PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Hafta | C.Moskova 3 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Sefer A.
19.10.2011, 01:52
Sefa kardeşim yapma, Lütfen yapma..

İyi oynayan takım 3-0 yenılmez.. Nerden çıkıyor bu anlayış..

Bu bir takım oyunu..

Bir iki mevkide bir iki ouncumuz iyi oynamış olabilir ama 3 tane gol yiyen bir takım ve bu golleir de şansızlık sonucu karambol sonucu yada angut bir goller yemiyorsa ve tamamen hatalar sonucu yiyorsa bu takım iyi oynamış değildir...

yani...

Adrian mı iyioynadı o halde Celustra kötü oynadı

Serkan mı iyi oynadı o halde Glovackı kötü oynadı

Oyun olarak sadece İLERİ UÇ oyuncularını mı görüyorsunuz...

Defansta yaptığımız , Tıpkı Ankaragücü maçında yaptığımız gibi basit ve Salakça hatalar sonucu yenildik ve iyi oynayan takım o hataları yapmaz..

Eğer CSKA bu hataları yapmadı ve Gol yemediyse , Akıllı oynadı bizi yordu , Top sizde kalsın ama golleri ben atacağım diyerek oynadı ve bizi 3-0 yener..

İyi oynayan takım 3-0 yenilmez..

Yeniliyorsa bir şekılde kötü oynamıştır...

iyi oynadik diyenler sadece hücuma bakiyor bence de evet :) ayni fblilerin bizim inter karsisinda aldigimiz galibiyette kötü oynadik demeleri gibi, ha göze hos gelen futbol oynamadik derseniz tamam kabulüm ama "iyi" oynamak baska "göze hos gelen" futbol oynamak baskaa, ilk 2 karsilasmada fena degildik, Inter'e karsi bence gerektigi gibi oynadik, Lille'e karsi ise bence de hücum anlaminda pek varlik gösteremedik ama hakemin 2 hatasi da pahaliya patladi bize bence, biri yalan ofsayt biri de Serkan'in bizi sasirtacak sekilde topu kapip bos kaleye gol atacakken verilen saçma faul :)
ama bugün, savunma bir kaç müdahale haricinde saçma sapan bir sekilde 2-3 kisi ile kalesini koruyorsa ve karsisinda 3-4 kisi hücum yapiyorsa bu takim iyi oynadi demek mümkün degil arkadas, gören de zanneder müthis baski kurduk da yakalandik ee yoook, saçma sapan top kayiplari saçma sapan çalim yemeler, biz ise tutturduk Adrian ama adamin 1 çalimi yok yaaa, takim oyuncusu takim oyuncusu dedik durduk da bu kadar takim oyuncusu olmak biraz fazla, ileri gitmek için ille takim arkadasi olacak ver kaç yapacak ne anladim o isten.....

lazrail8989
19.10.2011, 01:54
şenol hocam lille maçında 1 puan bize yeter diyordun o an seni anlayamamıştım.Acaba yetti mi o puan bize hesaplar değişti be hocam iç sahadaki maçta adrianla başlasaydın şu an yenilsek bile önemli değildi.Yenildiğimiz takımda sadece 2 forvetiyle ayakta duran bir takım rövanşı zaten alınır ... Evdeki hesap çarşıya uymazsa yazık olur hocam...Bu arada serkanın yeri defans!!!! Herşeye rağmen efsanesin Şenol Güneş( Bu maçlık değil her zaman yaptığım eleştiri)

Yasin Altuntas
19.10.2011, 01:55
http://s14.directupload.net/images/111019/kjg8usr9.png

Arkada kalmasin Ofsayt ?

Hamza Yilmaz
19.10.2011, 01:57
uzaktan da inanilmaz kötü sut cekiyoruz.
Onu gectim en cok sut ceken adam Serkan. Mesela Colman hic cekmiyor halbuki uzaktan golleri var Galatasaraya falan. Önü acik olmasina ragmen hic vurmuyor.

ThePatriot61
19.10.2011, 01:59
http://s14.directupload.net/images/111019/kjg8usr9.png

Arkada kalmasin Ofsayt ?

Yazik olmus ama yapacak birsey yok. O topu ilk kontrol eden kisi kendisi atsaydi keske.

lazibere
19.10.2011, 01:59
Bu durumda 4 puana aldik senin icin az benim icinde az tabiki ben üzüldüm !!
zaten milletn agzindayiz söyle bir farkli yanilsekde manset olsak onlarin gazetelerinde !!! hic bir mac kazanmasak bile bir sey diyemezler bize !!!
bu takimlan bu kadar !!!
inter macinda en az 8000 taraftar vardi stadda biliyormusun niye !!
destek olmak icin gittiler hangi türk takiminin iltalyada 8000 taftari olur sen bana bunu bir analt istersen !

Neyi anlatayım kardeşim..

Inter maçında maça gidip takımızı destekleyen 8000 taraftara ekxtradan teşekkür ediyorum, Helal olsun

Takımızın taraftarı fedakardır maça da gider hele gurbetteyse daha fazla gider...

Olimpiyatta 60 bin kişi de olduk ordaydık dostum...

Herkes fırsat ve olanak buldukça maça gider..

Biz gideriz..

Dilağim ve temennım şu ki.. Futbolumuzu idare edenlerde bizim bu sevgimizi suistimal etmesinler...Ve her sene farklı kadro kurup bizim sabrımızı sınamasınlar.. Oturmuş kadrolarımızı dağıtmasınlar....

Biz hep vardık ama yoneticiler ve futbolcular gidici..O halde biz sahipsek bu kulube sadece kendi egolarını tatmın etmek için ve bize de şükrettitmek için hareket etmesinlerdir tek temennimiz..

Başka ne diyim

61baron61
19.10.2011, 02:06
İndirmeye gerek yok direk burdan izle

http://livetv.ru/en/showvideo/76431/
sgl renkdas ya 3 saattir bekliyorum sonunda sen ciktin eyvallah

canibus
19.10.2011, 02:13
cska mutlaka yenmeliyiz.

cska - lille maçı önemli. berabere biterse..

inter 2 maçı içerde alırsa inter maçına gerek kalmayabilir.

7 puan iş yapar

cska , lille yenerse , inter den 1 puan almak gerek

inter önündeki iki maci alirsa üst tura cikmayi garantiler ve son mac cska ya kaybeder diye düsündüm. Onun icin Inter den en az 1 puan almak önemli.

FC-ST-PAULI-61
19.10.2011, 02:16
Onu gectim en cok sut ceken adam Serkan. Mesela Colman hic cekmiyor halbuki uzaktan golleri var Galatasaraya falan. Önü acik olmasina ragmen hic vurmuyor.
Aynen Serkan ankara Macinda 1 defa iyi vurdu ya artik her Macta sut ceker.
Colman neden cekmiyor anlamiyorum en iyi sut onda.

Sefer A.
19.10.2011, 02:18
Neyi anlatayım kardeşim..

Inter maçında maça gidip takımızı destekleyen 8000 taraftara ekxtradan teşekkür ediyorum, Helal olsun

Takımızın taraftarı fedakardır maça da gider hele gurbetteyse daha fazla gider...

Olimpiyatta 60 bin kişi de olduk ordaydık dostum...

Herkes fırsat ve olanak buldukça maça gider..

Biz gideriz..

Dilağim ve temennım şu ki.. Futbolumuzu idare edenlerde bizim bu sevgimizi suistimal etmesinler...Ve her sene farklı kadro kurup bizim sabrımızı sınamasınlar.. Oturmuş kadrolarımızı dağıtmasınlar....

Biz hep vardık ama yoneticiler ve futbolcular gidici..O halde biz sahipsek bu kulube sadece kendi egolarını tatmın etmek için ve bize de şükrettitmek için hareket etmesinlerdir tek temennimiz..

Başka ne diyim

agabey bu aksam her yorumuna katildim desem yalan olmaz ^^ :) Helal :alkış: ben futboldan çok anliyorum falan demiyorum ancak sadece suna sasiriyorum :

samsunpor Trabzonspor, 0-1 öndeyiz, baski yok bir sey yok, 1 2 net firsat bulduk ama o rakibe karsi 2 3 tane daha rahat rahat bulmamiz lazimdi, nasil cska bugün bizi 3-0 degil de 5-0 yenebilecek firsatlari buldugu gibi ;) ama ne yaptik ? yaslandik geriye ve sans mans kim ne derse desin faturayi ödedik Giray'in hep yaptigi saçmalik yüzünden ve 1-1 berabere kaldik 2puan kaybettik :) dikkat, rakip samsunspor gibi ligin en berbat takimi

cska Trabzonspor, 1-0 maglubuz, buraya kadar çok ta sinirli degildim yenilmemize ragmen, ama ne göreyim, ikinci yari savunmacilarimiz son senelerdeki salak gs savunmasi gibi sazan gibi orta sahaya kadar gelmis, rakipte de 2 3 tane çok süratli hücumcu var, bizim savunmacilar da agir onu da belirtelim, ama iste savunma ileride, nedeeen nedenn ???? :confused: rakip cska kardesim ve sana gel bana gel diyorsa ya gidip gol atacaksin tehlike yaratacaksin ya da bu iste bir bit yenigi var diyip en azindan savunmana dikkatli ol diyip geriye çekilmelerini söyleyeceksin, Tolga'nin az daha orta sahaya gelmesine sebep olacak firsatlar vermeyeceksin adam kaçirmayacaksin, yoksa seni 3'ler deeee 5'ler deeeee, sen de Adrian Adrian deyip durursun ama Dzagoev'in tirnagi olamaz ciddiyim, adam yürür çalim atar ama Adrian yalandan yere hareketli gözükür ancak ver kaçtan anlar ama 1 tane çalim atamaz :eek: 5.2 m€'luk oyuncu çalim atamiyorsa ya stoperdir ya da ne bileyim kalecidir, orta saha oyuncusu olamaz arkadas o kadar basit, çalim atamiyor abi çaliiiimm :)
(dikkat, rakip cska)
Jajà geldi 2-3 karsilasmada kendini gösterdi, Adrian oynuyor oynuyor hâlen daha pisecek alisacak, Jajà belki sorunluydu ama burada Adrian 3-3.5'tan fazla etmek günahtir yazdigimda "niye hemen karaliyorsun görmeden yorum yapiyorsun" diye tepkiler aldim, Jajà 4.2 Adrian 5.2 mantik disi bir sey, neymis takim oyuncusuymus, yemisim takim oyunculugunu daha çalim atamiyor bizim sözde oyun kurucumuz:mad::rolleyes: Jajà sorunlarina ragmen Adrian'dan çok daha yetenekli olmakla beraber çok daha faydaliydi kimse kusura bakmasin.....

Jajà kosmuyor kaybettigi topa diyenlere var ya, agücü karsilasmasinda orta sahada aptalca laubalice topu kaptirip Teo Weeks'in golle burun buruna gelisini gözlerine sokmak istiyorum................ yalandan kostu arkadan takip bile etmedi bay takim oyuncusu...

Mayls
19.10.2011, 02:19
Ofanstaki üretkensizliğimiz devam ediyor. Umarım Burak'ın takıma katılmasıyla düzelir bu.

Defanstaki boşluklarımız da devam ediyor. Çok basit konsantrasyon hataları pahallıya mal oluyor.

ph=61
19.10.2011, 02:26
Yok Cech neden cıkmıs yok Serkan neden oynamış falan filan. Yani defansın göbeğinin yün teliyle tuttuğunu görmeyip hala yorum yapıyorsunuz. Giray, Mustafa, Glowacki bu ligin en vasat defans oyuncularıdır kim ne derse desin ve her an hata yapmaya müsait elemanlarıdır. Şu anda takımın derdi ne Serkan ne de Alanzinho'dur. Defans mevkiindeki bozukluktur.

Bu takıma ne kadar takviye yaparsanız yapın, Serkan'ın yerine dünyaca ünlü bir adam alırsanız alın yada Alanzinho'yu gönderip dehşet birini de alsanız bu 3'lü defans elemanlarıyla her pozisyonda ecel terleri dökmeniz garip olmaz.

Hamza Yilmaz
19.10.2011, 02:26
Aynen Serkan ankara Macinda 1 defa iyi vurdu ya artik her Macta sut ceker.
Colman neden cekmiyor anlamiyorum en iyi sut onda.

Manisa macindada direge vurmustu Serkan. Vurmasin demiyorum da vursun illa ki bir gün tutturcak. Ama Colman Adrian Burak gibi adamlar kaleyi gördügü anda vurmalilar.

lazibere
19.10.2011, 02:32
agabey bu aksam her yorumuna katildim desem yalan olmaz ^^ :) Helal :alkış: ben futboldan çok anliyorum falan demiyorum ancak sadece suna sasiriyorum :

samsunpor Trabzonspor, 0-1 öndeyiz, baski yok bir sey yok, 1 2 net firsat bulduk ama o rakibe karsi 2 3 tane daha rahat rahat bulmamiz lazimdi, nasil cska bugün bizi 3-0 degil de 5-0 yenebilecek firsatlari buldugu gibi ;) ama ne yaptik ? yaslandik geriye ve sans mans kim ne derse desin faturayi ödedik Giray'in hep yaptigi saçmalik yüzünden ve 1-1 berabere kaldik 2puan kaybettik :) dikkat, rakip samsunspor gibi ligin en berbat takimi

cska Trabzonspor, 1-0 maglubuz, buraya kadar çok ta sinirli degildim yenilmemize ragmen, ama ne göreyim, ikinci yari savunmacilarimiz son senelerdeki salak gs savunmasi gibi sazan gibi orta sahaya kadar gelmis, rakipte de 2 3 tane çok süratli hücumcu var, bizim savunmacilar da agir onu da belirtelim, ama iste savunma ileride, nedeeen nedenn ???? :confused: rakip cska kardesim ve sana gel bana gel diyorsa ya gidip gol atacaksin tehlike yaratacaksin ya da bu iste bir bit yenigi var diyip en azindan savunmana dikkatli ol diyip geriye çekilmelerini söyleyeceksin, Tolga'nin az daha orta sahaya gelmesine sebep olacak firsatlar vermeyeceksin adam kaçirmayacaksin, yoksa seni 3'ler deeee 5'ler deeeee, sen de Adrian Adrian deyip durursun ama Dzagoev'in tirnagi olamaz ciddiyim, adam yürür çalim atar ama Adrian yalandan yere hareketli gözükür ancak ver kaçtan anlar ama 1 tane çalim atamaz :eek: 5.2 m€'luk oyuncu çalim atamiyorsa ya stoperdir ya da ne bileyim kalecidir, orta saha oyuncusu olamaz arkadas o kadar basit, çalim atamiyor abi çaliiiimm :)
(dikkat, rakip cska)
Jajà geldi 2-3 karsilasmada kendini gösterdi, Adrian oynuyor oynuyor hâlen daha pisecek alisacak, Jajà belki sorunluydu ama burada Adrian 3-3.5'tan fazla etmek günahtir yazdigimda "niye hemen karaliyorsun görmeden yorum yapiyorsun" diye tepkiler aldim, Jajà 4.2 Adrian 5.2 mantik disi bir sey, neymis takim oyuncusuymus, yemisim takim oyunculugunu daha çalim atamiyor bizim sözde oyun kurucumuz:mad::rolleyes: Jajà sorunlarina ragmen Adrian'dan çok daha yetenekli olmakla beraber çok daha faydaliydi kimse kusura bakmasin.....

Jajà kosmuyor kaybettigi topa diyenlere var ya, agücü karsilasmasinda orta sahada aptalca laubalice topu kaptirip Teo Weeks'in golle burun buruna gelisini gözlerine sokmak istiyorum................ yalandan kostu arkadan takip bile etmedi bay takim oyuncusu...

Yorumlarıma katılmana sevindim..

Ben Adrian konusunda o kadar karamsar değilim ama Mukayese bile edilemeyecek kadar Jaja dan iyi oyuncu olmadığı gerçeği var..

Kimileri gidenlerin yerinin fazlasıyla dolduğunu söylesede bana hiç kımse aldığımız hiç bir topçunun ENGİN BAYTAR'ın kalitesinden daha iyi olduğunu bile idda edemez..

Selçuk ve Egemen ve Umut ve Engin ve Jaja

Hepis benım için ayri bir değerdir..

Giden elbette gitti yasını tutacak değiliz ama Bu adar oyuncusu giden bir takımın Yönetiminde yada teknık kadrosunda kesi kesin kesin kesin sorun vardır...

Tarafta da çok nankör

Umut her sene 15 gol atan bir oyuncuydu.. Çok merak ediyoum , Bu takımda hangi futbolcu ( Burak hariç) 15 gol sınırında gol atacak...

Neyse, elimizdekılere güvenmekten başka çremiz yok..

İçlerindne ıkı tane yıldız çıkarıtır onuda satarız yada biraz daha para ver derler veremyiz başkası verir ve satarız..

Bu bizim kaderimiz

sessizkral_1
19.10.2011, 02:37
beyler hala yediğimiz 3 golü tartışıyorsunuz

1-0 geri düşen takım mecbur risk alacaktı.

mesele maçı 1-0 a getirmek zaten.

iyi oynadık

halilin pozisyon girseydi biz belkide bu maçı 3-0 alacaktık

çünkü ozaman rakip fazlasıyla risk alacaktı.

onlar değil biz kontra şansı yakalayacaktık bukez.

glowackinin attığı gol ofsayt değilmiş konuşulanlara göre o verilseydi şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk.

SKOR TARAFTARLIĞI YAPMAYIN!!

BU TAKIM BUGÜN İYİ OYNADI.

ve eminim bugün pawel-alanzinho yerine burak oynasaydı her ihtimalde yine maç bizimdi.tam buraklık pozisyonlar oluştu.

lazibere
19.10.2011, 02:40
Yok Cech neden cıkmıs yok Serkan neden oynamış falan filan. Yani defansın göbeğinin yün teliyle tuttuğunu görmeyip hala yorum yapıyorsunuz. Giray, Mustafa, Glowacki bu ligin en vasat defans oyuncularıdır kim ne derse desin ve her an hata yapmaya müsait elemanlarıdır. Şu anda takımın derdi ne Serkan ne de Alanzinho'dur. Defans mevkiindeki bozukluktur.

Bu takıma ne kadar takviye yaparsanız yapın, Serkan'ın yerine dünyaca ünlü bir adam alırsanız alın yada Alanzinho'yu gönderip dehşet birini de alsanız bu 3'lü defans elemanlarıyla her pozisyonda ecel terleri dökmeniz garip olmaz.

Kesinlikle katılıyorum..

Hele hele glovackı dene oyuncu ,yaşı ve tecrübesiyle defansı toparlaması gerekirken 18 yaşında ve sürekli hata yapan bir oyuncu konumunda...

ayda bir maç oynayan bir oyuncu, ŞL maçlarında kurtarıcı olamaz..

nesta61
19.10.2011, 02:54
kimsenin bu takimi elestirmeye hakki yoktur! piyangodan cikmis bir sampiyonlar ligi, 2 gun kala siz YILDIZ topcumu bekliyordunuz?? vitteki begenmeyenler , inter macini vittekin ilerde top tutmasi sayesinde kazandik , inter 8 corner atarken vittek girene kadar biz 0 corner kullandik , vittek oyunu girdiginde mac tamamen bizim lehimize dondu vittekin aldigi bir topda korner kazandirdi TSYE kornerin donusu gol oldu ve kazandik futbol bilgisi olan arkadaslar bilir ama sirf skora endeksli YORUMCULARA da soyliyecek kelime bulamiyorum... lillee macinda ne vittek ne burak, henrike sakatdi sanki forvetsiz ciktik maca , adam gibi gol pozisyonumuz yoktu bile penaltiyla 1 puani kurtardik , iyi top oynamiyoruz kabul ediyorum ama bu takimi elestirmenin anlami yok kaybedilmis hic bir sey yok henuz, cskayi yenersek BURAK'mayuz habu ligi!!!!

SALDIRAY
19.10.2011, 04:47
Defans döküldü. Bir gün patlayacağı belliydi. Mağlubiyete üzülmüyorum ancak şu afkuran fenevlileri gördükçe sinirlenmemek elde değil. Bir kaşık suda boğasım geliyor.

TaraftaR
19.10.2011, 05:05
Trabzon da CSKA yi yendigimiz takdirde dengeler yine alt üst olacak. Bu maca fazla takilmayalim.

İskender Çakmak
19.10.2011, 06:38
icerde kesinlikle galip gelmemiz gerekiyor. Burak da donuyor.

Ertan 51
19.10.2011, 07:32
Defansa o kadar şuç bulmuyorum ben,Serkan ve Alanzinho takım seviyesinin çok çok altında oynuyorlar ve ilerde golcümüz yok.Böyle olunca da mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Ne olursa olsun can sıkmaya gerek yok,takımımla gurur duyuyorum ben,
hakkı olan şampiyonluk verilmemiş,uefa da mücadele ederken son 2 gün kala şampiyonlar ligine dahil olmuş,şikeci emek hırsızı edepsizlerin pisliği ört bas edilmek için play of çıkarılmış 3 günde 1 maç yapmış ve ilk defa katıldığı devler liginde 3 maç ta 4 puan toplamış,sıfır çeker diyenler vardı ama yine en az İnter kadar şansımız var bir üst tur için.

Sevelim,destek olalım,homurdanmayalım bu takım bizim yüzümüzü kara çıkartmaz.

kelkitli29
19.10.2011, 07:33
Defans döküldü. Bir gün patlayacağı belliydi. Mağlubiyete üzülmüyorum ancak şu afkuran fenevlileri gördükçe sinirlenmemek elde değil. Bir kaşık suda boğasım geliyor.

Niye sinirleniyorsunki?
Sadece su cevap yeterli olacak: Biz 6da sifir yapmadik. Su an 3te dördüz.

Bu onlari rezil etmeye gayet yeterlidir.

memmedaga
19.10.2011, 07:57
Bugun Kulubu aradım ve 5 dakka boyunca bu ımza meselesinden bir ana avrak küfretmediğim kaldı ve bir kişi bile sesini çıkartamadı...

Yemın olsun dava bile açmayı düşünüyorum külübe.. herkesi kendileri gibi kuş beyinli sandıkları için

bir duygu karmasasi yasadigini dusunuyorum abi dogaldir hepimiz yasiyoruz
bende yasiyorum hatta burada yaptigim bazi yorumlari keske yapmasaydim
dedigim bir suru yorum oldu,
elestirmek hakkiniz
yalniz merak ediyorum buradaki yorumlariniz ve elestirilerinizi kendi fikirlerinizi onaylatmak egonuzu tatmin etmek icinmi yapiyorsunuz?
yoksa paylasmak karsilik fikir alisverisi yapmak icinmi?

mesela hic arkadas yanlis soylemisim yanilmisim vesair gibi bir yaziniz yada dusunceniz oldumu? benim cok oldu ve hayir bunun yasla alakasi yok! yasi benden kucuk kac arkadasim bana cok sey anlatt!

derdim sizinle kapismak karsi cikmak falan degil ben oyle baskalari gibi kisiyi tanimadan bilmeden hemen yok Ts dusmani falan iddia etmiyecegim ama elestirileriniz ve yorumlariniz hakli olsa dahi cok fevri ve sivri mesela assagidaki yazi bana cok sey anlatiyor.........

Açık açık söylüyorum.
Silineceğini bile bile söylüyorum.
Sırf reklam yapmak, eleştirmek için Trabzonspor'un yenilmesini bekleyen forumdaşlarımız var.
Egemen ve selçuk üzerinden Şenol Güneş'e vurmalar, 2si deplasman 3 maçtan 4 puan çıkaran takımı yerden yere vurmalar garip geliyor bana.
Yarın Burak 3 maç gol atamazsa, Tolga 2 maç hatalı gol yerse vay onların haline.
bugün Giray'a, Glowacki'ye, Celutska'ya, Zokora'ya, Colman'a.
Yarın Burak'a, Tolga'ya.
Hiç mi iyi şeyler yapmıyor takım yahu?
50.-70. dakikalar arası sahada izlediğim takım yıllardır Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım gibiydi.
iyi pas yaptık, pzosiyona girmeye çalıştık(Burakszı ve Henriquesiz pozisyona girmek zor), pres yaptık, defansımızı ortasahada kurduk.
Önceki 2 maçta yanımızda olan şans bu maçta yanımızda yoktu ve 3-0 yenildik.
Sorun yok, hiçbirşey bitmemiş ve avantaj bizde.
2 maçımız içeride ve bir tanesi de inter maçı.
Ve dışarıdaki Lille son maç.
o maça kadar Lille takımının hiçbir iddiası dahi kalmayabilir.
Bu grupta %70 3. olma ihtimalimiz var.
Cska'yı yenip, diğer maçları kaybetsek bile gruptan çıkma şansımız var.
Ayrıca muhtemelen grup lideri olacak inter diğer 2 rakibimizi deplasmanda yendi ve 2. maçları sahasında oynayacak.
Sorun nedir peki?

Gurpas
19.10.2011, 08:30
Avrni akerde ki maçta taraftara çok iş düşecek tıklım tıklım ve pozitif enerji veren bir stadyum olmalı başka türlü kazanamayız.

Gamze_TS
19.10.2011, 08:31
Sikinti yok, hepimiz uzulduk ama sunu da gorduk ki bu takimi Trabzon'da yenebiliriz. Sampiyonlar Ligi'nde zaten deplasmandan puan alarak donmek zor olandir, yenilmek normal. Koskoca CL bu. Maa'nin yalandan ligine benzemez. Tabi CL ne cok iyi baslamanin verdigi gaz vardi hepimizde ama olsun Allah'in izniyle bu takimi yeneriz burda. Gununde bir Burak dagitir bu takimi. 3-0'in da hic onemi yok, nasilsa eleme usulu degil. Yine fenev yalandan sevindigiyle kalir.

Külünkoğlu
19.10.2011, 08:31
Şampiyonlar Ligin'de oynayıp namağlup gruptan çıkacağız diyebilen var mıydı ?

E o zaman bu kadar fuzuli çarpıtmalara ne gerek var ?

Bence en önemli iki maçımız Cska ve İnter ile, 4 puan aldık mı hiç arkaya bakmaya gerek yok grup lideri olarak bile çıkabiliriz.
Ha oldu da bu maçlardan birini kaybettik ununu elemiş eleğini asmış Lille oynayacağız. Yani son ana kadar bu gruptan çıkış şansımız sürecektir buna yürekten inanıyorum.

theo
19.10.2011, 08:35
3 maç 2si deplasman ve 4 puan...bence şu an için iyi yoldayız...

dün rakibe oranla iyi oynadık ama adamlar kaleye4 kere geldi organize olarak...3ü gol oldu 1i de direkten döndü...

son 3 maçta en büyük kozumuz burak yılmaz ve sahamızda oynayacağımızdan dolayı taraftarımız olacak!

Faik Yılmaz
19.10.2011, 08:38
ilk inter maçımızı oynamadan 3 maçta 4 puan alacağız deseler çok sevinirdim doğrusu..

E şimdide 4 puan aldık fena değil.....

Akşam bir Jajamız bir de Burak olsaydı değil yenmek bu takıma fark bile atardık.....

hiç bir şey bitmiş değil henüz...

buradaki maçta moskovayı yenip avantajımızı üst düzeye çıkaracağız buna eminim.....

A.Kemal Göksu
19.10.2011, 08:41
Gözümüzde büyütmeden oynadık, iyiydik. Bazen skor herşey değildir. Şans,hakem bunlar hep futbolu etlileyen faktörler. Bidahaki maçta ben taraftarımızın desteğiyle CSKA'yı çok rahat yenebiliriz diye düşünüyorum.İnanmak başarmanın yarısıdır, bordo mavi renklere gönül veren biz inanmassak elin slovak'ı,polonya'lısı vb. neden inansın.Önümüzdeki 2 maçı kazanacığız ve gruptan çıkacağız benim buna inancım tam.Ama takımın arkasında durmalıyız.CSKA maçını boş tribünlere oynatmamalıyız. Şimdiden internette çeşitli duyurular,çağrılar yapmamız gerekir.Biz bunu yaparak bir stada yaklaşık 70 bin insanı topladık. 21 bin çok mu fazla ?

Turgay Atalay
19.10.2011, 08:47
CSKA da bir numara yok, savunma arasına atılacak toplara dikkat ve forvet (Burak) faktörüyle bu takımı rahatlıkla yeneriz.

metehan
19.10.2011, 08:49
İlk üç maçın tamamlandığı A, B, C ve D gruplarının puan tablosuna baktım. Bizim grup hariç diğer üç grubun da sonuncu takımlarının henüz puanı yok. Villareal, Otelul Galati ve Dinamo Zagreb üç maç sonunda henüz puan alamadılar.

Grubun dördüncü torba takımı olarak şu anki konumumuz gayet başarılı bence ama tabi ki bununla yetinmeyip yakalanan bu fırsatı sonuca çevirebilmeliyiz. Gruptan çıkabilmeyi ben de çok isterim ama üçüncü olup UEFA'da devam etmek de bence büyük iş olur.

colman
19.10.2011, 08:51
hiç moral bozmaya gerek yok cska avniaker de neye uğradığına şaşıracak ahanda buraya yazıyorum 2 kasım da boyunlarını bükerek gidecekler avniakerden...

talsuv61
19.10.2011, 08:52
Ligdeki bir maçımız tv'de yorumlanırken, bizim rakibe hiç basmadığımız topu alan rakibin kolayca orta sahamızı geçtiği görülüyordu. Dün de aynısı oldu, rakip alıyor topu rahatça bizim sahayı geçiyor herkes bakıyor kimse dalmıyor.
Beni sinirlendiren defansın orta sahada olması, öncesinde gol geliyorum diyor biz gene de hatayı düzeltmeden aynı şekilde oynamadan devam ettik.
Forvetimiz çol yetersiz pavel, halil bunlarla bişe olmaz. Hele halil boş kaleye atabilseydi belki de biz 3-0 yencektik. Defansı bizden kötü takıma bir gol dahi atamadık ama rövanşa çok umutluyum. Defans dikkatli oynarsa kesinlikle bunları yeneriz hemde rahatça.

bASTURk
19.10.2011, 08:58
En iyi maçımızı oynayıp kaybetmemiz can sıkıcı.Antrenörlerin de formsuz olduğu maçlar oluyor işte.Deplasmanda kontradan gol yiyoruz,bekler hücumda...

Tecrübesizlik de belirleyici oldu.CSKA'nın üzerine gidebildiğimizi görünce şuursuzca hücum yapmaya çalıştık.Doumbia ve Love en kolay nasıl sonuca gidebiliyorsa o alanları açtık.
Alanzinho'yla başlamak büyük hataydı.Cech'in çıkması da öyle.
Her şeye rağmen Burak'sız 4 puan aldık.İçeride CSKA'yı yenip işi bitireceğiz.

Buğra Sekban
19.10.2011, 09:02
Akşam iyi değildik colman zokora ve halil çok kötüydü bu 3'lü avrupada bizi ayakta tutuyordu bunlar kötü olunca kaçınılmaz bir sonuç oldu..

birde alanzinho artık 60 dan sonra girse şenol hocam bunu neden yapmaz ve serkan yerine sapara niye oynamaz bunu amntıklı bir şekilde açıklayacak birisi varmı (neyse şenol hocanın vardır bir bildiği diyoruz)

Koray
19.10.2011, 09:05
Her sene CL'de yarı final oynuyoruz ya kıyameti koparın haklısınız.

güneyli
19.10.2011, 09:06
Yıllardır ŞL'de oynayan Lyon bu akşam Real'den 4 tane yemiş. Onlar taraftar forumlarında sövüyorlar mıdır böyle hocaya, topçuya ? Hiç sanmıyorum...
Mutlu olma garantili takım taraftarı Fenerde var.Başkasının şampiyonluklarına,galibiyetlerine sevinmeler....Bizimkiler üzülüyorda bazen işin suyunu çıkarıyoruz...

magicyattara
19.10.2011, 09:07
Şike liginde ki sıkışık program bizi iyice zorlamaya başladı..her 3 günde bir maç ve binlerce kmlik seyahatlere dayanmak zor..moskovadan gel 2 gün sonra bursaya maça git..3 gün sonra yine maç 3 gün sonra tekrar deplasman ve cska rövanşı..buna hangi bünye dayanabilir..

Bize bu eziyeti çektiren tffyi Allah'a havale diyorum..sabah sabah dün geceyi hatırlayınca moralim yerlere iniyor..

Şerefsiz fb şike yapıyor ceremesini biz çekiyoruz..haklı olduğumuz arenada eziyet çekiyoruz..sefa süreceğimize cefa çekiyoruz..lanet olsun bu düzene..lanet olsun bu ülkede futbolu yönetenlere..

*
Kısıtlı kadrosuna rağmen,dağıtılmış* kadrosuna rağmen,toplama kadrosuna rağmen,Dik oyunundan taviz vermeyen oyuncularımızı da tebrik ederim..en azından bir beraberlik almak için oyunun hakimiyetini dakikalarca ellerinde bulunduran,gol pozisyonlarına giren,bu kadar yoğun maç trafiğine rağmen;pres üstünlüğünü de dakikalarca elinde bulunduran oyuncularımıza çok çok teşekkür ederim..

Skor kimseyi yanıltmasın..Trabzonspor dün akşam belki de gelecek adına umut veren en iyi oyununu sahneye koydu..

*Dağıtılmış:ayrıca bir konu başlığıdır..

Mehmet Ç.
19.10.2011, 09:08
CSKA teknik direktörü Leonid Slutskiy maçtan sonra yaptığı açıklamada Trabzonspor'un çok iyi bir takım olduğunu ve skorun kimseyi yanıltmaması gerektiğini belirterek, ''Şampiyonlar Ligi'nin tüm maçlarında olduğu gibi bu maçın sonucu da kimseyi yanıltmasın. Karşılaşmada ilk golü atmak çok önemliydi ve biz de unu başardık'' dedi.

Atılacak ilk golün taktiksel olarak avantaj oluşturacağını düşündüklerini ifade eden Slutskiy, ''Trabzonspor takımının pozisyonları iyi süzdüğünü biliyorduk. Aynı zamanda onların da ulaşamadığı bölgeler vardı. Biz bu ulaşamadıkları bölgeleri kullandık. Defansta oldukça iyi ve dikkatli oynadık. Gabulov'un ilk yarıdaki pozisyonu kurtarışı maç açısından oldukça önemliydi'' diye konuştu.

Bu hizli zenci forvetler basimiza bela olacak..

Ankara'da Tisdel. IBB'de Webo.

Defansin arkasina sarka bilen herzaman pozisyona girer bize karsi..

CSKA hocasi Senol Hoca Trabzonspor'da kaleye gectiginde 6.5 aylik olmasina göre güzel özetlemis maci :D

Celal Demir
19.10.2011, 09:13
ben okadar kötü olduğumuzu düşünmüyorum hatta akşamki futbol hoşuma bile gitti eksikler tamamlanınca dahada güzel olacağız inşallah yenildiğime üzülmemek elde değil tabi ama en çok üzüldüğüm nokta şu ezikleri sevindirmek akşama kadar onlarla uğraşacağım şimdi...

inadina61_08
19.10.2011, 09:13
Her sene CL'de yarı final oynuyoruz ya kıyameti koparın haklısınız.
:alkış: Vallahi öyle bu ne rezillik, sanki bu takım CL'ye katılma hakkını şikeciler yüzünden Uefa kararıyla katılmış da transferin bitimine bir kaç gün kala haberi olmuş gibi davranıyoruz, heee birde sanki ilk kez katılıyor muamelesi de var, ilk kez katıldığımızda SIFIR mı çekmiştik;
Ben hala umut doluyum bu maçta varya Umut'u bile aradım desem jaja diyenlere gönderme olurmu acaba :D (şaka sataşma yok)...
Takımdaki yeniler;Cech-Celutska-hatta GLO-Zokora-Adrian-Halil=6
Oynayamayanlar; Burak-Volkan-Vitek-Henrique
Başarılı olmak için Takım için zamana ihtiyacımız vardı, biraz da Şansa sakatlıklar ve saçma sapan son dakikaya bırakılan transferler...Neyse bu guruptan çıkarız gibi hissediyorum...

Süleyman Eruyar
19.10.2011, 09:14
CSKA yı yener,İnter ile kendi evimizde berabere kalıp bir maç kala el ele kol kola gruptan çıkarız,

şenolkılınç
19.10.2011, 09:22
kimse kimseyi kandırmasın rezil bir maç. eğer bir takım tek bir adama bağlıysa 5 defans arasından gol yiyorsan rezil olmaya mahkumsun. pawel serkan glowacki giray bana bu adamların ne iş yaptığını anlatın alnınızdan öpeyim biz bu adamları burda yeneriz burak henriqe oyun içine girince alırız maçı ama nereye kadar öyle çok kar ettik falanla olmuyor bu işler gideceksin bırak kadro genişliği hikayesini falan 3 tane adam gibi yerli al defansa ortaya forvete bu takım iyi yola girer ama bu rezillik unutulmaz son 3 maçtan belliydi bu sonuç bu oyun ite kaka giden bir takım bi yerde patlayacaktı. umarım bu ders olur

ozgurkilic
19.10.2011, 09:25
Akşam çokta kötü oynamadık. Biz bu takımı sahamızda yeneriz ve bu gurubu 2.tamamlarız. Ancak Şenol hocanın Alanzinhoyu oynatmaması lazım. Barbi bebek gibi ayakta duramıyor çok çalım atıyor çok top kaybediyor zaten olumlu yanı çok az. Birde dün akşam Zokora kötüydü ileride halil top tutamadı. Ama biz bu takımı burda yeneriz 2 adamları var durdursak yeterli.

Celal Demir
19.10.2011, 09:28
çukurcada 21 askerimiz şehit olmuş ALLAH belalarını versin bu şerefsizlerin sabah sabah sinirlerim zıpladı...

UĞUR DURTAŞ
19.10.2011, 09:29
ben burağıın bu kadar göklere çıkartılmasına ciddi anlamda karşıyım.

**yenlginin baş sorumlusu buraktır.tekme attı 3 maç cezalı yok öyle senede zaten sayılı maç oynuyorsun en önemli maçlarda cezalısın ben kabul etmiyorum.

**hanrigue,vitek,brozek,halil yerine bir baros olsaydı iyi olmazmıydı
** bir siteminde çok sevdiğim şenol hocama geçen sezon kupa maçında bjk ye karşı asları dinlendirdin fb maçında hiç bir şey olmadı hem kupadan olduk hemde fb ye yenildik dinlendirilen oyuncular bir varlık gösteremedi.şimdi cech ne umutlarla alındı bir maç oynuyor 2 maç kenarda alışması için bu adamı oynatacaksınki alışsın dafans oyuncusu fazla yorulmaz glowançiyi devamlı oynatmalısın her maç değişik kadro
**35 değil borezek,alanzinyo henrigue,vitek gibi 55 oyuncun olsun başarılı olamazsın

Telha TANYILDIZI
19.10.2011, 09:52
biz bunları yenecez demedi demeyin

bilgehan83
19.10.2011, 09:55
Cech (Sapara 75. dk)

Ne olduysa o an oldu !

bu teknik direktör mental eksiliği kardeş, bir takımın defans kurgusu sakatlık haricinde en son değiştirelecek bölgedir.bunu eller-tayfun değişikliğinde yaşamadık mı yaşadık ve elendik şenol hoca bunu hep yapıyor..sapara yı al ama çıkan başkası olsun. celustkayı ters tarafa almayı düşünüyorsan serkanı sağ al celustkayı sol açığa ama defansta iki değişiklik yapıyorsun öbür türlü bu da 2 gol oluyor kalende...dün de pawel yerine aykut girseydi maç en az berabere biterdi..maalesef sol açığımız yok eren albayrak kullanılmıyor adamlar adı sanı duyulmamış isimleri çatır çatır oynatıyor..alan-pawel bu takımda sezer-barış özbek-barış ataş-ferhat-murat tosun derhal gönderilmeli alan-pawel olmuyor diğerlerini oynatmıyorsun o zman neden elinde tuttun sen teknik direktörsün gençleri bulacaksın çıkaracaksın eren i aldık futbol hayatını bitircez şuçu ne çocuğun bizi seçmesi mi..zokora ve colman uyumsuz, yanlarına mutlak bir oyuncu lazım...sapara neden bu kadar etkisiz onu da ben anlamadım yetenekli idi bu çocuk..resmen yanlış adam mı transfer ettik diyorum kendi kendime..halil asla tek forvet oynayamaz..sağ ve sol açıkta daha iyi.. bu takıma kıy paraya serdar aziz,danny,alper potuk,santana(kayseri),hasan ali, ozan ipek ya da musa nizam, orhan gülle, kamil ahmet, şahin aygüneş, alper uludağ ve bir de siyahi bir forvet al yoksa biz çok ah vah ederiz..

Samet GÜVEN
19.10.2011, 09:56
yenilgi bi tarafa ama,

Neden 2.yarıya başlarken takım savunmasını o kadar öne çıkardık ki. love ve doumbia gibi dünyaca bilinen adamlar varken hemde! yani 70-75 den sonra olsa neysede. hemen 2.yarının başında neden? biz inter ve lille maçındaki gibi kontrollü oynasak 2.yarı cska kötü defansına kesin pozisyona girerdik gene. bir ara Ts-karabük maçındaki karabüğün durumuna düştük. 4 e 2 5 e 3 pozisyonlar verdik. maçla ilgili tek aklıma takılan bu.

Bi de şu var,

Cl ye başlarken ilk 3 maçı değerlendircek olsak inter mağlubiyet,lille beraberlik yada galibiyet,cska beraberlik yada galibiyet derdik. yani 4 puana herkes okey derdi gibime geliyo. e bi nevi bunu sağlamış olduk.sadece zor inter deplasman galibiyeti heba oldu o kadar.

bu maçtan gereken dersleri çıkarırsak ikinci 3 maçlık seriden yine 4 puan çıkarırsak başarılıyızdır bence. evet eleştirelim ama geleceği de unutmayalım derim.

a f s
19.10.2011, 09:57
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-6D4H6I1N.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-5O5V1Z8G.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-3Z7I6P4P.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-7K4W3V7I.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-9P3Y2F2P.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-5E2H5J1Z.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/8571-5U3Y5Z9E.jpghttp://medya.zaman.com.tr/2011/10/19/trabzonspor.jpg

En son kafa ile ne zaman gol attık hatırlayan var mı? Bu kadar korner kullanıp gol atamamak garip.

Uzaktan şut denemelerini Serkan değil Aykut veya Halil yapmalıydı.

Takım birlikte oynadıkça birbirini tanımaya başladı. İlk maçlardaki ürkeklik yok takımın üzerinde. Akşam bir gol bulabilseydik maçın seyri çok daha farklı olurdu.

Bu maç geçti gereken dersleri çıkarıp önümüze bakmalıyız. Gruptan çıkacağımız konusunda fazlasıyla iyimserim.

Bu bir maraton ve önümüzde alabileceğimiz 9 puan daha var, sorun yok o zaman.

engin_yücel61
19.10.2011, 09:57
3-0 yenilmeyi haketmedik... orta sahamız oyunu tutmak adına iyi paslar yaptı ancak gol pozisyonu üretmekte sıkıntılar vardı... adrian istekli ama hala yeterli seviyede değil... colman ve zokora bu sezonki en kötü oyunlarını oynadılar ama mazeretleri var bu iki adam tüm maçlarda oynadılar artık bir şekilde dinlenmeleri lazım... burak ın cezası bitti... dün akşamki pas organizasyonlarımızı pozisyon bulma adına daha da iyileştirebilirsek daha güzel sonuçlar alınabilir... ama en büyük sorunumuz herkesin bildiği gibi stoper.. inşallah bu sorunu devre arasında hallederiz... gruptan çıkma adına avantaj kaybettik umudumuzu kaybetmemeliyiz.. bence grubu 3. bitirmek daha iyi olabilir avrupada daha fazla ilerlemek adına çünkü şampiyonlar liginde çok çok iyi takımlar 2. tura çıkacak onları eleyip devam edebilmek zor...

Oruç
19.10.2011, 09:59
Maçı yayınlayan kanal öyle inanılmaz bir yayın yaptı ki dile getirmeden geçemeyeceğim. Ne bizim ne de onların hiç bir 'ofsayt' pozisyonu hiç bir zaman tekrar görüntüye gelmedi.

Maç içinse fazla bir şey söylemeye gerek yok. Evimizde zaten CSKA'yı yenmek zorundaydık. Burak'la birlikte galibiyet alırız inşallah. Adamlar en kötü bölgemiz olan savunmanın ortasından geldiler ve golleri attılar rahatça. Başka da bir numaraları yok bu takımın.

Hüseyin Sahtiyan
19.10.2011, 10:17
Şampiyonlar Ligi başlamadan ikisi deplasmanda olmak üzere ilk üç maç sonunda 4 puan verelim size hiç oynamayın deseler bugün kabul etmeyecek bir Allah kulu tanımıyorum. Fakat şimdi beğenmiyorlar.

Koray'ın da dediği gibi sanki her sene yarı final oynuyoruz.

Takım zaten transfer yapamamış ki yapılanlarda hep sakat. Birtane forvetimiz yok. Buna rağmen bence gayet iyi oynadık. Yediğimiz goller hep bireysel hata sonucu. Bunları Trabzon'da yenebiliriz, zaten yenmemiz lazım yoksa aynı puanda kalırsak öndeler averajla.

İnter'in de içerde hem Lille hem CSKA'yı yenmesi lazım. Tek tek ele alırsak,

İnter'in rakiplerimizi yenmesi bizim tamamen işimize geliyor.

Lille'in üç maçı var. İnter'e kaybederse, dışarda CSKA ile oynayacak o maçta berabere biterse son maça 3 puanla giriyorlar. Biz CSKA'yı yendiğimiz takdirde son maç bizi yenseler dahi puan olarak yetişemeyebilirler.

CSKA biz onları yenersek 7-4 öne geçiyoruz. İtalya'da İnter'e kaybetmeleri olağan. Lille maçının gene berabere biteceğini varsayarsak 5 puanla bitirmeleri mümkün.

Yani tek galibiyet ve 7 puanla gruptan çıkabilmemiz gayet mümkün. Onun için içerde CSKA'yı yenmemiz gerekiyor %100.

Şöyle de düşünelim. Lille intere kaybetti dışarda CSKA'yı yendi diyelim. 5 puanla son maça girecek ve beraberlik yetecek bize.

CSKA Lille'i yenerse 7 puanı olacak son maçta İnter'e kaybetmesi durumunda bize İnter ve Lille maçlarında tek puan yetecek.

Yalnız söylediğim gibi tüm bu ihtimallerin gerçekleşmesi için bizim CSKA'yı içerde yenmemiz lazım. Allah yardımcımız olsun.

nbay
19.10.2011, 10:21
nerden aldık da sıkıntı ettik bu takıma hem sağ ben hemde sol bek oynayan bir adamı, şaka bir yana şenol hoca bunu maç içerisinde çok şekilde denemek durumunda kalıyor,celustka yı sağa çekiyor cechi oyundan alıyo serkanı sağa çekiyor bu da defans içinde uyumu ve kademe anlayışının bozulmasına sebep oluyor.manisa maçında yediğimiz gol de bu yüzdendi,bu maçta yenen 2. goldede kim ne derse desin kesinlikle bu değişikliğin etkisi var,celustka daha sol bekteki yerine bile geçip yerleşememiş adamlar kontra yapıp takımı dağınık yakaladılar böylelikle... maç içinde celustkanın sağ bekten sol beke çekilmesi bizi kesinlikle olumsuz etkiliyor,biz de bunu özellikle çok kritik dakikalarda yapıyoruz...

hamdi_61
19.10.2011, 10:58
maçı izleyebileceğimiz bir link var mı ?

cemoli5408
19.10.2011, 10:58
3 maç 4 puan, ikisi deplasman gayet iyi. ancak artık şunu konuşmak lazım. arkadaş bu takımda oynayacak adamlarda bir standart olsun. 1.50 1.60 boyunda futbolcu alınmasın. ya düşünsenize, serkan ve alanzinho nun yerinde 1.85 lik atletik ve güçlü iki oyuncumuz olsa, siyahi olsa daha iyi, bu takım daha iyi olmaz mı.

komdere
19.10.2011, 11:03
sıkıntının bir başkası da bu takımın yıllardır sağ ve sol beksiz oynamasıdır. Maalesef alınan Cech de üst düzey bir solbek değil. Pawel de ben "aslında yoğum" diyor..

Devrim Arslan
19.10.2011, 11:03
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - CSKA Moskova:% 42

kudu_61
19.10.2011, 11:17
savunmada çok ama çok kötüydük dün akşam oynadığımız futbol için sadece tek bir benzetmemiz olabilir "Bal Yapmayan Arı" iyi pas yaptık topu güzel ayağımızda tuttuk ama ne kanat organizasyonu yapabildik, ne orta açabildik, ne düzgün bir şut çekebildik sadece güzel kısa paslar yaptık ve topu ayağımızda tuttuk 2 kontradan gol yedik skor oyunun karşılığı kesinlikle değil bence de ş.l. de en iyi futbolumuzu oynadık ama malesef elimizde bir JAJA bir YATTARA ve bir TEOFİLO yok sol kanada yıllardır bir adam alamadık elimizde bir tane sağ kanat vardı elimizde tutamadık fene olmayan bir forvete sahip çıkamadık ve bence dünya yıldızı olabilecek bir jaja yı disiplinsiz diye sattık Allah burağın ayaklarına dert vermesin yoksa işimiz ligde bile çok ama çok zor

B.AKDEMİR
19.10.2011, 11:21
Maçtan önce adamların kontratakla gol bulduğunu sıkça konuşmuştuk ve bir çok yerdede yazılmıştı.Adamlar kendi sahalarında bize kontratakla gol attılar.Bizi resmen üzerlerine çekip hızlı ataklarla sonuca gittiler.Biz bu oyunu yememeliydik.

Birde şu var ilk golden sonra kulübeye bir baktık ki brozek ve sapara var daha doğrusu oyunu etkileyebilecek hiç kimse yok!Bu kadro ile 4 puan almışız bence iyidir.Artık Burak Yılmazla birlikte puanlar almanın yollarını aramalıyız.

Kendi sahamızda yine cska nın üzerine bilinçsizce gidip kontradan goller yememeliyiz.Herkes biliyor Doumbia Dzagoev ve Vagner love 3 lüsünün her fırsatta hızlı çıkıp goller bulduğunu.Buna çözüm bulunmalı.

Birde şu sevinen fb li kepazeleri kınıyorum.terbiyeziler.

Murat SİSMAN
19.10.2011, 11:22
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/10/19/fft1mm1535981.jpg

Varmı ötesi.

Yunus Emre SEYHAN
19.10.2011, 11:29
Demeden edemeyeceğim, Giray ve Glo'nun ortasahada ne işi var ? Serkan-Giray-Glo geride kalsaydı kontradan gol yemezdik.

Punisher-61
19.10.2011, 11:45

Varmı ötesi.

Arkadaslar birakin artik su salaklarin resimlerini buraya koymaya...
Demekki bunlar tanimadiklari babalarini rusyada bulmuslar... Hepsinin 2ser tane rus babalari varmis

Mustafa 42
19.10.2011, 11:47
selam dostlar bunlar hep olacak yeneriz yikiliriz bu bir fitbol ama sunlari bizler gördügümüz halde yöneticiler görmüyorsa böyle sonuclar kacinilmaz oluyor neden diyecek olursaniz bizim takimin golcüsü yok suanda defanda dogru dürüst adamimiz yok bunlari bile bile bu zihniyet gidiyor ankagücünden oyuncu aliyorlar böyle olunca sonuclar kacinilmaz oluyor alacagin futbolcu golcugibi olmaliki ozaman oynarsin atarsin yersin yani ne yapip yapip bu takima 4 .yada 5 tana iyi kaliteli oyuncu almak sart devre arasinda mutlaka yani yoksa bu sekilde aurupada cok yeniliriz neden kaysrerideki defans oyuncunu almiyorlar millet aliyor bize geldimi yok bence egemeni geri alsak 3 beke bedel tam bizlikdi egemen neden elden cakirirlar halen daha anlamis degilim uzun lafin kisasi bu uzun maratonda bize fulbolcu gibi futbolcu lazim

kudu_61
19.10.2011, 11:47

Varmı ötesi.
şerefsizler, haysiyetsizler, namussuzlar, kansızlar o gün gelecek AVNİ AKER bu eziklere mezar olacak ve bugünden bi kampanya başlatalım kadıköye 30.000 TRABZONSPORLU kampanyası biletli biletsiz 30.000 TRABZONSPORLU kampanyası

kudu_61
19.10.2011, 11:51
Arkadaslar birakin artik su salaklarin resimlerini buraya koymaya...
Demekki bunlar tanimadiklari babalarini rusyada bulmuslar... Hepsinin 2ser tane rus babalari varmisbu fotoğraf unutulmamalı ve hatta her maç soyunma odasına asılmalı bu şerefsizlere ders verecek olan futbol takımımızdır biz zaten gerekeni yaparız onları o atkıyı takmanın hesabını soracak olan buraktır colmandır tolgadır giraydır zokora dır eğer bu fotonun hesabını soramayacaklarsa bordo mavi forma yı taşımasınlar bu şerefsizler bu fotonun hesabını verecek pasif kalmayalım ne skor ne de ş.l. önemli değil benim için benim takımım saha da bu fotonun hesabını sormalı o sahayı o şerefsizlere dar etmeli her rakibi fener gibi görmeli gerekirse sahada ölmeli (kalesine şut çekildiğinde topun önüne siper osun yeter)

ESER
19.10.2011, 11:53

Varmı ötesi.

" fransiz da olursun yunan da senin sorunun tohumunda " diye pankart acanlar icin rus olmak tohumda sorun yaratmiyormus demek ki.

Punisher-61
19.10.2011, 12:01

Varmı ötesi.

Bunlarin okuma yazmasi olsaydi ellerindeki BORDO MAVI atkilarin trabzonspor degilde cska atkilari oldugunu anlarlardi:):):):):):):)

Onlar sadece bordomavi rengine dikkat ettiler:)

CEMEFKER
19.10.2011, 12:37
İçerdeki Moskova maçı daha zor olacak.

Adamlar dün akşam kendi sahalarında oynamalarına rağmen son fırsatları olduğu için psikolojik olarak baskı ile maça başladılar ki bu durum 2-0'a kadar devam etti. Oyunu kendi sahalarında kabul ettiler, ilerde iki tane çok iyi iş çıkaran adamları vardı, bizim sürekli göbeğimize oynadılar, kanatlardan atakları yok, her iki takımın attığı kornerler bunu gösteriyor zaten. 2-0'dan sonra rahat top çevirdiler, çok adamlara geldiler ve 3-0'a oyunu taşıdılar.

Burda işleri daha kolay olacak taktik açıdan. Bizim saldırmamızı bekleyecekler ki öyle olacak, ilerdeki Love ve Doumbia ile gol kovalayacaklar. Beraberlik ikili averaja bakılırsa onlara çok yarıyor.

- Bizim açımızdan bakarsak dünkü maçta çok iyi top yaptı takım, ilerde Doumbia gibi yırtıcı, bitirici, top tekniği üst düzey bir adamımız dünkü maçta yoktu, gol atmamız onların yapacağı absürd bir hatadan ancak gelirdi.
- Marek Cech denen sol bek dünkü maçta var mıydı bilemiyorum. Marek son lig maçında yoktu, böyle maçlarda da görmeyeceksek dinlenmiş bir yabancı transferi bana göre yok hükmündedir.
- Sağbek Celutska vasat bir adam, ileri sürpriz çıkışları var, defans adına artı bir değer değil bana göre. Tayfun'la kafa kafaya forma savaşı verir.
-Göbek bizi bu maçta yıktı adeta. Giray ilk toplara basan bir son adam görüntüsü, Glo da onun artıklarını toplayan son adamdı, ancak Moskova'nin iki ucu sildi bu iki ismimizi sahadan.
- Zokora ve Colman çok acıyorum şu aralar. Bu kadar maç temposuna ancak bu kadar yürek dayanır. Dün Colman çok adam, top kovaladı, ki görevi bu, Colman'dan daha fazlasını beklemek insafsızlık olurdu, adam kovalamaktan ileriyi düşünecek halde değildi, onun bu görevini Adrian yüklenmişti, iyi iş çıkardı ( Şenol Hoca'nın tabiri:D) ancak bitirici paslarını kovalayacak ileri uç adamımız yoktu. Serkan her zamanki gibi.... Alanzinho i ilk 11 oyuncusu değil. Bu kadar gamsız birinin takıma vereceği fazla birşey de yok aslında.
- Halil ilerde tek adam oynayacak bir isim değil. Takım orta saha mantalitesi ile daha yararlanır ondan bana göre. Geriden, soldan , sağdan yapacağı bindirmeler ile arkadan daha faydalı olur takıma. Pawel vasattı her zamanki gibi, Marek Cech ile aynı kefeye koyuyorum. Bana göre bu transfer yok hükmündedir. Mücadele yok, top kovalamak yok, eee hadi bunu yapmadın bari önüne düşen yemeği bari ye be mübarek. Ankara maçında zar zor kaşığı ağzına götürdün.

İçerdeki Moskova maçında fırsatları iyi değerlendirir 1-0'ı yakalarsak şansları olmaz. Ancak ikinci yarıya ve maçın sonlarına taşınacak 0-0 'lik bir skor Moskova'yı her türlü neticeye götürür.

Fanatik34
19.10.2011, 12:57
Artik gördügümüz rüyadan uyandik!!!

Bizim hedefimiz Subat ayinda Avrupa Kupalarinda olmak olmali. Yani Trabzon´da ki macta mutlak galibiyet demek, en büyük hüsranin habercisi demek olacaktir!

Belki CSKA ikili averajda bizden üstün olacak ama alacagimiz bir beraberlikle esit puanda kalacagiz. Lille´in ise sadece 2 puani var ve muhtemel yine 2 puanda kalacak.

Sahamizda Inter´e yenilmeyiz, muhtemel berabere kaliriz.

Beraberligi saglama alip (ki bunu yapabilecek kapasitedeyiz) olursa galibiyeti kovalamaliyiz. Burak´in dönüsü de muhtesem olacak Allah´in izniyle

kudu_61
19.10.2011, 13:21
ne sağdan ne soldan aylardır atak yapamıyorua kötü dediğimiz yattara nın oynadığı maçlara tekrar bi bakın geçen seneden bahsediyorum puan kaybımızın olduğu ankaragücü ve eskişehir maçlarında bile takımın bütün pozisyonlarında kenardan gelen ortalarında yattara ve yattara gitti gideli kenar ortası izleyemez oldum yattara ne pahasına olursa olsun bu takımda kesinlikle kalmalıydı adam geçmede son zamanlarda sıkıntılar yaşasa bile önünde adam varken bile kafaya top atabiliyordu
Selçuk gitti gideli duran top kullanamıyoruz
jaja gitti gideli top sürüp adam eksilten kaleye şut çeken hızlı bir futbolcumuz yok
ve malesef umut gitti gideli hücum presi yapamıyoruz
egemen gitti gideli toplara vücudunu siper eden stoperimiz yok (bence giray hariç)

sıkıntılar 82 puanla şampiyon olan takımın bozulması ve para için futbolcuların satılması

UĞUR DURTAŞ
19.10.2011, 13:26
defalarca yazdım burak göklere çıkartılacak bir oyuncu değil...

dün maçın kaybedilmesinde baş sorumlu kim derlerse burak derim....

lig maçındada rakibinin yüzüne tükürse kasti tekme atıp 3-4-5 maç ceza alsa yinede burağı destekliyecekmiyiz?

Punisher-61
19.10.2011, 13:39
defalarca yazdım burak göklere çıkartılacak bir oyuncu değil...

dün maçın kaybedilmesinde baş sorumlu kim derlerse burak derim....

lig maçındada rakibinin yüzüne tükürse kasti tekme atıp 3-4-5 maç ceza alsa yinede burağı destekliyecekmiyiz?

Bas sorumlu neden burak?? Kirmizi kartla takimi yanliz biraktigi icin mi???? Yani kart görmeyip oynasaydi daha mi iyi olurdu??

Öyleyse eger ilk cümleni anlamadim

zafercalikoglu
19.10.2011, 13:42
takım bence iyiydi ,diğer maçlara oranla,bence kötü oynayıp kazanmak daha güzel bu şampiyonlar liginde,umutsuzluga kapılmayalım,Allahin izniyle çıkacağız gruplardan ...

ozerio
19.10.2011, 14:40
Hoca'nnin Alanzihno israrini anlmak mumkun degil.
Kadro bu olmali baska, surekli bi kadro olmali, bir takim her macta o kadar oyuncu degistirmez, glovacki bir mac oynayip bir mac yatiyor, dunku macta nasil bir durum ciktigini gorduk.
Celustka_Giray_Glovacki_Cech
Zokora
Aykut_Colman
Adrian
Burak_Halil
Ne alanzihno'nun, ne Serkan'nin ilk 11'de yeri yok, 10 dakka oynayip 80 dakka topa bakiyorlar.

bariskaratas
19.10.2011, 15:06

Varmı ötesi.

Bizim orda bi laf vardır.

Uruslar...

Burçak
19.10.2011, 15:13
Moskova tribünündeki ahlaksızlar nereli bilmiyorum, ama şunu biliyorum. Slav orduları 1912 de istanbul kapılarını dayanıp milletin ırzına geçerken Trabzon'dan yola çıkan 503 kişilik gönüllü alayı İstanbul'un imdadına koşarak namus ve memleket için şehit düşmüşlerdi. Moskova'daki fenerlilerin o günlerin slav ordusından "artan" alçaklar olmadığını kim söyleyebilir??
diye yazmış bir yazar..

bariskaratas
19.10.2011, 15:15
bunlara hakaret edelim derken ailelerine hakaret etmeyin lütfen
farkımız belli olsun onlardan

AKSOY_61
19.10.2011, 15:33

Varmı ötesi.

Tribüne anası belli olmayanları da alıyolarmış demekki.

Arda'
19.10.2011, 15:34
Pozisyon ofsaytmış beyler karar doğru :D

http://img412.imageshack.us/img412/4778/kjg8usr9.png (http://imageshack.us/photo/my-images/412/kjg8usr9.png/)

Mayls
19.10.2011, 15:41
Bu olay neden büyütülüyor? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi oynarken hangimiz Fenerbahçe'yi tuttuk?

Adamların yıkılmaz denilen tüm kalelerini yıktık. Üstelik biz yıktık. Ezeli rakipleri Beşiktaş ya da Galatasaray değil, Karadeniz'in 250 bin nüfuslu kentinin takımı yıktı. Bizden nefret etmelerindeki anormallik nerde?

Tamam, bize olan nefretlerinden Rusya'ya gidip CSKA'yı desteklemeleri biraz aşırıya kaçmış ama biz de Avrupa'da onların yenilmesini istemedik mi vaktinde?

bariskaratas
19.10.2011, 15:50
Bu olay neden büyütülüyor? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi oynarken hangimiz Fenerbahçe'yi tuttuk?

Adamların yıkılmaz denilen tüm kalelerini yıktık. Üstelik biz yıktık. Ezeli rakipleri Beşiktaş ya da Galatasaray değil, Karadeniz'in 250 bin nüfuslu kentinin takımı yıktı. Bizden nefret etmelerindeki anormallik nerde?

Tamam, bize olan nefretlerinden Rusya'ya gidip CSKA'yı desteklemeleri biraz aşırıya kaçmış ama biz de Avrupa'da onların yenilmesini istemedik mi vaktinde?

hiç bir türk takımının yenilmesini istemem haçlılara karşı

Punisher-61
19.10.2011, 15:53
Tribüne anası belli olmayanları da alıyolarmış demekki.

Evet sükrü saracoglu dolu...

atf61
19.10.2011, 16:00
ben bunları destekliyodum avrupada...çorapsızlar..böle alenisinide görmemiştim..

Mayls
19.10.2011, 16:07
Ben desteklemiyordum. Fenerbahçe'yi geçtim, Trabzonspor dışında hiçbir takımın hiçbir maçı beni ilgilendirmiyor.

Ama Fenerbahçe oynadığında rakibi destekleyen onlarca Trabzonsporlu var. Fenerbahçeliler'in CSKA'yı desteklemelerini yadırgamamak gerek.

snn61
19.10.2011, 16:09

valla istemedik, zamanında cska ya gol attıklarında yerimden zıplamıştım, ama artık iş değişti öle yerimden falan zıplamam ama utancımdan bu öküzler gibide ifşa etmem

kudu_61
19.10.2011, 16:15

Tamam, bize olan nefretlerinden Rusya'ya gidip CSKA'yı desteklemeleri biraz aşırıya kaçmış ama biz de Avrupa'da onların yenilmesini istemedik mi vaktinde?ben tutmadım ama raki,bi de tutmadım bana ne ne b... yerse yesin dedim üstümwe forma giyip te rakip tribünde alkışlamadım da alkışlayan TRABZONSPORLU da görmedim bizden hoşlanmalarını da istemiyorum nefretlerinde ilk sırada olmak hoşuma da gidiyor hababam sınıfı varken de bizden nefret ediyorlardı burada da sıkıntım yok
TEK SIKINTIM VAR DÜŞMANA DÜŞMAN GİBİ DAVRANACAKSIN savaş alanında gibi olacaksın sahaya çıktığında yapılanları unutmayacaksın o hırslıysa sen ondan 2 kat daha hırslı olacaksın fener maçına çıktığında acaba yenecekmiyiz diye düşünmeyeceksin kaç fark atarız diye düşünüp buna göre kadro kuracaksın asla unutmayacaksın unutturmayacaksın yoksa hiiiiç te umrumda değil ezik beni sevmiş sevmemiş it ulur kervan yürür

titanic
19.10.2011, 16:44
Burak ilk defa şampiyonlar ligi maçına çıkacak,o nedenle aşırı bir performans beklıyorum kendısınden 2.turdayız merak etmeyın

zaferyıldız
19.10.2011, 16:48
ben çok açık bir şekilde avrupa şl maçlarında fb yi tuttuğumu hatırlıyorum

pişman da değilim....

ama dün moskovadaki staddaki fb lilerin ve kalbi orda csk ile olan fb lilerin

taaa..........................

berke_arda
19.10.2011, 17:09
burada suçlu arıyorsak türübüne değil başka tarafa bakalım en başta suçlu tff sonra taraftarlar arasında nefret tohumları eken futbol takımlarımızın yöneticileri gerginlik olacakki bir lisanslı ürün fazla satsınlar bunların bildikleri başka bir yöntem yok kapalı kapılar arkasındada kıvrım kıvrım kıvıracak yapman etmen imzalamam diyecek bizleri kandıracak

Oraya giden fenev taraftarı suçlu hain v.s. ama benimle kocaeliden kalkıpta LİLL maçına gelen fenevli kardeşimin sucune.
Kaldıki suçlu 24 bin küsür kişilik stadı dolduramayan bizleriz tam tersi bir durum olsaydı eminimki bizim içimizden de rakip takımı destekliyenler cıkacaktı. bu gerceği kimse göz ardı etmesi.

Tuttuğu takım için yolları kesen bildiri yayınlayan basın açıklaması yapan taraftar gurupları yaşamış olduğumuz hangi terör olayından sonra basın açıklaması yaptı ben bilmiyorum bilen varsa yazsın bir zahmet

BMN forum yönetiçilerinden beklentim terörle yaşadığımız acıyla alakalı cok sert bir bildiri yazılması ve bu bildiriyi başta üç istanbul takımının taraftar grupları tarafından desteklenmesi için ne gerekiyorsa yapmalarıdır.

Biz ayıran değil kavgacı değil yapıcı olalın o zaman herkes hatasını anlar . kimin ne düşündüğü ne dediği önenli değil. önemli olan hatayapmaktan kormak değil yaptığın hatalarla yaşamasını bilmektedir.bizler elimizi uzatalım bırakın elimiz havada kalsın.

MuratJ
19.10.2011, 17:38
İçerde cska'yı yenersek gruptan çıkarız. Inter Lille'i bir daha yenecek çünkü. cska yı kesin yenmeliyiz.

fanatikdevri
19.10.2011, 17:55
en ufak hatada cezayı kesiyorlar.Giray Servet'i milli maçta izlemedinmi aynı hatayı yapıyorsun.
yediğimiz gollerin tamamında defans ilerde, yerleşmemiş ne gerek vardı buna.
galbiyete ihtiyacı olan onlar kontrada yakalanan biz.

Erbay
19.10.2011, 18:20
Sonuç normal. Son yıllarda Rusya'da büyük takımların oynadığı maçlara sonuçlara bakın. CSKA ve Rubin Kazan öyle kolay puan vermiyor. Deplasmanda kaybetmek çok doğal Şampiyonlar Liginde. İçeride CSKA'yı yenersek her şey hallolur. Ama bizi tüm sezon boyunca etkileyecek zaaflarımız var ve bunları çözecek gibi de değiliz.

-İkili mücadelelerde çok zayıfız. Zokora hariç kim ikili mücadele kazanır bir söyleyin. Colman mı Adrian mı Alanzinho mu Pawel mi?

-Orta sahada top kazanacak tek oyuncu Zokora. Başka top hırsızı yok. Colman çok çalım yiyor ağırlığı nedeniyle.

-İleride iş yapacak oyuncu sayımız çok düşük. Halil iş yapmaz bu sezon 5 gol atarsa mucize. Pawel iş yapmaz. Alanzinho iş yapmaz. Serkan iş yapmaz. Hep akla Burak geliyor. Bu maçta ne kadar topa sahip olsak da gol atmamız mucizeydi.

-Takımda kesinlikle yardımlaşma yok. Rakip atak yapıyor ama defansa en yakın 2. oyuncu olan Colman'ın bile geri dönmesi meçhul. Kanatların falan geri gelmesini siz düşünün.

-Hareketli ve hızlı oyuncuları tutmakta çok zorlanıyoruz. Stoperlerin üçünün de zaafları aynı. Farklı stilde stoper yok.

-Bu maçta rakip önde basmadığı için pek zorlanmadık ama ligde yine zorlanacağız stoperler final pası atmaya çalışacaktır bu hafta.

-Bu takımda yedek yok. Pawel, Alanzinho ve Sapara oyuna girecek en fazla sezon boyunca. Colman yerlerde sürünse de yine o oynayacak çünkü alternatifi yok mesela.

Bu maçta çok sanşsızdık, beceriksizdik. 3-0'a hiç takılmıyorum ama sorunların düzeleceğine de pek inanmıyorum. 250.defa söylüyorum ama ben Urfa'da fb ile mücadele eden o agresif takımı istiyorum. Oyuncular değişti falan ama istiyorum işte.

jacek cyzıo
19.10.2011, 18:34
defansı sağlam tutup kontra atakla gol aramamız gereken maçta tuzağa düştük.taktik hatası olduğunu düşünüyorum.takım inter maçında olduğu gibi kapanmalıydı o zaman maçı alırdık diye düşünüyorum.

Fatih ÇOLAK
19.10.2011, 19:29
defansı sağlam tutup kontra atakla gol aramamız gereken maçta tuzağa düştük.taktik hatası olduğunu düşünüyorum.takım inter maçında olduğu gibi kapanmalıydı o zaman maçı alırdık diye düşünüyorum.

Belki saçma gelebilir ama bu olayın baş sorumlusu medyadır...Maçtan 1 gün önce hangi kanalı açsam yok Trabzon 1.5 pozisyonda 4 puan aldı, böyle oynamamalı, daha atak oynamalı falanda, filanda...

Yoksa Şenol Hocam takımı böyle oynatmazdı...

Hami_41
19.10.2011, 19:32
İlk yarı çok güzel pas yaptık son zamanlarda ki tutuk oyununla birlikte karanlık gözükün ufukta güneş açtı.
Takımda herkesten çok Burak YILMAZ 'a kızıyorum görmiycektin arkadaş o kırmızı kartı almıycaktın bu cezayı sen!!!

Fatih
19.10.2011, 19:45
Doumbia ve Love bizde olsaydı maçın skoru 0-5 olurdu özetse işte özet.

Cafer Bulur
19.10.2011, 19:47
Doumbia ve Love bizde olsaydı maçın skoru 0-5 olurdu özetse işte özet.
Dogrudur ama bu oyuncularin ne kadar etkili olduklari bilindigi halde neden onlara önlem alamadik?

2.devre neden bu oyuncularin ekmegine yag süren bir futbol oynadik?

Fatih
19.10.2011, 19:52
Dogrudur ama bu oyuncularin ne kadar etkili olduklari bilindigi halde neden onlara önlem alamadik?

İki maçın aksine galip gelmek için oynadık.İnter defansa gömülerek 3 puan aldı biz önde bastık 3 yedik.

Ceyhun Dündar
19.10.2011, 19:53

Abi nasıl durduracaksın doumbiayı kapalı defansa verkac falan bı sekıl atıyo ,açık defansa zaten acımıyor...Müthiş futbolcu..
Hem 2 stoperımızde agır..Zaten genel olara stoperler forvetlerden agır olur ama bizim stoperlerle onların forvetlerı mukayese edılemez...
3. golde doumbia giray kalınca direk 3-0 dedık zaten...

Samet Yildirim
19.10.2011, 19:54
Cok kacirdik yapacak bisi yok...

2.macta yeneriz insallah..

Fatih Öztürk
19.10.2011, 20:49
Feneri tüm avrupa maçlarında kalbımden gelerek destekledim.arma Türk arması olunca takım farketmez.böyle kansızları görünce ne kadar büyük takım olduğumuz perçınleşıyor.

ibrahim
19.10.2011, 21:04
Bi Fenerli arkadasimin düsüncesi:

benim demem su.. 3-5 capulcu yapti diye.. hepsi böyle böyle demeyin.. kendini bilmezler hangi takimi tuttuklarini nerden bilsinler.. bugün fener formasi giyinip cska destekler.. ayni herifler yarin galata formasini giyip besiktasin yahudi rakibinin atkilarini sallarlar bunlar iste öyle herifler..

:alkış:

sametaydin
19.10.2011, 22:17
Alanzinho 0-0 da o golü atsa maç çok farklı olurdu. Forvetsizliğin sıkıntısını yaşadık. Şenol hoca 2. yarı çok risk aldı ama forvet olmayınca yapacak şey yok sadece ortada dönüp durduk. Aldığımız risklerden dolayı da kalemizde çok pozisyon verdik. Şu ana kadar oynadığımız en kolay maçta fark yedik ama 2. yarı oyun kontrolden çıktı gerçekten de.

pReN@_61
19.10.2011, 22:35
Adamlar kontra atak işinde uzman.Gereğini yaptılar.Yine de mücadelen için teşekkürler Trabzonspor.

Vkgz
20.10.2011, 00:11
3 puan alsak iş bitecekte umarım bizimkiler stres yapmazlar.

Full HD
20.10.2011, 00:14
Evde ve Burak Yilmaz ile bence daha güzel bir futbol görecegiz fakat asla korkak oynamamaliyiz!!!

Basit hatalar yapmamaliyiz!!! Orta saha koridor olmamali!!! Cok dikkatli olmamiz lazim ve cok kosmamiz lazim ozaman yenebiliriz Ruslari!

ftunsal
20.10.2011, 00:59
Pozisyon ofsaytmış beyler karar doğru :D

http://img412.imageshack.us/img412/4778/kjg8usr9.png (http://imageshack.us/photo/my-images/412/kjg8usr9.png/)

şu cizgiyi olması gereken yöne çekemez misiz

Fatih ÇOLAK
20.10.2011, 01:22
şu cizgiyi olması gereken yöne çekemez misiz

http://img42.imageshack.us/img42/289/kjg8usr9.jpg

Pozisyon az da olsa ofsayt...

Metin Sağır
20.10.2011, 07:33
Helal olsun...

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/10/20/652x324/859537818283.jpg?89229798775

bordolumavi
20.10.2011, 10:34
nıye kızıyosunuz ya anlamıyorum,adamlarda herturlu serefsızlık var hırsız sıkecı dolandırıcı cetecı vs vs daha ne beklıyosunuz bu adamlardan,bu yaptıkları benım hosuma bıle gıttı cunku fb benım ıcın herzaman kahpe bı dusmandır,dost gorunup kahpe olacagına bunlar gıbı acık secık serefsız olduklarını bellı etsınlerkı daha cok ofkem olsun onlara karsı...

kudu_61
20.10.2011, 11:42
Bi Fenerli arkadasimin düsüncesi:

benim demem su.. 3-5 capulcu yapti diye.. hepsi böyle böyle demeyin.. kendini bilmezler hangi takimi tuttuklarini nerden bilsinler.. bugün fener formasi giyinip cska destekler.. ayni herifler yarin galata formasini giyip besiktasin yahudi rakibinin atkilarini sallarlar bunlar iste öyle herifler..

:alkış:ben çevremde gördüğüm 7 sinden 70 ine hangi fenerliye sorsam onlar da cska yı desteklediklerini gollerinde sevindiklerini söyledi yani onlardan tek farkları atkıları olmadan maça gitmeden evden destek vermeleri zihniyet ise aynı

ftunsal
20.10.2011, 11:45

ARKADA BİR OYUNCU DAHA VAR .Ona göre yeniden çizebilirmisiniz

inadına_Trabzon
20.10.2011, 12:16
Biz o kadar büyük bir takımız ki , köpekler bizim maçımızda rakibimizi destekler oldu :D

Yasin Altuntas
20.10.2011, 15:59

Hayir Ofsayt degildi.

Fatih ÇOLAK
20.10.2011, 16:26
Hayir Ofsayt degildi.

İşte çok kritik çizgiyi ceza sahası çizgisine göre çizdim...Ama kabaca bakınca da sanki aynı hizadalar...Hakem vermiyebilirdide, ama insiyatifini CSKA'dan yana kullandı...Zaten ne zaman kararlar bizim lehimize çıktı ki? Nerede kritik bir karar varsa orada bizim aleyhimize veriliyor...

Yasin Altuntas
20.10.2011, 16:31
İşte çok kritik çizgiyi ceza sahası çizgisine göre çizdim...Ama kabaca bakınca da sanki aynı hizadalar...Hakem vermiyebilirdide, ama insiyatifini CSKA'dan yana kullandı...Zaten ne zaman kararlar bizim lehimize çıktı ki? Nerede kritik bir karar varsa orada bizim aleyhimize veriliyor...

3d olan birseye 2d'de baktigimiz icin öyle gözükebilir ama ceza sahasi cizigisi degilde zeminin koyu olan bölümüne bakarsaniz ofsayt olmadigini görebilirsiniz.

Ayni zamanda eger cok ince bir ofsayt olsa bile Hakem olarak tereddütsüz kaldigin pozisyonlarda insiyatifini her zaman ofansta olan oyuncudan yana kullanmalari lazim. Kurallar böyle olunca tabiki bu karar daha cok can yakiyor.

Ama olsun artik geride kalmis önümüzdeki mactada biz onlari yenerik her seyi esitlememiz lazim.

Bu arada SL'de Genel Averaj'mi yoksa ikili Averaj'mi var ?

bordo08
20.10.2011, 16:32
Bu kadro yapısıyla kazanmak zorunda olduğumuz tüm maçları kaybederiz ne yazıkki..

Önde baskı yaptığıımızda hızlı hücümcuları olan her takım çok rahat gol bulur kalemizde..

Bizim oynanamız gerekeni cska oynadı ve mağlup olduk A.gücü maçının kopyası oldu diyebiliriz..

Kesinlikle ama kesinlikle savunmaya oyun kurabilen hamleli hızlı bir stoper şart,cska maçında bu eksikliği kapatmak için zokora defansa gelip glonun yavaşlık zafiyetini kapatmaya çalıştı..

Devre arasına kadar dengeli oyunu tercih etmeliyiz gidecek başka bir yol yok..

Fatih ÇOLAK
20.10.2011, 16:35
3d olan birseye 2d'de baktigimiz icin öyle gözükebilir ama ceza sahasi cizigisi degilde zeminin koyu olan bölümüne bakarsaniz ofsayt olmadigini görebilirsiniz.

Ayni zamanda eger cok ince bir ofsayt olsa bile Hakem olarak tereddütsüz kaldigin pozisyonlarda insiyatifini her zaman ofansta olan oyuncudan yana kullanmalari lazim. Kurallar böyle olunca tabiki bu karar daha cok can yakiyor.

Ama olsun artik geride kalmis önümüzdeki mactada biz onlari yenerik her seyi esitlememiz lazim.

Bu arada SL'de Genel Averaj'mi yoksa ikili Averaj'mi var ?

İkili averaj önemli...Lakin biz zaten CSKA'yı yenersek ikili averaja gerek kalmayacaktır bence...CSKA bu oyun yapısıyla belki bizden 1 puan, birde belki Lille'den 1 puan alabilir...Ben böyle düşünüyorum...Biz ilk yarıdaki oyunumuzu oynayalım yeneriz onları (Burak ve yetişirse Henriqe etkisi)...Zaten sonra puan alsalar alsalar belki Lille'den alırlar...

kudu_61
20.10.2011, 16:37
bize 1 cska galibiyeti ve süpriz lille beraberşiği yetecektir lille bence grubun en iyi futbolunu oynayan takım

Yasin Altuntas
20.10.2011, 16:38
İkili averaj önemli...Lakin biz zaten CSKA'yı yenersek ikili averaja gerek kalmayacaktır bence...CSKA bu oyun yapısıyla belki bizden 1 puan, birde belki Lille'den 1 puan alabilir...Ben böyle düşünüyorum...Biz ilk yarıdaki oyunumuzu oynayalım yeneriz onları (Burak ve yetişirse Henriqe etkisi)...Zaten sonra puan alsalar alsalar belki Lille'den alırlar...

Tam aksine bence Lille degil Moskova bize rakip olacak. Moskova Inter'i ilk macta kendi sahsina hapis etmisti. Lille ise bize karsi daha iyi oynadi ama bence Inter maclarinda bir puan bile cikaramayacak.

Önemli olan Önümüzdeki maci kazanmak ve Inter macindaki beraberlik.

Fatih ÇOLAK
20.10.2011, 16:45
Tam aksine bence Lille degil Moskova bize rakip olacak. Moskova Inter'i ilk macta kendi sahsina hapis etmisti. Lille ise bize karsi daha iyi oynadi ama bence Inter maclarinda bir puan bile cikaramayacak.

Önemli olan Önümüzdeki maci kazanmak ve Inter macindaki beraberlik.

Çoğu kişi Inter'e evimizde yenileceğimizi düşünüyor...Ben ise o maçın öyle bitmeyeceğini düşünüyorum...Bana göre grubun en kötü futbolunu Inter oynuyor...En iyisini ise Lille...Ama Inter ne yapıp edip Lille'i evine boş gönderecektir diye düşünüyorum...Inter 9 puana ulaşır, biz ise CSKA'yı yenebilirsek ederiz 7 puan, CSKA 4'de, Lille 2'de kalır...Vee bizim maçta Inter beraberlik aldığı taktirde çıkmayı garantiliyor...Ben o maçın berabere biteceğini düşünüyorum ki avantaj sağlarız bayağı...Tabii diğer maçında ne biteceği önemli...Bence grubun en kritik maçları Trabzonspor-CSKA ve CSKA-Lille maçları...

Mert Pasa
20.10.2011, 16:49
En kritik mac kesinlikle CSKA maci,kendi sahamizda oynamak deplasmanda oynamakdan daha zor olacak,ama gununde bir Burak Yilmazla cok da risk almadan da bu maci kazanabiliriz.

CSKA sonunda 7 puan olalim ondan sonrasi bir sekilde tamamlanir

Tunç Tosun
20.10.2011, 17:20
En kritik mac kesinlikle CSKA maci,kendi sahamizda oynamak deplasmanda oynamakdan daha zor olacak,ama gununde bir Burak Yilmazla cok da risk almadan da bu maci kazanabiliriz.

CSKA sonunda 7 puan olalim ondan sonrasi bir sekilde tamamlanir

Aynen katılıyorum 7 puanı aldıktan sonra Allah kerim.

The_Storm
20.10.2011, 17:28
3 maç 9 puan inşallah.

Ahmet KESKİN
20.10.2011, 17:47
3 maç 9 puan inşallah.

yavaş 5 puan yeterli fazla bile .... 6 olursa zaten süper olur

Tunga
22.10.2011, 01:05
Ersun Yanal'ın ilk geldiği dönemdi yanlış hatırlamıyorsam. Manisa'da kupa maçı oynadık ve 3-0 kaybettik. Kötü oynadık aslında ama benim aklımda hep tek farklı yenilmek vardı. Zira ikili değil, genel averaja bakılıyordu grupta ve sonunda averajla elendik.

Geçen sezon fenerle oynadığımız ikinci maç... Durum 2-0 ve bizim takım puan alamayacağına o kadar inanmış ki, ikinci yarıda rakibi zorlamıyor bile. Kabullenmiş. Oysa en az bir gol atmalıyız ki, ikili averajda denge olsun. Ama yok. Toplu bir akıl tutulması yaşıyoruz ve o tek gole sevinmeye hazırlanacak ben, TV başında deliriyorum.

Ve pek çok diğer örneklerin yanında CSKA maçı. Durum 1-0 ve aslında çok rahat puan çıkarabileceğimiz bir maç. Hatta yenilsek bile telafisi var. sakin kalmak şart. Ama biz aslında çok yeterli olmadığımız hücum bölgesinde çoğalma gayreti ile defansı meleklere emanet ediyoruz. Ve 3-0.

Puanların birbirine çok yakın gideceği görünen grupta ikili averaj avantajını ellerimizle CSKA'ya veriyoruz. Olacak iş değil.

İyi oynadık, kazanabilirdik (hele ilk golü biz atabilseydik), berabere kalabilirdik. Doğru; ama öyle bir kaybettik ki, ikili averajı da rakibimize hediye ettik.

Umarım yarışın sonunda sıralama ikili averaja kalmaz. Yoksa bunca iyi olduğumuz bir durumda dahi kendimizi sabote etmiş oluruz. Ve sırf bundan sebep ilk kez belki de Şenol Hocamı eleştiriyorum. O 1-0 bile çok işimizi görürdü.

Sağlık olsun...

Gökhan Döner
22.10.2011, 01:19
Ersun Yanal'ın ilk geldiği dönemdi yanlış hatırlamıyorsam. Manisa'da kupa maçı oynadık ve 3-0 kaybettik. Kötü oynadık aslında ama benim aklımda hep tek farklı yenilmek vardı. Zira ikili değil, genel averaja bakılıyordu grupta ve sonunda averajla elendik.

Geçen sezon fenerle oynadığımız ikinci maç... Durum 2-0 ve bizim takım puan alamayacağına o kadar inanmış ki, ikinci yarıda rakibi zorlamıyor bile. Kabullenmiş. Oysa en az bir gol atmalıyız ki, ikili averajda denge olsun. Ama yok. Toplu bir akıl tutulması yaşıyoruz ve o tek gole sevinmeye hazırlanacak ben, TV başında deliriyorum.

Ve pek çok diğer örneklerin yanında CSKA maçı. Durum 1-0 ve aslında çok rahat puan çıkarabileceğimiz bir maç. Hatta yenilsek bile telafisi var. sakin kalmak şart. Ama biz aslında çok yeterli olmadığımız hücum bölgesinde çoğalma gayreti ile defansı meleklere emanet ediyoruz. Ve 3-0.

Puanların birbirine çok yakın gideceği görünen grupta ikili averaj avantajını ellerimizle CSKA'ya veriyoruz. Olacak iş değil.

İyi oynadık, kazanabilirdik (hele ilk golü biz atabilseydik), berabere kalabilirdik. Doğru; ama öyle bir kaybettik ki, ikili averajı da rakibimize hediye ettik.

Umarım yarışın sonunda sıralama ikili averaja kalmaz. Yoksa bunca iyi olduğumuz bir durumda dahi kendimizi sabote etmiş oluruz. Ve sırf bundan sebep ilk kez belki de Şenol Hocamı eleştiriyorum. O 1-0 bile çok işimizi görürdü.

Sağlık olsun...

Tunga çok güzel yazdında bu işler sağlık olsunla olmuyor işte.
Keşke berabere kalsaydıkta 2 li averaja daha sonra baksaydık.

uzunismail
22.10.2011, 06:25
En çok üzüldüğüm konulardan biri de Trabzonspor beni çok şaşırttı..

Geçen yıl nasıl tahmin ettiysem öyle oynardı bu takım..

Bu yıl ben ne dersem olmuyor, ya biz yaşlanıyoruz ya trabzonuma bişeyler oluyor..

Bu takım bırakın 3 golü, 1 gol bile yememesi gerekiyordu.. Çok ilginç ya iki maç üstüste 5 gol yedik, ben her zaman bu tılsıma güvenirdim, az gol yiyen uzun vadede devamlı başarılı olur diyordum o da bozuldu..

Bursa maçı için hiçbişey yazmayacağım ama iyi seyredeceğim, nitekim çok şey göreceğim bu Bursa maçında.. Tılsım gitti mi noldu anlaşılır bursada...

ibrahim ŞEN
22.10.2011, 08:54

Sağlık olsun...

Csk ile ikili averaja kalmamız ıcın burda onları yenmemız gerekıo onları yenersek ıkılı averaja ıhtıyacımız olucanı dusunmuyorum.

Ustaalioğlu
22.10.2011, 08:59
Csk ile ikili averaja kalmamız ıcın burda onları yenmemız gerekıo onları yenersek ıkılı averaja ıhtıyacımız olucanı dusunmuyorum.

Evet keşke iş oraya kalsa...
Bu arada türk kanı taşımayan fener taraftarı için fener kandile diye pankart mı asılsa...

sethfilo
22.10.2011, 13:06
Bu maçın bir çok kırılma anı olabilir çok kötü oynamış olabiliriz yada bazılarına göre topa sahip olup sonuca gidememişiz hepsine saygı duyarım ancak bu sonucun alınmasında ilk önce tartışmasız teknik ekibi suçlarım. En ufak çocukların bile düşünebileceği konuyu çok göz ardı ederek mağlubiyeti kaçınılmaz kılan sayın Ş.Güneş ve ekibi Rusya bizlere çok uzak bilmediğimiz bir bölge değil oradaki soğuk ve sert havayı biliyorsunuz buna ek olarak sahaya fizik gücü çok düşük alanzinho ve colman ile başlama sebebiniz topu dolaştırmak ise ikiside bu tip rakiplerin pres ve sert futboluna karşılık verecek oyuncular değil ki henüz oyunun 5. dksından itibaren colman hiç bir ikili mücadeleye hatta yakınında herhangi bir rakip varken kafa topuna bile çıkmadı çünkü futbolcumuz mental olarak bu maça sıfır ile başlamış ben bu cahil halimle görmüşken sizler bunu nasıl anlamadınız bende onu anlamadım. Orta sahanın böylesine pres yapan fizik gücü yüksek rakibe zokora haricinde karşı koymaya çalışan yapısı yoktu kaldıki orta sahadaki 3 kısa Colman alan ve serkan malesef yenilgiyi kaçınılmaz kıldılar.Heleki forvet hattımızda her ne kadar iyi niyetinden şüphe duyulmayacak halilin yetersizliği sırıtsada cska maçına değil 3 puan 1 puan bile hedeflenmeden çıkılmış aksini düşünmek için tüm iyi niyetimi zorluyorum. Bu tip rakiplere özellikle ilk yarı sert ve kora kor mücadele gösteremezsen ikinci devre yapacağın çok fazla hamle kalmaz umarım değerli hocamız ve yardımcıları evimizde oynayacağımız önümüzdeki maçta delicesine saldırmak yerine daha akılcı ve sert bir oyun yapısıyla oyuna başlar.

sametaydin
22.10.2011, 13:20
Bana göre maçta gole kadar iyi mücadele ettik. Golden sonra biraz daha devam etti. İlk yarı fena değildi. Gelgelelim 2. yarı çok kötü bir futbol oynadık. Şenol hoca bana göre çok erken risk aldı paweli oyuna sokarak. Alanzinho ile 60-65 e kadar devam edip oyunu tutup sonra risk alabilirdi. alanzinho her ne kadar çok iyi oynamasa da en azından defansif anlamda disiplinli bir oyun oynuyordu ve karşımızdaki rakip için tehlikeli bi adamdı. Serkanın mücadeleci gücünden yararlanmak istiyor hoca bence ama serkan artık eski serkan değil hocanın bunu görmesi gerekir.

Bana göre 2. maçta bu cska takımını belki 3-0 dan bile daha farklı bir skorla yenebiliriz doğru hamleleri yaparsak. Bu cska takımını abartmaya gerek yok. Doumbia ile wagner love'u iyi tuttugumuz zaman bunlar zaten gol atamaz. Henriqe ve burak ile hücumda çok daha etkili olup cska ya karşı rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.