Batuhan
02.10.2011, 13:41
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316695_10150337150222295_158074607294_7744558_1466 897635_n.jpg
Spor Toto Türkiye Kupası Eleme Grupları’nın programı belli oldu. Erzurum, Eskişehir, İzmir ve Samsun’un ev sahipliği yapacakları gruplarda oynanacak altışar karşılaşmanın başlama saatleri netlik kazandı. 6-11 Ekim tarihleri arasındaki maçların programı şöyle:
A GRUBU (Eskişehir)
- Anadolu Üniversitesi Spor Salonu -
9 Ekim Pazar
17:30 Hacettepe Üni. - Banvit
20:00 Beşiktaş Milangaz - Trabzonspor
10 Ekim Pazartesi
17:30 Trabzonspor - Hacettepe Üni.
20:00 Banvit - Beşiktaş Milangaz
11 Ekim Salı
17:30 Hacettepe Üni. - Beşiktaş Milangaz
20:00 Trabzonspor - Banvit
B GRUBU (Erzurum)
- Cemal Gürsel Spor Salonu -
6 Ekim Perşembe
17:30 Tofaş - Olin Edirne
20:00 Mersin BŞB - Fenerbahçe Ülker
7 Ekim Cuma
17:30 Olin Edirne - Mersin BŞB
20:00 Fenerbahçe Ülker – Tofaş
8 Ekim Cumartesi
15:30 Tofaş - Mersin BŞB
18:00 Fenerbahçe Ülker - Olin Edirne
C GRUBU (İzmir)
- Aliağa Enka Spor Salonu -
9 Ekim Pazar
15:30 Pınar Karşıyaka - Aliağa Petkim
18:00 Türk Telekom - Anadolu Efes
10 Ekim Pazartesi
15:30 Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
18:00 Aliağa Petkim - Türk Telekom
11 Ekim Salı
15:30 Pınar Karşıyaka - Türk Telekom
18:00 Anadolu Efes - Aliağa Petkim
D GRUBU (Samsun)
- Yaşar Doğu Spor Salonu -
6 Ekim Perşembe
15:30 Erdemir - Bandırma Kırmızı
18:00 Antalya BŞB - Galatasaray
7 Ekim Cuma
15:30 Bandırma Kırmızı - Antalya BŞB
18:00 Galatasaray - Erdemir
8 Ekim Cumartesi
14:30 Erdemir - Antalya BŞB
17:00 Galatasaray - Bandırma Kırmızı
Spor Toto Türkiye Kupası Eleme Grupları’nın programı belli oldu. Erzurum, Eskişehir, İzmir ve Samsun’un ev sahipliği yapacakları gruplarda oynanacak altışar karşılaşmanın başlama saatleri netlik kazandı. 6-11 Ekim tarihleri arasındaki maçların programı şöyle:
A GRUBU (Eskişehir)
- Anadolu Üniversitesi Spor Salonu -
9 Ekim Pazar
17:30 Hacettepe Üni. - Banvit
20:00 Beşiktaş Milangaz - Trabzonspor
10 Ekim Pazartesi
17:30 Trabzonspor - Hacettepe Üni.
20:00 Banvit - Beşiktaş Milangaz
11 Ekim Salı
17:30 Hacettepe Üni. - Beşiktaş Milangaz
20:00 Trabzonspor - Banvit
B GRUBU (Erzurum)
- Cemal Gürsel Spor Salonu -
6 Ekim Perşembe
17:30 Tofaş - Olin Edirne
20:00 Mersin BŞB - Fenerbahçe Ülker
7 Ekim Cuma
17:30 Olin Edirne - Mersin BŞB
20:00 Fenerbahçe Ülker – Tofaş
8 Ekim Cumartesi
15:30 Tofaş - Mersin BŞB
18:00 Fenerbahçe Ülker - Olin Edirne
C GRUBU (İzmir)
- Aliağa Enka Spor Salonu -
9 Ekim Pazar
15:30 Pınar Karşıyaka - Aliağa Petkim
18:00 Türk Telekom - Anadolu Efes
10 Ekim Pazartesi
15:30 Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
18:00 Aliağa Petkim - Türk Telekom
11 Ekim Salı
15:30 Pınar Karşıyaka - Türk Telekom
18:00 Anadolu Efes - Aliağa Petkim
D GRUBU (Samsun)
- Yaşar Doğu Spor Salonu -
6 Ekim Perşembe
15:30 Erdemir - Bandırma Kırmızı
18:00 Antalya BŞB - Galatasaray
7 Ekim Cuma
15:30 Bandırma Kırmızı - Antalya BŞB
18:00 Galatasaray - Erdemir
8 Ekim Cumartesi
14:30 Erdemir - Antalya BŞB
17:00 Galatasaray - Bandırma Kırmızı