PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkeste Bir Enerji Düşüklüğü Var

iso61
24.09.2011, 15:30
Son maçlara dikkat ettiğimizde futbolcumuzda, hocamızda, taraftarımızda herkeste bir enerji düşüklüğü var. Temmuzdan beri yaşadığımız süreç sanki herkesi biraz futboldan uzaklaştırmış...

Maç içerisinde bakıyorsun yedek kulubemiz cenaze evi gibi...
Futbolcular maç içerisinde tempo yükseltemiyo...
Taraftar maça gitmek istemiyo, kombineler haricinde satılan bilet sayısı çok az...

Bu süreçte en az yara alması gereken bizim takım ve bizler olmalıydık ama sanırım yapımız gereği hakkaniyetsizlik baş gösterdimi morali bozulan şevki kaçan bir yöre olduğumuzdan dolayı bu enerji herkese böyle yansımış oluyor.

Süreci bu hale getiren herkesi futboldan soğutan ve şu an içerde bulunan fenerbahçenin karakter düzeyi 0'ın altında olan ama her fırsatta ahkam kesmeyi çok iyi beceren yöneticileri umarım hakettikleri cezaları alır... Bu ülkede insanların en büyük zevki futboldu onlardan önce ama artık öyle değil en azından benim açımdan öyle... Maç günleri duyduğum heyecanı artık hissetmiyorrum...

Herkese Saygılar...

Yunus Emre SEYHAN
24.09.2011, 15:34
Lille galibiyeti ile kendimize geliriz.
Geçen yılın yorgunluğunu yaşıyoruz, taraftar olarak

iso61
24.09.2011, 15:39
herhangi bir galibiyetle havaya gireceğimizi bende düşünüyorum... Ama teknik kadronun yüzü gülse iyi olacak artık... Şenol hoca özü sözü bir insan olduğundan yaşananlar sonrası yüzü asık haliyle ve kimseye kendini mutlu göstererek güçlü görünmek gibi bir çaası yok... ama rakibimiz olan fenerbahçe sanki hiçbirşey yapmamış gibi güle oynaya devam ederek bakın biz çok güçlüyüz imajı yaratmaya çalışıyor buda çok canımı sıkıyor... Buna çanak tutan tff bir gün ödeyecektir cezasını yada türk futboluna ödetecektir bunun ceremesini...

Ertan 51
24.09.2011, 15:47
herhangi bir galibiyetle havaya gireceğimizi bende düşünüyorum... Ama teknik kadronun yüzü gülse iyi olacak artık... Şenol hoca özü sözü bir insan olduğundan yaşananlar sonrası yüzü asık haliyle ve kimseye kendini mutlu göstererek güçlü görünmek gibi bir çaası yok... ama rakibimiz olan fenerbahçe sanki hiçbirşey yapmamış gibi güle oynaya devam ederek bakın biz çok güçlüyüz imajı yaratmaya çalışıyor buda çok canımı sıkıyor... Buna çanak tutan tff bir gün ödeyecektir cezasını yada türk futboluna ödetecektir bunun ceremesini...
Benim enerji düşüklüğüm,cezasını bugün çekme ihtimalinin olmadığını anlamam,BİRGÜN ödeyecektir boyutu nerdeyse dağa çıkaracak beni(bizim köyün dağına).Bizim burdaki isyanımızın 10 da birini yönetimden bir kişi den duymuş olsaydık bu enerji sanıyorum 2 katı fazla olurdu,anamın dostu kadı kime şikayet edeyim gibi bir durumdayız,rüyamızda bağırırp bağırıp ta sesimizin çıkmaması gibi,dürüstlükten yorulduk galiba ve iyi temsil edilememekten.Okumuş aklı başında adamla konuşuyorum benden çok çıkıyor sesi,benim gibi marabalarla konuşuyorum gözü kesse dövecek beni biz haklıyız diyor,dürüst-temiz bir insan olmanın çok önemli olduğunu anlayamamaları,bizim de hangi birine anlatalım durumları enerji neyim koymadı.40 mumluk ampul gibi olduk,inşallah düzeliriz.

Serdær
24.09.2011, 15:52
Çok saçma bir başlık hemen kapansın,kilitlensin,zincire vurulsun . :rolleyes:

Ertan 51
24.09.2011, 15:55
Çok saçma bir başlık hemen kapansın,kilitlensin,zincire vurulsun . :rolleyes:
:):)............

Adem Erdoğan
24.09.2011, 15:57
Evet doğru; daha sezonun başında bıktım futboldan. Nedir arkadaş her akşam maç maç maç.:)

Ş.F.F. futbola ilgiyi artırmaya çalışırken daha da soğuttu insanları.

My
24.09.2011, 19:28
Yapanın yanına kar kaldığı, haksızlığa uğrayanın hakkını gaspedene sesinin çıkarmaya korktuğu ortamda neyin heyecanı kalacak ki! Bu takımı biz neden tutuyorduk? Bu şerefsizlerin karşısında pısırık pısırık dursun diye mi! Başkanımız buyurmuş. Sakın şikeciye şikeci demeyin. Seçimde parti formalarını giyen muhteşem taraftar da emredersiniz paşam demiş. Boğazımın orta yerine bir şey düğümlenmiş, çıkmak bilmiyor.

SEDAT
24.09.2011, 19:32
- Böyle başlık olmaz olsun , yok böyle bişey yok yalan yalan söylüyorsunuz ççç

SADECETRABZON61
24.09.2011, 19:36
Doğru geçen seneki Trabzon yok..

Murat Altun
24.09.2011, 19:37
Hamdi defolgit fenevbahceyi yorumla ozaman Gerizekali herif tutmus sikecilerin taraftarini ivuyir buze ornek gosteriyor Cok pis kufur edesim geldi

MonteCristo
27.09.2011, 05:31
İlk okuduğunda komik geliyor belki ama bencede böyle birşey var. Herkesin hevesi kaçtı. Futbolcular geçen seneki haklarını alamadı. O kupayı ellerinde kaldırıp seviniceklerdi doya doya, şehir turu atıp şampiyonluğu doya doya yaşayacaklardı. Şampiyon olduk ama sevinemedik, şampiyonluğu kazanmış olmanın ne ifade ettiğini, duygusunu anlamadan yeniden aynı yarışın içine girdik. O çoşkuyu yaşasaydık bu sene tekrarlamak için daha hırslı olabilirdik. Düşününki bir sene boyunca işleriniz çok iyi gidiyor, çok istediğiniz bir terfiyi ve birçok primi hakettiniz. Ama bir şekilde bunlar sizin yerinize hiç haketmeyen birine gidiyor. Sonra tekrar geri alacaksınız deniyor ve 2-3 ay sonunda hiçbirşey olmuyor. Bu durumda tatilinizden dönüp işinize önceki senedeki gibi motive olabilir miydiniz? Mutlaka bir moral bozukluğu ve motivasyon kaybı olurdu. Geçen sene olan şeylerin etkisi bu seneye de mutlaka yansıyacaktı. Beklentimin aksine fenere olumlu, bize de olumsuz yansıdı.