PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 5. Hafta | Eskişehirspor 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Ömer Faruk61
02.10.2011, 15:03
Türbülent oyuncularınızı aramış mı eskişehirli ölmek var bu yoldan dönmek yok..Türbülent sivastan sonra sizi de mahvettti..

Yaşar
02.10.2011, 15:03
@erkan26
Yazdıklarında samimi olduğunu düşünüyorum.
Ama geçen yılki maçın sonunda yaşananlar dün gibi aklımda.
Stadda çiftetelli çalınıp, taraftarlarınızın bunun eşliğinde oynadığını,''i...Trabzon olamazsın şampiyon''
tezahüratının bütün stadda yankılandığını gördü bu gözler, duydu bu kulaklar.
eskişehir'in bizim maça çıkmadan hala ilk 5 şansı var iken ve bizi yenmesi durumunda bu şansı devam edecekken alınan beraberliğe bu kadar sevinilmesinin açıklaması ne olabilir?

Hürgün Aygün
02.10.2011, 15:14
Neyse yenmek için tribün dersi vermek boynumuzun borcu.:DD
Hadi ordan yavru şikeciler sizi bu akşam için ne kadar aldınız?1 milyon? 2?

Hotaman
02.10.2011, 15:15
Beyler bugün öylesine bir maç oynayacağız. Bu maç rövanş maçı falan filan değil, çünkü bu maç rakip için bir önem arz etmiyor. Eğer biz lider olsaydık ligin son haftaları olsaydı durum değişirdi ama değil...
Sakin olun sabırlı olun, 96'nın rövanşını yılların biriktirdiği nefretle nasıl iki yıldır almaya devam ediyorsak geçen yılın rövanşı da yıllar içinde alınacaktır. Doğru zaman ve yerde...

Bugün oynanacak maç, sadece temiz futbola gönül verenlerle, pislik içinde yüzenler arasında ki mücadeleden ibarettir.
Ancak asla geçen yılın rövanşı olamaz! O kadar ucuz değildir bizim bedellerimiz.

pusu61
02.10.2011, 15:17
61. dakika da ....... trabzon olamazsın şampiyon diyeceklermiş.....

Hürgün Aygün
02.10.2011, 15:18
E babaları da söylüyor bunu ayıp ettin onlar söylemeden olur mu?:)

Ahmet KESKİN
02.10.2011, 15:19
Normalde okumak haricinde girmem baskalarinin forumlarina ama bilgi vermek için gireyim dedim birimiz girmiş yazmış bişeyler hiç girmeseymiş iyi olurmuş,bende başka mesaj yazmayacağım.
Öncelikle öyle bir amigomuz yok.
O dönemde bu haber çıktığında bilerek tetikçilik amaçlı olayları germek için bilinçli yazıldığının farkındaydık.O isimde amigo yoktur.Eskişehirde önüne gelen herkes amigo olamaz,bir günde yaşar diye biri çıktı basında.
Ayrıca bu ligde kimse kimsenin umrunda degil kim ne düşünürse düşünsün,bizde üyelikler kapalı olduğu halde bu dönemde üyelik açıldığında kaç ts li kişi geldi üye oldu,halada üyeler,kurallara uyulduğu sürece sorun yok.
Neyse yenmek için tribün dersi vermek boynumuzun borcu.:D
Hakeden kazansın.

hani bir sinema vardı yaşar yaşamaz diye, adamdan vergi alıyorlar , askerlik yaptırıyorlar hakkını aramaya gelince öyle biri yok ,sizinki de o hesap olmuş, adam çıksın desin böyle böyle sonra e öyle biri yok, dedim ya yaşar yaşamaz... bizim taraftarlar sizin foruma göre seviyesi yüksektir o yüzden bir şeyler öğrenin, ha burda seviyesizlere yer yok , sana seviyesiz demiyorum ama istersen üstüne de alabilirsin hadi canım başka kapıya..

Hotaman
02.10.2011, 15:20
Olay çok basit. Biz şampiyon olduk 7 kez onlar olamadılar. Biz şampiyonluğa oynuyoruz onlar birilerinin totosunu kollamak için.
Bu karakter ve bu düşünce... Düz mantık. Çok normal.

güneyli
02.10.2011, 15:43
Es es geçen seneye kadar Anadolu futbolunda saygı duyduğum bir kulüpken,geçen sene bizim maç bir kenara Fener maçında yapılanlarla yıllardır taşımadığı satılmışlık sıfatı geçen sene milyonların gözü önünde
kazanmış savcılık ve polis tutanaklarıyla tescillenmiştir.Eskişehirli rastladım ne kadar kişi varsa Fenere başkanın maçı sattığını söylüyordu...Benim tanıdığım mert es es liler de bunu kabullenemiyorlar...Değer miydi Fenerin metresi olmaya...Değermiydi şanlı es es tarihini karalamaya...Bu leke kolay kolay çıkmaz artık..Yensenizde yenilseniz de genel algı bu...İstanbul dükalığına ilk başkaldırıyı gerçekleştirip göz göre göre şampiyonluğu elinden alınmış bir es es camiası,geçen sene kafasını ezen istanbulun(Fener) şampiyon olması için tüm stadda Trabzonspora küfür edip 1 puana kutlama yapıyor...Karakter gerek karekter...Metresliği kabul ettiysen,dün fenerin yarın diğer istanbul takımlarının kullandığı olmaktan kurtulamazsın...Bize karşı mert ol yeter...

Hürgün Aygün
02.10.2011, 15:46
Twitter'da tweetlerimizin sonuna #satilmiseskisehir yazıp TT yapmaya çalışıyoruz haydi destek!

Mehdi
02.10.2011, 15:57
Bu maç başlıklarına yorum yazınca içimde yenileceğiz gibi bir his oluştuğu için yazmıyordum ama bunu yazmak zorundayım.
Rüyamda ilk 15 dakikada 2 gol yediğimiz gördüm.Anlatayım da tılsımı bozulsun tersi çıksın.
Oh be.Şimdi onlar düşünsün.

Musto'
02.10.2011, 15:59
İntikam maçımız olacak.Başarılar Trabzonspor'um.

Sefer A.
02.10.2011, 16:02
Es es geçen seneye kadar Anadolu futbolunda saygı duyduğum bir kulüpken,geçen sene bizim maç bir kenara Fener maçında yapılanlarla yıllardır taşımadığı satılmışlık sıfatı geçen sene milyonların gözü önünde
kazanmış savcılık ve polis tutanaklarıyla tescillenmiştir.Eskişehirli rastladım ne kadar kişi varsa Fenere başkanın maçı sattığını söylüyordu...Benim tanıdığım mert es es liler de bunu kabullenemiyorlar...Değer miydi Fenerin metresi olmaya...Değermiydi şanlı es es tarihini karalamaya...Bu leke kolay kolay çıkmaz artık..Yensenizde yenilseniz de genel algı bu...İstanbul dükalığına ilk başkaldırıyı gerçekleştirip göz göre göre şampiyonluğu elinden alınmış bir es es camiası,geçen sene kafasını ezen istanbulun(Fener) şampiyon olması için tüm stadda Trabzonspora küfür edip 1 puana kutlama yapıyor...Karakter gerek karekter...Metresliği kabul ettiysen,dün fenerin yarın diğer istanbul takımlarının kullandığı olmaktan kurtulamazsın...Bize karşı mert ol yeter...

metres olursan, Metris'e gidersin :D
sivas ve eskisehir ^^

Hürgün Aygün
02.10.2011, 16:08
O değil de Halil'in 2-3 gol attığını düşünsenize.:):):)

güneyli
02.10.2011, 16:12
Bu maç başlıklarına yorum yazınca içimde yenileceğiz gibi bir his oluştuğu için yazmıyordum ama bunu yazmak zorundayım.
Rüyamda ilk 15 dakikada 2 gol yediğimiz gördüm.Anlatayım da tılsımı bozulsun tersi çıksın.
Oh be.Şimdi onlar düşünsün.

Gerçek mehdi değilsen sorun yok

FC-ST-PAULI-61
02.10.2011, 16:12
Eskisehirde aslinda hic is yok.Kesinlikle kazanmaliyiz.

Mehdi
02.10.2011, 16:13
Gerçek mehdi değilsen sorun yok

Sorunun cevabı imzamda var abi:D

Hasan Habip Özbay
02.10.2011, 16:14
halilin maçı olur gol atanlardan biri volkan olur metres olan takıma haddini kendi evinde bildirelim ama dikkatli olalım sakatlamaya yönelik oynayacaklardır nede olsa babaları fener öyle istemiş

inception61
02.10.2011, 16:18
SatilmiŞ Şehİr bekle kocan gelİyor:d
not:Şuan yoldayim:d

My
02.10.2011, 16:20
Bugün hesapta maçımız var.
Kiminle?
Şikeci şerefsizlerin metresleriyle.

Yapan yaptığıyla kaldı.
Yine her türlü hakkı gaspedilen biz.
Hala da gaspedilmeye devam ediyor.

Bugünkü maçın değeri var mı peki?

Yensek te yenilsek te her zaman hakkımızı çalıyorlar.
Şu şerefsizlerle dolu ligte 102 puan alsak bu köpekler ne yapar ne eder 103 puan alır mı?
Alır!
Buna ses çıkaran olur mu?
Bizim başkan ve yönetim sesini çıkarır mı?
Çıkardı mı?

Çok canım sıkılıyor. Resmen boğazımın orta yerinde bir şeyler düğümlendi kaldı.

Chiko
02.10.2011, 16:30
Digiturk WebTV'de tek mac satin alinmiyor mu?
Haftalik abonelik diyor.. Fiyati 9.95$
Tek mac 6TL degil miydi?

Bordo_MaviM_61
02.10.2011, 16:39
Yahu tamam herşeyi anlarım da turbulentle sezer olayına ne diyecekler?
Bizi yenemediniz bizi günah geçici ilan ettiniz diyen zerzevatın hocası içerde ve antibizans diye bir taraflarını yırtanlar alperi bize vermemek için taklalar atarken sezeri kendi bizanslarına sudan ucuz verenler değil mi?

Şentürk
02.10.2011, 16:40
Sorunun cevabı imzamda var abi:D

iyiymiş :D:D

Bu arada 0-3 alırız.

worldmaster
02.10.2011, 16:46
Digiturk WebTV'de tek mac satin alinmiyor mu?
Haftalik abonelik diyor.. Fiyati 9.95$
Tek mac 6TL degil miydi?

Tek maç 6.99 tl alabilirsiniz...

Kazım Uzunboy
02.10.2011, 16:49
Digiturk'ün internetten verdiği maçlar bildiğim kadarıyla oldukça geriden geliyor.

Bilginize..

BayzanTs61
02.10.2011, 16:51
Es es geçen seneye kadar Anadolu futbolunda saygı duyduğum bir kulüpken, geçen sene bizim maç bir kenara Fener maçında yapılanlarla yıllardır taşımadığı satılmışlık sıfatı geçen sene milyonların gözü önünde
kazanmış savcılık ve polis tutanaklarıyla tescillenmiştir.Eskişehirli rastladım ne kadar kişi varsa Fenere başkanın maçı sattığını söylüyordu...Benim tanıdığım mert es es liler de bunu kabullenemiyorlar...Değer miydi Fenerin metresi olmaya...Değermiydi şanlı es es tarihini karalamaya...Bu leke kolay kolay çıkmaz artık..Yensenizde yenilseniz de genel algı bu...İstanbul dükalığına ilk başkaldırıyı gerçekleştirip göz göre göre şampiyonluğu elinden alınmış bir es es camiası, geçen sene kafasını ezen istanbulun(Fener) şampiyon olması için tüm stadda Trabzonspora küfür edip 1 puana kutlama yapıyor...Karakter gerek karekter...Metresliği kabul ettiysen, dün fenerin yarın diğer istanbul takımlarının kullandığı olmaktan kurtulamazsın...Bize karşı mert ol yeter...

Barış Burak
02.10.2011, 16:53
orduspor damı bize sövmüş?

Eskişehire geçen sene en azından saygım vardı.Şimdi nefretim çok büyük.Yukarıda Allah biliyor.Birisine intikam duygusu beslemek,nefret etmek doğru değil,kim olursa olsun biliyorum bunu.Ama tutamıyorum kendini.

O kitapsızların açtığı fener bayrağı,maçtan sonra taraftarının şampiyon olmuş gibi sevinmesi, kameraya bir p.. kurusunun'' fenere maçı sattık,96 intikamını aldık'' demesi...Üstelik 96 da bizim farklı galibiyetimzle küme düşmüş bir takım değil o eskişehir...yalanşehir,nefretim...

İnsanlardan nefret etmem normalde,tek nefret ettiğim, bir haltı yiyipte yapmadım diye çingenelik yapanlardır,herşeye rağmen...bu da maalesef fb nin bugünkü rolü...Birde şerefini satanlara nefret beslerim,onurunu gururunu satanlara nefret beslerim.

Eskişehirden nefret ediyorum.Allah affetsin bu huyumu.Ama görsem bir taraftarını,iki taraftarını duramam.Geçen sene onların o şerefsizlikleri yüzünden otobüste döktüğüm gözyaşını unutamam,halk otobüsünde...Ama Allahıma çok şükür,her gece dua ettim,her gece yalvardım,Allahım ilahi adaletini tecelli ettir diye,çok şükür gerçekler ortaya çıktı...

Şimdi ne mi yapıyor eskişehir taraftarı,hoca yapmış biz şikeci değiliz diyorlar...

Ben korkuyorum,neden mi, bir eskişehir taraftarı(görmek nerdeyse imkansız burda ama bir iki kere görmüştüm) gördüğümde kendimi tutamayıp kalbini kırcam,canını yakacağım diye...ki yakarım biliyorum.Biliyorum sebepsiz yere o taraftarın canını yakarım...Övünerek söylemiyorum,belki o takımını yürekten seviyor,belki bukalemun değil sadece şehrinin takımını tutuyor ama dayanamam,yakarım biliyorum.Belki o taraftar hiç o maça gitmedi,biliyorum ama yakarım,bunu söylerken utanıyorum...

Dua ediyorum,böyle sınamasın beni yaradan diye...çünkü sınarsa,biliyorum yakarım.cayır cayır yakarım onu,onları...

Nefretim çok büyük,nefret insana zarar verir biliyorum,ama nefretim çok büyük o onun bunun çocuklarına karşı...Çok büyük Allah biliyor...

edit: Allah izin verirse gitcem Trabzondaki eskişehir maçına...

arkada kalmasın.

Chiko
02.10.2011, 16:54
http://img513.imageshack.us/img513/1526/weby.png

"ESK-TS satin al" - Tikliyorum fakat her defasinda üstteki paket geliyor :rolleyes:

bordo08
02.10.2011, 16:58
Bugün maç var ama geçen yıllarda olan heyecandan eser yok..

Uyku tutmazdı maçlardan önce oysa şimdi herşey çok sıradan..

Eses le olan malum olaylara hepimiz kızdık nefret ettik..

Şimdi düşündükçe adı kullanılan teknik direktörlerinin karaktersizliklerinin kurbanı olduklarını düşünüyorum..

Hiç bir taraftar takımının bile bile maçı vermesini kendine yediremez..

Geçen yıl bizim maçta tribünlerde yaşanan olaylarıda aralarına sızan şikecilerin provake ettiğini düşünüyorum..

Başkanlar yöneticiler teknik adamlar kişisel çıkarları için her türlü haltı karıştırıyorlar olan arada hesapsız formaya aşık taraftara oluyor..

Bu akşam yeneriz yeniliriz pekte önemsemiyorum insanları birbirine düşüren içlerindeki futbol sevdasını öldüren vicdansızlar ALLAHLARINDAN bulsun..

My
02.10.2011, 16:59
Es es geçen seneye kadar Anadolu futbolunda saygı duyduğum bir kulüpken, geçen sene bizim maç bir kenara Fener maçında yapılanlarla yıllardır taşımadığı satılmışlık sıfatı geçen sene milyonların gözü önünde
kazanmış savcılık ve polis tutanaklarıyla tescillenmiştir.Eskişehirli rastladım ne kadar kişi varsa Fenere başkanın maçı sattığını söylüyordu...Benim tanıdığım mert es es liler de bunu kabullenemiyorlar...Değer miydi Fenerin metresi olmaya...Değermiydi şanlı es es tarihini karalamaya...Bu leke kolay kolay çıkmaz artık..Yensenizde yenilseniz de genel algı bu...İstanbul dükalığına ilk başkaldırıyı gerçekleştirip göz göre göre şampiyonluğu elinden alınmış bir es es camiası, geçen sene kafasını ezen istanbulun(Fener) şampiyon olması için tüm stadda Trabzonspora küfür edip 1 puana kutlama yapıyor...Karakter gerek karekter...Metresliği kabul ettiysen, dün fenerin yarın diğer istanbul takımlarının kullandığı olmaktan kurtulamazsın...Bize karşı mert ol yeter...http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918083558&postcount=759

Uğur Ö.
02.10.2011, 16:59
Almanyadasın çünkü

sbay
02.10.2011, 17:01
#satilmiseskisehir twitter da gündem oldu:D

Mustafa Yüksek
02.10.2011, 17:03
Bu maç intikam maçı, sıradan bir 3 puan maçı değil.

Chiko
02.10.2011, 17:03

Almanyadasın çünkü
Tahmin etmistim. :mad:
Tesekkürler.

Şeref
02.10.2011, 17:05
old city =€$-€$

şoyle bir pankart bir yazı hazırlanmalı

yalniz adam
02.10.2011, 17:08
oyle demayin...o şehir başka şehir :)

cihatöztürk
02.10.2011, 17:16
eskişehirsporun teşvik prirmi aldığı maçın ardından kalp krizi geçirip vefat eden abimiz için oynayın.

MaDDoX_61
02.10.2011, 17:18
19:00 MKE Ankaragücü - Galatasaray (Ligtv)
19:00 Kayserispor - Mersin İdman Yurdu (Ligtv 2)
18:00 Tottenham Hotspur - Arsenal (Ligtv 3)

bizim maç nerede

D.Demir
02.10.2011, 17:19
Simdi kahvede normal ligtv yi izliyebiliyoruz. Mac vakti ligtv2 yide acacaklarmi bu febetv ? Yoksa izleyemeyecekmiyiz?

Hürgün Aygün
02.10.2011, 17:19
Zonguldak'ta inanılmaz bir yağmur yağıyor.Yayın gidip geliyor ama düzelir inşallah maça kadar.:) Gol olup yağacazğız inşallah biz de satılmışlara...

Hürgün Aygün
02.10.2011, 17:22
Simdi kahvede normal ligtv yi izliyebiliyoruz. Mac vakti ligtv2 yide acacaklarmi bu febetv ? Yoksa izleyemeyecekmiyiz?
Lig TV 2'yi normal Lig Tv üyesiyse kahve yani belirttiğiniz gibi ve şikebahçe,Gs,Bjk ve bizim maçlar normalde izlenebiliyorsa isteseler açarlar Lig Tv 2'yi yani kahvede izlemen mümkün ancak Gs maçı varken hiç sanmıyorum bizim maçı açacaklarını maalesef dönüşümlü açarlar ya da eğer kahve sahibi Trabzonsporlu değilse ve çoğunluk Trabzonsporlu değilse...

.....
02.10.2011, 17:22
Haydi uşaklar dik oynayın alalım şu maçı eskişehire bir ders verelim.

D.Demir
02.10.2011, 17:24
Bize KAHVE de TRABZON!! renkdasim =)))

Lig TV 2'yi normal Lig Tv üyesiyse kahve yani belirttiğiniz gibi ve şikebahçe,Gs,Bjk ve bizim maçlar normalde izlenebiliyorsa isteseler açarlar Lig Tv 2'yi yani kahvede izlemen mümkün ancak Gs maçı varken hiç sanmıyorum bizim maçı açacaklarını maalesef dönüşümlü açarlar ya da eğer kahve sahibi Trabzonsporlu değilse ve çoğunluk Trabzonsporlu değilse...

Sami Kuk
02.10.2011, 17:25
Bende Rizede sordum 2 Tv olanlar 2 macı birden vericek rahatLadım vaLLa:)

alfadog61
02.10.2011, 17:26
bizim mac lig tv 2de mi yoksa 3de mi ?

yigits
02.10.2011, 17:29
Bende sadece Trabzonspor'un maçlarının olduğu paket var.Haliyle maçları 204. kanaldan izliyordum.Şimdi maç ligtv2'de olduğuna göre hangi kanaldan izleyeceğim.

Sami Kuk
02.10.2011, 17:29
Twitterde gündem

#satilmiseskisehir (http://twitter.com/#%21/search/%23satilmiseskisehir)
:):)

Hürgün Aygün
02.10.2011, 17:30
bizim mac lig tv 2de mi yoksa 3de mi ?
Lig Tv 2'de.

Hami_41
02.10.2011, 17:31

Bende onu sormak için girdim taraftar paketi kullanıyorum maçı hangi kanalda izliycez bende tüm lig tv kanalları şifreli şuanda

Barış Burak
02.10.2011, 17:32
Böyle maçlar gelince,holiganlığın kötü birşey olmadığını düşünüyorum...Vurmanın,kırmanın,dökmenin...cidden istiyorum.

.....
02.10.2011, 17:36
Rakibimizi ciddiye alarak oynamalıyız. Şampiyonlar liginde nasılsak ligde de öyle olmalıyız.

cihatöztürk
eskişehirsporun teşvik prirmi aldığı maçın ardından kalp krizi geçirip vefat eden abimiz için oynayın.

maçın ardından hanımına

galiba bu senede şampiyon olamayacağız diyip kalp krizi geçirmişti

Allah rahmet eylesin...

Ertan 51
Böyle maçlar gelince,holiganlığın kötü birşey olmadığını düşünüyorum...Vurmanın,kırmanın,dökmenin...cidden istiyorum.
Barış sakin ol gardaşım yaa,takama kafana-üzme tatlı canını,
onlar şimdi olmasa kısa vade de layık oldukları lige döneceklerdir,biz bugün yensek te yenmesek te metres oldukları gerçeğini üzerlerinden atamayıp hep o eziklikle yaşayacaklar.İnan ki değmez moralini bozmaya,çünkü son süreç te anladım ki hepsi aynı.

DePaR
02.10.2011, 17:37
Bu ŞEhirrrr başka şehir satılmış ESKİŞEHİrrrrrrrrr......ooooooo....

Hürgün Aygün
02.10.2011, 17:38
Bende sadece Trabzonspor'un maçlarının olduğu paket var.Haliyle maçları 204. kanaldan izliyordum.Şimdi maç ligtv2'de olduğuna göre hangi kanaldan izleyeceğim.
Taraftar paketiniz varsa yine her zaman izlediğiniz kanaldan izliceksiniz büyük ihtimalle yanılmıyorsam taraftar paketleri 200 küsürlü kanallardaydı yine ordan izleyebilirsiniz maç saati açılmazsa (ki hiç sanmıyorum açılır maç saati) bi ararsınız müşteri hizmetlerini.

Hami_41
02.10.2011, 17:39
Taraftar paketiniz varsa yine her zaman izlediğiniz kanaldan izliceksiniz büyük ihtimalle yanılmıyorsam taraftar paketleri 200 küsürlü kanallardaydı yine ordan izleyebilirsiniz maç saati açılmazsa (ki hiç sanmıyorum açılır maç saati) bi ararsınız müşteri hizmetlerini.

biz 204 ten izliyorduk ama 204 te GS-ANK yazıyor...

yigits
02.10.2011, 17:40
Hayır kanal 204'te Ligtv'nin yayını yapıyor zaten.Ama bizim maç ligtv2'de onu anlatmaya çalıştım...

Ertan 51
02.10.2011, 17:40
maçın ardından hanımına

galiba bu senede şampiyon olamayağız diyip kalp krizi geçirmişti

Allah rahmet eylesin...
Amiiin amin,
Cihat ben de hiç unutamıyorum Mustafa Çelik abimizi,bu sene bi yılgınlık var ama geçen seneye kadar hep bende o durumlara düşerdim onun için hiç aklımdan çıkmıyor çok ama çok üzülüyorum Rahmetliye.Allahım ailesine sabır versin,normal gidişatı etkileyen satan ve satılanlara da hesabını sorsun inşallah.

Hürgün Aygün
02.10.2011, 17:41
biz 204 ten izliyorduk ama 204 te GS-ANK yazıyor...

Hayır kanal 204'te Ligtv'nin yayını yapıyor zaten.Ama bizim maç ligtv2'de onu anlatmaya çalıştım...

Abi şimdi baktım bizim maç büyük ihtimalle taraftar paketi olanlar için 205'ten izlenicek merak etmeyin her zamanki gibi açılır kanal maç saati sadece kanallar değişti o kadar.:)Maç saati 205'ten bizim maçı izleyebilirsin yani her zamanki gibi.

Hami-Ünal-Orhan
02.10.2011, 17:46
Bu maç satan şerefsizler kulüp başkanı olsun, teknik direktör olsun ya da futbolcu olsun. En önce kendi camiaları tarafından lanetlenmeli. Ama hiç bir camiadan görmedim ki bu şerefsizler yüzünden utanıyoruz ve sizden özür diliyoruz diyen. Bunu demeyen camialar satılmış olmayı kabüllenmiş camialardır.

Meydan 08
kanal 205 18.00dan sonra açılacak mış aradım da karaktersizleri öyle dediler

Fatih ÇOLAK
Yayın hakkında:

Lig tv Canlı Destek'ten bizim maç hakkında bilgi aldım...Ben de taraftar paketine üyeyim ve bana şu cevabı verdiler:

"205 taraftar kanalımızdan maçı izleyebilirisniz 18:15 itibari ile."

Mustafa Umut
02.10.2011, 17:51
Halil ve Burak gol atsın, Volkan ve oynarsa Eren'in maçı olsun, Mustafa Yumlu hayatının maçını oynasın.

Çok mu şey istiyorum?:D

arifberkay
02.10.2011, 17:54
Taraftar otobüslerini eskişehir e girişte polis durdurmuş....

61trabzonomer
02.10.2011, 17:55
Halil ve Burak gol atsın, Volkan ve oynarsa Eren'in maçı olsun, Mustafa Yumlu hayatının maçını oynasın.

Çok mu şey istiyorum?:D

halil burak olabiliritesi yüksek :) volkan iyi oynar açılmaya başladı oda tmm, eren çok zor :) ama bende eren den çok şey bekliyorum, mustafa ise zooor :/

Batuhan
02.10.2011, 17:55
Konuyla alakası yok ama;

Maç sonuçları:

Fethiyespor 1-1 1461 Trabzon
Ankara Demirspor 2-0 Araklıspor
Lüleburgazspor 2-0 Akçaabat Sebatspor
Beşikdüzüspor 1-2 Hacettepe
Arsinspor 1-0 İskenderunspor 1967
Bingöl Bld. 1-1 Yalıspor
Ofspor 0-1 Bugsaşspor

Geleceğimiz pek parlak gözükmüyor.

Ömer Faruk61
02.10.2011, 17:56
Ula habu webtv den iyi izlenir mi maç??? Kahvede vermezlerse ne edeceğuk?

61trabzonomer
02.10.2011, 17:57
Yayın hakkında:

Lig tv Canlı Destek'ten bizim maç hakkında bilgi aldım...Ben de taraftar paketine üyeyim ve bana şu cevabı verdiler:

"205 taraftar kanalımızdan maçı izleyebilirisniz 18:15 itibari ile."

siz bilgi alma işlerini nasıl yapıyosunuz o malum numarayı arayınca otomatiğe bağlıyor ona bas buna bas :)

Sefer A.
02.10.2011, 17:58
Konuyla alakası yok ama;

Maç sonuçları:

Fethiyespor 1-1 1461 Trabzon
Ankara Demirspor 2-0 Araklıspor
Lüleburgazspor 2-0 Akçaabat Sebatspor
Beşikdüzüspor 1-2 Hacettepe
Arsinspor 1-0 İskenderunspor 1967
Bingöl Bld. 1-1 Yalıspor
Ofspor 0-1 Bugsaşspor

Geleceğimiz pek parlak gözükmüyor.

ya birak yaa haftalardir sinirim bozuluyor sonuçlara baktigimda, 1tanesi yense diger 3ü yeniliyor, kafayi yemis bizim takimlarimiz arkadas, hele böyle "deplasman" özürlüsü takimlar görmedim her hafta yeniliyorlar neredeyse.....

Meydan 08
02.10.2011, 18:00
siz bilgi alma işlerini nasıl yapıyosunuz o malum numarayı arayınca otomatiğe bağlıyor ona bas buna bas :)

o otomatiğe bağlanınca karı konuuşuo ya tuşlayın 1i 2yi falan diye önce 3e sonra 0 a bas direk müşteri hizm bağlanıo bekletiolar biraz ama sabırlıysan bağlanabilirsin :)

Hürgün Aygün
02.10.2011, 18:01
Yayın başladı...

Mehmet S. Pervan
02.10.2011, 18:01
"İleri top atalım, Burak nasıl olsa atar" zihniyetinden bu maçta kurtuluruz inşallah. Futbol bir takım oyunudur, geçen sene böyle başarılı olduk, bu sene de böyle başarılı olmalıyız. Bütün yükü Burak'ın sırtına yüklememeliyiz.

Maça gelince ilk yarının ilk 20 dakikası maçı koparmalıyız. Golsüz geçen her dakika Es-Es daha da güçlenecektir çünkü.

Fatih ÇOLAK
02.10.2011, 18:02

Valla ben digitürk online işlemleri kullanıyorum...

[/URL][URL]https://digiweb.digiturk.com.tr/WebSelfCare/frameset_1024.jsp?digiMenu=sMainURL& (https://digiweb.digiturk.com.tr/WebSelfCare/frameset_1024.jsp?digiMenu=sMainURL&)

şu linkten üye olun, hem faturalarınızı falan görüntülersiniz...Orada sol tarafta canlı destek var chat stili...Sorunuzu soruyorsunuz cevap veriyorlar...Yani telefonu kullanmıyorum ben...

alanzınhoselçuk
02.10.2011, 18:04
HERKESİN DEDİĞİ GİBİ

Bu şehir başka şehir ,Satılmış eskişehir ...

KADILANLAR PARMAK KALDIRSIN :alkış:

61trabzonomer
o otomatiğe bağlanınca karı konuuşuo ya tuşlayın 1i 2yi falan diye önce 3e sonra 0 a bas direk müşteri hizm bağlanıo bekletiolar biraz ama sabırlıysan bağlanabilirsin :)

eyvallah renktaş saolasın,

Valla ben digitürk online işlemleri kullanıyorum...

[/URL][URL]https://digiweb.digiturk.com.tr/WebSelfCare/frameset_1024.jsp?digiMenu=sMainURL& (https://digiweb.digiturk.com.tr/WebSelfCare/frameset_1024.jsp?digiMenu=sMainURL&)

şu linkten üye olun, hem faturalarınızı falan görüntülersiniz...Orada sol tarafta canlı destek var chat stili...Sorunuzu soruyorsunuz cevap veriyorlar...Yani telefonu kullanmıyorum ben...

tel gibi tad vermez herhalde ama bende deniycem bi ara saolsın.

Başarılar TRABZONSPOR um.

Meydan 08
Yayın başladı...

hangi kanalda başladı

.....
02.10.2011, 18:05
Kadrolar açıklandı mı ?

Hami_41
02.10.2011, 18:05
kanal 205 18.00dan sonra açılacak mış aradım da karaktersizleri öyle dediler

Sağolasın renkdaşım...

Yasin Altuntas
02.10.2011, 18:06
lanet olsun digiturkwebtv LigTv 2'de oldugu icin HD Link vermiyor :mad: :mad: :mad:

Yasin Altuntas
02.10.2011, 18:07
Bu arada Kadro beklenildigi gibi:
Tolga
Serkan
GIray
Mustafa
Celustka
Colman
Zokora
Halil
Volkan
Adrian
Burak

Sami Kuk
02.10.2011, 18:07
satılmışlar hem kendileri için hemde fner için oynucak

Ayrıca başlık değişmeli Eskişehir değilde Satışmışşehir olması lazım

ed61
02.10.2011, 18:08
merhaba arkadaşlar ilacım bitti ilaç verebilecek olursa özelden msj atabilir mi :)

Chiko
02.10.2011, 18:08
lanet olsun digiturkwebtv LigTv 2'de oldugu icin HD Link vermiyor :mad: :mad: :mad:
Evet, satin aldim baktim HD yok.
Madem HD vermiyeceksin ana sayfada niye satin al ve HD kalitede izle diyorsun?:mad:

olcay_61
02.10.2011, 18:10
bende de taraftar paketi var. yayın açılan arkadaşlar 204 mü 205 mi ona göre bekleyeylim.

Hürgün Aygün
02.10.2011, 18:11
bende de taraftar paketi var. yayın açılan arkadaşlar 204 mü 205 mi ona göre bekleyeylim.
Taraftar paketiniz varsa 205'ten izleyebilirsiniz maçı.

Bordo_MaviM_61
İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
15. DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA
20. GUSTAVO COLMAN
80. VOLKAN ŞEN
17. BURAK YILMAZ
10. ADRIAN MIERZEJEWSKI
9. HALİL ALTINTOP

TFF Sitesindeki maç kadromuz..

Fatih ÇOLAK

Bana 18:15 den itibaren 205. kanal dedi adiler (digitürk müşteri hizmetleri)...

Mehmet S. Pervan
samsun 5 dakika arayla 2 penaltı kaçırmış, iyi oldu müstahak bunlara :D

FC-ST-PAULI-61
02.10.2011, 18:12
Almanyadakilere soruyorum sizde Ligtv2 veya 3 varmi? Bende yok

Meydan 08
02.10.2011, 18:13
205. kanal yayın başladı

olcay_61
02.10.2011, 18:13
Bana 18:15 den itibaren 205. kanal dedi adiler (digitürk müşteri hizmetleri)...

Taraftar paketiniz varsa 205'ten izleyebilirsiniz maçı.
eyvallah renktaşlar geçelim bakalım nezaman açar şerefsizler

Chiko
02.10.2011, 18:15
Bende de yok renkdas.

.....
02.10.2011, 18:15
İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
15. DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA
20. GUSTAVO COLMAN
80. VOLKAN ŞEN
17. BURAK YILMAZ
10. ADRIAN MIERZEJEWSKI
9. HALİL ALTINTOP

TFF Sitesindeki maç kadromuz..

Mustafa yerine Glo olabilirdi ama sakatlanmasın diye yapmış olabiliriz.

Haydi uşaklar Vira Bismillah.

robinhood61
02.10.2011, 18:16
benim de başım ağrıyor etkili bir ağrı kesici lazım ...pm lütfen ;)

FC-ST-PAULI-61
02.10.2011, 18:16
Bende de yok renkdas.
Ne yapacagiz simdi? Zaten Ligtv ye Para ödüyorum birde Webden satin alamam:D:D

evrents
02.10.2011, 18:17
Bu maçı alıp şu anlık lig tablosunda biraz daha yukarılara çıkmamız lazım.

Fatih ÇOLAK
Bende hala yayın başlamadı...Bekleyelim bakalım biraz daha...

edit: dedim ve açıldı :):)

yorumsuz6117
2 hafta maç yok Mustafa yerine Glo olmalıydı..

Hürgün Aygün
02.10.2011, 18:18
Takımımız Eskişehirspor maçında Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Celustka, Zokora, Colman, Volkan, Burak, Adrian, Halil onbiriyle mücadele edecektir.
Ve takım sahada.:)

Chiko
02.10.2011, 18:18
Ne yapacagiz simdi? Zaten Ligtv ye Para ödüyorum birde Webden satin alamam:D:D
Asagi yukari 1 - 1,5 saat link aradim internette ama bulamadim.
Kahve'ye yetisemem simdi, mecburen Webden aldim :D

TSezgin61
02.10.2011, 18:19

Bizde yeni eklendi. Ligtv3e bakamiyoruz ama 2 acik. Belki güncelleme falan yapman lazim

worldmaster
02.10.2011, 18:20
Mustafa ve Giray. Beraber olunca daha da korkuyorum :)

SADECETRABZON61
Takım sahaya cıktığında yoğun ıslıklama oldu insallah yeneriz..bu satılmş şehiri.

ed61
ilaç varmı beyler ilaç :)

Fatih ÇOLAK
02.10.2011, 18:21

205. kanal var mı bir baksana...Yoksa yeniden bir kurulum yap bence...

Hürgün Aygün
02.10.2011, 18:22
Ünal hoca:Rakip bugün yine geçen sezonki maç gibi orta saha ağırlıklı olarak kadro kurmuş genelde yedekler forvet.
İyi laf sokuşturdu Ünal hoca helal olsun.:)

KERİM
Lig tv 2 kanalı olmayanlar digiturk kolay kurulumdan arama yaparlarsa bulurlar.

leavemealone

Var bende..

Özge
02.10.2011, 18:23
Bir maçtan daha fazlası..Haydi Trabzon'um.

Fatih ÇOLAK
Ünal hoca:Rakip bugün yine geçen sezonki maç gibi orta saha ağırlıklı olarak kadro kurmuş genelde yedekler forvet.

adiler maça yatacaklar belli 6 orta saha ile çıkıyorlar...demek ki aldılar kocalarından emiri...

sessizkral_1
glowacki sakatmı ? ne çok sakatlanıyor bu adam ya

yorumsuz6117
Eskişehir 4-6-0 oynuyor..

Kamil Çakmak
02.10.2011, 18:24
Arkadaşlar hamsi sezonu açıldım ki?:) gönderin daa:)

Yasin Altuntas
02.10.2011, 18:25

Bende fark ettim :)

Bu arada sahada sadece 4 tane Yabanci var. Yedekde ise 2 tane yani 6 tane Yabanci var kadroda :eek:

leavemealone
Halil bugün gol atip yenersek iki kat güzel olur..

sessizkral_1
rakip forvetsiz çıkıyorsa ozaman bizde risk alıp önde basalım ;)

Hürgün Aygün
02.10.2011, 18:26
Hüseyin Avni Danyal da tribünde.:)

Hami-Ünal-Orhan
02.10.2011, 18:26
Yine komple orta saha maça çıkıyorlar. Bunlar 5 sezon toptan satmışlar kendilerini herhalde.

Yasin Altuntas
02.10.2011, 18:27
Yedekler:

Zeki
TAYFUN
Ferhat
Aykut
Alanzinho
Sercan Kaya
Pawel Brozek

ed61
02.10.2011, 18:27
ilaçlar tükendi taraftar ilaç bekler :)

bahadır2561
02.10.2011, 18:28
satılmısların kadroyu yazabilir misiniz?

omer61
02.10.2011, 18:29
bunu yazmak yasak mı bilmiyorum ama maç linki varsa birisi yollasın lütfen :)

Bordo_MaviM_61
02.10.2011, 18:29
S-Old City Kadro

İlk 11
1. VANJA IVESA
5. SEZGİN COŞKUN
22. KORAY ARSLAN
3. DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
4. LEONARDO DE DEUS SANTOS
13. SAFET NADAREVİÇ
88. VEYSEL SARI
15. DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
6. ALPER POTUK
10. ERKAN ZENGİN
11. SERDAR ÖZBAYRAKTAR
Yedekler
33. KAYACAN ERDOĞAN
20. BÜLENT ERTUĞRUL
8. VİTOR HUGO GOMES PASSOS
14. RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
83. KRIS BOYD
9. MEHMET YILDIZ
21. BURHAN EŞER

Kaya
02.10.2011, 18:31
Son yarım saat...

Ne olursa olsun oyuncularımızın bu maça özel olarak baktıklarını düşünüyorum...

Bu maçı kazanmak normal lig maçlarından biraz daha farklı zevk verecek...

Allah yardımcımız olsun...

Bordo_MaviM_61
Mesela şimdi maçın gidişatına göre 60 ta Alanzinho önde olursak 75 lerde Aykut 88 de Pawel oyuna girecek:)

Bunu tahmin etmeyen var mı uşaklar?

Edit: Henri nin durumundan sonra bence Pawel ikinci yarı başında falan oyuna girse çok iyi olur adamın adı 88 Pawel kalacak..

Ceyhun Dündar
Boyd cok ıyı bır oyuncu yine yeni golsuz bır oyuncu bize patlar kesın...alper potuk kosmaktan kusar..Lamı cimi yok bu macı kesın almalıyız artık,alamazsak sıkıntılar baslar lıg acısından...

bahadır2561
S-Old City Kadro

İlk 11
1. VANJA IVESA
5. SEZGİN COŞKUN
22. KORAY ARSLAN
3. DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
4. LEONARDO DE DEUS SANTOS
13. SAFET NADAREVİÇ
88. VEYSEL SARI
15. DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
6. ALPER POTUK
10. ERKAN ZENGİN
11. SERDAR ÖZBAYRAKTAR
Yedekler
33. KAYACAN ERDOĞAN
20. BÜLENT ERTUĞRUL
8. VİTOR HUGO GOMES PASSOS
14. RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
83. KRIS BOYD
9. MEHMET YILDIZ
21. BURHAN EŞER

teşekkürler

Royal Heart
02.10.2011, 18:32
Kimine göre ''ufak'' ama bence önemli bir ayrıntı daha : Ligtv'nin resmi sitesinde maç haberi ilk sırada yer alan takım yine yeni yeniden bir İstanbul takımı olan gs, 2. sırada haber olan Şampiyonlar Ligi grup lideri ve gerçek şampiyonun maç haberi. Alışmadık, alışmayacağız ta ki onlar doğruyu yapana kadar.

yorumsuz6117
Eren kadroya alınmıyor alınan oyunculara bak.

Ceyhun Dündar
Mesela şimdi maçın gidişatına göre 60 ta Alanzinho önde olursak 75 lerde Aykut 88 de Pawel oyuna girecek:)

Bunu tahmin etmeyen var mı uşaklar?

Edit: Henri nin durumundan sonra bence Pawel ikinci yarı başında falan oyuna girse çok iyi olur adamın adı 88 Pawel kalacak..

:alkış::alkış::alkış::alkış:)
benm iddaam su yensekte yenılzek de bu degısıklıkler olacak:D

mahmuter61
Merak ediyorum bilen bisey desin; onur iyileşti neden 18 e bir türlü alınmıyor?

ed61
02.10.2011, 18:33
arkadaşlar ilacımız yokmu bu maçta :)

II61II
beyler link lazim verebilcek var mi *

acil bekliyorum ....

Cenk ÇAÇAN
hadi bordo mavim takın bir kaç tane şu asatılmışlara....

Ceyhun Dündar
Arkadaslar mac baslamadan uyarayım maç sırasında baslıkta yazan arkadaslar sonradan utanacakları oyunculara hocaya laf sokma karalama assagılama yapmasınlar sonra kendılerı uzuluyor:))
(En kesın cozum mac sırasında teknolojıden(tv dısında) uzak kalmak)

yorumsuz6117
02.10.2011, 18:34
Kimine göre ''ufak'' ama bence önemli bir ayrıntı daha : Ligtv'nin resmi sitesinde maç haberi ilk sırada yer alan takım yine yeni yeniden bir İstanbul takımı olan gs, 2. sırada haber olan Şampiyonlar Ligi grup lideri ve gerçek şampiyonun maç haberi. Alışmadık, alışmayacağız ta ki onlar doğruyu yapana kadar.

Ajansspor'da da biz 1. gs 2. sırada :p

Kaya
Bu maç 61. dakikada gol olması için dua edeceğim...

omer61
link olsa da izleseek

Yasin Altuntas
Lanet olsun digiturk bizim mac hem HD degil hemde tam ekrem bile yapmiyorlar. :mad: :mad: :mad: :mad:

http://s1.directupload.net/images/111002/kejszwmu.png

ultrafanatik61
bizim cogumuz ligtv iptal etti diye, sanki inadina bizim maclari arayip kaldiriyorlar netten ...

QraL
Eskisehir de taraftarlar arasinda herhangi bir sknti yasandi mi? bilgisi olan paylassin lutfen...

KÖKSAL AYDIN
02.10.2011, 18:35
Zor maç.Biz bileniyoruz ama Eses de bileniyor.

bahadır2561
02.10.2011, 18:35
bende ilaç alabilirmiyim :)

Deniz Tosunoğlu
02.10.2011, 18:36
ohoooo LigTv 2mi? O da nerden cikti ???

ed61
bu maçta ilaç yok sanırım :S beyler eğer elinde olan varsa msj atabilir mi

II61II
link yok mu ???

Canberk
02.10.2011, 18:37
Şu link istemekten artık vazgeçsek. Yasak olduğunu biliyorsunuz . Ceza verildiğini de biliyorsunuz. Lütfen link istemeyin

Ertan 51
-------------Tolga---------
Serkan---Giray--Mustafa---Çelustka
------Zoko Reis---Colman----
--Volkan-----Adrian-----Halil----
------------Burak-------

Kaya
Ünal hocamızın maç öncesi açıklamaları...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150326952252561&saved

Chiko
WebTV aldik, simdiden donuyor.........

ultrafanatik61
linkleri ariyorum ... bulur bulmaz siteme yuklicemde, bizim maclari hep inadina kesiyorlar

KÖKSAL AYDIN
Karabük maçı ölü toprağını attığımız, eses maçı ise (yenersek) yükselişe geçeceğimiz maç olacak.

Deniz Tosunoğlu
02.10.2011, 18:38
WebTV aldik, simdiden donuyor.........

Nerden aldin :) Siteyi Banada yollasana.

Chiko
02.10.2011, 18:39
Nerden aldin :) Siteyi Banada yollasana.
http://www.digiturkwebtv.com/WatchTv.aspx

Oğuzhan
02.10.2011, 18:40
http://www.digiturkwebtv.com/WatchTv.aspx

Bağlantı hızında sorun vardır diyeceğim ama Almanyadasın orada olmaz pek sıkıntı :)

Royal Heart
02.10.2011, 18:41
Ajansspor'da da biz 1. gs 2. sırada :pZaten Ligtv^'den veriliyor maç, bu da çok mu değil mi?!:rolleyes:

Cemile
eskişehir'li bir oyuncu röportajında seyircilerimiz bu maça özel hazırlık yapmışlar dedi, bunların derdi ne? neye hazırlanıyorlar anlayan var mı? sanki şike yapan bunlar değil.

Legolas77
cech kesik yemiş . yabancı sınırlaması nedenyle ama behlül solda sırıtmaz adam sağ bek stoper diye geldi sol bek te eklendi pozisyonlarına :D

Chiko
02.10.2011, 18:42
Bağlantı hızında sorun vardır diyeceğim ama Almanyadasın orada olmaz pek sıkıntı :)
Haklisin, baglanti sapasaglam :)

Ömür Karadeniz
02.10.2011, 18:42
Bende webtv kullanıyorum,ne donma var nede görüntü bozuk,kısacası mükemmel.8 netin hızı.

xeres
02.10.2011, 18:43
Renkdaşlar link varsa özelden gönderebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Ümit Küçük
02.10.2011, 18:43
204 kanaldan maçı açan var mı?

II61II
02.10.2011, 18:44
bende ozelden bekliyorum verin biriniz ltfen

Oğuzhan
02.10.2011, 18:44
Halil Altıntop gol atacak gibime geliyor bu maç :)

ed61
02.10.2011, 18:45
bende bekliyorum arkadaşlar galatasaryın maç linkleri dolu net ama bir tek bizimkiler yok :S

deneme61
02.10.2011, 18:45
arkadaşlar benim baktığım yerde trabzon maçı yok..lutfen ozelden beklıyorum

canna52
02.10.2011, 18:46
ilac varmi beyler

Ömer Faruk61
webtv küçük ekran ama görüntü iyi...ilk defa aldım :)

DePaR
bu bir suçtur ahahahahaaha :)))))))))))))))))

Deniz Tosunoğlu
02.10.2011, 18:47
ilac varmi beyler?

asilhamsi
02.10.2011, 18:48
beyler bizim mac lig tv hangi kanalda yayın basladı mı

carizma61
02.10.2011, 18:48
yardım...................

mourner
02.10.2011, 18:49
ilaç varsa özelden gönderir misiniz ?

sezai
Link gönderebilecek arkadaşlar varsa rica ediyorum :)

Oğuzhan
Yayın başladı LigTv 2 kanalında.

6 dan bu yana var sanırım yayın. Ben izliyorum 30 dakika falan oldu.

reisoğlu61
02.10.2011, 18:50
özelden yardimci olacak arkadaslar varsa memnun olurum.

asilhamsi
byeler bir yardım bende lig tv trabzon paketi var ama kanallar sifreli gozukuyor mac nerede

worldmaster
Maçın 4-3 yayınlanması tam bir skandal. Para verip abone oluyoruz webtv ye rezil oluyoruz. Kabahat bizde ki kaçaktan izlemiyoruz.

Geçen yıldan bu yana da hiçbir iyileştirme yapılmamış server larda belli ki. Görüntü geçişlerinde hala bozulmalar var.

Bravo Digitürk!

Murat Erdem
02.10.2011, 18:51
tostumu yedim, bekliyorum...

Buğra Dege
aspirini olan varmı?

cerebrum
bu şehir başka şehir satılmış eskişehir.... stat inliyor.. helal taraftarımıza..

Uğur KÜÇÜK
02.10.2011, 18:52
O şehir başka şehir,satılmış Eskişehir....

Travelair
Hakem Yunus Yıldırım :mad:

sezai
Yayını atbilecek varsa lütfen arkadaşlar?

Deniz Tosunoğlu
özel lutfen.. dua ederim yollayana :)

Ömür Karadeniz
02.10.2011, 18:53
Satılmış eskişehirrrrr.....
Trabzondaki maçı dört gözle bekliyorum.

ed61
ilk defa bu maçta bu kadar ilaçtan yoksun kaldık :)

Oğuzhan
byeler bir yardım bende lig tv trabzon paketi var ama kanallar sifreli gozukuyor mac nerede

Abicim LigTv 2 diye bir kanal var Digitürk ise hemen Lig TV'nin altında. Turksat ise de bulabilirsin herhalde bakın biraz internetten de araştır.

reisoğlu61
özelden link renkdaslar

Koray
Herkesin istediğinden bende istiyorum.

FC-ST-PAULI-61
Banada lütfen

Canberk
cincon maçı ligtv'de bizim maç 2de. ne kadar sövsek az bu şerefsizlere yaa.

carizma61
02.10.2011, 18:54
arkadaşlar yardım lütfen....

Uzay Kaplan
ilac varmi arkadaslar özelden yollasaniz

gtem
4 tanesi ilk 11, 2 tanesi yedekte toplam 6 yabancı, bizim yabancılarımızın diğer yarısı nerde? :)

sezai
özelden yardımcı olabilecek arkadaş varmı maçı izleyebileceğim yer gönderebilirseniz sevirim.

cerebrum
02.10.2011, 18:55
beyazın lekeli pislikşehirliler.. akıllarınca kendilerini aklamaya çalışıyorlar...

savas avci
Arkadaşlar özelden yardımcı olun

Oğuzhan
4 tanesi ilk 11, 2 tanesi yedekte toplam 6 yabancı, bizim yabancılarımızın diğer yarısı nerde? :)

Henrique,Vittek,Sapara,Cech sakat hocam :)

Canberk
Koreografi yapıyo satılmış şehir taraftarı

calavera
lütfen özelden msg atın!!!

çok hastayım, ilac lazım!!!!!!

azelea
şu ilacdan varsa banada gönderebilirmisniiz.

Onur Akyüz
satılmışşehir taraftarının önemli bir kısmı maça gelecek yüzü bulamamış demekki,

tribünde büyük boşluklar var.

Erkan
ligtv2 tamamen yeni bir kanalmi yoksa digiturk'un baska kanali yerine mi aciliyor? Bulamiyorum onu.

ekremcengiz
beyler banada link atabilrmisiniz en acilinden

Murat KARAKURT
02.10.2011, 18:56
Bir mesajda ben alabilir miyim :))))

sezai
kimse bulamadımı yayını arkadaşlar:(

reisoğlu61
özelden yardimci olabilecek birisi yokmu ya

İskender Çakmak
en acilinden bende bir ilac alabilir miyim ?

Oğuzhan
ligtv2 tamamen yeni bir kanalmi yoksa digiturk'un baska kanali yerine mi aciliyor? Bulamiyorum onu.

Olabilir abi Digitürk üzerinde Lig tv 2 diye adı ama Spormax falan adını değiştirmiş olabilirler net bilmiyorum bende. Sen bir göz at diğer Digitürk kanallarına.

ed61
bu yayın yokmu hiç bir yerde arkadaşlar

Hasan61
02.10.2011, 18:57
İlaç varsa özelden lütfen :)

Cabri61
Arkadaşlar Erman Toroğlu derki: Ver Ver Ver :D

cahana
şiledeyim ve bizim maçı verecek yer yok o yüzden acil yardım lütfeeenn...

ekremcengiz
6snin maçını buldum bizim maç yok arkadaş ya :(

savas avci
Beyler kurban olayim size link gönderunnn özelden

Erkin
Satılmışlar "İsmin kazındı kalplere" diye Pankart açtı.. Aziz sevgisi içlerine işlemiş hepsinin baksana :))

Semih Aydın
Başarılar Trabzonsporum.

Bismillahirrahmanirrahim.

SensitiveLord61
bana da özelden link atan varsa :D

Orkun_L
02.10.2011, 18:58
Özelden link atabilirseniz mütesekkir olurum..

sezai
rica ediyorum maç izleyenler varsa özelden atabilir mi:(

BayzanTs61
ozelden link gonderebilirmisinzi arkadaslar ? mac yayini icin

Pshycologist41
arkadaşlar bi yardım lütfen...

ekremcengiz
abi kimsede link yok heralde kimse atmadıına göre

cerebrum
02.10.2011, 18:59
Başarılar.... TRaBZoNSPoRuM.......... Başarılar

reisoğlu61
link bulan banada yollasin

Onur Akyüz
Vurun kahpeye,

hayde Bismillah!

Sadettin_
02.10.2011, 19:00
ya arkadaşlar taraftar paketım var ama hıc bı kanal acık degıl nerden ızlıcem ben macı ?

erol-61
link bulan banada yollasin

banada rica etsem

Kader KORELİ
arkadaşlar maçı izleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim

durito
ilaç kabul edilir

asilhamsi
Abicim LigTv 2 diye bir kanal var Digitürk ise hemen Lig TV'nin altında. Turksat ise de bulabilirsin herhalde bakın biraz internetten de araştır.

var o kanal ama yayını kapsamıyor diye aptal bir hata veriyor...

Ben bu dekoderi onlara monte etmezsem....bakalım o zaman cekecekmi kanal...

Chiko
Izleyen arkadaslar, mac basladi mi sizde?

Full HD
özelden link istiyorum , lütfen yollayin!

Sefa Alış
ilacı olan varsa banada yollasın :)

dozoroo
02.10.2011, 19:01
ligtvdevu diye programdan izlenebiliyodu 100 mblık bi program hala izleniyo mu bilmiyorum denemekte fayda var;)

Ömer Faruk61
02.10.2011, 19:02
Kapanacaklar...

asilhamsi
ya arkadaşlar taraftar paketım var ama hıc bı kanal acık degıl nerden ızlıcem ben macı ?

bende de aynı sorun var

sezai
arkadaşlar özelden maçı atabilecek misiniz?

savas avci
Bi link atun daa uşaklar

Metin Sağır
Allah rızası için ilaç özelden. :(

Deniz Tosunoğlu
Link lutfen..

Semih Kırsüleymanoğlu
arkadaslar ben bulamadim bu sefer. Bulan varsa bana da özelden yolluyabilir mi

ONUR BEKAR
bu ligtvnin Allah belasını versin bir saattir maç için kahve arıyorum herkes salatasarayın maçını veriyor bu ne ya şampiyon onlar mı biz miyiz belli değil... şerefsizlik...

aurora
Hamsi lazım

ed61
beyler ilaçımız yokmu bu akşam?

İskender Çakmak
02.10.2011, 19:03
Arkadaslar ilac yok mu?

cerebrum
205 taraftar paketi olanlar....

Deniz Tosunoğlu
ilac lutfen..

M.Kılıç50
cok iyi ilac geldi yurt disindan... isteyen PM atsin ;)