PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu hocada mi futbolcu düzenine boyun egdi

lutfu61
02.04.2006, 21:22
bu hafta nasil olurda fatih akyel oynatilmaz.nasil olurda takimda tek orta açan yattara kadroda olmaz

takimda tek ayakta kalan oyuncularimizin basinda gelen bu adamlar hangi akla hizmet olarak kesilirler

ya takim bu ikisini niye sevmiyo bunlar kendilerini ne zannediyo

simdi biri çikipta bana kesinlikle hocanin görüsüdür demesin,bu açik ve net görülüyo

böyle bir galibiyeti boykot ediyorum

futbolcu düzeniyle devam,onlar istedi diye bu adamlar makas yiyo,sorada hocaya anlasma arefesinde farkli bir galibiyetle jest yapiliyor

birakalim bu ayaklarismileys/smiley7.gif

Emiroğlu
02.04.2006, 21:27
Futbolcularin Vahid e söz geçirebilme ihtimali olduuna inanmiyorum

Mollasalihoğlu
02.04.2006, 21:31
Bu takimda kimsenin Yattara'nin kesilmesini isteyecegine inanmiyorum..

kusura bakmayin ama zirvalik olmus.

tek açiklamasi hocanin dahiligi(!)

lutfu61
02.04.2006, 21:39
bu takimda çekemeyen insanlar var hala siz bunlari göremiyosaniz bende size bisi diyemiyorum

bunlar zirva degil gerçekler

haklisiniz bu takima sihirli bi degnek geldi bi anda costular

My
02.04.2006, 21:41
Son zamanlarda sitemiz üyeleri acaba çokmu macera türü fantastik filmler izliyor anlamadim ama her bir konu basligi altinda ayri ayri komplo teorileri valla ilginç.

Fatih AKYEL</span> çok yorgundu adam artik bitmis vaziyetteydi vede hoca O'nu dinlendirdi. Ayrica Yattara</span>'nin da hafif bir sakatligi varmis, riske edilmek istenmemis. Bakin iste AKYEL</span> ve Yattara</span> takimda olmayinca adamlar takir takir top oynadi gördünüzmü, adamlari sevmiyorlar deyipte birde durduk yere alinmis bir galibiyetin ardina sevinmek varken kendimize sikinti yaratmakta smileys/smiley4.gif ilginç yane. Acidan zevk almaya basladik heralde smileys/smiley2.gif

canim TS
02.04.2006, 21:42
ne yani tam anlamadim olayi, Yattara oynamadigi icin bügün iyi mi oynadi Takim?
Ben maca bakamadim, onun icin sordum, ana sayfada okudum birseyler iste. Skoru ögrendim. Takim nasil oynadi, bazi yorumlardan okuyorum.

Öyle birsey varsa üzülürüm yani.

TSelif
02.04.2006, 21:44
Nasil bir mantik bu ya. Vahid hocanin her haftaki sürprizlerinden biri sadece ..Ayrica böyle bir galibiyeti boykot etmek ne demek ya..Elalemin elleriyle aldiklari puanlar havada uçusuyor bizim yaptigimiz da boykot etmeksmileys/smiley5.gif

kutoz
02.04.2006, 21:47
Valla taraftara hak vermemek elde degil. Küçükken, hadi Trabzonspor kadrosunu say dediklerinde 8 saniyede sayardim. Hatta arkadaslarla en hizli kim sayar yarismasina girerdik. Hadi, sikiysa sayin haftaya oynayacak ilk 11'i. smileys/smiley4.gif

lutfu61
02.04.2006, 21:48
site yönetimi açtigim bu konuyu kapatirsa sevinirim bir galibiyet bütün olaylarin üstünü örtmüs bakiyorum herkes havada uçuyor ne diyim trabzon senelerdir böle hala bazi seyler görülemiyor haklisiniz trabzonspor yenilince görüselim simdi galibiyeti kutlayalim

Emiroğlu
02.04.2006, 21:48
Nasil bir mantik bu ya. Vahid hocanin her haftaki sürprizlerinden biri sadece ..Ayrica böyle bir galibiyeti boykot etmek ne demek ya..Elalemin elleriyle aldiklari puanlar havada uçusuyor bizim yaptigimiz da boykot etmeksmileys/smiley5.gif

hiç sorma yaa....(katiliyorum)

Zeki Çelenkoğlu
02.04.2006, 21:49
hoca sezon sonu gitmeyi kafaya koymus zaten.. su an kendi kariyerini en az hasarla nasil kurtarir onun hesabini yapiyor..

Mollasalihoğlu
02.04.2006, 21:51
hoca sezon sonu gitmeyi kafaya koymus zaten.. su an kendi kariyerini en az hasarla nasil kurtarir onun hesabini yapiyor..

hangi kariyer ya??

kendini kandiriyor...

TSelif
02.04.2006, 21:53
site yönetimi açtigim bu konuyu kapatirsa sevinirim bir galibiyet bütün olaylarin üstünü örtmüs bakiyorum herkes havada uçuyor ne diyim trabzon senelerdir böle hala bazi seyler görülemiyor haklisiniz trabzonspor yenilince görüselim simdi galibiyeti kutlayalim

Ne yapmamiz lazim anlamadim ki tamam kazandik bunun altinda neyi aramamiz gerekiyo . Görülmeyen seyler de Akyel le Yattara neden oynamadi da biz kazandik ...

Bence de böyle anlamsiz bir konu kapatilsin

Erbay
02.04.2006, 21:58
Bu hoca da bi maç ilk 11de oynattigini diger maç tribüne gönderiyor.Anlamiyorum

Adem Erdoğan
02.04.2006, 22:00
Yaw kissel yorumlarinizi konu diye açmayin.Çöplüge döndü iice forum.

Bülent Bayraktar
02.04.2006, 22:04
Yaw kissel yorumlarinizi konu diye açmayin.Çöplüge döndü iice forum.

walla yaaaaaawww

lutfu61
02.04.2006, 22:06
farkindaysan bu farkli bir konu

tartismaya açtim laf yemek için degil bakiyorumda forumdada herkes yönetici olmus

mini FaNaTiK
02.04.2006, 22:11
Komplo teorisi olarak düsünüyorum geldiginden beri F. Akyel ilk 11 deydi oynarken futbolcularda onu istememe gibi bir istek mi yoktu veya Yattara'nin kesilmesi normal Halilhodziç,G.Antep maçinda da kesmisti.Bu tür degisiklikleri artik normal karsilayalim.Çogunluga katiliyorum her düsünce için bir topic smileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif

Nytre
02.04.2006, 23:18
hoca açiklamalari ile futbolcuya endeskli düzenin ortadan kalkmasi gerektigini söyleyen bir kisi...

ayrica bu hocanin kalmasi için yönetim teklif sunacak ve muhtemelen hoca kalacaktir daha iyi bir teklif almazsa.. ama hocanin da sartlari olacaktir.. mesela rekabeti artirmak amaciyla bir çok oyuncu isteyecektir.. belkide bir çok futbolcunun da gitmesini talep edecek...

ayrica hoca kalirsa ona birilerinin kim oynuyorsa onu koy oyuna kimsenin trabzonluluguna bakma denmeli.. bunu da taraftar demeli...

son olarak ; f.tekkenin gitmesi lazim... bunu iyi niyetimle söylüyorium.

Özgür Öztürk
02.04.2006, 23:47
Yensek bi dert yenilsek bir dert. 3 puana sevinecegimize ortaya teoriler atiyoruz. Pesss dogrusu...

Hakkiyla, serefiyle, alin teri ile 3 puan gelsinde nereden gelirse gelsin. Haa o oynamis haa bu, hedef kazanmak degil mi. X atmis veya Y atmis. Bunun ne önemi var...Biz Trabzonspor'u Fatih, Gökdeniz, Yattara, X, Y,....var diyemi seviyoruz veya destekliyoruz....

Yeter bu kadar hayal ürünü...Birakinda aldigimiz üç puana sevinelim...

Sasirdim dogrusu bu basliga.

ctmeoy
02.04.2006, 23:48
bu yaziyla forumdaki sanirim 26. yazimi yaziyom büyük cogunlugunuda hocanin gitmesineyönelik harcadim.bu hocayi anlamak imkansiz hiç hesapta olmayan 11ler sürüyo sahaya erdinç o kadar hafta ilk 18e bile giremezken aniden 11de.yattarayi bi anda kesti.bu konuda biraz hak verebilirim.son iki macta formsuzdu.amafatih akyeli kesmesi inanilir sey degil erdinci oynatacaksan akyeli saga cek

vahid hoca walla sen trabzonu anlamiyon

zanoylu
02.04.2006, 23:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=ec63a366>

bu hafta nasil olurda fatih akyel oynatilmaz.nasil olurda takimda tek orta açan yattara kadroda olmaz

takimda tek ayakta kalan oyuncularimizin basinda gelen bu adamlar hangi akla hizmet olarak kesilirler

ya takim bu ikisini niye sevmiyo bunlar kendilerini ne zannediyo

simdi biri çikipta bana kesinlikle hocanin görüsüdür demesin,bu açik ve net görülüyo

böyle bir galibiyeti boykot ediyorum

futbolcu düzeniyle devam,onlar istedi diye bu adamlar makas yiyo,sorada hocaya anlasma arefesinde farkli bir galibiyetle jest yapiliyor

birakalim bu ayaklarihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Senin demene göre geçen iki haftada kasitli olarak takimi sabote edenler var.Bu agir bir itham .Eger bu konuyu açtiysan devaminida getirmelisin arkadas neye dayanarak.Su takinda ki hiç bir topcunun bu hocayla inatlasip dagalip gelebilecegini sanmiyorum.Degil ihtimal bile vermiyorum...Kusura bakma ama senin iddalar havada kalmis sanki sanada öyle gelmiyormu....</BLOCKQUOTE>

FANATIK61
03.04.2006, 00:52
Trabzonspor hic bir zaman bir veya ikiFutbolcuya endeksli olamaz. Böylesi daha iyi bana göre. Futbolcular 28. Lig Maci onyadilar simdiye kadar (Kupa Maclari haric), onlarda insan yoruluyorlar herhalde. Hoca her hafta farkli onbirler sahaya sürüyor, bence dogru. Yedek kalan Futbolcular Mac eksigini kapatiyor o zaman... Tabiki Performansi'da önemli öyle kafana göreoynat demiyorum ya. 24 Kisilik Kadroda yer alan Futbolcular her an hazir durumda olmasi lazim....

ozcan_asanoglu
03.04.2006, 09:30
bir hafta tribüne çikan bir dahaki maçin ilk onbirinde olabilir..dolayisiyla herkes her an oynama ihtimali oldugunu bilecegi için herkes hazir olacaktir..ki özellikle çok beklentilerimizim oldugu seneyeki uzun maratonda 18 kisinin de her an hazir olmasi gerekir..ama tabiki iskelet bellidir...simdi oldugu gibi..

emre81
03.04.2006, 09:43
Arkadaslar Hocamizi elestirelim ama kesin verilerle olsun bu, futbolcumuzu elestirelim ama maç içinde yuhalamayalim. Hoca eger takimda kalirsa sonuna kadar destekçisiyim çünkü adamin iyi niyetinden eminim ve giderse gelecek olaninda sonuna kadar destekçisiyim, Tayfun son haftalarda bu takimin en kötüsü ama oynadigi her maçta destekçisiyim ben ekstra birsey yapmiyor düsünmüyorum taraftarin yapmasi gerekenin bu oldugunu düsünüyorum burada elestirelim yorum yapalim ama kendi fikirlerimizi eger verilerle besleyemiyorsak haksizlik etmis oluruz.

SessizKral
03.04.2006, 09:53
iyigüzel bir konu açmissinda..keske biraz düsünseydin bu konuyu açarken.....yattara bizde yaklasik 5-6 hocayla çalisti ve hepsindede kesik yedi....mutlaka her hoca yatarayi bazi maçlarda kesmistir..hadi vahid isi bilmiyor..ya diger hocalar...bakin arkadaslar bende futbol oynadim uzun yillar...hoca butun gun antrenmanda topçuyla beraber...onun nasil oldugunu oynayabilip oynayamayacagini iyi bilir....erdinç konusuna gelincede ya bu adam daha bir kaç ay öncesine kadar türkiyenin en iyi defans oyuncusu diye tempo tutuyorduk ..yapmayin dostlar.....her zaman destek vermeliyiz takima..yenilsede yensede....futboldur olur böyle seyler......ben vahidden ümitliyim eger kalirsa sonuna kadar arkasindayim.............

selcjK
03.04.2006, 10:02
ayrica yattaranin konya maçinda ayagina aldigi darbe sonucu bazi antremanlara çikmadigini ve hafif sakatligi oldugunu unutmayin bazi seyleri yazarken, sonra gelip saçma topikler açmayin

halil ibo
03.04.2006, 11:55
Böyle bir soruya cevabim kesinlikle hayir.Eger öyle birsey olmus olsa bir hafta ilk onbirdeki oyuncu sonrakihaftaya 18 disinda kalmaz.18 disinda kalanda bir sonraki hafta ilk onbirde kendisine yer bulamaz.Bu arada basta çok sevdigim Serdar Bali olmak üzere diger merak edenlerle birlikte bu topigede cevapolmasi bakimindan.:Hoca yenildigimiz maçlardan sonra açiklama yapmiyor.Çünkü bizim burada yaptigimiz gibi onlari yerden yere vuracak.Birileride böylesey olur mu?Futbolculari toplumun önüne atiyor diyecek.Yani futbolcu düzenine degil çok bilmislerle ugrasarak vakit ve konsantrasyon kaybina ugramamak için onlarin düzenine boyun egdi..

Şentürk
03.04.2006, 12:01
Böyle bir soruya cevabim kesinlikle hayir.Eger öyle birsey olmus olsa bir hafta ilk onbirdeki oyuncu sonrakihaftaya 18 disinda kalmaz.18 disinda kalanda bir sonraki hafta ilk onbirde kendisine yer bulamaz.Bu arada basta çok sevdigim Serdar Bali olmak üzere diger merak edenlerle birlikte bu topigede cevapolmasi bakimindan.:Hoca yenildigimiz maçlardan sonra açiklama yapmiyor.Çünkü bizim burada yaptigimiz gibi onlari yerden yere vuracak.Birileride böylesey olur mu?Futbolculari toplumun önüne atiyor diyecek.Yani futbolcu düzenine degil çok bilmislerle ugrasarak vakit ve konsantrasyon kaybina ugramamak için onlarin düzenine boyun egdi..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hamucera
03.04.2006, 12:04
yattara sakatliktan dolayi oynatilmadi takimi biraz takip eden herkes bunu bilir. fatih in durumunda da bi sorun vardi zaten. keyfi yere kesik yemediler yani. oyuncular sakat sakat oynatilirsa alin iste fatih tekke örnegi gibi olur.

hoca hakli idi yanlis bi kadroda sürmedi sahaya yerden yere vurulan hasan harikalar yaratti kendince.

hoca kimseye boyun egmedi egmeyecekte zaten bu açik seçik belli. konu açilmamasi gereken bi konu idi sanirim

corleone
03.04.2006, 12:17
beyler isin cilki çikti artik yeter, bu nedir simdi, adamin her attigi adimi elestirmeye basladiniz, hocayi elestirdiginiz kadar kendinizi elestirseniz alim ulema olursunuz, kim sayamiyor kadroyu, nesinde degisiklik yapiyor, orta alanda bir degisim yok, forvette yok, eee daha nerde yapiyor, defansla oynuyor, oynayacak tabi, o bu takimin hocasi istedigini yapabilir, bize simdilik izlemek düser, nedir bu biktim artik, ömer ömer dediniz, kimi kesecekti ömer için, 12 kisi mi oynayacaktik, fatihi kesse ooo fatih kesilirmi, gökdeniz son haftalarin en formdasi, o da bitkin yattarayi kesti, neymis efendim yattara kesilirmiymis, buyur kesiliyormus iste, son 2 dakka girer miymis, bence hiç girmese en iyisiydi, maç zaten kopmus, fatih akyel geçen hafta biraz tekledi onu kesti yerine erdinçi koydu iyi de yapti haftaya direk oynayacak çünki, buyur iste hersey bu kadar açik nesini anlamiyorsunuz, benim tek çözemedigim sey ufukhan mevzusu, onda da hocanin bir bildigi vardir, yoksa neden fener maçinda ilk 11 baslayan adam sonraki haftalarda hiç oynamasin, çok merak eden de varsa gitsin hocaya sorsun, sizde bu zihniyet varken bize hoca dayanmaz...

adanur_61
03.04.2006, 12:46
bilmiyorum ama bence bi düsündügü vardir yoksa takimin en iyi iki oyuncusunu kesmek deliliktir

Şentürk
03.04.2006, 12:55
beyler isin cilki çikti artik yeter, bu nedir simdi, adamin her attigi adimi elestirmeye basladiniz, hocayi elestirdiginiz kadar kendinizi elestirseniz alim ulema olursunuz, kim sayamiyor kadroyu, nesinde degisiklik yapiyor, orta alanda bir degisim yok, forvette yok, eee daha nerde yapiyor, defansla oynuyor, oynayacak tabi, o bu takimin hocasi istedigini yapabilir, bize simdilik izlemek düser, nedir bu biktim artik, ömer ömer dediniz, kimi kesecekti ömer için, 12 kisi mi oynayacaktik, fatihi kesse ooo fatih kesilirmi, gökdeniz son haftalarin en formdasi, o da bitkin yattarayi kesti, neymis efendim yattara kesilirmiymis, buyur kesiliyormus iste, son 2 dakka girer miymis, bence hiç girmese en iyisiydi, maç zaten kopmus, fatih akyel geçen hafta biraz tekledi onu kesti yerine erdinçi koydu iyi de yapti haftaya direk oynayacak çünki, buyur iste hersey bu kadar açik nesini anlamiyorsunuz, benim tek çözemedigim sey ufukhan mevzusu, onda da hocanin bir bildigi vardir, yoksa neden fener maçinda ilk 11 baslayan adam sonraki haftalarda hiç oynamasin, çok merak eden de varsa gitsin hocaya sorsun, sizde bu zihniyet varken bize hoca dayanmaz...

helal kardes hislerimi tercüme ettin gerçektende bu kadar olmaz artik her hareketi olay oluyor ama bumillete empoze edenlerin çoguo yerel basinda kendini yazar zanneden üç bes kisi o zaman siz teknik direktör olun kardesim yeter da..smileys/smiley7.gif

adama çalisma ortami tanimiyoruzki eskiden futbolculari yererdiyok efendim sen futbolcularla nasil böyle konusursun simdi her iyi maçtan sonra övüyor hiç kimse bise demiyor hoca çok güzel konustu demiyor neden çünkü art niyet var onu istemeyenler var basinin gücünü kullanip böyle gündemler yaratiyorlar bunlara kanmayin inanmayin.!

lutfu61
03.04.2006, 12:56
karsi fikirlere biraz saygili olmaya davet ediyorum sizi

kimsenin görüsünü küçümseyemezsiniz bu hakki size kimse vermiyor,bir konu açtim adami pisman etmeyin

her yazdiginizin altina gereksiz bi konu,saçmalamissin,cilkini çikarmissin gibi eklemelerde bulunmayin kimin ne kadar mantikli yorum yaptigi yazilardan belli zaten

arkadaslar bence gelin siz bu basliga daha fazla elestiri yazmayin

ADAMIN ASABINI BOZMAYIN

TESEKKÜR EDERIM

Egemen
03.04.2006, 18:42
bu siteye üye olan herkesin takimda oynayan topçulara degil formanin üstündeki o bordo ve mavi renge asik oldugunu düsünüyordum. o oynamis bu oynamamisin pesinde kosmayalim.

bu arada hoca giderse onun adina çok üzülürüm. sistemi yikamadan gidecek. yazik olacak...

Egemen
03.04.2006, 18:47

+ 1967

Mollasalihoğlu
03.04.2006, 18:50
bu siteye üye olan herkesin takimda oynayan topçulara degil formanin üstündeki o bordo ve mavi renge asik oldugunu düsünüyordum. o oynamis bu oynamamisin pesinde kosmayalim.

bu arada hoca giderse onun adina çok üzülürüm. sistemi yikamadan gidecek. yazik olacak...

kimsenin TRABZONSPOR'lulugundan süphemiz yok..Bu taraftarin Ogün-Abdullah'i da satildi,Hami'si de satildi,zamaninda Ali Kemal'i de satildi..Bise elde edemedik benim kanaatimce bu satislardan.Fatih de satilir biz yine izleriz kaazmalari bu formayla yine de sevgimizde bi azalma olmaz süphen olmasin..

kaplan6161
04.04.2006, 00:31
Adam gitmek istiyor bu belli. Ama su an yapmis oldugu her hafta baska 11 le çikmasi bence gider ayak Trabzonspora birseyler kazandirmak. En azindan geldigi günden beriyapmis olduguen iyi fikir. Ama anlamadigim sey bazen inadi tutuyor.Oynamayan adami sahanin içindetutup taraftari deli ediyor. UEFA ya gitsekçok sey olacagini sanmiyorum. Bencetakimintakim gibi olmadigini atilan gollerin bireysel atildigini anladi.Birde seneye olan iskeleti çikartmaya çalisiyor.Nasil olsa gidecegi klübü basin yalan veya gerçek yaziyor. Bakti ki bu takimdan para kopartamayacak bari dedi iyi birseyler yapayim ki gittigm takimda huzurum yerinde olur.Ayrica Trabzonspor gibi büyük bir camia futbolculara mi kalmis. Huzursuzluk çikaran kimse gönderilir.Ama söyle birsey var bir ara birgençlerden bir kaç kisinin takimdan uzaklasmasina sebep oldu.Hatirladigim kadariyla bir kaleci hasan iyi oynuyordu. Kurunun yaninda yasda yanar diye onuda takimdan uzaklastirdi.En büyük hatasida buydu. Edited by: kaplan6161

divranli
04.04.2006, 09:52
hocanin yattarayi adam edebilmek için verecegi her türlü cezayi desteklerim. yattara yattara gibi oynasa su an en az ikinciydik biz.

LazAnisT
04.04.2006, 16:44
belkide hoca futbolculara boyun eymedigini ispat için fatih akyeli yedek birakti.çünkü bunun hiç bir mantikli açiklamasi oldugunu düsünmüyorum.

divranli
04.04.2006, 16:54
bu hoca antrenman hocasi. antrenmanlarda kimi iyi görüyorsa onu oynatiyor

Sacit
04.04.2006, 17:07
hocanin yattarayi adam edebilmek için verecegi her türlü cezayi desteklerim. yattara yattara gibi oynasa su an en az ikinciydik biz.

bütün maçlari da yattara kendi becerisi ile alacak diye de bir sey yok

61_dnc_TS
04.04.2006, 17:11

Sultan hiç antreman yapamiyor ki:))))))))))))))))

canim TS
04.04.2006, 17:13

ne yani, sadece Yattarami? Yani öbürler oynamasin, ama Yattara Yattara gibi oynasaydi, o zaman ikinci olurduk öylemi.

divranli
04.04.2006, 17:16
evet öyle. 4 adam var bizim takimda. dördününde oynamasi lazim. Samet Hoca bi ara simararak kötü oynamaya baslayan gökdenizi kaç hafta kulubüye hapsederek nasi adam ettiyse yattarayada aynisi uygulansin.

divranli
04.04.2006, 17:17
ayrica niye asiri tepki gösteriyosunuz anlamadim. bizim takimda symzko yattara ve fatih tekke disindakiler siradan adamlar zaten. tam kapasiteyle oynasalar nolur?

canim TS
04.04.2006, 17:21
ayrica niye asiri tepki gösteriyosunuz anlamadim. bizim takimda symzko yattara ve fatih tekke disindakiler siradan adamlar zaten. tam kapasiteyle oynasalar nolur?

dostum, yanlis anlama asiri tepki göstermiyorum, sadece Yattarayi demisin, 4 tane adam var diyorsun, ama sadece Yattara Yattara gibi oynasiydi diyorsun. Bende diyorum Fatih Fatih gibi oynasdi, Szymek Szymek gibi oynasdi Lider olurduk o zaman. Bu benim görüsüm.

divranli
04.04.2006, 17:23
haklisin kardesim.

zedboysts
04.04.2006, 17:51
karsi fikirlere biraz saygili olmaya davet ediyorum sizi

kimsenin görüsünü küçümseyemezsiniz bu hakki size kimse vermiyor,bir konu açtim adami pisman etmeyin

her yazdiginizin altina gereksiz bi konu,saçmalamissin,cilkini çikarmissin gibi eklemelerde bulunmayin kimin ne kadar mantikli yorum yaptigi yazilardan belli zaten

arkadaslar bence gelin siz bu basliga daha fazla elestiri yazmayin

ADAMIN ASABINI BOZMAYIN

TESEKKÜR EDERIM

Kardes asabini bozacak bisey kimse söölemedi sana sen sadece biraz daha bilinçli bi biçimde konu açsana amenna ama takimda sadece 11 futbolcu yok. Takim diyince bütün kadro akla gelir onlarinda oynamaya hakki var ki oynatti. Senin burdaki tek düsünce vahid hocayi taslamak bundan baska bise de göremiyorum ortalikta

falcon61
04.04.2006, 17:53

dostum, yanlis anlama asiri tepki göstermiyorum, sadece Yattarayi demisin, 4 tane adam var diyorsun, ama sadece Yattara Yattara gibi oynasiydi diyorsun. Bende diyorum Fatih Fatih gibi oynasdi, Szymek Szymek gibi oynasdi Lider olurduk o zaman. Bu benim görüsüm.

Belkide o adamlar kötü olduklarinda diger oyuncularin onlarin açiklarini kapatmasi gerekir Madrid'de Beckham Ronaldo Raul kendi oyunlarini oynasa açik ara sampiyondular ama olmuyo iste demekki 2 adama bel baglanmaz yada Anelka Realdeki formunu ya......a Gese bu konumda mi olurdu? Olaylari sadece bize göre yorumlamayin bu sezon tam bi felaketti basimiza hersey geldi bence bunlara ragmen konumumuz gayet iyi smileys/smiley18.gif

gerisiyalan
04.04.2006, 19:38

hoca takimdaki herkesi zinde tutmak için rotasyon yapiyor. Ayni 11le sürekli oynayinca, ileride psikolojik yorgunluk oluyor. Lig bir maraton hesabi. Fatih Akyeli ondan kesti son maçta, Erdinç de arada oynasin ki, hazir kalsin diye düsünüyor.

Haa diyeceksiniz, peki Fatih Tekkeyi niye hiç dinlendirmiyor o zaman.
Ya ona gücü yetmiyor. Ki bu durumda Vahid hocadan bir fayda gelmez, gönderilmelidir.
Ya da kaptan zaten idman yapip yorulmadigi için, onu kesmeye gerek görmüyor smileys/smiley36.gif Bu durumda da yine nasil olurda bir oyuncu keyfi olarak digerlerinden az idman yapar sorusu akla geliyor. Hocanin zayif karni Fatih Tekkeyi hazir olmadigi zaman bile kesememesi gibi görünüyor bana göre.

Barış
04.04.2006, 19:52
Haa diyeceksiniz, peki Fatih Tekkeyi niye hiç dinlendirmiyor o zaman.
Ya ona gücü yetmiyor. Ki bu durumda Vahid hocadan bir fayda gelmez, gönderilmelidir.
Ya da kaptan zaten idman yapip yorulmadigi için, onu kesmeye gerek görmüyor smileys/smiley36.gif Bu durumda da yine nasil olurda bir oyuncu keyfi olarak digerlerinden az idman yapar sorusu akla geliyor. Hocanin zayif karni Fatih Tekkeyi hazir olmadigi zaman bile kesememesi gibi görünüyor bana göre.

hazir olmadiginda dahi kesemiyormus..laf..

fatih tekke'siz o takim ne hale geliyor,görmüyor musun..(en basiti sivas maçi)

adam fedakarlik yapip oynuyor,sözde hoca onu kesememis oluyor takimdan..peh..

(vahid hoca ilk yaridaki gençler maçinda fatih i erken çikardi maçtan,golü yedik..o zaman anladi onuntakim için önemini)

antifatih
04.04.2006, 20:33
Nasil Boyun Egmesin Bizim Herseyi iyi Bilenler Symek i Oynatmadi diye Adami Nerdeyse Sahaya inip Asacaklardi

gerisiyalan
04.04.2006, 23:29
[/QUOTE]

hazir olmadiginda dahi kesemiyormus..laf..
...
[/QUOTE]

Bir örnek vereyim o zaman. Belki bu zaman "laf"liktan öteye birseyler sunabilmis olurum sahsiniza.

Örnegim son galatasaray maçi. O maçta, ayakta duramayan bir Fatih Tekke izledik. Sakatliktan yeni çikmisti. Hazir olmadigi asikar olan bir forvetimiz vardi sahada.
Bir futbolcu kötü gününde olabilir, kötü oynayabilir. Ama ben kötü oynadigi için söylemiyorum, mücadele edemedigi, kosamadigi için söylüyorum. Kaldiramadi o maçi. O maçta kosabilen bir forvetimiz olsa durum farkli olabilirdi. Bir baska deyisle, Vahid hoca Fatih Tekkeye söz geçirip kesebilseydi o maçta, durum farkli olabilirdi.

Zaten, eger bir futbolcuya endeksli bir sistem üzerine oynuyorsa takim, o sistem kalici basari getirecek bir sistem degildir, ve o sisteme bagli kalan hocadan da bir fayda beklenmemelidir.
Takimda 2-3 isimden baska gol atan oyuncu yok gibi neredeyse. Bu normal degildir. Eger sampiyonluk istiyorsak, 2-3 yildiz oyuncunun ayagina bakan bir sistemden medet umma safligina girmeyelim. Hocanin görevi de budur, öyle bir sistemi oturtmalidir ki, x1 x2 x3'ün yerine y1 y2 y3 oynadigi zaman ortaya konan futbol bir standardin altina düsmesin.

zafercalikoglu
05.04.2006, 13:26
ben analamdim bu isten bise:))

gurbetçi 61
05.04.2006, 14:09
BU HOCADA FUTBOLCULARA SÖZ GEÇIREMIYOR,ORADAKI FUTBOLCU GURUPLARI NASIL ISTIYORSA TAKIMDA O OLUYOR,ÖRNEK:HÜSEYIN,ADAM 10 MAÇTIK SAHADA GEZINIYOR AMA NE HIKMETSE BIR TÜRLÜ MAKAS YEMIYOR,FUTBOLCUYA DAYALI DÜZEN YIKILMADIKÇA BU TAKIMDA BASARI HAYAL

Jeffer
05.04.2006, 14:12

smileys/smiley36.gif

Y.Sert
05.04.2006, 14:37

smileys/smiley36.gif

evet yapmiyor.....ama allah için yapanlardan çok çok iii oynuyor yani...

halil ibo
06.04.2006, 16:30
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>

Bak sen hocaya iste bu futbolcularin düzenine boyun egdi.Ekstra antreman yapmak isteyen futbolcular hocayi esir almislar.smileys/smiley36.gifSaka Saka kimse alinmasin.

Halilhodžić'ten özel program
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/060406idman.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić bugün saat 10.30'da bazi oyunculara özel bir antrenman yaptirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Jefferson, Tolga, Ahmet Sahin, Djokaj, Aykut, Ergin, Ufukhan Adem, Ali, Celaleddin, Tayfun ve Ferhat'tan olusan grup teknik ve taktik agirlik bir çalisma yaptilar.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/060406idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/060406idman2.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>06.04.2006 15:10:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Şentürk
06.04.2006, 16:55
geçen aksam ziganayi izliyorum oradaki sunucu çikmis trabzon sokaklarinda millete trabzonsporu soruyor.ben trabzon halkinin futbol bilinci yüksek diye bilirdim çok yanilmisin meyer gerçi aralarinda akilli mantikli konusanlarda var di fakat yok denecek kadar azdi bu kisiler.adam soruyor hoca gitsin mi kalsin mi tabi millet de cavap veriyor biri hoca kadroyla çok oynuyor o yüzden gitsin digeri futbolculari toplumun önüne atiyor gitsin(o ftbolcular ki sametleri,ziyalari,senollari gönderdiler takimi onlar yönetiyor senol günes anlatsa kim bilir neler ortaya çikar) digeri hoca futbolcuyu 70 te aldi niye 60 ta almadi diye hesap soruyor o yüzden gitsin diyor baskasi ne biliyim gazeteler öyle yaziyor o yüzden gitsin diyor biri tipini begenmiyor gitsin diyor biri neden fatih akyeli,szymeki kestin hiç yattara kesilirmi diyor bu yüzden hoca gitmeli diyor baska biri sen nasil ufukhani degilde tayfunu oynatirsin diyor gitsin diyor,digeri kazaninca topçular istedi kaybedince hoca suçlu diyor,digeri yok efendim hoca sagdan yürüyor soldan yürüsün yok söyle konusuyor hayir böyle konussun....yani gitmesini isteyen arkadaslarimiz bu saçmaliklar disinda bana elle tutulabilir böyle adam akilli sirf futbol kokan bir sey söylesin emin olun su klavyeyi yazan parmaklarimi koparticam yok arkadas hep saçma sapan nedenler..insanlar bakiyor hocaya diyecek bir sey bulamiyor neredeyse kasinin üzerinde göz var gitsin diyecekler utanmasalar!!!

suçun çogunun toçularda oldugunun en önemli ve elle tutlabilir kaniti ne biliyormusunuz:konya ve sadece 3 gün sonra oynadigimiz denizli maçidir artik ne demek istedigimi anlayan anlamistir bir oranin degerlendirmesini yapin lütfen!!

vahid halilhodziç yerel basinla ve gazetelerle arasi iyi degil diye(ki bu normal her gün saçma sapan seyler yaziyorlar) sirf bu yüzden basinin gücünü kullanarak onu trabzonspor taraftarinin önüne, gitmesi için tek suçlu gibi atan yerel basinin amacina ulasamamasi.bir bakin vahid hocanin gitmesini isteyenler çogu trabzonda oturuyor,mantikli düsünebilenler ise trabzon disinda oturanlar ama yönetime helal olsun o yerel basina ve onlarin olusturdugu olumsuz tabloya kanmadilar tebrikler yönetimimize ve bunlara kanmayan taraftarlarimiza yürekten tebrikler ve tesekkürler..

pasha_61
07.04.2006, 16:03
Vahid hoca simdiye kadar trabzonsporda görevalmis hocalar içinde en cesaretli üç hocadan biridir dikkat edelim yildizlari takimdan kesebiliyor

Nytre
07.04.2006, 19:35
yildizlari takimdan kesebiliyor ama f.tekkeyi israrla oynatiyor.