlayamıyorum. Biraz erken girseniz ölür müsünüz yani?
Ben hep 1buçuk 2 saat önceden girip oturuyorum koltuğumda, ben çok erken giriyorum o ayrı tabii. Bir dert tasa çekmedim bu yüzden. Ayrıca bazıları da bana hikaye gibi geliyor. Geç girdiğim vakitler bakıyorum, maça kalmış 15 dk, taraftar dışarda sohbet derdinde, o derdinde bu derdinde. Ondan sonra maç başlar, aradan geçer 15-20 dk bakarsın taraftar içeri giriyor. Herkes bekliyor sıkışıklık oluyor doğal olarak.
Gruplar konusuna gelecek olursak, başkanları mı var her neyse onu bekliyor olmak bana mantıksız geliyor.
Yani o olmadan içeri sokmuyorlar mı sizi? Girin içerde bekleyin, tamam organize bağırmak için belki birilerini bekliyorsunuz ama bu içeri girme bahanesi olmamalı. Özellikle bekleniyor son 5 dk. Böylece maçın başlarında boş stad görüntüsü veriyoruz. Ayrıca değinmeden edemeyeceğim, niyetim de öze olarak bir gurubu eleştirmek değil ama, ben maratondan gayet net gördüm. Dün deniz tarafı kale arkası girişinde(içerde), bekleyenler vardı maç esnasında. Hayır neyi bekliyorsunuz anlamıyorum ki... Adam içeri girdi ama bir türlü geçmiyor yerine.
Merdiven altında bekliyor.Tuhaf. Ve izahsız bana göre.

Turan AKYILDIZ
15.10.2011, 13:53
Berabere biten maçı kazandık sana taraftar grubuna karşı;
Devre arası kolbastı oynayarak, maç içerisinde tezahüratlar yaparak, takımın eksikliklerini tartışarak takımımıza sonuna kadar destek veren bayanlarımızı tebrik ediyorum.

renktaş bende seni tebrik ediyorum fikirlerin yüzünden...keşke tüm taraftarımız böyle düşünse...elin bayanları küfür eder maç sonucu bilmez onlar göklere çıkarılır bizim bayanlarımız maça her türlü rengi katarlar futbolu bilerek yorumlarlar vay efendim o ses neydi öyle diye eleştirillirler...ne garip bi taraftar var bizde anlamıyom...

Serdær
Trabzonspor son 10 yılda , sol bek oyuncusu oynadığı 10 maçta 2 gol 1 asist yaptığı görülmüşmüdür acaba .

Hemde bunlardan 2 tanesi (1 gol , 1 asist ) Şampiyonlar Ligi maçlarında.

Oğuzhan
15. Maçında 2 Gol Gördü Kalesinde. Fakat Bunun Sebebi Bence Önündeki Mustafa Yumlu ..

Mustafa ile ne alakası var, 2. golde kaleci zamanlama hatası yaptı. Erken çıksa topu uzaklaştırırdı. Bekledi bekledi adam topu alınca çıktı ekmeğine yağ sürdü adamın.

Devrim Arslan
15.10.2011, 13:55
Trabzonspor son 10 yılda , sol bek oyuncusu oynadığı 10 maçta 2 gol 1 asist yaptığı görülmüşmüdür acaba .

Hemde bunlardan 2 tanesi (1 gol , 1 asist ) Şampiyonlar Ligi maçlarında.

ridvan ...... Ts oyuncusu degil vasat dedi onun icin iyi kufur saydirdim simdi aklima geldi yine gonderdim

senin bilica,caner iyidir degil mi ?

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Murat Keçeci
15.10.2011, 13:58
Bu Şehir yıllar önce kendine has Bazı duruşlarını kaybettiği için uzun yıllardır başarıya hasretti. Bu gün gelinen noktada tarihte ilk kez şampiyonlar ligine katıldık. Geçen yıl Emeğimizle Şampiyon olduk. bunu da değerlerimizle bütünleşerek yaptık. İşini Doğru yapan bu memleketin uşaklarını alkışladık. ne olduysa yine bizi başarıdan mahrum bırakan zihniyete geri döner gibiyiz!? Başarıyı görmezden geliyoruz bizden olmayana Kötü diyoruz. Değerlerimizi Yok etmeye Çalışmak Düşmanın bile Başvurmayacağı bir yöntemken Bu tavır neden ve kime? Yoksa Birilerinin Egosu Trabzonspordan Öndemi geliyor. Birisi Başkan olacağım Diye Şenol GÜNEŞ'i Eleştiren ordular kuruyor.Ötekiler Niye Ben yapamadım Diye Jan Başkana Sallıyor. Bu yol iyi bir yol değil. Lütfen Herkes aklını başına Alsın. Bizden Sıkıntı duyan Herkesle Medeni insanlar gibi Konuşabilmek için Kapımız Herzaman Açık. Kişisel Çıkarlarını Bir kenara Bırakmak kaydıyla..

TRABZONLU GENCLER

bariskaratas
15.10.2011, 14:03
Bu macta herşeye tamam derim de. 3-2 den sonra her ankaragücü baskısını kabul etmeye tamam diyemem.
ya 1 farkla öndeyken oyunu kontrol etmeyi beceremiyoruz.

Serdær
15.10.2011, 14:05
Trabzonspor oyuncularının birçoğu ne yazık ki taraftar tabiriyle ''maç seçiyor''.

Bunu dün baya hissettik,gördük.

Ayrıca Zokora,Burak Yılmaz,Colman,Volkan Şen ayakta duracak halleri yoktu.

Burak,Zokora için Milli Takımdan gelmiş diyebiliriz.

Fakat Volkan ve Colman için aynı şeyleri söylemek söz konusu değil.

Takım bu haldeyken maçı çevirmesi Trabzonspor adına sevindirici.

Ayrı bir parantez Mustafa Yumlu için açmak gerekir.

Aynı oyuncuya Giray-Mustafa ikilisi beraber müdahale etmeye çalışıyor.Açıkçası Giray Mustafa ile oynarken çok zorlanıyor.Glowacki ile daha iyi bir ikili oluyor.

Mustafa değerlendirelim fakat bize bu durum pahalıya patlayabilir.Dikkatli olmak lazım.

Taha Muhammet
15.10.2011, 14:31
Onur'un kaleye geçme zamanı geldi de geçiyor :)
defans düzelmeden onurla tolga ikiside geçse kaleye bişey değişmez

Ahmet F. Zengin
15.10.2011, 14:41
Mustafa ile ne alakası var, 2. golde kaleci zamanlama hatası yaptı. Erken çıksa topu uzaklaştırırdı. Bekledi bekledi adam topu alınca çıktı ekmeğine yağ sürdü adamın.

Fark Etmez Kardeş. Erken Açılsa Kaleci Adam Bu Sefer Pas Verirdi. 2 Ye 1 Geldiler.

Mustafa'nın Sol Bekin Kademesine Girmesi Gerekirken Adama Zokora'nın Bölgesinde Basıyor.

Ve Adam Bi Ara Pasta Kaleci İle Karşı Karşıya Kalıyor.İşin İlginç Yanı İse Bu Adamın Peşinden Serkan Koşuyor.

O Pas Atıldığında Mustafanın O Golü Atan Adama Doğru Kademe Yapması Gerekiyor.Fakat Mustafa Solbekten Önce Adama Giriyor. Bilmem Anlatabildim Mi ..

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 14:45
Selçuk geri dönmek istiyormuş,var mı doğruluğu acaba?

Batuhan
15.10.2011, 14:47

Nerede yazıyor? :)

Sefa
15.10.2011, 14:49

Sanmam.. Her hangi bir haberde gördüysen linkini koyar mısın ?

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 14:50
Nerede yazıyor? :)
Sabah mynette gözüme çarpmıştı şimdi bulamadım,az önce baktım haber61dede yazıyordu...

Mahmut Keleş
15.10.2011, 14:52

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=95806

Sibel
15.10.2011, 14:53
O halde adres veriyorum ona. Atlasın arabasına, Boğaz Köprüsüne doğru yol alsın. İlerlesin ilerlesin, aaa, işte Avrupa... Tam da ordaymış zaten, vazgeçtim.

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 14:53
Mynette gördüm ilkten inanmadım yalandır dedim ama haber61dede gördüm şimdi.

Mustafa Umut
15.10.2011, 14:54
Şuan bu takıma C.Ronaldo'yu getirip koysak Burak'ın formuna ulaşamaz bence. Müthiş bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Maşallah diyelim.
Takımda tek sorun orta saha ile hücum hattı arasındaki bağlantı ve savunmanın ağırlığı. Dün maçta benim görebildiklerim bunlardı. Galibiyette emeği geçen herkese tek tek teşekkürler.

Bekir
15.10.2011, 14:57
Erdal abi Selçuk ilk gittiği zamanlar,''ileride Selçuk'u affedelim mi'' diye tartışırız tarzında bir şey söylemişti.

Ben ne olursa olsun Selçuk'un dönmesinin imkansız olduğunu düşünüyorum,haber de bana göre yalan,gittiğine büyük ihtimal pişmandır ama geri dönmek istemez..

Sefa
15.10.2011, 15:00
Mynette gördüm ilkten inanmadım yalandır dedim ama haber61dede gördüm şimdi.

Gördüm haberi Haber61'de.. Ama o yol kapandı. Kendi tercih etti bunu.. Bu takımdan içeri girmemeli artık. Kaldı ki ben geri dönmek istediğini de düşünmüyorum..

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 15:04
Gördüm haberi Haber61'de.. Ama o yol kapandı. Kendi tercih etti bunu.. Bu takımdan içeri girmemeli artık. Kaldı ki ben geri dönmek istediğini de düşünmüyorum..
Ben aynı düşünmüyorum seninle Sefa kardeşim,her insan hata yapabilir,ben bir şans daha verilebilir diye düşünüyorum eğer dönmek istiyorsa tabi ki...

Sibel
15.10.2011, 15:10
Selçuk açık kapı bırakmadan gitti. Biz ne küme düştük ne kötü derece aldık. Ne şike yaptık ne yalakalık. Ne birine yaslandık ne ötekine. Mükemmel bir sezon geçirdik, adımız gibi, Fırtına gibi estik.
O GSde ne bulduysa Trabzon'da bulamadığı, artık çok geç onun için.
Bu taraftar özenerek anlatıyordu Selçuk'u, bağrına basmıştı, çok seviyordu.
Trabzonspor Selçuk'un zirveleştiği takım olmuştu. Çoğumuz için çok çok değerliydi.
Hiç bir sebeple geri dönme teklifinde dahi bulunmamalı. Ben buna yüzsüzlük derim, iki kat daha nefret ederim kendisinden.

iso_4939
15.10.2011, 15:12
nerden cıktı bu dansöz selcuk meselesı ya.bırakın bu yanlıs haber ıslerını yok pısman olmusta yok arkadas ortamı yokmusda.yok ş.ligi varmısda...adam zaten para ıcın gıttı be kardesım neyını konusuyoruz ..

Ilelioglu
15.10.2011, 15:20
Selçuk açık kapı bırakmadan gitti. Biz ne küme düştük ne kötü derece aldık. Ne şike yaptık ne yalakalık. Ne birine yaslandık ne ötekine. Mükemmel bir sezon geçirdik, adımız gibi, Fırtına gibi estik.
Trabzonspor Selçuk'un zirveleştiği takım olmuştu. Çoğumuz için çok çok değerliydi.
Hiç bir sebeple geri dönme teklifinde dahi bulunmamalı. Ben buna yüzsüzlük derim, iki kat daha nefret ederim kendisinden.

Aynen öyle.

;)

Özge
15.10.2011, 15:24
Eğer Selçuk haberi doğru ise Selçuk'a söylenecek tek söz var , o tren kaçtı Avrupalı.

Erdogan
15.10.2011, 15:26
bu haber yalandir.

adam 5 yil sonra 20-25 milyon daha zenginlesecek. o parayi kim birakirda gelir.

arkadaslik ortami yokmus !!! senin arkadasin para selcuk.

komdere
15.10.2011, 15:31
maçı seyrederken hiç kaybederiz düşüncesinde olmadım, ne ilk golü yediğimizde ne de ikincisini. Maç bana 2 sezon önce 3-2 yendiğimiz Antalya maçını hatırlattı. Onda da yağmur vardı, stattaydım. İki kere geri düşüp 3-2 almıştık. Evet henüz takım olamadık, o yüzden aksıyoruz zaman zaman.. Ama bu takımın birlikte oynayacağı maçlara ihtiyacı var. Bir kaç ay daha sabretmemiz lazım. Makine gibi oynayan bir takım dağıldı gitti, her şeyi silbaştan yaptık. Hiç kolay değil..
Sabır..Sabır..Sabır..

Ahmet F. Zengin
15.10.2011, 15:33

Bazılarımız Ona Kaptanlığı Bile Yakıştırıyordu.

Boşver Be Selçuk Sarı-Kırmızı Forma Sana Daha Çok Yakıştı Zaten ..

Mehmet Cihan Kocaman
15.10.2011, 15:39
maçı seyrederken hiç kaybederiz düşüncesinde olmadım, ne ilk golü yediğimizde ne de ikincisini. Maç bana 2 sezon önce 3-2 yendiğimiz Antalya maçını hatırlattı. Onda da yağmur vardı, stattaydım. İki kere geri düşüp 3-2 almıştık. Evet henüz takım olamadık, o yüzden aksıyoruz zaman zaman.. Ama bu takımın birlikte oynayacağı maçlara ihtiyacı var. Bir kaç ay daha sabretmemiz lazım. Makine gibi oynayan bir takım dağıldı gitti, her şeyi silbaştan yaptık. Hiç kolay değil..
Sabır..Sabır..Sabır..

İlginçtir ki o antalya maçında da kalede tolga vardı ve yediğimiz iki gol de çok ama çok benziyor :D

Sefer A.
15.10.2011, 15:43
İlginçtir ki o antalya maçında da kalede tolga vardı ve yediğimiz iki gol de çok ama çok benziyor :D

VALLAHA dogru ha ççç

halil ibo
15.10.2011, 15:45
3 puanla kapatmak iyi oldu haftayı.Sırada Moskova seferi var ki Allah yardımcıları olsun.Oradan alınacak 1 puan altın değerinde.
Şenol hoca da zaten bu sebeple,maç sonu olumsuzlukları es geçti,moraller bozulmasın diye.
Selçuk konusuna gelince İstanbul medyasının Burak haberlerine misilleme gibi duruyor.Akıl edenin aklına sağlık fakat gerçekleşme ihtimali ''0''.

inadina61_08
15.10.2011, 15:55
selçuk hakkında bir fikirde ben yazayım;çok kızdım; Arda gibi bir kaç kişinin kurbanı oldu, Zannetiğin şey olmadı Arda kalacaktı ne oldu herkesi kazıkladı, kim kaldı kafa dengi yok mu...
NE oldu Selçuk orada orası seni büyütmez dedik yakında kadroya da giremeyeceksin bundan eminim, biz de kimse ayhan gibi, mustafa sarp gibi aşağılanmadı taraftar korosuyla;
orada düşersen kaldıracak adam bulamazsın diyesim var...
bu yönetim Egemeni de bedavaya verdi; neyn peşindeydik yada onlar neyi bekledi, bizde trilyonlar yok, belki onu tercih ettiler ama dönemez, o istese biz istesekte artık gelemez,
Gerçekleri gördüler göreceklerde çünkü;orada gs zor durumda diye takımın başına geçen Fatih terim varya GS için geldim diyen; Şenol hocanın aldığından belkide 3 kat fazla alıyor onlar öyle gönülden seviyor renklerini işte, Futbol bizim için sadece Futbol değil Selçuk bir keyif bir zevk, bir başkaldırış...vs..vs...SElçuğu bu kadroda görmeyi çok isterdim ama ZOR BE artık, kimse hayır demez ama zor işte...

Mehmet Cihan Kocaman
15.10.2011, 16:03
VALLAHA dogru ha ççç

hatta ve hatta goller de aynı kalelere :D 1. goller yol tarafı, 2. goller deniz tarafı :)
o maçta da 2. golü yedikten hemen sonra 2-2 yapmıştık :D

Sefer A.
15.10.2011, 16:05
hatta ve hatta goller de aynı kalelere :D 1. goller yol tarafı, 2. goller deniz tarafı :)
o maçta da 2. golü yedikten hemen sonra 2-2 yapmıştık :D

he yaa djiehoua ve ertugrul hiyari atmisti golleri :D 2-2 evet hemen cevap verdik Isaac ile Umut'un pasinda =) sonrasinda Göökhan Ünaaalll hey gidiii :)

ashdod
15.10.2011, 16:14
Maçın geniş özetini izlerken farkettim, tribünde pankart açmışlardı, o pankartı açanları açtıranları kınıyorum. Yalaka ve Trabzonsporu siyasete bulaştıran taraftara lanet olsun!

İbrahim Gökhun Öztürk
15.10.2011, 16:19
...............

ashdod
15.10.2011, 16:25
isteyen istediği pankartı açsın ama siyasi konularda Trabzonsporu kullanmasın kimse, Avni Aker birilerine yalakalık yapma yeri değildir!

ben başkanı da kınıyorum, stadın çimlerini kendi cebimizden ödedik ama elaleme gidip avrupa standardında stad yaptırdılar

valla ne derseniz deyin ama mide bulandırıcı işler, ibb çaykur rize falan olsak rahatsız olmamda Trabzonspor için iyi işler değil bunlar

Onur Akyüz
15.10.2011, 16:25
Colman ve Zokora kötüydü orada patladık biz,

Alan da boncuğu dikti sağolsun.

Onur Akyüz
15.10.2011, 16:26
dağdaki ölen teröristler içinde başsağlığı pankartı açalım o zaman? nasıl?
az lafa bak şimdi!!

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 16:28
Hey maşallah,dağdaki teröristlere geldik şimdide...

bariskaratas
15.10.2011, 16:32
ya bu tarz mesajları cevap yazmasak kapanırdı orda
cektikse uzuyor bu meret imansız gibi :)
cekmeyin

Sefer A.
15.10.2011, 16:36
dagdaki terörist kiyaslamasi çok saçma da, simdi akima geldi, ben bizim stadda dogru dürüst Sehitler ölmez Vatan bölünmez tezahüratin duymadim, bas sagligi iletmek bize ne kadar yakisiyorsa bu yazdigim bize bir o kadar da
YA KIS MI YOR

o kadar

ashdod
15.10.2011, 16:37
hele çekirdekçilere ne demeli? onlar içinde bir pankart açsak nasıl olur

Dip.Ing.Mag.
15.10.2011, 16:54
helal olsun orduya. sholdcity i yendiler...

MuratJ
15.10.2011, 17:21
Trabzonda ki Trabzonspor taraftarı profili genel olarak Trabzonspor'a hiçbir fayda sunmuyor. Aksine o profili takıma zarar olarak görüyorum. Birileri adam gibi el atmalı o profile. Sizin neyinize taraftar grupları! Becerdiğinizde hiç görülmedi. Grup grup taraftar olmasın avni akerde. İçine ediyorlar.

Trabzonspor'un deplasman taraftarına kurban olayım. Keşke her zaman bu taraftarlar desteklese Trabzonsporu.

SEDAT
15.10.2011, 17:43

- Çok ateşli bir giriş yaptın Şampiyon az sakin ol hele...

Ahmet Öztürk
15.10.2011, 18:16

dün maratonda açıldı istediğiniz gibi bir pankart. Ama muhattabini görünce pankartın icerigininde bir önemi kalmadı..

Şeref
15.10.2011, 18:44
arkadaslar az sabır da az sabır şenol hoca halleder. o hepimizden fazla trabzonsporlu :) şaka bir yana şenol hocaya güveniyorum.

Mehmet Ç.
15.10.2011, 19:19
Ben dünki takimi begenmedim, ama mentalitesini begendim..

Oyun anlayisi bu sene, gecen seneden farkli..

Oturursa cok zevk alacagiz bu futboldan..

Ofsayt takdigini neden yaptilar ama onu anlamadim..

Oyuncular net bir sekilde, aman birsey olmasin Sali mac var modundaydi..

Sert oyundan kacindilar bazi zaman dilimlerinde..

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 19:55
Taraftarımıza laf atanlar bu akşam o çok övdükleri bjk taraftarına bir baksınlar,10bin kişi var mıdır acaba?

lazzz61
15.10.2011, 20:27
kale arkadasındaydım bı ara yagmur yagdı maratondakılerı gormelıydınız hemen kactılar o kadar utandım kı trabzonlu oldugumdan anlatamam yazık olsun öle trabzonlululara

bilgehan83
15.10.2011, 20:37
Maçın geniş özetini izlerken farkettim, tribünde pankart açmışlardı, o pankartı açanları açtıranları kınıyorum. Yalaka ve Trabzonsporu siyasete bulaştıran taraftara lanet olsun!

ne var bunda anlamadım hazımsızlığını siyasetle ne alakası var ölümün nerenle düşünerek yazıyorsunuz böyle akıl almaz şeyleri...

Uğur Ö.
15.10.2011, 21:03
isteyen istediği pankartı açsın ama siyasi konularda Trabzonsporu kullanmasın kimse, Avni Aker birilerine yalakalık yapma yeri değildir!

ben başkanı da kınıyorum, stadın çimlerini kendi cebimizden ödedik ama elaleme gidip avrupa standardında stad yaptırdılar

valla ne derseniz deyin ama mide bulandırıcı işler, ibb çaykur rize falan olsak rahatsız olmamda Trabzonspor için iyi işler değil bunlar
Bunu alın dışarıya . Nerenle düşüyorsun onu merak ediyorum

Uğur GEMİCİOĞLU
15.10.2011, 21:55
Arkadaşlar taziye mesajını yalakalıkla suçlayanlara tepki koydunuz tamam. Ama aynı grubun haziran ayındaki tavrını hatırlayınca o mesaj bende başsağlığı mesajından çok diğer seçeneği çağrıştırıyor.

Cafer Bulur
15.10.2011, 21:56
Sanirim bize her yer Trabzon sloganindan sonra yenisi eklenmek üzere.

Artik Trabzondaki her mac bize zor diyesim geliyor artik.:(

Horispin
15.10.2011, 21:57
colman ve zokora salı günkü maç yüzünden midir nedir hiç yormadı kendini ve orta sahamızın böyle boş olması nedeniyle 2 gol yedik. salı günü bunu telafi ederler umarım

Ömür Karadeniz
15.10.2011, 22:53
Şimdi Burakın pozisyonlarına penaltı diyen Bünyamin Gezer Trabzonsporlu ilan edilir...

oeince
15.10.2011, 23:03
amacı maçı izleyip keyif almak, takımını desteklemek olan taraftar, pozisyona tepki gösteriyor. tekrarında dikkat ettim, pozisyonlarda anlık teepkileri sadece kadınlar-çocuklar veriyor. tamam sesleri kulağa komik geliyor ama takıma en büyük desteği de onlar sağlıyorlar. keşke herkes bu amaçla stada gelse.

bir can gideceğine stada daha az insan gelsin. kulüp, şehir ve ülke yöneticileri tribünlerin suç yuvasına dönüşmesine izin vermemeli.

komdere
15.10.2011, 23:14
....

Lütfen yazdıklarınızla yapamayacağınız kalpleri kırmayın, sakin olmak lazım, sakin ve sabırlı ve mümkün olduğunca hoşgörülü...
Lütfen..

Sefer A.
15.10.2011, 23:27
Arkadaşlar taziye mesajını yalakalıkla suçlayanlara tepki koydunuz tamam. Ama aynı grubun haziran ayındaki tavrını hatırlayınca o mesaj bende başsağlığı mesajından çok diğer seçeneği çağrıştırıyor.

evet o ayri mesele, ben zaten açik bir sekilde ifade ettim bunu, yaziya bir sey yok ama amaç nedir o ayri mesele, geçen sene Rahmetli Erbakan için dogru dürüst yazi görmedim ben, ondan belki de en çok nefret eden kisilerin oldugu bjk taraftari çok güzel bir yaziyla saygilarini gösterdiler Rahmetli'ye ;) gerçi bos tartisiyoruz adamlar beles kombineci, bunu yaziyorsun cevap yazamiyorlar burada, daha ne......

Nihal Ayvaz
15.10.2011, 23:45
Bir de beşiktaş taraftarının açtığı pankarta bakalım.Tebrik ediyorum kendilerini.

Çoook daha anlamlı en azından Samimi,çıkarsız..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=100128

Mollasalihoğlu
15.10.2011, 23:46
Bir de beşiktaş taraftarının açtığı pankarta bakalım.Tebrik ediyorum kendilerini.

Onlar, başbakana da pankart açtılar.

Nihal Ayvaz
15.10.2011, 23:48
Onlar, başbakana da pankart açtılar.

En azından sadece başbakana pankart açmamışlar.Bizde Trabzonsporla alakalı birşey yoktu da.

Mollasalihoğlu
15.10.2011, 23:52
En azından sadece başbakana pankart açmamışlar.Bizde Trabzonsporla alakalı birşey yoktu da.

Bizimkinin savunulacak yanı yok zaten de, bunlar da sütten çıkmış ak kaşık değiller.

Kazım Koyuncu'yu utanmasalar bizden çok anılarında yaşatırlar, sonra maçta "koy şu ...veren Trabzon'a uy uy uyy!" şeklinde tezahürat yaparlar..

;)

Nihal Ayvaz
15.10.2011, 23:58
Bizimkinin savunulacak yanı yok zaten de, bunlar da sütten çıkmış ak kaşık değiller.

;)

Tabiki değiller,sadece anlamlı pankartları için tebrik ettim.Sempati fln yok yanlış anlaşılmasın.:)

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 00:02
Tabiki değiller,sadece anlamlı pankartları için tebrik ettim.Sempati fln yok yanlış anlaşılmasın.:)

İçlerinde en iyisi bunlardır, o ayrı.. :)

yavuzbaha
16.10.2011, 00:04

Kazım Koyuncu'yu utanmasalar bizden çok anılarında yaşatırlar, sonra maçta "koy şu ...veren Trabzon'a uy uy uyy!" şeklinde tezahürat yaparlar..

;)
...parti marti anlamam ama Başbakanı ta ilk tanıdığımdan itibaren çok seven biriyim fakat bu pankart olayını bende beğenmedim...stadlar her görüşten insanın bir araya gelebildiği nadir yerlerdendir...ben maçlarda kahrolsun pkk sloganına bile karşıyım...maç arenasında futboldan ve takımımdan başka hiçbir konunun yer almasını istemem...bu açıdan başbakana ya da başka herhangi bi şeye ait bir mesaj ya da antimesaj içeren tüm slogan ya da pankarta karşıyım.......maça gelirsek,başımızda bir kısmet dolaşıyor,başka izahı yok...takım olamadık gitti.....takımda herkes kötü oynadı ama maçı kazandık...enterasan

Sefer A.
16.10.2011, 00:05
İçlerinde en iyisi bunlardır, o ayrı.. :)

ooo bence de aynen öyle :) ama bazen çikiyor buradan bir kaç kisi yok en delikanli rakip fb diye, unutmuyorum hatirliyorum vardi öyleleri ;)

Helvacı61
16.10.2011, 00:05
arkadaşlar bir ülkenin başbakanının acısını paylaşmak ve bunu pankart ile ifade etmek niye bu kadar mesele oldu. hala bunu eletirenler var. bunu görmek üzüntü verici ne zaman bu boş işleri bırakacaksınız

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 00:07
arkadaşlar bir ülkenin başbakanının acısını paylaşmak ve bunu pankart ile ifade etmek niye bu kadar mesele oldu. hala bunu eletirenler var. bunu görmek üzüntü verici ne zaman bu boş işleri bırakacaksınız

Meselenin sebepleri saydıklarınızın hiçbiri değil.

Meselenin sebebi o pankartın açıldığı yerdeki kombinelerin satılış, alınış, dağıtılış biçimi.

Trabzonspor'a ait herhangi bir oluşum, herhangi bir partinin gençlik kolları gibi çalışırsa, Allah bir dışında dediklerini samimi bulmam.

Sefer A.
16.10.2011, 00:11

Meselenin sebebi o pankartın açıldığı yerdeki kombinelerin satılış, alınış, dağıtılış biçimi.

Trabzonspor'a ait herhangi bir oluşum, herhangi bir partinin gençlik kolları gibi çalışırsa, Allah bir dışında dediklerini samimi bulmam.

mesele bu iste, kimse yaziya pek bir sey demiyor ki zaten 2-3 kisi hariç, yazida skinti yok daha iyisi daha büyügü ve daha hatasizi (gençler yerine geçler yazildi) olsaydi daha da iyi olurdu da, iste bunu yazanlar oraya koyanlar necidir nedir ne yapar az çok biliniyor, tgci çok bilmis bazi bmn üyeleri lütfen ama lütfen gelsinler yazsinlar beles kombineci miler yoksa degil miler, bu isin asli nedir ?? yazsinlar okuyalim ifade etsinler kendilerini....

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 00:12
Mesela lille maçında önce satılan kale arkası kombineleri ne ayakmış? :)

Helvacı61
16.10.2011, 00:20

o meseleyi biliyorum. ve o zaman gerekli tepkiyi verdim. böyle bir uygulamayı gerçekten çok yanlış buluyorum ve trabzonsporun bir siyasi partının arka bahçesi olmasına şiddetle karşıyım. ancak bu pankart bağlamında eleştirmek yanlış ama şurasıda bir gerçek trabzonda halk trabzonspora destek olmuyor hatta engelliyor stat yapacak tayyib para alınacak tayyip, çimler yapılacak tayyib eee bunca verilenin karşılığı elbet beklenir. bu pankart en masum olanı trabzonspor statıdını yapılmasın diye uğraşanlar var o şehirde. valla bu aralar tayyibe bişey olmasın diye dua ediyorum ama bu asla siyasi bir tercih olarak değil. trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 00:27
o meseleyi biliyorum. ve o zaman gerekli tepkiyi verdim. böyle bir uygulamayı gerçekten çok yanlış buluyorum ve trabzonsporun bir siyasi partının arka bahçesi olmasına şiddetle karşıyım. ancak bu pankart bağlamında eleştirmek yanlış ama şurasıda bir gerçek trabzonda halk trabzonspora destek olmuyor hatta engelliyor stat yapacak tayyib para alınacak tayyip, çimler yapılacak tayyib eee bunca verilenin karşılığı elbet beklenir. bu pankart en masum olanı trabzonspor statıdını yapılmasın diye uğraşanlar var o şehirde. valla bu aralar tayyibe bişey olmasın diye dua ediyorum ama bu asla siyasi bir tercih olarak değil. trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda

Konumuz siyaset değil, girmeyelim siyasete.

Amma velakin, devlet dediğin iş yaparken karşılık beklemez. Bekliyorsa da yapmasın.

Genelleme yapmamak adına mesajımı düzeltiyorum ama herkes kimin ne olduğunu biliyor. ;)

Sefer A.
16.10.2011, 01:03
Mesela lille maçında önce satılan kale arkası kombineleri ne ayakmış? :)

ne oldugunu anlamadim zaten, yok kale arkasi bilet satilmiyor yok bilmem ne ama dolu orasi, nasil oldu arkadas anlamiyorum

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

ne yazmistim ki de düzenlendi ? hatirlamiyorum cidden :) ^^

reisoğlu61
16.10.2011, 01:09
mactan sonra 18 yasindaki bir genc stad cikisinda bicaklanmis

~UniCef~
16.10.2011, 01:19
Bilmiyorum ama bende bir baska Fikir mevcut.

Burda GSli Yönetici Adnan Öztürk e katilarak, secim esnasinda Partiler ve onlarin Yönetici/Adaylari vardir, ama ondan sonra Devlet Adamlari vardir.

Ve yanlis hatirlamiyorsam, Trabzon Valisi Kale Arkasi Biletleri alip dagitti. ( Her Yil oldugu gibi ) Yani bir Devlet Adami alip dagitti, bir siyasi Partinin Adami degil. Ve Basbakan`da bir Devlet Adami olduguna göre , burda ben bir sakinca görmüyorum. Ve eger Trabzonlu Gencler oraya Tsk Vali Bey yazsaydilar büyük bir sorun mu olurdu?

Eger bildiklerim dogru ise , yani yanilmiyorsam. Yanlis bir sekilde yaklasiyoruz ozaman.

Burda bazilari Trabzonsporu düsünerek yorum yapiryor , bazilari`da tam tersine siyasi partilerin Uzantilari gibi konusmak`ta. Örnek vermek istemiyorum , ama yeterince Örnek mevcut.

Sefer A.
16.10.2011, 02:17

Burda GSli Yönetici Adnan Öztürk e katilarak, secim esnasinda Partiler ve onlarin Yönetici/Adaylari vardir, ama ondan sonra Devlet Adamlari vardir.

Ve yanlis hatirlamiyorsam, Trabzon Valisi Kale Arkasi Biletleri alip dagitti. ( Her Yil oldugu gibi ) Yani bir Devlet Adami alip dagitti, bir siyasi Partinin Adami degil. Ve Basbakan`da bir Devlet Adami olduguna göre , burda ben bir sakinca görmüyorum. Ve eger Trabzonlu Gencler oraya Tsk Vali Bey yazsaydilar büyük bir sorun mu olurdu?

Eger bildiklerim dogru ise , yani yanilmiyorsam. Yanlis bir sekilde yaklasiyoruz ozaman.

Burda bazilari Trabzonsporu düsünerek yorum yapiryor , bazilari`da tam tersine siyasi partilerin Uzantilari gibi konusmak`ta. Örnek vermek istemiyorum , ama yeterince Örnek mevcut.

ne alakasi var yahu neden o zaman o dagittiklari biletlerden bmnli kimse yok, veya 2-3kisi var onlar da tgli zaten, burada bosuna mi tepki verildi beles kombine diye, öyle kolay degil o isler almis ta vermis te, bana ne kardesim vali mali karismasin bu ise, ha karisiyorsa ne yapar çekilis falan düzenler kazanan alir kombinesini stada gider bu kadar basit, aldi kombineyi verdi bir gruba sonra da yok siyasi parti uzantisi gibi konusanlar var yok bilmem ne, ha sunu da diyeyim siyasi parti uzantisi olarak burada yazi yazsam bile bu konuda, VALLAHI de o beles kombinecilerden daha fazla Trabzopnspor'u düsünüyorum

Ahmet Öztürk
16.10.2011, 03:33

http://www.trabzonhaber.com.tr/spor/trabzonspor-taraftarinin-kombine-isyani.htm

Sefer A.
16.10.2011, 03:48
ne yazmistim ki de düzenlendi yazim? hatirlamiyorum cidden :) ^^

Ali Tunahan Güllü
16.10.2011, 14:54
Yine kazandık tebrikler.
Burak YILMAZ .

halil ibo
16.10.2011, 20:05
Burak Yılmaz'ın attığı gol sayısı takımın toplam gol sayısının %80'ine indi.Çok olumlu bir gelişme :).Oranın daha aşağılara inmesini dört gözle bekliyorum.

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2011, 20:55
Bu Şehir yıllar önce kendine has Bazı duruşlarını kaybettiği için uzun yıllardır başarıya hasretti. Bu gün gelinen noktada tarihte ilk kez şampiyonlar ligine katıldık. Geçen yıl Emeğimizle Şampiyon olduk. bunu da değerlerimizle bütünleşerek yaptık. İşini Doğru yapan bu memleketin uşaklarını alkışladık. ne olduysa yine bizi başarıdan mahrum bırakan zihniyete geri döner gibiyiz!? Başarıyı görmezden geliyoruz bizden olmayana Kötü diyoruz. Değerlerimizi Yok etmeye Çalışmak Düşmanın bile Başvurmayacağı bir yöntemken Bu tavır neden ve kime? Yoksa Birilerinin Egosu Trabzonspordan Öndemi geliyor. Birisi Başkan olacağım Diye Şenol GÜNEŞ'i Eleştiren ordular kuruyor.Ötekiler Niye Ben yapamadım Diye Jan Başkana Sallıyor. Bu yol iyi bir yol değil. Lütfen Herkes aklını başına Alsın. Bizden Sıkıntı duyan Herkesle Medeni insanlar gibi Konuşabilmek için Kapımız Herzaman Açık. Kişisel Çıkarlarını Bir kenara Bırakmak kaydıyla..
Trabzonlu Gençler

Koray
16.10.2011, 20:55
Bir grubun üstüne bu kadar gidilmez, Trabzon'da kim iyi işler yapmaya kalksa birileri taşlamaya başlıyor.

SEDAT
16.10.2011, 21:10
- BMN'ninde yaptığı iyi şeyler var Trabzonda açılan bir pankart herkesi rahatsız ediyor , ee nasıl olucak şimdi bu ...

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2011, 21:14
Telefonda gereken kİŞİler gereklİ konuŞmayi yapti o zaman rahat ol sen

Koray
16.10.2011, 21:16
Sorun Bmn değil Sedat abi, Trabzon'da bi linç kampanyası başlatıldı tam ortada biz varız.

İyi yönüde yok değil bize karşı birleşmeler başladı bile tribünde aktif olarak, bakalım nereye kadar gider böyle.

Bmn'ye tek diyeceğim laf o kadar yazıldı çizildi, insan karşı taraftaki sorumlu insanı bi ara sorar ne sorun var diye, artık internet üzerinden mi sorunlarımızı hallediyoruz, sizce çok mu samimi bi durum bu.

SEDAT
16.10.2011, 21:21
- Koray şahsen açılan pankarttan rahatsız olmadım , ama BMN ne yapsa Trabzonda rahatsızlık yaratıyor , madem BMN tribüncü değil alın işte tribüncülerin hali ortada 88 tane grup var , her kafadan bir ses , bıçaklanan çocuklar , nednese çıkıp buda bizim hatamız diyeni görmedim ben , tesadüfen zagnosta açılan pankartın indirilmesi gerketiğini duydum vay efendim BMN asmış hayır üstünde BMN'de yazmıyor ki ...

Berat Akçay
16.10.2011, 21:21

Gözlerim doldu izlerken .

Gökçebey
16.10.2011, 21:35
Beyler, bir soluklanın bakalım, bırakın karşılıklı laf atmaları, gider yapmaları. Herkes kendi doğrularını yanlışlarını yaşasın, herkes kendi muhakemesini yapsın. Trabzonspor'un tribünleri bir veya birkaç kişinin değildir, orada herkesin söz hakkı ve kendince TRabzonspor taraftarını temsil etme hakkı vardır. Eleştiri yaparken yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışalım. Bu kısır çekişmeler bize fayda değil, daha da derin ayrılıklar yaratıyor. Güzel yapılan herşeyi alkışlamak gibi yanlış olanları da herkesin eleştiriye hakkı var. Yeter ki bunu ayar verme, sorgulama, laf sokma şeklinde yapmasın.

Herkesin iyi yaptığı işler vardır, hataları da vardır, olacaktır. Mesele bu hataların temsil edilen kurumlara zarar vermemesi. Ben BMN'nin yöneticisiyim, TG içinde de kardeş gibi sevdiğim insanlar var. Keza Vakfıkebirlilerde abi dediğim, Boztepelilerde saygı ve sevgi duyduğum kişiler var.

Ne yapalım şimdi? Kavga mı edelim? Ne için?

Bir de, bunu herhangi bir grup vb için söylemiyorum. Fakat insanların BMN ile ne alıp veremedikleri var bilmiyorum, anlamıyorum da. BMN tribün grubu değil, hiç olmadı zaten. Tribünde birilerine rakip değil. Aksine tribünlerin daha da gelişmesi, birlik olması niyetindedir. BMN Trabzonspor üzerinde rant elde etmez(Bazı küçük beyinliler, bazı lavukların gazıyla bunu dillendiriyorlar, e göster bir tane dediğimizde, fısss). Dolayısıyla Trabzonspor üzerinden rant sağlayanlarla aynı kulvarda değil, kimsenin işine! engel de olmuyor. BMN bir iş yaparken başka bir grubu ya da kişiyi küçültmüyor, kendi işine bakıyor. Eee? Nedir o zaman bu çekememezlik? Bırakın herkes işine baksın. BMN kimenin işine karışmıyor, herkes herşeyi görüyor zaten. Ona göre hak veriyor.

Arkadaş, BMN hesaplaşma yeri değil. Üyelerine gider yapılacak yer de değil. Herkes forum kuralları çerçevesinde adabıyla sohbet etsin lütfen. BMN dışındaki işlerin BMN üzerinden hesabı görülmeye çalışılmasın.

Koray
16.10.2011, 21:38
- Koray şahsen açılan pankarttan rahatsız olmadım , ama BMN ne yapsa Trabzonda rahatsızlık yaratıyor , madem BMN tribüncü değil alın işte tribüncülerin hali ortada 88 tane grup var , her kafadan bir ses , bıçaklanan çocuklar , nednese çıkıp buda bizim hatamız diyeni görmedim ben , tesadüfen zagnosta açılan pankartın indirilmesi gerketiğini duydum vay efendim BMN asmış hayır üstünde BMN'de yazmıyor ki ...

Bıçaklama diyorsunda o stada her maç 20.000 farklı insan türü geliyor biz nerden bilelim kimin ne yapacağını, bunu tüm gruba mal etmek nasıl bi anlayış, çocuk bıçaklanırken sakin TG'deki 2.000 adam bıçağın bi tarafından tuttu.

Bedava kombine.

Bak abi o kombinelerden her grup nasiplendi nasiplenmedim diyen yalancının daniskasıdır, adam geldi size sponsor oluyorum dedi, ne diyecektik hayır istemiyoruz mu.

Ama nedense hep Tg battı göze, çünkü alttan iş çevirmedi sinsice planlar yapmadı.

Koray
16.10.2011, 21:42
Beyler, bir soluklanın bakalım, bırakın karşılıklı laf atmaları, gider yapmaları. Herkes kendi doğrularını yanlışlarını yaşasın, herkes kendi muhakemesini yapsın. Trabzonspor'un tribünleri bir veya birkaç kişinin değildir, orada herkesin söz hakkı ve kendince TRabzonspor taraftarını temsil etme hakkı vardır. Eleştiri yaparken yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışalım. Bu kısır çekişmeler bize fayda değil, daha da derin ayrılıklar yaratıyor. Güzel yapılan herşeyi alkışlamak gibi yanlış olanları da herkesin eleştiriye hakkı var. Yeter ki bunu ayar verme, sorgulama, laf sokma şeklinde yapmasın.

Herkesin iyi yaptığı işler vardır, hataları da vardır, olacaktır. Mesele bu hataların temsil edilen kurumlara zarar vermemesi. Ben BMN'nin yöneticisiyim, TG içinde de kardeş gibi sevdiğim insanlar var. Keza Vakfıkebirlilerde abi dediğim, Boztepelilerde saygı ve sevgi duyduğum kişiler var.

Ne yapalım şimdi? Kavga mı edelim? Ne için?

Bir de, bunu herhangi bir grup vb için söylemiyorum. Fakat insanların BMN ile ne alıp veremedikleri var bilmiyorum, anlamıyorum da. BMN tribün grubu değil, hiç olmadı zaten. Tribünde birilerine rakip değil. Aksine tribünlerin daha da gelişmesi, birlik olması niyetindedir. BMN Trabzonspor üzerinde rant elde etmez(Bazı küçük beyinliler, bazı lavukların gazıyla bunu dillendiriyorlar, e göster bir tane dediğimizde, fısss). Dolayısıyla Trabzonspor üzerinden rant sağlayanlarla aynı kulvarda değil, kimsenin işine! engel de olmuyor. BMN bir iş yaparken başka bir grubu ya da kişiyi küçültmüyor, kendi işine bakıyor. Eee? Nedir o zaman bu çekememezlik? Bırakın herkes işine baksın. BMN kimenin işine karışmıyor, herkes herşeyi görüyor zaten. Ona göre hak veriyor.

Arkadaş, BMN hesaplaşma yeri değil. Üyelerine gider yapılacak yer de değil. Herkes forum kuralları çerçevesinde adabıyla sohbet etsin lütfen. BMN dışındaki işlerin BMN üzerinden hesabı görülmeye çalışılmasın.

Dediklerine aynen katılıyorum ama kaçırdığın çok büyük bi ayrıntı var Gökçe abi.

Burdaki çoğu insanlar, aynı ortamda bulundum, aynı sofrada yemek yedim ve bu ortamda tanıştığım insanları evimde ağırladım hepsinide çok severim Allah bozmasın.

Burası hesaplaşma yeri değil diyorsun ama Tg'ye sayılıp durulurkende aynı bu tavrı görmek isterim.

SEDAT
16.10.2011, 21:42
Bıçaklama diyorsunda o stada her maç 20.000 farklı insan türü geliyor biz nerden bilelim kimin ne yapacağını, bunu tüm gruba mal etmek nasıl bi anlayış, çocuk bıçaklanırken sakin TG'deki 2.000 adam bıçağın bi tarafından tuttu.

Bedava kombine.

Bak abi o kombinelerden her grup nasiplendi nasiplenmedim diyen yalancının daniskasıdır, adam geldi size sponsor oluyorum dedi, ne diyecektik hayır istemiyoruz mu.

Ama nedense hep Tg battı göze, çünkü alttan iş çevirmedi sinsice planlar yapmadı.

- Ben biz tribüncüyüz siz sanalsınız diyen zihniyete söylüyorum başka kimseye değil , eğer BMN parasıyla kombine alamıyorsa ama her platformda reklamcı paracı yaftası yapılıyorsa bırakında kombineyi bedava alıpta insanları maça gelmekten soğutan sözde tribüncülere bir iki eleştiri yapalım dimi .

Koray
16.10.2011, 21:45
- Ben biz tribüncüyüz siz sanalsınız diyen zihniyete söylüyorum başka kimseye değil , eğer BMN parasıyla kombine alamıyorsa ama her platformda reklamcı paracı yaftası yapılıyorsa bırakında kombineyi bedava alıpta insanları maça gelmekten soğutan sözde tribüncülere bir iki eleştiri yapalım dimi .

Bunu Tg'ye değil hatta gruplara değil kulübe söyleyeceksin abi, biz mi belirliyoruz nerden kombine satılıp satılmayacağını.

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 21:46
Bunu Tg'ye değil hatta gruplara değil kulübe söyleyeceksin abi, biz mi belirliyoruz nerden kombine satılıp satılmayacağını.

O sponsorlar belirliyor olmasın Koray?

Gökçebey
16.10.2011, 21:52
Dediklerine aynen katılıyorum ama kaçırdığın çok büyük bi ayrıntı var Gökçe abi.

Burdaki çoğu insanlar, aynı ortamda bulundum, aynı sofrada yemek yedim ve bu ortamda tanıştığım insanları evimde ağırladım hepsinide çok severim Allah bozmasın.

Burası hesaplaşma yeri değil diyorsun ama Tg'ye sayılıp durulurkende aynı bu tavrı görmek isterim.

Koray, burada kimse kötü niyetle, TG'ye ya da başka bir gruba yapılmış saldırı ya da hakaretin mesajını tutmaz. Gözden kaçmış mesajlar olabilir, bunları raporlayın problem kalmaz. Fakat şu da var, eleştiri saymak değildir. Herşey kötü niyetle söylenmiyordur, bilgi eksikliği de olabilir arkadaşlar arasında, yanlış anlama da. Bunlara müdahale ediliyor zaten.

Mesela TG'de Murat Keçeci isimli bir arkadaş var. Bu arkadaşla tanışıklığımızda var. Fakat her mesajı ayar, her mesajı hesap sorma. Yahu bir dur da, ortam gerginse daha fazla germe.

Biz her zaman foruma hakim olmaya çalışıyoruz, olamadığımız anlarda sizlerin de yardımı önemli. Burada o iyi bu kötü yok, forum kuralları var. Kişi ayrımı yapmaksızın uygulanıyor/uygulanacak.

Koray
16.10.2011, 21:55
O sponsorlar belirliyor olmasın Koray?

Vermesin kulüp, desin ki, benim şehrimin insanı kapalı veya maraondan kombine alamaz, sizin belirlediğiniz yerden kombine vermem.

Sponsordan kombine alındı ama Jan abi bi yamuk olur diye cebinde çekle dolaşıyordu ne olur ne olmaz diye, yani o kombineler her türlü alınacaktı ama sponsorlu ama sponsorsuz.

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2011, 21:55
sefer asan kaç gündür ortamı geriyo o daa uyarıldı mı acaba

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 21:58
Vermesin kulüp, desin ki, benim şehrimin insanı kapalı veya maraondan kombine alamaz, sizin belirlediğiniz yerden kombine vermem.

Sponsordan kombine alındı ama Jan abi bi yamuk olur diye cebinde çekle dolaşıyordu ne olur ne olmaz diye, yani o kombineler her türlü alınacaktı ama sponsorlu ama sponsorsuz.

Kulüp vermesin bence de..

Gökçebey
16.10.2011, 21:59
Uyarıldı Mustafa merak etme.

Murat GENEL
16.10.2011, 22:00
Valla kimse kusura bakmasın TG'ye sponsor bileti gelmiş evet geldi geldi de noldu adam bunu rant için çıkar için mi kullandı her maça 5 lira girmiyor mu isteyen ? bazı gruplar gibi işine geldimi 10,Lille maçında 20-30 mu yapıyor..Ofspor TG ile iç saha maçları konusunda anlaştıgında grup lideri isteyene sigarasını,harçlıgını vermiyor muydu ? istese kuruş vermeden hepsini cebine atıp o kadar insanı yine Of'a götüremez miydi sizce ? Evet TG 'üstekileri' yiyor ama kimse diyemez ki gruptaki adama maça girmek isteyen dışarıdaki taraftara zarar veriyor diye..

Koray
16.10.2011, 22:03
Koray, burada kimse kötü niyetle, TG'ye ya da başka bir gruba yapılmış saldırı ya da hakaretin mesajını tutmaz. Gözden kaçmış mesajlar olabilir, bunları raporlayın problem kalmaz. Fakat şu da var, eleştiri saymak değildir. Herşey kötü niyetle söylenmiyordur, bilgi eksikliği de olabilir arkadaşlar arasında, yanlış anlama da. Bunlara müdahale ediliyor zaten.

Mesela TG'de Murat Keçeci isimli bir arkadaş var. Bu arkadaşla tanışıklığımızda var. Fakat her mesajı ayar, her mesajı hesap sorma. Yahu bir dur da, ortam gerginse daha fazla germe.

Biz her zaman foruma hakim olmaya çalışıyoruz, olamadığımız anlarda sizlerin de yardımı önemli. Burada o iyi bu kötü yok, forum kuralları var. Kişi ayrımı yapmaksızın uygulanıyor/uygulanacak.

Gökçe abi,

Sen, Fatih abi veya herhangi bi yönetici il temsilci vs. Jan abiyi arayıp bu konuları sorunları konuşamazmıydınız hatta yüz yüze bi yerde oturup ?

Sence yüz yüze konuşulunca bu kadar küskünlük kırgınlık olurmuydu iki tarfaın arasında.

Koray
16.10.2011, 22:05
-------------------

Uğur Tüysüzoğlu
16.10.2011, 22:06
Valla kimse kusura bakmasın TG'ye sponsor bileti gelmiş evet geldi geldi de noldu adam bunu rant için çıkar için mi kullandı her maça 5 lira girmiyor mu isteyen ? bazı gruplar gibi işine geldimi 10,Lille maçında 20-30 mu yapıyor..Ofspor TG ile iç saha maçları konusunda anlaştıgında grup lideri isteyene sigarasını,harçlıgını vermiyor muydu ? istese kuruş vermeden hepsini cebine atıp o kadar insanı yine Of'a götüremez miydi sizce ? Evet TG 'üstekileri' yiyor ama kimse diyemez ki gruptaki adama maça girmek isteyen dışarıdaki taraftara zarar veriyor diye..

Sorun burda işte üstekileri yeme , yedikçe başarı gelmiyor 9 sene tribünde durdum o kombinelerden bende kullandım. Sonrasında kendimi kullanılmış hissettim.

Sorun Tg veya diğeri değil yönetime üstekiler yedirtmesin .

Yedirtince neoluyor tek ses mi ? Net cevap hayır.

Biz gibi insanlar küsüyor cebimden kombineye para veresim kalmıyor o stadda bağırasımda.

Bmn'ci de değilim Tg'cide grup kuruluş içinde yokum Trabzonspor taraftarıyım bence bunu diyebilmemiz gerek artık.

Salpazarli
16.10.2011, 22:08
Durduramazsiniz !!!
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8537-1V5E4L1L.jpg

Uzunoğlu
16.10.2011, 22:15
Nedir paylaşılamayan bir anlasak

Herkes doğru bildiği yolda gitsin

Eleştiri hakkı her türlü var tabiki

Bir kesime yeri geldiğinde helal olsun yeri geldiğinde yanlış yaptınız diyebilmektir önemli olan

Gökçebey
16.10.2011, 22:16
Gökçe abi,

Sen, Fatih abi veya herhangi bi yönetici il temsilci vs. Jan abiyi arayıp bu konuları sorunları konuşamazmıydınız hatta yüz yüze bi yerde oturup ?

Sence yüz yüze konuşulunca bu kadar küskünlük kırgınlık olurmuydu iki tarfaın arasında.

Koray, BMN ile TG arasında sıkıntı varmış gibi görünmesinin tek nedeni, TG'nin facebook sayfasını yöneten her kimse o. Kendi başına gider yapıyor, asıyor kesiyor, aylardır bizi dağa kaldırmakla tehdit ediyor. Sonra Jan başkanla büyüklerimiz telefonda görüşüyor, nedir bu iş diye, Jan başkanın haberi bile yok. Sonra da o gider ve tehdit mesajları siliniyor. Pankart mevzusu da böyle oldu. Pankarta operasyon düzenleyecek atar giderli arkadaş yine astı kesti, Jan başkandan işin aslını öğrendik, haberi yoktu yine tabiki. Hatta bize pankartı sökmemiz için adam isteyip istemediğimizi sordu. Sonra da sanırım Belediyede görevli olduğu için belediye ekibine kaldırttı pankartı. Yoksa biz o pankartı hafta sonu söküyorduk zaten, adam bulamadığımız için kalmıştı.

BMN ile TG arasındaki sıkıntı, facebook sayfasındaki atar giderli arkadaş. Onun da ne derdi var bilmiyoruz. Heyecanlı bir arkadaş demek ki. Başka bir problem yok.

Murat GENEL
16.10.2011, 22:17
anlaşılmayan nokta şu grup bu biletleri bedavaya almıyor klüp sadece daha hızlı sıcak para girdiği için sponsor aracılıgıyla alınan bilete sıcak bakıyor..Kimse de kusura bakmasın ama bir kale arkası kombineleri de hakkını verene verilsin..2.000 kişiyi rahat toplayan TG'ye kızmak gereksiz. her 100 kişiye grup kuran gruplardır kombine alamayan insanların hakkına giren..o statta o kale arkası olmasa 100 kişi gelsin deplasman yaşanır o statta..Bence Vira-TG dışında tribün gruplarının hepsi tribün yapmaktan ziyade paramı alayım kombinem olsun da tribünü yapmaya çalışırız derdinde..

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 22:19
anlaşılmayan nokta şu grup bu biletleri bedavaya almıyor klüp sadece daha hızlı sıcak para girdiği için sponsor aracılıgıyla alınan bilete sıcak bakıyor..Kimse de kusura bakmasın ama bir kale arkası kombineleri de hakkını verene verilsin..2.000 kişiyi rahat toplayan TG'ye kızmak gereksiz. her 100 kişiye grup kuran gruplardır kombine alamayan insanların hakkına giren..o statta o kale arkası olmasa 100 kişi gelsin deplasman yaşanır o statta..Bence Vira-TG dışında tribün gruplarının hepsi tribün yapmaktan ziyade paramı alayım kombinem olsun da tribünü yapmaya çalışırız derdinde..

Grup biletleri bedava almıyor ise, ne yani sponsor olarak biletleri alanlar gruptan para mı alıyor biletler için?

İkincisi ise, bağırıyorlar diye bilet bedava olsun, öyle mi?

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2011, 22:20
bakın kimse kimseyi kırmasın ama yarın da kimse burda bize edilen hakaretlerden sonra yok gözden kçmış o kadar kişiyi yönetmek kollay değil diyerek bizi aramasın,maçta yaşanan olayyları tasvip etmiyoruz özür diledi gerekenler ama siz diyosunuzya biz kac bın kişiyiz arada cıkıyo cınsler ,bizde 1500 kişiyiz çıktı işte bi aptal

TSelif
16.10.2011, 22:22
Bize YOL TARAFI KALE ARKASINdan kombine aldırmayan kimdi ( yerler ayırtılmış olduğu halde ) ...?

Gökçebey
16.10.2011, 22:24
bakın kimse kimseyi kırmasın ama yarın da kimse burda bize edilen hakaretlerden sonra yok gözden kçmış o kadar kişiyi yönetmek kollay değil diyerek bizi aramasın,maçta yaşanan olayyları tasvip etmiyoruz özür diledi gerekenler ama siz diyosunuzya biz kac bın kişiyiz arada cıkıyo cınsler ,bizde 1500 kişiyiz çıktı işte bi aptal

Arada çıkan cinsler her yerde var Mustafa, her zaman da olur. Sıkıntı yok.

Murat GENEL
Grup biletleri bedava almıyor ise, ne yani sponsor olarak biletleri alanlar gruptan para mı alıyor biletler için?

TG lideri 2005'den bu yana her sene sağdan soldan çalmadıgı kapı kalmadı daha fazla kombine alabilmek için..her sene üstüne katarak kombine sayısını artırdı..Koparabildiği parayla kombine aldı aldırttı..Sponsor aracı ile kombine dediğim bu..Caprice Gold'un TG 'ye kombine alıp hediye etmesi gibi..

İkinci cümlen ise ; Bedava biletle giren berigelsin..Tribün yapmak ayrı bir kavramdır işte yanlış anlaşılmasın ama BMN'deki çogu insanlanda bu konuda anlaşılmıyor..Bu taraftar ya müşteri olsun diyen zihniyet fazladır Bmn'de..

Koray

Metin sponsor olmasaydı da o kombineler aynı sayıda alınacaktı arka sayfada açıklamasını yaptım, bu tribünde devamlılığı olan tek grup Tg, hep beraber sahip çıkalım destek olalım, Tg olmasa 100-150 kişicikle Avni Aker'e deplasman yapan rakip takım tarfatarı o stadı rehin alır, malum misafir tribünü maratonda.

SEDAT
16.10.2011, 22:30
- BMN niye bilet alamadı ben bu sorunun cevabını veren bulamadım hiç , niye Maratona sponsor olmuyorlar bunada cevap yok , diğer grupların forumlarına bakıyorum arada dikkat ettim tribünde biraraya gelemeyen ne kadar grup varsa hepsinin forumlarında birbirleri eklenmiş maşallah ama yine bir tek BMN yok ne hikmetse...

Murat GENEL
16.10.2011, 22:30
Metin sponsor olmasaydı da o kombineler aynı sayıda alınacaktı arka sayfada açıklamasını yaptım, bu tribünde devamlılığı olan tek grup Tg, hep beraber sahip çıkalım destek olalım, Tg olmasa 100-150 kişicikle Avni Aker'e deplasman yapan rakip takım tarfatarı o stadı rehin alır, malum misafir tribünü maratonda.

kesinlikle..Jan abi geçen seneden az kombine alsa bırakır giderdi tribünü..

Koray
16.10.2011, 22:33
- BMN niye bilet alamadı ben bu sorunun cevabını veren bulamadım hiç , niye Maratona sponsor olmuyorlar bunada cevap yok , diğer grupların forumlarına bakıyorum arada dikkat ettim tribünde biraraya gelemeyen ne kadar grup varsa hepsinin forumlarında birbirleri eklenmiş maşallah ama yine bir tek BMN yok ne hikmetse...

Dedik ya abi onu kulübe sormak lazım.

Murat GENEL
16.10.2011, 22:33
Bende o tribündeyim gayet iyi analiz ediyorum evet bu sene biraz daha derli toplu .

Asıl sorumun cevabı gelmedi o kombinelerin hakkı veriliyormu , kendi kafamıza bağırmak doğrumu zaman zaman birleşmeler oluyor ordada hakkını teslim edelim.

Yada ne kadar etkili olabılıyor Tg kaç dk ?

bu sayıyla fena olmuyor sanki be :) kaldıki deplasmanda TG'nin yaptıgı işte ortada bu sene deplasmanda rakipler tarafından ''doldurdu Trabzon ama tribün olarak zayıftı'' imajını da değiştiriyor..

Bmn'ye kim bilet aldırmadı Jan abi mi bilen söylesin ciddi söylüyorum..Ben bildiklerimi söylüyorum siz de bildiklerinizi söyleyin kimse kimseye bir şey diyeceği yok..O kale arkasında kimler var ? sadece size söz verilip siz mi alamadınız kombineleri ? Vira'da kolpa yedi klüpten kombine konusunda..

Gökçebey
16.10.2011, 22:34

Kulüp bu konuda 3 maymunu oynuyor.

Mustafa K. Demirbaş
yol tarafıyla bizim işimiz yok ki orda gruplar varya onlara soru

meseco
Arkadaslar bence kombineler konusunda yonetimin buyuk sucu var. Bu sene sampiyonlar ligine vize aldik ama stadin maraton kisminin ustunun kapanmasi konusunda en ufak bir icraat yok. Bence Trabzonspor icin ayip bir durum bu. Kac sene oldu ama hala bir cati sistemi yapilamadi yazik gunah oradan kombine alan renkdaslarimiza.

Bir diger konuda lutfen artik bazi gercekleri gorelim. Bu takim bu sene 1. bitirsin ligi play-off a kaldikmi fb,gs,bjk herhangi ikisiyle mac yaparsak play-off ta iki tane hakem hatasina sampiyonlugumuz giderse kim koruyacak bizim hakkimizi. Acik konusiyim futbolculari elestirmek hic icimden gelmiyor bu futbol ortaminda gercekci olmakta yarar var isin tadi kacti.

Murat GENEL
16.10.2011, 22:35

iyi de Bmn taraftar grubu değil ki..O forumlarda genelde gruplar yer alıyor..

SEDAT
16.10.2011, 22:35

- Koray zaten bu camiada ana avrat küfür edilen yerden yere vurulan tek yer klüp , yönetim , en kolayıda bu topu hep yönetime atmak , başka şeylerle alakası yok değilmi suç klübün , sen bunlara inanıyosan benim başka diyecek bişeyim yok...

Gökçebey
16.10.2011, 22:36
bu sayıyla fena olmuyor sanki be :) kaldıki deplasmanda TG'nin yaptıgı işte ortada bu sene deplasmanda rakipler tarafından ''doldurdu Trabzon ama tribün olarak zayıftı'' imajını da değiştiriyor..

Bmn'ye kim bilet aldırmadı Jan abi mi bilen söylesin ciddi söylüyorum..Ben bildiklerimi söylüyorum siz de bildiklerinizi söyleyin kimse kimseye bir şey diyeceği yok..O kale arkasında kimler var ? sadece size söz verilip siz mi alamadınız kombineleri ? Vira'da kolpa yedi klüpten kombine konusunda..

Parasını verip kombineleri alacağımız gün, kulüp bize sizin yerler satıldı dedi. Sonra da gitti başka bir gruba sattı oraları çok sonra. Ee neden böyle oldu diyoruz? Ses yok.

TSelif
Hiç kimse bildiğini söylemiyor. Gökçe'nin dediği gibi 3 maymun oynanıyor !!!

Uğur Tüysüzoğlu

Kardeşim (yaşını bilmediğimden) sen hep ılımlı bakıyorsun ben o trübüne 5 senedir iyi olacak diye bakıyorum olmaz oldurtmazlar paranın değeri oldukça geçecen o işi.

Fena olmuyor demek maratonda çekirdek neden çıtlıyorsun demekle aynı benim için.

O sponsor desteğini alıyorsan , kombineni alıyorsan hakkını verecen kordinasyonu sağlayacaksın.
Normal şartlar olsa sponsor gerçekden güzel ama doğru kullanılıyormu hayır.

Ben mesela maraton diye bağırıldığında çekirdeğimi alıp çitliyorum inadına çünki zoruma gidiyor bu düzen bağırmıcam bozulana kadarda.

Mollasalihoğlu
16.10.2011, 22:38

Bunu "kulübe sorun" dersen, kulüple arası en iyi olan grup olarak tepki çekmen normaldir.

Kimse verdikleri desteğe, tribüncülüklerine laf etmiyor ama kayırıldıkları aşikâr..

SEDAT
16.10.2011, 22:39
iyi de Bmn taraftar grubu değil ki..O forumlarda genelde gruplar yer alıyor..

- Nedir BMN peki , Murat biz sanal ve kötüler diye bir başlık var , müsait zamanında bir girip incele bence faydası olucaktır...

Koray
16.10.2011, 22:39
- Koray zaten bu camiada ana avrat küfür edilen yerden yere vurulan tek yer klüp , yönetim , en kolayıda bu topu hep yönetime atmak , başka şeylerle alakası yok değilmi suç klübün , sen bunlara inanıyosan benim başka diyecek bişeyim yok...

Abi kulübün saçmalığı işte ötesi yok, aynı kulüp Vira'yada yanlış yaptı kombinelerini eksik verdi, yol tarafı kale arkasıyla Tg'nin hiç bi bağlantısı yok.

Metin,

Yol tarafı kale arkasını incelersen çoğu oturmuş Bmn'nin koltuklarınında çekirdeklerini afiyetle yiyor, kayırılma diyorsun ya o koltuklarda şuan taraftar grubu yok.

Murat GENEL
16.10.2011, 22:41
- Nedir BMN peki , Murat biz sanal ve kötüler diye bir başlık var , müsait zamanında bir girip incele bence faydası olucaktır...

Tribün grubu daha dogru tabir olurdu sanırım..Arka sayfalarda biri demiş zaten Bmn'nin tribün grubu olmadıgını..

SEDAT
16.10.2011, 22:44
Tribün grubu daha dogru tabir olurdu sanırım..Arka sayfalarda biri demiş zaten Bmn'nin tribün grubu olmadıgını..

- Kim demişse halt etmiş bana göre , her grup kuran 100 kişiyle sırf bağırdığı için grup oluyorsa ben başka bişey demiyorum , ha hepsi bir araya gelir Maratonda tek çatı altında toplanır stadı inletirlerse bende kale arkasından BMN olarak seve seve alkışlarım hiçte gocunmam , ama nedense TG'li arkadaşlar övgü alırken hiç sesleri çıkmıyor ama eleştirince gelip burda posta koyuyorlar ...

Uğur Tüysüzoğlu
16.10.2011, 22:47
Herneyse , benim hakkımı yiyen herkeze hakkımı helal etmicem.

Paraya itaad edenleri affetmicem hiç bir gruba direk olarak değil yiyen varsa.

Ben biliyorum nasılsa.

Gökçebey
16.10.2011, 22:49
Evet, Ankaragücü maçını kazasız belasız atlattık. Zor oıldu ama güzel oldu.

Arkadaşlar, tribün grubu muhabbetini ilgili konuda yapalım artık. Maç konusundan çok uzaklaştık.

ozturk
17.10.2011, 08:33
Zorlandık ama güzel bir galibiyet oldu.
Başbakana başsağlığı pankartı çok güzel düşünülmüş.Yapanların ellerine sağlık..