PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Şampiyonlar Ligi 3.Hafta | C.Moskova 3 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

Koray
18.10.2011, 22:09
Arkadaşlar İnter bu akşam yenerse puan durumu nasıl oluşacak ?

Ilelioglu
18.10.2011, 22:10
Sağık olsun. Ama benim ümidim oldukça fazla. Bu grubu en az 2. bitireceğimizi düşünüyorum.

Tedbirli oyuna geri dönersek bitirebiliriz, aksi taktirde sonuncu oluruz.

Aker
Transferin perde arkasını birisinden dinlemeye gerek yok ki ortada zaten 3 ay boyunca sol bek lazımdı ama Şampiyonlar Ligi'ne direk katılınca alındı..Şenol Hoca'nın istedikleri değil de menajer kaynaklı olanları..Transfer şimdinin konusu değil...Şimdi önemli olan skorun niye böyle olduğunu ve hangi noktalarda eksik kaldığımızı konuşmak ve nasıl düzeltileceğini..Her kötü sonuçtan sonra transfer vs vs konuşursak sorunlara problem bulunmaz..

Ne diyelim inşallah çözülür.

ALDENİRO
siz dalga geçin ama trabzonu yedirtmem size ve şenol hocaya.

Mehdi
goooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Goaal nedir ya,goal nedir.Elim ayağım titredi.Atari terk:cool:
Neyse sakinim.

SEDAT
Abi sağolun hafızamdan gitmiş hatırlattınız.Ama hatırlatma şekliniz argoca hiç yakışmıyor.Ayrıca bir pozisyon çıkardı diye en başarılı mı oluyor?

- 3 tane yedi diye kötümü oluyor , şu Tolgaya bu sezon eleştiri yapmasak yinede kredi bitmez kardeşim güven bana , :) gülücük koymamışım kırılma emi...

Ahmet F. Zengin
1 Julio Cesar
4 Javier Zanetti
6 Lucio
13 Maicon
26 Cristian Chivu
55 Yuto Nagatomo
8 Thiago Motta
10 Wesley Sneijder
19 Esteban Cambiasso
7 Giampaolo Pazzini
28 Mauro Zarate

Agalar Kadroya Bakın. Biz Bunlara Kafa Tutuyoruz. Takımınızla Gurur Duyun..

TSelif
18.10.2011, 22:11
Ani kararlar verme abi.Baktın olacak gibi değil satarsın napalım.Önce sabır.
ççç ççç ççç

Cafer Bulur
Arkadaşlar İnter bu akşam yenerse puan durumu nasıl oluşacak ?
inter 6
cska 4
Trabzon 4
lile 2

Uzunoğlu
Futbol profesörleri bu başlıkta kol geziyor bize laf düşmez :)

Söylemezsem çatlarım.Tolga'ya laf diyenleri Allah çarpar ağzıyla gözleri yer değiştirir

oflubektas
Bu takımla hücum futbolu oynamak Şampiyonlar Ligi için LÜKS. Şenol Hoca "takım oldu galiba" dedi ve üç tane yedik. İçeride dışarıda Ziya Doğan taktiğiyle oynayıp maç içinde skora göre 15-20 dakika rakibe baskı yapmaya devam etmeliyiz. En basiti Giray-Glowacki ikilisi açıkta yakalanınca, top yapmaya çalışınca rezil oluyorlar. Ancak ortada rakibi boğup defansı kalabalık tuttuğumuzda kahraman...

tturan
Abi sağolun hafızamdan gitmiş hatırlattınız.Sanırım ilk yarı değil ikinci yarıydı yanlış hatırlamıyorsam.Ama hatırlatma şekliniz argoca hiç yakışmıyor.Ayrıca bir pozisyon çıkardı diye en başarılı mı oluyor?

Tolga iyiydi ama 2. golde armut gibi bekledi adam bomboş o topu çıkıp alması gerekirdi. Çok kritik bir yerde hata yaptı.

evrents
Inter 6
Trabzonspor 4
CSKA 4
Lille 2
Cska 2. oluyor inter kazanırsa.

Ilelioglu

Ne o teklif mi aldin?

:rolleyes:

cableTS
18.10.2011, 22:12
Fikstür bizim avantajımıza. İnter lille maçlarından 6 puan çıkarırması lazım. Biz CSKA'yı yenersek bu işi bitirebiliriz diyorum ve buraya yazıyorum...

.....
18.10.2011, 22:13
Burak Cska maçında yazar alırız Allah'ın izniyle. :)

Ahmet F. Zengin
Lille'i ile berabere kalabilecekmisin deplasmand? CSKA'yi yenemezsek büyük ihtimal sonuncu oluruz.

Lille Maçını Yenilmeyiz. Burak Atar Kontradan.

İnter 6
Cska 4
Ts 4
Lille 2

Ilelioglu
Senol Hoca'ya macla ilgili sormak istedigim iki soru var.

- Neden cok top kaybi yapan Alanzinho ile basladin?

- Ilk golde savunma neden dengesiz yakalandi?

..

lazibere
Serkan mı ? Evet çok mücadele etti, çok hırpaladı ama sahanın kesinlikle en iyileri arasında göremem onu. İleri doğru 3 pasını gördünüz mü ? Maalesef sadece koşmak yetmiyor. Alanzinho ve Serkan'lı bir orta sahaya ile maça çıkarsak o kadar pozisyon vermemiz doğal..

İçerde ki maç için de pek umutlu değilim açıkçası ama Allah Trabzonspor'umuza yardım etsin. Bu akşam gerçekten canım çok yandı. 3 gol gerçekten fazla..

Mesele burda işte.. İlerde 3 pas yapan kaç tane adamımız var takımda var ise de neden bu akşam yapamadılar.. Serkan'ı en çok ben eleştiririm ama bu akşam ürekken olmamamıza rağmen iyiydi en azından yorulmadı...

memozcan
18.10.2011, 22:14
3-0 iyi olmadı bari tek fark olaydı..

Ali Yerlikaya
Oyunculari tebrik ediyorum, gayet iyi bir mac cikardik, ama son vuruslarda ciddi sikinti yasadik ve defansda herzamanki hatalarimizi rakip bu sefer affetmedi...

Ilk yari gol yemeseydik ikinci yari rollerimiz farkli olurdu kontralari yiyen Takim CSKA olurdu...

Devre arasi cok hizli ve topla hasir nesir olan bir stoper sart...

Cafer Bulur
su anda benfica basel deplasmaninda 1-0 önde.

Yedeklerde ise saviola,cardozo ve nolito var.

Bizimde böyle yedeklerimiz olursa ve cska gibi takimdan fark yersek senol hocayi kovabiliriz.;)

tturan
Bu takımla hücum futbolu oynamak Şampiyonlar Ligi için LÜKS. Şenol Hoca "takım oldu galiba" dedi ve üç tane yedik. İçeride dışarıda Ziya Doğan taktiğiyle oynayıp maç içinde skora göre 15-20 dakika rakibe baskı yapmaya devam etmeliyiz. En basiti Giray-Glowacki ikilisi açıkta yakalanınca, top yapmaya çalışınca rezil oluyorlar. Ancak ortada rakibi boğup defansı kalabalık tuttuğumuzda kahraman...

Maalesef öyle, İnter maçını Tolga nın inanılmaz kurtarışlarıyla kazandık. Lille maçında şansa hakem penaltı çaldı, yoksa pozisyonumuz yoktu. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar artık Şenol Hoca nın bunu görmesi lazımdı.

anth
Burak kadar Pauolo da önemli, fizik gücü yüksek hücum oyuncusu eksikliği çok yaşıyoruz.

kelkitli29
Evimizde CSKA yi yenersek gruptan cikma ihtimalimiz bence 80%.
Inter iki macida alirsa lille karsi 3. lügümüz kesinlesir.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:15
Burak'a neden bu kadar bel bagladimizi da anlamiyorum.

Ayrica; Takim oyunu!

..

Sibel
goooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Zafer abi, hayırlı olsun Allah bağışlasın ya. Fotoğrafı şimdi gördüm. Maşallah diyelim.:)

SEDAT

- Hocam başka bir kıtaya felan yerleşme fikrin varsa kredi çekmeye hazırım , en kötü kefil olurum , mümkünse bir daha denk gelmemek için...

Hasan61
- Twitterı olan arkadaşlar hayde TT yapıyoruz , ne olduğunu söyleyemeyeceğim hayde :)
Abi küfür yok söyle bence.P harfi değil B harfi var,küfürlükten çıkarıyor :D

serdaracıl
18.10.2011, 22:16
cech çıkarken ne alaka dedim zaten...enterasan bi değişikklikti

Bence güzel degisiklikti 2. Golü kötü zamanda yedik sapara gol için yüklenmeye başlayacaktı ki rakibin golü geldi

evrents
18.10.2011, 22:17
- 3 tane yedi diye kötümü oluyor , şu Tolgaya bu sezon eleştiri yapmasak yinede kredi bitmez kardeşim güven bana , :) gülücük koymamışım kırılma emi...
Önemli değil abi :).Yeterki birbirimize hakaret etmeden birbirimizin fikirlerine katılmasak bile saygı duyarak tartışalım.

Tolga sezon genelinde iyi ama bu maç değildi bunu kabul etmek gerekir.Biz taraftarız eleştiri yapmak bizim görevimiz yalnız bu eleştiri hakaret boyutuna ulaşmamalı takımı denetlemek için iyi kötü yanlarını ortaya koyup takımın daha iyiye gitmesini sağlamak için.Eleştiri deyince hemen kötü yönde algılanıyor.Ama eleştiri o değildir iyi şeyler söylemek de bir eleştiridir aslında(tolgayı eleştirmeyelim diyorsunuz diye söyledim).

Erdinç Dilek
Burak Cska maçında yazar alırız Allah'ın izniyle. :)
Burak avrupada ancak böyle affettirir kendini tüm maçlarda gol atarak aynı kendi liginde yaptığı gibi

Harun-61
Problem yok...

Iyi oynadik,
demek ki kötü oynayip puan almak marifetmis...

tturan
Mesele burda işte.. İlerde 3 pas yapan kaç tane adamımız var takımda var ise de neden bu akşam yapamadılar.. Serkan'ı en çok ben eleştiririm ama bu akşam ürekken olmamamıza rağmen iyiydi en azından yorulmadı...

Serkan gibi aldığı topu kullanamayan bir adam ağzıyla kuş tutsa yok, o adamın kapasite o kadar onu bu takımda oynatan da kabahat. Onun yerine adam gibi adam alamayan yönetim de kabahat, adamın kapasite belli aldığı topu ileriye ne pas verebilir ne düzgün bir orta yapabilir. Tek yaptığı rakibin pozisyonunu bozmak aldığı topları da ya geriye oynamak ya da bir daha rakibe hediye etmek olan bir futbolcu hiçbir zaman Trabzonspor futbolcusu olamaz olmamalı.

Cafer KILIÇSOY
18.10.2011, 22:18
Bu akşam mağlup olduk evet, ama ahlanıp vahlanmayacağım. Trabzonspor iyi oynadı, 3-0'a rağmen iyi oynadı.. Yapabileceğini, elinden geleni yapmaya çalıştı. Hatalar yok muydu, vardı tabi.. Bence Cehc çıkmamalıydı. Moskova'nın kadrosu oturmuş bir kadro. Bireysel yetenekleriyle oyunun kaderini değiştirebilecek yetenekte oyunculara sahipler.

Serkan Giray ve Glowacki üçlüsünden hep çekiniyorum nedense... Top onlara gelince yüreğim ağzıma geliyor. Andrian ve Colman futbolu akıllarıyla oynayınca tadından yenmiyor.

İkinci maçta Burak'ın da olacağını düşünürsek biz bunları Avni Aker'de yeneriz. İş kazasıdır bu, olur böyle şeyler.. Normaldir de futbolda.

Tabiki de eleştiri yapabiliriz.. Zaten bunun için var forum. Ama asıp kesmeyi de pek mantıklı bulmuyorum.

Önümüze bakalım :)

Cafer Bulur

Ayrica; Takim oyunu!

..
Aynen,burak in dönüsüyle cska yi yenme garantimizin olacagini sananlar var,cok yanlis.

Burak oynasada cska maci bugünkünden kolay gecmeyecek.

90 dakika sabirli ve dengeli oynamali ve rakibin aciklarini kollamaliyiz.

Ilelioglu
3-0 iyi olmadı bari tek fark olaydı..

Kontrollü ve defansif oynasaydik en fazla 1-0 olurdu.

Ama tabi gaza gelmeliyiz ya. Ne demisti Ilker Yasin "Ne olursa olsun evinde oynadigin bir macta daha atak olmalisin" (Lille macinda) :rolleyes:

"Suana kadar tek pozisyonumuz dahi yok" (Inter macinda) :rolleyes:

Kim gaza geliyor?

..

Ahmet F. Zengin
18.10.2011, 22:19

Ayrica; Takim oyunu!

..

Allah Allah. Adam İyi Golcü Neden Bel Bağlamayalım.

Burak Golleri Tek Başına Atmıyor. Sanki Defanstan Alıp Tek Başına Gidip Atıyor.

Takım Oyunuda Burda Ortaya Çıkıyor. Arkadaşları Onu İyi Besliyor Oda Gole Çeviriyor.

ThePatriot61
18.10.2011, 22:19
Ya bence suan en iyi oyunumuzu oynadik ama forvet yok gol atacak adam yok gercekten. Cok fazla karamsar oluyorsunuz biz bu gruptan cikabiliriz. Cskayi Trabzonda yenmek sartiyla ama.

tturan
18.10.2011, 22:20
Burak avrupada ancak böyle affettirir kendini tüm maçlarda gol atarak aynı kendi liginde yaptığı gibi

Bir burak a kaldıysak çekeceğimiz var demektir. Adam cezalı ya da sakat olduğu zaman kimi oynatacağız diye düşünüp duruyoruz. Takım dediğin tek bir futbolcu üzerine kurulmamalı.

Tayfun Aydın
Biraz fazla düz takım olduk geçen sene ki gibi heyecan vermiyor takım kenardan gelip oyunu değiltiricek oyuncu sayısı az hatta bu sene yok gibi.

Barış Burak
bak bende bekliyorum kaç maçtır düzelsin diye takım.ama hep aynı hataları yapıyor ve kısır futbol var.düzeltmeye niyeti yok daha ne kadar devam etcek böyle. her maç deliriyorum. gecen sene kadrosu ikinci yarı kötü oynadı zaten.zarzor maçı almıyormuyduk.ve yapacağı ve takıma vereceği tek şey var.ver-kaç taktiği. ama herkes çakılıyor oynuyor.daha ne kadar beklerim bilmiyorum.

Abi daha kaç maç olcak diyorsun da bir takmın gerçek bir takım olması için en az 1 sene beraber oynaması lazım, o da en az...

Az sabır yahu,güzel olacak herşey,tabii eksikler giderildiği taktirde.

61_Hasan_69
18.10.2011, 22:21
Çok ii top oynadık ama futbol şansı yanımızda değildi...Alan,Brozek bu takımın topçuları değiller ve devre arası çok kaliteli bi stoper şart

güneyli
Eldeki malzemeden en iyisini çıkarmak gerek ...Bu kadar oluyor...Paniğe gerek yok...Gol ararken kontradan goller yiyoruz...Bizde artık yenildik..Bu arenada bu takımın her haline evet...Avni akerde ilk golü atarsak aynısını bizde yaparız...Ben cska yı avni akerden eli boş göndereceğimizi sanıyorum...Panik yok akıl ve hesap var...

Ilelioglu
Aynen,burak in dönüsüyle cska yi yenme garantimizin olacagini sananlar var,cok yanlis.

Burak oynasada cska maci bugünkünden kolay gecmeyecek.

90 dakika sabirli ve dengeli oynamali ve rakibin aciklarini kollamaliyiz.

Son cümlene aynen katiliyorum. Ilginctir ama %90 hep ayni düsünüyoruz. :)

Insallah teknik heyet yaptigi hatayi anlar. Ama biraz gec oldu bence. Geri dönüs zor olacak.

..

Tolga Okumuş
Maalesef takım arkada çok güçsüz bırakıldı.

Benim mantığımda Giray'ın sadece iyi bir alternatif olması gerekiyordu.

Bu gibi organizasyonlarda arka tarafın toparlayıcı olması gerekiyorken rakip takımın ataklarını yeşerten bir oluşum içerisindeydiler.

Maalesef takım azıcık risk alıp arkayı boşalttıklarında maç bir anda 3-0 a geliveriyor.

Bu durumun çok net bilinmesine rağmen yetkililerin herhangi bir hamle de bulunmamasının sonucunu böyle "sinir" yenilgilerle taraftar çekiyor.

2. golde Zokora, 3. golde de Colman'ın büyük hataları da farkın açılmasındaki en büyük etken oldu.

Maalesef her zaman testi kırıldıktan sonra ders almaya devam eden bir camia olacağız.Şimdi devre arasında 1-2 defans oyuncusu alırlar.Sanki sezon öncesi kimsenin bu sorundan haberi yokmuş gibi...

Ahmet F. Zengin
18.10.2011, 22:22
@ALDENİRO ' Ya Cevap Vermeyin Yaa Konuşup Dursun Sıkılır Gider..

tturan
Çok ii top oynadık ama futbol şansı yanımızda değildi...Alan,Brozek bu takımın topçuları değiller ve devre arası çok kaliteli bi stoper şart

Yenildiysek ve rakip takımın kalecisi bir defa dahi yere yatmamışsa iyi futbol oynamamışızdır. Sadece rakibin oyununa gelmişizdir.

Sibel
Önümüzdeki maça bakacağız.:meşale1:

Oğuzhan
Sakatlıklardan belimizi doğrultamıyoruz. İnanıyorum sağlam bir Henrique çok iyi işler yapabilir. Ayrıca Vittek de gerçekten iyi bir santrafordu.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:23
Allah Allah. Adam İyi Golcü Neden Bel Bağlamayalım.

Burak Golleri Tek Başına Atmıyor. Sanki Defanstan Alıp Tek Başına Gidip Atıyor.

Takım Oyunuda Burda Ortaya Çıkıyor. Arkadaşları Onu İyi Besliyor Oda Gole Çeviriyor.

CSKA ile oynayacagimiz maci izle. Iste o zaman anlarsin neden.

..

Not: Genel anlamda bel baglamamak lazim. Bu lig icinde gecerli.

Mehdi
Önümüzdeki maça bakacağız.:meşale1:

Aklına nerden gelir kız böyle değişik değişik cümleler:D

yigits
Adrian,Colman ve Halil'i çok beğendim maçta.

Önümüzdeki maç Burak gibi hem fiziksel hem de psikolojik olarak bir güç takıma katılıyor.

Ama benim merak ettiğim şu.Henrique 2. Cska maçına yetişecek mi?

Ahmet Öztürk
18.10.2011, 22:24
Ya Sihirli Annem'in sonunu izleyemedim. Cem ile Tuğçe sözlendi mi ? :D

yalniz adam
18.10.2011, 22:24
ruslara karşı zaafımız var :) hakikaten iyi oynadığımız maçta nasıl 3 gol yedik...bu işte bir bit yeniği var..iki kere iki beş gibi oldu...

Ilelioglu
18.10.2011, 22:25
Cech neden oyundan alindi?

Oğuzhan
18.10.2011, 22:25
Ya Sihirli Annem'in sonunu izleyemedim. Cem ile Tuğçe sözlendi mi ? :D

Budur ya karalar bağlamayın şurada bir maç kaybedince. Dün Fenerbahçe - Mersin maçını izleyince takımımın oynadığı futboldan gurur duydum. Bizim oynadığımız en kötü maç bile Fenerbahçenin oynadığı oyunlardan çok daha iyi. İte kalka gidiyorlar bakalım kim takacak çelmeyi.

Cafer Bulur
18.10.2011, 22:29
Dur,senol hocama bir sorup geleyim.:D

Ali Özcan
Şenol Hocamı çok sever, takdir ederim...Allah başımızdan eksik etmesin ama önemli maçlarda defans oyuncularının yeri değiştirilmemeli...Cech-Sapara değişikliği bize patladı, fark geldi...Sapara yı beğenmiyorum...Henrique ve Burakla ikinci maç aynı farkı biz atarız...endişe yok, bu takım bu gruptan çıkacak...

Tayfun Aydın

Şöyle anlatayım kenarda Engin Yattara hatta Ceyhun olmadığı için Sol bekin çıkar sağ bekin sola beke geçer sağ açığın sağ beke geçer sende 2. golü yersin hocanın şu kadroyşa yapableceği en mantıklı ve tek hamleydi ama kadro kurulurken neredeydi onu merak ediyorum.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:30
Dur,senol hocama bir sorup geleyim.:D

Yani mantikli bir aciklamasi varmi?

O degilde bana en cok Alan gibi cok top kaybi yapan biri ile baslamak koyuyor.

..

Ali Özcan
18.10.2011, 22:30
Interin kalan maçlarını kazanacağını hesaplarsak bize CSKA maçından 3 puan yüzde 90 yetecektir...

Koray
18.10.2011, 22:31
Dudu maçtan önce yazdıklarımızı görmüş olmalı, Colman Hasan Üçüncü'ye, Zokora Ayman'a dönüştü resmen bu maçta.

serdar
Alan son 20 dk. Futbolcusu, neden ilk 11 e alir anliyamiyorum! Colman yine kiz gibi oynadi! Adrian iyidi... Acilen Forvete Adam lazim...

Burçak
bu maçı kafa kafaya oynadık. skor kimseyi aldatmasın
hatta maçı daha çok isteyen kazanabilecek takım bizdik.
ama yetersiz kaldığımız zamanlar oldu.
gol atmak mecburiyetiyle oynarken riskler alındı falan derken ... 3 oldu.
nazarlık diyelim buna. takıma sahip çıkmak zorundayız. onu bunu eleştirmeyi bırakalım artık.

Ilelioglu
Şöyle anlatayım kenarda Engin Yattara hatta Ceyhun olmadığı için Sol bekin çıkar sağ bekin sola beke geçer sağ açığın sağ beke geçer sende 2. golü yersin hocanın şu kadroyşa yapableceği en mantıklı ve tek hamleydi ama kadro kurulurken neredeydi onu merak ediyorum.

Ne alaka? Oyuna Sapara'yi almak icin neden Cech cikar yahu? Alan var Serkan var...:confused:

Mehdi
Metris derbisinde ilk yarı bitti.

Tuttukları ilk takım tuttukları ikinci takım karşısında 1-0 önde.Metris'te heyecan dorukta.Aziz parmaklıkları bitirdi,ranza başlıklarını kemiriyor.

Hamza Öztürk
küfür yasak, sadece sövmek serbest :P

Şanlıbayrak
18.10.2011, 22:32

..

sanırım hızlı hücuma çıkmayı düşündü alan'la başlayarak ama kendisine sormak lazım yinede

ThePatriot61
Insallah da serkani sag kanat olarak son kez izlemis oluruz. Ileriye giderken geri pas vermekten baska birsey yaptigi yok. Kanat oyuncu dedigin topla gidebilen dribling özellikleri iyi olan orta yapabilen ... bunlarin hangisi serkanda var? Tamam baska oyuncu yok diyorsunuz da Pawel bastan ve Halil serkanin mevkisinde oynasaydi daha iyi olmazmiydi?

Sibel
Aklına nerden gelir kız böyle değişik değişik cümleler:D
İdolümsün Mehdi abi.:D

Yiğit Gayretli
Aramızda Trabzonspor'u Şenol Güneş'e yedirtmeyeceğini iddia edenler var. Şenol Güneş'in Trabzonspor'u yemek üzerine bir iddiası mı var ki ?

Alkol kullanımında sınırı bilmeyince böyle azotlu neticeler elde ediyoruz bazı bünyelerden... Otokontrol önemlidir, otokontrol candır !

Cafer Bulur

..
Alan oynamasaydi pawel oynayacakti onunda icler acisi halini gördük.

Pawel olmasaydi sapara düsünülebilirdi ama onunda yetersiz oldugunu gördük.

Aykut tecrübesiz,diger yedekler mustafa ,tayfun ve ferhatti.

Ne yapacakti senol hoca,elinde daha iyisi yoktu.

Ali Özcan
18.10.2011, 22:33
Henrique kesinlikle yetiştirilmeli Trabzondaki maça...Sahada olması yeter...Burak fişi çekecektir...İnter Lille ye 2 yi atsa da rahatlasak...

objek
18.10.2011, 22:33
Bu macta gol atamayacagimiz yuzde doksan dokuz belliydi bir tek secenek vardi canakkale gecilmezi oynayacaktik ama malesef sabirli olamadik dengesiz hucum etmeye kalkisiip rakibin en sevdigi kontra tuzagini biz kendimiz kurduk simdi bu maci gecelim evimizde 3 puani alirsak yola devam ederiz olmazsa eger bu sezon tecrube kazanmis oluruz

DeAgLeMaNyAq
18.10.2011, 22:34
Yenilgiye üzülmüyorum ama şu fark yememizi dört gözle bekleyen bukalemunların ağzına sakız olmak insanın keyfini kaçırıyor...

Tayfun Aydın
18.10.2011, 22:34
Ne alaka? Oyuna Sapara'yi almak icin neden Cech cikar yahu? Alan var Serkan var...:confused:

Ben aslında baya açık anlattım ama senin dediğinde doğru hücum gücünü artırmak istedi bu şekilde.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:35
Teknik Heyetin birden fazla hatasi var bu macta. Inanilir gibi degil. Ne degistide böyle farkli oynadik anlamiyorum. Her zaman gaza gelmeyelim diye yazdim yazdim ama yazdim sadece.

..

inadina61_08
18.10.2011, 22:35
Ya bence suan en iyi oyunumuzu oynadik ama forvet yok gol atacak adam yok gercekten. Cok fazla karamsar oluyorsunuz biz bu gruptan cikabiliriz. Cskayi Trabzonda yenmek sartiyla ama.
bencede bizim bu guruptan çıkmamız gerekiyor, cska ve inter maçlarından 4 puan yeter bence, lillie maçı final olursa hiççç iyi olmaz...
Karamsar olmaya gerek yok,
Yönetime kızmaya hakkımız var yıllardır transfer politikamız yok, ilk kez bu sene biraz daha iyi transferler yaptık ama daha kaliteli olsaydı yada en kötü iyi bir defans bile yeterdi....
bu akşam kötü oynamadık maalesef bu sezon ilk kez bir arada oynayan oyuncu sayımız çok
Forvetsizliğin cezası kesildi, pawel dedik adam alanzinhoyu arattı resmen... Tek forvetle devre arasına kadar gideceğiz Buraksız olmuyor, henrique olsaydı biraz daha farklı olurduk...Bence
Olan oldu artık. ama ben inanıyorum herşey daha güzel olacak...

biltrabzon
18.10.2011, 22:36
brozek kardesler ,glowacki ,vittek ve alanzinho ile yollar devre arasi ayrilmali.Bu bes yabanci yerine adam gibi 2 tene yabanci transferi yeter bize.Vittek bu saatten sonra olmaz zaten.Kötü futbolcu degil ama kaderi kötü.

Metin Sağır
90 dakika boyunca Serkan olumlu olarak neler yaptı?

Barış Burak
+Şenol Hoca hatalı mıydı?
-Evet bence...
+Nerede?
-Cech değişikliğinde bence...
+Hatasız kul olur mu?
-Olmaz Bence
+bencede...

oeince
defans kontra ataklarda pozisyon hatası yapıyor. orta saha presi yetersiz ve kapanan savunmaya karşı pozisyon üretmekte zorlanıyor. artık son vuruşlarda cezayı kesmeliyiz.

Cafer Bulur
18.10.2011, 22:37
Inter galibiyeti ve liderlik beklentileri oldukca yükseltti,simdi cska dan fark yedik diye takimi yerden yere vuruyoruz bu cok yanlis.

Takimda kötüler vardi takim ikinci yarida iyi degildi evet ama elestirinin dozunu kacirmamaliyiz.

Senol hocanin yeterliligini tartismak bile bu takima ve Trabzonspora ihanettir.

Bu kadro bu grupta 3.olursa öpüpde basimiza koyalim ve bunun icin sansimiz oldukca yüksek.

Esegin ....mina suyu kacirmayalim takimi elestirirken...

Sibel
18.10.2011, 22:37
Bizim sayılmayan goldeki ofsayt pozisyonunu tekrar izleyemedim. Başka bir yerde izleyen var mı?
Gerçekten ofsayt mıydı?

Yiğit Gayretli
18.10.2011, 22:38
Lille İnter ile sonraki maçta berabere kalır da biz de Csk'yı yenersek lider çıkarız bu gruptan...

Tayfun Aydın
18.10.2011, 22:39
Bizim sayılmayan goldeki ofsayt pozisyonunu tekrar izleyemedim. Başka bir yerde izleyen var mı?
Gerçekten ofsayt mıydı?

Ben durdurup baktım ofsat falan yok yediler bizi gene.Ayrıca kaleci yerde kalmış kale boş top bizim oyuncumuzda oyunu kesiyor.

Hamza Yilmaz
Ben cogu arkadaslarin aksine cok ofansif oynadigimizi düsünmüyorum. Ilk gole kadar isler istedigimiz gibi gitti. Pozisyona giren taraf bizdik. Golü yiyince beraberligi yakalamak adina mecbur riske girmek lazimdi. Hoca da Cech-Sapara degisikligiyle kumar oynadi tutmadi maalesef.

Sefer A.
sabaha kadar elestiririm takimi ve ikinci yaridaki saçma oyun anlayisimizi ancak sadece galibiyetle üst tura gideriz demek bana mantikli gelmiyor, biz inter'i evimizde yenecegiz arkadas bu kadar basit, hel inter bu aksam ve 2hafta sonra kazansin tamam en kötü beraberlik ama o da yetmez yenecegiz 2-0 ;) :) cska da iyi miyo ama savunmasi bize karsi idare etse de lille'e idare edemez inter'e edemedigi gibi ve berabere kalirlar ikisi, son karsilasmada ise biz yenilsek bile cska en iyi beraberlikle döner inter'den ve biz 2.turda oluruz InsaALLAH
tabii bunlar evimizde cska ile berabere kaldigimiz takdirde, yenersek zaten is biter de berabere kalsak ta yine de geçeriz bence :) yenersek eger belki bu kez inter ile berabere kaliriz ama iste sonuç asagi yukari ayni olur yani sonuçta 8-9 puan ile 2.tura Trabzonspor adini yazdiririz :)

yalniz adam
Lille İnter ile sonraki maçta berabere kalır da biz de Csk'yı yenersek lider çıkarız bu gruptan...

milli takımın play of hesabı gibi oldu :):D

lazibere
Bazı şeyleri söylerken gerçekçi ve sadece eleştirmek adına ve maç maç eleştiri yapmayı sevmem

Genel anlamda sezon başladığından beri yaptığım eleştirilerdir benım eleştirilerim

Neler mi??

-Kaybetmemeye oynadığımızda az pozisyon veriyoruz ama pozisyon üretemiyoruz

- Kazanmaya oynamadığımızda ise, Topa sahip oluyoruz fakat orta sahada ve dafansta çok basit hatalar yapıyoruz..

neden peki?

Oyuncu profillerimiz daha çok ofansif ve orta sahamızı tamamen Colman ve zokora'ya yüklediğimizden diğer hucum oyuncularımızın geriye desteklerinde yetersiz kalması ve Bu oyuncularımızın çabuk yorulması ve dek devrelik oyuncularımızn fazla olması.Adrian çok yetenekli ve kesinlikle katkılsı olacak bir oyuncu fakat sadece 50 dakka oyanayabilecek güce sahip, Alanzinyo bireysel oynamadığı zaman takım oyununda etkisi az ve 45 dakkalık oynuyor.

Sonuç

Burak da yoksa Pozisyon bulamıyor ve az ve öz bulduğumuz pozisyonları gole çeviremiyoruz

Bu akşam mağlubiyete takılmadım sadece rakibiz olan bir takımdan 3 gol yemek zoruma gitti ve ıkılı averaj şansını zora soktuk, Bu noktada profesyonel düşünememek benı rahatsız etti.

Kaldi ki, CSKA kapalı savunmaları aşmakta zorluk çeken bir takımken ve bize de beraberlik yetecekkken, Kontra oynaması gerekn bizken kontradan 3 gol yiyen biz olduk , İşin kötüsü bu işte..

Ilelioglu
Alan oynamasaydi pawel oynayacakti onunda icler acisi halini gördük.

Pawel olmasaydi sapara düsünülebilirdi ama onunda yetersiz oldugunu gördük.

Aykut tecrübesiz,diger yedekler mustafa ,tayfun ve ferhatti.

Ne yapacakti senol hoca,elinde daha iyisi yoktu.

Yüz bin kere Sapara yada Pawel'i tercih ederdim. En azindan biraz olsun top tutardilar.

Yenilgiye üzülmüyorum ama şu fark yememizi dört gözle bekleyen bukalemunların ağzına sakız olmak insanın keyfini kaçırıyor...

Gazi verende simdi sevineler zaten...

"Su Trabzona bak yahu rezil Futbol ile 4 puan aldi"

"Kendi sahasinda Lille'e karsi adam gibi pozisyonu yok"

"Tamam Inter'e karsi oynuyorsun ama insanda biraz gol atma düsüncesi olur"

gibi...

Ben gaza gelmedim, yine defansif ve kontrollü oyunu tercih ederdim. Gelen varmi bilmiyorum. Yedigimiz goller takimin gaza geldigini acik sekilde ortaya koyuyor.

..

Legolas77
18.10.2011, 22:41
Interin kalan maçlarını kazanacağını hesaplarsak bize CSKA maçından 3 puan yüzde 90 yetecektir...

bende öyle düşünüyorum inter kalan maçları kazanırsa şöyle olur
varsayalım 4.hafta evimizde yendik oRus ları
İnter 9p
Trabzonspor 7p
Cska 4p
Lille 2p oluyor

gelelim 5.haftaya lille bizi yenmek icin metropolde bastır Allah bastır oynar oradan beraberlik ile dönerde inter in yenecegini hesap ediyoruz yine

inter 12p
Trabzonspor 8p
Cska 4p
lille 3p
gruptan cıkıyoruz inter bugün yeniyor şuanda
4.hafta ve 5.haftada yener büyük ihtimal çünkü g.meazza da oynayacaklar bizimde 4 ve 5.haftadan 4 puan almamız yeterli olacak. inş

arahna
18.10.2011, 22:42
90 dakika boyunca Serkan olumlu olarak neler yaptı?

afedersin sgr dana gibi kostu sadece

fark veya yenilgi onemli degil olabilir
ama hocanin serkan takintisini colman takintisini anlayamiyorum.colman iyi oynadiginda tamam ama 2. yari dokuldu resmen
alanzinhonun ilk devre oynatilmasini anlayamiyorum
anyalabilen varmi
hucum gucu demeyin
serkandan hucum mu olur
marek cikti savunma daginikken serkan yokken gol yedik
serkan sag beke alindigini her zamanki gibi gorev bolgesinin ne oldugunu bilmiyordu
ileri cikan bek demek bu degil. bu gorev bilinci yok demek
gobekli serkana mi kaldik samp liginde biz?

exelans_25
18.10.2011, 22:43
içerde cskayı yenersek gruptan çıkarız berabere kalırsak üçüncülük için lille ile çekişiriz yenilirsek elveda deriz

yalniz adam
üç ırkın karışımı ..adamlarda nasıl bir aile hayatı var anlamadım..şikeciler rusyada da görülmüş...

Sami Kuk
Twitte TT yapıyoruz buraya yazamıyorum:) Girin bakın

oeince
18.10.2011, 22:44
Bazı şeyleri söylerken gerçekçi ve sadece eleştirmek adına ve maç maç eleştiri yapmayı sevmem

Genel anlamda sezon başladığından beri yaptığım eleştirilerdir benım eleştirilerim

Neler mi??

-Kaybetmemeye oynadığımızda az pozisyon veriyoruz ama pozisyon üretemiyoruz

- Kazanmaya oynamadığımızda ise, Topa sahip oluyoruz fakat orta sahada ve dafansta çok basit hatalar yapıyoruz..

neden peki?

Oyuncu profillerimiz daha çok ofansif ve orta sahamızı tamamen Colman ve zokora'ya yüklediğimizden diğer hucum oyuncularımızın geriye desteklerinde yetersiz kalması ve Bu oyuncularımızın çabuk yorulması ve dek devrelik oyuncularımızn fazla olması.Adrian çok yetenekli ve kesinlikle katkılsı olacak bir oyuncu fakat sadece 50 dakka oyanayabilecek güce sahip, Alanzinyo bireysel oynamadığı zaman takım oyununda etkisi az ve 45 dakkalık oynuyor.

Sonuç

Burak da yoksa Pozisyon bulamıyor ve az ve öz bulduğumuz pozisyonları gole çeviremiyoruz

Bu akşam mağlubiyete takılmadım sadece rakibiz olan bir takımdan 3 gol yemek zoruma gitti ve ıkılı averaj şansını zora soktuk, Bu noktada profesyonel düşünememek benı rahatsız etti.

Kaldi ki, CSKA kapalı savunmaları aşmakta zorluk çeken bir takımken ve bize de beraberlik yetecekkken, Kontra oynaması gerekn bizken kontradan 3 gol yiyen biz olduk , İşin kötüsü bu işte..

imzamı atıyorum

Ilelioglu
Inter galibiyeti ve liderlik beklentileri oldukca yükseltti,simdi cska dan fark yedik diye takimi yerden yere vuruyoruz bu cok yanlis.

Takimda kötüler vardi takim ikinci yarida iyi degildi evet ama elestirinin dozunu kacirmamaliyiz.

Senol hocanin yeterliligini tartismak bile bu takima ve Trabzonspora ihanettir.

Bu kadro bu grupta 3.olursa öpüpde basimiza koyalim ve bunun icin sansimiz oldukca yüksek.

Esegin ....mina suyu kacirmayalim takimi elestirirken...

Sunu diyorum ben. Bana 4 puan ile Grupta sonuncu olmak koymaz. Sonucta ilk kez katiliyoruz + yanlis transfer politikasi + hazirliksiz yakalanmamiz + yeni bir takim vs...

Bana koyan eline bu denli bir sans gecmisken tedbiri elden birakmak.

..

Suayb
Arkadaslar. CSKA lille macı kilit mac. O mac berabere biterse gruptan sadece bur CSKA galibiyeti ile çıkarız. İnterde her macını kazandığını düşünürsek.

Yiğit Gayretli
18.10.2011, 22:45
milli takımın play of hesabı gibi oldu :):D

Lider çıkma hesabıydı :) Öbür türlü Csk'yı yenelim yeter.

Ilelioglu
Gerçekten ofsayt mıydı?

Ben durdurup baktım ofsat falan yok yediler bizi gene.Ayrıca kaleci yerde kalmış kale boş top bizim oyuncumuzda oyunu kesiyor.

Mac kac kacti ki bu golde?

..

inadına_Trabzon
Beyler. o kadar eksiğe rağmen iyiydik. şu kadroda Burak olsa o cska darmadağın olurdu. Burağıda geçtim henrique bile darmadğın ederdi veya vittek. ama PAWEL olmamalı.

Tayfun Aydın
18.10.2011, 22:47
Mac kac kacti ki bu golde?

..

0-0 ve bu pozisyonunun hemen devamında yedik golü.

Dereli
brozek kardesler ,glowacki ,vittek ve alanzinho ile yollar devre arasi ayrilmali.Bu bes yabanci yerine adam gibi 2 tene yabanci transferi yeter bize.Vittek bu saatten sonra olmaz zaten.Kötü futbolcu degil ama kaderi kötü.

Vittek hariç katılıyorum.
O biraz daha dursun. Ama diğerleri ile gerçekten yolların ayrılması gerekli.
Bu yorumuda maçın sonucuna göre yapmıyorum.

Oğuzhan
Henrique idmanlara başladı mı ?

Ayrıca bu ikizlerden gram faydalanamadık biz. Bence gönderilmeleri en hayırlısı olur. Bize hareketli ve kuvvetli bir santrafor lazım.

cableTS
18.10.2011, 22:49
CSKA maçı kili maç ama bu akşamki gibi kazanmak için ne var neyok abanırsak yenilgi kaçınılmaz olur gene.

Bizim mutlaka kazanmamız gerekiyor ama CSKA'nında mutlaka kazanması gerekiyor, bu unutulmamalı...

Ilelioglu
0-0 ve bu pozisyonunun hemen devamında yedik golü.

Bizde zaten sans olsaydi. :)

Neyse bozmayalim moralleri Avni Aker'de bu sefer geri yaslanip kontra ataklari biz yapacagiz insallah.

Necmi6161
ikinci maça ileride burak halil henri

arkada colman zoko adrian gibi bir takımla çıkabilirsek yenebiliriz diye düşnüüyorum.

yoksa çok zor

Sibel
Bu olayı hiç semiyor. Maçın kaderi etkileniyor böyle işte.
Ve hep biz...

erdeme61
18.10.2011, 22:50
bende öyle düşünüyorum inter kalan maçları kazanırsa şöyle olur
varsayalım 4.hafta evimizde yendik oRus ları
İnter 9p
Trabzonspor 7p
Cska 4p
Lille 2p oluyor

gelelim 5.haftaya lille bizi yenmek icin metropolde bastır Allah bastır oynar oradan beraberlik ile dönerde inter in yenecegini hesap ediyoruz yine

inter 12p
Trabzonspor 8p
Cska 4p
lille 3p
gruptan cıkıyoruz inter bugün yeniyor şuanda
4.hafta ve 5.haftada yener büyük ihtimal çünkü g.meazza da oynayacaklar bizimde 4 ve 5.haftadan 4 puan almamız yeterli olacak. inş

benden önce davrandın renktaş :)

bende inter maçının sonucuna göre bunu yazacaktım.

4. hafta Trabzon-cska (3 puan TS mecburi)
inter-lille (3 puan interin olmazsa interde zora girer bu nedenle inter yener.)

inter 9
TS 7
cska 4
lille 2

5.hafta Trabzon-inter (TS bu maçta kafasına göre takılsın 0-1-3 puan hepsi de normal ve 0 puan bu maçtan sorun değil.)
cska-lille ( bu maç kritik.Taraflardan hiç kimsenin kazanmaması gerekiyor.İyice düşününcede bu cska lille den 3 puan alamaz ama 0 da çekmez)

inter 12
TS 7
cska 5
lille 3

6.hafta lille-Trabzon (cska-lille maçının sonucuna göre bu maç ya formalite yada ölüm kalım maçı olur ama cska-lille berabere biterse keyiften dört köşe olan biz TS taraftarı fransaya maça yürüme gideriz yolda marşlar söyleye söyleye :)
inter-cska ( bu maç ta inter kesin kazanır ve cskanın tüm ümitleri tükenir.)

inter 15
TS 8
cska 5
lille 4

Veeeeeeeeeeeeeee mutlu son işalllah.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:50
CSKA maçı kili maç ama bu akşamki gibi kazanmak için ne var neyok abanırsak yenilgi kaçınılmaz olur gene.

Bizim mutlaka kazanmamız gerekiyor ama CSKA'nında mutlaka kazanması gerekiyor, bu unutulmamalı...

Bu aksam neden illede kazanmak icin ciktik sahaya bunuda anlamis degilim.

..

Tayfun Aydın
18.10.2011, 22:51
Fransa da önemli biri mi öldü Lille in stadından çıt çıkmıyor.

güneyli
Twitte TT yapıyoruz buraya yazamıyorum:) Girin bakın

"cümle alemin çocukları"Trabzonsporun yenilmesine çok çok sevinmiş..

Sefer A.
evet cska lille kilit müsabaka, berabere biter InsaALLAH ki öyle hissediyorum :)
biz cska'yi degil inter'i yenecegiz renkdaslar, inter simdi 2 galibiyet alip rahatlayacak, bize yenilir, son hafta cska ile ya berabere kalir ama bence salla 2-3 tane ve yener, 3-2 4-3 falan bitebilir, biz de yenilsek bile çikariz :)

oeince
18.10.2011, 22:52
bu maçtan gereken dersleri çıkarırsak ligde de şl'nde de oyunumuza çeki düzen veririz. sezon başından beri yaptığımız hataların faturası bu maçta kesildi

Ilelioglu
ikinci maça ileride burak halil henri

arkada colman zoko adrian gibi bir takımla çıkabilirsek yenebiliriz diye düşnüüyorum.

yoksa çok zor

Orta sahayi rahat gecerler. Buda büyük ihtimal kaybetmemize yol acar. Ha Burak gününde olurda 2 tane yazarsa o zaman beraberlikte alabilriz. :)

Oğuzhan
Bu aksam neden illede kazanmak icin ciktik sahaya bunuda anlamis degilim.

..

Kendilerine güvenleri geldi diye düşünüyorum. Belediyesporu gibiyiz biz bu grubun. Haddimizi bilerek oynarsak puan alabiliriz ancak. Başa baş mücadele edemeyiz malesef daha o kalitede bir ekip olamadık. Akıllı oynamak çok daha önemli.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:54
Kendilerine güvenleri geldi diye düşünüyorum. Belediyesporu gibiyiz biz bu grubun. Haddimizi bilerek oynarsak puan alabiliriz ancak. Başa baş mücadele edemeyiz malesef daha o kalitede bir ekip olamadık. Akıllı oynamak çok daha önemli.

Aynen ama gazada gelmis olabilirler. Öyle bir ihtimalde var. :)

tahirdemir
Hakem son düdüğü çaldığında takımımla bu kadar olumsuzluğa rağmen bu mücadeleden dolayı gurur duydum ve aklıma bir tek şu sorular geldi. Acaba takımı böyle hazırlıksız olarak buralara gönderen hakkını seçimdi şuydu buydu diyerek gasp eden ve takımın bence dağılmasında ana neden oynayalar, yeri geldiğinde hak ve adaletten bahsedenler şimdi içleri rahatmıdır ? Mutlumudurlar acaba ? onlara göre Trabzonspor'u şampiyonlar ligine gönderdik yarın öbürgün istemeyerekte olsa şampiyonluğuda veririz diyenler acaba geç gelmiş bir adaletin bir önemi kalır mı ? bu soruyu hiç mi düşünmezler ?

Yazılacak onca şey var ama maalesef sözlerin bittiği ülkede yaşıyoruz maalesef...

Berk
Fransa da önemli biri mi öldü Lille in stadından çıt çıkmıyor.

çççççç

Fransa'da Marsilya ve PSG maçları dışında genelde atmosfer böyle sessiz, sakin, hafif ışıklandırma, kapkara tribünler şeklinde oluyor..

arahna
18.10.2011, 22:55
benden önce davrandın renktaş :)

bende inter maçının sonucuna göre bunu yazacaktım.

4. hafta Trabzon-cska (3 puan TS mecburi)
inter-lille (3 puan interin olmazsa interde zora girer bu nedenle inter yener.)

inter 9
TS 7
cska 4
lille 2

5.hafta Trabzon-inter (TS bu maçta kafasına göre takılsın 0-1-3 puan hepsi de normal ve 0 puan bu maçtan sorun değil.)
cska-lille ( bu maç kritik.Taraflardan hiç kimsenin kazanmaması gerekiyor.İyice düşününcede bu cska lille den 3 puan alamaz ama 0 da çekmez)

inter 12
TS 7
cska 5
lille 3

6.hafta lille-Trabzon (cska-lille maçının sonucuna göre bu maç ya formalite yada ölüm kalım maçı olur ama cska-lille berabere biterse keyiften dört köşe olan biz TS taraftarı fransaya maça yürüme gideriz yolda marşlar söyleye söyleye :)
inter-cska ( bu maç ta inter kesin kazanır ve cskanın tüm ümitleri tükenir.)

inter 15
TS 8
cska 5
lille 4

Veeeeeeeeeeeeeee mutlu son işalllah.

intere bu kadar uvenmeyin iyi oynamiyorlar
lile 1. olabilir

cableTS
lillenin penaltısı güme gitti gibi. Hazard müthiş..

Sinan Ayaz
artık 1 puanla felan işimiz yok CSKA'yı içerde mutlaka yenmeliyiz

Oğuzhan
18.10.2011, 22:56
Daha mağlubiyet almamamız gerekiyor. Bu maç ders olsun, haddimizi bilerek oynamaya devam etmeliyiz. Bu takım saldırarak maç kazanabilir belki ama formda bir Henrique ve Burak Yılmaz olursa uçta ancak öyle. Böyle saldırsakta işi bitirecek oyuncumuz yok önde malesef. Boş saldırıyoruz yani.

Ilelioglu
18.10.2011, 22:57
artık 1 puanla felan işimiz yok CSKA'yı içerde mutlaka yenmeliyiz

Berabere kalirsak sansimiz devam eder. Hem 3.lügü baya bir garantilemis oluruz. Maglubiyet disinda her sonuc bize yariyor.

Burhan Açıkgöz
Oyuncularımızın tamammı köt oynadı. Hırs yok. Boşa kaçma yok. Alanın bu takımda yeri yok.

erdeme61
intere bu kadar uvenmeyin iyi oynamiyorlar
lile 1. olabilir

Bende bir maça döneyim dedim dönmez olaydım fikrimi değiştirdim :) inter ve cska dan 3 er puan yazalım bence :)

MehmeTS_ADANA
ilk 2 maçtaki düşünceyle sahaya çıksaydık yenilmezdik fakat şunu anladımki cska yıda çok abartmışız

Legolas77
Sunu diyorum ben. Bana 4 puan ile Grupta sonuncu olmak koymaz. Sonucta ilk kez katiliyoruz + yanlis transfer politikasi + hazirliksiz yakalanmamiz + yeni bir takim vs...

Bana koyan eline bu denli bir sans gecmisken tedbiri elden birakmak.

..

kaybedilmiş birşey yok interin 4 ve 5 . haftalarda yenmesini isteyelim ki yener büyük ihtimal .
bizde o haftalarda 4 puan alalım gruptan cıkıyoruz bu degil mesele cok kaliteli 5 adam lazım bu takıma bazı eksikler olunca halimiz ortada şimdi maç maç düşünüp 1 0 olsn bizim olsn mantıgıyla hareket edilmeli transfer dönemine kadar ligte 11 3 avrupa maçı var burada avni akerde ki kayseri bjk gs macları ve sonra intikam macı kadinköydeki fenev macı buralara puan kaybı yazılmalı diger maclarda bekle fırsatını bul at mantıgıyla oynamalıyız şu an ki takımımız ona müsait ee birde 3 avrupa macı var oradan da dilegim şu inter geri kalan macları yensin bizde 4 puan alalım gruptan cıkalım o kadar takımın futbol oynatmak benim haddime degil ama eldeki ile bu olur gibi..

inadina61_08
İnter resmen dayak atıyor bu ne ya,hazardı harcıyacaklar arada...

lazzz61
pawel fuzulı oyuncu yalandan yere yer kaplıyor barı murat tosnu hazırlasaydı o emınım daha iidir

tturan
18.10.2011, 22:58
Vittek hariç katılıyorum.
O biraz daha dursun. Ama diğerleri ile gerçekten yolların ayrılması gerekli.
Bu yorumuda maçın sonucuna göre yapmıyorum.

Kronik sakatlığı bulunan bir futbolcu kalsa ne olacakki. Gene gelir biri dokunur 3 ay daha oynamaz hepsi bu.

Ilelioglu
Daha mağlubiyet almamamız gerekiyor. Bu maç ders olsun, haddimizi bilerek oynamaya devam etmeliyiz. Bu takım saldırarak maç kazanabilir belki ama formda bir Henrique ve Burak Yılmaz olursa uçta ancak öyle. Böyle saldırsakta işi bitirecek oyuncumuz yok önde malesef. Boş saldırıyoruz yani.

Burak geri geliyor. Umarim o geliyor diye saldirmaya kalkmayiz, cünkü CSKA yine kontra atak yapacak belli ki. Adamlar kendi sahalarinda bile kontra oynadilar.

..

Tayfun Aydın
Inter de bi numara yok bu arada Lille de bir adam yerde kaldı inanın Testere serisinde bu kadar haykırış duymadım ben Inter çok korkak oynuyor çıkamıyorlar.

arahna
hocamsenol hocam savunma dortlusunu hep birlikte oynat lig samp ligi kupa diye ayirma bunlarin onemi cok
orta alani da bu kadar degistirme lutfen
uyum cok onemli
oyuncularimiz ilerde ne yapacagini sasiriyor
surekli oynayan bi takim olsun
zaten yarisindan cogu yeni
kimisi daha iki mac oynadi
bir takimda revizyon 2 oyuncuyu max 3 u gecerse takimm dagilir
ve lutfen serkandan vazgec alternatifini bul
neki hem ortada hem savunmada hem hucumda oynatiyorsun
zaten sikeden supheli
gobeklenmis
eski serkan deil
lutfen
ve lutfen boyle onemli bir macta savunmayi sir serkan icin boyle bozma
lutfen

Oğuzhan
18.10.2011, 23:00
Boşa saldırmak gerçekten çok saçma. Dün Mersin yaptı bunu, önde yetenekli adamı yoktu bütün maçı rakip yarı alanda oynadılar ama bizim bugün yaptığımız gibi boşa saldırdılar. Uçta yetenekli, adam eksiltebilen süratli bir forvetimiz olsaydı her şey çok daha farklı olurdu.

Rooney adama arkadan tekme attı 3 maç aldı, bizim Burak ayağının ucuyla dokundu adama adam da ona karşılık verdi ama ona ceza gelmedi bize 3 maç kitlediler :)

arahna
18.10.2011, 23:01
Bende bir maça döneyim dedim dönmez olaydım fikrimi değiştirdim :) inter ve cska dan 3 er puan yazalım bence :)

inter hep yenecekse yensin de
bir yenip kritik bi sekilde karsimiza gelmesin
umarim yener
ama lille beraberlik golunu atacak gibi
wagner . zagoev ve dumbia kadar etkili hucumcu grupta kimsede yok

lazibere
Umut İnsanın en doğal enerjisi, UMutlar devam ettiği müddetçe hep iyimser olmak da insanın doğasında var.Yorumlara bakıyorum ve BURAK olsa kesin kazanacaktık yada Burak rovanşta olacak ve kesin kazanacağız şeklinde tamamen duygusal sözler duymaktayım..

Ne yazık ki esas meselemizin BURAK YOKSA BİZDE YOKUZ şeklinde kabul edilmesi, Burak'ın Bir süpermen bir Voltran gibi Yada örümcek adam gibi gelip bütün olumsuzkları düzelteceğine olan ınancımızdır..Tehlike de burdadır.. Takım oyunu oynamakla övünen takımızın Bireysel kişileri çok arar olması

O zaman size bir istatistik vereyim..

Takımımız MUTLAK KAZANMASI GEREKEN KAÇ MAÇI KAZANMIŞTIR??

Bunu da düşünün bence..

Sözlerimin başında dedim ya UMUT en kıymetli değerimizdir..Şimdiyaptığımız eleştirilere kızan ve sert dille cevap verenlerin.. İhtimaller azaldıkça bizden daha agresif ve gerçeklerle karşılşamanın getiridği şokla daha yıpratıcı olacaklardır..

Eksiklerimizin ve yanlışlarımızı gözlerine perde inmiş üzere görmezlikten gelirse ve gerçekler daha acı yaşanır

Umarım CSKA yı burda yeneriz.. Ben pek ihtimal vermiyorum kımse kusura bakmasın

tturan
Berabere kalirsak sansimiz devam eder. Hem 3.lügü baya bir garantilemis oluruz. Maglubiyet disinda her sonuc bize yariyor.

Berabere kalırsak nasıl 3. garanti oluyor. Lille 2 puanı var. Yenildik mi 5 oluyor. Berabere kalırsak CSK ile bizim de 5 oluyor. Ondan sonra Inter i yenmek çok zor olur.

Ilelioglu
18.10.2011, 23:02
Berabere kalırsak nasıl 3. garanti oluyor. Lille 2 puanı var. Yenildik mi 5 oluyor. Berabere kalırsak CSK ile bizim de 5 oluyor. Ondan sonra Inter i yenmek çok zor olur.

Evet haklisin. Yinede puan puandir. Bizde Lille ile berabere kalmaya bakariz.

ilyskm
Takımın sıkıntısı hücum oynayacak kabiliyette olmaması, kazanılan maçlara bakarsak bunu gayet net görürüz, ortada geçen maçlar ve şansa atılan goller, her zaman futbol şansı seninle olmayınca sonuç ortada csk maçı ve ibb maçı, trabzonspor her maçta bu takım ve organizasyonla zorlanır.

freezenty
acilenn PAWEL BROZEK denen yandan çarklıı topçununn kadroo dışıı bırakılmasııı gerekiyorrrrr....

Ne kadar boş bir oyuncudur arkadaş...
Bu arada forum yöneticisi başlık açtık pat diyeee silmiş neden acaba çok merak ettim ??? burdan cevaplasın kendileri...

Tayfun Aydın
kaybedilmiş birşey yok interin 4 ve 5 . haftalarda yenmesini isteyelim ki yener büyük ihtimal .
bizde o haftalarda 4 puan alalım gruptan cıkıyoruz bu degil mesele cok kaliteli 5 adam lazım bu takıma bazı eksikler olunca halimiz ortada şimdi maç maç düşünüp 1 0 olsn bizim olsn mantıgıyla hareket edilmeli transfer dönemine kadar ligte 11 3 avrupa maçı var burada avni akerde ki kayseri bjk gs macları ve sonra intikam macı kadinköydeki fenev macı buralara puan kaybı yazılmalı diger maclarda bekle fırsatını bul at mantıgıyla oynamalıyız şu an ki takımımız ona müsait ee birde 3 avrupa macı var oradan da dilegim şu inter geri kalan macları yensin bizde 4 puan alalım gruptan cıkalım o kadar takımın futbol oynatmak benim haddime degil ama eldeki ile bu olur gibi..

Bence 5. Haftayı malubiyetle geçseler daha iyi olur zira bizle oynuyorlar.

Sinan Ayaz
18.10.2011, 23:03
şu mağlubiyetten sonra kafam çok karıştı yaa grup allak bullak oldu 2. 3. 4. olabiliriz ama bu gruptan çıkmak istiyosak CSKA'yı içerde yenmeliyiz

Berk
18.10.2011, 23:04
Otelul Galati 0-0 Man. United 62. dakika.Enteresan..:)

Mert Oğuzlu61
18.10.2011, 23:05
şu mağlubiyetten sonra kafam çok karıştı yaa grup allak bullak oldu 2. 3. 4. olabiliriz ama bu gruptan çıkmak istiyosak CSKA'yı içerde yenmeliyiz

3. olalım o da yeter, sonuncu olup lige dönmeyelim avrupanın tadını çıkaralım geleceğimiz içinde önemli seri başı olma durumu felan, biraz daha kalmak lazım avrupada.

fikriliman
18.10.2011, 23:05
Brozek kardeşleri getiren kel yöneticimize alkışı borç bilirim.

arahna
18.10.2011, 23:07

ha oldu olacak
yok yetenekli
yok sans bulmadi derken
adam eskilerimizden oldu hala bi numara yok olacagi da yok galiba
ikizlerii gonderip hizli bir golcu alalim

Oğuzhan

Bu kadar boş oyuncular olamaz ya. Pawel özellikle adam giriyor oyuna ofsaytta koşmadan bekliyor bütün maç bende oynarım öyle forveti arkadaş insan bir stoperi kovalar boş koşu falan yapar. Ne sürat var ne yaratıcılık ne adam eksiltme ne işe yarar bu adam.

Sami Kuk
fenevlilere inat #UEFAdaSizeKaydi yazarak TT yapıyoruz demısler yapalım bari:)

Legolas77
Bence 5. Haftayı malubiyetle geçseler daha iyi olur zira bizle oynuyorlar.

biz 5.hafta lille ile oynuyoruz

lazibere
Taraftarlık yada Fanatıklık budur işte...Gerçekleri görmezden gelerek kendimizi çok yüksekte görmek...

Sapara ve Vittek gibi dağılmış bir takımın oyuncularını transfer ettiğimizde çok iyi oyuncular aldığımızı sanmak..

Mustafa Yumlu , Beşiktaş'a gol attı diye, İyi stoper ler arasına girmesi...

Şampiyonluğa giderken, Brozek kardeşleri transfer ettiğimizde ''Şenol Hoca aldıysa bir bildiği vardır'' diye düşünmek ve

En önemlisi

ŞENOL HOCA VARSA, SORUN DA YOK ,

Diye herşeyi sineye çekmek

Tayfun Aydın
Julio Sezar Lille panteri oldu adam 2.yarı 3 tane net çıkardı.Gerçi Inter de kaleci hariç bişey yok.

Berk
Grupta şanslar eşit hatta saha avantajımız var ama malum bize ters geliyor kendi sahamız.
3 maçın 2'sini evimzde oynayacağız, CSKA ve Lille ise evlerinde 1'er maç oynayacak.
Yıllardır kullanamadığımız şu saha ve seyirci avantajımızı artık kullanalım lütfen.Şu zamanda dahi bunu beceremeyeceksek bidaha gelmeyelim bu lige..

Hamza Yilmaz
18.10.2011, 23:08
3. olalım o da yeter, sonuncu olup şu b.ktan lige dönmeyelim avrupanın tadını çıkaralım geleceğimiz içinde önemli seri başı olma durumu felan, biraz daha kalmak lazım avrupada.Katiliyorum. Belkide 3. olmak daha hayirli olacak. Uefada iyi yerlere gelebiliriz bence.

Berk

Hayır Inter ile oynuyoruz..;)

sercan 61>34
bence bu akşam şampiyonlar ligindeki en iyi oyunumuzun oynadık burak olsaydı farklı kazanacağımız bi maçtı bu maçta tek aksayan serkan ve colmandı içerdeki maçta bunları ayıklarız biz merak etmeyin

oeince
18.10.2011, 23:09
Boşa saldırmak gerçekten çok saçma. Dün Mersin yaptı bunu, önde yetenekli adamı yoktu bütün maçı rakip yarı alanda oynadılar ama bizim bugün yaptığımız gibi boşa saldırdılar. Uçta yetenekli, adam eksiltebilen süratli bir forvetimiz olsaydı her şey çok daha farklı olurdu.

evet, ikinci yarı bizi üzerlerine çekmek istediler. adrian risk yaratıyordu onu da üç adamla kilitlediler. biz rakip yarıalana iyice yerleşince uzun toplarla cezayı kestiler. şenol hoca bunu yemezdi ama giren çıkanı aratınca adam da ne yapsın?

ne yapsınnn. mesela serkanı oyunda tutmak uğruna cech'i kenara çekip savunma düzenini bozma huyundan vazgeçebilir

Tayfun Aydın

http://fanatik.ekolay.net/Sampiyonlar-Ligi-B-Grubu-2011-2012-Fikstur_10_403.htm?MatchWeek=5
kaynak pek sevmediğim bi yer olsada doğru sanırım.

memmedaga
Pawel hamlesini gereksiz buldum,hem Halil'in etkinliği azaldı hem de oyuna hiç katkısı olmadı.

Cech'in çıkmasıyla da savunmanın dengesi bozuldu ve goller geldi,

Servet'e gülüyorduk aynı çalımı Giray yedi!

Neyse 2-0 a kadar takım iyi oynadı,önemli olan ders çıkarmak A.Aker'de CSKA'yı yeneceğimizi düşünüyorum.

Üşütmeyin uşaklar oralarda ayağınıza sağlık.

Takimdaki herkese helal olsun. Trabzona gömeriz bunlari. Hakiki cimde bide izlesinler bizi.

Serkani sivil hayatta görmem insallah!!!

Iyi oynadik fakat sanssizdik.

Tesekkurler Senol hoca ve butun futbolcular... :alkış:

Not: Avni Aker'de Cska'yi yeneriz

Sezonun en iyi futbolunu oynadık ama basit hatalar sonucu 3 gol yedik moral bozmaya gerek yok cska yı trabzonda yenebiliriz.

Avni Aker'de yenersek bunları kaybettiğimiz bişey yok en kötü 3. olur Avrupa ligine kalırız..

Yahu oynadığımız maçlar arasında en iyisi buydu, farklı yenildik. Hay ben böyle işin...

Bu arada Adrian bugün çok iyiydi, Halil ve Pawel biraz ayak uydurabilseydi ona sonuç farklı olabilirdi...

Neyse sağlık olsun, 2 hafta sonra artık Burak da aramızda olacak...

İlk 2 maça göre çok daha iyi bir oyun sergiledik..Tek farkı önceki maçlarda pozisyon bulduğumuzda atıyorduk bu maçta ise bir türlü topu kaleye sokamadık..Canları sağolsun Burak'ın gelişi ile Trabzon'da deviririz İnşAllah..

Eleştiren hakeret edenlerde biraz daha sağduyulu davransın..Mağlubiyet futbolda var ve bugünde bizim başımıza geldi..Bu takım İnter'i deplasmanda yendi,Lille ile berabere kaldıysa CSKA'yı da Trabzon'da sahaya gömecektir..Daha sakin,anlayışlı..

Bu Cska'yı Trabzon'da her türlü yeneriz tamamen golcü eksiklğimizden yenildik, bu tür takımlara karşı geriye düşersen diğer golleri yemen işten değil.

serkan ve adrian bu formunu devam ettirirse ; zokora-colman öze dönüş yaparsa burak ile beraber bu cska'yı avni akerde rahat yeneriz...

iyi oynadık, burada gömeriz sorun değil...

yalnız artık söylemeden geçemeyeceğim, Şeon Hoca özellikle önemli maçlarda, "maç içinde" defans oyuncularının yerleriyle oynamamalı...Bunu ne zaman yapsa gol yiyoruz...Cech -Sapara değişikliği skandaldı...Değişiklik olur olmaz 2 gol yedik...

herkesin iyimserligine saygi duyuyorum hatta insallah haksiz cikarim diyorum.

lille-inter macini dayanamadim 25nci dakdan sonra dayanamadim kapattim her iki takimda oyle oyuncular varki aklima serkan ve pawel geliyor kotu oluyorum.

ikinci maclar bittiginde dedimki 2.cilik sansimiz dogdu herkes bana kizdi.
simdi diyorumki 3. culuk sansimiz azda olsa var.

daha 3 mac olabilir ama diger takimlar icinde bu gecerli ve en onemli nokta grubun en zayif kadrosu bizde bu bir realite ister kabul ederiz ister etmeyiz
30 tane oyuncu olmasi birsey ifade etmiyor bunlardan 5 tanesi kafadan en kotu zamanda bile oynamiyor zati ,cok basit bir soru
su eren saparadan veya pawelden daha kotu oynabilirmiydi?
lutfen kendimiz kandirmayalim hayal kirikligi buyuk oluyor boyle birbirimize giriyoruz sonra bence bizim en buyuk sorunumuz biraz daha realist bakmak lazim.

bence baskan tamamen kendini kandiriyor bunu kotu niyetinden falan yapmiyor oda realist degil Senol Hocamiz ise fazla realist belkide ,tam anlayamadik kendisini...

BUYUK TAKIMLAR BUYUK KADRO OLUSTURUR EVET DOGRUDUR ama sozkonusu takimlarin ilk 11 cok ust duzeydir ayrica kenarda en az 3 tane daha ust duzey oyuncu vardir bole kadroya rastgele oyuncu almaka buyuk kadro olmaz yani biraz daha cesur olmak lazim klubede tayfunu degilde ereni bekleticen sercani gerekirse murat, kadroda tutuyorsan pawel 6 aydir uyudugu yerde sans vereceksin falan filan ...

konustugumun pek onemi yok cunki pek az kisi realist bakiyor ve burda realist bakanlar kotu oluyor...

basarilar trabzonum.....

Oğuzhan
18.10.2011, 23:10
Ne olur bir forvet alalım ya başkan Allah için adam eksiltebilen forvetimiz neden olmadı hiç. Adamların forvetlerini ağzım açık izledim hem sürat hem yetenek hem vuruş her şey var adamlarda. Adam eksiltemeyen forvet mi olur Allah aşkına forvet dediğin adam geçer pozisyon yaratır yoktan var eder. Pawel efendi yan gelip yatıyor oyuna girdikten sonra bir kişi eksik oynattı bizi 45 dakika.

azelea
Colman'ı beğen(dim)medim, orta sahada çok top kaybediyor ve kaybettiği toplar çok tehlikeli olarak kalemize geliyor.
Colman bu top kaybetme olayına bir çözüm bulup, TS'un orta sahasında sorumluluğu almalıdır. Bu yetenek kendisinde var fakat hiç böyle bir niyeti yok gibi.

61_Hasan_69
devre arası brozek biraderlere ve alanzinhoya inşallah yol verirler

oeince

evet fikstürde öyle görünüyor, niye? sondan başa gelmiyor mu ikinci maçlar?

freezenty
Bu kadar boş oyuncular olamaz ya. Pawel özellikle adam giriyor oyuna ofsaytta koşmadan bekliyor bütün maç bende oynarım öyle forveti arkadaş insan bir stoperi kovalar boş koşu falan yapar. Ne sürat var ne yaratıcılık ne adam eksiltme ne işe yarar bu adam.

Mehmet Ali Yılmaz ne demişti campelll için gol makinesi diye aldık çamaşır makinesii çıktıı... buuu Brozeklere nasıll bişe bulacazz :)?

yalniz adam
hüzün ki en çok yakışandır bize...iyi geceler asil sevdanın insanları...

Yiğit Gayretli
İnter'e içerideki maçta yeniliriz demiştim. Lafımı geri alıyorum... Bu İnter'i yenmeyeni falakaya yatırırlar !

ertuuu
18.10.2011, 23:11
bu akşamki işler hiç hoşuma gitmedi...

Fatih Öztürk
rusyadan üzüntülerımi gönderiyorum.

azelea
bu arada haydi lille bir gol atıver.

Legolas77
18.10.2011, 23:12
http://fanatik.ekolay.net/Sampiyonlar-Ligi-B-Grubu-2011-2012-Fikstur_10_403.htm?MatchWeek=5
kaynak pek sevmediğim bi yer olsada doğru sanırım.

o zaman yenilsinler yani önümüzdeki maçta 6 puan gibi süper birşey yaparsak gruptan cıkıyoruz inş Trabzonspor'umuz bizi sevindirir

güneyli
18.10.2011, 23:13
Rusların ligi 3 hafta sonra bitiyormuş...Kondisyon olarak cska yı bize denk gördüm...Avni akerde kontra yemeyelim yeter...

Ömer Kibar
18.10.2011, 23:13
acilenn PAWEL BROZEK denen yandan çarklıı topçununn kadroo dışıı bırakılmasııı gerekiyorrrrr....

Ne kadar boş bir oyuncudur arkadaş...
Bu arada forum yöneticisi başlık açtık pat diyeee silmiş neden acaba çok merak ettim ??? burdan cevaplasın kendileri...

Kadro dışı kalmasını neye göre karar veriyoruz ?

Bir futbolcu kötü oynadı diye kadro dışı bırakılırsa her maçta birkaç oyuncu kadro dışı kalması gerekmez mi ?

MARVEL
18.10.2011, 23:14

interin kazanması bizim için daha iyi

Berk
18.10.2011, 23:14
Inter'den Julio Cesar'ı çıkar, grupta galibiyet alamaz..

arahna
18.10.2011, 23:15

iterin yenmesi mi beraberlik mi daha cok isimize gelir?

magicyattara
18.10.2011, 23:17
Lille şansa gol atar..Inter 2 gömlek daha üstün takım..

Oğuzhan
18.10.2011, 23:17

Bir futbolcu kötü oynadı diye kadro dışı bırakılırsa her maçta birkaç oyuncu kadro dışı kalması gerekmez mi ?

Kadro dışı kalmasın zaten direkt olarak isteyen varsa göndersinler devre arasında. İsteyen yoksa da kiralasınlar falan alıcısı çıkar bizim ligden. Tam bir Mersin forveti olabilir ama Trabzonspor'da işi yok malesef.

Legolas77
18.10.2011, 23:18
interin kazanması bizim için daha iyi

katılıyorum :alkış:

ertuuu
18.10.2011, 23:18
ankaragücü maçı iyi prova olmuş bize cska maçı için ama tamamen aynı oyun vardı sahada.
onlar ankaragücünden daha kaliteli olduğundan başımız ağrıdı.
benim görüşümde bu...

freezenty
18.10.2011, 23:19

Sayın yöneticim bu adam trabzonspora geldiğinden beri ne kattı sizce ??? bencesi sizcesii yokk bu genel bir kanıdır Bu adamın giydiği forma kutsaldır ; Trabzonspor kulübü Alibeyköyspor mu ? girip oynayacak elini kolunu sallayacak maç boyunca sonrada forma bekleyecek!!! koyacaksın kapının önüne bak o zaman takımda performans nasılda artıyor...

Oğuzhan
Inter'in kazanması daha iyi olur ama bizim CSKA'yı yenmemiz gerekiyor o zaman.

Tayfun Aydın
Inter de Sezar uzun zamandır seyrettiğim en iyi kaleci performansını sergiliyor uzun dediğim Onur sakatlandığıdan beri.

Ömer Kibar
18.10.2011, 23:20
Kadro dışı kalmasın zaten direkt olarak isteyen varsa göndersinler devre arasında. İsteyen yoksa da kiralasınlar falan alıcısı çıkar bizim ligden. Tam bir Mersin forveti olabilir ama Trabzonspor'da işi yok malesef.

Ben de kalsın demiyorum zaten..Ama bu maçta forvette başka alternatif yoktu Şenol hoca da Pawel'i oynattı doğal olarak.Pawel de kötü bir performans sergiledi.
Kötü oynadı diye kadro dışı bırakmak doğru bir karar olmaz.Sonuçta lig,kupa ve cl olmak üzere üç kulvarda oynuyoruz.Satılıp yerine başka oyuncu alınana kadar öyle ya da böyle yararlanacağız.

Legolas77
Inter'in kazanması daha iyi olur ama bizim CSKA'yı yenmemiz gerekiyor o zaman.

avni akerde başka bi ihtimal belirmiyor artık inş alnımız akıyla yeneriz

azelea
katılıyorum :alkış:

evet doğrudur. İkinciliği düşünüyorsak

:dvl::ok

arahna
18.10.2011, 23:21
bence de inter yenmeli
lille bir mac daha kaybederse sonuncu olur en kotu ucuncu oluruz

adnan35
18.10.2011, 23:22
Transfer komitesinin bu işten gerçekten anlayan kişiler tarafından oluşturulması gerek.
Yoksa bu kafayla piyasada kiloyla satılan işe yaramaz futbolcular sırf transfer yapıldı denilsin diye alınırsa işte tıpkı bu akşam görüldüğü gibi adına futbol denilmeyecek iğrenç bir oyun ortaya çıkar ve sonuç da böyle olur. Bu futbolla bizim uyduruk ligde dahi ilk dörde giremeyiz. Başarılar ise yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tesadüfi gollerle kazanılan maçlarla sınırlı kalır ne yazıkki. İşe yaramaz bir torba yabancı alınacağına onlara verilecek para Selçuk ve Egemene verilseydi bu takım çok iş yapardı...Böyle transfer politikası olmaz...

Yiğit Gayretli
18.10.2011, 23:24
Ulan Avni Aker'de şu Csk'ya 4 atalım. Başka da bir şey istemiyorum. Hırs yaptım durduk yere iyi mi ? :) :)

fırtına89
18.10.2011, 23:24
Şu anda Türkiyenin en formda ve 1 numaralı stoperi olan EGEMENİ çok arıyoruz.Nasıl tutamadık takımda hala aklım almıyor ya..

whisper
18.10.2011, 23:25
Avni Akerde CSKA'yı yendik yendik yenemezsek grubu sonuncu bitiririz bu kadar basit durum ortada

The_Storm
18.10.2011, 23:25
Bu maçtan önce yazdım, tekrar yazayım: Bunun rövanşı da var, Avni Aker'de görüşürüz.

Bir de en olmayacak zamanda, en olamayacak gibi gözüken şeyi yazayım: Şampiyonlar liginde final oynayacağız inşallah...

arahna
18.10.2011, 23:26
Avni Akerde CSKA'yı yendik yendik yenemezsek grubu sonuncu bitiririz bu kadar basit durum ortada

abartmayalim
grubun durumu son maca kadar belli olmayabilir

fikriliman
18.10.2011, 23:27
rusyadan üzüntülerımi gönderiyorum.

Millet rusyadan ne gönderiyor, sen ne gönderiyosun Üzüntü burdada var votka motka bişeyler yolla sen :D

StyLe
18.10.2011, 23:27
Zokora'nın bir yanlış hareketi maçı 3-0'a getirdi bu maçın bence kırılma noktasıydı, Zokora orada o hatayı yapmasaydı Rusya dan 1 puan alabilirdik, çünkü maç 1-0'dı ve CSK kalesine yüklendiğimiz dakikalardı.

İlyas Özdemir
18.10.2011, 23:28
bu cska'yı Trabzonda yenelim artık

whisper
18.10.2011, 23:30
Bu arada Uefa'nın resmi sitesinden baktım da 5. maçımız gerçekten Inter'leymiş kötü oldu son maçımız deplasmanda Lille ile...

Fatih Öztürk
18.10.2011, 23:30
Burak yılmaz kalan maçlarda günah çıkaracak.cskaya 2,intere ve lilleyede gol atacak.8 yada 9 puala gruptan çıkarız.rakıplerımız bızden ıyı değil.

sessizkral_1
18.10.2011, 23:31
ş.liginde zar zor 1 puan alan takımın taraftarlarına ne oluyor anlamadım ?

oeince
18.10.2011, 23:32
lille-inter macini dayanamadim 25nci dakdan sonra dayanamadim kapattim her iki takimda oyle oyuncular varki aklima serkan ve pawel geliyor kotu oluyorum.

BUYUK TAKIMLAR BUYUK KADRO OLUSTURUR EVET DOGRUDUR ama sozkonusu takimlarin ilk 11 cok ust duzeydir ayrica kenarda en az 3 tane daha ust duzey oyuncu vardir bole kadroya rastgele oyuncu almaka buyuk kadro olmaz yani biraz daha cesur olmak lazim klubede tayfunu degilde ereni bekleticen sercani gerekirse murat, kadroda tutuyorsan pawel 6 aydir uyudugu yerde sans vereceksin falan filan ...

konustugumun pek onemi yok cunki pek az kisi realist bakiyor ve burda realist bakanlar kotu oluyor...

basarilar trabzonum.....

Büyük takımın yıldızını satma lüksü yok. Şimdi de Burak ve Tolga'yla ilgili spekülasyonlar çıkıyor.

Bizim bu maça çıkan kadromuz şöyle olmalıydı.

Tolga
Celustka Egemen Serdar Cech
Zokora Selçuk
Burak Adrian Olcan
Doumbia
Yedek: Onur, Giray, Alper, Colman, Halil, Cenk, Volkan
Ben gruptan çıkacağımıza inanıyorum. Ama sürekli başarı için ara transferde yönetime büyük görev düşüyor. Herşeyin başı kaliteli ve uyumlu kadro.

h@msi61
18.10.2011, 23:33
Geride kalan maclarda akilli oynamamiz sart, bugunku gibi oynarsak hangi saha, hangi rakip olsun farketmez, sampiyonlar liginde adami yamulturlar boyle. Stoperlerle birden o kadar yogun sekilde neden gol aradik halen anlamiyorum... Ilk iki mactaki gibi haddimizi bilerek oynamamiz sart... Ayrica Serkan ortasahada en azindan bizim formayla birkez daha oynamasin lutfen. Adam yerli ama futbola yabanci oluyor resmen...

Legolas77
18.10.2011, 23:34
bence biz bugün diger maclardaki gibi oynamadık cska biz gibi oynadı macı ortasaha mücadelesi şekline çevirmemiz gerekiyor şimdi bundan önceki 2 macı hatırlayalım bknz:
inter macı interin formsuz oluşundan ve 5 6 pozisyonda tolga nın mükemmel kurtarışları ve ayagımaza gelen ilk fırsatı değerlendirerek gol bulduk yani bekledik terazide dengeyi ayarlamaya calıstık
lille macı lille ilk yarı bir ara pas cech in topa müdahale edemeyişi ile sow un ayagından bir gol kazandı sadece bu öyle bizi ezdikleri falan yok orada cok mücadeleci bir maç çıkartmıştık
cska macı atak oynadık adamlar hızlı adamları ile sonuca gitti yani bizim oyuncular sahada yenebilecekleri düşünerek fazla cıktılar ileri nitekim yetenekli ayakları ile skor ürettiler
avni aker deki macta bence 10 kişi müdafa yapıp burak a oynamalıyız burak onların defansını illa ki deşer hem ağır oyuncular rus takımının stoperleri böyle bir maç çıkartırsak cska eli boş döner ama burada yenildik diye avni akerde kesin kazanmamız gereken bir maç havası ile cıkarsak hava alırız gibi geliyor adamlar ilerideki oyuncuları ile cok hızlı işi bitiriyor ama avni akerde yenecegimze eminim burakın dönüşü fena olacak maça tutuk başlar biraz ama burak yazar yine burada seviniyor olurz son söz olarak lige dönelim umarım zorlu bursa macını kayıpsız geceriz 1 0 olsn bizim olsn

whisper
18.10.2011, 23:34
Inter aldı maçı ama hiç haketmedi doğrusu al Julio Cesar'ı kaleden farka giderdi maç... Bizim maça kadar sakat, ceza vs. bişi olsa bari

Sefer A.
18.10.2011, 23:35
Geride kalan maclarda akilli oynamamiz sart, bugunku gibi oynarsak hangi saha, hangi rakip olsun farketmez, sampiyonlar liginde adami yamulturlar boyle. Stoperlerle birden o kadar yogun sekilde neden gol aradik halen anlamiyorum... Ilk iki mactaki gibi haddimizi bilerek oynamamiz sart... Ayrica Serkan ortasahada en azindan bizim formayla birkez daha oynamasin lutfen. Adam yerli ama futbola yabanci oluyor resmen...

ikinci yari Goray Glowacki orta sahadaydi, rezalet

Hürgün Aygün
18.10.2011, 23:36
Maç bitti.
Lille 0 - 1 İnter

MARVEL
18.10.2011, 23:36
inter kazandı guzel oldu

Legolas77
18.10.2011, 23:37
Büyük takımın yıldızını satma lüksü yok. Şimdi de Burak ve Tolga'yla ilgili spekülasyonlar çıkıyor.

Bizim bu maça çıkan kadromuz şöyle olmalıydı.

Tolga
Celustka Egemen Serdar Cech
Zokora Selçuk
Burak Adrian Olcan
Doumbia
Yedek: Onur, Giray, Alper, Colman, Halil, Cenk, Volkan
Ben gruptan çıkacağımıza inanıyorum. Ama sürekli başarı için ara transferde yönetime büyük görev düşüyor. Herşeyin başı kaliteli ve uyumlu kadro.

abi doumbia bizim gündemimize mi geldi ya :) hani onun yerine daha radarımıza takılmış jelavic falan yazsaydın tam santrafor o da ama doumbia fena degil bu kadro olsaydı of of of olurdu Türkiye yi karadenizden etkisi altına alan bir fırtına tutardı :)

Yunus Danışmaz
takım halinde kötüydük. şimdi cska yı içerde yenmemiz lazım. inter de lille i içerde dışarda yenerse en kötü 3. oluruz...

h@msi61
ikinci yari Goray Glowacki orta sahadaydi, rezalet

Rezalet ki ne rezalet. Cok kotuyduk hakketen. Asil anlamadigim burda iyi oynadigimizi soyleyenler cogunlukta. 3 yedik, 3 tane daha da yiyebilirdik...

Ahmet Öztürk
18.10.2011, 23:38
Bursalilar neden gelmisler dalga gecmeye mi? Gecen sene onlar da sampiyonlar ligindeydiler di mi, sahi 1 gol atip 1 puan mi alabilmislerdi :) Komik seyler, hadi coplugunuze seftali kurtlari sizi...

Valencia deplasmanları vardı sanırım. Kaç kaç bitmişti ya hatırlayamadım :D

Bu arada 3 maçta 2 gol atıp 4 gol yedik ve 4 puan topladık.. Bursa'nın şu Valencia deplasman maçını yazsın biri :D

tturan
18.10.2011, 23:39

İnter ile son maçımızı oynayacağız. Şampiyonlar liginde ikinci maçlar ilk maçların tersi sıra oynanıyor diye biliyorum.

Mehdi
18.10.2011, 23:39
Millet rusyadan ne gönderiyor, sen ne gönderiyosun Üzüntü burdada var votka motka bişeyler yolla sen :D

:D:D

Gece gece patlattım kahkahayı.

h@msi61
18.10.2011, 23:40
Lille kotu, deplasmanda su heriflere yenilmezsek en azindan 3. oluruz gibime geliyor. Lille ne Rusyadan, ne de Italya'dan puan cikarabilir... CSKA'yi burda yenersek Lille'ye yenilme sansimiz bile olacaktir...
Ilk ikiye girip sonraki turda hemen elenmek mi yoksa UEFA kupasina kalip belki 1-2 tur gecmek mi daha iyi olur takim icin bilemedim.

yanbeyi61
18.10.2011, 23:40
bundan sonra yapılacak tek şey ...evinde kazanamazsa şenol güneş istifa etsin...............

Selman
18.10.2011, 23:41
İkinci olmak istiyorsan veya başka bir diyişle groptan çıkmak istiyorsan Lille'i içeride yenmeliydin.

En azından yenmek için oynamalıydın.O gün beraberlik yeter diyen arkadaşlara Cska'dan puan alacağın garanti mi diye sormuştum.

Şenol Hoca'da yanlış strateji içinde.Biz bugün tuzağa düştük, galibiyet ister gibi oynadık.Bizim galip geleceğimiz maç Lille maçı beraberliğe oynayacağımız maç Cska maçıydı.

İnşallah Avni Aker'de futbol şansımız yanımızda olur.Yoksa orda da sonuç pek farklı olmayacak gibi.

komdere
6 4 4 2 oldu
haftaya inşallah 9 7 4 2 olur

TS-FAN
Bu gruptan çıkacağız!

Legolas77

Bu arada 3 maçta 2 gol atıp 4 gol yedik ve 4 puan topladık.. Bursa'nın şu Valencia deplasman maçını yazsın biri :D

6 1 di maalesef :S bizden biraz adamlık ögrensinler onların başarısı ile gurur duyarız başarısızlığı ile üzülürüz de biz yenildik diye bizle dalga geçmeye gelmişler
işte düşündükleri şeye bak onları şl ye gittiyse bizim sayemizde gitmişti .... bilmem anlatabildim mi???? öhhhhh

Necmi6161
18.10.2011, 23:42
2 kasımda eksiksiz trabzonspor ile dağıtırız csk yı, ben en kötü 3. olacağımızı düşünüyorum.

3. olduğumuz durumda avrupada çok iyi işler başarabiliriz, hatta 2 transfer ile kupaya bile oynarız.

tturan
18.10.2011, 23:42
İnter'e içerideki maçta yeniliriz demiştim. Lafımı geri alıyorum... Bu İnter'i yenmeyeni falakaya yatırırlar !

Valla adamlar çok kuvvetli giriyorlar rakibe. Bence bizde ikili mücadelelerde interden topu kapabilecek kalitede topçu yok.

Burçak
18.10.2011, 23:43
bundan sonra yapılacak tek şey ...evinde kazanamazsa şenol güneş istifa etsin...............

ya Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki.

sessizkral_1
takım halinde kötüydük. şimdi cska yı içerde yenmemiz lazım. inter de lille i içerde dışarda yenerse en kötü 3. oluruz...

3 tane cümle kurmuşsunuz 3 üde birbirinden alakasız ve saçma

1.cisi takım halinde kötüydük demişsiniz.

ben bizim takımı son 6-7 maçtır ilkkez bukadar iyi gördüm.

2.cisi cska yı içerde yenersen interde lilleyi içerde yenerse zaten 3. lüğün garanti 2. lik şansın bile yükseliyor.

eğer bugün burak olsaydı biz bu maçı kazanmıştık.

Skor taraftarlığı yapmayın !!

Halilin o topu girseydi bu maçı kazanmıştık biz..

Hamza Yilmaz
İnter ile son maçımızı oynayacağız. Şampiyonlar liginde ikinci maçlar ilk maçların tersi sıra oynanıyor diye biliyorum.

Hayir ikinci devrenin ilk macini ilk devrenin son macin rakibiyle oynuyorsun. Ikinci macini ilk devrenin ilk macinin rakibi ile, ücüncü macini ilk devrenin ikinci macin rakibiyle oynuyorsun. Yani ikinci devrede ki maclar sirasiyla Moskova, Inter ve Lille(d).

oeince
abi doumbia bizim gündemimize mi geldi ya :) hani onun yerine daha radarımıza takılmış jelavic falan yazsaydın tam santrafor o da ama doumbia fena degil bu kadro olsaydı of of of olurdu Türkiye yi karadenizden etkisi altına alan bir fırtına tutardı :)

Doumbia dedik durduk ama kim takar Yalova kaymakamını. Bizim transfer komitesi Henrique peşinde. Ama hala geç değil. Rusya'da lig bittikten sonra, Afrika kupasından önce alabiliriz Doumbia'yı. Bir de Alper, Serdar ve Olcan sıkıntılarımızı büyük ölçüde hafifletir.

Harun-61
5.mac Inter ile.

ntv spor

Tolga Okumuş
Bence biraz olsun uyanmamız açısından çok iyi bir maç oldu.

Belki de kadromuzda birbirinden değerli saydığımız birkaç oyuncu da eksilme olur !

gülsüm
3-0 lık mağlubiyet hiç karartmadı içimi, karartmayı bırak grilendirmedi bile.
şampiyonlar liginde 3 maçta 1 mağlubiyet-1 beraberlik-1 galibiyet! iyiyiz bnce daha da iyi olacağız inşAllah.
gruptan çıkacağımıza yürekten inanıyorum ve hissediyorum.

ayrıca takım bazı bölümlerde çok iyi oynadı daa ahh işte defans yol geçen hanıydı...

sessizkral_1
18.10.2011, 23:44
bence aramızda fenerliler var :)

bizim takımın bugün çok iyi olduğunu heryerde konuşulurken buırda takım hakkında inanılmaz olumsuz yorumlar var

BİZ BAŞKA MAÇMI İZLEDİK ?

erdeme61
18.10.2011, 23:44
bir anket yapılsın bence 3. olup uefa kupası mı yoksa 1 yada 2 olup şl bir üst tur mu?

Legolas77
18.10.2011, 23:45
Doumbia dedik durduk ama kim takar Yalova kaymakamını. Bizim transfer komitesi Henrique peşinde. Ama hala geç değil. Rusya'da lig bittikten sonra, Afrika kupasından önce alabiliriz Doumbia'yı. Bir de Alper, Serdar ve Olcan sıkıntılarımızı büyük ölçüde hafifletir.

abi para yetmez sadri şener derki :
doumbia bizim takımın seviyesinde oyuncu degil
sayın mario şakar :
takm yeterli der :confused:

Mehdi
Evet katılıyorum.Hemen istifa ettirip Giray Bulak'ı getirmeliyiz.Sonra rica edip maçı tekrar oynayıp onları doğduklarına pişman etmeliyiz.Evet ben düşündüm bunu.Helal bana:p

inadına_Trabzon
TRABZONUMMMMM oleyyyyyyyyyyy

Bu saatten sonra doumbia yı Türkiye liginden herhangi bir takım alamaz.

h@msi61
bence aramızda fenerliler var :)

bizim takımın bugün çok iyi olduğunu heryerde konuşulurken buırda takım hakkında inanılmaz olumsuz yorumlar var

BİZ BAŞKA MAÇMI İZLEDİK ?

Yahu nerde iyiydik yapmayin, adamlar kac kere kaleciyle burun buruna geldi, iyi ki iyi oynamisiz, yoksa ne olurdu halimiz. Macin belirli bolumlerinde fena top yapmadik, sadece o kadar. O da rakibin kalesinin onune kadar goturdu bizi, pozisyon da bulamadik fazla...

D.Demir
18.10.2011, 23:46

6 - 1
di galiba :D :D

yanbeyi61
ya Allah aşkına ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki.
tarfatr olmaya çalışıyorum....ya öl ya öldür.....ya kurduğun takımla evinde başarı sağlarsın ya da gidersin...bukadar basit....taraftarım diye şenola eleşdirmiycem boyun mu eğecem....
her şey ortada bukadar açık futbol oynanırsa 3 golle sonuç daha fark yiye bilirdin..kazanmaya oyna ama temkinli ve akılla oyna kabadayı gibi ölümüne gidiyorsa istifaya da ölümüne gitsin........arkadaş ben buyum istersen kabul et istersen etme

Burçak
5.mac Inter ile.

ntv spor

5. maç Lille maçı olması gerek. İnter maçı son maçımız değilmiydi ?

Ahmet Öztürk
18.10.2011, 23:47
Evet katılıyorum.Hemen istifa ettirip Giray Bulak'ı getirmeliyiz.Sonra rica edip maçı tekrar oynayıp onları doğduklarına pişman etmeliyiz.Evet ben düşündüm bunu.Helal bana:p

ççç ççç ççç ulan gece gece ne güldüm yaa

oeince

bu cümleyi söyleyen trabzonsporlu ise, duyacağıma şl'ne hiç katılmamayı yeğlerdim. şenol hocayla daha yıllar yılı öyle büyük zaferler kazancağız ki! ne oluyor size?

exelans_25
avni akerde cskayı harcarız gibi geliyor

Mustafa Ayazoğlu
pawel

cska maçında benim için bitmiştir.. 45 dk bir tek ofsayt yakalandığında gördüm neredeyse

yanbeyi61
18.10.2011, 23:48
vay ne kadar zekisin benim gibi düşünebiliyorsun:alkış::D

Fatih Öztürk
la ne votkasi.günahtu günah:)hay yaşa ula gece gece.Gürcü arkadaşın misafirıyız.eşşek gıbi içiyorlar:)

Hamza Yilmaz
Yahu nerde iyiydik yapmayin, adamlar kac kere kaleciyle burun buruna geldi, iyi ki iyi oynamisiz, yoksa ne olurdu halimiz. Macin belirli bolumlerinde fena top yapmadik, sadece o kadar. O da rakibin kalesinin onune kadar goturdu bizi, pozisyon da bulamadik fazla...
Allah var ilk yari gercekten üc macin en iyi oyununu oynadik. Ikinci yari beraberligi yakalayalim diye risk aldik defansta acik verdik. Eger Cech-Sapara degisikligi olmasaydi mac 1-0 biterdi.

Ahmet Öztürk
6 - 1
di galiba :D :D

Aha plaka :D

mda61
Yaptığım hesaplara göre 6 maç sonunda şu puan durumunun olmasını bekliyorum.
Inter 15
Trabzonspor 7
Lille 6
CSKA 5

Bize bir galibiyet bile yetiyor gruptan çıkmak için. Yeterki Inter diğer maçları alsın ve Lille-Cska berabere bitsin :)

yanbeyi61
18.10.2011, 23:49
bu cümleyi söyleyen trabzonsporlu ise, duyacağıma şl'ne hiç katılmamayı yeğlerdim. şenol hocayla daha yıllar yılı öyle büyük zaferler kazancağız ki! ne oluyor size?
evet şenol hocayla bastonla takımı yönlendirene kadar devam edeceğiz..:alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
cska avni akerde yeneriz elbet ama

kadro çok kalitesiz , pawel serkan, glowacki , alan hikaye bu takımda

memmedaga

Sayın yöneticim bu adam trabzonspora geldiğinden beri ne kattı sizce ??? bencesi sizcesii yokk bu genel bir kanıdır Bu adamın giydiği forma kutsaldır ; Trabzonspor kulübü Alibeyköyspor mu ? girip oynayacak elini kolunu sallayacak maç boyunca sonrada forma bekleyecek!!! koyacaksın kapının önüne bak o zaman takımda performans nasılda artıyor...

Ben de kalsın demiyorum zaten..Ama bu maçta forvette başka alternatif yoktu Şenol hoca da Pawel'i oynattı doğal olarak.Pawel de kötü bir performans sergiledi.
Kötü oynadı diye kadro dışı bırakmak doğru bir karar olmaz.Sonuçta lig,kupa ve cl olmak üzere üç kulvarda oynuyoruz.Satılıp yerine başka oyuncu alınana kadar öyle ya da böyle yararlanacağız.

bu adama hic mi hic isinamadim, bi ara umit verdi sanki ama o zaman bile cok agir dedirti yani agir olmasi bir yana cok garip bir durusu var kardesi daha hareketli daha hirsli bi adam bu boyle donuk donuk alik bakiyor bu kadar kotu olduguna inanmiyorum Trabzona alisamadi,Sampiyonlar liginde maca cikiyoursun insan aczik kasar azcik mucadele azcik istek gosterir,ote yandan milli takimda goller atiyor.evet devre arasi gonderilmeli bu acik ama bunu boyle olacagi cok belliydi bu adamda israr etmek neden anlamadim Murat'da bu kadar israr etsek daha iyi sanki,kimse oynatilmadi demesin yeteri kadar sans buldu.

bazen cesur kararlar almak gerekiyor butun mesele bu Senol Hoca ile Sn. Sener basbasa verdiklerinde sezon basi bu karari vermeleri gerekirdi cunki hic istek veya hirs gosermiyordu ve hala gostermiyor...sampiyonlar liginde bile yuhh

inadına_Trabzon
Alanzinhonun yerine SAPARA ya daha çok şans verilmeli.

PAWEL in yerine altyapıdan yıldız adayı bir forvetimiz yokmu ? çıkartıp koyacan 17-18 yaşında gelecek vadeden birilerini. PAWEL mallık yapacağına onlar yapsın.