PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Avni aker'de 61. dakikalar

kaan aydın
02.10.2011, 12:52
Avni Aker'de 61.dakikalar artık kamuoyuna mesaj verme niteliği taşımalı.

Bu işe son dönemlerde 61. dk.da Trabzonspora edilen küfürlere güzel,anlamlı bir cevap vererek başlanabilir..

Örn. Trabzondaki ilk maçımızda tam 61. dakikada üzerinde "Her lafa verilecek bir cevabımız var lakin bir lafa bakarız laf mı diye birde söyleyene bakarız adam mı diye" Hz.Mevlana yazan pankart ile çıkılabilir.

Sonradan her maçın atmosferine göre olabilir veya ne biliyim Türkiye gündemini etkileyen birşeye karşı olabilir mesela aklıma ilk gelen öğretmenlerin pkk tarafından kaçırılmasına yönelik bir tepki olabilir..

Ben artık 61. dakikada havaya 3-5 bordo mavi balon atılmasından ziyade 61. dakikada kamuoyuna neler verebiliriz diye düşünmemizi istiyorum.
Rakip taraftarlar bile 61. dakikada ne mesaj verecekler diye merakla düşünmeli..

Bunu bozbaykuşlardan çok çok daha iyi yapacak kıvrak karadeniz zekası ile yapabileceğimizi düşünüyorum..

Ne dersiniz?

ALDENİRO
02.10.2011, 12:56
evet benim aklıma gelen ilker yasine tepki olarak tezahurat yapabiliriz.

Sacit
02.10.2011, 12:57
Üstte yazdığınız pankart örneği çok güzel, fakat bunu Trabzon'da yapacak insan göremiyorum
keşke yapabilsek...

kaan aydın
02.10.2011, 13:03
Evet ikinci hafta ilker yasine bir gönderme yapılabilir.Artık bizim maçlarımızı yönetme lütfen veya daha güzeli daha esprilisi..

Bunu avni akerde yapsa yapsa TG yapar..

Alpayer
02.10.2011, 13:32
Malesef 61. dakikada yapılanlar bir hiç!Özellikle bu sezon..Fenerbahçe bile daha iyi değerlendiriyor be 61.dakikayı.Önceden tezahüratlar falan olurdu sonra biraz uğultu balon konfetiyle devam etti,artık sadece 10dan geriye sayıp 61.dakikada heyyyy diyoruz toplam 10 saniye yani sonra sus pus...

Tolga Kurt
02.10.2011, 13:36
Trabzonda Organize iş yapmak ateşi bulmak kadar zor.

Rahmi Akkurt
02.10.2011, 13:39
bizde 61. dk da çıkan ses ne yazık ki istanbul takımlarının tribünlerinde 90 dk ya serpilmiş biçimde.

Metin Sağır
02.10.2011, 13:43
Örn. Trabzondaki ilk maçımızda tam 61. dakikada üzerinde "Her lafa verilecek bir cevabımız var lakin bir lafa bakarız laf mı diye birde söyleyene bakarız adam mı diye" Hz.Mevlana yazan pankart ile çıkılabilir.

Ne dersiniz?

Katılıyorum. :alkış:

ylmzince
02.10.2011, 13:47
gayet mantıklı artık insanlara 61.dakikada sevinmemiz batıyor...o zaman bizde sosyal mesaj verelim...insanlar bakalım trabzonspor haftaya hangi konuya değinecek diye beklesin...

Burhan Açıkgöz
02.10.2011, 13:52
Papağanın biri çok küfürbazmış. Komşusu balkonun önünden geçerken ana avrat küfredermiş. Nihayetin komşu mahkemeye vermiş. Papağanın kafasından birkaç tüy yolunmuş ceza olarak. Komşu blakonun önünden geçerken papağan dayanamamış ''ANLARSIN YA'' .
Fenere , AZizeye ve MAA ya da ''ANLARSIN YA'' diyebiliriz.

Sibel
02.10.2011, 14:01
Fikir üretmek çokça yaptığımız bir şey. Ama icraat lazım. Asıl bu işleri faaliyete kim geçirecek onu düşünmek lazım.
Pankart önerinizi de beğendim.

Trabzon-Spor-61
02.10.2011, 14:14
Bence 10dan geriye saydikdan sonra heyyyyyiyiyiyi diye bagirmak cok yalnis. 3 lü cekilmeli.

PinkFloyd
02.10.2011, 14:18
benim tezahürat önerim şu (eski beşiktaş tezahüratı, amokachi icin yaparlardı):

kadıköyün p.ci, fenerbahçe p.ci, nasıl koydu ama mişel platini, mişel platini.

ferhat odabaş
02.10.2011, 14:19
arkadaşlar dikkat ettiniz mi bu yeni dönemde oynadığımız maçların 61. dakika görüntülerini göstermiyorlar.. ya da ben göremedim mi?

deneme61
02.10.2011, 14:39
bu sene 61. dakıkalar da ya bırsey yapmıyoruz.yada gercekten göstermiyorlar.sesleri duyuyorum lakın görüntüde birşey yok.bilerek etkisizleştiriyorlar sanırım.. lakın fener maclarında sesleri gayet iyi duyuluyor cunku sovuyorlarya .. ah bu lıg tv

61trabzonomer
02.10.2011, 14:54
şu küfür içerikli konu başlıklardan sonra olumlu bir adım bizim adımıza,kötü işlere kafamızı yoracağımıza ders vermek, iyi örnek davranışlarda bulunmak bizi yüceltir.

zafer6161
02.10.2011, 15:30
arkadaşlar dikkat ettiniz mi bu yeni dönemde oynadığımız maçların 61. dakika görüntülerini göstermiyorlar.. ya da ben göremedim mi?

3 maça gittim,hiç birinde yapılmadı desem inan,,,,çok az bişe 5-10 saniye bişe yapıldı ama eskisi gibi değil,artık kimse önemsemiyor

Metin Sağır
02.10.2011, 15:35

Gösterişli olmuyor son maçlarda, o yüzden çekmiyorlar bence.

güneyli
02.10.2011, 15:56
benim tezahürat önerim şu (eski beşiktaş tezahüratı, amokachi icin yaparlardı):

kadıköyün p.ci, fenerbahçe p.ci, nasıl koydu ama mişel platini, mişel platini.

Bu biraz uysada uymasa da türü olmuş

kaan aydın
02.10.2011, 15:59
bu sene 61. dakıkalar da ya bırsey yapmıyoruz.yada gercekten göstermiyorlar.sesleri duyuyorum lakın görüntüde birşey yok.bilerek etkisizleştiriyorlar sanırım.. lakın fener maclarında sesleri gayet iyi duyuluyor cunku sovuyorlarya .. ah bu lıg tv

Özellikle 61. dakika gösterilerini pas geçmeye çalışıyorlar.

Bizlerde teazhürat yerine tam 61. dakikada açılacak sosyal içerikli pankart ve ardından güzel bir 3'lü ile olayı farklı bir boyutaa taşıyabiliriz..

Evet avrupada bile ses getiren 61. dk. artık sosyal mesajlar verilebilen bir platform artık da kim,hangi grup yapacak?

Mehdi
02.10.2011, 16:01
İşin içine ne zaman balonlar,havai fişekler girdi o işin rengi değişti.Artık kimse farketmiyor bile 61'i.Sebebi araştırılabilir.

deneme61
02.10.2011, 16:03
Özellikle 61. dakika gösterilerini pas geçmeye çalışıyorlar.

Bizlerde teazhürat yerine tam 61. dakikada açılacak sosyal içerikli pankart ve ardından güzel bir 3'lü ile olayı farklı bir boyutaa taşıyabiliriz..

Evet avrupada bile ses getiren 61. dk. artık sosyal mesajlar verilebilen bir platform artık da kim,hangi grup yapacak?

sosyal içerikli mesajları atlayamazlar.. çok iyi de olur. o içeriğin içine gerekli yerlere gerekli mesajımızı da koyarız.. bakalım kim yapacak bu işi

EROS87
02.10.2011, 16:11
61. dk da ne oluyordu ki!
balonlar, yönetimin dağıttırdığı konfetiler atılıyor, 30 saniye ne olduğu anlaşılmaya bir uğultu o kadar.

yönetim konfeti dağıtmayınca, o az olan coşku da olmuyor artk.

Hürgün Aygün
02.10.2011, 16:51
Katılıyorum ama zor bence Trabzon'da birlik olmak bunun çok örneklerini gördük maalesef.

Şeref
02.10.2011, 16:54
cok iyi bir düşünce bu. 61. dakika artık turkiyeye ve dünyaya mesaj olarak algılanacak şekilde kutlanmalı. cok iyi destekleriz bunu her türlü.

Legolas77
02.10.2011, 16:56
Fikir üretmek çokça yaptığımız bir şey. Ama icraat lazım. Asıl bu işleri faaliyete kim geçirecek onu düşünmek lazım.
Pankart önerinizi de beğendim.

bir mac pankart olur bir mac dev bi Trabzonspor bayragı tüm tribünü kapatan .....
cok şey yapılabilir..
ayrıca maclarda ses cok olsn diye vuvuzela falan mı öttürsek ya :rolleyes: malum stat bi tt arena degil.

TekfurÇayır 61
02.10.2011, 17:53
61. Dakikalarda sosyal içerikli pankartlar açarak mesaj vermek güzel fikir. Bunu yaparken 61. dakikalarda yaşanan artık gelenekleştiğini ümit ettiğim çoşkudan vazgeçilmemeli. Kameralar o çoşku sâyesinde tribünlere dönüyor, spiker ve yorumcular o çoşku sâyesinde 61. dakikayı hatırlıyor, hatırlatıyor. Sevdiğiniz birisine değerli bir hediye alırsınız, hediye değerlidir, siz yine de onu güzel bir şekilde hediye pakedi yaptırırsınız, görsel olarak daha da güzelleşsin diye. Çoşku da güzel bir hediye pakedi gibi işin görselliğini arttırıyor.

demirel
03.10.2011, 01:39
Bence artık nerede oynuyorsak o takımın plakasında 61. dakika etkinliğini yapmalıyız ne de olsa BİZE HER YER TRABZON